Skip to Content - Skip to Navigation

Fall 2009 Dean’s List


Adams

Abbottstown

Rodney Adam Wolf, Racetrack Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Arendtsville

Adam Steven Tuckey, Main Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

Aspers

Joseph William Anderson, Rock Valley Road, Business

Allison Leigh Bobb, Coon Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Biglerville

Zachary Christopher Lieberum, Ditzler Avenue, Business

Meghan Watson Walde, Rentzel Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Nicole Marie Woerner, Benders Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Gregory John Wenk, High Street, B.S. in Biology

East Berlin

Kimberly Michelle Brown, Lake Meade Drive, B.A. in Anthropology

Bryanna Nicole Kutz, Old Loghouse Road, B.S. in Accounting

Fairfield

Aaron Lewis Corso, B.S. in Management Information Systems

Samantha Kay Wilson, B.A. in Criminology

Gardners

Kayla Brianne Lingle, Peach Glen Road, B.A. in Sociology

Gettysburg

Aaron Brownley, Russell Tavern Road, Physics

Emily May Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

Molly Frances Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Allison Taylor Connolly, Cavalry Field Road, B.S. in Athletic Training

Benjamin John Dufendach, Baltimore Pike, B.S.Ed. in Social Studies Education

Jonathan David Holz, Heritage Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Zachary Aaron Joyce, Longstreet Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

Tara Jo Miller, West Bonniefield Drive, B.S. in Nursing

Christopher John Ozenbaugh, Longstreet Drive, B.A. in Criminology

Stephan Charles Reyka, Fairfield Road, B.S. in Nursing

Holly Lorena Schlein, Belmont Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Kelsey Monet Shank, Carole Court, B.A. in Psychology

Caleb John Swinn, East Lincoln Avenue, B.A. in History

Littlestown

Brandi Lynn Pittinger, Mengus Mill Road, B.S. in Physical Education and Sport

Kevin Patrick Pumphrey, Tudor Court, B.S. in Finance

Jaimie Alana Walker, Littlestown Road, B.S. in Fashion Merchandising

Orrtanna

Corey Evan Williams, Newman Road, B.A. in Art

York Springs

Ian Scott Lynch, Bateman Road, B.A. in Political Science

Larysa Andrea Miller, White Oak Tree Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Allegheny

Allison Park

Steven Matthew Bizon, Tremont Drive, B.A. in Criminology

Matthew Richard Braun, Tanglewood Drive, B.S.Ed. in Physics Education

Shannon Nikol Brogdon, Concord Drive, B.A. in Psychology

Blair Michael Chapman, Redcoach Road, B.A. in Criminology

Kerry Lee Connolly, Hampton Valley Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Daniel J. Craig, Linwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Amber Marie Crooks, Coldwater Drive, B.S. in Nutrition

Ashley Sommer Florijan, Linwood Drive, B.S. in Accounting

Jacqueline Louise Gajewski, Clareville Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Chelsea Jane Heckel, Cedar Glen Drive, Education

Michele Marie Henderson, Sample Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Christopher M. Hofstetter, Viewcrest Drive, B.S.Ed. in Art Education

Kimberly Ann Hofstetter, Viewcrest Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Adam James Maseth, Lakeside Drive, B.A. in Criminology

Joseph Harrison Paul, Tall Oak Drive, B.A. in Political Science

Hilary Claire Seserko, Westwind Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Benjamin Trevor Shulman, Apple Ridge Drive, B.A. in Art

Kristina Michelle Stiger, Summit Drive, B.S. in Accounting

Brittney Lauren Thon, Tillia Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Bethel Park

Alexis Renee Abbott, Summit Street, B.S. in Physical Education and Sport

Matthew Thomas Carroll, Southampton Drive, B.S. in Natural Science

Natalie Lynn Cerrone, Pinto Court, B.S.Ed. in Art Education

Jessica Ruth Fish, Bethel Crest Drive, B.S. in Natural Science

Zachary William Fish, Bethel Crest Drive, B.A. in English

Nicole Marie Gasbarre, Sylvania Drive, B.S. in Nutrition

Cara Jean Harper, B.S.Ed. in Spanish Education

Kristina Michelle Kowalski, Highfield Court, B.S. in Marketing

Sara Ashley Miller, Turngate Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Danielle Lynn Nedzesky, Ohio Street, Natural Sciences

Catherine Lynn Pokrifka, Middlegate Drive, B.S. in Management

Amy Lynn Rudolph, Daleview Drive, B.S. in Marketing

Emily R. Sasso, Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Kevin Joseph Stay, Sarvis Drive, B.A. in History

Maria Lynn Talarico, B.S. in Nursing

Kurt Dean Valentine, Greenhaven Drive, B.A. in History

Samuel M. Weinblum, Prescott Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Nicole M. Zalak, Orchard Avenue, B.A. in Theater

Stephanie Alyssa Zini, Dalmation Drive, B.F.A. in Art Studio

Brackenridge

Lauren Renee Koharchik, Nevada Street, B.S.Ed. in Music Education

Robert George Koharchik, Nevada Street, B.S. in Computer Science

Serena Marie Pitel, Cleveland Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Tara Ann Swiklinski, Broadview Boulevard, B.S. in Communications Media

Bridgeville

Danielle Dolores Brand, Forbes Street, Health and Human Services

Justin Michael Burda, Sarah Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Jenna Marie Carnahan, Cook School Road, B.S. in Athletic Training

Kelsey Mary Ferguson, Bank Street, B.S. in Physical Education and Sport

Matthew D. Roberts, Willowick Court, B.A. in Criminology

Sara M. Scotty, Liberty Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Carnegie

Sarah Elizabeth Capozzoli, Hulton Street, B.A. in Sociology

Fautma M. Eshnuk, Lindsay Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Edward John Feldman, Willina Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Felicia Anne Franklin, Boroview Avenue, B.S.Ed. in French Education

Miranda Ann Moody, Lee Street, B.S. in Nutrition

Kerry Ann Orchowski, Lindsay Road, B.S.Ed. in Music Education

Richard Andrew Seder, Marshall Avenue,  Business

Cheswick

Courtney Kristen Hoole, Florian Drive, B.S. in Hospitality Management

Kyle Benjamin Novak, Spring Hill Lane, B.A. in Criminology

Kristen Danielle Stitzel, Dunedin Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Timothy L. Swackhammer, Lea Drive, B.A. in Criminology

Coraopolis

Lauren Michelle Benedetti, Dines Drive, B.S. in Nursing

Devan Elizabeth Fedorowich, Parliament Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Anton Sergeevich Matyushkov, Larchmont Court, B.S. in Safety Sciences

Christopher John Munizza, Glenmore Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Natalie Jane Nekos, Schuler Lane, B.A. in Psychology

Corie Ann Scanlon, Jeff Drive, B.S. in Nursing

Danielle Marie Snapp, Summit Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Elizabeth J. Strager, Broad Hill Farms Road, B.S.Ed. in French Education

Stephanie Marie Tassone, Ellwood Court, B.S. in Nutrition

Crescent

Elizabeth James Hatton, Laurel Ridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Michele L. Lugowski, Aster Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Cuddy

Joseph Mastrean, B.F.A. in Art Studio

Duquesne

Shawnese D. Brown, B.S.Ed. in Elementary Education

Elizabeth

Jared Michael Crevar, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Justin Robert Fuga, Ash Drive, B.A. in Criminology

Chelsea Nicole Glaser, Belfrey Drive, B.S. in Nursing

Marc Duane Kovach, B.A. in Criminology

Brandon Robert Swisher, Fine Arts

Gibsonia

John William Benton, Edgehill Drive, Health and Human Services

Elena Maria Brandimarti, Delo Drive, B.S. in Nutrition

Alyssa Choiniere, Willowcrest Drive, B.A. in Journalism

Amanda Rosemarie Coppola, Shawnee Court, B.S.Ed. in Elementary Education

Andrea Lynne Craft, B.S.Ed. in Art Education

Randy L. Davis, Walcott Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Anthony J. DiPasquale, Kim Lane, Business

Laura Ann Gregory, Golfview Drive, B.S. in Biology

Shane Ryan Gribbin, Deer Path Lane, B.S. in Management

Rachel Lauren Holtgraver, Gibsonia Road, B.S. in Hospitality Management

Lauren A. Hudec, Elgro Road, B.S. in Child and Family Studies

Christina L. Jenkins, Camberly Drive, B.S. in Management

Katie Lynn Jones, White Pine Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Emily Renee Labriola, Prince Phillip Court, B.S. in Fashion Merchandising

Vincent Christy Labriola, Prince Phillip Court, B.S. in Accounting

Dana N. Lombardo, Valleyvue Drive, B.S.Ed. in Art Education

Ryan Stuart Mack, Crestwood Drive, B.S.Ed. in Art Education

Deanne Patrice Mallich, Mohawk Drive, B.S. in Accounting

Ryan Matthew Mann, Mohawk Drive, Business

Jamie Lee Mason, B.S.Ed. in Art Education

Lauren Elizabeth Meuschke, Lynn Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Gregory Thomas Morrow, Woodhill Drive, B.S. in Human Resource Management

Graham Patrick Mulqueen, Haberlein Road, B.A. in Political Science

Natalie M. Schaefer, Phillips Road, B.A. in Journalism

Kara N. Sloniger, Babcock Boulevard, B.S. in Nursing

Philip John Trombetta, Willow Creek Drive, B.S. in Accounting

Melissa Renee Winsko, Stonehaven Court, B.S.Ed. in Elementary Education

Glassport

Emily Louise Case, Maryland Avenue, B.A. in Criminology

Katie Rose Lapsley, Vermont Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Heather Lin McCutcheon, Vermont Avenue, English

Janeen Lynn Rohall, Indiana Avenue, Natural Sciences

Glenshaw

Tiffany Fannie, Kelly Road, B.A. in Economics

Jonathan James Jackson, Springwood Drive, B.A. in Criminology

Kristin R. Long, Forliview Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Marissa Nicole Miller, Bleil Drive, B.S. in Finance

Danielle Nicole Neely, Laurelwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Kevin William Pflumm, Rose Drive, B.S. in Management Information Systems

Keri Lynn Sullivan, Albine Drive, B.S. in Accounting

Jessica M. Woods, Rolling Farms Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Harwick

Adrian Lynn Callen, B.A. in Art

Julianne Elizabeth Hafera, Cambridge Drive, Business

Imperial

Adriane McGraw, Bayberry Lane, B.S. in Management

Stephen Edward Sarachine, Elm Street, B.A. in Criminology

Matthew J. Wilking, Forest Glen Drive, B.S. in Finance

Jefferson Hills

Allie Elizabeth Breisinger, Sean Court, B.A. in Criminology

Jonathan Harry Consoli, Deer Park Drive East, B.S. in Finance

Elissa Lynn Graff, Waterman Road, B.S. in Management

Theresa R. Liptak, Third Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Kellie Marie Succop, Hidden Oak Drive, Humanities and Social Sciences

Brian David Thatcher, Gill Hall Road, B.S. in Finance

Nicholas Wancheck, Glendale Drive, B.A. in Criminology

Leetsdale

Kelly Anne Carter, Broad Street, B.S. in Marketing

Lauren Marie Jones, Washington Street, Health and Human Services

McKeesport

Jill L. Baila, Virginia Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Robin S. Banks, Romine Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Danielle Lynn Dougherty, Bayne Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Ryan Alexander Hancharik, Oxford Drive, B.S. in Hospitality Management

Sharise Rachelle Johnson, Jenny Lind Street, B.S. in Communications Media

Erin Michelle Lawnizak, Penhurst Street, B.A. in Criminology

Olivia Lindsey McBride, Canterbury Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education

Mary Kathleen McElhinny, Lincoln Way, B.S. in Communications Media

Megan Nicole Pratt, Summitt Street, B.A. in Criminology

Nicole Alexandria Rybar, Beverly Road, B.S. in Communications Media

Erin K. Seaberg, Kansas Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Daniel Christopher Tyner, Devonwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Emily Brooke Vitale, White Tail Lane, B.S. in Respiratory Care

Samantha Linn Wallace, Sumac Street, B.S. in Nutrition

McKees Rocks

Edward Schneider Elbel, Silver Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education

Kara Marie Hertzberg, Aiken Road, B.A. in Psychology

Kimberly Marie Sumpter, Oak Point Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Eric Russell Zarzeczny, Teal Drive, B.S. in Nursing

Monroeville

Alyssa N. Aiello, Butler Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Dwan Lynna Alston, B.A. in Criminology

Colin Matthew Baker, Malcolm Court, B.S. in Natural Science

Kimberly J. Bradford, Deauville Drive, B.S. in Management

Elizabeth M. Buros, Mountain View Drive, B.S. in Communications Media

Dana Michelle Caldro, Grandview Avenue, B.S. in Athletic Training

Amy Ann Connelly, Hochberg Road, B.S. in Interior Design

Jaclyn Deanne DiLorenzo, Franklin Heights Drive, B.S. in Child and Family Studies

Megan Virginia Edwards, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Hanna Louise Gratzmiller, Poplar Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Pamela Mae Hartwick, Cottage Lane, B.A. in Geography

Ashley Catherine Henderson, Saunders Station Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Heather Catherine Holt, Tilbrook Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Maria Rose Hyzy, B.S.Ed. in Art Education

Javier Rolando Janik, College Park Drive, B.S. in Accounting

Devin T. Johnson, Cedar Ridge Drive, B.A. in Criminology

Brock Andrew Kawana,  B.S. in Communications Media

Valerie R. Kline, Northern Pike, B.S. in Management

Matthew Carl Kuehn, Macbeth Drive, Natural Sciences

Angelina Alexander Kultasova, Cedar Ridge Drive, B.S.Ed. in English Education

Katherine Josephine Leonard, Lincoln Avenue, B.S. in Accounting

Chelsea Marie McConnell, Donley Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Emily Mayes McGilvray, Shackelford Drive, B.A. in Theater

Maura A. Miglioretti, Tartan Drive, B.S. in Biology

Paul S. Mwambu, Saunders Station Road, B.S. in Management

Brittany Leann Novak, Victoria Drive, B.S. in Disability Services

Erin Kelly O'Donnell, Brunner Drive, Health and Human Services

Tamara M. Oliver, Tartan Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Annette Marie Payne, College Park Drive, B.A. in Journalism

Nicole Elaine Petrakis, Asbury Court, B.A. in Psychology

Meaghan Ann Polnar, Patton Street Ext, B.S.Ed. in Mathematics Education

Bethany Noel Pyles, Thomas Street, B.A. in Sociology

Kelly Marie Rerko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

Alexandra Mary Rhoten, Woodland Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Daniel Graham Romagno, Mount Pleasant Drive, B.S.Ed. in Music Education

Lauren Ashley Shapiro, Ridgeview Drive, B.A. in Criminology

Sean Michael Shapiro, Urick Lane, Business

Deanna L. Shirley, Kelvington Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Natisha M. Versuk, Fairlawn Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science

Jason Douglas Warning, Drexel Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Renae Mee-Jin Watt, College Park Drive, B.S.Ed. in Music Education

Emily Ann Wurm, Garden City Drive, B.S.Ed. in Art Education

Justin Michael Yarros, Lincoln Avenue, B.A. in Economics

Moon Township

Nicole Rose Buse, Rivercrest Drive, B.S. in Hospitality Management

Marco Aldo Colalillo, Craig Court, B.S. in Marketing

Derek Adam Cross, Wyngate Road, B.S. in Hospitality Management

Alyssa Nicole Godfrey, Bertley Ridge Drive, B.A. in Political Science

Anita L. Madia, Duffy Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Cristina J. Meinert, Marney Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Caitlyn Marie Perl, Amherst Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Theresa Kay Sellers, Boggs School Road, B.S. in Nutrition

Nicholas Theodore Szelc, Smallwood Drive, B.S. in Accounting

Joseph Darrell Yecko, B.S. in International Business

April Ann Hunsberger, Rosemont Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Christopher Daniel Wagner, Randy Lane, Business

Anthony Thomas White, Tiffany Ridge Drive, B.A. in Criminology

Munhall

Alissa M. Mercuri, Ravine Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Mark Stephen Sikora, Main Street, B.S. in Physical Education and Sport

Natrona Heights

Lucas Richard Camp, Freeport Road, B.S. in Natural Science

Alicia Marie Campbell, Carlisle Street, B.S. in Child and Family Studies

Mary R. Cristello, Black Oak Drive, B.A. in French

Timothy James Debor, Hawthorne Street, B.S. in Mathematics

Michael David Gaydeski, Duhurst Drive, B.A. in Computer Science

Jessica L. Heitzer, Circle Court, B.A. in Sociology

Dana M. Mazur, California Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Nicholas Joseph Svitek, Painter Avenue, Associate in Science in Electro-Optics

Jessica Elizabeth Tench, Summit Drive, B.S. in Nursing

Luke Alan Thompson, Donnellville Road, B.A. in Psychology

Stephanie Rose Turka, Maiden Lane, B.S. in Communications Media

Neville Island

Amanda Lynn DeRuyter, Third Street, B.S.Ed. in Elementary Education

North Versailles

Lindsey Joy Nelis, Overhill Drive, B.A. in Psychology

Oakdale

Kevin Ryan Martincic, Lookout Drive, B.A. in Criminology

Amanda Marie Miller, Stonegate Drive, B.A. in Journalism

Ashley Lynn Singiser, Cottonwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Oakmont

Isaac M. Diyanni, B.S. in Finance

Jacqueline C. Ionadi, B.S.Ed. in Elementary Education

Michael John Pappa, B.S.Ed. in Social Studies Education

Justin Rossi, Woodland Avenue, B.A. in Criminology

Lindsay Amanda Scatena, B.S. in Safety Sciences

Nicole Lynn Stadler, Allegheny River Boulevard, B.S. in Communications Media

Tara L. Wilcher, B.S.Ed. in Elementary Education

Pitcairn

Theresa Marie DeGeorge, Hill Street, English

Heather L. Mioduski, Highland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Pittsburgh

Jasmine Lynne Abram, Bossart Street, B.A. in Criminology

Sadie Elizabeth Alex, Curry Hollow Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Elise Anne Anderson, Rossmoor Drive, Humanities and Social Sciences

Jessica L. Anderson, Westmont Avenue Rear, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Jeffrey Martin Andrulonis, Rosewood Drive, B.S. in Human Resource Management

Jennifer Ashley Armenis, Alcoma Drive, B.S.Ed. in Art Education

Dana Marie Baker, Meadowbrook Boulevard, B.A. in Psychology

Briana Balcik, Abers Creek Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology

Andrea Marie Baldwin, B.S. in Hospitality Management

Jessica Lynn Barker, Arlington Street, B.S.Ed. in Art Education

Sheilah L. Barnes, Saranac Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Brandon David Barton, Spruce Valley Drive, B.A. in Criminology

Roman Bazhutin, Mount Lebanon Boulevard, B.S. in Management

Gregory Lawrence Becker, Castle Road, B.S.Ed. in Music Education

Brenna Nicole Black, Spreading Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education

Michelle Bleil, Lincoln Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Emily Rose Bogden, Voelkel Avenue, B.S. in Nutrition

Elke Caldart, Greystone Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Joshua Curtis Boyd, Friendship Avenue, B.A. in Criminology

John S. Bozich, Clarion Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Rebecca L. Brown, Meadowvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Scott Michael Brown, Old Boston Road, B.A. in Criminology

Chelsea Ann Brownlee, Maxwell Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Kara Lisa Buncher, McCabe Street, B.S. in Nutrition

Stacey M. Burg, Ingram Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Crystal R. Burrows, Stanford Avenue, B.S. in Environmental Health Science

Matthew Byars, Steuben Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Charlene M. Byrd, B.S.Ed. in Elementary Education

Taryn Leigh Byrne, Bryson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Jonathan Robert Campbell, Andrade Street, B.A. in Economics

Suzannah Victoria Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Neil Thomas Caponi, Greenridge Drive, B.S. in Accounting

Aaron Paul Carlson, Fieldcrest Drive, Business

Jay Edward Carter, Glenwood Avenue, B.S.Ed. in Business Education

Jonathan Michael Caruso, Amsterdam Street, B.S. in Human Resource Management

Kirk Len Casey-Holloway, Frazier Drive, B.A. in Criminology

Natalie Elizabeth Cawley, Iroquois Avenue, B.S. in Marketing

Crystal Elizabeth Celender, Sciota Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Ashley Lynn Cercone, Juniper Street, B.S. in Fashion Merchandising

Aaron Chiang, Thorncrest Drive, B.A. in English

Danielle Nicole Circosta, Aster Street, B.A. in Criminology

Ann Marie Elizabeth Clark, Muldowney Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Joshua Samuel Clark, Park Square Lane, B.A. in Sociology

Shawn R. Collins, Termon Avenue, B.A. in International Studies

Nicole M. Connelly, Camelia Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Carlin Ann Collins, Regency Drive, B.S. in Communications Media

William Samuel Cordisco, Wilmar Drive, B.A. in Art

Maura Cathleen Costello, Minnock Drive, B.S.Ed. in Speech and Languge Pathology Education

Taylor Wyand Couch, Woodland Road, B.S. in General Studies

Dennis Richard Coxon, Dailey Road, B.A. in Political Science

Ashley Nicole Craver, Lindberg Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Alexandra Jewel Crouse, B.S.Ed. in Art Education

Alicia Dawn Cullen, Fox Drive, B.A. in Sociology

Benjamin Thomas Cunningham, Ridgewood Road, B.S. in Communications Media

John Casey Pratt Cunningham, Josephs Lane, B.A. in Theater

William Francis Cunningham, B.S.Ed. in Social Studies Education

Jason J. Czajkowski, Merwyn Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Lauren Elizabeth Davic, Varner Road, B.S. in Fashion Merchandising

Clifton A. Davis, Davis Avenue, B.S. in Communications Media

Alexis Rae DeLuca, B.S.Ed. in Elementary Education

Benjamin William Diehl, Elton Street, B.S. in Communications Media

Kurt Dinger, Main Street, B.S. in Safety Sciences

Nina Ann Donatucci, Aspen Drive, B.S.Ed. in Music Education

Emily Alexandra Dowdell, Shelbourne Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

Alec Mewborn El, Laurie Drive, B.S. in Hospitality Management

Rachel Katherine Enck, Almont Avenue, B.S. in Nutrition

Jessica Lynn Federovich, Aspen Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Jodi Elizabeth Fedorak, Mississippi Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Melissa A. Fehl, Cooper Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Melissa C. Fisher, West Manilla Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Nicole Flamgletti, Highland Road, B.A. in Criminology

Nasia Danielle Flood, Shady Lane, B.S. in Communications Media

Eric M. Flowers, Killarney Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Abagail Francis, B.S. in Athletic Training

Laura Lee Freismuth, Lee Avenue, B.S. in Human Resource Management

Brittany M. Fuller, Otillia Street, B.A. in Criminology

Katherine Fuller, Yarrow Lane, B.A. in English

Angel M. Gallagher, Tropical Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Hannah Leigh Gamble, Bradford Avenue, Education

Carl Gray Gorr, Newburn Drive, B.S.Ed. in Music Education

Anthony Ryan Grande, B.S.Ed. in Music Education

Ashley Marie Gray, Seel Street, B.A. in Journalism

Jasmine T. Greene, Langley Avenue, Physics

Emily Elizabeth Greer, Sunderland Drive, B.S. in Nursing

Lisa Marie Haddad, Broadlawn Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Tom Rehavia Hanauer, Crombie Street, B.A. in Philosophy

Alana Arrington Hansborough, Shady Avenue, B.S.Ed. in English Education

Paul Joseph Hanus, Health and Human Services

Danielle Catherine Harrison, Mayer Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

Brian Joseph Hayes, Old Meadow Road, B.A. in Religious Studies

Casey Marie Hefferin, Clara Street, B.S. in Marketing

Olivia Anne Heyl, Tennessee Avenue, B.S. in Nutrition

Joshua Kyle Hoffee, Elizabeth Street, B.A. in Criminology

Abby E. Homol, Winchester Drive, B.S. in Marketing

Rachel Elizabeth Horner, Van Buren Drive, B.S.Ed. in Art Education

Cory Matthew Hurka, Marge Drive, B.A. in Criminology

Kevin Casmir Jackson, Sadowski Avenue, B.S. in Nursing

Anthony Paul Jendrzejewski, McKelvey Road, B.A. in Criminology

Shauntae Laraye Jeter, Marshall Avenue, B.S. in Nursing

Clara L. Johnson, Ormsby Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Maurice Darnell Johnson, Hampshire Avenue, B.A. in Psychology

Jennifer Lynne Karolewski, Kewanna Avenue, B.S. in Human Resource Management

John Corbett Kearney, Worcester Drive, Fine Arts

Kala Elizabeth Kennedy, Kinvara Drive, B.A. in International Studies

Jennifer Ann Kiefer, Calvert Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Ryan James King, Bingham Drive, B.A. in Psychology

Julia Ann Kinross, Ricker Court, B.S.Ed. in Elementary Education

Brooke L. Klaus, Elwood Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Emily Christine Konzier, Dorf Drive, B.S. in Child and Family Studies

Neil Joseph Kownacki, B.S. in Management Information Systems

Charlene Catherine Kraus, West Willock Road, B.S. in Hospitality Management

Weatherly Noel Krieger, B.S.Ed. in Elementary Education

Nicole Rae Kuchta, Middle Street, B.S. in Fashion Merchandising

Brittany A. Kuhn, Holiday Park Drive, B.S. in Communications Media

Jenna Leigh Kukla, Hartl Lane, B.S. in Physical Education and Sport

Nicole M. Legge, Arlington Drive, B.S. in Management

Nicholas Ian Lehman, Whited Street, B.A. in Criminology

Tyler W. Lehman, Country Club Drive, B.A. in Asian Studies

Katelynn N. Leiby, East Warrington Avenue, B.S. in Nursing

Laura Ann Lewis, Horning Avenue, B.S. in Nursing

Corey A. Lim, Arkansas Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Robert Alan Link, Sylvania Drive, B.S. in Communications Media

Samantha Jo Loadman, Clermont Avenue, B.A. in Criminology

Casey Lynn Lomb, B.A. in English

Jason Thomas Lombardi, B.A. in Criminology

Joshua Francis Lombardi, B.S. in Physical Education and Sport

Derek Paul Lyons, Dorseyville Road, B.A. in Criminology

Angela C. Loughner, Phyllis Drive, B.S. in Management

Sarah Eileen Lucas, B.A. in Criminology

Mary Bridget MacDonell, Milliken Avenue, B.A. in Sociology

Jenny Lynn Makstutis, Superior Avenue, B.A. in Anthropology

Ryan Joseph Mance, B.A. in Music

Kelly Teresa Mansfield, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Samantha Margrette Meyer, Washington Avenue, B.S.Ed. in English Education

Brian John Marks, Meteor Circle, B.S. in Computer Science

Samantha Ann Martin, Lehigh Avenue, B.S. in Accounting

Darniesha N. Martin, Berry Street, B.S. in Child and Family Studies

Daniel Lawrence Mascio, Glenhurst Road, B.S. in Communications Media

Amanda Mason, Foxwood Drive, B.A. in Journalism

Nicole M. Masucci, Hillsdale Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Paris Rose Maxshure, Keeport Drive, B.S. in Management

Lindsey Diane McDonald, Woodland Road, Health and Human Services

Tawanda L. McGhee, B.A. in Sociology

David M. McGinnis, Mississippi Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

Tyler McGuigan, Ivy Street, B.S.Ed. in Music Education

Lindsay Ann McKibben, Highland Villa Road, B.S. in Fashion Merchandising

Sarah C. McKinney, Regency Drive, B.S. in Nursing

Kelly Ann McMurtry, Saint Andrews Court, B.A. in English

Carly Elizabeth McPartland, Hilpert Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Justin Allan Meinert, Crawford Lane, B.S.Ed. in English Education

Lisa Allison Melnick, Parkview Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Brienne Kylie Metzgar, B.S.Ed. in Elementary Education

Jessica Lynne Miceli, Hialeah Drive, B.A. in Psychology

Melanie Renee Micheli, B.S. in Nursing

Mikaela Marie Milkovich, Highland Villa Road, B.S. in Fashion Merchandising

Kelly Anne Milligan, Morrow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Melissa Amber Mills, Frankwood Road, B.S. in Child and Family Studies

Jennifer Lynn Mitro, Venango Avenue, B.S. in Management

Antoinette Marie Moeslein, Old Clairton Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Joseph Richard Muckle, Maryland Avenue, B.A. in Spanish Education

Brandon Richard Murphy, Ridgehaven Lane, B.A. in Criminology

Andrea Naylor, Craighead Street, B.S. in Nutrition

Madeline Suzanne Neely, Arlor Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Owen Joseph Nene, Crest Drive, B.A. in Economics

Cassandra Marie O'Neill, New Texas Road, B.S. in Nursing

Kurtis Daniel O'Neill, New Texas Road, B.S. in Management

Jason K. Orr, Penn Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Megan Siobhan Anna Osorio, Macassar Drive, B.A. in Criminology

Jeffrey M. Paich, Hart Drive, B.S. in Management

Meghan E. Paine, Hempstead Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Stephanie Marie Pelch, Ridgewood Avenue, B.S. in Marketing

Vanessa M. Pezzulo, Chislett Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Elizabeth Marie Pferdehirt, Old Leechburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Stephanie Rose Phelos, Pearce Road, B.S.Ed. in Art Education

Joseph Daniel Piqueira, Ramada Drive, B.S. in Accounting

Matthew Mark Plance, Regency Drive, B.A. in Criminology

Daniel Robert Pomerantz, Windsor Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Channing L. Porter, National Drive, B.S. in Child and Family Studies

Janelle Hope Porter, Duffield Street, B.S. in Nutrition

Kayla Marie Porter, Hurston Way, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Erin Marie Puko, Jaycee Drive, B.S. in Accounting

Noelle Christine Reinheimer, Scholar Drive, B.S. in Interior Design

Emily Jane Ritchey, Shenandoah Drive, B.A. in Sociology

Krista Lynn Roberts, Coleen Drive, B.A. in Art

Cathaleen Lynn Robinson, Oak Road, B.A. in Psychology

Benjamin Joseph Rodgers, Balconade Drive, Health and Human Services

Elizabeth Nagla Rodgers, King James Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Michelle Anne Rose, Shawnee Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Justin Ross, Kinvara Drive, B.S. in International Business

Kevin Charles Roundtree, Edward Drive, B.A. in Criminology

Corina Shivonne Rupert, Leechburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Christian B. Sallinger, Elwood Avenue, B.A. in Political Science

Raven Alexis Sams, Clover Street, B.S. in International Business

Angela Lynn Saxon, Howard Drive, B.S. in Environmental Health Science

Jessica Kaitlyn Schnebel, Gail Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

Brian John Sell, Rockland Drive, B.S. in Hospitality Management

Daniel Michael Senkow, Louann Street, B.A. in Criminology

Michael R. Shanaberger, Kaplan Avenue, B.A. in Sociology

Douglas Allen Sheerer, Jefferson Avenue, B.S. in Management

Sarah Lynn Shepherd, B.S. in Nutrition

Danielle C. Shields, Gilmore Avenue, B.A. in Sociology

Stephanie Ann Skowron, Bennington Woods Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Kimberly Rose Skarns, Ford Avenue, B.S.Ed. in English Education

Alex Nicholas Smith, Marbury Road, B.A. in Criminology

Shaquil Yolanda Snell, Glenmawr Street, B.S. in Fashion Merchandising

Cori S. Snyder, Melvin Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Raymond Richard Stark, Siesta Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Krystal Lynn Starosielec, Walther Lane, B.S. in Hospitality Management

Vida M. Steiner, Huntington Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education;

Jena E. Stock, Portia Drive, B.S. in Hospitality Management

Stella Marie Stratigos, Key Avenue, B.S. in Communications Media

Katherine Sarah Suhody, Morrison Drive, Fine Arts

Samuel Joseph Suska, Morton Street, B.S. in Physical Education and Sport

Melanie A. Swann, Valleyvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Tiffany Marie Szpara, Camarta Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Brenda L. Tain, Glendale Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Rosemary Anna Terak, Mount Royal Court, B.S. in International Business

Kristine M. Thomas, Gittens Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Kristen Marie Tomaro, Rockland Drive, B.S. in Marketing

Kristen Marie Trichtinger, Hibiscus Drive, B.S.Ed. in English Education

Kelly Marie Trozzo, B.S.Ed. in Deaf Education

Tyler Paul Undereiner, Berwin Avenue, B.S. in Marketing

Bryce Valencic, McCandless Avenue, B.A. in Criminology

Meghan L. Voelker, Washington Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Julie Marie Weber, Broadlea Drive, B.S. in Human Resource Management

Jenna Beth Weidner, Little Pine Creek Road, B.A. in Sociology

Nicholas Todd Weingartner, Hebron Drive, B.S. in Communications Media

Derek Anthony Whitehurst, Marquis Drive, B.S. in Management

Meghan Rose Wise, B.A. in Criminology

Thomas E. Wood, Greendale Drive, B.S. in Management

Nicole E. Yates, Wills Street, B.A. in Sociology

Mark Adam Yochum, Houston Street, B.S.Ed. in Music Education

Jacklyn Marie Youra, Oak Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Matthew Stephen Zandier, Carlyn Drive, B.S. in Management

Nicholas James Zapatka, Sunrise Drive, B.S. in Marketing

Donald Cody Zimbicki, Somerville Drive, B.A. in Criminology

Allison Elizabeth Zimmerman, Quaker Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Matthew Warren Zovack, Lorlita Lane, B.A. in Political Science

Plum

Ambur Lynsey Bowen, Rustic Ridge Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Nicole Marie Lang, Meadow Wood Drive, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education

Rankin

Jennifer D. Payne, B.S.Ed. in Elementary Education

Sewickley

Marissa Ann Butler, Sturbridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Bridget Rose Clark, River Road, B.S. in Communications Media

Paul Christopher Curtis, Grant Street, B.A. in Computer Science

Carrine Jean Gray, Deer Valley Drive, B.S. in Human Resource Management

Abigaile Lea Gregorich, Glenfield Road, B.S. in Child and Family Studies

Madeline K. Iannamorelli, Sonie Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Peter Timothy Kane, Rochester Road, B.A. in Criminology

Sophia Alleyda Valladares, Kenney Drive, B.S. in Management

John William Wick, Bixwood Drive, B.A. in History

South Park

Colin Ryan Flannery, Amy Drive, Business

Jennifer Lynn Greselin, Armstrong Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Jordan Christopher Kelly, Royal Park Boulevard, B.A. in Criminology

Kelli Marie Murawski, Strawbridge Drive, B.S. in Physical Education and Sport

David Charles Wilderman, Piney Fork Road, B.A. in Criminology

Brandon Ryan Wright, Main Boulevard, B.A. in Criminology

Springdale

Dana A. Bowman, Willow Street, B.S. in Management

Andrew Stephen Muka, Elwyn Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kimberly Paige Yetter, School Street, B.S. in Natural Science

Swissvale

Robert Paul Putala, Cannon Street, B.S. in Chemistry

Tarentum

Amy Lynn Lubatti, Summit Street, Humanities and Social Sciences

Curtis Derek Pavlik, Martin Road, Associate in Applied Science in Electro-Optics

Angela Pauline Wilczek, Davidson Street, B.S. in Management

Colleen Marie Wroblewski, B.S. in Communications Media

Verona

Hannah Jobeth Allison, Chaske Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Daniele Michele Chahoy, Greenridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Heather Ann Davis, B.A. in Sociology

David Joseph MacIntyre, Bower Avenue, B.A. in Journalism

Michael Andrew Martini, Fox Chase Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Breanne Morrow, B.A. in Criminology

Alison Diane Oniboni, Blanchar Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Laura Anne Oniboni, Blanchar Drive, B.S. in Natural Science

Bethany L. Slaugenhaupt, Richmore Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Nicole Lynn Sozynski, Madison Drive, B.S.Ed. in Art Education

James Thaddeus Szejk, Hamil Road, B.S.Ed. in Elementary Education

West Homestead

Jennifer Lynn Sakanich, Gates Park Drive, Natural Sciences

West Mifflin

Natalie Ann Clay, Lewis Run Road, B.S. in Marketing

Andrew Christopher Fecik, Greensprings Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Kelsey Lynn Gross, B.A. in English

Jill Christina Harlacher, Debaldo Drive, B.S. in Communications Media

Lyndsay Michelle Krall, Bost Drive, B.S. in Child and Family Studies

Jennifer C. Murphy, Seneca Court, B.S.Ed. in Music Education

Kristi Lyne Murphy, Seneca Court, B.A. in Criminology

Brandon Anderson Musser, Maryland Avenue, Humanities and Social Sciences

Brandon R. Oakes, Muldowney Avenue, B.S. in Communications Media

Chelsea Elizabeth Oakes, Muldowney Avenue, B.S.Ed. in English Education

Stacy Ann Rost, Martin Street, B.S. in Nutrition

Keith Douglas Vislay, Saniel Drive, B.A. in Journalism

West View

Jay R. Murgi, B.S.Ed. in Elementary Education 

Wexford

Rebecca Susan Brindle, Clubhouse Drive, B.A. in English

Andrew Kerry Gaus, Wallace Road, B.A. in Criminology

Lauren Kathleen Schulties, Richard Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Mark Charles Sestini, Birchwood Court, B.S. in Finance

Sean Michael Simpson, Wexford Run Road, B.A. in Sociology

Victoria Jon Sternby, Davison Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Emily Elaine Teare, Shenot Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Anthony Ryan Tuell, Stag Horn Drive, B.A. in Theater

Armstrong

Adrian

Lacey Noel Freeman, Old Reesedale Road, Humanities and Social Sciences

Erin Nicole Hughes, Waterway Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Kenneth P. Nutter, Waterway Drive, B.A. in Anthropology

Matthew James Patrick, Ridge Road, B.A. in Criminology

Cadogan

Tyler Shane Jack, Oak Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

David Michael Scopel, Associate in Applied Science in Electro-Optics

Cowansville

Chelsea Lynn Hollobaugh, B.S. in Nursing

Dayton

Lindsay Marie Baker, White Road, B.A. in English

Lacee Renee Barrett, Dayton Road

Tyler James Cloak, North Mechanic Street, B.S. in Biology

Jennifer Lynn Droske, Peoples Road, B.A. in Journalism

Peter Anthony Kaplon, Sgros Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Laura Catherine Renosky, North Miller Road, B.S. in Nursing

Jason Stephen Schrecongost, Spruce Hollow Road, B.S. in Management Information Systems

Becca Maran Shaffer, Sinktown Road, B.A. in Psychology

Casey Jae Trimble, Crossroads Road, Humanities and Social Sciences

Elderton

Landis Paige Hohl, South Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Zachary Taylor Reefer, Quinn Street, B.S. in Safety Sciences

Rhonda Renee Shondelmyer, B.S.Ed. in Elementary Education

Ford City

Courtney Dawn Boyer, Crimm Road, B.S. in Human Resource Management

Leslie Ann Campbell, Scout Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Teresa Ann Coleman, Fifth Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

David V. Cook, Fifth Avenue, B.A. in Geography

Janelle Rose Crownover, Hobson Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Michelle Linn Dufford, Fifth Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

Brittany Katlyn Forringer, Dime Road, B.S. in Fashion Merchandising

Katelyn E Good, Guthrie Road, B.S. in Hospitality Management

Julie Marie Hileman, Overbrook Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

Ashley Ann Johns, B.A. in Psychology

Amanda Nicole McCarthy, Ross Avenue, B.A. in Psychology

Matthew Ryan McClelland, Manor Drive, B.S. in Communications Media

Brittany Elizabeth Meyer, Baker Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kara Ortmann, Fairground Road, B.S. in Child and Family Studies

Emily Kathryn Peck, Pleasantview Drive, B.S. in Child and Family Studies

Colton Robert Podvorec, Terrace Avenue, B.S. in Management Information Systems

Tara Louise Powers, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Laura Irene Shiring, Fifth Avenue, B.S. in Natural Science

Stephen Boyd Shiring, Fourth Avenue, B.S. in Chemistry

Janine Marie Sisko, Elm Drive, B.A. in Psychology

Matthew Paul Spencer, Port Street, B.A. in Criminology

Molly E. Wolfe, Fourth Avenue, B.A. in Psychology

Sarah Elizabeth Zambotti, Terrace Avenue, B.S. in Natural Science

Freeport

Jessica Lynn Barnes, Freeport Road, Humanities and Social Sciences

Cody Aaron Bergad, Shook Drive, B.S. in Safety Sciences

Amber Lynn Binner, Ford City Road, B.S. in Accounting

Chelsea Marie Doyle, Market Street, B.A. in Criminology

Joseph Conrad Gibson, Clinton Road, B.A. in Computer Science

Kevin Matthew Hughes, Furnace Run Road, Humanities and Social Sciences

Jessica Ann Ippolito, Washington Street, B.S. in Fashion Merchandising

Adam Matthew Prunty, Hughes Drive, B.S. in Safety Sciences

Austin Jeffrey Shockey, Ridgecrest Drive, B.S. in Safety Sciences

Jamie Lee Shockey, Ridgecrest Drive, B.S. in Safety Sciences

Shaun Michael Visnesky, High Street, B.S. in Communications Media

Kittanning

John Allen Ankeny, Hoover Street, B.S. in Communications Media

Jessica Sue Beere, Cleveland Street, B.A. in Psychology

Eric Keith Bish, B.S. in Finance

Kiera Brann Boda, Freeport Road, B.A. in Political Science

Caitlin Renee Booher, Orr Avenue, B.A. in Psychology

Callie Nicole Booher, Orr Avenue, B.A. in Journalism

Kristi Lynn Bowser, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Trisha Elaine Brice, RD 1, B.S. in Nutrition

Michele M. Cogley, A. Arthur Street, B.S. in Business Technology Support

Richard A. Cogley, Harrison Street, B.S. in Management

Angela Kristina Colo, Keystone Boulevard, B.A. in Psychology

Lance Patrick Crawford, Riggle Lane, B.S. in Safety Sciences

Stephanie Dawn Croyle, White Road, Health and Human Services

Sarah Marie Daugherty, North Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Kaitlyn Depner, Shady Lane, Health and Human Services

Julianna Marie DiStanislao, North McKean Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Cassandra Lynn Dively, Franklin Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Jacob Paul Dively, Franklin Avenue, B.A. in Criminology

Danielle Marie Egley, Graham Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Briana Renee Englert, Bluff Street, B.S. in Communications Media

Katherine Elizabeth Fox, Church Road, B.A. in International Studies

Jesse Frailey, B.S.Ed. in Business Education

Mallorie Dawn Franceschi, Westmont Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Bradley Alan Gaiser, Cadogan Slate Lick Road, B.A. in Criminology

Joshua P. Garcia, Johnston Avenue, Associate in Science in Electro-Optics

Rebekah Elizabeth Grafton, Dill Road, B.S.Ed. in Deaf Education

Danielle Elizabeth Gray, Glade Run Road, B.S. in Disability Services

Shenin Adel Headland, B.S. in Biochemistry

Matthew Stephen Hileman, Freeport Road, B.S. in Marketing

Colton Lee Hohn, Franklin Avenue, Associate in Science in Electro-Optics

Susan Marie Johns, East Brady Road, B.A. in Criminology

Jessica Jones, Second Street, Humanities and Social Sciences

Elizabeth Anne Judge, Reesedale Road, B.A. in Economics

Alycia Louise King, B.A. in Journalism

Klaus Dieter Koster, North McKean Street, Associate in Science in Electro-Optics

Emily Elizabeth McKain, Hankey Lane, B.A. in Sociology

Jason Scott Metro, B.S. in Business Technology Support

Brian C. Miller, Associate of Arts in Business

Angela M. Morris, Harrison Street, B.S. in Accounting

Dylan Michael Mudlo, East Brady Road, B.S. in Nursing

Courtney M. Myers, Ping Wing Hollow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Emma Michelle Nasser, Mulberry Street, B.S. in Natural Science

Tyler William Ochs, East Brady Road, B.S. in Applied Physics

Joshua David Olinger, Garfield Street, B.S. in Safety Sciences

Cory Christopher Paar, North Jefferson Street, B.A. in Criminology

Jill Amy-Lynn Palko, Rebecca Street, B.S. in Biology

Jonathan Richard Palko, Rebecca Street, B.A. in Criminology

Guy Domenico Piluso, Butler Road, Associate in Applied Science in Electro-Optics

Tabitha Renae Reefer, Green Tree Road, B.A. in Anthropology

Emily M. Rizzo, Chestnut Street, B.S.Ed. in Business Education

Brandon Scott Roudebush, B.S. in Communications Media

Kirk Alan Schaeffer, Elk Drive, B.A. in Criminology

Sara M. Shafer, Hazel Street, B.S. in Nursing

Aaron Keith Shaffer, Indiana Avenue, B.A. in Criminology

Megan Joyce Shellhammer, Spruce Lane, B.A. in Psychology

Robert N. Slagle, Glade Park East, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Alyson N. Smith, Smith More Curve, B.S. in Communications Media

Jennifer Marie Spangler, Ford City Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Christina Lynn Steele, Freeport Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Gregory Michael Stewart, Green Tree Road, B.A. in Criminology

Michael David Totos, Shady Lane, B.S. in Biology

Dylan Chase Vallies, Sedwick Lane, Humanities and Social Sciences

Donna Marie Wagner, Union Avenue, B.A. in Psychology

Keri Lynn Weaver, Garfield Street, B.S. in Interior Design

Rebecca Lynn Williams, Pony Farm Road, B.A. in Criminology

Stephie Ann Wise, Keystone Boulevard, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Justine Marie Woytowish, Shady Lane, B.S. in Communications Media

Michael Andrew Zboran, Windcrest Drive, Fine Arts

Ethan Ryan Zimmerman, Zimmerman Way, Health and Human Services

Leechburg

Daniel Lee Dunmire, Floral Avenue, B.A. in Criminology

Karlee Christine Fisher, Evergreen Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Matthew Kopchak, Terrace Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

Julianne Mechelle Lange, Highland Drive, B.A. in Asian Studies

Lynall Alexandra Llewellyn, B.S.Ed. in English Education

Shanell Nicole Mailki, Lucesco Road, Humanities and Social Sciences

Ian J. Musco, Lucesco Road, B.S. in Safety Sciences

Nathan Russell Overly, Hyde Park Road, B.A. in Journalism

Katelynn Jo Pochiba, Grant Avenue, B.S. in Respiratory Care

Chelsey Lynne Ronian, Hyde Park Road, B.S. in Child and Family Studies

Manorville

Mary Jacquelyn Mantini, Water Street, B.S. in Natural Science

McGrann

Catherine Marie Smith, Byron Street, B.A. in English

North Apollo

Mark Owen Dufour, B.S. in Accounting

Sean Timothy O'Neil, Moore Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Parker

Brian Matthew Fair, North Euclid Avenue, B.S. in Safety Sciences

Emery Steven Keller, Woods Road, B.A. in Criminology

Alicia Anne Palmer, North Ash Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Rural Valley

Karly Ann Good, Brown Road, B.S. in Respiratory Care

Tyler Revear Hockenberry, Colonial Road, B.A. in Criminology

Deanna Jean Karloski, Powers Crossroad Road, B.A. in Sociology

Edward Anthony Karloski, Powers Crossroad Road, B.S. in Computer Science

Shauna Ann Kennedy, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Ashley Christina Mattilio, B.S. in Nursing

Karli Marie Myers, Locust Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Sagamore

Crista Noel Johns, B.S. in Nursing

Shannon Marie Johns, B.S.Ed. in Elementary Education

Spring Church

Ginger D. Townsend, Townsend Road, B.S. in Nursing

Heather Dawn Wagner, Wagner Lane, B.A. in Psychology

Templeton

Ashley Marie Bowser, B.A. in Criminology

Lynne Nicole Lorenz, Rimer Hill Road, B.S. in Interior Design

Brad Rearigh, B.A. in Criminology

Alexa Nicole Shuster, Redbank Road, B.S. in Fashion Merchandising

Nicholas C. Townsend, B.A. in Sociology

West Leechburg

Brittany Marie Blair, Giron Street, B.S.Ed. in English Education

Dalton James Mottillo, B.A. in Criminology

Cynthia Lee Sekscinski, B.A. in Criminology

Worthington

Joseph Scott Bieganski, Ruth Hill Road, B.S. in Biology

John Andrew Crawford, Pine Lane, B.S. in Applied Physics

Caleb James Grafton, Lafferty Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Christopher David Oresick, Bear Street, Health and Human Services

John William Riley, Sarver Road, B.A. in Psychology

Sarah E. Slagle, Lairds Crossing Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Julie Marie Turney, Fails Lane, B.A. in Criminology

Tyler Julius Wolfe, North Cherry Street, Natural Sciences

MacKenzie K. Yantos, Craigsville Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Beaver

Aliquippa

Jason L. Cvetkovich, Cherry Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education

Michael D'Amico, State Route 18, B.A. in Criminology

Taylor Lindsey Diaddigo, Lexington Drive, B.S. in Biology

Allison Rae Giammanco, Kings Mill Road, B.S. in Natural Science

Daniel Thomas Kennelly, Buttonwood Drive, B.S. in Accounting

Patrick Christopher McGovern, B.S. in Physical Education and Sport

Chelsea Victoria McKay, Rosewood Drive, B.S. in Nursing

Michael Robert Micco, Cottonwood Drive, B.S.Ed. in Physics Education

Joshua Theodore Persi, Jenny Lynn Drive, B.S. in Nutrition

Staci Lynn Pratchenko, Richard Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Tanner Michael Rossi, Buttonwood Drive, B.S. in Marketing

Sean Michael Scalise, Maplehurst Drive, B.A. in Criminology

Brittney Ariane Tyson, Griffith Street, B.S. in Management

Christopher Ryan Wright, Timber Lane, B.S. in Computer Science

Ambridge

Lisa Marie Blonski, Beaver Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Abbie Jean Charlton, Merchant Street, B.S. in Marketing

Adam Daniel Greco, B.A. in Criminology

Ashley Nicole Yaworsky, Maplewood Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Jamie Jo Zbrzezny, Oak Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Baden

Karli C. Blanarik, Burkhardt Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Kara Ashlee Lattanzio, Friel Road, B.A. in English

Beaver

Rachael Elizabeth Curtis, Center Drive, B.S.Ed. in English Education

Louis John Didio, Buffalo Street, B.S.Ed. in Physics Education

Maxwell S. Goldcamp, Taylor Avenue, B.S. in Communications Media

Lauren Nicole McStay, A Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Alexandra Paige Pille, B.S. in Fashion Merchandising

Beaver Falls

Nicholas Aaron Ali, Emmet Drive, B.S. in Safety Sciences

Samantha Jo Fabiani, Center Street, B.A. in Theater

Autumn Nikole Guilford, Fourth Avenue, B.S. in Nursing

Jaime Lynn Kolch, Sanger Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Christie Rae Royle, School Street, B.S. in Respiratory Care

Nicholas J. Vacar, Coralberry Drive, B.S. in Management

Clinton

Allison Marie Emanuele, Saratoga Drive, B.S. in Nursing

Daniel L Kuzio, North Poplar Drive, B.A. in Criminology

Robin Tasha Pinsoneault, B.S.Ed. in Elementary Education

Darlington

Jaclyn Diana Priddy, Blackhawk Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Catherine Grace Wory, Blackhawk Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Fombell

Andrew James Dindinger, Bridge Drive, B.A. in Criminology

Freedom

Ashlee Louise Peters, Wolfe Run Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Theodore Alfred Reddinger, B.S.Ed. in English Education

Sarah Jean Romasco, Second Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Georgetown

Amy Ruth Clyde, Little Blue Road, B.A. in Theater

Hookstown

Kathlyn Joy Salvati, Boyd Road, B.A. in Criminology

Industry

Lacey Mae Michael, Fairview Road, B.S. in Fashion Merchandising

Monaca

Emily G. Dobson, Blaine Road, B.F.A. in Art Studio

Shannon Marie Furdak, Center Grange Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Vanessa A. Munroe, Noble Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Andrew Emrys Owens, Katerina Drive, B.S. in Chemistry

Chelsea Eleanor Rose Tompkins, Cochran Drive, B.S. in Management

New Brighton

Shannon Mary Guckert, B.S.Ed. in Elementary Education

Christopher T. Jaros, Barker Avenue, B.S. in Regional Planning

New Galilee

Ashley Rae Bessell, B.S.Ed. in Elementary Education

Rochester

Aaron Joseph Waibel, Miller Road, B.S. in Computer Science

Joshua Joseph Waibel, Miller Road, B.S. in Computer Science

Bedford

Bedford

Lindsay Renee Miller, Hillview Drive, B.S. in Hospitality Management

Clearville

Joshua Cole Bolyard, Bear Gap Road, B.A. in Criminology

Karen Ann Smith, Clingerman Road, B.S. in Accounting

Everett

Thomas N. Light, Hawthorne Drive, B.S. in International Business

Randy Miller, Miller Lane, B.A. in Music

Rande Alyse Pittman, King Street, B.S.Ed. in Business Education

Kelsie Mae Plummer, Raystown Road, B.S. in Child and Family Studies

Christie L. Scatena, Ott Town Road, B.S. in Hospitality Management

Whitney Marie Territo, Fairview Street, B.S. in Natural Science

Hopewell

Chelsee Dawn Gartland, Deer Haven Drive, Humanities and Social Sciences

Hyndman

Marcy Sue Emerick, B.S.Ed. in Social Studies Education

Manns Choice

Christine Renee Leydig, Allegheny Road, B.S. in Nursing

New Paris

Shane A. Slagle, Ridge Market Road, B.S. in International Business

Queen

Nicole Dawn Eicher, Beaver Dam Road, B.S.Ed. in Music Education

Schellsburg

Kathryn Nicole Deremer, Smoky Ridge Road, B.S. in Nursing

Berks

Bechtelsville

Victoria Alicia Rowland, Nickel Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Birdsboro

Emily K. Becker, Daniel Boone Road, B.S. in Fashion Merchandising

John David Benischeck, Garey Road, B.S. in Finance

James Alexander Falicki, East Fifth Street, B.S. in Natural Science

Samantha Elaine Krug, Watercress Drive, B.A. in Psychology

Sean David Rosenbaum, Cedar Lane, B.S. in Accounting

Megan A. Seydel, Beechwood Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Blandon

Nicholas John Theodore, Eagle Drive, B.A. in Criminology

Boyertown

Nicole Ann Conley, Poole Hill Road, B.A. in Art

Sylvia Lynn Guerrieri, Oysterdale Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Jennifer Marie Johnson, Rattlesnake Hill Road, B.A. in International Studies

Caitlin Ann Moser, Orchard Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Paige Adele Wisniewski, Lindy Lane, B.S. in Biology

Douglassville

Shannon Leigh Gross, Cameron Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Stephanie Lynn Nihart, Old Swede Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Sally Lynn Rice, Holly Drive, B.S. in Hospitality Management

Kaitlyn Daniele Straub, Blacksmith Road, B.S. in Fashion Merchandising

Fleetwood

Derek Tyler Alle, Springfield Drive, B.S. in Management

Megan Antoinette Bernhard, Bick Road, B.S. in Interior Design

Nichole Renee Nester, South Chestnut Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

Sarah Mae Wilson, Pleasant Hill Road, B.A. in Biology

Kempton

Paul H. Lyter, Oakview Road, B.A. in Economics

Kutztown

Avery Lee Oswald, Sieger Road, B.S. in Management

Earlene Judith Steigerwalt, Helffrich Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Laureldale

Megan Leigh Schlott, Holtry Street, B.S. in Fashion Merchandising

Leesport

Lauren Michele Angstadt, Abbey Lane, B.S. in Nursing

Mohnton

Zachary Kevin Ochs, Hunters Road, B.S. in Natural Science

Brianne Louise Reppert, Butlers Lane, B.S. in Interior Design

Mohrsville

Kevin Matthew Kramer, Lesher Mill Road, B.S. in Communications Media

Samuel Brant Schreiber, B.F.A. in Music Performance

Morgantown

Samantha Lynn Wilkinson, Frantz Court, B.S. in Fashion Merchandising

Reading

Brandon Scott Baskerville, Maple Street, B.A. in Art

Courtney Michele Herrmann, Scotland Drive, B.S. in Management

Robert Earl Hinkle, Merion Lane, B.A. in Criminology

Jeffrey Lluberes, North 12th Street, B.A. in Criminology

Mary Hoa Nguyen, West Douglass Street, B.S. in Safety Sciences

Amanda Rose Omelko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Brittany Lynn Owens, Riverview Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Joshua Robert Peters, Pennsylvania Avenue, B.S. in Biology

Abigail Marie Rocktashel, Mohegan Drive, Humanities and Social Sciences

Hannah Elizabeth Vought, Michele Court, B.S. in Interior Design

Kelly Ann Welde, Wyoming Drive S, B.S. in Marketing

Laura Ashley Wentzel, Beach Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Robesonia

Elizabeth Ann Daschbach, Austin Drive, B.S. in Communications Media

Beth Ann Davis, W Lincoln Avenue, B.S. in Nursing

Shillington

Melissa Erin Gottshall, South Miller Street, B.A. in Psychology

Shoemakersville

Amanda Lynn Hoffman, Birch Hill Road, B.A. in Criminology

Sinking Spring

Valerie L. Makowiecki, Sioux Court, B.A. in English

Matthew Douglas Rutt, Katharine Drive, Humanities and Social Sciences

Meghan Meredith Shoff, Kirkwood Avenue, B.S. in Athletic Training

Temple

Tamara Lynn Bitting, Magnolia Lane, Fine Arts

Tiffany L. Fasig, Mount Laurel Avenue, B.A. in Journalism

Wernersville

Raymond G. Edwards, Texter Mountain Road, B.S. in International Business

West Lawn

Ashley Lynn Gerhart, Halsey Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Wyomissing

Rachel Elizabeth Bowes, Broadcasting Road, B.S. in Fashion Merchandising

Michael Ramon Johnson, B.A. in Criminology

Shannon Catherine Reed, Ivy Lane, B.S. in Hospitality Management

Stefanie Elise Thomas, Terrace Avenue, B.A. in Theater

Christopher James Wenrich, Wingert Road, B.S. in Accounting

Joseph Zachary Wiley, Wyomissing Court, B.S. in Biochemistry

Blair

Altoona

Rachel Lynn Albright, Riggles Gap Road, B.A. in Psychology

Lacey Rae Anderson, B.S. in Nutrition; Tracey D. Baker, B.S.Ed. in Music Education

Jennifer Louise Barry, East Wopsononock Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Amber Lynn Boyles, B.S. in Biology

Danielle Rae Diantoniis, Fordham Circle, B.S. in Accounting

Richard Warren Diantoniis, Fordham Circle, B.S. in Safety Sciences

Luke Daniel Dillen, B.S. in Safety Sciences

Angela Michelle Finelli, B.S. in Child and Family Studies

Elaine Margaret Franks, B.A. in English

Leah Renee Frederick, East Hudson Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

Britney Alexis Freet, First Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Jordan Michael Galentine, Crawford Avenue, B.A. in Anthropology

Christopher Scott Gilliland, South Eighth Street, B.S. in Computer Science

Alison Leigh Hallinan, B.S. in Nursing

Olga Marina Herren, Clairmont Drive, B.A. in Psychology

Jeremy P. Hetrick, Poland Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Jeffrey N. Karl, Ruskin Drive, B.S. in Communications Media

Timothy Andrew Karl, Ruskin Drive, B.S. in Safety Sciences

Scott Aaron Kinser, Walnut Avenue, B.A. in Criminology

Brooke Suzan Knisely, Juniata Gap Road, B.A. in Anthropology

Brooke Ann McCready, Crawford Avenue, B.S. in Nursing

Kirsten Marie Messner, Lyndale Road, B.S. in Interior Design

Jane Catherine Pennington, Oneida Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

Cory Michael Perry, Longfellow Avenue, B.S. in Accounting

Linzi Renee Powers, B.S.Ed. in Mathematics Education

Ashton Romano, Ruskin Drive, B.A. in Anthropology

Samantha Jo Settimio, B.S.Ed. in English Education

Emily Elizabeth Shade, Morningside Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Jill Marie Sheehe, Greenway Drive, B.S.Ed. in Art Education

Emily M. Shock, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Josh Dillen Stratton, Aldrich Avenue, B.S. in Athletic Training

Dominique Confer Tambellini, Eldorado Springs, B.S.Ed. in Elementary Education

Samuel Patrick Thompson, Ruskin Drive, B.S.Ed. in English Education

Joseph Nicholas Villano, B.A. in Sociolog

Sarah Roseanne Villano, B.A. in Sociology

Emily Lynn Walter, First Avenue, B.A. in Political Science

Andrew Wojcik, First Avenue, B.A. in Journalism

Claysburg

Sarah Leanne Ebersole, Buttermilk Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

Monica Lynn Iachini, B.S. in Communications Media

Marissa Shea Leslie, Carriage Lane, B.S. in Physical Education and Sport

Braden Douglas McDannell, Beaver Dam Road, B.S. in Communications Media

Kayla Ann Musselman, Ski Gap Road Homer Drive Lot, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Duncansville

Carrie D. Garver, Maple Hollow Road, B.S.Ed. in Business Education

William Thomas Gomez, Edgewood Drive, B.S. in Management

Amanda Lee James, Red Fox Drive, B.S. in Nursing

Sara A. Leighty, Dunnings Highway, B.S.Ed. in Deaf Education

Vicki Sue McCloskey, Cooper Lane, B.S.Ed. in Biology Education

Jacqueline Tighe Michaels, Cochran Drive, B.A. in Sociology

Casey June Miller, Tree Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Tisa J. Miller, Valley Forge Road, B.S. in Physical Education and Sport

Megan Blair Spidle, Orchard Drive, B.S. in Nursing

East Freedom

Gabrielle Ann Lanzendorfer, Polecat Road, B.S. in Athletic Training

Hollidaysburg

Lindsay JoNell Bender, B.S. in Mathematics

Jayme Christine Claar, Bonnie Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Michaela Rae Ergler, Brush Mountain Road, B.S. in Nursing

Deirdre Catherine Fago, Ibis Drive, B.A. in Psychology

Megan Marie Frederick, Clubhouse Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Joshua Robert Gearhart, Clearview Drive, B.S. in Management

Wendy Marie Harris, Second Street, B.A. in Psychology

Lauren Nicole Hickox, Clearview Drive, B.A. in Art

Matthew Allen Hufman, Allegheny Street, B.A. in Criminology

Brenton Shawn Kelly, Lakeview Drive, B.S. in Communications Media

Sophia Angelene Lamont, Sylvan Crest Drive, B.S. in Management

Norman Meade Littlejohn, Brushmeade, B.A. in Computer Science

Christine E. Marks, Holliday Hills Drive, B.S. in Nursing

Matthew R. Marks, Holliday Hills Drive, B.S. in Hospitality Management

Lindsy Marie Ruckinger, Basin Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Patrick James Smith, North Montgomery Street, B.S. in Physical Education and Sport

Zachary Scott Tekely, Dogwood Drive, B.S. in Accounting

Dana Paige Weakland, Cherry Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Brendon Earl Weaver, Aggie Street, B.A. in Criminology

Martinsburg

Abram Joshua Seymour, Henrietta Road, B.S. in Management

Tia Michelle Smith, Ake Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Roaring Spring

Tara Lynn Baker, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Seth Adam Barnes, B.A. in Art

Caitlin Marie Biemiller, East Main Street, B.S. in Hospitality Management

Megan Elizabeth Hall, Spruce Street, B.S.Ed. in Music Education

Kaitlyn Kay Lanzendorfer, Roosevelt Avenue, Health and Human Services

Brittany Leanne Miller, Countryside Drive, B.S. in Nursing

Keshia Elyse Mock, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Andrew Curtis Shoop, Poplar Street, B.A. in Economics

Chelsea Lauren Steward, B.S. in Child and Family Studies

Coryn Elizabeth Thompson, Acorn Road, B.S.Ed. in Art Education

Tyrone

Kasie Lee Christine, Adams Avenue, B.S. in Finance

Alisia Danita Drew, Deborah Street, B.S. in Child and Family Studies

Heather Doreen Jones, Health and Human Services

Elizabeth Ann Kreckel, Madison Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Wynter Lin Nail, Washington Avenue, Fine Arts

Ashley E. Noll, Knarr Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Elizabeth Rose Tepsic, Bald Eagle Pike, B.S. in Finance

Williamsburg

Lisa Marie England, Dempsey Lane, B.A. in Art

Kristan Jonelle Lang, West Third Street, B.S. in Interior Design

Bradford

Athens

Lauren Elizabeth Hosterman, Woodland Pines Road, B.S. in Hospitality Management

New Albany

Krista Jean Gartland, B.S. in Nutrition

Rome

Sarah Lynne Salitrynski, B.S.Ed. in Music Education

Sayre

Lisa Marie Butville, Wilawana Road, B.A. in Psychology

Amanda Kinney Crandall, Centerville Road, B.S. in Nutrition

Mackenzie Christine Gay, Olive Street, Health and Human Services

Travis Keir, South Keystone Avenue, B.A. in History

Ashley Renee Park, Chestnut Street, B.S. in Fashion Merchandising

Sugar Run

Noah Clark Shumway, B.S.Ed. in Music Education

Towanda

Maximillian Charles Esmus, Poplar Street, B.A. in Music

Samantha Marie Rakowski, Fourth Street, B.A. in Psychology

Troy

Casie Shannon Congdon, B.S. in Disability Services

Ulster

Genna Ladae Chilson, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Wyalusing

Gina Jacquelyn Genoble, B.S. in Hospitality Management

Daniel Roy Winterringer, B.A. in Geography

Wysox

Anya Rose Hudyncia, B.S.Ed. in Art Education

Bucks

Bensalem

Michael John Cornman, Berkley Road, B.S. in Natural Science

Jason Michael Lesnevec, Mechanicsville Road, B.A. in Criminology

Bristol

Ryan Biernat, Magnolia Avenue, B.S. in Accounting

Daniel Cuevas, Garfield Street, B.S. in Physical Education and Sport

Michelle Marie Wheeler, Pitt Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Chalfont

Megan Hayes, New Galena Road, B.S. in Fashion Merchandising

Brittany M. Johns, Revere Drive, B.S. in Finance

Gabriella Marie Mancinelli, Fox Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Andrew F. Morse, Richard Drive, B.S. in Communications Media

Jamie L. Root, Oak Avenue, B.S. in Communications Media

Amy Christine Walsh, Stonyhill Drive, B.S. in Nutrition

Doylestown

Devon Pettit Beer, John Dyer Way, B.A. in Political Science

Chelsea Leigh Calahan, Eagle Lane, B.A. in Criminology

Nick Andrew Lykon, Louise Saint Claire Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Bridgett Colleen Ryan, Leapson Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Fairless Hills

Matthew Alexander Burns, Perennial Drive, B.S. in Marketing

Eve Anna Pellitteri, Fairfield Road, B.S.Ed. in Spanish Education

Furlong

Tracey Ann Glorioso, Cloverly Drive, B.S. in Communications Media

Holland

Michael M. Andolina, Indian Summer Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Peter Samuel Glovas-Kurtz, Rising Sun Avenue, B.A. in English

Erin Catherine Smith, Brookside Drive, B.A. in Criminology

Michelle Jean Sommer, Dutch Drive, B.S. in Interior Design

Hulmeville

Samantha Marie Preston, Walnut Avenue, B.S. in Interior Design

Jamison

April Marie Morgenstern, Brook Lane, B.S. in Nursing

Langhorne

Lauren Jean McCalley, Maple Point Drive, B.S. in Hospitality Management

Alexandria Kathryn Misnik, Croasdale Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Levittown

Rebecca Lynn Beadling, Trellis Road, B.S.Ed. in Biology Education

Kelsey Lauren Haston, Flamehill Road, Humanities and Social Sciences

Kelly Elizabeth Hodgdon, Smoketree Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Rachel Ann Llewellyn, Edgewood Lane, B.A. in Spanish

Krista Marie Wallover, Idolstone Road, B.A. in Psychology

Nikki Young, Twig Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Morrisville

Jamil Dominique Howard, Dorset Drive, B.S. in Natural Science

New Britain

Liana H. Wall, Lenape Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Brianna Whalen, Willow Wood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

New Hope

Cassandra Nicole Wood, Comfort Road, B.S. in Fashion Merchandising

Newtown

Elizabeth Ann Larcher, Hunters Way, B.S.Ed. in Music Education

Jenna Marie Loughlin, Lafayette Street, Education

Alexis Maria Mele, Cambridge Lane, B.A. in Psychology

Lacey Mallory Popkin, Wexley Drive, B.S. in Management

Perkasie

Daniel Robert Burkhardt, Tice Lane, B.A. in Political Science

Patricia Lynn Dolan, Dill Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Bethany Anne Foley, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Jeffrey Eric McNally, South Third Street, B.S. in Natural Science

Carly Elizabeth Shoemaker, Equestrian Court, B.S. in Marketing

Quakertown

Zara M Mammele, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Ashley Elizabeth Moyer, South Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Ronald Henry Radzai, Starr Road, B.A. in Philosophy

Richboro

Patrick Daniel Donohue, Bonnie Road, B.S. in Communications Media

Scott Bernard Gerhart, Orthodox Drive, B.A. in Criminology

Southampton

Daniel C. Zobel, Stahl Road, B.A. in Art

Springtown

Brittany Rae Cerino, New Hill Way, B.S. in Nursing

Warminster

Lindsay Marie Bowler, Kent Road, B.S. in Natural Science

Ashley Carla Goldberg, Nemoral Street, B.S. in Hospitality Management

Taylor Marie Houseman, Little Lane, B.A. in Criminology

Heather Nunn, Willow Drive, B.S. in Regional Planning

Kevin Michael Smith, Stephen Road, B.A. in Psychology

Warrington

Brendan C. Adams, Palomino Drive, B.S. in Biochemistry

Vincent Michael Luppino, Buggy Whip Drive, B.A. in Art

Jolie Ann Murphy, Jericho Drive, B.S. in Natural Science

Kristin Marie Welk, West Cobblestone Cir, B.S. in Accounting

Yardley

Patrick Ryan Boyle, Lindenhurst Road, B.S. in Geology

Colleen Mary Duffy, Teich Drive, B.S. in Nutrition

Matthew John Oberkofler, Saxony Lane, B.S. in Communications Media

Butler

Boyers

Jamie Rachel Mead, Ferguson Road, B.A. in Anthropology

Butler

Zachary Adam Archer, Holyoke Road, B.A. in Computer Science

Thomas Joseph Bayer, McGrady Hollow Road, B.S. in Safety Sciences

Ashley Renee Beam, Aspen Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Matthew Cody Celestin, South Bluff Street, B.A. in Criminology

Devin Jean Convery, Artlee Avenue, B.S. in Nursing

Kali Ann Collins, B.S.Ed. in Elementary Education

Sara Jessica Culbertson, Pine Aire Drive, B.S. in Nursing

Katelynn Elizabeth Doyle, Jones Road, B.S. in Natural Science

Joshus Oliver Ely, Red Rose Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Rachel Vaughn Farabee, Barrickman Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Nathan Michael Graham, Second Street, B.S. in Accounting

Marianne Gumbosky, Rockdale Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Stephanie L. Hefferan, Oneida Valley Road, B.S. in Management

Lindsay Mae MacArthur, Weckerly Road, B.S. in Marketing

Lucas Jon Master, Preston Drive, B.S.Ed. in Business Education

Mary Elizabeth McDaniel, Blackthorn Drive, B.S. in Nutrition

Jonathan R. Miller, North Pine Aire Drive, B.S. in Marketing

Erin Maureen Mossman, North McKean Street, B.A. in Theater

Chad Richard Pesci, Tudor Drive, B.A. in Criminology

Amy S. Raabe, Isle Road, B.S. in Nutrition

Michael Shawn Regal, Minteer Road, B.A. in Criminology

Arianna Catherine Sabo, Old Plank Road, B.S. in Nursing

Brittany S. Scott, Meridian Road, B.S. in Hospitality Management

Joshua Lee Shuster, Bryson Road, B.A. in Criminology

Justin James Simons, Coventry Drive, B.A. in Criminology

Loren R. Stephenson, Dakota Drive, B.A. in English

Lisa Marie Tipton, David Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Nicholas Eric Westerman, Chestnut Drive, Associate in Science in Electro-Optics

Cabot

Joseph Leonard Arndt, Cornplanter Road, B.S. in Finance

Caroline Kay Ockree, Cooper Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Levi Curtis Velez, Natural Sciences

Callery

Lindsey Hicks, B.S. in Disability Services

Chicor

Sara Elizabeth Fleeger, Paradise Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Joshua Eugene Steiner, Chicora Road, B.A. in Geography

Connoquenessing

Traci Colleen Kuntz, B.A. in Criminology

Cranberry Township

Brittany Lynn Bond, Cherrington Drive, B.S. in Communications Media

Amanda Anne Cowan, Ten Point Lane, B.S. in Accounting

Daniel Patrick Coyne, Sunrise Drive, B.A. in Psychology

David James Crum, Bayberry Lane, B.S. in Applied Physics

Natalie Rose Czerwinski, Woodbine Drive, B.S.Ed. in Art Education

Sarah Catherine Dayton, Timberwood Drive, B.S. in Nutrition

Julianne Rae Dunbar, Highland Court, B.S. in Natural Science

Suzanne Michele Francis, Crossing Ridge Trail, B.S. in Human Resource Management

Ashley Marie Golen, Ridge Court, B.A. in Art

Amanda Rose Gorniak, Challedon Court, B.S.Ed. in Elementary Education

David Walter John, Sunset Circle, Physics

Loren Mae Johnson, Crossing Ridge Trail, B.S. in Nursing

Braden Gerard Kern, Monmouth Drive, B.A. in Criminology

Olivia Brooke Knebel, Alex Court, B.S. in Nursing

Cody Thomas Knight, Emily Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Anita Lynn Marchi, Dorsay Valley Drive, B.A. in Sociology

Jamie Kristin Motta, Laporte Drive, B.S. in Nursing

David Thomas Palmer, Ruth Street, B.A. in Psychology

Jason Timothy Rekuc, Valerie Drive, B.S. in Marketing

Lindsey Ann Rodrian, Whitetail Ridge, B.A. in Journalism

Jon Michael Ross, Pinehurst Drive, B.S. in Natural Science

Leah Elizabeth Sahady, Jaclyn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Zachary John Salopek, Duncan Court, B.S. in Communications Media

Zach Daniel Samilo, Pinehurst Drive, B.S.Ed. in Music Education

Faith Rebecca Schlichtkrull, Settlers Village Circle, B.S. in Child and Family Studies

Amanda Rose Siegfried, Country Vue Court, B.A. in Anthropology

Alyssa Kate St. Clair, Drake Circle, Humanities and Social Sciences

Adrienne Michelle Steele, Trowbridge Place, B.S. in Communications Media

Kaitlin C. Sterling, Trowbridge Place, Business

Ashley M. Sullivan, Glen Eden Road, B.S. in Interior Design

Rose Yeagley, Rochester Road, B.A. in Psychology

Evans City

Marie Alise Beaton, Marburger Road, B.S.Ed. in Deaf Education

Victoria Ann Cox, Fassinger Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Kasey Shaffer Davidson, Belle St, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Heather Lynn Fassinger, Fassinger Road, B.S. in Biology

Gretchen Marie Ludwig, Schar Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Megan Elizabeth McCormick, Crestview Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Megan DiAnn Myers, Nursery Road, B.A. in Criminology

Kelsey Loren Ripper, Elizabeth Avenue, B.S. in International Business

Fenelton

Tiffany Sue Koss, Burke Road, B.S. in Nursing

Lindsay Marie Shaw, Channing Lane, B.A. in Art

Heather M. Weleski, Chicora Fenelton Road, B.S.Ed. in Deaf Education

Harmony

Lindsay Nicole Eckstein, Eckstein Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Evanne Shaye Giuliano, Whitestown Road, B.S. in Nursing

Harrisville

Elizabeth Ann Veltre, Browntown Road, B.S. in Biology

Karns City

Cara Allison Banks, Oneida Valley Road, B.S. in Nursing

Mars

Samantha L. Goettman, Scenic Drive, B.S. in Hospitality Management

Virginia Anne Meyer, Pearce Road, B.A. in Anthropology

Mallory Kate Miller, Conrad Drive, B.S. in Disability Services

Mary McDarragh Minnock, Mount Pleasant Road, B.S. in Nursing

Michael Keith Nelsen, Woodbine Lane, B.A. in Political Science

Michael Christopher Shannon, W. Vanderbilt Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

Domonique N. Valentine, Buckingham Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Joseph David Weinel, Franklin Road, B.A. in Criminology

Lindsay Anne Zock, Holly Court, B.A. in Criminology

Petrolia

Alexandra Danielle Sutton, Hemlock Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Portersville

Courtney Elizabeth Smith, B.S.Ed. in English Education

Lauren Kaye Tibbens, West Park Road, B.S. in Environmental Health Science

Prospect

Michelle Lynn Beaumont, Orchard Drive, B.A. in Psychology

Renfrew

Nicole Elizabeth Cancilla, Dick Road, B.S. in Accounting

Clayton O. Thackray, Brownsdale Road, B.A. in Criminology

Sarver

Jacob David Christy, Hepler Road, B.A. in Criminology

Elizabeth Jaine Elliott, Martin Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Stephan Fesel, Westminster Road, B.S.Ed. in French Education

Elizabeth Lee Kurn, Kimberly Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Jerrod Thomas Phillips, Monroe Road, B.S.Ed. in English Education

Colin L. Reilly, Silverview Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

Melissa Lynn Roenigk, Ekastown Road, B.S. in Human Resource Management

Timothy Douglas Smith, Lucas Lane, B.S. in Business Technology Support

Andrew Richard Vivian, Willow Drive, B.S. in Safety Sciences

Haley Racquel Welsh, Sarver Road, B.S. in Human Resource Management

Becky Jo Winning, Woodland Drive, B.S. in Nursing

Harrison Aaron Wood, Lincoln Drive, B.S.Ed. in Chemistry Education

Saxonburg

Kevin Glen Brodeur, Plantation Drive, Business

Sarah L. Hutchman, Ekastown Road, B.S. in Finance

Adam Jacob Neupert, Carol Drive, B.S. in International Business

Dylan Michael Songer, Butler Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Seven Fields

Shane Ben Conrad, Essex Court, B.S.Ed. in English Education

Lindley Michelle Hamilton, Dorchester Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Ryan Richard Scheller, Wellington Drive, B.S.Ed. in Business Education

Slippery Rock

Emily Darlene Hoffman, Richard Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

James Andrew Vinton, Applewood Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Valencia

Stephanie Ceraso, Dwellington Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Erin Ann Jeuther, Kyle Road, B.S.Ed. in Art Education

Ryan Christopher Krause, Sheldon Road, B.S. in Computer Science

Kelly Jean Randza, Ridge Road, B.S. in Marketing

West Sunbury

Erin M. King, Stoney Run Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Zelienople

Chessa Sun Ae Fernandez, Hartzell Road, B.S.Ed. in Music Education

Rachele Marie Huffman, Center Street, B.S. in Natural Science

Madeline Emily Lukes, East Grandview Avenue, B.A. in Psychology

Amanda Marie Schilling, Youngblood Road, B.A. in Criminology

Brett Allen Sylvester, Madison Drive, B.S. in Management

Cambria

Ashville

Meghan Nicole Earnest, McMullen Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Mitch Andrew Sumner, McMullen Road, B.A. in Anthropology

Carrolltown

Danielle Patrice Anna, Old Dutch Lane, B.S. in Safety Sciences

Lynsey Marie Bodek, Bender Drive, B.S. in Nursing

William Francis Frederick, B.A. in English

Jaclyn Christine Linsky, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Donald Alan Miller, Link Road, B.S. in Biology

Jenna Lyn Platt, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Cassandra

Maranda N. Evans, B.S.Ed. in Mathematics Education

Colver

Rebecca Lyn Heiney, B.A. in Criminology

Erica L. Hoover, Fifth Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Emily Lynne Rummel, B.S. in Nursing

Cresson

Richard Salvo Bono, Cathedral Avenue, B.S. in Accounting

Emily Elise Eberhart, Central Avenue, B.A. in Journalism

Ellen Ari Lamont, Red Oak Lane, B.S. in Geology

Jeffrey Martin Lapczynski, Powell Avenue, B.S. in Communications Media

Courtney Ann Paronish, Mountain Avenue, Natural Sciences

Jennifer Lynn Szpala, Jackson Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Nicholas Lee Zavada, Columbus Avenue, Business

Dunlo

Brittany Lauren Ohler, Health and Human Services

Dysart

Sara Lee Carl, Kolak Road, B.S. in Clinical Laboratory Science

Ebensburg

Tiffany L. Adams, North Beech Street, B.S. in Clinical Laboratory Science

Andrea Michelle Becker, Ben Franklin Highway, B.S. in Accounting

Daniel Joseph Berzonsky, Winterset Road, B.S. in Accounting

Christian Kelly Brennen, Tripoli Road, B.S. in Communications Media

Cody Richard Corcoran, West Horner Street, Fine Arts

Paul Joseph Fagan, Winterset Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Corey Michael Faish, East Crawford Street, B.S. in Accounting

Sarah Jean Finn, Laurelbrook Road, Business

Eric Simon Goodrich, Snake Road, B.S. in Biology

Catherine Viola Kane, Hogue Road, B.A. in Psychology

Kathleen Roberta Kulish, Beverly Street, Health and Human Services

Chelsea Catherine Anne Lightbourn, Royalwood Drive, B.A. in Psychology

Georgia A. Lythgoe, Snake Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Daniel James O'Hara, Campground Road, B.S. in Geology

Nathan Jeffrey Pearson, North Center Street, B.S. in Management

Ashley Regina Smith, Highview Courtt, B.S. in Safety Sciences

Alison Paige Terndrup, Plank Road, B.A. in Art

Michael Grant Williamson, B.S. in Finance

Angela Marie Woody, Farabaugh Road, B.A. in Journalism

Elmora

Christina Jean Sponsky, B.S. in Nutrition

Patricia L. Sponsky, B.S.Ed. in Elementary Education

Gallitzin

Jill Marie McAllister, Hemlock Street, B.S. in Marketing

Renee Marie Ratchford, Ratch Road, B.A. in Criminology

Kelsey Marie Wilt, Quarry Street, B.S. in Nursing

Hastings

Ian Marshall Cunningham, Laurel Drive, B.S.Ed. in English Education

Amber Renee Dubyak, B.S. in Physical Education and Sport

Jenna L. Fox, Miller Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Adam Michael Holtz, Farm Lane, B.S. in Physical Education and Sport

Brittany Kline, Fourth Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Sarah Elizabeth Kudlawiec, Estate Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Deanna Laura Mazurak, Murphy Spring Road, B.S.Ed. in Art Education

Jason C. Paronish, Cabin Road, Health and Human Services

Johnstown

Marcella Marie Arcurio, Berkey Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Anastasia Arikidis, Belmont Street, B.S. in International Business

Emily Jean Armstrong, Kring Street, B.S.Ed. in English Education

Susan Michele Aurandt, Harmony Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Megan Elizabeth Babal, Wonder Street, B.A. in History

Patricia Kay Babl, Dravis Street, B.S. in Hospitality Management

Lauren Ann Bambino, Dickinson Street, B.S. in Nursing

Samantha Michelle Bischof, Schrader Avenue, B.S. in Communications Media

Michael Ryan Blue, April Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Julia Anne Bowers, Tener Street, B.S. in Natural Science

Bradley Lawrence Brosig, Bear Street, B.S. in Accounting

Stephen Paul Budash, Kennard Street, B.A. in Criminology

Jacqueline Elizabeth Caddy, Ember Street, Business

Alyse Lauren Callihan, Linkville Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Michael James Cassata, Meadow Drive, B.A. in Computer Science

Evan R Dabbs, Wilson Street, B.A. in Criminology

Lacy Christine Dalimonte, Collegiate Drive, B.S. in Hospitality Management

Jill Ann DelSignore, Emmett Drive, Fine Arts

Matthew Scott Demchak, William Penn Avenue, B.A. in Criminology

Chloe Jane Devett, Jacqueline Drive, Humanities and Social Sciences

Jeana Marie Dom, Luray Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Katlyn Louise Durica, Eureka Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Tiffany Nicole Ellsworth, Garfield Street, B.A. in English

Hayley LaMarr Faight, Eugene Street, B.A. in Theater

Corey Brandon Fox, Balsam Street, B.A. in Criminology

Elizabeth Anne Friedman, Messenger Street, B.A. in Criminology

Brian Michael Gable, Bucknell Avenue, B.S. in Management

Gwen N. Gaviola, Mifflin Street, B.S.Ed. in Spanish Education

Kyle William Goisovich, Dolphin Street, B.S. in Nursing

Leah Elizabeth Gontkovic, Krings Street, B.S. in Marketing

Kayla Beth Grasser, Mile Hill Road, B.A. in French

Tyler Anthony Gregorchik, Killian Street, B.S. in Biology

Kristyn Ann Haley, Olim Street, B.S. in Interior Design

Crispin Havener, Fayette Street, B.S. in Communications Media

Luke Bracken Helsel, Coon Ridge Road, B.S. in Marketing

Nathan Douglas Henry, Rocky Road, B.S. in Management

Beau James Herbert, Krings Street, Humanities and Social Sciences

Brittany Ann Hiltz, Owen Drive, B.S. in Hospitality Management

Brandon J. Hody, Saylor Street, B.S. in Safety Sciences

Lara Joanne Holdsworth, Ferndale Avenue, B.S. in Disability Services

Alexandra Nicole Holmes, Sunset Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

Jacquelene Michelle Honeycutt, Clover Street, B.S. in Physical Education and Sport

Alexandria Courtney Hull, Killian Avenue, B.A. in Psychology

Kathryn Quinn Hutchinson, Stanford Avenue, B.A. in Psychology

Matthew Steven Jones, Somerset Pike, B.S.Ed. in Mathematics Education

Benjamin Steven Kaseler, Wissinger Hollow Road, B.S. in Hospitality Management

Matthew Allen Kauffman, Saylor School Road, B.A. in Criminology

Darla R. Kiefer, Marietta Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

Sara Elizabeth Kirby, Drexel Avenue, Busines

Christopher Patrick Koop, Vickroy Avenue, B.A. in Political Science

Michael G. Kozak, Glenn Street, B.S.Ed. in Elementary Education

James Joseph Lamonaca, Kerr Drive, B.A. in Criminology

Jenna L. Lloyd, Highland Avenue, B.S. in Interior Design

Alicia Clare Magistro, Goucher Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Stephanie Anne Martin, Rachel Street, B.S.Ed. in Art Education

Lindsay Elise Matolyak, Sherwood Drive, B.S. in Chemistry

Jessica Kathleen Mazur, Claythorne Drive, Health and Human Services

Mary Elizabeth McAneny, Minno Drive, B.S.Ed. in English Education

Katelyn Ann McClain, Fronheiser Street, B.S. in Communications Media

Leanna Jean McGiboney, Maplewood Drive, B.S.Ed. in Music Education

Brittni Juneil McKolosky, Whispering Pines Lane, B.S.Ed. in Art Education

Ryan William Mikolic, Benshoff Hill Road, B.A. in Criminology

Breanne Allison Miller, Glenwood Avenue, B.S. in Nutrition

Samantha Alyson Miller, Leon Street, Health and Human Services

Jennifer Lynn Moore, Frankstown Road, B.A. in Criminology

Dottie Jean Morgan, Cypress Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Zachary Allen Nealen, Pike Road, B.A. in Criminology

Jerrod Daniel Nixon, Marhefka Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Carla P OConnor, Bedford Street, B.S. in Hospitality Management

Amanda Dawn Partsch, Helsel Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Sarah Jeanne Pastorek, Luzerne Street, B.S. in Natural Science

Amanda Ashton Pepley, Fender Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Linda Lee Pepley, Cauffiel Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Kristin Marie Podrasky, Antonazzo Lane, B.A. in Criminology

Andrew Martin Pozun, Violet Street, Humanities and Social Sciences

Jennifer Elaine Price, Clarence Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Tommy Leon Pridgen, Moore Street, B.S. in Accounting

Kaitlyn Fraley Prout, Colgate Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Katelyn Ann Rossi, Bantel Street, B.S. in Nursing

Cyril Paul Rumsey, Regal Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Sonya Lynn Seitz, Menoher Boulevard, B.A. in Art

Stephen Joel Shander, Mack Avenue, B.S. in Safety Sciences

Anne Elise Shearer, Leila Street, B.S.Ed. in English Education

Richard Thomas Shook, Sell Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

Luke Michael Slezak, Louisa Place, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Charles John Smith, Beechwood Street, B.S. in Marketing

Shannon Aileen Stephens, Pomona Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Alysse Marie Stump, Patton Terrace, B.S. in Nursing

Geneve Rae Tessari, Bedford Street, Humanities and Soc Sciences

Michael Joseph Thompson, Haverford Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Travis Robert Thompson, Pender Road, B.S. in Safety Sciences

Emily Marie Valko, Work Drive, B.S. in Nutrition

Marissa Dawn Velez, Cypress Avenue, B.A. in Political Science

Shawn Michael Vigne, Ferry Street, B.A. in Criminology

Meghan Renee Vogatsky, Simmons Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Maureen Anne Wesner, Bucknell Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Nathaniel Alexander Williams, Shenkelview Drive, B.S. in Finance

Sebastian Wolf, Hill Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Thomas Joseph Wycheck, Oakridge Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Joseph Thomas Zanghi, Dormer Street, B.S. in Communications Media

Lisa Ann Zayac, Samuel Street, Health and Human Services

Lilly

Brandi Elizabeth Hershel, Mountain Road, B.A. in Criminology

Sarah R. James, Orange Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Kristopher Gerald Kowalczyk, Cherry Road, B.A. in Art

Emily Marie Spinner, Duffy Lane, B.S. in Nursing

Loretto

Johnna Marie Casale, B.S. in Fashion Merchandising

Samantha Jean Cretin, Cretin Lane, B.S.Ed. in Art Education

Justine Marie Hrzic, Syberton Road, B.S. in Management

Shannon Nicole King, Lakefront Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Susan B. Rambeau, Iceplant Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Mineral Point

Jeffrey Allen Bopp, Mineral Point Road, B.S. in Physical Education and Sport

Alyssa Irene Burkey, Dovetail Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Kelsey L. Dickert, Lyle Street, B.A. in Art

Dane Anthony Peruso, Castine Road, B.S. in Physical Education and Sport

Nicktown

Lisa Marie McCombie, Saint Joseph Street, B.S. in Chemistry

Alexa Nicole Pawlowski, Blue Goose Road, B.S. in Accounting

Nanty Glo

Karen Lynn Barker, Rodgers Street, B.A. in History

Robert J. Bugosh, Poplar Street, B.S. in Biology

Anthony Paul Chiappini, White Street, B.S. in Safety Sciences

Maria Rose Cornetti, Allie Buck Road, B.S. in Accounting

Nicole Christine Crawford, Cambria Street, B.A. in Psychology

Jared A. Divido, Cambria Street, B.S. in Nursing

Autumn Leigh Forcellini, Loraine Road, B.S. in Physical Education and Sport

Marlana Dee Malcotti, Finntown Road, B.S. in Nursing

Jessica Renee McEvoy, Third Street, B.S. in Management

Julie Ann Ostinowsky, Roberts Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Rachel A. Teeter, Fords Corner Road, B.A. in Psychology

Daniel Lynn Thompson, Pennway Drive, B.A. in English

Nicole Lynn Worthington, Church Street, B.S. in Nursing

Nicktown

Travis George Bobik, Mosscreek Road, B.A. in Criminology

Kimberly Ann Dumm, Killen School Road, B.S.Ed. in Business Education

Olivia Jane Dumm, Henry Dumm Farm Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Ryan Francis Dunchack, Ridge Road, B.A. in Criminology

Rebecca Ann Erwin, Log Road, B.S. in Chemistry

Susan Arlene Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Brandon William Kochinsky, Luther Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Samantha Ann Rodgers, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Daniel James Smith, Log Road, B.A. in Criminology

Northern Cambria

Duane Abrams, Trout Road B, B.S. in Marketing

Stephen Matthew Ashurst, Oak Street, B.A. in History

Ryan P. Baker, Alma Avenue, Humanities and Social Sciences

Kylee Ann Baran, B.S. in Nursing

Lea Marie Baran, B.S. in Natural Science

Jesse Ryan Carnevali, St. Pats Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education

Alicia L. Contres, Grace Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Casey Charles Contres, Grace Street, B.A. in Journalism

Johanna Grace Elias, Hamlet Lane, B.S. in Disability Services

Donald Joseph Griner, Bigler Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

Caitlin Elizabeth Hamryszak, Bigler Avenue, B.S. in Communications Media

Heather Marie Hudson, Hanwell Road, B.S. in Physical Education and Sport

Amy Louise Kirsch, Riverside Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Benjamin E. Knapic, Fine Arts

Cassandra Anna Kollar, Elizabeth Place, B.S.Ed. in Elementary Education

Jared Andrew Mitasky, Yasick Road, B.S.Ed. in Biology Education

Luke R. Parfitt, Angel Lane, B.S.Ed. in Business Education

Shea L. Parfitt, Angel Lane, B.S. in Accounting

Amanda Lee Petrunak, McClain Street, B.S.Ed. in English Education

Christina Marie Rocco, Elder Avenue, B.S. in Marketing

Joseph Mario Rocco, Elder Avenue, B.S. in Biology

Katelyn Anne Sedlock, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Shane Paul Serafin, Hillcrest Street, B.A. in Computer Science

Tajia Elizabeth Stephens, Almond Street, B.S. in Disability Services

Kelly Marie Stiles, Shady Lane, B.S. in Management

Elizabeth Ann Thomas, Goodridge Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Jessica Valeria, B.S.Ed. in Elementary Education

Paula Jane Wagner, Campbell Avenue, B.A. in Criminology

Sarah Marie Westover, Ridge Church Lane, B.S. in Management

Patton

Alexander Bertin Blake, Palmer Avenue, Natural Sciences

Alissa Nichole Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Deanna Lynn Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Joshua S. Litzinger, Ashcroft Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Gerald A. Sikie, Third Avenue, B.S. in Accounting

Megan E. Skebeck, Sugar Lane, Physics

Portage

Matthew Carlton Boast, Sherman Street, B.F.A. in Music Performance

Jessica Dawn Dobson, Johnson Avenue, B.S. in Accounting

Addie G. Gordon, Johnstown Road, B.A. in Art

Gabrielle Catherine Gouse, S Blair Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Laura Eden Gressick, Dusty Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education

Ryan Reed Grove, Jefferson Avenue, B.S. in Physics

Tracy Lynn Jubina, Golf Course Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Julie Elizabeth Latoche, Spruce Street, B.S. in Nursing

Christopher James Patrick, Sportsman Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Robert Henry Roxby, Allen Street, B.S. in Safety Sciences

Amber Elizabeth Smith, Turkey Path Road, B.A. in Criminology

George Joseph Yauneridge, Grove Street, B.S. in Computer Science

Revloc

Latrace Lee Dixon, Highland Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Nicole Anne Hunt, Cambria Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

Summerhill

Nicole Irene Madison, New Germany Road, B.S.Ed. in Elementary Education

John William Saksa, B.A. in Sociology

Michael Joseph Wilson, Second Avenue, B.A. in Journalism

Salix

Bret Adam Berkhimer, B.S.Ed. in Business Education

Adam M. Trout, Beautyline Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Philip A. Trout, Beautyline Drive, B.A. in Criminology

Sidman

Sara Anne Duncan, Cameron Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Katie Ann Gillman, Fairview Avenue, B.A. in Journalism

South Fork

Bethany Ann Furlong, Lake Road, B.A. in Psychology

Tyler Andrew Johnson, Nelson Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Samantha Ann Kessler, Nelson Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Daniel Marc Myers, Grant Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Elise Anne Thomas, Hamas Drive, Humanities and Social Sciences

Lauren Constance Young, Amsite Road, Humanities and Social Sciences

Twin Rocks

Anna Elizabeth Tatarko, Station Road, B.S. in Hospitality Management

Vintondale

Jessica Charlene Brown, B.A. in Journalism

Cameron

Emporium

Cara D. Garrigan, West Fifth Street, B.S. in Communications Media

Kristina Lee Grove, Plank Road Hollow, B.S.Ed. in English Education

Whitney E. Jones, Sizerville Road, B.S. in Physical Education and Sport

Nickolas David Malize, West Sixth Street, B.S. in Physical Education and Sport

Linda Tacey Umbenhauer, Old West Creek Road, B.S. in Accounting

Carbon

Jim Thorpe

Theresa M. Meader, Beech Drive, B.S. in Management

Lehighton

Nicole Sylvia Polk, South Fifth Street, B.A. in Sociology

Palmerton

Julian Michael Lutz, Princeton Avenue, B.S. in Natural Science

Centre

Aaronsburg

Courtney Dawn Stitzer, Tattletown Road, B.S. in Nursing

Bellefonte

Brian Michael Corl, Scenic Drive, B.S. in Computer Science

Margaret Ann Fromm, Blanchard Street, B.S. in Communications Media

Erica Renae Haslet, Lincoln Lane, B.A. in Criminology

Boalsburg

Kyla Lynn Jackson, a West Drive, B.S. in Respiratory Care

Centre Hall

Abram J. Knarr, Colyer Avenue, B.A. in Psychology

Alyssa Marie Muchler, South Hoffer Avenue, B.S.Ed. in Deaf Education

Alicia Diane Yarger, Dennis Alan Circle, B.S. in Nursing

Howard

Brittany Allyce Spicer, Schencks Grove Road, B.S.Ed. in Music Education

Pennsylvania Furnace

Robbin Zirkle, West Whitehall Road, B.A. in English

Philipsburg

Alexandria Nicole Godissart, Oakwood Drive, B.S. in Natural Science

Tara Renee Hutton, Blue Spruce Road, B.S. in Nursing

Rachel Elizabeth Powell, B.S. in Nursing

Rebecca Anne Taylor, Rockwood Drive, Humanities and Social Sciences

Teri Lyn Thompson, Six Mile Road, B.A. in Psychology

Port Matilda

Nicholas Thomas Battaglia, Heiskel Drive, B.A. in Criminology

Olivia Bethany Fitzwater, Centennial Hills Road, B.S. in Nursing

Megan M. Peterson, Lutz Lane, B.A. in English

Daniel Warren Stover, South Mountain Road, B.A. in Criminology

Diana Marie Zuhlke, Charlotte Street, B.A. in Psychology

Spring Mills

Alicia Rae Leitch, Immel Road, B.S. in Nutrition

Tamara Musser, B.S. in Communications Media

State College

Marcus Anthony Agostinelli, Beagle Run Court, B.S. in Natural Science

Kelly Anne Fox, Martin Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Bradley Steven Podolski, Crabapple Drive, B.A. in Art

Susan Elizabeth Ranish, Cambridge Drive, B.S. in Communications Media

Kara K. Schulz, Melissa Lane, B.S. in Interior Design

Courtney Louise St. Clair, James Avenue, B.S. in Nutrition

Brian M. Tompkins, Waypoint Circle, B.A. in Geography

Travis R. Walker, Rolling Ridge Drive, B.S. in Accounting

Chester

Avondale

Linda Herrera, Tandy Lane, B.A. in Criminology

Coatesville

Amanda Shavon Chambers, East Chestnut Street, B.S. in Fashion Merchandising

Gabriel Jerome Trasatti, West Chester Road, B.S. in Hospitality Management

Downingtown

Amy Elizabeth Deets, West Pennsylvania Avenue, B.S. in Nursing

Deanna Di Marco, Old Horseshoe Pike, B.A. in Psychology

Eric Joseph Diewald, Christine Drive, B.S.Ed. in Music Education

Kimberly Mae Ent, Creek Road, B.S. in Fashion Merchandising

Kelly Lynn Johnston, Plaza Drive, B.A. in English

Kimberly Anne Kowalski, Carriage Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

Karl Albert McCorry, Welsh Ayres Way, B.S. in Environmental Health Science

Aubrie E. Nader, Taylors Mill Road, B.S. in Communications Media

Michael Timothy Regan, Pierce Lane, B.S. in Marketing

Danielle Jordan Rosenshine, Patrick Henry Drive, B.S. in Communications Media

Margaret Thobani Shaba, Truman Way, B.S. in Nursing

Jillian Leigh Veit, West Prospect Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

Elverson

Daniel Nicholas Alexander Burnett, Elverson Road, B.S. in Marketing

Nathaniel David Guy Hadden, Main Street, B.S. in Management

Alexander Ryan Hummel, North Manor Road, Humanities and Social Sciences

Exton

Amber L. Cahill, Locust Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

Megan E. Keller, Dawns Edge Lane, B.S. in Fashion Merchandising

Karissa Marie Lynch, Bell Court, B.S. in Hospitality Management

Jordan D. Meanix, West  Devon Drive, B.S.Ed. in English Education

David Scott Viscomi, East Saxony Drive, B.A. in Geography

Molly Elizabeth Wark, Fox Run, Humanities and Social Sciences

Glenmoore

Krista Leigh Jorgenson, Fairview Road, B.S. in Fashion Merchandising

Elizabeth Jo Shumaker, Arrow Point Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Mitchell Albert Sonder, Stonehedge Drive, B.S. in Accounting

Honey Brook

Michael J. Lynch, Quail Lane, B.S. in Communications Media

Kennett Square

Laura Joan Irwin, Line Road, B.S. in Communications Media

Jackilyn Annette Lewis, Las Rosas Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Kristin Elizabeth Schmidt, Waverly Road, B.S. in Hospitality Management

Gemma Michelle Shady, Orchard Lane, Humanities and Social Sciences

Christopher S. Taylor, Twin Creek Lane, B.S. in Management

Landenberg

Trevor K. Douthat, Wigfall Court, B.S. in Interior Design

David Paul Schmidt, Cavender Lane, B.A. in Criminology

Danielle Renee Sobieski, Ivy Crest Lane, B.S. in Hospitality Management

Lincoln University

Lisa Ann Nealley, Thunder Hill Road, B.S. in Nursing

Michelle Anna Stolle, Clearview Lane, B.S. in Hospitality Management

Thomas Martin Wolfe, South Deer Run Drive, B.A. in Psychology

New London

Bryan Robert Kassner, Shady Lane, B.S. in Hospitality Management

Oxford

T. William Balzarini, Kings Row Road, B.S. in Management

Kierstin Lynn Bolton, Briarcroft Drive, B.A. in Asian Studies

Daniel Cerritos, Hodgson Street B, B.A. in Spanish for International Trade

Nicole Marie Robinson, Austin Drive, B.S.Ed. in Music Education

Phoenixville

Gina Felice Colaneri, Charlestown Road, B.S. in Nursing

Kerri Elizabeth Kelly, Manavon Street, B.S. in Athletic Training

Brian John Kennedy, Dogwood Drive, B.S. in International Business

Julie Rae Miller, Diamond Rock Road, B.S.Ed. in Art Education

Pottstown

Parker William Skeabeck, Hartman Road, B.S. in Safety Sciences

West Chester

Valerie Jayne Dutill, Richard Drive, B.S. in Interior Design

Tara M. Kerchner, Apple Hill Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Alexis Deann Lawthers, Dodgson Road, B.S. in Physical Education and Sport

Kristi Glenn Lechmanik, Birmingham Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Sheryl Maria Liedike, Cardinal Drive, B.S. in Natural Science

Myles Raymond Nussbaum, Bantery Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Joel Petit, Greystone Drive, B.S. in Business Technology Support

Taylor Lynn Ryan, Wayne Drive, B.A. in Sociology

Brittany Ashley Smith, West Chester Pike A, B.S. in Fashion Merchandising

West Grove

Lauren Nichole Brown, Jackson Avenue, B.A. in Philosophy

Rae Rooney Burger, Harvest Lane, B.A. in Journalism

Joseph A. Crowe, Allsmeer Drive, B.A. in Political Science

Laura Jean Fox, Elliott Drive, B.S. in Chemistry

Matthew Thomas Glass, State Road, B.S.Ed. in Music Education

Adam Mitchell Loeb, Violet Lane, B.S.Ed. in Music Education

Gabriel Ortiz, Valley Road, B.S. in Hospitality Management

Coatesville

Christopher Paul Makely, Doe Run Road, B.S. in Communications Media

Clarion

Clarion

Alisha L. Walters, South Seventh Avenue, B.S. in Athletic Training

East Brady

Michael Regis Steiner, Kittanning Hollow Road, B.A. in Criminology

Knox

Lindsay Leann Kahle, B.A. in Psychology

Stephanie Renee Kerr, West Railroad Street, B.S. in Biology

Caitlin Renee Turk, Darby Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Lucinda

Ross William Bauer, Griebel Drive, Natural Sciences

New Bethlehem

Lacey Lee Blose, Dayton Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Craig Matthew Hibell, Deanville Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Matthew Warren Krafick, Pheasant Farm Road B, B.S. in Geology

Nash Allen Rupp, West Washington Street, B.A. in Criminology

Heather R. Shrecengost, Mills Lane, B.S. in Nutrition

Rimersburg

Tiffany Marie Corle, Mill Street, B.S. in Physical Education and Sport

Charity Nicole Crawford, Stewart Road, Health and Human Services

Jeremy Michael McClaine, Switzer Road, B.S.Ed. in Music Education

Sarah May Stone, Kissinger Mills Road, B.S. in Management

Shippenville

Daniel Nicholas Reichard, B.S.Ed. in Elementary Education

Clearfield

Clearfield

Justin Andrew Barbieri, Martin Street Exit, B.A. in Criminology

Michael Lewis McDermott, Northwest Fourth Avenue, B.S. in Safety Sciences

Mark C. Norris, Turnpike Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Marissa Elena Young, South Fourth Street, B.A. in Journalism

Coalport

Allyson Marie Hegarty, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Samuel Caleb Yingling, Forest Street, B.S. in Hospitality Management

Curwensville

Holly Ann Bloom, Ridge Avenue Exit, B.A. in Journalism

Candace Noel Brock, Grandview Avenue, B.A. in Criminology

Jennie Lynne Hoover, George Street, B.A. in Criminology

Justin R. Maney, Anderson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Kacie Lynn Morris, Windy Hill Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Leslie Ann Palmer, High Street, B.A. in Theater

Megan Renee Russell, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Ryan Sidney Thornhill, Griffith Avenue, B.A. in Theater

Du Bois

Michael Rosario Astorino, Treasure Lake, B.S. in Nursing

Brittany Ann Baird, Treasure Lake, B.A. in Psychology

John Timothy Chelednik, Treasure Lake, B.S.Ed. in Mathematics Education

Chelsea Joy Connor, Thunderbird Road, B.S. in Natural Science

Bethany Ruth Erickson, Spicher Road, B.S. in Nursing

Nicole Marie Faith, Treasure Lake, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Rachael Fye, Treasure Lake, B.S. in Nursing

Amber Marie Gearhart, Thunderbird Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Emily Arlene Gresock, Treasure Lake, B.S. in Nursing;

Jason D. Hamaker, Treasure Lake, B.A. in Criminology

Jessica Lynn Hoover, Columbus Court, B.A. in Psychology

Steven John Kalgren, Evergreen Street, B.S. in Hospitality Management

Jenna Irene Kougher, Wasson Avenue, B.S. in Disability Services

Justine Elizabeth Narvey, West Long Avenue, B.S. in Nursing

Thomas Everett Nichols, Treasure Lake, B.S. in Physical Education and Sport

Jennifer Kay Peoples, Highland Street Exit, B.A. in Psychology

Kristen Marie Saricks, Olive Avenue, B.S. in Hospitality Management

Paul Thomas Shade, East Sheridan Avenue, B.A. in Journalism

Amy Lynn Sunealitis, Kiwanis Trail, B.S.Ed. in Elementary Education

Emily Marie Thomas, Greenwood Cemetary Road, B.S. in Child and Family Studies

Andrew Joseph Welch, Treasure Lake, B.S. in Accounting

Nicole Elizabeth Wells, Highland Street Ext, B.S. in Child and Family Studies

Jessica Lei Wells, First Street, B.S. in Nursing

Irvona

Shane Joseph Kimberly, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kierstyn Mara Kruise, Mazenko Lane, B.S. in Disability Services

La Jose

Dora Marie Smith, B.S.Ed. in Elementary Education

Mahaffey

Amber Lynn Bennett, East Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Kari Ann Buchheit, Clover Run Road, B.A. in Psychology

Laura Jean Hilliard, Bethlehem Hill Road, B.A. in Psychology

Craig Robert Peterson, Bracken Road, B.S. in Natural Science

Rebecca Peterson, Bracken Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Kelly Francis Ridgway, West Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Grant W. Ross, Town Road, B.A. in History

Ryan David Smith, Banner Ridge Road, B.S. in Physical Education and Sport

Rachel Maureen Struble, East Main Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Rebekah E. Voris, Art Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Morrisdale

Megan S. Liptak, Allport Cutoff, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Jessica Rae Sabol, Allport Cutoff, B.A. in Theater

Colette Fawn Sample, Nearhood Lane, B.S. in Physical Education and Sport

Jade Danelle Shawley, Kent Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Hannah Nicole Sunderlin, Forest Road, B.S. in Natural Science

Munson

Brooke Leann Walstrom, Casanova Road, Humanities and Social Sciences

Olanta

Hannah Jean Walls, Douglas Road, B.S. in Nursing

Osceola Mills

Shaylea Ann Grannis, B.S. in Interior Design

Troutville

Dana Marie Alexander, Main Street, B.S. in Nutrition

West Decatur

Tyler Roger Dotts, Twoey Hollow Road, B.S. in Nursing

Jessica Lynn Shaw, Old Erie Pike, B.S. in Human Resource Management

Woodland

Jacob Thomas Graham, Als Road, B.S. in Safety Sciences

Clearfield

Brooke Nicole Jordan, B.S. in Nutrition

Clinton

Avis

Tabitha N. Mantle, Lafayette Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Lock Haven

Seth Adam Hosterman, B.A. in Philosophy

Sarah Jeanne Hosterman, Park Drive, B.A. in Psychology

Kelly Alanna Muthler, Oak Hollow Road, B.A. in Philosophy

Mill Hall

Lauren Katherine Dwyer, Homestead Drive, Education

Renovo

Jared William Newlen, Market Street, B.S.Ed. in Music Education

Columbia

Benton

Marion Elizabeth Maopolski, Saint Gabriels Road, B.S. in Nursing

Berwick

Laura Jean Folta, Ruckle Hill Road, B.S. in Nutrition

Joshua Gallagher, Summerhill Road, B.A. in Theater

Marde Ruth Snyder, East Sixth Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Bloomsburg

Breanne Elizabeth Bisset, Dahl Road, B.A. in English

Caitlin Erin Collins, East Third Street, B.A. in Theater

Martina Ruth Hauck, Second Street, B.S.Ed. in Chemistry Education

Carley Aurora Lee-Lampshire, Main Street, B.A. in Journalism

Allison P. Mott, Woods Edge Drive, B.A. in International Studies

Megan Rae Smith, Summit Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

Jordan Nicole Willie, Old Berwick Road, B.S.Ed. in Music Education

Catawissa

Marisa Joelle Moyle, B Southern Drive, B.S. in Interior Design

Geralee Hope Slotterback, Mensch Road, B.S. in Interior Design

Orangeville

Jason Philip Kistler, Stoneybrook Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Richard Charles Lee, Kline Road, B.A. in Music

Olivia Lauren McGovern, B Green Creek Road, B.S. in Biochemistry

Stillwater

Alison Marlo Rhinard, Zaners Bridge Road, B.S. in Interior Design

Crawford

Cambridge Springs

Ashley Luann Kenny, Miller Station Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Chelsea Marie Thompson, Watson Road, B.S. in Communications Media

Centerville

Franci Alexa Titus, Dutch Street, Humanities and Social Sciences

Cochranton Sean

Andrew Battin, North Franklin Street, B.S. in Management

Melissa Elaine Clark, Ryndroad, B.A. in Art

Emilee Anne Dolan, Vincent Road, B.S. in Accounting

Kayli Elizabeth Foulk, South Franklin Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Crystal Diane Mack-Kaliszewski, B.A. in Psychology

Marisa Beth Youngs, South Franklin Street, B.S.Ed. in Music Education

Conneaut Lake

Andrew John Motzing, West Townline Road, B.A. in Criminology

Derek Douglas Tabar, Greiser Road, B.S. in Accounting

Conneautville

Jared Michael Clark, Turkey Track Road, B.S.Ed. in Music Education

Nathan Geoffrey Schwab, North Townline Road, B.S.Ed. in Art Education

Robert Michael Turick, Walnut Street, B.S. in Accounting

Linesville

Sarah Marie Garstenshlager, South Pymatuning Street, B.S.Ed. in Deaf Education

Katherine Elizabeth McMann, East Erie Street, B.A. in Sociology

Marcus Ryan Yocum, West Erie Street, B.A. in Criminology

Meadville

Zachary M. Andrews, Port Road, B.S. in Physical Education and Sport

Jenna Marie Bubna, Ridge Road, B.S. in Fashion Merchandising

Erin L. Carlson, Oakview Drive, English

Michael Ryan Fritz, Tamarack Drive, B.A. in Art

Holly Griffith, Pine Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Ashley Louise Hogue, B.S. in Nursing

Abby Lynn Lamont, Bordeau House, B.S. in Human Resource Management

Janel Amber Prinkey, Fisher Road, B.S.Ed. in English Education

Jocelyn Marie Stadtmiller, Hemlock Drive, B.A. in Psychology

Scott Austin Williams, Pine Street, B.S. in Management

Saegertown

Sean Michael Lyons, Fry Road, B.S. in Natural Science

Anthony Charles Tordella, Grange Center Road, B.S. in Management Information Systems

Springboro

Daniel Kevin Drumm, North Main Street, B.S.Ed. in Music Education

Alaina Jill Leone, West Center Road, B.S. in Finance

Tiffany Marie Patterson, Shadeland Road, B.S. in Nutrition

Titusville

Hannah Mae Bowes, East Walnut Street, B.S. in Fashion Merchandising

Michael Kieth Morrison, Overlook Drive, B.S. in Finance

Joseph Michael Neely, West Main Street, B.S. in Finance

Townville

Abby Jane Mailliard, Dewey Road, B.A. in Sociology

Cumberland

Boiling Springs

Tyler Charles Brown, Crape Myrtle Drive, B.S.Ed. in English Education

Alexander Mark Heuman, Forge Road, B.A. in Criminology

Richard Edward Recordon, Blossom Terrace, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Joshua Adam Watkins, Mulberry Court, B.S. in Management

Camp Hill

Carolyn Lindsey Coia, Lamp Post Lane, B.S. in Finance

Elaine Alexandra Evans, Oak Avenue, B.S. in Management

Erin Rose Hendry, Beverly Road, B.S.Ed. in Music Education

Elyse Marie Kleist, Penn Ayr Road, B.S. in Chemistry

Jenna Elyse Magill, Allendale Way, B.S.Ed. in Elementary Education

Cale Andrew McKee, Deerfield Road, B.S. in Management

Melissa Danielle Miller, Fireside Drive, B.A. in Sociology

Whitney Nicole Pequignot, Erford Road, B.S. in Nutrition

Timothy Cassell Quigley, Glenwood Drive, B.S. in Communications Media

Fred Speaker, November Drive, B.A. in Journalism

Katharine J. Steinour, South 30th Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

Katharine Tracy Uvick, Princeton Avenue, Natural Sciences

Sarah Louise Uvick, Princeton Avenue, Humanities and Social Sciences

Nicholas Jay Woodruff, Hillcrest Court, B.S. in Human Resource Management

Carlisle

Jessica Lyn Boggs, Pine Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Robert Bruce Davis, North East Street, B.A. in Political Science

Nicole Marie Eshelman, Pine Road, B.S. in Biochemistry

Alyssa Brooke Fultz, Wheatfield Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Jennifer Lynn Graham, Appaloosa Way, B.S. in Biology

Alyssa Mae Hair, Wolf Bridge Road, B.S. in Nursing

Ann Loughry Hanniford, Petersburg Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Richard James Tripp Juday, Walnut Bottom Road, B.S. in Finance

Katherine Anna Kelley, Forbes Road, B.A. in Sociology

Joseph D. McGinnis, South Middlesex Road, B.S. in Safety Sciences

Jonathan Christian Mentzer, Gobin Drive, B.S. in Accounting

Stephanie Ann Phillips, Bernheisel Bridge Road, B.S. in Accounting

Samuel Cole Reeves, Cobblestone Drive, Health and Human Services

Ashley Rhiannon Rutten, Ashton Street, B.A. in Art

Matthew Ryan Smith, Briarwood Lane, Business

Brian Gregory Stine, Wild Rose Circle, B.S. in Accounting

Maxwell Robert Taylor, Wheatfield Drive, B.A. in Criminology

Enola

Territica Dinet Johnson, North Enola Drive, B.S. in Nursing

Matthew Stephen Wentz, Gleim Court, B.S. in Chemistry

Lemoyne

Andrew Charles Harkins McCleaf, South Fifth Street, B.A. in Anthropology

Mechanicsburg

Leah Anna Marie Barbera, Mockingbird Drive, Health and Human Services

Kristin Marie Beaver, Creekbend Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Kimberly Rose Brown, Monarch Lane, B.S. in Communications Media

Richard Andrew Gatesman, Pamay Drive, B.S. in Biology

Michelle Elaine Glinski, South Locust Lane, B.S. in Nursing

Kyle Allen Heckelman, Fox Drive, B.S. in Management

James Joseph Hoellman III, Sna Lane, B.S. in Nursing

James Daniel Hull, Smith Drive, B.A. in Criminology

Tara M. Jordan, Canterbury Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Joel Thomas Keckler, Hamilton Avenue, B.S. in Natural Science

Benjamin Paul Kingsley, Wansford Road, B.A. in English

Rachel Leigh Knepp, Beard Road, B.S. in Nutrition

Alicia Jean Kotzmoyer, Stoner Road, B.S. in Accounting

Samantha Carol Loos, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Casey Madden, San Juan Drive, B.A. in International Studies

Kerry Meaghan Mader, Apple Drive, B.A. in Psychology

Marylea Marie Mansfield, Brandton Road, B.S. in Nursing

Alexander Lawrence Martinelli, Ewe Road, B.S. in Hospitality Management

Courtney Alicia McClintock, Longview Drive, B.S. in Nursing

Charles McCown, Nantucket Drive, B.A. in Philosophy

Matthew Alexander McGrady, Nantucket Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Evan Steven McNair, Thornton Drive, B.S. in Marketing

Matthew Charles Miceli, East Simpson Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

Katie E. Ott, South Washington Street, B.S.Ed. in Art Education

Janelle Elizabeth Pieper, Woodside Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Mohsan Raza, Delbrook Court, B.S. in Management

Ryan J. Rilo, Eldindean Terrace, Business

Jessica Ann Rishel, Scenic Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Julie Christina Scott, Terrace Road, Natural Sciences

Nicole Marie Shirilla, Mallard Way, B.S.Ed. in Elementary Education

Stephanie Catherine Simon, Spring Run Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Courtney Alyse Simpson, Ginger Drive, B.S. in Marketing

Craig Alan Skelly, East Meadow Drive, B.S. in Marketing

Andrew Donald Steele, Kylock Road, B.A. in Chemistry

Matthew Lee Toland, East Coover Street, B.S. in Natural Science

Chelsea Alynn Wurster, Ricky Road, B.A. in Psychology

Zachary Cameron Yearick, East Keller Street, B.S. in Finance

Benjamin T. Yost, Conley Drive, B.A. in Economics

Mount Holly Springs

Kelsey Lynn Winton, Tichy Drive, B.S.Ed. in English Education

New Cumberland

Ana Isabel Aquino, Second Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Samantha Ann Bateman, Rosemont Avenue, B.A. in Sociology

Amanda Marie Fontanella, Steigerwalt Hollow Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Bailey Marie Fulkroad, Hilltop Drive, B.S.Ed. in Music Education

Dana Elise Kambic, Harrison Drive, B.S. in Nursing

Valerie Jean Nowaczyk, Lowell Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Nico John Schaffner, Drexel Hills Boulevard, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Jacob Dean Troutman, 16th Street, B.S. in Finance

Newburg

Emily Marie Vaughn, Hanna Road, B.S. in Fashion Merchandising

Newville

Charity Hays Kennedy, Gypsy Run Road, B.A. in Art

Hannah Danielle Lopp, Greenspring Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Shiremanstown

Alana Shary, West Maple Avenue, B.S. in Accounting

Dauphin

Berrysburg

Kristen H. Nichols, West Market Street, B.A. in Criminology

Dauphin

Julie Ann Kuntz, Erie Street, B.S.Ed. in Art Education

Grantville

Laurel Susan Weiser, Mountain Road, B.S. in Nutrition

Gratz

Chelsea Marie Heeney, Coon Trail Lane, B.S. in Nutrition

Halifax

Adrienne Kalynda Grosser, Back Road, B.S. in Hospitality Management

Sarah C. Roadcap, Riverview Drive, B.A. in Criminology

Harrisburg

Joelle Dorothy Andrews, Cloverdale Road, B.A. in Psychology

Nicholas Bartrell Arter, Braeburn Lane, B.S. in Communications Media

Masham Adhar Atem, Superior Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Janet Chemutai Barngetuny, Daybreak Circle, B.S. in Natural Science

Melissa Berwa, Pond Road, B.S. in Natural Science

Jennifer Marie Beveridge, Sweetbrier Terrace, B.S. in Chemistry

Joshua Michael Carraher, Maria Drive, B.A. in Psychology

Amie Englehart, South Fairville Avenue, B.A. in Journalism

Courtney Shye Geary, Hillside Road, Health and Human Services

Whitney Rae Geary, Humphrey Court, B.S. in International Business

Quion E. Gunning, Bertha Drive, B.S. in International Business

Danielle Marie Longenbach, Gateway Drive, B.A. in Art

Amanda Nicole McGinnis, Banbridge Drive, B.S. in Hospitality Management

Lam Mayar Monkuor, Lakepoint Drive, B.S. in Respiratory Care

Chanel M. Moore, Norwall Street, B.S. in Physical Education and Sport

Marius Rugira Nsengimana, Thornton Road, B.S. in International Business

Kenneth C. Onyeaka, Sunny Hill Lane, B.S. in Communications Media

Krutarth Kamlesh Patel, Pine Hollow Road, B.S. in Management

Jessie Mae Potter, Piketown Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Elizabeth Ann Proctor, Mountain View Street, B.S.Ed. in Deaf Education

Amanda Lynn Raup, Wimbledon Drive, B.S. in Management

Tiana Janai Reid, South 28th Street, B.A. in Journalism

Miles R. Ribbans, North Scenic Road, B.S. in Accounting

Laura Michelle Root, Swatara Drive, B.S.Ed. in Music Education

Kipp Robert Seelhorst, Mill Plain Court, B.A. in Philosophy

Chaderlynne Marie Sherrill, South 13th Street, B.S. in Marketing

Anthony Darryl Smith, Clinton Road, B.S. in Communications Media

Alyssa Brooke Snyder, St. Andrews Way, B.A. in Art

Jason Daniel Swoyer, Pelham Road, B.S. in Computer Science

Heather Amanda Tinkey, Banbridge Drive, B.S. in Natural Science

Sarah Michelle Trovato, Devonshire Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Thomas C. Wambach, Huntsdale Court, B.A. in Anthropology

Carrie Leigh Warner, Worcester Avenue, B.A. in Psychology

Michael Richard Wertz, Lakeside Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Domanique Teneesha Williams, C. Hall Manor, B.A. in Criminology

Nicole Jessica Wilson, Beaufort Hunt Drive, B.S. in Safety Sciences

Falon Nicole Wolf, Kenwood Avenue, Health and Human Services

Hershey

Sara Elizabeth Endy, Yorktown Road, B.A. in Psychology

Hummelstown

Danielle Francis Boyd, Miller Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Sarah Lynn Daxton, Crooked Hill Road, B.A. in English

Katie Lynn Keller, Hill Church Road, B.S. in Communications Media

Jason Gregory Kline, Merion Court, B.S. in Biology

James Steven Martin, Fairhaven Road, B.A. in Psychology

Courtney Elizabeth Monn, Darthmouth Road, B.S. in Marketing

Aimee Elizabeth Robison, Oakshire Drive, B.S. in Interior Design

Middletown

Melissa Lynne Dailey, Candlewycke Drive, B.A. in Criminology

Renee L. Hetrick, North Spring Street, B.S. in Hospitality Management

Brooke Leeanne Higgins, Roundtop Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Jordan Seth Hughes, Scarlett Lane, B.S. in Nursing

Nicole Marie Johnston, Apple Avenue, B.S. in Hospitality Management

Kayla C. Jones, Maple Road, Business

Roland O. Omololu, Wilson Street, B.A. in Criminology

Christine Marie Severin, Brunswick Road, B.S.Ed. in Music Education

Millersburg

Michelle Louise Artz, Lebo Street, B.S. in Interior Design

Sarah Marie Chmielefski, Ridgewood Drive, B.S.Ed. in Music Education

Tiffany Mae Koppenhaver, B.S. in Hospitality Management

Andrew Mark Rothermel, Hup Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Kelsey Marie Stansfield, Sams Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Delaware

Broomall

Chad Thomas Edmonds, Tower Road, B.S. in Natural Science

Sean Michael Hennessy, Strathaven Drive, B.A. in English

Jamie Daniel Rosenberg, Grant Road, B.S. in Natural Science

Colleen M. Scheuer, Linden Drive, B.A. in Psychology

Bryn Mawr

Stacey A. Carr, Fairfax Road, B.S. in Management Information Systems

Chadds Ford

Jaime Ann Jackson, Health and Human Services

Chester

Brittney Marie Pless, West Mowry Street, Fine Arts

Jasmine De’Shaun Rothwell, West Ninth Street, B.S. in Management

Darby

Yatta Pewa, Ellis Avenue, B.S. in Nursing

Stefan Keith Savage, South Sixth Street, B.S. in Management

Folsom

Kayla Brynn Snyder, Hazel Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Garnet Valley

Jenna Marie Enright, Woodsview Drive, English

Glen Mills

Alexander James Mullins, Sleighride Road, B.S. in Management

Havertown

Samuel Thomas Bolter, Hastings Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

Eric Benjamin Goldman, David Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Andrew Champlin Hartline, Ellis Road, B.A. in History

Danielle M. Hay, Strathmore Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Ryan Patrick Hennessy, Robinson Avenue, B.A. in Political Science

Kimberly L. Ricketts, Shelbourne Road, B.A. in Sociology

Alexandra Marie Wichmann, Merion Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

Lansdowne

Mary Frances Sorrentino, Runnemede Avenue, B.A. in Psychology

Media

Michael Ryan Burnett, North Olive Street, B.S. in Marketing

Theresa Lorraine Burns, Sandy Bank Road, B.S. in Child and Family Studies

Andrea Rufina Francese, Nicole Drive, B.S. in Biology

Andrew Joseph Scheuren, Rosemary Circle, B.S. in Physical Education and Sport

Jonathan Michael Scheuren, Rosemary Circle, B.S. in Physical Education and Sport

Lyndsey Jean Thomas, Beechwood Road, B.A. in Theater

Prospect Park

Kyle Leland Pruitt, 11th Avenue, B.A. in Philosophy

Ridley Park

Kenneth Thomas Clark, Lynn Road, B.S. in Natural Science

Sharon Hill

Jonathon Andrew Quaile, Reese Street, B.S. in Biology

Springfield

John Alex Speers, Summit Road, B.S. in Physical Education and Sport

Strafford

Matthew Jaenisch Morgan, Upper Gulph Road, B.A. in Computer Science

Swarthmore

Kristoffer Waine Williams, Dartmouth Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Thornton

Heather K. Waters, Kashmir Drive, B.A. in Anthropology

Upper Darby

Joseph Francis Cunningham, Academy Lane, B.A. in Computer Science

Tiffany Pearl Johnson, Copley Road, B.A. in Criminology

Fabiola M. Thelon, Hilltop Rd, Health and Human Services

Vyleisha Nakeya White, Ashby Road, B.S. in Communications Media

Wallingford

Sara Barwis Lamberson, South Providence Road, B.A. in Journalism

Bridget Mercedes Widdowson, Austin Court, B.A. in Political Science

Wayne

Jessa Whitney Katlin, Carriage Court, B.S. in Child and Family Studies

Rachel Ann Snyder, Calvarese Lane, B.A. in Psychology

Yeadon

Brandon Leroy Ford, Arbor Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Elk

Benezette

Colt Alan Mack, Front Street, B.S. in Management

Dagus Mines

Nicholas Aaron Malburg, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

Scott Arvid Shuttleworth, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

Force

Joseph R. Lovenduski, B.S.Ed. in Art Education

Johnsonburg

Michelle Ann Franco, Ridgway Jbg Road, B.S. in Hospitality Management

Jenna Elizabeth Haight, Maplewood Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Melissa Polaski, Bergen Street, B.S. in Hospitality Management

Rebecca A. Struble, East Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Kersey

Melinda Kate Gahr, Skyline Drive, B.S. in Nursing

Daniel A. Groeger, Ridge Road, B.S. in Communications Media

Abigail Noel Mosier, Nancy Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Kathleen A. Newell, Hayes Road, B.S. in Nursing

Darcie Renee Sidelinger, Hogback Road, B.S. in Biology

Ridgway

Shaina Marie Buhler, Luchs Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Dina Dush, Evergreen Drive, B.S. in Hospitality Management

Kyle Lee Retzer, Hyde Avenue, B.A. in Computer Science

Rosalie A. Urmann, Emmett Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Saint Marys

Megan Lynn Agosti, Arbutus Lane, B.S.Ed. in Physics Education

Bryan Scott Beimel, Comet Road, B.S. in Management

Kasandra Em Cheatle, Muenster Road, B.A. in Art

Lindsay Erin Clark, Timberline Road, B.S. in Nutrition

Richelle Lee Dippold, Charles Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Jesse Travis Erich, Anne Road, B.S. in Finance

Brian Richard Ferragine, Terrace Road, B.A. in Criminology

Brandon Geoffrey Foster, Pearl Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Morgan Lesa Foster, Pearl Road, B.S. in Communications Media

Brittney Lee Fox, Hall Avenue, B.S. in Nursing

Matthew Thomas Frey, South Paul Road, B.S. in Management

Kylie Ann Geci, Wendel Road, B.S.Ed. in Music Education

Alicia Marie Gerarge, Hemlock Road, B.S. in Nursing

Andrew William Glass, B.S. in Safety Sciences

Erin Marie Jacob, Windfall Road, B.A. in Art

Meghan Ann Lupole, South Michael Circle, B.A. in Political Science

Adrienne Helen Mahoney, Wolfel Avenue, B.S. in Nutrition

Abby Lynn Miller, South Paul Road, B.S. in Biology

Maureen Grace Newell, Rogers Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Stephanie Anne Palmer, East Eschbach Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Casey Lynn Reed, McKennedy Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Bryant Nelson Rieder, Madison Street, B.S. in Management

Abbey Lynne Salter, Wolfel Avenue, B.S. in Nursing

Laura Jeanne Scott, Nicklas Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Michele Frances Sharrow, Hemlock Road, B.S.Ed. in Chemistry Education

Mandy Nicole Stinchcomb, East Condot Road, B.S. in Physical Education and Sport

Erie

Albion

Michelle Elaine Franz, South Main Street, B.S. in Hospitality Management

Laura Lynn Sweeney, Cherry Hill Road, B.S.Ed. in Biology Education

Chad Jonathan Westerburg, Health and Human Services

Corry

Carly Marie Kowalski, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Shelley L. Steffey, Union Street, B.A. in Art

East Springfield

Susannah Mary Treese, B.S. in Fashion Merchandising

Edinboro

Lauren Jacqueline Astorino, Obed Heights Drive, B.S. in Nursing

Courtney Nicole Buchna, Angling Road, B.S. in Communications Media

Katelyn Danielle Carter, Angling Road, B.S. in Nursing

Lee Mathewson Everett, Old State Road, B.S. in Nutrition

Brent Edwin Hutchison, Beau Drive, B.S. in Nursing

Jeffrey Bohn Hutchison, Beau Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

Zachary Jay McConnell, Shechinah Drive, Natural Sciences

Scott William Richards, Jesse Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Erie

David Joseph Allgeier, Garland Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

Andrew John Antolik, Illinois Avenue, B.S. in Management

Jenna Michelle Baker, West Lake Road, B.A. in Psychology

Patti Marie Berbs, Atlantic Avenue, B.S.Ed. in Deaf Education

John Carl Boetger, Gardner Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Emily Marie Brooks, Alexandra Drive, B.A. in Theater

Cara Lee Brumagin, Lake Cliff Drive, Health and Human Services

Katie Lynn Brumagin, Lake Cliff Drive, Health and Human Services

Katie Rose Burkley, Tuttle Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

Justin William Burnett, West 10th Street, B.S. in Physical Education and Sport

Jeffrey Michael Campbell, Shady Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

Stefanie C. Chludzinski, Dixson Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Megan Sarah Coffey, West 28th Street, B.S. in International Business

Leslie Theresa Comi, Greengarden Road, B.S. in Communications Media

Danielle Monet Deutschlander, Martin Road, B.A. in Music

Eric David Divell, Kuhl Road, B.S. in Nursing

Margaret Anne Dreistadt, West 14th Street, B.S. in Biology

Nicole Rose Gervase, Hershey Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Christopher Justin Getz, Valley View Circle, B.S. in Natural Science

Ashley Catherine Glod, Reese Road, B.S. in Fashion Merchandising

Matthew Greene, Brooksboro Drive, B.S.Ed. in Business Education

Sydnee Elizabeth Groenendaal, Poplar Street, B.A. in History

Elizabeth A. Groucutt, Hereford Road, B.S.Ed. in English Education

Kelly R. Huegel, Boyer Road, B.A. in Political Science

Suzanne A. Johnston, Auburn Street, B.A. in Spanish

Noelle Ruth Kramer, Burton Avenue, B.S. in Accounting

Paul Anthony Krasinski, Chelsie Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Kristen Marie Kuzma, Pasadena Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Qian Jin Liu, West 18th Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Allison L. Marshall, Foxboro Court, B.S.Ed. in Social Studies Education

Tammy L. McCarthy, West 21st Street, B.A. in Psychology

Jeffrey Robert McCullough, Millfair Road, B.S.Ed. in Physics Education

Erin Rebecca Mussett, West Seventh Street, B.A. in History

Lauren Eileen Nietupski, East 35th Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Do Chi Phan, E 38th St, B.S. in Interior Design

Kalena Anne Popson, Pepperwood Circle, B.S. in Hospitality Management

Richard J. Power, Meadow Drive, B.S. in Marketing

Edward Joseph Radecki, West Fifth Street, B.S. in Management

James Wesley Ramsey, Sir Andred Drive, B.A. in Criminology

Melinda Marie Rea, Station Road, B.S. in Nursing

Sean Everett Richter, Pershing Avenue, B.S. in Management

Vanessa Renee Robison, West 32nd Street, B.A. in Spanish

Lauren Marie Roth, Nagle Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Rebecca Kay Santi, East 33rd Street, B.A. in Psychology

Jennifer Nicole Sharpless, Hastings Road, B.S. in Physical Education and Sport

Paul James Sykes, B.A. in Political Science

Nadia Claire Szymanski, East Avenue, B.S. in Chemistry

Bethany Sue Taccone, East Lake Road, B.S. in Nursing

James William Tatalone, Dexter Avenue, B.S. in Communications Media

Rebecca Frances West, West 31st Street, B.S. in Interior Design

Matthew James Zamperini, Drake Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

Casey William Zyniewicz, West 40th Street, B.A. in Spanish

Fairview

Michael Matthew Bowser, Otten Court, Health and Human Services

Alexandra Galvin, Manchester Farms Road, B.S. in Nutrition

Melissa Ann Loringer, Avonia Road, B.A. in English

Lindsay Hope Martin, Welcana Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Jack Cooper McCann, Bridlewood Drive, B.A. in Psychology

Ashley Dawn Nedreski, Scioto Court, B.S. in Finance

Alexander Retcofsky, Lord Road, B.A. in Journalism

Simone Mary Welsh, Richardson Circle, B.S. in Natural Science

Harborcreek

Brianne Marie Rzodkiewicz, Bartlett Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Lake City

John Douglas Basco, Middle Road, B.S. in Nutrition

North East

Chelsea Briana Case, Emily Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Bryan David Kirsch, Lola Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Kyle Joseph Kirsch, Lola Lane, B.S. in Management

Michael Ian Kloszewski, Townline Road, B.A. in Psychology

Union City

Morgan Taylor Sparks, South Street, B.S. in Nursing

Waterford

Matthew Kevin Gruver, Shunpike Road, B.S. in Finance

Ryan Christopher Murphy, Tileyard Road, B.S. in Natural Science

Elizabeth Gail Rindfuss, B.S.Ed. in Social Studies Education

Jamie Marie Showman, Lewis Road, B.S. in Hospitality Management

Richard Steven Widdowson, Yaple Road, B.S. in Management

Wattsburg

Denise Michele Loop, Tower Road, B.S. in Nursing

Fayette

Belle Vernon

Thomas Charles Cole, Willowbrook Road, B.S. in Natural Science

Anne Marie Cowen, Brown Street, B.S.Ed. in French Education

Craig M. Delzangle, Cedarwood Drive, B.A. in Computer Science

Louis James Fisher, Rockwood Road, B.A. in Criminology

Carly Marie Jackson, Skyline Drive, B.S. in Management

Meghan Lynne Johnson, Rankin Road, B.S.Ed. in Music Education

Matthew John Miele, Todd Farm Road, B.S. in Nursing

Joelle Lynn Niro, Marco Drive, B.S. in Nursing

Colin Thomas O'Brien, Willowbrook Road, B.S.Ed. in Art Education

Devin Robert Watkins, Nazareth Drive, B.A. in Criminology

Brownsville

Lynne Georgeann Oshetsky, South Street, B.S. in Accounting

Shanya Danielle Tinsley, South Hills Terrace, B.A. in Criminology

Connellsville

Colby Steven Bigam, Mount Tabor Road, B.S. in Accounting

Kylie Erinn Cavanaugh, Connellsville Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

Lauren Elizabeth Dull, Rilla Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Rebekah Christine Greenawalt, Quail Hill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Gregory Alan Petrun, Rilla Drive, B.S. in Accounting

Barbara Nicole Shultz, Breakneck Road, B.S.Ed. in English Education

Emily Ann Ward, Sycamore Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Whitney Justine Weimer, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Dawson

Natalie Dawn Gardner, Banning Road, B.A. in Psychology

Chelsey Marie Kreinbrook, Davis Road, B.S. in Finance

Dunbar

Raean Nicole Kenney, Church Street, B.S. in Fashion Merchandising

Marion Danielle Laurion, Arch Bridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Hopwood

Christopher David Detweiler, Locust Street, B.S. in Physical Education and Sport

Masontown

Kara Joann Arndt, Jefferson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Elizabeth Ann Patterson, Leckrone Road, B.S.Ed. in Biology Education

Mill Run

Marilyn R. Bihun, Kooser Road, B.S. in Nursing

Perryopolis

Scott Michael Dowling, Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Cody S. Inman, Francis Road, B.A. in Criminology

Point Marion

Elizabeth S. Hammack, Prospect Street, B.A. in Asian Studies

Smithfield

Courtney Mae Parker, Smithfield Masontown Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Smock

Rebecca Shearer, Laurel Hill Road, B.A. in Psychology

Uledi

Jessica Kay Martin, B.S. in Nutrition

Uniontown

Jeramie Lynn Byers, Mayflower Drive, B.S. in Interior Design

Kimberly Kumor Gilbert, State Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Patrick Allen Lee, North Gallatin Avenue, B.A. in Criminology

Caroline Elizabeth Renne, Hillcrest Lane, B.S.Ed. in Art Education

Kimberley Danielle Sekeres, National Pike, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Ashley Paige Shumar, Virginia Circle, B.S. in International Business

Elizabeth Marie Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Franklin

Blue Ridge Summit

Alexander Joseph Smith, Summit Farm Drive, B.S. in Management

Chambersburg

Kathryn Trayer Aughinbaugh, Prairie Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Cameron James Fiss, Braemar Drive, Business

Alexander Vangellis Grisos, Wood Duck Drive East, B.S.Ed. in Music Education

Sarah Anne Holmquist, Burkholder Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Mitchel J. Kanagy, Bassett Drive, B.A. in English

Jeremy Allen Kelley, Greenfield Drive, B.A. in Anthropology

Kelly S. McNamee, East Catherine Street, B.S.Ed. in Music Education

Meghan Lyn Shadle, Paul Mar Drive, Health and Human Services

Terra Renee Shanholtz, Westgate Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Mitchell Conrad Stadler, Leafmore Road, B.S. in Chemistry

Robert Mitchell Wilson, West Strohm Drive, B.S. in Finance

Fayetteville

Matthew Daniel Smith, Brookens Road, Physics

Kyle Frank Witter, Hillside Drive, B.A. in Criminology

Greencastle

Joshua Eric Frankenfield, West Weaver Road, B.S. in International Business

Ariel Rae Kifer, Maryland Line Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Mercersburg

Neil S. Berney, Little Cove Road, B.S. in Management Information Systems

Saint Thomas

Amy Elizabeth Heisey, Lincoln Way West, B.S. in Marketing

Waynesboro

Chloe Eve DePaola, South Broad Street, B.A. in Psychology

Rachel Renee Eckenrode, B.S. in Interior Design

Shannon R. Harkins, Dickinson Avenue, B.A. in Political Science

Caitlin Elise Toth, Gardner Avenue, B.S. in Interior Design

Fulton

McConnellsburg

Ashley Lorraine Peck, West Patterson Street, B.S. in Child and Family Studies

Needmore

Jesse Newbaker Smartt, Thompson Road, B.S. in Natural Science

Warfordsburg

Christi Victoria Smith, Buck Valley Road, B.S. in Physical Education and Sport

Greene

Carmichaels

Laci Jo-lynn Ludrosky, Cumberland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Michael Allan Rowe, East Street, B.S. in Physical Education and Sport

Crucible

Shayleigh Ann Busti, Carmichaels Street, B.S. in Physical Education and Sport

Dilliner

James M. Stevulak, B.S. in Marketing

Jefferson

Anna Marie Berry, Washington Street, B.A. in Asian Studies

Mount Morris

Alisa Kay Novak, B.A. in Psychology

New Freeport

Justin C. Williams, Milliken Road, B.S. in Biochemistry

Rices Landing

Katherine Elizabeth Kline, Bayard Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

Waynesburg

Adam Michael Dolfi, North Porter Street, B.S.Ed. in Music Education

Victoria Kaylynn Gregg, Braden Street, B.A. in History

Caleb Benjamin Machesky, Woodies Road, B.A. in Criminology

Caitlyn Ann Sukolsky, Sherman Avenue, B.F.A. in Art Studio

Huntingdon

Alexandria

Molly Sue Bookhammer, Barker Road, B.A. in English

Kyle Andrew Payne, Shelton Avenue, B.S. in Communications Media

Huntingdon

Jessica Lynn Reif, Weiler Road, B.S. in Finance

Rachel Jean Woods, Arbor Bluff Drive, B.S. in Nursing

James Creek

Jordan Dean Gutshall, Raystown Road, B.S. in Management

Catelin Jill Shontz, Pine Ridge Road, B.S. in International Business

Mapleton Depot

Stephanie Renae Benson, Hollibaugh Drive, B.S.Ed. in Music Education

Mill Creek

Tyler Wayne Covert, Grove Road, B.A. in History

Robertsdale

Alicia Renae Pollock, Hoover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Saltillo

Hillary Kendelle Shope, Main Street, B.S. in Accounting

Warriors Mark

Sadie R. Smith, Dry Hollow Road, B.S. in Biochemistry

Indiana

Alverda

Angela Faye Decker, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Armagh

Melinda Marie Clark, Mountain View Drive, B.A. in Criminology

Mitchell Wagner DeRubis, Grange Hall Road, B.A. in Economics/Mathematics

Jared Matthew Long, Ludwig Road, B.S. in Safety Sciences

Blacklick

Casandra Lee Levesque, B.S. in Child and Family Studies

Mark Daniel DeMarines, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Megan Marie McCreery, Marshall Heights Road, B.S. in Accounting

Sean Michael Mintzer, B.A. in Political Science

Blairsville

Jocelyn Rachelle Amevuvor, South Stewart Street, B.A. in Spanish

Arianne Leigh Brown, Front Street, B.A. in Criminology

Heather Nicole Buffone, North Spring Street, B.S. in Fashion Merchandising

Tessa M Buhler, Morewood Avenue, B.S. in Biochemistry

Alexis Renae Caldwell, East Campbell Street, B.S. in Management

Daniel Robert Crevak, Turner Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Danielle Killian Cyphert, Villa Road, B.S. in Communications Media

Helen M. Franklin, Newport Road, B.A. in Psychology

Zachary Graham, Newport Road, B.A. in International Studies

Brett Cameron Gunder, Sharps Hill Road, B.S. in Athletic Training

Steven Eugene Halmes, East Campbell Street, B.S. in Safety Sciences

Eric Matthew Jones, Power Plant Road, B.S. in Management

Aaron Neil Kelly, East Ranson Avenue, Education

Travis Robert Kelly, B.A. in English

Amanda S. Lee, Breezedale Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Kayla Lynn Machak, Palmerton Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Molly Elizabeth Mack, B.S. in Nursing

Katherine Christine McConnell, Jessie Penrose Road, B.S. in Child and Family Studies

Matthew David Moore, Evans Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Kirstie Lynn Moss, B.S.Ed. in Mathematics Education

Kristy Lynn Rellick, Black Lick Road, Health and Human Services

Nicole Barbara Schrack, Yankee Hill Road, B.S. in Nursing

Jennifer Eileen Shontofski, South Brady Street, B.S. in Accounting

Megan Alysse Shutter, Evans Avenue, Humanities and Social Sciences

Stephanie Nicole Smathers, Rome Street, B.S.Ed. in Spanish Education

Pamela Lynn Smith, Squibbs Road, B.S. in Accounting

Jessica Ann Snyder, Campbells Mill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Michelle Leanne Stiles, Bruner Road, B.S. in Nursing

Casey Anna Sturiale, Black Lick Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Joshua Vernon Truitt, Luciusboro Road, B.S. in Hospitality Management

Gina Ann Vigliotti, La Mantia Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Nicole Elizabeth Yanity, Quarry Street, B.S. in Nursing

Brush Valley

Mandy Lynn Gromley, B.S.Ed. in Social Studies Education

Maggie Leigh Mack, B.S. in Nursing

Cherry Tree

Amanda Marie Davis, B.A. in Psychology

Julie A Lowe, Pioneer Lake Trail, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Michelle Kay Matko, Hillsdale Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Stephanie Nelson, Jade Lane, B.A. in Sociology

Kathleen V. Walizer, Bowdertown Road, B.S. in Child and Family Studies

Clarksburg

Lisa Diane Ewing, Stevens Road, B.S. in Accounting

Clymer

Thomas E. Barnes, Morris Street, B.S. in Hospitality Management

Robin M. Beisel, Clymer Road, B.S. in International Business

Nicole Marie Bracken, Walcott Street, Education

Adam Jamil Chi, Raspberry Road, B.S. in Nursing

Sonya M. Chilenski, Laurel Road, B.S. in Management

Joelyssa M. Ferringer, Barr Slope Road, B.A. in Political Science

Christine A. Filipovich, Hancock Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Kenneth J. Glassford, Overman Road, B.S. in Biology

John C. Hardesty, Cypress Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

Steven Paul Hildebrand, Diehl Road, B.S. in Management

Erica Ann Holby, Sherman Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Kelly J. Houser, Evergreen Road, B.S. in Business Technology Support

Jenna Leigh Irwin, Hancock Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Alexander Gregory Kirsch, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Music Education

Kaylin Leanne Lawson, B.S. in Accounting

Aaron William Packer, Walcott Street, B.S. in Business Technology Support

Dennis Taylor Tymensky, Barr Slope Road, B.A. in Criminology

Allison Kay Weston, B.S. in Management Information Systems

Christina M. Young, Sixth Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Commodore

Amanda Sue Chichy, Bash Road, B.S.Ed. in English Education

Christina Marie Deitman, Fisher Street, B.S. in Safety Sciences

Laina Marie Frantz, Alder Road, B.S. in Nursing

Joseph Matthew Perkovich, B.S.Ed. in Social Studies Education

Bradley A. Roach, Douglas Street, B.S. in Management Information Systems

Creekside

Lindsey Ranee Grove, Five Points Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Justin Robert Hill, Hudson Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Daniel Clair Hoover, Hanging Rock Road, B.A. in Criminology

Casey Allen Kowchuck, Johnston Road, B.S. in Finance

Tracy Lynn Krugh, Chambersville Road, B.A. in Criminology

Ashley Lyn Miller, Miller Road, Health and Human Services

Kaitlyn Marie Yeomans, Benjamin Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Dixonville

Jennifer Nicole Brocious, B.S.Ed. in English Education

Ernest

Leeann M. Helenic Badzik, B.S.Ed. in Elementary Education

Justin Corwin Bennett, B.A. in Computer Science

Glen Campbell

Chantel Chree Brink, Brink Road, B.S. in Physical Education and Sport

Amanda Kate Carney, Pine Vale Road, B.S. in Athletic Training

Brittany Ann Peles, Rock Run Road, B.S.Ed. in English Education

Daniel Vasil Peles, Rock Run Road, B.S. in Biology

Graceton

Jonathan William Alter, First Street, B.S. in Computer Science

Carrie A. Lingle, First Street, B.S. in Biology

Kayla J. Painter, Murry Avenue, B.S. in Nursing

Emily Lynne Silvis, Murry Avenue, B.A. in Psychology

Heilwood

Andrea N. Davis, B.A. in Journalism

Delores A. Keith, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Kathleen Grace Larson, Pine Street, B.A. in Psychology

Home

Heather Elizabeth Blake, Kimmel Road, B.A. in Journalism

Katelyn Adell Cornman, Whitesell Road, Health and Human Services

Tiffany N. Cornman, Whitesell Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Amanda Louise Griffith, Nastase Road, B.A. in Psychology

Olivia Lauren Griffith, Nastase Road, B.S. in Human Resource Management

Kristy Lynne Kosek, Pavilion Way, B.A. in Psychology

Neil Jonn Kuzilla, Laurel Drive, B.S. in Management Information Systems

Bridget Suzanne McMeans, Wells Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Kimberly Ann Miloser, Ruth Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

James Paul Shellhammer, Potts Road, B.S. in Natural Science

Jenna Adele Sitosky, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Melody Lynne Thomas, B.S. in Communications Media

Homer City

Leslie Renee Bartlebaugh, George Court, B.A. in Criminology

Nathaniel Stephen Bauer, Gemmell Road, B.A. in Criminology

Susan Harmon Bauer, Gemmell Rd, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Jamier Benavidez, Carlisle Street, B.S. in Safety Sciences

Christina Marie Bitens, Spruce Hollow Road, B.S. in Hospitality Management

Nathan V. Blehi, Crownover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

William James Bryan, Claghorn Road, B.A. in Political Science

Julie Marie Burnheimer, Coy Street, B.S. in Biology

Kari Cathleen Cameron, West Elm Street, B.S. in Accounting

Andrew Joseph Carley, East Church Street, Natural Sciences

Christine Lynn Carlson, Station Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Jessica Ann Clevenger, Altimus Road, B.S. in Hospitality Management

Andrew Brian Coleman, Elizabeth Way, B.A. in Economics

Derek Alan De Carlo, Devers Street, B.A. in Criminology

Leanne Elizabeth Deptola, East Church Street, B.S. in Nursing

Hope Marie Detweiler, B.S. in Accounting

Sherry M. Duncan, Duncan Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Natalie Shawna Ellerbach, Miller Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Kayla M. Fairman, Oakland Avenue, B.S. in Nursing

Adam S. Foust, Ridge Road, B.S. in Biochemistry

Kayla N. Foust, Ridge Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Emily Elizabeth Fulmer, Syntron Drive, B.S. in Child and Family Studies

Bryant Michael Garvin, East Church Street, B.S. in Marketing

James Paul Good, Strong Road, B.A. in Anthropology

Katlyn Jo Graham, Michaels Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Heather Marie Hazley, Hazley Lane, B.S. in Athletic Training

Aaron Michael Lenzi, West Church Street, B.S. in Natural Science

Monica Lynn Lenzi, West Church Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Nicole Carolyn Loughner, Ridge Avenue, Business

Samantha Lynne Maschak, Sarah Street, B.S. in Athletic Training

Lauren Lynne McQuiston, South Main Street, B.A. in Psychology

Tyler Evan Mester, Juniper Street, B.S. in Environmental Health Science

Gabrielle Kayli Miller, 3rd Avenue, B.S. in Management

William David Moon, Kanouff Street, B.S. in Chemistry

Amy Diane Moranville, South Main Street, B.S. in Nursing

Danielle Nicole Morrow, Red Maple Drive, B.S. in Management

Jennifer Lynn Mumau, Mazza Street, B.S. in Management

Lori Ann Repine, South Main Street, B.S. in Accounting

Elsie E Rouser, Yankeetown Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Alyse Mae Scheuermann, West Elm Street, B.A. in Political Science

Hilary Louise Scheuermann, West Elm Street, B.S. in Nutrition

Paul Michael Schmidt, Chestnut Alley, B.S. in Safety Sciences

Jacob Thomas Shannon, Coy Street, B.S. in Computer Science

Graham Reagan Smith, B.S. in Marketing

John Gerald Sokol, Chestnut Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education

Aaron Christian Stultz, Ridge Avenue, B.A. in Journalism

Luke Edward Stultz, Synron Drive, B.S. in Marketing

Alyssa Mary Taddie, Sarah Street, B.S. in Biology

Brianne Nichole Thomas, East Church Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Shawna Deanne Young, Pierce Road, B.A. in Religious Studies

Jacob D. Yurky, Red Maple Drive, B.S. in Natural Science

Indiana

Justin Allan Adams, Hickory Lane, B.A. in English

Adebuolabomi Oluleye Adeyemi, Medlar Drive, B.A. in Criminology

Zachary Hossein Afshar, Stannard Avenue, B.A. in Geography

Sarah A. Alman, Meadow Wood Road, B.S.Ed. in Business Education

Zachary J. Ankney, South Fourth Street, B.S. in Biology

Christopher George Anthony, Forest Ridge Road, B.A. in Theater

Julia Catherine Antolik, Townview Drive, B.A. in English

Joseph Quinn Appolonia, Pine Crest Drive, B.S. in Accounting

Christina L. Arroyo, Philadelphia Street, B.A. in Spanish

Timothy Michael Auman, Centennial Drive

Maria Christine Avolio, South Seventh Street, B.S. in Safety Sciences

Akshay Bajpai, Oakridge Drive, Business

Julie Anna Baroni, Simeone Road, B.S.Ed. in Art Education

Savannah Jean Barris, South Third Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Briar Robert Barry, South Fourth Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

Christopher Edward Bauer, Newport Drive, B.A. in Psychology

Samantha Arlene Bauer, Newport Drive, B.S. in Natural Science

Hala Ben Salamh, Water Street, B.S.Ed. in English Education

James Halley Bicknell, Locust Street, B.A. in Theater

Amanda Louise Bivens, Ann Circle, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

David Christopher Bivens, Byron Court, B.A. in Political Science

Justin L. Bleggi, Shryock Avenue, B.A. in Criminology

Alexandria Larue Blose, Water Street Rear, B.S.Ed. in Elementary Education

Nathan Sean Blose, Ferguson Road, B.A. in Criminology

Amanda Gail Bolyard, South Sixth Street, B.S. in Interior Design

Linda J. Bosco, East Pike Road, B.A. in Psychology

Alex Edward Boser, Diamond Avenue, B.A. in Economics

Justin Steven Boske, Coates Lane, Business

Carrie Marie Bray, Stevenson Avenue, B.S.Ed. in Biology Education

Christopher Michael Brown, Yew Street, B.S. in Computer Science

Marissa R. Bruno, Simpson Road, B.S.Ed. in Music Education

Christian Anthony Buggey, Water Street, B.S. in Safety Sciences

Michael P. Buggey, Water Street, B.S. in Communications Media

Megan Elizabeth Bush, B.S.Ed. in Elementary Education

Ashlee C. Buterbaugh, Briarwood, B.A. in Psychology

Jacqueline Rose Buterbaugh, Evergreen Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Vincent James Calvario, Centennial Drive, B.S.Ed. in Music Education

Matthew Lee Campbell, North 16th Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

Zachary Willard Campbell, B.A. in Criminology

Ramon Li Casanova, North 10th Street, B.S. in Computer Science

Rose Victoria Catlos, Rebecca Street, B.A. in English

Mark Charles Cavill, Anthony Road, English

Brennan Richard Cebula, North First Street, B.S. in Biology

Elizabeth Patricia Celeste, Locust Street, B.A. in Psychology

Pamella Hope Chamberlain Clouser, Oak Street, B.A. in Anthropology

Alyssia Elizabeth Chapman, Poulos Road, B.A. in Geography

David Luke Cochran, Church Street, B.S. in Finance

Justin Joseph Connell, Lucerne Road, B.S. in Business Technology Support

Raymond Aubrey Coppler, B.A. in History

Jamie Lynn Coy, Zehner Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Jessica A. Cummings, Anthony Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Sarah E. Dahlheimer, Edgewood Avenue, B.A. in Chemistry

Hillary Nicole Daldoss, Lucerne Road, Business

Shirley Jean Dalton, Grandview Avenue, B.S. in Nursing

Jessica Lynn Danyi, South 12th Street, Fine Arts

Robert Newton Davenport, Philadelphia Street, B.A. in Economics/Mathematics

Courtney Michelle Davis, Dolores Circle, B.A. in Psychology

Lindsey Nicole DePra, Pratt Drive, B.S.Ed. in Art Education

Glenn Gary Dean, Shady Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Erik Colton Detwiler, Chestnut Street, B.S. in Communications Media

Jill Ann Deyarmin, Campground Road, B.S. in Interior Design

Jose D. Diaz-DeJesus, Rustic Lodge Road, B.S. in Physical Education and Sport

Ashley D. Dodson, Centennial Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Carrie Marie Dorazio, Hoyt Drive, B.S. in Nursing

Hally L. Dravecky, Home Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Chloe H. Drew, Grant Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Robert Joseph Drew, Rebecca Street, B.S. in Communications Media

Daniel G. Drummond, Warren Road, B.A. in History

Natasha Jo Dubinsky, Zehner Road, B.A. in Art

Brittany M. Dudt, Five Points Road, B.S. in Nutrition

Tiffany Marie Dyer, Philadelphia Street, B.A. in English

Kathryn Ellen Edmondson, Ashley Drive, B.S. in Chemistry

Mohammed Tahir Elkhatib, Woodridge Court, B.S. in Natural Science

Jessica Marie Ellis, Hood School Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Shane Lloyd Ferguson, Robin Street, B.S. in Safety Sciences

Joseph Alfred Ferranti, Washington Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

Stephen Francis Filipovich, Shady Drive, B.A. in Psychology

Megan R. Filler, Degaetano Road, B.S.Ed. in Elementary Education

David Allan Fisher, School Street, B.S. in Management

Jessica Renee Fleming, Centennial Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

Marysa Sue Frederick, Park Road, Health and Human Services

Megan Christine Freeman, Byron Court, B.S. in Nursing

Abigail Lunan Frick, Lutz School Road, Humanities and Social Sciences

Kathryn L. Funt, First Avenue, B.S. in Interior Design

Sarah Dawn Fyock, Rayne Church Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Jeremy R. Gallo, Queen Lane, B.S. in Safety Sciences

Nicholas Gabriel Gallo, Queen Lane, B.S.Ed. in Spanish Education

Michael Joseph Garritano, Lucerne Road, B.S. in Safety Sciences

Tyler Ray Gaston, Robin Hill Road, B.S. in Safety Sciences

Judith Gatti, White Farm Road, B.S. in Nursing

Roddy O'Connor Gibbs, South Third Street, B.A. in Psychology

Elizabeth Gordon, Lincoin Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Evan John Grabowski, Revere Circle, B.S.Ed. in Music Education

Shelleon Graciliano, Centennial Drive, B.S. in Nursing

David Kevin Grey, Treese Avenue, B.A. in Psychology

Ashley Renee Griffith, Poulos Rd, B.S. in Nutrition

Stacey Lynne Grycko, Philadelphia Street, B.S. in Management

Jason Andrew Guiste, B.A. in Criminology

Anna Marie Hager, School Street, B.S. in Interior Design

Christian James Hall, Grant Street, B.A. in Criminology

Michelle Lee Hampton, Lazor Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Sara Faith Hampton, B.S.Ed. in Social Studies Education

Athena Frances Harden, Keats Way, B.S. in Geology

Quentin Louis Hartwig, Church Street, B.A. in Criminology

Heather N. Harvey, Dawn Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Jason William Heaton, Oakland Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Charles Thane Hegland, B.S. in Safety Sciences

Katherine Elizabeth Henneman, Water Street, B.S. in Nutrition

Michael A. Henry, East Pike Road, B.S. in Safety Sciences

Jeremy Allen Hetrick, Gompers Avenue, B.S. in Accounting

Benjamin Jules Hilliard, Millay Circle, B.A. in Anthropology

Carissa Michelle Hines, Nixon Avenue, B.S. in Biology

Heather Dawn Hollen, Church Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

Rachel Arlia Holuta, Hoyt Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Nkechinyere N. Iheukwumere, Pompano Lane, B.A. in International Studies

Cory W. Ireland, South Seventh Street, B.S. in Finance

Robert Michael Irvin, Wherle Way, B.A. in Art

Lauren Kristina Iseman, North Sixth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Emmanuel T. Johnson, Oakland Avenue East, B.A. in Criminology

Jennifer Melissa Jones, North Fourth Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Riana Lynn Jones, Centennial Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Maria Kaminski, South Sxth Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Zachery David Karcher, Dawn Drive, B.S.Ed. in Music Education

Camille Ann Kaszubowski, Wren Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

Parminder Kaur, Lilac Street, B.S. in Nursing

Katelyn Kelly, B.S. in Biology

Thomas Christopher Kerr, Edgewood Avenue, B.A. in Geography

Kayla Adele King, Ben Franklin Road North, B.S.Ed. in Art Education

Dana Marie Kirsch, Shelly Drive, B.S. in Accounting

John Michael Kopczyk, Geesey Road, B.A. in Economics/Mathematics

Christopher R. Korinko, B.S. in Hospitality Management

Christopher Michael Kuhar, Stonegate Road, B.S. in Human Resource Management

Elizabeth Grace Kunkle, Rex Avenue, English

Jesse James Kunkle, Sandro Street, B.S. in Management

Anthony Joseph Kuta, Shelly Drive, B.S. in Accounting

Megan Anne Labant, Franklin Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education

Katie Elizabeth Lakatosh, Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Gary R. Lang, A. Getty Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Matthew Adam Lang, North Seventh Street, B.S. in Finance

Andrew Timothy Lannon, South 10th Street, B.S. in Hospitality Management

Annette Christine Laughlin, Washington Street, B.S. in Nursing

Laura K. Laughlin, Washington Street, B.A. in Psychology

Brandon R. Lawson, Martin Road, Natural Sciences

Malia Ann Lazor, North Avenue, B.S. in Interior Design

Laura Marie Leach, Mansfield Avenue, B.S. in Marketing

Jennifer Hope Lechner, Seabrook Drive, B.S.Ed. in Business Education

Alicia Rae Lee, Barclay Heights, B.A. in Sociology

James Allen Lentz, Poplar Avenue, B.S. in Communications Media

Joseph Paul Lenz, Lenz Road, B.S. in Athletic Training

Benjamin Alan Leonard, Ben Franklin Road North, B.S. in Safety Sciences

Christa Lynn Lezanic, Grove Chapel Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Shi Li, Regency Square, B.S. in Computer Science

Xiao Yue Li

Andrew Lichtenfels, Clover Lane, B.A. in Psychology

Shane Michael LoPiccolo, Fisher Avenue, B.S. in Management

Hannah Elizabeth Lockard, Quincy Circle, Business

Simeon Michael Logan, Easy Street, B.S. in Safety Sciences

Dominic J. Lombardi, East Oak Court, B.S. in Marketing

Kelsey L. Lowman, Warren Road, B.A. in History

Renee Lustenhouwer, Philadelphia Street, B.S. in Physical Education and Sport

Lauren Marie Lyons, Oak Street, B.S. in Nutrition

Wesley Paul Lyons, Oak Street, B.S. in Athletic Training

David Andrew MacBlane, Water Street, B.S. in Accounting

Julianne Renee Mack, Sunset Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Nathaniel P. Mack, Dales Road, B.S.Ed. in Music Education

Buhlebenkosi Thandekile Masilela, College Lodge Road, B.S. in Accounting

Adam Michael Mathe, Hamill Road, B.S. in Management Information Systems

Kevin Joseph Mathe, Chestnut Street, Business

Michalis Mariou Mavrotheris, Oakland Avenue, B.A. in Psychology

Megan Nicole McClure, Olive Street, B.S. in Fashion Merchandising

Janelle Lynn McCombie, Washington Street, B.S. in Nursing

Joseph Justin McCombie, South Seventh Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Misty Caitlin McCurdy, Cheese Run Road, B.S.Ed. in Art Education

Meghan Florence McDonald, White Farm Road, B.S. in Communications Media

Colleen Faith McDowell, Merrick Street, B.S. in Fashion Merchandising

Sarah Marie McKenzie, Chestnut Street, B.A. in Psychology

Heather Anna McNeil, Stable Road, B.S. in Nutrition

Tasha M. Mehelich, Dolores Circle, B.A. in Criminology

Roussari Rachelly Mendoza, South 11th Street, B.A. in Criminology

Mamuyovwi Gerald Mensah, South Sixth Street, B.A. in Economics

Vince Clark Merringer, North Eighth Street, B.A. in Anthropology

Nicole Lee Miller, Sue Anne Lane, B.A. in Anthropology

Laura A. Mills, South Sixth Street, B.A. in Psychology

Michael George Milner, Harmony Drive, B.A. in Criminology

Marla Ann Miner, Oak Street, B.A. in History

Sia John Minja, B.A. in Economics

Breeanna Nicole Mintmier, Easy Street, B.A. in Chemistry

Giancarlo Morales-Belletti, Church Street, B.S. in Finance

Ronald Fredrick Moreau, Chestnut Street, B.S. in Hospitality Management

Alexandria Marie Moretti, Blairton Avenue, B.A. in Sociology

Jessica Ann Moretti, Warrington Drive, B.A. in Journalism

Zachary Michael Morrow, Wilson Avenue, B.S. in Finance

Cameron Cenzel Morse, Oak Street, B.S. in Biology

Katrina Marie Murray, Oakland Avenue, B.S. in Finance

Serafina Marie Musser, Humming Bird Drive, B.A. in Criminology

Alison Diane Nellis, Poplar Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Zachary J. Norwood, Sandro Street, B.A. in Geography

Eric R. Nystrom, Lazor Street, B.A. in Geography

Ashley Renee O'Hara, B.S. in Child and Family Studies

Maria Ann Olechovski, Robin Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Kayla Elizabeth Olliver, Martin Road, B.S. in Communications Media

Sanchez T. Outlaw, South 13th Street, B.S. in Child and Family Studies

Nicholas Joseph Parrish, Grant Street, B.S. in Management

Kaitlyn Victoria Patrick, Croyland Avenue, B.S. in Biology

Alexander Quay Patterson, Blue Spruce Road, Humanities and Social Sciences

Mitchell R. Penrose, Harvest Lane, B.S. in Physical Education and Sport

Ryan Tyler Penrose, Country Lane, B.S. in Accounting

Thea Mae Petrigac, Locust Street, B.A. in Journalism

Lauren Anne Petro, Easy Street, B.S.Ed. in Spanish Education

Alex Benjamin Pfeffer, Forest Ridge Road, B.S. in Finance

Stephanie Elise Phillips, Washington Street, B.S.Ed. in Music Education

Matthew Joseph Pierce, Heatherbrae Square, B.S. in Natural Science

David Louis Piper, Walnut Street, B.A. in French for International Trade

Luke David Piper, Wren Street, B.S. in Biology

Garrett S. Pizarchik, East Pike Road, B.S. in Safety Sciences

Ployrawee Poopunsri

Eric C. Porter, North Fourth Avenue, B.S. in Safety Sciences

Adam Alexander Prato, Franklin Cir, B.S. in Safety Sciences

Valerie D. Quarles, Fulton Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Jason Hrvoje Rados, Briarwood, B.A. in Economics

Johanna Helena Mary Rahkonen, Diamond Avenue, English

Amy Lynn Rankin, Concord Street, B.S.Ed. in Elementary Education

John A. Renaldi, Hancock Circle, B.S. in Management

Sarah Marie Rice, Ann Circle, B.S. in Natural Science

Jessica Clair Richey, Byron Court, Humanities and Social Sciences

Jessica L. Risinger, Indian Springs Road, B.S. in Nutrition

Brianna Ellen Robertson, Tanoma Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Melissa Susan Rogers, Philadelphia Street, B.A. in English

Nicole R. Roser, Airport Road, B.A. in Journalism

Jacob Shane Rougeaux, Diamond Avenue, B.A. in Geography

John George Rowley, North Fifth Street, B.S. in Computer Science

Kathleen Marie Ruckdeschel, Coolspring Road, B.A. in Philosophy

Michael Clifford Rupert, Evergreen Drive, B.S. in Marketing

Lauren Marie Rutherford, South Fourth Street, B.A. in English

Sean Anthony Ryan, Elm Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Christina N. Samuels, B.A. in Anthropology

Douglas William Satterfield, Humming Bird Drive, B.S. in Safety Sciences

Annabeth Eden Saylor, Locust Street, B.S.Ed. in Music Education

Jillian Lee Schneider, Warren Road, B.S. in Communications Media

Cody Jay Schry, Evergreen Drive, B.S. in International Business

Jason A. Schultz, Oak Street, B.S.Ed. in Music Education

Sandy D. Senat, B.S. in International Business

Kithmini Nissantha Seneviratne, Keats Way, B.A. in Anthropology

Jason Michael Shaner, Zehner Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Susie Ann Sheiness, Hoffman Road, B.A. in Criminology

Ashley Marie Shelton, Centennial Drive, B.A. in Anthropology

Elyse Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in English

Lisa Dawn Shirley, Country Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Megan Annette Shirley, B.S. in Nursing

Scott Daniel Shirley, Country Lane, B.S. in Physical Education and Sport

Alyssa M. Shubra, Aaron Lane, B.S. in Accounting

Emily L. Shubra, Aaron Lane, B.S. in Accounting

David Michael Shultz, Rayne Church Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Maggie Anne Sierras-Trotts, Chestnut Street, B.A. in Sociology

Whitney E. Simmons, B.S. in Chemistry

Robert John Simon, Cresswell Road, B.S. in Safety Sciences

Christopher Scott Simpson, Simpson Road, B.S. in Computer Science

Steven James Singer, North 10th Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

James Dean Smith, Roush Drive, B.S. in Management

Rebecca Lea Smith, West Pike Road, B.S.Ed. in Music Education

Shawna Lynn Smith, West Pike Road, B.S. in Safety Sciences

Kayla Lorraine Speedy, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Brittany Nicole Spencer, Blairton Avenue, B.S.Ed. in English Education

Julie Anna Stachurski, B.S. in Mathematics

Stephen Alan Staniscia, Robin Street, B.A. in Criminology

Brent Robert Stevens, School Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

David M. Stockton, Grant Street, B.S.Ed. in Music Education

Derrick Storm, Merry Place, B.S. in Accounting

Hannah R. Stultz, Locust Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Kelly L. Swanlek, Grant Street, B.A. in Journalism

Kayla Anne Switalski, Lisa Drive, B.S. in Nutrition

Garrett F. Tanner, View Street, B.S. in Marketing

Justin Eugene Thomas, Gorman Avenue, B.S.Ed. in Biology Education

Courtney Marie Thompson, LaVista Drive, B.S.Ed. in Art Education

Laura Larue Thompson, Burns Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

Marsha L. Tickell, Chestnut Street, B.S. in Child and Family Studies

Catherine Rose Tidwell, B.A. in Psychology

Josephine Siena Tidwell, B.A. in Theater

Carrie Marie Timko, South Sixth Street, B.A. in Sociology

Dylan Jacob Toy, Fifth Avenue, B.A. in Criminology

Emily Christine Trenney, Locust Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Shawn Carl Trout, North Eighth Street, B.S. in Safety Sciences

Monica Gene Turner, B.S. in Nursing

Rachel Marie Umbel, Sue Anne Lane, B.S. in Physics

Anne Cameron Ursu, Willow Avenue, B.A. in Music

Thomas John Valazak, Coates Lane, B.S. in Business Technology Support

Molly Marie Vanderneck, Chestnut Street, B.S. in Nursing

Madeline Rose Varner, Five Points Road, B.S. in Child and Family Studies

Carole M. Walker, South Fifth Street, B.A. in Philosophy

Sarah Ruth Walz, Grant Street, B.S. in Biology

Wentao Wang, Regency Square South, B.S. in Communications Media

Yue Wang

Ian T. Ward, Madison Circle, B.S. in Finance

Annie E. Wardrop, Grant Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Briana Lynette Weatherspoon, Fairview Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Travis Michael Wendel, Warren Road, B.A. in Geography

Jing Weng, Hartman Drive, B.S. in Accounting

Nicholas J. Westrick, Stannard Avenue, B.S. in Finance

Kelsi Louise Whetsel, Evergreen Drive, B.S. in Child and Family Studies

Stephanie Ann Williams, Walnut Street, B.S. in Applied Mathematics

Megan Marie Wilson, Hickory Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Andrew James Wiltrout, Grant Street, B.S. in Communications Media

Nathan S. Winters, Winterfield Road, B.A. in English

Mark Edward Wolfe, Grant Street, B.A. in Psychology

Rebecca Brea Woodward, Geesey Road, B.A. in Sociology

Whitney Allison Woodward, Geesey Road, B.S. in Physical Education and Sport

Tabitha Ann Yagle, Sunset Drive, B.S. in Finance

Maki Yamada, Gompers Avenue East, B.A. in International Studies

Jing Yang

Stephanie Anne Yarup, Water Street, B.A. in Psychology

Lauren Grace Young, Black Walnut Road, B.S. in Marketing

ZeNa Zhang

Nicholas Zimny-Shea, Station Avenue

Josephine

Laken Georgeanna Tassos, Old Indiana Road, Humanities and Social Sciences

Brandon Mark Tomachek, Jasen Street, B.S. in Accounting

Leslie Nicole Webster, Old Indiana Road, B.S.Ed. in Chemistry Education

Kent

Heidi Marie Huey, B.S.Ed. in Elementary Education

Paula Renae Stewart, Mill Street, B.S. in Hospitality Management

Lucernemines

Christopher J. Catalano, 10th Street, B.A. in Criminology

Mary Lynne Kuehn, B.A. in International Studies

Jarhed Richard Szalkowski, 11th Street, B.S. in Physics

Marion Center

Amanda Kaye Dunlop, Pollock Road, B.S. in Communications Media

Amber Catherine Fishel, Lowman Road, Humanities and Social Sciences

Meggan Stephanie George, Riddle Road, B.S. in Physical Education and Sport

Hilary Ann Greenwald, B.A. in Art

Rachel Allison Kundla, Hartman Road, Health and Human Services

Melissa J. Loughry, Pollock Road, B.S. in Nursing

Teresa Ruth Mullen, Pfeiffer Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Melissa J. Rising, Pickering Run Road, B.S.Ed. in Art Education

Kellie E. Ruffner, Skyline Drive, Health and Human Services

Autumn Lynn Vay, B.S. in Marketing

Nicole Leigh Watkins, Leroy Road, B.S. in Nursing

James Paul Zewe, B.S. in Biochemistry

Penn Run

Jordan Lee Alsop, Sportsman Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Robert William Buterbaugh, Buterbaugh Drive, B.S. in Safety Sciences

Breanne Michele Cameron, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Allison Marie Cowles, Manor Road, B.S.Ed. in Chemistry Education

James F. Dalecki, Ewings Road, B.A. in Economics

Jedidiah Thomas Fetterman, Nursery Road, B.A. in Philosophy

Kayla L. Jusko, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Ian Richard Lavanish, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Megan R. Marshall, B.S.Ed. in English Education

Jeanette Alison Shaffer, Chestnut Ridge Road, B.S. in Management

Kimberly Ann Shearer, Curley Drive, B.A. in Political Science

Justine Marie Smuro, Country Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Gabrielle Melina Strong, Ray Road, B.S. in Accounting

Plumville

Diana Lyne Bellman, Main Street, B.A. in Sociology

Samantha Jourdan Mallik, B.S. in Nutrition

Robinson

Elyse Christine Shearer, Jefferson Street, B.S. in Child and Family Studies

Rochester Mills

Chelsey Ann Baun, Richmond Road, B.A. in Sociology

Christy Ann Baun, Richmond Road, B.S. in Natural Science

Travis Eincle Himes, Parson Road, B.S. in Applied Mathematics

Rossiter

Tabitha Lynn Bowers, Hillman Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Tyler William Grayson, Lions Club Road, B.S. in Communications Media

Erin Marie Maranda, Fleeger Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Hollyann Autumn Setree, Smyerstown Road, B.S. in Nutrition

Zane Henry Zinzella, Buffalo Lodge Road, B.A. in Criminology

Saltsburg

Stephanie Jordan Ball, Hilltop Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Marie Elizabeth Dilascio, 10th Street, B.S. in Nursing

Sara Lynn Dilascio, 10th Street, B.S. in Nursing

Kelly Marie Keibler, Tunnelton Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Erin Laurel Kennedy, Pauline Drive, Fine Arts

Keith William Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media

Kevin Paul Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media

Brandi Ann Marie Muffie, Saltsburg Road, B.S.Ed. in English Education

Rachel Elizabeth Pommer, Market Street, B.A. in Criminology

Holly M. Shirley, Washington Road, B.S. in Environmental Health Science

Jessica Lee Ann Stitt, Leech Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Ashley Nicole Testa, Dogwood Drive, B.A. in English

Corey M. Trybus, Heimberger Road, B.S. in Communications Media

Cassie Genna Ulisse, Moween Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Shelocta

Kevin Scott Andrews, B.S. in Communications Media

David Aaron Ankney, Shelocta Road, B.S. in Natural Science

Jeniece Kaye Duchon, B.S.Ed. in Art Education

Hannah Joy Levier, Health and Human Services

Aaron William Marshall, Sportsman Club Road, B.S.Ed. in English Education

Melissia Mae McCoy, Gastown Road, B.A. in Sociology

Jared Drew McCullough, Millen Road, B.S. in Safety Sciences

Eric L. Pinkerton, Parkwood Road, B.S. in Communications Media

Susannah Grace Rosenberger, Craig Road, B.S.Ed. in Physics Education

Stephanie Marie Shimmel, Laurel Road, B.S. in Human Resource Management

Justin J. Staron, Union Flat Road, B.S. in Biology

Danielle Alexandra Uhron, South Lytle Road, B.A. in Journalism

Corey M. Vasbinder, Milby Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Smicksburg

Dane S. Alabran, North Elkin Road, B.S. in Mathematics

Nikki L. Coon, West Creek Road, B.S. in Management

Tara Leann DeVaughn, Lake Drive, B.A. in Criminology

Erin Melissa Lockhart, B.S. in Human Resource Management

Season Ann Petrovich, Hemlock Acres Road, B.S. in Nutrition

Julia Ann Troup, B.S.Ed. in Biology Education

Matthew Ryan Yeomans, Wells Road, B.S.Ed. in Art Education

Starford

Andrew Craig Rowland, B.S. in Accounting

Jefferson

Big Run

Laura Corin Sproull, B.S. in Communications Media

Brockway

Benjamin Patrick Ammons, Clay Plant Road, B.A. in Criminology

Maria Denise Anderson, Hemlock Street, B.S. in Finance

Christine Rebecca Douglass, Egypt Road, B.F.A. in Music Performance

Laura Elizabeth Mancuso, Main Street, B.S. in Nursing

Derek Thomas Miksich, Brock Street, B.S. in Accounting

Brookville

Caitlin Jo Cook, Franklin Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Anna Hope Dinger, Edgewood Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Sarah Grace Dinger, Edgewood Drive, B.S.Ed. in Art Education

Sara Elizabeth Durante, B.S.Ed. in Elementary Education

David Michael Greenfield, Ishman Road, B.A. in History

Andrea Beth Laursen, Ramsaytown Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Lindsay Ann McManigle, B.S. in Nursing

Timothy Nicodemus Pryor, North Pickering Street, B.A. in Computer Science

Brittany Jean Shaffer, Plotner Road, B.S. in Finance

Abigail Elizabeth Shaw, Pennsylvania Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Shawn Daniel Smith, Hughey Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Falls Creek

Jessica Marie Brown, Second Street, B.A. in Art

Knox Dale

Isaac Joel Lindemuth, B.S. in Natural Science

Oliveburg

Scott Lon Wineberg, B.A. in Journalism

Punxsutawney

Danyka Aleigh Barnett, Mohney Road, B.S.Ed. in English Education

Raeanne Nicole Barrett, Health and Human Services

Matthew David Baumgartner, Jenks Avenue, B.S. in Computer Science

Dakota Robert Bish, South Main Street, B.S. in Physical Education and Sport

Tricia Marie Brady, Scotland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Jade Mykel Brocious, Shenosky Road, Business

David James Burkett, Graffius Avenue, B.S. in Physics

Elise Victoria Butler, Cherry Street, B.S. in Interior Design

Daniel Mac Cappella, Poerio Road, B.A. in Criminology

Seth Alan Carlson, Marion Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Katlyn Marie Cekovsky, Big Run Road, B.S. in Nursing

Amy Lynn Cessna, Graffius Avenue, B.A. in Psychology

Michael Marcus Cook, Stake Drive, B.A. in Criminology

Lauren Mae Dale, Graffius Avenue, B.S. in Nursing

Emily Lorraine Dunkel, Willow Road, B.S. in Finance

Austin Furman, Pleasant Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Adrienne Jonquil Goss, Indiana Street, B.A. in Sociology

Whitney Elizabeth Griffith, Woodland Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Adam N. Griffiths, B.S. in Management

Claira Jean Heitzenrater, Wachob Drive, B.S.Ed. in Art Education

Michael Joseph Kostok, Norman Smith Road, B.S. in Nursing

Derek William Lambert, B.S. in Communications Media

Krista Leeann Lowry, Forest Lane, Humanities and Social Sciences

Dustin Mendus, Elk Run Ave, B.A. in Journalism

Rebecca Ann Mitchell, Bell Road, B.S.Ed. in Spanish Education

Tia Marie Neal, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Michelle Christine Parise, Lewis Street, Health and Human Services

Lynn Marie Peachey, Lincoln Way, B.S. in Nursing

Jesse D. Pearsall, West Liberty Street, B.S. in Child and Family Studies

Luke Andrew Prutznal, Scotland Avenue, Education

Bradley Thomas Renwick, Rose Terrace, B.S. in Safety Sciences

Tess Elizabeth Roberts, Aspen Road, Business

Michele Lynn Seger, Juneau Road, B.S. in Safety Sciences

Amanda Ann Setree, Harmony Road, B.S.Ed. in French Education

Kristofer Olie Smathers, West Mahoning Street, B.S. in Safety Sciences

Brittany Jade Smith, Greenwood Avenue, Health and Human Services

Zachery Charles Smith, Ridge Road, B.S. in Management

Amber Marie Stephens, Spring Road, B.A. in Criminology

Emily Gabrielle Thompson, North Enterline Road, Humanities and Social Sciences

Adam John Vassallo, West Mahoning Street, B.S. in Management

Ashley Lynn White, Juneau Road, B.A. in Psychology

Sarah Beth White, Belmont Avenue, B.A. in Anthropology

Chelsea Hope Wright, East Liberty Street, B.S.Ed. in Business Education

Reynoldsville

Tiffany D. Bartlett, Brown Street, B.A. in Psychology

Amber Buzard, B.A. in Anthropology

Shane Brandon Craker, Jackson Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

Sara Rachelle Kirkpatrick, Reynoldsville FC Road, B.S.Ed. in English Education

Stephanie Louise Moore, Brown Street, B.S. in Respiratory Care

Danielle Morgan Rode, Wayne Road, B.S.Ed. in Art Education

Kimberly Renee Siverling, Grant Street, B.A. in Journalism

Jodi Lynn Speck, Pardus Road, B.S. in Interior Design

Ringgold

Hannah Nicole Burkett, B.A. in Art

Sigel

Abbey Jane Smith, B.S. in Nursing

Katelyn Marie Sneeringer, B.S. in Communications Media

Sprankle Mills

Dana Alan Huber, Sprankle Mills Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Stump Creek

Kelly R. Sutter, Second Street, B.S. in Nutrition

Summerville

Gregory James Dinger, Dinger Lane, B.S.Ed. in Music Education

Michele Lynn Troutman, Fenstermaker Road, B.A. in Anthropology

Sykesville

Michael James Yamrick, East Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Juniata

McAlisterville

Ashley Kay Metz, B.S. in Management

Mifflintown

Cody Richard Arnold, Arch Rock Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Ashlee Marie Leister, Lehman Drive, B.S. in Communications Media

Lackawanna

Carbondale

Kathryn Lynn Cosgrove, Canaan Street, Health and Human Services

Clarks Summit

Kayla Mary Bucciarelli, Greenwood Avenue, Business

Phillip Thomas Del Prete, Bald Mountain Road, Business

Dalton

Julia Elizabeth Farrar, Turnpike Road, B.S. in Fashion Merchandising

Elizabeth Ann Neuhausel, Locust Lane, B.S. in Communications Media

Emily Marie Neuhausel, Locust Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Christine Marie Sanders, B.A. in Criminology

Dunmore

Shannon Marie Garvey, Prospect Street, B.S. in Nutrition

Rebecca Susan Ort, West Elm Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Jessup

Alan William Granza, Church Street, B.S. in Hospitality Management

Peckville

Michelle Lee Maslar, Crystal Street, B.S. in Nursing

Roaring Brook Township

Amber Nicole Grady, Donny Drive, B.A. in Journalism

Scranton

Brittany Michele Cavallotti, Wells Street, B.S. in Interior Design

Samuel K. Failing, Myrtle Street, B.A. in Philosophy

Kaytlen M. Powers, Wheeler Avenue, Fine Arts

South Abington Towns

Leah Catherine Burke, Delin Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Waverly

Cassandra Lynn McDonald, Academy Street, B.S. in Nursing

Blakely

Fadhel Issa Al-Hashem, Timberfalls Lane, B.S. in Management Information Systems

Lancaster

Brownstown

Elizabeth C. Davis, South State Street, B.S. in Nursing

Columbia

Caitlin Elizabeth Bright, Cloverton Drive, B.S. in Interior Design

Conestoga

Julia Lynn Griffith, West Elm Street, B.S.Ed. in Music Education

Denver

Jana Cathrin Keck, Main Street, B.A. in International Studies

Tyler Lorditch, Holly Lane, B.S. in Physical Education and Sport

Joseph Occhiogrosso, Winding Way, B.A. in Music

Elizabethtown

Zachary Scott Beckey, Deodate Road, B.S.Ed. in Biology Education

Rosalee Michelle Frederick, Kenbridge Lane, B.S. in Athletic Training

Emily Catherine Kunish, Hillcrest Lane, B.A. in Sociology

Andrew James Payne, W Hummelstown Street, B.F.A. in Music Performance

Nicholas John Reginella, Ridge Road, B.S.Ed. in Music Education

Lura Irene Repa, Apple Lane, Health and Human Services

Kaitlin Marie Seitz, East Willow Street, B.S. in Interior Design

Ephrata

Dana Leigh Neff, East Mohler Church Road, B.S. in Human Resource Management

Kinzers

Emily Marie Kurtz, Old Philadelphia Pike, B.S. in Nursing

Mitchell Elias Stoltzfus, East Newport Road, B.A. in Criminology

Kirkwood

Zachary Cliff Henderson, Sproul Road, B.S. in Physical Education and Sport

Elizabeth Ann Proffitt, Schoolhouse Road, B.A. in English

Lancaster

Lauren E. Alshouse, Old Farm Lane, B.A. in International Studies

Heather M. DeGrave, Tanglewood Lane, B.S. in Interior Design

Andre Jerome DuBose, Baldwin Drive, B.S.Ed. in Music Education

Alexandra Gagnon, Bentley Lane, Business

Alicia Nicole Haines, Newswanger Road, B.S. in Fashion Merchandising

Joshua M. Hughes, Pennwick Road, B.S. in Finance

Matthew William Jones, Copley Drive, B.A. in Political Science

Amanda Jean Kilroy, Tanglewood Lane, B.S. in Accounting

Brian E. Kimble, East Fulton Street, B.S. in Hospitality Management

Jacob Ariah Kin, West Walnut Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Alyssa Crowe Lunz, Buch Avenue, B.A. in English

Amanda Nicole Marinaro, Ridings Way, B.F.A. in Art Studio

Caitlyn Ann Martin, Corry Avenue, B.S. in Hospitality Management

Tiffany Rose McTigue, Derbyshire Road, B.S. in Athletic Training

Christian Nolan Minich, Fleetwood Drive, B.A. in Philosophy

Lauren E. Montague, Hornig Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Alexandra Kathryn Moore, Apple Blossom Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

Ellen Ochs-Gregory, Leaman Road, B.A. in Sociology

Kelly Lauren Reese, Brookfield Road, B.S. in Interior Design

Kevin Allen Richards, Atkins Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Matthew Justin Roche, Meadow Ridge Drive, B.S. in Human Resource Management

Kylee Lynn Schmitt, Tarpley Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Sharon Elise Sheppard, South Queen Street, B.S. in Marketing

Joshua Paul Shoffstall, Helen Avenue, B.A. in Criminology

Jessica Michele Simeral, Brookfield Road, Health and Human Services

Abigail Mae Smeltz, Crooked Oak Drive, Health and Human Services

Thomas William Trautman, Stable Drive, B.A. in Psychology

Samantha Kaye Wagner, Sunset Avenue, B.A. in Psychology

Elissa Marie Walton, Davis Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Allyson Marie Weaver, Linwood Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Miranda Lane Wortel, Bowman Road, B.S. in Hospitality Management

Leola

Sharee Beth McCarty, Holly Drive, Health and Human Services

Koshoua Pha, Amanda Avenue, B.S. in Nursing

Lititz

Sarah Ann Bedwell, Windsor Lane, B.A. in Psychology

Lauren Ashley Eppig, Brookwood Drive, B.S. in Child and Family Studies

Andrew Michael Gross, Orchard Road, B.S.Ed. in Music Education

Ethan Nicholas Henny, Buckfield Drive, B.A. in Criminology

Alexis Lynn Leed, Rosemont Drive, B.S. in Nursing

Jacqueline Elizabeth Preston, Canterbury Court, B.S.Ed. in Deaf Education

Leah Christine Riegel, South Spruce Street, B.S. in Hospitality Management

Emily Elizabeth Wood, Field Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Manheim

Emily Jean Cowhey, South Main Street, B.A. in Psychology

Marietta

Tara Lynn Peiffer, West Front Street, B.S. in Clinical Laboratory Science

Millersville

Acacia Lea Shedenhelm, Kready Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

Mount Joy

Troy Lucas Behmer, Midland Circle, B.A. in Computer Science

Andrew James Flattery, North Barbara Street, B.A. in Criminology

Mountville

Sarah Ann Wissinger, Orkney Road, B.S. in Mathematics

Zachary Preston Zander, Wildflower Lane, B.A. in English

New Holland

Jonathan David Andrews, Wallace Road, B.S. in Natural Science

Ashley Raven Marshall, Daisy Drive, B.A. in Criminology

Dallas Lee Miller, Sollenberger Road, B.S. in Physical Education and Sport

Lindsey Alexandra Riehl, Hillcrest Road, B.S. in Nursing

New Providence

Nicole Alyssa McVey, Lancaster Pike, English

Paradise

Erin Joy Shirk, North Belmont Road, B.S. in Nutrition

Peach Bottom

Keri Ann Swisher, Fulton Inn Road, B.S. in Fashion Merchandising

Quarryville

Matthew Erik Croyle, Meadow Lane, B.S.Ed. in Music Education

Charles Alexander Fisher, Groffdale Road, B.S. in Finance

Danielle Louise Fisher, North Tanglewood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Jessica Nicole Monk, Hartwood Lane, B.S.Ed. in English Education

Reinholds

Ashlee Mae Long, Mohns Hill Road, B.S. in Biology

Haley Ramya McComb, Red Fox Court, B.A. in Economics

Stevens

Anjuli Marie Calhoun, Hopeland Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Strasburg

Angela K. Sollenberger, South Jackson Street, B.F.A. in Music Performance

Willow Street

Stephanie Faye Hallett, Rawlinsville Road, B.S.Ed. in Music Education

Lawrence

Ellwood City

Chelsey Lynn Anderson, Butler Avenue, B.S. in Marketing

Frank O. Duncan, Woodside Avenue, B.A. in Criminology

Marla Joelle Flecher, Locust Terrace, B.S. in Management Information Systems

Rachel Rochelle Schuster, Smith Street, B.S.Ed. in Elementary Education

New Castle

Robert Alan Abraham, Wilmington Road, B.A. in Criminology

David Albert Domenick, Virginia Avenue, B.S. in Finance

Emily Anne Donnelly, Lynn Street, B.A. in Criminology

Kelsey Maureen Garmon, East Clen Moore Boulevard, B.S. in Nutrition

Monica Joelle Hanna, Boroline St., B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Kerri Lynn Hutchison, West Moffatt Road, B.S. in Nursing

Brian Thomas Jackson, Hidden Brooke Court, B.A. in Criminology

Robert John Kalafut, Long Branch Drive, B.A. in Criminology

Janette Marie Scurlock, Croton Avenue, B.A. in Criminology

Andrea Belle Servedio, Servedio Drive, B.S. in Hospitality Management

Courteney Nichole Smith, Beckford Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Dustin Allen Smith, Mount Hope Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Ann Marie Weisz, Old Butler Road, B.S. in Communications Media

Jeremy Joseph Young, Princeton Road, B.A. in Criminology

Pulaski

Grey David Berrier, Shenango Street, B.S. in International Business

Wampum

Ashley Marie Majors, Elizabeth Street, B.A. in Criminology

Johnna Frances Zona, Snake Run Road, B.S.Ed. in Spanish Education

Lebanon

Annville

Tara Colette Gross, Lewis Road, Humanities and Social Sciences

Kristen Marie Schott, East Cedar Street, B.A. in Theater

Fredericksburg

Tyler Scot Boyer, Airport Road, B.S. in Computer Science

Jonathan Glen Hehnly, Mount Zion Road, B.A. in Criminology

Jonestown

Matthew Kyle Kimble, Fisher Street, B.A. in Criminology

Terrance Mestry King, Donna Drive, B.A. in Anthropology

Heather Lynn Rine, Jonestown Road, B.A. in Criminology

Lebanon

Trisha Lynn Brubaker, Freeport Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Kaitlin Joyce Halsell, Pine Lane, B.A. in English

Spencer Phillip Hartman, Wintermere Road, B.F.A. in Music Performance

Adam Daniel Hartzell, Eastfield Drive, B.A. in Criminology

Emily T. Krause, South Fourth Avenue, B.A. in English

Emily Louise Landis, East Pine Street, B.A. in Sociology

Michelle Rodriguez, North Fifth Street, B.A. in Criminology

Courtney Lynn Roth, Whitney Way, B.S.Ed. in Business Education

Myerstown

Laura Ann Kale, Stracks Dam Road, B.A. in Journalism

Newmanstown

Cyrenne Amanda Ginder, Sheep Hill Road, B.A. in Psychology

Helen Martha Pennypacker, Barry Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Palmyra

Erin Lynn Bratton, North Thistledown Drive, B.S. in Interior Design

Ashley Patrice Carmo, Homestead Lane, B.S. in Fashion Merchandising

Jessica Mae Richards, Clover Lane, B.S.Ed. in Biology Education

Luke Michael Scipioni, South Grant Street, B.S. in Nursing

Richland

Janell Marie Layser, B.S. in Hospitality Management

Lehigh

Allentown

Olasya Doreen Charles, North 10th Street, B.A. in Criminology

Samantha Louise Eichelberger, East Tioga Street, B.S. in Biology

Emily Rose Gagliardi, Windermere Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Jamie Lynn Kemmerer, Cleveland Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Daniel Paul Kushnir, Kraft Drive, Fine Arts

Lorainne Nicole Memary, North Kiowa Street, B.S. in Accounting

Justin Midgley, North Van Buren Street, B.A. in Philosophy

Sharon Morel, West Pine Street, B.A. in Political Science

Caroline Debra O'Donnell, Azalea Road, B.S. in Biology

Rana Sakher Oweis, South Krocks Road, B.S.Ed. in Deaf Education

Jonathan Park, Little Cedar Court, B.A. in Criminology

Bethany Nicole Shoup, Alexander Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Jason A. Susko, College Heights Boulevard, B.S.Ed. in Elementary Education

Kayla Elizabeth Walczer, Muth Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Bethany L. Weidman, Barn Swallow Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Breinigsville

Justina Louise Lambert, Newtown Road, B.A. in Psychology

Kayla Elizabeth Ohl, Magee Xing, B.S. in Nursing

Center Valley

Jennifer Ann DeAngelis, Fieldstone Courtt, B.S.Ed. in Elementary Education

Coopersburg

Jennifer Katherine Krastin, Hamilton Drive, B.S. in International Business

Coplay

Lauren Ann Brosky, Clearview Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Emmaus

Peter G. Bartges, German Road, B.S. in Natural Science

Stephen Christensen, North Third Street, B.S. in Biochemistry

Anne Elizabeth Dewalt, Chestnut Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Alyssa Nichole Funk, Lawrence Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

Hannah E. Johnston, Little Lehigh Drive, B.S.Ed. in Art Education

Sarah Quinn McGovern, B.S. in Fashion Merchandising

Carly Jean Smith, Meadow Lane, Health and Human Services

Fogelsville

Nicole A. Moyer, B.S.Ed. in Deaf Education

Macungie

Paula Michelle Borra, Greenmeadow Drive, Natural Sciences

Meredith Ann Corbet, Fresh Meadow Drive, B.S. in Hospitality Management

Patrick B. Foley, Cross Creek Road, B.S. in International Business

Tracy Jane Landis, Juniper Road, B.S. in Interior Design

Kristen Karen Schupp, Hillcrest Drive South, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Michael John Stewart, Hillcrest Drive South, B.A. in Criminology

Elizabeth Marie Storck, Chardonnay Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Kayla Marie Warner, Peppermint Drive, Health and Human Services

New Tripoli

Erin Mary Albright, Herber Road, B.S. in Natural Science

Teal Elaine Golden, Flint Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Orefield

Laura Patrice McFadden, Meadow Drive, B.S. in Communications Media

Schnecksville

Beth Lindsey Anderson, Hoffman Drive North, B.S.Ed. in Elementary Education

Kiersten Jan Brobst, Hoffman Drive South, B.S. in Nutrition

Robert Alan Fahler, Wagon Wheel Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Lindsay Taylor Reiter, Timber Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Elizabeth J. Todd, Foxcroft Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Slatedale

Jessica Lynn Brown, English

Slatington

Amber Marie Grace, Park Place, B.S. in Fashion Merchandising

Kaitlyn Lee Hoch, Clover Hollow Road, B.S. in Nursing

Wescosville

Larissa Elizabeth Rosendale, Andrea Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Whitehall

Gina Marie Basile, Pennsylvania Street, B.S. in Nutrition

Brian Krall, Grandview Drive, B.A. in Music

Jacquelyn Diana Trump, Bridge Street, B.A. in English

Zionsville

Crystal Lynn Shearer, Kohler Rodd, Health and Human Services

Luzerne

Bear Creek Township

Megan Elizabeth Thompson, Bear Creek Boulevard, B.S. in Child and Family Studies

Drums

Nicole Marie Kreckie, North Old Turnpike Road, B.S. in Athletic Training

Grant W. Shearer, Sand Springs Drive, B.S.Ed. in Music Education

Dupont

Stanley Knick, B.A. in Criminology

Edwardsville

David Wright, Green Street, B.F.A. in Music Performance

Exeter

Helene N. Hurrey, Bennett Street, B.A. in Anthropology

Hanover Township

Lyndsay Nicole Shook, River Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Jessica Sokola, Springfield Avenue, B.S. in Marketing

Hazle Township

Stephanie Angela Latella, Hillside Drive, B.S.Ed. in Music Education

Hazleton

Victoria Frances Bene, North James Street, Business

Kingston

Victoria Elizabeth Lewis, Reynolds Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Larksville

Kevin Joseph Dougherty, Jeffrey Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Mocanaqua

Gabrielle Alyce Pawlush, Italy Street, B.S. in Nursing

Nanticoke

Megan Joan Bogdan, Kosciuszko Street, B.S. in Nursing

Alyssa L. Degosky, South Hanover Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Charles Michael Voyton, South Market Street, B.S. in Biochemistry

Shickshinny

Robert Perry, Silo Road, B.S. in Management

Swoyersville

Brooke Gibson Coslett, Bond Avenue, B.A. in Spanish

Adam Joseph Holschuh, Townsend Avenue, B.S. in Physics

Wapwallopen

Melanie Rose Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nutrition

West Pittston

Erin Marie Rogan, York Avenue, B.S.Ed. in English Education

Wilkes Barre

Deanna Marie Belsky, Courtright Street, B.S. in Biochemistry

Ryan John Everett, South Grant Street, B.A. in Psychology

Erin L. Koolman, Miner Street, B.S.Ed. in Music Education

April Rose Poplawski, Mitchell Street, B.S. in Nursing

Lycoming

Cogan Station

Shane Matthew Engel, Mill Hill Road, B.S. in Management

Theresa Rose Shoff, Upper Powys Road, B.S.Ed. in Art Education

Jersey Shore

Holly Kay DeMarco, Wurster Road, B.S. in Nutrition

Courtney Nicole Kaelin, English

Montoursville

Cory M. Flick, Weldon Street, B.S. in Accounting

Sara Elizabeth Guthrie, Cedar Street, B.S.Ed. in Art Education

Lauren Olivia Lawson, Harvey Drive, Humanities and Social Sciences

Brett Michael Levy, Stopper Drive, B.S. in Management

Adrian John Whipple, Weldon Street, B.A. in Criminology

Muncy

Nicole Elise Blessing, South Market Street, B.A. in Journalism

Tyler Kenneth Daley, West Penn Street, B.A. in Psychology

Caleb Matthew Feigles, West Penn Street, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts

Samantha B. Velkoff, South Main Street, B.A. in Art

Trout Run

Jay Vincent Harter, Bakers Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Williamsport

Nicholas M. Berninger, Rural Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Sean Charles Cannon, Germania Street, Business

Keith James Grentz, Parkwood Street, Business

Matthew Brian Jandrisavitz, Queen Street, B.A. in Criminology

Jeanetta Yvonne Joyner, Memorial Avenue, B.S. in Nutrition

Christopher Robert Leidhecker, B.S.Ed. in Music Education

Sultan Aquil Nafis Magruder, B.A. in Psychology

Gage Jonathen Patchen, Fourth Avenue, B.S. in Finance

Jessica Rose Vance, Grampian Boulevard, B.S. in Nutrition

Joshua Justin Whitney, Garden Street, B.S.Ed. in Music Education

Bianca Danielle Williams, Federal Avenue, B.A. in Criminology

Asja Marie Young, Sholder Avenue, B.A. in Criminology

McKean

Bradford

Katie Faye Heitzinger, Lorana Avenue, B.A. in Sociology

Theresa Hoffmann, Jackson Avenue, Humanities and Social Sciences

Kane

Alan Christopher Kessler, South Edgar Street, B.S. in Biology

Mount Jewett

Jesse Joseph Wagner, West Main Street, B.S. in Natural Science

Port Allegany

Amanda L. Beck, Parklane Drive, B.A. in Sociology

Emily Jamsion Schultz, B.A. in Criminology

Smethport

Chelsea Catherine Becker, Christian Hollow, B.A. in Theater

Abigayle Louise Weaver, B.S.Ed. in Music Education

Katelin Elizabeth Wolfe, B.A. in Criminology

Mercer

Clark

Heather Ann Bougher, Parkview Drive, B.S. in Communications Media

Greenville

Lisa Marie Arthur, Wasser Bridge Road, Education

Kellie Violet Cusick, Vernon Road, B.S. in Biology

Brandi L. Hoffman, Eagle Street, Health and Human Services

Thomas James Mahlon, Park Lane, Business

Michael Jeffrey Reasbeck, Manorview Drive, B.S. in Marketing

Jacob Edward Rossman, Fredonia Road, B.S. in Safety Sciences

Tepler J. Schilling, Lancaster Avenue, B.A. in Criminology

Megan Kaye Webber, Meadowlane, B.S. in Nursing

Grove City

Benjamin L. Barnes, Cranberry Road, B.S. in Physical Education and Sport

Kelly Ann Dumrauf, Daugherty Road, B.S. in Marketing

Rachel Elena Englehart, North Liberty Road, B.S. in Management

Megan Ann Griffin, Lincoln Avenue, Education

Britt L. Kenniston, North Liberty Road, B.S. in Nursing

Casey Rebecca Leigh, Nutt Road, B.S. in Fashion Merchandising

Kelly Patricia McBryan, Forest Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Justin Matthew McNamara, East Main Street, B.A. in Sociology

Ryan Patrick McNamara, East Main Street, B.S. in Communications Media

Katelyn Faye Studebaker, East Pine Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Alyssa Michelle Swartwood, Terrace Avenue, B.S. in Human Resource Management

Kaitlin Grace Torok, East Pine Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Julie Lynn Ventura, B.A. in Political Science

Hadley

Carly Bee McConnell, Pine Hollow Drive, B.S. in Natural Science

Hermitage

Vincent Michael Baldarelli, Rodeo Place, Humanities and Social Sciences

Rebecca L. Braymer, South Keel Ridge Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Heather Lynn Campbell, Lori Lane, B.S. in Nursing

Michelle Lynn Diegan, Robertson Road, B.S. in Nursing

Leah Christine Ferringer, Skyline Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Andrea P. Flower, South Oakdale Avenue, B.A. in Sociology

Jennifer Lyn Harper, Donald Road, B.S. in Nursing

Alexis Christine Johnson, South Darby Road, Physics

Erin E. Mentrek, Ridgewood Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Genna Marie Mentrek, Ridgewood Dr, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Nicole Marie Sayers, Fern Street, B.S. in Nursing

Erica Roth Skinner, Riverbend Court, B.S.Ed. in Music Education

Nickolaus Andrew Smigel, Romar Drive, B.A. in Criminology

Isaac James Tarbell, Reiber Road, B.S. in Child and Family Studies

Zoe Evelyn Tarbell, Reiber Road, B.S.Ed. in Art Education

Jonna Ann Vellente, South Keel Ridge Road, B.S. in Physical Education and Sport

Mercer

David Justin Long, Oak Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Kevin Thomas Waterloo, Autumn Drive, B.S. in Natural Science

Sharon

Bradley Michael Kiester, South Myers Avenue, B.A. in Criminology

Jesse H. Riffle, Ellsworth Street, B.A. in Criminology

Kristen Michele Segarra, Highland Road, Business

April Lynn Snyderwine, Wilson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Sharpsville

Leah Lynn Angott, North Neshannock Road, B.S. in Hospitality Management

Kala A. Gardner, Clay Furnace Road, B.S. in Nursing

David Joseph Gill, Buckeye Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Kristi Lauren Pisarcik, Laurel Drive, B.A. in Sociology

Nicole M. Voyda, Hazen Road, B.S. in Physical Education and Sport

Transfer

Nicholle Renee Dunn, Rutledge Road, B.S. in Child and Family Studies

West Middlesex

Richard Tyler Hosfelt, Clubhouse Drive, B.S. in Human Resource Management

Lauren Alexsis Palmer, Mitchell Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Amanda Elaine Quarterson, Bedford Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Charles Dustin Ruffo, Fetsko Road, B.A. in Political Science

Mifflin

Belleville

Levi James Harmon, East Main Street, B.S. in Safety Sciences

Lewistown

Morgan Elizabeth Brown, Fairway Place, B.S. in Fashion Merchandising

Charles William Gehrett, Winding Way, B.S. in Mathematics

Patricia Marie Gehrett, Winding Way, B.S.Ed. in Elementary Education

Allison Marie Hower, Peach Orchard Road, B.S. in Nursing

Rebecca Jane Kifer, Ridgley Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Kyle Steven Lewis, South Grand Street, B.A. in Economics

Darlene Pauline Lopez, West Fifth Street, B.A. in Psychology

Alesia Kaye Mauery, Donary Circle, B.S.Ed. in Music Education

Hannah Elizabeth Schultz, South Grand Street, B.S.Ed. in Art Education

Curtis Scott Wert, Snooks Hill Road, B.A. in Psychology

McClure

Erin Marie Confer, Underhill Road, B.S.Ed. in English Education

McVeytown

Ashley Nicole Kitting, Bice Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Milroy

Jessica Leigh George, South Main Street, B.S. in Human Resource Management

Newton Hamilton

Tabitha Joy Barrick, B.S. in Accounting

Reedsville

Cindy L. Brown, Brittney Lane, B.S.Ed. in English Education

Mia Janelle Hooper, Taylor Drive, B.A. in Economics

Monroe

Bartonsville

Emily Lauren Mross, B.A. in Journalism

Canadensis

Ashley Marie McCoy, B.S. in International Business

Cresco

Eric Richard Franzo, B.A. in Anthropology

Nicole Doris Scrudato, White Oak Road, B.A. in Journalism

East Stroudsburg

Ashley M. Ertel, Short Hill Road, B.A. in Sociology

Mount Pocono

Katelyn E Myers, Sterling Road, B.A. in History

Saylorsburg

Amber Ann Bittiger, B.S.Ed. in English Education

Deanna Constance Meek, Highpoint, B.S. in Management

Stroudsburg

Brittanie Godfrey, Rainbow Drive, B.A. in Criminology

Matthew L. Mesko, B.S. in Management

Naeemah Akilah Smith, Elm Street, B.S.Ed. in Deaf Education

Nicholas C. Smith, South Eighth Street, Humanities and Social Sciences

Montgomery

Ambler

Alyssa Marie Hutchinson, Cedar Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Ardmore

Jessica Leigh Griffin, Olcott Avenue, B.S. in Nutrition

Audubon

Stephanie Nicole Gryga, Regency Drive, B.A. in Psychology

Gregory James Walter, Redtail Road, Natural Sciences

Blue Bell

Rachel Louise Marinari, Valley Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Matthew James Stavinga, Glenn Lane, B.A. in Criminology

Cheltenham

Rachel A Aistrop, Wetherill Road, B.A. in Spanish

Catherine Patricia McCann, Boyer Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Collegeville

Claire L. Amico, Westover Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Idamarie Desiree Arici, Vincent Drive, B.A. in Journalism

James Price, Exmoor Lane, B.A. in Anthropology

Colmar

Katelyn Marie Krissinger, General Forst Drive, B.S. in Accounting

Ashley Elizabeth Mandes, East Walnut Street, B.A. in Criminology

Dresher

Genevieve Adele Arnone, Kirks Lane, B.F.A. in Art Studio

East Greenville

Meaghan G Kuhns, Washington St., B.S. in Natural Science

Nick Wagner, Wentling Schoolhouse Road, B.S. in Nutrition

Eagleville

James Robert Tarmin, Marilyn Avenue, Fine Arts

Gilbertsville

Dennis Walter Collins, Pinehurst Way, B.S. in Finance

Joseph Wayne Consalvi, Kleman Road, Business

Kristin Marie Troilo, Broad Street, English

Glenside

Apris Marjorie Walker, Fortune Road, B.S. in Communications Media

Harleysville

Michael Anthony Bartol, Hagey Road, B.S. in Fashion Merchandising

Alexandra Lyn Gibilante, Bishopwood Boulevard East, B.A. in Journalism

Erin Lynn Holloway, Pioneer Circle, B.S. in Physical Education and Sport

Stephanie Michelle Mallis, Hackney Way, B.S.Ed. in Elementary Education

Sarah Elizabeth Stauffer, Westbourne Road, B.S. in Communications Media

Hatboro

Kelsey Lynn Faehner, Cypress Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Hatfield

Brittany Rose Allman, South Main Street, B.S. in Physical Education and Sport

Brittany Marie Gozur, Hertford Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

James Colin Ward, Valley Woods Road, B.A. in Criminology

Robert W. Zinsmeister, Quail Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education

Horsham

Julia Mary Harvey, Downey Drive, B.S. in Safety Sciences

Paul Michael Schenk, Norristown Road, B.S. in Marketing

Huntingdon Valley

Emily Nicole Evans, County Line Road, B.S. in Interior Design

Jenkintown

Alex Calvin Flood, West Avenue, B.A. in Economics

King of Prussia

Stephanie Noelle Bianco, Suellen Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Matthew Hornstein, Sweetbriar Road, B.S. in Athletic Training

Lansdale

Lesley E. Anders, Garfield Avenue, B.A. in Journalism

Kenneth Hal Chonofsky, Jackson Street, Humanities and Social Sciences

Lindsey M. Davis, Claremont Drive, B.S.Ed. in English Education

Michael Patrick Katch, Claremont Drive, Business

Ayanna Alexis LeBlanc, Lynwood Road, B.S. in Physical Education and Sport

Victoria Regina Lopardo, Columbia Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Garrett Michael Ofenloch, Locust Drive, B.S. in Finance

Stephanie Rae Schwartz, Brookwood Road, B.S. in Fashion Merchandising

Leah Christine Smith, Amber Lane, B.S. in Fashion Merchandising

Jessica Lynne Van Etten, Addison Lane, B.S. in Nursing

Jennifer Marissa Zanoni, Chaucer Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Limerick

Kimberly Sarah Robinson, Windsor Drive, B.S. in Natural Science

Maple Glen

Douglas Ambrose Vigano, Temple Drive, B.A. in Philosophy

Narberth

Andrea Elizabeth Gaudini, Iona Avenue, B.S. in Hospitality Management

Norristown

Devon M. Caramenico, East Hayes Road, B.S. in Accounting

Caitlin Helen Dunbar, Clyston Road, B.S. in Interior Design

Lakeisa Mercia Hill, Powell Street, Natural Sciences

Jamie Nicole Palmerio, Taft Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Amanda Jean Royer, Township Line Road, B.A. in Art

Jesse Rae Thomas, North Trooper Road, B.S. in Communications Media

Eric S. Warburton, First Street, B.S. in Respiratory Care

North Wales

Jessica Rene Beck, Hopkins Court, B.S. in Biology

Sarah Elizabeth Britt, Virginia Court, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts

Danielle Rose Eppinger, Stump Road, B.S. in Physical Education and Sport

Sean Daniel Feeley, Davis Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Elizabeth Anne Kelly, Barberry Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Kathleen Magurn, Steeplechase Drive, B.S. in Nursing

Lindsey Marie Rogers, Gordon Lane, Health and Human Services

Oreland

Tara Ann Baus, Church Road, B.S. in Nutrition

Pennsburg

Carlie Ann Bearn, Bowers Mill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Samantha Jo Devine, Otts Road, B.S. in Communications Media

Pottstown

Alexis Lanii Glenn, Country Drive, B.S. in Natural Science

Danielle Marie Poletti, Rose Valley Road, B.A. in Theater

Rydal

Michael Duane Link, Fairacres Road, B.S. in Marketing

Sanatoga

Alexandria Emily Slinkard, Village Lane, B.S. in Physical Education and Sport

Schwenksville

Joseph Tan O'Brien, B.A. in Art

Souderton

Angela Nicole DeGennaro, Thornton Court, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Jennifer N. Parmer, West Broad Street, B.S. in Communications Media

Natalie Gayle Raneri, Heatherfield Drive, B.A. in Anthropology

Laura Christine Roberts, Wynnefield Drive, B.S. in Hospitality Management

Spring House

Chelsea Tesei Bronstein, Timber Fare, B.S. in Fashion Merchandising

Telford

Caitlyn Aileen Rosenberger, Ridge Road, B.S.Ed. in English Education

Willow Grove

Jenna Noelle Kurilla, Greyhorse Road, B.S. in Nutrition

Wyncote

Nicolette Patricia Magee, Hewett Road, Health and Human Services

Wynnewood

Neil Joseph Trevisani, Latham Drive, B.S. in Management

Montour

Danville

Bliss Elizabeth Fallon, Spring Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Augusta Anne Gregory, Columbia Hill Road, B.S. in Nursing

Chris Robert Lewis, Lower Mulberry Street, B.S. in Marketing

Amberlee Ryanne Taylor, Bloom Street, B.A. in Political Science

Northampton

Bangor

Lindsay B. Frisbie, Richmond Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Joshua Grant Hemus, Ryan Road, B.S. in Accounting

Bath

Kelli Lynn Hertzog, West Beersville Road, B.S. in Marketing

Bethlehem

Thomas Joseph Brown, Comfort Circle, B.S. in Communications Media

Sarah Elizabeth Grossman, Markham Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Gabrielle Teresa Narlesky, Wedgewood Road, B.S. in Fashion Merchandising

Grania Maire Riess, Millard Street, B.S. in Fashion Merchandising

Gregory Harris Vogler, Biafore Avenue, B.F.A. in Music Performance

Abby Anne Ward, Easton Road, B.S.Ed. in Art Education

Easton

Garritt Keith Fleming, Baldwin Drive, B.A. in Psychology

Amber Leigh Gellock, Northampton Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Elliot Daniel Lesser, Tuscany Drive, B.S. in Biochemistry

Erick David Randolph, Royal Manor Road, B.A. in Psychology

Kyle Donald Thomas, Cherry Avenue, B.A. in Political Science

Hellertown

Brian Evins, Constitution Avenue, Humanities and Social Sciences

Jaclyn Ann Rasich, Banko Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Sasha Tiffany Williams, Northampton Street, B.S. in Human Resource Management

Mount Bethel

Stephanie K. Spina, Jacoby Run Road, B.S. in Interior Design

Nazareth

Amanda Marie Bohn, Moravian Street, B.A. in Criminology

Abbey J. Gold, Sullivan Trail, B.A. in Journalism

Stacey Amber Haverstock, Sycamore Street, B.S. in Fashion Merchandising

Amy Elizabeth Rydeen, Colver Road, B.A. in Chemistry

Northampton

Megan E. Yezzo, East Ninth Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Walnutport

Kylie Erin Boskey, East Zimmer Drive, B.S. in Interior Design

Northumberland

Elysburg

Corey A. Pilkus, East Center Street, B.S. in Management Information Systems

Marion Heights

Corrine Jacqueline Filipczak, East Melrose Street, B.A. in Criminology

Milton

Jacob Ulric Alexander, Sand Hill Road, B.A. in Political Science

Jemerson Alexander Crouse, Fonda Road, B.S. in Management

Northumberland

Chad Allen Brady, Comfort Road, B.S. in Accounting

Benjamin Edward Shoch, Jefferson Street, Humanities and Social Sciences

Sunbury

Courtney Michelle Cydis, Catawissa Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Kyla Isabel Groat, Catawissa Avenue, B.A. in Art

Jayme Nicole Ritchie, B.S. in Interior Design

Lindsey Nicole Scheller, Reagan Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Turbotville

Daniel Philip Mingle, Mingle Road, B.A. in Art

Watsontown

Samantha J. Foust, Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology

Amanda Loye Stamm, East Third Street, B.S.Ed. in English Education

Perry

Duncannon

Christina Renee Dietrich, Faculty Road, B.S. in Nursing

Ashley Lynn Hazelton, Barrick Drive, B.S. in Marketing

Alesha Jean Headley, Palmer Lane, B.S. in Nursing

Casie Jo Matter, Mundorff Lane, Humanities and Social Sciences

Elliottsburg

Maggie Sue Dixon, Peach Ridge Road, B.S. in Interior Design

Landisburg

Nicholas Robert Fazio, Polecat Road, Regional Planning

Liverpool

Paige Kiersten Lower, North Pine Street, B.A. in International Studies

Loysville

Stephanie Alleman, Quarry Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Marysville

Lindsey Alise Brewbaker, Ridgeview Drive, B.S. in Fashion Merchandising

New Bloomfield

Krista Marie Shumaker, New Bloomfield Road, B.S. in Management

Newport

Mary Beth Heicher, Old Ferry Road, B.A. in Art

Philadelphia

Philadelphia

Allison Shade Abey, Provident Road, B.S. in Management

Quazetta Inez Alexander, Hawthorne Street, B.S. in Biology

Kareema Tiffany Alton, Paul Street, B.A. in Criminology

Jasmine Marie Amos, Tyson Avenue, B.S. in Biology

Monique Robin Anderson, Hollis Street, B.S. in Hospitality Management

Sherita R. Banks, Glenloch Street, B.A. in Criminology

Kedisha A. Blackwood, Rosalie Street, B.A. in Psychology

Michelle Lynn Bonner, North 11th Street, Health and Human Services

Shaquerrah Rena Brew, Jane Street, B.A. in Psychology

Tiara Christabell Brock-DeShields, North Eighth Street, B.S. in Child and Family Studies

Stacey Sonilia Browne, Marwood Road East, B.S. in Child and Family Studies

Warren T. Brown-Eaddy, South Fifth Street, B.S. in Child and Family Studies

Lora A. Bynum, North 28th Street, B.A. in Criminology

Duane Emory Caldwell, East Phil Ellena Street, B.S. in Management

Brian Coleman, Cambridge Street, B.A. in Criminology

Jeffrey Lamont Campbell, West 79th Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

James Fitzgerald Clark, Fleming Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Tiara Shante Corsey, North Sartain Street, B.S.Ed. in Business Education

Lakeisha Tyeisha Dandy, South Lloyd Street, B.S. in Hospitality Management

Crystal Victoria Foster, Walton Avenue, B.A. in Criminology

DeVynn Sharnell Goldsmith, Pennington Road, B.A. in Philosophy

Danielle Suedell Graves, North Yewdall Street, B.A. in Criminology

Kiera Doloryse Hamilton, West Dauphin Street, B.S. in Management

Loryn Stephanie Hartshorne, Woodcrest Avenue, B.A. in Psychology

Aureal Titiana Hill, 69th Avenue, Fine Arts

Deneir Sharae Holland, Haverford Avenue, B.A. in Psychology

Dashona Marla Holloway, North 53rd Street, B.S. in Respiratory Care

Tori N. Johnson, North 24th Street A, B.A. in Criminology

Princess Siah Kabakole, South 56th Street, B.S. in Nursing

Keeva D. King, South Capitol Street, B.A. in Criminology

Louis Albert Konrad, Ditman Street, B.S. in Marketing

Stephen D. Labarge, Alcott Street, B.S. in Biology

Angela Denise Lane, West Russell Street, B.A. in Political Science

Cherise Dolores Lawrence, North 34th Street, B.S. in Child and Family Studies

Fatima Louise Lowry, West Ruscomb Street, B.A. in Criminology

Lisa Denise Lyles, Upland Street, B.S. in Management

Armid Edward Mainor, Greenway Avenue, B.S. in Accounting

Kashonda Shariya Mann, Langdon Street, Education

Indya A. Marshall, West Cambria Street, B.S. in Biology

Latoya A. McFarlane, Cornelius Street, B.A. in Sociology

Terrance Alton Molock, South Lloyd Street, B.A. in Criminology

Qurana Markia Moody, East Upsal Street, B.S. in Communications Media

Kashmire Jaiquanna Moore, West Sulis Street, Health and Human Services

Gregory Lloyd Morton, North Edgewood Street, B.S. in Computer Science

Arielle Sharae Norment, West Godfrey Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Cecilia Ivelis Ortiz, North Reese Street, B.A. in Journalism

Angelina M. A. Owens, Charles Street, B.S. in Child and Family Studies

Elizabeth Anne Polche, McKinley Street, B.S. in Respiratory Care

Nikia Nicole Proctor, West Oxford Street, B.A. in Sociology

Brittany Ya’shirl Pondexter, North Marvine Street, B.A. in English

Zinneh Kesselly, Harley Avenue, B.A. in Psychology

Jovana Ramos, Knorr Street, Fine Arts

Toya Janet Robertson, Malcolm Street, Humanities and Social Sciences

Alhassane Sall, Bridge Street, B.S. in International Business

Tiearra Tamika Sampson, Reno Street, B.S. in Respiratory Care

Jennifer Maria Schneider, Bandon Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Shannon Scully, South Mole Street, B.A. in Theater

Aaron James Smith, North 13th Street, B.S. in Nursing

Donte Stratton, East Mayland Street, B.A. in Political Science

Austin T. Tidwell, North Hobart Street, B.A. in Economics

Jeanine T. Tuppings, Malcolm Street, B.A. in Criminology

Moncure Vaden, North 10th Street, B.S. in Human Resource Management

Natasha Renee Valentine, McKean Street, B.A. in Criminology

Annette P. Waddington, South 24th Street, B.A. in Political Science

Orianna R. White, North Seventh Street, B.S. in Respiratory Care

Essence Imani Williams, North 23rd Street B, B.S. in Communications Media

Quinshayah Cashmera Williams, Aberdale Road, Health and Human Services

Pike

Bushkill

Aviva Carroll, Ranchlands, B.A. in Psychology

Melissa A. Schmalzried, Pine Ridge, B.S.Ed. in Music Education

Greentown

Anton Joseph Toryak, Sawmill Road, B.A. in Criminology

Hawley

Stephen R. Hyduchak, Daniels Road, B.S. in Marketing

Lackawaxen

Matthew Thomas Carasiti, B.A. in Criminology

Lords Valley

Joshua Adam Beswick, Hemlock Farms, Fine Arts

Matamoras

Katherine Elizabeth Caldwell, White Birch Road, B.S. in Natural Science

Milford

Tori Rae Martin, Martin Lane, Health and Human Services

Meghan A. McCarthy, Macs Lane, B.S. in Marketing

Carolyn Marie Osborne, Hobblebush Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

Tafton

Sara Beth Olson, B.S. in Nursing

Potter

Austin

Kiley Marie Walker, Thorn Street, B.S. in Safety Sciences

Erika Linsey Wambaugh, Cowley Hill Road, B.S. in Nursing

Coudersport

Sabrina Ann Hershey, Center Park, B.S. in Nursing

Morgan Elizabeth Shaffer, Ross Street, B.S.Ed. in English Education

Galeton

Jessica Mae Yungwirth, West Branch Road, B.S. in Respiratory Care

Schuylkill

Auburn

Alexanderia L. McCloskey, Creek Drive, B.S.Ed. in Art Education

Orwigsburg

Joseph Isaac Woo, Willow Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Pine Grove

Kaitlyn Mae-Lea Keller, Oak Grove Road, B.S. in Nursing

Pitman

Johnathan Clark Reiner, Cemetery Road, B.S. in Management Information Systems

Pottsville

Amy Leigh Bensinger, Port Carbon Street, B.S.Ed. in Music Education

Jillian Grace Fellows, Third Avenue, B.A. in Psychology

Patrice Mary Minder, Halsey Lane, B.S. in Hospitality Management

Monica Claire Orlosky, Albert Boulevard, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Kayleigh N. Schartel, Howard Avenue, B.A. in Sociology

Brittany Irene Tutko, West Norwegian Street, B.S. in Finance

Elizabeth Jane Weres, Elk Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

Ringtown

Geannine Cassello, Pump House Lane, B.S. in Biology

Angelica M. Dunsavage, East Main Street, B.S.Ed. in Music Education

Saint Clair

Andrea Kayleen Kroznuskie, Fairview Street, B.A. in Economics

Tamaqua

Murphy Katelyn Bennett, North Lehigh Street, B.S.Ed. in Deaf Education

Kerri Lynn Hegarty, West Broad Street, B.S. in Child and Family Studies

Tower City

Jessica Lynn Ritzman, Johannas Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

Snyder

Mount Pleasant Mills

Tanisha Lynn Bolig, Heister Valley Road, B.S. in Interior Design

Selinsgrove

Christine Marie Aughenbaugh, North Eighth Street, B.A. in History

Joshua David Hoke, Colonial Drive, Regional Planning

Laura Olivia King, Greenbrier Avenue, B.S. in Nursing

Somerset

Berlin

Megan C. Will, B.A. in Art

Boswell

Nicole Marie Pelesky, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Sarah Ann Pelesky, B.S.Ed. in Elementary Education

Jenna Lora-Rose Spory, Church Grove Road, B.S. in Nursing

Katelyn Jenae Vinisky, Penn Avenue, B.S. in Natural Science

Cairnbrook

Alison J. Buben, Second Street, B.S. in Computer Science

Central City

Kevin Andrew Kozlick, Manges Street, B.A. in Economics

Matthew Thomas Toborkey, Shawnee View Road, B.S. in Safety Sciences

Robert Dean Toth, Statler Street, B.A. in Psychology

Confluence

Katlyn Darlene Uphold, Mae West Road, B.S. in Child and Family Studies

Davidsville

Stephanie Renee Edsall, Seneca Trail, B.S.Ed. in Mathematics Education

Jacob A. Feathers, Hickory Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Nathan Edward Pahel, Delaware Trail, B.A. in Criminology

Friedens

Jessica Leigh Crawford, Stoystown Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Allison Nicole Kowalewski, Stoystown Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Megan Heather Maust, Stutzmantown Road, B.S. in Management

Randi Lynn Nicholson, Lake Shore Road, B.S. in Human Resource Management

Krista Marie Spear, Lake Shore Road, B.S. in Biology

Hollsopple

Thomas Joshua Hiravi, Soap Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

Catherine Elizabeth Maust, Jenner Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Chelsea Kristen Myers, B.S. in Fashion Merchandising

Jenners

Gregory James Scrimager, West Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Jennerstown

Amanda Dawn Harned, James F. Barron Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Jessica Diane Tomlinson, Jill Renee Drive, B.A. in Biology

Corynn Elizabeth Williams, B.S. in Interior Design

Jerome

Nicole Marie Telenko, B.S.Ed. in English Education

Meyersdale

Cassie Lynn Buterbaugh, Glade City Road, B.A. in Criminology

Kristen M. Revello, Broadway Street, B.S. in Child and Family Studies

Nina R. Zimmerman, Glade City Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Rockwood

Amanda Leigh Engleka, Kingwood Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Kimberly L. King, King Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Makenna Ann Lape, Water Street, B.S. in Natural Science

Jennifer Lynn Shaulis, Phillippi Lane, B.A. in Art

Marlly Rebecca Zerfoss, Main Street, B.S. in Disability Services

Somerset

Chelsea L. Braeseker, West Fairview Street, B.S. in Hospitality Management

Breanna Ann Colson, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Ryan Lee Cook, West Bakersville Edie Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kayla Jo Hemminger, Sugar Maple Road, B.S.Ed. in Business Education

Kristi Anne Jacobson, Buckeye Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Margo Payne MacKenzie, Lansberry Court, B.S. in Natural Science

Rebecca Jean McNeel, Bluebird Spring, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Alex Thomas Minnick, South Franklin Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Alyssa Brooke Morocco, East Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Megan Elizabeth Pritts, Berlin Plank Road, B.A. in Art

Ruth Janice Retassie, South Park Avenue, B.A. in Philosophy

Abby Jo Sicheri, Walker Grove Road, Health and Human Services

Zachary Blair Walker, Kline Road, B.A. in English

Stoystown

Kelsey Rae Rice, Ralphton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Windber

Sarah Anne Bostock, 14th Street, B.A. in Art

Kayla M. Cominsky, Mount Carmel Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Angela M. Curry, Bedford Street, B.S. in Fashion Merchandising

Lynn Marie Elias, Jackson Ave, B.S.Ed. in Elementary Education

Andrew Michael Fluder, 25th Street, B.S. in Finance

Mark Brian Horner, 23rd Street, B.S.Ed. in Business Education

Broc Lynn Jennings, Peaceful Valley Road, B.A. in English

Kayla Richelle McCann, Hillside Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Marcey Lynne McClain, 25th Street, B.A. in English

Kenneth Corey Oldham, Dark Shade Drive, B.A. in Journalism

Nathan Joseph Pagano, Graham Avenue, B.S. in Biology

Steven Michael Papinchak, 10th Street, B.A. in Criminology

Matthew Christopher Pekala, Eighth Street, B.A. in Art

Paul Emil Piatek, Third Street, B.A. in Computer Science

Kayla Erin Soohy, Old Bedford Pike, B.S. in Child and Family Studies

Jacob Thomas Stone, Washington Street, B.S. in Communications Media

Kristen Marie Tomkosky, Kelly Drive, Fine Arts

Tyler James Wantiez, Forest Hills Drive, B.A. in Sociology

Emily Jean Weaver, Spruce Run Road, B.S. in Mathematics

Susquehanna

Forest City

Laura Jean Curtis, Hudson Street, B.A. in Psychology

Friendsville

Christopher Thomas Stanis, Valley Road, B.S. in Biology

Montrose

Kristi Marie Hoffa, B.A. in Art

New Milford

Sara-Jo Grover, B.A. in Psychology

Roger Clay Morrison, Church Street, B.S. in Safety Sciences

Susquehanna

Kelly Tennille Brant, Hausbrook Road, B.A. in Sociology

Tioga

Lawrenceville

Andrea Lorraine Stoddard, Rolling Acres Lane, B.S. in Hospitality Management

Liberty

Krista M. Barton, Blockhouse Road, B.A. in Criminology

Little Marsh

Kirstie Lynn Keill, B.S.Ed. in Music Education

Mansfield

Kerri Evans, Wakefield Terrace, B.S.Ed. in Mathematics Education

Aleta H. Haflett, Ore Bed Road, B.A. in Political Science

Zachary Adam Renner, Church Road, B.S. in Athletic Training

Middlebury Center

Whitney Jean Cornell, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Wellsboro

Sam Michael Cavanaugh, B.A. in Criminology

Katherine Grace Hughes, Hills Creek Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Nathaniel John Robinson, Trails End Road, B.A. in Political Science

Andrea Kathleen Strein, Sherman Street, B.S. in Biochemistry

Union

Lewisburg

Amber Marie Swartz, Pine Lane, B.S. in Hospitality Management

Mifflinburg

Keenan P. Dunlap, Cherry Tree Lane, B.A. in Criminology

Shantell Marie Snider, Green Street, B.A. in History

New Berlin

Brittney Lynn Lepley, Hazel Street, B.S. in Biology

Winfield

Jillian Catherine Dietrich, Woodsedge Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Venango

Cranberry

Bo Daniel McCleary, Fern Road, B.A. in Criminology

Emlenton

Cameron Matthew Ashbaugh, Whitehall Road, B.S.Ed. in Music Education

Franklin

Thomas Joseph Heffernan, Maple Street, B.A. in Criminology

Megan Elizabeth Kahle, Garden Drive, B.S. in Biology

Natalie A. Keith, Liberty Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Kelly Ann Sandok, B.A. in Theater

Brittan Dawn Wolbert, Baker Road, B.S. in Biology

Oil City

Leah Marie Groner, West Fourth Street, B.S. in Hospitality Management

Erica L’Huillier, Wyllis Street, B.A. in Political Science

Jessica Owoc, Hoffman Avenue, B.S. in Communications Media

Tiffany Rashell Williams, West Sixth Street, B.A. in Criminology

Carly E. Woods, Woods Road, B.A. in Sociology

Polk

Randall W. Frye, Georgetown Road, B.S.Ed. in Music Education

Seneca

Danielle Elisa Fesenmyer, East State Road, B.A. in Art

Laura Kristen Heineman, Allison Road, B.S. in Nutrition

Venus

Christine Marie Snyder, County Line Road, B.S.Ed. in Music Education

Warren

Clarendon

Elizabeth Rose Hussey, Kinzua Road, Fine Arts

Grand Valley

David M. Ongley, Ongley Hill Road, Business

Karrah Renee Reese, B.S. in Child and Family Studies

Pittsfield

Kayla Ann Johnson, Newton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Russell

Jessica Leigh Adams, Cedar Court, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Sara Jean Selan, State Line Road, B.A. in Psychology

Christopher Maynard Wilson, Old State Road, B.S. in Management

Warren

Rebecca Michelle-Louise Dean, Jennie Lane, B.S. in Communications Media

Joanna Christine Jaskolka, Kamp Street, B.S. in Hospitality Management

Amber Noelle Niedomys, West Fifth Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Michele Lee Phelps, Miller Hill Road, B.S. in Nutrition

Patrick Russell Zigler, Katie Drive, B.S. in Communications Media

Washington

Bentleyville

Chelsea Rhea Hardy, Oliver Avenue, Education

Burgettstown

Emily Louise Boris, Elm Street, B.S. in Finance

Canonsburg

Christopher John Pintar, Louise Court, B.A. in Criminology

Derek Micheal Richardson, Parklane Drive, B.S. in Hospitality Management

Angela Nicole Terkay, West College Street, B.S. in Marketing

Jeffrey David Warnock, Pearl Drive, B.A. in Criminology

Michael Thomas Warnock, Pearl Drive, B.S. in Accounting

Annalese K. Weldy, South Central Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Cecil

Alese Tara Mebane, Charles Street, B.S. in Nursing

Charleroi

Erika Leigh Fine, Washington Avenue, B.S.Ed. in Deaf Education

Ellsworth

Dock Richards Harris, Ash Street, B.S. in Management

Eighty Four

Cali Ann Lewis, Munntown Road, B.S. in Fashion Merchandising

Carrie Barrett McGraw, Sugar Run Road, B.A. in Anthropology

Finleyville

David Jonathan Geary, Gill Hall Road, B.S. in Marketing

Rebecca Jean Lumsden, Heath Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Anne M. McMaster, Mingo Church Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Sarah E. Morrow, Boyka Drive, B.A. in Anthropology

Fredericktown

Sabrina Ann Conti, B.S. in Communications Media

Houston

Kristin Lorraine Hravnak, Hickory Lane, B.S. in Hospitality Management

Brianna Lynn Liebold, North Main Street, B.S. in Physical Education and Sport

Samantha Mary Macek, Woodlawn Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Lawrence

Jaclyn Dawn Kliber, Old Farm Road, B.S. in Fashion Merchandising

Marianna

Lauren Britany Kuntz, Ash Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Mc Donald

Jason Allen Burkett, Windridge Circle, B.A. in Criminology

Jillian K. Butts, Apple Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Jocelyn Katherine Butts, Apple Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Elliott Bowen Cecchetti, West Lincoln Avenue, B.S. in Safety Sciences

Shaun Robert Kelly, Fannie Street, B.A. in Criminology

Renee Michelle Ruggiero, Reissing Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

McMurray

Justin Robert Bak, Holly Drive, B.S. in Physical Education and Sport

William Travis Burket, Friar Lane, B.S. in Safety Sciences

Kelsey Marie Dray, Thomas Road, B.S. in Nursing

Molly Lynn Dunn, Brookdale Circle, B.S. in Safety Sciences

Melanie L. Faber, Clubview Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Renee Michelle Heldman, Braun Drive, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education

Alexa Lee Kamphaus, Demmel Drive, B.A. in Criminology

Natalie Palamides, Fireside Drive, B.A. in Theater

Samantha C. Peat, Bethany Drive, B.A. in Anthropology

Alexandra D. Phillips, Bunker Hill Drive, B.S. in Communications Media

Heather Rodgers, Thomas Road, B.A. in Sociology

Monongahela

Lea M. Behanna, Ridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Sarah E. McMahon, Irey Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Alanna Ziemba, Marne Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Roscoe

Amanda Jo Bilitski, Watson Lane, B.S.Ed. in Biology Education

Scenery Hill

Megan S. Guza, Daniels Run Road, B.A. in Journalism

Strabane

Joseph E. Nakoneczny, Alexander Avenue, B.A. in Criminology

Venetia

John Vincent Balint, Pine Ridge Drive, B.A. in Economics

Natalie Catherine Corkos, Ridgeview Drive, B.A. in English

Benjamin Jason Edner, Bebout Road, B.A. in Psychology

Lisbeth Elle Petrozza, Fox Creek Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Gina Celeste Wagner, Fox Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Washington

Kali Taylor Aloia, Kingswood Court, B.S. in Nutrition

Alexandra Lynn Caffrey, Royal Oak Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Miranda J. Calvert, Sanitarium Road, Health and Human Services

Kaylyn Helen Gauna, Elkie Drive, Business

Sara Ann La Salvia, Waynesburg Road, B.S. in Human Resource Management

Shannon Lynn McElravy, Park Avenue, B.S.Ed. in Chemistry Education

Brooke Ann Pahler, Laddie Drive, Health and Human Services

Kate Elizabeth Parkinson, Point View Drive, Natural Sciences

Caitlin Amanda Rogers, Fairway Street, Fine Arts

Wayne

Honesdale

Caitlyn Dunn, Kelly Point Way, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Samantha Marie Shelton, Navajo Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Newfoundland

Carli Anne Moritz, Stillwater Drive, Humanities and Social Sciences

Westmoreland

Acme

Aimee Jo Irwin, Laurel Lane, B.S.Ed. in English Education

Jason R. Molitor, County Line Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Zachery Philip Sheridan, Humanities and Social Sciences

Taylor Christian Stutzman, Coffman Road, B.S. in International Business

Apollo

Debra Alma Alter, Shady Plain Road, B.S.Ed. in English Education

Samantha Lynn Calderone, Cherry Lane Road, B.S. in Nutrition

Liane Elizabeth Cali, Vista Drive, B.S. in Nursing

Timothy L. Cali, Vista Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

Christopher John Cellitti, Hoover Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Lindsey Rae Ciuca, Clearview Drive, B.S.Ed. in Art Education

Vincent Thomas Connelly, Gilmar Road, B.S.Ed. in Elementary Education

April Leigh Covey, Willowbrook Road, B.S. in Child and Family Studies

Travis Michael Hartill, King Arthur Drive, B.S. in Communications Media

Dennis Richard Hock, B.S.Ed. in Biology Education

Shaily Anne Jeffers, Pine Run Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Jordan Lee Kepple, B.S. in Communications Media

Stephen Patrick Manofsky, North Fourth Street, B.S. in Management

Dane Timothy Mitcheson, Larimer Trail, B.S. in Safety Sciences

Madisyn Tueche Moore, Vista Drive, B.A. in English

Makenzi Fleming Moore, Vista Drive, B.S. in Communications Media

Brendan Cory Murdock, Diamond Lane, B.S. in Safety Sciences

Karissa Dawn Petrilla, Beulah Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Cody Allen Rainey, Highland Avenue D, B.S. in Physical Education and Sport

Sherrie Beth Ruggeri, Hancock Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Daniel Albert Shearer, Highland Avenue, B.S. in Communications Media

Krystelle Dawn Syster, Wright Road, B.S. in Nursing

Adrienne Christine Vita, Hancock Avenue, B.S.Ed. in Business Education

Sarah Elizabeth Walker, Crestwood Drive, B.A. in Psychology

Shannon Renee Wenckowski, Jackson Road, B.S. in Respiratory Care

Rongjin Weng, North Warren Avenue, B.S. in Chemistry

Megan Marie Wilmot, Sawyer Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Ardara

Nathaniel David Fessler, Lighthouse Lane, B.A. in Theater

Amanda Marie Lynn, Water Street, B.S.Ed. in Chemistry Education

Arnold

Misha Lynn Kozikowski, Kenneth Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Brian R. McHenry, Victoria Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Keith Edward Seanor, Victoria Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

Avonmore

Zachary Ryan Kerchensky, Water Street, B.S.Ed. in Art Education

Christopher Lee Stewart, B.S.Ed. in Elementary Education

Thomas Dean Umbaugh, Cambria Avenue, B.A. in Economics

David Loyd Wheatley, Allshouse Road, B.A. in Criminology

Amy M. Wylie, Westmoreland Avenue, B.A. in History

Naomi Lynn Yurga, Lindsay Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Bolivar

Michelle Nicole Crise, B.S.Ed. in Mathematics Education

Bridget E. Young, Washington Street, B.A. in Religious Studies

Bovard

Steven James Saunders, Price Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Bradenville

Courtney Elizabeth Leary, Washington Street, B.S. in Nutrition

Delmont

Matthew Agona, West Pittsburgh Street, B.A. in International Studies

Danielle Marie Cook, Barrington Ridge, B.S. in Geology

Angela Marie Liprando, Barrington Ridge, B.A. in Journalism

Allison Skye McLeod, Heritage Court, B.S. in Child and Family Studies

Heather Marie Susich, Stotler Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Angela Lynn Wicklund, Apple Hill Drive, B.S.Ed. in Art Education

Calvin Franklin Wilson, Suncrest Drive, B.S. in Computer Science

Derry

Esther Eliza Hull, South Ruby Street, BFA in Music Performance

Tasha Marie Markosky, Markosky Lane, B.S. in Child and Family Studies

Geoffrey Alan Maus, South Summit Street, B.A. in Theater

Brandi Leigh Shine, 17th Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Charles Emerson Sleasman, South Summit Street, B.S. in Physical Education and Sport

Jessica Lynn Vought, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education

Katie Jean Yakopovich, Datsko Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Export

Anthony Luke Berardinelli, Glenwood Court, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Richard Paul Braun, Hilty Road, B.S. in Physical Education and Sport

Nicholas J. Flanders, Pfeffer Road, B.S. in Regional Planning

Emily Anne Franey, Harrison City Road, B.A. in Journalism

Megan C. Gillespie, Spring Valley Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

Samantha Jane Heasley, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Kevin Robert Hernley, Pheasant Run Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

Brittany Nichole Jones, Story Road, B.A. in Biology

Laura Lynn Kanouff, Mamont Drive B, B.A. in Criminology

Jason Matthew Plank, Arrowhead Court, B.A. in Computer Science

Jeremy Lucas Snider, Pennsylvania Street, B.A. in English

Bethany Marie VanKirk, Evans Road, B.S. in Physical Education and Sport

Andrew Howard Weigold, Thompson Road, B.S.Ed. in Business Education

Greensburg

Bethany Lane Banaszewski, Tippecanoe Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Katie Marie Bebar, Elm Street, B.S.Ed. in Art Education

Amanda Lynn Bee, South Washington Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Andrew Robert Brown, Croft Road, Business

Eric John Bruno, Westland Drive, B.A. in Criminology

William M. Campbell, Tremont Avenue, B.A. in Computer Science

Melissa Carnack, Orchard Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Nicholas John Carnicella, Mount Pleasant Road, Business

April J. Curry, Scenery Drive, B.S. in Nursing

Diana Luz Estela DeMarco, Greenock Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

Cassidy Christine Delisle, Maywood Drive, B.A. in Journalism

Brittany Anne DiChello, Crestridge Drive, B.A. in Economics

Roxanne Rose Dreskler, Thomas Richard Lane, Business

Amy Rosemary Duncan, Adrian Drive, B.S. in Marketing

Renee L. Fagan, Spring Run Road, B.S.Ed. in English Education

Cameron Paul Faylor, Madison Avenue, B.A. in Political Science

Alanna Carmella Ferrett, Quail Drive, B.S. in Biology

Tiffany Nicole-Park Findling, B.A. in Psychology

Brittany Ann Gasparro, Cribbs Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Anthony Charles Greece, Poplar Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Jonathan Edward Henninger, Rimrock Road, B.S. in Biochemistry

Andrew Edward Horner, Reamer Avenue, B.A. in English

Megan Sara Jankovic, Bellfield Court, B.A. in Criminology

Jonathan Scott Jaquette, Gloucester Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Juliann Marie Johnson, Old Airport Road, B.S. in Nursing

Ashlee Bree Jury, Sassafras Lane, B.A. in English

Jordan Evan Jury, Sassafras Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Michael Thomas Kalafsky, Janyce Drive, B.S. in Natural Science

Tyler Paul Kelly, Willow Crossing Road, B.A. in Criminology

Danielle Marie Mays, Rolling Meadows Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Meaghan Lorelle Means, West Glennis Drive, B.A. in Political Science

Cameron Alexander Miller, Middletown Road, B.A. in Psychology

Alissa Marie Montgomery, Tarnwood Way, Business

Katelyn Marie Nowicki, McCabe Drive, B.S. in Human Resource Management

Kourie Layne Ofcansky, Lee Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Hallie Elizabeth Phillips, Westland Drive, B.S. in Nursing

Anthony Robert Prailey, Franklin Court, B.S. in Marketing

Amy Christine Pushwa, Redgrave Drive, Health and Human Services

Ryan J Rauch, Mount Pleasant Street, B.S. in Nursing

Neil Allen Sagucio, South Maple Avenue, B.A. in Spanish for International Trade

Molly Elizabeth Sias, Donohoe Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Ryan A. Stack, Fosterville Road, B.A. in Journalism

Stefany Elizabeth Stofko, Foxglove Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Andrea Mae Territ, Westland Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Jacqueline Claire Theis, Janyce Drive, B.S.Ed. in English Education

Dana Ann Thomas, Meadowbrook Avenue, B.S. in Communications Media

Douglas William Trenk, Alexander Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Alexandra Paige Waugaman, Brookview Drive, B.S. in Nursing

Jennifer Nicole West, Bryan Drive, B.A. in Psychology

Shona Romayne Young, B.S. in Natural Science

Harrison City

Meredith D. Caskey, Rooster Court, B.S. in Accounting

Jennifer Lynn Levy, Buck Run Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Kristin Treva Morgan, Redoak Drive, Humanities and Social Sciences

Alina Marie Ronca, Brook Valley Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Hunker

Emily M. Kubler, Dublin Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Kenneth R. Williams, Sandworks Road, Business

Hyde Park

James Adam Harley, Railroad Street, B.S. in Geology

Irwin

Brooke L. Campbell, Manchester Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Christina Marie Carroll, Brush Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Louis Oliver Colaianni, Aspen Drive, B.A. in Chemistry

Matthew Robert DeFilippo, Roseanne Circle, B.S. in Management Information Systems

Angela Michele Divelbiss, Pettigrew Road, Humanities and Social Sciences

David Andrew Gogol, Colonial Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

Julia M. Ihrig, Craig Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

Leah Marie Kistler, Louis Court, B.S. in Hospitality Management

Ashley Lynne McAteer, Roseanne Circle, Health and Human Services

Christina Lynn Mesko, Renaissance Drive, B.S. in Hospitality Managemen

Lauren Allison Mizik, Renaissance Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Jeffrey R. Moon, South Rolling Hills Avenue, B.A. in Economics/Mathematics

Tyler Nicole Nuzzo, Penntowne Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Marisa Renee Pacelli, Adele Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Benjamin Aaron Petro, Regola Drive, B.S. in Safety Sciences

Anastasia Marie Rinker, B.S.Ed. in Art Education

Tyler Denzil Rupert, Pembroke Circle, B.S. in Communications Media

Stefanie Marie Stitely, Fairwood Drive, B.S. in Finance

Jaira Lyn Teamann, Irene Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Michael Joseph Visnick, Long Drive, B.S.Ed. in Music Education

Louise Anna Vranesevic, Victoria Lane, B.S.Ed. in Music Education

Danielle A. Yanez, Northeast Drive, B.S. in Nursing

Tara Katherine Young, Sheffield Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Jordan Luke Ziemski, Cedar Glenn Drive, B.S. in Respiratory Care

Jeannette

Nathan Tyler Bosco, Calmar Drive, Humanities and Social Sciences

Amber Nicole Contino, Penn Adamsburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Ashley Lynn Contino, Penn Adamsburg Road, Business

Zachary James Dreskler, Lockwood Drive, B.S. in Hospitality Management

Jessica Lynn McEwen, College Avenue, Health and Human Services

Amanda M. Morrison, Briarwood Drive, B.S. in Marketing

Kelly E. Shaw, Sunview Avenue, B.S. in Management

Stacey Sue Stawovy, High Street, B.S. in Nursing

Edward Frank Vodopivec, Byerly Drive, B.A. in Criminology

Jonathan B. Wingert, Calmar Drive, B.A. in Criminology

Corinn Marie Wolfe, Morningside Avenue, B.A. in Psychology

Latrobe

Tiffany Ackerman, Fess Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Jenna L. Black, Depot Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Caitlin Amber Bumar, Frank Circle, B.S. in Biochemistry

Lindsey Marie Daykon, Miller Street, B.S.Ed. in Art Education

David Richard Hone III, Edgewater Townhouses, B.S. in Management

Joshua L. Kosker, Dailey Avenue, B.F.A. in Art Studio

Beth Ann Kromka, Ridilla Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Timothy David Lewis, Waverly Drive, B.S.Ed. in Music Education

Katie Lynn Moffa, Richmond Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Laura Lynn Parker, Klondike Drive, B.S. in Nursing

Emily Christine Petrarca, Fifth Avenue, B.S. in Nutrition

Jason Robert Pischke, Marguerite Road, B.S. in Communications Media

Mark Andrew Regalla, B.S. in Physics

Sarah Jane Rowe, Shady Lane, Business

James Chad Schmeling, Cherry Street, Humanities and Social Sciences

Gregory Francis Stein, Laurelview Drive, B.A. in Criminology

Chad Dennis Sterrett, East Monroe Street, B.S. in Accounting

Danielle Marie Susa, Heritage Drive, B.S. in Nursing

Heather Lynne Thomas, High Meadows Court, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Kelli Lynne Thomas, High Meadows Court, Humanities and Social Sciences

Aaron Governor Ulish, Williamsburg Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

Jessica Ann Weiers, Ligonier Street, B.A. in English

Jonathan K. Weimer, Northview Drive, B.S. in Management

Emily Rose Wood, Yellowstone Drive, B.S. in Human Resource Management

Ann Margaret Zedek, Ice House Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Ligonier

Elizabeth Jan Ashy, Forbes Drive, B.S. in Child and Family Studies

Matthew Thomas Beckman, Mill Road, B.S. in Nursing

Nicole Lee Davis, Hillside Avenue, Health and Human Services

Victoria L. Fadeley, North Saint Clair Street, B.S.Ed. in Deaf Education

Alexandria Lian Grab, Tall Timber Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

McKenzie Katherine Gross, Clifford Woods Road, B.S.Ed. in Art Education

Matthew Blair Henderson, Harvey Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Rebecca Elizabeth Ragan, Wilpen Road, B.S. in Nursing

Harley D. Schultz, Tosh Road, B.A. in English

Crystal L. Theys, Third Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Lowber

Raymond Perry Felger, Campbell Street, B.S. in Management

Lower Burrell

Elese Marjorie Allan, Kay Street, Business

Tarah Elinor Dunn, Edward Street, B.S. in Natural Science

Jill Elizabeth Egbert, Michigan Avenue, B.S. in Nutrition

Matthew Thomas Ference, Grant Street, B.S. in Biology

Anthony James LeDonne, Wallace Street, B.S. in Geology

Krista Marie Marino, Harriet Drive, B.S.Ed. in Art Education

Eric M. McAlpine, Hilltop Drive, B.A. in Criminology

Kristy Lynn Montgomery, Wildlife Lodge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Steven Michael Pish, Mintwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Alexander Joseph Pope, Riverview Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

Thomas Joseph Shank, Thor Drive, B.A. in Criminology

Brandy Alexandra Spiering, Glauser Lane, B.S.Ed. in Music Education

Melinda Marie Tipton, Florida Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Monessen

Rachel Ann Dzimiera, Jones Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Matthew Thomas Vaccaro, Grand Boulevard, B.S. in Management

Mount Pleasant

Caz M Bejger, Lentz Way, B.S. in Geology

Chelsea Noelle Forbes, Washington Street, B.S. in Communications Media

Zachary David Hartman, Melissa Drive, B.A. in Economics/Mathematics

Breanne Nicole Hynek, Lemmon Road, B.A. in Criminology

Judy A Kiel, Grandmas Road, B.S. in International Business

Rachel A. Sage, Buckeye Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Allison Lynn Shumar, North Diamond Street, B.S.Ed. in English Education

Valerie Ann Sibal, Front Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Zachary John Singer, East Smithfield Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Nicole Lynn Swank, Greenlick Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Kenneth Allen Tinkey, B.S. in Regional Planning

Mt Pleasant

Justin Matthew DePalma, Front Street, B.A. in Criminology

Amy Lynn Durstine, Greenlick Road, Humanities and Social Sciences

Kristin Michelle Zipnock, South Hitchman Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Murrysville

Anthony James Buccilli, Murry Highlands Circle, B.S. in Chemistry

David Paul Capezzuto, Cubs Den Lane, B.S. in Marketing

Kathryn Tess Carson, Chestnut Street, B.S. in Nursing

Maria Teresa Chichilla, Christy Road, B.S. in Nursing

Jeffrey Michael Laliberte, Edgetree Lane, B.A. in International Studies

Anthony Michael Mendola, Johnston Court, B.A. in Psychology

Jacklyn Elizabeth Orefice, Orchard Court, B.S. in Child and Family Studies

Rachel Ann Pierce, Reynard Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts

Daniel William Popp, Duchess Court, B.S.Ed. in Elementary Education

Sarah Elizabeth Zorak, Macintyre Drive, Education

North Huntingdon

Erin M McGowan, Otis Drive, B.S. in Interior Design

New Alexandria

Brooke Elizabeth Bonifazi, Tucker Road, Health and Human Services

Amy Michelle Bouch, Pump Station Road, B.S.Ed. in English Education

Scott J. Elliott, Guthrie Road, B.S. in Physical Education and Sport

Laura N. Liprando, Tanager Drive, B.S. in Accounting

Nicholle Marie Merenda, Archway Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

New Derry

Vincent Samuel Esposito, B.S.Ed. in Elementary Education

Stephanie Lynn Moga, B.S.Ed. in Social Studies Education

New Florence

Meghan Maureen Cassidy, 19th Street, B.A. in International Studies

Ryan Michael Cunningham, Fine Arts

Tabitha Huffman, 13th Street, B.A. in Criminology

Devin T. Lichtenfels, Crawford Road, B.A. in History

Kelli Elizabeth McGinnis, Clay Pike Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Amanda Jane Olmstead, Valley Brook Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts

Nevin Jacob Zimmerman, B.S.Ed. in Spanish Education

New Kensington

Mallory Elizabeth Baker, Seventh Street, B.S. in Child and Family Studies

Ashley Renee Bergamasco, Emerald Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Mitchell Douglas Davis, Milligantown Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Joshua James Eller, Ridge View Road, Humanities and Social Sciences

Jacob Colby Feroce, Finnin Road, B.S. in Physical Education and Sport

Megan R. Frechione, Lynn Ann Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Angelica Marie Guzzo, Charles Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Courtney Nicole Keene, Dinwiddie Drive, B.S. in Nursing

Courtney Gerard Korber, Freeport Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Marissa Dawn Marsh, Stewart Lane, B.S. in Interior Design

Nicholas Joseph Masi, Glenview Drive, B.A. in Criminology

Maggie Grace Massarelli, Sardis Road, B.S. in Hospitality Management

Dan P Mertz, Regent Drive, B.S. in Natural Science

Nora Datres Milliron, Charles Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Matthew Paul Namey, Schafer Drive, B.A. in Criminology

Lea Rochelle Nelson, Lois Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Rebecca Marie Pujol, Elm Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Jordan Lindsay Ritchie, Aluminum City Terrace, B.S.Ed. in Mathematics Education

Gianina Ainsley Romito, Ligonier Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Nicole Anne Shannon, Martin Avenue, B.A. in Criminology

Melanie Mae Tumminello, Lynn Ann Drive, B.S. in Nursing

Valerie Ann Tumminello, Lynn Ann Drive, B.S. in Accounting

Brittany Marie Walters, Shady Avenue, B.A. in Anthropology

Brianna Renee Williams, Upper Drennen Road, B.S. in Respiratory Care

New Stanton

Scott Michael Shirey, B.S.Ed. in Music Education

North Huntingdon

Jessica Rae Anderson, Samantha Way, B.S.Ed. in Deaf Education

Stephanie Nicole Chapman, Lindale Court, B.S.Ed. in Elementary Education

Amber M. Dworek, Quaker Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

Ashley Marie Dworek, Quaker Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Gina R. Esposito, Autumn Lane, B.S. in Child and Family Studies

Nicholas Oran Fallone, Kensington Place, Business

Jacob Michael Feryus, Colonial Manor Road, B.A. in Criminology

Andrew Vincent Gorenz, Adams Drive, B.S.Ed. in Music Education

Daisy Lynn Kmetz, Samantha Way, B.A. in Psychology

Christopher Joseph Kukic, Otis Drive, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education

Melanie M. Lane, Marcia Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Katherine Jane Lynn, B.S. in Hospitality Management

Erica L. Nigro, Bouldin Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Ryan Thomas O’Toole, Semple Drive, B.S. in Finance

Kristen Marie Savorelli, Northwest Drive, B.S. in Nutrition

Daniel Jerome Sprumont, Bruce Drive, B.S. in Communications Media

Laura Ashley Wagner, Fifth Street, B.S. in Nursing

David Adam Zenert, Whitney Chase Lane, B.A. in Art

North Irwin

Brian Charles Gerard, Madison Avenue, B.A. in History

Scottdale

Justina Ann Crawford, Mount Pleasant Road, B.S.Ed. in Music Education

Sarah Elizabeth Hann, Ore Mine Hill Road, B.S.Ed. in Music Education

Seward

Sarah Elizabeth Blair, Griffith Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Casey Leeann Burkett, Chestnut Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Danielle Marie Darby, B.S. in Fashion Merchandising

Tiffany Austin Fry, B.S.Ed. in Mathematics Education

Karina May Kindya, Grange Hall Road, B.S. in Physical Education and Sport

Laura Renee Merle, Donelson Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Kendall Catherine Rudnik, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Dana Andrew Turgeon, B.S. in Regional Planning

Stahlstown

Brittany Ann DeMarchi, Upper Tabernacle Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Sutersville

George Calvin Ribich, Curry Road, B.S. in Business Technology Support

Torrance

Sean Brenton Cogan, B.S.Ed. in Music Education

Trafford

Kimberly Jane Boonie, Gilmore Avenue, B.S.Ed. in Chemistry Education

Sabrina Lynn Boura, Short Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Jaclin Ann Gigliotti, Nature Lane, B.S.Ed. in Spanish Education

Bryan Joseph Marker, Painter Street, B.S. in Accounting

Deborah Anne Ragan, Cherry Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Rebecca Marie Smith, Seventh Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Leigh Anne Steffan, William Drive, B.S. in Nutrition

Mark Albert Woleslagle, Pine Hollow Road, B.S. in Finance

Vandergrift

Nicole Danielle Butch, Crawford Avenue, B.A. in Sociology

Kristen Rhea Dilick, Dilick Lane, B.S. in Child and Family Studies

Sieara Lynn Gibson, Sherman Avenue, Humanities and Social Sciences

Karen Cynthia Henry, B.S.Ed. in Elementary Education

Tashina Jean Johns, Stoney Hill Road, B.S. in Communications Media

Timothy Ross Lemmon, Johnetta Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Trista J. Lookabaugh, Dime Road, B.S.Ed. in Speech and Langusge Pathology Education

Laura Elizabeth Miller, Armstrong Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Kendra Lee Ramaley, Clarion Avenue, B.S. in Communications Media

Robert John Thomas, Ivy Lane, B.S.Ed. in Art Education

West Newton

Emily Rose Balko, Vine Street, B.S. in Nursing

Daniel James Koller, Pittsburgh Street, B.S. in Computer Science

Westmoreland City

Alexis Rae Corrie, Sumac Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Youngstown

Tammy Ann Miller, Frosty Road, Humanities and Social Sciences

Youngwood

Christine Margaret Mensch, Helman Street, B.S. in Nursing

Aarika A. Trout, South Fifth Street, B.S. in Communications Media

Wyoming

Factoryville

Courtney E. Koelsch, B.S. in Accounting

Laceyville

Lindsay Sue Millard, B.A. in Psychology

Devoni Patrice Novak, B.S. in Communications Media

Meshoppen

Courtney Ann Grieve, B.S.Ed. in Art Education

Tunkhannock

Marcos Javier Perez, Oak Drive, B.S. in Communications Media

Teresa Mae Stage, Franklin Avenue, B.A. in History

Zachary Edward Zbegner, Nice Lane, B.S. in Communications Media

York

Airville

Daniel Allan Cromwell, Bridgeton Road, B.A. in Economics

Dallastown

Andrea Lynn Hoffman, Honey Valley Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Delta

Sarah Elisabeth Smith, Castle Fin Road, B.A. in Sociology

Dillsburg

Ryan Todd Aumiller, Old York Road, B.S. in Accounting

Luke John Barricklow, Fairway Drive, Business

Kelly Lynn Cavanaugh, Blair Mountain Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Matthew Timothy Keirn, Maple Street, B.S. in Nursing

Kaitlyn Nicole McDonald, Wooded Run Drive, B.S. in Nursing

Christin Mary Moore, Franklin Church Road, B.S. in Physics

Cody Michael Nicholson, Range End Road, B.F.A. in Music Performance

Bryndan Michael Violette, Hearthstone Court, B.S. in Marketing

Etters

Megan Elizabeth Marshall, Conley Lane, B.S.Ed. in English Education

Travis Allen Simms, Dorwart Circle, B.S. in Hospitality Management

Fawn Grove

Kelsey Lynn Peterson, Morris Avenue, B.A. in Theater

Elena Rose Pietrowicz, West Bruce Road, B.A. in Criminology

Felton

Derek Anthony Cooper, Brogueville Road, B.A. in Music

Katelyn Esther Olsen, Laurel Hill Road, B.S.Ed. in Music Education

Glen Rock

Alexander Brett Britcher, Seitzland Road, B.S. in Natural Science

Kaylyn M. Knapke, Park Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Hanover

Katlyn Brianna Grim, Eastwood Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Andrew Philip King, Sheridan Drive, B.A. in Geography

Rachael Evelyn Koontz, Savoir Drive, B.S. in Nursing

Jacobus

Elizabeth Ann Gaynor, York Road, B.S. in Fashion Merchandising

Jennifer Lynn Gohn, Ensminger Drive, B.S. in Interior Design

Lewisberry

Bryan C. Carlson, Market Street, B.A. in Criminology

Manchester

Shealene Nichole Bretz, Poplar Street, B.S. in Marketing

Nathan Alan Curry, Sweitzer Court, B.A. in Biology

Paige Nicole Douglass, Maple Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Roxanne Nicole Hotaling, East Parkview Road, B.S.Ed. in Art Education

New Freedom

Gregory Lee Chenoweth, Crawford Court, B.S.Ed. in Music Education

Melissa Erin Connelly, East High Street, B.A. in Psychology

Kristin Nicole Dunlop, North Shaffer Drive, B.S. in Nursing

Christopher Matthew Schott, Nittany Court, B.A. in Criminology

Red Lion

Victoria Elizabeth Domkoski, Beverly Hills Court, B.S. in Interior Design

Laura Frances Hopkins, Circle Drive, B.S.Ed. in Music Education

Alice Elizabeth Mount, Curds Way, B.S.Ed. in Elementary Education

Spring Grove

Hannah Marie Senft, Beards School Road, B.F.A. in Music Performance

Anne Elisabeth Smith, Walters Hatchery Road, B.S.Ed. in Music Education

Windsor

Mark Kenneth Irvin, Gebhart Road, B.S. in Accounting

Wrightsville

Jason L. Collier, Walnut Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Briana Nicole Deibler, Strickler School Road, B.S.Ed. in Music Education

Brandyn Lee Holtzinger, Locust Street, Humanities and Social Sciences

Chelsea Marie Jones, B.A. in Psychology

Yoe

Allyssa Sue Myers, West Broad Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

York

Jennifer Laurin Arnold, Old Orchard Lane, Humanities and Social Sciences

Katherine Annette Bambling, East Butter Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Kelli Anne Barron, Princeton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Caitlyn Nicole Cook, Knob Creek Lane, B.A. in Sociology

Katelyn Marie Crumling, Valley View Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Taylor Augustus Emig, West Springettsbury Avenue, B.S. in Nursing

Lauren Nicole Englar, Chesterbrook Drive, B.S. in Communications Media

Caitlin June Farrell, Reynolds Mill Road, B.S. in Nursing

Meredith Caroline Hady, Keeney Drive, B.S. in Nursing

Megan Frances Hoover, Wetherburn Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Meghan Victoria Huff, Rathton Road, B.S.Ed. in Spanish Education

Nathan Benjamin Jacobs, Herman Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Kelsey Elizabeth Lane, Southern Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Kaitlin Grimmer LeRoy, Wedgewood Way, B.A. in Theater

Gabrielle Renee Lehigh, Board Road, Fine Arts

Kaitlin Faith MacKenzie, Honey Valley Road, B.S. in Nursing

 Bradley Scott Masenheimer, Federal Road, B.S.Ed. in Music Education

Michelle Helen Maurtua, Greenwood Road, B.S. in Nursing

Morgan Katrin McLaughlin, Beadsley Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Christopher Joseph Mosebrook, B.A. in Political Science

Nicholas Lee Murray, Eastwood Drive, B.S. in Marketing

Alex Britton Peterson, Cheltenham Road, B.A. in Journalism

Megan Erin Petit, Taylor Road, Health and Human Services

Cayla Joy Poborsky, Caspian Drive, B.S. in Management

Alexander James Reilly, Wilshire Drive, B.S.Ed. in Music Education

John Frederick Riggs, Meadow Hill Drive, B.A. in Psychology

Lauren A Robinson, Greendale Road, B.S. in Nursing

Katelyn Marie Romesberg, Shaanti Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Stacey Rene Root, Indian Rock Dam Road, B.S. in Athletic Training

Amber Lynn Shorb, Woodshead Terrace, B.S. in Nursing

Brandon Alexander Snyder, Lyndhurst Road, B.A. in Criminology

Michael S. Stough, East Market Street, Business

Zachary Joseph Taydus, Matthew Drive, B.S. in Athletic Training

Brittany Suzanne Vaught, Randolph Drive, Humanities and Social Sciences

Shawn Wiley, South Drive, B.A. in Geography

Outside Pennsylvania

Arkansas

Phylicia Renee Maples, Edgehill Curve, Cabot, B.S. in Fashion Merchandising

California

Faith Jamie Ambrosini, Crescent Way, Salinas, B.A. in Anthropology

Kaitlin Rebecca Hughes, Rita Court, Santa Clara, B.A. in Music

Michael Garrett Kennedy, Camellia Court, Rancho Cucamonga, B.A. in Political Science

Colorado

James Andrew Choy, Mission Way, Broomfield, B.S. in Human Resource Management

Connecticut

Megan Rose Keenan, Tilquist Road, Oxford, B.A. in French

Zachary John Stayman, Down River Road, New Canaan, B.A. in Political Science

Delaware

Jeffrey Scott Johnson, Beech Drive, Dover, B.A. in Criminology

Eric Steven Layton, Griffith Lake Drive, Milford, B.A. in Psychology

Andrew S. Poorman, Winterfield Court, Newark, B.S. in Safety Sciences

Heather Erin Robbins, Frederica, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Florida

Colleen Marie Garten, Kernan Boulevard South, Jacksonville, B.A. in Spanish

Levar Alfonso Mills, Spottswood Road West, Jacksonville, B.S. in Communications Media

Samantha Lynn Tira, 78th Street East, Bradenton, B.S. in Fashion Merchandising

Georgia

Kara Leigh Markle, Knollwood Court, Peachtree City, B.S. in Fashion Merchandising

Stacey Lynn Norred, Lake Ridge Drive, Newnan, Fine Arts

Hawaii

John J. Dirda, Bougainville Drive, Honolulu, B.S. in Safety Sciences

Illinois

Christopher George Hood, Napoleon Drive, Naperville, B.A. in Criminology

Zachary Stephen Lynn, West 109th Street, Chicago, B.S. in Applied Mathematics

Danielle Marie Ostendorf, Revere Ridge Road, Rockford, B.S. in Physical Education and Sport

Indiana

Adam Christopher Burgdorf, Deshields Drive, Evansville, B.A. in Psychology

Chris Chambers, Alexandria, B.A. in History

Nathaniel Clayton Gangwer, North County Road West, Rossville, B.S.Ed. in Social Studies Education

Ashley Martina Kline, Lakeview Drive, Schererville, B.A. in Sociology

Leah Kathleen Shanks, North State Road, Wheatfield, B.S.Ed. in Deaf Education

Hollie Anne Speedy, Stockton Drive, Noblesville, B.A. in Criminology

Sarah Elizabeth Swanson, South State Road, Bluffton, B.S. in Biology

Kansas

Lauren Lynn Weddell, West 117th Street, Olathe, B.S. in Nursing

Maryland

Daniel Steven Anderson, Canterbury Drive, Sykesville, B.S. in Management Information Systems

Morgan Elaine Baker, Randall Lane, Williamsport, B.S.Ed. in Music Education

Samantha Bartholomew, Sour Cherry Way, North Potomac, B.A. in English

Stephanie L. Bearjar, Catalina Drive, Lusby, B.A. in Economics

Katherine Annemarie Bechtel, Orchid Drive, Hagerstown, B.S.Ed. in Elementary Education

Timothy Adam Brady, Dellcrest Drive, Forest Hill, B.A. in Criminology

Ashley Dawn Branthoover, South Main Street, Accident, B.S. in Hospitality Management

Leslie Michelle Brown, Archery Drive, Fort Washington, B.S. in Fashion Merchandising

David Christopher Carr, Pheasant Run, Ijamsville, B.A. in History

Kaitlyn Marie Coble, North Woods Trail, Hampstead, B.S.Ed. in Mathematics Education

Stephen J. Cooke, Edelton Avenue, Severn, B.S. in Communications Media

Megan Renae Cross, McDonald Road South East, Cumberland, B.S. in Fashion Merchandising

Megan E. Dell, Boxwood Drive, Hampstead, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Adina K. Disney, Bucksway Road, Owings Mills, B.A. in History

Ryan Elizabeth Ferrell, Glenallan Avenue, Silver Spring, B.A. in Anthropology

Adam Robert Fitterer, Douglas Avenue, New Market, B.A. in Criminology

Mary Michele Geiser, Frostwork Row, Columbia, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Ilona Globa, Sawdust Circle, Rockville, B.A. in Journalism

Alli Lee Hamilton, Boileau Court, Middletown, B.A. in Criminology

Christopher James Hannigan, Providence Circle, Walkersville, B.S. in Physical Education and Sport

Sarah La Roque Harper, Night Hawk Way, Gaithersburg, B.S. in Nutrition

Shannon Nicole Hogan, Midsummer Lane, Jarrettsville, B.S. in Nursing

Zachary Bryan Jamison, Blue Mountain Drive, Maugansville, B.S. in Chemistry

Shelby Shonnae Kelley, Winexburg Manor Drive, Silver Spring, B.A. in Art

Sarah Elizabeth Langan, Bosc Court, Thurmont, B.S. in International Business

Jared Michael Lesser, Dufief Drive, North Potomac, B.A. in Criminology

Allyson Michelle Long, Carroll Creek View Court, Frederick, B.S. in Physical Education and Sport

Robin Marie Matty, Osprey Drive, Derwood, B.A. in Anthropology

Andrew Bowdon McLean, Shelleys Xing, Huntingtown, B.A. in Art

Sean T. Meighen, Fragile Sail Way, Ellicott City, B.S.Ed. in Social Studies Education

Jennelle Christine Metzler, Stratford Drive, Sykesville, B.S. in Fashion Merchandising

Jennifer Lynn Michelli, Emmaline Drive, New Market, B.S.Ed. in Elementary Education

Rebecca Bozena Tyger Mir, East Walnut Street, Delmar, B.A. in Art

Laura Beth Plitman, Viburnum Way, Olney, B.S. in Clinical Laboratory Science

Wilson Douglas Poffenberger, Point Salem Road, Hagerstown, B.S.Ed. in Music Education

Lauren Alexandra Polokoff, Alfalfa Terrace, Olney, B.S. in Fashion Merchandising

Angela Marie Rowland, Countryside Drive, Middletown, B.S. in Biochemistry

Christopher Paul Sabatino, Severn River Road, Severna Park, B.S. in Management

Lauren Schaff, Rando Lane, Rising Sun, B.S. in Disability Services

Hana May Smith, Durr Road, Oakland, B.S. in Nutrition

Kelsey Anne Smith, Dry Barley Lane, Columbia, Business

Katharine Ruth Stock, Brooklyn Bridge Court, Laurel, B.S.Ed. in Deaf Education

Alexander Sylvan Taylor, Quill Point Drive, Bowie, B.A. in Geography

Carolyn Kathryn Town, Stella Drive, Huntingtown, B.S. in Nursing

Meghan Cory Tucker, View Top Road, Ellicott City, B.S.Ed. in Elementary Education

Michael Kennard Waddell, Beacon Hill Terrace, Gaithersburg, B.S.Ed. in Music Education

Amanda Marie Walczak, Inglewood Road, Bel Air, B.S.Ed. in Elementary Education

Jocelyn Grace Weber, Crabapple Court, Bel Air, B.S. in Fashion Merchandising

Anqwenique L. Wingfield, Mount Pisgah Lane, Silver Spring, B.F.A. in Music Performance

David Neil Whitford, Twirly Court, Prince Frederick, B.S.Ed. in Music Education

Kristen Anne Zoli, Norwood Court, Fallston, B.S. in Hospitality Management

Massachusetts

Jeremy A. Guillette, Airport Road, Dudley, B.A. in Anthropology

Kelsi Anne Lindblad, Lindbergh Road, Wakefield, B.S. in Biology

Brittany Anne Viens, Metacomet Street, Belchertown, B.A. in Psychology

Michigan

Brian David Laich, Charlotte Landing Road, Springport, B.S. in Applied Physics

SaraJane Emily Parsons, Baldwin Avenue, Negaunee, B.S. in Mathematics

Alyssa Ann Prince, Country Club Lane, Davison, B.A. in Art

Joshua Taylor Scott, South Union Street, Reading, Fine Arts

Anne Zoe Wymer, Mack Island Road, Grass Lake, Associate of Arts in Business

Minnesota

Melissa Kay Aasness, North Broadway, Fergus Falls, B.S. in Fashion Merchandising

New Hampshire

Samuel Joseph Woodward, Hillside Avenue, Conway, B.A. in Journalism

New Jersey

Tenesha Deandra Ali, Castro Street, Browns Mills, B.S.Ed. in English Education

Marguerite Beatrice Benton, Delaware Avenue, Roebling, B.A. in Psychology

Gary Anthony Broome, Fownes Avenue, Brigantine, Business

Kelly Anne Carbone, Stadelman Court, Kendall Park, B.S.Ed. in English Education

Alexandra Lynne Carlton, Chadwick Drive, Voorhees, B.S.Ed. in Deaf Education

Kerrianne Maria Costantino, Stathems Neck Road, Greenwich, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Semawit Kebede Gezahegn, Heather Drive, Mount Laurel, B.S. in Accounting

Kristen R. Gilmartin, Joyce Place, Parlin, B.A. in Journalism

Eric James Giryluk, Westward Drive, Bridgeton, B.S. in Accounting

Alexandra Rae Goldring, Van Zile Road, Brick, B.A. in Journalism

Ilanna Pauline Kowski, Bowerstown Road, Washington, B.S. in Marketing

Allison Rose Langer, Mountain Ridge Drive, Wayne, B.S.Ed. in Elementary Education

Molly Drew Maguire, Elbert Street, Ramsey, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Chelsea McDonnell, Pinewald Lane, Burlington, B.A. in Anthropology

Ava Anais McEachern, Billingsport Drive, Sicklerville, B.S. in Biology

Monique Kameka McLymont, Second Street, Newark, B.A. in Criminology

Valerie Lorraine Michaud, Rachel Lane, Monroe Township, B.S. in Nutrition

Derek Rene Morf, Forsgate Terrace, Annandale, B.S.Ed. in Mathematics Education

Chelsea Anne Oliver, Borrelly Boulevard, Sewell, B.S. in Nursing

Sung Sik Park, Third Street B, Palisades Park, Business

Jessica Elizabeth Potter, Beech Lane, Mays Landing, B.S.Ed. in Elementary Education

Ellen Claire Ruderman, Cloverhill Drive, Califon, B.S. in Natural Science

Frank Joseph Sirolli, Yellowstone Road, Cinnaminson, B.S. in Physical Education and Sport

Autumn Lee Stockholm, Sutphen Court, Belle Mead, B.A. in Criminology

Kelly Theresa Strusiak, New Bedford Road East, West Milford, B.S.Ed. in Elementary Education

Michael Joseph Tighe, State Park Road, Blairstown, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Jacsil Alejandra Torres, Scenic Drive, Ewing, B.A. in Psychology

Jacqueline Lisa Troia, Lakeside Road, Hewitt, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Sarah Elizabeth Valvano, Salem Drive East, Whippany, B.S.Ed. in Deaf Education

Kathryn Jeanne Wiggins, Danielle Court, Jackson, B.A. in Sociology

Alyssa Nicole Yakalis, Sinclair Avenue, Lanoka Harbor, Education

Alexa Lyn Zauck, Island View Terrace, Ocean View, B.S.Ed. in Deaf Education

New Mexico

Leonard Carl Anderson, Desert Sage Avenue South West, Los Lunas, B.A. in Journalism

New York

Meredith Suzanne Lindsey Bird, Route, West Leyden, B.A. in Asian Studies

Mallory Loren Clark, Main Street, Newfield, B.A. in Psychology

Michelle Renee Coleman, Summer Street, Buffalo, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Katrina Marie Daiga, USAG Vicenza, APO, B.S. in Marketing

Anthony Michael Farella, Fulton Street, Hornell, B.A. in Religious Studies

Amy Alison Frauen, East Galewood Drive, Wilson, Education

Renee Ann Gordon, Barnstable Court, Camillus, B.S. in Nutrition

Michael George Hanrahan, Kings Ridge Road, Mahopac, B.S.Ed. in Music Education

Jhana Yolanda Jones, East 100th Street, Brooklyn, B.S. in Interior Design

Timothy Paul Knickerbocker, Clinton Corners, B.S.Ed. in Music Education

Andrew Michael Maier, Arlington Drive, Pittsford, B.S. in Nursing

Devon McNally, Morris Drive, North Valley Stream, B.S. in Hospitality Management

Corinne Elizabeth Miller, Coachmans Lane, Hamburg, B.S. in Hospitality Management

Troy Stephen Miller, Saint Marys Drive, Allegany, B.S. in Safety Sciences

Francis William Ocran, Morrison Avenue M, Bronx, B.S. in Accounting

Kathleen Elizabeth Oldrey, Plattekill Ardonia Road, Clintondale, B.A. in Journalism

Megan H. Quinn, Utica Street, Staten Island, B.S.Ed. in Deaf Education

Megan Reddy, Woodgate Road, Horseheads, B.S. in Nutrition

Jason Eli Schwartz, Sandstone Trail, New City, B.S.Ed. in Deaf Education

Dawn Elizabeth Shivers, Caton Street, East Northport, B.S. in Fashion Merchandising

Matthew Gabriel Stiadle, Shaffer Road, Newfield, B.S.Ed. in Music Education

Stacie C. Vance, Peruville Road, Groton, B.S. in Interior Design

Hugo Jose Villanueva, Congress Street, Westport, B.S. in Biology

Mateusz Zielinski, Richard Court, Pomona, B.S. in Athletic Training

North Carolina

Michael Zvi Adelstein, Porchlamp Court, Raleigh, B.S. in Communications Media

Brian E. Birchall, Archer Drive, Wilmington, B.S. in Safety Sciences

Courtney Leigh Fenters, Walnut Ridge Road, Gibsonville, B.A. in Spanish

Christina Lee Wolford, Jacobs Trail, Hillsborough, B.S. in Nursing

Ohio

Sarah Elizabeth Bowersock, Township Road, Ashland, Humanities and Social Sciences

Laura C. Canteri, Andover Drive, Mentor, B.S. in Accounting

Morgan Christine Cerveny, Dakota Road, Richfield, B.S. in Physical Education and Sport

Bridget Janine Connolly, Orchard Canyon, Delaware, B.A. in Criminology

Tyler Matthew Dummermuth, Moore Ave North West, New Philadelphia, B.S. in Safety Sciences

Elizabeth M. Elmore, West Loveland Road, Madison, B.A. in English

Kostya Goldberg, Mayfield Ridge Road, Mayfield Heights, OH, B.S. in Accounting

Mark Anthony Jackson, Ridge Road North West, Canton, B.A. in Economics

Ashley E. Joa, Lakota Ridge Drive, Liberty Township, B.S.Ed. in Physics Education

Danielle Lee Joestlein, Meandering Ave North West, Uniontown, B.A. in Criminology

Christopher David Karter, Bell School Road, East Liverpool, B.S. in Natural Science

Leah Renee Keller, Maple Drive, Franklin, B.A. in Philosophy

Angelino Keith Kramer, Montview Drive, Medina, B.S. in Marketing

Cory Kenneth Lanterman, Woodbury Court, Canfield, B.S.Ed. in Social Studies Education

Tyler Stephan Machovina, Cooper Foster Park Road, Amherst, B.S. in Biochemistry

Julie Anne McEvoy, Glen Cairn Way, Strongsville, B.S.Ed. in English Education

Elaine R. Miller, West Princeton Avenue, Youngstown, B.S. in Hospitality Management

Kelsey R. Mlnarik, 17th Street, Cuyahoga Falls, B.S.Ed. in Music Education

Bryn M. Parker, Shadeside Avenue, Akron, B.S.Ed. in Elementary Education

Joseph William Pelland, Scottsdale Avenue, Columbus, B.S. in Accounting

Sarah Jayne Popiel, Osborne Road, Columbia Station, B.S.Ed. in Deaf Education

Michelle Nicole Robbins, Jefferson Ridge Drive, Pataskala, B.S. in Biology

Ashley Lynn Rodriguez, Battles Avenue, Niles, B.S. in Communications Media

Ashley Nichole Rossi, East Pine Lake Road, Petersburg, B.A. in Psychology

Madeline P. Schulte, Muskegon Dr, Cincinnati, B.S. in Nursing

Matthew Charles Scott, Harbor View Drive, Westerville, B.A. in Criminology

Emily Ann Shaver, Millshire Drive, Centerville, B.A. in Theater

Rachel A. Smigielski, Melayn Street, Lebanon, B.A. in English

Elisha Swindell, Madison Road, Madison, B.S. in Biology

Amelia Sue Uecker, Isaac Lane, Mason, B.S. in Mathematics

Katherine Marie Watkins, National Road, Belmont, B.A. in Art

Oklahoma

Samuel Colbert Tullius, Cynthia Circle, Norman, B.S. in Physical Education and Sport

Puerto Rico

Cristina Mari Ruberte, Quintas Monserrate, Ponce, B.S. in Interior Design

South Carolina

Thomas Graham Porter, Blue House Road, Ladson, B.A. in Criminology

Tennessee

Dylan Gabriel Ley, Sussex Drive, Kingsport, B.S. in Computer Science

Christine E. Price, Walnut Street, Mountain City, Unclassified

Texas

Amira Al-Qarqaz, Trinity Pass, San Antonio, B.A. in Psychology

Carolyn Mary Island, Timber Path, San Antonio, B.A. in History

Anay Celeste Pope, White Rock Drive, Killeen, B.S.Ed. in Elementary Education

Michael Nathan Santorelli, Camarie Avenue, Midland, B.S. in Computer Science

Virginia

Nathaniel Burdette Andre-Erwin, Hancock Court, Centreville, B.S.Ed. in Music Education

Kaitlyn Elizabeth Athing, Barrymore Road, Centreville, B.S.Ed. in Elementary Education

Lindsay Marie Barker, Briar Creek Drive, Annandale, B.S.Ed. in Music Education

Kelsey Bre Baron, Riverpoint Drive, Leesburg, B.S.Ed. in Elementary Education

Dane Richard Bouck, Taylor Grace Court, Winchester, B.A. in Psychology

James Joseph Bradford, Glenelder Terrace, Ashburn, B.S. in Mathematics

Elizabeth Joy Christensen, Evangel Drive, Springfield, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

John Brison Churan, Starr Jordan Drive, Annandale, B.A. in International Studies

Gina Lauren Cipriano, Lawford Drive South West, Leesburg, Business

Kathryn Elizabeth Deason, Lawford Drive South West, Leesburg, B.S.Ed. in Music Education

Meghan Kathleen Decker, Hume Courtt South West, Leesburg, B.S.Ed. in Deaf Education

Kelsey Brooke Dowling, Old Landing Court, Fredericksburg, B.A. in Theater

Jessica Karen Dunaye, Northbourne Drive, Centreville, B.A. in Criminology

Laura Jean Ellyson, Duke Street I, Culpeper, B.A. in Anthropology

Rachel Anne Enghauser, Etruscan Drive, Oak Hill, Humanities and Social Sciences

Kimberly Lynne Esslinger, Poplar Woods Court, Chantilly, B.S. in Nursing

Ashleigh Jordan Farrar, Stillfield Place, Centreville, B.S. in Communications Media

Dara Elizabeth Fennell, Club Cart Circle, Fredericksburg, B.A. in Journalism

Brian Michael Fogarty, Tregaron Place, Burke, B.A. in Criminology

Kyle Kenneth Ford, Brices Ford Court, Fairfax, B.A. in Psychology

Jeremy Scott Freedman, Cross Breeze Place, Ashburn, Business

Anne Marie Fults, Harrison Drive, King George, B.S. in Physical Education and Sport

Kathryn Joan Gagnier, Senseny Road, Winchester, B.S. in Hospitality Management

Derek Michael Geary, Savoy Drive, Fairfax, B.S. in Management

Leila Marie Giles, Marquette Street, Vienna, B.S. in Communications Media

Megan Elizabeth Godby, Montgomery Place, Sterling, B.A. in Psychology

Timothy Michael Guy, Pine Street, Falls Church, B.A. in Art

Kaitlan Elizabeth Hall, Sixth Street, Falls Church, B.A. in Sociology

Travis Joseph Hannam, Springwater Court, Ashburn, Education

Rebecca K. Hartley, Stonebrook Court, Clifton, B.S. in Biochemistry

Jaclyn Kay Hynson, Emma Lane, King George, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Jasmine Nicole Jonte, Evansdale Road, Richmond, B.S.Ed. in Music Education

Elizabeth Ann Kelly, Silver Spur Court, Oak Hill, Business

Aubrey Leigh Knollman, Surrey House Way, Centreville, Fine Arts

Kasey Lynn Lewis, Pembsly Drive, Vienna, B.S.Ed. in Mathematics Education

Luke Dallas McCoy, Dunston Street, Springfield, B.A. in Criminology

Randal Douglas Modowski, Elmhurst Court, Ashburn, B.S. in Computer Science

Taylor Jeanne Mullholand, Vollie Road, Richmond, B.A. in Criminology

Alison Erin Murphy, Monroe Manor Drive, Oak Hill, B.S. in Marketing

Caroline Grace Osborn, Moss Glen Road, Clifton, B.A. in History

Samantha M. Padgett, Timberneck Court, Oakton, B.A. in Art

Danny Weston Parrotte, Belgreen Drive, Ashburn, B.A. in Criminology

Suzanne Katerina Patterson, General Stevens Court, Chantilly, B.S. in Child and Family Studies

Jillian Paige Perdue, Mahogany Drive, Abingdon, Humanities and Social Sciences

Stefanie Lauren Poates, Kings Pointe Xing, Yorktown, B.S. in Athletic Training

Rosamaria Del Carmen Ponciano, Kristin Court, Woodbridge, B.S. in Regional Planning

Scott Gil Renkin, Walnut Bend Ter, Midlothian, B.S. in Marketing

Karina C. Robarge, South Oak Street, Falls Church, B.A. in Art

Renae Ann Rote, Denside Court, Bristow, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Ashley Elizabeth Schmidt, Snead Lane, South Riding, B.S.Ed. in Elementary Education

Rebecca K. Schwartzman, Koopman Court, Lorton, B.A. in International Studies

Victoria Lynn Shelton, Morehouse Terrace, Chesterfield, B.S.Ed. in Music Education

Walter Patrick Smith, Chartwell Court, Annandale, B.S. in Finance

Boris Yann Cedric Ab Tanny, Greg Roy Lane, Herndon, B.A. in Economics

Lindsay Marie Tolle, Ice Pond Drive, Ashburn, B.S. in Fashion Merchandising

Kristen Nicole Tunno, Orcutt Avenue, Newport News, B.S. in Physical Education and Sport

Bryce Forrest Williams, Arrowhead Court, Ashburn, B.A. in Criminology

Kelly Wroblewski, Barbee Street, McLean, Natural Sciences

Kelsy Lynn Zaremski, Eagles Nest Court, Manassas, B.S.Ed. in Elementary Education

Washington D.C.

Pavle Marinkovic, Unclassified

Dejan Mujanovic, Unclassified

West Virginia

Lauren Marie Bauer, Baytree Drive, Wheeling, B.S.Ed. in Deaf Education

Megan Elyse Ghaphery, Heritage Drive, Wheeling, B.A. in English

Truman J. Gore, Clarksburg, B.A. in Psychology

Sean Patrick Hastings, Laurel Drive, Wiley Ford, B.S. in Computer Science

Nicole Christine Johns, Timberline Place, Charleston, B.S. in Marketing

Wisconsin

Jesse Hull, West Riverland Drive, Mequon, B.A. in History

Outside the United States

Bahamas

Krista Carmel Major, South Beach Drive, Nassau, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Kenneth C. Wallace-Whitfield, Black Beard’s Terrace, Nassau, B.A. in Political Science

Botswana

Chioma Chidinma Umunnakwe, Private Bag, Molepolole, B.S. in Human Resource Management

Canada

Jamie Alexander Smith, Chadburn Crest, Mississauga, B.A. in Economics

China

Yuzhu Bai, Chengdu, Unclassified

Qian Cao, Nanjing, B.S. in Accounting

Weiyang Cao, Chengdu, Unclassified

Xiyu Chen, Chengdu, Unclassified

Can Cui, Chengdu, Unclassified

Di Cui, Chengdu, Unclassified

Yumeng Du, Chengdu, Unclassified

Mengjiao Feng, Unclassified

Yu Fu, Chengdu, Unclassified

Xuan Guo, Chengdu, Unclassified

Yaoxi Guo, Chengdu, Unclassified

Yaqi He, Chengdu, Unclassified

Hoi-Fan Hoi, Macau, Unclassified

Mengyao Kong, Chengdu, Unclassified

Tsz Kin Leung, Rampa Dos Cavaleiros, Macau, Unclassified

Bei Li, Chengdu, Unclassified

Lu Li, Chengdu, Unclassified

Mingze Li, Chengdu, Unclassified

Xinyuan Li, Chengdu, Unclassified

Yimin Li, Nanjing University, Nanjing, Unclassified

Ying Cai Li, Chengdu, Unclassified

Zhuoling Li, Chengdu, Unclassified

Xin Liang, Chengdu, Unclassified

Juan Liu, Chengdu, Unclassified

Liu Liu, Chengdu, Unclassified

Qinchuan Liu, Chengdu, Unclassified

Huan Luo, Chengdu, Unclassified

Weiyu Ma, Chengdu, Unclassified

Hongda Ni, Chengdu, Unclassified

Erkang Ou, Chengdu, Unclassified

Hua Su, Chengdu, Unclassified

Shan Su, Chengdu, Unclassified

Qiuyue Wang, Chengdu, Unclassified

Yiyang Wang, Fuzhou, B.S. in Chemistry

Xiaojing Wu, Chengdu, Unclassified

You Wu, Chengdu, Unclassified

Zhini Xia, Changsha, B.S. in Finance

Yun Si Xu, Chengdu, Unclassified

Lizhi Yan, Shanghai, B.S. in Management Information Systems

Fangyuan Yang, Shanghai, Unclassified

Jiahui Yu, Chengdu,Unclassified

Yunqi Yuan, Chengdu, Unclassified

Weixin Zhang, Chengdu, Unclassified

Jing Zhao, Chengdu, Unclassified

Peng Zhao, Chengdu, Unclassified

Lingling Zhu, Chengdu, Unclassified

Croatia

Antonia Mimica, Zagreb, Unclassified

Helena Petkovic, Zagreb, Unclassified

Nela Saric, Zagreb, Unclassified

Ghana

Elvis Dela Kofi Amevuvor, Accra, B.S. in Human Resource Management

Derrica Anokye, Kumasi, B.S. in Nursing

Juliana Sasu, Accra, B.S. in Respiratory Care

Grenada

Dalyn Christa Francis, Mt. Parnassus, St. George’s, B.S. in Marketing

Indonesia

Merry Kartika Wili, Cengkareng Indah, Jakarta Barat, B.A. in Psychology

Israel

Tzur Frenkel, Karmiel, B.S. in Natural Science

Jamaica

Tiffany A. Hall Campbell, Paddington Terrace, Kingston, B.A. in Psychology

Shavonniece Yolanda Loubar, Woodlawn Avenue, Kingston, B.S. in Communications Media

Japan

Tetsuya Iwase, Meito-Ku Choda-Cho, Nagoya, B.S. in Regional Planning

Junko Kobayashi, Masuodai, Chiba, B.S. in Communications Media

Emiri Taguchi, Tokyo, B.A. in Anthropology

Kenya

Faith Mueni Mutunga, Nairobi, B.S. in Finance

Republic of Korea

Hyun Gu Kang, Daegu, Unclassified

Dong-Jin Kim, Deagu, Unclassified

Youngjae Park, Daegu, Unclassified

Jeong Weon Seo, Seoul, B.S. in Fashion Merchandising

Ji-Young Yang, Gwangju, B.S. in Nursing

Sin-Wook Yoo, Yongin Kyonggi Do, B.S. in Hospitality Management

Macau

Chun Lam, Macau, B.S. in International Business

Malaysia

Yew Chuan Chew, Kuala Lumpur, B.S. in Finance

Soon Hooi Ee, Subang Jaya, B.S. in International Business

Ching Ching Hooi, Selangor, B.S. in International Business

Wen Nie Ng, Batu Caves, B.S. in Finance

Surinder Tara, B.S. in Geology

Yie Xiong Tee, Johor, B.S. in Finance

Tina Tiong, Sarawak, B.S. in Accounting

Yoong Loo Wong, Melaka, B.S. in Accounting

Netherlands

Laura Florence Paanakker, Bosch En Duin, B.S. in International Business

Nigeria

Adebukanla Efunwunmi Johnson, Lagos, B.S. in Hospitality Management

Odinaka Frances Onovo, Abuja, B.A. in Economics

Patricia Adedotun Tolu-Ajayi, Lagos, B.S. in Biology

Nkemka Iheukwumere Uche, Abuja, B.S. in Regional Planning

Peru

Doris Patricia Quispe, Lima, B.S. in Management

Poland

Agnieszka Maria Urbanek, Bojszow, Unclassified

Russia

Dzambolat Mrikaev, Beslan, B.S. in International Business;

Diana Saltykova, Saint Petersburg, B.A. in International Studies

Saudi Arabia

Raghdah Ahmad Husin Ainuddin, Makkah, B.A. in Computer Science

Muidh Hamad M Alsagoor, Dhahran, B.S. in Accounting

Osamah Ali Altammami, Riyadh, B.S. in Management Information Systems

Mohammad Faroug Abaas Mottair, Makkah, B.A. in Computer Science

Serbia

Hristina Denic, Nis, B.S. in Nursing

Taiwan

Hsiao-Ling Chuang, Taipei County, B.S. in Fashion Merchandising

Chia-Chi Ho, I-Lan, Unclassified

Yun Hsiao, Taipei County, Unclassified

Yu-Tzu Huang, Taipei, Unclassified

Hsiao-Han Lai, Taipei, Unclassified

Wei-Min Lin, Taipei, Unclassified

Yi-Chieh Lin, Taipei, Unclassified

Yu-Hsiu Liu, Taipei, Unclassified

Shan-wen Mou, Kaohsiung City, Unclassified

Hsin-Li Wu, Taipei, Unclassified

United Kingdom

Leo Raile Acklin, TR11 4QR, B.A. in Economics

Katie Sarah Eaton, Halesowen, B.S. in Physical Education and Sport

Emilia Osborne, Bedfordshire, B.S. in Mathematics

Lydia-Marie Pavlou, Worcester, Unclassified

Chloe Pike, Bristol, B.A. in History

Elizabeth Eleni Solomonides, Bristol, B.A. in Political Science;

Kayleigh Ann Thadani, London, B.A. in Theater

Uzbekistan

Ravshan Zafar O'G'Li Toirov,Tashkent, B.A. in Economics

Zimbabwe

Malcom Tanaka Machiridza, Harare, B.S. in Finance

Nobukhosi Nosipho Masilela, Bulawayo, Physics

  • Registrar’s Office
  • Clark Hall
    1090 South Drive
    Indiana, PA 15705
  • Phone: 724-357-2217
  • Fax: 724-357-4858
  • Office Hours
  • Monday through Friday
  • 8:00 a.m.–4:30 p.m.
  • (Excluding Holidays)