Fall 2009 Dean’s List


  • Adams

    Abbottstown

    Rodney Adam Wolf, Racetrack Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Arendtsville

    Adam Steven Tuckey, Main Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Aspers

    Joseph William Anderson, Rock Valley Road, Business

    Allison Leigh Bobb, Coon Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Biglerville

    Zachary Christopher Lieberum, Ditzler Avenue, Business

    Meghan Watson Walde, Rentzel Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Nicole Marie Woerner, Benders Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Gregory John Wenk, High Street, B.S. in Biology

    East Berlin

    Kimberly Michelle Brown, Lake Meade Drive, B.A. in Anthropology

    Bryanna Nicole Kutz, Old Loghouse Road, B.S. in Accounting

    Fairfield

    Aaron Lewis Corso, B.S. in Management Information Systems

    Samantha Kay Wilson, B.A. in Criminology

    Gardners

    Kayla Brianne Lingle, Peach Glen Road, B.A. in Sociology

    Gettysburg

    Aaron Brownley, Russell Tavern Road, Physics

    Emily May Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Molly Frances Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Allison Taylor Connolly, Cavalry Field Road, B.S. in Athletic Training

    Benjamin John Dufendach, Baltimore Pike, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Jonathan David Holz, Heritage Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Zachary Aaron Joyce, Longstreet Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Tara Jo Miller, West Bonniefield Drive, B.S. in Nursing

    Christopher John Ozenbaugh, Longstreet Drive, B.A. in Criminology

    Stephan Charles Reyka, Fairfield Road, B.S. in Nursing

    Holly Lorena Schlein, Belmont Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Kelsey Monet Shank, Carole Court, B.A. in Psychology

    Caleb John Swinn, East Lincoln Avenue, B.A. in History

    Littlestown

    Brandi Lynn Pittinger, Mengus Mill Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Kevin Patrick Pumphrey, Tudor Court, B.S. in Finance

    Jaimie Alana Walker, Littlestown Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Orrtanna

    Corey Evan Williams, Newman Road, B.A. in Art

    York Springs

    Ian Scott Lynch, Bateman Road, B.A. in Political Science

    Larysa Andrea Miller, White Oak Tree Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Allegheny

    Allison Park

    Steven Matthew Bizon, Tremont Drive, B.A. in Criminology

    Matthew Richard Braun, Tanglewood Drive, B.S.Ed. in Physics Education

    Shannon Nikol Brogdon, Concord Drive, B.A. in Psychology

    Blair Michael Chapman, Redcoach Road, B.A. in Criminology

    Kerry Lee Connolly, Hampton Valley Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Daniel J. Craig, Linwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Amber Marie Crooks, Coldwater Drive, B.S. in Nutrition

    Ashley Sommer Florijan, Linwood Drive, B.S. in Accounting

    Jacqueline Louise Gajewski, Clareville Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Chelsea Jane Heckel, Cedar Glen Drive, Education

    Michele Marie Henderson, Sample Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christopher M. Hofstetter, Viewcrest Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Kimberly Ann Hofstetter, Viewcrest Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Adam James Maseth, Lakeside Drive, B.A. in Criminology

    Joseph Harrison Paul, Tall Oak Drive, B.A. in Political Science

    Hilary Claire Seserko, Westwind Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Benjamin Trevor Shulman, Apple Ridge Drive, B.A. in Art

    Kristina Michelle Stiger, Summit Drive, B.S. in Accounting

    Brittney Lauren Thon, Tillia Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Bethel Park

    Alexis Renee Abbott, Summit Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Matthew Thomas Carroll, Southampton Drive, B.S. in Natural Science

    Natalie Lynn Cerrone, Pinto Court, B.S.Ed. in Art Education

    Jessica Ruth Fish, Bethel Crest Drive, B.S. in Natural Science

    Zachary William Fish, Bethel Crest Drive, B.A. in English

    Nicole Marie Gasbarre, Sylvania Drive, B.S. in Nutrition

    Cara Jean Harper, B.S.Ed. in Spanish Education

    Kristina Michelle Kowalski, Highfield Court, B.S. in Marketing

    Sara Ashley Miller, Turngate Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Danielle Lynn Nedzesky, Ohio Street, Natural Sciences

    Catherine Lynn Pokrifka, Middlegate Drive, B.S. in Management

    Amy Lynn Rudolph, Daleview Drive, B.S. in Marketing

    Emily R. Sasso, Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kevin Joseph Stay, Sarvis Drive, B.A. in History

    Maria Lynn Talarico, B.S. in Nursing

    Kurt Dean Valentine, Greenhaven Drive, B.A. in History

    Samuel M. Weinblum, Prescott Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Nicole M. Zalak, Orchard Avenue, B.A. in Theater

    Stephanie Alyssa Zini, Dalmation Drive, B.F.A. in Art Studio

    Brackenridge

    Lauren Renee Koharchik, Nevada Street, B.S.Ed. in Music Education

    Robert George Koharchik, Nevada Street, B.S. in Computer Science

    Serena Marie Pitel, Cleveland Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Tara Ann Swiklinski, Broadview Boulevard, B.S. in Communications Media

    Bridgeville

    Danielle Dolores Brand, Forbes Street, Health and Human Services

    Justin Michael Burda, Sarah Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jenna Marie Carnahan, Cook School Road, B.S. in Athletic Training

    Kelsey Mary Ferguson, Bank Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Matthew D. Roberts, Willowick Court, B.A. in Criminology

    Sara M. Scotty, Liberty Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Carnegie

    Sarah Elizabeth Capozzoli, Hulton Street, B.A. in Sociology

    Fautma M. Eshnuk, Lindsay Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Edward John Feldman, Willina Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Felicia Anne Franklin, Boroview Avenue, B.S.Ed. in French Education

    Miranda Ann Moody, Lee Street, B.S. in Nutrition

    Kerry Ann Orchowski, Lindsay Road, B.S.Ed. in Music Education

    Richard Andrew Seder, Marshall Avenue,  Business

    Cheswick

    Courtney Kristen Hoole, Florian Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kyle Benjamin Novak, Spring Hill Lane, B.A. in Criminology

    Kristen Danielle Stitzel, Dunedin Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Timothy L. Swackhammer, Lea Drive, B.A. in Criminology

    Coraopolis

    Lauren Michelle Benedetti, Dines Drive, B.S. in Nursing

    Devan Elizabeth Fedorowich, Parliament Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Anton Sergeevich Matyushkov, Larchmont Court, B.S. in Safety Sciences

    Christopher John Munizza, Glenmore Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Natalie Jane Nekos, Schuler Lane, B.A. in Psychology

    Corie Ann Scanlon, Jeff Drive, B.S. in Nursing

    Danielle Marie Snapp, Summit Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Elizabeth J. Strager, Broad Hill Farms Road, B.S.Ed. in French Education

    Stephanie Marie Tassone, Ellwood Court, B.S. in Nutrition

    Crescent

    Elizabeth James Hatton, Laurel Ridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michele L. Lugowski, Aster Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cuddy

    Joseph Mastrean, B.F.A. in Art Studio

    Duquesne

    Shawnese D. Brown, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elizabeth

    Jared Michael Crevar, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin Robert Fuga, Ash Drive, B.A. in Criminology

    Chelsea Nicole Glaser, Belfrey Drive, B.S. in Nursing

    Marc Duane Kovach, B.A. in Criminology

    Brandon Robert Swisher, Fine Arts

    Gibsonia

    John William Benton, Edgehill Drive, Health and Human Services

    Elena Maria Brandimarti, Delo Drive, B.S. in Nutrition

    Alyssa Choiniere, Willowcrest Drive, B.A. in Journalism

    Amanda Rosemarie Coppola, Shawnee Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrea Lynne Craft, B.S.Ed. in Art Education

    Randy L. Davis, Walcott Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Anthony J. DiPasquale, Kim Lane, Business

    Laura Ann Gregory, Golfview Drive, B.S. in Biology

    Shane Ryan Gribbin, Deer Path Lane, B.S. in Management

    Rachel Lauren Holtgraver, Gibsonia Road, B.S. in Hospitality Management

    Lauren A. Hudec, Elgro Road, B.S. in Child and Family Studies

    Christina L. Jenkins, Camberly Drive, B.S. in Management

    Katie Lynn Jones, White Pine Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Emily Renee Labriola, Prince Phillip Court, B.S. in Fashion Merchandising

    Vincent Christy Labriola, Prince Phillip Court, B.S. in Accounting

    Dana N. Lombardo, Valleyvue Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Ryan Stuart Mack, Crestwood Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Deanne Patrice Mallich, Mohawk Drive, B.S. in Accounting

    Ryan Matthew Mann, Mohawk Drive, Business

    Jamie Lee Mason, B.S.Ed. in Art Education

    Lauren Elizabeth Meuschke, Lynn Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Gregory Thomas Morrow, Woodhill Drive, B.S. in Human Resource Management

    Graham Patrick Mulqueen, Haberlein Road, B.A. in Political Science

    Natalie M. Schaefer, Phillips Road, B.A. in Journalism

    Kara N. Sloniger, Babcock Boulevard, B.S. in Nursing

    Philip John Trombetta, Willow Creek Drive, B.S. in Accounting

    Melissa Renee Winsko, Stonehaven Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Glassport

    Emily Louise Case, Maryland Avenue, B.A. in Criminology

    Katie Rose Lapsley, Vermont Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Heather Lin McCutcheon, Vermont Avenue, English

    Janeen Lynn Rohall, Indiana Avenue, Natural Sciences

    Glenshaw

    Tiffany Fannie, Kelly Road, B.A. in Economics

    Jonathan James Jackson, Springwood Drive, B.A. in Criminology

    Kristin R. Long, Forliview Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Marissa Nicole Miller, Bleil Drive, B.S. in Finance

    Danielle Nicole Neely, Laurelwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kevin William Pflumm, Rose Drive, B.S. in Management Information Systems

    Keri Lynn Sullivan, Albine Drive, B.S. in Accounting

    Jessica M. Woods, Rolling Farms Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Harwick

    Adrian Lynn Callen, B.A. in Art

    Julianne Elizabeth Hafera, Cambridge Drive, Business

    Imperial

    Adriane McGraw, Bayberry Lane, B.S. in Management

    Stephen Edward Sarachine, Elm Street, B.A. in Criminology

    Matthew J. Wilking, Forest Glen Drive, B.S. in Finance

    Jefferson Hills

    Allie Elizabeth Breisinger, Sean Court, B.A. in Criminology

    Jonathan Harry Consoli, Deer Park Drive East, B.S. in Finance

    Elissa Lynn Graff, Waterman Road, B.S. in Management

    Theresa R. Liptak, Third Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kellie Marie Succop, Hidden Oak Drive, Humanities and Social Sciences

    Brian David Thatcher, Gill Hall Road, B.S. in Finance

    Nicholas Wancheck, Glendale Drive, B.A. in Criminology

    Leetsdale

    Kelly Anne Carter, Broad Street, B.S. in Marketing

    Lauren Marie Jones, Washington Street, Health and Human Services

    McKeesport

    Jill L. Baila, Virginia Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Robin S. Banks, Romine Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Danielle Lynn Dougherty, Bayne Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Ryan Alexander Hancharik, Oxford Drive, B.S. in Hospitality Management

    Sharise Rachelle Johnson, Jenny Lind Street, B.S. in Communications Media

    Erin Michelle Lawnizak, Penhurst Street, B.A. in Criminology

    Olivia Lindsey McBride, Canterbury Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Mary Kathleen McElhinny, Lincoln Way, B.S. in Communications Media

    Megan Nicole Pratt, Summitt Street, B.A. in Criminology

    Nicole Alexandria Rybar, Beverly Road, B.S. in Communications Media

    Erin K. Seaberg, Kansas Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Daniel Christopher Tyner, Devonwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Emily Brooke Vitale, White Tail Lane, B.S. in Respiratory Care

    Samantha Linn Wallace, Sumac Street, B.S. in Nutrition

    McKees Rocks

    Edward Schneider Elbel, Silver Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Kara Marie Hertzberg, Aiken Road, B.A. in Psychology

    Kimberly Marie Sumpter, Oak Point Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Eric Russell Zarzeczny, Teal Drive, B.S. in Nursing

    Monroeville

    Alyssa N. Aiello, Butler Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dwan Lynna Alston, B.A. in Criminology

    Colin Matthew Baker, Malcolm Court, B.S. in Natural Science

    Kimberly J. Bradford, Deauville Drive, B.S. in Management

    Elizabeth M. Buros, Mountain View Drive, B.S. in Communications Media

    Dana Michelle Caldro, Grandview Avenue, B.S. in Athletic Training

    Amy Ann Connelly, Hochberg Road, B.S. in Interior Design

    Jaclyn Deanne DiLorenzo, Franklin Heights Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Megan Virginia Edwards, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Hanna Louise Gratzmiller, Poplar Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Pamela Mae Hartwick, Cottage Lane, B.A. in Geography

    Ashley Catherine Henderson, Saunders Station Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Heather Catherine Holt, Tilbrook Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Maria Rose Hyzy, B.S.Ed. in Art Education

    Javier Rolando Janik, College Park Drive, B.S. in Accounting

    Devin T. Johnson, Cedar Ridge Drive, B.A. in Criminology

    Brock Andrew Kawana,  B.S. in Communications Media

    Valerie R. Kline, Northern Pike, B.S. in Management

    Matthew Carl Kuehn, Macbeth Drive, Natural Sciences

    Angelina Alexander Kultasova, Cedar Ridge Drive, B.S.Ed. in English Education

    Katherine Josephine Leonard, Lincoln Avenue, B.S. in Accounting

    Chelsea Marie McConnell, Donley Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Emily Mayes McGilvray, Shackelford Drive, B.A. in Theater

    Maura A. Miglioretti, Tartan Drive, B.S. in Biology

    Paul S. Mwambu, Saunders Station Road, B.S. in Management

    Brittany Leann Novak, Victoria Drive, B.S. in Disability Services

    Erin Kelly O'Donnell, Brunner Drive, Health and Human Services

    Tamara M. Oliver, Tartan Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Annette Marie Payne, College Park Drive, B.A. in Journalism

    Nicole Elaine Petrakis, Asbury Court, B.A. in Psychology

    Meaghan Ann Polnar, Patton Street Ext, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Bethany Noel Pyles, Thomas Street, B.A. in Sociology

    Kelly Marie Rerko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Alexandra Mary Rhoten, Woodland Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Daniel Graham Romagno, Mount Pleasant Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Lauren Ashley Shapiro, Ridgeview Drive, B.A. in Criminology

    Sean Michael Shapiro, Urick Lane, Business

    Deanna L. Shirley, Kelvington Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Natisha M. Versuk, Fairlawn Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science

    Jason Douglas Warning, Drexel Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Renae Mee-Jin Watt, College Park Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Emily Ann Wurm, Garden City Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Justin Michael Yarros, Lincoln Avenue, B.A. in Economics

    Moon Township

    Nicole Rose Buse, Rivercrest Drive, B.S. in Hospitality Management

    Marco Aldo Colalillo, Craig Court, B.S. in Marketing

    Derek Adam Cross, Wyngate Road, B.S. in Hospitality Management

    Alyssa Nicole Godfrey, Bertley Ridge Drive, B.A. in Political Science

    Anita L. Madia, Duffy Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cristina J. Meinert, Marney Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Caitlyn Marie Perl, Amherst Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Theresa Kay Sellers, Boggs School Road, B.S. in Nutrition

    Nicholas Theodore Szelc, Smallwood Drive, B.S. in Accounting

    Joseph Darrell Yecko, B.S. in International Business

    April Ann Hunsberger, Rosemont Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christopher Daniel Wagner, Randy Lane, Business

    Anthony Thomas White, Tiffany Ridge Drive, B.A. in Criminology

    Munhall

    Alissa M. Mercuri, Ravine Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mark Stephen Sikora, Main Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Natrona Heights

    Lucas Richard Camp, Freeport Road, B.S. in Natural Science

    Alicia Marie Campbell, Carlisle Street, B.S. in Child and Family Studies

    Mary R. Cristello, Black Oak Drive, B.A. in French

    Timothy James Debor, Hawthorne Street, B.S. in Mathematics

    Michael David Gaydeski, Duhurst Drive, B.A. in Computer Science

    Jessica L. Heitzer, Circle Court, B.A. in Sociology

    Dana M. Mazur, California Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Nicholas Joseph Svitek, Painter Avenue, Associate in Science in Electro-Optics

    Jessica Elizabeth Tench, Summit Drive, B.S. in Nursing

    Luke Alan Thompson, Donnellville Road, B.A. in Psychology

    Stephanie Rose Turka, Maiden Lane, B.S. in Communications Media

    Neville Island

    Amanda Lynn DeRuyter, Third Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    North Versailles

    Lindsey Joy Nelis, Overhill Drive, B.A. in Psychology

    Oakdale

    Kevin Ryan Martincic, Lookout Drive, B.A. in Criminology

    Amanda Marie Miller, Stonegate Drive, B.A. in Journalism

    Ashley Lynn Singiser, Cottonwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Oakmont

    Isaac M. Diyanni, B.S. in Finance

    Jacqueline C. Ionadi, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michael John Pappa, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Justin Rossi, Woodland Avenue, B.A. in Criminology

    Lindsay Amanda Scatena, B.S. in Safety Sciences

    Nicole Lynn Stadler, Allegheny River Boulevard, B.S. in Communications Media

    Tara L. Wilcher, B.S.Ed. in Elementary Education

    Pitcairn

    Theresa Marie DeGeorge, Hill Street, English

    Heather L. Mioduski, Highland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Pittsburgh

    Jasmine Lynne Abram, Bossart Street, B.A. in Criminology

    Sadie Elizabeth Alex, Curry Hollow Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elise Anne Anderson, Rossmoor Drive, Humanities and Social Sciences

    Jessica L. Anderson, Westmont Avenue Rear, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Jeffrey Martin Andrulonis, Rosewood Drive, B.S. in Human Resource Management

    Jennifer Ashley Armenis, Alcoma Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Dana Marie Baker, Meadowbrook Boulevard, B.A. in Psychology

    Briana Balcik, Abers Creek Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology

    Andrea Marie Baldwin, B.S. in Hospitality Management

    Jessica Lynn Barker, Arlington Street, B.S.Ed. in Art Education

    Sheilah L. Barnes, Saranac Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brandon David Barton, Spruce Valley Drive, B.A. in Criminology

    Roman Bazhutin, Mount Lebanon Boulevard, B.S. in Management

    Gregory Lawrence Becker, Castle Road, B.S.Ed. in Music Education

    Brenna Nicole Black, Spreading Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Michelle Bleil, Lincoln Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Emily Rose Bogden, Voelkel Avenue, B.S. in Nutrition

    Elke Caldart, Greystone Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Joshua Curtis Boyd, Friendship Avenue, B.A. in Criminology

    John S. Bozich, Clarion Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rebecca L. Brown, Meadowvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Scott Michael Brown, Old Boston Road, B.A. in Criminology

    Chelsea Ann Brownlee, Maxwell Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Kara Lisa Buncher, McCabe Street, B.S. in Nutrition

    Stacey M. Burg, Ingram Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Crystal R. Burrows, Stanford Avenue, B.S. in Environmental Health Science

    Matthew Byars, Steuben Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Charlene M. Byrd, B.S.Ed. in Elementary Education

    Taryn Leigh Byrne, Bryson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jonathan Robert Campbell, Andrade Street, B.A. in Economics

    Suzannah Victoria Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Neil Thomas Caponi, Greenridge Drive, B.S. in Accounting

    Aaron Paul Carlson, Fieldcrest Drive, Business

    Jay Edward Carter, Glenwood Avenue, B.S.Ed. in Business Education

    Jonathan Michael Caruso, Amsterdam Street, B.S. in Human Resource Management

    Kirk Len Casey-Holloway, Frazier Drive, B.A. in Criminology

    Natalie Elizabeth Cawley, Iroquois Avenue, B.S. in Marketing

    Crystal Elizabeth Celender, Sciota Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashley Lynn Cercone, Juniper Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Aaron Chiang, Thorncrest Drive, B.A. in English

    Danielle Nicole Circosta, Aster Street, B.A. in Criminology

    Ann Marie Elizabeth Clark, Muldowney Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Joshua Samuel Clark, Park Square Lane, B.A. in Sociology

    Shawn R. Collins, Termon Avenue, B.A. in International Studies

    Nicole M. Connelly, Camelia Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Carlin Ann Collins, Regency Drive, B.S. in Communications Media

    William Samuel Cordisco, Wilmar Drive, B.A. in Art

    Maura Cathleen Costello, Minnock Drive, B.S.Ed. in Speech and Languge Pathology Education

    Taylor Wyand Couch, Woodland Road, B.S. in General Studies

    Dennis Richard Coxon, Dailey Road, B.A. in Political Science

    Ashley Nicole Craver, Lindberg Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alexandra Jewel Crouse, B.S.Ed. in Art Education

    Alicia Dawn Cullen, Fox Drive, B.A. in Sociology

    Benjamin Thomas Cunningham, Ridgewood Road, B.S. in Communications Media

    John Casey Pratt Cunningham, Josephs Lane, B.A. in Theater

    William Francis Cunningham, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Jason J. Czajkowski, Merwyn Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lauren Elizabeth Davic, Varner Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Clifton A. Davis, Davis Avenue, B.S. in Communications Media

    Alexis Rae DeLuca, B.S.Ed. in Elementary Education

    Benjamin William Diehl, Elton Street, B.S. in Communications Media

    Kurt Dinger, Main Street, B.S. in Safety Sciences

    Nina Ann Donatucci, Aspen Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Emily Alexandra Dowdell, Shelbourne Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Alec Mewborn El, Laurie Drive, B.S. in Hospitality Management

    Rachel Katherine Enck, Almont Avenue, B.S. in Nutrition

    Jessica Lynn Federovich, Aspen Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jodi Elizabeth Fedorak, Mississippi Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Melissa A. Fehl, Cooper Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Melissa C. Fisher, West Manilla Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Flamgletti, Highland Road, B.A. in Criminology

    Nasia Danielle Flood, Shady Lane, B.S. in Communications Media

    Eric M. Flowers, Killarney Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Abagail Francis, B.S. in Athletic Training

    Laura Lee Freismuth, Lee Avenue, B.S. in Human Resource Management

    Brittany M. Fuller, Otillia Street, B.A. in Criminology

    Katherine Fuller, Yarrow Lane, B.A. in English

    Angel M. Gallagher, Tropical Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hannah Leigh Gamble, Bradford Avenue, Education

    Carl Gray Gorr, Newburn Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Anthony Ryan Grande, B.S.Ed. in Music Education

    Ashley Marie Gray, Seel Street, B.A. in Journalism

    Jasmine T. Greene, Langley Avenue, Physics

    Emily Elizabeth Greer, Sunderland Drive, B.S. in Nursing

    Lisa Marie Haddad, Broadlawn Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Tom Rehavia Hanauer, Crombie Street, B.A. in Philosophy

    Alana Arrington Hansborough, Shady Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Paul Joseph Hanus, Health and Human Services

    Danielle Catherine Harrison, Mayer Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Brian Joseph Hayes, Old Meadow Road, B.A. in Religious Studies

    Casey Marie Hefferin, Clara Street, B.S. in Marketing

    Olivia Anne Heyl, Tennessee Avenue, B.S. in Nutrition

    Joshua Kyle Hoffee, Elizabeth Street, B.A. in Criminology

    Abby E. Homol, Winchester Drive, B.S. in Marketing

    Rachel Elizabeth Horner, Van Buren Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Cory Matthew Hurka, Marge Drive, B.A. in Criminology

    Kevin Casmir Jackson, Sadowski Avenue, B.S. in Nursing

    Anthony Paul Jendrzejewski, McKelvey Road, B.A. in Criminology

    Shauntae Laraye Jeter, Marshall Avenue, B.S. in Nursing

    Clara L. Johnson, Ormsby Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Maurice Darnell Johnson, Hampshire Avenue, B.A. in Psychology

    Jennifer Lynne Karolewski, Kewanna Avenue, B.S. in Human Resource Management

    John Corbett Kearney, Worcester Drive, Fine Arts

    Kala Elizabeth Kennedy, Kinvara Drive, B.A. in International Studies

    Jennifer Ann Kiefer, Calvert Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ryan James King, Bingham Drive, B.A. in Psychology

    Julia Ann Kinross, Ricker Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brooke L. Klaus, Elwood Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Emily Christine Konzier, Dorf Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Neil Joseph Kownacki, B.S. in Management Information Systems

    Charlene Catherine Kraus, West Willock Road, B.S. in Hospitality Management

    Weatherly Noel Krieger, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Rae Kuchta, Middle Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Brittany A. Kuhn, Holiday Park Drive, B.S. in Communications Media

    Jenna Leigh Kukla, Hartl Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Nicole M. Legge, Arlington Drive, B.S. in Management

    Nicholas Ian Lehman, Whited Street, B.A. in Criminology

    Tyler W. Lehman, Country Club Drive, B.A. in Asian Studies

    Katelynn N. Leiby, East Warrington Avenue, B.S. in Nursing

    Laura Ann Lewis, Horning Avenue, B.S. in Nursing

    Corey A. Lim, Arkansas Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Robert Alan Link, Sylvania Drive, B.S. in Communications Media

    Samantha Jo Loadman, Clermont Avenue, B.A. in Criminology

    Casey Lynn Lomb, B.A. in English

    Jason Thomas Lombardi, B.A. in Criminology

    Joshua Francis Lombardi, B.S. in Physical Education and Sport

    Derek Paul Lyons, Dorseyville Road, B.A. in Criminology

    Angela C. Loughner, Phyllis Drive, B.S. in Management

    Sarah Eileen Lucas, B.A. in Criminology

    Mary Bridget MacDonell, Milliken Avenue, B.A. in Sociology

    Jenny Lynn Makstutis, Superior Avenue, B.A. in Anthropology

    Ryan Joseph Mance, B.A. in Music

    Kelly Teresa Mansfield, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Samantha Margrette Meyer, Washington Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Brian John Marks, Meteor Circle, B.S. in Computer Science

    Samantha Ann Martin, Lehigh Avenue, B.S. in Accounting

    Darniesha N. Martin, Berry Street, B.S. in Child and Family Studies

    Daniel Lawrence Mascio, Glenhurst Road, B.S. in Communications Media

    Amanda Mason, Foxwood Drive, B.A. in Journalism

    Nicole M. Masucci, Hillsdale Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Paris Rose Maxshure, Keeport Drive, B.S. in Management

    Lindsey Diane McDonald, Woodland Road, Health and Human Services

    Tawanda L. McGhee, B.A. in Sociology

    David M. McGinnis, Mississippi Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Tyler McGuigan, Ivy Street, B.S.Ed. in Music Education

    Lindsay Ann McKibben, Highland Villa Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Sarah C. McKinney, Regency Drive, B.S. in Nursing

    Kelly Ann McMurtry, Saint Andrews Court, B.A. in English

    Carly Elizabeth McPartland, Hilpert Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin Allan Meinert, Crawford Lane, B.S.Ed. in English Education

    Lisa Allison Melnick, Parkview Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Brienne Kylie Metzgar, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jessica Lynne Miceli, Hialeah Drive, B.A. in Psychology

    Melanie Renee Micheli, B.S. in Nursing

    Mikaela Marie Milkovich, Highland Villa Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Kelly Anne Milligan, Morrow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Melissa Amber Mills, Frankwood Road, B.S. in Child and Family Studies

    Jennifer Lynn Mitro, Venango Avenue, B.S. in Management

    Antoinette Marie Moeslein, Old Clairton Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Joseph Richard Muckle, Maryland Avenue, B.A. in Spanish Education

    Brandon Richard Murphy, Ridgehaven Lane, B.A. in Criminology

    Andrea Naylor, Craighead Street, B.S. in Nutrition

    Madeline Suzanne Neely, Arlor Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Owen Joseph Nene, Crest Drive, B.A. in Economics

    Cassandra Marie O'Neill, New Texas Road, B.S. in Nursing

    Kurtis Daniel O'Neill, New Texas Road, B.S. in Management

    Jason K. Orr, Penn Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Megan Siobhan Anna Osorio, Macassar Drive, B.A. in Criminology

    Jeffrey M. Paich, Hart Drive, B.S. in Management

    Meghan E. Paine, Hempstead Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stephanie Marie Pelch, Ridgewood Avenue, B.S. in Marketing

    Vanessa M. Pezzulo, Chislett Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elizabeth Marie Pferdehirt, Old Leechburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stephanie Rose Phelos, Pearce Road, B.S.Ed. in Art Education

    Joseph Daniel Piqueira, Ramada Drive, B.S. in Accounting

    Matthew Mark Plance, Regency Drive, B.A. in Criminology

    Daniel Robert Pomerantz, Windsor Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Channing L. Porter, National Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Janelle Hope Porter, Duffield Street, B.S. in Nutrition

    Kayla Marie Porter, Hurston Way, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Erin Marie Puko, Jaycee Drive, B.S. in Accounting

    Noelle Christine Reinheimer, Scholar Drive, B.S. in Interior Design

    Emily Jane Ritchey, Shenandoah Drive, B.A. in Sociology

    Krista Lynn Roberts, Coleen Drive, B.A. in Art

    Cathaleen Lynn Robinson, Oak Road, B.A. in Psychology

    Benjamin Joseph Rodgers, Balconade Drive, Health and Human Services

    Elizabeth Nagla Rodgers, King James Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Michelle Anne Rose, Shawnee Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin Ross, Kinvara Drive, B.S. in International Business

    Kevin Charles Roundtree, Edward Drive, B.A. in Criminology

    Corina Shivonne Rupert, Leechburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christian B. Sallinger, Elwood Avenue, B.A. in Political Science

    Raven Alexis Sams, Clover Street, B.S. in International Business

    Angela Lynn Saxon, Howard Drive, B.S. in Environmental Health Science

    Jessica Kaitlyn Schnebel, Gail Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Brian John Sell, Rockland Drive, B.S. in Hospitality Management

    Daniel Michael Senkow, Louann Street, B.A. in Criminology

    Michael R. Shanaberger, Kaplan Avenue, B.A. in Sociology

    Douglas Allen Sheerer, Jefferson Avenue, B.S. in Management

    Sarah Lynn Shepherd, B.S. in Nutrition

    Danielle C. Shields, Gilmore Avenue, B.A. in Sociology

    Stephanie Ann Skowron, Bennington Woods Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Kimberly Rose Skarns, Ford Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Alex Nicholas Smith, Marbury Road, B.A. in Criminology

    Shaquil Yolanda Snell, Glenmawr Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Cori S. Snyder, Melvin Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Raymond Richard Stark, Siesta Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Krystal Lynn Starosielec, Walther Lane, B.S. in Hospitality Management

    Vida M. Steiner, Huntington Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education;

    Jena E. Stock, Portia Drive, B.S. in Hospitality Management

    Stella Marie Stratigos, Key Avenue, B.S. in Communications Media

    Katherine Sarah Suhody, Morrison Drive, Fine Arts

    Samuel Joseph Suska, Morton Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Melanie A. Swann, Valleyvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Tiffany Marie Szpara, Camarta Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Brenda L. Tain, Glendale Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rosemary Anna Terak, Mount Royal Court, B.S. in International Business

    Kristine M. Thomas, Gittens Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kristen Marie Tomaro, Rockland Drive, B.S. in Marketing

    Kristen Marie Trichtinger, Hibiscus Drive, B.S.Ed. in English Education

    Kelly Marie Trozzo, B.S.Ed. in Deaf Education

    Tyler Paul Undereiner, Berwin Avenue, B.S. in Marketing

    Bryce Valencic, McCandless Avenue, B.A. in Criminology

    Meghan L. Voelker, Washington Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Julie Marie Weber, Broadlea Drive, B.S. in Human Resource Management

    Jenna Beth Weidner, Little Pine Creek Road, B.A. in Sociology

    Nicholas Todd Weingartner, Hebron Drive, B.S. in Communications Media

    Derek Anthony Whitehurst, Marquis Drive, B.S. in Management

    Meghan Rose Wise, B.A. in Criminology

    Thomas E. Wood, Greendale Drive, B.S. in Management

    Nicole E. Yates, Wills Street, B.A. in Sociology

    Mark Adam Yochum, Houston Street, B.S.Ed. in Music Education

    Jacklyn Marie Youra, Oak Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Matthew Stephen Zandier, Carlyn Drive, B.S. in Management

    Nicholas James Zapatka, Sunrise Drive, B.S. in Marketing

    Donald Cody Zimbicki, Somerville Drive, B.A. in Criminology

    Allison Elizabeth Zimmerman, Quaker Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Matthew Warren Zovack, Lorlita Lane, B.A. in Political Science

    Plum

    Ambur Lynsey Bowen, Rustic Ridge Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Nicole Marie Lang, Meadow Wood Drive, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education

    Rankin

    Jennifer D. Payne, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sewickley

    Marissa Ann Butler, Sturbridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bridget Rose Clark, River Road, B.S. in Communications Media

    Paul Christopher Curtis, Grant Street, B.A. in Computer Science

    Carrine Jean Gray, Deer Valley Drive, B.S. in Human Resource Management

    Abigaile Lea Gregorich, Glenfield Road, B.S. in Child and Family Studies

    Madeline K. Iannamorelli, Sonie Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Peter Timothy Kane, Rochester Road, B.A. in Criminology

    Sophia Alleyda Valladares, Kenney Drive, B.S. in Management

    John William Wick, Bixwood Drive, B.A. in History

    South Park

    Colin Ryan Flannery, Amy Drive, Business

    Jennifer Lynn Greselin, Armstrong Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Jordan Christopher Kelly, Royal Park Boulevard, B.A. in Criminology

    Kelli Marie Murawski, Strawbridge Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    David Charles Wilderman, Piney Fork Road, B.A. in Criminology

    Brandon Ryan Wright, Main Boulevard, B.A. in Criminology

    Springdale

    Dana A. Bowman, Willow Street, B.S. in Management

    Andrew Stephen Muka, Elwyn Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kimberly Paige Yetter, School Street, B.S. in Natural Science

    Swissvale

    Robert Paul Putala, Cannon Street, B.S. in Chemistry

    Tarentum

    Amy Lynn Lubatti, Summit Street, Humanities and Social Sciences

    Curtis Derek Pavlik, Martin Road, Associate in Applied Science in Electro-Optics

    Angela Pauline Wilczek, Davidson Street, B.S. in Management

    Colleen Marie Wroblewski, B.S. in Communications Media

    Verona

    Hannah Jobeth Allison, Chaske Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Daniele Michele Chahoy, Greenridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Heather Ann Davis, B.A. in Sociology

    David Joseph MacIntyre, Bower Avenue, B.A. in Journalism

    Michael Andrew Martini, Fox Chase Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Breanne Morrow, B.A. in Criminology

    Alison Diane Oniboni, Blanchar Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Laura Anne Oniboni, Blanchar Drive, B.S. in Natural Science

    Bethany L. Slaugenhaupt, Richmore Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Lynn Sozynski, Madison Drive, B.S.Ed. in Art Education

    James Thaddeus Szejk, Hamil Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    West Homestead

    Jennifer Lynn Sakanich, Gates Park Drive, Natural Sciences

    West Mifflin

    Natalie Ann Clay, Lewis Run Road, B.S. in Marketing

    Andrew Christopher Fecik, Greensprings Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Kelsey Lynn Gross, B.A. in English

    Jill Christina Harlacher, Debaldo Drive, B.S. in Communications Media

    Lyndsay Michelle Krall, Bost Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Jennifer C. Murphy, Seneca Court, B.S.Ed. in Music Education

    Kristi Lyne Murphy, Seneca Court, B.A. in Criminology

    Brandon Anderson Musser, Maryland Avenue, Humanities and Social Sciences

    Brandon R. Oakes, Muldowney Avenue, B.S. in Communications Media

    Chelsea Elizabeth Oakes, Muldowney Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Stacy Ann Rost, Martin Street, B.S. in Nutrition

    Keith Douglas Vislay, Saniel Drive, B.A. in Journalism

    West View

    Jay R. Murgi, B.S.Ed. in Elementary Education 

    Wexford

    Rebecca Susan Brindle, Clubhouse Drive, B.A. in English

    Andrew Kerry Gaus, Wallace Road, B.A. in Criminology

    Lauren Kathleen Schulties, Richard Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Mark Charles Sestini, Birchwood Court, B.S. in Finance

    Sean Michael Simpson, Wexford Run Road, B.A. in Sociology

    Victoria Jon Sternby, Davison Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Emily Elaine Teare, Shenot Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Anthony Ryan Tuell, Stag Horn Drive, B.A. in Theater

    Armstrong

    Adrian

    Lacey Noel Freeman, Old Reesedale Road, Humanities and Social Sciences

    Erin Nicole Hughes, Waterway Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Kenneth P. Nutter, Waterway Drive, B.A. in Anthropology

    Matthew James Patrick, Ridge Road, B.A. in Criminology

    Cadogan

    Tyler Shane Jack, Oak Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    David Michael Scopel, Associate in Applied Science in Electro-Optics

    Cowansville

    Chelsea Lynn Hollobaugh, B.S. in Nursing

    Dayton

    Lindsay Marie Baker, White Road, B.A. in English

    Lacee Renee Barrett, Dayton Road

    Tyler James Cloak, North Mechanic Street, B.S. in Biology

    Jennifer Lynn Droske, Peoples Road, B.A. in Journalism

    Peter Anthony Kaplon, Sgros Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Laura Catherine Renosky, North Miller Road, B.S. in Nursing

    Jason Stephen Schrecongost, Spruce Hollow Road, B.S. in Management Information Systems

    Becca Maran Shaffer, Sinktown Road, B.A. in Psychology

    Casey Jae Trimble, Crossroads Road, Humanities and Social Sciences

    Elderton

    Landis Paige Hohl, South Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Zachary Taylor Reefer, Quinn Street, B.S. in Safety Sciences

    Rhonda Renee Shondelmyer, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ford City

    Courtney Dawn Boyer, Crimm Road, B.S. in Human Resource Management

    Leslie Ann Campbell, Scout Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Teresa Ann Coleman, Fifth Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    David V. Cook, Fifth Avenue, B.A. in Geography

    Janelle Rose Crownover, Hobson Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Michelle Linn Dufford, Fifth Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Brittany Katlyn Forringer, Dime Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Katelyn E Good, Guthrie Road, B.S. in Hospitality Management

    Julie Marie Hileman, Overbrook Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Ashley Ann Johns, B.A. in Psychology

    Amanda Nicole McCarthy, Ross Avenue, B.A. in Psychology

    Matthew Ryan McClelland, Manor Drive, B.S. in Communications Media

    Brittany Elizabeth Meyer, Baker Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kara Ortmann, Fairground Road, B.S. in Child and Family Studies

    Emily Kathryn Peck, Pleasantview Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Colton Robert Podvorec, Terrace Avenue, B.S. in Management Information Systems

    Tara Louise Powers, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Laura Irene Shiring, Fifth Avenue, B.S. in Natural Science

    Stephen Boyd Shiring, Fourth Avenue, B.S. in Chemistry

    Janine Marie Sisko, Elm Drive, B.A. in Psychology

    Matthew Paul Spencer, Port Street, B.A. in Criminology

    Molly E. Wolfe, Fourth Avenue, B.A. in Psychology

    Sarah Elizabeth Zambotti, Terrace Avenue, B.S. in Natural Science

    Freeport

    Jessica Lynn Barnes, Freeport Road, Humanities and Social Sciences

    Cody Aaron Bergad, Shook Drive, B.S. in Safety Sciences

    Amber Lynn Binner, Ford City Road, B.S. in Accounting

    Chelsea Marie Doyle, Market Street, B.A. in Criminology

    Joseph Conrad Gibson, Clinton Road, B.A. in Computer Science

    Kevin Matthew Hughes, Furnace Run Road, Humanities and Social Sciences

    Jessica Ann Ippolito, Washington Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Adam Matthew Prunty, Hughes Drive, B.S. in Safety Sciences

    Austin Jeffrey Shockey, Ridgecrest Drive, B.S. in Safety Sciences

    Jamie Lee Shockey, Ridgecrest Drive, B.S. in Safety Sciences

    Shaun Michael Visnesky, High Street, B.S. in Communications Media

    Kittanning

    John Allen Ankeny, Hoover Street, B.S. in Communications Media

    Jessica Sue Beere, Cleveland Street, B.A. in Psychology

    Eric Keith Bish, B.S. in Finance

    Kiera Brann Boda, Freeport Road, B.A. in Political Science

    Caitlin Renee Booher, Orr Avenue, B.A. in Psychology

    Callie Nicole Booher, Orr Avenue, B.A. in Journalism

    Kristi Lynn Bowser, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Trisha Elaine Brice, RD 1, B.S. in Nutrition

    Michele M. Cogley, A. Arthur Street, B.S. in Business Technology Support

    Richard A. Cogley, Harrison Street, B.S. in Management

    Angela Kristina Colo, Keystone Boulevard, B.A. in Psychology

    Lance Patrick Crawford, Riggle Lane, B.S. in Safety Sciences

    Stephanie Dawn Croyle, White Road, Health and Human Services

    Sarah Marie Daugherty, North Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kaitlyn Depner, Shady Lane, Health and Human Services

    Julianna Marie DiStanislao, North McKean Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Cassandra Lynn Dively, Franklin Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jacob Paul Dively, Franklin Avenue, B.A. in Criminology

    Danielle Marie Egley, Graham Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Briana Renee Englert, Bluff Street, B.S. in Communications Media

    Katherine Elizabeth Fox, Church Road, B.A. in International Studies

    Jesse Frailey, B.S.Ed. in Business Education

    Mallorie Dawn Franceschi, Westmont Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bradley Alan Gaiser, Cadogan Slate Lick Road, B.A. in Criminology

    Joshua P. Garcia, Johnston Avenue, Associate in Science in Electro-Optics

    Rebekah Elizabeth Grafton, Dill Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Danielle Elizabeth Gray, Glade Run Road, B.S. in Disability Services

    Shenin Adel Headland, B.S. in Biochemistry

    Matthew Stephen Hileman, Freeport Road, B.S. in Marketing

    Colton Lee Hohn, Franklin Avenue, Associate in Science in Electro-Optics

    Susan Marie Johns, East Brady Road, B.A. in Criminology

    Jessica Jones, Second Street, Humanities and Social Sciences

    Elizabeth Anne Judge, Reesedale Road, B.A. in Economics

    Alycia Louise King, B.A. in Journalism

    Klaus Dieter Koster, North McKean Street, Associate in Science in Electro-Optics

    Emily Elizabeth McKain, Hankey Lane, B.A. in Sociology

    Jason Scott Metro, B.S. in Business Technology Support

    Brian C. Miller, Associate of Arts in Business

    Angela M. Morris, Harrison Street, B.S. in Accounting

    Dylan Michael Mudlo, East Brady Road, B.S. in Nursing

    Courtney M. Myers, Ping Wing Hollow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Emma Michelle Nasser, Mulberry Street, B.S. in Natural Science

    Tyler William Ochs, East Brady Road, B.S. in Applied Physics

    Joshua David Olinger, Garfield Street, B.S. in Safety Sciences

    Cory Christopher Paar, North Jefferson Street, B.A. in Criminology

    Jill Amy-Lynn Palko, Rebecca Street, B.S. in Biology

    Jonathan Richard Palko, Rebecca Street, B.A. in Criminology

    Guy Domenico Piluso, Butler Road, Associate in Applied Science in Electro-Optics

    Tabitha Renae Reefer, Green Tree Road, B.A. in Anthropology

    Emily M. Rizzo, Chestnut Street, B.S.Ed. in Business Education

    Brandon Scott Roudebush, B.S. in Communications Media

    Kirk Alan Schaeffer, Elk Drive, B.A. in Criminology

    Sara M. Shafer, Hazel Street, B.S. in Nursing

    Aaron Keith Shaffer, Indiana Avenue, B.A. in Criminology

    Megan Joyce Shellhammer, Spruce Lane, B.A. in Psychology

    Robert N. Slagle, Glade Park East, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alyson N. Smith, Smith More Curve, B.S. in Communications Media

    Jennifer Marie Spangler, Ford City Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christina Lynn Steele, Freeport Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Gregory Michael Stewart, Green Tree Road, B.A. in Criminology

    Michael David Totos, Shady Lane, B.S. in Biology

    Dylan Chase Vallies, Sedwick Lane, Humanities and Social Sciences

    Donna Marie Wagner, Union Avenue, B.A. in Psychology

    Keri Lynn Weaver, Garfield Street, B.S. in Interior Design

    Rebecca Lynn Williams, Pony Farm Road, B.A. in Criminology

    Stephie Ann Wise, Keystone Boulevard, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Justine Marie Woytowish, Shady Lane, B.S. in Communications Media

    Michael Andrew Zboran, Windcrest Drive, Fine Arts

    Ethan Ryan Zimmerman, Zimmerman Way, Health and Human Services

    Leechburg

    Daniel Lee Dunmire, Floral Avenue, B.A. in Criminology

    Karlee Christine Fisher, Evergreen Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Matthew Kopchak, Terrace Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Julianne Mechelle Lange, Highland Drive, B.A. in Asian Studies

    Lynall Alexandra Llewellyn, B.S.Ed. in English Education

    Shanell Nicole Mailki, Lucesco Road, Humanities and Social Sciences

    Ian J. Musco, Lucesco Road, B.S. in Safety Sciences

    Nathan Russell Overly, Hyde Park Road, B.A. in Journalism

    Katelynn Jo Pochiba, Grant Avenue, B.S. in Respiratory Care

    Chelsey Lynne Ronian, Hyde Park Road, B.S. in Child and Family Studies

    Manorville

    Mary Jacquelyn Mantini, Water Street, B.S. in Natural Science

    McGrann

    Catherine Marie Smith, Byron Street, B.A. in English

    North Apollo

    Mark Owen Dufour, B.S. in Accounting

    Sean Timothy O'Neil, Moore Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Parker

    Brian Matthew Fair, North Euclid Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Emery Steven Keller, Woods Road, B.A. in Criminology

    Alicia Anne Palmer, North Ash Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Rural Valley

    Karly Ann Good, Brown Road, B.S. in Respiratory Care

    Tyler Revear Hockenberry, Colonial Road, B.A. in Criminology

    Deanna Jean Karloski, Powers Crossroad Road, B.A. in Sociology

    Edward Anthony Karloski, Powers Crossroad Road, B.S. in Computer Science

    Shauna Ann Kennedy, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Ashley Christina Mattilio, B.S. in Nursing

    Karli Marie Myers, Locust Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Sagamore

    Crista Noel Johns, B.S. in Nursing

    Shannon Marie Johns, B.S.Ed. in Elementary Education

    Spring Church

    Ginger D. Townsend, Townsend Road, B.S. in Nursing

    Heather Dawn Wagner, Wagner Lane, B.A. in Psychology

    Templeton

    Ashley Marie Bowser, B.A. in Criminology

    Lynne Nicole Lorenz, Rimer Hill Road, B.S. in Interior Design

    Brad Rearigh, B.A. in Criminology

    Alexa Nicole Shuster, Redbank Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Nicholas C. Townsend, B.A. in Sociology

    West Leechburg

    Brittany Marie Blair, Giron Street, B.S.Ed. in English Education

    Dalton James Mottillo, B.A. in Criminology

    Cynthia Lee Sekscinski, B.A. in Criminology

    Worthington

    Joseph Scott Bieganski, Ruth Hill Road, B.S. in Biology

    John Andrew Crawford, Pine Lane, B.S. in Applied Physics

    Caleb James Grafton, Lafferty Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Christopher David Oresick, Bear Street, Health and Human Services

    John William Riley, Sarver Road, B.A. in Psychology

    Sarah E. Slagle, Lairds Crossing Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Julie Marie Turney, Fails Lane, B.A. in Criminology

    Tyler Julius Wolfe, North Cherry Street, Natural Sciences

    MacKenzie K. Yantos, Craigsville Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Beaver

    Aliquippa

    Jason L. Cvetkovich, Cherry Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Michael D'Amico, State Route 18, B.A. in Criminology

    Taylor Lindsey Diaddigo, Lexington Drive, B.S. in Biology

    Allison Rae Giammanco, Kings Mill Road, B.S. in Natural Science

    Daniel Thomas Kennelly, Buttonwood Drive, B.S. in Accounting

    Patrick Christopher McGovern, B.S. in Physical Education and Sport

    Chelsea Victoria McKay, Rosewood Drive, B.S. in Nursing

    Michael Robert Micco, Cottonwood Drive, B.S.Ed. in Physics Education

    Joshua Theodore Persi, Jenny Lynn Drive, B.S. in Nutrition

    Staci Lynn Pratchenko, Richard Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Tanner Michael Rossi, Buttonwood Drive, B.S. in Marketing

    Sean Michael Scalise, Maplehurst Drive, B.A. in Criminology

    Brittney Ariane Tyson, Griffith Street, B.S. in Management

    Christopher Ryan Wright, Timber Lane, B.S. in Computer Science

    Ambridge

    Lisa Marie Blonski, Beaver Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Abbie Jean Charlton, Merchant Street, B.S. in Marketing

    Adam Daniel Greco, B.A. in Criminology

    Ashley Nicole Yaworsky, Maplewood Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Jamie Jo Zbrzezny, Oak Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Baden

    Karli C. Blanarik, Burkhardt Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Kara Ashlee Lattanzio, Friel Road, B.A. in English

    Beaver

    Rachael Elizabeth Curtis, Center Drive, B.S.Ed. in English Education

    Louis John Didio, Buffalo Street, B.S.Ed. in Physics Education

    Maxwell S. Goldcamp, Taylor Avenue, B.S. in Communications Media

    Lauren Nicole McStay, A Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alexandra Paige Pille, B.S. in Fashion Merchandising

    Beaver Falls

    Nicholas Aaron Ali, Emmet Drive, B.S. in Safety Sciences

    Samantha Jo Fabiani, Center Street, B.A. in Theater

    Autumn Nikole Guilford, Fourth Avenue, B.S. in Nursing

    Jaime Lynn Kolch, Sanger Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Christie Rae Royle, School Street, B.S. in Respiratory Care

    Nicholas J. Vacar, Coralberry Drive, B.S. in Management

    Clinton

    Allison Marie Emanuele, Saratoga Drive, B.S. in Nursing

    Daniel L Kuzio, North Poplar Drive, B.A. in Criminology

    Robin Tasha Pinsoneault, B.S.Ed. in Elementary Education

    Darlington

    Jaclyn Diana Priddy, Blackhawk Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Catherine Grace Wory, Blackhawk Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Fombell

    Andrew James Dindinger, Bridge Drive, B.A. in Criminology

    Freedom

    Ashlee Louise Peters, Wolfe Run Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Theodore Alfred Reddinger, B.S.Ed. in English Education

    Sarah Jean Romasco, Second Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Georgetown

    Amy Ruth Clyde, Little Blue Road, B.A. in Theater

    Hookstown

    Kathlyn Joy Salvati, Boyd Road, B.A. in Criminology

    Industry

    Lacey Mae Michael, Fairview Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Monaca

    Emily G. Dobson, Blaine Road, B.F.A. in Art Studio

    Shannon Marie Furdak, Center Grange Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Vanessa A. Munroe, Noble Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Andrew Emrys Owens, Katerina Drive, B.S. in Chemistry

    Chelsea Eleanor Rose Tompkins, Cochran Drive, B.S. in Management

    New Brighton

    Shannon Mary Guckert, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christopher T. Jaros, Barker Avenue, B.S. in Regional Planning

    New Galilee

    Ashley Rae Bessell, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rochester

    Aaron Joseph Waibel, Miller Road, B.S. in Computer Science

    Joshua Joseph Waibel, Miller Road, B.S. in Computer Science

    Bedford

    Bedford

    Lindsay Renee Miller, Hillview Drive, B.S. in Hospitality Management

    Clearville

    Joshua Cole Bolyard, Bear Gap Road, B.A. in Criminology

    Karen Ann Smith, Clingerman Road, B.S. in Accounting

    Everett

    Thomas N. Light, Hawthorne Drive, B.S. in International Business

    Randy Miller, Miller Lane, B.A. in Music

    Rande Alyse Pittman, King Street, B.S.Ed. in Business Education

    Kelsie Mae Plummer, Raystown Road, B.S. in Child and Family Studies

    Christie L. Scatena, Ott Town Road, B.S. in Hospitality Management

    Whitney Marie Territo, Fairview Street, B.S. in Natural Science

    Hopewell

    Chelsee Dawn Gartland, Deer Haven Drive, Humanities and Social Sciences

    Hyndman

    Marcy Sue Emerick, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Manns Choice

    Christine Renee Leydig, Allegheny Road, B.S. in Nursing

    New Paris

    Shane A. Slagle, Ridge Market Road, B.S. in International Business

    Queen

    Nicole Dawn Eicher, Beaver Dam Road, B.S.Ed. in Music Education

    Schellsburg

    Kathryn Nicole Deremer, Smoky Ridge Road, B.S. in Nursing

    Berks

    Bechtelsville

    Victoria Alicia Rowland, Nickel Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Birdsboro

    Emily K. Becker, Daniel Boone Road, B.S. in Fashion Merchandising

    John David Benischeck, Garey Road, B.S. in Finance

    James Alexander Falicki, East Fifth Street, B.S. in Natural Science

    Samantha Elaine Krug, Watercress Drive, B.A. in Psychology

    Sean David Rosenbaum, Cedar Lane, B.S. in Accounting

    Megan A. Seydel, Beechwood Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Blandon

    Nicholas John Theodore, Eagle Drive, B.A. in Criminology

    Boyertown

    Nicole Ann Conley, Poole Hill Road, B.A. in Art

    Sylvia Lynn Guerrieri, Oysterdale Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jennifer Marie Johnson, Rattlesnake Hill Road, B.A. in International Studies

    Caitlin Ann Moser, Orchard Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Paige Adele Wisniewski, Lindy Lane, B.S. in Biology

    Douglassville

    Shannon Leigh Gross, Cameron Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Stephanie Lynn Nihart, Old Swede Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sally Lynn Rice, Holly Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kaitlyn Daniele Straub, Blacksmith Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Fleetwood

    Derek Tyler Alle, Springfield Drive, B.S. in Management

    Megan Antoinette Bernhard, Bick Road, B.S. in Interior Design

    Nichole Renee Nester, South Chestnut Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Sarah Mae Wilson, Pleasant Hill Road, B.A. in Biology

    Kempton

    Paul H. Lyter, Oakview Road, B.A. in Economics

    Kutztown

    Avery Lee Oswald, Sieger Road, B.S. in Management

    Earlene Judith Steigerwalt, Helffrich Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Laureldale

    Megan Leigh Schlott, Holtry Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Leesport

    Lauren Michele Angstadt, Abbey Lane, B.S. in Nursing

    Mohnton

    Zachary Kevin Ochs, Hunters Road, B.S. in Natural Science

    Brianne Louise Reppert, Butlers Lane, B.S. in Interior Design

    Mohrsville

    Kevin Matthew Kramer, Lesher Mill Road, B.S. in Communications Media

    Samuel Brant Schreiber, B.F.A. in Music Performance

    Morgantown

    Samantha Lynn Wilkinson, Frantz Court, B.S. in Fashion Merchandising

    Reading

    Brandon Scott Baskerville, Maple Street, B.A. in Art

    Courtney Michele Herrmann, Scotland Drive, B.S. in Management

    Robert Earl Hinkle, Merion Lane, B.A. in Criminology

    Jeffrey Lluberes, North 12th Street, B.A. in Criminology

    Mary Hoa Nguyen, West Douglass Street, B.S. in Safety Sciences

    Amanda Rose Omelko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Brittany Lynn Owens, Riverview Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Joshua Robert Peters, Pennsylvania Avenue, B.S. in Biology

    Abigail Marie Rocktashel, Mohegan Drive, Humanities and Social Sciences

    Hannah Elizabeth Vought, Michele Court, B.S. in Interior Design

    Kelly Ann Welde, Wyoming Drive S, B.S. in Marketing

    Laura Ashley Wentzel, Beach Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Robesonia

    Elizabeth Ann Daschbach, Austin Drive, B.S. in Communications Media

    Beth Ann Davis, W Lincoln Avenue, B.S. in Nursing

    Shillington

    Melissa Erin Gottshall, South Miller Street, B.A. in Psychology

    Shoemakersville

    Amanda Lynn Hoffman, Birch Hill Road, B.A. in Criminology

    Sinking Spring

    Valerie L. Makowiecki, Sioux Court, B.A. in English

    Matthew Douglas Rutt, Katharine Drive, Humanities and Social Sciences

    Meghan Meredith Shoff, Kirkwood Avenue, B.S. in Athletic Training

    Temple

    Tamara Lynn Bitting, Magnolia Lane, Fine Arts

    Tiffany L. Fasig, Mount Laurel Avenue, B.A. in Journalism

    Wernersville

    Raymond G. Edwards, Texter Mountain Road, B.S. in International Business

    West Lawn

    Ashley Lynn Gerhart, Halsey Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Wyomissing

    Rachel Elizabeth Bowes, Broadcasting Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Michael Ramon Johnson, B.A. in Criminology

    Shannon Catherine Reed, Ivy Lane, B.S. in Hospitality Management

    Stefanie Elise Thomas, Terrace Avenue, B.A. in Theater

    Christopher James Wenrich, Wingert Road, B.S. in Accounting

    Joseph Zachary Wiley, Wyomissing Court, B.S. in Biochemistry

    Blair

    Altoona

    Rachel Lynn Albright, Riggles Gap Road, B.A. in Psychology

    Lacey Rae Anderson, B.S. in Nutrition; Tracey D. Baker, B.S.Ed. in Music Education

    Jennifer Louise Barry, East Wopsononock Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Amber Lynn Boyles, B.S. in Biology

    Danielle Rae Diantoniis, Fordham Circle, B.S. in Accounting

    Richard Warren Diantoniis, Fordham Circle, B.S. in Safety Sciences

    Luke Daniel Dillen, B.S. in Safety Sciences

    Angela Michelle Finelli, B.S. in Child and Family Studies

    Elaine Margaret Franks, B.A. in English

    Leah Renee Frederick, East Hudson Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Britney Alexis Freet, First Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jordan Michael Galentine, Crawford Avenue, B.A. in Anthropology

    Christopher Scott Gilliland, South Eighth Street, B.S. in Computer Science

    Alison Leigh Hallinan, B.S. in Nursing

    Olga Marina Herren, Clairmont Drive, B.A. in Psychology

    Jeremy P. Hetrick, Poland Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Jeffrey N. Karl, Ruskin Drive, B.S. in Communications Media

    Timothy Andrew Karl, Ruskin Drive, B.S. in Safety Sciences

    Scott Aaron Kinser, Walnut Avenue, B.A. in Criminology

    Brooke Suzan Knisely, Juniata Gap Road, B.A. in Anthropology

    Brooke Ann McCready, Crawford Avenue, B.S. in Nursing

    Kirsten Marie Messner, Lyndale Road, B.S. in Interior Design

    Jane Catherine Pennington, Oneida Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Cory Michael Perry, Longfellow Avenue, B.S. in Accounting

    Linzi Renee Powers, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Ashton Romano, Ruskin Drive, B.A. in Anthropology

    Samantha Jo Settimio, B.S.Ed. in English Education

    Emily Elizabeth Shade, Morningside Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Jill Marie Sheehe, Greenway Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Emily M. Shock, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Josh Dillen Stratton, Aldrich Avenue, B.S. in Athletic Training

    Dominique Confer Tambellini, Eldorado Springs, B.S.Ed. in Elementary Education

    Samuel Patrick Thompson, Ruskin Drive, B.S.Ed. in English Education

    Joseph Nicholas Villano, B.A. in Sociolog

    Sarah Roseanne Villano, B.A. in Sociology

    Emily Lynn Walter, First Avenue, B.A. in Political Science

    Andrew Wojcik, First Avenue, B.A. in Journalism

    Claysburg

    Sarah Leanne Ebersole, Buttermilk Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

    Monica Lynn Iachini, B.S. in Communications Media

    Marissa Shea Leslie, Carriage Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Braden Douglas McDannell, Beaver Dam Road, B.S. in Communications Media

    Kayla Ann Musselman, Ski Gap Road Homer Drive Lot, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Duncansville

    Carrie D. Garver, Maple Hollow Road, B.S.Ed. in Business Education

    William Thomas Gomez, Edgewood Drive, B.S. in Management

    Amanda Lee James, Red Fox Drive, B.S. in Nursing

    Sara A. Leighty, Dunnings Highway, B.S.Ed. in Deaf Education

    Vicki Sue McCloskey, Cooper Lane, B.S.Ed. in Biology Education

    Jacqueline Tighe Michaels, Cochran Drive, B.A. in Sociology

    Casey June Miller, Tree Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Tisa J. Miller, Valley Forge Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Megan Blair Spidle, Orchard Drive, B.S. in Nursing

    East Freedom

    Gabrielle Ann Lanzendorfer, Polecat Road, B.S. in Athletic Training

    Hollidaysburg

    Lindsay JoNell Bender, B.S. in Mathematics

    Jayme Christine Claar, Bonnie Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michaela Rae Ergler, Brush Mountain Road, B.S. in Nursing

    Deirdre Catherine Fago, Ibis Drive, B.A. in Psychology

    Megan Marie Frederick, Clubhouse Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Joshua Robert Gearhart, Clearview Drive, B.S. in Management

    Wendy Marie Harris, Second Street, B.A. in Psychology

    Lauren Nicole Hickox, Clearview Drive, B.A. in Art

    Matthew Allen Hufman, Allegheny Street, B.A. in Criminology

    Brenton Shawn Kelly, Lakeview Drive, B.S. in Communications Media

    Sophia Angelene Lamont, Sylvan Crest Drive, B.S. in Management

    Norman Meade Littlejohn, Brushmeade, B.A. in Computer Science

    Christine E. Marks, Holliday Hills Drive, B.S. in Nursing

    Matthew R. Marks, Holliday Hills Drive, B.S. in Hospitality Management

    Lindsy Marie Ruckinger, Basin Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Patrick James Smith, North Montgomery Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Zachary Scott Tekely, Dogwood Drive, B.S. in Accounting

    Dana Paige Weakland, Cherry Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Brendon Earl Weaver, Aggie Street, B.A. in Criminology

    Martinsburg

    Abram Joshua Seymour, Henrietta Road, B.S. in Management

    Tia Michelle Smith, Ake Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Roaring Spring

    Tara Lynn Baker, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Seth Adam Barnes, B.A. in Art

    Caitlin Marie Biemiller, East Main Street, B.S. in Hospitality Management

    Megan Elizabeth Hall, Spruce Street, B.S.Ed. in Music Education

    Kaitlyn Kay Lanzendorfer, Roosevelt Avenue, Health and Human Services

    Brittany Leanne Miller, Countryside Drive, B.S. in Nursing

    Keshia Elyse Mock, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrew Curtis Shoop, Poplar Street, B.A. in Economics

    Chelsea Lauren Steward, B.S. in Child and Family Studies

    Coryn Elizabeth Thompson, Acorn Road, B.S.Ed. in Art Education

    Tyrone

    Kasie Lee Christine, Adams Avenue, B.S. in Finance

    Alisia Danita Drew, Deborah Street, B.S. in Child and Family Studies

    Heather Doreen Jones, Health and Human Services

    Elizabeth Ann Kreckel, Madison Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Wynter Lin Nail, Washington Avenue, Fine Arts

    Ashley E. Noll, Knarr Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Elizabeth Rose Tepsic, Bald Eagle Pike, B.S. in Finance

    Williamsburg

    Lisa Marie England, Dempsey Lane, B.A. in Art

    Kristan Jonelle Lang, West Third Street, B.S. in Interior Design

    Bradford

    Athens

    Lauren Elizabeth Hosterman, Woodland Pines Road, B.S. in Hospitality Management

    New Albany

    Krista Jean Gartland, B.S. in Nutrition

    Rome

    Sarah Lynne Salitrynski, B.S.Ed. in Music Education

    Sayre

    Lisa Marie Butville, Wilawana Road, B.A. in Psychology

    Amanda Kinney Crandall, Centerville Road, B.S. in Nutrition

    Mackenzie Christine Gay, Olive Street, Health and Human Services

    Travis Keir, South Keystone Avenue, B.A. in History

    Ashley Renee Park, Chestnut Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Sugar Run

    Noah Clark Shumway, B.S.Ed. in Music Education

    Towanda

    Maximillian Charles Esmus, Poplar Street, B.A. in Music

    Samantha Marie Rakowski, Fourth Street, B.A. in Psychology

    Troy

    Casie Shannon Congdon, B.S. in Disability Services

    Ulster

    Genna Ladae Chilson, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Wyalusing

    Gina Jacquelyn Genoble, B.S. in Hospitality Management

    Daniel Roy Winterringer, B.A. in Geography

    Wysox

    Anya Rose Hudyncia, B.S.Ed. in Art Education

    Bucks

    Bensalem

    Michael John Cornman, Berkley Road, B.S. in Natural Science

    Jason Michael Lesnevec, Mechanicsville Road, B.A. in Criminology

    Bristol

    Ryan Biernat, Magnolia Avenue, B.S. in Accounting

    Daniel Cuevas, Garfield Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Michelle Marie Wheeler, Pitt Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Chalfont

    Megan Hayes, New Galena Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Brittany M. Johns, Revere Drive, B.S. in Finance

    Gabriella Marie Mancinelli, Fox Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Andrew F. Morse, Richard Drive, B.S. in Communications Media

    Jamie L. Root, Oak Avenue, B.S. in Communications Media

    Amy Christine Walsh, Stonyhill Drive, B.S. in Nutrition

    Doylestown

    Devon Pettit Beer, John Dyer Way, B.A. in Political Science

    Chelsea Leigh Calahan, Eagle Lane, B.A. in Criminology

    Nick Andrew Lykon, Louise Saint Claire Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Bridgett Colleen Ryan, Leapson Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Fairless Hills

    Matthew Alexander Burns, Perennial Drive, B.S. in Marketing

    Eve Anna Pellitteri, Fairfield Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Furlong

    Tracey Ann Glorioso, Cloverly Drive, B.S. in Communications Media

    Holland

    Michael M. Andolina, Indian Summer Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Peter Samuel Glovas-Kurtz, Rising Sun Avenue, B.A. in English

    Erin Catherine Smith, Brookside Drive, B.A. in Criminology

    Michelle Jean Sommer, Dutch Drive, B.S. in Interior Design

    Hulmeville

    Samantha Marie Preston, Walnut Avenue, B.S. in Interior Design

    Jamison

    April Marie Morgenstern, Brook Lane, B.S. in Nursing

    Langhorne

    Lauren Jean McCalley, Maple Point Drive, B.S. in Hospitality Management

    Alexandria Kathryn Misnik, Croasdale Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Levittown

    Rebecca Lynn Beadling, Trellis Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Kelsey Lauren Haston, Flamehill Road, Humanities and Social Sciences

    Kelly Elizabeth Hodgdon, Smoketree Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Rachel Ann Llewellyn, Edgewood Lane, B.A. in Spanish

    Krista Marie Wallover, Idolstone Road, B.A. in Psychology

    Nikki Young, Twig Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Morrisville

    Jamil Dominique Howard, Dorset Drive, B.S. in Natural Science

    New Britain

    Liana H. Wall, Lenape Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Brianna Whalen, Willow Wood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    New Hope

    Cassandra Nicole Wood, Comfort Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Newtown

    Elizabeth Ann Larcher, Hunters Way, B.S.Ed. in Music Education

    Jenna Marie Loughlin, Lafayette Street, Education

    Alexis Maria Mele, Cambridge Lane, B.A. in Psychology

    Lacey Mallory Popkin, Wexley Drive, B.S. in Management

    Perkasie

    Daniel Robert Burkhardt, Tice Lane, B.A. in Political Science

    Patricia Lynn Dolan, Dill Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Bethany Anne Foley, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jeffrey Eric McNally, South Third Street, B.S. in Natural Science

    Carly Elizabeth Shoemaker, Equestrian Court, B.S. in Marketing

    Quakertown

    Zara M Mammele, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Ashley Elizabeth Moyer, South Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ronald Henry Radzai, Starr Road, B.A. in Philosophy

    Richboro

    Patrick Daniel Donohue, Bonnie Road, B.S. in Communications Media

    Scott Bernard Gerhart, Orthodox Drive, B.A. in Criminology

    Southampton

    Daniel C. Zobel, Stahl Road, B.A. in Art

    Springtown

    Brittany Rae Cerino, New Hill Way, B.S. in Nursing

    Warminster

    Lindsay Marie Bowler, Kent Road, B.S. in Natural Science

    Ashley Carla Goldberg, Nemoral Street, B.S. in Hospitality Management

    Taylor Marie Houseman, Little Lane, B.A. in Criminology

    Heather Nunn, Willow Drive, B.S. in Regional Planning

    Kevin Michael Smith, Stephen Road, B.A. in Psychology

    Warrington

    Brendan C. Adams, Palomino Drive, B.S. in Biochemistry

    Vincent Michael Luppino, Buggy Whip Drive, B.A. in Art

    Jolie Ann Murphy, Jericho Drive, B.S. in Natural Science

    Kristin Marie Welk, West Cobblestone Cir, B.S. in Accounting

    Yardley

    Patrick Ryan Boyle, Lindenhurst Road, B.S. in Geology

    Colleen Mary Duffy, Teich Drive, B.S. in Nutrition

    Matthew John Oberkofler, Saxony Lane, B.S. in Communications Media

    Butler

    Boyers

    Jamie Rachel Mead, Ferguson Road, B.A. in Anthropology

    Butler

    Zachary Adam Archer, Holyoke Road, B.A. in Computer Science

    Thomas Joseph Bayer, McGrady Hollow Road, B.S. in Safety Sciences

    Ashley Renee Beam, Aspen Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Matthew Cody Celestin, South Bluff Street, B.A. in Criminology

    Devin Jean Convery, Artlee Avenue, B.S. in Nursing

    Kali Ann Collins, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sara Jessica Culbertson, Pine Aire Drive, B.S. in Nursing

    Katelynn Elizabeth Doyle, Jones Road, B.S. in Natural Science

    Joshus Oliver Ely, Red Rose Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rachel Vaughn Farabee, Barrickman Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Nathan Michael Graham, Second Street, B.S. in Accounting

    Marianne Gumbosky, Rockdale Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Stephanie L. Hefferan, Oneida Valley Road, B.S. in Management

    Lindsay Mae MacArthur, Weckerly Road, B.S. in Marketing

    Lucas Jon Master, Preston Drive, B.S.Ed. in Business Education

    Mary Elizabeth McDaniel, Blackthorn Drive, B.S. in Nutrition

    Jonathan R. Miller, North Pine Aire Drive, B.S. in Marketing

    Erin Maureen Mossman, North McKean Street, B.A. in Theater

    Chad Richard Pesci, Tudor Drive, B.A. in Criminology

    Amy S. Raabe, Isle Road, B.S. in Nutrition

    Michael Shawn Regal, Minteer Road, B.A. in Criminology

    Arianna Catherine Sabo, Old Plank Road, B.S. in Nursing

    Brittany S. Scott, Meridian Road, B.S. in Hospitality Management

    Joshua Lee Shuster, Bryson Road, B.A. in Criminology

    Justin James Simons, Coventry Drive, B.A. in Criminology

    Loren R. Stephenson, Dakota Drive, B.A. in English

    Lisa Marie Tipton, David Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Nicholas Eric Westerman, Chestnut Drive, Associate in Science in Electro-Optics

    Cabot

    Joseph Leonard Arndt, Cornplanter Road, B.S. in Finance

    Caroline Kay Ockree, Cooper Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Levi Curtis Velez, Natural Sciences

    Callery

    Lindsey Hicks, B.S. in Disability Services

    Chicor

    Sara Elizabeth Fleeger, Paradise Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Joshua Eugene Steiner, Chicora Road, B.A. in Geography

    Connoquenessing

    Traci Colleen Kuntz, B.A. in Criminology

    Cranberry Township

    Brittany Lynn Bond, Cherrington Drive, B.S. in Communications Media

    Amanda Anne Cowan, Ten Point Lane, B.S. in Accounting

    Daniel Patrick Coyne, Sunrise Drive, B.A. in Psychology

    David James Crum, Bayberry Lane, B.S. in Applied Physics

    Natalie Rose Czerwinski, Woodbine Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Sarah Catherine Dayton, Timberwood Drive, B.S. in Nutrition

    Julianne Rae Dunbar, Highland Court, B.S. in Natural Science

    Suzanne Michele Francis, Crossing Ridge Trail, B.S. in Human Resource Management

    Ashley Marie Golen, Ridge Court, B.A. in Art

    Amanda Rose Gorniak, Challedon Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    David Walter John, Sunset Circle, Physics

    Loren Mae Johnson, Crossing Ridge Trail, B.S. in Nursing

    Braden Gerard Kern, Monmouth Drive, B.A. in Criminology

    Olivia Brooke Knebel, Alex Court, B.S. in Nursing

    Cody Thomas Knight, Emily Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Anita Lynn Marchi, Dorsay Valley Drive, B.A. in Sociology

    Jamie Kristin Motta, Laporte Drive, B.S. in Nursing

    David Thomas Palmer, Ruth Street, B.A. in Psychology

    Jason Timothy Rekuc, Valerie Drive, B.S. in Marketing

    Lindsey Ann Rodrian, Whitetail Ridge, B.A. in Journalism

    Jon Michael Ross, Pinehurst Drive, B.S. in Natural Science

    Leah Elizabeth Sahady, Jaclyn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Zachary John Salopek, Duncan Court, B.S. in Communications Media

    Zach Daniel Samilo, Pinehurst Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Faith Rebecca Schlichtkrull, Settlers Village Circle, B.S. in Child and Family Studies

    Amanda Rose Siegfried, Country Vue Court, B.A. in Anthropology

    Alyssa Kate St. Clair, Drake Circle, Humanities and Social Sciences

    Adrienne Michelle Steele, Trowbridge Place, B.S. in Communications Media

    Kaitlin C. Sterling, Trowbridge Place, Business

    Ashley M. Sullivan, Glen Eden Road, B.S. in Interior Design

    Rose Yeagley, Rochester Road, B.A. in Psychology

    Evans City

    Marie Alise Beaton, Marburger Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Victoria Ann Cox, Fassinger Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Kasey Shaffer Davidson, Belle St, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Heather Lynn Fassinger, Fassinger Road, B.S. in Biology

    Gretchen Marie Ludwig, Schar Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Megan Elizabeth McCormick, Crestview Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Megan DiAnn Myers, Nursery Road, B.A. in Criminology

    Kelsey Loren Ripper, Elizabeth Avenue, B.S. in International Business

    Fenelton

    Tiffany Sue Koss, Burke Road, B.S. in Nursing

    Lindsay Marie Shaw, Channing Lane, B.A. in Art

    Heather M. Weleski, Chicora Fenelton Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Harmony

    Lindsay Nicole Eckstein, Eckstein Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Evanne Shaye Giuliano, Whitestown Road, B.S. in Nursing

    Harrisville

    Elizabeth Ann Veltre, Browntown Road, B.S. in Biology

    Karns City

    Cara Allison Banks, Oneida Valley Road, B.S. in Nursing

    Mars

    Samantha L. Goettman, Scenic Drive, B.S. in Hospitality Management

    Virginia Anne Meyer, Pearce Road, B.A. in Anthropology

    Mallory Kate Miller, Conrad Drive, B.S. in Disability Services

    Mary McDarragh Minnock, Mount Pleasant Road, B.S. in Nursing

    Michael Keith Nelsen, Woodbine Lane, B.A. in Political Science

    Michael Christopher Shannon, W. Vanderbilt Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Domonique N. Valentine, Buckingham Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Joseph David Weinel, Franklin Road, B.A. in Criminology

    Lindsay Anne Zock, Holly Court, B.A. in Criminology

    Petrolia

    Alexandra Danielle Sutton, Hemlock Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Portersville

    Courtney Elizabeth Smith, B.S.Ed. in English Education

    Lauren Kaye Tibbens, West Park Road, B.S. in Environmental Health Science

    Prospect

    Michelle Lynn Beaumont, Orchard Drive, B.A. in Psychology

    Renfrew

    Nicole Elizabeth Cancilla, Dick Road, B.S. in Accounting

    Clayton O. Thackray, Brownsdale Road, B.A. in Criminology

    Sarver

    Jacob David Christy, Hepler Road, B.A. in Criminology

    Elizabeth Jaine Elliott, Martin Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stephan Fesel, Westminster Road, B.S.Ed. in French Education

    Elizabeth Lee Kurn, Kimberly Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Jerrod Thomas Phillips, Monroe Road, B.S.Ed. in English Education

    Colin L. Reilly, Silverview Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Melissa Lynn Roenigk, Ekastown Road, B.S. in Human Resource Management

    Timothy Douglas Smith, Lucas Lane, B.S. in Business Technology Support

    Andrew Richard Vivian, Willow Drive, B.S. in Safety Sciences

    Haley Racquel Welsh, Sarver Road, B.S. in Human Resource Management

    Becky Jo Winning, Woodland Drive, B.S. in Nursing

    Harrison Aaron Wood, Lincoln Drive, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Saxonburg

    Kevin Glen Brodeur, Plantation Drive, Business

    Sarah L. Hutchman, Ekastown Road, B.S. in Finance

    Adam Jacob Neupert, Carol Drive, B.S. in International Business

    Dylan Michael Songer, Butler Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Seven Fields

    Shane Ben Conrad, Essex Court, B.S.Ed. in English Education

    Lindley Michelle Hamilton, Dorchester Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Ryan Richard Scheller, Wellington Drive, B.S.Ed. in Business Education

    Slippery Rock

    Emily Darlene Hoffman, Richard Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

    James Andrew Vinton, Applewood Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Valencia

    Stephanie Ceraso, Dwellington Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Erin Ann Jeuther, Kyle Road, B.S.Ed. in Art Education

    Ryan Christopher Krause, Sheldon Road, B.S. in Computer Science

    Kelly Jean Randza, Ridge Road, B.S. in Marketing

    West Sunbury

    Erin M. King, Stoney Run Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Zelienople

    Chessa Sun Ae Fernandez, Hartzell Road, B.S.Ed. in Music Education

    Rachele Marie Huffman, Center Street, B.S. in Natural Science

    Madeline Emily Lukes, East Grandview Avenue, B.A. in Psychology

    Amanda Marie Schilling, Youngblood Road, B.A. in Criminology

    Brett Allen Sylvester, Madison Drive, B.S. in Management

    Cambria

    Ashville

    Meghan Nicole Earnest, McMullen Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Mitch Andrew Sumner, McMullen Road, B.A. in Anthropology

    Carrolltown

    Danielle Patrice Anna, Old Dutch Lane, B.S. in Safety Sciences

    Lynsey Marie Bodek, Bender Drive, B.S. in Nursing

    William Francis Frederick, B.A. in English

    Jaclyn Christine Linsky, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Donald Alan Miller, Link Road, B.S. in Biology

    Jenna Lyn Platt, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Cassandra

    Maranda N. Evans, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Colver

    Rebecca Lyn Heiney, B.A. in Criminology

    Erica L. Hoover, Fifth Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Emily Lynne Rummel, B.S. in Nursing

    Cresson

    Richard Salvo Bono, Cathedral Avenue, B.S. in Accounting

    Emily Elise Eberhart, Central Avenue, B.A. in Journalism

    Ellen Ari Lamont, Red Oak Lane, B.S. in Geology

    Jeffrey Martin Lapczynski, Powell Avenue, B.S. in Communications Media

    Courtney Ann Paronish, Mountain Avenue, Natural Sciences

    Jennifer Lynn Szpala, Jackson Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Nicholas Lee Zavada, Columbus Avenue, Business

    Dunlo

    Brittany Lauren Ohler, Health and Human Services

    Dysart

    Sara Lee Carl, Kolak Road, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Ebensburg

    Tiffany L. Adams, North Beech Street, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Andrea Michelle Becker, Ben Franklin Highway, B.S. in Accounting

    Daniel Joseph Berzonsky, Winterset Road, B.S. in Accounting

    Christian Kelly Brennen, Tripoli Road, B.S. in Communications Media

    Cody Richard Corcoran, West Horner Street, Fine Arts

    Paul Joseph Fagan, Winterset Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Corey Michael Faish, East Crawford Street, B.S. in Accounting

    Sarah Jean Finn, Laurelbrook Road, Business

    Eric Simon Goodrich, Snake Road, B.S. in Biology

    Catherine Viola Kane, Hogue Road, B.A. in Psychology

    Kathleen Roberta Kulish, Beverly Street, Health and Human Services

    Chelsea Catherine Anne Lightbourn, Royalwood Drive, B.A. in Psychology

    Georgia A. Lythgoe, Snake Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Daniel James O'Hara, Campground Road, B.S. in Geology

    Nathan Jeffrey Pearson, North Center Street, B.S. in Management

    Ashley Regina Smith, Highview Courtt, B.S. in Safety Sciences

    Alison Paige Terndrup, Plank Road, B.A. in Art

    Michael Grant Williamson, B.S. in Finance

    Angela Marie Woody, Farabaugh Road, B.A. in Journalism

    Elmora

    Christina Jean Sponsky, B.S. in Nutrition

    Patricia L. Sponsky, B.S.Ed. in Elementary Education

    Gallitzin

    Jill Marie McAllister, Hemlock Street, B.S. in Marketing

    Renee Marie Ratchford, Ratch Road, B.A. in Criminology

    Kelsey Marie Wilt, Quarry Street, B.S. in Nursing

    Hastings

    Ian Marshall Cunningham, Laurel Drive, B.S.Ed. in English Education

    Amber Renee Dubyak, B.S. in Physical Education and Sport

    Jenna L. Fox, Miller Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Adam Michael Holtz, Farm Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Brittany Kline, Fourth Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Sarah Elizabeth Kudlawiec, Estate Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Deanna Laura Mazurak, Murphy Spring Road, B.S.Ed. in Art Education

    Jason C. Paronish, Cabin Road, Health and Human Services

    Johnstown

    Marcella Marie Arcurio, Berkey Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Anastasia Arikidis, Belmont Street, B.S. in International Business

    Emily Jean Armstrong, Kring Street, B.S.Ed. in English Education

    Susan Michele Aurandt, Harmony Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Megan Elizabeth Babal, Wonder Street, B.A. in History

    Patricia Kay Babl, Dravis Street, B.S. in Hospitality Management

    Lauren Ann Bambino, Dickinson Street, B.S. in Nursing

    Samantha Michelle Bischof, Schrader Avenue, B.S. in Communications Media

    Michael Ryan Blue, April Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Julia Anne Bowers, Tener Street, B.S. in Natural Science

    Bradley Lawrence Brosig, Bear Street, B.S. in Accounting

    Stephen Paul Budash, Kennard Street, B.A. in Criminology

    Jacqueline Elizabeth Caddy, Ember Street, Business

    Alyse Lauren Callihan, Linkville Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Michael James Cassata, Meadow Drive, B.A. in Computer Science

    Evan R Dabbs, Wilson Street, B.A. in Criminology

    Lacy Christine Dalimonte, Collegiate Drive, B.S. in Hospitality Management

    Jill Ann DelSignore, Emmett Drive, Fine Arts

    Matthew Scott Demchak, William Penn Avenue, B.A. in Criminology

    Chloe Jane Devett, Jacqueline Drive, Humanities and Social Sciences

    Jeana Marie Dom, Luray Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Katlyn Louise Durica, Eureka Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Tiffany Nicole Ellsworth, Garfield Street, B.A. in English

    Hayley LaMarr Faight, Eugene Street, B.A. in Theater

    Corey Brandon Fox, Balsam Street, B.A. in Criminology

    Elizabeth Anne Friedman, Messenger Street, B.A. in Criminology

    Brian Michael Gable, Bucknell Avenue, B.S. in Management

    Gwen N. Gaviola, Mifflin Street, B.S.Ed. in Spanish Education

    Kyle William Goisovich, Dolphin Street, B.S. in Nursing

    Leah Elizabeth Gontkovic, Krings Street, B.S. in Marketing

    Kayla Beth Grasser, Mile Hill Road, B.A. in French

    Tyler Anthony Gregorchik, Killian Street, B.S. in Biology

    Kristyn Ann Haley, Olim Street, B.S. in Interior Design

    Crispin Havener, Fayette Street, B.S. in Communications Media

    Luke Bracken Helsel, Coon Ridge Road, B.S. in Marketing

    Nathan Douglas Henry, Rocky Road, B.S. in Management

    Beau James Herbert, Krings Street, Humanities and Social Sciences

    Brittany Ann Hiltz, Owen Drive, B.S. in Hospitality Management

    Brandon J. Hody, Saylor Street, B.S. in Safety Sciences

    Lara Joanne Holdsworth, Ferndale Avenue, B.S. in Disability Services

    Alexandra Nicole Holmes, Sunset Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Jacquelene Michelle Honeycutt, Clover Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Alexandria Courtney Hull, Killian Avenue, B.A. in Psychology

    Kathryn Quinn Hutchinson, Stanford Avenue, B.A. in Psychology

    Matthew Steven Jones, Somerset Pike, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Benjamin Steven Kaseler, Wissinger Hollow Road, B.S. in Hospitality Management

    Matthew Allen Kauffman, Saylor School Road, B.A. in Criminology

    Darla R. Kiefer, Marietta Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Sara Elizabeth Kirby, Drexel Avenue, Busines

    Christopher Patrick Koop, Vickroy Avenue, B.A. in Political Science

    Michael G. Kozak, Glenn Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    James Joseph Lamonaca, Kerr Drive, B.A. in Criminology

    Jenna L. Lloyd, Highland Avenue, B.S. in Interior Design

    Alicia Clare Magistro, Goucher Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stephanie Anne Martin, Rachel Street, B.S.Ed. in Art Education

    Lindsay Elise Matolyak, Sherwood Drive, B.S. in Chemistry

    Jessica Kathleen Mazur, Claythorne Drive, Health and Human Services

    Mary Elizabeth McAneny, Minno Drive, B.S.Ed. in English Education

    Katelyn Ann McClain, Fronheiser Street, B.S. in Communications Media

    Leanna Jean McGiboney, Maplewood Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Brittni Juneil McKolosky, Whispering Pines Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Ryan William Mikolic, Benshoff Hill Road, B.A. in Criminology

    Breanne Allison Miller, Glenwood Avenue, B.S. in Nutrition

    Samantha Alyson Miller, Leon Street, Health and Human Services

    Jennifer Lynn Moore, Frankstown Road, B.A. in Criminology

    Dottie Jean Morgan, Cypress Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Zachary Allen Nealen, Pike Road, B.A. in Criminology

    Jerrod Daniel Nixon, Marhefka Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Carla P OConnor, Bedford Street, B.S. in Hospitality Management

    Amanda Dawn Partsch, Helsel Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Sarah Jeanne Pastorek, Luzerne Street, B.S. in Natural Science

    Amanda Ashton Pepley, Fender Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Linda Lee Pepley, Cauffiel Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kristin Marie Podrasky, Antonazzo Lane, B.A. in Criminology

    Andrew Martin Pozun, Violet Street, Humanities and Social Sciences

    Jennifer Elaine Price, Clarence Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Tommy Leon Pridgen, Moore Street, B.S. in Accounting

    Kaitlyn Fraley Prout, Colgate Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Katelyn Ann Rossi, Bantel Street, B.S. in Nursing

    Cyril Paul Rumsey, Regal Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Sonya Lynn Seitz, Menoher Boulevard, B.A. in Art

    Stephen Joel Shander, Mack Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Anne Elise Shearer, Leila Street, B.S.Ed. in English Education

    Richard Thomas Shook, Sell Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Luke Michael Slezak, Louisa Place, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Charles John Smith, Beechwood Street, B.S. in Marketing

    Shannon Aileen Stephens, Pomona Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alysse Marie Stump, Patton Terrace, B.S. in Nursing

    Geneve Rae Tessari, Bedford Street, Humanities and Soc Sciences

    Michael Joseph Thompson, Haverford Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Travis Robert Thompson, Pender Road, B.S. in Safety Sciences

    Emily Marie Valko, Work Drive, B.S. in Nutrition

    Marissa Dawn Velez, Cypress Avenue, B.A. in Political Science

    Shawn Michael Vigne, Ferry Street, B.A. in Criminology

    Meghan Renee Vogatsky, Simmons Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Maureen Anne Wesner, Bucknell Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Nathaniel Alexander Williams, Shenkelview Drive, B.S. in Finance

    Sebastian Wolf, Hill Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Thomas Joseph Wycheck, Oakridge Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Joseph Thomas Zanghi, Dormer Street, B.S. in Communications Media

    Lisa Ann Zayac, Samuel Street, Health and Human Services

    Lilly

    Brandi Elizabeth Hershel, Mountain Road, B.A. in Criminology

    Sarah R. James, Orange Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Kristopher Gerald Kowalczyk, Cherry Road, B.A. in Art

    Emily Marie Spinner, Duffy Lane, B.S. in Nursing

    Loretto

    Johnna Marie Casale, B.S. in Fashion Merchandising

    Samantha Jean Cretin, Cretin Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Justine Marie Hrzic, Syberton Road, B.S. in Management

    Shannon Nicole King, Lakefront Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Susan B. Rambeau, Iceplant Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Mineral Point

    Jeffrey Allen Bopp, Mineral Point Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Alyssa Irene Burkey, Dovetail Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kelsey L. Dickert, Lyle Street, B.A. in Art

    Dane Anthony Peruso, Castine Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Nicktown

    Lisa Marie McCombie, Saint Joseph Street, B.S. in Chemistry

    Alexa Nicole Pawlowski, Blue Goose Road, B.S. in Accounting

    Nanty Glo

    Karen Lynn Barker, Rodgers Street, B.A. in History

    Robert J. Bugosh, Poplar Street, B.S. in Biology

    Anthony Paul Chiappini, White Street, B.S. in Safety Sciences

    Maria Rose Cornetti, Allie Buck Road, B.S. in Accounting

    Nicole Christine Crawford, Cambria Street, B.A. in Psychology

    Jared A. Divido, Cambria Street, B.S. in Nursing

    Autumn Leigh Forcellini, Loraine Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Marlana Dee Malcotti, Finntown Road, B.S. in Nursing

    Jessica Renee McEvoy, Third Street, B.S. in Management

    Julie Ann Ostinowsky, Roberts Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Rachel A. Teeter, Fords Corner Road, B.A. in Psychology

    Daniel Lynn Thompson, Pennway Drive, B.A. in English

    Nicole Lynn Worthington, Church Street, B.S. in Nursing

    Nicktown

    Travis George Bobik, Mosscreek Road, B.A. in Criminology

    Kimberly Ann Dumm, Killen School Road, B.S.Ed. in Business Education

    Olivia Jane Dumm, Henry Dumm Farm Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ryan Francis Dunchack, Ridge Road, B.A. in Criminology

    Rebecca Ann Erwin, Log Road, B.S. in Chemistry

    Susan Arlene Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brandon William Kochinsky, Luther Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Samantha Ann Rodgers, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Daniel James Smith, Log Road, B.A. in Criminology

    Northern Cambria

    Duane Abrams, Trout Road B, B.S. in Marketing

    Stephen Matthew Ashurst, Oak Street, B.A. in History

    Ryan P. Baker, Alma Avenue, Humanities and Social Sciences

    Kylee Ann Baran, B.S. in Nursing

    Lea Marie Baran, B.S. in Natural Science

    Jesse Ryan Carnevali, St. Pats Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education

    Alicia L. Contres, Grace Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Casey Charles Contres, Grace Street, B.A. in Journalism

    Johanna Grace Elias, Hamlet Lane, B.S. in Disability Services

    Donald Joseph Griner, Bigler Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Caitlin Elizabeth Hamryszak, Bigler Avenue, B.S. in Communications Media

    Heather Marie Hudson, Hanwell Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Amy Louise Kirsch, Riverside Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Benjamin E. Knapic, Fine Arts

    Cassandra Anna Kollar, Elizabeth Place, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jared Andrew Mitasky, Yasick Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Luke R. Parfitt, Angel Lane, B.S.Ed. in Business Education

    Shea L. Parfitt, Angel Lane, B.S. in Accounting

    Amanda Lee Petrunak, McClain Street, B.S.Ed. in English Education

    Christina Marie Rocco, Elder Avenue, B.S. in Marketing

    Joseph Mario Rocco, Elder Avenue, B.S. in Biology

    Katelyn Anne Sedlock, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Shane Paul Serafin, Hillcrest Street, B.A. in Computer Science

    Tajia Elizabeth Stephens, Almond Street, B.S. in Disability Services

    Kelly Marie Stiles, Shady Lane, B.S. in Management

    Elizabeth Ann Thomas, Goodridge Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Jessica Valeria, B.S.Ed. in Elementary Education

    Paula Jane Wagner, Campbell Avenue, B.A. in Criminology

    Sarah Marie Westover, Ridge Church Lane, B.S. in Management

    Patton

    Alexander Bertin Blake, Palmer Avenue, Natural Sciences

    Alissa Nichole Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Deanna Lynn Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Joshua S. Litzinger, Ashcroft Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Gerald A. Sikie, Third Avenue, B.S. in Accounting

    Megan E. Skebeck, Sugar Lane, Physics

    Portage

    Matthew Carlton Boast, Sherman Street, B.F.A. in Music Performance

    Jessica Dawn Dobson, Johnson Avenue, B.S. in Accounting

    Addie G. Gordon, Johnstown Road, B.A. in Art

    Gabrielle Catherine Gouse, S Blair Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Laura Eden Gressick, Dusty Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Ryan Reed Grove, Jefferson Avenue, B.S. in Physics

    Tracy Lynn Jubina, Golf Course Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Julie Elizabeth Latoche, Spruce Street, B.S. in Nursing

    Christopher James Patrick, Sportsman Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Robert Henry Roxby, Allen Street, B.S. in Safety Sciences

    Amber Elizabeth Smith, Turkey Path Road, B.A. in Criminology

    George Joseph Yauneridge, Grove Street, B.S. in Computer Science

    Revloc

    Latrace Lee Dixon, Highland Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Nicole Anne Hunt, Cambria Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Summerhill

    Nicole Irene Madison, New Germany Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    John William Saksa, B.A. in Sociology

    Michael Joseph Wilson, Second Avenue, B.A. in Journalism

    Salix

    Bret Adam Berkhimer, B.S.Ed. in Business Education

    Adam M. Trout, Beautyline Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Philip A. Trout, Beautyline Drive, B.A. in Criminology

    Sidman

    Sara Anne Duncan, Cameron Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Katie Ann Gillman, Fairview Avenue, B.A. in Journalism

    South Fork

    Bethany Ann Furlong, Lake Road, B.A. in Psychology

    Tyler Andrew Johnson, Nelson Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Samantha Ann Kessler, Nelson Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Daniel Marc Myers, Grant Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Elise Anne Thomas, Hamas Drive, Humanities and Social Sciences

    Lauren Constance Young, Amsite Road, Humanities and Social Sciences

    Twin Rocks

    Anna Elizabeth Tatarko, Station Road, B.S. in Hospitality Management

    Vintondale

    Jessica Charlene Brown, B.A. in Journalism

    Cameron

    Emporium

    Cara D. Garrigan, West Fifth Street, B.S. in Communications Media

    Kristina Lee Grove, Plank Road Hollow, B.S.Ed. in English Education

    Whitney E. Jones, Sizerville Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Nickolas David Malize, West Sixth Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Linda Tacey Umbenhauer, Old West Creek Road, B.S. in Accounting

    Carbon

    Jim Thorpe

    Theresa M. Meader, Beech Drive, B.S. in Management

    Lehighton

    Nicole Sylvia Polk, South Fifth Street, B.A. in Sociology

    Palmerton

    Julian Michael Lutz, Princeton Avenue, B.S. in Natural Science

    Centre

    Aaronsburg

    Courtney Dawn Stitzer, Tattletown Road, B.S. in Nursing

    Bellefonte

    Brian Michael Corl, Scenic Drive, B.S. in Computer Science

    Margaret Ann Fromm, Blanchard Street, B.S. in Communications Media

    Erica Renae Haslet, Lincoln Lane, B.A. in Criminology

    Boalsburg

    Kyla Lynn Jackson, a West Drive, B.S. in Respiratory Care

    Centre Hall

    Abram J. Knarr, Colyer Avenue, B.A. in Psychology

    Alyssa Marie Muchler, South Hoffer Avenue, B.S.Ed. in Deaf Education

    Alicia Diane Yarger, Dennis Alan Circle, B.S. in Nursing

    Howard

    Brittany Allyce Spicer, Schencks Grove Road, B.S.Ed. in Music Education

    Pennsylvania Furnace

    Robbin Zirkle, West Whitehall Road, B.A. in English

    Philipsburg

    Alexandria Nicole Godissart, Oakwood Drive, B.S. in Natural Science

    Tara Renee Hutton, Blue Spruce Road, B.S. in Nursing

    Rachel Elizabeth Powell, B.S. in Nursing

    Rebecca Anne Taylor, Rockwood Drive, Humanities and Social Sciences

    Teri Lyn Thompson, Six Mile Road, B.A. in Psychology

    Port Matilda

    Nicholas Thomas Battaglia, Heiskel Drive, B.A. in Criminology

    Olivia Bethany Fitzwater, Centennial Hills Road, B.S. in Nursing

    Megan M. Peterson, Lutz Lane, B.A. in English

    Daniel Warren Stover, South Mountain Road, B.A. in Criminology

    Diana Marie Zuhlke, Charlotte Street, B.A. in Psychology

    Spring Mills

    Alicia Rae Leitch, Immel Road, B.S. in Nutrition

    Tamara Musser, B.S. in Communications Media

    State College

    Marcus Anthony Agostinelli, Beagle Run Court, B.S. in Natural Science

    Kelly Anne Fox, Martin Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Bradley Steven Podolski, Crabapple Drive, B.A. in Art

    Susan Elizabeth Ranish, Cambridge Drive, B.S. in Communications Media

    Kara K. Schulz, Melissa Lane, B.S. in Interior Design

    Courtney Louise St. Clair, James Avenue, B.S. in Nutrition

    Brian M. Tompkins, Waypoint Circle, B.A. in Geography

    Travis R. Walker, Rolling Ridge Drive, B.S. in Accounting

    Chester

    Avondale

    Linda Herrera, Tandy Lane, B.A. in Criminology

    Coatesville

    Amanda Shavon Chambers, East Chestnut Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Gabriel Jerome Trasatti, West Chester Road, B.S. in Hospitality Management

    Downingtown

    Amy Elizabeth Deets, West Pennsylvania Avenue, B.S. in Nursing

    Deanna Di Marco, Old Horseshoe Pike, B.A. in Psychology

    Eric Joseph Diewald, Christine Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Kimberly Mae Ent, Creek Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Kelly Lynn Johnston, Plaza Drive, B.A. in English

    Kimberly Anne Kowalski, Carriage Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

    Karl Albert McCorry, Welsh Ayres Way, B.S. in Environmental Health Science

    Aubrie E. Nader, Taylors Mill Road, B.S. in Communications Media

    Michael Timothy Regan, Pierce Lane, B.S. in Marketing

    Danielle Jordan Rosenshine, Patrick Henry Drive, B.S. in Communications Media

    Margaret Thobani Shaba, Truman Way, B.S. in Nursing

    Jillian Leigh Veit, West Prospect Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Elverson

    Daniel Nicholas Alexander Burnett, Elverson Road, B.S. in Marketing

    Nathaniel David Guy Hadden, Main Street, B.S. in Management

    Alexander Ryan Hummel, North Manor Road, Humanities and Social Sciences

    Exton

    Amber L. Cahill, Locust Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

    Megan E. Keller, Dawns Edge Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Karissa Marie Lynch, Bell Court, B.S. in Hospitality Management

    Jordan D. Meanix, West  Devon Drive, B.S.Ed. in English Education

    David Scott Viscomi, East Saxony Drive, B.A. in Geography

    Molly Elizabeth Wark, Fox Run, Humanities and Social Sciences

    Glenmoore

    Krista Leigh Jorgenson, Fairview Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Elizabeth Jo Shumaker, Arrow Point Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mitchell Albert Sonder, Stonehedge Drive, B.S. in Accounting

    Honey Brook

    Michael J. Lynch, Quail Lane, B.S. in Communications Media

    Kennett Square

    Laura Joan Irwin, Line Road, B.S. in Communications Media

    Jackilyn Annette Lewis, Las Rosas Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kristin Elizabeth Schmidt, Waverly Road, B.S. in Hospitality Management

    Gemma Michelle Shady, Orchard Lane, Humanities and Social Sciences

    Christopher S. Taylor, Twin Creek Lane, B.S. in Management

    Landenberg

    Trevor K. Douthat, Wigfall Court, B.S. in Interior Design

    David Paul Schmidt, Cavender Lane, B.A. in Criminology

    Danielle Renee Sobieski, Ivy Crest Lane, B.S. in Hospitality Management

    Lincoln University

    Lisa Ann Nealley, Thunder Hill Road, B.S. in Nursing

    Michelle Anna Stolle, Clearview Lane, B.S. in Hospitality Management

    Thomas Martin Wolfe, South Deer Run Drive, B.A. in Psychology

    New London

    Bryan Robert Kassner, Shady Lane, B.S. in Hospitality Management

    Oxford

    T. William Balzarini, Kings Row Road, B.S. in Management

    Kierstin Lynn Bolton, Briarcroft Drive, B.A. in Asian Studies

    Daniel Cerritos, Hodgson Street B, B.A. in Spanish for International Trade

    Nicole Marie Robinson, Austin Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Phoenixville

    Gina Felice Colaneri, Charlestown Road, B.S. in Nursing

    Kerri Elizabeth Kelly, Manavon Street, B.S. in Athletic Training

    Brian John Kennedy, Dogwood Drive, B.S. in International Business

    Julie Rae Miller, Diamond Rock Road, B.S.Ed. in Art Education

    Pottstown

    Parker William Skeabeck, Hartman Road, B.S. in Safety Sciences

    West Chester

    Valerie Jayne Dutill, Richard Drive, B.S. in Interior Design

    Tara M. Kerchner, Apple Hill Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Alexis Deann Lawthers, Dodgson Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Kristi Glenn Lechmanik, Birmingham Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Sheryl Maria Liedike, Cardinal Drive, B.S. in Natural Science

    Myles Raymond Nussbaum, Bantery Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Joel Petit, Greystone Drive, B.S. in Business Technology Support

    Taylor Lynn Ryan, Wayne Drive, B.A. in Sociology

    Brittany Ashley Smith, West Chester Pike A, B.S. in Fashion Merchandising

    West Grove

    Lauren Nichole Brown, Jackson Avenue, B.A. in Philosophy

    Rae Rooney Burger, Harvest Lane, B.A. in Journalism

    Joseph A. Crowe, Allsmeer Drive, B.A. in Political Science

    Laura Jean Fox, Elliott Drive, B.S. in Chemistry

    Matthew Thomas Glass, State Road, B.S.Ed. in Music Education

    Adam Mitchell Loeb, Violet Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Gabriel Ortiz, Valley Road, B.S. in Hospitality Management

    Coatesville

    Christopher Paul Makely, Doe Run Road, B.S. in Communications Media

    Clarion

    Clarion

    Alisha L. Walters, South Seventh Avenue, B.S. in Athletic Training

    East Brady

    Michael Regis Steiner, Kittanning Hollow Road, B.A. in Criminology

    Knox

    Lindsay Leann Kahle, B.A. in Psychology

    Stephanie Renee Kerr, West Railroad Street, B.S. in Biology

    Caitlin Renee Turk, Darby Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Lucinda

    Ross William Bauer, Griebel Drive, Natural Sciences

    New Bethlehem

    Lacey Lee Blose, Dayton Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Craig Matthew Hibell, Deanville Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Matthew Warren Krafick, Pheasant Farm Road B, B.S. in Geology

    Nash Allen Rupp, West Washington Street, B.A. in Criminology

    Heather R. Shrecengost, Mills Lane, B.S. in Nutrition

    Rimersburg

    Tiffany Marie Corle, Mill Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Charity Nicole Crawford, Stewart Road, Health and Human Services

    Jeremy Michael McClaine, Switzer Road, B.S.Ed. in Music Education

    Sarah May Stone, Kissinger Mills Road, B.S. in Management

    Shippenville

    Daniel Nicholas Reichard, B.S.Ed. in Elementary Education

    Clearfield

    Clearfield

    Justin Andrew Barbieri, Martin Street Exit, B.A. in Criminology

    Michael Lewis McDermott, Northwest Fourth Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Mark C. Norris, Turnpike Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Marissa Elena Young, South Fourth Street, B.A. in Journalism

    Coalport

    Allyson Marie Hegarty, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Samuel Caleb Yingling, Forest Street, B.S. in Hospitality Management

    Curwensville

    Holly Ann Bloom, Ridge Avenue Exit, B.A. in Journalism

    Candace Noel Brock, Grandview Avenue, B.A. in Criminology

    Jennie Lynne Hoover, George Street, B.A. in Criminology

    Justin R. Maney, Anderson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kacie Lynn Morris, Windy Hill Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Leslie Ann Palmer, High Street, B.A. in Theater

    Megan Renee Russell, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Ryan Sidney Thornhill, Griffith Avenue, B.A. in Theater

    Du Bois

    Michael Rosario Astorino, Treasure Lake, B.S. in Nursing

    Brittany Ann Baird, Treasure Lake, B.A. in Psychology

    John Timothy Chelednik, Treasure Lake, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Chelsea Joy Connor, Thunderbird Road, B.S. in Natural Science

    Bethany Ruth Erickson, Spicher Road, B.S. in Nursing

    Nicole Marie Faith, Treasure Lake, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Rachael Fye, Treasure Lake, B.S. in Nursing

    Amber Marie Gearhart, Thunderbird Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Emily Arlene Gresock, Treasure Lake, B.S. in Nursing;

    Jason D. Hamaker, Treasure Lake, B.A. in Criminology

    Jessica Lynn Hoover, Columbus Court, B.A. in Psychology

    Steven John Kalgren, Evergreen Street, B.S. in Hospitality Management

    Jenna Irene Kougher, Wasson Avenue, B.S. in Disability Services

    Justine Elizabeth Narvey, West Long Avenue, B.S. in Nursing

    Thomas Everett Nichols, Treasure Lake, B.S. in Physical Education and Sport

    Jennifer Kay Peoples, Highland Street Exit, B.A. in Psychology

    Kristen Marie Saricks, Olive Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Paul Thomas Shade, East Sheridan Avenue, B.A. in Journalism

    Amy Lynn Sunealitis, Kiwanis Trail, B.S.Ed. in Elementary Education

    Emily Marie Thomas, Greenwood Cemetary Road, B.S. in Child and Family Studies

    Andrew Joseph Welch, Treasure Lake, B.S. in Accounting

    Nicole Elizabeth Wells, Highland Street Ext, B.S. in Child and Family Studies

    Jessica Lei Wells, First Street, B.S. in Nursing

    Irvona

    Shane Joseph Kimberly, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kierstyn Mara Kruise, Mazenko Lane, B.S. in Disability Services

    La Jose

    Dora Marie Smith, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mahaffey

    Amber Lynn Bennett, East Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kari Ann Buchheit, Clover Run Road, B.A. in Psychology

    Laura Jean Hilliard, Bethlehem Hill Road, B.A. in Psychology

    Craig Robert Peterson, Bracken Road, B.S. in Natural Science

    Rebecca Peterson, Bracken Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Kelly Francis Ridgway, West Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Grant W. Ross, Town Road, B.A. in History

    Ryan David Smith, Banner Ridge Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Rachel Maureen Struble, East Main Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Rebekah E. Voris, Art Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Morrisdale

    Megan S. Liptak, Allport Cutoff, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Jessica Rae Sabol, Allport Cutoff, B.A. in Theater

    Colette Fawn Sample, Nearhood Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Jade Danelle Shawley, Kent Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Hannah Nicole Sunderlin, Forest Road, B.S. in Natural Science

    Munson

    Brooke Leann Walstrom, Casanova Road, Humanities and Social Sciences

    Olanta

    Hannah Jean Walls, Douglas Road, B.S. in Nursing

    Osceola Mills

    Shaylea Ann Grannis, B.S. in Interior Design

    Troutville

    Dana Marie Alexander, Main Street, B.S. in Nutrition

    West Decatur

    Tyler Roger Dotts, Twoey Hollow Road, B.S. in Nursing

    Jessica Lynn Shaw, Old Erie Pike, B.S. in Human Resource Management

    Woodland

    Jacob Thomas Graham, Als Road, B.S. in Safety Sciences

    Clearfield

    Brooke Nicole Jordan, B.S. in Nutrition

    Clinton

    Avis

    Tabitha N. Mantle, Lafayette Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Lock Haven

    Seth Adam Hosterman, B.A. in Philosophy

    Sarah Jeanne Hosterman, Park Drive, B.A. in Psychology

    Kelly Alanna Muthler, Oak Hollow Road, B.A. in Philosophy

    Mill Hall

    Lauren Katherine Dwyer, Homestead Drive, Education

    Renovo

    Jared William Newlen, Market Street, B.S.Ed. in Music Education

    Columbia

    Benton

    Marion Elizabeth Maopolski, Saint Gabriels Road, B.S. in Nursing

    Berwick

    Laura Jean Folta, Ruckle Hill Road, B.S. in Nutrition

    Joshua Gallagher, Summerhill Road, B.A. in Theater

    Marde Ruth Snyder, East Sixth Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Bloomsburg

    Breanne Elizabeth Bisset, Dahl Road, B.A. in English

    Caitlin Erin Collins, East Third Street, B.A. in Theater

    Martina Ruth Hauck, Second Street, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Carley Aurora Lee-Lampshire, Main Street, B.A. in Journalism

    Allison P. Mott, Woods Edge Drive, B.A. in International Studies

    Megan Rae Smith, Summit Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Jordan Nicole Willie, Old Berwick Road, B.S.Ed. in Music Education

    Catawissa

    Marisa Joelle Moyle, B Southern Drive, B.S. in Interior Design

    Geralee Hope Slotterback, Mensch Road, B.S. in Interior Design

    Orangeville

    Jason Philip Kistler, Stoneybrook Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Richard Charles Lee, Kline Road, B.A. in Music

    Olivia Lauren McGovern, B Green Creek Road, B.S. in Biochemistry

    Stillwater

    Alison Marlo Rhinard, Zaners Bridge Road, B.S. in Interior Design

    Crawford

    Cambridge Springs

    Ashley Luann Kenny, Miller Station Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Chelsea Marie Thompson, Watson Road, B.S. in Communications Media

    Centerville

    Franci Alexa Titus, Dutch Street, Humanities and Social Sciences

    Cochranton Sean

    Andrew Battin, North Franklin Street, B.S. in Management

    Melissa Elaine Clark, Ryndroad, B.A. in Art

    Emilee Anne Dolan, Vincent Road, B.S. in Accounting

    Kayli Elizabeth Foulk, South Franklin Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Crystal Diane Mack-Kaliszewski, B.A. in Psychology

    Marisa Beth Youngs, South Franklin Street, B.S.Ed. in Music Education

    Conneaut Lake

    Andrew John Motzing, West Townline Road, B.A. in Criminology

    Derek Douglas Tabar, Greiser Road, B.S. in Accounting

    Conneautville

    Jared Michael Clark, Turkey Track Road, B.S.Ed. in Music Education

    Nathan Geoffrey Schwab, North Townline Road, B.S.Ed. in Art Education

    Robert Michael Turick, Walnut Street, B.S. in Accounting

    Linesville

    Sarah Marie Garstenshlager, South Pymatuning Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Katherine Elizabeth McMann, East Erie Street, B.A. in Sociology

    Marcus Ryan Yocum, West Erie Street, B.A. in Criminology

    Meadville

    Zachary M. Andrews, Port Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Jenna Marie Bubna, Ridge Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Erin L. Carlson, Oakview Drive, English

    Michael Ryan Fritz, Tamarack Drive, B.A. in Art

    Holly Griffith, Pine Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Ashley Louise Hogue, B.S. in Nursing

    Abby Lynn Lamont, Bordeau House, B.S. in Human Resource Management

    Janel Amber Prinkey, Fisher Road, B.S.Ed. in English Education

    Jocelyn Marie Stadtmiller, Hemlock Drive, B.A. in Psychology

    Scott Austin Williams, Pine Street, B.S. in Management

    Saegertown

    Sean Michael Lyons, Fry Road, B.S. in Natural Science

    Anthony Charles Tordella, Grange Center Road, B.S. in Management Information Systems

    Springboro

    Daniel Kevin Drumm, North Main Street, B.S.Ed. in Music Education

    Alaina Jill Leone, West Center Road, B.S. in Finance

    Tiffany Marie Patterson, Shadeland Road, B.S. in Nutrition

    Titusville

    Hannah Mae Bowes, East Walnut Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Michael Kieth Morrison, Overlook Drive, B.S. in Finance

    Joseph Michael Neely, West Main Street, B.S. in Finance

    Townville

    Abby Jane Mailliard, Dewey Road, B.A. in Sociology

    Cumberland

    Boiling Springs

    Tyler Charles Brown, Crape Myrtle Drive, B.S.Ed. in English Education

    Alexander Mark Heuman, Forge Road, B.A. in Criminology

    Richard Edward Recordon, Blossom Terrace, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Joshua Adam Watkins, Mulberry Court, B.S. in Management

    Camp Hill

    Carolyn Lindsey Coia, Lamp Post Lane, B.S. in Finance

    Elaine Alexandra Evans, Oak Avenue, B.S. in Management

    Erin Rose Hendry, Beverly Road, B.S.Ed. in Music Education

    Elyse Marie Kleist, Penn Ayr Road, B.S. in Chemistry

    Jenna Elyse Magill, Allendale Way, B.S.Ed. in Elementary Education

    Cale Andrew McKee, Deerfield Road, B.S. in Management

    Melissa Danielle Miller, Fireside Drive, B.A. in Sociology

    Whitney Nicole Pequignot, Erford Road, B.S. in Nutrition

    Timothy Cassell Quigley, Glenwood Drive, B.S. in Communications Media

    Fred Speaker, November Drive, B.A. in Journalism

    Katharine J. Steinour, South 30th Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Katharine Tracy Uvick, Princeton Avenue, Natural Sciences

    Sarah Louise Uvick, Princeton Avenue, Humanities and Social Sciences

    Nicholas Jay Woodruff, Hillcrest Court, B.S. in Human Resource Management

    Carlisle

    Jessica Lyn Boggs, Pine Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Robert Bruce Davis, North East Street, B.A. in Political Science

    Nicole Marie Eshelman, Pine Road, B.S. in Biochemistry

    Alyssa Brooke Fultz, Wheatfield Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jennifer Lynn Graham, Appaloosa Way, B.S. in Biology

    Alyssa Mae Hair, Wolf Bridge Road, B.S. in Nursing

    Ann Loughry Hanniford, Petersburg Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Richard James Tripp Juday, Walnut Bottom Road, B.S. in Finance

    Katherine Anna Kelley, Forbes Road, B.A. in Sociology

    Joseph D. McGinnis, South Middlesex Road, B.S. in Safety Sciences

    Jonathan Christian Mentzer, Gobin Drive, B.S. in Accounting

    Stephanie Ann Phillips, Bernheisel Bridge Road, B.S. in Accounting

    Samuel Cole Reeves, Cobblestone Drive, Health and Human Services

    Ashley Rhiannon Rutten, Ashton Street, B.A. in Art

    Matthew Ryan Smith, Briarwood Lane, Business

    Brian Gregory Stine, Wild Rose Circle, B.S. in Accounting

    Maxwell Robert Taylor, Wheatfield Drive, B.A. in Criminology

    Enola

    Territica Dinet Johnson, North Enola Drive, B.S. in Nursing

    Matthew Stephen Wentz, Gleim Court, B.S. in Chemistry

    Lemoyne

    Andrew Charles Harkins McCleaf, South Fifth Street, B.A. in Anthropology

    Mechanicsburg

    Leah Anna Marie Barbera, Mockingbird Drive, Health and Human Services

    Kristin Marie Beaver, Creekbend Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Kimberly Rose Brown, Monarch Lane, B.S. in Communications Media

    Richard Andrew Gatesman, Pamay Drive, B.S. in Biology

    Michelle Elaine Glinski, South Locust Lane, B.S. in Nursing

    Kyle Allen Heckelman, Fox Drive, B.S. in Management

    James Joseph Hoellman III, Sna Lane, B.S. in Nursing

    James Daniel Hull, Smith Drive, B.A. in Criminology

    Tara M. Jordan, Canterbury Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Joel Thomas Keckler, Hamilton Avenue, B.S. in Natural Science

    Benjamin Paul Kingsley, Wansford Road, B.A. in English

    Rachel Leigh Knepp, Beard Road, B.S. in Nutrition

    Alicia Jean Kotzmoyer, Stoner Road, B.S. in Accounting

    Samantha Carol Loos, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Casey Madden, San Juan Drive, B.A. in International Studies

    Kerry Meaghan Mader, Apple Drive, B.A. in Psychology

    Marylea Marie Mansfield, Brandton Road, B.S. in Nursing

    Alexander Lawrence Martinelli, Ewe Road, B.S. in Hospitality Management

    Courtney Alicia McClintock, Longview Drive, B.S. in Nursing

    Charles McCown, Nantucket Drive, B.A. in Philosophy

    Matthew Alexander McGrady, Nantucket Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Evan Steven McNair, Thornton Drive, B.S. in Marketing

    Matthew Charles Miceli, East Simpson Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Katie E. Ott, South Washington Street, B.S.Ed. in Art Education

    Janelle Elizabeth Pieper, Woodside Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mohsan Raza, Delbrook Court, B.S. in Management

    Ryan J. Rilo, Eldindean Terrace, Business

    Jessica Ann Rishel, Scenic Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Julie Christina Scott, Terrace Road, Natural Sciences

    Nicole Marie Shirilla, Mallard Way, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stephanie Catherine Simon, Spring Run Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Courtney Alyse Simpson, Ginger Drive, B.S. in Marketing

    Craig Alan Skelly, East Meadow Drive, B.S. in Marketing

    Andrew Donald Steele, Kylock Road, B.A. in Chemistry

    Matthew Lee Toland, East Coover Street, B.S. in Natural Science

    Chelsea Alynn Wurster, Ricky Road, B.A. in Psychology

    Zachary Cameron Yearick, East Keller Street, B.S. in Finance

    Benjamin T. Yost, Conley Drive, B.A. in Economics

    Mount Holly Springs

    Kelsey Lynn Winton, Tichy Drive, B.S.Ed. in English Education

    New Cumberland

    Ana Isabel Aquino, Second Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Samantha Ann Bateman, Rosemont Avenue, B.A. in Sociology

    Amanda Marie Fontanella, Steigerwalt Hollow Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bailey Marie Fulkroad, Hilltop Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Dana Elise Kambic, Harrison Drive, B.S. in Nursing

    Valerie Jean Nowaczyk, Lowell Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Nico John Schaffner, Drexel Hills Boulevard, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jacob Dean Troutman, 16th Street, B.S. in Finance

    Newburg

    Emily Marie Vaughn, Hanna Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Newville

    Charity Hays Kennedy, Gypsy Run Road, B.A. in Art

    Hannah Danielle Lopp, Greenspring Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Shiremanstown

    Alana Shary, West Maple Avenue, B.S. in Accounting

    Dauphin

    Berrysburg

    Kristen H. Nichols, West Market Street, B.A. in Criminology

    Dauphin

    Julie Ann Kuntz, Erie Street, B.S.Ed. in Art Education

    Grantville

    Laurel Susan Weiser, Mountain Road, B.S. in Nutrition

    Gratz

    Chelsea Marie Heeney, Coon Trail Lane, B.S. in Nutrition

    Halifax

    Adrienne Kalynda Grosser, Back Road, B.S. in Hospitality Management

    Sarah C. Roadcap, Riverview Drive, B.A. in Criminology

    Harrisburg

    Joelle Dorothy Andrews, Cloverdale Road, B.A. in Psychology

    Nicholas Bartrell Arter, Braeburn Lane, B.S. in Communications Media

    Masham Adhar Atem, Superior Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Janet Chemutai Barngetuny, Daybreak Circle, B.S. in Natural Science

    Melissa Berwa, Pond Road, B.S. in Natural Science

    Jennifer Marie Beveridge, Sweetbrier Terrace, B.S. in Chemistry

    Joshua Michael Carraher, Maria Drive, B.A. in Psychology

    Amie Englehart, South Fairville Avenue, B.A. in Journalism

    Courtney Shye Geary, Hillside Road, Health and Human Services

    Whitney Rae Geary, Humphrey Court, B.S. in International Business

    Quion E. Gunning, Bertha Drive, B.S. in International Business

    Danielle Marie Longenbach, Gateway Drive, B.A. in Art

    Amanda Nicole McGinnis, Banbridge Drive, B.S. in Hospitality Management

    Lam Mayar Monkuor, Lakepoint Drive, B.S. in Respiratory Care

    Chanel M. Moore, Norwall Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Marius Rugira Nsengimana, Thornton Road, B.S. in International Business

    Kenneth C. Onyeaka, Sunny Hill Lane, B.S. in Communications Media

    Krutarth Kamlesh Patel, Pine Hollow Road, B.S. in Management

    Jessie Mae Potter, Piketown Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elizabeth Ann Proctor, Mountain View Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Amanda Lynn Raup, Wimbledon Drive, B.S. in Management

    Tiana Janai Reid, South 28th Street, B.A. in Journalism

    Miles R. Ribbans, North Scenic Road, B.S. in Accounting

    Laura Michelle Root, Swatara Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Kipp Robert Seelhorst, Mill Plain Court, B.A. in Philosophy

    Chaderlynne Marie Sherrill, South 13th Street, B.S. in Marketing

    Anthony Darryl Smith, Clinton Road, B.S. in Communications Media

    Alyssa Brooke Snyder, St. Andrews Way, B.A. in Art

    Jason Daniel Swoyer, Pelham Road, B.S. in Computer Science

    Heather Amanda Tinkey, Banbridge Drive, B.S. in Natural Science

    Sarah Michelle Trovato, Devonshire Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Thomas C. Wambach, Huntsdale Court, B.A. in Anthropology

    Carrie Leigh Warner, Worcester Avenue, B.A. in Psychology

    Michael Richard Wertz, Lakeside Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Domanique Teneesha Williams, C. Hall Manor, B.A. in Criminology

    Nicole Jessica Wilson, Beaufort Hunt Drive, B.S. in Safety Sciences

    Falon Nicole Wolf, Kenwood Avenue, Health and Human Services

    Hershey

    Sara Elizabeth Endy, Yorktown Road, B.A. in Psychology

    Hummelstown

    Danielle Francis Boyd, Miller Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sarah Lynn Daxton, Crooked Hill Road, B.A. in English

    Katie Lynn Keller, Hill Church Road, B.S. in Communications Media

    Jason Gregory Kline, Merion Court, B.S. in Biology

    James Steven Martin, Fairhaven Road, B.A. in Psychology

    Courtney Elizabeth Monn, Darthmouth Road, B.S. in Marketing

    Aimee Elizabeth Robison, Oakshire Drive, B.S. in Interior Design

    Middletown

    Melissa Lynne Dailey, Candlewycke Drive, B.A. in Criminology

    Renee L. Hetrick, North Spring Street, B.S. in Hospitality Management

    Brooke Leeanne Higgins, Roundtop Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Jordan Seth Hughes, Scarlett Lane, B.S. in Nursing

    Nicole Marie Johnston, Apple Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Kayla C. Jones, Maple Road, Business

    Roland O. Omololu, Wilson Street, B.A. in Criminology

    Christine Marie Severin, Brunswick Road, B.S.Ed. in Music Education

    Millersburg

    Michelle Louise Artz, Lebo Street, B.S. in Interior Design

    Sarah Marie Chmielefski, Ridgewood Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Tiffany Mae Koppenhaver, B.S. in Hospitality Management

    Andrew Mark Rothermel, Hup Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Kelsey Marie Stansfield, Sams Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Delaware

    Broomall

    Chad Thomas Edmonds, Tower Road, B.S. in Natural Science

    Sean Michael Hennessy, Strathaven Drive, B.A. in English

    Jamie Daniel Rosenberg, Grant Road, B.S. in Natural Science

    Colleen M. Scheuer, Linden Drive, B.A. in Psychology

    Bryn Mawr

    Stacey A. Carr, Fairfax Road, B.S. in Management Information Systems

    Chadds Ford

    Jaime Ann Jackson, Health and Human Services

    Chester

    Brittney Marie Pless, West Mowry Street, Fine Arts

    Jasmine De’Shaun Rothwell, West Ninth Street, B.S. in Management

    Darby

    Yatta Pewa, Ellis Avenue, B.S. in Nursing

    Stefan Keith Savage, South Sixth Street, B.S. in Management

    Folsom

    Kayla Brynn Snyder, Hazel Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Garnet Valley

    Jenna Marie Enright, Woodsview Drive, English

    Glen Mills

    Alexander James Mullins, Sleighride Road, B.S. in Management

    Havertown

    Samuel Thomas Bolter, Hastings Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Eric Benjamin Goldman, David Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Andrew Champlin Hartline, Ellis Road, B.A. in History

    Danielle M. Hay, Strathmore Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Ryan Patrick Hennessy, Robinson Avenue, B.A. in Political Science

    Kimberly L. Ricketts, Shelbourne Road, B.A. in Sociology

    Alexandra Marie Wichmann, Merion Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Lansdowne

    Mary Frances Sorrentino, Runnemede Avenue, B.A. in Psychology

    Media

    Michael Ryan Burnett, North Olive Street, B.S. in Marketing

    Theresa Lorraine Burns, Sandy Bank Road, B.S. in Child and Family Studies

    Andrea Rufina Francese, Nicole Drive, B.S. in Biology

    Andrew Joseph Scheuren, Rosemary Circle, B.S. in Physical Education and Sport

    Jonathan Michael Scheuren, Rosemary Circle, B.S. in Physical Education and Sport

    Lyndsey Jean Thomas, Beechwood Road, B.A. in Theater

    Prospect Park

    Kyle Leland Pruitt, 11th Avenue, B.A. in Philosophy

    Ridley Park

    Kenneth Thomas Clark, Lynn Road, B.S. in Natural Science

    Sharon Hill

    Jonathon Andrew Quaile, Reese Street, B.S. in Biology

    Springfield

    John Alex Speers, Summit Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Strafford

    Matthew Jaenisch Morgan, Upper Gulph Road, B.A. in Computer Science

    Swarthmore

    Kristoffer Waine Williams, Dartmouth Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Thornton

    Heather K. Waters, Kashmir Drive, B.A. in Anthropology

    Upper Darby

    Joseph Francis Cunningham, Academy Lane, B.A. in Computer Science

    Tiffany Pearl Johnson, Copley Road, B.A. in Criminology

    Fabiola M. Thelon, Hilltop Rd, Health and Human Services

    Vyleisha Nakeya White, Ashby Road, B.S. in Communications Media

    Wallingford

    Sara Barwis Lamberson, South Providence Road, B.A. in Journalism

    Bridget Mercedes Widdowson, Austin Court, B.A. in Political Science

    Wayne

    Jessa Whitney Katlin, Carriage Court, B.S. in Child and Family Studies

    Rachel Ann Snyder, Calvarese Lane, B.A. in Psychology

    Yeadon

    Brandon Leroy Ford, Arbor Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elk

    Benezette

    Colt Alan Mack, Front Street, B.S. in Management

    Dagus Mines

    Nicholas Aaron Malburg, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

    Scott Arvid Shuttleworth, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

    Force

    Joseph R. Lovenduski, B.S.Ed. in Art Education

    Johnsonburg

    Michelle Ann Franco, Ridgway Jbg Road, B.S. in Hospitality Management

    Jenna Elizabeth Haight, Maplewood Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Melissa Polaski, Bergen Street, B.S. in Hospitality Management

    Rebecca A. Struble, East Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Kersey

    Melinda Kate Gahr, Skyline Drive, B.S. in Nursing

    Daniel A. Groeger, Ridge Road, B.S. in Communications Media

    Abigail Noel Mosier, Nancy Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Kathleen A. Newell, Hayes Road, B.S. in Nursing

    Darcie Renee Sidelinger, Hogback Road, B.S. in Biology

    Ridgway

    Shaina Marie Buhler, Luchs Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Dina Dush, Evergreen Drive, B.S. in Hospitality Management

    Kyle Lee Retzer, Hyde Avenue, B.A. in Computer Science

    Rosalie A. Urmann, Emmett Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Saint Marys

    Megan Lynn Agosti, Arbutus Lane, B.S.Ed. in Physics Education

    Bryan Scott Beimel, Comet Road, B.S. in Management

    Kasandra Em Cheatle, Muenster Road, B.A. in Art

    Lindsay Erin Clark, Timberline Road, B.S. in Nutrition

    Richelle Lee Dippold, Charles Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jesse Travis Erich, Anne Road, B.S. in Finance

    Brian Richard Ferragine, Terrace Road, B.A. in Criminology

    Brandon Geoffrey Foster, Pearl Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Morgan Lesa Foster, Pearl Road, B.S. in Communications Media

    Brittney Lee Fox, Hall Avenue, B.S. in Nursing

    Matthew Thomas Frey, South Paul Road, B.S. in Management

    Kylie Ann Geci, Wendel Road, B.S.Ed. in Music Education

    Alicia Marie Gerarge, Hemlock Road, B.S. in Nursing

    Andrew William Glass, B.S. in Safety Sciences

    Erin Marie Jacob, Windfall Road, B.A. in Art

    Meghan Ann Lupole, South Michael Circle, B.A. in Political Science

    Adrienne Helen Mahoney, Wolfel Avenue, B.S. in Nutrition

    Abby Lynn Miller, South Paul Road, B.S. in Biology

    Maureen Grace Newell, Rogers Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Stephanie Anne Palmer, East Eschbach Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Casey Lynn Reed, McKennedy Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Bryant Nelson Rieder, Madison Street, B.S. in Management

    Abbey Lynne Salter, Wolfel Avenue, B.S. in Nursing

    Laura Jeanne Scott, Nicklas Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Michele Frances Sharrow, Hemlock Road, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Mandy Nicole Stinchcomb, East Condot Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Erie

    Albion

    Michelle Elaine Franz, South Main Street, B.S. in Hospitality Management

    Laura Lynn Sweeney, Cherry Hill Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Chad Jonathan Westerburg, Health and Human Services

    Corry

    Carly Marie Kowalski, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Shelley L. Steffey, Union Street, B.A. in Art

    East Springfield

    Susannah Mary Treese, B.S. in Fashion Merchandising

    Edinboro

    Lauren Jacqueline Astorino, Obed Heights Drive, B.S. in Nursing

    Courtney Nicole Buchna, Angling Road, B.S. in Communications Media

    Katelyn Danielle Carter, Angling Road, B.S. in Nursing

    Lee Mathewson Everett, Old State Road, B.S. in Nutrition

    Brent Edwin Hutchison, Beau Drive, B.S. in Nursing

    Jeffrey Bohn Hutchison, Beau Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Zachary Jay McConnell, Shechinah Drive, Natural Sciences

    Scott William Richards, Jesse Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Erie

    David Joseph Allgeier, Garland Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Andrew John Antolik, Illinois Avenue, B.S. in Management

    Jenna Michelle Baker, West Lake Road, B.A. in Psychology

    Patti Marie Berbs, Atlantic Avenue, B.S.Ed. in Deaf Education

    John Carl Boetger, Gardner Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Emily Marie Brooks, Alexandra Drive, B.A. in Theater

    Cara Lee Brumagin, Lake Cliff Drive, Health and Human Services

    Katie Lynn Brumagin, Lake Cliff Drive, Health and Human Services

    Katie Rose Burkley, Tuttle Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Justin William Burnett, West 10th Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Jeffrey Michael Campbell, Shady Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Stefanie C. Chludzinski, Dixson Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Megan Sarah Coffey, West 28th Street, B.S. in International Business

    Leslie Theresa Comi, Greengarden Road, B.S. in Communications Media

    Danielle Monet Deutschlander, Martin Road, B.A. in Music

    Eric David Divell, Kuhl Road, B.S. in Nursing

    Margaret Anne Dreistadt, West 14th Street, B.S. in Biology

    Nicole Rose Gervase, Hershey Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Christopher Justin Getz, Valley View Circle, B.S. in Natural Science

    Ashley Catherine Glod, Reese Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Matthew Greene, Brooksboro Drive, B.S.Ed. in Business Education

    Sydnee Elizabeth Groenendaal, Poplar Street, B.A. in History

    Elizabeth A. Groucutt, Hereford Road, B.S.Ed. in English Education

    Kelly R. Huegel, Boyer Road, B.A. in Political Science

    Suzanne A. Johnston, Auburn Street, B.A. in Spanish

    Noelle Ruth Kramer, Burton Avenue, B.S. in Accounting

    Paul Anthony Krasinski, Chelsie Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Kristen Marie Kuzma, Pasadena Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Qian Jin Liu, West 18th Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Allison L. Marshall, Foxboro Court, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Tammy L. McCarthy, West 21st Street, B.A. in Psychology

    Jeffrey Robert McCullough, Millfair Road, B.S.Ed. in Physics Education

    Erin Rebecca Mussett, West Seventh Street, B.A. in History

    Lauren Eileen Nietupski, East 35th Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Do Chi Phan, E 38th St, B.S. in Interior Design

    Kalena Anne Popson, Pepperwood Circle, B.S. in Hospitality Management

    Richard J. Power, Meadow Drive, B.S. in Marketing

    Edward Joseph Radecki, West Fifth Street, B.S. in Management

    James Wesley Ramsey, Sir Andred Drive, B.A. in Criminology

    Melinda Marie Rea, Station Road, B.S. in Nursing

    Sean Everett Richter, Pershing Avenue, B.S. in Management

    Vanessa Renee Robison, West 32nd Street, B.A. in Spanish

    Lauren Marie Roth, Nagle Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Rebecca Kay Santi, East 33rd Street, B.A. in Psychology

    Jennifer Nicole Sharpless, Hastings Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Paul James Sykes, B.A. in Political Science

    Nadia Claire Szymanski, East Avenue, B.S. in Chemistry

    Bethany Sue Taccone, East Lake Road, B.S. in Nursing

    James William Tatalone, Dexter Avenue, B.S. in Communications Media

    Rebecca Frances West, West 31st Street, B.S. in Interior Design

    Matthew James Zamperini, Drake Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Casey William Zyniewicz, West 40th Street, B.A. in Spanish

    Fairview

    Michael Matthew Bowser, Otten Court, Health and Human Services

    Alexandra Galvin, Manchester Farms Road, B.S. in Nutrition

    Melissa Ann Loringer, Avonia Road, B.A. in English

    Lindsay Hope Martin, Welcana Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jack Cooper McCann, Bridlewood Drive, B.A. in Psychology

    Ashley Dawn Nedreski, Scioto Court, B.S. in Finance

    Alexander Retcofsky, Lord Road, B.A. in Journalism

    Simone Mary Welsh, Richardson Circle, B.S. in Natural Science

    Harborcreek

    Brianne Marie Rzodkiewicz, Bartlett Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lake City

    John Douglas Basco, Middle Road, B.S. in Nutrition

    North East

    Chelsea Briana Case, Emily Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Bryan David Kirsch, Lola Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kyle Joseph Kirsch, Lola Lane, B.S. in Management

    Michael Ian Kloszewski, Townline Road, B.A. in Psychology

    Union City

    Morgan Taylor Sparks, South Street, B.S. in Nursing

    Waterford

    Matthew Kevin Gruver, Shunpike Road, B.S. in Finance

    Ryan Christopher Murphy, Tileyard Road, B.S. in Natural Science

    Elizabeth Gail Rindfuss, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Jamie Marie Showman, Lewis Road, B.S. in Hospitality Management

    Richard Steven Widdowson, Yaple Road, B.S. in Management

    Wattsburg

    Denise Michele Loop, Tower Road, B.S. in Nursing

    Fayette

    Belle Vernon

    Thomas Charles Cole, Willowbrook Road, B.S. in Natural Science

    Anne Marie Cowen, Brown Street, B.S.Ed. in French Education

    Craig M. Delzangle, Cedarwood Drive, B.A. in Computer Science

    Louis James Fisher, Rockwood Road, B.A. in Criminology

    Carly Marie Jackson, Skyline Drive, B.S. in Management

    Meghan Lynne Johnson, Rankin Road, B.S.Ed. in Music Education

    Matthew John Miele, Todd Farm Road, B.S. in Nursing

    Joelle Lynn Niro, Marco Drive, B.S. in Nursing

    Colin Thomas O'Brien, Willowbrook Road, B.S.Ed. in Art Education

    Devin Robert Watkins, Nazareth Drive, B.A. in Criminology

    Brownsville

    Lynne Georgeann Oshetsky, South Street, B.S. in Accounting

    Shanya Danielle Tinsley, South Hills Terrace, B.A. in Criminology

    Connellsville

    Colby Steven Bigam, Mount Tabor Road, B.S. in Accounting

    Kylie Erinn Cavanaugh, Connellsville Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Lauren Elizabeth Dull, Rilla Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Rebekah Christine Greenawalt, Quail Hill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Gregory Alan Petrun, Rilla Drive, B.S. in Accounting

    Barbara Nicole Shultz, Breakneck Road, B.S.Ed. in English Education

    Emily Ann Ward, Sycamore Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Whitney Justine Weimer, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dawson

    Natalie Dawn Gardner, Banning Road, B.A. in Psychology

    Chelsey Marie Kreinbrook, Davis Road, B.S. in Finance

    Dunbar

    Raean Nicole Kenney, Church Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Marion Danielle Laurion, Arch Bridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hopwood

    Christopher David Detweiler, Locust Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Masontown

    Kara Joann Arndt, Jefferson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elizabeth Ann Patterson, Leckrone Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Mill Run

    Marilyn R. Bihun, Kooser Road, B.S. in Nursing

    Perryopolis

    Scott Michael Dowling, Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Cody S. Inman, Francis Road, B.A. in Criminology

    Point Marion

    Elizabeth S. Hammack, Prospect Street, B.A. in Asian Studies

    Smithfield

    Courtney Mae Parker, Smithfield Masontown Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Smock

    Rebecca Shearer, Laurel Hill Road, B.A. in Psychology

    Uledi

    Jessica Kay Martin, B.S. in Nutrition

    Uniontown

    Jeramie Lynn Byers, Mayflower Drive, B.S. in Interior Design

    Kimberly Kumor Gilbert, State Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Patrick Allen Lee, North Gallatin Avenue, B.A. in Criminology

    Caroline Elizabeth Renne, Hillcrest Lane, B.S.Ed. in Art Education

    Kimberley Danielle Sekeres, National Pike, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Ashley Paige Shumar, Virginia Circle, B.S. in International Business

    Elizabeth Marie Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Franklin

    Blue Ridge Summit

    Alexander Joseph Smith, Summit Farm Drive, B.S. in Management

    Chambersburg

    Kathryn Trayer Aughinbaugh, Prairie Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Cameron James Fiss, Braemar Drive, Business

    Alexander Vangellis Grisos, Wood Duck Drive East, B.S.Ed. in Music Education

    Sarah Anne Holmquist, Burkholder Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Mitchel J. Kanagy, Bassett Drive, B.A. in English

    Jeremy Allen Kelley, Greenfield Drive, B.A. in Anthropology

    Kelly S. McNamee, East Catherine Street, B.S.Ed. in Music Education

    Meghan Lyn Shadle, Paul Mar Drive, Health and Human Services

    Terra Renee Shanholtz, Westgate Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mitchell Conrad Stadler, Leafmore Road, B.S. in Chemistry

    Robert Mitchell Wilson, West Strohm Drive, B.S. in Finance

    Fayetteville

    Matthew Daniel Smith, Brookens Road, Physics

    Kyle Frank Witter, Hillside Drive, B.A. in Criminology

    Greencastle

    Joshua Eric Frankenfield, West Weaver Road, B.S. in International Business

    Ariel Rae Kifer, Maryland Line Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mercersburg

    Neil S. Berney, Little Cove Road, B.S. in Management Information Systems

    Saint Thomas

    Amy Elizabeth Heisey, Lincoln Way West, B.S. in Marketing

    Waynesboro

    Chloe Eve DePaola, South Broad Street, B.A. in Psychology

    Rachel Renee Eckenrode, B.S. in Interior Design

    Shannon R. Harkins, Dickinson Avenue, B.A. in Political Science

    Caitlin Elise Toth, Gardner Avenue, B.S. in Interior Design

    Fulton

    McConnellsburg

    Ashley Lorraine Peck, West Patterson Street, B.S. in Child and Family Studies

    Needmore

    Jesse Newbaker Smartt, Thompson Road, B.S. in Natural Science

    Warfordsburg

    Christi Victoria Smith, Buck Valley Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Greene

    Carmichaels

    Laci Jo-lynn Ludrosky, Cumberland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michael Allan Rowe, East Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Crucible

    Shayleigh Ann Busti, Carmichaels Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Dilliner

    James M. Stevulak, B.S. in Marketing

    Jefferson

    Anna Marie Berry, Washington Street, B.A. in Asian Studies

    Mount Morris

    Alisa Kay Novak, B.A. in Psychology

    New Freeport

    Justin C. Williams, Milliken Road, B.S. in Biochemistry

    Rices Landing

    Katherine Elizabeth Kline, Bayard Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

    Waynesburg

    Adam Michael Dolfi, North Porter Street, B.S.Ed. in Music Education

    Victoria Kaylynn Gregg, Braden Street, B.A. in History

    Caleb Benjamin Machesky, Woodies Road, B.A. in Criminology

    Caitlyn Ann Sukolsky, Sherman Avenue, B.F.A. in Art Studio

    Huntingdon

    Alexandria

    Molly Sue Bookhammer, Barker Road, B.A. in English

    Kyle Andrew Payne, Shelton Avenue, B.S. in Communications Media

    Huntingdon

    Jessica Lynn Reif, Weiler Road, B.S. in Finance

    Rachel Jean Woods, Arbor Bluff Drive, B.S. in Nursing

    James Creek

    Jordan Dean Gutshall, Raystown Road, B.S. in Management

    Catelin Jill Shontz, Pine Ridge Road, B.S. in International Business

    Mapleton Depot

    Stephanie Renae Benson, Hollibaugh Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Mill Creek

    Tyler Wayne Covert, Grove Road, B.A. in History

    Robertsdale

    Alicia Renae Pollock, Hoover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Saltillo

    Hillary Kendelle Shope, Main Street, B.S. in Accounting

    Warriors Mark

    Sadie R. Smith, Dry Hollow Road, B.S. in Biochemistry

    Indiana

    Alverda

    Angela Faye Decker, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Armagh

    Melinda Marie Clark, Mountain View Drive, B.A. in Criminology

    Mitchell Wagner DeRubis, Grange Hall Road, B.A. in Economics/Mathematics

    Jared Matthew Long, Ludwig Road, B.S. in Safety Sciences

    Blacklick

    Casandra Lee Levesque, B.S. in Child and Family Studies

    Mark Daniel DeMarines, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Megan Marie McCreery, Marshall Heights Road, B.S. in Accounting

    Sean Michael Mintzer, B.A. in Political Science

    Blairsville

    Jocelyn Rachelle Amevuvor, South Stewart Street, B.A. in Spanish

    Arianne Leigh Brown, Front Street, B.A. in Criminology

    Heather Nicole Buffone, North Spring Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Tessa M Buhler, Morewood Avenue, B.S. in Biochemistry

    Alexis Renae Caldwell, East Campbell Street, B.S. in Management

    Daniel Robert Crevak, Turner Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Danielle Killian Cyphert, Villa Road, B.S. in Communications Media

    Helen M. Franklin, Newport Road, B.A. in Psychology

    Zachary Graham, Newport Road, B.A. in International Studies

    Brett Cameron Gunder, Sharps Hill Road, B.S. in Athletic Training

    Steven Eugene Halmes, East Campbell Street, B.S. in Safety Sciences

    Eric Matthew Jones, Power Plant Road, B.S. in Management

    Aaron Neil Kelly, East Ranson Avenue, Education

    Travis Robert Kelly, B.A. in English

    Amanda S. Lee, Breezedale Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Kayla Lynn Machak, Palmerton Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Molly Elizabeth Mack, B.S. in Nursing

    Katherine Christine McConnell, Jessie Penrose Road, B.S. in Child and Family Studies

    Matthew David Moore, Evans Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Kirstie Lynn Moss, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Kristy Lynn Rellick, Black Lick Road, Health and Human Services

    Nicole Barbara Schrack, Yankee Hill Road, B.S. in Nursing

    Jennifer Eileen Shontofski, South Brady Street, B.S. in Accounting

    Megan Alysse Shutter, Evans Avenue, Humanities and Social Sciences

    Stephanie Nicole Smathers, Rome Street, B.S.Ed. in Spanish Education

    Pamela Lynn Smith, Squibbs Road, B.S. in Accounting

    Jessica Ann Snyder, Campbells Mill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Michelle Leanne Stiles, Bruner Road, B.S. in Nursing

    Casey Anna Sturiale, Black Lick Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Joshua Vernon Truitt, Luciusboro Road, B.S. in Hospitality Management

    Gina Ann Vigliotti, La Mantia Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Nicole Elizabeth Yanity, Quarry Street, B.S. in Nursing

    Brush Valley

    Mandy Lynn Gromley, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Maggie Leigh Mack, B.S. in Nursing

    Cherry Tree

    Amanda Marie Davis, B.A. in Psychology

    Julie A Lowe, Pioneer Lake Trail, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Michelle Kay Matko, Hillsdale Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Stephanie Nelson, Jade Lane, B.A. in Sociology

    Kathleen V. Walizer, Bowdertown Road, B.S. in Child and Family Studies

    Clarksburg

    Lisa Diane Ewing, Stevens Road, B.S. in Accounting

    Clymer

    Thomas E. Barnes, Morris Street, B.S. in Hospitality Management

    Robin M. Beisel, Clymer Road, B.S. in International Business

    Nicole Marie Bracken, Walcott Street, Education

    Adam Jamil Chi, Raspberry Road, B.S. in Nursing

    Sonya M. Chilenski, Laurel Road, B.S. in Management

    Joelyssa M. Ferringer, Barr Slope Road, B.A. in Political Science

    Christine A. Filipovich, Hancock Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Kenneth J. Glassford, Overman Road, B.S. in Biology

    John C. Hardesty, Cypress Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Steven Paul Hildebrand, Diehl Road, B.S. in Management

    Erica Ann Holby, Sherman Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Kelly J. Houser, Evergreen Road, B.S. in Business Technology Support

    Jenna Leigh Irwin, Hancock Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Alexander Gregory Kirsch, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Music Education

    Kaylin Leanne Lawson, B.S. in Accounting

    Aaron William Packer, Walcott Street, B.S. in Business Technology Support

    Dennis Taylor Tymensky, Barr Slope Road, B.A. in Criminology

    Allison Kay Weston, B.S. in Management Information Systems

    Christina M. Young, Sixth Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Commodore

    Amanda Sue Chichy, Bash Road, B.S.Ed. in English Education

    Christina Marie Deitman, Fisher Street, B.S. in Safety Sciences

    Laina Marie Frantz, Alder Road, B.S. in Nursing

    Joseph Matthew Perkovich, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Bradley A. Roach, Douglas Street, B.S. in Management Information Systems

    Creekside

    Lindsey Ranee Grove, Five Points Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Justin Robert Hill, Hudson Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Daniel Clair Hoover, Hanging Rock Road, B.A. in Criminology

    Casey Allen Kowchuck, Johnston Road, B.S. in Finance

    Tracy Lynn Krugh, Chambersville Road, B.A. in Criminology

    Ashley Lyn Miller, Miller Road, Health and Human Services

    Kaitlyn Marie Yeomans, Benjamin Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dixonville

    Jennifer Nicole Brocious, B.S.Ed. in English Education

    Ernest

    Leeann M. Helenic Badzik, B.S.Ed. in Elementary Education

    Justin Corwin Bennett, B.A. in Computer Science

    Glen Campbell

    Chantel Chree Brink, Brink Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Amanda Kate Carney, Pine Vale Road, B.S. in Athletic Training

    Brittany Ann Peles, Rock Run Road, B.S.Ed. in English Education

    Daniel Vasil Peles, Rock Run Road, B.S. in Biology

    Graceton

    Jonathan William Alter, First Street, B.S. in Computer Science

    Carrie A. Lingle, First Street, B.S. in Biology

    Kayla J. Painter, Murry Avenue, B.S. in Nursing

    Emily Lynne Silvis, Murry Avenue, B.A. in Psychology

    Heilwood

    Andrea N. Davis, B.A. in Journalism

    Delores A. Keith, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Kathleen Grace Larson, Pine Street, B.A. in Psychology

    Home

    Heather Elizabeth Blake, Kimmel Road, B.A. in Journalism

    Katelyn Adell Cornman, Whitesell Road, Health and Human Services

    Tiffany N. Cornman, Whitesell Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Amanda Louise Griffith, Nastase Road, B.A. in Psychology

    Olivia Lauren Griffith, Nastase Road, B.S. in Human Resource Management

    Kristy Lynne Kosek, Pavilion Way, B.A. in Psychology

    Neil Jonn Kuzilla, Laurel Drive, B.S. in Management Information Systems

    Bridget Suzanne McMeans, Wells Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kimberly Ann Miloser, Ruth Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    James Paul Shellhammer, Potts Road, B.S. in Natural Science

    Jenna Adele Sitosky, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Melody Lynne Thomas, B.S. in Communications Media

    Homer City

    Leslie Renee Bartlebaugh, George Court, B.A. in Criminology

    Nathaniel Stephen Bauer, Gemmell Road, B.A. in Criminology

    Susan Harmon Bauer, Gemmell Rd, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jamier Benavidez, Carlisle Street, B.S. in Safety Sciences

    Christina Marie Bitens, Spruce Hollow Road, B.S. in Hospitality Management

    Nathan V. Blehi, Crownover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    William James Bryan, Claghorn Road, B.A. in Political Science

    Julie Marie Burnheimer, Coy Street, B.S. in Biology

    Kari Cathleen Cameron, West Elm Street, B.S. in Accounting

    Andrew Joseph Carley, East Church Street, Natural Sciences

    Christine Lynn Carlson, Station Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jessica Ann Clevenger, Altimus Road, B.S. in Hospitality Management

    Andrew Brian Coleman, Elizabeth Way, B.A. in Economics

    Derek Alan De Carlo, Devers Street, B.A. in Criminology

    Leanne Elizabeth Deptola, East Church Street, B.S. in Nursing

    Hope Marie Detweiler, B.S. in Accounting

    Sherry M. Duncan, Duncan Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Natalie Shawna Ellerbach, Miller Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Kayla M. Fairman, Oakland Avenue, B.S. in Nursing

    Adam S. Foust, Ridge Road, B.S. in Biochemistry

    Kayla N. Foust, Ridge Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Emily Elizabeth Fulmer, Syntron Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Bryant Michael Garvin, East Church Street, B.S. in Marketing

    James Paul Good, Strong Road, B.A. in Anthropology

    Katlyn Jo Graham, Michaels Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Heather Marie Hazley, Hazley Lane, B.S. in Athletic Training

    Aaron Michael Lenzi, West Church Street, B.S. in Natural Science

    Monica Lynn Lenzi, West Church Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Carolyn Loughner, Ridge Avenue, Business

    Samantha Lynne Maschak, Sarah Street, B.S. in Athletic Training

    Lauren Lynne McQuiston, South Main Street, B.A. in Psychology

    Tyler Evan Mester, Juniper Street, B.S. in Environmental Health Science

    Gabrielle Kayli Miller, 3rd Avenue, B.S. in Management

    William David Moon, Kanouff Street, B.S. in Chemistry

    Amy Diane Moranville, South Main Street, B.S. in Nursing

    Danielle Nicole Morrow, Red Maple Drive, B.S. in Management

    Jennifer Lynn Mumau, Mazza Street, B.S. in Management

    Lori Ann Repine, South Main Street, B.S. in Accounting

    Elsie E Rouser, Yankeetown Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Alyse Mae Scheuermann, West Elm Street, B.A. in Political Science

    Hilary Louise Scheuermann, West Elm Street, B.S. in Nutrition

    Paul Michael Schmidt, Chestnut Alley, B.S. in Safety Sciences

    Jacob Thomas Shannon, Coy Street, B.S. in Computer Science

    Graham Reagan Smith, B.S. in Marketing

    John Gerald Sokol, Chestnut Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Aaron Christian Stultz, Ridge Avenue, B.A. in Journalism

    Luke Edward Stultz, Synron Drive, B.S. in Marketing

    Alyssa Mary Taddie, Sarah Street, B.S. in Biology

    Brianne Nichole Thomas, East Church Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Shawna Deanne Young, Pierce Road, B.A. in Religious Studies

    Jacob D. Yurky, Red Maple Drive, B.S. in Natural Science

    Indiana

    Justin Allan Adams, Hickory Lane, B.A. in English

    Adebuolabomi Oluleye Adeyemi, Medlar Drive, B.A. in Criminology

    Zachary Hossein Afshar, Stannard Avenue, B.A. in Geography

    Sarah A. Alman, Meadow Wood Road, B.S.Ed. in Business Education

    Zachary J. Ankney, South Fourth Street, B.S. in Biology

    Christopher George Anthony, Forest Ridge Road, B.A. in Theater

    Julia Catherine Antolik, Townview Drive, B.A. in English

    Joseph Quinn Appolonia, Pine Crest Drive, B.S. in Accounting

    Christina L. Arroyo, Philadelphia Street, B.A. in Spanish

    Timothy Michael Auman, Centennial Drive

    Maria Christine Avolio, South Seventh Street, B.S. in Safety Sciences

    Akshay Bajpai, Oakridge Drive, Business

    Julie Anna Baroni, Simeone Road, B.S.Ed. in Art Education

    Savannah Jean Barris, South Third Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Briar Robert Barry, South Fourth Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Christopher Edward Bauer, Newport Drive, B.A. in Psychology

    Samantha Arlene Bauer, Newport Drive, B.S. in Natural Science

    Hala Ben Salamh, Water Street, B.S.Ed. in English Education

    James Halley Bicknell, Locust Street, B.A. in Theater

    Amanda Louise Bivens, Ann Circle, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    David Christopher Bivens, Byron Court, B.A. in Political Science

    Justin L. Bleggi, Shryock Avenue, B.A. in Criminology

    Alexandria Larue Blose, Water Street Rear, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nathan Sean Blose, Ferguson Road, B.A. in Criminology

    Amanda Gail Bolyard, South Sixth Street, B.S. in Interior Design

    Linda J. Bosco, East Pike Road, B.A. in Psychology

    Alex Edward Boser, Diamond Avenue, B.A. in Economics

    Justin Steven Boske, Coates Lane, Business

    Carrie Marie Bray, Stevenson Avenue, B.S.Ed. in Biology Education

    Christopher Michael Brown, Yew Street, B.S. in Computer Science

    Marissa R. Bruno, Simpson Road, B.S.Ed. in Music Education

    Christian Anthony Buggey, Water Street, B.S. in Safety Sciences

    Michael P. Buggey, Water Street, B.S. in Communications Media

    Megan Elizabeth Bush, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashlee C. Buterbaugh, Briarwood, B.A. in Psychology

    Jacqueline Rose Buterbaugh, Evergreen Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Vincent James Calvario, Centennial Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Matthew Lee Campbell, North 16th Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Zachary Willard Campbell, B.A. in Criminology

    Ramon Li Casanova, North 10th Street, B.S. in Computer Science

    Rose Victoria Catlos, Rebecca Street, B.A. in English

    Mark Charles Cavill, Anthony Road, English

    Brennan Richard Cebula, North First Street, B.S. in Biology

    Elizabeth Patricia Celeste, Locust Street, B.A. in Psychology

    Pamella Hope Chamberlain Clouser, Oak Street, B.A. in Anthropology

    Alyssia Elizabeth Chapman, Poulos Road, B.A. in Geography

    David Luke Cochran, Church Street, B.S. in Finance

    Justin Joseph Connell, Lucerne Road, B.S. in Business Technology Support

    Raymond Aubrey Coppler, B.A. in History

    Jamie Lynn Coy, Zehner Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jessica A. Cummings, Anthony Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sarah E. Dahlheimer, Edgewood Avenue, B.A. in Chemistry

    Hillary Nicole Daldoss, Lucerne Road, Business

    Shirley Jean Dalton, Grandview Avenue, B.S. in Nursing

    Jessica Lynn Danyi, South 12th Street, Fine Arts

    Robert Newton Davenport, Philadelphia Street, B.A. in Economics/Mathematics

    Courtney Michelle Davis, Dolores Circle, B.A. in Psychology

    Lindsey Nicole DePra, Pratt Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Glenn Gary Dean, Shady Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Erik Colton Detwiler, Chestnut Street, B.S. in Communications Media

    Jill Ann Deyarmin, Campground Road, B.S. in Interior Design

    Jose D. Diaz-DeJesus, Rustic Lodge Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Ashley D. Dodson, Centennial Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Carrie Marie Dorazio, Hoyt Drive, B.S. in Nursing

    Hally L. Dravecky, Home Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Chloe H. Drew, Grant Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Robert Joseph Drew, Rebecca Street, B.S. in Communications Media

    Daniel G. Drummond, Warren Road, B.A. in History

    Natasha Jo Dubinsky, Zehner Road, B.A. in Art

    Brittany M. Dudt, Five Points Road, B.S. in Nutrition

    Tiffany Marie Dyer, Philadelphia Street, B.A. in English

    Kathryn Ellen Edmondson, Ashley Drive, B.S. in Chemistry

    Mohammed Tahir Elkhatib, Woodridge Court, B.S. in Natural Science

    Jessica Marie Ellis, Hood School Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Shane Lloyd Ferguson, Robin Street, B.S. in Safety Sciences

    Joseph Alfred Ferranti, Washington Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Stephen Francis Filipovich, Shady Drive, B.A. in Psychology

    Megan R. Filler, Degaetano Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    David Allan Fisher, School Street, B.S. in Management

    Jessica Renee Fleming, Centennial Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Marysa Sue Frederick, Park Road, Health and Human Services

    Megan Christine Freeman, Byron Court, B.S. in Nursing

    Abigail Lunan Frick, Lutz School Road, Humanities and Social Sciences

    Kathryn L. Funt, First Avenue, B.S. in Interior Design

    Sarah Dawn Fyock, Rayne Church Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Jeremy R. Gallo, Queen Lane, B.S. in Safety Sciences

    Nicholas Gabriel Gallo, Queen Lane, B.S.Ed. in Spanish Education

    Michael Joseph Garritano, Lucerne Road, B.S. in Safety Sciences

    Tyler Ray Gaston, Robin Hill Road, B.S. in Safety Sciences

    Judith Gatti, White Farm Road, B.S. in Nursing

    Roddy O'Connor Gibbs, South Third Street, B.A. in Psychology

    Elizabeth Gordon, Lincoin Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Evan John Grabowski, Revere Circle, B.S.Ed. in Music Education

    Shelleon Graciliano, Centennial Drive, B.S. in Nursing

    David Kevin Grey, Treese Avenue, B.A. in Psychology

    Ashley Renee Griffith, Poulos Rd, B.S. in Nutrition

    Stacey Lynne Grycko, Philadelphia Street, B.S. in Management

    Jason Andrew Guiste, B.A. in Criminology

    Anna Marie Hager, School Street, B.S. in Interior Design

    Christian James Hall, Grant Street, B.A. in Criminology

    Michelle Lee Hampton, Lazor Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sara Faith Hampton, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Athena Frances Harden, Keats Way, B.S. in Geology

    Quentin Louis Hartwig, Church Street, B.A. in Criminology

    Heather N. Harvey, Dawn Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jason William Heaton, Oakland Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Charles Thane Hegland, B.S. in Safety Sciences

    Katherine Elizabeth Henneman, Water Street, B.S. in Nutrition

    Michael A. Henry, East Pike Road, B.S. in Safety Sciences

    Jeremy Allen Hetrick, Gompers Avenue, B.S. in Accounting

    Benjamin Jules Hilliard, Millay Circle, B.A. in Anthropology

    Carissa Michelle Hines, Nixon Avenue, B.S. in Biology

    Heather Dawn Hollen, Church Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Rachel Arlia Holuta, Hoyt Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nkechinyere N. Iheukwumere, Pompano Lane, B.A. in International Studies

    Cory W. Ireland, South Seventh Street, B.S. in Finance

    Robert Michael Irvin, Wherle Way, B.A. in Art

    Lauren Kristina Iseman, North Sixth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Emmanuel T. Johnson, Oakland Avenue East, B.A. in Criminology

    Jennifer Melissa Jones, North Fourth Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Riana Lynn Jones, Centennial Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Maria Kaminski, South Sxth Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Zachery David Karcher, Dawn Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Camille Ann Kaszubowski, Wren Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Parminder Kaur, Lilac Street, B.S. in Nursing

    Katelyn Kelly, B.S. in Biology

    Thomas Christopher Kerr, Edgewood Avenue, B.A. in Geography

    Kayla Adele King, Ben Franklin Road North, B.S.Ed. in Art Education

    Dana Marie Kirsch, Shelly Drive, B.S. in Accounting

    John Michael Kopczyk, Geesey Road, B.A. in Economics/Mathematics

    Christopher R. Korinko, B.S. in Hospitality Management

    Christopher Michael Kuhar, Stonegate Road, B.S. in Human Resource Management

    Elizabeth Grace Kunkle, Rex Avenue, English

    Jesse James Kunkle, Sandro Street, B.S. in Management

    Anthony Joseph Kuta, Shelly Drive, B.S. in Accounting

    Megan Anne Labant, Franklin Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Katie Elizabeth Lakatosh, Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Gary R. Lang, A. Getty Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Matthew Adam Lang, North Seventh Street, B.S. in Finance

    Andrew Timothy Lannon, South 10th Street, B.S. in Hospitality Management

    Annette Christine Laughlin, Washington Street, B.S. in Nursing

    Laura K. Laughlin, Washington Street, B.A. in Psychology

    Brandon R. Lawson, Martin Road, Natural Sciences

    Malia Ann Lazor, North Avenue, B.S. in Interior Design

    Laura Marie Leach, Mansfield Avenue, B.S. in Marketing

    Jennifer Hope Lechner, Seabrook Drive, B.S.Ed. in Business Education

    Alicia Rae Lee, Barclay Heights, B.A. in Sociology

    James Allen Lentz, Poplar Avenue, B.S. in Communications Media

    Joseph Paul Lenz, Lenz Road, B.S. in Athletic Training

    Benjamin Alan Leonard, Ben Franklin Road North, B.S. in Safety Sciences

    Christa Lynn Lezanic, Grove Chapel Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Shi Li, Regency Square, B.S. in Computer Science

    Xiao Yue Li

    Andrew Lichtenfels, Clover Lane, B.A. in Psychology

    Shane Michael LoPiccolo, Fisher Avenue, B.S. in Management

    Hannah Elizabeth Lockard, Quincy Circle, Business

    Simeon Michael Logan, Easy Street, B.S. in Safety Sciences

    Dominic J. Lombardi, East Oak Court, B.S. in Marketing

    Kelsey L. Lowman, Warren Road, B.A. in History

    Renee Lustenhouwer, Philadelphia Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Lauren Marie Lyons, Oak Street, B.S. in Nutrition

    Wesley Paul Lyons, Oak Street, B.S. in Athletic Training

    David Andrew MacBlane, Water Street, B.S. in Accounting

    Julianne Renee Mack, Sunset Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nathaniel P. Mack, Dales Road, B.S.Ed. in Music Education

    Buhlebenkosi Thandekile Masilela, College Lodge Road, B.S. in Accounting

    Adam Michael Mathe, Hamill Road, B.S. in Management Information Systems

    Kevin Joseph Mathe, Chestnut Street, Business

    Michalis Mariou Mavrotheris, Oakland Avenue, B.A. in Psychology

    Megan Nicole McClure, Olive Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Janelle Lynn McCombie, Washington Street, B.S. in Nursing

    Joseph Justin McCombie, South Seventh Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Misty Caitlin McCurdy, Cheese Run Road, B.S.Ed. in Art Education

    Meghan Florence McDonald, White Farm Road, B.S. in Communications Media

    Colleen Faith McDowell, Merrick Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Sarah Marie McKenzie, Chestnut Street, B.A. in Psychology

    Heather Anna McNeil, Stable Road, B.S. in Nutrition

    Tasha M. Mehelich, Dolores Circle, B.A. in Criminology

    Roussari Rachelly Mendoza, South 11th Street, B.A. in Criminology

    Mamuyovwi Gerald Mensah, South Sixth Street, B.A. in Economics

    Vince Clark Merringer, North Eighth Street, B.A. in Anthropology

    Nicole Lee Miller, Sue Anne Lane, B.A. in Anthropology

    Laura A. Mills, South Sixth Street, B.A. in Psychology

    Michael George Milner, Harmony Drive, B.A. in Criminology

    Marla Ann Miner, Oak Street, B.A. in History

    Sia John Minja, B.A. in Economics

    Breeanna Nicole Mintmier, Easy Street, B.A. in Chemistry

    Giancarlo Morales-Belletti, Church Street, B.S. in Finance

    Ronald Fredrick Moreau, Chestnut Street, B.S. in Hospitality Management

    Alexandria Marie Moretti, Blairton Avenue, B.A. in Sociology

    Jessica Ann Moretti, Warrington Drive, B.A. in Journalism

    Zachary Michael Morrow, Wilson Avenue, B.S. in Finance

    Cameron Cenzel Morse, Oak Street, B.S. in Biology

    Katrina Marie Murray, Oakland Avenue, B.S. in Finance

    Serafina Marie Musser, Humming Bird Drive, B.A. in Criminology

    Alison Diane Nellis, Poplar Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Zachary J. Norwood, Sandro Street, B.A. in Geography

    Eric R. Nystrom, Lazor Street, B.A. in Geography

    Ashley Renee O'Hara, B.S. in Child and Family Studies

    Maria Ann Olechovski, Robin Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kayla Elizabeth Olliver, Martin Road, B.S. in Communications Media

    Sanchez T. Outlaw, South 13th Street, B.S. in Child and Family Studies

    Nicholas Joseph Parrish, Grant Street, B.S. in Management

    Kaitlyn Victoria Patrick, Croyland Avenue, B.S. in Biology

    Alexander Quay Patterson, Blue Spruce Road, Humanities and Social Sciences

    Mitchell R. Penrose, Harvest Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Ryan Tyler Penrose, Country Lane, B.S. in Accounting

    Thea Mae Petrigac, Locust Street, B.A. in Journalism

    Lauren Anne Petro, Easy Street, B.S.Ed. in Spanish Education

    Alex Benjamin Pfeffer, Forest Ridge Road, B.S. in Finance

    Stephanie Elise Phillips, Washington Street, B.S.Ed. in Music Education

    Matthew Joseph Pierce, Heatherbrae Square, B.S. in Natural Science

    David Louis Piper, Walnut Street, B.A. in French for International Trade

    Luke David Piper, Wren Street, B.S. in Biology

    Garrett S. Pizarchik, East Pike Road, B.S. in Safety Sciences

    Ployrawee Poopunsri

    Eric C. Porter, North Fourth Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Adam Alexander Prato, Franklin Cir, B.S. in Safety Sciences

    Valerie D. Quarles, Fulton Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jason Hrvoje Rados, Briarwood, B.A. in Economics

    Johanna Helena Mary Rahkonen, Diamond Avenue, English

    Amy Lynn Rankin, Concord Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    John A. Renaldi, Hancock Circle, B.S. in Management

    Sarah Marie Rice, Ann Circle, B.S. in Natural Science

    Jessica Clair Richey, Byron Court, Humanities and Social Sciences

    Jessica L. Risinger, Indian Springs Road, B.S. in Nutrition

    Brianna Ellen Robertson, Tanoma Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Melissa Susan Rogers, Philadelphia Street, B.A. in English

    Nicole R. Roser, Airport Road, B.A. in Journalism

    Jacob Shane Rougeaux, Diamond Avenue, B.A. in Geography

    John George Rowley, North Fifth Street, B.S. in Computer Science

    Kathleen Marie Ruckdeschel, Coolspring Road, B.A. in Philosophy

    Michael Clifford Rupert, Evergreen Drive, B.S. in Marketing

    Lauren Marie Rutherford, South Fourth Street, B.A. in English

    Sean Anthony Ryan, Elm Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Christina N. Samuels, B.A. in Anthropology

    Douglas William Satterfield, Humming Bird Drive, B.S. in Safety Sciences

    Annabeth Eden Saylor, Locust Street, B.S.Ed. in Music Education

    Jillian Lee Schneider, Warren Road, B.S. in Communications Media

    Cody Jay Schry, Evergreen Drive, B.S. in International Business

    Jason A. Schultz, Oak Street, B.S.Ed. in Music Education

    Sandy D. Senat, B.S. in International Business

    Kithmini Nissantha Seneviratne, Keats Way, B.A. in Anthropology

    Jason Michael Shaner, Zehner Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Susie Ann Sheiness, Hoffman Road, B.A. in Criminology

    Ashley Marie Shelton, Centennial Drive, B.A. in Anthropology

    Elyse Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in English

    Lisa Dawn Shirley, Country Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Megan Annette Shirley, B.S. in Nursing

    Scott Daniel Shirley, Country Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Alyssa M. Shubra, Aaron Lane, B.S. in Accounting

    Emily L. Shubra, Aaron Lane, B.S. in Accounting

    David Michael Shultz, Rayne Church Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Maggie Anne Sierras-Trotts, Chestnut Street, B.A. in Sociology

    Whitney E. Simmons, B.S. in Chemistry

    Robert John Simon, Cresswell Road, B.S. in Safety Sciences

    Christopher Scott Simpson, Simpson Road, B.S. in Computer Science

    Steven James Singer, North 10th Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    James Dean Smith, Roush Drive, B.S. in Management

    Rebecca Lea Smith, West Pike Road, B.S.Ed. in Music Education

    Shawna Lynn Smith, West Pike Road, B.S. in Safety Sciences

    Kayla Lorraine Speedy, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Brittany Nicole Spencer, Blairton Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Julie Anna Stachurski, B.S. in Mathematics

    Stephen Alan Staniscia, Robin Street, B.A. in Criminology

    Brent Robert Stevens, School Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    David M. Stockton, Grant Street, B.S.Ed. in Music Education

    Derrick Storm, Merry Place, B.S. in Accounting

    Hannah R. Stultz, Locust Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Kelly L. Swanlek, Grant Street, B.A. in Journalism

    Kayla Anne Switalski, Lisa Drive, B.S. in Nutrition

    Garrett F. Tanner, View Street, B.S. in Marketing

    Justin Eugene Thomas, Gorman Avenue, B.S.Ed. in Biology Education

    Courtney Marie Thompson, LaVista Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Laura Larue Thompson, Burns Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Marsha L. Tickell, Chestnut Street, B.S. in Child and Family Studies

    Catherine Rose Tidwell, B.A. in Psychology

    Josephine Siena Tidwell, B.A. in Theater

    Carrie Marie Timko, South Sixth Street, B.A. in Sociology

    Dylan Jacob Toy, Fifth Avenue, B.A. in Criminology

    Emily Christine Trenney, Locust Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Shawn Carl Trout, North Eighth Street, B.S. in Safety Sciences

    Monica Gene Turner, B.S. in Nursing

    Rachel Marie Umbel, Sue Anne Lane, B.S. in Physics

    Anne Cameron Ursu, Willow Avenue, B.A. in Music

    Thomas John Valazak, Coates Lane, B.S. in Business Technology Support

    Molly Marie Vanderneck, Chestnut Street, B.S. in Nursing

    Madeline Rose Varner, Five Points Road, B.S. in Child and Family Studies

    Carole M. Walker, South Fifth Street, B.A. in Philosophy

    Sarah Ruth Walz, Grant Street, B.S. in Biology

    Wentao Wang, Regency Square South, B.S. in Communications Media

    Yue Wang

    Ian T. Ward, Madison Circle, B.S. in Finance

    Annie E. Wardrop, Grant Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Briana Lynette Weatherspoon, Fairview Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Travis Michael Wendel, Warren Road, B.A. in Geography

    Jing Weng, Hartman Drive, B.S. in Accounting

    Nicholas J. Westrick, Stannard Avenue, B.S. in Finance

    Kelsi Louise Whetsel, Evergreen Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Stephanie Ann Williams, Walnut Street, B.S. in Applied Mathematics

    Megan Marie Wilson, Hickory Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrew James Wiltrout, Grant Street, B.S. in Communications Media

    Nathan S. Winters, Winterfield Road, B.A. in English

    Mark Edward Wolfe, Grant Street, B.A. in Psychology

    Rebecca Brea Woodward, Geesey Road, B.A. in Sociology

    Whitney Allison Woodward, Geesey Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Tabitha Ann Yagle, Sunset Drive, B.S. in Finance

    Maki Yamada, Gompers Avenue East, B.A. in International Studies

    Jing Yang

    Stephanie Anne Yarup, Water Street, B.A. in Psychology

    Lauren Grace Young, Black Walnut Road, B.S. in Marketing

    ZeNa Zhang

    Nicholas Zimny-Shea, Station Avenue

    Josephine

    Laken Georgeanna Tassos, Old Indiana Road, Humanities and Social Sciences

    Brandon Mark Tomachek, Jasen Street, B.S. in Accounting

    Leslie Nicole Webster, Old Indiana Road, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Kent

    Heidi Marie Huey, B.S.Ed. in Elementary Education

    Paula Renae Stewart, Mill Street, B.S. in Hospitality Management

    Lucernemines

    Christopher J. Catalano, 10th Street, B.A. in Criminology

    Mary Lynne Kuehn, B.A. in International Studies

    Jarhed Richard Szalkowski, 11th Street, B.S. in Physics

    Marion Center

    Amanda Kaye Dunlop, Pollock Road, B.S. in Communications Media

    Amber Catherine Fishel, Lowman Road, Humanities and Social Sciences

    Meggan Stephanie George, Riddle Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Hilary Ann Greenwald, B.A. in Art

    Rachel Allison Kundla, Hartman Road, Health and Human Services

    Melissa J. Loughry, Pollock Road, B.S. in Nursing

    Teresa Ruth Mullen, Pfeiffer Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Melissa J. Rising, Pickering Run Road, B.S.Ed. in Art Education

    Kellie E. Ruffner, Skyline Drive, Health and Human Services

    Autumn Lynn Vay, B.S. in Marketing

    Nicole Leigh Watkins, Leroy Road, B.S. in Nursing

    James Paul Zewe, B.S. in Biochemistry

    Penn Run

    Jordan Lee Alsop, Sportsman Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Robert William Buterbaugh, Buterbaugh Drive, B.S. in Safety Sciences

    Breanne Michele Cameron, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Allison Marie Cowles, Manor Road, B.S.Ed. in Chemistry Education

    James F. Dalecki, Ewings Road, B.A. in Economics

    Jedidiah Thomas Fetterman, Nursery Road, B.A. in Philosophy

    Kayla L. Jusko, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Ian Richard Lavanish, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Megan R. Marshall, B.S.Ed. in English Education

    Jeanette Alison Shaffer, Chestnut Ridge Road, B.S. in Management

    Kimberly Ann Shearer, Curley Drive, B.A. in Political Science

    Justine Marie Smuro, Country Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Gabrielle Melina Strong, Ray Road, B.S. in Accounting

    Plumville

    Diana Lyne Bellman, Main Street, B.A. in Sociology

    Samantha Jourdan Mallik, B.S. in Nutrition

    Robinson

    Elyse Christine Shearer, Jefferson Street, B.S. in Child and Family Studies

    Rochester Mills

    Chelsey Ann Baun, Richmond Road, B.A. in Sociology

    Christy Ann Baun, Richmond Road, B.S. in Natural Science

    Travis Eincle Himes, Parson Road, B.S. in Applied Mathematics

    Rossiter

    Tabitha Lynn Bowers, Hillman Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Tyler William Grayson, Lions Club Road, B.S. in Communications Media

    Erin Marie Maranda, Fleeger Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hollyann Autumn Setree, Smyerstown Road, B.S. in Nutrition

    Zane Henry Zinzella, Buffalo Lodge Road, B.A. in Criminology

    Saltsburg

    Stephanie Jordan Ball, Hilltop Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Marie Elizabeth Dilascio, 10th Street, B.S. in Nursing

    Sara Lynn Dilascio, 10th Street, B.S. in Nursing

    Kelly Marie Keibler, Tunnelton Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Erin Laurel Kennedy, Pauline Drive, Fine Arts

    Keith William Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media

    Kevin Paul Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media

    Brandi Ann Marie Muffie, Saltsburg Road, B.S.Ed. in English Education

    Rachel Elizabeth Pommer, Market Street, B.A. in Criminology

    Holly M. Shirley, Washington Road, B.S. in Environmental Health Science

    Jessica Lee Ann Stitt, Leech Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Ashley Nicole Testa, Dogwood Drive, B.A. in English

    Corey M. Trybus, Heimberger Road, B.S. in Communications Media

    Cassie Genna Ulisse, Moween Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Shelocta

    Kevin Scott Andrews, B.S. in Communications Media

    David Aaron Ankney, Shelocta Road, B.S. in Natural Science

    Jeniece Kaye Duchon, B.S.Ed. in Art Education

    Hannah Joy Levier, Health and Human Services

    Aaron William Marshall, Sportsman Club Road, B.S.Ed. in English Education

    Melissia Mae McCoy, Gastown Road, B.A. in Sociology

    Jared Drew McCullough, Millen Road, B.S. in Safety Sciences

    Eric L. Pinkerton, Parkwood Road, B.S. in Communications Media

    Susannah Grace Rosenberger, Craig Road, B.S.Ed. in Physics Education

    Stephanie Marie Shimmel, Laurel Road, B.S. in Human Resource Management

    Justin J. Staron, Union Flat Road, B.S. in Biology

    Danielle Alexandra Uhron, South Lytle Road, B.A. in Journalism

    Corey M. Vasbinder, Milby Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Smicksburg

    Dane S. Alabran, North Elkin Road, B.S. in Mathematics

    Nikki L. Coon, West Creek Road, B.S. in Management

    Tara Leann DeVaughn, Lake Drive, B.A. in Criminology

    Erin Melissa Lockhart, B.S. in Human Resource Management

    Season Ann Petrovich, Hemlock Acres Road, B.S. in Nutrition

    Julia Ann Troup, B.S.Ed. in Biology Education

    Matthew Ryan Yeomans, Wells Road, B.S.Ed. in Art Education

    Starford

    Andrew Craig Rowland, B.S. in Accounting

    Jefferson

    Big Run

    Laura Corin Sproull, B.S. in Communications Media

    Brockway

    Benjamin Patrick Ammons, Clay Plant Road, B.A. in Criminology

    Maria Denise Anderson, Hemlock Street, B.S. in Finance

    Christine Rebecca Douglass, Egypt Road, B.F.A. in Music Performance

    Laura Elizabeth Mancuso, Main Street, B.S. in Nursing

    Derek Thomas Miksich, Brock Street, B.S. in Accounting

    Brookville

    Caitlin Jo Cook, Franklin Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Anna Hope Dinger, Edgewood Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Sarah Grace Dinger, Edgewood Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Sara Elizabeth Durante, B.S.Ed. in Elementary Education

    David Michael Greenfield, Ishman Road, B.A. in History

    Andrea Beth Laursen, Ramsaytown Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Lindsay Ann McManigle, B.S. in Nursing

    Timothy Nicodemus Pryor, North Pickering Street, B.A. in Computer Science

    Brittany Jean Shaffer, Plotner Road, B.S. in Finance

    Abigail Elizabeth Shaw, Pennsylvania Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Shawn Daniel Smith, Hughey Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Falls Creek

    Jessica Marie Brown, Second Street, B.A. in Art

    Knox Dale

    Isaac Joel Lindemuth, B.S. in Natural Science

    Oliveburg

    Scott Lon Wineberg, B.A. in Journalism

    Punxsutawney

    Danyka Aleigh Barnett, Mohney Road, B.S.Ed. in English Education

    Raeanne Nicole Barrett, Health and Human Services

    Matthew David Baumgartner, Jenks Avenue, B.S. in Computer Science

    Dakota Robert Bish, South Main Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Tricia Marie Brady, Scotland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jade Mykel Brocious, Shenosky Road, Business

    David James Burkett, Graffius Avenue, B.S. in Physics

    Elise Victoria Butler, Cherry Street, B.S. in Interior Design

    Daniel Mac Cappella, Poerio Road, B.A. in Criminology

    Seth Alan Carlson, Marion Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Katlyn Marie Cekovsky, Big Run Road, B.S. in Nursing

    Amy Lynn Cessna, Graffius Avenue, B.A. in Psychology

    Michael Marcus Cook, Stake Drive, B.A. in Criminology

    Lauren Mae Dale, Graffius Avenue, B.S. in Nursing

    Emily Lorraine Dunkel, Willow Road, B.S. in Finance

    Austin Furman, Pleasant Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Adrienne Jonquil Goss, Indiana Street, B.A. in Sociology

    Whitney Elizabeth Griffith, Woodland Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Adam N. Griffiths, B.S. in Management

    Claira Jean Heitzenrater, Wachob Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Michael Joseph Kostok, Norman Smith Road, B.S. in Nursing

    Derek William Lambert, B.S. in Communications Media

    Krista Leeann Lowry, Forest Lane, Humanities and Social Sciences

    Dustin Mendus, Elk Run Ave, B.A. in Journalism

    Rebecca Ann Mitchell, Bell Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Tia Marie Neal, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michelle Christine Parise, Lewis Street, Health and Human Services

    Lynn Marie Peachey, Lincoln Way, B.S. in Nursing

    Jesse D. Pearsall, West Liberty Street, B.S. in Child and Family Studies

    Luke Andrew Prutznal, Scotland Avenue, Education

    Bradley Thomas Renwick, Rose Terrace, B.S. in Safety Sciences

    Tess Elizabeth Roberts, Aspen Road, Business

    Michele Lynn Seger, Juneau Road, B.S. in Safety Sciences

    Amanda Ann Setree, Harmony Road, B.S.Ed. in French Education

    Kristofer Olie Smathers, West Mahoning Street, B.S. in Safety Sciences

    Brittany Jade Smith, Greenwood Avenue, Health and Human Services

    Zachery Charles Smith, Ridge Road, B.S. in Management

    Amber Marie Stephens, Spring Road, B.A. in Criminology

    Emily Gabrielle Thompson, North Enterline Road, Humanities and Social Sciences

    Adam John Vassallo, West Mahoning Street, B.S. in Management

    Ashley Lynn White, Juneau Road, B.A. in Psychology

    Sarah Beth White, Belmont Avenue, B.A. in Anthropology

    Chelsea Hope Wright, East Liberty Street, B.S.Ed. in Business Education

    Reynoldsville

    Tiffany D. Bartlett, Brown Street, B.A. in Psychology

    Amber Buzard, B.A. in Anthropology

    Shane Brandon Craker, Jackson Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Sara Rachelle Kirkpatrick, Reynoldsville FC Road, B.S.Ed. in English Education

    Stephanie Louise Moore, Brown Street, B.S. in Respiratory Care

    Danielle Morgan Rode, Wayne Road, B.S.Ed. in Art Education

    Kimberly Renee Siverling, Grant Street, B.A. in Journalism

    Jodi Lynn Speck, Pardus Road, B.S. in Interior Design

    Ringgold

    Hannah Nicole Burkett, B.A. in Art

    Sigel

    Abbey Jane Smith, B.S. in Nursing

    Katelyn Marie Sneeringer, B.S. in Communications Media

    Sprankle Mills

    Dana Alan Huber, Sprankle Mills Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Stump Creek

    Kelly R. Sutter, Second Street, B.S. in Nutrition

    Summerville

    Gregory James Dinger, Dinger Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Michele Lynn Troutman, Fenstermaker Road, B.A. in Anthropology

    Sykesville

    Michael James Yamrick, East Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Juniata

    McAlisterville

    Ashley Kay Metz, B.S. in Management

    Mifflintown

    Cody Richard Arnold, Arch Rock Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Ashlee Marie Leister, Lehman Drive, B.S. in Communications Media

    Lackawanna

    Carbondale

    Kathryn Lynn Cosgrove, Canaan Street, Health and Human Services

    Clarks Summit

    Kayla Mary Bucciarelli, Greenwood Avenue, Business

    Phillip Thomas Del Prete, Bald Mountain Road, Business

    Dalton

    Julia Elizabeth Farrar, Turnpike Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Elizabeth Ann Neuhausel, Locust Lane, B.S. in Communications Media

    Emily Marie Neuhausel, Locust Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christine Marie Sanders, B.A. in Criminology

    Dunmore

    Shannon Marie Garvey, Prospect Street, B.S. in Nutrition

    Rebecca Susan Ort, West Elm Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Jessup

    Alan William Granza, Church Street, B.S. in Hospitality Management

    Peckville

    Michelle Lee Maslar, Crystal Street, B.S. in Nursing

    Roaring Brook Township

    Amber Nicole Grady, Donny Drive, B.A. in Journalism

    Scranton

    Brittany Michele Cavallotti, Wells Street, B.S. in Interior Design

    Samuel K. Failing, Myrtle Street, B.A. in Philosophy

    Kaytlen M. Powers, Wheeler Avenue, Fine Arts

    South Abington Towns

    Leah Catherine Burke, Delin Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Waverly

    Cassandra Lynn McDonald, Academy Street, B.S. in Nursing

    Blakely

    Fadhel Issa Al-Hashem, Timberfalls Lane, B.S. in Management Information Systems

    Lancaster

    Brownstown

    Elizabeth C. Davis, South State Street, B.S. in Nursing

    Columbia

    Caitlin Elizabeth Bright, Cloverton Drive, B.S. in Interior Design

    Conestoga

    Julia Lynn Griffith, West Elm Street, B.S.Ed. in Music Education

    Denver

    Jana Cathrin Keck, Main Street, B.A. in International Studies

    Tyler Lorditch, Holly Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Joseph Occhiogrosso, Winding Way, B.A. in Music

    Elizabethtown

    Zachary Scott Beckey, Deodate Road, B.S.Ed. in Biology Education

    Rosalee Michelle Frederick, Kenbridge Lane, B.S. in Athletic Training

    Emily Catherine Kunish, Hillcrest Lane, B.A. in Sociology

    Andrew James Payne, W Hummelstown Street, B.F.A. in Music Performance

    Nicholas John Reginella, Ridge Road, B.S.Ed. in Music Education

    Lura Irene Repa, Apple Lane, Health and Human Services

    Kaitlin Marie Seitz, East Willow Street, B.S. in Interior Design

    Ephrata

    Dana Leigh Neff, East Mohler Church Road, B.S. in Human Resource Management

    Kinzers

    Emily Marie Kurtz, Old Philadelphia Pike, B.S. in Nursing

    Mitchell Elias Stoltzfus, East Newport Road, B.A. in Criminology

    Kirkwood

    Zachary Cliff Henderson, Sproul Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Elizabeth Ann Proffitt, Schoolhouse Road, B.A. in English

    Lancaster

    Lauren E. Alshouse, Old Farm Lane, B.A. in International Studies

    Heather M. DeGrave, Tanglewood Lane, B.S. in Interior Design

    Andre Jerome DuBose, Baldwin Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Alexandra Gagnon, Bentley Lane, Business

    Alicia Nicole Haines, Newswanger Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Joshua M. Hughes, Pennwick Road, B.S. in Finance

    Matthew William Jones, Copley Drive, B.A. in Political Science

    Amanda Jean Kilroy, Tanglewood Lane, B.S. in Accounting

    Brian E. Kimble, East Fulton Street, B.S. in Hospitality Management

    Jacob Ariah Kin, West Walnut Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Alyssa Crowe Lunz, Buch Avenue, B.A. in English

    Amanda Nicole Marinaro, Ridings Way, B.F.A. in Art Studio

    Caitlyn Ann Martin, Corry Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Tiffany Rose McTigue, Derbyshire Road, B.S. in Athletic Training

    Christian Nolan Minich, Fleetwood Drive, B.A. in Philosophy

    Lauren E. Montague, Hornig Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alexandra Kathryn Moore, Apple Blossom Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Ellen Ochs-Gregory, Leaman Road, B.A. in Sociology

    Kelly Lauren Reese, Brookfield Road, B.S. in Interior Design

    Kevin Allen Richards, Atkins Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Matthew Justin Roche, Meadow Ridge Drive, B.S. in Human Resource Management

    Kylee Lynn Schmitt, Tarpley Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Sharon Elise Sheppard, South Queen Street, B.S. in Marketing

    Joshua Paul Shoffstall, Helen Avenue, B.A. in Criminology

    Jessica Michele Simeral, Brookfield Road, Health and Human Services

    Abigail Mae Smeltz, Crooked Oak Drive, Health and Human Services

    Thomas William Trautman, Stable Drive, B.A. in Psychology

    Samantha Kaye Wagner, Sunset Avenue, B.A. in Psychology

    Elissa Marie Walton, Davis Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Allyson Marie Weaver, Linwood Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Miranda Lane Wortel, Bowman Road, B.S. in Hospitality Management

    Leola

    Sharee Beth McCarty, Holly Drive, Health and Human Services

    Koshoua Pha, Amanda Avenue, B.S. in Nursing

    Lititz

    Sarah Ann Bedwell, Windsor Lane, B.A. in Psychology

    Lauren Ashley Eppig, Brookwood Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Andrew Michael Gross, Orchard Road, B.S.Ed. in Music Education

    Ethan Nicholas Henny, Buckfield Drive, B.A. in Criminology

    Alexis Lynn Leed, Rosemont Drive, B.S. in Nursing

    Jacqueline Elizabeth Preston, Canterbury Court, B.S.Ed. in Deaf Education

    Leah Christine Riegel, South Spruce Street, B.S. in Hospitality Management

    Emily Elizabeth Wood, Field Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Manheim

    Emily Jean Cowhey, South Main Street, B.A. in Psychology

    Marietta

    Tara Lynn Peiffer, West Front Street, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Millersville

    Acacia Lea Shedenhelm, Kready Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Mount Joy

    Troy Lucas Behmer, Midland Circle, B.A. in Computer Science

    Andrew James Flattery, North Barbara Street, B.A. in Criminology

    Mountville

    Sarah Ann Wissinger, Orkney Road, B.S. in Mathematics

    Zachary Preston Zander, Wildflower Lane, B.A. in English

    New Holland

    Jonathan David Andrews, Wallace Road, B.S. in Natural Science

    Ashley Raven Marshall, Daisy Drive, B.A. in Criminology

    Dallas Lee Miller, Sollenberger Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Lindsey Alexandra Riehl, Hillcrest Road, B.S. in Nursing

    New Providence

    Nicole Alyssa McVey, Lancaster Pike, English

    Paradise

    Erin Joy Shirk, North Belmont Road, B.S. in Nutrition

    Peach Bottom

    Keri Ann Swisher, Fulton Inn Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Quarryville

    Matthew Erik Croyle, Meadow Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Charles Alexander Fisher, Groffdale Road, B.S. in Finance

    Danielle Louise Fisher, North Tanglewood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jessica Nicole Monk, Hartwood Lane, B.S.Ed. in English Education

    Reinholds

    Ashlee Mae Long, Mohns Hill Road, B.S. in Biology

    Haley Ramya McComb, Red Fox Court, B.A. in Economics

    Stevens

    Anjuli Marie Calhoun, Hopeland Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Strasburg

    Angela K. Sollenberger, South Jackson Street, B.F.A. in Music Performance

    Willow Street

    Stephanie Faye Hallett, Rawlinsville Road, B.S.Ed. in Music Education

    Lawrence

    Ellwood City

    Chelsey Lynn Anderson, Butler Avenue, B.S. in Marketing

    Frank O. Duncan, Woodside Avenue, B.A. in Criminology

    Marla Joelle Flecher, Locust Terrace, B.S. in Management Information Systems

    Rachel Rochelle Schuster, Smith Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    New Castle

    Robert Alan Abraham, Wilmington Road, B.A. in Criminology

    David Albert Domenick, Virginia Avenue, B.S. in Finance

    Emily Anne Donnelly, Lynn Street, B.A. in Criminology

    Kelsey Maureen Garmon, East Clen Moore Boulevard, B.S. in Nutrition

    Monica Joelle Hanna, Boroline St., B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Kerri Lynn Hutchison, West Moffatt Road, B.S. in Nursing

    Brian Thomas Jackson, Hidden Brooke Court, B.A. in Criminology

    Robert John Kalafut, Long Branch Drive, B.A. in Criminology

    Janette Marie Scurlock, Croton Avenue, B.A. in Criminology

    Andrea Belle Servedio, Servedio Drive, B.S. in Hospitality Management

    Courteney Nichole Smith, Beckford Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Dustin Allen Smith, Mount Hope Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Ann Marie Weisz, Old Butler Road, B.S. in Communications Media

    Jeremy Joseph Young, Princeton Road, B.A. in Criminology

    Pulaski

    Grey David Berrier, Shenango Street, B.S. in International Business

    Wampum

    Ashley Marie Majors, Elizabeth Street, B.A. in Criminology

    Johnna Frances Zona, Snake Run Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Lebanon

    Annville

    Tara Colette Gross, Lewis Road, Humanities and Social Sciences

    Kristen Marie Schott, East Cedar Street, B.A. in Theater

    Fredericksburg

    Tyler Scot Boyer, Airport Road, B.S. in Computer Science

    Jonathan Glen Hehnly, Mount Zion Road, B.A. in Criminology

    Jonestown

    Matthew Kyle Kimble, Fisher Street, B.A. in Criminology

    Terrance Mestry King, Donna Drive, B.A. in Anthropology

    Heather Lynn Rine, Jonestown Road, B.A. in Criminology

    Lebanon

    Trisha Lynn Brubaker, Freeport Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Kaitlin Joyce Halsell, Pine Lane, B.A. in English

    Spencer Phillip Hartman, Wintermere Road, B.F.A. in Music Performance

    Adam Daniel Hartzell, Eastfield Drive, B.A. in Criminology

    Emily T. Krause, South Fourth Avenue, B.A. in English

    Emily Louise Landis, East Pine Street, B.A. in Sociology

    Michelle Rodriguez, North Fifth Street, B.A. in Criminology

    Courtney Lynn Roth, Whitney Way, B.S.Ed. in Business Education

    Myerstown

    Laura Ann Kale, Stracks Dam Road, B.A. in Journalism

    Newmanstown

    Cyrenne Amanda Ginder, Sheep Hill Road, B.A. in Psychology

    Helen Martha Pennypacker, Barry Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Palmyra

    Erin Lynn Bratton, North Thistledown Drive, B.S. in Interior Design

    Ashley Patrice Carmo, Homestead Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Jessica Mae Richards, Clover Lane, B.S.Ed. in Biology Education

    Luke Michael Scipioni, South Grant Street, B.S. in Nursing

    Richland

    Janell Marie Layser, B.S. in Hospitality Management

    Lehigh

    Allentown

    Olasya Doreen Charles, North 10th Street, B.A. in Criminology

    Samantha Louise Eichelberger, East Tioga Street, B.S. in Biology

    Emily Rose Gagliardi, Windermere Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Jamie Lynn Kemmerer, Cleveland Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Daniel Paul Kushnir, Kraft Drive, Fine Arts

    Lorainne Nicole Memary, North Kiowa Street, B.S. in Accounting

    Justin Midgley, North Van Buren Street, B.A. in Philosophy

    Sharon Morel, West Pine Street, B.A. in Political Science

    Caroline Debra O'Donnell, Azalea Road, B.S. in Biology

    Rana Sakher Oweis, South Krocks Road, B.S.Ed. in Deaf Education

    Jonathan Park, Little Cedar Court, B.A. in Criminology

    Bethany Nicole Shoup, Alexander Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jason A. Susko, College Heights Boulevard, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kayla Elizabeth Walczer, Muth Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Bethany L. Weidman, Barn Swallow Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Breinigsville

    Justina Louise Lambert, Newtown Road, B.A. in Psychology

    Kayla Elizabeth Ohl, Magee Xing, B.S. in Nursing

    Center Valley

    Jennifer Ann DeAngelis, Fieldstone Courtt, B.S.Ed. in Elementary Education

    Coopersburg

    Jennifer Katherine Krastin, Hamilton Drive, B.S. in International Business

    Coplay

    Lauren Ann Brosky, Clearview Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Emmaus

    Peter G. Bartges, German Road, B.S. in Natural Science

    Stephen Christensen, North Third Street, B.S. in Biochemistry

    Anne Elizabeth Dewalt, Chestnut Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Alyssa Nichole Funk, Lawrence Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Hannah E. Johnston, Little Lehigh Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Sarah Quinn McGovern, B.S. in Fashion Merchandising

    Carly Jean Smith, Meadow Lane, Health and Human Services

    Fogelsville

    Nicole A. Moyer, B.S.Ed. in Deaf Education

    Macungie

    Paula Michelle Borra, Greenmeadow Drive, Natural Sciences

    Meredith Ann Corbet, Fresh Meadow Drive, B.S. in Hospitality Management

    Patrick B. Foley, Cross Creek Road, B.S. in International Business

    Tracy Jane Landis, Juniper Road, B.S. in Interior Design

    Kristen Karen Schupp, Hillcrest Drive South, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Michael John Stewart, Hillcrest Drive South, B.A. in Criminology

    Elizabeth Marie Storck, Chardonnay Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Kayla Marie Warner, Peppermint Drive, Health and Human Services

    New Tripoli

    Erin Mary Albright, Herber Road, B.S. in Natural Science

    Teal Elaine Golden, Flint Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Orefield

    Laura Patrice McFadden, Meadow Drive, B.S. in Communications Media

    Schnecksville

    Beth Lindsey Anderson, Hoffman Drive North, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kiersten Jan Brobst, Hoffman Drive South, B.S. in Nutrition

    Robert Alan Fahler, Wagon Wheel Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Lindsay Taylor Reiter, Timber Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Elizabeth J. Todd, Foxcroft Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Slatedale

    Jessica Lynn Brown, English

    Slatington

    Amber Marie Grace, Park Place, B.S. in Fashion Merchandising

    Kaitlyn Lee Hoch, Clover Hollow Road, B.S. in Nursing

    Wescosville

    Larissa Elizabeth Rosendale, Andrea Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Whitehall

    Gina Marie Basile, Pennsylvania Street, B.S. in Nutrition

    Brian Krall, Grandview Drive, B.A. in Music

    Jacquelyn Diana Trump, Bridge Street, B.A. in English

    Zionsville

    Crystal Lynn Shearer, Kohler Rodd, Health and Human Services

    Luzerne

    Bear Creek Township

    Megan Elizabeth Thompson, Bear Creek Boulevard, B.S. in Child and Family Studies

    Drums

    Nicole Marie Kreckie, North Old Turnpike Road, B.S. in Athletic Training

    Grant W. Shearer, Sand Springs Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Dupont

    Stanley Knick, B.A. in Criminology

    Edwardsville

    David Wright, Green Street, B.F.A. in Music Performance

    Exeter

    Helene N. Hurrey, Bennett Street, B.A. in Anthropology

    Hanover Township

    Lyndsay Nicole Shook, River Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Jessica Sokola, Springfield Avenue, B.S. in Marketing

    Hazle Township

    Stephanie Angela Latella, Hillside Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Hazleton

    Victoria Frances Bene, North James Street, Business

    Kingston

    Victoria Elizabeth Lewis, Reynolds Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Larksville

    Kevin Joseph Dougherty, Jeffrey Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Mocanaqua

    Gabrielle Alyce Pawlush, Italy Street, B.S. in Nursing

    Nanticoke

    Megan Joan Bogdan, Kosciuszko Street, B.S. in Nursing

    Alyssa L. Degosky, South Hanover Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Charles Michael Voyton, South Market Street, B.S. in Biochemistry

    Shickshinny

    Robert Perry, Silo Road, B.S. in Management

    Swoyersville

    Brooke Gibson Coslett, Bond Avenue, B.A. in Spanish

    Adam Joseph Holschuh, Townsend Avenue, B.S. in Physics

    Wapwallopen

    Melanie Rose Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nutrition

    West Pittston

    Erin Marie Rogan, York Avenue, B.S.Ed. in English Education

    Wilkes Barre

    Deanna Marie Belsky, Courtright Street, B.S. in Biochemistry

    Ryan John Everett, South Grant Street, B.A. in Psychology

    Erin L. Koolman, Miner Street, B.S.Ed. in Music Education

    April Rose Poplawski, Mitchell Street, B.S. in Nursing

    Lycoming

    Cogan Station

    Shane Matthew Engel, Mill Hill Road, B.S. in Management

    Theresa Rose Shoff, Upper Powys Road, B.S.Ed. in Art Education

    Jersey Shore

    Holly Kay DeMarco, Wurster Road, B.S. in Nutrition

    Courtney Nicole Kaelin, English

    Montoursville

    Cory M. Flick, Weldon Street, B.S. in Accounting

    Sara Elizabeth Guthrie, Cedar Street, B.S.Ed. in Art Education

    Lauren Olivia Lawson, Harvey Drive, Humanities and Social Sciences

    Brett Michael Levy, Stopper Drive, B.S. in Management

    Adrian John Whipple, Weldon Street, B.A. in Criminology

    Muncy

    Nicole Elise Blessing, South Market Street, B.A. in Journalism

    Tyler Kenneth Daley, West Penn Street, B.A. in Psychology

    Caleb Matthew Feigles, West Penn Street, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts

    Samantha B. Velkoff, South Main Street, B.A. in Art

    Trout Run

    Jay Vincent Harter, Bakers Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Williamsport

    Nicholas M. Berninger, Rural Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Sean Charles Cannon, Germania Street, Business

    Keith James Grentz, Parkwood Street, Business

    Matthew Brian Jandrisavitz, Queen Street, B.A. in Criminology

    Jeanetta Yvonne Joyner, Memorial Avenue, B.S. in Nutrition

    Christopher Robert Leidhecker, B.S.Ed. in Music Education

    Sultan Aquil Nafis Magruder, B.A. in Psychology

    Gage Jonathen Patchen, Fourth Avenue, B.S. in Finance

    Jessica Rose Vance, Grampian Boulevard, B.S. in Nutrition

    Joshua Justin Whitney, Garden Street, B.S.Ed. in Music Education

    Bianca Danielle Williams, Federal Avenue, B.A. in Criminology

    Asja Marie Young, Sholder Avenue, B.A. in Criminology

    McKean

    Bradford

    Katie Faye Heitzinger, Lorana Avenue, B.A. in Sociology

    Theresa Hoffmann, Jackson Avenue, Humanities and Social Sciences

    Kane

    Alan Christopher Kessler, South Edgar Street, B.S. in Biology

    Mount Jewett

    Jesse Joseph Wagner, West Main Street, B.S. in Natural Science

    Port Allegany

    Amanda L. Beck, Parklane Drive, B.A. in Sociology

    Emily Jamsion Schultz, B.A. in Criminology

    Smethport

    Chelsea Catherine Becker, Christian Hollow, B.A. in Theater

    Abigayle Louise Weaver, B.S.Ed. in Music Education

    Katelin Elizabeth Wolfe, B.A. in Criminology

    Mercer

    Clark

    Heather Ann Bougher, Parkview Drive, B.S. in Communications Media

    Greenville

    Lisa Marie Arthur, Wasser Bridge Road, Education

    Kellie Violet Cusick, Vernon Road, B.S. in Biology

    Brandi L. Hoffman, Eagle Street, Health and Human Services

    Thomas James Mahlon, Park Lane, Business

    Michael Jeffrey Reasbeck, Manorview Drive, B.S. in Marketing

    Jacob Edward Rossman, Fredonia Road, B.S. in Safety Sciences

    Tepler J. Schilling, Lancaster Avenue, B.A. in Criminology

    Megan Kaye Webber, Meadowlane, B.S. in Nursing

    Grove City

    Benjamin L. Barnes, Cranberry Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Kelly Ann Dumrauf, Daugherty Road, B.S. in Marketing

    Rachel Elena Englehart, North Liberty Road, B.S. in Management

    Megan Ann Griffin, Lincoln Avenue, Education

    Britt L. Kenniston, North Liberty Road, B.S. in Nursing

    Casey Rebecca Leigh, Nutt Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Kelly Patricia McBryan, Forest Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Justin Matthew McNamara, East Main Street, B.A. in Sociology

    Ryan Patrick McNamara, East Main Street, B.S. in Communications Media

    Katelyn Faye Studebaker, East Pine Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Alyssa Michelle Swartwood, Terrace Avenue, B.S. in Human Resource Management

    Kaitlin Grace Torok, East Pine Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Julie Lynn Ventura, B.A. in Political Science

    Hadley

    Carly Bee McConnell, Pine Hollow Drive, B.S. in Natural Science

    Hermitage

    Vincent Michael Baldarelli, Rodeo Place, Humanities and Social Sciences

    Rebecca L. Braymer, South Keel Ridge Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Heather Lynn Campbell, Lori Lane, B.S. in Nursing

    Michelle Lynn Diegan, Robertson Road, B.S. in Nursing

    Leah Christine Ferringer, Skyline Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Andrea P. Flower, South Oakdale Avenue, B.A. in Sociology

    Jennifer Lyn Harper, Donald Road, B.S. in Nursing

    Alexis Christine Johnson, South Darby Road, Physics

    Erin E. Mentrek, Ridgewood Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Genna Marie Mentrek, Ridgewood Dr, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Nicole Marie Sayers, Fern Street, B.S. in Nursing

    Erica Roth Skinner, Riverbend Court, B.S.Ed. in Music Education

    Nickolaus Andrew Smigel, Romar Drive, B.A. in Criminology

    Isaac James Tarbell, Reiber Road, B.S. in Child and Family Studies

    Zoe Evelyn Tarbell, Reiber Road, B.S.Ed. in Art Education

    Jonna Ann Vellente, South Keel Ridge Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Mercer

    David Justin Long, Oak Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Kevin Thomas Waterloo, Autumn Drive, B.S. in Natural Science

    Sharon

    Bradley Michael Kiester, South Myers Avenue, B.A. in Criminology

    Jesse H. Riffle, Ellsworth Street, B.A. in Criminology

    Kristen Michele Segarra, Highland Road, Business

    April Lynn Snyderwine, Wilson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sharpsville

    Leah Lynn Angott, North Neshannock Road, B.S. in Hospitality Management

    Kala A. Gardner, Clay Furnace Road, B.S. in Nursing

    David Joseph Gill, Buckeye Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Kristi Lauren Pisarcik, Laurel Drive, B.A. in Sociology

    Nicole M. Voyda, Hazen Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Transfer

    Nicholle Renee Dunn, Rutledge Road, B.S. in Child and Family Studies

    West Middlesex

    Richard Tyler Hosfelt, Clubhouse Drive, B.S. in Human Resource Management

    Lauren Alexsis Palmer, Mitchell Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Amanda Elaine Quarterson, Bedford Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Charles Dustin Ruffo, Fetsko Road, B.A. in Political Science

    Mifflin

    Belleville

    Levi James Harmon, East Main Street, B.S. in Safety Sciences

    Lewistown

    Morgan Elizabeth Brown, Fairway Place, B.S. in Fashion Merchandising

    Charles William Gehrett, Winding Way, B.S. in Mathematics

    Patricia Marie Gehrett, Winding Way, B.S.Ed. in Elementary Education

    Allison Marie Hower, Peach Orchard Road, B.S. in Nursing

    Rebecca Jane Kifer, Ridgley Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Kyle Steven Lewis, South Grand Street, B.A. in Economics

    Darlene Pauline Lopez, West Fifth Street, B.A. in Psychology

    Alesia Kaye Mauery, Donary Circle, B.S.Ed. in Music Education

    Hannah Elizabeth Schultz, South Grand Street, B.S.Ed. in Art Education

    Curtis Scott Wert, Snooks Hill Road, B.A. in Psychology

    McClure

    Erin Marie Confer, Underhill Road, B.S.Ed. in English Education

    McVeytown

    Ashley Nicole Kitting, Bice Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Milroy

    Jessica Leigh George, South Main Street, B.S. in Human Resource Management

    Newton Hamilton

    Tabitha Joy Barrick, B.S. in Accounting

    Reedsville

    Cindy L. Brown, Brittney Lane, B.S.Ed. in English Education

    Mia Janelle Hooper, Taylor Drive, B.A. in Economics

    Monroe

    Bartonsville

    Emily Lauren Mross, B.A. in Journalism

    Canadensis

    Ashley Marie McCoy, B.S. in International Business

    Cresco

    Eric Richard Franzo, B.A. in Anthropology

    Nicole Doris Scrudato, White Oak Road, B.A. in Journalism

    East Stroudsburg

    Ashley M. Ertel, Short Hill Road, B.A. in Sociology

    Mount Pocono

    Katelyn E Myers, Sterling Road, B.A. in History

    Saylorsburg

    Amber Ann Bittiger, B.S.Ed. in English Education

    Deanna Constance Meek, Highpoint, B.S. in Management

    Stroudsburg

    Brittanie Godfrey, Rainbow Drive, B.A. in Criminology

    Matthew L. Mesko, B.S. in Management

    Naeemah Akilah Smith, Elm Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Nicholas C. Smith, South Eighth Street, Humanities and Social Sciences

    Montgomery

    Ambler

    Alyssa Marie Hutchinson, Cedar Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ardmore

    Jessica Leigh Griffin, Olcott Avenue, B.S. in Nutrition

    Audubon

    Stephanie Nicole Gryga, Regency Drive, B.A. in Psychology

    Gregory James Walter, Redtail Road, Natural Sciences

    Blue Bell

    Rachel Louise Marinari, Valley Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Matthew James Stavinga, Glenn Lane, B.A. in Criminology

    Cheltenham

    Rachel A Aistrop, Wetherill Road, B.A. in Spanish

    Catherine Patricia McCann, Boyer Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Collegeville

    Claire L. Amico, Westover Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Idamarie Desiree Arici, Vincent Drive, B.A. in Journalism

    James Price, Exmoor Lane, B.A. in Anthropology

    Colmar

    Katelyn Marie Krissinger, General Forst Drive, B.S. in Accounting

    Ashley Elizabeth Mandes, East Walnut Street, B.A. in Criminology

    Dresher

    Genevieve Adele Arnone, Kirks Lane, B.F.A. in Art Studio

    East Greenville

    Meaghan G Kuhns, Washington St., B.S. in Natural Science

    Nick Wagner, Wentling Schoolhouse Road, B.S. in Nutrition

    Eagleville

    James Robert Tarmin, Marilyn Avenue, Fine Arts

    Gilbertsville

    Dennis Walter Collins, Pinehurst Way, B.S. in Finance

    Joseph Wayne Consalvi, Kleman Road, Business

    Kristin Marie Troilo, Broad Street, English

    Glenside

    Apris Marjorie Walker, Fortune Road, B.S. in Communications Media

    Harleysville

    Michael Anthony Bartol, Hagey Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Alexandra Lyn Gibilante, Bishopwood Boulevard East, B.A. in Journalism

    Erin Lynn Holloway, Pioneer Circle, B.S. in Physical Education and Sport

    Stephanie Michelle Mallis, Hackney Way, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sarah Elizabeth Stauffer, Westbourne Road, B.S. in Communications Media

    Hatboro

    Kelsey Lynn Faehner, Cypress Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Hatfield

    Brittany Rose Allman, South Main Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Brittany Marie Gozur, Hertford Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    James Colin Ward, Valley Woods Road, B.A. in Criminology

    Robert W. Zinsmeister, Quail Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Horsham

    Julia Mary Harvey, Downey Drive, B.S. in Safety Sciences

    Paul Michael Schenk, Norristown Road, B.S. in Marketing

    Huntingdon Valley

    Emily Nicole Evans, County Line Road, B.S. in Interior Design

    Jenkintown

    Alex Calvin Flood, West Avenue, B.A. in Economics

    King of Prussia

    Stephanie Noelle Bianco, Suellen Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Matthew Hornstein, Sweetbriar Road, B.S. in Athletic Training

    Lansdale

    Lesley E. Anders, Garfield Avenue, B.A. in Journalism

    Kenneth Hal Chonofsky, Jackson Street, Humanities and Social Sciences

    Lindsey M. Davis, Claremont Drive, B.S.Ed. in English Education

    Michael Patrick Katch, Claremont Drive, Business

    Ayanna Alexis LeBlanc, Lynwood Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Victoria Regina Lopardo, Columbia Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Garrett Michael Ofenloch, Locust Drive, B.S. in Finance

    Stephanie Rae Schwartz, Brookwood Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Leah Christine Smith, Amber Lane, B.S. in Fashion Merchandising

    Jessica Lynne Van Etten, Addison Lane, B.S. in Nursing

    Jennifer Marissa Zanoni, Chaucer Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Limerick

    Kimberly Sarah Robinson, Windsor Drive, B.S. in Natural Science

    Maple Glen

    Douglas Ambrose Vigano, Temple Drive, B.A. in Philosophy

    Narberth

    Andrea Elizabeth Gaudini, Iona Avenue, B.S. in Hospitality Management

    Norristown

    Devon M. Caramenico, East Hayes Road, B.S. in Accounting

    Caitlin Helen Dunbar, Clyston Road, B.S. in Interior Design

    Lakeisa Mercia Hill, Powell Street, Natural Sciences

    Jamie Nicole Palmerio, Taft Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Amanda Jean Royer, Township Line Road, B.A. in Art

    Jesse Rae Thomas, North Trooper Road, B.S. in Communications Media

    Eric S. Warburton, First Street, B.S. in Respiratory Care

    North Wales

    Jessica Rene Beck, Hopkins Court, B.S. in Biology

    Sarah Elizabeth Britt, Virginia Court, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts

    Danielle Rose Eppinger, Stump Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Sean Daniel Feeley, Davis Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Elizabeth Anne Kelly, Barberry Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Kathleen Magurn, Steeplechase Drive, B.S. in Nursing

    Lindsey Marie Rogers, Gordon Lane, Health and Human Services

    Oreland

    Tara Ann Baus, Church Road, B.S. in Nutrition

    Pennsburg

    Carlie Ann Bearn, Bowers Mill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Samantha Jo Devine, Otts Road, B.S. in Communications Media

    Pottstown

    Alexis Lanii Glenn, Country Drive, B.S. in Natural Science

    Danielle Marie Poletti, Rose Valley Road, B.A. in Theater

    Rydal

    Michael Duane Link, Fairacres Road, B.S. in Marketing

    Sanatoga

    Alexandria Emily Slinkard, Village Lane, B.S. in Physical Education and Sport

    Schwenksville

    Joseph Tan O'Brien, B.A. in Art

    Souderton

    Angela Nicole DeGennaro, Thornton Court, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jennifer N. Parmer, West Broad Street, B.S. in Communications Media

    Natalie Gayle Raneri, Heatherfield Drive, B.A. in Anthropology

    Laura Christine Roberts, Wynnefield Drive, B.S. in Hospitality Management

    Spring House

    Chelsea Tesei Bronstein, Timber Fare, B.S. in Fashion Merchandising

    Telford

    Caitlyn Aileen Rosenberger, Ridge Road, B.S.Ed. in English Education

    Willow Grove

    Jenna Noelle Kurilla, Greyhorse Road, B.S. in Nutrition

    Wyncote

    Nicolette Patricia Magee, Hewett Road, Health and Human Services

    Wynnewood

    Neil Joseph Trevisani, Latham Drive, B.S. in Management

    Montour

    Danville

    Bliss Elizabeth Fallon, Spring Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Augusta Anne Gregory, Columbia Hill Road, B.S. in Nursing

    Chris Robert Lewis, Lower Mulberry Street, B.S. in Marketing

    Amberlee Ryanne Taylor, Bloom Street, B.A. in Political Science

  • Northampton

    Bangor

    Lindsay B. Frisbie, Richmond Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Joshua Grant Hemus, Ryan Road, B.S. in Accounting

    Bath

    Kelli Lynn Hertzog, West Beersville Road, B.S. in Marketing

    Bethlehem

    Thomas Joseph Brown, Comfort Circle, B.S. in Communications Media

    Sarah Elizabeth Grossman, Markham Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Gabrielle Teresa Narlesky, Wedgewood Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Grania Maire Riess, Millard Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Gregory Harris Vogler, Biafore Avenue, B.F.A. in Music Performance

    Abby Anne Ward, Easton Road, B.S.Ed. in Art Education

    Easton

    Garritt Keith Fleming, Baldwin Drive, B.A. in Psychology

    Amber Leigh Gellock, Northampton Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elliot Daniel Lesser, Tuscany Drive, B.S. in Biochemistry

    Erick David Randolph, Royal Manor Road, B.A. in Psychology

    Kyle Donald Thomas, Cherry Avenue, B.A. in Political Science

    Hellertown

    Brian Evins, Constitution Avenue, Humanities and Social Sciences

    Jaclyn Ann Rasich, Banko Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Sasha Tiffany Williams, Northampton Street, B.S. in Human Resource Management

    Mount Bethel

    Stephanie K. Spina, Jacoby Run Road, B.S. in Interior Design

    Nazareth

    Amanda Marie Bohn, Moravian Street, B.A. in Criminology

    Abbey J. Gold, Sullivan Trail, B.A. in Journalism

    Stacey Amber Haverstock, Sycamore Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Amy Elizabeth Rydeen, Colver Road, B.A. in Chemistry

    Northampton

    Megan E. Yezzo, East Ninth Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Walnutport

    Kylie Erin Boskey, East Zimmer Drive, B.S. in Interior Design

    Northumberland

    Elysburg

    Corey A. Pilkus, East Center Street, B.S. in Management Information Systems

    Marion Heights

    Corrine Jacqueline Filipczak, East Melrose Street, B.A. in Criminology

    Milton

    Jacob Ulric Alexander, Sand Hill Road, B.A. in Political Science

    Jemerson Alexander Crouse, Fonda Road, B.S. in Management

    Northumberland

    Chad Allen Brady, Comfort Road, B.S. in Accounting

    Benjamin Edward Shoch, Jefferson Street, Humanities and Social Sciences

    Sunbury

    Courtney Michelle Cydis, Catawissa Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Kyla Isabel Groat, Catawissa Avenue, B.A. in Art

    Jayme Nicole Ritchie, B.S. in Interior Design

    Lindsey Nicole Scheller, Reagan Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Turbotville

    Daniel Philip Mingle, Mingle Road, B.A. in Art

    Watsontown

    Samantha J. Foust, Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology

    Amanda Loye Stamm, East Third Street, B.S.Ed. in English Education

    Perry

    Duncannon

    Christina Renee Dietrich, Faculty Road, B.S. in Nursing

    Ashley Lynn Hazelton, Barrick Drive, B.S. in Marketing

    Alesha Jean Headley, Palmer Lane, B.S. in Nursing

    Casie Jo Matter, Mundorff Lane, Humanities and Social Sciences

    Elliottsburg

    Maggie Sue Dixon, Peach Ridge Road, B.S. in Interior Design

    Landisburg

    Nicholas Robert Fazio, Polecat Road, Regional Planning

    Liverpool

    Paige Kiersten Lower, North Pine Street, B.A. in International Studies

    Loysville

    Stephanie Alleman, Quarry Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Marysville

    Lindsey Alise Brewbaker, Ridgeview Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    New Bloomfield

    Krista Marie Shumaker, New Bloomfield Road, B.S. in Management

    Newport

    Mary Beth Heicher, Old Ferry Road, B.A. in Art

    Philadelphia

    Philadelphia

    Allison Shade Abey, Provident Road, B.S. in Management

    Quazetta Inez Alexander, Hawthorne Street, B.S. in Biology

    Kareema Tiffany Alton, Paul Street, B.A. in Criminology

    Jasmine Marie Amos, Tyson Avenue, B.S. in Biology

    Monique Robin Anderson, Hollis Street, B.S. in Hospitality Management

    Sherita R. Banks, Glenloch Street, B.A. in Criminology

    Kedisha A. Blackwood, Rosalie Street, B.A. in Psychology

    Michelle Lynn Bonner, North 11th Street, Health and Human Services

    Shaquerrah Rena Brew, Jane Street, B.A. in Psychology

    Tiara Christabell Brock-DeShields, North Eighth Street, B.S. in Child and Family Studies

    Stacey Sonilia Browne, Marwood Road East, B.S. in Child and Family Studies

    Warren T. Brown-Eaddy, South Fifth Street, B.S. in Child and Family Studies

    Lora A. Bynum, North 28th Street, B.A. in Criminology

    Duane Emory Caldwell, East Phil Ellena Street, B.S. in Management

    Brian Coleman, Cambridge Street, B.A. in Criminology

    Jeffrey Lamont Campbell, West 79th Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    James Fitzgerald Clark, Fleming Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Tiara Shante Corsey, North Sartain Street, B.S.Ed. in Business Education

    Lakeisha Tyeisha Dandy, South Lloyd Street, B.S. in Hospitality Management

    Crystal Victoria Foster, Walton Avenue, B.A. in Criminology

    DeVynn Sharnell Goldsmith, Pennington Road, B.A. in Philosophy

    Danielle Suedell Graves, North Yewdall Street, B.A. in Criminology

    Kiera Doloryse Hamilton, West Dauphin Street, B.S. in Management

    Loryn Stephanie Hartshorne, Woodcrest Avenue, B.A. in Psychology

    Aureal Titiana Hill, 69th Avenue, Fine Arts

    Deneir Sharae Holland, Haverford Avenue, B.A. in Psychology

    Dashona Marla Holloway, North 53rd Street, B.S. in Respiratory Care

    Tori N. Johnson, North 24th Street A, B.A. in Criminology

    Princess Siah Kabakole, South 56th Street, B.S. in Nursing

    Keeva D. King, South Capitol Street, B.A. in Criminology

    Louis Albert Konrad, Ditman Street, B.S. in Marketing

    Stephen D. Labarge, Alcott Street, B.S. in Biology

    Angela Denise Lane, West Russell Street, B.A. in Political Science

    Cherise Dolores Lawrence, North 34th Street, B.S. in Child and Family Studies

    Fatima Louise Lowry, West Ruscomb Street, B.A. in Criminology

    Lisa Denise Lyles, Upland Street, B.S. in Management

    Armid Edward Mainor, Greenway Avenue, B.S. in Accounting

    Kashonda Shariya Mann, Langdon Street, Education

    Indya A. Marshall, West Cambria Street, B.S. in Biology

    Latoya A. McFarlane, Cornelius Street, B.A. in Sociology

    Terrance Alton Molock, South Lloyd Street, B.A. in Criminology

    Qurana Markia Moody, East Upsal Street, B.S. in Communications Media

    Kashmire Jaiquanna Moore, West Sulis Street, Health and Human Services

    Gregory Lloyd Morton, North Edgewood Street, B.S. in Computer Science

    Arielle Sharae Norment, West Godfrey Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Cecilia Ivelis Ortiz, North Reese Street, B.A. in Journalism

    Angelina M. A. Owens, Charles Street, B.S. in Child and Family Studies

    Elizabeth Anne Polche, McKinley Street, B.S. in Respiratory Care

    Nikia Nicole Proctor, West Oxford Street, B.A. in Sociology

    Brittany Ya’shirl Pondexter, North Marvine Street, B.A. in English

    Zinneh Kesselly, Harley Avenue, B.A. in Psychology

    Jovana Ramos, Knorr Street, Fine Arts

    Toya Janet Robertson, Malcolm Street, Humanities and Social Sciences

    Alhassane Sall, Bridge Street, B.S. in International Business

    Tiearra Tamika Sampson, Reno Street, B.S. in Respiratory Care

    Jennifer Maria Schneider, Bandon Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Shannon Scully, South Mole Street, B.A. in Theater

    Aaron James Smith, North 13th Street, B.S. in Nursing

    Donte Stratton, East Mayland Street, B.A. in Political Science

    Austin T. Tidwell, North Hobart Street, B.A. in Economics

    Jeanine T. Tuppings, Malcolm Street, B.A. in Criminology

    Moncure Vaden, North 10th Street, B.S. in Human Resource Management

    Natasha Renee Valentine, McKean Street, B.A. in Criminology

    Annette P. Waddington, South 24th Street, B.A. in Political Science

    Orianna R. White, North Seventh Street, B.S. in Respiratory Care

    Essence Imani Williams, North 23rd Street B, B.S. in Communications Media

    Quinshayah Cashmera Williams, Aberdale Road, Health and Human Services

    Pike

    Bushkill

    Aviva Carroll, Ranchlands, B.A. in Psychology

    Melissa A. Schmalzried, Pine Ridge, B.S.Ed. in Music Education

    Greentown

    Anton Joseph Toryak, Sawmill Road, B.A. in Criminology

    Hawley

    Stephen R. Hyduchak, Daniels Road, B.S. in Marketing

    Lackawaxen

    Matthew Thomas Carasiti, B.A. in Criminology

    Lords Valley

    Joshua Adam Beswick, Hemlock Farms, Fine Arts

    Matamoras

    Katherine Elizabeth Caldwell, White Birch Road, B.S. in Natural Science

    Milford

    Tori Rae Martin, Martin Lane, Health and Human Services

    Meghan A. McCarthy, Macs Lane, B.S. in Marketing

    Carolyn Marie Osborne, Hobblebush Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Tafton

    Sara Beth Olson, B.S. in Nursing

    Potter

    Austin

    Kiley Marie Walker, Thorn Street, B.S. in Safety Sciences

    Erika Linsey Wambaugh, Cowley Hill Road, B.S. in Nursing

    Coudersport

    Sabrina Ann Hershey, Center Park, B.S. in Nursing

    Morgan Elizabeth Shaffer, Ross Street, B.S.Ed. in English Education

    Galeton

    Jessica Mae Yungwirth, West Branch Road, B.S. in Respiratory Care

    Schuylkill

    Auburn

    Alexanderia L. McCloskey, Creek Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Orwigsburg

    Joseph Isaac Woo, Willow Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Pine Grove

    Kaitlyn Mae-Lea Keller, Oak Grove Road, B.S. in Nursing

    Pitman

    Johnathan Clark Reiner, Cemetery Road, B.S. in Management Information Systems

    Pottsville

    Amy Leigh Bensinger, Port Carbon Street, B.S.Ed. in Music Education

    Jillian Grace Fellows, Third Avenue, B.A. in Psychology

    Patrice Mary Minder, Halsey Lane, B.S. in Hospitality Management

    Monica Claire Orlosky, Albert Boulevard, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Kayleigh N. Schartel, Howard Avenue, B.A. in Sociology

    Brittany Irene Tutko, West Norwegian Street, B.S. in Finance

    Elizabeth Jane Weres, Elk Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Ringtown

    Geannine Cassello, Pump House Lane, B.S. in Biology

    Angelica M. Dunsavage, East Main Street, B.S.Ed. in Music Education

    Saint Clair

    Andrea Kayleen Kroznuskie, Fairview Street, B.A. in Economics

    Tamaqua

    Murphy Katelyn Bennett, North Lehigh Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Kerri Lynn Hegarty, West Broad Street, B.S. in Child and Family Studies

    Tower City

    Jessica Lynn Ritzman, Johannas Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Snyder

    Mount Pleasant Mills

    Tanisha Lynn Bolig, Heister Valley Road, B.S. in Interior Design

    Selinsgrove

    Christine Marie Aughenbaugh, North Eighth Street, B.A. in History

    Joshua David Hoke, Colonial Drive, Regional Planning

    Laura Olivia King, Greenbrier Avenue, B.S. in Nursing

    Somerset

    Berlin

    Megan C. Will, B.A. in Art

    Boswell

    Nicole Marie Pelesky, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Sarah Ann Pelesky, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jenna Lora-Rose Spory, Church Grove Road, B.S. in Nursing

    Katelyn Jenae Vinisky, Penn Avenue, B.S. in Natural Science

    Cairnbrook

    Alison J. Buben, Second Street, B.S. in Computer Science

    Central City

    Kevin Andrew Kozlick, Manges Street, B.A. in Economics

    Matthew Thomas Toborkey, Shawnee View Road, B.S. in Safety Sciences

    Robert Dean Toth, Statler Street, B.A. in Psychology

    Confluence

    Katlyn Darlene Uphold, Mae West Road, B.S. in Child and Family Studies

    Davidsville

    Stephanie Renee Edsall, Seneca Trail, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Jacob A. Feathers, Hickory Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Nathan Edward Pahel, Delaware Trail, B.A. in Criminology

    Friedens

    Jessica Leigh Crawford, Stoystown Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Allison Nicole Kowalewski, Stoystown Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Megan Heather Maust, Stutzmantown Road, B.S. in Management

    Randi Lynn Nicholson, Lake Shore Road, B.S. in Human Resource Management

    Krista Marie Spear, Lake Shore Road, B.S. in Biology

    Hollsopple

    Thomas Joshua Hiravi, Soap Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

    Catherine Elizabeth Maust, Jenner Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Chelsea Kristen Myers, B.S. in Fashion Merchandising

    Jenners

    Gregory James Scrimager, West Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jennerstown

    Amanda Dawn Harned, James F. Barron Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Jessica Diane Tomlinson, Jill Renee Drive, B.A. in Biology

    Corynn Elizabeth Williams, B.S. in Interior Design

    Jerome

    Nicole Marie Telenko, B.S.Ed. in English Education

    Meyersdale

    Cassie Lynn Buterbaugh, Glade City Road, B.A. in Criminology

    Kristen M. Revello, Broadway Street, B.S. in Child and Family Studies

    Nina R. Zimmerman, Glade City Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rockwood

    Amanda Leigh Engleka, Kingwood Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Kimberly L. King, King Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Makenna Ann Lape, Water Street, B.S. in Natural Science

    Jennifer Lynn Shaulis, Phillippi Lane, B.A. in Art

    Marlly Rebecca Zerfoss, Main Street, B.S. in Disability Services

    Somerset

    Chelsea L. Braeseker, West Fairview Street, B.S. in Hospitality Management

    Breanna Ann Colson, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ryan Lee Cook, West Bakersville Edie Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Kayla Jo Hemminger, Sugar Maple Road, B.S.Ed. in Business Education

    Kristi Anne Jacobson, Buckeye Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Margo Payne MacKenzie, Lansberry Court, B.S. in Natural Science

    Rebecca Jean McNeel, Bluebird Spring, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alex Thomas Minnick, South Franklin Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Alyssa Brooke Morocco, East Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Megan Elizabeth Pritts, Berlin Plank Road, B.A. in Art

    Ruth Janice Retassie, South Park Avenue, B.A. in Philosophy

    Abby Jo Sicheri, Walker Grove Road, Health and Human Services

    Zachary Blair Walker, Kline Road, B.A. in English

    Stoystown

    Kelsey Rae Rice, Ralphton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Windber

    Sarah Anne Bostock, 14th Street, B.A. in Art

    Kayla M. Cominsky, Mount Carmel Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Angela M. Curry, Bedford Street, B.S. in Fashion Merchandising

    Lynn Marie Elias, Jackson Ave, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrew Michael Fluder, 25th Street, B.S. in Finance

    Mark Brian Horner, 23rd Street, B.S.Ed. in Business Education

    Broc Lynn Jennings, Peaceful Valley Road, B.A. in English

    Kayla Richelle McCann, Hillside Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Marcey Lynne McClain, 25th Street, B.A. in English

    Kenneth Corey Oldham, Dark Shade Drive, B.A. in Journalism

    Nathan Joseph Pagano, Graham Avenue, B.S. in Biology

    Steven Michael Papinchak, 10th Street, B.A. in Criminology

    Matthew Christopher Pekala, Eighth Street, B.A. in Art

    Paul Emil Piatek, Third Street, B.A. in Computer Science

    Kayla Erin Soohy, Old Bedford Pike, B.S. in Child and Family Studies

    Jacob Thomas Stone, Washington Street, B.S. in Communications Media

    Kristen Marie Tomkosky, Kelly Drive, Fine Arts

    Tyler James Wantiez, Forest Hills Drive, B.A. in Sociology

    Emily Jean Weaver, Spruce Run Road, B.S. in Mathematics

    Susquehanna

    Forest City

    Laura Jean Curtis, Hudson Street, B.A. in Psychology

    Friendsville

    Christopher Thomas Stanis, Valley Road, B.S. in Biology

    Montrose

    Kristi Marie Hoffa, B.A. in Art

    New Milford

    Sara-Jo Grover, B.A. in Psychology

    Roger Clay Morrison, Church Street, B.S. in Safety Sciences

    Susquehanna

    Kelly Tennille Brant, Hausbrook Road, B.A. in Sociology

    Tioga

    Lawrenceville

    Andrea Lorraine Stoddard, Rolling Acres Lane, B.S. in Hospitality Management

    Liberty

    Krista M. Barton, Blockhouse Road, B.A. in Criminology

    Little Marsh

    Kirstie Lynn Keill, B.S.Ed. in Music Education

    Mansfield

    Kerri Evans, Wakefield Terrace, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Aleta H. Haflett, Ore Bed Road, B.A. in Political Science

    Zachary Adam Renner, Church Road, B.S. in Athletic Training

    Middlebury Center

    Whitney Jean Cornell, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Wellsboro

    Sam Michael Cavanaugh, B.A. in Criminology

    Katherine Grace Hughes, Hills Creek Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Nathaniel John Robinson, Trails End Road, B.A. in Political Science

    Andrea Kathleen Strein, Sherman Street, B.S. in Biochemistry

    Union

    Lewisburg

    Amber Marie Swartz, Pine Lane, B.S. in Hospitality Management

    Mifflinburg

    Keenan P. Dunlap, Cherry Tree Lane, B.A. in Criminology

    Shantell Marie Snider, Green Street, B.A. in History

    New Berlin

    Brittney Lynn Lepley, Hazel Street, B.S. in Biology

    Winfield

    Jillian Catherine Dietrich, Woodsedge Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Venango

    Cranberry

    Bo Daniel McCleary, Fern Road, B.A. in Criminology

    Emlenton

    Cameron Matthew Ashbaugh, Whitehall Road, B.S.Ed. in Music Education

    Franklin

    Thomas Joseph Heffernan, Maple Street, B.A. in Criminology

    Megan Elizabeth Kahle, Garden Drive, B.S. in Biology

    Natalie A. Keith, Liberty Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kelly Ann Sandok, B.A. in Theater

    Brittan Dawn Wolbert, Baker Road, B.S. in Biology

    Oil City

    Leah Marie Groner, West Fourth Street, B.S. in Hospitality Management

    Erica L’Huillier, Wyllis Street, B.A. in Political Science

    Jessica Owoc, Hoffman Avenue, B.S. in Communications Media

    Tiffany Rashell Williams, West Sixth Street, B.A. in Criminology

    Carly E. Woods, Woods Road, B.A. in Sociology

    Polk

    Randall W. Frye, Georgetown Road, B.S.Ed. in Music Education

    Seneca

    Danielle Elisa Fesenmyer, East State Road, B.A. in Art

    Laura Kristen Heineman, Allison Road, B.S. in Nutrition

    Venus

    Christine Marie Snyder, County Line Road, B.S.Ed. in Music Education

    Warren

    Clarendon

    Elizabeth Rose Hussey, Kinzua Road, Fine Arts

    Grand Valley

    David M. Ongley, Ongley Hill Road, Business

    Karrah Renee Reese, B.S. in Child and Family Studies

    Pittsfield

    Kayla Ann Johnson, Newton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Russell

    Jessica Leigh Adams, Cedar Court, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Sara Jean Selan, State Line Road, B.A. in Psychology

    Christopher Maynard Wilson, Old State Road, B.S. in Management

    Warren

    Rebecca Michelle-Louise Dean, Jennie Lane, B.S. in Communications Media

    Joanna Christine Jaskolka, Kamp Street, B.S. in Hospitality Management

    Amber Noelle Niedomys, West Fifth Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Michele Lee Phelps, Miller Hill Road, B.S. in Nutrition

    Patrick Russell Zigler, Katie Drive, B.S. in Communications Media

    Washington

    Bentleyville

    Chelsea Rhea Hardy, Oliver Avenue, Education

    Burgettstown

    Emily Louise Boris, Elm Street, B.S. in Finance

    Canonsburg

    Christopher John Pintar, Louise Court, B.A. in Criminology

    Derek Micheal Richardson, Parklane Drive, B.S. in Hospitality Management

    Angela Nicole Terkay, West College Street, B.S. in Marketing

    Jeffrey David Warnock, Pearl Drive, B.A. in Criminology

    Michael Thomas Warnock, Pearl Drive, B.S. in Accounting

    Annalese K. Weldy, South Central Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Cecil

    Alese Tara Mebane, Charles Street, B.S. in Nursing

    Charleroi

    Erika Leigh Fine, Washington Avenue, B.S.Ed. in Deaf Education

    Ellsworth

    Dock Richards Harris, Ash Street, B.S. in Management

    Eighty Four

    Cali Ann Lewis, Munntown Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Carrie Barrett McGraw, Sugar Run Road, B.A. in Anthropology

    Finleyville

    David Jonathan Geary, Gill Hall Road, B.S. in Marketing

    Rebecca Jean Lumsden, Heath Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Anne M. McMaster, Mingo Church Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sarah E. Morrow, Boyka Drive, B.A. in Anthropology

    Fredericktown

    Sabrina Ann Conti, B.S. in Communications Media

    Houston

    Kristin Lorraine Hravnak, Hickory Lane, B.S. in Hospitality Management

    Brianna Lynn Liebold, North Main Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Samantha Mary Macek, Woodlawn Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lawrence

    Jaclyn Dawn Kliber, Old Farm Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Marianna

    Lauren Britany Kuntz, Ash Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Mc Donald

    Jason Allen Burkett, Windridge Circle, B.A. in Criminology

    Jillian K. Butts, Apple Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jocelyn Katherine Butts, Apple Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Elliott Bowen Cecchetti, West Lincoln Avenue, B.S. in Safety Sciences

    Shaun Robert Kelly, Fannie Street, B.A. in Criminology

    Renee Michelle Ruggiero, Reissing Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    McMurray

    Justin Robert Bak, Holly Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    William Travis Burket, Friar Lane, B.S. in Safety Sciences

    Kelsey Marie Dray, Thomas Road, B.S. in Nursing

    Molly Lynn Dunn, Brookdale Circle, B.S. in Safety Sciences

    Melanie L. Faber, Clubview Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Renee Michelle Heldman, Braun Drive, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education

    Alexa Lee Kamphaus, Demmel Drive, B.A. in Criminology

    Natalie Palamides, Fireside Drive, B.A. in Theater

    Samantha C. Peat, Bethany Drive, B.A. in Anthropology

    Alexandra D. Phillips, Bunker Hill Drive, B.S. in Communications Media

    Heather Rodgers, Thomas Road, B.A. in Sociology

    Monongahela

    Lea M. Behanna, Ridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Sarah E. McMahon, Irey Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Alanna Ziemba, Marne Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Roscoe

    Amanda Jo Bilitski, Watson Lane, B.S.Ed. in Biology Education

    Scenery Hill

    Megan S. Guza, Daniels Run Road, B.A. in Journalism

    Strabane

    Joseph E. Nakoneczny, Alexander Avenue, B.A. in Criminology

    Venetia

    John Vincent Balint, Pine Ridge Drive, B.A. in Economics

    Natalie Catherine Corkos, Ridgeview Drive, B.A. in English

    Benjamin Jason Edner, Bebout Road, B.A. in Psychology

    Lisbeth Elle Petrozza, Fox Creek Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Gina Celeste Wagner, Fox Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Washington

    Kali Taylor Aloia, Kingswood Court, B.S. in Nutrition

    Alexandra Lynn Caffrey, Royal Oak Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Miranda J. Calvert, Sanitarium Road, Health and Human Services

    Kaylyn Helen Gauna, Elkie Drive, Business

    Sara Ann La Salvia, Waynesburg Road, B.S. in Human Resource Management

    Shannon Lynn McElravy, Park Avenue, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Brooke Ann Pahler, Laddie Drive, Health and Human Services

    Kate Elizabeth Parkinson, Point View Drive, Natural Sciences

    Caitlin Amanda Rogers, Fairway Street, Fine Arts

    Wayne

    Honesdale

    Caitlyn Dunn, Kelly Point Way, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Samantha Marie Shelton, Navajo Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Newfoundland

    Carli Anne Moritz, Stillwater Drive, Humanities and Social Sciences

    Westmoreland

    Acme

    Aimee Jo Irwin, Laurel Lane, B.S.Ed. in English Education

    Jason R. Molitor, County Line Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Zachery Philip Sheridan, Humanities and Social Sciences

    Taylor Christian Stutzman, Coffman Road, B.S. in International Business

    Apollo

    Debra Alma Alter, Shady Plain Road, B.S.Ed. in English Education

    Samantha Lynn Calderone, Cherry Lane Road, B.S. in Nutrition

    Liane Elizabeth Cali, Vista Drive, B.S. in Nursing

    Timothy L. Cali, Vista Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Christopher John Cellitti, Hoover Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Lindsey Rae Ciuca, Clearview Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Vincent Thomas Connelly, Gilmar Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    April Leigh Covey, Willowbrook Road, B.S. in Child and Family Studies

    Travis Michael Hartill, King Arthur Drive, B.S. in Communications Media

    Dennis Richard Hock, B.S.Ed. in Biology Education

    Shaily Anne Jeffers, Pine Run Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Jordan Lee Kepple, B.S. in Communications Media

    Stephen Patrick Manofsky, North Fourth Street, B.S. in Management

    Dane Timothy Mitcheson, Larimer Trail, B.S. in Safety Sciences

    Madisyn Tueche Moore, Vista Drive, B.A. in English

    Makenzi Fleming Moore, Vista Drive, B.S. in Communications Media

    Brendan Cory Murdock, Diamond Lane, B.S. in Safety Sciences

    Karissa Dawn Petrilla, Beulah Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Cody Allen Rainey, Highland Avenue D, B.S. in Physical Education and Sport

    Sherrie Beth Ruggeri, Hancock Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Daniel Albert Shearer, Highland Avenue, B.S. in Communications Media

    Krystelle Dawn Syster, Wright Road, B.S. in Nursing

    Adrienne Christine Vita, Hancock Avenue, B.S.Ed. in Business Education

    Sarah Elizabeth Walker, Crestwood Drive, B.A. in Psychology

    Shannon Renee Wenckowski, Jackson Road, B.S. in Respiratory Care

    Rongjin Weng, North Warren Avenue, B.S. in Chemistry

    Megan Marie Wilmot, Sawyer Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ardara

    Nathaniel David Fessler, Lighthouse Lane, B.A. in Theater

    Amanda Marie Lynn, Water Street, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Arnold

    Misha Lynn Kozikowski, Kenneth Avenue, B.S.Ed. in Art Education

    Brian R. McHenry, Victoria Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Keith Edward Seanor, Victoria Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

    Avonmore

    Zachary Ryan Kerchensky, Water Street, B.S.Ed. in Art Education

    Christopher Lee Stewart, B.S.Ed. in Elementary Education

    Thomas Dean Umbaugh, Cambria Avenue, B.A. in Economics

    David Loyd Wheatley, Allshouse Road, B.A. in Criminology

    Amy M. Wylie, Westmoreland Avenue, B.A. in History

    Naomi Lynn Yurga, Lindsay Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Bolivar

    Michelle Nicole Crise, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Bridget E. Young, Washington Street, B.A. in Religious Studies

    Bovard

    Steven James Saunders, Price Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Bradenville

    Courtney Elizabeth Leary, Washington Street, B.S. in Nutrition

    Delmont

    Matthew Agona, West Pittsburgh Street, B.A. in International Studies

    Danielle Marie Cook, Barrington Ridge, B.S. in Geology

    Angela Marie Liprando, Barrington Ridge, B.A. in Journalism

    Allison Skye McLeod, Heritage Court, B.S. in Child and Family Studies

    Heather Marie Susich, Stotler Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Angela Lynn Wicklund, Apple Hill Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Calvin Franklin Wilson, Suncrest Drive, B.S. in Computer Science

    Derry

    Esther Eliza Hull, South Ruby Street, BFA in Music Performance

    Tasha Marie Markosky, Markosky Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Geoffrey Alan Maus, South Summit Street, B.A. in Theater

    Brandi Leigh Shine, 17th Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Charles Emerson Sleasman, South Summit Street, B.S. in Physical Education and Sport

    Jessica Lynn Vought, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education

    Katie Jean Yakopovich, Datsko Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Export

    Anthony Luke Berardinelli, Glenwood Court, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Richard Paul Braun, Hilty Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Nicholas J. Flanders, Pfeffer Road, B.S. in Regional Planning

    Emily Anne Franey, Harrison City Road, B.A. in Journalism

    Megan C. Gillespie, Spring Valley Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

    Samantha Jane Heasley, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Kevin Robert Hernley, Pheasant Run Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Brittany Nichole Jones, Story Road, B.A. in Biology

    Laura Lynn Kanouff, Mamont Drive B, B.A. in Criminology

    Jason Matthew Plank, Arrowhead Court, B.A. in Computer Science

    Jeremy Lucas Snider, Pennsylvania Street, B.A. in English

    Bethany Marie VanKirk, Evans Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Andrew Howard Weigold, Thompson Road, B.S.Ed. in Business Education

    Greensburg

    Bethany Lane Banaszewski, Tippecanoe Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Katie Marie Bebar, Elm Street, B.S.Ed. in Art Education

    Amanda Lynn Bee, South Washington Avenue, B.S.Ed. in Music Education

    Andrew Robert Brown, Croft Road, Business

    Eric John Bruno, Westland Drive, B.A. in Criminology

    William M. Campbell, Tremont Avenue, B.A. in Computer Science

    Melissa Carnack, Orchard Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Nicholas John Carnicella, Mount Pleasant Road, Business

    April J. Curry, Scenery Drive, B.S. in Nursing

    Diana Luz Estela DeMarco, Greenock Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Cassidy Christine Delisle, Maywood Drive, B.A. in Journalism

    Brittany Anne DiChello, Crestridge Drive, B.A. in Economics

    Roxanne Rose Dreskler, Thomas Richard Lane, Business

    Amy Rosemary Duncan, Adrian Drive, B.S. in Marketing

    Renee L. Fagan, Spring Run Road, B.S.Ed. in English Education

    Cameron Paul Faylor, Madison Avenue, B.A. in Political Science

    Alanna Carmella Ferrett, Quail Drive, B.S. in Biology

    Tiffany Nicole-Park Findling, B.A. in Psychology

    Brittany Ann Gasparro, Cribbs Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Anthony Charles Greece, Poplar Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jonathan Edward Henninger, Rimrock Road, B.S. in Biochemistry

    Andrew Edward Horner, Reamer Avenue, B.A. in English

    Megan Sara Jankovic, Bellfield Court, B.A. in Criminology

    Jonathan Scott Jaquette, Gloucester Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Juliann Marie Johnson, Old Airport Road, B.S. in Nursing

    Ashlee Bree Jury, Sassafras Lane, B.A. in English

    Jordan Evan Jury, Sassafras Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Michael Thomas Kalafsky, Janyce Drive, B.S. in Natural Science

    Tyler Paul Kelly, Willow Crossing Road, B.A. in Criminology

    Danielle Marie Mays, Rolling Meadows Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Meaghan Lorelle Means, West Glennis Drive, B.A. in Political Science

    Cameron Alexander Miller, Middletown Road, B.A. in Psychology

    Alissa Marie Montgomery, Tarnwood Way, Business

    Katelyn Marie Nowicki, McCabe Drive, B.S. in Human Resource Management

    Kourie Layne Ofcansky, Lee Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Hallie Elizabeth Phillips, Westland Drive, B.S. in Nursing

    Anthony Robert Prailey, Franklin Court, B.S. in Marketing

    Amy Christine Pushwa, Redgrave Drive, Health and Human Services

    Ryan J Rauch, Mount Pleasant Street, B.S. in Nursing

    Neil Allen Sagucio, South Maple Avenue, B.A. in Spanish for International Trade

    Molly Elizabeth Sias, Donohoe Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ryan A. Stack, Fosterville Road, B.A. in Journalism

    Stefany Elizabeth Stofko, Foxglove Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Andrea Mae Territ, Westland Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jacqueline Claire Theis, Janyce Drive, B.S.Ed. in English Education

    Dana Ann Thomas, Meadowbrook Avenue, B.S. in Communications Media

    Douglas William Trenk, Alexander Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alexandra Paige Waugaman, Brookview Drive, B.S. in Nursing

    Jennifer Nicole West, Bryan Drive, B.A. in Psychology

    Shona Romayne Young, B.S. in Natural Science

    Harrison City

    Meredith D. Caskey, Rooster Court, B.S. in Accounting

    Jennifer Lynn Levy, Buck Run Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Kristin Treva Morgan, Redoak Drive, Humanities and Social Sciences

    Alina Marie Ronca, Brook Valley Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hunker

    Emily M. Kubler, Dublin Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kenneth R. Williams, Sandworks Road, Business

    Hyde Park

    James Adam Harley, Railroad Street, B.S. in Geology

    Irwin

    Brooke L. Campbell, Manchester Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Christina Marie Carroll, Brush Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Louis Oliver Colaianni, Aspen Drive, B.A. in Chemistry

    Matthew Robert DeFilippo, Roseanne Circle, B.S. in Management Information Systems

    Angela Michele Divelbiss, Pettigrew Road, Humanities and Social Sciences

    David Andrew Gogol, Colonial Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Julia M. Ihrig, Craig Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

    Leah Marie Kistler, Louis Court, B.S. in Hospitality Management

    Ashley Lynne McAteer, Roseanne Circle, Health and Human Services

    Christina Lynn Mesko, Renaissance Drive, B.S. in Hospitality Managemen

    Lauren Allison Mizik, Renaissance Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Jeffrey R. Moon, South Rolling Hills Avenue, B.A. in Economics/Mathematics

    Tyler Nicole Nuzzo, Penntowne Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Marisa Renee Pacelli, Adele Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Benjamin Aaron Petro, Regola Drive, B.S. in Safety Sciences

    Anastasia Marie Rinker, B.S.Ed. in Art Education

    Tyler Denzil Rupert, Pembroke Circle, B.S. in Communications Media

    Stefanie Marie Stitely, Fairwood Drive, B.S. in Finance

    Jaira Lyn Teamann, Irene Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Michael Joseph Visnick, Long Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Louise Anna Vranesevic, Victoria Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Danielle A. Yanez, Northeast Drive, B.S. in Nursing

    Tara Katherine Young, Sheffield Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Jordan Luke Ziemski, Cedar Glenn Drive, B.S. in Respiratory Care

    Jeannette

    Nathan Tyler Bosco, Calmar Drive, Humanities and Social Sciences

    Amber Nicole Contino, Penn Adamsburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ashley Lynn Contino, Penn Adamsburg Road, Business

    Zachary James Dreskler, Lockwood Drive, B.S. in Hospitality Management

    Jessica Lynn McEwen, College Avenue, Health and Human Services

    Amanda M. Morrison, Briarwood Drive, B.S. in Marketing

    Kelly E. Shaw, Sunview Avenue, B.S. in Management

    Stacey Sue Stawovy, High Street, B.S. in Nursing

    Edward Frank Vodopivec, Byerly Drive, B.A. in Criminology

    Jonathan B. Wingert, Calmar Drive, B.A. in Criminology

    Corinn Marie Wolfe, Morningside Avenue, B.A. in Psychology

    Latrobe

    Tiffany Ackerman, Fess Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Jenna L. Black, Depot Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Caitlin Amber Bumar, Frank Circle, B.S. in Biochemistry

    Lindsey Marie Daykon, Miller Street, B.S.Ed. in Art Education

    David Richard Hone III, Edgewater Townhouses, B.S. in Management

    Joshua L. Kosker, Dailey Avenue, B.F.A. in Art Studio

    Beth Ann Kromka, Ridilla Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Timothy David Lewis, Waverly Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Katie Lynn Moffa, Richmond Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Laura Lynn Parker, Klondike Drive, B.S. in Nursing

    Emily Christine Petrarca, Fifth Avenue, B.S. in Nutrition

    Jason Robert Pischke, Marguerite Road, B.S. in Communications Media

    Mark Andrew Regalla, B.S. in Physics

    Sarah Jane Rowe, Shady Lane, Business

    James Chad Schmeling, Cherry Street, Humanities and Social Sciences

    Gregory Francis Stein, Laurelview Drive, B.A. in Criminology

    Chad Dennis Sterrett, East Monroe Street, B.S. in Accounting

    Danielle Marie Susa, Heritage Drive, B.S. in Nursing

    Heather Lynne Thomas, High Meadows Court, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Kelli Lynne Thomas, High Meadows Court, Humanities and Social Sciences

    Aaron Governor Ulish, Williamsburg Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Jessica Ann Weiers, Ligonier Street, B.A. in English

    Jonathan K. Weimer, Northview Drive, B.S. in Management

    Emily Rose Wood, Yellowstone Drive, B.S. in Human Resource Management

    Ann Margaret Zedek, Ice House Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Ligonier

    Elizabeth Jan Ashy, Forbes Drive, B.S. in Child and Family Studies

    Matthew Thomas Beckman, Mill Road, B.S. in Nursing

    Nicole Lee Davis, Hillside Avenue, Health and Human Services

    Victoria L. Fadeley, North Saint Clair Street, B.S.Ed. in Deaf Education

    Alexandria Lian Grab, Tall Timber Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    McKenzie Katherine Gross, Clifford Woods Road, B.S.Ed. in Art Education

    Matthew Blair Henderson, Harvey Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Rebecca Elizabeth Ragan, Wilpen Road, B.S. in Nursing

    Harley D. Schultz, Tosh Road, B.A. in English

    Crystal L. Theys, Third Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lowber

    Raymond Perry Felger, Campbell Street, B.S. in Management

    Lower Burrell

    Elese Marjorie Allan, Kay Street, Business

    Tarah Elinor Dunn, Edward Street, B.S. in Natural Science

    Jill Elizabeth Egbert, Michigan Avenue, B.S. in Nutrition

    Matthew Thomas Ference, Grant Street, B.S. in Biology

    Anthony James LeDonne, Wallace Street, B.S. in Geology

    Krista Marie Marino, Harriet Drive, B.S.Ed. in Art Education

    Eric M. McAlpine, Hilltop Drive, B.A. in Criminology

    Kristy Lynn Montgomery, Wildlife Lodge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Steven Michael Pish, Mintwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Alexander Joseph Pope, Riverview Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Thomas Joseph Shank, Thor Drive, B.A. in Criminology

    Brandy Alexandra Spiering, Glauser Lane, B.S.Ed. in Music Education

    Melinda Marie Tipton, Florida Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Monessen

    Rachel Ann Dzimiera, Jones Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Matthew Thomas Vaccaro, Grand Boulevard, B.S. in Management

    Mount Pleasant

    Caz M Bejger, Lentz Way, B.S. in Geology

    Chelsea Noelle Forbes, Washington Street, B.S. in Communications Media

    Zachary David Hartman, Melissa Drive, B.A. in Economics/Mathematics

    Breanne Nicole Hynek, Lemmon Road, B.A. in Criminology

    Judy A Kiel, Grandmas Road, B.S. in International Business

    Rachel A. Sage, Buckeye Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Allison Lynn Shumar, North Diamond Street, B.S.Ed. in English Education

    Valerie Ann Sibal, Front Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Zachary John Singer, East Smithfield Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Nicole Lynn Swank, Greenlick Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Kenneth Allen Tinkey, B.S. in Regional Planning

    Mt Pleasant

    Justin Matthew DePalma, Front Street, B.A. in Criminology

    Amy Lynn Durstine, Greenlick Road, Humanities and Social Sciences

    Kristin Michelle Zipnock, South Hitchman Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Murrysville

    Anthony James Buccilli, Murry Highlands Circle, B.S. in Chemistry

    David Paul Capezzuto, Cubs Den Lane, B.S. in Marketing

    Kathryn Tess Carson, Chestnut Street, B.S. in Nursing

    Maria Teresa Chichilla, Christy Road, B.S. in Nursing

    Jeffrey Michael Laliberte, Edgetree Lane, B.A. in International Studies

    Anthony Michael Mendola, Johnston Court, B.A. in Psychology

    Jacklyn Elizabeth Orefice, Orchard Court, B.S. in Child and Family Studies

    Rachel Ann Pierce, Reynard Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts

    Daniel William Popp, Duchess Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sarah Elizabeth Zorak, Macintyre Drive, Education

    North Huntingdon

    Erin M McGowan, Otis Drive, B.S. in Interior Design

    New Alexandria

    Brooke Elizabeth Bonifazi, Tucker Road, Health and Human Services

    Amy Michelle Bouch, Pump Station Road, B.S.Ed. in English Education

    Scott J. Elliott, Guthrie Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Laura N. Liprando, Tanager Drive, B.S. in Accounting

    Nicholle Marie Merenda, Archway Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    New Derry

    Vincent Samuel Esposito, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stephanie Lynn Moga, B.S.Ed. in Social Studies Education

    New Florence

    Meghan Maureen Cassidy, 19th Street, B.A. in International Studies

    Ryan Michael Cunningham, Fine Arts

    Tabitha Huffman, 13th Street, B.A. in Criminology

    Devin T. Lichtenfels, Crawford Road, B.A. in History

    Kelli Elizabeth McGinnis, Clay Pike Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Amanda Jane Olmstead, Valley Brook Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts

    Nevin Jacob Zimmerman, B.S.Ed. in Spanish Education

    New Kensington

    Mallory Elizabeth Baker, Seventh Street, B.S. in Child and Family Studies

    Ashley Renee Bergamasco, Emerald Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Mitchell Douglas Davis, Milligantown Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Joshua James Eller, Ridge View Road, Humanities and Social Sciences

    Jacob Colby Feroce, Finnin Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Megan R. Frechione, Lynn Ann Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Angelica Marie Guzzo, Charles Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Courtney Nicole Keene, Dinwiddie Drive, B.S. in Nursing

    Courtney Gerard Korber, Freeport Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Marissa Dawn Marsh, Stewart Lane, B.S. in Interior Design

    Nicholas Joseph Masi, Glenview Drive, B.A. in Criminology

    Maggie Grace Massarelli, Sardis Road, B.S. in Hospitality Management

    Dan P Mertz, Regent Drive, B.S. in Natural Science

    Nora Datres Milliron, Charles Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Matthew Paul Namey, Schafer Drive, B.A. in Criminology

    Lea Rochelle Nelson, Lois Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rebecca Marie Pujol, Elm Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jordan Lindsay Ritchie, Aluminum City Terrace, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Gianina Ainsley Romito, Ligonier Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Nicole Anne Shannon, Martin Avenue, B.A. in Criminology

    Melanie Mae Tumminello, Lynn Ann Drive, B.S. in Nursing

    Valerie Ann Tumminello, Lynn Ann Drive, B.S. in Accounting

    Brittany Marie Walters, Shady Avenue, B.A. in Anthropology

    Brianna Renee Williams, Upper Drennen Road, B.S. in Respiratory Care

    New Stanton

    Scott Michael Shirey, B.S.Ed. in Music Education

    North Huntingdon

    Jessica Rae Anderson, Samantha Way, B.S.Ed. in Deaf Education

    Stephanie Nicole Chapman, Lindale Court, B.S.Ed. in Elementary Education

    Amber M. Dworek, Quaker Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Ashley Marie Dworek, Quaker Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Gina R. Esposito, Autumn Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Nicholas Oran Fallone, Kensington Place, Business

    Jacob Michael Feryus, Colonial Manor Road, B.A. in Criminology

    Andrew Vincent Gorenz, Adams Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Daisy Lynn Kmetz, Samantha Way, B.A. in Psychology

    Christopher Joseph Kukic, Otis Drive, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education

    Melanie M. Lane, Marcia Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Katherine Jane Lynn, B.S. in Hospitality Management

    Erica L. Nigro, Bouldin Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Ryan Thomas O’Toole, Semple Drive, B.S. in Finance

    Kristen Marie Savorelli, Northwest Drive, B.S. in Nutrition

    Daniel Jerome Sprumont, Bruce Drive, B.S. in Communications Media

    Laura Ashley Wagner, Fifth Street, B.S. in Nursing

    David Adam Zenert, Whitney Chase Lane, B.A. in Art

    North Irwin

    Brian Charles Gerard, Madison Avenue, B.A. in History

    Scottdale

    Justina Ann Crawford, Mount Pleasant Road, B.S.Ed. in Music Education

    Sarah Elizabeth Hann, Ore Mine Hill Road, B.S.Ed. in Music Education

    Seward

    Sarah Elizabeth Blair, Griffith Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Casey Leeann Burkett, Chestnut Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Danielle Marie Darby, B.S. in Fashion Merchandising

    Tiffany Austin Fry, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Karina May Kindya, Grange Hall Road, B.S. in Physical Education and Sport

    Laura Renee Merle, Donelson Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Kendall Catherine Rudnik, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Dana Andrew Turgeon, B.S. in Regional Planning

    Stahlstown

    Brittany Ann DeMarchi, Upper Tabernacle Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Sutersville

    George Calvin Ribich, Curry Road, B.S. in Business Technology Support

    Torrance

    Sean Brenton Cogan, B.S.Ed. in Music Education

    Trafford

    Kimberly Jane Boonie, Gilmore Avenue, B.S.Ed. in Chemistry Education

    Sabrina Lynn Boura, Short Street, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jaclin Ann Gigliotti, Nature Lane, B.S.Ed. in Spanish Education

    Bryan Joseph Marker, Painter Street, B.S. in Accounting

    Deborah Anne Ragan, Cherry Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

    Rebecca Marie Smith, Seventh Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Leigh Anne Steffan, William Drive, B.S. in Nutrition

    Mark Albert Woleslagle, Pine Hollow Road, B.S. in Finance

    Vandergrift

    Nicole Danielle Butch, Crawford Avenue, B.A. in Sociology

    Kristen Rhea Dilick, Dilick Lane, B.S. in Child and Family Studies

    Sieara Lynn Gibson, Sherman Avenue, Humanities and Social Sciences

    Karen Cynthia Henry, B.S.Ed. in Elementary Education

    Tashina Jean Johns, Stoney Hill Road, B.S. in Communications Media

    Timothy Ross Lemmon, Johnetta Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Trista J. Lookabaugh, Dime Road, B.S.Ed. in Speech and Langusge Pathology Education

    Laura Elizabeth Miller, Armstrong Avenue, B.S. in Child and Family Studies

    Kendra Lee Ramaley, Clarion Avenue, B.S. in Communications Media

    Robert John Thomas, Ivy Lane, B.S.Ed. in Art Education

    West Newton

    Emily Rose Balko, Vine Street, B.S. in Nursing

    Daniel James Koller, Pittsburgh Street, B.S. in Computer Science

    Westmoreland City

    Alexis Rae Corrie, Sumac Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Youngstown

    Tammy Ann Miller, Frosty Road, Humanities and Social Sciences

    Youngwood

    Christine Margaret Mensch, Helman Street, B.S. in Nursing

    Aarika A. Trout, South Fifth Street, B.S. in Communications Media

    Wyoming

    Factoryville

    Courtney E. Koelsch, B.S. in Accounting

    Laceyville

    Lindsay Sue Millard, B.A. in Psychology

    Devoni Patrice Novak, B.S. in Communications Media

    Meshoppen

    Courtney Ann Grieve, B.S.Ed. in Art Education

    Tunkhannock

    Marcos Javier Perez, Oak Drive, B.S. in Communications Media

    Teresa Mae Stage, Franklin Avenue, B.A. in History

    Zachary Edward Zbegner, Nice Lane, B.S. in Communications Media

    York

    Airville

    Daniel Allan Cromwell, Bridgeton Road, B.A. in Economics

    Dallastown

    Andrea Lynn Hoffman, Honey Valley Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Delta

    Sarah Elisabeth Smith, Castle Fin Road, B.A. in Sociology

    Dillsburg

    Ryan Todd Aumiller, Old York Road, B.S. in Accounting

    Luke John Barricklow, Fairway Drive, Business

    Kelly Lynn Cavanaugh, Blair Mountain Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Matthew Timothy Keirn, Maple Street, B.S. in Nursing

    Kaitlyn Nicole McDonald, Wooded Run Drive, B.S. in Nursing

    Christin Mary Moore, Franklin Church Road, B.S. in Physics

    Cody Michael Nicholson, Range End Road, B.F.A. in Music Performance

    Bryndan Michael Violette, Hearthstone Court, B.S. in Marketing

    Etters

    Megan Elizabeth Marshall, Conley Lane, B.S.Ed. in English Education

    Travis Allen Simms, Dorwart Circle, B.S. in Hospitality Management

    Fawn Grove

    Kelsey Lynn Peterson, Morris Avenue, B.A. in Theater

    Elena Rose Pietrowicz, West Bruce Road, B.A. in Criminology

    Felton

    Derek Anthony Cooper, Brogueville Road, B.A. in Music

    Katelyn Esther Olsen, Laurel Hill Road, B.S.Ed. in Music Education

    Glen Rock

    Alexander Brett Britcher, Seitzland Road, B.S. in Natural Science

    Kaylyn M. Knapke, Park Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

    Hanover

    Katlyn Brianna Grim, Eastwood Drive, B.S. in Fashion Merchandising

    Andrew Philip King, Sheridan Drive, B.A. in Geography

    Rachael Evelyn Koontz, Savoir Drive, B.S. in Nursing

    Jacobus

    Elizabeth Ann Gaynor, York Road, B.S. in Fashion Merchandising

    Jennifer Lynn Gohn, Ensminger Drive, B.S. in Interior Design

    Lewisberry

    Bryan C. Carlson, Market Street, B.A. in Criminology

    Manchester

    Shealene Nichole Bretz, Poplar Street, B.S. in Marketing

    Nathan Alan Curry, Sweitzer Court, B.A. in Biology

    Paige Nicole Douglass, Maple Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

    Roxanne Nicole Hotaling, East Parkview Road, B.S.Ed. in Art Education

    New Freedom

    Gregory Lee Chenoweth, Crawford Court, B.S.Ed. in Music Education

    Melissa Erin Connelly, East High Street, B.A. in Psychology

    Kristin Nicole Dunlop, North Shaffer Drive, B.S. in Nursing

    Christopher Matthew Schott, Nittany Court, B.A. in Criminology

    Red Lion

    Victoria Elizabeth Domkoski, Beverly Hills Court, B.S. in Interior Design

    Laura Frances Hopkins, Circle Drive, B.S.Ed. in Music Education

    Alice Elizabeth Mount, Curds Way, B.S.Ed. in Elementary Education

    Spring Grove

    Hannah Marie Senft, Beards School Road, B.F.A. in Music Performance

    Anne Elisabeth Smith, Walters Hatchery Road, B.S.Ed. in Music Education

    Windsor

    Mark Kenneth Irvin, Gebhart Road, B.S. in Accounting

    Wrightsville

    Jason L. Collier, Walnut Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Briana Nicole Deibler, Strickler School Road, B.S.Ed. in Music Education

    Brandyn Lee Holtzinger, Locust Street, Humanities and Social Sciences

    Chelsea Marie Jones, B.A. in Psychology

    Yoe

    Allyssa Sue Myers, West Broad Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    York

    Jennifer Laurin Arnold, Old Orchard Lane, Humanities and Social Sciences

    Katherine Annette Bambling, East Butter Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Kelli Anne Barron, Princeton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Caitlyn Nicole Cook, Knob Creek Lane, B.A. in Sociology

    Katelyn Marie Crumling, Valley View Road, B.S.Ed. in Elementary Education

    Taylor Augustus Emig, West Springettsbury Avenue, B.S. in Nursing

    Lauren Nicole Englar, Chesterbrook Drive, B.S. in Communications Media

    Caitlin June Farrell, Reynolds Mill Road, B.S. in Nursing

    Meredith Caroline Hady, Keeney Drive, B.S. in Nursing

    Megan Frances Hoover, Wetherburn Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

    Meghan Victoria Huff, Rathton Road, B.S.Ed. in Spanish Education

    Nathan Benjamin Jacobs, Herman Drive, B.S. in Physical Education and Sport

    Kelsey Elizabeth Lane, Southern Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Kaitlin Grimmer LeRoy, Wedgewood Way, B.A. in Theater

    Gabrielle Renee Lehigh, Board Road, Fine Arts

    Kaitlin Faith MacKenzie, Honey Valley Road, B.S. in Nursing

     Bradley Scott Masenheimer, Federal Road, B.S.Ed. in Music Education

    Michelle Helen Maurtua, Greenwood Road, B.S. in Nursing

    Morgan Katrin McLaughlin, Beadsley Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Christopher Joseph Mosebrook, B.A. in Political Science

    Nicholas Lee Murray, Eastwood Drive, B.S. in Marketing

    Alex Britton Peterson, Cheltenham Road, B.A. in Journalism

    Megan Erin Petit, Taylor Road, Health and Human Services

    Cayla Joy Poborsky, Caspian Drive, B.S. in Management

    Alexander James Reilly, Wilshire Drive, B.S.Ed. in Music Education

    John Frederick Riggs, Meadow Hill Drive, B.A. in Psychology

    Lauren A Robinson, Greendale Road, B.S. in Nursing

    Katelyn Marie Romesberg, Shaanti Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

    Stacey Rene Root, Indian Rock Dam Road, B.S. in Athletic Training

    Amber Lynn Shorb, Woodshead Terrace, B.S. in Nursing

    Brandon Alexander Snyder, Lyndhurst Road, B.A. in Criminology

    Michael S. Stough, East Market Street, Business

    Zachary Joseph Taydus, Matthew Drive, B.S. in Athletic Training

    Brittany Suzanne Vaught, Randolph Drive, Humanities and Social Sciences

    Shawn Wiley, South Drive, B.A. in Geography

    Outside Pennsylvania

    Arkansas

    Phylicia Renee Maples, Edgehill Curve, Cabot, B.S. in Fashion Merchandising

    California

    Faith Jamie Ambrosini, Crescent Way, Salinas, B.A. in Anthropology

    Kaitlin Rebecca Hughes, Rita Court, Santa Clara, B.A. in Music

    Michael Garrett Kennedy, Camellia Court, Rancho Cucamonga, B.A. in Political Science

    Colorado

    James Andrew Choy, Mission Way, Broomfield, B.S. in Human Resource Management

    Connecticut

    Megan Rose Keenan, Tilquist Road, Oxford, B.A. in French

    Zachary John Stayman, Down River Road, New Canaan, B.A. in Political Science

    Delaware

    Jeffrey Scott Johnson, Beech Drive, Dover, B.A. in Criminology

    Eric Steven Layton, Griffith Lake Drive, Milford, B.A. in Psychology

    Andrew S. Poorman, Winterfield Court, Newark, B.S. in Safety Sciences

    Heather Erin Robbins, Frederica, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Florida

    Colleen Marie Garten, Kernan Boulevard South, Jacksonville, B.A. in Spanish

    Levar Alfonso Mills, Spottswood Road West, Jacksonville, B.S. in Communications Media

    Samantha Lynn Tira, 78th Street East, Bradenton, B.S. in Fashion Merchandising

    Georgia

    Kara Leigh Markle, Knollwood Court, Peachtree City, B.S. in Fashion Merchandising

    Stacey Lynn Norred, Lake Ridge Drive, Newnan, Fine Arts

    Hawaii

    John J. Dirda, Bougainville Drive, Honolulu, B.S. in Safety Sciences

    Illinois

    Christopher George Hood, Napoleon Drive, Naperville, B.A. in Criminology

    Zachary Stephen Lynn, West 109th Street, Chicago, B.S. in Applied Mathematics

    Danielle Marie Ostendorf, Revere Ridge Road, Rockford, B.S. in Physical Education and Sport

    Indiana

    Adam Christopher Burgdorf, Deshields Drive, Evansville, B.A. in Psychology

    Chris Chambers, Alexandria, B.A. in History

    Nathaniel Clayton Gangwer, North County Road West, Rossville, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Ashley Martina Kline, Lakeview Drive, Schererville, B.A. in Sociology

    Leah Kathleen Shanks, North State Road, Wheatfield, B.S.Ed. in Deaf Education

    Hollie Anne Speedy, Stockton Drive, Noblesville, B.A. in Criminology

    Sarah Elizabeth Swanson, South State Road, Bluffton, B.S. in Biology

    Kansas

    Lauren Lynn Weddell, West 117th Street, Olathe, B.S. in Nursing

    Maryland

    Daniel Steven Anderson, Canterbury Drive, Sykesville, B.S. in Management Information Systems

    Morgan Elaine Baker, Randall Lane, Williamsport, B.S.Ed. in Music Education

    Samantha Bartholomew, Sour Cherry Way, North Potomac, B.A. in English

    Stephanie L. Bearjar, Catalina Drive, Lusby, B.A. in Economics

    Katherine Annemarie Bechtel, Orchid Drive, Hagerstown, B.S.Ed. in Elementary Education

    Timothy Adam Brady, Dellcrest Drive, Forest Hill, B.A. in Criminology

    Ashley Dawn Branthoover, South Main Street, Accident, B.S. in Hospitality Management

    Leslie Michelle Brown, Archery Drive, Fort Washington, B.S. in Fashion Merchandising

    David Christopher Carr, Pheasant Run, Ijamsville, B.A. in History

    Kaitlyn Marie Coble, North Woods Trail, Hampstead, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Stephen J. Cooke, Edelton Avenue, Severn, B.S. in Communications Media

    Megan Renae Cross, McDonald Road South East, Cumberland, B.S. in Fashion Merchandising

    Megan E. Dell, Boxwood Drive, Hampstead, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Adina K. Disney, Bucksway Road, Owings Mills, B.A. in History

    Ryan Elizabeth Ferrell, Glenallan Avenue, Silver Spring, B.A. in Anthropology

    Adam Robert Fitterer, Douglas Avenue, New Market, B.A. in Criminology

    Mary Michele Geiser, Frostwork Row, Columbia, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Ilona Globa, Sawdust Circle, Rockville, B.A. in Journalism

    Alli Lee Hamilton, Boileau Court, Middletown, B.A. in Criminology

    Christopher James Hannigan, Providence Circle, Walkersville, B.S. in Physical Education and Sport

    Sarah La Roque Harper, Night Hawk Way, Gaithersburg, B.S. in Nutrition

    Shannon Nicole Hogan, Midsummer Lane, Jarrettsville, B.S. in Nursing

    Zachary Bryan Jamison, Blue Mountain Drive, Maugansville, B.S. in Chemistry

    Shelby Shonnae Kelley, Winexburg Manor Drive, Silver Spring, B.A. in Art

    Sarah Elizabeth Langan, Bosc Court, Thurmont, B.S. in International Business

    Jared Michael Lesser, Dufief Drive, North Potomac, B.A. in Criminology

    Allyson Michelle Long, Carroll Creek View Court, Frederick, B.S. in Physical Education and Sport

    Robin Marie Matty, Osprey Drive, Derwood, B.A. in Anthropology

    Andrew Bowdon McLean, Shelleys Xing, Huntingtown, B.A. in Art

    Sean T. Meighen, Fragile Sail Way, Ellicott City, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Jennelle Christine Metzler, Stratford Drive, Sykesville, B.S. in Fashion Merchandising

    Jennifer Lynn Michelli, Emmaline Drive, New Market, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rebecca Bozena Tyger Mir, East Walnut Street, Delmar, B.A. in Art

    Laura Beth Plitman, Viburnum Way, Olney, B.S. in Clinical Laboratory Science

    Wilson Douglas Poffenberger, Point Salem Road, Hagerstown, B.S.Ed. in Music Education

    Lauren Alexandra Polokoff, Alfalfa Terrace, Olney, B.S. in Fashion Merchandising

    Angela Marie Rowland, Countryside Drive, Middletown, B.S. in Biochemistry

    Christopher Paul Sabatino, Severn River Road, Severna Park, B.S. in Management

    Lauren Schaff, Rando Lane, Rising Sun, B.S. in Disability Services

    Hana May Smith, Durr Road, Oakland, B.S. in Nutrition

    Kelsey Anne Smith, Dry Barley Lane, Columbia, Business

    Katharine Ruth Stock, Brooklyn Bridge Court, Laurel, B.S.Ed. in Deaf Education

    Alexander Sylvan Taylor, Quill Point Drive, Bowie, B.A. in Geography

    Carolyn Kathryn Town, Stella Drive, Huntingtown, B.S. in Nursing

    Meghan Cory Tucker, View Top Road, Ellicott City, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michael Kennard Waddell, Beacon Hill Terrace, Gaithersburg, B.S.Ed. in Music Education

    Amanda Marie Walczak, Inglewood Road, Bel Air, B.S.Ed. in Elementary Education

    Jocelyn Grace Weber, Crabapple Court, Bel Air, B.S. in Fashion Merchandising

    Anqwenique L. Wingfield, Mount Pisgah Lane, Silver Spring, B.F.A. in Music Performance

    David Neil Whitford, Twirly Court, Prince Frederick, B.S.Ed. in Music Education

    Kristen Anne Zoli, Norwood Court, Fallston, B.S. in Hospitality Management

    Massachusetts

    Jeremy A. Guillette, Airport Road, Dudley, B.A. in Anthropology

    Kelsi Anne Lindblad, Lindbergh Road, Wakefield, B.S. in Biology

    Brittany Anne Viens, Metacomet Street, Belchertown, B.A. in Psychology

    Michigan

    Brian David Laich, Charlotte Landing Road, Springport, B.S. in Applied Physics

    SaraJane Emily Parsons, Baldwin Avenue, Negaunee, B.S. in Mathematics

    Alyssa Ann Prince, Country Club Lane, Davison, B.A. in Art

    Joshua Taylor Scott, South Union Street, Reading, Fine Arts

    Anne Zoe Wymer, Mack Island Road, Grass Lake, Associate of Arts in Business

    Minnesota

    Melissa Kay Aasness, North Broadway, Fergus Falls, B.S. in Fashion Merchandising

    New Hampshire

    Samuel Joseph Woodward, Hillside Avenue, Conway, B.A. in Journalism

    New Jersey

    Tenesha Deandra Ali, Castro Street, Browns Mills, B.S.Ed. in English Education

    Marguerite Beatrice Benton, Delaware Avenue, Roebling, B.A. in Psychology

    Gary Anthony Broome, Fownes Avenue, Brigantine, Business

    Kelly Anne Carbone, Stadelman Court, Kendall Park, B.S.Ed. in English Education

    Alexandra Lynne Carlton, Chadwick Drive, Voorhees, B.S.Ed. in Deaf Education

    Kerrianne Maria Costantino, Stathems Neck Road, Greenwich, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Semawit Kebede Gezahegn, Heather Drive, Mount Laurel, B.S. in Accounting

    Kristen R. Gilmartin, Joyce Place, Parlin, B.A. in Journalism

    Eric James Giryluk, Westward Drive, Bridgeton, B.S. in Accounting

    Alexandra Rae Goldring, Van Zile Road, Brick, B.A. in Journalism

    Ilanna Pauline Kowski, Bowerstown Road, Washington, B.S. in Marketing

    Allison Rose Langer, Mountain Ridge Drive, Wayne, B.S.Ed. in Elementary Education

    Molly Drew Maguire, Elbert Street, Ramsey, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Chelsea McDonnell, Pinewald Lane, Burlington, B.A. in Anthropology

    Ava Anais McEachern, Billingsport Drive, Sicklerville, B.S. in Biology

    Monique Kameka McLymont, Second Street, Newark, B.A. in Criminology

    Valerie Lorraine Michaud, Rachel Lane, Monroe Township, B.S. in Nutrition

    Derek Rene Morf, Forsgate Terrace, Annandale, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Chelsea Anne Oliver, Borrelly Boulevard, Sewell, B.S. in Nursing

    Sung Sik Park, Third Street B, Palisades Park, Business

    Jessica Elizabeth Potter, Beech Lane, Mays Landing, B.S.Ed. in Elementary Education

    Ellen Claire Ruderman, Cloverhill Drive, Califon, B.S. in Natural Science

    Frank Joseph Sirolli, Yellowstone Road, Cinnaminson, B.S. in Physical Education and Sport

    Autumn Lee Stockholm, Sutphen Court, Belle Mead, B.A. in Criminology

    Kelly Theresa Strusiak, New Bedford Road East, West Milford, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michael Joseph Tighe, State Park Road, Blairstown, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Jacsil Alejandra Torres, Scenic Drive, Ewing, B.A. in Psychology

    Jacqueline Lisa Troia, Lakeside Road, Hewitt, B.S.Ed. in Health and Physical Education

    Sarah Elizabeth Valvano, Salem Drive East, Whippany, B.S.Ed. in Deaf Education

    Kathryn Jeanne Wiggins, Danielle Court, Jackson, B.A. in Sociology

    Alyssa Nicole Yakalis, Sinclair Avenue, Lanoka Harbor, Education

    Alexa Lyn Zauck, Island View Terrace, Ocean View, B.S.Ed. in Deaf Education

    New Mexico

    Leonard Carl Anderson, Desert Sage Avenue South West, Los Lunas, B.A. in Journalism

    New York

    Meredith Suzanne Lindsey Bird, Route, West Leyden, B.A. in Asian Studies

    Mallory Loren Clark, Main Street, Newfield, B.A. in Psychology

    Michelle Renee Coleman, Summer Street, Buffalo, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    Katrina Marie Daiga, USAG Vicenza, APO, B.S. in Marketing

    Anthony Michael Farella, Fulton Street, Hornell, B.A. in Religious Studies

    Amy Alison Frauen, East Galewood Drive, Wilson, Education

    Renee Ann Gordon, Barnstable Court, Camillus, B.S. in Nutrition

    Michael George Hanrahan, Kings Ridge Road, Mahopac, B.S.Ed. in Music Education

    Jhana Yolanda Jones, East 100th Street, Brooklyn, B.S. in Interior Design

    Timothy Paul Knickerbocker, Clinton Corners, B.S.Ed. in Music Education

    Andrew Michael Maier, Arlington Drive, Pittsford, B.S. in Nursing

    Devon McNally, Morris Drive, North Valley Stream, B.S. in Hospitality Management

    Corinne Elizabeth Miller, Coachmans Lane, Hamburg, B.S. in Hospitality Management

    Troy Stephen Miller, Saint Marys Drive, Allegany, B.S. in Safety Sciences

    Francis William Ocran, Morrison Avenue M, Bronx, B.S. in Accounting

    Kathleen Elizabeth Oldrey, Plattekill Ardonia Road, Clintondale, B.A. in Journalism

    Megan H. Quinn, Utica Street, Staten Island, B.S.Ed. in Deaf Education

    Megan Reddy, Woodgate Road, Horseheads, B.S. in Nutrition

    Jason Eli Schwartz, Sandstone Trail, New City, B.S.Ed. in Deaf Education

    Dawn Elizabeth Shivers, Caton Street, East Northport, B.S. in Fashion Merchandising

    Matthew Gabriel Stiadle, Shaffer Road, Newfield, B.S.Ed. in Music Education

    Stacie C. Vance, Peruville Road, Groton, B.S. in Interior Design

    Hugo Jose Villanueva, Congress Street, Westport, B.S. in Biology

    Mateusz Zielinski, Richard Court, Pomona, B.S. in Athletic Training

    North Carolina

    Michael Zvi Adelstein, Porchlamp Court, Raleigh, B.S. in Communications Media

    Brian E. Birchall, Archer Drive, Wilmington, B.S. in Safety Sciences

    Courtney Leigh Fenters, Walnut Ridge Road, Gibsonville, B.A. in Spanish

    Christina Lee Wolford, Jacobs Trail, Hillsborough, B.S. in Nursing

    Ohio

    Sarah Elizabeth Bowersock, Township Road, Ashland, Humanities and Social Sciences

    Laura C. Canteri, Andover Drive, Mentor, B.S. in Accounting

    Morgan Christine Cerveny, Dakota Road, Richfield, B.S. in Physical Education and Sport

    Bridget Janine Connolly, Orchard Canyon, Delaware, B.A. in Criminology

    Tyler Matthew Dummermuth, Moore Ave North West, New Philadelphia, B.S. in Safety Sciences

    Elizabeth M. Elmore, West Loveland Road, Madison, B.A. in English

    Kostya Goldberg, Mayfield Ridge Road, Mayfield Heights, OH, B.S. in Accounting

    Mark Anthony Jackson, Ridge Road North West, Canton, B.A. in Economics

    Ashley E. Joa, Lakota Ridge Drive, Liberty Township, B.S.Ed. in Physics Education

    Danielle Lee Joestlein, Meandering Ave North West, Uniontown, B.A. in Criminology

    Christopher David Karter, Bell School Road, East Liverpool, B.S. in Natural Science

    Leah Renee Keller, Maple Drive, Franklin, B.A. in Philosophy

    Angelino Keith Kramer, Montview Drive, Medina, B.S. in Marketing

    Cory Kenneth Lanterman, Woodbury Court, Canfield, B.S.Ed. in Social Studies Education

    Tyler Stephan Machovina, Cooper Foster Park Road, Amherst, B.S. in Biochemistry

    Julie Anne McEvoy, Glen Cairn Way, Strongsville, B.S.Ed. in English Education

    Elaine R. Miller, West Princeton Avenue, Youngstown, B.S. in Hospitality Management

    Kelsey R. Mlnarik, 17th Street, Cuyahoga Falls, B.S.Ed. in Music Education

    Bryn M. Parker, Shadeside Avenue, Akron, B.S.Ed. in Elementary Education

    Joseph William Pelland, Scottsdale Avenue, Columbus, B.S. in Accounting

    Sarah Jayne Popiel, Osborne Road, Columbia Station, B.S.Ed. in Deaf Education

    Michelle Nicole Robbins, Jefferson Ridge Drive, Pataskala, B.S. in Biology

    Ashley Lynn Rodriguez, Battles Avenue, Niles, B.S. in Communications Media

    Ashley Nichole Rossi, East Pine Lake Road, Petersburg, B.A. in Psychology

    Madeline P. Schulte, Muskegon Dr, Cincinnati, B.S. in Nursing

    Matthew Charles Scott, Harbor View Drive, Westerville, B.A. in Criminology

    Emily Ann Shaver, Millshire Drive, Centerville, B.A. in Theater

    Rachel A. Smigielski, Melayn Street, Lebanon, B.A. in English

    Elisha Swindell, Madison Road, Madison, B.S. in Biology

    Amelia Sue Uecker, Isaac Lane, Mason, B.S. in Mathematics

    Katherine Marie Watkins, National Road, Belmont, B.A. in Art

    Oklahoma

    Samuel Colbert Tullius, Cynthia Circle, Norman, B.S. in Physical Education and Sport

    Puerto Rico

    Cristina Mari Ruberte, Quintas Monserrate, Ponce, B.S. in Interior Design

    South Carolina

    Thomas Graham Porter, Blue House Road, Ladson, B.A. in Criminology

    Tennessee

    Dylan Gabriel Ley, Sussex Drive, Kingsport, B.S. in Computer Science

    Christine E. Price, Walnut Street, Mountain City, Unclassified

    Texas

    Amira Al-Qarqaz, Trinity Pass, San Antonio, B.A. in Psychology

    Carolyn Mary Island, Timber Path, San Antonio, B.A. in History

    Anay Celeste Pope, White Rock Drive, Killeen, B.S.Ed. in Elementary Education

    Michael Nathan Santorelli, Camarie Avenue, Midland, B.S. in Computer Science

    Virginia

    Nathaniel Burdette Andre-Erwin, Hancock Court, Centreville, B.S.Ed. in Music Education

    Kaitlyn Elizabeth Athing, Barrymore Road, Centreville, B.S.Ed. in Elementary Education

    Lindsay Marie Barker, Briar Creek Drive, Annandale, B.S.Ed. in Music Education

    Kelsey Bre Baron, Riverpoint Drive, Leesburg, B.S.Ed. in Elementary Education

    Dane Richard Bouck, Taylor Grace Court, Winchester, B.A. in Psychology

    James Joseph Bradford, Glenelder Terrace, Ashburn, B.S. in Mathematics

    Elizabeth Joy Christensen, Evangel Drive, Springfield, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

    John Brison Churan, Starr Jordan Drive, Annandale, B.A. in International Studies

    Gina Lauren Cipriano, Lawford Drive South West, Leesburg, Business

    Kathryn Elizabeth Deason, Lawford Drive South West, Leesburg, B.S.Ed. in Music Education

    Meghan Kathleen Decker, Hume Courtt South West, Leesburg, B.S.Ed. in Deaf Education

    Kelsey Brooke Dowling, Old Landing Court, Fredericksburg, B.A. in Theater

    Jessica Karen Dunaye, Northbourne Drive, Centreville, B.A. in Criminology

    Laura Jean Ellyson, Duke Street I, Culpeper, B.A. in Anthropology

    Rachel Anne Enghauser, Etruscan Drive, Oak Hill, Humanities and Social Sciences

    Kimberly Lynne Esslinger, Poplar Woods Court, Chantilly, B.S. in Nursing

    Ashleigh Jordan Farrar, Stillfield Place, Centreville, B.S. in Communications Media

    Dara Elizabeth Fennell, Club Cart Circle, Fredericksburg, B.A. in Journalism

    Brian Michael Fogarty, Tregaron Place, Burke, B.A. in Criminology

    Kyle Kenneth Ford, Brices Ford Court, Fairfax, B.A. in Psychology

    Jeremy Scott Freedman, Cross Breeze Place, Ashburn, Business

    Anne Marie Fults, Harrison Drive, King George, B.S. in Physical Education and Sport

    Kathryn Joan Gagnier, Senseny Road, Winchester, B.S. in Hospitality Management

    Derek Michael Geary, Savoy Drive, Fairfax, B.S. in Management

    Leila Marie Giles, Marquette Street, Vienna, B.S. in Communications Media

    Megan Elizabeth Godby, Montgomery Place, Sterling, B.A. in Psychology

    Timothy Michael Guy, Pine Street, Falls Church, B.A. in Art

    Kaitlan Elizabeth Hall, Sixth Street, Falls Church, B.A. in Sociology

    Travis Joseph Hannam, Springwater Court, Ashburn, Education

    Rebecca K. Hartley, Stonebrook Court, Clifton, B.S. in Biochemistry

    Jaclyn Kay Hynson, Emma Lane, King George, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Jasmine Nicole Jonte, Evansdale Road, Richmond, B.S.Ed. in Music Education

    Elizabeth Ann Kelly, Silver Spur Court, Oak Hill, Business

    Aubrey Leigh Knollman, Surrey House Way, Centreville, Fine Arts

    Kasey Lynn Lewis, Pembsly Drive, Vienna, B.S.Ed. in Mathematics Education

    Luke Dallas McCoy, Dunston Street, Springfield, B.A. in Criminology

    Randal Douglas Modowski, Elmhurst Court, Ashburn, B.S. in Computer Science

    Taylor Jeanne Mullholand, Vollie Road, Richmond, B.A. in Criminology

    Alison Erin Murphy, Monroe Manor Drive, Oak Hill, B.S. in Marketing

    Caroline Grace Osborn, Moss Glen Road, Clifton, B.A. in History

    Samantha M. Padgett, Timberneck Court, Oakton, B.A. in Art

    Danny Weston Parrotte, Belgreen Drive, Ashburn, B.A. in Criminology

    Suzanne Katerina Patterson, General Stevens Court, Chantilly, B.S. in Child and Family Studies

    Jillian Paige Perdue, Mahogany Drive, Abingdon, Humanities and Social Sciences

    Stefanie Lauren Poates, Kings Pointe Xing, Yorktown, B.S. in Athletic Training

    Rosamaria Del Carmen Ponciano, Kristin Court, Woodbridge, B.S. in Regional Planning

    Scott Gil Renkin, Walnut Bend Ter, Midlothian, B.S. in Marketing

    Karina C. Robarge, South Oak Street, Falls Church, B.A. in Art

    Renae Ann Rote, Denside Court, Bristow, B.S. in Nuclear Medicine Technology

    Ashley Elizabeth Schmidt, Snead Lane, South Riding, B.S.Ed. in Elementary Education

    Rebecca K. Schwartzman, Koopman Court, Lorton, B.A. in International Studies

    Victoria Lynn Shelton, Morehouse Terrace, Chesterfield, B.S.Ed. in Music Education

    Walter Patrick Smith, Chartwell Court, Annandale, B.S. in Finance

    Boris Yann Cedric Ab Tanny, Greg Roy Lane, Herndon, B.A. in Economics

    Lindsay Marie Tolle, Ice Pond Drive, Ashburn, B.S. in Fashion Merchandising

    Kristen Nicole Tunno, Orcutt Avenue, Newport News, B.S. in Physical Education and Sport

    Bryce Forrest Williams, Arrowhead Court, Ashburn, B.A. in Criminology

    Kelly Wroblewski, Barbee Street, McLean, Natural Sciences

    Kelsy Lynn Zaremski, Eagles Nest Court, Manassas, B.S.Ed. in Elementary Education

    Washington D.C.

    Pavle Marinkovic, Unclassified

    Dejan Mujanovic, Unclassified

    West Virginia

    Lauren Marie Bauer, Baytree Drive, Wheeling, B.S.Ed. in Deaf Education

    Megan Elyse Ghaphery, Heritage Drive, Wheeling, B.A. in English

    Truman J. Gore, Clarksburg, B.A. in Psychology

    Sean Patrick Hastings, Laurel Drive, Wiley Ford, B.S. in Computer Science

    Nicole Christine Johns, Timberline Place, Charleston, B.S. in Marketing

    Wisconsin

    Jesse Hull, West Riverland Drive, Mequon, B.A. in History

    Outside the United States

    Bahamas

    Krista Carmel Major, South Beach Drive, Nassau, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

    Kenneth C. Wallace-Whitfield, Black Beard’s Terrace, Nassau, B.A. in Political Science

    Botswana

    Chioma Chidinma Umunnakwe, Private Bag, Molepolole, B.S. in Human Resource Management

    Canada

    Jamie Alexander Smith, Chadburn Crest, Mississauga, B.A. in Economics

    China

    Yuzhu Bai, Chengdu, Unclassified

    Qian Cao, Nanjing, B.S. in Accounting

    Weiyang Cao, Chengdu, Unclassified

    Xiyu Chen, Chengdu, Unclassified

    Can Cui, Chengdu, Unclassified

    Di Cui, Chengdu, Unclassified

    Yumeng Du, Chengdu, Unclassified

    Mengjiao Feng, Unclassified

    Yu Fu, Chengdu, Unclassified

    Xuan Guo, Chengdu, Unclassified

    Yaoxi Guo, Chengdu, Unclassified

    Yaqi He, Chengdu, Unclassified

    Hoi-Fan Hoi, Macau, Unclassified

    Mengyao Kong, Chengdu, Unclassified

    Tsz Kin Leung, Rampa Dos Cavaleiros, Macau, Unclassified

    Bei Li, Chengdu, Unclassified

    Lu Li, Chengdu, Unclassified

    Mingze Li, Chengdu, Unclassified

    Xinyuan Li, Chengdu, Unclassified

    Yimin Li, Nanjing University, Nanjing, Unclassified

    Ying Cai Li, Chengdu, Unclassified

    Zhuoling Li, Chengdu, Unclassified

    Xin Liang, Chengdu, Unclassified

    Juan Liu, Chengdu, Unclassified

    Liu Liu, Chengdu, Unclassified

    Qinchuan Liu, Chengdu, Unclassified

    Huan Luo, Chengdu, Unclassified

    Weiyu Ma, Chengdu, Unclassified

    Hongda Ni, Chengdu, Unclassified

    Erkang Ou, Chengdu, Unclassified

    Hua Su, Chengdu, Unclassified

    Shan Su, Chengdu, Unclassified

    Qiuyue Wang, Chengdu, Unclassified

    Yiyang Wang, Fuzhou, B.S. in Chemistry

    Xiaojing Wu, Chengdu, Unclassified

    You Wu, Chengdu, Unclassified

    Zhini Xia, Changsha, B.S. in Finance

    Yun Si Xu, Chengdu, Unclassified

    Lizhi Yan, Shanghai, B.S. in Management Information Systems

    Fangyuan Yang, Shanghai, Unclassified

    Jiahui Yu, Chengdu,Unclassified

    Yunqi Yuan, Chengdu, Unclassified

    Weixin Zhang, Chengdu, Unclassified

    Jing Zhao, Chengdu, Unclassified

    Peng Zhao, Chengdu, Unclassified

    Lingling Zhu, Chengdu, Unclassified

    Croatia

    Antonia Mimica, Zagreb, Unclassified

    Helena Petkovic, Zagreb, Unclassified

    Nela Saric, Zagreb, Unclassified

    Ghana

    Elvis Dela Kofi Amevuvor, Accra, B.S. in Human Resource Management

    Derrica Anokye, Kumasi, B.S. in Nursing

    Juliana Sasu, Accra, B.S. in Respiratory Care

    Grenada

    Dalyn Christa Francis, Mt. Parnassus, St. George’s, B.S. in Marketing

    Indonesia

    Merry Kartika Wili, Cengkareng Indah, Jakarta Barat, B.A. in Psychology

    Israel

    Tzur Frenkel, Karmiel, B.S. in Natural Science

    Jamaica

    Tiffany A. Hall Campbell, Paddington Terrace, Kingston, B.A. in Psychology

    Shavonniece Yolanda Loubar, Woodlawn Avenue, Kingston, B.S. in Communications Media

    Japan

    Tetsuya Iwase, Meito-Ku Choda-Cho, Nagoya, B.S. in Regional Planning

    Junko Kobayashi, Masuodai, Chiba, B.S. in Communications Media

    Emiri Taguchi, Tokyo, B.A. in Anthropology

    Kenya

    Faith Mueni Mutunga, Nairobi, B.S. in Finance

    Republic of Korea

    Hyun Gu Kang, Daegu, Unclassified

    Dong-Jin Kim, Deagu, Unclassified

    Youngjae Park, Daegu, Unclassified

    Jeong Weon Seo, Seoul, B.S. in Fashion Merchandising

    Ji-Young Yang, Gwangju, B.S. in Nursing

    Sin-Wook Yoo, Yongin Kyonggi Do, B.S. in Hospitality Management

    Macau

    Chun Lam, Macau, B.S. in International Business

    Malaysia

    Yew Chuan Chew, Kuala Lumpur, B.S. in Finance

    Soon Hooi Ee, Subang Jaya, B.S. in International Business

    Ching Ching Hooi, Selangor, B.S. in International Business

    Wen Nie Ng, Batu Caves, B.S. in Finance

    Surinder Tara, B.S. in Geology

    Yie Xiong Tee, Johor, B.S. in Finance

    Tina Tiong, Sarawak, B.S. in Accounting

    Yoong Loo Wong, Melaka, B.S. in Accounting

    Netherlands

    Laura Florence Paanakker, Bosch En Duin, B.S. in International Business

    Nigeria

    Adebukanla Efunwunmi Johnson, Lagos, B.S. in Hospitality Management

    Odinaka Frances Onovo, Abuja, B.A. in Economics

    Patricia Adedotun Tolu-Ajayi, Lagos, B.S. in Biology

    Nkemka Iheukwumere Uche, Abuja, B.S. in Regional Planning

    Peru

    Doris Patricia Quispe, Lima, B.S. in Management

    Poland

    Agnieszka Maria Urbanek, Bojszow, Unclassified

    Russia

    Dzambolat Mrikaev, Beslan, B.S. in International Business;

    Diana Saltykova, Saint Petersburg, B.A. in International Studies

    Saudi Arabia

    Raghdah Ahmad Husin Ainuddin, Makkah, B.A. in Computer Science

    Muidh Hamad M Alsagoor, Dhahran, B.S. in Accounting

    Osamah Ali Altammami, Riyadh, B.S. in Management Information Systems

    Mohammad Faroug Abaas Mottair, Makkah, B.A. in Computer Science

    Serbia

    Hristina Denic, Nis, B.S. in Nursing

    Taiwan

    Hsiao-Ling Chuang, Taipei County, B.S. in Fashion Merchandising

    Chia-Chi Ho, I-Lan, Unclassified

    Yun Hsiao, Taipei County, Unclassified

    Yu-Tzu Huang, Taipei, Unclassified

    Hsiao-Han Lai, Taipei, Unclassified

    Wei-Min Lin, Taipei, Unclassified

    Yi-Chieh Lin, Taipei, Unclassified

    Yu-Hsiu Liu, Taipei, Unclassified

    Shan-wen Mou, Kaohsiung City, Unclassified

    Hsin-Li Wu, Taipei, Unclassified

    United Kingdom

    Leo Raile Acklin, TR11 4QR, B.A. in Economics

    Katie Sarah Eaton, Halesowen, B.S. in Physical Education and Sport

    Emilia Osborne, Bedfordshire, B.S. in Mathematics

    Lydia-Marie Pavlou, Worcester, Unclassified

    Chloe Pike, Bristol, B.A. in History

    Elizabeth Eleni Solomonides, Bristol, B.A. in Political Science;

    Kayleigh Ann Thadani, London, B.A. in Theater

    Uzbekistan

    Ravshan Zafar O'G'Li Toirov,Tashkent, B.A. in Economics

    Zimbabwe

    Malcom Tanaka Machiridza, Harare, B.S. in Finance

    Nobukhosi Nosipho Masilela, Bulawayo, Physics