Spring 2010 Dean’s List


  • Adams County

    Arendtsville

    Jason Michael Fissel, Pearl Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Aspers

    Joseph William Anderson, Rock Valley Road, B.S. in Management

    Allison Leigh Bobb, Coon Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Bendersville

    Jessica Danielle Hurda, Liberty Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Biglerville

    Rachel Lawver, Fairview Fruit Road, B.S. in Athletic Training

    Zachary Christopher Lieberum, Ditzler Avenue, B.S. in Marketing

    Meghan Watson Walde, Rentzel Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Gregory John Wenk, High Street, B.S. in Biology

    Nicole Marie Woerner, Benders Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    East Berlin

    Kimberly Michelle Brown, Lake Meade Drive, B.A .in Anthropology

    Bryanna Nicole Kutz, Old Log House Lane, B.S .in Accounting

    Samantha Devyn Marines, McCandless Drive, B.S. in Athletic Training

    Rachel E. Musser, Creek Road, B.S. in Hospitality Management

    Kaytlin Georgia Schott, Schofield Drive, B.S.Ed. in English Education

    Fairfield

    Aaron Lewis Corso, Blue Bird Trail, B.S. in Management Information Systems

    Kirsten Ann Kraker, Deer Trail, B.A. in Criminology

    Samantha Kay Wilson, Bourbon Trail, B.A. in Criminology

    Gardners

    Kayla Brianne Lingle, Peach Glen Road, B.A. in Sociology

    Gettysburg

    Maggie Leigh Clabaugh, Locust Street, B.S. in Nursing

    Emily May Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Molly Frances Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Allison Taylor Connolly, Cavalry Field Road, B.S. in Athletic Training

    Benjamin John Dufendach, Baltimore Pike, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Tara Jo Miller, West Bonniefield Drive, B.S. in Nursing

    Stephan Charles Reyka, Fairfield Road, B.S. in Nursing

    Holly Lorena Schlein, Belmont Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Caleb John Swinn, East Lincoln Avenue, B.A. in History

    Littlestown

    Brandi Lynn Pittinger, Mengus Mill Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Kevin Patrick Pumphrey, Tudor Court, B.S. in Finance

    Orrtanna

    Christopher J. Kimple, Miltenberger Road, B.A. in Criminology

    Roussari Rachelly Mendoza, West Mountain Top Drive, B.A. in Criminology

    York Springs

    Ian Scott Lynch, Bateman Road, B.A. in Political Science

    Allegheny County

    Allison Park

    Steven Matthew Bizon, Tremont Drive, B.A. in Criminology

    Matthew Richard Braun, Tanglewood Drive, B.S.Ed. in Physics Education

    Shannon Nikol Brogdon, Concord Drive, B.A. in Psychology

    Zachary A. Carr, Winchester Drive, B.S. in Geology

    Michele Denice Claudon, Sundance Court, B.S. in Nursing

    Kerry Lee Connolly, Hampton Valley Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Daniel J. Craig, Linwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Amber Marie Crooks, Coldwater Drive, B.S. in Nutrition

    Domenic A. Falcettoni, Bonita Drive, B.S. in Finance

    Ashley Sommer Florijan, Linwood Drive, B.S. in Accounting

    Jacqueline Louise Gajewski, Clareville Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Michele Marie Henderson, Sample Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kimberly Ann Hofstetter, Viewcrest Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cameron R. Howat, Middle Road, B.S. in Communications Media

    Adam James Maseth, Lakeside Drive, B.A. in Criminology

    Sean Patrick McQuaide, Hickory Street, B.S. in Marketing

    Joseph Harrison Paul, Tall Oak Drive, B.A. in Political Science

    Jessica Jane Rybak, Westwind Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Britney Adele Schmidt, Nature Trail Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Hilary Claire Seserko, Westwind Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Benjamin Trevor Shulman, Apple Ridge Drive, B.A. in Art

    Kristina Michelle Stiger, Summit Drive, B.S. in Accounting

    Aspinwall

    Aly-Lyn DeRiggi, Fifth Street, B.S. in Nutrition

    Bairdford

    Elisha K. Mueller, Orchard Street, B.S. in Biology

    Brackenridge

    Lauren Renee Koharchik, Nevada Street, B.S.Ed. in Music Education

    Robert George Koharchik, Nevada Street, B.A. in Journalism

    Tara Ann Swiklinski, Broadview Boulevard, B.S. in Communications Media

    Bethel Park

    Alexis Renee Abbott, Summit Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Kelsey Elizabeth Backstrom, Fruitwood Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Matthew James Bandi, Edward Street, Undeclared Business

    LeeAnne Bartolomucci, Slater Road, B.S. in Marketing

    Eric Christopher Carroll, Southampton Drive, B.S. in Business Technology Support

    Natalie Lynn Cerrone, Pinto Court, B.S.Ed. in Art Education

    Tara Lynn Coats, Highland Road, B.S. in Hospitality Management

    Cole Daniel Comstock, Rolling Green Drive, B.A. in English

    Karrie Ann Crivelli, Clifton Road, B.S.Ed. in English Education

    Jason Bruce Ericson, Bluestone Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jessica Ruth Fish, Bethel Crest Drive, B.S. in Natural Science

    Zachary William Fish, Bethel Crest Drive, B.A. in English

    Cara Jean Harper, Hi Ridge Drive, B.S.Ed. in Spanish Education K-12

    Daniel J Killinger, Scenic View Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Kristina Michelle Kowalski, Highfield Court, B.S. in Marketing

    Gabrielle Melissa McGivern, Oakhurst Road, B.S. in Business Technology Support

    Sara Ashley Miller, Turngate Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Danielle Lynn Nedzesky, Ohio Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Catherine Lynn Pokrifka, Middlegate Drive, B.S. in Management

    Amy Lynn Rudolph, Daleview Drive, B.S. in Marketing

    Emily R. Sasso, Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Maria Lynn Talarico, North Street, B.S. in Nursing

    Kurt Dean Valentine, Greenhaven Drive, B.A. in History

    Megan A. Ward, Centergate Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Samuel M. Weinblum, Prescott Drive, B.S.Ed. in English Education

    Braddock

    Alicia Nicole Smith, Mills Avenue, B.S. in Athletic Training

    Bridgeville

    Danielle Dolores Brand, Forbes Street, B.S. in Respiratory Care

    Justin Michael Burda, Sarah Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jenna Marie Carnahan, Cook School Road, B.S. in Athletic Training

    Kelsey Mary Ferguson, Bank Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Jessica Lee French, Missouri Avenue, B.A. in Psychology

    Sara M. Scotty, Liberty Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Carnegie

    Jillian K. Butts, Reamer Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jocelyn Katherine Butts, Reamer Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Fautma M. Eshnuk, Lindsay Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Miranda Ann Moody, Lee Street, B.S. in Nutrition

    Kerry Ann Orchowski, Lindsay Road, B.S.Ed. in Music Education

    Katlyn Marie Rhodes, First Street, B.S. in Nutrition

    Richard Andrew Seder, Marshall Avenue, B.S. in Marketing

    Carly Mae White, Howard Street, B.A. in Criminology

    Ryan Richard Zaharko, Justus Street, B.S. in Accounting

    Cheswick

    Ross Michael Heastings, Mohican Court, B.S.Ed. in Music Education

    Courtney Kristen Hoole, Florian Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kyle Benjamin Novak, Spring Hill Lane, B.A. in Criminology

    Timothy L. Swackhammer, Lea Drive, B.A. in Criminology

    Clairton

    Heather Marie Eikey, North State Street, B.A. in Criminology

    Stacie Lee Saracco, Meadowfield Lane, B.S. in International Business

    Ashley Shipe, Toman Avenue, B.S. in Disability Services

    Coraopolis

    Devan Elizabeth Fedorowich, Parliament Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brandon C. Graham, Speer Drive, B.S.Ed. in Physics Education

    Anton Sergeevich Matyushkov, Larchmont Court, B.S. in Safety Sciences

    Danielle Marie Snapp, Summit Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Elizabeth J. Strager, Broad Hill Farms Road, B.S.Ed. in French Education K-12

    Stephanie Marie Tassone, Ellwood Court, B.S. in Nutrition

    Crafton

    Trista Marie Jacob, Terrace Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Crescent

    Elizabeth James Hatton, Laurel Ridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michele L. Lugowski, Aster Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cuddy

    Joseph Mastrean, B.F.A. in Art Studio

    Duquesne

    Shawnese D. Brown, South Sixth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elizabeth

    Jared Michael Crevar, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin Robert Fuga, Ash Drive, B.A. in Criminology

    Chelsea Nicole Glaser, Belfrey Drive, B.S. in Nursing

    Marc Duane Kovach, Long Street Rear, B.A. in Criminology

    Brittany Lieselott Matscherz, Arrow Drive, B.S.Ed. in English Education

    Christopher Andrew McCall, Fallen Timber Road, B.A. in Political Science

    Brandon Robert Swisher, Twelfth Street, B.S. in Communications Media

    Gibsonia

    Angela M. Ashton, Windstream Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    John William Benton, Edgehill Drive, Undeclared Health and Human Services

    Elena Maria Brandimarti, Delo Drive, B.S. in Nutrition

    Jordan W. Brandon, Bellefield Court, A.A. in Business/Associate

    Alyssa Choiniere, Willowcrest Drive, B.A. in Journalism

    Amanda Rosemarie Coppola, Harvest Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kimberly Anne Craft, B.A. in Anthropology

    Randy L. Davis, Walcott Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Laura Ann Gregory, Golfview Drive, B.S. in Biology

    Eric Joseph Hilldorfer, Lakeview Drive, B.A. in Criminology

    Rachel Lauren Holtgraver, Gibsonia Road, B.S. in Hospitality Management

    Lauren A. Hudec, Elgro Road, B.S. in Child and Family Studies

    Christina L. Jenkins, Camberly Drive, B.S. in Management

    Katie Lynn Jones, White Pine Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Andrew Michael LaScola, Oaknoll Road, B.S. in Safety Sciences

    Emily Renee Labriola, Prince Phillip Court, B.S. in Fashion Merchandising

    Vincent Christy Labriola, Prince Phillip Court, B.S. in Accounting

    Dana N. Lombardo, Valleyvue Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Ryan Stuart Mack, Crestwood Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Deanne Patrice Mallich, Mohawk Drive, B.S. in Accounting

    Ryan Matthew Mann, Mohawk Drive, B.A. in Criminology

    Jamie Lee Mason, North Pine Circle, B.S.Ed. in Art Education

    Lauren Elizabeth Meuschke, Lynn Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Graham Patrick Mulqueen, Haberlein Road, B.A. in Political Science

    Brian R. Sharkey, Bruton Drive, B.S. in Communications Media

    Kara N. Sloniger, Babcock Boulevard, B.S. in Nursing

    Michael Stephen Thompson, East Hardies Road, B.S. in Finance

    Philip John Trombetta, Willow Creek Drive, B.S. in Accounting

    Glassport

    Emily Louise Case, Maryland Avenue, B.A. in Criminology

    Heather Lin McCutcheon, Vermont Avenue, Undeclared in English

    Glenshaw

    Elysse Cara Dluhos, Spencer Grove Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Victoria Grace Dobson, Rolling Farms Road, B.S. in Communications Media

    Ashley Marie Gray, Garden Place, B.A. in Journalism

    Timothy Michael Herbold, Elmwood Drive, B.S.Ed. in Biology Education

    Jonathan James Jackson, Springwood Drive, B.A. in Criminology

    Kristin R. Long, Forliview Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Marissa Nicole Miller, Bleil Drive, B.S. in Finance

    Danielle Nicole Neely, Laurelwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kevin William Pflumm, Rose Drive, B.S. in Management Information Systems

    Ryan James Schrmack, Glenhaven Drive, B.F.A. in Art Studio

    Samuel E. Schweitzer, Sundale Drive, B.S. in Management

    Jessica M. Woods, Rolling Farms Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Harwick

    Adrian Lynn Callen, B.A. in Art

    William E. Morgan, Pillow Avenue, B.A. in Criminology

    Imperial

    Adriane McGraw, Bayberry Lane, B.S. in Management

    Stephen Edward Sarachine, Elm Street, B.A. in Criminology

    Jefferson Hills

    Allie Elizabeth Breisinger, Sean Court, B.A. in Criminology

    Steven Dale Graff, Waterman Road, B.F.A. in Art Studio

    Danielle Moriah Horgos, Wakefield Road, Undeclared Business

    Casey Marie Martin, Steinbach Lane, B.A. in History

    Kellie Marie Succop, Hidden Oak Drive, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Nicholas Wancheck, Glendale Drive, B.A. in Criminology

    Leetsdale

    Kelly Anne Carter, Broad Street, B.S. in Marketing

    Lauren Marie Jones, Washington Street, Undeclared Health and Human Services

    Moon Township

    Nicole Rose Buse, Rivercrest Drive, B.S. in Hospitality Management

    Benjamin Douglas Canan, Meade Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Derek Adam Cross, Wyngate Road, B.S. in Hospitality Management

    Alyssa Nicole Godfrey, Bertley Ridge Drive, B.A. in Political Science

    Anita L. Madia, Duffy Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cristina J. Meinert, Marney Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Caitlyn Marie Perl, Amherst Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Alexandre Pokorny, Forest Green Drive, B.A. in Journalism

    Danielle Jean Schaffer, West End Avenue, B.S.Ed. in Deaf Education

    Joseph Darrell Yecko, Maple Street Extension, B.S. in International Business

    Jon Michael Hawk, Madison Drive, B.A. in Criminology

    April Ann Hunsberger, Rosemont Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Robert Ryan Tumulty, Tottenham Drive, B.A. in Criminology

    Anthony Thomas White, Tiffany Ridge Drive, B.A. in Criminology

    McKeesport

    Erin K. Seaberg, Kansas Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Joseph James Tokosh, Vermont Avenue, B.A. in Geography

    Emily Brooke Vitale, White Tail Lane, B.S. in Nursing

    Robin S. Banks, Romine Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dante Jay DiBeradin, Marshall Drive, B.A. in Criminology

    Danielle Lynn Dougherty, Bayne Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Roman Michael Oliver, Monongahela Boulevard, B.S. in Communications Media

    Samantha Jo Smith, Delaware Street, B.S. in Marketing

    Samantha Linn Wallace, Sumac Street, B.S. in Nutrition

    Nicole Alexandria Rybar, Beverly Road, B.S. in Communications Media

    Jill L. Baila, Virginia Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Daniel Christopher Tyner, Devonwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    McKees Rocks

    Susan Elizabeth Ciccone, Robin Hill Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Andrew James Fleming, Woodward Avenue, B.A. in Criminology

    Kara Marie Hertzberg, Aiken Road, B.A. in Psychology

    Christopher Emil Parent, Lenore Drive, B.S. in Management

    Kimberly Marie Sumpter, Oak Point Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Eric Russell Zarzeczny, Teal Drive, B.S. in Nursing

    Monroeville

    Alyssa N. Aiello, Butler Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dwan Lynna Alston, A. Beatty Road, B.A. in Criminology

    Jena Lauren Antonelli, East Patty Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Kimberly J. Bradford, Deauville Drive, B.S. in Management

    Elizabeth M. Buros, Mountain View Drive, B.S. in Communications Media

    Amy Ann Connelly, Hochberg Road, B.S. in Interior Design

    Megan Virginia Edwards, Hillside Avenue Extension, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Hanna Louise Gratzmiller, Poplar Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Ashley Catherine Henderson, Saunders Station Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Heather Catherine Holt, Tilbrook Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Maria Rose Hyzy, Patton Street Extension, B.S.Ed. in Art Education

    Devin T. Johnson, Cedar Ridge Drive, B.A. in Criminology

    Stephanie Lee Kirk, Tyrolia Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Valerie R. Kline, Northern Pike, B.S. in Management

    Robert Andrew Krenitsky, Cottage Lane, B.S. in Marketing

    Angelina Alexander Kultasova, Cedar Ridge Drive, B.S.Ed. in English Education

    Adam Lamont Littlejohn, Kilbuck Drive, B.A. in Criminology

    Chelsea Marie McConnell, Donley Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Paul S. Mwambu, Saunders Station Road, B.S. in Management

    Brittany Leann Novak, Victoria Drive, B.S. in Disability Services

    Erin Kelly O'Donnell, Brunner Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Nicole Elaine Petrakis, Asbury Court, B.A. in Psychology

    Meaghan Ann Polnar, Patton Street Extension, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Kelly Marie Rerko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Spanish Education K-12

    Alexandra Mary Rhoten, Woodland Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sarah Lynn Rodgers, Harvard Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Lauren Ashley Shapiro, Ridgeview Drive, B.A. in Criminology

    Sean Michael Shapiro, Urick Lane, Undeclared Business

    Deanna L. Shirley, Kelvington Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Renae Mee-Jin Watt, College Park Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Emily Ann Wurm, Garden City Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Kirsten Louise Yarros, Lincoln Avenue, B.A. in Psychology

    Munhall

    Shanda Marie Gaffey, West Schwab Avenue, B.A. in Psychology

    Jodie Kathleen Keenan, Alberta Street, B.S. in Child and Family Studies

    Alissa M. Mercuri, Ravine Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Natrona Heights

    Mary R. Cristello, Black Oak Drive, B.A. in French

    Adam Edward Friel, Painter Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Michael David Gaydeski, Duhurst Drive, B.A. in Computer Science

    Elisa J. Hill, Talisman Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Dana M. Mazur, California Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Nicholas Joseph Svitek, Painter Avenue, A.S. in Electro-Optics

    Luke Alan Thompson, Donnellville Road, B.A. in Psychology

    Stephanie Rose Turka, Maiden Lane, B.S. in Communications Media

    Neville Island

    Amanda Lynn DeRuyter, Third Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    North Versailles

    Lindsey Joy Nelis, Overhill Drive, B.A. in Psychology

    Oakdale

    Kevin Ryan Martincic, Lookout Drive, B.A. in Criminology

    Amanda Marie Miller, Stonegate Drive, B.A. in Journalism

    Ashley Lynn Singiser, Cottonwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Oakmont

    Isaac M. Diyanni, Library Plaza, B.S. in Finance

    Jacqueline C. Ionadi, Ninth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin Rossi, Woodland Avenue, B.A. in Criminology

    Lindsay Amanda Scatena, Eighth Street, B.S. in Safety Sciences

    Penn Hills

    Tiarra Maria Gelisa Burton, Azalea Drive, B.A. in Criminology

    Pitcairn

    Theresa Marie DeGeorge, Hill Street, Undeclared in English

    Heather L. Mioduski, Highland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Pittsburgh

    Sadie Elizabeth Alex, Curry Hollow Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Matthew D. Allen, Mardi Gras Drive, B.A. in Anthropology

    Ashley Rae Alward, West Manilla Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Jessica L. Anderson, Westmont Avenue Rear, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Briana Balcik, Abers Creek Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Andrea Marie Baldwin, Stonedge Court, B.S. in Hospitality Management

    John Vincent Balint, Pinewood Drive, B.A. in Economics

    Robin Carol Banyai, Baywood Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jessica Lynn Barker, Arlington Street, B.S.Ed. in Art Education

    Sheilah L. Barnes, Saranac Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sean Patrick Barrett, Baywood Avenue, B.S. in International Business

    Brandon David Barton, Spruce Valley Drive, B.A. in Criminology

    Gregory Lawrence Becker, Castle Road, B.S.Ed. in Music Education

    Megan Lynn Bell, Goldsmith Road, Undeclared in English

    Brenna Nicole Black, Spreading Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Michelle Bleil, Lincoln Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elise Mayhew Bozzo, Hawthorne Drive, B.S.Ed. in English Education

    Shakeesha Antionette Bradley, Mayflower Street, B.S. in Athletic Training

    Justine Alexis Brown, Parkfield Street, B.A. in Psychology

    Rebecca L. Brown, Meadowvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Chelsea Ann Brownlee, Maxwell Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Mark Ryan Buetzow, Laurel Avenue, B.A. in Criminology

    Stacey M. Burg, Ingram Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Matthew Byars, Western Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Charlene M. Byrd, South Harrison Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Taryn Leigh Byrne, Bryson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elke Caldart, Greystone Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jonathan Robert Campbell, Andrade Street, B.A. in Economics

    Suzannah Victoria Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Neil Thomas Caponi, Greenridge Drive, B.S. in Accounting

    Aaron Paul Carlson, Fieldcrest Drive, B.S. in Marketing

    James P. Carr, Scott Road, B.S. in Accounting

    Kirk Len Casey-Holloway, Greensburg Pike, B.A. in Criminology

    Natalie Elizabeth Cawley, Iroquois Avenue, B.S. in Marketing

    Crystal Elizabeth Celender, Sciota Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashley Lynn Cercone, Juniper Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Aaron Chiang, Thorncrest Drive, B.A. in English

    Matthew R. Cipriani, Davis Avenue, B.S. in Marketing

    Danielle Nicole Circosta, Aster Street, B.A. in Criminology

    Joshua Samuel Clark, Park Square Lane, B.A. in Sociology

    Carlin Ann Collins, Regency Drive, B.S. in Communications Media

    Nicole M. Connelly, Camelia Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Maura Cathleen Costello, Minnock Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Taylor Wyand Couch, Woodland Road, B.S. in General Studies

    Patrick Mark Coulehan, York Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Dennis Richard Coxon, Dailey Road, B.A. in Political Science

    Ryan James Coyle, Evergreen Drive, B.S.Ed. in Business Education

    Ashley Nicole Craver, Lindberg Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alexandra Jewel Crouse, Pleasant Hills Boulevard, B.S.Ed. in Art Education

    Alicia Dawn Cullen, Fox Drive, B.A. in Sociology

    Benjamin Thomas Cunningham, Ridgewood Road, B.S. in Communications Media

    John Casey Pratt Cunningham, Josephs Lane, B.A. in Theater

    Jason J. Czajkowski, Merwyn Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hannah Dandoy, Southvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lauren Elizabeth Davic, Varner Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Michael L. Dayton, Freeport Road, B.S. in Management

    Jeremy Louis DeLuca, Cochran Road, B.S.Ed. in Music Education

    Alexis Rae DeLuca, Key West Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Celeste N. Donatucci, Aspen Drive, B.S. in Communications Media

    Nina Ann Donatucci, Aspen Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Alec Mewborn El, Laurie Drive, B.S. in Hospitality Management

    Bryan Tyler Esherick, Bartley Road, B.S. in Natural Science

    Jodi Elizabeth Fedorak, Mississippi Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Robin Marie Fedorak, Rose Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Melissa A. Fehl, Cooper Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrew John Fichter, Valley Hi Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Melissa C. Fisher, West Manilla Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Flamgletti, Highland Road, B.A. in Criminology

    Nasia Danielle Flood, Shady Lane, B.S. in Communications Media

    Eric M. Flowers, Killarney Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dalyn Christa Francis, Allegheny Center, B.S. in Marketing

    Laura Lee Freismuth, Lee Avenue, B.S. in Human Resource Management

    Brittany M. Fuller, Otillia Street, B.A. in Criminology

    Angel M. Gallagher, Tropical Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hannah Leigh Gamble, Bradford Avenue, Undeclared Education

    Lisa M. Gorski, Roosevelt Boulevard, B.S. in Marketing

    Emily Elizabeth Greer, Sunderland Drive, B.S. in Nursing

    Emily Ann Greygor, Mount Hood Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Hannah Lynn Gutowski, Vernon Avenue, B.S. in Accounting

    Lisa Marie Haddad, Broadlawn Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Alana Arrington Hansborough, Shady Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Danielle Catherine Harrison, Mayer Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Brian Joseph Hayes, Old Meadow Road, B.A. in Religious Studies

    Casey Marie Hefferin, Clara Street, B.S. in Marketing

    Olivia Anne Heyl, Tennessee Avenue, B.S. in Nutrition

    Thomas James Higgins, Gensler Road, B.S. in Safety Sciences

    Joshua Kyle Hoffee, Elizabeth Street, B.A. in Criminology

    Nicole Elaine Holt, Briarwood Lane, B.A. in Psychology

    Rachel Elizabeth Horner, Van Buren Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Morgan Brianne Jasin, West Brightview Avenue, B.S.Ed. in French Education K-12

    Clara L. Johnson, Ormsby Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jennifer Lynne Karolewski, Kewanna Avenue, B.S. in Human Resource Management

    Jake Joseph Kearney, Worcester Drive, B.S.Ed. in Music Education

    John Corbett Kearney, Worcester Drive, B.S. in Geology

    Jennifer Ann Kiefer, Calvert Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ryan James King, Bingham Drive, B.A. in Psychology

    Julia Ann Kinross, Ricker Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Shane David Kinslow, Ridgewood Road, B.A. in Criminology

    Kelsey Elizabeth Kircher, Brownsville Road, B.S. in Nursing

    Emily Christine Konzier, Dorf Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Andrew John Koutsavlis, Inglewood Drive, B.A. in Art

    Neil Joseph Kownacki, Hillcrest Place, B.S. in Management Information Systems

    Charlene Catherine Kraus, West Willock Road, B.S. in Hospitality Management

    Jillian C. Krywicki, Edgar Street, B.S. in Nursing

    Nicole Rae Kuchta, Middle Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Brittany A. Kuhn, Holiday Park Drive, B.S. in Natural Science

    Jenna Leigh Kukla, Hartl Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Tai H. Le, Fisk Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Nicholas Ian Lehman, Illinois Avenue, B.A. in Criminology

    Tyler W. Lehman, Country Club Drive, B.A. in Asian Studies

    Katelynn N. Leiby, Minooka Street, B.S. in Nursing

    Laura Ann Lewis, Horning Avenue, B.S. in Nursing

    Corey A. Lim, Arkansas Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Robert Alan Link, Sylvania Drive, B.S. in Communications Media

    Samantha Jo Loadman, Clermont Avenue, B.A. in Criminology

    Casey Lynn Lomb, North Florence Road, B.A. in English

    Joshua Francis Lombardi, Summer Haven Court, B.S. in Physical Education and Sport

    Ashley Elizabeth Lowry, Southern Highlands Drive, B.S. in Marketing

    Sarah Eileen Lucas, Avenue A, B.A. in Criminology

    Sara Ann Lucot, Oakwood Road, B.A. in Anthropology

    Derek Paul Lyons, Dorseyville Road, B.A. in Criminology

    Mary Bridget MacDonell, Milliken Avenue, B.A. in Sociology

    Kimberly Laine Macek, Quaker Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Emily Pitzer, Madison Street, B.S. in Natural Science

    Jenny Lynn Makstutis, Superior Avenue, B.A. in Anthropology

    Ryan Joseph Mance, Roosevelt Boulevard, B.A. in English

    Kelly Teresa Mansfield, Logans Ferry Road F, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Brian John Marks, Meteor Circle, B.S. in Computer Science

    Darniesha N. Martin, Berry Street, B.S. in Child and Family Studies

    Daniel Lawrence Mascio, Glenhurst Road, B.S. in Communications Media

    Nicole M. Masucci, Hillsdale Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Paris Rose Maxshure, Keeport Drive, B.S. in Management

    Kara Marie McCaffrey, West Brentridge Avenue, B.A. in Journalism

    Joshua M. McClain, Walnut Street, B.A. in Biology

    Lindsey Diane McDonald, Woodland Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Chelsey Jan McDonald, Woodland Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Lindsay Ann McKibben, Highland Villa Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Kelly Ann McMurtry, St. Andrews Court, B.A. in English

    Carly Elizabeth McPartland, Hilpert Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin Allan Meinert, Crawford Lane, B.A. in Anthropology

    Brienne Kylie Metzgar, Oak Hill Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jessica Lynne Miceli, Hialeah Drive, B.A. in Psychology

    Melanie Renee Micheli, Lanpark Street, B.S. in Nursing

    Jay Christopher Migliozzi, Henley Drive, B.S. in Hospitality Management

    Mikaela Marie Milkovich, Highland Villa Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Melissa Amber Mills, Frankwood Road, B.S. in Child and Family Studies

    Kimberly Anne Mitchum, Chapel Ridge Road, B.S. in Interior Design

    Antoinette Marie Moeslein, Old Clairton Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Joseph Richard Muckle, Maryland Avenue, B.A. in Spanish

    Tiffany Elizabeth Murdy, Whittier Drive, B.A. in English

    Jay R. Murgi, Fifth Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Erika L. Murphy, Kipling Road, B.S. in Nursing

    Brandon Richard Murphy, Ridgehaven Lane, B.A. in Criminology

    Patrick Lawrence Murray, West Lawnview Avenue, B.S. in Marketing

    Roman William Nardozi, School Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Madeline Suzanne Neely, Arlor Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Matthew Samuel Norris, Lincoln Avenue, B.A. in Criminology

    Eric R. Nystrom, Painters Drive, B.A. in Geography

    Kurtis Daniel O'Neill, New Texas Road, B.S. in Management

    Megan Siobhan Anna Osorio, Macassar Drive, B.A. in Criminology

    Megan Nicole Oxendale, Tyler Road, B.S. in Accounting

    Meghan E. Paine, Hempstead Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christina Marie Parise, Long Road, B.A. in Anthropology

    Samantha Layne Parrish, Bingham Drive, B.A. in Spanish

    James Joseph Pataky, Regency Drive, B.A. in Criminology

    Stephanie Marie Pelch, Ridgewood Avenue, B.S. in Marketing

    Vanessa M. Pezzulo, Chislett Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elizabeth Marie Pferdehirt, Old Leechburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stacey Paulette Phelos, Pearce Road, B.S. in Hospitality Management

    Stephanie Rose Phelos, Pearce Road, B.S.Ed. in Art Education

    Kiel Patrick Phillips, Alcan Drive, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education

    Marissa Ann Pierson, Thornwick Drive, B.S. in Chemistry

    Joseph Daniel Piqueira, Ramada Drive, B.S. in Accounting

    Matthew Mark Plance, Regency Drive, B.A. in Geography

    Daniel Robert Pomerantz, Windsor Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Channing L. Porter, National Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Kayla Marie Porter, Hurston Way, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Erin Marie Puko, Jaycee Drive, B.S. in Accounting

    Chelsea Katharine Quarrie, Forest Avenue, B.S.Ed. in Biology Education

    Amanda C. Reber, Fidelity Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Noelle Christine Reinheimer, Scholar Drive, B.S. in Interior Design

    Lisa Ann Rigano, Clairmont Drive, B.S. in Nursing

    Elizabeth Nagla Rodgers, King James Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Michelle Anne Rose, Shawnee Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Corina Shivonne Rupert, Leechburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Raven Alexis Sams, Clover Street, B.S. in International Business

    Christian B. Sallinger, Elwood Avenue, B.A. in Political Science

    Lara C. Scandrett, Tahoe Drive, B.A. in English

    Jessica Kaitlyn Schnebel, Gail Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Brian John Sell, Rockland Drive, B.S. in Hospitality Management

    Daniel Michael Senkow, Louann Street, B.A. in Criminology

    Lindsay Marie Shaffer, Delp Street, B.A. in Criminology

    Christine Louise Shanaberger, Kaplan Avenue, B.S. in Respiratory Care

    Michael R. Shanaberger, Kaplan Avenue, B.A. in Sociology

    Douglas Allen Sheerer, Jefferson Avenue, B.S. in Management

    Sarah Lynn Shepherd, Carriage Boulevard, B.S. in Nutrition

    Kimberly Rose Skarns, Ford Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Cori S. Snyder, Melvin Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Raymond Richard Stark, Siesta Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Krystal Lynn Starosielec, Walther Lane, B.S. in Hospitality Management

    Jena E. Stock, Portia Drive, B.S. in Hospitality Management

    Daniel Styslinger, Rainier Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Shannon K. Sullivan, Taft Place, B.S.Ed. in Elementary Education

    Samuel Joseph Suska, Morton Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Melanie A. Swann, Valleyvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Tiffany Marie Szpara, Camarta Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Brenda L. Tain, Glendale Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Samantha Marie Taylor, Cynthia Drive, B.S. in Accounting

    Natalie Victoria Thiess, Brittany Place, B.S.Ed. in English Education

    Kristine M. Thomas, Gittens Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kristen Marie Tomaro, Rockland Drive, B.S. in Marketing

    Peter Joseph Tresky, North Howard Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Kristen Marie Trichtinger, Hibiscus Drive, B.S.Ed. in English Education

    Kelly Marie Trozzo, Dorseyville Road Rear, B.S.Ed. in Deaf Education

    Tyler Paul Undereiner, Berwin Avenue, B.S. in Marketing

    Andrew David Venturella, Gene Drive, B.A. in History

    Kayla Jean Vodzak, Skyview Drive, B.S. in Nursing

    Meghan L. Voelker, Washington Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rachel Leigh Ward, Columbia Drive, B.A. in Criminology

    Addam Joseph Wawrzonek, Dickson Avenue, B.A. in Theater

    Jenna Beth Weidner, Little Pine Creek Road, B.A. in Sociology

    Nicholas Todd Weingartner, Hebron Drive, B.S. in Communications Media

    Robert Kodie Welch, Blossom Road, B.A. in Political Science

    Derek Anthony Whitehurst, Marquis Drive, B.S. in Management

    Jessica Marie Wilding, Dalewood Street, B.S. in Nursing

    Lauren Elizabeth Wozniak, Dombey Drive, B.S. in Marketing

    Thomas E. Wood, Greendale Drive, B.S. in Management

    Matthew Stephen Zandier, Carlyn Drive, B.S. in Management

    Nicholas James Zapatka, Sunrise Drive, B.S. in Marketing

    Donald Cody Zimbicki, Somerville Drive, B.A. in Criminology

    Allison Elizabeth Zimmerman, Quaker Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Matthew Warren Zovack, Lorlita Lane, B.A. in Political Science

    Pleasant Hills

    Victoria Marie Black, Grace Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Plum

    Ambur Lynsey Bowen, Rustic Ridge Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Nicole Marie Lang, Meadow Wood Drive, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education

    Matthew Stephan Swackhammer, Mardi Gras Drive, B.S. in Accounting

    Sewickley

    Marissa Ann Butler, Sturbridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bridget Rose Clark, River Road, B.S. in Communications Media

    Carrine Jean Gray, Deer Valley Drive, B.S. in Human Resource Management

    Madeline K. Iannamorelli, Sonie Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    South Park

    Colin Ryan Flannery, Amy Drive, B.S. in Accounting

    Jennifer Lynn Greselin, Armstrong Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Jordan Christopher Kelly, Royal Park Boulevard, B.A. in Criminology

    Kelli Marie Murawski, Strawbridge Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Abby M. Rogan, Ridge Road, B.S. in Computer Science

    Morgan Wilson, Hertford Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Brandon Ryan Wright, Main Boulevard, B.A. in Criminology

    Amanda Marie Zankel, Berryman Avenue, B.A. in Criminology

    Springdale

    Kimberly Paige Yetter, School Street, B.S. in Natural Science

    Swissvale

    Robert Paul Putala, Cannon Street, B.S. in Chemistry

    John A. Robinson, Lehigh Street, B.S. in Management

    Tarentum

    Amy Lynn Lubatti, Summit Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Phillip Raymond Swiklinski, West Seventh Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Upper St. Clair

    Amanda Marie Ocando, Harrow Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Verona

    Hannah Jobeth Allison, Chaske Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Daniele Michele Chahoy, Greenridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Weatherly Noel Krieger, Hamill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    David Joseph MacIntyre, Bower Avenue, B.A. in History

    Michael Andrew Martini, Fox Chase Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Breanne Morrow, Seventh Street, B.A. in Criminology

    Alison Diane Oniboni, Blanchar Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Laura Anne Oniboni, Blanchar Drive, B.S. in Natural Science

    Bethany L. Slaugenhaupt, Richmore Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Lynn Sozynski, Madison Drive, B.S.Ed. in Art Education

    James Thaddeus Szejk, Hamil Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    West Homestead

    Jennifer Lynn Sakanich, Gates Park Drive, B.S. in Accounting

    West Mifflin

    Andrew Christopher Fecik, Greensprings Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Kelsey Lynn Gross, Brierly Drive E., B.A. in English

    Jill Christina Harlacher, Debaldo Drive, B.S. in Communications Media

    Kimberly Jean Jugan, Jo Ann Drive, B.S. in Safety Sciences

    Lyndsay Michelle Krall, Bost Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Brittany Lorean Malone, Buchanan Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Kristie Nicole Molanick, Vermont Avenue, B.S. in Communications Media

    Jennifer C. Murphy, Seneca Court, B.S.Ed. in Music Education

    Brandon Anderson Musser, Maryland Avenue, B.A. in Sociology

    Shana Rae O'Brien, Alberta Drive, B.A. in Criminology

    Chelsea Elizabeth Oakes, Muldowney Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Stacy Ann Rost, Martin Street, B.S. in Nutrition

    Kayla Marie Skillman, Everlawn Street, B.S. in Finance

    Keith Douglas Vislay, Saniel Drive, B.S. in Biology

    Wexford

    Ashley Elizabeth Frohnert, Richard Road, B.S. in Marketing

    Andrew Kerry Gaus, Wallace Road, B.A. in Criminology

    Bradley Geier Ray, Manor Road, B.S. in Communications Media

    Nicole Marie Rosenfelder, Tomahawk Trail, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Lauren Kathleen Schulties, Richard Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Sean Michael Simpson, Wexford Run Road, B.A. in Sociology

    Victoria Jon Sternby, Davison Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Emily Elaine Teare, Shenot Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ryan Michael Wilt, Cloverdale Drive, B.S. in Management

    White Oak

    Megan Nicole Pratt, Summit Street, B.A. in Criminology

    Armstrong County

    Adrian

    Lacey Noel Freeman, Old Reesedale Road, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Erin Nicole Hughes, Waterway Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Matthew James Patrick, Ridge Road, B.A. in Criminology

    Sarah Katherine Scholl, T. Claypoole Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Apollo

    Debra Alma Alter, Shady Plain Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Samantha Lynn Calderone, Cherry Lane Road, B.S. in Nutrition

    Liane Elizabeth Cali, Vista Drive, B.S. in Nursing

    Christopher John Cellitti, Hoover Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Lindsey Rae Ciuca, Clearview Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Vincent Thomas Connelly, Gilmar Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kayleigh Elizabeth Kress, Willow Road, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Zachary Dillon LaCrone, Garvers Ferry Road, B.A. in Criminology

    Emily L. Mann, Hancock Avenue, B.S. in Nursing

    Stephen Patrick Manofsky, North Fourth Street, B.S. in Management

    Trenton James McConville, State Route 56 E, B.A. in Criminology

    Dane Timothy Mitcheson, Larimer Trail, B.S. in Safety Sciences

    Madisyn Tueche Moore, Vista Drive, B.A. in Psychology

    Makenzi Fleming Moore, Vista Drive, B.S. in Communications Media

    Brendan Cory Murdock, Diamond Lane, B.S. in Safety Sciences

    Karissa Dawn Petrilla, Beulah Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Cody Allen Rainey, Highland Avenue D, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kayla Marie Robinson, Karpaw Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Kristie Lynn Rodgers, Crestwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sherrie Beth Ruggeri, Hancock Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Krystelle Dawn Syster, Wright Road, B.S. in Nursing

    Sarah Elizabeth Walker, Crestwood Drive, B.A. in Psychology

    Shannon Renee Wenckowski, Jackson Road, B.S. in Respiratory Care

    Rongjin Weng, North Warren Avenue, B.S. in Chemistry

    Megan Marie Wilmot, Sawyer Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cadogan

    Nicole E. Cornman, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Tyler Shane Jack, Oak Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    David Michael Scopel, A.A.S. in Electro-Optics

    Cowansville

    Cary Lynn Yockey, B.A. in Journalism

    Dayton

    Lindsay Marie Baker, White Road, B.A. in English

    Lacee Renee Barrett, Dayton Road, Undeclared Education

    Peter Anthony Kaplon, Sgros Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Nikki Kay Monoskey, Cherry Run Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Laura Catherine Renosky, North Miller Road, B.S. in Nursing

    Jason Stephen Schrecongost, Spruce Hollow Road, B.S. in Management Information Systems

    Kristen Nicole Schrecongost, Spruce Hollow Road, Undeclared Health and Human Services

    Mary Jo Shankle, Hollow Road, B.A. in Sociology

    Alyssa Nicole Stewart, Buck Tail Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Casey Jae Trimble, Crossroads Road, B.A. in Psychology

    Eric Clinton Van Horn, North Miller Road, B.S. in Computer Science

    Elderton

    Andrew Robert Young, North Lytle Street, B.A. in Geography

    Zachary Taylor Reefer, Quinn Street, B.S. in Safety Sciences

    Reba Ann Sell, Keystone Court, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Rhonda Renee Shondelmyer, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ford City

    Jessie Lynne Altman, Altman Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Leslie Ann Campbell, Scout Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Teresa Ann Coleman, Fifth Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Janelle Rose Crownover, Hobson Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Christine Louise Ferguson, Fifth Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brittany Katlyn Forringer, Dime Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Katelyn E. Good, Guthrie Road, B.S. in Hospitality Management

    Julie Marie Hileman, Overbrook Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Ashley Hromadik, Carrousel Street, B.S. in Child and Family Studies

    Ashley Ann Johns, 13th Street, B.A. in Psychology

    Jacob Matthew Kanish, Carrousel Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Matthew Ryan McClelland, Manor Drive, B.S. in Communications Media

    Brittany Elizabeth Meyer, Baker Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Briana Lynne Mitcheson, Main Street, B.S. in Human Resource Management

    Kara Ortmann, Fairground Road, B.S. in Child and Family Studies

    Emily Kathryn Peck, Pleasantview Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Colton Robert Podvorec, Terrace Avenue, B.S. in Management Information Systems

    Tara Louise Powers, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Laura Irene Shiring, Fifth Avenue, B.S. in Natural Science

    Stephen Boyd Shiring, Fourth Avenue, B.S. in Chemistry

    Brandon James Valasek, Hard Tack Road, B.S. in Accounting

    Sarah Elizabeth Zambotti, Terrace Avenue, B.S. in Natural Science

    Ford Cliff

    Mallory Nicole Fabian, Neale Avenue, B.S. in Communications Media

    Freeport

    Cody Aaron Bergad, Shook Drive, B.S. in Safety Sciences

    Amber Lynn Binner, Ford City Road, B.S. in Accounting

    Kellie Lynn Cataldi, Ford City Road, B.S. in Applied Mathematics

    Joseph Conrad Gibson, Clinton Road, B.A. in Computer Science

    Danielle Lynn Howard, River Landing, B.S. in Child and Family Studies

    Jessica Ann Ippolito, Washington Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Adam Matthew Prunty, Hughes Drive, B.S. in Safety Sciences

    Jacob James Scott, Market Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Teryn Lee Semego, Mesa Drive, B.S. in Marketing

    Austin Jeffrey Shockey, Ridgecrest Drive, B.S. in Safety Sciences

    Jamie Lee Shockey, Ridgecrest Drive, B.S. in Safety Sciences

    Kittanning

    Jessica Sue Beere, Cleveland Street, B.A. in Psychology

    Alicia Renee Berasi, Glade Run Road, B.S.Ed. in Music Education

    Kiera Brann Boda, Freeport Road, B.A. in Political Science

    Caitlin Renee Booher, Orr Avenue, B.A. in Psychology

    Callie Nicole Booher, Orr Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Kristi Lynn Bowser, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Erica L. Brown, Arch Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Dustin Nicholas Cochenour, Heather Lane, B.S. in Natural Science

    Richard A. Cogley, A. Arthur Street, B.S. in Management

    Raelyn Marie Crytzer, North Grant Avenue, B.S. in Management

    Brandon Zachary Cunningham, Orchard Avenue, B.S. in Nursing

    Sarah Marie Daugherty, North Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Julianna Marie DiStanislao, North McKean Street, B.S. in Child and Family Studies

    Cassandra Lynn Dively, Franklin Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Danielle Marie Egley, Graham Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Briana Renee Englert, Bluff Street, B.S. in Communications Media

    Katherine Elizabeth Fox, Church Road, B.A. in Spanish

    Jesse Frailey, U.S. Route 422, B.S.Ed. in Business Education

    Mallorie Dawn Franceschi, Westmont Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jenna Renee Frederick, Hills Church Road, B.A. in Criminology

    Courtney Dawn Grafton, Butler Road, B.S. in Human Resource Management

    Rebekah Elizabeth Grafton, Dill Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Matthew Robert Grantz, East Brady Road, B.S. in Communications Media

    Nicholas Daniel Greiner, Freeport Road, Undeclared Fine Arts

    David E. Harkleroad, Rupp Church Road, B.A. in History

    Shenin Adel Headland, State Route 85, B.S. in Biochemistry

    Colton Lee Hohn, Franklin Avenue, A.S. in Electro-Optics

    Elizabeth Anne Judge, Reesedale Road, B.A. in Economics

    Alycia Louise King, State Route 85, B.A. in Journalism

    Laura Dee Kline, Cleveland Street, B.S. in Accounting

    Klaus Dieter Koster, North McKean Street, A.S. in Electro-Optics

    Kyle Andrew Lewis, Beckett Road, B.A. in Criminology

    Colton Jay Mallory, State Route 2007, B.S. in Management Information Systems

    Emily Elizabeth McKain, Hankey Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jason Scott Metro, U.S. Route 422, B.S. in Business Technology Support

    Dylan Michael Mudlo, East Brady Road, B.S. in Nursing

    Emma Michelle Nasser, Mulberry Street, B.S. in Natural Science

    Joshua David Olinger, Garfield Street, B.S. in Safety Sciences

    Jill Amy-Lynn Palko, Rebecca Street, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Guy Domenico Piluso, Butler Road, A.A.S. in Electro-Optics

    Tabitha Renae Reefer, Green Tree Road, B.A. in Anthropology

    Adam J. Rizzo, Woodward Avenue, B.A. in Psychology

    Emily M. Rizzo, Chestnut Street, B.S.Ed. in Business Education

    John Donald Rupert, Rural Route 6, B.S.Ed. in Elementary Education

    Aaron Keith Seyler, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Aaron Keith Shaffer, Indiana Avenue, B.A. in Geography

    Katherine D. Shiring, Meadow Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Robert N. Slagle, Glade Park East, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alyson N. Smith, Smith More Cove, B.S. in Communications Media

    Jennifer Marie Spangler, Ford City Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christina Lynn Steele, Freeport Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alexa Nicole Stouffer, Garfield Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Thane Michael Vickers, Blaney Road, B.S. in Computer Science

    Krista Angeline Walker, State Route 2007, B.S. in Marketing

    Keri Lynn Weaver, Garfield Street, B.S. in Interior Design

    Rebecca Lynn Williams, Pony Farm Road, B.A. in Criminology

    Ellen Lee Wingard, Indiana Avenue, B.A. in Psychology

    Justine Marie Woytowish, Shady Lane, B.S. in Communications Media

    Leechburg

    Miranda Sue Bruno, Rhoda Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Marc Philip Colatrino, Highland Drive, B.A. in Asian Studies

    Daniel Lee Dunmire, Floral Avenue, B.A. in Criminology

    Karlee Christine Fisher, Evergreen Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Ashley M. Girardi, Lucesco Road, B.S. in Natural Science

    Julianne Mechelle Lange, Highland Drive, B.A. in Asian Studies

    Shanell Nicole Mailki, Lucesco Road, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Cassie Eileen McAfee, Evergreen Road, B.S.Ed. in Art Education

    Ian J. Musco, Lucesco Road, B.S. in Safety Sciences

    Katelynn Jo Pochiba, Grant Avenue, B.S. in Respiratory Care

    Chelsey Lynne Ronian, Hyde Park Road, B.S. in Child and Family Studies

    Levi Jason Sappe, Market Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Manorville

    Mary Jacquelyn Mantini, Water Street, B.S. in Natural Science

    McGrann

    Catherine Marie Smith, Byron Street, B.A. in English

    North Apollo

    Mark Owen Dufour, B.S. in Accounting

    Sean Timothy O'Neil, Moore Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Parker

    Corey Tyler Best, Sarah Furnace Road, B.S. in Communications Media

    Brian Matthew Fair, North Euclid Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Emery Steven Keller, Woods Road, B.A. in Criminology

    Rural Valley

    Stacey M. Cecconi, Gibson School Road, B.A. in Psychology

    Daniel Travis Claypool, Brown Road, B.S. in Management Information Systems

    Karly Ann Good, Brown Road, B.S. in Respiratory Care

    Tyler Revear Hockenberry, Colonial Road, B.A. in Criminology

    Ashton Rose Hollingshad, B.S. in Child and Family Studies

    Deanna Jean Karloski, Powers Crossroad Road, B.A. in Sociology

    Edward Anthony Karloski, Powers Crossroad Road, B.S. in Computer Science

    Polly Elise Kennedy, Knollwood Drive, B.S. in Hospitality Management

    Shauna Ann Kennedy, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Jennifer Lynn Marken, B.S. in Hospitality Management

    Ashley Christina Mattilio, State Route 1042, B.S. in Nursing

    Sagamore

    Shannon Marie Johns, B.S.Ed. in Elementary Education

    Spring Church

    Dakota James Sapinsky, B.A. in Computer Science

    Heather Dawn Wagner, Wagner Lane, B.A. in Psychology

    Templeton

    Ashley Marie Bowser, B.S. in Nursing

    Lynne Nicole Lorenz, Rimer Hill Road, B.S. in Interior Design

    Alexa Nicole Shuster, Redbank Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Nicholas C. Townsend, State Route 1034, B.A. in Sociology

    Jacob Thomas Waltenbaugh, State Route 1031, B.A. in Criminology

    West Leechburg

    Brittany Marie Blair, Giron Street, B.S.Ed. in English Education

    Dalton James Mottillo, Second Street, B.A. in Criminology

    Ryan M. Pasko, James Street, B.S. in Communications Media

    Ashley Nichole Scott, Summit Street, B.S. in Disability Services

    Cynthia Lee Sekscinski, Second Street, B.A. in Criminology

    Worthington

    Jessica Bes Beers, Butler Road, B.S.Ed. in English Education

    Timothy Allen Brocious, Lafferty Road, B.S. in Marketing

    Caleb James Grafton, Lafferty Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    John William Riley, Sarver Road, B.A. in Psychology

    Sarah E. Slagle, Lairds Crossing Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kent Travis Strawcutter, B.S. in Management Information Systems

    Julie Marie Turney, Fails Lane, B.A. in Criminology

    Yatesboro

    Shannon Marie Barnett, First Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Samantha Renee Eckman, Third Street, B.A. in Psychology

    Ford City

    MacKenzie K. Yantos, Sixth Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Kittanning

    Kirk Alan Schaeffer, Elk Drive, B.A. in Criminology

    Beaver County

    Aliquippa

    Cynthia Margaret Adams, Clearview Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Michael D'Amico, State Route 18, B.A. in Criminology

    Taylor Lindsey Diaddigo, Lexington Drive, B.S. in Biology

    Melissa Dawn Douglas, Pohls Road, B.S. in Communications Media

    Justin Geary, Geneva Drive, B.S. in Business Technology Support

    Allison Rae Giammanco, Kings Mill Road, B.S. in Natural Science

    Daniel Thomas Kennelly, Buttonwood Drive, B.S. in Accounting

    Michael Robert Micco, Cottonwood Drive, B.S.Ed. in Physics Education

    Sean Michael Scalise, Maplehurst Drive, B.A. in Criminology

    Kristen Marie Sipes, Ravine Lane, B.S. in Interior Design

    Breanna Lynn Wright, Timber Lane, B.S. in Communications Media

    Christopher Ryan Wright, Timber Lane, B.S. in Computer Science

    Ambridge

    Lisa Marie Blonski, Beaver Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Abbie Jean Charlton, Merchant Street, B.S. in Marketing

    Jason T. DiDomenico, Ridge Road, B.S. in Physics

    David Scott Ellis, Maplewood Avenue, B.A. in English

    Steven Kory Perciavalle, Beaver Road, B.S.Ed. in English Education

    Melissa Ann Stranko, Mayfield Avenue, B.S. in Communications Media

    Ashley Nicole Yaworsky, Maplewood Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Jamie Jo Zbrzezny, Oak Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Baden

    Chelsea Jo Burchick, Markman Park Road, B.S. in Nursing

    Joseph Eugene Burchick, Markman Park Road, B.S. in Chemistry

    Kara Ashlee Lattanzio, Friel Road, B.A. in English

    Beaver

    Nathan Edward Alston, Brian Drive, B.S. in Accounting

    Jeffrey James Bluedorn, Crest Drive, B.S. in Safety Sciences

    Rachael Elizabeth Curtis, Center Drive, B.S.Ed. in English Education

    Louis John Didio, Buffalo Street, B.S.Ed. in Physics Education

    Lauren Nicole McStay, A Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alexandra Paige Pille, Sixth Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Michael John Swinker, Spring Lane, B.S. in Safety Sciences

    Cassandra Lee Ziegler, Tuscarawas Road, B.S. in Biology

    Beaver Falls

    Nicholas Aaron Ali, Emmet Drive, B.S. in Safety Sciences

    Samantha Jo Fabiani, Center Street, B.A. in Theater

    Autumn Nikole Guilford, Fourth Avenue, B.S. in Nursing

    Jaime Lynn Kolch, Sanger Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Nicholas J. Vacar, Coralberry Drive, B.S. in Management Information Systems

    Clinton

    Allison Marie Emanuele, Saratoga Drive, B.S. in Nursing

    Kinsey Morgan Gilbreath, Laura Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Robin Tasha Pinsoneault, Route 30, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brittany Renee Solomon, Combs Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Darlington

    Jaclyn Diana Priddy, Blackhawk Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Catherine Grace Wory, Blackhawk Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Fombell

    Amanda Rae Nye, Nye Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Freedom

    Ashlee Louise Peters, Wolfe Run Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Theodore Alfred Reddinger, Ninth Street Extension, B.S.Ed. in English Education

    Sarah Jean Romasco, Second Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Georgetown

    Amy Ruth Clyde, Little Blue Road, B.A. in Theater

    Industry

    Brittany Lynn Long, Terrace Avenue, B.A. in Journalism

    Midland

    Katelin Marie Hawthorne, Wildwood Road, B.S. in Athletic Training

    Monaca

    Emily G. Dobson, Blaine Road, B.F.A. in Art Studio

    Shannon Marie Furdak, Center Grange Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Matthew Arthur Luketic, Mowry Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrew Emrys Owens, Katerina Drive, B.S. in Chemistry

    Chelsea Eleanor Rose Tompkins, Cochran Drive, B.S. in Management

    New Brighton

    Shannon Mary Guckert, 31st Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cydne Tyler Rossi, Rochester Road, B.S. in Athletic Training

    Rochester

    Aaron Joseph Waibel, Miller Road, B.S. in Computer Science

    Bedford County

    Bedford

    Margaret Marie Glass, South Bedford Street, B.A. in Theater

    David Ray Henderson, Chalybeate Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Lindsay Renee Miller, Hillview Drive, B.S. in Hospitality Management

    Breezewood

    Crystal Jean Thomas, East Mattie Road, B.A. in Psychology

    Everett

    Jessica E. Hann, Hollars Extension, B.F.A. in Music Performance

    Thomas N. Light, Hawthorne Drive, B.S. in International Business

    Kelsie Mae Plummer, Raystown Road, B.S. in Child and Family Studies

    Whitney Marie Territo, Fairview Street, B.S. in Natural Science

    Hyndman

    Marcy Sue Emerick, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Imler

    Shane Michael Burkett, Veal Farm Road, B.S. in Nursing

    Lacey Yvonne Claar, North Imler Valley Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Manns Choice

    Christine Renee Leydig, Allegheny Road, B.S. in Nursing

    New Enterprise

    Allison Renee Koontz, K. D. Lane, B.A. in Anthropology

    Jennifer Kay Long, Brumbaugh Road, B.S.Ed. in Music Education

    New Paris

    Shane A. Slagle, Ridge Market Road, B.S. in International Business

    Osterburg

    Matthew David Claar, Heritage Road, B.S.Ed. in Business Education

    Queen

    Nicole Dawn Eicher, Beaver Dam Road, B.S.Ed. in Music Education

    Saxton

    Gregory Alan Strauss, Broad Top Mountain Road, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education

    Schellsburg

    Kathryn Nicole Deremer, Smoky Ridge Road, B.S. in Nursing

    Damon Nicholas Green, Vine Street, B.S. in Interior Design

    Berks County

    Bechtelsville

    Victoria Alicia Rowland, Nickel Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Birdsboro

    Emily K. Becker, Daniel Boone Road, B.S. in Fashion Merchandising

    John David Benischeck, Garey Road, B.S. in Finance

    James Alexander Falicki, East Fifth Street, B.S. in Natural Science

    Samantha Elaine Krug, Watercress Drive, B.A. in Psychology

    Tiffany Allison Messner, East First Street, B.S. in Athletic Training

    Blandon

    Ashley Janell McKinney, Guldin Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Gabrielle Elaine Scalese, Spirit Court, B.S. in Marketing

    Nicholas John Theodore, Eagle Drive, B.A. in Criminology

    Boyertown

    Nicole Ann Conley, Poole Hill Road, B.F.A. in Art Studio

    Sylvia Lynn Guerrieri, Oysterdale Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jennifer Marie Johnson, Rattlesnake Hill Road, B.A. in International Studies

    Caitlin Ann Moser, Orchard Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Paige Adele Wisniewski, Lindy Lane, B.S. in Biology

    Douglassville

    Stephanie Lynn Nihart, Old Swede Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sally Lynn Rice, Holly Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kaitlyn Daniele Straub, Blacksmith Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Fleetwood

    Katie Jean Betz, Friendship Drive, B.S. in Interior Design

    Chelsey L. Reed, Kim Winona Court, B.S. in Nursing

    Sarah Mae Wilson, Pleasant Hill Road, B.A. in Biology

    Hamburg

    Jill Nicole Danenhower, Chestnut Street, B.A. in Psychology

    Kempton

    Paul H. Lyter, Oakview Road, B.A. in Economics/Mathematics

    Leesport

    Lauren Michele Angstadt, Abbey Lane, B.S. in Nursing

    Olivia Ann Longlott, Possum Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Mertztown

    Megan Antoinette Bernhard, Pump Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Mohnton

    Zachary Kevin Ochs, Hunters Road, B.S. in Natural Science

    Arthur Eugene Weitzel, Church Road, B.A. in History

    Mohrsville

    Kevin Matthew Kramer, Lesher Mill Road, B.S. in Communications Media

    Samuel Brant Schreiber, Main Street, B.F.A. in Music Performance

    Morgantown

    Samantha Lynn Wilkinson, Frantz Court, B.S. in Fashion Merchandising

    Reading

    Brandon Scott Baskerville, Maple Street, B.A. in Art

    Molly Ann Batdorf, Woodpecker Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Lyndsey Marie Bosold, Raymond Street, B.S. in Interior Design

    Shardae Abriel Celestino, Robeson Street, B.S. in Communications Media

    Leigh-Ann M. Crim, Stony Run Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Chenoa Lynnae Gillette, North Fourth Street, B.A. in Spanish

    Courtney Michele Herrmann, Scotland Drive, B.S. in Management

    Robert Earl Hinkle, Merion Lane, B.A. in Criminology

    Jeffrey Lluberes, North 12th Street, B.A. in Criminology

    Mary Hoa Nguyen, West Douglass Street, B.S. in Safety Sciences

    Amanda Rose Omelko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Brittany Lynn Owens, Riverview Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Anhia Ziara Santana Mendez, Schuylkill Avenue, B.A. in Psychology

    Hannah Elizabeth Vought, Michele Court, B.S. in Interior Design

    Kelly Ann Welde, Wyoming Drive S., B.S. in Marketing

    Robesonia

    Beth Ann Davis, West Lincoln Avenue, B.A. in English

    Shillington

    Melissa Erin Gottshall, South Miller Street, B.A. in Psychology

    Shoemakersville

    Amanda Lynn Hoffman, Birch Hill Road, B.A. in Criminology

    Sinking Spring

    Matthew Douglas Rutt, Katharine Drive, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Meghan Meredith Shoff, Kirkwood Avenue, B.S. in Athletic Training

    Christopher James Thompson, Keats Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Wernersville

    Raymond G. Edwards, Texter Mountain Road, B.S. in International Business

    West Lawn

    Ashley Lynn Gerhart, Halsey Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Wyomissing

    Rachel Elizabeth Bowes, Broadcasting Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Michael Ramon Johnson, State Hill Road O, B.A. in Criminology

    Shannon Catherine Reed, Ivy Lane, B.S. in Hospitality Management

    Christopher James Wenrich, Wingert Road, B.S. in Accounting

    Joseph Zachary Wiley, Wyomissing Court, B.S. in Biochemistry

    Blair County

    Altoona

    Lacey Rae Anderson, Harmony Drive, B.S. in Nutrition

    Amber Lynn Boyles, 24th Avenue, B.S. in Biology

    Jennalyn Elizabeth Brown, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Danielle Rae Diantoniis, Fordham Circle, B.S. in Accounting

    Richard Warren Diantoniis, Fordham Circle, B.S. in Safety Sciences

    Luke Daniel Dillen, Rural Route 1, B.S. in Safety Sciences

    Angela Michelle Finelli, 24th Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Britney Alexis Freet, First Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christopher Scott Gilliland, South Eighth Street, B.S. in Computer Science

    Carl Thomas Gingrich, Rural Route 6, B.S. in Marketing

    Alison Leigh Hallinan, 25th Avenue, B.S. in Nursing

    Olga Marina Herren, Clairmont Drive, B.A. in Psychology

    Jeremy P. Hetrick, Poland Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Jeffrey N. Karl, Ruskin Drive, B.S. in Communications Media

    Scott Aaron Kinser, Walnut Avenue, B.A. in Criminology

    Brooke Suzan Knisely, Juniata Gap Road, B.A. in Anthropology

    Britney Le Anne Kudlawiec, Overlook Place, B.S.Ed. in English Education

    Brooke Ann McCready, Crawford Avenue, B.S. in Nursing

    Rachel Anne McHugh, 23rd Avenue, B.A. in Art

    Joseph Carlos Mencer, Grant Avenue, B.S. in Natural Science

    Nicholas Michael Moore, Aldrich Avenue, B.A. in Criminology

    Emily Clare Morris, Ivyside Estates Lane, B.A. in Theater

    Linzi Renee Powers, 23rd Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashton Romano, Ruskin Drive, B.A. in Anthropology

    Danielle Lynn Saylor, Ivyside Drive, B.S. in Accounting

    Samantha Jo Settimio, 28th Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Emily Elizabeth Shade, Morningside Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Jill Marie Sheehe, Greenway Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Kelsie Marie Shortsleeve, 23rd Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Melanie Jill Smith, East Fairview Avenue, B.A. in History

    Dominique Confer Tambellini, Eldorado Springs, B.S.Ed. in Elementary Education

    Zachary Scott Tekely, Hudson Avenue, B.S. in Accounting

    Abbie Nicole Tyler, Albert Drive, B.S. in Marketing

    Joseph Nicholas Villano, Seventh Avenue A, B.A. in Sociology

    Sarah Roseanne Villano, Seventh Avenue A, B.A. in Sociology

    Emily Lynn Walter, First Avenue, B.A. in Political Science

    Bellwood

    James Ryan Watters, East Fourth Street, B.S. in Athletic Training

    Claysburg

    Nathan Ronald Claar, Lower Claar Road, B.S.Ed. in Business Education

    Sarah Leanne Ebersole, Buttermilk Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

    Monica Lynn Iachini, B.S.Ed. in Business Education

    Marissa Shea Leslie, Carriage Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Braden Douglas McDannell, Beaver Dam Road, B.S. in Communications Media

    Michael Scott Snyder, Clair Street, B.S. in Nursing

    Duncansville

    Amanda Christine Beck, Lecrone’s Lane, B.S. in Interior Design

    Camden Charles Gentry, Shelly Drive, B.S. in Natural Science

    William Thomas Gomez, Edgewood Drive, B.S. in Management

    Amanda Lee James, Red Fox Drive, B.S. in Nursing

    Bryan William James, Red Fox Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Sara A. Leighty, Dunnings Highway, B.S.Ed. in Deaf Education

    Jacqueline Tighe Michaels, Cochran Drive, B.A. in Sociology

    Casey June Miller, Tree Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Ronald Allen Snyder, Puzzletown Road, B.S. in Physical Education and Sport

    East Freedom

    Gabrielle Ann Lanzendorfer, Polecat Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Tyler Michael Weyandt, Polecat Road, B.S. in Management

    Holidaysburg

    Deirdre Catherine Fago, Ibis Drive, B.A. in Psychology

    Jayme Christine Claar, Bonnie Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michaela Rae Ergler, Brush Mountain Road, B.S. in Nursing

    Megan Marie Frederick, Clubhouse Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Wendy Marie Harris, Second Street, B.A. in Psychology

    Matthew Allen Hufman, Allegheny Street, B.A. in Criminology

    Brenton Shawn Kelly, Lakeview Drive, B.S. in Communications Media

    Sophia Angelene Lamont, Sylvan Crest Drive, B.S. in Management

    Norman Meade Littlejohn, Brushmeade, B.A. in Computer Science

    Matthew R. Marks, Holliday Hills Drive, B.S. in Hospitality Management

    Lindsy Marie Ruckinger, Basin Street, B.S. in Child and Family Studies

    Patrick James Smith, North Montgomery Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Dana Paige Weakland, Cherry Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Martinsburg

    Timothy Belardi, Blattenberger Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Abram Joshua Seymour, Henrietta Road, B.S. in Management

    Tia Michelle Smith, Ake Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Roaring Spring

    Tara Lynn Baker, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Seth Adam Barnes, Rural Route 2, B.A. in Art

    Caitlin Marie Biemiller, E. Main Street, B.S. in Hospitality Management

    Megan Elizabeth Hall, Spruce Street, B.S.Ed. in Music Education

    Kaitlyn Kay Lanzendorfer, Roosevelt Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Keshia Elyse Mock, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Chelsea Lauren Steward, Rural Route 1 A, B.S. in Child and Family Studies

    Coryn Elizabeth Thompson, Acorn Road, B.S.Ed. in Art Education

    Tyrone

    Alisia Danita Drew, Deborah Street, B.S. in Child and Family Studies

    John Franco, Oak Hill Lane, B.S. in Biology

    Elizabeth Ann Kreckel, Madison Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Serafina Marie Musser, Washington Avenue, B.A. in Criminology

    Ashley E. Noll, Knarr Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Derek Fredrick Reimer, Rural Route 2, B.S. in Marketing

    Elizabeth Rose Tepsic, Bald Eagle Pike, B.S. in Finance

    Williamsburg

    Lisa Marie England, Dempsey Lane, B.A. in Art

    Jordan David Greaser, Robin Lane, B.A. in Anthropology

    Kristan Jonelle Lang, West Third Street, B.S. in Interior Design

    Joy Linette Shanholtz, Maple Street, B.S.Ed. in English Education

    Bradford County

    Gillett

    Curtis Andrew Owen, Randall Road, B.S. in Marketing

    Rome

    Sarah Lynne Salitrynski, Rural Route 1 G, B.S.Ed. in Music Education

    Sayre

    Andrea Rae Bloss, Pleasant Street, B.S. in Interior Design

    Amanda Kinney Crandall, Centerville Road, B.S. in Nutrition

    Stephen Shenfield, Baxter Street, B.S. in Computer Science

    Sugar Run

    Noah Clark Shumway, Rural Route 1, B.S.Ed. in Music Education

    Towanda

    Maximillian Charles Esmus, Poplar Street, B.A. in Music

    Samantha Marie Rakowski, Fourth Street, B.A. in Psychology

    Troy

    Casie Shannon Congdon, Rural Route 3, B.S. in Child and Family Studies

    Ulster

    Genna Ladae Chilson, Rural Route 2, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Wyalusing

    Gina Jacquelyn Genoble, Rural Route 1 A, B.S. in Hospitality Management

    Daniel Roy Winterringer, Rural Route 4, B.A. in Geography

    Wysox

    Anya Rose Hudyncia, Rural Route 2, B.A. in Art

    Bucks County

    Bensalem

    Michael John Cornman, Berkley Road, B.S. in Natural Science

    Erica Lauren Franklin, Amwell Street, B.S. in Nutrition

    Bristol

    Daniel Cuevas, Garfield Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Michelle Marie Wheeler, Pitt Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Chalfont

    Brittany M. Johns, Revere Drive, B.S. in Finance

    Gabriella Marie Mancinelli, Fox Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Andrew F. Morse, Richard Drive, B.S. in Communications Media

    Rachel Anna O’Keefe, Hellberg Avenue, Undeclared Health and Human Services

    Jamie L. Root, Oak Avenue, B.S. in Communications Media

    Nick S. Triglia, Patriot Drive, B.A. in Journalism

    Churchville

    Joseph Anthony Torrisi, Cedar Brook Drive, B.S. in Management

    Doylestown

    Chelsea Leigh Calahan, Eagle Lane, B.A. in Criminology

    Rebecca Ann Loux, Hickory Lane, B.S. in Nursing

    Alexandria Kathryn Misnik, Jester Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Renee Jillian Platz, Eagle Lane, B.S. in Marketing

    Heather Ann Post, West Brandon Way, B.S. in Fashion Merchandising

    Bridgett Colleen Ryan, Leapson Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Fairless Hills

    Eve Anna Pellitteri, Fairfield Road, B.S.Ed. in Spanish Education K-12

    Feasterville Trevose

    Jacqueline Alexandra Gordon, Highland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Furlong

    Tracey Ann Glorioso, Cloverly Drive, B.S. in Communications Media

    Holland

    Lauren Hillegas, Mulberry Drive, B.A. in Criminology

    Erin Catherine Smith, Brookside Drive, B.A. in Criminology

    Michelle Jean Sommer, Dutch Drive, B.S. in Interior Design

    Hulmeville

    Samantha Marie Preston, Walnut Avenue, B.S. in Interior Design

    Jamison

    Ashley Rachel Morgenstern, Brook Lane, B.S. in Nursing

    Kintnersville

    Erin Marie Litzenberger, Homestead Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Langhorne

    Jeffrey Carl Brunermer, Wheatsheaf Lane, B.S. in Hospitality Management

    Lauren Jean McCalley, Maple Point Drive, B.S. in Hospitality Management

    Christopher Ramsey, Chancery Road, B.A. in Criminology

    Levittown

    Rebecca Lynn Beadling, Trellis Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Erica Lynn Finsen, Dawn Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kelly Elizabeth Hodgdon, Smoketree Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Samantha Sue Kiernan, Wildrose Lane, B.A. in Political Science

    Lindsay Jean Killian, Locust Lane, B.A. in English

    Nikki Young, Twig Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    New Britain

    Liana H. Wall, Lenape Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Brianna Whalen, Willow Wood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    New Hope

    Kevin Robert Weber, Middleton Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Newtown

    Ashley Nicole Canci, Mercer Street, B.S. in Marketing

    Elizabeth Ann Larcher, Hunters Way, B.S.Ed. in Music Education

    Jenna Marie Loughlin, Lafayette Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Alexis Maria Mele, Cambridge Lane, B.A. in Psychology

    Alina Pikalyuk, Yorkshire Drive, B.S. in Hospitality Management

    Timothy P. Sugrue, Andover Place, B.S.Ed. in Music Education

    Perkasie

    Bethany Anne Foley, West Route 313, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Richard Michael Johnson, Pleasant View Circle, B.A. in Criminology

    Jeffrey Eric McNally, South Third Street, B.S. in Natural Science

    Quakertown

    Zara M. Mammele, Penrose Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Ashley Elizabeth Moyer, Concord Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ronald Henry Radzai, Starr Road, B.A. in Philosophy

    Richboro

    Patrick Daniel Donohue, Bonnie Road, B.S. in Communications Media

    Sellersville

    Kevin Andrew Toothman, Hughes Avenue, B.S. in Biology

    Southampton

    Daniel C. Zobel, Stahl Road, B.A. in Art

    Springtown

    Brittany Rae Cerino, New Hill Way, B.S. in Nursing

    Upper Black Eddy

    Delaney Shea McDermott, Narrows Hill Road, B.A. in English

    Warminster

    Ashley Carla Goldberg, Nemoral Street, B.S. in Hospitality Management

    Alicia Renee Nunn, Willow Drive, B.A. in Psychology

    Heather Nunn, Willow Drive, B.S. in Regional Planning

    Warrington

    Christopher Scott Eno, Palomino Drive, B.A. in History

    Vincent Michael Luppino, Buggy Whip Drive, B.A. in Art

    Kristin Marie Welk, West Cobblestone Circle, B.S. in Accounting

    Yardley

    Matthew John Oberkofler, Saxony Lane, B.S. in Communications Media

    Butler County

    Boyers

    Jamie Rachel Mead, Ferguson Road, B.A. in Anthropology

    Butler

    Samantha Mae Ambuster, Kelly Road, B.S. in Communications Media

    Zachary Adam Archer, Holyoke Road, B.A. in Computer Science

    Jorden David Beatty, Hoon Road, B.A. in Journalism

    Stephanie A. Boehmig, South Main Street, B.S. in Marketing

    Alessandra Lindley Burgett, Brooksedge Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Matthew Cody Celestin, Morton Avenue, B.A. in Criminology

    Sarah Ann Clouse, Thornwood Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Kali Ann Collins, c/o CYS - Taylor, B.S.Ed. in Elementary Education

    Devin Jean Convery, Artlee Avenue, B.S. in Nursing

    Fletcher James Crouse, Grohman Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Katelynn Elizabeth Doyle, Jones Road, B.S. in Natural Science

    Joshus Oliver Ely, Red Rose Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rachel Vaughn Farabee, Barrickman Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Paul Aaron Gladd, Cottage Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Nathan Michael Graham, Second Street, B.S. in Accounting

    Lindsay Mae MacArthur, Weckerly Road, B.S. in Marketing

    Lucas Jon Master, Preston Drive, B.S.Ed. in Business Education

    Maraina Louise Miles, Thorn Run Road, B.A. in Art

    Erin Maureen Mossman, North McKean Street, B.A. in Theater

    Amy S. Raabe, Isle Road, B.S. in Nutrition

    Matthew James Rodgers, Fallecker Road, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Arianna Catherine Sabo, Old Plank Road, B.S. in Nursing

    Brittany S. Scott, Meridian Road, B.S. in Hospitality Management

    Joshua Lee Shuster, Bryson Road, B.A. in Criminology

    Matthew Layne Thomas, Isle Road, B.A. in Criminology

    Lisa Marie Tipton, David Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Nicholas Eric Westerman, Chestnut Drive, A.S. in Electro-Optics

    Cabot

    Tiffany Sue Koss, Old Orchard Drive, B.S. in Nursing

    Caroline Kay Ockree, Cooper Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Chicora

    Seth L. Curran, Mary George Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Sara Elizabeth Fleeger, Paradise Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Joshua Eugene Steiner, Chicora Road, B.A. in Geography

    Connoquenessing

    Traci Colleen Kuntz, B.A. in Criminology

    Cranberry Township

    Katharine Anne Braithwaite, Stockton Ridge, B.A. in Biology

    Kevin Patrick Cappatt, Kandyce Drive, B.A. in Psychology

    David James Crum, Bayberry Lane, B.S. in Applied Physics

    David P. Felt, Cherrington Drive, B.S. in Communications Media

    Ashley Marie Golen, Ridge Court, B.A. in Art

    Amanda Rose Gorniak, Challedon Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lindsey Ann Rodrian, Whitetail Ridge, B.A. in Journalism

    Faith Rebecca Schlichtkrull, Settlers Village Circle, B.S. in Child and Family Studies

    Adrienne Michelle Steele, Trowbridge Place, B.S. in Communications Media

    Ashley M. Sullivan, Glen Eden Road, B.S. in Interior Design

    Lindsay Marie Boltz, Ashbury Lane, B.S. in Management

    Evan Rust Braithwaite, Stockton Ridge, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Amanda Anne Cowan, Ten Point Lane, B.S. in Accounting

    Natalie Rose Czerwinski, Woodbine Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Sarah Catherine Dayton, Timberwood Drive, B.S. in Nutrition

    Julianne Rae Dunbar, Highland Court, B.S. in Natural Science

    Brandon Grady, Elmhurst Circle, B.S. in Hospitality Management

    Olivia Brooke Knebel, Alex Court, B.S. in Nursing

    Cody Thomas Knight, Emily Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Anita Lynn Marchi, Dorsay Valley Drive, B.A. in Sociology

    Michael Jeffrey Reasbeck, Ridge Court, B.S. in Marketing

    Jon Michael Ross, Pinehurst Drive, B.S. in Natural Science

    Leah Elizabeth Sahady, Jaclyn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Zachary John Salopek, Duncan Court, B.S. in Communications Media

    Amanda Rose Siegfried, Country Vue Court, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Kaitlin C. Sterling, Trowbridge Place, B.A. in Criminology

    Sara Jo Wayman, Chadborne Court, B.S. in Fashion Merchandising

    Lory Zegarelli, Yorktown Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Marie Ann Zelenak, Haldeman Drive, B.A. in English

    Evans City

    Victoria Ann Cox, Fassinger Road, B.S. in Child and Family Studies

    Kasey Shaffer Davidson, Belle Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Megan DiAnn Myers, Nursery Road, B.A. in Criminology

    Kelsey Loren Ripper, Elizabeth Avenue, B.S. in International Business

    Fenelton

    Lindsay Marie Shaw, Channing Lane, B.A. in Art

    Heather M. Weleski, Chicora Fenelton Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Harmony

    Lindsay Nicole Eckstein, Eckstein Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Harrisville

    Elizabeth Ann Veltre, Browntown Road, B.S. in Biology

    Mars

    Tess Lauren Bielo, Tess Lane, B.S. in Nutrition

    Samantha L. Goettman, Scenic Drive, B.S. in Hospitality Management

    Lindsey Hicks, Garfield Avenue, B.S. in Disability Services

    Virginia Anne Meyer, Pearce Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Brianna Kathleen Minnock, Mount Pleasant Road, B.A. in Government and Public Service

    Michael Keith Nelsen, Woodbine Lane, B.A. in Political Science

    Domonique N. Valentine, Buckingham Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Lindsay Anne Zock, Holly Court, B.A. in Criminology

    Petrolia

    Michelle Linn Dufford, Kittaning Pike, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Alexandra Danielle Sutton, Hemlock Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Portersville

    Kyle Joshua Callahan, Old Route 422, B.A. in Criminology

    Courtney Elizabeth Smith, Old Route 422, B.S.Ed. in English Education

    Lauren Kaye Tibbens, West Park Road, B.S. in Environmental Health Science

    Renfrew

    Nicole Elizabeth Cancilla, Dick Road, B.S. in Accounting

    Vincent Anthony DeAngelo, Kensington Court, B.A. in Journalism

    Sarver

    Bernard John Carr, Parker Road, A.S. in Electro-Optics

    Jacob David Christy, Hepler Road, B.A. in Criminology

    Adam R. Cieslinski, Ralston Road, A.A.S. in Electro-Optics

    Stephan Fesel, Westminster Road, B.S.Ed. in French Education K-12

    Jared Scott Johns, Singleton Road, B.F.A. in Art Studio

    Elizabeth Lee Kurn, Kimberly Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Timothy Daniel Mackowski, Cole Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Aleria Frances Palmiere, North Scenic Drive, B.A. in Sociology

    Jerrod Thomas Phillips, Monroe Road, B.S.Ed. in English Education

    Edward Arron Schindler, Linwood Drive, A.S. in Electro-Optics

    Allyssa Ann Tudor, B.S. in Hospitality Management

    Levi Curtis Velez, Sarver Road, B.S. in Natural Science

    Becky Jo Winning, Woodland Drive, B.S. in Nursing

    Samantha Erin Workoff, Ingrid Court, B.A. in Psychology

    Saxonburg

    Kevin Glen Brodeur, Plantation Drive, Undeclared Business

    Gwendolyn C. Sirochman, High Street, B.S. in Respiratory Care

    Dylan Michael Songer, Butler Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Chelsea Lynn Yurisic, State Street, B.A. in Journalism

    Katlyn Elizabeth Zibert, Rachel Drive, B.S. in Hospitality Management

    Seven Fields

    Shane Ben Conrad, Essex Court, B.S.Ed. in English Education

    Lindley Michelle Hamilton, Dorchester Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Ryan Richard Scheller, Wellington Drive, B.S. in Marketing

    Slippery Rock

    Monica Jean Drobezko, West Liberty Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Emily Darlene Hoffman, Richard Avenue, B.A. in History

    James Andrew Vinton, Applewood Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Valencia

    Calvin Jay Brooks, Ridge Road, B.S. in Marketing

    Stephanie Ceraso, Dwellington Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Erin Ann Jeuther, Kyle Road, B.S.Ed. in Art Education

    Ryan Christopher Krause, Sheldon Road, B.S. in Computer Science

    Kelly Jean Randza, Ridge Road, B.S. in Marketing

    West Sunbury

    Neil Donald Hartshorne, Helga Drive, B.S. in Finance

    Zelienople

    Stephanie Lynn Bestwick, Oakdale Drive, B.S. in Hospitality Management

    Chessa Sun Ae Fernandez, Hartzell Road, B.S.Ed. in Music Education

    Rachele Marie Huffman, Center Street, B.S. in Natural Science

    Madeline Emily Lukes, East Grandview Avenue, B.A. in Psychology

    Amanda Marie Schilling, Youngblood Road, B.A. in Criminology

    Cambria County

    Ashville

    Meghan Nicole Earnest, McMullen Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Blandburg

    Haley M. Noel, Skyline Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Colver

    Erica L. Hoover, Third Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Emily Lynne Rummel, RD Street, B.S. in Nursing

    Carrolltown

    Danielle Patrice Anna, Old Dutch Lane, B.S. in Safety Sciences

    Lynsey Marie Bodek, Bender Drive, B.S. in Nursing

    William Francis Frederick, B.A. in English

    Christopher Scott Gerlesky, Holtz Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Matthew Irvin Hite, B.A. in Criminology

    Jaclyn Christine Linsky, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Donald Alan Miller, Link Road, B.S. in Biology

    Esther E. Miller, Link Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Jenna Lyn Platt, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Cassandra

    Maranda N. Evans, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Colver

    Alyssa Irene Burkey, Ninth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Heather Marie Mazenko, First Street, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Cresson

    Emily Elise Eberhart, Central Avenue, B.A. in Journalism

    Ellen Ari Lamont, Red Oak Lane, B.S. in Geology

    Courtney Ann Paronish, Mountain Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Shawn David Young, Peary Circle, B.A. in Criminology

    Dysart

    Sara Lee Carl, Kolak Road, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Ebensburg

    Andrea Michelle Becker, Ben Franklin Highway, B.S. in Accounting

    Daniel Joseph Berzonsky, Winterset Road, B.S. in Accounting

    Matthew David Brehm, Winterset Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Christian Kelly Brennen, Tripoli Road, B.S. in Communications Media

    Paul Joseph Fagan, Winterset Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Corey Michael Faish, East Crawford Street, B.S. in Accounting

    Sarah Jean Finn, Laurelbrook Road, Undeclared Business

    Eric Simon Goodrich, Snake Road, B.S. in Biology

    Rebecca Lyn Heiney, McConahay Way, B.A. in Criminology

    Jeremy Allen Hetrick, West High Street, B.S. in Accounting

    Catherine Viola Kane, Hogue Road, B.A. in Psychology

    Michael Thomas Morris, Priesser Road, B.S. in Safety Sciences

    Daniel James O'Hara, Campground Road, B.S. in Geology

    Nathan Jeffrey Pearson, North Center Street, B.S. in Management

    Christopher James Sheehan, Park Street, B.S. in Safety Sciences

    Ashley Regina Smith, Highview Court, B.S. in Safety Sciences

    Stephen Paul Spicher, Myers Street, B.S. in Management

    Alison Paige Terndrup, Plank Road, B.A. in Art

    Michael Grant Williamson, North Spruce Street, B.S. in Finance

    Angela Veronica Zanin, Red Mill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elmora

    Kayla Lynn Kirsch, B.A. in Criminology

    Christina Jean Sponsky, B.S. in Nutrition

    Patricia L. Sponsky, B.S.Ed. in Elementary Education

    Fallentimber

    Cassandra Marie Anna, Gates Road, B.A. in Psychology

    Charles Edward Hullihen, Executive Drive, B.A. in English

    Gallitzin

    Joshua Domenick Cicero, Summit Street, B.S. in Management

    Jill Marie McAllister, Hemlock Street, B.S. in Marketing

    Renee Marie Ratchford, Ratch Road, B.A. in Criminology

    Kelsey Marie Wilt, Quarry Street, B.S. in Nursing

    Hastings

    Ian Marshall Cunningham, Laurel Drive, B.S.Ed. in English Education

    Amber Renee Dubyak, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jenna L. Fox, Miller Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Brittany Kline, Fourth Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Sarah Elizabeth Kudlawiec, Estate Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Jason C. Paronish, Cabin Road, B.S. in Nutrition

    Elaine Renee Zedack, Smokey Lane, B.S. in Hospitality Management

    Johnstown

    Ashley Marie Alt, Franklin Street, B.A. in Economics

    Marcella Marie Arcurio, Berkey Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Anastasia Arikidis, Belmont Street, B.A. in English

    Michele L. Arnone, Russell Avenue, B.S. in Marketing

    Susan Michele Aurandt, Harmony Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Megan Elizabeth Babal, Wonder Street, B.A. in History

    Lauren Ann Bambino, Dickinson Street, B.S. in Nursing

    Leah Beth Bambino, Dickinson Street, B.F.A. in Art Studio

    Samantha Michelle Bischof, Schrader Avenue, B.S. in Communications Media

    Kayla May Blough, Soap Hollow Road, B.A. in Art

    Michael Ryan Blue, April Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Bradley Lawrence Brosig, Bear Street, B.S. in Accounting

    Kathryn Elizabeth Buchan, Soap Hollow Road, B.A. in Journalism

    Stephen Paul Budash, Kennard Street, B.A. in Criminology

    Jacqueline Elizabeth Caddy, Ember Street, Undeclared Business

    Michael James Cassata, Meadow Drive, B.S. in Nursing

    Stacey Marlene Coles, Wyoming Street, B.A. in Criminology

    Meredith Sue Conrad, Chippewa Road, B.S. in Nursing

    Corey Lamont Crocco, Akers Street, B.S. in Hospitality Management

    Sarah Elizabeth Custer, Mitchell Court, B.S.Ed. in Music Education

    Kaitlyn Ann Czyrnik, Forest Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Evan R. Dabbs, Wilson Street, B.A. in Criminology

    Jill Ann DelSignore, Emmett Drive, Undeclared Fine Arts

    Matthew Scott Demchak, Wm Penn Avenue, B.A. in Criminology

    Chloe Jane Devett, Jacqueline Drive, B.S. in Athletic Training

    Katlyn Louise Durica, Eureka Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mark Kevin Foltz, Girard Street, B.S. in Management

    Brianna Rose Fox, Balsam Street, B.S. in Nutrition

    Corey Brandon Fox, Balsam Street, B.A. in Criminology

    Elizabeth Anne Friedman, Messenger Street, B.A. in Criminology

    Gwen N. Gaviola, Mifflin Street, B.S.Ed. in Spanish Education K-12

    Leah Elizabeth Gontkovic, Kring Street, B.S. in Marketing

    Kristyn Ann Haley, Olim Street, B.S. in Interior Design

    Crispin Havener, Fayette Street, B.S. in Communications Media

    Luke Bracken Helsel, Coon Ridge Road, B.S. in Marketing

    Beau James Herbert, Krings Street, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Brittany Ann Hiltz, Owen Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Brandon J. Hody, Saylor Street, B.S. in Safety Sciences

    Alexandra Nicole Holmes, Sunset Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Alexandria Courtney Hull, Killian Avenue, B.A. in Psychology

    Kathryn Quinn Hutchinson, Stanford Avenue, B.A. in Psychology

    Benjamin Steven Kaseler, Wissinger Hollow Road, B.S. in Hospitality Management

    Matthew Allen Kauffman, Saylor School Road, B.A. in Criminology

    Theresa Marie Kessler, Troy Street, Noncertification in Teaching Certificate in Education

    Darla R. Kiefer, Marietta Drive, B.S.Ed. in Spanish Education K-12

    Sara Elizabeth Kirby, Drexel Avenue, B.S. in Athletic Training

    Christopher Patrick Koop, Vickroy Avenue, B.A. in Political Science

    Michael G. Kozak, Glenn Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Maria Rose Kuzmiak, Maywood Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jenna L. Lloyd, Highland Avenue, B.S. in Interior Design

    Katelin Marie Macey, Rachel Street, B.S. in Nutrition

    Alicia Clare Magistro, Goucher Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kelly L. Malec, Meadow Drive, B.S. in Respiratory Care

    Stephanie Anne Martin, Rachel Street, B.S.Ed. in Art Education

    Lindsay Elise Matolyak, Sherwood Drive, B.S. in Chemistry

    Ryan R. Matthews, Russell Avenue, B.A. in Criminology

    Jessica Kathleen Mazur, Claythorne Drive, B.S. in Nursing

    Mary Elizabeth McAneny, Minno Drive, B.S.Ed. in English Education

    Kelly Marie McDonald, Bates Drive, B.A. in Psychology

    Sean Gilbert McDonald, Bates Drive, B.A. in Criminology

    Brittni Juneil McKolosky, Whispering Pines Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Ryan William Mikolic, Benshoff Hill Road, B.A. in Criminology

    Samantha Alyson Miller, Leon Street, Undeclared Health and Human Services

    Jennifer Lynn Moore, Boltz Street, B.A. in Criminology

    Sheena Marie Morder, Boltz Street, B.A. in Criminology

    Dottie Jean Morgan, Cypress Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Jerrod Daniel Nixon, Marhefka Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Carla P. OConnor, Bedford Street, B.S. in Hospitality Management

    Megan Marie Ola, Rean Street, B.A. in Anthropology

    Lindsey Marie Overdorff, Griffith Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Amanda Dawn Partsch, Helsel Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Lauren Gardner Patrick, Dartmouth Avenue, B.S. in Natural Science

    Linda Lee Pepley, Cauffiel Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kristin Marie Podrasky, Antonazzo Lane, B.A. in Criminology

    Brittany Lynn Polca, Randy Lane, B.S. in Hospitality Management

    Andrew Martin Pozun, Violet Street, B.S. in Safety Sciences

    Tommy Leon Pridgen, Moore Street, B.S. in Accounting

    Abby Ritenour, Hostetler Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Katelyn Ann Rossi, Bantel Street, B.S. in Nursing

    Adam Edward Rusin, William Penn Avenue, B.S. in Human Resource Management

    Richard Thomas Shook, Sell Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Luke Michael Slezak, Louisa Place, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Shannon Aileen Stephens, Pomona Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashley Verna Strack, Erin Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alysse Marie Stump, Patton Terrace, B.S. in Nursing

    Joshua Anthony Stutzman, Iolite Avenue, B.S. in Athletic Training

    Ashley Nicole Susko, Fifty Acre Road, B.S. in Nursing

    Jennifer Marie Terek, Southmont Boulevard, B.A. in Spanish

    Geneve Rae Tessari, Bedford Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Michael Joseph Thompson, Haverford Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Travis Robert Thompson, Pender Road, B.S. in Safety Sciences

    Emily Marie Valko, Work Drive, B.S. in Nutrition

    Codey Alan Vargo, Pine Street, B.S. in Management

    Shawn Michael Vigne, Ferry Street, B.A. in Criminology

    Meghan Renee Vogatsky, Simmons Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Maureen Anne Wesner, Bucknell Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Sebastian Wolf, Hill Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Thomas Joseph Wycheck, Oakridge Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Derek Scott Yates, Orchard Street, B.S. in Accounting

    Jonathan Matthew Yuhas, Hunsinger Road, B.S. in Nutrition

    Lisa Ann Zayac, Samuel Street, Undeclared Health and Human Services

    Lilly

    Melanie Kristin Davis, High Street, B.S.Ed. in Music Education

    Brandi Elizabeth Hershel, Mountain Road, B.A. in Criminology

    Emily Marie Spinner, Duffy Lane, B.S. in Nursing

    Loretto

    Johnna Marie Casale, B.S. in Fashion Merchandising

    Samantha Jean Cretin, Cretin Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Luke Patrick Farabaugh, Beck Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justine Marie Hrzic, Syberton Road, B.S. in Management

    Shannon Nicole King, Lakefront Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Susan B. Rambeau, Ice Plant Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Mineral Point

    Jeffrey Allen Bopp, Mineral Point Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Kelsey L. Dickert, Lyle Street, B.A. in Art

    Megan Miklos, Stoneridge Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dane Anthony Peruso, Castine Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Nanty Glo

    Ashley Rose Alexander, Lloyd Street, B.A. in Psychology

    Anthony Paul Chiappini, White Street, B.S. in Safety Sciences

    Maria Rose Cornetti, Allie Buck Road, B.S. in Accounting

    Jared A. Divido, Cambria Street, B.S. in Nursing

    Autumn Leigh Forcellini, Loraine Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Natalie Rose Krampy, Roberts Street, B.S. in Management

    Michaela Anna O'Toole, Second Street, B.S.Ed. in English Education

    Julie Ann Ostinowsky, Roberts Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Rachel A. Teeter, Fords Corner Road, B.A. in Psychology

    Daniel Lynn Thompson, Pennway Drive, B.A. in English

    Nicole Lynn Worthington, Church Street, B.S. in Nursing

    Nicktown

    Lisa Marie McCombie, Saint Joseph Street, B.S. in Chemistry

    Alexa Nicole Pawlowski, Blue Goose E Road, B.S. in Accounting

    Julia Mary Dillon, Water Falls Road, B.S. in Natural Science

    Kimberly Ann Dumm, Killen School Road, B.S.Ed. in Business Education

    Olivia Jane Dumm, Henry Dumm Farm Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ryan Francis Dunchack, Ridge Road, B.A. in Criminology

    Rebecca Ann Erwin, Log Road, B.S. in Chemistry

    Dean Joseph Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Susan Arlene Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brandon William Kochinsky, Luther Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Samantha Ann Rodgers, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Angela Lynn Saxon, Kinter Road, B.S. in Environmental Health Science

    Northern Cambria

    Duane Abrams, Trout Road B, B.S. in Marketing

    Stephen Matthew Ashurst, Oak Street, B.A. in History

    Kylee Ann Baran, Main Street, B.S. in Nursing

    Lea Marie Baran, Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Brandon John Bassett, Alverda Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Jared Joseph Carnevali, B.S. in Hospitality Management

    Jesse Ryan Carnevali, Street Pats Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education K-12

    Leonard Chernisky, Ann Street, Undeclared Health and Human Services

    Alicia L. Contres, Grace Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Casey Charles Contres, Grace Street, B.A. in Political Science

    Johanna Grace Elias, Hamlet Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Amber Lea Filkins, Campbell Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Christopher Scott Havrilla, Steele Avenue, B.S. in Accounting

    Heather Marie Hudson, Hanwell Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Amy Louise Kirsch, Riverside Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Benjamin E. Knapic, Route 403 Highway N., B.S. in Computer Science

    Cassandra Anna Kollar, Elizabeth Place, B.S.Ed. in Elementary Education

    Miranda Leigh Kuzio, Goodridge Road, Undeclared Health and Human Services

    Dustin Allen Marshall, Kennedy Avenue, B.S.Ed. in Biology Education

    Jared Andrew Mitasky, Yasick Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Luke R. Parfitt, Angel Lane, B.S.Ed. in Business Education

    Shea L. Parfitt, Angel Lane, B.S. in Accounting

    Lauren Elizabeth Persio, Ash Street, B.S. in Nursing

    Brett Michael Rajnish, Betts Avenue, B.S.Ed. in Biology Education

    Christina Marie Rocco, Elder Avenue, B.S. in Marketing

    Joseph Mario Rocco, Elder Avenue, B.S. in Biology

    Katelyn Anne Sedlock, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Shane Paul Serafin, Hillcrest Street, B.A. in Computer Science

    Tajia Elizabeth Stephens, Almond Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Kelly Marie Stiles, Shady Lane, B.S. in Management

    Jessica Valeria, 11th Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Paula Jane Wagner, Campbell Avenue, B.A. in Criminology

    Sarah Marie Westover, Ridge Church Lane, B.S. in Management

    Courtney Elizabeth Zernick, Mill Road, B.A. in Psychology

    Patton

    Matthew William Albright, Murray Avenue, B.S. in Communications Media

    Alexander Bertin Blake, Palmer Avenue, Undeclared Natural Sciences

    Alissa Nichole Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Deanna Lynn Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Joshua S. Litzinger, Ashcroft Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Gerald A. Sikie, Third Avenue, B.S. in Accounting

    Megan E. Skebeck, Sugar Lane, Undeclared in Physics

    Portage

    Jared Andrew Bilchak, Cemetery Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Addie G. Gordon, Johnstown Road, B.A. in Art

    Gabrielle Catherine Gouse, South Blair Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Laura Eden Gressick, Dusty Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Ryan Reed Grove, Jefferson Avenue, B.S. in Physics

    Andrew Michael Gruse, Cemetery Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Tracy Lynn Jubina, Golf Course Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Julie Elizabeth Latoche, Miller Shaft Road, B.S. in Nursing

    Christopher James Patrick, Sportsman Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Jessica Lynn Pcola, South Blair Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Robert Henry Roxby, Allen Street, B.S. in Safety Sciences

    Dino Christopher Scarton, Fremont Avenue, B.S.Ed. in Physics Education

    Dawn Marie Usry, Tammy Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Sarah Ann Williams, Sportsman Road, B.A. in Anthropology

    George Joseph Yauneridge, Grove Street, B.S. in Computer Science

    Revloc

    Latrace Lee Dixon, Highland Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Summerhill

    Nicole Irene Madison, New Germany Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michael Joseph Wilson, Second Avenue, B.A. in Journalism

    Saint Michael

    Amber Nichole Marlowe, B.S. in Child and Family Studies

    Salix

    Bret Adam Berkhimer, B.S.Ed. in Business Education

    Adam M. Trout, Beautyline Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Philip A. Trout, Beautyline Drive, B.A. in Criminology

    Sidman

    Sara Anne Duncan, Cameron Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    South Fork

    Bethany Ann Furlong, Lake Road, B.A. in Psychology

    Tyler Andrew Johnson, Nelson Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Samantha Ann Kessler, Nelson Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Daniel Marc Myers, Grant Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Elise Anne Thomas, Hamas Drive, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Lauren Constance Young, Amsite Road, B.S. in Communications Media

    Summerhill

    John William Saksa, B.S. in Disability Services

    Twin Rocks

    Anna Elizabeth Tatarko, Station Road, B.S. in Hospitality Management

    Vintondale

    Jessica Charlene Brown, Route 22 Highway East, B.A. in Journalism

    Cameron County

    Emporium

    Cara D. Garrigan, West Fifth Street, B.S. in Communications Media

    Kristina Lee Grove, Plank Road Hollow, B.S.Ed. in English Education

    Jamilyn Ruth Kempher, West Seventh Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Nickolas David Malize, West Sixth Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Linda Tacey Umbenhauer, Old West Creek Road, B.S. in Accounting

    Carbon County

    Jim Thorpe

    Glen E. Harris, Woodside Drive, B.A. in Theater

    Lehighton

    Julian Michael Lutz, Spruce Street Graversville, B.S. in Natural Science

    Nicole Sylvia Polk, South fifth Street, B.A. in Sociology

    Centre County

    Aaronsburg

    Courtney Dawn Stitzer, Tattletown Road, B.S. in Nursing

    Bellefonte

    Katie Marie Confer, Valleyview Road, B.A. in Sociology

    Margaret Ann Fromm, Blanchard Street, B.S. in Communications Media

    Courtney Lynn Mali, Circle Road, B.S. in Nursing

    Centre Hall

    Abram J. Knarr, Colyer Avenue, B.A. in Psychology

    Alyssa Marie Muchler, South Hoffer Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Alicia Diane Yarger, Dennis Alan Circle, B.S. in Nursing

    Howard

    Brittany Allyce Spicer, Schencks Grove Road, B.S.Ed. in Music Education

    Pennsylvania Furnace

    Robbin Zirkle, West Whitehall Road, B.A. in English

    Philipsburg

    Alexandria Nicole Godissart, Oakwood Drive, B.S. in Natural Science

    Tara Renee Hutton, Blue Spruce Road, B.S. in Nursing

    Rachel Elizabeth Powell, East Hickory Street, B.S. in Nursing

    Teri Lyn Thompson, Six Mile Road, B.A. in Psychology

    Zane A. Yastro, Cold Stream Road, B.A. in Economics

    Port Matilda

    Nicholas Thomas Battaglia, Heiskel Drive, B.A. in Criminology

    Olivia Bethany Fitzwater, Centennial Hills Road, B.S. in Nursing

    Megan M. Peterson, Lutz Lane, B.A. in English

    Daniel Warren Stover, South Mountain Road, B.A. in Criminology

    Benjamin David Van Ouse, South High Street, B.A. in Journalism

    Diana Marie Zuhlke, Charlotte Street, B.A. in Psychology

    Spring Mills

    Tamara Musser, B.S.Ed. in English Education

    State College

    Marcus Anthony Agostinelli, Beagle Run Court, B.S. in Natural Science

    Jennifer J. Fox, Martin Street, B.S. in Interior Design

    Kelly Anne Fox, Martin Street, B.S. in Disability Services

    Susan Elizabeth Ranish, Cambridge Drive, B.S. in Communications Media

    Kara K. Schulz, Melissa Lane, B.S. in Interior Design

    Courtney Louise St Clair, James Avenue, B.S. in Nutrition

    Brian M. Tompkins, Waypoint Circle, B.A. in Geography

    Travis R. Walker, Rolling Ridge Drive, B.S. in Accounting

    Chester County

    Avondale

    Antonio Cesar Ayllon, Sherry Lane, B.A. in Economics/Mathematics

    Marlen Ayllon, Robin Circle, B.A. in Spanish

    Linda Herrera, Tandy Lane, B.A. in Criminology

    Chester Springs

    Jennifer Lauren Beaver, Houndstooth Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Coatesville

    Amanda Shavon Chambers, East Chestnut Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Ashley Marie Minnick, South Fourth Avenue B, Undeclared Health and Human Services

    Chelsea Lynn Perry, Stirling Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Kerri Renee Wilson, Tyler Drive, B.S. in Marketing

    Downingtown

    Deirdre Ann Bruno, Washington Avenue, B.A. in Criminology

    Chelsea F. Carr, New Hampshire Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Alexander James Deets, West Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology

    Amy Elizabeth Deets, West Pennsylvania Avenue, B.S. in Nursing

    Eric Joseph Diewald, Christine Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Kimberly Mae Ent, Creek Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Kimberly Anne Kowalski, Carriage Drive, B.S.Ed. in Spanish Education K-12

    Adam Donald Kreamer, Turnstone Way, Undeclared Health and Human Services

    Karl Albert McCorry, Welsh Ayres Way, B.S. in Environmental Health Science

    Patricia Lynn Moore, Julie Drive, B.S. in Hospitality Management

    Aubrie E. Nader, Taylors Mill Road, B.S. in Communications Media

    Margaret Thobani Shaba, Truman Way, B.S. in Natural Science

    Jillian Leigh Veit, West Prospect Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Elverson

    Daniel Nicholas Alexander Burnett, Elverson Road, B.S. in Marketing

    Alexander Ryan Hummel, North Manor Road, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Exton

    Amber L. Cahill, Locust Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

    Morgan Brie Duncan, Autumn Drive, B.S. in Regional Planning

    Megan E. Keller, Dawns Edge Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Karissa Marie Lynch, Bell Court, B.S. in Hospitality Management

    Jordan D. Meanix, West Devon Drive, B.S.Ed. in English Education

    David Scott Viscomi, East Saxony Drive, B.A. in Geography

    Molly Elizabeth Wark, Fox Run, B.A. in Sociology

    Glenmoore

    Krista Leigh Jorgenson, Fairview Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Elizabeth Jo Shumaker, Arrow Point Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kennett Square

    Stephanie Kay Almanza, South Broad Street, B.A. in International Studies

    Rocco James Dambro, Hickory Drive, B.S. in Finance

    Laura Joan Irwin, Line Road, B.S. in Communications Media

    Jackilyn Annette Lewis, Las Rosas Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jacob Thomas Popham, Hickory Drive, Undeclared Business

    Gemma Michelle Shady, Orchard Lane, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Landenberg

    Stephanie Ann Caligiuri, Sarah Drive, B.S. in Natural Science

    Trevor K. Douthat, Wigfall Court, B.S. in Interior Design

    Adam Kyle Martin, Reynard Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Danielle Renee Sobieski, Ivy Crest Lane, B.S. in Hospitality Management

    Lincoln University

    Lisa Ann Nealley, Thunder Hill Road, B.S. in Nursing

    Michelle Anna Stolle, Clearview Lane, B.S. in Hospitality Management

    Nottingham

    Katrina C. Owens, Fremont Road, B.S. in Biochemistry

    Oxford

    T. William Balzarini, Kings Row Road, B.S. in Management

    Kierstin Lynn Bolton, Briarcroft Drive, B.A. in Asian Studies

    Nicole Marie Robinson, Austin Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Tyler Joseph Stike, Media Road, B.S. in Communications Media

    Phoenixville

    Gina Felice Colaneri, Charlestown Road, B.S. in Nursing

    Brian John Kennedy, Dogwood Drive, B.S. in International Business

    Lauren N. Kraynak, First Avenue, B.A. in Sociology

    Jacqueline Michele LaBarge, Patrick Henry Drive, B.S. in Hospitality Management

    Julie Rae Miller, Diamond Rock Road, B.S.Ed. in Art Education

    West Chester

    Gregory Thomas Castro, Clearbrook Road, B.S. in Athletic Training

    Chelsea Elizabeth Faber, Cromwell Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Rebecca Lynn Good, Side Saddle Place, B.S. in Hospitality Management

    Joshua Christopher Homer, Sherwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Tara M. Kerchner, Apple Hill Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Sheryl Maria Liedike, Cardinal Drive, B.S. in Natural Science

    Ryan P. Matchica, Larchwood Road, B.S. in Accounting

    Derek W O'Donnell, Tacie Lynn Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Jason Reed Painter, Sissinghurst Drive, B.S. in Nursing

    Teresa Marie Ramalho, Hartford Square, B.S.Ed. in Music Education

    Taylor Lynn Ryan, Wayne Drive, B.A. in Sociology

    Brittany Ashley Smith, West Chester Pike A, B.S. in Fashion Merchandising

    Kyle Adam Sutera, Radley Drive, B.S. in Marketing

    Morgan Williamson, Wexford Circle, B.S. in Nursing

    West Grove

    Lauren Nichole Brown, Jackson Avenue, B.A. in Philosophy

    Laura Jean Fox, Elliott Drive, B.S. in Chemistry

    Adam Mitchell Loeb, Violet Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Sheila Teresa MacLean, Welcome Avenue, B.S.Ed. in Deaf Education

    Alexander Mark Mastrilli, Dutton Farm Lane, B.S. in Communications Media

    Doug Charles McConnell, Dutton Farm Lane, B.S. in Communications Media

    Gabriel Ortiz, Valley Road, B.S. in Hospitality Management

    Clarion County

    Clarion

    Alisha L. Walters, South Seventh Avenue, B.S. in Athletic Training

    Knox

    Lindsay Leann Kahle, Kaber Road, B.A. in Psychology

    Stephanie Renee Kerr, West Railroad Street, B.S. in Biology

    Jacob Andrew Knight, Wentlings Corners Road, B.A. in Criminology

    Kristina Marie Tooley, Beaver Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Caitlin Renee Turk, Darby Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Lucinda

    Ross William Bauer, Griebel Drive, Undeclared Natural Sciences

    New Bethlehem

    Lacey Lee Blose, Dayton Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Craig Matthew Hibell, Deanville Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Leah J. Marmo, Curllsville Road, B.A. in Psychology

    Whitney Renee Rankin, Rural Route 2 A, B.A. in Psychology

    Rimersburg

    Charity Nicole Crawford, Stewart Road, Undeclared Health and Human Services

    Shippenville

    Daniel Nicholas Reichard, Route 322, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sligo

    Marie Anne Rhoades, Kahle Road, B.S. in Finance

    Clearfield County

    Burnside

    Bradley Lynn Hoover, B.A. in Political Science

    Clearfield

    Justin Andrew Barbieri, Martin Street Extension, B.A. in Criminology

    Gavan D. Casteel, Clover Hill Road, B.S. in Natural Science

    Marissa Elena Young, South Fourth Street, B.A. in Journalism

    Coalport

    Allyson Marie Hegarty, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Ansley Jo Stahlman, Black Walnut Street, B.S.Ed. in Biology Education

    Samuel Caleb Yingling, Forest Street, B.S. in Hospitality Management

    Curwensville

    Candace Noel Brock, Grandview Avenue, B.A. in Criminology

    Kylee Yvonne Floro, Bonnie Court, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Heidi Marie Huey, Cherry Corner Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alysia K. Johnston, Tubbs Road, B.S. in Natural Science

    Justin R. Maney, Anderson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alex D. Morgan, Naulton Road Extension, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education

    Kacie Lynn Morris, Windy Hill Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Leslie Ann Palmer, High Street, B.A. in Theater

    Megan Renee Russell, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    George Ellsworth Tickerhoof, Windy Hill Road, B.S.Ed. in Biology Education

    DuBois

    Dara Courtright, Sgt. Read Lane, B.S. in Nursing

    Amber Marie Gearhart, Thunderbird Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Megan Denise Herzing, Larissa Court, B.S. in Nursing

    Jenna Irene Kougher, Wasson Avenue, B.S. in Disability Services

    Sarah Marie McElwee, Wilson Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Kristen Marie Saricks, Olive Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Jacob M. Wareham, East Park Avenue, B.A. in Art

    Andrew Joseph Welch, Treasure Lake, B.S. in Accounting

    Jessica Lynn Hoover, Columbus Court, B.A. in Psychology

    Brittany Ann Baird, Treasure Lake, B.A. in Psychology

    John Timothy Chelednik, Treasure Lake, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Elizabeth Gordon, McLane Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Emily Arlene Gresock, Treasure Lake, B.S. in Nursing

    Emily Marie Grieve, Knarr Street, B.S. in Nursing

    Trevor Michael Jones, Wood Street, B.A. in Asian Studies

    Justine Elizabeth Narvey, West Long Ave, B.S. in Nursing

    Thomas Everett Nichols, Treasure Lake, B.S. in Physical Education and Sport

    Amy Lynn Sunealitis, Kiwanis Trail, B.S.Ed. in Elementary Education

    Leah Marie Wallock, Larissa Court, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Grampian

    Brittany Marie Madera, Splash Dam Road, B.S.Ed. in English Education

    Irvona

    Ashley Anne Noel, Undeclared Natural Sciences

    Mahaffey

    Amber Lynn Bennett, East Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kari Ann Buchheit, Clover Run Road, B.A. in Psychology

    Matthew Alan Peterson, Bracken Road, B.S. in Safety Sciences

    Rebecca Peterson, Bracken Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Kelly Francis Ridgway, West Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Tessa Jo Wolff, Passmore Road, B.S. in Accounting

    Morrisdale

    Megan S. Liptak, Allport Cutoff, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Jessica Rae Sabol, Allport Cutoff, B.A. in Theater

    Jade Danelle Shawley, Kent Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Munson

    Brooke Leann Walstrom, Casanova Road, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Olanta

    Caleb Michael Ball, Curwensville Tyrone Highway, B.A. in History

    Haley Rae Clutter, Douglas Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hannah Jean Walls, Douglas Road, B.S. in Nursing

    Osceola Mills

    Shaylea Ann Grannis, B.S. in Hospitality Management

    Penfield

    Samantha Kae Brown, Tannery Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Brianna Elizabeth Palumbo, B.S. in Nursing

    Troutville

    Dana Marie Alexander, Main Street, B.S. in Nutrition

    West Decatur

    Amber Rae Moody, Valley Road, B.S.Ed. in Art Education

    Woodland

    Sara Marie Dixon, Shawville Highway, B.S. in Nursing

    Jacob Thomas Graham, Als Road, B.S. in Safety Sciences

    Amanda Joy Nicklas, Woodland Bigler Highway, B.S. in Fashion Merchandising

    Clinton County

    Avis

    Tabitha N. Mantle, Lafayette Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Lock Haven

    Seth Adam Hosterman, Rural Route 2, B.A. in Philosophy

    Lauren Elizabeth Hosterman, East Cardinal Drive, B.S. in Hospitality Management

    Sarah Jeanne Hosterman, Park Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Kelly Alanna Muthler, Oak Hollow Road, B.A. in Philosophy

    Mill Hall

    Lauren Katherine Dwyer, Homestead Drive, Undeclared Education

    Renovo

    Jared William Newlen, Market Street, B.S.Ed. in Music Education

    Columbia County

    Benton

    Marion Elizabeth Maopolski, Saint Gabriels Road, B.S. in Nursing

    Berwick

    Laura Jean Folta, Rucklehill Road, B.S. in Nutrition

    Joshua Gallagher, Summerhill Road, B.A. in Theater

    Alexandria Nikola Kudrna, Fairview Street, B.S. in Hospitality Management

    Julie Y. Sarver, East 10th Street, B.S.Ed. in Music Education

    Marde Ruth Snyder, East Sixth Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Elizabeth H. Tran, Holly Drive, B.S. in Nursing

    Bloomsburg

    Jessica Allen, Long View Drive, B.S.Ed. in Business Education

    Breanne Elizabeth Bisset, Dahl Road, B.A. in English

    Caitlin Erin Collins, East Third Street, B.A. in Theater

    Martina Ruth Hauck, Second Street, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Desiree Alyssa Keefer, White Hall Road, B.S.Ed. in Music Education

    Allison P. Mott, Woods Edge Drive, B.A. in International Studies

    Megan Rae Smith, Summit Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Catawissa

    Geralee Hope Slotterback, Mensch Road, B.S. in Interior Design

    Adam Thomas Wittenrich, Ashton Hollow Road, B.S. in Communications Media

    Orangeville

    Jason Philip Kistler, Stoney Brook Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stillwater

    Alison Marlo Rhinard, Zaners Bridge Road, B.S. in Interior Design

    Crawford County

    Cambridge Springs

    Ashley Luann Kenny, Miller Station Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Centerville

    Franci Alexa Titus, Dutch Street, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Cochranton

    Sean Andrew Battin, North Franklin Street, B.S. in Management

    Melissa Elaine Clark, Ryndroad, B.A. in Art

    Emilee Anne Dolan, Vincent Road, B.S. in Accounting

    Kayli Elizabeth Foulk, South Franklin Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Crystal Diane Mack-Kaliszewski, A, B.A. in Psychology

    Marisa Beth Youngs, South Franklin Street, B.S.Ed. in Music Education

    Conneaut Lake

    Rebecca Diane Mahovsky, Lakeside Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Andrew John Motzing, West Townline Road, B.A. in Criminology

    Conneautville

    Jared Michael Clark, Turkey Track Road, B.S.Ed. in Music Education

    Robert Michael Turick, Walnut Street, B.S. in Accounting

    Kyle Steven Welker, Mulberry Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Linesville

    Sarah Marie Garstenshlager, South Pymatuning Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Michael Steven Leonard, Dicksonburg Road, Undeclared Business

    Meadville

    Jenna Marie Bubna, Ridge Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Erin L. Carlson, Oakview Drive, Undeclared in English

    Michael Ryan Fritz, Tamarack Drive, B.A. in Art

    Holly Griffith, Pine Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Abby Lynn Lamont, Bordeau House, B.S. in Human Resource Management

    Shandra Ann Nicole Peelman, Stephens Drive, B.S.Ed. in French Education K-12

    Janel Amber Prinkey, Fisher Road, B.S.Ed. in English Education

    Aaron Michael Wolber, Dawn Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Saegertown

    Sean Michael Lyons, Fry Road, B.S. in Natural Science

    Anthony Charles Tordella, Grange Center Road, B.S. in Management Information Systems

    Springboro

    Alaina Jill Leone, West Center Road, B.S. in Finance

    Charles Russell Rosier, Kiefer Road, B.S. in Safety Sciences

    Titusville

    Hannah Mae Bowes, East Walnut Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Cori Michelle Mallory, West Main Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Townville

    Abby Jane Mailliard, Dewey Road, B.A. in Sociology

    Cumberland County

    Boiling Springs

    Angela Nicole Corcoran, Evergreen Drive, Undeclared Fine Arts

    James P. Murray, Peach Tree Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Richard Edward Recordon, Blossom Terrace, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Joshua Adam Watkins, Mulberry Court, B.S. in Management

    Camp Hill

    Kristin Marie Beaver, Carriage House Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Elaine Alexandra Evans, Oak Avenue, B.S. in Management

    Erin Rose Hendry, Beverly Road, B.S.Ed. in Music Education

    Jenna Elyse Magill, Allendale Way, B.S. in Marketing

    Cale Andrew McKee, Deerfield Road, B.S. in Management

    Whitney Nicole Pequignot, Erford Road, B.S. in Nutrition

    John Michael Powlison, Spring House Road, B.S.Ed. in Music Education

    Timothy Cassell Quigley, A W. Glenwood Drive, B.S. in Communications Media

    Peter Roquemore, Old Pioneer Road, B.A. in Political Science

    Fred Speaker, November Drive, B.A. in Journalism

    Katharine J. Steinour, South 30th Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Katharine Tracy Uvick, Princeton Avenue, B.A. in Computer Science

    Sarah Louise Uvick, Princeton Avenue, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Brittany Dawn Yorks, South 15th Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Carlisle

    Amanda Chamberlain Daniel, Briarwood Lane, B.A. in Psychology

    Nicole Marie Eshelman, Pine Road, B.S. in Biochemistry

    Sara Frances Franklin, Clearview Avenue, B.S. in Disability Services

    Alyssa Brooke Fultz, Wheatfield Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jennifer Lynn Graham, Appaloosa Way, B.S. in Biology

    Alyssa Mae Hair, Wolf Bridge Road, B.S. in Nursing

    Katherine Anna Kelley, Forbes Road, B.A. in Sociology

    Kathleen Nichole Manna, Oakwood Place, B.S. in Hospitality Management

    Joseph D. McGinnis, South Middlesex Road, B.S. in Safety Sciences

    Jonathan Christian Mentzer, Gobin Drive, B.S. in Accounting

    Katelynn Marie Murphy, Willow View Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Jesse Carl Newcomer, Circle Road, B.A. in Political Science

    Katie Ashley O'Brien, Ashton Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Stephanie Ann Phillips, Bernheisel Bridge Road, B.S. in Accounting

    Lindsey Michelle Rogers, West Trindle Road, Undeclared Health and Human Services

    Arianne C. Schad, Shatto Drive, B.S. in International Business

    Eric Robert Sellman, Barley Field Circle, B.A. in Criminology

    Matthew Ryan Smith, Briarwood Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Maxwell Robert Taylor, Wheatfield Drive, B.A. in Criminology

    Brittney Lynn Wiles, West Louther Street, B.S. in Biology

    Alicia Joelle Williams, Trindle Road, B.A. in Psychology

    Lemoyne

    Samantha Ann Bateman, Walton Street, B.A. in Sociology

    Patricia Maria Ciervo, Indiana Avenue, B.S. in Nursing

    Andrew Charles Harkins McCleaf, South Fifth Street, B.A. in Anthropology

    Mechanicsburg

    Leah Anna Marie Barbera, Mockingbird Drive, Undeclared Health and Human Services

    Kimberly Rose Brown, Monarch Lane, B.S. in Communications Media

    Jonathan Nicholas Burtnett, George Circle, B.F.A. in Art Studio

    Aereyelle Dominique DuBois, South Sporting Hill Road, B.A. in Psychology

    Aubrey Renee Foer, South Meadow Drive, B.A. in Psychology

    Mark Aaron Foster, White Oak Boulevard, B.S. in Accounting

    Richard Andrew Gatesman, Pamay Drive, B.A. in History

    Michelle Elaine Glinski, South Locust Lane, B.S. in Nursing

    Kyle Allen Heckelman, Fox Drive, B.S. in Management

    James Joseph Hoellman III, Sna Lane, B.S. in Nursing

    James Daniel Hull, Smith Drive, B.A. in Criminology

    Tara M. Jordan, Canterbury Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Joel Thomas Keckler, Hamilton Avenue, B.S. in Natural Science

    Alicia Jean Kotzmoyer, Stoner Road, B.S. in Accounting

    Samantha Carol Loos, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Casey Madden, San Juan Drive, B.A. in International Studies

    Kerry Meaghan Mader, Apple Drive, B.A. in Psychology

    Marylea Marie Mansfield, Brandton Road, B.S. in Nursing

    Christopher Michael Maust, Dry Powder Circle, B.S. in Communications Media

    Charles McCown, Nantucket Drive, B.A. in Philosophy

    Matthew Alexander McGrady, Nantucket Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Matthew Charles Miceli, East Simpson Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Melissa Danielle Miller, Kittatinny Drive, B.S. in Hospitality Management

    Rebecca Kathleen Myers, Bourbon Red Drive, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Katie E. Ott, South Washington Street, B.S.Ed. in Art Education

    Bryan C. Pieper, Woodside Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Janelle Elizabeth Pieper, Woodside Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Erik Matthew Potter, Sharon Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Ryan J. Rilo, Eldindean Terrace, B.S. in Finance

    Jessica Ann Rishel, Scenic Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Laura Beth Robb, East Powderhorn Road, Undeclared Education

    Andrew Martin Schryver, Kent Drive, B.S. in Athletic Training

    Julie Christina Scott, Terrace Road, B.S. in Biology

    Nicole Marie Shirilla, Mallard Way, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stephanie Catherine Simon, Spring Run Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Chelsea Marie Simpson, Ginger Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Courtney Alyse Simpson, Ginger Drive, B.S. in Marketing

    Craig Alan Skelly, East Meadow Drive, B.S. in Marketing

    Andrew Donald Steele, Kylock Road, B.A. in Chemistry

    Renee Lynn Taylor, Merino Lane, Undeclared Health and Human Services

    Ashley Michelle Williams, Silver Creek Drive, B.S. in Communications Media

    Benjamin T. Yost, Conley Drive, B.A. in Economics

    New Cumberland

    Ana Isabel Aquino, Second Street Fl, B.S.Ed. in Elementary Education

    Amanda Marie Fontanella, Steigerwalt Hollow Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bailey Marie Fulkroad, Hilltop Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Dana Elise Kambic, Harrison Drive, B.S. in Nursing

    Valerie Jean Nowaczyk, Lowell Lane, B.S.Ed. in Biology Education

    Victoria M. Portnaya, Bridge Street A, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Nico John Schaffner, Drexel Hills Boulevard, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jacob Dean Troutman, 16th Street, B.S. in Finance

    Newburg

    Emily Marie Vaughn, Hanna Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Newville

    Charity Hays Kennedy, Log Cabin Road, B.A. in Art

    Hannah Danielle Lopp, Greenspring Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Shippensburg

    CarrieAnn N. Shay, Scott Drive, B.S. in Interior Design

    Dauphin County

    Berrysburg

    Kristen H. Nichols, West Market Street, B.A. in Criminology

    Dauphin

    Julie Ann Kuntz, Erie Street, B.S.Ed. in Art Education

    Elizabethville

    Heather Marie Weaver, South Market Street, B.S. in Accounting

    Grantville

    Matthew Alexander Hoover, Manada Gap Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Laurel Susan Weiser, Mountain Road, B.S. in Nutrition

    Halifax

    Adrienne Kalynda Grosser, Back Road, B.S. in Hospitality Management

    Harrisburg

    Masham Adhar Atem, Superior Drive A, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Kayla E. Badgett, Blue Jay Road, B.A. in Criminology

    Janet Chemutai Barngetuny, Daybreak Circle, B.S. in Natural Science

    Melissa Berwa, Pond Road, B.S. in Natural Science

    Jennifer Marie Beveridge, Sweetbrier Terrace, B.S. in Chemistry

    Kellie M. Comstock, South Scenic Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Courtney Shye Geary, Hillside Road, B.S. in Nursing

    Jamee Nichole Joppy, Oxford Avenue, B.S. in Communications Media

    Zachary Keith Kahley, Evelyn Street, B.S. in Management Information Systems

    Jesse M. King, Wicklow Drive, B.S. in Accounting

    Kyle James Larkin, Earl View Drive, B.S. in Management

    Taylor James Lehman, Hunters Run Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Semone Chenae Lincoln-Donaldson, North Fourth Street, B.S. in Communications Media

    Danielle Marie Longenbach, Gateway Drive, B.A. in Art

    Amanda Nicole McGinnis, Banbridge Drive, B.S. in Hospitality Management

    Chanel M. Moore, Norwall Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Marius Rugira Nsengimana, Thornton Road, B.S. in International Business

    Pratik Kamlesh Patel, Pine Hollow Road, B.S. in Communications Media

    Elizabeth Ann Proctor, Mountain View Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Amanda Sam Rahman, Montfort Drive, B.S. in Communications Media

    Amanda Lynn Raup, Wimbledon Drive, B.S. in Management

    Tiana Janai Reid, B South 28th Street, B.A. in Journalism

    Miles R. Ribbans, North Scenic Road, B.S. in Accounting

    Garrett Andrew Rine, Westford Circle, B.A. in Criminology

    Anthony Darryl Smith, Clinton Road, B.S. in Communications Media

    Jason Daniel Swoyer, Pelham Road, B.S. in Computer Science

    Mary Katherine Tillett, Montclair Court, B.S. in Marketing

    Heather Amanda Tinkey, Banbridge Drive, B.S. in Natural Science

    Michael N. Toia, Aynlee Way, Undeclared Business

    Laura Thu-Lan Tran, Pebble Court, B.A. in Psychology

    Thomas C. Wambach, Huntsdale Court, B.A. in Anthropology

    Michael Richard Wertz, Lakeside Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Nicole Jessica Wilson, Beaufort Hunt Drive, B.S. in Safety Sciences

    Hershey

    Sara Elizabeth Endy, Yorktown Road, B.A. in Psychology

    Alexander W. Goolman, Highland Road, B.S. in Accounting

    Hummelstown

    Danielle Francis Boyd, Miller Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sarah Lynn Daxton, Crooked Hill Road, B.A. in English

    Jillian Carol Ferri, Redwood Street, B.S.Ed. in Music Education

    Katie Lynn Keller, Hill Church Road, B.A. in Journalism

    Jason Gregory Kline, Merion Court, B.S. in Biology

    Courtney Elizabeth Monn, Dartmouth Road, B.S. in Marketing

    Aimee Elizabeth Robison, Oakshire Drive, B.S. in Interior Design

    Jenna Kay Snare, Olde Trail Road, B.S. in Marketing

    Middletown

    Kelly Marie Brennan, West Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Melissa Lynne Dailey, Candlewycke Drive, B.A. in Criminology

    Sarah Pauline Geisweit, East Water Street, B.S. in Communications Media

    Brooke Leeanne Higgins, Roundtop Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Jordan Seth Hughes, Scarlett Lane, B.S. in Nursing

    Laurin Dechae Jefferson, Ridge Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Nicole Marie Johnston, Apple Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Amy Jean Leonard, Highland Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Karly Nicole Lewis, Deatrich Avenue, B.S. in Interior Design

    Roland O. Omololu, Wilson Street, B.A. in Criminology

    Barry Nelson Wade, South Wood Street, B.S. in Communications Media

    Millersburg

    Michelle Louise Artz, Lebo Street, B.S. in Interior Design

    Amber Nicole Brosius, Nelson Terrace, B.S. in Marketing

    Tiffany Mae Koppenhaver, Route, B.S. in Hospitality Management

    Jaclyn L. Rudisill, Woodside Station Road, B.S.Ed. in English Education

    Kelsey Marie Stansfield, Sams Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Steelton

    Brittany Capri Rogers, Swatara Street, Undeclared Health and Human Services

    Blaine A. Zimmerman, North Second Street, B.A. in Criminology

    Delaware County

    Aston

    Amalia E. Flores, Concord Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Broomall

    Daniel Malatesta, Hastings Boulevard, B.S. in Physical Education and Sport

    Jamie Daniel Rosenberg, Grant Road, B.S. in Natural Science

    Bryn Mawr

    Stacey A. Carr, Fairfax Road, B.S. in Management Information Systems

    Chadds Ford

    Angharad Lynne Boyer, Sulky Way, B.S. in Interior Design

    Jaime Ann Jackson, Undeclared Health and Human Services

    Kelly Ann Sipala, Williams Lane, B.S. in Nutrition

    Chester

    Brittney Marie Pless, West Mowry Street, Undeclared Fine Arts

    Jasmine De'Shaun Rothwell, West Ninth Street, B.S. in Management

    Collingdale

    Allante Sadira Byrd, Juliana Terrace, B.A. in Psychology

    Drexel Hill

    Mary H. Anderson, Woodland Avenue, B.S. in Interior Design

    Folsom

    Kayla Brynn Snyder, Hazel Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Garnet Valley

    Jenna Marie Enright, Woodsview Drive, Undeclared in English

    Glen Mills

    Robert Lawrence Ferry, Wharton Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Glenolden

    Jacqueline Teresa Spurgis, South Elmwood Avenue, B.S. in Marketing

    Havertown

    Samuel Thomas Bolter, Hastings Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Andrew Champlin Hartline, Ellis Road, B.A. in History

    Ryan Patrick Hennessy, Robinson Avenue, B.A. in Political Science

    Allison M. Rapino, Maryland Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Alexandra Marie Wichmann, Merion Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Lansdowne

    Alan Wayne Junius, Wayne Avenue, B.A. in Psychology

    James Robert Lutz, South Highland, B.S. in Physical Education and Sport

    Mary Frances Sorrentino, Runnemede Avenue, B.A. in Psychology

    Media

    Theresa Lorraine Burns, Sandy Bank Road, B.A. in French

    Alexis Bernice DiGiovanni, Olde Farm Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrea Rufina Francese, Nicole Drive, B.S. in Biology

    Kathryn Lauren Scutzlas, Martingale Road, B.S. in Natural Science

    Newtown Square

    Kelly Lynn Wenner, Northwood Road, B.S. in Communications Media

    Prospect Park

    Kyle Leland Pruitt, 11th Avenue, B.A. in Philosophy

    Swarthmore

    Kristoffer Waine Williams, Dartmouth Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Upper Chichester

    Mousaab A. Abdalla, Jacqueline Drive, B.S. in Natural Science

    Upper Darby

    Sherita Danielle Braxton, Avon Road, B.A. in Sociology

    Amber Breona Gibson, Arlington Avenue, Undeclared Business

    Tiffany Pearl Johnson, Copley Road, B.A. in Criminology

    Fabiola M. Thelon, Hilltop Road, Undeclared Health and Human Services

    Mark Anthony Thompkins, Barrington Road, B.S. in Communications Media

    Wallingford

    Bridget Mercedes Widdowson, Austin Court, B.A. in Political Science

    Wayne

    Rachel Ann Snyder, Calvarese Lane, B.A. in Psychology

    Yeadon

    Brandon Leroy Ford, Arbor Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elk County

    Benezette

    Colt Alan Mack, Front Street, B.S. in Management

    Brockport

    Amanda Ruth Copelli, Route 219, B.S. in Nursing

    Dagus Mines

    Nicholas Aaron Malburg, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

    Scott Arvid Shuttleworth, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

    Force

    Joseph R. Lovenduski, B.F.A. in Art Studio

    Johnsonburg

    Michelle Ann Franco, Ridgway Jbg Road, B.S. in Hospitality Management

    Jenna Elizabeth Haight, Maplewood Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Melissa Polaski, Bergen Street, B.S. in Hospitality Management

    Kenneth Alan Thiry, Willow Street, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Kersey

    Melinda Kate Gahr, Skyline Drive, B.S. in Nursing

    Abigail Noel Mosier, Nancy Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Kathleen A. Newell, Hayes Road, B.S. in Nursing

    Darcie Renee Sidelinger, Hogback Road, B.S. in Biology

    Michelle Ann Skrzypek, Dagus Mines Road, B.A. in Psychology

    Ridgway

    Shaina Marie Buhler, Luchs Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Dina Dush, Evergreen Drive, B.S. in Hospitality Management

    Shane Andrew Lindgren, Ash Street, B.S. in Respiratory Care

    Ethan A. White, Walnut Street, B.S. in Hospitality Management

    Saint Marys

    Megan Lynn Agosti, Arbutus Lane, B.S.Ed. in Physics Education

    Bryan Scott Beimel, Comet Road, B.S. in Management

    Matthew N. Brennen, Center Street, B.S. in Finance

    Tia Rose Cunningham, Villa Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Richelle Lee Dippold, Charles Street, B.S. in Child and Family Studies

    Jesse Travis Erich, Anne Road, B.S. in Finance

    Brandon Geoffrey Foster, Pearl Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Morgan Lesa Foster, Pearl Road, B.S. in Communications Media

    Brittney Lee Fox, Hall Avenue, B.S. in Nursing

    Kylie Ann Geci, Wendel Road, B.S.Ed. in Music Education

    Alicia Marie Gerarge, Hemlock Road, B.S. in Nursing

    Andrew William Glass, Million Dollar Highway, B.S. in Safety Sciences

    Erin Marie Jacob, Windfall Road, B.A. in Art

    Adrienne Helen Mahoney, Wolfel Avenue, B.S. in Nutrition

    Anthony Mastrogiacomo, Bayberry Road, B.S. in Communications Media

    Stephanie Anne Palmer, East Eschbach Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Casey Lynn Reed, McKennedy Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Bryant Nelson Rieder, Madison Street, B.S. in Management

    Abbey Lynne Salter, Wolfel Avenue, B.S. in Nursing

    Laura Jeanne Scott, Nicklas Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Michele Frances Sharrow, Hemlock Road, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Patrick Daniel Sharrow, Hemlock Road, B.A. in Music

    Mandy Nicole Stinchcomb, East Condot Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Weedville

    Taylor James Breindel, Strawberry Street, B.S. in Safety Sciences

    Wilcox

    Elizabeth Ann Dippold, Kilgus Road, B.S.Ed. in Art Education

    Erie County

    Albion

    Michelle Elaine Franz, South Main Street, B.S. in Hospitality Management

    Elizabeth Rose Mahovsky, Route N, B.S.Ed. in Music Education

    Laura Lynn Sweeney, Cherry Hill Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Corry

    Phillip Michael Leslie, South Center Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Matthew Julian Royek, Raymond Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    East Springfield

    Susannah Mary Treese, Route 215 Lot, B.S. in Fashion Merchandising

    Edinboro

    Lauren Jacqueline Astorino, Obed Heights Drive, B.S. in Nursing

    Jeffrey Bohn Hutchison, Beau Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Courtney Nicole Buchna, Angling Road, B.S. in Communications Media

    Katelyn Danielle Carter, Angling Road, B.S. in Nursing

    David Neil Donovan, South Skytop Road, B.A. in English

    Lee Mathewson Everett, Old State Road, B.S. in Nutrition

    Scott William Richards, Jesse Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Erie

    David Joseph Allgeier, Garland Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Andrew John Antolik, Illinois Avenue, B.S. in Management

    Patti Marie Berbs, East 17th Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    John Carl Boetger, Gardner Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Emily Marie Brooks, Alexandra Drive, B.A. in Theater

    Cara Lee Brumagin, Lake Cliff Drive, Undeclared Health and Human Services

    Katie Lynn Brumagin, Lake Cliff Drive, Undeclared Health and Human Services

    Katie Rose Burkley, Tuttle Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Jeffrey Michael Campbell, Shady Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Benjamin Richard Carey, Illinois Avenue, B.S. in International Business

    Victoria Lynn Carpenter, Markwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Megan Sarah Coffey, West 28th Street, B.S. in International Business

    Michael Earl Dawson, Parade Street, B.A. in Computer Science

    Danielle Monet Deutschlander, Martin Road, B.A. in Music

    Eric David Divell, Kuhl Road, B.S. in Nursing

    Margaret Anne Dreistadt, West 14th Street, B.S. in Biology

    Brian Albert Foster-Pegg, West 31st Street, B.S. in Finance

    Dujeray Shurice Gaines, East 25th Street, B.S. in Biology

    Nicole Rose Gervase, Hershey Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Christopher Justin Getz, Valley View Circle, B.S. in Natural Science

    Elizabeth A. Groucutt, Hereford Road, B.S.Ed. in English Education

    Kelly R. Huegel, Boyer Road, B.A. in Political Science

    Scott Charles Kita, Zimmerman Road, B.A. in Criminology

    Noelle Ruth Kramer, Burton Avenue, B.S. in Accounting

    Paul Anthony Krasinski, Chelsie Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Ryan Michael Kraus, Parkwood Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Kristen Marie Kuzma, Pasadena Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    James Thomas Leretsis, Merline Avenue, B.A. in Criminology

    Tammy L. McCarthy, West 21st Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Jeffrey Robert McCullough, Millfair Road, B.S.Ed. in Physics Education

    Erin Rebecca Mussett, West Seventh Street, B.A. in History

    Jasmine Julia O'Connor, West 10th Street, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Maggie Rose Parsons, Nicholson Street, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Kevin Patrick Pomorski, Boyer Road, B.S. in Mathematics

    Kalena Anne Popson, Pepperwood Circle, B.S. in Hospitality Management

    Richard J. Power, Meadow Drive, B.S. in Marketing

    Sean Everett Richter, Pershing Avenue, B.S. in Management

    David Alan Rodrigues, Lexington Street, B.A. in History

    Nicolena Victoria Root, Lincoln Avenue, Undeclared Health and Human Services

    Lauren Marie Roth, Nagle Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Shervonda Renee Rowry, East 20th Street, B.A. in Psychology

    Rebecca Kay Santi, East 33rd Street, B.A. in Psychology

    Jennifer Nicole Sharpless, Hastings Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Allison Marie Sokolowski, Kilpatrick Avenue, B.S. in Accounting

    Karly Elizabeth Sweeney, Nancy Avenue, B.S. in Biology

    Paul James Sykes, South Colonial Parkway, B.A. in Political Science

    Nadia Claire Szymanski, East Avenue, B.S. in Chemistry

    Bethany Sue Taccone, East Lake Road, B.S. in Nursing

    James William Tatalone, Dexter Avenue, B.S. in Communications Media

    Julie Ann Tobin, Melrose Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sandra Lynn Tobin, Melrose Avenue, B.S. in Finance

    Sean Reece Walters, East 33rd Street, B.S. in Communications Media

    Fairview

    Michael Matthew Bowser, Otten Court, B.A. in Geography

    Rachel K. Graham, Bear Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lindsay Hope Martin, Welcana Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Corinne Elizabeth Morganti, Eaton Road, B.S. in Nutrition

    Ashley Dawn Nedreski, Scioto Court, B.S. in Finance

    Simone Mary Welsh, Richardson Circle, B.S. in Natural Science

    Harborcreek

    Brianne Marie Rzodkiewicz, Bartlett Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lake City

    Karen Lynn Barker, Middle Road, B.A. in History

    McKean

    Luray Elizabeth Fladd, Cherokee Drive, B.A. in Sociology

    North East

    Chelsea Briana Case, Emily Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Bryan David Kirsch, Lola Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kyle Joseph Kirsch, Lola Lane, B.S. in Management

    Waterford

    Ryan Scott Bennett, Carson Drive, B.S. in Accounting

    Ryan Christopher Murphy, Tileyard Road, B.S. in Natural Science

    Elizabeth Gail Rindfuss, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Rebecca Gayle Soder, Mark Road, Undeclared Business

    Travis Joseph Welch, Perry Highway, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Richard Steven Widdowson, Yaple Road, B.S. in Management

    Wattsburg

    Rachael Nicole Brozewicz, May Road, B.S. in Nursing

    Denise Michele Loop, Tower Road, B.S. in Nursing

    Sarah Renee Shreve, B.S.Ed. in Music Education

    Fayette County

    Allison

    Charles J. DeCarlo, Broadway Street, B.S. in Accounting

    Belle Vernon

    Thomas Charles Cole, Willowbrook Road, B.S. in Natural Science

    Anne Marie Cowen, Brown Street, B.S.Ed. in French Education K-12

    Jennifer A. Cowen, Brown Street, B.S.Ed. in Art Education

    Craig M. Delzangle, Cedarwood Drive, B.A. in Computer Science

    Louis James Fisher, Rockwood Road, B.A. in Criminology

    James Thomas Johnson, Rankin Road, B.S.Ed. in Music Education

    Matthew John Miele, Todd Farm Road, B.S. in Nursing

    Colin Thomas O'Brien, Willowbrook Road, B.S.Ed. in Art Education

    Devin Robert Watkins, Nazareth Drive, B.A. in Criminology

    Brownsville

    Lynne Georgeann Oshetsky, South Street, B.S. in Accounting

    Jennifer Rae Sheridan, Telegraph Road, B.S. in Human Resource Management

    Shanya Danielle Tinsley, South Hills Terrace, B.A. in Criminology

    Connellsville

    Kylie Leigh Alberts, Olive Street, B.S. in Nursing

    Alex William Byers, Mount Tabor Road, B.A. in Criminology

    Kylie Erinn Cavanaugh, Connellsville Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Rebekah Christine Greenawalt, Quail Hill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Justin Paul Hyatt, Olive Street, B.A. in Journalism

    Elissa Isabel Kopf, Hess Lane, B.A. in Sociology

    Erik R. Nicholson, Franklin Avenue, B.S. in Management Information Systems

    Barbara Nicole Shultz, Breakneck Road, B.S.Ed. in English Education

    Brittany June Simpson, North Jefferson Street, B.S.Ed. in Music Education

    Emily Ann Ward, Sycamore Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Whitney Justine Weimer, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dawson

    Natalie Dawn Gardner, Banning Road, B.A. in Psychology

    Chelsey Marie Kreinbrook, Davis Road, B.S. in Accounting

    Dunbar

    Marion Danielle Laurion, Arch Bridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Leckrone

    Jordyn Alexis Demniak, B.A. in Psychology

    Lemont Furnace

    Denise Martin, Jefferson Street, B.A. in Criminology

    Masontown

    Kara Joann Arndt, Jefferson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Perryopolis

    Scott Michael Dowling, Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Cody S. Inman, Francis Road, B.A. in Criminology

    South Connellsville

    Cassandra Lynn King, First Street, B.A. in Psychology

    Erica Dawn Ritenour, Fourth Street, B.A. in English

    Smock

    Rebecca Shearer, Laurel Hill, B.A. in Psychology

    Uledi

    Jessica Kay Martin, B.S. in Nutrition

    Uniontown

    Jeramie Lynn Byers, Mayflower Drive, B.S. in Interior Design

    Catherine A. George, Naples Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Rebecca June Maser, Tent Church Road, B.S. in Natural Science

    Caroline Elizabeth Renne, Hillcrest Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Stephany Lynn Rerko, Morgantown Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Eric Von Yarbrough, Dixon Boulevard, B.S. in International Business

    Elizabeth Marie Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jennifer Nicole Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Spanish Education K-12

    Allen Michael Zieglar, Orchard Lane, B.A. in Political Science

    Franklin County

    Blue Ridge Summit

    Alexander Joseph Smith, Summit Farm Drive, B.S. in Management

    Chambersburg

    Cameron James Fiss, Braemar Drive, Undeclared Business

    Kaitlyn Nicole Frelin, Fourth Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Alexander Vangellis Grisos, Wood Duck Drive E, B.S.Ed. in Music Education

    Sarah Anne Holmquist, Burkholder Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Jeremy Allen Kelley, Greenfield Drive, B.A. in Anthropology

    Meghan Lyn Shadle, Paul Mar Drive, B.S. in Nursing

    Terra Renee Shanholtz, Westgate Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mitchell Conrad Stadler, Leafmore Road, B.S. in Chemistry

    Kayla Mae Tritle, Obsidian Drive, B.S. in Interior Design

    Erica Jane Walker, Cumberland Avenue, A.A. in General Studies

    Robert Mitchell Wilson, West Strohm Drive, B.S. in Finance

    Fayetteville

    Zachorry Barmont Fore, East Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Joy Julianna Kiefer, Fairway Drive W, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education

    Greencastle

    Joshua Eric Frankenfield, West Weaver Road, B.S. in International Business

    Saint Thomas

    Amy Elizabeth Heisey, Lincoln Way W, B.S. in Marketing

    Waynesboro

    James E. Clark, Clayton Avenue, B.S. in Marketing

    Chloe Eve DePaola, S. Broad Street A, B.A. in Psychology

    Rachel Renee Eckenrode, Anthony Highway, B.S. in Fashion Merchandising

    Jessica A. McKinstry, Westminster Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Brittany Morgan Smith, Abigail Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Caitlin Elise Toth, Gardner Avenue, B.S. in Interior Design

    Scott Andrew Ziegler, Sunburst Drive Unit F, B.S.Ed. in Music Education

    Fulton County

    Big Cove Tannery

    Emily Nicole Hoover, Keefers Dairy Lane, Undeclared Humanities and Social Sciences

    McConnellsburg

    Ryan Michael Chamberlain, Back Run Road, B.S. in Marketing

    Ashley Lorraine Peck, West Patterson Street, B.S. in Child and Family Studies

    Needmore

    Jesse Newbaker Smartt, Thompson Road, B.S. in Natural Science

    Warfordsburg

    Christi Victoria Smith, Buck Valley Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Jessie Nicole Whiteside, Barnetts Run Road, B.A. in Geography

    Greene County

    Carmichaels

    Michael Allan Rowe, East Street, B.S. in Physical Education and Sport

    New Freeport

    Justin C. Williams, Milliken Road, B.S. in Biochemistry

    Rices Landing

    Shayleigh Ann Busti, Carmichaels Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Waynesburg

    Adam Michael Dolfi, North Porter Street, B.S.Ed. in Music Education

    Caitlyn Ann Sukolsky, Sherman Avenue, B.F.A. in Art Studio

    Jessica Leigh Thompson, Park Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Huntingdon County

    Alexandria

    Molly Sue Bookhammer, Barker Road, B.A. in English

    Kyle Andrew Payne, Shelton Avenue, B.S. in Communications Media

    Entriken

    Stacie C. Keith, Entriken Road, B.S. in Nutrition

    Huntingdon

    Kevin Michael Huhn, Cold Springs Road, B.S.Ed. in Music Education

    Kevin Donald Jackson, Second Street, B.S. in Management Information Systems

    Jason Robert Krause, Mifflin Street, B.S. in Safety Sciences

    Timothy Daniel Myers, Raystown Road, B.S. in Management Information Systems

    Tyler John Noey, Valley View Road, B.S. in Interior Design

    Jessica Lynn Reif, Weiler Road, B.S. in Finance

    Rachel Jean Woods, Arbor Bluff Drive, B.S. in Nursing

    James Creek

    Jordan Dean Gutshall, B.S. in Management

    Catelin Jill Shontz, Pine Ridge Road, B.S. in International Business

    Mapleton Depot

    Stephanie Renae Benson, Hollibaugh Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Mill Creek

    Tyler Wayne Covert, Grove Road, B.A. in History

    Robertsdale

    Alicia Renae Pollock, Hoover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Saltillo

    Hillary Kendelle Shope, Main Street, B.S. in Accounting

    Shade Gap

    Jessica Marie Devlin, Croghan Pike, B.A. in Anthropology

    Warriors Mark

    John Graham Pascavage, Schultz Lane, B.S. in Accounting

    Sadie R. Smith, Dry Hollow Road, B.S. in Natural Science

  • Indiana County

    Alverda

    Angela Faye Decker, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Arcadia

    Heidi Ann Farmery, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Armagh

    Melinda Marie Clark, Mountain View Drive, B.A. in Criminology

    Mitchell Wagner DeRubis, Grange Hall Road, B.A. in Economics/Mathematics

    Allyson Rone Hess, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Angela M. Long, Ludwig Road, B.S. in Athletic Training

    Jared Matthew Long, Ludwig Road, B.S. in Safety Sciences

    Kristina Renee Long, Ludwig Road, B.S. in Nursing

    Garrett Lynn Short, Shellbark Road, B.S. in Communications Media

    Mathew Paul Wolosik, Fox Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Aultman

    Regina Elizabeth Reeger, Fourth Street, B.S. in Child and Family Studies

    Beyer

    Diana Lyne Bellman, Rte Highway, B.A. in Sociology

    Black Lick

    Megan Marie McCreery, Marshall Heights Road, B.S. in Accounting

    Sean Michael Mintzer, Main Street, B.A. in Political Science

    Michael J. Riggenbach, B.S. in Safety Sciences

    Julie D. Zetkulic, B.S. in Nursing

    Blacklick

    Casandra Lee Levesque, B.S. in Child and Family Studies

    Blairsville

    Jocelyn Rachelle Amevuvor, South Stewart Street, B.A. in Spanish

    Dana Marie Baker, North Brady Street, B.S. in Safety Sciences

    Robert Nicholas Block, Evans Avenue, A.A. in Business

    Steven Lee Bost, Maple Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Heather Nicole Buffone, North Spring Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Tessa M. Buhler, Morewood Avenue, B.S. in Biochemistry

    Derek Ryan Clawson, Tassone Drive, B.A. in Biology

    Melissa J. Clayton, South Stewart Street, B.S. in Nursing

    Danielle Killian Cyphert, Villa Road, B.S. in Communications Media

    Sheryll Ann Daugherty, High Rise Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Amanda J. Frenchik, 28th Street, B.S. in Management

    Steven Eugene Halmes, East Campbell Street, B.S. in Safety Sciences

    Nellie Frances Henigin, Cramer Road, B.S. in Hospitality Management

    John Joseph Kanyan, Stahl Road, B.S. in Safety Sciences

    Aaron Neil Kelly, East Ranson Avenue, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Ashley Catherine Kelly, 26th Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Travis Robert Kelly, Route 982, B.A. in English

    Amanda S. Lee, Breezedale Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Melissa Faith Lutz, Strong Road, B.S.Ed. in English Education

    Kayla Lynn Machak, Palmerton Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Molly Elizabeth Mack, Route 259 Highway, B.S. in Nursing

    Sean D. McGaughran, Route 982, B.S. in Biology

    Kirstie Lynn Moss, Route 22, B.S.Ed. in English Education

    Keith P. Neuroh, South Liberty Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Jessalyn M. Pahel, B.A. in Criminology

    Kristy Lynn Rellick, Black Lick Road, B.S. in Nursing

    Monika Elaine Rooks, North Liberty Street, A.A. in General Studies

    Steven Bradley Rooks, North Liberty Street, B.A. in History

    Nicole Barbara Schrack, Yankee Hill Road, B.S. in Nursing

    Jennifer Eileen Shontofski, South Brady Street, B.S. in Accounting

    Kylie Marie Smith, Elder Drive, B.S.Ed. in Spanish Education K-12

    Pamela Lynn Smith, Squibbs Road, B.S. in Accounting

    Jessica Ann Snyder, Campbells Mill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Michelle Leanne Stiles, Bruner Road, B.S. in Nursing

    Casey Anna Sturiale, Black Lick Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brent A. Taddie, Heybert Drive, B.S. in Safety Sciences

    Alexis Jon Tarasovich, North Morrow Street, B.S. in Nursing

    Jacob Patrick Toman, South Liberty Street, B.A. in History

    Joshua Vernon Truitt, Luciusboro Road, B.S. in Hospitality Management

    Anthony A. Vigliotti, La Mantia Lane, B.S. in Accounting

    Gina Ann Vigliotti, La Mantia Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Nicole Elizabeth Yanity, Quarry Street, B.S. in Nursing

    Brush Valley

    Maggie Leigh Mack, B.S. in Nursing

    Chambersville

    William Robert Cody Smith, Chambersville Road, B.S. in Computer Science

    Cherry Tree

    Amanda Marie Davis, B.A. in Psychology

    Anthony Jacob DePetro, King Road, B.S. in Safety Sciences

    Lincoln Brady Gibson, Route 580 Highway, B.S. in Physical Education and Sport

    Julie A. Lowe, Pioneer Lake Trail, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Michelle Kay Matko, Hillsdale Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Jessica Nicole Scott, King Road, B.S.Ed. in English Education

    Kathleen V. Walizer, Bowdertown Road, B.S. in Child and Family Studies

    Clarksburg

    Lisa Diane Ewing, Stevens Road, B.S. in Accounting

    Jonathon D. Wylie, Valley Road, B.S.Ed. in Music Education

    Clune

    Rebekah Margaret Smith, Fourth Street, B.S. in Nutrition

    Clymer

    Thomas E. Barnes, Morris Street, B.S. in Hospitality Management

    Timothy Patrick Barnes, Morris Street, B.S.Ed. in Business Education

    Robin M. Beisel, Clymer Road, B.S. in International Business

    Nicole Marie Bracken, Walcott Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Adam Jamil Chi, Raspberry Road, B.S. in Nursing

    Sonya M. Chilenski, Laurel Road, B.S. in Management

    Joelyssa M. Ferringer, Barr Slope Road, B.A. in Political Science

    Christine A. Filipovich, Hancock Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Kenneth J. Glassford, Overman Road, B.S. in Biology

    John C. Hardesty, Cypress Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Erica Ann Holby, Sherman Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Kelly J. Houser, Evergreen Road, B.S. in Business Technology Support

    Jenna Leigh Irwin, Hancock Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alexander Gregory Kirsch, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Music Education

    Philip James Kopczyk, Diamondville Road, Undeclared Natural Sciences

    Michael Laverick, Hancock Street, B.S. in Safety Sciences

    Kaylin Leanne Lawson, Route 580 Highway, B.S. in Accounting

    Megan Danielle Matko, Alder Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    LaDawn Marie Myers, Hancock Street, B.S. in Child and Family Studies

    Amanda K. Renninger, Franklin Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Brandon James Smith, Walcott Street, B.A. in Criminology

    Joshua David Stoehr, Hancock Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Dennis Taylor Tymensky, Barr Slope Road, B.A. in Criminology

    Christina M. Young, Sixth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Commodore

    Anna Kathryn Brady, Purchase Line Road, B.A. in Criminology

    Paula Marie Burd, Purchase Line Road, B.A. in Criminology

    Amanda Sue Chichy, Bash Road, B.S.Ed. in English Education

    Christina Marie Deitman, Fisher Street, B.S. in Safety Sciences

    Holly S. Edwards, Fir Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Laina Marie Frantz, Alder Road, B.S. in Nursing

    Holly Marie Hutchinson, Privateroad, B.A. in Sociology

    Joseph Matthew Perkovich, Rt Highway E, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Creekside

    Nicole Tomasina Buzzelli, Water Street Road, B.S. in Child and Family Studies

    Casey Allen Kowchuck, Johnston Road, B.S. in Finance

    Alison R. Stern, Indiana Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Kaitlyn Marie Yeomans, Benjamin Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dixonville

    Jennifer Nicole Brocious, B.S.Ed. in English Education

    Ernest

    Leeann M. Helenic Badzik, Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Glen Campbell

    Amanda Kate Carney, Pine Vale Road, B.S. in Athletic Training

    Andrew Paul Peles, Rock Run Road, B.S. in Accounting

    Daniel Vasil Peles, Rock Run Road, B.S. in Biology

    Graceton

    Jonathan William Alter, First Street, B.S. in Computer Science

    Carrie A. Lingle, First Street, B.S. in Biology

    Kayla J. Painter, Murry Avenue, B.S. in Nursing

    Emily Lynne Silvis, Murry Avenue, B.A. in Psychology

    Benjamin Michael Williams, Second Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Sarah Elizabeth Williams, Second Street, B.S.Ed. in Music Education

    Heilwood

    Andrea N. Davis, B.A. in Journalism

    Kathleen Grace Larson, Pine Street, B.A. in Psychology

    Home

    Heather Elizabeth Blake, Kimmel Road, B.A. in Journalism

    Katelyn Adell Cornman, Whitesell Road, B.S. in Nursing

    Dane Tyler Gaydosh, Washington Road, B.A. in Art

    Amanda Louise Griffith, Nastase Road, B.A. in Psychology

    Kayla M. Griffith, Tanoma Road, B.S. in Nursing

    Olivia Lauren Griffith, Nastase Road, B.S. in Marketing

    Kristy Lynne Kosek, Pavilion Way, B.A. in Psychology

    Ryan S. Kressley, Dogwood Circle, B.S. in Communications Media

    Neil Jonn Kuzilla, Laurel Drive, B.S. in Management Information Systems

    Gregory John Martin, Wildfire Lane, B.A. in Psychology

    Bridget Suzanne McMeans, Wells Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kimberly Ann Miloser, Ruth Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    James Paul Shellhammer, Potts Road, B.S. in Biochemistry

    Jenna Adele Sitosky, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Melody Lynne Thomas, Route 119 Highway N, B.S. in Communications Media

    Homer City

    Leslie Renee Bartlebaugh, George Court, B.A. in Criminology

    Nathaniel Stephen Bauer, Gemmell Road, B.A. in Criminology

    Jamier Benavidez, Carlisle Street, B.S. in Safety Sciences

    Christina Marie Bitens, Spruce Hollow Road, B.S. in Hospitality Management

    Nathan V. Blehi, Crownover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jessica Lynn Bork, Neal Road, B.A. in Psychology

    William James Bryan, Claghorn Road, B.A. in Political Science

    Andrew Joseph Carley, East Church Street, B.S. in Safety Sciences

    Christine Lynn Carlson, Station Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrew W. Clevenger, Altimus Road, B.S. in Communications Media

    Andrew Brian Coleman, Elizabeth Way, B.A. in Economics

    Leanne Elizabeth Deptola, East Church Street, B.S. in Nursing

    Sherry M. Duncan, Duncan Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Ashley Kathleen Evanick, South Main Street, B.S.Ed. in Art Education

    Kayla M. Fairman, Oakland Avenue, B.S. in Nursing

    Adam S. Foust, Ridge Road, B.S. in Biochemistry

    Kayla N. Foust, Ridge Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Brian W. Fulmer, Syntron Drive, B.S. in Safety Sciences

    Emily Elizabeth Fulmer, Syntron Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Megan L. Girouard, Kunkle Avenue, B.A. in Art

    Katlyn Jo Graham, Michaels Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Christina Marie Greczek, Division Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Heather Marie Hazley, Hazley Lane, B.S. in Athletic Training

    Rebekah D. Isenberg, Rt Highway E, B.S.Ed. in English Education

    Rebecca A. Johnson, Railroad Avenue A, B.S.Ed. in Art Education

    Aaron Michael Lenzi, West Church Street, B.S. in Natural Science

    Monica Lynn Lenzi, West Church Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Carolyn Loughner, Ridge Avenue, B.S. in Human Resource Management

    Joshua Kenneth Marsh, East Church Street, B.A. in Criminology

    Lauren Lynne McQuiston, South Main Street, B.A. in Psychology

    Emily Kay Mechling, Sarah Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    William David Moon, Kanouff Street, B.S. in Chemistry

    Amy Diane Moranville, South Main Street, B.S. in Nursing

    Ross Reynolds Moreau, Claghorn Road, B.S. in Safety Sciences

    Danielle Nicole Morrow, Red Maple Drive, B.S. in Management

    Jennifer Lynn Mumau, Mazza Street, B.S. in Management

    Jessica Kae Nealey, Jacksonville Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Michael Cullen Pavolko, Cooper Avenue, B.S. in Management Information Systems

    Jonathan Boyd Phillippi, West Elm Street, B.S. in Accounting

    Brian Earl Plowcha, East Elm Street, Undeclared Business

    Monica L. Reed, Oneida Mine Road, B.A. in Criminology

    Elsie E. Rouser, Yankeetown Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Alyse Mae Scheuermann, West Elm Street, B.A. in Political Science

    Hilary Louise Scheuermann, West Elm Street, B.S. in Nutrition

    Graham Reagan Smith, Old Route 119 S, B.S. in Marketing

    Erin Margaret Smyers, Riverside Avenue, B.A. in Sociology

    Aaron Christian Stultz, Ridge Avenue, B.A. in Journalism

    Alyssa Mary Taddie, Sarah Street, B.S. in Biology

    Paige Elizabeth Townley, Center Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ann Marie Vance, Oakland Avenue, B.S. in Nursing

    Matthew Timothy Willis, Smith Road, B.S. in Communications Media

    Jesse L. Woodring, Camerons Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Indiana

    Mohammad Faroug Abaas Mottair, Medlar Drive, B.S. in Natural Science

    Kelly Maria Affolter, School Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Adel Mohammed Albalushi, Oakland Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Abdulrahman Mohammed J. Aljabri, Fleming Avenue, B.A. in Computer Science

    Cassandra L. Allen, Hoffman Road, B.S. in Biology

    Kwame Amoa-Bosompem, Locust Street, B.S. in Biology

    Christopher George Anthony, Forest Ridge Road, B.A. in Theater

    Julia Catherine Antolik, Townview Drive, B.A. in English

    Joseph Quinn Appolonia, Pine Crest Drive, B.S. in Accounting

    Christina L. Arroyo, Philadelphia Street, B.A. in Spanish

    Philip Franklin Austin, Eastwood Court, B.A. in Criminology

    Daniel Sulemana Ayebo, Hillside Drive, B.S. in Accounting

    Akshay Bajpai, Oakridge Drive, B.S. in International Business

    Marcus Dominic Barilar, Harvest Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Savannah Jean Barris, South Third Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Briar Robert Barry, South Fourth Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Samantha Arlene Bauer, Newport Drive, B.S. in Nursing

    Amanda Marie Bell, Melloney Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    James Alan Belles, Anderson Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    James Halley Bicknell, Locust Street, B.A. in Theater

    Ian David Bizousky, White Oak Drive, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Justin L. Bleggi, Shryock Avenue, B.A. in Criminology

    Nathan Sean Blose, Ferguson Road, B.A. in Criminology

    Nicole Rosina Bolden, Morningside Drive, B.A. in Journalism

    Amanda Gail Bolyard, South Sixth Street, B.S. in Interior Design

    David Richard Boske, Rex Avenue, B.S. in Communications Media

    Jessica Marie Bothell, Metz Road, B.S. in Safety Sciences

    Damon Michael Boykiw, Hillcrest Drive, B.A. in English

    Alberto Paulino Branco, Copper Beech Townhomes, B.S. in Safety Sciences

    Carrie Marie Bray, Stevenson Avenue, B.S.Ed. in Biology Education

    Marissa R. Bruno, Simpson Road, B.S.Ed. in Music Education

    Daniel Caldwell Budris, Philadelphia Street, B.A. in Journalism

    Christian Anthony Buggey, Water Street, B.S. in Safety Sciences

    Leanna F. Bulka, Snyder Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Ashlee C. Buterbaugh, Briarwood, B.A. in Psychology

    Jacqueline Rose Buterbaugh, Evergreen Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alexis Renae Caldwell, South Sixth Street, B.S. in Management

    Ashley Elaine Capitosti, King Hill Road, B.S. in Nursing

    Catrin Elin Birgitta Carlsson, Crimson Hawks, Non-degree program

    Ramon Li Casanova, North Tenth Street, B.S. in Computer Science

    Rose Victoria Catlos, Rebecca Street, B.A. in English

    Mark Charles Cavill, Anthony Road, B.A. in English

    Pamella Hope Chamberlain Clouser, Oak Street, B.A. in Anthropology

    Rebecca A. Chamnik, Elm Street, B.S. in Management

    Alyssia Elizabeth Chapman, Poulos Road, B.A. in Geography

    Lauren Elizabeth Chverchko, Valley Road, B.S. in Interior Design

    Kyle Andre Cobaugh, Gompers Avenue, B.S. in Hospitality Management

    David Luke Cochran, Church Street, B.S. in Finance

    Justin Joseph Connell, Lucerne Road, B.S. in Business Technology Support

    Raymond Aubrey Coppler, Crimson Hawks, B.A. in History

    Joanna Lynn Cornell, Monticello Development, B.S. in Safety Sciences

    Jamie Lynn Coy, Zehner Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Matthew John Cramer, Lazor Street, B.A. in Psychology

    Stephen Michael Crate, Degaetano Road, B.A. in Criminology

    Peter Nicholas Cubeta, Gabriel Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Shannon Nicole Cummins, Lisa Drive, B.S. in Hospitality Management

    Sarah E. Dahlheimer, Edgewood Avenue, B.A. in Chemistry

    William M. Dakak, Wayne Avenue, B.S. in Management

    Hillary Nicole Daldoss, Lucerne Road, Undeclared Business

    Shirley Jean Dalton, North Avenue, B.S. in Nursing

    Jessica Lynn Danyi, Chestnut Street, Undeclared Fine Arts

    Robert Newton Davenport, Philadelphia Street, B.A. in Economics

    Courtney Michelle Davis, Dolores Circle, B.A. in Psychology

    David Blake Dazet, Philadelphia Street, B.S. in Hospitality Management

    Lindsey Nicole DePra, Pratt Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Vincent Jared DeStefano, South Fifth Street, B.F.A. in Art Studio

    Julia Kay Pennington Dean, Shady Drive, B.S. in Safety Sciences

    Nathanael Joseph Dean, Fulton Lane, B.A. in Asian Studies

    Hally L. Dravecky, Home Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Chloe H. Drew, Coates Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Daniel G. Drummond, Warren Road, B.A. in History

    Natasha Jo Dubinsky, Zehner Road, B.A. in Art

    Mark P. Duchesneau, Chestnut Street, B.A. in English

    Brittany M. Dudt, Five Points Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Jeffrey T. Dyal, Meadow Wood Road, B.A. in Economics

    Tiffany Marie Dyer, Philadelphia Street, B.A. in English

    Shannon Victoria Elkins, Stutzman Road, B.A. in Criminology

    Jessica Marie Ellis, Hood School Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Melanie L. Faber, Oakland Avenue C, B.S.Ed. in Elementary Education

    Noel Desfosse Fales, Water Street, B.S. in Nutrition

    Shane Lloyd Ferguson, Robin Street, B.S. in Safety Sciences

    Joseph Alfred Ferranti, Washington Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Megan R. Filler, Degaetano Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Josiah Earl Fink, North Clymer Avenue, B.A. in Criminology

    Marysa Sue Frederick, Park Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Christian James Freeberg, Oak Street, B.S. in Communications Media

    Megan Christine Freeman, Byron Court, B.S. in Nursing

    Sarah Dawn Fyock, Rayne Church Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Michael Joseph Garritano, Lucerne Road, B.S. in Safety Sciences

    Tyler Ray Gaston, Robin Hill Road, B.S. in Safety Sciences

    Troy Alexander Gaydosh, Martin Road, B.A. in Psychology

    Sarah Elizabeth Geiger, Warren Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Steven Michael Geisel, Washington Street, B.S. in Computer Science

    Roddy O'Connor Gibbs, South Third Street, B.A. in Psychology

    Sarah Jori Gibbs, South Third Street, B.S. in Nursing

    Evan John Grabowski, Revere Circle, B.S.Ed. in Music Education

    Jessica S. Green, Locust Street, Undeclared Fine Arts

    Briana Jo Greene, Allen Bridge Road, B.S. in Biology

    Christopher Ray Grettler, Medlar Drive, B.S. in Marketing

    David Kevin Grey, Treese Avenue, B.A. in Psychology

    Ashley Renee Griffith, Poulos Road, B.S. in Nursing

    Stacey Lynne Grycko, Philadelphia Street, B.S. in Management

    Anna Marie Hager, Philadelphia Street, B.S. in Interior Design

    Sara Faith Hampton, Rte Highway, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Athena Frances Harden, Keats Way, B.S. in Child and Family Studies

    Nicholas Luke Harkleroad, Harkle Road, B.S. in Safety Sciences

    Rachel M. Harris, Essex House, B.A. in Psychology

    Heather N. Harvey, Dawn Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jason William Heaton, Oakland Avenue C, B.S.Ed. in Music Education

    Michael A. Henry, East Pike Road, B.S. in Safety Sciences

    Laurie Marie Hetrick, Rayne Church Road, B.S. in Child and Family Studies

    Bethany Higgins, Oak Street, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Benjamin Jules Hilliard, Millay Circle, B.A. in Anthropology

    Heather Dawn Hollen, Church Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Kimberly Ann Hollen, Church Street, B.A. in Criminology

    Rachel Arlia Holuta, Hoyt Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Meghan Jean Hunter, Oak Street, B.S. in Child and Family Studies

    Cory W. Ireland, South Seventh Street, B.S. in Finance

    Emmanuel T. Johnson, Bonnie Drive, B.A. in Criminology

    Benjamin Simon Johnston, Water Street, B.S. in Management Information Systems

    Jennifer Melissa Jones, North Fourth Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Maria Kaminski, South Sixth Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Zachery David Karcher, Dawn Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Julie A. Kardell, School Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Camille Ann Kaszubowski, Wren Street, B.A. in History

    Katelyn Kelly, G Suites On Maple West, B.S. in Biology

    Patrick Edward Kelly, South Fifth Street, B.S. in Hospitality Management

    Brent L. Kensey, Wren Street, B.A. in Computer Science

    Kayla Adele King, North Ben Franklin Road, B.S.Ed. in Art Education

    Dana Marie Kirsch, Shelly Drive, B.S. in Accounting

    John Michael Kopczyk, Geesey Road, B.A. in Economics/Mathematics

    Christopher R. Korinko, Crimson Hawks, B.S. in Hospitality Management

    Christopher Michael Kuhar, Stonegate Road, B.S. in Human Resource Management

    Elizabeth Grace Kunkle, Rex Avenue, Undeclared in English

    Anthony Joseph Kuta, Shelly Drive, B.S. in Accounting

    Megan Anne Labant, Franklin Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Katie Elizabeth Lakatosh, Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrew Timothy Lannon, South 10th Street, B.S. in Hospitality Management

    Annette Christine Laughlin, Washington Street, B.S. in Nursing

    Malia Ann Lazor, North Avenue, B.S. in Interior Design

    Jennifer Hope Lechner, Seabrook Drive, B.S.Ed. in Business Education

    Alicia Rae Lee, Barclay Heights, B.A. in Psychology

    Boon Kai Lee, Lazor Street, B.S. in Marketing

    Benjamin Alan Leonard, Ben Franklin Road N, B.S. in Safety Sciences

    Christa Lynn Lezanic, Grove Chapel Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Shi Li, Oakland Avenue, B.S. in Computer Science

    Andrew Lichtenfels, Clover Lane, B.A. in Psychology

    Shane Michael LoPiccolo, Fisher Avenue, B.S. in Management

    Simeon Michael Logan, Easy Street, B.S. in Safety Sciences

    Dominic J. Lombardi, East Oak Court, B.S. in Marketing

    Kelsey L. Lowman, Warren Road, B.A. in History

    Lauren Marie Lyons, Oak Street, B.S. in Athletic Training

    Nathaniel P. Mack, Dales Road, B.S.Ed. in Music Education

    Adam Michael Mathe, Hamill Road, B.S. in Management Information Systems

    Alexandra Mae Mathe, Warren Road, B.S. in Nursing

    Kevin Joseph Mathe, Chestnut Street, B.S. in Marketing

    Leon G. Maue, Lazor Street, Noncertification in Teaching Certificate in Education

    Travis Ryan Mazon, Wren Street, B.S. in Accounting

    Janelle Lynn McCombie, Washington Street, B.S. in Nursing

    Joseph Justin McCombie, South Seventh Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Misty Caitlin McCurdy, Cheese Run Road, B.S.Ed. in Art Education

    Meghan Florence McDonald, White Farm Road, B.S. in Communications Media

    Colleen Faith McDowell, Merrick Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Sarah Marie McKenzie, Chestnut Street, B.A. in Psychology

    Tasha M. Mehelich, Dolores Circle, B.A. in Criminology

    Mamuyovwi Gerald Mensah, South Sixth Street, B.A. in Economics

    Angela L. Miller, Washington Street, B.S. in Management

    Nicole Lee Miller, Sue Anne Lane, B.A. in Anthropology

    Laura A. Mills, South Sixth Street, B.A. in Psychology

    Michael George Milner, Harmony Drive, B.A. in Criminology

    Breeanna Nicole Mintmier, Easy Street, B.A. in Chemistry

    Alexandria Marie Moretti, Blairton Avenue, B.A. in Sociology

    Jessica Ann Moretti, Warrington Drive, B.A. in Journalism

    Adam John Nave, North Eighth Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Alison Diane Nellis, Poplar Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Zachary J. Norwood, Sandro Street, B.A. in Geography

    Maria Ann Olechovski, Robin Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kayla Elizabeth Olliver, Martin Road, B.S. in Communications Media

    Lesley F. Orlousky, North Ninth Street, B.S. in Hospitality Management

    Amanda Leigh Palmer, Shady Drive, Undeclared Health and Human Services

    Kelly Anne Patchell, Philadelphia Street, B.A. in Psychology

    Alexander Quay Patterson, Blue Spruce Road, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Tessie Marcia Paul, Logan Drive, B.S. in Interior Design

    Brittany Lynn Pavolik, South Sixth Street, B.S. in Communications Media

    Jordan L. Penrose, Harvest Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Ryan Tyler Penrose, Country Lane, B.S. in Accounting

    Alex Benjamin Pfeffer, Forest Ridge Road, B.S. in Accounting

    Stephanie Elise Phillips, Washington Street, B.S.Ed. in Music Education

    Matthew Joseph Pierce, Philadelphia Street, B.S. in Natural Science

    David Louis Piper, Walnut Street, B.A. in French for International Trade

    Luke David Piper, Wren Street, B.S. in Biology

    Anita Maxine Pollock, Gorman Avenue, B.S. in Nutrition

    Eric C. Porter, North Fourth Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Kristen Previte, White Farm Road, B.A. in Sociology

    Valerie D. Quarles, Fulton Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jason Hrvoje Rados, Briarwood, B.A. in Economics

    Johanna Helena Mary Rahkonen, Diamond Avenue, B.A. in English

    Zack Michael Ramey, South 14th Street, B.S.Ed. in Art Education

    Amy Lynn Rankin, Concord Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lori Ann Repine, School Street, B.S. in Accounting

    Amy Noel Rhoades, Pine Ridge Lane, B.A. in Sociology

    Sarah Marie Rice, Ann Circle, B.S. in Natural Science

    Michael Richard Rifendifer, Lions Health Camp Road, B.S. in Safety Sciences

    Janel Mary Rodgers, Byron Court, B.A. in Criminology

    Nicole R. Roser, Airport Road, B.A. in Journalism

    Laken N. Roth, Crimson Hawks, B.A. in Psychology

    Jacob Shane Rougeaux, Diamond Avenue, B.A. in Geography

    John George Rowley, North Fifth Street, B.S. in Computer Science

    Madison Auth Sabo, North Third Street, B.S. in Hospitality Management

    Christina N. Samuels, Rt Highway W, B.A. in Anthropology

    Douglas William Satterfield, Hummingbird Drive, B.S. in Safety Sciences

    Annabeth Eden Saylor, Locust Street, B.S.Ed. in Music Education

    Benjamin Andrew Saylor, Locust Street, B.S.Ed. in Music Education

    Jillian Lee Schneider, Warren Road, B.S. in Communications Media

    Cody Jay Schry, Evergreen Drive, B.S. in International Business

    Katherine I. Sechrist, Oak Street, B.S. in Marketing

    Mary Theresa Seckar, Holly Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Gail L. Seevers, B.S. in Nursing

    Jason Michael Shaner, Zehner Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Susie Ann Sheiness, Hoffman Road, B.A. in Criminology

    Ashley Marie Shelton, Centennial Drive, B.A. in Anthropology

    Elyse Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in English

    Lisa Dawn Shirley, Country Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Megan Annette Shirley, B.S. in Nursing

    Scott Daniel Shirley, Country Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Alyssa M. Shubra, Aaron Lane, B.S. in Accounting

    Emily L. Shubra, Aaron Lane, B.S. in Accounting

    Maggie Anne Sierras-Trotts, Chestnut Street, B.A. in Sociology

    Thomas Filer Simmons, Byron Court, B.S. in Management

    Robert John Simon, Cresswell Road, B.S. in Safety Sciences

    Christopher Scott Simpson, Simpson Road, B.S. in Computer Science

    Margaret G. Simpson, Maple Street, B.A. in Theater

    Steven James Singer, North Third Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    James Dean Smith, Roush Drive, B.S. in Management

    Jonathon Ray Smith, Parkwood Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Rebecca Lea Smith, West Pike Road, B.S.Ed. in Music Education

    Shawna Lynn Smith, West Pike Road, B.S. in Safety Sciences

    Andrew R. Sobolewski, Nicola Lane, B.S. in Physics

    Elizabeth Eleni Solomonides, North Sixth Street, B.A. in Political Science

    Kayla Lorraine Speedy, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brittany Nicole Spencer, Blairton Avenue, B.A. in English

    Julie Anna Stachurski, Old Rt Highway N, B.S. in Mathematics

    Stephen Alan Staniscia, Robin Street, B.A. in Criminology

    Alexander Karol Staszkiewicz, School Street, B.S. in Management Information Systems

    Jean Marie Stemler, Lisa Drive, B.S. in Communications Media

    Brent Robert Stevens, School Street, B.A. in Economics

    Ronald Clair Stewart, Spence Road, B.S. in Biology

    Steven Eric Stitt, Coates Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Derrick Storm, Merry Place, B.S. in Accounting

    Brandon Thomas Strittmatter, South Third Street, Undeclared Fine Arts

    Christopher R. Strittmatter, South Third Street, B.S. in Accounting

    Hannah R. Stultz, Locust Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Kelly L. Swanlek, Grant Street, B.A. in Journalism

    Christine Lynn Swinker, Elmington Drive, B.S. in Finance

    Kayla Anne Switalski, Lisa Drive, B.S. in Nutrition

    Julie M. Szekely, Lisa Drive, B.S. in Management

    Gina Marie Szepesi, Crimson Hawks, B.S.Ed. in Music Education

    Phui Yee Tan, Oakland Avenue, B.S. in Communications Media

    Garrett F. Tanner, View Street, B.S. in Marketing

    Jay Franklin Thayer, School Street, B.S. in Computer Science

    Justin Eugene Thomas, Gorman Avenue, B.S.Ed. in Biology Education

    Courtney Marie Thompson, Lavista Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Marsha L. Tickell, Chestnut Street, B.S. in Child and Family Studies

    Catherine Rose Tidwell, Old Route 119 Highway N, B.A. in Psychology

    Josephine Siena Tidwell, Old Route 119 Highway N, B.A. in Theater

    Emily Christine Trenney, Locust Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Shawn Carl Trout, North Eighth Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Monica Gene Turner, Crimson Hawks, B.S. in Nursing

    Khalid Abdel Rahman Ubdelhamed, Lincoln Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Rachel Marie Umbel, Sue Anne Lane, B.S. in Physics

    Anne Cameron Ursu, Willow Avenue, B.F.A. in Music Performance

    Thomas John Valazak, Coates Lane, B.S. in Business Technology Support

    Molly Marie Vanderneck, Chestnut Street, B.S. in Nursing

    Madeline Rose Varner, Five Points Road, B.S. in Child and Family Studies

    Maxwell Varner, Five Points Road, B.S. in Computer Science

    Sarah Ruth Walz, Grant Street, B.S. in Biology

    Yue Wang, Crimson Hawks, Non-degree program

    Ian T. Ward, Madison Circle, B.S. in Finance

    Annie E. Wardrop, Water Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Briana Lynette Weatherspoon, Fairview Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Travis Michael Wendel, Warren Road, B.A. in Geography

    Nicholas J. Westrick, Stannard Avenue, B.S. in Finance

    Kelsi Louise Whetsel, Evergreen Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Scott Eric Whetsell, Ben Avon Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Tricia M. Whitesel, Maple Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Ashley Marie Williams, Grant Street, B.S.Ed. in Music Education

    Andrew James Wiltrout, Grant Street, B.S. in Communications Media

    Stephanie J. Wingerter, Sleepy Hollow Road, B.S. in Nursing

    Kevin Ray Winters, Winterfield Road, B.S. in Management Information Systems

    Nathan S. Winters, Winterfield Road, B.A. in English

    Kylle Shannon Wolfe-Fee, Park Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Whitney Allison Woodward, Geesey Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Nathan L. Wygonik, Forest Ridge Road, B.S. in Finance

    Tabitha Ann Yagle, Sunset Drive, B.S. in Finance

    Boo Yu Yong, Essex House, B.S. in Finance

    Carey Elizabeth Young, Byron Court, B.S. in Hospitality Management

    Isaac Hwydrung Yung, Fulton Run Road, B.S. in Finance

    Kendi Rae Zacherl, Oak Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Josephine

    Laken Georgeanna Tassos, Old Indiana Road, B.S.Ed. in English Education

    Leslie Nicole Webster, Old Indiana Road, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Kent

    Paula Renae Stewart, Mill Street, B.S. in Hospitality Management

    Lucernemines

    Christopher J. Catalano, B.A. in Criminology

    Mary Lynne Kuehn, Lucerne Extension, B.A. in International Studies

    Marion Center

    Maxwell Baker, Orchard Lane, B.S. in Safety Sciences

    Reed T. Bonnet, Ambrose Road, B.S. in Communications Media

    Amanda Kaye Dunlop, Pollock Road, B.S. in Communications Media

    Amber Catherine Fishel, Lowman Road, B.A. in Criminology

    Meggan Stephanie George, Riddle Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Hilary Ann Greenwald, Main Street, B.A. in Art

    William Harrison Miller, Dixonville Road, B.S. in Chemistry

    Kellie E. Ruffner, Skyline Drive, Undeclared Health and Human Services

    Cory Michael Stewart-Leydic, Richmond Road, B.S.Ed. in Music Education

    Autumn Lynn Vay, Route 119 Highway N, B.S. in Nutrition

    Nicole Leigh Watkins, Leroy Road, B.S. in Nursing

    James Paul Zewe, B.S. in Biochemistry

    McIntyre

    Emily Nicole Munzert, Mountain Man Road, B.S. in Natural Science

    Penn Run

    Jordan Lee Alsop, Sportsman Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Breanne Michele Cameron, Chestnut Ridge Road Extension, B.S. in Safety Sciences

    Adam John Clevenger, Rich Hill Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Allison Marie Cowles, Manor Road, B.S. in Child and Family Studies

    James F. Dalecki, Ewings Road, B.A. in Economics

    Elliot Findley Faith, Sportsman Road, B.A. in Criminology

    Jedidiah Thomas Fetterman, Nursery Road, B.A. in Philosophy

    Jenna Marie Jusko, B.S. in Safety Sciences

    Kayla L. Jusko, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Ian Richard Lavanish, Rt Highway, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Kala M. Markel, Ferguson Road, Non-degree program

    Veronica Joyce Rowley, Route 553 Highway, B.S.Ed. in French Education K-12

    Jeanette Alison Shaffer, Chestnut Ridge Road, B.S. in Management

    Justine Marie Smuro, Country Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Gabrielle Melina Strong, Ray Road, B.S. in Accounting

    Plumville

    Samantha Jourdan Mallik, B.S. in Nutrition

    Robinson

    Elyse Christine Shearer, Jefferson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rochester Mills

    Chelsey Ann Baun, Richmond Road, B.A. in Sociology

    Christy Ann Baun, Richmond Road, B.S. in Natural Science

    Travis Eincle Himes, Parson Road, B.A. in Economics/Mathematics

    Rossiter

    Tabitha Lynn Bowers, Hillman Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrew Gene Love, Setree Drive, B.A. in Criminology

    Erin Marie Maranda, Fleeger Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Zane Henry Zinzella, Buffalo Lodge Road, B.A. in Criminology

    Saltsburg

    Stephanie Jordan Ball, Hilltop Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elizabeth Ann Bonelli, Mill Street, B.S. in Management Information Systems

    Marie Elizabeth Dilascio, Tenth Street, B.S. in Nursing

    Tia Marie Dunn, Salt Street, B.S.Ed. in English Education

    Kaitlyn Anne Frassenei, Tenth Street, B.S. in Athletic Training

    Rachael Michelle Herbert, Clubhouse Drive, B.A. in Criminology

    Kelly Marie Keibler, Tunnelton Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Keith William Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media

    Kevin Paul Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media

    Brandi Ann Marie Muffie, Saltsburg Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Rachel Elizabeth Pommer, Market Street, B.A. in Criminology

    Katie Mae Provias, First Street, B.S. in Accounting

    Holly M. Shirley, Washington Road, B.S. in Environmental Health Science

    Ashley Nicole Testa, Dogwood Drive, B.A. in English

    Cassie Genna Ulisse, Moween Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michele Christine Wagner, Point Street, B.S. in Accounting

    Shelocta

    Bethany Nicole Aikins, Sheasley Hill Road, B.S. in Respiratory Care

    Kevin Scott Andrews, State Route 210, B.S. in Communications Media

    David Aaron Ankney, Shelocta Road, B.S. in Natural Science

    Devin O. Creighton, Ankeny Road, B.A. in Geography

    Jeniece Kaye Duchon, Old Route W, B.S.Ed. in Art Education

    Stephen F. Luciano, North Ridge Road, B.S. in Biology

    Aaron William Marshall, Sportsman Club Road, B.S.Ed. in English Education

    Melissia Mae McCoy, Gastown Road, B.A. in Sociology

    Jared Drew McCullough, Millen Road, B.S. in Safety Sciences

    Nathan Peppler, Old Elderton Hill Road, B.S. in Nutrition

    Susannah Grace Rosenberger, Craig Road, B.S.Ed. in Physics Education

    Stephanie Marie Shimmel, Laurel Road, B.S. in Human Resource Management

    Danielle Alexandra Uhron, South Lytle Road, B.A. in Journalism

    Corey M. Vasbinder, Milby Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Justin Thomas Yankuskie, Gastown Road, B.A. in Political Science

    Smicksburg

    Tara Leann DeVaughn, Lake Drive, B.A. in Criminology

    Erin Melissa Lockhart, Route 210 Highway, B.S. in Human Resource Management

    Season Ann Petrovich, Hemlock Acres Road, B.S. in Nutrition

    Julia Ann Troup, Route 954 Highway N, B.S.Ed. in Biology Education

    Matthew Ryan Yeomans, Wells Road, B.S.Ed. in Art Education

    Starford

    Andrew Craig Rowland, Route 286 Highway, B.S. in Accounting

    Jefferson County

    Big Run

    Chad Davis, Church Street, B.A. in Criminology

    Laura Corin Sproull, B.S. in Communications Media

    Brockway

    Amber Marie Himes, Broad Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Laura Elizabeth Mancuso, Main Street, B.S. in Nursing

    Derek Thomas Miksich, Brock Street, B.S. in Accounting

    Brookville

    Stephanie Lynn Beatty, Taylor Street, B.S.Ed. in Music Education

    Angela Elizabeth Chamberlin, Route 322, B.S. in Nursing

    Anna Hope Dinger, Edgewood Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Sara Elizabeth Durante, Route 322, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrea Beth Laursen, Ramsaytown Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Haley Marlane Mackenzie, Stone Road, B.S. in Disability Services

    Lindsay Ann McManigle, Route 36, B.S. in Nursing

    Jennifer Jane Shaffer, Jimtown Road, B.S.Ed. in English Education

    Abigail Elizabeth Shaw, Pennsylvania Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Shawn Daniel Smith, Hughey Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Mark Edward Wolfe, Wolfe Drive, B.A. in Psychology

    Knox Dale

    Isaac Joel Lindemuth, B.S. in Natural Science

    Oliveburg

    Scott Lon Wineberg, Route 36, B.A. in Journalism

    Punxsutawney

    Michele M. Armstrong, Graffius Avenue, B.A. in Psychology

    Danyka Aleigh Barnett, Mohney Road, B.S.Ed. in English Education

    Raeanne Nicole Barrett, Route 119 Highway N, Undeclared Health and Human Services

    Nicole Lynn Battestilli, Pine Street, B.A. in Theater

    Matthew David Baumgartner, Jenks Avenue, B.S. in Computer Science

    Dakota Robert Bish, South Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Dylan Carl Blose, Rockland Avenue, Undeclared Business

    Tricia Marie Brady, Scotland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    David James Burkett, Graffius Avenue, B.S. in Physics

    Daniel Mac Cappella, Poerio Road, B.A. in Criminology

    Katlyn Marie Cekovsky, Big Run Road, B.S. in Nursing

    Amy Lynn Cessna, Graffius Avenue, B.A. in Psychology

    Michael Marcus Cook, Stake Drive, B.A. in Criminology

    Kira Leigh DeChurch, B.A. in Art

    Robyn Lyn Depp, Marvin Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Emily Lorraine Dunkel, Willow Road, B.S. in Finance

    Patricia Kathryn Elkin, Route 119, B.A. in Spanish

    Nicholas Alan Fallara, Blue Spruce Lane, B.S. in Safety Sciences

    Adrienne Jonquil Goss, Indiana Street, B.A. in Sociology

    Adrian Adair Gray, Kanouff Drive, Undeclared Health and Human Services

    Keyshonda Renee Harden, Center Street, B.A. in Sociology

    Danielle Nicole Jones, Greenhouse Road, B.S. in Nursing

    Lindsay Yvonne Kallas, Gresock Road, B.S.Ed. in Business Education

    Michael Joseph Kostok, Norman Smith Road, B.S. in Nursing

    Nicole Lou London, Lunger Road, B.S. in Business Technology Support

    Krista Leeann Lowry, Forest Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin Audrey Mauk, Roberts Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Dustin Mendus, Elk Run Avenue, B.A. in Journalism

    Rebecca Ann Mitchell, Bell Road, B.A. in Spanish

    Tia Marie Neal, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Julia Audrey Parise, Aspen Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Michelle Christine Parise, Lewis Street, Undeclared Health and Human Services

    Lynn Marie Peachey, Lincoln Way, B.S. in Nursing

    Jesse D. Pearsall, West Liberty Street, B.S. in Child and Family Studies

    Luke Andrew Prutznal, Scotland Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Michele Lynn Seger, Juneau Road, B.S. in Safety Sciences

    Jacqueline Marie Sikora, Pine Street, B.A. in Sociology

    Sara Elizabeth Smathers, West Mahoning Street, B.S. in Accounting

    Brittany Jade Smith, Greenwood Avenue, Undeclared Health and Human Services

    Zachery Charles Smith, Ridge Road, B.S. in Marketing

    Amber Marie Stephens, Spring Road, B.A. in Criminology

    Travis James Stom, North Penn Street, B.S. in Computer Science

    Adam John Vassallo, West Mahoning Street, B.S. in Management

    Ashley Lynn White, Juneau Road, B.A. in Psychology

    Lindsay Ray Woodbury, East Liberty Street, B.S. in Biology

    Chelsea Hope Wright, East Liberty Street, B.S.Ed. in Business Education

    Reynoldsville

    Tiffany D. Bartlett, Brown Street, B.A. in Psychology

    Amber Buzard, Route 310, B.A. in Anthropology

    Kayla L. Covatch, Panic Knoxdale Road, B.A. in Criminology

    Sara Rachelle Kirkpatrick, Reynoldsville FC Road, B.S.Ed. in English Education

    Lance James McGee, East Main Street, B.A. in Criminology

    Arik Geoffery Peace, Big Run Prescottville Road, B.S. in Chemistry

    Amy Elizabeth Rittenhouse, Shale Pit Road, B.A. in Psychology

    Danielle Morgan Rode, Wayne Road, B.S.Ed. in Art Education

    Kimberly Renee Siverling, Grant Street, B.A. in Journalism

    Jodi Lynn Speck, Pardus Road, B.S. in Interior Design

    Greta Lynne Weiss, Wolfgang Lane, B.A. in Psychology

    Ringgold

    Amanda Lee Burkett, Route 536, B.S. in Nursing

    Hannah Nicole Burkett, Route 536, B.A. in Art

    Sigel

    Abbey Jane Smith, Route 36, B.S. in Nursing

    Katelyn Marie Sneeringer, Route 949, B.S. in Communications Media

    Sprankle Mills

    Dana Alan Huber, Sprankle Mills Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Stump Creek

    Kelly R. Sutter, Second Street, B.S. in Nutrition

    Summerville

    Michele Lynn Troutman, Fenstermaker Road, B.A. in Anthropology

    Sykesville

    John Fredrick Connor, Grant Street, B.A. in Criminology

    Renee Lee Woodard, Stanley Bottom Road, B.S. in Nursing

    Michael James Yamrick, East Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Juniata County

    McAlisterville

    Ashley Kay Metz, Rural Route 1, B.S. in Management

    Mifflintown

    Cody Richard Arnold, Arch Rock Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Ashlee Marie Leister, Lehman Drive, B.S. in Communications Media

    Port Royal

    Kelby Ryan Swartz, Route 75 S, B.S. in Safety Sciences

    Lackawanna County

    Carbondale

    Kathryn Lynn Cosgrove, Canaan Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Daryl Joseph Loomis, Lower Powderly Street, B.A. in Criminology

    Clarks Summit

    Kayla Mary Bucciarelli, Greenwood Avenue, Undeclared Business

    Dalton

    Julia Elizabeth Farrar, Turnpike Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Elizabeth Ann Neuhausel, Locust Lane, B.S. in Communications Media

    Dunmore

    Shannon Marie Garvey, Prospect Street, B.S. in Nutrition

    Rebecca Susan Ort, West Elm Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Jessup

    Alan William Granza, Second, B.S. in Hospitality Management

    Olyphant

    Marissa Lynn Malaski, Sturges Road, B.S.Ed. in Music Education

    Kelsey Joan McCabe, Ontario Street, B.S. in Nursing

    Peckville

    Michelle Lee Maslar, Crystal Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Roaring Brook Township

    Amber Nicole Grady, Donny Drive, B.A. in Journalism

    Scranton

    Kaytlen M. Powers, Wheeler Avenue, Undeclared Fine Arts

    Rebecca Eileen Reed, Amherst Park, B.S. in Nutrition

    South Abington Towns

    Leah Catherine Burke, Delin Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Waverly

    Cassandra Lynn McDonald, Academy Street, B.S. in Nursing

    Lancaster County

    Bainbridge

    Tristen Jo Gutshall, Meadow View Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Brownstown

    Elizabeth C. Davis, South State Street, B.S. in Nursing

    Columbia

    Morgan Elizabeth Difenderfer, Willow Lane, Undeclared Health and Human Services

    Lydia Mae Dolly, Fairview Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Conestoga

    Julia Lynn Griffith, West Elm Street, B.S.Ed. in Music Education

    Casey Renee Hahn, Stone Hill Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Denver

    Tyler Lorditch, Holly Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Joseph Occhiogrosso, Winding Way, B.S.Ed. in Music Education

    Elizabethtown

    Zachary Scott Beckey, Deodate Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Sarah Katherine Blantz, Elizabethtown Road, B.S. in Communications Media

    Rosalee Michelle Frederick, Kenbridge Lane, B.S. in Athletic Training

    Brian Michael Matesevac, Heather Road, B.S. in Athletic Training

    Corinna J. Mazzitti, Blue Ribbon Drive, B.S.Ed. in English Education

    Weston Tillman Parrett, Brookview Circle, B.S.Ed. in Music Education

    Nicholas John Reginella, Ridge Road, B.S.Ed. in Music Education

    Kaitlin Marie Seitz, East Willow Street, B.S. in Interior Design

    Laura R. Shinn, Persimmon Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Jacob Steven Unger, Beech Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Ephrata

    Dana Leigh Neff, East Mohler Church Road, B.S. in Human Resource Management

    Kinzers

    Emily Marie Kurtz, Old Philadelphia Pike, B.S. in Nursing

    Kirkwood

    Elizabeth Ann Proffitt, Schoolhouse Road, B.A. in English

    Lancaster

    Lauren E. Alshouse, Old Farm Lane, B.A. in International Studies

    William Christopher DiGilio, Woodworth Drive, B.S. in Management Information Systems

    Alexandra Gagnon, Bentley Lane, Undeclared Business

    Alicia Nicole Haines, Newswanger Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Matthew William Jones, Copley Drive, B.A. in Political Science

    Brian E. Kimble, East Fulton Street, B.S. in Hospitality Management

    Andrea Leigh Kline, Woodbine Boulevard, B.S. in Hospitality Management

    Alyssa Crowe Lunz, Buch Avenue, B.A. in English

    Amanda Nicole Marinaro, Ridings Way, B.F.A. in Art Studio

    Caitlyn Ann Martin, Corry Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Christian Nolan Minich, Fleetwood Drive, B.A. in Philosophy

    Lauren E. Montague, Hornig Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alexandra Kathryn Moore, Apple Blossom Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Albert Minh Ngo, Crooked Oak Drive, B.S. in Computer Science

    Ellen Ochs-Gregory, Leaman Road, B.A. in Sociology

    Kelly Lauren Reese, Brookfield Road, B.S. in Interior Design

    Jenna Lynn Robertson, Pickering Trail, B.A. in Criminology

    Jessica Michele Simeral, Brookfield Road, B.S. in Nutrition

    Abigail Mae Smeltz, Crooked Oak Drive, B.S. in Interior Design

    Elissa Marie Walton, Davis Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Allyson Marie Weaver, Linwood Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Miranda Lane Wortel, Bowman Road, B.S. in Hospitality Management

    Lititz

    Sarah Ann Bedwell, Windsor Lane, B.A. in Psychology

    Kayla Marie Colletti, Wheatfield Drive, B.S. in Nursing

    Lauren Ashley Eppig, Brookwood Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Andrew Michael Gross, Orchard Road, B.A. in Music

    Ethan Nicholas Henny, Buckfield Drive, B.A. in Geography

    Alexis Lynn Leed, Rosemont Drive, B.S. in Nursing

    Jacqueline Elizabeth Preston, Canterbury Court, B.S.Ed. in Deaf Education

    Leah Christine Riegel, South Spruce Street, B.S. in Hospitality Management

    Jennifer N. Sies, Ridings Way, B.S. in Nursing

    Katherine Anne Westphal, Goose Neck Drive, B.S. in Interior Design

    Emily Elizabeth Wood, Field Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Manheim

    Emily Jean Cowhey, South Main Street, B.A. in Psychology

    Marietta

    Jeremy K. Gall, West Market Street, B.S. in Hospitality Management

    Tara Lynn Peiffer, West Front Street, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Mount Joy

    Troy Lucas Behmer, Midland Circle, B.A. in Computer Science

    Clarence R. Carper, Harvestview N, B.S. in Nutrition

    Andrew James Flattery, North Barbara Street, B.A. in Criminology

    Matthew Daniel Frampton, Lefever Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Danielle Maria Truett, North Barbara Street, B.S. in Disability Services

    Mountville

    Sarah Ann Wissinger, Orkney Road B, B.S. in Mathematics

    Zachary Preston Zander, Wildflower Lane, B.A. in English

    New Holland

    Lindsey Alexandra Riehl, Hillcrest Road, B.S. in Nursing

    New Providence

    Nicole Alyssa McVey, Lancaster Pike, Undeclared in English

    Peach Bottom

    Keri Ann Swisher, Fulton Inn Road, B.A. in Sociology

    Quarryville

    Matthew Erik Croyle, Meadow Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Charles Alexander Fisher, Groffdale Road, B.S. in Finance

    Danielle Louise Fisher, North Tanglewood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jessica Nicole Monk, Hartwood Lane, B.S.Ed. in Spanish Education K-12

    Reinholds

    Ashlee Mae Long, Mohns Hill Road, B.S. in Biology

    Haley Ramya McComb, Red Fox Court, B.A. in Economics

    Salunga

    Kaitlin Marie Haines, West Broad Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Stevens

    Anjuli Marie Calhoun, Hopeland Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Steven R. Fassnacht, West Girl Scout Road, B.S.Ed. in Music Education

    Strasburg

    Angela K. Sollenberger, South Jackson Street, B.F.A. in Music Performance

    Willow Street

    Stephanie Faye Hallett, Rawlinsville Road, B.S.Ed. in Music Education

    Justin Curtis Stroh, Woodhall Drive, B.S. in Management

    Lawrence County

    Ellwood City

    Chelsey Lynn Anderson, Butler Avenue, B.S. in Marketing

    Veronica L. Berendt, Country Club Drive, B.S. in Biology

    Frank O. Duncan, Woodside Avenue, B.A. in Criminology

    Michael Anthony Fidell, Woodside Avenue, B.S. in Biochemistry

    Jocelyn Raye Figurel, Division Avenue, B.A. in Anthropology

    Marla Joelle Flecher, Locust Terrace, B.S. in Management Information Systems

    Hayley Elizabeth Fox, Line Street, B.A. in Psychology

    Kristen Leigh Jeannette, Pine Hill Way, Undeclared Health and Human Services

    Rachel Rochelle Schuster, Smith Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    New Castle

    Robert Alan Abraham, Wilmington Road, B.A. in Criminology

    David Albert Domenick, Virginia Avenue, B.S. in Finance

    Emily Anne Donnelly, Lynn Street, B.A. in Criminology

    Kelsey Maureen Garmon, East Clen Moore Boulevard, B.S. in Nutrition

    Monica Joelle Hanna, Boroline Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Kerri Lynn Hutchison, West Moffatt Road, B.S. in Nursing

    Courtney Lorene LeViere, Mount Hope Road, B.S. in Nutrition

    Jarrod Michael McCormick, Martha Street Extension, B.S. in Accounting

    Alex Moses, East Elizabeth Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Nicholas Michael Sibeto, East Washington Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Courteney Nichole Smith, Beckford Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Dustin Allen Smith, Mount Hope Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Ann Marie Weisz, Old Butler Road, B.S. in Communications Media

    Jeremy Joseph Young, Princeton Road, B.A. in Criminology

    Pulaski

    Grey David Berrier, Shenango Street, B.S. in Finance

    Wampum

    Terra Jean Eversole, Laura Street, B.A. in Psychology

    Ashley Marie Majors, Elizabeth Street, B.A. in Criminology

    Johnna Frances Zona, Snake Run Road, B.S.Ed. in Spanish Education K-12

    Lebanon County

    Annville

    Kristen Marie Schott, East Cedar Street, B.A. in Theater

    Fredericksburg

    Tyler Scot Boyer, Airport Road, B.S. in Computer Science

    Jonestown

    Terrance Mestry King, Donna Drive, B.A. in Anthropology

    Heather Lynn Rine, Jonestown Road, B.A. in Criminology

    Lebanon

    Trisha Lynn Brubaker, Freeport Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Kathryn Mary Greeninger, North Ninth Street, B.A. in Anthropology

    Kaitlin Joyce Halsell, Pine Lane, B.A. in English

    Kaela Marie Hogue, Church Street, B.S.Ed. in Business Education

    Emily T. Krause, South Fourth Avenue, B.A. in English

    Angela Marie Rhode, Beta Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Michelle Rodriguez, North Fifth Street, B.A. in Criminology

    Melissa Lynn Sattazahn, Poplar Street, B.S. in Hospitality Management

    Myerstown

    Laura Ann Kale, Stracks Dam Road, B.A. in Journalism

    Newmanstown

    Helen Martha Pennypacker, Barry Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Palmyra

    Erin Lynn Bratton, North Thistledown Drive, B.S. in Interior Design

    Ashley Patrice Carmo, Homestead Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Caroline Jeanne Lehman, Brunswick Lane, B.S.Ed. in English Education

    Kelsey Sharell Lingle, West Cherry Street, B.S.Ed. in Art Education

    Jessica Mae Richards, Clover Lane, B.S.Ed. in Biology Education

    Luke Michael Scipioni, South Grant Street, B.S. in Nursing

    Zachary Lee Warlow, Cambridge Court, B.A. in Criminology

    Richland

    Janell Marie Layser, B.S. in Hospitality Management

    James Robert Martin, Linda Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Lehigh County

    Allentown

    Olasya Doreen Charles, North 10th Street, B.A. in Criminology

    Madison Jane Crouthamel, West Allen Street, B.A. in Journalism

    Samantha Louise Eichelberger, East Tioga Street, B.S. in Biology

    Emily Rose Gagliardi, Windermere Avenue, B.A. in Psychology

    Jamie Lynn Kemmerer, Cleveland Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Daniel Paul Kushnir, Kraft Drive, Undeclared Fine Arts

    Lorainne Nicole Memary, North Kiowa Street, B.S. in Finance

    Maura Brigid O'Donnell, Azalea Road, B.A. in Art

    Rana Sakher Oweis, South Krocks Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Bethany Nicole Shoup, Alexander Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kaitlyn Elizabeth Squires, South 16th Street, B.S. in Interior Design

    Ian Richard Stoneback, Clear Way, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jason A. Susko, College Heights Boulevard, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christopher Mark Walczer, Muth Circle, B.S. in Hospitality Management

    Kayla Elizabeth Walczer, Muth Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Bethany L. Weidman, Barn Swallow Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Breinigsville

    Kayla Elizabeth Ohl, Magee Xing, B.S. in Nursing

    Center Valley

    Jennifer Ann DeAngelis, Fieldstone Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Coopersburg

    Jarred S. Alcott, East Landis Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Coplay

    Lauren Ann Brosky, Clearview Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Adam Joseph Liskanich, Buchanan Street, B.S. in Accounting

    Emily Therese Pany, Maple Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Richard F. Pany, Maple Street, B.S. in Marketing

    Emmaus

    Peter G. Bartges, German Road, B.S. in Natural Science

    Stephen Christensen, North 3rd Street, B.S. in Biochemistry

    Anne Elizabeth Dewalt, Chestnut Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Alyssa Nichole Funk, Lawrence Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Sarah Quinn McGovern, Kings Highway N, B.S. in Fashion Merchandising

    Carly Jean Smith, Meadow Lane, B.S. in Interior Design

    Fogelsville

    Nicole A. Moyer, B.S.Ed. in Deaf Education

    Laurys Station

    Justin Midgley, Devonshire Court, B.A. in Philosophy

    Macungie

    Meredith Ann Corbet, Fresh Meadow Drive, B.S. in Hospitality Management

    Caitlin Louise Egge, Hauser Road L, B.S. in Disability Services

    Patrick B. Foley, Cross Creek Road, B.S. in International Business

    Vanessa Marie Oren, Lantern Court, B.S. in Accounting

    Kristen Karen Schupp, Hillcrest Drive S, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Elizabeth Marie Storck, Chardonnay Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Kayla Marie Warner, Peppermint Drive, B.A. in Psychology

    New Tripoli

    Scott James Fetterman, Camp Meeting Road, B.S. in Communications Media

    Teal Elaine Golden, Flint Hill Road, B.S. in Child and Family Studies

    Orefield

    Kelsey Leigh Dobil, Park Lane, B.S. in Interior Design

    Daniel Evan Huber, Rickenbacker Court, B.S. in Physical Education and Sport

    Laura Patrice McFadden, Meadow Drive, B.S. in Communications Media

    Schnecksville

    Beth Lindsey Anderson, Hoffman Drive N, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kiersten Jan Brobst, Hoffman Drive S, B.S. in Nutrition

    Robert Alan Fahler, Wagon Wheel Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Lindsay Taylor Reiter, Timber Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Elizabeth J. Todd, Foxcroft Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Michelle Lorraine Wampole, Valley Green Drive, Undeclared Health and Human Services

    Slatington

    Amber Marie Grace, Park Place, B.S. in Fashion Merchandising

    Kaitlyn Lee Hoch, Clover Hollow Road, B.S. in Nursing

    Wescosville

    Larissa Elizabeth Rosendale, Andrea Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Whitehall

    Gina Marie Basile, Pennsylvania Street, B.S. in Nutrition

    Brian Krall, Grandview Drive, B.A. in Music

    Steve Thomas Mondschein, Sodl Lane, B.S. in Safety Sciences

    Emily Lynn Nonnemaker, Fourth Street, B.A. in English

    Jacquelyn Diana Trump, Bridge Street, B.A. in English

    Amber Cemone Williams, Coplay Court, B.S. in Marketing

    Zionsville

    Alyssa Nicole Huber, Oak Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Crystal Lynn Shearer, Kohler Road, Undeclared Health and Human Services

    Luzerne County

    Avoca

    Danielle McAndrew, William Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Bear Creek Township

    Megan Elizabeth Thompson, Bear Creek Boulevard, B.S. in Child and Family Studies

    Dupont

    Stanley Knick, Main Street, B.A. in Criminology

    Exeter

    Helene N. Hurrey, Bennett Street, B.A. in Anthropology

    Hanover Township

    Jessica Sokola, Springfield Avenue, B.S. in Marketing

    Neil Andrew Wittmer, Garrahan Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Hazle Township

    Stephanie Angela Latella, Hillside Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Hazleton

    Victoria Frances Bene, North James Street, Undeclared Business

    Kingston

    Victoria Elizabeth Lewis, Reynolds Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Luzerne

    Sarah Paige Interewicz, North Street, B.S.Ed. in English Education

    Nanticoke

    Megan Joan Bogdan, Kosciuszko Street, B.S. in Nursing

    Alyssa L. Degosky, South Hanover Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Joseph Gregory Hart, River Street, B.S. in Finance

    Charles Michael Voyton, South Market Street, B.S. in Biochemistry

    Shickshinny

    Robert Perry, Silo Road, B.S. in Management

    Swoyersville

    Brooke Gibson Coslett, Bond Avenue, B.A. in Spanish

    Adam Joseph Holschuh, Townsend Avenue, B.S. in Physics

    Wapwallopen

    Melanie Rose Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nutrition

    West Pittston

    Erin Marie Rogan, York Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Wilkes Barre

    Deanna Marie Belsky, Courtright Street, B.S. in Biochemistry

    Ryan John Everett, South Grant Street, B.A. in Psychology

    Erin L. Koolman, Miner Street, B.S.Ed. in Music Education

    Lycoming County

    Cogan Station

    Shane Matthew Engel, Mill Hill Road, B.S. in Management

    Theresa Rose Shoff, Upper Powys Road, B.S.Ed. in Art Education

    Hughesville

    Krista Michelle Confer, North Second Street, B.A. in History

    Jersey Shore

    Blair Morgan Aldridge, Thompson Street, B.S.Ed. in English Education

    Holly Kay DeMarco, Wurster Road, B.S. in Nutrition

    Montoursville

    Rachel Elizabeth Camp, Cemetery Road, Undeclared Business

    Cory M. Flick, Weldon Street, B.A. in Criminology

    Sara Elizabeth Guthrie, Cedar Street, B.S.Ed. in Art Education

    Brock Merritt Larson, Nicely Avenue, B.S. in Communications Media

    Lauren Olivia Lawson, Harvey Drive, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Brett Michael Levy, Stopper Drive, B.S. in Management

    Alyssa Diane Mitchell, Tallman Hollow Road, B.F.A. in Art Studio

    Adrian John Whipple, Weldon Street, B.A. in Criminology

    Muncy

    Nicole Elise Blessing, South Market Street, B.A. in Journalism

    Tyler Kenneth Daley, West Penn Street, B.S. in Natural Science

    Samantha B. Velkoff, South Main Street, B.F.A. in Art Studio

    Trout Run

    Krystle Michelle Gregory, Rt Highway, B.S. in Marketing

    Jay Vincent Harter, Bakers Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Sheena Marie Troxell, Liberty Street, B.A. in Psychology

    Unityville

    Christy Ann Passaretti, Ritter Ridge Road, B.S. in Disability Services

    Williamsport

    Matthew Brian Jandrisavitz, Queen Street, B.A. in Criminology

    Jeanetta Yvonne Joyner, Memorial Avenue, B.S. in Nutrition

    Christopher Robert Leidhecker, Northway Road Extension, B.S.Ed. in Music Education

    Sultan Aquil Nafis Magruder, Lafayette Parkway, B.A. in Psychology

    Gage Jonathen Patchen, Fourth Avenue, B.S. in Finance

    Michael Girio Vogel, Pennsylvania Avenue, B.S. in Accounting

    McKean County

    Bradford

    Hannah Marie Garrett, Euclid Avenue, B.A. in English

    Theresa Hoffmann, Jackson Avenue, B.A. in English

    Kane

    Tessa Jayne Thompson, Rolick Lane, B.S. in Human Resource Management

    Smethport

    Chelsea Catherine Becker, Christian Hollow, B.A. in Theater

    Abigayle Louise Weaver, Route 46, B.S.Ed in Music Education

    Mercer County

    Clark

    Heather Ann Bougher, Parkview Drive, B.S. in Communications Media

    Greenville

    Brandi L. Hoffman, Eagle Street Fl, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Anthony Thomas Luciani, West Jamestown Road, B.S. in Respiratory Care

    Thomas James Mahlon, Park Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Megan Kaye Webber, Meadowlane, B.S. in Nursing

    Grove City

    Kelly Ann Dumrauf, Daugherty Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Rachel Elena Englehart, N. Liberty Road, B.S. in Management

    Britt L. Kenniston, Carrie Way, B.S. in Nursing

    Casey Rebecca Leigh, Nutt Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Kelly Patricia McBryan, Forest Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Justin Matthew McNamara, East Main Street, B.A. in Sociology

    Ryan Patrick McNamara, East Main Street, B.S. in Communications Media

    Kaitlin Grace Torok, East Pine Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Julie Lynn Ventura, East Main Street Extension, B.A. in Political Science

    Hadley

    Carly Bee McConnell, Pine Hollow Drive, B.S. in Natural Science

    Hermitage

    Nicole Bellich, Tiffany Lane, B.S. in Interior Design

    Heather Lynn Campbell, Lori Lane, B.S. in Nursing

    Jonathan Allen Diegan, Robertson Road, B.S.Ed. in Physics Education

    Michelle Lynn Diegan, Robertson Road, B.S. in Nursing

    Leah Christine Ferringer, Skyline Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Jennifer Lyn Harper, Donald Road, B.S. in Nursing

    Alexis Christine Johnson, South Darby Road, Undeclared in Physics

    Erin E. Mentrek, Ridgewood Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Genna Marie Mentrek, Ridgewood Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Caitlin Eileen Sabulsky, Donald Road, Undeclared Health and Human Services

    Erica Roth Skinner, Riverbend Court, B.S.Ed. in Music Education

    Nickolaus Andrew Smigel, Romar Drive, B.A. in Criminology

    Isaac James Tarbell, Reiber Road, B.S. in Child and Family Studies

    Jonna Ann Vellente, South Keel Ridge Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Alyssa Lynne Yarzab, Cranbrook Drive, B.S. in Nursing

    Mercer

    David Justin Long, Oak Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Kevin Thomas Waterloo, Autumn Drive, B.S. in Natural Science

    Sharon

    Tyler Michael Golub, Jefferson Avenue, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Bradley Michael Kiester, South Myers Avenue, B.A. in Criminology

    Gabrielle Marie Rahn, Heinz Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Jesse H. Riffle, Ellsworth Street, B.A. in Criminology

    April Lynn Snyderwine, Wilson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sharpsville

    Leah Lynn Angott, North Neshannock Road, B.S. in Hospitality Management

    Kristi Lauren Pisarcik, Laurel Drive, B.A. in Sociology

    Transfer

    Nicholle Renee Dunn, Rutledge Road, B.S. in Child and Family Studies

    Alexandra Leigh Miller, Willadell Road, B.S. in Hospitality Management

    West Middlesex

    Richard Tyler Hosfelt, Clubhouse Drive, B.S. in Human Resource Management

    Lauren Alexsis Palmer, Mitchell Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Marla Ann Pivarnik, Mitchell Road, B.A. in Psychology

    Amanda Elaine Quarterson, Bedford Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Charles Dustin Ruffo, Fetsko Road, B.A. in Political Science

    Mifflin County

    Belleville

    Levi James Harmon, East Main Street, B.S. in Safety Sciences

    Lewistown

    Morgan Elizabeth Brown, Fairway Place, B.S. in Fashion Merchandising

    Charles William Gehrett, Winding Way, B.S. in Applied Mathematics

    Patricia Marie Gehrett, Winding Way, B.S.Ed. in Elementary Education

    Allison Marie Hower, Peach Orchard Road, B.S. in Nursing

    Rebecca Jane Kifer, Ridgley Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Lucas J. Koontz, Greenbriar Road, B.A. in Criminology

    Kyle Steven Lewis, South Grand Street, B.A. in Economics

    Acacia Dawn Mauery, Donary Circle, B.A. in Art

    Chelsea David Mohr, Grand Parkway N, B.S. in Interior Design

    Abby Rose Stomackin, Cornfield Circle, B.S.Ed. in Art Education

    Curtis Scott Wert, Snooks Hill Road, B.A. in Psychology

    McClure

    Erin Marie Confer, Underhill Road, B.S.Ed. in English Education

    Kayla Ann Lash, Back Maitland Road, B.S. in Nursing

    McVeytown

    Ashley Nicole Kitting, Bice Lane, B.S.Ed in Elementary Education

    Milroy

    Jessica Leigh George, South Main Street, B.S. in Human Resource Management

    Newton Hamilton

    Tabitha Joy Barrick, B.S. in Accounting

    Reedsville

    Cindy L. Brown, Brittney Lane, B.S.Ed. in English Education

    Monroe County

    Bartonsville

    Emily Lauren Mross, Rural Route 1, B.A. in Journalism

    Brodheadsville

    Natisha Marie Versuk, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Canadensis

    Ashley Marie McCoy, Rural Route 2, B.S. in International Business

    Cresco

    Allison Ann Scrudato, White Oak Road, B.S. in Hospitality Management

    East Stroudsburg

    Ashley M. Ertel, Short Hill Road, B.A. in Sociology

    Nadhirah Assata Norman, Haven Lake, Undeclared Health and Human Services

    Kunkletown

    Erik Scott Kempf, High Point Drive, B.S. in Hospitality Management

    Mount Pocono

    Katelyn E. Myers, Sterling Road, B.A. in History

    Saylorsburg

    Deanna Constance Meek, Highpoint, B.A. in History

    Scotrun

    Edward James Dillon, Scotrun Drive, B.S. in Communications Media

    Daniel Christopher McDermott, Scotrun Drive, B.S. in Management

    Stroudsburg

    Brittanie Godfrey, Rainbow Drive, B.A. in Criminology

    Kelly Nicole Hall, Rainbow Drive, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Matthew L. Mesko, Rural Route 1, B.S. in Management

    Jumoke Shani Rivers, Greenwood Xing, B.S. in Marketing

    Naeemah Akilah Smith, Elm Street, B.S. in Disability Services

    Matthew Gilbert Walter, Ridge Road, B.A. in Economics

    Tobyhanna

    Shurondae Dianelle Butler, Lakeside Drive, B.A. in Psychology

    Ruth Faith Olive Walker, Fairhaven Drive, B.S. in Biology

    Montgomery County

    Ambler

    Wade Hedges Baily, East Francis Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Alyssa Marie Hutchinson, Cedar Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Audubon

    Stephanie Nicole Gryga, Regency Drive, B.A. in Psychology

    Gregory James Walter, Redtail Road, Undeclared Natural Sciences

    Blue Bell

    Rachel Louise Marinari, Valley Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Matthew James Stavinga, Glenn Lane, B.A. in Criminology

    Cedars

    Russita Marie Buchanan, Skippack Pike, B.S. in Interior Design

    Cheltenham

    Rachel A. Aistrop, Wetherill Road, B.A. in Spanish

    Catherine Patricia McCann, Boyer Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Moncure Vaden, Hilldale Road, B.S. in Human Resource Management

    Collegeville

    Claire L. Amico, Westover Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Idamarie Desiree Arici, Vincent Drive, B.A. in Journalism

    Sabrina Marie Jones, West 5th Avenue, B.A. in Psychology

    Rachael Elizabeth Masterson, Vincent Drive, B.A. in Political Science

    James Price, Exmoor Drive, B.A. in Anthropology

    Colmar

    Katelyn Marie Krissinger, General Forst Drive, B.S. in Accounting

    Ashley Elizabeth Mandes, East Walnut Street, B.A. in Criminology

    East Greenville

    Meaghan G. Kuhns, Washington Street, B.S. in Natural Science

    Gilbertsville

    Dennis Walter Collins, Pinehurst Way, B.S. in Finance

    Kristin Marie Troilo, Broad Street, Undeclared in English

    Glenside

    Austin L. Afshar, Cricket Avenue, B.S. in Natural Science

    Philip Ali Afshar, Cricket Avenue, B.S. in Natural Science

    Apris Marjorie Walker, Fortune Road, B.S. in Communications Media

    Harleysville

    Alexandra Lyn Gibilante, Bishopwood Boulevard E, B.A. in Journalism

    Steven Kyle Henderson, Perkiomenville Road, B.S.Ed. in Music Education

    Erin Lynn Holloway, Pioneer Circle, B.S. in Physical Education and Sport

    Stephanie Michelle Mallis, Hackney Way, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ronald Phillips, Stormfield Drive, B.S. in Hospitality Management

    Sarah Elizabeth Stauffer, Westbourne Road, B.S. in Communications Media

    Hatboro

    Kelsey Lynn Faehner, Cypress Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Alicia Ashley Heiduk, Moonflower Road, B.A. in Criminology

    Hatfield

    Brittany Rose Allman, South Main Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Melissa Jean Kornock, Needham Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    James Colin Ward, Valley Woods Road, B.A. in Criminology

    Robert W. Zinsmeister, Quail Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Horsham

    Julia Mary Harvey, Downey Drive, B.S. in Safety Sciences

    Paul Michael Schenk, Norristown Road, B.S. in Marketing

    Huntingdon Valley

    Emily Nicole Evans, County Line Road, B.S. in Interior Design

    Alyssa Jean Geiger, Eagle Road, B.S. in Nursing

    Jenkintown

    Alex Calvin Flood, West Avenue, B.A. in Economics

    King of Prussia

    Stephanie Noelle Bianco, Suellen Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Lansdale

    Megan Stephanie Alexander, Misty Meadow Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Lesley E. Anders, Garfield Avenue, B.A. in Journalism

    Kenneth Hal Chonofsky, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michael Patrick Katch, Claremont Drive, Undeclared Business

    Kevin M. Lodge, Militia Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Victoria Regina Lopardo, Columbia Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Garrett Michael Ofenloch, Locust Drive, B.S. in Finance

    Stephanie Rae Schwartz, Brookwood Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Leah Christine Smith, Amber Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Jessica Lynne Van Etten, Addison Lane, B.S. in Nursing

    Matthew Douglas Wells, Sycamore Drive, noncertificate in Teaching Certificate in Education

    Limerick

    Kimberly Sarah Robinson, Windsor Drive, B.S. in Natural Science

    Norristown

    Caitlin Helen Dunbar, Clyston Road, B.S. in Interior Design

    Lakeisa Mercia Hill, Powell Street, B.S. in Natural Science

    Jamie Nicole Palmerio, Taft Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Amanda Jean Royer, Township Line Road, B.A. in Art

    Jesse Rae Thomas, North Trooper Road, B.S. in Communications Media

    Eric S. Warburton, First Street, B.S. in Respiratory Care

    North Wales

    Danielle Rose Eppinger, Stump Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Elizabeth Anne Kelly, Barberry Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Pennsburg

    Carlie Ann Bearn, Bowers Mill Road, B.S. in Child and Family Studies

    Samantha Jo Devine, Otts Road, B.S. in Communications Media

    Pottstown

    Kellie Lauren Caldwell, Rivendell Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Nicole Ashley Decker, Brynne Lane, B.S. in Marketing

    Steven Hays Maack, Maple Glen Circle, B.S.Ed. in Biology Education

    Katrina Marie Murray, S. Evans Street, B.S. in Finance

    Nwaeze Onyemaobim, Juniper Street, B.S. in Management

    Danielle Marie Poletti, Rose Valley Road, B.A. in Theater

    Rydal

    Michael Duane Link, Fairacres Road, B.S. in Marketing

    Schwenksville

    Melinda Joan Borgnis, Summit Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Shawn Thomas Juliano, Meng Road, B.S. in Management

    Joseph Tan O'Brien, Road, B.A. in Art

    Souderton

    Angela Nicole DeGennaro, Thornton Court, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Laura Christine Roberts, Wynnefield Drive, B.S. in Hospitality Management

    Telford

    Amanda Skye Burgert, South Third Street, B.S. in Communications Media

    Caitlyn Aileen Rosenberger, Ridge Road, B.A. in Spanish

    Robert Alan Stanley, Madison Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Willow Grove

    Lindsey Michelle Harris, Duffield Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Tess Jahne Johns, Rubicam Avenue, B.A. in Psychology

    Jenna Noelle Kurilla, Greyhorse Road, B.S. in Nutrition

    Wyncote

    Nicolette Patricia Magee, Hewett Road, Undeclared Health and Human Services

    Wynnewood

    Neil Joseph Trevisani, Latham Drive, B.S. in Management

    Montour County

    Danville

    Alexander Paul Rudowski, Leer Lane, B.S. in Regional Planning

    Amberlee Ryanne Taylor, Bloom Street, B.A. in Political Science

    Northampton County

    Bangor

    Joshua Grant Hemus, Ryan Road, B.S. in Accounting

    Bath

    Kelli Lynn Hertzog, West Beersville Road, B.S. in Marketing

    Bethlehem

    Hillary Noelle Bender, Evergreen Drive, B.A. in Art

    Thomas Joseph Brown, Comfort Circle, B.S. in Communications Media

    Sarah Elizabeth Grossman, Markham Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    David Thomas James, Birmingham Square, B.S.Ed. in Music Education

    Julianne Marie Kelhart, Red Oak Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Caitlin Elizabeth Mangan, Spring Street, B.S. in Natural Science

    Grania Maire Riess, Millard Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Abby Anne Ward, Easton Road, B.S.Ed. in Art Education

    Kristen Amy Zackavitch, Shakespeare Road, B.S. in Interior Design

    Easton

    Garritt Keith Fleming, Baldwin Drive, B.A. in Psychology

    Erick David Randolph, Royal Manor Road, B.A. in Psychology

    Kyle Donald Thomas, Cherry Avenue, B.A. in Political Science

    Hellertown

    Brian Evins, Constitution Avenue, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Sasha Tiffany Williams, Northampton Street, B.S. in Human Resource Management

    Bryan Michael Wolst, Springtown Hill Road, B.S. in Management

    Mount Bethel

    Stephanie K. Spina, Jacoby Run Road, B.S. in Interior Design

    Nazareth

    Amanda Marie Bohn, Moravian Street, B.A. in Criminology

    Jeffrey Paul Fehnel, Redwood Lane, B.S. in Management

    Jenna Lynn Gazzola, Beaver Run Drive, B.S. in Biochemistry

    Stacey Amber Haverstock, Sycamore Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Amy Elizabeth Rydeen, Colver Road, B.A. in Chemistry

    Kevin Robert Sweitzer, Round Table Drive, B.S. in Interior Design

    Northampton

    Matthew J. Klitsch, Kingston Court, B.S. in Biology

    Megan E. Yezzo, East Ninth Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Walnutport

    Kylie Erin Boskey, East Zimmer Drive, B.S. in Interior Design

    Northumberland County

    Elysburg

    Corey A. Pilkus, East Center Street, B.S. in Management Information Systems

    Kulpmont

    Julie Laskoski, Poplar Street, B.S. in Accounting

    Marion Heights

    Corrine Jacqueline Filipczak, East Melrose Street, B.A. in Criminology

    Milton

    Jemerson Alexander Crouse, Fonda Road, B.S. in Management

    Mount Carmel

    Cassandra Candance Olear, Columbia Avenue, B.S. in Finance

    Northumberland

    Chad Allen Brady, Comfort Road, B.S. in Accounting

    Sunbury

    Courtney Michelle Cydis, Catawissa Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Jayme Nicole Ritchie, State Route 890, B.S. in Interior Design

    Lindsey Nicole Scheller, Reagan Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Turbotville

    Daniel Philip Mingle, Mingle Road, B.A. in Art

    Watsontown

    Samantha J. Foust, Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology

    Amanda Loye Stamm, East Third Street, B.S.Ed. in English Education

    Perry County

    Duncannon

    Ashley Lynn Hazelton, Barrick Drive, B.S. in Marketing

    Alesha Jean Headley, Palmer Lane, B.S. in Nursing

    Casie Jo Matter, Mundorff Lane, B.A. in Criminology

    Aaron Gary Snook, Karen Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Elliottsburg

    Maggie Sue Dixon, Peach Ridge Road, B.S. in Interior Design

    Eric Michael Stone, Germany Ridge Road, B.S. in Athletic Training

    Landisburg

    Nicholas Robert Fazio, Polecat Road, Undeclared in Regional Planning

    Liverpool

    Paige Kiersten Lower, N. Pine Street, B.A. in International Studies

    Loysville

    Stephanie Alleman, Quarry Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education/Special Education

    Marysville

    Lindsey Alise Brewbaker, Ridgeview Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Kelsi Jean Wiley, Church Street, Undeclared Health and Human Services

    Millerstown

    Daniel Garrett Doncheski, State Route 17, B.A. in History

    Kira Lynn Wray, Hilltop Road, B.S. in Nursing

    New Bloomfield

    Krista Marie Shumaker, New Bloomfield Road, B.S. in Management

    Newport

    Mary Beth Heicher, Old Ferry Road, B.A. in Art

    Philadelphia County

    Philadelphia

    Allison Shade Abey, Provident Street, B.S. in Management

    Quazetta Inez Alexander, Hawthorne Street, B.S. in Biology

    Kareema Tiffany Alston, Paul Street, B.A. in Criminology

    Sherita R. Banks, Glenloch Street, B.A. in Criminology

    Marpu Biawogei, Higbee Street, B.A. in Sociology

    Shaquerrah Rena Brew, Jane Street, B.A. in Psychology

    Michael Paul Brisker, West Olney Avenue, B.A. in Criminology

    Nadirah Monique Brown, Widener Street, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Stacey Sonilia Browne, Marwood Road, B.S. in Child and Family Studies

    Rodney Alan Burton, Dudley Street, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Lora A. Bynum, North 28th Street, B.A. in Criminology

    Tahree Carroll, West Olney Avenue, B.S. in Respiratory Care

    Cieara Crystal Carter, Mandela Way, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Nyana Simone Cofer, Sylvester Street, Undeclared Health and Human Services

    Paul Christopher Curtis, North Bread Street, B.A. in Computer Science

    Donta Alexander Drew, North Sydenham Street, B.S.Ed. in English Education

    Iyuana Irene Fletcher, Haddington Street, B.S. in Communications Media

    Myriah Lyndaris Farrare, North 39th Street, B.S. in Communications Media

    Jerome Lee Gallman, Sansom Street B, B.S. in Communications Media

    Malaya D. Garrett, Catharine Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jason Ryland Gay, North 50th Street, B.S. in Marketing

    Janice Iris Gilliard, East Cheltenham Avenue, B.S. in Communications Media

    Danielle Suedell Graves, North Yewdall Street, B.A. in Criminology

    Anthony Maurice Harris, Hunter Street, B.S. in Communications Media

    Rydesha Shantel Harris, Sparks Street, B.S. in Communications Media

    Shakia Nicole Harris, West Columbia Avenue, B.A. in Criminology

    James Robert Halloran, Primrose Road, B.A. in Journalism

    Dashona Marla Holloway, North 53rd Street, B.S. in Respiratory Care

    Marceeta Latonya Holmes, Reach Street, B.S. in Communications Media

    Amanda Kristine Jackson, Rosemar Street, B.A. in Psychology

    Chenae D. Jackson, Moore Street, B.S. in Marketing

    Anjolee L. Jefferson, Fayette Street, B.S. in Communications Media

    Tori N. Johnson, North Bambrey Street, B.A. in Criminology

    Zinneh Kesselly, Harley Avenue, B.A. in Psychology

    Keeva D. King, South Capitol Street, B.A. in Criminology

    Stephen D. Labarge, Alcott Street, B.S. in Biology

    Angela Denise Lane, West Russell Street, B.A. in Political Science

    Cherise Dolores Lawrence, North 34th Street, B.S. in Child and Family Studies

    Yvonda Shinina Lee, North 18th Street, B.S. in Biology

    Christina S. Lewis, Powelton Avenue, B.A. in Political Science

    Fatima Louise Lowry, West Ruscomb Street, B.A. in Criminology

    Armid Edward Mainor, Greenway Avenue, B.S. in Accounting

    Kashonda Shariya Mann, Langdon Street, Undeclared Education

    Indya A. Marshall, West Cambria Street, B.S. in Biology

    Marcus Lauar Martin, West Ritner Street, B.A. in Spanish

    Bret Vaughn Matthews, North 16th Street, B.S. in Biology

    Jayana Yvette Meares, South Sheridan Street, B.S. in Management

    Anesha Minnis, West Thompson Street, B.S. in Hospitality Management

    Qurana Markia Moody, East Upsal Street, B.A. in Criminology

    Kashmire Jaiquanna Moore, West Sulis Street, Undeclared Health and Human Services

    Cory Marcel Nelson, Geneva Avenue, B.A. in Criminology

    Siera D. Newkirk, Grovers Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Arielle Sharae Norment, West Godfrey Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Sanchez T. Outlaw, Brunner Street, B.S. in Child and Family Studies

    Nikia Nicole Proctor, West Oxford Street, B.A. in Sociology

    Jovana Ramos, Knorr Street, B.A. in Theater

    Kimberly Ann Raskay, Loney Street, B.S. in Nursing

    Nancy Eillen Richard, Provident Road, B.A. in Political Science

    Natasha Nicole Richardson-Norman, Belden Street, B.S. in Communications Media

    Toya Janet Robertson, Malcolm Street, B.S. in Communications Media

    Alhassane Sall, Bridge Street, B.S. in International Business

    Michael Edward Sanders, North 57th Street, B.A. in Criminology

    John Joseph Schilling, West Chew Avenue, B.S. in Management

    Jennifer Maria Schneider, Bandon Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Cashmere Senquetta Valentine, Stewart Street, B.S. in Natural Science

    Aaron James Smith, North 13th Street, B.S. in Nursing

    Melissa Denise Solter, East Dauphin Street, B.A. in Criminology

    Brams Theodore, Herkness Street, B.S. in Management

    Jeanine T. Tuppings, Malcolm Street, B.A. in Criminology

    Natasha Renee Valentine, McKean Street, B.A. in Criminology

    Kristin Johnsie Williams, Cutler Street, B.A. in Criminology

    Khalif James Woodard, Island Avenue, B.S. in Marketing

    Naporje Dominique Washington, East Sharpnack Street, B.A. in Sociology

    Pike County

    Bushkill

    Aviva Carroll, Ranchlands, B.A. in Psychology

    Melissa A. Schmalzried, Pine Ridge, B.S.Ed. in Music Education

    Hawley

    Melissa Susan Rogers, Rural Route 2, B.A. in English

    Nicholas John Volpe, Welwood Avenue, B.F.A. in Art Studio

    Lackawaxen

    Matthew Thomas Carasiti, B.A. in Criminology

    Matamoras

    Katherine Elizabeth Caldwell, White Birch Road, B.S. in Natural Science

    Milford

    Jennifer Fowler, Sawkill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Tori Rae Martin, Martin Lane, Undeclared Health and Human Services

    Alyssa Kelsey McCarthy, Macs Lane, B.S. in Nursing

    Shohola

    Brittany Marie Feiler, Route 6, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Shane Velsor, Route 6, B.A. in Music

    Potter County

    Austin

    Mark Joseph Reed, School Street, B.S. in Computer Science

    Kiley Marie Walker, Thorn Street, B.S. in Safety Sciences

    Erika Linsey Wambaugh, Cowley Hill Road, B.S. in Nursing

    Coudersport

    Sabrina Ann Hershey, Center Park, B.S. in Nursing

    Morgan Elizabeth Shaffer, Ross Street, B.S.Ed. in English Education

    Schuylkill County

    Auburn

    Ahri Noel Leibensperger, Fork Mountain Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Barnesville

    Kristy Ann Delluso, Catherine Street, B.S. in Nursing

    Coaldale

    Briane Amber Shane, West Early Avenue, B.S. in Interior Design

    Mahanoy City

    Megan Ann Goodman, East Centre Street, B.S. in Nursing

    McAdoo

    Eric John Storm, Haddock Road, B.S. in Accounting

    Orwigsburg

    Joseph Isaac Woo, Willow Road, B.S. in Nursing

    Pitman

    Johnathan Clark Reiner, Cemetery Road, B.S. in Management Information Systems

    Pottsville

    Jillian Grace Fellows, Third Avenue, B.A. in Psychology

    Patrice Mary Minder, Halsey Lane, B.S. in Hospitality Management

    Monica Claire Orlosky, Albert Boulevard, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Kayleigh N. Schartel, Howard Avenue, B.A. in Sociology

    Caitlin Alexandria Shields, Mahantongo Street, B.S. in Environmental Health Science

    Samantha Michelle Wood, West Market Street, B.S.Ed. in Music Education

    Ringtown

    Angelica M. Dunsavage, East Main Street, B.S.Ed. in Music Education

    Saint Clair

    Andrea Kayleen Kroznuskie, Fairview Street, B.A. in Economics

    Shenandoah

    Jessica Lynn Mulkusky, West Columbus Street, B.A. in Criminology

    Tamaqua

    Murphy Katelyn Bennett, North Lehigh Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Tower City

    Jessica Lynn Ritzman, Johannas Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Snyder County

    Mount Pleasant Mills

    Tanisha Lynn Bolig, Heister Valley Road, B.S. in Interior Design

    Selinsgrove

    Christine Marie Aughenbaugh, North Eighth Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Jeff David Bennett, State Route 204, B.S. in Hospitality Management

    Sheilena Erika Harrington, B.A. in Political Science

    Joshua David Hoke, Colonial Drive, Undeclared in Regional Planning

    Laura Olivia King, Greenbrier Avenue, B.S. in Nursing

    Danielle N. Peachey, Meadowbrook Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Shamokin Dam

    Andrew Scott Brandt, West 8th Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Somerset County

    Berlin

    Haley Beth Albright, Mountain Ridge Court, B.S. in Nursing

    Jacob Paul Dively, East Main Street, B.A. in Criminology

    Jared Michael McCormick, Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Megan C. Will, Main Street, B.A. in Art

    Boswell

    Billie Jo Miller, Main Street, B.S.Ed. in Art Education

    Nicole Marie Pelesky, Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Sarah Ann Pelesky, Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bryan Edward Ridilla, Juniata Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jenna Lora-Rose Spory, Church Grove Road, B.S. in Nursing

    Katelyn Jenae Vinisky, Penn Avenue, B.S. in Natural Science

    Cairnbrook

    Kelly Dorsey Kramer, Road South, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Central City

    Kevin Andrew Kozlick, Manges Street, B.A. in Economics

    Robert Dean Toth, Statler Street, B.A. in Psychology

    Confluence

    Katlyn Darlene Uphold, Mae West Road, B.S. in Child and Family Studies

    Davidsville

    Jacob A. Feathers, Hickory Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alan Lee Johnson, Crestview Drive, B.S. in Safety Sciences

    Nathan Edward Pahel, Delaware Trail, B.A. in Criminology

    Fairhope

    Kayla B. Mothersbaugh, Glencoe Road, B.S. in Interior Design

    Friedens

    Jessica Leigh Crawford, Stoystown Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Allison Nicole Kowalewski, Stoystown Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Hollsopple

    Laura Elizabeth Dail, Somerset Pike, B.S. in Athletic Training

    Thomas Joshua Hiravi, Soap Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

    Chelsea Kristen Myers, Woodstown Highway, B.S. in Fashion Merchandising

    Jenners

    Gregory James Scrimager, West Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jennerstown

    Amanda Dawn Harned, James F. Barron Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Corynn Elizabeth Williams, B.S. in Interior Design

    Jerome

    Mark Edward Keim, B.A. in Psychology

    Nicole Marie Telenko, B.S.Ed. in English Education

    Rockwood

    Courtney Elizabeth Bowman, Casselman Road, B.A. in Psychology

    Amanda Leigh Engleka, Kingwood Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Kimberly L. King, King Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Makenna Ann Lape, Water Street, B.S. in Natural Science

    Marlly Rebecca Zerfoss, Main Street, B.S. in Disability Services

    Somerset

    Chelsea L. Braeseker, West Fairview Street, B.S. in Hospitality Management

    Breanna Ann Colson, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ryan Lee Cook, West Bakersville Edie Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kayla Jo Hemminger, Sugar Maple Road, B.S.Ed. in Business Education

    Kristi Anne Jacobson, Buckeye Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Aimee Sue Krause, Raceland Road, B.S. in Nutrition

    Leeann Renae LaSota, Mancini Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Margo Payne MacKenzie, Lansberry Court, B.S. in Natural Science

    Madison Alyse McLaughlin, East Garrett Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Rebecca Jean McNeel, Bluebird Spg, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alyssa Brooke Morocco, East Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Megan Elizabeth Pritts, Berlin Plank Road, B.A. in Art

    Abby Jo Sicheri, Walker Grove Road, Undeclared Health and Human Services

    Zachary Blair Walker, Kline Road, B.A. in English

    Chelsey Lynae Weimer, Weimer Lane, B.S.Ed. in English Education

    Stoystown

    Benjamin Allen Custer, Lambertsville Road, B.A. in Computer Science

    Kelsey Rae Rice, Ralphton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Windber

    Sarah Anne Bostock, 14th Street, B.A. in Art

    Kayla M. Cominsky, Mount Carmel Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Nancy Marie Dagostino, Park Avenue, B.S. in Nursing

    Lynn Marie Elias, Jackson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrew Michael Fluder, 25th Street, B.S. in Finance

    Mark Brian Horner, 23rd Street, B.S.Ed. in Business Education

    Tiffany Marie Hornick, Third Street, B.S. in Child and Family Studies

    Broc Lynn Jennings, Peacefull Valley Road, B.A. in English

    Megan Diane Mazur, Llanfair Road, B.S. in Child and Family Studies

    Marcey Lynne McClain, 25th Street, B.A. in English

    Kenneth Corey Oldham, Dark Shade Drive, B.A. in Journalism

    Nathan Joseph Pagano, Graham Avenue, B.S. in Biology

    Matthew Christopher Pekala, Eighth Street, B.A. in Art

    Kayla Erin Soohy, Old Bedford Pike, B.S. in Child and Family Studies

    Jacob Thomas Stone, Washington Street, B.S. in Communications Media

    Jacqueline Lee Thomas, Sugar Maple Drive, B.S. in Interior Design

    Kayleigh Renee Tyson, Richland Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Tyler James Wantiez, Forest Hills Drive, B.A. in Sociology

    Susquehanna County

    Forest City

    Laura Jean Curtis, Hudson Street, B.A. in Psychology

    Ashley May Roberts, Stone Bridge Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Friendsville

    Christopher Thomas Stanis, Valley Road, B.S. in Biology

    Montrose

    Kristi Marie Hoffa, Rural Route 3, B.A. in Art

    New Milford

    Sara-Jo Grover, Old Route 11, B.A. in Criminology

    Roger Clay Morrison, Church Street, B.S. in Computer Science

    Susquehanna

    Kelly Tennille Brant, Hausbrook Road, B.A. in Sociology

    Tioga County

    Elkland

    Vincent James Calvario, Pattison Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Erin Renee Hackett, Hemlock Street, B.S. in Interior Design

    Riana Lynn Jones, Pattison Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lawrenceville

    Andrea Lorraine Stoddard, Rolling Acres Lane, B.S. in Hospitality Management

    Little Marsh

    Kirstie Lynn Keill, Route 249, B.S.Ed. in Music Education

    Mansfield

    Lindsey Mckaig Cummings, Brooklyn Street, B.S. in Interior Design

    Zachary Adam Renner, Church Road, B.S. in Athletic Training

    Erin Marie Thomas, Second Street, B.S. in Hospitality Management

    Middlebury Center

    Whitney Jean Cornell, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Alexandria Lynne Kohler, Norris Brook Road, B.A. in Criminology

    Wellsboro

    Sam Michael Cavanaugh, Route 6, B.A. in Criminology

    Katherine Grace Hughes, Hills Creek Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Andrea Kathleen Strein, Sherman Street, B.S. in Biochemistry

    Westfield

    Gery Lee Sweet, Mill Street, A.A. in General Studies

    Union County

    Allenwood

    Scott Bradley Kitner, Gap Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Mifflinburg

    Shantell Marie Snider, Green Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    New Columbia

    James Leroy Hagerman, White Deer Pike, B.S. in Accounting

    Winfield

    Jillian Catherine Dietrich, Woodsedge Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Sara Amanda Raleigh, Erdley Church Road, B.S.Ed. in Art Education

    Venango County

    Cranberry

    Kari Lyn Goughler, Whitehill Road, B.S. in Athletic Training

    Emlenton

    Cameron Matthew Ashbaugh, Whitehall Road, B.F.A. in Music Performance

    Ellie Ann Hillard, Eakin Road, B.S. in Nursing

    Franklin

    Thomas Joseph Heffernan, Maple Street, B.A. in Criminology

    Megan Elizabeth Kahle, Garden Drive, B.S. in Biology

    Natalie A. Keith, Liberty Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Benjamin James Ruth, Meadow Road, B.S. in Nutrition

    Kelly Ann Sandok, B.A. in Theater

    Meredith Ann Schoonover, Pittsburgh Road, B.S. in Interior Design

    Brittan Dawn Wolbert, Baker Road, B.S. in Biology

    Oil City

    Leah Marie Groner, West Fourth Street, B.S. in Hospitality Management

    Matthew Stephenson, High Street, B.A. in Criminology

    Andrew Kenneth Szafran, Park Avenue, B.A. in Criminology

    Carly E. Woods, Woods Road, B.A. in Sociology

    Polk

    Randall W. Frye, Georgetown Road, B.S.Ed. in Music Education

    Seneca

    Danielle Elisa Fesenmyer, East State Road, B.A. in Art

    Laura Kristen Heineman, Allison Road, B.S. in Nutrition

    Eve Rebecca Hoffman, Acorn Drive, B.A. in Sociology

    Venus

    Christine Marie Snyder, County Line Road, B.S.Ed. in Music Education

    Warren County

    Pittsfield

    Kayla Ann Johnson, Newton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Russell

    Jessica Leigh Adams, Cedar Court, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Christopher Maynard Wilson, Old State Road, B.S. in Management

    Sugar Grove

    Heather Elizabeth Riel, Pleasant Street, B.S. in Athletic Training

    Scott J. Wagner, Jackson Run Road, B.A. in Criminology

    Tidioute

    Jason Michael Snavley, Route 62, B.S. in Hospitality Management

    Warren

    Rebecca Michelle-Louise Dean, Jennie Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Joel Stephen Goodwill, West Street, B.S. in Marketing

    Joanna Christine Jaskolka, Kamp Street, B.S. in Hospitality Management

    Melissa Renee Larsen, Stoney Lonesome Road, B.S. in Nursing

    Michele Lee Phelps, Miller Hill Road, B.S. in Nutrition

    Brogan Marie Yarzabek, Meadow Lane, B.S. in Natural Science

    Washington County

    Bulger

    Amber Rhea Norrid, Pleasant Valley Road, Undeclared Health and Human Services

    Canonsburg

    Lisa Marie Boyer, Pearl Drive, B.A. in Psychology

    Elizabeth Nicole DeVitis, Orchard Avenue, B.S. in Nursing

    Michael Thomas O'Neill, Vista Drive, B.S. in Natural Science

    Christopher John Pintar, Louise Court, B.A. in Criminology

    Jennifer Marlowe Smith, Old Pike Street, B.A. in Spanish for Internationl Trade

    Zachary Paul Tirpak, Woodridge Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Jeffrey David Warnock, Pearl Drive, B.A. in Criminology

    Annalese K. Weldy, South Central Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Cecil

    Samantha L. Teters, Old Orchard Lane, B.A. in Criminology

    Charleroi

    Patrick Ian Camut, Conrad Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Katrina Alex Papantonakis, Elizabeth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Coal Center

    Alexander Kyle Ball, Coal Center Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Natalie Lynn Granato, Granato Drive, B.A. in Economics

    Eighty Four

    Kristin Ashley Dudra, Green Valley Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Cali Ann Lewis, Munntown Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Carrie Barrett McGraw, Sugar Run Road, B.A. in Anthropology

    Ellsworth

    Megan S. Guza, Chestnut Street, B.A. in Journalism

    Finleyville

    David Jonathan Geary, Gill Hall Road, B.S. in Marketing

    Rebecca Jean Lumsden, Heath Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Anne M. McMaster, Mingo Church Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sarah E. Morrow, Boyka Drive, B.A. in Anthropology

    Hickory

    Daniel Mark Saftner, Washington Avenue, B.S. in Geology

    Houston

    Kristin Lorraine Hravnak, Hickory Lane, B.S. in Hospitality Management

    Brianna Lynn Liebold, North Main Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Samantha Mary Macek, Woodlawn Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lawrence

    Jaclyn Dawn Kliber, Old Farm Road, B.S. in Fashion Merchandising

    McDonald

    Jason Allen Burkett, Windridge Circle, B.A. in Criminology

    Shaun Robert Kelly, Fannie Street, B.A. in Criminology

    Shannon Marie McGinnis, Fort Cherry Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Renee Michelle Ruggiero, Reissing Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    McMurray

    Justin Robert Bak, Holly Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    William Travis Burket, Friar Lane, B.S. in Safety Sciences

    Kelsey Marie Dray, Thomas Road, B.S. in Nursing

    Molly Lynn Dunn, Brookdale Circle, B.S. in Safety Sciences

    Alexander Richard Fincham, Woods Lane, B.S. in Management

    Alexa Lee Kamphaus, Demmel Drive, B.A. in Criminology

    Alexandra Rose Kerner, Canterbury Lane, Undeclared Health and Human Services

    Natalie Palamides, Fireside Drive, B.A. in Theater

    Alexandra D. Phillips, Bunker Hill Drive, B.S. in Communications Media

    Monongahela

    Lea M. Behanna, Ridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Sarah E. McMahon, Irey Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Michael Alan Shuey, Longview Avenue, B.S. in International Business

    David Matthew Verno, Anton Street, B.S.Ed. in Music Education

    Alanna Ziemba, Marne Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Roscoe

    Amanda Jo Bilitski, Watson Lane, B.S.Ed. in Biology Education

    Venetia

    Natalie Catherine Corkos, Ridgeview Drive, B.A. in English

    Benjamin Jason Edner, Bebout Road, B.A. in Psychology

    Tyler William Hartz, Creekside Court, B.S. in Physical Education and Sport

    Lisbeth Elle Petrozza, Fox Creek Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Gina Celeste Wagner, Fox Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Matthew Bryant Weaver, Sugar Camp Road, B.S. in Computer Science

    Washington

    Ryan Michael Allinder, Independence Boulevard, B.S. in Accounting

    Kali Taylor Aloia, Kingswood Court, B.S. in Nutrition

    Kaylee Elizabeth Bellhy, Beverly Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Alexandra Lynn Caffrey, Royal Oak Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Miranda J. Calvert, Sanitarium Road, Undeclared Health and Human Services

    Kaylyn Helen Gauna, Elkie Drive, Undeclared Business

    Sara Michelle Johnson, Ellis Avenue, B.S. in Interior Design

    Jillian Farah Kowcheck, Arlington Avenue, B.S. in Marketing

    Brooke Ann Pahler, Laddie Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Caitlin Amanda Rogers, Fairway Street, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts

    Wayne County

    Honesdale

    Caitlyn Dunn, Kelly Point Way, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Gatlin Matthew Garrett, Reining Road, B.S. in Natural Science

    Jacqueline Elizabeth Rose, White Mills Road, B.S.Ed. in Music Education

    Samantha Marie Shelton, Navajo Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lake Ariel

    Joshua Richard Gershey, White Road, B.A. in History

    Lakeville

    Karisa Nicole Daniels, Lone Oak Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Newfoundland

    Carli Anne Moritz, Stillwater Drive, Undeclared Humanities and Social Sciences

    White Mills

    Lindsey Ann Watson, Elizabeth Street, B.S. in Natural Science

    Westmoreland County

    Acme

    Aimee Jo Irwin, Laurel Lane, B.S.Ed. in English Education

    Ardara

    Amanda Marie Lynn, Water Street, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Arnold

    Misha Lynn Kozikowski, Kenneth Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Julianne Marie Masters, Victoria Avenue, B.S. in Communications Media

    Chelsey Lynn Patterson, Kimball Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Keith Edward Seanor, Victoria Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Avonmore

    David Michael Fulton, State Route 156, B.S. in Geology

    Daniel Charles Hallwirth, Sixth Street Extension, B.S.Ed. in Elementary Education

    Zachary Ryan Kerchensky, Water Street, B.S.Ed. in Art Education

    Cory W. Ritter, Bell Point Road, B.S. in Environmental Health Science

    Christopher Lee Stewart, State Route, B.S.Ed. in Elementary Education

    David Loyd Wheatley, Allshouse Road, B.A. in Criminology

    Amy M. Wylie, Westmoreland Avenue, B.A. in History

    Bolivar

    Michelle Nicole Crise, Route 259, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Bridget E. Young, Washington Street, B.A. in Religious Studies

    Delmont

    Allison Parks Avila, Monticello Drive, B.S.Ed. in Spanish Education K-12

    Danielle Marie Cook, Barrington Ridge, B.A. in Psychology

    Allison Skye McLeod, Heritage Court, B.S. in Child and Family Studies

    Heather Marie Susich, Stotler Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Calvin Franklin Wilson, Suncrest Drive, B.S. in Computer Science

    Derry

    Alexandra Lee Agostinone, Hays Street, B.S. in Nursing

    Esther Eliza Hull, South Ruby Street, B.F.A. in Music Performance

    Tasha Marie Markosky, Markosky Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Geoffrey Alan Maus, South Summit Street, B.A. in Theater

    Brandi Leigh Shine, 17th Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Megan Elizabeth Spangler, Old Route 217, B.S. in Nursing

    Elizabeth Catherine Srsic, Fairview Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Katie Jean Yakopovich, Datsko Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Export

    Anthony Luke Berardinelli, Glenwood Court, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Nicholas J. Flanders, Pfeffer Road, B.S. in Regional Planning

    Emily Anne Franey, Harrison City Road, B.A. in Journalism

    Megan C. Gillespie, Spring Valley Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

    Heather Nicole Holbein, Pheasant Run Drive, B.S. in Interior Design

    Brett R. Hollabaugh, Mallard Court, B.A. in Economics/Mathematics

    Courtney Lynn Hood, Fawn Lane, B.A. in Criminology

    Laura Lynn Kanouff, Mamont Drive B, B.A. in Criminology

    Nicole Ann Lockwood, A. Mamont Drive, B.S. in Nursing

    Jason Matthew Plank, Arrowhead Court, B.S. in Computer Science

    Jeremy Lucas Snider, Pennsylvania Street, B.A. in English

    Bethany Marie VanKirk, Evans Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Aaron Jonathan Wassenaar, Quail Court, B.A. in Economics

    Andrew Howard Weigold, Thompson Road, B.S.Ed. in Business Education

    Greensburg

    Bethany Lane Banaszewski, Tippecanoe Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Katie Marie Bebar, Elm Street, B.S.Ed. in Art Education

    Dustin Beck, Freeman Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Amanda Lynn Bee, South Washington Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Eric John Bruno, Westland Drive, B.A. in Criminology

    Melissa Carnack, Orchard Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Nicholas John Carnicella, Mount Pleasant Road, Undeclared Business

    Diana Luz Estela DeMarco, Greenock Drive, B.S. in Natural Science

    Brittany Anne DiChello, Crestridge Drive, B.A. in Economics

    Roxanne Rose Dreskler, Thomas Richard Lane, B.S. in Management Information Systems

    Amy Rosemary Duncan, Adrian Drive, B.S. in Marketing

    Renee L. Fagan, Spring Run Road, B.S.Ed. in English Education

    Cameron Paul Faylor, Main Street Apt. B, B.A. in Political Science

    Alanna Carmella Ferrett, Quail Drive, B.S. in Biology

    Brittany Ann Gasparro, Cribbs Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Kayla Renee Grundy, North Main Street G, B.S. in Management

    Corey Scot Hay, Keystone Street, B.S. in Accounting

    Jonathan Edward Henninger, Rimrock Road, B.S. in Biochemistry

    Kimberly Marie Hilliard, Santone Drive, B.S. in Hospitality Management

    Megan Sara Jankovic, Bellfield Court, B.A. in Criminology

    Juliann Marie Johnson, Old Airport Road, B.S. in Nursing

    Ashlee Bree Jury, Sassafras Lane, B.A. in English

    Jordan Evan Jury, Sassafras Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Tyler Paul Kelly, Willow Crossing Road, B.A. in Criminology

    Megan Marie Laughlin, Bonita Drive, B.S. in Nursing

    Joshua Antonio Marsili, Westland Drive, B.S.Ed. in Physics Education

    Danielle Marie Mays, Rolling Meadows Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Corey Lee Mentch, Arch Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Cameron Alexander Miller, Middletown Road, B.A. in Psychology

    Alissa Marie Montgomery, Tarnwood Way, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Lauren Ashley Mough, Green Street, B.S.Ed. in English Education

    Megan Justine Murphy, Cypress Drive, B.S. in Athletic Training

    Amy Christine Pushwa, Redgrave Drive, Undeclared Health and Human Services

    Ryan J. Rauch, Mount Pleasant Street, B.S. in Nursing

    Robert Arthur Sarraf, Clearview Drive, B.S.Ed. in Business Education

    Molly Elizabeth Sias, Donohoe Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Megan Elizabeth Snyder, Fosterville Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Stefany Elizabeth Stofko, Foxglove Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrea Mae Territ, Westland Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dana Ann Thomas, Meadowbrook Avenue, B.S. in Communications Media

    Stephen Ronald Todaro, Ashland Street, B.S. in Natural Science

    Ashley Marie Tomer, Rural Route 3 E, B.S. in Marketing

    Douglas William Trenk, Alexander Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alexandra Paige Waugaman, Brookview Drive, B.S. in Nursing

    Jennifer Nicole West, Bryan Drive, B.A. in Psychology

    Shona Romayne Young, Old Route 66, B.S. in Natural Science

    Hannastown

    Brian DeMarino, Shoup Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jennifer Lynne McFadden, Shoup Avenue, B.S. in Accounting

    Harrison City

    Ashley Nicole Catullo, Saddlebrook Drive, B.S. in Nursing

    Jennifer Lynn Levy, Buck Run Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Alina Marie Ronca, Brook Valley Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Gabriela Mimi Terente, Redoak Drive, B.S. in Finance

    Hunker

    Emily M. Kubler, Dublin Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kenneth R. Williams, Sandworks Road, B.A. in History

    Irwin

    Cory Thomas Blotzer, Rizzi Drive, B.S. in Accounting

    Brooke L. Campbell, Manchester Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christina Marie Carroll, Brush Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Louis Oliver Colaianni, Aspen Drive, B.A. in Chemistry

    Matthew Robert DeFilippo, Roseanne Circle, B.S. in Finance

    Angela Michele Divelbiss, Pettigrew Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    David Andrew Gogol, Colonial Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Julia M. Ihrig, Craig Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Chase Caleb Keibler, George Washington Circle, B.A. in English

    Leah Marie Kistler, Louis Court, B.S. in Hospitality Management

    Collin Joseph Lindberg, Laurel Avenue, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Ashley Lynne McAteer, Roseanne Circle, Undeclared Health and Human Services

    Christina Lynn Mesko, Renaissance Drive, B.S. in Hospitality Management

    Jeffrey R. Moon, South Rolling Hills Avenue, B.A. in Economics/Mathematics

    Tyler Nicole Nuzzo, Penntowne Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Marisa Renee Pacelli, Adele Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Stefanie Marie Stitely, Fairwood Drive, B.S. in Finance

    Jaira Lyn Teamann, Irene Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Michael Joseph Visnick, Long Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Louise Anna Vranesevic, Victoria Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Matthew Robert Watkiss, Slebodnik Road, B.S. in Management

    Danielle A. Yanez, Northeast Drive, B.S. in Nursing

    Tara Katherine Young, Sheffield Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Jordan Luke Ziemski, Cedar Glenn Drive, B.S. in Respiratory Care

    Jeannette

    Nathan Tyler Bosco, Calmar Drive, B.S. in Safety Sciences

    Meredith Foster Byerly, Margaret Street, B.S. in Interior Design

    Amber Nicole Contino, Penn Adamsburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashley Lynn Contino, Penn Adamsburg Road, B.S. in Accounting

    Zachary James Dreskler, Lockwood Drive, B.S. in Hospitality Management

    Courtney Beth Josselyn, Skyview Drive, B.A. in Psychology

    August Gainer Matrisch, Matrisch Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Jessica Lynn McEwen, College Avenue, B.S.Ed. in Biology Education

    Brian R. McHenry, Bushy Run Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Bryan George Morrison, Briarwood Drive, B.S. in Marketing

    Renee Nicole Reitz, Lewis Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Kelly E. Shaw, Sunview Avenue, B.S. in Management

    Jonathan B. Wingert, Calmar Drive, B.A. in Criminology

    Corinn Marie Wolfe, Morningside Avenue, B.A. in Psychology

    Latrobe

    Jamie Kathleen Boerio, Glacier Court, B.S.Ed. in Music Education

    Jessica Renea Bridge, Kunkle Acres Lane, Undeclared Business

    Caitlin Amber Bumar, Frank Circle, B.A. in Psychology

    Patricia Ann Claypool-West, Raymond Avenue, B.A. in Sociology

    Lindsey Marie Daykon, Miller Street, B.S.Ed. in Art Education

    Christopher Michael Delenne, Red Cut Lodge Road, B.S. in Management

    Kristen Ashley Edgerly, Chestnut Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Tiffany Nicole-Park Findling, Smokey Mountain Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Kortney E. Haines, Owens Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    David Richard Hone III, Edgewater Townhouses, B.S. in Management

    Joshua L. Kosker, Dailey Avenue, B.F.A. in Art Studio

    Beth Ann Kromka, Ridilla Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Katie Lynn Moffa, Richmond Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Emily Christine Petrarca, Fifth Avenue, B.S. in Nutrition

    Bree Ann Piper, Pallet Shop Lane, B.A. in Criminology

    Mark Andrew Regalla, Route 982, B.S. in Physics

    JeffJoe Maximilian Regula, Catherine Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Sarah Jane Rowe, Shady Lane, Undeclared Business

    James Chad Schmeling, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Adam Charles Short, Gertrude Street, B.A. in Criminology

    Chad Dennis Sterrett, East Monroe Street, B.S. in Accounting

    Danielle Marie Susa, Heritage Drive, B.S. in Nursing

    Kayla Marie Taylor, West Grant Street, B.S. in Nursing

    Heather Lynne Thomas, High Meadows Court, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Kelli Lynne Thomas, High Meadows Court, B.S. in Hospitality Management

    Emily Rose Wood, Yellowstone Drive, B.S. in Human Resource Management

    Ann Margaret Zedek, Ice House Roadd, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Ligonier

    Elizabeth Jan Ashy, Forbes Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Matthew Thomas Beckman, Mill Road, B.S. in Nursing

    Nicole Lee Davis, Hillside Avenue, B.S. in Nursing

    Victoria Lee Franco, North Saint Clair Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Alexandria Lian Grab, Tall Timber Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    McKenzie Katherine Gross, Clifford Woods Road, B.S.Ed. in Art Education

    Matthew Blair Henderson, Harvey Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Nicholas Joseph Parrish, Jefferson School Road, B.S. in Management

    Kori Helen Tetkoski, Route 259, B.S. in Nutrition

    Crystal L. Theys, Third Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Samantha Ruth Turmo, Martz Drive, B.S. in Management

    Andrew Nolan Williams, Darlington Road, B.A. in Journalism

    Lowber

    Raymond Perry Felger, Campbell Street, B.S. in Management

    Lower Burrell

    Elese Marjorie Allan, Kay Street, B.S. in Marketing

    Jill Elizabeth Egbert, Michigan Avenue, B.S. in Nutrition

    Anthony James LeDonne, Wallace Street, B.S. in Geology

    Eric M. McAlpine, Hilltop Drive, B.A. in Criminology

    Justin T. Meyers, Cherry Lane, B.A. in Criminology

    Steven Michael Pish, Mintwood Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Alexander Joseph Pope, Riverview Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Thomas Joseph Shank, Thor Drive, B.A. in Criminology

    Brandy Alexandra Spiering, Glauser Lane, B.S.Ed in Music Education

    Melinda Marie Tipton, Florida Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brandon Joseph Turano, James Street, B.S. in Finance

    Stephanie L. Voith, Violet Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Monessen

    Johnathan Edward Byron, Reservoir Avenue, B.A. in Music

    Rachel Ann Dzimiera, Jones Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Mount Pleasant

    Caz M. Bejger, Lentz Way, B.S. in Geology

    Chelsea Noelle Forbes, Washington Street, B.S. in Communications Media

    Breanne Nicole Hynek, Lemmon Road, B.A. in Criminology

    Rachel A. Sage, Buckeye Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Allison Lynn Shumar, North Diamond Street, B.S.Ed. in English Education

    Valerie Ann Sibal, Front Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Zachary John Singer, East Smithfield Street, B.S.Ed in Elementary Education

    Nicole Lynn Swank, Greenlick Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kenneth Allen Tinkey, Route 982, B.S. in Regional Planning

    Justin Matthew DePalma, Front Street, B.A. in Criminology

    Nathan Jay Forbes, Washington Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Brittany Taylor Hudson, Center Avenue Rear, B.S. in Hospitality Management

    Kristin Michelle Zipnock, South Hitchman Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Murrysville

    Maura McHugh Barrett, Impala Drive, B.S. in Chemistry

    Maria Teresa Chichilla, Christy Road, B.S. in Nursing

    Colleen Ruth Hassell, Princess Court, B.S. in Nursing

    Jeffrey Michael Laliberte, Edgetree Lane, B.A. in International Studies

    Rachel Ann Pierce, Reynard Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts

    Daniel William Popp, Duchess Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sarah Elizabeth Zorak, Macintyre Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    New Alexandria

    Brooke Elizabeth Bonifazi, Tucker Road, Undeclared Health and Human Services

    Amy Michelle Bouch, Pump Station Road, B.S.Ed. in English Education

    Joshua Hartley Catanzarite, Mount Carmel Road, B.S. in Communications Media

    Cynthia Lynnette Duncan, State Route 981, Undeclared Humanities and Social Sciences

    Scott J. Elliott, Guthrie Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Laura N. Liprando, Tanager Drive, B.S. in Accounting

    Nicholle Marie Merenda, Archway Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Diane Elizabeth Sanderson, State Park Road, B.A. in Chemistry

    Rebecca Elizabeth Saunders, Greenwalt Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    New Derry

    Vincent Samuel Esposito, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lacie J. McDonald, Adam Lane, B.A. in Sociology

    Stephanie Lynn Moga, Route 982, B.S.Ed. in Social Studies Education

    New Florence

    Nevin Jacob Zimmerman, B.S.Ed. in Spanish Education K-12

    Meghan Maureen Cassidy, 19th Street, B.A. in International Studies

    Ryan Michael Cunningham, Route 711, B.S. in Regional Planning

    Rachel A. DeStefano, Hutchison Hollow Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Tabitha Huffman, 13th Street, B.A. in Criminology

    Devin T. Lichtenfels, Crawford Road, B.A. in History

    Brittaney N. Luther, Rural Route 1, B.A. in English

    Kelli Elizabeth McGinnis, Clay Pike Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Amanda Jane Olmstead, Valley Brook Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts

    Brittany Nicole Skedel, Route 22 Highway E, B.S. in Nursing

    New Kensington

    Mallory Elizabeth Baker, Seventh Street, B.S. in Child and Family Studies

    Larry William Chabal, Manchester Hill Road, A.S. in Electro-Optics

    Mitchell Douglas Davis, Milligantown Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Angelica Marie Guzzo, Charles Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Melinda Diane Hare, Merwin Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Courtney Nicole Keene, Dinwiddie Drive, B.S. in Nursing

    Marissa Dawn Marsh, Stewart Lane, B.S. in Interior Design

    Nicholas Joseph Masi, Glenview Drive, B.A. in Criminology

    Dan P. Mertz, Regent Drive, B.S. in Natural Science

    Nora Datres Milliron, Charles Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Samantha Rae Moore, State Street, B.S. in Communications Media

    Lea Rochelle Nelson, Lois Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Serena Marie Pitel, Carl Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Rebecca Marie Pujol, Elm Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jordan Lindsay Ritchie, Aluminum City Terrace, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Gianina Ainsley Romito, Ligonier Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Nicole Anne Shannon, Martin Avenue, B.A. in Criminology

    Alyssa Kristine Sobota, Aluminum City Terrace, B.S. in Communications Media

    Maria Laina Toney, Fernledge Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Valerie Ann Tumminello, Lynn Ann Drive, B.S. in Accounting

    New Stanton

    Jena Mae Chatlos, Shrader Hollow Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Franklin Edward Lewis IV, Building, B.S.Ed. in Social Studies Education

    North Huntingdon

    Jessica Rae Anderson, Samantha Way, B.S.Ed. in Deaf Education

    Stephanie Nicole Chapman, Lindale Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Anthony Alexander Derry, Peregrine Drive, B.A. in Criminology

    Amber M. Dworek, Quaker Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Ashley Marie Dworek, Quaker Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Gina R. Esposito, Autumn Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Nicholas Oran Fallone, Kensington Place, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jacob Michael Feryus, Colonial Manor Road, B.A. in Criminology

    Chad R. Good, Robbins Station Road, B.A. in Economics/Mathematics

    Andrew Vincent Gorenz, Adams Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Kaitlyn Elizabeth Hill, Pinewood Road, B.A. in Anthropology

    Daisy Lynn Kmetz, Samantha Way, B.A. in Psychology

    Christopher Joseph Kukic, Otis Drive, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education

    Melanie M. Lane, Marcia Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kayla M. Lang, Saint Clair Drive, B.S. in Nursing

    Katherine Jane Lynn, Main Street, B.S. in Hospitality Management

    Erin M. McGowan, Otis Drive, B.S. in Geology

    Ryan Thomas O'Toole, Semple Drive, B.S. in Finance

    Sarah Rochelle Ruffner, Scotch Hill, B.S. in Respiratory Care

    Kristen Marie Savorelli, Northwest Drive, B.S. in Nutrition

    Daniel Jerome Sprumont, Bruce Drive, B.S. in Communications Media

    North Irwin

    Bree Ellen Bigelow, Washington Avenue, B.S. in Biology

    Lee Rachel Bigelow, Washington Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Penn

    Joshua A. Kistler, Penn Adamsburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Shannon Michelle Satira, B.S. in Nursing

    Ruffs Dale

    Jennifer Amanda Santmyer, State Route 31, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Scottdale

    Stormie Gail Clark, Jennings Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Justina Ann Crawford, Mount Pleasant Road, B.S.Ed. in Music Education

    Sarah Elizabeth Hann, Ore Mine Hill Road, B.S.Ed. in Music Education

    Matthew Ryan Harding, Second Avenue, B.S. in Geology

    Kelly Ann Mayer, Springer Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Seward

    Sarah Elizabeth Blair, Griffith Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Casey Leeann Burkett, Chestnut Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Danielle Marie Darby, Route 56, B.S. in Fashion Merchandising

    Joshua Allen Darr, Thompson Street, B.S. in Biology

    Tiffany Austin Fry, Route 56 Highway E, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Laura Renee Merle, Donelson Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Kendall Catherine Rudnik, Route 403 Highway S, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Dana Andrew Turgeon, Route 403 Highway S, B.S. in Regional Planning

    Slickville

    Jody Lynn Pounds Crissman, Louise Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Stahlstown

    Brittany Ann DeMarchi, Upper Tabernacle Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sutersville

    George Calvin Ribich, Curry Road, B.S. in Business Technology Support

    Trafford

    Kimberly Jane Boonie, Gilmore Avenue, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Sabrina Lynn Boura, Short Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Deborah Anne Ragan, Cherry Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education/PreK–Grade 6

    Ashlee Ann Schwartz, Ardennes Court, B.A. in Criminology

    Rebecca Marie Smith, Seventh Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Leigh Anne Steffan, William Drive, B.S. in Nutrition

    Mark Albert Woleslagle, Pine Hollow Road, B.S. in Finance

    Vandergrift

    Nicole Danielle Butch, Crawford Avenue, B.A. in Sociology

    Kristen Rhea Dilick, Dilick Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Amanda Cristine Guthrie, Spruce Hollow Road, B.A. in Criminology

    Karen Cynthia Henry, State Route 66, B.S.Ed. in Elementary Education

    Tashina Jean Johns, Stoney Hill Road, B.S. in Communications Media

    Michelle Lefevre, A Jackson Avenue, B.S. in Management

    Laura Elizabeth Miller, Armstrong Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Brandon R. Plazio, Palamino Drive, B.A. in Criminology

    Hillary Ann Smith, Claypool Road, B.S. in Nutrition

    Gregory Peter Tarosky, Dime Road, B.S. in Safety Sciences

    Stephanie Anne Yarup, Sherman Avenue, B.A. in Psychology

    West Newton

    Emily Rose Balko, Vine Street, B.S. in Nursing

    Westmoreland City

    Alexis Rae Corrie, Sumac Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Youngstown

    Timothy Roy Miller, Frosty Road, B.A. in History

    Tammy Ann Miller, Frosty Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Youngwood

    Aarika A. Trout, South Fifth Street, B.S. in Communications Media

    Wyoming

    Factoryville

    Courtney E. Koelsch, Rural Route 2, B.S. in Accounting

    Kate Lynn Petrewski, Rural Route 2, B.S. in Hospitality Management

    Laceyville

    Lindsay Sue Millard, Rural Route 2, B.A. in Psychology

    Meshoppen

    Sean Kelly Morahan, Rural Route 3, B.S.Ed. in Business Education

    Tunkhannock

    Courtney Marie Johnston, Jayne Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Teresa Mae Stage, Franklin Avenue, B.A. in History

    Zachary Edward Zbegner, Nice Lane, B.S. in Communications Media

    York County

    Dallastown

    Andrea Lynn Hoffman, Honey Valley Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Delta

    Sarah Elisabeth Smith, Castle Fin Road, B.A. in Sociology

    Dillsburg

    Luke John Barricklow, Fairway Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Matthew Timothy Keirn, Maple Street, B.S. in Nursing

    Amanda Lynne Lobeck, Rocky Ridge Road, B.S. in Human Resource Management

    Jorgi Shea McCarren, Greenbriar Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Christin Mary Moore, Franklin Church Road, B.S. in Physics

    Cody Michael Nicholson, Range End Road, B.F.A. in Music Performance

    Dover

    Eddie Cervantes, Amy Avenue, B.S. in International Business

    Heather Anne Ryan, Danielle Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Etters

    Megan Elizabeth Marshall, Conley Lane, B.S.Ed. in English Education

    Hanover

    Danielle Marie Barnhart, Oakwood Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Paul Jacob Bingham, Fuhrman Mill Road, B.A. in Geography

    Felicitas Annette Dunn, Stacey Drive, B.S. in International Business

    Katlyn Brianna Grim, Eastwood Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Andrew Philip King, Sheridan Drive, B.A. in Geography

    Rachael Evelyn Koontz, Savoir Drive, B.S. in Nursing

    Courtney Allegra Turner, Beaver Creek Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Jennifer Lynne Weimer, East Middle Street, B.S. in Finance

    Ronald Neal Wetherson, Barts Church Road, B.A. in Criminology

    Jacobus

    Elizabeth Ann Gaynor, York Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Jennifer Lynn Gohn, Ensminger Drive, B.S. in Interior Design

    Lewisberry

    Alexandria Rae Branyan, Lewis Street, B.S. in Nursing

    Manchester

    Nathan Alan Curry, Sweitzer Court, B.A. in Biology

    Roxanne Nicole Hotaling, East Parkview Road, B.S.Ed. in Art Education

    Mount Wolf

    Amelia Marie Qualters, Laurel Drive, B.S. in Communications Media

    New Freedom

    Lauren Nicole Anderson, Independence Drive, B.S. in Nursing

    Melissa Erin Connelly, East High Street, B.A. in Psychology

    Kristin Nicole Dunlop, North Shaffer Drive, B.S. in Nursing

    Rachel C. Larum, Liberty Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Christopher Matthew Schott, Nittany Court, B.A. in Criminology

    Red Lion

    Victoria Elizabeth Domkoski, Beverly Hills Court, B.S. in Interior Design

    Laura Frances Hopkins, Circle Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Alice Elizabeth Mount, Curds Way, B.S.Ed. in Elementary Education

    Seven Valleys

    Jacquelyn Kate Mister, Claremont Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Shrewsbury

    Tara Nicole Riley, Whitcraft Lane, B.S. in Nursing

    Spring Grove

    Anne Elisabeth Smith, Walters Hatchery Road, B.S.Ed. in Music Education

    Stewartstown

    Emily Kelly Cottrell, Coupler Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Elena Rose Pietrowicz, Kings Way, B.A. in Criminology

    Wrightsville

    Briana Nicole Deibler, Strickler School Road, B.S.Ed. in Music Education

    Chelsea Marie Jones, B.A. in Psychology

    Yoe

    Allyssa Sue Myers, West Broad Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    York

    Katherine Annette Bambling, East Butter Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Kelli Anne Barron, Princeton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stacey Kendall Burwick, Quaker Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Katelyn Marie Crumling, Valley View Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lauren Nicole Englar, Chesterbrook Drive, B.S. in Communications Media

    Caitlin June Farrell, Reynolds Mill Road, B.S. in Nursing

    Kevin Jacob Frisby, Willow Court, B.S. in Management

    Zachary Paul Green, Chestnut Run Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Meredith Caroline Hady, Keeney Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Megan Frances Hoover, Wetherburn Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Meghan Victoria Huff, Rathton Road, B.S.Ed. in Spanish Education K-12

    Kelsey Elizabeth Lane, Southern Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Gabrielle Renee Lehigh, Board Road, B.A. in Anthropology

    Kaitlin Grimmer LeRoy, Wedgewood Way, B.A. in Theater

    Kaitlin Faith MacKenzie, Honey Valley Road, B.S. in Nursing

    Bradley Scott Masenheimer, Federal Road, B.S.Ed. in Music Education

    Michelle Helen Maurtua, Greenwood Road, B.S. in Nursing

    Ryan Patrick McNeely, Emmanuel Drive, B.A. in History

    Christopher Joseph Mosebrook, A Ruppert Road, B.A. in Political Science

    Nicholas Lee Murray, Eastwood Drive, B.S. in Marketing

    Megan Erin Petit, Taylor Road, B.S. in Nursing

    John Frederick Riggs, Meadow Hill Drive, B.A. in Psychology

    Lauren A. Robinson, Greendale Road, B.S. in Nursing

    Katelyn Marie Romesberg, Shaanti Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stacey Rene Root, Indian Rock Dam Road, B.S. in Athletic Training

    Alexis Nicole Scott, South Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Amber Lynn Shorb, Woodshead Terrace, B.S. in Nursing

    Brandon Alexander Snyder, Lyndhurst Road, B.A. in Criminology

    Michael S. Stough, E. Market Street, B.A. in Criminology

    Brandon Dominic Walker, Mulberry Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Outside Pennsylvania (United States)

    California

    Faith Jamie Ambrosini, Crescent Way, Salinas, B.A. in Anthropology

    Victoria Marie Constant, Canyon Ridge Drive, Bonita, B.S. in Biochemistry

    Brittany Lynn Gordon, Lakeshore Drive, Fairfield, B.A. in Religious Studies

    Keith Kaanoi Hapenney, Pinecone Street, Corona, Non-degree program

    Kaitlin Rebecca Hughes, Rita Court, Santa Clara, B.A. in Music

    Michael Garrett Kennedy, Camellia Court, Rancho Cucamonga, B.A. in Political Science

    Connecticut

    Vincent Michael Sciortino, Camp Street, Middletown, Undeclared

    Zachary John Stayman, Down River Road, New Canaan, B.A. in Political Science

    Delaware

    Alexander Logan Wolfgang Dettwyler, Orchard Avenue, Newark, B.A. in Psychology

    Nicholas James Fritz, Cedar Tree Drive C, Wilmington, B.A. in Art

    Eric Steven Layton, Griffith Lake Drive, Milford, B.A. in Psychology

    Heather Erin Robbins, Frederica, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Florida

    Colleen Marie Garten, Kernan Boulevard South, Jacksonville, B.A. in Spanish

    Levar Alfonso Mills, Johnson Creek Drive, Jacksonville, B.S. in Communications Media

    Samantha Lynn Tira, 78th Street East, Bradenton, B.S. in Fashion Merchandising

    Sybil Blithe Watson, Lagoon Drive, Pensacola, B.A. in Psychology

    Georgia

    Lauren Michelle Bottenfield, Summerwood Drive, Cumming, B.S.Ed. in Elementary Education

    James Braden Chancellor, Bradley Court, Newnan, B.S. in Computer Science

    Kara Leigh Markle, Knollwood Court, Peachtree City, B.S. in Fashion Merchandising

    Hawaii

    John J. Dirda, Bougainville Drive, Honolulu, B.S. in Safety Sciences

    Michael James Kennedy, Oahu Avenue, Honolulu, B.S. in Natural Science

    Illinois

    Zachary Stephen Lynn, West 109th Street, Chicago, B.S. in Applied Mathematics

    Kerianne Marie Mahoney, Alpine Drive, Lake Zurich, B.A. in Anthropology

    Danielle Marie Ostendorf, Revere Ridge Road, Rockford, B.S. in Physical Education and Sport

    Priyanka H. Patel, North Waterford Drive, Schaumburg, B.S. in Nursing

    Indiana

    Adam Christopher Burgdorf, DeShields Drive, Evansville, B.A. in Psychology

    Chris Chambers, Alexandria, B.A. in History

    Nathaniel Clayton Gangwer, North County Road W, Rossville, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Leah Kathleen Shanks, North State Road, Wheatfield, B.S.Ed. in Deaf Education

    Hollie Anne Speedy, Stockton Drive, Noblesville, B.A. in Criminology

    Kentucky

    Nadia Gondal, Logan Lane, Leitchfield, B.S. in Fashion Merchandising

    Maine

    Ethan Thaddeus Edmondson, Echo Pines Road, Mount Desert, B.S.Ed. in Music Education

    Maryland

    Daniel Steven Anderson, Canterbury Drive, Sykesville, B.S. in Management Information Systems

    Morgan Elaine Baker, Randall Lane, Williamsport, B.S.Ed. in Music Education

    Samantha Bartholomew, Sour Cherry Way, North Potomac, B.A. in English

    Katherine Annemarie Bechtel, Orchid Drive, Hagerstown, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jessica Marie Beck, Palladi Drive, Baltimore, B.S. in Nursing

    Martin Joseph Bindel, Old Carriage Road, Glen Arm, B.S. in Hospitality Management

    Timothy Adam Brady, Dellcrest Drive, Forest Hill, B.A. in Criminology

    Ashley Dawn Branthoover, South Main Street, Accident, B.S. in Hospitality Management

    Leslie Michelle Brown, Archery Drive, Ft. Washington, B.S. in Fashion Merchandising

    David Christopher Carr, Pheasant Run, Ijamsville, B.A. in History

    Acacia Joy Cooper, Fairborn Terrace, New Carrolton, B.S. in Child and Family Studies

    Megan E. Dell, Boxwood Drive, Hampstead, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Claudia Maria Escobar, Nicholson Lane, North Bethesda, B.S. in Hospitality Management

    Ryan Elizabeth Ferrell, Glenallan Avenue, Silver Spring, B.A. in Anthropology

    Mary Michele Geiser, Frostwork Row, Columbia, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Kathryn Marie Gentile, Newbury Court, Gaithersburg, B.S.Ed. in Music Education

    Jonathan Steven Gerber, Fairway Drive, Westminster, B.A. in Criminology

    Ilona Globa, Sawdust Circle, Rockville, B.A. in Journalism

    Christian James Hall, Long Hill Drive Southwest, Cumberland, B.A. in Criminology

    Alli Lee Hamilton, Boileau Court, Middletown, B.A. in Criminology

    Christopher James Hannigan, Providence Circle, Walkersville, B.S. in Physical Education and Sport

    Sarah La Roque Harper, Night Hawk Way, Gaithersburg, B.S. in Nutrition

    Zachary Bryan Jamison, Blue Mountain Drive, Maugansville, B.S.Ed. in Elementary Education

    Shelby Shonnae Kelley, Winexburg Manor Drive, Silver Spring, B.A. in Art

    Michael E. Knapp, Valley Oak Way, Bel Air, B.A. in Psychology

    Sarah Elizabeth Langan, Bosc Court, Thurmont, B.S. in International Business

    Stephanie C. Linker, Bridle Court, Reisterstown, B.S. in Fashion Merchandising

    Allyson Michelle Long, Carroll Creek View Court, Frederick, B.S. in Physical Education and Sport

    Katelyn Elizabeth Marshall, Maiden Drive, Bowie, B.S. in Biology

    Robin Marie Matty, Osprey Drive, Derwood, B.A. in Anthropology

    Sean T. Meighen, Fragile Sail Way, Ellicott City, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Jennifer Lynn Michelli, Emmaline Drive, New Market, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rebecca Bozena Tyger Mir, East Walnut Street, Delmar, B.A. in Art

    Michelle Nguyen, Shorefield Road, Wheaton, B.S. in Environmental Health Science

    Christopher Ryan Poet, Independence Road, Clear Spring, B.S.Ed. in Music Education

    Angela Marie Rowland, Countryside Drive, Middletown, B.S. in Biochemistry

    Christopher Paul Sabatino, Severn River Road, Severna Park, B.S. in Management

    Brittany Jean Skolaski, Pinyon Pine Court, Eldersburg, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hana May Smith, Durr Road, Oakland, B.S. in Nutrition

    Alexsandra Mae Snyder, Holleybrooke Court, Walkersville, B.S. in Hospitality Management

    Willis Reginald Spencer, Wilenoak Court, Baltimore, B.S.Ed. in Music Education

    Katharine Ruth Stock, Brooklyn Bridge Court, Laurel, B.S.Ed. in Deaf Education

    Cara A. Stouffer, Belle Hollow Court, Gaithersburg, B.S. in Fashion Merchandising

    Alexander Sylvan Taylor, Quill Point Drive, Bowie, M.B.A. in Geography

    Carolyn Kathryn Town, Stella Drive, Huntingtown, B.S. in Nursing

    Habasse Traore, Tuscarora Road, Randllstown, B.A. in Computer Science

    Meghan Cory Tucker, View Top Road, Ellicott City, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michael Kennard Waddell, Beacon Hill Terrace, Gaithersburg, B.S.Ed. in Music Education

    Amanda Marie Walczak, Inglewood Road, Bel Air, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jocelyn Grace Weber, Crabapple Court, Bel Air, B.S. in Fashion Merchandising

    Kristen Anne Zoli, Norwood Court, Fallston, B.S. in Hospitality Management

    Massachusetts

    Jeremy A. Guillette, Airport Road, Dudley, B.A. in Anthropology

    Kelsi Anne Lindblad, Lindbergh Road, Wakefield, B.S. in Biology

    Brittany Anne Viens, Metacomet Street, Belchertown, B.A. in English

    Michigan

    Brian David Laich, Charlotte Landing Road, Springport, B.S. in Applied Physics

    SaraJane Emily Parsons, Baldwin Avenue, Negaunee, B.S. in Mathematics

    Bernice Vargas, Cameron Street, Kalamazoo, Non-degree program

    Anne Zoe Wymer, Mack Island Road, Grass Lake, A.A. in Business/Associate

    Minnesota

    Melissa Kay Aasness, North Broadway, Fergus Falls, B.S. in Fashion Merchandising

    Mississippi

    Derek Paul Chamberlain, Loydale Drive, Brandon, B.S. in Natural Science

    Nebraska

    Ryan David Albano, Glendale Avenue Circle, Gretna, B.S. in Natural Science

    New Jersey

    Beatrice Adu-Sarkodie, Westgate II, Washington, B.A. in Psychology

    Tenesha Deandra Ali, Castro Street, Browns Mills, B.S.Ed. in English Education

    Marguerite Beatrice Benton, Delaware Avenue, Roebling, B.A. in Criminology

    Gary Anthony Broome, Fownes Avenue, Brigantine, B.S. in Marketing

    Alexandra Lynne Carlton, Chadwick Drive, Voorhees, B.S.Ed. in Deaf Education

    Kerrianne Maria Costantino, Stathems Neck Road, Greenwich, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Stephanie Rachel Curtin, Ash Road, Tuckerton, B.S.Ed. in Art Education

    Lauren Anne Delesky, Diamond Road, Jackson, B.S.Ed. in Music Education

    Alexandra Rae Goldring, Van Zile Road, Brick, B.A. in Journalism

    Jill Christine Kurp, Rutland Court, Shamong, B.S. in Fashion Merchandising

    Kylie Michelle Kassoy, Ashton Place, Glen Rock, B.S. in International Business

    Molly Drew Maguire, Elbert Street, Ramsey, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Chelsea McDonnell, Pinewald Lane, Burlington, B.A. in Anthropology

    Melissa Anne Muniz, Yorkshire Drive, Toms River, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Chelsea Anne Oliver, Borrelly Boulevard, Sewell, B.S. in Nursing

    Jessica Elizabeth Potter, Beech Lane, Mays Landing, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alana Jo Schafer, Colonial Court, Tabernacle, B.S. in Disability Services

    Frank Joseph Sirolli, Yellowstone Road, Cinnaminson, B.S. in Physical Education and Sport

    Sarah Renee Smith, Blossom Hill Road, Lebanon, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Emily Victoria Stilson, Pennington Harbourton Road, Pennington, B.S. in Hospitality Management

    Kelly Theresa Strusiak, Hiawatha Boulevard, Oakland, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michael Joseph Tighe, State Park Road, Blairstown, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Jacsil Alejandra Torres, Scenic Drive, Ewing, B.A. in Psychology

    Sarah Elizabeth Valvano, Salem Drive E, Whippany, B.S.Ed. in Deaf Education

    Krystal Rose Vigliano, Birchwood Knolls, Lawrenceville, Undeclared Health and Human Services

    Keith Shawn Washington, Fairmount Avenue, Newark, B.S. in Interior Design

    Michael Harris Weiner, Wescott Road, Hillsborough, B.S.Ed. in Music Education

    Kathryn Jeanne Wiggins, Danielle Court, Jackson, B.A. in Sociology

    Alyssa Nicole Yakalis, Sinclair Avenue, Lanoka Harbor, Undeclared Education

    Alexa Lyn Zauck, Island View Terrace, Ocean View, B.S.Ed. in Deaf Education

    New York

    William Martin Bennett, Hickory Road, Binghamton, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Brittney Anne Blazavich, North McKinley Avenue, Endicott, B.S.Ed. in Art Education

    Mallory Loren Clark, Main Street, Newfield, B.A. in Psychology

    Anthony Michael Farella, Fulton Street, Hornell, B.A. in Religious Studies

    Angelene Marie Finnemore, State Route 417, Scio, B.A. in Journalism

    Amy Alison Frauen, East Galewood Drive, Wilson, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Heather Marie Herche, Walker Road, Endicott, B.S.Ed. in Art Education

    Kimika N. Hudson, State Route 52, Pine Bush, B.A. in Psychology

    Andrew Michael Maier, Arlington Drive, Pittsford, B.S. in Nursing

    Corinne Elizabeth Miller, Coachmans Lane, Hamburg, B.S. in Hospitality Management

    Troy Stephen Miller, Saint Marys Drive, Allegany, B.S. in Safety Sciences

    Megan Reddy, Woodgate Road, Horseheads, B.S. in Nutrition

    Jason Eli Schwartz, Sandstone Trail, New City, B.S.Ed. in Deaf Education

    Julian Andres Sierra, 64th Road P, Forest Hills, B.A. in Criminology

    Matthew Gabriel Stiadle, Shaffer Road, Newfield, B.S.Ed. in Music Education

    Jessica Ann Taylor, Prince of Wales Court, Williamsville, Undeclared Business

    Stacie C. Vance, Peruville Road, Groton, B.S. in Interior Design

    Hugo Jose Villanueva, Congress Street, Westport, B.S. in Biology

    Mateusz Zielinski, Richard Court, Pomona, B.S. in Athletic Training

    North Carolina

    Courtney Leigh Fenters, Walnut Ridge Road, Gibsonville, B.A. in Criminology

    Ohio

    Laura C. Canteri, Andover Drive, Mentor, B.S. in Accounting

    Stephanie Marie Cervi, Bianca Lane, Cortland, B.S. in Athletic Training

    Bridget Janine Connolly, Orchard Canyon, Delaware, B.A. in Criminology

    Sarah Lynn DeMaio, Wethersfield Drive, West Chester, B.A. in Anthropology

    Elizabeth M. Elmore, West Loveland Road, Madison, B.A. in English

    Konstantin B. Goldberg, Mayfield Ridge Road, Mayfield Heights, B.S. in Accounting

    Tessah Shephon Grube, Amaranth Court, Reynoldsburg, B.S.Ed. in Elementary Education

    Codi Lee Holstein, Elm Hill Drive, Solon, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christopher Michael Hughes, Melrose Avenue, Boardman, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education

    Danielle Lee Joestlein, Meandering Avenue Northwest, Uniontown, B.A. in Criminology

    Christopher David Karter, Bell School Road, East Liverpool, B.S. in Natural Science

    Leah Renee Keller, Maple Drive, Franklin, B.A. in Philosophy

    Matthew W. Lambert, Spring Brook Way, Wooster, B.S. in Communications Media

    Julie Anne McEvoy, Glen Cairn Way, Strongsville, B.S.Ed. in English Education

    Elaine R. Miller, W. Princeton Avenue, Youngstown, B.S. in Hospitality Management

    Kelsey R. Mlnarik, 17th Street, Cuyahoga Falls, B.A. in Music

    Sarah Jayne Popiel, Osborne Road, Columbia Station, B.S.Ed. in Deaf Education

    Michelle Nicole Robbins, Jefferson Ridge Drive, Pataskala, B.S. in Biology

    Dorianna Dawn Romaniello, Falling Oaks Drive, Medina, B.S.Ed. in Music Education

    Ashley Nichole Rossi, E. Pine Lake Road, Petersburg, B.A. in Psychology

    Madeline P. Schulte, Muskegon Drive, Cincinnati, B.S. in Nursing

    Rachel A. Smigielski, Melayn Street, Lebanon, B.A. in English

    Elisha Swindell, Madison Road, Madison, B.S. in Biology

    Amelia Sue Uecker, Isaac Lane, Mason, B.S. in Mathematics

    Jeffrey Lamar Vaughn, Rowland Avenue N.E., Canton, B.A. in Criminology

    Katherine Marie Watkins, National Road, Belmont, B.A. in Art

    Oklahoma

    Samuel Colbert Tullius, Cynthia Circle, Norman, B.S. in Physical Education and Sport

    South Carolina

    Claire E. Ardis, Fairforest Way, Pickens, B.A. in Anthropology

    Tennessee

    Christine E. Price, Walnut Street, Mountain City, Non-degree program

    Texas

    Amira Al-Qarqaz, Trinity Pass, San Antonio, B.A. in Psychology

    Sarah M. Grim, Windy Gorge Drive, Kingwood, B.S.Ed. in English Education

    Carolyn Mary Island, Timber Path, San Antonio, B.A. in History

    Anay Celeste Pope, White Rock Drive, Killeen, B.S.Ed. in Elementary Education

    Utah

    Vincent Edward Pierce, Lee Maur Street, West Valley City, Undeclared

    Virginia

    Kaitlyn Elizabeth Athing, Barrymore Road, Centreville, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kelsey Bre Baron, Riverpoint Drive, Leesburg, B.A. in History

    James Joseph Bradford, Glenelder Terrace, Ashburn, B.S. in Mathematics

    Meredith D. Caskey, Kenmore Avenue, Alexandria, B.S. in Accounting

    Elizabeth Joy Christensen, Evangel Drive, Springfield, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    John Brison Churan, Starr Jordan Drive, Annandale, B.A. in International Studies

    Meghan Kathleen Decker, Hume Court Southwest, Leesburg, B.S.Ed. in Deaf Education

    Jessica Karen Dunaye, Northbourne Drive, Centreville, B.A. in Criminology

    Keri D. Durrett, Falmouth Drive, Fredericksburg, B.A. in Theater

    Laura Jean Ellyson, Scotts Mill Road, Culpeper, B.A. in Anthropology

    Rachel Anne Enghauser, Etruscan Drive, Oak Hill, B.A. in Sociology

    Kimberly Lynne Esslinger, Poplar Woods Court, Chantilly, B.S. in Nursing

    Ashleigh Jordan Farrar, Stillfield Place, Centreville, B.S. in Fashion Merchandising

    Dara Elizabeth Fennell, Club Cart Circle, Fredericksburg, B.A. in Journalism

    Brian Michael Fogarty, Tregaron Place, Burke, B.A. in Criminology

    Kyle Kenneth Ford, Brices Ford Court, Fairfax, B.A. in Psychology

    Anne Marie Fults, Harrison Drive, King George, B.S.Ed. in Deaf Education

    Shannon R. Gabrielli, Hooded Crow Drive, Leesburg, B.S. in Fashion Merchandising

    Leila Marie Giles, Marquette Street, Vienna, B.S. in Communications Media

    Rose Marie Gutekenst, Mineral, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Timothy Michael Guy, Pine Street, Falls Church, B.A. in Art

    Travis Joseph Hannam, Springwater Court, Ashburn, Undeclared Education

    Zachary David Harriman, Green Mallard Court, Clifton, B.A. in Criminology

    Rebecca K. Hartley, Stonebrook Court, Clifton, B.S. in Biochemistry

    Joshua Adam Huger, Granview Road, King George, B.S. in Physical Education and Sport

    Jaclyn Kay Hynson, Emma Lane, King George, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Jasmine Nicole Jonte, Evansdale Road, Richmond, B.S.Ed. in Music Education

    Kevin Scott Keller-Goralczyk, Black Gum Court, Chantilly, B.S. in International Business

    Elizabeth Ann Kelly, Silver Spur Court, Oak Hill, Undeclared Business

    Kasey Lynn Lewis, Pembsly Drive, Vienna, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Rachel Marie Lewis, Flint Hill Place, Woodbridge, B.S. in Nursing

    Luke Dallas McCoy, Dunston Street, Springfield, B.A. in Criminology

    Elizabeth H. Midock, Dick Turpin Court, Stephens City, B.F.A. in Music Performance

    Randal Douglas Modowski, Elmhurst Court, Ashburn, B.S. in Computer Science

    Taylor Jeanne Mullholand, Vollie Road, Richmond, B.A. in Criminology

    Stephen Gregory Norair, Bluestone Place, Clifton, B.S. in Geology

    Caroline Grace Osborn, Moss Glen Road, Clifton, B.A. in History

    Samantha M. Padgett, Timberneck Court, Oakton, B.S.Ed. in Art Education

    Danny Weston Parrotte, Belgreen Drive, Ashburn, B.A. in Criminology

    Stefanie Lauren Poates, Kings Pointe Xing, Yorktown, B.S. in Athletic Training

    Rosamaria Del Carmen Ponciano, Kristin Court, Woodbridge, B.S. in Regional Planning

    Scott Gil Renkin, Walnut Bend Terrace, Midlothian, B.S. in Communications Media

    Karina C. Robarge, South Oak Street, Falls Church, B.A. in Art

    Brendan Mongan Robertson, North Nottingham Street, Arlington, B.A. in History

    Ashley Elizabeth Schmidt, Snead Lane, South Riding, B.S.Ed. in Elementary Education

    Victoria Lynn Shelton, Morehouse Terrace, Chesterfield, B.S.Ed. in Music Education

    Walter Patrick Smith, Chartwell Court, Annandale, B.S. in Finance

    Kyle Spencer, Ivanhoe Lane, Alexandria, Undeclared Education

    Emily E. Stilwell, Kellogg Mill Road, Fredericksburg, B.S.Ed. in English Education

    Kristen Nicole Tunno, Basswood Drive, Newport News, B.S. in Physical Education and Sport

    Morgan Catherine Turner, West Main Street, Purcellville, Undeclared in English

    Kara Kristine Walter, Henderson Road, Clifton, B.S. in Hospitality Management

    Bryce Forrest Williams, Arrowhead Court, Ashburn, B.A. in Criminology

    Kelsy Lynn Zaremski, Eagles Nest Court, Manassas, B.S.Ed. in Elementary Education

    West Virginia

    Lauren Marie Bauer, Baytree Drive, Wheeling, B.S.Ed. in Deaf Education

    Megan Elyse Ghaphery, Heritage Drive, Wheeling, B.A. in English

    Truman J. Gore, Rural Route 3, Clarksburg, B.A. in Psychology

    Sean Patrick Hastings, Laurel Drive, Wiley Ford, B.S. in Computer Science

    Nicole Christine Johns, Timberline Place, Charleston, B.S. in Marketing

    Canica L. Latimer, Ninth Street, McMechen, B.A. in Criminology

    Micah John Owen, Bramwell, B.S.Ed. in English Education

    Wisconsin

    Jesse Hull, West Riverland Drive, Mequon, B.A. in History

    Charlotte Koshick, Monroe Street, Madison, B.S. in Natural Science

    Puerto Rico

    Alexander G. Reynoso, Calle Betances, Caguas, Non-degree program

    Edelmaris A. Rivera, Urb San Rafael, Caguas, Non-degree program

    Washington, D.C.

    Victoria Maria Cortez, New Hampshire Avenue Norhtwest, B.S.Ed. in Elementary Education

    U.S. Army Europe

    Katrina Marie Daiga, U.S. Army Garrison Vicenza, B.A. in Journalism

    Outside the U.S.

    Angola

    Antonio A. Mendes, Luanda, B.S. in Safety Sciences

    Argentina

    Nicolas Daniel Rasetti, Buenos Aires, Non-degree program

    Bahamas

    Krista Carmel Major, Nassau, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Kenneth Cecil Wallace Whitfield, Nassau, B.A. in Political Science

    Botswana

    Koga Chilume, University of Botswana, Gaborone, Non-degree program

    Romin Patel, Gaborone, B.S. in Management Information Systems

    Chioma Chidinma Umunnakwe, Molepolole, B.S. in Human Resource Management

    Brazil

    Carlos Eduardo Moreira Cassimiro, Sao Carlos-SP, Non-degree program

    Canada

    Bradley G. Boyle, Kingston, B.S. in Management

    Ryan Thomas Kennedy, Kingston, B.S. in Hospitality Management

    Robert Shaw, Guelph, B.A. in Political Science

    Jamie Alexander Smith, Mississauga, B.A. in Economics

    China

    Chi Lam Ao, Macau, Non-degree program

    Yuzhu Bai, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Qian Cao, Nanjing, B.S. in Accounting

    Weiyang Cao, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Jui-Yu Chan, Jiaosi Township, Non-degree program

    Leqin Chen, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Tao Chen, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Can Cui, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Yaqi He, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Di Cui, Chengdu, Non-degree program

    Yumeng Du, Chengdu, Non-degree program

    Yu Fu, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Yun Gao, Chengdu, Non-degree program

    Xuan Guo, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Yaoxi Guo, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Hoi-Fan Hoi, Macau, Non-degree program

    Bei Li, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Mengjiao Feng, Xi'an, Non-degree program

    Lu Li, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Mingze Li, Chengdu, Non-degree program

    Yang Li, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Yimin Li, Nanjing University, Nanjing, Non-degree program

    Ying Cai Li, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Xiao Yue Li, Chengdu, Non-degree program

    Zhuoling Li, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Xin Liang, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Juan Liu, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Liu Liu, Chengdu, Non-degree program

    Huan Luo, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Xun Luo, Chengdu, B.S. in Marketing

    Weiyu Ma, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Hongda Ni, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Erkang Ou, Chengdu, Non-degree program

    Hua Su, Chengdu, Non-degree program

    Shan Su, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Yue Sun, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Qiuyue Wang, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Wentao Wang, Heishan Road Yuhong District, Shenyang, B.S. in Communications Media

    Yiyang Wang, Fuzhou, B.S. in Chemistry

    Xiaojing Wu, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    You Wu, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Zhini Xia, Changsha, B.S. in Finance

    Fangyuan Yang, Shanghai, Non-degree program

    Xiao Yang, Liao Yang, B.S. in Finance

    Jiahui Yu, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Yunqi Yuan, Chengdu, Non-degree program

    Yun Si Xu, Chengdu, Non-degree program

    Yu Chao Zeng, Guang Yuan, Non-degree program

    Jing Zhao, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Peng Zhao, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Lingling Zhu, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Yi Zou, Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, Non-degree program

    Cyprus

    Michalis Mariou Mavrotheris, Nicosia, B.A. in Psychology

    Egypt

    Omar Sobhy Nasef, Cairo, B.A. in International Studies

    Ghana

    Derrica Anokye, Kumasi, B.S. in Nursing

    Israel

    Tzur Frenkel, Karmiel, B.S. in Natural Science

    Jamaica

    Tiffany A. Hall Campbell, Kingston, B.A. in Psychology

    Japan

    Machi Iwamoto, Hirakata City, Non-degree program

    Miki Okano, Hirakata City, Non-degree program

    Mika Sugiura, Okazaki City, Non-degree program

    Ryuichi Takioka, Hirakata City, Non-degree program

    Macau

    Chun Lam, Av Alm Lacersa, Macau, B.S. in International Business

    Malaysia

    Shan Min Chin, Seremban, B.S. in Biochemistry

    Sin Yi Chow, Banting, Selangor, B.S. in Finance

    Soon Hooi Ee, Subang Jaya, B.S. in International Business

    Yung Yen Leong, Dungun, B.S. in International Business

    Wen Nie Ng, Batu Caves, B.S. in Finance

    Caren Yu Sze Ong, Subang Jaya, B.S. in International Business

    Surinder Tara, B.S. in Geology

    Yie Xiong Tee, Johor, B.S. in Finance

    Yoong Loo Wong, Melaka, B.S. in Accounting

    Chin Quan Yong, Selangor, B.S. in Finance

    Netherlands

    Maarten Anthony De Jong, Jagerstraat, Delft, Non-degree program

    Anne Diepeveen, Oppenheimstraat, Groningen, Non-degree program

    Renee Lustenhouwer, Wilgensingel, Rotterdam, B.S. in Physical Education and Sport

    Elgar Slooten, Treublaan, Eindhoven, Non-degree program

    Maud Vaessen, Baronielaan, Breda, Non-degree program

    Nigeria

    Adebukanla Efunwunmi Johnson, Lagos, B.S. in Hospitality Management

    Fowosimiloluwa Omoyosola Opayemi, Lagos, B.A. in Criminology

    Patricia Adedotun Tolu-Ajayi, Lagos, B.S. in Biology

    Nkemka Iheukwumere Uche, Abuja, B.S. in Regional Planning

    Old Serbia

    Dejan Mujanovic, Belgrade, Non-degree program

    Peru

    Doris Patricia Quispe, Lima, B.S. in Management

    Philippines

    Sarah Mae Ismael, Zamboanga City, Non-degree program

    Republic of Korea

    Ahra Junn, Seoul, B.S.Ed. in English Education

    Hyun Gu Kang, Daegu, Non-degree program

    Min-Hee Kang, Changwon, B.S. in Chemistry

    Dong-Jin Kim, Deagu, Non-degree program

    Sang Woo Kim, Sung Nam City, B.S. in Hospitality Management

    Tae-Yoon Kim, Seoul, B.S. in Hospitality Management

    Youngjae Park, Daegu, Non-degree program

    Jeong Weon Seo, Seoul, B.S. in Fashion Merchandising

    Ji-Young Yang, Gwangju, B.S. in Nursing

    Sin-Wook Yoo, Yongin Kyonggi Do, B.S. in Hospitality Management

    Russia

    Dzambolat Mrikaev, Beslan, B.S. in International Business

    Diana Saltykova, Saint-Petersburg, B.A. in International Studies

    Saudi Arabia

    Majed Ahmad Ainaldin, Makkah, B.S. in Natural Science

    Abdulaziz Fahad Al-Basri, Riyadh, B.A. in Economics

    Sultan Mohammed S. Aljehani, Jeddah, B.S. in Safety Sciences

    Bader Abdullah Alnifay, Riyadh, Undeclared in Physics

    Muidh Hamad M. Alsagoor, Dhahran, B.S. in Accounting

    Osamah Ali Altammami, Riyadh, B.S. in Management Information Systems

    St. Vincent and the Grenadines

    Rhema Corrie Lewis, Calder, B.S. in Nursing

    Taiwan

    Chin-Yan Chan, Taipei, Non-degree program

    Hsiao-Ling Chuang, Taipei County, B.S. in Fashion Merchandising

    Chia-Chi Ho, I-Lan, Non-degree program

    Yun Hsiao, Taipei County, Non-degree program

    Yu-Tzu Huang, Taipei, Non-degree program

    Hsiao-Han Lai, Taipei, Non-degree program

    Wei-Min Lin, Taipei, Non-degree program

    Yi-Chieh Lin, Taipei, Non-degree program

    Ching-Hsin Liu, Taoyuan City, B.S. in Marketing

    Yu-Hsiu Liu, Taipei, Non-degree program

    Shan-wen Mou, Kaohsiung City, Non-degree program

    Hsin-Li Wu, Taipei, Non-degree program

    Ya-Chu Yang, Taipei, Non-degree program

    United Kingdom

    Leo Raile Acklin, Falmouth, B.A. in Economics

    Samantha Joanne Lesley Campbell, London, Non-degree program

    Katie Sarah Eaton, Halesowen, B.S. in Physical Education and Sport

    Anna Jarvis, Essex, Non-degree program

    Emilia Osborne, Bedfordshire, B.S. in Mathematics

    Kayleigh Ann Thadani, London, B.A. in Theater

    Zimbabwe

    Nobukhosi Nosipho Masilela, Bulawayo, B.S. in Computer Science