Fall 2010 Dean’s List


  • Adams County

    Abbottstown

    Amanda Nicole Lee, Cherry Lane, B.A. in International Studies

    Rodney Adam Wolf, Racetrack Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Arendtsville

    Adam Steven Tuckey, Main Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Aspers

    Allison Leigh Bobb, Coon Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Steven Patrick Weible, Bendersville Wenksvill Road, B.A. in Criminology

    Biglerville

    Zachary Christopher Lieberum, Ditzler Avenue, B.S. in Marketing

    Sara Elizebeth Schrider, Southview Drive, B.A. in Spanish

    Meghan Watson Walde, Rentzel Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Nicole Marie Woerner, Benders Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    East Berlin

    Kimberly Michelle Brown, Lake Meade Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Rachel E. Musser, Creek Road, B.S. in Hospitality Management

    Kaytlin Georgia Schott, Schofield Drive, B.S.Ed. in English Education

    Fairfield

    Aaron Lewis Corso, Blue Bird Trail, B.S. in Management Information Systems

    Kirsten Ann Kraker, Deer Trail, B.A. in Criminology

    Gettysburg

    Maggie Leigh Clabaugh, Locust Street, B.S. in Nursing

    Molly Frances Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    James Allend Colkitt, Goldenville Road, B.A. in Theater

    Allison Taylor Connolly, Cavalry Field Road, B.S. in Athletic Training

    Steven David Deitch, Twin Lakes Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Benjamin John Dufendach, Baltimore Pike, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Matthew David Hutchison, Rocky Grove Road, B.S. in Athletic Training

    Regan Elizabeth Little, Belmont Road, B.S. in Athletic Training

    Tara Jo Miller, West Bonniefield Drive, B.S. in Nursing

    Christopher John Ozenbaugh, Longstreet Drive, B.A. in Criminology

    Holly Lorena Schlein, Belmont Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Carissa Anne Smith, Heritage Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Littlestown

    Heather Nicole McLaren, Boyer Street, B.S. in Nursing

    Justin Eugene Null, Mengus Mill Road, B.S. in Management Information Systems

    Brandi Lynn Pittinger, Mengus Mill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Molly Elaine Plank, West Myrtle Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Kevin Patrick Pumphrey, Tudor Court, B.S. in Finance

    Jaimie Alana Walker, Littlestown Road, B.S. in Fashion Merchandising

    New Oxford

    Bradley Allen Eline, Heritage Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Andrea Ellen Hetrick, 700 Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Jenna Lynn Nicholson, Kevin Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Kimberly Anne Ruhlman, Hanover Street, B.A. in Criminology

    Orrtanna

    Jonathan D. Norwich, Old Route 30, Undeclared, College of Health and Human Services

    Colton Michael Peterson, Old Route 30, B.A. in Criminology

    York Springs

    Ian Scott Lynch, Bateman Road, B.A. in Political Science

    Larysa Andrea Miller, White Oak Tree Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Allegheny County

    Allison Park

    Maria L. Anzelone, Linden Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin Bahorich, Toftrees Drive, B.A. in English/Writing Studies

    Robert Joseph Bisceglia, Bucktail Drive, B.A. in History

    Shannon Nikol Brogdon, Concord Drive, B.A. in Psychology

    Zachary A. Carr, Winchester Drive, B.S. in Geology/Environmental

    Blair Michael Chapman, Redcoach Road, B.A. in Criminology

    Megan Marie Ciesielski, Hunters Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kerry Lee Connolly, Hampton Valley Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jacqueline Louise Gajewski, Clareville Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Ryan Charles Gray, Summit Drive, B.A. in Computer Science

    Michele Marie Henderson, Sample Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kimberly Ann Hofstetter, Viewcrest Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Megan Elizabeth Riley, Miller Drive, B.S. in Communications Media

    Stacey Victoria Ryan, Meadow Crest Drive, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Hilary Claire Seserko, Westwind Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Michelle Lee Smith, Cedar Ridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Zachary Thomas Smith, Middle Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Joshua David Stagel, Fernledge Drive, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Kristina Michelle Stiger, Summit Drive, B.S. in Accounting

    Bethel Park

    Alexis Renee Abbott, Summit Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Matthew Thomas Carroll, Southampton Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Natalie Lynn Cerrone, Pinto Court, B.S.Ed. in Art Education

    Cole Daniel Comstock, Rolling Green Drive, B.A. in English

    Jeffrey Alan Conroy, Highland Road, B.S. in Management Information Systems

    Karrie Ann Crivelli, Clifton Road, B.S.Ed. in English Education

    Jessica Ruth Fish, Bethel Crest Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Zachary William Fish, Bethel Crest Drive, B.A. in English

    Nicole Marie Gasbarre, Sylvania Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Nicole R. Hanes, Dalmation Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cara Jean Harper, Hi Ridge Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Sean Marie Herald, Timberidge Drive, B.A. in Anthropology

    Lauren Marie Knuth, Chessbriar Drive, B.S. in Marketing

    Kristina Michelle Kowalski, Highfield Court, B.S. in Marketing

    Lindsay Dawn Lawrence, Postgate Drive, B.S. in Communications Media

    Kelli Joan Malarkey, Wilson Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Sara Ashley Miller, Turngate Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Elizabeth L. Nebiolo, Highland Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alexis Anastasia Palonis, Casswell Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Erin C. Pierson, South Parks Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Mia Krystal Reuschling, Eastview Road, B.A. in Criminology

    Amanda Christine Sedley, Orchard Avenue, B.S. in Marketing

    Kurt Dean Valentine, Greenhaven Drive, B.A. in History/Pre-Law

    Samuel M. Weinblum, Prescott Drive, B.S.Ed. in English Education

    Nicole M. Zalak, Orchard Avenue, B.A. in Theater

    Brackenridge

    Robert George Koharchik, Nevada Street, B.S. in Management Information Systems

    Braddock

    Ombrea Denise Askew, Beech Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jill L. Baila, Grant Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bridgeville

    Justin Michael Burda, Sarah Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jenna Marie Carnahan, Cook School Road, B.S. in Athletic Training

    Megan Lynn Cengia, Harding Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Kelsey Mary Ferguson, Bank Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Jessica Lee French, Missouri Avenue, B.A. in Psychology

    Scott Andrew Garbera, Hunters Path Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Stephen Ross Kimbrough, Union Street, B.A. in Criminology

    Danielle M. Solt, Missouri Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Vanessa Valentino, Pennsylvania Avenue, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Christina Marie Wageling, Lakemont Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Carnegie

    Elena Maria Brandimarti, Norwich Court, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Richelle J. Davis, Elwyn Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Fautma M. Eshnuk, Lindsay Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Edward John Feldman, Willina Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cydney Denise Kennedy, Moffat Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Tyler Julius Mroz, Superior Street, B.A. in Criminology

    Kerry Ann Orchowski, Lindsay Road, B.S.Ed. in Music Education

    Katlyn Marie Rhodes, 1st Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Richard Andrew Seder, Marshall Avenue, B.S. in Marketing

    Richard William Waite, Bank Street, B.A. in Criminology

    Ryan Richard Zaharko, Justus Street, B.S. in Accounting

    Cheswick

    Ross Michael Heastings, Mohican Court, B.S.Ed. in Music Education

    Courtney Kristen Hoole, Florian Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kyle Benjamin Novak, Spring Hill Lane, B.A. in Criminology

    Clairton

    Heather Marie Eikey, North State Street, B.A. in Criminology

    Matthew Stephen Grassi, Fawn Drive, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Stacie Lee Saracco, Meadowfield Lane, B.S. in International Business

    Coraopolis

    Lauren Michelle Benedetti, Dines Drive, B.S. in Nursing

    Tara Lynn Coats, Brodhead Road, B.S. in Hospitality Management

    Tyler J. Fitzgerald, Crosswind Court, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Brandon C. Graham, Speer Drive, B.S.Ed. in Physics Education

    Paul Joseph Indrihovic, Forest Grove Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Anton Sergeevich Matyushkov, Larchmont Court, B.S. in Safety Sciences

    Corie Ann Scanlon, Jeff Drive, B.S. in Nursing

    Anna Katherine Simon, Herbst Road, B.S.Ed. in Art Education

    Danielle Marie Snapp, Summit Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Elizabeth J. Strager, Broad Hill Farms Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Stephanie Marie Tassone, Ellwood Court, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Thomas Andrew Zupko, Juanita Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Crafton

    Trista Marie Jacob, Terrace Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Crescent

    Evan Michael Hall, Huntsridge Drive, B.S. in Safety Sciences

    Elizabeth James Hatton, Laurel Ridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michele L. Lugowski, Aster Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cuddy

    Joseph Mastrean, B.F.A. in Art Studio

    Duquesne

    Shawnese D. Brown, South Sixth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elizabeth

    Hailey Jean Barton, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Hillary Elaine Barton, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Sarah N. Brunazzi, Mentor Road, B.S. in Management/Operations

    Jared Michael Crevar, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin Robert Fuga, Ash Drive, B.A. in Criminology

    Christopher Andrew McCall, Fallen Timber Road, B.A. in Political Science

    Etna

    Kayla Ashley Stillwagon, Walnut Street, B.S. in Respiratory Care

    Gibsonia

    John William Benton, Edgehill Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Jordan W. Brandon, Bellefield Court, B.S. in Accounting

    Alyssa Choiniere, Willowcrest Drive, B.A. in Journalism

    Patrick Edward Connell, Jenny Drive, B.S. in Accounting

    Kimberly Anne Craft, B.A. in Anthropology

    Randy L. Davis, Walcott Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Anthony J. DiPasquale, Kim Lane, B.S. in Marketing

    Shane Ryan Gribbin, Deer Path Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Eric Joseph Hilldorfer, Lakeview Drive, B.A. in Criminology

    Rachel Lauren Holtgraver, Gibsonia Road, B.S. in Hospitality Management

    Nicole L. Holtz, Ringneck Court, B.S. in Nursing

    Brittany W. Kilian, Kim Lane, Undeclared, College of Health and Human Services

    Vincent Christy Labriola, Prince Phillip Court, B.S. in Accounting

    Dana N. Lombardo, Valleyvue Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Deanne Patrice Mallich, Mohawk Drive, B.S. in Accounting

    Jamie Lee Mason, North Pine Circle, B.S.Ed. in Art Education

    Lauren Elizabeth Meuschke, Lynn Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Zachary David Meuschke, Lynn Lane, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Graham Patrick Mulqueen, Haberlein Road, B.A. in Political Science

    Joshua Thomas Noble, Bakerstown Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Kyle Andrew Palmer, South Pioneer Road, B.S. in Accounting

    David Scott Pouchot, Bruton Drive, B.S. in Computer Science/Applied

    Natalie M. Schaefer, Phillips Road, B.A. in Journalism

    Brian R. Sharkey, Bruton Drive, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Systems

    Kara N. Sloniger, Babcock Boulevard, B.S. in Nursing

    Glassport

    Emily Louise Case, Maryland Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Heather Lin McCutcheon, Vermont Avenue, English, Undeclared

    Glenshaw

    Mary Allison Brasile, Ridgeview Circle, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Tiffany Fannie, Kelly Road, B.A. in Economics

    Gina Ann Goss, Kimble Drive, B.S. in Nursing

    Timothy Michael Herbold, Elmwood Drive, B.S.Ed. in Biology Education

    Jonathan James Jackson, Springwood Drive, B.A. in Criminology

    Kelly Marie Krakosky, Amity Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Michael D. Krakosky, Amity Road, B.S. in Biology

    Kristin R. Long, Forliview Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Danielle Nicole Neely, Laurelwood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Carrie Elizabeth O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Chelsea Erin O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S.Ed. in English Education

    Kevin William Pflumm, Rose Drive, B.S. in Management Information Systems

    Clarissa Elizabeth Stewart, Black Walnut Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Zachary James Whalen, Rene Drive, B.A. in History

    Jessica M. Woods, Rolling Farms Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Harwick

    Adrian Lynn Callen, B.A. in Art/Studio

    Julianne Elizabeth Hafera, Cambridge Drive, B.S. in Hospitality Management

    William E. Morgan, Pillow Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Lauren Marie Nicholson, Pillow Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Homestead

    Jessica Brittany Sayles, Hays Street, B.S. in International Business

    Imperial

    Jeremy Allen Hetrick, Timber Trail, B.S. in Accounting

    Angeline McGraw, Bayberry Lane, B.A. in Journalism

    Tiffany D. Tokar, Forest Glen Drive, B.A. in Sociology

    Matthew J. Wilking, Forest Glen Drive, B.S. in Accounting

    David Matthew Zvirman, Aspen Drive, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Indianola

    Eve Ann Kedzierski, Crest Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Jefferson Hills

    Allie Elizabeth Breisinger, Sean Court, B.A. in Criminology

    Elissa Lynn Graff, Waterman Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Danielle Moriah Horgos, Wakefield Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Casey Marie Martin, Steinbach Lane, B.A. in History

    Nicholas Wancheck, Glendale Drive, B.A. in Criminology

    Ariana Elizabeth Winovich, Oakwood Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Leetsdale

    Lauren Marie Jones, Washington Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    McKees Rocks

    Timothy James Capuano, Kohleen Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Victoria Grace Cercone, Rye Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jordan Alexandra Ellsworth, Waterford Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Kara Marie Hertzberg, Aiken Road, B.A. in Psychology

    Jennifer Jean Jackson, Silver Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

    April Lynn Maritz, Mary Street, B.S. in Marketing

    Kelsey Margaret Matarazzo, Canyon Drive Extension, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sarah Elizabeth Munas, Russellwood Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kimberly Marie Sumpter, Oak Point Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kelly Antoniette Trapani, Fiddleback Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Akkiemaj Lashonda Webb, First Street, B.S.Ed. in English Education

    McKeesport

    Robin S. Banks, Romine Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Molly Rose Coltogirone, Old Hills Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Danielle Lynn Dougherty, Bayne Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Ryan Alexander Hancharik, Oxford Drive, B.S. in Hospitality Management

    Dacey Siddall Haughwout, Garden Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Russell Edward Langley, Oberdick Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Erin Michelle Lawnizak, Penhurst Street, B.A. in Criminology

    Jared Anthony Long, Country Club Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

    Cassandra Marie McBride, Kansas Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Mary Kathleen McElhinny, Lincoln Way, B.S. in Communications Media

    Alena C. Okert, Owens Avenue, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Andrea Marietta Petrillo, Delrose Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Katherine L. Rusu, Ohio Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Alexandria Rybar, Beverly Road, B.S. in Communications Media

    Erin K. Seaberg, Kansas Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Joseph James Tokosh, Vermont Avenue, B.A. in Geography

    Daniel Christopher Tyner, Devonwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Emily Brooke Vitale, White Tail Lane, B.S. in Nursing

    Monroeville

    Gabriel Thomas Bacco, Cottage Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    David Neal Berkes, Haymaker Road, B.S. in Communications Media

    Megan Lynn Bertoline, Cavitt Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kimberly J. Bradford, Deauville Drive, B.S. in Management/General

    Rachel Louise Burgess, Old Concord Road, B.S. in Respiratory Care

    Amy Ann Connelly, Hochberg Road, B.S. in Interior Design

    Steven Robert Davic, Oak Pointe Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Staci M. Harnden, Harvard Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ashley Catherine Henderson, Saunders Station Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Heather Catherine Holt, Tilbrook Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Brock Andrew Kawana, Monroeville Boulevard, B.S. in Communications Media

    Stephanie Lee Kirk, Tyrolia Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Valerie R. Kline, Northern Pike, B.S. in Management/General

    Paul Michael Korbar, Nittany Drive, B.S. in Hospitality Management

    Matthew Carl Kuehn, Macbeth Drive, B.S. in Computer Science/Applied

    Angelina Alexander Kultasova, Cedar Ridge Drive, B.S.Ed. in English Education

    Chelsea Marie McConnell, Donley Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Julie Faye McKay, Harvest Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Mikhail M. Mishkov, Garden City Drive, B.S. in Marketing

    Paul S. Mwambu, Saunders Station Road, B.S. in Management/General

    Erin Kelly O'Donnell, Brunner Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jessica Noelle Panichella, Jerry Lane, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Annette Marie Payne, College Parks Drive, B.A. in Journalism

    Nicole Elaine Petrakis, Asbury Court, B.A. in Psychology

    Meaghan Ann Polnar, Patton Street Extension, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Kelly Marie Rerko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Sarah Lynn Rodgers, Harvard Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Daniel Graham Romagno, Mount Pleasant Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Lauren Ashley Shapiro, Ridgeview Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Sean Michael Shapiro, Urick Lane, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Deanna L. Shirley, Kelvington Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Emily Ann Wurm, Garden City Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Moon Township

    Nicole Rose Buse, Rivercrest Drive, B.S. in Hospitality Management

    Derek Adam Cross, Wyngate Road, B.S. in Hospitality Management

    Samantha Ashley Heinzl, Lansdowne Drive, B.A. in Criminology

    April Ann Hunsberger, Rosemont Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Anita L. Madia, Duffy Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cristina J. Meinert, Marney Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kristen Elizabeth Miller, Malcolm Drive, B.S. in Marketing

    Nicole Marie Mozena, Lynfield Avenue, B.S. in Accounting

    Caitlyn Marie Perl, Amherst Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Alexandre Pokorny, Forest Green Drive, B.S. in Communications Media

    Danielle Jean Schaffer, West End Avenue, B.S.Ed. in Deaf Education

    Anthony Thomas White, Tiffany Ridge Drive, B.A. in Criminology

    Joseph Darrell Yecko, Maple Street Extension, B.S. in International Business

    Mount Oliver

    Amber R. Kostiuk, Frederick Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Munhall

    Shanda Marie Gaffey, West Schwab Avenue, B.A. in Psychology

    Shane Patrick Johnson, Mapledale Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Brandon R. Oakes, Main Street, B.S. in Communications Media

    Briana L. Zilko, Lawrence Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Natrona Heights

    Joshua Thomas Carney, Cambridge Street, B.A. in Journalism

    Kevin John Casella, Idaho Avenue, B.A. in History/Pre-Law

    Mary R. Cristello, Black Oak Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Natalie Renea Ehrlich, Linden Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Michael David Gaydeski, Duhurst Drive, B.A. in Computer Science

    Elisa J. Hill, Talisman Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Samuel Kurylo, Union Avenue, B.A. in Psychology

    Mae Mae Lee, Parks Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kaitlyn Michelle Stanoski, Eleventh Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Neville Island

    Amanda Lynn DeRuyter, Third Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    North Versailles

    Kaitlyn Aubrey Fung, Reiss Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Joseph Michael Nelis, Overhill Drive, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Oakdale

    Angela Rose Devereaux, Steubenville Pike, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Christopher M. Macy, Thoms Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kevin Ryan Martincic, Lookout Drive, B.A. in Criminology

    Amanda Marie Miller, Stonegate Drive, B.A. in Journalism

    Derrick John Shane, Longhorn Drive, B.A. in Theater

    Oakmont

    Scott J. Almendinger, Woodland Avenue, B.S. in Communications Media

    Isaac M. Diyanni, Library Place, B.S. in Finance

    Jacqueline C. Ionadi, Ninth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin Rossi, Woodland Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Lindsay Amanda Scatena, Eighth Street, B.S. in Safety Sciences

    Nicole Lynn Stadler, Allegheny River Boulevard, B.S. in Communications Media

    Pitcairn

    Theresa Marie DeGeorge, Hill Street, English, Undeclared,

    Pittsburgh

    Fina C. Abramovitz, Denniston Street, B.A. in Criminology

    Matthew D. Allen, Mardi Gras Drive, B.A. in Anthropology

    Elise Anne Anderson, Rossmoor Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Rachael Anne Austin, Pine Valley Drive, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education

    Briana Balcik, Abers Creek Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Christopher D. Banyai, Baywood Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Robin Carol Banyai, Baywood Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sheilah L. Barnes, Saranac Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Leanna Marie Barone, Sherwood Drive, B.S. in Accounting

    Bryan David Barrett, Baywood Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Chris Brice Barrett, Baywood Avenue, B.S. in Finance

    Jacob Kenneth Baum, Meadowdell Drive, B.S. in Communications Media

    Gregory Lawrence Becker, Castle Road, B.S.Ed. in Music Education

    Megan Lynn Bell, Goldsmith Road, English, Undeclared

    Sarah Elizabeth Berg, Crest Drive, B.S. in Accounting

    Brenna Nicole Black, Spreading Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Carly Ann Bodack, Mount Troy Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Emily Rose Bogden, Voelkel Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Joshua Curtis Boyd, Regency Drive, B.A. in Criminology

    John S. Bozich, Clarion Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elise Mayhew Bozzo, Hawthorne Drive, B.S.Ed. in English Education

    James Bartholomew Brida, Gass Road, B.S. in Computer Science/Applied

    Hannah R. Brinkley, Alabama Avenue, Undeclared, College of Health and Human Services

    Justine Alexis Brown, Parkfield Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Scott Michael Brown, Old Boston Road, B.A. in Criminology

    Chelsea Ann Brownlee, Maxwell Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Sarah E. Brumbaugh, Old Orchard Trail, B.S. in Nursing

    Taryn Leigh Byrne, Bryson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jonathan Robert Campbell, Andrade Street, B.A. in Economics

    Naomi Rebecca Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Suzannah Victoria Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Juliana Carlino, Old Boston Road, B.A. in Art/History

    Aaron Paul Carlson, Fieldcrest Drive, B.S. in Marketing

    Brittany Kathleen Carr, Chartiers Place, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kayla M. Caruso, Blackhawk Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Crystal Elizabeth Celender, Sciota Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashley Lynn Cercone, Juniper Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Nina Christine Cerro, McCully Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Anthony Derige Ciotola, Mary Street, B.A. in Criminology

    Danielle Nicole Circosta, Aster Street, B.A. in Criminology

    James A. Coleman, Highland Road, B.S. in Finance

    Michael Lamont Coleman-Haynes, Saint Marie Street, B.S. in Accounting

    Carlin Ann Collins, Regency Drive, B.S. in Communications Media

    Megan Carol Conley, Lechner Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Nicole M. Connelly, Camelia Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kasey Lynn Cook, Fawn Court, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Maura Cathleen Costello, Minnock Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Patrick Mark Coulehan, York Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Dennis Richard Coxon, Dailey Road, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Charniece Michelle Craven, Pennsylvania Avenue, B.S. in Accounting

    Ashley Nicole Craver, Lindberg Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alicia Dawn Cullen, Fox Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    John Casey Pratt Cunningham, Josephs Lane, B.A. in Theater

    Jason J. Czajkowski, Merwyn Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hannah Dandoy, Southvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elizabeth Rebecca Davis, Rankin Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Janice L. Davis Watkins, Glasgow Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michael L. Dayton, Freeport Road, B.S. in Management/General

    Andrea Marie DeLeonibus, Greenridge Drive, B.S. in Hospitality Management

    Alexis Rae DeLuca, Key West Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Benjamin William Diehl, Elton Street, B.S. in Communications Media

    Wallace Christopher Diethorn, Carriage Boulevard, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Kurt Dinger, Main Street, B.S. in Safety Sciences

    Nina Ann Donatucci, Aspen Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Molly Lynn Dunn, Newport Drive, B.S. in Safety Sciences

    Bryan TYler Esherick, Bartley Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Jodi Elizabeth Fedorak, Mississippi Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrew John Fichter, Valley Hi Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Jillian MacKenzie Figorski, Spreading Oak Drive, B.S. in Nursing

    Nicole Flamgletti, Highland Road, B.A. in Criminology

    Jerrod W. Foster, Grandview Avenue, B.A. in Criminology

    Kyle Gregory Gaetano, Blossom Hill Road, B.S. in Marketing

    Keriaki Georgilas, Norsis Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Adam T. Germeyer, Kirsopp Avenue, B.A. in Journalism

    Rebecca Leigh Goldstein, West Fifth Street, B.S. in Child and Family Studies

    Emily Ann Greygor, Mount Hood Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Corey Grimm, Shawnee Road, B.A. in Criminology

    Lauren Marie Haas, Thorncliffe Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Kali Lynne Haeck, Old Lebanon Church Road, B.S. in Nursing

    Janine Marie Halferty, Cox Place, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alana Arrington Hansborough, Shady Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Danielle Catherine Harrison, Mayer Drive, B.S. in Disability Services

    Casey Marie Hefferin, Clara Street, B.S. in Marketing

    William Albert Hertzler, Drood Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Olivia Anne Heyl, Tennessee Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Thomas James Higgins, Gensler Road, B.S. in Safety Sciences

    Joshua Kyle Hoffee, Elizabeth Street, B.A. in Criminology

    Rachel Elizabeth Horner, Van Buren Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Katherine M. Houlis, Marlin Drive W, B.A. in Psychology

    Tyler James Hregdovic, Edison Street, B.S. in Nutrition

    Morgan Brianne Jasin, West Brightview Avenue, B.A. in Sociology/Human Services

    Adam Malloy Jefferson, Milligan Way, B.A. in Psychology

    Anthony Paul Jendrzejewski, McKelvey Road, B.A. in Criminology

    Megan Leighann Johnson, Brookmeade Drive, B.S. in Nursing

    Jennifer A. Kachinko, Straubs Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cassandra Kachuta, Cape Cod Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Kelley Anne Kallon, Kelton Avenue, B.A. in Psychology

    Jake Joseph Kearney, Worcester Drive, B.S.Ed. in Music Education

    John Corbett Kearney, Worcester Drive, B.S. in Geology

    Corey Robert Keaton, Wedgewood Drive, B.S. in Communications Media

    Kala Elizabeth Kennedy, Kinvara Drive, B.A. in International Studies

    Jennifer Ann Kiefer, Calvert Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Quinn Erin Kimmel, Foxland Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Ryan James King, Bingham Drive, B.A. in Honors Program in Psychology

    Julia Ann Kinross, Ricker Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rachael S. Knittel, North Emily Street, B.S. in Management/General

    Shannon Maria Kolupajlo, Newland Lane, B.A. in Criminology

    Andrew John Koutsavlis, Inglewood Drive, B.A. in Art/Studio

    Maura Kathleen Kownacki, Hillcrest Place, B.A. in Art/Studio

    Neil Joseph Kownacki, Hillcrest Place, B.S. in Management Information Systems

    Charlene Catherine Kraus, West Willock Road, B.S. in Hospitality Management

    Brittany A. Kuhn, Holiday Parks Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Jenna Leigh Kukla, Hartl Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Monica Kathleen Laird, Spruce Valley Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Gary R. Lang, Joseph Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicholas Ian Lehman, Illinois Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Katelynn N. Leiby, Minooka Street, B.S. in Nursing

    Carly Brooke Lewis, Old Orchard Trail, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Corey A. Lim, Arkansas Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Robert Alan Link, Sylvania Drive, B.S. in Communications Media

    Joshua Francis Lombardi, Summer Haven Court, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Chelsea Kiersten Long, Fieldstone Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Ricky T. Lovell, Hampton Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashley Elizabeth Lowry, Southern Highlands Drive, B.S. in Marketing

    Dorothy Elizabeth Lucas, Boxfield Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sarah Wheeler Luckett, West Swissvale Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Tu Loi Luu, Guylyn Drive, B.S. in Management/General

    Brittany Cheers Lyons, Dorseyville Road, B.S. in Nursing

    Caitlin Grace Lyons, Dorseyville Road, B.S. in Nursing

    Derek Paul Lyons, Dorseyville Road, B.A. in Criminology

    Mary Bridget MacDonell, Milliken Avenue, B.A. in Sociology

    Josh Maizlech, Hobart Street, B.S. in International Business

    Ashley Patricia Malick, Massachusetts Avenue, B.S. in Communications Media

    Ryan Joseph Mance, Roosevelt Boulevard, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Kelly Teresa Mansfield, Logans Ferry Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Brian John Marks, Meteor Circle, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Katharine Anastacia Marsico, Orchard Spring Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Darniesha N. Martin, Berry Street, B.S. in Child and Family Studies

    Kristina Marie Masucci, Hillsdale Avenue, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Daniel Joseph Maxwell, Cedarwood Drive, B.S. in Marketing

    Brennan Marshall May, Tiffany Ridge, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Kara Marie McCaffrey, West Brentridge Avenue, B.A. in Journalism

    Kate Ann McComb, Seegar Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Chelsey Jan McDonald, Woodland Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Lindsey Diane McDonald, Woodland Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    David M. McGinnis, Mississippi Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Tyler McGuigan, Ivy Street, B.S.Ed. in Music Education

    Donshanek Sheavon McLaurin, Duffield Street, B.A. in Journalism

    Carly Elizabeth McPartland, Hilpert Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brian Daniel Melczak, Pinchtown Road, B.A. in Criminology

    Brienne Kylie Metzgar, Oak Hill Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Samantha Margrette Meyer, Washington Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Jessica Lynne Miceli, Hialeah Drive, B.A. in Psychology

    Melanie Renee Micheli, Lanpark Street Second Floor, B.S. in Nursing

    Jay Christopher Migliozzi, Henley Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kelly Anne Milligan, Morrow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Kimberly Anne Mitchum, Chapel Ridge Road, B.S. in Interior Design

    Eric J. Mittermeier, Dunlap Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Antoinette Marie Moeslein, Old Clairton Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Joseph Richard Muckle, Maryland Avenue, B.A. in Spanish

    Bradley William Mullen, Richfield Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Brandon Richard Murphy, Ridgehaven Lane, B.A. in Criminology

    Roman William Nardozi, School Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Madeline Suzanne Neely, Arlor Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Sara Lynne Nickel, Wible Run Road, B.S. in Nursing

    Matthew Samuel Norris, Lincoln Avenue, B.A. in Criminology

    Michele Katherine Olson, Wil Tara Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Jason K. Orr, B.S.Ed. in Elementary Education

    Meghan E. Paine, Hempstead Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Joseph Domenic Palermo, Center New Texas Road, B.A. in Criminology

    Brittany Lyn Papalia, Roosevelt Boulevard, B.A. in English

    Christina Marie Parise, Long Road, B.A. in Anthropology

    James Joseph Pataky, Regency Drive, B.A. in Criminology

    Stephanie Marie Pelch, Ridgewood Avenue, B.S. in Marketing

    Nicholas Alexander Pesanka, Hazelhurst Avenue, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Elizabeth Marie Pferdehirt, Old Leechburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stacey Paulette Phelos, Pearce Road, B.S. in Hospitality Management

    Joseph Daniel Piqueira, Ramada Drive, B.S. in Accounting

    Elizabeth M. Plakidas, Emerson Avenue, B.F.A. in Art Studio

    Michael Plazio, Saxonburg Boulevard, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Alexandra Polens, Laurel Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Daniel Robert Pomerantz, Windsor Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kayla Marie Porter, Hurston Way, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Erin Marie Puko, Jaycee Drive, B.S. in Accounting

    Margaret Jean Radford, Merwyn Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Angela Marie Recker, Brentwood Avenue, B.A. in Criminology

    Ralph R. Rectenwald, Larsen Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sara Marie Rice, Kittanning Pike, B.S. in Management/Operations

    Michelle Anne Rose, Shawnee Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Patrick Matthew Rossiter, Hoosac Street, B.S. in Accounting

    Jody Michael Rotto, Shelbourne Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Lauren Nicole Rubash, Meadow View Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Lindsay Nicole Ryan, Gales Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Stephen Thinnabat Sabreen, Kingridge Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Raven Alexis Sams, Clover Street, B.S. in International Business

    Kaitlyn Lydia Sanders, Scotia Street, B.A. in Art/Studio

    Mariah Lee Sanders, Aurelius Street, B.A. in Psychology

    Lara C. Scandrett, Tahoe Drive, B.A. in English/Writing Studies

    Dylan James Schneider, Long Road, B.S. in Marketing

    Brian John Sell, Rockland Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kelsey Lee Sevin, Audrey Drive, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Lindsay Marie Shaffer, Delp Street, B.A. in Criminology

    Christine Louise Shanaberger, Kaplan Avenue, B.S. in Respiratory Care

    Michael R. Shanaberger, Kaplan Avenue, B.A. in Sociology

    Kelsi Patricia Shanley, Highland Road, B.A. in Psychology

    Sarmed Safi Shareef, Orwell Way, B.S. in Safety Sciences

    Douglas Allen Sheerer, Jefferson Avenue, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Diana Rachelle Sieber, Jancey Street, Undeclared, College of Health and Human Services

    Kevin Michael Simon, Marie Drive, B.S. in Communications Media

    Kelsie Michelle Sinagra, Dombey Drive, B.S. in International Business

    Harprit Singh, Villa Court, B.S. in Accounting

    Kimberly Rose Skarns, Ford Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Stephanie Ann Skowron, Bennington Woods Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Rebecca Marie Smith, Lloyd Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Cori S. Snyder, Melvin Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stephanie Noelle Soracco, West Prospect Avenue, Undeclared, College of Fine Arts

    Kathleen A. Spieler, Dorothy Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stella Marie Stratigos, Key Avenue, B.S. in Communications Media

    Jenna C. Sujansky, Gloucester Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Erin Marie Sullivan, Duchess Lane, B.S. in Finance

    Meghan Catherine Sullivan, Ardmore Manor Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Melanie A. Swann, Valleyvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Lynn Szulborski, McClure Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Natalie Victoria Thiess, Brittany Place, B.S.Ed. in English Education

    Kristine M. Thomas, Gittens Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    William Tipton, Travella Boulevard, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Gregory James Titus, Oblock Road, B.S. in Disability Services

    Kristen Marie Trichtinger, Hibiscus Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kelly Marie Trozzo, Dorseyville Road Rear, B.S.Ed. in Deaf Education

    Bryce Valencic, McCandless Avenue, B.A. in Criminology

    Carolyn Valeo, Greystone Drive, B.S. in Nursing

    Andrew David Venturella, Gene Drive, B.A. in History/Pre-Law

    Michael T. Walczak, Oaklawn Drive, Undeclared, College of Fine Arts

    Benjamin Elwood Waltz, Dell Lane, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Rachel Leigh Ward, Columbia Drive, B.A. in Criminology

    Lonnie R. Wedd, Allegheny Center, B.S. in Respiratory Care

    Nicholas Todd Weingartner, Hebron Drive, B.S. in Communications Media

    Derek Anthony Whitehurst, Marquis Drive, B.S. in Management/Operations

    Bryan Scott Wigginton, 8th Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jessica Marie Wilding, Dalewood Street, B.S. in Nursing

    Steven Michael Wilhide, Austin Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Laura M. Wilkins, Bellwood Drive, B.A. in Art/History

    Emily Kathleen Winward-Green, Parklyn Street, B.S. in Communications Media

    Jamie Lee Winwood, Sandune Court F, B.A. in Biology

    John Wong, Delevan Street, B.S. in Management/General

    Thomas E. Wood, Greendale Drive, B.S. in Management/General

    Leah R. Yoho, Semicir Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Matthew Stephen Zandier, Carlyn Drive, B.S. in Management/General

    Nicholas James Zapatka, Sunrise Drive, B.S. in Marketing

    Kelly Marie Zigarovich, Ridgecrest Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Donald Cody Zimbicki, Somerville Drive, B.A. in Criminology

    Allison Elizabeth Zimmerman, Quaker Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Plum

    Ambur Lynsey Bowen, Rustic Ridge Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Nicole Marie Lang, Meadow Wood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Matthew Stephan Swackhammer, Mardi Gras Drive, B.S. in Accounting

    Sewickley

    Carly Nicole Branchen, Ritter Road South, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Daniel Cody Bujak, North Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Caesandra Burgh, Quaker Road, B.S.Ed. in Music Education

    Marissa Ann Butler, Sturbridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bridget Rose Clark, River Road, B.S. in Communications Media

    Carrine Jean Gray, Deer Valley Drive, B.S. in Human Resource Management

    Madeline K. Iannamorelli, Sonie Drive, B.S. in Disability Services

    Peter Timothy Kane, Rochester Road, B.A. in Criminology

    Sophia Alleyda Valladares, Kenney Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Shadyside

    Samantha Ann Martin, Lehigh Avenue, B.S. in Accounting

    South Park

    Amanda Rose Albitz, Bonnie Dell Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Alisabeth L. Ballas, Knights Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jordan Alyssa Dabecco, Bristol Drive, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Colin Ryan Flannery, Amy Drive, B.S. in Accounting

    Jennifer Lynn Greselin, Armstrong Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Jordan Christopher Kelly, Royal Parks Boulevard, B.A. in Criminology

    Nicole E. Miller, Bristol Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    David Charles Wilderman, Piney Fork Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Morgan Wilson, Hertford Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Springdale

    Casey Lynn Overly, Colfax Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Katey Joan Yurchick, Willow Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Swissvale

    Robert Paul Putala, Cannon Street, B.S. in Chemistry

    Tarentum

    Emily Marie Antonace, New Orchard Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Michael Thomas Carrigan, Dellenbaugh Road, B.A. in Criminology

    Amy Lynn Lubatti, Summit Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Paul Thomas Pillart, Bessemer Street, A.A.S. in Electro-Optics

    Turtle Creek

    Nathan Gary Keane, Homer Drive, B.S. in Management/General

    Upper St. Clair

    Amanda Marie Ocando, Harrow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Verona

    Hannah Jobeth Allison, Chaske Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    John AJ Hazur, Vogels Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Neesa Marie Jackson, 5th Street Extension, B.S. in Physics

    Rita Marie Kennedy, Maple Avenue, B.A. in Journalism

    Keileigh Lynn Koch, Sara Lane, B.S.Ed. in Music Education

    David Joseph MacIntyre, Bower Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Michael Andrew Martini, Fox Chase Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Breanne Morrow, Seventh Street, B.A. in Criminology

    Alison Diane Oniboni, Blanchar Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Laura Anne Oniboni, Blanchar Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Bethany L. Slaugenhaupt, Richmore Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    West Elizabeth

    Kelsee Briele O'Hare, Seventh Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    West Mifflin

    Andrew Christopher Fecik, Greensprings Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Kelsey Lynn Gross, Brierly Drive, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Paul W. Jackel, Lebanon Church Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Lauren Marie Long, Curry Hollow Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Kelsey Marie Lucas, Glencoe Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Brittany Lorean Malone, Buchanan Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Kristie Nicole Molanick, Vermont Avenue, B.S. in Communications Media

    Jennifer C. Murphy, Seneca Court, B.S.Ed. in Music Education

    Joshua Aaron Nesbitt, Victoria Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Chelsea Elizabeth Oakes, Muldowney Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    William Joseph Popojas, Saint Agnes Lane, B.A. in Criminology

    Stacy Ann Rost, Martin Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Samantha Jo Spargal, Cerasi Drive, B.S. in Respiratory Care

    Angeline Virginia Yimin, Brinway Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Wexford

    Holly L. Blechman, Pine Ridge Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ashley Elizabeth Frohnert, Richard Road, B.S. in Marketing

    Andrew Kerry Gaus, Wallace Road, B.A. in Criminology

    Riley Matthew Kennedy, Washington Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Michael Evan Koller, Fox Meadow Drive, B.S. in Accounting

    Rachael L. Perl, Forest Trail Drive, B.S. in Hospitality Management

    Bradley Geier Ray, Manor Road, B.S. in Communications Media

    Lauren Kathleen Schulties, Richard Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Sean Michael Simpson, Wexford Run Road, B.A. in Sociology

    Elizabeth Paige Sternby, Davison Drive, B.A. in Journalism

    Victoria Jon Sternby, Davison Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Emily Elaine Teare, Shenot Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Armstrong County

    Adrian

    Lacey Noel Freeman, Old Reesedale Road, B.S. in Hospitality Management

    Erin Nicole Hughes, Waterway Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Cadogan

    Tyler Shane Jack, Oak Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Cowansville

    Kathleen Brooke Fry, Ridge Road, B.S. in Child and Family Studies

    Barbara Ann Yockey, Ken Wolfe Road, B.S. in Human Resource Management

    Dayton

    Lindsay Marie Baker, White Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Tyler James Cloak, North Mechanic Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Brianna Marie Detwiler, Wood Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Lindsey Nicole Jones, B.S. in Child and Family Studies

    Ryan Scott Lasher, East Church Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Rebecca Ann Nichol, State Route 85, B.S. in Mathematics

    Laura Catherine Renosky, North Miller Road, B.S. in Nursing

    Kristen Nicole Schrecongost, Spruce Hollow Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Becca Maran Shaffer, Sinktown Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Mary Jo Shankle, Hollow Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Lucas James Steffy, West Main Street, B.S. in Safety Sciences

    Alyssa Nicole Stewart, Buck Tail Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Elderton

    Landis Paige Hohl, South Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Lauren Shawn Hohl, South Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Reba Ann Sell, Keystone Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Ford City

    Deanne Melisa Becker, State Route 66, B.S. in Finance

    Leslie Ann Boylan, Wright Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Alicia Suzanne Brink, Pleasantview Drive, B.S. in Accounting

    Leslie Ann Campbell, Scout Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Teresa Ann Coleman, Fifth Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    David V. Cook, Fifth Avenue, B.A. in Geography

    Elizabeth R. Cujas, Fourth Avenue, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Kendra Nicole Fulmer, Garretts Run Road, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

    Grahm M. Grabiec, Elm Drive, B.A. in Philosophy/Pre-Law

    Amy Sue Hromadik, Carrousel Street, A.A.S. in Electro-Optics

    Sheila Marie Hromadik, Carrousel Street, B.S. in Marketing

    Jacob Matthew Kanish, Carrousel Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Andrea Regina Kiehl, Montgomery Flats Road, B.A. in Art/Studio

    Clifton Albert McDivitt, Garretts Run Road, A.A.S. in Electro-Optics

    Brittany Elizabeth Meyer, Baker Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Christopher Kent Milotte, Sixth Avenue, A.A.S. in Electro-Optics

    Briana Lynne Mitcheson, Main Street, B.S. in Human Resource Management

    Zachary Alexander Montgomery, Crooked Creek Dam Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kara Ortmann, Fairground Road, B.S. in Child and Family Studies

    Emily Kathryn Peck, Pleasantview Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Colton Robert Podvorec, Terrace Avenue, B.S. in Management Information Systems

    Donald Louis Shay, Main Street, B.A. in Criminology

    Laura Irene Shiring, Fifth Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Stephen Boyd Shiring, Fourth Avenue, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

    Brandon James Valasek, Hard Tack Road, B.S. in Accounting

    Sarah Elizabeth Zambotti, Terrace Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Ford Cliff

    Brielle Carol Leinweber, Painter Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Freeport

    Jessica Lynn Barnes, Freeport Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Dylan Paul Becker, Freeport Road, A.S. in Electro-Optics

    John Richard Bercik, B.A. in Government and Public Service

    Cody Aaron Bergad, Shook Drive, B.S. in Safety Sciences

    Chelsea Marie Doyle, Market Street, B.A. in Criminology

    Joseph Conrad Gibson, Clinton Road, B.A. in Computer Science

    Michael Roger Gregory, Walnut Way, B.A. in Psychology

    Jessica Ann Ippolito, Washington Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Maura Ashley McBride, Market Street, B.A. in Psychology

    Aaron Thomas Miller, Perry Lane, B.A. in English/Writing Studies

    Adam Matthew Prunty, Hughes Drive, B.S. in Safety Sciences

    Austin Jeffrey Shockey, Ridgecrest Drive, B.S. in Safety Sciences

    Jamie Lee Shockey, Ridgecrest Drive, B.S. in Safety Sciences

    Kittanning

    Jessica Sue Beere, Cleveland Street, B.A. in Psychology

    Alicia Renee Berasi, Glade Run Road, B.S.Ed. in Music Education

    Kiera Brann Boda, Freeport Road, B.A. in Political Science

    Andrew James Brochetti, Shady Lane, B.S. in International Business

    Dustin Nicholas Cochenour, Heather Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Julianne Alberta Cogley, Harrison Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Zachary Alan Colo, Keystone Boulevard, B.S. in Communications Media

    Jesse James Cowan, Arthur Street, B.S. in Management Information Systems

    Lance Patrick Crawford, Riggle Lane, B.S. in Safety Sciences

    Sarah Marie Daugherty, North Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Julianna Marie DiStanislao, North McKean Street, B.S. in Child and Family Studies

    Cassandra Lynn Dively, Franklin Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kara Ann Doms, Sisterville Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Danielle Marie Egley, Graham Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Briana Renee Englert, Bluff Street, B.S. in Communications Media

    Catherine E. Foradori, Ruffaner Road, B.S. in Communications Media

    Jesse Frailey, US Route 422, B.S.Ed. in Business Education

    Cassandra Lee Gazzo, Pony Farm Road, B.S. in Communications Media

    Roxanne Marie Genovese, The Branches, B.S. in Child and Family Studies

    Joshua Lewis Grantz, East Brady Road, B.A. in Criminology

    Danielle Elizabeth Gray, Glade Run Road, B.S. in Disability Services

    David E. Harkleroad, Rupp Church Road, B.A. in History

    Shenin Adel Headland, State Route 85, B.S. in Biochemistry

    Jacob Tyler Henry, Hazel Street, B.S. in Management Information Systems

    Jocelyn Renee Hepler, Ferne Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Lacey Lynn Hohl, Berts Hill Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Amber James, State Route 2007, B.S.Ed. in Music Education

    Jessica Jones, Second Street, B.A. in International Studies

    Elizabeth Anne Judge, Reesedale Road, B.A. in Economics

    Alycia Louise King, State Route 85, B.A. in Journalism

    Klaus Dieter Koster, North McKean Street, A.S. in Electro-Optics

    Kyle Andrew Lewis, Beckett Road, B.A. in Criminology

    Colton Jay Mallory, State Route 2007, B.S. in Management Information Systems

    Jesse Ian McCullough, Woodward Avenue, B.S. in Regional Planning/Geographic Information Systems and Cartographer

    Emily Elizabeth McKain, Hankey Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jason Scott Metro, US Route 422, B.S. in Business Technology Support

    Courtney Layne Milsom, Silvis Hollow Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Angela M. Morris, Wyant Road, B.S. in Accounting

    Courtney M. Myers, Ping Wing Hollow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Emma Michelle Nasser, Mulberry Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Joshua David Olinger, Garfield Street, B.S. in Safety Sciences

    Tabitha Renae Reefer, Green Tree Road, B.A. in Anthropology

    Adam Joseph Rizzo, Woodward Avenue, B.A. in Psychology

    Aaron Keith Seyler, South Route 1018, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Aaron Keith Shaffer, Indiana Avenue, B.A. in Geography

    Ashley Lynne Smith, Friendship Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jennifer Marie Spangler, Ford City Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christina Lynn Steele, Freeport Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Shannon Nicole Stephens, Garretts Run Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Alexa Nicole Stouffer, Garfield Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Nicholas C. Townsend, Glade Run Road, B.A. in Sociology

    Dylan Chase Vallies, Sedwick Lane, B.S. in Communications Media

    Keri Lynn Weaver, Garfield Street, B.S. in Interior Design

    Stephie Ann Wise, Keystone Boulevard, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Justine Marie Woytowish, Shady Lane, B.S. in Communications Media

    Phillip Scott Wyant, Silvis Hollow Road, Undeclared, College of Fine Arts

    MacKenzie K. Yantos, North Jefferson Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Ethan Ryan Zimmerman, Zimmerman Way, B.A. in Criminology

    Leechburg

    Rhonda Renee Anderson, Forks Church Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Adrienne Marie Arndt, Evergreen Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Miranda Sue Bruno, Rhoda Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Daniel Lee Dunmire, Floral Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Karlee Christine Fisher, Evergreen Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Shanell Nicole Mailki, Lucesco Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Cassie Eileen McAfee, Evergreen Road, B.S.Ed. in Art Education

    Ian J. Musco, Lucesco Road, B.S. in Safety Sciences

    Jeramie Dustin Platt, Grant Avenue, A.S. in Electro-Optics

    Chelsey Lynne Ronian, Hyde Parks Road, B.S. in Child and Family Studies

    Levi Jason Sappe, Market Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Melissa Ann Shiring, Terrace Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Elizabeth Anne Stimmell, White Cloud Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Nicole Kathleen Stotler, Smail Road, B.S. in Marketing

    Casie Shannon Vargson, Siberian Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Ryan Joseph Wasilchak, Pleasant Hill Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Manorville

    Mary Jacquelyn Mantini, Water Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Michelle Marie Yanoff, Water Street, B.S. in Child and Family Studies

    McGrann

    Catherine Marie Smith, Byron Street, B.A. in English /Pre-Law

    North Apollo

    Kristin M. Betancourt, Moore Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Andrew T. Newton, 16th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Sean Timothy O'Neil, Moore Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Parker

    Corey Tyler Best, Sarah Furnace Road, B.S. in Communications Media

    Emery Steven Keller, Woods Road, B.A. in Criminology

    Marguerite Delacy Miles-Brinkley, Oneida Valley Road, B.A. in International Studies

    Rural Valley

    Bethany Ann Baker, North Jefferson Street, B.S. in Nutrition

    Stacey M. Cecconi, Gibson School Road, B.A. in Psychology

    Daniel Travis Claypool, Brown Road, B.S. in Management Information Systems

    Rachel L. Eyth, Sagamore Road, B.S. in Human Resource Management

    Karly Ann Good, Brown Road, B.S. in Respiratory Care

    Seth Alexander Hrabovsky, Sagamore Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Deanna Jean Karloski, Powers Crossroad Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Shauna Ann Kennedy, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Jennifer Lynn Marken, B.S. in Hospitality Management

    Sagamore

    Crista Noel Johns, B.S. in Nursing

    Shannon Marie Johns, B.S.Ed. in Elementary Education

    Spring Church

    Dakota James Sapinsky, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Heather Dawn Wagner, Wagner Lane, B.A. in Honors Program in Psychology

    Templeton

    Becky Ann Bower, Hoover Road, B.S. in Human Resource Management

    Jacqueline Elizabeth Bower, Hoover Road, B.S. in Communications Media

    Ashley Marie Bowser, B.S. in Nursing

    Lynne Nicole Lorenz, Rimer Hill Road, B.S. in Interior Design

    Colton Dane Porter, State Route 1035, B.S. in Mathematics

    Alexa Nicole Shuster, Redbank Road, B.S. in Fashion Merchandising

    West Leechburg

    Brittany Marie Blair, Giron Street, B.S.Ed. in English Education

    Trisha M. Klingensmith, Summit Street, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

    Dalton James Mottillo, Second Street, B.A. in Criminology

    Ashley Nichole Scott, Summit Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Aaron Paul Sulava, Schall Lane, B.S. in Safety Sciences

    Worthington

    Tylor Lee Anthony, B.S. in Mathematics

    Jessica Bes Beers, Butler Road, B.S.Ed. in English Education

    Stephanie Lynn Flick, Bear Street, B.S. in Human Resource Management

    Caleb James Grafton, Lafferty Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    John William Riley, Sarver Road, B.A. in Psychology

    Keith Andrew Risch, East Main Street, B.S. in International Business

    Corri Lynne Watterson, Ruth Hill Road, B.A. in Psychology

    Nathan E. Williamson, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Yatesboro

    Samantha Renee Eckman, Third Street, B.S.Ed. in English Education

    Beaver County

    Aliquippa

    Cynthia Margaret Adams, Clearview Road, B.S.Ed. in Biology Education

    James G. Cleis, Truman Drive, B.A. in English/Writing Studies

    Jason L. Cvetkovich, Cherry Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Allison Rae Giammanco, Kings Mill Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Diamon Hall, Main Street, B.A. in Journalism

    Reanna M. Hart, Calvert Street, B.S. in Marketing

    Daniel Thomas Kennelly, Buttonwood Drive, B.S. in Accounting

    Rachel Emily Mankowski, Glenwall Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Nicole Renee Patillo, Grand Avenue, B.S. in Communications Media

    Sean Michael Scalise, Maplehurst Drive, B.A. in Criminology

    Kristen Marie Sipes, Ravine Lane, B.S. in Interior Design

    Breanna Lynn Wright, Timber Lane, B.S. in Communications Media

    Christopher Ryan Wright, Timber Lane, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Ambridge

    Lisa Marie Blonski, Beaver Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Abbie Jean Charlton, Merchant Street, B.S. in Marketing

    David Scott Ellis, Maplewood Avenue, B.A. in English

    Steven Kory Perciavalle, Beaver Road, B.S.Ed. in English Education

    Ashley Nicole Yaworsky, Maplewood Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Angela Marie Zaccagnini, Ridge Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Jamie Jo Zbrzezny, Oak Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Baden

    Katherine Rebecca Bliss, High Meadow Road, B.S. in Nursing

    Kara Ashlee Lattanzio, Friel Road, B.A. in English /Pre-Law

    Jessica Lynn Scranton, Foxglove Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Daniel Paul Walter, Pineview Road, B.S. in Finance

    Beaver

    Jeffrey James Bluedorn, Crest Drive, B.S. in Safety Sciences

    Rachael Elizabeth Curtis, Center Drive, B.S.Ed. in English Education

    Louis John Didio II, Buffalo Street, B.S.Ed. in Physics Education

    Brandon Pierce Grose, Western Avenue, B.A. in Journalism

    Kevin Michael McDanel, Fernwood Drive, B.S. in Communications Media

    Alexandra Paige Pille, Sixth Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Beaver Falls

    Nicholas Aaron Ali, Emmet Drive, B.S. in Safety Sciences

    Amanda Rosemarie Coppola, Glenda Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Samantha Jo Fabiani, Center Street, B.A. in Theater

    Kelsey Jean Herrmann, Maxine Drive, B.A. in Sociology

    Jaime Lynn Kolch, Sanger Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Nicholas J. Vacar, Coralberry Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Emily C. Zenisek, Beachmont Drive, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Clinton

    Allison Marie Emanuele, Saratoga Drive, B.S. in Nursing

    Kinsey Morgan Gilbreath, Laura Drive, B.S. in Finance

    Darlington

    Stephany Michelle Baldwin, Woods Run, B.S. in Communications Media

    Heather Lynn Shontz, Lisbon Road, B.A. in Psychology

    Catherine Grace Wory, Blackhawk Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hookstown

    Robin Tasha Pinsoneault, Shivler Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kathlyn Joy Salvati, Boyd Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Industry

    Brett Bradley Balco, Knollwood Drive, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Brittany Lynn Long, Terrace Avenue, B.A. in Journalism

    Monaca

    Heather Ann Furdak, Center Grange Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Shannon Marie Furdak, Center Grange Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kelsie Jo Kegg, Mary Street, B.S. in Respiratory Care

    Brian Albert McClain, Atlantic Avenue, B.S. in Marketing

    Andrew Emrys Owens, Katerina Drive, B.S. in Chemistry

    Chelsea Eleanor Rose Tompkins, Cochran Drive, B.S. in Management/General

    New Brighton

    Taylor N. Guthrie, Craig Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Andrew Michael Jaros, Barker Avenue, B.A. in Sociology/Applied Social Research

    Abigail Joyce Kronk, Route 68, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Rochester

    Chalina Rena Boulding, 6th Street Extension, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Brittany Lynn Gordon, Maple Avenue, B.A. in Religious Studies

    Bedford County

    Alum Bank

    Jason Vaughn Musselman, Cashew Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bedford

    Margaret Marie Glass, South Bedford Street, B.A. in Theater

    Lindsay Renee Miller, Hillview Drive, B.S. in Hospitality Management

    Amanda Jo Shoemaker, Egolf Road, B.S. in Hospitality Management

    Hayley Jo Williams, South Bedford Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Buffalo Mills

    Levi Bingman, Tar Water Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Clearville

    Joshua Cole Bolyard, Bear Gap Road, B.A. in Criminology

    Everett

    Jessica E. Hann, Hollars Extension, B.F.A. in Music Performance

    Whitney Marie Territo, Fairview Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Rachel M. Villareale, West Seventh Street, Undeclared, College of Fine Arts

    Imler

    Lacey Yvonne Claar, North Imler Valley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Manns Choice

    Melissa Rae King, Chestnut Street, B.A. in French

    Benjamin Jacob Lieb, Corley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    New Enterprise

    Jennifer Kay Long, Brumbaugh Road, B.S.Ed. in Music Education

    Osterburg

    Matthew David Claar, Heritage Road, B.S.Ed. in Business Education

    Queen

    Nicole Dawn Eicher, Beaver Dam Road, B.S.Ed. in Music Education

    Saxton

    Gregory Alan Strauss, Broad Top Mountain Road, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education

    Schellsburg

    Damon Nicholas Green, Falkland Lane, B.S. in Interior Design

    Berks County

    Barto

    Zachary Steven Slaby, Westfield Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Bechtelsville

    Victoria Alicia Rowland, Nickel Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Bernville

    Thomas Patrick Byrne, Dogwood Drive, B.A. in Economics/Mathematics

    Birdsboro

    John David Benischeck, Garey Road, B.S. in Finance

    Athene Frances Davidowski, Denise Drive, B.A. in Art/Studio

    James Alexander Falicki, East Fifth Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Chelsea G. Murray, Cold Run Road, B.S.Ed. in English Education

    Megan Lynn Sowers, Geigertown Road, B.A. in Art/Studio

    Blandon

    Gabrielle Elaine Scalese, Spirit Court, B.S. in Marketing

    Nicholas John Theodore, Eagle Drive, B.A. in Criminology

    Boyertown

    Nicole Ann Conley, Poole Hill Road, B.F.A. in Art Studio

    Jennifer Marie Johnson, Rattlesnake Hill Road, B.A. in International Studies

    Douglassville

    Shannon Leigh Gross, Cameron Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Bryan Charles Kaplan, Weavertown Road, B.S. in Communications Media

    Joseph W. Kolenda, Redwood Drive, B.S. in Computer Science/Applied

    Stephanie Lynn Nihart, Old Swede Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sally Lynn Rice, Holly Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kaitlyn Daniele Straub, Blacksmith Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Fleetwood

    Gabrielle Victoria Eckert, Highland Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Sarah Mae Wilson, Pleasant Hill Road, B.S. in Biology

    Kutztown

    Emily Elizabeth Heffner, Schwoyer Road, B.A. in Psychology

    Avery Lee Oswald, Sieger Road, B.S. in Management/General

    Laureldale

    Megan Leigh Schlott, Holtry Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Leesport

    Lauren Michele Angstadt, Abbey Lane, B.S. in Nursing

    Garrett Storm Rodriguez, Cathy Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Mertztown

    Megan Antoinette Bernhard, Pump Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Elizabeth Marie Dietrich, Kurt Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Mohnton

    Patrice Danielle Douglas, Alleghenyville Road, B.S. in International Business

    Zachary Kevin Ochs, Hunters Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Mohrsville

    Samuel Brant Schreiber, Main Street, B.F.A. in Music Performance

    Oley

    Chelsea Michelle Gieringer, Oley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Reading

    Lyndsey Marie Bosold, Raymond Street, B.S. in Interior Design

    Saysha Sonia Cabodevilla, Green Street, B.A. in Journalism

    Tate Arthur Dewalt, Pine Woods Court, B.S.Ed. in Music Education

    Courtney Michele Herrmann, Scotland Drive, B.S. in Management/General

    Robert Earl Hinkle, Merion Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Leigh Ann Lubas, Par Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Ross M. Newcome, Pennsylvania Avenue, B.S. in Mathematics

    Andrew William Newstein, Sycamore Drive, B.S.Ed. in English Education

    Amanda Rose Omelko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Joshua Robert Peters, Pennsylvania Avenue, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Joseph Allen Reichard, Sycamore Drive, B.S.Ed. in Biology Education

    Lauren Ashley Sebastinas, Gouglersville Road, B.S. in Interior Design

    Timothy Mark Seidel, Oley Street, B.A. in History

    Samuel Austin Souza, Hunters Run Boulevard, B.S. in Accounting

    Samantha Jordan Starr, Fredrick Boulevard, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Jessica Marie Szurgot, Filbert Avenue, B.S. in Respiratory Care

    Hannah Elizabeth Vought, Michele Court, B.S. in Interior Design

    Robesonia

    Beth Ann Davis, West Penn Avenue, B.A. in English/Writing Studies

    Ryan Patrick Egan, Focht Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Shillington

    Melissa Erin Gottshall, South Miller Street, B.A. in Psychology

    Shoemakersville

    Amanda Lynn Hoffman, Birch Hill Road, B.A. in Criminology

    Sinking Spring

    Nicole Susanne Gillotti, South Mountain Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Trevor Craig Hills, Saddle Court, B.A. in Criminology

    Matthew Douglas Rutt, Katharine Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Meghan Meredith Shoff, Kirkwood Avenue, B.S. in Athletic Training

    Temple

    Tiffany L. Fasig, Mount Laurel Avenue, B.A. in Journalism

    Wernersville

    Raymond G. Edwards, Texter Mountain Road, B.S. in International Business

    Clinton Charles Keller, Slater Drive, B.S. in Communications Media

    West Lawn

    Ashley Lynn Gerhart, Halsey Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Womelsdorf

    Chelsea Jordan Kochel, West Franklin Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Wyomissing

    Erinn Lynn Boguslowski, Dorchester Drive, B.A. in Criminology

    Rachel Elizabeth Bowes, Broadcasting Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Michael Ramon Johnson, State Hill Road O, B.A. in Criminology

    Shannon Catherine Reed, Ivy Lane, B.S. in Hospitality Management

    Blair County

    Altoona

    Mallory Beth Akins, North Fifth Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Rachel Lynn Albright, Riggles Gap Road, B.A. in Psychology

    Lacey Rae Anderson, Harmony Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Amanda Rachel Applas, Ruskin Drive, B.S. in Nursing

    Ashley Laraine Baker, Rural Route 3 F, B.S. in Hospitality Management

    Lisa Marie Balasco, East Walton Avenue, B.A. in Theater

    Amber Lynn Boyles, 24th Avenue, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Julia Katharine Brogan, Coleridge Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jennalyn Elizabeth Brown, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Curtis Alan Davidhizar, Second Avenue, B.S. in Communications Media

    Drake Paul Dennis, Beale Avenue, B.S. in Human Resource Management

    Richard Warren Diantoniis, Fordham Circle, B.S. in Safety Sciences

    Katy Ann Feather, Robin Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Angela Michelle Finelli, 24th Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Britney Alexis Freet, 1st Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jordan Michael Galentine, Crawford Avenue, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Carl Thomas Gingrich, Ingham Drive, B.S. in Marketing

    Robert Mitchell Haberstroh, North Second Street, B.S. in Computer Science/Applied

    Alison Leigh Hallinan, 25th Avenue, B.S. in Nursing

    Michael John Hallinan, Juniata Gap Road, B.S.Ed. in English Education

    Olivia Nicole Hand, Hartzell Avenue, B.S. in Nursing

    Caitlyn Marie Hazenstab, Sickles Corner Back Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jeremy P. Hetrick, Poland Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Alexandra Marie Julian, East 23rd Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Cole Alexander Leitz, Sixth Avenue, B.S. in Applied Mathematics

    Douglas Alexander Longwill, East Penn Avenue, B.A. in Psychology

    Tyler James McConnell, Rural Route 5, B.A. in Criminology

    Kelsey Ann Mearkle, Broad Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Kirsten Marie Messner, Lyndale Road, B.S. in Interior Design

    Elizabeth Marie Moore, Crawford Avenue, Undeclared, College of Health and Human Services

    Emily Clare Morris, Ivyside Estates Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Linzi Renee Powers, 23rd Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Danielle Lynn Saylor, Ivyside Drive, B.S. in Accounting

    Samantha Jo Settimio, 28th Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Emily Elizabeth Shade, Morningside Avenue, B.S. in Business Technology Support

    Kelsie Marie Shortsleeve, 23rd Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Joseph Paul Smithmyer, Rural Route 7, B.S. in Biology

    Karlee Anne Stacey, East Crawford Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Shannen Renae Stiffler, North Fourth Street, Undeclared, College of Fine Arts

    Dominique Confer Tambellini, Eldorado Springs, B.S.Ed. in Elementary Education

    Emily Lynn Walter, First Avenue, B.A. in Political Science

    Joshua M. Wertz, Fordham Circle, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Claysburg

    Nathan Ronald Claar, Lower Claar Road, B.S.Ed. in Business Education

    Sarah Leanne Ebersole, Buttermilk Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

    Monica Lynn Iachini, B.S.Ed. in Business Education

    Marissa Shea Leslie, Carriage Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Kyle Martin Pozgar, Bedford Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Duncansville

    Carlisa Nichole Bauer, Tyler Lane, B.S. in Nutrition/Dietetics

    James Lee Dalgarn, Orchard Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Joshua David Dwyer, Cedarcrest Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Andrew Joseph Fox, Holstein Drive, B.A. in Journalism

    William Thomas Gomez, Edgewood Drive, B.S. in Management/Operations

    Christine Nicole Jenkins, Pioneer Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Sara A. Leighty, Dunnings Highway, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Megan Loraine Maggiore, Cedarcrest Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Jacqueline Tighe Michaels, Cochran Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    Casey June Miller, Tree Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Tisa J. Miller, Valley Forge Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Brian Patrick Saylor, Orchard Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Jessica May Taylor, Cedarcrest Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Kaylee Brooke Westover, Cochran Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    East Freedom

    Gabrielle Ann Lanzendorfer, Polecat Road, B.S. in Athletic Training

    Tyler Michael Weyandt, Polecat Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Hollidaysburg

    Ashleigh Nicole Craig, Sylvan Crest Drive, B.S. in Applied Mathematics

    Michaela Rae Ergler, Brush Mountain Road, B.S. in Nursing

    Brooke Danielle Frederick, Jones Street, B.S.Ed. in French Education

    Megan Marie Frederick, Clubhouse Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    David Ray Henderson, Maple Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Sophia Angelene Lamont, Sylvan Crest Drive, B.S. in Management/Operations

    Alyssa M. Nelson, Swinging Bridge Road, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing

    Zachary Adam Seymour, Locke Mountain Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Dana Paige Weakland, Cherry Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Brendon Earl Weaver, Aggie Street, B.A. in Criminology

    Martinsburg

    Abram Joshua Seymour, Henrietta Road, B.S. in Human Resource Management

    Tia Michelle Smith, Ake Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Roaring Spring

    Tara Lynn Baker, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Louise Claar, Plum Creek Road, B.A. in Sociology of Disability Services

    Megan Elizabeth Hall, Spruce Street, B.S.Ed. in Music Education

    Keshia Elyse Mock, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Chelsea Lauren Steward, Ore Hill Road, B.S. in Child and Family Studies

    Coryn Elizabeth Thompson, Acorn Road, B.S.Ed. in Art Education

    Tyrone

    Christina Marie Brisbin, Decker Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

    Morgan Elizabeth Cambridge, Oak Street, Undeclared, College of Health and Human Services

    Alisia Danita Drew, Deborah Street, B.S. in Child and Family Studies

    Kegan Andrew Fink, Washington Avenue, B.A. in Criminology

    John Franco, Oak Hill Lane, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Tyler Joseph Mertiff, Oak Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Gage A. Padula, Hazel Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Elizabeth Rose Tepsic, Bald Eagle Pike, B.S. in Finance

    Taylor Lynn Zindel, Bell Tip Road, B.A. in Criminology

    Williamsburg

    Lisa Marie England, Dempsey Lane, B.A. in Art/Studio

    Joy Linette Shanholtz, Maple Street, B.S.Ed. in English Education

    Bradford County

    Monroeton

    Taylor Ferguson, Main Street, B.S. in Marketing

    Rome

    Sarah Lynne Salitrynski, Route 467, B.S.Ed. in Music Education

    Sayre

    Travis Keir, South Keystone Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Stephen Shenfield, Baxter Street, B.S. in Computer Science/Applied

    Towanda

    Maximillian Charles Esmus, Poplar Street, B.A. in Music/Theory and Composition

    Samantha Marie Rakowski, Fourth Street, B.A. in Honors Program in Psychology

    Wysox

    Anya Rose Hudyncia, Rural Route 2, B.A. in Art/Studio

    Bucks County

    Bensalem

    Rachel Hannah Back, Jefferson Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Michael John Cornman, Berkley Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Melissa Mae Hilderley, Bryan Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Teresa Lyn Liotta, Barnstaple Court, B.S. in Nursing

    Bristol

    Daniel Cuevas, Garfield Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Michelle Marie Wheeler, Pitt Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Chalfont

    Alyssa Lynn Ermann, Peggy Lane, B.S. in Nursing

    Megan Hayes, New Galena Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Gabriella Marie Mancinelli, Fox Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Jamie L. Root, Oak Avenue, B.S. in Communications Media

    Churchville

    Joseph Anthony Torrisi, Cedar Brook Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Doylestown

    Kelly Melissa Brown, Jennifer Court, B.S. in Fashion Merchandising

    Chelsea Leigh Calahan, Eagle Lane, B.A. in Criminology

    Bridgett Colleen Ryan, Leapson Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Fairless Hills

    Eve Anna Pellitteri, Fairfield Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Feasterville Trevose

    David Michael Casavecchia, East Pine Street, B.A. in History

    Furlong

    Tracey Ann Glorioso, Cloverly Drive, B.S. in Communications Media

    Holland

    Peter Samuel Glovas-Kurtz, Rising Sun Avenue, B.A. in English

    Lauren Hillegas, Mulberry Drive, B.A. in Criminology

    Erin Catherine Smith, Brookside Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Hulmeville

    Samantha Marie Preston, Walnut Avenue, B.S. in Interior Design

    Ivyland

    Melody Shira Kaplan, Peach Blossom Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Jamison

    April Marie Morgenstern, Brook Lane, B.S. in Nursing

    James Joseph Rendeiro, Harmony Lane, B.A. in Political Science

    Langhorne

    Amanda Marie Best, North Buckthorne Avenue, B.A. in Psychology

    John Robert Diletto, Quaker Circle, B.S. in Management/General

    Arthur James Gerstenmaier, Virginia Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Ashley Marie Kahler, South Woodbine Avenue, Undeclared, College of Health and Human Services

    Jenna Marie Keen, Chaff Court, B.S. in Nursing

    Lauren Jean McCalley, Maple Point Drive, B.S. in Hospitality Management

    Joseph A. Pullins, Flour Lane, B.A. in Criminology

    Levittown

    Rebecca Lynn Beadling, Trellis Road, B.S. in Biology

    Thomas Earle Boileau, Eventide Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Lindsey Carney, Mill Creek Road, B.S. in Nursing

    Carly A. DiBraccio, Kenwood Drive North, B.S. in Management/General

    Lindsay Jean Killian, Locust Lane, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

    Karly Rose Kriger, Dawn Road, B.S. in Disability Services

    Andrew Olbrish, Crown Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Erik R. Rinehold, Edgewood Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jill Catherine Shortt, Queensbridge Road, B.S. in Athletic Training

    Nikki Young, Twig Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Milford Square

    Adair E. Fisher, B.S. in Hospitality Management

    Morrisville

    Mark Stephen McKenna, Hillcrest Avenue, B.S. in Communications Media

    Samantha Jean Tallman, Lesha Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    New Britain

    Liana H. Wall, Lenape Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Brianna Whalen, Willow Wood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    New Hope

    Jacqueline Elaine Pelicano, River Road, B.A. in Criminology

    Kevin Robert Weber, Middleton Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Cassandra Nicole Wood, Comfort Road, B.S. in Nutrition

    Newtown

    Colleen Kaitlynne Kelly, Tulip Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Elizabeth Ann Larcher, Hunters Way, B.S.Ed. in Music Education

    Jenna Marie Loughlin, Lafayette Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sarah Susan Orefice, Millstone Drive, B.A. in Art/Studio

    Taylor C. Shaw, Laurel Circle, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Natalie A. Tribendis, Jonquil Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Penndel

    Mark Edward Shaffer, Monroe Avenue, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Perkasie

    Patricia Lynn Dolan, Dill Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Bethany Anne Foley, West Parks Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Rebecca Caitlin Franklin, Stonycrest Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Jessica Lynn Heidel, Pinewood Lane, B.S. in Management/Operations

    Abbey Lorraine Mason, Blooming Glen Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Casey Elizabeth Yoder, Dublin Pike, B.S. in Nursing

    Quakertown

    Ashley Elizabeth Moyer, Concord Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ethan Paul Wolfe, Allentown Road, B.S. in Hospitality Management

    Richboro

    Patrick Daniel Donohue, Bonnie Road, B.S. in Communications Media

    Samantha Jacqueline Sjostedt, Matthew Circle, B.S. in Nutrition

    Sellersville

    Tyler Christine Edelmayer, Brinkley Drive, B.S. in Communications Media

    Southampton

    Jessica Danielle Reilly, Surrey Road, B.S. in Communications Media

    Daniel C. Zobel, Stahl Road, B.A. in Art/Studio

    Springtown

    Brittany Rae Cerino, B.S. in Nursing

    Upper Black Eddy

    Delaney Shea McDermott, Narrows Hill Road, B.A. in English

    Warminster

    Emily L. Burg, Newtown Road, B.S. in Communications Media

    Jackie Marie Hampshire, Acorn Drive, B.A. in Criminology

    Taylor Marie Houseman, Little Lane, B.A. in Criminology

    Ashleen Patrice Kelly, Revolutionary Way, B.S. in Nursing

    Heather Nunn, Willow Drive, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Warrington

    Brendan C. Adams, Palomino Drive, B.S. in Biochemistry

    Christopher Scott Eno, Palomino Drive, B.A. in History

    Rachel Lynne Josephs, Huntly Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kristin Marie Welk, West Cobblestone Circle, B.S. in Accounting

    Washington Crossing

    Jared McCarty Weed, Lookout Lane, B.S. in Marketing

    Yardley

    Patrick Ryan Boyle, Lindenhurst Road, B.S. in Geology

    Krysten Mary Monahan, Hearthstone Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Daniel Robert Oberkofler, Saxony Lane, B.A. in Economics

    Jordan Robert Pasch, Stewarts Way, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Janet Margaret Sheffer, Glen Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Butler County

    Butler

    Samantha Mae Ambuster, Kelly Road, B.S. in Communications Media

    Steven Michael Banks, Evans City Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Renee Elizabeth Clouse, Thornwood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Devin Jean Convery, Artlee Avenue, B.S. in Nursing

    Jamie Lynn Czech, Crisswell Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Katelynn Elizabeth Doyle, Jones Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Corey Edward Fisher, Evans City Road, B.A. in Criminology

    Lacy Dana Hepler, New Castle Road, B.A. in Geography/Economic Geographer

    Jacob Emmett Hickey, Primrose Circle, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Dylan Robert Hiles, North Osche Road, B.A. in Criminology

    Ashley E. Link, East Christie Avenue, B.S. in Interior Design

    Lindsay Mae MacArthur, Weckerly Road, B.S. in Marketing

    Lucas Jon Master, Preston Drive, B.S.Ed. in Business Education

    Tasha M. Mehelich, Mercer Road, B.A. in Criminology

    Maraina Louise Miles, Thorn Run Road, B.A. in Art/Studio

    Erin Maureen Mossman, North McKean Street, B.A. in Theater

    Chad Richard Pesci, North Magnolia Drive, B.A. in Criminology

    Amy S. Raabe, Isle Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Matthew James Rodgers, Fallecker Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Arianna Catherine Sabo, Old Plank Road, B.S. in Nursing

    Brittany S. Scott, Meridian Road, B.S. in Hospitality Management

    Joshua Lee Shuster, Bryson Road, B.A. in Criminology

    Justin James Simons, Coventry Drive, B.A. in Criminology

    Dylan Michael Songer, North Monroe Street, B.A. in Psychology

    Chauntelle Lea Spencer, Royal Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Nicholas Eric Westerman, Chestnut Drive, A.S. in Electro-Optics

    Lee Edward Will, Bluegrass Drive, B.A. in History/Pre-Law

    Cabot

    Zachary David Drane, Bear Creek Road, B.S. in Computer Science/Applied

    Tori Nicole Kuhn, Brose Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Victoria Anne Mizwicki, Linn Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Chicora

    Daniel Allen Bray, Fairmont Road, B.A. in Computer Science

    Katelynn Mae Randall, Janet Lane, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Aaron Anthony Werner, Love Road, B.A. in Psychology

    Connoquenessing

    Traci Colleen Kuntz, B.A. in Criminology

    Cranberry Township

    Melissa Lynn Askey, Unionville Road, B.S.Ed. in English Education

    Sydney Marie Baker, Glenbrook Drive, B.S. in Nutrition

    Lindsay Marie Boltz, Ashbury Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Kyle Eric Cook, Jennifer Drive, B.A. in Criminology

    Amanda Anne Cowan, Ten Point Lane, B.S. in Accounting

    Daniel Patrick Coyne, Sunrise Drive, B.A. in Psychology

    Suzanne Elizabeth Craig, Winterbrook Drive, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    David James Crum, Bayberry Lane, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing

    Natalie Rose Czerwinski, Woodbine Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Julianne Rae Dunbar, Highland Court, B.S. in Computer Science/Applied

    Katherine Grace Dunbar, Highland Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    David P. Felt, Cherrington Drive, B.S. in Communications Media

    Suzanne Michele Francis, Crossing Ridge Trail, B.S. in Human Resource Management

    Jillian Marie Galloway, Mirage Drive, B.S. in Nursing

    Brandon Grady, Elmhurst Circle, B.S. in Hospitality Management

    Christopher Ryan Kinzler, North Boundary Road, B.S. in Hospitality Management

    Cody Thomas Knight, Emily Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jillian Lucci, Poplar Place, B.S. in Hospitality Management

    Anita Lynn Marchi, Dorsay Valley Drive, B.A. in Sociology

    David Thomas Palmer, Ruth Street, B.A. in Psychology

    Dominic Samuel Petrucci, Redmond Court, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Felicia Nicole Rape, Averys Way, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Michael Jeffrey Reasbeck, Ridge Court, B.S. in Management/Operations

    Lindsey Ann Rodrian, Whitetail Ridge, B.A. in Journalism

    Leah Elizabeth Sahady, Jaclyn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Zachary John Salopek, Duncan Court, B.S. in Communications Media

    Amanda Rose Siegfried, Country Vue Court, B.S.Ed. in Social Science Education/Anthropology

    Alyssa Kate St Clair, Drake Circle, B.S. in Communications Media

    Scott Jefferson Stanek, Leatherbark Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Adrienne Michelle Steele, Trowbridge Place, B.S. in Communications Media

    Kaitlin C. Sterling, Trowbridge Place, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Ashley M. Sullivan, Glen Eden Road, B.S. in Interior Design

    Kourtney Marie Tyler, Skyview Drive, B.S. in Hospitality Management

    Evans City

    Marie Alise Beaton, Marburger Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Victoria Ann Cox, Fassinger Road, B.S. in Child and Family Studies

    Kasey Shaffer Davidson, Belle Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Heather Lynn Fassinger, Fassinger Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Kevin David Hartwick, Community Parks Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Gretchen Marie Ludwig, Schar Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Megan Elizabeth McCormick, Crestview Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kelsey Loren Ripper, Elizabeth Avenue, B.S. in International Business

    Fenelton

    Lindsay Marie Shaw, Channing Lane, B.A. in Psychology

    Heather M. Weleski, Chicora Fenelton Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Harrisville

    Elizabeth Ann Veltre, Browntown Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Nicholas Logan Veltre, Browntown Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Mars

    Tess Lauren Bielo, Tess Lane, B.S. in Hospitality Management

    Christopher Jon Collier, Three Degree Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Samantha L. Goettman, Scenic Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Lindsey Hicks, Garfield Avenue, B.S. in Disability Services

    Sara-Lynn Hunter, Lincoln Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Lauren Catherine Kingsley, Cliffside Drive, B.S. in Disability Services

    Jacob Mashuda, Lakeland Drive, B.A. in Criminology

    Virginia Anne Meyer, Pearce Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Mary McDarragh Minnock, Mount Pleasant Road, B.S. in Nursing

    Domonique N. Valentine, Buckingham Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Lindsay Anne Zock, Holly Court, B.A. in Criminology

    Petrolia

    Michelle Linn Dufford, Kittanning Pike, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Alexandra Danielle Sutton, Hemlock Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Portersville

    Courtney Elizabeth Smith, Old Route 422, B.S.Ed. in English Education

    Prospect

    Chelsie Marie Monn, Prospect Road, B.S. in Disability Services

    Britley Nicole Raabe, Grindel Road, B.S. in Hospitality Management

    Renfrew

    Nicole Elizabeth Cancilla, Dick Road, B.S. in Accounting

    Sarver

    Kaitlin Marie Andrasko, Sarver Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Dakota Brooke Bringenberg, South Scenic Drive, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Bernard John Carr, Parker Road, A.S. in Electro-Optics

    Kayla Ann Chelko, Beale Road, B.S. in Human Resource Management

    Jacob David Christy, Hepler Road, B.A. in Criminology

    Adam R. Cieslinski, Ralston Road, B.S. in Applied Physics/Electro-Optics

    Madison Delia Crist, Primrose Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Rowdy Wayne Durci, Winfield Road, B.S. in Finance

    Thayne Richard Hess, Cole Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Katelyn Elizabeth Howard, Thompson Road, B.A. in Journalism

    Jared Scott Johns, Singleton Road, B.F.A. in Art Studio

    Elizabeth Lee Kurn, Kimberly Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Samuel Anthony Marasia, Kimberly Drive, B.S.Ed. in English Education

    David William McCulloch, Mohawk Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Aleria Frances Palmiere, North Scenic Drive, B.S.Ed. in Biology Education

    Edward Arron Schindler, Linwood Drive, B.S. in Applied Physics/Electro-Optics

    Timothy Douglas Smith, Lucas Lane, B.S. in Disability Services

    Andrew Richard Vivian, Willow Drive, B.S. in Safety Sciences

    Saxonburg

    Kevin Glen Brodeur, Plantation Drive, B.S. in Management/Operations

    Elizabeth Marie Burchanowski, B.F.A. in Music Performance

    Kaitlyn Marie Grzywinski, Beatty Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Chelsea Lynn Yurisic, State Street, B.A. in Journalism

    Seven Fields

    Shane Ben Conrad, Essex Court, B.S.Ed. in English Education

    Lindley Michelle Hamilton, Dorchester Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Ryan Richard Scheller, Wellington Drive, B.S. in Marketing

    Slippery Rock

    Emily Darlene Hoffman, Richard Avenue, B.A. in History

    James Andrew Vinton, Applewood Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Valencia

    Calvin Jay Brooks, Ridge Road, B.S. in Marketing

    Stephanie Ceraso, Dwellington Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Erin Ann Jeuther, Kyle Road, B.S.Ed. in Art Education

    Ryan Christopher Krause, Sheldon Road, B.S. in Management Information Systems

    Madeline May Matusik, Pointe Drive, B.S. in Marketing

    Shawna Lynn McAnerney, Leslie Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Nicholas Fisher Nypaver, Fisher Lane, B.S. in Accounting

    Kelly Jean Randza, Ridge Road, B.S. in Finance

    Kurt Richard Stridinger, State Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Zelienople

    Erika Kathleen Barlow, Glen Rape Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Stephanie Lynn Bestwick, Oakdale Drive, B.S. in Hospitality Management

    Chessa Sun Ae Fernandez, Hartzell Road, B.S.Ed. in Music Education

    Rachele Marie Huffman, Center Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Joshua Colin Mann, East Spring Street, B.S. in Accounting

    Amanda Marie Schilling, Youngblood Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Halee Victoria Stroup, South Green Lane, B.A. in Psychology

    Cambria County

    Blandburg

    Haley M. Noel, Skyline Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Carrolltown

    Cody Michael Brahim, Bender Drive, B.A. in Asian Studies

    Jamie Rose D'Andrea, Lemke Street, B.S. in Athletic Training

    Jordan James Fees, Undeclared, College of Health and Human Services

    William Francis Frederick, B.A. in English

    Kristy Lynn Gwizdak, Brawley Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Cierra R. Kline, Carroll Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Jade Kline, Carroll Road, B.S.Ed. in Social Science Education/Sociology

    Paulina Ann Kline, Saint Marys Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jaclyn Christine Linsky, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Lisa McCann, Cole Road, B.S. in Management/Operations

    Donald Alan Miller, Link Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Victoria L. Murphy, B.A. in International Studies

    Dylan Joseph Thomas, North Church Street, B.S. in Safety Sciences

    Julie Anne Veneskey, Zeke Lane, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Cassandra

    Maranda N. Evans, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Colver

    Richelle Lynn Crawford, B.S. in Child and Family Studies

    Heather Marie Mazenko, First Street, B.S. in Human Resource Management

    Conemaugh

    Rory Owen Marshall, Third Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Cresson

    Amanda Marie Delegram, Maplewood Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Emily Elise Eberhart, Central Avenue, B.A. in Journalism

    Melissa Mae Filak, Centre Avenue, B.S. in Marketing

    Courtney Ann Paronish, Mountain Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ebensburg

    Andrea Michelle Becker, Ben Franklin Highway, B.S. in Accounting

    Kenneth Lawrence Biter, New Germany Road, B.S.Ed. in Music Education

    Christian Kelly Brennen, Tripoli Road, B.S. in Communications Media

    Tara Marie Brodish, Maple Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Torie Michele Brodish, Maple Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Samantha Rose Conrad, Snake Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Paul Joseph Fagan, Winterset Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Corey Michael Faish, East Crawford Street, B.S. in Accounting

    Sarah Jean Finn, Laurelbrook Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Michele Nicole Griffith, Lemon Drop Road, Undeclared, College of Fine Arts

    Erin M. Harteis, Corinne Lane, B.S. in Accounting

    Catherine Viola Kane, Hogue Road, B.A. in Psychology

    Kathleen Roberta Kulish, Beverly Street, B.S. in Nursing

    Scott Paul McHugh, Ashbrook Circle, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Daniel James O'Hara, Campground Road, B.S. in Geology/Environmental

    Ashley Regina Smith, Highview Court, B.S. in Safety Sciences

    Stephen Paul Spicher, Myers Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Alison Paige Terndrup, Plank Road, B.A. in Art/Studio

    Michael Grant Williamson, North Spruce Street, B.S. in Finance

    Haley Rose Woodley, Emerald Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Elmora

    Kayla Lynn Kirsch, B.A. in Criminology

    Christina Jean Sponsky, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Patricia L. Sponsky, B.S.Ed. in Elementary Education

    John Thomas Zemrose, B.S. in Safety Sciences

    Elton

    Katlin Rachelle Daniels, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Fallentimber

    Matthew Thomas Bender, Gates Road, B.S. in Safety Sciences

    Charles Edward Hullihen, Executive Drive, B.A. in English

    Gallitzin

    Jill Marie McAllister, Hemlock Street, B.S. in Marketing

    Hastings

    Stephanie Dawn Anna, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ian Marshall Cunningham, Laurel Drive, B.S.Ed. in English Education

    Amber Renee Dubyak, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jenna L. Fox, Miller Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Brittany Kline, Fourth Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Sarah Elizabeth Kudlawiec, Estate Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Susan Ellen Yuhas, Old Miller Road, B.S. in Management/General

    Johnstown

    Nicholas Alexander Adams, Tioga Street, B.S.Ed. in Music Education

    Ashley Marie Alt, Franklin Street, B.A. in Economics/Pre-Law

    Anastasia Arikidis, Belmont Street, B.A. in English/Language Studies

    Emily Jean Armstrong, Kring Street, B.A. in Psychology

    Megan Elizabeth Babal, Wonder Street, B.A. in History

    Lauren Ann Bambino, Dickinson Street, B.S. in Nursing

    Leah Beth Bambino, Dickinson Street, B.F.A. in Art Studio

    Samantha Michelle Bischof, Schrader Avenue, B.S. in Communications Media

    Brittany Eve Blackham, Theatre Drive, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Michael Ryan Blue, April Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Bradley Lawrence Brosig, Bear Street, B.S. in Accounting

    Jessie Lee Bruckhart, Russell Avenue, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Kathryn Elizabeth Buchan, Soap Hollow Road, B.A. in Journalism

    Stephen Paul Budash, Kennard Street, B.A. in Criminology

    Jacqueline Elizabeth Caddy, Ember Street, B.S. in Accounting

    Michael Angelo Cancelliere, Saybrook Place, B.A. in Criminology

    Melissa Dawn Chrisko, Bedford Street, B.S. in Nursing

    Andrew Cominsky, Nees Avenue, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Dana Nicole Cooper, William Penn Avenue, B.A. in Music

    Shannon Marie Costa, Sell Street, B.A. in Psychology

    Sarah Elizabeth Custer, Mitchell Court, B.S.Ed. in Music Education

    Kaitlyn Ann Czyrnik, Forest Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Evan R. Dabbs, Wilson Street, B.A. in Criminology

    Jill Ann DelSignore, Emmett Drive, B.A. in Art/Studio

    Matthew Scott Demchak, Wm Penn Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Jeana Marie Dom, Luray Avenue, B.A. in Art/Studio

    Katlyn Louise Durica, Eureka Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lynette Marie Faight, Chancellor Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Mark Kevin Foltz, Girard Street, B.S. in Management/General

    Tyler Joseph Friedline, Station Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Elizabeth Anne Friedman, Messenger Street, B.A. in Criminology

    Brian Michael Gable, Bucknell Avenue, B.S. in Management/Operations

    Travis George Gelles, Hornick Street, B.A. in Criminology

    Leah Augusta Glass, Timson Street, B.S. in Hospitality Management

    Kayla Beth Grasser, Mile Hill Road, B.A. in French

    Victoria J. Hammer, D Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Craig Andrew Harris, Churchill Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Crispin Havener, Woodvale Avenue, B.S. in Communications Media

    Kaila Blair Henry, Moss Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Beau James Herbert, Krings Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brittany Ann Hiltz, Owen Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Brandon J. Hody, Saylor Street, B.S. in Safety Sciences

    Jacquelene Michelle Honeycutt, Clover Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Alexandria Courtney Hull, Killian Avenue, B.A. in Psychology

    Ashley Ann Irwin, Viewmont Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Benjamin Steven Kaseler, Wissinger Hollow Road, B.S. in Hospitality Management

    Ryan James Kesslak, Violet Street, B.A. in Psychology

    Maria Rose Kuzmiak, Maywood Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    James Joseph Lamonaca, Kerr Drive, B.A. in Criminology

    Hong Li, Arbutus Village, B.S. in Fashion Merchandising

    Justin Patrick Lipps, Coleman Avenue Frnt, Undeclared, College of Fine Arts

    Alicia Clare Magistro, Goucher Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jill Renee Marguccio, Erickson Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Amber Nichole Marlowe, Soap Hollow Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Shana Nicole Martin, Christy Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Stephanie Anne Martin, Rachel Street, B.S.Ed. in Art Education

    Lindsay Elise Matolyak, Sherwood Drive, B.S. in Chemistry

    Ryan R. Matthews, Russell Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Jessica Kathleen Mazur, Claythorne Drive, B.S. in Nursing

    Sean Gilbert McDonald, Bates Drive, B.A. in Criminology

    Brittni Juneil McKolosky, Whispering Pines Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Kevin James Merriman, Arbutus Avenue, Undeclared, College of Fine Arts

    Ryan William Mikolic, Benshoff Hill Road, B.A. in Criminology

    Kelsey Marie Mills, Southmont Boulevard, B.A. in Psychology

    Sheena Marie Morder, Boltz Street, B.A. in Criminology

    Dottie Jean Morgan, Bedford Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Katelyn Marie Muller, Messenger Street, B.A. in Journalism

    Alexandra Noel Mundy, Bucknell Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Carla P. OConnor, Bedford Street, B.S. in Hospitality Management

    Lindsey Marie Overdorff, Griffith Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sarah Jeanne Pastorek, Luzerne Street, B.A. in English/Writing Studies

    Amanda Ashton Pepley, Fender Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Linda Lee Pepley, Cauffiel Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jennifer Lynn Pfeil, Tyke Road, B.S.Ed. in Art Education

    Kristin Marie Podrasky, Antonazzo Lane, B.A. in Criminology

    Daniel S. Price, Shenkelview Drive, B.A. in Criminology

    Britni Ann Rajter, Violet Street, Undeclared, College of Fine Arts

    Joshua Alan Riggle, Goucher Street, B.S. in Child and Family Studies

    Abby Ritenour, Hostetler Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alexander Joseph Rohal, Pitt Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Katelyn Ann Rossi, Bantel Street, B.S. in Nursing

    Adam Edward Rusin, William Penn Avenue, B.S. in Human Resource Management

    Isaac John Samay, Glenn Street, B.A. in Political Science

    Sean Michael Sapolich, Fender Lane, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Anne Elise Shearer, Goucher Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Luke Michael Slezak, Louisa Place, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Matthew Ryan Spangler, Hammer Avenue, B.S. in Communications Media

    Shannon Aileen Stephens, Pomona Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Tammy Michele Stonecypher, Venango Street, B.A. in Journalism

    Joshua Anthony Stutzman, Iolite Avenue, B.S. in Athletic Training

    Ashley Nicole Susko, Fifty Acre Road, B.S. in Nursing

    Geneve Rae Tessari, Bedford Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Travis Robert Thompson, Pender Road, B.S. in Safety Sciences

    Stephanie Marie Trimeloni, Elgin Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Megan Truscello, Hornick Street, B.A. in Spanish

    Michael Ann Regina Tyrrell, Liberty Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Emily Marie Valko, Work Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Meghan Renee Vogatsky, Simmons Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Steven Michael Wainwright, Power Street, B.S. in Business Technology Support

    Maureen Anne Wesner, Bucknell Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Sebastian Wolf, Hill Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Thomas Joseph Wycheck, Oakridge Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Derek Scott Yates, Orchard Street, B.S. in Accounting

    Luke Joseph Young, Palliser Street, B.S.Ed. in Music Education

    Jonathan Matthew Yuhas, Hunsinger Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Melissa Renee Ziemba, Southmont Boulevard, B.A. in Economics

    Lauren Elizabeth Zimmerman, Luray Avenue, B.S. in Disability Services

    Lilly

    Melanie Kristin Davis, High Street, B.S.Ed. in Music Education

    Brandi Elizabeth Hershel, Mountain Road, B.A. in Criminology

    Stacy L. Miorelli, Point View Lane, B.S. in Disability Services

    Emily Marie Spinner, Duffy Lane, B.S. in Nursing

    Loretto

    Johnna Marie Casale, B.S. in Fashion Merchandising

    Samantha Jean Cretin, Cretin Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Shannon Nicole King, Lakefront Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Marsteller

    Eric A. Pizur, Farrell Road, B.S. in Management/General

    Mineral Point

    Jeffrey Allen Bopp, Mineral Point Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Megan Miklos, Stoneridge Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dane Anthony Peruso, Castine Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Nanty Glo

    Anthony Paul Chiappini, White Street, B.S. in Accounting

    Nicole Christine Crawford, Cambria Street, B.A. in Psychology

    Jared A. Divido, Cambria Street, B.A. in Anthropology

    Paige Elizabeth George, Vine Street, B.A. in History

    Michaela Anna O'Toole, Second Street, B.S.Ed. in English Education

    Robert Bash Sowerbrower, Allie Buck Road, B.A. in Religious Studies

    Nicktown

    Julia Mary Dillon, Water Falls Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Olivia Jane Dumm, Henry Dumm Farm Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ryan Francis Dunchack, Ridge Road, B.A. in Criminology

    Dean Joseph Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Susan Arlene Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brandon William Kochinsky, Luther Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Lisa Marie McCombie, Saint Joseph Street, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

    Alexa Nicole Pawlowski, Blue Goose Road, B.S. in Accounting

    Samantha Ann Rodgers, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Angela Lynn Saxon, Kinter Road, B.S. in Environmental Health Science

    North Cambria

    Michael Cory Barvinchak, Almond Street, B.S. in Accounting

    Northern Cambria

    Duane Abrams, Trout Road, B.S. in Marketing

    Stephen Matthew Ashurst, Oak Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Kylee Ann Baran, Main Street, B.S. in Nursing

    Brandon John Bassett, Alverda Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jesse Ryan Carnevali, Street Pats Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education

    Leonard Chernisky, Ann Street, Undeclared, College of Health and Human Services

    Alicia L. Contres, Grace Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Casey Charles Contres, Grace Street, B.A. in Political Science

    Jerod Homer Elias, Hamlet Lane, B.A. in International Studies

    Johanna Grace Elias, Hamlet Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Amber Lea Filkins, Campbell Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Joseph Hovan, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Heather Marie Hudson, Hanwell Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Amy Louise Kirsch, Riverside Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Benjamin E. Knapic, Route 403 Highway North, B.S. in Computer Science/Applied

    Cassandra Anna Kollar, Elizabeth Place, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Hayley Marie Paronish, 34th Street, B.S. in Communications Media

    Thomas J. Paronish, Vine Street, B.S. in Geology

    Christina Marie Rocco, Elder Avenue, B.S. in Marketing

    Katelyn Anne Sedlock, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Shane Paul Serafin, Hillcrest Street, B.A. in Computer Science

    Jessica Nicole Smith, 39th Street, B.A. in Sociology of Disability Services

    Tajia Elizabeth Stephens, Almond Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jeffrey Vincent Stiles, B.S. in Management Information Systems

    Kelly Marie Stiles, Shady Lane, B.S. in Management/General

    Elizabeth Ann Thomas, Goodridge Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Grace Elaine Thomas, Goodridge Road, B.S.Ed. in Art Education

    Sarah Marie Westover, Ridge Church Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Courtney Elizabeth Zernick, Mill Road, B.A. in Psychology

    Samuel Zimmerman, Railroad Avenue, B.A. in History

    Patton

    Kaitlin Marie Cence, Linwood Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Alissa Nichole Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Deanna Lynn Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Damien Merriman Falatek, Linwood Avenue, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Kelsey M. Hoover, Mellon Avenue, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Joshua S. Litzinger, Ashcroft Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Ryan J. Westrick, Colonel Drake Highway, B.A. in Criminology

    Portage

    Jared Andrew Bilchak, Cemetery Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Addie G. Gordon, Johnstown Road, B.A. in Art/History

    Kyle Alexander Gossard, Gillespie Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Gabrielle Catherine Gouse, South Blair Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Laura Eden Gressick, Dusty Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ryan Reed Grove, Jefferson Avenue, B.S. in Physics

    Tracy Lynn Jubina, Golf Course Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Angela Ann Kunrod, Springhill Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Christopher James Patrick, Sportsman Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Jessica Lynn Pcola, South Blair Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Lora Anne Roxby, Allen Street, B.S.Ed. in Business Education

    Sarah Ann Williams, Sportsman Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    George Joseph Yauneridge, Grove Street, B.S. in Computer Science/Applied

    Saint Michael

    Jacob A. Zerby, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Salix

    Bret Adam Berkhimer, B.S.Ed. in Business Education

    Victoria Rose McKay, Oakridge Drive, B.S. in Accounting

    Daniel James Trout, Beautyline Drive, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Sidman

    Brooke Elizabeth Wissinger, Forest Hills Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    South Fork

    Megan Brooke Burkey, C Court, B.S. in Safety Sciences

    Bethany Ann Furlong, Lake Road, B.A. in Psychology

    Brittany Suzanne Krestar, Ragers Hill Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Stephen Jude Krestar, Ragers Hill Road, B.A. in Criminology

    Emily Rose Martinage, Frankstown Road, B.S. in Nutrition/Culinary Dietetics

    Scott Thomas Mehall, Main Street, B.S.Ed. in Business Education

    Daniel Marc Myers, Grant Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kayla Nicole Paulson, Grant Street, Undeclared, College of Health and Human Services

    Elise Anne Thomas, Hamas Drive, B.S. in Disability Services

    Summerhill

    Kevin Walter Arnold, Turkey Path Road, B.S. in Computer Science/Applied

    Nicole Irene Madison, New Germany Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michael Joseph Wilson, Second Avenue, B.A. in Journalism

    Twin Rocks

    Anna Elizabeth Tatarko, Station Road, B.S. in Hospitality Management

    Vintondale

    Jessica Charlene Brown, Route 22 Highway East, B.A. in Journalism

    Deanna Rose Charles, Route 22 Highway East, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kristi Brinlie Olsavsky, Griffith Street, B.A. in Economics/Pre-Law

    Miranda Mercedes Olsavsky, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Allison Marie Plowman, Plowman Road, B.S. in Nursing

    Wilmore

    Sarah Beth Crum, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Cameron County

    Emporium

    Kacie Barbara Brown, West Sixth Street, B.A. in Philosophy/Pre-Law

    Tasha Marie Garrigan, West Second Street, B.A. in History

    Kristina Lee Grove, Plank Road Hollow, B.S.Ed. in English Education

    Michael Phillip Jones, Sizerville Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Brett Anthony Malize, West Sixth Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Ryan Matthew Reed, Innsbruck Drive, B.S. in Finance

    Kristin Renee Sestina, West Fourth Street, B.S. in Disability Services

    Kayela Irene Spehalski, Dodge Hollow Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts

    Carbon County

    Albrightsville

    Ian Q. Grant, B.A. in Philosophy/Pre-Law

    Jim Thorpe

    Glen E. Harris, Woodside Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    Lehighton

    Ashley Nicole Berger, Fairyland Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Nicole Sylvia Polk, South Fifth Street, B.A. in Sociology/Human Services

    Palmerton

    Jennifer Melissa Jones, Little Gap Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Centre County

    Aaronsburg

    Courtney Dawn Stitzer, Tattletown Road, B.S. in Nursing

    Bellefonte

    Hayley Edith Charney, Dunkle Road, B.A. in English/Writing Studies

    Margaret Ann Fromm, Blanchard Street, B.S. in Communications Media

    Kierstin Mali, Circle Road, B.S. in Nursing

    Zane Allen Mesmer, B.A. in Criminology

    Sheera Joy Sprout, Plum Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Justin Wayne Walker, McNichol Lane, B.S. in Hospitality Management

    Boalsburg

    Daniel Anderson Jordan, West Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Centre Hall

    Matthew David Depra, Tusseyville Road, B.S.Ed. in Music Education

    Tara Lynn Harlos, Middle Street, B.A. in Criminology

    Emily Elizabeth Hoffman, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kelsey Lynn Jordan, Tussey Meadow Lane, B.S. in Nursing

    Alyssa Marie Muchler, South Hoffer Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Howard

    Brittany Allyce Spicer, Schencks Grove Road, B.S.Ed. in Music Education

    Julian

    Hannah Marie Thomas, Silverdale Road, B.S. in Communications Media

    Moshannon

    Jeremy J. Yagle, Spruce Road, B.S. in Respiratory Care

    Pennsylvania Furnace

    Robbin Zirkle, West Whitehall Road, B.A. in English

    Philipsburg

    Alexandria Nicole Godissart, Oakwood Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Rachel Elizabeth Powell, East Hickory Street, B.S. in Nursing

    Teri Lyn Thompson, Six Mile Road, B.A. in Honors Program in Psychology

    Pleasant Gap

    Lyndsie Lea Holderman, Patricia Lane, B.S. in Accounting

    Port Matilda

    Nicholas Thomas Battaglia, Heiskel Drive, B.A. in Criminology

    Olivia Bethany Fitzwater, Centennial Hills Road, B.S. in Nursing

    Diana Marie Zuhlke, Charlotte Street, B.A. in Psychology

    Spring Mills

    Megan A. Decker, Decker Lane, B.S. in Hospitality Management

    Tamara Musser, Lingle Valley Road, B.S.Ed. in English Education

    Kendyl Christine Paolini, Lower Georges Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    State College

    Marcus Anthony Agostinelli, Beagle Run Court, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Cassidy J. Crissman, Harvest Run Road South, B.A. in Journalism

    Susan Elizabeth Ranish, Cambridge Drive, B.S. in Communications Media

    Kara K. Schulz, Melissa Lane, B.A. in Psychology

    Travis R. Walker, Rolling Ridge Drive, B.S. in Accounting

    Chester County

    Atglen

    Manuel D. Pedraza, Brook Road, B.A. in Criminology

    Avondale

    Linda Herrera, Tandy Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Berwyn

    Kaitlyn Nicole Mancuso, Heatherstone Drive, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Coatesville

    Amanda Shavon Chambers, East Chestnut Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Daniel Robert Martin, Ashberry Lane, B.A. in Art/Studio

    Gabriel Jerome Trasatti, West Chester Road, B.S. in Hospitality Management

    Downingtown

    Deirdre Ann Bruno, Washington Avenue, B.A. in Criminology

    Chelsea F. Carr, New Hampshire Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Alexander James Deets, West Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology

    Amy Elizabeth Deets, West Pennsylvania Avenue, B.S. in Nursing

    Eric Joseph Diewald, Christine Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Kimberly Mae Ent, Creek Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Rachael Marie Jenkins, Helm Way, B.S.Ed. in Deaf Education

    Adam Donald Kreamer, Turnstone Way, B.A. in Criminology

    Patricia Lynn Moore, Julie Drive, B.S. in Hospitality Management

    Aubrie E. Nader, Taylors Mill Road, B.S. in Communications Media

    Gabriella R. Ruggeri, Peck Road, B.S. in Respiratory Care

    Margaret Thobani Shaba, Truman Way, B.S. in Natural Science

    Jillian Leigh Veit, West Prospect Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Elverson

    Daniel Nicholas Alexander Burnett, Elverson Road, B.S. in Marketing

    Alexander Ryan Hummel, North Manor Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Exton

    Karissa Marie Lynch, Bell Court, B.S. in Hospitality Management

    Jordan D. Meanix, West Devon Drive, B.S.Ed. in English Education

    Matthew Scott Spencer, Biddle Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater

    Molly Elizabeth Wark, Fox Run, B.A. in Sociology/Human Services

    Glenmoore

    Krista Leigh Jorgenson, Fairview Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Elizabeth Jo Shumaker, Arrow Point Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Honey Brook

    Courtney Marie Smith, Hillbrook Drive, B.A. in Criminology

    Kennett Square

    Stephanie Kay Almanza, South Broad Street, B.A. in International Studies

    Rebecca Ann Boon, Spottswood Lane, B.A. in International Studies

    Jackilyn Annette Lewis, Las Rosas Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Carlton John Painter, Graychal Lane, B.S. in Marketing

    Kristin Elizabeth Schmidt, Waverly Road, B.S. in Hospitality Management

    Lincoln University

    Lisa Ann Nealley, Thunder Hill Road, B.S. in Nursing

    Michelle Anna Stolle, Clearview Lane, B.S. in Hospitality Management

    Malvern

    Ryan James Heston, Jennings Lane, B.S. in Communications Media

    Nottingham

    Diana Gomez-Franco, Sunrise Drive, B.S. in Accounting

    Katrina C. Owens, Fremont Road, B.S. in Biochemistry

    Oxford

    T. William Balzarini, Kings Row Road, B.S. in Management/General

    Samuel Robert Iacono, Morningmist Lane, B.S. in Communications Media

    Nicole Marie Robinson, Austin Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Lauren Joan Shearn, East Ruddy Duck Circle, B.S. in Child and Family Studies

    Paoli

    Anna Olivia Hibbs, Hawthorne Place, B.A. in Psychology

    Phoenixville

    Allison Lorraine Chang, East Evergreen Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Kayla Kaminski, Tullamore Lane, B.S. in Communications Media

    Lisa Marie Tomko, Red Fox Lane, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Pottstown

    Jennifer Jesus Galligan, Timberline Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Parker William Skeabeck, Hartman Road, B.A. in Criminology

    Robert Joseph Smith, Chestnut Court, B.A. in History/Pre-Law

    Charles Spencer Stein, Grubb Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Spring City

    Tyler Jordan Caba, Barton Drive, B.S. in Management/General

    Jesse Todd Guillermin, Stony Run Road, B.S. in Nursing

    West Chester

    Nicholas V. Dello Buono, Piedmont Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    James P. DiBello, Kirby Drive, B.A. in Criminology

    Lianna Dirocco, Frederick Drive, B.S. in Communications Media

    Chelsea Elizabeth Faber, Cromwell Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Tara M. Kerchner, Apple Hill Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Andrew Evan Kornet, Palomino Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Julianne Misticoni, Hartford Square, B.S. in Fashion Merchandising

    Myles Raymond Nussbaum, Bantery Road, B.A. in Political Science

    Teresa Marie Ramalho, Hartford Square, B.S.Ed. in Music Education

    Eden R. Ratliff, Anglesey Terrace, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Grace Ann Rivell, Warren Road, B.S. in Communications Media

    Taylor Lynn Ryan, Wayne Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    Brittany Ashley Smith, West Chester Pike, B.S. in Fashion Merchandising

    West Grove

    Noemi Fabiola Beltran, Chestnut Road, B.A. in Psychology

    Laura Jean Fox, Elliott Drive, B.S. in Chemistry

    Alexander Mark Mastrilli, Dutton Farm Lane, B.S. in Communications Media

    Phillip Joseph McKee, Rosewood Drive, B.S. in Management/General

    Gabriel Ortiz, Valley Road, B.S. in Hospitality Management

    Clarion County

    Clarion

    Alisha L. Walters, South Seventh Avenue, B.S. in Athletic Training

    Garret Andrew Whisner, Liberty Street, B.S.Ed. in Art Education

    Fairmount City

    Josiah Earl Fink, Fairmount Avenue, B.A. in Criminology

    Knox

    Brittany Marie Caulfield, Ninevah Road, B.A. in Psychology

    Stephanie Renee Kerr, West Railroad Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Adrienne Nicole Stover, Graff Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Kristina Marie Tooley, Beaver Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Caitlin Renee Turk, Darby Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Marble

    Tiffany Rochelle Myers, Route 208, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Mayport

    Hope Crawford, Dry Ridge Road, B.S. in Athletic Training

    Julie Ann Hagan, Snyder Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    New Bethlehem

    Lacey Lee Blose, Dayton Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Tyler Joseph Goheen, Sample Road, B.A. in Criminology

    Craig Matthew Hibell, Deanville Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Keith Justin Reesman, Crosscut Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Nash Allen Rupp, West Washington Street, B.A. in Criminology

    Rimersburg

    Jeremy Michael McClaine, Switzer Road, B.S.Ed. in Music Education

    Sarah May Stone, Kissinger Mills Road, B.S. in Management/Operations

    Shippenville

    Ashley Nicole Dunham, Airport Road, Undeclared, College of Fine Arts

    Daniel Nicholas Reichard, Route 322, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

    Clearfield County

    Clearfield

    Gabrielle Carlson Kennedy, West Locust Street, B.A. in Religious Studies

    Marissa Elena Young, South Fourth Street, B.A. in Journalism

    Coalport

    Allyson Marie Hegarty, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Curwensville

    Candace Noel Brock, Grandview Avenue, B.A. in Criminology

    Kylee Yvonne Floro, Bonnie Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Heidi Marie Huey, Cherry Corner Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin R. Maney, Anderson Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kacie Lynn Morris, Windy Hill Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Leslie Ann Palmer, High Street, B.A. in Theater

    Megan Renee Russell, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Jarrett Scott Sloppy, Schofield Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    George Ellsworth Tickerhoof, Windy Hill Road, B.S.Ed. in Biology Education

    DuBois

    Cody M. Alanskas, West DuBois Avenue, B.A. in Criminology

    Brittany Ann Baird, Treasure Lake, B.A. in Psychology

    Cassandra Lee Barton, East Weber Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Skylar Malloy Buriak, Treasure Lake, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    John Timothy Chelednik, Treasure Lake, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Dara Courtright, Sergeant Read Lane, B.S. in Nursing

    Holly Ann Foradora, Narrows Creek Parks Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Amber Marie Gearhart, Thunderbird Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Emily Marie Grieve, Knarr Street, B.S. in Nursing

    Trevor Michael Jones, Wood Street, B.A. in Asian Studies

    Steven John Kalgren, Evergreen Street, B.S. in Hospitality Management

    Jenna Irene Kougher, Wasson Avenue, B.S. in Disability Services

    Raymond Anthony Lopez, Overlook Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Justine Elizabeth Narvey, West Long Avenue, B.S. in Nursing

    Kristen Marie Saricks, Olive Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Amy Lynn Sunealitis, Kiwanis Trail, B.S.Ed. in Elementary Education

    Emily Marie Thomas, Greenwood Cemetary Road, B.S. in Child and Family Studies

    Samantha J. Thompson, Treasure Lake, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Leah Marie Wallock, Larissa Court, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Andrew Joseph Welch, Treasure Lake, B.S. in Accounting

    Nicole Elizabeth Wells, Highland Street Extension, B.S. in Child and Family Studies

    Frenchville

    Jessie Nicole Kelly, Livergood Lane, B.S. in Nursing

    Grampian

    Breana Catherine Barrett, Chestnut Grove Highway, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Brittany Marie Madera, Splash Dam Road, B.S.Ed. in English Education

    Jamie Lee Rebar, Ross Road, B.S.Ed. in Business Education

    Houtzdale

    Kristin Ryanne Krause, Fernwood Road, B.S. in Nursing

    Irvona

    Shane Joseph Kimberly, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Lanse

    Travis Andrew McCoy, Birch Street, B.S. in Communications Media

    Madera

    Rebecca Elizabeth Olson, B.A. in Psychology

    Mahaffey

    Amber Lynn Bennett, East Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kari Ann Buchheit, Clover Run Road, B.A. in Psychology

    Craig Robert Peterson, Bracken Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Rebecca Peterson, Bracken Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Kelly Francis Ridgway, West Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Jacquelyn Ann Sheredy, Undeclared, College of Health and Human Services

    Rachel Maureen Struble, East Main Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Tessa Jo Wolff, Passmore Road, B.S. in Accounting

    Morrisdale

    Megan S. Liptak, Allport Cutoff, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Hannah Nicole Sunderlin, Forest Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Munson

    Brooke Leann Walstrom, Casanova Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Olanta

    Caleb Michael Ball, Curwensville Tyrone Highway, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Ronald Lee Condon, Zion Road, B.A. in Criminology

    Hannah Jean Walls, Douglas Road, B.S. in Nursing

    Osceola Mills

    Shaylea Ann Grannis, B.S. in Hospitality Management

    Penfield

    Taylor Virginia Crawford, Crawford Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Rockton

    Natalie Victoria Robison, Rockton Mountain Highway, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Troutville

    Dana Marie Alexander, Main Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Wallaceton

    Molly Conner Renee Dixon, Walker Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Woodland

    Sara M. Brown, Shawville Highway, B.S. in Nursing

    Brittany Christina Martell, Woodland Bigler Highway, B.A. in Psychology

    Clinton County

    Avis

    Tabitha N. Mantle, Lafayette Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Lock Haven

    Sophia Olivia Malenke Hosterman, Rural Route 2, B.A. in Philosophy

    Kelly Alanna Muthler, Oak Hollow Road, B.A. in Philosophy

    Jessica Elizabeth VanHorn, Woodland Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Mill Hall

    Lauren Katherine Dwyer, Homestead Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ashley Ann Sweetwood, Long Run Road, B.S. in Accounting

    Columbia County

    Benton

    Mariah Cahterine Krygier, State Route 239, B.A. in Psychology

    Marion Elizabeth Maopolski, Saint Gabriels Road, B.S. in Nursing

    Berwick

    Joshua Gallagher, Summerhill Road, B.A. in Theater

    Alexandria Nikola Kudrna, Fairview Street, B.S. in Hospitality Management

    Tara Michelle Shemonis, Heights Road, B.A. in French

    Marde Ruth Snyder, East Sixth Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Elizabeth H. Tran, Holly Drive, B.S. in Nursing

    Bloomsburg

    Jessica Allen, Long View Drive, B.S.Ed. in Business Education

    Breanne Elizabeth Bisset, Dahl Road, B.A. in English/Film Studies

    Leann Marie Bowman, Whites Church Road, B.A. in Psychology

    Caitlin Erin Collins, East Third Street, B.A. in Theater

    Courtney Lee Comstock, Scenic Drive, B.S. in Nursing

    Emily Lynn Karas, Scenic Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Allison P. Mott, Woods Edge Drive, B.A. in International Studies

    Kailyn Meredith Mott, Woods Edge Drive, B.S. in Nursing

    Nicole Anne Reinaker, Drinker Street, B.A. in Art/History

    Megan Rae Smith, Summit Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Jenna Marie Vannatta, Sawmill Road, B.S.Ed. in Business Education

    Sarah Lynn Wagner, Nottingham Lane, B.S.Ed. in Business Education

    Jordan Nicole Willie, Old Berwick Road, B.S.Ed. in Music Education

    Megan Elizabeth Willie, Old Berwick Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Catawissa

    Geralee Hope Slotterback, Mensch Road, B.S. in Interior Design

    Stillwater

    Alison Marlo Rhinard, Zaners Bridge Road, B.S. in Interior Design

    Crawford County

    Cambridge Springs

    Ashley Luann Kenny, Miller Station Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Chelsea Marie Thompson, Watson Road, B.S. in Communications Media

    Cochranton

    Sean Andrew Battin, North Franklin Street, B.S. in Management/General

    Melissa Elaine Clark, Ryndroad, B.A. in Art/Studio

    Emilee Anne Dolan, Vincent Road, B.S. in Accounting

    Collin Ross Hart, US Highway, B.S.Ed. in Music Education

    Crystal Diane Mack-Kaliszewski, B.A. in Psychology

    Ethan Leon Oertly, Frenchtown Road, B.S. in Accounting

    Dustin Joseph Steider, Mallory Road, B.S. in Mathematics

    Marisa Beth Youngs, South Franklin Street, B.S.Ed. in Music Education

    Conneaut Lake

    Kayla Ann Kearns, Comstock Street, B.S. in International Business

    Katherine Elizabeth Lewis, Edgeview Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Rebecca Diane Mahovsky, Lakeside Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Andrew John Motzing, West Townline Road, B.A. in Criminology

    Paige Ashley Peterson, Ferguson, B.S.Ed. in English Education

    Conneautville

    Jared Michael Clark, Turkey Track Road, B.S.Ed. in Music Education

    Nathan Geoffrey Schwab, North Townline Road, B.S.Ed. in Art Education

    Kyle Steven Welker, Mulberry Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Guys Mills

    Brittany Leigh Brown, Brown Road, B.S.Ed. in Music Education

    Linesville

    Julie Ann Headley, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Rebekah Lyn Kobow, South Mercer Street, B.A. in Psychology

    Michael Steven Leonard, Dicksonburg Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Deanna Elaine Welsh, Conneaut Street, B.S. in Nursing

    Meadville

    Jenna Marie Bubna, Ridge Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Erin L. Carlson, Oakview Drive, English, Undeclared,

    Holly Griffith, H Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Abby Lynn Lamont, Bordeau House, B.S. in Human Resource Management

    Shandra Ann Nicole Peelman, Stephens Drive, B.S.Ed. in French Education

    Janel Amber Prinkey, Fisher Road, B.S.Ed. in English Education

    Saegertown

    Anthony Charles Tordella, Grange Center Road, B.S. in Management Information Systems

    Spartansburg

    Kara Elizabeth Hannold, State Highway, B.S.Ed. in English Education

    Lydia Rae Hushon, Old Route 77, B.A. in Psychology

    Springboro

    Daniel Kevin Drumm, North Main Street, B.S.Ed. in Music Education

    Titusville

    Hannah Mae Bowes, East Walnut Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Cori Michelle Mallory, West Main Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Cumberland County

    Boiling Springs

    Tyler Charles Brown, Crape Myrtle Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    LaTasha R. Gochenaur, East Countryside Drive, B.S. in Communications Media

    James P. Murray, Peach Tree Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Richard Edward Recordon, Blossom Terrace, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Lauren Mae Snyder, Evergreen Drive, B.S. in Accounting

    Camp Hill

    Christopher Kearins Cunningham, Equus Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Jenna Elyse Magill, Allendale Way, B.S. in Marketing

    Cale Andrew McKee, Deerfield Road, B.S. in Management/General

    Sarah Messner, Green Lane Drive, B.S. in Marketing

    Whitney Nicole Pequignot, Erford Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    John Michael Powlison, Spring House Road, B.S.Ed. in Music Education

    Timothy Cassell Quigley, West Glenwood Drive, B.S. in Communications Media

    Peter Roquemore, Old Pioneer Road, B.A. in Political Science

    Abigail Lynne Shipe, Conestoga Road, B.S. in Nursing

    Katharine J. Steinour, South 30th Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Katharine Tracy Uvick, Princeton Avenue, B.A. in Computer Science

    Sarah Louise Uvick, Princeton Avenue, B.S. in Communications Media

    Brittany Dawn Yorks, South 15th Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Carlisle

    Katie Marie Barrett, Beagle Club Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Jessica Lyn Boggs, Pine Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sara Frances Franklin, Clearview Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Alyssa Brooke Fultz, Wheatfield Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Samuel Paul Goodman, Hope Terrace, B.S. in Finance

    Richard James Tripp Juday, Walnut Bottom Road, B.S. in Finance

    Katherine Anna Kelley, Forbes Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Nicole Ann Laskoski, Mel Ron Court, B.A. in International Studies

    Kathleen Nichole Manna, Oakwood Place, B.S. in Hospitality Management

    Jonathan Christian Mentzer, Gobin Drive, B.S. in Accounting

    Stephanie Ann Phillips, Bernheisel Bridge Road, B.S. in Accounting

    Joshua Caleb Readshaw, Prickly Pear Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Carter Alexandra Sheely, Hoover Road, B.S. in Athletic Training

    Mackenzie Blair Sheely, Hoover Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Matthew Ryan Smith, Briarwood Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Maxwell Robert Taylor, Wheatfield Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    James Earnest Sage Wagner, Reservoir Drive, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Enola

    William Robert Frey, Sherwood Circle, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Lemoyne

    Andrew Charles Harkins McCleaf, South Fifth Street, B.A. in Anthropology

    Mechanicsburg

    Taylor Andrew Abel, Honeysuckle Drive, Physics/Pre-Engineering

    Leah Anna Marie Barbera, Mockingbird Drive, B.A. in Psychology

    Matthew James Becker, Somerset Drive, B.S. in Accounting

    Jonathan Nicholas Burtnett, George Circle, B.F.A. in Art Studio

    Mark Andrew Dundore, Broadmoor Drive, B.A. in Music/Theory and Composition

    Brandon Matthew Gruschow, Emlyn Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Stephen M. Hall, Lambs Gap Road, B.S. in Communications Media

    Kendall Anna Hartman, Geneva Drive, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Kyle Allen Heckelman, Fox Drive, B.S. in Management/General

    Devon Christopher Hensel, East Keller Street, B.A. in History

    Kelsey Lynne Hernjak, Nantucket Drive, B.S.Ed. in English Education

    Emily Rose Holland, Sheepford Road, B.S. in Management/General

    James Daniel Hull, Smith Drive, B.A. in Criminology

    Andrew Hristos Katsifis, Acri Road, B.S.Ed. in Business Education

    Rachel Leigh Knepp, Beard Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Alicia Jean Kotzmoyer, Stoner Road, B.S. in Accounting

    Austin M. Kranz, White Oak Boulevard, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Samantha Carol Loos, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Sarah Rachael Lynn, Royal Palm Drive, B.S. in International Business

    Casey Madden, San Juan Drive, B.A. in Psychology

    Kerry Meaghan Mader, Apple Drive, B.A. in Psychology

    Marylea Marie Mansfield, Brandton Road, B.S. in Nursing

    Alexander Lawrence Martinelli, Ewe Road, B.S. in Hospitality Management

    Scott Arnold Martz, Charles Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Stephanie Rae Matesevac, South Lewisberry Road, B.S. in Marketing

    Charles McCown, Nantucket Drive, B.A. in Philosophy

    Matthew Alexander McGrady, Nantucket Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Keelin Rolka McGrath, Truffle Glen Road, B.S.Ed. in Art Education

    Melissa Danielle Miller, Kittatinny Drive, B.S. in Hospitality Management

    Michelle Elizabeth Miller, Hunter Drive, B.S. in Nutrition

    Katie E. Ott, South Washington Street, B.S.Ed. in Art Education

    Tasja Marie Reed, Warren Way, B.A. in Criminology

    Edward R. Rigg, Hogestown Road, B.A. in Criminology

    Danielle Rilo, Eldindean Terrace, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ryan J. Rilo, Eldindean Terrace, B.S. in Finance

    Jessica Ann Rishel, Scenic Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Laura Beth Robb, East Powderhorn Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Nicholas Frederick Roberto, Brookridge Drive, B.S. in Hospitality Management

    Amber Nicole Rockwell, Timber Chase Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Andrew Martin Schryver, Kent Drive, B.S. in Athletic Training

    Julie Christina Scott, Terrace Road, B.S. in Biology

    Courtney Ryan Seeno, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jamie Lynn Shepherd, Winston Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Katelyn M. Sherick, Shasta Way, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Nicole Marie Shirilla, Mallard Way, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Stephanie Catherine Simon, Spring Run Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Chelsea Marie Simpson, Ginger Drive, B.S. in Disability Services

    Courtney Alyse Simpson, Ginger Drive, B.S. in Marketing

    Matthew Lee Toland, East Coover Street, B.S. in Geology/Environmental

    Colleen Kaitlyn Trostle, Empire Circle, B.S. in Biology

    Ashley Michelle Williams, Silver Creek Drive, B.S. in Marketing

    Joshua Williams, Inverness Drive, B.A. in Psychology

    Zachary Cameron Yearick, East Keller Street, B.S. in Finance

    New Cumberland

    Ana Isabel Aquino, Second Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Amanda Marie Fontanella, Steigerwalt Hollow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Bailey Marie Fulkroad, Hilltop Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Dana Elise Kambic, Harrison Drive, B.S. in Nursing

    Valerie Jean Nowaczyk, Lowell Lane, B.S.Ed. in Biology Education

    Kelsey Beth Papinchak, Benyou Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Nico John Schaffner, Drexel Hills Boulevard, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Dylan John Stover, Ross Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

    Newville

    Charity Hays Kennedy, Gypsy Run Road, B.A. in Art/Studio

    Hannah Danielle Lopp, Greenspring Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Shippensburg

    Jordan Scott Albright, Hilltop Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Brandon Dow Jones, Mainsville Road, B.A. in Political Science

    CarrieAnn N. Shay, Scott Drive, B.S. in Interior Design

    Shiremanstown

    Emmalynn Ann Galinskie, Glendale Drive, B.S. in Hospitality Management

    Dauphin County

    Elizabethville

    Megan Jenny Freeman, West Main Street, B.S. in Nursing

    Grantville

    Mandi Samantha Johns, Decatur Drive, B.A. in Criminology

    Halifax

    Adrienne Kalynda Grosser, Back Road, B.S. in Hospitality Management

    John Charles Schooley, Armstrong Valley Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Mariel Emilie Trible, Sallianne Drive, B.S. in Biology

    Harrisburg

    Nicholas Bartrell Arter, Braeburn Lane, B.S. in Communications Media

    Kayla E. Badgett, Blue Jay Road, B.A. in Criminology

    Janet Chemutai Barngetuny, Daybreak Circle, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Jennifer Marie Beveridge, Sweetbrier Terrace, B.S. in Chemistry

    Kylie Anne Camplese, Freedom Street, Undeclared, College of Health and Human Services

    Benjamin Dominic Cavallaro, Windmere Road, B.S. in Hospitality Management

    Paul Joseph Coccia, Redwood Street, B.A. in Criminology

    Kelley Anne Delaney, Sarhelm Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Christina Elizabeth Enders, Pinewood Court, B.S. in Fashion Merchandising

    Amie Englehart, South Fairville Avenue, B.A. in Journalism

    Joshua Nathaniel French, Pajabon Drive, B.A. in Criminology

    Kasi Lynn Hicks, Bonnymead Avenue, B.S. in Communications Media

    Paige Nicole Hisiro, Nicolas Court, B.S. in Fashion Merchandising

    Kaitlyn Elizabeth Kline, Deaven Road, B.A. in Psychology

    Bryan Reese Koup, Charles Drive, B.A. in Criminology

    Bryanna Nicole Koup, Charles Drive, B.S. in Marketing

    Kyle James Larkin, Earl View Drive, B.S. in Management/General

    Danielle Marie Longenbach, Gateway Drive, B.A. in Art/History

    Kady Lynn Maurer, Circle Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Amanda Nicole McGinnis, Banbridge Drive, B.S. in Hospitality Management

    Zachary Michlovitz, Fox Hunt Lane, B.A. in Journalism

    Chanel M. Moore, Norwall Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Krutarth Kamlesh Patel, Pine Hollow Road, B.S. in Business Technology Support

    Jessie Mae Potter, Piketown Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    India Asale Proctor, North 4th Street, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Amanda Lynn Raup, Wimbledon Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Tiana Janai Reid, South 28th Street, B.A. in Journalism

    Garrett Andrew Rine, Westford Circle, B.A. in Criminology

    Kayle Lauren Scott, North 50th Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Taylor Symone Smith, Guineveres Drive, B.A. in Sociology

    Earl K. Timothy, King Arthurs Court B, B.A. in Sociology

    Sarah Michelle Trovato, Devonshire Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Thomas C. Wambach, Huntsdale Court, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Kevin Philibert Williams, Carrolton Drive, Physics/Pre-Engineering

    Abbey M. Zelko, Worcester Avenue, B.A. in Journalism

    Andrew Vincent Zeplin, Whisper Wood Lane, B.S. in Finance

    Hershey

    Sara Elizabeth Endy, Yorktown Road, B.A. in Anthropology

    Jenna Rhea Giffin, Maple Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Melissa Anne Olson, Azalea Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Hummelstown

    Danielle Francis Boyd, Miller Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Caleb Adam Byers, Crescent Street, B.S. in Communications Media

    Sarah Lynn Daxton, Crooked Hill Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Kaitlyn Elizabeth Donegan, Appenzell Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Hollynn Elyse Paul, Timber Ridge Road, B.S. in Hospitality Management

    Aimee Elizabeth Robison, Oakshire Drive, B.S. in Interior Design

    Ashley Elizabeth Sheets, Windsor Court, B.S. in Marketing

    Mary Katherine Tillett, Gelder Parks Drive, B.S. in Marketing

    Patrick John Vargo, Meadowood Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Maeve Briet Wilson, Kokomo Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Carl Robert Witmer, West 2nd Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Middletown

    Kelly Marie Brennan, West Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sarah Pauline Geisweit, East Water Street, B.S. in Communications Media

    Brooke Leeanne Higgins, Roundtop Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Aaron Joseph Lupia, Powderhorn Road, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Michael Edward Lupia, Powderhorn Road, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Corrie Elizabeth Whitmer, Chestnut Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Millersburg

    Michelle Louise Artz, Lebo Street, B.S. in Interior Design

    Rachel Nicole Rothermel, Hup Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Jaclyn L. Rudisill, Woodside Station Road, B.S.Ed. in English Education

    Kelsey Marie Stansfield, Sams Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Steelton

    Jordon Rondell Carter, Walnut Street, B.A. in Criminology

    Chelsea Lynn Hess-Moore, Wood Street, B.A. in Journalism

    Matthew Kenneth Papinchak, Orchard Drive, B.S. in Biology/Cell and Molecular

    Delaware County

    Aston

    Matthew Christopher Plourde, South Springhouse Lane, B.S. in Hospitality Management

    Brookhaven

    Kristoffer Waine Williams, Radio Parks Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Broomall

    Robert Michael Copeland, North Greenhill Road, B.S. in Accounting

    Chad Thomas Edmonds, Tower Road, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Anna Kim, South Malin Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Ian Richard Laird, Talbot Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Jamie Daniel Rosenberg, Grant Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Bryn Mawr

    Stacey A. Carr, Fairfax Road, B.S. in Management Information Systems

    Chadds Ford

    Langston Harris Denner, Kennett Pike, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Kelly Ann Sipala, Williams Lane, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Chester

    Aysia G. Pierce, Concord Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Clifton Heights

    Walter Robertson Taylor, North Diamond Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Crum Lynne

    John Batt, Taylor Avenue, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Darby

    Yatta Pewa, Ellis Avenue, B.S. in Nursing

    James M. Vamboi, South 4th Street, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Drexel Hill

    Katherine M. Bianco, Harper Avenue, B.A. in Theater

    Amy M. Franceschi, Kenwood Road, B.S. in Communications Media

    Folsom

    Amanda Marie McCullough, Tasker Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kayla Brynn Snyder, Hazel Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Garnet Valley

    Jenna Marie Enright, Woodsview Drive, B.A. in English/Writing Studies

    Glen Mills

    Thomas Edward Taylor, Edgewood Chase Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Havertown

    Andrew Champlin Hartline, Ellis Road, B.A. in History

    Kimberly L. Ricketts, Shelbourne Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Elizabeth Anne Slavin, Rockwood Drive, B.S. in Marketing

    Lansdowne

    Mary Frances Sorrentino, Runnemede Avenue, B.A. in Psychology

    Media

    Michael Ryan Burnett, North Olive Street, B.S. in Marketing

    Theresa Lorraine Burns, Sandy Bank Road, B.A. in Religious Studies

    Erin R. Clark, Glenwood Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Andrea Rufina Francese, Nicole Drive, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Andrew Joseph Scheuren, Rosemary Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Jonathan Michael Scheuren, Rosemary Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Lyndsey Jean Thomas, Beechwood Road, B.A. in Theater

    Newtown Square

    Brittney Marie Guglielmi, Dutton Mill Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Prospect Park

    Kyle Leland Pruitt, Eleventh Avenue, B.A. in Philosophy

    Ridley Park

    Kelsey Faith Bretz, Penn Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Mark Kroll, Rodney Road, B.S. in Accounting

    Springfield

    John Alex Speers, Summit Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Upper Chichester

    Jose D. Diaz-DeJesus, Bethel Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Upper Darby

    Cynthia Milord, Harrison Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Fabiola M. Thelon, Hilltop Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Mark Anthony Thompkins, Barrington Road, B.S. in Communications Media

    Vyleisha Nakeya White, Ashby Road, B.S. in Communications Media

    Wallingford

    Gordon Robert Buchan, Avondale Road F, B.A. in English/Writing Studies

    Bridget Mercedes Widdowson, Austin Court, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Wayne

    Rachel Ann Snyder, Calvarese Lane, B.A. in Honors Program in Psychology

    Yeadon

    Chrystal Moniquie Eady, Darnell Avenue, B.S. in Accounting

    Elk County

    Dagus Mines

    Nicholas Aaron Malburg, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

    Scott Arvid Shuttleworth, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

    Force

    Joseph R. Lovenduski, B.F.A. in Art Studio

    Johnsonburg

    Michelle Ann Franco, Ridgway Jbg Road, B.S. in Hospitality Management

    Melissa Polaski, Bergen Street, B.S. in Hospitality Management

    Kersey

    Melinda Kate Gahr, Skyline Drive, B.S. in Nursing

    Abigail Noel Mosier, Nancy Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Darcie Renee Sidelinger, Hogback Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Ridgway

    Mathew Alan Bush, Gillouly Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Dina Dush, Evergreen Drive, B.S. in Hospitality Management

    Olivia Ann Horning, Montmorenci Road, B.S. in Management/General

    Emily Rae Hribik, Grant Road, B.S. in Nursing

    Andrea Lynn Redmond, Dewey Street, B.S. in Respiratory Care

    Kyle Lee Retzer, Hyde Avenue, B.S. in Computer Science/Applied

    Ethan A. White, Walnut Street, B.S. in Hospitality Management

    Saint Marys

    Megan Lynn Agosti, Arbutus Lane, B.S.Ed. in Physics Education

    Brittany Elizabeth Auman, Washington Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Bryan Scott Beimel, Comet Road, B.S. in Management/General

    Richelle Lee Dippold, Charles Street, B.S. in Child and Family Studies

    Jesse Travis Erich, Anne Road, B.S. in Finance

    Anna Marie FinGado, Mark Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Brandon Geoffrey Foster, Pearl Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Morgan Lesa Foster, Pearl Road, B.S. in Communications Media

    Brittney Lee Fox, Hall Avenue, B.S. in Nursing

    Matthew Thomas Frey, South Paul Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Kylie Ann Geci, Wendel Road, B.S.Ed. in Music Education

    Andrew William Glass, Million Dollar Highway, B.S. in Safety Sciences

    Erin Marie Jacob, Windfall Road, B.A. in Art/Studio

    Jason Patrick Krieg, Center Street, B.S. in Communications Media

    Meghan Ann Lupole, South Michael Circle, B.A. in History

    Adrienne Helen Mahoney, Wolfel Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Amanda Rae McCurdy, Anne Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Casey Lynn Reed, McKennedy Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Abbey Lynne Salter, Wolfel Avenue, B.S. in Nursing

    Benjamin Paul Schade, South Paul Road, B.S. in Nutrition

    Danielle Renee Simchick, Johnsonburg Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Michael Allen Stebich, East Joseph Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Chloe Shadd Stevens, Lynch Road, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

    Wilcox

    Elizabeth Ann Dippold, Kilgus Road, B.S.Ed. in Art Education

    Erie County

    Corry

    Carly Marie Kowalski, Route 426, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Phillip Michael Leslie, South Center Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Matthew Julian Royek, Raymond Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    East Springfield

    Peter James Greenawalt, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Susannah Mary Treese, Route 215, B.S. in Fashion Merchandising

    Edinboro

    Nathan Christopher Bond, Forrest Drive, B.A. in Criminology

    Courtney Nicole Buchna, Angling Road, B.S. in Communications Media

    David Neil Donovan, South Skytop Road, B.A. in English /Pre-Law

    Lee Mathewson Everett, Old State Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Cassius Michael Finegan, Forrest Drive, B.S. in Hospitality Management

    Zachary Jay McConnell, Shechinah Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Scott William Richards, Jesse Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jessica Sara Sheehan, Water Street, B.S.Ed. in Music Education

    Erie

    David Joseph Allgeier, Garland Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Jason Daniel Ames, West 33rd Street, B.S. in Geology

    David Leon Azicri, Ridgewood Drive, B.S. in Accounting

    John Carl Boetger, Gardner Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Emily Marie Brooks, Alexandra Drive, B.A. in Theater

    Katie Rose Burkley, Tuttle Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Justin William Burnett, West 10th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Andrew Joseph Butler, White Oak Circle, B.S. in Accounting

    Jeffrey Michael Campbell, Shady Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Victoria Lynn Carpenter, Markwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hannah Claire Chaffee, West 25th Street, B.S. in Child and Family Studies

    Leslie Theresa Comi, Greengarden Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Christie Rose DeLaura, West 41st Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Gregory Micheal Demski, Allegheny Road, B.S. in Geology

    Danielle Monet Deutschlander, Martin Road, B.A. in Music

    Brian Albert Foster-Pegg, West 31st Street, B.S. in Finance

    Dujeray Shurice Gaines, East 25th Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Nicole Rose Gervase, Hershey Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Christopher Justin Getz, Valley View Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Larissa Rayann Giese, Wildwood Way, B.A. in Psychology

    Mitchel Alan Halmi, West 25th Street, B.S. in International Business

    Mary Ann Brence Hedlund, Courtland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Michelle Brence Hedlund, Courtland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kelly R. Huegel, Boyer Road, B.A. in Political Science

    Madeline Leigh Jobczynski, Harvard Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Suzanne A. Johnston, Auburn Street, B.A. in Spanish

    Noelle Ruth Kramer, Burton Avenue, B.S. in Accounting

    Paul Anthony Krasinski, Chelsie Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Kristina Marie Krasowski, Norcross Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Conrad Fitch Kubaney, Lakeside Drive, B.S. in Nursing

    Kristen Marie Kuzma, Pasadena Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Aaron Glenn Lance, Powell Avenue, B.A. in Economics

    Anthony Christian Leone, West 22nd Street, B.S. in Physics

    Qian Jin Liu, West 18th Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Rachel Nicole Mankowski, East 29th Street, B.S. in Nursing

    Tammy L. McCarthy, West 21st Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Laura Ruth Nientimp, Indiana Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jasmine Julia O'Connor, West 10th Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Maggie Rose Parsons, Nicholson Street, B.A. in Journalism

    Do Chi Phan, East 38th Street, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

    Kalena Anne Popson, Pepperwood Circle, B.S. in Hospitality Management

    Richard J. Power, Meadow Drive, B.S. in Marketing

    James Wesley Ramsey, Sir Andred Drive, B.A. in Criminology

    Jessica Sarah Rice, West Lake Road, B.S.Ed. in Music Education

    Sean Everett Richter, Pershing Avenue, B.S. in Management/General

    Lauren Marie Roth, Nagle Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Shervonda Renee Rowry, East 20th Street, B.A. in Psychology

    Rebecca Kay Santi, East 33rd Street, B.A. in Psychology

    Michael Paul Santiago, Alvin Street, B.A. in Political Science

    Theresa Ann Scarnati, North Wayside Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Jennifer Nicole Sharpless, Hastings Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Lauren Elizabeth Stephan, Saint Ann Drive, B.S. in Nursing

    Nadia Claire Szymanski, East Avenue, B.S. in Chemistry

    Bethany Sue Taccone, East Lake Road, B.S. in Nursing

    James William Tatalone, Dexter Avenue, B.S. in Communications Media

    Julie Ann Tobin, Melrose Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Robert Michael Turick, Wood Street, B.S. in Accounting

    Marissa Ann Twiss, West 42nd Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Julie Marie Vavreck, Home Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Laura Ann Walchack, Harvest Bend, B.A. in Anthropology

    Sean Reece Walters, East 33rd Street, B.S. in Communications Media

    Ashley Rosemarie Wieczorek, Mill Street, B.S. in Nursing

    Manuel Christopher Wilson, West 10th Street, B.A. in Geography

    Fairview

    Michael Matthew Bowser, Otten Court, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Lindsay Hope Martin, Welcana Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashley Dawn Nedreski, Scioto Court, B.S. in Finance

    Taylor Rae Rozantz, Ruhl Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Girard

    Katie Estelle Custer, Persimmon Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Harborcreek

    Brianne Marie Rzodkiewicz, Bartlett Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    McKean

    Sarah Elizabeth Buckholtz, Kevin Drive, B.S. in Communications Media

    Adam John Fladd, Cherokee Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Luray Elizabeth Fladd, Cherokee Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    North East

    Bryan David Kirsch, Lola Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kyle Joseph Kirsch, Lola Lane, B.S. in Management/Operations

    Kyla Dawn McGaughey, Ackerman Lane, B.A. in Sociology/Human Services

    Taylor Lee Sowers, Hutchinson Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Waterford

    Ryan Christopher Murphy, Tileyard Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Elizabeth Gail Rindfuss, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Jamie Marie Showman, Lewis Road, B.S. in Hospitality Management

    Rebecca Gayle Soder, Mark Road, B.S. in Accounting

    Richard Steven Widdowson, Yaple Road, B.S. in Management/Operations

    Wattsburg

    Denise Michele Loop, Tower Road, B.S. in Nursing

    West Springfield

    Nicole Kathryn Borstorff, Holdson Drive, B.S. in Accounting

    Fayette County

    Belle Vernon

    Ashley Elizabeth Bronakowski, Hollyberry Lane, B.S.Ed. in English Education

    Dustin Capco, Mildred Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Thomas Charles Cole, Willowbrook Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Jennifer A. Cowen, Brown Street, B.S.Ed. in Art Education

    Craig M. Delzangle, Cedarwood Drive, B.A. in Computer Science

    Carly Marie Jackson, Skyline Drive, B.S. in Hospitality Management

    James Thomas Johnson, Rankin Road, B.S.Ed. in Music Education

    Colin Thomas O'Brien, Willowbrook Road, B.S.Ed. in Art Education

    Troy M. Robertson, Price Street, B.A. in Criminology

    Devin Robert Watkins, Nazareth Drive, B.A. in Criminology

    Brownsville

    Evan K. Chafin, Fayette Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Ryan Lee Drupp, Monroe Avenue, B.S. in Respiratory Care

    Katie Lynn Grahek, Lynn Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Jennifer Rae Sheridan, Telegraph Road, B.S. in Human Resource Management

    Shanya Danielle Tinsley, South Hills Terrace, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Lynne Georgeann Wilson, South Street, B.S. in Accounting

    Connellsville

    Megan Kaitlyn Adams, Rogers Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Lindsay T. Arvin, South Pittsburgh Street, B.A. in Psychology

    Benjamin J. Booher, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

    Mark Gary Cable, North Tenth Street, B.A. in Criminology

    Kylie Erinn Cavanaugh, Connellsville Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Rebekah Christine Greenawalt, Quail Hill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Justin Paul Hyatt, Olive Street, B.A. in Journalism

    Erik R. Nicholson, Franklin Avenue, B.S. in Management Information Systems

    Thomas James Parsons, Haas Avenue, B.A. in Criminology

    Brittany June Simpson, North Jefferson Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Emily Ann Ward, Sycamore Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Lindsey Maxine Weimer, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Whitney Justine Weimer, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dawson

    Chelsey Marie Kreinbrook, Davis Road, B.S. in Accounting

    Michael Tod Kriss, Gault Road, B.S. in Accounting

    Dunbar

    Marion Danielle Laurion, Arch Bridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Everson

    Brant Edward Roberts, B.S.Ed. in Music Education

    Fairchance

    Justin Christopher King, North Morgantown Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Leckrone

    Jordyn Alexis Demniak, B.A. in Psychology

    Mill Run

    Laura Lynn Steyer, Clay Run Road, B.A. in Sociology

    Mount Braddock

    Courtney Marie Clark, B.S.Ed. in Art Education

    New Salem

    Justin James Gibson, Keeny Row, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Perryopolis

    Scott Michael Dowling, Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Cody S. Inman, Francis Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Point Marion

    Elizabeth S. Hammack, Prospect Street Extension, B.S. in Management/General

    South Connellsville

    Cassandra Lynn King, First Street, B.A. in Psychology

    Uledi

    Jessica Kay Martin, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Uniontown

    Francesca Marie Calabrese, Tyler Court, B.S. in Nutrition

    Patrick Allen Lee, North Gallatin Avenue, B.A. in Criminology

    Rachael Lee Pegg, Bethelboro Road, B.S. in Nutrition

    Eboni Chanel Ramsey, Diamond Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Caroline Elizabeth Renne, Hillcrest Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Stephany Lynn Rerko, Morgantown Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Erika Ann Stanish, Humbert Lane, B.S. in Communications Media

    Diamond Nicole Wright, Cleveland Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Elizabeth Marie Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jennifer Nicole Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Allen Michael Zieglar, Orchard Lane, B.A. in Political Science

    Franklin County

    Chambersburg

    Alexander Vangellis Grisos, Wood Duck Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Sarah Anne Holmquist, Burkholder Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Vincent Dale Paparella, Old Kiln Drive, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information

    Kyle Andrew Pillar, Center Street, B.S. in Communications Media

    Mitchell Conrad Stadler, Leafmore Road, B.S. in Chemistry

    Kayla Mae Tritle, Obsidian Drive, B.S. in Interior Design

    Robert Mitchell Wilson, West Strohm Drive, B.S. in Finance

    Daniel Robert Wolfe, Edgelea Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Doylesburg

    Alyssa Lynne Rhoades, B.S. in Marketing

    Fayetteville

    Austin Tyler Beaufort, Michaux Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Zachorry Barmont Fore, East Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kyle Frank Witter, Hillside Drive, B.A. in Criminology

    Greencastle

    Ashley Nicole Frankenfield, West Weaver Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technolog

    Joshua Eric Frankenfield, West Weaver Road, B.S. in International Business

    Vincent Sullivan Hall, Moss Spring Avenue, B.S. in Management/General

    Ashley Nicole Sheets, Buchanan Trail, B.A. in Psychology

    Orrstown

    Emily Mae Baughman, Hickory Run Road, B.S. in Management/General

    Saint Thomas

    Amy Elizabeth Heisey, Lincoln Way West, B.S. in Marketing

    Waynesboro

    Abbie Marie Bender, Orchard Lane, B.S. in Biology

    Chloe Eve DePaola, South Broad Street, B.A. in Psychology

    Jenna Mitchell DePaola, South Broad Street, Undeclared, College of Health and Human Services

    Rachel Renee Eckenrode, Anthony Highway, B.S. in Fashion Merchandising

    Zachary Calvin Grass, Peaceful Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Jessica A. McKinstry, Westminster Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Brittany Morgan Smith, Abigail Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kristen N. Swope, Gehr Road, B.A. in Psychology

    Scott Andrew Ziegler, Cleveland Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Fulton County

    Crystal Spring

    Lauren Michelle Bottenfield, Old Route 126, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    McConnellsburg

    Ashley Lorraine Peck, West Patterson Street, B.S. in Child and Family Studies

    Needmore

    Jessica Marie Lynch, Great Cove Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jesse Newbaker Smartt, Thompson Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Warfordsburg

    Christi Victoria Smith, Buck Valley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Jessie Nicole Whiteside, Barnetts Run Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer

    Greene County

    Carmichaels

    Steven Andrew Anderson, Old Town Road, B.A. in Criminology

    Laci Jo-lynn Ludrosky, Cumberland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michael Allan Rowe, East Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Holbrook

    Daniel Allan Usher, Claylick Road, B.A. in Computer Science

    Mount Morris

    Megan Danielle Fox, Buckeye Road, B.A. in Journalism

    Alisa Kay Novak, B.A. in Psychology

    Rices Landing

    Shayleigh Ann Busti, Carmichaels Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Waynesburg

    Adam Michael Dolfi, North Porter Street, B.S.Ed. in Music Education

    Jessany Anne Knapp, North West Street, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Josie Maria Patton, Mount Morris Road, B.S. in Communications Media

    Huntingdon County

    Alexandria

    Molly Sue Bookhammer, Barker Road, B.A. in English/Writing Studies

    Broad Top

    Alyssa Breann Black, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Shane Michael Ramsey, Spruce Street, B.S. in Natural Science

    Entriken

    Stacie C. Keith, Entriken Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Huntingdon

    Kevin Michael Huhn, Cold Springs Road, B.S.Ed. in Music Education

    Kevin Donald Jackson, Second Street, B.S. in Management Information Systems

    Christopher Lee Krause, Mifflin Street, B.S. in Safety Sciences

    Timothy Daniel Myers, Raystown Road, B.S. in Management Information Systems

    Jessica Lynn Reif, Weiler Road, B.S. in Finance

    Kesia Lynne Trice, Simon Fox Road, B.A. in Psychology

    David Whitesel, Oneida Street, B.S. in Chemistry

    James Creek

    Catelin Jill Shontz, Pine Ridge Road, B.S. in International Business

    Mill Creek

    Tyler Wayne Covert, Grove Road, B.A. in History/Pre-Law

    Robertsdale

    Alicia Renae Pollock, Hoover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

  • Indiana County

    Arcadia

    Heidi Ann Farmery, B.A. in Sociology/Human Services

    Armagh

    Meranda Leigh Ault, Shellbark Road, B.S. in Communications Media

    Daniel Wilson Campbell, B.A. in Criminology

    Melinda Marie Clark, Mountain View Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Allyson Rone Hess, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jared Matthew Long, Ludwig Road, B.S. in Safety Sciences

    Black Lick

    Megan Marie McCreery, Marshall Heights Road, B.S. in Accounting

    Blacklick

    Mark Daniel DeMarines, Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Blairsville

    Jocelyn Rachelle Amevuvor, South Stewart Street, B.A. in Spanish

    Heather Nicole Buffone, North Spring Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Joseph Canton, Luciusboro Road, B.S.Ed. in English Education

    Chelsea Nichole Capelle, Luciusboro Road, B.A. in Criminology

    Patrice Catherine Clayton, North Brady Street, B.A. in Journalism

    Danielle Killian Cyphert, Villa Road, B.A. in English/Film Studies

    Michael Joseph Duffey, Maple Avenue, B.A. in History

    Zachary Graham, Newport Road, B.A. in International Studies

    Nellie Frances Henigin, Cramer Road, B.S. in Hospitality Management

    Aaron Neil Kelly, East Ranson Avenue, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Travis Robert Kelly, Route 982, B.A. in English /Pre-Law

    Amanda S. Lee, Breezedale Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Christopher Charles Long, Hazel Street, B.S.Ed. in Music Education

    Molly Elizabeth Mack, Route 259 Highway, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Katherine Christine McConnell, Jessie Penrose Road, B.S. in Child and Family Studies

    Sean D. McGaughran, Route 982, B.S. in Biology

    Patrick Edward Meloy, 28th Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Mitchell Thomas Miller, Maxwell Drive, B.A. in Psychology

    Kirstie Lynn Moss, Route 22, B.S.Ed. in English Education

    Ashley E. Nicholson, Auction Barn Road, B.S.Ed. in Social Science Education/History

    James Adren Rizer, North Stewart Street, B.S. in Communications Media

    Steven Bradley Rooks, North Liberty Street, B.A. in History

    Rebecca Marie Schweigert, Grafton Road, B.S. in Communications Media

    Jennifer Eileen Shontofski, South Brady Street, B.S. in Accounting

    Sarah Jane Slifka, Pizza Barn Road, B.S. in Interior Design

    Kylie Richelle Smathers, Rome Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Stephanie Nicole Smathers, Rome Street, B.S.Ed. in Spanish Education

    Kylie Marie Smith, Elder Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Pamela Lynn Smith, Squibbs Road, B.S. in Accounting

    Jessica Ann Snyder, Campbells Mill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Rebecca Lynn Stahlman, Hill Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Jeffrey A. Stiles, Maple Avenue, B.A. in Sociology

    Michelle Leanne Stiles, Bruner Road, B.S. in Nursing

    Casey Anna Sturiale, Black Lick Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Arianna Elizabeth Tripodis, South Spring Street, B.A. in Criminology

    Gina Ann Vigliotti, La Mantia Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    James Zachary Ware, Cokeville Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Jessica Carolyn Young, Jasen Street, B.S. in Accounting

    Brush Valley

    Mandy Lynn Gromley, B.A. in History

    Christopher Adam Yutzey, Route 259 Highway, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Shawn Ryan Yutzey, B.S. in Communications Media

    Cherry Tree

    Jacqueline Anne Connor, Kantz Hill Road, B.A. in Psychology

    Thomas Michael Griffith, Hazelet Church Road, B.S. in Communications Media

    Alexandria Louise Liddle, Route 240 Highway, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Nicole Lee Ann Matko, Route 286 Highway East, B.A. in Sociology/Human Services

    Stephanie Nelson, Jade Lane, B.A. in Sociology/Human Services

    Ryan S. Pearce, Patchin Highway, B.S. in Safety Sciences

    Andrew Craig Rowland, Rainbow Lane, B.S. in Accounting

    Jessica Nicole Scott, King Road, B.S.Ed. in English Education

    Kathleen V. Walizer, Bowdertown Road, B.S. in Child and Family Studies

    Clarksburg

    Lisa Diane Ewing, Stevens Road, B.S. in Accounting

    Zachary G. Fridley, Hill Road, B.S. in Communications Media

    Nicole Dawn Mountain, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education

    Stephanie Marie Mountain, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Clune

    Briana M. Arcurio, B.S. in Disability Services

    Clymer

    Timothy Patrick Barnes, Morris Street, B.S.Ed. in Business Education

    Matthew Orlando Bash, Route 553 Highway, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Jacqueline Isabel Beisel, Clymer Road, B.S. in Biochemistry

    Robin M. Beisel, Clymer Road, B.S. in International Business

    Nicole Marie Bracken, Walcott Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Craig Doss Bytner, Two Lick Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashley Nicole Conner, Buck Run Road, B.S. in Child and Family Studies

    Brenton John Davies, Franklin Street, B.A. in History

    David James Fulton, Barr Slope Road, B.S. in Computer Science/Applied

    Morgan Lynn Helmeid, Morris Street, B.S. in Nursing

    Erica Ann Holby, Sherman Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Jenna Leigh Irwin, Hancock Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alexander Gregory Kirsch, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Music Education

    Jennifer Sue Kopczyk, Diamondville Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Philip James Kopczyk, Diamondville Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer

    Danielle Marie Malicky, Walcott Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Emily Joanne Marshall, Penn Street, B.S.Ed. in English Education

    Autumn Bethann Mattis, Engle Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Benjamin James Miller, Clymer Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Brandon Lee Smith, Penn Street, B.S. in Safety Sciences

    Joshua David Stoehr, Hancock Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Jill E. Super, 6th Street, B.S. in Nursing

    Jason Allen Welborn, Barr Slope Road, B.S. in Management/General

    Christina M. Young, 6th Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Commodore

    Paula Marie Burd, Purchase Line Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Amanda Sue Chichy, Bash Road, B.S.Ed. in English Education

    Breanna Marie Patrick, Walnut Road, B.S. in Biochemistry

    Crystal Dawn Shellhammer, Route 286 Highway East, B.S.Ed. in Music Education

    Creekside

    Jurie Ann Buchleitner, Redding Run Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Justin Robert Hill, Hudson Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Casey Allen Kowchuck, Johnston Road, B.S. in Finance

    Zachary Grant Kunkle, Kunkle Lane, B.S. in Safety Sciences

    Kaitlyn Marie Yeomans, Benjamin Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dixonville

    Jennifer Nicole Brocious, B.S.Ed. in English Education

    Ernest

    Franklinn Michael Alexander, Store Hill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Leeann M Helenic Badzik, Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Samantha Leigh Bennett, 1st Street, B.A. in Sociology/Human Services

    Matthew Rondale Burnheimer, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Chelsey A. Kerr, Main Street, Undeclared, College of Health and Human Services

    Gipsy

    Logan David Small, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Glen Campbell

    Amanda Kate Carney, Pine Vale Road, B.S. in Athletic Training

    Andrew Paul Peles, Rock Run Road, B.S. in Accounting

    Brittany Ann Peles, Rock Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Graceton

    Jonathan William Alter, 1st Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Carrie A. Lingle, 1st Street, B.S. in Biology

    Kayla J. Painter, Murry Avenue, B.S. in Nursing

    Emily Lynne Silvis, Murry Avenue, B.A. in Psychology

    Sarah Elizabeth Williams, 2nd Street, B.S.Ed. in Music Education

    Heilwood

    Kathleen Grace Larson, Pine Street, B.A. in Honors Program in Psychology

    Cara Elizabeth Lieb, Staff Street, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Home

    Bridget Suzanne Canose, Wells Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Toni Marie Corosu, Five Points Road, B.S.Ed. in English Education

    Dane Tyler Gaydosh, Washington Road, B.A. in Art/Studio

    Olivia Lauren Griffith, Nastase Road, B.S. in Marketing

    Troy Benson Hinderliter, Ruth Drive, B.S. in Accounting

    Kristy Lynne Kosek, Pavilion Way, B.A. in Psychology

    Ryan S. Kressley, Dogwood Circle, B.S. in Communications Media

    Neil Jonn Kuzilla, Laurel Drive, B.S. in Management Information Systems

    Samuel Watson LeBlanc, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    AnnaMarie Nicole Lydic, Pavilion Way, B.A. in Sociology/Human Services

    Meghan Sara McMeans, Wells Road, B.S.Ed. in Art Education

    Kimberly Ann Miloser, Ruth Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Peter J. Nanni, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Tara Louise Sadler, Route 954 Highway North, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    James Paul Shellhammer, Potts Road, B.S. in Biochemistry

    Caleb Frances Stam, Pearce Hollow Road, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Melody Lynne Thomas, Route 119 Highway North, B.S. in Communications Media

    Homer City

    Leslie Renee Bartlebaugh, George Court, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Nathaniel Stephen Bauer, Gemmell Road, B.A. in Criminology

    Jamier Benavidez, Carlisle Street, B.S. in Safety Sciences

    Christina Marie Bitens, Spruce Hollow Road, B.S. in Hospitality Management

    Nathan V. Blehi, Crownover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jessica Lynn Bork, Neal Road, B.A. in Psychology

    William James Bryan, Claghorn Road, B.A. in Political Science

    Christine Lynn Carlson, Station Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mark Charles Cavill, East Church Street Rear, B.A. in English/Writing Studies

    Andrew Brian Coleman, Elizabeth Way, B.A. in Economics

    Joseph Alemnhe Dejene, Six Flat Road, B.S. in Safety Sciences

    Leanne Elizabeth Deptola, East Church Street, B.S. in Nursing

    Kayla M. Fairman, Oakland Avenue, B.S. in Nursing

    Bryant Michael Garvin, East Church Street, B.S. in Marketing

    James Paul Good, Strong Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Katlyn Jo Graham, Michaels Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Rebecca A. Johnson, Railroad Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Aaron Michael Lenzi, West Church Street, B.S. in Physics

    Monica Lynn Lenzi, West Church Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Carolyn Loughner, Ridge Avenue, B.S. in Human Resource Management

    Samantha Lynne Maschak, Sarah Street, B.S. in Athletic Training

    Lauren Lynne McQuiston, South Main Street, B.A. in Honors Program in Psychology

    Emily Kay Mechling, Sarah Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    William David Moon, Kanouff Street, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

    Danielle Nicole Morrow, Red Maple Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Christopher Francis Ondecko, Two Lick Road, B.S. in Safety Sciences

    Kayla M. Panchik, Sunrise Avenue, B.S. in Marketing

    Richard Michale Petricig, Crownover Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Brian Earl Plowcha, East Elm Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Jason Jeffrey Rauso, Fire Academy Road, B.S. in Communications Media

    Lindsay Marie Raymond, Railroad Avenue, B.A. in Psychology

    Francise Michelle Reed, Jacksonville Road, B.S. in Respiratory Care

    Elsie E. Rouser, Yankeetown Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Alyse Mae Scheuermann, West Elm Street, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Christina Eileen Schmidt, Chestnut Alley, B.S. in Communications Media

    Joshua Anthony Schwartz, North Main Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    John Gerald Sokol, Chestnut Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Kristy L. Stewart, Route 403 Highway South, B.S. in Management/Operations

    Monique Louise Szentmiklosi, Hillcrest Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Alyssa Mary Taddie, Sarah Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Nicholas Joseph Tartalone, Cherry Run Road, B.A. in Criminology

    Brianne Nichole Thomas, East Church Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Paige Elizabeth Townley, Center Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nichole Lynn Vizza, Two Lick Road, B.S. in Nursing

    Shayna Leigh Wasko, Juniper Street, B.A. in Journalism

    Kassarah Jean Williams, West Elm Street, Undeclared, College of Fine Arts

    Andrea Louise Wittman, South Main Street, B.A. in Sociology/Human Services

    Iryna Yavorska, North Main Street, B.A. in Psychology

    Indiana

    Tiffany Ackerman, Courtland Road, B.S. in Child and Family Studies

    Justin Allan Adams, Hickory Lane, B.A. in English

    Renee Elizabeth Addleman, Melloney Lane, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Kelly Maria Affolter, School Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Zachary Hossein Afshar, Stannard Avenue, B.A. in Geography

    Lacey L. Aikins, Airport Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Ignacio J. Alarcon, Stonegate Road, B.A. in Philosophy

    Brittany S. Allmendinger, Route 286 Highway East, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Zachary J. Ankney, South 4th Street, B.S. in Biology

    Christopher George Anthony, Forest Ridge Road, B.A. in Theater

    Julia Catherine Antolik, Townview Drive, B.S.Ed. in English Education

    Joseph Quinn Appolonia, Pine Crest Drive, B.S. in Accounting

    Philip Franklin Austin, Eastwood Court, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Maria Christine Avolio, South 7th Street, B.S. in Safety Sciences

    Daniel Sulemana Ayebo, Hillside Drive, B.S. in Accounting

    Akshay Bajpai, Oakridge Drive, B.S. in International Business

    Brad Jeffrey Balencic, Valley Road, B.S. in Safety Sciences

    Julie Balint, Lowman Road, B.S. in Respiratory Care

    Riley John-Vincent Balitski, Country Lane, B.A. in Criminology

    Suad Mohammednoor Barnawi, Roble Drive, B.A. in English/Language Studies

    Julie Anna Baroni, Simeone Road, B.S.Ed. in Art Education

    Savannah Jean Barris, South 3rd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Christopher Edward Bauer, Newport Drive, B.A. in Honors Program in Psychology

    Samantha Arlene Bauer, Newport Drive, B.S. in Nursing

    Sheilah M. Benamati, Ben Franklin Road, B.S. in Accounting

    Jennifer Kathryn Bergey, South Coulter Avenue, B.A. in Journalism

    Christopher Brandon Bergman, North 7th Street, B.A. in International Studies

    Amanda Louise Bivens, Ann Circle, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Martin Thomas Blashock, Lisa Drive, B.S. in Management Information Systems

    Angela Marie Blystone, Grant Street, B.S. in Nursing

    Maureen Elizabeth Bock, Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Nicole Rosina Bolden, Morningside Drive, B.A. in Journalism

    Leslie Bolich, Medlar Drive, B.A. in Geography/Environmental Geographer

    Amanda Gail Bolyard, South 6th Street, B.S. in Interior Design

    Alex Edward Boser, Diamond Avenue, B.A. in Economics

    Jenna Alyse Bothell, South 6th Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Audrey Rose Botsford, East Pike Road, B.S. in Nursing

    Kasey Dawn Bozzer, Widdowson Way, Undeclared, College of Health and Human Services

    Elizabeth M. Brown, Dolores Circle, B.A. in Criminology

    Haley Elizabeth Brown, Warren Road, B.S. in Marketing

    Matthew Robert Brown, East Pike Road, B.A. in History/Pre-Law

    Jason T. Brubaker, Rustic Lodge Road, B.S. in Safety Sciences

    Jaime Alissan Bruner, Ramsey Run Road, B.S. in Safety Sciences

    Marissa R. Bruno, Simpson Road, B.S.Ed. in Music Education

    Laura Catherine Buchanan, Glenn Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Daniel Caldwell Budris, Philadelphia Street, B.A. in Religious Studies

    Christian Anthony Buggey, Water Street, B.S. in Safety Sciences

    Christopher Daniel Cain, Washington Street, B.S. in Nursing

    Jenelle Lea Cannon, South 14th Street, B.S.Ed. in Biology Education

    Ashley Elaine Capitosti, King Hill Road, B.S. in Nursing

    Ramon Li Casanova, North 10th Street, B.S. in Computer Science/Applied

    Jason Ryan Casner, Clark Avenue, Undeclared, College of Health and Human Services

    Rose Victoria Catlos, Rebecca Street, B.A. in English

    Pamella Hope Chamberlain Clouser, Oak Street, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Jenny Chen, Church Street, B.S. in Communications Media

    Megan Mallory Coleman, Crystal Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

    Stacey Marlene Coles, Medlar Drive, B.A. in Criminology

    Justin Joseph Connell, Lucerne Road, B.S. in Management Information Systems

    Casey Lu Cowan, Medlar Drive, B.S. in Management/General

    Matthew John Cramer, Locust Street, B.A. in Psychology

    Stephen Michael Crate, Degaetano Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Kristyn Elizabeth Cromer, Philadelphia Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Jessica A. Cummings, Anthony Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sarah E. Dahlheimer, Edgewood Avenue, B.A. in Chemistry

    Hillary Nicole Daldoss, Lucerne Road, B.S. in Accounting

    Jessica Lynn Danyi, Chestnut Street, Undeclared, College of Fine Arts

    Michael Stephen Deemer, Walnut Street, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Jessica Lynn Delaney, Snowdrift lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Joshua David Diaz, Medlar Drive, B.A. in Criminology

    Anisaa Diggins, Crimson Hawks, Undeclared, College of Health and Human Services

    John J. Dirda, Water Street, B.S. in Safety Sciences

    Kelly Ann Drummond, Warren Road, B.A. in English/Language Studies

    Natasha Jo Dubinsky, Zehner Road, B.A. in Art/Studio

    Brittany M. Dudt, Five Points Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Shannon Victoria Elkins, Stutzman Road, B.A. in Criminology

    Jessica Marie Ellis, Hood School Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Joshus Oliver Ely, Brady Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rebecca Ann Erwin, Byron Court, B.S. in Chemistry

    Wade Rowland Evans, Cresswell Road, B.S. in Nursing

    Noel Desfosse Fales, Water Street, B.S. in Nutrition

    Alicia Ann Faloon, Philadelphia Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Yuan Fang, Walkwall Hall, Unclassified

    Andrew Kenton Farrington, Trim Tree Road, B.A. in Religious Studies

    Taralyn E. Federoff, Valley Road, B.S. in Interior Design

    Shane Lloyd Ferguson, Robin Street, B.S. in Safety Sciences

    Matthew Weldon Finley, South 5th Street, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Ashley Ann Fleming, Cheese Run Road, B.S.Ed. in Art Education

    Brian Ryonghyi Ford, South 6th Street, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

    James Ryonguk Ford, South 6th Street, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Hannah Mandigo Fullerton, Ben Franklin Road, B.S.Ed. in Art Education

    Jeffrey Joseph Fyock, Rayne Church Road, B.S. in Safety Sciences

    Nicholas Gabriel Gallo, Queen Lane, B.S.Ed. in Spanish Education

    Ryan Ronald Gauntner, Route 110 Highway, B.S. in Safety Sciences

    Marissa Joy Geesey, Trim Tree Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    S. Charmaine Geesey, Church Street, B.S. in Accounting

    Sarah Elizabeth Geiger, Warren Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Steven Michael Geisel, Washington Street, B.S. in Computer Science/Applied

    Cindy Lee George, Roush Drive, B.A. in Sociology

    Breanne B. Georgiana, Church Street, B.A. in Sociology

    Ryan James Gesler, Shryock Avenue, B.A. in Computer Science

    Roddy O'Connor Gibbs, South 3rd Street, B.A. in Psychology

    Nicole Elizabeth Giermanski, Fairview Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Courtney Tia Gilliland, Church Street, B.S. in Communications Media

    Lauren Katelyn Glinsky, Pine Crest Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Evan John Grabowski, Revere Circle, B.S.Ed. in Music Education

    Jessica S. Green, Locust Street, B.S.Ed. in Art Education

    David K. Grey, Treese Avenue, B.A. in Criminology

    Shane Michael Grey, Treese Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Ashley Renee Griffith, Poulos Road, B.S. in Nursing

    Stacey Lynne Grycko, Philadelphia Street, B.S. in Management/General

    Debra K. Guiste, Anthony Run Road, B.S. in Accounting

    Michelle Lee Hampton, Lazor Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sara Faith Hampton, Route Highway, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Stacey Hanson, Shady Drive, B.A. in Spanish

    Nicholas Luke Harkleroad, Harkle Road, B.S. in Safety Sciences

    Nathan Michael Hartle, Trim Tree Road, B.S. in Finance

    Jason William Heaton, School Street, B.S.Ed. in Music Education

    Douglas Steven Henry, East Pike Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Michael A. Henry, East Pike Road, B.S. in Safety Sciences

    Alexandra Sophia Hilditch, Jackson Street, B.A. in History/Pre-Law

    Michael Andrew Hindman, Grandview Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Joanna Marie Hitchings, Concord Street, B.S. in Biology

    Matthew Irvin Hite, Centennial Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Mary Claire Hogan, Parks Place, B.S. in Nursing

    Heather Dawn Hollen, Church Street, B.A. in History

    Kimberly Ann Hollen, Church Street, B.A. in Criminology

    Jonathon Dwight Hughes, Martin Road, B.A. in History

    Christina Maria Hull, 5th Avenue, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Cory W. Ireland, South 7th Street, B.S. in Finance

    Kayla Marie Ireland, Kingston Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Lauren Kristina Iseman, Church Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jonathan Scott Jaquette, Lazor Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Jessica Anne Jenkins, Lazor Street, B.A. in Art/History

    Luci Rose Jockel, East Pike Road, B.A. in Art/Studio

    Benjamin Simon Johnston, Water Street, B.S. in Management Information Systems

    Tyrone B. Jones, Water Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Maria Kaminski, South 6th Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Andrea J. Karcher, Dawn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Zachery David Karcher, Dawn Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Julie A. Kardell, Church Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Camille Ann Kaszubowski, Wren Street, B.A. in History

    Parminder Kaur, Lilac Street, B.S. in Nursing

    Meghan Elizabeth Kennedy, Concord Street, B.S. in Child and Family Studies

    Thomas Christopher Kerr, Edgewood Avenue, B.A. in Geography/Environmental Geographer

    H. Donald Knee, North 8th Street, B.A. in Criminology

    Elizabeth Grace Kunkle, Rex Avenue, B.A. in English/Writing Studies

    Anthony Joseph Kuta, Shelly Drive, B.S. in Accounting

    Courtney L. Kuzneski, Jamison Road, B.A. in Psychology

    Megan Anne Labant, Franklin Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Andrew Lare Lansberry, West Point Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Anthony Laranquen, Grant Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Evan Scott Laughlin, Washington Street, B.S. in Chemistry

    Taryn M. Lazor, Apache Drive, B.A. in Psychology

    Laura Marie Leach, Mansfield Avenue, B.S. in Marketing

    Jennifer Hope Lechner, South 14th Street, B.S. in Management/Operations

    Brandon James Lefebvre, Merry Place, B.A. in English

    Benjamin Alan Leonard, Ben Franklin Road, B.S. in Safety Sciences

    Thomas William Lewis, Gorman Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Christa Lynn Lezanic, Grove Chapel Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Andrew Lichtenfels, Clover Lane, B.A. in Psychology

    Thomas John Livingston, Holly Street, B.S. in Safety Sciences

    Hannah Elizabeth Lockard, Quincy Circle, B.S.Ed. in Business Education

    Dominic J. Lombardi, East Oak Court, B.S. in Marketing

    Samantha Marie Loop, Maple Street, B.S. in Child and Family Studies

    Famke Alexandra Loos, Crimson Hawks, B.S. in International Business

    Kelsey L. Lowman, Warren Road, B.A. in History

    Rongsheng Luo, North 5th Street, B.S. in Accounting

    Julian Michael Lutz, Crimson Hawks, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

    Lauren Marie Lyons, Oak Street, B.S. in Athletic Training

    Wesley Paul Lyons, Oak Street, B.S. in Athletic Training

    Meghan Lou Mack, Acorn Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Nathaniel P. Mack, Dales Road, B.S.Ed. in Music Education

    William M. Malone, Wayne Avenue, B.S. in Management/Operations

    Lauren G. Manley, Philadelphia Street, B.A. in Sociology

    Cassandra Marie Marcoaldi, Shaffer Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Kristin Kahlie Maria, Byron Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Ayanda Martha Masilela, College Lodge Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartograph

    Adam Michael Mathe, Hamill Road, B.S. in Management Information Systems

    Kevin Joseph Mathe, Chestnut Street, B.S. in Marketing

    Robert A. McCarthy, South 2nd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Megan Nicole McClure, Olive Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Joseph Justin McCombie, South 7th Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Heather Christine McDowell, Merrick Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Michael Patrick McGeary, Anderson Avenue, B.A. in Asian Studies

    Joseph D. McGinnis, Burns Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Sean Patrick McKee, Anderson Avenue, B.A. in Journalism

    Mamuyovwi Gerald Mensah, South 6th Street, B.A. in Economics

    Nicole Lee Miller, Sue Anne Lane, B.A. in Anthropology

    Garrett Thomas Milner, Apache Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Breeanna Nicole Mintmier, Easy Street, B.S. in Chemistry

    Ronald Fredrick Moreau, Chestnut Street, B.S. in Hospitality Management

    Jessica Ann Moretti, Warrington Drive, B.A. in Journalism

    Michael Joseph Morris, Fulton Run Road, A.A.S. in Electro-Optics

    Mohammad Faroug Abaas Mottair, East Pike Road, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

    Patricia Kay Moyer, North Clymer Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Samantha Nicole Muir, Chestnut Street, B.A. in History

    Robert J. Nagle, Nixon Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Alison Diane Nellis, Poplar Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Olivia Sarah Nkembo, Water Street, B.S. in International Business

    Michael John Olechovski, Robin Hill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kayla Elizabeth Olliver, Martin Road, B.S. in Communications Media

    Casey Ryan Olma, Deer Run Lane, B.S. in Finance

    Jacob Otto, Route Highway West, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Yan Ou, Wallwork Hall, Unclassified

    Christy Ann Passaretti, Crimson Hawks, B.S. in Disability Services

    Kaitlyn Victoria Patrick, Croyland Avenue, B.S. in Biology/Cell and Molecular

    Alexander Quay Patterson, Blue Spruce Road, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Inform

    Tessie Marcia Paul, Logan Drive, B.S. in Interior Design

    Brittany Lynn Pavolik, South 6th Street, B.S. in Communications Media

    Nicholas Ryan Peightal, Wren Street, B.S. in Safety Sciences

    Jordan L. Penrose, Harvest Lane, B.S. in Disability Services

    Ryan Tyler Penrose, Country Lane, B.S. in Accounting

    Thea Mae Petrigac, Locust Street, B.A. in Journalism

    Lauren Anne Petro, Easy Street, B.S.Ed. in Spanish Education

    Alex Benjamin Pfeffer, Forest Ridge Road, B.S. in Accounting

    Matthew Joseph Pierce, Philadelphia Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Natalie Anne Pina, South 10th Street, B.S. in Communications Media

    Luke David Piper, Wren Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Jonathan Edward Pivetz, North 9th Street, B.A. in English /Pre-Law

    Garrett S. Pizarchik, East Pike Road, B.S. in Safety Sciences

    Jessica Elizabeth Potter, Medlar Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrew Charles Pribicko, Risinger Road, B.S. in Marketing

    Jason Hrvoje Rados, Briarwood, B.A. in Economics

    Johanna Helena Mary Rahkonen, Diamond Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Amy Lynn Rankin, Concord Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Amy Noel Rhoades, Pine Ridge Lane, B.A. in Sociology/Human Services

    Ashlee A. Rice, Ann Circle, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Sarah Marie Rice, Ann Circle, B.S. in Natural Science

    Katelyn Mary Richard, South 4th Street, B.A. in English

    Michael Richard Rifendifer, Lions Health Camp Road, B.S. in Safety Sciences

    Ethan John Robinson, Church Street, B.S. in International Business

    Dragana Roganovic, Wallwork Hall#, Unclassified

    Patrick Steven Rupert, Dawn Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

    Johnette Adama Sandy, Philadelphia Street, B.A. in Sociology/Human Services

    Benjamin Andrew Saylor, Locust Street, B.S.Ed. in Music Education

    Faith Rebecca Schlichtkrull, Oakland Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Jillian Lee Schneider, Warren Road, B.S. in Communications Media

    Jason A. Schultz, Lilac Street, B.S.Ed. in Music Education

    Mary Theresa Seckar, Holly Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Andrew J. See, Oak Street, B.A. in History

    Kenneth Michael Shankle, Greendale Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Ashley Marie Shelton, Centennial Drive, B.A. in Anthropology

    Elyse Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in English/Writing Studies

    Lisa Dawn Shirley, Country Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Marietta Elizabeth Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in Psychology

    Scott Daniel Shirley, Country Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Robert John Simon, Cresswell Road, B.S. in Safety Sciences

    Christopher Scott Simpson, Simpson Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Douglas Scott Smith, West Pike Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Naeemah Akilah Smith, Oakland Avenue, B.S. in Disability Services

    Ibrehima Sougouna, Regency Square, B.S. in Finance

    Madeline Rose Spearman, Spearman Road, B.S. in Child and Family Studies

    Kayla Lorraine Speedy, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brittany Nicole Spencer, Blairton Avenue, B.A. in English/Writing Studies

    Kylee Marie Spicher, Centennial Drive, B.A. in Criminology

    Julie Anna Stachurski, Old Route Highway North, B.S. in Mathematics

    Daniel Isaac Stein, Hoyt Drive, B.A. in Psychology

    Thomas Gideon Stein, Philadelphia Street, B.A. in English/Writing Studies

    Brent Robert Stevens, School Street, B.A. in Economics

    Ronald Clair Stewart, Spence Road, B.S. in Biochemistry

    Sarah Morgan Stewart, Fulton Run Road, B.S.Ed. in Art Education

    Steven Eric Stitt, Coates Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Michael Richards Stoehr, Crimson Hawks, B.S. in Geology

    Derrick Storm, Merry Place, B.S. in Accounting

    Jason Brandon Sullivan, Locust Lane, B.A. in Political Science

    Jennifer Ann Sullivan, Twolick Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Sierra Suzanne Sullivan, Crimson Hawks, B.A. in Psychology

    Phui Yee Tan, Oakland Avenue C, B.S. in Communications Media

    Garrett F. Tanner, View Street, B.S.Ed. in Business Education

    Jay Franklin Thayer, School Street, B.S. in Computer Science/Applied

    Catherine Rose Tidwell, Old Route 119 Highway North, B.A. in Honors Program in Psychology

    Josephine Siena Tidwell, Old Route 119 Highway North, B.A. in Theater

    Robert Allen Tipton, Gompers Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Dylan Jacob Toy, 5th Avenue, B.A. in Criminology

    Emily Christine Trenney, Locust Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Shawn Carl Trout, North 8th Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Rachel Marie Umbel, Sue Anne Lane, B.S. in Physics

    Anne Cameron Ursu, Willow Avenue, B.F.A. in Music Performance

    Mary Katherine Ursu, Gompers Avenue, Undeclared, College of Fine Arts

    Shelby Elizabeth-Susan Ursu, Gompers Avenue, Undeclared, College of Fine Arts

    Thomas John Valazak, Coates Lane, B.S. in Business Technology Support

    Teddi Kathleen Valeski, Marion Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Molly Marie Vanderneck, Chestnut Street, B.S. in Nursing

    Maxwell Varner, Five Points Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Michael R. Velez, School Street, B.A. in History

    Damarla Jo Waldrip, Centennial Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Sarah Ruth Walz, Grant Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Annie E. Wardrop, Water Street, B.A. in Sociology

    Derek J. Watson, West Point Circle, B.S. in Biology

    David Alexander Watta, Chestnut Street, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    David Paul Watters, South 3rd Street, B.S. in Safety Sciences

    Briana Lynette Weatherspoon, Fairview Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Travis Michael Wendel, Warren Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer

    Nicholas J. Westrick, Stannard Avenue, B.S. in Finance

    Kelsi Louise Whetsel, Evergreen Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Tiara Nicole Wilson, Copper Beech Drive, B.A. in Psychology

    Andrew James Wiltrout, Grant Street, B.S. in Communications Media

    Stephanie J. Wingerter, Sleepy Hollow Road, B.S. in Nursing

    Kylle Shannon Wolfe-Fee, Parks Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Rebecca Brea Woodward, Geesey Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Nathan L. Wygonik, Forest Ridge Road, B.S. in Finance

    Justin Fuzhen Yen, Washington Street, B.S. in Hospitality Management

    Boo Yu Yong, Carriage House, B.S. in Finance

    Lauren Grace Young, Black Walnut Road, B.S. in Marketing

    Jiahui Yu, North 5th Street, B.S. in Marketing

    Isaac Hwydrung Yung, Fulton Run Road, B.S. in Finance

    Priscilla Ashley Zolocsik, Woodland Road, B.S.Ed. in Art Education

    Josephine

    Laken Georgeanna Tassos, Old Indiana Road, B.S.Ed. in English Education

    Brandon Mark Tomachek, Jasen Street, B.A. in Criminology

    Kent

    Kimberly Ann Shearer, Route 286 Highway West, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Paula Renae Stewart, Mill Street, B.S. in Hospitality Management

    Lucernemines

    Jacob Michael Detelich, 11th Street, B.S. in Communications Media

    Cortney Renee Fry, 4th Street House, B.S. in Nursing

    Angela Lynn Gray, B.S.Ed. in Spanish Education

    Mary Lynne Kuehn, Lucerne Extension, B.A. in International Studies

    Kelsey Michelle Mock, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Cassie Bethann Trausi, 11th Street, B.A. in Criminology

    Marion Center

    Reed T. Bonnet, Ambrose Road, B.S. in Communications Media

    Emilie Jane Borst, Pearce Hollow Road, B.S. in Finance

    Breanne Rene Denning, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Amanda Kaye Dunlop, Pollock Road, B.S. in Communications Media

    Amber Catherine Fishel, Lowman Road, B.A. in Criminology

    Meggan Stephanie George, Riddle Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Hilary Ann Greenwald, Main Street, B.A. in Art/Studio

    Elizabeth Ashley Kundla, Hartman Road, B.A. in Journalism

    Rachel Allison Kundla, Hartman Road, B.A. in Criminology

    Kellie E. Ruffner, Skyline Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Brandon Edward Snickles, B.S. in Nursing

    Cory Michael Stewart-Leydic, Richmond Road, B.S.Ed. in Music Education

    Penn Run

    Jordan Lee Alsop, Sportsman Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Breanne Michele Cameron, Chestnut Ridge Road Extension, B.S. in Safety Sciences

    Elliot Findley Faith, Sportsman Road, B.A. in Criminology

    Jedidiah Thomas Fetterman, Nursery Road, B.A. in Philosophy

    Taylor Renee Jones, Allison Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Kayla L. Jusko, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Ian Richard Lavanish, Route 553 Highway, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Matthew Scott Lucas, Route 259 Highway, B.S. in Biology

    Megan R. Marshall, Route 553 Highway, B.S.Ed. in English Education

    Patrick Josiah Marshall, Route 553 Highway, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Kelly Anne Morfenski, Cameron Bottom Road, B.S. in Nursing

    Rachael Mairead Reilly, Nolo Road, B.S.Ed. in Business Education

    Kelly K. Rodgers, Allison Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Robinson

    Elyse Christine Shearer, Jefferson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rochester Mills

    Chelsey Ann Baun, Richmond Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Travis Eincle Himes, Parson Road, B.A. in Economics/Mathematics

    Rossiter

    Tabitha Lynn Bowers, Hillman Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Tyler William Grayson, Lions Club Road, B.S. in Communications Media

    Erin Marie Maranda, Fleeger Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hollyann Autumn Setree, Smyerstown Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Saltsburg

    Stephanie Jordan Ball, Hilltop Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Faith E. Bobbitt, Bush Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Elizabeth Ann Bonelli, Mill Street, B.S. in Management Information Systems

    Tyler R. Craft, Chestnut Street, B.S. in Communications Media

    Brydon Chambers Dewitt, Salt Street, B.S. in Computer Science/Applied

    Marie Elizabeth Dilascio, 10th Street, B.S. in Nursing

    Sara Lynn Dilascio, 10th Street, B.S. in Nursing

    Tia Marie Dunn, Salt Street, B.S.Ed. in English Education

    Nicole Lynn Fink, Old Cemetery Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Andrew Fortunato Frassenei, 10th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Kaitlyn Anne Frassenei, 10th Street, B.S. in Athletic Training

    Kelly Marie Keibler, Tunnelton Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Keith William Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media

    Kevin Paul Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media

    Stephen Patrick Manofsky, Lucky Lane, B.S. in Management/Operations

    Brandi Ann Marie Muffie, Saltsburg Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    John J. Nepsha, Tunnelton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Katie Mae Provias, 1st Street, B.S. in Accounting

    Cassie Genna Ulisse, Moween Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Shelocta

    Alyssa Bree Altman, Girty Road, B.S.Ed. in English Education

    Kevin Scott Andrews, State Route 210, B.S. in Communications Media

    David Aaron Ankney, Shelocta Road, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Josie Marie Bash, West Union Road, B.A. in Sociology

    Paige Marie Cashdollar, Windy Flats Road, B.A. in Art/Studio

    Devin O. Creighton, Ankeny Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer

    Jeniece Kaye Duchon, Old Rt W, B.S.Ed. in Art Education

    Brandon Michael Good, Weiss Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Matthew J. Leigey, Chestnut Flat Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Violet Cheryl Lloyd, North Ridge Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Aaron William Marshall, Sportsman Club Road, B.S.Ed. in English Education

    Susannah Grace Rosenberger, Craig Road, B.S.Ed. in Physics Education

    Stephanie Marie Shimmel, Laurel Road, B.S. in Human Resource Management

    Maria Christine Sorce, Old Route 56 Highway West, B.A. in Psychology

    Corey M. Vasbinder, Milby Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Justin Thomas Yankuskie, Gastown Road, B.A. in Political Science

    Phillip Robert Yu, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Smicksburg

    Amber Lynn Gregory, Rossmoyne Road, B.S. in Nursing

    Erin Melissa Lockhart, Route 210 Highway, B.S. in Human Resource Management

    Michael A. Lockhart, Route 210 Highway, B.A. in Criminology

    Season Ann Petrovich, Hemlock Acres Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Justina Marie Skamai, Route 954 Highway North, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Kyla A. Stiteler, Chestnut Street, B.S. in Nursing

    Cody Allen Wells, Griffith Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Strongstown

    Devon Ann Kupchella, B.S. in Nutrition

    Mark Edward Madeley, Country Meadows Lane, B.A. in Psychology

    Jefferson County

    Big Run

    Chad Davis, Church Street, B.A. in Criminology

    Laura Corin Sproull, B.S. in Communications Media

    Brockway

    William Thomas Cox, Vincent Drive, B.A. in Criminology

    Megan Christina Gallagher, Kerr Street, B.S.Ed. in Music Education

    Amber Marie Himes, Broad Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Derek Thomas Miksich, Brock Street, B.S. in Accounting

    Brookville

    Paul John Bowers, Route 322, B.S. in Human Resource Management

    Shannon Elizabeth Chandler, Jenks Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Leah Morgan Dietrich, Hastings Street, B.S. in Interior Design

    Anna Hope Dinger, Edgewood Drive, B.S. in Interior Design

    Sara Elizabeth Durante, Route 322, B.A. in Anthropology

    Matthew James Heer, Main Street, B.S. in Communications Media

    Amanda Elizabeth Henretty, Fog Hollow Lane, B.S. in Interior Design

    Lindsay Ann McManigle, Route 36, B.S. in Nursing

    Timothy Nicodemus Pryor, North Pickering Street, B.S. in Management Information Systems

    Chadwick Lee Schuckers, Belgiumtown Road, B.A. in Political Science

    Shannon Dawn Shaffer, Ramsaytown Road, B.S.Ed. in Music Education

    Abigail Elizabeth Shaw, Pennsylvania Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Shawn Daniel Smith, Hughey Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Coolspring

    Jera Noelle Mennetti, Route 36, B.A. in Psychology

    Corsica

    Amber Buzard, Route 28, B.A. in Anthropology

    De Lancey

    Jenna Lynn Pluchinsky, Doby Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Falls Creek

    Joseph Michael Boboige, Main Street, B.S.Ed. in Music Education

    Jessica Marie Brown, 2nd Street, B.A. in Art/History

    Hamilton

    Shayna Lynn Lyle, Neal Way, B.S.Ed. in English Education

    Knox Dale

    Isaac Joel Lindemuth, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Punxsutawney

    Michele M. Armstrong, Graffius Avenue, B.A. in Psychology

    Danyka Aleigh Barnett, Mohney Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Nicole Lynn Battestilli, Pine Street, B.A. in Theater

    Dakota Robert Bish, South Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    David James Burkett, Graffius Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Jared Linn Burkett, Hamilton Markton Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Daniel Mac Cappella, Poerio Road, A.A. in General Studies

    Benjamin Alex Childs, Route 119, B.A. in Psychology

    Michael Marcus Cook, Stake Drive, B.A. in Criminology

    Kira Leigh DeChurch, Route 119, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Michael David Depp-Hutchinson, Woodland Avenue, Undeclared, College of Fine Arts

    Emily Lorraine Dunkel, Willow Road, B.S. in Finance

    Tiffany Joelle DuPont, Smith Road, B.A. in Psychology

    Austin Furman, Pleasant Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Kristin Leigh Graham, Graffius Avenue Extension, B.A. in Psychology

    Claira Jean Heitzenrater, Wachob Drive, B.A. in Art/Studio

    Ryan P. Heitzenrater, Walston Road, B.S. in Nursing

    Nicole Lou London, Lunger Road, B.S. in Business Technology Support

    Krista Leeann Lowry, Forest Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Justin Audrey Mauk, Roberts Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Cassie Lynn McConnaughey, Cliff Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Dustin Mendus, Elk Run Avenue, B.A. in Geography

    Rebecca Ann Mitchell, Bell Road, B.A. in Spanish

    Tia Marie Neal, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Juan Manuel Palomino, Route 36, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Taylor Anne Pascuzzo, Frostburgh Road, B.A. in History

    Lynn Marie Peachey, Lincoln Way, B.S. in Nursing

    Devan James Penman, East Liberty Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Heather Lynn Phillips, South Main Street, Undeclared, College of Health and Human Services

    Luke Andrew Prutznal, Scotland Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Gage Jeffrey Rankin, Parks Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Mahra Rebecca Riskus, Myrtle Avenue, B.A. in Psychology

    Tess Elizabeth Roberts, Aspen Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Stephanie Ruth, Pine Run Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Amanda Ann Setree, Anita Oliveburg Road, B.S.Ed. in French Education

    Jacqueline Marie Sikora, Pine Street, B.A. in Sociology/Human Services

    Zachery Charles Smith, Ridge Road, B.S. in Marketing

    Angela Elizabeth Starnes, Route 536, B.A. in Criminology

    Shelley Rae States, Sandy Ridge Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Amber Marie Stephens, Spring Road, B.A. in Criminology

    Sarah Beth White, Belmont Avenue, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Chelsea Hope Wright, East Liberty Street, B.S.Ed. in Business Education

    Reynoldsville

    Sara Rachelle Kirkpatrick, Reynoldsville Falls Creek, B.S.Ed. in English Education

    Stephanie Louise Moore, Brown Street, B.S. in Respiratory Care

    Michaelynn Danielle Robinson, Cameron Camp Road, B.A. in Psychology

    Danielle Morgan Rode, Wayne Road, B.S.Ed. in Art Education

    Kimberly Renee Siverling, Grant Street, B.A. in Journalism

    Jodi Lynn Speck, Pardus Road, B.S. in Interior Design

    Kimberly Marie Walker, Rudolph Avenue, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Ringgold

    Hannah Nicole Burkett, Route 536, B.A. in Art/Studio

    Sprankle Mills

    Dana Alan Huber, Sprankle Mills Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Stump Creek

    Kelly R. Sutter, 2nd Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Summerville

    Eden Renee Kahle, Kahle Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Karli Lynn Spangler, Shields Road, B.S.Ed. in Music Education

    Michele Lynn Troutman, Fenstermaker Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Sykesville

    Cristy Catherine Cook, Sykes Street Extension, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Michael James Yamrick, East Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Walston

    Chanie Marie Spearing, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Juniata

    East Waterford

    Kelsey Mae Long, Route 75 S, B.S. in Nursing

    McAlisterville

    Ashley Kay Metz, Rural Route 1, B.S. in Management/General

    Mifflin

    Ashley Renee Kipp, Crestview Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Lackawanna County

    Carbondale

    Kathryn Lynn Cosgrove, Canaan Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Daryl Joseph Loomis, Lower Powderly Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Clarks Summit

    Kayla Mary Bucciarelli, Greenwood Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Krista Lynne Matsko, Powell Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Dalton

    Morgan Charles Chase, Church Street, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater

    Julia Elizabeth Farrar, Turnpike Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Kaitlyn Dawn Klinges, Rural Route 2, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Elizabeth Ann Neuhausel, Locust Lane, B.S. in Communications Media

    Emily Marie Neuhausel, Locust Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Dunmore

    Shannon Marie Garvey, Prospect Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Rebecca Susan Ort, West Elm Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Olyphant

    Marissa Lynn Malaski, Sturges Road, B.S.Ed. in Music Education

    Roaring Brook Township

    Victor Q. Costello, Hilldell Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Amber Nicole Grady, Donny Drive, B.A. in Journalism

    Scranton

    Brittany Michele Cavallotti, Wells Street, B.S. in Interior Design

    Samuel K. Failing, Myrtle Street, B.A. in Philosophy

    Kaytlen M. Powers, Wheeler Avenue, Undeclared, College of Fine Arts

    Rebecca Eileen Reed, Amherst Parks, B.S. in Nutrition/Dietetics

    South Abington Towns

    Leah Catherine Burke, Delin Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Leah Christine Wrobel, Teaberry Lane, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    South Abington Township

    Katherine Ann Carter, Edgewood Drive East, B.S. in Hospitality Management

    Lancaster County

    Bainbridge

    Tristen Jo Gutshall, Meadow View Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Brownstown

    Elizabeth C. Davis, South State Street, B.S. in Nursing

    Columbia

    Morgan Elizabeth Difenderfer, Willow Lane, Undeclared, College of Health and Human Services

    Conestoga

    Julia Lynn Griffith, West Elm Street, B.S.Ed. in Music Education

    Denver

    Tabitha Lynn Higham, Homestead Drive, B.S. in Physics

    Joseph Occhiogrosso, Winding Way, B.S.Ed. in Music Education

    Andrew John Trefny, North 4th Street, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    East Petersburg

    Nicolas John Fillgrove, State Street, B.A. in Psychology

    Elizabethtown

    Derrick Anderson, Sunrise Boulevard, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Sarah Katherine Blantz, West Bainbridge Street, B.S. in Communications Media

    Rosalee Michelle Frederick, Kenbridge Lane, B.S. in Athletic Training

    Kelsey Marie Hayden, Hillcrest Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Erin Rose Hendry, Briar Rose Trail, B.S.Ed. in Music Education

    Corinna J. Mazzitti, South Market Street, B.S.Ed. in English Education

    Weston Tillman Parrett, Brookview Circle, B.S.Ed. in Music Education

    Andrew James Payne, West Hummelstown Street, B.F.A. in Music Performance

    Nicholas John Reginella, Ridge Road, B.S.Ed. in Music Education

    Laura R. Shinn, Persimmon Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Candis Joelle Warren, Iris Circle, B.S. in Interior Design

    Ephrata

    Justin Ryan Lausch, Valerie Avenue, B.A. in Criminology

    Emily Lynn Olson, Bridle Path, B.A. in Journalism

    Derek Michael Taylor, Hammon Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Gap

    Andrew Reah Turnowchyk, Woodside Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Kinzers

    Elisha Rachel Valmonte, Hillcrest Drive, B.S. in Nursing

    Kirkwood

    Zachary Cliff Henderson, Sproul Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Elizabeth Ann Proffitt, Schoolhouse Road, B.A. in English

    Lancaster

    Lauren E. Alshouse, Old Farm Lane, B.A. in International Studies

    Joshua Bellamy, Wilderness Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts

    Heather M. DeGrave, Tanglewood Lane, B.S. in Interior Design

    William Christopher DiGilio, Woodworth Drive, B.S. in Management Information Systems

    Alicia Nicole Haines, Newswanger Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Danielle Elizabeth Hassara, Travis Lane, B.A. in Psychology

    Joshua M. Hughes, Pennwick Road, B.S. in Finance

    Andrea Leigh Kline, Woodbine Boulevard, B.S. in Hospitality Management

    Alexis Christine Krull, Eagles View, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Christian Nolan Minich, Fleetwood Drive, B.A. in Philosophy

    Yub Raj Mishra, Pearl Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Lauren E. Montague, Hornig Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alexandra Kathryn Moore, Apple Blossom Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Albert Minh Ngo, Crooked Oak Drive, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Ellen Ochs-Gregory, Leaman Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Kevin Allen Richards, Atkins Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Lorin Renee Smith, Spring Valley Road, B.S. in Interior Design

    Mindy Jolene Stipe, Richmond Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Thomas William Trautman, Stable Drive, B.A. in Honors Program in Psychology

    Blake Edward Tressler, Great Lawn Circle, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

    Tyler James Tripple, Valette Drive, B.S. in Management/General

    Allyson Marie Weaver, Linwood Avenue, B.S. in Marketing

    Ethan Gabriel Willard, Devonshire Road, B.A. in English/Film Studies

    Miranda Lane Wortel, Bowman Road, B.S. in Hospitality Management

    Landisville

    Katie Marie Molina, Wagoners Way, B.S. in Hospitality Management

    Heidi Michelle Zibura, Farmington Place, B.S.Ed. in English Education

    Lititz

    Sarah Ann Bedwell, Windsor Lane, B.A. in Psychology

    Kayla Marie Colletti, Wheatfield Drive, B.S. in Nursing

    Lauren Ashley Eppig, Hackman Road, B.S. in Child and Family Studies

    Alexandra Victoria Freeman, Ashton Place, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Andrew Michael Gross, Orchard Road, B.A. in Music

    Ethan Nicholas Henny, Buckfield Drive, B.A. in Geography

    Alexis Lynn Leed, Rosemont Drive, B.S. in Nursing

    Mercedes Anai Ortiz, Becker Drive, B.A. in Psychology

    Jacqueline Elizabeth Preston, Canterbury Court, B.S.Ed. in Deaf Education

    Leah Christine Riegel, South Spruce Street, B.S. in Hospitality Management

    Kaitlyn Elizabeth Sentz, East Manor Drive, B.S. in Marketing

    Manheim

    Ryan Chillas, Landisville Road, B.S. in Human Resource Management

    Marietta

    Rita Amato, Rock Point Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Mount Joy

    Clarence R. Carper III, Harvestview N, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Jenelle Lauren Dickason, West Main Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Andrew James Flattery, North Barbara Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Matthew Daniel Frampton, Lefever Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Hayden Daniel Gerhart, Rhoda Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Danielle Maria Truett, North Barbara Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Chad Edward Yowler, West Main Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Mountville

    Sarah Ann Wissinger, Orkney Road, B.S. in Mathematics

    Narvon

    Kristyn Leigh Daly, Buchland Road, B.A. in Journalism

    New Holland

    Ashley Raven Marshall, Daisy Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Peach Bottom

    Keri Ann Swisher, Fulton Inn Road, B.A. in Sociology

    Quarryville

    Charles Alexander Fisher, Groffdale Road, B.S. in Finance

    Tyler J. Groff, Fishing Creek Road, B.S. in Marketing

    Amanda Marie MacIntosh, Hartwicke Drive, B.S.Ed. in English Education

    Jessica Nicole Monk, Hartwood Lane, B.S.Ed. in Spanish Education

    Reinholds

    Ashlee Mae Long, Mohns Hill Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Stevens

    Anjuli Marie Calhoun, Hopeland Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Steven R. Fassnacht, West Girl Scout Road, B.S.Ed. in Music Education

    Strasburg

    Chelsea Elaine Graham, Sunset Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Willow Street

    Stephanie Faye Hallett, Rawlinsville Road, B.S.Ed. in Music Education

    Lawrence County

    Edinburg

    Maria Ann McConnell, Erie Street, B.S. in Biology

    Ellwood City

    Chelsey Lynn Anderson, Butler Avenue, B.S. in Marketing

    Amy J. Bessell, Mill Bridge Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Frank O. Duncan, Woodside Avenue, B.A. in Criminology

    Marla Joelle Flecher, Locust Terrace, B.S. in Management Information Systems

    Hayley Elizabeth Fox, Line Street, B.A. in Psychology

    Kristen Donell Kozminski, Stiefel Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Enon Valley

    Courtney Diane Vela, Cherry Hill Road, B.S.Ed. in Art Education

    New Castle

    Emily Anne Donnelly, Lynn Street, B.A. in Criminology

    Tonio Fulena, East Fairmont Avenue, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Kelsey Maureen Garmon, East Clen Moore Boulevard, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Kristina Jackson, Hidden Brooke Court, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Sean Robert Jones, Mount Herman Church Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Katlyn Marie Kaufman, Dean Drive, B.A. in Criminology

    Gina Rose Lemmon, McClelland Avenue, B.A. in English

    Marissa Lyn Masterson, Gardner Stop Road, B.S. in Disability Services

    Jarrod Michael McCormick, Martha Street Extension, B.S. in Accounting

    Tiffany Marie Murphey, Moravia Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Amanda Lynn Shaffer, Joyce Lane, B.S. in Natural Science

    Dustin Allen Smith, Mount Hope Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Ann Marie Weisz, Old Butler Road, B.S. in Communications Media

    Jeremy Joseph Young, Princeton Road, B.A. in Criminology

    New Wilmington

    Joshua D. Natale, B.A. in Criminology

    Pulaski

    Grey David Berrier, Shenango Street, B.S. in Finance

    Wampum

    Rachel Suzanna Scherer, Halltown Road, B.A. in Anthropology

    Johnna Frances Zona, Snake Run Road, B.A. in Spanish

    Lebanon County

    Annville

    Taylor Courtney Nicholas, Groff Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Kristen Marie Schott, East Cedar Street, B.A. in Theater

    Cleona

    Hannah Kathryn Woodward, West Elm Street, B.S.Ed. in English Education

    Fredericksburg

    Jonathan Glen Hehnly, Mount Zion Road, B.A. in Criminology

    Jonestown

    Terrance Mestry King, Donna Drive, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

    Lebanon

    Trisha Lynn Brubaker, Freeport Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Cynthia Lynnette Duncan, Pershing Avenue, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Kaitlin Joyce Halsell, Pine Lane, B.A. in English /Pre-Law

    Brianna Natasha Harris, Crestview Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Courtney Lynn Harris, Crestview Drive, B.S. in Communications Media

    Adam Daniel Hartzell, Eastfield Drive, B.A. in Criminology

    Kaela Marie Hogue, Church Street, B.S.Ed. in Business Education

    Emily T. Krause, South 4th Avenue, B.A. in English

    Kevin J. Mengle, East Brookfield Drive, B.S. in Hospitality Management

    Cody Mitchell, Southgate Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Megan Anne Nace, Kimmerlings Road, B.S. in Accounting

    Kelsey Morgan Peters, Larch Circle, B.S. in Communications Media

    Heather Lynn Rine, Water Street, B.A. in Criminology

    Mikhail Gabreil Rolon, Beechwood Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Courtney Lynn Roth, Whitney Way, B.S.Ed. in Business Education

    Melissa Lynn Sattazahn, Poplar Street, B.S. in Hospitality Management

    Jessica D. Stachura, East Brookfield Drive, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Newmanstown

    Cyrenne Amanda Ginder, Sheep Hill Road, B.A. in Psychology

    Helen Martha Pennypacker, Barry Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Palmyra

    Ashley Patrice Carmo, Homestead Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Jennifer Marie Hicks, Oak Lane, B.S. in Nursing

    Caroline Jeanne Lehman, Brunswick Lane, B.S.Ed. in English Education

    Luke Michael Scipioni, South Grant Street, B.S. in Nursing

    Richland

    Janell Marie Layser, B.S. in Hospitality Management

    Lehigh County

    Alburtis

    Nathaniel A. Moser, Woodside Avenue, B.A. in Theater

    Allentown

    Samantha Louise Eichelberger, East Tioga Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Courtney Jo Fillman, Lone Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

    Emily Rose Gagliardi, Windermere Avenue, B.A. in Psychology

    Jamie Lynn Kemmerer, Cleveland Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Daniel Paul Kushnir, Kraft Drive, B.A. in Sociology/Human Services

    Lorainne Nicole Memary, North Kiowa Street, B.S. in Finance

    Maura Brigid O'Donnell, Azalea Road, B.A. in Art/History

    Kelsey M. Shaulis, Spring Wood Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Jason A. Susko, College Heights Boulevard, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Christopher Mark Walczer, Muth Circle, B.S. in Hospitality Management

    Kayla Elizabeth Walczer, Muth Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Thomas Alan Williams, Broadway, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Breinigsville

    Caitlin Louise Egge, Mosser Road V, B.S. in Disability Services

    Kayla Elizabeth Ohl, Magee Crossing, B.S. in Nursing

    Center Valley

    Justine Elise Novak, Pineview Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Coopersburg

    Jennifer Katherine Krastin, Hamilton Drive, B.S. in International Business

    Brielle Lynn Mackey, Robin Lane, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Coplay

    Lauren Ann Brosky, Clearview Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Alex Joseph Kollar, Juniper Drive, B.S. in Hospitality Management

    Emily Therese Pany, Maple Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Emmaus

    Stephen Christensen, North 3rd Street, B.S. in Biochemistry

    Anne Elizabeth Dewalt, Chestnut Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Sarah Quinn McGovern, Kings Highway N, B.S. in Fashion Merchandising

    Carly Jean Smith, Meadow Lane, B.S. in Interior Design

    Macungie

    Meredith Ann Corbet, Fresh Meadow Drive, B.S. in Hospitality Management

    Jordan Garrett Mosser, Sequoia Drive, B.S. in Marketing

    Kristen Karen Schupp, Hillcrest Drive South, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Elizabeth Marie Storck, Chardonnay Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    New Tripoli

    Teal Elaine Golden, Flint Hill Road, B.S. in Child and Family Studies

    Orefield

    Catherine Ann Caffrey, Rebecca Lane, B.S. in Communications Media

    Nicholas Alan Gustafson, Windy Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Laura Patrice McFadden, Meadow Drive, B.S. in Communications Media

    Schnecksville

    Beth Lindsey Anderson, Hoffman Drive North, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

    Kiersten Jan Brobst, Hoffman Drive South, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Lindsay Taylor Reiter, Timber Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Janelle Marie Stayt, Kistler Road, B.S. in Marketing

    Elizabeth J. Todd, Foxcroft Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Slatington

    Amber Marie Grace, Parks Place, B.S. in Fashion Merchandising

    Wescosville

    Larissa Elizabeth Rosendale, Andrea Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Whitehall

    Olasya Doreen Charles, North Hobson Street, B.A. in Criminology

    Brian Krall, Grandview Drive, B.A. in Music/Theory and Composition

    Steve Thomas Mondschein, Sodl Lane, B.S. in Safety Sciences

    Amber Cemone Williams, Coplay Court, B.S. in Marketing

    Benjamin M. Yonak, West Highland Street, B.S. in Accounting

    Zionsville

    Alyssa Nicole Huber, Oak Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Luzerne County

    Bear Creek Township

    Megan Elizabeth Thompson, Bear Creek Boulevard, B.S. in Child and Family Studies

    Dallas

    Sarah Marie Leskowsky, Oak Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Danielle Schmidt, Warden Street, B.A. in Criminology

    Dupont

    Stanley Knick, Main Street, B.S. in Accounting

    Edwardsville

    David Wright, Green Street, B.F.A. in Music Performance

    Freeland

    Rebecca Elizabeth Barry, Washington Street, B.A. in Sociology of Disability Services

    Hanover Township

    Alexandra Marie Halesey, Main Road, B.S. in Accounting

    Hazleton

    Victoria Frances Bene, North James Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Katherine Dolman, East 5th Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Matthew John Mitchell, Branch Street, B.S.Ed. in Music Education

    Huntington Mills

    Ryan Cody Sasser, Hunlock Harveyville Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Kingston

    Victoria Elizabeth Lewis, Reynolds Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Mountain Top

    Laura Ann Ciarmatori, Hemlock Terrace, B.A. in History

    Bernard McCole, Dale Drive, B.S. in Computer Science/Applied

    Jessica Rutkowski, Rebel Hill Road, B.A. in Psychology

    Nanticoke

    Megan Joan Bogdan, Kosciuszko Street, B.S. in Nursing

    Alyssa L. Degosky, South Hanover Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Joseph Gregory Hart, River Street, B.S. in Marketing

    Shavertown

    Katlyn Rebecca Moran, Ridge Street, B.S. in Hospitality Management

    Shickshinny

    Jill Ann Franklin, Silo Road, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

    Katherine A. Swiatek, Hunlock Harveyville Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Sweet Valley

    Shawni Janae Scott, Main Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Swoyersville

    Brooke Gibson Coslett, Bond Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Wapwallopen

    Elisa D. Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nursing

    Melanie Rose Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    West Hazleton

    Megan G. McFarling, North Broad Street, B.S. in Finance

    Wilkes Barre

    Brittany Michele Amrhein, Maffett Street, B.S. in Finance

    Deanna Marie Belsky, Courtright Street, B.S. in Biochemistry

    Ryan John Everett, South Grant Street, B.A. in Psychology

    Lycoming County

    Cogan Station

    Shane Matthew Engel, Mill Hill Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Theresa Rose Shoff, Upper Powys Road, B.S.Ed. in Art Education

    Jersey Shore

    Holly Kay DeMarco, Wurster Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Cathleen Marie Thompson, Nichols Alley, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Montoursville

    Rachel Elizabeth Camp, Cemetery Road, B.S. in Management/General

    Edmund Ray Cooley, North Arch Street, B.A. in Criminology

    Sara Elizabeth Guthrie, Cedar Street, B.S.Ed. in Art Education

    Brock Merritt Larson, Nicely Avenue, B.S. in Marketing

    Lauren Olivia Lawson, Harvey Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Brett Michael Levy, Stopper Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Alyssa Diane Mitchell, Tallman Hollow Road, B.F.A. in Art Studio

    Adrian John Whipple, Weldon Street, B.A. in Criminology

    Muncy

    Mathias John Brown, Odell Road, B.A. in Theater

    Caleb Matthew Feigles, West Penn Street, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater

    South Williamsport

    Marcus Justin Bower, South Market Street, B.S. in Communications Media

    Elizabeth Danielle Tilburg, Eckmont Avenue, Undeclared, College of Health and Human Services

    Williamsport

    Rachel Lynn Black, Taylor Place, B.S.Ed. in English Education

    Matthew Brian Jandrisavitz, Queen Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Christopher Robert Leidhecker, Northway Road Extension, B.S.Ed. in Music Education

    Sultan Aquil Nafis Magruder, Lafayette Parkway, B.A. in Psychology

    Bianca Danielle Williams, Federal Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    McKean County

    Bradford

    Theresa Hoffmann, Jackson Avenue, B.A. in English/Writing Studies

    Gregory Charles MacFarlane, Derrick Road, Teacher Education Certification

    Tynan John Shannon, Constitution Avenue, B.A. in Theater

    Eldred

    Richard Allen Roberts, Canfield Hollow, B.S.Ed. in Art Education

    Gifford

    Amanda Dawn Burkett, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Kane

    Lauren A. Harvey, Hemlock Avenue, B.S. in Marketing

    Alan Christopher Kessler, South Edgar Street, B.S. in Biology/Cell and Molecular

    Amanda Renee' Mix, Lucky Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

    Kalie Nadine Walter, Tionesta Avenue, B.S. in Marketing

    Lewis Run

    Erin Nicole Black, Beaver Drive, B.A. in Psychology

    Shelby Lynn Runyan, Big Shanty Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Mount Jewett

    Emily Marie Carlson, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Jesse Joseph Wagner, West MAIN ST, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

    Port Allegany

    Max P. McAuley, North Pine Street, B.A. in English

    Smethport

    Chelsea Catherine Becker, Christian Hollow, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Danielle Marie Nielsen, Hamlin Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Abigayle Louise Weaver, Route 46, B.S.Ed. in Music Education

    Mercer County

    Clark

    Ross William Stafford, B.S. in Management/Operations

    Greenville

    Zachary Gordon Candela, Taylor Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Kellie Violet Cusick, Vernon Road, B.S. in Biology/Cell and Molecular

    Brett Allen Eddinger, Beatty School Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Jeremy Dale Fowler, Vernon Road, B.A. in Criminology

    Anthony Thomas Luciani, West Jamestown Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Thomas James Mahlon, Parks Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Joshua James Riffe, South Mercer Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Christopher J. Roberts, Stewart Avenue, B.S. in Accounting

    Jacob T. Snyder, Rosedale Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Megan Kaye Webber, Meadowlane, B.S. in Nursing

    Grove City

    Kelly Ann Dumrauf, Daugherty Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Rachel Elena Englehart, North Liberty Road, B.S. in Management/General

    Casey Rebecca Leigh, Nutt Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Kelly Patricia McBryan, Forest Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Ryan Patrick McNamara, East Main Street, B.S. in Communications Media

    Madison Elyse Torok, East Pine Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Julie Lynn Ventura, East Main Street Extension, B.A. in Political Science

    Hadley

    Carly Bee McConnell, Pine Hollow Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Hermitage

    Michelle Lynn Diegan, Robertson Road, B.S. in Nursing

    Brandi L. Hoffman, Easton Road, B.S.Ed. in Social Science Education/Anthropology

    Alexis Christine Johnson, South Darby Road, Physics/Pre-Engineering

    Aaron Simonik, Diana Avenue, B.S. in Management/General

    Erica Roth Skinner, Riverbend Court, B.S.Ed. in Music Education

    Nickolaus Andrew Smigel, Romar Drive, B.A. in Criminology

    Isaac James Tarbell, Reiber Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Zoe Evelyn Tarbell, Reiber Road, B.S.Ed. in Art Education

    Jonna Ann Vellente, South Keel Ridge Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Mercer

    Kevin Thomas Waterloo, Autumn Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Sharon

    Tyler Michael Golub, Ormond Avenue, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Gabrielle Marie Rahn, Heinz Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Zachary Lawrence Revale, Service Avenue, B.A. in Art/Studio

    April Lynn Snyderwine, Wilson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sharpsville

    Leah Lynn Angott, North Neshannock Road, B.S. in Hospitality Management

    Amanda Marie Chamberlain, Kathy Lane, B.S. in Disability Services

    Stacia Elaine Demuysere, Hunter Street, B.S. in Biology

    David Joseph Gill, Buckeye Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Morgan Elana O'Malley, Anchorage Road, B.S. in Hospitality Management

    Kristi Lauren Pisarcik, Laurel Drive, B.A. in Sociology

    Patrick Thomas Pryts, West Main Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Casey William Ryan, South Walnut Street, B.A. in International Studies

    Transfer

    Nicholle Renee Dunn, Rutledge Road, B.S. in Child and Family Studies

    Nicole Marie Gregg, Crestview Drive, B.S. in Nursing

    Alexandra Leigh Miller, Willadell Road, B.S. in Hospitality Management

    Rebekah Danielle Schaaf, Rutledge Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Katie Elizabeth Stanko, Rutledge Road, B.A. in Criminology

    West Middlesex

    James William Forsythe, Campman Lane, B.A. in Criminology

    Richard Tyler Hosfelt, Clubhouse Drive, B.S. in Human Resource Management

    Lauren Alexsis Palmer, Mitchell Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Amanda Elaine Quarterson, Bedford Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Charles Dustin Ruffo, Fetsko Road, B.A. in Political Science

    Mifflin County

    Belleville

    Levi James Harmon, East Main Street, B.S. in Safety Sciences

    Lewistown

    Jessica Nicole Briner, Marble Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Morgan Elizabeth Brown, Fairway Place, B.S. in Fashion Merchandising

    Lindsey Marie Cahill, Oak Ridge Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Charles William Gehrett, Winding Way, B.S. in Applied Mathematics

    Morgan Elizabeth Hess, Cliffside Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Lucas J. Koontz, Ridge Runner Lane, B.A. in Criminology

    Kyle Steven Lewis, South Grand Street, B.S. in Accounting

    Marybeth Nicole Miller, Ridge Road, B.S. in Nursing

    Curtis Scott Wert, Snooks Hill Road, B.A. in Psychology

    McClure

    Erin Marie Confer, Underhill Road, B.S.Ed. in English Education

    Tanya Jo Grenoble, Steeley Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Kayla Ann Lash, Back Maitland Road, B.S. in Nursing

    Amy Lea Romig, Stage Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Troy Michael Solt, Back Maitland Road, A.A. in Business/Computer and Information Technology

    Newton Hamilton

    Tabitha Joy Barrick, B.S. in Accounting

    Reedsville

    Derek J. Alexander, Parks Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Cindy L. Brown, Brittney Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mia Janelle Hooper, Taylor Drive, B.A. in Economics/Pre-Law

    Monroe County

    Bartonsville

    Emily Lauren Mross, Rural Route 1, B.A. in Journalism

    Brodheadsville

    Natisha Marie Versuk, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Canadensis

    Ashley Marie McCoy, Rural Route 2, B.S. in International Business

    Cresco

    Emily Jane Clark, Henrys Crossing Road, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Eric Richard Franzo, Ruth Drive, B.A. in Religious Studies

    East Stroudsburg

    Victoria Ashely Cassar, Big Ridge Estates, B.S. in Hospitality Management

    Nicholas Joseph Hardy, Knob Hill Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Aleda K. Johnson, Rural Route 8 -A, B.S. in Communications Media

    Mount Pocono

    Davidjohn Gerena, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Pocono Pines

    Jonathan Howard Charleston-Coad, B.S. in Computer Science/Applied

    Stroudsburg

    Nicole Gabrielle Grimaldi, Broad Street, B.S. in Communications Media

    Matthew L. Mesko, Rural Route 1, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Nicholas C. Smith, South 8th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Matthew Gilbert Walter, Ridge Road, B.A. in Economics

    Tobyhanna

    Shurondae Dianelle Butler, Lakeside Drive, B.A. in Psychology

    Ruth Faith Olive Walker, Fairhaven Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Montgomery County

    Ambler

    Wade Hedges Baily, East Francis Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Alyssa Marie Hutchinson, Cedar Hill Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ardmore

    Jessica Leigh Griffin, Olcott Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Audubon

    Adelaide Lou De Saint Etienne, Sycamore Circle, B.S. in Fashion Merchandising

    Blue Bell

    Charles John Brady, Whitwood Drive, B.S. in Accounting

    Rachel Louise Marinari, Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Matthew James Stavinga, Glenn Lane, B.A. in Criminology

    Cheltenham

    Catherine Patricia McCann, Boyer Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Collegeville

    Mitchell Ryan King, Morgan Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Rachael Elizabeth Masterson, Vincent Drive, B.A. in Political Science

    Colmar

    Katelyn Marie Krissinger, General Forst Drive, B.S. in Accounting

    Ashley Elizabeth Mandes, East Walnut Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    East Greenville

    Meaghan G. Kuhns, Washington Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Elkins Park

    Robbin S. Phillips, Osceola Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Gilbertsville

    Mary Theresa Gutekunst, Crystal Lane, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

    Kristin Marie Troilo, Broad Street, B.A. in English/Writing Studies

    Glenside

    Meghan Laura McGovern, Cliveden Avenue, B.S. in Nursing

    Michael Thomas McKeegan, New Street, B.S. in International Business

    Robert Miller, West Waverly Road, B.A. in Philosophy

    Apris Marjorie Walker, Fortune Road, B.S. in Communications Media

    Harleysville

    Alexandra Lyn Gibilante, Bishopwood Boulevard, B.S.Ed. in English Education

    Erin Lynn Holloway, Pioneer Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Stephanie Michelle Mallis, Hackney Way, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ronald Phillips, Stormfield Drive, B.S. in Hospitality Management

    Jessica Lynn Sacks, Harmon Road, B.S. in Interior Design

    Sarah Elizabeth Stauffer, Westbourne Road, B.S. in Communications Media

    Hatboro

    Kelsey Lynn Faehner, Cypress Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Christel Jamelle Turingan, Tamarack Circle, B.S.Ed. in Art Education

    Hatfield

    Brittany Rose Allman, South Main Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Jared William Barnett, Washington Lane, Undeclared, Regional Planning

    Brett Richard Flaherty, Derstine Road, B.A. in History

    Brittany Marie Gozur, Hertford Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    James Colin Ward, Valley Woods Road, B.A. in Criminology

    Mary Elizabeth Ward, Valley Woods Road, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Kerry L. Young, Roosevelt Boulevard, B.A. in Psychology

    Robert W. Zinsmeister, Quail Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Horsham

    Julia Mary Harvey, Downey Drive, B.S. in Safety Sciences

    Huntingdon Valley

    Emily Nicole Evans, County Line Road, B.S. in Interior Design

    Joseph Robert Massott, Clearview Avenue, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing

    King of Prussia

    Stephanie Noelle Bianco, Suellen Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Lansdale

    Megan Stephanie Alexander, Misty Meadow Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Lesley E. Anders, Garfield Avenue, B.A. in Journalism

    Alyse Kristin Baer, Abbey Lane, B.S. in Nursing

    Jason Steven Barnada, Twining Road, B.S. in Communications Media

    Kenneth Hal Chonofsky, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jeremy David Edwards, Village Way, B.A. in Asian Studies

    Michael Patrick Katch, Claremont Drive, B.S. in Finance

    Christian D. Lamar, Bedford Lane, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Ayanna Alexis LeBlanc, Braeburn Terrace, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Garrett Michael Ofenloch, Locust Drive, B.S. in Finance

    Ashley Elizabeth O'Malley, Tailor Way, B.A. in Sociology/Human Services

    Kelly E. Parrott, Scobee Drive, B.A. in French

    Leah Christine Smith, Amber Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Matthew Douglas Wells, Sycamore Drive, Teacher Education Certification

    Jennifer Marissa Zanoni, Chaucer Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Limerick

    Fiona Wynne Haskell, Bayberry Drive, B.A. in Psychology

    Katie Lynne Vining, South Limerick Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Maple Glen

    Tori Max Rultenberg, Lexington Drive, B.S. in Communications Media

    Norristown

    Caitlin Helen Dunbar, Clyston Road, B.S. in Interior Design

    Matthew Alexander Heck, Redtail Road, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Trent C. Jones, Wendover Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Jamie Nicole Palmerio, Taft Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Amanda Jean Royer, Township Line Road, B.A. in Art/Studio

    Jesse Rae Thomas, North Trooper Road, B.S. in Communications Media

    Gregory James Walter, Redtail Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    North Wales

    Jennifer Ann Bell, Red Haven Drive, B.S. in Human Resource Management

    Lauren Ashley Heselpoth, Orchard Drive, B.S. in Natural Science

    Brittany M. Johns, Weston Court, B.S. in Finance

    Elizabeth Anne Kelly, Barberry Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Oreland

    Tara Ann Baus, Church Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Tyler Jamaal Clarkson, Summit Lane, B.S. in Management/General

    Pennsburg

    Samantha Jo Devine, Otts Road, B.S. in Communications Media

    Plymouth Meeting

    Kellie Ann Bowe, Pilgrim Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Pottstown

    Steven Hays Maack, Maple Glen Circle, B.S.Ed. in Biology Education

    Nwaeze Onyemaobim, Juniper Street, B.S. in Management/General

    Kevin Michael Smith, Randy Drive, B.A. in Music

    Roslyn

    Lauren Nicole Murphy, Avondale Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Royersford

    Renee Nicole Caudle, Broadleaf Circle, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Krysta Marie DiSabatino, Providence Forge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Souderton

    Angela Nicole DeGennaro, Thornton Court, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    James Clarence Raneri, Heatherfield Drive, B.A. in Art/Studio

    Laura Christine Roberts, Wynnefield Drive, B.S. in Hospitality Management

    Elizabeth Rose Yingling, East Broad Street, B.A. in Anthropology

    Spring House

    Chelsea Tesei Bronstein, Timber Fare, B.S. in Fashion Merchandising

    Telford

    Robert Alan Stanley, Madison Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Willow Grove

    Lindsey Michelle Harris, Duffield Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Wynnewood

    Neil Joseph Trevisani, Latham Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Montour County

    Danville

    Bliss Elizabeth Fallon, Spring Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sarah McLean, Steffens Road, B.S. in Nursing

    Alexander Paul Rudowski, Leer Lane, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Holden Thomas Wallace, B.S. in Nursing

    Northampton County

    Bath

    Jessica Marie Paulus, Beacon Road, B.S. in Interior Design

    Carin Taylor Schaffer, Dianne Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Bethlehem

    Hillary Noelle Bender, Evergreen Drive, B.A. in Art/Studio

    Thomas Joseph Brown, Comfort Circle, B.S. in Communications Media

    Christopher Danyluk, Grandview Boulevard, B.S. in Biology

    Alexandra Marie Edwards, Steuben Road, B.S. in Athletic Training

    Sarah Elizabeth Grossman, Markham Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Laura Anne Koze, Willowbrook Drive, B.S. in Communications Media

    Tyler John Mostek, Spring Valley Road, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Grania Maire Riess, Millard Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Jaclyn Marie Serfass, Timothy Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Adam Joseph Steltz, Oakland Road, B.S. in Safety Sciences

    Gregory Harris Vogler, Biafore Avenue, B.F.A. in Music Performance

    Abby Anne Ward, Easton Road, B.S.Ed. in Art Education

    Easton

    Garritt Keith Fleming, Baldwin Drive, B.A. in Psychology

    Amanda Jeanne Karwel, Southwood Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Paige Nicole LaDuca, West Nesquehoning Street, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Alec Zander Redd, South Cherry Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Michael A. Sullivan, North 7th Street, B.A. in Journalism

    Kyle Donald Thomas, Cherry Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Hellertown

    Jeffrey A. Niess, Leithsville Road, B.S. in Communications Media

    Sasha Tiffany Williams, Northampton Street, B.S. in Human Resource Management

    Mount Bethel

    Stephanie K. Spina, Jacoby Run Road, B.S. in Interior Design

    Nazareth

    Amanda Marie Bohn, Moravian Street, B.A. in Criminology

    Jenna Lynn Gazzola, Beaver Run Drive, B.S. in Biochemistry

    Abbey J. Gold, Sullivan Trail, B.A. in Journalism

    Stacey Amber Haverstock, Sycamore Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Melissa Ann Hornick, Golden Eagle Drive, B.S. in Nursing

    Stephanie Marie Prekopa, Donato Court, Undeclared, College of Health and Human Services

    Amy Elizabeth Rydeen, Colver Road, B.A. in Chemistry

    Northampton

    Matthew J. Klitsch, Kingston Court, B.S. in Biology

    Mark Thomas Piehl, East 12th Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Megan E. Yezzo, East 9th Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Pen Argyl

    Samantha Michelle Young, David Drive, B.A. in Criminology

    Walnutport

    Kylie Erin Boskey, East Zimmer Drive, B.S. in Interior Design

    Edward William Sittler, Willow Road, B.S. in Biology

    Wind Gap

    Joseph Patrick Givens, Miller Road, B.A. in Economics

    Northumberland County

    Elysburg

    Monica Christianne Manney, Lindy Acre Road, B.S. in Nursing

    Kulpmont

    Cassandra Candace Olear, Chestnut Street, B.S. in Finance

    Marion Heights

    Corrine Jacqueline Filipczak, East Melrose Street, B.A. in Criminology

    Milton

    Jemerson Alexander Crouse, Fonda Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Northumberland

    Lydia Maria Delgado-Cordova, Hanover Street, B.A. in Political Science

    Paxinos

    Courtney Paige Cooper, Lenker House Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    James Joseph Garrity, Shamrock Road, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing

    Sunbury

    Courtney Michelle Cydis, Catawissa Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Kyla Isabel Groat, Catawissa Avenue, B.A. in Art/Studio

    Jayme Nicole Ritchie, State Route 890, B.S. in Interior Design

    Sammantha Jo Schreffler, Mount Pleasant Road, B.A. in Criminology

    Watsontown

    Samantha J. Foust, Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology

    Amanda Loye Stamm, East 3rd Street, B.S.Ed. in English Education

    Perry County

    Duncannon

    Amanda Ashley Clark, North High Street, B.A. in Sociology/Human Services

    Ashley Lynn Hazelton, Barrick Drive, B.S. in Marketing

    Alesha Jean Headley, Palmer Lane, B.S. in Nursing

    Casie Jo Matter, Mundorff Lane, B.A. in Criminology

    Aaron Gary Snook, Karen Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Elliottsburg

    Maggie Sue Dixon, Peach Ridge Road, B.S. in Interior Design

    Eric Michael Stone, Germany Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Landisburg

    Nicholas Robert Fazio, Polecat Road, Undeclared, Regional Planning

    Liverpool

    Rachel Ann Arthur, Lovers Lane, B.A. in English/Writing Studies

    Paige Kiersten Lower, North Pine Street, B.A. in International Studies

    Marysville

    Lindsey Alise Brewbaker, Ridgeview Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Abbey Nicole Linn, Antler Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Millerstown

    Daniel Garrett Doncheski, State Route 17, B.A. in History

    Kira Lynn Wray, Hilltop Road, B.S. in Nursing

    New Bloomfield

    Krista Marie Shumaker, New Bloomfield Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Newport

    Angel Rebekah Bohn, North 5th Street, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Mary Beth Heicher, Old Ferry Road, B.A. in Art/Studio

    Philadelphia County

    Philadelphia

    Rasheed Adewale Adekanmbi, Chelwynde Avenue, B.S. in Nursing

    Sarah Michelle Akers, South Avondale Street, B.S. in Respiratory Care

    Kareema Tiffany Alston, Paul Street, B.A. in Criminology

    Aixa Benitez, Pennway Street, B.A. in Criminology

    Marpu Biawogei, Higbee Street, B.A. in Sociology

    Khalia Isha Brown, Devereaux Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Natoya Leona Brown, Oakland Street, B.A. in Sociology

    Tanisha Ernestyne Bryant, Windsor Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Kevonna Kallya Cannon, Magee Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Tahree Carroll, West Olney Avenue, B.S. in Respiratory Care

    Annie P. Chhun, North Water Street, B.S. in Nursing

    James Fitzgerald Clark, Fleming Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jasmine Faith Dean, Florence Avenue, B.A. in Psychology

    Kennesha Amber Dixon, Christina Place, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Miles Jay Flournoy, North 15th Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Alina Janeen Gaffney, West Johnson Street, B.S. in Biology/Family Medicine

    Jerome Lee Gallman, Sansom Street B, B.S. in Communications Media

    Jason Ryland Gay, North 50th Street, B.S. in Marketing

    Danielle Suedell Graves, North Yewdall Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Iman Matay Griffin, North 35th Street, B.S. in Communications Media

    Jenee Alea Hall-Butler, Lindbergh Boulevard, B.S. in Communications Media

    James Robert Halloran, Primrose Road, B.A. in Journalism

    Anthony Maurice Harris, Hunter Street, B.S. in Communications Media

    Shakia Nicole Harris, West Columbia Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Felicia Renee Harrison, South Allison Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Loryn Stephanie Hartshorne, Woodcrest Avenue, B.A. in Psychology

    Martina S. Hines, West Duval Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Deneir Sharae Holland, Haverford Avenue, B.A. in Psychology

    Marceeta Latonya Holmes, Reach Street, B.S. in Communications Media

    Marcia Nicole Hopkins, North Hutchinson Street, B.A. in Sociology/Human Services

    Devvon Jabre Horn, Dudley Street, B.A. in Journalism

    Jeffrey P. Hough, North Penn Street, B.A. in Psychology

    Misha Ann Tiffany Hudson, East Church Lane H, B.S. in Hospitality Management

    Keith Hunter, North Woodstock Street, B.S. in Communications Media

    Anjolee L. Jefferson, Fayette Street, B.S. in Communications Media

    Tiffany Carol Johnson, West Erie Avenue, B.A. in Sociology

    Tori N. Johnson, North Bambrey Street, B.A. in Criminology

    Katlynn Kelly, Lansing Street, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Keeva D. King, South Capitol Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Cherise Dolores Lawrence, North 34th Street, B.S. in Child and Family Studies

    Jasmine R. Lawrence, North Fairhill Street, B.A. in Sociology/Human Services

    Victor Lopez, North Howard Street, B.S. in Accounting

    Brittany La-Shae Lovell, South 55th Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Terrance Alton Molock, South Lloyd Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Qurana Markia Moody, East Upsal Street, B.A. in Journalism

    Shakida Charlene Moore, South 65th Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Heather Lynn Murphy, Craig Street, B.S. in Communications Media

    Deshante Lauren Nelson, Chancellor Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Anthony Paul Newman, Westmont Street, B.S. in Communications Media

    Arielle Sharae Norment, West Godfrey Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Amarachi Chrzomam Odu, Saybrook Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Courtney Elyse Palan, Rhawn Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Louis Nathaniel Peluyera, North 2nd Street, B.S. in Communications Media

    Shakeria Asia Pitt, Pierce Street, B.A. in Criminology

    Brittany Ya'shirl Pondexter, North Marvine Street, B.A. in English/Language Studies

    Krystina Shaniece Priester, East Albanus Street, B.A. in Sociology/Human Services

    Jovana Ramos, Knorr Street, B.A. in Theater

    Natasha Nicole Richardson-Norman, Belden Street, B.S. in Communications Media

    Toya Janet Robertson, Malcolm Street, B.S. in Communications Media

    Josue Luis Rodriguez, North Mascher Street, B.A. in Philosophy/Pre-Law

    Anabeth Rosado, North 9th Street, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Alhassane Sall, Passyunk Avenue, B.S. in International Business

    Michael Edward Sanders, North 57th Street, B.A. in Criminology

    Jennifer Maria Schneider, Bandon Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Chloe Elena Smith, Arlington Street, B.S.Ed. in Music Education

    Shawanda Cierra Smith, North Opal Street, B.A. in Psychology

    Melissa Denise Solter, East Dauphin Street, B.A. in Criminology

    Donte Stratton, East Mayland Street, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Tiarra Jessica Taylor, Horrocks Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Ahmeen Thomas, North Daggett Street, B.A. in Psychology

    Allison L. Travis-Jones, West Clearfield Street, B.A. in Spanish

    Keyonna Ronay Tyler, North Shedwick Street, B.S. in Communications Media

    Ethan Y. Wang, Kalos Street, B.S. in Management/General

    Donte B. Washington, West Sheldon Street, B.S. in Communications Media

    Earlita Sharwqui Waters, West Thompson Street, B.S. in Communications Media

    Lillian Sharon Wicker, North Street, B.S. in Marketing

    Onaje Clayton Williams, Dallas Road, B.A. in Criminology

    Rasheena Joanna Wilson, East Roosevelt Boulevard, B.S. in Mathematics

    Jasmine Sade' Woods, Mohican Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Pike County

    Bushkill

    Samantha L. Kulenty, Pine Ridge, B.A. in Criminology

    Chelsea Ann Pilato, Ranchlands, Undeclared, College of Health and Human Services

    Melissa A. Schmalzried, Pine Ridge, B.S.Ed. in Music Education

    Dingmans Ferry

    Kristen Miller, Yvonne Court, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Hawley

    Rachel Gloria Caufield, Hemlock Farms, B.A. in Art/History

    Tiffany Marie Lodico, Hemlock Farms, B.S. in Communications Media

    Carleen Ann Thomas, Humming Bird Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Milford

    Tori Rae Martin, Martin Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Paupack

    Leann Elizabeth Mathews, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Potter County

    Austin

    Kiley Marie Walker, Thorn Street, B.S. in Safety Sciences

    Erika Linsey Wambaugh, Cowley Hill Road, B.S. in Nursing

    Coudersport

    Morgan Elizabeth Shaffer, Ross Street, B.S.Ed. in English Education

    Galeton

    Lindsey Marie Hinman, Yahn Road, B.S. in Child and Family Studies

    Shinglehouse

    Heather Maria Wilson, Dean Hollow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Schuylkill County

    Coaldale

    Briane Amber Shane, West Early Avenue, B.S. in Interior Design

    Klingerstown

    Johnathan Clark Reiner, Salem Road, B.S. in Management Information Systems

    Mahanoy City

    Shannon Marie Goodman, East Centre Street, Undeclared, College of Health and Human Services

    Pine Grove

    Sarah Lee Ney, Sweet Arrow Lake Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Alexis Eileen Specht, High Street, B.S. in Respiratory Care

    Pottsville

    Jillian Grace Fellows, 3rd Avenue, B.A. in Psychology

    Patrice Mary Minder, Halsey Lane, B.S. in Hospitality Management

    Monica Claire Orlosky, Albert Boulevard, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Elizabeth Jane Weres, Elk Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Samantha Michelle Wood, West Market Street, B.F.A. in Music Performance

    Ringtown

    Angelica M. Dunsavage, East Main Street, B.S.Ed. in Music Education

    Saint Clair

    Andrea Kayleen Kroznuskie, Fairview Street, B.A. in Economics

    Schuylkill Haven

    Decerie Samontanes Tatel, Ranch Road, B.A. in Art/History

    Shenandoah

    Brittany Lee Gilroy, North Jardin Street, B.A. in Criminology

    Jessica Lynn Mulkusky, West Columbus Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Gianna Rae Salvadore, West Coal Street, B.A. in Journalism

    Kathryn Marie Smith, West Lloyd Street, Undeclared, College of Health and Human Services

    Tamaqua

    Murphy Katelyn Bennett, North Lehigh Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Tower City

    Jessica Lynn Ritzman, Johannas Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Valley View

    Jeremiah Levi Umholtz, West Main Street, B.S.Ed. in Music Education

    Snyder County

    Beaver Springs

    Emma Katherine Shirey, Snyder Avenue, B.S. in Nursing

    Freeburg

    Matthew Scott Gemberling, New Market Street, B.A. in Music

    Middleburg

    Danielle N. Peachey, Iron Bridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Mount Pleasant Mills

    Tanisha Lynn Bolig, Heister Valley Road, B.S. in Interior Design

    Port Trevorton

    Melissa Michelle Treas, Main Street, B.S. in Hospitality Management

    Selinsgrove

    Eric Collins Bailey, Mulberry Court, B.S. in Interior Design

    Jeff David Bennett, State Route 204, B.S. in Hospitality Management

    Sheilena Erika Harrington, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Joshua David Hoke, Colonial Drive, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Laura Olivia King, Greenbrier Avenue, B.S. in Nursing

    Amber Lynn Wendt, Creekside Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Somerset County

    Berlin

    John Christopher Stockenus, Kimmel Road, B.S. in Accounting

    Rebecca E. Wright, Tunnel Road, B.S. in Child and Family Studies

    Boswell

    Nicole Marie Pelesky, Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Sarah Ann Pelesky, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Leah Ruth Speigle, Speigle Road, B.S. in Nursing

    Cairnbrook

    Alison J. Buben, Second Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Kelly Dorsey Kramer, 3rd Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Central City

    Shannon Lea Blanar, Lambert Street, B.S. in Nutrition

    Kevin Andrew Kozlick, Manges Street, B.A. in Economics/Pre-Law

    Jennifer Lynn Sandusky, Coal Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kelli Sue Sipe, Poplar Street, B.S. in Hospitality Management

    Confluence

    Katlyn Darlene Uphold, Mae West Road, B.S. in Child and Family Studies

    Davidsville

    Stephanie Renee Edsall, Seneca Trail, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Jacob A. Feathers, Hickory Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Anna Marie Hershberger, Tire Hill Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Ashley Marie Moyer, East Campus Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Nathan Edward Pahel, Delaware Trail, B.A. in Criminology

    Fairhope

    Kayla B. Mothersbaugh, Glencoe Road, B.S. in Interior Design

    Friedens

    Jessica Leigh Crawford, Stoystown Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Brendan Francis Saunders, Bicycle Road, B.A. in Psychology

    Gray

    Kaleena Lynn Myers, 3rd Street West, B.S. in Child and Family Studies

    Hollsopple

    Annie Elizabeth Bridge, Waterway Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Heather Marie Daly, Gilbert Hollow Road, B.S. in Nursing

    Thomas Joshua Hiravi, Soap Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

    Catherine Elizabeth Maust, Jenner Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Gabriel Jose Mazzotti, B.S.Ed. in Music Education

    Chelsea Kristen Myers, Woodstown Highway, B.S. in Fashion Merchandising

    Rebecca A. Wojtaszek, Koontz Road, B.S.Ed. in Music Education

    Seth Adam Zaman, Old Ridge Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Hooversville

    William Leroy Harman, Barn Street, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Bradley Scott Penrose, Clark Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Tiffany Maria Turgeon, Ridge Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Jenners

    Gregory James Scrimager, West Street, B.S. in Disability Services

    Jennerstown

    Amanda Dawn Harned, James F Barron Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Corynn Elizabeth Williams, B.S. in Interior Design

    Jerome

    Mark Edward Keim, B.A. in Psychology

    Nicole Marie Telenko, B.S.Ed. in English Education

    Meyersdale

    Elizabeth Catherine Caton, Sherman Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Rockwood

    Courtney Elizabeth Bowman, Casselman Road, B.S. in Child and Family Studies

    Amanda Leigh Engleka, Kingwood Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Kimberly L. King, King Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Hanna Alyce Weimer, Broadway Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Somerset

    Alex Thomas Brown, West Catherine Street, B.A. in Criminology

    Breanna Ann Colson, Bruner Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ryan Lee Cook, Davis Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kayla Jo Hemminger, Sugar Maple Road, B.S.Ed. in Business Education

    Kristi Anne Jacobson, Buckeye Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Margo Payne MacKenzie, Lansberry Court, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

    Madison Alyse McLaughlin, East Garrett Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Rebecca Jean McNeel, Bluebird Spring, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kiya Sky Mielnik, South Center Avenue, B.S. in Nutrition

    Alex Thomas Minnick, South Franklin Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Alyssa Brooke Morocco, East Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Mary Ann Mostoller, John Avenue, B.A. in Psychology

    Zachary Blair Walker, Kline Road, B.A. in English

    Stoystown

    Matthew David Lohr, Ralphton Road, B.A. in Criminology

    Alexander Paul Mayak, Schoolhouse Road, B.S. in Athletic Training

    Kelsey Rae Rice, Ralphton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Eric James Shaffer, Lincoln Highway, B.S. in Athletic Training

    Windber

    Michael Paul Campbell, Railroad Street, B.A. in Art/Studio

    Kayla M. Cominsky, Mount Carmel Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Andrew Michael Fluder, 25th Street, B.S. in Finance

    David Michael Kolson, Locust Street, B.S. in Safety Sciences

    Megan Diane Mazur, Llanfair Road, B.S. in Child and Family Studies

    Marcey Lynne McClain, 25th Street, B.A. in English/Writing Studies

    Casi Lee Neff, Krayn Road, B.S. in Hospitality Management

    Kenneth Corey Oldham, Dark Shade Drive, B.A. in Journalism

    Matthew Christopher Pekala, 8th Street, B.A. in Art/Studio

    Jacob Thomas Stone, Washington Street, B.S. in Communications Media

    Kristen Marie Tomkosky, Kelly Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Kayleigh Renee Tyson, Bryce Way, B.A. in Art/Studio

    Michael John Walters, Hillside Avenue, B.S. in Management Information Systems

    Emily Jean Weaver, 25th Street, B.S. in Accounting

    Susquehanna County

    Brackney

    Monica Gene Turner, Tripp Lake Road, B.S. in Nursing

    Forest City

    Jessica Lynn Herbst, Higgins Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Ashley May Roberts, Stone Bridge Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Great Bend

    Shayna Elizabeth Hettinger, Orchard Road, B.A. in Psychology

    Hallstead

    Megan Elizabeth Henry, Liberty Parks Road, B.S.Ed. in Art Education

    Montrose

    Bryan David Castrogiovanni, Rural Route 7, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    New Milford

    Sara-Jo Grover, Old Route 11, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Briana Elyse Whitehead, Union Street, B.S. in Child and Family Studies

    Susquehanna

    Kelly Tennille Brant, Hausbrook Road, B.A. in Sociology

    Tioga County

    Elkland

    Ashley E. Lyon, East River Street, B.S. in Marketing

    Lawrenceville

    Andrea Lorraine Stoddard, Rolling Acres Lane, B.S. in Hospitality Management

    Liberty

    Kayla Marie Yoder, Brickchurch Road, B.A. in Psychology

    Little Marsh

    Kirstie Lynn Keill, Route 249, B.S.Ed. in Music Education

    Mansfield

    Kerri M. Evans, Wakefield Terrace, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Makenna Marie Farrer, 1st Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Verena Reed, Firetower Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Middlebury Center

    Whitney Jean Cornell, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Wellsboro

    Alyssa Louise Garrison, Copp Hollow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Katherine Grace Hughes, Hills Creek Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Andrea Kathleen Strein, Sherman Street, B.S. in Biochemistry

    Union County

    Lewisburg

    Amber Marie Swartz, Pine Lane, B.S. in Hospitality Management

    Mifflinburg

    David Samuel Ampofo, Walnut Street, B.A. in Psychology

    Millmont

    Krista Lynn Bingaman, Main Street, B.A. in Psychology

    Winfield

    Claire Dawn Bertinet, Parks Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Sara Amanda Raleigh, Erdley Church Road, B.S.Ed. in Art Education

    Venango County

    Cranberry

    Bo Daniel McCleary, Fern Road, B.A. in Criminology

    Franklin

    Megan Elizabeth Kahle, Garden Drive, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

    Natalie A. Keith, Liberty Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kelly Ann Sandok, B.A. in Theater

    Oil City

    Charles McLouth Culbertson, West 3rd Street, B.S. in Biochemistry

    Maggie Rose Deemer, Woodside Avenue, B.A. in Criminology

    Leah Marie Groner, West 4th Street, B.S. in Hospitality Management

    Miranda Corrin Harrelson, Old Route 428, B.A. in Criminology

    Jessica Owoc, Hoffman Avenue, B.S. in Communications Media

    Andrew Kenneth Szafran, Parks Avenue, B.A. in Criminology

    William Edward Winger, West 2nd Street, B.A. in Criminology

    Polk

    Randall W. Frye, Georgetown Road, B.S.Ed. in Music Education

    Seneca

    Danielle Elisa Fesenmyer, East State Road, B.S.Ed. in Art Education

    Laura Kristen Heineman, Allison Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Justin Thomas Loll, Fairfield Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Venus

    Christine Marie Snyder, County Line Road, B.S.Ed. in Music Education

    Warren County

    North Warren

    Caitlin Joan Howgard, Beckett Parks, B.A. in Asian Studies

    Pittsfield

    Kayla Ann Johnson, Newton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Russell

    Jessica Leigh Adams, Cedar Court, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Chelsea M. Deppas, Cable Hollow Road, B.S. in Disability Services

    Sara Jean Selan, Old State Road, B.A. in Psychology

    Sugar Grove

    Heather Elizabeth Riel, Pleasant Street, B.S. in Athletic Training

    Tidioute

    Jason Michael Snavley, Route 62, B.S. in Hospitality Management

    Warren

    Chelsea Briana Case, Connecticut Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Brittany Nichole Donahay, Center Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Joanna Christine Jaskolka, Kamp Street, B.S. in Hospitality Management

    Michele Lee Phelps, Miller Hill Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Patrick Russell Zigler, Katie Drive, B.S. in Communications Media

    Washington County

    Bulger

    Megan Renee Bechdel, Smith Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Burgettstown

    Karie Ann Obremski, Hindman Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Canonsburg

    Megan Alice Florez, Colonial Court, B.A. in English /Pre-Law

    Christopher John Pintar, Louise Court, B.A. in Criminology

    Andrew J. Volanski, Skyline Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Jeffrey David Warnock, Pearl Drive, B.A. in Criminology

    Michael Thomas Warnock, Pearl Drive, B.S. in Accounting

    Charleroi

    Melissa Zoe Mancinelli, Vernon Drive, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Daniella Olivia Todora, Crossridge Road, B.S. in Nursing

    Coal Center

    Natalie Lynn Granato, Granato Drive, B.A. in Economics

    Donora

    Kayla Denise Corbitt, Modisette Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Eighty Four

    Cali Ann Lewis, Munntown Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Ellsworth

    Megan S. Guza, Chestnut Street, B.A. in Journalism

    Dock Richards Harris, Ash Street, B.S. in Management/General

    Finleyville

    Philip Gordon Davis, Chevy Chase Drive, B.S. in Management Information Systems

    Savannah Taylor Grant, Gill Hall Road, B.S.Ed. in Art Education

    Jared Evan Madaras, Pleasantview Road, B.S. in Management Information Systems

    Anne M. McMaster, Mingo Church Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hickory

    Daniel Mark Saftner, Washington Avenue, B.S. in Geology

    Houston

    Samantha Mary Macek, Woodlawn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Lawrence

    Marie Elizabeth Hattman, Yorktown Drive, Teacher Education Certification

    Jaclyn Dawn Kliber, Old Farm Road, B.S. in Fashion Merchandising

    McDonald

    Jared Buck, North Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Jason Allen Burkett, Windridge Circle, B.A. in Criminology

    Elliott Bowen Cecchetti, West Lincoln Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Jessie Alexandra Crawford, McWreath Road, B.S.Ed. in Music Education

    Devon Gregory Mancini, Apple Blossom Drive, B.S. in Business Technology Support

    Shannon Marie McGinnis, Fort Cherry Road, B.A. in History

    Renee Michelle Ruggiero, Reissing Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    McMurray

    Justin Robert Bak, Holly Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Meghan Lyn Joyce, Druid Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Alexa Lee Kamphaus, Demmel Drive, B.A. in Criminology

    Alexandra Rose Kerner, Canterbury Lane, B.A. in Psychology

    Kellie Kerner, Canterbury Lane, B.S. in Geology

    Natalie Palamides, Fireside Drive, B.A. in Theater

    Devan Nicole Vachon, Center Church Road, B.S. in Accounting

    Jordan Ashley Vachon, Center Church Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Monongahela

    Lea M. Behanna, Ridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Sarah E. McMahon, Irey Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    David Matthew Verno, Anton Street, B.S.Ed. in Music Education

    Alanna Ziemba, Marne Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

    Venetia

    Kelley Ann Banahasky, Sugar Camp Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Lisbeth Elle Petrozza, Fox Creek Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Gina Celeste Wagner, Fox Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Washington

    Ryan Michael Allinder, Independence Boulevard, B.S. in Accounting

    Kali Taylor Aloia, Kingswood Court, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Corinne Tytda Austin, Arch Street, B.A. in Criminology

    Kaylee Elizabeth Bellhy, Beverly Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Lindsay Nicole Blum, Willowbrook Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Benjamin Decker Bugaile, Gina Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Miranda J. Calvert, Sanitarium Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Travis Lee Fiem, Lone Pine Road, B.S.Ed. in Music Education

    Kelly Nicole Kendrick, Friend Road, B.S.Ed. in English Education

    Jillian Farah Kowcheck, Arlington Avenue, B.S. in Marketing

    Carley Elizabeth Mendez, Henderson Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Franklin David Morris, McKee Road, B.A. in Criminology

    Caitlin Amanda Rogers, Fairway Street, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts

    Wayne County

    Gouldsboro

    Rebekah Isabelle Beers, Shawnee Path, B.S. in Child and Family Studies

    Honesdale

    Jacqueline Elizabeth Rose, White Mills Road, B.S.Ed. in Music Education

    Samantha Marie Shelton, Navajo Road, B.A. in Psychology

    Lake Ariel

    Deanna Lauren Draidfort, Sunrise Terrace, B.S. in Fashion Merchandising

    Joshua Richard Gershey, White Road, B.A. in History/Pre-Law

    Lakeville

    Karisa Nicole Daniels, Lone Oak Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Newfoundland

    Carli Anne Moritz, Stillwater Drive, B.S. in Marketing

    Westmoreland County

    Acme

    Aimee Jo Irwin, Laurel Lane, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Apollo

    Debra Alma Alter, Shady Plain Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Melissa Deeann Brown, Hoover Drive, B.S. in Nursing

    Salvatore Richard Brusco, Wilma Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Samantha Lynn Calderone, Cherry Lane Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Timothy L. Cali, Vista Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Vincent Thomas Connelly, Gilmar Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin Lee Cook, Rose Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    April Leigh Covey, Willowbrook Road, B.S. in Child and Family Studies

    Erin Leigh Dixon, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Robert A. Field, Chapeldale Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stephanie Ann Hager, Hoover Drive, B.S. in Disability Services

    Jenna Marie Herstek, Watson Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    James Edward Hughes, Old State Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Jordan Lee Kepple, State Route 66, B.S. in Communications Media

    Katelyn Jean MacEvoy, State Route 356, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Emily L. Mann, Hancock Avenue, B.S. in Nursing

    Dane Timothy Mitcheson, Larimer Trail, B.S. in Safety Sciences

    Madisyn Tueche Moore, Vista Drive, B.A. in Psychology

    Makenzi Fleming Moore, Vista Drive, B.S. in Communications Media

    Karissa Dawn Petrilla, Beulah Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kevin John Povlick, Old State Road, B.S. in Marketing

    Cody Allen Rainey, Highland Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kayla Marie Robinson, Karpaw Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Sherrie Beth Ruggeri, Hancock Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Joseph William Shirey, Jackson Road, B.A. in Psychology

    Krystelle Dawn Syster, Wright Road, B.S. in Nursing

    Shannon Renee Wenckowski, Jackson Road, B.S. in Respiratory Care

    Rongjin Weng, North Warren Avenue, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

    Justin Tylor Westergom, Spring Drive, B.S. in Management/General

    Lori Ann Wiester, State Route 356, B.A. in Criminology

    Alison Marie Williams, Sawyer Road, B.S. in Child and Family Studies

    Arnold

    Elizabeth Rose Lloyd, Ridge Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Avonmore

    Rebecca Lee Beer, Learn Road, B.S. in Nursing

    Kimber L. Carnahan, West Lebanon Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    David Michael Fulton, State Route 156, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Joseph Garzone, B.A. in Criminology

    Thomas Dean Umbaugh, Cambria Avenue, B.A. in Economics

    David Loyd Wheatley, Allshouse Road, B.A. in Criminology

    Bolivar

    Michelle Nicole Crise, Route 259, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Clinton James Deemer, Maple Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Bradenville

    Richard Allan Rhome, B.S. in Mathematics

    Delmont

    Matthew Agona, West Pittsburgh Street, B.A. in International Studies

    Allison Parks Avila, Monticello Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Danielle Marie Cook, Barrington Ridge, B.A. in Psychology

    Heather Lynn Snodgrass, Monticello Drive, B.S. in Nutrition

    Angela Lynn Wicklund, Apple Hill Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Jonathan B. Wingert, Wheatland Circle, B.A. in Criminology

    Zachary Steele Wolfe, Kenneth Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Jesse W. Ziacan, Valley Stream Drive, B.S. in Communications Media

    Derry

    Morgan Anne Allman, Panizzi Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Nicholas Edward Hood, Straw Cutter Road, B.A. in Criminology

    Emily Elaine Hughes, Geary Way, B.S. in Biology

    Esther Eliza Hull, South Ruby Street, B.F.A. in Music Performance

    Tasha Marie Markosky, Markosky Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Geoffrey Alan Maus, South Summit Street, B.A. in Theater

    Brandi Leigh Shine, 17th Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Charles Emerson Sleasman, West Owens Avenue, B.S. in Communications Media

    Megan Elizabeth Spangler, Old Route 217, B.S. in Nursing

    Elizabeth Catherine Srsic, Fairview Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Richard M. Thomson, South Ligonier Street, B.S. in Hospitality Management

    Katie Jean Yakopovich, Datsko Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Export

    Anthony Luke Berardinelli, Glenwood Court, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Cayla Christine Capuzzi, Ann Marie Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Nicholas J. Flanders, Pfeffer Road, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Emily Anne Franey, Harrison City Road, B.A. in Journalism

    Megan C. Gillespie, Spring Valley Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

    Gina LaPaglia, Berkshire Drive, B.S. in Nursing

    Bethany Marie VanKirk, Evans Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Andrew Howard Weigold, Thompson Road, B.S.Ed. in Business Education

    Forbes Road

    Kimberly Marie Murdock, Keaggy Street, B.S.Ed. in English Education

    Greensburg

    Bethany Lane Banaszewski, Tippecanoe Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Steven Frank Barnett, West 4th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Katie Marie Bebar, Elm Street, B.S.Ed. in Art Education

    Eric John Bruno, Westland Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Amanda Marie Brusco, Hoffman Heights Road, B.S. in Child and Family Studies

    William M. Campbell, Tremont Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Melissa Carnack, Orchard Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Lindsay M. Chicka, Holyoke Drive, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Kylie Amber Chiu, Westland Drive, B.S.Ed. in French Education

    Allison Mary Conley, Cleardale Drive, B.S. in Athletic Training

    Brittany Anne DiChello, Crestridge Drive, B.A. in Economics

    Colby Marie Draher, Mace Street, B.S. in Nursing

    Roxanne Rose Dreskler, Thomas Richard Lane, B.S. in Management Information Systems

    Angela Marie Duffy, Westminster Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education

    Kaitlyn Rae Edwards, Honey Suckle Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Renee L. Fagan, Spring Run Road, B.S.Ed. in English Education

    Alanna Carmella Ferrett, Quail Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Aqua Olivia Gentis, Attleboro Place, B.S. in International Business

    Kayla Renee Grundy, North Main Street, B.S. in Management/General

    Corey Scot Hay, Keystone Street, B.S. in Accounting

    Kimberly Marie Hilliard, Santone Drive, B.S. in Hospitality Management

    Zachary Drew Hilliard, Fairfield Drive, B.A. in Biology

    Dane Kristian Hoffman, Ridgeway Street, B.S. in Nutrition

    Josh Aaron Hoover, Bennetts Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Juliann Marie Johnson, Old Airport Road, B.S. in Nursing

    Joshua Andrew Jones, Austin Street, B.A. in Criminology

    Ashlee Bree Jury, Sassafras Lane, B.A. in English

    Michael Thomas Kalafsky, Janyce Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Franklin Edward Lewis IV, Arch Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Zachary Scott Long, Tremont Avenue, B.A. in Criminology

    Rachael Lauren Marion, New London Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Danielle Marie Mays, Rolling Meadows Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alissa Marie Montgomery, Tarnwood Way, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Zackery Daniel Moran, Greenwood Drive, B.S. in Business Technology Support

    Katelyn Marie Nowicki, McCabe Drive, B.S. in Management/General

    Rachel Ann Porterfield, Salisbury Drive, B.S. in Disability Services

    Patrick Matthew Pushic, Barnhart Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Amy Christine Pushwa, Redgrave Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ryan J. Rauch, Mount Pleasant Street, B.S. in Nursing

    Mark J. Regitz, West Hills Drive, B.A. in Art/Studio

    Zachary Aaron Robertson, Swede Hill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Adam David Jay Santavy, Churchill Drive, B.S.Ed. in French Education

    Jordan Alexandra Sherrow, Shelby Drive, B.A. in Asian Studies

    Molly Elizabeth Sias, Donohoe Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Carolyn Louise Smith, Boquet Street, B.S. in Nursing

    Kimberly Lynn Sossong, Wheatfield Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ryan A. Stack, Fosterville Road, B.A. in Journalism

    Stefany Elizabeth Stofko, Foxglove Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Emma Jean Straight, Ridgeway Road, B.S. in Nursing

    Andrea Mae Territ, Westland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Dana Ann Thomas, Meadowbrook Avenue, B.S. in Communications Media

    Patricia Ann Tomer, Tomer Lane, B.S. in Communications Media

    Douglas William Trenk, Alexander Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Susan Nicole Vanounou, Gay Avenue, B.A. in French

    Alexandra Paige Waugaman, Brookview Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Shona Romayne Young, Old Route 66, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Harrison City

    Jennifer Lynn Levy, Buck Run Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Ashlee Ann Schwartz, Harvest Lane, B.A. in Criminology

    Sarah Grace Watkins, Whistle Drive, B.S. in Marketing

    Scott Stanley Watkins, Whistle Drive, B.S. in Management/General

    Hunker

    Kenneth R. Williams, Sandworks Road, B.A. in History

    Hyde Park

    James Adam Harley, Railroad Street, B.S. in Geology

    Irwin

    Christina Marie Batis, Belaire Drive, B.S. in Human Resource Management

    Cory Thomas Blotzer, Rizzi Drive, B.S. in Accounting

    Christina Marie Carroll, Brush Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Louis Oliver Colaianni, Aspen Drive, B.A. in Chemistry/Pre-Medical

    Matthew Robert DeFilippo, Roseanne Circle, B.S. in Finance

    Melissa Ann Dobransky, Valley Vue Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kaitlynn M. Garofalo, Raphael Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Kayla Marie Henderson, Cheerokee Street, B.S. in Nursing

    Miranda Lee Hinkelman, Manchester Drive, B.S. in Marketing

    Julia M. Ihrig, Craig Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Chase Caleb Keibler, George Washington Circle, B.A. in English /Pre-Law

    Leah Marie Kistler, Louis Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Rachel Lea Knopf, 9th Street, B.S.Ed. in Art Education

    Grace Emily Lentz, Blue Willow Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Collin Joseph Lindberg, Laurel Avenue, B.A. in History

    Rebecca Anne Long, Aspen Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

    Rachel Anne Marting, Fairview Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

    Ashley Lynne McAteer, Roseanne Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Sarah Jane Melius, Beatty Drive, B.A. in Psychology

    Christina Lynn Mesko, Renaissance Drive, B.S. in Hospitality Management

    Jeffrey R. Moon, South Rolling Hills Avenue, B.A. in Economics/Mathematics

    Tyler Nicole Nuzzo, Penntowne Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Marisa Renee Pacelli, Adele Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Tyler Denzil Rupert, Pembroke Circle, B.S. in Communications Media

    Abbey Marie Smola, 4th Street, B.S. in Biochemistry

    Meagan Elizabeth Tuite, Dover Road, B.S. in Nursing

    Eric Michael Vankirk, Rizzi Drive, B.A. in History/Pre-Law

    Michael Joseph Visnick, Long Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Louise Anna Vranesevic, Victoria Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Jarret Michael Wasko, Catherine Street, B.A. in Art/Studio

    Matthew Quinn Wilson, Lorrie Drive, B.A. in Asian Studies

    Danielle A. Yanez, Northeast Drive, B.S. in Nursing

    Jordan Luke Ziemski, Cedar Glenn Drive, B.S. in Respiratory Care

    Jeannette

    Alysha Diane Beatty, Highland Avenue, B.A. in Psychology

    Nathan Tyler Bosco, Calmar Drive, B.S. in Safety Sciences

    Amber Nicole Contino, Penn Adamsburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashley Lynn Contino, Penn Adamsburg Road, B.S. in Accounting

    Zachary James Dreskler, Lockwood Drive, B.S. in Hospitality Management

    Emily E. Lodzsun, Frank Avenue, B.S. in Athletic Training

    August Gainer Matrisch, Matrisch Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Jessica Lynn McEwen, College Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Megan Christine Wall, Worthy Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Corinn Marie Wolfe, Morningside Avenue, Physics/Pre-Engineering

    Lauren Elizabeth Yates, Reed Court, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Latrobe

    Jamie Kathleen Boerio, Glacier Court, B.S.Ed. in Music Education

    Caitlin Amber Bumar, Frank Circle, B.A. in Psychology

    Angela Ruth Cullen, Waverly Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lindsey Marie Daykon, Miller Street, B.S.Ed. in Art Education

    Zachary David DelSordo, Weldon Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Heather Gelsdorf, Sylvan Avenue, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Joshua George, Patriot Lane, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    David Richard Hone III, Edgewater Townhouses, B.S. in Management/Operations

    Samantha Ann Kissel, Walnut Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Beth Ann Kromka, Ridilla Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Katie Lynn Moffa, Richmond Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Patrick Mark Moxinchalk, Edward Street, B.S. in Accounting

    Emily D. Nicely, Birch Drive, B.A. in Psychology

    Krista Park, Heimann Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Laura Lynn Parker, Klondike Drive, B.S. in Nursing

    Emily Christine Petrarca, 5th Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Bree Ann Piper, Pallet Shop Lane, B.A. in Criminology

    Jason Robert Pischke, Marguerite Road, B.S. in Communications Media

    Jennifer Lynn Plummer, Jefferson Street, B.S.Ed. in Biology Education

    Mark Andrew Regalla, Route 982, B.S. in Physics

    Kyle Michael Ritenour, Luxor Road, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Syst

    Heather Nicole Roberts, Route 982, B.S. in Communications Media

    Sarah Jane Rowe, Shady Lane, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Heather Mary Sabo, Spring Street, B.A. in Psychology

    James Chad Schmeling, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Danielle Marie Susa, Heritage Drive, B.S. in Nursing

    Kayla Marie Taylor, West Grant Street, B.S. in Nursing

    Misty Marie Taylor, Chestnut Ridge Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Trenessa Elise Taylor, Charles Houck Road, B.A. in Spanish

    Kelli Lynne Thomas, High Meadows Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Emily Rose Wood, Yellowstone Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andy Christopher Wyant, Spring Street, B.A. in Theater

    Ligonier

    Lindsay Nicole Blystone, Hermitage Circle, Undeclared, College of Health and Human Services

    Nicole Lee Davis, Hillside Avenue, B.S. in Nursing

    Victoria Lee Franco, North Saint Clair Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Alexandria Lian Grab, Tall Timber Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    McKenzie Katherine Gross, Clifford Woods Road, B.S.Ed. in Art Education

    Crystal L. Theys, 3rd Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Alexander Lamarr Thomas, Woodhaven Lane, B.S. in Computer Science/Applied

    Andrew Nolan Williams, Darlington Road, B.A. in Journalism

    Lower Burrell

    Jill Elizabeth Egbert, Michigan Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Sara Marie Klebine, Dakota Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Anthony James LeDonne, Wallace Street, B.S. in Geology

    Eric M. McAlpine, Hilltop Drive, B.A. in Criminology

    Kyle W. McCardle, Pearl Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Steven Michael Pish, Mintwood Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Alexander Joseph Pope, Riverview Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Brandy Alexandra Spiering, Glauser Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Edward John Stepano, Applewood Drive, B.A. in Criminology

    Melinda Marie Tipton, Florida Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Stephanie L. Voith, Violet Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Loyalhanna

    Donald Dell, Latrobe Derry Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Madison

    Kylie Rebecca Marvich, Main Street, B.S. in Communications Media

    Manor

    Cody Charles Lindgren, Manor View Drive, B.A. in English/Film Studies

    Mount Pleasant

    Caz M. Bejger, Lentz Way, B.S. in Geology/Environmental

    Chelsea Noelle Forbes, Washington Street, B.S. in Communications Media

    Breanne Nicole Hynek, Lemmon Road, B.A. in Criminology

    Judy A. Kiel, Grandmas Road, B.A. in Economics

    Rachel A. Sage, Rural Route 4, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Allison Lynn Shumar, North Diamond Street, B.S.Ed. in English Education

    Zachary John Singer, East Smithfield Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Nicole Lynn Swank, Greenlick Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kenneth Allen Tinkey, Route 982, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Syste

    Mount Pleasant

    Jenea Elizabeth Craig, Hecla Road, B.S. in Mathematics

    Justin Matthew DePalma, Front Street, B.A. in Criminology

    Amy Lynn Durstine, Greenlick Road, B.A. in Sociology

    Nathan Jay Forbes, Washington Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Murrysville

    Maura McHugh Barrett, Impala Drive, B.S. in Chemistry

    Brenna Nicole Bonfiglio, Sardis Road, B.A. in Journalism

    Anthony James Buccilli, Murry Highlands Circle, B.S. in Natural Science

    Maria Teresa Chichilla, Christy Road, B.S. in Nursing

    Taylor Elizabeth Farina, Ashbaugh Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Rachel Ann Pierce, Reynard Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater

    Daniel William Popp, Duchess Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sarah Elizabeth Rebb, Lake Ridge Drive, B.S. in Communications Media

    Sarah Elizabeth Zorak, Macintyre Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    New Alexandria

    Brooke Elizabeth Bonifazi, Tucker Road, B.S. in Child and Family Studies

    Amy Michelle Bouch, Pump Station Road, B.S.Ed. in English Education

    Nicole Renee Harvan, Fennel Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Laura N. Liprando, Tanager Drive, B.S. in Accounting

    Nicholle Marie Merenda, Archway Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Joshua Charles Miller, Lions Club Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Benjamin Charles Weimer, Weimer Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    New Derry

    Vincent Samuel Esposito, Route 982, B.S.Ed. in Elementary Education

    New Florence

    Lowry K. Ball, Furnace Lane, B.S. in Management/Operations

    Meghan Maureen Cassidy, 19th Street, B.A. in International Studies

    Ryan Michael Cunningham, Route 711, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Travis Michael Deyarmin, Wheatley Circle, B.S. in Computer Science/Applied

    Tabitha Huffman, 13th Street, B.A. in Criminology

    Tyler David Hughes, 5th Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Shauna M. Kearns, Route 711, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Devin T. Lichtenfels, Crawford Road, B.A. in History

    Kaitlyn Emily Robson, Clay Pike Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Brittany Nicole Skedel, Route 22 Highway East, B.S. in Nursing

    Chase Robert Wallace, Crawford Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Nevin Jacob Zimmerman, Route 711, B.S.Ed. in Spanish Education

    New Kensington

    Anna Elizabeth Barker, Keystone Drive, B.S.Ed. in Business Education

    Carly Marie Bindas, Rocky Lane, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Kayleigh Lauren Cehily, Garvers Ferry Road, B.S. in Marketing

    Jack Walter Connor, Gabrielle Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Mitchell Douglas Davis, Milligantown Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Brenden Taylor Florek, Finnin Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Angelica Marie Guzzo, Charles Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Melinda Diane Hare, Merwin Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Chad William Heyer, Garvers Ferry Road, A.S. in Electro-Optics

    Martin Lawrence Mandak, Taylor Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Marissa Dawn Marsh, Stewart Lane, B.S. in Interior Design

    Thomas D. Mcpherson, McLaughlin Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Nora Datres Milliron, Charles Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Renee Hope Mitchell, Campbell Avenue, B.A. in Criminology

    Samantha Rae Moore, State Street, B.S. in Communications Media

    Lea Rochelle Nelson, Lois Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Serena Marie Pitel, Carl Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jordan Lindsay Ritchie, Aluminum City Terrace, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Gianina Ainsley Romito, Ligonier Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Adam Jared Rosensteel, Finnin Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Corina Shivonne Rupert, Shady Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Anne Shannon, Martin Avenue, B.A. in Criminology

    Maria Laina Toney, Fernledge Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Erin Ashley Ulizio, Deer Drive, B.S. in Nursing

    New Stanton

    Jena Mae Chatlos, Shrader Hollow Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    North Huntingdon

    Jessica Rae Anderson, Samantha Way, B.S.Ed. in Deaf Education

    Gary Bartko, Mockingbird Drive, B.S. in Marketing

    Jenna L. Black, Woodall Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Stephanie Nicole Chapman, Lindale Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rachel J. Ciocca, White Street, B.S.Ed. in Art Education

    Gina R. Esposito, Autumn Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Nicholas Oran Fallone, Kensington Place, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jacob Michael Feryus, Colonial Manor Road, B.A. in Criminology

    Chad R. Good, Robbins Station Road, B.A. in Economics/Mathematics

    Alexis Gabrielle Gorenz, Adams Drive, B.S. in Marketing

    Andrew Vincent Gorenz, Adams Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Jason Edward Goyda, Lee Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Kaitlyn Elizabeth Hill, Pinewood Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Daisy Lynn Kmetz, Samantha Way, B.A. in Psychology

    Brea Lyn Mirandou, Soltis Drive, B.A. in Psychology

    Kristen Marie Savorelli, Northwest Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

    North Irwin

    Lee Rachel Bigelow, Washington Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Jacob Andrew Douglas, Foster Avenue, B.S.Ed. in Physics Education

    Brian Charles Gerard, Madison Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Penn

    Joshua A. Kistler, Penn Adamsburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ruffs Dale

    Tammara Lynn Love, State Route 31, B.A. in History

    Jennifer Amanda Santmyer, State Route 31, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Janelle Leigh Smalley, Moores Grove Road, B.A. in Psychology

    Ruffsdale

    Sabrina Lee Angelo, State Route 31, B.S. in Accounting

    Scottdale

    Stormie Gail Clark, Jennings Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Jonathan Andrew Eutsey, Wingrove Road, B.S.Ed. in Music Education

    Sarah Elizabeth Hann, Ore Mine Hill Road, B.S.Ed. in Music Education

    Matthew Ryan Harding, 2nd Avenue, B.S. in Geology

    Alicia Anna Zimmerman, Chaintown Road, B.S. in Disability Services

    Seward

    Sarah Elizabeth Blair, Griffith Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Casey Leeann Burkett, Chestnut Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Joshua Allen Darr, Thompson Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Angela Lynn Free, Bridge Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Haley Audrey Fry, Route 56 Highway East, B.S. in Nutrition

    Karina May Kindya, Grange Hall Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Laura Renee Merle, Donelson Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Ryan Patrick Merle, Donelson Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Karlie L. Skaggs, Grange Hall Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Dana Andrew Turgeon, Route 403 Highway South, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic I

    Melissa Nichole Vindish, 2nd Avenue, B.S. in Communications Media

    Slickville

    Kara Elizabeth Lightner, Elrico Street, B.S. in Marketing

    Sarah Marie Munden, B.S.Ed. in English Education

    Whitney Paige Shearer, Jamison Street, B.S. in Athletic Training

    Stahlstown

    Brittany Ann DeMarchi, Upper Tabernacle Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ryan Jeffrey Lute, Old Route 711, B.A. in Criminology

    Torrance

    Samantha Rhea Wolford, B.S. in Communications Media

    Trafford

    Kimberly Jane Boonie, Gilmore Avenue, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Sabrina Lynn Boura, Short Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Danica L. Cortazzo, Highland Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Tania Marie Cortazzo, Highland Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Daniel Vincent Dicocco, Pine Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

    Seth Michael Dixon, Baker School Road, B.A. in History

    Jaclin Ann Gigliotti, Nature Lane, B.A. in Spanish

    Natalie Angelica McBride, 8th Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Deborah Anne Ragan, Cherry Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Mark Albert Woleslagle, Pine Hollow Road, B.S. in Finance

    Vandergrift

    Nadine Marie Artman, Emerson Street, B.S. in Child and Family Studies

    Nicole Danielle Butch, Crawford Avenue, B.A. in Sociology

    Kristen Rhea Dilick, Dilick Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Amanda Cristine Guthrie, Spruce Hollow Road, B.A. in Criminology

    Karen Cynthia Henry, State Route 66, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Kristi Nicole Lemmon, Johnetta Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Trista Jovette Lucas, Dime Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Catherine Doris-Anne Roberto, Washington Avenue, B.S. in Marketing

    Audra Marie Sensor, Johnetta Road, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Jacob Andrew Shaffer, Birch Road, B.A. in Criminology

    Hillary Ann Smith, Claypool Road, B.A. in Psychology

    Emily Catherine Stephens, North Balsinger Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Robert John Thomas, Ivy Lane, B.S.Ed. in Art Education

    West Newton

    Sarah Christine Hunt, Collinsburg Road, B.S.Ed. in English Education

    Katherine Marie Zalac, Parker Road, B.A. in English /Pre-Law

    Westmoreland City

    Alexis Rae Corrie, Sumac Street, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

    Erika Christine Pealstrom, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater

    Youngstown

    Tammy Ann Miller, Frosty Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Youngwood

    Brian Michael Lohr, Sherwood Circle, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Julianne Nicole Reger, South 5th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Wyoming County

    Factoryville

    Heather Denise Graves, Medei Road, B.A. in Criminology

    Kate Lynn Petrewski, Rural Route 2, B.S. in Hospitality Management

    Laceyville

    Lindsay Sue Millard, Stone Lane, B.A. in Psychology

    Jason Naugle, Rural Route 2, B.S. in Hospitality Management

    Meshoppen

    Sean Kelly Morahan, Rural Route 3, B.S.Ed. in Business Education

    Tunkhannock

    Courtney Marie Johnston, Jayne Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    William James Kelly, Mountain View Terrace, B.S. in Nursing

    Sean Posten, Thomas Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Hali Marie Soloski, Vosburg Road, B.S. in Nursing

    Zachary Edward Zbegner, Nice Lane, B.S. in Communications Media

    York County

    Dallastown

    Monae Sharee Dowling, Green Meadows Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technolog

    Delta

    Sarah Elisabeth Smith, Castle Fin Road, B.A. in Sociology/Human Services

    Dillsburg

    Luke John Barricklow, Fairway Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Amanda Lynn Clark, Putters Circle, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Cody Michael Nicholson, Harrisburg Pike, B.F.A. in Music Performance

    Jessica Brook Wevodau, Shaffer Road, B.S. in Nursing

    Dover

    Tyler Quinn Campbell, Parks Drive, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Eddie Cervantes, Amy Avenue, B.S. in International Business

    Alexis Denise Henninger, Jessica Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Heather Anne Ryan, Danielle Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Etters

    Megan Elizabeth Marshall, Conley Lane, B.S.Ed. in English Education

    Victoria Rosaria Moore, Gary Player Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Fawn Grove

    Brooke Ashley Smith, Brown Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

    Felton

    John Reilly Osborn, Briarwood Court, B.A. in Computer Science

    Rachel Elizabeth Stermer, Old Bridgeville Road, B.S. in Nursing

    Glen Rock

    Kimberly Monica Knapke, Parks Avenue, B.S. in Marketing

    Joseph Jeffry Trebilcock, Hametown Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Glenville

    Clinton Scott Shaffer, Camp Woods Road, B.S.Ed. in English Education

    Hanover

    Ryan Christopher Abbott, Gardenia Drive, B.A. in Criminology

    Danielle Marie Barnhart, Oakwood Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Laura Ashlee Biondino, Little John Court, B.S. in Respiratory Care

    Ashlynn Nicole Dell, Knollwood Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Nathan Alan Donsen, Bankert Road, B.S. in Management/General

    Felicitas Annette Dunn, Stacey Drive, B.S. in International Business

    Jordan Allyssa Fuhrman, McAllister Street, B.S. in Respiratory Care

    Katlyn Brianna Grim, Eastwood Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Andrew Philip King, Sheridan Drive, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

    Rachael Evelyn Koontz, Savoir Drive, B.S. in Accounting

    Lauren Marie Markle, Ocelot Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Christopher William Wilson, Arlene Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Jacobus

    Elizabeth Ann Gaynor, York Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Jennifer Lynn Gohn, Ensminger Drive, B.S. in Interior Design

    Manchester

    Shealene Nichole Bretz, Poplar Street, B.S. in Marketing

    Paige Nicole Douglass, Maple Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Natalie J. Hotaling, East Parkview Road, B.S. in Communications Media

    Roxanne Nicole Hotaling, East Parkview Road, B.S.Ed. in Art Education

    Mount Wolf

    Caitlyn Ashley George, Brendan Mews, B.A. in Psychology

    New Freedom

    Melissa Erin Connelly, East High Street, B.A. in Psychology

    Derek Thomas Hartlove, Abbey Road, B.A. in Criminology

    Rachel C. Larum, Liberty Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Osaji Christopher Obi, Liberty Avenue, B.S. in Athletic Training

    Christopher Matthew Schott, Nittany Court, B.A. in Criminology

    Red Lion

    Courtney Marie Dedrick, North Main Street, B.S. in Nutrition

    Victoria Elizabeth Domkoski, Beverly Hills Court, B.S. in Interior Design

    Jacquelyn Louise Dunlap, Kendale Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Laura Frances Hopkins, Circle Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Cassandra Stroman, Kendale Road, B.S.Ed. in Music Education

    Seven Valleys

    Cecilia Marirose Weaver, Lake Redman Court, B.S.Ed. in Spanish Education

    Shrewsbury

    Casey David Hood, Valley Road, B.S. in Marketing

    Robert J. Machovec, Woodland Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    David Paul Phelan, Brook Meadow Circle, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Tara Nicole Riley, Whitcraft Lane, B.S. in Nursing

    Spring Grove

    Allyn Faith Bortner, Clinton Court, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Kiersen Accardi Hoffacker, Yingling Drive, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Hannah Marie Senft, Beards School Road, B.S.Ed. in Music Education

    Neal Alan Wentz, Sprenkle Road, B.S.Ed. in Music Education

    Stewartstown

    Emily Kelly Cottrell, Coupler Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Craig Alexander Hires, Ice House Drive, B.S. in Nursing

    Kelsey Lynn Peterson, Kings Way, B.A. in Theater

    Mark Robert Smith, Kline Young Road, B.S. in Geology

    Jordan Marie Snook, Barrens Road, B.S. in Respiratory Care

    Thomasville

    Kassie Ann Rudolph, North Biesecker Road, Undeclared, College of Health and Human Services

    Wrightsville

    Christan Jolene Frederick, West Shoff Road, B.A. in Criminology

    York

    Katherine Annette Bambling, East Butter Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

    Kelli Anne Barron, Princeton Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Stacey Kendall Burwick, Quaker Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Katelyn Marie Crumling, Valley View Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alex Michelle Daughenbaugh, Hess Farm Road, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Megan Elyse Doner, Heather Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Lauren Nicole Englar, Chesterbrook Drive, B.S. in Communications Media

    Audra Jean Garrod, Skyview Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Maigan Elizabeth Gideon, Holyoke Drive, B.S. in Nursing

    Meredith Caroline Hady, Keeney Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Kathryn Olivia Harvey, Hunt Club Drive, B.S. in Nursing

    Megan Frances Hoover, Wetherburn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Catrina Ann Hose, Valley View Road, B.S. in Safety Sciences

    Meghan Victoria Huff, Rathton Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Michael Anthony Klein, Hill N Dale Drive, B.A. in Psychology

    Emily Nicole Kustanbauter, Heather Drive, B.A. in Journalism

    Gabrielle Renee Lehigh, Board Road, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

    Bradley Scott Masenheimer, Federal Road, B.S.Ed. in English Education

    Elizabeth Margaret McKillop, Maywood Road, B.S. in Child and Family Studies

    Morgan Katrin McLaughlin, Beadsley Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Ryan Patrick McNeely, Emmanuel Drive, B.A. in History

    Nicholas Lee Murray, Eastwood Drive, B.S. in Marketing

    Megan Erin Petit, Taylor Road, B.S. in Nursing

    Courtney Anne Price, Joppa Road, B.S. in Marketing

    John Frederick Riggs, Meadow Hill Drive, B.A. in Honors Program in Psychology

    Katelyn Marie Romesberg, Shaanti Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stacey Rene Root, Indian Rock Dam Road, B.S. in Athletic Training

    Alexis Nicole Scott, South Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Logan Sean Sealover, Brittany Court, Undeclared, College of Fine Arts

    Brandon Alexander Snyder, Lyndhurst Road, B.A. in Criminology

    Robert James Spaulding, East Prospect Street, B.S. in Management/General

    Ian D. Todd, Cranmere Lane, B.A. in Philosophy

    Brittany Suzanne Vaught, Randolph Drive, B.S.Ed. in English Education

    Daniel James Walters, South Rockburn Street, B.S. in Hospitality Management

    Out of State

    Arkansas

    Phylicia Renee Maples, Cabot, B.S. in Fashion Merchandising

    California

    Faith Jamie Ambrosini, Salinas, B.A. in Anthropology

    Catherine Tessa Shelburne, San Marino, B.S. in Fashion Merchandising

    Colorado

    Lindsey S. Quakenbush, Longmont, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Connecticut

    Sawyer Wayne Auger, Gales Ferry, B.S. in Communications Media

    Zachary John Stayman, New Canaan, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Joseph Edgar Williams, Norwalk, B.S. in Communications Media

    Delaware

    Victoria Frances Roth, Bear, B.S. in Fashion Merchandising

    Jessica Suzanne Siegfried, Bear, B.S. in Nutrition

    Jeffrey Scott Johnson, Dover, B.A. in Criminology

    Heather Erin Robbins, Frederica, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Florida

    Colleen Marie Garten, Jacksonville, B.A. in Spanish

    Levar Alfonso Mills, Jacksonville, B.S. in Communications Media

    Sybil Blithe Watson, Pensacola, B.A. in Psychology

    Nichole Alana Craig, Tallahassee, B.A. in Asian Studies

    Georgia

    Kara Leigh Markle, Peachtree City, B.S. in Fashion Merchandising

    Illinois

    Dante Koeppen, Arlington Heights, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Catherine Krygeris, Downers Grove, B.S.Ed. in Biology Education

    Danielle Marie Ostendorf, Rockford, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Indiana

    Chris Chambers, Alexandria, B.A. in History/Pre-Law

    Ethan Michael Peterson, Centerville, B.A. in Political Science/Pre-Law

    Hollie Anne Speedy, Noblesville, B.A. in Criminology

    Nathaniel Clayton Gangwer, Rossville, B.A. in History

    Maine

    Kelsi Anne Lindblad, Bangor, B.S. in Biology

    Ethan Thaddeus Edmondson, Mount Desert, B.S.Ed. in Music Education

    Sarah Lindsey Flewelling, Pittsfield, B.A. in International Studies

    Maryland

    Devin Michael Konstans, Aberdeen, B.S. in Physics

    Ashley Dawn Branthoover, Accident, B.S. in Hospitality Management

    Colleen Margaret Berlin, Baltimore, B.S. in Athletic Training

    Catherine J. Landis, Baltimore, B.S. in Biology

    Willis Reginald Spencer, Baltimore, B.S.Ed. in Music Education

    Michael E. Knapp, Bel Air, B.A. in Psychology

    Amanda Marie Walczak, Bel Air, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jocelyn Grace Weber, Bel Air, B.S. in Fashion Merchandising

    Katelyn Elizabeth Marshall, Bowie, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Marketta Catherine Gent, Boyds, B.S.Ed. in Music Education

    Meg Alexandra Davis, Catonsville, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Lauren Ashley McClellan, Chesapeake Beach, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Chelsey Marie Hipp, Clarksville, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Christopher Ryan Poet, Clear Spring, B.S.Ed. in Music Education

    Caitlin Jewel Schwatka, College Park, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Mary Michele Geiser, Columbia, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Ashley Marie Meredith, Columbia, B.S. in Communications Media

    Meghan Christine Squires, Cumberland, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Erin C. Thomas, Delmar, B.S.Ed. in Music Education

    Robin Marie Matty, Derwood, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Antonio Mitchell Perez, Eldersburg, B.S. in Marketing

    Meghan Cory Tucker, Ellicott City, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Timothy Adam Brady, Forest Hill, B.A. in Criminology

    Lauren Mae Gibson, Frederick, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Allyson Michelle Long, Frederick, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Morgan Lynn Molnar, Frederick, B.S.Ed. in English Education

    Hector Edill Quintana, Frederick, B.F.A. in Music Performance

    Nicole Dalton Ruzbacki, Frederick, B.S. in Marketing

    Aaron M. Swiderski, Frederick, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

    Emilyanne Ruth Spencer, Frostburg, B.S.Ed. in Deaf Education

    Kathryn Marie Gentile, Gaithersburg, B.S.Ed. in Music Education

    Sarah La Roque Harper, Gaithersburg, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Jeremiah Josh Joson, Gaithersburg, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Katherine Elizabeth Koenig, Gaithersburg, B.S. in Athletic Training

    Jared Michael Lesser, Gaithersburg, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Mary Catherine Norr, Gaithersburg, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Michael Kennard Waddell, Gaithersburg, B.S.Ed. in Music Education

    Christopher Patrick Barr, Germantown, B.A. in Asian Studies

    Nicholas Xavier Brock, Germantown, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Teresa Mildred Dierks, Germantown, B.S. in Chemistry

    Kristen Miriah Erickson, Germantown, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Martin Joseph Bindel, Glen Arm, B.S. in Hospitality Management

    Katherine Annemarie Bechtel, Hagerstown, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Anastasia Elizabeth Gaines, Hagerstown, B.S. in Communications Media

    Meagan Jeanette Graff, Hagerstown, B.S.Ed. in Music Education

    Wilson Douglas Poffenberger, Hagerstown, B.S.Ed. in Music Education

    Megan E. Dell, Hampstead, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Kyle Patrick Zelesnick, Hampstead, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Alexandra Lee Vega, Highland, B.S. in Accounting

    Carolyn Kathryn Town, Huntingtown, B.S. in Nursing

    David Christopher Carr, Ijamsville, B.A. in History

    Gretchen D. Heine, Ijamsville, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Katharine Ruth Stock, Laurel, B.S.Ed. in Deaf Education

    Stephanie L. Bearjar, Lusby, B.A. in Economics

    Alexandra Lynn Tierney, Lusby, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Zachary Bryan Jamison, Maugansville, B.S.Ed. in Elementary Education

    Zachary Dale Landau, Mechanicsville, B.A. in Criminology

    Allison Lee Hamilton, Middletown, B.A. in Criminology

    Angela Marie Rowland, Middletown, B.A. in Economics

    Jennifer Ann Huff, Mount Airy, B.S. in Accounting

    Kristen L. Kenski, Mount Airy, B.S. in Nursing

    Victoria Marie Pooton, Mount Airy, B.S. in Nursing

    Stephanie Christine Schrider, Mount Airy, B.S. in Fashion Merchandising

    Jennifer Lynn Michelli, New Market, B.S.Ed. in Elementary Education

    Katherine M. Weaver, New Market, B.S.Ed. in Music Education

    Samantha Bartholomew, North Potomac, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Hana May Smith, Oakland, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Daniel Micheal Spratt, Ocean City, B.A. in Asian Studies

    Samantha Elizabeth Poerschmann, Olney, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Lauren Alexandra Polokoff, Olney, B.S. in Fashion Merchandising

    Adina K. Disney, Owings Mills, B.A. in International Studies

    Kimberly Rose Kagen, Owings Mills, B.S. in Fashion Merchandising

    Stephanie Ann Collier, Reisterstown, B.S. in Business Technology Support

    Stephanie C. Linker, Reisterstown, B.S. in Fashion Merchandising

    Lauren Schaff, Rising Sun, B.S. in Disability Services

    Hermann Modesto Akakpo, Rockville, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

    Claudia Maria Escobar Carrasco, Rockville, B.S. in Hospitality Management

    Elizabeth Paige Reynolds, Severn, B.A. in Art/Studio

    Shelby Shonnae Kelley, Silver Spring, B.A. in Art/Studio

    Daniel Steven Anderson, Sykesville, B.S. in Management Information Systems

    Jennelle Christine Metzler, Sykesville, B.S. in Fashion Merchandising

    Heather Lynn Thomas, Sykesville, B.S. in Child and Family Studies

    Christina Renee Robinson, Upper Marlboro, B.S. in Hospitality Management

    Michelle Lynn Grozinsky, Waldorf, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Alexsandra Mae Snyder, Walkersville, B.S. in Hospitality Management

    Jonathan Steven Gerber, Westminster, B.A. in Criminology

    Morgan Elaine Baker, Williamsport, B.S.Ed. in Music Education

    Jessica Lynn Brechbill, Williamsport, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Massachusetts

    Brittany Anne Viens, Belchertown, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

    Jeremy A. Guillette, Dudley, B.A. in Anthropology

    Eliszabeth Kelli Graves, Greenfield, B.S. in Biology

    Colleen Louise Coleman, Paxton, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

    Michigan

    David Bruce Williams-Young, Milford, B.S. in Chemistry

    SaraJane Emily Parsons, Negaunee, B.S. in Mathematics

    Joshua Taylor Scott, Reading, B.S.Ed. in Art Education

    Minnesota

    Melissa Kay Aasness, Fergus Falls, B.S. in Fashion Merchandising

    Abigail Mundy, Rochester, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Jacintha Ignacimuthu, Winona, B.S. in Nursing

    Nebraska

    Wendy Marie Leuenberger, Lincoln, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental

    New Hampshire

    Sarah Elizabeth Burke, Merrimack, B.A. in Journalism

    New Jersey

    Alexander Allen Davis, Andover, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Derek Rene Morf, Annandale, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Autumn Lee Stockholm, Belle Mead, B.A. in Criminology

    Alexandra Rae Goldring, Brick, B.S. in Biology

    Alexa Lameiras, Brick, B.S. in Interior Design

    Britne Gabrielle Vinson, Browns Mills, B.S. in Child and Family Studies

    Chelsea McDonnell, Burlington, B.A. in Anthropology

    Rebecca Noelle Malaczewski, Cherry Hill, B.A. in Criminology

    Allyson Joan Mitidieri, Cherry Hill, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Frank Joseph Sirolli, Cinnaminson, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Paige Justine Beierschmitt, Eastampton, B.S. in Biology

    Kylie Michelle Kassoy, Glen Rock, B.S. in International Business

    Kerrianne Maria Costantino, Greenwich, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Kevin D. Honigsberg, Hackettstown, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Caitlin Mary Regan, Hackettstown, B.S.Ed. in Music Education

    Donna Elizabeth Pappano, Hamilton, B.S. in Fashion Merchandising

    Brianne Veronica Stewart, Hewitt, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Eric Robert Dauenhauer, Jackson, B.S.Ed. in Music Education

    Lauren Anne Delesky, Jackson, B.S.Ed. in Music Education

    Kathryn Jeanne Wiggins, Jackson, B.A. in Sociology

    Alyssa Nicole Yakalis, Lanoka Harbor, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Sarah Renee Smith, Lebanon, B.S. in Child and Family Studies

    Melissa Ann Crugnale, Lumberton, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Akia Nicole Williams, Lumberton, B.S. in Fashion Merchandising

    Antonette Acosta, Newark, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    John Peter Rose, Nutley, B.A. in Journalism

    Kristen R. Gilmartin, Parlin, B.S. in Communications Media

    Emily Victoria Stilson, Pennington, B.S. in Hospitality Management

    Jamie Venello, Penns Grove, B.S. in Fashion Merchandising

    Jill K. Dubell, Piscataway, B.A. in French

    Matthew Robert Jones, Piscataway, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Samuel J. Weiser, Plainsboro, B.S.Ed. in Music Education

    Robyn Joseph Haake, Princeton, B.A. in Political Science

    Kevin Christopher Popeck, Randolph, B.S. in Business Technology Support

    Marguerite Beatrice Benton, Roebling, B.A. in Criminology

    Domenica A. Caporusso, Sewell, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Ava Anais McEachern, Sicklerville, B.S. in Biology

    Kimberly Maye Shaver, Stanhope, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Vernon Donald Powell, Tabernacle, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

    Melissa Anne Muniz, Toms River, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    Alexandra Lynne Carlton, Voorhees, B.S.Ed. in Deaf Education

    Adriana Emanuel Konstantinides, Voorhees, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Allison Rose Langer, Wayne, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sarah Elizabeth Valvano, Whippany, B.S.Ed. in Deaf Education

    New York

    Troy Stephen Miller, Allegany, B.S. in Safety Sciences

    Timothy Paul Knickerbocker, Clinton Corners, B.S.Ed. in Music Education

    Kathleen Elizabeth Oldrey, Clintondale, B.A. in English/Writing Studies

    Elizabeth Marie Glasshagel, Coram, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

    David J. Gershgorn, Cortlandt Manor, B.A. in Journalism

    Hilary Aileen Wahler, East Amherst, B.A. in Criminology

    Dawn Elizabeth Shivers, East Northport, B.S. in Fashion Merchandising

    Heather Marie Herche, Endicott, B.S.Ed. in Art Education

    Corinne Elizabeth Miller, Hamburg, B.S. in Hospitality Management

    Anthony Michael Farella, Hornell, B.A. in Religious Studies

    Elizabeth Christine Stuart, Jamestown, B.S. in Interior Design

    Miller Brady Barmasse, Lockport, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Megan E. Morris, Lockport, B.S. in Accounting

    Michael George Hanrahan, Mahopac, B.S.Ed. in Music Education

    Jason Eli Schwartz, New City, B.S.Ed. in Deaf Education

    Mallory Loren Clark, Newfield, B.A. in Honors Program in Psychology

    Kimika N. Hudson, Pine Bush, B.A. in Psychology

    Kaitlyn Rose Kaminski, Rochester, B.S. in Nutrition/Dietetics

    Hugo Jose Villanueva, Scarsdale, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Megan H. Quinn, Staten Island, B.S.Ed. in Deaf Education

    Kristen Nancy Shafer, Vestal, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

    Jamie Allison Roche, Wayland, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Meredith Suzanne Lindsey Bird, West Leyden, B.A. in Asian Studies

    Amy Alison Frauen, Wilson, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    North Carolina

    Courtney Leigh Fenters, Gibsonville, B.A. in Criminology

    Michael Zvi Adelstein, Raleigh, B.S. in Communications Media

    Ohio

    Bryn M. Parker, Akron, B.S. in General Studies

    Tyler Stephan Machovina, Amherst, B.S. in Biochemistry

    Katherine Marie Watkins, Belmont, B.A. in Art/Studio

    William David Watkins, Belmont, B.S. in Geology

    Christopher M. Garrett, Brecksville, B.S. in Marketing

    Dale Marie Cote, Bryan, B.S. in Nursing

    Jeffrey Lamar Vaughn, Canton, B.A. in Criminology

    Emily Ann Shaver, Centerville, B.A. in Theater

    Madeline P. Schulte, Cincinnati, B.S. in Nursing

    Nicole M. Moomaw, Cleveland, B.A. in Psychology

    Deven Leigh Bray, Cleveland Heights, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Austen Wells Perelman-Hall, Cleveland Heights, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

    Sarah Jayne Popiel, Columbia Station, B.S.Ed. in Deaf Education

    Kadie Marie Koeneman, Columbus, B.S. in International Business

    James Edward Broadbent, Cortland, B.A. in Criminology

    Kelsey R. Mlnarik, Cuyahoga Falls, B.A. in Music

    Ashley Rose Youngkin, Cuyahoga Falls, B.S. in Accounting

    Bridget Janine Connolly, Delaware, B.A. in Criminology

    Christopher David Karter, East Liverpool, B.S. in Natural Science/Pre-Podiatry

    Matthew R. Shick, Hubbard, B.A. in Criminology

    Rachel A. Smigielski, Lebanon, B.A. in English

    Elizabeth M. Elmore, Madison, B.A. in English/Writing Studies

    Elisha Swindell, Madison, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Amelia Sue Uecker, Mason, B.S. in Mathematics

    Melissa Frances Zehe, Mentor, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Shelby Jane Craig, New Philadelphia, B.S. in Nursing

    Devan Curry Mercer, Ravenna, B.A. in Spanish

    Emily Beth Brain, Salem, B.S. in Fashion Merchandising

    Codi Lee Holstein, Solon, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Julie Anne McEvoy, Strongsville, B.S.Ed. in English Education

    Danielle Lee Joestlein, Uniontown, B.A. in Criminology

    Matthew James Reed, Wadsworth, B.S. in Accounting

    David John Wilcox, Westerville, B.S. in Finance

    Matthew W. Lambert, Wooster, B.S. in Communications Media

    Elaine R. Miller, Youngstown, B.S. in Hospitality Management

    Rhode Island

    Stephanie Lynne Beaudette, Johnston, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

    Meghan Elizabeth Corbett, North Kingstown, B.S. in Nursing

    Texas

    Amber L. Cahill, Big Spring, B.S.Ed. in Deaf Education

    Kathryn Irene Glapa, Houston, B.S. in Fashion Merchandising

    Anay Celeste Pope, Killeen, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Jillian Dawn Jordan, Kingwood, B.S. in Marketing

    Amira Al-Qarqaz, San Antonio, B.A. in Psychology

    Utah

    Bronson Wakefield Lockwood, Sandy, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

    Virginia

    Kyle Spencer, Alexandria, B.A. in Criminology

    John Brison Churan, Annandale, B.A. in International Studies

    Sean P. Smith, Annandale, B.S. in Mathematics

    Walter Patrick Smith, Annandale, B.S. in Accounting

    Alexander James Berdahl, Ashburn, B.A. in Criminology

    James Joseph Bradford, Ashburn, B.S. in Mathematics

    Travis Joseph Hannam, Ashburn, Undeclared, College of Education and Educational Technology

    Randal Douglas Modowski, Ashburn, B.S. in Computer Science/Applied

    Danny Weston Parrotte, Ashburn, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Danielle Christine Deal, Broadlands, B.S.Ed. in Business Education

    Nathaniel Burdette Andre-Erwin, Centreville, B.S. in Management/General

    Jessica Karen Dunaye, Centreville, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Brittany Louise Houhoulis, Centreville, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Meagan R. Lilly, Centreville, B.S.Ed. in Elementary Education

    Chanele Elizabeth Molano, Centreville, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Matthew Robert Pangman, Centreville, B.S. in Communications Media

    Chase Patrick Robson, Centreville, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

    Kimberly Lynne Esslinger, Chantilly, B.S. in Nursing

    Victoria Lynn Shelton, Chesterfield, B.S.Ed. in Music Education

    Rebecca K. Hartley, Clifton, B.S. in Biochemistry

    Andrew Guy Myers, Clifton, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Stephen Gregory Norair, Clifton, B.S. in Geology

    Caroline Grace Osborn, Clifton, B.A. in History/Pre-Law

    Kara Kristine Walter, Clifton, B.S. in Hospitality Management

    Laura Jean Ellyson, Culpeper, B.A. in Anthropology/Archaeology

    Kyle Kenneth Ford, Fairfax, B.A. in Psychology

    Emily Robertine Manno, Fairfax, B.A. in Psychology

    Andrea Lee Rossman, Fairfax, B.S. in Child and Family Studies

    Laura Katherine Hinely, Falls Church, B.A. in Art/Studio

    Karina C. Robarge, Falls Church, B.A. in Art/Studio

    Keri D. Durrett, Fredericksburg, B.A. in Theater

    Dara Elizabeth Fennell, Fredericksburg, B.A. in Journalism

    Emily E. Stilwell, Fredericksburg, B.S.Ed. in English Education

    James Broderick, Gainesville, B.S. in Natural Science

    Katherine Christina Gray, Herndon, B.A. in Psychology

    Daniel Philip Hannum, Herndon, B.S. in Finance

    Anne Marie Fults, King George, B.S.Ed. in Deaf Education

    Jaclyn Kay Hynson, King George, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

    Meghan Kathleen Decker, Leesburg, B.S.Ed. in Deaf Education

    Rebecca K. Schwartzman, Lorton, B.A. in Political Science

    Rachelle M. Millard, Marshall, B.A. in Anthropology

    Kelly Wroblewski, Mclean, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Scott Gil Renkin, Midlothian, B.S. in Communications Media

    Alina Marie Ronca, Midlothian, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Rachel Anne Enghauser, Oak Hill, B.A. in Sociology/Human Services

    Rebecca Ruth Slaughter, Oak Hill, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Samantha M. Padgett, Oakton, B.S. in Communications Media

    Zachary Scott Bolan, Purcellville, B.A. in Art/Studio

    Jasmine Nicole Jonte, Richmond, B.S.Ed. in Music Education

    Taylor Jeanne Mullholand, Richmond, B.A. in Criminology/Pre-Law

    Ashley Elizabeth Schmidt, South Riding, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Luke Dallas McCoy, Springfield, B.A. in Criminology

    Timothy Touch, Springfield, A.A. in Business/Accounting

    Elizabeth H. Midock, Stephens City, B.S. in Nutrition

    Mary Elizabeth Feazel-Orr, Vienna, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Leila Marie Giles, Vienna, B.S. in Communications Media

    Kevin Joseph Shaughnessy, Vienna, B.A. in Psychology

    Justine Rippl, Virginia Beach, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

    Rosamaria Del Carmen Ponciano, Woodbridge, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

    Stefanie Lauren Poates, Yorktown, B.S. in Athletic Training

    Washington

    Sara Senia Patton, Addy, B.A. in English/Writing Studies

    West Virginia

    Andrew A. Bisaha, Athens, B.A. in English/Writing Studies

    Nicole Christine Johns, Charleston, B.S. in Marketing

    Truman J. Gore, Clarksburg, B.A. in Honors Program in Psychology

    Samuel T. Sullivan, Martinsburg, B.A. in English /Pre-Law

    Lauren Marie Bauer, Wheeling, B.S.Ed. in Deaf Education

    Megan Elyse Ghaphery, Wheeling, B.A. in English/Writing Studies

    Logan Bryan Wojcik, Wheeling, B.S. in Communications Media

    Donald Lee Blankenship, Williamson, B.A. in Art/Studio

    International

    Angola

    Antonio A. Mendes, Luanda, B.S. in Safety Sciences

    Botswana

    Romin Patel, Gaborone, B.S. in Management Information Systems

    Brazil

    Thamita Pacheco Rodrigues, Sao Luis, B.A. in International Studies

    Bulgaria

    Natalie Ilcheva, Sofia, Unclassified

    Canada

    Zachary Franklin Kempa, Ontario, B.S. in Marketing

    Valerie Lynn Wortley, Windsor, B.A. in Spanish

    China

    Zhuo Fei Cheng, Beijing, Unclassified

    Yuxin Han, Ben Xi, Unclassified

    Zhini Xia, Changsha, B.S. in Finance

    Tianchen Cao, Chengdu, Unclassified

    Leqin Chen, Chengdu, B.S. in Marketing

    Xiyu Chen, Chengdu, B.S. in Accounting

    Yaoxi Guo, Chengdu, B.S. in Accounting

    Xiang Hang, Chengdu, Unclassified

    Zhuoling Li, Chengdu, B.S. in Finance

    Xun Luo, Chengdu, B.S. in Marketing

    Haotian Qiu, Chengdu, B.S. in Marketing

    Dan Wang, Chengdu, Unclassified

    Qiuyue Wang, Chengdu, B.S. in Accounting

    Hongyu Yan, Chengdu, Unclassified

    Yi Yun Zhang, Chengdu, Unclassified

    Mengge Pu, Da Zhou, Unclassified

    Xing Yu Zhang, Dezhou, Shandong, Unclassified

    Shu Yang, Guang Zhou, Unclassified

    Xuan Luo, Guangxi, Unclassified

    Jinke Wu, Mianyang, Unclassified

    Qian Cao, Nanjing, B.S. in Accounting

    Yiyun Fang, Qi Chun, Unclassified

    Xiaochen Wang, Shandong, Unclassified

    Jingying Wu, Shanghai, Unclassified

    Wentao Wang, Shenyang, B.S. in Communications Media

    Huan Jiang, Sichuan, Unclassified

    Yan Luo, Sichuan, Unclassified

    Yuting Su, Sichuan, Unclassified

    Shiya Zhang, Sichuan, Unclassified

    Rui Zhou, Sichuan, Unclassified

    Di Che, Suining, Unclassified

    Jibang Chai, Xianyang, Unclassified

    Ruoling Li, Yuxi, Unclassified

    Costa Rica

    Felipe Figueres, San Jose, B.A. in Economics

    Cyprus

    Konstantinos Makaritis, Limassol, B.F.A. in Music Performance

    Michalis Mariou Mavrotheris, Nicosia, B.A. in English/Writing Studies

    Denmark

    Jakob Holm, Aarhus, Unclassified

    Kasper Jens Gregers Sorensen, Herning, Unclassified

    Egypt

    Omar Sobhy Nasef, Cairo, B.A. in International Studies

    Germany

    Hans Martin Schramm, Moers, Unclassified

    Christopher Mehl, Neunkirchen, Unclassified

    Patrick Barkow, Neuss, Unclassified

    Sven Suttmann, Neuss, Unclassified

    India

    Pratik Patel, Sidhpur, Undeclared, College of Health and Human Services

    Japan

    Ayaka Sawabe, Osaka, B.A. in Religious Studies

    Kenya

    Shiela Ika'silon Otwane, Mombasa, B.S. in Nursing

    Yiyi Fan, Nairobi, B.S. in Biology/Pre-Medical

    Malaysia

    Sin Yi Chow, Banting, Selangor, B.S. in Finance

    Wen Nie Ng, Batu Caves, B.S. in Finance

    Su Xian Chow, Ipoh, Perak, B.S. in Management Information Systems

    Yie Xiong Tee, Johor, B.S. in Finance

    Boon Kai Lee, Johor Bahru, B.S. in Marketing

    Yeong Chen Yong, Johor Bahru, B.S. in International Business

    Yew Chuan Chew, Kuala Lumpur, B.S. in Finance

    Yi Hang Tan, Pekan Nanas Johor, B.S. in Marketing

    Soon Hooi Ee, Subang Jaya, B.S. in International Business

    Christopher Fatt Keat Lam, Subang Jaya, B.S. in Human Resource Management

    Caren Yu Sze Ong, Subang Jaya, B.S. in International Business

    Mexico

    Erika Schnaas, Mexico City, Undeclared, College of Fine Arts

    Military, Europe

    Katrina Marie Daiga, Apo, B.A. in Journalism

    Alexa N. Pappal, Apo, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

    Netherlands

    Myrthe van der Klei, Den Haag, Unclassified

    Sophie Caroline Hugenholtz, Gorinchem, Unclassified

    Nigeria

    Nkemka Iheukwumere Uche, Abuja, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Systems

    Norway

    Elise Roisland, Drobak, Unclassified

    Mari Thingelstad, Honefoss, Unclassified

    Maja Andersen, Kristiansand, Unclassified

    Annette Holmedal, Oslo, Unclassified

    Anders Sangolt, Skogsvag, Unclassified

    Endre Vellene, Stavanger, Unclassified

    Peru

    Doris Patricia Quispe, Lima, B.S. in Management/General

    Puerto Rico

    Cristina Mari Ruberte, Ponce, B.S. in Interior Design

    Republic of Korea

    Min-Hee Kang, Changwon, B.S. in Chemistry

    Hyunkyung Kim, Gumi, Unclassified

    Ji-Young Yang, Gwangju, B.S. in Nursing

    Tae-Yoon Kim, Seoul, B.S. in Hospitality Management

    Sang Woo Kim, Sung Nam City, B.S. in Hospitality Management

    Youjin Gu, Ulsan, Unclassified

    Saudi Arabia

    Samaher Mohammed Aljehani, Jeddah, B.A. in English/Language Studies

    Sultan Mohammed S. Aljehani, Jeddah, B.S. in Safety Sciences

    Nawaf Suliman Alassaf, Riyadh, B.S. in Computer Science/Information Assurance

    Serbia

    Djordje Krstic, Begrade, Unclassified

    Taiwan

    Chun-Yu Tsai, Kaohsiung, Unclassified

    Po-Hui Chang, Taipei, Unclassified

    Ping-Hsuan Chih, Taipei, Unclassified

    Hsiao-Ling Chuang, Taipei, B.S. in Fashion Merchandising

    Chen-Yu Lai, Taipei, Unclassified

    Fu Mao Shen, Taipei, Unclassified

    Yu-Tung Lee, Zhonghe, Unclassified

    Wei-Ting Hsu, Zhonghe City, Unclassified

    Shih-Chieh Yang, Zhongli City, Unclassified

    Thailand

    Tabtip Louhabanjong, Krabi, B.A. in International Studies

    United Kingdom

    Emilia Osborne, Bedfordshire, B.S. in Mathematics

    Katie Sarah Eaton, Halesowen, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

    Uzbekistan

    Ravshan Zafar O'G'Li Toirov, Tashkent, B.A. in Economics

    Zimbabwe

    Buhlebenkosi Thandekile Masilela, Bulawayo, B.S. in Accounting

    Nobukhosi Nosipho Masilela, Bulawayo, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

    Malcom Tanaka Machiridza, Harare, B.S. in Finance