Spring 2009 Dean’s List


  • Adams

    Biglerville

    Zachary Christopher Lieberum, Ditzler Avenue, Business
    Whitney Marie Slaybaugh, Quaker Valley Road, B.S. in Environmental Health Science
    Gregory John Wenk, High Street, B.S.Ed. in Biology Education

    East Berlin

    Bryanna Nicole Kutz, Old Loghouse Road, B.S. in Accounting

    Fairfield

    Aaron Lewis Corso, B.S. in Management Information Systems
    Chloe Eve DePaola, Tract Road, Business Kirsten Ann Kraker, B.A. in Psychology

    Gettysburg

    Emily May Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Molly Frances Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Jonathan David Holz, Heritage Drive, B.S. in Physical Education and Sport
    Megan Lee Miller, Emmitsburg Road, B.A. in Theater
    Tara Jo Miller, West Bonniefield Drive, B.S. in Nursing
    Holly Lorena Schlein, Belmont Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Caleb John Swinn, East Lincoln Avenue, B.A. in History

    Littlestown

    Kenneth Jackson Haulsee, Teeter Road, B.A. in Psychology
    Brandi Lynn Pittinger, Mengus Mill Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Christopher Anthony Tully, Amanda Drive, Business
    Jaimie Alana Walker, Littlestown Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Allegheny

    Allison Park

    Heather Lynn Abramovic, Henrich Farm Lane, B.S. in Marketing
    Elizabeth L. Blumer, Saddle Drive, B.S.Ed. in English Education
    Matthew Richard Braun, Tanglewood Drive, B.S.Ed. in Physics Education
    Kerry Lee Connolly, Hampton Valley Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Sean Charles Cordell, Countryside Drive, B.A. in Sociology
    Daniel J. Craig, Linwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Ashley Sommer Florijan, Linwood Drive, B.S. in Accounting
    Jacqueline Louise Gajewski, Clareville Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Kaitlyn T. Heckel, Cedar Glen Drive, B.S. in Human Resource Management
    Christopher M. Hofstetter, Viewcrest Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Kimberly Ann Hofstetter, Viewcrest Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Cameron R. Howat, Middle Road, B.S. in Communications Media
    Heidi Leigh Jurecko, Old Kummer Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Adam James Maseth, Lakeside Drive, B.A. in Criminology
    Joseph Harrison Paul, Tall Oak Drive, B.A. in Political Science
    Benjamin Trevor Shulman, Apple Ridge Drive, B.A. in Art
    Caitlin F. Szurszewski, Meadow Crest Drive, B.S. in Nursing
    Brittney Lauren Thon, Tillia Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Bethel Park

    Kelsey Elizabeth Backstrom, Fruitwood Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Cole Daniel Comstock, Rolling Green Drive, B.A. in English
    Bonnie L. Cooley, Belmont Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    William Thomas Cullen, Eastview Road, Business
    Jason Bruce Ericson, Bluestone Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Jessica Ruth Fish, Bethel Crest Drive, B.S. in Natural Science
    Zachary William Fish, Bethel Crest Drive, B.A. in English
    Cara Jean Harper, Hi Ridge Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
    Daniel J. Killinger, Scenic View Drive, B.S. in Physical Education and Sport
    Lauren Marie Knuth, Chessbriar Drive, B.S. in Marketing
    Emily R. Sasso, Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Maria Lynn Talarico, B.S. in Nursing
    Megan A. Ward, Centergate Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Samuel M. Weinblum, Prescott Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Tara Marie Zaremski, West Munroe Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brackenridge

    Brian Michael Dorn, Pacific Avenue, B.S. in Accounting
    Lauren Renee Koharchik, Nevada Street, B.S.Ed. in Music Education
    Justin Robert Lowry, Morgan Street, B.S. in Management Information Systems
    Serena Marie Pitel, Cleveland Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Mary Beth Wadleigh, B.A. in Sociology

    Bridgeville

    Justin Michael Burda, Sarah Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Emily Arwen Cyphers, Vanadium Road, B.S. in Child and Family Studies
    Kelsey Mary Ferguson, Bank Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jessica Lee French, Missouri Avenue, B.A. in Psychology
    Sara M. Scotty, Liberty Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Stephanie Elizabeth Shaul, Lakeview Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Carnegie

    Matthew Douglas Baessler, B.S.Ed. in Elementary Education
    Katlyn Marie Rhodes, B.S. in Nutrition

    Castle Shannon

    Michael John Young, Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Cheswick

    Zachery Scott Koontz, Winchester Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Samantha K. Runyan, Ashton Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Michael Anthony Russo, Meadowvale Drive, B.A. in History
    Timothy L. Swackhammer, Lea Drive, B.A. in Criminology
    Jessica Leigh Taylor, Rich Hill Road, B.S.Ed. in Business Education

    Crafton

    Trista Marie Jacob, Terrace Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Crescent

    Evan Michael Hall, Huntsridge Drive, Natural Sciences
    Elizabeth James Hatton, Laurel Ridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Coraopolis

    Richard Michael Brutt, August Drive, B.A. in Criminology
    Steven Anthony Cosnek, Maple Lane, BFA in Music Performance
    Nicole Lynn Lang, Ewings Mill Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Anton Sergeevich Matyushkov, Larchmont Court, B.S. in Safety Sciences
    Natalie Jane Nekos, Schuler Lane, B.A. in Psychology
    Corie Ann Scanlon, Jeff Drive, B.S. in Nursing
    Danielle Marie Snapp, Summit Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Elizabeth

    Hailey Jean Barton, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Hillary Elaine Barton, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Jared Michael Crevar, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Justin Robert Fuga, Ash Drive, B.A. in Criminology
    Jacob Daniel Greco, Helena Drive, B.S. in Accounting
    Brittany Lieselott Matscherz, Arrow Drive, B.S.Ed. in English Education
    Christopher Andrew McCall, Fallen Timber Road, B.A. in Political Science
    Desiree Leigh Sawyers, Duke Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jefferson Hills

    Gabrielle A. Bozek, Baker Drive, B.S. in Communications Media
    Allie Elizabeth Breisinger, Sean Court, B.A. in Criminology
    Jonathan Harry Consoli, B.S. in Finance
    Brooke L. Froehlich, Deer Park West Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Theresa R. Liptak, B.S.Ed. in Elementary Education
    Molly Elizabeth Podplesky, Antler Drive, B.S. in Interior Design

    Gibsonia

    Kimberly Ann Barker, Harvest Lane, B.A. in Criminology
    Elena Maria Brandimarti, Delo Drive, B.S. in Nutrition
    Alyssa Choiniere, Willowcrest Drive, B.A. in Journalism
    Amanda Rosemarie Coppola, Shawnee Court, B.S.Ed. in Elementary Education
    Andrea Lynne Craft, B.S.Ed. in Art Education
    Kimberly Anne Craft, B.A. in Anthropology
    Anthony J. DiPasquale, Kim Lane, Business
    Shane Ryan Gribbin, Deer Path Lane, B.S. in Management
    Lauren A. Hudec, Elgro Road, B.S. in Child and Family Studies
    Emily Renee Labriola, Prince Phillip Court, B.S. in Fashion Merchandising
    Vincent Christy Labriola, Prince Phillip Court, B.S. in Accounting
    William Neel Lauer, B.A. in Economics
    Dana N. Lombardo, Valleyvue Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Lauren G. Manley, Carters Grove Drive, B.A. in Sociology
    Christopher John Mason, B.S.Ed. in Art Education
    Jamie Lee Mason, B.S.Ed. in Art Education
    Kylie L. Miller, Old State Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Karen Marie Pyptyk, Cheyenne Court, B.S.Ed. in Elementary Education
    Dustin Emanuel Sahene, James Lane, B.S. in Communications Media
    Natalie M. Schaefer, Phillips Road, B.A. in Journalism
    Kara N. Sloniger, Babcock Boulevard, B.S. in Nursing
    Amanda Brooke Stein, Cider Mill Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Helen M. Wildy, Lakewood Drive, B.S. in International Business
    Melissa Renee Winsko, Stonehaven Court, B.S.Ed. in Elementary Education
    Adam M. Yellenik, White Pine Drive, B.S. in Communications Media

    Glassport

    Emily Louise Case, Maryland Avenue, B.A. in Criminology

    Glenshaw

    Stephen Michael Burton, Madsen Drive, B.S. in Hospitality Management
    Elysse Cara Dluhos, Spencer Grove Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Craig Fowler, Rolling Farms Road, B.S. in Safety Sciences
    Jeffrey R. Meyer, Amherst Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Colin Robert O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S. in Computer Science
    Kevin William Pflumm, Rose Drive, B.A. in Computer Science
    Jeffrey Alan Repko, West Sutter Road, B.S.Ed. in Art Education

    Harwick

    Lauren Marie Nicholson, Pillow Avenue, B.S. in Nutrition

    Imperial

    Adriane McGraw, Bayberry Lane, B.S. in Management
    Stephen Edward Sarachine, Elm Street, B.A. in Criminology
    Elizabeth Anne Wilking, Forest Glen Drive, B.S. in Interior Design

    Indianola

    Jeffrey David Kedzierski, Crest Drive, B.S. in International Business

    McKeesport

    Danielle Lynn Dougherty, Bayne Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Brandon David Dujmic, Walnut Street, B.S.Ed. in Music Education
    Melkia Lachey Green, Jenny Lind Street, Humanities and Social Sciences
    Alicia Michele Harmon, Summitt Street, B.A. in Sociology
    Dacey Siddall Haughwout, Garden Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Sharise Rachelle Johnson, Jenny Lind Street, B.S. in Communications Media
    Erin Michelle Lawnizak, Penhurst Street, B.A. in Criminology
    Mary Kathleen McElhinny, Lincoln Way, B.S. in Communications Media
    Mark Louis Pavlecic, Vermont Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Megan Nicole Pratt, Summitt Street, B.A. in Criminology
    Nicole Alexandria Rybar, Beverly Road, B.S. in Communications Media
    Samantha Jo Smith, Delaware Street, B.S. in Marketing

    Mckees Rocks

    Laura E. Butter, Greenwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Edward Schneider Elbel, Silver Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Kelly A. Cropper Hall, Broadway Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kara Marie Hertzberg, Aiken Road, B.A. in Psychology
    Eric Russell Zarzeczny, Teal Drive, B.S. in Nursing

    Monroeville

    Opubo Tamunopriye Agiobenebo, Knollwood Drive, B.S. in Natural Science
    Alyssa N. Aiello, Butler Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jena Lauren Antonelli, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Rachel Louise Burgess, Old Concord Road, B.S. in Nursing
    Elizabeth M. Buros, Mountain View Drive, B.S. in Communications Media
    Andrew David Cohen, Foxwood Drive, B.S. in Computer Science
    Amy Ann Connelly, Hochberg Road, B.S. in Interior Design
    Martha Pamela Conners, Berkshire Drive, B.S. in Biochemistry
    Jamie L. Donaldson, Londonderry Court, B.S.Ed. in Elementary Education
    Brittany Martinique Dreher, B.S. in International Business
    Amanda Rae Easha, Lincoln Avenue, B.S. in Communications Media
    Barri J. Frederick, Southridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Hanna Louise Gratzmiller, Poplar Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    William Michael Hart, Brinton Street, B.S.Ed. in Music Education
    Javier Rolando Janik, College Park Drive, B.S. in Accounting
    Angelina Alexander Kultasova, Cedar Ridge Road, B.S.Ed. in English Education
    Katherine Josephine Leonard, Lincoln Avenue, B.S. in Accounting
    Samantha Ann Martin, Oxford Drive, B.S. in Accounting
    Melanie Mascaro, Cavitt Road, B.S.Ed. in French Education
    Emily Mayes McGilvray, Shackelford Drive, B.A. in Theater
    Krysta Leigh Pampena, Barbara Ann Drive, B.A. in Criminology
    Stephen Gentry Papay, College Park Drive, B.S. in Athletic Training
    Annette Marie Payne, College Park Drive, B.A. in Journalism
    Nikki L. Poli, Beatty Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Bethany Noel Pyles, Thomas Street, B.A. in Anthropology
    Kelly Marie Rerko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
    Alexandra Mary Rhoten, Woodland Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Sarah Lynn Rodgers, Harvard Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Matthew J. Sagi, Miller Avenue, B.A. in Anthropology
    Lauren Ashley Shapiro, Ridgeview Drive, B.A. in Criminology
    Andrew Jacob Vasko, Mount Pleasant Drive, B.A. in Geography
    Natisha Marie Versuk, Fairlawn Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Justin Michael Yarros, Lincoln Avenue, B.A. in Economics
    Kirsten Louise Yarros, Lincoln Avenue, B.A. in Psychology

    Moon Township

    Nicholas A. Belhumeur, Lansdowne Drive, B.S. in Computer Science
    Nicole Rose Buse, Rivercrest Drive, B.S. in Hospitality Management
    Benjamin Douglas Canan, Meade Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Vince Anthony Fasline, Landing Lane, B.S. in Marketing
    Sara Jean Fouse, Flaugherty Run Road Lot, B.A. in Criminology
    Tara Lynn Friedl, Brodhead Road, B.A. in Journalism
    Carl Joseph Hoppe, B.A. in Criminology
    Melissa L. Lonkert, Overhead Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Natalie J. McCauley, Lansdowne Drive, B.A. in English
    Caitlyn Marie Perl, Amherst Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Leah Marie Rudolchick, Winridge Drive, B.S.Ed. in English Education

    Moon Twp

    Phyllis C Henderson, Vanita Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Evona Marie Huminski, B.S. in Hospitality Management
    April Ann Hunsberger, Rosemont Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Melissa Marann Rudzik, Ridgestar Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Anthony Thomas White, Tiffany Ridge Drive, B.A. in Criminology

    Munhall

    Alissa M. Mercuri, Ravine Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jill Sharon Torma, Hillcrest Drive, B.S. in Hospitality Management
    Oakmont:  Isaac M. Diyanni, B.S. in Finance
    Katherine Anna Gallaher, B.S. in Nursing
    Justin Rossi, Woodland Avenue, B.A. in Criminology
    Nicole Lynn Stadler, B.S. in Communications Media

    Natrona Heights

    Nicholas Paul De Angelis, Harbison Street, B.S. in Accounting
    Melissa Louise DiCaro, Palm Street, B.S. in Child and Family Studies
    Mark A. Errico, Union Avenue, B.A. in Criminology
    Dana K. France, Hawthorne Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Michael David Gaydeski, Duhurst Drive, B.A. in Computer Science
    Heather Jean Hansen, Evergreen Drive, B.S. in Accounting
    Jessica L. Heitzer, Circle Court, B.A. in Sociology
    Elisa J. Hill, Talisman Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Joseph Nicholas Lucchino, Cambridge Street, B.S. in Management
    Stephanie Rose Turka, Maiden Lane, B.S. in Communications Media

    Neville Island

    Amanda Lynn DeRuyter, B.S. in Nursing

    North Braddock

    Jaclyn Dreshman, Grandview Avenue, B.A. in Sociology

    Oakdale

    Kevin Ryan Martincic, Lookout Drive, B.A. in Criminology
    Maria Dawn Mudryk, Center Avenue, B.S. in Interior Design
    Ashley Lynn Singiser, Cottonwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Pitcairn

    Vincent Algert Wallace, B.S.Ed. in Music Education

    Pittsburgh

    Matthew D. Allen, Mardi Gras Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Jessica L. Anderson, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Jeffrey Martin Andrulonis, Rosewood Drive, B.S. in Human Resource Management
    Ashley A. Arlotti, Lenox Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Briana Balcik, Abers Creek Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Andrea Marie Baldwin, Stonedge Court, B.S. in Hospitality Management   
    Darla J. Barie, Center Avenue, B.S. in General Studies
    Angela Marie Basso, Painters Drive, B.A. in Criminology
    Michelle Bleil, Lincoln Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Tiara M Bey, Elm Street, B.A. in Anthropology
    Emily Rose Bogden, Voelkel Avenue, B.S. in Nutrition
     Melinda Renee Booher, Greensburg Pike, B.S.Ed. in Deaf Education
    Dylan Thomas Borland, Lindenwood Drive, B.A. in Criminology
    Jason M. Brown, Cape Cod Drive, B.S. in Management 
    Chelsea Ann Brownlee, Maxwell Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Conrad M. Butler, Ulysses Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Suzannah Victoria Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Joshua Samuel Clark, Park Square Lane, B.A. in Sociology
    Zachary Aaron Crowe, Allison Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education 
    Aaron Paul Carlson, Fieldcrest Drive, Business
    Alexandra Jewel Crouse, B.S.Ed. in Art Education 
    Kirk Len Casey-Holloway, Fraizer Drive, B.A. in Criminology
    Natalie Elizabeth Cawley, Iroquois Avenue, B.S. in Marketing
    Shawn R. Collins, Termon Avenue, B.A. in International Studies 
    Maura Cathleen Costello, Minnock Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Taylor Wyand Couch, Woodland Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Alicia Dawn Cullen, Fox Drive, B.A. in Sociology 
    Angela Pauline Cohn, Crescent Hills Road, B.S. in Management
    Tamara M. Collins, B.S.Ed. in Elementary Education
    Andrew Stephen Cotts, Joan Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Clifton A. Davis, Davis Avenue, B.S. in Communications Media
    Jennifer Ashley Dean, Alcoma Drive, B.S.Ed. in Art Education  
    Joshua Curtis Boyd, Friendship Avenue, B.A. in Criminology
    Leslie M. Brown, Tilden Street, B.S. in Management
    Stacey M. Burg, Ingram Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Rebecca L. Brown, Meadowvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Scott Michael Brown, Old Boston Road, B.A. in Criminology
    Shawn Michael Buys, Glowood Drive, B.S. in Accounting
    Emily Ann Cannella, Bellevue Avenue, B.S. in Accounting 
    Jonathan Robert Campbell, Andrade Street, B.A. in Economics  
    Janice L. Davis Watkins, Glasgow Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Alexis Rae DeLuca, Key West Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
    Anthony H. DeLuca, Methyl Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Justin A. DeMaio, Meadowlark Drive, B.A. in Anthropology
    Joshua Robert Deriggi, New Texas Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Benjamin William Diehl, Elton Street, B.S. in Communications Media
    Emily Alexandra Dowdell, Shelbourne Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
    Michael Patrick Dunlap, Pine Valley Drive, B.A. in English 
    Jacob David Dulick, Bradford Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
    Brett Ryan Dusch, Pinecastle Avenue, B.S. in Nursing 
    Amelia Jean Barlow Crocker, Barclay Avenue, B.S.Ed. in Physics Education
    Kimberly Justine Egart, Augusta Street, B.S.Ed. in Elementary Education 
    Ashley Nicole Esposito, Park Avenue, B.S. in Child and Family Studies
    David Scott Ellis, Broadlawn Drive, B.A. in English
    Rachel Katherine Enck, Almont Avenue, B.S. in Nutrition
    Jessica Lynn Federovich, Aspen Drive, B.S.Ed. in Elementary Education 
    Nicole Flamgletti, Highland Road, B.A. in Criminology
    Laura Lee Freismuth, Lee Avenue, B.S. in Human Resource Management 
    Kathryn Ann Farrell, Woodrow Avenue, B.S. in Nursing  
    Melissa C. Fisher, West Manilla Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Andrew John Fichter, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Matthew L. Flasco, Pine Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jerrod W. Foster, Grandview Avenue, B.A. in Criminology
    Brittany M. Fuller, Otillia Street, B.A. in Criminology
    Katherine Fuller, Yarrow Lane, B.A. in English
    Angel M. Gallagher, Tropical Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Sara N. Gamble, Meadowlark Drive, B.S. in Child and Family Studies
    Ashley Marie Gray, Seel Street, B.A. in Journalism
    Emily Elizabeth Greer, Sunderland Drive, B.S. in Nursing 
    Joseph Patrick Gorham, Vee Lynn Drive, B.S. in Nursing
    Lisa Marie Haddad, Broadlawn Drive, B.S. in Physical Education and Sport 
    Brandi A. Hake, Datura Drive, B.S. in Biology 
    Rachel Phyllis Hamilton, Georgetown Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education 
    Taya Hanauer, Crombie Street, B.A. in Art
    Tom Rehavia Hanauer, Crombie Street, B.A. in Philosophy
    Danielle Catherine Harrison, Mayer Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Ashley Marie Hewitt, Monterey Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Olivia Anne Heyl, Tennessee Avenue, B.S. in Nutrition
    Justin D. Hillebrecht, Fiat Street, B.A. in Criminology
    Joshua Kyle Hoffee, Elizabeth Street, B.A. in Criminology
    Abby E. Homol, Winchester Drive, B.S. in Marketing
    Rachel Elizabeth Horner, Van Buren Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Tyler James Hregdovic, Edison Street, B.S. in Communications Media
    Holli Joi Ignasky, Towervue Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Jeffery James Jackson, Crimson Drive, B.S. in Management  
    Anthony Paul Jendrzejewski, McKelvey Road, B.A. in Criminology
    Clara L. Johnson, Ormsby Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jake Joseph Kearney, Worcester Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Emery Steven Keller, Terrace Drive, B.A. in Criminology
    Kala Elizabeth Kennedy, Kinvara Drive, B.A. in International Studies
    Ryan James King, Bingham Drive, B.A. in Psychology
    Quinn Erin Kimmel, Foxland Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Sara Christine Kyles, Chartiers Avenue, B.A. in Psychology
    Jennifer Ann Kiefer, Calvert Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Brian R. Kellerman, Gordon Street, B.S. in Management Kelsey
    Elizabeth Kircher, Brownsville Road, B.S. in Nursing
    Bernard P. Kluczkowski, Dunluce Drive, B.S. in Respiratory Care
    Jesse Charles King, Sylvia Avenue, B.S. in Accounting
    Scott M. King, Ridgewood Avenue, B.A. in Political Science
    Brooke L. Klaus, Elwood Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Weatherly Noel Krieger, Clematis Boulevard, B.S.Ed. in Elementary Education  
    Jeffrey Philip Kosky, Elderslee Road, B.S. in Communications Media
    Neil Joseph Kownacki, B.S. in Management Information Systems
    Michelle Lindsay Kriss, Sun Valley Drive, B.S. in Accounting
    Jillian C. Krywicki, Edgar Street, B.S. in Nursing
    Jenna Leigh Kukla, Hartl Lane, B.S. in Physical Education and Sport
    Corey A Lim, Arkansas Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Adriane Rae Lee, Meadowbrook Boulevard, B.S. in Disability Services
    Samantha Jo Loadman, Clermont Avenue, B.A. in Criminology
    Gary R. Lang, Joseph Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jennifer E. LeJeune, Lucina Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education 
    Tyler W. Lehman, Country Club Drive, B.A. in Asian Studies 
    Sarah Eileen Lucas, B.A. in Criminology
    Brian John Marks, Meteor Circle, B.S. in Computer Science
    Darniesha N. Martin, Berry Street, B.S. in Child and Family Studies
    Kristy L. Mayer, Interboro Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Michael Edward Lach, Darlene Drive, B.S. in Marketing 
    Robert Alan Link, Sylvania Drive, B.S. in Communications Media
    Michael Thomas Linnert, June Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Casey Lynn Lomb, North Florence Road, B.A. in English
    Derek Paul Lyons, Dorseyville Road, B.A. in Criminology
    Kimberly Laine Macek, Quaker Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Mia Elizabeth MacDonald, Center Road, B.S.Ed. in Art Education
    Mary Bridget MacDonell, Milliken Avenue, B.A. in Sociology
    Caitlin Marie Marshall, Knollwood Court, B.S. in Nursing
    Nicole M. Masucci, Hillsdale Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education 
    Tyler McGuigan, Ivy Street, B.S.Ed. in Music Education
    Kimberly Anne Mitchum, Chapel Ridge Road, B.S. in Interior Design
    Alyssa Soon Hee Mlecko, B.S. in Fashion Merchandising
    Carly Elizabeth McPartland, Hilpert Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Meghan Colleen McQuaide, Pointview Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Marissa Lynn Mizla, Frank Street, B.A. in Criminology
    Lindsay Ann McKibben, Highland Villa Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Kelly Ann McMurtry, Saint Andrews Court, B.A. in English
    Lisa Allison Melnick, Parkview Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education 
    Mikaela Marie Milkovich, Highland Villa Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Kelly Anne Milligan, Morrow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Christine K. Miller, Chess Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Nina Angelica Nardozi, Eastmont Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Andrea Naylor, Craighead Street, B.S. in Nutrition 
    Sara Lynne Nickel, Wible Run Road, B.S. in Nursing
    Argena Monique Olivis, Auburn Street, B.S. in Natural Science
    Cassandra Marie O'Neill, New Texas Road, B.S. in Nursing
    Elizabeth Marie Pferdehirt, Old Leechburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education  
    Elizabeth C. Paladin, Julian Drive, B.S. in Chemistry
    Christina Marie Parise, Long Road, B.A. in Anthropology 
    Samantha Layne Parrish, Bingham Drive, B.A. in Spanish
    Ashley Elizabeth Pawlicki, Dewalt Drive, B.S. in Nutrition
    Stacey Paulette Phelos, Pearce Road, B.S. in Hospitality Management
    Stephanie Rose Phelos, Pearce Road, B.S.Ed. in Art Education 
    Adam Charles Plakidas, Anderson Road, B.A. in Criminology
    Thomas Richard Plungin, Sebring Avenue, B.A. in Journalism 
    Vanessa M. Pezzulo, Chislett Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Ashley C. Pope, McKinley Avenue, B.S. in Nursing 
    William Joseph Popojas, B.A. in Criminology
    Channing L. Porter, National Drive, B.S. in Child and Family Studies 
    Kayla Marie Porter, Hurston Way, B.S.Ed. in Health and Physical Education 
    Janelle Hope Porter, Duffield Street, B.S. in Nutrition
    Erin Marie Puko, Jaycee Drive, Business 
    Kavon B. Rahimzadeh, Brownsville Road, B.S. in Safety Sciences
    Courtney Leigh Rahr, Old Meadow Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Linnea Anne Robison, North Euclid Avenue, B.S. in Biology
    Elizabeth Nagla Rodgers, King James Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Michelle Anne Rose, Shawnee Road, B.S.Ed. in Elementary Education 
    Kali J. Rosenberger, West Gate Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
    Justin Ross, Kinvara Drive, B.S. in International Business
    Chelsey Lynn Rosselle, Franklin Drive, B.S.Ed. in Art Education 
    Caitlin Elizabeth Rossiter, Hoosac Street, B.S. in Accounting
    Donald C. Sanderson, Butterfield Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Amanda C. Reber, Fidelity Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Krista Lynn Roberts, Coleen Drive, B.A. in Art
    Amy L. Smith, Lois Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jena E. Stock, Portia Drive, B.S. in Hospitality Management 
    James C. Sapienza, Pioneer Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jessica Kaitlyn Schnebel, Gail Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Thomas William Seefeld, Teton Drive, B.A. in Criminology
    Brian John Sell, Rockland Drive, B.S. in Hospitality Management
    Kelsie Michelle Sinagra, Dombey Drive, B.S. in International Business 
    Sarmed Safi Shareef, Orwell Way, B.S. in Safety Sciences
    Daniel Michael Senkow, Louann Street, B.A. in Criminology
    John Anthony Slaby, Camberwell Drive, B.A. in English  
    Alex Nicholas Smith, Marbury Road, B.A. in Criminology
    Jacquilyn Smith, Brighton Road, B.A. in English
    Kimberly Rose Skarns, Ford Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Erin Fraser Slattery, Spring Grove Road, B.S. in Communications Media
    Cassandra L. Stein, Logans Ferry Road A, B.S. in Management
    Samuel Joseph Suska, Morton Street, B.S. in Physical Education and Sport
    Brenda L. Tain, Glendale Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education 
    Rosemary Anna Terak, Mount Royal Court, B.S. in International Business
    Brianne E. Toole, Pennoak Manor Drive, B.S. in Marketing
    Kelly Marie Trozzo, Dorseyville Road Rear, B.S.Ed. in Deaf Education
    Mallory D. Vaughn, Maple Avenue, B.A. in English
    Andrew David Venturella, Gene Drive, B.A. in History
    Derek Anthony Whitehurst, Marquis Drive, Business
    Rachel Leigh Ward, Columbia Drive, B.A. in Criminology
    Jenna Beth Weidner, Little Pine Creek Road, B.A. in Sociology
    Kylie A. Walters, Old Hickory Drive, B.A. in Criminology
    Nicholas Todd Weingartner, Hebron Drive, B.S. in Communications Media
    Kristy J. Williamson, Springdale Drive, B.A. in Journalism
    Eric Christopher Weber, Wallace Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education 
    James Crockett Weedn, Fox Chapel Road, B.S. in Natural Science
    Zachary Jewell Whitfield, West Liberty Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Brittany Alease Williams, Blackadore Avenue, B.S. in Nursing
    Kaylah R. Williams, Gaymor Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Steven Michael Wilhide, Austin Avenue, B.S. in Biology
    Tiara Nicole Wilson, Kedron Street, B.S. in Biology
    Shannon Elizabeth Wertelet, Cready Hill Road, B.S. in Child and Family Studies
    Meghan Rose Wise, Harvest Hill Drive, B.A. in Criminology
    Jacklyn Marie Youra, Oak Street, B.S. in Disability Services
    Jessica Ann Youra, Oak Street, B.S. in Disability Services
    Melissa Lyn Zielonka, Center New Texas Road, B.S. in Communications Media
    Matthew Stephen Zandier, Carlyn Drive, B.S. in Management
    Nicholas James Zapatka, Sunrise Drive, Business
    Donald Cody Zimbicki, Somerville Drive, B.A. in Criminology

    Plum

    Ambur Lynsey Bowen, Rustic Ridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    South Park

    Rachel Lauren Boyer, Lindfield Drive, B.A. in Criminology
    Richard Melvin Dahlstrom, B.A. in English
    Colin Ryan Flannery, Amy Drive, Business
    Jennifer Lynn Greselin, Armstrong Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Shane Patrick Johnson, Truman Avenue, B.S. in Management
    Jeremy Christian Moreau, Abbey Lane, B.A. in Criminology
    Kelli Marie Murawski, Strawbridge Drive, B.S. in Physical Education and Sport
    Chris Michael Ondek, Sodbury Drive, AA in Business
    Abby M. Rogan, Ridge Road, B.A. in Computer Science
    Amanda Marie Zankel, Berryman Avenue, B.A. in Criminology

    Sewickley

    Marissa Ann Butler, Sturbridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Abigaile Lea Gregorich, Glenfield Road, B.S. in Child and Family Studies

    Springdale

    Dana A. Bowman, Willow Street, B.S. in Management
    Robert Erik Carlberg, North Street, B.A. in Journalism
    James A. Clayton, Colfax Street, B.S. in Management
    Andrew Stephen Muka, Elwyn Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Swissvale

    Tiffany Da-Shaun Brown, South Braddock Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Robert Paul Putala, Cannon Street, B.S. in Chemistry

    Tarentum

    Heather Brubaker, Dellenbaugh Road, B.S.Ed. in Art Education
    Jared Vincent Eiseman, Business
    Amy Lynn Lubatti, Summit Street, Humanities and Social Sciences
    Tonya Renee Selinger, Summit Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Turtle Creek

    Luke Gindlesperger, Pine Street, B.A. in Criminology

    Upper St Clair

    Hannah Dandoy, Southvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Verona

    Hannah Jobeth Allison, Chaske Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Daniele Michele Chahoy, Greenridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Nicole Laura Dachille, Gail Drive, B.S. in Child and Family Studies
    Heather Ann Davis, B.A. in Sociology
    Brandy L. Kuhn, Mill Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Cheyenne M. McDade, Merry Drive, B.S. in Biochemistry
    Breanne Morrow, B.A. in Criminology
    Alison Diane Oniboni, Blanchar Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    James Thaddeus Szejk, Hamil Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Warrendale 

    Tracy A. Fisher, Warren Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    West Homestead

    Allyse Lynn Mancak, Cascade Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Krystal K. Patton, B.S. in Communications Media

    West Mifflin

    Kelsey Lynn Gross, B.A. in English
    Lyndsay Michelle Krall, Bost Drive, B.S. in Child and Family Studies
    Jared Krupa, Everlawn Street, B.A. in Criminology
    Jeffrey D. Krznaric, Blackberry Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Brandon Anderson Musser, Maryland Ave
    Brandon R. Oakes, Muldowney Avenue, B.S. in Communications Media
    Kevin A. Proto, Mifflin Street, B.S. in Computer Science
    Danette R. Stromyer, Maple Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Keith Douglas Vislay, Saniel Drive, B.A. in Journalism


    West View

    Jay R. Murgi, B.S.Ed. in Elementary Education

    Wexford

    Andrew Kerry Gaus, Wallace Road, B.A. in Criminology
    Bradley Geier Ray, Manor Road, B.S. in Communications Media
    Nicole Marie Rosenfelder, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Katie Elizabeth Schwartz, Settlers Grove Lane, B.S. in Nutrition
    Mark Charles Sestini, Birchwood Court, B.S. in Finance
    Anthony Ryan Tuell, Stag Horn Drive, B.A. in Theater


    Whitaker

    Lauren Michelle Salopek, Cypress Street, B.A. in Theater

    Wilmerding

    Lauren Ann Kukic, Natural Sciences

    Armstrong

    Adrian

    Erin Nicole Hughes, Waterway Drive, B.A. in Psychology
    Matthew James Patrick, Ridge Road, B.A. in Criminology
    Deborah Ann Reid, Adrian Sherrett Road, B.S. in Accounting

    Cadogan

    David Michael Scopel, AAS in Electro Optics

    Cowansville

    Penny Lee Croyle, Wattersonville Road, B.A. in Psychology

    Dayton

    Lindsay Marie Baker, White Road, B.A. in English
    Lindsey Nicole Jones, Business
    Laura Catherine Renosky, North Miller Road, B.S. in Nursing
    Joseph Louis Saxfield, North Loop Road, B.S. in Regional Planning
    Jason Stephen Schrecongost, Spruce Hollow Road, B.S. in Management Information Systems
    Lucas James Steffy, West Main Street, B.S. in Safety Sciences

    Distant

    Melanie Ann Bowman, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Elderton

    Marissa R. Bruno, B.S.Ed. in Music Education
    Landis Paige Hohl, South Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Lauren Shawn Hohl, South Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Rhonda Renee Shondelmyer, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ford City

    Jana Swan Armentrout, B.S.Ed. in Elementary Education
    Lauren A. Ball, B.S. in Nursing
    Courtney Dawn Boyer, Crimm Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Leslie Ann Campbell, Scout Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Janelle Rose Crownover, Hobson Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    William James Galbraith, Fair Street, B.S. in Natural Science
    Ashley Hromadik, Carrousel Street, B.S. in Natural Science
    Zachary Charles King, Prospect Street, B.S. in Safety Sciences
    Amy Christine Neurohr, B.A. in Psychology
    Tara Louise Powers, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Stephen Boyd Shiring, B.S. in Chemistry
    Janine Marie Sisko, Elm Drive, B.A. in Psychology
    Benjamin Jacob Tost, Garretts Run Road, B.S. in Biology
    Brandon James Valasek, Hard Tack Road, B.S. in Respiratory Care

    Ford Cliff

    Brielle Carol Leinweber, Painter Avenue, Health and Human Services

    Freeport

    Cody Aaron Bergad, Shook Drive, B.S. in Safety Sciences
    Mathew William Caripolti, Sunset Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Claire Seddon Greenhill, Edwards Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Aaron Thomas Miller, Perry Lane

    Kittanning

    Jessica Sue Beere, Cleveland Street, B.A. in Psychology
    Alicia Renee Berasi, Glade Run Road, B.S.Ed. in Music Education
    Kiera Brann Boda, Freeport Road, B.A. in Political Science
    Kristi Lynn Bowser, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kayla L. Clark, Charlotte Circle, Business
    Michelle M. Cogley, Harrison Street, B.S. in Business Technology
    Richard A. Cogley, Harrison Street, B.S. in Management
    Angela Kristina Colo, Keystone Boulevard, B.A. in Psychology
    Lance Patrick Crawford, Riggle Lane, B.S. in Safety Sciences
    Sarah Marie Daugherty, North Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Gregory Colin Depner, Shady Lane, B.S. in Accounting
    Danielle Marie Egley, Graham Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Briana Renee Englert, Bluff Street, B.S. in Communications Media
    Tracy Lynn Faletti, Arthur Street, Humanities and Social Sciences
    Jesse Frailey, B.S.Ed. in Business Education
    Mallorie Dawn Franceschi, Westmont Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Joshua P. Garcia, McCanna Street, AAS in Electro Optics
    Rebekah Elizabeth Grafton, Dill Road, B.S.Ed. in Deaf Education
    Amanda Sue Haslett, Franklin Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Shenin Adel Headland, B.S. in Biochemistry
    Elizabeth Anne Judge, Reesedale Road, B.A. in Economics
    Lauren K. Judge, Reesedale Road, B.A. in Psychology
    Deanna Jean Karloski, B.A. in Sociology
    Edward Anthony Karloski, B.S. in Computer Science
    Mallory J. Lambert, Hazel Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Emily Elizabeth McKain, Hankey Lane, B.A. in Sociology
    Joseph Mario Mercurio, Allegheny Avenue, B.S. in Communications Media 
    Jason Scott Metro, B.S. in Business Technology Support
    Brian C. Miller, Freeport Road, AA in Business
    Courtney M. Myers, Ping Wing Hollow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Tyler William Ochs, East Brady Road, B.S. in Applied Physics
    Joshua David Olinger, Garfield Street, B.S. in Safety Sciences
    Guy Domenico Piluso, Butler Road, AAS in Electro Optics
    Tabitha Renae Reefer, Green Tree Road, B.A. in Anthropology
    Emily M. Rizzo, Chestnut Street, B.S.Ed. in Business Education
    Crystal Joy Rosenberger, B.S. in Disability Services
    Brandon Scott Roudebush, B.S. in Communications Media
    John Donald Rupert, Garretts Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kirk Alan Schaeffer, Elk Drive, B.A. in Criminology
    Megan Joyce Shellhammer, Spruce Ln, B.A. in Psychology
    Robert N. Slagle, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Jennifer Marie Spangler, Ford City Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Christina Lynn Steele, Freeport Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Michael David Totos, B.S. in Biology
    Mariah Danielle Toy, B.S. in Nursing
    Keri Lynn Weaver, Garfield Street, B.S. in Interior Design
    Rebecca Lynn Williams, Pony Farm Road, B.A. in Criminology
    Kayleigh Renee Wingard, B.S. in Nursing
    Justine Marie Woytowish, Shady Lane, B.S. in Communications Media

    Leechburg

    Samantha Nicole Bond, Beale Avenue, B.A. in Journalism
    Michael Patrick Dunlay, Sunrise Drive, B.S. in Hospitality Management
    Daniel Lee Dunmire, Floral Avenue, B.A. in Criminology
    Karlee Christine Fisher, Evergreen Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Matthew Kopchak, Terrace Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
    Robert Joseph Mattu, Schenley Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Thomas John Melvin, Sunrise Drive, B.S. in Biology
    Katelynn Jo Pochiba, Grant Avenue, B.S. in Respiratory Care
    Chelsey Lynne Ronian, Hyde Park Road, B.S. in Child and Family Studies
    Shawn Conor Schwarz, Melwood Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Andrew Stephen Wutsch, B.S. in Natural Science

    Manorville

    Mary Jacquelyn Mantini, Water Street, B.S. in Natural Science
    Shauna Lyn Walker, B.S.Ed. in Elementary Education


    Mc Grann

    Catherine Marie Smith, Byron Street, B.A. in English

    North Apollo

    Mark Owen Dufour, B.S. in Accounting

    Parker

    Brian Matthew Fair, North Euclid Avenue, B.S. in Safety Sciences  Alicia Anne Palmer, B.S. in Child and Family Studies

    Rural Valley

    Keisha N. Boston, B.A. in Sociology
    Stacey M. Cecconi, Gibson School Road, B.A. in Psychology
    Daniel Travis Claypool, Brown Road, B.S. in Management Information Systems
    Tyler Revear Hockenberry, Colonial Road, B.A. in Criminology
    Shauna Ann Kennedy, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kayla Ann Kirkpatrick, Summer Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Ashley Christina Mattilio, B.S. in Nursing
    Karli Marie Myers, Locust Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Aaron Miles Reefer-Atkinson, Sgros Road, B.A. in Criminology

    Sagamore

    Shannon Marie Johns, Cooper Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Spring Church

    Erica Jane Skwirut, B.A. in History
    Ginger D. Townsend, Townsend Road, B.S. in Nursing
    Heather Dawn Wagner, Wagner Lane, B.A. in Psychology

    Templeton

    Ashley Marie Bowser, B.A. in Criminology
    Lynne Nicole Lorenz, Rimer Hill Road, B.S. in Interior Design
    Kayley Renea Shankel, Gearhart Lane, B.S. in Nursing
    Alexa Nicole Shuster, Redbank Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Nicholas C. Townsend, B.A. in Sociology

    West Leechburg

    Brittany Marie Blair, Giron Street, B.S.Ed. in English Education

    Worthington

    Joseph Scott Bieganski, Ruth Hill Road, B.S. in Biology
    Brandon Mathew Boarts, Meadow Street, B.S. in Physical Education and Sport
    John Andrew Crawford, Pine Lane, B.S. in Applied Physics
    Caleb James Grafton, Lafferty Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Melissa Dawn Kemp, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Christopher D. Schiano, Lairds Crossing Road, B.A. in Sociology
    Sarah E Slagle, Lairds Crossing Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Amanda L. Smith, Craigsville Road, B.S. in Safety Sciences
    Julie Marie Turney, Fails Lane, B.A. in Criminology
    MacKenzie K. Yantos, Craigsville Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Yatesboro

    Alicia Marie McLaughlin, B.S.Ed. in Elementary Education

    Beaver

     

    Aliquippa

    William Edward Barker, Billigan Street, B.S. in Computer Science
    Alfred John Bialik, Main Street, B.A. in Criminology
    Melissa Dawn Douglas, Pohls Road, B.S. in Communications Media
    Marissa Gail Michael, Amy Drive, B.A. in English
    Staci Lynn Pratchenko, Richard Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ambridge

    Lisa Marie Blonski, Beaver Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Abbie Jean Charlton, Merchant Street, B.S. in Marketing
    Alese Maree Gwinn, Maplewood Avenue, B.A. in Psychology
    Cristina Georgiana Marinescu, Beaver Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Nora Taylor Narkevic, Ridge Road, B.S. in Hospitality Management

    Baden

    Karli C. Blanarik, Burkhardt Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Dylan Michael Songer, Woodland Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Beaver

    Nathan Edward Alston, Brian Drive, B.S. in Accounting
    Jessica K. Baldinger, Matthews Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Louis John Didio, Buffalo Street, B.S.Ed. in Physics Education
    Cassandra Lee Ziegler, Tuscarawas Road, B.S. in Biology

    Beaver Falls

    Nicholas Aaron Ali, Emmet Drive, B.A. in History
    Samantha Jo Fabiani, Center Street, B.A. in Theater
    Jaime Lynn Kolch, Sanger Drive, B.S. in Physical Education and Sport
    Christie Rae Royle, School Street, B.S. in Respiratory Care
    Abigail Joanne Signore, Patterson Heights, B.A. in Criminology

    Clinton

    Robin Tasha Pinsoneault, B.S.Ed. in Biology Education

    Darlington

    Jaclyn Diana Priddy, Blackhawk Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Catherine Grace Wory, Blackhawk Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Fombell

    Bethany Ann Lukes, B.S.Ed. in Music Education

    Freedom

    James M. Dykun, Sunset Hills Drive, B.S.Ed. in French Education
    Ashlee Louise Peters, Wolfe Run Road, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Sarah Jean Romasco, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Georgetown

    Amy Ruth Clyde, Little Blue Road, B.A. in Theater
    Holden Patrick Foster Weltner, Hardins Run Road, B.A. in Criminology

    Hookstown

    Amber Marie Mineard, Potts Road, B.A. in Criminology

    Industry

    Brittany Lynn Long, Terrace Avenue, B.A. in Psychology

    Monaca

    Matthew Joseph Filippelli, Bechtel Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Shannon Marie Furdak, Center Grange Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Christina Lynn Kegg, Mary Street, B.S. in Nursing
    Matthew Arthur Luketic, Mowry Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Shelby M. McFarland, Circle Drive, B.S. in Nursing
    Vanessa A. Munroe, Noble Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Michael Allen Nelson, Center Grange Road, B.A. in Criminology

    New Brighton

    Shannon Mary Guckert, B.S.Ed. in Elementary Education
    Christopher T. Jaros, Barker Avenue, B.S. in Regional Planning
    Chase Robert McNutt, Fairfield Drive, B.A. in Psychology

    New Galilee

    Ashley Rae Bessell, Wampum Mount Air Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rochester

    Aaron Joseph Waibel, Miller Road, B.S. in Computer Science
    Joshua Joseph Waibel, Miller Road, B.S. in Computer Science

    Bedford

     

    Artemas

    Samantha Jean Cubbage, Clear Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bedford

    Jessica Lynn Foor, Horizon Heights, B.S.Ed. in Elementary Education
    Clarissa Marie Poland, Business, B.A. in Criminology

    Breezewood

    Allen Leroy Carl, Mountain Chapel Road, B.A. in Criminology

    Clearville

    Karen Ann Smith, Clingerman Road, B.S. in Accounting

    Defiance

    Erica Dawn Webb, Six Mile Run Road, B.S. in Nursing

    Everett

    Chandra Lynne Batzel, Raystown Road, B.S.Ed. in Business Education
    Jessica E. Hann, BFA in Music Performance
    Thomas N. Light, Hawthorne Drive, B.S. in International Business
    Kelsie Mae Plummer, Raystown Road, B.S. in Child and Family Studies
    Jenna Leigh Pyle, B.A. in Art

    Fishertown

    Brian R. Barefoot, Valley Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hyndman

    Cory Shane Stahlman, Hyndman Road, B.S. in Natural Science

    Imler

    Shane Michael Burkett, Veal Farm Road, B.S. in Nursing

    Manns Choice

    Emily Christine Leber, Milligans Cove Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Christine Renee Leydig, Allegheny Road, B.S. in Nursing
    Kristin Vanira Wilkins, Hyndman Road, B.S. in Nutrition

    New Enterprise

    Jennifer Kay Long, Brumbaugh Road, B.S.Ed. in Music Education

    New Paris

    Shane A. Slagle, Ridge Market Road, B.S. in International Business

    Schellsburg

    Kathryn Nicole Deremer, Smoky Ridge Road, B.S. in Nursing

    Berks


    Bernville

    Kristin Nicole Kerchner, Swissdale Road, B.S. in Nursing

    Birdsboro

    Emily K. Becker, Daniel Boone Road, B.S. in Fashion Merchandising
    John David Benischeck, Garey Road, B.S. in Finance
    James Alexander Falicki, B.S. in Natural Science
    Tiffany Allison Messner, B.S. in Athletic Training

    Blandon

    Andrea L. Kessler, East Wesner Road, B.A. in Criminology
    Ashley Janell McKinney, Gulden Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Nicholas John Theodore, Eagle Drive, B.A. in Criminology

    Boyertown

    Nicole Ann Conley, Poole Hill Road, B.S.Ed. in Art Education
    Sylvia Lynn Guerrieri, Oysterdale Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Jennifer Marie Johnson, Rattlesnake Hill Road, B.A. in International Studies
    Benjamin Michael Major, Laurel Road, B.S. in Finance

    Douglassville

    Stephanie Lynn Nihart, Old Swede Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Sally Lynn Rice, Holly Drive, B.S. in Hospitality Management

    Fleetwood 

    Amanda Marie Hack, Ridge Crest Drive, B.S.Ed. in English Education
    Chelsey L. Reed, Kim Winona Court, B.S. in Nursing

    Kempton


    Paul H. Lyter, Oakview Road, B.A. in Economics/Mathematics

    Kutztown

    Avery Lee Oswald, Sieger Road, Business
    Earlene Judith Steigerwalt, Helffrich Road, B.S.Ed. in Educ of Exceptional Persons

    Leesport

    Jillian E Newell, Oak Street, B.S. in Marketing

    Mohrsville

    Kevin Matthew Kramer, Lesher Mill Road, B.S. in Communications Media

    Oley

    Michael Paul Duda, Drees Lane, B.S. in Computer Science

    Reading

    Gina Afortunada Barreau, Downing Street, B.S. in Communications Media
    Brandon Scott Baskerville, B.A. in Art
    Jennifer Casanova, Spring Street, B.S. in Chemistry
    Courtney Michele Herrmann, Scotland Drive, Business
    Mary Hoa Nguyen, West Douglass Street, B.S. in Safety Sciences
    Brittany Lynn Owens, Riverview Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Joshua Robert Peters, Pennsylvania Avenue, B.S. in Biology
    Jessica Elizabeth Sedoti, Fern Avenue, B.S. in Communications Media
    Chad Becker Toporski, Patton Street, B.S.Ed. in Music Education
    Kelly Ann Welde, B.S. in Marketing

    Shillington

    Megan Lynn Dutt, Rim View Lane, B.S. in Nursing

    Sinking Spring

    Caitlin Amanda Blaha, Hearthstone Lane, B.S. in Athletic Training
    Dionne Brittany Carlisle, Harbor Drive, B.A. in Sociology
    Michael James Dunn, Saddle Court, B.S. in Hospitality Management
    Kyle Jeffrey Hills, Saddle Court, B.S.Ed. in Art Education
    Christopher James Thompson, Keats Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Wernersville

    Raymond G Edwards, Texter Mountain Road, B.S. in International Business

    West Lawn

    Ashley Lynn Gerhart, Halsey Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Wyomissing

    Kelsey Anne Lorenz, Kathleen Lane, B.S. in Hospitality Management
    Shannon Catherine Reed, Ivy Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Briana Renelle Stewart, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Christopher James Wenrich, Wingert Road, B.S. in Accounting
    Joseph Zachary Wiley, Wyomissing Court, B.S. in Biochemistry

    Blair

     

    Altoona

    Tracey D. Baker, B.S.Ed. in Music Education
    Jennifer Louise Barry, East Wopsononock Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Danielle Rae Diantoniis, Fordham Circle, B.S. in Accounting
    Luke Daniel Dillen, B.S. in Safety Sciences
    Angela Michelle Finelli, Fine Arts
    Leah Renee Frederick, East Hudson Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Jordan Michael Galentine, Crawford Avenue, B.A. in Anthropology
    Mathew Aaron Gehret, Lyndale Road, B.A. in Criminology
    Christopher Scott Gilliland, B.S. in Computer Science
    Carl Thomas Gingrich, B.S. in Marketing
    Dennis A. Graziosi, Bellemeade Drive, B.A. in History
    Olga Marina Herren, Clairmont Drive, B.A. in Psychology
    Jeremy P. Hetrick, B.S.Ed. in Music Education
    Shane R. Kaler, Dixie Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Lindsey Renee Knab, Aldrich Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Brooke Suzan Knisely, B.A. in Anthropology
    Ashley Marie McGraw, Race Street, B.S.Ed. in Deaf Education
    Matthew William McNelis, B.S. in Physical Education and Sport
    Emily Clare Morris, Ivyside Estates Lane, B.A. in Theater
    Samantha Marie Paule, B.A. in French Ashton Romano, Ruskin Drive, B.A. in Anthropology
    Danielle Lynn Saylor, Ivyside Drive, B.S. in Accounting
    Samantha Jo Settimio, B.S.Ed. in English Education
    Sean Patrick Shannon, Howard Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
    Jill Marie Sheehe, Greenway Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Emily M. Shock, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Dominique Confer Tambellini, Creekside Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Karlee Suzanne Tyler, Albert Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Joseph Nicholas Villano, B.A. in Sociology
    Sarah Roseanne Villano, B.A. in Sociology
    Andrew Wojcik, B.A. in Journalism

    Bellwood

    Jennifer L. Hunter, Loganbell Farms, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Nicole Marie Hunter, Loganbell Farms, B.S. in Nutrition

    Claysburg

    Nathan Ronald Claar, Lower Claar Road, B.S. in Management
    Sarah Leanne Ebersole, Buttermilk Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education
    Katelyn M. Glass, Trophy Lane, B.S. in Human Resource Management
    Marissa Shea Leslie, Carriage Lane, B.S. in Physical Education and Sport
    Chelsey Diane Lightner, B.A. in English
    Kayla Ann Musselman, Ski Gap Road Homer Drive Lot, B.S. in Respiratory Care

    Duncansville

    Joshua David Dwyer, Cedarcrest Drive, B.S. in Physical Education and Sport
    Carrie D. Garver, Maple Hollow Road, B.S.Ed. in Business Education
    Camden Charles Gentry, Taylor Lane, B.S. in Natural Science
    Marcos Antonio Manon, Brentwood Drive, B.S. in Natural Science
    Vicki Sue McCloskey, Cooper Lane, B.S.Ed. in Biology Education
    Casey June Miller, Woodland Terrace, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Hollidaysburg

    Allyssa Ann Baker, Locust Court, B.A. in Art
    Lindsay JoNell Bender, B.S. in Mathematics
    Ashley Diane Bevan, Sylvan Heights Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jayme Christine Claar, Bonnie Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Deirdre Catherine Fago, Ibis Drive, B.A. in Psychology
    Megan Marie Frederick, Clubhouse Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Joshua Robert Gearhart, Clearview Drive, B.S. in Management
    Lucas Andrew Harella, Belair Road, B.S. in Marketing
    Wendy Marie Harris, B.A. in Psychology
    Lauren Nicole Hickox, Clearview Drive, B.A. in Art
    Calvin Kenneth Humphrey, Sandstone Drive, B.S. in Nursing
    Norman Meade Littlejohn, Brushmeade, B.A. in Computer Science
    Drew Tyson Moyer, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Patrick James Smith, North Montgomery Street, B.S. in Physical Education and Sport
    Kristen A. Stormer, Walnut Street, B.A. in English
    Jason E. Swanson, Chris Street, B.S. in Management Information Systems
    Zachary Scott Tekely, Dogwood Drive, B.S. in Accounting
    Dana Paige Weakland, Cherry Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Ana Justine Zeek, Condron Street, B.S. in Marketing

    Martinsburg

    Timothy Belardi, Blattenberger Street, B.S. in Physical Education and Sport
    Abram Joshua Seymour, Henrietta Road, B.S. in Finance
    Tia Michelle Smith, Spring Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Roaring Spring

    Tara Lynn Baker, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Megan Elizabeth Hall, Spruce Street, B.S.Ed. in Music Education
    Brittany Leanne Miller, Countryside Drive, B.S. in Nursing
    Keshia Elyse Mock, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Andrew Curtis Shoop, Poplar Street, B.A. in Economics
    Chelsea Lauren Steward, B.S.Ed. in Deaf Education

    Tyrone

    Alisia Danita Drew, Deborah Street, B.S. in Child and Family Studies
    Elizabeth Ann Kreckel, Madison Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Tyler Joseph Mertiff, Oak Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Ashley E. Noll, Knarr Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Morris Wayne Reese, B.S. in Hospitality Management
    Sarah Jessica Stever, B.S. in Marketing
    Samantha L. Whetstine, B.S. in Athletic Training

    Williamsburg

    Lisa Marie England, Dempsey Lane, B.A. in Art
    Kristan Jonelle Lang, B.S. in Interior Design
    Joy Linette Shanholtz, Plum Street, B.S.Ed. in English Education

    Bradford

     

    Athens

    Lauren Elizabeth Hosterman, Woodland Pines Road, B.S. in Hospitality Management

    Rome

    Sarah Lynne Salitrynski, B.S.Ed. in Music Education
    Jennifer Lynn Thoman, B.A. in Journalism

    Sayre

    Amanda Kinney Crandall, Centerville Road, B.S. in Nutrition
    Colin Russel Durfee, B.S. in Communications Media
    Chatney Featherson, Lincoln Street, B.S. in Child and Family Studies
    Travis Keir, B.A. in History
    Melissa A. Webster, Stevenson Street, B.S. in Interior Design

    Towanda

    Maximillian Charles Esmus, Poplar Street, B.A. in Music
    Samantha Marie Rakowski, B.A. in Psychology

    Wyalusing

    Gina Jacquelyn Genoble, B.S. in Hospitality Management
    Daniel Roy Winterringer, B.A. in Geography

    Wysox

    Jesse Aubrey Johnson, B.A. in Journalism

    Bucks

     

    Bensalem

    Michael John Cornman, Berkley Road, B.S. in Natural Science
    Erica Lauren Franklin, Amwell Street, B.S. in Nutrition
    Jason Michael Lesnevec, Mechanicsville Road, B.A. in Criminology
    Kelly Ann McDermott, Ginger Court, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Casey Reed Stern, Randall Court, B.S. in Athletic Training

    Bristol

    Ryan Biernat, Magnolia Avenue, B.S. in Accounting
    Mianna M. Saxton, Beaver Street, B.A. in Theater

    Chalfont

    Robert Gregory DiFerdinando, Marian Circle, B.S. in Management
    William R. Edwards, Harrison Forge Court, B.S. in Communications Media
    Andrew F. Morse, Richard Drive, B.S. in Communications Media

    Churchville

    Joseph Anthony Torrisi, Cedar Brook Drive, B.S. in Management

    Doylestown

    Rebecca Ann Loux, Hickory Lane, B.S. in Nursing
    Timothy Brannon Muller, John Dyer Way, B.S. in Applied Mathematics

    Fairless Hills

    Matthew Alexander Burns, Perennial Drive, B.S. in Marketing
    Luke H. Shiffner, Chilton Way, B.S. in Computer Science

    Feasterville Trevose

    Bridget Fowler, Poplar Road, B.A. in Political Science
    Jacqueline Alexandra Gordon, Highland Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Furlong

    Tracey Ann Glorioso, Cloverly Drive, B.S. in Communications Media

    Holland

    Michael M. Andolina, Indian Summer Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Christina Arnold, Buck Road, B.A. in Chemistry
    Devon Elizabeth Garttmeyer, Winter Road, B.S. in Natural Science
    Michelle Jean Sommer, Dutch Drive, B.S. in Interior Design

    Hulmeville

    Samantha Marie Preston, Walnut Avenue, B.S. in Interior Design

    Jamison

    April Marie Morgenstern, Brook Lane, B.S. in Nursing

    Langhorne

    Alexandria Kathryn Misnik, Croasdale Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Levittown

    James A. Edger, Quaker Hill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Kelly Elizabeth Hodgdon, Smoketree Road, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Daniel Kriger, Dawn Road, B.S. in Marketing
    Krista Marie Wallover, Idolstone Road, B.A. in Psychology
    Nikki Young, Twig Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Milford Square

    Adair E. Fisher, B.S. in Hospitality Management

    Morrisville

    Bryant James Miller, Stevens Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    New Britain

    Matthew Michael Moran, Cedar Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Liana H. Wall, Lenape Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Brianna Whalen, Willow Wood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    New Hope

    Peter Ryan Martini, Old Windy Bush Road, B.S. in Interior Design

    Newtown

    Elizabeth Patricia Celeste, Concord Way, B.A. in Psychology
    Elizabeth Ann Larcher, Hunters Way, B.S.Ed. in Music Education
    Jarrett Michael Lieberman, Quince Circle, B.A. in Political Science
    Timothy P. Sugrue, B.S.Ed. in Music Education

    Perkasie

    Bethany Anne Foley, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Ashley Elizabeth Moyer, Rickert Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Quakertown

    Stephen V. Cattalo, Tollgate Road, B.S. in Nursing
    Ronald Henry Radzai, Starr Road, B.A. in Philosophy
    Ryan Matheson Winton, Terrace Drive, B.S. in International Business

    Richboro

    Samantha Ashley Brenner, Worthington Mill Road, B.A. in Psychology
    Scott Bernard Gerhart, Orthodox Drive, B.A. in Criminology
    Ali J. Littman, Ann Drive, B.A. in Anthropology

    Sellersville

    Kenneth J. Midgett, Boulder Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Gentilina M. Miller, Lawndale Avenue, B.A. in Criminology

    Southampton

    Lesley Faye Fili, Jefferson Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Warminster

    Lindsay Marie Bowler, Kent Road, B.S. in Natural Science
    Chelsea Leigh Calahan, B.A. in Criminology
    Robert Frederick Gemmell, Slight Road, B.S. in Communications Media
    Jackie Marie Hampshire, Acorn Drive, B.A. in Criminology
    Lindsay Michele Walsh, Nemoral Street, B.S. in Hospitality Management
    Christina Marie Walter, Claire Road, B.S. in Communications Media

    Washington Crossing

    Alexander Douglas Oines, Taylorsville Road, B.A. in Psychology

    Yardley

    Patrick Ryan Boyle, Lindenhurst Road, B.S. in Geology
    Jennifer Mae Canham, Greenmeadows Road, B.A. in Psychology
    Michael James Ponza, Halls Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Butler

     

    Butler

    Samantha Mae Ambuster, Kelly Road, B.S. in Communications Media
    Ashley Renee Beam, Aspen Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Matthew Cody Celestin, B.A. in Criminology
    Kali Ann Collins, B.S.Ed. in Elementary Education
    Spencer Lee Crouse, Grohman Road, B.A. in Criminology
    Katelynn Elizabeth Doyle, Jones Road, B.S. in Natural Science
    Joshus Oliver Ely, Red Rose Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Garret Mitchell English, B.A. in Criminology
    Marianne Gumbosky, Rockdale Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Ginger Ann Lucas, Third Street, B.A. in Criminology
    Ryan Dale McCandless, Chicora Road, B.A. in Criminology
    Tasha M. Mehelich, Mercer Road, B.A. in Criminology
    Cody Elizabeth Parker, B.S. in Physics
    Chad Richard Pesci, Tudor Drive, B.A. in Criminology
    Amy S. Raabe, Isle Road, B.S. in Nutrition
    Michael Shawn Regal, Minteer Road, B.A. in Criminology
    Megan Kathleen Shingleton, Filbert Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Daniel Micheal Spratt, B.A. in Asian Studies
    Lee Edward Will, Bluegrass Drive, B.A. in History

    Chicora

    Joshua Eugene Steiner, Chicora Road, B.A. in Geography

    Connoquenessing

    Traci Colleen Kuntz, B.A. in Criminology

    Cranberry Township

    Brittany Lynn Bond, Cherrington Drive, B.S. in Communications Media
    Kevin Patrick Cappatt, Kandyce Drive, B.A. in Psychology
    David James Crum, Bayberry Lane, B.S. in Applied Physics
    Ashley Marie Golen, Ridge Court, B.A. in Art
    Amanda Rose Gorniak, Challedon Court, B.S.Ed. in Elementary Education
    Christa Ann Nuzzo, Glenbrook Drive, B.S. in Hospitality Management
    Adrienne Michelle Steele, B.S. in Communications Media
    Ashley M. Sullivan, Glen Eden Road, B.S. in Interior Design

    Cranberry Twp

    Jill L. Barker, Blue Ridge Drive, B.S. in Marketing
    Amanda Anne Cowan, Ten Point Lane, B.S. in Accounting
    Daniel Patrick Coyne, Sunrise Drive, B.A. in Psychology
    Benjamin Thomas Cutts, Whispering Oaks Drive, B.S. in Communications Media
    Natalie Rose Czerwinski, Woodbine Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Sarah Catherine Dayton, Timberwood Drive, B.S. in Nutrition
    Brandon Grady, Elmhurst Circle, B.S. in Hospitality Management
    Loren Mae Johnson, B.S. in Nursing
    Michael John Keefe, Saint Cecilia Court, B.A. in Criminology
    Christopher Ryan Kinzler, B.S. in Hospitality Management
    Olivia Brooke Knebel, Alex Court, B.S. in Nursing
    Cody Thomas Knight, Emily Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Jamie Kristin Motta, Laporte Drive, B.S. in Nursing
    Amanda Marie Pribanic, Arrowood Drive, B.A. in Sociology
    Anthony Jordan Racioppi, Hedge Row Court, B.A. in Criminology
    Jason Timothy Rekuc, Valerie Drive, B.S. in Marketing
    Leah Elizabeth Sahady, Jaclyn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Zachary John Salopek, Duncan Court, B.S. in Communications Media
    Derek Ian Thompson, Ashbury Lane, B.S. in Hospitality Management

    Evans City

    Gretchen Marie Ludwig, Schar Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Kasey Lynn Ripper, Elizabeth Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Fenelton

    Michael Thomas Dorondo, Forest Lane, B.A. in Criminology
    Tiffany Sue Koss, Burke Road, B.S. in Nursing
    Heather M. Weleski, Chicora Fenelton Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Harmony

    Lindsay Nicole Eckstein, Eckstein Lane, B.S. in Nursing

    Harrisville

    Nathaniel John King, Browntown Road, B.A. in Criminology
    Elizabeth Ann Veltre, Browntown Road, B.S. in Biology

    Portersville

    Jamie Lee Kitzinger, Robbie Way, B.A. in Anthropology
    Courtney Elizabeth Smith, B.S.Ed. in English Education

    Renfrew

    Suzanne S Bridgeman, Dick Road, B.S. in Communications Media
    Nicole Elizabeth Cancilla, Dick Road, B.S. in Accounting

    Sarver

    Wendi Alicia Dawson, Shaw Lane, B.A. in Sociology
    Elizabeth Jaine Elliott, Martin Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Stephan Fesel, Westminster Road, B.S.Ed. in French Education
    Katelyn Noel Hanson, Leasureville Road, B.S. in Interior Design
    Zachary Malcolm King, Primrose Drive, B.S. in Nursing
    Timothy Daniel Mackowski, Cole Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Mark Alan Pruger, Meadow Street, B.S.Ed. in Business Education
    Kortnie Louise Schall, Harbison Road, B.S.Ed. in Art Education
    Haley Racquel Welsh, Sarver Road, B.A. in History
    Alex Micheal Wheeler, Foust Drive, AAS in Electro Optics

    Saxonburg

    Adam Jacob Neupert, Carol Drive, B.S. in International Business
    Emily E. Poeppel, Short Street, B.A. in Anthropology

    Seven Fields

    Shane Ben Conrad, Essex Court, B.S.Ed. in English Education
    Ryan Richard Scheller, Wellington Drive, B.S.Ed. in Business Education

    Slippery Rock

    Thomas Daniel Austin, Slippery Rock Road, B.A. in Economics
    James Andrew Vinton, Applewood Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Valencia

    Stephanie Ceraso, Dwellington Drive, B.S. in Physical Education and Sport
    James A. Coleman, North Drive, B.S. in Finance
    Colleen P. Hughey, Fraser Road, B.S. in Child and Family Studies
    Katie Elizabeth Kovac, West Cruikshank Road, B.S. in Interior Design

    West Sunbury

    Margaret R. Gomez, Miller School Lane, B.A. in Psychology
    Erin M. King, Stoney Run Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Zelienople

    Chessa Sun Ae Fernandez, Hartzell Road, B.S.Ed. in Music Education
    Madeline Emily Lukes, East Grandview Avenue, B.A. in Psychology

    Cambria

    Ashville

    Meghan Nicole Earnest, McMullen Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Mitch Andrew Sumner, McMullen Road, B.A. in Anthropology

    Bedford

    Joshua Brian Leap, B.S. in Hospitality Management

    Blandburg

    Haley M. Noel, Skyline Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Carrolltown

    Kimberly Alison Kline, Forest Lane, B.S. in Natural Science
    Jaclyn Christine Linsky, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Donald Alan Miller, Link Road, B.S. in Biology
    Esther E. Miller, Link Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Jenna Lyn Platt, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Colver

    Erica L. Hoover, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Conemaugh

    Kyle Thomas Marshall, B.S. in Accounting
    Rory Owen Marshall, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Cresson

    Ellen Ari Lamont, Red Oak Lane, B.S. in Geology Courtney
    Ann Paronish, Mountain Avenue, Natural Sciences
    Jennifer Lynn Szpala, Jackson Ave, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Nicholas Lee Zavada, Columbus Avenue, Business

    Dysart

    Sara L. Carl, Kolak Road, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Ebensburg

    Daniel Joseph Berzonsky, Winterset Road, B.S. in Accounting
    Christian Kelly Brennen, Tripoli Road, B.S. in Communications Media
    Rebecca Rae Burkett, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Paul Joseph Fagan, Winterset Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Corey Michael Faish, B.S. in Accounting
    Jeremy Allen Hetrick, B.S. in Accounting Catherine
    Viola Kane, Hogue Road, B.A. in Psychology
    Brennan Michael Long, New Germany Road, B.S.Ed. in English Education
    Georgia A. Lythgoe, Snake Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Craig W. Olear, Winterset Road, B.S. in Communications Media
    Ashley Regina Smith, Highview Court, B.S. in Nursing
    Angela Marie Woody, Farabaugh Road, B.A. in Journalism

    Elmora

    Kayla Lynn Kirsch, B.A. in Psychology
    Patricia L. Sponsky, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elton

    Joshua Michael Nipps, Elton Road, B.A. in Theater

    Fallentimber

    Cassandra Marie Anna, Gates Road, B.A. in Psychology Charles Edward Hullihen, Executive Drive, B.A. in English

    Gallitzin

    Alyse Sarah Croll, St Mary's Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jill Marie McAllister, Hemlock Street, B.S. in Marketing
    Renee Marie Ratchford, Ratch Road, B.A. in Criminology
    Kelsey Marie Wilt, Quarry Street, B.S. in Nursing

    Hastings

    Megan Elizabeth DeSalvo, Main Street, B.S. in Natural Science
    Jenna L. Fox, B.S. in Disability Services Amy Lee McCombie, B.S. in Child and Family Studies
    Jessica Lynn McMullen, B.S. in Nutrition

    Johnstown

    James Thomas Andrews, Indiana Street, B.S. in Hospitality Management
    Marcella Marie Arcurio, Berkey Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Anastasia Arikidis, Belmont Street, B.S. in International Business
    Susan Michele Aurandt, Harmony Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Megan Elizabeth Babal, B.A. in History
    Lauren Ann Bambino, Dickinson Street, B.S. in Nursing
    Kayla May Blough, Soap Hollow Road, B.A. in Art
    Michael Ryan Blue, April Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Brittany Madlyn Brubaker, Maken Drive, B.A. in Art
    Stephen Paul Budash, Kennard Street, B.A. in Criminology
    Nicole M. Carney, B.S. in International Business
    Teri L. Carney, Shelburne Drive, B.A. in Psychology
    Gretchen M. Clegg, Decker Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education
    Corey Lamont Crocco, Akers Street, B.S. in Hospitality Management
    Benjamin Allen Custer, Logan Street, B.S. in Computer Science
    Sarah Elizabeth Custer, Mitchell Court, B.S.Ed. in Music Education
    Evan R. Dabbs, Wilson Street, B.A. in Criminology
    Jill Ann DelSignore, Emmett Drive, Fine Arts
    Matthew Scott Demchak, B.A. in Criminology
    Katlyn Louise Durica, Eureka Lane, B.S. in Disability Services
    Hayley LaMarr Faight, Eugene Street, B.A. in Theater
    Michelle Elizabeth Ferrin, Shawnee Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Corey Brandon Fox, Balsam Street, B.A. in Criminology 
    Gwen N. Gaviola, Mifflin Street, B.S.Ed. in Spanish Education
    Amanda Nicole Geiser, Darr Street, B.A. in Criminology
    Leah Elizabeth Gontkovic, Krings Street, B.S. in Marketing
    Kayla Beth Grasser, Mile Hill Road, B.S.Ed. in French Education
    Kristyn Ann Haley, Olim Street, B.S. in Interior Design
    Melinda S. Hartfiel, Napoleon Street, B.S.Ed. in Music Education
    Beau James Herbert, Krings Street, Humanities and Social Sciences
    Brandon J. Hody, Saylor Street, B.S. in Safety Sciences
    Lara Joanne Holdsworth, Ferndale Avenue, B.S. in Disability Services
    Alexandria Courtney Hull, Killian Avenue, B.A. in Psychology
    Michael Patrick Kane, Krings Street, B.S. in Accounting
    Matthew Allen Kauffman, Saylor School Road, B.A. in Criminology
    Darla R. Kiefer, Marietta Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
    Christopher Patrick Koop, Vickroy Avenue, B.A. in Political Science
    Michael G. Kozak, Glenn Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Angela Ann Kunrod, Highland Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Natalie Margaret Kupchella, Palliser Street, B.S. in Accounting
    Jenna L. Lloyd, Highland Avenue, B.S. in Interior Design
    Stephen William Mack, Berkey Drive, Fine Arts
    Alicia Clare Magistro, Goucher Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Leanna Markowski, Drexel Avenue, Health and Human Services
    Lindsay Elise Matolyak, Sherwood Drive, B.S. in Chemistry
    Jessica Kathleen Mazur, Claythorne Drive, Health and Human Services
    Mary Elizabeth McAneny, Minno Drive, B.S.Ed. in English Education
    Shane Michael McDevitt, Fuge Lane, B.S. in Biology
    Brittni Juneil McKolosky, Whispering Pines Lane, B.S.Ed. in Art Education
    Nicole Marie Melendez, Durant Street, B.S. in Respiratory Care
    Christopher Lee Mical, Power Street, B.S. in Safety Sciences
    Ryan William Mikolic, Benshoff Hill Road, B.A. in Criminology
    Jennifer Lynn Miller, Frankstown Road, B.A. in Criminology
    Samantha Alyson Miller, Leon Street, Health and Human Services
    Ashley E. Nixon, Marhefka Drive, B.S. in Disability Services
    Carla P. OConnor, Bedford Street, B.S. in Hospitality Management
    Nicole Raychel Paratore, Columbia Street, B.S. in Environmental Health Science
    Amanda Dawn Partsch, Helsel Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Linda Lee Pepley, Cauffiel Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Stephanie Lynn Porter, Kennard Street, B.S. in Child and Family Studies
    Kaitlyn Fraley Prout, Colgate Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Philip L. Reitnauer, Olim Street, B.S. in Accounting
    Abby Ritenour, Hostetler Road, Humanities and Social Sciences
    Kelly Jean Rozum, Hunsinger Road, B.S. in Nursing
    Cyril Paul Rumsey, Regal Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Laurena R. Saade, B.S. in Nutrition
    Sonya Lynn Seitz, Menoher Boulevard, B.A. in Art
    Shannon Elizabeth Shaffer, Carnegie Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Corey Allen Shawley, Belmont Street, B.S.Ed. in Music Education
    Luke Michael Slezak, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Shannon Aileen Stephens, Pomona Drive, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education
    Michael Joseph Thompson, Haverford Street, Education
    Travis Robert Thompson, Pender Road, B.S. in Safety Sciences
    Lindsey M. Toth, Falls Run Road, B.S. in Safety Sciences
    Steven P. Valko, Work Drive, B.S. in Hospitality Management
    Codey Alan Vargo, Pine Street, B.S. in Management
    Shawn Michael Vigne, Ferry Street, B.A. in Criminology
    Meghan Renee Vogatsky, Simmons Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Stephanie Marie Waddell, B.A. in Art
    Erica Jane Walker, Capital Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Tara Lynn Wentz, Bloom Street, B.S. in Nursing
    Maureen Anne Wesner, Bucknell Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Naomi A. Whinnie, Pudliner Lane, B.S.Ed. in Art Education
    Brian R. Willett, Sunshine Avenue, B.S. in Accounting
    Sebastian Wolf, Hill Drive, B.S. in Physical Education and Sport
    Derek Scott Yates, Orchard Street, B.S. in Accounting
    Jonathan Matthew Yuhas, Hunsinger Road, B.S. in Nutrition

    Lilly

    Melanie Kristin Davis, High Street, B.S.Ed. in Music Education
    Brandi Elizabeth Hershel, Mountain Road, B.A. in Criminology
    Kristopher Gerald Kowalczyk, Portage Street, B.A. in Art
    Allison M. McConnell, Oak Street, B.S. in Interior Design
    Laken M. Selip, Jones Street, B.S. in Child and Family Studies

    Loretto

    Johnna Marie Casale, B.S. in Fashion Merchandising
    Samantha Jean Cretin, Cretin Lane, B.S.Ed. in Art Education
    Shannon Nicole King, Lakefront Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Susan B. Rambeau, Iceplant Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Mineral Point

    Jeffrey Allen Bopp, Mineral Point Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Alyssa Irene Burkey, Dovetail Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kelsey L. Dickert, Lyle Street, B.A. in Art
    Mallory Ann Dixon, Mallory Lane, B.S. in Child and Family Studies
    Megan Miklos, Stoneridge Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kevin David Theys, B.S.Ed. in Elementary Education
    Carrie E. Whited, Teal Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education


    Nanty Glo

    Karen Lynn Barker, Rodgers Street, B.A. in History
    Robert J. Bugosh, Poplar Street, B.A. in Psychology 
    Maria Rose Cornetti, Allie Buck Road, B.S. in Accounting
    Nicole Christine Crawford, Cambria Street, B.A. in Psychology
    Autumn Leigh Forcellini, Loraine Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Jessica Renee McEvoy, B.S. in Management
    Michaela Anna O'Toole, B.S.Ed. in English Education
    Julie Ann Ostinowsky, Roberts Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Rachel A. Teeter, Fords Corner Road, B.A. in Psychology
    Nicole Lynn Worthington, Church Street, B.S. in Nursing

    Nicktown

    Travis George Bobik, Mosscreek Road, B.A. in Criminology
    Kimberly Ann Dumm, Killen School Road, B.S.Ed. in Business Education
    Olivia Jane Dumm, Henry Dumm Farm Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Ryan Francis Dunchack, Ridge Road, B.A. in Criminology
    Rebecca Ann Erwin, Log Road, B.S. in Chemistry
    Dean Joseph Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Susan Arlene Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Brandon William Kochinsky, Luther Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Lisa Marie McCombie, B.S. in Chemistry
    Alexa Nicole Pawlowski, B.S. in Accounting

    Northern Cambria

    Duane Abrams, B.S. in Marketing
    Stephen Matthew Ashurst, Oak Street, B.A. in History
    Kylee Ann Baran, Main Street, B.S. in Nursing
    Lea Marie Baran, Main Street, B.S. in Natural Science
    Matthew Allen Barvinchak, Almond Street, B.A. in Criminology
    Ashley Marie Dunchack, Sheredy Drive, B.S. in Nutrition
    Johanna Grace Elias, Hamlet Lane, B.S. in Disability Services
    Caitlin Elizabeth Hamryszak, Bigler Avenue, B.S. in Communications Media
    Christopher Scott Havrilla, Steele Avenue, B.S. in Accounting
    Heather Marie Hudson, Hanwell Road, B.S. in Biology
    Jared Andrew Mitasky, Yasick Road, B.S.Ed. in Biology Education
    Shea L. Parfitt, Angel Lane, B.S. in Accounting
    Amanda Lee Petrunak, McClain Street, B.S.Ed. in English Education
    Christina Marie Rocco, Elder Avenue, B.S. in Marketing
    Joseph Mario Rocco, Elder Avenue, B.S. in Biology
    Sara J. Somogyi, Daisy Lane, B.S. in Hospitality Management
    Elizabeth Ann Thomas, Goodridge Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Jennifer Lynn Valeria, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jessica Valeria, B.S.Ed. in Elementary Education
    Paula Jane Wagner, Campbell Avenue, B.A. in Criminology
    Sarah Marie Westover, Ridge Church Lane, B.S. in Interior Design
    Erin R. Woods, Tipperary Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Patton

    Alissa Nichole Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
     Deanna Lynn Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Richard Mark Lansberry, Klondike Road, B.S. in Finance
    Abby Jo Link, Link Lane, B.S. in Nursing
    Joshua S. Litzinger, Ashcroft Road, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Gerald A. Sikie, B.S. in Accounting
    Brittany Elizabeth Stufft, Beech Avenue, B.S. in Nursing

    Portage

    Jared Andrew Bilchak, Cemetery Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Brittany Marie Brunnet, Frankstown Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Emily J. Golden, Munster Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Ryan Reed Grove, Jefferson Avenue, B.S. in Physics
    Tracy Lynn Jubina, Golf Course Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Julie Elizabeth Latoche, Spruce Street, B.S. in Nursing
    Ashlee G. McCabe, Elwood Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Christopher James Patrick, Sportsman Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Jessica Lynn Pcola, South Blair Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Floyd J. Rousell, Meadow Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Dino Christopher Scarton, Fremont Avenue, B.S.Ed. in Physics Education
    Dawn Marie Usry, Tammy Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Sarah Ann Williams, Sportsman Road, B.A. in Anthropology


    Revloc

    Nicole Anne Hunt, B.S.Ed. in Social Studies Education Alyssa Lottie Poloisky, B.S. in Nursing

    Salix

    Adam M. Trout, Beautyline Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Sidman

    Sara Anne Duncan, Cameron Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Erin B. Knisley, Fairview Avenue, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts
    Nicole Irene Madison, B.S. in Child and Family Studies
    Megan M. Wadsworth, Humbert Road, B.S. in Respiratory Care
    Becky Renee Wess, Fairview Avenue, B.S. in Nutrition
    Michael Joseph Wilson, B.A. in Journalism


    South Fork

    Matthew Joseph Bier, Grant Street, B.A. in Art
    Bethany Ann Furlong, Lake Road, B.A. in Psychology
    Samantha Ann Kessler, Nelson Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Daniel Marc Myers, Grant Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Brittany Ann Siverinac, Highway Street, B.A. in Criminology
    Sara Jean Webb, Beagle Road, B.S. in Nursing

    Summerhill

    Kevin Walter Arnold, Turkey Path Road, B.S. in Computer Science
    Michael Alan Feathers, Whiskey Springs Road, B.S.Ed. in Music Education
    Richard Stanley Huber, Buckhorn Road, B.A. in History
    Jason Allen Kirchner, New Germany Road, B.S. in Management
    Jacob Thomas Madison, New Germany Road, B.S. in Respiratory Care
    Anne Mary Rhoades, Malzi Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Emily E. Theys, Jackson Street, B.S.Ed. in English Education

    Vintondale

    Jessica Charlene Brown, B.A. in Journalism


    Cameron

    Emporium

    Cara D. Garrigan, B.S. in Communications Media
    Kristina Lee Grove, Plank Road Holw, B.S.Ed. in English Education
    Whitney E. Jones, Sizerville Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Kelsey Eileen Lewis, Sunrise Acres Road, B.A. in Criminology
    Nickolas David Malize, B.S. in Physical Education and Sport
    Patrick Daniel Sharrow, B.A. in Music


    Carbon

    Jim Thorpe

    Theresa M. Meader, Beech Drive, B.S. in Management

    Palmerton

    Jennifer Melissa Jones, Lehigh Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Amanda Maree Rider, Princeton Avenue, B.A. in Criminology

     

    Centre

    Aaronsburg

    Courtney Dawn Stitzer, Tattletown Road, B.S. in Nursing

    Bellefonte

    Brian Michael Corl, Scenic Drive, B.S. in Computer Science
    Margaret Ann Fromm, Blanchard Street, Business
    Erica Renae Haslet, Lincoln Lane, B.A. in Criminology
    Justin Wayne Walker, McNichol Lane, B.S. in Hospitality Management

    Boalsburg

    Kyla Lynn Jackson, B.S. in Respiratory Care
    Paul George Robinson, B.S. in Safety Sciences

    Centre Hall

    Abram J. Knarr, Colyer Avenue, B.A. in Psychology
    Alyssa Marie Muchler, South Hoffer Avenue, B.A. in Psychology
    Alicia Diane Yarger, Dennis Alan Circle, B.S. in Nursing

    Madisonburg

    Jessica Lynn Hazel, Hazelwood Lane, B.A. in Psychology

    Pennsylvania Furnace

    Robbin Zirkle, West Whitehall Road, B.A. in English

    Philipsburg

    Rebecca Ohlin McCamley, B.S. in Hospitality Management
    Ryan Joshua Mostyn, Scott Lane, B.S. in Marketing
    Teri Lyn Thompson, Six Mile Road, B.A. in Psychology
    Michelle Lee Wamboldt, One Mile Run Road, B.A. in Sociology

    Port Matilda

    Nicholas Thomas Battaglia, Heiskel Drive, B.A. in Criminology
    Megan M. Peterson, Lutz Lane, B.A. in English
    Diana Marie Zuhlke, Charlotte Street, B.A. in Psychology

    Spring Mills

    Tamara Musser, B.S. in Communications Media

    State College

    Curtis Edward Harrison, Nimitz Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    George Michael Ranish, Cambridge Drive, B.S. in Hospitality Management
    Susan Elizabeth Ranish, Cambridge Drive, B.S. in Communications Media
    Courtney Louise St Clair, James Avenue, B.S. in Nutrition
    Ryan Tancibok, James Avenue, B.A. in Criminology
    Brian M. Tompkins, Waypoint Circle, B.A. in Geography
    Travis R. Walker, Rolling Ridge Drive, B.S. in Accounting
    Kylie J. Whoolery, West Clearview Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education


    Chester

     

    Avondale

    Antonio Cesar Ayllon, B.A. in Economics/Mathematics
    Amalia E. Flores, B.S. in Fashion Merchandising
    Linda Herrera, Tandy Lane, B.A. in Criminology

    Coatesville

    Brandon Benjamin Gomez, Pine Street, B.S. in Communications Media

    Downingtown

    Kristopher Alan Allshouse, Winding Way, B.S. in Management
    Amanda Ann James, Honey Tree Court, B.S. in Interior Design
    Jillian Leigh Veit, West Prospect Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Elverson

    Daniel Nicholas Alexander Burnett, Elverson Road, B.S. in Marketing
    Karalee Joy Hertzler, Hopewell Road, B.S. in Interior Design

    Exton

    Amber L. Cahill, Locust Lane, B.S.Ed. in Deaf Education
    Allison Marie Keller, Dawns Edge Lane, B.S. in Marketing
    Megan E. Keller, Dawns Edge Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    David Scott Viscomi, B.A. in Geography

    Glenmoore

    Mitchell Albert Sonder, Stonehedge Drive, B.S. in Accounting

    Honey Brook

    Anthony Andrew DiLibero, Barneston Road, B.S. in Disability Services

    Kennett Square

    Rocco James Dambro, Hickory Drive, B.S. in Marketing
    Kara Lee Denning, Quail Run, B.S. in Interior Design
    Jennifer Giuliani, Deerfield Lane, B.S. in Communications Media
    Brenden Nicholas Maxey, Lutece Circle, Business
    Laura Jessie Mirachi, East Street Road, B.S. in Nursing
    Kristin Elizabeth Schmidt, Waverly Road, B.S. in Hospitality Management
    Christopher Taylor, Twin Creek Lane, B.S. in Management

    Landenberg

    Stephanie Ann Caligiuri, Sarah Drive, B.S. in Natural Science
    Trevor K. Douthat, Wigfall Court, B.S. in Interior Design
    Anna C. Fosselman, McDaniel Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts
    Christa Marie Palecki, Wilkinson Drive, B.S. in Interior Design
    Brian Louis Schmidt, Cavender Lane, B.S. in Safety Sciences
    David Paul Schmidt, Cavender Lane, B.A. in Criminology
    Danielle Renee Sobieski, Ivy Crest Lane, Business

    Lincoln University

    Mark Thomas Wolfe, B.S. in Athletic Training

    New London

    Bryan Robert Kassner, Shady Lane, B.S. in Hospitality Management

    Nottingham

    Rebecca Carol Mason, Chrome Road, B.S. in Natural Science

    Oxford

    Daniel Cerritos, B.A. in Spanish for International Trade
    Nicole Marie Robinson, Austin Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Tyler Joseph Stike, Media Road, B.S. in Communications Media

    Phoenixville

    Gina Felice Colaneri, Charlestown Road, B.S. in Nursing
    Katarena Lyn Hilston, Hoffecker Road, B.A. in Theater
    Kerri Elizabeth Kelly, Manavon Street, B.S. in Athletic Training
    Daniel Mark Kennedy, Dogwood Drive, B.S. in Management
    Jacqueline Michele LaBarge, Patrick Henry Drive, Business
    Julie Rae Miller, Diamond Rock Road, B.S.Ed. in Art Education

    Pottstown

    Christine Ann Renninger, Old Schuylkill Road, B.S. in Human Resource Management

    Spring City

    Sean K. Olson, Stony Run Road, B.S. in Computer Science

    West Chester

    Adam S. Brown, Lea Drive, B.S. in Communications Media
    Gregory Thomas Castro, Clearbrook Road, B.S. in Athletic Training
    Valerie Jayne Dutill, Richard Drive, B.S. in Interior Design
    Paul Bradford Jacobs, Artillery Point Road, Business
    Alexis Deann Lawthers, Dodgson Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Kristi Glenn Lechmanik, Birmingham Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Ryan P. Matchica, Larchwood Road, B.S. in Finance
    Teresa Marie Ramalho, Hartford Square, B.S.Ed. in Music Education

    West Grove

    Rae Rooney Burger, Harvest Lane, B.A. in Journalism
    Zachary Ryan Clark, Valley Road, B.A. in Criminology
    Joseph A. Crowe, Allsmeer Drive, B.A. in Political Science
    Bryan Flores Reyes, North Guernsey Road, B.A. in Criminology
    Laura Jean Fox, Elliott Drive, B.S. in Chemistry
    Samantha S. Glass, State Road, B.S.Ed. in Music Education
    Adam Mitchell Loeb, Violet Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Gabriel Ortiz, Valley Road, B.S. in Hospitality Management


    Clarion

    East Brady

    Michael Regis Steiner, Kittanning Hollow Road, B.A. in Criminology

    Knox

    Jenna R. Henry, South Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Stephanie Renee Kerr, West Railroad Street, B.S. in Biology
    Caitlin Renee Turk, Darby Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    New Bethlehem

    Lacey Lee Blose, Dayton Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Christopher J. Livengood, B.S. in Safety Sciences
    Mitchell Robert Smail, Pence Lane, B.A. in Geography
    Sarah Elizabeth Williams, Dayton Road, B.S.Ed. in Music Education

    Shippenville

    Daniel Nicholas Reichard, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sligo

    Marie Anne Rhoades, Kahle Road, B.S. in Accounting

    Clearfield

    Brisbin

    Justin Andrew Howe, B.A. in Computer Science

    Burnside

    Bradley Lynn Hoover, B.A. in Political Science


    Clearfield

    Mark C Norris, Turnpike Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Coalport

    Allyson Marie Hegarty, Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kelsey John Tarr, Maple Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Samuel Caleb Yingling, Forest Street, B.S. in Hospitality Management

    Curwensville

    Holly Ann Bloom, B.A. in Journalism
    Kacie Lynn Morris, Windy Hill Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Leslie Ann Palmer, High Street, B.A. in Theater
    Katie R. Prisk, Church Street, B.A. in Psychology
    Megan Renee Russell, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Du Bois

    Nicole Marie Faith, Treasure Lake, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Amber Marie Gearhart, Thunderbird Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Troy Allen Greathouse, Maple Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Tori Lee Groves, West Weber Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Tiffany Ann Gump, Treasure Lake, B.S.Ed. in Music Education
    Jenna Irene Kougher, Wasson Avenue, B.S. in Disability Services
    Rachael Joyce Nestlerode, South Highland Street, B.S. in Marketing
    Gabriel David Rindosh, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Paige Elizabeth Rishell, B.S.Ed. in Speech and Lang Pathology Education
    Kristen Marie Saricks, Olive Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Brenda Ann Schoonover, B.S. in Natural Science
    Zachery Steven Scull, Barnoff Road, B.S. in Communications Media
    Paul Thomas Shade, East Sheridan Avenue, B.A. in Journalism
    Andrew Joseph Welch, Treasure Lake, B.S. in Accounting

    Dubois

    Emily Arlene Gresock, Treasure Lake, B.S. in Nursing
    Trevor Michael Jones, Wood Street, B.A. in Asian Studies
    Steven John Kalgren, Evergreen Street, B.S. in Hospitality Management
    Richard D. Shenkle, Wilson Avenue, B.S. in Natural Science
    Amy Lynn Sunealitis, B.S.Ed. in Elementary Education
    Leah Marie Wallock, Larissa Court, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Jessica Lei Wells, B.S. in Nursing

    Irvona

    Shane Joseph Kimberly, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    La Jose

    Dora Marie Smith, B.S.Ed. in Elementary Education

    Luthersburg

    William Bradley Hoover, B.S. in Natural Science
    Stephen M. Johnson, Brumbaugh Road, B.A. in Anthropology
    Renee Lee Woodard, Brumbaugh Road, B.S. in Nursing

    Mahaffey

    Amber Lynn Bennett, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kari Ann Buchheit, Clover Run Road, B.A. in Psychology
    Alan Michael Harkleroad, Harkleroad Road, B.S. in Business Technology Support
    Laura Jean Hilliard, Bethlehem Hill Road, B.A. in Psychology
    Craig Robert Peterson, Bracken Road, B.S.Ed. in Art Education
    Kelly Francis Ridgway, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Grant W. Ross, Town Road, B.A. in History
    Rachel Maureen Struble, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Rebekah E. Voris, Art Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Tessa Jo Wolff, Passmore Road, Business

    Morrisdale

    Angela M. Fenush, Grassflat Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
    Megan S. Liptak, Allport Cutoff, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Jessica Rae Sabol, Allport Cutoff, B.A. in English
    Colette Fawn Sample, Nearhood Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Rockton

    Sherri Suzanne Muth, B.S. in Marketing
    Karl Robert Simpson, Anderson Creek Road, B.S. in Safety Sciences

    Troutville

    Dana Marie Alexander, Main Street, B.S. in Nutrition

    West Decatur

    Amber Rae Moody, Valley Road, B.S.Ed. in Art Education

    Woodland

    Sara Marie Dixon, B.S. in Nursing
    Jacob Thomas Graham, B.S. in Safety Sciences
    Amanda Joy Nicklas, B.S. in Fashion Merchandising
    Kimberly Ann Saltsman, B.A. in Psychology

    Clinton

    Mill Hall

    Reed Aaron Hanna, Palmer Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Renovo

    Jared William Newlen, Market Street, B.S.Ed. in Music Education


    Columbia

    Berwick

    Zachary Ryan Bower, Foundryville Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Julie Y. Sarver, B.S.Ed. in Music Education
    Elizabeth H. Tran, Holly Drive, B.S. in Nursing

    Bloomsburg

    Caitlin Erin Collins, B.A. in Theater
    Laura M. Haile, B.A. in Sociology
    Martina Ruth Hauck, B.S.Ed. in Chemistry Education
    Desiree Alyssa Keefer, White Hall Road, B.S.Ed. in Music Education
    Carley Aurora Lee-Lampshire, Main Street, B.A. in Journalism
    Allison P. Mott, Woods Edge Drive, B.A. in International Studies
    Sarah Lynn Wagner, Nottingham Lane, B.S.Ed. in Business Education
    Jordan Nicole Willie, Old Berwick Road, B.S.Ed. in Music Education

    Catawissa

    Geralee Hope Slotterback, Mensch Road, B.S. in Interior Design

    Orangeville

    Jason Philip Kistler, Stoneybrook Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Olivia Lauren McGovern, B.S. in Biochemistry

    Stillwater

    Alison Marlo Rhinard, Zaners Bridge Road, B.S. in Interior Design

    Crawford

    Cambridge Springs

    Ashley Luann Kenny, Miller Station Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Cochranton

    Sean Andrew Battin, B.S. in Management
    Melissa Elaine Clark, Ryndroad, B.A. in Art
    Emilee Anne Dolan, Vincent Road, B.S. in Accounting
    Caleb Samuel Judy, B.A. in Anthropology

    Conneaut Lake

    Andrew John Motzing, West Townline Road, B.A. in Criminology
    Derek Douglas Tabar, Greiser Road, B.S. in Accounting

    Conneautville

    Nathan Geoffrey Schwab, B.S.Ed. in Art Education

    Linesville

    Marcus Ryan Yocum, B.A. in Criminology

    Meadville

    Kelly L Andrews, Pennsylvania Avenue, B.A. in Journalism
    Zachary M. Andrews, Port Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Michael Ryan Fritz, Tamarack Drive, B.A. in Art
    Holly Griffith, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Ashley Louise Hogue, B.S. in Nursing
    Courtney Jo Schlosser, Walnut Street, B.S. in Nursing
    Rachel Marie Smith, Carline Drive, B.S. in Accounting
    Aaron Michael Wolber, B.S.Ed. in Elementary Education

    Saegertown

    Christopher John Lyons, B.S.Ed. in Music Education

    Springboro

    Daniel Kevin Drumm, B.S.Ed. in Music Education
    Robert Michael Turick, South Main Street, B.S. in Accounting

    Titusville

    John Michael McMahon, Drake Well Road, B.A. in Computer Science
    Deborah R. Neu, West Walnut Street, B.S. in Child and Family Studies

    Townville

    Abby Jane Mailliard, Dewey Road, B.A. in Sociology

    Cumberland

    Boiling Springs

    Michele E. Luebbers, Raymon Avenue, B.S. in Communications Media
    Gary Augustine Napoli, Swope Drive, B.S. in Management
    Richard Edward Recordon, Blossom Terrace, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Alicia Joelle Williams, Gutshall Road, B.A. in Psychology
    Joseph Oscar York, North Pin Oak Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts

    Camp Hill

    Kristin Marie Beaver, Carriage House Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Greg George Frailey, Futurity Drive, B.A. in Anthropology
    Erin Rose Hendry, Beverly Road, B.S.Ed. in Music Education
    Caitlin Leigh Miller, Farm House Lane, B.A. in Psychology
    Stephen W. Panko, Grandview Avenue, B.S. in Accounting
    Fred Speaker, November Drive, Humanities and Social Sciences
    Allison L. Yorks, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Carlisle

    Jessica Lyn Boggs, Pine Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jonathan Donath, Peach Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Alyssa Brooke Fultz, Wheatfield Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Sarah A. Hager, BFA in Music Performance
    Alyssa Mae Hair, Wolf Bridge Road, B.S. in Nursing
    Ann Loughry Hanniford, Petersburg Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Richard James Tripp Juday, Walnut Bottom Road, B.S. in Finance
    Megan R. Keckler, Alexander Spring Road, B.A. in Art
    Brooke Elizabeth Mathna, Springview Road, B.A. in Psychology
    Joseph D. McGinnis, B.S. in Safety Sciences
    Jonathan Christian Mentzer, Gobin Drive, B.S. in Accounting
    Katelynn Marie Murphy, Willow View Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Katie Ashley O'Brien, Ashton Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Megan Alison Patterson, Trindle Road, B.A. in Sociology
    Brian Michael Railing, Esther Drive, B.A. in Criminology
    Jenna Lynne Rogers, B.S. in Fashion Merchandising
    Arianne C. Schad, Shatto Drive, B.S. in International Business
    Jacob Richard Sheaffer, Oak Lane Drive, Business
    Kulwinder Singh, B.S. in Nursing
    Brian Gregory Stine, Wild Rose Circle, B.S. in Accounting

    Enola

    Lekecia C. Shaw, B.A. in Psychology

    Lemoyne

    Andrew Charles Harkins McCleaf, B.A. in Anthropology

    Mechanicsburg

    Kimberly Rose Brown, Monarch Lane, B.S. in Communications Media
    Miranda Jo Harmon, Windrush Lane, B.S. in Hospitality Management
    Ryan Eugene Hays, Wallingford Way, B.A. in Theater
    Kelsey Lynne Hernjak, Nantucket Drive, B.A. in Journalism
    James Daniel Hull, Smith Drive, B.A. in Criminology
    Tara M. Jordan, Canterbury Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Joel Thomas Keckler, Hamilton Avenue, B.S. in Natural Science
    Katee Lyn Kessel, Brunswick Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Benjamin Paul Kingsley, Wansford Road, B.A. in English
    Colleen Anne Kotzmoyer, Stoner Road, B.S. in Accounting
    Samantha Carol Loos, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Morgan Michele Mikula, Saw Mill Road, B.S.Ed. in Art Education
    Janelle Elizabeth Pieper, Woodside Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Craig Alan Skelly, B.S. in Marketing
    Samantha Marie Slonac, Canterbury Drive, B.S. in Child and Family Studies
    Ashley Michelle Williams, Silver Creek Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Imran Yazdani, Windsor Road, B.S. in Natural Science
    Benjamin T. Yost, Conley Drive, B.A. in Economics
    Patrick M. Zang, Widders Drive, B.A. in Political Science
    Erin Michelle Zrncic, Green Acres Street, B.S. in Nursing

    New Cumberland

    Sara Catherine Benson, Bridge Street, B.S.Ed. in Music Education
    Lisa Callen Cassaro, Haldeman Boulevard, B.S. in Marketing
    Dana Elise Kambic, Harrison Drive, B.S. in Nursing

    Newburg

    Emily Marie Vaughn, Hanna Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Newville

    Kirsten Elizabeth Bowers, Green Hill Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Shippensburg

    Jordan Scott Albright, Hilltop Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Shiremanstown

    Alana Shary, B.A. in Psychology

    Dauphin

    Dauphin

    Elizabeth Anna Eshelman, Hillside Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Halifax

    Renee D. Howe, Camp Hebron Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Harrisburg

    Janet Chemutai Barngetuny, Daybreak Circle, B.S. in Natural Science
    Melissa Berwa, Pond Road, B.S. in Natural Science
    Joshua Michael Carraher, Maria Drive, B.A. in Psychology
    Quinton M. Cobb, Canterbury Road, B.A. in Criminology
    Briana L. Flagg, B.S. in Nursing
    Jason Charles Gouldner, Baywood Drive, B.S. in Safety Sciences
    Quion E. Gunning, Bertha Drive, B.S. in International Business
    Danielle L. Johnson, Alessandro Boulevard, B.A. in Criminology
    Zachary Keith Kahley, Evelyn Street, B.S. in Management Information Systems
    Daniel J. Kerstetter, B.S.Ed. in Music Education
    Danielle Marie Longenbach, Gateway Drive, B.A. in Art
    Erin Elizabeth Longenecker, Green Hill Road, B.S. in Nursing
    Amanda Nicole McGinnis, Banbridge Drive, B.S. in Hospitality Management
    Brittany Marie Miller, Montfort Drive, Business
    Matthew J. Mixon, Woodcrest Circle, B.S. in Hospitality Management
    Chanel M. Moore, Norwall Street, Health and Human Services
    Katie L. Morgan, Willow Spring Road, B.A. in Journalism
    Stephen Louis Negrete, Main Street, B.S. in Accounting
    Jessie Mae Potter, Piketown Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Elizabeth Ann Proctor, Mountain View Street, B.S.Ed. in Deaf Education
    Ashlee Jordyn Raines, Terrace Way, B.A. in Psychology
    Amanda Lynn Raup, Wimbledon Drive, B.S. in Management
    Tiana Janai Reid, B.A. in Journalism
    Miles R. Ribbans, B.S. in Accounting
    Garrett Andrew Rine, Westford Circle, B.A. in Criminology
    Laura Michelle Root, B.S.Ed. in Music Education
    Alyssa Brooke Snyder, Saint Andrews Way, B.A. in Art
    Benjamin Eric Snyder, Saint Andrews Way, B.A. in Geography
    Jason Daniel Swoyer, Pelham Road, B.S. in Computer Science
    Brittany C. A. Taylor, Braeburn Lane, B.A. in Criminology
    Shelton Carbron Thompson, Lewis Street, B.S. in Communications Media
    Heather Amanda Tinkey, Banbridge Drive, B.S. in Natural Science
    Michael N. Toia, Aynlee Way, Business
    Sarah Michelle Trovato, Devonshire Road, B.A. in Spanish for International Trade
    Thomas C. Wambach, Huntsdale Court, B.A. in Anthropology
    Julian Baker Wiles, Bonnywick Drive, B.S. in Hospitality Management
    Domanique Teneesha Williams, B.A. in Criminology
    Heather Ann Wissler, Springhouse Road, B.S. in Nutrition

    Hershey

    Alexander W. Goolman, Highland Road, Business
    Melissa Anne Olson, Azalea Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Highspire

    Sarah C. Roadcap, B.A. in Criminology

    Hummelstown

    Danielle Francis Boyd, Miller Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Sarah Lynn Daxton, Crooked Hill Road, B.A. in English
    Grant A. Gittlen, Harrogate Drive, B.A. in Political Science
    Jason Gregory Kline, Merion Court, B.S. in Hospitality Management
    Courtney Elizabeth Monn, Darthmouth Road, B.S. in Marketing
    Hollynn Elyse Paul, Timber Ridge Road, B.S. in Hospitality Management
    Jenna Kay Snare, Olde Trail Road, B.S. in Marketing

    Middletown

    Kelly Marie Brennan, B.S.Ed. in Elementary Education
    Melissa Lynne Dailey, Candlewycke Drive, B.A. in Criminology
    Laurin Dechae Jefferson, Ridge Avenue, B.A. in English
    Nicole Marie Johnston, Apple Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Amy Jean Leonard, Highland Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Amanda M. Lykins, Shirley Circle, B.S.Ed. in Music Education
    Christine Marie Severin, Brunswick Road, B.S.Ed. in Music Education
    Barry Nelson Wade, B.S. in Communications Media

    Millersburg 

    Michelle Louise Artz, Lebo Street, B.S. in Interior Design
    Sarah Marie Chmielefski, Ridgewood Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Tiffany Mae Koppenhaver, B.S. in Hospitality Management
    Sean Andrew Osman, Pine Street, B.A. in Political Science
    Kelsey Marie Stansfield, Sams Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Steelton

    Courtney Michelle Fillmore, B.S. in Communications Media

    Williamstown

    Amanda E. Cooper, B.S. in Nursing

    Delaware

    Brookhaven

    Jason B. Francis, Rainer Road, B.S. in Management Information Systems

    Broomall

    Sean Michael Hennessy, Strathaven Drive, B.A. in English
    Jamie Daniel Rosenberg, Grant Road, B.S. in Natural Science

    Concordville

    Ashley Sook Hee Talley, B.A. in History

    Darby

    Natassia Sharee Chapman, Ellis Avenue, B.S. in Communications Media
    Aisha Kamara, Greenway Avenue, B.S. in Natural Science
    Nichola S. Nelson, B.S. in Nursing
    Yatta Pewa, Ellis Avenue, B.S. in Nursing
    Maria C. Robinson, B.S.Ed. in Spanish Education
    Austin T. Tidwell, B.S. in Biology
    James M. Vamboi, B.A. in Political Science

    Drexel Hill

    Mary H. Anderson, Woodland Avenue, B.S. in Interior Design
    Katherine M. Bianco, Harper Avenue, B.A. in Theater
    Amy M. Franceschi, Kenwood Road, B.S. in Communications Media
    Cherise Martina Moody, Wilde Avenue, B.S. in Accounting
    Timothy Edward Yockey, Lakeview Avenue, B.A. in Journalism

    Folsom

    Tara Lynn Pitts, Sylvania Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Glen Mills

    Alexander James Mullins, Sleighride Road, B.S. in Management

    Glenolden

    Toni Lawon Blagmon, B.S. in Communications Media

    Havertown

    Margaret P. Techtmann, Robinson Avenue, B.S. in Nursing

    Lansdowne

    James Robert Lutz, B.S. in Physical Education and Sport
    Mary Frances Sorrentino, Runnemede Avenue, B.A. in Psychology

    Media

    Theresa Lorraine Burns, Sandy Bank Road, B.S.Ed. in French Education
    Anthony Joseph O'Toole, First Avenue, B.A. in Music
    Andrew Joseph Scheuren, Rosemary Circle, B.S. in Physical Education and Sport
    Jonathan Michael Scheuren, Rosemary Circle, B.S. in Physical Education and Sport
    Lyndsey Jean Thomas, Beechwood Road, B.A. in Theater

    Newtown Square

    Danielle Jean Guglielmi, Dutton Mill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Prospect Park

    Kyle Leland Pruitt, B.A. in History

    Ridley Park

    Kenneth Thomas Clark, Lynn Road, B.S. in Natural Science

    Sharon Hill

    Victor Marcellis Brundage, Greenhill Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Jonathon Andrew Quaile, Reese Street, B.A. in Criminology
    Melissa Ashley Thompson, Laurel Road, B.A. in Journalism

    Thornton

    Heather K, Waters, Kashmir Drive, B.A. in Anthropology

    Upper Darby

    Mark Anthony Thompkins, Harrison Avenue, B.S. in Communications Media

    Wallingford

    Gordon Robert Buchan, B.A. in Psychology
    Alyssa Ann Cannon, Wallingford Avenue, B.A. in Criminology
    Sara Barwis Lamberson, B.A. in Journalism
    Bridget Mercedes Widdowson, Austin Court, B.A. in Political Science

    Wayne

    Rachel Ann Snyder, Calvarese Lane, B.A. in Psychology

    Yeadon

    Alysia Marissa Davis, Holly Road, B.A. in Psychology
    Caitlin Mary Sullivan, Serrill Avenue, B.A. in Psychology

    Elk

    Benezette

    Colt Alan Mack, Front Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Dagus Mines

    Nicholas Aaron Malburg, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

    Johnsonburg

    Michelle Ann Franco, B.S. in Hospitality Management
    Keith L. Miller, Long Level Road, B.S. in Environmental Health Science
    Brandon Michael Parana, AA in General Studies

    Kersey

    Brenda Marie McBurney, Hayes Road, B.S. in Accounting
    Abigail Noel Mosier, Nancy Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kathleen A. Newell, Hayes Road, B.S. in Nursing
    Darcie Renee Sidelinger, Hogback Road, B.S. in Biology
    Sheila N. Sidelinger, Hogback Road, B.A. in Psychology
    Michelle Ann Skrzypek, Dagus Mines Road, Humanities and Social Sciences

    Ridgway

    Joseph Lee Buhler, Grand Slam Road, B.A. in Criminology
    Shaina Marie Buhler, Luchs Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Dina Dush, Evergreen Drive, B.S. in Hospitality Management
    Daniel A. Groeger, Fairview Hill Road, B.S. in Communications Media
    Justin A. Placer, North Broad Street, B.A. in Sociology
    Katie Ann Redmond, Dewey Street, B.S. in Respiratory Care
    Rosalie A. Urmann, Emmett Avenue, B.S. in Child and Family Studies
    Ethan A. White, Walnut Street, B.S. in Hospitality Management

    Saint Marys

    Megan Lynn Agosti, Arbutus Lane, B.S.Ed. in Physics Education
    Kasandra Em Cheatle, Muenster Road, B.A. in Art
    Richelle Lee Dippold, Charles Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Brian Richard Ferragine, Terrace Road, B.A. in Criminology
    Brandon Geoffrey Foster, Pearl Road, B.A. in History
    Morgan Lesa Foster, Pearl Road, B.S. in Communications Media
    Matthew Thomas Frey, B.S. in Management
    Andrew William Glass, B.S. in Safety Sciences
    Rachael Marie Hoffman, B.S. in Nursing
    Erin Marie Jacob, Windfall Road, B.A. in Art
    Adrienne Helen Mahoney, B.S. in Nutrition
    Maureen Grace Newell, Rogers Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Stephanie Anne Palmer, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Laura Jeanne Scott, Nicklas Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Mandy Nicole Stinchcomb, B.S. in Physical Education and Sport
    Jason Daniel Whalen, Reserve Road, B.S.Ed. in Biology Education


    Weedville

    Angela Nicole Huff, Hickory Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Wilcox

    Joshua Michael Berryhill, Marvin Street, Humanities and Social Sciences
    Elizabeth Ann Dippold, Kilgus Road, B.S.Ed. in Art Education

    Erie

    Albion

    Michelle Elaine Franz, B.S. in Hospitality Management

    Corry

    Shane Michael Gastecki, West Pleasant Street, B.S. in Accounting
    Shelley L. Steffey, Union Street, B.A. in Art

    Edinboro

    Katelyn Danielle Carter, Angling Road, B.S. in Nursing
    David Neil Donovan, B.S.Ed. in English Education
    Lee Mathewson Everett, Old State Road, B.S. in Nutrition
    Brent Edwin Hutchison, Beau Drive, B.S. in Nursing
    Jeffrey Bohn Hutchison, Beau Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Nkechinyere N. Iheukwumere, Water Street, B.A. in International Studies
    Keegan R. Leehan, Kinter Hill Road, B.S. in Interior Design
    Jake Samuel Russell, Forrest Drive, B.S. in Management

    Erie

    Andrew John Antolik, Illinois Avenue, B.S. in Management
    Marc Randolph Bethune, Townsend Drive, B.S. in Physical Education and Sport
    Emily Marie Brooks, Alexandra Drive, B.S. in Communications Media
    Michael Jon Browne, B.A. in Sociology
    Rachel Anne Buckley, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Justin William Burnett, B.S. in Marketing
    Jeffrey Michael Campbell, Shady Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
    Victoria Lynn Carpenter, Markwood Drive, B.A. in Psychology
    Megan Sarah Coffey, B.S. in International Business
    Lynn E. Cutshall, Cypress Street, B.S. in Interior Design
    Christie Rose DeLaura, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Gregory Micheal Demski, Allegheny Road, B.S. in Chemistry
    Anthony Vincent Detore, Chelsie Drive, B.S. in Marketing
    Eric David Divell, Kuhl Road, B.S. in Nursing
    Margaret Anne Dreistadt, B.S. in Biology
    Christopher Michael Gibson, B.S. in Finance
    Sydnee Elizabeth Groenendaal, Poplar Street, B.A. in History
    Elizabeth A. Groucutt, Hereford Road, B.S.Ed. in English Education
    Daniel Robert Grow, West Grandview Boulevard, B.S. in Safety Sciences
    Allison E. Haener, Dominion Drive, B.S. in Nursing
    Kelly R. Huegel, Boyer Road, B.A. in Political Science
    Suzanne A. Johnston, Auburn Street, B.A. in Spanish
    Paul Anthony Krasinski, Chelsie Drive, B.S. in Physical Education and Sport
    Kristen Marie Kuzma, Pasadena Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Qian Jin Liu, B.S. in Biology
    Tammy L. McCarthy, B.A. in Psychology
    Lauren Eileen Nietupski, B.S.Ed. in Elementary Education
    Sara E. Pakulski, Hess Avenue, B.S. in Nursing
    James Wesley Ramsey, Sir Andred Drive, B.A. in Criminology
    Melinda Marie Rea, Station Road, B.S. in Nursing
    Vanessa Renee Robison, B.A. in Spanish
    Lauren Marie Roth, Nagle Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    John Barton Salter, Evergreen Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Michael Paul Santiago, Alvin St, B.A. in Political Science
    Jennifer Nicole Sharpless, Hastings Road, B.S. in Physical Education and
    Sport Allison Marie Sokolowski, Kilpatrick Avenue, B.S. in Accounting
    Amy Beth Stone, Cherry Street, B.S. in Physical Education and Sport
    Nadia Claire Szymanski, East Avenue, B.S. in Chemistry
    Bethany Sue Taccone, B.S. in Nursing
    James William Tatalone, Dexter Avenue, B.S. in Communications Media
    Julie Ann Tobin, Melrose Avenue, B.S. in Communications Media
    Sandra Lynn Tobin, Melrose Avenue, B.S. in Finance
    Julie Marie Vavreck, Home Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    David Benjamin Zamperini, Drake Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Matthew James Zamperini, Drake Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Fairview

    Melissa Ann Loringer, Avonia Road, B.A. in English
    Lindsay Hope Martin, Welcana Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Nicole Marie Metzenbacher,  B.S. in Respiratory Care
    Melissa E. Morgan, Echo Hill Lane, B.A. in Psychology

    Lake City

    Christopher L. DeLeo, Rose Street, B.S. in Applied Mathematics

    McKean

    Luray Elizabeth Fladd, Cherokee Drive, B.A. in Psychology
    Ashley Dawn Nedreski, Business
    Lauren Elizabeth Nupp, Rick Road, B.S.Ed. in Music Education
    Ashley M. Walker, McKean, B.S. in Hospitality Management


    North East

    Bryan David Kirsch, Lola Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kyle Joseph Kirsch, Lola Lane, B.S. in Management
    Elisa M. Lilly, B.S. in Accounting Jacob Marshall Tuttle, B.S. in Nursing

    Union City

    Morgan Taylor Sparks, South Street, B.S. in Nursing
    Sarah Louise Wood, B.S. in Child and Family Studies

    Waterford

    Carol M. Rosenthal, B.A. in English
    Richard Steven Widdowson, Yaple Road, B.S. in Management

    Wattsburg

    Rachael Nicole Brozewicz, May Road, B.S. in Nursing

    Fayette

    Belle Vernon

    Jennifer A. Cowen, Brown Street, B.S.Ed. in Art Education
    Charles J. DeCarlo, Galahad Circle, B.S. in Accounting
    David Allan Fisher, B.S. in Management
    Louis James Fisher, Rockwood Road, B.A. in Criminology
    James Thomas Johnson, Rankin Road, B.S.Ed. in Music Education
    Colin Thomas O'Brien, Willowbrook Road, B.S.Ed. in Art Education

    Brownsville

    Lynne Georgeann Oshetsky, South Street, B.S. in Accounting
    Jennifer Rae Sheridan, Telegraph Road, B.S. in Human Resource Management

    Connellsville

    Colby Steven Bigam, Mount Tabor Road, B.S. in Accounting
    Mark Gary Cable, Humanities and Social Sciences
    Breanna Marie Connell, Race Street, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts
    Leanne R. Hodge, Spruce Hollow Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Cassandra Lynn King, B.A. in Psychology
    Dylan Edward Kuhns, Hyndman Street, B.S.Ed. in French Education
    Erik R. Nicholson, Franklin Avenue, B.S. in Management Information Systems  Gregory Alan Petrun, Rilla Drive, B.S. in Accounting
    Erica Dawn Ritenour, B.A. in English
    Katie M. Saylor, B.S. in Nursing
    Brittany June Simpson, B.S.Ed. in Music Education
    Emily Ann Ward, Sycamore Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Whitney Justine Weimer, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dawson

    Christopher C. Golden, Linden Hall Road, B.S. in Safety Sciences
    Chelsey Marie Kreinbrook, Davis Road, B.S. in Finance

    Dunbar

    Marion Danielle Laurion, Arch Bridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hopwood

    Christopher David Detweiler, Locust Street, B.S. in Physical Education and Sport
    Kira Elizabeth Henry, Hounddog Road, B.A. in History

    Perryopolis

    Scott Michael Dowling, Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Rebecca Jeanne Harmon, B.S.Ed. in Art Education
    Cody S. Inman, Francis Road, B.A. in Criminology

    Star Junction

    Sarah Ann Molchan, B.S. in Respiratory Care

    Uledi

    Jessica Kay Martin, B.S. in Nutrition

    Uniontown

    Jeramie Lynn Byers, Mayflower Drive, B.S. in Interior Design
    Catherine A. George, Naples Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Kelly E. Palya, Virginia Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Eboni Chanel Ramsey, Prospect Street, B.S. in Natural Science
    Caroline Elizabeth Renne, Hillcrest Lane, B.A. in Art
    Kimberley Danielle Sekeres, National Pike, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Kayley Beth Sleighter, Elizabeth Street, Humanities and Social Sciences
    Elizabeth Marie Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jennifer Nicole Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
    Allen Michael Zieglar, Orchard Lane, B.A. in Political Science

    Forest

    Marienville

    Christopher Mitchell Songer, B.A. in Criminology

    Franklin

    Amberson

    Elizabeth Ann Frey, Amberson Road, B.S. in Marketing

    Blue Ridge Summit

    Alexander Joseph Smith, Summit Farm Drive, B.S. in Management

    Chambersburg

    Joseph Mark Abbott, Nottingham Drive, B.S. in Interior Design
    Liana Gail Amend, Sheller Road, B.A. in Art
    Kathryn Trayer Aughinbaugh, Prairie Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Andrew Thomas Austin, B.S.Ed. in Music Education
    Leeann N. Comfort, Peach Drive, B.A. in English
    Dustin Eugene Fumagalli, Mahantango Drive, B.S.Ed. in Biology Education
    Jeremy Allen Kelley, Greenfield Drive, B.A. in Anthropology
    Kelly S. McNamee, B.S.Ed. in Music Education
    Drew Anthony Reichard, Rolling Court, B.S.Ed. in Elementary Education
    Terra Renee Shanholtz, Westgate Drive, B.S.Ed. in Elementary Education Mitchell
    Conrad Stadler, Leafmore Road, B.S. in Chemistry
    Laura Danielle Strayer, Cresson Drive, BFA in Art Studio
    Robert Mitchell Wilson, West Strohm Drive, B.S. in Finance

    Fayetteville

    Alyssa Inez Caratozzola, Mount Pleasant Road, B.S. in Accounting
    Joy Julianna Kiefer, B.S.Ed. in Spanish Education
    Jennifer Lindsey Wetzel, B.A. in Art

    Greencastle

    Joshua Eric Frankenfield, B.S. in International Business
    Ariel Rae Kifer, Maryland Line Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Lydia Ann Mannion, Williamson Avenue, B.A. in Psychology

    Orrstown

    Emily Mae Baughman, Hickory Run Road, Health and Human Services

    Saint Thomas

    Amy Elizabeth Heisey, B.S. in Marketing

    Waynesboro

    Shannon R. Harkins, Dickinson Avenue, B.A. in Political Science
    Caitlin Elise Toth, Gardner Avenue, B.S. in Interior Design
    Scott Andrew Ziegler, B.S.Ed. in Music Education

    Fulton

    Harrisonville

    Brittany Lynn Buterbaugh, Sipes Mill Road, B.S. in Chemistry

    Warfordsburg

    Christi Victoria Smith, Buck Valley Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Greene

    Graysville

    Andrew Scott Behm, Webster Road, B.S. in Natural Science

    New Freeport

    Justin C. Williams, Milliken Road, B.S. in Biochemistry

    Waynesburg

    Caleb Benjamin Machesky, Woodies Road, B.A. in Criminology
    Caitlyn Ann Sukolsky, Sherman Avenue, BFA in Art Studio
    Jessica Leigh Thompson, Park Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Huntingdon

    Alexandria

    Molly Sue Bookhammer, Barker Road, B.A. in Theater

    Entriken

    Stacie C. Keith, Entriken Road, B.S. in Nutrition

    James Creek

    Victoria Marie Easton, Ore Mine Drive, B.S. in Biochemistry
    Jordan Dean Gutshall, Raystown Road, B.S. in Management

    Mill Creek

    Tyler Wayne Covert, Grove Road, B.A. in History

    Robertsdale

    Alicia Renae Pollock, Hoover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Saltillo

    Hillary Kendelle Shope, Main Street, B.S. in Accounting

  • Indiana

    Alverda

    Angela Faye Decker, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Arcadia

    Danielle M. Fulmer, B.S. in Nutrition

    Armagh

    Allyson Rone Hess, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Aultman

    Samantha Jane Reeger, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Matthew Zenisek, Old Church Road, B.A. in Economics


    Black Lick

    Mark Daniel DeMarines, Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    David Paul Doak, B.S. in Management
    Floyd W. Hilty, B.S. in Safety Sciences
    Julie D. Zetkulic, Seymore Street, B.S. in Nursing

    Blairsville

    Elise Marie Auvil, La Mantia Lane, B.A. in English
    Melissa J. Clayton, B.S. in Nursing
    Danielle Killian Cyphert, Villa Road, B.S. in Communications Media
    Amanda J. Frenchik, B.S. in Management
    Elizabeth Marie Goldberg, Johnson Avenue, B.S. in Marketing
     Zachary Graham, Newport Road, B.A. in International Studies
    Tristano J. Halchak, Mahan School Road, B.S. in Safety Sciences
    Jocelyn Rachelle Jellison, B.A. in Spanish
    Daniel Joshua Kapcoe, Old Indiana Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Cory Lawrence Keller, Falling Run Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Christopher Charles Long, Hazel Street, B.S.Ed. in Music Education
     Melissa Faith Lutz, Strong Road, B.S.Ed. in English Education
     Kayla Lynn Machak, Palmerton Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Allen Ward Magnone, B.S. in Nursing
    Sean D. McGaughran, B.S. in Biology
     Zachary D. Pittman, B.S. in Safety Sciences
    Rebecca Marie Schweigert, Grafton Road, B.S. in Communications Media
    Stephanie Nicole Smathers, Rome Street, B.S.Ed. in Spanish Education
    Kylie Marie Smith, Elder Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
    Brad Swasy, McCormicks Bridge Road, B.S. in Biology
    Joshua Vernon Truitt, Luciusboro Road, B.S. in Hospitality Management
    Craig Mitchell Uss, B.S. in Computer Science
    Gina Ann Vigliotti, La Mantia Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Colleen L. Wodowski, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brush Valley

    Maggie Leigh Mack, B.S. in Nursing


    Cherry Tree

    Julie A. Lowe, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Stephanie Nelson, Jade Lane, B.A. in Sociology
    Sara D. Pearce, B.S. in Nursing
    Thomas Carl Stiffler, Peg Run Road, B.S. in Athletic Training
    Daniel Robert Sunseri, B.A. in Geography
     Kathleen V. Walizer, Bowdertown Road, B.S. in Child and Family Studies

    Clarksburg

    Lisa Diane Ewing, Stevens Road, B.S. in Accounting
    Nicole Dawn Mountain, Education
    Jonathon D. Wylie, Valley Road, B.S.Ed. in Music Education

    Clymer

    Thomas E. Barnes, Morris Street, B.S. in Hospitality Management
    Robin M. Beisel, Clymer Road, B.S. in International Business
    Theresa A. Chambers, Dixon Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Adam Jamil Chi, Raspberry Road, B.S. in Nursing
    Sonya M. Chilenski, Laurel Road, B.S. in Management
    Ashley Nicole Conner, Buck Run Road, B.S. in Nursing
    Kayla J. Fatula, Dixon Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Joelyssa M. Ferringer, Barr Slope Road, B.A. in Political Science
    Christine A. Filipovich, Hancock Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    William J. Glassford, Overman Road, B.S. in Biology
    Kara Elizabeth Greene, Raspberry Road
    Steven Paul Hildebrand, Diehl Road, B.S. in Management
    Kelly J. Houser, Evergreen Road, B.S. in Business Technology Support
    Jenna Leigh Irwin, Hancock Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Alexander Gregory Kirsch, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Music Education
    Steven J. Koches, Dixon Road, B.S. in Hospitality Management
    Kaylin Leanne Lawson, B.S. in Accounting
    Rebecca M. Lingenfelter, Laurel Run Road, B.A. in History
    Megan Danielle Matko, Alder Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Emily A. McCombie, Glory Station Road, B.S.Ed. in English Education
    Joshua M. McGuire, Grisemore Road, Natural Sciences
    Amanda K. Renninger, Franklin Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Lauren Nicole Ruddock, Morris Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Joshua David Stoehr, Hancock Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Allison Kay Weston, B.S. in Management Information Systems

    Commodore

    Anna Kathryn Brady, Purchase Line Road, B.A. in Criminology
    Brent Robert Brewer, Douglas, B.S. in Safety Sciences
    Erica Leigh Crossland, Herriman Street, B.A. in Psychology
    Laina Marie Frantz, Alder Road, B.S. in Nursing
    Breann E. Ober, Fisher Street, B.S. in Physical Education and Sport
    Joseph Matthew Perkovich, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Creekside

    Naysa Lynn Altmeyer, East Indiana Street, B.S.Ed. in Spanish Education
    Nicole Tomasina Buzzelli, Water Street Road, B.S. in Child and Family Studies
    Lindsey Ranee Grove, Five Points Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Justin Robert Hill, Hudson Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Casey Allen Kowchuck, Johnston Road, B.S. in Finance
    Tracy Lynn Krugh, Chambersville Road, B.A. in Criminology
    Nicole L. Park, Five Points Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kaitlyn Marie Yeomans, Benjamin Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ernest

    Leeann M. Helenic Badzik, B.S.Ed. in Elementary Education

    Gipsy

    Logan David Small, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Glen Campbell

    Jesse Warren Laney, B.S. in Management Information Systems
    Andrew Paul Peles, Rock Run Road, B.S. in Accounting
    Daniel Vasil Peles, Rock Run Road, B.S. in Biology
    Sarah J. Reid, , B.A. in Economics Natalie C. Small, B.S. in Nursing


    Graceton

    Jonathan William Alter, B.S. in Computer Science
    David R. King, Neal Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Carrie A. Lingle, B.S. in Biology
    Melissa Lee Mehalick, B.A. in Psychology
    Kayla J. Painter, Murry Avenue, B.S. in Nursing
    Danielle R. Smyre, B.A. in Psychology

    Heilwood

    Darren J. Dalton, B.A. in Criminology
    Andrea N. Davis, B.A. in Journalism
    Delores A. Keith, B.S. in Nuclear Medicine Technology
     Kathleen Grace Larson, Pine Street, B.A. in Psychology

    Home

    Heather Elizabeth Blake, Kimmel Road, B.A. in Journalism
    Tiffany N. Cornman, Whitesell Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Amanda Louise Griffith, Nastase Road, B.A. in Psychology
    Olivia Lauren Griffith, Nastase Road, B.S. in Accounting
    Kristy Lynne Kosek, Pavilion Way, B.A. in Psychology
    Neil Jonn Kuzilla, Laurel Drive, B.S. in Management Information Systems
    Jason D. Miloser, Ruth Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kimberly Ann Miloser, Ruth Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Zachary Jonathan Penich, Pearce Hollow Road, B.S. in Management Information Systems
    James Paul Shellhammer, Potts Road, B.S. in Natural Science
    Jenna Adele Sitosky, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Melody Lynne Thomas, B.S. in Communications Media

    Homer City

    Leslie Renee Bartlebaugh, George Court, B.A. in Criminology
    Nathaniel Stephen Bauer, Gemmell Road, B.A. in Criminology
    Jamier Benavidez, Carlisle Street, B.S. in Safety Sciences
    Christina Marie Bitens, Spruce Hollow Road, B.S. in Hospitality Management
    Nathan V. Blehi, Crownover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    William James Bryan, Claghorn Road, B.A. in Political Science
    Kari Cathleen Cameron, West Elm Street, B.S. in Accounting
    Christine Lynn Carlson, Station Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Andrew W. Clevenger, Altimus Road, B.S. in Communications Media
    Jessica Ann Clevenger, Altimus Road, B.S. in Hospitality Management
    Andrew Brian Coleman, Elizabeth Way, B.A. in Economics
    Audrianna Marie Davis, B.S. in Accounting
    Derek Alan De Carlo, Devers Street, B.A. in Criminology
    Joseph Alemnhe Dejene, B.S. in Safety Sciences
    Leanne Elizabeth Deptola, B.S. in Nursing
    Hope Marie Detweiler, Highway South, B.S. in Accounting
    Sherry M. Duncan, Duncan Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education 
    Kayla N. Foust, Ridge Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Julie Elisabeth Grejtak, Hemlock Street, B.S. in Child and Family Studies
    Melissa Nadine Hancock, B.S. in Accounting
    Heather Marie Hazley, Hazley Lane, B.S. in Athletic Training
    Emily Henry, B.S. in Nutrition
    Rebekah D. Isenberg, B.S.Ed. in English Education
    Stephanie Jo Malandro, Cooper Avenue, B.S. in Regional Planning
    Tina M. McMillen, Waterworks Road, B.A. in Criminology
    Lauren Lynne McQuiston, B.A. in Psychology
    Emily Kay Mechling, Sarah Street, B.S.Ed. in Spanish Education
    William David Moon, Kanouff Street, B.S. in Biology
    Megan Pavlick, Johnson Road, B.S. in Interior Design
    Michael Cullen Pavolko, Cooper Avenue, B.S. in Management Information Systems
    Michelle L. Taddie, Sarah Street, B.S. in Biology
    Brianne Nichole Thomas, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Ann Marie Vance, Oakland Avenue, B.S. in Nursing
    Shawna Deanne Young, Pierce Road, B.A. in Religious Studies


    Indiana

    David J. Akers, Oak Street, B.S. in Safety Sciences
    Waleed Y Al-Shaer, Reston Drive, B.S. in Finance
    Kyle Ryan Allshouse, School Street, B.A. in Criminology
    Alexander Thomas Almes, Edgewood Avenue, B.S. in Marketing
    Osamah Ali Altammami, Sandro Street, B.S. in Management Information Systems
    Jenna Marie Angelo, Meadow Wood Road, B.S. in Natural Science
    Zachary J. Ankney, B.S. in Biology
    Christopher George Anthony, Forest Ridge Road, B.A. in Theater
    Julia Catherine Antolik, Townview Drive, B.A. in English
    Joseph Quinn Appolonia, Pine Crest Drive, B.S. in Accounting
    Christina L. Arroyo, Philadelphia Street, B.A. in Spanish
    Oluwayinka Ajayi Atanda, Lisa Drive, B.S. in Biology
    Ashley Nicole Aul, Whippoorwill Street, B.S. in Communications Media
    Kenneth E. Ault, Miller Drive, B.A. in Political Science
    Maria Christine Avolio, B.S. in Safety Sciences
    Akshay Bajpai, Oakridge Drive, Business
    Brandon Paul Balint, Lowman Road, B.S. in Natural Science
    Ashlee C. Batistig, Church Street, B.A. in Psychology
    Christopher Edward Bauer, Newport Drive, B.A. in Psychology
    Lauren M. Bazala, Shryock Avenue, B.S. in Communications Media
    Bradley S. Behr, North Sixth Street
    James Alan Belles, Anderson Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
     Gary Lee Beltz, Burns Avenue, B.S. in Business Technology Support
    Amanda Louise Bivens, Ann Circle, Health and Human Services
    Jade C. Blair, Grant Street, B.S. in Accounting
    Justin L. Bleggi, Shryock Avenue, B.A. in Criminology
    Nathan Sean Blose, Ferguson Road, B.A. in Criminology
    Amanda Gail Bolyard, B.S. in Interior Design
    Alex Edward Boser, Diamond Avenue, B.A. in Economics
    Jessica Marie Bothell, Metz Road, B.S. in Safety Sciences
    Rebecca L. B. Bowers, Birch Lane, B.A. in Psychology
    Carrie Marie Bray, Stevenson Avenue, B.S.Ed. in Biology Education
    Laken A. Brendlinger, Campground Road, B.S. in Child and Family Studies
    Roger L. Briscoe, Shady Drive, B.S. in Physical Education and Sport
    Matthew Alexander Browe, Shady Drive, B.S. in Natural Science
    Christopher Michael Brown, Yew Street, B.S. in Computer Science
    Jesse A. Brown, BFA in Art Studio
    Cherry SyngYae Buchanan, Glenn Road, B.A. in Religious Studies
    Daniel Caldwell Budris, Philadelphia Street, B.A. in Journalism
    Christian Anthony Buggey, Water Street, B.S. in Safety Sciences
    Michael P. Buggey, Water Street, B.S. in Communications Media
    Megan Elizabeth Bush, Papermill Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jacqueline Rose Buterbaugh, Evergreen Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Michael Byrnes, School Street, B.A. in Art Alexis Renae Caldwell, B.S. in Management
    Matthew Lee Campbell, B.S.Ed. in English Education
    Melanie Jane Carl, Anderson Avenue, B.S. in Management
    Ramon Li Casanova, Colonial Drive, B.S. in Computer Science
    Rose Victoria Catlos, Rebecca Street, B.A. in English
    Brennan Richard Cebula, B.S. in Biology
    Stephen Arthur Chambers, B.S. in Safety Sciences
    Rebecca A. Chamnik, Elm Street, B.S. in Accounting
    Alyssia Elizabeth Chapman, Poulos Road, B.A. in Geography
    Ya-Tan Cheng Emily R. Clawson, Clover Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Shaina Nicole Clayton, Dolores Circle, B.A. in Psychology
    Danielle Marie Corle, Rural Gardens Court, B.S. in Chemistry
    Jamie Lynn Coy, Zehner Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Peter Nicholas Cubeta, Gabriel Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Justina Nicole Culp, B.S. in Respiratory Care
    William M. Dakak, Wayne Avenue, B.S. in Management Information Systems
    Marissa Daulerio, School Street, B.S. in Communications Media
    David Blake Dazet, Philadelphia Street, B.S. in Hospitality Management
    Lindsey Nicole DePra, Pratt Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Vincent Jared DeStefano, B.S.Ed. in Art Education
    Michael Stephen Deemer, Walnut Street, B.A. in Anthropology
    Julie Marie Dellantonio, Sexton Road, B.S. in Mathematics
    Jill Ann Deyarmin, Campground Road, B.S. in Interior Design
    Boubacar Diallo, Oakland Avenue, B.A. in English
    Alisha Mae Dickey, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Ashley D. Dodson, Centennial Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Andrew J. Dougherty, B.A. in Journalism
    Fatoumata Doumbia, Oakland Avenue, B.A. in English
    Hally L. Dravecky, Home Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Natasha Jo Dubinsky, Zehner Road, B.A. in Art
    Brittany M. Dudt, Five Points Road, B.S. in Nutrition
    Mohammed Tahir Elkhatib, Woodridge Court, B.S. in Natural Science
    James W. Ellermeyer, Dolores Circle, B.S. in General Studies
    Jessica Marie Ellis, Hood School Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Stephanie Breann Evans, Cresswell Road, B.S. in Child and Family Studies
    Victoria L. Fadeley, B.S.Ed. in Deaf Education
    Emily Anne Farren, Blairton Avenue, B.A. in Political Science
    Andrew Kenton Farrington, Trim Tree Road, B.A. in Religious Studies
    Katie M. Ferguson, Robin Street, B.S. in Safety Sciences
    Shane Lloyd Ferguson, Robin Street, B.S. in Safety Sciences
    Ralph J. Ferraro, Locust Street, B.S. in Management
    Stephen Francis Filipovich, Shady Drive, B.S. in Respiratory Care
    Megan R. Filler, Degaetano Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Alexandra Maria Floulis, Shyrock Avenue, B.S. in Interior Design
    Viktoria Troy Fox, Regency Square, B.A. in Criminology
    Marysa Sue Frederick, Park Road, Health and Human Services
    Michael R. Frederick, Oak Street, B.S.Ed. in Art Education
    Christian James Freeberg, Oak Street, B.S. in Marketing
    Megan Christine Freeman, Byron Court, B.S. in Nursing
    Brittany Marie Frey, Oakland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Lacey A. Fulton, Water Street, B.S. in Communications Media
    Kathryn L. Funt, B.S. in Interior Design
    Sarah Dawn Fyock, Rayne Church Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Nicholas Gabriel Gallo, Queen Lane, B.S.Ed. in Spanish Education
    Michael Joseph Garritano, Lucerne Road, B.S. in Safety Sciences
    Tyler Ray Gaston, Robin Hill Road, B.S. in Safety Sciences
    Breanne B. Georgiana, Church Street, B.A. in Sociology
    Joshua Michael Gerwick, Lucerne Road, B.A. in Economics
    Roddy O'Connor Gibbs, B.A. in Psychology
    Nicole Elizabeth Giermanski, Fairview Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Pawel S. Glowiak, Nicola Lane, B.S. in Finance
    Evan John Grabowski, Revere Circle, B.S.Ed. in Music Education
    Kristin A. Green, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Briana Jo Greene, Allen Bridge Road, B.S. in Biology
    Karen Ann Grey, Treese Avenue, B.A. in Sociology
    Neil R. Gruber, Philadelphia Street, B.A. in Geography
    Anna Marie Hager, School Street, B.S. in Interior Design
    Christian James Hall, B.A. in Criminology
    Christopher L. Harkleroad, B.S. in Natural Science
    Heather N. Harvey, Dawn Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Chloe Elizabeth Hatcher, Coates Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jason William Heaton, B.S.Ed. in Music Education
    Michael A. Henry, B.S. in Safety Sciences
    Jennifer Lynn Herriger, Water Street, B.S. in Natural Science
    Laurie Marie Hetrick, Rayne Church Road, B.S. in Child and Family Studies
    Joseph M Hill, Health and Human Services
    Joanna Marie Hitchings, Concord Street, B.S. in Biology
    Yat M Ho, Byron Court, B.S. in Finance
    Mary Claire Hogan, B.S. in Nursing
    Heather Dawn Hollen, Church Street, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Natalia Ann Holliday, B.S. in Communications Media
     Susan Mary Holliday, B.A. in Theater
    Rachel Arlia Holuta, Hoyt Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Ching Ching Hooi, B.S. in International Business
    Jessica Ann Huey, B.S.Ed. in Elementary Education
    Lauren Kristina Iseman, B.S.Ed. in Elementary Education
    Summer Rabea Jan, Woodridge Court, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Emmanuel T. Johnson, B.A. in Criminology
    Benjamin Simon Johnston, Water Street, B.S. in Management Information Systems
    Kaitlyn K. Johnston, B.A. in Journalism
    Deana Mae Kalcich, Philadelphia Street, B.A. in English
    Paula J Kallsen, Skyline Drive, B.A. in History
    John Karanja Kamau, B.S. in Biology
    Maria Kaminski, B.S. in Disability Services
    Zachery David Karcher, Dawn Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Parminder Kaur, Lilac Street, B.S. in Nursing
    Barbara Latoya Kenney, B.A. in Psychology
    Brent L. Kensey, Wren Street, B.A. in Computer Science
    Thomas Christopher Kerr, Edgewood Avenue, B.A. in Geography
    Rebekah Sue King, Sexton Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Rebecca Ann Kirkland, Philadelphia Street, B.S. in Accounting
    Erika Lynn Knox, Faith Road, B.S. in Communications Media
    John Michael Kopczyk, Geesey Road, B.A. in Economics/Mathematics
    Randall Allen Koziel, Marcoline Road, B.S. in Athletic Training
    Sharon M. Kuzma, Oakland Avenue, B.S. in Nursing
    Megan Anne Labant, Franklin Circle, B.S.Ed. in Mathematics
    Education Katie Elizabeth Lakatosh, Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Matthew Adam Lang, B.S. in Finance
    Alicia M. Lawson, Hood School Road, B.A. in Criminology
    Malia Ann Lazor, Wayne Avenue, B.S. in Interior Design
    Anthony D. Lechner, Seabrook Drive, B.S. in Finance
    Michelle Lefevre, Copper Beech Drive, B.S. in Respiratory Care
    James Allen Lentz, Poplar Avenue, B.S. in Communications Media
    Benjamin Alan Leonard, B.S. in Safety Sciences
    Andrew Lichtenfels, Clover Lane, B.A. in Psychology
    Shane Michael LoPiccolo, Fisher Avenue, B.S. in Management
    Bernard Wayne Lockard, Overlook Drive, B.A. in Criminology
    Marita A. Lockard, Rebecca Street, B.S. in Nursing
    Nicole Lynn Lodge, B.S. in Disability Services
    Dominic J. Lombardi, B.S. in Marketing
    Samantha Marie Loop, Maple Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Amy Elizabeth Loose, Fleming Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Kelsey L. Lowman, Warren Road, B.A. in History
    Eric Braden Lutz, B.A. in Journalism |
    Wesley Paul Lyons, Oak Street, B.S. in Athletic Training
    Nathaniel P. Mack, Dales Road, B.S.Ed. in Music Education
    Adam Michael Mathe, Hamill Road, B.S. in Management Information Systems
    Kevin Joseph Mathe, Chestnut Street, Business
    Janelle Lynn McCombie, Washington Street, B.S. in Nursing
    Joseph Justin McCombie, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Misty Caitlin McCurdy, B.S.Ed. in Art Education
    Nikolas E. McFerron, B.S. in Marketing
    Amanda Sue McVicker, B.S. in Child and Family Studies
    Jorge P. Medina, Washington Street, B.S. in Physical Education and Sport
    Michael Philip Milford, School Street, B.A. in Criminology
    Laura A. Mills, B.A. in English
    Veronica K. Milner, Apache Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Marla Ann Miner, Oak Street, B.A. in History
    Nina Marie Montgomery, B.S. in Child and Family Studies
    Giancarlo Morales-Belletti, Church Street, B.S. in Finance
    Zachary Michael Morrow, Wilson Avenue, B.S. in Finance
    Serafina Marie Musser, Humming Bird Drive, B.A. in Criminology
    Lauralee Ann Neale, Indian Springs Road, B.A. in Psychology
    Alison Diane Nellis, Poplar Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Thomas P. Nestor, Shady Drive, B.A. in Art
    Zachary J. Norwood, Sandro Street, B.A. in Geography
    Kayla D. Nulph, B.A. in Criminology
    Eric R. Nystrom, Lazor Street, B.A. in Geography
    Ashley Renee O'Hara, B.S. in Child and Family Studies
    Sarah E O'Sullivan, B.S.Ed. in Business Education
    Maria Ann Olechovski, Robin Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Sanchez T. Outlaw, B.S. in Child and Family Studies
    Nicholas Joseph Parrish, Church Street, B.S. in Management
    Robert P. Parsons, Sandro Street, B.S. in Nursing
    Kelly Anne Patchell, Philadelphia Street, B.S. in Nursing
    Timothy M. Pavlick, Lucerne Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Bradley Scott Penrose, Philadelphia Street, B.S. in Finance
    Thea Mae Petrigac, Locust Street, B.A. in Journalism
    Lauren Anne Petro, Easy Street, B.S.Ed. in Spanish Education
    Alex Benjamin Pfeffer, Forest Ridge Road, B.S. in Finance
    Stephanie Elise Phillips, Washington Street, B.S.Ed. in Music Education
    Kaitlyn Elizabeth Phoebus, Oak Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    David Joseph Piatek, B.S. in Communications Media
    Matthew Joseph Pierce, Heatherbrae Square, B.S. in Natural Science
    David Louis Piper, Walnut Street, B.A. in French for International Trade
    Eric C. Porter, B.S. in Safety Sciences Kristen Previte, White Farm Road, B.A. in Sociology
    Paul Arnold Price, Trim Tree Road, B.A. in Geography
    Valerie D. Quarles, Fulton Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jason Hrvoje Rados, Briarwood, B.A. in Economics
    Zack Michael Ramey, B.S.Ed. in Art Education
    Amy Lynn Rankin, Concord Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    John A. Renaldi, Hancock Circle, B.S. in Management
    Christopher Alexander Ripple, Grant Street, B.A. in Computer Science
    Jessica L. Risinger, Indian Springs Road, B.S. in Nutrition
    Brianna Ellen Robertson, Tanoma Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Drew Anton Robertson, Tanoma Road, B.A. in Geography
    Nicole Ruth Roser, Airport Road, B.A. in Journalism
    Jacob Shane Rougeaux, Diamond Avenue, B.A. in Geography
    Brian Joseph Rougeux, Mansfield Avenue, B.S. in Safety Sciences
    Kathleen Marie Ruckdeschel, Coolspring Road, B.A. in Philosophy
    Pamela E. Palmer Ruffner, Water Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Lauren Marie Rutherford, B.A. in English
    Christina N. Samuels, B.A. in Anthropology
    Douglas William Satterfield, Humming Bird Drive, B.S. in Safety Sciences
    Benjamin Andrew Saylor, Locust Street, B.S.Ed. in Music Education
    Cameron Schatz, Washington Street, B.A. in Philosophy
    Alexandra L. Schneider, Warren Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jillian Lee Schneider, Warren Road, B.S. in Communications Media
    Joy Kathleen Schrecongost, Easy Street, B.S. in Marketing
    Cody Jay Schry, Evergreen Drive, B.S. in International Business
    Susie Ann Sheiness, Hoffman Road, B.A. in Criminology
    Ashley Marie Shelton, Centennial Drive, B.S. in Hospitality Management
    Elyse Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in English
    Scott Daniel Shirley, Country Lane, B.S. in Physical Education and Sport
    Rebecca Ann Shock, Olive Street, B.S. in Communications Media
    Alyssa M Shubra, Aaron Lane, B.S. in Accounting
    Emily L. Shubra, Aaron Lane, B.S. in Accounting
    Chin Hong Siew, Oakland Avenue, B.S. in Biochemistry
    Steven James Singer, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Megan Diana Smicklo, B.S. in Nutrition
    James Dean Smith, Roush Drive, B.S. in Management
    Shawna Lynn Smith, B.S. in Safety Sciences
    Kayla Lorraine Speedy, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Julie Anna Stachurski, B.S. in Mathematics
    Stephen Alan Staniscia, Robin Street, B.A. in Criminology
    Benjamin James Statewicz, Eagle Avenue, B.S. in Nursing
    Amber J. Stenman, Plum Street, B.A. in Sociology
    Anthony J. Stipcak, Country Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Shane T. Stitt, Coates Lane, B.S. in Physical Education and Sport
    Steven Eric Stitt, Coates Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Hannah R. Stultz, Locust Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Erin M. Suda, Ferguson Road, B.S. in Athletic Training
    Jason Brandon Sullivan, Locust Lane, B.A. in Political Science
    Kayla Anne Switalski, Lisa Drive, B.S. in Nutrition
    Boris Yann Cedric Ab Tanny, Malibu Drive, B.A. in Economics
    Jeneanne G. Taylor, Whittier Drive, B.S. in Management Information Systems
    Jay Franklin Thayer, School Street, B.S. in Computer Science
    Justin Eugene Thomas, Gorman Avenue, B.S. in Biology
    Marsha L. Tickell, Chestnut Street, B.S. in Child and Family Studies
    Catherine Rose Tidwell, B.S. in Biology
    Josephine Siena Tidwell, B.A. in Theater
    Jessica Sue Toy, Copper Beech Drive, B.S. in Human Resource Management
    Emily Christine Trenney, Locust Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Renee B. Trout, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Monica Gene Turner, B.S. in Nursing
    Seth J. Tyger, Clark Avenue, B.S. in Communications Media
    Marissa L. Umbel, Sue Anne Lane, B.S. in Physics
    Rachel Marie Umbel, Sue Anne Lane, B.S. in Physics
    Thomas John Valazak, Coates Lane, B.S. in Business Technology Support
    Elise S. Vanderneck, Chestnut Street, B.S. in Child and Family Studies
    Molly Marie Vanderneck, Chestnut Street, B.S. in Nursing
    Alison Leigh Violi, Ferguson Road, B.S. in Marketing
    Jiafei Wang, B.S. in Natural Science Wentao Wang, B.S. in Communications Media
    Ian T. Ward, Madison Circle, B.S. in Finance
    Annie E. Wardrop, Grant Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Jing Weng, Hartman Drive, B.S. in Accounting
    Kelsi Louise Whetsel, Evergreen Drive, B.S. in Child and Family Studies
    Tricia M. Whitesel, Maple Avenue, B.S. in Safety Sciences
    Robert Donald Williams, Bradley Court, B.S. in Safety Sciences
    Megan Marie Wilson, Hickory Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Melissa Ann Wilson, Hickory Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Andrew James Wiltrout, Grant Street, B.S. in Communications Media
    Kevin Ray Winters, Winterfield Road, B.S. in Management Information Systems
    Nathan S. Winters, Winterfield Road, B.A. in English
    Yoong Loo Wong, School Street, B.S. in Accounting
    Rebecca Brea Woodward, Geesey Road, B.A. in Sociology
    Whitney Allison Woodward, Geesey Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Julean Marlin Work, Eastwood Court, B.S. in Hospitality Management
    Tabitha Ann Yagle, Sunset Drive, B.S. in Finance
    Maki Yamada, B.A. in International Studies
    Stephanie Anne Yarup, Water Street, B.A. in Psychology
    Michelle LeAnn Yett, Ann Circle, B.S. in Nutrition
    Cody William Young, Black Walnut Road, B.S. in Safety Sciences
    Kendi Rae Zacherl, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Adam Joseph Zola, B.A. in Political Science

    Josephine

    Laken Georgeanna Tassos, Old Indiana Road, Humanities and Social Sciences

    Kent

    Paula Renae Stewart, Mill Street, B.S. in Hospitality Management

    Lucernemines

    Mary Lynne Kuehn, B.A. in International Studies

    Marion Center

    Matthew James Carney, East Run Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Amanda Kaye Dunlop, Pollock Road, B.S. in Communications Media
    Elizabeth Ashley Kundla, Hartman Road, B.A. in Journalism
    Lindsey Marie Miller, Deerfield Drive, B.S. in Accounting
    James Paul Zewe, B.S. in Biochemistry

    Penn Run

    Jordan Lee Alsop, Sportsman Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Brent J. Cameron, Chestnut Ridge Road, B.S. in Safety Sciences
    Allison Marie Cowles, Manor Road, B.S.Ed. in Chemistry Education
    Kathy Lea Cramer, Cramer Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    James F. Dalecki, Ewings Road, B.A. in Economics
    Elliot Findley Faith, Sportsman Road, B.A. in Criminology
    Kayla L. Jusko, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Ian Richard Lavanish, B.S. in Natural Science
    Megan R Marshall, B.S.Ed. in English Education
    Veronica Joyce Rowley, B.S.Ed. in French Education
    Jeanette Alison Shaffer, Chestnut Ridge Road, B.S. in Management
    Justine Marie Smuro, Country Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Randall Conner Strong, B.A. in Psychology
    Megan A. Syster, Simons Rock Road, B.S. in Accounting

    Plumville

    Diana Lyne Bellman, Main Street, B.A. in Sociology
    Samantha Jourdan Mallik, B.S. in Nutrition

    Robinson

    Sara L. Krause, Climax Road, B.S. in Child and Family Studies

    Rochester Mills

    Christy Ann Baun, Richmond Road, B.S. in Nursing
    Travis Eincle Himes, Parson Road, B.S. in Applied Mathematics

    Rossiter

    Heidi Marie Huey, Fleeger Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Andrew Gene Love, Setree Drive, Health and Human Services
    Zane Henry Zinzella, Buffalo Lodge Road, B.A. in Criminology


    Saltsburg

    Marie Elizabeth Dilascio, B.S. in Nursing
    Sara Lynn Dilascio, B.S. in Nursing
    Kelly Marie Keibler, Tunnelton Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Keith William Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media
    Kevin Paul Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media
    Stephen Patrick Manofsky, Lucky Lane, B.S. in International Business
    Matthew D. Ogrodnik, Beaver Drive, B.S. in Accounting
    Stephen Douglas Ross, B.S. in Natural Science
    Holly M. Shirley, Washington Road, B.S. in Environmental Health Science
    Michele Christine Wagner, Point Street, B.S. in Accounting

    Shelocta

    Bethany Nicole Aikins, Sheasley Hill Road, Natural Sciences
    Kevin Scott Andrews, B.S. in Communications Media
    David Aaron Ankney, Shelocta Road, B.S. in Natural Science
    Michael Casimir Drew, John George Road, B.S. in Safety Sciences
    Jeniece Kaye Duchon, B.S.Ed. in Art Education
    Aaron William Marshall, Sportsman Club Road, B.S.Ed. in English Education
    Melissia Mae McCoy, Gastown Road, B.A. in Sociology
    Jared Drew McCullough, Millen Road, B.S. in Safety Sciences
    Nicholas A. Shimmel, Laurel Road, B.S. in Human Resource Management
    Stephanie Marie Shimmel, Laurel Road, B.S. in Human Resource Management
    Amanda Joy Shock, Millen Road, B.S. in Nursing
    Justin J. Staron, Union Flat Road, B.S. in Biology
    Corey M. Vasbinder, Milby Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Justin Thomas Yankuskie, Gastown Rd, B.A. in Political Science

    Smicksburg

    Tara Leann DeVaughn, Lake Drive, B.A. in Criminology
    Season Ann Petrovich, Hemlock Acres Road, B.S. in Nutrition
    Harmony Leah Ritchie, B.S.Ed. in Art Education
    Kyla A. Stiteler, Chestnut Street, B.S.Ed. in Spanish Education

    Strongstown

    Christopher Ray Twigg, Country Meadow Lane, B.S. in Athletic Training

    West Lebanon

    Chad Robert Fasenmyer, B.S. in Physical Education and Sport


    Jefferson

    Big Run

    Chad Davis, Church Street, B.A. in Criminology
    Jacob Gene Lawrence, B.A. in Art

    Brockway

    Benjamin Patrick Ammons, Clay Plant Road, B.A. in Criminology
    Maria Denise Anderson, Hemlock Street, B.S. in Finance
    Christine Rebecca Douglass, Egypt Road, BFA in Music Performance
    Amber Marie Himes, Broad Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Derek Thomas Miksich, Brock Street, B.S. in Natural Science
    Garrett Baldwin Whitney, B.S. in Communications Media

    Brookville

    Stephanie Lynn Beatty, Taylor Street, B.S.Ed. in Music Education
    Caitlin Jo Cook, Franklin Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Sarah Grace Dinger, Edgewood Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Haley Marlane Mackenzie, Stone Road, Education
    Matthew Charles Mohney, Bottom Road, B.S. in Communications Media
    Brittany Jean Shaffer, Plotner Road, B.S. in Finance
    Jennifer Jane Shaffer, Jim Town Road, B.S.Ed. in English Education
    Hayley Marissa Simpson, Rick Simpson Road, B.S. in Human Resource Management
    Mark Edward Wolfe, Wolfe Drive, B.A. in Psychology

    Corsica

    Melissa Marie Simpson, B.S.Ed. in Business Education

    Falls Creek

    Lesa R. Brosky, Fuller Avenue, B.S.Ed. in Art Education Jessica Marie Brown, B.A. in Art

    Punxsutawney

    Michele M. Armstrong, Orchard Avenue, B.S. in Natural Science
    Aaron Gilbert Bowser, Milliron Road, B.S. in Geology
    Jade Mykel Brocious, Shenosky Road, Business
    David James Burkett, Graffius Avenue, B.S. in Physics
    Chanta Renee Craft, Rockland Avenue, B.A. in Criminology
    Lauren Mae Dale, Graffius Avenue, B.S. in Nursing
    Kira Leigh DeChurch, B.A. in Art
    Tiffany Joelle DuPont, Smith Road, Health and Human Services
    Emily Lorraine Dunkel, Willow Road, B.S. in Marketing
    Patricia Kathryn Elkin, B.A. in Spanish
    Heather Nicole Filler, Peden Park Road, B.S. in Nursing
    Jaron Blake Fox, Horatio Street, B.A. in English
    Adrienne Jonquil Goss, Indiana Street, B.A. in Sociology
    Mitchel Paul Janocha, Lower Clinton Street, B.S. in Accounting
    Lindsay Yvonne Kallas, Gresock Road, B.S.Ed. in Business Education
    Kaylynn Regina Keeley, Horatio Street, Education
    Michael Joseph Kostok, Norman Smith Road, B.S. in Nursing
    Derek William Lambert, B.S. in Communications Media
    Brian Sky Li, B.S. in Natural Science
    Philip P. Limerick, Witherow Street, B.A. in Spanish
    Cody William Meenan, Bair Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Gregory Samuel Mitchell, Martha Street, B.A. in Psychology
    William E. Murray, Pennsylvania Avenue, B.S. in Nursing
    Tia Marie Neal, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Joseph Pascuzzo, Beyer Avenue, B.A. in Criminology
    Lynn Marie Peachey, Lincoln Way, B.S. in Nursing
    Cheyenne D. Reed, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Bradley Thomas Renwick, Rose Terrace, B.S. in Safety Sciences
    Michele Lynn Seger, Juneau Road, B.S. in Safety Sciences
    Amanda Ann Setree, Harmony Road, B.S.Ed. in French Education
    Jennifer L. Smith, Graffius Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Ashley Lynn White, Juneau Road, B.A. in Psychology
    Lindsay Ray Woodbury, B.S. in Biology

    Reynoldsville

    Kayla L. Covatch, Panic Knoxdale Road, B.A. in Criminology
    Shane Brandon Craker, Jackson Street, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Kacie Chantalle Emery, Point View Road, AA in Business
    Cortney Lynn Hetrick, Hormtown Road, B.S. in Nursing
    Sarah Marie Keys, B.S. in Nutrition
    Sara Rachelle Kirkpatrick, Reynoldsville FC Road, B.S.Ed. in English Education
    Arik Geoffery Peace, Big Run Prescottville Road, B.S. in Chemistry
    Michaelynn Danielle Robinson, Cameron Camp Road, B.A. in Psychology
    Danielle Morgan Rode, Wayne Road, B.S.Ed. in Art Education
    Jacey Marie Royer, Yellow Brick Road, B.S.Ed. in Biology Education
    Miranda K. Shoemaker, B.A. in Geography
    Jodi Lynn Speck, Pardus Road, B.S. in Interior Design
    Angela Helen Vrobel, Shale Pit Road, B.A. in Psychology

    Ringgold

    Alyssa Lynn Reitz, Hillside Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sigel

    Abbey Jane Smith, B.S. in Nursing

    Summerville

    Gregory James Dinger, Dinger Lane, Fine Arts

    Sykesville

    Michael James Yamrick,, B.S.Ed. in Health and Physical Education


    Juniata

    Mc Alisterville

    Ashley Kay Metz, B.S. in Management

    Mifflintown

    Cody Richard Arnold, B.S.Ed. in Social Studies Education Earl Michael Hockenberry, B.S. in Biology

    Lackawanna

    Dalton

    Elizabeth Ann Neuhausel, Locust Lane, B.S. in Communications Media

    Dunmore

    Shannon Marie Garvey, Prospect Street, B.S. in Nutrition
    Rebecca Susan Ort, B.S.Ed. in Speech and Lang Pathology Education

    Jessup

    James Richard Alunni, River Street, B.A. in Psychology

    Olyphant

    Marissa Lynn Malaski, Sturges Road, B.S.Ed. in Music Education
    Mary Alice Thomas, B.S. in Fashion Merchandising

    Roaring Brook Township

    Amber Nicole Grady, Donny Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Scranton

    Samuel K. Failing, Myrtle Street, B.A. in Philosophy

    South Abington Towns

    Leah Catherine Burke, Delin Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Throop

    Melissa Rachael Cowan, Pine Street, B.S.Ed. in English Education

    Lancaster

    Denver

    Tyler Lorditch, Holly Lane, B.S. in Physical Education and Sport
    Joseph Occhiogrosso, Winding Way, B.S.Ed. in Music Education

    East Petersburg

    Heather Ann Baker, Vaughn Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Emily E. Dick, State Street, B.S. in Nursing
    Lindsey Nicole Kissinger, Vaughn Road, B.S. in Biology

    Elizabethtown

    Zachary Scott Beckey, Deodate Road, B.S.Ed. in Biology Education
    Matthew Scott Killian, Turnpike Road, B.S. in Computer Science
    Brian Michael Matesevac, Heather Road, B.S. in Athletic Training
    Corinna J. Mazzitti, Blue Ribbon Drive, B.S.Ed. in English Education
    Weston Tillman Parrett, Brookview Circle, B.S.Ed. in Music Education
    Andrew James Payne, in Music Performance
    Nicholas John Reginella, Ridge Road, B.S.Ed. in Music Education
    Lura Irene Repa, Apple Lane, Health and Human Services
    Kristen Ashley Savoie, Freys Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Kaitlin Marie Seitz, B.S. in Interior Design

    Ephrata

    Dana Leigh Neff, Humanities and Social Sciences

    Kinzers

    Emily Marie Kurtz, Old Philadelphia Pike, B.S. in Nursing Mitchell Elias Stoltzfus, B.S. in Nursing

    Kirkwood

    Elizabeth Ann Proffitt, Schoolhouse Road, B.A. in English

    Lancaster

    Andre Jerome DuBose, Baldwin Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Jennifer Gongora, Greenland Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Dane Wesley Hagen, Crown Avenue, B.A. in Criminology
    Matthew William Jones, Copley Drive, B.A. in Political Science
    Alyssa Crowe Lunz, Buch Avenue, B.A. in English
    Khoan S. Ly, White Chapel Road, B.A. in Psychology
    Amanda Nicole Marinaro, Ridings Way, B.A. in Art
    Caitlyn Ann Martin, Corry Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Lauren E. Montague, Hornig Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Ellen Ochs-Gregory, Leaman Road, B.A. in Sociology
    Adrienne Lynn Radesky, Abbas Avenue, B.S. in Management
    Kelly Lauren Reese, Brookfield Road, B.S. in Interior Design
    Kevin Allen Richards, Atkins Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
    Timothy John Scales, Ladderback Drive, B.S. in Communications Media
    Steven Matthow Trudel, Olde Hickory Road, B.A. in Religious Studies
    Elissa Marie Walton, Davis Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Landisville

    Heidi Michelle Zibura, B.S.Ed. in English Education

    Leola

    Jonathan Ellsworth Frank, B.A. in Sociology

    Lititz

    Hanna Lyn Baxter, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts
    Kayla Marie Colletti, Wheatfield Drive, B.S. in Nursing
    Lauren Ashley Eppig, Brookwood Drive, B.S. in Child and Family Studies
    Ashley Rose Metzger, Knollwood Drive, B.A. in History
    Jacqueline Elizabeth Preston, Canterbury Court, B.S.Ed. in Deaf Education
    Matthew Justin Roche, Coventry Lane, B.S. in Human Resource Management
    Katherine Anne Westphal, Goose Neck Drive, B.S. in Interior Design
    Emily Elizabeth Wood, Field Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Manheim

    Alora Denay Canty, Elizabethtown Road, B.A. in Political Science
    Emily Jean Cowhey, B.A. in Psychology

    Marietta

    Sean P McCurdy, Honeysuckle Dr, B.A. in Art

    Millersville

    Acacia Lea Shedenhelm, Kready Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Mount Joy

    Kate Angela Sweigart, Greider Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Mountville

    Sarah Ann Wissinger, B.S. in Mathematics

    Narvon

    Michelle Dunbar, Meadow Hill Drive, B.S. in Management

    New Holland

    Jonathan David Andrews, Wallace Road, B.S. in Natural Science
    Megan Elizabeth Riehl, Hillcrest Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Quarryville

    Jessica E. Carson, Skyview Drive, B.A. in Sociology
    Matthew Erik Croyle, Meadow Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Danielle Louise Fisher, B.S.Ed. in Elementary Education

    Reinholds

    Ashlee Mae Long, Mohns Hill Road, B.S. in Biology
    Haley Ramya McComb,  B.S. in Communications Media

    Stevens

    Anjuli Marie Calhoun, Hopeland Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Lawrence

    Bessemer

    Josie M. Grimes, West Beechwood Road, B.A. in Journalism

    Edinburg

    Steven Craig May, Leslie Drive, B.S. in Biochemistry

    Ellwood City

    Chelsey Lynn Anderson, Butler Avenue, B.S. in Marketing
    Veronica L. Berendt, Country Club Drive, B.S. in Biology
    Amanda Lynn Carney, Townwood Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Frank O. Duncan, Woodside Avenue, B.A. in Criminology
    Michael Anthony Fidell, Woodside Avenue, B.S. in Biochemistry
    Marla Joelle Flecher, Locust Terrace, B.S. in Management Information Systems
    Joshua R. Powell, Glen Avenue, B.A. in Criminology

    Enon Valley

    Anthony John Zingaro, Moravia Road, B.A. in Political Science

    New Castle

    Michael William Boston, Mitchell Road, B.S.Ed. in Deaf Education
    Erica N. Chmura, West State Street, B.S. in Safety Sciences
    Kelsey Maureen Garmon, B.S. in Nutrition
    Monica Joelle Hanna, Boroline Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Kerri Lynn Hutchison, West Moffatt Road, B.S. in Nursing
    Brian Thomas Jackson, Hidden Brooke Court, B.A. in Criminology
    Robert John Kalafut, Hearthstone Drive, B.A. in Criminology
    Courtney Lorene LeViere, Mount Hope Road, B.S. in Nutrition
    Jarrod Michael McCormick, B.S. in Physical Education and Sport
    Courteney Nichole Smith, Beckford Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Jeremy Joseph Young, Princeton Road, B.A. in Criminology

    Wampum

    Ashley Marie Majors, Elizabeth Street, B.A. in Criminology

    Lebanon

    Annville

    Emily Joy Robinson, Horseshoe Drive, B.A. in Music
    Derek Ryan Scheer, B.A. in Criminology
    Kristen Marie Schott, B.A. in Theater

    Fredericksburg

    Jonathan Glen Hehnly, Mount Zion Road, B.A. in Criminology

    Jonestown

    Matthew Kyle Kimble, Fisher Street, B.A. in Criminology
    Terrance Mestry King, Donna Drive, B.A. in Anthropology

    Lebanon

    Trisha Lynn Brubaker, Freeport Road, B.S. in Communications Media
    Erica Nicole Croce, B.S. in Marketing
    Kaitlin Joyce Halsell, Pine Lane, B.A. in English
    Adam Daniel Hartzell, Eastfield Drive, B.A. in Criminology
    Kaela Marie Hogue, Church Street, B.S.Ed. in Business Education
    Emily T. Krause, B.A. in English
    Sheila Teresa MacLean, Southfield Road, B.S.Ed. in Deaf Education
    Heather Lynn Rine, B.A. in Criminology
    Melissa Lynn Sattazahn, Poplar Street, Business

    Myerstown

    James Robert Martin, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Newmanstown

    Helen Martha Pennypacker, Barry Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Palmyra

    Erin Lynn Bratton, B.S. in Interior Design
    Caroline Jeanne Lehman, Brunswick Lane, B.S.Ed. in English Education
    Cassandra Lynn Shutt, Wexford Road, B.A. in Psychology
    Zachary Lee Warlow, Cambridge Court, B.A. in Criminology

    Lehigh

    Alburtis

    Christopher Ryan Najpauer, Hemphill Street, B.A. in Economics

    Allentown

    Allison Beth Flynn, Daniel Street, Humanities and Social Sciences
    Kayla R. Held, B.S. in International Business
    Sarah Elizabeth Hildebeidel, Treeline Drive, B.S. in Nutrition
    Jillian Lee Hutton, Tulip Drive, B.A. in History
    Daniel Paul Kushnir, Kraft Drive, Fine Arts
    Lorainne Nicole Memary, North Kiowa Street, B.S. in Finance
    Rana Sakher Oweis, B.S.Ed. in Deaf Education
    Corine Kathleen Stelzman, Short Hill Lane, B.S. in Communications Media
    Ian Richard Stoneback, Clear Way, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education
    Margaret Elizabeth Stoneback, Clear Way, B.S. in Nursing

    Bethelehem

    Stephanie Alyse McCreary, Clearfield Avenue, B.S. in Communications Media

    Center Valley

    Jennifer Ann DeAngelis, Fieldstone Court, B.S.Ed. in Elementary Education
    Alexis F. Gates, Huckleberry Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Brynne Marie Hamm, West Hopewell Road, B.S. in Communications Media

    Coopersburg

    Jennifer Katherine Krastin, Hamilton Drive, B.S. in International Business

    Coplay

    Emily Therese Pany, Maple Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Emmaus

    Peter G. Bartges, German Road, B.S. in Natural Science
    Stephen Christensen, B.S. in Biochemistry
    Anne Elizabeth Dewalt, Chestnut Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Brian Scott Donovan, Newton Circle, B.A. in Criminology
    Alyssa Nichole Funk, Lawrence Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Sarah Quinn McGovern, B.S. in Fashion Merchandising
    Tisha Lynn St Cyr, Commonwealth Drive, B.A. in Economics

    Fogelsville

    Nicole A. Moyer, B.S.Ed. in Deaf Education

    Laurys Station

    Justin Midgley, Devonshire Court, B.A. in Philosophy

    Macungie

    Meredith Ann Corbet, Fresh Meadow Drive, B.S. in Hospitality Management
    Ian L. Duckworth, Sauterne Drive, B.S. in Management Information Systems
    Caitlin Louise Egge, B.S. in Natural Science
    Vanessa Marie Oren, B.S. in Accounting
    Kristen Karen Schupp, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Michael John Stewart, Hillcrest Drive South, B.A. in Criminology
    Elizabeth Marie Storck, Chardonnay Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    New Tripoli

    Elizabeth J Deck, Flint Hill Rd, B.A. in Sociology
    Scott James Fetterman, Camp Meeting Rd, B.S. in Communications Media

    Schnecksville

    Beth Lindsey Anderson, B.S.Ed. in Elementary Education
    Elizabeth J. Todd, Foxcroft Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Slatington

    Amber Marie Grace, B.S. in Fashion Merchandising

    Wescosville

    James Ash Naunas, Cornerstone Road, B.S. in Finance

    Whitehall

    Gina Marie Basile, Pennsylvania Street, B.S. in Nutrition
    Brian Krall, Grandview Drive, B.A. in Music
    Jacquelyn Diana Trump, Bridge Street, B.A. in English

    Zionsville

    Natalie Victoria Cipolle, Sigmund Road, B.S. in Communications Media
    Alyssa Nicole Huber, Oak Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Luzerne

    Bear Creek Township

    Megan Elizabeth Thompson, Bear Creek Boulevard, B.S. in Child and Family Studies

    Dallas

    Amanda J. Crane, Meeker Outlet Road, B.S.Ed. in Music Education

    Edwardsville

    David Wright, Green Street, BFA in Music Performance

    Exeter

    Helene N. Hurrey, Bennett Street, B.A. in Anthropology

    Hanover Township

    Jessica Sokola, Springfield Avenue, B.S. in Marketing

    Hazleton

    Amber Elizabeth Gach, B.S. in Athletic Training

    Nanticoke

    Alyssa L Degosky, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Joel Curtis Fetterman, B.S. in Finance
    Angela Carina Hart, West Grand Street, B.A. in Criminology

    Shavertown

    Kristin Kahlie Maria, B.S.Ed. in Spanish Education

    Swoyersville

    Brooke Gibson Coslett, Bond Avenue, B.A. in Spanish

    Wapwallopen

    Melanie Rose Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nutrition

    West Hazleton

    Megan G. McFarling, B.S. in Finance

    Wilkes Barre

    Deanna Marie Belsky, Courtright Street, B.S. in Biochemistry
    Caitlyn M. Chapasko, Oliver Street, B.S. in Interior Design
    Erin L. Koolman, Miner Street, B.S.Ed. in Music Education
    April Rose Poplawski, B.S. in Nursing

    Lycoming

    Cogan Station

    Amy Patricia Owens, Airline Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Hughesville

    Krista Michelle Confer, B.A. in History
    Ellen Marie Steimling, Logan Lane, B.S. in Hospitality Management

    Jersey Shore

    Holly Kay DeMarco, Wurster Road, B.S. in Nutrition
    Lindsay Ann Mertes, Walnut Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Linden

    Nicholas Andrew Aunkst, Meadowood Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Montoursville

    Rachel Elizabeth Camp, Cemetery Road, Business
    Cory M. Flick, Weldon Street, B.S. in Accounting
    Sara Elizabeth Guthrie, Cedar Street, B.S.Ed. in Art Education
    Ian Hanford, B.S. in Physical Education and Sport
    Nicholas Edward Lenio, Biddle Road, B.S.Ed. in Music Education
    Brett Michael Levy, Stopper Drive, B.S. in Management
    Alyssa Diane Mitchell, Tallman Hollow Road, B.A. in Art

    Muncy

    Amiann Ocie Vandine, Ridge Road, B.S.Ed. in Deaf Education
    Samantha B. Velkoff, B.A. in Art

    S Williamsport

    Micah Robert Livermore, Curtin Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Trout Run

    Lucas Elmer Gies, Pleasant Stream Road, B.A. in Spanish
    Jay Vincent Harter, Bakers Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Unityville

    Christy Ann Passaretti, Ritter Ridge Road, B.A. in Religious Studies

    Williamsport

    Nicholas M. Berninger, Rural Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Timothy Joseph Cannon, Germania Street, Business
    Lindsay Marie Gush, Penn Street, B.S. in International Business
    Matthew Brian Jandrisavitz, Queen Street, B.A. in Criminology
    Matthew Ryan Kutz, Sholder Road, B.A. in Computer Science
    Christopher Robert Leidhecker, B.S.Ed. in Music Education
    Jeremy D. Leidhecker, Northway Road Extension, B.S.Ed. in Music Education
    Sultan Aquil Nafis Magruder, B.A. in Psychology
    Ian A. Nelms, Watson Street, B.A. in Criminology
    Bianca Danielle Williams, Federal Avenue, B.A. in Criminology

    McKean

    Bradford

    Hannah Marie Garrett, Euclid Avenue, Fine Arts

    Kane

    Alan Christopher Kessler, B.S. in Biology
    Mary C. Sirianni, Bayard Street, B.A. in Journalism
    Tessa Jayne Thompson, Rolick Lane., B.S. in Human Resource Management

    Port Allegany

    Amanda L. Beck, Parklane Drive, B.A. in Sociology

    Smethport

    Abigayle Louise Weaver, B.S.Ed. in Music Education

    Mercer

    Clark

    Heather Ann Bougher, Parkview Drive, B.S. in Communications Media

    Farrell

    Mark Allen Peterson, Beechwood Avenue, B.S. in Marketing

    Fredonia

    Heather Michelle Kendall, Baker Hill Road, B.S. in Interior Design


    Greenville

    Lacie K Buxton, Orangeville Road, B.A. in Chemistry
    Michelle L. Palm, Woods Road, B.S. in Interior Design

    Grove City

    Rachel Elena Englehart, B.S. in Management
    Yung-Cheng Lee, B.S. in International Business
    Casey Rebecca Leigh, Nutt Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Justin Matthew McNamara, B.A. in Sociology
    Ryan Patrick McNamara, B.S. in Communications Media
    Brian Paul Simich, Spring Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Hadley

    Carly Bee McConnell, Pine Hollow Drive, B.S. in Natural Science

    Hermitage

    Ben Lawrence Adovasio, Rexford Drive, B.S. in Applied Mathematics
    Nicole Bellich, Tiffany Lane, B.S. in Interior Design
    David Biblis, Fran Lane, B.S. in Communications Media
    David Michael Buchanan, Panin Road, B.S. in Management
    Heather Lynn Campbell, Lori Lane, B.S. in Nursing
    Leah Christine Ferringer, Skyline Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Joshua Douglas Fleming, Ellis Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Andrea P. Flower, B.A. in Sociology
    Allison Leigh Gnagey, Panin Road, B.S. in Natural Science
    Jennifer Lyn Harper, Donald Road, B.S. in Nursing
    Erin E. Mentrek, Ridgewood Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Genna Marie Mentrek, Ridgewood Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Nicole Marie Sayers, Fern Street, B.S. in Nursing
    Aaron Simonik, Diana Avenue, B.S. in Management
    Erica Roth Skinner, Riverbend Court, B.S.Ed. in Music Education
    Nickolaus Andrew Smigel, Romar Drive, B.A. in Criminology
    Isaac James Tarbell, Reiber Road, B.S. in Child and Family Studies


    Mercer

    David Justin Long, Oak Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Kevin Thomas Waterloo, Autumn Drive, B.S. in Natural Science

    Sharon

    Justin Michael Gartner, Spencer Avenue, B.S. in Accounting
    Bradley Michael Kiester, B.A. in Criminology
    Zachary Lawrence Revale, Service Avenue, Fine Arts
    Jesse H. Riffle, Ellsworth Street, B.A. in Criminology
    Lucas P. Smith, Elm Avenue, B.A. in Criminology
    April Lynn Snyderwine, Wilson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sharpsville

    Leah Lynn Angott, North Neshannock Road, B.S. in Hospitality Management
    David Joseph Gill, Buckeye Drive, B.S. in Physical Education and Sport
    Zachary James Neil, B.S. in Finance
    Steven Michael Perna, Tamarack Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Transfer

    Nicholle Renee Dunn, Rutledge Road, B.S. in Child and Family Studies
    Alexandra Leigh Miller, Willadell Road, B.S. in Hospitality Management

    West Middlesex

    Richard Tyler Hosfelt, Clubhouse Drive, B.S. in Human Resource Management
    Lauren Alexsis Palmer, Mitchell Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Charles Dustin Ruffo, Fetsko Road, B.A. in Political Science

    Wheatland

    Jessica Lynn Varcholik, B.S. in Interior Design

    Mifflin

    Lewistown

    Patricia Marie Gehrett, Winding Way, B.S.Ed. in Elementary Education
    Acacia Dawn Mauery, Donary Circle, B.A. in Art

    Mc Veytown

    Ashley Nicole Kitting, Bice Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Milroy

    Shannon Danielle George, B.A. in Journalism

    Newton Hamilton

    Tabitha Joy Barrick, B.S. in Accounting

    Reedsville

    Cindy L. Brown, Brittney Lane, B.A. in Political Science
    Mia Janelle Hooper, B.A. in Economics

    Monroe

    Bartonsville

    Emily Lauren Mross, B.A. in Journalism
    Kayla Michelle Taylor, Jupiter Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Canadensis

    Ashley Marie McCoy, B.S. in Human Resource Management

    Cresco

    Jennifer C. Babaz, B.S. in Hospitality Management
    Nicole Doris Scrudato, White Oak Road, B.A. in Journalism

    East Stroudsburg

    Ashley M. Ertel, Short Hill Road, B.A. in Sociology

    Effort

    Michael John Hrbek, Grand Mesa Drive, B.S. in Finance

    Henryville

    Sheryl Diana Priebe,  B.S. in Child and Family Studies

    Kunkletown

    Angela Christine Frantz, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mount Pocono

    Katelyn E. Myers, Sterling Road, B.A. in History

    Pocono Summit

    Travis Ryan Strunk, B.S. in Marketing

    Saylorsburg

    Amber Ann Bittiger, B.S.Ed. in English Education
    Christopher D. Lutkins, B.S. in Management
    Deanna Constance Meek, B.S. in Management

    Scotrun

    Daniel Christopher McDermott, Scotrun Drive, B.S. in Management

    Stroudsburg

    Alison Tiedemann Barnak, Lessig Lane, B.S. in Interior Design

    Tobyhanna

    Aariess Keeona Mitchell, Hickory Road, B.A. in Political Science
    Brendan Robert Walsh, Pebble Beach Road, Education

    Montgomery

    Ambler

    Wade Hedges Baily, B.S. in Safety Sciences

    Ardmore

    Jessica Leigh Griffin, Olcott Avenue, B.S. in Nutrition

    Audubon

    Stephanie Nicole Gryga, Regency Drive, B.A. in Psychology
    David Tyler Sgrignoli, Redtail Road, B.A. in Journalism

    Blue Bell

    Charles John Brady, Whitwood Drive, B.S. in Accounting
    Matthew James Stavinga, Glenn Lane, B.A. in Criminology

    Cheltenham

    Catherine Patricia McCann, Boyer Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Collegeville

    Idamarie Desiree Arici, Vincent Drive, B.A. in Journalism
    Elizabeth Anne Marosky, Mockingbird Lane, B.A. in English
    Jaime Alexandra Weckesser, Richard Way, B.S. in Athletic Training

    Colmar

    Ashley Elizabeth Mandes, B.A. in Criminology

    Dresher

    Genevieve Adele Arnone, Kirks Lane, B.A. in Art

    Erdenheim

    Kevin Peter Leis, Shippen Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Gilbertsville

    Colleen McTague, Romig Road, B.S. in International Business

    Glenside

    Austin L. Afshar, Cricket Avenue, B.S. in Biology
    Philip Ali Afshar, Cricket Avenue, B.S. in Natural Science
    John Alexander McMurray, Maple Avenue, B.A. in International Studies
    Apris Marjorie Walker, Fortune Road, B.S. in Communications Media

    Harleysville

    Steven Kyle Henderson, Perkiomenville Road, B.S.Ed. in Music Education
    Stephanie Michelle Mallis, Hackney Way, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hatboro

    Andrew M. Singer, Physics

    Horsham

    Andrew Joseph Borkowski, Gelding Lane, B.A. in Criminology
    Jessica Marie Radcliff, Cedar Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Paul Michael Schenk, Norristown Road, B.S. in Marketing
    Gregory James Walter, Victoria Lane, Natural Sciences

    Huntingdon Valley

    Jamie C. Fisher, Holt Road, B.S. in Management
    Jared Matthew Hammer, Buck Hill Drive, B.S. in Finance

    King of Prussia

    Matthew Hornstein, Sweetbriar Road, B.S. in Athletic Training

    Lafayette Hill

    Kevin Craig Wheeler, Flourtown Road, B.S. in Communications Media

    Lansdale

    Megan Stephanie Alexander, Misty Meadow Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Lesley E. Anders, Garfield Avenue, B.A. in Journalism
    Devin Scott Hogan, B.A. in Sociology
    Stephanie Rae Schwartz, Brookwood Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Patrick G. Sorensen, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Jennifer Marissa Zanoni, Chaucer Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Limerick

    Bernadette Elaine Etzler, Briar Court, B.S. in Child and Family Studies

    Lower Gwynedd

    Shawn Houston Haines, Hoover Road, B.S. in International Business

    Maple Glen

    Douglas Ambrose Vigano, Temple Drive, B.A. in Philosophy

    Meadowbrook

    Terrence Jeffrey Casey, Meadowbrook Road, B.S. in Human Resource Management

    Norristown

    Jamie Nicole Palmerio, Taft Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kristin Patricia Steger, Generals Drive, B.S. in Hospitality Management
    Jesse Rae Thomas, B.S. in Communications Media

    North Wales

    Danielle Rose Eppinger, Stump Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Brittany M. Johns, Weston Court, B.S. in Finance

    Pennsburg

    Carlie Ann Bearn, Bowers Mill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Samantha Jo Devine, Otts Road, B.S. in Communications Media

    Plymouth Meeting

    Ian George Barnett, Princeton Road, B.S. in Marketing

    Pottstown

    Katie Jean Betz, Hilltop Road, B.S. in Interior Design
    Steven Hays Maack, Maple Glen Circle, B.A. in Computer Science
    Nwaeze Onyemaobim, Juniper Street, B.S. in Management

    Royersford

    Brandon Russell Waldo, B.S. in Management

    Sanatoga

    Alexandria Emily Slinkard, Village Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Schwenksville

    Melinda Joan Borgnis, Summit Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Souderton

    Angela Nicole DeGennaro, Thornton Court, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Laura Renee Mazzenga, Bridle View Way, B.A. in Journalism
    Laura Christine Roberts, Wynnefield Drive, B.S. in Hospitality Management

    Spring House

    Chelsea Tesei Bronstein, Timber Fare, B.S. in Fashion Merchandising

    Telford

    Gena Beth Gentile, B.S. in International Business
    Sarah M. Groff, State Road, B.S. in Disability Services
    Robert Alan Stanley, Madison Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Trappe

    Stephen Anthony Battaglia, Meadowview Drive, B.S. in International Business

    Willow Grove

    Lindsey Michelle Harris, Duffield Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Wyncote

    Katie A. Grunwald, Waverly Road, B.S. in Child and Family Studies

    Wyndmoor

    Andrew James Sarsfield, Pleasant Avenue, B.S. in Marketing

    Wynnewood

    Alexander J. Miller, Mansion Lane, B.A. in Spanish

    Montour

    Danville

    Bliss Elizabeth Fallon, Spring Street, B.A. in Psychology
    Daniel Matthew Ferris, Jade Avenue, B.A. in Political Science
    Amberlee Ryanne Taylor, Bloom Street, B.A. in Political Science
    Sarah Elizabeth Whelan, Maple Street, B.S. in Interior Design

    Northampton

    Bath

    Kelli Lynn Hertzog, B.S. in Marketing

    Bethlehem

    Michael A. Binkley, Brentwood Avenue, B.S. in Accounting
    David Thomas James, Birmingham Square, B.S.Ed. in Music Education
    Gabrielle Teresa Narlesky, Wedgewood Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Christopher J. Smith, Christine Court, B.S. in Biology
    Gregory Harris Vogler, Biafore Avenue, BFA in Music Performance
    Abby Anne Ward, Easton Road, B.S.Ed. in Art Education

    Easton

    Thomas Joseph Brown, Old Nazareth Road, B.S. in Communications Media
    Stephanie Clermont, Stones Crossing Road, B.S. in Nursing
    Garritt Keith Fleming, Baldwin Drive, B.A. in Psychology
    Amber Leigh Gellock, Gruver Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Erick David Randolph, Royal Manor Road, B.A. in Psychology

    Hellertown

    Evan Michael Brown, Mountain Hill Lane, Business
    Kristen Ellen Mills, Birch Road, B.A. in History
    Jaclyn Ann Rasich, Banko Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Sasha Tiffany Williams, Northampton Street, B.S. in Human Resource Management

    Martins Creek

    Rebecca Ann Duane, Abbruzzi Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Mount Bethel


    Stephanie K. Spina, Jacoby Run Road, B.S. in Interior Design

    Nazareth


    Daniel Thomas Ackerman, Fehr Road, Fine Arts
    Amanda Marie Bohn, Moravian Street, B.A. in Criminology
    Amanda Elizabeth Graham, Angela Court, B.S. in Nutrition
    Stacey Amber Haverstock, Sycamore Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Jacqueline M Herbert, Woodline Road, B.S. in Nursing
    Kimberly Lynn Panzini, Kesslersville Road, B.A. in Psychology

    Northampton


    Allison Joan Henry, Buckingham Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Northumberland

    Dalmatia

    Amandalee Thomas, Malta Road, B.A. in Criminology

    Elysburg

    Rachel L. Curran, Alpha Avenue, B.A. in Psychology
    Corey A. Pilkus, B.S. in Management Information Systems

    Herndon

    Jestine Marie Letterman, B.A. in Criminology

    Milton

    Jemerson Alexander Crouse, Fonda Road, B.S. in Management
    Scott William Hepler, Woodside Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Mount Carmel

    Cassandra Candance Olear, Columbia Avenue, B.S. in Finance

    Northumberland

    Chad Allen Brady, Comfort Road, B.S. in Accounting
    Julia Elizabeth Delgado, Hanover Street, Fine Arts

    Paxinos

    Katherine Laura Hopta, Jasmine Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Sunbury

    Jessie Brito, Memorial Acres, B.A. in Criminology
    Kyla Isabel Groat, Catawissa Avenue, B.A. in Art
    Andrew W. Headley, B.A. in Psychology
    Jayme Nicole Ritchie, B.S. in Interior Design
    Sammantha Jo Schreffler, B.A. in Criminology

    Watsontown

    Samantha J. Foust, Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology
    Amanda Loye Stamm, Fine Arts

    Perry

    Elliottsburg

    Maggie Sue Dixon, Peach Ridge Road, B.S. in Interior Design

    Marysville

    Jocelyn Joell Hartzell, Valley Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Danielle Marie Velgos, Brook Lane, B.S. in Nursing

    Millerstown

    Brandi Marie Kerns, B.S. in Fashion Merchandising
    Kira Lynn Wray, Hilltop Road, B.S. in Nursing

    New Bloomfield

    Krista Marie Shumaker, New Bloomfield Road, B.S. in Management

    Newport

    Mary Beth Heicher, Old Ferry Road, B.A. in Art
    Michael Gedmin John Kupris, Timber Road, B.A. in Music


    Philadelphia

    Philadelphia

    Allison Shade Abey, Provident Road, B.S. in Management
    Azeb Nigussie Beile, B.S. in Nursing
    Donisha Lasha Burke, South Stanley Street, B.A. in Psychology
    Michael Paul Brisker, West Olney Avenue, B.A. in Criminology
    Donald Christopher Brown, Poplar Street, B.S. in Management Information Systems
    Lora A. Bynum, B.A. in Criminology
    Danielle A. Coleman, Cambridge Street, B.A. in Criminology
    Jasmine Christine Copper, B.A. in Sociology 
    Courtney Michelle Davis, West Chew Avenue, B.A. in Psychology
    Jasmine Faith Dean, Florence Avenue, B.A. in Psychology
    Teak Lamont Denard, East Wister Street, B.A. in Economics
    Tiara Christabell Brock-DeShields, B.S. in Child and Family Studies
    Aissatou Sylla Diallo, B.S. in Nursing
    Jason Ryland Gay, B.S. in Marketing
    Danielle Suedell Graves, North Yewdall Street, B.A. in Criminology
    Kiera Doloryse Hamilton, West Dauphin Street, B.S. in Management
    Shakita Shanell Haynesworth, West Oakdale Street, B.A. in Psychology
    Joy L. Herrington, West Arizona Street, B.S. in Physical Education and Sport
    Randi Alyssa Hertz, Laramie Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Nija Shalyn Holder, North Croskey Street, B.S. in Communications Media
    Omar Adam Saunders-Holiday, B.S. in Human Resource Management
    Marceeta Latonya Holmes, Reach Street, B.S. in Communications Media
    Marcia Nicole Hopkins, North Hutchinson Street, B.A. in Sociology
    Derrick Maurice Jones, East Meehan Avenue, B.A. in Criminology
    Tiffany Pearl Johnson, B.A. in Criminology
    Tori N. Johnson, B.A. in Criminology 
    Tracey A. Jones, Baltimore Avenue, B.S. in Child and Family Studies
    Tyrone B. Jones, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Keeva D. King, South Capitol Street, B.A. in Criminology
    Zinneh Kesselly, Harley Avenue, B.A. in Psychology
    Shakia Nicole Harris, West Columbia Avenue, B.A. in Criminology
    Sharita M. Lee, West Oakdale Street, B.A. in Psychology
    Aaron Timothy Lyles, Upland Street, B.A. in Computer Science
    Tatiana Mack, Mansfield Avenue, B.A. in Psychology
    Teneshia Renee McDaniels, Passmore Street, B.S. in Biology
    Keya S. Middleton, B.A. in Criminology 
    Felicia S. Moore, Page Street, B.S. in Human Resource Management
    Cory Marcel Nelson, Geneva Avenue, B.A. in Criminology
    Siera D Newkirk, Grovers Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Nikia Nicole Proctor, West Oxford Street, B.A. in Sociology
    Nathalie S. Richard, Provident Road, B.S. in Biology
    John Joseph Schilling, West Chew Avenue, B.S. in Management
    Jennifer Maria Schneider, Bandon Drive, B.S. in Physical Education and Sport
    Sarah Anne Scarpa, Chippendale Street, B.A. in Journalism
    Shannon Scully, B.A. in Theater  Stephen Christopher Simmons, B.S. in Hospitality Management
    Jarred Adam Smith, B.A. in Political Science
    Melissa Denise Solter, B.A. in Criminology
    Tamika Ayanna Taylor, Crowson Street, B.S. in Biology
    Gifty Tuffour, Van Kirk Street, B.S. in Nursing
    John Paul Turner, B.A. in Psychology
    Annette P. Waddington, B.A. in Political Science 
    Donte B. Washington, B.S. in Communications Media
    Desmond Hayward Whitehead, B.S. in Hospitality Management
    Quinshayah Cashmera Williams, Aberdale Road, Health and Human Services
    Marla Kathryn Williamson, North Smedley Street, B.S. in Accounting
    Aniya Wise, Penn Street, B.A. in Psychology


    Pike

    Bushkill

    Aviva Carroll, B.A. in Psychology

    Greentown

    Anton Joseph Toryak, Saw Mill Road, B.A. in Criminology

    Lackawaxen

    Matthew Thomas Carasiti, B.A. in Criminology

    Matamoras

    Katherine Elizabeth Caldwell, White Birch Road, B.S. in Natural Science

    Milford

    Gary Martin Clark, Willow Lane, B.A. in Political Science
    Alyssa Kelsey McCarthy, Macs Lane, B.S. in Nursing
    Meghan A. McCarthy, Macs Lane, B.S. in Marketing
    Carolyn Marie Osborne, Hobblebush Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Potter

    Austin

    Mark Joseph Reed, B.S. in Computer Science

    Coudersport

    Nicole R. Shaffer, Ross Street, B.S.Ed. in Spanish Education
    Julie M. Szekely, B.S.Ed. in Elementary Education

    Galeton

    Kendra L. Reith, Germania Road, B.S. in Communications Media

    North Bingham

    Veronica Lynne McCutcheon, Bingham Center Road, B.S. in Communications Media

    Schuylkill

    Auburn

    Alexanderia L. McCloskey, Creek Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Barnesville

    Kristy Ann Delluso, Catherine Street, B.S. in Nursing

    Coaldale

    Briane Amber Shane, B.S. in Interior Design

    Klingerstown

    Sadie Lynne Hauck, Salem Road, B.A. in Sociology
    Steven Michael Rose, Ridge Road, B.A. in Criminology

    Mahanoy City

    Paige Eilzabeth Pecika, B.S. in Nursing

    Orwigsburg

    Joseph Isaac Woo, Willow Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Pottsville

    Jillian Grace Fellows, B.A. in Psychology
    Patrice Mary Minder, Halsey Lane, B.S. in Hospitality Management
    Monica Claire Orlosky, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Kayleigh N. Schartel, Howard Avenue, B.A. in Sociology
    Elizabeth Jane Weres, Elk Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Ringtown

    Geannine Cassello, Pump House Lane, B.S. in Biology

    Saint Clair

    Andrea Kayleen Kroznuskie, Fairview Street, B.A. in Economics

    Shenandoah

    Jessica Lynn Mulkusky, B.A. in Criminology

    Tamaqua

    Murphy Katelyn Bennett, B.S.Ed. in Deaf Education
    Loren Marie Collura, Whitetail Crossing Road, B.A. in Psychology

    Valley View

    Patricia K Zartman, Park Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Snyder

    Freeburg

    Matthew Scott Gemberling, New Market Street, B.S.Ed. in Music Education

    Middleburg

    Ann Elizabeth King, East Main Street, B.S. in Nursing
    Danielle N. Peachey, Iron Bridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Mount Pleasant Mills

    Tanisha Lynn Bolig, Heister Valley Road, B.S. in Interior Design

    Selinsgrove

    Joshua David Hoke, Colonial Drive, Regional Planning

    Shamokin Dam

    Andrew Scott Brandt, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Somerset

    Berlin

    Amber Blough, Garrett Shortcut Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Jacob Paul Dively, Main Street, B.A. in Criminology 
    Andrea L. Glessner, White Horse Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Jared Michael McCormick, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Robert W. Ritenour, Bear Run Road, B.A. in Criminology

    Boswell

    Billie Jo Miller, Main Street, B.S.Ed. in Art Education
    Nicole Marie Pelesky, Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Cairnbrook

    Alison J. Buben, Second Street, B.S. in Computer Science
    Angie Marie Lane, School Road, B.A. in Criminology

    Central City

    Kaytlin Elizabeth Alt, B.S. in Child and Family Studies
    Kevin Andrew Kozlick, Manges Street, B.A. in Economics
    Jennifer Lynn Sandusky, Coal Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Robert Dean Toth, Statler Street, B.A. in Psychology

    Fairhope

    Kayla B. Mothersbaugh, Glencoe Road, B.S. in Interior Design

    Friedens

    Megan Heather Maust, Stutzmantown Road, B.S. in Management

    Hollsopple

    Bradley Joseph Fisher, Maple Springs Road, B.S.Ed. in Business Education
    Brandon Lee Gilbert, Gilbert Hollow Road, B.A. in Criminology
    Thomas Joshua Hiravi, Soap Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education
    Chelsea Kristen Myers, B.S. in Fashion Merchandising

    Jenners

    Gregory James Scrimager, West Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jennerstown

    Amanda Dawn Harned, B.S. in Fashion Merchandising

    Jerome

    Mark Edward Keim, B.A. in Psychology

    Meyersdale

    Cassie Lynn Buterbaugh, Glade City Road, B.A. in Criminology
    Nina R. Zimmerman, Glade City Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rockwood

    Jennifer Lynn Shaulis, Phillippi Lane, B.A. in Art

    Somerset

    Chelsea L. Braeseker, West Fairview Street, B.S. in Hospitality Management
    Ryan Lee Cook, West Bakersville Edie Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Aimee Sue Krause, Raceland Road, B.S. in Nutrition
    Alex Thomas Minnick, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Ashley Lynn Minnick, B.S.Ed. in Deaf Education
    Amber Nichole Musselman, Cannell Drive, B.A. in Theater
    Megan Elizabeth Pritts, Berlin Plank Road, B.A. in Art
    Marc Ewald Seifert, Village Way, B.S. in Finance
    Zachary Blair Walker, Kline Road, B.A. in English

    Stoystown

    Kelsey Rae Rice, Ralphton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Windber

    Rachael Elizabeth Aufman, Bedford Street, B.S.Ed. in Business Education
    Tiffany Ann Byers, Village Street, B.S. in Management
    Kayla M. Cominsky, Mount Carmel Drive, B.S. in Physical Education and Sport
    Angela M. Curry, Aspen Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Lynn Marie Elias, Jackson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Andrew Michael Fluder, B.S. in Finance
    Jessica Marie Hadix, Jackson Avenue, B.S. in Human Resource Management
    Megan Diane Mazur, Llanfair Road, B.S. in Child and Family Studies
    Kayla Richelle McCann, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Marcey Lynne McClain, Humanities and Social Sciences
    James P. Mowry, Graham Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Molly Siobhan Mulcahy, Park Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Nathan Joseph Pagano, Graham Avenue, B.S. in Biology
    Kayla Erin Soohy, Old Bedford Pike, B.S. in Child and Family Studies
    Jacob Thomas Stone, Washington Street, B.S. in Communications Media
    Kayleigh Renee Tyson, Richland Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Emily Jean Weaver, Spruce Run Road, B.S. in Mathematics

    Susquehanna

    Forest City

    Ashley May Roberts, Stone Bridge Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Montrose

    Kristi Marie Hoffa, B.A. in Art

    Susquehanna

    Kelly Tennille Brant, Hausbrook Road, B.A. in Sociology

    Tioga

    Elkland

    Erin Renee Hackett, Hemlock Street, B.S. in Interior Design

    Lawrenceville

    Andrea Lorraine Stoddard, Rolling Acres Lane, B.S. in Hospitality Management

    Little Marsh

    Kirstie Lynn Keill, B.S.Ed. in Music Education

    Mansfield

    Kerri Evans, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Aleta H. Haflett, Ore Bed Road, B.A. in Political Science
    Zachary Adam Renner, Church Road, B.S. in Athletic Training

    Wellsboro

    Carrie Lynne Abplanalp, Spring Brook Road, B.S.Ed. in Spanish Education
    Sarah Louise Krick, Central Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Andrea Kathleen Strein, Sherman Street, B.S. in Biochemistry

    Westfield

    Gery Lee Sweet, Mill Street, B.A. in Anthropology

    Union

    Lewisburg

    Amber Marie Swartz, Pine Lane, B.S. in Hospitality Management

    Mifflinburg

    Keenan P. Dunlap, Cherry Tree Lane, B.A. in Criminology
    Krista M. Mack, Dice Road, B.S. in Nursing

    New Columbia

    Stanley Smith Newcomer, White Deer Pike, B.S. in Communications Media

    Winfield

    Jillian Catherine Dietrich, Woodsedge Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Venango 

    Emlenton

    Cameron Matthew Ashbaugh, Whitehall Road, B.S.Ed. in Music Education

    Franklin

    Timothy Ryan Burk, Venango Street, B.S. in Finance
    Natalie A. Keith, Liberty Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Tyler Lee Knauf, Slab Furnace Road, BFA in Music Performance
    Meredith Ann Schoonover, Pittsburgh Road, B.S. in Interior Design
    Rebekah Kayle Woods, B.A. in Criminology

    Oil City

    Erica L'Huillier, Wyllis Street, B.A. in Political Science
    Christopher Charles Szabat, Crestview Drive, B.S. in Athletic Training

    Polk

    Randall W Frye, Georgetown Road, B.S.Ed. in Music Education

    Seneca

    Danielle Elisa Fesenmyer, B.A. in Art

    Venus

    Christine Marie Snyder, County Line Road, B.S.Ed. in Music Education

    Warren

    Clarendon

    James Michael Johnson, Griff Hill Road, B.A. in Psychology

    Grand Valley

    David M. Ongley, Ongley Hill Road, Business
    Karrah Renee Reese, Youngsville Road, B.S. in Child and Family Studies

    Pittsfield

    Kayla Ann Johnson, Newton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Russell

    Jessica Leigh Adams, Cedar Court, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Ally Jean Rulander, Norman Road, B.S. in Athletic Training
    Sara Jean Selan, State Line Road, B.A. in Psychology

    Tidioute

    Torry Byers Heverley, Main Street, B.A. in Criminology
    Amber D. Snavley, Grant Street, B.A. in Geography

    Warren

    Joel Stephen Goodwill, West Street, B.S. in Marketing
    Alyssa Beth Griffin, Conewango Avenue, B.A. in Psychology
    Joanna Christine Jaskolka, Kamp Street, B.S. in Nutrition
    Sarah M. Johnson, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    John Robert Orth, Mohawk Avenue, B.S. in Safety Sciences
    Michele Lee Phelps, Miller Hill Road, B.S. in Nutrition
    Carrie Ann Yonker, Conewango Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Washington

    Allenport

    Kacey R. Schaum, B.A. in Psychology

    Bentleyville

    Troy David Kerns, B.S. in Management Information Systems
    Sidney Moyer, Johnston Road, B.S. in Finance

    Burgettstown

    Emily Louise Boris, Elm Street, B.S. in Finance
    Andrew D. Restanio, Sarish Lane, B.S.Ed. in Business Education

    California

    Brandon Christopher Jones, Skyline Drive, B.S. in Biochemistry

    Canonsburg

    Jenna Marie Adams, Duquesne Avenue, B.S. in Interior Design
    Meredith Ann Bauer, Foxchase Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Thomas William Bullions, Swihart Road, B.S. in Communications Media
    Christopher James Douglas, Highland Drive, Humanities and Social Sciences
    Kelly L. Swanlek, B.A. in Journalism
    Angela Nicole Terkay, B.S. in Marketing

    Cecil

    Alese Tara Mebane, Charles Street, B.S. in Nursing

    Charleroi

    Erika Leigh Fine, Washington Avenue, B.S.Ed. in Deaf Education
    Katrina Alex Papantonakis, Elizabeth Street, Humanities and Social Sciences
    Christina M. Rost, Phillips Street, B.S.Ed. in Physics Education

    Eighty Four

    Kristin Ashley Dudra, Green Valley Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Cali Ann Lewis, Munntown Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Finleyville

    Rebecca Jean Lumsden, Heath Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Sarah E. Morrow, Lincoln Avenue, B.A. in Anthropology

    Hickory

    Daniel Mark Saftner, Washington Avenue, B.S. in Geology

    Houston

    Brianna Lynn Liebold, B.S. in Physical Education and Sport

    Lawrence

    Jaclyn Dawn Kliber, Old Farm Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Marianna

    Lauren Britany Kuntz, Ash Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mc Donald

    Jason Allen Burkett, Windridge Circle, B.A. in Criminology
    Jillian K. Butts, Apple Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jocelyn Katherine Butts, Apple Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Shaun Robert Kelly, Fannie Street, B.A. in Criminology
    Renee Michelle Ruggiero, Reissing Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Maddie E. Ursitz, Belgium Hollow Road, B.A. in Criminology

    McMurray

    Justin Robert Bak, Holly Drive, B.S. in Physical Education and Sport
    Renee Michelle Heldman, Braun Drive, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education
    Steven Christopher Imgrund, Evans Drive, B.A. in Theater
    Eli Keller Wysocki, B.S. in Natural Science Kellie Kerner, Canterbury Lane, Business
    Katie Elizabeth Loadman, Sussex Way, B.S. in Fashion Merchandising
    Natalie Palamides, Fireside Drive, B.A. in Theater

    Monongahela

    Lea M. Behanna, Ridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Sarah E. McMahon, Irey Street, B.S. in Biochemistry
    Nathan F. Repp, Cord Road, B.S.Ed. in Music Education
    David Matthew Verno, Anton Street, B.S.Ed. in Music Education
    Alanna Ziemba, Marne Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    North Charleroi

    Patrick Ian Camut, Conrad Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Scenery Hill

    Rebecca Erin Allman, Pigeon Creek Road, B.A. in Journalism
    Megan S. Guza, Daniels Run Road, B.A. in Journalism
    Brian Paul Molesky, Swagler Road
    Alexander Jacob Zaccone, Daniels Run Road, B.A. in Criminology
    Katie Leah Zaccone, Daniels Run Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Strabane

    Tiffany Lynn Wingard, View Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Venetia

    John Vincent Balint, Pine Ridge Drive, B.A. in Economics
    Natalie Catherine Corkos, Ridgeview Drive, B.A. in English
    Casey Lynn Correal, Springbrooke Drive, B.A. in Theater
    Benjamin Jason Edner, Bebout Road, B.A. in Psychology
    Sarah J. Sexauer, Brookwood Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Gina Celeste Wagner, Fox Creek Road, B.A. in Theater

    Washington

    Ryan Michael Allinder, Independence Boulevard, B.S. in Accounting
    Kali Taylor Aloia, Kingswood Court, B.S. in Nutrition
    Kaylee Elizabeth Bellhy, Beverly Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Alexandra Lynn Caffrey, Royal Oak Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Jacqueline Nicole Clemons, Vista Valley Road, B.S. in Nutrition
    Kaylyn Helen Gauna, Elkie Drive, Business
    Jason Thomas Grimm, Woodlawn Drive, B.S. in Accounting
    Kristina Michelle Kowalski, Jordan Lane, B.S. in Marketing
    Sara Ann La Salvia, Waynesburg Road, B.S. in Human Resource Management
    Amanda D. Manes, Willowbrook Drive, B.A. in Sociology

    Wayne

    Beach Lake

    Christopher Albert Miller, B.S. in Computer Science

    Honesdale

    Caitlyn Dunn, Kelly Point Way, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Jacqueline Elizabeth Rose, White Mills Road, B.S.Ed. in Music Education

    Lake Ariel

    Joshua Richard Gershey, White Road, B.A. in Economics

    Lakeville

    Karisa Nicole Daniels, Lone Oak Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Westmoreland

    Acme

     Aimee Jo Irwin, Laurel Lane, B.S.Ed. in English Education

    Apollo

    Samantha Lynn Calderone, Cherry Lane Road, B.S. in Nutrition
    Vincent Thomas Connelly, Gilmar Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    April Leigh Covey, Willowbrook Road, B.S. in Child and Family Studies
    Jonathon D. Fry,  B.S. in Management
    Amber Leann Geiger, Geiger Road, B.A. in History
    Holly Marie Gerardi, Lutheran Church Road, B.A. in Sociology
    Jordan Lee Kepple, B.S. in Communications Media
    Dane Timothy Mitcheson, B.S. in Safety Sciences
    Madisyn Tueche Moore, Vista Drive, B.S.Ed. in English Education
    Makenzi Fleming Moore, Vista Drive, B.S. in Communications Media
    Brendan Cory Murdock, Diamond Lane, B.S. in Safety Sciences
    Karissa Dawn Petrilla, Beulah Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Kristie Lynn Rodgers, Crestwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Sherrie Beth Ruggeri, Hancock Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Daniel Albert Shearer, Highland Avenue, B.S. in Communications Media
    Krystelle Dawn Syster, Wright Road, B.S. in Nursing
    Sarah Elizabeth Walker, Crestwood Drive, B.A. in Psychology
    Shannon Renee Wenckowski, B.S. in Respiratory Care
    Rongjin Weng, B.S. in Chemistry
    Megan Marie Wilmot, Sawyer Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Arnold:  Julianne Marie Masters, Victoria Avenue, B.S. in Communications Media
    Brian R. McHenry, Victoria Avenue, B.S. in Disability Services

    Avonmore

    Christina Leigh Ritter, Bell Point Road, B.S. in Geology
    Christopher Lee Stewart, B.S.Ed. in Elementary Education
    Thomas Dean Umbaugh, Cambria Avenue, B.A. in Economics
    David Loyd Wheatley, Allshouse Road, B.A. in Criminology

    Bolivar

    Mandy May Burkett, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Michelle Nicole Crise, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Bridget E. Young, Washington Street, B.A. in Religious Studies

    Bradenville

    Courtney Elizabeth Leary, Washington Street, B.S. in Nutrition

    Delmont

    Allison Skye McLeod, Heritage Court, B.S. in Child and Family Studies
    Heather Marie Susich, Stotler Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Allison Parks Toolin, Monticello Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
    Angela Lynn Wicklund, Apple Hill Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Calvin Franklin Wilson, Suncrest Drive, B.S. in Computer Science

    Derry

    Carrie Marie Dorazio, Countryside Lane, B.S. in Nursing
    Sarah J. Gower, Fairview Lane, B.A. in Sociology
    Emily Elaine Hughes, Geary Way, B.S. in Biology
    Tasha Marie Markosky, Markosky Lane, B.S. in Child and Family Studies
    Geoffrey Alan Maus, B.A. in Theater
    Brandi Leigh Shine, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Charles Emerson Sleasman, B.S. in Physical Education and Sport
    Maryann N. Sleasman, B.A. in English
    Katie Jean Yakopovich, Datsko Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Export

    Anthony Luke Berardinelli, Glenwood Court, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Sarah Elizabeth Beskitt, George Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Nicholas J. Flanders, Pfeffer Road, B.S. in Regional Planning
    Emily Anne Franey, Harrison City Road, B.A. in Journalism
    Megan C. Gillespie, Spring Valley Lane, B.S.Ed. in Deaf Education
    Samantha Jane Heasley, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Nicole Ann Lockwood, B.S. in Nursing Emily Anne Morgan, B.S. in Accounting
    Kelli Lane Murphy, Timothy Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jason Matthew Plank, Arrowhead Court, B.A. in Computer Science
    Jeremy Lucas Snider, Pennsylvania Street, B.A. in English
    Andrew Howard Weigold, Thompson Road, B.S.Ed. in Business Education
    Joel Christopher Zentner, Sequoia Court, B.A. in Criminology

    Greensburg

    Katie Marie Bebar, Elm Street, B.S.Ed. in Art Education
    Amanda Lynn Bee, B.S.Ed. in Music Education
    Stacey Caryn Bopp, Rosedale Drive, B.S. in Marketing
    Eric John Bruno, Westland Drive, B.A. in Criminology
    Amanda Sue Caldwell, Bloomfield Drive, B.A. in Criminology
    Melissa Carnack, Orchard Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Stephanie Marie Concannon, Ridgeway Road, B.S. in Accounting
    Brittany Anne DiChello, Crestridge Drive, B.A. in Economics
    Amanda Jean Dougherty, Athens Drive, B.S. in Hospitality Management
    Roxanne Rose Dreskler, Thomas Richard Lane, Business
    Gina Marie Evon, Timbertrail Drive, B.A. in Psychology
    Brittany Ann Gasparro, Cribbs Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Matthew Thomas Gettemy, Boggs Hollow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Kevin Marshall Haas, B.S. in Accounting
    Ashley M. Hague, Janyce Drive, B.S. in Geology
    Jonathan Edward Henninger, Rimrock Road, B.S. in Biochemistry
    Andrew Edward Horner, Reamer Avenue, B.A. in English
    Ashlee Bree Jury, Sassafras Lane, B.A. in English
    Jordan Evan Jury, Sassafras Lane, B.S. in Natural Science
    Megan Marie Laughlin, Bonita Drive, B.S. in Nursing
    Rachael Lauren Marion, New London Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Amy S. Matenkosky, Mount Pleasant Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Michael Andrew McDivitt, Elm Street, B.S. in Regional Planning
    Cameron Alexander Miller, Middletown Road, B.A. in Psychology
    Alissa Marie Montgomery, Tarnwood Way, Business
    Bradley Charles Poole, Smartnick Road, B.A. in Criminology
    Ryan J. Rauch, Mount Pleasant Street, B.S. in Nursing
    Benjamin Ryan Sagucio, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Benjamin Kocur Saunders, Courtview Drive, B.A. in Criminology
    Jason D. Shirey, Marguerite Lake Road, BFA in Art Studio
    Meghan Shutak, Forbes Trail Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Katharine R. Smith, Boquet Street, B.A. in Theater
    Megan Elizabeth Snyder, Fosterville Road, B.S.Ed. in Biology Education
    Jacqueline Claire Theis, Janyce Drive, B.S.Ed. in English Education
    Dana Ann Thomas, Meadowbrook Avenue, Humanities and Social Sciences
    Glenn J. Toth, Spruce Street, B.S. in Respiratory Care
    Douglas Paul Trout, Cranapple Drive, B.S. in Business Technology Support
    Jennifer Nicole West, Bryan Drive, B.S. in Nutrition

    Harrison City

    Meredith D. Caskey, Rooster Court, B.S. in Accounting
    Ashley Nicole Catullo, Saddlebrook Drive, B.S. in Nursing
    Jennifer Lynn Levy, Buck Run Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Nicolette Lynn Lovato, Whitetail Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Herminie

    Vida M Steiner, Cody Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Hunker

    Maria Lynn Ferry, Sportsmen Road, B.A. in Journalism
    Emily M. Kubler, Dublin Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hyde Park

    Meghan E Heasley, Bluff Street, B.S.Ed. in English Education

    Irwin

    Cory Thomas Blotzer, Rizzi Drive, B.S. in Accounting
    Brooke L. Campbell, Manchester Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Christina Marie Carroll, Brush Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Erica Marie Catone, Roseanne Circle, B.A. in English
    Louis Oliver Colaianni, Aspen Drive, B.S. in Marketing
    Matthew Robert DeFilippo, Roseanne Circle, B.S. in Management Information Systems
    William Augustine Deguffroy, Chris Drive, B.S. in Regional Planning
    Julia M. Ihrig, Craig Drive, B.S.Ed. in Deaf Education
    Stephanie Alane Kimmel, Forest Court, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jonathan Robert Lunieski, Sunrise Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Christine Maria Marie, Government Road, B.A. in History
    Bethany R. Masarik, Lorrie Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Christina Lynn Mesko, Renaissance Drive, B.S. in Hospitality Management
    Lauren Allison Mizik, Renaissance Drive, B.S. in Physical Education and Sport
    Jeffrey R. Moon, B.A. in Economics
    Tyler Nicole Nuzzo, Penntowne Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Tyler Denzil Rupert, Pembroke Circle, B.S. in Communications Media
    Michelle Lynn Turkowski, Hawthorne Lane, B.S. in Nursing
    Michael Joseph Visnick, Long Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Louise Anna Vranesevic, Victoria Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Tara Katherine Young, Sheffield Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jeannette

    Meredith Foster Byerly, Margaret Street, B.S. in Interior Design
    Amber Nicole Contino, Penn Adamsburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Zachary James Dreskler, Lockwood Drive, B.S. in Hospitality Management
    Maria Rhea Hilty, Harrison avenue, B.S. in Disability Services
    August Gainer Matrisch, Matrisch Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Amanda Marie Missenda, Spanish Villa Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jessica Murrin, Trotwood Court, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Kelly E. Shaw, Sunview Avenue, B.S. in Management
    Stacey Sue Stawovy, High Street, B.S. in Nursing
    Benjamin J. Storey, Guy Street, B.S. in Hospitality Management
    Edward Frank Vodopivec, Byerly Drive, B.A. in Criminology
    Jonathan B. Wingert, Calmar Drive, B.A. in Criminology

    Latrobe

    Jana Jeanne-Tess Blach, Solomon Temple Road, B.A. in Art
    Jamie Kathleen Boerio, Glacier Court, B.S.Ed. in Music Education
    Caitlin Amber Bumar, Frank Circle, B.S. in Biochemistry
    Kortney E. Haines, Owens Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Bridget A. Hornyak, Charles Houck Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Joshua L. Kosker, Dailey Avenue, BFA in Art Studio
    Timothy David Lewis, Waverly Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Laura Lynn Parker, Klondike Drive, B.S. in Nursing
    Mark Andrew Regalla, B.S. in Physics
    Megan Elizabeth Stahl, B.A. in Art
    Gregory Francis Stein, Laurelview Drive, B.A. in Criminology
    Heather Lynne Thomas, High Meadows Court, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Andrew Patrick Thompson, Rachelle Court, B.A. in History
    David Daniel Todorich, Black Hills Drive, B.A. in Geography
    Jason Richard Washabaugh, Armel Hollow Drive, B.A. in Criminology
    Jessica Ann Weiers, Ligonier Street, B.A. in English
    Ann Margaret Zedek, Ice House Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Level Green

    Jodi Kaitlin Nee, Autumn Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ligonier

    Elizabeth Jan Ashy, Forbes Drive, B.S. in Child and Family Studies
    Nicole Lee Davis, Hillside Avenue, Health and Human Services
    Alexandria Lian Grab, Tall Timber Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Benjamin Andrew Kift, Saint Clair Circle, B.A. in English
    Harley D. Schultz, Tosh Road, B.A. in English
    Melissa Mae Smithley, Owl Hollow Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Stephanie Marie Urch, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts

    Lower Burrell

    Tarah Elinor Dunn, Edward Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Jill Elizabeth Egbert, Michigan Avenue, B.S. in Nutrition
    Matthew Thomas Ference, Grant Street, B.A. in Biology
    Lacey Alane Korns, Montclair Drive, B.S. in Human Resource Management
    Anthony James LeDonne, Wallace Street, B.S. in Geology
    Kyle W. McCardle, Pearl Drive, B.A. in Computer Science
    Justin T. Meyers, Jefferson Drive, B.A. in Criminology
    Thomas Joseph Shank, Thor Drive, Health and Human Services
    Brandon Joseph Turano, James Drive, B.S. in Finance
    Stephanie L. Voith, Violet Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Monessen

    Rachel Ann Dzimiera, Jones Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Mount Pleasant

    Chelsea Noelle Forbes, Washington Street, B.S. in Communications Media
    Zachary David Hartman, Melissa Drive, B.A. in Economics
    Devin M. Henderson, High Street, B.S. in Communications Media
    Rachel A. Sage, Buckeye Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Allison Lynn Shumar, North Diamond Street, B.S.Ed. in English Education
    Valerie Ann Sibal, Front Street, Health and Human Services
    Alees Marie Splendore, Elm Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kenneth Allen Tinkey, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Mt Pleasant

    Justin Matthew DePalma, Front Street, B.A. in Criminology
    Nathan Jay Forbes, Washington Stret, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Kristin Michelle Zipnock, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Murrysville

    Christian P. Arnold, Mamont Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jaime Jo Baron, B.S. in Nursing
    Maura McHugh Barrett, Impala Drive, B.S. in Chemistry
    Brenna Nicole Bonfiglio, Sardis Road, B.A. in Journalism
    Stephen Robert Daer, Kilmer Court, B.S. in Management
    Brian Doucet, Laurel Oak Circle, B.S. in Management
    William Ross Gillespie, Cypress Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Jaclyn A O'Leary, Saltsburg Road, B.A. in Psychology
    Jacklyn Elizabeth Orefice, Orchard Court, B.S. in Child and Family Studies
    Rachel Ann Pierce, Reynard Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts
    Daniel William Popp, Duchess Court, B.S.Ed. in Elementary Education
    Rachel Lillian Russell, Buckingham Court, B.S. in Communications Media
    Sarah Elizabeth Zorak, Macintyre Drive, Education

    New Alexandria

    Nickolas Baum, Guthrie Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Justin Thomas Canzano, Tall Timber Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Kaitlyn Ann Liprando, Tanager Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Laura N. Liprando, Tanager Drive, B.S. in Accounting

    New Derry

    Stephanie Lynn Moga, B.S.Ed. in Social Studies Education

    New Florence

    Meghan Maureen Cassidy, B.A. in International Studies
    Gregory Lee Hastings, Crawford Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Tabitha Huffman, B.A. in Criminology
    James Carl Matson, Love Hollow Road, B.S. in Natural Science
    Kurt Kenneth McGinnis, Clay Pike Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Brittany Nicole Skedel, B.S. in Nursing
    Nevin Jacob Zimmerman, B.S.Ed. in Spanish Education


    New Kensington

    Mallory Elizabeth Baker, B.S. in Child and Family Studies
    Brandi Bober, Rampart Boulevard, B.S. in Nutrition
    Tanya Lea Boggs, Campbell Avenue, B.A. in Geography
    Mark Vincent Boyer, Hulton Road, B.A. in Criminology
    Kayleigh Lauren Cehily, Garvers Ferry Road, B.S. in Marketing
    Mitchell Douglas Davis, Milligantown Road, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Megan R. Frechione, Lynn Ann Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Angelica Marie Guzzo, Charles Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Melinda Diane Hare, Merwin Road, Health and Human Services
    Nicole Ashley Hobbins, Frederick Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kristi Nicole Kisiel, Irwin Drive, B.A. in Criminology
    Courtney Gerard Korber, Freeport Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Nora Datres Milliron, Charles Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
     Lea Rochelle Nelson, Lois Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Christopher James Pahlman, Glencove Drive, B.S. in Accounting
    Gianina Ainsley Romito, Ligonier Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Nicole Anne Shannon, Martin Avenue, B.A. in Criminology
    Maria Laina Toney, Fernledge Drive, B.S.Ed. in Deaf Education
    Melanie Mae Tumminello, Lynn Ann Drive, B.S. in Nursing
    Valerie Ann Tumminello, Lynn Ann Drive, B.S. in Accounting
    Joseph Damian Veltri, Woodberry Road, B.S. in Applied Mathematics
    Michael Edward Wojcik, Esther Avenue, B.A. in Criminology
    Alicia Renee Zampogna, Edgewood Road, B.S. in Nursing

    New Stanton

    Jena Mae Chatlos, Shrader Hollow Road, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Scott Michael Shirey, Rocky Mountain Road, B.S.Ed. in Music Education

    North Huntingdon

    Jessica Rae Anderson, Samantha Way, B.S.Ed. in Deaf Education
    Stephanie Nicole Chapman, Lindale Court, B.S.Ed. in Elementary Education
    Leann Marie Demuzzio, Adele Drive, B.A. in Criminology
    Ashley Marie Dworek, Quaker Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Gina R. Esposito, Autumn Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Nicholas Oran Fallone, Business
    Nathaniel David Fessler, Ridge Road, B.A. in Theater
    Andrew Vincent Gorenz, Adams Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Jason Edward Goyda, Lee Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Christopher Joseph Kukic, Otis Drive, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education
    Melanie M. Lane, Marcia Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Katherine Jane Lynn, Main Street, B.S. in Hospitality Management
    Erin M. McGowan, Otis Drive, B.S. in Interior Design
    Erica L. Nigro, Bouldin Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Jessica Jordan Ott, B.S.Ed. in Spanish Education
    Daniel Jerome Sprumont, Bruce Drive, B.S. in Communications Media
    Lauren C. Srdoch, George Street, B.S. in Nutrition
    Laura Ashley Wagner, B.S. in Nursing

    North Irwin

    Bree Ellen Bigelow, Washington Avenue, B.S. in Biology
    Lee Rachel Bigelow, Washington Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Penn

    Shannon Michelle Satira, B.S. in Nursing

    Ruffs Dale

    Jennifer Amanda Santmyer, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Scottdale

    Stormie Gail Clark, Jennings Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Sarah Elizabeth Hann, Ore Mine Hill Road, B.S.Ed. in Music Education
    Matthew Ryan Harding, Second Avenue, B.S. in Geology
    Justin Ryan Polyblank, Orchard Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Seward

    Jacquelyn Ann Allison, McFeaters Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Sarah Elizabeth Blair, Griffith Road, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education
    Casey Leeann Burkett, Chestnut Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Danielle Marie Darby, B.S. in Fashion Merchandising
    David V. Domeno, B.S. in Communications Media
    Karina May Kindya, Grange Hall Road, B.S. in Physical Education and Sport
    Simone Therese Marcus, B.A. in Theater
    Laura Renee Merle, Donelson Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Joshua Thomas Mulligan, B.S. in Accounting
    Kendall Catherine Rudnik, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Diane Elaine Traves, Prides Way, B.S. in Management
    Dana Andrew Turgeon, B.S. in Regional Planning
    Melissa Nichole Vindish, B.S. in Communications Media

    Stahlstown

    Jessica Lynn Cameron, B.S. in Child and Family Studies
    Ryan Jeffrey Lute, B.A. in Criminology

    Torrance

    Samantha Rhea Wolford, B.S. in Accounting

    Trafford

    Evan Lee Bechtold, Hemlock Road, B.S. in Safety Sciences
    Brock Andrew Kawana, Autumn Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Bryan Joseph Marker, Painter Street, B.S. in Accounting
    Deborah Anne Ragan, Cherry Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Leigh Anne Steffan, William Drive, B.S. in Nutrition
    Mark Albert Woleslagle, Pine Hollow Road, B.S. in Finance

    Vandergrift

    Nicole Danielle Butch, Crawford Avenue, B.A. in Sociology
    Sieara Lynn Gibson, Sherman Avenue, Humanities and Social Sciences
    Lisa Lynne Hepler, B.S.Ed. in Business Education
    Mara M. Iverson, Franklin Avenue, B.A. in History
    Julianne Mechelle Lange, Sycamore Street, B.S. in Communications Media
    Jena Nicole Minik, Hamilton Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Ryan Thomas Plazio, Palamino Drive, B.S. in Biology
    Robert John Thomas, Ivy Lane, B.S.Ed. in Art Education

    West Newton

    Emily Rose Balko, Vine Street, B.S. in Nursing
    Douglas William Trenk, Vine Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Westmoreland City

    Alexis Rae Corrie, Sumac Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Jessica Lynn Corrie, Sumac Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Wyoming

    Factoryville

    Courtney E. Koelsch, B.S. in Accounting

    Tunkhannock

    Courtney Marie Johnston, Jayne Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Marcos Javier Perez, Oak Drive, B.S. in Communications Media
    Teresa Mae Stage, Franklin Avenue, B.S. in Nutrition

    York

    Airville

    Clinton M. Wilson, Muddy Creek Forks Road, B.A. in Chemistry

    Dallastown

    Andrea Lynn Hoffman, Honey Valley Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Megan Elizabeth Weller, Gary Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Dillsburg

    Kelly Lynn Cavanaugh, Blair Mountain Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
    Scott Michael Harclerode, Mumper Lane, B.S. in Finance
    Tyson James Michael, Whiskey Springs Road, Natural Sciences
    Jessica Brook Wevodau, Shaffer Road, B.S. in Nursing

    Dover

    Shelby Louise Brown, Jug Road, B.S.Ed. in Art Education
    Brandon Thomas Paine, Bremer Road, B.S. in Management Information Systems
    Heather Anne Ryan, Danielle Drive, B.S. in Nursing

    Felton

    Derek Anthony Cooper, Brogueville Road, B.A. in Music

    Hanover

    Ryan Christopher Abbott, Gardenia Drive, B.A. in Criminology
    Paul Jacob Bingham, Fuhrman Mill Road, B.A. in Geography
    Rebeka L. Gebhart, Conewago Drive, B.S. in Child and Family Studies
    Andrew Philip King, Sheridan Drive, B.A. in Geography
    Rachael Evelyn Koontz, Savoir Drive, B.S. in Nursing
    Cierra Elizabeth Sanders, Hillcrest Drive, B.S. in Natural Science

    Jacobus

    Jennifer Lynn Gohn, Ensminger Drive, B.S. in Interior Design

    Lewisberry

    Bryan C. Carlson, Market Street, B.A. in Criminology
    Kyle Joseph Luvison, Woodburne Road, B.S. in Finance
    Benjamin Gray Pollock, Stonybrook Lane, B.S. in Finance

    Manchester

    Paige Nicole Douglass, Maple Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Roxanne Nicole Hotaling, B.S.Ed. in Art Education Morgan
    Brittney Miller, Dogwood Lane, B.A. in Psychology

    New Freedom

    Gregory Lee Chenoweth, Crawford Court, B.S.Ed. in Music Education
    Melissa Erin Connelly, B.A. in Psychology
    Kristin Nicole Dunlop, B.S. in Nursing
    Derek Thomas Hartlove, Penny Lane, B.S. in Nursing
    Erin Michelle Kalwa, Whitcraft Road, B.S. in Disability Services
    Rachel C. Larum, Liberty Avenue, Humanities and Social Sciences

    Red Lion

    Shea Daniel Banks, Arbor Drive, B.S. in Athletic Training
    Jacqueline Brook Gostola, B.S. in Nutrition
    Laura Frances Hopkins, Circle Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Shrewsbury

    Dustin Anthony Kapinos, Skyview Drive, B.S. in Athletic Training
    Tara Nicole Riley, Whitcraft Lane, B.S. in Nursing

    Stewartstown

    Matthew Scott Walkowiak, Walnut Way, Natural Sciences
    Jennifer L. Weaver, Johnson Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Windsor

    Kari E. Hunter, Manor Road, B.S.Ed. in Music Education
    Mark Kenneth Irvin, Gebhart Road, B.S. in Accounting

    Wrightsville

    Jason L. Collier, Walnut Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Yoe

    Allyssa Sue Myers, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    York

    Shereen Nagy Abdelhamed, Meadow Hill Drive, B.A. in Philosophy
    Aysa Elizabeth Alwood, Bannister Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Jennifer E. Barton, Vicki Drive, B.A. in Music
    Stacey Kendall Burwick, Quaker Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Katelyn Marie Crumling, Valley View Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Taylor Augustus Emig, B.S. in Nursing
    Lauren Nicole Englar, Chesterbrook Drive, B.A. in Art
    Audra Jean Garrod, Skyview Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Hadassah Leslie Hilliard, Weldon Drive, B.S. in Child and Family Studies
    Meghan Victoria Huff, Rathton Road, B.S.Ed. in Spanish Education
    Peter James Juliana, B.S. in Computer Science
    Kaitlin Grimmer LeRoy, Wedgewood Way, B.A. in Theater
    Kaitlin Faith MacKenzie, Honey Valley Road, B.S. in Nursing
    Michelle Helen Maurtua, Greenwood Road, B.S. in Nursing
    Elizabeth Margaret McKillop, Maywood Road, B.S. in Child and Family Studies
    Erin Sue Moscony, Southern Road, BFA in Music Performance
    Christopher Joseph Mosebrook, B.A. in Political Science
    Nicholas Lee Murray, Eastwood Drive, B.S. in Marketing
    Lauren A. Robinson, Greendale Road, B.S. in Nursing
    Katelyn Marie Romesberg, Shaanti Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Stacey Rene Root, Indian Rock Dam Road, B.S. in Athletic Training
    Kayla Marie Shoff, Annette Drive, B.S. in Interior Design
    Tessa Leigh Siewert, Stonewood Road, B.A. in Art
    Brandon Alexander Snyder, Lyndhurst Road, B.A. in Criminology
    Zachary Joseph Taydus, Matthew Drive, B.S. in Athletic Training
    Ian D. Todd, Cranmere Lane, B.A. in Philosophy
    Shawn Wiley, South Drive, B.A. in Geography

     

    Outside Pennsylvania (United States)

    Alaska

    Daniel F. Ridenour, AK, BFA in Music Performance

    California

    Victoria Marie Constant, Ravencrest Lane, Lancaster, CA, B.S. in Biochemistry
    Kaitlin Rebecca Hughes, Rita Court, Santa Clara, CA, B.A. in Music
    Shannon Marie Hurst, Oxbow Lane, Dublin, CA, B.A. in Psychology

    Colorado

    James Andrew Choy, Mission Way, Broomfield, CO, B.S. in Human Resource Management

    Connecticut

    Megan Rose Keenan, Tilquist Road, Oxford, CT, B.A. in French
    Zachary John Stayman, Down River Road, New Canaan, CT, B.A. in Political Science
    Kathryn Jeanne Wiggins, Danielle Court, Jackson, NJ, B.A. in Sociology

    Delaware

    Victoria L Feliciano, Trafalgar Drive, Dover, DE, B.S. in Physical Education and Sport
    Kelsey Marie Kerrigan, Silverside Road, Wilmington, DE, B.S. in Physical Education and Sport
    Mark Everett Kreitzer, Lancaster Rd, Lewes, DE, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Heather Erin Robbins, Frederica, DE, B.S.Ed. in Health & Physical Education

    Florida

    Colleen Marie Garten, Jacksonville, FL, B.A. in Spanish
    Levar Alfonso Mills, Jacksonville, FL, B.S. in Communications Media

    Hawaii

    Jacqueline E Pai, Aiea, HI, B.S. in Mathematics

    Indiana

    Adam Christopher Burgdorf, Deshields Drive, Evansville, IN, B.A. in Psychology
    Chris Chambers, Alexandria, IN, B.A. in History
    Nathaniel Clayton Gangwer, Rossville, IN, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Tessa Marie Irwin, Greenwood, IN, B.S. in Physical Education and Sport
    Loyal J. Weaver, Grace Terrace, Indianapolis, IN, Humanities and Social Sciences

    Maine

    Ethan Thaddeus Edmondson, Echo Pines Rd, Mount Desert, ME, B.S.Ed. in Music Education
    Sarah Lindsey Flewelling, Pittsfield, ME, B.A. in International Studies

    Maryland

    George Louis Alberti, West Classic Court, Severn, MD, BFA in Music Performance
    Daniel Steven Anderson, Canterbury Drive, Sykesville, MD, B.S. in Management Information Systems
    Ross Davenport Baker, West Pennsylvania Avenue, Walkersville, MD, B.S. in Hospitality Management
    Gina Y. Bayne, Easy Street, Owings, MD, B.S.Ed. in Elementary Education
    Stephanie L Bearjar, Catalina Drive, Lusby, MD, B.A. in Economics
    Timothy Adam Brady, Dellcrest Drive, Forest Hill, MD, B.A. in Criminology
    Britney Lauryn Carroll, Southern Avenue, Oxon Hill, MD, B.S. in Finance
    Adam Robert Fitterer, Douglas Avenue, New Market, MD, B.A. in Criminology
    Jonathan Steven Gerber, Fairway Drive, Westminster, MD, B.A. in Criminology
    Rebecca Gilfus, Highfield Road, Cascade, MD, B.S.Ed. in Elementary Education
    Alli Lee Hamilton, Boileau Court, Middletown, MD, B.A. in Criminology
    Sarah La Roque Harper, Night Hawk Way, Gaithersburg, MD, B.S. in Nutrition
    Michael Frederick Houck, Walnut Grove Road, Taneytown, MD, B.S.Ed. in Biology Education
    Jared Michael Lesser, Dufief Drive, North Potomac, MD, B.A. in Criminology
    Justin Michael Lewis, Behun Drive, Cheltenham, MD, B.A. in Criminology
    Stephanie C. Linker, Bridle Court, Reisterstown, MD, B.S. in Fashion Merchandising
    Michael Paul Majurski, Horn Point Drive, Gaithersburg, MD, B.S.Ed. in Music Education
    Sean T. Meighen, Fragile Sail Way, Ellicott City, MD, B.S.Ed. in Social Studies Education
    Jennifer Lynn Michelli, Emmaline Drive, New Market, MD, B.S.Ed. in Elementary Education
    Dana Fay Pedersen, Knoll Side Lane, Middletown, MD, B.S. in Communications Media
    Adam Charles Philp, Balmoral Overlook, New Market, MD, Business
    Christopher Ryan Poet, Independence Road, Clear Spring, MD, B.S.Ed. in Music Education
    Christina Renee Robinson, Waldorf, MD, B.S. in Hospitality Management
    Marina I Ruiz, Chagall Drive, North Potomac, MD, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Nicole Dalton Ruzbacki, Westcott Circle, Frederick, MD, B.S. in Management Information Systems
    David Hughes Shellem, Ellicott City, MD, B.A. in Sociology
    Elise Lorraine Simon, Queen Elizabeth Drive, Olney, MD, B.A. in Psychology 
    Willis Reginald Spencer, Wilenoak Court, Baltimore, MD, B.S.Ed. in Music Education
    Rachel D. Stunder, Brook Run Court, Germantown, MD, B.S. in Nursing
    Noah Robert Thistle, Broken Timber Way, Columbia, MD, B.S. in Marketing
    Leah R. Vogel, Dellcastle Road, MD, B.A. in Sociology
    Michael Kennard Waddell, Beacon Hill Terrace, Gaithersburg, MD, B.S.Ed. in Music Education
    Sara Ellen Yingling, Clarksburg Square Road, Clarksburg, MD, B.S. in Communications Media

    Massachusetts 

    Jeremy A .Guillette, Airport Road, Dudley, MA, B.A. in Anthropology
    Brittany Anne Viens, Metacomet Street, Belchertown, MA, B.A. in Psychology

    Michigan

    SaraJane Emily Parsons, Baldwin Avenue, Negaunee, MI, B.S. in Mathematics
    Alyssa Ann Prince, Country Club Lane, Davison, MI, B.A. in Art
    Laura Christine Robinette, Golfside Drive, MI, B.S. in Marketing

    New Hampshire

    Samuel Joseph Woodward, Hillside Avenue, Conway, NH, B.A. in Journalism

    New Jersey

    Marguerite Beatrice Benton, Delaware Avenue, Roebling, NJ, B.A. in Psychology
    Alexandra Lynne Carlton, Chadwick Drive, Voorhees, NJ, B.S.Ed. in Deaf Education 
    Eric Robert Dauenhauer, Sunny Woods Lane, Jackson, NJ, B.S.Ed. in Music Education
    Lauren Anne Delesky, Diamond Road, Jackson, NJ, B.S.Ed. in Music Education
    Max Samuel Demianovich, Derby Drive, Cinnaminson, NJ, B.S. in Environmental Health Science
    Brittany Lynn Gordon, Birmingham Drive, Columbus, NJ, B.A. in Religious Studies
    Lisa M. Horan, Reeds Road, Tinton Falls, NJ, B.S.Ed. in Deaf Education
    Alexa Lameiras, Brick, NJ, B.S. in Interior Design
    Ryan John McDonald, Fox Hollow Road, Voorhees, NJ, B.S. in Biology
    Chelsea McDonnell, Pinewald Lane, Burlington, NJ, B.A. in Anthropology
    Derek Rene Morf, Annandale, NJ, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Matthew Arthur Alan Nesdill, Drum Court, Howell, NJ, B.S. in Management
    Chelsea Anne Oliver, Sewell, NJ, B.S. in Nursing
    John Peter Rose, Evergreen Avenue, Nutley, NJ, B.A. in Journalism
    David M. Stockton, Thousand Oak Lane, Manahawkin, NJ, B.S.Ed. in Music Education
    Kelly Theresa Strusiak, West Milford, NJ, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jacqueline Lisa Troia, Lakeside Road, Hewitt, NJ, B.S.Ed. in Health & Physical Education
    Alexa Lyn Zauck, Island View Ter, Ocean View, NJ, B.S.Ed. in Deaf Education

    New Mexico

    Leonard Carl Anderson, Desert Sage Ave SW, Los Lunas, NM, B.A. in Journalism

    New York

    Meredith Suzanne Lindsey Bird, Rt, West Leyden, NY, B.A. in Asian Studies
    Brittney Anne Blazavich, North McKinley Avenue, Endicott, NY
    Olivia Grace Carlson, Parkdale Drive, Jamestown, NY, B.S. in Nutrition
    Mallory Loren Clark, Main Street, Newfield, NY, B.A. in Psychology
    Luanne Avionne Edwards, Hawthorne Avenue, Central Islip, NY, B.A. in Political Science
    Stefanie Ann Fitzpatrick, Cornflower Lane, East Northport, NY, B.S.Ed. in Deaf Education
    Elizabeth Marie Glasshagel, Freemont Lane, Coram, NY, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
    Kimika N. Hudson, State Route 52, Pine Bush, NY, B.A. in Psychology
    Timothy Paul Knickerbocker, Clinton Corners, NY, B.S.Ed. in Music Education
    Wai Fong Kok, Bay Parkway, Brooklyn, NY, B.S. in Nursing
    Beth M. Leverett, Mickle Road, Carlisle, NY, B.S. in Chemistry
    Na Lin, Rockland Avenue, Staten Island, NY, B.S. in Marketing
    Corinne Elizabeth Miller, Coachmans Lane, Hamburg, NY, B.S. in Hospitality Management
    Troy Stephen Miller, Saint Marys Drive, Allegany, NY, B.S. in Safety Sciences
    Jordan Shelby Myers, Jessica Lane, Depew, NY, B.S. in Nutrition
    Kathleen Elizabeth Oldrey, Plattekill Ardonia Road, Clintondale, NY, B.A. in Journalism
    Megan H. Quinn, Utica Street, Staten Island, NY, B.S.Ed. in Deaf Education
    Megan Reddy, Woodgate Road, Horseheads, NY, B.S. in Nutrition
    Jessica Lynn Roberts, Kansas Hollow Road, Bolivar, NY, B.A. in Criminology
    Jason Eli Schwartz, New City, NY, B.S.Ed. in Deaf Education
    Dawn Elizabeth Shivers, Caton Street, East Northport, NY, B.S. in Fashion Merchandising
    Naeemah Akilah Smith, College Point, NY, B.S.Ed. in Deaf Education
    Matthew Gabriel Stiadle, Shaffer Road, Newfield, NY, B.S.Ed. in Music Education
    Cassandra Lynn Tice, Red Hook, NY, B.S. in Interior Design
    Stacie C. Vance, Peruville Road, Groton, NY, B.S. in Interior Design
    Hugo Jose Villanueva, Tallwood Drive, Hartsdale, NY, B.S. in Biology

    Ohio

    Zachary J. Aloisio, Mentor On the Lake, OH, B.S. in Physical Education and Sport
    Andrew Edward Arter, Coover Road, Delaware, OH, B.A. in International Studies
    Shannon Jeanette Battison, , OH, B.S. in Finance
    Anthony D. Blair, South Water Street, Caledonia, OH, B.S. in Finance
    Bridget Janine Connolly, Orchard Cyn, Delaware, OH, B.A. in Criminology
    Dale Marie Cote, Huntington Drive, Bryan, OH, B.S. in Nursing
    Kierstin Alyse Filla, Bean Road, Chardon, OH, B.S. in Athletic Training
    Tessah Shephon Grube, Amaranth Court, Reynoldsburg, OH, B.S.Ed. in Elementary Education
    Mark Anthony Jackson, OH, B.A. in Economics
    Christopher David Karter, Bell School Road, East Liverpool, OH, B.S. in Natural Science
    Leah Renee Keller, Maple Drive, Franklin, OH, B.A. in Philosophy
    Matthew W. Lambert, Spring Brook Way, Wooster, OH, B.S. in Communications Media
    Tyler Stephan Machovina, Cooper Foster Park Road, Amherst, OH, B.S. in Natural Science
    Julie Anne McEvoy, Glen Cairn Way, Strongsville, OH, B.S.Ed. in English Education
    Elaine R. Miller, West Princeton Avenue, Youngstown, OH, B.S. in Hospitality Management
    Kelsey R. Mlnarik, Cuyahoga Falls, OH, B.S.Ed. in Music Education
    Bryn M. Parker, Shadeside Avenue, Akron, OH, B.S.Ed. in Elementary Education
    Joseph William Pelland, Scottsdale Avenue, Columbus, OH, B.S. in Accounting
    Kara Alaina Peters, Sunstone Drive, Brecksville, OH, B.S.Ed. in Education of Exceptional
    Persons Sarah Jayne Popiel, Osborne Road, Columbia Station, OH, B.S.Ed. in Deaf Education
    Erin Elizabeth Quinn, Miamisburg, OH, B.A. in English
    Michelle Nicole Robbins, Jefferson Ridge Drive, Pataskala, OH, B.S. in Biology
    Ashley Lynn Rodriguez, Battles Avenue, Niles, OH, B.S. in Communications Media
    Ashley Nichole Rossi, Petersburg, OH, B.A. in Psychology
    Madeline P. Schulte, Muskegon Drive, Cincinnati, OH, B.S. in Nursing
    Rachel A. Smigielski, Melayn Street, Lebanon, OH, B.S.Ed. in English Education
    William Marshall Speece, Gault Road, North Jackson, OH, B.S. in Communications Media
    Michael A. Stutzman, County Road, Millersburg, OH, B.S. in Natural Science
    Amelia Sue Uecker, Isaac Lane, Mason, OH, B.A. in Physics
    Katherine Marie Watkins, National Road, Belmont, OH, B.A. in Art
    Chanelle Marie Williams, Lehigh Avenue, Lorain, OH, B.S. in Hospitality Management
    Danielle Marie Wright, Anderson Road, Bellville, OH, B.A. in History

    Oklahoma

    Samuel Colbert Tullius, Cynthia Cir, Norman, OK, B.S. in Physical Education and Sport

    South Carolina

    Chase Paull Weyer, Glen Street, Summerville, SC, B.A. in History

    Texas

    Sarah M. Grim, Windy Gorge Drive, Kingwood, TX, B.S.Ed. in English Education
    Carolyn Mary Island, Timber Path, San Antonio, TX, B.A. in History
    Megan Renee Palmer, Lisa Lane, Wichita Falls, TX, B.A. in History

    Utah

    Joseph Spencer Tonga, Alder Rd, Taylorsville, UT, B.A. in Sociology

    Virginia

    Christopher Barger, Charter Walk Ln, Midlothian, VA, B.S.Ed. in Art Education
    James Broderick, Canterbury Lane, Gainesville, VA, B.A. in Religious Studies
    Jessica Danielle Bush, Esabella Court, Fairfax, VA, B.A. in Psychology
    Brian Michael Campbell, Delaware Drive, King George, VA, B.A. in Criminology
    Sean William Carliss, Woodbridge, VA, B.A. in Criminology
    Joseph Carria, Buena Vista Drive, Dumfries, VA, B.S. in International Business
    Kevin M. Chin, Cedar Break Drive, Centreville, VA, B.A. in Political Science
    John Brison Churan, Starr Jordan Drive, Annandale, VA, B.A. in International Studies
    Gina Lauren Cipriano, Leesburg, VA 
    Aaron Nathanael Dantley, Collingwood Road, Alexandria, VA, B.A. in Philosophy
    Kathryn Elizabeth Deason, Leesburg, VA, B.S.Ed. in Music Education
    Meghan Kathleen Decker, Leesburg, VA, B.S.Ed. in Deaf Education
    Laura Jean Ellyson, Culpeper, VA, B.A. in Anthropology
    Dara Elizabeth Fennell, Club Cart Circle, Fredericksburg, VA, B.A. in Journalism
    Brian Michael Fogarty, Burke, VA, B.A. in Criminology
    Anne Marie Fults, Harrison Drive, King George, VA, B.S. in Physical Education and Sport
    Derek Michael Geary, Savoy Drive, Fairfax, VA, B.S. in Management
    Jasmine Nicole Jonte, Evansdale Road, Richmond, VA, B.S.Ed. in Music Education
    Kevin Scott Keller-Goralczyk, Black Gum Court, Chantilly, VA, B.S. in International Business
    Kenneth Kerr, Moultrie Ave, Norfolk, VA, B.S. in Finance
    Elizabeth Antoinette LaBrecque, Russell Rd, Purcellville, VA, B.A. in Anthropology 
    Kasey Lynn Lewis, Pembsly Drive, Vienna, VA, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Erik Alexander Lipscomb, Langton Drive, Alexandria, VA, B.S.Ed. in Music Education
    Luke Dallas McCoy, Dunston Street, Springfield, VA, B.A. in Criminology
    Allison Riley McDaniel, Hatmark Court, Vienna, VA, B.S. in Communications Media
    Randal Douglas Modowski, Elmhurst Court, Ashburn, VA, B.S. in Computer Science
    Rosamaria Del Carmen Ponciano, Kristin Court, Woodbridge, VA, B.S. in Regional Planning
    Karina C. Robarge, South Oak Street, Falls Church, VA, B.A. in Art
    Brendan Mongan Robertson, Arlington, VA, B.A. in International Studies
    Rebecca K. Schwartzman, Koopman Court, Lorton, VA, B.A. in International Studies
    Walter Patrick Smith, Chartwell Court, Annandale, VA, B.S. in Finance
    Ian P. Taylor, Leesburg, VA, B.S. in Communications Media
    Nicole Marie Testa, Plank Road, South Hill, VA, B.A. in English
    Amber Lee Thompson, Hamilton Road, Potomac Falls, VA, B.S. in Chemistry
    Lindsay Marie Tolle, Ice Pond Drive, Ashburn, VA, B.S. in Fashion Merchandising 
    Kristen Nicole Tunno, Newport News, VA, B.S. in Physical Education and Sport 
    Kelsy Lynn Zaremski, Manassas, VA, B.S.Ed. in Elementary Education

    West Virginia

    Lauren Marie Bauer, Baytree Drive, Wheeling, WV, B.S.Ed. in Deaf Education
    Megan Elyse Ghaphery, Heritage Drive, Wheeling, WV, B.A. in English
    Truman J. Gore, Clarksburg, WV, B.A. in Psychology
    Sean Patrick Hastings, Laurel Drive, Wiley Ford, WV, B.S. in Computer Science

     

    International Students

    Angola

    Alberto Paulino Branco, Luanda Bairro Nelito Soares, Luanda 40, ANGOLA, B.S. in Safety Sciences
    Antonio A. Mendes, R/ILAA DE CABO VERDE, LUANDA, ANGOLA, B.S. in Safety Sciences

    Botswana

    Romin Patel, Gaborone, BOTSWANA, B.S. in Finance

    Burkina

    Kabou Nignan, Secteur, Ouagadougou, BURKINA, B.S. in General Studies

    Canada

    Ryan Thomas Kennedy, Purcell Crescent, Kingston K7P 1B8, CANADA, B.S. in Hospitality Management
    Brittany Ann Watkins, Sage Court, Brampton, ON, CANADA, B.S. in Physical Education and Sport

    China

    Qian Cao, Rm A-, Nanjing 210036, CHINA, B.S. in Accounting
    Huanshi Chen, Building Min A-, Chengdu, CHINA
    Luxi Feng, ---, Wuhan, Hubei, CHINA, B.S. in Finance
    Xue Gong, # Shaohai Garden, Zibo city, CHINA
    Yiyun Ha, No. Lane, Shanghai, CHINA
    Lei Huang, # Block, Shannxi, CHINA
    Xiang Li, H- Century Garden, Deyang, CHINA
    Yuan Xin Li, Liutai Road., Wenjiang, chengdu, CHINA
    Yue Li, Teacher's Training School, Nancheng, CHINA
    Cong Liu, Hui Yuan A-, Chengdu, CHINA
    De Chun Liu, Xingcheng Da Yan, Flarbin, CHINA
    Jia Lin Liu, Jinke Ziyuan, Chongqing, CHINA
    Yi Liu, CHINA Ze Chao Liu, Beijing, CHINA 
    Chengchen Luo, Xinchanggang North Road, Jiangzi, CHINA
    Xun Luo, Da Shi Xi Lu, Chengdu 610071, CHINA, B.S. in Marketing
    Ziwei Ouyang, Jian She Road, Chengdu, CHINA 
    Zi Yang Pan, Av. Padre Tomas Pereira Street, Macau, CHINA
    Shi Pu, SWUFE, Chengdu, CHINA
    Ya Lin Wang, Room A Hin Garden, Chengdu, CHINA
    Ping Su, E--C No. Xinghan Rd, Chengdu, CHINA
    Qiang Wei, No RenLiQiao, Wuxi, CHINA 
    Zhengyi Wei, -- Sichuan Univ Garden, Chengdu, CHINA
    Jing Wen, Liu Tai Ave No, Chengdu, CHINA
    Jing Wu, Building MinA- SWUFE, Chengdu, CHINA
    Peng Wu, No. Zhiqu North Road, Qing Hai, CHINA
    Zhini Xia, Hunan Sifating Dong, Changsha, CHINA, B.S. in Finance
    Xue Mei Xiong, C- HuiYuan, Chengdu, CHINA
    Lizhi Yan, / Tian Yao Qian Road, Shanghai 200030, CHINA, B.S. in Management Information Systems
    Qing Sheng Yan, Liu Tai Ave. No, Chengu, CHINA
    Qi Yang, Xin Kai Apartment, Tang Shan, CHINA
    Xiao Yang, Hai Guan-Da Shi Jie Fei, Liao Yang 111000, CHINA, B.S. in Finance
    Chang Yao, Rm Building No -, Guangzhou 510000, CHINA, B.A. in Economics/Mathematics
    Wan Qing Yuan, MinYuan A-, Chengdu, CHINA
    Zhen Zeng, Jinshan Gargen -, Chungquing, CHINA

    Costa Rica

    Felipe Figueres, - Curridabat, San Jose, COSTA RICA, B.A. in Economics

    Croatia

    Ana Kovacic, VRHOVEC C, Zagreb, CROATIA
    Igor Ruf, Antuna Mihanovica, Virovitica, CROATIA

    Ethiopia

    Reaniut Gebre_Michael Gebru, Haile_Gebreselasie, Addis Ababa 7580, ETHIOPIA, B.A. in Biology
    Tizita Zewde Zeleke, Old Airport, Addis Abeba 15035, ETHIOPIA, B.S. in Biology

    Germany

    Eva Ottoline R. Boelens, Zisternenweg, Emmerich am Rhein, GERMANY

    Ghana

    Mark Anthony Ghann-Amoah, Sr Spintex Road, Accra, GHANA, B.S. in Natural Science
    Juliana Sasu, Accra 23321, GHANA, B.S. in Management

    Grenada

    Dalyn Christa Francis, Mt Parnassus, St George's, GRENADA, B.S. in Marketing

    Japan

    Tetsuya Iwase, Meito-Ku Choda-Cho, Nagoya 465-0027, JAPAN, B.S. in Regional Planning

    Honduras

    Gerson Viera Velasquez, PAGSA Ave. calle, San Pedro Sula, HONDURAS

    India

    Ramona Andreia Goveas, A Hill View, Mumbai 400059, INDIA, B.S. in International Business
    Varun Khetawat, Camac Street, Kolkata 700017, INDIA, B.S. in Marketing

    Indonesia

    Merry Kartika Wili, Cengkareng Indah, Jakarta Barat, INDONESIA, B.A. in Psychology

    Israel

    Tzur Frenkel, Mitzpe Nof, Karmiel 20100, ISRAEL, B.S. in Natural Science
    Galit Regev, Hasnunit, Moshav Atzmon, ISRAEL, B.S. in Biochemistry

    Jamaica

    Tiffany A. Hall Campbell, Paddington Terrace, Kingston, JAMAICA, B.A. in Psychology

    Kenya

    Shiela Ika'silon Otwane, Overland Machinery Service, Mombasa 254, KENYA, B.S. in Nursing

    Laos

    Manoly Sisavanh, Ban Nonkho Tay No. /, Vientiane, LAOS, ND in Unclassified

    Malaysia

    Lai Yeng Chung, Taman Dusun Setia, Negeri Sembilan, MALAYSIA, B.S. in Nutrition
    Soon Hooi Ee, SS /b, Subang Jaya 47500, MALAYSIA, B.S. in International Business
    Yee-Von Gan, No Taman Bintang, Tawau Sabah, MALAYSIA, B.S. in Nutrition 
    Hwee-Chia Lim, -B Jalan Sutera, Johor Bahru, Johor, MALAYSIA, B.A. in Psychology
    Yee-Kiong Lim, Jalan Puteri Indah, Johor, MALAYSIA, B.A. in Psychology
    Yen Ling Liow, Njln Abdul Aziz Shah, Shah Alam 40100, MALAYSIA, B.S. in Hospitality Management
    Faith Mueni Mutunga, Negeri Sembilan, Nilai 71800, MALAYSIA, B.S. in Finance
    Li Yin Wong, C-G Block C GreenPark Condo, Kuala Lumpur 58200, MALAYSIA, B.S. in Biochemistry

    Mexico

    Gabriela Tornell Cordoba, Loma de Guadalupe, Naucalpan, Edo. Mex, MEXICO,

    Netherlands

    Irma M. Bakker, Oosterzijweg, Heiloo 1851 PC, NETHERLANDS, B.A. in English
    Lieke De Ridder, Sparrenlaan, Soest 3768 BG, NETHERLANDS, B.A. in Economics
    Cathelyn Loman, Pottenbakkersdonk, Apeldoorn, NETHERLANDS
    Willemijn Anne Jongbloed, Lucebertlaan, Amstelveen 1181 XL, NETHERLANDS, B.A. in Art
    Romana Medan, Opsterland, Zoetermeer, NETHERLANDS
    NigerTahirou Samaila Sidikou, c/o Amadou Seybou, Niamey, NIGER, B.A. in English

    Nigeria

    Fowosimiloluwa Omoyosola Opayemi, A Western Avenue, Lagos, NIGERIA, B.A. in Criminology
    Patricia Adedotun Tolu-Ajayi, Ijaoye St Off Waec, Lagos, NIGERIA, B.S. in Biology

    Norway

    Merethe Grace-Elsie Maberg, Dynekilgata, Oslo 0569, NORWAY, B.A. in Theater

    Peru

    Doris Patricia Quispe, Calle Huancabamba, Lima 33, PERU, B.S. in Management

    Republic of Korea

    Sin-Wook Yoo, Kyonggi Do Yonginsi Sujigu, Yongin Kyonggi Do, REPUBLIC OF KOREA, B.S. in Hospitality Management
    Sujin Youn, Hwasung Parkdream/, Daegu, REPUBLIC OF KOREA

    Russia

    Dzambolat Mrikaev, Akhsarova Street, Beslan 363007, RUSSIA, B.S. in International Business
    Diana Saltykova, - yl.Gakkelevskaya, Saint-Petersburg, RUSSIA, B.A. in International Studies

    Salvador

    Oscar Noe Rivera Pineda, Ave Santa Teresa Res Santa, La Libertad, EL SALVADOR

    Serbia

    Dragomir Milovanovic, / Zagorska, Serbia, SERBIA
    Ana Radulovic, Visnjicki venac, Serbia, SERBIA
    Uros Savkovic, Vojvode Stepe, Serbia, SERBIA

    Taiwan

    Yen-Ling CHEN, No. Neighborhood, Taiwan, ROC, TAIWAN
    Wei-En Chang, # Keelung Sec F, Taipei, TAIWAN, B.S. in Accounting
    Hung-Min Chen, Kaohsiung, TAIWAN
    Hsiao-Ling Chuang, F No Lane Sec, Taipei County 242, TAIWAN, B.S. in Fashion Merchandising
    CHIA-MIN HUANG, F.- No. Ziyou Rd., Chiayi City, TAIWAN
    Hui Huang, No. Jinyuan Rd., Jhongli City, TAIWAN
    CHEN-YING YU, F. No. Renmei St., Sanchong City, TAIWAN
    Li-Min SHIH, F No. Lane, Tucheng City, TAIWAN
    Yu-Chun Shih, No Dajin St, Taichung, TAIWAN

    United Kingdom

    Leo Raile Acklin, Cambridge Place, TR11 4QR, UNITED KINGDOM, B.A. in Economics
    Sidrah Bano Anjum, Surrey Road, Huntingdon, UNITED KINGDOM
    Elizabeth Eleni Solomonides, Exeter Buildings, Bristol BS6 6TH, UNITED KINGDOM, B.A. in Political Science
    Kayleigh Ann Thadani, A Regency Place, London SP1P 2DZ, UNITED KINGDOM, B.A. in Theater

    Uzbekistan

    Tatyana Maltseva, Glazunov Street, Almaty, UZBEKISTAN, B.S. in Marketing

    Zimbabwe

    Buhlebenkosi Thandekile Masilela, Churchill Road, Bulawayo, ZIMBABWE, B.S. in Accounting
    Nobukhosi Nosipho Masilela, Churchill Road, Bulawayo, ZIMBABWE, Physics