Skip to Content - Skip to Navigation

Spring 2009 Dean’s List


Adams

Biglerville

Zachary Christopher Lieberum, Ditzler Avenue, Business
Whitney Marie Slaybaugh, Quaker Valley Road, B.S. in Environmental Health Science
Gregory John Wenk, High Street, B.S.Ed. in Biology Education

East Berlin

Bryanna Nicole Kutz, Old Loghouse Road, B.S. in Accounting

Fairfield

Aaron Lewis Corso, B.S. in Management Information Systems
Chloe Eve DePaola, Tract Road, Business Kirsten Ann Kraker, B.A. in Psychology

Gettysburg

Emily May Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education
Molly Frances Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Jonathan David Holz, Heritage Drive, B.S. in Physical Education and Sport
Megan Lee Miller, Emmitsburg Road, B.A. in Theater
Tara Jo Miller, West Bonniefield Drive, B.S. in Nursing
Holly Lorena Schlein, Belmont Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Caleb John Swinn, East Lincoln Avenue, B.A. in History

Littlestown

Kenneth Jackson Haulsee, Teeter Road, B.A. in Psychology
Brandi Lynn Pittinger, Mengus Mill Road, B.S. in Physical Education and Sport
Christopher Anthony Tully, Amanda Drive, Business
Jaimie Alana Walker, Littlestown Road, B.S. in Fashion Merchandising

Allegheny

Allison Park

Heather Lynn Abramovic, Henrich Farm Lane, B.S. in Marketing
Elizabeth L. Blumer, Saddle Drive, B.S.Ed. in English Education
Matthew Richard Braun, Tanglewood Drive, B.S.Ed. in Physics Education
Kerry Lee Connolly, Hampton Valley Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Sean Charles Cordell, Countryside Drive, B.A. in Sociology
Daniel J. Craig, Linwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Ashley Sommer Florijan, Linwood Drive, B.S. in Accounting
Jacqueline Louise Gajewski, Clareville Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Kaitlyn T. Heckel, Cedar Glen Drive, B.S. in Human Resource Management
Christopher M. Hofstetter, Viewcrest Drive, B.S.Ed. in Art Education
Kimberly Ann Hofstetter, Viewcrest Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Cameron R. Howat, Middle Road, B.S. in Communications Media
Heidi Leigh Jurecko, Old Kummer Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Adam James Maseth, Lakeside Drive, B.A. in Criminology
Joseph Harrison Paul, Tall Oak Drive, B.A. in Political Science
Benjamin Trevor Shulman, Apple Ridge Drive, B.A. in Art
Caitlin F. Szurszewski, Meadow Crest Drive, B.S. in Nursing
Brittney Lauren Thon, Tillia Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Bethel Park

Kelsey Elizabeth Backstrom, Fruitwood Drive, B.S.Ed. in Music Education
Cole Daniel Comstock, Rolling Green Drive, B.A. in English
Bonnie L. Cooley, Belmont Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
William Thomas Cullen, Eastview Road, Business
Jason Bruce Ericson, Bluestone Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Jessica Ruth Fish, Bethel Crest Drive, B.S. in Natural Science
Zachary William Fish, Bethel Crest Drive, B.A. in English
Cara Jean Harper, Hi Ridge Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
Daniel J. Killinger, Scenic View Drive, B.S. in Physical Education and Sport
Lauren Marie Knuth, Chessbriar Drive, B.S. in Marketing
Emily R. Sasso, Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Maria Lynn Talarico, B.S. in Nursing
Megan A. Ward, Centergate Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Samuel M. Weinblum, Prescott Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Tara Marie Zaremski, West Munroe Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Brackenridge

Brian Michael Dorn, Pacific Avenue, B.S. in Accounting
Lauren Renee Koharchik, Nevada Street, B.S.Ed. in Music Education
Justin Robert Lowry, Morgan Street, B.S. in Management Information Systems
Serena Marie Pitel, Cleveland Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Mary Beth Wadleigh, B.A. in Sociology

Bridgeville

Justin Michael Burda, Sarah Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Emily Arwen Cyphers, Vanadium Road, B.S. in Child and Family Studies
Kelsey Mary Ferguson, Bank Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Jessica Lee French, Missouri Avenue, B.A. in Psychology
Sara M. Scotty, Liberty Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Stephanie Elizabeth Shaul, Lakeview Drive, B.S. in Child and Family Studies

Carnegie

Matthew Douglas Baessler, B.S.Ed. in Elementary Education
Katlyn Marie Rhodes, B.S. in Nutrition

Castle Shannon

Michael John Young, Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education

Cheswick

Zachery Scott Koontz, Winchester Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Samantha K. Runyan, Ashton Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Michael Anthony Russo, Meadowvale Drive, B.A. in History
Timothy L. Swackhammer, Lea Drive, B.A. in Criminology
Jessica Leigh Taylor, Rich Hill Road, B.S.Ed. in Business Education

Crafton

Trista Marie Jacob, Terrace Drive, B.S.Ed. in Art Education

Crescent

Evan Michael Hall, Huntsridge Drive, Natural Sciences
Elizabeth James Hatton, Laurel Ridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Coraopolis

Richard Michael Brutt, August Drive, B.A. in Criminology
Steven Anthony Cosnek, Maple Lane, BFA in Music Performance
Nicole Lynn Lang, Ewings Mill Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Anton Sergeevich Matyushkov, Larchmont Court, B.S. in Safety Sciences
Natalie Jane Nekos, Schuler Lane, B.A. in Psychology
Corie Ann Scanlon, Jeff Drive, B.S. in Nursing
Danielle Marie Snapp, Summit Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Elizabeth

Hailey Jean Barton, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Hillary Elaine Barton, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Art Education
Jared Michael Crevar, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Justin Robert Fuga, Ash Drive, B.A. in Criminology
Jacob Daniel Greco, Helena Drive, B.S. in Accounting
Brittany Lieselott Matscherz, Arrow Drive, B.S.Ed. in English Education
Christopher Andrew McCall, Fallen Timber Road, B.A. in Political Science
Desiree Leigh Sawyers, Duke Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Jefferson Hills

Gabrielle A. Bozek, Baker Drive, B.S. in Communications Media
Allie Elizabeth Breisinger, Sean Court, B.A. in Criminology
Jonathan Harry Consoli, B.S. in Finance
Brooke L. Froehlich, Deer Park West Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Theresa R. Liptak, B.S.Ed. in Elementary Education
Molly Elizabeth Podplesky, Antler Drive, B.S. in Interior Design

Gibsonia

Kimberly Ann Barker, Harvest Lane, B.A. in Criminology
Elena Maria Brandimarti, Delo Drive, B.S. in Nutrition
Alyssa Choiniere, Willowcrest Drive, B.A. in Journalism
Amanda Rosemarie Coppola, Shawnee Court, B.S.Ed. in Elementary Education
Andrea Lynne Craft, B.S.Ed. in Art Education
Kimberly Anne Craft, B.A. in Anthropology
Anthony J. DiPasquale, Kim Lane, Business
Shane Ryan Gribbin, Deer Path Lane, B.S. in Management
Lauren A. Hudec, Elgro Road, B.S. in Child and Family Studies
Emily Renee Labriola, Prince Phillip Court, B.S. in Fashion Merchandising
Vincent Christy Labriola, Prince Phillip Court, B.S. in Accounting
William Neel Lauer, B.A. in Economics
Dana N. Lombardo, Valleyvue Drive, B.S.Ed. in Art Education
Lauren G. Manley, Carters Grove Drive, B.A. in Sociology
Christopher John Mason, B.S.Ed. in Art Education
Jamie Lee Mason, B.S.Ed. in Art Education
Kylie L. Miller, Old State Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Karen Marie Pyptyk, Cheyenne Court, B.S.Ed. in Elementary Education
Dustin Emanuel Sahene, James Lane, B.S. in Communications Media
Natalie M. Schaefer, Phillips Road, B.A. in Journalism
Kara N. Sloniger, Babcock Boulevard, B.S. in Nursing
Amanda Brooke Stein, Cider Mill Drive, B.S.Ed. in Art Education
Helen M. Wildy, Lakewood Drive, B.S. in International Business
Melissa Renee Winsko, Stonehaven Court, B.S.Ed. in Elementary Education
Adam M. Yellenik, White Pine Drive, B.S. in Communications Media

Glassport

Emily Louise Case, Maryland Avenue, B.A. in Criminology

Glenshaw

Stephen Michael Burton, Madsen Drive, B.S. in Hospitality Management
Elysse Cara Dluhos, Spencer Grove Lane, B.S. in Fashion Merchandising
Craig Fowler, Rolling Farms Road, B.S. in Safety Sciences
Jeffrey R. Meyer, Amherst Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Colin Robert O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S. in Computer Science
Kevin William Pflumm, Rose Drive, B.A. in Computer Science
Jeffrey Alan Repko, West Sutter Road, B.S.Ed. in Art Education

Harwick

Lauren Marie Nicholson, Pillow Avenue, B.S. in Nutrition

Imperial

Adriane McGraw, Bayberry Lane, B.S. in Management
Stephen Edward Sarachine, Elm Street, B.A. in Criminology
Elizabeth Anne Wilking, Forest Glen Drive, B.S. in Interior Design

Indianola

Jeffrey David Kedzierski, Crest Drive, B.S. in International Business

McKeesport

Danielle Lynn Dougherty, Bayne Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Brandon David Dujmic, Walnut Street, B.S.Ed. in Music Education
Melkia Lachey Green, Jenny Lind Street, Humanities and Social Sciences
Alicia Michele Harmon, Summitt Street, B.A. in Sociology
Dacey Siddall Haughwout, Garden Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Sharise Rachelle Johnson, Jenny Lind Street, B.S. in Communications Media
Erin Michelle Lawnizak, Penhurst Street, B.A. in Criminology
Mary Kathleen McElhinny, Lincoln Way, B.S. in Communications Media
Mark Louis Pavlecic, Vermont Avenue, B.S.Ed. in Music Education
Megan Nicole Pratt, Summitt Street, B.A. in Criminology
Nicole Alexandria Rybar, Beverly Road, B.S. in Communications Media
Samantha Jo Smith, Delaware Street, B.S. in Marketing

Mckees Rocks

Laura E. Butter, Greenwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Edward Schneider Elbel, Silver Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education
Kelly A. Cropper Hall, Broadway Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Kara Marie Hertzberg, Aiken Road, B.A. in Psychology
Eric Russell Zarzeczny, Teal Drive, B.S. in Nursing

Monroeville

Opubo Tamunopriye Agiobenebo, Knollwood Drive, B.S. in Natural Science
Alyssa N. Aiello, Butler Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Jena Lauren Antonelli, B.S.Ed. in Social Studies Education
Rachel Louise Burgess, Old Concord Road, B.S. in Nursing
Elizabeth M. Buros, Mountain View Drive, B.S. in Communications Media
Andrew David Cohen, Foxwood Drive, B.S. in Computer Science
Amy Ann Connelly, Hochberg Road, B.S. in Interior Design
Martha Pamela Conners, Berkshire Drive, B.S. in Biochemistry
Jamie L. Donaldson, Londonderry Court, B.S.Ed. in Elementary Education
Brittany Martinique Dreher, B.S. in International Business
Amanda Rae Easha, Lincoln Avenue, B.S. in Communications Media
Barri J. Frederick, Southridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Hanna Louise Gratzmiller, Poplar Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
William Michael Hart, Brinton Street, B.S.Ed. in Music Education
Javier Rolando Janik, College Park Drive, B.S. in Accounting
Angelina Alexander Kultasova, Cedar Ridge Road, B.S.Ed. in English Education
Katherine Josephine Leonard, Lincoln Avenue, B.S. in Accounting
Samantha Ann Martin, Oxford Drive, B.S. in Accounting
Melanie Mascaro, Cavitt Road, B.S.Ed. in French Education
Emily Mayes McGilvray, Shackelford Drive, B.A. in Theater
Krysta Leigh Pampena, Barbara Ann Drive, B.A. in Criminology
Stephen Gentry Papay, College Park Drive, B.S. in Athletic Training
Annette Marie Payne, College Park Drive, B.A. in Journalism
Nikki L. Poli, Beatty Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Bethany Noel Pyles, Thomas Street, B.A. in Anthropology
Kelly Marie Rerko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
Alexandra Mary Rhoten, Woodland Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Sarah Lynn Rodgers, Harvard Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Matthew J. Sagi, Miller Avenue, B.A. in Anthropology
Lauren Ashley Shapiro, Ridgeview Drive, B.A. in Criminology
Andrew Jacob Vasko, Mount Pleasant Drive, B.A. in Geography
Natisha Marie Versuk, Fairlawn Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Justin Michael Yarros, Lincoln Avenue, B.A. in Economics
Kirsten Louise Yarros, Lincoln Avenue, B.A. in Psychology

Moon Township

Nicholas A. Belhumeur, Lansdowne Drive, B.S. in Computer Science
Nicole Rose Buse, Rivercrest Drive, B.S. in Hospitality Management
Benjamin Douglas Canan, Meade Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Vince Anthony Fasline, Landing Lane, B.S. in Marketing
Sara Jean Fouse, Flaugherty Run Road Lot, B.A. in Criminology
Tara Lynn Friedl, Brodhead Road, B.A. in Journalism
Carl Joseph Hoppe, B.A. in Criminology
Melissa L. Lonkert, Overhead Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Natalie J. McCauley, Lansdowne Drive, B.A. in English
Caitlyn Marie Perl, Amherst Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Leah Marie Rudolchick, Winridge Drive, B.S.Ed. in English Education

Moon Twp

Phyllis C Henderson, Vanita Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Evona Marie Huminski, B.S. in Hospitality Management
April Ann Hunsberger, Rosemont Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Melissa Marann Rudzik, Ridgestar Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Anthony Thomas White, Tiffany Ridge Drive, B.A. in Criminology

Munhall

Alissa M. Mercuri, Ravine Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Jill Sharon Torma, Hillcrest Drive, B.S. in Hospitality Management
Oakmont:  Isaac M. Diyanni, B.S. in Finance
Katherine Anna Gallaher, B.S. in Nursing
Justin Rossi, Woodland Avenue, B.A. in Criminology
Nicole Lynn Stadler, B.S. in Communications Media

Natrona Heights

Nicholas Paul De Angelis, Harbison Street, B.S. in Accounting
Melissa Louise DiCaro, Palm Street, B.S. in Child and Family Studies
Mark A. Errico, Union Avenue, B.A. in Criminology
Dana K. France, Hawthorne Street, B.S. in Fashion Merchandising
Michael David Gaydeski, Duhurst Drive, B.A. in Computer Science
Heather Jean Hansen, Evergreen Drive, B.S. in Accounting
Jessica L. Heitzer, Circle Court, B.A. in Sociology
Elisa J. Hill, Talisman Lane, B.S.Ed. in Music Education
Joseph Nicholas Lucchino, Cambridge Street, B.S. in Management
Stephanie Rose Turka, Maiden Lane, B.S. in Communications Media

Neville Island

Amanda Lynn DeRuyter, B.S. in Nursing

North Braddock

Jaclyn Dreshman, Grandview Avenue, B.A. in Sociology

Oakdale

Kevin Ryan Martincic, Lookout Drive, B.A. in Criminology
Maria Dawn Mudryk, Center Avenue, B.S. in Interior Design
Ashley Lynn Singiser, Cottonwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Pitcairn

Vincent Algert Wallace, B.S.Ed. in Music Education

Pittsburgh

Matthew D. Allen, Mardi Gras Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education
Jessica L. Anderson, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Jeffrey Martin Andrulonis, Rosewood Drive, B.S. in Human Resource Management
Ashley A. Arlotti, Lenox Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Briana Balcik, Abers Creek Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Andrea Marie Baldwin, Stonedge Court, B.S. in Hospitality Management   
Darla J. Barie, Center Avenue, B.S. in General Studies
Angela Marie Basso, Painters Drive, B.A. in Criminology
Michelle Bleil, Lincoln Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Tiara M Bey, Elm Street, B.A. in Anthropology
Emily Rose Bogden, Voelkel Avenue, B.S. in Nutrition
 Melinda Renee Booher, Greensburg Pike, B.S.Ed. in Deaf Education
Dylan Thomas Borland, Lindenwood Drive, B.A. in Criminology
Jason M. Brown, Cape Cod Drive, B.S. in Management 
Chelsea Ann Brownlee, Maxwell Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Conrad M. Butler, Ulysses Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Suzannah Victoria Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Joshua Samuel Clark, Park Square Lane, B.A. in Sociology
Zachary Aaron Crowe, Allison Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education 
Aaron Paul Carlson, Fieldcrest Drive, Business
Alexandra Jewel Crouse, B.S.Ed. in Art Education 
Kirk Len Casey-Holloway, Fraizer Drive, B.A. in Criminology
Natalie Elizabeth Cawley, Iroquois Avenue, B.S. in Marketing
Shawn R. Collins, Termon Avenue, B.A. in International Studies 
Maura Cathleen Costello, Minnock Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Taylor Wyand Couch, Woodland Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Alicia Dawn Cullen, Fox Drive, B.A. in Sociology 
Angela Pauline Cohn, Crescent Hills Road, B.S. in Management
Tamara M. Collins, B.S.Ed. in Elementary Education
Andrew Stephen Cotts, Joan Drive, B.S.Ed. in Music Education
Clifton A. Davis, Davis Avenue, B.S. in Communications Media
Jennifer Ashley Dean, Alcoma Drive, B.S.Ed. in Art Education  
Joshua Curtis Boyd, Friendship Avenue, B.A. in Criminology
Leslie M. Brown, Tilden Street, B.S. in Management
Stacey M. Burg, Ingram Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Rebecca L. Brown, Meadowvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Scott Michael Brown, Old Boston Road, B.A. in Criminology
Shawn Michael Buys, Glowood Drive, B.S. in Accounting
Emily Ann Cannella, Bellevue Avenue, B.S. in Accounting 
Jonathan Robert Campbell, Andrade Street, B.A. in Economics  
Janice L. Davis Watkins, Glasgow Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Alexis Rae DeLuca, Key West Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
Anthony H. DeLuca, Methyl Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Justin A. DeMaio, Meadowlark Drive, B.A. in Anthropology
Joshua Robert Deriggi, New Texas Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Benjamin William Diehl, Elton Street, B.S. in Communications Media
Emily Alexandra Dowdell, Shelbourne Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
Michael Patrick Dunlap, Pine Valley Drive, B.A. in English 
Jacob David Dulick, Bradford Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
Brett Ryan Dusch, Pinecastle Avenue, B.S. in Nursing 
Amelia Jean Barlow Crocker, Barclay Avenue, B.S.Ed. in Physics Education
Kimberly Justine Egart, Augusta Street, B.S.Ed. in Elementary Education 
Ashley Nicole Esposito, Park Avenue, B.S. in Child and Family Studies
David Scott Ellis, Broadlawn Drive, B.A. in English
Rachel Katherine Enck, Almont Avenue, B.S. in Nutrition
Jessica Lynn Federovich, Aspen Drive, B.S.Ed. in Elementary Education 
Nicole Flamgletti, Highland Road, B.A. in Criminology
Laura Lee Freismuth, Lee Avenue, B.S. in Human Resource Management 
Kathryn Ann Farrell, Woodrow Avenue, B.S. in Nursing  
Melissa C. Fisher, West Manilla Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Andrew John Fichter, B.S.Ed. in Social Studies Education
Matthew L. Flasco, Pine Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Jerrod W. Foster, Grandview Avenue, B.A. in Criminology
Brittany M. Fuller, Otillia Street, B.A. in Criminology
Katherine Fuller, Yarrow Lane, B.A. in English
Angel M. Gallagher, Tropical Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Sara N. Gamble, Meadowlark Drive, B.S. in Child and Family Studies
Ashley Marie Gray, Seel Street, B.A. in Journalism
Emily Elizabeth Greer, Sunderland Drive, B.S. in Nursing 
Joseph Patrick Gorham, Vee Lynn Drive, B.S. in Nursing
Lisa Marie Haddad, Broadlawn Drive, B.S. in Physical Education and Sport 
Brandi A. Hake, Datura Drive, B.S. in Biology 
Rachel Phyllis Hamilton, Georgetown Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education 
Taya Hanauer, Crombie Street, B.A. in Art
Tom Rehavia Hanauer, Crombie Street, B.A. in Philosophy
Danielle Catherine Harrison, Mayer Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Ashley Marie Hewitt, Monterey Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Olivia Anne Heyl, Tennessee Avenue, B.S. in Nutrition
Justin D. Hillebrecht, Fiat Street, B.A. in Criminology
Joshua Kyle Hoffee, Elizabeth Street, B.A. in Criminology
Abby E. Homol, Winchester Drive, B.S. in Marketing
Rachel Elizabeth Horner, Van Buren Drive, B.S.Ed. in Art Education
Tyler James Hregdovic, Edison Street, B.S. in Communications Media
Holli Joi Ignasky, Towervue Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Jeffery James Jackson, Crimson Drive, B.S. in Management  
Anthony Paul Jendrzejewski, McKelvey Road, B.A. in Criminology
Clara L. Johnson, Ormsby Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Jake Joseph Kearney, Worcester Drive, B.S.Ed. in Music Education
Emery Steven Keller, Terrace Drive, B.A. in Criminology
Kala Elizabeth Kennedy, Kinvara Drive, B.A. in International Studies
Ryan James King, Bingham Drive, B.A. in Psychology
Quinn Erin Kimmel, Foxland Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Sara Christine Kyles, Chartiers Avenue, B.A. in Psychology
Jennifer Ann Kiefer, Calvert Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Brian R. Kellerman, Gordon Street, B.S. in Management Kelsey
Elizabeth Kircher, Brownsville Road, B.S. in Nursing
Bernard P. Kluczkowski, Dunluce Drive, B.S. in Respiratory Care
Jesse Charles King, Sylvia Avenue, B.S. in Accounting
Scott M. King, Ridgewood Avenue, B.A. in Political Science
Brooke L. Klaus, Elwood Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Weatherly Noel Krieger, Clematis Boulevard, B.S.Ed. in Elementary Education  
Jeffrey Philip Kosky, Elderslee Road, B.S. in Communications Media
Neil Joseph Kownacki, B.S. in Management Information Systems
Michelle Lindsay Kriss, Sun Valley Drive, B.S. in Accounting
Jillian C. Krywicki, Edgar Street, B.S. in Nursing
Jenna Leigh Kukla, Hartl Lane, B.S. in Physical Education and Sport
Corey A Lim, Arkansas Avenue, B.S.Ed. in Art Education
Adriane Rae Lee, Meadowbrook Boulevard, B.S. in Disability Services
Samantha Jo Loadman, Clermont Avenue, B.A. in Criminology
Gary R. Lang, Joseph Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Jennifer E. LeJeune, Lucina Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education 
Tyler W. Lehman, Country Club Drive, B.A. in Asian Studies 
Sarah Eileen Lucas, B.A. in Criminology
Brian John Marks, Meteor Circle, B.S. in Computer Science
Darniesha N. Martin, Berry Street, B.S. in Child and Family Studies
Kristy L. Mayer, Interboro Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Michael Edward Lach, Darlene Drive, B.S. in Marketing 
Robert Alan Link, Sylvania Drive, B.S. in Communications Media
Michael Thomas Linnert, June Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Casey Lynn Lomb, North Florence Road, B.A. in English
Derek Paul Lyons, Dorseyville Road, B.A. in Criminology
Kimberly Laine Macek, Quaker Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Mia Elizabeth MacDonald, Center Road, B.S.Ed. in Art Education
Mary Bridget MacDonell, Milliken Avenue, B.A. in Sociology
Caitlin Marie Marshall, Knollwood Court, B.S. in Nursing
Nicole M. Masucci, Hillsdale Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education 
Tyler McGuigan, Ivy Street, B.S.Ed. in Music Education
Kimberly Anne Mitchum, Chapel Ridge Road, B.S. in Interior Design
Alyssa Soon Hee Mlecko, B.S. in Fashion Merchandising
Carly Elizabeth McPartland, Hilpert Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Meghan Colleen McQuaide, Pointview Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Marissa Lynn Mizla, Frank Street, B.A. in Criminology
Lindsay Ann McKibben, Highland Villa Road, B.S. in Fashion Merchandising
Kelly Ann McMurtry, Saint Andrews Court, B.A. in English
Lisa Allison Melnick, Parkview Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education 
Mikaela Marie Milkovich, Highland Villa Road, B.S. in Fashion Merchandising
Kelly Anne Milligan, Morrow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Christine K. Miller, Chess Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Nina Angelica Nardozi, Eastmont Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
Andrea Naylor, Craighead Street, B.S. in Nutrition 
Sara Lynne Nickel, Wible Run Road, B.S. in Nursing
Argena Monique Olivis, Auburn Street, B.S. in Natural Science
Cassandra Marie O'Neill, New Texas Road, B.S. in Nursing
Elizabeth Marie Pferdehirt, Old Leechburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education  
Elizabeth C. Paladin, Julian Drive, B.S. in Chemistry
Christina Marie Parise, Long Road, B.A. in Anthropology 
Samantha Layne Parrish, Bingham Drive, B.A. in Spanish
Ashley Elizabeth Pawlicki, Dewalt Drive, B.S. in Nutrition
Stacey Paulette Phelos, Pearce Road, B.S. in Hospitality Management
Stephanie Rose Phelos, Pearce Road, B.S.Ed. in Art Education 
Adam Charles Plakidas, Anderson Road, B.A. in Criminology
Thomas Richard Plungin, Sebring Avenue, B.A. in Journalism 
Vanessa M. Pezzulo, Chislett Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Ashley C. Pope, McKinley Avenue, B.S. in Nursing 
William Joseph Popojas, B.A. in Criminology
Channing L. Porter, National Drive, B.S. in Child and Family Studies 
Kayla Marie Porter, Hurston Way, B.S.Ed. in Health and Physical Education 
Janelle Hope Porter, Duffield Street, B.S. in Nutrition
Erin Marie Puko, Jaycee Drive, Business 
Kavon B. Rahimzadeh, Brownsville Road, B.S. in Safety Sciences
Courtney Leigh Rahr, Old Meadow Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Linnea Anne Robison, North Euclid Avenue, B.S. in Biology
Elizabeth Nagla Rodgers, King James Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Michelle Anne Rose, Shawnee Road, B.S.Ed. in Elementary Education 
Kali J. Rosenberger, West Gate Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
Justin Ross, Kinvara Drive, B.S. in International Business
Chelsey Lynn Rosselle, Franklin Drive, B.S.Ed. in Art Education 
Caitlin Elizabeth Rossiter, Hoosac Street, B.S. in Accounting
Donald C. Sanderson, Butterfield Avenue, B.S.Ed. in English Education
Amanda C. Reber, Fidelity Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Krista Lynn Roberts, Coleen Drive, B.A. in Art
Amy L. Smith, Lois Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Jena E. Stock, Portia Drive, B.S. in Hospitality Management 
James C. Sapienza, Pioneer Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Jessica Kaitlyn Schnebel, Gail Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
Thomas William Seefeld, Teton Drive, B.A. in Criminology
Brian John Sell, Rockland Drive, B.S. in Hospitality Management
Kelsie Michelle Sinagra, Dombey Drive, B.S. in International Business 
Sarmed Safi Shareef, Orwell Way, B.S. in Safety Sciences
Daniel Michael Senkow, Louann Street, B.A. in Criminology
John Anthony Slaby, Camberwell Drive, B.A. in English  
Alex Nicholas Smith, Marbury Road, B.A. in Criminology
Jacquilyn Smith, Brighton Road, B.A. in English
Kimberly Rose Skarns, Ford Avenue, B.S.Ed. in English Education
Erin Fraser Slattery, Spring Grove Road, B.S. in Communications Media
Cassandra L. Stein, Logans Ferry Road A, B.S. in Management
Samuel Joseph Suska, Morton Street, B.S. in Physical Education and Sport
Brenda L. Tain, Glendale Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education 
Rosemary Anna Terak, Mount Royal Court, B.S. in International Business
Brianne E. Toole, Pennoak Manor Drive, B.S. in Marketing
Kelly Marie Trozzo, Dorseyville Road Rear, B.S.Ed. in Deaf Education
Mallory D. Vaughn, Maple Avenue, B.A. in English
Andrew David Venturella, Gene Drive, B.A. in History
Derek Anthony Whitehurst, Marquis Drive, Business
Rachel Leigh Ward, Columbia Drive, B.A. in Criminology
Jenna Beth Weidner, Little Pine Creek Road, B.A. in Sociology
Kylie A. Walters, Old Hickory Drive, B.A. in Criminology
Nicholas Todd Weingartner, Hebron Drive, B.S. in Communications Media
Kristy J. Williamson, Springdale Drive, B.A. in Journalism
Eric Christopher Weber, Wallace Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education 
James Crockett Weedn, Fox Chapel Road, B.S. in Natural Science
Zachary Jewell Whitfield, West Liberty Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Brittany Alease Williams, Blackadore Avenue, B.S. in Nursing
Kaylah R. Williams, Gaymor Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Steven Michael Wilhide, Austin Avenue, B.S. in Biology
Tiara Nicole Wilson, Kedron Street, B.S. in Biology
Shannon Elizabeth Wertelet, Cready Hill Road, B.S. in Child and Family Studies
Meghan Rose Wise, Harvest Hill Drive, B.A. in Criminology
Jacklyn Marie Youra, Oak Street, B.S. in Disability Services
Jessica Ann Youra, Oak Street, B.S. in Disability Services
Melissa Lyn Zielonka, Center New Texas Road, B.S. in Communications Media
Matthew Stephen Zandier, Carlyn Drive, B.S. in Management
Nicholas James Zapatka, Sunrise Drive, Business
Donald Cody Zimbicki, Somerville Drive, B.A. in Criminology

Plum

Ambur Lynsey Bowen, Rustic Ridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

South Park

Rachel Lauren Boyer, Lindfield Drive, B.A. in Criminology
Richard Melvin Dahlstrom, B.A. in English
Colin Ryan Flannery, Amy Drive, Business
Jennifer Lynn Greselin, Armstrong Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Shane Patrick Johnson, Truman Avenue, B.S. in Management
Jeremy Christian Moreau, Abbey Lane, B.A. in Criminology
Kelli Marie Murawski, Strawbridge Drive, B.S. in Physical Education and Sport
Chris Michael Ondek, Sodbury Drive, AA in Business
Abby M. Rogan, Ridge Road, B.A. in Computer Science
Amanda Marie Zankel, Berryman Avenue, B.A. in Criminology

Sewickley

Marissa Ann Butler, Sturbridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Abigaile Lea Gregorich, Glenfield Road, B.S. in Child and Family Studies

Springdale

Dana A. Bowman, Willow Street, B.S. in Management
Robert Erik Carlberg, North Street, B.A. in Journalism
James A. Clayton, Colfax Street, B.S. in Management
Andrew Stephen Muka, Elwyn Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Swissvale

Tiffany Da-Shaun Brown, South Braddock Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Robert Paul Putala, Cannon Street, B.S. in Chemistry

Tarentum

Heather Brubaker, Dellenbaugh Road, B.S.Ed. in Art Education
Jared Vincent Eiseman, Business
Amy Lynn Lubatti, Summit Street, Humanities and Social Sciences
Tonya Renee Selinger, Summit Street, B.S.Ed. in Deaf Education

Turtle Creek

Luke Gindlesperger, Pine Street, B.A. in Criminology

Upper St Clair

Hannah Dandoy, Southvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Verona

Hannah Jobeth Allison, Chaske Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Daniele Michele Chahoy, Greenridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Nicole Laura Dachille, Gail Drive, B.S. in Child and Family Studies
Heather Ann Davis, B.A. in Sociology
Brandy L. Kuhn, Mill Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Cheyenne M. McDade, Merry Drive, B.S. in Biochemistry
Breanne Morrow, B.A. in Criminology
Alison Diane Oniboni, Blanchar Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
James Thaddeus Szejk, Hamil Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Warrendale 

Tracy A. Fisher, Warren Road, B.S.Ed. in Elementary Education

West Homestead

Allyse Lynn Mancak, Cascade Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Krystal K. Patton, B.S. in Communications Media

West Mifflin

Kelsey Lynn Gross, B.A. in English
Lyndsay Michelle Krall, Bost Drive, B.S. in Child and Family Studies
Jared Krupa, Everlawn Street, B.A. in Criminology
Jeffrey D. Krznaric, Blackberry Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
Brandon Anderson Musser, Maryland Ave
Brandon R. Oakes, Muldowney Avenue, B.S. in Communications Media
Kevin A. Proto, Mifflin Street, B.S. in Computer Science
Danette R. Stromyer, Maple Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Keith Douglas Vislay, Saniel Drive, B.A. in Journalism


West View

Jay R. Murgi, B.S.Ed. in Elementary Education

Wexford

Andrew Kerry Gaus, Wallace Road, B.A. in Criminology
Bradley Geier Ray, Manor Road, B.S. in Communications Media
Nicole Marie Rosenfelder, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Katie Elizabeth Schwartz, Settlers Grove Lane, B.S. in Nutrition
Mark Charles Sestini, Birchwood Court, B.S. in Finance
Anthony Ryan Tuell, Stag Horn Drive, B.A. in Theater


Whitaker

Lauren Michelle Salopek, Cypress Street, B.A. in Theater

Wilmerding

Lauren Ann Kukic, Natural Sciences

Armstrong

Adrian

Erin Nicole Hughes, Waterway Drive, B.A. in Psychology
Matthew James Patrick, Ridge Road, B.A. in Criminology
Deborah Ann Reid, Adrian Sherrett Road, B.S. in Accounting

Cadogan

David Michael Scopel, AAS in Electro Optics

Cowansville

Penny Lee Croyle, Wattersonville Road, B.A. in Psychology

Dayton

Lindsay Marie Baker, White Road, B.A. in English
Lindsey Nicole Jones, Business
Laura Catherine Renosky, North Miller Road, B.S. in Nursing
Joseph Louis Saxfield, North Loop Road, B.S. in Regional Planning
Jason Stephen Schrecongost, Spruce Hollow Road, B.S. in Management Information Systems
Lucas James Steffy, West Main Street, B.S. in Safety Sciences

Distant

Melanie Ann Bowman, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Elderton

Marissa R. Bruno, B.S.Ed. in Music Education
Landis Paige Hohl, South Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Lauren Shawn Hohl, South Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Rhonda Renee Shondelmyer, B.S.Ed. in Elementary Education

Ford City

Jana Swan Armentrout, B.S.Ed. in Elementary Education
Lauren A. Ball, B.S. in Nursing
Courtney Dawn Boyer, Crimm Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Leslie Ann Campbell, Scout Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Janelle Rose Crownover, Hobson Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
William James Galbraith, Fair Street, B.S. in Natural Science
Ashley Hromadik, Carrousel Street, B.S. in Natural Science
Zachary Charles King, Prospect Street, B.S. in Safety Sciences
Amy Christine Neurohr, B.A. in Psychology
Tara Louise Powers, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Stephen Boyd Shiring, B.S. in Chemistry
Janine Marie Sisko, Elm Drive, B.A. in Psychology
Benjamin Jacob Tost, Garretts Run Road, B.S. in Biology
Brandon James Valasek, Hard Tack Road, B.S. in Respiratory Care

Ford Cliff

Brielle Carol Leinweber, Painter Avenue, Health and Human Services

Freeport

Cody Aaron Bergad, Shook Drive, B.S. in Safety Sciences
Mathew William Caripolti, Sunset Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Claire Seddon Greenhill, Edwards Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Aaron Thomas Miller, Perry Lane

Kittanning

Jessica Sue Beere, Cleveland Street, B.A. in Psychology
Alicia Renee Berasi, Glade Run Road, B.S.Ed. in Music Education
Kiera Brann Boda, Freeport Road, B.A. in Political Science
Kristi Lynn Bowser, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Kayla L. Clark, Charlotte Circle, Business
Michelle M. Cogley, Harrison Street, B.S. in Business Technology
Richard A. Cogley, Harrison Street, B.S. in Management
Angela Kristina Colo, Keystone Boulevard, B.A. in Psychology
Lance Patrick Crawford, Riggle Lane, B.S. in Safety Sciences
Sarah Marie Daugherty, North Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Gregory Colin Depner, Shady Lane, B.S. in Accounting
Danielle Marie Egley, Graham Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Briana Renee Englert, Bluff Street, B.S. in Communications Media
Tracy Lynn Faletti, Arthur Street, Humanities and Social Sciences
Jesse Frailey, B.S.Ed. in Business Education
Mallorie Dawn Franceschi, Westmont Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Joshua P. Garcia, McCanna Street, AAS in Electro Optics
Rebekah Elizabeth Grafton, Dill Road, B.S.Ed. in Deaf Education
Amanda Sue Haslett, Franklin Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Shenin Adel Headland, B.S. in Biochemistry
Elizabeth Anne Judge, Reesedale Road, B.A. in Economics
Lauren K. Judge, Reesedale Road, B.A. in Psychology
Deanna Jean Karloski, B.A. in Sociology
Edward Anthony Karloski, B.S. in Computer Science
Mallory J. Lambert, Hazel Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Emily Elizabeth McKain, Hankey Lane, B.A. in Sociology
Joseph Mario Mercurio, Allegheny Avenue, B.S. in Communications Media 
Jason Scott Metro, B.S. in Business Technology Support
Brian C. Miller, Freeport Road, AA in Business
Courtney M. Myers, Ping Wing Hollow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Tyler William Ochs, East Brady Road, B.S. in Applied Physics
Joshua David Olinger, Garfield Street, B.S. in Safety Sciences
Guy Domenico Piluso, Butler Road, AAS in Electro Optics
Tabitha Renae Reefer, Green Tree Road, B.A. in Anthropology
Emily M. Rizzo, Chestnut Street, B.S.Ed. in Business Education
Crystal Joy Rosenberger, B.S. in Disability Services
Brandon Scott Roudebush, B.S. in Communications Media
John Donald Rupert, Garretts Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Kirk Alan Schaeffer, Elk Drive, B.A. in Criminology
Megan Joyce Shellhammer, Spruce Ln, B.A. in Psychology
Robert N. Slagle, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Jennifer Marie Spangler, Ford City Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Christina Lynn Steele, Freeport Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Michael David Totos, B.S. in Biology
Mariah Danielle Toy, B.S. in Nursing
Keri Lynn Weaver, Garfield Street, B.S. in Interior Design
Rebecca Lynn Williams, Pony Farm Road, B.A. in Criminology
Kayleigh Renee Wingard, B.S. in Nursing
Justine Marie Woytowish, Shady Lane, B.S. in Communications Media

Leechburg

Samantha Nicole Bond, Beale Avenue, B.A. in Journalism
Michael Patrick Dunlay, Sunrise Drive, B.S. in Hospitality Management
Daniel Lee Dunmire, Floral Avenue, B.A. in Criminology
Karlee Christine Fisher, Evergreen Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Matthew Kopchak, Terrace Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
Robert Joseph Mattu, Schenley Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Thomas John Melvin, Sunrise Drive, B.S. in Biology
Katelynn Jo Pochiba, Grant Avenue, B.S. in Respiratory Care
Chelsey Lynne Ronian, Hyde Park Road, B.S. in Child and Family Studies
Shawn Conor Schwarz, Melwood Road, B.S. in Physical Education and Sport
Andrew Stephen Wutsch, B.S. in Natural Science

Manorville

Mary Jacquelyn Mantini, Water Street, B.S. in Natural Science
Shauna Lyn Walker, B.S.Ed. in Elementary Education


Mc Grann

Catherine Marie Smith, Byron Street, B.A. in English

North Apollo

Mark Owen Dufour, B.S. in Accounting

Parker

Brian Matthew Fair, North Euclid Avenue, B.S. in Safety Sciences  Alicia Anne Palmer, B.S. in Child and Family Studies

Rural Valley

Keisha N. Boston, B.A. in Sociology
Stacey M. Cecconi, Gibson School Road, B.A. in Psychology
Daniel Travis Claypool, Brown Road, B.S. in Management Information Systems
Tyler Revear Hockenberry, Colonial Road, B.A. in Criminology
Shauna Ann Kennedy, B.S.Ed. in Elementary Education
Kayla Ann Kirkpatrick, Summer Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Ashley Christina Mattilio, B.S. in Nursing
Karli Marie Myers, Locust Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Aaron Miles Reefer-Atkinson, Sgros Road, B.A. in Criminology

Sagamore

Shannon Marie Johns, Cooper Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Spring Church

Erica Jane Skwirut, B.A. in History
Ginger D. Townsend, Townsend Road, B.S. in Nursing
Heather Dawn Wagner, Wagner Lane, B.A. in Psychology

Templeton

Ashley Marie Bowser, B.A. in Criminology
Lynne Nicole Lorenz, Rimer Hill Road, B.S. in Interior Design
Kayley Renea Shankel, Gearhart Lane, B.S. in Nursing
Alexa Nicole Shuster, Redbank Road, B.S. in Fashion Merchandising
Nicholas C. Townsend, B.A. in Sociology

West Leechburg

Brittany Marie Blair, Giron Street, B.S.Ed. in English Education

Worthington

Joseph Scott Bieganski, Ruth Hill Road, B.S. in Biology
Brandon Mathew Boarts, Meadow Street, B.S. in Physical Education and Sport
John Andrew Crawford, Pine Lane, B.S. in Applied Physics
Caleb James Grafton, Lafferty Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Melissa Dawn Kemp, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Christopher D. Schiano, Lairds Crossing Road, B.A. in Sociology
Sarah E Slagle, Lairds Crossing Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Amanda L. Smith, Craigsville Road, B.S. in Safety Sciences
Julie Marie Turney, Fails Lane, B.A. in Criminology
MacKenzie K. Yantos, Craigsville Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Yatesboro

Alicia Marie McLaughlin, B.S.Ed. in Elementary Education

Beaver

 

Aliquippa

William Edward Barker, Billigan Street, B.S. in Computer Science
Alfred John Bialik, Main Street, B.A. in Criminology
Melissa Dawn Douglas, Pohls Road, B.S. in Communications Media
Marissa Gail Michael, Amy Drive, B.A. in English
Staci Lynn Pratchenko, Richard Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Ambridge

Lisa Marie Blonski, Beaver Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Abbie Jean Charlton, Merchant Street, B.S. in Marketing
Alese Maree Gwinn, Maplewood Avenue, B.A. in Psychology
Cristina Georgiana Marinescu, Beaver Street, B.S. in Fashion Merchandising
Nora Taylor Narkevic, Ridge Road, B.S. in Hospitality Management

Baden

Karli C. Blanarik, Burkhardt Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Dylan Michael Songer, Woodland Road, B.S.Ed. in Social Studies Education

Beaver

Nathan Edward Alston, Brian Drive, B.S. in Accounting
Jessica K. Baldinger, Matthews Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Louis John Didio, Buffalo Street, B.S.Ed. in Physics Education
Cassandra Lee Ziegler, Tuscarawas Road, B.S. in Biology

Beaver Falls

Nicholas Aaron Ali, Emmet Drive, B.A. in History
Samantha Jo Fabiani, Center Street, B.A. in Theater
Jaime Lynn Kolch, Sanger Drive, B.S. in Physical Education and Sport
Christie Rae Royle, School Street, B.S. in Respiratory Care
Abigail Joanne Signore, Patterson Heights, B.A. in Criminology

Clinton

Robin Tasha Pinsoneault, B.S.Ed. in Biology Education

Darlington

Jaclyn Diana Priddy, Blackhawk Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Catherine Grace Wory, Blackhawk Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Fombell

Bethany Ann Lukes, B.S.Ed. in Music Education

Freedom

James M. Dykun, Sunset Hills Drive, B.S.Ed. in French Education
Ashlee Louise Peters, Wolfe Run Road, B.S.Ed. in Social Studies Education
Sarah Jean Romasco, B.S.Ed. in Mathematics Education

Georgetown

Amy Ruth Clyde, Little Blue Road, B.A. in Theater
Holden Patrick Foster Weltner, Hardins Run Road, B.A. in Criminology

Hookstown

Amber Marie Mineard, Potts Road, B.A. in Criminology

Industry

Brittany Lynn Long, Terrace Avenue, B.A. in Psychology

Monaca

Matthew Joseph Filippelli, Bechtel Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Shannon Marie Furdak, Center Grange Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Christina Lynn Kegg, Mary Street, B.S. in Nursing
Matthew Arthur Luketic, Mowry Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Shelby M. McFarland, Circle Drive, B.S. in Nursing
Vanessa A. Munroe, Noble Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Michael Allen Nelson, Center Grange Road, B.A. in Criminology

New Brighton

Shannon Mary Guckert, B.S.Ed. in Elementary Education
Christopher T. Jaros, Barker Avenue, B.S. in Regional Planning
Chase Robert McNutt, Fairfield Drive, B.A. in Psychology

New Galilee

Ashley Rae Bessell, Wampum Mount Air Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Rochester

Aaron Joseph Waibel, Miller Road, B.S. in Computer Science
Joshua Joseph Waibel, Miller Road, B.S. in Computer Science

Bedford

 

Artemas

Samantha Jean Cubbage, Clear Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Bedford

Jessica Lynn Foor, Horizon Heights, B.S.Ed. in Elementary Education
Clarissa Marie Poland, Business, B.A. in Criminology

Breezewood

Allen Leroy Carl, Mountain Chapel Road, B.A. in Criminology

Clearville

Karen Ann Smith, Clingerman Road, B.S. in Accounting

Defiance

Erica Dawn Webb, Six Mile Run Road, B.S. in Nursing

Everett

Chandra Lynne Batzel, Raystown Road, B.S.Ed. in Business Education
Jessica E. Hann, BFA in Music Performance
Thomas N. Light, Hawthorne Drive, B.S. in International Business
Kelsie Mae Plummer, Raystown Road, B.S. in Child and Family Studies
Jenna Leigh Pyle, B.A. in Art

Fishertown

Brian R. Barefoot, Valley Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Hyndman

Cory Shane Stahlman, Hyndman Road, B.S. in Natural Science

Imler

Shane Michael Burkett, Veal Farm Road, B.S. in Nursing

Manns Choice

Emily Christine Leber, Milligans Cove Road, B.S. in Fashion Merchandising
Christine Renee Leydig, Allegheny Road, B.S. in Nursing
Kristin Vanira Wilkins, Hyndman Road, B.S. in Nutrition

New Enterprise

Jennifer Kay Long, Brumbaugh Road, B.S.Ed. in Music Education

New Paris

Shane A. Slagle, Ridge Market Road, B.S. in International Business

Schellsburg

Kathryn Nicole Deremer, Smoky Ridge Road, B.S. in Nursing

Berks


Bernville

Kristin Nicole Kerchner, Swissdale Road, B.S. in Nursing

Birdsboro

Emily K. Becker, Daniel Boone Road, B.S. in Fashion Merchandising
John David Benischeck, Garey Road, B.S. in Finance
James Alexander Falicki, B.S. in Natural Science
Tiffany Allison Messner, B.S. in Athletic Training

Blandon

Andrea L. Kessler, East Wesner Road, B.A. in Criminology
Ashley Janell McKinney, Gulden Road, B.S. in Fashion Merchandising
Nicholas John Theodore, Eagle Drive, B.A. in Criminology

Boyertown

Nicole Ann Conley, Poole Hill Road, B.S.Ed. in Art Education
Sylvia Lynn Guerrieri, Oysterdale Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Jennifer Marie Johnson, Rattlesnake Hill Road, B.A. in International Studies
Benjamin Michael Major, Laurel Road, B.S. in Finance

Douglassville

Stephanie Lynn Nihart, Old Swede Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Sally Lynn Rice, Holly Drive, B.S. in Hospitality Management

Fleetwood 

Amanda Marie Hack, Ridge Crest Drive, B.S.Ed. in English Education
Chelsey L. Reed, Kim Winona Court, B.S. in Nursing

Kempton


Paul H. Lyter, Oakview Road, B.A. in Economics/Mathematics

Kutztown

Avery Lee Oswald, Sieger Road, Business
Earlene Judith Steigerwalt, Helffrich Road, B.S.Ed. in Educ of Exceptional Persons

Leesport

Jillian E Newell, Oak Street, B.S. in Marketing

Mohrsville

Kevin Matthew Kramer, Lesher Mill Road, B.S. in Communications Media

Oley

Michael Paul Duda, Drees Lane, B.S. in Computer Science

Reading

Gina Afortunada Barreau, Downing Street, B.S. in Communications Media
Brandon Scott Baskerville, B.A. in Art
Jennifer Casanova, Spring Street, B.S. in Chemistry
Courtney Michele Herrmann, Scotland Drive, Business
Mary Hoa Nguyen, West Douglass Street, B.S. in Safety Sciences
Brittany Lynn Owens, Riverview Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Joshua Robert Peters, Pennsylvania Avenue, B.S. in Biology
Jessica Elizabeth Sedoti, Fern Avenue, B.S. in Communications Media
Chad Becker Toporski, Patton Street, B.S.Ed. in Music Education
Kelly Ann Welde, B.S. in Marketing

Shillington

Megan Lynn Dutt, Rim View Lane, B.S. in Nursing

Sinking Spring

Caitlin Amanda Blaha, Hearthstone Lane, B.S. in Athletic Training
Dionne Brittany Carlisle, Harbor Drive, B.A. in Sociology
Michael James Dunn, Saddle Court, B.S. in Hospitality Management
Kyle Jeffrey Hills, Saddle Court, B.S.Ed. in Art Education
Christopher James Thompson, Keats Drive, B.S.Ed. in Music Education

Wernersville

Raymond G Edwards, Texter Mountain Road, B.S. in International Business

West Lawn

Ashley Lynn Gerhart, Halsey Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Wyomissing

Kelsey Anne Lorenz, Kathleen Lane, B.S. in Hospitality Management
Shannon Catherine Reed, Ivy Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Briana Renelle Stewart, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Christopher James Wenrich, Wingert Road, B.S. in Accounting
Joseph Zachary Wiley, Wyomissing Court, B.S. in Biochemistry

Blair

 

Altoona

Tracey D. Baker, B.S.Ed. in Music Education
Jennifer Louise Barry, East Wopsononock Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Danielle Rae Diantoniis, Fordham Circle, B.S. in Accounting
Luke Daniel Dillen, B.S. in Safety Sciences
Angela Michelle Finelli, Fine Arts
Leah Renee Frederick, East Hudson Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education
Jordan Michael Galentine, Crawford Avenue, B.A. in Anthropology
Mathew Aaron Gehret, Lyndale Road, B.A. in Criminology
Christopher Scott Gilliland, B.S. in Computer Science
Carl Thomas Gingrich, B.S. in Marketing
Dennis A. Graziosi, Bellemeade Drive, B.A. in History
Olga Marina Herren, Clairmont Drive, B.A. in Psychology
Jeremy P. Hetrick, B.S.Ed. in Music Education
Shane R. Kaler, Dixie Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education
Lindsey Renee Knab, Aldrich Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Brooke Suzan Knisely, B.A. in Anthropology
Ashley Marie McGraw, Race Street, B.S.Ed. in Deaf Education
Matthew William McNelis, B.S. in Physical Education and Sport
Emily Clare Morris, Ivyside Estates Lane, B.A. in Theater
Samantha Marie Paule, B.A. in French Ashton Romano, Ruskin Drive, B.A. in Anthropology
Danielle Lynn Saylor, Ivyside Drive, B.S. in Accounting
Samantha Jo Settimio, B.S.Ed. in English Education
Sean Patrick Shannon, Howard Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
Jill Marie Sheehe, Greenway Drive, B.S.Ed. in Art Education
Emily M. Shock, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Dominique Confer Tambellini, Creekside Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Karlee Suzanne Tyler, Albert Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Joseph Nicholas Villano, B.A. in Sociology
Sarah Roseanne Villano, B.A. in Sociology
Andrew Wojcik, B.A. in Journalism

Bellwood

Jennifer L. Hunter, Loganbell Farms, B.S.Ed. in Mathematics Education
Nicole Marie Hunter, Loganbell Farms, B.S. in Nutrition

Claysburg

Nathan Ronald Claar, Lower Claar Road, B.S. in Management
Sarah Leanne Ebersole, Buttermilk Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education
Katelyn M. Glass, Trophy Lane, B.S. in Human Resource Management
Marissa Shea Leslie, Carriage Lane, B.S. in Physical Education and Sport
Chelsey Diane Lightner, B.A. in English
Kayla Ann Musselman, Ski Gap Road Homer Drive Lot, B.S. in Respiratory Care

Duncansville

Joshua David Dwyer, Cedarcrest Drive, B.S. in Physical Education and Sport
Carrie D. Garver, Maple Hollow Road, B.S.Ed. in Business Education
Camden Charles Gentry, Taylor Lane, B.S. in Natural Science
Marcos Antonio Manon, Brentwood Drive, B.S. in Natural Science
Vicki Sue McCloskey, Cooper Lane, B.S.Ed. in Biology Education
Casey June Miller, Woodland Terrace, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Hollidaysburg

Allyssa Ann Baker, Locust Court, B.A. in Art
Lindsay JoNell Bender, B.S. in Mathematics
Ashley Diane Bevan, Sylvan Heights Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Jayme Christine Claar, Bonnie Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Deirdre Catherine Fago, Ibis Drive, B.A. in Psychology
Megan Marie Frederick, Clubhouse Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Joshua Robert Gearhart, Clearview Drive, B.S. in Management
Lucas Andrew Harella, Belair Road, B.S. in Marketing
Wendy Marie Harris, B.A. in Psychology
Lauren Nicole Hickox, Clearview Drive, B.A. in Art
Calvin Kenneth Humphrey, Sandstone Drive, B.S. in Nursing
Norman Meade Littlejohn, Brushmeade, B.A. in Computer Science
Drew Tyson Moyer, B.S.Ed. in Mathematics Education
Patrick James Smith, North Montgomery Street, B.S. in Physical Education and Sport
Kristen A. Stormer, Walnut Street, B.A. in English
Jason E. Swanson, Chris Street, B.S. in Management Information Systems
Zachary Scott Tekely, Dogwood Drive, B.S. in Accounting
Dana Paige Weakland, Cherry Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Ana Justine Zeek, Condron Street, B.S. in Marketing

Martinsburg

Timothy Belardi, Blattenberger Street, B.S. in Physical Education and Sport
Abram Joshua Seymour, Henrietta Road, B.S. in Finance
Tia Michelle Smith, Spring Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Roaring Spring

Tara Lynn Baker, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Megan Elizabeth Hall, Spruce Street, B.S.Ed. in Music Education
Brittany Leanne Miller, Countryside Drive, B.S. in Nursing
Keshia Elyse Mock, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Andrew Curtis Shoop, Poplar Street, B.A. in Economics
Chelsea Lauren Steward, B.S.Ed. in Deaf Education

Tyrone

Alisia Danita Drew, Deborah Street, B.S. in Child and Family Studies
Elizabeth Ann Kreckel, Madison Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Tyler Joseph Mertiff, Oak Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Ashley E. Noll, Knarr Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Morris Wayne Reese, B.S. in Hospitality Management
Sarah Jessica Stever, B.S. in Marketing
Samantha L. Whetstine, B.S. in Athletic Training

Williamsburg

Lisa Marie England, Dempsey Lane, B.A. in Art
Kristan Jonelle Lang, B.S. in Interior Design
Joy Linette Shanholtz, Plum Street, B.S.Ed. in English Education

Bradford

 

Athens

Lauren Elizabeth Hosterman, Woodland Pines Road, B.S. in Hospitality Management

Rome

Sarah Lynne Salitrynski, B.S.Ed. in Music Education
Jennifer Lynn Thoman, B.A. in Journalism

Sayre

Amanda Kinney Crandall, Centerville Road, B.S. in Nutrition
Colin Russel Durfee, B.S. in Communications Media
Chatney Featherson, Lincoln Street, B.S. in Child and Family Studies
Travis Keir, B.A. in History
Melissa A. Webster, Stevenson Street, B.S. in Interior Design

Towanda

Maximillian Charles Esmus, Poplar Street, B.A. in Music
Samantha Marie Rakowski, B.A. in Psychology

Wyalusing

Gina Jacquelyn Genoble, B.S. in Hospitality Management
Daniel Roy Winterringer, B.A. in Geography

Wysox

Jesse Aubrey Johnson, B.A. in Journalism

Bucks

 

Bensalem

Michael John Cornman, Berkley Road, B.S. in Natural Science
Erica Lauren Franklin, Amwell Street, B.S. in Nutrition
Jason Michael Lesnevec, Mechanicsville Road, B.A. in Criminology
Kelly Ann McDermott, Ginger Court, B.S.Ed. in Social Studies Education
Casey Reed Stern, Randall Court, B.S. in Athletic Training

Bristol

Ryan Biernat, Magnolia Avenue, B.S. in Accounting
Mianna M. Saxton, Beaver Street, B.A. in Theater

Chalfont

Robert Gregory DiFerdinando, Marian Circle, B.S. in Management
William R. Edwards, Harrison Forge Court, B.S. in Communications Media
Andrew F. Morse, Richard Drive, B.S. in Communications Media

Churchville

Joseph Anthony Torrisi, Cedar Brook Drive, B.S. in Management

Doylestown

Rebecca Ann Loux, Hickory Lane, B.S. in Nursing
Timothy Brannon Muller, John Dyer Way, B.S. in Applied Mathematics

Fairless Hills

Matthew Alexander Burns, Perennial Drive, B.S. in Marketing
Luke H. Shiffner, Chilton Way, B.S. in Computer Science

Feasterville Trevose

Bridget Fowler, Poplar Road, B.A. in Political Science
Jacqueline Alexandra Gordon, Highland Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Furlong

Tracey Ann Glorioso, Cloverly Drive, B.S. in Communications Media

Holland

Michael M. Andolina, Indian Summer Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Christina Arnold, Buck Road, B.A. in Chemistry
Devon Elizabeth Garttmeyer, Winter Road, B.S. in Natural Science
Michelle Jean Sommer, Dutch Drive, B.S. in Interior Design

Hulmeville

Samantha Marie Preston, Walnut Avenue, B.S. in Interior Design

Jamison

April Marie Morgenstern, Brook Lane, B.S. in Nursing

Langhorne

Alexandria Kathryn Misnik, Croasdale Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Levittown

James A. Edger, Quaker Hill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Kelly Elizabeth Hodgdon, Smoketree Road, B.S.Ed. in Social Studies Education
Daniel Kriger, Dawn Road, B.S. in Marketing
Krista Marie Wallover, Idolstone Road, B.A. in Psychology
Nikki Young, Twig Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Milford Square

Adair E. Fisher, B.S. in Hospitality Management

Morrisville

Bryant James Miller, Stevens Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

New Britain

Matthew Michael Moran, Cedar Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Liana H. Wall, Lenape Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Brianna Whalen, Willow Wood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

New Hope

Peter Ryan Martini, Old Windy Bush Road, B.S. in Interior Design

Newtown

Elizabeth Patricia Celeste, Concord Way, B.A. in Psychology
Elizabeth Ann Larcher, Hunters Way, B.S.Ed. in Music Education
Jarrett Michael Lieberman, Quince Circle, B.A. in Political Science
Timothy P. Sugrue, B.S.Ed. in Music Education

Perkasie

Bethany Anne Foley, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Ashley Elizabeth Moyer, Rickert Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Quakertown

Stephen V. Cattalo, Tollgate Road, B.S. in Nursing
Ronald Henry Radzai, Starr Road, B.A. in Philosophy
Ryan Matheson Winton, Terrace Drive, B.S. in International Business

Richboro

Samantha Ashley Brenner, Worthington Mill Road, B.A. in Psychology
Scott Bernard Gerhart, Orthodox Drive, B.A. in Criminology
Ali J. Littman, Ann Drive, B.A. in Anthropology

Sellersville

Kenneth J. Midgett, Boulder Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Gentilina M. Miller, Lawndale Avenue, B.A. in Criminology

Southampton

Lesley Faye Fili, Jefferson Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Warminster

Lindsay Marie Bowler, Kent Road, B.S. in Natural Science
Chelsea Leigh Calahan, B.A. in Criminology
Robert Frederick Gemmell, Slight Road, B.S. in Communications Media
Jackie Marie Hampshire, Acorn Drive, B.A. in Criminology
Lindsay Michele Walsh, Nemoral Street, B.S. in Hospitality Management
Christina Marie Walter, Claire Road, B.S. in Communications Media

Washington Crossing

Alexander Douglas Oines, Taylorsville Road, B.A. in Psychology

Yardley

Patrick Ryan Boyle, Lindenhurst Road, B.S. in Geology
Jennifer Mae Canham, Greenmeadows Road, B.A. in Psychology
Michael James Ponza, Halls Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Butler

 

Butler

Samantha Mae Ambuster, Kelly Road, B.S. in Communications Media
Ashley Renee Beam, Aspen Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Matthew Cody Celestin, B.A. in Criminology
Kali Ann Collins, B.S.Ed. in Elementary Education
Spencer Lee Crouse, Grohman Road, B.A. in Criminology
Katelynn Elizabeth Doyle, Jones Road, B.S. in Natural Science
Joshus Oliver Ely, Red Rose Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Garret Mitchell English, B.A. in Criminology
Marianne Gumbosky, Rockdale Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Ginger Ann Lucas, Third Street, B.A. in Criminology
Ryan Dale McCandless, Chicora Road, B.A. in Criminology
Tasha M. Mehelich, Mercer Road, B.A. in Criminology
Cody Elizabeth Parker, B.S. in Physics
Chad Richard Pesci, Tudor Drive, B.A. in Criminology
Amy S. Raabe, Isle Road, B.S. in Nutrition
Michael Shawn Regal, Minteer Road, B.A. in Criminology
Megan Kathleen Shingleton, Filbert Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Daniel Micheal Spratt, B.A. in Asian Studies
Lee Edward Will, Bluegrass Drive, B.A. in History

Chicora

Joshua Eugene Steiner, Chicora Road, B.A. in Geography

Connoquenessing

Traci Colleen Kuntz, B.A. in Criminology

Cranberry Township

Brittany Lynn Bond, Cherrington Drive, B.S. in Communications Media
Kevin Patrick Cappatt, Kandyce Drive, B.A. in Psychology
David James Crum, Bayberry Lane, B.S. in Applied Physics
Ashley Marie Golen, Ridge Court, B.A. in Art
Amanda Rose Gorniak, Challedon Court, B.S.Ed. in Elementary Education
Christa Ann Nuzzo, Glenbrook Drive, B.S. in Hospitality Management
Adrienne Michelle Steele, B.S. in Communications Media
Ashley M. Sullivan, Glen Eden Road, B.S. in Interior Design

Cranberry Twp

Jill L. Barker, Blue Ridge Drive, B.S. in Marketing
Amanda Anne Cowan, Ten Point Lane, B.S. in Accounting
Daniel Patrick Coyne, Sunrise Drive, B.A. in Psychology
Benjamin Thomas Cutts, Whispering Oaks Drive, B.S. in Communications Media
Natalie Rose Czerwinski, Woodbine Drive, B.S.Ed. in Art Education
Sarah Catherine Dayton, Timberwood Drive, B.S. in Nutrition
Brandon Grady, Elmhurst Circle, B.S. in Hospitality Management
Loren Mae Johnson, B.S. in Nursing
Michael John Keefe, Saint Cecilia Court, B.A. in Criminology
Christopher Ryan Kinzler, B.S. in Hospitality Management
Olivia Brooke Knebel, Alex Court, B.S. in Nursing
Cody Thomas Knight, Emily Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Jamie Kristin Motta, Laporte Drive, B.S. in Nursing
Amanda Marie Pribanic, Arrowood Drive, B.A. in Sociology
Anthony Jordan Racioppi, Hedge Row Court, B.A. in Criminology
Jason Timothy Rekuc, Valerie Drive, B.S. in Marketing
Leah Elizabeth Sahady, Jaclyn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Zachary John Salopek, Duncan Court, B.S. in Communications Media
Derek Ian Thompson, Ashbury Lane, B.S. in Hospitality Management

Evans City

Gretchen Marie Ludwig, Schar Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Kasey Lynn Ripper, Elizabeth Avenue, B.S. in Hospitality Management

Fenelton

Michael Thomas Dorondo, Forest Lane, B.A. in Criminology
Tiffany Sue Koss, Burke Road, B.S. in Nursing
Heather M. Weleski, Chicora Fenelton Road, B.S.Ed. in Deaf Education

Harmony

Lindsay Nicole Eckstein, Eckstein Lane, B.S. in Nursing

Harrisville

Nathaniel John King, Browntown Road, B.A. in Criminology
Elizabeth Ann Veltre, Browntown Road, B.S. in Biology

Portersville

Jamie Lee Kitzinger, Robbie Way, B.A. in Anthropology
Courtney Elizabeth Smith, B.S.Ed. in English Education

Renfrew

Suzanne S Bridgeman, Dick Road, B.S. in Communications Media
Nicole Elizabeth Cancilla, Dick Road, B.S. in Accounting

Sarver

Wendi Alicia Dawson, Shaw Lane, B.A. in Sociology
Elizabeth Jaine Elliott, Martin Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Stephan Fesel, Westminster Road, B.S.Ed. in French Education
Katelyn Noel Hanson, Leasureville Road, B.S. in Interior Design
Zachary Malcolm King, Primrose Drive, B.S. in Nursing
Timothy Daniel Mackowski, Cole Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Mark Alan Pruger, Meadow Street, B.S.Ed. in Business Education
Kortnie Louise Schall, Harbison Road, B.S.Ed. in Art Education
Haley Racquel Welsh, Sarver Road, B.A. in History
Alex Micheal Wheeler, Foust Drive, AAS in Electro Optics

Saxonburg

Adam Jacob Neupert, Carol Drive, B.S. in International Business
Emily E. Poeppel, Short Street, B.A. in Anthropology

Seven Fields

Shane Ben Conrad, Essex Court, B.S.Ed. in English Education
Ryan Richard Scheller, Wellington Drive, B.S.Ed. in Business Education

Slippery Rock

Thomas Daniel Austin, Slippery Rock Road, B.A. in Economics
James Andrew Vinton, Applewood Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Valencia

Stephanie Ceraso, Dwellington Drive, B.S. in Physical Education and Sport
James A. Coleman, North Drive, B.S. in Finance
Colleen P. Hughey, Fraser Road, B.S. in Child and Family Studies
Katie Elizabeth Kovac, West Cruikshank Road, B.S. in Interior Design

West Sunbury

Margaret R. Gomez, Miller School Lane, B.A. in Psychology
Erin M. King, Stoney Run Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Zelienople

Chessa Sun Ae Fernandez, Hartzell Road, B.S.Ed. in Music Education
Madeline Emily Lukes, East Grandview Avenue, B.A. in Psychology

Cambria

Ashville

Meghan Nicole Earnest, McMullen Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Mitch Andrew Sumner, McMullen Road, B.A. in Anthropology

Bedford

Joshua Brian Leap, B.S. in Hospitality Management

Blandburg

Haley M. Noel, Skyline Drive, B.S.Ed. in Art Education

Carrolltown

Kimberly Alison Kline, Forest Lane, B.S. in Natural Science
Jaclyn Christine Linsky, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Donald Alan Miller, Link Road, B.S. in Biology
Esther E. Miller, Link Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Jenna Lyn Platt, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Colver

Erica L. Hoover, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Conemaugh

Kyle Thomas Marshall, B.S. in Accounting
Rory Owen Marshall, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Cresson

Ellen Ari Lamont, Red Oak Lane, B.S. in Geology Courtney
Ann Paronish, Mountain Avenue, Natural Sciences
Jennifer Lynn Szpala, Jackson Ave, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Nicholas Lee Zavada, Columbus Avenue, Business

Dysart

Sara L. Carl, Kolak Road, B.S. in Clinical Laboratory Science

Ebensburg

Daniel Joseph Berzonsky, Winterset Road, B.S. in Accounting
Christian Kelly Brennen, Tripoli Road, B.S. in Communications Media
Rebecca Rae Burkett, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Paul Joseph Fagan, Winterset Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Corey Michael Faish, B.S. in Accounting
Jeremy Allen Hetrick, B.S. in Accounting Catherine
Viola Kane, Hogue Road, B.A. in Psychology
Brennan Michael Long, New Germany Road, B.S.Ed. in English Education
Georgia A. Lythgoe, Snake Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Craig W. Olear, Winterset Road, B.S. in Communications Media
Ashley Regina Smith, Highview Court, B.S. in Nursing
Angela Marie Woody, Farabaugh Road, B.A. in Journalism

Elmora

Kayla Lynn Kirsch, B.A. in Psychology
Patricia L. Sponsky, B.S.Ed. in Elementary Education

Elton

Joshua Michael Nipps, Elton Road, B.A. in Theater

Fallentimber

Cassandra Marie Anna, Gates Road, B.A. in Psychology Charles Edward Hullihen, Executive Drive, B.A. in English

Gallitzin

Alyse Sarah Croll, St Mary's Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Jill Marie McAllister, Hemlock Street, B.S. in Marketing
Renee Marie Ratchford, Ratch Road, B.A. in Criminology
Kelsey Marie Wilt, Quarry Street, B.S. in Nursing

Hastings

Megan Elizabeth DeSalvo, Main Street, B.S. in Natural Science
Jenna L. Fox, B.S. in Disability Services Amy Lee McCombie, B.S. in Child and Family Studies
Jessica Lynn McMullen, B.S. in Nutrition

Johnstown

James Thomas Andrews, Indiana Street, B.S. in Hospitality Management
Marcella Marie Arcurio, Berkey Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Anastasia Arikidis, Belmont Street, B.S. in International Business
Susan Michele Aurandt, Harmony Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Megan Elizabeth Babal, B.A. in History
Lauren Ann Bambino, Dickinson Street, B.S. in Nursing
Kayla May Blough, Soap Hollow Road, B.A. in Art
Michael Ryan Blue, April Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Brittany Madlyn Brubaker, Maken Drive, B.A. in Art
Stephen Paul Budash, Kennard Street, B.A. in Criminology
Nicole M. Carney, B.S. in International Business
Teri L. Carney, Shelburne Drive, B.A. in Psychology
Gretchen M. Clegg, Decker Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education
Corey Lamont Crocco, Akers Street, B.S. in Hospitality Management
Benjamin Allen Custer, Logan Street, B.S. in Computer Science
Sarah Elizabeth Custer, Mitchell Court, B.S.Ed. in Music Education
Evan R. Dabbs, Wilson Street, B.A. in Criminology
Jill Ann DelSignore, Emmett Drive, Fine Arts
Matthew Scott Demchak, B.A. in Criminology
Katlyn Louise Durica, Eureka Lane, B.S. in Disability Services
Hayley LaMarr Faight, Eugene Street, B.A. in Theater
Michelle Elizabeth Ferrin, Shawnee Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Corey Brandon Fox, Balsam Street, B.A. in Criminology 
Gwen N. Gaviola, Mifflin Street, B.S.Ed. in Spanish Education
Amanda Nicole Geiser, Darr Street, B.A. in Criminology
Leah Elizabeth Gontkovic, Krings Street, B.S. in Marketing
Kayla Beth Grasser, Mile Hill Road, B.S.Ed. in French Education
Kristyn Ann Haley, Olim Street, B.S. in Interior Design
Melinda S. Hartfiel, Napoleon Street, B.S.Ed. in Music Education
Beau James Herbert, Krings Street, Humanities and Social Sciences
Brandon J. Hody, Saylor Street, B.S. in Safety Sciences
Lara Joanne Holdsworth, Ferndale Avenue, B.S. in Disability Services
Alexandria Courtney Hull, Killian Avenue, B.A. in Psychology
Michael Patrick Kane, Krings Street, B.S. in Accounting
Matthew Allen Kauffman, Saylor School Road, B.A. in Criminology
Darla R. Kiefer, Marietta Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
Christopher Patrick Koop, Vickroy Avenue, B.A. in Political Science
Michael G. Kozak, Glenn Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Angela Ann Kunrod, Highland Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Natalie Margaret Kupchella, Palliser Street, B.S. in Accounting
Jenna L. Lloyd, Highland Avenue, B.S. in Interior Design
Stephen William Mack, Berkey Drive, Fine Arts
Alicia Clare Magistro, Goucher Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Leanna Markowski, Drexel Avenue, Health and Human Services
Lindsay Elise Matolyak, Sherwood Drive, B.S. in Chemistry
Jessica Kathleen Mazur, Claythorne Drive, Health and Human Services
Mary Elizabeth McAneny, Minno Drive, B.S.Ed. in English Education
Shane Michael McDevitt, Fuge Lane, B.S. in Biology
Brittni Juneil McKolosky, Whispering Pines Lane, B.S.Ed. in Art Education
Nicole Marie Melendez, Durant Street, B.S. in Respiratory Care
Christopher Lee Mical, Power Street, B.S. in Safety Sciences
Ryan William Mikolic, Benshoff Hill Road, B.A. in Criminology
Jennifer Lynn Miller, Frankstown Road, B.A. in Criminology
Samantha Alyson Miller, Leon Street, Health and Human Services
Ashley E. Nixon, Marhefka Drive, B.S. in Disability Services
Carla P. OConnor, Bedford Street, B.S. in Hospitality Management
Nicole Raychel Paratore, Columbia Street, B.S. in Environmental Health Science
Amanda Dawn Partsch, Helsel Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Linda Lee Pepley, Cauffiel Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Stephanie Lynn Porter, Kennard Street, B.S. in Child and Family Studies
Kaitlyn Fraley Prout, Colgate Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Philip L. Reitnauer, Olim Street, B.S. in Accounting
Abby Ritenour, Hostetler Road, Humanities and Social Sciences
Kelly Jean Rozum, Hunsinger Road, B.S. in Nursing
Cyril Paul Rumsey, Regal Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Laurena R. Saade, B.S. in Nutrition
Sonya Lynn Seitz, Menoher Boulevard, B.A. in Art
Shannon Elizabeth Shaffer, Carnegie Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Corey Allen Shawley, Belmont Street, B.S.Ed. in Music Education
Luke Michael Slezak, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Shannon Aileen Stephens, Pomona Drive, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education
Michael Joseph Thompson, Haverford Street, Education
Travis Robert Thompson, Pender Road, B.S. in Safety Sciences
Lindsey M. Toth, Falls Run Road, B.S. in Safety Sciences
Steven P. Valko, Work Drive, B.S. in Hospitality Management
Codey Alan Vargo, Pine Street, B.S. in Management
Shawn Michael Vigne, Ferry Street, B.A. in Criminology
Meghan Renee Vogatsky, Simmons Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Stephanie Marie Waddell, B.A. in Art
Erica Jane Walker, Capital Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Tara Lynn Wentz, Bloom Street, B.S. in Nursing
Maureen Anne Wesner, Bucknell Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Naomi A. Whinnie, Pudliner Lane, B.S.Ed. in Art Education
Brian R. Willett, Sunshine Avenue, B.S. in Accounting
Sebastian Wolf, Hill Drive, B.S. in Physical Education and Sport
Derek Scott Yates, Orchard Street, B.S. in Accounting
Jonathan Matthew Yuhas, Hunsinger Road, B.S. in Nutrition

Lilly

Melanie Kristin Davis, High Street, B.S.Ed. in Music Education
Brandi Elizabeth Hershel, Mountain Road, B.A. in Criminology
Kristopher Gerald Kowalczyk, Portage Street, B.A. in Art
Allison M. McConnell, Oak Street, B.S. in Interior Design
Laken M. Selip, Jones Street, B.S. in Child and Family Studies

Loretto

Johnna Marie Casale, B.S. in Fashion Merchandising
Samantha Jean Cretin, Cretin Lane, B.S.Ed. in Art Education
Shannon Nicole King, Lakefront Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Susan B. Rambeau, Iceplant Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Mineral Point

Jeffrey Allen Bopp, Mineral Point Road, B.S. in Physical Education and Sport
Alyssa Irene Burkey, Dovetail Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Kelsey L. Dickert, Lyle Street, B.A. in Art
Mallory Ann Dixon, Mallory Lane, B.S. in Child and Family Studies
Megan Miklos, Stoneridge Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Kevin David Theys, B.S.Ed. in Elementary Education
Carrie E. Whited, Teal Street, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education


Nanty Glo

Karen Lynn Barker, Rodgers Street, B.A. in History
Robert J. Bugosh, Poplar Street, B.A. in Psychology 
Maria Rose Cornetti, Allie Buck Road, B.S. in Accounting
Nicole Christine Crawford, Cambria Street, B.A. in Psychology
Autumn Leigh Forcellini, Loraine Road, B.S. in Physical Education and Sport
Jessica Renee McEvoy, B.S. in Management
Michaela Anna O'Toole, B.S.Ed. in English Education
Julie Ann Ostinowsky, Roberts Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Rachel A. Teeter, Fords Corner Road, B.A. in Psychology
Nicole Lynn Worthington, Church Street, B.S. in Nursing

Nicktown

Travis George Bobik, Mosscreek Road, B.A. in Criminology
Kimberly Ann Dumm, Killen School Road, B.S.Ed. in Business Education
Olivia Jane Dumm, Henry Dumm Farm Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Ryan Francis Dunchack, Ridge Road, B.A. in Criminology
Rebecca Ann Erwin, Log Road, B.S. in Chemistry
Dean Joseph Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Susan Arlene Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Brandon William Kochinsky, Luther Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Lisa Marie McCombie, B.S. in Chemistry
Alexa Nicole Pawlowski, B.S. in Accounting

Northern Cambria

Duane Abrams, B.S. in Marketing
Stephen Matthew Ashurst, Oak Street, B.A. in History
Kylee Ann Baran, Main Street, B.S. in Nursing
Lea Marie Baran, Main Street, B.S. in Natural Science
Matthew Allen Barvinchak, Almond Street, B.A. in Criminology
Ashley Marie Dunchack, Sheredy Drive, B.S. in Nutrition
Johanna Grace Elias, Hamlet Lane, B.S. in Disability Services
Caitlin Elizabeth Hamryszak, Bigler Avenue, B.S. in Communications Media
Christopher Scott Havrilla, Steele Avenue, B.S. in Accounting
Heather Marie Hudson, Hanwell Road, B.S. in Biology
Jared Andrew Mitasky, Yasick Road, B.S.Ed. in Biology Education
Shea L. Parfitt, Angel Lane, B.S. in Accounting
Amanda Lee Petrunak, McClain Street, B.S.Ed. in English Education
Christina Marie Rocco, Elder Avenue, B.S. in Marketing
Joseph Mario Rocco, Elder Avenue, B.S. in Biology
Sara J. Somogyi, Daisy Lane, B.S. in Hospitality Management
Elizabeth Ann Thomas, Goodridge Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Jennifer Lynn Valeria, B.S.Ed. in Elementary Education
Jessica Valeria, B.S.Ed. in Elementary Education
Paula Jane Wagner, Campbell Avenue, B.A. in Criminology
Sarah Marie Westover, Ridge Church Lane, B.S. in Interior Design
Erin R. Woods, Tipperary Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Patton

Alissa Nichole Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
 Deanna Lynn Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Richard Mark Lansberry, Klondike Road, B.S. in Finance
Abby Jo Link, Link Lane, B.S. in Nursing
Joshua S. Litzinger, Ashcroft Road, B.S.Ed. in Social Studies Education
Gerald A. Sikie, B.S. in Accounting
Brittany Elizabeth Stufft, Beech Avenue, B.S. in Nursing

Portage

Jared Andrew Bilchak, Cemetery Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Brittany Marie Brunnet, Frankstown Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Emily J. Golden, Munster Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Ryan Reed Grove, Jefferson Avenue, B.S. in Physics
Tracy Lynn Jubina, Golf Course Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Julie Elizabeth Latoche, Spruce Street, B.S. in Nursing
Ashlee G. McCabe, Elwood Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Christopher James Patrick, Sportsman Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Jessica Lynn Pcola, South Blair Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
Floyd J. Rousell, Meadow Lane, B.S.Ed. in Music Education
Dino Christopher Scarton, Fremont Avenue, B.S.Ed. in Physics Education
Dawn Marie Usry, Tammy Lane, B.S.Ed. in Music Education
Sarah Ann Williams, Sportsman Road, B.A. in Anthropology


Revloc

Nicole Anne Hunt, B.S.Ed. in Social Studies Education Alyssa Lottie Poloisky, B.S. in Nursing

Salix

Adam M. Trout, Beautyline Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Sidman

Sara Anne Duncan, Cameron Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Erin B. Knisley, Fairview Avenue, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts
Nicole Irene Madison, B.S. in Child and Family Studies
Megan M. Wadsworth, Humbert Road, B.S. in Respiratory Care
Becky Renee Wess, Fairview Avenue, B.S. in Nutrition
Michael Joseph Wilson, B.A. in Journalism


South Fork

Matthew Joseph Bier, Grant Street, B.A. in Art
Bethany Ann Furlong, Lake Road, B.A. in Psychology
Samantha Ann Kessler, Nelson Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Daniel Marc Myers, Grant Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Brittany Ann Siverinac, Highway Street, B.A. in Criminology
Sara Jean Webb, Beagle Road, B.S. in Nursing

Summerhill

Kevin Walter Arnold, Turkey Path Road, B.S. in Computer Science
Michael Alan Feathers, Whiskey Springs Road, B.S.Ed. in Music Education
Richard Stanley Huber, Buckhorn Road, B.A. in History
Jason Allen Kirchner, New Germany Road, B.S. in Management
Jacob Thomas Madison, New Germany Road, B.S. in Respiratory Care
Anne Mary Rhoades, Malzi Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Emily E. Theys, Jackson Street, B.S.Ed. in English Education

Vintondale

Jessica Charlene Brown, B.A. in Journalism


Cameron

Emporium

Cara D. Garrigan, B.S. in Communications Media
Kristina Lee Grove, Plank Road Holw, B.S.Ed. in English Education
Whitney E. Jones, Sizerville Road, B.S. in Physical Education and Sport
Kelsey Eileen Lewis, Sunrise Acres Road, B.A. in Criminology
Nickolas David Malize, B.S. in Physical Education and Sport
Patrick Daniel Sharrow, B.A. in Music


Carbon

Jim Thorpe

Theresa M. Meader, Beech Drive, B.S. in Management

Palmerton

Jennifer Melissa Jones, Lehigh Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Amanda Maree Rider, Princeton Avenue, B.A. in Criminology

 

Centre

Aaronsburg

Courtney Dawn Stitzer, Tattletown Road, B.S. in Nursing

Bellefonte

Brian Michael Corl, Scenic Drive, B.S. in Computer Science
Margaret Ann Fromm, Blanchard Street, Business
Erica Renae Haslet, Lincoln Lane, B.A. in Criminology
Justin Wayne Walker, McNichol Lane, B.S. in Hospitality Management

Boalsburg

Kyla Lynn Jackson, B.S. in Respiratory Care
Paul George Robinson, B.S. in Safety Sciences

Centre Hall

Abram J. Knarr, Colyer Avenue, B.A. in Psychology
Alyssa Marie Muchler, South Hoffer Avenue, B.A. in Psychology
Alicia Diane Yarger, Dennis Alan Circle, B.S. in Nursing

Madisonburg

Jessica Lynn Hazel, Hazelwood Lane, B.A. in Psychology

Pennsylvania Furnace

Robbin Zirkle, West Whitehall Road, B.A. in English

Philipsburg

Rebecca Ohlin McCamley, B.S. in Hospitality Management
Ryan Joshua Mostyn, Scott Lane, B.S. in Marketing
Teri Lyn Thompson, Six Mile Road, B.A. in Psychology
Michelle Lee Wamboldt, One Mile Run Road, B.A. in Sociology

Port Matilda

Nicholas Thomas Battaglia, Heiskel Drive, B.A. in Criminology
Megan M. Peterson, Lutz Lane, B.A. in English
Diana Marie Zuhlke, Charlotte Street, B.A. in Psychology

Spring Mills

Tamara Musser, B.S. in Communications Media

State College

Curtis Edward Harrison, Nimitz Avenue, B.S.Ed. in Art Education
George Michael Ranish, Cambridge Drive, B.S. in Hospitality Management
Susan Elizabeth Ranish, Cambridge Drive, B.S. in Communications Media
Courtney Louise St Clair, James Avenue, B.S. in Nutrition
Ryan Tancibok, James Avenue, B.A. in Criminology
Brian M. Tompkins, Waypoint Circle, B.A. in Geography
Travis R. Walker, Rolling Ridge Drive, B.S. in Accounting
Kylie J. Whoolery, West Clearview Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education


Chester

 

Avondale

Antonio Cesar Ayllon, B.A. in Economics/Mathematics
Amalia E. Flores, B.S. in Fashion Merchandising
Linda Herrera, Tandy Lane, B.A. in Criminology

Coatesville

Brandon Benjamin Gomez, Pine Street, B.S. in Communications Media

Downingtown

Kristopher Alan Allshouse, Winding Way, B.S. in Management
Amanda Ann James, Honey Tree Court, B.S. in Interior Design
Jillian Leigh Veit, West Prospect Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

Elverson

Daniel Nicholas Alexander Burnett, Elverson Road, B.S. in Marketing
Karalee Joy Hertzler, Hopewell Road, B.S. in Interior Design

Exton

Amber L. Cahill, Locust Lane, B.S.Ed. in Deaf Education
Allison Marie Keller, Dawns Edge Lane, B.S. in Marketing
Megan E. Keller, Dawns Edge Lane, B.S. in Fashion Merchandising
David Scott Viscomi, B.A. in Geography

Glenmoore

Mitchell Albert Sonder, Stonehedge Drive, B.S. in Accounting

Honey Brook

Anthony Andrew DiLibero, Barneston Road, B.S. in Disability Services

Kennett Square

Rocco James Dambro, Hickory Drive, B.S. in Marketing
Kara Lee Denning, Quail Run, B.S. in Interior Design
Jennifer Giuliani, Deerfield Lane, B.S. in Communications Media
Brenden Nicholas Maxey, Lutece Circle, Business
Laura Jessie Mirachi, East Street Road, B.S. in Nursing
Kristin Elizabeth Schmidt, Waverly Road, B.S. in Hospitality Management
Christopher Taylor, Twin Creek Lane, B.S. in Management

Landenberg

Stephanie Ann Caligiuri, Sarah Drive, B.S. in Natural Science
Trevor K. Douthat, Wigfall Court, B.S. in Interior Design
Anna C. Fosselman, McDaniel Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts
Christa Marie Palecki, Wilkinson Drive, B.S. in Interior Design
Brian Louis Schmidt, Cavender Lane, B.S. in Safety Sciences
David Paul Schmidt, Cavender Lane, B.A. in Criminology
Danielle Renee Sobieski, Ivy Crest Lane, Business

Lincoln University

Mark Thomas Wolfe, B.S. in Athletic Training

New London

Bryan Robert Kassner, Shady Lane, B.S. in Hospitality Management

Nottingham

Rebecca Carol Mason, Chrome Road, B.S. in Natural Science

Oxford

Daniel Cerritos, B.A. in Spanish for International Trade
Nicole Marie Robinson, Austin Drive, B.S.Ed. in Music Education
Tyler Joseph Stike, Media Road, B.S. in Communications Media

Phoenixville

Gina Felice Colaneri, Charlestown Road, B.S. in Nursing
Katarena Lyn Hilston, Hoffecker Road, B.A. in Theater
Kerri Elizabeth Kelly, Manavon Street, B.S. in Athletic Training
Daniel Mark Kennedy, Dogwood Drive, B.S. in Management
Jacqueline Michele LaBarge, Patrick Henry Drive, Business
Julie Rae Miller, Diamond Rock Road, B.S.Ed. in Art Education

Pottstown

Christine Ann Renninger, Old Schuylkill Road, B.S. in Human Resource Management

Spring City

Sean K. Olson, Stony Run Road, B.S. in Computer Science

West Chester

Adam S. Brown, Lea Drive, B.S. in Communications Media
Gregory Thomas Castro, Clearbrook Road, B.S. in Athletic Training
Valerie Jayne Dutill, Richard Drive, B.S. in Interior Design
Paul Bradford Jacobs, Artillery Point Road, Business
Alexis Deann Lawthers, Dodgson Road, B.S. in Physical Education and Sport
Kristi Glenn Lechmanik, Birmingham Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Ryan P. Matchica, Larchwood Road, B.S. in Finance
Teresa Marie Ramalho, Hartford Square, B.S.Ed. in Music Education

West Grove

Rae Rooney Burger, Harvest Lane, B.A. in Journalism
Zachary Ryan Clark, Valley Road, B.A. in Criminology
Joseph A. Crowe, Allsmeer Drive, B.A. in Political Science
Bryan Flores Reyes, North Guernsey Road, B.A. in Criminology
Laura Jean Fox, Elliott Drive, B.S. in Chemistry
Samantha S. Glass, State Road, B.S.Ed. in Music Education
Adam Mitchell Loeb, Violet Lane, B.S.Ed. in Music Education
Gabriel Ortiz, Valley Road, B.S. in Hospitality Management


Clarion

East Brady

Michael Regis Steiner, Kittanning Hollow Road, B.A. in Criminology

Knox

Jenna R. Henry, South Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Stephanie Renee Kerr, West Railroad Street, B.S. in Biology
Caitlin Renee Turk, Darby Road, B.S.Ed. in Elementary Education

New Bethlehem

Lacey Lee Blose, Dayton Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Christopher J. Livengood, B.S. in Safety Sciences
Mitchell Robert Smail, Pence Lane, B.A. in Geography
Sarah Elizabeth Williams, Dayton Road, B.S.Ed. in Music Education

Shippenville

Daniel Nicholas Reichard, B.S.Ed. in Elementary Education

Sligo

Marie Anne Rhoades, Kahle Road, B.S. in Accounting

Clearfield

Brisbin

Justin Andrew Howe, B.A. in Computer Science

Burnside

Bradley Lynn Hoover, B.A. in Political Science


Clearfield

Mark C Norris, Turnpike Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Coalport

Allyson Marie Hegarty, Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Kelsey John Tarr, Maple Road, B.S. in Physical Education and Sport
Samuel Caleb Yingling, Forest Street, B.S. in Hospitality Management

Curwensville

Holly Ann Bloom, B.A. in Journalism
Kacie Lynn Morris, Windy Hill Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Leslie Ann Palmer, High Street, B.A. in Theater
Katie R. Prisk, Church Street, B.A. in Psychology
Megan Renee Russell, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Du Bois

Nicole Marie Faith, Treasure Lake, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Amber Marie Gearhart, Thunderbird Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Troy Allen Greathouse, Maple Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education
Tori Lee Groves, West Weber Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education
Tiffany Ann Gump, Treasure Lake, B.S.Ed. in Music Education
Jenna Irene Kougher, Wasson Avenue, B.S. in Disability Services
Rachael Joyce Nestlerode, South Highland Street, B.S. in Marketing
Gabriel David Rindosh, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Paige Elizabeth Rishell, B.S.Ed. in Speech and Lang Pathology Education
Kristen Marie Saricks, Olive Avenue, B.S. in Hospitality Management
Brenda Ann Schoonover, B.S. in Natural Science
Zachery Steven Scull, Barnoff Road, B.S. in Communications Media
Paul Thomas Shade, East Sheridan Avenue, B.A. in Journalism
Andrew Joseph Welch, Treasure Lake, B.S. in Accounting

Dubois

Emily Arlene Gresock, Treasure Lake, B.S. in Nursing
Trevor Michael Jones, Wood Street, B.A. in Asian Studies
Steven John Kalgren, Evergreen Street, B.S. in Hospitality Management
Richard D. Shenkle, Wilson Avenue, B.S. in Natural Science
Amy Lynn Sunealitis, B.S.Ed. in Elementary Education
Leah Marie Wallock, Larissa Court, B.S.Ed. in Mathematics Education
Jessica Lei Wells, B.S. in Nursing

Irvona

Shane Joseph Kimberly, B.S.Ed. in Health and Physical Education

La Jose

Dora Marie Smith, B.S.Ed. in Elementary Education

Luthersburg

William Bradley Hoover, B.S. in Natural Science
Stephen M. Johnson, Brumbaugh Road, B.A. in Anthropology
Renee Lee Woodard, Brumbaugh Road, B.S. in Nursing

Mahaffey

Amber Lynn Bennett, B.S.Ed. in Elementary Education
Kari Ann Buchheit, Clover Run Road, B.A. in Psychology
Alan Michael Harkleroad, Harkleroad Road, B.S. in Business Technology Support
Laura Jean Hilliard, Bethlehem Hill Road, B.A. in Psychology
Craig Robert Peterson, Bracken Road, B.S.Ed. in Art Education
Kelly Francis Ridgway, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Grant W. Ross, Town Road, B.A. in History
Rachel Maureen Struble, B.S.Ed. in Mathematics Education
Rebekah E. Voris, Art Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Tessa Jo Wolff, Passmore Road, Business

Morrisdale

Angela M. Fenush, Grassflat Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
Megan S. Liptak, Allport Cutoff, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Jessica Rae Sabol, Allport Cutoff, B.A. in English
Colette Fawn Sample, Nearhood Lane, B.S. in Physical Education and Sport

Rockton

Sherri Suzanne Muth, B.S. in Marketing
Karl Robert Simpson, Anderson Creek Road, B.S. in Safety Sciences

Troutville

Dana Marie Alexander, Main Street, B.S. in Nutrition

West Decatur

Amber Rae Moody, Valley Road, B.S.Ed. in Art Education

Woodland

Sara Marie Dixon, B.S. in Nursing
Jacob Thomas Graham, B.S. in Safety Sciences
Amanda Joy Nicklas, B.S. in Fashion Merchandising
Kimberly Ann Saltsman, B.A. in Psychology

Clinton

Mill Hall

Reed Aaron Hanna, Palmer Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Renovo

Jared William Newlen, Market Street, B.S.Ed. in Music Education


Columbia

Berwick

Zachary Ryan Bower, Foundryville Road, B.S. in Physical Education and Sport
Julie Y. Sarver, B.S.Ed. in Music Education
Elizabeth H. Tran, Holly Drive, B.S. in Nursing

Bloomsburg

Caitlin Erin Collins, B.A. in Theater
Laura M. Haile, B.A. in Sociology
Martina Ruth Hauck, B.S.Ed. in Chemistry Education
Desiree Alyssa Keefer, White Hall Road, B.S.Ed. in Music Education
Carley Aurora Lee-Lampshire, Main Street, B.A. in Journalism
Allison P. Mott, Woods Edge Drive, B.A. in International Studies
Sarah Lynn Wagner, Nottingham Lane, B.S.Ed. in Business Education
Jordan Nicole Willie, Old Berwick Road, B.S.Ed. in Music Education

Catawissa

Geralee Hope Slotterback, Mensch Road, B.S. in Interior Design

Orangeville

Jason Philip Kistler, Stoneybrook Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Olivia Lauren McGovern, B.S. in Biochemistry

Stillwater

Alison Marlo Rhinard, Zaners Bridge Road, B.S. in Interior Design

Crawford

Cambridge Springs

Ashley Luann Kenny, Miller Station Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Cochranton

Sean Andrew Battin, B.S. in Management
Melissa Elaine Clark, Ryndroad, B.A. in Art
Emilee Anne Dolan, Vincent Road, B.S. in Accounting
Caleb Samuel Judy, B.A. in Anthropology

Conneaut Lake

Andrew John Motzing, West Townline Road, B.A. in Criminology
Derek Douglas Tabar, Greiser Road, B.S. in Accounting

Conneautville

Nathan Geoffrey Schwab, B.S.Ed. in Art Education

Linesville

Marcus Ryan Yocum, B.A. in Criminology

Meadville

Kelly L Andrews, Pennsylvania Avenue, B.A. in Journalism
Zachary M. Andrews, Port Road, B.S. in Physical Education and Sport
Michael Ryan Fritz, Tamarack Drive, B.A. in Art
Holly Griffith, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Ashley Louise Hogue, B.S. in Nursing
Courtney Jo Schlosser, Walnut Street, B.S. in Nursing
Rachel Marie Smith, Carline Drive, B.S. in Accounting
Aaron Michael Wolber, B.S.Ed. in Elementary Education

Saegertown

Christopher John Lyons, B.S.Ed. in Music Education

Springboro

Daniel Kevin Drumm, B.S.Ed. in Music Education
Robert Michael Turick, South Main Street, B.S. in Accounting

Titusville

John Michael McMahon, Drake Well Road, B.A. in Computer Science
Deborah R. Neu, West Walnut Street, B.S. in Child and Family Studies

Townville

Abby Jane Mailliard, Dewey Road, B.A. in Sociology

Cumberland

Boiling Springs

Michele E. Luebbers, Raymon Avenue, B.S. in Communications Media
Gary Augustine Napoli, Swope Drive, B.S. in Management
Richard Edward Recordon, Blossom Terrace, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Alicia Joelle Williams, Gutshall Road, B.A. in Psychology
Joseph Oscar York, North Pin Oak Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts

Camp Hill

Kristin Marie Beaver, Carriage House Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Greg George Frailey, Futurity Drive, B.A. in Anthropology
Erin Rose Hendry, Beverly Road, B.S.Ed. in Music Education
Caitlin Leigh Miller, Farm House Lane, B.A. in Psychology
Stephen W. Panko, Grandview Avenue, B.S. in Accounting
Fred Speaker, November Drive, Humanities and Social Sciences
Allison L. Yorks, B.S.Ed. in Mathematics Education

Carlisle

Jessica Lyn Boggs, Pine Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Jonathan Donath, Peach Lane, B.S.Ed. in Music Education
Alyssa Brooke Fultz, Wheatfield Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Sarah A. Hager, BFA in Music Performance
Alyssa Mae Hair, Wolf Bridge Road, B.S. in Nursing
Ann Loughry Hanniford, Petersburg Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Richard James Tripp Juday, Walnut Bottom Road, B.S. in Finance
Megan R. Keckler, Alexander Spring Road, B.A. in Art
Brooke Elizabeth Mathna, Springview Road, B.A. in Psychology
Joseph D. McGinnis, B.S. in Safety Sciences
Jonathan Christian Mentzer, Gobin Drive, B.S. in Accounting
Katelynn Marie Murphy, Willow View Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Katie Ashley O'Brien, Ashton Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Megan Alison Patterson, Trindle Road, B.A. in Sociology
Brian Michael Railing, Esther Drive, B.A. in Criminology
Jenna Lynne Rogers, B.S. in Fashion Merchandising
Arianne C. Schad, Shatto Drive, B.S. in International Business
Jacob Richard Sheaffer, Oak Lane Drive, Business
Kulwinder Singh, B.S. in Nursing
Brian Gregory Stine, Wild Rose Circle, B.S. in Accounting

Enola

Lekecia C. Shaw, B.A. in Psychology

Lemoyne

Andrew Charles Harkins McCleaf, B.A. in Anthropology

Mechanicsburg

Kimberly Rose Brown, Monarch Lane, B.S. in Communications Media
Miranda Jo Harmon, Windrush Lane, B.S. in Hospitality Management
Ryan Eugene Hays, Wallingford Way, B.A. in Theater
Kelsey Lynne Hernjak, Nantucket Drive, B.A. in Journalism
James Daniel Hull, Smith Drive, B.A. in Criminology
Tara M. Jordan, Canterbury Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Joel Thomas Keckler, Hamilton Avenue, B.S. in Natural Science
Katee Lyn Kessel, Brunswick Avenue, B.S. in Hospitality Management
Benjamin Paul Kingsley, Wansford Road, B.A. in English
Colleen Anne Kotzmoyer, Stoner Road, B.S. in Accounting
Samantha Carol Loos, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Morgan Michele Mikula, Saw Mill Road, B.S.Ed. in Art Education
Janelle Elizabeth Pieper, Woodside Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Craig Alan Skelly, B.S. in Marketing
Samantha Marie Slonac, Canterbury Drive, B.S. in Child and Family Studies
Ashley Michelle Williams, Silver Creek Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Imran Yazdani, Windsor Road, B.S. in Natural Science
Benjamin T. Yost, Conley Drive, B.A. in Economics
Patrick M. Zang, Widders Drive, B.A. in Political Science
Erin Michelle Zrncic, Green Acres Street, B.S. in Nursing

New Cumberland

Sara Catherine Benson, Bridge Street, B.S.Ed. in Music Education
Lisa Callen Cassaro, Haldeman Boulevard, B.S. in Marketing
Dana Elise Kambic, Harrison Drive, B.S. in Nursing

Newburg

Emily Marie Vaughn, Hanna Road, B.S. in Fashion Merchandising

Newville

Kirsten Elizabeth Bowers, Green Hill Road, B.S. in Fashion Merchandising

Shippensburg

Jordan Scott Albright, Hilltop Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Shiremanstown

Alana Shary, B.A. in Psychology

Dauphin

Dauphin

Elizabeth Anna Eshelman, Hillside Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Halifax

Renee D. Howe, Camp Hebron Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Harrisburg

Janet Chemutai Barngetuny, Daybreak Circle, B.S. in Natural Science
Melissa Berwa, Pond Road, B.S. in Natural Science
Joshua Michael Carraher, Maria Drive, B.A. in Psychology
Quinton M. Cobb, Canterbury Road, B.A. in Criminology
Briana L. Flagg, B.S. in Nursing
Jason Charles Gouldner, Baywood Drive, B.S. in Safety Sciences
Quion E. Gunning, Bertha Drive, B.S. in International Business
Danielle L. Johnson, Alessandro Boulevard, B.A. in Criminology
Zachary Keith Kahley, Evelyn Street, B.S. in Management Information Systems
Daniel J. Kerstetter, B.S.Ed. in Music Education
Danielle Marie Longenbach, Gateway Drive, B.A. in Art
Erin Elizabeth Longenecker, Green Hill Road, B.S. in Nursing
Amanda Nicole McGinnis, Banbridge Drive, B.S. in Hospitality Management
Brittany Marie Miller, Montfort Drive, Business
Matthew J. Mixon, Woodcrest Circle, B.S. in Hospitality Management
Chanel M. Moore, Norwall Street, Health and Human Services
Katie L. Morgan, Willow Spring Road, B.A. in Journalism
Stephen Louis Negrete, Main Street, B.S. in Accounting
Jessie Mae Potter, Piketown Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Elizabeth Ann Proctor, Mountain View Street, B.S.Ed. in Deaf Education
Ashlee Jordyn Raines, Terrace Way, B.A. in Psychology
Amanda Lynn Raup, Wimbledon Drive, B.S. in Management
Tiana Janai Reid, B.A. in Journalism
Miles R. Ribbans, B.S. in Accounting
Garrett Andrew Rine, Westford Circle, B.A. in Criminology
Laura Michelle Root, B.S.Ed. in Music Education
Alyssa Brooke Snyder, Saint Andrews Way, B.A. in Art
Benjamin Eric Snyder, Saint Andrews Way, B.A. in Geography
Jason Daniel Swoyer, Pelham Road, B.S. in Computer Science
Brittany C. A. Taylor, Braeburn Lane, B.A. in Criminology
Shelton Carbron Thompson, Lewis Street, B.S. in Communications Media
Heather Amanda Tinkey, Banbridge Drive, B.S. in Natural Science
Michael N. Toia, Aynlee Way, Business
Sarah Michelle Trovato, Devonshire Road, B.A. in Spanish for International Trade
Thomas C. Wambach, Huntsdale Court, B.A. in Anthropology
Julian Baker Wiles, Bonnywick Drive, B.S. in Hospitality Management
Domanique Teneesha Williams, B.A. in Criminology
Heather Ann Wissler, Springhouse Road, B.S. in Nutrition

Hershey

Alexander W. Goolman, Highland Road, Business
Melissa Anne Olson, Azalea Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Highspire

Sarah C. Roadcap, B.A. in Criminology

Hummelstown

Danielle Francis Boyd, Miller Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Sarah Lynn Daxton, Crooked Hill Road, B.A. in English
Grant A. Gittlen, Harrogate Drive, B.A. in Political Science
Jason Gregory Kline, Merion Court, B.S. in Hospitality Management
Courtney Elizabeth Monn, Darthmouth Road, B.S. in Marketing
Hollynn Elyse Paul, Timber Ridge Road, B.S. in Hospitality Management
Jenna Kay Snare, Olde Trail Road, B.S. in Marketing

Middletown

Kelly Marie Brennan, B.S.Ed. in Elementary Education
Melissa Lynne Dailey, Candlewycke Drive, B.A. in Criminology
Laurin Dechae Jefferson, Ridge Avenue, B.A. in English
Nicole Marie Johnston, Apple Avenue, B.S. in Hospitality Management
Amy Jean Leonard, Highland Avenue, B.S.Ed. in Music Education
Amanda M. Lykins, Shirley Circle, B.S.Ed. in Music Education
Christine Marie Severin, Brunswick Road, B.S.Ed. in Music Education
Barry Nelson Wade, B.S. in Communications Media

Millersburg 

Michelle Louise Artz, Lebo Street, B.S. in Interior Design
Sarah Marie Chmielefski, Ridgewood Drive, B.S.Ed. in Music Education
Tiffany Mae Koppenhaver, B.S. in Hospitality Management
Sean Andrew Osman, Pine Street, B.A. in Political Science
Kelsey Marie Stansfield, Sams Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Steelton

Courtney Michelle Fillmore, B.S. in Communications Media

Williamstown

Amanda E. Cooper, B.S. in Nursing

Delaware

Brookhaven

Jason B. Francis, Rainer Road, B.S. in Management Information Systems

Broomall

Sean Michael Hennessy, Strathaven Drive, B.A. in English
Jamie Daniel Rosenberg, Grant Road, B.S. in Natural Science

Concordville

Ashley Sook Hee Talley, B.A. in History

Darby

Natassia Sharee Chapman, Ellis Avenue, B.S. in Communications Media
Aisha Kamara, Greenway Avenue, B.S. in Natural Science
Nichola S. Nelson, B.S. in Nursing
Yatta Pewa, Ellis Avenue, B.S. in Nursing
Maria C. Robinson, B.S.Ed. in Spanish Education
Austin T. Tidwell, B.S. in Biology
James M. Vamboi, B.A. in Political Science

Drexel Hill

Mary H. Anderson, Woodland Avenue, B.S. in Interior Design
Katherine M. Bianco, Harper Avenue, B.A. in Theater
Amy M. Franceschi, Kenwood Road, B.S. in Communications Media
Cherise Martina Moody, Wilde Avenue, B.S. in Accounting
Timothy Edward Yockey, Lakeview Avenue, B.A. in Journalism

Folsom

Tara Lynn Pitts, Sylvania Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Glen Mills

Alexander James Mullins, Sleighride Road, B.S. in Management

Glenolden

Toni Lawon Blagmon, B.S. in Communications Media

Havertown

Margaret P. Techtmann, Robinson Avenue, B.S. in Nursing

Lansdowne

James Robert Lutz, B.S. in Physical Education and Sport
Mary Frances Sorrentino, Runnemede Avenue, B.A. in Psychology

Media

Theresa Lorraine Burns, Sandy Bank Road, B.S.Ed. in French Education
Anthony Joseph O'Toole, First Avenue, B.A. in Music
Andrew Joseph Scheuren, Rosemary Circle, B.S. in Physical Education and Sport
Jonathan Michael Scheuren, Rosemary Circle, B.S. in Physical Education and Sport
Lyndsey Jean Thomas, Beechwood Road, B.A. in Theater

Newtown Square

Danielle Jean Guglielmi, Dutton Mill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Prospect Park

Kyle Leland Pruitt, B.A. in History

Ridley Park

Kenneth Thomas Clark, Lynn Road, B.S. in Natural Science

Sharon Hill

Victor Marcellis Brundage, Greenhill Road, B.S. in Physical Education and Sport
Jonathon Andrew Quaile, Reese Street, B.A. in Criminology
Melissa Ashley Thompson, Laurel Road, B.A. in Journalism

Thornton

Heather K, Waters, Kashmir Drive, B.A. in Anthropology

Upper Darby

Mark Anthony Thompkins, Harrison Avenue, B.S. in Communications Media

Wallingford

Gordon Robert Buchan, B.A. in Psychology
Alyssa Ann Cannon, Wallingford Avenue, B.A. in Criminology
Sara Barwis Lamberson, B.A. in Journalism
Bridget Mercedes Widdowson, Austin Court, B.A. in Political Science

Wayne

Rachel Ann Snyder, Calvarese Lane, B.A. in Psychology

Yeadon

Alysia Marissa Davis, Holly Road, B.A. in Psychology
Caitlin Mary Sullivan, Serrill Avenue, B.A. in Psychology

Elk

Benezette

Colt Alan Mack, Front Street, B.S. in Fashion Merchandising

Dagus Mines

Nicholas Aaron Malburg, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

Johnsonburg

Michelle Ann Franco, B.S. in Hospitality Management
Keith L. Miller, Long Level Road, B.S. in Environmental Health Science
Brandon Michael Parana, AA in General Studies

Kersey

Brenda Marie McBurney, Hayes Road, B.S. in Accounting
Abigail Noel Mosier, Nancy Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Kathleen A. Newell, Hayes Road, B.S. in Nursing
Darcie Renee Sidelinger, Hogback Road, B.S. in Biology
Sheila N. Sidelinger, Hogback Road, B.A. in Psychology
Michelle Ann Skrzypek, Dagus Mines Road, Humanities and Social Sciences

Ridgway

Joseph Lee Buhler, Grand Slam Road, B.A. in Criminology
Shaina Marie Buhler, Luchs Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Dina Dush, Evergreen Drive, B.S. in Hospitality Management
Daniel A. Groeger, Fairview Hill Road, B.S. in Communications Media
Justin A. Placer, North Broad Street, B.A. in Sociology
Katie Ann Redmond, Dewey Street, B.S. in Respiratory Care
Rosalie A. Urmann, Emmett Avenue, B.S. in Child and Family Studies
Ethan A. White, Walnut Street, B.S. in Hospitality Management

Saint Marys

Megan Lynn Agosti, Arbutus Lane, B.S.Ed. in Physics Education
Kasandra Em Cheatle, Muenster Road, B.A. in Art
Richelle Lee Dippold, Charles Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Brian Richard Ferragine, Terrace Road, B.A. in Criminology
Brandon Geoffrey Foster, Pearl Road, B.A. in History
Morgan Lesa Foster, Pearl Road, B.S. in Communications Media
Matthew Thomas Frey, B.S. in Management
Andrew William Glass, B.S. in Safety Sciences
Rachael Marie Hoffman, B.S. in Nursing
Erin Marie Jacob, Windfall Road, B.A. in Art
Adrienne Helen Mahoney, B.S. in Nutrition
Maureen Grace Newell, Rogers Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Stephanie Anne Palmer, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Laura Jeanne Scott, Nicklas Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Mandy Nicole Stinchcomb, B.S. in Physical Education and Sport
Jason Daniel Whalen, Reserve Road, B.S.Ed. in Biology Education


Weedville

Angela Nicole Huff, Hickory Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Wilcox

Joshua Michael Berryhill, Marvin Street, Humanities and Social Sciences
Elizabeth Ann Dippold, Kilgus Road, B.S.Ed. in Art Education

Erie

Albion

Michelle Elaine Franz, B.S. in Hospitality Management

Corry

Shane Michael Gastecki, West Pleasant Street, B.S. in Accounting
Shelley L. Steffey, Union Street, B.A. in Art

Edinboro

Katelyn Danielle Carter, Angling Road, B.S. in Nursing
David Neil Donovan, B.S.Ed. in English Education
Lee Mathewson Everett, Old State Road, B.S. in Nutrition
Brent Edwin Hutchison, Beau Drive, B.S. in Nursing
Jeffrey Bohn Hutchison, Beau Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education
Nkechinyere N. Iheukwumere, Water Street, B.A. in International Studies
Keegan R. Leehan, Kinter Hill Road, B.S. in Interior Design
Jake Samuel Russell, Forrest Drive, B.S. in Management

Erie

Andrew John Antolik, Illinois Avenue, B.S. in Management
Marc Randolph Bethune, Townsend Drive, B.S. in Physical Education and Sport
Emily Marie Brooks, Alexandra Drive, B.S. in Communications Media
Michael Jon Browne, B.A. in Sociology
Rachel Anne Buckley, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Justin William Burnett, B.S. in Marketing
Jeffrey Michael Campbell, Shady Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
Victoria Lynn Carpenter, Markwood Drive, B.A. in Psychology
Megan Sarah Coffey, B.S. in International Business
Lynn E. Cutshall, Cypress Street, B.S. in Interior Design
Christie Rose DeLaura, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Gregory Micheal Demski, Allegheny Road, B.S. in Chemistry
Anthony Vincent Detore, Chelsie Drive, B.S. in Marketing
Eric David Divell, Kuhl Road, B.S. in Nursing
Margaret Anne Dreistadt, B.S. in Biology
Christopher Michael Gibson, B.S. in Finance
Sydnee Elizabeth Groenendaal, Poplar Street, B.A. in History
Elizabeth A. Groucutt, Hereford Road, B.S.Ed. in English Education
Daniel Robert Grow, West Grandview Boulevard, B.S. in Safety Sciences
Allison E. Haener, Dominion Drive, B.S. in Nursing
Kelly R. Huegel, Boyer Road, B.A. in Political Science
Suzanne A. Johnston, Auburn Street, B.A. in Spanish
Paul Anthony Krasinski, Chelsie Drive, B.S. in Physical Education and Sport
Kristen Marie Kuzma, Pasadena Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Qian Jin Liu, B.S. in Biology
Tammy L. McCarthy, B.A. in Psychology
Lauren Eileen Nietupski, B.S.Ed. in Elementary Education
Sara E. Pakulski, Hess Avenue, B.S. in Nursing
James Wesley Ramsey, Sir Andred Drive, B.A. in Criminology
Melinda Marie Rea, Station Road, B.S. in Nursing
Vanessa Renee Robison, B.A. in Spanish
Lauren Marie Roth, Nagle Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
John Barton Salter, Evergreen Drive, B.S.Ed. in Music Education
Michael Paul Santiago, Alvin St, B.A. in Political Science
Jennifer Nicole Sharpless, Hastings Road, B.S. in Physical Education and
Sport Allison Marie Sokolowski, Kilpatrick Avenue, B.S. in Accounting
Amy Beth Stone, Cherry Street, B.S. in Physical Education and Sport
Nadia Claire Szymanski, East Avenue, B.S. in Chemistry
Bethany Sue Taccone, B.S. in Nursing
James William Tatalone, Dexter Avenue, B.S. in Communications Media
Julie Ann Tobin, Melrose Avenue, B.S. in Communications Media
Sandra Lynn Tobin, Melrose Avenue, B.S. in Finance
Julie Marie Vavreck, Home Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
David Benjamin Zamperini, Drake Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education
Matthew James Zamperini, Drake Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education

Fairview

Melissa Ann Loringer, Avonia Road, B.A. in English
Lindsay Hope Martin, Welcana Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Nicole Marie Metzenbacher,  B.S. in Respiratory Care
Melissa E. Morgan, Echo Hill Lane, B.A. in Psychology

Lake City

Christopher L. DeLeo, Rose Street, B.S. in Applied Mathematics

McKean

Luray Elizabeth Fladd, Cherokee Drive, B.A. in Psychology
Ashley Dawn Nedreski, Business
Lauren Elizabeth Nupp, Rick Road, B.S.Ed. in Music Education
Ashley M. Walker, McKean, B.S. in Hospitality Management


North East

Bryan David Kirsch, Lola Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Kyle Joseph Kirsch, Lola Lane, B.S. in Management
Elisa M. Lilly, B.S. in Accounting Jacob Marshall Tuttle, B.S. in Nursing

Union City

Morgan Taylor Sparks, South Street, B.S. in Nursing
Sarah Louise Wood, B.S. in Child and Family Studies

Waterford

Carol M. Rosenthal, B.A. in English
Richard Steven Widdowson, Yaple Road, B.S. in Management

Wattsburg

Rachael Nicole Brozewicz, May Road, B.S. in Nursing

Fayette

Belle Vernon

Jennifer A. Cowen, Brown Street, B.S.Ed. in Art Education
Charles J. DeCarlo, Galahad Circle, B.S. in Accounting
David Allan Fisher, B.S. in Management
Louis James Fisher, Rockwood Road, B.A. in Criminology
James Thomas Johnson, Rankin Road, B.S.Ed. in Music Education
Colin Thomas O'Brien, Willowbrook Road, B.S.Ed. in Art Education

Brownsville

Lynne Georgeann Oshetsky, South Street, B.S. in Accounting
Jennifer Rae Sheridan, Telegraph Road, B.S. in Human Resource Management

Connellsville

Colby Steven Bigam, Mount Tabor Road, B.S. in Accounting
Mark Gary Cable, Humanities and Social Sciences
Breanna Marie Connell, Race Street, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts
Leanne R. Hodge, Spruce Hollow Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Cassandra Lynn King, B.A. in Psychology
Dylan Edward Kuhns, Hyndman Street, B.S.Ed. in French Education
Erik R. Nicholson, Franklin Avenue, B.S. in Management Information Systems  Gregory Alan Petrun, Rilla Drive, B.S. in Accounting
Erica Dawn Ritenour, B.A. in English
Katie M. Saylor, B.S. in Nursing
Brittany June Simpson, B.S.Ed. in Music Education
Emily Ann Ward, Sycamore Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Whitney Justine Weimer, B.S.Ed. in Elementary Education

Dawson

Christopher C. Golden, Linden Hall Road, B.S. in Safety Sciences
Chelsey Marie Kreinbrook, Davis Road, B.S. in Finance

Dunbar

Marion Danielle Laurion, Arch Bridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Hopwood

Christopher David Detweiler, Locust Street, B.S. in Physical Education and Sport
Kira Elizabeth Henry, Hounddog Road, B.A. in History

Perryopolis

Scott Michael Dowling, Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Rebecca Jeanne Harmon, B.S.Ed. in Art Education
Cody S. Inman, Francis Road, B.A. in Criminology

Star Junction

Sarah Ann Molchan, B.S. in Respiratory Care

Uledi

Jessica Kay Martin, B.S. in Nutrition

Uniontown

Jeramie Lynn Byers, Mayflower Drive, B.S. in Interior Design
Catherine A. George, Naples Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Kelly E. Palya, Virginia Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Eboni Chanel Ramsey, Prospect Street, B.S. in Natural Science
Caroline Elizabeth Renne, Hillcrest Lane, B.A. in Art
Kimberley Danielle Sekeres, National Pike, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Kayley Beth Sleighter, Elizabeth Street, Humanities and Social Sciences
Elizabeth Marie Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Jennifer Nicole Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
Allen Michael Zieglar, Orchard Lane, B.A. in Political Science

Forest

Marienville

Christopher Mitchell Songer, B.A. in Criminology

Franklin

Amberson

Elizabeth Ann Frey, Amberson Road, B.S. in Marketing

Blue Ridge Summit

Alexander Joseph Smith, Summit Farm Drive, B.S. in Management

Chambersburg

Joseph Mark Abbott, Nottingham Drive, B.S. in Interior Design
Liana Gail Amend, Sheller Road, B.A. in Art
Kathryn Trayer Aughinbaugh, Prairie Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Andrew Thomas Austin, B.S.Ed. in Music Education
Leeann N. Comfort, Peach Drive, B.A. in English
Dustin Eugene Fumagalli, Mahantango Drive, B.S.Ed. in Biology Education
Jeremy Allen Kelley, Greenfield Drive, B.A. in Anthropology
Kelly S. McNamee, B.S.Ed. in Music Education
Drew Anthony Reichard, Rolling Court, B.S.Ed. in Elementary Education
Terra Renee Shanholtz, Westgate Drive, B.S.Ed. in Elementary Education Mitchell
Conrad Stadler, Leafmore Road, B.S. in Chemistry
Laura Danielle Strayer, Cresson Drive, BFA in Art Studio
Robert Mitchell Wilson, West Strohm Drive, B.S. in Finance

Fayetteville

Alyssa Inez Caratozzola, Mount Pleasant Road, B.S. in Accounting
Joy Julianna Kiefer, B.S.Ed. in Spanish Education
Jennifer Lindsey Wetzel, B.A. in Art

Greencastle

Joshua Eric Frankenfield, B.S. in International Business
Ariel Rae Kifer, Maryland Line Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Lydia Ann Mannion, Williamson Avenue, B.A. in Psychology

Orrstown

Emily Mae Baughman, Hickory Run Road, Health and Human Services

Saint Thomas

Amy Elizabeth Heisey, B.S. in Marketing

Waynesboro

Shannon R. Harkins, Dickinson Avenue, B.A. in Political Science
Caitlin Elise Toth, Gardner Avenue, B.S. in Interior Design
Scott Andrew Ziegler, B.S.Ed. in Music Education

Fulton

Harrisonville

Brittany Lynn Buterbaugh, Sipes Mill Road, B.S. in Chemistry

Warfordsburg

Christi Victoria Smith, Buck Valley Road, B.S. in Physical Education and Sport

Greene

Graysville

Andrew Scott Behm, Webster Road, B.S. in Natural Science

New Freeport

Justin C. Williams, Milliken Road, B.S. in Biochemistry

Waynesburg

Caleb Benjamin Machesky, Woodies Road, B.A. in Criminology
Caitlyn Ann Sukolsky, Sherman Avenue, BFA in Art Studio
Jessica Leigh Thompson, Park Avenue, B.S. in Hospitality Management

Huntingdon

Alexandria

Molly Sue Bookhammer, Barker Road, B.A. in Theater

Entriken

Stacie C. Keith, Entriken Road, B.S. in Nutrition

James Creek

Victoria Marie Easton, Ore Mine Drive, B.S. in Biochemistry
Jordan Dean Gutshall, Raystown Road, B.S. in Management

Mill Creek

Tyler Wayne Covert, Grove Road, B.A. in History

Robertsdale

Alicia Renae Pollock, Hoover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Saltillo

Hillary Kendelle Shope, Main Street, B.S. in Accounting

Indiana

Alverda

Angela Faye Decker, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Arcadia

Danielle M. Fulmer, B.S. in Nutrition

Armagh

Allyson Rone Hess, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Aultman

Samantha Jane Reeger, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Matthew Zenisek, Old Church Road, B.A. in Economics


Black Lick

Mark Daniel DeMarines, Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
David Paul Doak, B.S. in Management
Floyd W. Hilty, B.S. in Safety Sciences
Julie D. Zetkulic, Seymore Street, B.S. in Nursing

Blairsville

Elise Marie Auvil, La Mantia Lane, B.A. in English
Melissa J. Clayton, B.S. in Nursing
Danielle Killian Cyphert, Villa Road, B.S. in Communications Media
Amanda J. Frenchik, B.S. in Management
Elizabeth Marie Goldberg, Johnson Avenue, B.S. in Marketing
 Zachary Graham, Newport Road, B.A. in International Studies
Tristano J. Halchak, Mahan School Road, B.S. in Safety Sciences
Jocelyn Rachelle Jellison, B.A. in Spanish
Daniel Joshua Kapcoe, Old Indiana Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Cory Lawrence Keller, Falling Run Road, B.S. in Physical Education and Sport
Christopher Charles Long, Hazel Street, B.S.Ed. in Music Education
 Melissa Faith Lutz, Strong Road, B.S.Ed. in English Education
 Kayla Lynn Machak, Palmerton Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Allen Ward Magnone, B.S. in Nursing
Sean D. McGaughran, B.S. in Biology
 Zachary D. Pittman, B.S. in Safety Sciences
Rebecca Marie Schweigert, Grafton Road, B.S. in Communications Media
Stephanie Nicole Smathers, Rome Street, B.S.Ed. in Spanish Education
Kylie Marie Smith, Elder Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
Brad Swasy, McCormicks Bridge Road, B.S. in Biology
Joshua Vernon Truitt, Luciusboro Road, B.S. in Hospitality Management
Craig Mitchell Uss, B.S. in Computer Science
Gina Ann Vigliotti, La Mantia Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Colleen L. Wodowski, B.S.Ed. in Elementary Education

Brush Valley

Maggie Leigh Mack, B.S. in Nursing


Cherry Tree

Julie A. Lowe, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Stephanie Nelson, Jade Lane, B.A. in Sociology
Sara D. Pearce, B.S. in Nursing
Thomas Carl Stiffler, Peg Run Road, B.S. in Athletic Training
Daniel Robert Sunseri, B.A. in Geography
 Kathleen V. Walizer, Bowdertown Road, B.S. in Child and Family Studies

Clarksburg

Lisa Diane Ewing, Stevens Road, B.S. in Accounting
Nicole Dawn Mountain, Education
Jonathon D. Wylie, Valley Road, B.S.Ed. in Music Education

Clymer

Thomas E. Barnes, Morris Street, B.S. in Hospitality Management
Robin M. Beisel, Clymer Road, B.S. in International Business
Theresa A. Chambers, Dixon Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Adam Jamil Chi, Raspberry Road, B.S. in Nursing
Sonya M. Chilenski, Laurel Road, B.S. in Management
Ashley Nicole Conner, Buck Run Road, B.S. in Nursing
Kayla J. Fatula, Dixon Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Joelyssa M. Ferringer, Barr Slope Road, B.A. in Political Science
Christine A. Filipovich, Hancock Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
William J. Glassford, Overman Road, B.S. in Biology
Kara Elizabeth Greene, Raspberry Road
Steven Paul Hildebrand, Diehl Road, B.S. in Management
Kelly J. Houser, Evergreen Road, B.S. in Business Technology Support
Jenna Leigh Irwin, Hancock Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Alexander Gregory Kirsch, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Music Education
Steven J. Koches, Dixon Road, B.S. in Hospitality Management
Kaylin Leanne Lawson, B.S. in Accounting
Rebecca M. Lingenfelter, Laurel Run Road, B.A. in History
Megan Danielle Matko, Alder Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Emily A. McCombie, Glory Station Road, B.S.Ed. in English Education
Joshua M. McGuire, Grisemore Road, Natural Sciences
Amanda K. Renninger, Franklin Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Lauren Nicole Ruddock, Morris Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Joshua David Stoehr, Hancock Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Allison Kay Weston, B.S. in Management Information Systems

Commodore

Anna Kathryn Brady, Purchase Line Road, B.A. in Criminology
Brent Robert Brewer, Douglas, B.S. in Safety Sciences
Erica Leigh Crossland, Herriman Street, B.A. in Psychology
Laina Marie Frantz, Alder Road, B.S. in Nursing
Breann E. Ober, Fisher Street, B.S. in Physical Education and Sport
Joseph Matthew Perkovich, B.S.Ed. in Social Studies Education

Creekside

Naysa Lynn Altmeyer, East Indiana Street, B.S.Ed. in Spanish Education
Nicole Tomasina Buzzelli, Water Street Road, B.S. in Child and Family Studies
Lindsey Ranee Grove, Five Points Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Justin Robert Hill, Hudson Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Casey Allen Kowchuck, Johnston Road, B.S. in Finance
Tracy Lynn Krugh, Chambersville Road, B.A. in Criminology
Nicole L. Park, Five Points Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Kaitlyn Marie Yeomans, Benjamin Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Ernest

Leeann M. Helenic Badzik, B.S.Ed. in Elementary Education

Gipsy

Logan David Small, B.S.Ed. in Social Studies Education

Glen Campbell

Jesse Warren Laney, B.S. in Management Information Systems
Andrew Paul Peles, Rock Run Road, B.S. in Accounting
Daniel Vasil Peles, Rock Run Road, B.S. in Biology
Sarah J. Reid, , B.A. in Economics Natalie C. Small, B.S. in Nursing


Graceton

Jonathan William Alter, B.S. in Computer Science
David R. King, Neal Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Carrie A. Lingle, B.S. in Biology
Melissa Lee Mehalick, B.A. in Psychology
Kayla J. Painter, Murry Avenue, B.S. in Nursing
Danielle R. Smyre, B.A. in Psychology

Heilwood

Darren J. Dalton, B.A. in Criminology
Andrea N. Davis, B.A. in Journalism
Delores A. Keith, B.S. in Nuclear Medicine Technology
 Kathleen Grace Larson, Pine Street, B.A. in Psychology

Home

Heather Elizabeth Blake, Kimmel Road, B.A. in Journalism
Tiffany N. Cornman, Whitesell Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Amanda Louise Griffith, Nastase Road, B.A. in Psychology
Olivia Lauren Griffith, Nastase Road, B.S. in Accounting
Kristy Lynne Kosek, Pavilion Way, B.A. in Psychology
Neil Jonn Kuzilla, Laurel Drive, B.S. in Management Information Systems
Jason D. Miloser, Ruth Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Kimberly Ann Miloser, Ruth Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Zachary Jonathan Penich, Pearce Hollow Road, B.S. in Management Information Systems
James Paul Shellhammer, Potts Road, B.S. in Natural Science
Jenna Adele Sitosky, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Melody Lynne Thomas, B.S. in Communications Media

Homer City

Leslie Renee Bartlebaugh, George Court, B.A. in Criminology
Nathaniel Stephen Bauer, Gemmell Road, B.A. in Criminology
Jamier Benavidez, Carlisle Street, B.S. in Safety Sciences
Christina Marie Bitens, Spruce Hollow Road, B.S. in Hospitality Management
Nathan V. Blehi, Crownover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
William James Bryan, Claghorn Road, B.A. in Political Science
Kari Cathleen Cameron, West Elm Street, B.S. in Accounting
Christine Lynn Carlson, Station Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Andrew W. Clevenger, Altimus Road, B.S. in Communications Media
Jessica Ann Clevenger, Altimus Road, B.S. in Hospitality Management
Andrew Brian Coleman, Elizabeth Way, B.A. in Economics
Audrianna Marie Davis, B.S. in Accounting
Derek Alan De Carlo, Devers Street, B.A. in Criminology
Joseph Alemnhe Dejene, B.S. in Safety Sciences
Leanne Elizabeth Deptola, B.S. in Nursing
Hope Marie Detweiler, Highway South, B.S. in Accounting
Sherry M. Duncan, Duncan Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education 
Kayla N. Foust, Ridge Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Julie Elisabeth Grejtak, Hemlock Street, B.S. in Child and Family Studies
Melissa Nadine Hancock, B.S. in Accounting
Heather Marie Hazley, Hazley Lane, B.S. in Athletic Training
Emily Henry, B.S. in Nutrition
Rebekah D. Isenberg, B.S.Ed. in English Education
Stephanie Jo Malandro, Cooper Avenue, B.S. in Regional Planning
Tina M. McMillen, Waterworks Road, B.A. in Criminology
Lauren Lynne McQuiston, B.A. in Psychology
Emily Kay Mechling, Sarah Street, B.S.Ed. in Spanish Education
William David Moon, Kanouff Street, B.S. in Biology
Megan Pavlick, Johnson Road, B.S. in Interior Design
Michael Cullen Pavolko, Cooper Avenue, B.S. in Management Information Systems
Michelle L. Taddie, Sarah Street, B.S. in Biology
Brianne Nichole Thomas, B.S.Ed. in Mathematics Education
Ann Marie Vance, Oakland Avenue, B.S. in Nursing
Shawna Deanne Young, Pierce Road, B.A. in Religious Studies


Indiana

David J. Akers, Oak Street, B.S. in Safety Sciences
Waleed Y Al-Shaer, Reston Drive, B.S. in Finance
Kyle Ryan Allshouse, School Street, B.A. in Criminology
Alexander Thomas Almes, Edgewood Avenue, B.S. in Marketing
Osamah Ali Altammami, Sandro Street, B.S. in Management Information Systems
Jenna Marie Angelo, Meadow Wood Road, B.S. in Natural Science
Zachary J. Ankney, B.S. in Biology
Christopher George Anthony, Forest Ridge Road, B.A. in Theater
Julia Catherine Antolik, Townview Drive, B.A. in English
Joseph Quinn Appolonia, Pine Crest Drive, B.S. in Accounting
Christina L. Arroyo, Philadelphia Street, B.A. in Spanish
Oluwayinka Ajayi Atanda, Lisa Drive, B.S. in Biology
Ashley Nicole Aul, Whippoorwill Street, B.S. in Communications Media
Kenneth E. Ault, Miller Drive, B.A. in Political Science
Maria Christine Avolio, B.S. in Safety Sciences
Akshay Bajpai, Oakridge Drive, Business
Brandon Paul Balint, Lowman Road, B.S. in Natural Science
Ashlee C. Batistig, Church Street, B.A. in Psychology
Christopher Edward Bauer, Newport Drive, B.A. in Psychology
Lauren M. Bazala, Shryock Avenue, B.S. in Communications Media
Bradley S. Behr, North Sixth Street
James Alan Belles, Anderson Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
 Gary Lee Beltz, Burns Avenue, B.S. in Business Technology Support
Amanda Louise Bivens, Ann Circle, Health and Human Services
Jade C. Blair, Grant Street, B.S. in Accounting
Justin L. Bleggi, Shryock Avenue, B.A. in Criminology
Nathan Sean Blose, Ferguson Road, B.A. in Criminology
Amanda Gail Bolyard, B.S. in Interior Design
Alex Edward Boser, Diamond Avenue, B.A. in Economics
Jessica Marie Bothell, Metz Road, B.S. in Safety Sciences
Rebecca L. B. Bowers, Birch Lane, B.A. in Psychology
Carrie Marie Bray, Stevenson Avenue, B.S.Ed. in Biology Education
Laken A. Brendlinger, Campground Road, B.S. in Child and Family Studies
Roger L. Briscoe, Shady Drive, B.S. in Physical Education and Sport
Matthew Alexander Browe, Shady Drive, B.S. in Natural Science
Christopher Michael Brown, Yew Street, B.S. in Computer Science
Jesse A. Brown, BFA in Art Studio
Cherry SyngYae Buchanan, Glenn Road, B.A. in Religious Studies
Daniel Caldwell Budris, Philadelphia Street, B.A. in Journalism
Christian Anthony Buggey, Water Street, B.S. in Safety Sciences
Michael P. Buggey, Water Street, B.S. in Communications Media
Megan Elizabeth Bush, Papermill Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Jacqueline Rose Buterbaugh, Evergreen Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Michael Byrnes, School Street, B.A. in Art Alexis Renae Caldwell, B.S. in Management
Matthew Lee Campbell, B.S.Ed. in English Education
Melanie Jane Carl, Anderson Avenue, B.S. in Management
Ramon Li Casanova, Colonial Drive, B.S. in Computer Science
Rose Victoria Catlos, Rebecca Street, B.A. in English
Brennan Richard Cebula, B.S. in Biology
Stephen Arthur Chambers, B.S. in Safety Sciences
Rebecca A. Chamnik, Elm Street, B.S. in Accounting
Alyssia Elizabeth Chapman, Poulos Road, B.A. in Geography
Ya-Tan Cheng Emily R. Clawson, Clover Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Shaina Nicole Clayton, Dolores Circle, B.A. in Psychology
Danielle Marie Corle, Rural Gardens Court, B.S. in Chemistry
Jamie Lynn Coy, Zehner Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Peter Nicholas Cubeta, Gabriel Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education
Justina Nicole Culp, B.S. in Respiratory Care
William M. Dakak, Wayne Avenue, B.S. in Management Information Systems
Marissa Daulerio, School Street, B.S. in Communications Media
David Blake Dazet, Philadelphia Street, B.S. in Hospitality Management
Lindsey Nicole DePra, Pratt Drive, B.S.Ed. in Art Education
Vincent Jared DeStefano, B.S.Ed. in Art Education
Michael Stephen Deemer, Walnut Street, B.A. in Anthropology
Julie Marie Dellantonio, Sexton Road, B.S. in Mathematics
Jill Ann Deyarmin, Campground Road, B.S. in Interior Design
Boubacar Diallo, Oakland Avenue, B.A. in English
Alisha Mae Dickey, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Ashley D. Dodson, Centennial Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Andrew J. Dougherty, B.A. in Journalism
Fatoumata Doumbia, Oakland Avenue, B.A. in English
Hally L. Dravecky, Home Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Natasha Jo Dubinsky, Zehner Road, B.A. in Art
Brittany M. Dudt, Five Points Road, B.S. in Nutrition
Mohammed Tahir Elkhatib, Woodridge Court, B.S. in Natural Science
James W. Ellermeyer, Dolores Circle, B.S. in General Studies
Jessica Marie Ellis, Hood School Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Stephanie Breann Evans, Cresswell Road, B.S. in Child and Family Studies
Victoria L. Fadeley, B.S.Ed. in Deaf Education
Emily Anne Farren, Blairton Avenue, B.A. in Political Science
Andrew Kenton Farrington, Trim Tree Road, B.A. in Religious Studies
Katie M. Ferguson, Robin Street, B.S. in Safety Sciences
Shane Lloyd Ferguson, Robin Street, B.S. in Safety Sciences
Ralph J. Ferraro, Locust Street, B.S. in Management
Stephen Francis Filipovich, Shady Drive, B.S. in Respiratory Care
Megan R. Filler, Degaetano Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Alexandra Maria Floulis, Shyrock Avenue, B.S. in Interior Design
Viktoria Troy Fox, Regency Square, B.A. in Criminology
Marysa Sue Frederick, Park Road, Health and Human Services
Michael R. Frederick, Oak Street, B.S.Ed. in Art Education
Christian James Freeberg, Oak Street, B.S. in Marketing
Megan Christine Freeman, Byron Court, B.S. in Nursing
Brittany Marie Frey, Oakland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Lacey A. Fulton, Water Street, B.S. in Communications Media
Kathryn L. Funt, B.S. in Interior Design
Sarah Dawn Fyock, Rayne Church Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Nicholas Gabriel Gallo, Queen Lane, B.S.Ed. in Spanish Education
Michael Joseph Garritano, Lucerne Road, B.S. in Safety Sciences
Tyler Ray Gaston, Robin Hill Road, B.S. in Safety Sciences
Breanne B. Georgiana, Church Street, B.A. in Sociology
Joshua Michael Gerwick, Lucerne Road, B.A. in Economics
Roddy O'Connor Gibbs, B.A. in Psychology
Nicole Elizabeth Giermanski, Fairview Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Pawel S. Glowiak, Nicola Lane, B.S. in Finance
Evan John Grabowski, Revere Circle, B.S.Ed. in Music Education
Kristin A. Green, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Briana Jo Greene, Allen Bridge Road, B.S. in Biology
Karen Ann Grey, Treese Avenue, B.A. in Sociology
Neil R. Gruber, Philadelphia Street, B.A. in Geography
Anna Marie Hager, School Street, B.S. in Interior Design
Christian James Hall, B.A. in Criminology
Christopher L. Harkleroad, B.S. in Natural Science
Heather N. Harvey, Dawn Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Chloe Elizabeth Hatcher, Coates Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Jason William Heaton, B.S.Ed. in Music Education
Michael A. Henry, B.S. in Safety Sciences
Jennifer Lynn Herriger, Water Street, B.S. in Natural Science
Laurie Marie Hetrick, Rayne Church Road, B.S. in Child and Family Studies
Joseph M Hill, Health and Human Services
Joanna Marie Hitchings, Concord Street, B.S. in Biology
Yat M Ho, Byron Court, B.S. in Finance
Mary Claire Hogan, B.S. in Nursing
Heather Dawn Hollen, Church Street, B.S.Ed. in Social Studies Education
Natalia Ann Holliday, B.S. in Communications Media
 Susan Mary Holliday, B.A. in Theater
Rachel Arlia Holuta, Hoyt Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Ching Ching Hooi, B.S. in International Business
Jessica Ann Huey, B.S.Ed. in Elementary Education
Lauren Kristina Iseman, B.S.Ed. in Elementary Education
Summer Rabea Jan, Woodridge Court, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Emmanuel T. Johnson, B.A. in Criminology
Benjamin Simon Johnston, Water Street, B.S. in Management Information Systems
Kaitlyn K. Johnston, B.A. in Journalism
Deana Mae Kalcich, Philadelphia Street, B.A. in English
Paula J Kallsen, Skyline Drive, B.A. in History
John Karanja Kamau, B.S. in Biology
Maria Kaminski, B.S. in Disability Services
Zachery David Karcher, Dawn Drive, B.S.Ed. in Music Education
Parminder Kaur, Lilac Street, B.S. in Nursing
Barbara Latoya Kenney, B.A. in Psychology
Brent L. Kensey, Wren Street, B.A. in Computer Science
Thomas Christopher Kerr, Edgewood Avenue, B.A. in Geography
Rebekah Sue King, Sexton Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Rebecca Ann Kirkland, Philadelphia Street, B.S. in Accounting
Erika Lynn Knox, Faith Road, B.S. in Communications Media
John Michael Kopczyk, Geesey Road, B.A. in Economics/Mathematics
Randall Allen Koziel, Marcoline Road, B.S. in Athletic Training
Sharon M. Kuzma, Oakland Avenue, B.S. in Nursing
Megan Anne Labant, Franklin Circle, B.S.Ed. in Mathematics
Education Katie Elizabeth Lakatosh, Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Matthew Adam Lang, B.S. in Finance
Alicia M. Lawson, Hood School Road, B.A. in Criminology
Malia Ann Lazor, Wayne Avenue, B.S. in Interior Design
Anthony D. Lechner, Seabrook Drive, B.S. in Finance
Michelle Lefevre, Copper Beech Drive, B.S. in Respiratory Care
James Allen Lentz, Poplar Avenue, B.S. in Communications Media
Benjamin Alan Leonard, B.S. in Safety Sciences
Andrew Lichtenfels, Clover Lane, B.A. in Psychology
Shane Michael LoPiccolo, Fisher Avenue, B.S. in Management
Bernard Wayne Lockard, Overlook Drive, B.A. in Criminology
Marita A. Lockard, Rebecca Street, B.S. in Nursing
Nicole Lynn Lodge, B.S. in Disability Services
Dominic J. Lombardi, B.S. in Marketing
Samantha Marie Loop, Maple Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Amy Elizabeth Loose, Fleming Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Kelsey L. Lowman, Warren Road, B.A. in History
Eric Braden Lutz, B.A. in Journalism |
Wesley Paul Lyons, Oak Street, B.S. in Athletic Training
Nathaniel P. Mack, Dales Road, B.S.Ed. in Music Education
Adam Michael Mathe, Hamill Road, B.S. in Management Information Systems
Kevin Joseph Mathe, Chestnut Street, Business
Janelle Lynn McCombie, Washington Street, B.S. in Nursing
Joseph Justin McCombie, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Misty Caitlin McCurdy, B.S.Ed. in Art Education
Nikolas E. McFerron, B.S. in Marketing
Amanda Sue McVicker, B.S. in Child and Family Studies
Jorge P. Medina, Washington Street, B.S. in Physical Education and Sport
Michael Philip Milford, School Street, B.A. in Criminology
Laura A. Mills, B.A. in English
Veronica K. Milner, Apache Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Marla Ann Miner, Oak Street, B.A. in History
Nina Marie Montgomery, B.S. in Child and Family Studies
Giancarlo Morales-Belletti, Church Street, B.S. in Finance
Zachary Michael Morrow, Wilson Avenue, B.S. in Finance
Serafina Marie Musser, Humming Bird Drive, B.A. in Criminology
Lauralee Ann Neale, Indian Springs Road, B.A. in Psychology
Alison Diane Nellis, Poplar Avenue, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Thomas P. Nestor, Shady Drive, B.A. in Art
Zachary J. Norwood, Sandro Street, B.A. in Geography
Kayla D. Nulph, B.A. in Criminology
Eric R. Nystrom, Lazor Street, B.A. in Geography
Ashley Renee O'Hara, B.S. in Child and Family Studies
Sarah E O'Sullivan, B.S.Ed. in Business Education
Maria Ann Olechovski, Robin Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Sanchez T. Outlaw, B.S. in Child and Family Studies
Nicholas Joseph Parrish, Church Street, B.S. in Management
Robert P. Parsons, Sandro Street, B.S. in Nursing
Kelly Anne Patchell, Philadelphia Street, B.S. in Nursing
Timothy M. Pavlick, Lucerne Road, B.S. in Physical Education and Sport
Bradley Scott Penrose, Philadelphia Street, B.S. in Finance
Thea Mae Petrigac, Locust Street, B.A. in Journalism
Lauren Anne Petro, Easy Street, B.S.Ed. in Spanish Education
Alex Benjamin Pfeffer, Forest Ridge Road, B.S. in Finance
Stephanie Elise Phillips, Washington Street, B.S.Ed. in Music Education
Kaitlyn Elizabeth Phoebus, Oak Street, B.S.Ed. in Elementary Education
David Joseph Piatek, B.S. in Communications Media
Matthew Joseph Pierce, Heatherbrae Square, B.S. in Natural Science
David Louis Piper, Walnut Street, B.A. in French for International Trade
Eric C. Porter, B.S. in Safety Sciences Kristen Previte, White Farm Road, B.A. in Sociology
Paul Arnold Price, Trim Tree Road, B.A. in Geography
Valerie D. Quarles, Fulton Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Jason Hrvoje Rados, Briarwood, B.A. in Economics
Zack Michael Ramey, B.S.Ed. in Art Education
Amy Lynn Rankin, Concord Street, B.S.Ed. in Elementary Education
John A. Renaldi, Hancock Circle, B.S. in Management
Christopher Alexander Ripple, Grant Street, B.A. in Computer Science
Jessica L. Risinger, Indian Springs Road, B.S. in Nutrition
Brianna Ellen Robertson, Tanoma Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Drew Anton Robertson, Tanoma Road, B.A. in Geography
Nicole Ruth Roser, Airport Road, B.A. in Journalism
Jacob Shane Rougeaux, Diamond Avenue, B.A. in Geography
Brian Joseph Rougeux, Mansfield Avenue, B.S. in Safety Sciences
Kathleen Marie Ruckdeschel, Coolspring Road, B.A. in Philosophy
Pamela E. Palmer Ruffner, Water Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Lauren Marie Rutherford, B.A. in English
Christina N. Samuels, B.A. in Anthropology
Douglas William Satterfield, Humming Bird Drive, B.S. in Safety Sciences
Benjamin Andrew Saylor, Locust Street, B.S.Ed. in Music Education
Cameron Schatz, Washington Street, B.A. in Philosophy
Alexandra L. Schneider, Warren Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Jillian Lee Schneider, Warren Road, B.S. in Communications Media
Joy Kathleen Schrecongost, Easy Street, B.S. in Marketing
Cody Jay Schry, Evergreen Drive, B.S. in International Business
Susie Ann Sheiness, Hoffman Road, B.A. in Criminology
Ashley Marie Shelton, Centennial Drive, B.S. in Hospitality Management
Elyse Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in English
Scott Daniel Shirley, Country Lane, B.S. in Physical Education and Sport
Rebecca Ann Shock, Olive Street, B.S. in Communications Media
Alyssa M Shubra, Aaron Lane, B.S. in Accounting
Emily L. Shubra, Aaron Lane, B.S. in Accounting
Chin Hong Siew, Oakland Avenue, B.S. in Biochemistry
Steven James Singer, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Megan Diana Smicklo, B.S. in Nutrition
James Dean Smith, Roush Drive, B.S. in Management
Shawna Lynn Smith, B.S. in Safety Sciences
Kayla Lorraine Speedy, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Julie Anna Stachurski, B.S. in Mathematics
Stephen Alan Staniscia, Robin Street, B.A. in Criminology
Benjamin James Statewicz, Eagle Avenue, B.S. in Nursing
Amber J. Stenman, Plum Street, B.A. in Sociology
Anthony J. Stipcak, Country Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Shane T. Stitt, Coates Lane, B.S. in Physical Education and Sport
Steven Eric Stitt, Coates Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Hannah R. Stultz, Locust Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Erin M. Suda, Ferguson Road, B.S. in Athletic Training
Jason Brandon Sullivan, Locust Lane, B.A. in Political Science
Kayla Anne Switalski, Lisa Drive, B.S. in Nutrition
Boris Yann Cedric Ab Tanny, Malibu Drive, B.A. in Economics
Jeneanne G. Taylor, Whittier Drive, B.S. in Management Information Systems
Jay Franklin Thayer, School Street, B.S. in Computer Science
Justin Eugene Thomas, Gorman Avenue, B.S. in Biology
Marsha L. Tickell, Chestnut Street, B.S. in Child and Family Studies
Catherine Rose Tidwell, B.S. in Biology
Josephine Siena Tidwell, B.A. in Theater
Jessica Sue Toy, Copper Beech Drive, B.S. in Human Resource Management
Emily Christine Trenney, Locust Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Renee B. Trout, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Monica Gene Turner, B.S. in Nursing
Seth J. Tyger, Clark Avenue, B.S. in Communications Media
Marissa L. Umbel, Sue Anne Lane, B.S. in Physics
Rachel Marie Umbel, Sue Anne Lane, B.S. in Physics
Thomas John Valazak, Coates Lane, B.S. in Business Technology Support
Elise S. Vanderneck, Chestnut Street, B.S. in Child and Family Studies
Molly Marie Vanderneck, Chestnut Street, B.S. in Nursing
Alison Leigh Violi, Ferguson Road, B.S. in Marketing
Jiafei Wang, B.S. in Natural Science Wentao Wang, B.S. in Communications Media
Ian T. Ward, Madison Circle, B.S. in Finance
Annie E. Wardrop, Grant Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Jing Weng, Hartman Drive, B.S. in Accounting
Kelsi Louise Whetsel, Evergreen Drive, B.S. in Child and Family Studies
Tricia M. Whitesel, Maple Avenue, B.S. in Safety Sciences
Robert Donald Williams, Bradley Court, B.S. in Safety Sciences
Megan Marie Wilson, Hickory Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Melissa Ann Wilson, Hickory Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Andrew James Wiltrout, Grant Street, B.S. in Communications Media
Kevin Ray Winters, Winterfield Road, B.S. in Management Information Systems
Nathan S. Winters, Winterfield Road, B.A. in English
Yoong Loo Wong, School Street, B.S. in Accounting
Rebecca Brea Woodward, Geesey Road, B.A. in Sociology
Whitney Allison Woodward, Geesey Road, B.S. in Physical Education and Sport
Julean Marlin Work, Eastwood Court, B.S. in Hospitality Management
Tabitha Ann Yagle, Sunset Drive, B.S. in Finance
Maki Yamada, B.A. in International Studies
Stephanie Anne Yarup, Water Street, B.A. in Psychology
Michelle LeAnn Yett, Ann Circle, B.S. in Nutrition
Cody William Young, Black Walnut Road, B.S. in Safety Sciences
Kendi Rae Zacherl, B.S.Ed. in Social Studies Education
Adam Joseph Zola, B.A. in Political Science

Josephine

Laken Georgeanna Tassos, Old Indiana Road, Humanities and Social Sciences

Kent

Paula Renae Stewart, Mill Street, B.S. in Hospitality Management

Lucernemines

Mary Lynne Kuehn, B.A. in International Studies

Marion Center

Matthew James Carney, East Run Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Amanda Kaye Dunlop, Pollock Road, B.S. in Communications Media
Elizabeth Ashley Kundla, Hartman Road, B.A. in Journalism
Lindsey Marie Miller, Deerfield Drive, B.S. in Accounting
James Paul Zewe, B.S. in Biochemistry

Penn Run

Jordan Lee Alsop, Sportsman Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Brent J. Cameron, Chestnut Ridge Road, B.S. in Safety Sciences
Allison Marie Cowles, Manor Road, B.S.Ed. in Chemistry Education
Kathy Lea Cramer, Cramer Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
James F. Dalecki, Ewings Road, B.A. in Economics
Elliot Findley Faith, Sportsman Road, B.A. in Criminology
Kayla L. Jusko, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Ian Richard Lavanish, B.S. in Natural Science
Megan R Marshall, B.S.Ed. in English Education
Veronica Joyce Rowley, B.S.Ed. in French Education
Jeanette Alison Shaffer, Chestnut Ridge Road, B.S. in Management
Justine Marie Smuro, Country Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Randall Conner Strong, B.A. in Psychology
Megan A. Syster, Simons Rock Road, B.S. in Accounting

Plumville

Diana Lyne Bellman, Main Street, B.A. in Sociology
Samantha Jourdan Mallik, B.S. in Nutrition

Robinson

Sara L. Krause, Climax Road, B.S. in Child and Family Studies

Rochester Mills

Christy Ann Baun, Richmond Road, B.S. in Nursing
Travis Eincle Himes, Parson Road, B.S. in Applied Mathematics

Rossiter

Heidi Marie Huey, Fleeger Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Andrew Gene Love, Setree Drive, Health and Human Services
Zane Henry Zinzella, Buffalo Lodge Road, B.A. in Criminology


Saltsburg

Marie Elizabeth Dilascio, B.S. in Nursing
Sara Lynn Dilascio, B.S. in Nursing
Kelly Marie Keibler, Tunnelton Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Keith William Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media
Kevin Paul Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media
Stephen Patrick Manofsky, Lucky Lane, B.S. in International Business
Matthew D. Ogrodnik, Beaver Drive, B.S. in Accounting
Stephen Douglas Ross, B.S. in Natural Science
Holly M. Shirley, Washington Road, B.S. in Environmental Health Science
Michele Christine Wagner, Point Street, B.S. in Accounting

Shelocta

Bethany Nicole Aikins, Sheasley Hill Road, Natural Sciences
Kevin Scott Andrews, B.S. in Communications Media
David Aaron Ankney, Shelocta Road, B.S. in Natural Science
Michael Casimir Drew, John George Road, B.S. in Safety Sciences
Jeniece Kaye Duchon, B.S.Ed. in Art Education
Aaron William Marshall, Sportsman Club Road, B.S.Ed. in English Education
Melissia Mae McCoy, Gastown Road, B.A. in Sociology
Jared Drew McCullough, Millen Road, B.S. in Safety Sciences
Nicholas A. Shimmel, Laurel Road, B.S. in Human Resource Management
Stephanie Marie Shimmel, Laurel Road, B.S. in Human Resource Management
Amanda Joy Shock, Millen Road, B.S. in Nursing
Justin J. Staron, Union Flat Road, B.S. in Biology
Corey M. Vasbinder, Milby Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Justin Thomas Yankuskie, Gastown Rd, B.A. in Political Science

Smicksburg

Tara Leann DeVaughn, Lake Drive, B.A. in Criminology
Season Ann Petrovich, Hemlock Acres Road, B.S. in Nutrition
Harmony Leah Ritchie, B.S.Ed. in Art Education
Kyla A. Stiteler, Chestnut Street, B.S.Ed. in Spanish Education

Strongstown

Christopher Ray Twigg, Country Meadow Lane, B.S. in Athletic Training

West Lebanon

Chad Robert Fasenmyer, B.S. in Physical Education and Sport


Jefferson

Big Run

Chad Davis, Church Street, B.A. in Criminology
Jacob Gene Lawrence, B.A. in Art

Brockway

Benjamin Patrick Ammons, Clay Plant Road, B.A. in Criminology
Maria Denise Anderson, Hemlock Street, B.S. in Finance
Christine Rebecca Douglass, Egypt Road, BFA in Music Performance
Amber Marie Himes, Broad Street, B.S. in Fashion Merchandising
Derek Thomas Miksich, Brock Street, B.S. in Natural Science
Garrett Baldwin Whitney, B.S. in Communications Media

Brookville

Stephanie Lynn Beatty, Taylor Street, B.S.Ed. in Music Education
Caitlin Jo Cook, Franklin Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Sarah Grace Dinger, Edgewood Drive, B.S.Ed. in Art Education
Haley Marlane Mackenzie, Stone Road, Education
Matthew Charles Mohney, Bottom Road, B.S. in Communications Media
Brittany Jean Shaffer, Plotner Road, B.S. in Finance
Jennifer Jane Shaffer, Jim Town Road, B.S.Ed. in English Education
Hayley Marissa Simpson, Rick Simpson Road, B.S. in Human Resource Management
Mark Edward Wolfe, Wolfe Drive, B.A. in Psychology

Corsica

Melissa Marie Simpson, B.S.Ed. in Business Education

Falls Creek

Lesa R. Brosky, Fuller Avenue, B.S.Ed. in Art Education Jessica Marie Brown, B.A. in Art

Punxsutawney

Michele M. Armstrong, Orchard Avenue, B.S. in Natural Science
Aaron Gilbert Bowser, Milliron Road, B.S. in Geology
Jade Mykel Brocious, Shenosky Road, Business
David James Burkett, Graffius Avenue, B.S. in Physics
Chanta Renee Craft, Rockland Avenue, B.A. in Criminology
Lauren Mae Dale, Graffius Avenue, B.S. in Nursing
Kira Leigh DeChurch, B.A. in Art
Tiffany Joelle DuPont, Smith Road, Health and Human Services
Emily Lorraine Dunkel, Willow Road, B.S. in Marketing
Patricia Kathryn Elkin, B.A. in Spanish
Heather Nicole Filler, Peden Park Road, B.S. in Nursing
Jaron Blake Fox, Horatio Street, B.A. in English
Adrienne Jonquil Goss, Indiana Street, B.A. in Sociology
Mitchel Paul Janocha, Lower Clinton Street, B.S. in Accounting
Lindsay Yvonne Kallas, Gresock Road, B.S.Ed. in Business Education
Kaylynn Regina Keeley, Horatio Street, Education
Michael Joseph Kostok, Norman Smith Road, B.S. in Nursing
Derek William Lambert, B.S. in Communications Media
Brian Sky Li, B.S. in Natural Science
Philip P. Limerick, Witherow Street, B.A. in Spanish
Cody William Meenan, Bair Road, B.S. in Physical Education and Sport
Gregory Samuel Mitchell, Martha Street, B.A. in Psychology
William E. Murray, Pennsylvania Avenue, B.S. in Nursing
Tia Marie Neal, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Joseph Pascuzzo, Beyer Avenue, B.A. in Criminology
Lynn Marie Peachey, Lincoln Way, B.S. in Nursing
Cheyenne D. Reed, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Bradley Thomas Renwick, Rose Terrace, B.S. in Safety Sciences
Michele Lynn Seger, Juneau Road, B.S. in Safety Sciences
Amanda Ann Setree, Harmony Road, B.S.Ed. in French Education
Jennifer L. Smith, Graffius Avenue, B.S.Ed. in English Education
Ashley Lynn White, Juneau Road, B.A. in Psychology
Lindsay Ray Woodbury, B.S. in Biology

Reynoldsville

Kayla L. Covatch, Panic Knoxdale Road, B.A. in Criminology
Shane Brandon Craker, Jackson Street, B.S.Ed. in Social Studies Education
Kacie Chantalle Emery, Point View Road, AA in Business
Cortney Lynn Hetrick, Hormtown Road, B.S. in Nursing
Sarah Marie Keys, B.S. in Nutrition
Sara Rachelle Kirkpatrick, Reynoldsville FC Road, B.S.Ed. in English Education
Arik Geoffery Peace, Big Run Prescottville Road, B.S. in Chemistry
Michaelynn Danielle Robinson, Cameron Camp Road, B.A. in Psychology
Danielle Morgan Rode, Wayne Road, B.S.Ed. in Art Education
Jacey Marie Royer, Yellow Brick Road, B.S.Ed. in Biology Education
Miranda K. Shoemaker, B.A. in Geography
Jodi Lynn Speck, Pardus Road, B.S. in Interior Design
Angela Helen Vrobel, Shale Pit Road, B.A. in Psychology

Ringgold

Alyssa Lynn Reitz, Hillside Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Sigel

Abbey Jane Smith, B.S. in Nursing

Summerville

Gregory James Dinger, Dinger Lane, Fine Arts

Sykesville

Michael James Yamrick,, B.S.Ed. in Health and Physical Education


Juniata

Mc Alisterville

Ashley Kay Metz, B.S. in Management

Mifflintown

Cody Richard Arnold, B.S.Ed. in Social Studies Education Earl Michael Hockenberry, B.S. in Biology

Lackawanna

Dalton

Elizabeth Ann Neuhausel, Locust Lane, B.S. in Communications Media

Dunmore

Shannon Marie Garvey, Prospect Street, B.S. in Nutrition
Rebecca Susan Ort, B.S.Ed. in Speech and Lang Pathology Education

Jessup

James Richard Alunni, River Street, B.A. in Psychology

Olyphant

Marissa Lynn Malaski, Sturges Road, B.S.Ed. in Music Education
Mary Alice Thomas, B.S. in Fashion Merchandising

Roaring Brook Township

Amber Nicole Grady, Donny Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Scranton

Samuel K. Failing, Myrtle Street, B.A. in Philosophy

South Abington Towns

Leah Catherine Burke, Delin Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Throop

Melissa Rachael Cowan, Pine Street, B.S.Ed. in English Education

Lancaster

Denver

Tyler Lorditch, Holly Lane, B.S. in Physical Education and Sport
Joseph Occhiogrosso, Winding Way, B.S.Ed. in Music Education

East Petersburg

Heather Ann Baker, Vaughn Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Emily E. Dick, State Street, B.S. in Nursing
Lindsey Nicole Kissinger, Vaughn Road, B.S. in Biology

Elizabethtown

Zachary Scott Beckey, Deodate Road, B.S.Ed. in Biology Education
Matthew Scott Killian, Turnpike Road, B.S. in Computer Science
Brian Michael Matesevac, Heather Road, B.S. in Athletic Training
Corinna J. Mazzitti, Blue Ribbon Drive, B.S.Ed. in English Education
Weston Tillman Parrett, Brookview Circle, B.S.Ed. in Music Education
Andrew James Payne, in Music Performance
Nicholas John Reginella, Ridge Road, B.S.Ed. in Music Education
Lura Irene Repa, Apple Lane, Health and Human Services
Kristen Ashley Savoie, Freys Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Kaitlin Marie Seitz, B.S. in Interior Design

Ephrata

Dana Leigh Neff, Humanities and Social Sciences

Kinzers

Emily Marie Kurtz, Old Philadelphia Pike, B.S. in Nursing Mitchell Elias Stoltzfus, B.S. in Nursing

Kirkwood

Elizabeth Ann Proffitt, Schoolhouse Road, B.A. in English

Lancaster

Andre Jerome DuBose, Baldwin Drive, B.S.Ed. in Music Education
Jennifer Gongora, Greenland Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Dane Wesley Hagen, Crown Avenue, B.A. in Criminology
Matthew William Jones, Copley Drive, B.A. in Political Science
Alyssa Crowe Lunz, Buch Avenue, B.A. in English
Khoan S. Ly, White Chapel Road, B.A. in Psychology
Amanda Nicole Marinaro, Ridings Way, B.A. in Art
Caitlyn Ann Martin, Corry Avenue, B.S. in Hospitality Management
Lauren E. Montague, Hornig Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Ellen Ochs-Gregory, Leaman Road, B.A. in Sociology
Adrienne Lynn Radesky, Abbas Avenue, B.S. in Management
Kelly Lauren Reese, Brookfield Road, B.S. in Interior Design
Kevin Allen Richards, Atkins Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
Timothy John Scales, Ladderback Drive, B.S. in Communications Media
Steven Matthow Trudel, Olde Hickory Road, B.A. in Religious Studies
Elissa Marie Walton, Davis Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Landisville

Heidi Michelle Zibura, B.S.Ed. in English Education

Leola

Jonathan Ellsworth Frank, B.A. in Sociology

Lititz

Hanna Lyn Baxter, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts
Kayla Marie Colletti, Wheatfield Drive, B.S. in Nursing
Lauren Ashley Eppig, Brookwood Drive, B.S. in Child and Family Studies
Ashley Rose Metzger, Knollwood Drive, B.A. in History
Jacqueline Elizabeth Preston, Canterbury Court, B.S.Ed. in Deaf Education
Matthew Justin Roche, Coventry Lane, B.S. in Human Resource Management
Katherine Anne Westphal, Goose Neck Drive, B.S. in Interior Design
Emily Elizabeth Wood, Field Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Manheim

Alora Denay Canty, Elizabethtown Road, B.A. in Political Science
Emily Jean Cowhey, B.A. in Psychology

Marietta

Sean P McCurdy, Honeysuckle Dr, B.A. in Art

Millersville

Acacia Lea Shedenhelm, Kready Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

Mount Joy

Kate Angela Sweigart, Greider Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Mountville

Sarah Ann Wissinger, B.S. in Mathematics

Narvon

Michelle Dunbar, Meadow Hill Drive, B.S. in Management

New Holland

Jonathan David Andrews, Wallace Road, B.S. in Natural Science
Megan Elizabeth Riehl, Hillcrest Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Quarryville

Jessica E. Carson, Skyview Drive, B.A. in Sociology
Matthew Erik Croyle, Meadow Lane, B.S.Ed. in Music Education
Danielle Louise Fisher, B.S.Ed. in Elementary Education

Reinholds

Ashlee Mae Long, Mohns Hill Road, B.S. in Biology
Haley Ramya McComb,  B.S. in Communications Media

Stevens

Anjuli Marie Calhoun, Hopeland Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Lawrence

Bessemer

Josie M. Grimes, West Beechwood Road, B.A. in Journalism

Edinburg

Steven Craig May, Leslie Drive, B.S. in Biochemistry

Ellwood City

Chelsey Lynn Anderson, Butler Avenue, B.S. in Marketing
Veronica L. Berendt, Country Club Drive, B.S. in Biology
Amanda Lynn Carney, Townwood Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Frank O. Duncan, Woodside Avenue, B.A. in Criminology
Michael Anthony Fidell, Woodside Avenue, B.S. in Biochemistry
Marla Joelle Flecher, Locust Terrace, B.S. in Management Information Systems
Joshua R. Powell, Glen Avenue, B.A. in Criminology

Enon Valley

Anthony John Zingaro, Moravia Road, B.A. in Political Science

New Castle

Michael William Boston, Mitchell Road, B.S.Ed. in Deaf Education
Erica N. Chmura, West State Street, B.S. in Safety Sciences
Kelsey Maureen Garmon, B.S. in Nutrition
Monica Joelle Hanna, Boroline Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Kerri Lynn Hutchison, West Moffatt Road, B.S. in Nursing
Brian Thomas Jackson, Hidden Brooke Court, B.A. in Criminology
Robert John Kalafut, Hearthstone Drive, B.A. in Criminology
Courtney Lorene LeViere, Mount Hope Road, B.S. in Nutrition
Jarrod Michael McCormick, B.S. in Physical Education and Sport
Courteney Nichole Smith, Beckford Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Jeremy Joseph Young, Princeton Road, B.A. in Criminology

Wampum

Ashley Marie Majors, Elizabeth Street, B.A. in Criminology

Lebanon

Annville

Emily Joy Robinson, Horseshoe Drive, B.A. in Music
Derek Ryan Scheer, B.A. in Criminology
Kristen Marie Schott, B.A. in Theater

Fredericksburg

Jonathan Glen Hehnly, Mount Zion Road, B.A. in Criminology

Jonestown

Matthew Kyle Kimble, Fisher Street, B.A. in Criminology
Terrance Mestry King, Donna Drive, B.A. in Anthropology

Lebanon

Trisha Lynn Brubaker, Freeport Road, B.S. in Communications Media
Erica Nicole Croce, B.S. in Marketing
Kaitlin Joyce Halsell, Pine Lane, B.A. in English
Adam Daniel Hartzell, Eastfield Drive, B.A. in Criminology
Kaela Marie Hogue, Church Street, B.S.Ed. in Business Education
Emily T. Krause, B.A. in English
Sheila Teresa MacLean, Southfield Road, B.S.Ed. in Deaf Education
Heather Lynn Rine, B.A. in Criminology
Melissa Lynn Sattazahn, Poplar Street, Business

Myerstown

James Robert Martin, B.S.Ed. in Mathematics Education

Newmanstown

Helen Martha Pennypacker, Barry Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Palmyra

Erin Lynn Bratton, B.S. in Interior Design
Caroline Jeanne Lehman, Brunswick Lane, B.S.Ed. in English Education
Cassandra Lynn Shutt, Wexford Road, B.A. in Psychology
Zachary Lee Warlow, Cambridge Court, B.A. in Criminology

Lehigh

Alburtis

Christopher Ryan Najpauer, Hemphill Street, B.A. in Economics

Allentown

Allison Beth Flynn, Daniel Street, Humanities and Social Sciences
Kayla R. Held, B.S. in International Business
Sarah Elizabeth Hildebeidel, Treeline Drive, B.S. in Nutrition
Jillian Lee Hutton, Tulip Drive, B.A. in History
Daniel Paul Kushnir, Kraft Drive, Fine Arts
Lorainne Nicole Memary, North Kiowa Street, B.S. in Finance
Rana Sakher Oweis, B.S.Ed. in Deaf Education
Corine Kathleen Stelzman, Short Hill Lane, B.S. in Communications Media
Ian Richard Stoneback, Clear Way, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education
Margaret Elizabeth Stoneback, Clear Way, B.S. in Nursing

Bethelehem

Stephanie Alyse McCreary, Clearfield Avenue, B.S. in Communications Media

Center Valley

Jennifer Ann DeAngelis, Fieldstone Court, B.S.Ed. in Elementary Education
Alexis F. Gates, Huckleberry Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Brynne Marie Hamm, West Hopewell Road, B.S. in Communications Media

Coopersburg

Jennifer Katherine Krastin, Hamilton Drive, B.S. in International Business

Coplay

Emily Therese Pany, Maple Street, B.S.Ed. in Social Studies Education

Emmaus

Peter G. Bartges, German Road, B.S. in Natural Science
Stephen Christensen, B.S. in Biochemistry
Anne Elizabeth Dewalt, Chestnut Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Brian Scott Donovan, Newton Circle, B.A. in Criminology
Alyssa Nichole Funk, Lawrence Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education
Sarah Quinn McGovern, B.S. in Fashion Merchandising
Tisha Lynn St Cyr, Commonwealth Drive, B.A. in Economics

Fogelsville

Nicole A. Moyer, B.S.Ed. in Deaf Education

Laurys Station

Justin Midgley, Devonshire Court, B.A. in Philosophy

Macungie

Meredith Ann Corbet, Fresh Meadow Drive, B.S. in Hospitality Management
Ian L. Duckworth, Sauterne Drive, B.S. in Management Information Systems
Caitlin Louise Egge, B.S. in Natural Science
Vanessa Marie Oren, B.S. in Accounting
Kristen Karen Schupp, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Michael John Stewart, Hillcrest Drive South, B.A. in Criminology
Elizabeth Marie Storck, Chardonnay Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

New Tripoli

Elizabeth J Deck, Flint Hill Rd, B.A. in Sociology
Scott James Fetterman, Camp Meeting Rd, B.S. in Communications Media

Schnecksville

Beth Lindsey Anderson, B.S.Ed. in Elementary Education
Elizabeth J. Todd, Foxcroft Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Slatington

Amber Marie Grace, B.S. in Fashion Merchandising

Wescosville

James Ash Naunas, Cornerstone Road, B.S. in Finance

Whitehall

Gina Marie Basile, Pennsylvania Street, B.S. in Nutrition
Brian Krall, Grandview Drive, B.A. in Music
Jacquelyn Diana Trump, Bridge Street, B.A. in English

Zionsville

Natalie Victoria Cipolle, Sigmund Road, B.S. in Communications Media
Alyssa Nicole Huber, Oak Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Luzerne

Bear Creek Township

Megan Elizabeth Thompson, Bear Creek Boulevard, B.S. in Child and Family Studies

Dallas

Amanda J. Crane, Meeker Outlet Road, B.S.Ed. in Music Education

Edwardsville

David Wright, Green Street, BFA in Music Performance

Exeter

Helene N. Hurrey, Bennett Street, B.A. in Anthropology

Hanover Township

Jessica Sokola, Springfield Avenue, B.S. in Marketing

Hazleton

Amber Elizabeth Gach, B.S. in Athletic Training

Nanticoke

Alyssa L Degosky, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Joel Curtis Fetterman, B.S. in Finance
Angela Carina Hart, West Grand Street, B.A. in Criminology

Shavertown

Kristin Kahlie Maria, B.S.Ed. in Spanish Education

Swoyersville

Brooke Gibson Coslett, Bond Avenue, B.A. in Spanish

Wapwallopen

Melanie Rose Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nutrition

West Hazleton

Megan G. McFarling, B.S. in Finance

Wilkes Barre

Deanna Marie Belsky, Courtright Street, B.S. in Biochemistry
Caitlyn M. Chapasko, Oliver Street, B.S. in Interior Design
Erin L. Koolman, Miner Street, B.S.Ed. in Music Education
April Rose Poplawski, B.S. in Nursing

Lycoming

Cogan Station

Amy Patricia Owens, Airline Drive, B.S. in Child and Family Studies

Hughesville

Krista Michelle Confer, B.A. in History
Ellen Marie Steimling, Logan Lane, B.S. in Hospitality Management

Jersey Shore

Holly Kay DeMarco, Wurster Road, B.S. in Nutrition
Lindsay Ann Mertes, Walnut Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Linden

Nicholas Andrew Aunkst, Meadowood Road, B.S. in Physical Education and Sport

Montoursville

Rachel Elizabeth Camp, Cemetery Road, Business
Cory M. Flick, Weldon Street, B.S. in Accounting
Sara Elizabeth Guthrie, Cedar Street, B.S.Ed. in Art Education
Ian Hanford, B.S. in Physical Education and Sport
Nicholas Edward Lenio, Biddle Road, B.S.Ed. in Music Education
Brett Michael Levy, Stopper Drive, B.S. in Management
Alyssa Diane Mitchell, Tallman Hollow Road, B.A. in Art

Muncy

Amiann Ocie Vandine, Ridge Road, B.S.Ed. in Deaf Education
Samantha B. Velkoff, B.A. in Art

S Williamsport

Micah Robert Livermore, Curtin Street, B.S. in Physical Education and Sport

Trout Run

Lucas Elmer Gies, Pleasant Stream Road, B.A. in Spanish
Jay Vincent Harter, Bakers Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Unityville

Christy Ann Passaretti, Ritter Ridge Road, B.A. in Religious Studies

Williamsport

Nicholas M. Berninger, Rural Avenue, B.S.Ed. in Music Education
Timothy Joseph Cannon, Germania Street, Business
Lindsay Marie Gush, Penn Street, B.S. in International Business
Matthew Brian Jandrisavitz, Queen Street, B.A. in Criminology
Matthew Ryan Kutz, Sholder Road, B.A. in Computer Science
Christopher Robert Leidhecker, B.S.Ed. in Music Education
Jeremy D. Leidhecker, Northway Road Extension, B.S.Ed. in Music Education
Sultan Aquil Nafis Magruder, B.A. in Psychology
Ian A. Nelms, Watson Street, B.A. in Criminology
Bianca Danielle Williams, Federal Avenue, B.A. in Criminology

McKean

Bradford

Hannah Marie Garrett, Euclid Avenue, Fine Arts

Kane

Alan Christopher Kessler, B.S. in Biology
Mary C. Sirianni, Bayard Street, B.A. in Journalism
Tessa Jayne Thompson, Rolick Lane., B.S. in Human Resource Management

Port Allegany

Amanda L. Beck, Parklane Drive, B.A. in Sociology

Smethport

Abigayle Louise Weaver, B.S.Ed. in Music Education

Mercer

Clark

Heather Ann Bougher, Parkview Drive, B.S. in Communications Media

Farrell

Mark Allen Peterson, Beechwood Avenue, B.S. in Marketing

Fredonia

Heather Michelle Kendall, Baker Hill Road, B.S. in Interior Design


Greenville

Lacie K Buxton, Orangeville Road, B.A. in Chemistry
Michelle L. Palm, Woods Road, B.S. in Interior Design

Grove City

Rachel Elena Englehart, B.S. in Management
Yung-Cheng Lee, B.S. in International Business
Casey Rebecca Leigh, Nutt Road, B.S. in Fashion Merchandising
Justin Matthew McNamara, B.A. in Sociology
Ryan Patrick McNamara, B.S. in Communications Media
Brian Paul Simich, Spring Street, B.S.Ed. in Deaf Education

Hadley

Carly Bee McConnell, Pine Hollow Drive, B.S. in Natural Science

Hermitage

Ben Lawrence Adovasio, Rexford Drive, B.S. in Applied Mathematics
Nicole Bellich, Tiffany Lane, B.S. in Interior Design
David Biblis, Fran Lane, B.S. in Communications Media
David Michael Buchanan, Panin Road, B.S. in Management
Heather Lynn Campbell, Lori Lane, B.S. in Nursing
Leah Christine Ferringer, Skyline Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Joshua Douglas Fleming, Ellis Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education
Andrea P. Flower, B.A. in Sociology
Allison Leigh Gnagey, Panin Road, B.S. in Natural Science
Jennifer Lyn Harper, Donald Road, B.S. in Nursing
Erin E. Mentrek, Ridgewood Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Genna Marie Mentrek, Ridgewood Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Nicole Marie Sayers, Fern Street, B.S. in Nursing
Aaron Simonik, Diana Avenue, B.S. in Management
Erica Roth Skinner, Riverbend Court, B.S.Ed. in Music Education
Nickolaus Andrew Smigel, Romar Drive, B.A. in Criminology
Isaac James Tarbell, Reiber Road, B.S. in Child and Family Studies


Mercer

David Justin Long, Oak Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Kevin Thomas Waterloo, Autumn Drive, B.S. in Natural Science

Sharon

Justin Michael Gartner, Spencer Avenue, B.S. in Accounting
Bradley Michael Kiester, B.A. in Criminology
Zachary Lawrence Revale, Service Avenue, Fine Arts
Jesse H. Riffle, Ellsworth Street, B.A. in Criminology
Lucas P. Smith, Elm Avenue, B.A. in Criminology
April Lynn Snyderwine, Wilson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Sharpsville

Leah Lynn Angott, North Neshannock Road, B.S. in Hospitality Management
David Joseph Gill, Buckeye Drive, B.S. in Physical Education and Sport
Zachary James Neil, B.S. in Finance
Steven Michael Perna, Tamarack Drive, B.S.Ed. in Art Education

Transfer

Nicholle Renee Dunn, Rutledge Road, B.S. in Child and Family Studies
Alexandra Leigh Miller, Willadell Road, B.S. in Hospitality Management

West Middlesex

Richard Tyler Hosfelt, Clubhouse Drive, B.S. in Human Resource Management
Lauren Alexsis Palmer, Mitchell Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Charles Dustin Ruffo, Fetsko Road, B.A. in Political Science

Wheatland

Jessica Lynn Varcholik, B.S. in Interior Design

Mifflin

Lewistown

Patricia Marie Gehrett, Winding Way, B.S.Ed. in Elementary Education
Acacia Dawn Mauery, Donary Circle, B.A. in Art

Mc Veytown

Ashley Nicole Kitting, Bice Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Milroy

Shannon Danielle George, B.A. in Journalism

Newton Hamilton

Tabitha Joy Barrick, B.S. in Accounting

Reedsville

Cindy L. Brown, Brittney Lane, B.A. in Political Science
Mia Janelle Hooper, B.A. in Economics

Monroe

Bartonsville

Emily Lauren Mross, B.A. in Journalism
Kayla Michelle Taylor, Jupiter Court, B.S.Ed. in Elementary Education

Canadensis

Ashley Marie McCoy, B.S. in Human Resource Management

Cresco

Jennifer C. Babaz, B.S. in Hospitality Management
Nicole Doris Scrudato, White Oak Road, B.A. in Journalism

East Stroudsburg

Ashley M. Ertel, Short Hill Road, B.A. in Sociology

Effort

Michael John Hrbek, Grand Mesa Drive, B.S. in Finance

Henryville

Sheryl Diana Priebe,  B.S. in Child and Family Studies

Kunkletown

Angela Christine Frantz, B.S.Ed. in Elementary Education

Mount Pocono

Katelyn E. Myers, Sterling Road, B.A. in History

Pocono Summit

Travis Ryan Strunk, B.S. in Marketing

Saylorsburg

Amber Ann Bittiger, B.S.Ed. in English Education
Christopher D. Lutkins, B.S. in Management
Deanna Constance Meek, B.S. in Management

Scotrun

Daniel Christopher McDermott, Scotrun Drive, B.S. in Management

Stroudsburg

Alison Tiedemann Barnak, Lessig Lane, B.S. in Interior Design

Tobyhanna

Aariess Keeona Mitchell, Hickory Road, B.A. in Political Science
Brendan Robert Walsh, Pebble Beach Road, Education

Montgomery

Ambler

Wade Hedges Baily, B.S. in Safety Sciences

Ardmore

Jessica Leigh Griffin, Olcott Avenue, B.S. in Nutrition

Audubon

Stephanie Nicole Gryga, Regency Drive, B.A. in Psychology
David Tyler Sgrignoli, Redtail Road, B.A. in Journalism

Blue Bell

Charles John Brady, Whitwood Drive, B.S. in Accounting
Matthew James Stavinga, Glenn Lane, B.A. in Criminology

Cheltenham

Catherine Patricia McCann, Boyer Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Collegeville

Idamarie Desiree Arici, Vincent Drive, B.A. in Journalism
Elizabeth Anne Marosky, Mockingbird Lane, B.A. in English
Jaime Alexandra Weckesser, Richard Way, B.S. in Athletic Training

Colmar

Ashley Elizabeth Mandes, B.A. in Criminology

Dresher

Genevieve Adele Arnone, Kirks Lane, B.A. in Art

Erdenheim

Kevin Peter Leis, Shippen Road, B.S. in Physical Education and Sport

Gilbertsville

Colleen McTague, Romig Road, B.S. in International Business

Glenside

Austin L. Afshar, Cricket Avenue, B.S. in Biology
Philip Ali Afshar, Cricket Avenue, B.S. in Natural Science
John Alexander McMurray, Maple Avenue, B.A. in International Studies
Apris Marjorie Walker, Fortune Road, B.S. in Communications Media

Harleysville

Steven Kyle Henderson, Perkiomenville Road, B.S.Ed. in Music Education
Stephanie Michelle Mallis, Hackney Way, B.S.Ed. in Elementary Education

Hatboro

Andrew M. Singer, Physics

Horsham

Andrew Joseph Borkowski, Gelding Lane, B.A. in Criminology
Jessica Marie Radcliff, Cedar Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Paul Michael Schenk, Norristown Road, B.S. in Marketing
Gregory James Walter, Victoria Lane, Natural Sciences

Huntingdon Valley

Jamie C. Fisher, Holt Road, B.S. in Management
Jared Matthew Hammer, Buck Hill Drive, B.S. in Finance

King of Prussia

Matthew Hornstein, Sweetbriar Road, B.S. in Athletic Training

Lafayette Hill

Kevin Craig Wheeler, Flourtown Road, B.S. in Communications Media

Lansdale

Megan Stephanie Alexander, Misty Meadow Lane, B.S. in Fashion Merchandising
Lesley E. Anders, Garfield Avenue, B.A. in Journalism
Devin Scott Hogan, B.A. in Sociology
Stephanie Rae Schwartz, Brookwood Road, B.S. in Fashion Merchandising
Patrick G. Sorensen, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Jennifer Marissa Zanoni, Chaucer Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Limerick

Bernadette Elaine Etzler, Briar Court, B.S. in Child and Family Studies

Lower Gwynedd

Shawn Houston Haines, Hoover Road, B.S. in International Business

Maple Glen

Douglas Ambrose Vigano, Temple Drive, B.A. in Philosophy

Meadowbrook

Terrence Jeffrey Casey, Meadowbrook Road, B.S. in Human Resource Management

Norristown

Jamie Nicole Palmerio, Taft Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Kristin Patricia Steger, Generals Drive, B.S. in Hospitality Management
Jesse Rae Thomas, B.S. in Communications Media

North Wales

Danielle Rose Eppinger, Stump Road, B.S. in Physical Education and Sport
Brittany M. Johns, Weston Court, B.S. in Finance

Pennsburg

Carlie Ann Bearn, Bowers Mill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Samantha Jo Devine, Otts Road, B.S. in Communications Media

Plymouth Meeting

Ian George Barnett, Princeton Road, B.S. in Marketing

Pottstown

Katie Jean Betz, Hilltop Road, B.S. in Interior Design
Steven Hays Maack, Maple Glen Circle, B.A. in Computer Science
Nwaeze Onyemaobim, Juniper Street, B.S. in Management

Royersford

Brandon Russell Waldo, B.S. in Management

Sanatoga

Alexandria Emily Slinkard, Village Lane, B.S. in Physical Education and Sport

Schwenksville

Melinda Joan Borgnis, Summit Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Souderton

Angela Nicole DeGennaro, Thornton Court, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Laura Renee Mazzenga, Bridle View Way, B.A. in Journalism
Laura Christine Roberts, Wynnefield Drive, B.S. in Hospitality Management

Spring House

Chelsea Tesei Bronstein, Timber Fare, B.S. in Fashion Merchandising

Telford

Gena Beth Gentile, B.S. in International Business
Sarah M. Groff, State Road, B.S. in Disability Services
Robert Alan Stanley, Madison Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Trappe

Stephen Anthony Battaglia, Meadowview Drive, B.S. in International Business

Willow Grove

Lindsey Michelle Harris, Duffield Street, B.S. in Fashion Merchandising

Wyncote

Katie A. Grunwald, Waverly Road, B.S. in Child and Family Studies

Wyndmoor

Andrew James Sarsfield, Pleasant Avenue, B.S. in Marketing

Wynnewood

Alexander J. Miller, Mansion Lane, B.A. in Spanish

Montour

Danville

Bliss Elizabeth Fallon, Spring Street, B.A. in Psychology
Daniel Matthew Ferris, Jade Avenue, B.A. in Political Science
Amberlee Ryanne Taylor, Bloom Street, B.A. in Political Science
Sarah Elizabeth Whelan, Maple Street, B.S. in Interior Design

Northampton

Bath

Kelli Lynn Hertzog, B.S. in Marketing

Bethlehem

Michael A. Binkley, Brentwood Avenue, B.S. in Accounting
David Thomas James, Birmingham Square, B.S.Ed. in Music Education
Gabrielle Teresa Narlesky, Wedgewood Road, B.S. in Fashion Merchandising
Christopher J. Smith, Christine Court, B.S. in Biology
Gregory Harris Vogler, Biafore Avenue, BFA in Music Performance
Abby Anne Ward, Easton Road, B.S.Ed. in Art Education

Easton

Thomas Joseph Brown, Old Nazareth Road, B.S. in Communications Media
Stephanie Clermont, Stones Crossing Road, B.S. in Nursing
Garritt Keith Fleming, Baldwin Drive, B.A. in Psychology
Amber Leigh Gellock, Gruver Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Erick David Randolph, Royal Manor Road, B.A. in Psychology

Hellertown

Evan Michael Brown, Mountain Hill Lane, Business
Kristen Ellen Mills, Birch Road, B.A. in History
Jaclyn Ann Rasich, Banko Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Sasha Tiffany Williams, Northampton Street, B.S. in Human Resource Management

Martins Creek

Rebecca Ann Duane, Abbruzzi Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Mount Bethel


Stephanie K. Spina, Jacoby Run Road, B.S. in Interior Design

Nazareth


Daniel Thomas Ackerman, Fehr Road, Fine Arts
Amanda Marie Bohn, Moravian Street, B.A. in Criminology
Amanda Elizabeth Graham, Angela Court, B.S. in Nutrition
Stacey Amber Haverstock, Sycamore Street, B.S. in Fashion Merchandising
Jacqueline M Herbert, Woodline Road, B.S. in Nursing
Kimberly Lynn Panzini, Kesslersville Road, B.A. in Psychology

Northampton


Allison Joan Henry, Buckingham Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Northumberland

Dalmatia

Amandalee Thomas, Malta Road, B.A. in Criminology

Elysburg

Rachel L. Curran, Alpha Avenue, B.A. in Psychology
Corey A. Pilkus, B.S. in Management Information Systems

Herndon

Jestine Marie Letterman, B.A. in Criminology

Milton

Jemerson Alexander Crouse, Fonda Road, B.S. in Management
Scott William Hepler, Woodside Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Mount Carmel

Cassandra Candance Olear, Columbia Avenue, B.S. in Finance

Northumberland

Chad Allen Brady, Comfort Road, B.S. in Accounting
Julia Elizabeth Delgado, Hanover Street, Fine Arts

Paxinos

Katherine Laura Hopta, Jasmine Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Sunbury

Jessie Brito, Memorial Acres, B.A. in Criminology
Kyla Isabel Groat, Catawissa Avenue, B.A. in Art
Andrew W. Headley, B.A. in Psychology
Jayme Nicole Ritchie, B.S. in Interior Design
Sammantha Jo Schreffler, B.A. in Criminology

Watsontown

Samantha J. Foust, Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology
Amanda Loye Stamm, Fine Arts

Perry

Elliottsburg

Maggie Sue Dixon, Peach Ridge Road, B.S. in Interior Design

Marysville

Jocelyn Joell Hartzell, Valley Road, B.S. in Fashion Merchandising
Danielle Marie Velgos, Brook Lane, B.S. in Nursing

Millerstown

Brandi Marie Kerns, B.S. in Fashion Merchandising
Kira Lynn Wray, Hilltop Road, B.S. in Nursing

New Bloomfield

Krista Marie Shumaker, New Bloomfield Road, B.S. in Management

Newport

Mary Beth Heicher, Old Ferry Road, B.A. in Art
Michael Gedmin John Kupris, Timber Road, B.A. in Music


Philadelphia

Philadelphia

Allison Shade Abey, Provident Road, B.S. in Management
Azeb Nigussie Beile, B.S. in Nursing
Donisha Lasha Burke, South Stanley Street, B.A. in Psychology
Michael Paul Brisker, West Olney Avenue, B.A. in Criminology
Donald Christopher Brown, Poplar Street, B.S. in Management Information Systems
Lora A. Bynum, B.A. in Criminology
Danielle A. Coleman, Cambridge Street, B.A. in Criminology
Jasmine Christine Copper, B.A. in Sociology 
Courtney Michelle Davis, West Chew Avenue, B.A. in Psychology
Jasmine Faith Dean, Florence Avenue, B.A. in Psychology
Teak Lamont Denard, East Wister Street, B.A. in Economics
Tiara Christabell Brock-DeShields, B.S. in Child and Family Studies
Aissatou Sylla Diallo, B.S. in Nursing
Jason Ryland Gay, B.S. in Marketing
Danielle Suedell Graves, North Yewdall Street, B.A. in Criminology
Kiera Doloryse Hamilton, West Dauphin Street, B.S. in Management
Shakita Shanell Haynesworth, West Oakdale Street, B.A. in Psychology
Joy L. Herrington, West Arizona Street, B.S. in Physical Education and Sport
Randi Alyssa Hertz, Laramie Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Nija Shalyn Holder, North Croskey Street, B.S. in Communications Media
Omar Adam Saunders-Holiday, B.S. in Human Resource Management
Marceeta Latonya Holmes, Reach Street, B.S. in Communications Media
Marcia Nicole Hopkins, North Hutchinson Street, B.A. in Sociology
Derrick Maurice Jones, East Meehan Avenue, B.A. in Criminology
Tiffany Pearl Johnson, B.A. in Criminology
Tori N. Johnson, B.A. in Criminology 
Tracey A. Jones, Baltimore Avenue, B.S. in Child and Family Studies
Tyrone B. Jones, B.S.Ed. in Mathematics Education
Keeva D. King, South Capitol Street, B.A. in Criminology
Zinneh Kesselly, Harley Avenue, B.A. in Psychology
Shakia Nicole Harris, West Columbia Avenue, B.A. in Criminology
Sharita M. Lee, West Oakdale Street, B.A. in Psychology
Aaron Timothy Lyles, Upland Street, B.A. in Computer Science
Tatiana Mack, Mansfield Avenue, B.A. in Psychology
Teneshia Renee McDaniels, Passmore Street, B.S. in Biology
Keya S. Middleton, B.A. in Criminology 
Felicia S. Moore, Page Street, B.S. in Human Resource Management
Cory Marcel Nelson, Geneva Avenue, B.A. in Criminology
Siera D Newkirk, Grovers Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Nikia Nicole Proctor, West Oxford Street, B.A. in Sociology
Nathalie S. Richard, Provident Road, B.S. in Biology
John Joseph Schilling, West Chew Avenue, B.S. in Management
Jennifer Maria Schneider, Bandon Drive, B.S. in Physical Education and Sport
Sarah Anne Scarpa, Chippendale Street, B.A. in Journalism
Shannon Scully, B.A. in Theater  Stephen Christopher Simmons, B.S. in Hospitality Management
Jarred Adam Smith, B.A. in Political Science
Melissa Denise Solter, B.A. in Criminology
Tamika Ayanna Taylor, Crowson Street, B.S. in Biology
Gifty Tuffour, Van Kirk Street, B.S. in Nursing
John Paul Turner, B.A. in Psychology
Annette P. Waddington, B.A. in Political Science 
Donte B. Washington, B.S. in Communications Media
Desmond Hayward Whitehead, B.S. in Hospitality Management
Quinshayah Cashmera Williams, Aberdale Road, Health and Human Services
Marla Kathryn Williamson, North Smedley Street, B.S. in Accounting
Aniya Wise, Penn Street, B.A. in Psychology


Pike

Bushkill

Aviva Carroll, B.A. in Psychology

Greentown

Anton Joseph Toryak, Saw Mill Road, B.A. in Criminology

Lackawaxen

Matthew Thomas Carasiti, B.A. in Criminology

Matamoras

Katherine Elizabeth Caldwell, White Birch Road, B.S. in Natural Science

Milford

Gary Martin Clark, Willow Lane, B.A. in Political Science
Alyssa Kelsey McCarthy, Macs Lane, B.S. in Nursing
Meghan A. McCarthy, Macs Lane, B.S. in Marketing
Carolyn Marie Osborne, Hobblebush Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

Potter

Austin

Mark Joseph Reed, B.S. in Computer Science

Coudersport

Nicole R. Shaffer, Ross Street, B.S.Ed. in Spanish Education
Julie M. Szekely, B.S.Ed. in Elementary Education

Galeton

Kendra L. Reith, Germania Road, B.S. in Communications Media

North Bingham

Veronica Lynne McCutcheon, Bingham Center Road, B.S. in Communications Media

Schuylkill

Auburn

Alexanderia L. McCloskey, Creek Drive, B.S.Ed. in Art Education

Barnesville

Kristy Ann Delluso, Catherine Street, B.S. in Nursing

Coaldale

Briane Amber Shane, B.S. in Interior Design

Klingerstown

Sadie Lynne Hauck, Salem Road, B.A. in Sociology
Steven Michael Rose, Ridge Road, B.A. in Criminology

Mahanoy City

Paige Eilzabeth Pecika, B.S. in Nursing

Orwigsburg

Joseph Isaac Woo, Willow Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Pottsville

Jillian Grace Fellows, B.A. in Psychology
Patrice Mary Minder, Halsey Lane, B.S. in Hospitality Management
Monica Claire Orlosky, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Kayleigh N. Schartel, Howard Avenue, B.A. in Sociology
Elizabeth Jane Weres, Elk Avenue, B.S. in Physical Education and Sport

Ringtown

Geannine Cassello, Pump House Lane, B.S. in Biology

Saint Clair

Andrea Kayleen Kroznuskie, Fairview Street, B.A. in Economics

Shenandoah

Jessica Lynn Mulkusky, B.A. in Criminology

Tamaqua

Murphy Katelyn Bennett, B.S.Ed. in Deaf Education
Loren Marie Collura, Whitetail Crossing Road, B.A. in Psychology

Valley View

Patricia K Zartman, Park Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Snyder

Freeburg

Matthew Scott Gemberling, New Market Street, B.S.Ed. in Music Education

Middleburg

Ann Elizabeth King, East Main Street, B.S. in Nursing
Danielle N. Peachey, Iron Bridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Mount Pleasant Mills

Tanisha Lynn Bolig, Heister Valley Road, B.S. in Interior Design

Selinsgrove

Joshua David Hoke, Colonial Drive, Regional Planning

Shamokin Dam

Andrew Scott Brandt, B.S.Ed. in Social Studies Education

Somerset

Berlin

Amber Blough, Garrett Shortcut Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Jacob Paul Dively, Main Street, B.A. in Criminology 
Andrea L. Glessner, White Horse Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Jared Michael McCormick, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Robert W. Ritenour, Bear Run Road, B.A. in Criminology

Boswell

Billie Jo Miller, Main Street, B.S.Ed. in Art Education
Nicole Marie Pelesky, Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Cairnbrook

Alison J. Buben, Second Street, B.S. in Computer Science
Angie Marie Lane, School Road, B.A. in Criminology

Central City

Kaytlin Elizabeth Alt, B.S. in Child and Family Studies
Kevin Andrew Kozlick, Manges Street, B.A. in Economics
Jennifer Lynn Sandusky, Coal Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Robert Dean Toth, Statler Street, B.A. in Psychology

Fairhope

Kayla B. Mothersbaugh, Glencoe Road, B.S. in Interior Design

Friedens

Megan Heather Maust, Stutzmantown Road, B.S. in Management

Hollsopple

Bradley Joseph Fisher, Maple Springs Road, B.S.Ed. in Business Education
Brandon Lee Gilbert, Gilbert Hollow Road, B.A. in Criminology
Thomas Joshua Hiravi, Soap Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education
Chelsea Kristen Myers, B.S. in Fashion Merchandising

Jenners

Gregory James Scrimager, West Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Jennerstown

Amanda Dawn Harned, B.S. in Fashion Merchandising

Jerome

Mark Edward Keim, B.A. in Psychology

Meyersdale

Cassie Lynn Buterbaugh, Glade City Road, B.A. in Criminology
Nina R. Zimmerman, Glade City Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Rockwood

Jennifer Lynn Shaulis, Phillippi Lane, B.A. in Art

Somerset

Chelsea L. Braeseker, West Fairview Street, B.S. in Hospitality Management
Ryan Lee Cook, West Bakersville Edie Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Aimee Sue Krause, Raceland Road, B.S. in Nutrition
Alex Thomas Minnick, B.S.Ed. in Mathematics Education
Ashley Lynn Minnick, B.S.Ed. in Deaf Education
Amber Nichole Musselman, Cannell Drive, B.A. in Theater
Megan Elizabeth Pritts, Berlin Plank Road, B.A. in Art
Marc Ewald Seifert, Village Way, B.S. in Finance
Zachary Blair Walker, Kline Road, B.A. in English

Stoystown

Kelsey Rae Rice, Ralphton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Windber

Rachael Elizabeth Aufman, Bedford Street, B.S.Ed. in Business Education
Tiffany Ann Byers, Village Street, B.S. in Management
Kayla M. Cominsky, Mount Carmel Drive, B.S. in Physical Education and Sport
Angela M. Curry, Aspen Lane, B.S. in Fashion Merchandising
Lynn Marie Elias, Jackson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Andrew Michael Fluder, B.S. in Finance
Jessica Marie Hadix, Jackson Avenue, B.S. in Human Resource Management
Megan Diane Mazur, Llanfair Road, B.S. in Child and Family Studies
Kayla Richelle McCann, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Marcey Lynne McClain, Humanities and Social Sciences
James P. Mowry, Graham Avenue, B.S.Ed. in Art Education
Molly Siobhan Mulcahy, Park Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Nathan Joseph Pagano, Graham Avenue, B.S. in Biology
Kayla Erin Soohy, Old Bedford Pike, B.S. in Child and Family Studies
Jacob Thomas Stone, Washington Street, B.S. in Communications Media
Kayleigh Renee Tyson, Richland Avenue, B.S.Ed. in Art Education
Emily Jean Weaver, Spruce Run Road, B.S. in Mathematics

Susquehanna

Forest City

Ashley May Roberts, Stone Bridge Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Montrose

Kristi Marie Hoffa, B.A. in Art

Susquehanna

Kelly Tennille Brant, Hausbrook Road, B.A. in Sociology

Tioga

Elkland

Erin Renee Hackett, Hemlock Street, B.S. in Interior Design

Lawrenceville

Andrea Lorraine Stoddard, Rolling Acres Lane, B.S. in Hospitality Management

Little Marsh

Kirstie Lynn Keill, B.S.Ed. in Music Education

Mansfield

Kerri Evans, B.S.Ed. in Mathematics Education
Aleta H. Haflett, Ore Bed Road, B.A. in Political Science
Zachary Adam Renner, Church Road, B.S. in Athletic Training

Wellsboro

Carrie Lynne Abplanalp, Spring Brook Road, B.S.Ed. in Spanish Education
Sarah Louise Krick, Central Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Andrea Kathleen Strein, Sherman Street, B.S. in Biochemistry

Westfield

Gery Lee Sweet, Mill Street, B.A. in Anthropology

Union

Lewisburg

Amber Marie Swartz, Pine Lane, B.S. in Hospitality Management

Mifflinburg

Keenan P. Dunlap, Cherry Tree Lane, B.A. in Criminology
Krista M. Mack, Dice Road, B.S. in Nursing

New Columbia

Stanley Smith Newcomer, White Deer Pike, B.S. in Communications Media

Winfield

Jillian Catherine Dietrich, Woodsedge Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Venango 

Emlenton

Cameron Matthew Ashbaugh, Whitehall Road, B.S.Ed. in Music Education

Franklin

Timothy Ryan Burk, Venango Street, B.S. in Finance
Natalie A. Keith, Liberty Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Tyler Lee Knauf, Slab Furnace Road, BFA in Music Performance
Meredith Ann Schoonover, Pittsburgh Road, B.S. in Interior Design
Rebekah Kayle Woods, B.A. in Criminology

Oil City

Erica L'Huillier, Wyllis Street, B.A. in Political Science
Christopher Charles Szabat, Crestview Drive, B.S. in Athletic Training

Polk

Randall W Frye, Georgetown Road, B.S.Ed. in Music Education

Seneca

Danielle Elisa Fesenmyer, B.A. in Art

Venus

Christine Marie Snyder, County Line Road, B.S.Ed. in Music Education

Warren

Clarendon

James Michael Johnson, Griff Hill Road, B.A. in Psychology

Grand Valley

David M. Ongley, Ongley Hill Road, Business
Karrah Renee Reese, Youngsville Road, B.S. in Child and Family Studies

Pittsfield

Kayla Ann Johnson, Newton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Russell

Jessica Leigh Adams, Cedar Court, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Ally Jean Rulander, Norman Road, B.S. in Athletic Training
Sara Jean Selan, State Line Road, B.A. in Psychology

Tidioute

Torry Byers Heverley, Main Street, B.A. in Criminology
Amber D. Snavley, Grant Street, B.A. in Geography

Warren

Joel Stephen Goodwill, West Street, B.S. in Marketing
Alyssa Beth Griffin, Conewango Avenue, B.A. in Psychology
Joanna Christine Jaskolka, Kamp Street, B.S. in Nutrition
Sarah M. Johnson, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
John Robert Orth, Mohawk Avenue, B.S. in Safety Sciences
Michele Lee Phelps, Miller Hill Road, B.S. in Nutrition
Carrie Ann Yonker, Conewango Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

Washington

Allenport

Kacey R. Schaum, B.A. in Psychology

Bentleyville

Troy David Kerns, B.S. in Management Information Systems
Sidney Moyer, Johnston Road, B.S. in Finance

Burgettstown

Emily Louise Boris, Elm Street, B.S. in Finance
Andrew D. Restanio, Sarish Lane, B.S.Ed. in Business Education

California

Brandon Christopher Jones, Skyline Drive, B.S. in Biochemistry

Canonsburg

Jenna Marie Adams, Duquesne Avenue, B.S. in Interior Design
Meredith Ann Bauer, Foxchase Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Thomas William Bullions, Swihart Road, B.S. in Communications Media
Christopher James Douglas, Highland Drive, Humanities and Social Sciences
Kelly L. Swanlek, B.A. in Journalism
Angela Nicole Terkay, B.S. in Marketing

Cecil

Alese Tara Mebane, Charles Street, B.S. in Nursing

Charleroi

Erika Leigh Fine, Washington Avenue, B.S.Ed. in Deaf Education
Katrina Alex Papantonakis, Elizabeth Street, Humanities and Social Sciences
Christina M. Rost, Phillips Street, B.S.Ed. in Physics Education

Eighty Four

Kristin Ashley Dudra, Green Valley Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Cali Ann Lewis, Munntown Road, B.S. in Fashion Merchandising

Finleyville

Rebecca Jean Lumsden, Heath Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Sarah E. Morrow, Lincoln Avenue, B.A. in Anthropology

Hickory

Daniel Mark Saftner, Washington Avenue, B.S. in Geology

Houston

Brianna Lynn Liebold, B.S. in Physical Education and Sport

Lawrence

Jaclyn Dawn Kliber, Old Farm Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Marianna

Lauren Britany Kuntz, Ash Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Mc Donald

Jason Allen Burkett, Windridge Circle, B.A. in Criminology
Jillian K. Butts, Apple Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Jocelyn Katherine Butts, Apple Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Shaun Robert Kelly, Fannie Street, B.A. in Criminology
Renee Michelle Ruggiero, Reissing Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Maddie E. Ursitz, Belgium Hollow Road, B.A. in Criminology

McMurray

Justin Robert Bak, Holly Drive, B.S. in Physical Education and Sport
Renee Michelle Heldman, Braun Drive, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education
Steven Christopher Imgrund, Evans Drive, B.A. in Theater
Eli Keller Wysocki, B.S. in Natural Science Kellie Kerner, Canterbury Lane, Business
Katie Elizabeth Loadman, Sussex Way, B.S. in Fashion Merchandising
Natalie Palamides, Fireside Drive, B.A. in Theater

Monongahela

Lea M. Behanna, Ridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Sarah E. McMahon, Irey Street, B.S. in Biochemistry
Nathan F. Repp, Cord Road, B.S.Ed. in Music Education
David Matthew Verno, Anton Street, B.S.Ed. in Music Education
Alanna Ziemba, Marne Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

North Charleroi

Patrick Ian Camut, Conrad Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Scenery Hill

Rebecca Erin Allman, Pigeon Creek Road, B.A. in Journalism
Megan S. Guza, Daniels Run Road, B.A. in Journalism
Brian Paul Molesky, Swagler Road
Alexander Jacob Zaccone, Daniels Run Road, B.A. in Criminology
Katie Leah Zaccone, Daniels Run Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Strabane

Tiffany Lynn Wingard, View Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education

Venetia

John Vincent Balint, Pine Ridge Drive, B.A. in Economics
Natalie Catherine Corkos, Ridgeview Drive, B.A. in English
Casey Lynn Correal, Springbrooke Drive, B.A. in Theater
Benjamin Jason Edner, Bebout Road, B.A. in Psychology
Sarah J. Sexauer, Brookwood Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Gina Celeste Wagner, Fox Creek Road, B.A. in Theater

Washington

Ryan Michael Allinder, Independence Boulevard, B.S. in Accounting
Kali Taylor Aloia, Kingswood Court, B.S. in Nutrition
Kaylee Elizabeth Bellhy, Beverly Drive, B.S.Ed. in Music Education
Alexandra Lynn Caffrey, Royal Oak Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Jacqueline Nicole Clemons, Vista Valley Road, B.S. in Nutrition
Kaylyn Helen Gauna, Elkie Drive, Business
Jason Thomas Grimm, Woodlawn Drive, B.S. in Accounting
Kristina Michelle Kowalski, Jordan Lane, B.S. in Marketing
Sara Ann La Salvia, Waynesburg Road, B.S. in Human Resource Management
Amanda D. Manes, Willowbrook Drive, B.A. in Sociology

Wayne

Beach Lake

Christopher Albert Miller, B.S. in Computer Science

Honesdale

Caitlyn Dunn, Kelly Point Way, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Jacqueline Elizabeth Rose, White Mills Road, B.S.Ed. in Music Education

Lake Ariel

Joshua Richard Gershey, White Road, B.A. in Economics

Lakeville

Karisa Nicole Daniels, Lone Oak Drive, B.S. in Child and Family Studies

Westmoreland

Acme

 Aimee Jo Irwin, Laurel Lane, B.S.Ed. in English Education

Apollo

Samantha Lynn Calderone, Cherry Lane Road, B.S. in Nutrition
Vincent Thomas Connelly, Gilmar Road, B.S.Ed. in Elementary Education
April Leigh Covey, Willowbrook Road, B.S. in Child and Family Studies
Jonathon D. Fry,  B.S. in Management
Amber Leann Geiger, Geiger Road, B.A. in History
Holly Marie Gerardi, Lutheran Church Road, B.A. in Sociology
Jordan Lee Kepple, B.S. in Communications Media
Dane Timothy Mitcheson, B.S. in Safety Sciences
Madisyn Tueche Moore, Vista Drive, B.S.Ed. in English Education
Makenzi Fleming Moore, Vista Drive, B.S. in Communications Media
Brendan Cory Murdock, Diamond Lane, B.S. in Safety Sciences
Karissa Dawn Petrilla, Beulah Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Kristie Lynn Rodgers, Crestwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Sherrie Beth Ruggeri, Hancock Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Daniel Albert Shearer, Highland Avenue, B.S. in Communications Media
Krystelle Dawn Syster, Wright Road, B.S. in Nursing
Sarah Elizabeth Walker, Crestwood Drive, B.A. in Psychology
Shannon Renee Wenckowski, B.S. in Respiratory Care
Rongjin Weng, B.S. in Chemistry
Megan Marie Wilmot, Sawyer Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Arnold:  Julianne Marie Masters, Victoria Avenue, B.S. in Communications Media
Brian R. McHenry, Victoria Avenue, B.S. in Disability Services

Avonmore

Christina Leigh Ritter, Bell Point Road, B.S. in Geology
Christopher Lee Stewart, B.S.Ed. in Elementary Education
Thomas Dean Umbaugh, Cambria Avenue, B.A. in Economics
David Loyd Wheatley, Allshouse Road, B.A. in Criminology

Bolivar

Mandy May Burkett, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Michelle Nicole Crise, B.S.Ed. in Mathematics Education
Bridget E. Young, Washington Street, B.A. in Religious Studies

Bradenville

Courtney Elizabeth Leary, Washington Street, B.S. in Nutrition

Delmont

Allison Skye McLeod, Heritage Court, B.S. in Child and Family Studies
Heather Marie Susich, Stotler Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Allison Parks Toolin, Monticello Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
Angela Lynn Wicklund, Apple Hill Drive, B.S.Ed. in Art Education
Calvin Franklin Wilson, Suncrest Drive, B.S. in Computer Science

Derry

Carrie Marie Dorazio, Countryside Lane, B.S. in Nursing
Sarah J. Gower, Fairview Lane, B.A. in Sociology
Emily Elaine Hughes, Geary Way, B.S. in Biology
Tasha Marie Markosky, Markosky Lane, B.S. in Child and Family Studies
Geoffrey Alan Maus, B.A. in Theater
Brandi Leigh Shine, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Charles Emerson Sleasman, B.S. in Physical Education and Sport
Maryann N. Sleasman, B.A. in English
Katie Jean Yakopovich, Datsko Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Export

Anthony Luke Berardinelli, Glenwood Court, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Sarah Elizabeth Beskitt, George Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Nicholas J. Flanders, Pfeffer Road, B.S. in Regional Planning
Emily Anne Franey, Harrison City Road, B.A. in Journalism
Megan C. Gillespie, Spring Valley Lane, B.S.Ed. in Deaf Education
Samantha Jane Heasley, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Nicole Ann Lockwood, B.S. in Nursing Emily Anne Morgan, B.S. in Accounting
Kelli Lane Murphy, Timothy Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Jason Matthew Plank, Arrowhead Court, B.A. in Computer Science
Jeremy Lucas Snider, Pennsylvania Street, B.A. in English
Andrew Howard Weigold, Thompson Road, B.S.Ed. in Business Education
Joel Christopher Zentner, Sequoia Court, B.A. in Criminology

Greensburg

Katie Marie Bebar, Elm Street, B.S.Ed. in Art Education
Amanda Lynn Bee, B.S.Ed. in Music Education
Stacey Caryn Bopp, Rosedale Drive, B.S. in Marketing
Eric John Bruno, Westland Drive, B.A. in Criminology
Amanda Sue Caldwell, Bloomfield Drive, B.A. in Criminology
Melissa Carnack, Orchard Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Stephanie Marie Concannon, Ridgeway Road, B.S. in Accounting
Brittany Anne DiChello, Crestridge Drive, B.A. in Economics
Amanda Jean Dougherty, Athens Drive, B.S. in Hospitality Management
Roxanne Rose Dreskler, Thomas Richard Lane, Business
Gina Marie Evon, Timbertrail Drive, B.A. in Psychology
Brittany Ann Gasparro, Cribbs Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Matthew Thomas Gettemy, Boggs Hollow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Kevin Marshall Haas, B.S. in Accounting
Ashley M. Hague, Janyce Drive, B.S. in Geology
Jonathan Edward Henninger, Rimrock Road, B.S. in Biochemistry
Andrew Edward Horner, Reamer Avenue, B.A. in English
Ashlee Bree Jury, Sassafras Lane, B.A. in English
Jordan Evan Jury, Sassafras Lane, B.S. in Natural Science
Megan Marie Laughlin, Bonita Drive, B.S. in Nursing
Rachael Lauren Marion, New London Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
Amy S. Matenkosky, Mount Pleasant Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Michael Andrew McDivitt, Elm Street, B.S. in Regional Planning
Cameron Alexander Miller, Middletown Road, B.A. in Psychology
Alissa Marie Montgomery, Tarnwood Way, Business
Bradley Charles Poole, Smartnick Road, B.A. in Criminology
Ryan J. Rauch, Mount Pleasant Street, B.S. in Nursing
Benjamin Ryan Sagucio, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Benjamin Kocur Saunders, Courtview Drive, B.A. in Criminology
Jason D. Shirey, Marguerite Lake Road, BFA in Art Studio
Meghan Shutak, Forbes Trail Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Katharine R. Smith, Boquet Street, B.A. in Theater
Megan Elizabeth Snyder, Fosterville Road, B.S.Ed. in Biology Education
Jacqueline Claire Theis, Janyce Drive, B.S.Ed. in English Education
Dana Ann Thomas, Meadowbrook Avenue, Humanities and Social Sciences
Glenn J. Toth, Spruce Street, B.S. in Respiratory Care
Douglas Paul Trout, Cranapple Drive, B.S. in Business Technology Support
Jennifer Nicole West, Bryan Drive, B.S. in Nutrition

Harrison City

Meredith D. Caskey, Rooster Court, B.S. in Accounting
Ashley Nicole Catullo, Saddlebrook Drive, B.S. in Nursing
Jennifer Lynn Levy, Buck Run Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Nicolette Lynn Lovato, Whitetail Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education

Herminie

Vida M Steiner, Cody Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

Hunker

Maria Lynn Ferry, Sportsmen Road, B.A. in Journalism
Emily M. Kubler, Dublin Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Hyde Park

Meghan E Heasley, Bluff Street, B.S.Ed. in English Education

Irwin

Cory Thomas Blotzer, Rizzi Drive, B.S. in Accounting
Brooke L. Campbell, Manchester Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Christina Marie Carroll, Brush Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Erica Marie Catone, Roseanne Circle, B.A. in English
Louis Oliver Colaianni, Aspen Drive, B.S. in Marketing
Matthew Robert DeFilippo, Roseanne Circle, B.S. in Management Information Systems
William Augustine Deguffroy, Chris Drive, B.S. in Regional Planning
Julia M. Ihrig, Craig Drive, B.S.Ed. in Deaf Education
Stephanie Alane Kimmel, Forest Court, B.S.Ed. in Elementary Education
Jonathan Robert Lunieski, Sunrise Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
Christine Maria Marie, Government Road, B.A. in History
Bethany R. Masarik, Lorrie Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Christina Lynn Mesko, Renaissance Drive, B.S. in Hospitality Management
Lauren Allison Mizik, Renaissance Drive, B.S. in Physical Education and Sport
Jeffrey R. Moon, B.A. in Economics
Tyler Nicole Nuzzo, Penntowne Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Tyler Denzil Rupert, Pembroke Circle, B.S. in Communications Media
Michelle Lynn Turkowski, Hawthorne Lane, B.S. in Nursing
Michael Joseph Visnick, Long Drive, B.S.Ed. in Music Education
Louise Anna Vranesevic, Victoria Lane, B.S.Ed. in Music Education
Tara Katherine Young, Sheffield Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Jeannette

Meredith Foster Byerly, Margaret Street, B.S. in Interior Design
Amber Nicole Contino, Penn Adamsburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Zachary James Dreskler, Lockwood Drive, B.S. in Hospitality Management
Maria Rhea Hilty, Harrison avenue, B.S. in Disability Services
August Gainer Matrisch, Matrisch Lane, B.S.Ed. in Music Education
Amanda Marie Missenda, Spanish Villa Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Jessica Murrin, Trotwood Court, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Kelly E. Shaw, Sunview Avenue, B.S. in Management
Stacey Sue Stawovy, High Street, B.S. in Nursing
Benjamin J. Storey, Guy Street, B.S. in Hospitality Management
Edward Frank Vodopivec, Byerly Drive, B.A. in Criminology
Jonathan B. Wingert, Calmar Drive, B.A. in Criminology

Latrobe

Jana Jeanne-Tess Blach, Solomon Temple Road, B.A. in Art
Jamie Kathleen Boerio, Glacier Court, B.S.Ed. in Music Education
Caitlin Amber Bumar, Frank Circle, B.S. in Biochemistry
Kortney E. Haines, Owens Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Bridget A. Hornyak, Charles Houck Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Joshua L. Kosker, Dailey Avenue, BFA in Art Studio
Timothy David Lewis, Waverly Drive, B.S.Ed. in Music Education
Laura Lynn Parker, Klondike Drive, B.S. in Nursing
Mark Andrew Regalla, B.S. in Physics
Megan Elizabeth Stahl, B.A. in Art
Gregory Francis Stein, Laurelview Drive, B.A. in Criminology
Heather Lynne Thomas, High Meadows Court, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Andrew Patrick Thompson, Rachelle Court, B.A. in History
David Daniel Todorich, Black Hills Drive, B.A. in Geography
Jason Richard Washabaugh, Armel Hollow Drive, B.A. in Criminology
Jessica Ann Weiers, Ligonier Street, B.A. in English
Ann Margaret Zedek, Ice House Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Level Green

Jodi Kaitlin Nee, Autumn Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Ligonier

Elizabeth Jan Ashy, Forbes Drive, B.S. in Child and Family Studies
Nicole Lee Davis, Hillside Avenue, Health and Human Services
Alexandria Lian Grab, Tall Timber Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Benjamin Andrew Kift, Saint Clair Circle, B.A. in English
Harley D. Schultz, Tosh Road, B.A. in English
Melissa Mae Smithley, Owl Hollow Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Stephanie Marie Urch, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts

Lower Burrell

Tarah Elinor Dunn, Edward Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Jill Elizabeth Egbert, Michigan Avenue, B.S. in Nutrition
Matthew Thomas Ference, Grant Street, B.A. in Biology
Lacey Alane Korns, Montclair Drive, B.S. in Human Resource Management
Anthony James LeDonne, Wallace Street, B.S. in Geology
Kyle W. McCardle, Pearl Drive, B.A. in Computer Science
Justin T. Meyers, Jefferson Drive, B.A. in Criminology
Thomas Joseph Shank, Thor Drive, Health and Human Services
Brandon Joseph Turano, James Drive, B.S. in Finance
Stephanie L. Voith, Violet Drive, B.S. in Child and Family Studies

Monessen

Rachel Ann Dzimiera, Jones Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Mount Pleasant

Chelsea Noelle Forbes, Washington Street, B.S. in Communications Media
Zachary David Hartman, Melissa Drive, B.A. in Economics
Devin M. Henderson, High Street, B.S. in Communications Media
Rachel A. Sage, Buckeye Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Allison Lynn Shumar, North Diamond Street, B.S.Ed. in English Education
Valerie Ann Sibal, Front Street, Health and Human Services
Alees Marie Splendore, Elm Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Kenneth Allen Tinkey, B.S.Ed. in Mathematics Education

Mt Pleasant

Justin Matthew DePalma, Front Street, B.A. in Criminology
Nathan Jay Forbes, Washington Stret, B.S.Ed. in Social Studies Education
Kristin Michelle Zipnock, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Murrysville

Christian P. Arnold, Mamont Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Jaime Jo Baron, B.S. in Nursing
Maura McHugh Barrett, Impala Drive, B.S. in Chemistry
Brenna Nicole Bonfiglio, Sardis Road, B.A. in Journalism
Stephen Robert Daer, Kilmer Court, B.S. in Management
Brian Doucet, Laurel Oak Circle, B.S. in Management
William Ross Gillespie, Cypress Drive, B.S.Ed. in Music Education
Jaclyn A O'Leary, Saltsburg Road, B.A. in Psychology
Jacklyn Elizabeth Orefice, Orchard Court, B.S. in Child and Family Studies
Rachel Ann Pierce, Reynard Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts
Daniel William Popp, Duchess Court, B.S.Ed. in Elementary Education
Rachel Lillian Russell, Buckingham Court, B.S. in Communications Media
Sarah Elizabeth Zorak, Macintyre Drive, Education

New Alexandria

Nickolas Baum, Guthrie Road, B.S. in Physical Education and Sport
Justin Thomas Canzano, Tall Timber Lane, B.S.Ed. in Music Education
Kaitlyn Ann Liprando, Tanager Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Laura N. Liprando, Tanager Drive, B.S. in Accounting

New Derry

Stephanie Lynn Moga, B.S.Ed. in Social Studies Education

New Florence

Meghan Maureen Cassidy, B.A. in International Studies
Gregory Lee Hastings, Crawford Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Tabitha Huffman, B.A. in Criminology
James Carl Matson, Love Hollow Road, B.S. in Natural Science
Kurt Kenneth McGinnis, Clay Pike Road, B.S. in Physical Education and Sport
Brittany Nicole Skedel, B.S. in Nursing
Nevin Jacob Zimmerman, B.S.Ed. in Spanish Education


New Kensington

Mallory Elizabeth Baker, B.S. in Child and Family Studies
Brandi Bober, Rampart Boulevard, B.S. in Nutrition
Tanya Lea Boggs, Campbell Avenue, B.A. in Geography
Mark Vincent Boyer, Hulton Road, B.A. in Criminology
Kayleigh Lauren Cehily, Garvers Ferry Road, B.S. in Marketing
Mitchell Douglas Davis, Milligantown Road, B.S.Ed. in Social Studies Education
Megan R. Frechione, Lynn Ann Drive, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Angelica Marie Guzzo, Charles Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Melinda Diane Hare, Merwin Road, Health and Human Services
Nicole Ashley Hobbins, Frederick Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Kristi Nicole Kisiel, Irwin Drive, B.A. in Criminology
Courtney Gerard Korber, Freeport Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Nora Datres Milliron, Charles Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
 Lea Rochelle Nelson, Lois Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Christopher James Pahlman, Glencove Drive, B.S. in Accounting
Gianina Ainsley Romito, Ligonier Lane, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Nicole Anne Shannon, Martin Avenue, B.A. in Criminology
Maria Laina Toney, Fernledge Drive, B.S.Ed. in Deaf Education
Melanie Mae Tumminello, Lynn Ann Drive, B.S. in Nursing
Valerie Ann Tumminello, Lynn Ann Drive, B.S. in Accounting
Joseph Damian Veltri, Woodberry Road, B.S. in Applied Mathematics
Michael Edward Wojcik, Esther Avenue, B.A. in Criminology
Alicia Renee Zampogna, Edgewood Road, B.S. in Nursing

New Stanton

Jena Mae Chatlos, Shrader Hollow Road, B.S.Ed. in Social Studies Education
Scott Michael Shirey, Rocky Mountain Road, B.S.Ed. in Music Education

North Huntingdon

Jessica Rae Anderson, Samantha Way, B.S.Ed. in Deaf Education
Stephanie Nicole Chapman, Lindale Court, B.S.Ed. in Elementary Education
Leann Marie Demuzzio, Adele Drive, B.A. in Criminology
Ashley Marie Dworek, Quaker Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Gina R. Esposito, Autumn Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education
Nicholas Oran Fallone, Business
Nathaniel David Fessler, Ridge Road, B.A. in Theater
Andrew Vincent Gorenz, Adams Drive, B.S.Ed. in Music Education
Jason Edward Goyda, Lee Drive, B.S.Ed. in Music Education
Christopher Joseph Kukic, Otis Drive, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education
Melanie M. Lane, Marcia Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Katherine Jane Lynn, Main Street, B.S. in Hospitality Management
Erin M. McGowan, Otis Drive, B.S. in Interior Design
Erica L. Nigro, Bouldin Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Jessica Jordan Ott, B.S.Ed. in Spanish Education
Daniel Jerome Sprumont, Bruce Drive, B.S. in Communications Media
Lauren C. Srdoch, George Street, B.S. in Nutrition
Laura Ashley Wagner, B.S. in Nursing

North Irwin

Bree Ellen Bigelow, Washington Avenue, B.S. in Biology
Lee Rachel Bigelow, Washington Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Penn

Shannon Michelle Satira, B.S. in Nursing

Ruffs Dale

Jennifer Amanda Santmyer, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Scottdale

Stormie Gail Clark, Jennings Avenue, B.S.Ed. in Music Education
Sarah Elizabeth Hann, Ore Mine Hill Road, B.S.Ed. in Music Education
Matthew Ryan Harding, Second Avenue, B.S. in Geology
Justin Ryan Polyblank, Orchard Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Seward

Jacquelyn Ann Allison, McFeaters Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Sarah Elizabeth Blair, Griffith Road, B.S.Ed. in Earth/Space Science Education
Casey Leeann Burkett, Chestnut Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Danielle Marie Darby, B.S. in Fashion Merchandising
David V. Domeno, B.S. in Communications Media
Karina May Kindya, Grange Hall Road, B.S. in Physical Education and Sport
Simone Therese Marcus, B.A. in Theater
Laura Renee Merle, Donelson Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Joshua Thomas Mulligan, B.S. in Accounting
Kendall Catherine Rudnik, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Diane Elaine Traves, Prides Way, B.S. in Management
Dana Andrew Turgeon, B.S. in Regional Planning
Melissa Nichole Vindish, B.S. in Communications Media

Stahlstown

Jessica Lynn Cameron, B.S. in Child and Family Studies
Ryan Jeffrey Lute, B.A. in Criminology

Torrance

Samantha Rhea Wolford, B.S. in Accounting

Trafford

Evan Lee Bechtold, Hemlock Road, B.S. in Safety Sciences
Brock Andrew Kawana, Autumn Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education
Bryan Joseph Marker, Painter Street, B.S. in Accounting
Deborah Anne Ragan, Cherry Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Leigh Anne Steffan, William Drive, B.S. in Nutrition
Mark Albert Woleslagle, Pine Hollow Road, B.S. in Finance

Vandergrift

Nicole Danielle Butch, Crawford Avenue, B.A. in Sociology
Sieara Lynn Gibson, Sherman Avenue, Humanities and Social Sciences
Lisa Lynne Hepler, B.S.Ed. in Business Education
Mara M. Iverson, Franklin Avenue, B.A. in History
Julianne Mechelle Lange, Sycamore Street, B.S. in Communications Media
Jena Nicole Minik, Hamilton Avenue, B.S.Ed. in Art Education
Ryan Thomas Plazio, Palamino Drive, B.S. in Biology
Robert John Thomas, Ivy Lane, B.S.Ed. in Art Education

West Newton

Emily Rose Balko, Vine Street, B.S. in Nursing
Douglas William Trenk, Vine Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Westmoreland City

Alexis Rae Corrie, Sumac Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Jessica Lynn Corrie, Sumac Street, B.S. in Fashion Merchandising

Wyoming

Factoryville

Courtney E. Koelsch, B.S. in Accounting

Tunkhannock

Courtney Marie Johnston, Jayne Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Marcos Javier Perez, Oak Drive, B.S. in Communications Media
Teresa Mae Stage, Franklin Avenue, B.S. in Nutrition

York

Airville

Clinton M. Wilson, Muddy Creek Forks Road, B.A. in Chemistry

Dallastown

Andrea Lynn Hoffman, Honey Valley Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Megan Elizabeth Weller, Gary Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Dillsburg

Kelly Lynn Cavanaugh, Blair Mountain Road, B.S.Ed. in Speech and Language Pathology Education
Scott Michael Harclerode, Mumper Lane, B.S. in Finance
Tyson James Michael, Whiskey Springs Road, Natural Sciences
Jessica Brook Wevodau, Shaffer Road, B.S. in Nursing

Dover

Shelby Louise Brown, Jug Road, B.S.Ed. in Art Education
Brandon Thomas Paine, Bremer Road, B.S. in Management Information Systems
Heather Anne Ryan, Danielle Drive, B.S. in Nursing

Felton

Derek Anthony Cooper, Brogueville Road, B.A. in Music

Hanover

Ryan Christopher Abbott, Gardenia Drive, B.A. in Criminology
Paul Jacob Bingham, Fuhrman Mill Road, B.A. in Geography
Rebeka L. Gebhart, Conewago Drive, B.S. in Child and Family Studies
Andrew Philip King, Sheridan Drive, B.A. in Geography
Rachael Evelyn Koontz, Savoir Drive, B.S. in Nursing
Cierra Elizabeth Sanders, Hillcrest Drive, B.S. in Natural Science

Jacobus

Jennifer Lynn Gohn, Ensminger Drive, B.S. in Interior Design

Lewisberry

Bryan C. Carlson, Market Street, B.A. in Criminology
Kyle Joseph Luvison, Woodburne Road, B.S. in Finance
Benjamin Gray Pollock, Stonybrook Lane, B.S. in Finance

Manchester

Paige Nicole Douglass, Maple Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Roxanne Nicole Hotaling, B.S.Ed. in Art Education Morgan
Brittney Miller, Dogwood Lane, B.A. in Psychology

New Freedom

Gregory Lee Chenoweth, Crawford Court, B.S.Ed. in Music Education
Melissa Erin Connelly, B.A. in Psychology
Kristin Nicole Dunlop, B.S. in Nursing
Derek Thomas Hartlove, Penny Lane, B.S. in Nursing
Erin Michelle Kalwa, Whitcraft Road, B.S. in Disability Services
Rachel C. Larum, Liberty Avenue, Humanities and Social Sciences

Red Lion

Shea Daniel Banks, Arbor Drive, B.S. in Athletic Training
Jacqueline Brook Gostola, B.S. in Nutrition
Laura Frances Hopkins, Circle Drive, B.S.Ed. in Music Education

Shrewsbury

Dustin Anthony Kapinos, Skyview Drive, B.S. in Athletic Training
Tara Nicole Riley, Whitcraft Lane, B.S. in Nursing

Stewartstown

Matthew Scott Walkowiak, Walnut Way, Natural Sciences
Jennifer L. Weaver, Johnson Road, B.S. in Physical Education and Sport

Windsor

Kari E. Hunter, Manor Road, B.S.Ed. in Music Education
Mark Kenneth Irvin, Gebhart Road, B.S. in Accounting

Wrightsville

Jason L. Collier, Walnut Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Yoe

Allyssa Sue Myers, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education

York

Shereen Nagy Abdelhamed, Meadow Hill Drive, B.A. in Philosophy
Aysa Elizabeth Alwood, Bannister Street, B.S. in Fashion Merchandising
Jennifer E. Barton, Vicki Drive, B.A. in Music
Stacey Kendall Burwick, Quaker Drive, B.S.Ed. in Music Education
Katelyn Marie Crumling, Valley View Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Taylor Augustus Emig, B.S. in Nursing
Lauren Nicole Englar, Chesterbrook Drive, B.A. in Art
Audra Jean Garrod, Skyview Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Hadassah Leslie Hilliard, Weldon Drive, B.S. in Child and Family Studies
Meghan Victoria Huff, Rathton Road, B.S.Ed. in Spanish Education
Peter James Juliana, B.S. in Computer Science
Kaitlin Grimmer LeRoy, Wedgewood Way, B.A. in Theater
Kaitlin Faith MacKenzie, Honey Valley Road, B.S. in Nursing
Michelle Helen Maurtua, Greenwood Road, B.S. in Nursing
Elizabeth Margaret McKillop, Maywood Road, B.S. in Child and Family Studies
Erin Sue Moscony, Southern Road, BFA in Music Performance
Christopher Joseph Mosebrook, B.A. in Political Science
Nicholas Lee Murray, Eastwood Drive, B.S. in Marketing
Lauren A. Robinson, Greendale Road, B.S. in Nursing
Katelyn Marie Romesberg, Shaanti Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Stacey Rene Root, Indian Rock Dam Road, B.S. in Athletic Training
Kayla Marie Shoff, Annette Drive, B.S. in Interior Design
Tessa Leigh Siewert, Stonewood Road, B.A. in Art
Brandon Alexander Snyder, Lyndhurst Road, B.A. in Criminology
Zachary Joseph Taydus, Matthew Drive, B.S. in Athletic Training
Ian D. Todd, Cranmere Lane, B.A. in Philosophy
Shawn Wiley, South Drive, B.A. in Geography

 

Outside Pennsylvania (United States)

Alaska

Daniel F. Ridenour, AK, BFA in Music Performance

California

Victoria Marie Constant, Ravencrest Lane, Lancaster, CA, B.S. in Biochemistry
Kaitlin Rebecca Hughes, Rita Court, Santa Clara, CA, B.A. in Music
Shannon Marie Hurst, Oxbow Lane, Dublin, CA, B.A. in Psychology

Colorado

James Andrew Choy, Mission Way, Broomfield, CO, B.S. in Human Resource Management

Connecticut

Megan Rose Keenan, Tilquist Road, Oxford, CT, B.A. in French
Zachary John Stayman, Down River Road, New Canaan, CT, B.A. in Political Science
Kathryn Jeanne Wiggins, Danielle Court, Jackson, NJ, B.A. in Sociology

Delaware

Victoria L Feliciano, Trafalgar Drive, Dover, DE, B.S. in Physical Education and Sport
Kelsey Marie Kerrigan, Silverside Road, Wilmington, DE, B.S. in Physical Education and Sport
Mark Everett Kreitzer, Lancaster Rd, Lewes, DE, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Heather Erin Robbins, Frederica, DE, B.S.Ed. in Health & Physical Education

Florida

Colleen Marie Garten, Jacksonville, FL, B.A. in Spanish
Levar Alfonso Mills, Jacksonville, FL, B.S. in Communications Media

Hawaii

Jacqueline E Pai, Aiea, HI, B.S. in Mathematics

Indiana

Adam Christopher Burgdorf, Deshields Drive, Evansville, IN, B.A. in Psychology
Chris Chambers, Alexandria, IN, B.A. in History
Nathaniel Clayton Gangwer, Rossville, IN, B.S.Ed. in Social Studies Education
Tessa Marie Irwin, Greenwood, IN, B.S. in Physical Education and Sport
Loyal J. Weaver, Grace Terrace, Indianapolis, IN, Humanities and Social Sciences

Maine

Ethan Thaddeus Edmondson, Echo Pines Rd, Mount Desert, ME, B.S.Ed. in Music Education
Sarah Lindsey Flewelling, Pittsfield, ME, B.A. in International Studies

Maryland

George Louis Alberti, West Classic Court, Severn, MD, BFA in Music Performance
Daniel Steven Anderson, Canterbury Drive, Sykesville, MD, B.S. in Management Information Systems
Ross Davenport Baker, West Pennsylvania Avenue, Walkersville, MD, B.S. in Hospitality Management
Gina Y. Bayne, Easy Street, Owings, MD, B.S.Ed. in Elementary Education
Stephanie L Bearjar, Catalina Drive, Lusby, MD, B.A. in Economics
Timothy Adam Brady, Dellcrest Drive, Forest Hill, MD, B.A. in Criminology
Britney Lauryn Carroll, Southern Avenue, Oxon Hill, MD, B.S. in Finance
Adam Robert Fitterer, Douglas Avenue, New Market, MD, B.A. in Criminology
Jonathan Steven Gerber, Fairway Drive, Westminster, MD, B.A. in Criminology
Rebecca Gilfus, Highfield Road, Cascade, MD, B.S.Ed. in Elementary Education
Alli Lee Hamilton, Boileau Court, Middletown, MD, B.A. in Criminology
Sarah La Roque Harper, Night Hawk Way, Gaithersburg, MD, B.S. in Nutrition
Michael Frederick Houck, Walnut Grove Road, Taneytown, MD, B.S.Ed. in Biology Education
Jared Michael Lesser, Dufief Drive, North Potomac, MD, B.A. in Criminology
Justin Michael Lewis, Behun Drive, Cheltenham, MD, B.A. in Criminology
Stephanie C. Linker, Bridle Court, Reisterstown, MD, B.S. in Fashion Merchandising
Michael Paul Majurski, Horn Point Drive, Gaithersburg, MD, B.S.Ed. in Music Education
Sean T. Meighen, Fragile Sail Way, Ellicott City, MD, B.S.Ed. in Social Studies Education
Jennifer Lynn Michelli, Emmaline Drive, New Market, MD, B.S.Ed. in Elementary Education
Dana Fay Pedersen, Knoll Side Lane, Middletown, MD, B.S. in Communications Media
Adam Charles Philp, Balmoral Overlook, New Market, MD, Business
Christopher Ryan Poet, Independence Road, Clear Spring, MD, B.S.Ed. in Music Education
Christina Renee Robinson, Waldorf, MD, B.S. in Hospitality Management
Marina I Ruiz, Chagall Drive, North Potomac, MD, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Nicole Dalton Ruzbacki, Westcott Circle, Frederick, MD, B.S. in Management Information Systems
David Hughes Shellem, Ellicott City, MD, B.A. in Sociology
Elise Lorraine Simon, Queen Elizabeth Drive, Olney, MD, B.A. in Psychology 
Willis Reginald Spencer, Wilenoak Court, Baltimore, MD, B.S.Ed. in Music Education
Rachel D. Stunder, Brook Run Court, Germantown, MD, B.S. in Nursing
Noah Robert Thistle, Broken Timber Way, Columbia, MD, B.S. in Marketing
Leah R. Vogel, Dellcastle Road, MD, B.A. in Sociology
Michael Kennard Waddell, Beacon Hill Terrace, Gaithersburg, MD, B.S.Ed. in Music Education
Sara Ellen Yingling, Clarksburg Square Road, Clarksburg, MD, B.S. in Communications Media

Massachusetts 

Jeremy A .Guillette, Airport Road, Dudley, MA, B.A. in Anthropology
Brittany Anne Viens, Metacomet Street, Belchertown, MA, B.A. in Psychology

Michigan

SaraJane Emily Parsons, Baldwin Avenue, Negaunee, MI, B.S. in Mathematics
Alyssa Ann Prince, Country Club Lane, Davison, MI, B.A. in Art
Laura Christine Robinette, Golfside Drive, MI, B.S. in Marketing

New Hampshire

Samuel Joseph Woodward, Hillside Avenue, Conway, NH, B.A. in Journalism

New Jersey

Marguerite Beatrice Benton, Delaware Avenue, Roebling, NJ, B.A. in Psychology
Alexandra Lynne Carlton, Chadwick Drive, Voorhees, NJ, B.S.Ed. in Deaf Education 
Eric Robert Dauenhauer, Sunny Woods Lane, Jackson, NJ, B.S.Ed. in Music Education
Lauren Anne Delesky, Diamond Road, Jackson, NJ, B.S.Ed. in Music Education
Max Samuel Demianovich, Derby Drive, Cinnaminson, NJ, B.S. in Environmental Health Science
Brittany Lynn Gordon, Birmingham Drive, Columbus, NJ, B.A. in Religious Studies
Lisa M. Horan, Reeds Road, Tinton Falls, NJ, B.S.Ed. in Deaf Education
Alexa Lameiras, Brick, NJ, B.S. in Interior Design
Ryan John McDonald, Fox Hollow Road, Voorhees, NJ, B.S. in Biology
Chelsea McDonnell, Pinewald Lane, Burlington, NJ, B.A. in Anthropology
Derek Rene Morf, Annandale, NJ, B.S.Ed. in Mathematics Education
Matthew Arthur Alan Nesdill, Drum Court, Howell, NJ, B.S. in Management
Chelsea Anne Oliver, Sewell, NJ, B.S. in Nursing
John Peter Rose, Evergreen Avenue, Nutley, NJ, B.A. in Journalism
David M. Stockton, Thousand Oak Lane, Manahawkin, NJ, B.S.Ed. in Music Education
Kelly Theresa Strusiak, West Milford, NJ, B.S.Ed. in Elementary Education
Jacqueline Lisa Troia, Lakeside Road, Hewitt, NJ, B.S.Ed. in Health & Physical Education
Alexa Lyn Zauck, Island View Ter, Ocean View, NJ, B.S.Ed. in Deaf Education

New Mexico

Leonard Carl Anderson, Desert Sage Ave SW, Los Lunas, NM, B.A. in Journalism

New York

Meredith Suzanne Lindsey Bird, Rt, West Leyden, NY, B.A. in Asian Studies
Brittney Anne Blazavich, North McKinley Avenue, Endicott, NY
Olivia Grace Carlson, Parkdale Drive, Jamestown, NY, B.S. in Nutrition
Mallory Loren Clark, Main Street, Newfield, NY, B.A. in Psychology
Luanne Avionne Edwards, Hawthorne Avenue, Central Islip, NY, B.A. in Political Science
Stefanie Ann Fitzpatrick, Cornflower Lane, East Northport, NY, B.S.Ed. in Deaf Education
Elizabeth Marie Glasshagel, Freemont Lane, Coram, NY, B.S.Ed. in Family and Consumer Science Education
Kimika N. Hudson, State Route 52, Pine Bush, NY, B.A. in Psychology
Timothy Paul Knickerbocker, Clinton Corners, NY, B.S.Ed. in Music Education
Wai Fong Kok, Bay Parkway, Brooklyn, NY, B.S. in Nursing
Beth M. Leverett, Mickle Road, Carlisle, NY, B.S. in Chemistry
Na Lin, Rockland Avenue, Staten Island, NY, B.S. in Marketing
Corinne Elizabeth Miller, Coachmans Lane, Hamburg, NY, B.S. in Hospitality Management
Troy Stephen Miller, Saint Marys Drive, Allegany, NY, B.S. in Safety Sciences
Jordan Shelby Myers, Jessica Lane, Depew, NY, B.S. in Nutrition
Kathleen Elizabeth Oldrey, Plattekill Ardonia Road, Clintondale, NY, B.A. in Journalism
Megan H. Quinn, Utica Street, Staten Island, NY, B.S.Ed. in Deaf Education
Megan Reddy, Woodgate Road, Horseheads, NY, B.S. in Nutrition
Jessica Lynn Roberts, Kansas Hollow Road, Bolivar, NY, B.A. in Criminology
Jason Eli Schwartz, New City, NY, B.S.Ed. in Deaf Education
Dawn Elizabeth Shivers, Caton Street, East Northport, NY, B.S. in Fashion Merchandising
Naeemah Akilah Smith, College Point, NY, B.S.Ed. in Deaf Education
Matthew Gabriel Stiadle, Shaffer Road, Newfield, NY, B.S.Ed. in Music Education
Cassandra Lynn Tice, Red Hook, NY, B.S. in Interior Design
Stacie C. Vance, Peruville Road, Groton, NY, B.S. in Interior Design
Hugo Jose Villanueva, Tallwood Drive, Hartsdale, NY, B.S. in Biology

Ohio

Zachary J. Aloisio, Mentor On the Lake, OH, B.S. in Physical Education and Sport
Andrew Edward Arter, Coover Road, Delaware, OH, B.A. in International Studies
Shannon Jeanette Battison, , OH, B.S. in Finance
Anthony D. Blair, South Water Street, Caledonia, OH, B.S. in Finance
Bridget Janine Connolly, Orchard Cyn, Delaware, OH, B.A. in Criminology
Dale Marie Cote, Huntington Drive, Bryan, OH, B.S. in Nursing
Kierstin Alyse Filla, Bean Road, Chardon, OH, B.S. in Athletic Training
Tessah Shephon Grube, Amaranth Court, Reynoldsburg, OH, B.S.Ed. in Elementary Education
Mark Anthony Jackson, OH, B.A. in Economics
Christopher David Karter, Bell School Road, East Liverpool, OH, B.S. in Natural Science
Leah Renee Keller, Maple Drive, Franklin, OH, B.A. in Philosophy
Matthew W. Lambert, Spring Brook Way, Wooster, OH, B.S. in Communications Media
Tyler Stephan Machovina, Cooper Foster Park Road, Amherst, OH, B.S. in Natural Science
Julie Anne McEvoy, Glen Cairn Way, Strongsville, OH, B.S.Ed. in English Education
Elaine R. Miller, West Princeton Avenue, Youngstown, OH, B.S. in Hospitality Management
Kelsey R. Mlnarik, Cuyahoga Falls, OH, B.S.Ed. in Music Education
Bryn M. Parker, Shadeside Avenue, Akron, OH, B.S.Ed. in Elementary Education
Joseph William Pelland, Scottsdale Avenue, Columbus, OH, B.S. in Accounting
Kara Alaina Peters, Sunstone Drive, Brecksville, OH, B.S.Ed. in Education of Exceptional
Persons Sarah Jayne Popiel, Osborne Road, Columbia Station, OH, B.S.Ed. in Deaf Education
Erin Elizabeth Quinn, Miamisburg, OH, B.A. in English
Michelle Nicole Robbins, Jefferson Ridge Drive, Pataskala, OH, B.S. in Biology
Ashley Lynn Rodriguez, Battles Avenue, Niles, OH, B.S. in Communications Media
Ashley Nichole Rossi, Petersburg, OH, B.A. in Psychology
Madeline P. Schulte, Muskegon Drive, Cincinnati, OH, B.S. in Nursing
Rachel A. Smigielski, Melayn Street, Lebanon, OH, B.S.Ed. in English Education
William Marshall Speece, Gault Road, North Jackson, OH, B.S. in Communications Media
Michael A. Stutzman, County Road, Millersburg, OH, B.S. in Natural Science
Amelia Sue Uecker, Isaac Lane, Mason, OH, B.A. in Physics
Katherine Marie Watkins, National Road, Belmont, OH, B.A. in Art
Chanelle Marie Williams, Lehigh Avenue, Lorain, OH, B.S. in Hospitality Management
Danielle Marie Wright, Anderson Road, Bellville, OH, B.A. in History

Oklahoma

Samuel Colbert Tullius, Cynthia Cir, Norman, OK, B.S. in Physical Education and Sport

South Carolina

Chase Paull Weyer, Glen Street, Summerville, SC, B.A. in History

Texas

Sarah M. Grim, Windy Gorge Drive, Kingwood, TX, B.S.Ed. in English Education
Carolyn Mary Island, Timber Path, San Antonio, TX, B.A. in History
Megan Renee Palmer, Lisa Lane, Wichita Falls, TX, B.A. in History

Utah

Joseph Spencer Tonga, Alder Rd, Taylorsville, UT, B.A. in Sociology

Virginia

Christopher Barger, Charter Walk Ln, Midlothian, VA, B.S.Ed. in Art Education
James Broderick, Canterbury Lane, Gainesville, VA, B.A. in Religious Studies
Jessica Danielle Bush, Esabella Court, Fairfax, VA, B.A. in Psychology
Brian Michael Campbell, Delaware Drive, King George, VA, B.A. in Criminology
Sean William Carliss, Woodbridge, VA, B.A. in Criminology
Joseph Carria, Buena Vista Drive, Dumfries, VA, B.S. in International Business
Kevin M. Chin, Cedar Break Drive, Centreville, VA, B.A. in Political Science
John Brison Churan, Starr Jordan Drive, Annandale, VA, B.A. in International Studies
Gina Lauren Cipriano, Leesburg, VA 
Aaron Nathanael Dantley, Collingwood Road, Alexandria, VA, B.A. in Philosophy
Kathryn Elizabeth Deason, Leesburg, VA, B.S.Ed. in Music Education
Meghan Kathleen Decker, Leesburg, VA, B.S.Ed. in Deaf Education
Laura Jean Ellyson, Culpeper, VA, B.A. in Anthropology
Dara Elizabeth Fennell, Club Cart Circle, Fredericksburg, VA, B.A. in Journalism
Brian Michael Fogarty, Burke, VA, B.A. in Criminology
Anne Marie Fults, Harrison Drive, King George, VA, B.S. in Physical Education and Sport
Derek Michael Geary, Savoy Drive, Fairfax, VA, B.S. in Management
Jasmine Nicole Jonte, Evansdale Road, Richmond, VA, B.S.Ed. in Music Education
Kevin Scott Keller-Goralczyk, Black Gum Court, Chantilly, VA, B.S. in International Business
Kenneth Kerr, Moultrie Ave, Norfolk, VA, B.S. in Finance
Elizabeth Antoinette LaBrecque, Russell Rd, Purcellville, VA, B.A. in Anthropology 
Kasey Lynn Lewis, Pembsly Drive, Vienna, VA, B.S.Ed. in Mathematics Education
Erik Alexander Lipscomb, Langton Drive, Alexandria, VA, B.S.Ed. in Music Education
Luke Dallas McCoy, Dunston Street, Springfield, VA, B.A. in Criminology
Allison Riley McDaniel, Hatmark Court, Vienna, VA, B.S. in Communications Media
Randal Douglas Modowski, Elmhurst Court, Ashburn, VA, B.S. in Computer Science
Rosamaria Del Carmen Ponciano, Kristin Court, Woodbridge, VA, B.S. in Regional Planning
Karina C. Robarge, South Oak Street, Falls Church, VA, B.A. in Art
Brendan Mongan Robertson, Arlington, VA, B.A. in International Studies
Rebecca K. Schwartzman, Koopman Court, Lorton, VA, B.A. in International Studies
Walter Patrick Smith, Chartwell Court, Annandale, VA, B.S. in Finance
Ian P. Taylor, Leesburg, VA, B.S. in Communications Media
Nicole Marie Testa, Plank Road, South Hill, VA, B.A. in English
Amber Lee Thompson, Hamilton Road, Potomac Falls, VA, B.S. in Chemistry
Lindsay Marie Tolle, Ice Pond Drive, Ashburn, VA, B.S. in Fashion Merchandising 
Kristen Nicole Tunno, Newport News, VA, B.S. in Physical Education and Sport 
Kelsy Lynn Zaremski, Manassas, VA, B.S.Ed. in Elementary Education

West Virginia

Lauren Marie Bauer, Baytree Drive, Wheeling, WV, B.S.Ed. in Deaf Education
Megan Elyse Ghaphery, Heritage Drive, Wheeling, WV, B.A. in English
Truman J. Gore, Clarksburg, WV, B.A. in Psychology
Sean Patrick Hastings, Laurel Drive, Wiley Ford, WV, B.S. in Computer Science

 

International Students

Angola

Alberto Paulino Branco, Luanda Bairro Nelito Soares, Luanda 40, ANGOLA, B.S. in Safety Sciences
Antonio A. Mendes, R/ILAA DE CABO VERDE, LUANDA, ANGOLA, B.S. in Safety Sciences

Botswana

Romin Patel, Gaborone, BOTSWANA, B.S. in Finance

Burkina

Kabou Nignan, Secteur, Ouagadougou, BURKINA, B.S. in General Studies

Canada

Ryan Thomas Kennedy, Purcell Crescent, Kingston K7P 1B8, CANADA, B.S. in Hospitality Management
Brittany Ann Watkins, Sage Court, Brampton, ON, CANADA, B.S. in Physical Education and Sport

China

Qian Cao, Rm A-, Nanjing 210036, CHINA, B.S. in Accounting
Huanshi Chen, Building Min A-, Chengdu, CHINA
Luxi Feng, ---, Wuhan, Hubei, CHINA, B.S. in Finance
Xue Gong, # Shaohai Garden, Zibo city, CHINA
Yiyun Ha, No. Lane, Shanghai, CHINA
Lei Huang, # Block, Shannxi, CHINA
Xiang Li, H- Century Garden, Deyang, CHINA
Yuan Xin Li, Liutai Road., Wenjiang, chengdu, CHINA
Yue Li, Teacher's Training School, Nancheng, CHINA
Cong Liu, Hui Yuan A-, Chengdu, CHINA
De Chun Liu, Xingcheng Da Yan, Flarbin, CHINA
Jia Lin Liu, Jinke Ziyuan, Chongqing, CHINA
Yi Liu, CHINA Ze Chao Liu, Beijing, CHINA 
Chengchen Luo, Xinchanggang North Road, Jiangzi, CHINA
Xun Luo, Da Shi Xi Lu, Chengdu 610071, CHINA, B.S. in Marketing
Ziwei Ouyang, Jian She Road, Chengdu, CHINA 
Zi Yang Pan, Av. Padre Tomas Pereira Street, Macau, CHINA
Shi Pu, SWUFE, Chengdu, CHINA
Ya Lin Wang, Room A Hin Garden, Chengdu, CHINA
Ping Su, E--C No. Xinghan Rd, Chengdu, CHINA
Qiang Wei, No RenLiQiao, Wuxi, CHINA 
Zhengyi Wei, -- Sichuan Univ Garden, Chengdu, CHINA
Jing Wen, Liu Tai Ave No, Chengdu, CHINA
Jing Wu, Building MinA- SWUFE, Chengdu, CHINA
Peng Wu, No. Zhiqu North Road, Qing Hai, CHINA
Zhini Xia, Hunan Sifating Dong, Changsha, CHINA, B.S. in Finance
Xue Mei Xiong, C- HuiYuan, Chengdu, CHINA
Lizhi Yan, / Tian Yao Qian Road, Shanghai 200030, CHINA, B.S. in Management Information Systems
Qing Sheng Yan, Liu Tai Ave. No, Chengu, CHINA
Qi Yang, Xin Kai Apartment, Tang Shan, CHINA
Xiao Yang, Hai Guan-Da Shi Jie Fei, Liao Yang 111000, CHINA, B.S. in Finance
Chang Yao, Rm Building No -, Guangzhou 510000, CHINA, B.A. in Economics/Mathematics
Wan Qing Yuan, MinYuan A-, Chengdu, CHINA
Zhen Zeng, Jinshan Gargen -, Chungquing, CHINA

Costa Rica

Felipe Figueres, - Curridabat, San Jose, COSTA RICA, B.A. in Economics

Croatia

Ana Kovacic, VRHOVEC C, Zagreb, CROATIA
Igor Ruf, Antuna Mihanovica, Virovitica, CROATIA

Ethiopia

Reaniut Gebre_Michael Gebru, Haile_Gebreselasie, Addis Ababa 7580, ETHIOPIA, B.A. in Biology
Tizita Zewde Zeleke, Old Airport, Addis Abeba 15035, ETHIOPIA, B.S. in Biology

Germany

Eva Ottoline R. Boelens, Zisternenweg, Emmerich am Rhein, GERMANY

Ghana

Mark Anthony Ghann-Amoah, Sr Spintex Road, Accra, GHANA, B.S. in Natural Science
Juliana Sasu, Accra 23321, GHANA, B.S. in Management

Grenada

Dalyn Christa Francis, Mt Parnassus, St George's, GRENADA, B.S. in Marketing

Japan

Tetsuya Iwase, Meito-Ku Choda-Cho, Nagoya 465-0027, JAPAN, B.S. in Regional Planning

Honduras

Gerson Viera Velasquez, PAGSA Ave. calle, San Pedro Sula, HONDURAS

India

Ramona Andreia Goveas, A Hill View, Mumbai 400059, INDIA, B.S. in International Business
Varun Khetawat, Camac Street, Kolkata 700017, INDIA, B.S. in Marketing

Indonesia

Merry Kartika Wili, Cengkareng Indah, Jakarta Barat, INDONESIA, B.A. in Psychology

Israel

Tzur Frenkel, Mitzpe Nof, Karmiel 20100, ISRAEL, B.S. in Natural Science
Galit Regev, Hasnunit, Moshav Atzmon, ISRAEL, B.S. in Biochemistry

Jamaica

Tiffany A. Hall Campbell, Paddington Terrace, Kingston, JAMAICA, B.A. in Psychology

Kenya

Shiela Ika'silon Otwane, Overland Machinery Service, Mombasa 254, KENYA, B.S. in Nursing

Laos

Manoly Sisavanh, Ban Nonkho Tay No. /, Vientiane, LAOS, ND in Unclassified

Malaysia

Lai Yeng Chung, Taman Dusun Setia, Negeri Sembilan, MALAYSIA, B.S. in Nutrition
Soon Hooi Ee, SS /b, Subang Jaya 47500, MALAYSIA, B.S. in International Business
Yee-Von Gan, No Taman Bintang, Tawau Sabah, MALAYSIA, B.S. in Nutrition 
Hwee-Chia Lim, -B Jalan Sutera, Johor Bahru, Johor, MALAYSIA, B.A. in Psychology
Yee-Kiong Lim, Jalan Puteri Indah, Johor, MALAYSIA, B.A. in Psychology
Yen Ling Liow, Njln Abdul Aziz Shah, Shah Alam 40100, MALAYSIA, B.S. in Hospitality Management
Faith Mueni Mutunga, Negeri Sembilan, Nilai 71800, MALAYSIA, B.S. in Finance
Li Yin Wong, C-G Block C GreenPark Condo, Kuala Lumpur 58200, MALAYSIA, B.S. in Biochemistry

Mexico

Gabriela Tornell Cordoba, Loma de Guadalupe, Naucalpan, Edo. Mex, MEXICO,

Netherlands

Irma M. Bakker, Oosterzijweg, Heiloo 1851 PC, NETHERLANDS, B.A. in English
Lieke De Ridder, Sparrenlaan, Soest 3768 BG, NETHERLANDS, B.A. in Economics
Cathelyn Loman, Pottenbakkersdonk, Apeldoorn, NETHERLANDS
Willemijn Anne Jongbloed, Lucebertlaan, Amstelveen 1181 XL, NETHERLANDS, B.A. in Art
Romana Medan, Opsterland, Zoetermeer, NETHERLANDS
NigerTahirou Samaila Sidikou, c/o Amadou Seybou, Niamey, NIGER, B.A. in English

Nigeria

Fowosimiloluwa Omoyosola Opayemi, A Western Avenue, Lagos, NIGERIA, B.A. in Criminology
Patricia Adedotun Tolu-Ajayi, Ijaoye St Off Waec, Lagos, NIGERIA, B.S. in Biology

Norway

Merethe Grace-Elsie Maberg, Dynekilgata, Oslo 0569, NORWAY, B.A. in Theater

Peru

Doris Patricia Quispe, Calle Huancabamba, Lima 33, PERU, B.S. in Management

Republic of Korea

Sin-Wook Yoo, Kyonggi Do Yonginsi Sujigu, Yongin Kyonggi Do, REPUBLIC OF KOREA, B.S. in Hospitality Management
Sujin Youn, Hwasung Parkdream/, Daegu, REPUBLIC OF KOREA

Russia

Dzambolat Mrikaev, Akhsarova Street, Beslan 363007, RUSSIA, B.S. in International Business
Diana Saltykova, - yl.Gakkelevskaya, Saint-Petersburg, RUSSIA, B.A. in International Studies

Salvador

Oscar Noe Rivera Pineda, Ave Santa Teresa Res Santa, La Libertad, EL SALVADOR

Serbia

Dragomir Milovanovic, / Zagorska, Serbia, SERBIA
Ana Radulovic, Visnjicki venac, Serbia, SERBIA
Uros Savkovic, Vojvode Stepe, Serbia, SERBIA

Taiwan

Yen-Ling CHEN, No. Neighborhood, Taiwan, ROC, TAIWAN
Wei-En Chang, # Keelung Sec F, Taipei, TAIWAN, B.S. in Accounting
Hung-Min Chen, Kaohsiung, TAIWAN
Hsiao-Ling Chuang, F No Lane Sec, Taipei County 242, TAIWAN, B.S. in Fashion Merchandising
CHIA-MIN HUANG, F.- No. Ziyou Rd., Chiayi City, TAIWAN
Hui Huang, No. Jinyuan Rd., Jhongli City, TAIWAN
CHEN-YING YU, F. No. Renmei St., Sanchong City, TAIWAN
Li-Min SHIH, F No. Lane, Tucheng City, TAIWAN
Yu-Chun Shih, No Dajin St, Taichung, TAIWAN

United Kingdom

Leo Raile Acklin, Cambridge Place, TR11 4QR, UNITED KINGDOM, B.A. in Economics
Sidrah Bano Anjum, Surrey Road, Huntingdon, UNITED KINGDOM
Elizabeth Eleni Solomonides, Exeter Buildings, Bristol BS6 6TH, UNITED KINGDOM, B.A. in Political Science
Kayleigh Ann Thadani, A Regency Place, London SP1P 2DZ, UNITED KINGDOM, B.A. in Theater

Uzbekistan

Tatyana Maltseva, Glazunov Street, Almaty, UZBEKISTAN, B.S. in Marketing

Zimbabwe

Buhlebenkosi Thandekile Masilela, Churchill Road, Bulawayo, ZIMBABWE, B.S. in Accounting
Nobukhosi Nosipho Masilela, Churchill Road, Bulawayo, ZIMBABWE, Physics

 

  • Registrar’s Office
  • Clark Hall
    1090 South Drive
    Indiana, PA 15705
  • Phone: 724-357-2217
  • Fax: 724-357-4858
  • Office Hours
  • Monday through Friday
  • 8:00 a.m.–4:30 p.m.
  • (Excluding Holidays)
  • Office Closed December 24 - January 1, 2015