Fall 2011 Dean’s List

  • Undergraduate students receive recognition on the Dean’s List for each semester (or summer session cumulatively) in which they earn at least a 3.25 GPA based on at least 12 credits of graded (not P/F) undergraduate coursework, or a combination of graded graduate and undergraduate coursework.

    Students named to the Fall 2011 Dean's List are listed alphabetically by Pennsylvania county of residence and sorted by town, followed by Non-Pennsylvania residence and International Students. They are listed with the degree they are seeking and major.

    Adams County

    Biglerville

    Brooke Elizabeth Heller, Glenwood Drive, Undeclared College of Health and Human Services
    Rachel Lawver, Fairview Fruit Road, B.S. in Athletic Training
    Sara Elizebeth Schrider, Southview Drive, B.A. in Spanish
    Meghan Watson Walde, Rentzel Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Gregory John Wenk, High Street, B.S. in Biology
    Nicole Marie Woerner, Benders Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    East Berlin

    Latrisha Renee Morales, Schofield Drive, B.A. in Criminology
    Kaytlin Georgia Schott, Schofield Drive, B.S.Ed. in English Education
    Hanna Joy Wilson, Lake Meade Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Fairfield

    Aaron Lewis Corso, Blue Bird Trail, B.S. in Management Information Systems
    Kirsten Ann Kraker, Deer Trail, B.A. in Criminology
    Kacey Jae Sanders, Schoolhouse Lane, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

    Gettysburg

    Philip Michael Ciparik, Longstreet Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Emily May Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Molly Frances Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Allison Taylor Connolly, Cavalry Field Road, B.S. in Athletic Training
    Jessica Rose Deloe-Caple, Montclair Road, B.S. in Nursing
    Regan Elizabeth Little, Belmont Road, B.S. in Athletic Training
    Christopher John Ozenbaugh, Longstreet Drive, B.A. in Criminology
    Kelsey A. Reppert, Table Rock Road, B.A. in Criminology
    Holly Lorena Schlein, Belmont Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Carissa Anne Smith, Heritage Drive, B.S. in Interior Design
    Matthew P. Smith, Longstreet Drive, B.A. in Political Science
    Sharon Clarissa Walker, Chambersburg Road, B.S. in Hospitality Management

    Littlestown

    Christine N. Belinko, Teeter Road, B.A. in Criminology
    Danielle N. Davis, North Queen Street, B.S. in Nutrition
    Molly Elaine Plank, West Myrtle Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    McKnightstown

    Logan David Riser, B.S. in Communications Media
    Bennett Patrick Sheahan, B.S. in Communications Media

    McSherrystown

    Amanda Lynn Thayer, North Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    New Oxford

    Bradley Allen Eline, Heritage Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/Geography
    Adam Christopher Klunk, Stone Bridge Road, B.A. in Criminology
    Jenna Lynn Nicholson, Kevin Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Kimberly Anne Ruhlman, Hanover Street, B.A. in Criminology

    Orrtanna

    Jonathan D. Norwich, Old Route 30, Undeclared College of Health and Human Services
    Rachel Yvonne Smith, Poplar Springs Road, B.S. in Respiratory Care

    York Springs

    Kaitlyn Aiello, Gun Club Road, B.S. in Nutrition
    Ian Scott Lynch, Bateman Road, B.A. in Political Science
    Larysa Andrea Miller, White Oak Tree Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Allegheny County

    Allison Park

    Heather Lynn Abramovic, Henrich Farm Lane, B.S. in Human Resource Management
    Maria L. Anzelone, Linden Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Justin Bahorich, Toftrees Drive, B.A. in English /Pre-Law
    Robert Joseph Bisceglia, Bucktail Drive, B.A. in History/Pre-Law
    Shannon Nikol Brogdon, Concord Drive, B.A. in Psychology
    Jacob Andrew Carr, Winchester Drive, B.S. in Accounting
    Charles Henri Claudon, Sundance Court, B.A. in Criminology
    Ryan Charles Gray, Summit Drive, B.A. in Computer Science
    Michele Marie Henderson, Sample Road, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Kimberly Ann Hofstetter, Viewcrest Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Alexander L. Nescott, Post Road, B.S. in Athletic Training
    Catherine Anne Nescott, Post Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Melanie Richardson, Sapling Drive, B.A. in Criminology
    Britney Adele Schmidt, Nature Trail Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Kristina Lee Scott, Coventry Court, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Hilary Claire Seserko, Westwind Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Joshua David Stagel, Fernledge Drive, B.A. in Philosophy
    Kristina Michelle Stiger, Summit Drive, B.S. in Accounting

    Bellevue

    Colleen B. O'Laughlin, Dakota Avenue, B.A. in Political Science

    Bethel Park

    Alexis Renee Abbott, Summit Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Kristen Renee Ausefski, Pinto Court, B.S. in Finance
    Matthew James Bandi, Edward Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    LeeAnne Bartolomucci, Slater Road, B.S. in Marketing
    Natalie Lynn Cerrone, Pinto Court, B.S.Ed. in Art Education
    Carley Jean Church, Grandview Farms Court, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Karrie Ann Crivelli, Clifton Road, B.S.Ed. in English Education
    Jason Bruce Ericson, Bluestone Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Zachary William Fish, Bethel Crest Drive, B.A. in English/Writing Studies
    Nicole Marie Gasbarre, Sylvania Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Cara Jean Harper, Hi Ridge Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
    Sean Marie Herald, Timberidge Drive, B.A. in Anthropology
    Kelly H. Johnson, Timberidge Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Diane Marie Killinger, Scenic View Drive, B.S. in International Business
    Emily Elizabeth Knorr, Kings School Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Kristina Michelle Kowalski, Highfield Court, B.S. in Marketing
    Autumn Breeze Lowe, Milford Drive, B.S. in Management/General
    Abigail Claire McCormick, Holly Hill Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Sara Ashley Miller, Turngate Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Megan Barbara Moulden, Opalwood Court, B.S. in Human Resource Management
    Elizabeth L. Nebiolo, Highland Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Mia Krystal Reuschling, Eastview Road, B.A. in Criminology
    Kevin Joseph Stay, Sarvis Drive, B.A. in Political Science
    Anthony Vachino, South Parks Road, B.A. in Criminology
    Rebecca Jean Vlahos, Regency Place, B.S. in Fashion Merchandising
    Megan A. Ward, Centergate Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Joseph Patrick Wehner, Battleford Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Delaney Lynn Zimmer, Eastview Road, Undeclared College of Health and Human Services

    Brackenridge

    Janelle Roseanne Mosovsky, Pacific Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Tara Ann Swiklinski, Broadview Boulevard, B.S. in Communications Media

    Braddock

    Ombrea Denise Askew, Beech Street, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

    Bridgeville

    Benjamin James Bryan, Fox Chase Court, B.S. in Finance
    Justin Michael Burda, Sarah Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Jenna Marie Carnahan, Cook School Road, B.S. in Athletic Training
    Kelsey Mary Ferguson, Bank Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Jessica Lee French, Missouri Avenue, B.A. in Psychology
    Scott Andrew Garbera, Hunters Path Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Erin Rose Murrer, Jeana Lane, B.S. in Nursing
    Danielle M. Solt, Missouri Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Carnegie

    Richelle J. Davis, Elwyn Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Daniella Rae Maloney, Library Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
    Dominique Leigh Nadik, Collier Avenue, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Richard Andrew Seder, Marshall Avenue, B.S. in Marketing
    Jamie Louise Whitfield, Cowan Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Cheswick

    Ross Michael Heastings, Mohican Court, B.S.Ed. in Music Education
    Zachery Scott Koontz, Winchester Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Kathryn Joanna Paul, Linden Street, B.S. in Interior Design
    Michael Anthony Russo, Meadowvale Drive, B.A. in History

    Clairton

    Heather Marie Eikey, Washington Avenue, B.A. in Criminology
    Elizabeth Ann Fitzgerald, Gill Hall Road, B.S. in Finance
    Jill M. Mesco, Toman Avenue, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

    Coraopolis

    Brittany Elizabeth Bosetti, Fairborough Court, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Emily Marie Comport, Pine Drive, Undeclared College of Health and Human Services
    Brittany Rae Deltondo, Scenic Drive, B.S. in Biology
    Devan Elizabeth Fedorowich, Parliament Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Paul Joseph Indrihovic, Forest Grove Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Anton Sergeevich Matyushkov, Larchmont Court, B.S. in Safety Sciences
    James H. Pifko, Vance Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Cassidy Lynn Seibel, Hawthorn Drive, B.S. in Nutrition
    Anna Katherine Simon, Herbst Road, B.S.Ed. in Art Education
    Danielle Marie Snapp, Summit Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Courtney Marie Stohr, State Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Elizabeth J. Strager, Broad Hill Farms Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Stephanie Marie Tassone, Ellwood Court, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Glenne Marie Thompson, Bryan Drive, B.S. in Nursing
    Thomas Andrew Zupko, Juanita Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Crescent

    Evan Michael Hall, Huntsridge Drive, B.S. in Safety Sciences
    Rachael Blair Lisica, Harper Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Duquesne

    Stacy Ann Rost, Duquesne Boulevard, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Elizabeth

    Alyssa Nicole Dellasalla, Drummin Court, Undeclared College of Health and Human Services
    Katlyn Alexis Glaser, Belfrey Drive, B.A. in Journalism
    Derek Edward Sleith, Tunnel Hollow Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    Etna

    Kayla Ashley Stillwagon, Walnut Street, B.S. in Respiratory Care

    Gibsonia

    John William Benton, Edgehill Drive, B.S. in Nursing
    Jordan W. Brandon, Bellefield Court, B.S. in Accounting
    Alyssa Choiniere, Willowcrest Drive, B.A. in Journalism
    Patrick Edward Connell, Jenny Drive, B.S. in Accounting
    Anthony J. DiPasquale, Kim Lane, B.S. in Marketing
    Laura Ann Gregory, Golfview Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Rachel Lauren Holtgraver, Gibsonia Road, B.S. in Hospitality Management
    Ryan David Hughes, West Bardonner Road, B.A. in English/Writing Studies
    Kayleigh Marie Jackson, Scotch Pine Court, B.S. in Nutrition
    Brittany W. Kilian, Kim Lane, B.S. in Nutrition
    Vincent Christy Labriola, Prince Phillip Court, B.S. in Accounting
    Lauren Elizabeth Meuschke, Lynn Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Joshua Thomas Noble, Bakerstown Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Kirsten Anne Rhoades, Grandeur Drive, Undeclared College of Health and Human Services
    Rita Elaine Schaller, Grove Road, B.S. in Nursing
    Kara N. Sloniger, Babcock Boulevard, B.S. in Nursing
    Keaton Lynn Smith, Bruton Drive, B.S. in Communications Media
    Joseph Alan Yuretich, Crestview Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Shannon Taylor Zilavy, Bairdford Road, B.A. in Psychology

    Glassport

    Emily Louise Case, Maryland Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Heather Lin McCutcheon, Vermont Avenue, B.A. in English/Writing Studies

    Glenshaw

    Tiffany Fannie, Kelly Road, B.A. in Economics
    Gina Ann Goss, Kimble Drive, B.S. in Nursing
    Brittany Coletta Klous, Magnolia Drive, B.S. in Communications Media
    Kelly Marie Krakosky, Amity Road, B.S.Ed. in Spanish Education
    Michael D. Krakosky, Amity Road, B.S. in Biology
    Michael Joseph Ladavat, Northview Drive, B.A. in Criminology
    Kristin R. Long, Forliview Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Danielle Nicole Neely, Laurelwood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Carrie Elizabeth O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Chelsea Erin O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S.Ed. in English Education
    Colin Robert O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Kevin William Pflumm, Rose Drive, B.S. in Management Information Systems
    Mark George Stankovich, Bigler Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Clarissa Elizabeth Stewart, Black Walnut Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Rosemary Anna Terak, Herron Lane, B.S. in International Business

    Harwick

    Adrian Lynn Callen, B.F.A. in Art Studio

    Imperial

    Francis John Graziano, Forest Glen Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Jay Kevin Hough, Forest Glen Drive, B.S. in Management Information Systems
    Matthew Phillip Kovach, Ponderosa Drive, B.S. in Safety Sciences
    Addison Metro Kozyak, Forest Glen Drive, B.A. in History
    Kali Jo Kubatka, George Street, B.S. in Marketing
    Samuel Thomas Posega, Walnut Strand Road, B.A. in Journalism
    David Joseph Sheleheda, Timberglen Drive, B.A. in Criminology
    Tiffany D. Tokar, Forest Glen Drive, B.A. in Sociology
    Matthew J. Wilking, Forest Glen Drive, B.S. in Accounting
    David Matthew Zvirman, Aspen Drive, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Indiana

    Kyle Benjamin Novak, Oakland Fave, B.A. in Criminology

    Indianola

    Eve Ann Kedzierski, Crest Drive, B.S. in Finance

    Jefferson Hills

    Allie Elizabeth Breisinger, Sean Court, B.A. in Criminology
    Dylan James Breisinger, Sean Court, B.A. in Psychology
    Jamie Lynne Gallegor, Lewis Run Road, B.S. in Accounting
    Elissa Lynn Graff, Waterman Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Danielle Moriah Horgos, Wakefield Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Casey Marie Martin, Steinbach Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Ashley Stoner, Shag Bark Court, B.A. in English /Pre-Law
    Lisa J. Strazza, Payne Hill Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Ariana Elizabeth Winovich, Oakwood Court, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Leetsdale

    Lauren Marie Jones, Washington Street, B.S.Ed. in Deaf Education
    Angela Ida Reilsono, Washington Street, B.A. in Psychology

    McKees Rocks

    Victoria Grace Cercone, Rye Court, B.S.Ed. in Middle Level Education/English-Language Arts
    Susan Elizabeth Ciccone, Robin Hill Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Jordan Alexandra Ellsworth, Waterford Drive, B.S. in Finance
    Andrew James Fleming, Woodward Avenue, B.A. in Criminology
    Jennifer Jean Jackson, Silver Lane, B.S.Ed. in Deaf Education
    Lauren Celestine Marasti, Cobblestone Circle, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kelsey Margaret Matarazzo, Canyon Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kimberly Marie Sumpter, Oak Point Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Danielle Dolores Tournay, Steubenville Pike, B.S. in Physical Education and Sport
    Kelly Antoniette Trapani, Fiddleback Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Amber L. Trunzo, Homer Circle, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

    McKeesport

    Chelsea Taylor Cherepko, Greenock Buena Vista Road, B.A. in Criminology
    Danielle Lynn Dougherty, Bayne Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Daniel Edward Ellwood, Grandview Avenue, B.A. in Spanish
    Jared Anthony Long, Country Club Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering
    Cassandra Marie McBride, Kansas Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Alena C. Okert, Owens Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Katherine L. Rusu, Ohio Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kayla Megan Shriane, Barkley Road, B.S. in Hospitality Management
    Jessica May Swauger, Abraham Street, B.S. in Accounting
    Joseph James Tokosh, Vermont Avenue, B.A. in Geography

    McKnight

    Troy Allen Zangaro, Baker Drive, B.S. in Marketing

    Monroeville

    David Neal Berkes, Haymaker Road, B.S. in Communications Media
    Megan Lynn Bertoline, Cavitt Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Stacie Michelle Bloom, Garden City Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Rachel Louise Burgess, Old Concord Road, B.S. in Respiratory Care
    Dana Michelle Caldro, Grandview Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Steven Robert Davic, Oak Pointe Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Kezia Jonvonna Greene, Bittersweet Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Staci M. Harnden, Harvard Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ashley Catherine Henderson, Saunders Station Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Heather Catherine Holt, Tilbrook Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Elyse Alexandra Horomanski, Willow Hedge Drive, B.A. in Psychology
    Brandon Michael Kandrack, Verlinden Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Brock Andrew Kawana, Monroeville Boulevard, B.S. in Communications Media
    Stephanie Lee Kirk, Tyrolia Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Chelsea Marie McConnell, Donley Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Riley Scott Mehaffey, Spring Run Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
    Brittany Leann Novak, Victoria Drive, B.S.Ed. in Deaf Education
    Erin Kelly O'Donnell, Brunner Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jessica Noelle Panichella, Jerry Lane, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Sarah Rae Petersen, Willow Hedge Drive, B.S. in Nursing
    Meaghan Ann Polnar, Patton Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Bethany Noel Pyles, Thomas Street, B.A. in Anthropology
    Kelly Marie Rerko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
    Danielle Amber Rucker, Cambridge Square Drive, B.S.Ed. in English Education
    Zachary Coleman Tolbart, Azalea Drive, B.S. in Geology
    Cherie Nicole White, Winterberry Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Christopher M. Woods, Alpine Village Drive, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

    Moon Township

    Ashley Marie Bowser, Skylark Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Nicole Rose Buse, Rivercrest Drive, B.S. in Hospitality Management
    Samantha Lee Ciccone, Downing Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Katelynn Marie Danko, Greenlea Drive, B.S.Ed. in Deaf Education
    Sarah A. Finnegan, Cottonwood Court, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Ryan Austin Firth, Spruce Drive, B.A. in Art/Studio
    Alexander Jacob Goworek, Lee Ridge Drive, B.S. in Biology
    Jenna Giffen Havyer, Dover Drive, Undeclared College of Health and Human Services
    Samantha Ashley Heinzl, Lansdowne Drive, B.A. in Criminology
    Mara Marie Hricik, Heldon Drive, B.A. in Psychology
    Lucy C. Iannamorelli, Amherst Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Margeaux Catherine Montest, Shady Glen Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Nicole Marie Mozena, Lynfield Avenue, B.S. in Accounting
    Alexandre Pokorny, Forest Green Drive, B.S. in Communications Media
    Hannah Taylor Raihall, Westwind Drive, B.S. in Mathematics
    Leah Marie Rudolchick, Winridge Drive, B.S.Ed. in English Education
    Danielle Jean Schaffer, West End Avenue, B.S.Ed. in Deaf Education
    Robert Ryan Tumulty, Tottenham Drive, B.A. in Criminology
    Joseph Darrell Yecko, Maple Street, B.S. in International Business

    Mount Oliver

    Amber R. Kostiuk, Frederick Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Holly A. Osselborn, Penn Avenue, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

    Natrona Heights

    Renee Heather Bertha, Ridge Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Joshua Thomas Carney, Cambridge Street, B.A. in Journalism
    Mary R. Cristello, Black Oak Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Michelle Linn Dufford, Pine Street, B.A. in Anthropology
    Michael David Gaydeski, Duhurst Drive, B.A. in Computer Science
    Heather Jean Hansen, Evergreen Drive, B.S. in Human Resource Management
    Alese J. Klemens, Jacqueline Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Cody Robert Nolen, Pacific Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Christian J. Pugh, Ridge Road, B.A. in Criminology
    Alyse Marie Sokolowski, Cambridge Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Kaitlyn Michelle Stanoski, 11th Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Luke Alan Thompson, Donnellville Road, B.A. in Psychology
    Gavin I. Virag, Maple Street, B.S.Ed. in Music Education

    North Versailles

    Lindsey Nicole DePra, Hyer Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Kaitlyn Aubrey Fung, Reiss Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Hope Noelle Wright, Delaware Avenue, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

    Oakdale

    Angela Rose Devereaux, Steubenville Pike, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Dominic James Hartzog, Harvester Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Nicole Lucy Kreutzman, Steubenville Pike, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Amanda Marie Miller, Stonegate Drive, B.A. in Journalism
    Derrick John Shane, Longhorn Drive, B.A. in Theater
    Ashley Lynn Singiser, Cottonwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Brent Patrick Stimer, B.A. in International Studies

    Oakmont

    Scott J. Almendinger, Woodland Avenue, B.S. in Communications Media
    Catherine Christine Kelly, 8th Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Heather Angelica Tabacchi, 4th Street, B.S. in Communications Media

    Pitcairn

    Matthew Michael Antonich, 8th Street, B.S. in Communications Media
    Theresa Marie DeGeorge, Hill Street, B.A. in History

    Pittsburgh

    Sadie Elizabeth Alex, Curry Hollow Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Matthew D. Allen, Mardi Gras Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Deborah E. Amato, Berkshire Avenue, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Elise Anne Anderson, Rossmoor Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Ryan Lee Anderson, 18th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Julie Fontaine Angeloni, Ridgemont Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Rachael Anne Austin, Pine Valley Drive, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Dana Marie Baker, Meadowbrook Boulevard, B.A. in Psychology
    Robin Carol Banyai, Baywood Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jessica Lynn Barker, Arlington Street, B.S.Ed. in Art Education
    Leanna Marie Barone, Sherwood Drive, B.S. in Accounting
    Karen Ashley Baxter, West Ingomar Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Sylvester Leo Beerman, Spruce Valley Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Benjamin Robert Bernhard, 1st Avenue, B.A. in Criminology
    Brenna Nicole Black, Spreading Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Chelsea Rae Boden, Newport Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Leslie Bolich, Woodland Avenue, B.A. in Geography/Environmental Geographer
    Amanda Leigh Brown, Parkfield Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Justine Alexis Brown, Parkfield Street, B.S. in Accounting
    Kirk William Brown, Westover Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Scott Michael Brown, Old Boston Road, B.A. in Criminology
    Sarah E. Brumbaugh, Old Orchard Trail, B.S. in Nursing
    Taryn Leigh Byrne, Bryson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Naomi Rebecca Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Suzannah Victoria Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Aaron Paul Carlson, Fieldcrest Drive, B.S. in Marketing
    Breanna Lauren Carpenter, Saxonburg Boulevard, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Shawna Angel Carter, Zephyr Avenue, B.S. in Management/General
    Kayla M. Caruso, Blackhawk Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Ashley Lynn Cercone, Juniper Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Nina Christine Cerro, McCully Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Francis Anthony Checchio, Lenox Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Danielle Nicole Circosta, Aster Street, B.A. in Criminology
    Brittany A. Comer, Sunrise Drive, B.S. in Management/General
    Megan Carol Conley, Lechner Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Kasey Lynn Cook, Fawn Court, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Jacob Louis Corrado, Kurt Drive, B.A. in History
    Dennis Richard Coxon, Dailey Road, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Julie Kathleen Coyne, Hillsdale Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Steven Zachary Craig, Marycrest Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Symahri L. Craig-Holmes, Penn Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Melissa Ann Creighton, Southvue Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Meredith Margaret Crocker, Barclay Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Alonna Lanay Cuffe, B.S.Ed. in English Education
    Hannah Dandoy, Southvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Santanna Lashay David, North Aiken Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Elizabeth Rebecca Davis, Rankin Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Carolyn Ann Denes, Watkins Avenue, B.S. in Respiratory Care
    Auguste T. DeRose-Jones, Old Farm Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Amanda Lynn DeRuyter, Third Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Joseph Anthony Diano, Datura Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Kurt Dinger, Main Street, B.S. in Safety Sciences
    Chelsea Lynn Domski, Barrington Drive, B.S. in Marketing
    Celeste N. Donatucci, Aspen Drive, B.S. in Communications Media
    Allison Ann Dowdell, Shelbourne Drive, B.S. in Hospitality Management
    Alec Mewborn El, Graham Boulevard, B.S. in Hospitality Management
    Rachel Katherine Enck, Almont Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Abagail Francis, Dickson Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Michael Kyle Froehlich, Noblestown Road, B.S. in Communications Media
    Kyle Gregory Gaetano, Blossom Hill Road, B.S. in Marketing
    Gillian Judith Gaitens, Hunt Club Lane, B.S. in Hospitality Management
    Casey L. Garrity, Saltsburg Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Chelsea Diana Gaus, Sun Valley Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Adam T. Germeyer, Kirsopp Avenue, B.A. in Journalism
    Danielle Y. Giannetti, Edgar Street, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    David Jacob Gliozzi, Cross Creek Court, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Shannon Mara Good, Lakewood Avenue, B.A. in History/Pre-Law
    Emily Ann Greygor, Mount Hood Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Corey Grimm, Shawnee Road, B.A. in Criminology
    Jonathan Irving Gruber, Winterburn Avenue, B.S. in Management/General
    Alison Ruth Gusew, North Howard Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Lauren Marie Haas, Thorncliffe Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Karen R. Hager, Stanford Road, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Alexander J. Hagood, Aloha Drive, Undeclared College of Fine Arts
    Janine Marie Halferty, Cox Place, B.S.Ed. in Elementary Education
    Eric Thomas Harbison, Grand Avenue, B.S.Ed. in Biology Education
    Bobbi Hartsock, Kirtland Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Kyle W. Hawk, Golden Oaks Lane, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
    Casey Marie Hefferin, Clara Street, B.S. in Marketing
    Nicholas M. Heyl, McCully Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Melissa Lynn Hoener, Surfside Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Nicole Elaine Holt, Briarwood Lane, B.S. in Hospitality Management
    Rachel Elizabeth Horner, Van Buren Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Katherine M. Houlis, Marlin Drive, B.S. in Communications Media
    Tyler James Hregdovic, Edison Street, B.S. in Nutrition
    Ashley Marie Huddart, Norrington Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Joseph Ryan Jackson, Sadowski Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Theresa Joan Janiak, Mission Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Morgan Brianne Jasin, West Brightview Avenue, B.A. in Sociology/Human Services
    Adam Malloy Jefferson, Milligan Way, B.A. in Economics
    Shawn Michael Jenkins, Arndt Road, B.S. in Business Technology Support
    Alexis Donelle Johnson, Frankstown Road, B.S. in Communications Media
    Holly Leigh Johnson, Merrie Woode Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jordan Gregory Jones, Wheeling Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Sophie A. Josephs, Morningside Avenue, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Jennifer A. Kachinko, Straubs Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kelley Anne Kallon, Kelton Avenue, B.A. in Psychology
    John Corbett Kearney, Worcester Drive, B.S. in Geology
    Jennifer Ann Kiefer, Calvert Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Ryan James King, Bingham Drive, B.A. in Honors Program in Psychology
    Neil Joseph Kownacki, Hillcrest Place, B.S. in Management Information Systems
    Katelyn Kelly Kubus, Cardinal Drive, B.S. in Nursing
    Gabriel Brennan LaBelle, Cedar Boulevard, B.S. in International Business
    Monica Kathleen Laird, Spruce Valley Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Jon Frasier Leckie, Tech Road, B.S. in Communications Media
    Maleeka M. Lee-Perkins, McPherson Boulevard, Undeclared College of Health and Human Services
    Katelynn N. Leiby, Minooka Street, B.S. in Nursing
    Carly Brooke Lewis, Old Orchard Trail, B.S. in Nutrition
    Corey A. Lim, Arkansas Avenue, B.F.A. in Art Studio
    Jessica Anna Lipchak, Eicher Road, B.S. in Nursing
    Mark William Loftus, Kenmont Avenue, B.A. in Theater
    Chelsea Kiersten Long, Fieldstone Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Ashley Suzanne Loos, Vinemont Street, B.S. in Respiratory Care
    Nicolena Frances Loshonkohl, South 15th Street, B.A. in Art/Studio
    Dorothy Elizabeth Lucas, Boxfield Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Derek Paul Lyons, Dorseyville Road, B.A. in Criminology
    Mary Bridget MacDonell, Milliken Avenue, B.A. in Sociology
    Christopher Matthew Macellaro, Ruth Street, B.S. in Communications Media
    Lauren Marie Machi, Villa Haven Drive, B.S. in Nursing
    Londen V. Malloy, Walnut Street, B.S. in International Business
    Ryan Joseph Mance, Roosevelt Boulevard, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Johnathan J. Manning, Raymond Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Kelly Teresa Mansfield, Logans Ferry Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Rachel Elizabeth Martin, King Charles Drive, B.S.Ed. in English Education
    Desirae J. Mascilli, Tretow Street, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Daniel Lawrence Mascio, Glenhurst Road, B.S. in Communications Media
    Sarah M. Matuska, Main Street, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Kate Ann McComb, Seegar Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Julie Lynn McConnell-Romero, Hilands Place, B.A. in Criminology
    Chelsey Jan McDonald, Woodland Road, B.S. in Nursing
    Lindsey Diane McDonald, Woodland Road, B.S. in Nursing
    Brian Daniel Melczak, Pinchtown Road, B.A. in Criminology
    Brienne Kylie Metzgar, Oak Hill Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Samantha Margrette Meyer, Washington Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    William Charles Meyer, Jefferson Drive, B.S.Ed. in English Education
    Jessica Lynne Miceli, Hialeah Drive, B.A. in Psychology
    Samantha Aquila Migliozzi, King James Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kelly Anne Milligan, Morrow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Eric J. Mittermeier, Dunlap Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Antoinette Marie Moeslein, Old Clairton Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Kathryn J. Molczan, Clearview Drive, B.S. in Nursing
    Lindsay Rose Morran, Lorlita Lane, B.A. in Criminology
    Joseph Richard Muckle, Maryland Avenue, B.A. in Spanish
    Jodi Lee Mueller, Mount Troy Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Bradley William Mullen, Richfield Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Madeline Suzanne Neely, Arlor Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Tyler M. O'Rourke, Filmore Road, B.S. in Management/General
    Amy Elizabeth Paine, Lemoyne Avenue, B.S. in Communications Media
    Brittany Lyn Papalia, Roosevelt Boulevard, B.A. in English/Language Studies
    James Joseph Pataky, Regency Drive, B.A. in Criminology
    Victoria Laux Pernell, Harding Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Julie Anne Perri, Tech Road, B.S. in International Business
    Elizabeth Marie Pferdehirt, Old Leechburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Stacey Paulette Phelos, Pearce Road, B.S. in Hospitality Management
    Kiel Patrick Phillips, Alcan Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Marissa Ann Pierson, Thornwick Drive, B.S. in Chemistry
    Joseph Daniel Piqueira, Ramada Drive, B.S. in Accounting
    Elizabeth M. Plakidas, Emerson Avenue, B.F.A. in Art Studio
    Michael Plazio, Saxonburg Boulevard, B.S. in Finance
    Alexandra Polens, Laurel Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    JaMarr Antionne Porter, Gilliland Place, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Ryan Douglas Praskovich, Greenboro Lane, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Samantha Lee Pugliano, Cherrydell Drive, B.S. in Nursing
    Chelsea Katharine Quarrie, Forest Avenue, B.S.Ed. in Biology Education
    Margaret Jean Radford, Merwyn Avenue, B.A. in Religious Studies
    Ralph R. Rectenwald, Larsen Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Sara Marie Rice, Kittanning Pike, B.S. in Management/Operations
    Lisa Ann Rigano, Clairmont Drive, B.S. in Nursing
    Zachary John-Richard Rittiger, Sylvania Drive, B.A. in Political Science
    Lauren Elizabeth Roberts, Maize Drive, B.S.Ed. in Biology Education
    Brittany Nicole Rogo, Dargan Street, B.A. in Criminology
    Michelle Anne Rose, Shawnee Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Patrick Matthew Rossiter, Hoosac Street, B.S. in Accounting
    Lauren Nicole Rubash, Meadow View Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Lindsay Nicole Ryan, Gales Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Raven Alexis Sams, Clover Street, B.S. in International Business
    Kaitlyn Lydia Sanders, Scotia Street, B.A. in Art/Studio
    Mariah Lee Sanders, Aurelius Street, B.A. in Psychology
    Danielle G. Scarpino, Silver Oak Drive, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Christine Amanda Schell, Herman Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Dylan James Schneider, Long Road, B.S. in Marketing
    Christina Marie Seanor, Carnival Drive, Undeclared College of Health and Human Services
    Brian John Sell, Rockland Drive, B.S. in Hospitality Management
    Kristen Marie Serrao, Renton Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kelsey Lee Sevin, Audrey Drive, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Lindsay Marie Shaffer, Delp Street, B.A. in Criminology
    Joseph Steven Shidel, Winifred Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Ross Francis Shoop, Norwich Avenue, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    John Francis Sieber, Mount Troy Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Nathan Walter Simon, Kingston Drive, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
    Harprit Singh, Villa Court, B.S. in Accounting
    Jason Allan Smith, Logans Ferry Road, B.S. in Accounting
    Rebecca Marie Smith, Lloyd Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Christina Nicole Soracco, West Prospect Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Stephanie Noelle Soracco, West Prospect Avenue, Undeclared College of Fine Arts
    Kathleen A. Spieler, Dorothy Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jessica Lynn Sula, Overbrook Terrace, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Meghan Catherine Sullivan, Ardmore Manor Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Lauren M. Super, Greenlawn Drive, B.S. in Nursing
    Nicole Lynn Szulborski, McClure Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Ashley Lynn Thomas, Westmoreland Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Kristen Marie Trichtinger, Hibiscus Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/English-Language Arts
    Kelly Marie Trozzo, Dorseyville Road, B.S.Ed. in Deaf Education
    Brett Frank Tyson, Cedarvue Drive, B.S. in Business Technology Support
    Tina Chinyere Ufelle, Beechwood Boulevard, B.A. in Sociology
    Maria Christine Urso, Rockingham Road, B.S. in Marketing
    Chelsea Rae Vitale, Noll Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Mark William Waechter, Sangree Road, B.A. in Criminology
    Tara Lynn Waldo, Faith Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Rachel Leigh Ward, Columbia Drive, B.A. in Criminology
    Amanda Marie Weaver, Bellevue Terrace, B.S. in Fashion Merchandising
    Julie Marie Weber, Broadlea Drive, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
    Nicholas Todd Weingartner, Hebron Drive, B.S. in Communications Media
    Madeline Paige Weyand, Brookline Boulevard, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Steven Michael Wilhide, Austin Avenue, B.S. in Safety Sciences
    Laura M. Wilkins, Bellwood Drive, B.A. in Art/History
    John Wong, Delevan Street, B.S. in Management/General
    Nicholas Jay Woodruff, Van Buren Drive, B.S. in Management/Operations
    Nicholas James Zapatka, Sunrise Drive, B.S. in Marketing
    Shannon Patricia Zimmerman, Lyndell Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Robert Michael Matchett, Larkins Way, BSED, Biology Education

    Plum

    Ambur Lynsey Bowen, Rustic Ridge Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Nicole Marie Lang, Meadow Wood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Douglas Andrew Morris, Blue Ridge Road, B.A. in Criminology
    Leah Alexandrea White, Oblock Road, B.S. in Natural Science

    Port Vue

    Nicole Alexandria Rybar, Beverly Road, B.S. in Communications Media

    Presto

    Haley Victoria Wauthier, Thoms Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sewickley

    Caesandra Burgh, Quaker Road, B.S.Ed. in Music Education
    Bridget Rose Clark, River Road, B.S. in Communications Media
    Jessica Lyn Donovan, Linda Vista Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Samantha Margaret Durham, Settlers Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Madeline K. Iannamorelli, Sonie Drive, B.S. in Disability Services
    Benjamin Joseph Kennedy, Westholm Drive, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Sarah Elaine Nestler, Cheryl Drive, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Sophia Alleyda Valladares, Kenney Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    South Park

    Alisabeth L. Ballas, Knights Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jordan Alyssa Dabecco, Bristol Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Richard Melvin Dahlstrom, Patrick Place, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Colin Ryan Flannery, Amy Drive, B.S. in Accounting
    Nicole E. Miller, Bristol Drive, B.S. in Accounting
    Kara Leigh Stanek, Leona Avenue, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    Springdale

    Chelsea Dianne Gearhart, Bechman Street, B.A. in Psychology
    Kimberly Paige Yetter, School Street, B.S. in Accounting
    Katey Joan Yurchick, Willow Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Tarentum

    Kaitlyn Frances Graham, East 7th Avenue, B.S. in Nursing
    Serena Marie Pitel, East 4th Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Turtle Creek

    Ellen Victoria Bachy, Garden Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    William Frank Schumm, Clugston Avenue, B.S. in Management/General

    Upper St Clair

    Amanda Marie Ocando, Harrow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Verona

    Danielle Marie Ferrante, 3rd Street, B.S. in Human Resource Management
    John AJ Hazur, Vogels Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Keileigh Lynn Koch, Sara Lane, B.S.Ed. in Music Education
    David Joseph MacIntyre, Bower Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Alison Diane Oniboni, Blanchar Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Madison Davis Smith, Hilltop Avenue, B.A. in Asian Studies

    Warrendale

    Stephanie Ann Bartlam, Warren Road, Undeclared College of Health and Human Services

    West Mifflin

    Amanda Marie Bracken, Grant Avenue, B.A. in Religious Studies
    Jessilyn Marie Burns, Clark Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Shane David Dreistadt, Wilson Street, B.S. in Communications Media
    Kelsey Lynn Gross, Brierly Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Paul W. Jackel, Lebanon Church Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Kelsey Marie Lucas, Glencoe Drive, B.S. in Hospitality Management
    Imani C. Motley, Bellwood Road, B.A. in Psychology
    Brandon Anderson Musser, Maryland Avenue, B.A. in Sociology
    Melissa Nicole Norgren, Dennison Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Matthew Brent Oross, Saint Agnes Court, B.A. in Criminology
    Aela Amelia Soukup, Homeville Road, B.S. in Management/Operations
    Samantha Jo Spargal, Cerasi Drive, B.S. in Respiratory Care
    Keith Douglas Vislay, Saniel Drive, B.A. in English/Writing Studies

    Wexford

    Samantha R. Bohr, Pine Creek Road, B.A. in Psychology
    Kathryn Elizabeth Boretzky, Ridgeway Drive, B.S. in International Business
    Chelsea M. Corsello, Parkwood Court, B.S. in Marketing
    Ashley Elizabeth Frohnert, Richard Road, B.S. in Marketing
    Andrew Kerry Gaus, Wallace Road, B.A. in Criminology
    Patricia Fawcett Herbert, Royal Oak Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Michael Evan Koller, Fox Meadow Drive, B.S. in Accounting
    Timothy Stephen Meyers, Lexington Place, B.A. in Criminology
    Margaret Mary Phoenik, Hillcrest Circle, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Taylor Ray, Sudberry Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Andrew K. Rich, Wexford Run Road, B.S. in Management/General
    Alexandra Lee Robinson, Brandt School Road, B.S. in Communications Media
    Lauren Rene Sharkey, Brown Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Elizabeth Paige Sternby, Davison Drive, B.S. in Communications Media
    Victoria Jon Sternby, Davison Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Emily Elaine Teare, Shenot Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Christopher Charles Wright, Blum Avenue, Undeclared College of Health and Human Services

    White Oak

    Emily Brooke Vitale, White Tail Lane, B.S. in Nursing

    Armstrong County

    Adrian

    Zachary Allen Brown, Old Reesedale Road, A.S. in Electro-Optics
    Lacey Noel Freeman, Old Reesedale Road, B.S. in Hospitality Management
    Jennifer Lee Hockenberry, Claypoole Road, B.S. in Nursing
    Erin Nicole Hughes, Waterway Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Cadogan

    Nicole E. Cornman, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Tyler Shane Jack, Oak Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Cowansville

    Brittany Hope Lessner, Fosters Mills Road, B.S. in Nursing
    Barbara Ann Yockey, Ken Wolfe Road, B.S. in Human Resource Management

    Dayton

    Lacee Renee Barrett, Dayton Road, B.S. in Disability Services
    Brianna Marie Detwiler, Wood Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Lindsey Nicole Jones, B.S. in Child Development and Family Relations
    Ryan Scott Lasher, East Church Avenue, B.S. in Safety Sciences
    Stewart Rearick McEntire, Washington Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Nikki Kay Monoskey, Cherry Run Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Rebecca Ann Nichol, State Route 85, B.S. in Mathematics
    Laura Catherine Renosky, North Miller Road, B.S. in Nursing
    Kristen Nicole Schrecongost, Spruce Hollow Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Becca Maran Shaffer, Sinktown Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Alyssa Nicole Stewart, Buck Tail Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Casey Jae Trimble, Crossroads Road, B.A. in Psychology

    Elderton

    Sarah Ellen Pritt, Frailey Road, B.A. in Psychology
    Zachary Taylor Reefer, Quinn Street, B.S. in Safety Sciences
    Derek Brian Smeltzer, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Jesse Ian Van Horn, B.A. in English/Writing Studies

    Ford City

    Jessie Lynne Altman, Altman Road, B.A. in Psychology
    Alicia Suzanne Brink, 6th Avenue, B.S. in Accounting
    Colleen Marie Cacurak, Main Street, B.A. in Criminology
    Teresa Ann Coleman, 5th Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Janelle Rose Crownover, Hobson Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Elizabeth R. Cujas, 4th Avenue, B.S. in Communications Media
    Jonathan Michael Dilick, 4th Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Matthew Thomas Dracz, Heilman Drive, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Tracey Michele Fennell, Fennell Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Christine Louise Ferguson, 5th Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Brandon Andrew Fulton, 6th Avenue, B.S. in Management/General
    Grahm M. Grabiec, Elm Drive, B.A. in Philosophy/Pre-Law
    Amy Sue Hromadik, Carrousel Street, A.A.S. in Electro-Optics
    Ashley Hromadik, Carrousel Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Katie Ellen John, 5th Avenue, B.S. in Disability Services
    Jacob Matthew Kanish, Carrousel Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kevin Michael Kennedy, Garretts Run Road, B.S. in Disability Services
    Andrea Regina Kiehl, Montgomery Flats Road, B.A. in English/Writing Studies
    Shawn Alan Kotal, oak drive, B.A. in Criminology
    Clifton Albert McDivitt, Garretts Run Road, A.A.S. in Electro-Optics
    Christopher Kent Milotte, 6th Avenue, A.A.S. in Electro-Optics
    Zachary Alexander Montgomery, Crooked Creek Dam Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Kara E. Ortmann, Fairground Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Colton Robert Podvorec, Terrace Avenue, B.S. in Management Information Systems
    Tara Louise Powers, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Laura N. Rearick, Rearick Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Karla Faye Riederer, Ridge Avenue, B.S. in Nursing
    Stephen Boyd Shiring, 4th Avenue, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
    Zachary David Spangler, Main Street, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Alexander Lloyd Thompson, 4th Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
    Brandon James Valasek, Hard Tack Road, B.S. in Accounting
    Brent Anthony Veltri, 5th Avenue, B.S. in Accounting
    Tyler James Wright, Main Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Sarah Elizabeth Zambotti, Terrace Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Ford Cliff

    Brielle Carol Leinweber, Painter Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Freeport

    John Richard Bercik, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Cody Aaron Bergad, Shook Drive, B.S. in Safety Sciences
    Madalyn Lee Bergad, Shook Drive, B.S. in Safety Sciences
    Andrea N. Bragiel, Garden Way, B.S.Ed. in Music Education
    Whitley Marie Gaiser, Duffy Road, B.S. in Communications Media
    Michael Roger Gregory, Walnut Way, B.A. in Honors Program in Psychology
    Kevin Matthew Hughes, Furnace Run Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Jessica Ann Ippolito, Washington Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Katie Elizabeth Jack, Boyd Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Rachel Marie Lassinger, Old Mill Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Maura Ashley McBride, Market Street, B.A. in Psychology
    Austin Jeffrey Shockey, Ridgecrest Drive, B.S. in Safety Sciences
    Shaun Michael Visnesky, High Street, B.S. in Communications Media

    Kittanning

    Marlee Anna Atwood, North McKean Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Tirza Natalia Bargerstock, Country Club Lane, B.S. in Human Resource Management
    Sean K. Barnett, Orr Avenue, B.S. in Applied Physics/Electro-Optics
    Travis Scott Beers, Wyant Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Alicia Renee Berasi, Woodward Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Andrew James Brochetti, Shady Lane, B.S. in International Business
    Kristie Helene Byrne, Butler Road, B.S. in Communications Media
    Tyler Jordan Cochenour, Heather Lane, Physics/Pre-Engineering
    Zachary Alan Colo, Glenn Street, B.S. in Communications Media
    Lance Patrick Crawford, Riggle Lane, B.S. in Safety Sciences
    Heather Marie Crissman, Montgomery Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Hilary Beth Crissman, Crissman Road, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Sarah Marie Daugherty, North Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Julianna Marie DiStanislao, North McKean Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Kara Ann Doms, Sisterville Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Danielle Marie Egley, Graham Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Alexis Gabrielle Englert, Bluff Street, B.S.Ed. in English Education
    Briana Renee Englert, Bluff Street, B.S. in Communications Media
    Chelsea Michele Febinger, South Street, Undeclared College of Fine Arts
    Lacee Nicole Fink, Maple Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Christopher Lee Flick, Cadogan Slate Lick Road, A.A.S. in Electro-Optics
    Katherine Elizabeth Fox, Church Road, B.A. in Spanish
    Tyler Jonathan Gongola, South Harrison Street, B.S.Ed. in English Education
    Joshua Todd Grafton, Freeport Road, B.A. in Criminology
    Joshua Lewis Grantz, East Brady Road, B.A. in Criminology
    Shenin Adel Headland, State Route 85, B.S. in Biochemistry
    Lacey Lynn Hohl, Berts Hill Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Amber James, State Route 2007, Undeclared College of Health and Human Services
    Jennifer Lynn Kennedy, Allegheny Avenue, B.S. in Natural Science
    Alycia Louise King, State Route 85, B.A. in Journalism
    Kristi Nicole Lemmon, East Brady Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Allyson Jo Leskovic, Margaret Road, B.S.Ed. in English Education
    Kyle Richard Lowry, Yockey Road, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Samuel Jeffrey McCanna, Hawthorne Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Alisha Marie McElwain, State Route 85, B.S. in Nursing
    Emily Elizabeth McKain, Hankey Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Nicole Ann Mechling, Dunbar Airport Lane, B.A. in Asian Studies
    Joan Kathleen Moore, South McKean Street, B.S. in Computer Science/Applied
    Dylan Michael Mudlo, East Brady Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Cara Alise Myers, Ping Wing Hollow Road, B.S. in Human Resource Management
    Emma Michelle Nasser, Mulberry Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Bret Douglas Neyman, Butler Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Taylor Gabrielle Powell, State Route 85, B.S. in Hospitality Management
    Paige Heather Querry, Red Mill Road, B.S. in Computer Science/Applied
    Shane Thomas Religa, Lilac Lane, B.A. in Criminology
    Adam Joseph Rizzo, Woodward Avenue, B.A. in Psychology
    Kristine Marie Skukalek, Penn Drive, B.S. in Nutrition
    Justin Ryan Snow, Lincoln Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Nathan Marshall Stolitza, Bunker Hill Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Kimberley Renee Stubbs, State Route 28, B.A. in English/Writing Studies
    Nicholas C. Townsend, Glade Run Road, B.A. in Sociology
    Dylan Chase Vallies, Sedwick Lane, B.S. in Communications Media
    Jessica L. Vickers, Blaney Road, B.S. in Communications Media
    Jacob Thomas Waltenbaugh, Butler Road, B.A. in Criminology
    Ethan Ryan Zimmerman, Zimmerman Way, B.A. in Criminology

    Leechburg

    Miranda Sue Bruno, Rhoda Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Thomas James Camp, Godfrey Road, B.S.Ed. in Chemistry Education
    Michael Joseph Disciscio, Ice Pond Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Katie Marie Headley, Rhoda Avenue, B.S. in Nursing
    Clyde Raymond Lindsey, Main Street, B.S. in Human Resource Management
    Shanell Nicole Mailki, Lucesco Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ian J. Musco, Lucesco Road, B.S. in Safety Sciences
    Logan T. Orange, Stitt Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Mariah Blue Rattay, Shearer Road, B.S. in Nutrition
    Melissa Ann Shiring, Terrace Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
    Elizabeth Anne Stimmell, White Cloud Road, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Abygail Elizabeth Stivason, 2nd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Nicole Kathleen Stotler, Smail Road, B.S. in Marketing
    Evan Jeffrey Tobin, State Route 356, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Systems
    Jazmin Woody, Hyde Parks Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Heather Lynn Zack, B.A. in Psychology

    Manorville

    Mary Jacquelyn Mantini, Water Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
    Michelle Marie Yanoff, Water Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Mc Grann

    Megan Elizabeth McAfoose, Byron Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Catherine Marie Smith, Byron Street, B.A. in English /Pre-Law

    North Apollo

    Kristin M. Betancourt, Moore Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Parker

    Marguerite Delacy Miles-Brinkley, Oneida Valley Road, B.A. in International Studies

    Rural Valley

    Bethany Ann Baker, North Jefferson Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Rachel L. Eyth, Sagamore Road, B.S. in Human Resource Management
    Karly Ann Good, Brown Road, B.S. in Nursing
    Alyssa Rochelle Hankey, Powers Crossroad Road, B.A. in Art/Studio
    Deanna Jean Karloski, Powers Crossroad Road, B.A. in Sociology/Human Services
    Shauna Ann Kennedy, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Jennifer Lynn Marken, Shannock Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Ashley Christina Pruger, State Route 1042, B.S. in Nursing
    Candice Marie Stivason, Main Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Breeana Dawn Wilson, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sagamore

    Jacquelynn Anne Brison, 8th Street, B.S.Ed. in Business Education

    Spring Church

    Samantha Luann Brown, Laurel Way, B.S. in Nursing
    Jonathan D. Hosack, State Route 156, B.S. in Nursing

    Templeton

    Marisa Taylor Baum, State Route 28, B.S. in Nutrition
    Ashley Marie Bowser, B.S. in Nursing
    Alexa Nicole Shuster, Redbank Road, B.S. in Fashion Merchandising

    West Leechburg

    Harley Ann Perri, Summit Street, B.S.Ed. in Deaf Education
    Ashley Nichole Scott, Summit Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Cynthia Lee Sekscinski, 2nd Street, B.A. in Criminology
    Aaron Paul Sulava, Schall Lane, B.S. in Safety Sciences

    Worthington

    Joshua Paul Flick, Bear Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Joseph Conrad Gibson, Beagle Club Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Cory A. Hika, Ruth Hill Road, B.S. in Communications Media
    Megan Noelle Matthews, Lairds Crossing Road, B.S. in Human Resource Management
    Christopher David Oresick, Bear Street, B.S. in Biology
    Nathan E. Williamson, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics

    Beaver County

    Aliquippa

    Taylor Marie Christy, Genevieve Circle, B.S. in Interior Design
    Elizabeth Rae Damp, Geneva Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Allison Rae Giammanco, Kings Mill Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Thomas Loren Hardy, Princeton Drive, B.S. in Hospitality Management
    Kristen Marie Sipes, Ravine Lane, B.S. in Interior Design
    Austin M. Turkovich, Geneva Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Whitney June Williams, Linmar Terrace, B.S. in Management/General
    Hannah Renee Wytiaz, Mount Laurel Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ambridge

    Spencer Lee Whitehead, Ridge Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Baden

    Kara Ashlee Lattanzio, Friel Road, B.A. in English /Pre-Law
    Jessica Lynn Scranton, Foxglove Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Beaver

    Michael John Barney, Sebring Road, B.A. in Political Science
    Rachael Elizabeth Curtis, Center Drive, B.S.Ed. in English Education
    Emily G. Dobson, 2nd Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Jodi Allison Ewing, Shadylane Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Megan Nicole Notman, Matthews Drive, B.S. in Communications Media

    Beaver Falls

    Nicholas Aaron Ali, Emmet Drive, B.S. in Safety Sciences
    Jessica Nicole Hamilton, Harpers Ferry Road, B.S. in Nutrition
    Kelsey Jean Herrmann, Maxine Drive, B.A. in Sociology
    Mary Elizabeth Hildebrand, Shenango Road, B.S. in Disability Services
    Jaime Lynn Kolch, Sanger Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Sarah Marie Pryce, Highland Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Patricia Louise Wehar, Allen Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Clinton

    Allison Marie Emanuele, Saratoga Drive, B.S. in Nursing
    Danielle Lynn Nedzesky, Ridgeview Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Brittany Renee Solomon, Combs Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Mark Joseph Thomson, B.A. in Criminology

    Fombell

    Garrett Thomas Boots, Lancaster Road, B.S.Ed. in Physics Education
    Amanda Rae Nye, Nye Street, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

    Freedom

    Laura Ann Conrad, Baker Road, B.S. in Communications Media
    Ashlee Louise Peters, Wolfe Run Road, B.S.Ed. in Social Science Education/Sociology
    Rachel Jordan Rutkowski, Jackson Boulevard, B.S.Ed. in English Education

    Georgetown

    Kimberly Ann Stiteler, Swearingen Road, B.A. in Criminology

    Hookstown

    Robin Tasha Pinsoneault, Shivler Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kathlyn Joy Salvati, Boyd Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Industry

    Brett Bradley Balco, Knollwood Drive, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Zachary Dale Davis, Forrestdale Drive, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Brittany Lynn Long, Terrace Avenue, B.A. in Journalism
    Lacey Mae Michael, Fairview Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Midland

    Laura Christine Modany, 2nd Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Monaca

    Carissa N. Camp, Sherwood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Heather Ann Furdak, Center Grange Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Grant Alexander Garrett, Ridge Road, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
    Derek John Hall, Washington Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Kelsie Jo Kegg, Mary Street, B.S. in Respiratory Care
    Krystle Rae Lucci, Mulberry Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Andrew Emrys Owens, Katerina Drive, B.S. in Chemistry
    Linda Climo Reese, Indiana Avenue, B.S. in Respiratory Care
    David W. Weigel, Todd Lane, B.S.Ed. in English Education

    New Brighton

    Kaitlynn Marie Davidson, Greenwood Drive, B.A. in Criminology
    Shannon Mary Guckert, 31st Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Taylor N. Guthrie, Craig Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Cydne Tyler Rossi, North Mercer Avenue, B.S. in Athletic Training
    Samantha Louise Sheets, Oldfield Place, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Bedford County

    Alum Bank

    Jason Vaughn Musselman, Cashew Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bedford

    Margaret Marie Glass, South Bedford Street, B.A. in Theater
    Alexandra Louisa Meier, Donahue Manor Road, B.S. in Communications Media
    Lindsay Renee Miller, Hillview Drive, B.S. in Hospitality Management
    Kristin Marie O'Brien, Bobwhite Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Kathleen Rae Sallada, East Pitt Street, B.A. in English/Writing Studies
    Juli Susanne Whetstone, K Street, B.S. in Communications Media

    Buffalo Mills

    Levi Bingman, Tar Water Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Everett

    Michael Joseph Grance, East 1st Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Rachelle Elizabeth Ritchey, Raystown Road, B.S. in Accounting
    Whitney Marie Territo, Fairview Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
    Rachel M. Villareale, West 7th Street, B.S.Ed. in Music Education

    Fishertown

    Marlee Frances Clevenger, Sycamore Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    Hopewell

    Chelsee Dawn Gartland, Deer Haven Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Hyndman

    Marcy Sue Emerick, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Imler

    Shane Michael Burkett, Veal Farm Road, B.S. in Nursing
    Christi Ann Mauk, Mountain Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Manns Choice

    Melissa Rae King, Chestnut Street, B.A. in French

    New Enterprise

    Kendra Dawn Batzel, Lafayette Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    New Paris

    Stefanie Ann McCoy, Ridgewood Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Osterburg

    Matthew David Claar, Heritage Road, B.S.Ed. in Business Education
    Kayla Brooke Gates, California Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Queen

    Nicole Dawn Eicher, Beaver Dam Road, B.S.Ed. in Music Education

    Saxton

    Rebecca May Keller, Manspeaker Road, B.A. in Psychology

    Berks County

    Barto

    Scott R. Dotterer, Jenna Drive, B.S. in Management/General
    Devon T. Lee, Bishop Pine Road, B.S. in Communications Media

    Bernville

    Olivia Ann Pannabecker, Penny Lane, B.S. in Athletic Training

    Birdsboro

    John David Benischeck, Garey Road, B.S. in Finance
    Marla Christine Benzenhafer, Hopewell Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Marissa Catherine Cooper, Pathfinder Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Maya Samone Cryor, Heister Road, B.A. in Journalism
    Ian Prescott Dickie, Boyertown Pike, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
    Jiselle Francesca Giordano, Caitlin Drive, B.S. in Interior Design
    Chelsea G. Murray, Cold Run Road, B.S.Ed. in English Education
    Sean David Rosenbaum, Cedar Lane, B.S. in Accounting
    Megan Lynn Sowers, Geigertown Road, B.A. in Art/Studio

    Blandon

    Nicholas John Theodore, Eagle Drive, B.A. in Criminology

    Boyertown

    Emily Rachel Grant, Elaine Drive, B.A. in Psychology
    Jennifer Marie Johnson, Rattlesnake Hill Road, B.A. in International Studies
    Paige Adele Wisniewski, Lindy Lane, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Centerport

    Kelsey Elyse Adams, Chestnut Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Douglassville

    Dalton James Becker, Linden Place, B.A. in Criminology
    Joseph W. Kolenda, Redwood Drive, B.S. in Computer Science/Applied
    Kyle Robert Murray, Old Swede Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Stephanie Lynn Nihart, Old Swede Road, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Sally Lynn Rice, Holly Drive, B.S. in Hospitality Management

    Fleetwood

    Gabrielle Victoria Eckert, Highland Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Alex Andrea Fidler, Fox Road, B.S. in International Business
    Chelsey L. Reed, Kim Winona Court, B.S. in Nursing
    Christina Lauren Sadowski, Schweitz Road, B.S.Ed. in Social Science Education/Sociology

    Hamburg

    Jared Thomas Palubinski, Hazel Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Leesport

    Kara Elizabeth Feeney, Christina Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ethan Allen Fritz, Fairview Drive, B.S. in Communications Media

    Mertztown

    Megan Antoinette Bernhard, Pump Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Elizabeth Marie Dietrich, Kurt Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Mohnton

    David Bradford Creamer, Hill Road, B.S. in Accounting
    Mason Lea Ninzeheltzer, Chestnut Street, B.S. in Nutrition
    Zachary Kevin Ochs, Hunters Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Mohrsville

    Samuel Brant Schreiber, Main Street, B.F.A. in Music Performance

    Morgantown

    Johanna Kate Pavlesich, Morgantown Road, B.S. in Nursing

    Reading

    Brandon Scott Baskerville, Pear Street, B.A. in Art/Studio
    Molly Ann Batdorf, Woodpecker Lane, B.S. in Child Development and Family Relations
    Nash Donald Black, Briarwood Circle, B.S. in Hospitality Management
    Danielle Robin Bucher, Amity Street, B.S. in Interior Design
    Tate Arthur Dewalt, Pine Woods Court, B.S.Ed. in Music Education
    David Gregory Dunn, Saddle Court, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Derek Chad Evans, Fox Glove Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Courtney Michele Herrmann, Scotland Drive, B.S. in Management/General
    Morgan Rebecca Hissick, Pepper Ridge Drive, B.S. in Nursing
    Nicholas Kopsie, Merion Lane, B.A. in Psychology
    Leigh Ann Lubas, Par Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Angela Rose Miller, Winchester Court, B.S. in Chemistry
    John Paul Newcome, Pennsylvania Avenue, Physics/Pre-Engineering
    Ross M. Newcome, Pennsylvania Avenue, B.S. in Mathematics
    Andrew William Newstein, Sycamore Drive, B.A. in English/Language Studies
    Eduardo Jose Rodriguez, Oley Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Lauren Ashley Sebastinas, Gouglersville Road, B.S. in Interior Design
    Timothy Mark Seidel, Oley Street, B.A. in History
    Katie Lynn Snyder, Wilson Street, B.S. in Geology
    David Tomkiel Stewart, North 4th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Aquatics
    Hannah Elizabeth Vought, Michele Court, B.S. in Interior Design
    Tyler Ellis Washington, Palm Street, B.S. in Communications Media
    Geneva C. Yawger, Fox Glove Lane, B.A. in Psychology
    Kyle Joseph Zaorski, Boeshore Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Robesonia

    Ryan Patrick Egan, Focht Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Chelsea Jordan Kochel, North Robeson Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Erin Jean Ocepek, Ginna Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Shillington

    Allison Frances Blimline, Reading Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Shoemakersville

    Amanda Lynn Hoffman, Birch Hill Road, B.A. in Criminology
    Gabriella Marie Kisha, Karen Court, B.S. in Fashion Merchandising

    Sinking Spring

    Kelsey Nicole Biffel, Cotswold Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Nicole Susanne Gillotti, South Mountain Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Meghan Elizabeth Harnish, Marie Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Joseph A. Hutzulak, Merion Drive, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Jeffrey Steven Kohler, South Sandy Lane, B.S. in Finance
    Blake Austin Miller, Hearthstone Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Matthew Douglas Rutt, Katharine Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Lindsey Strause, Old Lancaster Pike, B.A. in Sociology/Human Services

    Wernersville

    Tasha Nicole Kaplan, Preston Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Clinton Charles Keller, Slater Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    West Reading

    Cherise Moire Key, South 3rd Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Sarah Lynn Pietrowski, Second Street, B.A. in Sociology

    Wyomissing

    Madison Betz Barrer, Old Mill Road H, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Erinn Lynn Boguslowski, Dorchester Drive, B.A. in Criminology
    Michael Ramon Johnson, State Hill Road, B.A. in Criminology
    Kelsey Anne Lorenz, Kathleen Lane, B.S. in Hospitality Management
    Shannon Catherine Reed, Ivy Lane, B.S. in Hospitality Management
    Christopher James Wenrich, Wingert Road, B.S. in Accounting

    Blair County

    Altoona

    Rachel Lynn Albright, Riggles Gap Road, B.A. in Psychology
    Lisa Marie Balasco, East Walton Avenue, B.A. in Theater
    Amber Lynn Boyles, 24th Avenue, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Julia Katharine Brogan, Coleridge Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jennalyn Elizabeth Brown, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Heather Louise Brumbaugh, 28th Avenue, B.A. in Biology
    Karissa Nicole Collier, Franklin Circle, B.S. in Accounting
    Richard John Courtot, North 7th Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Curtis Alan Davidhizar, 2nd Avenue, B.S. in Communications Media
    Richard Warren Diantoniis, Fordham Circle, B.S. in Safety Sciences
    Angela Michelle Finelli, 24th Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
    Nicholas Brandon Fogal, North 8th Avenue, B.S. in Computer Science/Applied
    Leah Renee Frederick, East Hudson Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jordan Michael Galentine, Crawford Avenue, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Robert Mitchell Haberstroh, North 2nd Street, B.S. in Computer Science/Applied
    Alison Leigh Hallinan, 25th Avenue, B.S. in Nursing
    Olivia Nicole Hand, Hartzell Avenue, B.S. in Nursing
    Caitlyn Marie Hazenstab, Sickles Corner Back Road, B.A. in Criminology
    Alexandra Marie Julian, East 23rd Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Douglas Alexander Longwill, East Penn Avenue, B.A. in Psychology
    Chalsea Nicole Lunglhofer, 38th Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Kelsey Ann Mearkle, Broad Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Joseph Carlos Mencer, Grant Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Elizabeth Marie Moore, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Emily Clare Morris, Ivyside Estates Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    John Michael Negri, Olde Dominion Drive, B.S. in Accounting
    Raymond Joseph Nevling, Antis Road, B.S.Ed. in Music Education
    Linzi Renee Powers, 23rd Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Sarah Quirin, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kelsie Marie Shortsleeve, 23rd Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Casey Marie Smith, Woodland Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Josh Dillen Stratton, Aldrich Avenue, B.S. in Athletic Training
    Dominique Confer Tambellini, Eldorado Springs, B.S.Ed. in Elementary Education
    Danielle Elizabeth Tomlinson, 58th Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Emily Lynn Walter, 1st Avenue, B.A. in Political Science
    Joshua M. Wertz, Fordham Circle, B.A. in Music
    Jessica Fae Whitfield, 3rd Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Makenzie Ann Wilt, 52nd Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Brandon Robert Zitsch, Heritage Lane, B.A. in Political Science

    Bellwood

    James Ryan Watters, East 4th Street, B.S. in Athletic Training

    Claysburg

    Nathan Ronald Claar, Lower Claar Road, B.S. in Management/General
    Kalee Janea Harten, Buttermilk Hollow Road, B.A. in Spanish
    Monica Lynn Iachini, B.S. in Marketing
    Marissa Shea Leslie, Carriage Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Kyle Taylor Nale, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Marli Elizabeth Swope, Smoky Run Road, B.S.Ed. in Art Education
    Jessica Renee Way, Ski Gap Road, B.S. in Communications Media

    Duncansville

    James Lee Dalgarn, Orchard Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Brittany Nichole Dwyer, Cedarcrest Drive, B.S. in Nursing
    Joshua David Dwyer, Cedarcrest Drive, B.S. in Management/General
    Kelley S. Gomez, Edgewood Drive, B.A. in Psychology
    Colin Baker Greenleaf, 3rd Avenue, B.A. in Criminology
    Matthew Allen Hufman, Robertdale Drive, B.S. in Nutrition
    Christine Nicole Jenkins, Pioneer Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Haley Nicole Kline, Carson Valley Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Sara A. Leighty, Dunnings Highway, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kaitlyn Rachael Lishinsky, Hunters Pass Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Megan Loraine Maggiore, Cedarcrest Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Brian Patrick Saylor, Orchard Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Megan Blair Spidle, Orchard Drive, B.S. in Nursing
    Taylor Alexandra Vladic, Mill Road, B.A. in Criminology

    East Freedom

    Gabrielle Ann Lanzendorfer, Polecat Road, B.S. in Athletic Training
    Kristy Lynn McCready, Butler Hollow Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Tyler Michael Weyandt, Polecat Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Hollidaysburg

    Lindsay JoNell Bender, Reservoir Road, B.S. in Mathematics
    Ashleigh Nicole Craig, Sylvan Crest Drive, B.S. in Applied Mathematics
    Laura Kathleen Delozier, Woodlawn Terrace, B.S. in Nutrition
    Brooke Danielle Frederick, Jones Street, B.S.Ed. in French Education
    Megan Marie Frederick, Clubhouse Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    David Ray Henderson, Maple Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Norman Meade Littlejohn, Brushmeade, B.S. in Computer Science/Applied
    Andrew Ronald McCleary, Shaw Road, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Alyssa M. Nelson, Swinging Bridge Road, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing
    Casey Marie Pipetti, North Juniata Street, B.A. in Art/Studio
    Zachary Adam Seymour, Locke Mountain Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Patrick James Smith, North Montgomery Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Hanna Elizabeth Vipond, Wicklow Court, B.A. in Anthropology
    Dana Paige Weakland, Cherry Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Brendon Earl Weaver, Aggie Street, B.A. in Criminology
    Nathanial Stephen Wilson, Bristol Lane, B.A. in Computer Science

    Martinsburg

    Chelsea Jo Cherry, Heverly Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education
    Salvatore Isaiah Lamborn, Woodlawn Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Tia Michelle Smith, Ake Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Jared Thomas Snowberger, North Market Street, B.S. in Business Technology Support

    Roaring Spring

    Christopher Joseph Baker, Pine Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Tara Lynn Baker, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Nicole Louise Claar, Plum Creek Road, B.A. in Sociology of Disability Services
    Megan Elizabeth Hall, Spruce Street, B.S.Ed. in Music Education
    Chelsea Lauren Kurtz, Ore Hill Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Brittany Leanne Miller, Countryside Drive, B.S. in Nursing
    Keshia Elyse Mock, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Tipton

    Dwayne Kent Cherry, B.A. in Criminology

    Tyrone

    Christina Marie Brisbin, Decker Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education
    John Franco, Oak Hill Lane, B.S. in Nutrition
    Taylor Goss, Ridge Road, B.S. in Computer Science/Applied
    Kyle Francis Harrity, Deborah Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Laikan Chantel Replogle, Bear Claw Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Lynsey Nicole Watters, McFarland Road, B.S. in Marketing
    Charlene Shanae Wilson-Adams, Cranberry Street, B.A. in Journalism

    Williamsburg

    Lisa Marie England, Dempsey Lane, B.A. in Art/Studio
    Jordan David Greaser, Robin Lane, B.A. in Anthropology
    Anthony Gene Weakland, West 3rd Street, B.S. in Nutrition

    Bradford County

    Granville Summit

    Holly M. Moore, Spencer Hill Road, B.S.Ed. in Music Education

    Monroeton

    Taylor Ferguson, Main Street, B.S. in Marketing

    New Albany

    Krista Jean Gartland, Rural Route 2, B.S. in Safety Sciences

    Rome

    Sarah Lynne Salitrynski, Route 467, B.S.Ed. in Music Education

    Sayre

    Margo Sherie Connor, North Keystone Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Courtney Marie Harmon, North Keystone Avenue, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Towanda

    Maximillian Charles Esmus, Poplar Street, B.A. in Music/Theory and Composition
    Samantha Marie Rakowski, 4th Street, B.A. in Honors Program in Psychology

    Wyalusing

    Paige J. Millard, B.S.Ed. in Spanish Education

    Wysox

    Anya Rose Hudyncia, Rural Route 2, B.A. in Art/Studio
    Jesse Aubrey Johnson, Rural Route 2, B.A. in Journalism

    Bucks County

    Bensalem

    Rachel Hannah Back, Jefferson Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Michael James Carroll, Barnsleigh Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Michael John Cornman, Berkley Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Melissa Mae Hilderley, Bryan Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ciarra I. Torres, Edge Avenue, B.A. in Philosophy/Pre-Law

    Bristol

    Michelle Marie Wheeler, Pitt Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Chalfont

    Delilah Lynn Black, Edinboro Circle, B.S. in Communications Media
    Austin James Edwards, Harrison Forge Court, B.S. in Nursing
    Braden Christopher Edwards, Harrison Forge Court, B.A. in Philosophy
    Megan Hayes, New Galena Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Jamie L. Root, Oak Avenue, B.S. in Communications Media
    Florence Malinda Temple, Winding Lane, B.A. in Psychology

    Doylestown

    Kelly Melissa Brown, Jennifer Court, B.S. in Fashion Merchandising
    Rebecca Ann Loux, Hickory Lane, B.S. in Nursing
    Hannah Danielle Morrison, Radcliff Drive, B.S. in Marketing
    Bridgett Colleen Ryan, Leapson Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Courtney Marie Schwartz, Beulah Road, B.A. in Criminology

    Fairless Hills

    Eve Anna Pellitteri, Fairfield Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Feasterville Trevose

    Jacqueline Alexandra Gordon, Highland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Furlong

    Tracey Ann Glorioso, Cloverly Drive, B.S. in Communications Media

    Holland

    Shane Michael Burrell, Woodlake Drive, B.S. in Hospitality Management
    Peter Samuel Glovas-Kurtz, Rising Sun Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    Lauren Hillegas, Mulberry Drive, B.A. in Criminology
    Jennifer Lynn Kanetsky, Broadview Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Hulmeville

    Samantha Marie Preston, Walnut Avenue, B.S. in Interior Design

    Jamison

    William J. Burke, Oleander Circle, B.S. in Management Information Systems
    Stephen Edmund Fitzgerald, Harmony Lane, B.A. in Sociology

    Kintnersville

    Tanisha Guzman, Woodcock Lane, B.A. in Art/History
    Alyssa Virginia Litzenberger, Homestead Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Erin Marie Litzenberger, Homestead Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Langhorne

    Jeffrey Carl Brunermer, Wheatsheaf Lane, B.S. in Hospitality Management
    Evan C. Connors, Edgemont Lane, B.S. in Mathematics
    Erica Pearl Duffy, Ravine Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Arthur James Gerstenmaier, Virginia Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Christopher Ramsey, Chancery Road, B.A. in Criminology
    Michael Ryan Tosti, Timber Lane, B.A. in Psychology

    Levittown

    Chad Borusky, Sherwood Drive, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Carly A. DiBraccio, Kenwood Drive, B.S. in Management/General
    Kelly Elizabeth Hodgdon, Smoketree Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Lindsay Jean Killian, Locust Lane, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Erik R. Rinehold, Edgewood Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Golden Brooke Risley, Yellowood Drive, B.A. in Sociology/Human Services
    Erik David Robertson, Neptune Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Vincent Edward Sawyer, Mill Creek Road, B.A. in English /Pre-Law
    Derek W. Snyder, Canal Road, B.S. in Accounting

    Milford Square

    Adair E. Fisher, B.S. in Hospitality Management

    Morrisville

    Christina Doan, Robertson Avenue, B.S. in Disability Services
    Jamil Dominique Howard, Dorset Drive, B.S. in Hospitality Management
    Victoria Elaine Lowers, Greenlee Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Tyler W. Schaeffer, Valley Road, B.S. in Finance
    Samantha Jean Tallman, Lesha Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    New Hope

    Cassandra Nicole Wood, Comfort Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Newtown

    Jennifer Lynn Hanzel, Buckmanville Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Elizabeth Ann Larcher, Hunters Way, B.S.Ed. in Music Education
    Jenna Marie Loughlin, Lafayette Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Michael Anthony Russo, Milford Court, B.S. in Geology/Environmental

    Perkasie

    Michael George Cooper, Hunters Run, B.S. in Computer Science/Applied
    Anna-Kate Elizabeth DePaolo, Sterling Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Bethany Anne Foley, West Route 313, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Brooke Nicole Gery, Bridgeview Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Quakertown

    Thomas Jacob Bartholomew, Klines Mill Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Emily Lynne Groegler, Woodview Drive, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
    MacKenzie Kramer, Sideline Road, B.S. in Nursing
    Shelby Rae Nice, Fels Road, B.S. in Nursing
    Ethan Paul Wolfe, Allentown Road, B.S. in Hospitality Management

    Richboro

    Patrick Daniel Donohue, Bonnie Road, B.S. in Communications Media

    Rushland

    Christin Nicole Liese, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Sellersville

    Tyler Christine Edelmayer, Brinkley Drive, B.S. in Communications Media
    Tyler Robert Lordi, Fairhill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Southampton

    Jessica Danielle Reilly, Surrey Road, B.A. in Psychology
    Paige C. Skiermont, New Road, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
    Daniel C. Zobel, Stahl Road, B.A. in Art/Studio

    Upper Black Eddy

    Delaney Shea McDermott, Narrows Hill Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Warminster

    Emily L. Burg, Newtown Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Ashleen Patrice Kelly, Revolutionary Way, B.S. in Nursing

    Warrington

    Christopher Scott Eno, Palomino Drive, B.A. in History

    Rachel Lynne Josephs, Huntly Drive, B.S. in Hospitality Management
    Kristin Marie Welk, West Cobblestone Circle, B.S. in Accounting

    Yardley

    Kristen D. Altomare, Fairway Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Patrick Ryan Boyle, Lindenhurst Road, B.S. in Geology
    Emily Elizabeth Dalton, Lindenhurst Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Ashley Marie Mullican, Friar Drive, B.S. in Marketing
    Jordan Robert Pasch, Stewarts Way, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Briana Michelle Thomas, Anderson Road, B.A. in Theater

    Butler County

    Butler

    Samantha Mae Ambuster, Kelly Road, B.S. in Communications Media
    Zachary Adam Archer, Aubrey Drive, B.S. in Computer Science/Applied
    Cody Edward Beacom, Martin Lane, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Alessandra Lindley Burgett, Brooksedge Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Renee Elizabeth Clouse, Thornwood Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Devin Jean Convery, Artlee Avenue, B.S. in Nursing
    Jamie Lynn Czech, Crisswell Road, B.S. in Human Resource Management
    Paul Aaron Gladd, Cottage Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Lacy Dana Hepler, New Castle Road, B.A. in Geography/Economic Geographer
    Tyler Curtis Lemmon, Nursery Lane, B.A. in Sociology/Human Services
    Erica Anne Lieb, Willow Run Drive, B.S. in Nursing
    Lindsay Mae MacArthur, Weckerly Road, B.S. in Marketing
    Adam Stephen Marzullo, North Eberhart Road, B.A. in Criminology
    Lucas Jon Master, Preston Drive, B.S.Ed. in Business Education
    Shannon Leigh McCarren, Stratford Drive, B.A. in Theater
    Matthew James McGarrah, North Drive, B.S. in Safety Sciences
    Jonathan R. Miller, North Pine Aire Drive, B.S. in Communications Media
    Victoria Anne Mizwicki, Penn Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Jacob Bradley Pflugh, Amy Avenue, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Kara Marie Roffis, Henley Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Brittany S. Scott, Meridian Road, B.S. in Hospitality Management
    Joshua Lee Shuster, Bryson Road, B.A. in Criminology
    Dylan Michael Songer, North Monroe Street, B.A. in Psychology
    Samantha Joanne Steighner, Geibel Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Amber Nicole Steinheiser, Old Route 422, B.A. in Criminology
    Nicholas Eric Westerman, Chestnut Drive, A.S. in Electro-Optics
    Matthew Everett Wimer, Pittsburgh Road, B.S. in Geology

    Cabot

    Zachary Lee Harrison, Herman Road, B.S. in Communications Media
    Tori Nicole Kuhn, Brose Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Chicora

    Daniel Allen Bray, Fairmont Road, B.A. in Computer Science
    Natalie Marie Ealy, Rabbitt Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Ashlyn Nicole Landgraf, Conerty Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Cranberry Township

    Melissa Lynn Askey, Unionville Road, B.A. in English/Writing Studies
    Sydney Marie Baker, Glenbrook Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Brittany Marie Bertolino, Sunset Circle, B.S.Ed. in Art Education
    Brittany Liana Bittner, Holly Drive, B.S. in Hospitality Management
    Lindsay Marie Boltz, Ashbury Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Amanda Josephine Cerminara, Berkshire Drive, B.S. in Nutrition
    Daniel Patrick Coyne, Sunrise Drive, B.A. in Psychology
    David James Crum, Bayberry Lane, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing
    Quinn Annemarie Denio, Sunset Circle, B.S. in Communications Media
    Julianne Rae Dunbar, Highland Court, B.S. in Computer Science/Applied
    Katherine Grace Dunbar, Highland Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Shayna Christine Elser, Poplar Place, B.S. in Management/General
    Suzanne Michele Francis, Crossing Ridge Trail, B.S. in Human Resource Management
    Christopher Ryan Kinzler, North Boundary Road, B.S. in Hospitality Management
    Cody Thomas Knight, Emily Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Anita Lynn Marchi, Dorsay Valley Drive, B.A. in Sociology
    Victoria Marie McMahon, Adare Court, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Alyssa Marie Miller, Bittersweet Court, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Ryan S. Miller, Eden Way Court, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Steven R. Moon, Aberdeen Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Melissa Ann Pollis, Gregory Court, B.A. in Criminology
    Kerry Elizabeth Reed, Bittersweet Court, B.S. in Communications Media
    Nicole Marie Sieg, Village Court, B.A. in Computer Science
    Alyssa Kate St Clair, Drake Circle, B.S. in Communications Media
    Kaitlin C. Sterling, Trowbridge Place, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Ashley M. Sullivan, Glen Eden Road, B.S. in Interior Design
    Shelby Lyn Thomas, Haldeman Drive, B.S. in Nutrition
    Kourtney Marie Tyler, Skyview Drive, B.S. in Hospitality Management
    Brooke Elizabeth Vollman, Aberdeen Drive, B.S. in Interior Design
    Rose Yeagley, Rochester Road, B.A. in Psychology
    Shannon Schaum Zimmer, Brookston Drive, B.A. in Criminology

    Evans City

    Victoria Ann Cox, Fassinger Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Kasey Shaffer Davidson, Belle Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Heather Lynn Fassinger, Fassinger Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Brenna Kathleen Gallagher, Elgin Lane, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Kevin David Hartwick, Community Parks Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Angela Mary Lalonde, Wagner Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Fenelton

    Tara Ann Huntsman, Route 422, B.S. in Nursing
    Lindsay Marie Shaw, Channing Lane, B.A. in Psychology

    Harmony

    Erin L. Schupay, Scott Ridge Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Harrisville

    Nathaniel John King, Browntown Road, B.A. in Criminology

    Mars

    Tess Lauren Bielo, Tess Lane, B.S. in Hospitality Management
    Ashley H. Bogan, Village Green Boulevard, B.S. in Interior Design
    Bradley Joseph Grosso, Kingsfield Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Lindsey Hicks, Garfield Avenue, B.S. in Disability Services
    Sara-Lynn Hunter, Lincoln Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Jacob Mashuda, Lakeland Drive, B.A. in Criminology
    Kevin Matthew Roach, Barberry Court, B.S. in Communications Media
    Erika Anne Schweitzer, Elder Court, B.S.Ed. in English Education
    Domonique N. Valentine, Buckingham Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Joseph James Zingaro, B.S. in Management/Operations

    North Washington

    Angelina Renee Antolik, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Petrolia

    Alexandra Danielle Sutton, Hemlock Road, B.S. in Nursing

    Portersville

    Kyle Joshua Callahan, Old Route 422, B.A. in Criminology
    Kyle Bennett Hartle, Fisher Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Courtney Elizabeth Smith, Old Route 422, B.S.Ed. in English Education

    Prospect

    Britley Nicole Raabe, Grindel Road, B.S. in Hospitality Management

    Renfrew

    Anthony Michael Martrano, Brownsdale Road, B.A. in Criminology
    Zachary Alexander Murphy, Moose Road, B.A. in Psychology

    Sarver

    Kaitlin Marie Andrasko, Sarver Road, B.S. in Management/General
    Bernard John Carr, Parker Road, A.S. in Electro-Optics
    Jacob David Christy, Hepler Road, B.A. in Criminology
    Madison Delia Crist, Primrose Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Rowdy Wayne Durci, Winfield Road, B.A. in Criminology
    Stephan Fesel, Westminster Road, B.S.Ed. in French Education
    Adam James Krynicki, Bear Creek Road, B.S. in Communications Media
    Elizabeth Lee Kurn, Kimberly Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Sarah E. Macshane, Doyle Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Aleria Frances Palmiere, North Scenic Drive, B.S.Ed. in Biology Education
    Jerrod Thomas Phillips, Monroe Road, B.S.Ed. in English Education
    Timothy Douglas Smith, Lucas Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Miles Steven Smolic, Sarver Road, B.A. in Criminology
    Natalie Brooke Transue, Sun Mine Road, B.S. in Management/General
    Samantha Erin Workoff, Ingrid Court, B.A. in Psychology

    Saxonburg

    Kevin Glen Brodeur, Plantation Drive, B.S. in Marketing
    Elizabeth Marie Burchanowski, B.F.A. in Music Performance
    Laura Ashley Burlbaugh, Knoch Road, B.A. in Psychology
    Kaitlyn Marie Grzywinski, Beatty Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Katelyn N. Hughes, Butler Road, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
    Emily E. Poeppel, Short Street, B.A. in Anthropology
    Leah J. Walsh, Brewer Road, B.S. in Nursing
    Chelsea Lynn Yurisic, State Street, B.A. in Journalism

    Seven Fields

    Shane Ben Conrad, Essex Court, B.S.Ed. in English Education
    Derek Thomas Jones, Warrick Drive, B.A. in Criminology

    Slippery Rock

    Emily Darlene Hoffman, Richard Avenue, B.A. in History

    Valencia

    Madeline May Matusik, Pointe Drive, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Andrea Megan McAnerney, Leslie Road, B.A. in Asian Studies
    Kimberly Ann Mohler, Justice Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Kurt Richard Stridinger, State Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Zelienople

    Erika Kathleen Barlow, Glen Rape Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Halee Victoria Stroup, South Green Lane, B.A. in Psychology

    Cambria County

    Ashville

    Kaitlyn Elizabeth Earnest, McMullen Road, Undeclared College of Health and Human Services

    Beaverdale

    Brittani Nicole Salat, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics

    Carrolltown

    Danielle Lynn Bodek, Bender Drive, B.S. in Disability Services
    Cody Michael Brahim, Bender Drive, B.A. in Asian Studies
    Brad William Caldwell, Bender Drive, Undeclared College of Health and Human Services
    Jamie Rose D'Andrea, Lemke Street, B.S. in Athletic Training
    Jordan James Fees, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jade Kline, Carroll Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jaclyn Christine Linsky, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Victoria L. Murphy, B.A. in International Studies
    Charlotte Constance Sheridan, B.S.Ed. in Art Education
    Dylan Joseph Thomas, North Church Street, B.S. in Safety Sciences
    Julie Anne Veneskey, Zeke Lane, B.S. in Respiratory Care

    Cassandra

    Maranda N. Evans, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Colver

    Jill Alise Carberry, Ninth Street, B.S. in Accounting
    Daniel Joseph Felix, 9th Street, B.S. in Safety Sciences
    Andrew John Long, B.A. in Psychology
    Benjamin Michael Mazenko, First Street, B.A. in Computer Science

    Conemaugh

    Kimberly A. Feist, 4th Street, B.S.Ed. in Business Education
    Rory Owen Marshall, 3rd Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Cresson

    Robert Paul Connacher, Gallitzin Road, B.S. in Biochemistry
    Jocelyn Marie Eger, Laurel Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Julie Elizabeth Latoche, Peary Circle, B.S. in Nursing
    Courtney Ann Paronish, Mountain Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ebensburg

    Andrea Michelle Becker, Ben Franklin Highway, B.S. in Accounting
    Matthew David Brehm, Winterset Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Tara Marie Brodish, Maple Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Kevin Patrick Buynack, North Center Street, B.S.Ed. in Spanish Education
    Renee Marie Cook, Frame Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Kathryn Ann Corcoran, East High Street, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Matthew John Corran, East Horner Street, B.A. in Computer Science
    Jules Taylor Dill, West Crawford Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Sarah Jean Finn, Laurelbrook Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Cody Joe Flora, Wolfe Road, B.A. in Criminology
    Michele Nicole Griffith, Lemon Drop Road, B.S. in Interior Design
    Catherine Viola Kane, Hogue Road, B.A. in Psychology
    Scott Paul McHugh, Ashbrook Circle, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Megan Deanna Radyk, McConahy Way, B.S. in Biology
    Marquel Marie Sherry, North Julian Street, B.S.Ed. in English Education
    Stephen Paul Spicher, Myers Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Rachel Elizabeth Springer, New Germany Road, B.S. in Nutrition
    Alison Paige Terndrup, Plank Road, B.F.A. in Art Studio
    Shannon Marie Urbain, Maplebrook Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Braden Wesley Whited, Lemon Drop Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Michael Grant Williamson, North Spruce Street, B.S. in Finance
    Emily Catherine Wolfe, Wolfe Road, B.S. in Hospitality Management
    Haley Rose Woodley, Emerald Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Elmora

    Kayla Lynn Kirsch, Deveaux Street, B.A. in Criminology
    Christina Jean Sponsky, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Elton

    Katlin Rachelle Daniels, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Fallentimber

    Cassandra Marie Anna, Gates Road, B.A. in Psychology
    Jenna L. Fox, Sugar Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Flinton

    Rose Ann Riedell, B.A. in Psychology

    Gallitzin

    Kelsey Marie Wilt, Quarry Street, B.S. in Nursing
    Brent P. Wirfel, Liberty Street, B.S. in Communications Media

    Hastings

    Stephanie Dawn Anna, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Ian Marshall Cunningham, Laurel Drive, B.S.Ed. in English Education
    Amber Renee Dubyak, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Brittany Kline, Fourth Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
    Sarah Elizabeth Kudlawiec, Estate Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Deanna Laura Mazurak, Murphy Spring Road, B.S.Ed. in Art Education
    Tyler James McLaurin, Laurel Drive, B.S. in Safety Sciences
    Jason C. Paronish, Cabin Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Katy Ann Peles, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Johnstown

    Nicholas Alexander Adams, Tioga Street, B.S.Ed. in Music Education
    Rachel Leah Adams, Tioga Street, Undeclared College of Fine Arts
    Ashley Marie Alt, Franklin Street, B.A. in Economics/Pre-Law
    Katherine Marie Andrews, Indiana Street, B.S. in Athletic Training
    Anastasia Arikidis, Belmont Street, B.A. in English/Language Studies
    Emily Jean Armstrong, Kring Street, B.A. in Psychology
    Lauren Ann Bambino, Dickinson Street, B.S. in Nursing
    William Martin Bennett, Chandler Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Andrea Katherine Berzinsky, Spruce Street, B.A. in Art/Studio
    Sara Ann Bischof, Sell Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Michael Ryan Blue, April Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Bradley Lawrence Brosig, Bear Street, B.S. in Accounting
    Nicole Elizabeth Brownlee, Cherry Lane, B.S. in Nutrition
    Jessie Lee Bruckhart, Russell Avenue, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Stephen Paul Budash, Kennard Street, B.A. in Criminology
    Dominic Francis Calderon, Clarion Street, B.S. in Marketing
    Alyse Lauren Callihan, Linkville Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Michael Angelo Cancelliere, Saybrook Place, B.A. in Criminology
    Christina Jane Cassone, Woodcrest Drive, B.A. in Art/Studio
    Shannon Marie Costa, Goucher Street, B.S. in Finance
    Hannah Glasgow Crittenden, Old Tire Hill Road, B.A. in Sociology/Human Services
    Sarah Elizabeth Custer, Mitchell Court, B.S.Ed. in Music Education
    Brandon James D'Alimonte, Collegiate Drive, B.S. in Marketing
    Jill Ann DelSignore, Emmett Drive, B.F.A. in Art Studio
    Chloe Jane Devett, Jacqueline Drive, B.S. in Athletic Training
    Emily Jeanne Dubovi, Lyman Lane, B.S. in Communications Media
    Deanna Jo Duncan, Finch Street, B.S. in Communications Media
    Katlyn Louise Durica, Eureka Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Lynette Marie Faight, Chancellor Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Brittany Marie Fox, Sell Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Brian Michael Gable, Bucknell Avenue, B.S. in Management/Operations
    Leah Augusta Glass, Timson Street, B.S. in Hospitality Management
    Victoria J. Hammer, D Street, B.S. in Biology
    Amanda Rose Harris, Churchill Street, B.A. in Art/Studio
    Craig Andrew Harris, Churchill Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kaila Blair Henry, Moss Lane, B.A. in Sociology/Human Services
    Andrew Joseph Herbert, Luzerne Street, B.S. in Accounting
    Beau James Herbert, Krings Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Brittany Ann Hiltz, Owen Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brandon J. Hody, Saylor Street, B.S. in Safety Sciences
    Alexandra Nicole Holmes, Sunset Avenue, B.A. in Sociology
    Alexandria Courtney Hull, Killian Avenue, B.A. in Psychology
    Ashley Ann Irwin, Viewmont Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Jared Craig Jones, Picklo Street, B.S. in Accounting
    Sara Elizabeth Kirby, Drexel Avenue, B.S. in Athletic Training
    Nicole Ann Kovach, Coon Ridge Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Maria Rose Kuzmiak, Maywood Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Alicia Clare Magistro, Goucher Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jill Renee Marguccio, Erickson Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Amber Nichole Marlowe, Soap Hollow Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Shana Nicole Martin, Christy Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Lauren Marie Matevish, Woodcrest Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Lindsay Elise Matolyak, Sherwood Drive, B.S. in Chemistry
    Shane Michael McDevitt, Fuge Lane, B.S. in Biology
    Sean Gilbert McDonald, Bates Drive, B.A. in Criminology
    Leanna Jean McGiboney, Maplewood Drive, B.F.A. in Music Performance
    Kevin James Merriman, Arbutus Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Kelsey Marie Mills, Southmont Boulevard, B.A. in Psychology
    Taylor Jeanne Mullholand, Violet Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Vincent Patrick O'Donnell, Harding Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Lindsey Marie Overdorff, Griffith Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Sarah Jeanne Pastorek, Luzerne Street, B.A. in English/Writing Studies
    Amanda Ashton Pepley, Fender Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Linda Lee Pepley, Rear Eisenhower Bvld, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kelsey Elizabeth Petrusic, Sunshine Avenue, B.A. in Criminology
    Jennifer Lynn Pfeil, Tyke Road, B.A. in Sociology
    Kristin Marie Podrasky, Antonazzo Lane, B.A. in Criminology
    Brittany Lynn Polca, Randy Lane, B.S. in Hospitality Management
    Tyler Daniel Pollagi, Krings Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Daniel S. Price, Shenkelview Drive, B.A. in Criminology
    Matthew J. Ribblett, McKinley Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Taralynne T. Ribblett, McKinley Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Joshua Alan Riggle, Goucher Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Abby Ritenour, Hostetler Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Katelyn Ann Rossi, Bantel Street, B.S. in Nursing
    Zachary David Rummel, Coon Ridge Road, B.S. in Athletic Training
    Sean Michael Sapolich, Fender Lane, B.S. in Communications Media
    Joshua David Seidel, Hillside Trail, B.S. in Communications Media
    Brianna Marie Shawley, Von Lunen Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Anne Elise Shearer, Goucher Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Jessi Elena Shiley, Luray Avenue, B.A. in Psychology
    Richard Thomas Shook, Sell Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Matthew Ryan Spangler, Hammer Avenue, B.S. in Communications Media
    Tammy Michele Stonecypher, Venango Street, B.A. in Journalism
    Ashley Verna Strack, Erin Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Joshua Anthony Stutzman, Iolite Avenue, B.S. in Athletic Training
    Ryan Charles Sweeney, Penrod Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Ella Marie Tessari, Bedford Street, B.S.Ed. in Spanish Education
    Geneve Rae Tessari, Bedford Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Michael Ann Regina Tyrrell, Liberty Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Emily Marie Valko, Work Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Leah A. Varga, Winchester Drive, B.S. in Communications Media
    Codey Alan Vargo, Bedford Street, B.S. in Management/General
    Aubrey Lee Varner, Elm Drive, B.S. in Hospitality Management
    Meghan Renee Vogatsky, Simmons Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Barbara Ward, Harshberger Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Raymond MacKenzie Ward, Menoher Boulevard, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Maureen Anne Wesner, Bucknell Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Brittney Lynne Wiesheier, Lunen Street, B.S.Ed. in Chemistry Education
    Luke Joseph Young, Palliser Street, B.S. in Management Information Systems
    Lauren Elizabeth Zimmerman, Luray Avenue, B.S. in Disability Services
    Kevin Grant Zipf, Beaver Court, B.S. in Safety Sciences

    Lilly

    Jordan Eric Harris, Karney Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Loretto

    Luke Patrick Farabaugh, Beck Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Mineral Point

    Alesha Halie Charles, Ogden Street, B.S. in Respiratory Care
    Megan Miklos, Stoneridge Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nanty Glo

    Erin M. Bender, 2nd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Robert J. Bugosh, Poplar Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Jared A. Divido, Cambria Street, B.A. in Anthropology
    Paige Elizabeth George, Vine Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Theodore Russell Worthington, Cardiff Road, B.S. in Computer Science/Applied

    Nicktown

    Julia Mary Dillon, Water Falls Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Brennan Joseph Dumm, Springer Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Kimberly Ann Dumm, Killen School Road, B.S.Ed. in Business Education
    Olivia Jane Dumm, Henry Dumm Farm Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Dean Joseph Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Susan Arlene Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Brandon William Kochinsky, Luther Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Angela Lynn Saxon, Kinter Road, B.S. in Environmental Health Science
    Angela Mae Sherry, Kinter Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Kimber Lee Ann Stoltz, Killen School Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Northern Cambria

    Stephen Matthew Ashurst, Oak Street, B.A. in History/Pre-Law
    Andy Joseph Baran, Main Street, B.S. in Mathematics
    Jesse Ryan Carnevali, Street Pats Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education
    Breanna Rose Carroll, Grace Street, B.S. in Safety Sciences
    Alicia L. Contres, Grace Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jerod Homer Elias, Hamlet Lane, B.A. in International Studies
    Johanna Grace Elias, Hamlet Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Rebecca Ann Erwin, Crawford Avenue, B.S. in Chemistry
    Heather Marie Hudson, Hanwell Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Amy Louise Kirsch, Riverside Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ashley Marie Kirsch, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Benjamin E. Knapic, Route 403, B.S. in Computer Science/Applied
    Cassandra Anna Kollar, Elizabeth Place, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Monica Rose Kuzio, Goodridge Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Christopher James Magulick, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Hayley Marie Paronish, 34th Street, B.S. in Communications Media
    Thomas J. Paronish, Vine Street, B.S. in Geology
    David E. Pedersen, Country Lane, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Anthony Rocco, Elder Avenue, B.S. in Communications Media
    Shane Paul Serafin, Hillcrest Street, B.A. in Computer Science
    Shawna Lee Serafin, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Katrina Marie Smarsh, B.S. in Accounting
    Emily Rose Stiles, B.S. in Nursing
    Jude Michael Tenerowicz, Oak Street, B.A. in Criminology
    Elizabeth Ann Thomas, Goodridge Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Grace Elaine Thomas, Goodridge Road, B.S.Ed. in Art Education

    Patton

    Matthew William Albright, Murray Avenue, B.S. in Communications Media
    Kaitlin Marie Cence, Linwood Avenue, B.S. in Accounting
    Deanna Lynn Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Damien Merriman Falatek, Linwood Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Kelsey M. Hoover, Edelweiss Street, B.A. in Sociology/Human Services
    Maria Lee Pompa, Mellon Avenue, B.S. in Human Resource Management

    Portage

    Anna Marie Daugherty, Block Road, B.A. in Criminology
    Addie G. Gordon, Johnstown Road, B.A. in Art/History
    Gabrielle Catherine Gouse, South Blair Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Laura Eden Gressick, Dusty Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Ryan Reed Grove, Jefferson Avenue, B.S. in Physics
    Sebastyan Thomas Kissell, Caldwell Avenue, B.S. in Safety Sciences
    Julie Anna Koban, Jefferson Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Carissa Marie Kostan, Fowler Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Christopher James Patrick, Sportsman Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Lora Anne Roxby, Allen Street, B.S.Ed. in Business Education
    George Joseph Yauneridge, Grove Street, B.S. in Computer Science/Applied

    Revloc

    John Paul Conrad, B.S.Ed. in Social Studies Education/Geography

    Salix

    Casey Lee Felix, Oakridge Drive, B.A. in History
    Amy Arlena Wiesheier, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    Sidman

    Brock Matthew Gallaher, Dunlo Dip Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
    Brooke Elizabeth Wissinger, Forest Hills Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    South Fork

    Brittany Suzanne Krestar, Ragers Hill Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jenna Noel Shaffer, Baumgardner Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Elise Anne Thomas, Hamas Drive, B.S. in Disability Services

    Summerhill

    Kevin Walter Arnold, Turkey Path Road, B.S. in Computer Science/Applied
    Megan Brooke Burkey, Deer Lane, B.S. in Safety Sciences
    Julian Owen Chimelewski, B.S. in Accounting
    Kelly Lynne Johnson, Main Street, B.S. in Safety Sciences
    Nicole Irene Madison, New Germany, B.S.Ed. in Elementary Education

    Vintondale

    Deanna Rose Charles, Route 22, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kristi Brinklie Olsavsky, Griffith Street, B.S. in Management/General
    Miranda Mercedes Olsavsky, B.S. in Accounting
    Allison Marie Plowman, Plowman Road, B.S. in Nursing

    Wilmore

    Douglas Ryan Harshberger, B.S. in Computer Science/Applied

    Cameron County

    Emporium

    Michael Phillip Jones, Sizerville Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ryan Matthew Reed, Innsbruck Drive, B.A. in Philosophy/Pre-Law
    Kristin Renee Sestina, West 4th Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Kayela Irene Spehalski, Dodge Hollow Road, B.S. in Nutrition

    Carbon County

    Jim Thorpe

    Glen E. Harris, Woodside Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    Lehighton

    Kaitlyn Lee Green, Parks Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Nicole Sylvia Polk, South 5th Street, B.A. in Sociology/Human Services

    Centre County

    Bellefonte

    Kayla Mae Bell, Lincoln Lane, B.A. in Psychology
    Hayley Edith Charney, Dunkle Road, B.S.Ed. in English Education
    Angela Chaves Davies, Parkwood Drive, Undeclared College of Health and Human Services
    Margaret Ann Fromm, Blanchard Street, B.S. in Communications Media
    Courtney Lynn Mali, Circle Road, B.S. in Nursing
    Kierstin Mali, Circle Road, B.S. in Nursing
    Hannah Elizabeth Munnell, East Bishop Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Centre Hall

    Matthew David Depra, Tusseyville Road, B.S.Ed. in Music Education
    Emily Elizabeth Hoffman, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Kelsey Lynn Jordan, Tussey Meadow Lane, B.S. in Nursing
    Alyssa Marie Muchler, South Hoffer Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Pennsylvania Furnace

    Robbin Zirkle, West Whitehall Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Philipsburg

    Alexandria Nicole Godissart, Oakwood Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science
    Tara Renee Hutton, Blue Spruce Road, B.S. in Nursing
    Amanda Lynn Ireland, Rader Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Rachel Elizabeth Powell, East Hickory Street, B.S. in Nursing
    Teri Lyn Thompson, Six Mile Road, B.A. in Honors Program in Psychology
    Edward Frank Walls, North 11th Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Pleasant Gap

    Lyndsie Lea Holderman, Patricia Lane, B.S. in Accounting

    Port Matilda

    Nicole Ryan Hange, South Mountain Road, B.A. in Art/Studio
    Lauren Nicole Hester, Pantops Parade, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Megan M. Peterson, Lutz Lane, B.A. in English
    Diana Marie Zuhlke, Charlotte Street, B.A. in Psychology

    Spring Mills

    Kendyl Christine Paolini, Lower Georges Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    State College

    Marcus Anthony Agostinelli, Beagle Run Court, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Heather M. Anderson, Hawthorne Drive, B.S. in Biology/Cell and Molecular
    Austin Conor Mock, Mayberry Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Susan Elizabeth Ranish, Cambridge Drive, B.S. in Communications Media
    Kara K. Schulz, Melissa Lane, B.A. in Psychology
    Courtney Louise St Clair, James Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Chester County

    Avondale

    Estefania Joselinne Alba Rodriguez, Heatherly Lane, B.S. in Biochemistry
    Linda Herrera, Tandy Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Chester Springs

    Hailey Nicole Bear, Worthington Road, B.A. in Psychology
    Alayna Highley, Horseshoe Trail, B.A. in Journalism

    Coatesville

    Daniel Robert Martin, Ashberry Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Jonathan Richard Rhodes, Ridge View Drive, B.S.Ed. in English Education
    Sasha Nichole Vera Toro, Lukens Mill Drive, B.S. in International Business
    Kerri Renee Wilson, Tyler Drive, B.S. in Marketing

    Cochranville

    Janaya Danyell Stone, Pusey Mill Road, B.S. in Communications Media

    Downingtown

    Katrina Elaine Billie, West Summit Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Jared Robert Bosco, North Woodmont Drive, B.A. in Criminology
    Alexander James Deets, West Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology
    Eric Joseph Diewald, Christine Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Sara Elizabeth Gustafson, Dover Court Place, B.A. in Psychology
    Jennifer Nicole Hanson, Highview Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Caroline Anna Levi, Krauser Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kelsey Elizabeth Merrigan, Noble Drive, Undeclared College of Health and Human Services
    Patricia Lynn Moore, Julie Drive, B.S. in Hospitality Management
    Aubrie E. Nader, Taylors Mill Road, B.S. in Communications Media
    Danielle Jordan Rosenshine, Patrick Henry Drive, B.S. in Communications Media
    Gabriella R. Ruggeri, Peck Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Elverson

    Alexander Ryan Hummel, North Manor Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Exton

    Jordan D. Meanix, West Devon Drive, B.S.Ed. in English Education

    Glenmoore

    Christine McKenzie Clarke, Fox Chase, B.S.Ed. in Biology Education
    Ashley Marie Ritter, Arrow Point Drive, B.A. in Psychology
    Elizabeth Jo Shumaker, Arrow Point Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Honey Brook

    Brittany L. Broach, Rebers Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kemblesville

    Joel Simeon Hayes, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Kennett Square

    Jackilyn Annette Lewis, Las Rosas Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Marco Antonio Lopez, South Mill Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Gemma Michelle Shady, Orchard Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kimberton

    Jeffrey Robert Hulse, Meadow Crest Drive, B.S. in Accounting

    Landenberg

    Adam Kyle Martin, Reynard Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Caleb Benjamin Meredith, Elbow Lane, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Georgina Esther Rae, Gold Hawk Lane, B.S. in Child Development and Family Relations

    Lincoln University

    Kelly Colleen Ekdahl, Meadow Drive, B.S. in Communications Media
    Benjamin Allen Johnston, Great Oak Drive, B.A. in Criminology
    Laura Beth Nealley, Thunder Hill Road, B.S. in Nursing

    Malvern

    Brooke Bennington Barstar, Vernon Lane, B.S. in Nursing
    Kimberly Anne Blain, Watch Hill Ln, B.S. in Biology/Pre-Veterinarian

    Nottingham

    Ralph Musser Brown, Heather Circle, B.A. in Criminology
    Diana Gomez-Franco, Sunrise Drive, B.S. in Accounting
    Katrina C. Owens, Fremont Road, B.S. in Biochemistry

    Phoenixville

    Gina Felice Colaneri, Charlestown Road, B.S. in Nursing
    Jesse M. Eisenhauer, West Bridge Street, B.A. in Art/Studio
    Kerri Elizabeth Kelly, Manavon Street, B.S. in Athletic Training
    Michael E. Mazzarella, Gateshead Way, B.A. in History

    Pottstown

    Tasha Lynn Caldwell, South Keim Street, B.A. in Psychology
    Lauren Bernadette Mills, Rock Run Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Robert Joseph Smith, Chestnut Court, B.A. in History/Pre-Law
    Kati Sweisford, Sweisford Lane, B.S. in Management/General

    Spring City

    Tyler Jordan Caba, Barton Drive, B.S. in Management/General
    Brianna Lynn Keefe, Deep Pond Drive, B.A. in Criminology

    West Chester

    Katherine Rose Burke, Spackmans Lane, B.S. in Interior Design
    Sean Kellen Davis, Tunbridge Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Nicholas V. Dello Buono, Piedmont Road, B.S. in Accounting
    James P. DiBello, Kirby Drive, B.A. in Criminology
    Chelsea Elizabeth Faber, Cromwell Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Margaret M. Kelly, Cardinal Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Tara M. Kerchner, Apple Hill Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Andrew Evan Kornet, Palomino Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Allison M. Lott, Revere Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Kaylee Prendergast, Mallard Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Taylor Lynn Ryan, Wayne Drive, B.A. in Sociology
    Okoteh Kwao Sackitey, Chessie Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Mary Kate Venuti, Joy Lane, B.S. in Nursing

    West Grove

    Charles Matthew Hunt, State Road, B.A. in Criminology

    Clarion County

    Clarion

    Brittany Elizabeth Hanlon, Wood Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Christa Lorraine Purinton, Tippin Drive, B.A. in Spanish
    Alisha L. Walters, South 7th Avenue, B.S. in Athletic Training
    Garret Andrew Whisner, Liberty Street, B.S.Ed. in Art Education

    Fairmount City

    Raquel Rose Lemelle, Olean Trail, B.S.Ed. in Spanish Education
    Ashley Rene Niccolai, Town Run Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Knox

    Brittany Marie Caulfield, Ninevah Road, B.A. in Psychology
    Earlene Madelon Horne, Route 338, B.S. in Child Development and Family Relations
    Stephanie Renee Kerr, West Railroad Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Jacob Andrew Knight, Wentlings Corners Road, B.A. in Criminology
    Adrienne Nicole Stover, Graff Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Kristina Marie Tooley, Beaver Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Caitlin Renee Turk, Darby Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Mayport

    Paige Whitney Adams, Salem Road, Undeclared College of Fine Arts

    New Bethlehem

    Lacey Lee Blose, Dayton Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Craig Matthew Hibell, Deanville Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Keith Justin Reesman, Crosscut Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Rimersburg

    Jeremy Michael McClaine, Switzer Road, B.S.Ed. in Music Education

    Shippenville

    Ashley Nicole Dunham, Airport Road, B.S.Ed. in Art Education
    Daniel Nicholas Reichard, Route 322, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

    Clearfield County

    Brisbin

    Justin Andrew Howe, B.S. in Business Technology Support

    Burnside

    Bradley Lynn Hoover, East Rural Delivery, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Clearfield

    Suzanne Carmen Colesar, Coal Hill Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
    Jonathan Thomas Palumbo, Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology
    Carissa Laray Schultz, Wrigley Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Victoria Kennedy Stone, Paradise Road, B.A. in Psychology

    Coalport

    Allyson Marie Hegarty, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Ansley Jo Stahlman, Black Walnut Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Samuel Caleb Yingling, Forest Street, B.S. in Hospitality Management

    Curwensville

    Alecia Lynn Collins, McNaul Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jennie Lynne Hoover, George Street, B.A. in Criminology
    Kyle David Irwin, Anderson Avenue, B.S. in Nutrition
    Mark Philip Ishler, Windy Hill Road, B.S. in Accounting
    Alayna R. Lewis, Holland Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Justin R. Maney, Anderson Street, B.S. in Accounting
    Kacie Lynn Morris, Windy Hill Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Dubois

    Cassandra Lee Barton, East Weber Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Skylar Malloy Buriak, Treasure Lake, B.S. in Accounting
    Daniel Nicholas Chelednik, Treasure Lake, B.S.Ed. in Chemistry Education
    John Timothy Chelednik, Treasure Lake, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Chantel Jean Connor, Thunderbird Road, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Jessica Lynn Delaney, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Lark Elysia Delaney, Spafford Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Bethany Ruth Erickson, Spicher Road, B.S. in Nursing
    Holly Ann Foradora, Narrows Creek Parks Road, B.S. in Hospitality Management
    Kathleen Marie Garred, Gamelands Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Tyler Mack Groves, West Weber Avenue, B.A. in Criminology
    Trevor Michael Jones, Wood Street, B.A. in Asian Studies
    Chelsea Morgan Kuntz, Merris Avenue, B.A. in Criminology
    Eric Daniel Liddle, McLane Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Jennifer Kay Peoples, Highland Street, B.A. in Psychology
    Paige Elizabeth Rishell, Kiwanis Trail, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Kristen Marie Saricks, Olive Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Paul Thomas Shade, East Sheridan Avenue, B.A. in Journalism
    Emma Jean Straight, Treasure Lake, B.S. in Nursing
    Amy Lynn Sunealitis, Kiwanis Trail, B.S.Ed. in Elementary Education
    Samantha J. Thompson, Treasure Lake, B.S.Ed. in Biology Education
    Leah Marie Wallock, Larissa Court, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Adam Douglas Young, East 2nd Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Grampian

    Breana Catherine Barrett, Chestnut Grove Highway, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Sadie Jean Kester, Chestnut Grove Highway, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Sara E. Sidelinger, 6th Street, B.S. in Nutrition

    Houtzdale

    Krista Marie Johnson, Terrace Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Kristin Ryanne Krause, Fernwood Road, B.S. in Nursing
    Samantha Marie Mooney, Charles Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Chad David Moyer, Don Street, B.S. in Management Information Systems

    Madera

    Rebecca Elizabeth Olson, Substation Road, B.A. in Psychology

    Mahaffey

    Kari Ann Buchheit, Clover Run Road, B.A. in Psychology
    Laura Jean Hilliard, Bethlehem Hill Road, B.A. in Psychology
    Craig Robert Peterson, Bracken Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Rochelle Mary Reitz, Bouch Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Morrisdale

    Victoria Anne Jarrett, Spring Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Rebecca Anne Kephart, Spring Road, B.A. in Criminology
    Megan S. Liptak, Allport Cutoff, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Hannah Nicole Sunderlin, Forest Road, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Munson

    Brooke Leann Walstrom, Casanova Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Olanta

    Haley Rae Clutter, Douglas Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Hannah Jean Walls, Douglas Road, B.S. in Nursing

    Osceola Mills

    Shaylea Ann Grannis, B.S. in Hospitality Management

    Rockton

    Natalie Victoria Robison, Rockton Mountain Highway, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Smithmill

    Zachary William Jasper, Ginter Morann Highway, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Troutville

    Dana Marie Alexander, Main Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Westover

    Robert Aaron Fry, B.S. in Communications Media

    Woodland

    Brittany Christina Martell, Woodland Bigler Highway, B.A. in Psychology

    Clinton County

    Avis

    Tabitha N. Mantle, Lafayette Street, B.S. in Safety Sciences

    Beech Creek

    Peter George Wasser, Beverly Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Flemington

    Melissa Renae Shank, Furst Street, B.S. in Interior Design

    Lock Haven

    Sophia Olivia Malenke Hosterman, Rural Route 2, B.A. in Philosophy
    Kelly Alanna Muthler, Oak Hollow Road, B.A. in Philosophy

    Mill Hall

    Lauren Katherine Dwyer, Homestead Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Columbia County

    Benton

    Mariah Catherine Krygier, State Route 239, B.A. in Psychology

    Berwick

    Joshua Gallagher, Summerhill Road, B.A. in Theater
    Julia Kathryn Kishbaugh, Denns Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Bloomsburg

    Jessica Allen, Long View Drive, B.S.Ed. in Business Education
    Trishtia F. Barndt, Oman Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Leann Marie Bowman, Whites Church Road, B.A. in Psychology
    Martina Ruth Hauck, 2nd Street, B.A. in Chemistry
    Mercedes Marie Humphrey, Crestmont Circle, B.S. in Nursing
    Emily Lynn Karas, Scenic Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Ashley Leah Kinn, Woods Edge Drive, B.S. in Marketing
    Kailyn Meredith Mott, Woods Edge Drive, B.S. in Nursing
    Emily Nicole Peters, Highland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Nicole Anne Reinaker, Drinker Street, B.A. in Art/History
    Megan Rae Smith, Summit Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Sarah Lynn Wagner, Nottingham Lane, B.S.Ed. in Business Education

    Catawissa

    Marisa Joelle Moyle, Southern Drive, B.S. in Interior Design

    Millville

    Sarah Renee Hare, Legion Road, B.S. in Nutrition/Culinary Dietetics
    Katrina Rochelle Laubach, Short Drive, B.S. in International Business
    Mcauley Patrick Ziegler, Valley View Lake, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Orangeville

    Tiffany Ann Danilowicz, Stoneybrook Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Crawford County

    Cambridge Springs

    Rachel C. White, South Main Street, B.S. in Human Resource Management

    Centerville

    Emily Paige Bernoski, State Highway, B.S. in Fashion Merchandising

    Cochranton

    Melissa Elaine Clark, Ryndroad, B.A. in Art/Studio
    Collin Ross Hart, B.S.Ed. in Music Education
    Ethan Leon Oertly, Frenchtown Road, B.S. in Accounting
    Dustin Joseph Steider, Mallory Road, B.A. in Psychology
    Andrew John Wolfe, 3rd Street, B.S.Ed. in English Education
    Marisa Beth Youngs, South Franklin Street, B.S.Ed. in Music Education

    Conneaut Lake

    Brittni Nicol Burns, South Canal Road, B.S. in Nursing
    Elle Mariah Ladebu, Highway, B.A. in English/Writing Studies
    Katherine Elizabeth Lewis, Edgeview Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    Rebecca Diane Mahovsky, Lakeside Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Amy Rae McCoy, Walnut Drive, B.A. in Criminology
    Paige Ashley Peterson, B.S.Ed. in English Education

    Guys Mills

    Brittany Leigh Brown, Brown Road, B.S.Ed. in Music Education

    Linesville

    Alexis Jane Chamberlain, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Michael Steven Leonard, Dicksonburg Road, B.S. in Finance
    Deanna Elaine Welsh, Conneaut Street, B.S. in Nursing

    Meadville

    Jenna Marie Bubna, Ridge Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Erin L. Carlson, Oakview Drive, B.A. in English/Writing Studies
    Ki Alexandra Galentine, Macs Lane, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Abby Lynn Lamont, Bordeau House, B.S. in Human Resource Management
    Nicole Marie Newman, Williamson Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Morgan Rae Oliver, Hunters Ridge Boulevard, B.S. in Natural Science
    Shandra Ann Nicole Peelman, Stephens Drive, B.A. in French
    Janel Amber Prinkey, Fisher Road, B.S.Ed. in English Education
    Tessa Lee Ray, Eastview Avenue, B.S. in Nursing

    Saegertown

    Gabrielle Alysia Bradshaw, Erie Street, B.S.Ed. in English Education
    Sean Michael Lyons, Ferry Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
    Anthony Charles Tordella, Grange Center Road, B.S. in Management Information Systems
    Brandon Matthew Weber, Lake Road, B.A. in Psychology

    Spartansburg

    Lydia Rae Hushon, Old Route 77, B.A. in Psychology

    Springboro

    Jacob Anthony Conley, Millgrove Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Titusville

    Hannah Mae Bowes, East Walnut Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Cori Michelle Mallory, West Main Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Vaughn Irwin Popeney, Cherrytree Plum Line Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Cumberland County

    Boiling Springs

    Daniel Elias Bliss, Chestnut Drive, B.S. in Communications Media
    Ryan William Brown, Crape Myrtle Drive, B.S. in Communications Media

    Camp Hill

    John Daniel Gallagher, Meadow Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Laura Helene Keiser, South 31st Street, B.S. in Nursing
    Jenna Elyse Magill, Allendale Way, B.S. in Marketing
    April M. Mitchell, Dogwood Court, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Whitney Nicole Pequignot, Erford Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Abigail Lynne Shipe, Conestoga Road, B.S. in Nursing
    Eden Dawn Taylor, North 24th Street, B.A. in Sociology/Human Services
    Katharine Tracy Uvick, Princeton Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Sarah Louise Uvick, Princeton Avenue, B.S. in Communications Media
    Kelsey Elizabeth Vermeulen, Kensington Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Carlisle

    Katie Marie Barrett, Beagle Club Road, B.A. in History
    Amanda Chamberlain Daniel, Briarwood Lane, B.A. in Psychology
    Desiree Nicole Donley, Spring Road, B.A. in Sociology
    Nicole Marie Eshelman, Pine Road, B.A. in Criminology
    Sara Frances Franklin, Clearview Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Jonathan Everett Goodman, Hope Terrace, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Samuel Paul Goodman, Hope Terrace, B.S. in Finance
    Alyssa Mae Hair, Wolf Bridge Road, B.S. in Nursing
    Sara Ann Malcolm, East North Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Edward John Marunyak, Fieldstone Drive, B.S. in Human Resource Management
    Katie Ashley O'Brien, Ashton Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Robert Franklin Parks, West Louther Street, B.A. in Criminology
    Stephanie Ann Phillips, Bernheisel Bridge Road, B.S. in Accounting
    Erica Rhoda Ranck, Carlton Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Neil Rankin, Stewart Drive, B.S. in Marketing
    Joshua Caleb Readshaw, Prickly Pear Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Samuel Cole Reeves, Cobblestone Drive, B.S. in Communications Media
    Spencer J. Sabol, Hoover Road, B.S. in Finance
    Carter Alexandra Sheely, Hoover Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Mackenzie Blair Sheely, Hoover Road, B.A. in Art/Studio
    Emily A. Shumaker, Shea Court, B.S. in Marketing
    Matthew Ryan Smith, Briarwood Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    David Anthony Tomassone, Douglas Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Brittney Lynn Wiles, West Louther Street, B.S. in Marketing
    Chelsea Nicole Zimmerman, Newville Road, B.S. in Nutrition

    Enola

    Yogesh Daxesh Amin, Tory Circle, B.A. in Criminology
    Sara Elizabeth Beard, Hillcrest Road, B.S. in Safety Sciences
    Justin Matthew Holmes, Henry Road, B.S. in Management Information Systems
    Megan Alicia Johnson, Logans Run, B.S. in Nursing

    Mechanicsburg

    Aereyelle Dominique DuBois, South Sporting Hill Road, B.A. in Psychology
    Nicole Marie Grenot, Indian Creek Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Brandon Matthew Gruschow, Emlyn Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Andrea Marie Gutting, Independence Court, B.S. in Marketing
    Stephen M. Hall, Lambs Gap Road, B.S. in Communications Media
    Kyle Allen Heckelman, Fox Drive, B.S. in Management/General
    Devon Christopher Hensel, East Keller Street, B.A. in History
    Kelsey Lynne Hernjak, Nantucket Drive, B.S.Ed. in English Education
    James Daniel Hull, Smith Drive, B.A. in Criminology
    Joel Thomas Keckler, Hamilton Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Samantha Carol Loos, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Sarah Rachael Lynn, Royal Palm Drive, B.S. in International Business
    Casey Madden, San Juan Drive, B.A. in Honors Program in Psychology
    Kerry Meaghan Mader, Apple Drive, B.A. in Honors Program in Psychology
    Marylea Marie Mansfield, Brandton Road, B.S. in Nursing
    Alexander Lawrence Martinelli, Ewe Road, B.S. in Hospitality Management
    Elise Paige McAninch, West Trindle Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Matthew Alexander McGrady, Nantucket Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Keelin Rolka McGrath, Truffle Glen Road, B.S.Ed. in Art Education
    Melissa Danielle Miller, Kittatinny Drive, B.S. in Hospitality Management
    Sean Michael Morgan, Indian Creek Drive, B.S. in Physics
    Townsend Reuter Mundorf, Pocono Drive, B.A. in History
    Ellen T. Reinsburrow, Mimosa Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Danielle Rilo, Eldindean Terrace, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Laura Beth Robb, East Powderhorn Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Amber Nicole Rockwell, Williamsburg Way, B.S. in Hospitality Management
    Andrew Martin Schryver, Kent Drive, B.S. in Athletic Training
    Julie Christina Scott, Terrace Road, B.S. in Biology
    Courtney Ryan Seeno, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Adrienne Marie Sempeles, East Powderhorn Road, B.S. in Nursing
    Jamie Lynn Shepherd, Winston Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Nicole Marie Shirilla, Mallard Way, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Stephanie Catherine Simon, Spring Run Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Chelsea Marie Simpson, Ginger Drive, B.S. in Disability Services
    Courtney Alyse Simpson, Ginger Drive, B.S. in Marketing
    Elias James Stoner, Konhaus Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Ariana Marie Taylor, Raspberry Drive, B.S. in Chemistry
    Maxwell Robert Taylor, Tussey Court, B.A. in Criminology
    William Joseph Taylor, East Meadow Drive, B.S. in Hospitality Management
    Matthew Lee Toland, East Coover Street, B.S. in Geology/Environmental
    Colleen Kaitlyn Trostle, Empire Circle, B.S.Ed. in Biology Education
    Ashley Michelle Williams, Silver Creek Drive, B.S. in Marketing
    Chelsea Alynn Wurster, Ricky Road, B.A. in Psychology

    Mount Holly Springs

    Jessica Lynn Erickson, North Baltimore Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Caitlyn Erin Wetzel, Westgate Drive, B.A. in English/Language Studies

    New Cumberland

    Kelsey Nicole Brenneman, Bradley Circle, Undeclared College of Health and Human Services
    Amanda Marie Fontanella, Steigerwalt Hollow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kelsey Beth Papinchak, Benyou Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Nico John Schaffner, Drexel Hills Boulevard, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Benjamin Raymond Whittington, Benyou Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Andrea M. Work, Barbara Street, B.S. in Hospitality Management

    Newburg

    Emily Marie Vaughn, Hanna Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Newville

    Hannah Irene Cornman, Pine Lane, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Taylor Nicole McCoy, Parsonage Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

    Shippensburg

    Danae Mae Baker, Forest Ridge Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Brandon Dow Jones, Mainsville Road, B.A. in Political Science
    Amanda Mae Musser, Shippensburg Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Shiremanstown

    Nicole Marie Skinnell, West Maple Avenue, B.S. in Disability Services

    Dauphin County

    Halifax

    Nicole Marie Hoy, Carsonville Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Harrisburg

    Kayla E. Badgett, Blue Jay Road, B.A. in Criminology
    Jessica Marie Black, Green Hill Road, B.S. in International Business
    Michael Alexander Burfeind, Thrush Court, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Caila Mone't Butler, Rudy Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Kylie Anne Camplese, Freedom Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Benjamin Dominic Cavallaro, Windmere Road, B.S. in Hospitality Management
    Paul Joseph Coccia, Redwood Street, B.A. in Criminology
    Kellie M. Comstock, South Scenic Road, B.A. in Sociology/Human Services
    Charlay Tanae Davenport, North 5th Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Katie Josephine Gerhold, Canterbury Street, B.A. in Psychology
    Quion E. Gunning, Bertha Drive, B.S. in International Business
    Lydia J. Hassell, Beaufort Hunt Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
    Kasi Lynn Hicks, Bonnymead Avenue, B.S. in Communications Media
    Blair Anthony Kershaw, Creekwood Drive, B.S. in Communications Media
    Julie Ann Kuntz, Fishing Creek Valley Road, B.S.Ed. in Art Education
    Kady Lynn Maurer, Circle Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jessica Ann Petrina, Wicklow Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Victoria Lee Reem, Chambers Hill Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Tiana Janai Reid, South 28th Street, B.A. in Journalism
    Matthew Jay Richwine, Sweetbriar Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Daniel Seth Rothschild, Greenridge Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Kayle Lauren Scott, North 50th Street, B.A. in English/Writing Studies
    Anthony Darryl Smith, Clinton Road, B.S. in Communications Media
    Benjamin Eric Snyder, Saint Andrews Way, B.A. in Geography/Economic Geographer
    Abby M. Toia, Aynlee Way, Undeclared College of Health and Human Services
    Sarah Michelle Trovato, Devonshire Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Kristen Blix Vander Woude, South Front Street, B.S. in Nursing
    Charles V. Walak, Springford Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Carrie Leigh Warner, Worcester Avenue, B.A. in Psychology
    Marisa Danielle Woodring, Manada Bottom Road, B.A. in Religious Studies
    Abbey M. Zelko, Worcester Avenue, B.A. in Journalism
    Andrew Vincent Zeplin, Whisper Wood Lane, B.S. in Finance

    Hershey

    Sara Elizabeth Endy, Yorktown Road, B.A. in Anthropology
    Jenna Rhea Giffin, Maple Avenue, B.A. in English /Pre-Law
    Melissa Anne Olson, Azalea Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Karen Elizabeth Sassaman, West Caracas Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Hummelstown

    Danielle Francis Boyd, Miller Road, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Sarah Lynn Daxton, Crooked Hill Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Kaitlyn Elizabeth Donegan, Appenzell Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jillian Carol Ferri, Redwood Street, B.S.Ed. in Music Education
    Hollynn Elyse Paul, Timber Ridge Road, B.S. in Hospitality Management
    Aimee Elizabeth Robison, Oakshire Drive, B.S. in Interior Design
    Andrea Renee Stroble, Hillymede Drive, B.A. in Psychology
    Korein Monique Thomas, Presidents Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Monique Vernouski, Circle Drive, B.S. in Athletic Training
    Maeve Briet Wilson, Kokomo Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Middletown

    Kelly Marie Brennan, West Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Joshua Lewis Crippen, North Pine Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Aaron Joseph Lupia, Powderhorn Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Michael Edward Lupia, Powderhorn Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Corrie Elizabeth Whitmer, Chestnut Street, B.A. in Journalism

    Millersburg

    Amber Nicole Brosius, Nelson Terrace, B.A. in Psychology
    Sarah Marie Chmielefski, Ridgewood Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Dennis James Kerstetter, Marks Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Andrew Mark Rothermel, Hup Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Jaclyn L. Rudisill, Woodside Station Road, B.S.Ed. in English Education
    Samantha Lyn Schaffer, Lebo Street, B.S. in Nursing
    Caitlyn Elizabeth Steppy, Shippen Dam Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Steelton

    Amber Joy Clark, Locust Street, B.A. in Art/History
    Chelsea Lynn Hess-Moore, Wood Street, B.A. in Journalism
    Matthew Kenneth Papinchak, Orchard Drive, B.S. in Biology

    Delaware County

     

    Brookhaven

    Kristoffer Waine Williams, Radio Parks Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Broomall

    Ian Richard Laird, Talbot Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    Chadds Ford

    Natalie Valeria Larrea, Kennett Pike, B.A. in Spanish

    Chester

    Imani Evelise Cortijo, Crosby Square, B.S. in Clinical Laboratory Science
    Jasmine De'Shaun Rothwell, West 9th Street, B.S. in Hospitality Management

    Collingdale

    Moriah Georgina Smith, Jackson Avenue, B.S. in Marketing

    Folsom

    Carlee Crosby, Melrose Terrace, B.S. in Interior Design

    Garnet Valley

    Jenna Marie Enright, Woodsview Drive, B.A. in English/Writing Studies

    Glen Mills

    Thomas Edward Taylor, Edgewood Chase Drive, B.S. in Computer Science/Applied

    Glenolden

    Jessica Lynn Kilday, West Ashland Avenue, B.S. in Accounting
    Jaclyn Elise Wahner, Lamont Avenue, B.S. in Nutrition

    Havertown

    Matthew Aaron Berman, Surrey Lane, B.S. in Communications Media
    Ryan Patrick Hennessy, Robinson Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Hillary H. Holmes, Robinson Avenue, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Allison M. Rapino, Maryland Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Kimberly L. Ricketts, Shelbourne Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Lansdowne

    Anisaa Diggins, Austin Avenue, B.A. in Journalism
    Alan Wayne Junius, Wayne Avenue, B.A. in Psychology
    Dwayne Sylvester Medley, Bonsall Avenue, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Natanya K. Williams, Wayne Avenue, B.A. in Asian Studies

    Media

    Erin R. Clark, Glenwood Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Roy-Al Edwards, Ronaldson Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Lyndsey Jean Thomas, Beechwood Road, B.A. in Theater

    Morton

    Andrea Kristine Marra, Highland Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Newtown Square

    Emily Lynn Wyatt, Bishop Hollow Road, B.A. in Criminology

    Prospect Park

    Kyle Leland Pruitt, 11th Avenue, B.A. in Philosophy

    Ridley Park

    Deborah Anne Nied, Parks Street, B.A. in Criminology

    Upper Chichester

    Melinda Sara Johnson, West Helms Manor, B.S. in Respiratory Care

    Upper Darby

    Sherita Danielle Braxton, Avon Road, B.A. in Sociology
    Chantel Thea Cumberbatch, Pine Street, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
    Audley W. Murray, South State Road, B.A. in Art/Studio
    Jahmia Danea Richardson, Spruce Street, B.S. in Communications Media

    Villanova

    Allison Ross Bole, Ithan Woods Lane, B.A. in Psychology

    Yeadon

    Chrystal Monique Eady, Darnell Avenue, B.S. in Finance

    Elk County

     

    Benezette

    Colt Alan Mack, Front Street, B.S. in Management/General

    Brockport

    Amanda Ruth Copelli, Route 219, B.S. in Nursing

    Dagus Mines

    Nicholas Aaron Malburg, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education
    Scott Arvid Shuttleworth, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

    Force

    Joseph R. Lovenduski, B.F.A. in Art Studio

    Johnsonburg

    Sarah Anne DuFresne, Bridge Street, B.S. in Accounting
    Kenneth Alan Thiry, Willow Street, B.S. in Accounting

    Kersey

    Alissa Maria Borrello, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Melinda Kate Gahr, Skyline Drive, B.S. in Nursing
    Abigail Noel Mosier, Nancy Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Ridgway

    Suzanne Elizabeth Buck, South Street, B.S. in Accounting
    Seth Edward Feronti, Dewey Street, B.S. in Finance
    Olivia Ann Horning, Montmorenci Road, B.S. in Management/General
    Benjamin Peter Jaques, South Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Kyle Lee Retzer, Hyde Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Louis Michael Stilwell, Stilwell Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Isabelle Claire Urmann, Emmett Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Saint Marys

    Tess Nicole Ackley, Seneca Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Megan Lynn Agosti, Arbutus Lane, B.S. in Physics
    Mark Daniel Anderson, Emmert Road, B.A. in Journalism
    Brittany Elizabeth Auman, Washington Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Bryan Scott Beimel, Comet Road, B.S. in Management/General
    Tia Rose Cunningham, Villa Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Dylan Joseph Dippold, Robin Road, B.A. in Psychology
    Richelle Lee Dippold, Charles Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Jesse Travis Erich, Anne Road, B.S. in Finance
    Cortney Ann Foote, Rock Street, B.S.Ed. in Music Education
    Kylie Ann Geci, Wendel Road, B.S.Ed. in Music Education
    Alicia Marie Gerarge, Hemlock Road, B.S. in Nursing
    Mandy Jo Gerarge, Hemlock Road, B.S.Ed. in English Education
    Benjamin J. Grieggs, Walnut Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Mitchell Steven Jerko, Cherry Hill Road, B.S.Ed. in Music Education
    Mark Adam Lang, North Michael Street, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Chelsea Elizabeth Luchini, Atlantic Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Meghan Ann Lupole, South Michael Circle, B.A. in History
    Ryan Robert Mancuso, Terrace Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Rachel Ann Pistner, Comet Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Kyle Jonathan Schneider, Villa Road, B.S. in Safety Sciences
    Michele Frances Sharrow, Hemlock Road, B.A. in English/Writing Studies
    Danielle Renee Simchick, Johnsonburg Road, B.S.Ed. in Spanish Education
    Mandy Nicole Stinchcomb, East Condot Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Ryan Timothy Uhl, West Theresia Road, B.S. in Finance

    Weedville

    Brett Douglas Quiggle, Sunflower Road, B.S. in Management/General

    Wilcox

    Taylor Kay Harvey, Buchanan Street, B.S. in Accounting
    Angelee Lynn Herzing, Faries Street, B.A. in Psychology
    Tori Jacqueline Stanley, Horner Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

    Erie County

    Corry

    Meghan Christine Carney, East Columbus Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Brian James Fronk, Wayne Street, B.A. in Journalism
    Phillip Michael Leslie, South Center Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Matthew Julian Royek, Raymond Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    East Springfield

    Peter James Greenawalt, B.S.Ed. in Chemistry Education
    Lindsay Marie Shaffer, West Ridge Road, B.S. in Communications Media

    Edinboro

    Katelyn Danielle Carter, Angling Road, B.S. in Nursing
    David Neil Donovan, South Skytop Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Jeffrey Bohn Hutchison, Beau Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Zachary Jay McConnell, Shechinah Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Scott William Richards, Jesse Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Kory Dillon Webber, Monroe Street, B.A. in Sociology

    Erie

    Ryan James Anderson, Williams Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Grant Leon Baxter, Grubb Road, B.S. in Finance
    John Carl Boetger, Gardner Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Brice Richard Boyd, Thelma Drive, B.S. in Business Technology Support
    Jacob Lester Breakstone, Mission Drive, B.S. in Accounting
    Michaela Marie Brooks, Alexandra Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Andrew Joseph Butler, White Oak Circle, B.S. in Accounting
    Victoria Lynn Carpenter, Markwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Megan Sarah Coffey, West 28th Street, B.S. in International Business
    Leslie Theresa Comi, Greengarden Road, B.A. in Journalism
    Nicole Marie Detar, Backus Road, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Shelby Rae Detore, Chelsie Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Danielle Monet Deutschlander, Martin Road, B.A. in Music
    Sara Mary Foessett, Westbury Farms Drive, B.S. in Accounting
    Brian Albert Foster-Pegg, West 31st Street, B.S. in Finance
    Nicole Rose Gervase, Hershey Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Christopher Justin Getz, Valley View Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Larissa Rayann Giese, Wildwood Way, B.A. in Psychology
    Matthew Greene, Brooksboro Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Kacey Lynn Haas, Reese Road, B.S. in Management/Operations
    Rebecca Louise Hahn, Chestnut Street, B.S. in Disability Services
    Mary Ann Brence Hedlund, Courtland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Michelle Brence Hedlund, Courtland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kelly R. Huegel, Boyer Road, B.A. in Political Science
    Madeline Leigh Jobczynski, Harvard Road, B.A. in English/Writing Studies
    Salina Michele Kovski, East Grandview Boulevard, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Leann Marie Kozak, Yale Drive, B.A. in Art/Studio
    Noelle Ruth Kramer, Burton Avenue, B.S. in Accounting
    Kristina Marie Krasowski, Norcross Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Aaron Glenn Lance, Powell Avenue, B.A. in Economics
    Gabryel Alexa Malone, Winthrop Drive, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
    Shelly Ann Maras, East Lake Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Tammy L. McCarthy, West 21st Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Gary Robert Montgomery, Marshall Drive, B.A. in Geography/Environmental Geographer
    Altagracia Bell Moquette, West 10th Street, B.A. in Criminology
    James Stanley Moss, Hamilton Road, B.S. in Finance
    Erin Rebecca Mussett, West 7th Street, B.A. in History
    Laura Ruth Nientimp, Indiana Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kelsey S. Pasierb, Preston Avenue, B.S. in Nursing
    Kevin Patrick Pomorski, Boyer Road, B.S. in Mathematics
    Theresa Ann Scarnati, North Wayside Drive, B.S. in Mathematics/Applied Mathematics
    Jennifer Nicole Sharpless, Hastings Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Lauren Elizabeth Stephan, Saint Ann Drive, B.S. in Nursing
    Nadia Claire Szymanski, East Avenue, B.S. in Chemistry
    Bethany Sue Taccone, East Lake Road, B.S. in Nursing
    Julie Ann Tobin, Melrose Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kaley Irene Toy, Delphos Drive, B.A. in Journalism
    Robert Michael Turick, Wood Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Marissa Ann Twiss, West 42nd Street, B.S. in Nutrition
    Laura Ann Walchack, Harvest Bend, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

    Fairview

    Michael Matthew Bowser, Otten Court, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Daniel Richard Gennaro, Hartley Road, B.S. in Communications Media
    Corinne Elizabeth Morganti, Eaton Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Hannah Jo Ellen Vogan, B.A. in Criminology

    Girard

    Amanda Marie Slupski, Vine Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    David Edward Utstein, Tilden Drive, B.A. in Criminology

    Harborcreek

    Brianne Marie Rzodkiewicz, Bartlett Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    McKean

    Adam John Fladd, Cherokee Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Luray Elizabeth Fladd, Cherokee Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    Mill Village

    Elijah Clay Rosenthal, Church Street, B.S.Ed. in English Education

    North East

    Kyla Dawn McGaughey, Ackerman Lane, B.A. in Sociology/Human Services
    Jacob Marshall Tuttle, South Pearl Street, B.S. in Nursing

    Union City

    Cody C. Stone, Route 6, B.S. in Mathematics

    Waterford

    Catherine Ann Caulfield, West Townhall Road, B.A. in Art/Studio
    Darla Rae Owens, East 2nd Street, B.S. in Communications Media
    Jamie Marie Showman, Lewis Road, B.S. in Hospitality Management
    Rebecca Gayle Soder, Mark Road, B.S. in Accounting
    Travis Joseph Welch, Perry Highway, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    West Springfield

    Nicole Kathryn Borstorff, Holdson Drive, B.S. in Accounting

    Fayette County

     

    Belle Vernon

    Ashley Elizabeth Bronakowski, Hollyberry Lane, B.S.Ed. in English Education
    Craig M. Delzangle, Cedarwood Drive, B.S. in Computer Science/Applied
    David L. McElfresh, Van Meter Road, B.S. in Marketing
    Jocelyn Marie Niro, Marco Drive, B.S. in Nutrition
    Travis Clinton Spagnolo, Vernon Drive, B.S. in Safety Sciences
    Devin Robert Watkins, Nazareth Drive, B.A. in Criminology

    Brownsville

    Katie Lynn Grahek, Lynn Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Connellsville

    Megan Kaitlyn Adams, Rogers Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Mark Gary Cable, North 10th Street, B.A. in Criminology
    Kylie Erinn Cavanaugh, Connellsville Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Erika Lynn Ellsworth, Sycamore Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Lisa Ann Greenawalt, East Murphy Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Rebekah Christine Greenawalt, Quail Hill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Robert Wayne Myers, South 12th Street, B.A. in History
    Cassandra Leigh Nicholson, Springfield Pike, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Devin M. Nudo, Narrows Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Brittany Alisha Ronzio, Vanderbilt Road, B.A. in Anthropology
    Barbara Nicole Shultz, Breakneck Road, B.A. in English/Writing Studies
    Brittany June Simpson, North Jefferson Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Emily Ann Ward, Sycamore Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Whitney Justine Weimer, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dunbar

    Marion Danielle Laurion, Arch Bridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Everson

    Miranda Nicole Grimm, Painter Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brant Edward Roberts, B.S.Ed. in Music Education

    Lemont Furnace

    Denise Martin, Jefferson Street, B.A. in Criminology

    Masontown

    Kara Joann Arndt, Jefferson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    McClellandtown

    Andrew P. Milliken, Grange Road, B.S.Ed. in Music Education

    Mill Run

    Braedon Ray Foreman, Dull Store Road, B.S. in Safety Sciences
    Jessica Dawn Steyer, Clay Run Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    New Salem

    Mariah Lee Kenney, North Mill Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics

    Uniontown

    Francesca Marie Calabrese, Tyler Court, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Zachary Taylor Eperjesi, Jenny Lane, B.A. in Political Science
    Alexander Michael Ledonne, Albion Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Patrick Allen Lee, North Gallatin Avenue, B.A. in Criminology
    Brittiny Partin Lovett, Parks Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Laura Mercedes Mechling, Belmont Circle, B.S.Ed. in Deaf Education
    Amanda Rose Parker, Elma Avenue, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Jennifer Nicole Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Vanderbilt

    Nicole Lynn Swank, 2nd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Franklin County

    Chambersburg

    DeAndre Lamar Burrell, Channing Drive, B.A. in Criminology
    Benjamin Jacob Funk, Willowbrook Drive, B.S. in Accounting
    Douglas A. Hitchens, Philadelphia Avenue, B.A. in Criminology
    Kyle Andrew Pillar, Center Street, B.S. in Communications Media
    Shayna Elizabeth Rice, Grapevine Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Terra Renee Shanholtz, Westgate Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kayla Mae Tritle, Obsidian Drive, B.S. in Interior Design
    Alix Grace Wenger, Echo Springs Road, B.S. in Accounting
    Daniel Robert Wolfe, Edgelea Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Doylesburg

    Alyssa Lynne Rhoades, Main Street, B.S. in Marketing

    Fayetteville

    Austin Tyler Beaufort, Michaux Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Joy Julianna Kiefer, Fairway Drive, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Kyle Frank Witter, Hillside Drive, B.A. in Criminology

    Greencastle

    Ashley Nicole Frankenfield, West Weaver Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Vincent Sullivan Hall, Moss Spring Avenue, B.S. in Management/General

    Waynesboro

    Abbie Marie Bender, Orchard Lane, B.S. in Biology
    Chloe Eve DePaola, Tomstown Road, B.A. in Honors Program in Psychology
    Zachary Calvin Grass, Peaceful Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Brittany Morgan Smith, Abigail Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kristen N. Swope, Gehr Road, B.A. in Psychology
    Michael Allen Taylor, Leitersburg Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Ashlyn Marie Warner, Goods Dam Road, B.S.Ed. in Music Education

    Fulton County

    Crystal Spring

    Lauren Michelle Bottenfield, Old Route 126, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Harrisonville

    Brandon Scott Buterbaugh, Sipes Mill Road, B.S. in Safety Sciences

    McConnellsburg

    Haley Kristiana Barnhart, Serpentine Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Ashley Lorraine Peck, West Patterson Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Needmore

    Nicole Janette Keebaugh, Spring Hollow Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Jesse Newbaker Smartt, Thompson Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Warfordsburg

    Christi Victoria Smith, Buck Valley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    William Christopher Taylor, Kerns Lane, B.A. in Asian Studies

    Greene County

    Carmichaels

    Laci Jo-lynn Ludrosky, Cumberland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

    Clarksville

    Erin Layne Barbetta, Pollock Mill Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Mount Morris

    Megan Danielle Fox, Buckeye Road, B.A. in Journalism
    Alisa Kay Novak, B.A. in Psychology

    New Freeport

    Brittany Marie Reed, Renner Creek Road, B.A. in Psychology

    Nineveh

    Matthew Scott Yukon, Browns Creek Road, B.S. in Communications Media

    Rices Landing

    Shayleigh Ann Busti, Carmichaels Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Waynesburg

    Adam Michael Dolfi, North Porter Street, B.S.Ed. in Music Education
    Jessany Anne Knapp, North West Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Josie Maria Patton, Mount Morris Road, B.S. in Communications Media

    Huntingdon County

    Alexandria

    Olivia Marie Mays, B.S.Ed. in Art Education

    Broad Top

    Alyssa Breann Black, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Mackenzie Jordan Traxler, Railroad Avenue, B.S. in Accounting

    Huntingdon

    Seth Michael Hoover, Sugar Grove Road, B.S. in Communications Media
    Kevin Donald Jackson, 2nd Street, B.S. in Management Information Systems
    Emma Jeanne Santos, Arbor Bluff Drive, B.S.Ed. in Deaf Education
    Kesia Lynne Trice, Simon Fox Road, B.A. in Psychology
    Rachel Jean Woods, Arbor Bluff Drive, B.S. in Nursing

    James Creek

    Victoria Marie Easton, Ore Mine Drive, B.S. in Hospitality Management
    Catelin Jill Shontz, Pine Ridge Road, B.S. in Marketing

    Mapleton Depot

    Stephanie Renae Benson, Hollibaugh Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Mill Creek

    Andrew B. Fouse, Big Valley Pike, B.S.Ed. in Music Education

    Mount Union

    Miriah Kari Copenhaver, Wrangletown Road, B.A. in Criminology

    Robertsdale

    Alicia Renae Pollock, Hoover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Indiana County

    Arcadia

    Heidi Ann Farmery, B.A. in Sociology/Human Services

    Armagh

    Melinda Marie Clark, Mountain View Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Mitchell Wagner DeRubis, Grange Hall Road, B.A. in Economics/Mathematics
    Allyson Ronae Hess, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Kacie Marie Kesselak, Fox Road, B.S. in Communications Media
    Jared Matthew Long, Ludwig Road, B.S. in Safety Sciences

    Blairsville

    Jocelyn Rachelle Amevuvor, South Stewart Street, B.A. in Spanish
    Rebecca Lynn Ashbaugh, Hill Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Sarah Faye Brightbill, South Walnut Street, B.A. in Psychology
    Heather Nicole Buffone, North Spring Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Tessa M. Buhler, Morewood Avenue, B.S. in Marketing
    Jeremiah Cairns, Westinghouse Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Joseph Canton, Luciusboro Road, B.S.Ed. in English Education
    Chelsea Nichole Capelle, Luciusboro Road, B.A. in Criminology
    Patrice Catherine Clayton, North Brady Street, B.A. in Journalism
    Denise Renee Coulter, Thompson Road, B.S. in Accounting
    Matthew Derek Cyphert, Villa Road, B.S.Ed. in Music Education
    Jessica Danielle Daugherty, Sessi Drive, B.S. in Disability Services
    Michael Joseph Duffey, Maple Avenue, B.A. in History
    Meghan Elizabeth Evanko, North Brady Street, B.A. in Art/Studio
    Marissa Rose Falcone, Evans Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Kenneth Michael Fatino, Lintner Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Tayler Gene Giffen, East Campbell Street, B.A. in Psychology
    Mandy Lynn Gromley, Elm Street, B.A. in History
    Nellie Frances Henigin, Cramer Road, B.S. in Hospitality Management
    Travis Robert Kelly, Route 982, B.A. in English /Pre-Law
    Melissa Faith Lutz, Strong Road, B.S.Ed. in English Education
    Molly Elizabeth Mack, Route 259, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Sean D. McGaughran, Route 982, B.S. in Biology
    Patrick Edward Meloy, 28th Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Matthew David Moore, Evans Avenue, B.S. in Disability Services
    Kirstie Lynn Moss, Route 22, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Richard Clair Quick, Scotland Drive, B.S. in Biology
    Alyson M. Regula, Willow Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Josh Lloyd Schultheis, Indiana Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Michelle Lynn Shimps, Stahl Road, B.S. in Nursing
    Andrew Michael Shurina, North Morrow Street, B.A. in English/Writing Studies
    Hannah Kate Simon, West Ranson Avenue, B.A. in Theater
    Kylie Richelle Smathers, Rome Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Kylie Marie Smith, Elder Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
    Pamela Lynn Smith, Squibbs Road, B.S. in Accounting
    Emily Nicole Stiles, Strong Road, B.A. in Psychology
    Michelle Leanne Stiles, Bruner Road, B.S. in Nursing
    Casey Anna Sturiale, Black Lick Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Brent A. Taddie, Heybert Drive, B.S. in Management/General
    Isabel Soledad Valenzuela, Route 22, B.A. in Spanish
    Gina Ann Vigliotti, LaMantia Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Jessica Carolyn Young, Jasen Street, B.S. in Accounting
    Dakota James Kaylor, Spring Street, BSED, Music Education

    Brush Valley

    Christopher Adam Yutzey, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Shawn Ryan Yutzey, B.S. in Communications Media

    Cherry Tree

    Lauren Alexis Ashurst, South Main Street, B.S. in Communications Media
    Steven Douglas Boring, Hawthorne Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Courtney Louise Burba, Cush Creek Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jacqueline Anne Connor, Kantz Hill Road, B.A. in Psychology
    Tracy Lynn Deyarmin, Cush Creek Road, B.S. in Accounting
    Matthew Raymond Duman, Route 580, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Thomas Michael Griffith, Hazelet Church Road, B.S. in Communications Media
    Debra Leeann Johnson, Arcadia Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ryan S. Pearce, Patchin Highway, B.S. in Safety Sciences
    Amanda Marie Rowland, B.A. in Psychology
    Andrew Craig Rowland, Rainbow Lane, B.S. in Accounting

    Clarksburg

    Kelly Ann Beatty, Marshall Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Zachary Alan Cable, Cable Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Hadley Catherine Cesar, Klimkos Road, B.A. in Music
    Lisa Diane Ewing, Stevens Road, B.S. in Accounting
    Zachary G. Fridley, Hill Road, B.S. in Communications Media
    Andrew Joseph Machak, Berts Road, B.A. in Psychology
    Nicole Dawn Mountain, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Christine Marie Pascoe, Darlene Drive, B.S. in Mathematics

    Clune

    Ashley Marie Dumm, Gemmel Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Clymer

    Timothy Patrick Barnes, Morris Street, B.S.Ed. in Business Education
    Matthew Orlando Bash, Route 553, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Jacqueline Isabel Beisel, Clymer Road, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
    Robin M. Beisel, Clymer Road, B.S. in International Business
    Nicole Lynne Bender, Laurel Run Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Samantha Nichol Bennett, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Nicole Marie Bracken, Walcott Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Brenton John Davies, Franklin Street, B.A. in History
    Paige Elizabeth Davies, Franklin Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Danielle Brooke Greene, Larch Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Morgan Lynn Helmeid, Morris Street, B.S. in Nursing
    Erica Ann Holby, Sherman Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Jennifer Sue Kopczyk, Diamondville Road, B.S. in Disability Services
    Danielle Marie Malicky, Walcott Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Emily Joanne Marshall, Penn Street, B.S.Ed. in English Education
    Autumn Bethann Mattis, Engle Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Benjamin James Miller, Clymer Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Joshua David Stoehr, Hancock Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Jill E. Super, 6th Street, B.S. in Nursing
    Christina M. Young, 6th Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Commodore

    Paula Marie Burd, Purchase Line, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Amanda Sue Chichy, Bash Road, B.S.Ed. in English Education
    Christina Marie Deitman, Fisher Street, B.S. in Safety Sciences
    Dylan Matthew Fetterman, B.S. in Communications Media
    Laina Marie Frantz, Alder Road, B.S. in Nursing
    Ethan Cord McConnell, Douglas Street, B.S. in Interior Design
    Breanna Marie Patrick, Walnut Road, B.S. in Finance
    Crystal Dawn Shellhammer, Route 286, B.S.Ed. in Music Education

    Coral

    Patrick L. Wolford, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

    Creekside

    Bucky Ray Bothell, Route 954, B.S. in Safety Sciences
    Vittoria Laken Buzzelli, Water Street Road, B.S. in Finance
    Amanda Michelle Fairman, Midd Road, B.S. in Athletic Training
    Amy Lydia Fairman, Craig Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Daniel Clair Hoover, Hanging Rock Road, B.A. in Criminology
    Tracy Lynn Krugh, Chambersville Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Zachary Grant Kunkle, Kunkle Lane, B.S. in Safety Sciences
    Amanda G. Rogerson, Hudson Road, B.S. in Athletic Training
    Jenna Michelle Weiss, Cummins Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Dixonville

    Jennifer Nicole Brocious, B.S.Ed. in English Education

    Ernest

    Franklinn Michael Alexander, Store Hill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Laura Larue Bennett, B.A. in Psychology
    Samantha Leigh Bennett, 1st Street, B.A. in Criminology
    Stacey Lynne Grycko, Storehill Road, B.S. in Management/General

    Glen Campbell

    Chantel Chree Brink, Brink Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Garrett William Brink, Brink Lane, B.A. in Criminology
    Amanda Kate Carney, Pine Vale Road, B.S. in Athletic Training
    Brittany Ann Peles, Rock Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Graceton

    Eleanor Haley Silvis, Murry Avenue, B.S.Ed. in Physics Education
    Emily Lynne Silvis, Murry Avenue, B.A. in Psychology

    Heilwood

    Brian Gordon Davis, B.A. in Journalism
    Annie Danielle Rizzo, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Charles E. Stanavich, pine st, B.A. in Political Science

    Hillsdale

    Seth Edward Pearce, B.A. in Journalism

    Home

    Rebecca Ann Bowser, Ruth Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Bridget Suzanne Canose, Wells Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Toni Marie Corosu, Five Points Road, B.A. in English /Pre-Law
    Dane Tyler Gaydosh, Washington Road, B.F.A. in Art Studio
    Kristy Lynne Kosek, Pavilion Way, B.A. in Psychology
    Neil Jonn Kuzilla, Laurel Drive, B.S. in Management Information Systems
    Samuel Watson LeBlanc, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Ryan S. Lightcap, Route 85, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    AnnaMarie Nicole Lydic, Pavilion Way, B.A. in Sociology/Human Services
    Meghan Sara McMeans, Wells Road, B.A. in Art/Studio
    Peter J. Nanni, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Emily Nicole Peterson, McMillen Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Christina Lynn Steele, B.S.Ed. in Elementary Education

    Homer City

    Leslie Renee Bartlebaugh, George Court, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Tyler Alan Baum, Lawrence Street, Undeclared College of Fine Arts
    Caitlin Elizabeth Birch, Oakland Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Christina Marie Bitens, Spruce Hollow Road, B.S. in Hospitality Management
    William James Bryan, Claghorn Road, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Andrew Joseph Carley, East Church Street, B.S. in Safety Sciences
    Christine Lynn Carlson, Station Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Craig Patrick Ciranni, Water Street, B.S. in Finance
    Jessica Ann Clevenger, Altimus Road, B.S. in Hospitality Management
    Andrew Brian Coleman, Elizabeth Way, B.A. in Economics
    Leanne Elizabeth Deptola, East Church Street, B.S. in Nursing
    Brian Joseph Doster, Tide Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Jessica Angela Doster, Tide Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Mallory Anne Douglass, Route 259, B.S. in Fashion Merchandising
    Ashley Kathleen Evanick, South Main Street, B.S.Ed. in Art Education
    Adam S. Foust, Ridge Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Emily Elizabeth Fulmer, Syntron Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Bryant Michael Garvin, East Church Street, B.S. in Marketing
    Kyle Dale Hampton, Albert Street, B.S. in Computer Science/Applied
    Michelle Lee Hampton, Albert Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Courtney Maree Henry, East Wiley Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jessica Lynn Henry, Henry Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Melissa Lynne Jones, Luciusboro Road, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Lauren Elaine Kinka, 3rd Avenue, B.A. in English /Pre-Law
    Timothy John Kinter, East Elm Street, B.S. in Communications Media
    Melissa Jo Kuzmyak, Route 56, B.S. in Safety Sciences
    Aaron Michael Lenzi, West Church Street, B.S. in Physics
    Nicole Carolyn Loughner, South Main Street, B.S. in Human Resource Management
    Madison Elizabeth Maschak, Sarah Street, B.S. in Safety Sciences
    Cody M. Miller, Longs Road, B.A. in Biology
    William David Moon, Kanouff Street, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
    Danielle Nicole Morrow, Red Maple Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Kayla M. Panchik, Sunrise Avenue, B.S. in Marketing
    Richard Michale Petricig, Crownover Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Darin Joseph Rauso, Fire Academy Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Nicholas Anthony Raymond, Railroad Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Elizabeth Marie Rebovich, Spruce Hollow Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Lindsy Marie Ruckinger, Spring Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Joshua Anthony Schwartz, North Main Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Ronald Paul Shirley, Old US Highway, B.S. in Safety Sciences
    John Gerald Sokol, Chestnut Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Luke Edward Stultz, Syntron Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Megan Kay Sweeney, Miller Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Kristy L. Swintosky, Route 403, B.S. in Management/OperationsAlyssa Mary Taddie, Sarah Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Michelle L. Taddie, Sarah Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Brianne Nichole Thomas, East Church Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Paige Elizabeth Townley, Center Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Breanne Lynn Walker, Luciusboro Road, B.S. in Biology
    Emily Ann Warren, Spruce Hollow Road, B.A. in Spanish
    Shayna Leigh Wasko, Juniper Street, B.S. in Marketing
    Kassarah Jean Williams, West Elm Street, B.S. in Disability Services
    Stephen Michael Yackuboskey, East Church Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Iryna Yavorska, North Main Street, B.A. in Honors Program in Psychology

    Indiana

    Laura S. Dravecky, Forest Ridge Road, B.S. in Natural Science/Pre-EngineeringMarina Mae Adams, Stable Road, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Renee Elizabeth Addleman, Melloney Lane, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Kelly Maria Affolter, School Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Julianna Esmat Afshar, Stannard Avenue, B.S. in Accounting
    Seung Sup Ahn, Keats Way, B.S. in Hospitality Management
    Lacey L. Aikins, Airport Road, B.A. in Sociology/Human Services
    Clark Edgar Aitkins, Asbury Apartments, B.A. in Religious Studies
    Kawthar Alameer, Lisa Drive, B.S. in Biology
    Ignacio J. Alarcon, Stonegate Road, B.A. in Philosophy
    Brittany S. Allmendinger, Route 286, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Sarah A. Alman, Meadow Wood Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Anthony Ashlin Almes, Edgewood Avenue, B.S. in Communications Media
    Mohammad Ymy Alobaidan, Medlar Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Anthony Michael Antolik, Townview Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Julia Catherine Antolik, Townview Drive, B.S.Ed. in English Education
    Matthew Joseph Arthurs, Philadelphia Street, B.A. in History
    Lillian Clare Aurand, Philadelphia Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Philip Franklin Austin, Eastwood Court, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Akshay Bajpai, Oakridge Drive, B.S. in International Business
    Brad Jeffrey Balencic, Valley Road, B.S. in Safety Sciences
    Julie Balint, Lowman Road, B.A. in Psychology
    Kelley Ann Banahasky, Cactus Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Julie Anna Baroni, Simeone Road, B.S.Ed. in Art Education
    Savannah Jean Barris, South 3rd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kaitlyn Nicole Bash, Allison Road, Undeclared College of Fine Arts
    Samantha Arlene Bauer, Newport Drive, B.S. in Nursing
    Jennifer Kathryn Bergey, South Coulter Avenue, B.A. in Journalism
    Khyle Anthony Berns, Fleming Avenue, B.S. in Hospitality Management
    James Halley Bicknell, Locust Street, B.A. in Theater
    Caroline Ann Billon, South 6th Street, B.S. in Safety Sciences
    Amy Irene Binion, South 6th Street, B.S. in Biology
    Breanne Elizabeth Bisset, Washington Street, B.S. in Nursing
    Christina S. Blakley, South 5th Street, B.A. in Sociology
    Martin Thomas Blashock, South 4th Street, B.S. in Management Information Systems
    Alexandria Larue Blose, North 1st Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Angela Marie Blystone, Grant Street, B.S. in Nursing
    Scott L. Blystone, Grant Street, B.S. in Management Information Systems
    Nicole Rosina Bolden, Morningside Drive, B.A. in Journalism
    Jenna Alyse Bothell, South 6th Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Jessica Marie Bothell, Metz Road, B.S. in Safety Sciences
    Audrey Rose Botsford, East Pike Road, B.S. in Nursing
    Stephanie Lynn Bowers, Millay Circle, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Carrie Marie Bray, Stevenson Avenue, B.S.Ed. in Biology Education
    Daniel Max Broadbent, Diamond Avenue, B.S. in Accounting
    Matthew Robert Brown, East Pike Road, B.A. in History/Pre-Law
    Jason T. Brubaker, Rustic Lodge Road, B.S. in Safety Sciences
    Emily Marie Bugay, Hood School Road, B.S.Ed. in Deaf Education
    Tianchen Cao, Medlar Drive, B.S. in Finance
    Ashley Elaine Capitosti, King Hill Road, B.S. in Nursing
    Mark Charles Cavill, Anthony Road, B.A. in English/Writing Studies
    Alyssia Elizabeth Chapman, Poulos Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer
    John Michael Chrzanowski, Old Route 119, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Carly Ann Cignetti, Daugherty Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Sonia Anne Cilo, Fairman Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Megan Mallory Coleman, Crystal Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Stacey Marlene Coles, Copper Beech Drive, B.A. in Criminology
    Megan Marie Colley, Lucerne Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Justin Joseph Connell, Lucerne Road, B.S. in Management Information Systems
    Brendan Forrest Cope, Old Route 119, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Kristyn Elizabeth Cromer, Philadelphia Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Jazmin Cruz, Lazor Street, B.A. in Criminology
    David J. Cupp, Shelly Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Nadia Christiana Dadson, Heritage Run, B.S. in Accounting
    Hillary Nicole Daldoss, Lucerne Road, B.S. in Marketing
    Jessie Anne Dalrymple, Dolores Circle, B.A. in Psychology
    Jessica Lynn Danyi, North 5th Street, B.A. in Art/History
    Sierra Madeline Davis, North 8th Street, B.S. in Geology
    Justin Andrew DeCarlo, Huckleberry Road, B.A. in Art/Studio
    Michael Stephen Deemer, Walnut Street, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Maxwell Olan DePriest, Oakland Avenue, B.A. in Honors Program in Psychology
    Vincent Jared DeStefano, South 5th Street, B.F.A. in Art Studio
    Garrett Bruce Detwiler, Chestnut Street, B.S. in Management Information Systems
    Joshua David Diaz, Copper Beech Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    John J. Dirda, Philadelphia Street, B.S. in Safety Sciences
    Stefanie M. Doyle, Walnut Street, B.A. in English/Writing Studies
    Laura S. Dravecky, Forest Ridge Road, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering
    Natasha Jo Dubinsky, Zehner Road, B.A. in Art/Studio
    Kathryn Ellen Edmondson, Ashley Drive, B.A. in Anthropology
    Thad Daniel Eisenhower, North 1st Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Jessica Marie Ellis, Hood School Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Wade Rowland Evans, Cresswell Road, B.S. in Nursing
    Noel Desfosse Fales, Water Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Emily Anne Farren, B.S. in Nutrition
    Taralyn E. Federoff, Valley Road, B.S. in Interior Design
    Shane Lloyd Ferguson, Robin Street, B.S. in Safety Sciences
    Ashley Ann Fleming, Cheese Run Road, B.S.Ed. in Art Education
    Brian Ryonghyi Ford, South 6th Street, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing
    Brandon Geoffrey Foster, Byron Court, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Marysa Sue Frederick, DeGaetano Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Danielle Eileen Frye, Nibert Road, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
    Hannah Mandigo Fullerton, Ben Franklin Road, B.A. in Art/Studio
    Bethany Ann Furlong, Grant Street, B.A. in Psychology
    Daniel Charles Fyock, Rayne Church Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Sarah Dawn Fyock, Rayne Church Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Mandy Jean Gallo, Queen Lane, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Kelsey Maureen Garmon, Washington Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Matteo Kolton Gazzale, Brookwood Estates, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Steven Michael Geisel, Washington Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Justin Lewis Gerwick, Lucerne Road, B.A. in English /Pre-Law
    Nicole Elizabeth Giermanski, Fairview Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    David K. Grey, Treese Avenue, B.A. in Criminology
    Shane Michael Grey, Treese Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Ashley Renee Griffith, Poulos Road, B.S. in Nursing
    Karissa Grossman, Oak Street, B.S. in Communications Media
    Sara Faith Hampton, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Gary Leo Harkleroad, Harkle Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Nathan Michael Hartle, Trim Tree Road, B.S. in Finance
    Hassnaa K. Hassan, Crimson Hawks, B.S. in Interior Design
    David John Higgins, Oak Street, B.A. in Geography/Economic Geographer
    Alexandra Sophia Hilditch, Jackson Street, B.A. in History/Pre-Law
    Matthew Irvin Hite, Briarwood Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Emily Ann Holuta, Hoyt Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Lauren Marie Hotchkiss, B.A. in Psychology
    Jonathon Dwight Hughes, Martin Road, B.A. in History
    Meghan Jean Hunter, Oak Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Cory W. Ireland, South 7th Street, B.S. in Finance
    Jessica Anne Jenkins, Lazor Street, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Haley Elizabeth Jennings, Philadelphia Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Luci Rose Jockel, East Pike Road, B.A. in Art/Studio
    Nicholas Robert Johnson, Burns Avenue, B.S. in Computer Science/Applied
    Tyrone B. Jones, Water Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Geon Mi Kang, Washington Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Andrea J. Karcher, Dawn Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Camille Ann Kaszubowski, Wren Street, B.A. in History
    Katelyn Kelly, G Ruddock Hall, B.S. in Finance
    Dana Marie Kirsch, Shelly Drive, B.S. in Accounting
    Daniel Kozina, School Street, B.S. in Chemistry
    Joshua Michael Krug, Oakland Avenue, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Systems
    Kyle Steven Krysik, Regency Square, B.A. in Anthropology
    Edward Alan Kuckuck, North 6th Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Christopher Michael Kuhar, Stonegate Road, B.S. in Accounting
    Elizabeth Grace Kunkle, Rex Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    Anthony Joseph Kuta, Shelly Drive, B.S. in Accounting
    Megan Anne Labant, Franklin Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Zachary Dale Landau, Crimson Hawks, B.A. in Criminology
    Kacie Jen Lazor, Skyline Drive, B.S. in Communications Media
    Jennifer Hope Lechner, South 14th Street, B.S. in Management/Operations
    Boon Kai Lee, Lazor Street, B.S. in Marketing
    Brandon James Lefebvre, Merry Place, B.A. in English
    Benjamin Andrew Lenze, White Farm Road, Physics/Pre-Engineering
    Benjamin Alan Leonard, Ben Franklin Road, B.S. in Safety Sciences
    Kasey Lynn Lewis, Locust Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Thomas William Lewis, North Fifth Street, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Christa Lynn Lezanic, Grove Chapel Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Xiaofei Li, Crimson Hawks, Unclassified
    Andrew Lichtenfels, Clover Lane, B.A. in Psychology
    Kathryn M. Lind, Franklin Circle, B.S.Ed. in Art Education
    Simeon Michael Logan, Easy Street, B.S. in Safety Sciences
    Dominic J. Lombardi, East Oak Court, B.S. in Marketing
    Samantha Marie Loop, Maple Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Brittany La-Shae Lovell, Pratt Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Paige Jolette Lucas, Marcoline Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Madeline Emily Lukes, Grant Street, B.A. in Honors Program in Psychology
    Julian Michael Lutz, Crimson Hawks, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Ashley Christine Lyons, Five Points Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Lauren Marie Lyons, Oak Street, B.S. in Athletic Training
    Julianne Renee Mack, Sunset Drive, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Meghan Lou Mack, Acorn Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Nathaniel P. Mack, Dales Road, B.S.Ed. in Music Education
    Kassandra Charly MacKinnon, Sleepy Hollow Road, B.A. in Criminology
    Matthew Vincent Magill, Mill Run Drive, B.S. in Geology/Energy Resources
    Konstantinos Makaritis, Pratt Drive Wallwork Hall, B.F.A. in Music Performance
    Savvas Makaritis, Wallwork Hall, B.F.A. in Music Performance
    Emily Sue Manecke, Lowry Avenue, B.S. in Nursing
    Matthew Donald Marshall, Cunningham Road, B.S. in Safety Sciences
    Adam Michael Mathe, Hamill Road, B.S. in Management Information Systems
    Kevin Joseph Mathe, Chestnut Street, B.S. in Marketing
    Marita Elizabeth Mathe, Hamill Road, B.S. in Safety Sciences
    Mark Thomas Mathe, Chestnut Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Robert A. McCarthy, South 2nd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Colleen Faith McDowell, Merrick Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Heather Christine McDowell, Merrick Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Elizabeth Joy McGinness, South 5th Street, B.A. in Psychology
    Kelly Marie McKee, Anderson Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Sean Patrick McKee, Anderson Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    Sarah McLean, Sarah McLean Crimson, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Matthew Jamieson Merschbach, North 1st Street, B.S. in Safety Sciences
    Marybeth Nicole Miller, Laurel Street, B.S. in Nursing
    Garrett Thomas Milner, Apache Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Christian Nolan Minich, Water Street, B.A. in Philosophy
    Jamie Rachel Minich, Water Street, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology
    Allison Mintmier, Easy Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Breeanna Nicole Mintmier, Easy Street, B.S. in Chemistry
    Allison Marie Moore, Beech Lane, B.S. in Respiratory Care
    Kevin Matthew Moreau, Woodland Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Alexandria Marie Moretti, Blairton Avenue, B.A. in Sociology
    Michael Joseph Morris, Fulton Run Road, A.A.S. in Electro-Optics
    Jacob Randall Moyer, Lucerne Road, B.S. in Accounting
    Alison Diane Nellis, Poplar Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Aaron Robert Nickas, South 3rd Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Gretchen E. Nisbet, Hammersmith Drive, B.S. in Communications Media
    Michael John Olechovski, Opal Lane, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Kayla Elizabeth Olliver, Martin Road, B.S. in Communications Media
    Casey Ryan Olma, Deer Run Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Alexis Morgan Ophaug, Blue Spruce Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Amma Sarpong Oppong, Oakland Avenue, B.S. in Human Resource Management
    Jacob Otto, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Shiela Ika'silon Otwane, Philadelphia Street, B.S. in Nursing
    Yan Ou, Medlar Drive, B.S. in Accounting
    Alyson Keck Pajak, Myers Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Alexa N. Pappal, Shaffer Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Alexander Quay Patterson, Blue Spruce Road, B.S. in Geology
    Gary Lee Pease, Lingenfelter Road, B.S. in Safety Sciences
    Xiao Zi Peng, Grant Streetwallwork, Unclassified
    Jordan L. Penrose, Harvest Lane, B.S. in Disability Services
    Ryan Tyler Penrose, Country Lane, B.S. in Accounting
    Kaitlyn Elizabeth Phoebus, Oak Street, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    David Louis Piper, Walnut Street, B.S. in Finance
    Elizabeth Catherine Pivetz, North 9th Street, B.S. in Nursing
    Jonathan Edward Pivetz, North 9th Street, B.A. in English /Pre-Law
    Adrienne Noel Poper, Debbie Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Olivia Morgan Potter, Home Street, B.A. in Anthropology
    Sara G. Powers, Philadelphia Street, B.A. in Sociology/Human Services
    Jingji Quan, Dolores Circle, B.S. in Hospitality Management
    Johanna Helena Mary Rahkonen, Diamond Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Jeremy Rearick, Hood School Road, B.A. in Criminology
    Matthew David Rethi, Water Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Ashlee A. Rice, Ann Circle, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Katelyn Mary Richard, South 4th Street, B.S. in Communications Media
    Ethan John Robinson, Church Street, B.S. in International Business
    Jade Marie Robinson, Mary Ellens Place, B.S. in Child Development and Family Relations
    Patrick Steven Rupert, Dawn Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Madison Auth Sabo, B.S. in Hospitality Management
    Stefan Keith Savage, pratt drive apt, B.S. in Fashion Merchandising
    Jesse Patrick Scanga, Chestnut Street, B.S. in Safety Sciences
    Colleen M. Scheuer, South 9th Street, B.A. in Psychology
    Jillian Lee Schneider, Warren Road, B.S. in Communications Media
    Walter A. Schroth, Martin Road, B.A. in Criminology
    Troy Joseph Sebetich, 5th Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Mary Theresa Seckar, Holly Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Trevor Jeffrey Sheesley, Allen Bridge Road, B.S. in Nursing
    Elyse Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in English/Writing Studies
    Lisa Dawn Shirley, Country Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Marietta Elizabeth Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in Psychology
    Robert John Simon, Cresswell Road, B.S. in Safety Sciences
    Kulwinder Singh, Lilac Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Carley Jean Smathers, Simpson Road, B.A. in Criminology
    Lindsey Nicole Smathers, Simpson Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Megan Diana Smicklo, South 4th Street, B.S. in Nutrition/Culinary Dietetics
    Nickolaus Andrew Smigel, South 5th Street, B.A. in Criminology
    Douglas Scott Smith, West Pike Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Narren Deanne Smith, Barclay Heights, B.S. in Child Development and Family Relations
    Rebecca Lea Smith, West Pike Road, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Joseph Soundararajan, Lavista Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Madeline Rose Spearman, Spearman Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Kayla Lorraine Speedy, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Brittany Nicole Spencer, Blairton Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    Julie Anna Stachurski, Old Route, B.S. in Mathematics
    Leslie Grace Stapleton, Hamilton Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Brent Robert Stevens, School Street, B.A. in Economics
    Ronald Clair Stewart, Spence Road, B.S. in Biochemistry
    Jessica Lynn Stossel, Briarwood, B.S. in Nursing
    Sarah C. Strawcutter, South 3rd Street, B.A. in Criminology
    Nicholas Edward Strittmatter, South 3rd Street, B.S. in International Business
    Jozzie Nicole Stuchell, Peterman Road, B.A. in Political Science
    Taren Suarez, Dolores Circle, B.S. in Nursing
    Matthew Robert Sulkosky, Lazor Street, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Jennifer Ann Sullivan, Twolick Drive, B.A. in Criminology
    Renee Catherine Swartz, Stannard Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Christine Lynn Swinker, Elmington Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Phui Yee Tan, Regency Square, B.S. in Communications Media
    Garrett F. Tanner, View Street, B.S.Ed. in Business Education
    Alamnoor Tariq, Vista Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Christopher J. Taylor, Medlar Drive, B.S.Ed. in Social Science Education/Sociology
    Damarla Jo Taylor, Briarwood Drive, Undeclared College of Health and Human Services
    Emily Marie Thomas, South 7th Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Justin Eugene Thomas, Gorman Avenue, B.S.Ed. in Biology Education
    Robert Allen Tipton, Gompers Avenue, B.S. in Safety Sciences
    Christopher David Townley, Oak Street, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Systems
    Dylan Jacob Toy, 5th Avenue, B.A. in Criminology
    Shawn Carl Trout, North 8th Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Anne Cameron Ursu, Gompers Avenue, B.F.A. in Music Performance
    Molly Marie Vanderneck, Chestnut Street, B.S. in Nursing
    Ebonie Lashell Vann, B.A. in Criminology
    Kristy Noel Violi, Roush Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Kimberly D. Waddy, Roush Drive, B.S. in Management Information Systems
    Amanda J. Wadsworth, College Lodge Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Amanda Leigh Wagner, Warren Road, B.S. in Accounting
    Cory J. Walker, Wayne Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Sarah Ruth Walz, Grant Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Dan Wang, Wallwork Hall, B.S. in Accounting
    Qiuyue Wang, Regency Square, B.S. in Accounting
    Tong Wang, Lucerne Road, B.S. in Hospitality Management
    Annie E. Wardrop, Water Street, B.A. in Sociology
    Julie Lynn Watkins, Washington Street, B.A. in Art/Studio
    David Paul Watters, South 3rd Street, B.S. in Safety Sciences
    Maxwell Joseph Weyand, North 1st Street, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Melissa Ann Wilson, Hickory Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Timothy Kirk Wilson, Ryan Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Andrew James Wiltrout, Grant Street, B.S. in Communications Media
    Stephanie J. Wingerter, Sleepy Hollow Road, B.S. in Nursing
    Kevin Ray Winters, Winterfield Road, B.S. in Management Information Systems
    Kyle Anthony Wright, North 8th Street, B.S. in Safety Sciences
    Martha Jane Wunz, Oriole Avenue, B.S. in Nursing
    Nathan L. Wygonik, Forest Ridge Road, B.S. in Finance
    Wen Xia, Room#wallwork Hall, Unclassified
    Jeremy J. Yagle, Five Points Road, B.S. in Mathematics
    Yeong Chen Yong, lazor Street, B.S. in International Business
    Naomi Lynn Yurga, Curry Run Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Anna Leigh Zilinskas, Oak Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
    Michael A. Zuzack, Church Street, B.S. in Business Technology Support
    Cassandra Marie Swatsworth, Crimson Hawks, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Kellsey J. Pieples, BS in Biology/Pre-Veterinarian
    Kylie L. Ammerman, B.S. in Fashion Merchandising
    Zachery D. Karcher, Dawn Drive, B.S.E.D. in Music Education
    Kellsey Pieples, 15th Street, BS, Biology/Pre-Veterinarian

    Kent

    Kimberly Ann Shearer, Route 286, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Paula Renae Stewart, Mill Street, B.S. in Hospitality Management

    Lucernemines

    Jacob Michael Detelich, 11th Street, B.S. in Communications Media
    Angela Lynn Gray, B.S.Ed. in Spanish Education
    Keith James Reiter, 9th Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Marion Center

    Reed T. Bonnet, Ambrose Road, B.S. in Communications Media
    Emilie Jane Borst, Pearce Hollow Road, B.S. in Finance
    Breanne Rene Denning, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Amanda Kaye Dunlop, Pollock Road, B.S. in Communications Media
    Meggan Stephanie George, Riddle Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Whitney Nichole Glasser, B.S. in Nursing
    Logan N. Helman, Main Street, B.A. in History/Pre-Law
    Zoe Frances Hermann, Wrigden Run Road, B.S. in Hospitality Management
    Matthew Scott Kinter, Glenn Drive, B.S. in Safety Sciences
    Elizabeth Ashley Kundla, Hartman Road, B.A. in Journalism
    Rachel Allison Kundla, Hartman Road, B.A. in Criminology
    Kristen Nicole Martin, Skyline Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Levi Daniel McClure, Wrigden Run Road, B.S. in Nursing
    Janessa Renee Mihalich, Deckers Point Road, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
    Emily Marie Packer, Pearce Hollow Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Kellie E. Ruffner, Skyline Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Brandon Edward Snickles, B.S. in Nursing
    Cory Michael Stewart-Leydic, Richmond Road, B.S.Ed. in Music Education

    Northpoint

    Cassidy Ann Neal, Angel Way, B.S. in Management/General

    Penn Run

    Jordan Lee Alsop, Sportsman Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Robert William Buterbaugh, Buterbaugh Drive, B.S. in Safety Sciences
    Rebecca Susann Clement, South Harmony Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Adam John Clevenger, Rich Hill Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Hannah Lee Cramer, B.A. in Art/Studio
    Garrett Paul Dabella, Chestnut Road, B.A. in Biology
    Elliot Findley Faith, Sportsman Road, B.A. in Criminology
    Taylor Renee Jones, Allison Road, B.A. in Religious Studies
    Tina Marie Kelly, Route 422, B.S. in Disability Services
    Megan R. Marshall, Route 553, B.S.Ed. in English Education
    Kelly Anne Morfenski, Cameron Bottom Road, B.S. in Nursing
    Anthony W. Peadick, Hummingbird Drive, B.S. in Computer Science/Applied
    Rachael Mairead Reilly, Nolo Road, B.S.Ed. in Business Education
    Forrest Shane Trimble, Old Gate Road, B.A. in Theater

    Robinson

    Aaron Matthew Knapic, Harrison Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Elyse Christine Shearer, Jefferson North, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rochester Mills

    Chelsey Ann Baun, Richmond Road, B.A. in Sociology/Human Services
    Christy Ann Baun, Richmond Road, B.A. in Biology

    Rochester Mls

    Chasity Dawn Schreckengost, Leasure Run Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Rossiter

    Tabitha Lynn Bowers, Hillman Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Tawnee Raye Bowers, Hillman Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Mesha Bernadette Brink, Stonetown Road, B.A. in Psychology
    Heidi Marie Dickey, Fleeger Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Tyler William Grayson, Lions Club Road, B.S. in Communications Media
    Hollyann Autumn Setree, Smyerstown Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Saltsburg

    Faith E. Bobbitt, Bush Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Cory D. Clawson, Nowrytown Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Marie Elizabeth DiLascio, 10th Street, B.S. in Nursing
    Sara Lynn Dilascio, 10th Street, B.A. in Psychology
    Nicole Lynn Fink, Old Cemetery Road, B.A. in History
    Kaitlyn Anne Frassenei, 10th Street, B.S. in Athletic Training
    Justin Andrew Gould, Market Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Ashley Rebekah Hanzes, Walnut Street, B.S.Ed. in Art Education
    Kelly Marie Keibler, Tunnelton Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Keith William Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media
    Kevin Paul Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media
    Shelby Lynn Mostoller, State Route 981, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Brandi Ann Marie Muffie, Saltsburg Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    John J. Nepsha, Tunnelton Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Rachel Elizabeth Pommer, Market Street, B.A. in Criminology
    Cassie Genna Ulisse, Moween Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Bryana Grayce Urban, Salt Street, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

    Shelocta

    Bethany Nicole Aikins, Sheasley Hill Road, B.S. in Respiratory Care
    Alyssa Bree Altman, Girty Road, B.S.Ed. in English Education
    Kevin Scott Andrews, State Route 210, B.S. in Communications Media
    Ethan Bauman, Blakley Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Sheldon Reed Bennett, Idaho Road, Undeclared College of Fine Arts
    Brittany M. Byrd, Oak Hill Road, B.S.Ed. in Art Education
    Paige Marie Cashdollar, Windy Flats Road, B.A. in Art/Studio
    Jessie Dean Cunkelman, Blakley Road, B.S. in Safety Sciences
    Clinton James Deemer, North Ridge Road, B.S. in Safety Sciences
    Brandon Michael Good, Weiss Road, B.S.Ed. in Spanish Education
    Matthew J. Leigey, Chestnut Flat Road, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Ashley Michelle Lewis, Millen Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Violet Cheryl Lloyd, McCreight Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Aaron William Marshall, Sportsman Club Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Nicole Elizabeth McCullough, Millen Road, B.S. in Safety Sciences
    Jerileigh Ann Rearick, Copper Valley Road, B.S. in Nursing
    Caroline Ellen Speer, Windy Ridge Lane, B.A. in Psychology

    Smicksburg

    Kevin R. Ammons, Highland Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Michael A. Lockhart, Route 210, B.A. in Criminology
    Megan Sarah McCully, Gahagan Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Alyssa Ann Skamai, Route 954, Undeclared College of Health and Human Services
    Justina Marie Skamai, Route 954, B.S. in Athletic Training
    Cody Allen Wells, Barnard Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Matthew Ryan Yeomans, Wells Road, B.S.Ed. in Art Education

    Strongstown

    Mark Edward Madeley, Country Meadows Lane, B.A. in Psychology

    Jefferson County

    Big Run

    Laura Corin Sproull, Union Street, B.S. in Communications Media

    Brockway

    Chelsea Rae Bailey, Horizon Drive, B.S. in Marketing
    Megan Christina Gallagher, Kerr Street, B.S.Ed. in Music Education
    Laura Elizabeth Mancuso, Main Street, B.S. in Nursing
    Amber Dawn Manning, Broad Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Derek Thomas Miksich, Brock Street, B.S. in Accounting

    Brookville

    Stephanie Lynn Beatty, Taylor Street, B.S.Ed. in Music Education
    Bryan C. Blanchard, Wayland Lane, B.S.Ed. in English Education
    Cassandra Marie Confer, Route 322, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Leah Morgan Dietrich, Hastings Street, B.S. in Interior Design
    Anna Hope Dinger, Edgewood Drive, B.S. in Interior Design
    Andrew Curtis Glinkerman, Jefferson Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Amanda Elizabeth Henretty, Fog Hollow Lane, B.S. in Interior Design
    Timothy Nicodemus Pryor, North Pickering Street, B.S. in Management Information Systems
    Chadwick Lee Schuckers, Belgiumtown Road, B.A. in Political Science
    Shannon Dawn Shaffer, Ramsaytown Road, B.S.Ed. in Music Education
    Abigail Elizabeth Shaw, Pennsylvania Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Jessica Dawn Williams, Spencer Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Falls Creek

    Teresa M. Brownlee, Stevenson Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Matt Albert Gertz, First Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics

    Knox Dale

    Isaac Joel Lindemuth, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Punxsutaney

    James Tyler Cooper, Center Street, B.S. in Biology
    Michele M. Armstrong, Graffius Avenue, B.A. in Psychology
    Melanie Sue Baker, Juneau Road, B.A. in Psychology
    Danyka Aleigh Barnett, Mohney Road, B.A. in Sociology/Human Services
    Raeanne Nicole Barrett, Route 119, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Nicole Lynn Battestilli, Pine Street, B.A. in Theater
    Troy Allen Berkey, Meadow Road, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Dakota Robert Bish, South Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Nathan Chad Black, Center Street, B.A. in Criminology
    David James Burkett, Graffius Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Seth Alan Carlson, Marion Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Michael Marcus Cook, Stake Drive, B.A. in Criminology
    Douglas Jay Dale, Graffius Avenue, B.A. in Criminology
    Kira Leigh DeChurch, Route 119, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Michael David Depp-Hutchinson, Woodland Avenue, B.A. in Theater
    Emily Lorraine Dunkel, Willow Road, B.S. in Finance
    Tiffany Joelle DuPont, Smith Road, B.A. in Psychology
    Clay James Farrah, West Mahoning Street, B.S. in Communications Media
    Danica Lynn Ference, G and South Road, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Spencer Alexander Fiumara, Highway Barn Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Emily Elizabeth Forrest, Undeclared College of Health and Human Services
    Hannah Lynae Giavedoni, Horatio Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Jenna Nicole Grinder, Cherry Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Cheyenne Star Helman, Hillman Road, Undeclared College of Fine Arts
    Nichole Danielle Hopkins, Myrtle Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Kaylynn Regina Keeley, Horatio Street, B.S. in Hospitality Management
    Laura Jane Keeley, Horatio Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Clint James Lingenfelter, Sprankle Mills Road, B.S. in Natural Science
    Krista Leeann Lowry, Forest Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Michael David Matthews, Harmony Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Rebecca Ann Mitchell, Bell Road, B.A. in Spanish
    Michael Bradley Packer, Center Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Anthony Eugene Pascuzzo, Beyer Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Taylor Anne Pascuzzo, Frostburgh Road, B.A. in History
    Lynn Marie Peachey, Lincoln Way, B.S. in Nursing
    Heather Lynn Phillips, South Main Street, B.S. in Accounting
    Luke Andrew Prutznal, Scotland Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Educatio
    Bradley Thomas Renwick, Rose Terrace, B.S. in Safety Sciences
    Jacqueline Marie Sikora, Pine Street, B.A. in Sociology/Human Services
    Zachery Charles Smith, Ridge Road, B.S. in Marketing
    Shawn Thomas States, Grace Way, B.S. in Accounting
    Blaze Kayn Sterling, King Road, B.S. in Computer Science/Applied
    Megan Elizabeth Uplinger, Creek Drive, B.A. in Sociology/Human Services
    Lindsay Ray Woodbury, East Liberty Street, B.S. in Biology

    Reynoldsville

    Sara Rachelle Kirkpatrick, Reynoldsville Road, B.S.Ed. in English Education
    Jodi Lynn Speck, Pardus Road, B.S. in Interior Design
    Greta Lynne Weiss, Wolfgang Lane, B.A. in Psychology

    Ringgold

    Austin Thomas Weaver, Pheasant Hollow Road, B.A. in Criminology

    Sigel

    Samantha Jo Ellis, B.S. in Nursing
    Abbey Jane Smith, Route 36, B.S. in Nursing

    Stump Creek

    Aaron Robert Douthit, B.S. in Nursing

    Summerville

    Eden Renee Kahle, Kahle Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Karli Lynn Spangler, Shields Road, B.S.Ed. in Music Education

    Sykesville

    Michael James Yamrick, East Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Valier

    Cody Alan Dill, Undeclared College of Health and Human Services

    Walston

    Jennifer L. Smith, Cut Lane, B.S.Ed. in English Education
    Chanie Marie Spearing, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Juniata County

    East Waterford

    Kelsey Mae Long, Route 75 S, B.S. in Nursing

    Mifflin

    Ashley Renee Kipp, Crestview Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Mifflintown

    Courtney L. Cramer, Cramer Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Port Royal

    Kelby Ryan Swartz, Route 75 S, B.S. in Safety Sciences

    Lackawanna County

    Archbald

    Robert Dominic Rinaldi, Oak Hill Drive, B.A. in Political Science

    Carbondale

    Kathryn Lynn Cosgrove, Canaan Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Clarks Summit

    Kayla Mary Bucciarelli, Greenwood Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Krista Lynne Matsko, Powell Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Katherine Helen Stevens, Forest Acres Drive, B.S. in Athletic Training

    Dalton

    Morgan Charles Chase, Church Street, B.A. in Theater
    Julia Elizabeth Farrar, Turnpike Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Kaitlyn Dawn Klinges, Rural Route 2, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Elizabeth Ann Neuhausel, Locust Way, B.S. in Communications Media
    Emily Marie Neuhausel, Locust Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Dunmore

    Christine Megan Cuddey, Delaware Street, B.S. in Marketing
    Caitlin M. Taylor, East Swinnick Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

    Greenfield Township

    Stephanie Lynn Racht, High Point Street, B.A. in Criminology

    Jessup

    Frederick P. Mitchell, Katherine Drive, B.S. in Communications Media
    Brandon M. Rotell, Riverview Drive, B.S. in Safety Sciences

    Madison Township

    Nick Anthony Bell, Bearbrook Road, B.A. in Criminology

    Mayfield

    Emily A. Port, Poplar Street, B.S. in International Business

    Olyphant

    Marissa Lynn Malaski, Sturges Road, B.S.Ed. in Music Education
    Cally Hilda McCabe, Ontario Street, Undeclared College of Health and Human Services

    Peckville

    Michelle Lee Maslar, Crystal Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Scranton

    Nicole Elizabeth Knecht, Penn Avenue, B.S. in Nursing
    Kaytlen M. Powers, Wheeler Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    South Abington Township
    Katherine Ann Carter, Edgewood Drive, B.S. in Hospitality Management

    Spring Brook Township

    Briana Marie Spitzer, Harriet Drive, B.S. in Communications Media

    Throop

    Melissa Rachael Cowan, Pine Street, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Lancaster County

    Columbia

    Morgan Elizabeth Difenderfer, Willow Lane, B.S. in Nursing
    Stefani Rose Helm, Norwood Road, B.S. in Hospitality Management

    Conestoga

    Julia Lynn Griffith, West Elm Street, B.S.Ed. in Music Education

    Denver

    William C. Boerstler, Sycamore Drive, B.A. in Criminology
    Joseph Occhiogrosso, Winding Way, B.S.Ed. in Music Education

    East Earl

    Bryan Scott Sweigart, Martin Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    East Petersburg

    Nicolas John Fillgrove, State Street, B.A. in Psychology

    Elizabethtown

    Derrick Anderson, Sunrise Boulevard, B.S. in Management/General
    Alyssa Rose Detz, Mulberry Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Rosalee Michelle Frederick, Kenbridge Lane, B.S. in Athletic Training
    Jacob Robert Good, Bossler Road, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
    Kelsey Marie Hayden, Hillcrest Lane, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Erin Rose Hendry, Briar Rose Trail, B.S.Ed. in Music Education

    Ephrata

    Caitlin Marie Voigt, Windsor Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Alison Joanne Weaver, Grandview Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kinzers

    Mitchell Elias Stoltzfus, East Newport Road, B.A. in Criminology

    Kirkwood

    Zachary Cliff Henderson, Sproul Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Lancaster

    Lauren E. Alshouse, Old Farm Lane, B.A. in International Studies
    Laura Nicole Bair, Henry Court, B.S. in Nursing
    Rachael Renee Barlow, Harrow Lane, B.S. in Nutrition
    Joshua Bellamy, Wilderness Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts
    Zaimary Ann Colon, Nolt Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Alicia Nicole Haines, Newswanger Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Landon Scruggs Harrar, Lincoln Highway E, B.S. in Communications Media
    Jasmine Marie Jordan, Hedgewood Court, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Katelyn Anne Kaufman, Krystle Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Andrea Leigh Kline, Woodbine Boulevard, B.S. in Hospitality Management
    Harmony Ann Lesoken, Ice Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
    Tiffany Rose McTigue, Derbyshire Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Lauren E. Montague, Hornig Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Alexandra Kathryn Moore, Apple Blossom Drive, B.S.Ed. in Deaf Education
    Randall Keith Myers, Windy Hill Road, B.A. in Criminology
    Nicholas Victor Oberholtzer, Ridings Way, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Alexander Louis Papadoplos, Geraldson Drive, B.S. in Accounting
    Kevin Allen Richards, Atkins Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Gabriellea Katelynne Sanchez, Ice Avenue, B.S. in Management/General
    Kate Justine Saunders, Harclay Place, B.S. in Fashion Merchandising
    Kylie Marie Sheesley, Pearl Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Mindy Jolene Stipe, Richmond Road, B.S. in Hospitality Management
    Tam Thanh To, Springton Way, B.S. in Communications Media
    Thomas William Trautman, Stable Drive, B.A. in Honors Program in Psychology
    Matthew H. Trinh, Sunset Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Miranda Lane Wortel, Bowman Road, B.S. in Hospitality Management
    Morgan S. Zymnis, Tanglewood Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Landisville

    Heidi Michelle Zibura, Farmington Place, B.S.Ed. in English Education

    Lititz

    Sarah Ann Bedwell, Windsor Lane, B.A. in Honors Program in Psychology
    Jenna Marie Burger, Koser Road, B.S.Ed. in English Education
    Anthony James D'Imperio, Crimson Lane, B.S. in Marketing
    Alexandra Victoria Freeman, Ashton Place, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Megan Emily Hart, Iron Horse Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Ethan Nicholas Henny, Buckfield Drive, B.A. in Criminology
    Kelsey Hostetter, Snyder Hill Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Alaina Marie Howse, Longenecker Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Alexis Lynn Leed, Rosemont Drive, B.S. in Nursing
    Michael James McDowell, Barrow Circle, B.S. in International Business
    Brandon Wayne Roland, Sensenich Drive, B.A. in Psychology
    Andrew John Trefny, Knob Hill Drive, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Margaret Ann Westwood, Diane Avenue, B.S. in Marketing
    Emily Elizabeth Wood, Field Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Manheim

    Alexa Michelle Campbell, Pleasant View Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Monique Corrine Leas, Elizabethtown Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Marietta

    Joseph P. Yatsko, Countryside Lane, B.S. in Marketing

    Mount Joy

    Troy Lucas Behmer, Midland Circle, B.A. in Computer Science
    Shaista Elizabeth Bhatti, West Donegal Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Hayden Daniel Gerhart, Rhoda Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Cynthia Lynn Hassinger, East Main Street, B.S. in Hospitality Management
    Sarah Elizabeth Perini, Silverleaf Drive, Undeclared College of Health and Human Services
    Danielle Maria Truett, North Barbara Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Mountville

    David DiLouie, Primrose Lane, Undeclared College of Fine Arts

    New Holland

    Brittany Elizabeth Appleyard, West Fulton Street, B.A. in Criminology

    New Providence

    Sarah Louise Hohenwarter, Truce Road, B.S. in Accounting

    Peach Bottom

    Keri Ann Swisher, Fulton Inn Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Quarryville

    Emily Caitlin Ellis, Rineer Road, B.S. in Nutrition
    Jessica Nicole Monk, Hartwood Lane, B.S.Ed. in Spanish Education

    Reinholds

    Ashlee Mae Long, Mohns Hill Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Bethany Anne Longer, North Ridge Road, B.A. in Psychology

    Strasburg

    Lindsay Elizabeth Binder, Coppersmith Lane, B.S. in Nursing
    Chelsea Elaine Graham, Sunset Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Taylor L. Wimer, Village Road, B.S. in Nursing

    Willow Street

    Justin Curtis Stroh, Woodhall Drive, B.S. in Management/General

    Lawrence County

    Ellwood City

    Amy J. Bessell, Mill Bridge Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Jocelyn Raye Figurel, Division Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Hayley Elizabeth Fox, Line Street, B.A. in Psychology
    Melissa Ann Gretch, Harmony Fisher Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Kristen Donell Kozminski, Stiefel Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Rachel Rochelle Schuster, Smith Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    New Castle

    Matthew Ryan Bobic, Sumner Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Gabriella Jean Bonelli, North Cascade Street, B.S. in Disability Services
    Monica Joelle Hanna, Boroline Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Brian Thomas Jackson, Hidden Brooke Court, B.A. in Criminology
    Jacqueline Marie Jenkins, Albert Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Jaclene Rose Joseph, East Fairfield Avenue, B.S. in Communications Media
    Stephanie Danielle Martin, Fields Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Michael Glenn Myers, Rogers Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Ashley Christina Pence, Blackberry Lane, B.S. in Child Development and Family Relations
    Amanda Lynn Shaffer, Joyce Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
    Dustin Allen Smith, Mount Hope Road, B.A. in History
    Jessica Jean Tyndall, Chestnut Street, B.S. in Nutrition

    Pulaski

    Grey David Berrier, Shenango Street, B.S. in Finance

    Volant

    Kaitlin Joanna Martin, Martin Lane, B.S. in Nursing

    Wampum

    Miranda Lee Black, Upper Boyd School Road, B.S. in Marketing
    Rachel Suzanna Scherer, Halltown Road, B.A. in Anthropology

    Lebanon County

    Annville

    Rachel Nicole Laudermilch, Hartford Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Cleona

    Hannah Kathryn Woodward, West Elm Street, B.S. in Marketing

    Fredericksburg

    Joel Edward Heckman, Spruce Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Jonestown

    Katie Elizabeth Eisenhour, Awol Road, B.S. in Respiratory Care

    Lebanon

    Trisha Lynn Brubaker, Freeport Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Lauren Elizabeth Earle, Ironmaster Road, B.A. in Psychology
    Andrew William Erway, Elm Street, B.A. in Spanish
    Kathryn Mary Greeninger, North 9th Street, B.A. in Anthropology
    Brianna Natasha Harris, Crestview Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Craig Anthony Hartman, Eastfield Drive, B.S. in Athletic Training
    Adam Daniel Hartzell, Eastfield Drive, B.A. in Criminology
    Kaela Marie Hogue, Church Street, B.S. in Marketing
    Alisha Marie Johnson, North 9th Street, Undeclared College of Fine Arts
    Stuart Michael Koch, Oak View Court, B.A. in Criminology
    Emily T. Krause, South 4th Avenue, B.A. in English
    Susan Jean O'Toole, Aspen Lane, B.S.Ed. in Middle Level Education/English-Language Arts
    Kelsey Morgan Peters, Larch Circle, B.S. in Communications Media
    Melissa Lynn Sattazahn, Poplar Street, B.S. in Hospitality Management
    Jessica D. Stachura, East Brookfield Drive, B.A. in History
    Victoria Ann Wagner, Kimmerlings Road, B.S. in Nursing

    Myerstown

    Elizabeth Sova, Ladybug Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Newmanstown

    Ashley Nicole Weidman, Village Drive, B.A. in Psychology

    Palmyra

    Nora Curran Anderson, Stauffers Church Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Nicholas Michael Bare, Apple Blossom Lane, B.S. in Nutrition
    Savanna Rachelle Bonds, Kreider Lane, B.S. in Mathematics
    Ashley Patrice Carmo, Homestead Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Justin Stone McFail, Kingston Drive, B.S. in Nursing
    Erin Catherine O'Shea, Hunters Lane, B.A. in Psychology

    Lehigh County

    Allentown

    Samantha Louise Eichelberger, East Tioga Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Courtney Jo Fillman, Lone Lane, B.S.Ed. in Deaf Education
    Emily Rose Gagliardi, Windermere Avenue, B.A. in Psychology
    Gabriella Nicole Guttman, Edgemont Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Devin Dean Jepson, Suncrest Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Jamie Lynn Kemmerer, Cleveland Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Amy Virginia Marsella, North Broad Street, B.A. in History
    Caroline Debra O'Donnell, Azalea Road, B.A. in Psychology
    Amy Lynn Oplinger, Whitehall Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education
    Rana Sakher Oweis, South Krocks Road, B.S.Ed. in Deaf Education
    Nathan Alexander Rector, Woodside Court, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Kelsey M. Shaulis, Spring Wood Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
    Jordan Elizabeth Smith, Mauch Chunk Road, B.S. in Nursing
    Jason A. Susko, College Heights Boulevard, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Christopher Mark Walczer, Muth Circle, B.S. in Hospitality Management
    Thomas Alan Williams, Broadway, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Center Valley

    Justine Elise Novak, Pineview Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Melanie A. Novak, Pineview Drive, B.S. in Hospitality Management

    Cooopersburg

    Jennifer Katherine Krastin, Hamilton Drive, B.S. in International Business

    Coopersburg

    Caty Lynn Bird, Gun Club Road, B.A. in Psychology
    Brandy Lynn Spangenberg, Springfield Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Coplay

    Lauren Ann Brosky, Clearview Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Emmaus

    Caitlin Louise Egge, Newport Drive, B.S. in Disability Services
    Alyssa Nichole Funk, Lawrence Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Kelly Ali Nonnemacher, Franklin Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Stephanie Lauren Ritter, Lawrence Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Germansville

    Marah Ashley Hoffman, Germans Corner Road, B.S. in Marketing

    Laurys Station

    Tracey Elaine Temprine, Wellington Circle, B.S. in Respiratory Care

    Macungie

    Lauren Elizabeth Barry, Waterfall Drive, B.S. in Nursing
    Molly Beth Carraher, Oak Hollow Lane, Undeclared College of Health and Human Services
    Meredith Ann Corbet, Fresh Meadow Drive, B.S. in Hospitality Management
    Madeline Noelle Levis, Cross Creek Road, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Kaitlyn Elizabeth Seislove, North Walnut Street, B.A. in Psychology
    Michael John Stewart, Hillcrest Drive, B.S. in Accounting

    New Tripoli

    Kyra E. Barron, Vixen Court, B.S. in Communications Media
    Teal Elaine Golden, Flint Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Melissa Lynn Wessner, Bittners Hill Road, B.S. in Nursing

    Orefield

    Catherine Ann Caffrey, Rebecca Lane, B.S. in Communications Media
    Kelsey Leigh Dobil, Parks Lane, B.S. in Interior Design
    Jacob Alexander Kasprenski, Xmas Tree Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Laura Patrice McFadden, Meadow Drive, B.S. in Communications Media
    Emily Nicole Parker, Shankweiler Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Schnecksville

    Beth Lindsey Anderson, Hoffman Drive, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Alyssa Lorah Armstrong, Fells Creek Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Kiersten Jan Brobst, Hoffman Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Janelle Marie Stayt, Kistler Road, B.S. in Marketing
    Elizabeth J. Todd, Foxcroft Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Slatedale

    Jessica Lynn Brown, Main Street, English, Undeclared

    Wescosville

    Erica Miller White, Jaime Circle, B.A. in Art/Studio

    Whitehall

    Gina Marie Basile, Pennsylvania Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Luzerne County

    Avoca

    Danielle Dorosky, Main Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Bear Creek Township

    Megan Elizabeth Thompson, Bear Creek Boulevard, B.S. in Child Development and Family Relations

    Dallas

    Sarah Marie Leskowsky, Oak Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Drums

    Nicole Marie Kreckie, North Old Turnpike Road, B.A. in Criminology
    Richard Serra, Allen Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Duryea

    Lindsey Karzenoski, Green Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Freeland

    Rebecca Elizabeth Barry, Washington Street, B.A. in Psychology

    Hanover Township

    Nicholas Marsellas, Graham Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Hazleton

    Katherine Dolman, East 5th Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Kingston

    Victoria Elizabeth Lewis, Reynolds Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Luzerne

    Sarah Paige Interewicz, North Street, B.S.Ed. in English Education

    Mountain Top

    Angela Elizabeth Hess, Twins Lane, B.S. in Nursing
    Victoria Lynn Lorenz, Yorktown Road, B.S. in International Business
    Shane M. Skonieczki, Woodberry Drive, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

    Nanticoke

    Megan Joan Bogdan, Kosciuszko Street, B.S. in Nursing
    Charles Michael Voyton, South Market Street, B.S. in Biochemistry

    Pittston

    Jenny Lynn Chaump, Mitchell Street, B.S. in Respiratory Care

    Shavertown

    Stephanie Blannard, Weavertown Road, B.S. in Communications Media
    Rebecca Ann Loefflad, Shaver Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

    Shickshinny

    Jill Ann Franklin, Silo Road, B.S. in Hospitality Management
    Robert Perry, Silo Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Katherine A. Swiatek, Hunlock Harveyville Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sweet Valley

    Kimberly Ann Hozlock, Main Road, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
    Shawni Janae Scott, Main Road, B.A. in Anthropology

    Swoyersville

    Brooke Gibson Coslett, Bond Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Trucksville

    Jon David Laity, Davis Street, B.S. in Nursing
    Alicia Marie Sebastian, Harris Hill Road, B.A. in Sociology of Disability Services

    Wapwallopen

    Elisa D. Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nursing
    Melanie Rose Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    West Hazleton

    Brianna Ashley Romanchik, West Broad Street, B.S. in Interior Design

    White Haven

    Ellora Catherine Pollard, Caplos Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts

    Wilkes Barre

    Ryan John Everett, South Grant Street, B.A. in Honors Program in Psychology

    Lycoming County

    Cogan Station

    Olivia Shea Smith Dabney, Heim Road, B.S. in Nursing

    Linden

    Jonathan Mark Steele, Hulings Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Montgomery

    Amanda Joy Blaker, High Street, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
    Jessica Ashley MacPhail, Jarrett Lane, B.S. in Nursing

    Montoursville

    Taylor Lauren Dougherty, Bennett Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Sara Elizabeth Guthrie, Cedar Street, B.S.Ed. in Art Education
    Brett Michael Levy, Stopper Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Alyssa Diane Mitchell, Tallman Hollow Road, B.F.A. in Art Studio
    Angelique Jamila Montgomery, Fairview Drive, B.A. in Psychology
    Jonathan David Montgomery, Fairview Drive, B.A. in Spanish

    Muncy

    Morgan Justice Eck, Shawnee Drive, B.A. in Psychology
    Julie Nicole Kilgus, Murray Road, B.S. in Hospitality Management
    Olivia Elizabeth Youngman, B.S. in Computer Science/Applied

    Williamsport

    Alexandra Renee Bittner, Roseville Road, B.S. in Hospitality Management
    Sean Charles Cannon, Germania Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Benjamin Rich Craig, Maybee Hill Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Cassandra Michelle Fay, Hepburn Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Christian Justin Heyn, Grand Street, B.A. in International Studies
    Jacqueline Loismae Hohl, Franklin Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Christopher Robert Leidhecker, Northway Road, B.S.Ed. in Music Education
    Naim J. Lucas, Elmira Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Sultan Aquil Nafis Magruder, Lafayette Parkway, B.A. in Psychology
    Gage Jonathen Patchen, Union Avenue, B.S. in Finance
    Jeremy Lynn Smith, Federal Avenue, B.S. in Communications Media
    Bianca Danielle Williams, Federal Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Asja Marie Young, Sholder Avenue, B.A. in Criminology

    Mckean County

    Bradford

    Hannah Marie Garrett, Euclid Avenue, B.A. in English/Film Studies
    Elizabeth Ann Girard, Cornen Street, B.A. in Psychology
    Theresa Hoffmann, Jackson Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    Megan Elizabeth McIntyre, Barbour Street, B.S.Ed. in English Education
    Daniel Adam Romanelli, Bolivar Drive, B.A. in Geography/Environmental Geographer
    Tynan John Shannon, Constitution Avenue, B.A. in Criminology
    Alexander Michael Swackhamer, Totten Hollow, Undeclared College of Fine Arts

    Kane

    Kathryn Margaret Bizzak, Route 66, B.S. in Nursing
    Kristen M. Geer, Welsh Street, B.S.Ed. in Art Education
    Lauren A. Harvey, Hemlock Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Alan Christopher Kessler, South Edgar Street, B.S. in Biology/Cell and Molecular

    Lewis Run

    Erin Nicole Black, Beaver Drive, B.A. in Psychology
    Shelby Lynn Runyan, Big Shanty Road, B.S.Ed. in Business Education

    Mount Jewett

    Kelley Rae Chilson, McClellan Avenue, B.A. in Psychology

    Smethport

    Chelsea Catherine Becker, Christian Hollow, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Katherine Rose Murphy, Route 46, B.S. in Communications Media
    Danielle Marie Nielsen, Hamlin Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Abigayle Louise Weaver, Route 46, B.S.Ed. in Music Education

    Mercer County

    Clark

    Samantha Leigh Schultz, Lake Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Farrell

    Rocky James Farmartino, Carolyn Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Greenville

    Zachary Gordon Candela, Taylor Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Kellie Violet Cusick, Vernon Road, B.S. in Marketing
    Brett Allen Eddinger, Beatty School Road, B.S.Ed. in Biology Education
    Jeremy Dale Fowler, Vernon Road, B.A. in Criminology
    Joshua James Riffe, South Mercer Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Grove City

    Alexandria Marisa Buchanan, North Center Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Derek S. Kenniston, North Broad Street, B.A. in Criminology
    Yung-Cheng Lee, South Broad Street, B.S. in International Business
    Kelly Patricia McBryan, Forest Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Ryan Patrick McNamara, East Main Street, B.S. in Communications Media
    Kaitlin Grace Torok, East Pine Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Madison Elyse Torok, East Pine Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Hermitage

    Christine Lee Ammer, Sample Road, B.S. in Communications Media
    Michelle Lynn Diegan, Robertson Road, B.S. in Nursing
    Leah Christine Ferringer, Skyline Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Adriana Maria Santiago, Buhl Circle, B.S.Ed. in Spanish Education
    Maria Justine Shah, Baker Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Erica Roth Skinner, Riverbend Court, B.S.Ed. in Music Education

    Mercer

    Emily Nicole Deyarmin, Leesburg Grove City Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Cassandra Flannery, Apache Trail, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Blair Alyse Kosmowski, East Venango Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    David Justin Long, Oak Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Marshall Thomas McKean, Airport Road, B.S.Ed. in Art Education

    Sandy Lake

    Gretchen L. Bence, Elbow Street, B.S. in Nursing
    Collin F. Zelinsky, East Crawford Street, B.A. in Economics/Pre-Law

    Sharon

    Robert James Kiester, South Myers Avenue, B.S. in Communications Media
    Jenna Ann Lewis, Jefferson Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Gabrielle Marie Rahn, Heinz Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Sharpsville

    Leah Lynn Angott, North Neshannock Road, B.S. in Hospitality Management
    Amanda Marie Chamberlain, Kathy Lane, B.S. in Disability Services
    Kala A. Gardner, Clay Furnace Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    David Joseph Gill, Buckeye Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Shelby Lorraine Hoffman, West Ridge Avenue, B.A. in Sociology/Human Services
    Morgan Elana O'Malley, Anchorage Road, B.S. in Hospitality Management
    Taylor Nicole O'Malley, Anchorage Road, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    KateLynn Page Pisarcik, Laurel Drive, B.A. in Criminology
    Kerry Anna Ryan, South Walnut Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Stoneboro

    Logan Lindsay Lewis, Fredonia Road, B.A. in International Studies

    Transfer

    Nicholle Renee Dunn, Rutledge Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Nicole Marie Gregg, Crestview Drive, B.S. in Nursing
    Rebekah Danielle Schaaf, Rutledge Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/English-Language Arts
    Katie Elizabeth Stanko, Rutledge Road, B.A. in Psychology

    West Middlesex

    Marla Ann Pivarnik, Mitchell Road, B.A. in Psychology

    Mifflin County

    Lewistown

    Jessica Nicole Briner, Marble Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Morgan Elizabeth Brown, Fairway Place, B.S. in Fashion Merchandising
    Hillary Louise Clark, Harvest Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Katelyn Leah Conner, Sandspring Lane, Undeclared College of Health and Human Services
    Tyler Patrick Gantz, Packetboat Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Charles William Gehrett, Winding Way, B.S. in Applied Mathematics
    Rebecca Jane Kifer, Ridgley Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Lucas J. Koontz, Ridge Runner Lane, B.A. in Criminology
    Kyle Steven Lewis, South Grand Street, B.S. in Accounting
    Darlene Pauline Lopez, West 5th Street, B.A. in Psychology
    Chelsea David Mohr, Grand Parkway, B.S. in Interior Design
    Trevor Jerome Shawver, South Main Street, Undeclared College of Fine Arts
    Curtis Scott Wert, Snooks Hill Road, B.A. in Honors Program in Psychology

    McClure

    Kyle William Heane, Rum Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

    McVeytown

    Natalie Lynne Sweitzer, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Milroy

    Brittany Nicole Smith, North Main Street, B.S. in Biology

    Newton Hamilton

    Tabitha Joy Barrick, B.S. in Accounting

    Reedsville

    Cindy L. Brown, Brittney Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Matthew David Brown, Brittney Lane, B.S. in International Business
    Mia Janelle Hooper, Taylor Drive, B.A. in Economics

    Monroe County

    Canadensis

    Ashley Marie McCoy, Rural Route 2, B.S. in Human Resource Management

    Cresco

    Emily Jane Clark, Henrys Crossing Road, B.S. in Biology

    East Stroudsburg

    Victoria Ashely Cassar, Big Ridge Estates, B.S. in Hospitality Management
    Shannon Nichole Cramer, Rural Route 8, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Aleda K. Johnson, Rural Route 8, B.S. in Communications Media
    William David O'Brien, Indian Way, B.A. in Economics
    Angelique Liana Riutort, Melvin Lane, B.A. in Sociology

    Mount Pocono

    Davidjohn Gerena, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Pocono Pines

    Jonathan Howard Charleston-Coad, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Stroudsburg

    Nicole Gabrielle Grimaldi, Broad Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Alyssa Richman, Walbert Drive, B.S.Ed. in Art Education
    Nicholas C. Smith, South 8th Street, B.A. in Criminology
    Matthew Gilbert Walter, Ridge Road, B.A. in Economics

    Tobyhanna

    Micah Cora Alexander, Fairhaven Drive, B.A. in English /Pre-Law

    Montgomery County

    Ambler

    Wade Hedges Baily, East Francis Avenue, B.S. in Safety Sciences
    Nicholas Ryon DiSammartino, Buckley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Alyssa Marie Hutchinson, Cedar Hill Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jessica Lauren James, Stongs Lane, B.S. in Nursing

    Audubon

    Alexander William Cummings, Bettie Lane, B.A. in History
    Adelaide Lou De Saint Etienne, Sycamore Circle, B.S. in Fashion Merchandising

    Bala Cynwyd

    Alexis Danielle Santos, Bala Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Blue Bell

    Charles John Brady, Whitwood Drive, B.S. in Accounting
    Olivia Manzo, Copper Beech Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Rachel Louise Marinari, Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Matthew James Stavinga, Glenn Lane, B.A. in Criminology

    Cheltenham

    Catherine Patricia McCann, Boyer Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Patrick James McCann, Boyer Road, B.A. in Criminology
    Connor Francis Ruch, Elm Avenue, B.S. in Management/General
    Moncure Vaden, Hilldale Road, B.S. in Human Resource Management

    Collegeville

    Claire L. Amico, Westover Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Idamarie Desiree Arici, Vincent Drive, B.A. in Journalism
    Rachael Elizabeth Masterson, Vincent Drive, B.A. in Political Science
    Margaret Brianna Rauh, Wynnewood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Colmar

    Katelyn Marie Krissinger, General Forst Drive, B.S. in Accounting

    Conshohocken

    Thomas Matthew Foy, Matsonford Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Allison Lyn Steiger, Apple Street, B.S. in Interior Design

    East Greenville

    Nick Wagner, Wentling Schoolhouse Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Erdenheim

    Micheal Daniel Birdlebough, Atwood Road, B.S. in Human Resource Management

    Flourtown

    Jessica Rose DiDonato, Hemlock Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Gilbertsville

    Emily Rose Griffin, Hampton Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Mary Theresa Gutekunst, Crystal Lane, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology
    Phillip J. Lien, Wagner Road, B.A. in Criminology
    Kristin Marie Troilo, Broad Street, B.A. in English/Writing Studies

    Glenside

    Michael Thomas McKeegan, New Street, B.S.Ed. in Spanish Education
    Matthew Szczurek, Lismore Avenue, B.S. in Athletic Training
    Daniel James Verderame, Tennis Avenue, Undeclared College of Health and Human Services

    Harleysville

    Audrey Elizabeth Delp, Indian Creek Road, B.S. in Nursing
    Alexandra Lyn Gibilante, Bishopwood Boulevard, B.S.Ed. in English Education
    Timothy John Lynch, Surrey Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Stephanie Michelle Mallis, Hackney Way, B.S.Ed. in Elementary Education
    Sarah Elizabeth Stauffer, Westbourne Road, B.S. in Communications Media

    Hatboro

    Christel Jamelle Turingan, Tamarack Circle, B.S.Ed. in Art Education

    Hatfield

    Jared William Barnett, Washington Lane, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Brett Richard Flaherty, Derstine Road, B.A. in History
    Kayla E. Steiner, Raintree Crossing, B.S. in Nursing
    Mary Elizabeth Ward, Valley Woods Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kerry L. Young, Roosevelt Boulevard, B.A. in Psychology
    Robert W. Zinsmeister, Quail Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Horsham

    Erica Lynn Luczakowsky, Virginia Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Huntingdon Valley

    Geena Choi, Old Ford Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Emily Nicole Evans, County Line Road, B.S. in Interior Design

    Jeffersonville

    Nicholas F. Piergiovanni, Cardinal Circle, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

    King of Prussia

    Stephanie Noelle Bianco, Suellen Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Lansdale

    Megan Stephanie Alexander, Misty Meadow Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Jason Steven Barnada, Twining Road, B.S. in Communications Media
    Ann Fenglan Boccuti, Supplee Road, B.S. in International Business
    Kenneth Hal Chonofsky, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Jeremy David Edwards, Village Way, B.A. in Asian Studies
    Christian D. Lamar, Bedford Lane, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Ayanna Alexis LeBlanc, Braeburn Terrace, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Victoria Regina Lopardo, Columbia Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Garrett Michael Ofenloch, Locust Drive, B.S. in Accounting
    Kelly E. Parrott, Scobee Drive, B.A. in French
    Brianna Nicole Saylor, Finch Run, B.S. in Clinical Laboratory Science
    Leah Christine Smith, Amber Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Jacob Nathan Try, Spring Valley Road, B.S.Ed. in Music Education

    Limerick

    Katie Lynne Vining, South Limerick Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Meadowbrook

    Tyler Mitchell Hagar, Stephen Road, B.S. in Accounting

    Norristown

    Caitlin Helen Dunbar, Clyston Road, B.S. in Interior Design
    Matthew Alexander Heck, Redtail Road, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Carly Lindsey Ryther, Hoover Avenue, B.A. in Anthropology
    Seneca Amoni Smith, Astor Street, B.S. in Communications Media
    Kristin Patricia Steger, Generals Drive, B.S. in Hospitality Management

    North Wales

    Melissa Anne Hamilton, Drake Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Thu Ngoc Nguyen, Quaker Court, B.S. in Hospitality Management
    Jennifer Ashley Zurick, Livingston Court, B.S. in Hospitality Management

    Pottstown

    Britny Cypironoski, North Sanatoga Road, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Nicole Ashley Decker, Bradley Way, B.S. in Marketing
    Brittaney Nicole Graham, North Sanatoga Road, B.A. in History
    Nwaeze Onyemaobim, Juniper Street, B.S. in Management/General

    Red Hill

    Jamie A. Allman, Asbury Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Roslyn

    Courtney M. Allen, Clarke Road, B.S. in Communications Media

    Royersford

    Renee Nicole Caudle, Broadleaf Circle, B.A. in Journalism

    Schwenksville

    Melinda Joan Borgnis, Summit Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Skippack

    Sean McCallion, Skippack Pike, B.A. in Criminology

    Souderton

    Emily J. Weber, West Reliance Road, B.A. in Journalism

    Willow Grove

    Caroline G. Rudkin, Bernard Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Wynnewood

    James Chimekas, East Wynnewood Road, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering
    Christina Marie Sacco, Meredith Road, B.A. in Psychology

    Montour County

     

    Danville

    Alyssa Marie Beagle, Snydertown Road, B.S. in Respiratory Care
    Samantha Jolene Koons, West Market Street, B.A. in Biology
    Zachary David Russell, McCracken Road, B.S. in Nursing

    Northampton County

    Bangor

    Kyle Patrick Brown, Ridge Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer
    Joshua Matthew La Bar, South 3rd Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Laura Ann Mahachek, Eisenhart Boulevard, B.S. in Fashion Merchandising
    Zackary Tyler Nelson, Millwood Drive, B.A. in Criminology
    Katherine Salvemini, East Factoryville Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Bath

    Jessica Marie Paulus, Beacon Road, B.S. in Interior Design

    Bethlehem

    Allison Elizabeth Braithwaite, Mohawk Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Thomas Joseph Brown, Comfort Circle, B.S. in Communications Media
    Patrick John Carrington, South Boulevard, B.S. in Finance
    Nicole Elizabeth Gencarelli, Alder Road, B.S.Ed. in Art Education
    Kristina Jane Gonzalez, Huntington Street, B.S.Ed. in English Education
    Nikole Alicia Gregoris, 10th Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Julianne Marie Kelhart, Red Oak Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Laura Anne Koze, Willowbrook Drive, B.S. in Communications Media
    Justin Levon Mathis, Bridge Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Christopher Louis Mautino, Kevin Drive, Physics/Pre-Engineering
    Grania Maire Riess, Millard Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Morgan Christine Rothacker, Majestic Overlook Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Nicholas Andrew Salimbene, Bigal Court, B.A. in Criminology
    Gregory Harris Vogler, Biafore Avenue, B.F.A. in Music Performance
    Arria R. Washington, Killarney Drive, B.A. in English/Writing Studies

    Danielsville

    Cassandra Grace Hanley, Bayberry Drive, B.A. in Biology

    Easton

    Amanda Jeanne Karwel, Southwood Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Paige Nicole LaDuca, West Nesquehoning Street, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Elliot Daniel Lesser, Tuscany Drive, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Gabrielle Marie Stigliano, Bayard Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Michael A. Sullivan, North 7th Street, B.A. in Journalism
    Courtney Elizabeth Townsend, Kressman Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Arjun Manu Vachhani, Ranee Street, B.S. in Finance

    Hellertown

    Amanda Elizabeth Kirka, Constitution Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Thomas Russell Vosburg, Washington Street, B.A. in Music

    Mount Bethel

    Stephanie K. Spina, Jacoby Run Road, B.S. in Interior Design

    Nazareth

    Amanda Marie Bohn, Moravian Street, B.A. in Criminology
    Jeffrey Paul Fehnel, Redwood Lane, B.S. in Management/General
    Stacey Amber Haverstock, Sycamore Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Stephanie Marie Prekopa, Donato Court, B.S. in Hospitality Management
    Amy Elizabeth Rydeen, Colver Road, B.S. in Chemistry
    Ali M. Stoudt, Creekside Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Northampton

    Megan E. Yezzo, East 9th Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Pen Argyl

    Lauren Elizabeth Schlegel, Constitution Avenue, B.A. in Psychology

    Walnutport

    Jaclyn Irene Donohue, Spruce Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Lauren Lee Miller, Apricot Drive, Undeclared College of Education and Educational Technology

    Wind Gap

    Amanda Leigh Bennett, Hildenbrandt Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Joseph Patrick Givens, Miller Road, B.A. in Political Science
    Erin M. Hilbert, 8th Street, Physics/Pre-Engineering

    Northumberland County

    Coal Township

    Garrett Michael Hendricks, Wabash Street, B.A. in Anthropology

    Kulpmont

    Sarah Elizabeth Romanic, Missouri Lane, B.A. in Psychology

    Marion Heights

    Corrine Jacqueline Filipczak, Melrose Street, B.A. in Criminology
    Amber Rose Scarlett, West Melrose Street, B.A. in Art/Studio

    Milton

    Melissa Rose Mazzuca, Wilson Circle, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Charles Henry Messenger, Mahoning Street, B.S. in Interior Design
    Ty Anthony Sampsell, Vine Street, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Yelena Mariah Share, Parks Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Mount Carmel

    Matthew Charles Altomare, West 5th Street, Undeclared College of Fine Arts
    Rachel Elizabeth Amarose, West 5th Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Heather Lee Cimino, West Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Paxinos

    Brett Andrew Duell, Frederick Road, B.S. in Chemistry

    Shamokin

    Tyson Robert Milbrand, East Chestnut Street, B.S. in Geology/Environmental

    Sunbury

    Courtney Michelle Cydis, Snydertown Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Bradley Robert Deppen, Clearview Drive, B.S. in Accounting
    Kyla Isabel Groat, Catawissa Avenue, B.F.A. in Art Studio

    Perry County

    Duncannon

    Thomas James Buchko, North High Street, B.S.Ed. in Music Education
    Amanda Ashley Clark, North High Street, B.A. in Sociology/Human Services
    Ashley Lynn Hazelton, Barrick Drive, B.S. in Marketing
    Alesha Jean Headley, Palmer Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Casie Jo Matter, Mundorff Lane, B.A. in Criminology

    Elliottsburg

    Eric Michael Stone, Germany Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Landisburg

    Faith M. Elmes, Baker Lane, B.S. in Biochemistry

    Marysville

    Lindsey Alise Brewbaker, Ridgeview Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Millerstown

    Courtney Lauren Roth, Markle Road, Undeclared College of Health and Human Services

    New Bloomfield

    Krista Marie Shumaker, New Bloomfield Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Newport

    Angel Rebekah Bohn, North 5th Street, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Victoria Edith Harris, Sheck Drive, B.A. in Art/Studio
    Kacie Anne Roberts, North 4th Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Shermans Dale

    Erin Elizabeth Wright, Dellville Dam Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Philadelphia County

    Philadelphia

    Labreea Von Abraham, West Cambria Street, B.S. in Accounting
    Hussein Abdulsalam Almishri, South 36th Street, B.S. in Safety Sciences
    Aaqil K. Bailey, South 60th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Kiayonah Andrea Bailey, Fayette Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Ticairra Noel Bazemore, Walton Avenue, B.A. in Journalism
    Shaquerrah Rena Brew, Jane Street, B.A. in Psychology
    Tiara Christabell Brock-DeShields, East Walnut Lane, B.S. in Child Development and Family Relations
    Khalia Isha Brown, Devereaux Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Natoya Leona Brown, Oakland Street, B.A. in Sociology
    Tanisha Ernestyne Bryant, Windsor Avenue, B.S. in Hospitality Management
    Jalisa Tiporah Buckery, Reach Street, B.A. in Psychology
    Nicolette Shanaya Burton, East Sanger Street, B.A. in Criminology
    Cieara Crystal Carter, Mandela Way, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Eugene Fitzhugh Chambers, Malvern Avenue, B.S. in Human Resource Management
    Liza Chen, Cross Street, B.S. in Computer Science/Applied
    Nyana Simone Cofer, Sylvester Street, B.A. in Criminology
    Cassidy J. Crissman, Ridge Avenue, B.A. in Journalism
    Lakeisha Tyeisha Dandy, South Lloyd Street, B.S. in Hospitality Management
    Shalae Aiyanna Davenport, North 46th Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Christlynn Anastasia Dornevil, Windrim Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Myriah Lyndaris Farrare, North 39th Street, B.S. in Communications Media
    Teneshia Renee Francis, Passmore Street, B.S. in Communications Media
    Jerome Lee Gallman, Sansom Street, B.S. in Communications Media
    D'ineja Ameera Gardner, Elbridge Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Shaunyce Ivana Gay, West Huntingdon Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Joshua Alexander Gaymon, East Eleanor Street, B.S. in Hospitality Management
    Alyse Gleason, Chandler Street, B.A. in Chemistry
    Aleesandria Gonzalez, Bridge Street, B.A. in Anthropology
    Aijah Kai Goodwin, Kemble Avenue, B.A. in Psychology
    Rochelle Alexis Green, Glen Echo Road, Undeclared College of Fine Arts
    Tasheera Johnelle Greggs, South 20th Street, B.S. in Communications Media
    Joia Barbara Hight, South Frazier Street, B.S. in Chemistry
    Jessica Catherin Holguin, East Pike Street, B.S. in International Business
    Dashona Marla Holloway, North 53rd Street, B.S. in Nursing
    Jeffrey P. Hough, North Penn StreetP, B.A. in Psychology
    Melanie Charisse Johnson, South Vodges Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Taqiyya Saliyma Johnson, West Lehigh Avenue, B.S. in Nursing
    Jazminn Valancia Jones, Cedarbrook Avenue, B.A. in English/Writing Studies
    Joshua Darius Jones, East Walnut Lane, B.S. in Communications Media
    Donovan Xavier Jones-Betters, Sulis Street, B.S. in Communications Media
    Odessa Lataya Kellman, Montour Street, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Katlynn Kelly, Lansing Street, B.S. in Accounting
    Stephen D. Labarge, Alcott Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Tam M. Lam, South 67th Street, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Katrina Natasha Lambert, North Uber Street, B.S. in International Business
    Cherise Dolores Lawrence, North 34th Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Victor Lopez, North Hancock Street, B.S. in Accounting
    Ashlee Markea Lytle, 66th Avenue, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Zafire Eliz Maldonado, Princeton Avenue, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Naya Nicole McCrae, East Fariston Drive, B.S. in Management/General
    Angela Sade Renee McElveen, Fernon Street, B.S. in Communications Media
    Phillip Joseph McKee, South 4th Street, B.A. in Psychology
    Cynthia Milord, Wyndale Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Pear Mok, South 21st Street, B.S. in Nursing
    Qurana Markia Moody, East Upsal Street, B.A. in Journalism
    Deshante Lauren Nelson, Chancellor Street, B.A. in Criminology
    Arielle Sharae Norment, West Godfrey Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
    Cristin Ann Oechsle, Welsh Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts
    Olayinka Alake Ope, South 62nd Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Louis Nathaniel Peluyera, North 2nd Street, B.S. in Communications Media
    Alisa Lynn Phillips, Morning Glory Road, B.A. in Psychology
    Brittany Ya'shirl Pondexter, North Marvine Street, B.A. in English/Language Studies
    Jovana Ramos, Knorr Street, B.A. in Theater
    Kimberly Ann Raskay, Loney Street, B.S. in Hospitality Management
    Darnise Brooke Reed, Latona Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Ashante Janelle Richards, Devereaux Avenue, B.S. in Biology
    Lamont Sean Robinson, Fillmore Street, B.A. in Criminology
    Anysia Enid Rodriguez, West Fisher Avenue, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Joel Rodriguez, B.A. in Computer Science
    Malika Sharnay Rogers, West Logan Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Sarybeth Rosado, North 9th Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Keyonna Michelle Savage, Medary Avenue, B.S. in Communications Media
    Dwayne Kevin Scott, North 21st Street, B.S. in Communications Media
    Shannon Scully, South Mole Street, B.A. in Theater
    Chloe Elena Smith, Arlington Street, B.S.Ed. in Music Education
    Desiree Amelia Smith, Forrest Avenue, B.A. in Criminology
    Porche Renee Smith, Greenhill Road, B.A. in Philosophy/Pre-Law
    Shawanda Cierra Smith, North Opal Street, B.A. in Psychology
    Melissa Denise Solter, East Dauphin Street, B.A. in Criminology
    Yasmeen Milira Stephens, North 20th Street, B.A. in Sociology
    Taijah Danielle Strohman, Pine Street, B.S. in Child Development and Family Relations
    Samuel Ameer Sutton, North Newkirk Street, B.S. in Communications Media
    Tamika Ayanna Taylor, Revere Street, B.A. in English /Pre-Law
    Loeun Thach, Dickinson Street, B.S. in Computer Science/Applied
    Shawnise Onya Torres, Erdrick Street, B.S. in Communications Media
    Nicholas Myron Van Atta, Glenview Street, Physics/Pre-Engineering
    Vincent James Verner, Florence Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Courtney Lee Waiters, Osage Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Nydera Kennitta Walker, Stenton Avenue, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Ethan Y. Wang, Kalos Street, B.S. in Finance
    Nina Lexus Waters, North 23rd Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Shanay Lashanda Watson, Media Street, B.A. in Sociology
    Taylor Elizabeth Weckerly, Borbeck Avenue, B.A. in Art/History
    Kendra A. Williams, Redner Street, B.S. in Athletic Training
    Onaje Clayton Williams, Dallas Road, B.A. in Criminology
    Quinshayah Cashmera Williams, Aberdale Road, B.S. in Nursing
    Khalisha Fhateema Wilson, Romain Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Grace Delores Wonlah, North 22nd Street, B.S. in Nursing

    Pike County

    Bushkill

    Samantha L. Kulenty, Pine Ridge, B.A. in Criminology
    Melissa A. Schmalzried, Pine Ridge, B.S.Ed. in Music Education

    Dingmans Ferry

    Kristen Miller, Yvonne Court, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Greeley

    Rebecca Lynn Cameron, Rowland Road, Undeclared College of Health and Human Services

    Hawley

    Leeann Lynn Long, Bellemonte Avenue, B.S. in Nursing
    Aisling Rose Margaret Simpson, B.S. in Nursing

    Matamoras

    Jacob Carl Williams, B.A. in Journalism

    Milford

    Tori Rae Martin, Martin Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Shohola

    Brittany Marie Feiler, Route 6, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Potter County

    Austin

    William Todd Ripple, State Street, B.S. in Computer Science/Applied
    Kiley Marie Walker, Thorn Street, B.S. in Safety Sciences

    Shinglehouse

    Michael Neal Prince, West Academy Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics

    Schuylkill County

    Auburn

    Emily Maire Romberger, Bow Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Hegins

    Julia Louise Reed, East Main Street, B.S. in Finance

    Klingerstown

    Johnathan Clark Reiner, Salem Road, B.S. in Management Information Systems

    Mahanoy City

    Shannon Marie Goodman, East Centre Street, B.S. in Business Technology Support

    Mcadoo

    Eric John Storm, Haddock Road, B.S. in Accounting

    Pine Grove

    Sarah Lee Ney, Sweet Arrow Lake Road, B.S. in Business Technology Support

    Pitman

    Ruth Ann Altman, Taylorsville Mountain Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Pottsville

    Jillian Grace Fellows, 3rd Avenue, B.A. in Psychology
    Patrice Mary Minder, Halsey Lane, B.S. in Hospitality Management
    Monica Claire Orlosky, Albert Boulevard, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Samantha Michelle Wood, West Market Street, B.F.A. in Music Performance

    Ringtown

    Samantha M. Gubala, Hollow Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Shenandoah

    Brittany Lee Gilroy, North Jardin Street, B.A. in Criminology
    Kathryn Marie Smith, West Lloyd Street, B.S. in Management/General

    Tamaqua

    Murphy Katelyn Bennett, North Lehigh Street, B.S.Ed. in Deaf Education
    Kerri Lynn Hegarty, West Broad Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Tower City

    Jeremy Joshua Hartley, East Grand Avenue, B.A. in Journalism
    Jessica Lynn Ritzman, Johannas Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Valley View

    Jeremiah Levi Umholtz, West Main Street, B.S.Ed. in Music Education

    Snyder County

    Selinsgrove

    Jeff David Bennett, State Route 204, B.S. in Hospitality Management
    Lauren Ashley Bogar, Sand Hill Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Matthew Allen Morris, Salem Glenn Boulevard, B.S. in Nursing
    Zachary Michael Morris, Salem Glenn Boulevard, B.S.Ed. in English Education
    Taylor Nicole Rice, Gregg Drive, B.S. in Respiratory Care
    Daniel Jeffrey Ryan, Woodlynn Drive, B.S. in Athletic Training

    Shamokin Dam

    Andrew Scott Brandt, West 8th Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Somerset County

    Berlin

    Haley Beth Albright, Mountain Ridge Court, B.S. in Nursing
    Shelbie Elizabeth Slade, Three Point Lane, B.S. in Interior Design
    John Christopher Stockenus, Kimmel Road, B.S. in Accounting

    Boswell

    Nicole Marie Pelesky, Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Sarah Ann Pelesky, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Bryan Edward Ridilla, Juniata Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Karly Rae West, Blacks Hill Road, B.S. in Computer Science/Applied

    Cairnbrook

    Kelly Dorsey Kramer, 3rd Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Central City

    Kevin Andrew Kozlick, Manges Street, B.A. in Economics/Pre-Law

    Confluence

    David William Spano, Taylor Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Katlyn Darlene Uphold, Mae West Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Davidsville

    Jacob A. Feathers, Hickory Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Anna Marie Hershberger, Tire Hill Road, B.S. in Communications Media
    Ashley Marie Moyer, East Campus Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Nathan Edward Pahel, Delaware Trail, B.A. in Criminology

    Fairhope

    Kayla Beth Stockwell, Glencoe Road, B.S. in Interior Design

    Friedens

    Jessica Leigh Crawford, Stoystown Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Allison Nicole Kowalewski, Stoystown Road, B.A. in English /Pre-Law
    Katelynn Arline Pucci, Oak Hill Drive, B.S. in Accounting
    Brendan Francis Saunders, Bicycle Road, B.A. in Psychology
    Amanda Jean Skrinjorich, Brotherton Road, B.S. in Respiratory Care

    Garrett

    Hannah Marie Leister, Wood Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Glencoe

    Kylee Danielle Keefer, Glencoe Road, B.S. in Child Development and Family Relations

    Hollsopple

    Annie Elizabeth Bridge, Waterway Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Heather Marie Daly, Gilbert Hollow Road, B.S. in Nursing
    Rebekah Anne Hiravi, Soap Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education
    Kayla Marie Mantini, Beulah Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Catherine Elizabeth Maust, Jenner Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Gabriel Jose Mazzotti, B.S.Ed. in Music Education
    Chelsea Kristen Myers, Woodstown Highway, B.S. in Fashion Merchandising
    Seth Adam Zaman, Old Ridge Road, B.S. in Marketing

    Hooversville

    William Leroy Harman, Barn Street, B.A. in Political Science
    Adam J. Miller, Sugar Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Alexis Coby Petrilla, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Alicia Leigh Thomas, Myers Street, B.A. in Psychology

    Jenners

    Jasmine Marie Nymick, Short Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Jennerstown

    Amanda Dawn Harned, James F Barron Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Corynn Elizabeth Williams, B.S. in Interior Design

    Markleton

    Mackenzie Mae Holt, Humbert Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/Geography

    Meyersdale

    Elizabeth Catherine Caton, Sherman Street, B.S.Ed. in Deaf Education
    Cassandra Jill Kelly, Mount Davis Road, B.A. in English /Pre-Law
    Evet A. Werner, Maple Valley Rd, BS, Child Dev & Family Relations

    New Baltimore

    Angelina Alexander Kultasova, Juniata Street, B.S.Ed. in English Education

    Rockwood

    Courtney Elizabeth Bowman, Casselman Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Amanda Leigh Engleka, Kingwood Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Kimberly L. King, King Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ryan Joseph Romesberg, Broadway Street, B.S. in Respiratory Care
    Hanna Alyce Weimer, Broadway Street, B.S.Ed. in Deaf Education
    Marlly Rebecca Zerfoss, Main Street, B.S. in Disability Services

    Sipesville

    Abram Sheeler Addair, B.S.Ed. in English Education

    Somerset

    Ashley Nicole Barclay, Pike Run Road, B.A. in Psychology
    Alex Thomas Brown, West Catherine Street, B.A. in Criminology
    Breanna Ann Colson, Bruner Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brandy Nichole Hampe, West Main Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Melissa Sue Kaim, Flannery Road, B.S.Ed. in Music Education
    Margo Payne MacKenzie, Lansberry Court, B.S. in Mathematics
    Madison Alyse McLaughlin, East Garrett Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    John P. Mickey, South Franklin Avenue, B.S. in Management/General
    Desirae Jill Moody, Culpepper Way, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Alyssa Brooke Morocco, East Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Shane Clay Myers, West Bakersville Edie Road, B.A. in Anthropology
    Abby Jo Sicheri, Walker Grove Road, B.S. in Safety Sciences
    Callie Ray Wahl, East Main Street, B.S. in Natural Science

    Stoystown

    Matthew David Lohr, Ralphton Road, B.A. in Criminology
    Alexander Paul Mayak, Schoolhouse Road, B.S. in Athletic Training
    Kelsey Rae Rice, Ralphton Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Eric James Shaffer, Lincoln Highway, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Windber

    Michael Paul Campbell, Railroad Street, B.A. in Art/Studio
    Kaitlyn Marie Carpenter, Claruth Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kayla M. Cominsky, Mount Carmel Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Nicholas Edward Dudukovich, Centennial Drive, B.S. in Human Resource Management
    Lauren Noel Flynn, Kelly Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Stephany Catherine Flynn, Jackson Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Lacey Renee Glatz, Graham Avenue, B.S.Ed. in Art Education
    Michael James Gosnell, Parks Avenue, B.S. in Communications Media
    David Michael Kolson, 17th Street, B.S. in Safety Sciences
    Michael Anthony Kosnosky, 25th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Marcey Lynne McClain, 25th Street, B.A. in English/Writing Studies
    Kenneth Corey Oldham, Dark Shade Drive, B.A. in Journalism
    Jennifer R. Rasko, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Tyler James Wantiez, Forest Hills Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    Susquehanna County

    Brackney

    Monica Gene Turner, Tripp Lake Road, B.S. in Nursing

    Hallstead

    Megan Elizabeth Henry, Liberty Parks Road, B.S.Ed. in Art Education

    Montrose

    Bryan David Castrogiovanni, Rural Route 7, B.S.Ed. in Mathematics Education
    John Glen Vandermark, Vandermark Road, B.A. in Theater

    New Milford

    Sara-Jo Grover, Old Route 11, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Susquehanna

    Kelly Tennille Brant, Hausbrook Heights Road, B.A. in Sociology
    Kaitlyn E. Krug, Hausbrook Heights Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Briana Elyse Whitehead, Washington Street, B.S. in Child Development and Family Relations

    Tioga County

    Blossburg

    Rebekah Lynn Ritter, Joseph Street, B.A. in History

    Elkland

    Anthony Alvin Monroe, Coolidge Avenue, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Lawrenceville
    Andrea Lorraine Stoddard, Rolling Acres Lane, B.S. in Hospitality Management

    Wellsboro

    Dylan Lawrence Christman, Nichols Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Alyssa Louise Garrison, Copp Hollow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Sarah Louise Krick, Central Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
    Faith Marie Moore, Queen Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Rebecca A. Page, Route 660, B.A. in Criminology

    Union County

    Allenwood

    Danielle Nichole Frontz, Devitt Camp Road, B.S.Ed. in Art Education

    Lewisburg

    Kristin Nicole Smith, Beagle Road, B.S. in Management/General
    Neil Patrick Sponsler, B.A. in Criminology
    Taylor Anne Sponsler, B.S. in Nursing

    Mifflinburg

    David Samuel Ampofo, Walnut Street, B.A. in Psychology
    Alexandra Jean John, Pleasant Grove Road, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Leanne Sue Kainzbauer, Bogar Lane, B.S. in Nursing

    Winfield

    Claire Dawn Bertinet, Parks Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Kyle Edward Bickel, Newman Road, B.A. in Computer Science
    Jillian Catherine Dietrich, Woodsedge Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Katrin Colleen Guinter, State Route 304, B.S. in Fashion Merchandising

    Venango County

    Cranberry Township

    Bo Daniel McCleary, Fern Road, B.A. in Criminology
    Coleman James Willison, Shadywood Circle, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    Franklin

    Erin Michelle Cartwright, Keely Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Marci Marie Cirell, Venango Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Patrick Ryan Glowacki, Maple Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Kaitlyn Danielle Ritchey, Gurney Road, B.S. in Human Resource Management
    Benjamin James Ruth, Meadow Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Oil City

    Charles McLouth Culbertson, West 3rd Street, B.S. in Biochemistry
    Danielle Chey Eberle, Paul Revere Road, B.S. in Communications Media
    Leah Marie Groner, Innis Street Oil CIty, B.S. in Hospitality Management
    Shana Jo Kennedy, West 1st Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Jessica Owoc, Hoffman Avenue, B.S. in Communications Media
    Olivia Stamm, Paul Revere Road, B.S. in Nutrition
    Andrew Kenneth Szafran, Parks Avenue, B.A. in Criminology
    William Edward Winger, West 2nd Street, B.A. in Criminology

    Polk

    Randall W. Frye, Georgetown Road, B.S.Ed. in Music Education

    Seneca

    Danielle Elisa Fesenmyer, East State Road, B.S.Ed. in Art Education
    Eve Rebecca Hoffman, Acorn Drive, B.A. in Sociology
    Katherine M. Lazar, Allison Road, B.S.Ed. in Business Education
    Justin Thomas Loll, Fairfield Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Utica

    Emilee Anne Dolan, Judson Road, B.S. in Accounting

    Warren County

    Pittsfield

    Kayla Ann Johnson, Newton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Russell

    Samantha Ann Conklin, Route 957, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Victoria Rose Rizzardi, Route 957, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Christopher Maynard Wilson, Old State Road, B.S. in Management/General

    Spring Creek

    Jacob Raymond Dorundo, Oil Creek Road, B.A. in Criminology

    Sugar Grove

    Nicole H. Prodin, Jamestown Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Heather Elizabeth Riel, Pleasant Street, B.S. in Athletic Training

    Tidioute

    Jason Michael Snavley, Route 62, B.S. in Hospitality Management

    Warren

    Courtney Lynn Boice, Crescent Parks, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Chelsea Briana Case, Connecticut Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Brittany Nichole Donahay, Center Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Toby Lee Grinnen, Warren Boulevard, B.A. in Criminology
    Michele Lee Phelps, Miller Hill Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Abby Marie Stromdahl, Dartmouth Street, B.A. in English/Writing Studies

    Washington County

    Avella

    Karlie Leann Shriver, Taylorstown Ridge Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Bentleyville

    Chelsea Rhea Hardy, Oliver Avenue, B.S. in Disability Services
    Peyton Suzanne Klein, Bentleyville Road, B.S.Ed. in Deaf Education
    Kayla Lynn Kokkila, Old West Road, B.S. in Safety Sciences

    Bulger

    Megan Renee Bechdel, Smith Lane, B.S. in Child Development and Family Relations

    Burgettstown

    Karie Ann Obremski, Hindman Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Canonsburg

    Andrew Thomas Austin, Blue Jay Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Julie Kimberly Bongiorno, Spruce Drive, B.S. in Communications Media
    Thomas William Bullions, Swihart Road, B.S. in Communications Media
    Christopher John Pintar, Louise Court, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Zachary Paul Tirpak, Woodridge Drive, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Cecil

    Alese Tara Mebane, Charles Street, B.S. in Nursing

    Charleroi

    Erin Marie Freeman, 4th Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Gina Marie Mosco, Gun Club Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Katrina Alex Papantonakis, Elizabeth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Donora

    Kayla Denise Corbitt, Modisette Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Michael Shoaf, 8th Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Danielle Anne Veliky, Manor Road, Undeclared College of Health and Human Services

    Eighty Four

    Cali Ann Lewis, Munntown Road, B.S. in Fashion Merchandising
    Carrie Barrett McGraw, Sugar Run Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Matthew Reese, Hickory Nut Drive, B.S. in Accounting

    Ellsworth

    Megan S. Guza, Chestnut Street, B.A. in Journalism

    Finleyville

    Savannah Taylor Grant, Gill Hall Road, B.S.Ed. in Art Education
    Rebecca Jean Lumsden, Heath Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Kevin Paul McCrory, Holman Road, B.A. in Criminology
    Carlene R. Olson, Route 136, B.S. in Nursing
    Taylor Ann Patton, Willem Drive, B.A. in Psychology

    Houston

    Samantha Mary Macek, Woodlawn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Tanya Marie Timko, Fairmeadow Circle, Undeclared College of Health and Human Services

    Lawrence

    Marie Elizabeth Hattman, Yorktown Drive, B.S.Ed. in Music Education

    McDonald

    Allyson Nicole Becker, Kingsbrook Drive, B.S.Ed. in Biology Education
    Katlyn Elizabeth Becker, Kingsbrook Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Jessie Alexandra Crawford, McWreath Road, B.S.Ed. in Music Education
    Caleigh Lynn Henry, Kingsbrook Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Carissa Marie Miara, Cove Court, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    McMurray

    Justin Robert Bak, Holly Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Rebecca Suzanne Burns, Kimber Drive, B.A. in Journalism
    Renee Michelle Heldman, Braun Drive, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Meghan Lyn Joyce, Druid Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Alexa Lee Kamphaus, Demmel Drive, B.A. in Criminology
    Kellie Kerner, Canterbury Lane, B.S. in Geology
    Natalie Palamides, Fireside Drive, B.A. in Theater
    Jordan Ashley Vachon, Center Church Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Monongahela

    Ashley Dawn Hardinger, Cassidy Avenue, B.S. in Nursing
    Sarah E. McMahon, Irey Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Mary Ellen Patrick, Taylor Run Road, B.S.Ed. in Music Education
    Nathan F. Repp, Cord Road, B.S.Ed. in Music Education

    North Charleroi

    Briana Michelle Brickner, Center Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Patrick Ian Camut, Conrad Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Richeyville

    Anna Marie Berry, B.F.A. in Music Performance

    Scenery Hill

    Samantha Rose Ritzer, East National Pike, B.S. in Geology/Environmental

    Slovan

    Zachary Tyler Schilinski, B.S. in Finance

    Venetia

    Jillian Michelle DeBolt, Snowberry Circle, B.A. in Criminology
    Shaina Marie Herman, Quail Run Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Gina Celeste Wagner, Fox Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Washington

    Ryan Michael Allinder, Independence Boulevard, B.S. in Accounting
    Kali Taylor Aloia, Kingswood Court, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Miranda J. Calvert, Sanitarium Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Elizabeth Marie Corbett, Security Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Jason Louis Eckle, Christy Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Travis Lee Fiem, Lone Pine Road, B.S.Ed. in Music Education
    Kaylyn Helen Gauna, Elkie Drive, B.S. in Accounting
    Carley Elizabeth Mendez, Henderson Avenue, B.S. in Accounting
    Franklin David Morris, McKee Road, B.A. in Criminology
    Sarah Renee Rosemeier, Welsh Road, B.S. in Nursing
    Spencer Kathleen Secreti, Old York Road, B.S. in Nursing
    Kaitlin Ann Uniejewski, Mounts Road, B.A. in Psychology

    Wayne County

    Gouldsboro

    Rebekah Isabelle Beers, Shawnee Path, B.S. in Child Development and Family Relations
    Victor Q. Costello, B.A. in Criminology

    Honesdale

    Caitlyn Dunn, Kelly Point Way, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Alicia Irene Manzione, Tryon Street, B.S. in Fashion Merchandising
    Samantha Marie Shelton, Navajo Road, B.A. in Psychology

    Jefferson Township

    Stephanie Keating, Brundage Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    Lake Ariel

    Christie Marie De Vito, Stock Farm Road, B.S. in Safety Sciences

    Lakeville

    Karisa Nicole Daniels, Lone Oak Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

    Newfoundland

    Carli Anne Moritz, Stillwater Drive, B.S. in Marketing

    Waymart

    Adena Alice Bianchi, Tuthill Road, B.S.Ed. in Music Education
    Sara Marie Coons, Old Racht Road, B.S. in Communications Media
    Mason Shane Mimnaugh, Leah Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Westmoreland County

     

    Acme

    Morgan Leigh Shields, B.S.Ed. in English Education

    Apollo

    Debra Alma Alter, Shady Plain Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Alicia Lynn Boring, Armstrong Avenue, B.S. in Respiratory Care
    Salvatore Richard Brusco, Wilma Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Samantha Lynn Calderone, Cherry Lane Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Erin Leigh Dixon, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Eileen Joan Dudik, Karpaw Lane, B.S. in Hospitality Management
    Robert A. Field, Chapeldale Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Nicole Danielle Gibbons, Marco Road, B.A. in Criminology
    Stephanie Ann Hager, Hoover Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Tracie Lynn Helffrich, Walnut Street, B.A. in Criminology
    Jenna Marie Herstek, Watson Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Natalie J Casella Jaworskyj, Riffer Road, B.S. in Accounting
    Katelyn Jean MacEvoy, State Route 356, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Trenton James McConville, State Route 56, B.A. in Criminology
    Madisyn Tueche Moore, Vista Drive, B.A. in Psychology
    Makenzi Fleming Moore, Vista Drive, B.S. in Communications Media
    Lacee Rae Morran, Beulah Church Road, B.S. in Biology
    Samantha Aleni Motchar, Memory Lane, B.S. in Nursing
    Brendan Cory Murdock, Diamond Lane, B.S. in Safety Sciences
    Natalie Ann Penrod, Deerfield Drive, B.S. in Respiratory Care
    Karissa Dawn Petrilla, Beulah Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Cody Allen Rainey, Highland Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
    Jacob Tyler Reynolds, Jackson Road, B.S. in Safety Sciences
    Kristie Lynn Rodgers, Crestwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Hayley Renee Rusz, Jackson Road, B.S.Ed. in Art Education
    Orren Joseph Vigo, Martin Road, B.S.Ed. in Music Education
    Mitchel Leon Wadsworth, Sugar Hollow Road, B.S. in Business Technology Support
    Shannon Renee Wenckowski, Jackson Road, B.S. in Respiratory Care
    Lori Ann Wiester, State Route 356, B.A. in Criminology
    Megan Marie Wilmot, Sawyer Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
    Cody P. Zell, Guenther Lane, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

    Arnold

    Joshua Daniel Lutman, Alcoa Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Chelsey Lynn Patterson, Kimball Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Dennis Arthur Rupert, Ridge Avenue, B.A. in Criminology

    Avonmore

    Rebecca Lee Beer, Learn Road, B.S. in Nursing
    David Michael Fulton, State Route 156, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Stephanie Nicole Gabrielcik, West Lebanon Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Joseph Garzone, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Thomas Dean Umbaugh, Cambria Avenue, B.A. in Economics

    Bradenville

    Mary Kathryn O'Hara, Elizabeth Way, B.A. in Psychology

    Claridge

    Travis Ronald Gonder, Undeclared College of Health and Human Services

    Delmont

    Michael David Adams, Carousel Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Marc Robert Lucci, Manor Road F, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Heather Lynn Snodgrass, Monticello Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Jonathan B. Wingert, Wheatland Circle, B.A. in Criminology

    Derry

    Morgan Anne Allman, Panizzi Road, B.S.Ed. in English Education
    Rebecca Anne Beeman, State Route 217, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Shanna Marie Grusky, Strawcutter Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Esther Eliza Hull, South Ruby Street, B.F.A. in Music Performance
    Rachel Hannah Jones, Old Route 217, B.A. in Journalism
    Samantha Jo Kozar, Seger Road, B.S. in Accounting
    Amber Marie Lukon, South Ruby Street, B.S. in Nursing
    Leah Pitre, West 3rd Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Elizabeth Catherine Srsic, Fairview Lane, B.S.Ed. in Art Education
    Meagan Rachelle Wannamaker, High Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Andrew Francis Yacobucci, South Chestnut Street, B.S. in Communications Media

    Export

    Alaina Faith Bollibon, Simmons Circle, B.S. in Fashion Merchandising
    Cayla Christine Capuzzi, Ann Marie Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Joshua Michael Cormas, Fox Chase Drive, B.A. in Computer Science
    Megan C. Gillespie, Spring Valley Lane, B.S.Ed. in Deaf Education
    Brittany Nichole Jones, Story Road, B.A. in Biology
    Laura Lynn Kanouff, Mamont Drive B, B.A. in Criminology
    Andrew Howard Weigold, Thompson Road, B.S.Ed. in Business Education
    Brandon James Young, Carriage Circle, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Grapeville

    Edward R. Estes, Portland Street, B.S. in Athletic Training

    Greensburg

    Bethany Lane Banaszewski, Tippecanoe Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Amanda Lynn Bee, South Washington Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Brooke Elizabeth Bentley, Johnson Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    William M. Campbell, Tremont Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Christopher Allen Carlson, Blackwood Drive, B.S. in Athletic Training
    Kimberly Marie Davis, Cranbury Lane, B.S. in Nursing
    Roxanne Rose Dreskler, Thomas Richard Lane, B.S. in Management Information Systems
    Amy Rosemary Duncan, Adrian Drive, B.S. in Marketing
    Kaitlyn Rae Edwards, Honey Suckle Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Gina Marie Evon, Timbertrail Drive, B.A. in Psychology
    Aqua Olivia Gentis, Attleboro Place, B.S. in International Business
    Ryan Grant, Rebecca Lane, B.S. in Physics
    Leah Marie Hammer, Deerfield Drive, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Kimberly Marie Hilliard, Santone Drive, B.S. in Hospitality Management
    Juliann Marie Johnson, Old Airport Road, B.S. in Nursing
    Jessica Lee Jones, Austin Street, B.S. in Nursing
    Stephen M. Long, Richfield Court, Physics/Pre-Engineering
    Zachary Scott Long, Tremont Avenue, B.A. in Criminology
    Rachael Lauren Marion, New London Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Joshua Antonio Marsili, Westland Drive, B.S.Ed. in Physics Education
    Danielle Marie Mays, Rolling Meadows Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Joelle Elizabeth Miller, Allison Drive, B.S. in Hospitality Management
    Nicolette Rae Miller, Lynn Lee Drive, B.A. in Spanish
    Alissa Marie Montgomery, Tarnwood Way, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Lauren Ashley Mough, Green Street, B.S.Ed. in English Education
    Mara Ann Murtland, New London Drive, B.A. in Psychology
    Lindsey Nease, Sells Lane, B.S. in Fashion Merchandising
    Crew Newcomer, Underwood Avenue, B.A. in Journalism
    Lindsey Christina Patrick, Buckingham Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Erik W. Pegg, Union Cemetery Road, B.S. in Nursing
    Rachel Ann Porterfield, Salisbury Drive, B.A. in Sociology of Disability Services
    Anthony Robert Prailey, Franklin Court, B.S. in Marketing
    Patrick Matthew Pushic, Barnhart Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Amy Christine Pushwa, Redgrave Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Adam David Jay Santavy, Churchill Drive, B.S.Ed. in French Education
    Jordan Alexandra Sherrow, Shelby Drive, B.A. in Asian Studies
    Molly Elizabeth Sias, Donohoe Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Hannah Jo Smail, Santone Drive, B.S. in Communications Media
    Ryan A. Stack, Fosterville Road, B.S. in Communications Media
    Cody Alan Stark, Bonita Drive, Undeclared College of Health and Human Services
    Stefany Elizabeth Stofko, Foxglove Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Andrea Mae Territ, Westland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Dana Ann Thomas, Meadowbrook Avenue, B.S. in Communications Media
    Amanda Weber, Westchester Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Audrey Therese Weldon, Everglade Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Shona Romayne Young, Old Route 66, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Katherine Shannon Zebrak, Lopes Lane, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Harrison City

    Alyson Taylor Fawcett, Fawcett Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Herminie

    Ashley Nicole Joseph, Center Road, B.S. in Nursing

    Irwin

    Olivia Chelsea Anna, Rizzi Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
    Louis Oliver Colaianni, Aspen Drive, B.A. in Chemistry/Pre-Medical
    Melissa Ann Dobransky, Valley Vue Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Nicholas Ferragonio, Janette Circle, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Tiffany Ford Fox, Carmella Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Christopher Lee Furrer, Birchwood Way, B.A. in Theater
    Derek Joseph Grove, Sunrise Drive, B.A. in Computer Science
    Corey Henderson, Cherokee Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Kayla Marie Henderson, Cheerokee Street, B.S. in Nursing
    Chase Caleb Keibler, George Washington Circle, B.A. in English /Pre-Law
    Leah Marie Kistler, Louis Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Rachel Lea Knopf, 9th Street, B.S.Ed. in Art Education
    Nicolas A. Lach, Chris Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Louis Marchand Laffoon, Plateau Lane, B.S. in Natural Science
    Grace Emily Lentz, Blue Willow Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Collin Joseph Lindberg, Laurel Avenue, B.A. in History
    Tyler Daniel Maghery, Meridian Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Ashley Maljan, Lorrie Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Ashley Lynne McAteer, Roseanne Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Christina Lynn Mesko, Renaissance Drive, B.S. in Hospitality Management
    Marisa Renee Pacelli, Adele Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Tyler Denzil Rupert, Pembroke Circle, B.S. in Communications Media
    Kyle Patrick Ryan, Roseanne Circle, B.S. in Marketing
    Natalie Marie Sesti, Evelyn Court, B.S. in Hospitality Management
    Samantha Marie Seyler, Washington Avenue, B.S.Ed. in English Education
    Christine Spiri, Rizzi Drive, B.A. in Psychology
    Rene Christine Turkowski, Hawthorne Lane, B.S. in Nursing
    Jarret Michael Wasko, Catherine Street, B.A. in Art/Studio
    Christian David Williams, Peregrine Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Hallie Ann Young, Sunrise Drive, B.S. in Nursing
    Tyler Timothy Yowan, Brandywine Drive, B.S. in Finance
    Kaitlyn Lee Zgurich, Jacksonville Road, B.S. in Respiratory Care
    Jordan Luke Ziemski, Cedar Glenn Drive, B.S. in Respiratory Care

    Jeannette

    Anthony Michael DelBene, Dolly Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
    Michael Allen Elliott, Gertrude Street, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
    Shaye Louise Kurdziel, Pleasant Valley Road, B.A. in Economics
    Mariah Elizabeth Mahosky, Dry Dam Road, B.A. in History
    August Gainer Matrisch, Matrisch Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Jessica Lynn McEwen, College Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Lauren Nicole Persico, Claridge Elliott Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Megan Christine Wall, Worthy Lane, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
    Kenneth R. Williams, Ackerman Drive, B.A. in History
    Lauren Elizabeth Yates, Reed Court, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Latrobe

    Jessica Renea Bridge, Kunkle Acres Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Caitlin Amber Bumar, Frank Circle, B.A. in Psychology
    Brian Raymond Butz, Butz Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Angela Ruth Cullen, Waverly Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Laura Patricia Del Sordo, Sunset Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Zachary David DelSordo, Weldon Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    David Richard Hone III, Edgewater Townhouses, B.S. in Management/Operations
    Jessica Nicole Jackson, Charles Houck Road, B.S. in Nursing
    Zachary William Kenly, Ligonier Street, B.S. in Communications Media
    Samantha Ann Kissel, Walnut Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Patrick Mark Moxinchalk, Edward Street, B.S. in Accounting
    Emily D. Nicely, Birch Drive, B.A. in Psychology
    Emily Christine Petrarca, 5th Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Andrew Joseph Pickard, National Lane, B.A. in Criminology
    Bree Ann Piper, Pallet Shop Lane, B.A. in Criminology
    Jason Robert Pischke, Marguerite Road, B.S. in Communications Media
    Sarah Jane Rowe, Shady Lane, B.S. in Management/General
    Heather Mary Sabo, Spring Street, B.A. in Psychology
    James Chad Schmeling, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Amanda Marie Solomon, Washinko Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Danielle Marie Susa, Heritage Drive, B.S. in Nursing
    Misty Marie Taylor, Chestnut Ridge Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Trenessa Elise Taylor, Chestnut Street, B.A. in Spanish
    Sarah Ann Washabaugh, Armel Hollow Road, B.A. in Art/Studio
    Amber Ann Watkins, State Route 982, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Emily Rose Wood, Yellowstone Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
    Kimberly Sue Wooloff, Raymond Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Andy Christopher Wyant, Spring Street, B.A. in Theater

    Ligonier

    Elizabeth Jan Ashy, Forbes Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Lindsay Nicole Blystone, Hermitage Circle, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    McKenzie Katherine Gross, Clifford Woods Road, B.S.Ed. in Art Education
    Anthony Albert Spinelli, Crossmead Drive, B.S. in Athletic Training
    Crystal L. Theys, 3rd Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Samantha Ruth Turmo, Martz Drive, B.S. in Management/Operations
    Ewelina Katarzyna Zielinska-Thomas, Westview Drive, B.A. in Geography/Environmental Geographer

    Lower Burrell

    Carly June Ehrlich, Montana Avenue, B.A. in Art/Studio
    Sara Marie Klebine, Dakota Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
    Krista Marie Marino, Harriet Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Eric M. McAlpine, Hilltop Drive, B.A. in Criminology
    Kyle W. McCardle, Pearl Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance
    Malary Rae McKrisky, Toledo Drive, B.A. in Psychology
    Amanda Elizabeth Pearson, Sharon Drive, B.A. in Journalism
    Steven Michael Pish, Mintwood Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Ryan Eric Rainey, Atlantic Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brandy Alexandra Spiering, Glauser Lane, B.S.Ed. in Music Education
    Edward John Stepano, Applewood Drive, B.A. in Criminology
    Melinda Marie Tipton, Florida Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Manor

    Michael K. Miller, Broadway Avenue, B.A. in Criminology

    Monessen

    Johnathan Edward Byron, Reservoir Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Ashley M. Hartung, Delaware Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

    Mount Pleasant

    Caz M. Bejger, Lentz Way, B.S. in Geology/Environmental
    Justin Matthew DePalma, Front Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Chelsea Noelle Forbes, Washington Street, B.S. in Communications Media
    Nathan Jay Forbes, Washington Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Emmeline Louise Hauser, South Church Street, B.S.Ed. in Spanish Education
    Breanne Nicole Hynek, Lemmon Road, B.A. in Criminology
    Matthew R. Kontor, Armbrust Hecla Road, Unclassified
    Zachary John Singer, East Smithfield Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Hannah Lee Steel, Saint Clair Street, B.S. in Business Technology Support

    Murrysville

    Steven Robert Baker, Antheo Court, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Brenna Nicole Bonfiglio, Sardis Road, B.A. in Journalism
    Maria Teresa Chichilla, Christy Road, B.S. in Nursing
    Taylor Elizabeth Farina, Ashbaugh Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Angelique Marie Fonseca, Lashan Drive, B.S. in Nutrition
    David Paul Kress, Tarr Hollow Road, B.A. in Psychology
    Rheanna Marie Laufer, Kingdom Court, B.S. in Finance
    Megan Keri Pulaski, Holiday Parks Drive, B.S. in Nursing
    Hannah Jordan West, Bridgewood Circle, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    New Alexandria

    Brooke Elizabeth Bonifazi, Tucker Road, B.S. in Child Development and Family Relations
    Amy Michelle Bouch, Pump Station Road, B.S.Ed. in English Education
    Nicole Renee Harvan, Fennel Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Nicholle Marie Merenda, Archway Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Joshua Charles Miller, Lions Club Road, B.S. in Communications Media
    Rebecca Elizabeth Saunders, Greenwalt Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
    Benjamin Charles Weimer, Weimer Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    New Derry

    Eugene Dominic Joe, Palou Street, B.A. in Psychology
    Kristin Marlene Reott, 21st Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    New Florence

    Courtney Kae Brickner, Gamble Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Meghan Maureen Cassidy, 19th Street, B.A. in International Studies
    Ryan Michael Cunningham, Route 711, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Travis Michael Deyarmin, Wheatley Circle, B.S. in Computer Science/Applied
    Mark Thomas Di Mauro, Route 711, B.A. in English/Writing Studies
    Kelli Elizabeth McGinnis, Clay Pike Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Amanda Jane Olmstead, Valley Brook Road, B.A. in Theater
    Bryan Douglas Rape, Coal Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Kaitlyn Emily Robson, Clay Pike Road, B.S.Ed. in Biology Education
    Chase Robert Wallace, Crawford Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    New Kensington

    Kayleigh Lauren Cehily, Garvers Ferry Road, B.S. in Marketing
    Jack Walter Connor, Gabrielle Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Ashley Megan Enciso, Garvers Ferry Road, B.S. in Nursing
    Jayde M. Ferney, Victoria Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
    Melinda Diane Hare, Merwin Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Chad William Heyer, Garvers Ferry Road, A.S. in Electro-Optics
    Brian Michael Lewandowski, Vernon Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Samantha Rae Moore, State Street, B.S. in Communications Media
    Rebecca Marie Pujol, Elm Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jordan Lindsay Ritchie, Aluminum City Terrace, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Nicholas Romito, Ligonier Lane, B.S. in Management/General
    Nicholas Gerard Slagle, Kensington Street, B.A. in Criminology
    Natalie Paige Toney, Fernledge Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    New Stanton

    Danielle Nicole Whalen, Melrose Drive, B.A. in History/Pre-Law

    North Huntingdon

    Jessica Rae Anderson, Samantha Way, B.S.Ed. in Deaf Education
    Haley Marie Auld, Samantha Way, B.S. in Child Development and Family Relations
    Brooke Michael Bachy, Jane Clair Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Stephanie Nicole Chapman, Lindale Court, B.S.Ed. in Elementary Education
    Rachel J. Ciocca, White Street, B.S.Ed. in Art Education
    Euel Wilson Craze, Saint Clair Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Nicholas Oran Fallone, Kensington Place, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Raymond Perry Felger, Guffey Road, B.S. in Management/General
    Jacob Michael Feryus, Colonial Manor Road, B.A. in Criminology
    Julia Marie Fitz, Clay Pike, B.S.Ed. in Deaf Education
    Dinar Stephen Galembush, Cicero Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Alexis Gabrielle Gorenz, Adams Drive, B.S. in Marketing
    Andrew Vincent Gorenz, Adams Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Jason Edward Goyda, Lee Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Hannah Noelle Guyon, Hahntown Wendel Road, B.A. in English/Writing Studies
    Kayla Rose Ihrig, Craig Drive, B.A. in Art/Studio
    Eileen S. Kane, Carmichael Circle, B.S.Ed. in English Education
    Christopher Joseph Kukic, Otis Drive, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
    Elliot Patrick Laratonda, Greenville Circle, B.S. in Safety Sciences
    Dana Lane Larimer, Huntingdon Avenue, B.S. in Nursing
    Jenna Rae Mirandou, Soltis Drive, B.S. in Respiratory Care
    Jenna Patricia Recupero, Marven Drive, B.S. in Management/General
    Zachery Thomas Redshaw, Edwin Drive, B.S. in Accounting
    Thomas Admiral Van Atta, Main Street, B.S. in Nursing
    Laura Ashley Wagner, 5th Street, B.S. in Nursing
    Lindsey Nicole Zaken, Larwin Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    North Irwin

    Lee Rachel Bigelow, Washington Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Ruffs Dale

    Autumn Violet Hyde, Hyde Lane, B.S.Ed. in Art Education
    Janelle Leigh Smalley, Moores Grove Road, B.A. in Psychology

    Scottdale

    Melissa Joy Davenport, King Street, B.A. in Art/Studio
    Jessica Lynn Fasano, Walnut Avenue, B.S.Ed. in Music Education
    Richard Alan Firestone, South Hickory Street, B.S.Ed. in Music Education
    Lori Ann Gonda, Scottdale Smithton Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Amber Lyn Harding, 2nd Avenue, B.S. in Chemistry
    Bryce Edward Nicholson, Walnut Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Magnolia Sarah Pritchard, West Pittsburgh Street, B.S. in Disability Services
    Alicia Anna Zimmerman, Chaintown Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Seward

    Sarah Elizabeth Blair, Griffith Road, B.S.Ed. in Elementary Education
    Casey Leeann Burkett, Chestnut Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Kaitlin Marie Cawley, Pinecrest Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Haley Alise Cramer, Hedges Street, B.S. in Nursing
    Joshua Allen Darr, Thompson Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Tiffany Austin Fry, Route 56, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Emily Renee LaMantia, Linda Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Ashley Lynn McAllister, Jan L Street, B.S. in Athletic Training
    Morgan Lynn McLaughlin, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Laura Renee Merle, Donelson Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Ryan Patrick Merle, Donelson Road, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Anthony Glen Shingler, Thomas Road, B.S. in Communications Media
    Karlie L. Skaggs, Grange Hall Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Slickville

    Sarah Marie Munden, B.A. in Spanish
    Ashley Marie Zuchelli, B.S. in Fashion Merchandising

    Smithton

    Katelynn Marie Augustine, Mendon Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Carrie J. Biddle, Second Street, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

    Stahlstown

    Brittany Ann DeMarchi, Upper Tabernacle Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sutersville

    George Calvin Ribich, Curry Road, B.S. in Business Technology Support

    Trafford

    Daniel Vincent Dicocco, Pine Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education
    Seth Michael Dixon, Baker School Road, B.A. in History
    Jillian Lee Fanty, Winchester Road, B.A. in Criminology
    Allison Ivy Ganster, East Edgewood Avenue, B.A. in Criminology
    Jaclin Ann Gigliotti, Nature Lane, B.A. in Spanish
    Natalie Angelica McBride, 8th Street, B.S.Ed. in Elementary Education
    Maxwell James Palinski, Beech Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering
    Deborah Anne Ragan, Cherry Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Vandergrift

    Tori Marie Feydt, Walnut Street, B.S. in Clinical Laboratory Science
    Sieara Lynn Gibson, Grant Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
    Karen Cynthia Henry, State Route 66, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Timothy Iverson, Franklin Avenue, B.A. in Philosophy
    Ashley Ann Johns, Stoney Hill Road, B.A. in Psychology
    Christine Marie Lamanna, Holland Street, B.S. in Management Information Systems
    Timothy Ross Lemmon, Johnetta Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Christopher John Minarcin, Washington Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Gary Lynn Prunty, Jackson Street, Undeclared
    Catherine Doris-Anne Roberto, Washington Avenue, B.S. in Marketing
    Audra Marie Sensor, Johnetta Road, B.S.Ed. in Deaf Education
    Hillary Ann Smith, Claypool Road, B.A. in Psychology
    Emily Catherine Stephens, North Balsinger Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    West Newton

    Alicia Nicole Fulmer, Mikel Lane, B.S. in Accounting
    Sarah Christine Hunt, Collinsburg Road, B.S.Ed. in English Education
    Katherine Marie Zalac, Parker Road, B.A. in English /Pre-Law

    Westmoreland City

    Alexis Rae Corrie, Sumac Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Youngwood

    Brittney Elizabeth Ciarlo, Helman Street, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Brian Michael Lohr, Sherwood Circle, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Julianne Nicole Reger, South 5th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Wyoming County

     

    Laceyville

    Lindsay Sue Millard, Stone Lane, B.A. in Psychology

    Meshoppen

    Sean Kelly Morahan, Rural Route 3, B.S. in Human Resource Management
    Christopher O'Brien, Hillside Circle Lane, B.S. in International Business
    Kenneth Christopher Ross, Meshoppen Creek Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Tunkhannock

    Stephanie Marie Dymond, Levitt Hill Road, B.S. in International Business
    Stephani Marie Halloran, Mile Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
    Courtney Marie Johnston, Jayne Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    William James Kelly, Mountain View Terrace, B.S. in Nursing
    Hali Marie Soloski, Vosburg Road, B.S. in Nursing

    York County

     

    Dallastown

    Kara Ellen Emig, Honey Valley Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Jessica Storme Hicks, Carrie Drive, B.A. in Psychology
    Andrea Lynn Hoffman, Honey Valley Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Taylor Shea Pearson, Misty Hill Lane, B.A. in Sociology/Human Services

    Delta

    Mary Allyson Hushon, Hollow Road, B.S. in Hospitality Management
    Sarah Elisabeth Smith, Castle Fin Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Dillsburg

    Luke John Barricklow, Fairway Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Kelly Lynn Cavanaugh, Blair Mountain Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Hanna May Coulson, South Cherry Lane, B.S. in Athletic Training
    Lauren Michelle Karns, East Greenhouse Road, B.A. in Psychology
    Taylor Skye Kraus, Fairway Drive, B.S. in Marketing
    Matthew Warren McCullough, South Seasons Drive, B.S. in Management/General
    Cody Michael Nicholson, Harrisburg Pike, B.A. in Music
    Monica Diane Pare, Saint George Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Dominic Joseph Roman, Mandy Lane, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    Dover

    Alek Christopher DeShong, Ashcombe Drive, B.S. in Nutrition
    Christina Elise Janosky, Kunkle Mill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Kaitlyn Victoria Kozuch, Cranbrook Drive, B.A. in Psychology
    Nicholas Michalak, Buck Road, B.S. in Computer Science/Applied
    Heather Anne Ryan, Danielle Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Najah Aisha Scott, Brownstone Court, Undeclared College of Health and Human Services

    Etters

    Victoria A. Loch, Shelleys Lane, B.S.Ed. in English Education
    Victoria Rosaria Moore, Gary Player Drive, B.S. in Nutrition

    Felton

    John Reilly Osborn, Briarwood Court, B.A. in Sociology/Human Services

    Glen Rock

    Monica Kathleen Schmitt, Glenville Road, B.S. in Nursing

    Glenville

    Clinton Scott Shaffer, Camp Woods Road, B.A. in English/Film Studies

    Hanover

    Ryan Christopher Abbott, Gardenia Drive, B.A. in Criminology
    Summer Gale Austin, Parks Heights Boulevard, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Katlyn Brianna Grim, Eastwood Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Hannah Luise McNally, Foxleigh Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Candace Marie Menges, Maple Avenue, B.S. in Accounting
    Rachel Marie Rohrbaugh, Charlton Court, Undeclared College of Health and Human Services
    Tabatha E. Weaver, Baltimore Street, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Manchester

    Paige Nicole Douglass, Maple Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
    Natalie J. Hotaling, East Parkview Road, B.S. in Communications Media
    Roxanne Nicole Hotaling, East Parkview Road, B.S.Ed. in Art Education

    Mount Wolf

    Brandon Kristopher Clemens, South Fourth Street, B.S. in Communications Media
    Amelia Marie Qualters, Laurel Drive, B.S. in Communications Media

    New Freedom

    Melissa Erin Connelly, East High Street, B.A. in Honors Program in Psychology
    Kristin Nicole Dunlop, North Shaffer Drive, B.S. in Nursing
    Christopher Matthew Schott, Nittany Court, B.A. in Criminology

    Red Lion

    Victoria Elizabeth Domkoski, Beverly Hills Court, B.S. in Interior Design
    Taylor Marie Graehling, Felton Road, Undeclared College of Health and Human Services
    Laura Frances Hopkins, Circle Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Kole Andrew Kraut, Blackhorse Drive, B.A. in Criminology
    Sarah Nicole Omlor, Winterstown Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Cassandra Stroman, Kendale Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Seven Valleys

    Courtney Anne Price, Diamond Run Court, B.S. in Management/General

    Shrewsbury

    Samantha Denise Bortner, Shetland Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Ashley Mae Harden, Strassburg Circle, B.A. in Psychology
    David Paul Phelan, Brook Meadow Circle, B.S. in Accounting

    Spring Grove

    Kiersen Accardi Hoffacker, Yingling Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
    Anne Elisabeth Smith, Walters Hatchery Road, B.S.Ed. in Music Education

    Stewartstown

    Emily Kelly Cottrell, Coupler Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Elena Rose Pietrowicz, Kings Way, B.A. in Criminology
    Amber Renee Williams, Runningboard Road, B.S. in Athletic Training

    Wellsville

    Emily Louise Harlacker, Benedicts Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Kurtis Hunter Laird, Carlisle Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Corey Thomas Pool, Carlisle Road, B.A. in Criminology
    Alisha Marie Wagner, Rosstown Road, Undeclared College of Health and Human Services

    Windsor

    Amber Lee Ritter, North Camp Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

    Wrightsville

    Jared Carl Englehart, North Front Street, B.A. in Criminology
    Christan Jolene Frederick, West Shoff Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Yoe

    Allyssa Sue Myers, West Broad Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    York

    Janel Briana Barner, Clydesdale Drive, B.A. in Art/History
    Kelli Anne Barron, Princeton Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Brett Allen Campbell, Emmanuel Drive, B.S. in Accounting
    Rachel Eileen Combs, Lori Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Wesley Shawn Croucher, Brookwood Drive, B.S. in Communications Media
    Nicholas Ryan Distefano, North Williams Street, B.S. in Accounting
    Megan Elyse Doner, Heather Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Monae Sharee Dowling, South Queen Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Danielle Nicole Dugan, Greystone Road, B.S.Ed. in Deaf Education
    Lauren Nicole Englar, Chesterbrook Drive, B.S. in Communications Media
    Danielle Mary Eppley, Ridings Way, Undeclared College of Health and Human Services
    Audra Jean Garrod, Skyview Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Zachary Paul Green, Chestnut Run Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Meredith Caroline Hady, Keeney Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Deshaila Kapri-Simone Hatcher, Roosevelt Avenue, B.S. in Respiratory Care
    Megan Frances Hoover, Wetherburn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Gabrielle Renee Lehigh, Board Road, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology
    Tyler Joseph Liegey, Primrose Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Jasmine Capri McCarter, Belaire Lane, Undeclared College of Health and Human Services
    Ryan Patrick McNeely, Emmanuel Drive, B.A. in History
    Natalie Christine Mumaw, Churchill Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
    Louis J. Ribar, Smith Drive, B.S.Ed. in Music Education
    Katelyn Marie Romesberg, Shaanti Lane, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Stacey Rene Root, Indian Rock Dam Road, B.S. in Athletic Training
    Emily Jean Salter, Tollgate Road, B.A. in Psychology
    Alexis Nicole Scott, South Drive, B.S. in Fashion Merchandising
    Jera Marie Scott, Seneca Ridge Drive, B.S. in Athletic Training
    Logan Sean Sealover, Brittany Court, B.S. in Computer Science/Applied
    Kent M. Shaffer, Sequoia Street, B.S. in Hospitality Management
    Amber Lynn Shorb, Woodshead Terrace, B.A. in Criminology
    Justin William Sowers, Leaf Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Robert James Spaulding, East Prospect Street, B.S. in Management/General
    James Tyler Squibbs, Kreutz Creek Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Michael S. Stough, East Market Street, B.A. in Criminology
    Kaila Elizabeth Vilkas, West Princess Street, Undeclared College of Health and Human Services
    Sara Jo Wallace, Toann Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Out - of - State

     

    California

    Nicole Larie Glackin, Antelope, B.S. in Geology/Environmental
    Catherine Tessa Shelburne, San Marino, B.S. in Fashion Merchandising

    Colorado

    Lindsey S. Quakenbush, Longmont, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Kaylene Sherrell Bales, Woodland Park, Unclassified

    Connecticut

    Zachary John Stayman, New Canaan, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Jana Marie Crisafi, Somers, B.S. in Interior Design

    Delaware

    Heather Erin Robbins, Frederica, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Sarah Marie Thompson, Lewes, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Eric Steven Layton, Milford, B.A. in Psychology
    Lee Daniel Margerison, Newark, B.S. in Biology
    Andrew S. Poorman, Newark, B.S. in Safety Sciences
    Nicholas James Fritz, Wilmington, B.A. in Art/Studio

    District of Columbia

    Victoria Maria Cortez, Washington, B.S. in Child Development and Family Relations
    Perry James Manley, Washington, B.S.Ed. in Business Education

    Florida

    Sybil Blithe Watson, Pensacola, B.A. in Psychology
    Lindsay Marie Kosuth, Tarpon Springs, B.S. in Marketing
    Molly Lernihan, Valparaiso, B.A. in Political Science
    Jennifer Marie Joy, Viera, B.A. in Criminology

    Georgia

    Susan Cherie Joseph, Dallas, B.S. in Nursing
    Kara Leigh Markle, Peachtree City, B.S. in Fashion Merchandising

    Illinois

    Amanda C. Wade, Arlington Heights, B.A. in Political Science
    Zachary Stephen Lynn, Chicago, B.S. in Applied Mathematics
    Catherine Krygeris, Downers Grove, B.S.Ed. in Biology Education
    Caitlin Marie Nance, Pocahontas, B.S.Ed. in Music Education
    Danielle Marie Ostendorf, Rockford, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Indiana

    Ethan Michael Peterson, Centerville, B.A. in Political Science/Pre-Law
    Nathaniel Clayton Gangwer, Rossville, B.A. in History

    Maryland

    Bradley Alan Herget, Abingdon, Undeclared College of Fine Arts
    Jessica Marie Beck, Baltimore, B.S. in Nursing
    Caitlyn Alyssa Canonico, Baltimore, B.S. in Mathematics
    Willis Reginald Spencer, Baltimore, B.S.Ed. in Music Education
    Amanda Marie Walczak, Bel Air, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Jocelyn Grace Weber, Bel Air, B.S. in Fashion Merchandising
    Grace E. Rhoads, Burtonsville, B.S. in Interior Design
    Hannah Elizabeth Pajak, Chester, B.S. in Nursing
    Kimberly Erin Siegle, Chester, B.A. in Theater
    Chelsey Marie Hipp, Clarksville, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Christopher Ryan Poet, Clear Spring, B.S.Ed. in Music Education
    Caitlin Jewel Schwatka, College Park, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Elizabeth Ann Eber, Columbia, B.S.Ed. in Music Education
    Mary Michele Geiser, Columbia, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Ashley Marie Meredith, Columbia, B.S. in Communications Media
    Lindsay E. Crable, Cumberland, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Megan Renae Cross, Cumberland, B.S. in Fashion Merchandising
    Emily Lauren Dordevic, Cumberland, B.S. in Fashion Merchandising
    Emily Susan Kuhn, Cumberland, B.S.Ed. in Music Education
    Nicholas George Magas, Damascus, B.S. in Accounting
    Robin Marie Matty, Derwood, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Courtney Faith Romanowski, Derwood, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Brittany Jean Skolaski, Eldersburg, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Krystle Louise Norsworthy, Elkridge, B.S. in Athletic Training
    Hannah Maia Frishberg, Ellicott City, B.A. in Music
    Adam B. Harring, Ellicott City, B.A. in Journalism
    Sarah Elizabeth LeDoux, Ellicott City, B.A. in Psychology
    Sean T. Meighen, Ellicott City, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Lucy Wang Qian, Ellicott City, B.S. in Nursing
    Meghan Cory Tucker, Ellicott City, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Haley June Vail, Ellicott City, B.A. in Psychology
    Shelby Elizabeth Ledger, Emmitsburg, B.A. in Spanish
    Lauren Rebecca Hammond, Finksburg, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Lauren Rachel Comunale, Frederick, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Kallie Marie Guillen, Frederick, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Hector Edill Quintana, Frederick, B.A. in Political Science
    Nicole Dalton Ruzbacki, Frederick, B.S. in Marketing
    Ryan Christopher Voell, Frederick, B.S.Ed. in Music Education
    Garrett Michael Hasslinger, Frostburg, B.A. in History
    Christopher Patrick Barr, Gaithersburg, B.A. in Asian Studies
    John Patrick Burke, Gaithersburg, B.A. in Criminology
    Katherine Elizabeth Koenig, Gaithersburg, B.S. in Athletic Training
    Mary Catherine Norr, Gaithersburg, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Nicholas Xavier Brock, Germantown, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
    Teresa Mildred Dierks, Germantown, B.S. in Chemistry
    Kristen Miriah Erickson, Germantown, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Rachel Lee McCarriher, Glenelg, B.S. in Communications Media
    Rachel M. Hershberger, Grantsville, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
    Katherine Annemarie Bechtel, Hagerstown, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Anastasia Elizabeth Gaines, Hagerstown, B.S. in Communications Media
    Meagan Jeanette Graff, Hagerstown, B.S.Ed. in Music Education
    Nathaniel David Lease, Hagerstown, B.S.Ed. in Music Education
    Megan E. Dell, Hampstead, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Carly Hayes, Hampstead, B.S. in Athletic Training
    Rachel Lauren Newman, Hampstead, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
    Amber Nicole Webster, Hanover, B.S. in Athletic Training
    Shannon Nicole Cummins, Hollywood, B.S. in Hospitality Management
    David Christopher Carr, Ijamsville, B.A. in History
    Gretchen D. Heine, Ijamsville, B.A. in Spanish for International Trade
    Jessica Lynn Heinrich, Jefferson, B.S. in Biology
    Brett Ullman, Kingsville, B.S. in Marketing
    Katharine Ruth Stock, Laurel, B.S.Ed. in Deaf Education
    Amanda Lynn Ansalvish, Lusby, B.S. in Nursing
    Hillary Gil, Marriottsville, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Zachary Bryan Jamison, Maugansville, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Angela Marie Rowland, Middletown, B.A. in Economics
    Taylor Brooke Simpson, Millersville, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Jennifer Ann Huff, Mount Airy, B.S. in Accounting
    Kristen L. Kenski, Mount Airy, B.S. in Nursing
    Adam Robert Fitterer, New Market, B.A. in Sociology
    Tiffany Nicole King, North Beach, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Hana May Smith, Oakland, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Acacia Joy Cooper, Olney, B.S. in Child Development and Family Relations
    Patrick A. McAdams, Olney, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Lauren Alexandra Polokoff, Olney, B.S. in Fashion Merchandising
    Carolyn Chiurco, Owings, B.A. in Theater
    Rissa Paige Goldstein, Owings Mills, B.S. in Hospitality Management
    David Neil Whitford, Prince Frederick, B.S.Ed. in Music Education
    Stephen J. Cooke, Severn, B.S. in Communications Media
    Elizabeth Paige Reynolds, Severn, B.A. in Anthropology
    Jennelle Christine Metzler, Sykesville, B.S. in Fashion Merchandising
    Zachary Wayne Schott, Waldorf, B.S. in Management/General
    Joshua Roy Wiegand, Whiteford, B.S. in Computer Science/Applied
    Jessica Lynn Brechbill, Williamsport, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Massachusetts

    Brittany Anne Viens, Belchertown, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Jeremy A. Guillette, Dudley, B.A. in Anthropology

    Michigan

    SaraJane Emily Parsons, Negaunee, B.S. in Mathematics
    Joshua Taylor Scott, Reading, B.A. in Art/Studio

    Minnesota

    Melissa Kay Aasness, Fergus Falls, B.S. in Fashion Merchandising
    Abigail Mundy, Rochester, B.A. in Sociology

    Missouri

    Lisa Marie Schneider, Ballwin, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts

    Nebraska

    Wendy Marie Leuenberger, Lincoln, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental

    New Hampshire

    Sarah Elizabeth Burke, Merrimack, B.A. in Journalism

    New Jersey

    Alexander Allen Davis, Andover, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
    Derek Rene Morf, Annandale, B.S.Ed. in Mathematics Education
    Jake William Warren, Annandale, B.S. in Mathematics
    Matthew John Plaskon, Augusta, B.A. in Criminology
    Samuel J. Weiser, Avenel, B.S.Ed. in Music Education
    Eric James Giryluk, Bridgeton, B.S. in Accounting
    Gary Anthony Broome, Brigantine, B.S. in Marketing
    Tenesha Deandra Ali, Browns Mills, B.S. in Child Development and Family Relations
    Chelsea McDonnell, Burlington, B.A. in Anthropology
    Samantha Andrejcisk, Carteret, B.S.Ed. in Music Education
    Rebecca Noelle Malaczewski, Cherry Hill, B.A. in Criminology
    Allyson Joan Mitidieri, Cherry Hill, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Frank Joseph Sirolli, Cinnaminson, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Jane Feliciano Hemwall, Eatontown, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Yu Zheng Gao, Edison, B.S. in Nuclear Medicine Technology
    Kylie Michelle Kassoy, Glen Rock, B.S. in International Business
    Kerrianne Maria Costantino, Greenwich, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Kevin D. Honigsberg, Hackettstown, B.S. in Hospitality Management
    Sarah Elizabeth Crowley, Haddon Township, B.S. in Nutrition
    Rachel Elizabeth Di Pilla, Haddonfield, B.S.Ed. in Music Education
    Amber-Lee Alexis Sander, Hainesport, B.S. in Interior Design
    Matthew Steven Szukics, Hainesport, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Melinda Sue Pricken, Haskell, B.S. in Hospitality Management
    Brianne Veronica Stewart, Hewitt, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
    Ashley Travers, Holmdel, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Lena Ann Cruz, Jackson, B.A. in Psychology
    Erin Elizabeth Kelley, Jackson, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Henry S. Main, Jersey City, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Melissa Ann Crugnale, Lumberton, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
    Akia Nicole Williams, Lumberton, B.S. in Fashion Merchandising
    Megan Melega, Manahawkin, B.A. in Psychology
    Kelsey Elizabeth Breunig, Manchester, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Kathryn Alise Bussell, Marlton, B.S.Ed. in Deaf Education
    Jessica Elizabeth Potter, Mays Landing, B.S.Ed. in Elementary Education
    Erin Katherine Boyer, Medford, B.S. in Marketing
    Amy Lynn Bechtel, Milford, B.S. in Hospitality Management
    Keith K. Oppenheimer, Milford, B.S. in Finance
    Valerie Lorraine Michaud, Monroe Twp, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Jacob Michael Spear, Mount Laurel, B.S. in Accounting
    Zachary David Spear, Mount Laurel, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Paige Elizabeth Mosner, Newton, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Danielle Alice Betts, Norwood, B.A. in Journalism
    Megan Cooper Daly, Oak Ridge, B.A. in Psychology
    Alexa Lyn Zauck, Ocean View, B.S.Ed. in Deaf Education
    Kristen R. Gilmartin, Parlin, B.S. in Communications Media
    Anjali Marie Verner, Parlin, B.S.Ed. in Art Education
    Lea Nicole Hopkins, Pennington, B.S.Ed. in Deaf Education
    Sara Suzanne Hopkins, Pennington, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Emily Victoria Stilson, Pennington, B.S. in Hospitality Management
    Jamie Venello, Penns Grove, B.S. in Fashion Merchandising
    Matthew Robert Jones, Piscataway, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Scott Raymond Carita, Pitman, B.S. in Mathematics
    Robyn Joseph Haake, Princeton, B.A. in Political Science
    Kimberly Marie Guis, Riverdale, B.S. in Nursing
    Marguerite Beatrice Benton, Roebling, B.A. in Criminology
    Domenica A. Caporusso, Sewell, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Matthew Quinn DiLeonardo, Southampton, B.S. in Biology
    Nora Michelle Patterson, Southampton, B.S. in Fashion Merchandising
    Kimberly Maye Shaver, Stanhope, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Stephanie Paige Alina, Tinton Falls, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Adriana Emanuel Konstantinides, Voorhees, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Allison Rose Langer, Wayne, B.S.Ed. in Elementary Education
    Stephanie Lukas, Wenonah, B.S. in Hospitality Management
    Gina Dimitra Sereti, Whippany, B.S. in Nursing
    Sarah Elizabeth Valvano, Whippany, B.S.Ed. in Deaf Education

    New York

    Karlie George, Auburn, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Kathleen Elizabeth Oldrey, Clintondale, B.A. in English/Writing Studies
    Melissa A. Proser, Commack, B.S. in Fashion Merchandising
    David J. Gershgorn, Cortlandt Manor, B.A. in Journalism
    Dawn Elizabeth Shivers, East Northport, B.S. in Fashion Merchandising
    Christopher Potter, Fairport, B.S. in Management Information Systems
    Corinne Elizabeth Miller, Hamburg, B.S. in Hospitality Management
    Anthony Michael Farella, Hornell, B.A. in Religious Studies
    Ashley Marie Frederickson, Jamestown, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Riley Griffen Smith, Jamestown, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Miller Brady Barmasse, Lockport, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Megan E. Morris, Lockport, B.S. in Accounting
    Michael George Hanrahan, Mahopac, B.S.Ed. in Music Education
    Dianna Renee Randazzo, Mount Sinai, B.A. in Sociology
    Jason Eli Schwartz, New City, B.S.Ed. in Deaf Education
    Bryan Christopher Tyler, New Suffolk, B.S.Ed. in Health and Physical Education
    Breanne Sarah Eble, Ridge, B.S. in Interior Design
    Kaitlyn Rose Kaminski, Rochester, B.S. in Natural Science
    Hugo Jose Villanueva, Scarsdale, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Maximilian Patrick Campbell, Sound Beach, Undeclared College of Health and Human Services
    Kristen Nancy Shafer, Vestal, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
    Emma Anne DelliCarpini, Wading River, B.A. in Anthropology
    Jamie Allison Roche, Wayland, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    North Carolina

    Katherine Suzanne Lehman, Cary, B.S. in Communications Media
    Courtney Leigh Fenters, Gibsonville, B.A. in Criminology

    Ohio

    Samantha Kay Borsos, Adena, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Alexandra Yvonne Ballard, Akron, B.S. in Fashion Merchandising
    Kelsey R. Mlnarik, Akron, B.A. in Music
    Katelyn Rose Mattes, Alliance, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Tyler Stephan Machovina, Amherst, B.S. in Biochemistry
    MacKenzie McClung, Aurora, B.S. in Nursing
    William David Watkins, Belmont, B.S. in Geology
    Christopher M. Garrett, Brecksville, B.S. in Marketing
    Lauren Elizabeth Dambrogio, Canfield, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Brina Vaughn, Canton, B.A. in English/Language Studies
    Amira Kessem, Cleveland, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Nicole M. Moomaw, Cleveland, B.A. in Psychology
    Austen Wells Perelman-Hall, Cleveland Heights, B.S. in Marketing
    Deven Leigh Bray, Cleveland Hts, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Rachael Anne Kosco, Copley, B.A. in Anthropology
    Stephanie Marie Cervi, Cortland, B.S. in Hospitality Management
    Ashley Rose Youngkin, Cuyahoga Falls, B.S. in Accounting
    Anthony De'Shon Flowers, Highland Heights, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Dana Elizabeth Steinert, Kent, B.S.Ed. in Music Education
    Rachel A. Smigielski, Lebanon, B.A. in English/Writing Studies
    Ashley E. Joa, Liberty Twp, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
    Elizabeth M. Elmore, Madison, B.A. in English/Writing Studies
    Elisha Swindell, Madison, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Breyanna Danyale Grizzard, Massillon, B.S. in Interior Design
    Melissa Frances Zehe, Mentor, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Audrey Busby, North Canton, B.S. in Accounting
    Devan Curry Mercer, Ravenna, B.A. in Spanish
    Tessah Shephon Grube, Reynoldsburg, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
    Codi Lee Holstein, Solon, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Kristin Lynn Monahan, Streetsboro, B.S. in Nursing
    Julie Anne McEvoy, Strongsville, B.S.Ed. in English Education
    Tenley Amelia Seidel, Toledo, Undeclared College of Education and Educational Technology
    Charles Steven Fisher, Uniontown, B.A. in Art/Studio
    Emily Kay Gaertner, Uniontown, B.A. in Philosophy/Pre-Law
    Danielle Lee Joestlein, Uniontown, B.A. in Criminology
    David John Wilcox, Westerville, B.S. in Finance
    Elaine R. Miller, Youngstown, B.S. in Hospitality Management

    Oregon

    Sarah Jean Libby, Eugene, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Laurel J. Zimmer, Portland, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Puerto Rico

    Carol Morales, Mayaguez, Unclassified
    Cristina Mari Ruberte, Ponce, B.S. in Interior Design

    Rhode Island

    Stephanie Lynne Beaudette, Johnston, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
    Meghan Elizabeth Corbett, North Kingstown, B.S. in Nursing

    Tennessee

    Caitlin Elisabeth Holler, Cordova, B.A. in Psychology
    Robyn Lynn Huey, Nashville, B.S. in Business Technology Support

    Texas

    William Wesley Micheaux, Addison, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Amber L. Cahill, Big Spring, B.S.Ed. in Deaf Education
    Anay Celeste Pope, Killeen, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Hannah Leigh Halphen, Pearland, B.A. in Religious Studies
    Amira Al-Qarqaz, San Antonio, B.A. in Honors Program in Psychology

    Utah

    Bronson Wakefield Lockwood, Sandy, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics

    Vermont

    Ellen Jean Fitzgerald, Fairfax, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Virginia

    Kyle Spencer, Alexandria, B.A. in Criminology
    Jennifer Elizabeth Allshouse, Annandale, B.S. in Communications Media
    Sean P. Smith, Annandale, B.S. in Mathematics
    Walter Patrick Smith, Annandale, B.S. in Accounting
    Alexander James Berdahl, Ashburn, B.A. in Criminology
    James Joseph Bradford, Ashburn, B.S. in Mathematics
    Brooke Collins, Ashburn, B.S. in Interior Design
    Hunter Scott Kleffman, Ashburn, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
    Joseph Micheal Lynch, Ashburn, B.S. in Athletic Training
    Alyssa Rose Mangold, Ashburn, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Randal Douglas Modowski, Ashburn, B.S. in Computer Science/Applied
    Danny Weston Parrotte, Ashburn, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Danielle Clare Benteler, Broadlands, B.S. in Disability Services
    Danielle Christine Deal, Broadlands, B.S.Ed. in Business Education
    Nathaniel Burdette Andre-Erwin, Centreville, B.S. in Management/General
    Jessica Karen Dunaye, Centreville, B.A. in Criminology/Pre-Law
    Aubrey Leigh Knollman, Centreville, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Matthew Robert Pangman, Centreville, B.S. in Communications Media
    Laurie Anne Robinson, Centreville, B.A. in Psychology
    Chase Patrick Robson, Centreville, B.S. in International Business
    Carson Davis Sweezy, Centreville, B.S. in Marketing
    Brien Anthony Bracco, Chantilly, B.S. in Finance
    Victoria Lynn Shelton, Chesterfield, B.S.Ed. in Music Education
    Rebecca K. Hartley, Clifton, B.S. in Biochemistry
    Stephen Gregory Norair, Clifton, B.S. in Geology
    Caroline Grace Osborn, Clifton, B.A. in History/Pre-Law
    Laura Jean Ellyson, Culpeper, B.A. in Anthropology/Archaeology
    Jessica Danielle Bush, Fairfax, B.A. in Psychology
    Jessica Elizabeth Calvert, Fairfax, B.S.Ed. in Music Education
    Emily Robertine Manno, Fairfax, B.A. in Psychology
    Andrea Lee Rossman, Fairfax, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Karina C. Robarge, Falls Church, B.F.A. in Art Studio
    Michael William Charmo, Hamilton, B.S. in Biology/Environmental Health
    Victoria Kelly Jones, Herndon, B.A. in Criminology
    Anne Marie Fults, King George, B.S.Ed. in Deaf Education
    Jaclyn Kay Hynson, King George, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
    Megan Luna Barlow, Leesburg, B.S. in Geology
    Marissa Marie Ferrigno, Manassas, B.S. in Interior Design
    Kelsy Lynn Zaremski, Manassas, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
    Rachelle M. Millard, Marshall, B.A. in Anthropology
    Kelly Wroblewski, Mclean, B.S. in Biology/Pre-Medical
    Emily Rose Lantz, Midland, B.S.Ed. in Music Education
    Scott Gil Renkin, Midlothian, B.S. in Communications Media
    Stephanie Lin Herritt, Norfolk, B.S.Ed. in Art Education
    Rachel Anne Enghauser, Oak Hill, B.A. in Sociology/Human Services
    Rebecca Ruth Slaughter, Oak Hill, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Samantha M. Padgett, Oakton, B.S. in Communications Media
    Nicholas Sebastian Moreno, Potomac Falls, B.S. in Marketing
    Elizabeth Jean Hoffmann, Remington, B.S. in Geology
    Ashley Elizabeth Schmidt, South Riding, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Laura Bethany Murdaugh, Spotsylvania, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
    Zachary Michael Fountain, Springfield, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
    Elizabeth H. Midock, Stephens City, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Catharine V. Watson, Sterling, B.S. in Communications Media
    Mary Elizabeth Feazel-Orr, Vienna, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
    Leila Marie Giles, Vienna, B.S. in Communications Media
    Daniel M. Cassidy, Warrenton, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
    Nicolette Michelle Harrison, Warrenton, B.A. in Journalism
    Tess Kaylin Kennedy, Williamsburg, B.A. in Psychology
    Kailyn Ann Jennings, Woodbridge, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
    Stefanie Lauren Poates, Yorktown, B.S. in Athletic Training
    Angela J. Sudik, Alexandria, BS, Mathematics Education

    Washington

    Devin L. Gray, Burley, B.S. in Mathematics
    Sarah Kaitlyn Chestnut, Dupont, B.S. in Fashion Merchandising
    Michelle Stephanie Burk, Joint Base Lewis Mcchord, B.A. in Art/Studio

    West Virginia

    Andrew A. Bisaha, Athens, B.S. in Management Information Systems
    Truman J. Gore, Clarksburg, B.A. in Honors Program in Psychology
    Samuel T. Sullivan, Martinsburg, B.A. in English /Pre-Law
    Shannon Nicole Ackerman, Morgantown, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Maria Katherine Pucci, Weirton, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Megan Elyse Ghaphery, Wheeling, B.A. in English/Writing Studies
    Logan Bryan Wojcik, Wheeling, B.A. in Philosophy/Pre-Law

    Wisconsin

    Christopher Ray Chambers, Neenah, B.A. in History/Pre-Law

    Wyoming

    Josiah L. Racchini, Laramie, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

    International

     

    Angola

    Antonio A. Mendes, Luanda, B.S. in Safety Sciences

    APO

    Mistie Chelle-Reye Anderson, APO, B.S.Ed. in English Education
    Alexis Rae Eperjesi, APO, B.S. in Communications Media

    Brazil

    Thamita Pacheco Rodrigues, Sao Luis - Ma, B.A. in International Studies

    Bulgaria

    Zornitsa Todorova, Ivailovgrad, Unclassified

    Canada

    Jessica Nicole Wallace, British Columbia, B.S. in Athletic Training
    Zachary Franklin Kempa, Ontario, B.S. in Marketing

    China

    Zhaolong Li, Beijing, B.S. in Finance
    Xia Dai, Chengdu, B.S. in Accounting
    Rui Fan, Chengdu, B.S. in Marketing
    Jie Lai, Chengdu, B.S. in Accounting
    Ke Ning, Chengdu, Unclassified
    Pengshan Pan, Chengdu, Unclassified
    Haotian Qiu, Chengdu, B.S. in Marketing
    Ke Shi, Chengdu, B.S. in Accounting
    Liwen Tang, Chengdu, B.S. in Finance
    Xidan Yong, Chengdu, Unclassified
    Guangyao Zhan, Chengdu, Unclassified
    Fangyuan Zhu, Chengdu, B.S. in Accounting
    Yuxiang Qiu, Chengdu Sichuan, B.S. in Finance
    Yichen Shi, Chengdu Sichuan, B.S. in Accounting
    Xin Zheng, Chongqing, Unclassified
    Xin Liu, Ganzhou Jiangxi, B.S. in Accounting
    Wenyi Tang, Luzhou, B.S. in Finance
    Suo Tang, Mianyang, Unclassified
    Feifan Lu, Neijiang, Unclassified
    Xueying Zheng, Shanghai, Unclassified
    Qiwei Chen, Shanghai City, Unclassified
    Xiaohan Wang, Shantou, Unclassified
    Fanyi Qiu, Shenyang, B.S. in Finance
    Xue Xia, Shuangliu, B.S. in Accounting
    Huan Jiang, Sichuan, B.S. in Finance
    Rui Zhou, Sichuan, B.S. in Finance
    Jin Qin, Weifang, Unclassified
    Wei Cong, Yantai, Unclassified
    Yili Jin, Yiwu, B.S. in Finance
    Ruoling Li, Yuxi, B.S. in Management/General

    Egypt

    Omar Sobhy Nasef, Cairo, B.A. in International Studies

    France

    Laurie Ajavon, Saint Ouen, B.A. in Journalism

    Germany

    Stefanie Mueller, Monheim, Unclassified

    Jamaica

    Shavonneice Youlanda Loubar, Kingston, B.S. in Communications Media

    Japan

    Chie Nishiki, Kyoto-Shi, Unclassified
    Ayaka Sawabe, Osaka, B.A. in Religious Studies

    Kenya

    Yiyi Fan, Nairobi, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Malaysia

    Jie Yee Ng, Ipoh, B.S. in Communications Media
    Pei Fong Tan, Ipoh, B.S. in Management/Operations
    Yie Xiong Tee, Johor, B.S. in Finance
    Whay Ying Phuah, Klang, B.S. in International Business
    Nithiya Kalyani Mohan, Klang Selangor Darul Ehsan, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
    Yew Chuan Chew, Kuala Lumpur, B.S. in Finance
    Li Shean Soon, Kuala Lumpur, B.S. in Marketing
    Mae Yen Yip, Petaling Jaya, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
    Jia Yi Goh, Seremban, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Tian Shoon Lau, Seremban, B.S. in Nutrition/Dietetics
    Wesley Loh, Subang Jay, B.S. in Finance
    Shun Thai Ang, Subang Jaya, B.S. in Marketing
    Caren Yu Sze Ong, Subang Jaya, B.S. in International Business

    Montenegro

    Mervin Cikic, Bijelo Polje, Unclassified

    Mozambique

    Katiuscia M. Manave, Maputo, B.S. in Finance

    Netherlands

    Nicole Ijff, Leersum, Unclassified
    Chariton Tsafaridis, Nijmegen, Unclassified
    Tanja Hofman, Sliedrecht, Unclassified

    Norway

    Christoffer Holth, Kongsvinger, Unclassified
    Sindre Visnes, Lyngstad, Unclassified
    Charlotte Bidne, Oslo, Unclassified
    Robin Hoines, Oslo, Unclassified
    Anette Fjellvang, Porsgrunn, Unclassified

    Old Serbia

    Jelena Vaslic, Temerin, Unclassified

    Peru

    Doris Patricia Quispe, Lima, B.S. in Management/General

    Puerto Rico

    Daniel E. Rivera, Carolina, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Republic of Korea

    Boweon Yoon, Daegu, Unclassified
    Jeong Weon Seo, Seoul, B.S. in Fashion Merchandising

    Russia

    Diana Saltykova, Saint-Petersburg, B.A. in International Studies

    Saudi Arabia

    Amnah Ali Y. Azizi, Riyadh, B.S. in Interior Design

    Sweden

    Robin Karl Roger Knutsson, Karlstad, Unclassified

    Taiwan

    Yi Lin Yao, Hsinchu, Unclassified
    Chia Chen Pai, Taipei, Unclassified
    Ting Ju Sheng, Taipei, Unclassified
    En-Ui Lin, Zuoying, Kaohsiung, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Thailand

    Tabtip Louhabanjong, Krabi, B.A. in International Studies

    United Kingdom

    Emilia Osborne, Bedfordshire, B.S. in Mathematics/Applied Mathematics
    Katie Sarah Eaton, Halesowen, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Zimbabwe

    Buhlebenkosi Thandekile Masilela, Bulawayo, B.S. in Accounting