Dean’s List, Spring 2012

  • Students named to the Spring 2012 Dean’s List are listed alphabetically by Pennsylvania county of residence and sorted by town, followed by Non-Pennsylvania residence and International Students.  They are listed with the degree they are seeking and major. Undergraduate students receive recognition on the Dean’s List for each semester (or summer session cumulatively) in which they earn at least a 3.25 GPA based on at least 12 credits of graded (not P/F) undergraduate coursework, or a combination of graded graduate and undergraduate coursework.

    Students named to the Fall 2011 Dean’s List are listed alphabetically by Pennsylvania county of residence and sorted by town, followed by Non-Pennsylvania residence and International Students. They are listed with the degree they are seeking and major.

    Adams

    Abbottstown

    Ace MacKenzie Black, Altland Avenue, B.S. in Marketing

    Aspers

    Joseph William Anderson, Rock Valley Road, B.S. in Management/Operations
    Allison Leigh Bobb, Coon Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Biglerville

    Rachel Lawver, Fairview Fruit Road, B.S. in Athletic Training
    Zachary Christopher Lieberum, Ditzler Avenue, B.S. in Marketing
    Meghan Watson Walde, Rentzel Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    East Berlin

    Latrisha Renee Morales, Schofield Drive, B.A. in Criminology
    Kaytlin Georgia Schott, Schofield Drive, B.S.Ed. in English Education

    Fairfield

    Aaron Lewis Corso, Blue Bird Trail, B.S. in Management Information Systems
    Kirsten Ann Kraker, Deer Trail, B.A. in Criminology

    Gettysburg

    Emily May Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Molly Frances Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Jessica Rose Deloe-Caple, Montclair Road, B.S. in Nursing
    Matthew David Hutchison, Rocky Grove Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Jenna Louise Ketterman, Biglerville Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Regan Elizabeth Little, Belmont Road, B.S. in Athletic Training
    Christopher John Ozenbaugh, Longstreet Drive, B.A. in Criminology
    Kelsey A. Reppert, Table Rock Road, B.A. in Criminology
    Holly Lorena Schlein, Belmont Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Briana Mary Scozzaro, Hunterstown Hampton Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Carissa Anne Smith, Heritage Drive, B.S. in Interior Design
    Matthew P. Smith, Longstreet Drive, B.A. in Political Science

    Littlestown

    Christine N. Belinko, Teeter Road, B.A. in Criminology
    Michael Alan Billand, Saint Johns Road W, B.S. in Biology/Cell and Molecular
    Thomas Cassella, East Summit Drive, B.S. in Communications Media
    Danielle N. Davis, North Queen Street, B.S. in Respiratory Care
    Samantha Khristine Lewis, West King Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Molly Elaine Plank, West Myrtle Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Kevin Patrick Pumphrey, Tudor Court, B.S. in Finance
    Christopher Anthony Tully, Amanda Drive, B.S. in Marketing

    McKnightstown

    Logan David Riser, , B.S. in Communications Media

    New Oxford

    Bradley Allen Eline, Heritage Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/Geography
    Jenna Lynn Nicholson, Kevin Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Amanda Marie Strausbaugh, South Peters Street, B.A. in International Studies

    Orrtanna

    Rachel Yvonne Smith, Poplar Springs Road, B.S. in Respiratory Care

    York Springs

    Ian Scott Lynch, Bateman Road, B.A. in Political Science
    Larysa Andrea Miller, White Oak Tree Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Allegheny

    Allison Park

    Maria L. Anzelone, Linden Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Justin Bahorich, Toftrees Drive, B.A. in English /Pre-Law
    Robert Joseph Bisceglia, Bucktail Drive, B.A. in History/Pre-Law
    Casey Lynn Blendinger, Knoll Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Jacob Andrew Carr, Winchester Drive, B.S. in Accounting
    Charles Henri Claudon, Sundance Court, B.S. in Finance
    Michael Joseph Dixon, Redstone Drive, B.S. in Respiratory Care
    Nicole Rose Fischetti, Huntertown Road, B.S. in Human Resource Management
    Ryan Charles Gray, Summit Drive, B.A. in Computer Science
    Michele Marie Henderson, Sample Road, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Kimberly Ann Hofstetter, Viewcrest Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Alexander L. Nescott, Post Road, B.S. in Athletic Training
    Catherine Anne Nescott, Post Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Melanie Richardson, Sapling Drive, B.A. in Criminology
    Kristina Lee Scott, Coventry Court, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Hilary Claire Seserko, Westwind Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Kristina Michelle Stiger, Summit Drive, B.S. in Accounting

    Bellevue

    Colleen B. O'Laughlin, Dakota Avenue, B.A. in Political Science

    Bethel Park

    Alexis Renee Abbott, Summit Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Max Bair, Madison Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education
    LeeAnne Bartolomucci, Slater Road, B.S. in Marketing
    Cole Daniel Comstock, Rolling Green Drive, B.A. in English/Writing Studies
    Jeffrey Alan Conroy, Highland Road, B.S. in Management Information Systems
    Karrie Ann Crivelli, Clifton Road, B.S.Ed. in English Education
    Kimberly Marie Culyba, Logan Road, B.A. in Sociology/Human Services
    Marissa Lynn Enrietto, Monongahela Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Jason Bruce Ericson, Bluestone Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Joseph Falcone, Greenhaven Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
    Nicole Marie Gasbarre, Sylvania Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Cara Jean Harper, Hi Ridge Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
    Sean Marie Herald, Timberidge Drive, B.A. in Anthropology
    Lisa M. Jones, Galway Drive, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Chelsea Marie Keady, Forest Road, B.S. in Nutrition
    Diane Marie Killinger, Scenic View Drive, B.S. in International Business
    Emily Elizabeth Knorr, Kings School Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Lauren Marie Knuth, Chessbriar Drive, B.S. in Marketing
    Kristina Michelle Kowalski, Highfield Court, B.S. in Marketing
    Autumn Breeze Lowe, Milford Drive, B.S. in Management/General
    Abigail Claire McCormick, Holly Hill Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Sara Ashley Miller, Turngate Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Megan Barbara Moulden, Opalwood Court, B.S. in Human Resource Management
    Elizabeth L. Nebiolo, Highland Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Alexis Anastasia Palonis, Casswell Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Matthew I. Quinlisk, Carlton Road, B.S. in Communications Media
    Mia Krystal Reuschling, Eastview Road, B.A. in Criminology
    Lauren Rachel Rozman, Rolling Green Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Hillary Ann Schultze, Graeser Avenue, B.A. in Psychology
    Raymond Frank Secoli, Clark Avenue, B.S. in Communications Media
    Kevin Joseph Stay, Sarvis Drive, B.A. in Political Science
    Anthony Vachino, South Parks Road, B.A. in Criminology
    Rebecca Jean Vlahos, Regency Place, B.S. in Fashion Merchandising
    Nicole R. Weigand, Dalmation Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Delaney Lynn Zimmer, Eastview Road, Undeclared College of Health and Human Services

    Brackenridge

    Janelle Roseanne Mosovsky, Pacific Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Serena Marie Pitel, Cleveland Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Tara Ann Swiklinski, Broadview Boulevard, B.S. in Communications Media

    Braddock

    Ombrea Denise Askew, Beech Street, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

    Bridgeville

    Benjamin James Bryan, Fox Chase Court, B.S. in Finance
    Justin Michael Burda, Sarah Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Jenna Marie Carnahan, Cook School Road, B.S. in Athletic Training
    Kelsey Mary Ferguson, Bank Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Erin Rose Murrer, Jeana Lane, B.S. in Nursing
    Henry Anthony Rossi, Jeana Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Vanessa Valentino, Pennsylvania Avenue, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Carnegie

    Richelle J. Davis, Elwyn Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Tyler Julius Mroz, Superior Street, B.A. in Criminology
    Dominique Leigh Nadik, Collier Avenue, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Richard Andrew Seder, Marshall Avenue, B.S. in Marketing

    Cheswick

    Zachery Scott Koontz, Winchester Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Michael Anthony Russo, Meadowvale Drive, B.A. in History

    Clairton

    Elizabeth Ann Fitzgerald, Gill Hall Road, B.S. in Finance
    Matthew Stephen Grassi, Fawn Drive, B.A. in Biology
    Jill M. Mesco, Toman Avenue, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Stacie Lee Saracco, Meadowfield Lane, B.S. in International Business

    Coraopolis

    Brittany Elizabeth Bosetti, Fairborough Court, B.S. in Marketing
    Emily Marie Comport, Pine Drive, Undeclared College of Health and Human Services
    Carly Nicole Counihan, Hayeswold Drive, B.S. in Biology
    Brittany Rae Deltondo, Scenic Drive, B.S. in Biology
    Devan Elizabeth Fedorowich, Parliament Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Anton Sergeevich Matyushkov, Larchmont Court, B.S. in Safety Sciences
    James H. Pifko, Vance Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Corie Ann Scanlon, Jeff Drive, B.S. in Nursing
    Cassidy Lynn Seibel, Hawthorn Drive, B.S. in Nutrition
    Anna Katherine Simon, Herbst Road, B.S.Ed. in Art Education
    Courtney Marie Stohr, State Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Elizabeth J. Strager, Broad Hill Farms Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Stephanie Marie Tassone, Ellwood Court, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Glenne Marie Thompson, Bryan Drive, B.S. in Nursing
    Rachel Lea Zahavi, Westbrooke Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Heather Ranee Zarzeczny, Porters Hollow Road, B.A. in Anthropology

    Crescent

    Evan Michael Hall, Huntsridge Drive, B.S. in Safety Sciences

    Duquesne

    Stacy Ann Rost, Duquesne Boulevard, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Elizabeth

    Chelsea Nicole Glaser, Belfrey Drive, B.S. in Nursing
    Katlyn Alexis Glaser, Belfrey Drive, B.A. in Journalism
    Derek Edward Sleith, Tunnel Hollow Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    Etna

    Kayla Ashley Stillwagon, Walnut Street, B.S. in Respiratory Care

    Gibsonia

    Patrick Joseph Annis, Hardt Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    John William Benton, Edgehill Drive, B.S. in Nursing
    Patrick Edward Connell, Jenny Drive, B.S. in Accounting
    Anthony J. DiPasquale, Kim Lane, B.S. in Marketing
    Laura Ann Gregory, Golfview Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Shane Ryan Gribbin, Deer Path Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    William Joseph Holtz, Ringneck Court, B.S. in Nutrition
    Ryan David Hughes, West Bardonner Road, B.A. in English/Writing Studies
    Kayleigh Marie Jackson, Scotch Pine Court, B.S. in Nutrition
    Vincent Christy Labriola, Prince Phillip Court, B.S. in Accounting
    Christopher John Mason, North Pine Circle, B.S. in Communications Media
    Jamie Lee Mason, North Pine Circle, B.S.Ed. in Art Education
    Lauren Elizabeth Meuschke, Lynn Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Graham Patrick Mulqueen, Haberlein Road, B.A. in Political Science
    Joshua Thomas Noble, Bakerstown Road, B.S. in Marketing
    Derek Anthony Scanlon, Carters Grove Drive, B.A. in Criminology
    Kara N. Sloniger, Babcock Boulevard, B.S. in Nursing
    Keaton Lynn Smith, Bruton Drive, B.S. in Communications Media
    Joseph Alan Yuretich, Crestview Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Eric Paul Zarenko, Edgehill Drive, B.S. in Communications Media
    Shannon Taylor Zilavy, Bairdford Road, B.A. in Psychology

    Glassport

    Emily Louise Case, Maryland Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Glenshaw

    Ashley A. Hohman, Madsen Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Jonathan James Jackson, Springwood Drive, B.A. in Criminology
    Kristin R. Long, Forliview Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Danielle Nicole Neely, Laurelwood Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Carrie Elizabeth O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Chelsea Erin O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S.Ed. in English Education
    Colin Robert O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Kevin William Pflumm, Rose Drive, B.S. in Management Information Systems
    Mark George Stankovich, Bigler Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Clarissa Elizabeth Stewart, Black Walnut Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Harwick

    Adrian Lynn Callen, , B.F.A. in Art Studio

    Imperial

    Alyssa Michele Berg, Cox Lane, B.A. in History
    Jeremy Allen Hetrick, Timber Trail, B.S. in Accounting
    Jay Kevin Hough, Forest Glen Drive, B.S. in Management Information Systems
    Matthew Phillip Kovach, Ponderosa Drive, B.S. in Safety Sciences
    Addison Metro Kozyak, Forest Glen Drive, B.A. in History
    Kali Jo Kubatka, George Street, B.S. in Marketing
    Amanda Schiff, Santiago Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    David Joseph Sheleheda, Timberglen Drive, B.A. in Criminology
    Tiffany D. Tokar, Forest Glen Drive, B.A. in Sociology
    Matthew J. Wilking, Forest Glen Drive, B.S. in Accounting
    David Matthew Zvirman, Aspen Drive, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Jefferson Hills

    Allie Elizabeth Breisinger, Sean Court, B.A. in Criminology
    Dylan James Breisinger, Sean Court, B.S. in Finance
    Tonya Dorothy Fabian, Hilltop Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Jamie Lynne Gallegor, Lewis Run Road, B.S. in Accounting
    Casey Marie Martin, Steinbach Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Ashley Stoner, Shag Bark Court, B.A. in English /Pre-Law
    Ariana Elizabeth Winovich, Oakwood Court, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Leetsdale

    Lauren Marie Jones, Washington Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    McKees Rocks

    Tonisha Danyeil Brown, Grove Street, B.S. in Hospitality Management
    Susan Elizabeth Ciccone, Robin Hill Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Jordan Alexandra Ellsworth, Waterford Drive, B.S. in Finance
    Andrew James Fleming, Woodward Avenue, B.A. in Criminology
    Jennifer Jean Jackson, Silver Lane, B.S.Ed. in Deaf Education
    Kimberly Theresa Macek, Phillips Lane, B.A. in Psychology
    Lauren Celestine Marasti, Cobblestone Circle, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kelsey Margaret Matarazzo, Canyon Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kimberly Marie Sumpter, Oak Point Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kelly Antoniette Trapani, Fiddleback Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Amber L. Trunzo, Homer Circle, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

    McKeesport

    Chelsea Taylor Cherepko, Greenock Buena Vista Road, B.A. in Criminology
    Michael James Dickson, 35th Street, B.S. in Physics
    Danielle Lynn Dougherty, Cleveland Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Cassandra Marie McBride, Kansas Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Julia Louise McBride, Canterbury Lane, B.A. in Theater
    Alena C. Okert, Owens Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Mark Louis Pavlecic, Vermont Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Javier Cortez Snooks, Jenny Lind Street, B.S. in Management/General
    Jonathan Jeffrey Stolarz, Narragansett Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Joseph James Tokosh, Vermont Avenue, B.A. in Geography

    McKnight

    Troy Allen Zangaro, Baker Drive, B.S. in Marketing

    Monroeville

    Jena Lauren Antonelli, East Patty Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Megan Lynn Bertoline, Cavitt Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Stacie Michelle Bloom, Garden City Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Rachel Louise Burgess, Old Concord Road, B.S. in Respiratory Care
    Devon Lewis Cottrell, Harvard Road, B.S. in Management/General
    Victoria Elizabeth Dandrea, Newbury Drive, B.A. in Music
    Jordan Leigh Feinberg, Meadow Court, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Staci M. Harnden, Harvard Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ashley Catherine Henderson, Saunders Station Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Heather Catherine Holt, Tilbrook Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brandon Michael Kandrack, Verlinden Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Brock Andrew Kawana, Monroeville Boulevard, B.S. in Communications Media
    Stephanie Lee Kirk, Tyrolia Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Matthew Carl Kuehn, Macbeth Drive, B.S. in Computer Science/Applied
    Melissa Rae Limbacher, Westminster Drive, B.S. in Biochemistry
    Natalie Angelica McBride, Hillside Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Chelsea Marie McConnell, Donley Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brittany Leann Novak, Victoria Drive, B.S.Ed. in Deaf Education
    Erin Kelly O'Donnell, Brunner Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ashlyn Mae Parks, Blueberry Road, B.S. in Nursing
    Meaghan Ann Polnar, Patton Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Kelly Marie Rerko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
    Danielle Amber Rucker, Cambridge Square Drive, B.S.Ed. in English Education
    Sean Michael Shapiro, Urick Lane, B.S. in Finance
    Nicole Ann Styslinger, Kelvington Drive, Undeclared College of Health and Human Services
    Renae Mee-Jin Watt, College Parks Drive, B.S. in Accounting

    Moon Township

    Ashley Marie Bowser, Skylark Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Samantha Lee Ciccone, Downing Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Katelynn Marie Danko, Greenlea Drive, B.S.Ed. in Deaf Education
    Sarah A. Finnegan, Cottonwood Court, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Samantha Ashley Heinzl, Lansdowne Drive, B.A. in Criminology
    Lucy C. Iannamorelli, Amherst Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Kristen Elizabeth Miller, Malcolm Drive, B.A. in Psychology
    Nicole Marie Mozena, Lynfield Avenue, B.S. in Accounting
    Keith Michael Pentland, Old Thorn Run Road, B.A. in Criminology
    Alexandre Pokorny, Forest Green Drive, B.S. in Communications Media
    Hannah Taylor Raihall, Westwind Drive, B.S. in Mathematics
    Leah Marie Rudolchick, Winridge Drive, B.S.Ed. in English Education
    Michael J. Silvestri, Hookstown Grade Road, B.S. in Nutrition
    Nicholas Theodore Szelc, Smallwood Drive, B.S. in Accounting
    Robert Ryan Tumulty, Tottenham Drive, B.A. in Criminology

    Morgan

    Tanner Christian Courtad, Sygan Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    Mount Oliver

    Holly Ann Wetzel, Penn Avenue, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

    Natrona Heights

    Renee Heather Bertha, Ridge Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Joshua Thomas Carney, Cambridge Street, B.A. in Journalism
    Kevin John Casella, Idaho Avenue, B.A. in History/Pre-Law
    Natalie Renea Ehrlich, Linden Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    John Ronald Gillette, California Avenue, B.A. in Criminology
    Bradley Janek Kazmierczyk, Federal Street, B.S. in Interior Design
    Alese J. Klemens, Jacqueline Drive, B.A. in Journalism
    Christian J. Pugh, Ridge Road, B.A. in Criminology
    Alyse Marie Sokolowski, Cambridge Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Kaitlyn Michelle Stanoski, 11th Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    North Versailles

    Lindsey Nicole DePra, Hyer Avenue East, B.S.Ed. in Art Education
    Kaitlyn Aubrey Fung, Reiss Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Hope Noelle Wright, Delaware Avenue, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

    Oakdale

    Dominic James Hartzog, Harvester Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Matthew Ryan Heinz, Steubenville Pike, B.S. in Athletic Training
    Amanda Marie Miller, Stonegate Drive, B.A. in Journalism
    Derrick John Shane, Longhorn Drive, B.A. in Theater
    Ashley Lynn Singiser, Cottonwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Brent Patrick Stimer, , B.A. in International Studies

    Oakmont

    Isaac M. Diyanni, Library Place, B.S. in Finance

    Pitcairn

    Matthew Michael Antonich, 8th Street, B.S. in Communications Media
    Theresa Marie DeGeorge, Hill Street, B.A. in History

    Pittsburgh

    Sadie Elizabeth Alex, Curry Hollow Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Matthew D. Allen, Mardi Gras Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Deborah E. Amato, Berkshire Avenue, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Jessica L. Anderson, Cathell Road C, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Ryan Lee Anderson, 18th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Julie Fontaine Angeloni, Ridgemont Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Dana Marie Baker, Meadowbrook Boulevard, B.A. in Psychology
    Briana Balcik, Abers Creek Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Jessica Lynn Barker, Arlington Street, B.S.Ed. in Art Education
    Bryan David Barrett, Baywood Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Chris Brice Barrett, Baywood Avenue, B.S. in Finance
    Gregory Lawrence Becker, Castle Road, B.S.Ed. in Music Education
    Benjamin Robert Bernhard, 1st Avenue, B.A. in Criminology
    Brenna Nicole Black, Spreading Oak Drive, B.A. in English/Writing Studies
    Heather Nicole Black, Pemberton Street, B.A. in Religious Studies
    Leslie Bolich, McNair Street, B.A. in Geography/Environmental Geographer
    Elise Mayhew Bozzo, Hawthorne Drive, B.S.Ed. in English Education
    Chelsea Brentley, Foster Square, B.A. in Sociology/Human Services
    Hannah R. Brinkley, Alabama Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Amanda Leigh Brown, Parkfield Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Justine Alexis Brown, Parkfield Street, B.S. in Accounting
    Kirk William Brown, Westover Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Scott Michael Brown, Old Boston Road, B.A. in Criminology
    Sarah E. Brumbaugh, Old Orchard Trail, B.S. in Nursing
    Alexis Noel Buchanan, Roup Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Barbara Jean Burdette, Pueblo Drive, B.A. in Criminology
    Ashley Renee Burns, Windsor Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Naomi Rebecca Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Suzannah Victoria Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Juliana Carlino, Old Boston Road, B.A. in Art/History
    Shawna Angel Carter, Zephyr Avenue, B.S. in Management/General
    Kayla M. Caruso, Blackhawk Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Richard Patrick Casselberry, Roosevelt Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering
    Ashley Lynn Cercone, Juniper Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Nina Christine Cerro, McCully Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Danielle Nicole Circosta, Aster Street, B.A. in Criminology
    Kacee Lynn Coffey-Duah, Linwood Avenue, B.S. in International Business
    Kasey Lynn Cook, Fawn Court, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Andrew Stephen Cotts, Joan Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Dennis Richard Coxon, Dailey Road, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Steven Zachary Craig, Marycrest Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Charniece Michelle Craven, Pennsylvania Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Meredith Margaret Crocker, Barclay Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Alonna Lanay Cuffe, , B.S.Ed. in English Education
    Alex John Cullison, Norsen Drive, B.S. in Communications Media
    Benjamin Thomas Cunningham, Ridgewood Road, B.S. in Communications Media
    John Casey Pratt Cunningham, Josephs Lane, B.A. in Theater
    Santanna Lashay David, North Aiken Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    David Alan Diano, Datura Drive, B.S. in Biology
    Joseph Anthony Diano, Datura Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Jeffrey William Doht, Madeline Street, B.A. in Criminology
    Allison Ann Dowdell, Shelbourne Drive, B.S. in Hospitality Management
    Timothy Mcmackin Durr, Lambeth Drive, B.A. in Computer Science
    Abagail Francis, Dickson Avenue L, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Michael Kyle Froehlich, Noblestown Road, B.S. in Communications Media
    Mason Thomas Fulmore, Dunster Street, B.A. in English/Film Studies
    Kyle Gregory Gaetano, Blossom Hill Road, B.S. in Finance
    Gillian Judith Gaitens, Hunt Club Lane, B.S. in Hospitality Management
    Chelsea Diana Gaus, Sun Valley Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Danielle Y. Giannetti, Edgar Street, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Nicholas James Giglio, Colony Oaks Drive, B.S. in Safety Sciences
    David Jacob Gliozzi, Cross Creek Court, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Rebecca Leigh Goldstein, , B.S. in Child Development and Family Relations
    Corey Grimm, Shawnee Road, B.A. in Criminology
    Jonathan Irving Gruber, Winterburn Avenue, B.S. in Management/General
    Cory Michael Gunter, Rolling Rock Road, B.A. in Criminology
    Alison Ruth Gusew, North Howard Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Lauren Marie Haas, Thorncliffe Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Karen R. Hager, Stanford Road, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Alexander J. Hagood, Aloha Drive, B.S.Ed. in English Education
    Jeffrey Taylor Hall, Charlotte Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Gregory James Hanson, Augusta Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Eric Thomas Harbison, Grand Avenue, B.S.Ed. in Biology Education
    Bobbi Hartsock, Kirtland Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Casey Marie Hefferin, Clara Street, B.S. in Marketing
    Nicholas M. Heyl, McCully Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    William Wayne Hill, Hillsdale Avenue, B.A. in Criminology
    Melissa Lynn Hoener, Surfside Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Nicole Elaine Holt, Briarwood Lane, B.S. in Hospitality Management
    Abraham Daniel Hoose, Giffin Avenue, B.A. in Theater
    Rachel Elizabeth Horner, Van Buren Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Katherine M. Houlis, Marlin Drive, B.S. in Communications Media
    Ashley Marie Huddart, Norrington Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Brittany N. Hughes, McCandless Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Cory Matthew Hurka, Marge Drive, B.A. in Criminology
    Joseph Ryan Jackson, Sadowski Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Andrew Jacobsen, Shaw Avenue, B.A. in History
    Theresa Joan Janiak, Mission Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Morgan Brianne Jasin, West Brightview Avenue, B.A. in Sociology/Human Services
    Megan Leighann Johnson, Brookmeade Drive, B.S. in Nursing
    Michael Ramon Johnson, Middle Street, B.A. in Criminology
    Jordan Gregory Jones, Wheeling Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Sophie A. Josephs, Morningside Avenue, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Jennifer A. Kachinko, Straubs Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kelley Anne Kallon, Kelton Avenue, B.A. in Psychology
    John Corbett Kearney, Worcester Drive, B.S. in Geology
    Jennifer Ann Kiefer, Calvert Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Ryan James King, Bingham Drive, B.A. in Honors Program in Psychology
    Nicole M. Klaus, Lee Ann Court, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Shannon Maria Kolupajlo, Lowry Street, B.A. in Criminology
    Neil Joseph Kownacki, Hillcrest Place, B.S. in Management Information Systems
    Joshua Michael Krug, Niagara Street, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Systems
    Katelyn Kelly Kubus, Cardinal Drive, B.S. in Nursing
    Meghan Alice Kulzer, Lebanon Hills Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Sara Christine Kyles, Chartiers Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
    Monica Kathleen Laird, Spruce Valley Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Nicholas Ian Lehman, Whited Street, B.S. in Safety Sciences
    Katelynn N. Leiby, Minooka Street, B.S. in Nursing
    Carly Brooke Lewis, Old Orchard Trail, B.S. in Nutrition
    Corey A. Lim, Arkansas Avenue, B.F.A. in Art Studio
    Jessica Anna Lipchak, Eicher Road, B.S. in Nursing
    Kelsey Marie Lloyd, Sherwood Drive, B.S. in Nursing
    Nicolena Frances Loshonkohl, South 15th Street, B.F.A. in Art Studio
    Ricky T. Lovell, Hampton Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Dorothy Elizabeth Lucas, Boxfield Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brittany Cheers Lyons, Dorseyville Road, B.S. in Nursing
    Caitlin Grace Lyons, Dorseyville Road, B.S. in Nursing
    Derek Paul Lyons, Dorseyville Road, B.A. in Criminology
    Mary Bridget MacDonell, Milliken Avenue, B.A. in Sociology
    Christopher Matthew Macellaro, Ruth Street, B.S. in Communications Media
    Lauren Marie Machi, Villa Haven Drive, B.S. in Nursing
    Dominic C. Maggio, Edmond Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Ryan Joseph Mance, Roosevelt Boulevard, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Kelly Teresa Mansfield, Logans Ferry Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Desirae J. Mascilli, Tretow Street, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Sarah M. Matuska, Main Street, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Chelsey Jan McDonald, Woodland Road, B.S. in Nursing
    Brienne Kylie Metzgar, Oak Hill Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Samantha Margrette Meyer, Washington Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jessica Lynne Miceli, Hialeah Drive, B.A. in Psychology
    Melanie Renee Micheli, Lanpark Street, B.S. in Nursing
    Samantha Aquila Migliozzi, King James Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    James Douglas Miller, Pine Heights Place, B.S. in International Business
    Jason Morrow Miller, Mount Hood Drive, B.A. in Criminology
    Kelly Anne Milligan, Morrow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Antoinette Marie Moeslein, Old Clairton Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Kathryn J. Molczan, Clearview Drive, B.S. in Nursing
    Joseph Richard Muckle, Maryland Avenue, B.A. in Spanish
    Jodi Lee Mueller, Mount Troy Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Erika L. Murphy, Kipling Road, B.S. in Nursing
    Vincent Joseph Naccarelli, Lindenwood Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Madeline Suzanne Neely, Arlor Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Cody Robert Nolen, Stotler rd, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Systems
    Michele Katherine Olson, Wil Tara Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Amy Elizabeth Paine, Lemoyne Avenue, B.S. in Communications Media
    Talaya Dornay Payne, Bentley Drive, B.S. in Computer Science/Applied
    Nicole Lynn Pecanis, Casa Grande Drive, B.S. in Nutrition
    Julie Anne Perri, Tech Road, B.S. in International Business
    Elizabeth Marie Pferdehirt, Old Leechburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Stacey Paulette Phelos, Pearce Road, B.S. in Hospitality Management
    Timera E. Pipkin, Angela Drive, B.S. in Management/General
    Joseph Daniel Piqueira, Ramada Drive, B.S. in Accounting
    Elizabeth M. Plakidas, Emerson Avenue, B.F.A. in Art Studio
    Michael Plazio, Saxonburg Boulevard, B.S. in Finance
    Alexandra Polens, Laurel Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    JaMarr Antionne Porter, Gilliland Place, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Ryan Douglas Praskovich, Greenboro Lane, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Samantha Lee Pugliano, Cherrydell Drive, B.S. in Nursing
    Erin Marie Puko, Jaycee Drive, B.S. in Accounting
    Benjamin Walker Pyles, Cabinet Street, B.A. in Art/Studio
    David M. Quadri, Boulder Drive, B.S. in Computer Science/Applied
    Chelsea Katharine Quarrie, Forest Avenue, B.S.Ed. in Biology Education
    Sara Marie Rice, Kittanning Pike, B.S. in Management/Operations
    Lisa Ann Rigano, Clairmont Drive, B.S. in Nursing
    Lauren Elizabeth Roberts, Maize Drive, B.S.Ed. in Biology Education
    Michelle Anne Rose, Shawnee Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Patrick Matthew Rossiter, Hoosac Street, B.S. in Accounting
    Lauren Nicole Rubash, Meadow View Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Lindsy Marie Ruckinger, McCartney Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Lindsay Nicole Ryan, Gales Drive, B.S. in Management/Operations
    Stephen Thinnabat Sabreen, Kingridge Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Raven Alexis Sams, Clover Street, B.S. in International Business
    Kaitlyn Lydia Sanders, Scotia Street, B.A. in Art/Studio
    Mariah Lee Sanders, Aurelius Street, B.A. in Psychology
    Danielle G. Scarpino, Silver Oak Drive, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Christine Amanda Schell, Herman Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Dylan James Schneider, Long Road, B.S. in Marketing
    Christina Marie Seanor, Carnival Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Michael James Seanor, Carnival Drive, B.A. in Criminology
    Kristen Marie Serrao, Renton Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Christine Louise Shanaberger, Kaplan Avenue, B.S. in Respiratory Care
    Sarmed Safi Shareef, Orwell Way, B.S. in Safety Sciences
    Joseph Steven Shidel, Winifred Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Ross Francis Shoop, Norwich Avenue, B.S. in Management/General
    Diana Rachelle Sieber, Jancey Street, Undeclared College of Health and Human Services
    John Francis Sieber, Mount Troy Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Nathan Walter Simon, Kingston Drive, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
    Debra Anne Skrbin, Mount Royal Boulevard, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Jason Allan Smith, Logans Ferry Road, B.S. in Accounting
    Rebecca Marie Smith, Lloyd Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Christina Nicole Soracco, West Prospect Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Stephanie Noelle Soracco, West Prospect Avenue, B.A. in Journalism
    Natalie Adele Sorce, Witherspoon Street, B.S. in Athletic Training
    Victoria Marie Stock, Portia Drive, B.S. in Interior Design
    Michael Richards Stoehr, Mississippi Avenue, B.S. in Geology
    Erin Marie Sullivan, Duchess Lane, B.S. in Finance
    Meghan Catherine Sullivan, Ardmore Manor Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Shannon K. Sullivan, Taft Place, B.A. in Sociology/Human Services
    Lauren M. Super, Greenlawn Drive, B.S. in Nursing
    Nicole Lynn Szulborski, McClure Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Natalie Victoria Thiess, Brittany Place, B.A. in English /Pre-Law
    Kristen Marie Tomaro, Rockland Drive, B.S. in Marketing
    Kristen Marie Trichtinger, Hibiscus Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/English-Language Arts
    Sam Thomas Tuchin, Trinity Street, B.A. in Criminology
    Tina Chinyere Ufelle, Beechwood Boulevard, B.A. in Sociology
    Kailee Lynne Ulrich, Temona Drive, B.S. in Nutrition
    Erin Marie Urbahns, Quail Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Maria Christine Urso, Rockingham Road, B.S. in Marketing
    Paige McKenzie Virgara, Hillsview Terrace, B.S. in Fashion Merchandising
    Chelsea Rae Vitale, Noll Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Mark William Waechter, Sangree Road, B.A. in Criminology
    Tara Lynn Waldo, Faith Drive, B.A. in Criminology
    Benjamin Elwood Waltz, Dell Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Rachel Leigh Ward, Columbia Drive, B.A. in Criminology
    John F. Waugh, Cromwell Drive, B.S. in Accounting
    Amanda Marie Weaver, Bellevue Terrace, B.S. in Fashion Merchandising
    Julie Marie Weber, Broadlea Drive, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Nicholas Todd Weingartner, Hebron Drive, B.S. in Communications Media
    Madeline Paige Weyand, Brookline Boulevard, B.A. in Philosophy
    Derek Anthony Whitehurst, Marquis Drive, B.S. in Management/Operations
    Jessica Marie Wilding, Dalewood Street, B.S. in Nursing
    Steven Michael Wilhide, Austin Avenue, B.S. in Safety Sciences
    Grant Joseph Wolf, Ridgevue Drive, B.S. in Finance
    Janie Lyn Wright, Justine Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Kelly Marie Yost, Challen Drive, Undeclared College of Fine Arts
    Nicholas James Zapatka, Sunrise Drive, B.S. in Marketing

    Plum

    Sarah Jane Agustin Abrajano, Overbrook Terrace, B.S. in Accounting
    Ambur Lynsey Bowen, Rustic Ridge Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Sarah J. Hemmerle, Carriage Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Nicole Marie Lang, Meadow Wood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Douglas Andrew Morris, Blue Ridge Road, B.A. in Criminology
    Leah Alexandrea White, Oblock Road, B.S. in Natural Science

    Presto

    Haley Victoria Wauthier, Thoms Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sewickley

    Caesandra Burgh, Quaker Road, B.S.Ed. in Music Education
    Bridget Rose Clark, River Road, B.S. in Communications Media
    Jessica Lyn Donovan, Linda Vista Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Samantha Margaret Durham, Settlers Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Madeline K. Iannamorelli, Sonie Drive, B.S. in Disability Services
    Sarah Elaine Nestler, Cheryl Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Ileana Constance Righetti, Crescent Drive, B.S.Ed. in English Education
    Sophia Alleyda Valladares, Kenney Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    South Park

    Alisabeth L. Ballas, Knights Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Benjamin James Culbertson, Sebolt Road, B.S. in Accounting
    Colin Ryan Flannery, Amy Drive, B.S. in Accounting
    Nicole E. Miller, Bristol Drive, B.S. in Accounting
    Kara Leigh Stanek, Leona Avenue, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    Springdale

    Chelsea Dianne Gearhart, Bechman Street, B.A. in Psychology
    Kimberly Paige Yetter, School Street, B.S. in Accounting
    Katey Joan Yurchick, Willow Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Tarentum

    Kaitlyn Frances Graham, East 7th Avenue, B.S. in Nursing
    Sarah Louise Stump, West 10th Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Turtle Creek

    Ellen Victoria Bachy, Garden Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Joseph M. McKissock, Locust Street, B.S. in Management/General
    William Frank Schumm, Clugston Avenue, B.S. in Management/General

    Upper St Clair

    Hannah Dandoy, Southvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Amanda Marie Ocando, Harrow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Verona

    Danielle Marie Ferrante, 3rd Street, B.S. in Human Resource Management
    John Robert Graziani, Maple Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Sanya T. Hart, North Avenue, B.S. in Management/General
    Keileigh Lynn Koch, Sara Lane, B.S.Ed. in Music Education
    David Joseph MacIntyre, Bower Avenue, B.A. in History
    Alison Diane Oniboni, Blanchar Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Laura Anne Oniboni, Blanchar Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Nicole Lynn Sozynski, Madison Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Erika Lynn Wieczorkowksi, 4th Street, B.A. in Criminology

    Warrendale

    Stephanie Ann Bartlam, Warren Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    West Homestead

    Jennifer Lynn Sakanich, Gates Parks Drive, B.S. in Accounting

    West Mifflin

    Andrew John Banyas, Shadyside Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Amanda Marie Bracken, Grant Avenue, B.A. in Religious Studies
    Jessilyn Marie Burns, Clark Street, B.S. in Biology
    Kelsey Lynn Gross, Brierly Drive East, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Paul W. Jackel, Lebanon Church Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Kelsey Marie Lucas, Glencoe Drive, B.S. in Hospitality Management
    Thomas Richard Marasco, McClure Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Kristi Lynne Murphy, Seneca Court, B.A. in Criminology
    Brandon Anderson Musser, Maryland Avenue, B.A. in Sociology
    Melissa Nicole Norgren, Dennison Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Aela Amelia Soukup, Homeville Road, B.S. in Management/Operations
    Samantha Jo Spargal, Cerasi Drive, B.S. in Respiratory Care
    Keith Douglas Vislay, Saniel Drive, B.A. in English/Writing Studies

    West View

    Brittney Elizabeth Stone, Clearview Avenue, B.S. in Marketing

    Wexford

    Abigail Michele Altman, Cloverdale Court, B.S. in Child Development and Family Relations
    Kathryn Elizabeth Boretzky, Ridgeway Drive, B.S. in International Business
    Daniel Joseph Cavanaugh, Matterhorn Drive, B.A. in Criminology
    Kimberly Ann Coombs, Shellburne Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Ashley Elizabeth Frohnert, Richard Road, B.S. in Marketing
    Andrew Kerry Gaus, Wallace Road, B.A. in Criminology
    Patricia Fawcett Herbert, Royal Oak Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Brittany Nicole Hogg, Shellburne Drive, B.S. in Hospitality Management
    Meghan Michele Hoot, Hillcrest Circle, B.S. in Child Development and Family Relations
    Michael Evan Koller, Fox Meadow Drive, B.S. in Accounting
    Laura Catherine Manganello, Courtney Place, B.S. in Communications Media
    Eric R. Meinert, Meinert Road, B.S. in Accounting
    Timothy Stephen Meyers, Lexington Place, B.A. in Criminology
    Rachael L. Perl, Forest Trail Drive, B.S. in Hospitality Management
    Alexandra Lee Robinson, Brandt School Road, B.S. in Communications Media
    Sean Michael Simpson, Wexford Run Road, B.A. in Sociology
    Elizabeth Paige Sternby, Davison Drive, B.S. in Communications Media
    Victoria Jon Sternby, Davison Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Emily Elaine Teare, Shenot Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Thomas Joseph Wagner, Wexford Run Road, B.S. in International Business
    Christopher Charles Wright, Blum Avenue, Undeclared College of Health and Human Services

    Whitaker

    Kayla J. Jones, Lincoln Avenue, B.A. in Criminology

    White Oak

    Mary Kathleen McElhinny, Lincoln Way, B.S. in Communications Media
    Katherine L. Rusu, Ohio Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Emily Brooke Vitale, White Tail Lane, B.S. in Nursing

    Wilmerding

    Ashley J. Forsyth, Middle Avenue, B.S. in Management/General

    Armstrong

    Adrian

    Lacey Noel Freeman, Old Reesedale Road, B.S. in Hospitality Management
    Jennifer Lee Hockenberry, Claypoole Road, B.S. in Nursing
    Anna Jane Patrick, Ridge Road, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Sarah Katherine Scholl, Claypoole Road, B.A. in Psychology

    Cadogan

    Nicole E. Cornman, , B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Tyler Shane Jack, Oak Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Cowansville

    Brittany Hope Lessner, Fosters Mills Road, B.S. in Nursing
    Barbara Ann Yockey, Ken Wolfe Road, B.S. in Human Resource Management

    Dayton

    Lacee Renee Barrett, Dayton Road, B.S. in Disability Services
    John Hunter Hileman, School House Road, B.A. in English/Film Studies
    Lindsey Nicole Jones, , B.S. in Child Development and Family Relations
    Stewart Rearick McEntire, Washington Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Rebecca Ann Nichol, State Route 85, B.S. in Mathematics
    Laura Catherine Renosky, North Miller Road, B.S. in Nursing
    Kristen Nicole Schrecongost, Spruce Hollow Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Casey Jae Trimble, Crossroads Road, B.A. in Psychology

    Elderton

    Jamie Kunkle, North Main Street, B.A. in Criminology
    Sarah Ellen Pritt, Frailey Road, B.A. in Psychology
    Derek Brian Smeltzer, , B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Jesse Ian Van Horn, , B.S. in Communications Media
    Kathleen Elizabeth Young, North Lytle Street, B.S. in Respiratory Care

    Ford City

    Sean K. Barnett, 4th Avenue, B.S. in Applied Physics/Electro-Optics
    Deanne Melisa Becker, State Route 66, B.S. in Finance
    Leslie Ann Boylan, Wright Road, A.A. in General Studies
    Alicia Suzanne Brink, 6th Avenue, B.S. in Accounting
    Rachel Cathleen Campbell, Campbell Run Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Teresa Ann Coleman, 5th Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Anna Cujas, 4th Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
    Jonathan Michael Dilick, 4th Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Matthew Thomas Dracz, Heilman Drive, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Christine Louise Ferguson, 5th Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Brittany Katlyn Forringer, Dime Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Grahm M. Grabiec, O Connor Street, B.A. in Philosophy/Pre-Law
    Robert J. Hockenberry, Main Street, B.S. in Hospitality Management
    Amy Sue Hromadik, Carrousel Street, A.A.S. in Electro-Optics
    Ashley Hromadik, Carrousel Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Jacob Matthew Kanish, Carrousel Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kevin Michael Kennedy, Garretts Run Road, B.S. in Disability Services
    Andrea Regina Kiehl, Montgomery Flats Road, B.A. in English/Writing Studies
    Shawn Alan Kotal, Oak Drive, B.A. in Criminology
    Matthew Ryan McClelland, Manor Drive, B.S. in Communications Media
    Clifton Albert McDivitt, Garretts Run Road, A.A.S. in Electro-Optics
    Scott Earnest McDivitt, Garretts Run Road, A.A.S. in Electro-Optics
    Christopher Kent Milotte, 6th Avenue, A.A.S. in Electro-Optics
    Kara E. Ortmann, Fairground Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Tara Louise Powers, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Stephen Boyd Shiring, 4th Avenue, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
    Zachary David Spangler, Main Street, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Alexander Lloyd Thompson, 4th Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
    Brandon James Valasek, Hard Tack Road, B.S. in Accounting
    Rebecca Mae Waltenbaugh, Garretts Run Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Sarah Elizabeth Zambotti, Terrace Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Freeport

    John Richard Bercik, , B.A. in Political Science/Pre-Law
    Cody Aaron Bergad, Shook Drive, B.S. in Safety Sciences
    Madalyn Lee Bergad, Shook Drive, B.S. in Safety Sciences
    Andrea N. Bragiel, Garden Way, B.S.Ed. in Music Education
    Chelsea Marie Doyle, Market Street, B.A. in Criminology
    Whitley Marie Gaiser, Duffy Road, B.S. in Communications Media
    Michael Roger Gregory, Walnut Way, B.A. in Honors Program in Psychology
    Kevin Matthew Hughes, Furnace Run Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Jessica Ann Ippolito, Washington Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Katie Elizabeth Jack, Boyd Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Rachel Marie Lassinger, Old Mill Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Maura Ashley McBride, Market Street C, B.A. in Psychology
    Jacob James Scott, Market Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Andrew D. Teorsky, Horseshoe Drive, B.S.Ed. in Chemistry Education
    Haley Racquel Welsh, 2nd Street, B.S. in Human Resource Management

    Kittanning

    Marlee Anna Atwood, North McKean Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Caitlin Renee Booher, Orr Avenue, B.A. in Psychology
    Garret James Brumbaugh, Blackthorn Drive, Undeclared College of Health and Human Services
    Dustin Nicholas Cochenour, Heather Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Tyler Jordan Cochenour, Heather Lane, Physics/Pre-Engineering
    Zachary Alan Colo, Glenn Street, B.S. in Communications Media
    Lance Patrick Crawford, Riggle Lane, B.S. in Safety Sciences
    Heather Marie Crissman, Montgomery Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Sarah Marie Daugherty, North Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Julianna Marie DiStanislao, North McKean Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Kara Ann Doms, Sisterville Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Stephen Douglas Donnel, Penn Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Danielle Marie Egley, Graham Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Chelsea Michele Febinger, South Street, Undeclared College of Fine Arts
    Lacee Nicole Fink, Maple Drive, B.S. in Communications Media
    Jesse Frailey, USouth Route 422, B.S.Ed. in Business Education
    Cassandra Lee Gazzo, Pony Farm Road, B.S. in Communications Media
    Matthew Robert Grantz, East Brady Road, B.S. in Communications Media
    Shenin Adel Headland, State Route 85, B.S. in Biochemistry
    Broc Hepler, Walkchalk Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Jocelyn Renee Hepler, Ferne Drive, B.A. in Sociology/Human Services
    Lacey Lynn Hohl, Berts Hill Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Amber James, State Route 2007, B.S. in Nursing
    Stephen Anthony Johns, Butler Road, B.S. in Business Technology Support
    Elizabeth Anne Judge, Reesedale Road, B.A. in Economics
    Rebecca Lee Kammerdiener, State Route 422, B.S. in Nursing
    Deanna Jean Karloski, State Route 85, B.A. in Sociology/Human Services
    Alycia Louise King, State Route 85, B.A. in Journalism
    Klaus Dieter Koster, North McKean Street, A.S. in Electro-Optics
    Kristi Nicole Lemmon, East Brady Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Kelsey Lynn Luke, Harrison Street, B.A. in Psychology
    Megan Elizabeth McAfoose, Woodward Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
    Samuel Jeffrey McCanna, Hawthorne Avenue, B.S. in Accounting
    Jesse Ian McCullough, Woodward Avenue, B.S. in Regional Planning/Geographic Information Systems and Cartographer
    Emily Elizabeth McKain, Hankey Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Samantha Jade Mohney, Green Tree Road, B.A. in Sociology/Human Services
    Joan Kathleen Moore, South McKean Street, B.S. in Computer Science/Applied
    Dylan Michael Mudlo, East Brady Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Logan Matthew Mudlo, East Brady Road, B.S. in Computer Science/Applied
    Bret Douglas Neyman, Butler Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Joshua David Olinger, Garfield Street, B.S. in Safety Sciences
    Sebastian James Picardi, Dewey Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Taylor Gabrielle Powell, State Route 85, B.S. in Hospitality Management
    Paige Heather Querry, Red Mill Road, B.S. in Computer Science/Applied
    Adam Joseph Rizzo, Woodward Avenue, B.A. in Psychology
    Courtney Lynn Schiano, Walkchalk Road, B.S.Ed. in English Education
    Aaron Keith Shaffer, Indiana Avenue, B.A. in Geography/Environmental Geographer
    Ashley Lynne Smith, Friendship Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Susan A. Steis, , B.S. in Nursing
    Shannon Nicole Stephens, Garretts Run Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Nathan Marshall Stolitza, Bunker Hill Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Alexa Nicole Stouffer, Garfield Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Kimberley Renee Stubbs, State Route 28, B.A. in English/Writing Studies
    Nicholas C. Townsend, , B.A. in Sociology
    Blake Ronald-Revere Vallies, Sedwick Lane, B.S. in Safety Sciences
    Dylan Chase Vallies, Sedwick Lane, B.S. in Communications Media
    Jessica L. Vickers, Blaney Road, B.A. in Political Science
    Alexia Marie Wills, Fair Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Jane Kerri Woodside, Green Tree Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Phillip Scott Wyant, Silvis Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education
    Ethan Ryan Zimmerman, Zimmerman Way, B.A. in Criminology

    Leechburg

    Miranda Sue Bruno, Rhoda Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Thomas James Camp, Godfrey Road, B.S.Ed. in Chemistry Education
    Nathaniel James Conroy, Garvers Ferry Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Michael Joseph Disciscio, Ice Pond Road, B.S. in Safety Sciences
    Gabrielle Marie Gregory, Logan Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Katie Marie Headley, Rhoda Avenue, B.S. in Nursing
    Clyde Raymond Lindsey, Main Street, B.S. in Human Resource Management
    Ian J. Musco, Lucesco Road, B.S. in Safety Sciences
    Mariah Blue Rattay, Shearer Road, B.S. in Nutrition
    Levi Jason Sappe, Aladdin Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Elizabeth Anne Stimmell, White Cloud Road, B.S. in Chemistry
    Abygail Elizabeth Stivason, 2nd Street East, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Christian Taylor, Campbell Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Evan Jeffrey Tobin, State Route 356, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Systems
    Ryan Joseph Wasilchak, Pleasant Hill Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Jazmin Woody, Hyde Parks Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Manorville

    Mary Jacquelyn Mantini, Water Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    McGrann

    Catherine Marie Smith, Byron Street, B.A. in English /Pre-Law

    North Apollo

    Kristin M. Betancourt, Moore Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Parker

    Corey Tyler Best, Sarah Furnace Road, B.S. in Communications Media

    Rural Valley

    Jacob Paul DiMaio, Locust Street, B.S. in Communications Media
    Rachel L. Eyth, Sagamore Road, B.S. in Human Resource Management
    Karly Ann Good, Brown Road, B.S. in Nursing
    Shauna Ann Kennedy, , B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Jennifer Lynn Marken, Shannock Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Katrina Lynn McAninch, , B.A. in Psychology
    Breeana Dawn Wilson, , B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Templeton

    Marisa Taylor Baum, State Route 28, B.S. in Nutrition
    Rebekah Nichole Baum, , B.S.Ed. in English Education
    Jacqueline Elizabeth Bower, Hoover Road, B.S. in Communications Media
    Ashley Marie Bowser, , B.S. in Nursing
    Nicole A. Burford, Hoover Road, B.S. in Safety Sciences
    Luke Franklin Strejcek, State Route 1034, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    West Leechburg

    Ashley Nichole Scott, Summit Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Cynthia Lee Sekscinski, 2nd Street, B.A. in Criminology
    Aaron Paul Sulava, Schall Lane, B.S. in Safety Sciences

    Worthington

    Cory A. Hika, Ruth Hill Road, B.S. in Communications Media
    Nolan Wayne Smouse, North Cherry Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics

    Beaver

    Aliquippa

    Marco Anthony Bartoletta, McIntosh Drive, B.S. in Marketing
    Taylor Marie Christy, Genevieve Circle, B.S. in Interior Design
    James G. Cleis, Truman Drive, B.A. in English/Writing Studies
    Elizabeth Rae Damp, Geneva Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Tyler J. Dowling, Mount Laurel Lane, B.S. in Safety Sciences
    Craig William Fontana, Brodhead Road, B.S. in International Business
    Justin Geary, Geneva Drive, B.S. in Management Information Systems
    Allison Rae Giammanco, Kings Mill Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Thomas Loren Hardy, Princeton Drive, B.S. in Hospitality Management
    Daniel Thomas Kennelly, Buttonwood Drive, B.S. in Management Information Systems
    Ashanti Dakar Lee, McLean Street, Undeclared College of Fine Arts
    Chelsea Victoria McKay, Rosewood Drive, B.S. in Nursing
    Michael Robert Micco, Cottonwood Drive, B.S. in Safety Sciences
    Tanner Michael Rossi, Buttonwood Drive, B.S. in Communications Media
    Shannon Limerick Scalise, Maplehurst Drive, B.A. in English/Writing Studies
    Kristen Marie Sipes, Ravine Lane, B.S. in Interior Design
    Austin M. Turkovich, Geneva Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Whitney June Williams, Linmar Terrace, B.S. in Management/General
    Breanna Lynn Wright, Timber Lane, B.S. in Communications Media
    Hannah Renee Wytiaz, Mount Laurel Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ambridge

    Lisa Marie Blonski, Beaver Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Abbie Jean Charlton, Merchant Street, B.S. in Marketing
    Adam Daniel Greco, 12th Street, B.A. in Criminology
    Angela Marie Zaccagnini, Ridge Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Baden

    Kara Ashlee Lattanzio, Friel Road, B.A. in English /Pre-Law

    Beaver

    Michael John Barney, Sebring Road, B.A. in Political Science
    Rachael Elizabeth Curtis, Center Drive, B.S.Ed. in English Education
    Emily G. Dobson, 2nd Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Christine Lynn Swinker, Spring Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Beaver Falls

    Nicholas Aaron Ali, Emmet Drive, B.S. in Safety Sciences
    Ian Wolfgang Aschenbrenner, Clayton Road, B.S. in Management Information Systems
    Jessica Nicole Hamilton, Harpers Ferry Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Kelsey Jean Herrmann, Maxine Drive, B.A. in Sociology
    Mary Elizabeth Hildebrand, 37th Street Front, B.S. in Disability Services
    Robert Anthony Kondik, 7th Street, B.A. in Economics
    Brittany Elizabeth Mineard, 5th Avenue, B.A. in Criminology
    Tyler Joseph Moser, Joseph Drive, B.S. in Communications Media
    Nicole Michele Richard, Twin Oaks Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Patricia Louise Wehar, Allen Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Clinton

    Allison Marie Emanuele, Saratoga Drive, B.S. in Nursing
    Robin Tasha Pinsoneault, Route 30, B.S.Ed. in Elementary Education
    Brittany Renee Solomon, Combs Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Fombell

    Amanda Rae Nye, Nye Street, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Derek Tyler Wilber, South Tower Road, B.S. in Communications Media

    Freedom

    Rachel Jordan Rutkowski, Jackson Boulevard, B.A. in English/Writing Studies

    Georgetown

    Kimberly Ann Stiteler, Swearingen Road, B.A. in Criminology

    Hookstown

    Kathlyn Joy Salvati, Boyd Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Industry

    Brett Bradley Balco, Knollwood Drive, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Zachary Dale Davis, Forrestdale Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/Geography
    Lacey Mae Michael, Fairview Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Midland

    Laura Christine Modany, 2nd Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Monaca

    Carissa N. Camp, Sherwood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Heather Ann Furdak, Center Grange Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Shannon Marie Furdak, Center Grange Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Grant Alexander Garrett, Ridge Road, B.S. in Safety Sciences
    Kelsie Jo Kegg, Mary Street, B.S. in Nursing
    Krystle Rae Lucci, Mulberry Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Brian Albert McClain, Atlantic Avenue, B.S. in Marketing
    Andrew Emrys Owens, Katerina Drive, B.S. in Chemistry
    David W. Weigel, Todd Lane, B.A. in Criminology

    New Brighton

    Taylor N. Guthrie, Craig Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Drew Edward Schwartzel, Klein Road, B.A. in Criminology
    Samantha Louise Sheets, Oldfield Place, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Rochester

    Deanna Elizabeth Miklos, Big Knob Road, B.S. in Communications Media
    Mark Anthony Richko, Oak Street, B.A. in Criminology
    Aaron Joseph Waibel, Miller Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Bedford

    Alum Bank

    Jason Vaughn Musselman, Cashew Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bedford

    Margaret Marie Glass, South Bedford Street, B.A. in Theater
    Lindsay Renee Miller, Hillview Drive, B.S. in Hospitality Management
    Kathleen Rae Sallada, East Pitt Street, B.A. in English/Writing Studies
    Amanda Elisabeth Vance, Belden Road, B.S. in Nutrition
    Juli Susanne Whetstone, K Street, B.S. in Communications Media
    Hayley Jo Williams, South Bedford Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Buffalo Mills

    Levi Bingman, Tar Water Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Clearville

    Joshua Cole Bolyard, Bear Gap Road, B.A. in Criminology

    Everett

    Devin Lee Dunkle, Hollars, B.S. in Communications Media
    Deena Marie Hauze, Plank Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Whitney Marie Territo, Fairview Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
    Rachel M. Villareale, West 7th Street, B.S.Ed. in Music Education

    Fishertown

    Marlee Frances Clevenger, Sycamore Road, B.S. in Human Resource Management

    Imler

    Shane Michael Burkett, Veal Farm Road, B.S. in Nursing

    Manns Choice

    Melissa Rae King, Chestnut Street, B.A. in French

    New Enterprise

    Kendra Dawn Batzel, Lafayette Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    New Paris

    Stefanie Ann McCoy, Ridgewood Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Osterburg

    Kayla Brooke Gates, California Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Queen

    Nicole Dawn Eicher, Beaver Dam Road, B.S.Ed. in Music Education

    Riddlesburg

    Stephen Christopher Strauss, Peking Road, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental

    Saxton

    Rebecca May Keller, Manspeaker Road, B.A. in Psychology
    Gregory Alan Strauss, Broad Top Mountain Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Berks

    Barto

    Scott R. Dotterer, Jenna Drive, B.S. in Management/General
    Devon T. Lee, Bishop Pine Road, B.A. in Psychology

    Bechtelsville

    Victoria Alicia Rowland, Nickel Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Bernville

    Olivia Ann Pannabecker, Penny Lane, B.S. in Athletic Training

    Birdsboro

    Marissa Catherine Cooper, Pathfinder Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Maya Samone Cryor, Heister Road, B.S. in Communications Media
    Jiselle Francesca Giordano, Caitlin Drive, B.S. in Interior Design
    Kelsey Rebecca Smith, Hampton Drive, B.S. in Accounting

    Blandon

    Charlotte G. Hirneisen, Sandhurst Boulevard, B.S. in Fashion Merchandising
    Gabrielle Elaine Scalese, Spirit Court, B.S. in Marketing
    Nicholas John Theodore, Eagle Drive, B.A. in Criminology

    Boyertown

    Jerry Jack Chifari, Popodickon Drive, B.A. in English/Writing Studies
    Emily Rachel Grant, Elaine Drive, B.A. in Psychology
    Jennifer Marie Johnson, Rattlesnake Hill Road, B.A. in International Studies

    Centerport

    Kelsey Elyse Adams, Chestnut Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Douglassville

    Dalton James Becker, Linden Place, B.A. in Criminology
    Jonnie Marie Hughes, Maplewood Drive, B.S. in General Studies
    Jason Anthony Kolenda, Redwood Drive, B.S. in Marketing
    Joseph W. Kolenda, Redwood Drive, B.S. in Computer Science/Applied
    Kyle Robert Murray, Old Swede Road, B.A. in Anthropology

    Fleetwood

    Alex Andrea Fidler, Fox Road, B.S. in International Business
    Nichole Renee Nester, South Chestnut Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Christina Lauren Sadowski, Schweitz Road, B.A. in Sociology/Human Services
    Alana Louise Sprecher, West Race Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Sarah Mae Wilson, Pleasant Hill Road, B.S. in Biology

    Hamburg

    Taylor Ross Billman, Tilden Road, B.S. in Finance

    Kempton

    Georgia Kee Goodman, Kunkels Dahl Road, B.A. in Philosophy

    Kutztown

    Emily Elizabeth Heffner, Schwoyer Road, B.A. in Psychology

    Leesport

    Lauren Michele Angstadt, Abbey Lane, B.S. in Nursing
    Kara Elizabeth Feeney, Christina Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ethan Allen Fritz, Fairview Drive, B.S. in Communications Media
    Olivia Ann Longlott, Possum Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Mertztown

    Megan Antoinette Bernhard, Pump Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Elizabeth Marie Dietrich, Kurt Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Mohnnton

    Allison Frances Blimline, Blimline Road, B.S. in Hospitality Management

    Mohnton

    David Bradford Creamer, Hill Road, B.S. in Accounting
    Marissa Miller, Front Street, B.A. in Art/Studio
    Brianne Louise Reppert, Butlers Lane, B.S. in Interior Design

    Mohrsville

    Samuel Brant Schreiber, Main Street, B.F.A. in Music Performance

    Reading

    Brandon Scott Baskerville, North 9th Street, B.A. in Art/Studio
    Molly Ann Batdorf, Woodpecker Lane, B.S. in Child Development and Family Relations
    Nash Donald Black, Briarwood Circle, B.S. in Hospitality Management
    Danielle Robin Bucher, Amity Street, B.S. in Interior Design
    Tate Arthur Dewalt, Pine Woods Court, B.S.Ed. in Music Education
    David Gregory Dunn, Saddle Court, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Angel Anthony Garcia, Elm Street, B.S. in Athletic Training
    Robert Earl Hinkle, Merion Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Morgan Rebecca Hissick, Pepper Ridge Drive, B.S. in Nursing
    Joseph A. Hutzulak, Tremont Avenue, B.A. in Political Science
    Leigh Ann Lubas, Par Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Angela Rose Miller, Winchester Court, B.S. in Athletic Training
    John Paul Newcome, Pennsylvania Avenue, Physics/Pre-Engineering
    Ross M. Newcome, Pennsylvania Avenue, B.S. in Mathematics
    Amanda Rose Omelko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Jacqueline Alexa Perez, Hawthorne Avenue, B.S. in Nursing
    Lauren Ashley Sebastinas, Gouglersville Road, B.S. in Interior Design
    Nicholas Charles Segner, Nassau Circle, B.S. in International Business
    Timothy Mark Seidel, Oley Street, B.A. in History
    Katie Lynn Snyder, Wilson Street, B.S. in Geology
    Samantha Jordan Starr, Fredrick Boulevard, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    David Tomkiel Stewart, North 4th Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Hannah Elizabeth Vought, Michele Court, B.S. in Interior Design
    Tyler Ellis Washington, Palm Street, B.S. in Communications Media
    Geneva C. Yawger, Fox Glove Lane, B.A. in Psychology
    Kyle Joseph Zaorski, Boeshore Circle, B.S. in Finance

    Robesonia

    William Louis Coyle, South Mountain Road, B.S. in Management/General
    Erin Jean Ocepek, Ginna B Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Shoemakersville

    Amanda Lynn Hoffman, Birch Hill Road, B.A. in Criminology
    Gabriella Marie Kisha, Karen Court, B.S. in Fashion Merchandising

    Sinking Spring

    Kelsey Nicole Biffel, Cotswold Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Dionne Brittany Carlisle, Harbor Drive, B.A. in Sociology
    Nicole Susanne Gillotti, South Mountain Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Meghan Elizabeth Harnish, Marie Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Cristian James Melecio, Virginia Avenue, B.S. in Business Technology Support
    Blake Austin Miller, Hearthstone Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Matthew Douglas Rutt, Katharine Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Brianna Joy Swinehart, Stone Ridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Kelly Ann Welde, Wyoming Drive S, B.S. in Marketing

    Wernersville

    Austin Connor Harnish, Beta Circle, B.S. in Communications Media
    Tasha Nicole Kaplan, Preston Road, B.A. in Journalism

    West Reading

    Cherise Moire Key, South 3rd Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Womelsdorf

    Kaitlin Elaine LaManna, Lyman Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Wyomissing

    Madison Betz Barrer, Old Mill Road H, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Erinn Lynn Boguslowski, Dorchester Drive, B.A. in Criminology
    Sloan Kayla Dantzler, East Thistle Drive, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Kelsey Anne Lorenz, Kathleen Lane, B.S. in Hospitality Management
    Shannon Catherine Reed, Ivy Lane, B.S. in Hospitality Management
    Christopher James Wenrich, Wingert Road, B.S. in Accounting

    Blair

    Altoona

    Rachel Lynn Albright, Riggles Gap Road, B.A. in Psychology
    Lacey Rae Anderson, Harmony Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Amber Lynn Boyles, 24th Avenue, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Julia Katharine Brogan, Coleridge Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jennalyn Elizabeth Brown, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Heather Louise Brumbaugh, 28th Avenue, B.A. in Biology
    Tiffany Saige Chathams, North 10th Avenue, B.S. in Management/General
    Karissa Nicole Collier, Franklin Circle, B.S. in Accounting
    Richard John Courtot, North 7th Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Curtis Alan Davidhizar, 2nd Avenue, B.S. in Communications Media
    Richard Warren Diantoniis, Fordham Circle, B.S. in Safety Sciences
    Angela Michelle Finelli, 24th Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
    Nicholas Brandon Fogal, North 8th Avenue, B.S. in Computer Science/Applied
    Leah Renee Frederick, East Hudson Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Britney Alexis Freet, 1st Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jordan Michael Galentine, Crawford Avenue, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Carl Thomas Gingrich, Ingham Drive, B.S. in Marketing
    Robert Mitchell Haberstroh, North 2nd Street, B.S. in Computer Science/Applied
    Alison Leigh Hallinan, 25th Avenue, B.S. in Nursing
    Olivia Nicole Hand, Hartzell Avenue, B.S. in Nursing
    Caitlyn Marie Hazenstab, Sickles Corner Back Road, B.A. in Criminology
    Joyce E. Johnson, 4th Avenue, B.S. in General Studies
    Alexandra Marie Julian, East 23rd Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Hannah Rae Julian, Bellemeade Drive, B.S. in Hospitality Management
    Douglas Alexander Longwill, East Penn Avenue, B.A. in Psychology
    Chalsea Nicole Lunglhofer, 38th Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Kelsey Ann Mearkle, Broad Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Joseph Carlos Mencer, Grant Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Kirsten Marie Messner, Lyndale Road, B.S. in Interior Design
    Elizabeth Marie Moore, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Emily Clare Morris, Ivyside Estates Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    John Michael Negri, Olde Dominion Drive, B.S. in Accounting
    Raymond Joseph Nevling, Antis Road, B.S.Ed. in Music Education
    Sarah Quirin, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brittany Nicole Shank, Edgewood Drive, B.S. in Nursing
    Kelsie Marie Shortsleeve, 23rd Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Joshua David Smith, Kissell Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Joseph Paul Smithmyer, Rural Route 7, B.S. in Biology
    Tyler Kenneth Sweeney, Hillside Avenue, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Dominique Confer Tambellini, Creekside Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Samuel Patrick Thompson, Ruskin Drive, B.S.Ed. in English Education
    Danielle Elizabeth Tomlinson, 58th Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Makenzie Ann Wilt, 52nd Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Brandon Robert Zitsch, Heritage Lane, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Bellwood

    Kenneth Gerald Campbell, North 4th Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Mark David McCracken, East 5th Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    James Ryan Watters, East 4th Street, B.S. in Athletic Training

    Claysburg

    Kalee Janea Harten, Buttermilk Hollow Road, B.A. in Spanish
    Monica Lynn Iachini, , B.S. in Marketing
    Marli Elizabeth Swope, Smoky Run Road, B.S.Ed. in Art Education
    Jessica Renee Way, Ski Gap Road, B.A. in Journalism

    Duncansville

    James Lee Dalgarn, Orchard Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Brittany Nichole Dwyer, Cedarcrest Drive, B.S. in Nursing
    Joshua David Dwyer, Cedarcrest Drive, B.S. in Management/General
    William Thomas Gomez, Edgewood Drive, B.S. in Management/Operations
    Colin Baker Greenleaf, 3rd Avenue, B.A. in Criminology
    Matthew Allen Hufman, Robertdale Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Haley Nicole Kline, Carson Valley Road, B.S. in Respiratory Care
    Sara A. Leighty, Dunnings Highway, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kaitlyn Rachael Lishinsky, Hunters Pass Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jacqueline Tighe Michaels, Cochran Drive, B.A. in Sociology/Human Services
    Brian Patrick Saylor, Orchard Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Megan Blair Spidle, Orchard Drive, B.S. in Nursing
    Taylor Alexandra Vladic, Mill Road, B.A. in Criminology

    East Freedom

    Gabrielle Ann Lanzendorfer, Polecat Road, B.S. in Athletic Training
    Tyler Michael Weyandt, Polecat Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Hollidaysburg

    Lindsay JoNell Bender, Reservoir Road, B.S. in Mathematics
    Ashleigh Nicole Craig, Sylvan Crest Drive, B.S. in Applied Mathematics
    Laura Kathleen Delozier, Woodlawn Terrace, B.S.Ed. in Biology Education
    Michaela Rae Ergler, Brush Mountain Road, B.S. in Nursing
    Brooke Danielle Frederick, Jones Street, B.S.Ed. in French Education
    Megan Marie Frederick, Clubhouse Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    David Ray Henderson, Maple Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Bethany Marie Kanski, Scenic Pine Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Norman Meade Littlejohn, Brushmeade, B.S. in Computer Science/Applied
    Christine E. Marks, Holliday Hills Drive, B.S. in Nursing
    Brandyn Paul Ott, Garber Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Casey Marie Pipetti, North Juniata Street, B.A. in Art/Studio
    Zachary Adam Seymour, Locke Mountain Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Hanna Elizabeth Vipond, Wicklow Court, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
    Brendon Earl Weaver, Aggie Street, B.A. in Criminology
    Paeton Rachelle Woods, Mulligan Drive, Undeclared College of Health and Human Services

    Martinsburg

    Chelsea Jo Cherry, Heverly Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education
    Anthony Rosario Georgianna, WJulian Street, B.A. in Criminology
    Ian G. Haffling, Lock Mountain Road, B.A. in Philosophy
    Salvatore Isaiah Lamborn, Woodlawn Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Tia Michelle Smith, Ake Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Roaring Spring

    Nicole M. Alianiello, Spang Street, B.S. in Biology
    Christopher Joseph Baker, Pine Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Tara Lynn Baker, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Ethan Tyler Barnes, Scenic Lane, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Nicole Louise Claar, Plum Creek Road, B.A. in Sociology of Disability Services
    Chelsea Lauren Kurtz, Ore Hill Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Keshia Elyse Mock, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Tipton

    Dwayne Kent Cherry, , B.A. in Criminology

    Tyrone

    Christina Marie Brisbin, Decker Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education
    Cooper James Campbell, Campbell Road, B.A. in English/Writing Studies
    John Franco, Oak Hill Lane, B.S. in Nutrition
    Zachary Tyler Gault, Dogwood Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Taylor Goss, Ridge Road, B.S. in Accounting
    Kyle Francis Harrity, Deborah Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Heather Doreen Jones, West 18th Street, B.S. in Nursing
    Wynter Lin Nail, Washington Avenue, B.A. in Psychology
    Laikan Chantel Replogle, Bear Claw Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Elizabeth Wallace Shields, Shield Drive, B.A. in International Studies
    Courtney Ann Shultz, West 15th Street, B.S. in Nutrition
    Lynsey Nicole Watters, McFarland Road, B.S. in Marketing
    Charlene Shanae Wilson-Adams, Cranberry Street, B.A. in Journalism
    Taylor Lynn Zindel, Bell Tip Road, B.A. in Criminology

    Williamsburg

    Lisa Marie England, , B.A. in Art/Studio
    Anthony Gene Weakland, West 3rd Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Bradford

    Granville Summit

    Holly M. Moore, Spencer Hill Road, B.S.Ed. in Music Education

    New Albany

    Krista Jean Gartland, Rural Route 2, B.S. in Safety Sciences

    Sayre

    Courtney Marie Harmon, North Keystone Avenue, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Travis Keir, South Keystone Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Towanda

    Maximillian Charles Esmus, Poplar Street, B.A. in Music/Theory and Composition
    Samantha Marie Rakowski, 4th Street, B.A. in Honors Program in Psychology

    Wyalusing

    Paige J. Millard, , B.A. in Spanish

    Wysox

    Anya Rose Hudyncia, Rural Route 2, B.A. in Art/Studio
    Jesse Aubrey Johnson, Fall Run Road, B.A. in Journalism

    Bucks

    Bensalem

    Rachel Hannah Back, Jefferson Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Melissa Mae Hilderley, Bryan Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Teresa Lyn Liotta, Barnstaple Court, B.S. in Nursing
    Casey Reed Stern, Randall Court, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Ciarra I. Torres, Edge Avenue, B.S. in Disability Services
    Kenneth Patrick Wilson, Maltese Court, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Bristol

    Daniel Cuevas, Garfield Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Michelle Marie Wheeler, Pitt Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Chalfont

    Christina Marie Bender, Creek Road, B.S. in Human Resource Management
    Genevieve Michelle Cohen, Lynwood Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Braden Christopher Edwards, Harrison Forge Court, B.A. in Philosophy
    Jamie L. Root, Oak Avenue, B.S. in Communications Media

    Croydon

    Kelli Christine Persson, Linton Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Doylestown

    Kelly Melissa Brown, Jennifer Court, B.S. in Fashion Merchandising
    Rebecca Ann Loux, Hickory Lane, B.S. in Nursing
    Hannah Danielle Morrison, Radcliff Drive, B.S. in Marketing
    Laura Christine Ragsdale, Sycamore Way, B.A. in English/Writing Studies
    Bridgett Colleen Ryan, Leapson Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Courtney Marie Schwartz, Beulah Road, B.A. in Criminology
    Mary Kate Mills Stranix, Wismer Road, B.S. in Biology

    Feasterville Trevose

    David Michael Casavecchia, East Pine Street, B.A. in History
    Jacqueline Alexandra Gordon, Highland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Holland

    Peter Samuel Glovas-Kurtz, Rising Sun Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    Jennifer Lynn Kanetsky, Broadview Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Hulmeville

    Samantha Marie Preston, Walnut Avenue, B.S. in Interior Design

    Jamison

    William J. Burke, Oleander Circle, B.S. in Management Information Systems
    Stephanie Charlotte Frederick, Peony Court, B.S. in Fashion Merchandising

    Kintnersville

    Alyssa Virginia Litzenberger, Homestead Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Erin Marie Litzenberger, Homestead Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Langhorne

    Jeffrey Carl Brunermer, Wheatsheaf Lane, B.S. in Hospitality Management
    Evan C. Connors, Edgemont Lane, B.S. in Computer Science/Applied
    Jenna Marie Keen, Chaff Court, B.S. in Nursing
    Michael Ryan Tosti, Timber Lane, B.S.Ed. in English Education
    Andrew James Wander, Chilton Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    Levittown

    Rebecca Lynn Beadling, Trellis Road, B.S. in Biology
    Chad Borusky, Sherwood Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Carly A. DiBraccio, Kenwood Drive, B.S. in Management/General
    Kelly Elizabeth Hodgdon, Smoketree Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Golden Brooke Risley, Yellowood Drive, B.A. in Sociology/Human Services
    Vincent Edward Sawyer, Mill Creek Road, B.A. in English /Pre-Law

    Milford Square

    Adair E. Fisher, , B.S. in Hospitality Management

    Morrisville

    Emily E. Jakimowicz, Hedgerow Drive, B.S. in Marketing
    Mark Stephen McKenna, Hillcrest Avenue, B.S. in Communications Media

    New Britain

    Brett Michael Roberts, North Tamenend Avenue, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Brittany Ann Varacallo, Willow Wood Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

    New Hope

    Cassandra Nicole Wood, Comfort Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Newtown

    Elizabeth Ann Larcher, Hunters Way, B.S.Ed. in Music Education
    Jenna Marie Loughlin, Lafayette Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Perkasie

    Elliott Sergei Benner, Blue School Road, B.A. in Criminology
    Michael George Cooper, Hunters Run, B.S. in Computer Science/Applied
    Anna-Kate Elizabeth DePaolo, Sterling Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Rebecca Caitlin Franklin, Stonycrest Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Brooke Nicole Gery, Bridgeview Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jessica Lynn Heidel, Pinewood Lane, B.S. in Management/Operations
    Kelly Lynn Morrison, Dublin Road, B.S. in Nutrition/Culinary Dietetics
    Charles C. Sturges, Cranberry Circle, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Casey Elizabeth Yoder, Dublin Pike, B.S. in Nursing

    Pipersville

    Bryan Titus Ross, Old Easton Road, B.S. in Accounting

    Quakertown

    Thomas Jacob Bartholomew, Klines Mill Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Peter Thomas Roberts, Beverly Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Richboro

    Patrick Daniel Donohue, Bonnie Road, B.S. in Communications Media
    Samantha Jacqueline Sjostedt, Matthew Circle, B.S. in Hospitality Management

    Sellersville

    Bridgette Susan Hess, Keystone Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Tyler Robert Lordi, Fairhill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Southampton

    Jessica Danielle Reilly, Surrey Road, B.A. in Psychology
    Daniel C. Zobel, Stahl Road, B.A. in Art/Studio

    Springtown

    Brittany Rae Cerino, , B.S. in Nursing

    Upper Black Eddy

    Michael R. Krapsho, Narrows Hill Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Delaney Shea McDermott, Narrows Hill Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Warminster

    Juliette Dawn Anderson, Jacksonville Road, B.A. in Psychology
    Emily L. Burg, Newtown Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Marley Elizabeth Pichardo, Old York Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Warrington

    Christopher Scott Eno, Palomino Drive, B.A. in History
    Kristin Marie Welk, West Cobblestone Circle, B.S. in Accounting

    Yardley

    Craig Jeffrey Alexander, Rosalind Run, B.A. in Psychology
    Kristen D. Altomare, Fairway Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Patrick Ryan Boyle, Lindenhurst Road, B.S. in Geology
    Ashley Marie Mullican, Friar Drive, B.S. in Marketing
    Kathryn Mollie Munter, Nixon Avenue Indiana Pa, B.S. in Hospitality Management
    Daniel Robert Oberkofler, Saxony Lane, B.A. in Economics/Pre-Law
    Jordan Robert Pasch, Stewarts Way, B.S. in Finance
    Patrick Francis Schlatter, Kathy Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Silken McKenzie Shiffner, Morgan Avenue, B.A. in Criminology
    Briana Michelle Thomas, Anderson Road, B.A. in Theater

    Butler

    Boyers

    Ashley Nicole Gibson, Jamison Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Jamie Rachel Minich, Ferguson Road, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

    Butler

    Samantha Mae Ambuster, Kelly Road, B.S. in Communications Media
    Zachary Adam Archer, Aubrey Drive, B.S. in Computer Science/Applied
    Cody Edward Beacom, Martin Lane, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Renee Elizabeth Clouse, Thornwood Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Devin Jean Convery, Artlee Avenue, B.S. in Nursing
    Jamie Lynn Czech, Crisswell Road, B.S. in Human Resource Management
    Dylan Robert Hiles, North Osche Road, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
    Rachel Elise Kiser, New Castle Street, B.S.Ed. in Art Education
    Tyler Curtis Lemmon, Nursery Lane, B.A. in Criminology
    Erica Anne Lieb, Willow Run Drive, B.S. in Nursing
    Lindsay Mae MacArthur, Weckerly Road, B.S. in Marketing
    Adam Stephen Marzullo, North Eberhart Road, B.A. in Criminology
    Shannon Leigh McCarren, Stratford Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
    Victoria Anne Mizwicki, Penn Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Alisa Marie O'Donnell, Saint Wendelin Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jacob Bradley Pflugh, Amy Avenue, B.A. in Economics
    Matthew James Rodgers, Fallecker Road, B.A. in English /Pre-Law
    Kara Marie Roffis, Henley Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Arianna Catherine Sabo, Old Plank Road, B.S. in Nursing
    Joshua Lee Shuster, Bryson Road, B.A. in Criminology
    Amber Nicole Steinheiser, Old Route 422 East, B.A. in Criminology
    Lisa Marie Tipton, David Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Nicholas Eric Westerman, Chestnut Drive, A.S. in Electro-Optics
    Matthew Everett Wimer, Pittsburgh Road, B.S. in Geology

    Cabot

    Tori Nicole Kuhn, Brose Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Chicora

    Natalie Marie Ealy, Rabbitt Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Sara Elizabeth Fleeger, Paradise Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Ashlyn Nicole Landgraf, Conerty Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Aaron Anthony Werner, Love Road, B.A. in Psychology

    Cranberry Township

    Sydney Marie Baker, Glenbrook Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Brittany Marie Bertolino, Sunset Circle, B.S.Ed. in Art Education
    Lindsay Marie Boltz, Ashbury Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Amanda Josephine Cerminara, Berkshire Drive, B.S. in Nutrition
    Daniel Patrick Coyne, Sunrise Drive, B.A. in Psychology
    Suzanne Elizabeth Craig, Winterbrook Drive, B.A. in Biology
    David James Crum, Bayberry Lane, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing
    Julianne Rae Dunbar, Highland Court, B.S. in Computer Science/Applied
    Katherine Grace Dunbar, Highland Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Katheryn Logan Gaston, Dorsay Valley Drive, B.S. in Communications Media
    Stacy Lee Harkins, Deerfield Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Steven Paul Hochberg, Elmhurst Circle, B.S. in Management Information Systems
    David Walter John, Sunset Circle, Physics/Pre-Engineering
    Logan Robert Kallop, Brookston Drive, B.A. in Computer Science
    Anita Lynn Marchi, Dorsay Valley Drive, B.A. in Sociology
    Shawna Lynn McAnerney, Peace Street, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Victoria Marie McMahon, Adare Court, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Alyssa Marie Miller, Bittersweet Court, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Steven R. Moon, Aberdeen Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Melissa Ann Pollis, Gregory Court, B.A. in Criminology
    Kerry Elizabeth Reed, Bittersweet Court, B.S. in Communications Media
    Arthur Ernest Rothrock, Ten Point Lane, B.A. in History/Pre-Law
    Nicole Marie Sieg, Village Court, B.A. in Computer Science
    Alyssa Kate St Clair, Drake Circle, B.S. in Communications Media
    Kaitlin C. Sterling, Trowbridge Place, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Ashley M. Sullivan, Glen Eden Road, B.S. in Interior Design
    Kourtney Marie Tyler, Skyview Drive, B.S. in Hospitality Management
    Rose Yeagley, Rochester Road, B.A. in Psychology

    Evans City

    Heather Lynn Fassinger, Fassinger Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Julia Mazie Musulin, Lily Mar Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Fenelton

    Lindsay Marie Shaw, Channing Lane, B.A. in Psychology

    Harmony

    Evanne Shaye Giuliano, Whitestown Road, B.S. in Nursing

    Harrisville

    Nathaniel John King, Browntown Road, B.A. in Criminology
    Elizabeth Ann Veltre, Browntown Road, B.S. in Biology

    Karns City

    Cara Allison Banks, Oneida Valley Road, B.S. in Nursing

    Mars

    Bradley Joseph Grosso, Kingsfield Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Sara-Lynn Hunter, Lincoln Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Jacob Mashuda, Lakeland Drive, B.A. in Criminology
    Mary McDarragh Minnock, Mount Pleasant Road, B.S. in Nursing
    Kevin Matthew Roach, Barberry Court, B.S. in Communications Media
    Erika Anne Schweitzer, Elder Court, B.S.Ed. in English Education
    Joseph James Zingaro, , B.S. in Management/Operations

    North Washington

    Angelina Renee Antolik, , B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Petrolia

    Amber Renee Shokoohee, Hemlock Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Alexandra Danielle Sutton, Hemlock Road, B.S. in Nursing

    Portersville

    Kyle Bennett Hartle, Fisher Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Renfrew

    Anthony Michael Martrano, Brownsdale Road, B.A. in Criminology
    Zachary Alexander Murphy, Moose Road, B.A. in Psychology

    Sarver

    Bernard John Carr, Parker Road, A.S. in Electro-Optics
    Jacob David Christy, Hepler Road, B.A. in Criminology
    Adam R. Cieslinski, Ralston Road, B.S. in Applied Physics/Electro-Optics
    Madison Delia Crist, Primrose Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Rowdy Wayne Durci, Winfield Road, B.A. in Criminology
    Katelyn Elizabeth Howard, Thompson Road, B.A. in Journalism
    Zachary Malcolm King, Primrose Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Adam James Krynicki, Bear Creek Road, B.S. in Communications Media
    Elizabeth Lee Kurn, Kimberly Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Sarah E. Macshane, Doyle Road, B.A. in Biology
    Hali Catherine Morris, Bryan Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Justin Paul Musloe, Howes Run Road, B.S. in Marketing
    Jerrod Thomas Phillips, Monroe Road, B.S.Ed. in English Education
    Natalie Brooke Transue, Sun Mine Road, B.S. in Management/General
    Andrew Richard Vivian, Willow Drive, B.S. in Safety Sciences
    Samantha Erin Workoff, Ingrid Court, B.A. in Psychology

    Saxonburg

    Kevin Glen Brodeur, Plantation Drive, B.S. in Marketing
    Laura Ashley Burlbaugh, Knoch Road, B.A. in Psychology
    Kaitlyn Marie Grzywinski, Beatty Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Leah J. Walsh, Brewer Road, B.S. in Nursing
    Chelsea Lynn Yurisic, State Street, B.A. in Journalism

    Seven Fields

    Derek Thomas Jones, Warrick Drive, B.A. in Criminology
    Ryan Richard Scheller, Wellington Drive, B.S. in Marketing

    Slippery Rock

    Erin Elizabeth Palmer, Crolls Mill Road, B.S. in Respiratory Care

    Valencia

    Ryan Christopher Krause, Sheldon Road, B.S. in Management Information Systems
    Madeline May Matusik, Pointe Drive, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Andrea Megan McAnerney, Leslie Road, B.A. in Asian Studies
    Kimberly Ann Mohler, Justice Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Nicholas Fisher Nypaver, Fisher Lane, B.S. in Accounting
    Kurt Richard Stridinger, State Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    West Sunbury

    Chelsey Bean, Calico Road, B.A. in Criminology

    Zelienople

    Erika Kathleen Barlow, Glen Rape Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Chessa Sun Ae Fernandez, Hartzell Road, B.S.Ed. in Music Education
    Kaydee Ford, Oakdale Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Joshua Colin Mann, East Spring Street, B.S. in Finance
    Michael Brandon Newman, West Solomon Court, B.S. in Accounting
    Halee Victoria Stroup, South Green Lane, B.A. in Psychology

    Cambria

    Ashville

    Julie Ann Carroll, McMullen Road, B.S. in Human Resource Management
    Bryan Joseph Marra, Jefferson Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Carrolltown

    Danielle Patrice Anna, Old Dutch Lane, B.S. in Safety Sciences
    Danielle Lynn Bodek, Bender Drive, B.S. in Disability Services
    Cody Michael Brahim, Bender Drive, B.A. in Asian Studies
    Jamie Rose D'Andrea, Lemke Street, B.S. in Athletic Training
    Rebecca Ann Erwin, Old Dutch Lane, B.S. in Chemistry
    Jordan James Fees, , B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    William Francis Frederick, Dutch Road, B.A. in English/Writing Studies
    Jade Kline, Carroll Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jaclyn Christine Linsky, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Donald Alan Miller, Link Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Victoria L. Murphy, , B.A. in International Studies
    Julie Anne Veneskey, Zeke Lane, B.S. in Nursing

    Colver

    Jill Alise Carberry, Ninth Street, B.S. in Accounting
    Emily Lynne Rummel, 3rd Street, B.S. in Nursing

    Conemaugh

    Kimberly A. Feist, 4th Street, B.S.Ed. in Business Education

    Cresson

    Robert Paul Connacher, Gallitzin Road, B.S. in Biochemistry
    Amanda Marie Delegram, Maplewood Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jocelyn Marie Eger, Laurel Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Ellen Ari Lamont, Red Oak Lane, B.S. in Geology
    Courtney Ann Paronish, Mountain Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dunlo

    Brittany Lauren Ohler, , B.S. in Child Development and Family Relations

    Ebensburg

    Andrea Michelle Becker, Ben Franklin Highway, B.S. in Accounting
    Matthew David Brehm, Winterset Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Tara Marie Brodish, Maple Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Torie Michele Brodish, Maple Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Kevin Patrick Buynack, North Center Street, B.S.Ed. in Spanish Education
    Samantha Rose Conrad, Snake Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Renee Marie Cook, Frame Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Matthew John Corran, East Horner Street, B.A. in Political Science
    Jules Taylor Dill, West Crawford Street, B.S. in Geology/Environmental
    Adrienne Kathryn Dodson, West High Street, B.A. in Psychology
    Sarah Jean Finn, Laurelbrook Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Michele Nicole Griffith, Lemon Drop Road, B.S. in Interior Design
    Catherine Viola Kane, Hogue Road, B.A. in Psychology
    Scott Paul McHugh, Ashbrook Circle, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Daniel James O'Hara, Campground Road, B.S. in Geology
    Megan Deanna Radyk, McConahy Way, B.S. in Biology
    Marquel Marie Sherry, North Julian Street, B.S.Ed. in English Education
    Stephen Paul Spicher, Myers Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Rachel Elizabeth Springer, New Germany Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Alison Paige Terndrup, Plank Road, B.F.A. in Art Studio
    Shannon Marie Urbain, Maplebrook Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Braden Wesley Whited, Lemon Drop Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Michael Grant Williamson, North Spruce Street, B.S. in Finance
    Emily Catherine Wolfe, Wolfe Road, B.A. in Religious Studies
    Haley Rose Woodley, Emerald Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Elmora

    Christina Jean Sponsky, , B.S. in Nutrition/Dietetics
    John Thomas Zemrose, , B.S. in Safety Sciences

    Elton

    Brittany Marie Baker, , B.S. in Communications Media
    Katlin Rachelle Daniels, , B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Fallentimber

    Cassandra Marie Anna, Gates Road, B.A. in Psychology

    Flinton

    Rose Ann Riedell, , B.A. in Psychology

    Hastings

    Stephanie Dawn Anna, , B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Ian Marshall Cunningham, Laurel Drive, B.S.Ed. in English Education
    Amber Renee Dubyak, , B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Brittany Kline, Fourth Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
    Sarah Elizabeth Kudlawiec, Estate Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Tyler James McLaurin, Laurel Drive, B.S. in Safety Sciences
    Katy Ann Peles, , B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Johnstown

    Nicholas Alexander Adams, Tioga Street, B.S.Ed. in Music Education
    Rachel Leah Adams, Tioga Street, B.S.Ed. in Art Education
    Ashley Marie Alt, Franklin Street, B.A. in Economics/Pre-Law
    Katherine Marie Andrews, Indiana Street, B.S. in Athletic Training
    Frank James Arcurio, Berkey Drive, B.S. in Athletic Training
    Emily Jean Armstrong, Kring Street, B.A. in Psychology
    Ian Charles Ayres, Florida Avenue, B.A. in Psychology
    Lauren Ann Bambino, Dickinson Street, B.S. in Nursing
    Sara Ann Bischof, Sell Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Michael Ryan Blue, April Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Bradley Lawrence Brosig, Bear Street, B.S. in Accounting
    Nicole Elizabeth Brownlee, Cherry Lane, B.S. in Nutrition
    Jessie Lee Bruckhart, Russell Avenue, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Christina Jane Cassone, Woodcrest Drive, B.A. in Art/Studio
    Melissa Dawn Chrisko, Bedford Street, B.S. in Nursing
    Andrew Cominsky, Nees Avenue, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Shannon Marie Costa, Goucher Street, B.S. in Finance
    Elise Marie Craig, Layton Lane, B.S. in Nursing
    Evan Wyatt Crist, Stardust Drive, B.S. in Safety Sciences
    Sarah Elizabeth Custer, Mitchell Court, B.S.Ed. in Music Education
    Brandon James D'Alimonte, Collegiate Drive, B.S. in Marketing
    Jill Ann DelSignore, Emmett Drive, B.F.A. in Art Studio
    Jeana Marie Dom, Luray Avenue, B.A. in Art/Studio
    Emily Jeanne Dubovi, Lyman Lane, B.S. in Communications Media
    Lynette Marie Faight, Chancellor Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Brian Michael Gable, Bucknell Avenue, B.S. in Management/Operations
    Travis George Gelles, Hornick Street, B.A. in Criminology
    Leah Augusta Glass, Timson Street, B.S. in Hospitality Management
    Victoria J. Hammer, D Street, B.S. in Biology
    Kaila Blair Henry, Moss Lane, B.A. in Sociology/Human Services
    Andrew Joseph Herbert, Luzerne Street, B.S. in Accounting
    Brittany Ann Hiltz, Owen Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brandon J. Hody, Saylor Street, B.S. in Safety Sciences
    Alexandra Nicole Holmes, Sunset Avenue, B.A. in Sociology
    Haylie Lynn Homway, Venango Street, B.S. in Athletic Training
    Kira Jewelene Hovanec, Arch Street, B.A. in Art/Studio
    Alexandria Courtney Hull, Killian Avenue, B.A. in Psychology
    Ashley Ann Irwin, Viewmont Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Jared Craig Jones, Picklo Street, B.S. in Accounting
    Matthew Steven Jones, Somerset Pike, B.A. in Psychology
    Nicole Ann Kovach, Coon Ridge Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Maria Rose Kuzmiak, Maywood Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jocelyn Nicole Lonsinger, Durant Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Alicia Clare Magistro, Goucher Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jill Renee Marguccio, Erickson Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Shana Nicole Martin, Christy Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Stephanie Anne Martin, Rachel Street, B.S.Ed. in Art Education
    Lauren Marie Matevish, Woodcrest Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Lindsay Elise Matolyak, Sherwood Drive, B.S. in Chemistry
    Jessica Kathleen Mazur, Claythorne Drive, B.S. in Nursing
    Shane Michael McDevitt, Fuge Lane, B.S. in Biology
    Sean Gilbert McDonald, Bates Drive, B.A. in Criminology
    Nicole Marie Melendez, Durant Street, B.S. in Respiratory Care
    Kevin James Merriman, Arbutus Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Samantha Alyson Miller, Leon Street, B.S.Ed. in Deaf Education
    Taylor Jeanne Mullholand, Violet Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Alexandra Noel Mundy, Bucknell Avenue, B.A. in Art/Studio
    Maria Lynn Nesmith, Malbranc Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Lindsey Marie Overdorff, Griffith Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Sarah Jeanne Pastorek, Luzerne Street, B.A. in English/Writing Studies
    Lauren Gardner Patrick, Dartmouth Avenue, B.S. in Safety Sciences
    Linda Lee Pepley, Cauffiel Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jennifer Lynn Pfeil, Tyke Road, B.A. in Sociology/Human Services
    Matthew Ponzurick, Sunshine Avenue, B.S. in Accounting
    Daniel S. Price, Shenkelview Drive, B.A. in Criminology
    Britni Ann Rajter, Violet Street, B.F.A. in Art Studio
    Matthew J. Ribblett, McKinley Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Taralynne T. Ribblett, McKinley Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Erica Leone Rodgers, Susquehanna Street, B.A. in Biology
    Zachary David Rummel, Coon Ridge Road, B.S. in Athletic Training
    Sean Michael Sapolich, Fender Lane, B.S. in Communications Media
    Nora Schrey, Lucetta Street, B.S. in Marketing
    Michael Alan Sechrengost, Killiwhat Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    April J. Sedei, Derby Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
    Stephen Joel Shander, Mack Avenue, B.S. in Safety Sciences
    Timothy M. Sherry, Eisenhower Boulevard, B.S. in Safety Sciences
    Adam James Steinbring, Amherst Road, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Aaron D. Stonecypher, Venango Street, B.A. in Philosophy
    Tammy Michele Stonecypher, Venango Street, B.A. in Journalism
    Ashley Verna Strack, Erin Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Hayden Roy Stumpo, Glenwood Avenue, B.S. in Athletic Training
    Joshua Anthony Stutzman, Iolite Avenue, B.S. in Athletic Training
    Ryan Joseph Sylvia, Luther Road, B.A. in History
    Ella Marie Tessari, Bedford Street, B.S.Ed. in Spanish Education
    Geneve Rae Tessari, Bedford Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Emily Marie Valko, Work Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Aubrey Lee Varner, Elm Drive, B.S. in Hospitality Management
    Barbara Ward, Harshberger Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Kurstin Whorl, Dishong Mountain Road, B.A. in Sociology
    Brittney Lynne Wiesheier, Lunen Street, B.S.Ed. in Chemistry Education
    Derek Scott Yates, Orchard Street, B.S. in Accounting
    Melissa Renee Ziemba, Southmont Boulevard, B.A. in Economics
    Lauren Elizabeth Zimmerman, Luray Avenue, B.S. in Disability Services

    Lilly

    Jordan Eric Harris, Karney Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Emily Marie Spinner, Duffy Lane, B.S. in Nursing

    Loretto

    Luke Patrick Farabaugh, Beck Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Mineral Point

    Alesha Halie Charles, Ogden Street, B.S. in Respiratory Care
    Megan Miklos, Stoneridge Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nanty Glo

    Nicholas Joseph Barber, Finntown Road, B.S. in Communications Media
    Erin M. Bender, 2nd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Robert J. Bugosh, Poplar Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Anthony Paul Chiappini, White Street, B.S. in Accounting
    Nicole Christine Crawford, Cambria Street, B.A. in Honors Program in Psychology
    Jared A. Divido, Cambria Street, B.A. in Anthropology
    Paige Elizabeth George, Vine Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Theodore Russell Worthington, Cardiff Road, B.S. in Computer Science/Applied

    Nicktown

    Julia Mary Dillon, Water Falls Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Kimberly Ann Dumm, Killen School Road, B.S.Ed. in Business Education
    Olivia Jane Dumm, Henry Dumm Farm Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Dean Joseph Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Susan Arlene Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Brandon William Kochinsky, Luther Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Curtis D. Link, Iron Bridge Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Samantha Ann Rodgers, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Angela Lynn Saxon, Kinter Road, B.S. in Environmental Health Science
    Angela Mae Sherry, Kinter Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Northern Cambria

    Stephen Matthew Ashurst, Oak Street, B.A. in History/Pre-Law
    Benjamin Michael Baker, Crawford Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Ryan P. Baker, Alma Avenue, B.S. in Management Information Systems
    Andy Joseph Baran, Main Street, B.S. in Mathematics
    Kylee Ann Baran, Main Street, B.S. in Nursing
    Breanna Rose Carroll, Grace Street, B.S. in Safety Sciences
    Jerod Homer Elias, Hamlet Lane, B.A. in International Studies
    Johanna Grace Elias, Hamlet Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Amber Lea Filkins, Campbell Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Joseph Hovan, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Heather Marie Hudson, Hanwell Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Amy Louise Kirsch, Riverside Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ashley Marie Kirsch, , B.S.Ed. in Mathematics Education
    Benjamin E. Knapic, Route 403 Highway North, B.S. in Computer Science/Applied
    Cassandra Anna Kollar, Elizabeth Place, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Monica Rose Kuzio, Goodridge Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Christopher James Magulick, , B.S. in Biology/Pre-Medical
    Hayley Marie Paronish, 34th Street, B.S. in Communications Media
    Amanda Lee Petrunak, McClain Street, B.S.Ed. in English Education
    Anthony Rocco, Elder Avenue, B.S. in Communications Media
    Shane Paul Serafin, Hillcrest Street, B.A. in Computer Science
    Shawna Lee Serafin, , Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Katrina Marie Smarsh, , B.S. in Accounting
    Emily Rose Stiles, , B.S. in Nursing
    Jude Michael Tenerowicz, Oak Street, B.A. in Criminology
    Elizabeth Ann Thomas, Goodridge Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Grace Elaine Thomas, Goodridge Road, B.S.Ed. in Art Education

    Patton

    Matthew William Albright, Murray Avenue, B.S. in Communications Media
    Kaitlin Marie Cence, Linwood Avenue, B.S. in Accounting
    Damien Merriman Falatek, Linwood Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Kelsey M. Hoover, Edelweiss Street, B.A. in Sociology/Human Services
    Joshua S. Litzinger, Ashcroft Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Haley Marie Nedock, Klondike Road, B.A. in Political Science
    Maria Lee Pompa, Mellon Avenue, B.S. in Human Resource Management
    Megan E. Skebeck, Sugar Lane, B.S. in Safety Sciences

    Portage

    Addie G. Gordon, Johnstown Road, B.A. in Art/History
    Kyle Alexander Gossard, Gillespie Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Gabrielle Catherine Gouse, South Blair Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Laura Eden Gressick, Dusty Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Julie Anna Koban, Jefferson Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Carissa Marie Kostan, Fowler Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Julie Elizabeth Latoche, Spruce Street, B.S. in Nursing
    Jessica Lynn Pcola, South Blair Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Lora Anne Roxby, Allen Street, B.S.Ed. in Business Education
    Robert Henry Roxby, Allen Street, B.S. in Safety Sciences
    George Joseph Yauneridge, Grove Street, B.S. in Computer Science/Applied

    Revloc

    Mitchell Adam Blackwell, Cambria Avenue, B.A. in Criminology
    John Paul Conrad, , B.S.Ed. in Social Studies Education/Geography

    Saint Michael

    Jacob A. Zerby, , B.A. in Political Science

    Salix

    Daniel James Trout, Beautyline Drive, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Sidman

    Matthew A. Leach, Fairview Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Brooke Elizabeth Wissinger, Forest Hills Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    South Fork

    Bethany Ann Furlong, Lake Road, B.A. in Psychology
    Brittany Suzanne Krestar, Ragers Hill Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Stephen Jude Krestar, Ragers Hill Road, B.A. in Criminology
    Emily Rose Martinage, Frankstown Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Scott Thomas Mehall, Main Street, B.S.Ed. in Business Education
    Elise Anne Thomas, Hamas Drive, B.S. in Disability Services

    Summerhill

    Kevin Walter Arnold, Turkey Path Road, B.S. in Computer Science/Applied
    Megan Brooke Burkey, Deer Lane S, B.S. in Safety Sciences
    Julian Owen Chimelewski, , B.S. in Accounting
    Kelly Lynne Johnson, Main Street, B.S. in Safety Sciences
    Rosanne Margaret Wess, Benshoff Road, B.S. in Safety Sciences

    Twin Rocks

    Lucas George Tatarko, , B.S. in Geology/Environmental

    Vintondale

    Deanna Rose Charles, Route 22 Highway E, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kristi Brinklie Olsavsky, Griffith Street, B.S. in Management/General
    Miranda Mercedes Olsavsky, , B.S. in Accounting

    Wilmore

    Douglas Ryan Harshberger, , B.S. in Computer Science/Applied

    Cameron

    Emporium

    Michael Phillip Jones, Sizerville Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brett Anthony Malize, West 6th Street, B.A. in Psychology
    David Michael Summerson, Laurelwood Drive, Undeclared College of Fine Arts
    Bailey F. Tucker, Russell Lane, Undeclared College of Health and Human Services

    Carbon

    Albrightsville

    Ian Q. Grant, , B.A. in Philosophy/Pre-Law

    Lehighton

    Kaitlyn Lee Green, Parks Street, B.A. in Psychology
    Nicole Sylvia Polk, South 5th Street, B.A. in Sociology/Human Services
    Duke Valenti, Westside Road, B.A. in Criminology

    Nesquehoning

    Kayla Rebecca Kerstetter, Lake Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Centre

    Bellefonte

    Kayla Mae Bell, Lincoln Lane, B.A. in Psychology
    Hayley Edith Charney, Dunkle Road, B.S.Ed. in English Education
    Angela Chaves Davies, Parkwood Drive, Undeclared College of Health and Human Services
    Margaret Ann Fromm, Blanchard Street, B.S. in Communications Media
    Lena Rae Holderman, Kelsey Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Courtney Lynn Mali, Circle Road, B.S. in Nursing
    Amber Jean McClure, East High Street T, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
    Hannah Elizabeth Munnell, East Bishop Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Centre Hall

    Matthew David DePra, Tusseyville Road, B.S.Ed. in Music Education
    Tara Lynn Harlos, Middle Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Emily Elizabeth Hoffman, , B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Kelsey Lynn Jordan, Tussey Meadow Lane, B.S. in Nursing
    Alyssa Marie Muchler, South Hoffer Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Howard

    Brittany Allyce Spicer, Schencks Grove Road, B.S.Ed. in Music Education
    Pennsylvania Furnace
    Shane Hunter Droske, Tadpole Road, B.A. in Criminology
    Robbin Zirkle, West Whitehall Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Philipsburg

    Rachel Elizabeth Powell, East Hickory Street, B.S. in Nursing
    Teri Lyn Thompson, Six Mile Road, B.A. in Honors Program in Psychology

    Pleasant Gap

    Lyndsie Lea Holderman, Patricia Lane, B.S. in Accounting
    Daniel P. Hough, Melanie Lane, B.A. in Criminology

    Port Matilda

    Nicholas Thomas Battaglia, Heiskel Drive, B.A. in Criminology
    Olivia Bethany Fitzwater, Centennial Hills Road, B.S. in Nursing
    Lauren Nicole Hester, Pantops Parade, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Megan M. Peterson, Lutz Lane, B.A. in English
    Diana Marie Zuhlke, Charlotte Street, B.A. in Psychology

    Spring Mills

    Tamara Musser, Lingle Valley Road, B.A. in English/Writing Studies
    Kendyl Christine Paolini, Lower Georges Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    State College

    Kelly Anne Fox, Martin Street, B.S. in Disability Services
    Emily Marjorie Porter, Kennard Road, B.S. in Nursing
    Susan Elizabeth Ranish, Cambridge Drive, B.S. in Communications Media
    Kara K. Schulz, Melissa Lane, B.A. in Psychology
    Erin Renee Seamans, Circleville Road, B.A. in Sociology
    Jennifer Lee Spicher, Shamrock Avenue, B.A. in Criminology

    Chester

    Atglen

    Manuel D. Pedraza, Brook Road, B.A. in Criminology

    Chester Springs

    Hailey Nicole Bear, Worthington Road, B.A. in Psychology
    Alayna Highley, Horseshoe Trail, B.A. in Journalism

    Coatesville

    Daniel Robert Martin, Ashberry Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Jonathan Richard Rhodes, Ridge View Drive, B.S.Ed. in English Education
    Leah Marie Umile, Manor Road, B.S. in Hospitality Management
    Kerri Renee Wilson, Tyler Drive, B.S. in Marketing

    Downingtown

    Alexander James Deets, West Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology
    Eric Joseph Diewald, Christine Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Sara Elizabeth Gustafson, Dover Court Place, B.A. in Psychology
    Jennifer Nicole Hanson, Highview Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jason T. Henry, Herrs Lane, B.A. in Economics
    Caroline Anna Levi, Krauser Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ryan Douglas Lord, Peck Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Patricia Lynn Moore, Julie Drive, B.S. in Hospitality Management
    Aubrie E. Nader, Taylors Mill Road, B.S. in Communications Media
    Danielle Jordan Rosenshine, Patrick Henry Drive, B.S. in Communications Media
    Gabriella R. Ruggeri, Peck Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Margaret Thobani Shaba, Truman Way, B.S. in Natural Science
    Jennifer Lynn Yaksich, Donofrio Drive, B.S. in Marketing

    Elverson

    Daniel Nicholas Alexander Burnett, Elverson Road, B.S. in Marketing
    Alexander Ryan Hummel, North Manor Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Exton

    Amber L. Cahill, Locust Lane, B.S.Ed. in Deaf Education
    Victoria Fisher Healy, North Whitford Road, B.S. in Nursing
    Jordan D. Meanix, West Devon Drive, B.S.Ed. in English Education

    Glenmoore

    Krista Leigh Jorgenson, Fairview Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Ashley Marie Ritter, Arrow Point Drive, B.A. in Psychology

    Honey Brook

    Courtney Marie Smith, Hillbrook Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Kennett Square

    Rocco James Dambro, Hickory Drive, B.S. in Finance
    Jackilyn Annette Lewis, Las Rosas Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Gemma Michelle Shady, Orchard Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Landenberg

    Lindsey M. Boxler, Rock Hill Lane, B.S. in Hospitality Management
    Andrea Darsillo, Norwich Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Georgina Esther Rae, Gold Hawk Lane, B.S. in Child Development and Family Relations

    Lincoln University

    Benjamin Allen Johnston, Great Oak Drive, B.A. in Criminology

    Malvern

    Brooke Bennington Barstar, Vernon Lane, B.S. in Nursing
    Thomas Andrew Manning, Penns Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Nottingham

    Ralph Musser Brown, Heather Circle, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Diana Gomez-Franco, Sunrise Drive, B.S. in Accounting
    Katrina C. Owens, Fremont Road, B.S. in Biochemistry

    Oxford

    Daniel Cerritos, South 4th Street, B.S. in Hospitality Management
    Ivan Nunez, McDonough Drive, B.A. in Spanish for International Trade
    Lauren Joan Shearn, East Ruddy Duck Circle, B.S. in Child Development and Family Relations

    Phoenixville

    Gina Felice Colaneri, Charlestown Road, B.S. in Nursing
    Jesse M. Eisenhauer, West Bridge Street, B.A. in Art/Studio
    Kerri Elizabeth Kelly, Manavon Street, B.S. in Athletic Training
    Michael E. Mazzarella, Gateshead Way, B.A. in History

    Pottstown

    Tasha Lynn Caldwell, South Keim Street, B.A. in Psychology
    Lauren Bernadette Mills, Rock Run Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Kati Sweisford, Sweisford Lane, B.S. in Management/General

    Spring City

    Tyler Jordan Caba, Barton Drive, B.S. in Management/General

    West Chester

    James P. DiBello, Kirby Drive, B.A. in Criminology
    Valerie Jayne Dutill, Richard Drive, B.S. in Interior Design
    Paul Bradford Jacobs, Artillery Point Road, B.S. in Finance
    Andrew Evan Kornet, Palomino Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Sheryl Maria Liedike, Cardinal Drive, B.S. in Hospitality Management
    Allison M. Lott, Revere Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Taylor Lynn Ryan, Wayne Drive, B.A. in Sociology
    Kyle Adam Sutera, Radley Drive, B.S. in Marketing

    West Grove

    Charles Matthew Hunt, State Road, B.A. in Criminology

    Clarion

    Clarion

    Hannah Marie Arnett, East Main Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Reesie Louise Elliott, Piney Dam Road, B.A. in Criminology
    Christa Lorraine Purinton, Tippin Drive, B.A. in Spanish
    Alisha L. Walters, South 7th Avenue, B.S. in Athletic Training
    Garret Andrew Whisner, Liberty Street, B.S.Ed. in Art Education

    Fairmount City

    Raquel Rose Lemelle, Olean Trail, B.S.Ed. in Spanish Education
    Ashley Rene Niccolai, Town Run Road, B.A. in English/Film Studies

    Knox

    Heather Ann DeLoe, Mehrten Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Earlene Madelon Horne, Route 338, B.S. in Child Development and Family Relations
    Jacob Andrew Knight, Wentlings Corners Road, B.A. in Criminology
    Kristina Marie Tooley, Beaver Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Caitlin Renee Turk, Darby Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Mayport

    Paige Whitney Adams, Salem Road, Undeclared College of Fine Arts
    Hope Crawford, Dry Ridge Road, B.S. in Athletic Training

    New Bethlehem

    Lacey Lee Blose, Dayton Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Caleb Brian George, Reedy Mill Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Craig Matthew Hibell, Deanville Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Matthew Warren Krafick, Pheasant Farm Road, B.S. in Safety Sciences
    Keith Justin Reesman, Crosscut Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Nash Allen Rupp, West Washington Street, B.A. in Criminology

    Shippenville

    Daniel Nicholas Reichard, Route 322, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

    Sligo

    Kelsey Nicole Johnston, Route 68, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics

    Clearfield

    Brisbin

    Justin Andrew Howe, , B.S. in Business Technology Support

    Clearfield

    Suzanne Carmen Colesar, Coal Hill Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
    Brooke Nicole Jordan, Krebs Highway, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Casey Lynn Lindstrom, East Lita Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Carissa Laray Schultz, Wrigley Street, B.A. in Criminology

    Coalport

    Allyson Marie Hegarty, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Ansley Jo Stahlman, Black Walnut Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Curwensville

    Jeremy Donald Bloom, Beech Street, B.A. in Criminology
    Jennie Lynne Hoover, George Street, B.A. in Criminology
    Mark Philip Ishler, Windy Hill Road, B.S. in Chemistry
    Alayna R. Lewis, Holland Lane, B.A. in Criminology
    Justin R. Maney, Anderson Street, B.S. in Accounting
    Kacie Lynn Morris, Windy Hill Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Nichole Marie Yatta, Filbert Street, B.A. in Criminology

    Du Bois

    Skylar Malloy Buriak, Treasure Lake, B.S. in Accounting

    Dubois

    Cassandra Lee Barton, East Weber Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    John Timothy Chelednik, Treasure Lake, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Chantel Jean Connor, Thunderbird Road, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Rachael Fye, Treasure Lake, B.S. in Nursing
    Chelsea Morgan Kuntz, Merris Avenue, B.A. in Criminology
    Jennifer Kay Peoples, Highland Street, B.A. in Psychology
    Kristen Marie Saricks, Olive Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Paul Thomas Shade, East Sheridan Avenue, B.A. in Journalism
    Emma Jean Straight, Treasure Lake, B.S. in Nursing
    Amy Lynn Sunealitis, Kiwanis Trail, B.S.Ed. in Elementary Education
    Samantha J. Thompson, Treasure Lake, B.S.Ed. in Biology Education
    Leah Marie Wallock, Larissa Court, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Adam Douglas Young, East 2nd Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Frenchville

    Jessie Nicole Kelly, Livergood Lane, B.S. in Child Development and Family Relations

    Grampian

    Breana Catherine Barrett, Chestnut Grove Highway, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Sadie Jean Kester, Chestnut Grove Highway, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Sara E. Sidelinger, 6th Street, B.S. in Nutrition

    Houtzdale

    Krista Marie Johnson, Terrace Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Kristin Ryanne Krause, Fernwood Road, B.S. in Nursing
    Samantha Marie Mooney, Charles Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Chad David Moyer, Don Street, B.S. in Management Information Systems

    Madera

    Rebecca Elizabeth Olson, Substation Road, B.A. in Psychology

    Mahaffey

    Craig Robert Peterson, Bracken Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Tessa Jo Wolff, Passmore Road, B.S. in Accounting

    Morrisdale

    Victoria Anne Jarrett, Spring Road, B.A. in Criminology
    Rebecca Anne Kephart, Spring Road, B.A. in Criminology

    Olanta

    Hannah Jean Walls, Douglas Road, B.S. in Nursing

    Osceola Mills

    Kala Nicole Garcia, Pruner Street, B.S. in Management/General
    Shaylea Ann Grannis, , B.S. in Hospitality Management

    Penfield

    Taylor Virginia Crawford, Crawford Road, B.S. in Nursing

    Rockton

    Natalie Victoria Robison, Rockton Mountain Highway, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Smithmill

    Zachary William Jasper, Ginter Morann Highway, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Troutville

    Dana Marie Alexander, Main Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    West Decatur

    Jessica Lynn Shaw, Old Erie Pike, B.S. in Human Resource Management

    Woodland

    Brittany Christina Martell, Woodland Bigler Highway, B.A. in Psychology

    Clinton

    Avis

    Tabitha N. Mantle, Lafayette Street, B.S. in Safety Sciences

    Beech Creek

    Peter George Wasser, Beverly Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Flemington

    Melissa Renae Shank, Furst Street, B.S. in Interior Design

    Lock Haven

    Kylie Louise Ammerman, West 3rd Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Sophia Olivia Malenke Hosterman, Rural Route 2, B.A. in Philosophy
    Kelly Alanna Muthler, Oak Hollow Road, B.A. in Philosophy

    Mill Hall

    Lauren Katherine Dwyer, Homestead Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ashley Ann Sweetwood, Long Run Road, B.S. in Accounting

    Columbia

    Benton

    Mariah Catherine Krygier, State Route 239, B.A. in Psychology
    Marion Elizabeth Maopolski, Saint Gabriels Road, B.S. in Nursing

    Berwick

    Joshua Gallagher, Summerhill Road, B.A. in Theater
    Marde Ruth Snyder, East 6th Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Bloomsburg

    Martina Ruth Hauck, 2nd Street, B.A. in Chemistry
    Kailyn Meredith Mott, Woods Edge Drive, B.S. in Nursing
    Megan Rae Smith, Summit Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Jordan Nicole Willie, Old Berwick Road, B.S.Ed. in Music Education

    Millville

    Katrina Rochelle Laubach, Short Drive, B.S. in International Business

    Orangeville

    Tiffany Ann Danilowicz, Stoneybrook Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Crawford

    Cambridge Springs

    Rachel C. White, South Main Street, B.S. in Human Resource Management

    Centerville

    Emily Paige Bernoski, State Highway, B.S. in Fashion Merchandising

    Cochranton

    Melissa Elaine Clark, Ryndroad, B.A. in Art/Studio
    Collin Ross Hart, USouth Highway, B.S.Ed. in Music Education
    Crystal Diane Mack-Kaliszewski, , B.A. in Psychology
    Ethan Leon Oertly, Frenchtown Road, B.S. in Accounting
    Rebecca Rae Saunier, Stein Hill Road, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Dustin Joseph Steider, Mallory Road, B.A. in Psychology
    Andrew John Wolfe, 3rd Street, B.A. in English/Language Studies

    Conneaut Lake

    Brittni Nicol Burns, South Canal Road, B.S. in Nursing
    Elle Mariah Ladebu, Highway, B.A. in English/Writing Studies
    Paige Ashley Peterson, Ferguson, B.S.Ed. in English Education

    Conneautville

    Jared Michael Clark, Turkey Track Road, B.S.Ed. in Music Education
    Zachery Taylor Faust, Main Street, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
    Katherine Elizabeth Lewis, Wing Road, B.A. in English/Writing Studies
    Nathan Geoffrey Schwab, North Townline Road, B.S.Ed. in Art Education

    Guys Mills

    Brittany Leigh Brown, Brown Road, B.S.Ed. in Music Education

    Linesville

    Sarah Marie Garstenshlager, South Pymatuning Street, B.S.Ed. in Deaf Education
    Julie Ann Headley, , B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Deanna Elaine Welsh, Conneaut Street, B.S. in Nursing

    Meadville

    Jenna Marie Bubna, Ridge Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Erin L. Carlson, Oakview Drive, B.A. in English/Writing Studies
    Abby Lynn Lamont, Bordeau House, B.S. in Human Resource Management
    Nicole Marie Newman, Williamson Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Shandra Ann Nicole Peelman, Stephens Drive, B.A. in French
    Janel Amber Prinkey, Fisher Road, B.S.Ed. in English Education
    Karissa Ann Zorn, Conneaut Lake Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Saegertown

    Gabrielle Alysia Bradshaw, Erie Street, B.S.Ed. in English Education
    Anthony Charles Tordella, Grange Center Road, B.S. in Management Information Systems

    Spartansburg

    Kara Elizabeth Hannold, State Highway, B.S.Ed. in Middle Level Education/English-Language Arts

    Springboro

    Jacob Anthony Conley, Millgrove Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Titusville

    Hannah Mae Bowes, East Walnut Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Vaughn Irwin Popeney, Cherrytree Plum Line Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Cumberland

    Boiling Springs

    Daniel Elias Bliss, Chestnut Drive, B.S. in Communications Media
    Corey Don Glasgow, Laurel Oak Drive, B.S. in Management/General

    Camp Hill

    Erin Rose Hendry, Beverly Road, B.S.Ed. in Music Education
    Megan Carrie Lebo, Deerfield Road, B.S. in Hospitality Management
    Jenna Elyse Magill, Allendale Way, B.S. in Marketing
    Whitney Nicole Pequignot, Erford Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Abigail Lynne Shipe, Conestoga Road, B.S. in Nursing
    Eden Dawn Taylor, North 24th Street, B.A. in Sociology/Human Services
    Katharine Tracy Uvick, Princeton Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Sarah Louise Uvick, Princeton Avenue, B.S. in Communications Media
    Kelsey Elizabeth Vermeulen, Kensington Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Nicholas Jay Woodruff, Hillcrest Court, B.S. in Management/Operations

    Carlisle

    Katie Marie Barrett, Beagle Club Road, B.A. in History
    Meghan Lynne Dils, North Hanover Street, B.S. in Human Resource Management
    Desiree Nicole Donley, Spring Road, B.A. in Sociology
    Sara Frances Franklin, Clearview Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Jonathan Everett Goodman, Hope Terrace, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Alyssa Mae Hair, Wolf Bridge Road, B.S. in Nursing
    Sara Ann Malcolm, East North Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Edward John Marunyak, Fieldstone Drive, B.S. in Human Resource Management
    Katie Ashley O'Brien, Ashton Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Stephanie Ann Phillips, Bernheisel Bridge Road, B.S. in Accounting
    Neil Rankin, Stewart Drive, B.S. in Marketing
    Samuel Cole Reeves, Cobblestone Drive, B.S. in Communications Media
    Spencer J. Sabol, Hoover Road, B.S. in Finance
    Emily A. Shumaker, Shea Court, B.S. in Marketing
    Matthew Ryan Smith, Briarwood Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    David Anthony Tomassone, Douglas Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Brittney Lynn Wiles, West Louther Street, B.S. in Marketing
    Lance Scott Windish, Bellaire Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Chelsea Nicole Zimmerman, resevoir drive, B.S. in Nutrition

    Enola

    William Robert Frey, Sherwood Circle, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Justin Matthew Holmes, Henry Road, B.S. in Management Information Systems

    Mechanicsburg

    Dana Ann Cappello, Mountain View Drive, B.S. in Nursing
    Michelle Elaine Glinski, South Locust Lane, B.S. in Nursing
    Nicole Marie Grenot, Indian Creek Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Kyle Allen Heckelman, Fox Drive, B.S. in Management/General
    Devon Christopher Hensel, East Keller Street, B.A. in History
    Kelsey Lynne Hernjak, Nantucket Drive, B.S.Ed. in English Education
    James Daniel Hull, Smith Drive, B.A. in Criminology
    Lillienne Noelle Kane, Brookridge Drive, B.S. in Nutrition
    Joel Thomas Keckler, Hamilton Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Alicia Jean Kotzmoyer, Stoner Road, B.S. in Accounting
    Samantha Carol Loos, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Sarah Rachael Lynn, Royal Palm Drive, B.S. in International Business
    Kerry Meaghan Mader, Apple Drive, B.A. in Honors Program in Psychology
    Marylea Marie Mansfield, Brandton Road, B.S. in Nursing
    Robert D. Martin, Glendale Drive, B.S. in Management/General
    Alexander Lawrence Martinelli, Ewe Road, B.S. in Hospitality Management
    Stephanie Rae Matesevac, South Lewisberry Road, B.S. in Marketing
    Elise Paige McAninch, West Trindle Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Matthew Alexander McGrady, Nantucket Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Keelin Rolka McGrath, Truffle Glen Road, B.S.Ed. in Art Education
    Melissa Danielle Miller, Kittatinny Drive, B.S. in Hospitality Management
    Michelle Elizabeth Miller, Hunter Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Sean Michael Morgan, Indian Creek Drive, B.S. in Physics
    Townsend Reuter Mundorf, Pocono Drive, B.A. in History
    Katie E. Ott, South Washington Street, B.S.Ed. in Art Education
    Jonathan Paul Ries, Granada Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Laura Beth Robb, East Powderhorn Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Amber Nicole Rockwell, Williamsburg Way, B.S. in Hospitality Management
    Andrew Martin Schryver, Kent Drive, B.S. in Athletic Training
    Julie Christina Scott, Terrace Road, B.S. in Biology
    Courtney Ryan Seeno, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Adrienne Marie Sempeles, East Powderhorn Road, B.S. in Nursing
    Jamie Lynn Shepherd, Winston Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Nicole Marie Shirilla, Mallard Way, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Stephanie Catherine Simon, Spring Run Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Chelsea Marie Simpson, Ginger Drive, B.S. in Disability Services
    Elias James Stoner, Konhaus Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Ariana Marie Taylor, Raspberry Drive, B.S. in Chemistry
    Matthew Lee Toland, East Coover Street, B.S. in Geology/Environmental
    Colleen Kaitlyn Trostle, Empire Circle, B.S.Ed. in Biology Education
    Ashley Michelle Williams, Silver Creek Drive, B.S. in Marketing
    Chelsea Alynn Wurster, Ricky Road, B.A. in Psychology
    Zachary Cameron Yearick, East Keller Street, B.S. in Finance

    Mount Holly Springs

    Ashlee Elizabeth Shildt, Orange Street, B.S. in Hospitality Management
    Caitlyn Erin Wetzel, Westgate Drive, B.A. in English/Language Studies

    New Cumberland

    Kelsey Nicole Brenneman, Bradley Circle, B.S. in Finance
    Amanda Marie Fontanella, Steigerwalt Hollow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Valerie Jean Nowaczyk, Lowell Lane, B.S.Ed. in Biology Education
    Kelsey Beth Papinchak, Benyou Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Andrea M. Work, Barbara Street, B.S. in Hospitality Management

    Newburg

    Emily Marie Vaughn, Hanna Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Newville

    Hannah Irene Cornman, Pine Lane, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Hannah Danielle Lopp, Greenspring Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Shippensburg

    Jordan Scott Albright, Hilltop Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Brandon Dow Jones, Mainsville Road, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Tylisha Nichole Kater, Ashton Drive, Undeclared College of Health and Human Services

    Shiremanstown

    Emmalynn Ann Galinskie, Glendale Drive, B.S. in Hospitality Management
    Nicole Marie Skinnell, West Maple Avenue, B.S. in Disability Services

    Wormleysburg

    Bradley James Curran, Greenwood Circle, B.S. in Marketing

    Dauphin

    Halifax

    Nicole Marie Hoy, Carsonville Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    John Charles Schooley, Armstrong Valley Road, B.S. in Accounting

    Harrisburg

    Kayla E. Badgett, Blue Jay Road, B.A. in Criminology
    Jessica Marie Black, Green Hill Road, B.S. in International Business
    Kevin Benjamin Black, Vine Street, B.S. in Biology
    Kylie Anne Camplese, Freedom Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Marissa Nicole Christine, Elmer Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Christina Elizabeth Enders, Pinewood Court, B.S. in Fashion Merchandising
    Katie Josephine Gerhold, Canterbury Road, B.A. in Psychology
    Quion E. Gunning, Bertha Drive, B.S. in International Business
    Lydia J. Hassell, Beaufort Hunt Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
    Kasi Lynn Hicks, Bonnymead Avenue, B.S. in Communications Media
    Bryanna Nicole Koup, Charles Drive, B.S. in Marketing
    Julie Ann Kuntz, Fishing Creek Valley Road, B.S.Ed. in Art Education
    Taylor James Lehman, Hunters Run Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Kady Lynn Maurer, Circle Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Amanda Nicole McGinnis, Banbridge Drive, B.S. in Hospitality Management
    Collin David Molnar, Avondale Terrace, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Adolphe Ngabo, Fawn Ridge North, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Krutarth Kamlesh Patel, Pine Hollow Road, B.S. in Business Technology Support
    Victoria Lee Reem, Chambers Hill Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Tiana Janai Reid, South 28th Street, B.A. in Journalism
    Matthew Jay Richwine, Sweetbriar Drive, B.A. in English/Writing Studies
    Natasha Raduan Saleem, Michigan Drive, B.S. in Hospitality Management
    Kayle Lauren Scott, North 50th Street, B.A. in English/Writing Studies
    Anthony Darryl Smith, Clinton Road, B.S. in Communications Media
    Benjamin Eric Snyder, Saint Andrews Way, B.A. in Geography/Economic Geographer
    Alicia Michelle Straining, Churchill Road, B.S. in Finance
    Richard Walter Szeles, Lyters Lane, B.A. in English/Film Studies
    Kristen Blix Vander Woude, South Front Street, B.S. in Nursing
    Michael Richard Wertz, Lakeside Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Pia Montay Williams, State Street, B.A. in Psychology
    Nicole Jessica Wilson, Beaufort Hunt Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Abbey M. Zelko, Worcester Avenue, B.A. in Journalism
    Andrew Vincent Zeplin, Whisper Wood Lane, B.S. in Finance

    Hershey

    Jenna Rhea Giffin, Maple Avenue, B.A. in English /Pre-Law
    Karen Elizabeth Sassaman, West Caracas Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Hummelstown

    Wenonah Therese Abadilla, Chowning Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Danielle Francis Boyd, Miller Road, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Caleb Adam Byers, Crescent Street, B.S. in Communications Media
    Sarah Lynn Daxton, Crooked Hill Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Kaitlyn Elizabeth Donegan, Appenzell Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jillian Carol Ferri, Redwood Street, B.S.Ed. in Music Education
    Hollynn Elyse Paul, Timber Ridge Road, B.S. in Hospitality Management
    Aimee Elizabeth Robison, Oakshire Drive, B.S. in Interior Design
    Maeve Briet Wilson, Kokomo Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Middletown

    Kelly Marie Brennan, West Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Dillon Carl Brinkerhoff, Bonnie Blue Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Ashley Mary Flowers, Keystone Court, B.S. in Respiratory Care
    Sarah Pauline Geisweit, East Water Street, B.A. in Theater
    Brooke Leanne Higgins, Roundtop Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Laurin Dechae Jefferson, Ridge Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Aaron Joseph Lupia, Powderhorn Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Michael Edward Lupia, Powderhorn Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Corrie Elizabeth Whitmer, Chestnut Street, B.A. in Journalism

    Millersburg

    Andrew Mark Rothermel, Hup Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Jaclyn L. Rudisill, Woodside Station Road, B.S.Ed. in English Education
    Caitlyn Elizabeth Steppy, Shippen Dam Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Kasey Alexis Travitz, Nelson Terrace, B.S. in Child Development and Family Relations

    Steelton

    Amber Joy Clark, Locust Street, B.A. in Art/History
    Ashley Joy- Tomlin Clark, Locust Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Chelsea Lynn Hess-Moore, Wood Street, B.A. in Journalism
    Matthew Kenneth Papinchak, Orchard Drive, B.A. in Psychology

    Williamstown

    Tara M. Reed, West Market Street, B.S. in Interior Design

    Delaware

    Brookhaven

    Kristoffer Waine Williams, Radio Parks Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Broomall

    Brian Thomas Drager, Davis Avenue, B.S. in Safety Sciences
    Chad Thomas Edmonds, Tower Road, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
    Shannon Marie Folliard, Cove Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Kevin E. Johnson, Grove Lane, B.S. in Athletic Training
    Anna Kim, South Malin Road, B.A. in Philosophy

    Chadds Ford

    Langston Harris Denner, Kennett Pike, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Chester

    Imani Evelise Cortijo, Crosby Square, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Clifton Heights

    Elikem Kofi Tsikata, Academy Road, B.S. in Business Technology Support

    Collingdale

    Bobby Nemenlah Johnson, Lafayette Avenue, B.A. in Economics

    Darby

    Adrienne Renee Fullman, Pine Street, B.S. in Biology
    India Diane Lackey, Commerce Street, B.S. in Communications Media

    Drexel Hill

    Lea D. Saunders, Morgan Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Folsom

    Carlee Crosby, Melrose Terrace, B.S. in Interior Design
    Kayla Brynn Snyder, Hazel Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Garnet Valley

    Jenna Marie Enright, Woodsview Drive, B.A. in English/Writing Studies

    Glen Mills

    Jillian Armene Sardo, Sycamore Mills Road, B.S. in Communications Media
    Thomas Edward Taylor, Edgewood Chase Drive, B.S. in Computer Science/Applied

    Havertown

    Leanne Christine Mattia, Ashton Road, B.A. in Sociology/Human Services
    Kimberly L. Ricketts, Shelbourne Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Lansdowne

    Anisaa Diggins, Austin Avenue, B.A. in Journalism
    Alan Wayne Junius, Wayne Avenue, B.A. in Theater
    Dwayne Sylvester Medley, Bonsall Avenue, B.S. in Finance
    Natanya K. Williams, Wayne Avenue, B.A. in Asian Studies

    Media

    Erin R. Clark, Glenwood Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Matthew Carl Gekoski, Josephs Way, B.S. in Management/General
    Miles Cesare Holenstein, North Ridley Creek Road, B.A. in English
    Lauren Michele Mingioni, Ruskin Lane, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Lyndsey Jean Thomas, Beechwood Road, B.A. in Theater

    Morton

    Andrea Kristine Marra, Highland Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Newtown Square

    Amanda Danielle Capoferri, Hempstead Circle, B.A. in English /Pre-Law
    Emily Lynn Wyatt, Bishop Hollow Road, B.A. in Criminology

    Prospect Park

    Kyle Leland Pruitt, 11th Avenue, B.A. in Philosophy

    Ridley Park

    Kelsey Faith Bretz, Penn Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Kenneth Thomas Clark, Lynn Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Sharon Hill

    Qu'Ondra Marie Johnson, Roosevelt Drive, B.S. in Accounting
    Terrance Christopher Martin, Calcon Drive, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Upper Chichester

    Brianna Marguerite Rogers, Plum Street, B.A. in Criminology

    Upper Darby

    Chantel Thea Cumberbatch, Pine Street, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
    Maurice Donte Daniels, Powell Lane, B.S. in Communications Media

    Elk

    Benezette

    Colt Alan Mack, , B.S. in Management/General

    Brockport

    Amanda Ruth Copelli, Route 219, B.S. in Nursing

    Dagus Mines

    Nicholas Aaron Malburg, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

    Johnsonburg

    Sarah Anne DuFresne, Bridge Street, B.S. in Accounting
    Jenna Elizabeth Haight, Maplewood Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kenneth Alan Thiry, Willow Street, B.S. in Accounting

    Kersey

    Alissa Maria Borrello, , B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Melinda Kate Gahr, Skyline Drive, B.S. in Nursing
    Rocco Joseph Harshbarger, Old Kersey Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Megan Joy Longhi, Fairview Road, B.S. in Management/General
    Abigail Noel Mosier, Nancy Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Michelle Ann Skrzypek, Dagus Mines Road, B.A. in Psychology

    Ridgway

    Suzanne Elizabeth Buck, South Street, B.S. in Accounting
    Mathew Alan Bush, Gillouly Avenue, B.A. in Political Science
    Seth Edward Feronti, Dewey Street, B.S. in Finance
    Olivia Ann Horning, Montmorenci Road, B.S. in Management/General
    Emily Rae Hribik, Grant Road, B.S. in Nursing
    Trevor Robert Sheasley, Montmorenci Road, B.S. in Communications Media
    Louis Michael Stilwell, Stilwell Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Isabelle Claire Urmann, Emmett Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Saint Marys

    Megan Lynn Agosti, Arbutus Lane, B.S. in Physics
    Tia Rose Cunningham, Villa Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Dylan Joseph Dippold, Robin Road, B.A. in Psychology
    Richelle Lee Dippold, Charles Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Jesse Travis Erich, Anne Road, B.S. in Finance
    Cortney Ann Foote, Rock Street, B.S.Ed. in Music Education
    Brandon Geoffrey Foster, Pearl Road, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Matthew Thomas Frey, South Paul Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Kylie Ann Geci, Wendel Road, B.S.Ed. in Music Education
    Mandy Jo Gerarge, Hemlock Road, B.S.Ed. in English Education
    Paula Anne Hogan, Vine Road, B.S. in Hospitality Management
    Erin Marie Jacob, Windfall Road, B.A. in Art/Studio
    Mitchell Steven Jerko, Cherry Hill Road, B.S.Ed. in Music Education
    Chelsea Elizabeth Luchini, Atlantic Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Danielle Renee Simchick, Johnsonburg Road, B.S.Ed. in Spanish Education
    Michael Allen Stebich, East Joseph Road, B.S. in Nursing
    Mandy Nicole Stinchcomb, East Condot Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Megan Anne Szymanski, Sunrise Road, B.A. in Psychology

    Weedville

    Sean Eldon Culver, Spring Run Road, Physics/Pre-Engineering
    Brianna Rae Huff, Hickory Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Wilcox

    Elizabeth Ann Dippold, Kilgus Road, B.S.Ed. in Art Education
    Tori Jacqueline Stanley, Horner Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Erie

    Albion

    Chad Jonathan Westerburg, Route 18, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Patrick W. White, Umburn Drive, B.S. in Hospitality Management

    Corry

    Meghan Christine Carney, East Columbus Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Mary Beth Anne Crouch, Concord Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Brian James Fronk, Wayne Street, B.A. in Journalism
    Phillip Michael Leslie, South Center Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    East Springfield

    Peter James Greenawalt, , B.S.Ed. in Chemistry Education

    Edinboro

    Katelyn Danielle Carter, Angling Road, B.S. in Nursing
    David Neil Donovan, South Skytop Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Jeffrey Bohn Hutchison, Beau Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Zachary Jay McConnell, Shechinah Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Megan Marie Niswonger, West Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Ashley Lynn Prihoda, , B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Scott William Richards, Jesse Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Jessica Sara Sheehan, Water Street, B.A. in Music
    Kory Dillon Webber, Monroe Street, B.S. in Communications Media

    Erie

    Ryan James Anderson, Williams Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Brice Richard Boyd, Thelma Drive, B.S. in Business Technology Support
    Victoria Lynn Carpenter, Markwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Hannah Claire Chaffee, West 25th Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Megan Sarah Coffey, Idyllbrook Village Drive, B.S. in International Business
    Danielle Monet Deutschlander, Martin Road, B.F.A. in Music Performance
    Eric David Divell, Kuhl Road, B.S. in Nursing
    Ian Christopher Donlin, East Gore Road, B.A. in Psychology
    Riley Arthur Droney, Oakmont Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Kevin Paul Eyerly, Oakmont Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Sara Mary Foessett, Westbury Farms Drive, B.S. in Accounting
    Erin Denise Formaini, Vermont Avenue, B.A. in Psychology
    Brian Albert Foster-Pegg, West 31st Street, B.S. in Finance
    Nicole Rose Gervase, Hershey Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Christopher Justin Getz, Valley View Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Larissa Rayann Giese, Wildwood Way, B.A. in Psychology
    Ashley Catherine Glod, Reese Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Matthew Greene, Brooksboro Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Vanessa Marie Griffith, Elmwood Avenue, B.A. in Sociology/Human Services
    Rebecca Louise Hahn, Chestnut Street, B.S. in Disability Services
    Mary Ann Brence Hedlund, Courtland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Michelle Brence Hedlund, Courtland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kelly R. Huegel, Boyer Road, B.A. in Political Science
    Madeline Leigh Jobczynski, Harvard Road, B.A. in English/Writing Studies
    Jared Robert Kaufmann, Harvard Road, B.S. in Marketing
    Salina Michele Kovski, East Grandview Boulevard, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kristina Marie Krasowski, Norcross Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Adam Michael Lewis, Wood Street, B.S. in Management/General
    Alexandra Kristina Lynch, Shellbark Court, B.S. in Accounting
    Gabryel Alexa Malone, Winthrop Drive, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
    Rachel Nicole Mankowski, East 29th Street, B.A. in Psychology
    Shelly Ann Maras, East Lake Road, B.A. in Psychology
    Tammy L. McCarthy, West 21st Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Altagracia Bell Moquette, West 10th Street, B.A. in Criminology
    James Stanley Moss, Hamilton Road, B.S. in Finance
    Erin Rebecca Mussett, West 7th Street, B.A. in History
    Laura Ruth Nientimp, Indiana Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kelsey S. Pasierb, Preston Avenue, B.S. in Nursing
    Kevin Patrick Pomorski, Boyer Road, B.S. in Mathematics
    Kyler Kenton Rhoades, Cooper Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Theresa Ann Scarnati, North Wayside Drive, B.S. in Mathematics/Applied Mathematics
    Jennifer Nicole Sharpless, Hastings Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Nicole Elyzabeth Steele, Stanley Avenue, B.S. in Geology/Energy Resources
    Lauren Elizabeth Stephan, Saint Ann Drive, B.S. in Nursing
    Nadia Claire Szymanski, East Avenue, B.S. in Chemistry
    Bethany Sue Taccone, East Lake Road, B.S. in Nursing
    Julie Ann Tobin, Miller Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kaley Irene Toy, Delphos Drive, B.A. in Journalism
    Jordan Alexander Tredrea, Cumberland Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Robert Michael Turick, Wood Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Marissa Ann Twiss, West 42nd Street, B.S. in Nutrition
    Laura Ann Walchack, Harvest Bend, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology
    Tanzania Kqua'shawn Wiley, , B.A. in Psychology
    Manuel Christopher Wilson, West 10th Street, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Fairview

    Michael Matthew Bowser, Otten Court, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Daniel Richard Gennaro, Hartley Road, B.S. in Communications Media
    Ashley Dawn Nedreski, Scioto Court, B.S. in Finance
    Taylor Rae Rozantz, Ruhl Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Hannah Jo Ellen Vogan, , B.A. in Criminology
    Simone Mary Welsh, Richardson Circle, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

    Girard

    Amanda Marie Slupski, Vine Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    David Edward Utstein, Tilden Drive, B.A. in Criminology

    McKean

    Luray Elizabeth Fladd, Cherokee Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    North East

    Dominic James Kownacki, Village Circle W, B.S. in Management/Operations
    Jacob Marshall Tuttle, South Pearl Street, B.S. in Nursing

    Waterford

    Catherine Ann Caulfield, West Townhall Road, B.A. in Art/Studio
    Ryan Christopher Murphy, Tileyard Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Darla Rae Owens, East 2nd Street, B.S. in Communications Media

    Wattsburg

    Denise Michele Loop, Tower Road, B.S. in Nursing

    West Springfield

    Nicole Kathryn Borstorff, Holdson Drive, B.S. in Finance

    Fayette

    Belle Vernon

    Jordan Sebastian Bondi, Hill Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Ashley Elizabeth Bronakowski, Hollyberry Lane, B.S.Ed. in English Education
    Travis Clinton Spagnolo, Vernon Drive, B.S. in Safety Sciences
    Kala Renee Vargo, Victoria Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Devin Robert Watkins, Nazareth Drive, B.A. in Criminology

    Brownsville

    Katie Lynn Grahek, Lynn Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Chalk Hill

    Renee Elizabeth Murren, , B.A. in English/Writing Studies

    Connellsville

    Megan Kaitlyn Adams, Rogers Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Lindsay T. Arvin, South Pittsburgh Street, B.A. in Psychology
    Alex William Byers, Mount Tabor Road, B.A. in Criminology
    Mark Gary Cable, North 10th Street, B.A. in Criminology
    Kylie Erinn Cavanaugh, Connellsville Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Erika Lynn Ellsworth, Sycamore Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Lisa Ann Greenawalt, East Murphy Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Rebekah Christine Greenawalt, Quail Hill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Scott N. House, South Pittsburgh Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Mary Kathryn Anne Kline, Duck Pond Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Lauren Elizabeth Miller, East Wine Street, B.S. in Computer Science/Applied
    Taylor Marie Napolillo, 3rd Street, B.S. in Safety Sciences
    Cassandra Leigh Nicholson, Springfield Pike, B.S. in Natural Science
    Brittany Alisha Ronzio, Vanderbilt Road, B.A. in Anthropology
    Barbara Nicole Shultz, Breakneck Road, B.A. in English/Writing Studies
    Brittany June Simpson, North Jefferson Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Everson

    Miranda Nicole Grimm, Painter Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brant Edward Roberts, , B.S.Ed. in Music Education

    Leckrone

    Jordyn Alexis Demniak, , B.A. in Psychology

    Lemont Furnace

    Robert Wayne Myers, Jay Street, B.A. in History
    Sarah Marie Silva, Rosy Hill Road, B.A. in English/Writing Studies

    McClellandtown

    Andrew P. Milliken, Grange Road, B.S.Ed. in Music Education

    Merrittstown

    John J. Dirda, Hopewell Road, B.S. in Safety Sciences

    Mill Run

    Braedon Ray Foreman, Dull Store Road, B.S. in Safety Sciences
    Laura Lynn Steyer, Clay Run Road, B.A. in Sociology

    Perryopolis

    ScottMichael Dowling, Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Point Marion

    Elizabeth S. Hammack, Prospect Street, B.S. in Management/General

    Uniontown

    Morgan Leigh Cahn, Stockton Avenue, B.A. in Psychology
    Zachary Taylor Eperjesi, Jenny Lane, B.A. in Political Science
    Alexander Michael Ledonne, Albion Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Patrick Allen Lee, North Gallatin Avenue, B.A. in Criminology
    Brittiny Partin Lovett, Parks Avenue, B.S. in Athletic Training
    Laura Mercedes Mechling, Belmont Circle, B.S.Ed. in Deaf Education
    Amanda Rose Parker, Elma Avenue, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Shane Andrew Pirl, Oconnell Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Stephany Lynn Rerko, Morgantown Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Shannon Marie Smitley, North Gallatin Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Erika Ann Stanish, Humbert Lane, B.S. in Communications Media
    Evan Joseph Struhar, Byrer Avenue, B.S. in Nursing
    Jennifer Nicole Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Franklin

    Chambersburg

    Nathan Chad Blose, Siloam Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
    DeAndre Lamar Burrell, Channing Drive, B.A. in Criminology
    Justice Aaron DeFreest, Powell Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Zachari Fisher, Country Road, B.S. in Interior Design
    Benjamin Jacob Funk, Willowbrook Drive, B.S. in Accounting
    Alexander Vangellis Grisos, Wood Duck Drive East, B.S.Ed. in Music Education
    Erica Paige Horn, Fort McCord Road, B.S. in Nursing
    Kyle Andrew Pillar, Center Street, B.S. in Communications Media
    Shayna Elizabeth Rice, Grapevine Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Terra Renee Shanholtz, Westgate Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Mitchell Conrad Stadler, Leafmore Road, B.S. in Chemistry
    Laura Rebecca Stoops, Fiddlers Road, B.A. in Psychology
    Kayla Mae Tritle, Obsidian Drive, B.S. in Interior Design
    Alix Grace Wenger, Echo Springs Road, B.S. in Accounting

    Fayetteville

    Austin Tyler Beaufort, Michaux Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Zachorry Barmont Fore, East Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Kyle Frank Witter, Hillside Drive, B.A. in Criminology

    Fort Loudon

    Hannah Page Miller, North Ravenwood Trail, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Greencastle

    Ashley Nicole Frankenfield, West Weaver Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Joshua Eric Frankenfield, West Weaver Road, B.S. in International Business
    Megan Elizabeth George, Browns Mill Road, B.S. in Disability Services
    Vincent Sullivan Hall, Moss Spring Avenue, B.S. in Management/General

    Waynesboro

    Abbie Marie Bender, Orchard Lane, B.S. in Biology
    Chloe Eve DePaola, Tomstown Road, B.A. in Honors Program in Psychology
    Jenna Mitchell DePaola, Tomstown Road, B.S. in Communications Media
    Patrick Lee O'Brien, Rinehart Drive, B.S. in Management/General
    Kira Sue Piper, Redbud Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Brittany Morgan Smith, Abigail Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Sharon Rose Stitely, Tritle Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Kristen N. Swope, Gehr Road, B.A. in Psychology
    Michael Allen Taylor, Leitersburg Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Fulton

    Big Cove Tannery

    Emily Nicole Hoover, Keefers Dairy Lane, B.S. in Disability Services
    Jeanette Mechele Pittman, Corner Road, B.S. in Disability Services

    Crystal Spring

    Lauren Michelle Bottenfield, Old Route 126, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Harrisonville

    Brandon Scott Buterbaugh, Sipes Mill Road, B.S. in Safety Sciences

    Hustontown

    Troy Hawk Ramsey, Plum Hollow Road, B.S. in Accounting

    McConnellsburg

    Haley Kristiana Barnhart, Serpentine Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Ashley Lorraine Peck, West Patterson Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Needmore

    Jessica Marie Lynch, Great Cove Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jesse Newbaker Smartt, Thompson Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Warfordsburg

    Daniel Brock Flowers, Green Lane Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Christi Victoria Smith, Buck Valley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    William Christopher Taylor, Kerns Lane, B.A. in Asian Studies

    Greene

    Carmichaels

    Jennifer Michelle Hair, East Roy Furman Highway, B.S. in Fashion Merchandising
    Laci Jo-Lynn Ludrosky, Cumberland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Clarksville

    Erin Layne Barbetta, Pollock Mill Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Crucible

    Seth Michael Krall, East Fifth Avenue, Undeclared College of Health and Human Services

    Holbrook

    Adam James Pettit, Pettit Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Dakota Ryan Usher, Claylick Road, B.A. in Computer Science

    Mount Morris

    Megan Danielle Fox, Buckeye Road, B.A. in Journalism
    Alisa Kay Novak, , B.A. in Psychology

    New Freeport

    Brittany Marie Reed, Renner Creek Road, B.A. in Psychology

    Nineveh

    Matthew Scott Yukon, Browns Creek Road, B.S. in Communications Media

    Rices Landing

    Shayleigh Ann Busti, Carmichaels Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Waynesburg

    Jessany Anne Knapp, North West Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Josie Maria Patton, Mount Morris Road, B.S. in Communications Media

    Huntingdon

    Alexandria

    Olivia Marie Mays, , B.S.Ed. in Art Education

    Broad Top

    Alyssa Breann Black, , B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Shane Michael Ramsey, Spruce Street, B.S. in Natural Science

    Huntingdon

    Zebulen William Evans, Buck Run Drive, B.A. in Criminology
    Braydon Roger Isett, Franks Road, B.S. in Management Information Systems
    Kevin Donald Jackson, 2nd Street, B.S. in Management Information Systems

    James Creek

    Catelin Jill Shontz, Pine Ridge Road, B.S. in Marketing

    Mapleton Depot

    Stephanie Renae Benson, Hollibaugh Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Mill Creek

    Andrew B. Fouse, Big Valley Pike, B.S.Ed. in Music Education

    Mount Union

    Miriah Kari Copenhaver, Wrangletown Road, B.A. in Criminology

    Petersburg

    Megan Marie Pritchard, Charter Oak Road, B.A. in Psychology

    Indiana

    Arcadia

    Heidi Ann Farmery, , B.A. in Sociology/Human Services
    Lee Ann New, , B.S. in Biology

    Armagh

    Melinda Marie Clark, Mountain View Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Mitchell Wagner DeRubis, Grange Hall Road, B.A. in Economics
    Allyson Ronae Hess, , B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Kacie Marie Kesselak, Fox Road, B.S. in Communications Media
    Jared Matthew Long, Ludwig Road, B.S. in Safety Sciences
    Garrett Lynn Short, Shellbark Road, B.S. in Communications Media

    Black Lick

    Megan Marie McCreery, Marshall Heights Road, B.S. in Accounting
    Michael John Riggenbach, Walnut Street, B.S. in Safety Sciences

    Blairsville

    Jocelyn Rachelle Amevuvor, South Stewart Street, B.A. in Spanish
    Rebecca Lynn Ashbaugh, Hill Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Bradley August, South Spring Street, B.S. in Safety Sciences
    Tyler Michael Bolic, Auction Barn Road, B.A. in Criminology
    Sarah Faye Brightbill, South Walnut Street, B.A. in Psychology
    Joseph Canton, Luciusboro Road, B.A. in English/Writing Studies
    Denise Renee Coulter, Thompson Road, B.S. in Accounting
    Danielle Killian Cyphert, Villa Road, B.A. in English/Film Studies
    Michael Joseph Duffey, Maple Avenue, B.A. in History
    Cody Robert Dunmire, East Brown Street, B.A. in History
    Marissa Rose Falcone, Evans Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Erik L. Foust, Turner Drive, B.S. in Disability Services
    Tayler Gene Giffen, East Campbell Street, B.A. in Psychology
    Dakota James Kaylor, North Spring Street, B.S.Ed. in Music Education
    Ashley Catherine Kelly, 26th Street, B.A. in Sociology
    Travis Robert Kelly, Route 982, B.A. in English /Pre-Law
    Sean D. McGaughran, Route 982, B.S. in Biology
    Patrick Edward Meloy, 28th Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Kirstie Lynn Moss, Route 22, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Alyson M. Regula, Willow Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Katlynn Marie Resides, High Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Andrew Michael Shurina, North Morrow Street, B.A. in English/Writing Studies
    Hannah Kate Simon, West Ranson Avenue, B.A. in Theater
    Maria Lynette Slezak, Pizza Barn Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kylie Richelle Smathers, Rome Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Emily Nicole Stiles, Strong Road, B.A. in Psychology
    Michelle Leanne Stiles, Bruner Road, B.S. in Nursing
    Casey Anna Sturiale, Black Lick Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Isabel Soledad Valenzuela, Route 22, B.A. in Spanish
    Cassondra Lynn Weinell, Chestnut Ridge Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Brush Valley

    Maggie Leigh Mack, , B.S. in Nursing
    Jasmine Pearl Mock, , B.A. in Philosophy/Pre-Law
    Christopher Adam Yutzey, , B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Shawn Ryan Yutzey, , B.S. in Communications Media

    Cherry Tree

    Lauren Alexis Ashurst, South Main Street, B.A. in English /Pre-Law
    Courtney Louise Burba, Cush Creek Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Tracy Lynn Deyarmin, Cush Creek Road, B.S. in Accounting
    Matthew Raymond Duman, Route 580 Highway, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Thomas Michael Griffith, Hazelet Church Road, B.S. in Communications Media
    Debra Leeann Johnson, Arcadia Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Andrea Adeline Lash, Cherry Tree Road, B.S. in Finance
    Alexandria Louise Liddle, Route 240 Highway, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ryan S. Pearce, Patchin Highway, B.S. in Safety Sciences
    Caleb John Rorabaugh, Maple Street, B.S. in Safety Sciences
    Andrew Craig Rowland, Rainbow Lane, B.S. in Accounting
    Jessica Nicole Scott, King Road, B.S.Ed. in English Education

    Clarksburg

    Kelly Ann Beatty, Marshall Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Zachary Alan Cable, Cable Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Wesley Keith Campbell, Saltsburg Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Hadley Catherine Cesar, Klimkos Road, B.A. in Music
    Lisa Diane Ewing, Stevens Road, B.S. in Accounting
    Andrew Joseph Machak, Berts Road, B.A. in Psychology

    Clune

    Ashley Marie Dumm, Gemmel Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Clymer

    Matthew Orlando Bash, Route 553 Highway, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Jacqueline Isabel Beisel, Clymer Road, B.S. in Biochemistry
    Samantha Nichol Bennett, Route Highway North, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Christina Michelle Bowman, Dixon Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Nicole Marie Bracken, Cemetery Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Adam Jamil Chi, Raspberry Road, B.S. in Nursing
    Taylor Renee Clawson, Franklin Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brenton John Davies, Franklin Street, B.A. in History
    Paige Elizabeth Davies, Franklin Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Morgan Lynn Helmeid, Morris Street, B.S. in Nursing
    Erica Ann Holby, Sherman Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Travis James Holby, Sherman Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Jennifer Sue Kopczyk, Diamondville Road, B.S. in Disability Services
    Danielle Marie Malicky, Walcott Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Matthew Shane Mano, Barr Slope Road, B.A. in Journalism
    Autumn Bethann Mattis, Engle Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Benjamin James Miller, Clymer Road, B.S. in Nursing
    Samantha Joanne Movinsky, Grisemore Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Jill E. Super, 6th Street, B.S. in Nursing
    Kenneth William Van Gorder, Route 580 Highway, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Jason Allen Welborn, Purchase Line Road, B.S. in Management/General

    Commodore

    Christina Marie Deitman, Fisher Street, B.S. in Safety Sciences
    Holly S. Edwards, Fir Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Dylan Matthew Fetterman, Route Highway East, B.S. in Safety Sciences
    Ethan Cord McConnell, Douglas Street, B.S. in Interior Design
    Paula Marie Orner, Purchase Line Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Breanna Marie Patrick, Walnut Road, B.S. in Finance
    Matt W. Pearce, Purchase Line Road, B.S. in Human Resource Management
    Crystal Dawn Shellhammer, Route 286 Highway East, B.S.Ed. in Music Education

    Creekside

    Bucky Ray Bothell, Route 954 Highway N, B.S. in Safety Sciences
    Vittoria Laken Buzzelli, Water Street Road, B.S. in Management/General
    Amanda Michelle Fairman, Midd Road, B.S. in Athletic Training
    Amy Lydia Fairman, Craig Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Lindsey Ranee Grove, Five Points Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Zachary Grant Kunkle, Kunkle Lane, B.S. in Safety Sciences
    Kourtney Elizabeth McIntire, Hudson Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Dixonville

    Justin Lloyd Kluchurosky, , B.A. in Criminology
    Brittany Marie Madera, , B.S.Ed. in English Education

    Ernest

    Franklinn Michael Alexander, Store Hill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Laura Larue Bennett, , B.A. in Psychology
    Matthew Rondale Burnheimer, , B.A. in Biology

    Glen Campbell

    Jacqueline Anne Connor, Route Highway East, B.A. in Psychology
    Andrew Paul Peles, Rock Run Road, B.S. in Accounting
    Brittany Ann Peles, Rock Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Graceton

    Kayla J. Painter, Murry Avenue, B.S. in Nursing
    Eleanor Haley Silvis, Murry Avenue, B.S.Ed. in Physics Education
    Emily Lynne Silvis, Murry Avenue, B.A. in Honors Program in Psychology

    Heilwood

    Brian Gordon Davis, Route Highway, B.A. in Journalism
    Kristy Lynne Kosek, Pine Street, B.A. in Psychology
    Annie Danielle Rizzo, , B.S. in Child Development and Family Relations
    Charles E. Stanavich, pine st, B.A. in Political Science

    Home

    Rebecca Ann Bowser, Ruth Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Melissa D. Brown, Sinktown Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Bridget Suzanne Canose, Wells Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Katelyn Adell Cornman, Whitesell Road, B.S. in Nursing
    Toni Marie Corosu, Five Points Road, B.A. in English /Pre-Law
    Brandi Lee Didlott, McMillen Road, B.S. in Management/General
    Dane Tyler Gaydosh, Washington Road, B.F.A. in Art Studio
    Devan Paige Gaydosh, Washington Road, B.S. in Nursing
    Tia Renee Kordell, Route 119 Highway North, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
    Samuel Watson LeBlanc, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Ryan S. Lightcap, Route 85 Highway, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    AnnaMarie Nicole Lydic, Pavilion Way, B.A. in Sociology/Human Services
    Meghan Sara McMeans, Wells Road, B.A. in Art/Studio
    Emily Nicole Peterson, McMillen Road, B.S. in Nursing
    Tara Louise Sadler, Route 954 Highway North, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brittany Leigh Wells, Houser Road, B.S.Ed. in English Education

    Homer City

    Alicia Nicole Adamson, Ridge Avenue, B.A. in International Studies
    Briana M. Arcurio, Graham Road, B.S. in Disability Services
    Michael Jerome Avery, Kissinger Avenue, B.S. in Nutrition
    Leslie Renee Bartlebaugh, George Court, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Christina Marie Bitens, Spruce Hollow Road, B.S. in Hospitality Management
    William James Bryan, Claghorn Road, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Julie Marie Burnheimer, Coy Street, B.S. in Biology
    Louis Dominic Caruso, Goral Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Craig Patrick Ciranni, Water Street, B.S. in Finance
    Jessica Ann Clevenger, Altimus Road, B.S. in Hospitality Management
    Andrew Brian Coleman, Elizabeth Way, B.A. in Economics
    Mallory Anne Douglass, Route 259 Highway, B.S. in Fashion Merchandising
    Shane Lloyd Ferguson, Six Flat Road, B.S. in Safety Sciences
    Adam S. Foust, Ridge Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Emily Elizabeth Fulmer, Syntron Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Emily Kay Gates, Sarah Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kyle Dale Hampton, Albert Street, B.S. in Computer Science/Applied
    Courtney Maree Henry, East Wiley Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jessica Lynn Henry, Henry Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Lindsey Marie Jones, Red Maple Drive, B.S. in Communications Media
    Melissa Lynne Jones, Luciusboro Road, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Chelsey A. Kerr, Goral Road, B.A. in Psychology
    Lauren Elaine Kinka, 3rd Avenue, B.A. in English /Pre-Law
    Christin Rae Klingensmith, North Lincoln Street, B.A. in Psychology
    Nicole Carolyn Loughner, South Main Street, B.S. in Human Resource Management
    Samantha Lynne Maschak, Sarah Street, B.S. in Athletic Training
    Shauni Michele McDowell, Route 259 Highway, B.S. in Communications Media
    Lauren Lynne McQuiston, South Main Street, B.A. in Honors Program in Psychology
    Cody M. Miller, Longs Road, B.A. in Biology
    Gabrielle Kayli Miller, 3rd Avenue, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Ross Reynolds Moreau, Claghorn Road, B.S. in Safety Sciences
    Kayla M. Panchik, Sunrise Avenue, B.S. in Marketing
    Eric Joseph Peroli, Tearing Run Road, B.S. in Geology/Energy Resources
    Richard Michale Petricig, Crownover Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Darin Joseph Rauso, Fire Academy Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Jason Jeffrey Rauso, Fire Academy Road, B.S. in Communications Media
    Elizabeth Marie Rebovich, Spruce Hollow Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Christina Eileen Schmidt, Chestnut Alley, B.S. in Hospitality Management
    Erin Margaret Smyers, Riverside Avenue, B.A. in Sociology/Human Services
    John Gerald Sokol, Chestnut Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Jared Anthony Stewart, Littletown Road, B.A. in Criminology
    Luke Edward Stultz, Syntron Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Megan Kay Sweeney, Miller Avenue, B.S. in Nursing
    Kristy L. Swintosky, Route 403 Highway South, B.S. in Management/Operations
    Alyssa Mary Taddie, Sarah Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
    Nicholas Joseph Tartalone, Cherry Run Road, B.A. in Criminology
    Laken Georgeanna Tassos, Beech Street, B.A. in English/Writing Studies
    Sarah Ruth Taylor, North Main Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Brianne Nichole Thomas, East Church Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Kassarah Jean Williams, West Elm Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Stephen Michael Yackuboskey, East Church Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Iryna Yavorska, North Main Street, B.A. in Honors Program in Psychology

    Indiana

    Rachel Noel Addleman, Melloney Lane, B.S. in Child Development and Family Relations
    Renee Elizabeth Addleman, Melloney Lane, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Kelly Maria Affolter, School Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Julianna Esmat Afshar, Stannard Avenue, B.S. in Accounting
    Seung Sup Ahn, Keats Way, B.S. in Hospitality Management
    Lacey L. Aikins, Airport Road, B.A. in Sociology/Human Services
    Clark Edgar Aitkins, Asbury Apartments, B.A. in Religious Studies
    Ibrahim Abdulazizi Aljaloud, Coral Lane, B.S. in International Business
    Brittany S. Allmendinger, Route 286 Highway East, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Sarah A. Alman, Meadow Wood Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Anthony Ashlin Almes, Edgewood Avenue, B.S. in Communications Media
    Mosab Almofeez, Lilac Street, B.S. in Finance
    Mohammad Ymy Alobaidan, Dolores Circle, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Julia Catherine Antolik, Townview Drive, B.S.Ed. in English Education
    Emily Elizabeth Austin, Maple Street, B.A. in Psychology
    Philip Franklin Austin, Eastwood Court, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Akshay Bajpai, Oakridge Drive, B.S. in International Business
    Brad Jeffrey Balencic, Valley Road, B.S. in Safety Sciences
    Riley John-Vincent Balitski, Country Lane, B.S. in Marketing
    Suad Mohammednoor Barnawi, Spring Medow, B.A. in English/Language Studies
    Christopher James Barnicle, Debbie Drive, B.A. in English /Pre-Law
    Savannah Jean Barris, South 3rd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kaitlyn Nicole Bash, Allison Road, B.A. in Art/Studio
    Samantha Arlene Bauer, Newport Drive, B.S. in Nursing
    Hala Ben Salamh, Water Street, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Jennifer Kathryn Bergey, South Coulter Avenue, B.A. in Journalism
    James Halley Bicknell, Locust Street, B.A. in Theater
    Caroline Ann Billon, South 6th Street, B.S. in Safety Sciences
    Amy Irene Binion, South 6th Street, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
    Amanda Louise Bivens, Ann Circle, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Matthew Wayne Black, Degaetano Road, B.S. in Safety Sciences
    Martin Thomas Blashock, South 4th Street, B.S. in Management Information Systems
    Angela Marie Blystone, Grant Street, B.S. in Nursing
    Maureen Elizabeth Bock, Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Nicole Rosina Bolden, Morningside Drive, B.A. in Journalism
    Alex Edward Boser, Diamond Avenue, B.A. in Economics
    Jenna Alyse Bothell, South 6th Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Jessica Marie Bothell, Metz Road, B.S. in Safety Sciences
    Audrey Rose Botsford, East Pike Road, B.S. in Nursing
    Carrie Marie Bray, Stevenson Avenue, B.S.Ed. in Biology Education
    Daniel Max Broadbent, Diamond Avenue, B.S. in Accounting
    Jonathan Bradley Browe, Shady Drive, B.S. in Marketing
    Matthew Robert Brown, East Pike Road, B.A. in History/Pre-Law
    William Matthew Brown, Church Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Emily Marie Bugay, Hood School Road, B.S.Ed. in Deaf Education
    Kathryn Alise Bussell, Clark Street, B.S.Ed. in Deaf Education
    Tianchen Cao, Medlar Drive, B.S. in Finance
    Alyssia Elizabeth Chapman, Poulos Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer
    John Michael Chrzanowski, Old Route 119 Highway North, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Carly Ann Cignetti, Daugherty Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Sonia Anne Cilo, Fairman Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Chelsea Ann Clark, Greendale Avenue, B.A. in Sociology/Human Services
    Chad Lawrence Clawson, Parkwood Road, B.A. in Criminology
    Danielle Marie Corle, Rural Gardens Court, B.S. in Accounting
    Kristyn Elizabeth Cromer, Philadelphia Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    David J. Cupp, Shelly Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Nadia Christiana Dadson, Heritage Run, B.S. in Accounting
    Hillary Nicole Daldoss, Lucerne Road, B.S. in Marketing
    Jessica Lynn Danyi, North 5th Street, B.A. in Art/History
    Sierra Madeline Davis, North 8th Street, B.S. in Geology
    Justin Andrew DeCarlo, Huckleberry Road, B.A. in Art/Studio
    Michael Stephen Deemer, Walnut Street, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Maxwell Olan DePriest, Oakland Avenue East, B.A. in Honors Program in Psychology
    Jacob Michael Detelich, Oak Street, B.S. in Communications Media
    Joshua James Dierickx, Byron Court, B.S. in Management/Operations
    Carrie Ditzler, Colonial Drive, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology
    Kathryn Ellen Edmondson, Ashley Drive, B.A. in Anthropology
    Thad Daniel Eisenhower, North 1st Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Shannon Victoria Elkins, Stutzman Road, B.A. in Criminology
    Jessica Marie Ellis, Hood School Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Wade Rowland Evans, Cresswell Road, B.S. in Nursing
    Lauren Elizabeth Faight, Church Street, B.A. in Psychology
    Noel Desfosse Fales, Water Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Alicia Ann Faloon, Philadelphia Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Emily Anne Farren, , B.S. in Nutrition
    Taralyn E. Federoff, Valley Road, B.A. in Political Science
    Tamara A. Fee, Grant Street, B.S. in Physical Education and Sport
    Matthew Weldon Finley, Byron Court, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Katerina Ashley Fluharty, Mansfield Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
    Marysa Sue Frederick, Degaetano Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Hannah Mandigo Fullerton, Ben Franklin Road North, B.A. in Art/Studio
    Daniel Charles Fyock, Rayne Church Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Jeffrey Joseph Fyock, Rayne Church Road, B.S. in Safety Sciences
    Sarah Dawn Fyock, Rayne Church Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Mandy Jean Gallo, Queen Lane, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Matteo Kolton Gazzale, Brookwood Estates, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Marissa Joy Geesey, Trim Tree Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    S. Charmaine Geesey, Church Street, B.S. in Management Information Systems
    Steven Michael Geisel, Washington Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Justin Lewis Gerwick, Lucerne Road, B.A. in English/Writing Studies
    James Edward Gonano, Elkin Avenue, B.A. in Computer Science
    Michael Christopher Gramling, Church Street, B.S. in Hospitality Management
    Jessica S. Green, Locust Street, B.S.Ed. in Art Education
    David Kevin Grey, Treese Avenue, B.A. in Criminology
    Shane Michael Grey, Treese Avenue, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Ashley Renee Griffith, Poulos Road, B.S. in Nursing
    Keyaira Laricca Gross, Dolores Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Michelle Lee Hampton, Centennial Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Gary Leo Harkleroad, Harkle Road, B.S. in Safety Sciences
    Nathan Michael Hartle, Trim Tree Road, B.S. in Finance
    Logan N. Helman, Spruce Street, B.A. in History/Pre-Law
    Douglas Steven Henry, East Pike Road, B.S. in Safety Sciences
    David John Higgins, Oak Street, B.A. in Geography/Economic Geographer
    Matthew Irvin Hite, Briarwood, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Michael Mitchell Hogan, Wren Street, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Emily Ann Holuta, Hoyt Drive, B.A. in Art/Studio
    David Richard Hone III, Nixon Avenue, B.S. in Management/Operations
    Carl Joseph Hoppe, Dolores Circle, B.S. in Computer Science/Applied
    Lauren Marie Hotchkiss, , B.A. in Psychology
    Cory W. Ireland, South 7th Street, B.S. in Finance
    Kathleen Marie Iszkula, Lisa Drive, B.A. in Art/Studio
    Jessica Anne Jenkins, Lazor Street, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Haley Elizabeth Jennings, Philadelphia Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Luci Rose Jockel, East Pike Road, B.F.A. in Art Studio
    Destiny Kay Johnson, Route 286 Highway West, B.A. in English/Writing Studies
    Taqiyya Saliyma Johnson, School Street, B.S. in Nursing
    Andrea J. Karcher, Dawn Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Zachery David Karcher, Dawn Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Camille Ann Kaszubowski, Wren Street, B.A. in History
    Aaron Wesley Keith, Water Street, B.S.Ed. in Music Education
    Dana Marie Kirsch, Shelly Drive, B.S. in Accounting
    Elyse Marie Kleist, South 5th Street, B.S. in Chemistry
    Daniel Kozina, School Street, B.S. in Chemistry
    Kyle Steven Krysik, Regency Square, B.S. in Biology
    Courtney Ann Kunkle, Oak Street, B.S.Ed. in Music Education
    Elizabeth Grace Kunkle, Rex Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    Anthony Joseph Kuta, Shelly Drive, B.S. in Accounting
    Megan Anne Labant, Franklin Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Justin Robert LaMantia, Faith Road, B.S. in Safety Sciences
    Ashlee Elizabeth Lamar, Poulos Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
    Zachary Dale Landau, Crimson Hawks, B.A. in Criminology
    Allen Lane, Roush Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Evan Scott Laughlin, Washington Street, B.S. in Chemistry
    Jennifer Hope Lechner, South 14th Street, B.S. in Management/Operations
    Boon Kai Lee, Regency Square, B.S. in Marketing
    Brandon James Lefebvre, Merry Place, B.A. in English
    Benjamin Andrew Lenze, White Farm Road, Physics/Pre-Engineering
    Benjamin Alan Leonard, Ben Franklin Road North, B.S. in Safety Sciences
    Thomas William Lewis, Gorman Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    Christa Lynn Lezanic, Grove Chapel Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Simeon Michael Logan, Easy Street, B.S. in Safety Sciences
    Dominic J. Lombardi, East Oak Court, B.S. in Marketing
    Ashlee Mae Long, Grant Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Samantha Marie Loop, Maple Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Brittany La-Shae Lovell, Pratt Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Kelsey L. Lowman, Warren Road, B.A. in History
    Julian Michael Lutz, Crimson Hawks, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Ashley Christine Lyons, Five Points Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Julianne Renee Mack, Sunset Drive, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Kassandra Charly MacKinnon, Sleepy Hollow Road, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Miranda Mae MacKinnon, Sleepy Hollow Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Megan Loraine Maggiore, Lazor Street, B.S.Ed. in Music Education
    Emily Sue Manecke, Lowry Avenue, B.S. in Nursing
    Adam Michael Mathe, Hamill Road, B.S. in Management Information Systems
    Mark Thomas Mathe, Chestnut Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Joseph Justin McCombie, South 7th Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Meghan Florence McDonald, White Farm Road, B.A. in English/Writing Studies
    Amy Beth McDowell, Merrick Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Elizabeth Joy McGinness, South 5th Street, B.A. in Psychology
    Kelly Marie McKee, Anderson Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Matheau Isaac McKee, North 8th Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Sean Patrick McKee, Anderson Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    Matthew W. Metzger, Windsor Street, B.S.Ed. in Biology Education
    Marybeth Nicole Miller, Laurel Street, B.S. in Nursing
    Garrett Thomas Milner, Apache Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Allison Mintmier, Easy Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Breeanna Nicole Mintmier, Easy Street, B.S. in Chemistry
    Alexandria Marie Moretti, Blairton Avenue, B.A. in Sociology
    Jacob Randall Moyer, Lucerne Road, B.S. in Accounting
    Steven Laszlo Mozes, Lilac Street, B.S. in Communications Media
    Alison Diane Nellis, Poplar Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Gretchen E. Nisbet, Hammersmith Drive, B.S. in Communications Media
    Kyle Benjamin Novak, Oakland Avenue, B.A. in Criminology
    Kayla Elizabeth Olliver, Martin Road, B.S. in Communications Media
    Casey Ryan Olma, Deer Run Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Oscar Karl Olsson, Wallwork Hall, B.S. in Applied Physics
    Ezekeal Michael Omasta, Warren Road, B.A. in Art/Studio
    Alexis Morgan Ophaug, Blue Spruce Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Jacob Otto, Route Highway West, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Juanita M. Owens, Byron Court, B.A. in Criminology
    Alyson Keck Pajak, Myers Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Amanda Leigh Palmer, Shady Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Maurice E. Palmer, Maple Street, B.A. in Sociology/Human Services
    Alexa N. Pappal, Shaffer Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Lacey Storm Patton, Byron Court, B.S. in Nursing
    Gary Lee Pease, Lingenfelter Road, B.S. in Safety Sciences
    Ryan Tyler Penrose, Country Lane, B.S. in Accounting
    Kaitlyn Elizabeth Phoebus, Oak Street, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Kellsey Jean Pieples, North 15th Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Andrew J. Piper, Wren Street, B.S.Ed. in Music Education
    David Louis Piper, Walnut Street, B.S. in Finance
    Luke David Piper, Wren Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Elizabeth Catherine Pivetz, North 9th Street, B.S. in Nursing
    Jonathan Edward Pivetz, North 9th Street, B.A. in English /Pre-Law
    Garrett S. Pizarchik, East Pike Road, B.S. in Safety Sciences
    Olivia Morgan Potter, Home Street, B.A. in History
    Jingji Quan, Dolores Circle, B.S. in Hospitality Management
    Cassandra Lee Radzanowski, Pine Street, B.S. in Accounting
    Johanna Helena Mary Rahkonen, Diamond Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Fahmeed Ur Rahman, Oakridge Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Brian T. Ranck, South 7th Street, B.S. in Safety Sciences
    Jeremy Rearick, Hood School Road, B.A. in Criminology
    Johnathan Boyd Reinard, Helman Road, B.A. in Criminology
    Matthew David Rethi, Water Street, B.S. in Safety Sciences
    Ashlee A. Rice, Ann Circle, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Ethan John Robinson, South 8th Street, B.S. in International Business
    Jade Marie Robinson, Mary Ellens Place, B.S. in Child Development and Family Relations
    Nicole Alexandria Rybar, Centennial Drive, B.S. in Communications Media
    Jesse Patrick Scanga, Chestnut Street, B.S. in Safety Sciences
    Jillian Lee Schneider, Warren Road, B.S. in Communications Media
    Mary Theresa Seckar, Holly Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Trevor Jeffrey Sheesley, Allen Bridge Road, B.S. in Nursing
    Elyse Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in English/Writing Studies
    Lisa Dawn Shirley, Country Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Marietta Elizabeth Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in Psychology
    Amy Michelle Shultz, Holly Street, B.S. in Safety Sciences
    Robert John Simon, Cresswell Road, B.S. in Safety Sciences
    Christopher Scott Simpson, Simpson Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Lacey Sinclair, Canterbury Commons, B.A. in Theater
    Carley Jean Smathers, Simpson Road, B.A. in Criminology
    Lindsey Nicole Smathers, Simpson Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Jonathon Ray Smith, Parkwood Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Rebecca Lea Smith, West Pike Road, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Alexandra Anne Sobolewski, Nicola Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Madeline Rose Spearman, Spearman Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Brittany Nicole Spencer, Blairton Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    Katie Elizabeth Stanko, South 11th Street, B.A. in Psychology
    Leslie Grace Stapleton, Hamilton Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Alexander Karol Staszkiewicz, School Street, B.A. in Philosophy
    Brent Robert Stevens, School Street, B.A. in Economics
    Ronald Clair Stewart, Spence Road, B.S. in Biochemistry
    Sarah Morgan Stewart, Fulton Run Road, B.S.Ed. in Art Education
    Emily E. Stilwell, Indiana, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Steven Eric Stitt, Coates Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Eric W. Strittmatter, South Coulter Avenue, B.A. in Computer Science
    Jozzie Nicole Stuchell, Peterman Road, B.S.Ed. in English Education
    Matthew Robert Sulkosky, Lazor Street, B.S. in Mathematics
    Jennifer Ann Sullivan, Twolick Drive, B.A. in Criminology
    Renee Catherine Swartz, Stannard Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Garrett F. Tanner, View Street, B.S.Ed. in Business Education
    Damarla Jo Taylor, Briarwood, Undeclared College of Health and Human Services
    Stephen Paul Tegethoff, Shady Drive, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Justin Eugene Thomas, Gorman Avenue, B.S.Ed. in Biology Education
    Josephine Siena Tidwell, Old Route 119 Highway North, B.A. in Theater
    Emily Joseph Tocci, Five Points Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Christopher David Townley, Oak Street, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Systems
    Dylan Jacob Toy, 5th Avenue, B.A. in Criminology
    Sharise Kathleen Troup, Georgetowne Village, B.A. in Criminology
    Shawn Carl Trout, North 8th Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Anne Cameron Ursu, Washington Street, B.F.A. in Music Performance
    Mary Katherine Ursu, Gompers Avenue, Undeclared College of Fine Arts
    Teddi Kathleen Valeski, Marion Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Molly Marie Vanderneck, Chestnut Street, B.S. in Nursing
    Ebonie Lashell Vann, , B.A. in Criminology
    Maxwell Varner, Five Points Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Kimberly D. Waddy, Roush Drive, B.S. in Management Information Systems
    Amanda J. Wadsworth, College Lodge Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Amanda Leigh Wagner, Warren Road, B.S. in Accounting
    Tong Wang, Lucerne Road, B.S. in Hospitality Management
    Sean P. Ward, Madison Circle, B.A. in Geography/Economic Geographer
    Annie E. Wardrop, Water Street, B.A. in Sociology
    Naporje Dominique Washington, Oakland Avenue, B.A. in Sociology
    David Paul Watters, South 3rd Street, B.S. in Safety Sciences
    Tiffany Jane Wells, East Pike Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Stephanie J. Wingerter, Sleepy Hollow Road, B.S. in Nursing
    Kevin Ray Winters, Winterfield Road, B.S. in Management Information Systems
    Kylle Shannon Wolfe-Fee, Parks Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Kyle Anthony Wright, North 8th Street, B.S. in Safety Sciences
    Shannon Marie Wright, South 7th Street, B.S. in Safety Sciences
    Martha Jane Wunz, Oriole Avenue, B.S. in Nursing
    Jeremy J. Yagle, Chestnut Street, B.S. in Mathematics
    Boo Yu Yong, Carriage House, B.S. in Finance
    Naomi Lynn Yurga, Curry Run Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Michael A. Zuzack, Church Street Fl, B.S. in Business Technology Support
    Cassandra Marie Swatsworth, Crimson Hawks, B.S. in Natural Science
    Anna Leigh Zilinskas, Oak Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Josephine

    Brandon Mark Tomachek, Jasen Street, B.S. in Accounting

    Kent

    Paula Renae Stewart, Mill Street, B.S. in Hospitality Management

    Lucernemines

    Celeste Rose Catalano, 9th Street, B.S. in Mathematics/Applied Mathematics
    Cortney Renee Fry, 4th Street House, B.S. in Nursing
    Angela Lynn Gray, , B.S.Ed. in Spanish Education
    Keith James Reiter, , B.A. in Criminology

    Marion Center

    Nathan Chad Black, Nichol Road, B.A. in Criminology
    Reed T. Bonnet, Ambrose Road, B.S. in Communications Media
    Emilie Jane Borst, Pearce Hollow Road, B.S. in Finance
    Nicole Marie Busovicki, Bethel Church Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Breanne Rene Denning, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Ian John Fisher, Main Street, B.A. in History
    Meggan Stephanie George, Riddle Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Megan Renee Getty, , B.S. in Nursing
    Zoe Frances Hermann, Wrigden Run Road, B.S. in Communications Media
    Rachel Allison Kundla, Hartman Road, B.A. in Criminology
    Kristen Nicole Martin, Skyline Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Levi Daniel McClure, Wrigden Run Road, B.S. in Nursing
    Michael Bradley Packer, Pearce Hollow Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Kellie E. Ruffner, Skyline Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Kelsey Lee Sevin, Patrica Drive, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Jennifer Jo Skultety, Glenn Drive, B.S. in Communications Media
    Cory Michael Stewart-Leydic, Richmond Road, B.S.Ed. in Music Education

    Penn Run

    Jordan Lee Alsop, Sportsman Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Breanne Michele Cameron, Chestnut Ridge Road, B.S. in Safety Sciences
    Rebecca Susann Clement, South Harmony Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Adam John Clevenger, Rich Hill Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Hannah Lee Cramer, Route 553 Highway, B.A. in Art/Studio
    Matthew John Cramer, Route 553 Highway, B.A. in Psychology
    Garrett Paul Dabella, Chestnut Road, B.S. in Safety Sciences
    Stefanie M. Doyle, Route 553 Highway, B.A. in English/Writing Studies
    Suzanne Kay Drahnak, , B.S. in Disability Services
    Jedidiah Thomas Fetterman, Nursery Road, B.A. in Philosophy
    Courtney A. Fiechuk, Route 553 Highway East, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Taylor Renee Jones, Allison Road, B.A. in Religious Studies
    Tina Marie Kelly, Route 422 Highway East, B.S. in Disability Services
    Matthew Scott Lucas, Route 259 Highway, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Megan R. Marshall, Route 553 Highway, B.S.Ed. in English Education
    Kelly Anne Morfenski, Cameron Bottom Road, B.S. in Nursing
    Anthony W. Peadick, Hummingbird Drive, B.S. in Computer Science/Applied
    Rachael Mairead Reilly, Nolo Road, B.S.Ed. in Business Education

    Pittsburgh

    Alec Mewborn El, Graham Boulevard, B.S. in Hospitality Management

    Robinson

    Aaron Matthew Knapic, Harrison Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Rochester Mills

    Chelsey Ann Baun, Richmond Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Rossiter

    Kyle Eugene Boozer, Hillman Road, B.A. in Criminology
    Tabitha Lynn Bowers, Hillman Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Tawnee Raye Bowers, Hillman Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Mesha Bernadette Brink, Stonetown Road, B.A. in Psychology
    Hollyann Autumn Setree, Smyerstown Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Darlene Kathryn Temchulla, Pollock Road, B.A. in English/Writing Studies
    Tiffany Louise Weston, Gaston Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

    Saltsburg

    Faith E. Bobbitt, Bush Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Cory D. Clawson, Nowrytown Road, B.S. in Accounting
    Marie Elizabeth DiLascio, 10th Street, B.S. in Nursing
    Sara Lynn Dilascio, 10th Street, B.A. in Psychology
    Emory Paul Eicher, Walnut Street, B.S. in Business Technology Support
    Nicole Lynn Fink, Old Cemetery Road, B.A. in History
    Kaitlyn Anne Frassenei, 10th Street, B.S. in Athletic Training
    Robin Dawn Fulmer, Point Street, B.S. in Nutrition
    Justin Andrew Gould, Market Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Ashley Rebekah Hanzes, Walnut Street, B.S.Ed. in Art Education
    Kelly Marie Keibler, Tunnelton Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Monica Giuliani Messaros, Perrysville Road, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Brandi Ann Marie Muffie, Saltsburg Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Rachel Elizabeth Pommer, Market Street, B.A. in Criminology
    Cassie Genna Ulisse, Moween Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Bryana Grayce Urban, Salt Street, B.A. in Anthropology

    Shelocta

    Bethany Nicole Aikins, Sheasley Hill Road, B.S. in Respiratory Care
    Josie Marie Bash, West Union Road, B.A. in Sociology
    Sheldon Reed Bennett, Idaho Road, B.S. in Safety Sciences
    Brittany M. Byrd, Oak Hill Road, B.S.Ed. in Art Education
    Paige Marie Cashdollar, Windy Flats Road, B.F.A. in Art Studio
    Jessie Dean Cunkelman, Blakley Road, B.S. in Safety Sciences
    Clinton James Deemer, North Ridge Road, B.S. in Safety Sciences
    Jeniece Kaye Duchon, Old Route W, B.S.Ed. in Art Education
    Matthew J. Leigey, Chestnut Flat Road, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Violet Cheryl Lloyd, McCreight Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Aaron William Marshall, Sportsman Club Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Nicole Elizabeth McCullough, Millen Road, B.S. in Safety Sciences
    Susannah Grace Rosenberger, Craig Road, B.S.Ed. in Physics Education
    Brandy Lee Rummel, Willow Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Maria Christine Sorce, Old Route 56 Highway West, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
    Caroline Ellen Speer, Windy Ridge Lane, B.A. in Sociology/Human Services
    Leah Marie Steetle, Craig Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Smicksburg

    Kevin R. Ammons, Highland Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Julia Ann Bailey, Route 954 Highway North, B.A. in Biology
    Michael A. Lockhart, Route 210 Highway, B.A. in Criminology
    Megan Sarah McCully, Gahagan Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Alyssa Ann Skamai, Route 954 Highway North, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Justina Marie Skamai, Route 954 Highway North, B.S. in Athletic Training
    Matthew Ryan Yeomans, Wells Road, B.S.Ed. in Art Education

    Jefferson

    Big Run

    Laura Corin Sproull, Union Street, B.S. in Communications Media

    Brockway

    Chelsea Rae Bailey, Horizon Drive, B.S. in Marketing
    Megan Christina Gallagher, Kerr Street, B.S.Ed. in Music Education
    Laura Elizabeth Mancuso, Main Street, B.S. in Nursing
    Derek Thomas Miksich, Brock Street, B.S. in Accounting

    Brookville

    Bryan C. Blanchard, Wayland Lane, B.S. in Communications Media
    Cassandra Marie Confer, Route 322, B.A. in History
    Leah Morgan Dietrich, Hastings Street, B.S. in Interior Design
    Erik Scott Foulkrod, Green Road, B.A. in Psychology
    Andrew Curtis Glinkerman, Jefferson Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Matthew James Heer, Main Street, B.S. in Communications Media
    Amanda Elizabeth Henretty, Fog Hollow Lane, B.S. in Interior Design
    Lindsay Ann McManigle, Route 36, B.S. in Nursing
    Timothy Nicodemus Pryor, North Pickering Street, B.S. in Management Information Systems
    Chadwick Lee Schuckers, Belgiumtown Road, B.A. in Political Science
    Shannon Dawn Shaffer, Ramsaytown Road, B.S.Ed. in Music Education
    Meagan Marie Shaw, Pennsylvania Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Logan Taylor Snell, Clark Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jessica Dawn Williams, Spencer Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Falls Creek

    Chelsea Florence Uhl, Sandstone Drive, B.A. in Psychology

    Knox Dale

    Isaac Joel Lindemuth, , B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Punxsutawney

    Michele M. Armstrong, Graffius Avenue, B.A. in Psychology
    Danyka Aleigh Barnett, Mohney Road, B.A. in Sociology/Human Services
    Nicole Lynn Battestilli, Pine Street, B.A. in Theater
    Troy Allen Berkey, Meadow Road, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Brandon Joel Bish, Pennsylvania Avenue, B.S. in Accounting
    Dakota Robert Bish, South Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Skylar Robert Bish, South Main Street, B.S. in Accounting
    Katlyn Marie Cekovsky, Big Run Road, B.S. in Nursing
    Benjamin Alex Childs, Charles Street, B.A. in Psychology
    Michael Marcus Cook, Stake Drive, B.A. in Criminology
    James Tyler Cooper, Center Street, B.S. in Biology
    Jason Matthew Craft, South Jefferson Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Lauren Mae Dale, Graffius Avenue, B.S. in Nursing
    Kira Leigh DeChurch, , B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Michael David Depp-Hutchinson, Woodland Avenue, B.A. in Theater
    Danica Lynn Ference, G and South Road, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Spencer Alexander Fiumara, Highway Barn Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Augusta Quinn Geer, East Mahoning Street, B.S.Ed. in Art Education
    Hannah Lynae Giavedoni, Horatio Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Eric Charles Gross, Apple Street, B.S. in Management/General
    Claira Jean Heitzenrater, North Main Street, B.F.A. in Art Studio
    Cheyenne Star Helman, Hillman Road, B.S.Ed. in Art Education
    Kaylynn Regina Keeley, Horatio Street, B.S. in Hospitality Management
    Laura Jane Keeley, Horatio Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Clint James Lingenfelter, Sprankle Mills Road, B.S. in Natural Science
    Krista Leeann Lowry, Forest Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Michael David Matthews, Harmony Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Dustin Mendus, Elk Run Avenue, B.A. in Geography
    Jordan Anthony Mesoraco, Erie Lane, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Austin Clifford Neigh, Ash Lane, B.A. in Criminology
    Lynn Marie Peachey, Lincoln Way, B.S. in Nursing
    Devan James Penman, East Liberty Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Heather Lynn Phillips, South Main Street, B.S. in Accounting
    Matthew Christopher Plourde, Parks Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Luke Andrew Prutznal, Scotland Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Heath Garrett Reed, North Enterline Road, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Bradley Thomas Renwick, Rose Terrace, B.S. in Safety Sciences
    Tania M. Rickard, North Findley Street, B.S. in Accounting
    Tonya Lynn Ritchey, Laurel Ridge Road, B.A. in Criminology
    Chelsea Dawn Shaffer, Laurel Ridge Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Allison Shields, Aspen Road, B.A. in Journalism
    Jacqueline Marie Sikora, Pine Street, B.A. in Sociology/Human Services
    Zachery Charles Smith, Ridge Road, B.S. in Marketing
    Shawn Thomas States, Grace Way, B.S. in Accounting
    Amber Marie Stephens, Spring Road, B.A. in Criminology
    Blaze Kayn Sterling, King Road, B.S. in Computer Science/Applied
    Mason Cooper Stiver, Porter Road, B.S.Ed. in Music Education
    Robert Charles Tucker, Winslow Street, B.A. in History
    Megan Elizabeth Uplinger, Creek Drive, B.A. in Sociology/Human Services
    Lindsay Ray Woodbury, East Liberty Street, B.S. in Biology
    Tara Rana Yoder, Route 36, B.A. in Asian Studies

    Reynoldsville

    Tiffany D. Bartlett, Brown Street, B.A. in Psychology
    Jodi Lynn Speck, Pardus Road, B.S. in Interior Design

    Ringgold

    Austin Thomas Weaver, Pheasant Hollow Road, B.A. in Asian Studies

    Sigel

    Samantha Jo Ellis, , B.S. in Nursing
    Abbey Jane Smith, Route 36, B.S. in Nursing

    Sprankle Mills

    Dana Alan Huber, Sprankle Mills Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Stump Creek

    Aaron Robert Douthit, 6th street, B.S. in Nursing

    Summerville

    Gregory James Dinger, Dinger Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Eden Renee Kahle, Kahle Road, B.A. in Journalism
    Karli Lynn Spangler, Shields Road, B.S.Ed. in Music Education
    Michele Lynn Troutman, Fenstermaker Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Sykesville

    Michael James Yamrick, East Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Walston

    Jennifer L. Smith, Cut Lane, B.S.Ed. in English Education
    Chanie Marie Spearing, , B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Juniata

    East Waterford

    Kelsey Mae Long, Route 75 South, B.S. in Nursing

    Mifflin

    Ashley Renee Kipp, Crestview Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Mifflintown

    Courtney L. Cramer, Cramer Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
    Ashlee Marie Leister, Lehman Drive, B.S. in Communications Media

    Lackawanna

    Carbondale

    Kathryn Lynn Cosgrove, Canaan Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Clarks Summit

    Christina Maria Krut, Clark Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Katherine Helen Stevens, Forest Acres Drive, B.S. in Athletic Training

    Clifford Township

    Nicole Elizabeth Bruce, Elkdale Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Dalton

    Morgan Charles Chase, Church Street, B.A. in Theater
    Julia Elizabeth Farrar, Turnpike Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Jessup

    Frederick P. Mitchell, Katherine Drive, B.S. in Communications Media

    Mayfield

    Emily A. Port, Poplar Street, B.A. in Economics

    Olyphant

    Marissa Lynn Malaski, Sturges Road, B.S.Ed. in Music Education

    Scranton

    Nicole Elizabeth Knecht, Penn Avenue, B.S. in Nursing
    Kaytlen M. Powers, Wheeler Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    Rebecca Eileen Reed, Amherst Parks, B.S. in Nutrition/Dietetics

    South Abington Township

    Leah Catherine Burke, Delin Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Katherine Ann Carter, Edgewood Drive East, B.S. in Hospitality Management

    Spring Brook Township

    Briana Marie Spitzer, Harriet Drive, B.S. in Communications Media

    Waverly

    Cassandra Lynn McDonald, Academy Street, B.S. in Nursing

    Lancaster

    Brownstown

    Elizabeth C. Davis, South State Street, B.S. in Nursing

    Columbia

    Morgan Elizabeth Difenderfer, Willow Lane, B.S. in Nursing

    Denver

    Holli Ann Hess, Country Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Andrew John Trefny, North 4th Street, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    East Earl

    Bryan Scott Sweigart, Martin Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    East Petersburg

    Nicolas John Fillgrove, State Street, B.A. in Psychology

    Elizabethtown

    Derrick Anderson, Sunrise Boulevard, B.S. in Management/General
    Alyssa Rose Detz, Mulberry Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Kelsey Marie Hayden, Hillcrest Lane, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Elijah James Martin, Conoy Avenue, B.A. in Art/Studio
    Weston Tillman Parrett, Brookview Circle, B.S.Ed. in Music Education
    Nicholas John Reginella, Ridge Road, B.S.Ed. in Music Education
    Laura R. Shinn, Persimmon Lane, B.S.Ed. in Art Education
    Nathan Gregory Wahl, Stonemill Drive, B.A. in Criminology

    Ephrata

    Andrew John Love, South State Street, B.A. in Criminology
    Caitlin Marie Voigt, Windsor Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kinzers

    Emily Marie Kurtz, Old Philadelphia Pike, B.S. in Nursing
    Mitchell Elias Stoltzfus, East Newport Road, B.A. in Criminology

    Kirkwood

    Zachary Cliff Henderson, Sproul Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Lancaster

    Lauren E. Alshouse, Old Farm Lane, B.A. in International Studies
    Laura Nicole Bair, Henry Court, B.S. in Nursing
    Joshua Bellamy, Wilderness Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts
    Zaimary Ann Colon, Nolt Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Alexandra Gagnon, Bentley Lane, B.S. in Marketing
    Jennifer Gongora, Greenland Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Jasmine Marie Jordan, Hedgewood Court, B.S. in Child Development and Family Relations
    Katelyn Anne Kaufman, Krystle Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Andrea Leigh Kline, Woodbine Boulevard, B.S. in Hospitality Management
    H. Donald Knee, West Walnut Street, B.A. in Criminology
    Harmony Ann Lesoken, Ice Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Tiffany Rose McTigue, Derbyshire Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Christian Nolan Minich, Fleetwood Drive, B.A. in Philosophy
    Alexandra Kathryn Moore, Apple Blossom Drive, B.S.Ed. in Deaf Education
    Anne Kathryn Nugent, Sheaffer Road, B.A. in Sociology/Human Services
    Nicholas Victor Oberholtzer, Ridings Way, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Alexander Louis Papadoplos, Geraldson Drive, B.S. in Accounting
    Paige Elizabeth Richards, Pickering Trail, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Gabriellea Katelynne Sanchez, Ice Avenue, B.S. in Human Resource Management
    Kylie Marie Sheesley, Pearl Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Tierra Elise Shelley, South Prince Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Abigail Mae Smeltz, Crooked Oak Drive, A.A. in General Studies
    Mindy Jolene Stipe, Richmond Road, B.S. in Hospitality Management
    Tam Thanh To, Springton Way, B.S. in Communications Media
    Blake Edward Tressler, Great Lawn Circle, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Matthew H. Trinh, Sunset Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Tamara Janine White, Old Philadelphia Pike, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Miranda Lane Wortel, Bowman Road, B.S. in Hospitality Management
    Morgan S. Zymnis, Tanglewood Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Landisville

    Logan Austin Smith, Greens Avenue, B.S. in Marketing
    William Matthrew Uehlein, Snapper Dam Road, B.A. in Criminology
    Heidi Michelle Zibura, Farmington Place, B.S.Ed. in English Education

    Leola

    Koshoua Pha, Amanda Avenue, B.S. in Respiratory Care

    Lititz

    Sarah Ann Bedwell, Windsor Lane, B.A. in Honors Program in Psychology
    Jenna Marie Burger, Koser Road, B.S.Ed. in English Education
    Nicole Kathryn Cornack, Courthouse Circle, B.S. in Interior Design
    Alexandra Victoria Freeman, Ashton Place, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Megan Emily Hart, Iron Horse Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Ethan Nicholas Henny, Buckfield Drive, B.A. in Criminology
    Alaina Marie Howse, Longenecker Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Hannah Jo Jackson, Sunset Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Alexis Lynn Leed, Rosemont Drive, B.S. in Nursing
    Michael James McDowell, Barrow Circle, B.S. in International Business
    Margaret Ann Westwood, Diane Avenue, B.S. in Marketing
    Emily Elizabeth Wood, Field Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Manheim

    Alexa Michelle Campbell, Pleasant View Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Lowen David Johnson, North Colebrook Road, B.A. in Criminology

    Marietta

    Rita Amato, Rock Point Road, B.S.Ed. in Spanish Education
    Joseph P. Yatsko, Countryside Lane, B.S. in Marketing

    Mount Joy

    Hayden Daniel Gerhart, Rhoda Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Sarah Elizabeth Perini, Silverleaf Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Danielle Maria Truett, North Barbara Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Christopher Evan Yowler, West Main Street, B.A. in Criminology

    Mountville

    Ashley Nicole Cheney, Orkney Road, B.S. in Marketing
    David DiLouie, Primrose Lane, Undeclared College of Fine Arts

    Narvon

    Heath Brandon Weaver, Glen Oaks Drive, B.S. in Communications Media

    New Holland

    Brittany Elizabeth Appleyard, West Fulton Street, B.A. in Criminology
    Ashley Raven Marshall, Lavender Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Emily Bryn Spencer, West Conestoga Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    New Providence

    Sarah Louise Hohenwarter, Truce Road, B.S. in Accounting

    Peach Bottom

    Douglas Clark Risk, Haines Station Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Keri Ann Swisher, Fulton Inn Road, B.A. in Sociology

    Quarryville

    Emily Caitlin Ellis, Rineer Road, B.S. in Nutrition
    Charles Alexander Fisher, Groffdale Road, B.S. in International Business

    Reinholds

    Bethany Anne Longer, North Ridge Road, B.A. in Psychology
    Lindsey Strause, Red Fox Court, B.A. in Sociology/Human Services

    Salunga

    Kaitlin Marie Haines, West Broad Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Strasburg

    Lindsay Elizabeth Binder, Coppersmith Lane, B.S. in Nursing
    Taylor L. Wimer, Village Road, B.S. in Nursing

    Lawrence

    Edinburg

    Steven Craig May, Leslie Drive, B.S. in Biochemistry

    Ellwood City

    Jocelyn Raye Figurel, Division Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Melissa Ann Gretch, Harmony Fisher Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Kristen Donell Kozminski, Stiefel Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Rachel Rochelle Schuster, Smith Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Enon Valley

    Courtney Diane Vela, Cherry Hill Road, B.S.Ed. in Art Education

    New Castle

    John W. Beatty, Sunnyside Road, B.S. in Safety Sciences
    Matthew Ryan Bobic, Sumner Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Gabriella Jean Bonelli, Old Pittsburg Road, B.S. in Disability Services
    Kirsten Marie Brenneman, Sumner Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Kelsey Maureen Garmon, East Clen Moore Boulevard, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Jaclene Rose Joseph, East Fairfield Avenue, B.S. in Communications Media
    Marissa Lyn Masterson, Gardner Stop Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jarrod Michael McCormick, Martha Street, B.S. in Accounting
    Tiffany Marie Murphey, Moravia Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Michael Glenn Myers, Rogers Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Ashley Christina Pence, Blackberry Lane, B.S. in Child Development and Family Relations
    Brittany Lynn Redmond, Harlansburg Road, B.S. in Nutrition
    Amanda Lynn Shaffer, Joyce Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
    Dustin Allen Smith, Mount Hope Road, B.A. in History

    Pulaski

    Grey David Berrier, Shenango Street, B.S. in Finance

    Volant

    Kaitlin Joanna Martin, Martin Lane, B.S. in Nursing

    Wampum

    Rachel Suzanna Scherer, Halltown Road, B.A. in Anthropology

    Lebanon

    Annville

    LaToya Elizabeth Blakey, Jonestown Road, B.A. in Psychology
    Rachel Nicole Laudermilch, Hartford Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Cleona

    Hannah Kathryn Woodward, West Elm Street, B.S. in Marketing

    Fredericksburg

    Joel Edward Heckman, Spruce Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Jonestown

    Katie Elizabeth Eisenhour, Awol Road, B.S. in Respiratory Care
    Shawn Patrick Rooney, Lickdale Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Lebanon

    Lauren Elizabeth Earle, Ironmaster Road, B.A. in Psychology
    Andrew William Erway, Elm Street, B.S.Ed. in Spanish Education
    Nicole Marie Groh, Hartman Lane, Undeclared College of Health and Human Services
    Brianna Natasha Harris, Crestview Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Craig Anthony Hartman, Eastfield Drive, B.S. in Athletic Training
    Adam Daniel Hartzell, Eastfield Drive, B.A. in Criminology
    Kaela Marie Hogue, Church Street, B.S. in Marketing
    Alisha Marie Johnson, North 9th Street, B.S. in Geology
    Stuart Michael Koch, Oak View Court, B.A. in Criminology
    Susan Jean O'Toole, Aspen Lane, B.S.Ed. in Middle Level Education/English-Language Arts
    Kelsey Morgan Peters, Larch Circle, B.S. in Communications Media
    Jenna Anne Sauder, North 8th Avenue, B.S. in Communications Media
    Jessica D. Stachura, East Brookfield Drive, B.A. in History
    Victoria Ann Wagner, Kimmerlings Road, B.S. in Nursing

    Myerstown

    Elizabeth Sova, Ladybug Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Newmanstown

    Ashley Nicole Weidman, Village Drive, B.A. in Psychology

    Palmyra

    Nicholas Michael Bare, Apple Blossom Lane, B.S. in Nutrition
    Savanna Rachelle Bonds, Kreider Lane, B.S. in Mathematics
    Jennifer Marie Hicks, Oak Lane, B.S. in Nursing
    Casey Leigh Keshner, Miller Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Justin Stone McFail, Kingston Drive, B.S. in Nursing
    Luke Michael Scipioni, South Grant Street, B.S. in Nursing

    Lehigh

    Alburtis

    Nathaniel A. Moser, Woodside Avenue, B.A. in Theater

    Allentown

    Donovan Thomas Baatz, North Muhlenberg Street, B.A. in English /Pre-Law
    Cameron Michael Baillie, Ascot Circle, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Courtney Jo Fillman, Lone Lane, B.S.Ed. in Deaf Education
    Emily Rose Gagliardi, Windermere Avenue, B.A. in Psychology
    Gabriella Nicole Guttman, Edgemont Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Devin Dean Jepson, Suncrest Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Jonalyn Kasander, Flexer Avenue, B.A. in Art/History
    Jamie Lynn Kemmerer, Cleveland Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Amy Virginia Marsella, North Broad Street, B.A. in History
    Caroline Debra O'Donnell, Azalea Road, B.A. in Psychology
    Amy Lynn Oplinger, Whitehall Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education
    Nathan Alexander Rector, Woodside Court, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Zachary Robert Selkregg, Cypress Street, B.S. in Accounting
    Jason A. Susko, College Heights Boulevard, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    James Max Thiel, Andrea Drive, B.A. in Psychology
    Christopher Mark Walczer, Muth Circle, B.S. in Hospitality Management

    Coopersburg

    Brandy Lynn Spangenberg, Springfield Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Coplay

    Lauren Ann Brosky, Clearview Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Emmaus

    Alyssa Nichole Funk, Lawrence Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Kelly Ali Nonnemacher, Franklin Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Stephanie Lauren Ritter, Lawrence Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Carly Jean Smith, Meadow Lane, B.S. in Interior Design

    Germansville

    Marah Ashley Hoffman, Germans Corner Road, B.S. in Marketing

    Macungie

    Molly Beth Carraher, Oak Hollow Lane, Undeclared College of Health and Human Services
    Meredith Ann Corbet, Fresh Meadow Drive, B.S. in Hospitality Management
    Dondrae D'Marlo Leckie, Lincoln Drive, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Madeline Noelle Levis, Cross Creek Road, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Michael John Stewart, Hillcrest Drive S, B.S. in Accounting

    New Tripoli

    Kyra E. Barron, Vixen Court, B.S. in Communications Media
    Teal Elaine Golden, Flint Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Michael S. Hatcher, Crestview Court, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Melissa Lynn Wessner, Bittners Hill Road, B.S. in Nursing

    Orefield

    Zane Basile, Jordan Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Nichole Teresa Boger, Rose Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Catherine Ann Caffrey, Rebecca Lane, B.S. in Communications Media
    Nicholas Alan Gustafson, Windy Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Nicole Jennifer Horvath, Boxwood Court, B.S. in Communications Media
    Jacob Alexander Kasprenski, Xmas Tree Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
    Laura Patrice McFadden, Meadow Drive, B.S. in Communications Media
    Emily Nicole Parker, Shankweiler Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Schnecksville

    Beth Lindsey Anderson, Hoffman Drive North, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Alyssa Lorah Armstrong, Fells Creek Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Kiersten Jan Brobst, Hoffman Drive S, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Janelle Marie Stayt, Kistler Road, B.S. in Marketing
    Elizabeth J. Todd, Foxcroft Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Slatington

    Kaitlyn Lee Hoch, Clover Hollow Road, B.S. in Nursing

    Wescosville

    Larissa Elizabeth Rosendale, Andrea Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Erica Miller White, Jaime Circle, B.A. in Art/Studio

    Whitehall

    Gina Marie Basile, Pennsylvania Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Kristen Alycia Howett, Lincoln Place, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Zionsville

    Crystal Lynn Shearer, Kohler Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Luzerne

    Bear Creek Township

    Megan Elizabeth Thompson, Bear Creek Boulevard, B.S. in Child Development and Family Relations

    Dallas

    Travis Joseph DeBona, Upper Demunds Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Victoria Lynn Mosca, Doe Drive, B.A. in English /Pre-Law
    Rachel Nilsson, Lake Catalpa Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Drums

    Nicole Marie Kreckie, North Old Turnpike Road, B.A. in Criminology
    Mollie Sessions, Autumn Fern Court, B.S. in Disability Services

    Hanover Township

    Nicholas Marsellas, Graham Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    Erin Elizabeth Noonan, Abraham Avenue, B.S. in Communications Media

    Hazleton

    Victoria Frances Bene, North James Street, B.S. in Accounting
    Maria R. Chirico, Saint Angela Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Katherine Dolman, East 5th Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Matthew John Mitchell, Branch Street, B.S.Ed. in Music Education

    Kingston

    Victoria Elizabeth Lewis, Reynolds Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Larksville

    Kevin Joseph Dougherty, Jeffrey Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Mountain Top

    Victoria Lynn Lorenz, Yorktown Road, B.S. in International Business
    Shane M. Skonieczki, Woodberry Drive, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

    Nanticoke

    Megan Joan Bogdan, Kosciuszko Street, B.S. in Nursing
    Alyssa L. Degosky, South Hanover Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Joseph Gregory Hart, River Street, B.S. in Marketing
    Charles Michael Voyton, South Market Street, B.S. in Biochemistry

    Nescopeck

    Caitlyn Joy Bonk, 4th Street, B.S. in Nursing

    Pittston

    Stephanie Bartz, 4th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Jenny Lynn Chaump, Mitchell Street, B.S. in Respiratory Care

    Shavertown

    Stephanie Blannard, Weavertown Road, B.S. in Communications Media

    Shickshinny

    Jill Ann Franklin, Silo Road, B.S. in Hospitality Management
    Alanna Marie McCabe, , B.A. in Political Science/Pre-Law
    Robert Perry, Silo Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Katherine A. Swiatek, Hunlock Harveyville Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sweet Valley

    Shawni Janae Scott, Main Road, B.A. in Anthropology

    Swoyersville

    Brooke Gibson Coslett, Bond Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Wapwallopen

    Elisa D. Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nursing
    Melanie Rose Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    West Wyoming

    Kevin Zielinski, West Sperling Street, B.A. in Criminology

    White Haven

    Ellora Catherine Pollard, Caplos Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts

    Wilkes Barre

    William Martin Bennett, Hill Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Ryan John Everett, South Grant Street, B.A. in Honors Program in Psychology
    Erin L. Koolman, Miner Street, B.S.Ed. in Music Education

    Lycoming

    Cogan Station

    Olivia Shea Smith Dabney, Heim Road, B.S. in Nursing

    Linden

    Brittany Nichole Persun, Yergers Road, B.A. in Art/Studio
    Eric Robert Wright, North Route 220 Highway, B.A. in Criminology

    Montgomery

    Amanda Joy Blaker, High Street, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
    Jessica Ashley MacPhail, Jarrett Lane, B.S. in Nursing
    Daniel Benjamin Rosenbaum, Penn Street, B.S.Ed. in Music Education

    Montoursville

    Colin Michael Burger, Quaker State Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts
    Edmund Ray Cooley, North Arch Street, B.A. in Criminology
    Abigail Lynne Derone, Mulberry Street, B.S. in Hospitality Management
    Taylor Lauren Dougherty, Bennett Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Marissa Mikelle Fagnano, Yeagle Road, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Sara Elizabeth Guthrie, Cedar Street, B.S.Ed. in Art Education
    Brett Michael Levy, Stopper Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Angelique Jamila Montgomery, Fairview Drive, B.A. in Psychology
    Jonathan David Montgomery, Fairview Drive, B.A. in Spanish

    Muncy

    Krystalin Noel Bower, John Brady Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Morgan Justice Eck, Shawnee Drive, B.A. in Psychology
    Giuseppe Rosario Failla, Carrie Lane, B.A. in International Studies
    Julie Nicole Kilgus, Murray Road, B.S. in Hospitality Management
    Olivia Elizabeth Youngman, , B.S. in Computer Science/Applied

    South Williamsport

    Evan Alexander Ott, Pine Crest Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Williamsport

    Brandon Trondell Andrews, Four Mile Drive, B.A. in Criminology
    Alexandra Renee Bittner, Roseville Road, B.S. in Hospitality Management
    Cassandra Michelle Fay, Hepburn Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Christian Justin Heyn, Grand Street, B.A. in International Studies
    Naim J. Lucas, Elmira Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Sultan Aquil Nafis Magruder, Lafayette Parkway, B.A. in Psychology
    Shelby Kathleen McMahon, Wilson Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Joshua Robert Traver, Lockcuff Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    McKean

    Bradford

    Hannah Marie Garrett, Euclid Avenue, B.A. in English/Film Studies
    Elizabeth Ann Girard, Cornen Street, B.A. in Psychology
    Theresa Hoffmann, Jackson Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    Megan Elizabeth McIntyre, Barbour Street, B.S.Ed. in English Education
    Daniel Adam Romanelli, Bolivar Drive, B.A. in Geography/Environmental Geographer
    Tynan John Shannon, Constitution Avenue, B.A. in Criminology
    Alexander Michael Swackhamer, Totten Hollow, Undeclared College of Fine Arts

    Kane

    Kathryn Margaret Bizzak, Route 66, B.S. in Nursing
    Kristen M. Geer, Welsh Street, B.S.Ed. in Art Education
    Tara Elinor-Kae Gordon, West Pine Avenue, B.S. in Nutrition
    Lauren A. Harvey, Hemlock Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Alan Christopher Kessler, South Edgar Street, B.S. in Biology/Cell and Molecular
    Kalie Nadine Walter, Tionesta Avenue, B.S. in Marketing

    Lewis Run

    Erin Nicole Black, Beaver Drive, B.A. in Psychology
    Shelby Lynn Runyan, Big Shanty Road, B.S.Ed. in Business Education

    Mount Jewett

    Emily Marie Carlson, , B.S. in Safety Sciences
    Kelley Rae Chilson, McClellan Avenue, B.A. in Psychology

    Smethport

    Chelsea Catherine Becker, Christian Hollow, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Danielle Marie Nielsen, Hamlin Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Abigayle Louise Weaver, Route 46, B.S.Ed. in Music Education

    Turtlepoint

    Geoffrey Donald Chappell, Route 155, B.A. in Art/Studio

    Mercer

    Clark

    Samantha Leigh Schultz, Lake Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Greenville

    Zachary Gordon Candela, Taylor Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Kellie Violet Cusick, Vernon Road, B.S. in Marketing
    Brett Allen Eddinger, Beatty School Road, B.S.Ed. in Biology Education
    Jeremy Dale Fowler, Vernon Road, B.A. in Criminology
    Joshua James Riffe, South Mercer Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Megan Kaye Webber, Meadowlane, B.S. in Nursing
    Justin Christopher Wiley, Brentwood Drive, B.A. in Criminology

    Grove City

    Alexandria Marisa Buchanan, North Center Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Britt L. Kenniston, North Broad Street, B.S. in Nursing
    Derek S. Kenniston, North Broad Street, B.A. in Criminology
    Kelly Patricia McBryan, Forest Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Kaitlin Grace Torok, East Pine Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Hermitage

    Christine Lee Ammer, Sample Road, B.S. in Communications Media
    Rebecca L. Braymer, South Keel Ridge Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Michelle Lynn Diegan, Robertson Road, B.S. in Nursing
    Brandi L. Hoffman, Easton Road, B.S.Ed. in Social Science Education/Sociology
    Nickolaus Andrew Smigel, Greenwood Drive, B.A. in Criminology
    Isaac James Tarbell, Reiber Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Zoe Evelyn Tarbell, Reiber Road, B.S.Ed. in Art Education
    Jonna Ann Vellente, South Keel Ridge Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Jamestown

    Kathryn Odessa Hutchinson, West Jamestown Road, B.A. in Political Science

    Mercer

    Emily Nicole Deyarmin, Leesburg Grove City Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Blair Alyse Kosmowski, East Venango Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    David Justin Long, Oak Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Marshall Thomas McKean, Airport Road, B.S.Ed. in Art Education
    Molly Samantha Vanwoert, South Pitt Street, B.S. in Communications Media

    Sandy Lake

    Gretchen L. Bence, Elbow Street, B.S. in Nursing
    Collin F. Zelinsky, East Crawford Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Sharon

    Brian James Bornes, Carley Avenue, B.A. in Journalism
    Jenna Ann Lewis, Jefferson Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Gabrielle Marie Rahn, Heinz Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Sharpsville

    Leah Lynn Angott, North Neshannock Road, B.S. in Hospitality Management
    Amanda Marie Chamberlain, Kathy Lane, B.S. in Disability Services
    Jocelyn Sierra Cocain, Laurel Drive, B.A. in Art/Studio
    Kala A. Gardner, Clay Furnace Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Taylor Nicole O'Malley, Anchorage Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    KateLynn Page Pisarcik, Laurel Drive, B.A. in Criminology
    Patrick Thomas Pryts, West Main Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Kerry Anna Ryan, South Walnut Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Stoneboro

    Logan Lindsay Lewis, Fredonia Road, B.A. in International Studies

    Transfer

    Nicholle Renee Dunn, Rutledge Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Nicole Marie Gregg, Crestview Drive, B.S. in Nursing
    Alexandra Leigh Miller, Willadell Road, B.S. in Hospitality Management
    Rebekah Danielle Schaaf, Rutledge Road, B.S. in Interior Design

    West Middlesex

    James William Forsythe, Campman Lane, B.A. in Criminology
    Marla Ann Pivarnik, Mitchell Road, B.A. in Psychology
    Amanda Elaine Quarterson, Bedford Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Mifflin

    Belleville

    Sean Charles Yoder, Front Mountain Road, B.A. in Journalism

    Burnham

    Robert Harold Thomas, 8th Avenue, B.A. in Criminology

    Lewistown

    Morgan Elizabeth Brown, Fairway Place, B.S. in Fashion Merchandising
    Katelyn Leah Conner, Sandspring Lane, Undeclared College of Health and Human Services
    Tyler Patrick Gantz, Packetboat Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Ellyn Margaret Geedey, Scenic Drive, B.A. in Psychology
    Charles William Gehrett, Winding Way, B.S. in Applied Mathematics
    Morgan Elizabeth Hess, Cliffside Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Mia Janelle Hooper, Highland Avenue, B.A. in Economics
    Rebecca Jane Kifer, Ridgley Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Lucas J. Koontz, Ridge Runner Lane, B.A. in Criminology
    Kyle Steven Lewis, South Grand Street, B.S. in Accounting
    Darlene Pauline Lopez, West 5th Street, B.A. in Psychology
    Chelsea David Mohr, Grand Parkway, B.S. in Interior Design
    Trevor Jerome Shawver, South Main Street, B.A. in Philosophy/Pre-Law
    Curtis Scott Wert, Snooks Hill Road, B.A. in Honors Program in Psychology

    McClure

    Erin Marie Confer, Underhill Road, B.S.Ed. in English Education
    Kyle William Heane, Rum Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

    McVeytown

    Ashley Nicole Kitting, Bice Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Natalie Lynne Sweitzer, , B.A. in Criminology/Pre-Law

    Milroy

    Brittany Nicole Smith, North Main Street, B.S. in Biology

    Newton Hamilton

    Tabitha Joy Barrick, , B.S. in Accounting

    Reedsville

    Cindy L. Brown, Brittney Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Matthew David Brown, Brittney Lane, B.S. in International Business

    Monroe

    Canadensis

    Ashley Marie McCoy, Rural Route 2, B.S. in Human Resource Management

    Cresco

    Emily Jane Clark, Henrys Crossing Road, B.S. in Biology

    East Stroudsburg

    Chloe Burke, Great Bear Way, B.S. in International Business
    Rebecca Grace Canales, Monroe Lake Shores, B.S.Ed. in English Education
    Shannon Nichole Cramer, Rural Route 8, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology
    Nicholas Joseph Hardy, Evening Shade Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Sarah Ashleigh Hetu, Big Ridge Estates, B.S.Ed. in Art Education
    Aleda K. Johnson, Rural Route 8, B.S. in Communications Media
    Nadhirah Assata Norman, Haven Lake, B.A. in English/Writing Studies
    Angelique Liana Riutort, Melvin Lane, B.A. in Sociology

    Pocono Pines

    Jonathan Howard Charleston-Coad, , B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Saylorsburg

    Amber Ann Bittiger, Valley View Drive S, B.S.Ed. in English Education
    Cale L. Craig, Parsons Court, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Stroudsburg

    Alyssa Richman, Walbert Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Matthew Gilbert Walter, Ridge Road, B.A. in Economics
    Lucas Emlyn Watson, Hillside Court, B.A. in Music

    Tobyhanna

    Micah Cora Alexander, Fairhaven Drive, B.A. in English /Pre-Law

    Montgomery

    Ambler

    Wade Hedges Baily, East Francis Avenue, B.S. in Safety Sciences
    Alyssa Marie Hutchinson, Cedar Hill Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jessica Lauren James, Stongs Lane, B.S. in Nursing

    Audubon

    Alexander William Cummings, Bettie Lane, B.A. in History
    James Albert Million, Mockingbird Lane, B.S. in Marketing

    Bala Cynwyd

    Alexis Danielle Santos, Bala Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Blue Bell

    Olivia Manzo, Copper Beech Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Rachel Louise Marinari, Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Cheltenham

    Patrick James McCann, Boyer Road, B.A. in Criminology
    Connor Francis Ruch, Elm Avenue, B.S. in Management/General

    Collegeville

    Claire L. Amico, Westover Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Idamarie Desiree Arici, Vincent Drive, B.A. in Journalism
    Rachael Elizabeth Masterson, Vincent Drive, B.A. in Political Science
    Margaret Brianna Rauh, Wynnewood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Colmar

    Katelyn Marie Krissinger, General Forst Drive, B.S. in Accounting

    Conshohocken

    Allison Lyn Steiger, Apple Street, B.S. in Interior Design

    East Greenville

    Nick Wagner, Wentling Schoolhouse Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Elkins Park

    Robbin S. Phillips, Osceola Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Erdenheim

    Michael Daniel Birdlebough, Atwood Road, B.S. in Human Resource Management

    Flourtown

    Jessica Rose DiDonato, Hemlock Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Gilbertsville

    Mary Theresa Gutekunst, Crystal Lane, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology
    Courtney Nicole Keene, Dove Drive, B.S. in Nursing
    Phillip J. Lien, Wagner Road, B.S. in Marketing
    Kristin Marie Troilo, Broad Street, B.A. in English/Writing Studies

    Glenside

    Michael Thomas McKeegan, New Street, B.S.Ed. in Spanish Education
    Matthew Szczurek, Lismore Avenue, B.S. in Athletic Training
    Daniel James Verderame, Tennis Avenue, Undeclared College of Health and Human Services

    Harleysville

    Audrey Elizabeth Delp, Indian Creek Road, B.S. in Nursing
    Alexandra Lyn Gibilante, Bishopwood Boulevard East, B.S.Ed. in English Education
    Andrew David Kazimer, Cheswyck Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Sarahlyn Elizabeth Knechel, Groff Mill Road, B.S. in Nursing
    Kaelan Rhae Landis, Cooper Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Timothy John Lynch, Surrey Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Stephanie Michelle Mallis, Hackney Way, B.S.Ed. in Elementary Education
    Sarah Elizabeth Stauffer, Westbourne Road, B.S. in Communications Media

    Hatboro

    Kelsey Lynn Faehner, Cypress Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Andrew M. Singer, East Montgomery Avenue, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Hatfield

    Jared William Barnett, Washington Lane, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Brittany Marie Gozur, Hertford Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Melissa Jean Kornock, Needham Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Katherine Carmela Riccio, McArthur Drive, B.S. in Communications Media
    Mary Elizabeth Ward, Valley Woods Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kerry L. Young, Roosevelt Boulevard, B.A. in Psychology
    Robert W. Zinsmeister, Quail Circle, B.S. in Mathematics

    Horsham

    Erica Lynn Luczakowsky, Virginia Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Huntingdon Valley

    Geena Choi, Old Ford Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Emily Nicole Evans, County Line Road, B.S. in Interior Design
    Alyssa Jean Geiger, Eagle Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Jeffersonville

    Nicholas F. Piergiovanni, Cardinal Circle, B.S. in Human Resource Management

    King of Prussia

    Stephanie Noelle Bianco, Suellen Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Lansdale

    Megan Stephanie Alexander, Misty Meadow Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Alyse Kristin Baer, Abbey Lane, B.S. in Nursing
    Jason Steven Barnada, Twining Road, B.S. in Communications Media
    Ann Fenglan Boccuti, Supplee Road, B.S. in International Business
    Kenneth Hal Chonofsky, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Emily Joan Edwards, Grays Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Jeremy David Edwards, Village Way, B.A. in Asian Studies
    Michael Patrick Katch, Claremont Drive, B.S. in Finance
    Victoria Regina Lopardo, Columbia Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Garrett Michael Ofenloch, Locust Drive, B.S. in Accounting
    Ashley E. Raymond, Beacon Court, B.S. in Child Development and Family Relations
    Brianna Nicole Saylor, Finch Run, B.S. in Clinical Laboratory Science
    Leah Christine Smith, Amber Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Alison Alexis Stajnrajh, Fisher Road, B.S. in Hospitality Management
    Jacob Nathan Try, Spring Valley Road, B.S.Ed. in Music Education
    Katherine Shelly Wreath, Oxford Road, B.S. in Nursing
    Jennifer Marissa Zanoni, Chaucer Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Limerick

    Katie Lynne Vining, South Limerick Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Norristown

    Devon M. Caramenico, East Hayes Road, B.S. in Accounting
    Caitlin Helen Dunbar, Clyston Road, B.S. in Interior Design
    Douglas Frank Forlano, West Brown Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Sierra Michelle Gordon, East Brown Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Matthew Alexander Heck, Redtail Road, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Carly Lindsey Ryther, Hoover Avenue, B.A. in Anthropology
    Cherice Gabriel Scott, Smith Street, B.A. in English /Pre-Law

    North Wales

    Sean Daniel Feeley, Davis Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Jennifer Ashley Zurick, Livingston Court, B.S. in Hospitality Management

    Pennsburg

    Lindsey Alexandra Gregory, Main Street, B.S. in Nutrition

    Plymouth Meeting

    Kellie Ann Bowe, Pilgrim Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Pottstown

    Britny Cypironoski, North Sanatoga Road, B.A. in Psychology
    Nicole Ashley Decker, Bradley Way, B.S. in Marketing
    Jason R. Ewing, Walnut Ridge Estate, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Sharon Lynn Stahl, Welsh Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Roslyn

    Lauren Nicole Murphy, Avondale Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Royersford

    Julia Elizabeth Blackburn, Walnut Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Julia Hope Hoffman, Abbey Drive, B.S. in Marketing
    Alexandra Mary Letty Walters, Muirfield Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Skippack

    Kayla Marie Cioffo, Store Road, B.A. in Journalism

    Telford

    Amanda Skye Burgert, South 3rd Street, B.S. in Communications Media

    Willow Grove

    Tess Jahne Johns, Rubicam Avenue, B.S. in Management/General
    Caroline G. Rudkin, Bernard Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Worcester

    Joseph Paul Markle, , B.A. in English/Writing Studies

    Wyncote

    Ashley Jeanetta Amaker, Limekiln Pike, B.S. in Fashion Merchandising

    Wyndmoor

    Dena Marie Dominic, East Willow Grove Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Wynnewood

    James Chimekas, East Wynnewood Road, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering
    Neil Joseph Trevisani, Latham Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business 

    Montour

    Danville

    Keith Allen Chappell, Center Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Cody Edward Cooper, West Mahoning Street, B.S. in Nursing
    Augusta Anne Gregory, Columbia Hill Road, B.S. in Nursing
    Sarah McLean, Steffens Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Zachary David Russell, McCracken Road, B.S. in Nursing 

    Northampton

    Bangor

    Kyle Patrick Brown, Ridge Road, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Cody Alexander Golden, Franklin Hill Road, B.A. in Anthropology
    Joshua Matthew La Bar, South 3rd Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Zackary Tyler Nelson, Millwood Drive, B.A. in Criminology
    Katherine Salvemini, East Factoryville Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Bath

    Jessica Marie Paulus, Beacon Road, B.S. in Interior Design

    Bethlehem

    Allison Elizabeth Braithwaite, Mohawk Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Thomas Joseph Brown, Comfort Circle, B.S. in Communications Media
    Sarah Ellen Davids, 15th Avenue, B.S. in Communications Media
    Alexandra Marie Edwards, Steuben Road, B.S. in Athletic Training
    Nicole Elizabeth Gencarelli, Alder Road, B.S.Ed. in Art Education
    Kristina Jane Gonzalez, Huntington Street, B.S.Ed. in English Education
    Nikole Alicia Gregoris, 10th Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Julianne Marie Kelhart, Red Oak Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Jenna Lynn Pluchinsky, Spring Court, B.S. in Child Development and Family Relations
    Grania Maire Riess, Millard Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Morgan Christine Rothacker, Majestic Overlook Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Nicholas Andrew Salimbene, Bigal Court, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Taylor Jayne Van Ackeren, Barclay Drive, B.S. in Hospitality Management
    Abby Anne Ward, Easton Road, B.S.Ed. in Art Education
    Arria R. Washington, Killarney Drive, B.A. in English/Writing Studies
    Kristen Amy Zackavitch, Shakespeare Road, B.S. in Interior Design

    Easton

    Ashley Nicole Cuciti, Blossom Hill Road, B.A. in Psychology
    Katrina Joy Harrison, West Berwick Street, B.A. in International Studies
    Paige Nicole LaDuca, West Nesquehoning Street, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Justin Alexander Schuch, Freedom Terrace, B.S. in Hospitality Management
    Gabrielle Marie Stigliano, Bayard Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Michael A. Sullivan, North 7th Street, B.A. in Journalism
    Courtney Elizabeth Townsend, Kressman Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Hellertown

    Amanda Elizabeth Kirka, Constitution Avenue, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Thomas Russell Vosburg, Washington Street, B.S.Ed. in Music Education

    Mount Bethel

    Stephanie K. Spina, Jacoby Run Road, B.S. in Interior Design

    Nazareth

    Stacey Amber Haverstock, Sycamore Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Stephanie Marie Prekopa, Donato Court, B.S. in Hospitality Management
    Amy Elizabeth Rydeen, Colver Road, B.S. in Chemistry
    Ali M. Stoudt, Creekside Drive, B.S. in Interior Design

    Northampton

    Matthew J. Klitsch, Kingston Court, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
    Megan E. Yezzo, East 9th Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Stockertown

    Kristina Mae Richards, Ariel Court, B.S. in Nutrition

    Walnutport

    Jaclyn Irene Donohue, Spruce Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Lauren Lee Miller, Apricot Drive, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Edward William Sittler, Willow Road, B.S. in Biology/Cell and Molecular

    Wind Gap

    Amanda Leigh Bennett, Hildenbrandt Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Joseph Patrick Givens, Miller Road, B.A. in Political Science

    Northumberland

    Dornsife

    Schylar Joanna Cook, State Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Kulpmont

    Sarah Elizabeth Romanic, Missouri Lane, B.A. in Psychology

    Marion Heights

    Corrine Jacqueline Filipczak, Melrose Street, B.A. in Criminology

    Milton

    Gabrielle Ranee Fontanella, Mansion Road, B.S. in International Business
    Charles Henry Messenger, Mahoning Street, B.S. in Interior Design
    Ty Anthony Sampsell, Vine Street, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Yelena Mariah Share, Parks Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Northumberland

    Justina Marie Williams, Strawbridge Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Paxinos

    Courtney Paige Cooper, Lenker House Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Brett Andrew Duell, Frederick Road, B.S. in Chemistry
    James Joseph Garrity, Shamrock Road, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

    Shamokin

    Samantha M. Zlotorzynski, North Vine Street, B.S. in Nutrition

    Sunbury

    Kyla Isabel Groat, Catawissa Avenue, B.F.A. in Art Studio
    Megan R. Slonaker, Clay Pond Road, Undeclared College of Health and Human Services

    Watsontown

    Megan Ann Stahlnecker, Groover Road, B.S. in Communications Media

    Perry

    Duncannon

    Amanda Ashley Clark, North High Street, B.A. in Sociology/Human Services
    Ashley Lynn Hazelton, Barrick Drive, B.S. in Marketing
    Alesha Jean Headley, Palmer Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Casie Jo Matter, Mundorff Lane, B.A. in Criminology

    Elliottsburg

    Eric Michael Stone, Germany Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Landisburg

    Faith M. Elmes, Baker Lane, B.S. in Biochemistry

    Marysville

    Jocelyn Joell Hartzell, Valley Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Newport

    Angel Rebekah Bohn, North 5th Street, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Victoria Edith Harris, Sheck Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Kacie Anne Roberts, North 4th Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Shermans Dale

    Erin Elizabeth Wright, Dellville Dam Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Philadelphia

    Philadelphia

    Jasmine Marie Amos, Tyson Avenue, B.S. in Respiratory Care
    Aaqil K. Bailey, South 60th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Kiayonah Andrea Bailey, Fayette Street, B.S. in Communications Media
    Jazmene Nicole Barnes, Mercy Street, B.S. in Human Resource Management
    Tiara Christabell Brock-DeShields, East Walnut Lane, B.S. in Child Development and Family Relations
    Jessica Lynn Broniszewski, Annapolis Road, B.A. in English/Writing Studies
    Kadeen Anthony Brown, Pennway Street, B.S. in Hospitality Management
    Khalia Isha Brown, Devereaux Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Natoya Leona Brown, Oakland Street, B.A. in Sociology
    Eujasha Sharon Buckery, Reach Street, B.A. in Anthropology
    Cieara Crystal Carter, Mandela Way, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Bertha Cazy, Roosevelt Boulevard, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Ayinda Dishae Cheek, West Hagert Street, B.A. in Criminology
    Nyana Simone Cofer, Sylvester Street, B.A. in Criminology
    Aima Sashepsa Corinaldi, West Walnut Lane, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Cassidy J. Crissman, Ridge Avenue, B.A. in Journalism
    Christlynn Anastasia Dornevil, Windrim Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Shelby Diana Dove, Catharine Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Bysil Malin El, North Camac Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Kiesha Monet Evans, Forrest Avenue, B.A. in Criminology
    D'ineja Ameera Gardner, Elbridge Street, B.S. in Hospitality Management
    Jamal Shelton Gary-Richardson, Sommers Road, B.S. in Accounting
    Denzel Walker Gay, Vine Street, B.A. in Computer Science
    Aleesandria Gonzalez, Bridge Street, B.S. in Geology/Environmental
    Aijah Kai Goodwin, Kemble Avenue, B.A. in Psychology
    Tasheera Johnelle Greggs, South 20th Street, B.S. in Communications Media
    Melody Jazmine Harrison, West Firth Street, B.S. in Nutrition
    Oscar Elias Hernandez, West Annsbury Street, B.S. in Communications Media
    Joia Barbara Hight, South Frazier Street, B.S. in Chemistry
    Jeffrey P. Hough, North Penn Street, B.A. in Psychology
    Raechyl Adrieanna Hurst, Willows Avenue, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Chenae D. Jackson, Moore Street, B.S. in Marketing
    Tahsheemah James, Rowan Street, B.S. in Natural Science
    Melanie Charisse Johnson, South Vodges Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Chanae M S Jones, Delancey Street, B.S. in Finance
    Joshua Darius Jones, East Walnut Lane, B.S. in Communications Media
    Ronald Timothy Jones, Alcott Street, B.A. in Criminology
    Princess Siah Kabakole, South 56th Street, B.S. in Communications Media
    Ameerah Sherae Kemp, North 16th Street, B.A. in Criminology
    Milissa Maribella Kernahan, 67th Avenue, B.S. in Biology/Cell and Molecular
    Stephen D. Labarge, Alcott Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Cherise Dolores Lawrence, North 34th Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Victor Lopez, North Hancock Street, B.S. in Accounting
    Kyle Scott Love, Ashley Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Ashlee Markea Lytle, 66th Avenue, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Iman Khadijah Mahiri, West Rockland Street, B.A. in Sociology/Human Services
    Phillip Joseph McKee, South 4th Street, B.A. in Psychology
    Ebony Marie Middleton, North 52nd Street, B.S. in Business Technology Support
    Cynthia Milord, Wyndale Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kashmire Jaiquanna Moore, West Sulis Street, B.A. in Criminology
    Deshante Lauren Nelson, Chancellor Street, B.A. in Criminology
    Olayinka Alake Ope, South 62nd Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Louis Nathaniel Peluyera, North 2nd Street, B.S. in Communications Media
    Alisa Lynn Phillips, Morning Glory Road, B.A. in Psychology
    Brittany Ya'shirl Pondexter, North Marvine Street, B.A. in English/Language Studies
    Kevin Lakeem Pressley, Friendship Street, B.S. in Management/General
    Kimberly Ann Raskay, Loney Street, B.S. in Hospitality Management
    Nancy Eillen Richard, Provident Road, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Ashante Janelle Richards, Devereaux Avenue, B.A. in Criminology
    Toya Janet Robertson, Malcolm Street, B.S. in Communications Media
    Josue Luis Rodriguez, North Mascher Street, B.A. in Philosophy/Pre-Law
    Malika Sharnay Rogers, West Logan Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Kerrie-Ann Chantel Russell, Parrish Street, B.A. in Criminology
    Alhassane Sall, Passyunk Avenue, B.S. in Management/Operations
    Edwina Ofori Sarpong, East Upsal Street, B.S. in Nursing
    Keyonna Michelle Savage, Medary Avenue, B.S. in Communications Media
    Aaron James Smith, North 13th Street, B.S. in Nursing
    Chloe Elena Smith, Arlington Street, B.S.Ed. in Music Education
    Porche Renee Smith, Greenhill Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Tyrone D. Smith, Sparks Street, B.S. in Communications Media
    Melissa Denise Solter, East Dauphin Street, B.A. in Criminology
    Emani Renee Stevens, Andrews Avenue, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Samuel Ameer Sutton, North Newkirk Street, B.S. in Communications Media
    Lori Diane Table, Litchfield Street, B.A. in English /Pre-Law
    Junene Taylor, Dicks Avenue, B.A. in Journalism
    Loeun Thach, Dickinson Street, B.S. in Computer Science/Applied
    Kayla Imani Thomas, East Cliveden Street, B.S. in Hospitality Management
    Estelin Mabel Torres, East Carver Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Celestine Cherrelle Tucker, D Street, B.S. in Business Technology Support
    Nicholas Myron Van Atta, Glenview Street, Physics/Pre-Engineering
    Vincent James Verner, Florence Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Nina Lexus Waters, North 23rd Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Theresa Marie Wells, Chester Avenue, B.S. in Communications Media
    Shakira Monae West, Angora Terrace, B.S. in Communications Media
    Kendra A. Williams, Redner Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Onaje Clayton Williams, Dallas Road, B.A. in Criminology
    Quinshayah Cashmera Williams, Aberdale Road, B.S. in Nursing
    Jasmine Sade' Woods, Mohican Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Nathan Wright, East High Street, B.S. in Athletic Training

    Pike

    Hawley

    Carleen Ann Thomas, Humming Bird Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Matamoras

    Jacob Carl Williams, , B.A. in Journalism

    Milford

    Tori Rae Martin, Martin Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Potter

    Austin

    Jocelyn Christine Dynda, Thorn Street, B.S. in Management/General
    Kiley Marie Walker, Thorn Street, B.S. in Safety Sciences

    Coudersport

    Mary K. Hogan, South Main Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Morgan Elizabeth Shaffer, Ross Street, B.S.Ed. in English Education

    Galeton

    Jessica Mae Yungwirth, West Branch Road, B.S. in Respiratory Care

    Roulette

    Kendall Ray Perry, Lanninger Creek Road, B.S. in Respiratory Care

    Shinglehouse

    Stacie Mae Cole, Pearl Street, B.A. in Criminology
    Michael Neal Prince, West Academy Street, B.A. in Economics

    Schuylkill

    Auburn

    Emily Marie Romberger, Bow Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Hegins

    Julia Louise Reed, East Main Street, B.S. in Finance

    Klingerstown

    Johnathan Clark Reiner, Salem Road, B.S. in Management Information Systems

    Mahanoy City

    Shannon Marie Goodman, East Centre Street, B.S. in Business Technology Support

    McAdoo

    Eric John Storm, Haddock Road, B.S. in Accounting

    Orwigsburg

    Joseph Isaac Woo, Willow Road, B.S. in Nursing

    Pine Grove

    Kaitlyn Mae-Lea Keller, Oak Grove Road, B.S. in Nursing
    Sarah Lee Ney, Sweet Arrow Lake Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Pitman

    Ruth Ann Altman, Taylorsville Mountain Road, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Gina Bush, Smith Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer

    Pottsville

    Jillian Grace Fellows, 3rd Avenue, B.A. in Psychology
    Monica Claire Orlosky, Albert Boulevard, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Ringtown

    Angelica M. Dunsavage, East Main Street, B.S.Ed. in Music Education

    Shenandoah

    Brittany Lee Gilroy, North Jardin Street, B.A. in Criminology
    Jessica Lynn Mulkusky, West Columbus Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Kathryn Marie Smith, West Lloyd Street, B.S. in Management/General

    Tamaqua

    Murphy Katelyn Bennett, North Lehigh Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Tower City

    Jeremy Joshua Hartley, East Grand Avenue, B.A. in Journalism
    Jessica Lynn Ritzman, Johannas Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Valley View

    Jeremiah Levi Umholtz, West Main Street, B.S.Ed. in Music Education

    Snyder

    Freeburg

    Justin William Meiser, East Market Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Selinsgrove

    Jeffrey David Bennett, State Route 204, B.S. in Hospitality Management
    Kelsey Brooke Fisher, Stetler Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Zachary Michael Morris, Salem Glenn Boulevard, B.S.Ed. in English Education
    Taylor Nicole Rice, Gregg Drive, B.S. in Respiratory Care
    Daniel Jeffrey Ryan, Woodlynn Drive, B.S. in Athletic Training
    Ashley Christine Youngman, Charles Avenue, B.S. in Athletic Training

    Shamokin Dam

    Andrew Scott Brandt, West 8th Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Somerset

    Berlin

    Haley Beth Albright, Mountain Ridge Court, B.S. in Nursing
    Shelbie Elizabeth Slade, Three Point Lane, B.A. in Theater
    John Christopher Stockenus, Kimmel Road, B.S. in Accounting

    Boswell

    Sarah Ann Pelesky, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Hannah Noelle Roberts, Willison Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Leah Ruth Speigle, Speigle Road, B.S. in Nursing
    Karly Rae West, Blacks Hill Road, B.S. in Respiratory Care

    Cairnbrook

    Kelly Dorsey Kramer, 3rd Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Confluence

    Katlyn Darlene Uphold, Mae West Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Davidsville

    Jacob A. Feathers, Hickory Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Anna Marie Hershberger, Tire Hill Road, B.S. in Communications Media
    Ashley Marie Moyer, East Campus Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Nathan Edward Pahel, Delaware Trail, B.A. in Criminology

    Friedens

    Jessica Leigh Crawford, Stoystown Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Allison Nicole Kowalewski, Stoystown Road, B.A. in English /Pre-Law
    Brendan Francis Saunders, Bicycle Road, B.A. in Psychology
    Amanda Jean Skrinjorich, Brotherton Road, B.S. in Respiratory Care

    Glencoe

    Kylee Danielle Keefer, Glencoe Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Hollsopple

    Annie Elizabeth Bridge, Waterway Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Heather Marie Daly, Gilbert Hollow Road, B.S. in Nursing
    Kayla Marie Mantini, Beulah Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Catherine Elizabeth Maust, Jenner Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Gabriel Jose Mazzotti, , B.S.Ed. in Music Education
    Karlie Nicole Smith, Ott Road, B.A. in Criminology
    Rebecca A. Wojtaszek, Koontz Road, B.S.Ed. in Music Education
    Seth Adam Zaman, Old Ridge Road, B.S. in Marketing

    Hooversville

    William Leroy Harman, Barn Street, B.A. in Political Science
    Adam J. Miller, Sugar Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Alicia Leigh Thomas, Myers Street, B.A. in Psychology

    Jenners

    Jasmine Marie Nymick, Short Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Gregory James Scrimager, West Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jennerstown

    Amanda Dawn Harned, James F Barron Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Jerome

    Nicole Marie Telenko, , B.S.Ed. in English Education

    Markleton

    Mackenzie Mae Holt, Humbert Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/Geography

    Meyersdale

    Elizabeth Catherine Caton, Sherman Street, B.S.Ed. in Deaf Education
    Cassandra Jill Kelly, Mount Davis Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Evet April Werner, Maple Valley Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Rockwood

    Courtney Elizabeth Bowman, Casselman Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Amanda Leigh Engleka, Kingwood Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Kimberly L. King, King Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ryan Joseph Romesberg, Broadway Street, B.S. in Respiratory Care
    Hanna Alyce Weimer, Broadway Street, B.S.Ed. in Deaf Education
    Marlly Rebecca Zerfoss, Main Street, B.S. in Disability Services
    Mariah J. Zur, Chippewa Road, B.A. in Psychology

    Somerset

    Ashley Nicole Barclay, Pike Run Road, B.A. in Psychology
    Alex Thomas Brown, West Catherine Street, B.A. in Criminology
    Breanna Ann Colson, Bruner Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brandy Nichole Hampe, West Main Street, B.S. in Safety Sciences
    Kayla Jo Hemminger, Sugar Maple Road, B.S.Ed. in Business Education
    Margo Payne MacKenzie, Lansberry Court, B.S. in Mathematics/Applied Mathematics
    Madison Alyse McLaughlin, East Garrett Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Rebecca Jean McNeel, Bluebird Spring, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Desirae Jill Moody, Culpepper Way, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Alyssa Brooke Morocco, East Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Callie Ray Wahl, East Main Street, B.S. in Natural Science

    Stoystown

    Matthew David Lohr, Ralphton Road, B.A. in Criminology
    Kelsey Rae Rice, Ralphton Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Eric James Shaffer, Lincoln Highway, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Windber

    Rachael Elizabeth Aufman, Bedford Street, B.S.Ed. in Business Education
    Michael Paul Campbell, Railroad Street, B.A. in Art/Studio
    Kaitlyn Marie Carpenter, Claruth Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kayla M. Cominsky, Mount Carmel Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Nicholas Edward Dudukovich, Centennial Drive, B.S. in Human Resource Management
    Jennifer Lynn Elias, Jackson Avenue, B.S. in Communications Media
    Lauren Noel Flynn, Kelly Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Stephany Catherine Flynn, Jackson Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Lacey Renee Glatz, Graham Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Robert Scott Hogue, Somerset Avenue, B.A. in Psychology
    Laura Ann Hucik, Cambria Avenue, B.A. in Theater
    Marcey Lynne McClain, 25th Street, B.A. in English/Writing Studies
    Jennifer R. Rasko, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Tyler James Wantiez, Forest Hills Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    Susquehanna

    Brackney

    Monica Gene Turner, Tripp Lake Road, B.S. in Nursing

    Hallstead

    Kelly Tennille Brant, , B.A. in Sociology

    Little Meadows

    Emily Mary Hewes, Lynch Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

    Montrose

    Bryan David Castrogiovanni, Rural Route 7, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Emilea Shae Clark, Dean Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

    New Milford

    Sara-Jo Grover, Old Route 11, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Susquehanna

    Kaitlyn E. Krug, Hausbrook Heights Road, B.S. in Athletic Training

    Union Dale

    Chelsea Marie Jubinsky, Belmont Turnpike, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

    Tioga

    Blossburg

    Rebekah Lynn Ritter, Joseph Street, B.A. in History

    Little Marsh

    Kirstie Lynn Keill, Route 249, B.S.Ed. in Music Education

    Wellsboro

    Alyssa Louise Garrison, Copp Hollow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Adam Deverell Kopp, Hills Creek Drive, B.S. in Management/General
    Faith Marie Moore, Queen Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Rebecca A. Page, Route 660, B.A. in Criminology

    Union

    Lewisburg

    Rachael Connors, North 11th Street, B.S. in Management/General
    Neil Patrick Sponsler, , B.A. in Criminology

    Millmont

    Krista Lynn Bingaman, Main Street, B.A. in Psychology

    Winfield

    Claire Dawn Bertinet, Parks Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Kyle Edward Bickel, Newman Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Jillian Catherine Dietrich, Woodsedge Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Venango

    Cranberry

    Bo Daniel McCleary, Fern Road, B.A. in Criminology
    Coleman James Willison, Shadywood Circle, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    Emlenton

    Ellie Ann Hillard, Eakin Road, B.S. in Nursing

    Franklin

    Erin Michelle Cartwright, Keely Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Marci Marie Cirell, Venango Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Megan Elizabeth Kahle, Garden Drive, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Katie Lynn Kimball, Wiley Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Kaitlyn Danielle Ritchey, Gurney Road, B.S. in Human Resource Management
    Kelly Ann Sandok, , B.A. in Theater

    Kennerdell

    Adam Charles Vernam, Main Street, B.A. in Computer Science

    Oil City

    Charles McLouth Culbertson, West 3rd Street, B.S. in Biochemistry
    Danielle Chey Eberle, Paul Revere Road, B.S. in Communications Media
    Shana Jo Kennedy, West 1st Street, B.A. in English/Writing Studies
    Jessica Owoc, Hoffman Avenue, B.S. in Communications Media
    Matthew Stephenson, High Street, B.A. in Criminology
    Andrew Kenneth Szafran, Parks Avenue, B.A. in Criminology
    William Edward Winger, West 2nd Street, B.A. in Criminology

    Seneca

    Danielle Elisa Fesenmyer, East State Road, B.S.Ed. in Art Education
    Paige Marie Flick, Topview Road, B.S. in Biology
    Laura Kristen Heineman, Allison Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Justin Thomas Loll, Fairfield Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Warren

    Columbus

    Jennifer Leanne Curtis, Route 957, B.S. in Hospitality Management

    Pittsfield

    Kayla Ann Johnson, Newton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Russell

    Samantha Ann Conklin, Route 957, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Chelsea M. Deppas, Cable Hollow Road, B.S. in Disability Services
    Victoria Rose Rizzardi, Route 957, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

    Spring Creek

    Jennifer Jean Dorundo, Oil Creek Road, B.A. in Psychology

    Sugar Grove

    Heather Elizabeth Riel, Pleasant Street, B.S. in Athletic Training

    Tidioute

    Jason Michael Snavley, Route 62, B.S. in Hospitality Management

    Warren

    Rebecca Michelle-Louise Dean, Jennie Lane, B.S. in Nutrition
    Abby Marie Stromdahl, Dartmouth Street, B.A. in English/Writing Studies

    Washington

    Avella

    Karlie Leann Shriver, Taylorstown Ridge Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Bentleyville

    Chelsea Rhea Hardy, Oliver Avenue, B.S. in Disability Services
    Kayla Lynn Kokkila, Old West Road, B.S. in Safety Sciences

    Bulger

    Megan Renee Bechdel, Smith Lane, B.S. in Child Development and Family Relations

    Canonsburg

    Christopher John Pintar, Louise Court, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Brandon Michael Stovich, John Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Angela Nicole Terkay, West College Street, B.S. in Marketing
    Michael Thomas Warnock, Pearl Drive, B.S. in Accounting

    Charleroi

    Gina Marie Mosco, Gun Club Road, B.S. in Nutrition
    Brooke Lynn Thorpe, Armbruster Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Donora

    Kayla Denise Corbitt, Modisette Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Michael Shoaf, 8th Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Danielle Anne Veliky, Manor Road, Undeclared College of Health and Human Services

    Eighty Four

    Matthew Joseph Kuula, Gilkeson Road, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Cali Ann Lewis, Munntown Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Matthew Reese, Hickory Nut Drive, B.S. in Management Information Systems

    Finleyville

    Rebecca Jean Lumsden, Heath Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Kevin Paul McCrory, Holman Road, B.A. in Criminology
    Carlene R. Olson, Route 136, B.S. in Nursing
    Taylor Ann Patton, Willem Drive, B.A. in Psychology

    Houston

    Samantha Mary Macek, Woodlawn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Tanya Marie Timko, Fairmeadow Circle, B.A. in Psychology

    McDonald

    Allyson Nicole Becker, Kingsbrook Drive, B.S.Ed. in Biology Education
    Katlyn Elizabeth Becker, Kingsbrook Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Jessie Alexandra Crawford, McWreath Road, B.A. in Music
    Caleigh Lynn Henry, Kingsbrook Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Shannon Marie McGinnis, Fort Cherry Road, B.A. in History
    Carissa Marie Miara, Cove Court, B.S. in Nursing
    Christopher Bryant Spicer, Kingsbrook Drive, B.S. in Management Information Systems

    McMurray

    Kelsey Marie Dray, Thomas Road, B.S. in Nursing
    Rachel Christine Enscoe, Belin Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Renee Michelle Heldman, Braun Drive, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Kellie Kerner, Canterbury Lane, B.S. in Geology
    Natalie Palamides, Fireside Drive, B.A. in Theater
    Devan Nicole Vachon, Center Church Road, B.S. in Accounting
    Jordan Ashley Vachon, Center Church Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Monongahela

    Ashley Dawn Hardinger, Cassidy Avenue, B.S. in Nursing
    Sarah E. McMahon, Irey Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Roscoe

    Amanda Jo Bilitski, Watson Lane, B.S.Ed. in Biology Education

    Scenery Hill

    Megan S. Guza, Daniels Run Road, B.A. in Journalism
    Samantha Rose Ritzer, East National Pike, B.S. in Geology/Environmental

    Strabane

    Mark K. Wingard, View Avenue, B.A. in English/Writing Studies

    Venetia

    Alexander Richard Fincham, McCombs Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Tyler William Hartz, Creekside Court, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Taylor Renee Lawrence, Ivy Lane, B.S. in Marketing
    Gina Celeste Wagner, Fox Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Washington

    Kali Taylor Aloia, Kingswood Court, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Benjamin Decker Bugaile, Gina Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Miranda J. Calvert, Sanitarium Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Elizabeth Marie Corbett, Security Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Jason Louis Eckle, Washington Woods Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Travis Lee Fiem, Lone Pine Road, B.S.Ed. in Music Education
    Kaylyn Helen Gauna, Elkie Drive, B.S. in Accounting
    Carley Elizabeth Mendez, Henderson Avenue, B.S. in Accounting
    Franklin David Morris, McKee Road, B.A. in Criminology
    Sarah Renee Rosemeier, Welsh Road, B.S. in Nursing
    Spencer Kathleen Secreti, Old York Road, B.S. in Nursing
    Kaitlin Ann Uniejewski, Mounts Road, B.A. in Psychology

    Wayne

    Gouldsboro

    Rebekah Isabelle Beers, Shawnee Path, B.S. in Child Development and Family Relations

    Honesdale

    Caitlyn Dunn, Kelly Point Way, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Alicia Irene Manzione, Tryon Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Samantha Marie Shelton, Navajo Road, B.A. in Psychology

    Lake Ariel

    Christie Marie De Vito, Stock Farm Road, B.S. in Safety Sciences

    Lakeville

    Karisa Nicole Daniels, Lone Oak Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Newfoundland

    Carli Anne Moritz, Stillwater Drive, B.S. in Marketing

    Waymart

    Adena Alice Bianchi, Tuthill Road, B.S.Ed. in Music Education
    Mason Shane Mimnaugh, Leah Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Westmoreland

    Acme

    Morgan Leigh Shields, , B.S. in Communications Media

    Apollo

    Debra Alma Alter, Shady Plain Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Samantha Lynn Calderone, Cherry Lane Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Matthew Cellitti, Hoover Drive, B.A. in History
    Lindsey Rae Ciuca, Chapeldale Drive, B.S. in Marketing
    Kassandra Kae Davidson, North 2nd Street, B.A. in History/Pre-Law
    Erin Leigh Dixon, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Eileen Joan Dudik, Karpaw Lane, B.S. in Hospitality Management
    Nicole Danielle Gibbons, Marco Road, B.A. in Criminology
    Kaitlin Alice Hartman, Pine Run Road, B.S. in Nursing
    Tracie Lynn Helffrich, Walnut Street, B.A. in Criminology
    James Edward Hughes, Old State Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Natalie J Casella Jaworskyj, Riffer Road, B.S. in Accounting
    Katelyn Jean MacEvoy, State Route 356, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    James H. Mann, Hancock Avenue, B.S. in Safety Sciences
    Trenton James McConville, State Route 56, B.A. in Criminology
    Michael David McCutcheon, Pine Run Church Road, B.A. in Criminology
    Madisyn Tueche Moore, Vista Drive, B.A. in Psychology
    Makenzi Fleming Moore, Vista Drive, B.S. in Communications Media
    Lacee Rae Morran, Beulah Church Road, B.S.Ed. in Biology Education
    Sarah Christine Paul, South Pine Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Karissa Dawn Petrilla, Beulah Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Hayley Renee Rusz, Jackson Road, B.S.Ed. in Art Education
    Orren Joseph Vigo, Martin Road, B.S.Ed. in Music Education
    James Andrew Volosky, State Route 356, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Shannon Renee Wenckowski, Jackson Road, B.S. in Respiratory Care
    Lori Ann Wiester, State Route 356, B.A. in Criminology
    Megan Marie Wilmot, Sawyer Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Arnold

    Bethaney Ellen Geisinger, Woodmont Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Elizabeth Rose Lloyd, Ridge Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Joshua Daniel Lutman, Alcoa Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Chelsey Lynn Patterson, Kimball Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Nathaniel Robinson, 5th Avenue, B.S. in Finance

    Avonmore

    Rebecca Lee Beer, Learn Road, B.S. in Nursing
    Kimber L. Carnahan, West Lebanon Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    David Michael Fulton, State Route 156, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Stephanie Nicole Gabrielcik, West Lebanon Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Joseph Garzone, , B.A. in Criminology/Pre-Law
    Britnee Nicol Knupp, State Route 156, B.S. in Nursing
    Corey Dean Reigh, Barrell Valley Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Thomas Dean Umbaugh, Cambria Avenue, B.A. in Economics

    Blairsville

    Jessica Danielle Daugherty, Sessi Drive, B.S. in Disability Services

    Claridge

    Travis Ronald Gonder, , B.S. in Athletic Training

    Delmont

    Danielle Marie Cook, Barrington Ridge, B.A. in Psychology
    Kyle Steven Disien, Dogwood Drive, B.A. in English/Writing Studies
    Marc Robert Lucci, Manor Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Angela Lynn Wicklund, Apple Hill Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Calvin Franklin Wilson, Suncrest Drive, B.S. in Computer Science/Applied
    Jonathan B. Wingert, Wheatland Circle, B.A. in Criminology
    Zachary Steele Wolfe, Kenneth Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Derry

    Morgan Anne Allman, Panizzi Road, B.S.Ed. in English Education
    Rebecca Anne Beeman, State Route 217, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Rebekah Rose Carns, West 2nd Avenue, B.A. in Psychology
    Nicholas Edward Hood, Straw Cutter Road, B.A. in Criminology
    Esther Eliza Hull, South Ruby Street, B.F.A. in Music Performance
    Tylar Aaron Lyons, Pittsburgh Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Leah Pitre, West 3rd Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Elizabeth Catherine Srsic, Fairview Lane, B.S.Ed. in Art Education
    Sarah Elizabeth Stemmler, North Ligonier Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Meagan Rachelle Wannamaker, High Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Andrew Francis Yacobucci, South Chestnut Street, B.S. in Communications Media

    Export

    Courtney Elizabeth Alberts, Patterson Court, B.S. in Nutrition
    Alaina Faith Bollibon, Simmons Circle, B.S. in Fashion Merchandising
    Cayla Christine Capuzzi, Ann Marie Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Joshua Michael Cormas, Fox Chase Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Megan C. Gillespie, Spring Valley Lane, B.S.Ed. in Deaf Education
    Brittany Nichole Jones, Story Road, B.A. in Biology
    Gina LaPaglia, Berkshire Drive, B.S. in Nursing
    Brandon Michael Miller, Route 286, B.S.Ed. in Music Education
    Andrew Howard Weigold, Thompson Road, B.S.Ed. in Business Education
    Brandon James Young, Carriage Circle, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Grapeville

    Edward R. Estes, Portland Street, B.S. in Athletic Training

    Greensburg

    Bethany Lane Banaszewski, Tippecanoe Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Katie Marie Bebar, Elm Street, B.S.Ed. in Art Education
    Brooke Elizabeth Bentley, Johnson Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    William M. Campbell, Tremont Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Christopher Allen Carlson, Blackwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Kylie Amber Chiu, Westland Drive, B.S.Ed. in French Education
    Allison Mary Conley, Cleardale Drive, B.S. in Athletic Training
    Catherine Alida Crott, Shady Lane, B.S. in Safety Sciences
    Kimberly Marie Davis, Cranbury Lane, B.S. in Nursing
    Christopher James DiPasquale, Gloucester Drive, B.A. in Criminology
    Roxanne Rose Dreskler, Thomas Richard Lane, B.S. in Management Information Systems
    Amy Rosemary Duncan, Adrian Drive, B.S. in Marketing
    Kaitlyn Rae Edwards, Honey Suckle Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Gina Marie Evon, Timber Trail Drive, B.A. in Psychology
    Alanna Carmella Ferrett, Quail Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Aqua Olivia Gentis, Attleboro Place, B.S. in International Business
    Kayla Renee Grundy, West Hills Drive A, B.S. in Management/General
    Leah Marie Hammer, Deerfield Drive, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Corey Scot Hay, Keystone Street, B.S. in Accounting
    Kimberly Marie Hilliard, Santone Drive, B.S. in Hospitality Management
    Josh Aaron Hoover, Bennetts Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Juliann Marie Johnson, Old Airport Road, B.S. in Nursing
    Jessica Lee Jones, Austin Street, B.S. in Nursing
    Jordan Evan Jury, Sassafras Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Tyler Paul Kelly, Willow Crossing Road, B.A. in Criminology
    Rachael Lauren Marion, New London Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Danielle Marie Mays, Rolling Meadows Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Joelle Elizabeth Miller, Allison Drive, B.S. in Hospitality Management
    Alissa Marie Montgomery, Tarnwood Way, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Lauren Ashley Mough, Green Street, B.S.Ed. in English Education
    Mara Ann Murtland, New London Drive, B.A. in Psychology
    Crew Newcomer, Underwood Avenue, B.A. in Journalism
    Emily D. Nicely, Foxglove Drive East, B.A. in Psychology
    Lindsey Christina Patrick, Buckingham Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Rachel Ann Porterfield, Salisbury Drive, B.A. in Sociology of Disability Services
    Amy Christine Pushwa, Redgrave Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Adam David Jay Santavy, Churchill Drive, B.S.Ed. in French Education
    Jordan Alexandra Sherrow, Shelby Drive, B.A. in Asian Studies
    Molly Elizabeth Sias, Donohoe Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Hannah Jo Smail, Santone Drive, B.S. in Communications Media
    Stefany Elizabeth Stofko, Foxglove Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Andrea Mae Territ, Westland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Dana Ann Thomas, Meadowbrook Avenue, B.S. in Communications Media
    Hannah Tomajko, Mount Pleasant Street, B.A. in Spanish
    Alexandra Paige Waugaman, Brookview Drive, B.A. in Criminology
    Alexandra Elizabeth Weatherton, Holly Drive, B.S. in Communications Media
    Amanda Weber, Westchester Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Audrey Therese Weldon, Everglade Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Robert Edwin Wise, Monkey Wrench Road, B.S. in Management/General
    Shona Romayne Young, Old Route 66, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Katherine Shannon Zebrak, Lopes Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Hannastown

    Brian DeMarino, Shoup Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Harrison City

    Alyson Taylor Fawcett, Fawcett Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Molly Susanne Watkins, Whistle Drive, B.A. in Biology

    Hyde Park

    James Adam Harley, Railroad Street, B.S. in Geology

    Irwin

    Olivia Chelsea Anna, Rizzi Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
    Christina Marie Batis, Belaire Drive, B.S. in Human Resource Management
    Louis Oliver Colaianni, Aspen Drive, B.A. in Chemistry/Pre-Medical
    Nicholas Ferragonio, Janette Circle, B.A. in Criminology
    Tiffany Ford Fox, Carmella Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Christopher Lee Furrer, Birchwood Way, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
    Kaitlynn M. Garofalo, Raphael Drive, B.S. in Respiratory Care
    Derek Joseph Grove, Sunrise Drive, B.A. in Computer Science
    Corey Henderson, Cherokee Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Kayla Marie Henderson, Cheerokee Street, B.S. in Nursing
    Jessup Wilson Hoover, Aquillin Court, B.A. in Philosophy/Pre-Law
    David Brandon Judy, Frank Court, B.A. in Criminology
    Chase Caleb Keibler, George Washington Circle, B.A. in English /Pre-Law
    Leah Marie Kistler, Louis Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Rachel Lea Knopf, 9th Street, B.S.Ed. in Art Education
    Nicolas A. Lach, Chris Drive, B.S. in Safety Sciences
    Louis Marchand Laffoon, Plateau Lane, B.S. in Natural Science
    Leigh Anne Lazar, Government Road, B.S.Ed. in Art Education
    Grace Emily Lentz, Blue Willow Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Collin Joseph Lindberg, Laurel Avenue, B.A. in History
    Tyler Daniel Maghery, Meridian Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Rachel Anne Marting, Fairview Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Ashley Lynne McAteer, Roseanne Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Marisa Renee Pacelli, Adele Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Tyler Denzil Rupert, Pembroke Circle, B.S. in Communications Media
    Samantha Marie Seyler, Washington Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Christine Spiri, Rizzi Drive, B.A. in Psychology
    Rene Christine Turkowski, Hawthorne Lane, B.S. in Nursing
    Louise Anna Vranesevic, Victoria Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Jarret Michael Wasko, Catherine Street, B.F.A. in Art Studio
    Christian David Williams, Peregrine Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Hallie Ann Young, Sunrise Drive, B.S. in Accounting
    Tara Katherine Young, Sheffield Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Tyler Timothy Yowan, Brandywine Drive, B.S. in Finance
    Jordan Luke Ziemski, Cedar Glenn Drive, B.S. in Respiratory Care

    Jeannette

    Ashley Kate Blazowich, Elliott Court, B.S. in Accounting
    Anthony Michael DelBene, Dolly Avenue, B.A. in Economics
    Joshua Paul Hilty, Oakford Parks Road, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
    James H. Householder, Berlin Road, B.S.Ed. in Music Education
    Shaye Louise Kurdziel, Pleasant Valley Road, B.A. in Economics
    August Gainer Matrisch, Chestnut Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Cameron Alexander Miller, Spanish Villa Drive, B.A. in Honors Program in Psychology
    Jason Andrew Missenda, Old Spanish Lane, B.S.Ed. in Art Education
    Lauren Nicole Persico, Claridge Elliott Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Megan Christine Wall, Worthy Lane, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
    Kenneth R. Williams, Ackerman Drive, B.A. in History
    Lauren Elizabeth Yates, Reed Court, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Jones Mills

    Alex Kyle Nedrow, Route 31, B.A. in Criminology

    Latrobe

    Jessica Renea Bridge, Kunkle Acres Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brian Raymond Butz, Butz Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Laura Patricia Del Sordo, Sunset Drive, B.S. in Human Resource Management
    Zachary David DelSordo, Weldon Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Samantha Ann Kissel, Walnut Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Cameron Anthony Kovatch, Continental Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Katie Lynn Moffa, Richmond Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Patrick Mark Moxinchalk, Edward Street, B.S. in Accounting
    Krista Park, Heimann Road, B.S. in Management/General
    Laura Lynn Parker, Klondike Drive, B.S. in Nursing
    Andrew Joseph Pickard, National Lane, B.A. in Criminology
    Bree Ann Piper, Pallet Shop Lane, B.A. in Criminology
    James Chad Schmeling, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Amanda Marie Solomon, Washinko Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Danielle Marie Susa, Heritage Drive, B.S. in Nursing
    Trenessa Elise Taylor, Chestnut Street, B.A. in Spanish
    Kelli Lynne Thomas, High Meadows Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Sarah Ann Washabaugh, Armel Hollow Road, B.A. in Art/Studio
    Amber Ann Watkins, State Route 982, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Emily Rose Wood, Yellowstone Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kimberly Sue Wooloff, Raymond Avenue, B.S. in Nutrition/Culinary Dietetics
    Andy Christopher Wyant, Spring Street, B.A. in Theater

    Ligonier

    Elizabeth Jan Ashy, Forbes Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Lindsay Nicole Blystone, Hermitage Circle, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    McKenzie Katherine Gross, Clifford Woods Road, B.S.Ed. in Art Education
    Andrew Peter Klotz, Buell Lane, B.S. in Marketing
    Rebecca Elizabeth Ragan, Wilpen Road, B.S. in Nursing
    Alexander Lamarr Thomas, Woodhaven Lane, B.S. in Management Information Systems
    Samantha Ruth Turmo, Martz Drive, B.S. in Management/Operations
    Andrew Nolan Williams, Darlington Road, B.A. in Journalism
    Ewelina Katarzyna Zielinska-Thomas, Westview Drive, B.A. in Geography/Environmental Geographer

    Lower Burrell

    Elese Marjorie Allan, Kay Street, B.S. in Marketing
    Krista Marie Marino, Harriet Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Eric M. McAlpine, Hilltop Drive, B.A. in Criminology
    Malary Rae McKrisky, Toledo Drive, B.A. in Psychology
    Amanda Elizabeth Pearson, Sharon Drive, B.A. in Journalism
    Steven Michael Pish, Mintwood Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Alexander Joseph Pope, Riverview Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Ryan Eric Rainey, Atlantic Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brandy Alexandra Spiering, Glauser Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Melinda Marie Tipton, Florida Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Monessen

    Ashley M. Hartung, Delaware Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Mount Pleasant

    Caz M. Bejger, Lentz Way, B.S. in Geology/Environmental
    Justin Matthew DePalma, Front Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Chelsea Noelle Forbes, Washington Street, B.S. in Communications Media
    Nathan Jay Forbes, Washington Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Emmeline Louise Hauser, South Church Street, B.A. in Spanish
    Devin M. Henderson, High Street, B.S. in Communications Media
    Breanne Nicole Hynek, Lemmon Road, B.A. in Criminology
    Matthew R. Kontor, Armbrust Hecla Road, Unclassified
    Zachary John Singer, East Smithfield Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kenneth Allen Tinkey, Route 982, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Systems
    Kimberly Marie Whalen, Reservoir Road, B.S. in General Studies

    Murrysville

    Steven Robert Baker, Antheo Court, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Maria Teresa Chichilla, Christy Road, B.S. in Nursing
    Ashlee Nicole Figurelli, Tartan Court, B.S. in Human Resource Management
    Brett Dennis Fisher, Twelve Oaks Court, B.S. in Communications Media
    Angelique Marie Fonseca, Lashan Drive, B.S. in Nutrition
    Nicholas Richard Hapach, Northlawn Circle, B.S. in Biology
    Francesca M. Klocek, Chestnut Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Rachel Ann Pierce, Reynard Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
    Megan Keri Pulaski, Holiday Parks Drive, B.S. in Nursing
    Tiffany Starr Schafer, Clawson Court, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Jonathan Chien Wang, Cambridge Court, B.S. in International Business
    Sarah Elizabeth Zorak, Macintyre Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    New Alexandria

    Brooke Elizabeth Bonifazi, Tucker Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Amy Michelle Bouch, Pump Station Road, B.S.Ed. in English Education
    Nicole Renee Harvan, Fennel Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    New Derry

    Vincent Samuel Esposito, , B.S.Ed. in Elementary Education
    Eugene Dominic Joe, Palou Street, B.A. in Psychology
    Kristin Marlene Reott, 21st Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    New Florence

    Courtney Kae Brickner, Gamble Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Stephanie Dawn Carney, Mulligan Hill Road, B.A. in Sociology/Human Services
    Travis Michael Deyarmin, Wheatley Circle, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Bryan Douglas Rape, Coal Road, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Zackery Wayne Robinson, Hutchison Hollow Road, B.S. in Communications Media
    Kaitlyn Emily Robson, Clay Pike Road, B.S.Ed. in Biology Education
    Andrew Edward Sutter, , B.S. in Communications Media
    Chase Robert Wallace, Crawford Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    New Kensington

    Michael Jerome Adams, Orchard Avenue, B.A. in Criminology
    Terri Lynn Adams, Orchard Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Amber Christine Bash, Esther Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Kaytlin Marie Brandenstein, Esther Avenue, B.A. in Criminology
    Kayleigh Lauren Cehily, Garvers Ferry Road, B.S. in Marketing
    Jack Walter Connor, Gabrielle Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Cody Thomas Conroy, Pollick Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Morgan Elise Daniels, Taylor Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Ashley Megan Enciso, Garvers Ferry Road, B.S. in Nursing
    Jayde M. Ferney, Victoria Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Jennifer Marie Greenlee, White Oak Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Melinda Diane Hare, Merwin Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Chad William Heyer, Garvers Ferry Road, A.S. in Electro-Optics
    Eve Rebecca Hoffman, Aurora Drive, B.A. in Sociology
    Brian Michael Lewandowski, Vernon Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Zachary James Luffy, Algonquin Trail, B.A. in Criminology
    Martin Lawrence Mandak, Taylor Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Marissa Dawn Marsh, Stewart Lane, B.S. in Interior Design
    Samantha Rae Moore, State Street, B.S. in Communications Media
    Rebecca Marie Pujol, Elm Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    David A. Seymour, Catalpa Street, B.A. in Anthropology
    Nicholas Gerard Slagle, Kensington Street, B.A. in Criminology
    Natalie Paige Toney, Fernledge Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Erin Ashley Ulizio, Deer Drive, B.S. in Nursing

    New Stanton

    Danielle Nicole Whalen, Melrose Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    North Huntingdon

    Jessica Rae Anderson, Samantha Way, B.S.Ed. in Deaf Education
    Brooke Michael Bachy, Jane Clair Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Stephanie Nicole Chapman, Lindale Court, B.S.Ed. in Elementary Education
    Rachel J. Ciocca, White Street, B.S.Ed. in Art Education
    Nicholas Oran Fallone, Kensington Place, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Jacob Michael Feryus, Colonial Manor Road, B.A. in Criminology
    Julia Marie Fitz, Clay Pike, B.S.Ed. in Deaf Education
    Chad R. Good, Robbins Station Road, B.A. in Economics/Mathematics
    Alexis Gabrielle Gorenz, Adams Drive, B.S. in Marketing
    Hannah Noelle Guyon, Hahntown Wendel Road, B.A. in English/Writing Studies
    Eileen S. Kane, Carmichael Circle, B.S.Ed. in English Education
    John McLean Kidle, Willow Heights Drive, B.S. in Accounting
    Daisy Lynn Kmetz, Samantha Way, B.A. in Psychology
    Christopher Joseph Kukic, Otis Drive, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Elliot Patrick Laratonda, Greenville Circle, B.S. in Safety Sciences
    Dana Lane Larimer, Huntingdon Avenue, B.S. in Nursing
    Daniel Jacob Minkel, Meadow Road, B.S. in Communications Media
    Zachery Thomas Redshaw, Edwin Drive, B.S. in Accounting
    Kristen Marie Savorelli, Northwest Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Adam Minteer Shaffer, Clay Pike, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Laura Ashley Wagner, 5th Street, B.S. in Nursing
    Robert John Wright, Drop Road, B.S. in Physics
    Lindsey Nicole Zaken, Larwin Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    North Irwin

    Lee Rachel Bigelow, Washington Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Penn

    Shannon Michelle Satira, , B.S. in Nursing

    Pleasant Unity

    Jordan Alexandra Leigh Nicholson, Route 130, B.A. in Criminology

    Pricedale

    Laura Rose Livingstone, , B.S. in Child Development and Family Relations

    Ruffs Dale

    Autumn Violet Hyde, Hyde Lane, B.S.Ed. in Art Education
    Janelle Leigh Smalley, Moores Grove Road, B.A. in Psychology

    Ruffsdale

    Sabrina Lee Angelo, , B.S. in Accounting

    Scottdale

    Jessica Lynn Fasano, Walnut Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Richard Alan Firestone, South Hickory Street, B.S.Ed. in Music Education
    Lori Ann Gonda, Scottdale Smithton Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Sarah Elizabeth Leonard, West Pittsburgh Street, B.S.Ed. in Music Education
    Bryce Edward Nicholson, Walnut Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Magnolia Sarah Pritchard, West Pittsburgh Street, B.S. in Disability Services
    Alicia Anna Zimmerman, Chaintown Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Seward

    Casey Leeann Burkett, Chestnut Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Kaitlin Marie Cawley, Pinecrest Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Haley Alise Cramer, Hedges Street, B.S. in Nursing
    Joshua Allen Darr, Thompson Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Tiffany Austin Fry, Route 56 Highway East, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Jack Michael George, Route 403 Highway South, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Emily Renee LaMantia, Linda Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Ashley Lynn McAllister, Jan L Street, B.S. in Athletic Training
    Laura Renee Merle, Donelson Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Ryan Patrick Merle, Donelson Road, B.A. in Economics
    Anthony Glen Shingler, Thomas Road, B.S. in Communications Media
    Karlie L. Skaggs, Grange Hall Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Dana Andrew Turgeon, Route 403 Highway South, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information

    Slickville

    Jessica Marie Bankosh, Elrico Street, B.A. in Psychology
    Ashley Marie Zuchelli, , B.S. in Fashion Merchandising

    Smithton

    Carrie J. Biddle, Second Street, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

    Stahlstown

    Brittany Ann DeMarchi, Upper Tabernacle Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sutersville

    George Calvin Ribich, Curry Road, B.S. in Business Technology Support

    Trafford

    Sabrina Lynn Boura, Short Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Daniel Vincent Dicocco, Pine Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education
    Seth Michael Dixon, Baker School Road, B.A. in History
    Jillian Lee Fanty, Winchester Road, B.A. in Criminology
    Allison Ivy Ganster, East Edgewood Avenue, B.A. in Criminology
    Jaclin Ann Gigliotti, Nature Lane, B.A. in Spanish
    Shelby Leigh Hackman, Hemlock Road, B.S. in Disability Services
    Maxwell James Palinski, Beech Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering
    Deborah Anne Ragan, Cherry Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Vandergrift

    Nadine Marie Artman, Emerson Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Karen Cynthia Henry, State Route 66, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Christopher John Minarcin, Washington Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Brandon R. Plazio, Palamino Drive, B.S.Ed. in Biology Education
    Gary Lynn Prunty, Jackson Street, Undeclared
    Catherine Doris-Anne Roberto, Washington Avenue, B.S. in Marketing
    Audra Marie Sensor, Johnetta Road, B.S.Ed. in Deaf Education
    Joshua Isaiah Wilson, Lincoln Street, B.A. in Political Science/Pre-Law

    West Newton

    Shannon Nicole Deglau, Hutchinson Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Alicia Nicole Fulmer, Mikel Lane, B.S. in Accounting
    Sarah Christine Hunt, Collinsburg Road, B.S.Ed. in English Education
    Katherine Marie Zalac, Parker Road, B.A. in English/Language Studies

    Youngwood

    Brittney Elizabeth Ciarlo, Helman Street, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Alec Robert Dushack, North 6th Street, B.A. in Political Science
    Brian Michael Lohr, Sherwood Circle, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jennifer Lynn Mahoney, South 6th Street, B.S. in Respiratory Care
    Julianne Nicole Reger, South 5th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    James J. Yelinek, North 6th Street, B.S. in Accounting

    Wyoming

    Factoryville

    Kayla Helen Johnson, Riverside Drive, B.S. in Nursing

    Meshoppen

    Christopher O'Brien, Hillside Circle Lane, B.S. in International Business
    Kenneth Christopher Ross, Meshoppen Creek Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Tunkhannock

    Stephanie Marie Dymond, Levitt Hill Road, B.S. in International Business
    Stephani Marie Halloran, Mile Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Courtney Marie Johnston, Jayne Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Catherine Flynn Ries, Keelersburg Road, B.A. in English/Writing Studies

    York

    Dallastown

    Kara Ellen Emig, Honey Valley Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Jessica Storme Hicks, Carrie Drive, B.A. in Psychology
    Andrea Lynn Hoffman, Honey Valley Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Delta

    Mary Allyson Hushon, Hollow Road, B.S. in Hospitality Management
    Sarah Elisabeth Smith, Castle Fin Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Dillsburg

    Luke John Barricklow, Fairway Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Kelly Lynn Cavanaugh, Blair Mountain Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Hanna May Coulson, South Cherry Lane, B.S. in Athletic Training
    Joshua David Kapp, Whispering Hope Street, B.A. in English/Film Studies
    Lauren Michelle Karns, East Greenhouse Road, B.A. in Psychology
    Taylor Skye Kraus, Fairway Drive, B.S. in Marketing
    Matthew Warren McCullough, South Seasons Drive, B.S. in Management/General
    Cody Michael Nicholson, Range End Road, B.A. in Music
    Monica Diane Pare, Saint George Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Bryndan Michael Violette, Hearthstone Court, B.S. in Marketing

    Dover

    Tyler Quinn Campbell, Parks Drive, B.A. in Psychology
    Christina Elise Janosky, Kunkle Mill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Kaitlyn Victoria Kozuch, Cranbrook Drive, B.A. in Psychology
    Nicholas Michalak, Buck Road, B.S. in Computer Science/Applied
    Najah Aisha Scott, Brownstone Court, Undeclared College of Health and Human Services

    Etters

    Victoria A. Loch, Shelleys Lane, B.S.Ed. in English Education
    Megan Elizabeth Marshall, Conley Lane, B.S.Ed. in English Education

    Felton

    John Reilly Osborn, Briarwood Court, B.A. in Sociology/Human Services

    Glen Rock

    Joseph Jeffry Trebilcock, Hametown Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Hanover

    Ryan Christopher Abbott, Gardenia Drive, B.A. in Criminology
    Summer Gale Austin, Parks Heights Boulevard, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Jordan Allyssa Fuhrman, McAllister Street, B.S. in Respiratory Care
    Katlyn Brianna Grim, Eastwood Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Brooke Elizabeth Heller, York Street, B.A. in Sociology/Human Services
    Hannah Luise McNally, Foxleigh Drive, B.A. in Sociology
    Candace Marie Menges, Maple Avenue, B.S. in Accounting
    Rachel Marie Rohrbaugh, Charlton Court, Undeclared College of Health and Human Services
    Tabatha E. Weaver, Baltimore Street, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Amanda Denise Wehrly, El Vista Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    John Mitchell Weldon, Impounding Dam Road, B.A. in Music
    Kelsey Elizabeth Wells, Sydney Drive, B.S. in Nursing

    Manchester

    Natalie J. Hotaling, East Parkview Road, B.S. in Communications Media

    Mount Wolf

    Brandon Kristopher Clemens, South Fourth Street, B.A. in Journalism
    Amelia Marie Qualters, Laurel Drive, B.S. in Communications Media

    New Freedom

    Anthony Scott Bongiovano, Revere Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Melissa Erin Connelly, East High Street, B.A. in Honors Program in Psychology
    John Fredwick Lewis, East Main Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Christopher Matthew Schott, Nittany Court, B.A. in Criminology

    Red Lion

    Victoria Elizabeth Domkoski, Beverly Hills Court, B.S. in Interior Design
    Jacquelyn Louise Dunlap, Kendale Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Taylor Marie Graehling, Felton Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Jordan Elizabeth Henry, Springwood Road, B.S. in Management/Operations
    Kole Andrew Kraut, Blackhorse Drive, B.A. in Criminology
    Cassandra Stroman, Kendale Road, B.A. in Criminology

    Seven Valleys

    Courtney Anne Price, Diamond Run Court, B.S. in International Business

    Shrewsbury

    Samantha Denise Bortner, Shetland Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Ashley Mae Harden, Strassburg Circle, B.A. in Psychology
    David Paul Phelan, Brook Meadow Circle, B.S. in Accounting

    Spring Grove

    Paige Nicole Douglass, , B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Kiersen Accardi Hoffacker, Yingling Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Brooke Ashley Hooper-Attig, South East Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Hannah Marie Senft, Beards School Road, B.S.Ed. in Music Education
    Anne Elisabeth Smith, Walters Hatchery Road, B.S.Ed. in Music Education

    Stewartstown

    Matthew Scott Walkowiak, Walnut Way, B.S. in Biology
    Amber Renee Williams, Runningboard Road, B.S. in Athletic Training

    Wellsville

    Emily Louise Harlacker, Benedicts Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Kurtis Hunter Laird, Carlisle Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Corey Thomas Pool, Carlisle Road, B.A. in Criminology

    Windsor

    Amber Lee Ritter, North Camp Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    Wrightsville

    Christan Jolene Frederick, West Shoff Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Brandyn Lee Holtzinger, Locust Street, B.S. in Communications Media

    York

    Janel Briana Barner, Clydesdale Drive, B.A. in Art/History
    Kelli Anne Barron, Princeton Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Katelyn Michelle Binetti, Skylight Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Brett Allen Campbell, Emmanuel Drive, B.S. in Accounting
    Rachel Eileen Combs, Lori Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Wesley Shawn Croucher, Brookwood Drive, B.S. in Communications Media
    Katelyn Marie Crumling, Valley View Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Nicholas Ryan Distefano, North Williams Street, B.S. in Accounting
    Megan Elyse Doner, Heather Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Monae Sharee Dowling, South Queen Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Shayla Renee Dowling, South Queen Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Danielle Nicole Dugan, Greystone Road, B.S.Ed. in Deaf Education
    Caitlin June Farrell, Reynolds Mill Road, B.S. in Nursing
    Zachary Paul Green, Chestnut Run Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Meredith Caroline Hady, Keeney Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Deshaila Kapri-Simone Hatcher, Roosevelt Avenue, B.S. in Respiratory Care
    Megan Frances Hoover, Wetherburn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Catrina Ann Hose, Valley View Road, B.S. in Safety Sciences
    Rick Lynn Knouse, Derry Road, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Gabrielle Renee Lehigh, Board Road, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology
    Tyler Joseph Liegey, Primrose Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Jasmine Capri McCarter, Belaire Lane, B.S. in Natural Science
    Morgan Katrin McLaughlin, Beadsley Road, B.S. in Nursing
    Natalie Christine Mumaw, Churchill Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Megan Erin Petit, Taylor Road, B.S. in Nursing
    Lauren A. Robinson, Greendale Road, B.S. in Nursing
    Katelyn Marie Romesberg, Shaanti Lane, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Stacey Rene Root, Indian Rock Dam Road, B.S. in Athletic Training
    Emily Jean Salter, Tollgate Road, B.A. in Psychology
    Elizabeth Helene Sargent, Primrose Lane, B.S. in Nursing
    Alexis Nicole Scott, South Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Jera Marie Scott, Seneca Ridge Drive, B.S. in Athletic Training
    Logan Sean Sealover, Brittany Court, B.S. in Computer Science/Applied
    Kent M. Shaffer, Sequoia Street, B.S. in Hospitality Management
    Amber Lynn Shorb, Woodshead Terrace, B.A. in Criminology
    Robert James Spaulding, East Prospect Street, B.S. in Management/General
    Mike Stough, East Market Street, B.A. in Criminology
    Brittany Suzanne Vaught, Randolph Drive, B.A. in English/Writing Studies
    Kaila Elizabeth Vilkas, West Princess Street, B.S. in Disability Services
    Sara Jo Wallace, Toann Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Cecilia Marirose Weaver, Schultz Way, B.S.Ed. in Spanish Education

    York Haven

    Joshua Michael Shearer, Iroquois Trail, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Dean’s List students from out of state are as follows:  

    California

    Catherine Tessa Shelburne, San Marino, B.S. in Fashion Merchandising

    Colorado

    Jillian Marie Galloway, Greeley, B.S. in Nursing
    Lindsey S. Quakenbush, Longmont, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Laura Bassani, Parker, B.S.Ed. in Music Education
    Kaylene Sherrell Bales, Woodland Park, B.S. in Nutrition/Culinary Dietetics

    Connecticut

    Zachary John Stayman, New Canaan, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Jana Marie Crisafi, Somers, B.S. in Interior Design

    Delaware

    Victoria Frances Roth, Bear, B.S. in Human Resource Management
    Heather Erin Robbins, Frederica, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Sarah Marie Thompson, Lewes, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Eric Steven Layton, Milford, B.A. in Psychology

    District of Columbia

    Ayesha Shakur Baker, Washington, B.S. in Athletic Training
    Victoria Maria Cortez, Washington, B.S. in Child Development and Family Relations

    Florida

    Lindsay Marie Kosuth, Tarpon Springs, B.S. in Marketing

    Georgia

    Joanna N. Mielke, Atlanta, B.A. in Chemistry
    Kasey Lynn Lewis, Dawsonville, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Michael Blaise Box, Lawrenceville, B.A. in Psychology
    Kara Leigh Markle, Peachtree City, B.S. in Fashion Merchandising

    Illinois

    Dante Koeppen, Arlington Heights, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Amanda C. Wade, Arlington Heights, B.A. in Economics
    Zachary Stephen Lynn, Chicago, B.S. in Applied Mathematics
    Catherine Krygeris, Downers Grove, B.S.Ed. in Biology Education
    Caitlin Marie Nance, Pocahontas, B.S.Ed. in Music Education

    Indiana

    Ethan Michael Peterson, Centerville, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Nathaniel Clayton Gangwer, Rossville, B.A. in History
    Hanan Ali Alrasten, Valparaiso, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Maryland

    Kristen Leigh Dewitt, Accident, B.S. in Communications Media
    Colleen Margaret Berlin, Baltimore, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Amanda Marie Walczak, Bel Air, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Marketta Catherine Gent, Boyds, B.S.Ed. in Music Education
    Hannah Elizabeth Pajak, Chester, B.S. in Nursing
    Kimberly Erin Siegle, Chester, B.A. in Theater
    Chelsey Marie Hipp, Clarksville, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Caitlin Jewel Schwatka, College Park, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Mary Michele Geiser, Columbia, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ashley Marie Meredith, Columbia, B.S. in Communications Media
    Lindsay E. Crable, Cumberland, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Emily Lauren Dordevic, Cumberland, B.S. in Fashion Merchandising
    Emily Susan Kuhn, Cumberland, B.S.Ed. in Music Education
    Nicholas George Magas, Damascus, B.S. in Accounting
    Robin Marie Matty, Derwood, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Courtney Faith Romanowski, Derwood, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Alexis Claire Busler, Dunkirk, B.A. in Psychology
    Brittany Jean Skolaski, Eldersburg, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Adam B. Harring, Ellicott City, B.A. in Journalism
    Jordan Laquinn Hart, Ellicott City, B.S. in Business Technology Support
    Sarah Elizabeth LeDoux, Ellicott City, B.A. in Psychology
    Sean T. Meighen, Ellicott City, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Meghan Cory Tucker, Ellicott City, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Shelby Elizabeth Ledger, Emmitsburg, B.S.Ed. in Spanish Education
    Lauren Rachel Comunale, Frederick, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Lauren Mae Gibson, Frederick, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kallie Marie Guillen, Frederick, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Allyson Michelle Long, Frederick, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Nicole Dalton Ruzbacki, Frederick, B.S. in Marketing
    McKenzie Lea Stewart, Frederick, B.A. in International Studies
    Maeve Catherine Trent, Frederick, B.A. in Psychology
    Garrett Michael Hasslinger, Frostburg, B.A. in History
    Elizabeth Paige Reynolds, Ft. Meade, B.A. in Anthropology
    Christopher Patrick Barr, Gaithersburg, B.A. in Asian Studies
    John Patrick Burke, Gaithersburg, B.S. in Communications Media
    Amanda Marie Fry, Gaithersburg, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Kathryn Marie Gentile, Gaithersburg, B.S.Ed. in Music Education
    Sarah La Roque Harper, Gaithersburg, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Jeremiah Josh Joson, Gaithersburg, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Katherine Elizabeth Koenig, Gaithersburg, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Mary Catherine Norr, Gaithersburg, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Nicholas Xavier Brock, Germantown, B.A. in Political Science
    Teresa Mildred Dierks, Germantown, B.S. in Chemistry
    Kristen Miriah Erickson, Germantown, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Martin Joseph Bindel, Glen Arm, B.S. in Hospitality Management
    Rachel Lee McCarriher, Glenelg, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Rachel M. Hershberger, Grantsville, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
    Katherine Annemarie Bechtel, Hagerstown, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Anastasia Elizabeth Gaines, Hagerstown, B.S. in Communications Media
    Meagan Jeanette Graff, Hagerstown, B.S.Ed. in Music Education
    Nathaniel David Lease, Hagerstown, B.S.Ed. in Music Education
    Megan E. Dell, Hampstead, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Carly Hayes, Hampstead, B.S. in Athletic Training
    Rachel Lauren Newman, Hampstead, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Holly Christine Andrews, Huntingtown, B.A. in Criminology
    Bailey Elizabeth Bertolaccini, Huntingtown, B.S. in Nursing
    Carolyn Kathryn Town, Huntingtown, B.S. in Nursing
    David Christopher Carr, Ijamsville, B.A. in History
    Arika Nicole Ullman, Kingsville, B.S. in Marketing
    Amanda Lynn Ansalvish, Lusby, B.S. in Nursing
    Alexandra Lynn Tierney, Lusby, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Christopher Gregory Seegren, Marriottsville, B.S. in Hospitality Management
    Zachary Bryan Jamison, Maugansville, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Angela Marie Rowland, Middletown, B.A. in Economics
    Taylor Brooke Simpson, Millersville, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Jennifer Ann Huff, Mount Airy, B.S. in Accounting
    Katherine M. Weaver, New Market, B.S.Ed. in Music Education
    Tiffany Nicole King, North Beach, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Hana May Smith, Oakland, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Acacia Joy Cooper, Olney, B.S. in Child Development and Family Relations
    Kimberly Claire Zisman, Poolesville, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Caitlyn Nicole Cook, Reisterstown, B.A. in Sociology
    Stephanie C. Linker, Reisterstown, B.S. in Fashion Merchandising
    Jenna White Callaway, Rockville, B.S. in Nursing
    Carly Rose Vaseleck, Waldorf, B.S. in Communications Media
    Joshua Roy Wiegand, Whiteford, B.S. in Computer Science/Applied
    Jessica Lynn Brechbill, Williamsport, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Massachusetts

    Brittany Anne Viens, Belchertown, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Jeremy A. Guillette, Dudley, B.A. in Anthropology
    Megan Elizabeth Merchant, Gardner, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Michigan

    David Bruce Williams-Young, Milford, B.S. in Chemistry
    SaraJane Emily Parsons, Negaunee, B.S. in Mathematics
    Crystal Ann Makarewicz, Potterville, B.S. in Management/General
    Joshua Taylor Scott, Reading, B.A. in Art/Studio
    Justin Drew Thomas, South Lyon, B.A. in History

    Military - Europe

    Mistie Chelle-Reye Anderson, Apo, B.S.Ed. in English Education
    Alexis Rae Eperjesi, Apo, B.S. in Communications Media

    Minnesota

    Melissa Kay Aasness, Fergus Falls, B.S. in Fashion Merchandising
    Abigail Mundy, Rochester, B.A. in Sociology

    Missouri

    Lisa Marie Schneider, Ballwin, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts

    Nebraska

    Natasha Jo Dubinsky, Omaha, B.A. in Art/Studio

    New Hampshire

    Sarah Elizabeth Burke, Merrimack, B.A. in Journalism

    New Jersey

    Alexander Allen Davis, Andover, B.A. in Geography/Economic Geographer
    Derek Rene Morf, Annandale, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Matthew John Plaskon, Augusta, B.A. in Criminology
    Samuel J. Weiser, Avenel, B.S.Ed. in Music Education
    Christyna Rose Esposito, Bloomsbury, B.S. in Nutrition
    Bryan Scott Fela, Branchburg, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Matthew Knepper, Branchburg, B.S. in Accounting
    Gary Anthony Broome, Brigantine, B.S. in Marketing
    Tenesha Deandra Ali, Browns Mills, B.S. in Child Development and Family Relations
    Chelsea McDonnell, Burlington, B.A. in Anthropology
    Samantha Andrejcisk, Carteret, B.S.Ed. in Music Education
    Rebecca Noelle Malaczewski, Cherry Hill, B.A. in Criminology
    Allyson Joan Mitidieri, Cherry Hill, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Peter Iannuzzi, Delran, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Paige Justine Beierschmitt, Eastampton, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Velquita Monique Sneed, Egg Harbor Twp, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Brooke Carey, Englishtown, B.S. in Hospitality Management
    Demetri George, Ewing, B.S. in Communications Media
    Jennifer Marie Wagner, Flanders, B.A. in Art/Studio
    Kylie Michelle Kassoy, Glen Rock, B.S. in International Business
    Kerrianne Maria Costantino, Greenwich, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Allison Mayreylis Brown, Hackensack, Undeclared College of Health and Human Services
    Kevin D. Honigsberg, Hackettstown, B.S. in Hospitality Management
    Sarah Elizabeth Crowley, Haddon Township, B.S. in Nutrition
    Rachel Elizabeth Di Pilla, Haddonfield, B.S.Ed. in Music Education
    Matthew Steven Szukics, Hainesport, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Susan Cherie Joseph, Hamilton, B.S. in Nursing
    Andrew John Hesner, Hardwick, B.A. in Journalism
    Brianne Veronica Stewart, Hewitt, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Michael Harris Weiner, Hillsborough, B.S.Ed. in Music Education
    Douglas Elliott Kallin, Hillsdale, B.A. in Music
    Lena Ann Cruz, Jackson, B.A. in Psychology
    Eric Robert Dauenhauer, Jackson, B.S.Ed. in Music Education
    Erin Elizabeth Kelley, Jackson, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Alyssa Nicole Yakalis, Lanoka Harbor, B.S. in General Studies
    Akia Nicole Williams, Lumberton, B.S. in Fashion Merchandising
    Kelsey Elizabeth Breunig, Manchester, B.A. in Anthropology
    Alexandria Renee Nunn, Marlton, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Jessica Elizabeth Potter, Mays Landing, B.S.Ed. in Elementary Education
    Savannah Elizabeth Pailloz, Mickleton, B.A. in Political Science
    Amy Lynn Bechtel, Milford, B.S. in Hospitality Management
    Keith K. Oppenheimer, Milford, B.S. in Finance
    Valerie Lorraine Michaud, Monroe Twp, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Zachary David Spear, Mount Laurel, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Caitlyn Michele Huguenel, Newfoundland, B.A. in English/Writing Studies
    Carolyn Elizabeth King, Northfield, B.A. in Anthropology
    Megan Cooper Daly, Oak Ridge, B.A. in Psychology
    Justin Adam Wall, Oak Ridge, B.A. in Criminology
    Alexa Lyn Zauck, Ocean View, B.S.Ed. in Deaf Education
    Kristen R. Gilmartin, Parlin, B.S. in Communications Media
    Anjali Marie Verner, Parlin, B.S.Ed. in Art Education
    Sara Suzanne Hopkins, Pennington, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Matthew Robert Jones, Piscataway, B.S. in Finance
    Robyn Joseph Haake, Princeton, B.A. in Political Science
    Kevin Christopher Popeck, Randolph, B.S. in Business Technology Support
    Kimberly Marie Guis, Riverdale, B.S. in Nursing
    Marguerite Beatrice Benton, Roebling, B.A. in Criminology
    Domenica A. Caporusso, Sewell, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Ava Anais McEachern, Sicklerville, B.S. in Biology
    Matthew Quinn DiLeonardo, Southampton, B.S. in Biology
    Nora Michelle Patterson, Southampton, B.S. in Fashion Merchandising
    Kimberly Maye Shaver, Stanhope, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Adriana Emanuel Konstantinides, Voorhees, B.S. in Nutrition/Dietetics
    John Casey Firth, Wenonah, B.A. in Psychology
    Stephanie Lukas, Wenonah, B.S. in Hospitality Management
    Gina Dimitra Sereti, Whippany, B.S. in Nursing
    Sarah Elizabeth Valvano, Whippany, B.S.Ed. in Deaf Education
    Michael Jeffrey Eisenberger, Whitehouse Station, B.A. in Criminology 

    New York

    Michele Lee Kenney, Alpine, B.S. in Management/Operations
    Derrica Anokye, Bronx, B.S. in Nursing
    Lauren Bach Grasso, Burnt Hills, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Kathleen Elizabeth Oldrey, Clintondale, B.A. in English/Writing Studies
    Naeemah Akilah Smith, College Point, B.S. in Disability Services
    Elizabeth Marie Glasshagel, Coram, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Dawn Elizabeth Shivers, East Northport, B.S. in Fashion Merchandising
    Brittney Anne Blazavich, Endicott, B.S.Ed. in Art Education
    Heather Marie Herche, Endicott, B.S.Ed. in Art Education
    Christopher Potter, Fairport, B.S. in Management Information Systems
    Corinne Elizabeth Miller, Hamburg, B.S. in Hospitality Management
    Anthony Michael Farella, Hornell, B.A. in Religious Studies
    Ashley Marie Frederickson, Jamestown, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Riley Griffen Smith, Jamestown, B.A. in Economics
    Dianna Renee Randazzo, Mount Sinai, B.A. in Sociology
    Jason Eli Schwartz, New City, B.S.Ed. in Deaf Education
    Matthew Gabriel Stiadle, Newfield, B.S.Ed. in Music Education
    Andrew Michael Maier, Pittsford, B.S. in Nursing
    Breanne Sarah Eble, Ridge, B.S. in Interior Design
    Kaitlyn Rose Kaminski, Rochester, B.S. in Natural Science
    Maximilian Patrick Campbell, Sound Beach, B.A. in Criminology
    Hannah Leigh Halphen, Tonawanda, B.A. in Religious Studies
    Kristen Nancy Shafer, Vestal, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
    Emma Anne DelliCarpini, Wading River, B.A. in Anthropology
    Jamie Allison Roche, Wayland, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Ethan Edward Markowski, Webster, B.S.Ed. in Music Education

    North Carolina

    Courtney Leigh Fenters, Gibsonville, B.A. in Criminology

    Ohio

    Samantha Kay Borsos, Adena, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Alexandra Yvonne Ballard, Akron, B.S. in Fashion Merchandising
    Kelsey R. Mlnarik, Akron, B.A. in Music
    Tyler Stephan Machovina, Amherst, B.S. in Biochemistry
    Kristen Michelle Donaldson, Ashland, B.S. in Fashion Merchandising
    MacKenzie McClung, Aurora, B.S. in Nursing
    Nathan Philip Rzepka, Beachwood, B.S. in Communications Media
    William David Watkins, Belmont, B.S. in Geology
    Christopher Michael Hughes, Boardman, B.A. in Criminology
    Christopher M. Garrett, Brecksville, B.S. in Finance
    Jane Marie Looby, Canton, B.S. in Fashion Merchandising
    Amira Kessem, Cleveland, Physics/Pre-Engineering
    Austen Wells Perelman-Hall, Cleveland Heights, B.S. in Marketing
    Deven Leigh Bray, Cleveland Hts, B.S. in Disability Services
    Rachael Anne Kosco, Copley, B.A. in Anthropology
    Ashley Rose Youngkin, Cuyahoga Falls, B.S. in Accounting
    Leah Renee Keller, Franklin, B.A. in Philosophy
    Meaghan Elizabeth Grandbouche, Geneva, B.S. in Nutrition
    Teresa Mae Stage, Hamilton, B.A. in History
    Anthony De'Shon Flowers, Highland Heights, B.S. in International Business
    Russell Aaron States, Jefferson, B.S. in Business Technology Support
    Dana Elizabeth Steinert, Kent, B.S.Ed. in Music Education
    Ashley E. Joa, Liberty Twp, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
    Elizabeth M. Elmore, Madison, B.A. in English/Writing Studies
    Breyanna Danyale Grizzard, Massillon, B.S. in Interior Design
    Melissa Frances Zehe, Mentor, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Shelby Jane Craig, New Philadelphia, B.S. in Nursing
    Audrey Busby, North Canton, B.S. in Accounting
    Danielle Stoffer, Norton, B.S.Ed. in Music Education
    Devan Curry Mercer, Ravenna, B.A. in Spanish
    Tessah Shephon Grube, Reynoldsburg, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Joshua David Diaz, Salineville, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Codi Lee Holstein, Solon, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kristin Lynn Monahan, Streetsboro, B.S. in Nursing
    Shyanne Nicole' Mortimer, Streetsboro, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Julie Anne McEvoy, Strongsville, B.S.Ed. in English Education
    Tenley Amelia Seidel, Toledo, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Charles Steven Fisher, Uniontown, B.A. in Art/Studio
    David John Wilcox, Westerville, B.S. in Finance
    Elaine R. Miller, Youngstown, B.S. in Hospitality Management

    Rhode Island

    Stephanie Lynne Beaudette, Johnston, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Meghan Elizabeth Corbett, North Kingstown, B.S. in Nursing

    Tennessee

    Caitlin Elisabeth Holler, Cordova, B.A. in Psychology

    Texas

    Anay Celeste Pope, Killeen, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jillian Dawn Jordan, Kingwood, B.S. in Marketing
    Amira Imanne Minazzi, San Antonio, B.A. in Honors Program in Psychology

    Utah

    Bronson Wakefield Lockwood, Sandy, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics

    Virginia

    Kyle Spencer, Alexandria, B.A. in Criminology
    Jennifer Elizabeth Allshouse, Annandale, B.S. in Communications Media
    Sean P. Smith, Annandale, B.S. in Mathematics
    Walter Patrick Smith, Annandale, B.S. in Accounting
    Alexander James Berdahl, Ashburn, B.A. in Criminology
    James Joseph Bradford, Ashburn, B.S. in Mathematics
    Brooke Collins, Ashburn, B.S. in Interior Design
    Joseph Micheal Lynch, Ashburn, B.S. in Athletic Training
    Alyssa Rose Mangold, Ashburn, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Danny Weston Parrotte, Ashburn, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Renae Ann Rote, Bristow, B.S. in Nursing
    Nathaniel Burdette Andre-Erwin, Centreville, B.S. in Management/General
    Caitlin Elizabeth Camper, Centreville, B.S. in Hospitality Management
    James Robert Carpenter, Centreville, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Laurie Anne Robinson, Centreville, B.A. in Psychology
    Chase Patrick Robson, Centreville, B.S. in International Business
    Rebecca K. Hartley, Clifton, B.S. in Biochemistry
    Stephen Gregory Norair, Clifton, B.S. in Geology
    Caroline Grace Osborn, Clifton, B.A. in History/Pre-Law
    Laura Jean Ellyson, Culpeper, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Jessica Danielle Bush, Fairfax, B.A. in Psychology
    Derek Michael Geary, Fairfax, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    William Ryan Krom, Fairfax, B.S. in Athletic Training
    Emily Robertine Manno, Fairfax, B.A. in Psychology
    Andrea Lee Rossman, Fairfax, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Timothy Michael Guy, Falls Church, B.A. in Art/Studio
    Laura Katherine Hinely, Falls Church, B.A. in International Studies
    Devon Marie Kalbaugh, Falls Church, B.S.Ed. in Music Education
    Karina C. Robarge, Falls Church, B.F.A. in Art Studio
    Caitlin Ann Rakshys, Gainesville, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Michael William Charmo, Hamilton, B.S. in Biology/Environmental Health
    Victoria Kelly Jones, Herndon, B.A. in Criminology
    Craig Douglas Penman, Herndon, B.S. in Finance
    Anne Marie Fults, King George, B.S.Ed. in Deaf Education
    Jaclyn Kay Hynson, King George, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Megan Luna Barlow, Leesburg, B.S. in Geology
    Zobaer Abedin, Manassas, B.S. in Respiratory Care
    Marissa Marie Ferrigno, Manassas, B.S. in Interior Design
    Kelsy Lynn Zaremski, Manassas, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Rachelle M. Millard, Marshall, B.A. in Anthropology
    Emily Rose Lantz, Midland, B.S.Ed. in Music Education
    Stephanie Lin Herritt, Norfolk, B.S.Ed. in Art Education
    Rachel Anne Enghauser, Oak Hill, B.A. in Sociology/Human Services
    Alison Erin Murphy, Oak Hill, B.S. in Marketing
    Rebecca Ruth Slaughter, Oak Hill, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Samantha M. Padgett, Oakton, B.S. in Communications Media
    Daniel M. Cassidy, Orlean, B.S. in Finance
    Nicholas Sebastian Moreno, Potomac Falls, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Jasmine Nicole Jonte, Richmond, B.S.Ed. in Music Education
    Ashley Elizabeth Schmidt, South Riding, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Laura Bethany Murdaugh, Spotsylvania, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Melanie Denise Todd, Springfield, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Elizabeth H. Midock, Stephens City, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Catharine V. Watson, Sterling, B.S. in Communications Media
    Mary Elizabeth Feazel-Orr, Vienna, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Leila Marie Giles, Vienna, B.S. in Communications Media
    Kevin Joseph Shaughnessy, Vienna, B.S. in Accounting
    Hannibal Paul Holland Inker, Williamsburg, B.S. in Marketing
    Tess Kaylin Kennedy, Williamsburg, B.A. in Psychology
    Kathryn Joan Gagnier, Winchester, B.S.Ed. in Art Education
    Timothy Ookala Cashwell, Woodbridge, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Stefanie Lauren Poates, Yorktown, B.S. in Athletic Training

    Washington

    Devin L. Gray, Burley, B.S. in Mathematics
    Michelle Stephanie Burk, Joint Base Lewis Mcchord, B.A. in Art/Studio

    West Virginia

    Andrew A. Bisaha, Athens, B.S. in Management Information Systems
    Nicole Christine Johns, Charleston, B.S. in Marketing
    Truman J. Gore, Clarksburg, B.A. in Honors Program in Psychology
    Samuel T. Sullivan, Martinsburg, B.A. in English /Pre-Law
    Shannon Nicole Ackerman, Morgantown, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Brandon Pierce Grose, Princeton, B.S. in Communications Media
    Maria Katherine Pucci, Weirton, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Megan Elyse Ghaphery, Wheeling, B.A. in English/Writing Studies
    Logan Bryan Wojcik, Wheeling, B.A. in Philosophy/Pre-Law

    Wyoming

    Josiah L. Racchini, Laramie, B.S. in Biology/Cell and Molecular


    International Dean’s List students are as follows:

    Angola

    Antonio A. Mendes, Luanda, B.S. in Safety Sciences

    Botswana

    Gofaone Abenna Mosimanewamacha, Gaborone, Unclassified
    Tlotlo Pauline Nkwe, Gaborone, Unclassified 

    Canada

    Jessica Nicole Wallace, British Columbia, B.S. in Athletic Training
    Zachary Franklin Kempa, Ontario, B.S. in Marketing

    China

    Xia Dai, Chengdu, B.S. in Accounting
    Yuan Hu, Chengdu, Unclassified
    Yao Liu, Chengdu, B.S. in Finance
    Chengcheng Luo, Chengdu, B.S. in Hospitality Management
    Pengshan Pan, Chengdu, Unclassified
    Haotian Qiu, Chengdu, B.S. in Marketing
    Ke Shi, Chengdu, B.S. in Accounting
    Liwen Tang, Chengdu, B.S. in Finance
    Xidan Yong, Chengdu, Unclassified
    Fangyuan Zhu, Chengdu, B.S. in Accounting
    Jiayuan Tian, Chengdu Shuangliu, B.S. in Accounting
    Jin Li, Chengdu Sichuan, B.S. in Finance
    Yuxiang Qiu, Chengdu Sichuan, B.S. in Finance
    Yichen Shi, Chengdu Sichuan, B.S. in Accounting
    Mengdi Wang, Chengdu Sichuan, B.S. in Accounting
    Tong Wu, Chengdu Sichuan, B.S. in Finance
    Yuqing Xia, Chengdu Sichuan, B.S. in Finance
    Wenjin Yang, Chengdu Sichuan, B.S. in Finance
    Yang Zeng, Chengdu Sichuan, B.S. in Accounting
    Zhen Zhou, Chengdu Sichuan, B.S. in Accounting
    Zitong Weng, Chongqing, B.S. in Accounting
    Xin Zheng, Chongqing, Unclassified
    Xin Liu, Ganzhou Jiangxi, B.S. in Accounting
    Xinyi Yang, Kunming, B.S. in Finance
    Huai Li, Lhasa, Unclassified
    Suo Tang, Mianyang, Unclassified
    Xueying Zheng, Shanghai, Unclassified
    Shuhan Zhong, Shanghai, B.S. in Athletic Training
    Xiaohan Wang, Shantou, Unclassified
    Fanyi Qiu, Shenyang, B.S. in Finance
    Luying Gong, Sichuan, B.S. in Accounting
    Huan Jiang, Sichuan, B.S. in Finance
    Rui Zhou, Sichuan, B.S. in Finance
    Jin Qin, Weifang, Unclassified
    Zhitian Xu, Wuxi, Unclassified
    Xin Jin, Xiand Shaanxi, B.S. in Finance
    Wei Cong, Yantai, Unclassified
    Yili Jin, Yiwu, B.S. in Finance
    Ruoling Li, Yuxi, B.S. in Management/General
    Yu Hu, Zigong, B.S. in Finance

    Cyprus

    Maria Alexandrou, Limassol, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
    Michalis Mariou Mavrotheris, Nicosia, B.A. in English/Writing Studies 

    Egypt

    Hassnaa K. Hassan, Elmuhandesin  Cairo, B.S. in Interior Design

    France

    Theo Robert Martin, Nimes, B.S. in International Business
    Laurie Ajavon, Saint Ouen, B.A. in Journalism

    Japan

    Ayaka Sawabe, Tokyo, B.A. in Religious Studies

    Kenya

    Yiyi Fan, Nairobi, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Macau

    Wun I Chan, Taipa, Unclassified

    Malaysia

    Jie Yee Ng, Ipoh, B.S. in Communications Media
    Yie Xiong Tee, Johor, B.S. in Finance
    Wen Yang Chew, Kuala Lumpur, B.A. in Computer Science
    Li Shean Soon, Kuala Lumpur, B.S. in Marketing
    Yi Hang Tan, Pekan Nanas Johor, B.S. in Marketing
    Voon Hoe Moo, Selangor Darul Ehsan, B.A. in Psychology
    Jia Yi Goh, Seremban, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Tian Shoon Lau, Seremban, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Shun Thai Ang, Subang Jaya, B.S. in Marketing

    Mexico

    Erika Schnaas, Mexico City, B.A. in Art/Studio

    Montenegro

    Mervin Cikic, Bijelo Polje, Unclassified

    Mozambique

    Katiuscia M. Manave, Maputo, B.S. in Finance

    Netherlands

    Isabelle J. Bullee, Duiven, Unclassified
    Lyndsey Harmsen, Horssen, Unclassified
    Nicole Ijff, Leersum, Unclassified

    Norway

    Robin Hoines, Oslo, Unclassified
    Anette Brose Olsen, Slependen, Unclassified

    Old Serbia

    Jelena Vaslic, Temerin, Unclassified

    Peru

    Samir Mirpuri, Lima, B.S. in International Business

    Puerto Rico

    Cristina Mari Ruberte, Ponce, B.S. in Interior Design

    Republic of Korea

    Sumin Kim, Seoul, Unclassified

    Russia

    Diana Saltykova, Saint-Petersburg, B.A. in International Studies

    Saudi Arabia

    Amnah Ali Y. Azizi, Riyadh, B.S. in Interior Design

    Sweden

    Jacob Stalbro, Karlstad, Unclassified
    Stefan Ronny Larsson, Malmo, Unclassified
    Julia E. Lindblad, Malmo, Unclassified

    Taiwan

    Yi Lin Yao, Hsinchu, Unclassified
    Chun Fang Chen, New Taipei City, Unclassified
    Hui Wen Shen, Taipei, Unclassified
    Chieh Wen Tung, Taipei, Unclassified
    En-Ui Lin, Zuoying, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Thailand

    Tabtip Louhabanjong, Krabi, B.A. in International Studies

    United Kingdom

    Emilia Osborne, Bedfordshire, B.S. in Mathematics/Applied Mathematics
    Katie Sarah Eaton, Halesowen, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Zimbabwe

    Buhlebenkosi Thandekile Masilela, Bulawayo, B.S. in Accounting
    Nobukhosi Nosipho Masilela, Bulawayo, B.S. in Computer Science/Applied