Spring 2011 Dean’s List

  • Adams County

    Abbottstown

    Amanda Nicole Lee, Cherry Lane, B.S.Ed. in Spanish Education

    Aspers

    Allison Leigh Bobb, Coon Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Biglerville

    Zachary Christopher Lieberum, Ditzler Avenue, B.S. in Marketing

    Sara Elizebeth Schrider, Southview Drive, B.A. in Spanish

    East Berlin

    Latrisha Renee Morales, Schofield Drive, B.A. in Criminology

    Kaytlin Georgia Schott, Schofield Drive, B.S.Ed. in English Education

    Fairfield

    Aaron Lewis Corso, Blue Bird Trail, B.S. in Management Information Systems

    Gettysburg

    Emily May Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Molly Frances Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Allison Taylor Connolly, Cavalry Field Road, B.S. in Athletic Training

    Steven David Deitch, Twin Lakes Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Jenna Louise Ketterman, Biglerville Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Regan Elizabeth Little, Belmont Road, B.S. in Athletic Training

    Tara Jo Miller, West Bonniefield Drive, B.S. in Nursing

    Christopher John Ozenbaugh, Longstreet Drive, B.A. in Criminology

    Holly Lorena Schlein, Belmont Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Carissa Anne Smith, Heritage Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Littlestown

    Danielle N. Davis, North Queen Street, Undeclared, College of Health and Human Services

    Brandi Lynn Pittinger, Mengus Mill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Molly Elaine Plank, West Myrtle Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Kevin Patrick Pumphrey, Tudor Court, B.S. in Finance

    Jaimie Alana Walker, Littlestown Road, B.S. in Fashion Merchandising

    McKnightstown

    Logan David Riser, B.S. in Communications Media

    New Oxford

    Bradley Allen Eline, Heritage Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/Geography

    Andrea Ellen Hetrick, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Jenna Lynn Nicholson, Kevin Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Kimberly Anne Ruhlman, Hanover Street, B.A. in Criminology

    Orrtanna

    Jonathan D. Norwich, Old Route 30, Undeclared, College of Health and Human Services

    Rachel Yvonne Smith, Poplar Springs Road, B.S. in Respiratory Care

    York Springs

    Ian Scott Lynch, Bateman Road, B.A. in Political Science

    Larysa Andrea Miller, White Oak Tree Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Allegheny County

    Allison Park

    Heather Lynn Abramovic, Henrich Farm Lane, B.S. in Human Resource Management

    Maria L. Anzelone, Linden Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin Bahorich, Toftrees Drive, B.A. in English /Pre-Law

    Jamie Ann Bartley, Summit Drive, B.S. in Communications Media

    Robert Joseph Bisceglia, Bucktail Drive, B.A. in History/Pre-Law

    Matthew Richard Braun, Tanglewood Drive, B.S.Ed. in Physics Education

    Shannon Nikol Brogdon, Concord Drive, B.A. in Psychology

    Blair Michael Chapman, Redcoach Road, B.A. in Criminology

    Kerry Lee Connolly, Hampton Valley Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jacqueline Louise Gajewski, Clareville Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Brynley Shea Gally, Henrich Farm Lane, B.A. in Psychology

    Ryan Charles Gray, Summit Drive, B.A. in Computer Science

    Michele Marie Henderson, Sample Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kimberly Ann Hofstetter, Viewcrest Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Megan Elizabeth Riley, Miller Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Hilary Claire Seserko, Westwind Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Michelle Lee Smith, Cedar Ridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Bethel Park

    Kristen Renee Ausefski, Pinto Court, B.S. in Finance

    Matthew Thomas Carroll, Southampton Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Natalie Lynn Cerrone, Pinto Court, B.S.Ed. in Art Education

    Cole Daniel Comstock, Rolling Green Drive, B.A. in English

    Karrie Ann Crivelli, Clifton Road, B.S.Ed. in English Education

    Shentao Dai, Glen Hill Drive, B.S. in Nursing

    Zachary William Fish, Bethel Crest Drive, B.A. in English

    Nicole R. Hanes, Dalmation Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cara Jean Harper, Hi Ridge Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Kelly H. Johnson, Timberidge Drive, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Lisa M. Jones, Galway Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Chelsea Marie Keady, Forest Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Lauren Marie Knuth, Chessbriar Drive, B.S. in Marketing

    Kristina Michelle Kowalski, Highfield Court, B.S. in Marketing

    Sara Ashley Miller, Turngate Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Elizabeth L. Nebiolo, Highland Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Erin C. Pierson, South Parks Road, B.S. in Respiratory Care

    Emily Rae Pietkiewicz, Galway Drive, B.S. in Hospitality Management

    Mia Krystal Reuschling, Eastview Road, B.A. in Criminology

    Joseph Henry Richard, Robert Drive, B.A. in History

    Lauren Rachel Rozman, Rolling Green Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Kevin Joseph Stay, Sarvis Drive, B.A. in Political Science

    Kurt Dean Valentine, Greenhaven Drive, B.A. in History/Pre-Law

    Brackenridge

    Robert George Koharchik, Nevada Street, B.S. in Management Information Systems

    Serena Marie Pitel, Atlantic Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Braddock

    Ombrea Denise Askew, Beech Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bridgeville

    Justin Michael Burda, Sarah Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jenna Marie Carnahan, Cook School Road, B.S. in Athletic Training

    Kelsey Mary Ferguson, Bank Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Jessica Lee French, Missouri Avenue, B.A. in Psychology

    Stephen Ross Kimbrough, Union Street, B.A. in Criminology

    Danielle M. Solt, Missouri Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Carnegie

    Richelle J. Davis, Elwyn Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Fautma M. Eshnuk, Lindsay Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Edward John Feldman, Willina Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Tyler Julius Mroz, Superior Street, B.A. in Criminology

    Kerry Ann Orchowski, Lindsay Road, B.S.Ed. in Music Education

    Katlyn Marie Rhodes, First Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Richard Andrew Seder, Marshall Avenue, B.S. in Marketing

    Cheswick

    Ross Michael Heastings, Mohican Court, B.S.Ed. in Music Education

    Courtney Kristen Hoole, Florian Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kyle Benjamin Novak, Spring Hill Lane, B.A. in Criminology

    Kathryn Joanna Paul, Linden Street, B.S. in Interior Design

    Clairton

    Heather Marie Eikey, North State Street, B.A. in Criminology

    Matthew Stephen Grassi, Fawn Drive, B.A. in Biology

    Coraopolis

    Ibrahima Eli Balde, Village Drive, B.A. in English /Pre-Law

    Lauren Michelle Benedetti, Dines Drive, B.S. in Nursing

    Devan Elizabeth Fedorowich, Parliament Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Tyler J. Fitzgerald, Crosswind Court, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Ryan P. Heitzenrater, Fieldstone Drive, B.S. in Nursing

    Paul Joseph Indrihovic, Forest Grove Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Allison Elizabeth Klemmer, Dendron Drive, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Anton Sergeevich Matyushkov, Larchmont Court, B.S. in Safety Sciences

    Thomas Joseph Pantone, Westbrooke Lane, B.A. in Computer Science

    Corie Ann Scanlon, Jeff Drive, B.S. in Nursing

    Anna Katherine Simon, Herbst Road, B.S.Ed. in Art Education

    Danielle Marie Snapp, Summit Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Elizabeth J. Strager, Broad Hill Farms Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Stephanie Marie Tassone, Ellwood Court, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Thomas Andrew Zupko, Juanita Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Crafton

    Trista Marie Jacob, Terrace Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Crescent

    Evan Michael Hall, Huntsridge Drive, B.S. in Safety Sciences

    Elizabeth James Hatton, Laurel Ridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michele L. Lugowski, Aster Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Duquesne

    Shawnese D. Brown, South Sixth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    East Pittsburgh

    Alisia R. Weems, Sunnyside Avenue, B.S. in Management/General

    Elizabeth

    Hailey Jean Barton, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Hillary Elaine Barton, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Sarah N. Brunazzi, Mentor Road, B.S. in Management/Operations

    Jared Michael Crevar, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Chelsea Nicole Glaser, Belfrey Drive, B.S. in Nursing

    Tyler A. Herchelroath, Bayard Street, B.A. in Criminology

    Michael Andrew Hindman, Monongahela Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Taylor Anne Kuchma, Grouse Drive, B.S. in Nutrition

    Christopher Andrew McCall, Fallen Timber Road, B.A. in Political Science

    Angeline Virginia Yimin, Williamsport Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Etna

    Kayla Ashley Stillwagon, Walnut Street, B.S. in Respiratory Care

    Gibsonia

    John William Benton, Edgehill Drive, B.S. in Nursing

    Jordan W. Brandon, Bellefield Court, B.S. in Accounting

    Alyssa Choiniere, Willowcrest Drive, B.A. in Journalism

    Patrick Edward Connell, Jenny Drive, B.S. in Accounting

    Amanda Rosemarie Coppola, Shawnee Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kimberly Anne Craft, B.A. in Anthropology

    Anthony J. DiPasquale, Kim Lane, B.S. in Marketing

    Laura Ann Gregory, Golfview Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Shane Ryan Gribbin, Deer Path Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Rachel Lauren Holtgraver, Gibsonia Road, B.S. in Hospitality Management

    Brittany W. Kilian, Kim Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Deanne Patrice Mallich, Mohawk Drive, B.S. in Accounting

    Jamie Lee Mason, North Pine Circle, B.S.Ed. in Art Education

    Joshua Thomas Noble, Bakerstown Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Natalie M. Schaefer, Phillips Road, B.A. in Journalism

    Kara N. Sloniger, Babcock Boulevard, B.S. in Nursing

    Sierra Suzanne Sullivan, Old Orchard Drive, B.A. in Psychology

    Eric Paul Zarenko, Edgehill Drive, B.S. in Communications Media

    Glassport

    Emily Louise Case, Maryland Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Steven Vincent Dausey, Erie Avenue, B.S. in Management/General

    Heather Lin McCutcheon, Vermont Avenue, B.A. in English/Writing Studies

    Glenshaw

    Stephanie Anne Cigna, Shirehill Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Tiffany Fannie, Kelly Road, B.A. in Economics

    Timothy Michael Herbold, Elmwood Drive, B.S.Ed. in Biology Education

    Jonathan James Jackson, Springwood Drive, B.A. in Criminology

    Kelly Marie Krakosky, Amity Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Kristin R. Long, Forliview Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Danielle Nicole Neely, Laurelwood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Carrie Elizabeth O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Chelsea Erin O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S.Ed. in English Education

    Colin Robert O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Kevin William Pflumm, Rose Drive, B.S. in Management Information Systems

    Clarissa Elizabeth Stewart, Black Walnut Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Jessica M. Woods, Rolling Farms Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Harwick

    Adrian Lynn Callen, B.F.A. in Art Studio

    Julianne Elizabeth Hafera, Cambridge Drive, B.S. in Hospitality Management

    Homestead

    Jessica L. Regan, West Tenth Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Imperial

    Jeremy Allen Hetrick, Timber Trail, B.S. in Accounting

    Jay Kevin Hough, Forest Glen Drive, B.S. in Marketing

    Amanda Schiff, Santiago Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Tiffany D. Tokar, Forest Glen Drive, B.A. in Sociology

    Matthew J. Wilking, Forest Glen Drive, B.S. in Accounting

    David Matthew Zvirman, Aspen Drive, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Indianola

    Eve Ann Kedzierski, Crest Drive, B.S. in Finance

    Jeffrey David Kedzierski, Crest Drive, B.S. in International Business

    Jefferson Hills

    Allie Elizabeth Breisinger, Sean Court, B.A. in Criminology

    Amanda Lauren Drnach, Hornbake Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Danielle Moriah Horgos, Wakefield Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Casey Marie Martin, Steinbach Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Nicholas Wancheck, Glendale Drive, B.A. in Criminology

    Ariana Elizabeth Winovich, Oakwood Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Leetsdale

    Lauren Marie Jones, Washington Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Angela Ida Reilsono, Washington Street, B.A. in Psychology

    McKees Rocks

    Casey Francis Daily, Cobblestone Circle, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Jordan Alexandra Ellsworth, Waterford Drive, B.S. in Finance

    Kara Marie Hertzberg, Aiken Road, B.A. in Psychology

    Jennifer Jean Jackson, Silver Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

    April Lynn Maritz, Mary Street, B.S. in Marketing

    Kelsey Margaret Matarazzo, Canyon Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Andrew Edward Sumpter, Oak Point Drive, B.S. in Accounting

    Kimberly Marie Sumpter, Oak Point Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Danielle Dolores Tournay, Steubenville Pike, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kelly Antoniette Trapani, Fiddleback Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    McKeesport

    Danielle Lynn Dougherty, Bayne Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Ryan Alexander Hancharik, Oxford Drive, B.S. in Hospitality Management

    Nicholas Michael Hrutkay, Trimble Avenue, B.A. in Theater

    Cassandra Marie McBride, Kansas Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Katherine L. Rusu, Ohio Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Alexandria Rybar, Beverly Road, B.S. in Communications Media

    Joseph James Tokosh, Vermont Avenue, B.A. in Geography

    Emily Brooke Vitale, White Tail Lane, B.S. in Nursing

    Monroeville

    Jena Lauren Antonelli, East Patty Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Gabriel Thomas Bacco, Cottage Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    David Neal Berkes, Haymaker Road, B.S. in Communications Media

    Megan Lynn Bertoline, Cavitt Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Rachel Louise Burgess, Old Concord Road, B.S. in Respiratory Care

    Amy Ann Connelly, Hochberg Road, B.S. in Interior Design

    Staci M. Harnden, Harvard Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ashley Catherine Henderson, Saunders Station Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Heather Catherine Holt, Tilbrook Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Tracy L. Inzinga, Shumaker Drive, B.S. in Human Resource Management

    Stephanie Lee Kirk, Tyrolia Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Paul Michael Korbar, Nittany Drive, B.S. in Hospitality Management

    Matthew Carl Kuehn, Macbeth Drive, B.S. in Computer Science/Applied

    Mikhail M. Mishkov, Garden City Drive, B.S. in Marketing

    Brittany Leann Novak, Victoria Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Erin Kelly O’Donnell, Brunner Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jessica Noelle Panichella, Jerry Lane, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Nicole Elaine Petrakis, Asbury Court, B.A. in Psychology

    Meaghan Ann Polnar, Patton Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Bethany Noel Pyles, Thomas Street, B.A. in Anthropology

    Kelly Marie Rerko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Sarah Lynn Rodgers, Harvard Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Sean Michael Shapiro, Urick Lane, B.S. in Finance

    Deanna L. Shirley, Kelvington Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Renae Mee-Jin Watt, College Parks Drive, B.S. in Accounting

    Tayler Jenai Webster, Garden City Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Moon Township

    Gabrielle Isabel Bonilla, Westwind Drive, B.S. in Communications Media

    Ashley Marie Bowser, Skylark Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Rose Buse, Rivercrest Drive, B.S. in Hospitality Management

    Samantha Ashley Heinzl, Lansdowne Drive, B.A. in Criminology

    Anita L. Madia, Duffy Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cristina J. Meinert, Marney Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Marie Mozena, Lynfield Avenue, B.S. in Accounting

    Caitlyn Marie Perl, Amherst Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Alexandre Pokorny, Forest Green Drive, B.S. in Communications Media

    Danielle Jean Schaffer, West End Avenue, B.S.Ed. in Deaf Education

    Robert Ryan Tumulty, Tottenham Drive, B.A. in Criminology

    Munhall

    Andrew R. Brantner, Sunglow Street, B.S. in Respiratory Care

    Hayley Marie Markoff, Venango Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Natrona Heights

    Mary R. Cristello, Black Oak Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Natalie Renea Ehrlich, Linden Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Adam Edward Friel, Painter Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Michael David Gaydeski, Duhurst Drive, B.A. in Computer Science

    Heather Jean Hansen, Evergreen Drive, B.S. in Human Resource Management

    Alese J. Klemens, Jacqueline Drive, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Mae Mae Lee, Parks Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alyse Marie Sokolowski, Cambridge Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Richard Thomas Solomon, Union Avenue, B.S. in Communications Media

    Kaitlyn Michelle Stanoski, Eleventh Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Luke Alan Thompson, Donnellville Road, B.A. in Psychology

    Neville Island

    Amanda Lynn DeRuyter, Third Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    North Versailles

    Kaitlyn Aubrey Fung, Reiss Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Joseph Michael Nelis, Overhill Drive, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Oakdale

    Angela Rose Devereaux, Steubenville Pike, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Christopher M. Macy, Thoms Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashley Lynn Singiser, Cottonwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Oakmont

    Scott J. Almendinger, Woodland Avenue, B.S. in Communications Media

    Isaac M. Diyanni, Library Place, B.S. in Finance

    Jacqueline C. Ionadi, Ninth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin Rossi, Woodland Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Nicole Lynn Stadler, Allegheny River Boulevard, B.S. in Communications Media

    Pitcairn

    Matthew Michael Antonich, Eighth Street, B.S. in Communications Media

    Theresa Marie DeGeorge, Hill Street, B.A. in History

    Pittsburgh

    Jasmine Lynne Abram, Bossart Street, B.A. in Criminology

    Fina C. Abramovitz, Denniston Street, B.A. in Criminology

    Sadie Elizabeth Alex, Curry Hollow Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Matthew D. Allen, Mardi Gras Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Ryan Lee Anderson, 18th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Rachael Anne Austin, Pine Valley Drive, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education

    Briana Balcik, Abers Creek Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Robin Carol Banyai, Baywood Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jessica Lynn Barker, Arlington Street, B.S.Ed. in Art Education

    Sheilah L. Barnes, Saranac Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Leanna Marie Barone, Sherwood Drive, B.S. in Accounting

    Chris Brice Barrett, Baywood Avenue, B.S. in Finance

    Roman Bazhutin, Mount Lebanon Boulevard, B.S. in Management/Operations

    Gregory Lawrence Becker, Castle Road, B.S.Ed. in Music Education

    Megan Lynn Bell, Goldsmith Road, English, Undeclared

    Brenna Nicole Black, Spreading Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education

    John S. Bozich, Clarion Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elise Mayhew Bozzo, Hawthorne Drive, B.S.Ed. in English Education

    Stacy Lynn Bradley, Camarta Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Hannah R. Brinkley, Alabama Avenue, Undeclared, College of Health and Human Services

    Justine Alexis Brown, Parkfield Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Scott Michael Brown, Old Boston Road, B.A. in Criminology

    Chelsea Ann Brownlee, Maxwell Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Sarah E. Brumbaugh, Old Orchard Trail, B.S. in Nursing

    Jacob W. Buls, Washington Drive, B.A. in Economics/Pre-Law

    Taryn Leigh Byrne, Bryson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jonathan Robert Campbell, Andrade Street, B.A. in Economics

    Naomi Rebecca Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Suzannah Victoria Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Juliana Carlino, Old Boston Road, B.A. in Art/History

    Aaron Paul Carlson, Fieldcrest Drive, B.S. in Marketing

    Breanna Lauren Carpenter, Saxonburg Boulevard, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Brittany Kathleen Carr, Chartiers Place, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Christina Marie Caruso, Shelbourne Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kayla M. Caruso, Blackhawk Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Crystal Elizabeth Celender, Sciota Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashley Lynn Cercone, Juniper Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Nina Christine Cerro, McCully Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Danielle Nicole Circosta, Aster Street, B.A. in Criminology

    Carlin Ann Collins, Regency Drive, B.S. in Communications Media

    Nicole M. Connelly, Camelia Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kasey Lynn Cook, Fawn Court, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Andrew Stephen Cotts, Joan Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Dennis Richard Coxon, Dailey Road, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Nichole Kayliann Craig, Beechview Avenue, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Steven Zachary Craig, Marycrest Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Charniece Michelle Craven, Pennsylvania Avenue, B.S. in Accounting

    Ashley Nicole Craver, Lindberg Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Melissa Ann Creighton, Southvue Drive, B.A. in Criminology

    Alexandra Jewel Crouse, Pleasant Hills Boulevard, B.S.Ed. in Art Education

    Benjamin Thomas Cunningham, Ridgewood Road, B.S. in Communications Media

    John Casey Pratt Cunningham, Josephs Lane, B.A. in Theater

    Jason J. Czajkowski, Merwyn Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hannah Dandoy, Southvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elizabeth Rebecca Davis, Rankin Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Alexis Rae DeLuca, Key West Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Joshua Robert DeRiggi, New Texas Road, B.S. in Accounting

    Joseph Anthony Diano, Datura Drive, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Lauren Kathryn Dickerson, Aberdeen Drive, B.S. in Hospitality Management

    Benjamin William Diehl, Elton Street, B.S. in Communications Media

    Wallace Christopher Diethorn, Carriage Boulevard, B.A. in Criminology

    Jenna Marie DiSanto, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Celeste N. Donatucci, Aspen Drive, B.S. in Communications Media

    Rachel Katherine Enck, Almont Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Thuylinh England, 44th Street, B.S. in Management/General

    Irish Amora Epondulan, West Elizabeth Street, B.S. in Hospitality Management

    Bryan TYler Esherick, Bartley Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Jodi Elizabeth Fedorak, Crosby Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jillian MacKenzie Figorski, Spreading Oak Drive, B.S. in Nursing

    Nicole Flamgletti, Highland Road, B.A. in Criminology

    Abagail Francis, Dickson Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Kyle Gregory Gaetano, Blossom Hill Road, B.S. in Marketing

    Keriaki Georgilas, Norsis Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Rebecca Leigh Goldstein, B.S. in Child Development and Family Relations

    Corey Grimm, Shawnee Road, B.A. in Criminology

    Lauren Marie Haas, Thorncliffe Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Kali Lynne Haeck, Old Lebanon Church Road, B.S. in Nursing

    Brandi A. Hake, Datura Drive, B.S. in Biology

    Janine Marie Halferty, Cox Place, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nathan Andrew Hall, Rustic Ridge Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Alana Arrington Hansborough, Shady Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Eric Thomas Harbison, Grand Avenue, B.S.Ed. in Biology Education

    Danielle Catherine Harrison, Mayer Drive, B.S. in Disability Services

    Casey Marie Hefferin, Clara Street, B.S. in Marketing

    Thomas James Higgins, Gensler Road, B.S. in Safety Sciences

    Joshua Kyle Hoffee, Elizabeth Street, B.A. in Criminology

    Rachel Elizabeth Horner, Van Buren Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Katherine M. Houlis, Marlin Drive, B.S. in Communications Media

    Tyler James Hregdovic, Edison Street, B.S. in Nutrition

    Brittany N. Hughes, McCandless Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Kevin Casmir Jackson, Sadowski Avenue, B.S. in Nursing

    Andrew Jacobsen, Shaw Avenue, B.A. in History

    Lindsey Anne Jakubovic, Greenlawn Drive, B.A. in Journalism

    Anthony Paul Jendrzejewski, McKelvey Road, B.A. in Criminology

    Megan Leighann Johnson, Brookmeade Drive, B.S. in Nursing

    Jennifer A. Kachinko, Straubs Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cassandra Kachuta, Cape Cod Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Kelley Anne Kallon, Kelton Avenue, B.A. in Psychology

    Jake Joseph Kearney, Worcester Drive, B.S.Ed. in Music Education

    John Corbett Kearney, Worcester Drive, B.S. in Geology

    Kala Elizabeth Kennedy, Kinvara Drive, B.A. in International Studies

    Jennifer Ann Kiefer, Calvert Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Quinn Erin Kimmel, Foxland Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Ryan James King, Bingham Drive, B.A. in Honors Program in Psychology

    Julia Ann Kinross, Ricker Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Neil Joseph Kownacki, Hillcrest Place, B.S. in Management Information Systems

    Charlene Catherine Kraus, West Willock Road, B.S. in Hospitality Management

    Cody Alan Krynock, West Bruceton Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Jenna Leigh Kukla, Hartl Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Kyle William Kurtz, Forest Ridge Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Sara Christine Kyles, Chartiers Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Monica Kathleen Laird, Spruce Valley Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Maleeka M. Lee-Perkins, McPherson Boulevard, Undeclared, College of Health and Human Services

    Nicholas Ian Lehman, Whited Street, B.S. in Safety Sciences

    Katelynn N. Leiby, Minooka Street, B.S. in Nursing

    Carly Brooke Lewis, Old Orchard Trail, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Corey A. Lim, Arkansas Avenue, B.F.A. in Art Studio

    Robert Alan Link, Sylvania Drive, B.S. in Communications Media

    Joshua Francis Lombardi, Summer Haven Court, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Chelsea Kiersten Long, Fieldstone Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Nicolena Frances Loshonkohl, Pius Street, B.A. in Art/Studio

    Ricky T. Lovell, Hampton Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashley Elizabeth Lowry, Brookside Boulevard, B.S. in Marketing

    Dorothy Elizabeth Lucas, Boxfield Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Brittany Cheers Lyons, Dorseyville Road, B.S. in Nursing

    Caitlin Grace Lyons, Dorseyville Road, B.S. in Nursing

    Derek Paul Lyons, Dorseyville Road, B.A. in Criminology

    Mary Bridget MacDonell, Milliken Avenue, B.A. in Sociology

    Thomas John Maloney, Biltmore Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Ryan Joseph Mance, Roosevelt Boulevard, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Kelly Teresa Mansfield, Logans Ferry Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Thomas Richard Marasco, Lebanon Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Brian John Marks, Meteor Circle, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Jessica A. Marshall, South Aiken Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Katharine Anastacia Marsico, Orchard Spring Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Michael George Marsico, Orchard Spring Road, B.S.Ed. in English Education

    Rachel Elizabeth Martin, King Charles Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Daniel Lawrence Mascio, Glenhurst Road, B.S. in Communications Media

    Brennan Marshall May, Tiffany Ridge, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Chelsey Jan McDonald, Woodland Road, B.S. in Nursing

    Lindsey Diane McDonald, Woodland Road, B.S. in Nursing

    Carly Elizabeth McPartland, Hilpert Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brian Daniel Melczak, Pinchtown Road, B.A. in Criminology

    Brienne Kylie Metzgar, Oak Hill Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Samantha Margrette Meyer, Washington Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jessica Lynne Miceli, Hialeah Drive, B.A. in Psychology

    Melanie Renee Micheli, Lanpark Street, B.S. in Nursing

    Jay Christopher Migliozzi, Henley Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kelly Anne Milligan, Morrow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Kimberly Anne Mitchum, Chapel Ridge Road, B.S. in Interior Design

    Eric J. Mittermeier, Dunlap Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michael John Monstrola, Franklin Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Angela Maria Morrison, Glendale Avenue, B.S. in Respiratory Care

    Matthew Ryan Morrow, Kingston Drive, B.A. in Psychology

    Joseph Richard Muckle, Maryland Avenue, B.A. in Spanish

    Jodi Lee Mueller, Mount Troy Road, B.A. in History

    Bradley William Mullen, Richfield Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Roman William Nardozi, School Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Madeline Suzanne Neely, Arlor Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Sara Lynne Nickel, Wible Run Road, B.S. in Nursing

    Matthew Samuel Norris, Lincoln Avenue, B.A. in Criminology

    Alice Oduor, Alcoma Boulevard, B.A. in Sociology of Disability Services

    Argena Monique Olivis, Auburn Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Cassandra Marie O'Neill, New Texas Road, B.S. in Nursing

    Jason K. Orr, Penn Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Megan Nicole Oxendale, Tyler Road, B.S. in Accounting

    Amy Elizabeth Paine, Lemoyne Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Christina Marie Parise, Long Road, B.A. in Anthropology

    Stephanie Marie Pelch, Ridgewood Avenue, B.S. in Marketing

    Nicholas Alexander Pesanka, Hazelhurst Avenue, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technolo

    Elizabeth Marie Pferdehirt, Old Leechburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kiel Patrick Phillips, Alcan Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Marissa Ann Pierson, Thornwick Drive, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

    Joseph Daniel Piqueira, Ramada Drive, B.S. in Accounting

    Elizabeth M. Plakidas, Emerson Avenue, B.F.A. in Art Studio

    Alexandra Polens, Laurel Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    William Joseph Popojas, Orchid Place, B.A. in Criminology

    Kayla Marie Porter, Hurston Way, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Sheridan A'Rai Protho, Webster Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Margaret Jean Radford, Merwyn Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Ralph R. Rectenwald, Larsen Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sara Marie Rice, Kittanning Pike, B.S. in Management/Operations

    Taryn Rae Risk, Nassau Drive, B.S. in Communications Media

    Zachary Robert Rizza, Dunbar Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Krista Lynn Roberts, Coleen Drive, B.A. in Art/Studio

    Benjamin Joseph Rodgers, Balconade Drive, B.S. in Nursing

    Michelle Anne Rose, Shawnee Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Patrick Matthew Rossiter, Hoosac Street, B.S. in Accounting

    Lauren Nicole Rubash, Meadow View Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Corina Shivonne Rupert, Leechburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lindsay Nicole Ryan, Gales Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Stephen Thinnabat Sabreen, Kingridge Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Raven Alexis Sams, Clover Street, B.S. in International Business

    Sean Michael Scalise, Woodrow Avenue, B.A. in Criminology

    Brian John Sell, Rockland Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kelsey Lee Sevin, Audrey Drive, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Lindsay Marie Shaffer, Delp Street, B.A. in Criminology

    Sarmed Safi Shareef, Orwell Way, B.S. in Safety Sciences

    Douglas Allen Sheerer, Jefferson Avenue, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Kelsie Michelle Sinagra, Dombey Drive, B.S. in International Business

    Kimberly Rose Skarns, Ford Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Stephanie Ann Skowron, Bennington Woods Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Rebecca Marie Smith, Lloyd Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Cori S. Snyder, Melvin Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christina Nicole Soracco, West Prospect Avenue, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Stephanie Noelle Soracco, West Prospect Avenue, Undeclared, College of Fine Arts

    Kathleen A. Spieler, Dorothy Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jena E. Stock, Portia Drive, B.S. in Hospitality Management

    Michael Richards Stoehr, Mississippi Avenue, B.S. in Geology

    Robert R. Stone, Sarah Street, B.S. in Respiratory Care

    Erin Marie Sullivan, Duchess Lane, B.S. in Finance

    Meghan Catherine Sullivan, Ardmore Manor Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Melanie A. Swann, Valleyvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Lynn Szulborski, McClure Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Natalie Victoria Thiess, Brittany Place, B.S.Ed. in English Education

    Gregory James Titus, Oblock Road, B.S. in Disability Services

    Kristen Marie Tomaro, Rockland Drive, B.S. in Marketing

    Kristen Marie Trichtinger, Hibiscus Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kelly Marie Trozzo, Dorseyville Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Kailee Lynne Ulrich, Temona Drive, B.S. in Nutrition

    Chelsea Rae Vitale, Noll Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Meghan L. Voelker, Washington Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Tara Lynn Waldo, Faith Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Benjamin Lewis Walker, Cherokee Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Benjamin Elwood Waltz, Dell Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Rachel Leigh Ward, Columbia Drive, B.A. in Criminology

    Nicholas Todd Weingartner, Hebron Drive, B.S. in Communications Media

    Derek Anthony Whitehurst, Marquis Drive, B.S. in Management/Operations

    Jessica Marie Wilding, Dalewood Street, B.S. in Nursing

    Laura M. Wilkins, Bellwood Drive, B.A. in Art/History

    Leah R. Yoho, Semicir Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jacklyn Marie Youra, Oak Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Matthew Stephen Zandier, Carlyn Drive, B.S. in Management/General

    Nicholas James Zapatka, Sunrise Drive, B.S. in Marketing

    Kelly Marie Zigarovich, Ridgecrest Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Donald Cody Zimbicki, Somerville Drive, B.A. in Criminology

    Allison Elizabeth Zimmerman, Quaker Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Plum

    Ambur Lynsey Bowen, Rustic Ridge Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Nicole Marie Lang, Meadow Wood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Michael James Murock, Jane Street, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Rankin

    Kimberly D. Waddy, Rankin Boulevard, B.A. in Computer Science

    Sewickley

    Carly Nicole Branchen, Ritter Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Daniel Cody Bujak, North Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Caesandra Burgh, Quaker Road, B.S.Ed. in Music Education

    Marissa Ann Butler, Sturbridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Carrine Jean Gray, Deer Valley Drive, B.S. in Human Resource Management

    Madeline K. Iannamorelli, Sonie Drive, B.S. in Disability Services

    Sophia Alleyda Valladares, Kenney Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Shadyside

    Samantha Ann Martin, Lehigh Avenue, B.S. in Accounting

    South Park

    Corey Joseph Alukonis, Royal Parks Boulevard, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education

    Alisabeth L. Ballas, Knights Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jordan Alyssa Dabecco, Bristol Drive, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Colin Ryan Flannery, Amy Drive, B.S. in Accounting

    Jennifer Lynn Greselin, Armstrong Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Jordan Christopher Kelly, Royal Parks Boulevard, B.A. in Criminology

    Nicole E. Miller, Bristol Drive, B.S. in Accounting

    Katherine Marie Schwab, Belmont Drive, B.S. in Hospitality Management

    David Charles Wilderman, Piney Fork Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Springdale

    Chelsea Dianne Gearhart, Bechman Street, B.A. in Psychology

    Alana Mary Segriff, North Street, B.S. in Finance

    Tarentum

    Brittany Holmes, Sandstone Court, B.S. in Child Development and Family Relations

    Kaitlin Rebecca Janicik, Dickson Street, B.A. in Journalism

    Amy Lynn Lubatti, Summit Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Upper St. Clair

    Amanda Marie Ocando, Harrow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Verona

    Hannah Jobeth Allison, Chaske Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kaitlyn Elaine Burkhouse, Greenridge Drive, B.S. in Respiratory Care

    John AJ Hazur, Vogels Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rita Marie Kennedy, Maple Avenue, B.A. in Journalism

    David Joseph MacIntyre, Bower Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Alison Diane Oniboni, Blanchar Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Laura Anne Oniboni, Blanchar Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    James Locke Pileggi, Golden Gate Drive, B.S. in Finance

    Bethany L. Slaugenhaupt, Richmore Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Lynn Sozynski, Madison Drive, B.S.Ed. in Art Education

    West Homestead

    Jennifer Lynn Sakanich, Gates Parks Drive, B.S. in Accounting

    West Mifflin

    Andrew Christopher Fecik, Greensprings Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Kelsey Lynn Gross, Brierly Drive, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Paul W. Jackel, Lebanon Church Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Kelsey Marie Lucas, Glencoe Drive, B.S. in Hospitality Management

    Brittany Lorean Malone, Buchanan Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Stacy Ann Rost, Martin Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Aela Amelia Soukup, Homeville Road, B.S. in Management/Operations

    Samantha Jo Spargal, Cerasi Drive, B.S. in Respiratory Care

    Keith Douglas Vislay, Saniel Drive, B.A. in English/Writing Studies

    Wexford

    Sharon Jane Bradley, East Moccasin Trail, B.S. in Respiratory Care

    Kimberly Ann Coombs, Shellburne Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Ashley Elizabeth Frohnert, Richard Road, B.S. in Marketing

    Andrew Kerry Gaus, Wallace Road, B.A. in Criminology

    Riley Matthew Kennedy, Washington Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Michael Evan Koller, Fox Meadow Drive, B.S. in Accounting

    Sean Michael Simpson, Wexford Run Road, B.A. in Sociology

    Elizabeth Paige Sternby, Davison Drive, B.A. in Journalism

    Emily Elaine Teare, Shenot Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Armstrong County

    Adrian

    Lacey Noel Freeman, Old Reesedale Road, B.S. in Hospitality Management

    Erin Nicole Hughes, Waterway Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Anna Jane Patrick, Ridge Road, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

    Sarah Katherine Scholl, T Claypoole Road, B.A. in Psychology

    Cowansville

    Barbara Ann Yockey, Ken Wolfe Road, B.S. in Human Resource Management

    Dayton

    Lindsay Marie Baker, White Road, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Lacee Renee Barrett, Dayton Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Brianna Marie Detwiler, Wood Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Lindsey Nicole Jones, B.S. in Child Development and Family Relations

    Ryan Scott Lasher, East Church Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Nikki Kay Monoskey, Cherry Run Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Rebecca Ann Nichol, State Route 85, B.S. in Mathematics

    Laura Catherine Renosky, North Miller Road, B.S. in Nursing

    Kristen Nicole Schrecongost, Spruce Hollow Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Becca Maran Shaffer, Sinktown Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Casey Jae Trimble, Crossroads Road, B.A. in Psychology

    Eric Clinton Van Horn, North Miller Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Elderton

    Landis Paige Hohl, South Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Lauren Shawn Hohl, South Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Jesse Ian Van Horn, B.A. in English/Writing Studies

    Ford City

    Jessie Lynne Altman, Altman Road, B.A. in Psychology

    Leslie Ann Boylan, Wright Road, B.A. in Psychology

    Alicia Suzanne Brink, Sixth Avenue, B.S. in Accounting

    Leslie Ann Campbell, Scout Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Teresa Ann Coleman, Fifth Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Steven Michael Cunningham, Main Street, B.A. in Criminology

    Grahm M. Grabiec, Elm Drive, B.A. in Philosophy/Pre-Law

    Amy Sue Hromadik, Carrousel Street, A.A.S. in Electro-Optics

    Ashley Hromadik, Carrousel Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Sheila Marie Hromadik, Carrousel Street, B.S. in Marketing

    Jacob Matthew Kanish, Carrousel Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Andrea Regina Kiehl, Montgomery Flats Road, B.A. in English/Writing Studies

    Matthew Ryan McClelland, Manor Drive, B.S. in Communications Media

    Clifton Albert McDivitt, Garretts Run Road, A.A.S. in Electro-Optics

    Scott Earnest McDivitt, Garretts Run Road, A.A.S. in Electro-Optics

    Brittany Elizabeth Meyer, Baker Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Christopher Kent Milotte, Sixth Avenue, A.A.S. in Electro-Optics

    Zachary Alexander Montgomery, Crooked Creek Dam Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Benjamin Nortrup, Fourth Avenue, B.A. in Art/Studio

    Kara Ortmann, Fairground Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Tara Louise Powers, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Laura Irene Shiring, Fifth Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Stephen Boyd Shiring, Fourth Avenue, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

    Eli James Smith, Little Germany Road, B.A. in Journalism

    Brandon James Valasek, Hard Tack Road, B.S. in Accounting

    Sarah Elizabeth Zambotti, Terrace Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Ford Cliff

    Brielle Carol Leinweber, Painter Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Freeport

    Dylan Paul Becker, Freeport Road, A.S. in Electro-Optics

    John Richard Bercik, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Cody Aaron Bergad, Shook Drive, B.S. in Safety Sciences

    Chelsea Marie Doyle, Market Street, B.A. in Criminology

    Jessica Denise Fair, Boyd Road, B.S. in Marketing

    Joseph Conrad Gibson, Clinton Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Michael Roger Gregory, Walnut Way, B.A. in Psychology

    Maura Ashley McBride, Market Street, B.A. in Psychology

    Aaron Thomas Miller, Perry Lane, B.A. in English/Writing Studies

    Austin Jeffrey Shockey, Ridgecrest Drive, B.S. in Safety Sciences

    Jamie Lee Shockey, Ridgecrest Drive, B.S. in Safety Sciences

    Kittanning

    Tirza Natalia Bargerstock, Country Club Lane, B.S. in Human Resource Management

    Alicia Renee Berasi, Glade Run Road, B.S.Ed. in Music Education

    Andrew James Brochetti, Shady Lane, B.S. in International Business

    Zachary Alan Colo, Keystone Boulevard, B.S. in Communications Media

    Laura Eilleen Cornwell, State Route 85, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Lance Patrick Crawford, Riggle Lane, B.S. in Safety Sciences

    Sarah Marie Daugherty, North Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Julianna Marie DiStanislao, North McKean Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Cassandra Lynn Dively, Franklin Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kara Ann Doms, Sisterville Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Briana Renee Englert, Bluff Street, B.S. in Communications Media

    Christopher Lee Flick, Cadogan Slate Lick Road, A.A.S. in Electro-Optics

    Catherine E. Foradori, Ruffaner Road, B.A. in English /Pre-Law

    Jesse Frailey, Route 422, B.S.Ed. in Business Education

    Cassandra Lee Gazzo, Pony Farm Road, B.S. in Communications Media

    Courtney Dawn Grafton, Butler Road, B.S. in Human Resource Management

    Joshua Lewis Grantz, East Brady Road, B.A. in Criminology

    Matthew Robert Grantz, East Brady Road, B.S. in Communications Media

    Lacey Lynn Hohl, Berts Hill Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Amber James, State Route 2007, B.S.Ed. in Music Education

    Elizabeth Anne Judge, Reesedale Road, B.A. in Economics

    Rebecca Lee Kammerdiener, State Route 422, B.S. in Nursing

    Edward Anthony Karloski, State Route 85, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Alycia Louise King, State Route 85, B.A. in Journalism

    Klaus Dieter Koster, North McKean Street, A.S. in Electro-Optics

    Chelsea Kay Kozicki, Schall Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Kyle Andrew Lewis, Beckett Road, B.A. in Criminology

    Colton Jay Mallory, State Route 2007, B.S. in Management Information Systems

    Jesse Ian McCullough, Woodward Avenue, B.S. in Regional Planning/Geographic Information Systems and Cartographer Track

    Emily Elizabeth McKain, Hankey Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Nicole Ann Mechling, Dunbar Airport Lane, B.A. in Asian Studies

    Jason Scott Metro, Route 422, B.S. in Business Technology Support

    Joshua David Olinger, Garfield Street, B.S. in Safety Sciences

    Lacey Storm Patton, Oak Avenue, B.S. in Nursing

    Tabitha Renae Reefer, Green Tree Road, B.A. in Anthropology

    Adam Joseph Rizzo, Woodward Avenue, B.A. in Psychology

    Courtney Lynn Schiano, Walkchalk Road, B.S.Ed. in English Education

    Angela Elaine Schmidt, Chestnut Street, B.A. in Sociology

    Aaron Keith Seyler, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Aaron Keith Shaffer, Indiana Avenue, B.A. in Geography

    Ashley Lynne Smith, Friendship Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Bryan Michael Spangler, Ford City Road, B.S. in Hospitality Management

    Jennifer Marie Spangler, Ford City Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christina Lynn Steele, Freeport Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Gregory Michael Stewart, Green Tree Road, B.A. in Criminology

    Alexa Nicole Stouffer, Garfield Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Kimberley Renee Stubbs, State Route 85, B.A. in English/Writing Studies

    Nicholas C. Townsend, Glade Run Road, B.A. in Sociology

    Dylan Chase Vallies, Sedwick Lane, B.S. in Communications Media

    Keri Lynn Weaver, Garfield Street, B.S. in Interior Design

    Justine Marie Woytowish, Shady Lane, B.S. in Communications Media

    Phillip Scott Wyant, Silvis Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

    Michael Andrew Zboran, Windcrest Drive, B.A. in Psychology

    Leechburg

    Brett Belin, State Route 356, B.A. in Criminology

    Miranda Sue Bruno, Rhoda Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Andrew Glenn Christy, First Street, B.A. in Journalism

    Marc Philip Colatrino, Highland Drive, B.A. in Asian Studies

    Daniel Lee Dunmire, Floral Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Karlee Christine Fisher, Evergreen Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Clyde Raymond Lindsey, Main Street, B.S. in Human Resource Management

    Shanell Nicole Mailki, Lucesco Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Katelynn Jo Pochiba, Grant Avenue, B.S. in Respiratory Care

    Chelsey Lynne Ronian, Hyde Parks Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Elizabeth Anne Stimmell, White Cloud Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Abygail Elizabeth Stivason, Second Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Nicole Kathleen Stotler, Smail Road, B.S. in Marketing

    Casie Shannon Vargson, Siberian Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Ryan Joseph Wasilchak, Pleasant Hill Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Manorville

    Mary Jacquelyn Mantini, Water Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    McGrann

    Catherine Marie Smith, Byron Street, B.A. in English /Pre-Law

    North Apollo

    Mark Owen Dufour, B.S. in Accounting

    Parker

    Corey Tyler Best, Sarah Furnace Road, B.S. in Communications Media

    Emery Steven Keller, Woods Road, B.A. in Criminology

    Rural Valley

    Bethany Ann Baker, North Jefferson Street, B.S. in Nutrition

    Rachel L. Eyth, Sagamore Road, B.S. in Human Resource Management

    Karly Ann Good, Brown Road, B.S. in Nursing

    Deanna Jean Karloski, Powers Crossroad Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Shauna Ann Kennedy, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Jennifer Lynn Marken, Shannock Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Katrina Lynn McAninch, B.A. in Psychology

    Tracy Marie Montgomery, Spring Hollow Court, B.S. in Accounting

    Aaron Miles Reefer-Atkinson, Sgros Road, B.A. in Criminology

    Luke James Wilson, North Jefferson Street, B.A. in Criminology

    Sagamore

    Crista Noel Johns, B.S. in Nursing

    Shannon Marie Johns, Cooper Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Spring Church

    Samantha Luann Brown, Laurel Way, B.S. in Nursing

    Michael James Cieslinski, State Route 56, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Heather Dawn Wagner, Wagner Lane, B.A. in Honors Program in Psychology

    Templeton

    Rebekah Nichole Baum, State Route, B.S.Ed. in English Education

    Ashley Marie Bowser, B.S. in Nursing

    Mark Harrison Macey Bowser, Clay Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Josiah Earl Fink, Hoover Road, B.A. in Criminology

    Lynne Nicole Lorenz, Rimer Hill Road, B.S. in Interior Design

    Alexa Nicole Shuster, Redbank Road, B.S. in Fashion Merchandising

    West Leechburg

    Brittany Marie Blair, Giron Street, B.S.Ed. in English Education

    Trisha M. Klingensmith, Summit Street, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

    Harley Ann Perri, Summit Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Ashley Nichole Scott, Summit Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Cynthia Lee Sekscinski, Second Street, B.A. in Criminology

    Aaron Paul Sulava, Schall Lane, B.S. in Safety Sciences

    Worthington

    Jessica Bes Beers, Butler Road, B.S.Ed. in English Education

    Stephanie Lynn Flick, Bear Street, B.S. in Human Resource Management

    Caleb James Grafton, Lafferty Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    John William Riley, Sarver Road, B.A. in Psychology

    Corri Lynne Watterson, Ruth Hill Road, B.A. in Psychology

    Beaver County

    Aliquippa

    Allison Rae Giammanco, Kings Mill Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Reanna M. Hart, Calvert Street, B.S. in Marketing

    Chelsea Victoria McKay, Rosewood Drive, B.S. in Nursing

    Michael Robert Micco, Cottonwood Drive, B.S. in Safety Sciences

    Joseph Anthony Placidi, Buchanan Street, B.S. in Management/Operations

    Nicole Michele Richard, Whitewood Drive, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Tanner Michael Rossi, Buttonwood Drive, B.S. in Communications Media

    Kristen Marie Sipes, Ravine Lane, B.S. in Interior Design

    Ambridge

    Lisa Marie Blonski, Beaver Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Jason T. DiDomenico, Ridge Road, B.S. in Physics

    David Scott Ellis, Maplewood Avenue, B.A. in English/Writing Studies

    Steven Kory Perciavalle, Beaver Road, B.S.Ed. in English Education

    Jamie Jo Zbrzezny, Oak Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Baden

    Katherine Rebecca Bliss, High Meadow Road, B.S. in Nursing

    Kara Ashlee Lattanzio, Friel Road, B.A. in English /Pre-Law

    Jessica Lynn Scranton, Foxglove Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Beaver

    Jeffrey James Bluedorn, Crest Drive, B.S. in Safety Sciences

    Rachael Elizabeth Curtis, Center Drive, B.S.Ed. in English Education

    Louis John Didio II, Buffalo Street, B.S.Ed. in Physics Education

    Emily G. Dobson, Second Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Cassandra Lee Ziegler, Tuscarawas Road, B.S. in Biology

    Beaver Falls

    Nicholas Aaron Ali, Emmet Drive, B.S. in Safety Sciences

    Samantha Jo Fabiani, Center Street, B.A. in Theater

    Jessica Nicole Hamilton, Harpers Ferry Road, B.S. in Nutrition

    Kelsey Jean Herrmann, Maxine Drive, B.A. in Sociology

    Jane Lee Macioce, Samuel Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Michael Todd McLean, Lapeer Drive, B.S. in Safety Sciences

    Tyler Joseph Moser, Joseph Drive, B.S. in Communications Media

    Nicholas J. Vacar, Coralberry Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Joseph Craig Zenisek, Beachmont Drive, B.S. in Communications Media

    Clinton

    Allison Marie Emanuele, Saratoga Drive, B.S. in Nursing

    Brittany Renee Solomon, Combs Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Darlington

    Catherine Grace Wory, Blackhawk Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hookstown

    Robin Tasha Pinsoneault, Shivler Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Industry

    Brett Bradley Balco, Knollwood Drive, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Brittany Lynn Long, Terrace Avenue, B.A. in Journalism

    Midland

    Katelin Marie Hawthorne, Wildwood Road, B.S. in Athletic Training

    Monaca

    Heather Ann Furdak, Center Grange Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Kelsie Jo Kegg, Mary Street, B.S. in Respiratory Care

    Brian Albert McClain, Atlantic Avenue, B.S. in Marketing

    Chelsea Eleanor Rose Tompkins, Cochran Drive, B.S. in Management/General

    New Brighton

    Taylor N. Guthrie, Craig Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Abigail Joyce Kronk, Route 68, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Rochester

    Brittany Lynn Gordon, Maple Avenue, B.A. in Religious Studies

    Bedford County

    Alum Bank

    Jason Vaughn Musselman, Cashew Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bedford

    Margaret Marie Glass, South Bedford Street, B.A. in Theater

    Alexandra Louisa Meier, Donahue Manor Road, B.S. in Communications Media

    Lindsay Renee Miller, Hillview Drive, B.S. in Hospitality Management

    Buffalo Mills

    Levi Bingman, Tar Water Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Clearville

    Joshua Cole Bolyard, Bear Gap Road, B.A. in Criminology

    Everett

    Megan Rose Chamberlain, West Fifth Avenue, B.S. in Management Information Systems

    Michael Joseph Grance, East First Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Jessica E. Hann, Hollars, B.F.A. in Music Performance

    Whitney Marie Territo, Fairview Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Rachel M. Villareale, West Seventh Street, B.S.Ed. in Music Education

    Hyndman

    Marcy Sue Emerick, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Imler

    Shane Michael Burkett, Veal Farm Road, B.S. in Nursing

    Lacey Yvonne Claar, North Imler Valley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Manns Choice

    Melissa Rae King, Chestnut Street, B.A. in French

    Benjamin Jacob Lieb, Corley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    New Enterprise

    Allison Renee Koontz, K D Lane, B.A. in Anthropology

    Jennifer Kay Long, Brumbaugh Road, B.S.Ed. in Music Education

    Queen

    Nicole Dawn Eicher, Beaver Dam Road, B.S.Ed. in Music Education

    Riddlesburg

    Stephen Christopher Strauss, Peking Road, B.S. in Biology

    Schellsburg

    Kathryn Nicole Deremer, Smoky Ridge Road, B.S. in Nursing

    Berks County

    Barto

    Scott R. Dotterer, Jenna Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Zachary Steven Slaby, Westfield Drive, B.A. in Criminology

    Bernville

    Thomas Patrick Byrne, Dogwood Drive, B.A. in Economics/Mathematics

    Birdsboro

    John David Benischeck, Garey Road, B.S. in Finance

    Kyle E. Hurlbrink, Longview Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Chelsea G. Murray, Cold Run Road, B.S.Ed. in English Education

    Blandon

    Kayla Marie Bliler, Cassidy Court, B.A. in Psychology

    Gabrielle Elaine Scalese, Spirit Court, B.S. in Marketing

    Nicholas John Theodore, Eagle Drive, B.A. in Criminology

    Boyertown

    Nicole Ann Conley, Poole Hill Road, B.F.A. in Art Studio

    Jennifer Marie Johnson, Rattlesnake Hill Road, B.A. in International Studies

    Douglassville

    Joseph W. Kolenda, Redwood Drive, B.S. in Computer Science/Applied

    Stephanie Lynn Nihart, Old Swede Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sally Lynn Rice, Holly Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kaitlyn Daniele Straub, Blacksmith Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Fleetwood

    Nichole Renee Nester, South Chestnut Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Chelsey L. Reed, Kim Winona Court, B.S. in Nursing

    Hamburg

    Taylor Ross Billman, Tilden Road, B.S. in Finance

    Kempton

    Paul H. Lyter, Oakview Road, B.A. in Economics/Mathematics

    Laureldale

    Megan Leigh Schlott, Holtry Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Leesport

    Ethan Allen Fritz, Fairview Drive, B.A. in Theater

    Mohnton

    Arthur Eugene Weitzel, Church Road, B.A. in History

    Mohrsville

    Samuel Brant Schreiber, Main Street, B.F.A. in Music Performance

    Oley

    Chelsea Michelle Gieringer, Oley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Reading

    Nash Donald Black, Briarwood Circle, B.S. in Hospitality Management

    Lyndsey Marie Bosold, Raymond Street, B.S. in Interior Design

    Leigh-Ann M. Crim, Stony Run Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Tate Arthur Dewalt, Pine Woods Court, B.S.Ed. in Music Education

    Ross M. Newcome, Pennsylvania Avenue, B.S. in Mathematics

    Andrew William Newstein, Sycamore Drive, B.S.Ed. in English Education

    Amanda Rose Omelko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Lauren Ashley Sebastinas, Gouglersville Road, B.S. in Interior Design

    Nicholas Charles Segner, Nassau Circle, B.S. in International Business

    Samantha Jordan Starr, Fredrick Boulevard, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Hannah Elizabeth Vought, Michele Court, B.S. in Interior Design

    Julie Lynn Warren, Reading Crest Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Kelly Ann Welde, Wyoming Drive, B.S. in Marketing

    Robesonia

    Elizabeth Ann Daschbach, Austin Drive, B.S. in Communications Media

    Ryan Patrick Egan, Focht Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Shoemakersville

    Amanda Lynn Hoffman, Birch Hill Road, B.A. in Criminology

    Gabriella Marie Kisha, Karen Court, B.S. in Fashion Merchandising

    Sinking Spring

    Nicole Susanne Gillotti, South Mountain Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Meghan Elizabeth Harnish, Marie Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Trevor Craig Hills, Saddle Court, B.A. in Criminology

    Ericka Gail Lentz, Starr Road, B.S. in Athletic Training

    Kathryn Michele Peters, Parks Place Drive, B.S. in Hospitality Management

    Matthew Douglas Rutt, Katharine Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Meghan Meredith Shoff, Kirkwood Avenue, B.S. in Athletic Training

    Temple

    Tiffany L. Fasig, Mount Laurel Avenue, B.A. in Journalism

    Wernersville

    Clinton Charles Keller, Slater Drive, B.S. in Communications Media

    Wyomissing

    Erinn Lynn Boguslowski, Dorchester Drive, B.A. in Criminology

    Rachel Elizabeth Bowes, Broadcasting Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Kelsey Elizabeth Bryner, Sherwood Road, B.A. in Art/History

    Michael Ramon Johnson, State Hill Road, B.A. in Criminology

    Rebecca A. Johnson, Garfield Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Kelsey Anne Lorenz, Kathleen Lane, B.S. in Hospitality Management

    Corey Miller, Bressler Drive, B.S. in Athletic Training

    Shannon Catherine Reed, Ivy Lane, B.S. in Hospitality Management

    Christopher James Wenrich, Wingert Road, B.S. in Accounting

    Blair County

    Altoona

    Lacey Rae Anderson, Harmony Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Lisa Marie Balasco, East Walton Avenue, B.A. in Theater

    Amber Lynn Boyles, 24th Avenue, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Julia Katharine Brogan, Coleridge Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jennalyn Elizabeth Brown, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Taylor Lynn Brumbaugh, Vine Lane, B.S. in Hospitality Management

    Curtis Alan Davidhizar, Second Avenue, B.S. in Communications Media

    Drake Paul Dennis, Beale Avenue, B.S. in Human Resource Management

    Richard Warren Diantoniis, Fordham Circle, B.S. in Safety Sciences

    Michelle Elizabeth English, South 22nd Street, B.S. in Interior Design

    Angela Michelle Finelli, 24th Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Britney Alexis Freet, First Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jordan Michael Galentine, Crawford Avenue, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Christopher Scott Gilliland, South Eighth Street, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Carl Thomas Gingrich, Ingham Drive, B.S. in Marketing

    Robert Mitchell Haberstroh, North Second Street, B.S. in Computer Science/Applied

    Alison Leigh Hallinan, 25th Avenue, B.S. in Nursing

    Olivia Nicole Hand, Hartzell Avenue, B.S. in Nursing

    Caitlyn Marie Hazenstab, Sickles Corner Back Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jeremy P. Hetrick, Poland Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Alexandra Marie Julian, East 23rd Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Hannah Rae Julian, Bellemeade Drive, B.S. in Hospitality Management

    Scott Aaron Kinser, Beale Avenue, B.A. in Criminology

    Brooke Suzan Knisely, Juniata Gap Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Douglas Alexander Longwill, East Penn Avenue, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Benjamin D. McCloskey, McCloskey Lane, B.S. in Safety Sciences

    Kelsey Ann Mearkle, Broad Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Kirsten Marie Messner, Lyndale Road, B.S. in Interior Design

    Elizabeth Marie Moore, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Nicholas Michael Moore, Aldrich Avenue, B.A. in Criminology

    Emily Clare Morris, Ivyside Estates Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Danielle Lynn Saylor, Ivyside Drive, B.S. in Accounting

    Samantha Jo Settimio, 28th Avenue, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Melanie Jill Smith, East Fairview Avenue, B.A. in History

    Karlee Anne Stacey, East Crawford Avenue, B.A. in Psychology

    Shannen Renae Stiffler, North Fourth Street, B.A. in Anthropology

    Josh Dillen Stratton, Aldrich Avenue, B.S. in Athletic Training

    Dominique Confer Tambellini, Eldorado Springs, B.S.Ed. in Elementary Education

    Abbie Nicole Tyler, Albert Drive, B.S. in Marketing

    Emily Lynn Walter, First Avenue, B.A. in Political Science

    Joshua M. Wertz, Fordham Circle, B.A. in Music

    Bellwood

    James Ryan Watters, East Fourth Street, B.S. in Athletic Training

    Claysburg

    Nathan Ronald Claar, Lower Claar Road, B.S.Ed. in Business Education

    Sarah Leanne Ebersole, Buttermilk Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

    Monica Lynn Iachini, B.S.Ed. in Business Education

    Marissa Shea Leslie, Carriage Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Kyle Taylor Nale, Rural Route 1, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Duncansville

    Joshua David Dwyer, Cedarcrest Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    William Thomas Gomez, Edgewood Drive, B.S. in Management/Operations

    Colin Baker Greenleaf, Third Avenue, B.A. in Criminology

    Christine Nicole Jenkins, Pioneer Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Sara A. Leighty, Dunnings Highway, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Megan Loraine Maggiore, Cedarcrest Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Jacqueline Tighe Michaels, Cochran Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    Brian Patrick Saylor, Orchard Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Megan Blair Spidle, Orchard Drive, B.S. in Nursing

    Jessica May Taylor, Cedarcrest Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    East Freedom

    Gabrielle Ann Lanzendorfer, Polecat Road, B.S. in Athletic Training

    Hollidaysburg

    Lindsay JoNell Bender, Reservoir Road, B.S. in Mathematics

    Rebecca Renee Broughton, Penn Street, B.S.Ed. in Biology Education

    Ashleigh Nicole Craig, Sylvan Crest Drive, B.S. in Applied Mathematics

    Laura Kathleen Delozier, Woodlawn Terrace, B.S. in Nutrition

    Jered Scott Edmundson, Rural Route 3, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Michaela Rae Ergler, Brush Mountain Road, B.S. in Nursing

    Brooke Danielle Frederick, Jones Street, B.S.Ed. in French Education

    Megan Marie Frederick, Clubhouse Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Wendy Marie Harris, Monument Street, B.A. in Psychology

    Sophia Angelene Lamont, Sylvan Crest Drive, B.S. in Management/Operations

    Brandyn Paul Ott, Garber Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Zachary Adam Seymour, Locke Mountain Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Patrick James Smith, North Montgomery Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Dana Paige Weakland, Cherry Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Martinsburg

    Abram Joshua Seymour, Henrietta Road, B.S. in Human Resource Management

    Tia Michelle Smith, Ake Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Roaring Spring

    Tara Lynn Baker, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Louise Claar, Plum Creek Road, B.A. in Sociology of Disability Services

    Megan Elizabeth Hall, Spruce Street, B.S.Ed. in Music Education

    Keshia Elyse Mock, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Chelsea Lauren Steward, Ore Hill Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Coryn Elizabeth Thompson, Acorn Road, B.S.Ed. in Art Education

    Tipton

    Dwayne Kent Cherry, B.A. in Criminology

    Tyrone

    Christina Marie Brisbin, Decker Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

    Morgan Elizabeth Cambridge, Oak Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Alisia Danita Drew, Deborah Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Kegan Andrew Fink, Washington Avenue, B.A. in Criminology

    Zachary Tyler Gault, Dogwood Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Heather Doreen Jones, West 18th Street, B.S. in Nursing

    Gage A. Padula, Hazel Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Courtney Ann Shultz, West 15th Street, B.S. in Nutrition

    Elizabeth Rose Tepsic, Bald Eagle Pike, B.S. in Finance

    Shane Ryan Walker, Floral Drive, B.A. in Criminology

    Charlene Shanae Wilson-Adams, Cranberry Street, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts

    Taylor Lynn Zindel, Bell Tip Road, B.A. in Criminology

    Williamsburg

    Lisa Marie England, Dempsey Lane, B.A. in Art/Studio

    Jordan David Greaser, Robin Lane, B.A. in Anthropology

    Carolynn Mae Hamilton, Pine Acres Drive, B.A. in History

    Bradford County

    Athens

    Sarah Kay Klinger, Church Street, B.S.Ed. in Biology Education

    Gillett

    Curtis Andrew Owen, Randall Road, B.S. in Marketing

    Rome

    Sarah Lynne Salitrynski, Route 467, B.S.Ed. in Music Education

    Sayre

    Amanda Kinney Crandall, Centerville Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Nicholas Peter Malorzo, Lincoln Street, B.A. in Criminology

    Towanda

    Maximillian Charles Esmus, Poplar Street, B.A. in Music/Theory and Composition

    Joshua Richard Ferrario, Mahoney Road, B.S. in Accounting

    Samantha Marie Rakowski, Fourth Street, B.A. in Honors Program in Psychology

    Ulster

    Genna Ladae Chilson, Peaceful Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Wysox

    Anya Rose Hudyncia, Rural Route 2, B.A. in Art/Studio

    Bucks County

    Bensalem

    Rachel Hannah Back, Jefferson Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Michael John Cornman, Berkley Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Melissa Mae Hilderley, Bryan Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jason Michael Lesnevec, Mechanicsville Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Laura Rose Lesnevec, Mechanicsville Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Teresa Lyn Liotta, Barnstaple Court, B.S. in Nursing

    Bristol

    Michelle Marie Wheeler, Pitt Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Chalfont

    Jon M. Burns, Shady Hill Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Robert Gregory DiFerdinando, Marian Circle, B.S. in Management/General

    Jamie L. Root, Oak Avenue, B.S. in Communications Media

    Churchville

    Joseph Anthony Torrisi, Cedar Brook Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Doylestown

    Rebecca Ann Loux, Hickory Lane, B.S. in Nursing

    Bridgett Colleen Ryan, Leapson Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Fairless Hills

    Eve Anna Pellitteri, Fairfield Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Feasterville Trevose

    David Michael Casavecchia, East Pine Street, B.A. in History

    Jacqueline Alexandra Gordon, Highland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Furlong

    Tracey Ann Glorioso, Cloverly Drive, B.S. in Communications Media

    Holland

    Peter Samuel Glovas-Kurtz, Rising Sun Avenue, B.A. in English

    Erin Catherine Smith, Brookside Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Hulmeville

    Samantha Marie Preston, Walnut Avenue, B.S. in Interior Design

    Kintnersville

    Erin Marie Litzenberger, Homestead Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Langhorne

    Ashley Elizabeth Beck, Highland Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jeffrey Carl Brunermer, Wheatsheaf Lane, B.S. in Hospitality Management

    Jenna Marie Keen, Chaff Court, B.S. in Nursing

    Shannon P. Poserina, Gladstone Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Levittown

    Carly A. DiBraccio, Kenwood Drive, B.S. in Management/General

    Kelly Elizabeth Hodgdon, Smoketree Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Samantha Sue Kiernan, Wildrose Lane, B.A. in Political Science

    Lindsay Jean Killian, Locust Lane, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Andrew Olbrish, Crown Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Erik R. Rinehold, Edgewood Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Vincent Edward Sawyer, Mill Creek Road, B.A. in English /Pre-Law

    Nikki Young, Twig Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Morrisville

    Mark Stephen McKenna, Hillcrest Avenue, B.S. in Communications Media

    Samantha Jean Tallman, Lesha Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    New Britain

    Liana H. Wall, Lenape Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Brianna Whalen, Willow Wood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    New Hope

    Cassandra Nicole Wood, Comfort Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Newtown

    Jenna Marie Loughlin, Lafayette Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Justin Frederick Moller, Parkview Way, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Penndel

    Mark Edward Shaffer, Monroe Avenue, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Perkasie

    Elliott Sergei Benner, Blue School Road, B.A. in Criminology

    Lauren Suzanne Brady, Pine Court, B.A. in Criminology

    Anna-Kate Elizabeth DePaolo, Sterling Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Bethany Anne Foley, West Parks Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Rebecca Caitlin Franklin, Stonycrest Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Jessica Lynn Heidel, Pinewood Lane, B.S. in Management/Operations

    Abbey Lorraine Mason, Blooming Glen Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Casey Elizabeth Yoder, Dublin Pike, B.S. in Nursing

    Quakertown

    Jennifer A. Moore, Mansfield Circle, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Ashley Elizabeth Moyer, South Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ethan Paul Wolfe, Allentown Road, B.S. in Hospitality Management

    Richboro

    Patrick Daniel Donohue, Bonnie Road, B.S. in Communications Media

    Sellersville

    Jake A. Pirone, Chadwyck Circle, B.S. in Communications Media

    Southampton

    Jessica Danielle Reilly, Surrey Road, B.A. in Psychology

    Upper Black Eddy

    Delaney Shea McDermott, Narrows Hill Road, B.A. in English

    Warminster

    Emily L. Burg, Newtown Road, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental

    Ashleen Patrice Kelly, Revolutionary Way, B.S. in Nursing

    Katelyn Violet O’Brien, Carousel Drive, B.S. in Management/General

    William Tyrone Toms, Fenton Street, B.S. in Communications Media

    Warrington

    Rachel Lynne Josephs, Huntly Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kristin Marie Welk, West Cobblestone Circle, B.S. in Accounting

    Washington Xing

    Brendan Daniel Pigott, Bankers Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Yardley

    Corey Austin Chapin, Old Farm Court, B.S. in Management/General

    Stephen Alexander Kidos, Hearthstone Drive, B.S. in Computer Science/Applied

    Ashley Marie Mullican, Friar Drive, B.S. in Marketing

    Daniel Robert Oberkofler, Saxony Lane, B.A. in Economics

    Cristin Ann Oechsle, Stewarts Way, Undeclared, College of Health and Human Services

    Butler County

    Boyers

    Jamie Rachel Mead, Ferguson Road, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

    Butler

    Samantha Mae Ambuster, Kelly Road, B.S. in Communications Media

    Alessandra Lindley Burgett, Brooksedge Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Renee Elizabeth Clouse, Thornwood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sarah Ann Clouse, Thornwood Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Devin Jean Convery, Artlee Avenue, B.S. in Nursing

    Jamie Lynn Czech, Crisswell Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Katelynn Elizabeth Doyle, Jones Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Rachel Vaughn Farabee, Barrickman Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Corey Edward Fisher, Evans City Road, B.A. in Criminology

    Paul Aaron Gladd, Cottage Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lacy Dana Hepler, New Castle Road, B.A. in Geography/Economic Geographer

    Jacob Emmett Hickey, Primrose Circle, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Dylan Robert Hiles, North Osche Road, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental

    Ashley E. Link, East Christie Avenue, B.S. in Interior Design

    Lindsay Mae MacArthur, Weckerly Road, B.S. in Marketing

    Adam Stephen Marzullo, North Eberhart Road, B.A. in Criminology

    Mary Elizabeth McDaniel, Blackthorn Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Matthew James McGarrah, North Drive, B.S. in Safety Sciences

    Chad Richard Pesci, Tudor Drive, B.A. in Criminology

    Matthew James Rodgers, Fallecker Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Joshua Lee Shuster, Bryson Road, B.A. in Criminology

    Justin James Simons, Coventry Drive, B.A. in Criminology

    Dylan Michael Songer, North Monroe Street, B.A. in Psychology

    Samantha Joanne Steighner, Geibel Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Lisa Marie Tipton, David Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Nicholas Eric Westerman, Chestnut Drive, A.S. in Electro-Optics

    Lee Edward Will, Bluegrass Drive, B.A. in History/Pre-Law

    Cabot

    Tori Nicole Kuhn, Brose Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Victoria Anne Mizwicki, Linn Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Chicora

    Daniel Allen Bray, Fairmont Road, B.A. in Computer Science

    Katelynn Mae Randall, Janet Lane, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Connoquenessing

    Traci Colleen Kuntz, B.A. in Criminology

    Cranberry Township

    Sydney Marie Baker, Glenbrook Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Lindsay Marie Boltz, Ashbury Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Amanda Anne Cowan, Ten Point Lane, B.S. in Accounting

    Daniel Patrick Coyne, Sunrise Drive, B.A. in Psychology

    Suzanne Elizabeth Craig, Winterbrook Drive, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    David James Crum, Bayberry Lane, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing

    Quinn Annemarie Denio, Sunset Circle, B.S. in Communications Media

    Julianne Rae Dunbar, Highland Court, B.S. in Computer Science/Applied

    Katherine Grace Dunbar, Highland Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    David P. Felt, Cherrington Drive, B.S. in Communications Media

    Suzanne Michele Francis, Crossing Ridge Trail, B.S. in Human Resource Management

    Maxwell Adamson Jergel, Haldeman Drive, B.S. in Communications Media

    Olivia Brooke Knebel, Alex Court, B.S. in Nursing

    Cody Thomas Knight, Emily Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jillian Lucci, Poplar Place, B.S. in Hospitality Management

    Jamie Kristin Motta, Laporte Drive, B.S. in Nursing

    David Thomas Palmer, Ruth Street, B.A. in Psychology

    Michael Jeffrey Reasbeck, Ridge Court, B.S. in Management/Operations

    Arthur Ernest Rothrock, Ten Point Lane, B.A. in History/Pre-Law

    Leah Elizabeth Sahady, Jaclyn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Amanda Rose Siegfried, Country Vue Court, B.S.Ed. in Social Science Education/Anthropology

    Alyssa Kate St Clair, Drake Circle, B.S. in Communications Media

    Scott Jefferson Stanek, Leatherbark Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kaitlin C. Sterling, Trowbridge Place, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Ashley M. Sullivan, Glen Eden Road, B.S. in Interior Design

    Shannon Schaum Zimmer, Brookston Drive, B.A. in Criminology

    Evans City

    Victoria Ann Cox, Fassinger Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Kasey Shaffer Davidson, Belle Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Heather Lynn Fassinger, Fassinger Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Gretchen Marie Ludwig, Schar Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Megan Elizabeth McCormick, Crestview Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kelsey Loren Ripper, Elizabeth Avenue, B.S. in International Business

    Fenelton

    Chad Michael Walker, McLafferty Road, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental

    Heather M. Weleski, Chicora Fenelton Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Harmony

    Evanne Shaye Giuliano, Whitestown Road, B.S. in Nursing

    Erin L. Schupay, Scott Ridge Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Harrisville

    Elizabeth Ann Veltre, Browntown Road, B.S. in Biology

    Lyndora

    Alex G. Jenkins, Pierce Avenue, A.A.S. in Electro-Optics

    Mars

    Tess Lauren Bielo, Tess Lane, B.S. in Hospitality Management

    Bradley Joseph Grosso, Kingsfield Drive, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Lindsey Hicks, Garfield Avenue, B.S. in Disability Services

    Sara-Lynn Hunter, Lincoln Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Lauren Catherine Kingsley, Cliffside Drive, B.S. in Disability Services

    Jacob Mashuda, Lakeland Drive, B.A. in Criminology

    Domonique N. Valentine, Buckingham Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Lindsay Anne Zock, Holly Court, B.A. in Criminology

    Petrolia

    Alexandra Danielle Sutton, Hemlock Road, B.S. in Nursing

    Prospect

    Chelsie Marie Monn, Prospect Road, B.S. in Disability Services

    Renfrew

    Nicole Elizabeth Cancilla, Dick Road, B.S. in Accounting

    Sarver

    Kaitlin Marie Andrasko, Sarver Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Bernard John Carr, Parker Road, A.S. in Electro-Optics

    Jacob David Christy, Hepler Road, B.A. in Criminology

    Madison Delia Crist, Primrose Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Rowdy Wayne Durci, Winfield Road, B.A. in Criminology

    Stephan Fesel, Westminster Road, B.S.Ed. in French Education

    Thayne Richard Hess, Cole Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Katelyn Elizabeth Howard, Thompson Road, B.A. in Journalism

    Jared Scott Johns, Singleton Road, B.F.A. in Art Studio

    Elizabeth Lee Kurn, Kimberly Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Hali Catherine Morris, Bryan Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Aleria Frances Palmiere, North Scenic Drive, B.S.Ed. in Biology Education

    Timothy Douglas Smith, Lucas Lane, B.S. in Disability Services

    Allyssa Ann Tudor, B.S. in Hospitality Management

    Andrew Richard Vivian, Willow Drive, B.S. in Safety Sciences

    Saxonburg

    Kevin Glen Brodeur, Plantation Drive, B.S. in Management/Operations

    Elizabeth Marie Burchanowski, B.F.A. in Music Performance

    Kaitlyn Marie Grzywinski, Beatty Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Chelsea Lynn Yurisic, State Street, B.A. in Journalism

    Seven Fields

    Shane Ben Conrad, Essex Court, B.S.Ed. in English Education

    Ryan Richard Scheller, Wellington Drive, B.S. in Marketing

    Valencia

    Cassandra Kay Bearfield, Overbrook Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Calvin Jay Brooks, Ridge Road, B.S. in Marketing

    Erin Ann Jeuther, Kyle Road, B.S.Ed. in Art Education

    Ryan Christopher Krause, Sheldon Road, B.S. in Management Information Systems

    Madeline May Matusik, Pointe Drive, B.S. in Marketing

    Andrea Megan McAnerney, Leslie Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Kimberly Ann Mohler, Justice Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Nicholas Fisher Nypaver, Fisher Lane, B.S. in Accounting

    Kelly Jean Randza, Ridge Road, B.S. in Finance

    Kurt Richard Stridinger, State Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Zelienople

    Erika Kathleen Barlow, Glen Rape Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Julia Annmarie Brown, East New Castle Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Chessa Sun Ae Fernandez, Hartzell Road, B.S.Ed. in Music Education

    Amanda Marie Schilling, Youngblood Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Halee Victoria Stroup, South Green Lane, B.A. in Psychology

    Cambria County

    Ashville

    Meghan Nicole Earnest, McMullen Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Bryan Joseph Marra, Jefferson Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Carrolltown

    Cody Michael Brahim, Bender Drive, B.A. in Asian Studies

    Jamie Rose D’Andrea, Lemke Street, B.S. in Athletic Training

    Jordan James Fees, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    William Francis Frederick, B.A. in English

    Kristy Lynn Gwizdak, Brawley Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Cierra R. Kline, Carroll Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Jade Kline, Carroll Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Paulina Ann Kline, Saint Marys Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jaclyn Christine Linsky, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Lisa McCann, Cole Road, B.S. in Management/Operations

    Victoria L. Murphy, B.A. in International Studies

    Julie Anne Veneskey, Zeke Lane, B.S. in Respiratory Care

    Cassandra

    Maranda N. Evans, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Colver

    Rebecca Lyn Heiney, Sixth Street, B.A. in Criminology

    Emily Lynne Rummel, B.S. in Nursing

    Cresson

    Emily Elise Eberhart, Central Avenue, B.A. in Journalism

    Jocelyn Marie Eger, Laurel Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Courtney Ann Paronish, Mountain Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dysart

    Sara Lee Carl, Kolak Road, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Ebensburg

    Andrea Michelle Becker, Ben Franklin Highway, B.S. in Accounting

    Christian Kelly Brennen, Tripoli Road, B.S. in Communications Media

    Tara Marie Brodish, Maple Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Torie Michele Brodish, Maple Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Matthew John Corran, East Horner Street, B.A. in Philosophy

    Tyler Michael Corran, East Sample Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Corey Michael Faish, East Crawford Street, B.S. in Accounting

    Sarah Jean Finn, Laurelbrook Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Catherine Viola Kane, Hogue Road, B.A. in Psychology

    Scott Paul McHugh, Ashbrook Circle, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Daniel James O’Hara, Campground Road, B.S. in Geology/Environmental

    Ashley Regina Smith, Highview Court, B.S. in Safety Sciences

    Stephen Paul Spicher, Myers Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Alison Paige Terndrup, Plank Road, B.F.A. in Art Studio

    Michael Grant Williamson, North Spruce Street, B.S. in Finance

    Emily Catherine Wolfe, Wolfe Road, B.S. in Hospitality Management

    Haley Rose Woodley, Emerald Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Angela Veronica Zanin, Red Mill Road, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Elmora

    Kayla Lynn Kirsch, B.A. in Criminology

    Christina Jean Sponsky, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Elton

    Katlin Rachelle Daniels, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Fallentimber

    Charles Edward Hullihen, Executive Drive, B.A. in English

    Hastings

    Stephanie Dawn Anna, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ian Marshall Cunningham, Laurel Drive, B.S.Ed. in English Education

    Amber Renee Dubyak, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jenna L. Fox, Miller Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Brittany Kline, Fourth Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Sarah Elizabeth Kudlawiec, Estate Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Susan Ellen Yuhas, Old Miller Road, B.S. in Accounting

    Johnstown

    Nicholas Alexander Adams, Tioga Street, B.S.Ed. in Music Education

    Ashley Marie Alt, Franklin Street, B.A. in Economics/Pre-Law

    Frank James Arcurio, Berkey Drive, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Emily Jean Armstrong, Kring Street, B.A. in Psychology

    Megan Elizabeth Babal, Wonder Street, B.A. in History

    Lauren Ann Bambino, Dickinson Street, B.S. in Nursing

    Leah Beth Bambino, Dickinson Street, B.F.A. in Art Studio

    Robert Matthew Bier, Eureka Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Samantha Michelle Bischof, Schrader Avenue, B.S. in Communications Media

    Brittany Eve Blackham, Theatre Drive, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Michael Ryan Blue, April Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Bradley Lawrence Brosig, Bear Street, B.S. in Accounting

    Nicole Elizabeth Brownlee, Cherry Lane, B.S. in Nutrition

    Jessie Lee Bruckhart, Russell Avenue, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Jacqueline Elizabeth Caddy, Ember Street, B.S. in Accounting

    Michael Angelo Cancelliere, Saybrook Place, B.A. in Criminology

    Adam David Ciner, Mile Hill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Andrew Cominsky, Nees Avenue, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Shannon Marie Costa, Sell Street, B.S. in Finance

    Hannah Glasgow Crittenden, Old Tire Hill Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Sarah Elizabeth Custer, Mitchell Court, B.S.Ed. in Music Education

    Kaitlyn Ann Czyrnik, Forest Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Evan R. Dabbs, Wilson Street, B.A. in Criminology

    Jason Timothy Dailey, Harding Street, B.A. in Criminology

    Lacy Christine D’Alimonte, Collegiate Drive, B.S. in Hospitality Management

    Jill Ann DelSignore, Emmett Drive, B.F.A. in Art Studio

    Matthew Scott Demchak, William Penn Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Chloe Jane Devett, Jacqueline Drive, B.S. in Athletic Training

    Deanna Jo Duncan, Finch Street, B.S. in Finance

    Katlyn Louise Durica, Eureka Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sonya Christine Eppley, Somerset Pike, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Lynette Marie Faight, Chancellor Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Mark Kevin Foltz, Girard Street, B.S. in Management/General

    Elizabeth Anne Friedman, Messenger Street, B.A. in Criminology

    Brian Michael Gable, Bucknell Avenue, B.S. in Management/Operations

    Gwen N. Gaviola, Mifflin Street, B.S.Ed. in Spanish Education

    Travis George Gelles, Hornick Street, B.A. in Criminology

    Victoria J. Hammer, D Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Craig Andrew Harris, Churchill Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Luke Bracken Helsel, Coon Ridge Road, B.S. in Marketing

    Camilla Rose Heningcamp, R Horrock Street, B.A. in Sociology/Human Services

    Kaila Blair Henry, Moss Lane, B.S. in Child Development and Family Relations

    Beau James Herbert, Krings Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brittany Ann Hiltz, Owen Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Brandon J. Hody, Saylor Street, B.S. in Safety Sciences

    Alexandra Nicole Holmes, Sunset Avenue, B.A. in Sociology

    Haylie Lynn Homway, Old Orchard Way, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Ashley Ann Irwin, Viewmont Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Ryan James Kesslak, Violet Street, B.A. in Psychology

    Nicole Ann Kovach, Coon Ridge Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Maria Rose Kuzmiak, Maywood Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Hong Li, Arbutus Village, B.S. in Fashion Merchandising

    Brooks Michael Lohr, Breck Lane, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Lindsay Renae Lovrich, Glenn Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Jill Renee Marguccio, Erickson Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Shana Nicole Martin, Christy Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Stephanie Anne Martin, Rachel Street, B.S.Ed. in Art Education

    Lindsay Elise Matolyak, Sherwood Drive, B.S. in Chemistry

    Jessica Kathleen Mazur, Claythorne Drive, B.S. in Nursing

    Mary Elizabeth McAneny, Minno Drive, B.S.Ed. in English Education

    Sean Gilbert McDonald, Bates Drive, B.A. in Criminology

    Brittni Juneil McKolosky, Whispering Pines Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Nicole Marie Melendez, Durant Street, B.S. in Respiratory Care

    Kevin James Merriman, Arbutus Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Ryan William Mikolic, Benshoff Hill Road, B.A. in Criminology

    Samantha Alyson Miller, Leon Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Sheena Marie Morder, Boltz Street, B.A. in Criminology

    Dottie Jean Morgan, Bedford Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Maria Lynn Nesmith, Malbranc Road, B.S. in Disability Services

    Lindsey Marie Overdorff, Griffith Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sarah Jeanne Pastorek, Luzerne Street, B.A. in English/Writing Studies

    Lauren Gardner Patrick, Dartmouth Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Linda Lee Pepley, Cauffiel Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jennifer Lynn Pfeil, Tyke Road, B.S.Ed. in Art Education

    Andrew Martin Pozun, Violet Street, B.S. in Safety Sciences

    Joshua Alan Riggle, Goucher Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Abby Ritenour, Hostetler Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin P. Roberts, Woodmont Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Katelyn Ann Rossi, Bantel Street, B.S. in Nursing

    Ashley Lynn Ruffing, Camden Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Adam Edward Rusin, William Penn Avenue, B.S. in Human Resource Management

    Isaac John Samay, Glenn Street, B.A. in Political Science

    Sean Michael Sapolich, Fender Lane, B.S. in Communications Media

    Richard Thomas Shook, Sell Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Luke Michael Slezak, Louisa Place, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Taylor Marie Smolko, Frankstown Road, B.S.Ed. in Physics Education

    Adam James Steinbring, Amherst Road, Undeclared, College of Fine Arts

    Shannon Aileen Stephens, Pomona Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashley Verna Strack, Erin Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Joshua Anthony Stutzman, Iolite Avenue, B.S. in Athletic Training

    Geneve Rae Tessari, Bedford Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Michael Joseph Thompson, Haverford Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Travis Robert Thompson, Pender Road, B.S. in Safety Sciences

    Stephanie Marie Trimeloni, Elgin Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Megan Truscello, Hornick Street, B.A. in Spanish

    Emily Marie Valko, Work Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Meghan Renee Vogatsky, Simmons Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Steven Michael Wainwright, Power Street, B.S. in Business Technology Support

    Barbara Ward, Harshberger Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Lianna Marie Weir, Spruce Street Rear, B.S. in Communications Media

    Maureen Anne Wesner, Bucknell Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Mason Whinnie, Pudliner Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Sebastian Wolf, Hill Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Derek Scott Yates, Orchard Street, B.S. in Accounting

    Luke Joseph Young, Palliser Street, B.S.Ed. in Music Education

    Lauren Elizabeth Zimmerman, Luray Avenue, B.S. in Disability Services

    Lilly

    Melanie Kristin Davis, High Street, B.S.Ed. in Music Education

    Loretto

    Shannon Nicole King, Lakefront Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mineral Point

    Jeffrey Allen Bopp, Mineral Point Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Nanty Glo

    Anthony Paul Chiappini, White Street, B.S. in Accounting

    Jared A. Divido, Cambria Street, B.A. in Anthropology

    Paige Elizabeth George, Vine Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Joshua Alan Grata, Seneca Street, Physics/Pre-Engineering

    Mathew Irvin Grata, Old Nanty Glo Road, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Christopher Paul Kelly, Second Street, B.S. in Natural Science

    Daniel Lynn Thompson, Pennway Drive, B.S. in Communications Media

    Theodore Russell Worthington, Cardiff Road, B.A. in Computer Science

    Nicktown

    Julia Mary Dillon, Water Falls Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Brennan Joseph Dumm, Springer Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Olivia Jane Dumm, Henry Dumm Farm Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Susan Arlene Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Samantha Ann Rodgers, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Angela Lynn Saxon, Kinter Road, B.S. in Environmental Health Science

    North Cambria

    Michael Cory Barvinchak, Almond Street, B.S. in Accounting

    Northern Cambria

    Duane Abrams, Trout Road Apartment, B.S. in Marketing

    Stephen Matthew Ashurst, Oak Street, B.A. in History/Pre-Law

    Benjamin Michael Baker, Crawford Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Kylee Ann Baran, Main Street, B.S. in Nursing

    Lea Marie Baran, Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Brandon John Bassett, Alverda Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jesse Ryan Carnevali, Street Pats Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education

    Leonard Chernisky, Ann Street, B.S. in Safety Sciences

    Alicia L. Contres, Grace Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Casey Charles Contres, Grace Street, B.A. in Political Science

    George W. Elias, Hickory Street, B.S. in Accounting

    Johanna Grace Elias, Hamlet Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Rebecca Ann Erwin, Crawford Avenue, B.S. in Chemistry

    Christopher Vincent Greggi, Moss Creek Road, B.S. in Communications Media

    Christopher Scott Havrilla, Steele Avenue, B.S. in Accounting

    Heather Marie Hudson, Hanwell Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Amy Louise Kirsch, Riverside Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Benjamin E. Knapic, Route 403 Highway, B.S. in Computer Science/Applied

    Cassandra Anna Kollar, Elizabeth Place, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jared Andrew Mitasky, Yasick Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Hayley Marie Paronish, 34th Street, B.S. in Communications Media

    Thomas J. Paronish, Vine Street, B.S. in Geology

    Lauren Elizabeth Persio, Ash Street, B.S. in Nursing

    Brett Michael Rajnish, Betts Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Christina Marie Rocco, Elder Avenue, B.S. in Marketing

    Joseph Mario Rocco, Elder Avenue, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Justin Edward Sable, Kinter Station Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Katelyn Anne Sedlock, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Shane Paul Serafin, Hillcrest Street, B.A. in Computer Science

    Tajia Elizabeth Stephens, Almond Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jeffrey Vincent Stiles, B.S. in Management Information Systems

    Kelly Marie Stiles, Shady Lane, B.S. in Management/General

    Elizabeth Ann Thomas, Goodridge Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Grace Elaine Thomas, Goodridge Road, B.S.Ed. in Art Education

    Dustin Russell Weakland, Riverside Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Courtney Elizabeth Zernick, Mill Road, B.A. in Psychology

    Patton

    Kaitlin Marie Cence, Linwood Avenue, B.S. in Accounting

    Deanna Lynn Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Damien Merriman Falatek, Linwood Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Kelsey M. Hoover, Palmer Avenue, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Joshua S. Litzinger, Ashcroft Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Ryan J. Westrick, Colonel Drake Highway, B.A. in Criminology

    Portage

    Matthew Carlton Boast, Sherman Street, B.A. in Music

    Jessica Dawn Dobson, Johnson Avenue, B.S. in Accounting

    Lauren Elizabeth Doroba, Piper Hollow Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Addie G. Gordon, Johnstown Road, B.A. in Art/History

    Kyle Alexander Gossard, Gillespie Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Gabrielle Catherine Gouse, South Blair Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Laura Eden Gressick, Dusty Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ryan Reed Grove, Jefferson Avenue, B.S. in Physics

    Andrew Michael Gruse, Cemetery Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Tracy Lynn Jubina, Golf Course Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Julie Elizabeth Latoche, Miller Shaft Road, B.S. in Nursing

    Christopher James Patrick, Sportsman Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Taylor Lee Swires, Portage Street, B.A. in Criminology

    Sarah Ann Williams, Sportsman Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Revloc

    John Paul Conrad, B.S. in Safety Sciences

    Saint Michael

    Jacob A. Zerby, B.A. in Political Science

    Salix

    Casey Lee Felix, Oakridge Drive, B.A. in History

    Victoria Rose McKay, Oakridge Drive, B.S. in Accounting

    Daniel James Trout, Beautyline Drive, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Sidman

    Katie Ann Gillman, Fairview Avenue, B.A. in Journalism

    Becky Renee Wess, Fairview Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Brooke Elizabeth Wissinger, Forest Hills Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    South Fork

    Bethany Ann Furlong, Lake Road, B.A. in Psychology

    Tyler Andrew Johnson, Nelson Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Brittany Suzanne Krestar, Ragers Hill Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Scott Thomas Mehall, Main Street, B.S.Ed. in Business Education

    Elise Anne Thomas, Hamas Drive, B.S. in Disability Services

    Summerhill

    Kevin Walter Arnold, Turkey Path Road, B.S. in Computer Science/Applied

    David Allen Burns, Railroad Street, B.A. in Criminology

    Kelsey Kristine Deitle, Gates Hill Road, B.A. in Criminology

    Nicole Irene Madison, Newest German Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Joshua Robert Shope, Main Street, B.A. in Criminology

    Michael Joseph Wilson, Second Avenue, B.A. in Journalism

    Vintondale

    Jessica Charlene Brown, Route 22 Highway, B.A. in Journalism

    Deanna Rose Charles, Route 22 Highway, B.S. in Child Development and Family Relations

    Kristi Brinklie Olsavsky, Griffith Street, B.A. in Economics/Pre-Law

    Miranda Mercedes Olsavsky, B.S. in Accounting

    Allison Marie Plowman, Plowman Road, B.S. in Nursing

    Lindsay Mae Roberts, Main Street, B.A. in Criminology

    Wilmore

    Sarah Beth Crum, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Cameron County

    Emporium

    Christopher Barnett, West Fifth Street, B.S. in Computer Science/Applied

    Kacie Barbara Brown, West Sixth Street, B.A. in Psychology

    Michael Phillip Jones, Sizerville Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jamilyn Ruth Kempher, West Seventh Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Dominick Andrew Manginell, Lyons Run Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technolog

    Ryan Matthew Reed, Innsbruck Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Kristin Renee Sestina, West Fourth Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Kayela Irene Spehalski, Dodge Hollow Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts

    Carbon County

    Albrightsville

    Ian Q. Grant, B.A. in Philosophy/Pre-Law

    Lehighton

    Kylie Erin Boskey, Mahoning Drive, B.S. in Interior Design

    Nicole Sylvia Polk, South Fifth Street, B.A. in Sociology/Human Services

    Palmerton

    Jennifer Melissa Jones, Lehigh Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Centre County

    Aaronsburg

    Courtney Dawn Stitzer, Tattletown Road, B.S. in Nursing

    Bellefonte

    Katie Marie Confer, Valleyview Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Margaret Ann Fromm, Blanchard Street, B.S. in Communications Media

    Lena Rae Holderman, Seth Drive, B.A. in Criminology

    Kierstin Mali, Circle Road, B.S. in Nursing

    Sheera Joy Sprout, Plum Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Justin Wayne Walker, McNichol Lane, B.S. in Hospitality Management

    Boalsburg

    Daniel Anderson Jordan, West Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Centre Hall

    Matthew David Depra, Tusseyville Road, B.S.Ed. in Music Education

    Emily Elizabeth Hoffman, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kelsey Lynn Jordan, Tussey Meadow Lane, B.S. in Nursing

    Alyssa Marie Muchler, South Hoffer Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Alicia Diane Yarger, Dennis Alan Circle, B.S. in Nursing

    Howard

    Brittany Allyce Spicer, Schencks Grove Road, B.S.Ed. in Music Education

    Pennsylvania Furnace

    Robbin Zirkle, West Whitehall Road, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Philipsburg

    Alexandria Nicole Godissart, Oakwood Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Tara Renee Hutton, Blue Spruce Road, B.S. in Nursing

    Rachel Elizabeth Powell, East Hickory Street, B.S. in Nursing

    Teri Lyn Thompson, Six Mile Road, B.A. in Honors Program in Psychology

    Pleasant Gap

    Daniel P. Hough, Melanie Lane, B.A. in Criminology

    Port Matilda

    Nicholas Thomas Battaglia, Heiskel Drive, B.A. in Criminology

    Olivia Bethany Fitzwater, Centennial Hills Road, B.S. in Nursing

    Megan M. Peterson, Lutz Lane, B.A. in English

    Daniel Warren Stover, South Mountain Road, B.A. in Criminology

    Diana Marie Zuhlke, Charlotte Street, B.A. in Psychology

    Spring Mills

    Megan A. Decker, Decker Lane, B.S. in Hospitality Management

    Tamara Musser, Lingle Valley Road, B.S.Ed. in English Education

    Kendyl Christine Paolini, Lower Georges Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    State College

    Lillian Clare Aurand, Hillcrest Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Kyla Lynn Jackson, Martin Street, B.S. in Respiratory Care

    Susan Elizabeth Ranish, Cambridge Drive, B.S. in Communications Media

    Kara K. Schulz, Melissa Lane, B.A. in Psychology

    Erin Renee Seamans, Circleville Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Courtney Louise St Clair, James Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Chester County

    Berwyn

    Kaitlyn Nicole Mancuso, Heatherstone Drive, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Chester Springs

    Jennifer Lauren Beaver, Houndstooth Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Kathryn Elyse Tronel, Sycamore Lane, B.S. in Management/General

    Coatesville

    Daniel Robert Martin, Ashberry Lane, B.A. in Art/Studio

    Gabriel Jerome Trasatti, West Chester Road, B.S. in Hospitality Management

    Cochranville

    Luis Alfredo Almanza, Street Road, B.S. in Hospitality Management

    Downingtown

    Alexander James Deets, West Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology

    Amy Elizabeth Deets, West Pennsylvania Avenue, B.S. in Nursing

    Nathan James DeLange, Indian Trail Drive, B.S. in International Business

    Eric Joseph Diewald, Christine Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Jason T. Henry, Herrs Lane, B.S. in Accounting

    Rachael Marie Jenkins, Helm Way, B.S.Ed. in Deaf Education

    Patricia Lynn Moore, Julie Drive, B.S. in Hospitality Management

    Gabriella R. Ruggeri, Peck Road, B.S. in Respiratory Care

    Jillian Leigh Veit, West Prospect Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Elverson

    Daniel Nicholas Alexander Burnett, Elverson Road, B.S. in Marketing

    Alexander Ryan Hummel, North Manor Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Kiera Leighton Huntsman, Conestoga Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Exton

    Karissa Marie Lynch, Bell Court, B.S. in Hospitality Management

    Jordan D. Meanix, West Devon Drive, B.S.Ed. in English Education

    Matthew Scott Spencer, Biddle Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater

    Molly Elizabeth Wark, Fox Run, B.A. in Sociology/Human Services

    Glenmoore

    Krista Leigh Jorgenson, Fairview Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Elizabeth Jo Shumaker, Arrow Point Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kemblesville

    Joel Simeon Hayes, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Kennett Square

    Rebecca Ann Boon, Spottswood Lane, B.A. in International Studies

    Carlton John Painter, Graychal Lane, B.S. in Marketing

    Kristin Elizabeth Schmidt, Waverly Road, B.S. in Hospitality Management

    Lincoln University

    Kelly Colleen Ekdahl, Meadow Drive, B.S. in Communications Media

    Benjamin Allen Johnston, Great Oak Drive, B.A. in Criminology

    Nottingham

    Diana Gomez-Franco, Sunrise Drive, B.S. in Accounting

    Oxford

    Thomas William Balzarini, Kings Row Road, B.S. in Management/General

    Daniel F. Bernreuther, Little Elk Creek Road, B.S. in Mathematics

    Nicole Marie Robinson, Austin Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Phoenixville

    Allison Lorraine Chang, East Evergreen Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Lauren N. Kraynak, First Avenue, B.A. in Sociology

    Lisa Marie Tomko, Red Fox Lane, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Pottstown

    Jennifer Jesus Galligan, Timberline Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Parker William Skeabeck, Hartman Road, B.A. in Criminology

    Robert Joseph Smith, Chestnut Court, B.A. in History/Pre-Law

    Charles Spencer Stein, Grubb Road, B.S. in Accounting

    Spring City

    Tyler Jordan Caba, Barton Drive, B.S. in Management/General

    Jesse Todd Guillermin, Stony Run Road, B.S. in Nursing

    West Chester

    Nicholas V. Dello Buono, Piedmont Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    James P. DiBello, Kirby Drive, B.A. in Criminology

    Valerie Jayne Dutill, Richard Drive, B.S. in Interior Design

    Chelsea Elizabeth Faber, Cromwell Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Andrew Evan Kornet, Palomino Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kristi Glenn Lechmanik, Birmingham Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Teresa Marie Ramalho, Hartford Square, B.S.Ed. in Music Education

    Eden R. Ratliff, Anglesey Terrace, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Taylor Lynn Ryan, Wayne Drive, B.A. in Sociology

    Brittany Ashley Smith, West Chester Pike, B.S. in Fashion Merchandising

    West Grove

    Laura Jean Fox, Elliott Drive, B.S. in Chemistry

    Natalie Valeria Larrea, Haines Drive, B.A. in Spanish

    Adam Mitchell Loeb, Violet Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Gabriel Ortiz, Valley Road, B.S. in Hospitality Management

    Jose Iovani Ortiz, Haines Drive, B.S. in Communications Media

    Warren Eric Williams, Sheffield Drive, B.A. in English/Writing Studies

    Clarion County

    Clarion

    Jonathan Andrew Clark, Railroad Street, B.S. in Accounting

    Christa Lorraine Purinton, Tippin Drive, B.A. in Spanish

    Alisha L. Walters, South Seventh Avenue, B.S. in Athletic Training

    Knox

    Brittany Marie Caulfield, Ninevah Road, B.A. in Psychology

    Caitlin Renee Turk, Darby Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Marble

    Tiffany Rochelle Myers, Route 208, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Mayport

    Hope Crawford, Dry Ridge Road, B.S. in Athletic Training

    New Bethlehem

    Lacey Lee Blose, Dayton Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Craig Matthew Hibell, Deanville Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Matthew Warren Krafick, Pheasant Farm Road B, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education

    Keith Justin Reesman, Crosscut Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Rimersburg

    Jeremy Michael McClaine, Switzer Road, B.S.Ed. in Music Education

    Shippenville

    Chris M. Dunham, Airport Road, B.A. in Criminology

    Daniel Nicholas Reichard, Route 322, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

    Clearfield County

    Brisbin

    Justin Andrew Howe, B.S. in Business Technology Support

    Clearfield

    Robert Aaron Higgins, Witmer Street, B.A. in Criminology

    Gabrielle Carlson Kennedy, West Locust Street, B.A. in Religious Studies

    Lucas Daniel Malloy, Forest Drive, B.S. in Safety Sciences

    Michael Lewis McDermott, North West Fourth Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Marissa Elena Young, South Fourth Street, B.A. in Journalism

    Coalport

    Allyson Marie Hegarty, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Ansley Jo Stahlman, Black Walnut Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Curwensville

    Holly Ann Bloom, Ridge Avenue, B.A. in Journalism

    Candace Noel Brock, Grandview Avenue, B.A. in Criminology

    Kylee Yvonne Floro, Bonnie Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Heidi Marie Huey, Cherry Corner Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin D. Johnston, Tubbs Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Justin R. Maney, Anderson Street, B.S. in Accounting

    Kacie Lynn Morris, Windy Hill Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Megan Renee Russell, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    George Ellsworth Tickerhoof, Windy Hill Road, B.S.Ed. in Biology Education

    DuBois

    Cody M. Alanskas, West Dubois Avenue, B.A. in Criminology

    Brittany Ann Baird, Treasure Lake, B.A. in Psychology

    Cassandra Lee Barton, East Weber Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Dara Courtright, Chaplin Road, B.S. in Nursing

    Holly Ann Foradora, Narrows Creek Parks Road, B.S. in Hospitality Management

    Rachael Fye, Treasure Lake, B.S. in Nursing

    Amber Marie Gearhart, Thunderbird Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Emily Marie Grieve, Maple Avenue, B.S. in Nursing

    Trevor Michael Jones, Wood Street, B.A. in Asian Studies

    Raymond Anthony Lopez, Overlook Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Justine Elizabeth Narvey, West Long Avenue, B.S. in Nursing

    Jennifer Kay Peoples, Highland Street, B.A. in Psychology

    Kristen Marie Saricks, Olive Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Zachery Steven Scull, Barnoff Road, B.S. in Communications Media

    Paul Thomas Shade, East Sheridan Avenue, B.A. in Journalism

    Amy Lynn Sunealitis, Kiwanis Trail, B.S.Ed. in Elementary Education

    Emily Marie Thomas, Greenwood Cemetary Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Samantha J. Thompson, Treasure Lake, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Andrew Joseph Welch, Treasure Lake, B.S. in Accounting

    Jessica Lei Wells, West Long Avenue, B.S. in Nursing

    Nicole Elizabeth Wells, Highland Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Skylar Aspen White, South Main Street, B.A. in Criminology

    Frenchville

    Jessie Nicole Kelly, Livergood Lane, B.S. in Nursing

    Grampian

    Breana Catherine Barrett, Chestnut Grove Highway, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Brittany Marie Madera, Splash Dam Road, B.S.Ed. in English Education

    Brett Michael Sears, Workers Road, B.A. in Criminology

    Houtzdale

    Kristin Ryanne Krause, Fernwood Road, B.S. in Nursing

    Irvona

    Shane Joseph Kimberly, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Lanse

    Travis Andrew McCoy, Birch Street, B.S. in Communications Media

    Luthersburg

    Shannon Marie Weible, B.S. in Accounting

    Madera

    Rebecca Elizabeth Olson, B.A. in Psychology

    Mahaffey

    Amber Lynn Bennett, East Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kari Ann Buchheit, Clover Run Road, B.A. in Psychology

    Rebecca Peterson, Bracken Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Kelly Francis Ridgway, West Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Jacquelyn Ann Sheredy, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental

    Rachel Maureen Struble, Panther Alley, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Tessa Jo Wolff, Passmore Road, B.S. in Accounting

    Morrisdale

    Rebecca Anne Kephart, Spring Road, B.A. in Criminology

    Megan S. Liptak, Allport Cutoff, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Munson

    Brooke Leann Walstrom, Casanova Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Olanta

    Haley Rae Clutter, Douglas Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ronald Lee Condon, Zion Road, B.A. in Criminology

    Hannah Jean Walls, Douglas Road, B.S. in Nursing

    Osceola Mills

    Travis R. Walker, Curtin Street, B.S. in Accounting

    Penfield

    Taylor Virginia Crawford, Crawford Road, B.S. in Nursing

    Brianna Elizabeth Palumbo, Bennetts Valley Highway, B.S. in Nursing

    Rockton

    Natalie Victoria Robison, Rockton Mountain Highway, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Troutville

    Dana Marie Alexander, Main Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Wallaceton

    Molly Conner Renee Dixon, Walker Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Westover

    Mark William Fox, Harmony Road, B.S. in Safety Sciences

    Woodland

    Brittany Christina Martell, Woodland Bigler Highway, B.A. in Psychology

    Clinton County

    Avis

    Tabitha N. Mantle, Lafayette Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Lock Haven

    Sarah Jeanne Hosterman, Parks Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Sophia Olivia Malenke Hosterman, Rural Route 2, B.A. in Philosophy

    Kelly Alanna Muthler, Oak Hollow Road, B.A. in Philosophy

    Jessica Elizabeth VanHorn, Woodland Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Mill Hall

    Lauren Katherine Dwyer, Homestead Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Columbia County

    Benton

    Mariah Catherine Krygier, State Route 239, B.A. in Psychology

    Marion Elizabeth Maopolski, Saint Gabriels Road, B.S. in Nursing

    Berwick

    Marde Ruth Snyder, East Sixth Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Elizabeth H. Tran, Holly Drive, B.S. in Nursing

    Bloomsburg

    Caitlin Erin Collins, East Third Street, B.A. in Theater

    Martina Ruth Hauck, Second Street, B.S. in Chemistry

    Emily Lynn Karas, Scenic Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Ashley Leah Kinn, Woods Edge Drive, B.S. in Marketing

    Carley Aurora Lee-Lampshire, Main Street, B.A. in Journalism

    Allison P. Mott, Woods Edge Drive, B.A. in International Studies

    Kailyn Meredith Mott, Woods Edge Drive, B.S. in Nursing

    Nicole Anne Reinaker, Drinker Street, B.A. in Art/History

    Megan Rae Smith, Summit Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Sarah Lynn Wagner, Nottingham Lane, B.S.Ed. in Business Education

    Jordan Nicole Willie, Old Berwick Road, B.S.Ed. in Music Education

    Catawissa

    Marisa Joelle Moyle, Southern Drive, B.S. in Interior Design

    Geralee Hope Slotterback, Mensch Road, B.S. in Interior Design

    Stillwater

    Alison Marlo Rhinard, Zaners Bridge Road, B.S. in Interior Design

    Crawford County

    Cochranton

    Sean Andrew Battin, North Franklin Street, B.S. in Management/General

    Melissa Elaine Clark, Ryndroad, B.A. in Art/Studio

    Emilee Anne Dolan, Vincent Road, B.S. in Accounting

    Collin Ross Hart, B.S.Ed. in Music Education

    Ethan Leon Oertly, Frenchtown Road, B.S. in Accounting

    Dustin Joseph Steider, Mallory Road, B.A. in Psychology

    Marisa Beth Youngs, South Franklin Street, B.S.Ed. in Music Education

    Conneaut Lake

    Katherine Elizabeth Lewis, Edgeview Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Rebecca Diane Mahovsky, Lakeside Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Amy Rae McCoy, Walnut Drive, B.A. in Criminology

    Andrew John Motzing, West Townline Road, B.A. in Criminology

    Paige Ashley Peterson, B.S.Ed. in English Education

    Conneautville

    Jared Michael Clark, Turkey Track Road, B.S.Ed. in Music Education

    Nathan Geoffrey Schwab, North Townline Road, B.S.Ed. in Art Education

    Kyle Steven Welker, Mulberry Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Guys Mills

    Brittany Leigh Brown, Brown Road, B.S.Ed. in Music Education

    Linesville

    Sarah Marie Garstenshlager, South Pymatuning Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Julie Ann Headley, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Michael Steven Leonard, Dicksonburg Road, B.S. in Finance

    Deanna Elaine Welsh, B.S. in Nursing

    Meadville

    Erin L. Carlson, Oakview Drive, English, Undeclared

    Holly Griffith, Pine Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Mahogany L. Harrington, Beers Avenue, B.S. in Accounting

    Abby Lynn Lamont, Bordeau House, B.S. in Human Resource Management

    Nicole Marie Newman, Williamson Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Shandra Ann Nicole Peelman, Stephens Drive, B.A. in French

    Janel Amber Prinkey, Fisher Road, B.S.Ed. in English Education

    Saegertown

    Anthony Charles Tordella, Grange Center Road, B.S. in Management Information Systems

    Spartansburg

    Kara Elizabeth Hannold, State Highway, B.S.Ed. in English Education

    Lydia Rae Hushon, Old Route 77, B.A. in Psychology

    Springboro

    Alaina Jill Leone, West Center Road, B.S. in Finance

    Titusville

    Hannah Mae Bowes, East Walnut Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Cori Michelle Mallory, West Main Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Michael Keith Morrison, Overlook Drive, B.S. in Finance

    Cumberland County

    Boiling Springs

    Lauren Mae Snyder, Evergreen Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Camp Hill

    Emily S. Berdy, Fireside Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Carolyn Lindsey Coia, Lamp Post Lane, B.S. in Finance

    Ethan Alexander Eleuteri, Old Ford Drive, B.A. in Psychology

    Jenna Elyse Magill, Allendale Way, B.S. in Marketing

    Sarah Messner, Green Lane Drive, B.S. in Marketing

    April M. Mitchell, Dogwood Court, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Whitney Nicole Pequignot, Erford Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Timothy Cassell Quigley, West Glenwood Drive, B.S. in Communications Media

    Peter Roquemore, Old Pioneer Road, B.A. in Political Science

    Ryan D. Shambaugh, Penn Ayr Road, B.S. in General Studies

    Abigail Lynne Shipe, Conestoga Road, B.S. in Nursing

    Eden Dawn Taylor, North 24th Street, B.A. in Sociology/Human Services

    Katharine Tracy Uvick, Princeton Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Sarah Louise Uvick, Princeton Avenue, B.S. in Communications Media

    Brittany Dawn Yorks, South 15th Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Carlisle

    Katie Marie Barrett, Beagle Club Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Jessica Lyn Boggs, Pine Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Amanda Chamberlain Daniel, Briarwood Lane, B.A. in Psychology

    Daniel Glenn Foley, Courtyard Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Sara Frances Franklin, Clearview Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Alyssa Brooke Fultz, Wheatfield Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jonathan Everett Goodman, Hope Terrace, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Samuel Paul Goodman, Hope Terrace, B.S. in Finance

    Alyssa Mae Hair, Wolf Bridge Road, B.S. in Nursing

    Richard James Tripp Juday, Walnut Bottom Road, B.S. in Finance

    Katherine Anna Kelley, Forbes Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Nicole Ann Laskoski, Mel Ron Court, B.S. in Safety Sciences

    Jonathan Christian Mentzer, Gobin Drive, B.S. in Accounting

    Katie Ashley O'Brien, Ashton Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Stephanie Ann Phillips, Bernheisel Bridge Road, B.S. in Accounting

    Joshua Caleb Readshaw, Prickly Pear Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Carter Alexandra Sheely, Hoover Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Mackenzie Blair Sheely, Hoover Road, B.A. in Art/Studio

    Maxwell Robert Taylor, Wheatfield Drive, B.A. in Criminology

    Brittney Lynn Wiles, West Louther Street, B.S. in Marketing

    Indiana

    Elyse Marie Kleist, South Fifth Street, B.S. in Chemistry

    Lemoyne

    Ana Isabel Aquino, Columbus Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mechanicsburg

    Leah Anna Marie Barbera, Mockingbird Drive, B.A. in Psychology

    Jonathan Nicholas Burtnett, George Circle, B.F.A. in Art Studio

    Mark Andrew Dundore, Broadmoor Drive, B.A. in Music/Theory and Composition

    Mark Aaron Foster, White Oak Boulevard, B.S. in Accounting

    Andrea Marie Gutting, Independence Court, B.S. in Marketing

    Kendall Anna Hartman, Geneva Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Kyle Allen Heckelman, Fox Drive, B.S. in Management/General

    Kelsey Lynne Hernjak, Nantucket Drive, B.S.Ed. in English Education

    James Joseph Hoellman III, Sna Lane, B.S. in Nursing

    James Daniel Hull, Smith Drive, B.A. in Criminology

    Lillienne Noelle Kane, Brookridge Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Alicia Jean Kotzmoyer, Stoner Road, B.S. in Accounting

    Samantha Carol Loos, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Casey Madden, San Juan Drive, B.A. in Psychology

    Kerry Meaghan Mader, Apple Drive, B.A. in Psychology

    Marylea Marie Mansfield, Brandton Road, B.S. in Nursing

    Alexander Lawrence Martinelli, Ewe Road, B.S. in Hospitality Management

    Scott Arnold Martz, Charles Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Stephanie Rae Matesevac, South Lewisberry Road, B.S. in Marketing

    Charles McCown, Nantucket Drive, B.A. in Philosophy

    Matthew Alexander McGrady, Nantucket Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Keelin Rolka McGrath, Truffle Glen Road, B.S.Ed. in Art Education

    Melissa Danielle Miller, Kittatinny Drive, B.S. in Hospitality Management

    Michelle Elizabeth Miller, Hunter Drive, B.S. in Nutrition

    Townsend Reuter Mundorf, Pocono Drive, B.A. in History

    Katie E. Ott, South Washington Street, B.S.Ed. in Art Education

    Bryan C. Pieper, Woodside Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Matthew Joseph Pierce, Stanford Court, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Erik Matthew Potter, Sharon Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jessica Ann Rishel, Scenic Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Nicholas Frederick Roberto, Brookridge Drive, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartograp

    Amber Nicole Rockwell, Timber Chase Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Andrew Martin Schryver, Kent Drive, B.S. in Athletic Training

    Julie Christina Scott, Terrace Road, B.S. in Biology

    Courtney Ryan Seeno, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jamie Lynn Shepherd, Winston Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Katelyn M. Sherick, Shasta Way, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Nicole Marie Shirilla, Mallard Way, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Stephanie Catherine Simon, Spring Run Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Courtney Alyse Simpson, Ginger Drive, B.S. in Marketing

    Matthew Lee Toland, East Coover Street, B.S. in Geology/Environmental

    Mount Holly Springs

    Lance Bryar Bernhisel, Pine Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    New Cumberland

    Amanda Marie Fontanella, Steigerwalt Hollow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Dana Elise Kambic, Harrison Drive, B.S. in Nursing

    Valerie Jean Nowaczyk, Lowell Lane, B.S.Ed. in Biology Education

    Kelsey Beth Papinchak, Benyou Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Nico John Schaffner, Drexel Hills Boulevard, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    David M. Stockton, Bridge Street, B.F.A. in Music Performance

    Jacob Dean Troutman, 16th Street, B.S. in Finance

    Newburg

    Amanda Mae Musser, Newburg Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Emily Marie Vaughn, Hanna Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Newville

    Michael Frederick Charles Bliss, North High Street, B.S.Ed. in Music Education

    Shippensburg

    Brandon Dow Jones, Mainsville Road, B.A. in Political Science

    CarrieAnn N. Shay, Scott Drive, B.S. in Interior Design

    Shiremanstown

    Emmalynn Ann Galinskie, Glendale Drive, B.S. in Hospitality Management

    Dauphin County

    Elizabethville

    Megan Jenny Freeman, West Main Street, B.S. in Nursing

    Heather Marie Weaver, South Market Street, B.S. in Accounting

    Grantville

    Mandi Samantha Johns, Decatur Drive, B.A. in Criminology

    Halifax

    Adrienne Kalynda Grosser, Back Road, B.S. in Hospitality Management

    John Charles Schooley, Armstrong Valley Road, B.S. in Accounting

    Harrisburg

    Kayla E. Badgett, Blue Jay Road, B.A. in Criminology

    Janet Chemutai Barngetuny, Daybreak Circle, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Benjamin Dominic Cavallaro, Windmere Road, B.S. in Hospitality Management

    Jasmine Imani Childs, Kensington Street, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Kellie M. Comstock, South Scenic Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Amie Englehart, South Fairville Avenue, B.A. in Journalism

    Katie Josephine Gerhold, Canterbury Road, B.A. in Psychology

    William Douglas Harden, North 15th Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Kasi Lynn Hicks, Bonnymead Avenue, B.S. in Communications Media

    Paige Nicole Hisiro, Nicolas Court, B.S. in Fashion Merchandising

    Bryanna Nicole Koup, Charles Drive, B.S. in Marketing

    Emily Marie Kramer, Deer Path Road, Undeclared, College of Fine Arts

    Julie Ann Kuntz, Fishing Creek Valley Road, B.S.Ed. in Art Education

    Danielle Marie Longenbach, Gateway Drive, B.A. in Art/History

    Kady Lynn Maurer, Circle Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ryan J. McKnight, Ann Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Chanel M. Moore, Norwall Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Kirstin Marie Nanna, Blue Grass Avenue, B.S. in Nutrition

    Marius Rugira Nsengimana, Thornton Road, B.S. in International Business

    Krutarth Kamlesh Patel, Pine Hollow Road, B.S. in Business Technology Support

    India Asale Proctor, North Fourth Street, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Tiana Janai Reid, South 28th Street, B.A. in Journalism

    Kayle Lauren Scott, North 50th Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Anthony Darryl Smith, Clinton Road, B.S. in Communications Media

    Taylor Symone Smith, Guineveres Drive, B.A. in Psychology

    Earl K. Timothy, King Arthurs Court, B.A. in Sociology/Human Services

    Sarah Michelle Trovato, Devonshire Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Thomas C. Wambach, Huntsdale Court, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Brianna Nikkole White, Curvin Drive, B.S. in Computer Science/Applied

    Kevin Philibert Williams, Carrolton Drive, Physics/Pre-Engineering

    Abbey M. Zelko, Worcester Avenue, B.A. in Journalism

    Andrew Vincent Zeplin, Whisper Wood Lane, B.S. in Finance

    Hershey

    Sara Elizabeth Endy, Yorktown Road, B.A. in Anthropology

    Alexander W. Goolman, Highland Road, B.S. in Accounting

    Hummelstown

    Danielle Francis Boyd, Miller Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sarah Lynn Daxton, Crooked Hill Road, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Kaitlyn Elizabeth Donegan, Appenzell Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Hollynn Elyse Paul, Timber Ridge Road, B.S. in Hospitality Management

    Aimee Elizabeth Robison, Oakshire Drive, B.S. in Interior Design

    Maeve Briet Wilson, Kokomo Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Carl Robert Witmer, West Second Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Middletown

    Kelly Marie Brennan, West Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Natalie Annette Dukes, Lamplight Circle, B.S. in Human Resource Management

    Sarah Pauline Geisweit, East Water Street, B.S. in Communications Media

    Elizabeth Moses Tilahun, Pineford Drive, English, Undeclared

    Corrie Elizabeth Whitmer, Chestnut Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Millersburg

    Amber Nicole Brosius, Nelson Terrace, B.A. in Psychology

    Sarah Marie Chmielefski, Ridgewood Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Jaclyn L. Rudisill, Woodside Station Road, B.S.Ed. in English Education

    Kelsey Marie Stansfield, Sams Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Steelton

    Chelsea Lynn Hess-Moore, Wood Street, B.A. in Journalism

    Delaware County

    Aston

    Matthew Christopher Plourde, South Springhouse Lane, B.S. in Hospitality Management

    Brookhaven

    Kristoffer Waine Williams, Radio Parks Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Broomall

    Robert Michael Copeland, North Greenhill Road, B.S. in Accounting

    Sean Michael Hennessy, Strathaven Drive, B.A. in English

    Anna Kim, South Malin Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Ian Richard Laird, Talbot Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Jamie Daniel Rosenberg, Grant Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Chadds Ford

    Kelly Ann Sipala, Williams Lane, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Darby

    Yatta Pewa, Ellis Avenue, B.A. in Sociology

    Joko Stephanie Worjloh, Tribet Place, B.A. in Psychology

    Folsom

    Carlee Crosby, Melrose Terrace, B.S. in Interior Design

    Kayla Brynn Snyder, Hazel Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Garnet Valley

    Jenna Marie Enright, Woodsview Drive, B.A. in English/Writing Studies

    Glen Mills

    Julianne Misticoni, Musket Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Thomas Edward Taylor, Edgewood Chase Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Havertown

    Andrew Champlin Hartline, Ellis Road, B.A. in History

    Ryan Patrick Hennessy, Robinson Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Kimberly L. Ricketts, Shelbourne Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Lansdowne

    Anisaa Diggins, Austin Avenue, B.A. in Journalism

    Alan Wayne Junius, Wayne Avenue, B.A. in Psychology

    Mary Frances Sorrentino, Runnemede Avenue, B.A. in Psychology

    Media

    Theresa Lorraine Burns, Sandy Bank Road, B.A. in French

    Erin R. Clark, Glenwood Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Lauren Michele Mingioni, Ruskin Lane, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Andrew Joseph Scheuren, Rosemary Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Jonathan Michael Scheuren, Rosemary Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Lyndsey Jean Thomas, Beechwood Road, B.A. in Theater

    Newtown Square

    Brittney Marie Guglielmi, Dutton Mill Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Ridley Park

    Kelsey Faith Bretz, Penn Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Mark Kroll, Rodney Road, B.S. in Accounting

    Upper Chichester

    Jose D. Diaz-De Jesus, Bethel Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Upper Darby

    Jahmia Danea Richardson, Spruce Street, B.S. in Communications Media

    Fabiola M. Thelon, Hilltop Road, B.S. in Nursing

    Wallingford

    Bridget Mercedes Widdowson, Austin Court, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Wayne

    Rachel Ann Snyder, Calvarese Lane, B.A. in Honors Program in Psychology

    Yeadon

    Chrystal Moniquie Eady, Darnell Avenue, B.S. in Accounting

    Elk County

    Benezette

    Colt Alan Mack, Front Street, B.S. in Management/General

    Brockport

    Amanda Ruth Copelli, Route 219, B.S. in Nursing

    Dagus Mines

    Nicholas Aaron Malburg, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

    Scott Arvid Shuttleworth, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

    Johnsonburg

    Michelle Ann Franco, Ridgway Jbg Road, B.S. in Hospitality Management

    Jenna Elizabeth Haight, Maplewood Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Melissa Polaski, Bergen Street, B.S. in Hospitality Management

    Kenneth Alan Thiry, Willow Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Kersey

    Melinda Kate Gahr, Skyline Drive, B.S. in Nursing

    Abigail Noel Mosier, Nancy Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Darcie Renee Sidelinger, Hogback Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Ridgway

    Mathew Alan Bush, Gillouly Avenue, B.A. in Political Science

    Dina Dush, Evergreen Drive, B.S. in Hospitality Management

    Derek Charles Gaffey, Lincoln Street, B.S. in Athletic Training

    Olivia Ann Horning, Montmorenci Road, B.S. in Management/General

    Emily Rae Hribik, Grant Road, B.S. in Nursing

    Darrek Edward Johnson, Montmorenci Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Kyle Lee Retzer, Hyde Avenue, B.S. in Computer Science/Applied

    Ethan A. White, Walnut Street, B.S. in Hospitality Management

    Saint Marys

    Brittany Elizabeth Auman, Washington Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Bryan Scott Beimel, Comet Road, B.S. in Management/General

    Kasandra Em Cheatle, Muenster Road, B.F.A. in Art Studio

    Dylan Joseph Dippold, Robin Road, B.A. in Psychology

    Richelle Lee Dippold, Charles Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Jesse Travis Erich, Anne Road, B.S. in Finance

    Brandon Geoffrey Foster, Pearl Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Brittney Lee Fox, Hall Avenue, B.S. in Nursing

    Matthew Thomas Frey, South Paul Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Kylie Ann Geci, Wendel Road, B.S.Ed. in Music Education

    Andrew William Glass, Million Dollar Highway, B.S. in Safety Sciences

    Erin Marie Jacob, Windfall Road, B.A. in Art/Studio

    Adrienne Helen Mahoney, Wolfel Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Amanda Rae McCurdy, Anne Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Casey Lynn Reed, McKennedy Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Danielle Renee Simchick, Johnsonburg Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Michael Allen Stebich, East Joseph Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Mandy Nicole Stinchcomb, East Condot Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Weedville

    Brianna Rae Huff, Hickory Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Wilcox

    Sasha M. Myers, Markert Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Amy Jo Olewinski, Brechtel Road, B.S. in Nursing

    Erie County

    Corry

    Carly Marie Kowalski, Route 426, B.S. in Nutrition

    Phillip Michael Leslie, South Center Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    East Springfield

    Peter James Greenawalt, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Lindsay Marie Shaffer, West Ridge Road, B.S. in Communications Media

    Edinboro

    Courtney Nicole Buchna, Angling Road, B.S. in Communications Media

    Katelyn Danielle Carter, Angling Road, B.S. in Nursing

    Lee Mathewson Everett, Old State Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Brent Edwin Hutchison, B.S. in Nursing

    Jeffrey Bohn Hutchison, Beau Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Zachary Jay McConnell, Shechinah Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Scott William Richards, Jesse Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jessica Sara Sheehan, Water Street, B.A. in Music

    Erie

    David Joseph Allgeier, Garland Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Brice Richard Boyd, Thelma Drive, B.S. in Business Technology Support

    Emily Marie Brooks, Alexandra Drive, B.A. in Theater

    Katie Rose Burkley, Tuttle Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Justin William Burnett, West Tenth Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Andrew Joseph Butler, White Oak Circle, B.S. in Accounting

    Giovanni Ciminella, Chapel Hill Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Leslie Theresa Comi, Greengarden Road, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Tai Alexis Davison, West 20th Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Danielle Monet Deutschlander, Martin Road, B.A. in Music

    Brian Albert Foster-Pegg, West 31st Street, B.S. in Finance

    Meghan C. Fowler, East 36th Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Elizabeth A. Groucutt, Hereford Road, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Rebecca Louise Hahn, Chestnut Street, B.S. in Disability Services

    Mary Ann Brence Hedlund, Courtland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Michelle Brence Hedlund, Courtland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kelly R. Huegel, Boyer Road, B.A. in Political Science

    Madeline Leigh Jobczynski, Harvard Road, B.A. in History

    Suzanne A. Johnston, Auburn Street, B.A. in Spanish

    Noelle Ruth Kramer, Burton Avenue, B.S. in Accounting

    Paul Anthony Krasinski, Chelsie Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Kristina Marie Krasowski, Norcross Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Conrad Fitch Kubaney, Lakeside Drive, B.S. in Nursing

    Kristen Marie Kuzma, Pasadena Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Rachel Nicole Mankowski, East 29th Street, B.S. in Nursing

    Tammy L. McCarthy, West 21st Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Erin Rebecca Mussett, West Seventh Street, B.A. in History

    Laura Ruth Nientimp, Indiana Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    James Wesley Ramsey, Sir Andred Drive, B.A. in Criminology

    Vanessa Renee Robison, West 32nd Street, B.A. in Spanish

    Lauren Marie Roth, Nagle Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Shervonda Renee Rowry, East 20th Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Theresa Ann Scarnati, North Wayside Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Jennifer Nicole Sharpless, Hastings Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Abigail Elaine Shaw, Koehler Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Allison Marie Sokolowski, Kilpatrick Avenue, B.S. in Accounting

    Lauren Elizabeth Stephan, Saint Ann Drive, B.S. in Nursing

    Karly Elizabeth Sweeney, Nancy Avenue, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Bethany Sue Taccone, East Lake Road, B.S. in Nursing

    Robert Michael Turick, Wood Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Marissa Ann Twiss, West 42nd Street, B.S. in Athletic Training

    Julie Marie Vavreck, Home Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Laura Ann Walchack, Harvest Bend, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

    Rachel Marie Ward, Hilltop Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Lonnie R. Wedd, East Grandview Boulevard, B.S. in Respiratory Care

    Ashley Rosemarie Wieczorek, Mill Street, B.S. in Nursing

    Tyler Dean Wingrove, Dauphin Parkway, B.A. in Criminology

    Fairview

    Abigail Anne Eberly, Springside Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Daniel Richard Gennaro, Hartley Road, B.S. in Communications Media

    Rachel K. Graham, Bear Creek Road, B.S.Ed. in English Education

    Taylor Rae Rozantz, Ruhl Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Harborcreek

    Brianne Marie Rzodkiewicz, Bartlett Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    McKean

    Adam John Fladd, Cherokee Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Luray Elizabeth Fladd, Cherokee Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    North East

    Bryan David Kirsch, Lola Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kyle Joseph Kirsch, Lola Lane, B.S. in Management/Operations

    Kyla Dawn McGaughey, Ackerman Lane, B.A. in Sociology/Human Services

    Taylor Lee Sowers, Hutchinson Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Waterford

    Elizabeth Gail Rindfuss, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Jamie Marie Showman, Lewis Road, B.S. in Hospitality Management

    Rebecca Gayle Soder, Mark Road, B.S. in Accounting

    Travis Joseph Welch, Perry Highway, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Richard Steven Widdowson, Yaple Road, B.S. in Management/Operations

    Wattsburg

    Rachael Nicole Brozewicz, May Road, B.S. in Nursing

    Denise Michele Loop, Tower Road, B.S. in Nursing

    West Springfield

    Nicole Kathryn Borstorff, Holdson Drive, B.S. in Accounting

    Fayette County

    Belle Vernon

    Ashley Elizabeth Bronakowski, Hollyberry Lane, B.S.Ed. in English Education

    Dustin Capco, Mildred Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Anne Marie Cowen, Brown Street, B.S.Ed. in French Education

    Jennifer A. Cowen, Brown Street, B.S.Ed. in Art Education

    James Thomas Johnson, Rankin Road, B.S.Ed. in Music Education

    David L. McElfresh, Van Meter Road, B.S. in Marketing

    Matthew John Miele, Todd Farm Road, B.S. in Nursing

    Colin Thomas O’Brien, Willowbrook Road, B.S.Ed. in Art Education

    Devin Robert Watkins, Nazareth Drive, B.A. in Criminology

    Brownsville

    Ryan Lee Drupp, Monroe Avenue, B.S. in Respiratory Care

    Katie Lynn Grahek, Lynn Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Jennifer Rae Sheridan, Telegraph Road, B.S. in Human Resource Management

    Chalk Hill

    Renee Elizabeth Murren, B.A. in English

    Connellsville

    Megan Kaitlyn Adams, Rogers Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kylie Leigh Alberts, Olive Street, B.S. in Nursing

    Colby Steven Bigam, Mount Tabor Road, B.S. in Accounting

    Benjamin J. Booher, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

    Mark Gary Cable, North Tenth Street, B.A. in Criminology

    Kylie Erinn Cavanaugh, Connellsville Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    William Jeffrey Dye, Deerfield Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Erika Lynn Ellsworth, Sycamore Street, B.S.Ed. in Music Education

    Rebekah Christine Greenawalt, Quail Hill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Barbara Nicole Shultz, Breakneck Road, B.A. in English/Writing Studies

    Brittany June Simpson, North Jefferson Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Emily Ann Ward, Sycamore Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Whitney Justine Weimer, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dawson

    Chelsey Marie Kreinbrook, Davis Road, B.S. in Accounting

    Dunbar

    Marion Danielle Laurion, Arch Bridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Everson

    Steven Ewing Mickel, Brown Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Brant Edward Roberts, B.S.Ed. in Music Education

    Masontown

    Kara Joann Arndt, Jefferson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mill Run

    Laura Lynn Steyer, Clay Run Road, B.A. in Sociology

    Perryopolis

    Scott Michael Dowling, Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Cody S. Inman, Francis Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Point Marion

    Elizabeth S. Hammack, Prospect Street, B.S. in Management/General

    South Connellsville

    Cassandra Lynn King, First Street, B.A. in Psychology

    Uledi

    Jessica Kay Martin, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Uniontown

    Francesca Marie Calabrese, Tyler Court, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Patrick Allen Lee, North Gallatin Avenue, B.A. in Criminology

    Rachael Lee Pegg, Bethelboro Road, B.S. in Nutrition

    Caroline Elizabeth Renne, Hillcrest Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Erika Ann Stanish, Humbert Lane, B.S. in Communications Media

    Elizabeth Marie Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Allen Michael Zieglar, Orchard Lane, B.A. in Political Science

    Vanderbilt

    Andrew Robert Giles, Front Street, B.S.Ed. in Music Education

    Franklin County

    Chambersburg

    DeAndre Lamar Burrell, Channing Drive, B.A. in Criminology

    Cameron James Fiss, Braemar Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Alexander Vangellis Grisos, Wood Duck Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Mitchel J. Kanagy, Montgomery Avenue, B.A. in English

    Kyle Andrew Pillar, Center Street, B.S. in Communications Media

    Mitchell Conrad Stadler, Leafmore Road, B.S. in Chemistry

    Robert Mitchell Wilson, West Strohm Drive, B.S. in General Studies

    Daniel Robert Wolfe, Edgelea Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Doylesburg

    Alyssa Lynne Rhoades, B.S. in Marketing

    Fayetteville

    Austin Tyler Beaufort, Michaux Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Zachorry Barmont Fore, East Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Fort Loudon

    Hannah Page Miller, North Ravenwood Trail, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Greencastle

    Ashley Nicole Frankenfield, West Weaver Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Vincent Sullivan Hall, Moss Spring Avenue, B.S. in Management/General

    Orrstown

    Emily Mae Baughman, Hickory Run Road, B.S. in Management/General

    Saint Thomas

    Amy Elizabeth Heisey, Lincoln Way, B.S. in Marketing

    Waynesboro

    Abbie Marie Bender, Orchard Lane, B.S. in Biology

    Chloe Eve DePaola, Tomstown Road, B.A. in Psychology

    Zachary Calvin Grass, Peaceful Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Kristen N. Swope, Gehr Road, B.A. in Psychology

    Fulton County

    Crystal Spring

    Lauren Michelle Bottenfield, Old Route 126, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    McConnellsburg

    Ashley Lorraine Peck, West Patterson Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Needmore

    Jesse Newbaker Smartt, Thompson Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Warfordsburg

    Jessie Nicole Whiteside, Barnetts Run Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer

    Greene County

    Carmichaels

    Steven Andrew Anderson, Cumberland Village, B.A. in Criminology

    Michael Allan Rowe, East Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Clarksville

    Erin Layne Barbetta, Pollock Mill Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Mount Morris

    Megan Danielle Fox, Buckeye Road, B.A. in Journalism

    Alisa Kay Novak, B.A. in Psychology

    Nineveh

    Matthew Scott Yukon, Browns Creek Road, B.S. in Communications Media

    Rices Landing

    Shayleigh Ann Busti, Carmichaels Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Aaron J. Curtis, Hillcrest Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Katherine Elizabeth Kline, Bayard Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Waynesburg

    Jessany Anne Knapp, North West Street, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Josie Maria Patton, Mount Morris Road, B.S. in Communications Media

    Huntingdon County

    Alexandria

    Olivia Marie Mays, B.S.Ed. in Art Education

    Broad Top

    Alyssa Breann Black, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Mackenzie Jordan Traxler, Railroad Avenue, B.S. in Accounting

    Entriken

    Stacie C. Keith, Entriken Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Huntingdon

    Seth Michael Hoover, Sugar Grove Road, B.S. in Communications Media

    Karlee Sue Jackson, Second Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Kevin Donald Jackson, Second Street, B.S. in Management Information Systems

    Lauren Elizabeth Malliband, Turkey Farm Road, B.A. in History/Pre-Law

    Timothy Daniel Myers, Raystown Road, B.S. in Management Information Systems

    Kesia Lynne Trice, Simon Fox Road, B.A. in Psychology

    David Whitesel, Oneida Street, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing

    Rachel Jean Woods, Arbor Bluff Drive, B.S. in Nursing

    James Creek

    Victoria Marie Easton, Ore Mine Drive, B.S. in Biochemistry

    Catelin Jill Shontz, Pine Ridge Road, B.S. in International Business

    Mapleton Depot

    Stephanie Renae Benson, Hollibaugh Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Mill Creek

    Tyler Wayne Covert, Grove Road, B.A. in History/Pre-Law

    Robertsdale

    Alicia Renae Pollock, Hoover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Shade Gap

    Jessica Marie Devlin, Croghan Pike, B.A. in Anthropology/Archaeology

     

     

  • Indiana County

    Arcadia

    Heidi Ann Farmery, B.A. in Sociology/Human Services

    Armagh

    Melinda Marie Clark, Mountain View Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Mitchell Wagner DeRubis, Grange Hall Road, B.A. in Economics/Mathematics

    Allyson Rone Hess, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jared Matthew Long, Ludwig Road, B.S. in Safety Sciences

    Aultman

    Regina Elizabeth Reeger, Fourth Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Black Lick

    Megan Marie McCreery, Marshall Heights Road, B.S. in Accounting

    Blairsville

    Jocelyn Rachelle Amevuvor, South Stewart Street, B.A. in Spanish

    Sarah Faye Brightbill, South Walnut Street, B.A. in Psychology

    Heather Nicole Buffone, North Spring Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Tessa M. Buhler, Morewood Avenue, B.S. in Finance

    Joseph Canton, Luciusboro Road, B.S.Ed. in English Education

    Chelsea Nichole Capelle, Luciusboro Road, B.A. in Criminology

    Lindsey Carney, West Market Street, B.S. in Nursing

    Ryan William Conrad, Maple Avenue, B.A. in Criminology

    Danielle Killian Cyphert, Villa Road, B.A. in English/Film Studies

    Janice B. DiCola, East Brown Street, B.S.Ed. in Biology Education

    Michael Joseph Duffey, Maple Avenue, B.A. in History

    Marissa Rose Falcone, Evans Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Zachary Graham, Newport Road, B.A. in International Studies

    Nellie Frances Henigin, Cramer Road, B.S. in Hospitality Management

    Chris R. Hibbs, Thompson Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Aaron Neil Kelly, East Ranson Avenue, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Travis Robert Kelly, Route 982, B.A. in English /Pre-Law

    Amanda S. Lee, Breezedale Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Christopher Charles Long, Hazel Street, B.S.Ed. in Music Education

    Melissa Faith Lutz, Strong Road, B.S.Ed. in English Education

    Molly Elizabeth Mack, Route 259 Highway, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Sean D. McGaughran, Route 982, B.S. in Biology

    Mitchell Thomas Miller, Maxwell Drive, B.S. in Marketing

    Chelsea Faye Moore, Evans Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Matthew David Moore, Evans Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Kirstie Lynn Moss, Route 22, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Ashley E. Nicholson, Auction Barn Road, B.A. in Sociology

    Dalton Alexander Pancoast, West Brown Street, B.A. in History

    Amanda Nicole Platt, Yankee Hill Road, B.S. in Nursing

    James Adren Rizer, North Stewart Street, B.S. in Communications Media

    Steven Bradley Rooks, North Liberty Street, B.A. in History

    Paige Marie Sabella, Violet Street, Undeclared, College of Health and Human Services

    Andrew Michael Shurina, North Morrow Street, B.A. in English/Writing Studies

    Kylie Richelle Smathers, Rome Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Stephanie Nicole Smathers, Rome Street, B.S.Ed. in Spanish Education

    Pamela Lynn Smith, Squibbs Road, B.S. in Accounting

    Jessica Ann Snyder, Campbells Mill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Rebecca Lynn Stahlman, Hill Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Jeffrey A. Stiles, Maple Avenue, B.A. in Sociology

    Michelle Leanne Stiles, Bruner Road, B.S. in Nursing

    Casey Anna Sturiale, Black Lick Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Arianna Elizabeth Tripodis, South Spring Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Craig Mitchell Uss, South Spring Street, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Gina Ann Vigliotti, La Mantia Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jessica Carolyn Young, Jasen Street, B.S. in Accounting

    Brush Valley

    Jacquelyn Marie Lostrick, Route Highway, B.S. in Management/General

    Maggie Leigh Mack, B.S. in Nursing

    Shawn Ryan Yutzey, B.S. in Communications Media

    Cherry Tree

    Courtney Louise Burba, Cush Creek Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jacqueline Anne Connor, Kantz Hill Road, B.A. in Psychology

    Tracy Lynn Deyarmin, Cush Creek Road, B.S. in Accounting

    Debra Leeann Johnson, Arcadia Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Alexandria Louise Liddle, Route 240 Highway, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Stephanie Nelson, Jade Lane, B.A. in Sociology/Human Services

    Andrew Craig Rowland, Rainbow Lane, B.S. in Accounting

    Kathleen V. Walizer, Bowdertown Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Clarksburg

    Wesley Keith Campbell, Saltsburg Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Lisa Diane Ewing, Stevens Road, B.S. in Accounting

    Clune

    Briana M. Arcurio, B.S. in Disability Services

    Clymer

    Matthew Orlando Bash, Route 553 Highway, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Jacqueline Isabel Beisel, Clymer Road, B.S. in Biochemistry

    Nicole Marie Bracken, Walcott Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Brenton John Davies, Franklin Street, B.A. in History

    Christine A. Filipovich, Hancock Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    David James Fulton, Barr Slope Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Morgan Lynn Helmeid, Morris Street, B.S. in Nursing

    Erica Ann Holby, Sherman Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Jenna Leigh Irwin, Hancock Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alexander Gregory Kirsch, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Music Education

    Jennifer Sue Kopczyk, Diamondville Road, B.S. in Disability Services

    Philip James Kopczyk, Diamondville Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer

    Kaylin Leanne Lawson, Route 580 Highway, B.S. in Accounting

    Danielle Marie Malicky, Walcott Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Emily Joanne Marshall, Penn Street, B.S.Ed. in English Education

    Brandon Lee Smith, Penn Street, B.S. in Safety Sciences

    Joshua David Stoehr, Hancock Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Jill E. Super, Sixth Street, B.S. in Nursing

    Troy Jeffrey Trimble, Morris Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Lauren R. Twigg, Route 580 Highway, B.S. in Accounting

    Christina M. Young, Sixth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Commodore

    Paula Marie Burd, Purchase Line Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Amanda Sue Chichy, Bash Road, B.S.Ed. in English Education

    Christina Marie Deitman, Fisher Street, B.S. in Safety Sciences

    Laina Marie Frantz, Alder Road, B.S. in Nursing

    Ethan Cord McConnell, Douglas Street, B.S. in Interior Design

    Creekside

    Jurie Ann Buchleitner, Redding Run Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Lindsey Ranee Grove, Five Points Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Justin Robert Hill, Hudson Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Casey Allen Kowchuck, Johnston Road, B.S. in Finance

    Zachary Grant Kunkle, Kunkle Lane, B.S. in Safety Sciences

    Kourtney Elizabeth McIntire, Hudson Road, B.S. in Athletic Training

    Amanda G. Rogerson, Hudson Road, B.S. in Athletic Training

    Dixonville

    Jennifer Nicole Brocious, B.S.Ed. in English Education

    Ernest

    Franklinn Michael Alexander, Store Hill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Leeann M. Helenic Badzik, Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Laura Larue Bennett, B.A. in Psychology

    Glen Campbell

    Chantel Chree Brink, Brink Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Garrett William Brink, Brink Lane, B.A. in Criminology

    Amanda Kate Carney, Pine Vale Road, B.S. in Athletic Training

    Brittany Ann Peles, Rock Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Daniel Vasil Peles, Rock Run Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Staci Sue Salsgiver, Salsgiver Lane, B.S. in General Studies

    Graceton

    Carrie A. Lingle, First Street, B.S. in Biology

    Emily Lynne Silvis, Murry Avenue, B.A. in Psychology

    Benjamin Michael Williams, Second Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Sarah Elizabeth Williams, Second Street, B.S.Ed. in Music Education

    Heilwood

    Kathleen Grace Larson, Pine Street, B.A. in Honors Program in Psychology

    Home

    Brian Allen Backus, Washington Church Road, B.S. in Safety Sciences

    Camden Tate Bailey, Ambrose Road, B.S. in Athletic Training

    Rebecca Ann Bowser, Ruth Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Bridget Suzanne Canose, Wells Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Toni Marie Corosu, Five Points Road, B.A. in English /Pre-Law

    Dane Tyler Gaydosh, Washington Road, B.F.A. in Art Studio

    Devan Paige Gaydosh, Washington Road, B.S. in Nursing

    Olivia Lauren Griffith, Nastase Road, B.S. in Marketing

    Stacey L. Harris, Five Points Road, B.S. in Human Resource Management

    Ryan S. Kressley, Dogwood Circle, B.S. in Communications Media

    Neil Jonn Kuzilla, Laurel Drive, B.S. in Management Information Systems

    Samuel Watson LeBlanc, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Ryan S. Lightcap, Route 85 Highway, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    AnnaMarie Nicole Lydic, Pavilion Way, B.A. in Sociology/Human Services

    Meghan Sara McMeans, Wells Road, B.A. in Art/Studio

    Kimberly Ann Miloser, Ruth Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Peter J. Nanni, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    James Paul Shellhammer, Potts Road, B.S. in Biochemistry

    Rebekah Margaret Smith, Route 85, B.S. in Nutrition

    Brittany Leigh Wells, Houser Road, B.S.Ed. in English Education

    Homer City

    Alicia Nicole Adamson, Ridge Avenue, B.A. in International Studies

    Leslie Renee Bartlebaugh, George Court, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Nathaniel Stephen Bauer, Gemmell Road, B.A. in Criminology

    Tyler Alan Baum, Lawrence Street, Undeclared, College of Fine Arts

    Jamier Benavidez, Carlisle Street, B.S. in Safety Sciences

    Jessica Lynn Bork, Neal Road, B.A. in Psychology

    William James Bryan, Claghorn Road, B.A. in Political Science

    Julie Marie Burnheimer, Coy Street, B.S. in Biology

    Audrianna Marie Davis, Old Route 56 Highway, B.S. in Accounting

    Joseph Alemnhe Dejene, Flat Road, B.S. in Safety Sciences

    Leanne Elizabeth Deptola, East Church Street, B.S. in Nursing

    Brian Joseph Doster, Tide Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Mallory Anne Douglass, Route 259 Highway, B.S. in Fashion Merchandising

    Adam S. Foust, Ridge Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Emily Elizabeth Fulmer, Syntron Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Michelle Lee Hampton, Albert Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bradley A. Hefflefinger, Red Barn Road, B.S. in Marketing

    Jessica Lynn Henry, Henry Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Chelsey A. Kerr, Goral Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Lauren Elaine Kinka, Third Avenue, B.A. in English /Pre-Law

    Aaron Michael Lenzi, West Church Street, B.S. in Physics

    Annique M. Lockard, Route 119 Highway, B.A. in Philosophy/Pre-Law

    Nicole Carolyn Loughner, Ridge Avenue, B.S. in Human Resource Management

    Madison Elizabeth Maschak, Sarah Street, B.S. in Safety Sciences

    Samantha Lynne Maschak, Sarah Street, B.S. in Athletic Training

    Lauren Lynne McQuiston, South Main Street, B.A. in Honors Program in Psychology

    Emily Kay Mechling, Sarah Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Gabrielle Kayli Miller, Third Avenue, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    William David Moon, Kanouff Street, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

    Ross Reynolds Moreau, Claghorn Road, B.S. in Safety Sciences

    Danielle Nicole Morrow, Red Maple Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Richard Michale Petricig, Crownover Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jonathan Boyd Phillippi, West Elm Street, B.S. in Accounting

    Brian Earl Plowcha, East Elm Street, B.S. in Accounting

    Robert Paul Putala, Old Route, B.S. in Chemistry

    Jason Jeffrey Rauso, Fire Academy Road, B.S. in Communications Media

    Elizabeth Marie Rebovich, Spruce Hollow Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Elsie E. Rouser, Yankeetown Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Alyse Mae Scheuermann, West Elm Street, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Christina Eileen Schmidt, Chestnut Alley, B.S. in Communications Media

    Joshua Anthony Schwartz, North Main Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Graham Reagan Smith, Old Route 119, B.S. in Marketing

    Erin Margaret Smyers, Riverside Avenue, B.A. in Sociology/Human Services

    Kristy L. Stewart, Route 403 Highway, B.S. in Management/Operations

    Alyssa Mary Taddie, Sarah Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Michelle L. Taddie, Sarah Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Brianne Nichole Thomas, East Church Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Paige Elizabeth Townley, Center Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nichole Lynn Vizza, Two Lick Road, B.S. in Nursing

    Shayna Leigh Wasko, Juniper Street, B.S. in Marketing

    Matthew T. Wilden, Lislie Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Iryna Yavorska, North Main Street, B.A. in Psychology

    Indiana

    Justin Allan Adams, Hickory Lane, B.A. in English

    Rachel Noel Addleman, Melloney Lane, B.S. in Child Development and Family Relations

    Renee Elizabeth Addleman, Melloney Lane, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Kelly Maria Affolter, School Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Lacey L. Aikins, Airport Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Ignacio J. Alarcon, Stonegate Road, B.A. in Philosophy

    Brittany S. Allmendinger, Route 286 Highway, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sarah A. Alman, Meadow Wood Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Anthony Ashlin Almes, Edgewood Avenue, B.S. in Communications Media

    Braa Hazzaa Alsaidi, Dolores Circle, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

    Christopher George Anthony, Forest Ridge Road, B.A. in Theater

    Julia Catherine Antolik, Townview Drive, B.S.Ed. in English Education

    Joseph Quinn Appolonia, Pine Crest Drive, B.S. in Accounting

    Philip Franklin Austin, Eastwood Court, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Maria Christine Avolio, South Seventh Street, B.S. in Safety Sciences

    Daniel Sulemana Ayebo, Hillside Drive, B.S. in Accounting

    Hannah Marie Bair, Ben Franklin Road, B.A. in International Studies

    Riley John-Vincent Balitski, Country Lane, B.A. in Criminology

    Kelley Ann Banahasky, Cactus Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Savannah Jean Barris, South Third Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Christopher Edward Bauer, Newport Drive, B.A. in Honors Program in Psychology

    Samantha Arlene Bauer, Newport Drive, B.S. in Nursing

    Stefan Alexander Bauzon, Pratt Drive, B.A. in Biology

    Brian Patrick Bemis, Church Street, B.A. in Music

    Joel M. Bender, Frances Road, B.S. in Accounting

    Jennifer Kathryn Bergey, South Coulter Avenue, B.A. in Journalism

    James Halley Bicknell, Locust Street, B.A. in Theater

    Amy Irene Binion, South Sixth Street, B.S. in Biology

    Amanda Louise Bivens, Ann Circle, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Martin Thomas Blashock, Lisa Drive, B.S. in Management Information Systems

    Alexandria Larue Blose, Philadelphia Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Angela Marie Blystone, Grant Street, B.S. in Nursing

    Scott L. Blystone, Grant Street, B.S. in Management Information Systems

    Maureen Elizabeth Bock, Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Leslie Bolich, Medlar Drive, B.A. in Geography/Environmental Geographer

    Kierstin Lynn Bolton, Crimson Hawks Drive, B.A. in Asian Studies

    Jenna Alyse Bothell, South Sixth Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Audrey Rose Botsford, East Pike Road, B.S. in Nursing

    Kasey Dawn Bozzer, Widdowson Way, Undeclared, College of Health and Human Services

    Haley Elizabeth Brown, Warren Road, B.S. in Marketing

    Matthew Robert Brown, East Pike Road, B.A. in History/Pre-Law

    Jason T. Brubaker, Rustic Lodge Road, B.S. in Safety Sciences

    Jaime Alissan Bruner, Ramsey Run Road, B.S. in Safety Sciences

    Daniel Caldwell Budris, Philadelphia Street, B.A. in Religious Studies

    Emily Marie Bugay, Hood School Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Christian Anthony Buggey, Water Street, B.S. in Safety Sciences

    Jason Anthony Capizzi, Dolores Circle, B.A. in Criminology

    Ramon Li Casanova, Colonial Drive, B.S. in Computer Science/Applied

    Jason Ryan Casner, Clark Avenue, B.S.Ed. in Physics Education

    Rose Victoria Catlos, Rebecca Street, B.A. in English/Writing Studies

    Brennan Richard Cebula, North First Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Pamella Hope Chamberlain Clouser, Oak Street, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Rebecca A. Chamnik, Debbie Drive, B.S. in Management/General

    Alyssia Elizabeth Chapman, Poulos Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer

    Jenny Chen, Church Street, B.S. in Communications Media

    Sonia Anne Cilo, Fairman Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Hope Nicole Claypool, Old Route 119, B.S. in Communications Media

    Stacey Marlene Coles, Medlar Drive, B.A. in Criminology

    Justin Joseph Connell, Lucerne Road, B.S. in Management Information Systems

    Kristyn Elizabeth Cromer, Philadelphia Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Peter Nicholas Cubeta, Gabriel Avenue, B.S. in General Studies

    Justina Nicole Culp, South Seventh Street, B.S. in Respiratory Care

    Jessica A. Cummings, Anthony Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jennifer Lee Danyi, Lazor Street, B.S. in Athletic Training

    Jessica Lynn Danyi, North Fifth Street, B.A. in Art/History

    Julia Kay Pennington Dean, Shady Drive, B.A. in Psychology

    Nathan J. Decker, Oak Street, B.A. in Criminology

    Jessica Lynn Delaney, Snowdrift Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Maxwell Olan DePriest, Oakland Avenue, B.A. in Honors Program in Psychology

    Vincent Jared DeStefano, South Fifth Street, B.F.A. in Art Studio

    Joshua David Diaz, Medlar Drive, B.A. in Criminology

    John J. Dirda, Water Street, B.S. in Safety Sciences

    Kelly Ann Drummond, Warren Road, B.A. in English/Language Studies

    Natasha Jo Dubinsky, Zehner Road, B.A. in Art/Studio

    Brittany M. Dudt, Five Points Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Tiffany Marie Dyer, Philadelphia Street, B.A. in English/Writing Studies

    Kathryn Ellen Edmondson, Ashley Drive, B.A. in Anthropology

    Jessica Marie Ellis, Hood School Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Joshus Oliver Ely, Brady Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Wade Rowland Evans, Cresswell Road, B.S. in Nursing

    Noel Desfosse Fales, Water Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Taralyn E. Federoff, Valley Road, B.S. in Interior Design

    Shane Lloyd Ferguson, Robin Street, B.S. in Safety Sciences

    Joseph Alfred Ferranti, Washington Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Ashley Ann Fleming, Cheese Run Road, B.S.Ed. in Art Education

    Brian Ryonghyi Ford, South Sixth Street, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing

    Marysa Sue Frederick, DeGaetano Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Adam L. Friedman, North Sixth Street, B.A. in Political Science

    Hannah Mandigo Fullerton, Ben Franklin Road, B.S.Ed. in Art Education

    Jeffrey Joseph Fyock, Rayne Church Road, B.S. in Safety Sciences

    Marissa Joy Geesey, Trim Tree Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    S. Charmaine Geesey, Church Street, B.S. in Accounting

    Cindy Lee George, Roush Drive, B.A. in Sociology

    Timothy Allen George, Nicola Lane, B.S. in Athletic Training

    Ryan James Gesler, North ST, B.A. in Computer Science

    Roddy O'Connor Gibbs, South Third Street, B.A. in Honors Program in Psychology

    Courtney Tia Gilliland, Church Street, B.S. in Communications Media

    Lauren Katelyn Glinsky, Pine Crest Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    David K. Grey, Treese Avenue, B.A. in Criminology

    David Kevin Grey, Treese Avenue, B.A. in Psychology

    Shane Michael Grey, Treese Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Ashley Renee Griffith, Poulos Road, B.S. in Nursing

    Kyla Isabel Groat, Pratt Drive, B.F.A. in Art Studio

    Stacey Lynne Grycko, Philadelphia Street, B.S. in Management/General

    Debra K. Guiste, Anthony Run Road, B.S. in Accounting

    Sara Faith Hampton, Route Highway, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Rose Marie Harvey, Lilac Street, B.A. in Theater

    Jason William Heaton, School Street, B.S.Ed. in Music Education

    Paige Noel Heckman, Home Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Jonathan Edward Henninger, College Lodge Road, B.S. in Biochemistry

    Douglas Steven Henry, East Pike Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Michael A. Henry, East Pike Road, B.S. in Safety Sciences

    David John Higgins, Oak Street, B.A. in Geography/Economic Geographer

    Joanna Marie Hitchings, Concord Street, B.S. in Biology

    Matthew Irvin Hite, Centennial Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Mary Claire Hogan, Parks Place, B.S. in Nursing

    Heather Dawn Hollen, Church Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Kimberly Ann Hollen, North Fourth Street, B.A. in Criminology

    Kayla Star Hoover, John Georges Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Carl Joseph Hoppe, Dolores Circle, B.S. in Computer Science/Applied

    Jonathon Dwight Hughes, Martin Road, B.A. in History

    Christina Maria Hull, Fifth Avenue, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Meghan Jean Hunter, Oak Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Cory W. Ireland, South Seventh Street, B.S. in Finance

    Robert Michael Irvin, Wherle Way, B.F.A. in Art Studio

    Lauren Kristina Iseman, Church Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jessica Anne Jenkins, Lazor Street, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Luci Rose Jockel, East Pike Road, B.A. in Art/Studio

    Brandon David Jones, Centennial Drive, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Maria Kaminski, South Sixth Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Geon Mi Kang, Klondyke Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Seonho Kang, Dolores Circle, B.S. in International Business

    Andrea J. Karcher, Dawn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Zachery David Karcher, Dawn Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Camille Ann Kaszubowski, Wren Street, B.A. in History

    Katelyn Kelly, B.S. in Finance

    Dana Marie Kirsch, Shelly Drive, B.S. in Accounting

    H. Donald Knee, North Eighth Street, B.A. in Criminology

    John Michael Kopczyk, Geesey Road, B.A. in Economics

    Christopher Michael Kuhar, Stonegate Road, B.S. in Accounting

    Elizabeth Grace Kunkle, Rex Avenue, B.A. in English/Writing Studies

    Anthony Joseph Kuta, Shelly Drive, B.S. in Accounting

    Andrew Lare Lansberry, West Point Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Brandon R. Lawson, Martin Road, B.S. in Safety Sciences

    Kacie Jen Lazor, Skyline Drive, B.S. in Communications Media

    Laura Marie Leach, Mansfield Avenue, B.S. in Marketing

    Jennifer Hope Lechner, South 14th Street, B.S. in Management/Operations

    Boon Kai Lee, Lazor Street, B.S. in Marketing

    Benjamin Alan Leonard, Ben Franklin Road, B.S. in Safety Sciences

    Thomas William Lewis, Gorman Avenue, B.A. in English/Writing Studies

    Christa Lynn Lezanic, Grove Chapel Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Andrew Lichtenfels, Clover Lane, B.A. in Psychology

    Kathryn M. Lind, Franklin Circle, B.S.Ed. in Art Education

    Thomas John Livingston, Holly Street, B.S. in Safety Sciences

    Hannah Elizabeth Lockard, Quincy Circle, B.S.Ed. in Business Education

    Simeon Michael Logan, Easy Street, B.S. in Safety Sciences

    Dominic J. Lombardi, East Oak Court, B.S. in Marketing

    Samantha Marie Loop, Maple Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Andrew Gene Love, Any Street, B.A. in Criminology

    Kelsey L. Lowman, Warren Road, B.A. in History

    Julian Michael Lutz, Crimson Hawks, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

    Lauren Marie Lyons, Oak Street, B.S. in Athletic Training

    Julianne Renee Mack, Sunset Drive, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

    Meghan Lou Mack, Acorn Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Nathaniel P. Mack, Dales Road, B.S.Ed. in Music Education

    William M. Malone, Wayne Avenue, B.S. in Management/Operations

    Patrick Josiah Marshall, North Seventh Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Kevin Joseph Mathe, Chestnut Street, B.S. in Marketing

    Janelle Lynn McCombie, Washington Street, B.S. in Nursing

    Meghan Florence McDonald, White Farm Road, B.A. in Psychology

    Heather Christine McDowell, Merrick Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Michael Patrick McGeary, Anderson Avenue, B.A. in Asian Studies

    Sean Patrick McKee, Anderson Avenue, B.A. in English/Writing Studies

    Sarah Marie McKenzie, Chestnut Street, B.A. in Asian Studies

    Eric James Miller, Zehner Road, B.S. in Accounting

    Eric Patrick Millheim, Philadelphia Street, B.S. in Business Technology Support

    Garrett Thomas Milner, Apache Drive, B.S. in Disability Services

    Breeanna Nicole Mintmier, Easy Street, B.S. in Chemistry

    Michael Joseph Morris, Fulton Run Road, A.A.S. in Electro-Optics

    Patricia Kay Moyer, North Clymer Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Wijdan Faroq Mtayr, Medlar Drive, B.S. in Finance

    Tinashe Caroline Mukasa, South Thirteenth Street, B.S. in Applied Mathematics

    Faith Mueni Mutunga, Centennial Drive, B.S. in Finance

    Alison Diane Nellis, Poplar Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Michael John Olechovski, Robin Hill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    John Gerald Oliver, B.S. in Interior Design

    Kayla Elizabeth Olliver, Martin Road, B.S. in Communications Media

    Casey Ryan Olma, Deer Run Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Oscar Karl Olsson, B.S. in Applied Physics

    Jacob Otto, Route Highway, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Yan Ou, Unclassified

    Chelsea E. Palmer, Shady Drive, B.S.Ed. in English Education

    Shenzong Pan, Oakland Avenue, B.S. in International Business

    Kaitlyn Victoria Patrick, Croyland Avenue, B.S. in Biology/Cell and Molecular

    Alexander Quay Patterson, Blue Spruce Road, B.S. in Geology

    Tessie Marcia Paul, Logan Drive, B.S. in Interior Design

    Brittany Lynn Pavolik, South Sixth Street, B.S. in Communications Media

    Jordan L. Penrose, Harvest Lane, B.S. in Disability Services

    Ryan Tyler Penrose, Country Lane, B.S. in Accounting

    Thea Mae Petrigac, Locust Street, B.A. in Journalism

    Lauren Anne Petro, Easy Street, B.S.Ed. in Spanish Education

    Alex Benjamin Pfeffer, Forest Ridge Road, B.S. in Accounting

    Natalie Anne Pina, South Tenth Street, B.S. in Communications Media

    Jonathan Edward Pivetz, North Ninth Street, B.A. in English /Pre-Law

    Garrett S. Pizarchik, East Pike Road, B.S. in Safety Sciences

    Jessica Elizabeth Potter, Medlar Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashley Christina Pruger, Josephine Avenue, B.S. in Nursing

    Jason Hrvoje Rados, Briarwood, B.A. in Economics

    Johanna Helena Mary Rahkonen, Diamond Avenue, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Amy Lynn Rankin, Concord Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jeremy Rearick, Hood School Road, B.A. in Criminology

    Johnathan Boyd Reinard, Helman Road, B.S. in Physics

    Matthew John Reitzell, Chestnut Street, B.S. in Biology

    Amy Noel Rhoades, Pine Ridge Lane, B.A. in Sociology/Human Services

    Ashlee A. Rice, Ann Circle, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Michael Richard Rifendifer, Lions Health Camp Road, B.S. in Safety Sciences

    Ethan John Robinson, Church Street, B.S. in International Business

    Jade Marie Robinson, Mary Ellens Place, B.S. in Child Development and Family Relations

    Madison Auth Sabo, B.S. in Hospitality Management

    Rebecca Kay Santi, Dolores Circle, B.A. in Psychology

    Jesse Patrick Scanga, Chestnut Street, B.S. in Safety Sciences

    Courtney Marie Scherf, Lavista Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Faith Rebecca Schlichtkrull, Oakland Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Jillian Lee Schneider, Warren Road, B.S. in Communications Media

    Mary Theresa Seckar, Holly Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Andrew J. See, Oak Street, B.A. in History

    Ashley Marie Shelton, Centennial Drive, B.A. in Anthropology

    Elyse Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in English/Writing Studies

    Lisa Dawn Shirley, Country Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Marietta Elizabeth Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in Psychology

    Christopher Scott Simpson, Simpson Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Cassandra Rae Singer, Medlar Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Kulwinder Singh, Lilac Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Lindsey Nicole Smathers, Simpson Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Douglas Scott Smith, West Pike Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Naeemah Akilah Smith, Oakland Avenue, B.S. in Disability Services

    Rebecca Lea Smith, West Pike Road, B.S.Ed. in Music Education

    Madeline Rose Spearman, Spearman Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Kayla Lorraine Speedy, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brittany Nicole Spencer, Blairton Avenue, B.A. in English/Writing Studies

    Julie Anna Stachurski, Old Route Highway, B.S. in Mathematics

    Alexander Karol Staszkiewicz, School Street, B.A. in Philosophy

    Daniel Isaac Stein, Hoyt Drive, B.A. in Psychology

    Thomas Gideon Stein, Philadelphia Street, B.A. in English/Writing Studies

    Brent Robert Stevens, School Street, B.A. in Economics

    Leslie R. Stine, Crimson Hawks, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Brandon Thomas Strittmatter, South Third Street, Undeclared, College of Fine Arts

    Jason Brandon Sullivan, Locust Lane, B.A. in Political Science

    Jennifer Ann Sullivan, Twolick Drive, B.A. in Criminology

    Phui Yee Tan, Oakland Avenue, B.S. in Communications Media

    Garrett F. Tanner, View Street, B.S.Ed. in Business Education

    Christopher J. Taylor, Medlar Drive, B.S.Ed. in Social Science Education/Sociology

    Robert Allen Tipton, Gompers Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Kevin Andrew Toothman, Coolspring Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Dylan Jacob Toy, Fifth Avenue, B.A. in Criminology

    Emily Christine Trenney, Locust Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Shawn Carl Trout, North Eighth Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Rachel Marie Umbel, Sue Anne Lane, B.S. in Physics

    Anne Cameron Ursu, Willow Avenue, B.F.A. in Music Performance

    Shelby Elizabeth-Susan Ursu, Gompers Avenue, Undeclared, College of Fine Arts

    Molly Marie Vanderneck, Chestnut Street, B.S. in Nursing

    Maxwell Varner, Five Points Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Michael R. Velez, School Street, B.A. in History

    Cory J. Walker, Wayne Avenue, B.A. in Criminology

    Sarah Ruth Walz, Grant Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Dan Wang, Unclassified

    Yiyang Wang, Oakland Avenue, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

    Annie E. Wardrop, Water Street, B.A. in Sociology

    Travis Michael Wendel, Warren Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer

    Nicholas J. Westrick, Stannard Avenue, B.S. in Finance

    Melissa Ann Wilson, Hickory Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Tiara Nicole Wilson, Copper Beech Drive, B.A. in Psychology

    Andrew James Wiltrout, Grant Street, B.S. in Communications Media

    Kevin Ray Winters, Winterfield Road, B.S. in Management Information Systems

    Jason P. Wolfe, Parks Road, B.S. in Geology

    Rebecca Brea Woodward, Geesey Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Shannon Marie Wright, South Seventh Street, B.S. in Safety Sciences

    Wei Xu, Crimson Hawks, Unclassified

    Jeremy J. Yagle, Five Points Road, B.S. in Mathematics

    Lauren Grace Young, Black Walnut Road, B.S. in Marketing

    Jiahui Yu, North Fifth Street, B.S. in Marketing

    Isaac Hwydrung Yung, Fulton Run Road, B.S. in Finance

    Naomi Lynn Yurga, Curry Run Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Nicholas Zimny-Shea, Station Avenue, B.A. in Psychology

    Michael A. Zuzack, South Sixth Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Josephine

    Laken Georgeanna Tassos, Old Indiana Road, B.S.Ed. in English Education

    Brandon Mark Tomachek, Jasen Street, B.S. in Accounting

    Kent

    Kimberly Ann Shearer, Route 286 Highway West, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Paula Renae Stewart, Mill Street, B.S. in Hospitality Management

    Lucernemines

    Cortney Renee Fry, Fourth Street House, B.S. in Nursing

    Angela Lynn Gray, B.S.Ed. in Spanish Education

    Cassie Bethann Trausi, Eleventh Street, B.A. in Criminology

    Marion Center

    Maxwell Baker, Orchard Lane, B.S. in Safety Sciences

    Reed T. Bonnet, Ambrose Road, B.S. in Communications Media

    Emilie Jane Borst, Pearce Hollow Road, B.S. in Finance

    Breanne Rene Denning, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Amanda Kaye Dunlop, Pollock Road, B.S. in Communications Media

    Amber Catherine Fishel, Lowman Road, B.A. in Criminology

    Meggan Stephanie George, Riddle Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Brittany Eileen Greene, Greene Lane, B.A. in Journalism

    Elizabeth Ashley Kundla, Hartman Road, B.A. in Journalism

    Rachel Allison Kundla, Hartman Road, B.A. in Criminology

    Cody Lee Miller, Dixonville Road, B.S. in Accounting

    William Harrison Miller, Dixonville Road, B.S. in Chemistry

    Kellie E. Ruffner, Skyline Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Brandon Edward Snickles, B.S. in Nursing

    James Paul Zewe, B.S. in Biochemistry

    Penn Run

    Breanne Michele Cameron, Chestnut Ridge Road, B.S. in Safety Sciences

    Adam John Clevenger, Rich Hill Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Elliot Findley Faith, Sportsman Road, B.A. in Criminology

    Jedidiah Thomas Fetterman, Nursery Road, B.A. in Philosophy

    Taylor Renee Jones, Allison Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Kayla L. Jusko, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Tina Marie Kelly, Route 422 Highway, B.S. in Disability Services

    Ian Richard Lavanish, Route 553, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Megan R. Marshall, Route 553 Highway, B.S.Ed. in English Education

    Rachael Mairead Reilly, Nolo Road, B.S.Ed. in Business Education

    Megan A. Syster, Simons Rock Road, B.S. in Accounting

    Robinson

    Aaron Matthew Knapic, Harrison Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Elyse Christine Shearer, Jefferson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rochester Mills

    Chelsey Ann Baun, Richmond Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Christy Ann Baun, Richmond Road, B.A. in Psychology

    Travis Eincle Himes, Parson Road, B.A. in Economics/Mathematics

    Rossiter

    Tabitha Lynn Bowers, Hillman Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Victoria Lee Franco, Buba Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

    Hollyann Autumn Setree, Smyerstown Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Saltsburg

    Stephanie Jordan Ball, Hilltop Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brandon Michael Bobbitt, Bush Road, B.S. in Nursing

    Faith E. Bobbitt, Bush Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Tyler R. Craft, Chestnut Street, B.S. in Communications Media

    Samuel E. Crusan, Auen Road, B.S. in Management/General

    Nicole Marie Dachille, Holly Drive, B.A. in Art/Studio

    Marie Elizabeth Dilascio, Tenth Street, B.S. in Nursing

    Sara Lynn Dilascio, Tenth Street, B.S. in Nursing

    Tia Marie Dunn, Salt Street, B.S.Ed. in English Education

    Nicole Lynn Fink, Old Cemetery Road, B.A. in History

    Andrew Fortunato Frassenei, Tenth Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kaitlyn Anne Frassenei, Tenth Street, B.S. in Athletic Training

    Kelly Marie Keibler, Tunnelton Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Brandi Ann Marie Muffie, Saltsburg Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Rachel Elizabeth Pommer, Market Street, B.A. in Criminology

    Holly M. Shirley, Washington Road, B.S. in Environmental Health Science

    Cassie Genna Ulisse, Moween Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Bryana Grayce Urban, Salt Street, B.S. in Respiratory Care

    Michele Christine Wagner, Point Street, B.S. in Accounting

    Leslie Nicole Webster, Walnut Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Shelocta

    Alyssa Bree Altman, Girty Road, B.S.Ed. in English Education

    Kevin Scott Andrews, State Route 210, B.S. in Communications Media

    David Aaron Ankney, Shelocta Road, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Paige Marie Cashdollar, Windy Flats Road, B.A. in Art/Studio

    Allison Marie Cowles, Old Route Highway, B.S. in Child Development and Family Relations

    Matthew J. Leigey, Chestnut Flat Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Violet Cheryl Lloyd, North Ridge Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Aaron William Marshall, Sportsman Club Road, B.S.Ed. in English Education

    Nathan Peppler, Old Elderton Hill Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Phillip Robert Yu, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Smicksburg

    Amber Lynn Gregory, Rossmoyne Road, B.S. in Nursing

    Michael A. Lockhart, Route 210 Highway, B.A. in Criminology

    Megan Sarah McCully, Gahagan Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alison Marie Reken, South Elkin Road, B.S. in Communications Media

    Justina Marie Skamai, Route 954 Highway, B.S. in Athletic Training

    Cody Allen Wells, Griffith Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Strongstown

    Mark Edward Madeley, Country Meadows Lane, B.A. in Psychology

    Jefferson County

    Big Run

    Laura Corin Sproull, B.S. in Communications Media

    Brockway

    Maria Denise Anderson, Hemlock Street, B.S. in Finance

    William Thomas Cox, Vincent Drive, B.A. in Criminology

    Megan Christina Gallagher, Kerr Street, B.S.Ed. in Music Education

    Amber Marie Himes, Broad Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Derek Thomas Miksich, Brock Street, B.S. in Accounting

    Brookville

    Stephanie Lynn Beatty, Taylor Street, B.S.Ed. in Music Education

    Angela Elizabeth Chamberlin, Route 322, B.S. in Nursing

    Leah Morgan Dietrich, Hastings Street, B.S. in Interior Design

    Anna Hope Dinger, Edgewood Drive, B.S. in Interior Design

    Sara Elizabeth Durante, Route 322, B.A. in Anthropology

    Andrew Curtis Glinkerman, Jefferson Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Amanda Elizabeth Henretty, Fog Hollow Lane, B.S. in Interior Design

    Michael Paul Lindermuth, Maplevale Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Timothy Nicodemus Pryor, North Pickering Street, B.S. in Management Information Systems

    Chadwick Lee Schuckers, Belgiumtown Road, B.A. in Political Science

    Brittany Jean Shaffer, Plotner Road, B.S. in Finance

    Shannon Dawn Shaffer, Ramsaytown Road, B.S.Ed. in Music Education

    Abigail Elizabeth Shaw, Pennsylvania Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    De Lancey

    Jenna Lynn Pluchinsky, Doby Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Falls Creek

    Joseph Michael Boboige, Main Street, B.S.Ed. in Music Education

    Jessica Marie Brown, Second Street, B.A. in Art/History

    Knox Dale

    Isaac Joel Lindemuth, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Punxsutawney

    Michele M. Armstrong, Graffius Avenue, B.A. in Psychology

    Melanie Sue Baker, Juneau Road, B.A. in Psychology

    Danyka Aleigh Barnett, Mohney Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Nicole Lynn Battestilli, Pine Street, B.A. in Theater

    Matthew David Baumgartner, Jenks Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Dakota Robert Bish, South Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jade Mykel Brocious, Shenosky Road, B.S. in Accounting

    Lindsey Marie Bryant, Frostburgh Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    David James Burkett, Graffius Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Jared Linn Burkett, Hamilton Markton Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Daniel Mac Cappella, Poerio Road, A.A. in General Studies

    Seth Alan Carlson, Marion Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Katlyn Marie Cekovsky, Big Run Road, B.S. in Nursing

    Michael Marcus Cook, Stake Drive, B.A. in Criminology

    Kira Leigh DeChurch, Route 119, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Michael David Depp-Hutchinson, Woodland Avenue, B.A. in Theater

    Emily Lorraine Dunkel, Willow Road, B.S. in Finance

    Patricia Kathryn Elkin, Route 119, B.S. in Respiratory Care

    Augusta Quinn Geer, East Mahoning Street, B.S.Ed. in Art Education

    Kristin Leigh Graham, Graffius Avenue, B.A. in Sociology

    Jonathon D. Grantz, McHugh Avenue, B.S. in Accounting

    Adrian Adair Gray, Kanouff Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Kaylynn Regina Keeley, Horatio Street, B.S. in Hospitality Management

    Laura Jane Keeley, Horatio Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Alan James Lowmaster, Hillcrest Drive, B.A. in English/Writing Studies

    Krista Leeann Lowry, Forest Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Michael David Matthews, Undeclared, College of Health and Human Services

    Eli Rodney McDivitt, McDivitt Road, B.S. in Safety Sciences

    Dustin Mendus, Elk Run Avenue, B.A. in Geography

    Rebecca Ann Mitchell, Bell Road, B.A. in Spanish

    Juan Manuel Palomino, Route 36, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Taylor Anne Pascuzzo, Frostburgh Road, B.A. in History

    Lynn Marie Peachey, Lincoln Way, B.S. in Nursing

    Devan James Penman, East Liberty Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Heather Lynn Phillips, South Main Street, B.S. in Accounting

    Landon George Prutznal, Scotland Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Luke Andrew Prutznal, Scotland Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Bradley Thomas Renwick, Rose Terrace, B.S. in Safety Sciences

    Tania M. Rickard, North Findley Street, B.S. in Accounting

    Tonya Lynn Ritchey, Laurel Ridge Road, B.A. in Criminology

    Zachery Charles Smith, Ridge Road, B.S. in Marketing

    Paige Nicole Sprankle, Myrtle Avenue, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Amber Marie Stephens, Spring Road, B.A. in Criminology

    Jessie Ann Stewart, Center Street, Undeclared, College of Fine Arts

    Lindsay Ray Woodbury, East Liberty Street, B.S. in Biology

    Chelsea Hope Wright, East Liberty Street, B.S. in Accounting

    Tara Rana Yoder, Route 36, B.A. in Asian Studies

    Reynoldsville

    Shane Brandon Craker, Rathmel Boulevard, B.S. in Computer Science/Applied

    Stephen Spencer Gula, Meadow Lane, B.A. in Criminology

    Sara Rachelle Kirkpatrick, Reynoldsville Falls Creek, B.S.Ed. in English Education

    Stephanie Louise Moore, Brown Street, B.S. in Respiratory Care

    Danielle Morgan Rode, Wayne Road, B.S.Ed. in Art Education

    Jodi Lynn Speck, Pardus Road, B.S. in Interior Design

    Ringgold

    Amanda Lee Overly, Route 536, B.S. in Nursing

    Sigel

    Abbey Jane Smith, Route 36, B.S. in Nursing

    Sprankle Mills

    Dana Alan Huber, Sprankle Mills Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Stump Creek

    Kelly R. Sutter, Second Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Summerville

    Eden Renee Kahle, Kahle Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Karli Lynn Spangler, Shields Road, B.S.Ed. in Music Education

    Michele Lynn Troutman, Fenstermaker Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Sykesville

    Steven Jeffrey Cook, Sykes Street, B.S.Ed. in Business Education

    Michael James Yamrick, East Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Walston

    Jennifer L. Smith, Cut Lane, B.S.Ed. in English Education

    Chanie Marie Spearing, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Juniata County

    East Waterford

    Kelsey Mae Long, Route 75, B.S. in Nursing

    McAlisterville

    Ashley Kay Metz, Route 35, B.S. in Management/General

    Mifflin

    Ashley Renee Kipp, Crestview Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Mifflintown

    Cody Richard Arnold, Arch Rock Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Earl Michael Hockenberry, Cuba Mills Road, B.S. in Biology

    Ashlee Marie Leister, Lehman Drive, B.S. in Communications Media

    Port Royal

    Kelby Ryan Swartz, Route 75, B.S. in Safety Sciences

    Lackawanna County

    Carbondale

    Kathryn Lynn Cosgrove, Canaan Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Clarks Summit

    Kayla Mary Bucciarelli, Greenwood Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Dalton

    Morgan Charles Chase, Church Street, B.A. in Theater

    Julia Elizabeth Farrar, Turnpike Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Kaitlyn Dawn Klinges, Rural Route 2, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Emily Marie Neuhausel, Locust Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Dunmore

    Kara Danielle Jennings, John Avenue, B.A. in Journalism

    Rebecca Susan Ort, West Elm Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Jessup

    Alan William Granza, Church Street, B.S. in Hospitality Management

    Olyphant

    Marissa Lynn Malaski, Sturges Road, B.S.Ed. in Music Education

    Scranton

    Kaytlen M. Powers, Wheeler Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Rebecca Eileen Reed, Amherst Parks, B.S. in Nutrition/Dietetics

    South Abington Township

    Katherine Ann Carter, Edgewood Drive, B.S. in Hospitality Management

    Lancaster County

    Bainbridge

    Tristen Jo Gutshall, Meadow View Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Columbia

    Morgan Elizabeth Difenderfer, Willow Lane, B.S. in Nursing

    Conestoga

    Casey Renee Hahn, Stone Hill Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Denver

    Tabitha Lynn Higham, Homestead Drive, B.S. in Physics

    Andrew John Trefny, North Fourth Street, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    East Petersburg

    Nicolas John Fillgrove, State Street, B.A. in Psychology

    Elizabethtown

    Derrick Anderson, Sunrise Boulevard, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Zachary Scott Beckey, Deodate Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Sarah Katherine Blantz, West Bainbridge Street, B.S. in Communications Media

    Rosalee Michelle Frederick, Kenbridge Lane, B.S. in Athletic Training

    Kelsey Marie Hayden, Hillcrest Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Weston Tillman Parrett, Brookview Circle, B.S.Ed. in Music Education

    Nicholas John Reginella, Ridge Road, B.S.Ed. in Music Education

    Laura R. Shinn, Persimmon Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Ephrata

    Justin Ryan Lausch, Valerie Avenue, B.A. in Criminology

    Derek Michael Taylor, Hammon Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Alison Joanne Weaver, Grandview Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kinzers

    Mitchell Elias Stoltzfus, East Newport Road, B.A. in Criminology

    Elisha Rachel Valmonte, Hillcrest Drive, B.S. in Nursing

    Kirkwood

    Zachary Cliff Henderson, Sproul Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Lancaster County

    Lauren E. Alshouse, Old Farm Lane, B.A. in International Studies

    Joshua Bellamy, Wilderness Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts

    Heather M. DeGrave, Tanglewood Lane, B.S. in Interior Design

    William Christopher DiGilio, Woodworth Drive, B.S. in Management Information Systems

    Paul Nathan Fitts, New Holland Pike, B.A. in Criminology

    Alexandra Gagnon, Bentley Lane, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Alicia Nicole Haines, Newswanger Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Danielle Elizabeth Hassara, Travis Lane, B.A. in Psychology

    Joshua M. Hughes, Pennwick Road, B.S. in Finance

    Dwana Latrice Johnson, Hilton Drive, B.S. in Nursing

    Katelyn Anne Kaufman, Krystle Drive, B.S.Ed. in English Education

    Andrea Leigh Kline, Woodbine Boulevard, B.S. in Hospitality Management

    Alexis Christine Krull, Eagles View, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Christian Nolan Minich, Fleetwood Drive, B.A. in Philosophy

    Yub Raj Mishra, Pearl Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Lauren E. Montague, Hornig Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alexandra Kathryn Moore, Apple Blossom Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Albert Minh Ngo, Crooked Oak Drive, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Ellen Ochs-Gregory, Leaman Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Meghan E. Paine, Alston Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Robert Anthony Sciscento, Saddleridge Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Lorin Renee Smith, Spring Valley Road, B.S. in Interior Design

    Mindy Jolene Stipe, Richmond Road, B.S. in Hospitality Management

    Derek James Styer, Hillside Avenue, B.S. in International Business

    Thomas William Trautman, Stable Drive, B.A. in Honors Program in Psychology

    Allyson Marie Weaver, Linwood Avenue, B.S. in Marketing

    Tamara Janine White, Old Philadelphia Pike, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Ethan Gabriel Willard, Devonshire Road, B.A. in English/Film Studies

    Miranda Lane Wortel, Bowman Road, B.S. in Hospitality Management

    Landisville

    Katie Marie Molina, Wagoners Way, B.S. in Hospitality Management

    Logan Austin Smith, Greens Avenue, B.S. in Marketing

    Heidi Michelle Zibura, Farmington Place, B.S.Ed. in English Education

    Leola

    Daniel Wallace O'Shea, Hertzog Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Lititz

    Sarah Ann Bedwell, Windsor Lane, B.A. in Psychology

    Tayler E. Bomberger, Crimson Lane, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Jenna Marie Burger, Koser Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Lauren Ashley Eppig, Hackman Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Alexandra Victoria Freeman, Ashton Place, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Andrew Michael Gross, Orchard Road, B.A. in Music

    Ethan Nicholas Henny, Buckfield Drive, B.A. in Criminology

    Alexis Lynn Leed, Rosemont Drive, B.S. in Nursing

    Ashley Rose Metzger, Knollwood Drive, B.A. in History

    Jacqueline Elizabeth Preston, Canterbury Court, B.S.Ed. in Deaf Education

    Leah Christine Riegel, South Spruce Street, B.S. in Hospitality Management

    Kaitlyn Elizabeth Sentz, East Manor Drive, B.S. in Marketing

    Manheim

    Lowen David Johnson, Cedar Hollow, B.A. in Criminology

    Marietta

    Rita Amato, Rock Point Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Mary Dayne Fair, South Clay Street, B.A. in Psychology

    Maytown

    Kirby Louise Arms, North King Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Mount Joy

    Andrew James Flattery, North Barbara Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Matthew Daniel Frampton, Lefever Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Danielle Maria Truett, North Barbara Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Chad Edward Yowler, West Main Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Mountville

    Sarah Ann Wissinger, Orkney Road, B.S. in Mathematics

    Narvon

    Kimberly Ann Maguire, Fisher Drive, B.A. in Psychology

    New Holland

    Brittany Elizabeth Appleyard, West Fulton Street, B.A. in Criminology

    Ashley Raven Marshall, Daisy Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Lindsey Alexandra Riehl, Hillcrest Road, B.S. in Nursing

    Peach Bottom

    Douglas Clark Risk, Haines Station Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Keri Ann Swisher, Fulton Inn Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Quarryville

    Emily Caitlin Ellis, Rineer Road, B.S. in Nutrition

    Charles Alexander Fisher, Groffdale Road, B.S. in Finance

    Samantha Jayne Guy, Hartwicke Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Breanna Marie Kreider, North Tanglewood Drive, B.S. in Marketing

    Amanda Marie MacIntosh, Hartwicke Drive, B.S.Ed. in English Education

    Jessica Nicole Monk, Hartwood Lane, B.S.Ed. in Spanish Education

    Reinholds

    Ashlee Mae Long, Mohns Hill Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Salunga

    Kaitlin Marie Haines, West Broad Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Stevens

    Anjuli Marie Calhoun, Hopeland Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Lawrence County

    Ellwood City

    Frank O. Duncan, Woodside Avenue, B.A. in Criminology

    Marla Joelle Flecher, Locust Terrace, B.S. in Management Information Systems

    Hayley Elizabeth Fox, Line Street, B.A. in Psychology

    Melissa Ann Gretch, Harmony Fisher Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Kristen Donell Kozminski, Stiefel Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Rachel Rochelle Schuster, Smith Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    New Castle

    Kirsten Marie Brenneman, Sumner Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Jason Daniel Callahan, Firehall Road, B.A. in Psychology

    Emily Anne Donnelly, Lynn Street, B.A. in Criminology

    Kelsey Maureen Garmon, East Clen Moore Boulevard, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Monica Joelle Hanna, Boroline Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Sean Robert Jones, Mount Herman Church Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Jarrod Michael McCormick, Martha Street, B.S. in Accounting

    Alex Moses, East Elizabeth Street, B.A. in History

    Tiffany Marie Murphey, Moravia Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ashley Christina Pence, Blackberry Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Amanda Lynn Shaffer, Joyce Lane, B.S. in Natural Science

    Dustin Allen Smith, Mount Hope Road, B.A. in History

    Jeremy Joseph Young, Princeton Road, B.A. in Criminology

    Pulaski

    Grey David Berrier, Shenango Street, B.S. in Finance

    Wampum

    Rachel Suzanna Scherer, Halltown Road, B.A. in Anthropology

    Johnna Frances Zona, Snake Run Road, B.A. in Spanish

    Lebanon County

    Annville

    Kristen Marie Schott, East Cedar Street, B.A. in Theater

    Cleona

    Hannah Kathryn Woodward, West Elm Street, B.S.Ed. in English Education

    Fredericksburg

    Jonathan Glen Hehnly, Mount Zion Road, B.A. in Criminology

    Jonestown

    Katie Elizabeth Eisenhour, Awol Road, B.S. in Respiratory Care

    Lebanon

    Trisha Lynn Brubaker, Freeport Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Kathryn Mary Greeninger, North Ninth Street, B.A. in Anthropology

    Brianna Natasha Harris, Crestview Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Courtney Lynn Harris, Crestview Drive, B.S. in Communications Media

    Craig Anthony Hartman, Eastfield Drive, B.S. in Athletic Training

    Adam Daniel Hartzell, Eastfield Drive, B.A. in Criminology

    Emily T. Krause, South Fourth Avenue, B.A. in English

    Kevin J. Mengle, East Brookfield Drive, B.S. in Hospitality Management

    Megan Anne Nace, Kimmerlings Road, B.S. in Accounting

    Susan Jean O'Toole, Aspen Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kelsey Morgan Peters, Larch Circle, B.S. in Communications Media

    Michelle Rodriguez, North Fifth Street, B.A. in Psychology

    Melissa Lynn Sattazahn, Poplar Street, B.S. in Hospitality Management

    Jessica D. Stachura, East Brookfield Drive, B.A. in History

    Newmanstown

    Cyrenne Amanda Ginder, Sheep Hill Road, B.A. in Psychology

    Helen Martha Pennypacker, Barry Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Emily Lynn Wyatt, Edgemont Lane, B.A. in Criminology

    Palmyra

    Nicholas Michael Bare, Apple Blossom Lane, B.S. in Nutrition

    Ashley Patrice Carmo, Homestead Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Jennifer Marie Hicks, Oak Lane, B.S. in Nursing

    Caroline Jeanne Lehman, Brunswick Lane, B.S.Ed. in English Education

    Kelsey Sharell Lingle, West Cherry Street, B.A. in Art/Studio

    Luke Michael Scipioni, South Grant Street, B.S. in Nursing

    Richland

    Janell Marie Layser, B.S. in Hospitality Management

    Lehigh County

    Alburtis

    Michael Abraheim Abusharia, West Second Street, B.S. in Safety Sciences

    Nathaniel A. Moser, Woodside Avenue, B.A. in Theater

    Allentown

    Cameron Michael Baillie, Ascot Circle, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education

    John Matthew Bowlby, East Congress Street, B.A. in Criminology

    Jillian Leigh Duld, West Columbia Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Samantha Louise Eichelberger, East Tioga Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Courtney Jo Fillman, Lone Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

    Emily Rose Gagliardi, Windermere Avenue, B.A. in Psychology

    Jamie Lynn Kemmerer, Cleveland Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Daniel Paul Kushnir, Kraft Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    Lorainne Nicole Memary, North Kiowa Street, B.S. in Finance

    Caroline Debra O'Donnell, Azalea Road, B.A. in Psychology

    Maura Brigid O'Donnell, Azalea Road, B.A. in Art/History

    Rana Sakher Oweis, South Krocks Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Kelsey M. Shaulis, Spring Wood Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Ian Richard Stoneback, Clear Way, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jason A. Susko, College Heights Boulevard, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Christopher Mark Walczer, Muth Circle, B.S. in Hospitality Management

    Kayla Elizabeth Walczer, Muth Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Thomas Alan Williams, Broadway, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Center Valley

    Justine Elise Novak, Pineview Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alaina Lyn Whoolery, Chestnut Hill Road, B.S. in Communications Media

    Coopersburg

    Jennifer Katherine Krastin, Hamilton Drive, B.S. in International Business

    Coplay

    Lauren Ann Brosky, Clearview Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Richard F. Pany, Maple Street, B.S. in Marketing

    Emmaus

    Peter G. Bartges, German Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Stephen Christensen, North Third Street, B.S. in Biochemistry

    Alyssa Nichole Funk, Lawrence Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Sarah Quinn McGovern, Kings Highway, B.S. in Fashion Merchandising

    Kelly Ali Nonnemacher, Franklin Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Carly Jean Smith, Meadow Lane, B.S. in Interior Design

    Fogelsville

    Courtney Rose Sensinger, Seipstown Road, B.A. in Criminology

    Macungie

    Meredith Ann Corbet, Fresh Meadow Drive, B.S. in Hospitality Management

    Jordan Garrett Mosser, Sequoia Drive, B.S. in Marketing

    Kristen Karen Schupp, Hillcrest Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Michael John Stewart, Hillcrest Drive, B.A. in Criminology

    Elizabeth Marie Storck, Chardonnay Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    New Tripoli

    Kyra E. Barron, Vixen Court, B.S. in Communications Media

    Teal Elaine Golden, Flint Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Orefield

    Catherine Ann Caffrey, Rebecca Lane, B.S. in Communications Media

    Schnecksville

    Beth Lindsey Anderson, Hoffman Drive, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

    Kiersten Jan Brobst, Hoffman Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    David Scott Moore, Stephanie Drive, B.A. in Criminology

    Elizabeth J. Todd, Foxcroft Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Slatington

    Amber Marie Grace, Parks Place, B.S. in Fashion Merchandising

    Wescosville

    James Ash Naunas, Cornerstone Road, B.S. in Finance

    Larissa Elizabeth Rosendale, Andrea Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Whitehall

    Gina Marie Basile, Pennsylvania Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Olasya Doreen Charles, North Hobson Street, B.A. in Criminology

    Brian Krall, Grandview Drive, B.A. in Music/Theory and Composition

    Amber Cemone Williams, Coplay Court, B.S. in Marketing

    Luzerne County

    Bear Creek Township

    Megan Elizabeth Thompson, Bear Creek Boulevard, B.S. in Child Development and Family Relations

    Dallas

    Sarah Marie Leskowsky, Oak Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Drums

    Nicole Marie Kreckie, North Old Turnpike Road, B.A. in Criminology

    Duryea

    Kyle Reese Adamski, Getty Street, B.S. in Computer Science/Applied

    Freeland

    Rebecca Elizabeth Barry, Washington Street, B.A. in Sociology of Disability Services

    Hanover Township

    Neil Andrew Wittmer, Garrahan Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Hazle Township

    Stephanie Angela Latella, Hillside Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Hazleton

    Victoria Frances Bene, North James Street, B.S. in Accounting

    Matthew John Mitchell, Branch Street, B.S.Ed. in Music Education

    Kingston

    Victoria Elizabeth Lewis, Reynolds Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Mountain Top

    Alyssa Mary McCole, Dale Drive, B.A. in Journalism

    Nanticoke

    Megan Joan Bogdan, Kosciuszko Street, B.S. in Nursing

    Joseph Gregory Hart, River Street, B.A. in Economics

    Shickshinny

    Robert Perry, Silo Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Katherine A. Swiatek, Hunlock Harveyville Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Swoyersville

    Brooke Gibson Coslett, Bond Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Trucksville

    Alicia Marie Sebastian, Harris Hill Road, B.A. in Sociology of Disability Services

    Wapwallopen

    Elisa D. Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nursing

    Melanie Rose Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    West Hazleton

    Megan G. McFarling, North Broad Street, B.S. in Finance

    Wilkes Barre

    Brittany Michele Amrhein, Maffett Street, B.S. in Finance

    Deanna Marie Belsky, Courtright Street, B.S. in Biochemistry

    Ryan John Everett, South Grant Street, B.A. in Psychology

    Erin L. Koolman, Miner Street, B.S.Ed. in Music Education

    Lycoming County

    Cogan Station

    Zane Christopher McKibben, Quail Lane, B.A. in Criminology

    Theresa Rose Shoff, Upper Powys Road, B.S.Ed. in Art Education

    Jersey Shore

    Holly Kay DeMarco, Wurster Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Cathleen Marie Thompson, Nichols Alley, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Montgomery

    Alexa Rae Dunkle, Route 15 Highway, B.S. in Nursing

    Montoursville

    Cory M. Flick, Weldon Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Brett Michael Levy, Stopper Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Alyssa Diane Mitchell, Tallman Hollow Road, B.F.A. in Art Studio

    Adrian John Whipple, Weldon Street, B.A. in Criminology

    Muncy

    Mathias John Brown, Odell RoadH, B.A. in Theater

    South Williamsport

    Marcus Justin Bower, South Market Street, B.S. in Communications Media

    Trout Run

    Krystle Michelle Gregory, Route 287, B.S. in Marketing

    Williamsport

    Benjamin Rich Craig, Maybee Hill Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Christian Justin Heyn, Grand Street, B.A. in International Studies

    Matthew Brian Jandrisavitz, Queen Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Christopher Robert Leidhecker, Northway Road, B.S.Ed. in Music Education

    Sultan Aquil Nafis Magruder, Lafayette Parkway, B.A. in Psychology

    Bianca Danielle Williams, Federal Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Asja Marie Young, Sholder Avenue, B.A. in Criminology

    McKean County

    Bradford

    Elizabeth Ann Girard, Cornen Street, B.A. in Psychology

    Theresa Hoffmann, Jackson Avenue, B.A. in English/Writing Studies

    Gregory Charles MacFarlane, Derrick Road, Teacher Education Certification

    Daniel Adam Romanelli, Bolivar Drive, B.S. in Geology/Environmental

    Tynan John Shannon, Constitution Avenue, B.A. in Criminology

    Kane

    Kristen M. Geer, Welsh Street, Undeclared, College of Fine Arts

    Lauren A. Harvey, Hemlock Avenue, B.S. in Marketing

    Alan Christopher Kessler, South Edgar Street, B.S. in Biology/Cell and Molecular

    Kalie Nadine Walter, Tionesta Avenue, B.S. in Marketing

    Lewis Run

    Erin Nicole Black, Beaver Drive, B.A. in Psychology

    Shelby Lynn Runyan, Big Shanty Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Smethport

    Chelsea Catherine Becker, Christian Hollow, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Danielle Marie Nielsen, Hamlin Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Abigayle Louise Weaver, Route 46, B.S.Ed. in Music Education

    Turtlepoint

    Geoffrey Donald Chappell, Route 155, B.A. in Art/Studio

    Mercer County

    Clark

    Ross William Stafford, B.S. in Management/Operations

    Greenville

    Zachary Gordon Candela, Taylor Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Kellie Violet Cusick, Vernon Road, B.S. in Biology/Cell and Molecular

    Brett Allen Eddinger, Beatty School Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Jeremy Dale Fowler, Vernon Road, B.A. in Criminology

    Anthony Thomas Luciani, West Jamestown Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Joshua James Riffe, South Mercer Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Christopher J. Roberts, Stewart Avenue, B.S. in Accounting

    Jacob Edward Rossman, Fredonia Road, B.S. in Safety Sciences

    Megan Kaye Webber, Meadowlane, B.S. in Nursing

    Grove City

    Kelly Ann Dumrauf, Daugherty Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Britt L. Kenniston, Carrie Way, B.S. in Nursing

    Yung-Cheng Lee, South Broad Street, B.S. in International Business

    Nicole Marie Manna, Blackberry Lane, B.S. in Finance

    Kelly Patricia McBryan, Forest Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Ryan Patrick McNamara, East Main Street, B.S. in Communications Media

    Kaitlin Grace Torok, East Pine Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Madison Elyse Torok, East Pine Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Julie Lynn Ventura, East Main Street, B.A. in Political Science

    Hadley

    Carly Bee McConnell, Pine Hollow Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Hermitage

    Michelle Lynn Diegan, Robertson Road, B.S. in Nursing

    Leah Christine Ferringer, Skyline Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Brandi L. Hoffman, Easton Road, B.S.Ed. in Social Science Education/Sociology

    Alexis Christine Johnson, South Darby Road, Physics/Pre-Engineering

    Jessica Ann Moretti, Cornell Drive, B.A. in Journalism

    Nicole Marie Sayers, Fern Street, B.S. in Nursing

    Maria Justine Shah, Baker Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Erica Roth Skinner, Riverbend Court, B.S.Ed. in Music Education

    Nickolaus Andrew Smigel, Romar Drive, B.A. in Criminology

    Jonna Ann Vellente, South Keel Ridge Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Mercer

    Alyssa Marie Deangio, Miller School Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Sharon

    Brian James Bornes, Carley Avenue, B.A. in Journalism

    Gabrielle Marie Rahn, Heinz Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Zachary Lawrence Revale, Service Avenue, B.A. in Art/Studio

    April Lynn Snyderwine, Wilson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sharpsville

    Leah Lynn Angott, North Neshannock Road, B.S. in Hospitality Management

    Amanda Marie Chamberlain, Kathy Lane, B.S. in Disability Services

    Jocelyn Sierra Cocain, Laurel Drive, B.A. in Art/Studio

    David Joseph Gill, Buckeye Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Kristi Lauren Pisarcik, Laurel Drive, B.A. in Sociology

    Transfer

    Nicholle Renee Dunn, Rutledge Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Nicole Marie Gregg, Crestview Drive, B.S. in Nursing

    Alexandra Leigh Miller, Willadell Road, B.S. in Hospitality Management

    Rebekah Danielle Schaaf, Rutledge Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    West Middlesex

    James William Forsythe, Campman Lane, B.A. in Criminology

    Lauren Alexsis Palmer, Mitchell Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Marla Ann Pivarnik, Mitchell Road, B.A. in Psychology

    Mifflin County

    Belleville

    Levi James Harmon, East Main Street, B.S. in Safety Sciences

    Lewistown

    Kristin Nicole Barger, South Logan Boulevard, B.A. in Criminology

    Morgan Elizabeth Brown, Fairway Place, B.S. in Fashion Merchandising

    Charles William Gehrett, Winding Way, B.S. in Applied Mathematics

    Rebecca Jane Kifer, Ridgley Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Lucas J. Koontz, Ridge Runner Lane, B.A. in Criminology

    Kyle Steven Lewis, South Grand Street, B.S. in Accounting

    Chelsea David Mohr, Grand Parkway, B.S. in Interior Design

    Amanda Kathleen Stephens, Birch Drive, B.S. in Management/General

    Curtis Scott Wert, Snooks Hill Road, B.A. in Psychology

    McVeytown

    Ashley Nicole Kitting, Bice Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    McClure

    Erin Marie Confer, Underhill Road, B.S.Ed. in English Education

    Tanya Jo Grenoble, Steeley Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Kyle William Heane, Rum Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Milroy

    Jessica Leigh George, South Main Street, B.S. in Human Resource Management

    Newton Hamilton

    Tabitha Joy Barrick, B.S. in Accounting

    Reedsville

    Cindy L. Brown, Brittney Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mia Janelle Hooper, Taylor Drive, B.A. in Economics

    Matthew A. Wireman, Church Lane, B.S. in Hospitality Management

    Monroe County

    Bartonsville

    Emily Lauren Mross, Rural Route 1, B.A. in Journalism

    Canadensis

    Ashley Marie McCoy, Rural Route 2, B.S. in Human Resource Management

    Cresco

    Emily Jane Clark, Henrys Crossing Road, B.S. in Biology

    East Stroudsburg

    Nicholas Joseph Hardy, Knob Hill Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Aleda K. Johnson, Rural Route 8, B.S. in Communications Media

    Nadhirah Assata Norman, Haven Lake, Undeclared, College of Health and Human Services

    Mount Pocono

    Davidjohn Gerena, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Pocono Pines

    Jonathan Howard Charleston-Coad, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Saylorsburg

    Amber Ann Bittiger, Rural Route 5, B.S.Ed. in English Education

    Deanna Constance Meek, Highpoint, B.A. in History

    Stroudsburg

    Nicole Gabrielle Grimaldi, Broad Street, Undeclared, College of Health and Human Services

    Alyssa Richman, Walbert Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Jumoke Shani Rivers, Greenwood Crossing, B.S. in Marketing

    Nicholas C. Smith, South Eighth Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Kirsten Ali Wallace, Scott Street, B.A. in Religious Studies

    Tobyhanna

    Micah Cora Alexander, Fairhaven Drive, B.A. in English /Pre-Law

    Montgomery County

    Ambler

    Wade Hedges Baily, East Francis Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Alyssa Marie Hutchinson, Cedar Hill Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jessica Lauren James, Stongs Lane, B.S. in Nursing

    Ardmore

    Jessica Leigh Griffin, Olcott Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Audubon

    Alexander William Cummings, Bettie Lane, B.A. in History

    Adelaide Lou De Saint Etienne, Sycamore Circle, B.S. in Fashion Merchandising

    Blue Bell

    Charles John Brady, Whitwood Drive, B.S. in Accounting

    Rachel Louise Marinari, Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Matthew James Stavinga, Glenn Lane, B.A. in Criminology

    Cheltenham

    Catherine Patricia McCann, Boyer Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Collegeville

    Claire L. Amico, Westover Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Idamarie Desiree Arici, Vincent Drive, B.A. in Journalism

    Rachael Elizabeth Masterson, Vincent Drive, B.A. in Political Science

    Jeanette Marie Mizell, Barrington Road, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

    Brittany Ann Morgan, Township Line Road, B.S. in Nursing

    Colmar

    Katelyn Marie Krissinger, General Forst Drive, B.S. in Accounting

    Ashley Elizabeth Mandes, East Walnut Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Conshohocken

    Thomas Matthew Foy, Matsonford Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    East Greenville

    Meaghan G. Kuhns, Washington Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Nick Wagner, Wentling Schoolhouse Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Gilbertsville

    Mary Theresa Gutekunst, Crystal Lane, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

    Courtney Nicole Keene, Dove Drive, B.S. in Nursing

    Kristin Marie Troilo, Broad Street, B.A. in English/Writing Studies

    Glenside

    Meghan Laura McGovern, Cliveden Avenue, B.S. in Nursing

    Michael Thomas McKeegan, New Street, B.S.Ed. in Spanish Education

    Matthew Szczurek, Lismore Avenue, B.S. in Athletic Training

    Green Lane

    Janine Nicole Jasinski, Old Woods Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Harleysville

    Alexandra Lyn Gibilante, Bishopwood Boulevard, B.S.Ed. in English Education

    Erin Lynn Holloway, Pioneer Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Stephanie Michelle Mallis, Hackney Way, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ronald Phillips, Stormfield Drive, B.S. in Hospitality Management

    Trevor James Pinto, Upper Mainland Road, B.A. in Criminology

    Sarah Elizabeth Stauffer, Westbourne Road, B.S. in Communications Media

    Hatboro

    Christel Jamelle Turingan, Tamarack Circle, B.S.Ed. in Art Education

    Hatfield

    Jared William Barnett, Washington Lane, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Brittany Marie Gozur, Hertford Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    James Colin Ward, Valley Woods Road, B.A. in Criminology

    Mary Elizabeth Ward, Valley Woods Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kerry L. Young, Roosevelt Boulevard, B.A. in Psychology

    Robert W. Zinsmeister, Quail Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Horsham

    Julia Mary Harvey, Downey Drive, B.S. in Safety Sciences

    Huntingdon Valley

    Emily Nicole Evans, County Line Road, B.S. in Interior Design

    Graig Fisher, Holt Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Jamie C. Fisher, Holt Road, B.S. in Management/General

    Joseph Robert Massott, Clearview Avenue, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing

    King of Prussia

    Stephanie Noelle Bianco, Suellen Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Lansdale

    Megan Stephanie Alexander, Misty Meadow Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Lesley E. Anders, Garfield Avenue, B.A. in Journalism

    Jason Steven Barnada, Twining Road, B.S. in Communications Media

    Jeremy David Edwards, Village Way, B.A. in Asian Studies

    Michael Patrick Katch, Claremont Drive, B.S. in Finance

    Christian D. Lamar, Bedford Lane, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Ayanna Alexis LeBlanc, Braeburn Terrace, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Victoria Regina Lopardo, Columbia Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Garrett Michael Ofenloch, Locust Drive, B.S. in Accounting

    Ashley E. Raymond, Beacon Court, B.S. in Child Development and Family Relations

    Leah Christine Smith, Amber Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Limerick

    Katie Lynne Vining, South Limerick Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Maple Glen

    Douglas Ambrose Vigano, Temple Drive, B.A. in Philosophy/Pre-Law

    Norristown

    Devon M. Caramenico, East Hayes Road, B.S. in Accounting

    Caitlin Helen Dunbar, Clyston Road, B.S. in Interior Design

    Steven Hakim McAlpine, Jacoby Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Jesse Rae Thomas, North Trooper Road, B.S. in Communications Media

    North Wales

    Danielle Rose Eppinger, Stump Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Sean Daniel Feeley, Davis Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Melissa Anne Hamilton, Drake Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Elizabeth Anne Kelly, Barberry Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Natasha Desiree Valor, Amity Lane, B.S. in Marketing

    Jennifer Ashley Zurick, Livingston Court, B.S. in Hospitality Management

    Pennsburg

    Samantha Jo Devine, Otts Road, B.S. in Communications Media

    Plymouth Meeting

    Kellie Ann Bowe, Pilgrim Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Emily Lynn Phipps, Malvern Road, B.S. in Nursing

    Pottstown

    Jason R. Ewing, Walnut Ridge Estate, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Nwaeze Onyemaobim, Juniper Street, B.S. in Management/General

    Red Hill

    William Joseph Daniels, Avondale Drive, B.S. in Finance

    Roslyn

    Lauren Nicole Murphy, Avondale Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Souderton

    Angela Nicole DeGennaro, Thornton Court, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Daniel Groff, Delp Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Laura Christine Roberts, Wynnefield Drive, B.S. in Hospitality Management

    Emily J. Weber, West Reliance Road, B.A. in Journalism

    Elizabeth Rose Yingling, East Broad Street, B.A. in Anthropology

    Spring House

    Chelsea Tesei Bronstein, Timber Fare, B.S. in Fashion Merchandising

    Telford

    Robert Alan Stanley, Madison Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Wynnewood

    Neil Joseph Trevisani, Latham Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Montour County

    Danville

    Augusta Anne Gregory, Columbia Hill Road, B.S. in Nursing

    Sarah McLean, Steffens Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Northampton County

    Bangor

    Katherine Salvemini, East Factoryville Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Bath

    Jessica Marie Paulus, Beacon Road, B.S. in Interior Design

    Carin Taylor Schaffer, Dianne Road, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Bethlehem

    Thomas Joseph Brown, Comfort Circle, B.S. in Communications Media

    Sarah Ellen Davids, Fifteenth Avenue, B.S. in Communications Media

    Alexandra Marie Edwards, Steuben Road, B.S. in Athletic Training

    Laura Anne Koze, Willowbrook Drive, B.S. in Communications Media

    Christopher Louis Mautino, Kevin Drive, Physics/Pre-Engineering

    Gregory Harris Vogler, Biafore Avenue, B.F.A. in Music Performance

    Abby Anne Ward, Easton Road, B.S.Ed. in Art Education

    Easton

    Dana Difilippantonio, Hermitage Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Garritt Keith Fleming, Baldwin Drive, B.A. in Psychology

    Amanda Jeanne Karwel, Southwood Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Paige Nicole LaDuca, West Nesquehoning Street, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Alec Zander Redd, South Cherry Street, B.S. in Accounting

    Michael A. Sullivan, North Seventh Street, B.A. in Journalism

    Kyle Donald Thomas, Cherry Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Fountain Hill

    Kevin M. Bencsics, Moravia Street, B.A. in Criminology

    Hellertown

    Jeffrey A. Niess, Leithsville Road, B.S. in Communications Media

    Sasha Tiffany Williams, Northampton Street, B.S. in Human Resource Management

    Bryan Michael Wolst, Springtown Hill Road, B.S. in Management/General

    Mount Bethel

    Stephanie K. Spina, Jacoby Run Road, B.S. in Interior Design

    Nazareth

    Amanda Marie Bohn, Moravian Street, B.A. in Criminology

    Jeffrey Paul Fehnel, Redwood Lane, B.S. in Management/General

    Stacey Amber Haverstock, Sycamore Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Melissa Ann Hornick, Golden Eagle Drive, B.S. in Nursing

    Stephanie Marie Prekopa, Donato Court, Undeclared, College of Health and Human Services

    Amy Elizabeth Rydeen, Colver Road, B.S. in Chemistry

    Northampton

    Megan E. Yezzo, East Ninth Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Pen Argyl

    Lauren Elizabeth Schlegel, Constitution Avenue, B.A. in Psychology

    Walnutport

    Edward William Sittler, Willow Road, B.S. in Biology

    Wind Gap

    Joseph Patrick Givens, Miller Road, B.A. in Political Science

    Northumberland County

    Kulpmont

    Sarah Elizabeth Romanic, Missouri Lane, B.A. in Psychology

    Marion Heights

    Corrine Jacqueline Filipczak, Melrose Street, B.A. in Criminology

    Milton

    Jemerson Alexander Crouse, Fonda Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Northumberland

    Kaitlyn Richelle Carl, King Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Sunbury

    Courtney Michelle Cydis, Catawissa Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Jayme Nicole Ritchie, State Route 890, B.S. in Interior Design

    Watsontown

    Amanda Loye Stamm, East Third Street, B.S.Ed. in English Education

    Perry County

    Duncannon

    Thomas James Buchko, Sulphur Springs Road, B.S.Ed. in Music Education

    Amanda Ashley Clark, North High Street, B.A. in Sociology/Human Services

    Ashley Lynn Hazelton, Barrick Drive, B.S. in Marketing

    Alesha Jean Headley, Palmer Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Casie Jo Matter, Mundorff Lane, B.A. in Criminology

    Elliottsburg

    Maggie Sue Dixon, Peach Ridge Road, B.S. in Interior Design

    Eric Michael Stone, Germany Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Landisburg

    Nicholas Robert Fazio, Polecat Road, Undeclared, Regional Planning

    Liverpool

    Rachel Ann Arthur, Lovers Lane, B.S.Ed. in English Education

    Paige Kiersten Lower, North Pine Street, B.A. in International Studies

    Marysville

    Abbey Nicole Linn, Antler Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Tasja Marie Reed, Front Street A, B.A. in Criminology

    Millerstown

    Daniel Garrett Doncheski, State Route 17, B.A. in History

    Kira Lynn Wray, Hilltop Road, B.S. in Nursing

    New Bloomfield

    Krista Marie Shumaker, New Bloomfield Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Newport

    Angel Rebekah Bohn, North Fifth Street, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Mary Beth Heicher, Old Ferry Road, B.A. in Art/Studio

    Jeremy Allen Henry, Walnut Street, B.A. in Computer Science

    Rachel Briggs Petrini, Creek Road, B.S. in Nursing

    Philadelphia County

    Phila

    Jazmene Nicole Barnes, South 24th Street, B.S. in Human Resource Management

    Philadelphia

    Kareema Tiffany Alston, Paul Street, B.A. in Criminology

    Aaqil K. Bailey, South 60th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Sherita R. Banks, Marsden Street, B.A. in Criminology

    Aixa Benitez, Levick Street, B.A. in Criminology

    Candace Taylor Berrian, East Hortter Street, B.S. in Finance

    Saieda Barbara Bethea, North Frazier Street, B.A. in Sociology

    Shaquerrah Rena Brew, Jane Street, B.A. in Psychology

    Khalia Isha Brown, Devereaux Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Natoya Leona Brown, Oakland Street, B.A. in Sociology

    Tanisha Ernestyne Bryant, Windsor Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Nyana Simone Cofer, Sylvester Street, B.A. in Criminology

    Tiara Shante Corsey, North Sartain Street, B.S. in Communications Media

    Jared T. Crawford, Carpenter Street, B.S. in Finance

    Latoya Grace Crump, North 59th Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Lakeisha Tyeisha Dandy, South Lloyd Street, B.S. in Hospitality Management

    Courtney Michelle Davis, West Chew Avenue, B.A. in Psychology

    Bysil Malin El, North Camac Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Teneshia Renee Francis, Passmore Street, B.S. in Biology

    Aijah Kai Goodwin, Kemble Avenue, B.A. in Psychology

    Dernia Katrece Hall, North 19th Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Jenee Alea Hall-Butler, Lindbergh Boulevard, B.S. in Communications Media

    Felicia Renee Harrison, South Allison Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Loryn Stephanie Hartshorne, Woodcrest Avenue, B.A. in Psychology

    Nasia Amir Hill, North Colorado Street, B.A. in Psychology

    Deneir Sharae Holland, Haverford Avenue, B.A. in Psychology

    Christina Tiffany Hooks, West Berks Street, B.A. in Psychology

    Joanna N. Hopkins, North Hutchinson Street, B.S. in Nursing

    Marcia Nicole Hopkins, North Hutchinson Street, B.A. in Sociology/Human Services

    Anjolee L. Jefferson, Fayette Street, B.S. in Communications Media

    Nyaka Suhir Johnson, West Berks Street, B.A. in Criminology

    Ronald Timothy Jones, Alcott Street, B.A. in Criminology

    Donovan Xavier Jones-Betters, Sulis Street, B.S. in Communications Media

    Katlynn Kelly, Lansing Street, B.S. in Accounting

    Stephen D. Labarge, Alcott Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Bradford Anthony Larkin, Wharton Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Victor Lopez, North Howard Street, B.S. in Accounting

    Brittany La-Shae Lovell, South 55th Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Naya Nicole McCrae, East Fariston Drive, B.S. in Management/General

    Angela Sade Renee McElveen, Fernon Street, B.S. in Communications Media

    Phillip Joseph McKee, South Fourth Street, B.S. in Management/General

    Ebony Marie Middleton, North 52nd Street, A.A. in General Studies

    Cynthia Milord, Wyndale Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Qurana Markia Moody, East Upsal Street, B.A. in Journalism

    Dameda Jacqueline Moore, South Holbrook Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Gregory Lloyd Morton, North Edgewood Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Deshante Lauren Nelson, Chancellor Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Arielle Sharae Norment, West Godfrey Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Biancah Occeus, Large Street, B.S. in Biology

    Amarachi Chrzomam Odu, Saybrook Avenue, B.S. in Nursing

    Courtney Elyse Palan, Rhawn Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Olivia Simone Parker, Mifflin Street, B.S. in International Business

    Shamekia Ebony Peake, 65th Avenue, B.A. in Criminology

    Nikiya Dene Pegues, Devereaux Avenue, B.A. in Psychology

    Louis Nathaniel Peluyera, North Second Street, B.S. in Communications Media

    Alisa Lynn Phillips, Morning Glory Road, B.S. in Biology

    Kimberly Ann Raskay, Loney Street, B.S. in Hospitality Management

    Natasha Nicole Richardson-Norman, Belden Street, B.S. in Communications Media

    Olivia Azzie Robinson, Fillmore Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Shermain Rodriguez-Cortes, Burton Street, B.S. in Hospitality Management

    Anabeth Rosado, North Ninth Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Keyonna Michelle Savage, Medary Avenue, B.S. in Communications Media

    John Joseph Schilling, West Chew Avenue, B.S. in Management/General

    Jennifer Maria Schneider, Bandon Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Dwayne Kevin Scott, North 21st Street, B.S. in Communications Media

    Shannon Scully, South Mole Street, B.A. in Theater

    Christopher Orion Smallwood, East Chelten Avenue, B.A. in Criminology

    Chloe Elena Smith, Arlington Street, B.S.Ed. in Music Education

    Desiree Amelia Smith, Forrest Avenue, B.A. in Criminology

    Shawanda Cierra Smith, North Opal Street, B.A. in Psychology

    Melissa Denise Solter, East Dauphin Street, B.A. in Criminology

    Ashley Catherine Stinson, South Millick Street, B.A. in Sociology

    Tamika Ayanna Taylor, Revere Street, B.A. in English /Pre-Law

    Isaac Theodore, Herkness Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Ashley Nicole Townsell, Elston Street, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Allison L. Travis-Jones, West Clearfield Street, B.A. in Spanish

    Ethan Y. Wang, Kalos Street, B.S. in Management/General

    Naporje Dominique Washington, East Sharpnack Street, B.A. in Sociology

    Jasmine Sade' Woods, Mohican Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Pike County

    Bushkill

    Melissa A. Schmalzried, Pine Ridge, B.S.Ed. in Music Education

    Dingmans Ferry

    Kristen Miller, Yvonne Court, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Hawley

    Tiffany Marie Lodico, Hemlock Farms, A.A. in General Studies

    Matamoras

    Christine Rose Warne, First Street, B.S. in Interior Design

    Milford

    Jennifer Fowler, Sawkill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Tori Rae Martin, Martin Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Alyssa Kelsey McCarthy, Macs Lane, B.S. in Nursing

    Paupack

    Leann Elizabeth Mathews, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Shohola

    Brittany Marie Feiler, Route 6, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Potter County

    Austin

    Jocelyn Christine Dynda, Thorn Street, B.A. in Psychology

    Kiley Marie Walker, Thorn Street, B.S. in Safety Sciences

    Erika Linsey Wambaugh, Cowley Hill Road, B.S. in Nursing

    Schuylkill County

    Klingerstown

    Johnathan Clark Reiner, Salem Road, B.S. in Management Information Systems

    Mahanoy City

    Shannon Marie Goodman, East Centre Street, B.S.Ed. in Business Education

    Paige Eilzabeth Pecika, East Centre Street, B.S. in Nursing

    Pine Grove

    Kaitlyn Mae-Lea Keller, Oak Grove Road, B.S. in Nursing

    Sarah Lee Ney, Sweet Arrow Lake Road, B.S. in Business Technology Support

    Pottsville

    Jillian Grace Fellows, Third Avenue, B.A. in Psychology

    Monica Claire Orlosky, Albert Boulevard, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Ringtown

    Angelica M. Dunsavage, East Main Street, B.S.Ed. in Music Education

    Shenandoah

    Brittany Lee Gilroy, North Jardin Street, B.A. in Criminology

    Jessica Lynn Mulkusky, West Columbus Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Gianna Rae Salvadore, West Coal Street, B.A. in Journalism

    Kathryn Marie Smith, West Lloyd Street, B.S. in Management/General

    Tamaqua

    Murphy Katelyn Bennett, North Lehigh Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Tower City

    Jessica Lynn Ritzman, Johannes Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Snyder County

    Beaver Springs

    Emma Katherine Shirey, Snyder Avenue, B.S. in Nursing

    Freeburg

    Matthew Scott Gemberling, New Market Street, B.A. in Music

    Mount Pleasant Mills

    Tanisha Lynn Bolig, Heister Valley Road, B.S. in Interior Design

    Selinsgrove

    Christine Marie Aughenbaugh, North Eighth Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Eric Collins Bailey, Mulberry Court, B.S. in Interior Design

    Kelsey Brooke Fisher, Stetler Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Joshua David Hoke, Colonial Drive, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Laura Olivia King, Greenbrier Avenue, B.S. in Nursing

    Shamokin Dam

    Andrew Scott Brandt, West Eighth Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Somerset County

    Berlin

    John Christopher Stockenus, Kimmel Road, B.S. in Accounting

    Rebecca E. Wright, Tunnel Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Boswell

    Billie Jo Miller, Main Street, B.S.Ed. in Art Education

    Nicole Marie Pelesky, Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Sarah Ann Pelesky, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Leah Ruth Speigle, Speigle Road, B.S. in Nursing

    Katelyn Jenae Vinisky, Penn Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Cairnbrook

    Alison J. Buben, Second Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Central City

    Kaytlin Elizabeth Alt, Rock Cut Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Mark Edward Keim, Sorber Road, B.A. in Psychology

    Kevin Andrew Kozlick, Manges Street, B.A. in Economics/Pre-Law

    Confluence

    David William Spano, Taylor Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Katlyn Darlene Uphold, Mae West Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Davidsville

    Stephanie Renee Edsall, Seneca Trail, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Jacob A. Feathers, Hickory Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Ashley Marie Moyer, East Campus Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Nathan Edward Pahel, Delaware Trail, B.A. in Criminology

    Fairhope

    Kayla B. Mothersbaugh, Glencoe Road, B.S. in Interior Design

    Friedens

    Jessica Leigh Crawford, Stoystown Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Allison Nicole Kowalewski, Stoystown Road, B.A. in English /Pre-Law

    Garrett

    Hannah Marie Leister, Wood Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Hollsopple

    Annie Elizabeth Bridge, Waterway Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Heather Marie Daly, Gilbert Hollow Road, B.S. in Nursing

    Bradley Joseph Fisher, Maple Springs Road, B.S.Ed. in Business Education

    Thomas Joshua Hiravi, Soap Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

    Brianna Hidi Hugya, Pheasant Road, B.S. in Nutrition

    Catherine Elizabeth Maust, Jenner Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Gabriel Jose Mazzotti, B.S.Ed. in Music Education

    Chelsea Kristen Myers, Woodstown Highway, B.S. in Fashion Merchandising

    Rebecca A. Wojtaszek, Koontz Road, B.S.Ed. in Music Education

    Hooversville

    William Leroy Harman, B.A. in Political Science

    Bradley Scott Penrose, Clark Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Jenners

    Jasmine Marie Nymick, Short Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Gregory James Scrimager, West Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jennerstown

    Amanda Dawn Harned, James F Barron Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Corynn Elizabeth Williams, B.S. in Interior Design

    Jerome

    Nicole Marie Telenko, B.S.Ed. in English Education

    Meyersdale

    Elizabeth Catherine Caton, Sherman Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Rockwood

    Courtney Elizabeth Bowman, Casselman Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Amanda Leigh Engleka, Kingwood Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Kimberly L. King, King Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ryan Joseph Romesberg, Broadway Street, B.S. in Respiratory Care

    Hanna Alyce Weimer, Broadway Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Somerset

    Alex Thomas Brown, West Catherine Street, B.A. in Criminology

    Breanna Ann Colson, Bruner Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Lyndsay Ann Friedline, West Bakersville Edie Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Kayla Jo Hemminger, Sugar Maple Road, B.S.Ed. in Business Education

    Kristi Anne Jacobson, Buckeye Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Joshua Paul Knupp, West Church Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Margo Payne MacKenzie, Lansberry Court, B.S. in Mathematics

    Madison Alyse McLaughlin, East Garrett Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Rebecca Jean McNeel, Bluebird Spring, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alex Thomas Minnick, South Franklin Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Mary Ann Mostoller, John Avenue, B.A. in Psychology

    Shane Clay Myers, West Bakersville Edie Road, B.A. in Anthropology

    Michael Anthony Shirley, Sandra Lane, B.A. in Criminology

    Abby Jo Sicheri, Walker Grove Road, B.S. in Safety Sciences

    Zachary Blair Walker, Kline Road, B.A. in English

    Stoystown

    Matthew David Lohr, Ralphton Road, B.A. in Criminology

    Kelsey Rae Rice, Ralphton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Eric James Shaffer, Lincoln Highway, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Windber

    Amanda Marie Barkley, Mine Road, B.S. in Biology

    Michael Paul Campbell, Railroad Street, B.A. in Art/Studio

    Kayla M. Cominsky, Mount Carmel Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Stephany Catherine Flynn, Jackson Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Robert Scott Hogue, Somerset Avenue, B.A. in Psychology

    Laura Ann Hucik, Cambria Avenue, B.A. in Theater

    David Michael Kolson, 17th Street, B.S. in Safety Sciences

    Megan Diane Mazur, Llanfair Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Marcey Lynne McClain, 25th Street, B.A. in English/Writing Studies

    Brandon Patrick McLaughlin, Oak Street, B.S. in Disability Services

    Kenneth Corey Oldham, Dark Shade Drive, B.A. in Journalism

    Jacob Thomas Stone, Washington Street, B.S. in Communications Media

    Kristen Marie Tomkosky, Kelly Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Tyler James Wantiez, Forest Hills Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    Jessica Winas, Eleventh Street, B.A. in Political Science

    Susquehanna County

    Brackney

    Monica Gene Turner, Tripp Lake Road, B.S. in Nursing

    Forest City

    Jessica Lynn Herbst, Higgins Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Ashley May Roberts, Stone Bridge Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Hallstead

    Megan Elizabeth Henry, Liberty Parks Road, B.S.Ed. in Art Education

    Montrose

    Bryan David Castrogiovanni, Rural Route 7, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Devon Miles Maye, Carter Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    John Glen Vandermark, Vandermark Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater

    New Milford

    Sara-Jo Grover, Old Route 11, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Briana Elyse Whitehead, Union Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Susquehanna

    Kelly Tennille Brant, Hausbrook Road, B.A. in Sociology

    Ellen Marie Matis, Jackson Avenue, B.A. in Journalism

    Tioga County

    Elkland

    Ashley E. Lyon, East River Street, B.S. in Marketing

    Lawrenceville

    Andrea Lorraine Stoddard, Rolling Acres Lane, B.S. in Hospitality Management

    Liberty

    Kayla Marie Yoder, B.A. in Psychology

    Mainesburg

    Alan Raymone Harvey, Roosevelt Highway, B.A. in Sociology

    Mansfield

    Kerri M. Evans, Wakefield Terrace, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Middlebury Center

    Whitney Jean Cornell, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Wellsboro

    Alyssa Louise Garrison, Copp Hollow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Union County

    Lewisburg

    Amber Marie Swartz, Pine Lane, B.S. in Hospitality Management

    Mifflinburg

    David Samuel Ampofo, Walnut Street, B.A. in Psychology

    Winfield

    Claire Dawn Bertinet, Parks Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Jillian Catherine Dietrich, Woodsedge Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Sara Amanda Raleigh, Erdley Church Road, B.S.Ed. in Art Education

    Venango County

    Cranberry

    Bo Daniel McCleary, Fern Road, B.A. in Criminology

    Emlenton

    Cameron Matthew Ashbaugh, Whitehall Road, B.F.A. in Music Performance

    Ellie Ann Hillard, Eakin Road, B.S. in Nursing

    Franklin

    Benjamin James Ruth, Meadow Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Kelly Ann Sandok, B.A. in Theater

    Oil City

    Charles McLouth Culbertson, West Third Street, B.S. in Biochemistry

    Maggie Rose Deemer, Allegheny Avenue, B.A. in Criminology

    Leah Marie Groner, West Fourth Street, B.S. in Hospitality Management

    Jessica Owoc, Hoffman Avenue, B.S. in Communications Media

    Matthew Stephenson, High Street, B.A. in Criminology

    Andrew Kenneth Szafran, Parks Avenue, B.A. in Criminology

    William Edward Winger, West Second Street, B.A. in Criminology

    Seneca

    Danielle Elisa Fesenmyer, East State Road, B.S.Ed. in Art Education

    Laura Kristen Heineman, Allison Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Justin Thomas Loll, Fairfield Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Venus

    Christine Marie Snyder, County Line Road, B.S.Ed. in Music Education

    Warren County

    Pittsfield

    Kayla Ann Johnson, Newton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Russell

    Jessica Leigh Adams, Cedar Court, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Benjamin Frederick Motter, Market Street, B.S. in Management Information Systems

    Christopher Maynard Wilson, Old State Road, B.S. in Management/General

    Spring Creek

    Jennifer Jean Dorundo, Oil Creek Road, B.A. in Psychology

    Sugar Grove

    Heather Elizabeth Riel, Pleasant Street, B.S. in Athletic Training

    Tidioute

    Patrick Guy McLaughlin, Jefferson Street, B.S. in Respiratory Care

    Jason Michael Snavley, Route 62, B.S. in Hospitality Management

    Warren

    Courtney Lynn Boice, Crescent Parks, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Chelsea Briana Case, Connecticut Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Rebecca Michelle-Louise Dean, Jennie Lane, B.S. in Nutrition

    Michael Joseph Garrett, Hill Street, B.S. in Finance

    Melissa Renee Larsen, Stoney Lonesome Road, B.S. in Nursing

    Haley Morgan Mahood, Crescent Parks, B.S. in Child Development and Family Relations

    Amber Noelle Niedomys, West Fifth Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Michele Lee Phelps, Miller Hill Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Abby Marie Stromdahl, Dartmouth Street, B.A. in English/Writing Studies

    Sarah Marie Tarpenning, Division Street, B.S. in Marketing

    Washington County

    Amity

    Thaddeus Robert Jackson, Amity Ridge Road, B.A. in Computer Science

    Bentleyville

    Chelsea Rhea Hardy, Oliver Avenue, B.S. in Disability Services

    Bulger

    Megan Renee Bechdel, Smith Lane, B.S. in Child Development and Family Relations

    Amber Rhea Norrid, Pleasant Valley Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Burgettstown

    Emily Louise Boris, Elm Street, B.S. in Finance

    Karie Ann Obremski, Hindman Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Canonsburg

    Thomas William Bullions, Swihart Road, B.S. in Communications Media

    Megan Alice Florez, Colonial Court, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Kelsey Jean McConnell, Grace Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Christopher John Pintar, Louise Court, B.A. in Criminology

    Cecil

    Alese Tara Mebane, Charles Street, B.S. in Nursing

    Charleroi

    Melissa Zoe Mancinelli, Vernon Drive, B.S. in Respiratory Care

    Katrina Alex Papantonakis, Elizabeth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Daniella Olivia Todora, Crossridge Road, B.S. in Nursing

    Eighty Four

    Cali Ann Lewis, Munntown Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Ellsworth

    Megan S. Guza, Chestnut Street, B.A. in Journalism

    Dock Richards Harris, Ash Street, B.S. in Management/General

    Finleyville

    Robert Mattes Gearhart, Munntown Road, B.S. in Nursing

    Savannah Taylor Grant, Gill Hall Road, B.S.Ed. in Art Education

    Kevin Paul McCrory, Holman Road, B.A. in Criminology

    Anne M. McMaster, Mingo Church Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hickory

    Daniel Mark Saftner, Washington Avenue, B.S. in Geology

    Houston

    Samantha Mary Macek, Woodlawn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Lawrence

    Jaclyn Dawn Kliber, Old Farm Road, B.S. in Fashion Merchandising

    McDonald

    Jared Buck, North Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jason Allen Burkett, Windridge Circle, B.A. in Criminology

    Jessie Alexandra Crawford, McWreath Road, B.S.Ed. in Music Education

    Shannon Marie McGinnis, Fort Cherry Road, B.A. in History

    Renee Michelle Ruggiero, Reissing Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    McMurray

    Justin Robert Bak, Holly Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Rebecca Suzanne Burns, Kimber Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Ryan Michael Chiappino, Druid Drive, B.S. in Finance

    Kelsey Marie Dray, Thomas Road, B.S. in Nursing

    Meghan Lyn Joyce, Druid Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Alexa Lee Kamphaus, Demmel Drive, B.A. in Criminology

    Alexandra Rose Kerner, Canterbury Lane, B.A. in Psychology

    Natalie Palamides, Fireside Drive, B.A. in Theater

    Monongahela

    Lea M. Behanna, Ridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Rachel Elizabeth Fischer, Dry Run Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Sarah E. McMahon, Irey Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Alanna Ziemba, Marne Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    North Charleroi

    Patrick Ian Camut, Conrad Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Strabane

    Tiffany Lynn Wingard, View Avenue, B.A. in Sociology

    Venetia

    Natalie Catherine Corkos, Ridgeview Drive, B.S. in Communications Media

    Tyler William Hartz, Creekside Court, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Lisbeth Elle Petrozza, Fox Creek Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Gina Celeste Wagner, Fox Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Matthew Bryant Weaver, Sugar Camp Road, B.A. in Computer Science

    Washington

    Ryan Michael Allinder, Independence Boulevard, B.S. in Accounting

    Kali Taylor Aloia, Kingswood Court, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Lindsay Nicole Blum, Willowbrook Drive, B.A. in Journalism

    Benjamin Decker Bugaile, Gina Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Miranda J. Calvert, Sanitarium Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Travis Lee Fiem, Lone Pine Road, B.S.Ed. in Music Education

    Kaylyn Helen Gauna, Elkie Drive, B.S. in Accounting

    Kelly Nicole Kendrick, Friend Road, B.S.Ed. in English Education

    Jillian Farah Kowcheck, Arlington Avenue, B.S. in Marketing

    Carley Elizabeth Mendez, Henderson Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Franklin David Morris, McKee Road, B.A. in Criminology

    Kaitlin Ann Uniejewski, Mounts Road, B.A. in Journalism

    Wayne County

    Gouldsboro

    Rebekah Isabelle Beers, Shawnee Path, B.S. in Child Development and Family Relations

    Victor Q. Costello, EastCreekView Drive, B.S.Ed. in Biology Education

    Honesdale

    Caitlyn Dunn, Kelly Point Way, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Jacqueline Elizabeth Rose, White Mills Road, B.S.Ed. in Music Education

    Samantha Marie Shelton, Navajo Road, B.A. in Psychology

    Jefferson Township

    Stephanie Keating, Brundage Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    Lake Ariel

    Joshua Richard Gershey, White Road, B.A. in History/Pre-Law

    Lakeville

    Karisa Nicole Daniels, Lone Oak Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Newfoundland

    Carli Anne Moritz, Stillwater Drive, B.S. in Marketing

    Westmoreland County

    Acme

    Aimee Jo Irwin, Laurel Lane, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Apollo

    Samantha Lynn Calderone, Cherry Lane Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Timothy L. Cali, Vista Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Christopher John Cellitti, Hoover Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Jordan Lee Cochran, State Route 66, B.S. in Communications Media

    April Leigh Covey, Willowbrook Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Erin Leigh Dixon, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Eileen Joan Dudik, Karpaw Lane, B.S. in Hospitality Management

    Robert A. Field, Chapeldale Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jordan Lynn Guthrie, Hickory Nut Road, B.S. in Hospitality Management

    Stephanie Ann Hager, Hoover Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Tracie Lynn Helffrich, South Third Street, B.A. in Criminology

    Jenna Marie Herstek, Watson Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Natalie J Casella Jaworskyj, Riffer Road, B.S. in Accounting

    Corey Richard Jenkins, Shelby Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Katelyn Jean MacEvoy, State Route 356, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    James H. Mann, Hancock Avenue, Undeclared, College of Health and Human Services

    Michael David McCutcheon, Pine Run Church Road, B.A. in Criminology

    Dane Timothy Mitcheson, Larimer Trail, B.S. in Safety Sciences

    Madisyn Tueche Moore, Vista Drive, B.A. in Psychology

    Makenzi Fleming Moore, Vista Drive, B.S. in Communications Media

    Gabriel John Owens, Rose Street, B.S. in Computer Science/Applied

    Karissa Dawn Petrilla, Beulah Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Cody Allen Rainey, Highland Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kayla Marie Robinson, Karpaw Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Kristie Lynn Rodgers, Crestwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hayley Renee Rusz, Jackson Road, B.S.Ed. in Art Education

    Kasey Serena, Pine Run Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Mitchel Leon Wadsworth, Sugar Hollow Road, B.S. in Business Technology Support

    Shannon Renee Wenckowski, Jackson Road, B.S. in Respiratory Care

    Lori Ann Wiester, State Route 356, B.A. in Criminology

    Megan Marie Wilmot, Sawyer Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Arnold

    Elizabeth Rose Lloyd, Ridge Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Chelsey Lynn Patterson, Kimball Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Avonmore

    Rebecca Lee Beer, Learn Road, B.S. in Nursing

    Kimber L. Carnahan, West Lebanon Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Joseph Garzone, B.A. in Criminology

    Corey Dean Reigh, Barrell Valley Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Thomas Dean Umbaugh, Cambria Avenue, B.A. in Economics

    David Loyd Wheatley, Allshouse Road, B.A. in Criminology

    Bolivar

    Clinton James Deemer, Maple Street, B.S. in Safety Sciences

    Bovard

    Steven James Saunders, Price Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Claridge

    Ricky L. Gantt, Main Street, B.A. in Criminology

    Delmont

    Michael David Adams, Carousel Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Matthew Agona, West Pittsburgh Street, B.A. in International Studies

    Allison Parks Avila, Monticello Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Danielle Marie Cook, Barrington Ridge, B.A. in Psychology

    Kyle Steven Disien, Dogwood Drive, B.A. in English/Writing Studies

    Heather Lynn Snodgrass, Monticello Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Angela Lynn Wicklund, Apple Hill Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Jonathan B. Wingert, Wheatland Circle, B.A. in Criminology

    Zachary Steele Wolfe, Kenneth Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Derry

    Morgan Anne Allman, Panizzi Road, B.S.Ed. in English Education

    Rebecca Anne Beeman, State Route 217, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Nicholas Edward Hood, Straw Cutter Road, B.A. in Criminology

    Emily Elaine Hughes, Geary Way, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental

    Esther Eliza Hull, South Ruby Street, B.F.A. in Music Performance

    Geoffrey Alan Maus, South Summit Street, B.A. in Theater

    Brandi Leigh Shine, 17th Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Charles Emerson Sleasman, West Owens Avenue, B.S. in Communications Media

    Elizabeth Catherine Srsic, Fairview Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Heather Ann Wilhelm, South Ligonier Street, Undeclared, College of Fine Arts

    Katie Jean Yakopovich, Datsko Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Export

    Anthony Luke Berardinelli, Glenwood Court, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Cayla Christine Capuzzi, Ann Marie Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Nicholas J. Flanders, Pfeffer Road, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Emily Anne Franey, Harrison City Road, B.A. in Journalism

    Megan C. Gillespie, Spring Valley Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

    Courtney Lynn Hood, Fawn Lane, B.A. in Criminology

    Brittany Nichole Jones, Story Road, B.A. in Biology

    Gina LaPaglia, Berkshire Drive, B.S. in Nursing

    Jason Matthew Plank, Arrowhead Court, B.S. in Computer Science/Applied

    Zack Michael Ramey, Ringertown Road, B.S.Ed. in Art Education

    Andrew Howard Weigold, Thompson Road, B.S.Ed. in Business Education

    Greensburg

    Bethany Lane Banaszewski, Tippecanoe Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Dustin Beck, Freeman Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Amanda Lynn Bee, South Washington Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Brooke Elizabeth Bentley, Johnson Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Amanda Sue Caldwell, Bailey Farm Road, B.A. in Criminology

    Christopher Allen Carlson, Blackwood Drive, B.S. in Athletic Training

    Nicholas John Carnicella, Mount Pleasant Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technolog

    Kylie Amber Chiu, Westland Drive, B.S.Ed. in French Education

    Stephanie Marie Concannon, Ridgeway Road, B.S. in Accounting

    Allison Mary Conley, Cleardale Drive, B.S. in Athletic Training

    Brittany Anne DiChello, Crestridge Drive, B.A. in Economics

    Kaitlyn Rae Edwards, Honey Suckle Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Gina Marie Evon, Timber Trail Drive, B.A. in Psychology

    Renee L. Fagan, Spring Run Road, B.S.Ed. in English Education

    Aqua Olivia Gentis, Attleboro Place, B.S. in International Business

    Corey Scot Hay, Keystone Street, B.S. in Accounting

    Kimberly Marie Hilliard, Santone Drive, B.S. in Hospitality Management

    Dane Kristian Hoffman, Ridgeway Street, B.S. in Nutrition

    Josh Aaron Hoover, Bennetts Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Juliann Marie Johnson, Old Airport Road, B.S. in Nursing

    Ashlee Bree Jury, Sassafras Lane, B.A. in English/Writing Studies

    Jordan Evan Jury, Sassafras Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Laura Lynn Kanouff, Old Route 66, B.A. in Criminology

    Kacie Susan Klimchock, Hunting Ridge Drive, B.S. in Nursing

    Joshua Antonio Marsili, Westland Drive, B.S.Ed. in Physics Education

    Britney Nicole Martz, State Route 819, B.A. in English/Writing Studies

    Danielle Marie Mays, Rolling Meadows Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    John Edward Miliczki, Bonita Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Alissa Marie Montgomery, Tarnwood Way, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Lauren Ashley Mough, Green Street, B.S.Ed. in English Education

    Katelyn Marie Nowicki, McCabe Drive, B.S. in Management/General

    Rachel Ann Porterfield, Salisbury Drive, B.A. in Sociology of Disability Services

    Anthony Robert Prailey, Franklin Court, B.S. in Marketing

    Patrick Matthew Pushic, Barnhart Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Amy Christine Pushwa, Redgrave Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ryan J. Rauch, Highland Avenue, B.S. in Nursing

    Mark J. Regitz, West Hills Drive, B.A. in Art/Studio

    Zachary Aaron Robertson, Swede Hill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Adam David Jay Santavy, Churchill Drive, B.S.Ed. in French Education

    Jordan Alexandra Sherrow, Shelby Drive, B.A. in Asian Studies

    Molly Elizabeth Sias, Donohoe Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Megan Elizabeth Snyder, Fosterville Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Kimberly Lynn Sossong, Wheatfield Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Stefany Elizabeth Stofko, Foxglove Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Emma Jean Straight, Ridgeway Road, B.S. in Nursing

    Andrea Mae Territ, Westland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Dana Ann Thomas, Meadowbrook Avenue, B.S. in Communications Media

    Stephen Ronald Todaro, Ashland Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Susan Nicole Vanounou, Gay Avenue, B.A. in French

    Alexandra Paige Waugaman, Brookview Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Robert Edwin Wise, Monkey Wrench Road, B.S. in Management/General

    Shona Romayne Young, Old Route 66, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Harrison City

    Jennifer Lynn Levy, Buck Run Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Scott Stanley Watkins, Whistle Drive, B.S. in Management/General

    Hunker

    Kenneth R. Williams, Sandworks Road, B.A. in History

    Irwin

    Christina Marie Batis, Belaire Drive, B.S. in Human Resource Management

    Cory Thomas Blotzer, Rizzi Drive, B.S. in Accounting

    Christina Marie Carroll, Brush Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Louis Oliver Colaianni, Aspen Drive, B.A. in Chemistry/Pre-Medical

    Melissa Ann Dobransky, Valley Vue Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    David Andrew Gogol, Colonial Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

    Kayla Marie Henderson, Cheerokee Street, B.S. in Nursing

    Leah Marie Kistler, Louis Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Rachel Lea Knopf, Ninth Street, B.S.Ed. in Art Education

    Collin Joseph Lindberg, Laurel Avenue, B.A. in History

    Rachel Anne Marting, Fairview Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Ashley Lynne McAteer, Roseanne Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Christina Lynn Mesko, Renaissance Drive, B.S. in Hospitality Management

    Jeffrey R. Moon, South Rolling Hills Avenue, B.A. in Economics/Mathematics

    Tyler Nicole Nuzzo, Penntowne Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Marisa Renee Pacelli, Adele Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Tyler Denzil Rupert, Pembroke Circle, B.S. in Communications Media

    Michael Joseph Visnick, Long Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Louise Anna Vranesevic, Victoria Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Jarret Michael Wasko, Catherine Street, B.A. in Art/Studio

    Tara Katherine Young, Sheffield Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Jordan Luke Ziemski, Cedar Glenn Drive, B.S. in Respiratory Care

    Jeannette

    Nathan Tyler Bosco, Calmar Drive, B.S. in Safety Sciences

    Meredith Foster Byerly, Margaret Street, B.S. in Interior Design

    Amber Nicole Contino, Penn Adamsburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Zachary James Dreskler, Lockwood Drive, B.S. in Hospitality Management

    Shaye Louise Kurdziel, Pleasant Valley Road, B.A. in Economics

    August Gainer Matrisch, Matrisch Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Jessica Lynn McEwen, College Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Sarah Jane Melius, North Seventh Street, B.A. in Psychology

    Cameron Alexander Miller, Spanish Villa Drive, B.A. in Honors Program in Psychology

    Bryan George Morrison, Briarwood Drive, B.S. in Marketing

    Cassandra L. Stein, Wheatridge Drive, B.S. in Management/General

    Edward Frank Vodopivec, Byerly Drive, B.A. in Criminology

    Megan Christine Wall, Worthy Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Corinn Marie Wolfe, Morningside Avenue, Physics/Pre-Engineering

    Lauren Elizabeth Yates, Reed Court, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Latrobe

    Jamie Kathleen Boerio, Glacier Court, B.S.Ed. in Music Education

    Caitlin Amber Bumar, Frank Circle, B.A. in Psychology

    Lindsey Marie Daykon, Miller Street, B.S.Ed. in Art Education

    Heather Gelsdorf, Sylvan Avenue, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Joshua George, Patriot Lane, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Lindsay Catherine Hill, Catherine Street, B.A. in Psychology

    David Richard Hone III, Edgewater Townhouses, B.S. in Management/Operations

    Samantha Ann Kissel, Walnut Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Beth Ann Kromka, Ridilla Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Timothy David Lewis, Waverly Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Katie Lynn Moffa, Richmond Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Gregory Charles Morris, Walnut Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Patrick Mark Moxinchalk, Edward Street, B.S. in Accounting

    Emily D. Nicely, Birch Drive, B.A. in Psychology

    Krista Park, Heimann Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Laura Lynn Parker, Klondike Drive, B.S. in Nursing

    Emily Christine Petrarca, Fifth Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Bree Ann Piper, Pallet Shop Lane, B.A. in Criminology

    Jason Robert Pischke, Marguerite Road, B.S. in Communications Media

    Jennifer Lynn Plummer, Jefferson Street, B.S.Ed. in Biology Education

    Heather Nicole Roberts, Route 982, B.S. in Communications Media

    Sarah Jane Rowe, Shady Lane, B.S. in Marketing

    Heather Mary Sabo, Spring Street, B.A. in Psychology

    James Chad Schmeling, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Danielle Marie Susa, Heritage Drive, B.S. in Nursing

    Misty Marie Taylor, Chestnut Ridge Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Trenessa Elise Taylor, Charles Houck Road, B.A. in Spanish

    Kelli Lynne Thomas, High Meadows Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Megan Ann Winebrenner, Tarason Drive, B.S. in Respiratory Care

    Andy Christopher Wyant, Spring Street, B.A. in Theater

    Ligonier

    Elizabeth Jan Ashy, Forbes Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Lindsay Nicole Blystone, Hermitage Circle, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Nicole Lee Davis, Hillside Avenue, B.S. in Nursing

    Alexandria Lian Grab, Tall Timber Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Katie Ann Graham, Ridgeview Drive, B.S. in Nursing

    McKenzie Katherine Gross, Clifford Woods Road, B.S.Ed. in Art Education

    Andrew Peter Klotz, Buell Lane, B.S. in Marketing

    Crystal L. Theys, Third Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Lower Burrell

    Elese Marjorie Allan, Kay Street, B.S. in Marketing

    Amanda Marie Bracken, Florida Drive, B.A. in Religious Studies

    Jill Elizabeth Egbert, Michigan Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Sara Marie Klebine, Dakota Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Krista Marie Marino, Harriet Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Eric M. McAlpine, Hilltop Drive, B.A. in Criminology

    Kyle W. McCardle, Pearl Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Amanda Elizabeth Pearson, Sharon Drive, B.A. in Journalism

    Steven Michael Pish, Mintwood Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Brandy Alexandra Spiering, Glauser Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Edward John Stepano, Applewood Drive, B.A. in Criminology

    Melinda Marie Tipton, Florida Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Loyalhanna

    Donald Dell, Latrobe Derry Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Manor

    Cody Charles Lindgren, Manor View Drive, B.A. in English/Film Studies

    Talon Marie Smith, B.A. in Art/Studio

    Monessen

    Johnathan Edward Byron, Reservoir Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Mount Pleasant

    Caz M. Bejger, Lentz Way, B.S. in Geology/Environmental

    Stacy J. Cook, Reservoir Hecla Road, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Chelsea Noelle Forbes, Washington Street, B.S. in Communications Media

    Zachary David Hartman, Melissa Drive, B.A. in Economics

    Breanne Nicole Hynek, Lemmon Road, B.A. in Criminology

    Allison Lynn Shumar, North Diamond Street, B.S.Ed. in English Education

    Zachary John Singer, East Smithfield Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Hannah Lee Steel, Saint Clair Street, B.S. in Business Technology Support

    Nicole Lynn Swank, Greenlick Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kenneth Allen Tinkey, Route 982, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Syste

    Mount Pleasant

    Justin Matthew DePalma, Front Street, B.A. in Criminology

    Amy Lynn Durstine, Greenlick Road, B.A. in Sociology

    Nathan Jay Forbes, Washington Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Brittany Taylor Hudson, Center Avenue Rear, B.S. in Hospitality Management

    Murrysville

    Brenna Nicole Bonfiglio, Sardis Road, B.A. in Journalism

    Anthony James Buccilli, Murry Highlands Circle, B.S. in Natural Science

    Maria Teresa Chichilla, Christy Road, B.S. in Nursing

    Taylor Elizabeth Farina, Ashbaugh Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Colleen Ruth Hassell, Princess Court, B.S. in Nursing

    Breanna Joan Hawkins, Scenic Road, B.A. in Criminology

    Rachel Ann Pierce, Reynard Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater

    Sarah Elizabeth Rebb, Lake Ridge Drive, B.S. in Communications Media

    Sarah Elizabeth Zorak, Macintyre Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    New Alexandria

    Brooke Elizabeth Bonifazi, Tucker Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Amy Michelle Bouch, Pump Station Road, B.S.Ed. in English Education

    Nicole Renee Harvan, Fennel Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Laura N. Liprando, Tanager Drive, B.S. in Accounting

    Nicholle Marie Merenda, Archway Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Rebecca Elizabeth Saunders, Greenwalt Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    New Derry

    Vincent Samuel Esposito, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kristin Marlene Reott, 21st Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    New Florence

    Meghan Maureen Cassidy, 19th Street, B.A. in International Studies

    Ryan Michael Cunningham, Route 711, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Rachel A. DeStefano, Hutchison Hollow Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Travis Michael Deyarmin, Wheatley Circle, B.S. in Computer Science/Applied

    Mark Thomas Di Mauro, Route 711, B.A. in English/Writing Studies

    Tabitha Huffman, 13th Street, B.A. in Criminology

    Tyler David Hughes, Fifth Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Shauna M. Kearns, Route 711, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Devin T. Lichtenfels, Crawford Road, B.A. in History

    Amanda Jane Olmstead, Valley Brook Road, B.A. in Theater

    Zackery Wayne Robinson, Hutchison Hollow Road, B.S. in Communications Media

    Kaitlyn Emily Robson, Clay Pike Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Brittany Nicole Skedel, Route 22 Highway, B.S. in Nursing

    New Kensington

    Amber Christine Bash, Esther Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Kayleigh Lauren Cehily, Garvers Ferry Road, B.S. in Marketing

    Jack Walter Connor, Gabrielle Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Mitchell Douglas Davis, Milligantown Road, B.A. in History

    Brenden Taylor Florek, Finnin Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Angelica Marie Guzzo, Charles Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Melinda Diane Hare, Merwin Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Chad William Heyer, Garvers Ferry Road, A.S. in Electro-Optics

    Brian Michael Lewandowski, Vernon Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Marissa Dawn Marsh, Stewart Lane, B.S. in Interior Design

    Renee Hope Mitchell, Campbell Avenue, B.A. in Criminology

    Samantha Rae Moore, State Street, B.S. in Communications Media

    Lea Rochelle Nelson, Lois Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rebecca Marie Pujol, Elm Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jordan Lindsay Ritchie, Aluminum City Terrace, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Adam Jared Rosensteel, Finnin Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Nicole Anne Shannon, Martin Avenue, B.A. in Criminology

    Maria Laina Toney, Fernledge Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Natalie Paige Toney, Fernledge Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Melanie Mae Tumminello, Lynn Ann Drive, B.S. in Nursing

    Valerie Ann Tumminello, Lynn Ann Drive, B.S. in Accounting

    New Stanton

    Jena Mae Chatlos, Shrader Hollow Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    North Huntingdon

    Jessica Rae Anderson, Samantha Way, B.S.Ed. in Deaf Education

    Stephanie Nicole Chapman, Lindale Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rachel J. Ciocca, White Street, B.S.Ed. in Art Education

    Euel Wilson Craze, Saint Clair Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Anthony Alexander Derry, Peregrine Drive, B.A. in Criminology

    Gina R. Esposito, Autumn Lane, B.S. in Child Development and Family Relations

    Nicholas Oran Fallone, Kensington Place, B.S.Ed. in Elementary Education

    Raymond Perry Felger, Guffey Road, B.S. in Management/General

    Jacob Michael Feryus, Colonial Manor Road, B.A. in Criminology

    Dinar Stephen Galembush, Cicero Drive, B.A. in Criminology

    Chad R. Good, Robbins Station Road, B.A. in Economics/Mathematics

    Alexis Gabrielle Gorenz, Adams Drive, B.S. in Marketing

    Jason Edward Goyda, Lee Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Hannah Noelle Guyon, Hahntown Wendel Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Kaitlyn Elizabeth Hill, Pinewood Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Daisy Lynn Kmetz, Samantha Way, B.A. in Psychology

    Daniel Jacob Minkel, Meadow Road, B.S. in Communications Media

    Kristen Marie Savorelli, Northwest Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Teresa Marie Zezza, North Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Penn

    Joshua A. Kistler, Penn Adamsburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Juliana Loree Naugle, Scott Street, B.S. in Management/General

    Shannon Michelle Satira, B.S. in Nursing

    Ruffs Dale

    Autumn Violet Hyde, Hyde Lane, B.A. in Art/Studio

    Tammara Lynn Love, State Route 31, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Janelle Leigh Smalley, Moores Grove Road, B.A. in Psychology

    Scottdale

    Jonathan Andrew Eutsey, Wingrove Road, B.S.Ed. in Music Education

    Sarah Elizabeth Hann, Ore Mine Hill Road, B.S.Ed. in Music Education

    Matthew Ryan Harding, Second Avenue, B.S. in Geology

    Magnolia Sarah Pritchard, West Pittsburgh Street, B.A. in Sociology of Disability Services

    Alicia Anna Zimmerman, Chaintown Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Seward

    Sarah Elizabeth Blair, Griffith Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Casey Leeann Burkett, Chestnut Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Joshua Allen Darr, Thompson Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Ashley Lynn McAllister, Jan L Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Laura Renee Merle, Donelson Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Ryan Patrick Merle, Donelson Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Anthony Glen Shingler, Thomas Road, B.S. in Communications Media

    Dana Andrew Turgeon, Route 403 Highway, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Informa

    Melissa Nichole Vindish, Second Avenue, B.S. in Communications Media

    Stahlstown

    Brittany Ann DeMarchi, Upper Tabernacle Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sutersville

    George Calvin Ribich, Curry Road, B.S. in Business Technology Support

    Trafford

    Danica L. Cortazzo, Highland Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Tania Marie Cortazzo, Highland Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Daniel Vincent Dicocco, Pine Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

    Seth Michael Dixon, Baker School Road, B.A. in History

    Natalie Angelica McBride, Eighth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Deborah Anne Ragan, Cherry Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Vandergrift

    Tara Michelle Esposito, Garvers Ferry Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Amanda Cristine Guthrie, Spruce Hollow Road, B.A. in Criminology

    Karen Cynthia Henry, State Route 66, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kristi Nicole Lemmon, Johnetta Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Christopher John Minarcin, Washington Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Catherine Doris-Anne Roberto, Washington Avenue, B.S. in Marketing

    Audra Marie Sensor, Johnetta Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Hillary Ann Smith, Claypool Road, B.A. in Psychology

    Emily Catherine Stephens, North Balsinger Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    West Newton

    Emily Rose Balko, Vine Street, B.S. in Nursing

    Douglas William Trenk, Vine Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Westmoreland City

    Alexis Rae Corrie, Sumac Street, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

    Youngstown

    Tammy Ann Miller, Frosty Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Youngwood

    Alec Robert Dushack, North Sixth Street, B.A. in Political Science

    Brian Michael Lohr, Sherwood Circle, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jennifer Lynn Mahoney, South Sixth Street, B.S. in Nutrition

    Julianne Nicole Reger, South Fifth Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Wyoming County

    Factoryville

    Kate Lynn Petrewski, Rural Route 2, B.S. in Hospitality Management

    Laceyville

    Lindsay Sue Millard, Stone Lane, B.A. in Psychology

    Tunkhannock

    Courtney Marie Johnston, Jayne Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Hali Marie Soloski, Vosburg Road, B.S. in Nursing

    Teresa Mae Stage, Franklin Avenue, B.A. in History

    Zachary Edward Zbegner, Nice Lane, B.S. in Communications Media

    York County

    Dallastown

    Monae Sharee Dowling, Green Meadows Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technolog

    Delta

    Sarah Elisabeth Smith, Castle Fin Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Dillsburg

    Luke John Barricklow, Fairway Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kelly Lynn Cavanaugh, Blair Mountain Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Jessica Brook Wevodau, Shaffer Road, B.S. in Nursing

    Dover

    Kartik Ayysola, Beaumont Road, B.S.Ed. in Music Education

    Tyler Quinn Campbell, Parks Drive, B.A. in Psychology

    Eddie Cervantes, Amy Avenue, B.S. in International Business

    Alek Christopher DeShong, Ashcombe Drive, B.S. in Nutrition

    Christina Elise Janosky, Kunkle Mill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Nicholas Michalak, Buck Road, B.S. in Computer Science/Applied

    Heather Anne Ryan, Danielle Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Etters

    Megan Elizabeth Marshall, Conley Lane, B.S.Ed. in English Education

    Victoria Rosaria Moore, Gary Player Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Felton

    John Reilly Osborn, Briarwood Court, B.A. in Computer Science

    Rachel Elizabeth Stermer, Old Bridgeville Road, B.S. in Nursing

    Glen Rock

    Joseph Jeffry Trebilcock, Hametown Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Hanover

    Ryan Christopher Abbott, Gardenia Drive, B.A. in Criminology

    Danielle Marie Barnhart, Oakwood Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Nathan Alan Donsen, Bankert Road, B.S. in Management/General

    Julia Anna Easton, Fox Chase Drive, B.S. in Nutrition

    Jordan Allyssa Fuhrman, McAllister Street, B.S. in Respiratory Care

    Katlyn Brianna Grim, Eastwood Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Rachael Evelyn Koontz, Savoir Drive, B.S. in Accounting

    Tyler Michael Seabolt, Hall Drive, B.S. in Communications Media

    Jennifer Lynne Weimer, East Middle Street, B.S. in Finance

    Jacobus

    Elizabeth Ann Gaynor, York Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Jennifer Lynn Gohn, Ensminger Drive, B.S. in Interior Design

    Manchester

    Shealene Nichole Bretz, Poplar Street, B.S. in Marketing

    Paige Nicole Douglass, Maple Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Natalie J. Hotaling, East Parkview Road, B.S. in Communications Media

    Roxanne Nicole Hotaling, East Parkview Road, B.S.Ed. in Art Education

    Mount Wolf

    Amelia Marie Qualters, Laurel Drive, B.S. in Communications Media

    New Freedom

    Melissa Erin Connelly, East High Street, B.A. in Honors Program in Psychology

    Kristin Nicole Dunlop, North Shaffer Drive, B.S. in Nursing

    Derek Thomas Hartlove, Abbey Road, B.A. in Criminology

    Osaji Christopher Obi, Liberty Avenue, B.S. in Athletic Training

    Christopher Matthew Schott, Nittany Court, B.A. in Criminology

    Red Lion

    Courtney Marie Dedrick, North Main Street, B.S. in Nutrition

    Victoria Elizabeth Domkoski, Beverly Hills Court, B.S. in Interior Design

    Jacquelyn Louise Dunlap, Kendale Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jordan Elizabeth Henry, Springwood Road, B.S.Ed. in Business Education

    Laura Frances Hopkins, Circle Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Cassandra Stroman, Kendale Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Seven Valleys

    Cecilia Marirose Weaver, Lake Redman Court, B.S.Ed. in Spanish Education

    Shrewsbury

    Casey David Hood, Valley Road, B.S. in Marketing

    David Paul Phelan, Brook Meadow Circle, B.A. in History

    Tara Nicole Riley, Whitcraft Lane, B.S. in Nursing

    Spring Grove

    Madison Mirriah Baust, Seneca Way, B.S. in Fashion Merchandising

    Allyn Faith Bortner, Clinton Court, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Kiersen Accardi Hoffacker, Yingling Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Hannah Marie Senft, Beards School Road, B.S.Ed. in Music Education

    Anne Elisabeth Smith, Walters Hatchery Road, B.S.Ed. in Music Education

    Neal Alan Wentz, Sprenkle Road, B.S.Ed. in Music Education

    Stewartstown

    Craig Alexander Hires, Ice House Drive, B.S. in Nursing

    Elena Rose Pietrowicz, Kings Way, B.A. in Criminology

    Jordan Marie Snook, Barrens Road, B.S. in Respiratory Care

    Matthew Scott Walkowiak, Walnut Way, B.S. in Biology

    Thomasville

    Kassie Ann Rudolph, North Biesecker Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Wrightsville

    Christan Jolene Frederick, West Shoff Road, B.A. in Criminology

    Chelsea Marie Jones, B.A. in Psychology

    Yoe

    Allyssa Sue Myers, West Broad Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    York

    Katherine Annette Bambling, East Butter Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Kelli Anne Barron, Princeton Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Stacey Kendall Burwick, Quaker Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Katelyn Marie Crumling, Valley View Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Megan Elyse Doner, Heather Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Lauren Nicole Englar, Chesterbrook Drive, B.S. in Communications Media

    Caitlin June Farrell, Reynolds Mill Road, B.S. in Nursing

    Meredith Caroline Hady, Keeney Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Kathryn Olivia Harvey, Hunt Club Drive, B.S. in Nursing

    Megan Frances Hoover, Wetherburn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Michael Anthony Klein, Hill North Dale Drive, B.A. in Psychology

    Gabrielle Renee Lehigh, Board Road, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

    Kaitlin Faith MacKenzie, Honey Valley Road, B.S. in Nursing

    Michelle Helen Maurtua, Greenwood Road, B.S. in Nursing

    Caitlynn Jean McCormick, Campbell Road, B.A. in Psychology

    Megan Erin Petit, Taylor Road, B.S. in Nursing

    Courtney Anne Price, Joppa Road, B.S. in Management/General

    Louis J. Ribar, Smith Drive, B.S.Ed. in Music Education

    John Frederick Riggs, Meadow Hill Drive, B.A. in Honors Program in Psychology

    Katelyn Marie Romesberg, Shaanti Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stacey Rene Root, Indian Rock Dam Road, B.S. in Athletic Training

    Alexis Nicole Scott, South Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Jera Marie Scott, Seneca Ridge Drive, B.S. in Athletic Training

    Logan Sean Sealover, Brittany Court, B.S. in Computer Science/Applied

    Amber Lynn Shorb, Woodshead Terrace, B.A. in Criminology

    Brandon Alexander Snyder, Lyndhurst Road, B.A. in Criminology

    Robert James Spaulding, East Prospect Street, B.S. in Management/General

    Patrick Michael Tully, Spangler Circle, B.S. in Business Technology Support

    Brittany Suzanne Vaught, Randolph Drive, B.A. in English/Writing Studies

    Out of State

    Arkansas

    Phylicia Renee Maples, Cabot, B.S. in Fashion Merchandising

    California

    Victoria Marie Constant, Bonita, B.S. in Biochemistry

    Faith Jamie Ambrosini, Salinas, B.A. in Anthropology

    Catherine Tessa Shelburne, San Marino, B.S. in Fashion Merchandising

    Colorado

    Lindsey S. Quakenbush, Longmont, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Connecticut

    Zachary John Stayman, New Canaan, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Joseph Edgar Williams, Norwalk, B.S. in Communications Media

    Megan Rose Keenan, Oxford, B.A. in French

    David Frederick Meyer, Sandy Hook, B.S. in Communications Media

    Kiara Michelle Taylor, Stamford, B.A. in Psychology

    Delaware

    Jessica Suzanne Siegfried, Bear, B.S. in Nutrition

    Jeffrey Scott Johnson, Dover, B.A. in Criminology

    Heather Erin Robbins, Frederica, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Andrew S. Poorman, Newark, B.S. in Safety Sciences

    Nicholas James Fritz, Wilmington, B.A. in Art/Studio

    Florida

    Brittany Antonuccio, Fruitland Park, B.S. in Nursing

    Levar Alfonso Mills, Jacksonville, B.S. in Communications Media

    Colleen Marie Garten, Middleburg, B.A. in Spanish

    Nichole Alana Craig, Tallahassee, B.A. in Asian Studies

    Amy D. Moran, Bradenton, B.S. in Nursing

    Georgia

    Kara Leigh Markle, Peachtree City, B.S. in Fashion Merchandising

    Idaho

    Mark Charles Cavill, Moscow, B.A. in English/Writing Studies

    Illinois

    Dante Koeppen, Arlington Heights, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Zachary Stephen Lynn, Chicago, B.S. in Applied Mathematics

    Catherine Krygeris, Downers Grove, B.S.Ed. in Biology Education

    Priyanka H. Patel, Schaumburg, B.S. in Nursing

    Indiana

    Chris Chambers, Alexandria, B.A. in History/Pre-Law

    Nathaniel Clayton Gangwer, Rossville, B.A. in History

    Ashley Martina Kline, Schererville, B.A. in Sociology/Human Services

    Maine

    Kelsi Anne Lindblad, Bangor, B.S. in Biology

    Brendan Mongan Robertson, Bath, B.A. in History

    Sarah Lindsey Flewelling, Pittsfield, B.A. in International Studies

    Maryland

    Ashley Dawn Branthoover, Accident, B.S. in Hospitality Management

    Catherine J. Landis, Baltimore, B.S. in Biology

    Willis Reginald Spencer, Baltimore, B.S.Ed. in Music Education

    Michael E. Knapp, Bel Air, B.A. in Psychology

    Amanda Marie Walczak, Bel Air, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jocelyn Grace Weber, Bel Air, B.S. in Fashion Merchandising

    Katelyn Elizabeth Marshall, Bowie, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Marketta Catherine Gent, Boyds, B.S.Ed. in Music Education

    Eryn Withers, Burtonsville, B.A. in Criminology

    Meg Alexandra Davis, Catonsville, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Lauren Ashley McClellan, Chesapeake Beach, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Chelsey Marie Hipp, Clarksville, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Caitlin Jewel Schwatka, College Park, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Mary Michele Geiser, Columbia, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ashley Marie Meredith, Columbia, B.S. in Communications Media

    Megan Renae Cross, Cumberland, B.S. in Fashion Merchandising

    Erin C. Thomas, Delmar, B.A. in English/Writing Studies

    Robin Marie Matty, Derwood, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Antonio Mitchell Perez, Eldersburg, B.S. in Marketing

    Brittany Jean Skolaski, Eldersburg, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jordan Laquinn Hart, Ellicott City, B.S. in Business Technology Support

    Sean T. Meighen, Ellicott City, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Meghan Cory Tucker, Ellicott City, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Lauren Mae Gibson, Frederick, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Hector Edill Quintana, Frederick, B.F.A. in Music Performance

    Emilyanne Ruth Spencer, Frostburg, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Sarah La Roque Harper, Gaithersburg, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Jeremiah Josh Joson, Gaithersburg, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Katherine Elizabeth Koenig, Gaithersburg, B.S. in Athletic Training

    Mary Catherine Norr, Gaithersburg, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Michael Kennard Waddell, Gaithersburg, B.S.Ed. in Music Education

    Christopher Patrick Barr, Germantown, B.A. in Asian Studies

    Nicholas Xavier Brock, Germantown, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Teresa Mildred Dierks, Germantown, B.S. in Chemistry

    Kristen Miriah Erickson, Germantown, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Katherine Annemarie Bechtel, Hagerstown, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Anastasia Elizabeth Gaines, Hagerstown, B.S. in Communications Media

    Meagan Jeanette Graff, Hagerstown, B.S.Ed. in Music Education

    Wilson Douglas Poffenberger, Hagerstown, B.S.Ed. in Music Education

    Megan E. Dell, Hampstead, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Alexandra Lee Vega, Highland, B.S. in Accounting

    Shannon Nicole Cummins, Hollywood, B.S. in Hospitality Management

    Bailey Elizabeth Bertolaccini, Huntingtown, B.S. in Nursing

    Carolyn Kathryn Town, Huntingtown, B.S. in Nursing

    David Christopher Carr, Ijamsville, B.A. in History

    Gretchen D. Heine, Ijamsville, B.A. in Spanish for International Trade

    Jessica Lynn Heinrich, Jefferson, B.S. in Biology

    Katharine Ruth Stock, Laurel, B.S.Ed. in Deaf Education

    Stephanie L. Bearjar, Lusby, B.A. in Economics

    Alexandra Lynn Tierney, Lusby, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Zachary Bryan Jamison, Maugansville, B.S.Ed. in Elementary Education

    Zachary Dale Landau, Mechanicsville, B.A. in Criminology

    Allison Lee Hamilton, Middletown, B.A. in Criminology

    Jennifer Ann Huff, Mount Airy, B.S. in Accounting

    Kristen L. Kenski, Mount Airy, B.S. in Nursing

    Adam Robert Fitterer, New Market, B.A. in Sociology

    Jennifer Lynn Michelli, New Market, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jared Michael Lesser, North Potomac, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Hana May Smith, Oakland, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Acacia Joy Cooper, Olney, B.S. in Child Development and Family Relations

    Adina K. Disney, Owings Mills, B.A. in International Studies

    Kimberly Rose Kagen, Owings Mills, B.S. in Fashion Merchandising

    Kimberly Claire Zisman, Poolesville, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Claudia Maria Escobar Carrasco, Rockville, B.S. in Hospitality Management

    George Louis Alberti, Severn, B.F.A. in Music Performance

    Elizabeth Paige Reynolds, Severn, B.A. in Anthropology

    Shelby Shonnae Kelley, Silver Spring, B.A. in Art/Studio

    Heather Lynn Thomas, Sykesville, B.S. in Child Development and Family Relations

    Alexsandra Mae Snyder, Walkersville, B.S. in Hospitality Management

    Jonathan Steven Gerber, Westminster, B.A. in Criminology

    Jessica Lynn Brechbill, Williamsport, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Massachusetts

    Brittany Anne Viens, Belchertown, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Jeremy A. Guillette, Dudley, B.A. in Anthropology

    Eliszabeth Kelli Graves, Greenfield, B.S. in Biology

    Colleen Louise Coleman, Paxton, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Michigan

    David Bruce Williams-Young, Milford, B.S. in Chemistry

    SaraJane Emily Parsons, Negaunee, B.S. in Mathematics

    Joshua Taylor Scott, Reading, B.S.Ed. in Art Education

    Brian David Laich, Springport, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing

    Minnesota

    Melissa Kay Aasness, Fergus Falls, B.S. in Fashion Merchandising

    Abigail Mundy, Rochester, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Nebraska

    Wendy Marie Leuenberger, Lincoln, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental

    New Hampshire

    Sarah Elizabeth Burke, Merrimack, B.A. in Journalism

    New Jersey

    Alexander Allen Davis, Andover, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    David Jeremiah Elfreth, Brant Beach, B.S. in Accounting

    Gary Anthony Broome, Brigantine, B.S. in Marketing

    Tenesha Deandra Ali, Browns Mills, B.S. in Child Development and Family Relations

    Chelsea McDonnell, Burlington, B.A. in Anthropology

    Samantha Andrejcisk, Carteret, B.S.Ed. in Music Education

    Rebecca Noelle Malaczewski, Cherry Hill, B.A. in Criminology

    Allyson Joan Mitidieri, Cherry Hill, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Frank Joseph Sirolli, Cinnaminson, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Yu Zheng Gao, Edison, B.S. in Accounting

    Elizabeth Ann Heck, Egg Harbor Township, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kerrianne Maria Costantino, Greenwich, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Kevin D. Honigsberg, Hackettstown, B.S. in Hospitality Management

    Caitlin Mary Regan, Hackettstown, B.S. in Fashion Merchandising

    Andrew John Hesner, Hardwick, B.S. in International Business

    Brianne Veronica Stewart, Hewitt, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Eric Robert Dauenhauer, Jackson, B.S.Ed. in Music Education

    Lauren Anne Delesky, Jackson, B.S.Ed. in Music Education

    Alyssa Nicole Yakalis, Lanoka Harbor, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Melissa Ann Crugnale, Lumberton, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Akia Nicole Williams, Lumberton, B.S. in Fashion Merchandising

    Alexa Lameiras, Matawan, B.S. in Interior Design

    Valerie Lorraine Michaud, Monroe Twp, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Sinthya Lynnette’ Reddick, Newark, B.S. in Physical Education and Sport

    Emily Victoria Stilson, Pennington, B.S. in Hospitality Management

    Jamie Venello, Penns Grove, B.S. in Fashion Merchandising

    Jill K. Dubell, Piscataway, B.A. in French

    Matthew Robert Jones, Piscataway, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Samuel J. Weiser, Plainsboro, B.S.Ed. in Music Education

    Robyn Joseph Haake, Princeton, B.A. in Political Science

    Kevin Christopher Popeck, Randolph, B.S. in Business Technology Support

    Korilynn Joyce Seyffart, Ringoes, B.S. in Communications Media

    Marguerite Beatrice Benton, Roebling, B.A. in Criminology

    Domenica A. Caporusso, Sewell, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Chelsea Anne Oliver, Sewell, B.S. in Nursing

    Kimberly Maye Shaver, Stanhope, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Elizabeth Claire Aneskewich, Stockton, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Melissa Anne Muniz, Toms River, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Elye Renee Schenk, Vineland, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

    Alexandra Lynne Carlton, Voorhees, B.S.Ed. in Deaf Education

    Adriana Emanuel Konstantinides, Voorhees, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Allison Rose Langer, Wayne, B.S.Ed. in Elementary Education

    New York

    Troy Stephen Miller, Allegany, B.S. in Safety Sciences

    William Martin Bennett, Binghamton, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Timothy Paul Knickerbocker, Clinton Corners, B.S.Ed. in Music Education

    Kathleen Elizabeth Oldrey, Clintondale, B.A. in English/Writing Studies

    Elizabeth Marie Glasshagel, Coram, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Jordan Shelby Myers, Depew, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Hilary Aileen Wahler, East Amherst, B.A. in Criminology

    Michael Robert Murdock, Elmira, B.S. in Safety Sciences

    Lindsay Marie Lobevero, Endicott, B.S. in Child Development and Family Relations

    Corinne Elizabeth Miller, Hamburg, B.S. in Hospitality Management

    Mallory Loren Clark, Ithaca, B.A. in Honors Program in Psychology

    Olivia Grace Carlson, Jamestown, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Elizabeth Christine Stuart, Jamestown, B.S. in Interior Design

    Megan E. Morris, Lockport, B.S. in Accounting

    Michael George Hanrahan, Mahopac, B.S.Ed. in Music Education

    Jason Eli Schwartz, New City, B.S.Ed. in Deaf Education

    Matthew Gabriel Stiadle, Newfield, B.S.Ed. in Music Education

    Troy Andrew Fitchette, Ogdensburg, B.S.Ed. in Music Education

    Kaitlyn Rose Kaminski, Rochester, B.S. in Natural Science

    Angelene Marie Finnemore, Scio, B.A. in Journalism

    Jamie Allison Roche, Wayland, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Meredith Suzanne Lindsey Bird, West Leyden, B.A. in Asian Studies

    Amy Alison Frauen, Wilson, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    North Carolina

    Courtney Leigh Fenters, Gibsonville, B.A. in Criminology

    Ohio

    Alexandra Yvonne Ballard, Akron, B.S. in Fashion Merchandising

    Katherine Marie Watkins, Belmont, B.A. in Art/Studio

    William David Watkins, Belmont, B.S. in Geology

    Christopher M. Garrett, Brecksville, B.S. in Marketing

    Jeffrey Lamar Vaughn, Canton, B.A. in Criminology

    Emily Ann Shaver, Centerville, B.A. in Theater

    Madeline P. Schulte, Cincinnati, B.S. in Nursing

    Nicole M. Moomaw, Cleveland, B.A. in Psychology

    Austen Wells Perelman-Hall, Cleveland Heights, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Deven Leigh Bray, ClevelandHeights, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Sarah Jayne Popiel, Columbia Station, B.S.Ed. in Deaf Education

    Kadie Marie Koeneman, Columbus, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kelsey R. Mlnarik, Cuyahoga Falls, B.A. in Music

    Ashley Rose Youngkin, Cuyahoga Falls, B.S. in Accounting

    Andrew Edward Arter, Delaware, B.A. in International Studies

    Bridget Janine Connolly, Delaware, B.A. in Criminology

    Christopher David Karter, East Liverpool, B.S. in Natural Science/Pre-Podiatry

    Leah Renee Keller, Franklin, B.A. in Philosophy

    Anthony De’Shon Flowers, Highland Heights, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Michael Demetrius Starr, Hubbard, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Rachel A. Smigielski, Lebanon, B.A. in English

    Elizabeth M. Elmore, Madison, B.A. in English/Writing Studies

    Elisha Swindell, Madison, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Amelia Sue Uecker, Mason, B.S. in Mathematics

    Neil James, Massillon, B.S. in Management/General

    Melissa Frances Zehe, Mentor, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Shelby Jane Craig, New Philadelphia, B.S. in Nursing

    Devan Curry Mercer, Ravenna, B.A. in Spanish

    Tessah Shephon Grube, Reynoldsburg, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

    Codi Lee Holstein, Solon, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Danielle Lee Joestlein, Uniontown, B.A. in Criminology

    Matthew Charles Scott, Westerville, B.A. in Criminology

    David John Wilcox, Westerville, B.S. in Finance

    Elaine R. Miller, Youngstown, B.S. in Hospitality Management

    Rhode Island

    Stephanie Lynne Beaudette, Johnston, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Meghan Elizabeth Corbett, North Kingstown, B.S. in Nursing

    Texas

    Amber L. Cahill, Big Spring, B.S.Ed. in Deaf Education

    Kathryn Irene Glapa, Houston, B.S. in Fashion Merchandising

    Anay Celeste Pope, Killeen, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Amira Al-Qarqaz, San Antonio, B.A. in Psychology

    Molly Lynn Dunn, Victoria, B.S. in Safety Sciences

    Utah

    Bronson Wakefield Lockwood, Sandy, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Virginia

    Dustin Eugene Price, Alexandria, B.A. in Criminology

    Kyle Spencer, Alexandria, B.A. in Criminology

    Sean P. Smith, Annandale, B.S. in Mathematics

    Walter Patrick Smith, Annandale, B.S. in Accounting

    Alexander James Berdahl, Ashburn, B.A. in Criminology

    James Joseph Bradford, Ashburn, B.S. in Mathematics

    Randal Douglas Modowski, Ashburn, B.S. in Computer Science/Applied

    Danny Weston Parrotte, Ashburn, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Danielle Christine Deal, Broadlands, B.S.Ed. in Business Education

    Nathaniel Burdette Andre-Erwin, Centreville, B.S. in Management/General

    James Robert Carpenter, Centreville, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Jessica Karen Dunaye, Centreville, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Meagan R. Lilly, Centreville, B.S.Ed. in Elementary Education

    Laurie Anne Robinson, Centreville, B.A. in Psychology

    Chase Patrick Robson, Centreville, B.S. in International Business

    Kimberly Lynne Esslinger, Chantilly, B.S. in Nursing

    Victoria Lynn Shelton, Chesterfield, B.S.Ed. in Music Education

    Laura Jean Ellyson, Culpeper, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Andrea Lee Rossman, Fairfax, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Timothy Michael Guy, Falls Church, B.A. in Art/Studio

    Laura Katherine Hinely, Falls Church, B.A. in Art/Studio

    Karina C. Robarge, Falls Church, B.A. in Art/Studio

    Kelsey Brooke Dowling, Fredericksburg, B.A. in Theater

    Dara Elizabeth Fennell, Fredericksburg, B.A. in Journalism

    James Broderick, Gainesville, B.S. in Natural Science

    Anne Marie Fults, King George, B.S.Ed. in Deaf Education

    Joshua Adam Huger, King George, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Jaclyn Kay Hynson, King George, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Kathryn Elizabeth Deason, Leesburg, B.S.Ed. in Music Education

    Meghan Kathleen Decker, Leesburg, B.S.Ed. in Deaf Education

    Erin Marie Maranda, Manassas, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kelsy Lynn Zaremski, Manassas, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Rachelle M. Millard, Marshall, B.A. in Anthropology

    Scott Gil Renkin, Midlothian, B.S. in Communications Media

    Rachel Anne Enghauser, Oak Hill, B.A. in Sociology/Human Services

    Elizabeth Ann Kelly, Oak Hill, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Alison Erin Murphy, Oak Hill, B.S. in Marketing

    Rebecca Ruth Slaughter, Oak Hill, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Samantha M. Padgett, Oakton, B.S. in Communications Media

    Zachary Scott Bolan, Purcellville, B.A. in Art/Studio

    Jasmine Nicole Jonte, Richmond, B.S.Ed. in Music Education

    Taylor Jeanne Mullholand, Richmond, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Ashley Elizabeth Schmidt, South Riding, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Elizabeth Joy Christensen, Springfield, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Elizabeth H. Midock, Stephens City, B.S. in Nutrition

    Mary Elizabeth Feazel-Orr, Vienna, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Leila Marie Giles, Vienna, B.S. in Communications Media

    Kasey Lynn Lewis, Vienna, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Justine Rippl, Virginia Beach, B.A. in Psychology

    Kathryn Joan Gagnier, Winchester, B.A. in Art/Studio

    Washington

    Sara Senia Patton, Addy, B.A. in English/Writing Studies

    West Virginia

    Andrew A. Bisaha, Athens, B.A. in English/Writing Studies

    Nicole Christine Johns, Charleston, B.S. in Marketing

    Truman J. Gore, Clarksburg, B.A. in Honors Program in Psychology

    Amanda Gail Bolyard, Kingwood, B.S. in Interior Design

    Shannon Nicole Ackerman, Morgantown, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Lauren Marie Bauer, Wheeling, B.S.Ed. in Deaf Education

    Megan Elyse Ghaphery, Wheeling, B.A. in English/Writing Studies

    Logan Bryan Wojcik, Wheeling, B.S. in Communications Media

    Donald Lee Blankenship, Williamson, B.A. in Art/Studio

    International

    Angola

    Antonio A. Mendes, Luanda, B.S. in Safety Sciences

    APO—Europe

    Katrina Marie Daiga, APO, B.A. in Journalism

    Alexa N. Pappal, APO, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Botswana

    Ntebele Tlamelo, Kayne, Unclassified

    Mothei Stephen Mothei, Molepolole, Unclassified

    Brazil

    Thamita Pacheco Rodrigues, Sao Luis—Ma, B.A. in International Studies

    Bulgaria

    Natalie Ilcheva, Sofia, Unclassified

    Canada

    Zachary Franklin Kempa, Ontario, B.S. in Marketing

    China

    Xinran Zhou, Beijing, B.S. in Fashion Merchandising

    Yuxin Han, Ben Xi, Unclassified

    Zhini Xia, Changsha, B.S. in Finance

    Tianchen Cao, Chengdu, Unclassified

    Leqin Chen, Chengdu, B.S. in Marketing

    Xiyu Chen, Chengdu, B.S. in Accounting

    Rui Fan, Chengdu, B.S. in Marketing

    Yaoxi Guo, Chengdu, B.S. in Accounting

    Xiang Hang, Chengdu, Unclassified

    Jie Lai, Chengdu, B.S. in Accounting

    Zhuoling Li, Chengdu, B.S. in Finance

    Haotian Qiu, Chengdu, B.S. in Marketing

    Ke Shi, Chengdu, B.S. in Accounting

    Liwen Tang, Chengdu, B.S. in Accounting

    Qiuyue Wang, Chengdu, B.S. in Accounting

    Hongyu Yan, Chengdu, Unclassified

    Yi Yun Zhang, Chengdu, Unclassified

    Fangyuan Zhu, Chengdu, B.S. in Accounting

    Mengge Pu, Da Zhou, Unclassified

    Shu Yang, Guang Zhou, Unclassified

    Xuan Luo, Guangxi, Unclassified

    Xiaofeng Lai, Longyan Fujian, B.S. in Computer Science/Applied

    Wenyi Tang, Luzhou, B.S. in Accounting

    Jinke Wu, Mianyang, Unclassified

    Qian Cao, Nanjing, B.S. in Accounting

    Xiaochen Wang, Shandong, Unclassified

    Jingying Wu, Shanghai, Unclassified

    Fanyi Qiu, Shenyang, B.S. in Finance

    Yiyun Fang, Shenzhen, Unclassified

    Huan Jiang, Sichuan, Unclassified

    Yan Luo, Sichuan, Unclassified

    Yuting Su, Sichuan, Unclassified

    Yiying Wang, Sichuan, Unclassified

    Shiya Zhang, Sichuan, Unclassified

    Rui Zhou, Sichuan, Unclassified

    Di Che, Suining, Unclassified

    Jibang Chai, Xianyang, Unclassified

    Ruoling Li, Yuxi, Unclassified

    Costa Rica

    Felipe Figueres, San Jose, B.A. in Economics

    Dominican Republic

    Willi Jose Estrella, Santiago, B.A. in Sociology

    El Salvador

    Jenniffer Renate Gonzalez Tejada, Santa Tecla, Unclassified

    France

    Lauriane Ackermann, Altkirch, Unclassified

    Jean Baptiste Rozet, Malakoff, Unclassified

    Jamaica

    Tiffany A. Hall Campbell, Kingston, B.A. in Psychology

    Shavonniece Yolanda Loubar, Kingston, B.S. in Communications Media

    Japan

    Chie Nishiki, Kyoto-Shi, Unclassified

    Ayaka Sawabe, Osaka, B.A. in Religious Studies

    Kenya

    Shiela Ika’silon Otwane, Mombasa, B.S. in Nursing

    Yiyi Fan, Nairobi, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Malaysia

    Jie Yee Ng, Ipoh, B.S. in Communications Media

    Su Xian Chow, Ipoh, Perak, B.S. in Management Information Systems

    Yie Xiong Tee, Johor, B.S. in Finance

    Li Shean Soon, Kuala Lumpur, B.S. in Marketing

    Jia Yi Goh, Seremban, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Tian Shoon Lau, Seremban, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Shun Thai Ang, Subang Jaya, B.S. in Marketing

    Wesley Loh, Subang Jaya, B.S. in Finance

    Caren Yu Sze Ong, Subang Jaya, B.S. in International Business

    Zu Yeen Tang, Subang Jaya, B.A. in Psychology

    Mexico

    Erika Schnaas, Mexico City, Undeclared, College of Fine Arts

    Myanmar

    Nan Sandar Kyaw, Mandalay, Unclassified

    Netherlands

    Myrthe van der Klei, Den Haag, Unclassified

    Famke Alexandra Loos, Haarlem Pk, B.S. in International Business

    Gerrit-Jan Justin Voortman, Overijssel, Unclassified

    Stef Cornelis Franciscus Renkens, Wijchen, Unclassified

    Nigeria

    Zainab Mohammed Kabir, Gombe, B.S. in Biology/Cell and Molecular

    Norway

    Lene Egeli, Oslo, Unclassified

    Caroline Yakubu, Storaas, Unclassified

    Peru

    Doris Patricia Quispe, Lima, B.S. in Management/General

    Republic of Korea

    Kyung-Ran Park, Busan, Unclassified

    Min-Hee Kang, Changwon, B.S. in Chemistry

    Hyunkyung Kim, Gumi, Unclassified

    Seung Sup Ahn, Gyeonggi-Do, B.S. in Hospitality Management

    Song Hwa Chae, Seoul, Unclassified

    Tae-Yoon Kim, Seoul, B.S. in Hospitality Management

    Sang Woo Kim, Sung Nam City, B.S. in Hospitality Management

    Youjin Gu, Ulsan, Unclassified

    Kyoung Sun You, Wonju, B.S. in Finance

    Saudi Arabia

    Sultan Mohammed S. Aljehani, Jeddah, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

    Ibrahim Abdulazizi Aljaloud, Riyadh, B.S. in International Business

    Serbia

    Djordje Krstic, Begrade, Unclassified

    Sweden

    Elisabeth Anna Andersson, Helsingborg, Unclassified

    Line Wiola Dorotea Gars, Malmo, Unclassified

    Taiwan

    Chin-Chun Chiang, Taichung, Unclassified

    Ping-Hsuan Chih, Taipei, Unclassified

    Fu-Hsuan Chiu, Taipei, Unclassified

    Yao-Jung Ku, Taipei, Unclassified

    Chen-Yu Lai, Taipei, Unclassified

    Fu Mao Shen, Taipei, Unclassified

    An-Ju Tsai, Taipei, Unclassified

    Hsiao-Ling Chuang, Taipei County, B.S. in Fashion Merchandising

    Yu-Tung Lee, Zhonghe, Unclassified

    Wei-Ting Hsu, Zhonghe City, Unclassified

    Thailand

    Tabtip Louhabanjong, Krabi, B.A. in International Studies

    United Kingdom

    Emilia Osborne, Bedfordshire, B.S. in Mathematics

    Louise Doughty, Bexleyheath, Unclassified

    Rebecca McClean, Essex, Unclassified

    Katie Sarah Eaton, Halesowen, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Sarah Victoria Phythian, Macclesfield, Unclassified

    Leo Raile Acklin, Tr11 4qr, B.A. in Economics

    Kari Kujanpaa, Vaasa, Unclassified

    Uruguay

    Claudia Varesi, Montevideo, Unclassified

    Uzbekistan

    Temur Zafar O'g'li Toirov, Tashkent, B.S. in Finance

    Zimbabwe

    Nobukhosi Nosipho Masilela, Bulawayo, B.S. in Computer Science/Applied