Skip to Content - Skip to Navigation

Fall 2011 Dean’s List

Undergraduate students receive recognition on the Dean’s List for each semester (or summer session cumulatively) in which they earn at least a 3.25 GPA based on at least 12 credits of graded (not P/F) undergraduate coursework, or a combination of graded graduate and undergraduate coursework.

Students named to the Fall 2011 Dean's List are listed alphabetically by Pennsylvania county of residence and sorted by town, followed by Non-Pennsylvania residence and International Students. They are listed with the degree they are seeking and major.

Adams County

Biglerville

Brooke Elizabeth Heller, Glenwood Drive, Undeclared College of Health and Human Services
Rachel Lawver, Fairview Fruit Road, B.S. in Athletic Training
Sara Elizebeth Schrider, Southview Drive, B.A. in Spanish
Meghan Watson Walde, Rentzel Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Gregory John Wenk, High Street, B.S. in Biology
Nicole Marie Woerner, Benders Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

East Berlin

Latrisha Renee Morales, Schofield Drive, B.A. in Criminology
Kaytlin Georgia Schott, Schofield Drive, B.S.Ed. in English Education
Hanna Joy Wilson, Lake Meade Drive, B.S.Ed. in Music Education

Fairfield

Aaron Lewis Corso, Blue Bird Trail, B.S. in Management Information Systems
Kirsten Ann Kraker, Deer Trail, B.A. in Criminology
Kacey Jae Sanders, Schoolhouse Lane, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

Gettysburg

Philip Michael Ciparik, Longstreet Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Emily May Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Molly Frances Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Allison Taylor Connolly, Cavalry Field Road, B.S. in Athletic Training
Jessica Rose Deloe-Caple, Montclair Road, B.S. in Nursing
Regan Elizabeth Little, Belmont Road, B.S. in Athletic Training
Christopher John Ozenbaugh, Longstreet Drive, B.A. in Criminology
Kelsey A. Reppert, Table Rock Road, B.A. in Criminology
Holly Lorena Schlein, Belmont Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Carissa Anne Smith, Heritage Drive, B.S. in Interior Design
Matthew P. Smith, Longstreet Drive, B.A. in Political Science
Sharon Clarissa Walker, Chambersburg Road, B.S. in Hospitality Management

Littlestown

Christine N. Belinko, Teeter Road, B.A. in Criminology
Danielle N. Davis, North Queen Street, B.S. in Nutrition
Molly Elaine Plank, West Myrtle Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

McKnightstown

Logan David Riser, B.S. in Communications Media
Bennett Patrick Sheahan, B.S. in Communications Media

McSherrystown

Amanda Lynn Thayer, North Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

New Oxford

Bradley Allen Eline, Heritage Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/Geography
Adam Christopher Klunk, Stone Bridge Road, B.A. in Criminology
Jenna Lynn Nicholson, Kevin Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Kimberly Anne Ruhlman, Hanover Street, B.A. in Criminology

Orrtanna

Jonathan D. Norwich, Old Route 30, Undeclared College of Health and Human Services
Rachel Yvonne Smith, Poplar Springs Road, B.S. in Respiratory Care

York Springs

Kaitlyn Aiello, Gun Club Road, B.S. in Nutrition
Ian Scott Lynch, Bateman Road, B.A. in Political Science
Larysa Andrea Miller, White Oak Tree Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Allegheny County

Allison Park

Heather Lynn Abramovic, Henrich Farm Lane, B.S. in Human Resource Management
Maria L. Anzelone, Linden Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Justin Bahorich, Toftrees Drive, B.A. in English /Pre-Law
Robert Joseph Bisceglia, Bucktail Drive, B.A. in History/Pre-Law
Shannon Nikol Brogdon, Concord Drive, B.A. in Psychology
Jacob Andrew Carr, Winchester Drive, B.S. in Accounting
Charles Henri Claudon, Sundance Court, B.A. in Criminology
Ryan Charles Gray, Summit Drive, B.A. in Computer Science
Michele Marie Henderson, Sample Road, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
Kimberly Ann Hofstetter, Viewcrest Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Alexander L. Nescott, Post Road, B.S. in Athletic Training
Catherine Anne Nescott, Post Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Melanie Richardson, Sapling Drive, B.A. in Criminology
Britney Adele Schmidt, Nature Trail Drive, B.S.Ed. in Music Education
Kristina Lee Scott, Coventry Court, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Hilary Claire Seserko, Westwind Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Joshua David Stagel, Fernledge Drive, B.A. in Philosophy
Kristina Michelle Stiger, Summit Drive, B.S. in Accounting

Bellevue

Colleen B. O'Laughlin, Dakota Avenue, B.A. in Political Science

Bethel Park

Alexis Renee Abbott, Summit Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Kristen Renee Ausefski, Pinto Court, B.S. in Finance
Matthew James Bandi, Edward Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
LeeAnne Bartolomucci, Slater Road, B.S. in Marketing
Natalie Lynn Cerrone, Pinto Court, B.S.Ed. in Art Education
Carley Jean Church, Grandview Farms Court, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Karrie Ann Crivelli, Clifton Road, B.S.Ed. in English Education
Jason Bruce Ericson, Bluestone Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Zachary William Fish, Bethel Crest Drive, B.A. in English/Writing Studies
Nicole Marie Gasbarre, Sylvania Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Cara Jean Harper, Hi Ridge Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
Sean Marie Herald, Timberidge Drive, B.A. in Anthropology
Kelly H. Johnson, Timberidge Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Diane Marie Killinger, Scenic View Drive, B.S. in International Business
Emily Elizabeth Knorr, Kings School Road, B.S. in Fashion Merchandising
Kristina Michelle Kowalski, Highfield Court, B.S. in Marketing
Autumn Breeze Lowe, Milford Drive, B.S. in Management/General
Abigail Claire McCormick, Holly Hill Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Sara Ashley Miller, Turngate Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Megan Barbara Moulden, Opalwood Court, B.S. in Human Resource Management
Elizabeth L. Nebiolo, Highland Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Mia Krystal Reuschling, Eastview Road, B.A. in Criminology
Kevin Joseph Stay, Sarvis Drive, B.A. in Political Science
Anthony Vachino, South Parks Road, B.A. in Criminology
Rebecca Jean Vlahos, Regency Place, B.S. in Fashion Merchandising
Megan A. Ward, Centergate Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Joseph Patrick Wehner, Battleford Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Delaney Lynn Zimmer, Eastview Road, Undeclared College of Health and Human Services

Brackenridge

Janelle Roseanne Mosovsky, Pacific Avenue, B.S.Ed. in Art Education
Tara Ann Swiklinski, Broadview Boulevard, B.S. in Communications Media

Braddock

Ombrea Denise Askew, Beech Street, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

Bridgeville

Benjamin James Bryan, Fox Chase Court, B.S. in Finance
Justin Michael Burda, Sarah Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Jenna Marie Carnahan, Cook School Road, B.S. in Athletic Training
Kelsey Mary Ferguson, Bank Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Jessica Lee French, Missouri Avenue, B.A. in Psychology
Scott Andrew Garbera, Hunters Path Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Erin Rose Murrer, Jeana Lane, B.S. in Nursing
Danielle M. Solt, Missouri Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Carnegie

Richelle J. Davis, Elwyn Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Daniella Rae Maloney, Library Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
Dominique Leigh Nadik, Collier Avenue, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Richard Andrew Seder, Marshall Avenue, B.S. in Marketing
Jamie Louise Whitfield, Cowan Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

Cheswick

Ross Michael Heastings, Mohican Court, B.S.Ed. in Music Education
Zachery Scott Koontz, Winchester Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Kathryn Joanna Paul, Linden Street, B.S. in Interior Design
Michael Anthony Russo, Meadowvale Drive, B.A. in History

Clairton

Heather Marie Eikey, Washington Avenue, B.A. in Criminology
Elizabeth Ann Fitzgerald, Gill Hall Road, B.S. in Finance
Jill M. Mesco, Toman Avenue, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

Coraopolis

Brittany Elizabeth Bosetti, Fairborough Court, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
Emily Marie Comport, Pine Drive, Undeclared College of Health and Human Services
Brittany Rae Deltondo, Scenic Drive, B.S. in Biology
Devan Elizabeth Fedorowich, Parliament Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Paul Joseph Indrihovic, Forest Grove Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Anton Sergeevich Matyushkov, Larchmont Court, B.S. in Safety Sciences
James H. Pifko, Vance Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education
Cassidy Lynn Seibel, Hawthorn Drive, B.S. in Nutrition
Anna Katherine Simon, Herbst Road, B.S.Ed. in Art Education
Danielle Marie Snapp, Summit Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Courtney Marie Stohr, State Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
Elizabeth J. Strager, Broad Hill Farms Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Stephanie Marie Tassone, Ellwood Court, B.S. in Nutrition/Dietetics
Glenne Marie Thompson, Bryan Drive, B.S. in Nursing
Thomas Andrew Zupko, Juanita Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Crescent

Evan Michael Hall, Huntsridge Drive, B.S. in Safety Sciences
Rachael Blair Lisica, Harper Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Duquesne

Stacy Ann Rost, Duquesne Boulevard, B.S. in Nutrition/Dietetics

Elizabeth

Alyssa Nicole Dellasalla, Drummin Court, Undeclared College of Health and Human Services
Katlyn Alexis Glaser, Belfrey Drive, B.A. in Journalism
Derek Edward Sleith, Tunnel Hollow Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

Etna

Kayla Ashley Stillwagon, Walnut Street, B.S. in Respiratory Care

Gibsonia

John William Benton, Edgehill Drive, B.S. in Nursing
Jordan W. Brandon, Bellefield Court, B.S. in Accounting
Alyssa Choiniere, Willowcrest Drive, B.A. in Journalism
Patrick Edward Connell, Jenny Drive, B.S. in Accounting
Anthony J. DiPasquale, Kim Lane, B.S. in Marketing
Laura Ann Gregory, Golfview Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Rachel Lauren Holtgraver, Gibsonia Road, B.S. in Hospitality Management
Ryan David Hughes, West Bardonner Road, B.A. in English/Writing Studies
Kayleigh Marie Jackson, Scotch Pine Court, B.S. in Nutrition
Brittany W. Kilian, Kim Lane, B.S. in Nutrition
Vincent Christy Labriola, Prince Phillip Court, B.S. in Accounting
Lauren Elizabeth Meuschke, Lynn Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Joshua Thomas Noble, Bakerstown Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Kirsten Anne Rhoades, Grandeur Drive, Undeclared College of Health and Human Services
Rita Elaine Schaller, Grove Road, B.S. in Nursing
Kara N. Sloniger, Babcock Boulevard, B.S. in Nursing
Keaton Lynn Smith, Bruton Drive, B.S. in Communications Media
Joseph Alan Yuretich, Crestview Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Shannon Taylor Zilavy, Bairdford Road, B.A. in Psychology

Glassport

Emily Louise Case, Maryland Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law
Heather Lin McCutcheon, Vermont Avenue, B.A. in English/Writing Studies

Glenshaw

Tiffany Fannie, Kelly Road, B.A. in Economics
Gina Ann Goss, Kimble Drive, B.S. in Nursing
Brittany Coletta Klous, Magnolia Drive, B.S. in Communications Media
Kelly Marie Krakosky, Amity Road, B.S.Ed. in Spanish Education
Michael D. Krakosky, Amity Road, B.S. in Biology
Michael Joseph Ladavat, Northview Drive, B.A. in Criminology
Kristin R. Long, Forliview Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Danielle Nicole Neely, Laurelwood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Carrie Elizabeth O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Chelsea Erin O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S.Ed. in English Education
Colin Robert O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance
Kevin William Pflumm, Rose Drive, B.S. in Management Information Systems
Mark George Stankovich, Bigler Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Clarissa Elizabeth Stewart, Black Walnut Lane, B.S.Ed. in Music Education
Rosemary Anna Terak, Herron Lane, B.S. in International Business

Harwick

Adrian Lynn Callen, B.F.A. in Art Studio

Imperial

Francis John Graziano, Forest Glen Drive, B.S.Ed. in Art Education
Jay Kevin Hough, Forest Glen Drive, B.S. in Management Information Systems
Matthew Phillip Kovach, Ponderosa Drive, B.S. in Safety Sciences
Addison Metro Kozyak, Forest Glen Drive, B.A. in History
Kali Jo Kubatka, George Street, B.S. in Marketing
Samuel Thomas Posega, Walnut Strand Road, B.A. in Journalism
David Joseph Sheleheda, Timberglen Drive, B.A. in Criminology
Tiffany D. Tokar, Forest Glen Drive, B.A. in Sociology
Matthew J. Wilking, Forest Glen Drive, B.S. in Accounting
David Matthew Zvirman, Aspen Drive, B.A. in Political Science/Pre-Law

Indiana

Kyle Benjamin Novak, Oakland Fave, B.A. in Criminology

Indianola

Eve Ann Kedzierski, Crest Drive, B.S. in Finance

Jefferson Hills

Allie Elizabeth Breisinger, Sean Court, B.A. in Criminology
Dylan James Breisinger, Sean Court, B.A. in Psychology
Jamie Lynne Gallegor, Lewis Run Road, B.S. in Accounting
Elissa Lynn Graff, Waterman Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Danielle Moriah Horgos, Wakefield Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Casey Marie Martin, Steinbach Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Ashley Stoner, Shag Bark Court, B.A. in English /Pre-Law
Lisa J. Strazza, Payne Hill Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Ariana Elizabeth Winovich, Oakwood Court, B.S. in Biology/Pre-Medical

Leetsdale

Lauren Marie Jones, Washington Street, B.S.Ed. in Deaf Education
Angela Ida Reilsono, Washington Street, B.A. in Psychology

McKees Rocks

Victoria Grace Cercone, Rye Court, B.S.Ed. in Middle Level Education/English-Language Arts
Susan Elizabeth Ciccone, Robin Hill Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Jordan Alexandra Ellsworth, Waterford Drive, B.S. in Finance
Andrew James Fleming, Woodward Avenue, B.A. in Criminology
Jennifer Jean Jackson, Silver Lane, B.S.Ed. in Deaf Education
Lauren Celestine Marasti, Cobblestone Circle, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kelsey Margaret Matarazzo, Canyon Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kimberly Marie Sumpter, Oak Point Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Danielle Dolores Tournay, Steubenville Pike, B.S. in Physical Education and Sport
Kelly Antoniette Trapani, Fiddleback Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Amber L. Trunzo, Homer Circle, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

McKeesport

Chelsea Taylor Cherepko, Greenock Buena Vista Road, B.A. in Criminology
Danielle Lynn Dougherty, Bayne Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Daniel Edward Ellwood, Grandview Avenue, B.A. in Spanish
Jared Anthony Long, Country Club Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering
Cassandra Marie McBride, Kansas Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Alena C. Okert, Owens Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Katherine L. Rusu, Ohio Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Kayla Megan Shriane, Barkley Road, B.S. in Hospitality Management
Jessica May Swauger, Abraham Street, B.S. in Accounting
Joseph James Tokosh, Vermont Avenue, B.A. in Geography

McKnight

Troy Allen Zangaro, Baker Drive, B.S. in Marketing

Monroeville

David Neal Berkes, Haymaker Road, B.S. in Communications Media
Megan Lynn Bertoline, Cavitt Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Stacie Michelle Bloom, Garden City Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Rachel Louise Burgess, Old Concord Road, B.S. in Respiratory Care
Dana Michelle Caldro, Grandview Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Steven Robert Davic, Oak Pointe Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance
Kezia Jonvonna Greene, Bittersweet Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
Staci M. Harnden, Harvard Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Ashley Catherine Henderson, Saunders Station Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Heather Catherine Holt, Tilbrook Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Elyse Alexandra Horomanski, Willow Hedge Drive, B.A. in Psychology
Brandon Michael Kandrack, Verlinden Drive, B.S.Ed. in Music Education
Brock Andrew Kawana, Monroeville Boulevard, B.S. in Communications Media
Stephanie Lee Kirk, Tyrolia Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Chelsea Marie McConnell, Donley Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Riley Scott Mehaffey, Spring Run Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
Brittany Leann Novak, Victoria Drive, B.S.Ed. in Deaf Education
Erin Kelly O'Donnell, Brunner Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Jessica Noelle Panichella, Jerry Lane, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Sarah Rae Petersen, Willow Hedge Drive, B.S. in Nursing
Meaghan Ann Polnar, Patton Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Bethany Noel Pyles, Thomas Street, B.A. in Anthropology
Kelly Marie Rerko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
Danielle Amber Rucker, Cambridge Square Drive, B.S.Ed. in English Education
Zachary Coleman Tolbart, Azalea Drive, B.S. in Geology
Cherie Nicole White, Winterberry Road, Undeclared College of Health and Human Services
Christopher M. Woods, Alpine Village Drive, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

Moon Township

Ashley Marie Bowser, Skylark Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Nicole Rose Buse, Rivercrest Drive, B.S. in Hospitality Management
Samantha Lee Ciccone, Downing Road, Undeclared College of Health and Human Services
Katelynn Marie Danko, Greenlea Drive, B.S.Ed. in Deaf Education
Sarah A. Finnegan, Cottonwood Court, B.S.Ed. in Mathematics Education
Ryan Austin Firth, Spruce Drive, B.A. in Art/Studio
Alexander Jacob Goworek, Lee Ridge Drive, B.S. in Biology
Jenna Giffen Havyer, Dover Drive, Undeclared College of Health and Human Services
Samantha Ashley Heinzl, Lansdowne Drive, B.A. in Criminology
Mara Marie Hricik, Heldon Drive, B.A. in Psychology
Lucy C. Iannamorelli, Amherst Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Margeaux Catherine Montest, Shady Glen Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Nicole Marie Mozena, Lynfield Avenue, B.S. in Accounting
Alexandre Pokorny, Forest Green Drive, B.S. in Communications Media
Hannah Taylor Raihall, Westwind Drive, B.S. in Mathematics
Leah Marie Rudolchick, Winridge Drive, B.S.Ed. in English Education
Danielle Jean Schaffer, West End Avenue, B.S.Ed. in Deaf Education
Robert Ryan Tumulty, Tottenham Drive, B.A. in Criminology
Joseph Darrell Yecko, Maple Street, B.S. in International Business

Mount Oliver

Amber R. Kostiuk, Frederick Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Holly A. Osselborn, Penn Avenue, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

Natrona Heights

Renee Heather Bertha, Ridge Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Joshua Thomas Carney, Cambridge Street, B.A. in Journalism
Mary R. Cristello, Black Oak Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Michelle Linn Dufford, Pine Street, B.A. in Anthropology
Michael David Gaydeski, Duhurst Drive, B.A. in Computer Science
Heather Jean Hansen, Evergreen Drive, B.S. in Human Resource Management
Alese J. Klemens, Jacqueline Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Cody Robert Nolen, Pacific Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
Christian J. Pugh, Ridge Road, B.A. in Criminology
Alyse Marie Sokolowski, Cambridge Street, B.S. in Child Development and Family Relations
Kaitlyn Michelle Stanoski, 11th Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Luke Alan Thompson, Donnellville Road, B.A. in Psychology
Gavin I. Virag, Maple Street, B.S.Ed. in Music Education

North Versailles

Lindsey Nicole DePra, Hyer Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Kaitlyn Aubrey Fung, Reiss Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Hope Noelle Wright, Delaware Avenue, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

Oakdale

Angela Rose Devereaux, Steubenville Pike, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Dominic James Hartzog, Harvester Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Nicole Lucy Kreutzman, Steubenville Pike, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Amanda Marie Miller, Stonegate Drive, B.A. in Journalism
Derrick John Shane, Longhorn Drive, B.A. in Theater
Ashley Lynn Singiser, Cottonwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Brent Patrick Stimer, B.A. in International Studies

Oakmont

Scott J. Almendinger, Woodland Avenue, B.S. in Communications Media
Catherine Christine Kelly, 8th Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Heather Angelica Tabacchi, 4th Street, B.S. in Communications Media

Pitcairn

Matthew Michael Antonich, 8th Street, B.S. in Communications Media
Theresa Marie DeGeorge, Hill Street, B.A. in History

Pittsburgh

Sadie Elizabeth Alex, Curry Hollow Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Matthew D. Allen, Mardi Gras Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology
Deborah E. Amato, Berkshire Avenue, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
Elise Anne Anderson, Rossmoor Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Ryan Lee Anderson, 18th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Julie Fontaine Angeloni, Ridgemont Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
Rachael Anne Austin, Pine Valley Drive, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
Dana Marie Baker, Meadowbrook Boulevard, B.A. in Psychology
Robin Carol Banyai, Baywood Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Jessica Lynn Barker, Arlington Street, B.S.Ed. in Art Education
Leanna Marie Barone, Sherwood Drive, B.S. in Accounting
Karen Ashley Baxter, West Ingomar Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Sylvester Leo Beerman, Spruce Valley Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Benjamin Robert Bernhard, 1st Avenue, B.A. in Criminology
Brenna Nicole Black, Spreading Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education
Chelsea Rae Boden, Newport Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Leslie Bolich, Woodland Avenue, B.A. in Geography/Environmental Geographer
Amanda Leigh Brown, Parkfield Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Justine Alexis Brown, Parkfield Street, B.S. in Accounting
Kirk William Brown, Westover Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Scott Michael Brown, Old Boston Road, B.A. in Criminology
Sarah E. Brumbaugh, Old Orchard Trail, B.S. in Nursing
Taryn Leigh Byrne, Bryson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Naomi Rebecca Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Suzannah Victoria Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Aaron Paul Carlson, Fieldcrest Drive, B.S. in Marketing
Breanna Lauren Carpenter, Saxonburg Boulevard, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Shawna Angel Carter, Zephyr Avenue, B.S. in Management/General
Kayla M. Caruso, Blackhawk Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Ashley Lynn Cercone, Juniper Street, B.S. in Fashion Merchandising
Nina Christine Cerro, McCully Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Francis Anthony Checchio, Lenox Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Danielle Nicole Circosta, Aster Street, B.A. in Criminology
Brittany A. Comer, Sunrise Drive, B.S. in Management/General
Megan Carol Conley, Lechner Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Kasey Lynn Cook, Fawn Court, B.S. in Nutrition/Dietetics
Jacob Louis Corrado, Kurt Drive, B.A. in History
Dennis Richard Coxon, Dailey Road, B.A. in Political Science/Pre-Law
Julie Kathleen Coyne, Hillsdale Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law
Steven Zachary Craig, Marycrest Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Symahri L. Craig-Holmes, Penn Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
Melissa Ann Creighton, Southvue Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Meredith Margaret Crocker, Barclay Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Alonna Lanay Cuffe, B.S.Ed. in English Education
Hannah Dandoy, Southvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Santanna Lashay David, North Aiken Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
Elizabeth Rebecca Davis, Rankin Avenue, B.S.Ed. in English Education
Carolyn Ann Denes, Watkins Avenue, B.S. in Respiratory Care
Auguste T. DeRose-Jones, Old Farm Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Amanda Lynn DeRuyter, Third Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Joseph Anthony Diano, Datura Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Kurt Dinger, Main Street, B.S. in Safety Sciences
Chelsea Lynn Domski, Barrington Drive, B.S. in Marketing
Celeste N. Donatucci, Aspen Drive, B.S. in Communications Media
Allison Ann Dowdell, Shelbourne Drive, B.S. in Hospitality Management
Alec Mewborn El, Graham Boulevard, B.S. in Hospitality Management
Rachel Katherine Enck, Almont Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
Abagail Francis, Dickson Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Michael Kyle Froehlich, Noblestown Road, B.S. in Communications Media
Kyle Gregory Gaetano, Blossom Hill Road, B.S. in Marketing
Gillian Judith Gaitens, Hunt Club Lane, B.S. in Hospitality Management
Casey L. Garrity, Saltsburg Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Chelsea Diana Gaus, Sun Valley Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Adam T. Germeyer, Kirsopp Avenue, B.A. in Journalism
Danielle Y. Giannetti, Edgar Street, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
David Jacob Gliozzi, Cross Creek Court, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Shannon Mara Good, Lakewood Avenue, B.A. in History/Pre-Law
Emily Ann Greygor, Mount Hood Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Corey Grimm, Shawnee Road, B.A. in Criminology
Jonathan Irving Gruber, Winterburn Avenue, B.S. in Management/General
Alison Ruth Gusew, North Howard Avenue, B.S.Ed. in Art Education
Lauren Marie Haas, Thorncliffe Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Karen R. Hager, Stanford Road, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
Alexander J. Hagood, Aloha Drive, Undeclared College of Fine Arts
Janine Marie Halferty, Cox Place, B.S.Ed. in Elementary Education
Eric Thomas Harbison, Grand Avenue, B.S.Ed. in Biology Education
Bobbi Hartsock, Kirtland Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
Kyle W. Hawk, Golden Oaks Lane, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
Casey Marie Hefferin, Clara Street, B.S. in Marketing
Nicholas M. Heyl, McCully Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Melissa Lynn Hoener, Surfside Drive, B.S.Ed. in Art Education
Nicole Elaine Holt, Briarwood Lane, B.S. in Hospitality Management
Rachel Elizabeth Horner, Van Buren Drive, B.S.Ed. in Art Education
Katherine M. Houlis, Marlin Drive, B.S. in Communications Media
Tyler James Hregdovic, Edison Street, B.S. in Nutrition
Ashley Marie Huddart, Norrington Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Joseph Ryan Jackson, Sadowski Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
Theresa Joan Janiak, Mission Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
Morgan Brianne Jasin, West Brightview Avenue, B.A. in Sociology/Human Services
Adam Malloy Jefferson, Milligan Way, B.A. in Economics
Shawn Michael Jenkins, Arndt Road, B.S. in Business Technology Support
Alexis Donelle Johnson, Frankstown Road, B.S. in Communications Media
Holly Leigh Johnson, Merrie Woode Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Jordan Gregory Jones, Wheeling Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Sophie A. Josephs, Morningside Avenue, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
Jennifer A. Kachinko, Straubs Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Kelley Anne Kallon, Kelton Avenue, B.A. in Psychology
John Corbett Kearney, Worcester Drive, B.S. in Geology
Jennifer Ann Kiefer, Calvert Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
Ryan James King, Bingham Drive, B.A. in Honors Program in Psychology
Neil Joseph Kownacki, Hillcrest Place, B.S. in Management Information Systems
Katelyn Kelly Kubus, Cardinal Drive, B.S. in Nursing
Gabriel Brennan LaBelle, Cedar Boulevard, B.S. in International Business
Monica Kathleen Laird, Spruce Valley Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Jon Frasier Leckie, Tech Road, B.S. in Communications Media
Maleeka M. Lee-Perkins, McPherson Boulevard, Undeclared College of Health and Human Services
Katelynn N. Leiby, Minooka Street, B.S. in Nursing
Carly Brooke Lewis, Old Orchard Trail, B.S. in Nutrition
Corey A. Lim, Arkansas Avenue, B.F.A. in Art Studio
Jessica Anna Lipchak, Eicher Road, B.S. in Nursing
Mark William Loftus, Kenmont Avenue, B.A. in Theater
Chelsea Kiersten Long, Fieldstone Drive, B.S.Ed. in Art Education
Ashley Suzanne Loos, Vinemont Street, B.S. in Respiratory Care
Nicolena Frances Loshonkohl, South 15th Street, B.A. in Art/Studio
Dorothy Elizabeth Lucas, Boxfield Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Derek Paul Lyons, Dorseyville Road, B.A. in Criminology
Mary Bridget MacDonell, Milliken Avenue, B.A. in Sociology
Christopher Matthew Macellaro, Ruth Street, B.S. in Communications Media
Lauren Marie Machi, Villa Haven Drive, B.S. in Nursing
Londen V. Malloy, Walnut Street, B.S. in International Business
Ryan Joseph Mance, Roosevelt Boulevard, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Johnathan J. Manning, Raymond Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance
Kelly Teresa Mansfield, Logans Ferry Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Rachel Elizabeth Martin, King Charles Drive, B.S.Ed. in English Education
Desirae J. Mascilli, Tretow Street, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
Daniel Lawrence Mascio, Glenhurst Road, B.S. in Communications Media
Sarah M. Matuska, Main Street, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
Kate Ann McComb, Seegar Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Julie Lynn McConnell-Romero, Hilands Place, B.A. in Criminology
Chelsey Jan McDonald, Woodland Road, B.S. in Nursing
Lindsey Diane McDonald, Woodland Road, B.S. in Nursing
Brian Daniel Melczak, Pinchtown Road, B.A. in Criminology
Brienne Kylie Metzgar, Oak Hill Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Samantha Margrette Meyer, Washington Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
William Charles Meyer, Jefferson Drive, B.S.Ed. in English Education
Jessica Lynne Miceli, Hialeah Drive, B.A. in Psychology
Samantha Aquila Migliozzi, King James Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kelly Anne Milligan, Morrow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Eric J. Mittermeier, Dunlap Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Antoinette Marie Moeslein, Old Clairton Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Kathryn J. Molczan, Clearview Drive, B.S. in Nursing
Lindsay Rose Morran, Lorlita Lane, B.A. in Criminology
Joseph Richard Muckle, Maryland Avenue, B.A. in Spanish
Jodi Lee Mueller, Mount Troy Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Bradley William Mullen, Richfield Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Madeline Suzanne Neely, Arlor Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Tyler M. O'Rourke, Filmore Road, B.S. in Management/General
Amy Elizabeth Paine, Lemoyne Avenue, B.S. in Communications Media
Brittany Lyn Papalia, Roosevelt Boulevard, B.A. in English/Language Studies
James Joseph Pataky, Regency Drive, B.A. in Criminology
Victoria Laux Pernell, Harding Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Julie Anne Perri, Tech Road, B.S. in International Business
Elizabeth Marie Pferdehirt, Old Leechburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Stacey Paulette Phelos, Pearce Road, B.S. in Hospitality Management
Kiel Patrick Phillips, Alcan Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Marissa Ann Pierson, Thornwick Drive, B.S. in Chemistry
Joseph Daniel Piqueira, Ramada Drive, B.S. in Accounting
Elizabeth M. Plakidas, Emerson Avenue, B.F.A. in Art Studio
Michael Plazio, Saxonburg Boulevard, B.S. in Finance
Alexandra Polens, Laurel Street, B.S.Ed. in Elementary Education
JaMarr Antionne Porter, Gilliland Place, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Ryan Douglas Praskovich, Greenboro Lane, B.S. in Computer Science/Information Assurance
Samantha Lee Pugliano, Cherrydell Drive, B.S. in Nursing
Chelsea Katharine Quarrie, Forest Avenue, B.S.Ed. in Biology Education
Margaret Jean Radford, Merwyn Avenue, B.A. in Religious Studies
Ralph R. Rectenwald, Larsen Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Sara Marie Rice, Kittanning Pike, B.S. in Management/Operations
Lisa Ann Rigano, Clairmont Drive, B.S. in Nursing
Zachary John-Richard Rittiger, Sylvania Drive, B.A. in Political Science
Lauren Elizabeth Roberts, Maize Drive, B.S.Ed. in Biology Education
Brittany Nicole Rogo, Dargan Street, B.A. in Criminology
Michelle Anne Rose, Shawnee Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Patrick Matthew Rossiter, Hoosac Street, B.S. in Accounting
Lauren Nicole Rubash, Meadow View Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Lindsay Nicole Ryan, Gales Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Raven Alexis Sams, Clover Street, B.S. in International Business
Kaitlyn Lydia Sanders, Scotia Street, B.A. in Art/Studio
Mariah Lee Sanders, Aurelius Street, B.A. in Psychology
Danielle G. Scarpino, Silver Oak Drive, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
Christine Amanda Schell, Herman Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Dylan James Schneider, Long Road, B.S. in Marketing
Christina Marie Seanor, Carnival Drive, Undeclared College of Health and Human Services
Brian John Sell, Rockland Drive, B.S. in Hospitality Management
Kristen Marie Serrao, Renton Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kelsey Lee Sevin, Audrey Drive, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
Lindsay Marie Shaffer, Delp Street, B.A. in Criminology
Joseph Steven Shidel, Winifred Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Ross Francis Shoop, Norwich Avenue, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
John Francis Sieber, Mount Troy Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Nathan Walter Simon, Kingston Drive, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
Harprit Singh, Villa Court, B.S. in Accounting
Jason Allan Smith, Logans Ferry Road, B.S. in Accounting
Rebecca Marie Smith, Lloyd Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Christina Nicole Soracco, West Prospect Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Stephanie Noelle Soracco, West Prospect Avenue, Undeclared College of Fine Arts
Kathleen A. Spieler, Dorothy Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Jessica Lynn Sula, Overbrook Terrace, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Meghan Catherine Sullivan, Ardmore Manor Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Lauren M. Super, Greenlawn Drive, B.S. in Nursing
Nicole Lynn Szulborski, McClure Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
Ashley Lynn Thomas, Westmoreland Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
Kristen Marie Trichtinger, Hibiscus Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/English-Language Arts
Kelly Marie Trozzo, Dorseyville Road, B.S.Ed. in Deaf Education
Brett Frank Tyson, Cedarvue Drive, B.S. in Business Technology Support
Tina Chinyere Ufelle, Beechwood Boulevard, B.A. in Sociology
Maria Christine Urso, Rockingham Road, B.S. in Marketing
Chelsea Rae Vitale, Noll Avenue, B.S. in Hospitality Management
Mark William Waechter, Sangree Road, B.A. in Criminology
Tara Lynn Waldo, Faith Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
Rachel Leigh Ward, Columbia Drive, B.A. in Criminology
Amanda Marie Weaver, Bellevue Terrace, B.S. in Fashion Merchandising
Julie Marie Weber, Broadlea Drive, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC
Nicholas Todd Weingartner, Hebron Drive, B.S. in Communications Media
Madeline Paige Weyand, Brookline Boulevard, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Steven Michael Wilhide, Austin Avenue, B.S. in Safety Sciences
Laura M. Wilkins, Bellwood Drive, B.A. in Art/History
John Wong, Delevan Street, B.S. in Management/General
Nicholas Jay Woodruff, Van Buren Drive, B.S. in Management/Operations
Nicholas James Zapatka, Sunrise Drive, B.S. in Marketing
Shannon Patricia Zimmerman, Lyndell Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Robert Michael Matchett, Larkins Way, BSED, Biology Education

Plum

Ambur Lynsey Bowen, Rustic Ridge Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Nicole Marie Lang, Meadow Wood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Douglas Andrew Morris, Blue Ridge Road, B.A. in Criminology
Leah Alexandrea White, Oblock Road, B.S. in Natural Science

Port Vue

Nicole Alexandria Rybar, Beverly Road, B.S. in Communications Media

Presto

Haley Victoria Wauthier, Thoms Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Sewickley

Caesandra Burgh, Quaker Road, B.S.Ed. in Music Education
Bridget Rose Clark, River Road, B.S. in Communications Media
Jessica Lyn Donovan, Linda Vista Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Samantha Margaret Durham, Settlers Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Madeline K. Iannamorelli, Sonie Drive, B.S. in Disability Services
Benjamin Joseph Kennedy, Westholm Drive, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Sarah Elaine Nestler, Cheryl Drive, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Sophia Alleyda Valladares, Kenney Drive, B.S. in Fashion Merchandising

South Park

Alisabeth L. Ballas, Knights Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Jordan Alyssa Dabecco, Bristol Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Richard Melvin Dahlstrom, Patrick Place, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Colin Ryan Flannery, Amy Drive, B.S. in Accounting
Nicole E. Miller, Bristol Drive, B.S. in Accounting
Kara Leigh Stanek, Leona Avenue, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

Springdale

Chelsea Dianne Gearhart, Bechman Street, B.A. in Psychology
Kimberly Paige Yetter, School Street, B.S. in Accounting
Katey Joan Yurchick, Willow Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Tarentum

Kaitlyn Frances Graham, East 7th Avenue, B.S. in Nursing
Serena Marie Pitel, East 4th Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Turtle Creek

Ellen Victoria Bachy, Garden Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
William Frank Schumm, Clugston Avenue, B.S. in Management/General

Upper St Clair

Amanda Marie Ocando, Harrow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Verona

Danielle Marie Ferrante, 3rd Street, B.S. in Human Resource Management
John AJ Hazur, Vogels Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Keileigh Lynn Koch, Sara Lane, B.S.Ed. in Music Education
David Joseph MacIntyre, Bower Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Alison Diane Oniboni, Blanchar Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Madison Davis Smith, Hilltop Avenue, B.A. in Asian Studies

Warrendale

Stephanie Ann Bartlam, Warren Road, Undeclared College of Health and Human Services

West Mifflin

Amanda Marie Bracken, Grant Avenue, B.A. in Religious Studies
Jessilyn Marie Burns, Clark Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Shane David Dreistadt, Wilson Street, B.S. in Communications Media
Kelsey Lynn Gross, Brierly Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Paul W. Jackel, Lebanon Church Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
Kelsey Marie Lucas, Glencoe Drive, B.S. in Hospitality Management
Imani C. Motley, Bellwood Road, B.A. in Psychology
Brandon Anderson Musser, Maryland Avenue, B.A. in Sociology
Melissa Nicole Norgren, Dennison Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Matthew Brent Oross, Saint Agnes Court, B.A. in Criminology
Aela Amelia Soukup, Homeville Road, B.S. in Management/Operations
Samantha Jo Spargal, Cerasi Drive, B.S. in Respiratory Care
Keith Douglas Vislay, Saniel Drive, B.A. in English/Writing Studies

Wexford

Samantha R. Bohr, Pine Creek Road, B.A. in Psychology
Kathryn Elizabeth Boretzky, Ridgeway Drive, B.S. in International Business
Chelsea M. Corsello, Parkwood Court, B.S. in Marketing
Ashley Elizabeth Frohnert, Richard Road, B.S. in Marketing
Andrew Kerry Gaus, Wallace Road, B.A. in Criminology
Patricia Fawcett Herbert, Royal Oak Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Michael Evan Koller, Fox Meadow Drive, B.S. in Accounting
Timothy Stephen Meyers, Lexington Place, B.A. in Criminology
Margaret Mary Phoenik, Hillcrest Circle, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Taylor Ray, Sudberry Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
Andrew K. Rich, Wexford Run Road, B.S. in Management/General
Alexandra Lee Robinson, Brandt School Road, B.S. in Communications Media
Lauren Rene Sharkey, Brown Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Elizabeth Paige Sternby, Davison Drive, B.S. in Communications Media
Victoria Jon Sternby, Davison Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Emily Elaine Teare, Shenot Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Christopher Charles Wright, Blum Avenue, Undeclared College of Health and Human Services

White Oak

Emily Brooke Vitale, White Tail Lane, B.S. in Nursing

Armstrong County

Adrian

Zachary Allen Brown, Old Reesedale Road, A.S. in Electro-Optics
Lacey Noel Freeman, Old Reesedale Road, B.S. in Hospitality Management
Jennifer Lee Hockenberry, Claypoole Road, B.S. in Nursing
Erin Nicole Hughes, Waterway Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Cadogan

Nicole E. Cornman, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Tyler Shane Jack, Oak Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Cowansville

Brittany Hope Lessner, Fosters Mills Road, B.S. in Nursing
Barbara Ann Yockey, Ken Wolfe Road, B.S. in Human Resource Management

Dayton

Lacee Renee Barrett, Dayton Road, B.S. in Disability Services
Brianna Marie Detwiler, Wood Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Lindsey Nicole Jones, B.S. in Child Development and Family Relations
Ryan Scott Lasher, East Church Avenue, B.S. in Safety Sciences
Stewart Rearick McEntire, Washington Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
Nikki Kay Monoskey, Cherry Run Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Rebecca Ann Nichol, State Route 85, B.S. in Mathematics
Laura Catherine Renosky, North Miller Road, B.S. in Nursing
Kristen Nicole Schrecongost, Spruce Hollow Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Becca Maran Shaffer, Sinktown Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Alyssa Nicole Stewart, Buck Tail Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Casey Jae Trimble, Crossroads Road, B.A. in Psychology

Elderton

Sarah Ellen Pritt, Frailey Road, B.A. in Psychology
Zachary Taylor Reefer, Quinn Street, B.S. in Safety Sciences
Derek Brian Smeltzer, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Jesse Ian Van Horn, B.A. in English/Writing Studies

Ford City

Jessie Lynne Altman, Altman Road, B.A. in Psychology
Alicia Suzanne Brink, 6th Avenue, B.S. in Accounting
Colleen Marie Cacurak, Main Street, B.A. in Criminology
Teresa Ann Coleman, 5th Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Janelle Rose Crownover, Hobson Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Elizabeth R. Cujas, 4th Avenue, B.S. in Communications Media
Jonathan Michael Dilick, 4th Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Matthew Thomas Dracz, Heilman Drive, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Tracey Michele Fennell, Fennell Road, Undeclared College of Health and Human Services
Christine Louise Ferguson, 5th Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Brandon Andrew Fulton, 6th Avenue, B.S. in Management/General
Grahm M. Grabiec, Elm Drive, B.A. in Philosophy/Pre-Law
Amy Sue Hromadik, Carrousel Street, A.A.S. in Electro-Optics
Ashley Hromadik, Carrousel Street, B.S. in Child Development and Family Relations
Katie Ellen John, 5th Avenue, B.S. in Disability Services
Jacob Matthew Kanish, Carrousel Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kevin Michael Kennedy, Garretts Run Road, B.S. in Disability Services
Andrea Regina Kiehl, Montgomery Flats Road, B.A. in English/Writing Studies
Shawn Alan Kotal, oak drive, B.A. in Criminology
Clifton Albert McDivitt, Garretts Run Road, A.A.S. in Electro-Optics
Christopher Kent Milotte, 6th Avenue, A.A.S. in Electro-Optics
Zachary Alexander Montgomery, Crooked Creek Dam Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Kara E. Ortmann, Fairground Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Colton Robert Podvorec, Terrace Avenue, B.S. in Management Information Systems
Tara Louise Powers, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Laura N. Rearick, Rearick Road, Undeclared College of Health and Human Services
Karla Faye Riederer, Ridge Avenue, B.S. in Nursing
Stephen Boyd Shiring, 4th Avenue, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
Zachary David Spangler, Main Street, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
Alexander Lloyd Thompson, 4th Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
Brandon James Valasek, Hard Tack Road, B.S. in Accounting
Brent Anthony Veltri, 5th Avenue, B.S. in Accounting
Tyler James Wright, Main Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Sarah Elizabeth Zambotti, Terrace Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

Ford Cliff

Brielle Carol Leinweber, Painter Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Freeport

John Richard Bercik, B.A. in Political Science/Pre-Law
Cody Aaron Bergad, Shook Drive, B.S. in Safety Sciences
Madalyn Lee Bergad, Shook Drive, B.S. in Safety Sciences
Andrea N. Bragiel, Garden Way, B.S.Ed. in Music Education
Whitley Marie Gaiser, Duffy Road, B.S. in Communications Media
Michael Roger Gregory, Walnut Way, B.A. in Honors Program in Psychology
Kevin Matthew Hughes, Furnace Run Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Jessica Ann Ippolito, Washington Street, B.S. in Fashion Merchandising
Katie Elizabeth Jack, Boyd Road, Undeclared College of Health and Human Services
Rachel Marie Lassinger, Old Mill Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Maura Ashley McBride, Market Street, B.A. in Psychology
Austin Jeffrey Shockey, Ridgecrest Drive, B.S. in Safety Sciences
Shaun Michael Visnesky, High Street, B.S. in Communications Media

Kittanning

Marlee Anna Atwood, North McKean Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Tirza Natalia Bargerstock, Country Club Lane, B.S. in Human Resource Management
Sean K. Barnett, Orr Avenue, B.S. in Applied Physics/Electro-Optics
Travis Scott Beers, Wyant Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Alicia Renee Berasi, Woodward Avenue, B.S.Ed. in Music Education
Andrew James Brochetti, Shady Lane, B.S. in International Business
Kristie Helene Byrne, Butler Road, B.S. in Communications Media
Tyler Jordan Cochenour, Heather Lane, Physics/Pre-Engineering
Zachary Alan Colo, Glenn Street, B.S. in Communications Media
Lance Patrick Crawford, Riggle Lane, B.S. in Safety Sciences
Heather Marie Crissman, Montgomery Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Hilary Beth Crissman, Crissman Road, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
Sarah Marie Daugherty, North Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Julianna Marie DiStanislao, North McKean Street, B.S. in Child Development and Family Relations
Kara Ann Doms, Sisterville Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
Danielle Marie Egley, Graham Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Alexis Gabrielle Englert, Bluff Street, B.S.Ed. in English Education
Briana Renee Englert, Bluff Street, B.S. in Communications Media
Chelsea Michele Febinger, South Street, Undeclared College of Fine Arts
Lacee Nicole Fink, Maple Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Christopher Lee Flick, Cadogan Slate Lick Road, A.A.S. in Electro-Optics
Katherine Elizabeth Fox, Church Road, B.A. in Spanish
Tyler Jonathan Gongola, South Harrison Street, B.S.Ed. in English Education
Joshua Todd Grafton, Freeport Road, B.A. in Criminology
Joshua Lewis Grantz, East Brady Road, B.A. in Criminology
Shenin Adel Headland, State Route 85, B.S. in Biochemistry
Lacey Lynn Hohl, Berts Hill Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Amber James, State Route 2007, Undeclared College of Health and Human Services
Jennifer Lynn Kennedy, Allegheny Avenue, B.S. in Natural Science
Alycia Louise King, State Route 85, B.A. in Journalism
Kristi Nicole Lemmon, East Brady Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Allyson Jo Leskovic, Margaret Road, B.S.Ed. in English Education
Kyle Richard Lowry, Yockey Road, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Samuel Jeffrey McCanna, Hawthorne Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education
Alisha Marie McElwain, State Route 85, B.S. in Nursing
Emily Elizabeth McKain, Hankey Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Nicole Ann Mechling, Dunbar Airport Lane, B.A. in Asian Studies
Joan Kathleen Moore, South McKean Street, B.S. in Computer Science/Applied
Dylan Michael Mudlo, East Brady Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Cara Alise Myers, Ping Wing Hollow Road, B.S. in Human Resource Management
Emma Michelle Nasser, Mulberry Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Bret Douglas Neyman, Butler Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Taylor Gabrielle Powell, State Route 85, B.S. in Hospitality Management
Paige Heather Querry, Red Mill Road, B.S. in Computer Science/Applied
Shane Thomas Religa, Lilac Lane, B.A. in Criminology
Adam Joseph Rizzo, Woodward Avenue, B.A. in Psychology
Kristine Marie Skukalek, Penn Drive, B.S. in Nutrition
Justin Ryan Snow, Lincoln Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Nathan Marshall Stolitza, Bunker Hill Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Kimberley Renee Stubbs, State Route 28, B.A. in English/Writing Studies
Nicholas C. Townsend, Glade Run Road, B.A. in Sociology
Dylan Chase Vallies, Sedwick Lane, B.S. in Communications Media
Jessica L. Vickers, Blaney Road, B.S. in Communications Media
Jacob Thomas Waltenbaugh, Butler Road, B.A. in Criminology
Ethan Ryan Zimmerman, Zimmerman Way, B.A. in Criminology

Leechburg

Miranda Sue Bruno, Rhoda Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Thomas James Camp, Godfrey Road, B.S.Ed. in Chemistry Education
Michael Joseph Disciscio, Ice Pond Road, Undeclared College of Health and Human Services
Katie Marie Headley, Rhoda Avenue, B.S. in Nursing
Clyde Raymond Lindsey, Main Street, B.S. in Human Resource Management
Shanell Nicole Mailki, Lucesco Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Ian J. Musco, Lucesco Road, B.S. in Safety Sciences
Logan T. Orange, Stitt Avenue, B.S.Ed. in Music Education
Mariah Blue Rattay, Shearer Road, B.S. in Nutrition
Melissa Ann Shiring, Terrace Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
Elizabeth Anne Stimmell, White Cloud Road, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Abygail Elizabeth Stivason, 2nd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Nicole Kathleen Stotler, Smail Road, B.S. in Marketing
Evan Jeffrey Tobin, State Route 356, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Systems
Jazmin Woody, Hyde Parks Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Heather Lynn Zack, B.A. in Psychology

Manorville

Mary Jacquelyn Mantini, Water Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
Michelle Marie Yanoff, Water Street, B.S. in Child Development and Family Relations

Mc Grann

Megan Elizabeth McAfoose, Byron Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Catherine Marie Smith, Byron Street, B.A. in English /Pre-Law

North Apollo

Kristin M. Betancourt, Moore Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Parker

Marguerite Delacy Miles-Brinkley, Oneida Valley Road, B.A. in International Studies

Rural Valley

Bethany Ann Baker, North Jefferson Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
Rachel L. Eyth, Sagamore Road, B.S. in Human Resource Management
Karly Ann Good, Brown Road, B.S. in Nursing
Alyssa Rochelle Hankey, Powers Crossroad Road, B.A. in Art/Studio
Deanna Jean Karloski, Powers Crossroad Road, B.A. in Sociology/Human Services
Shauna Ann Kennedy, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Jennifer Lynn Marken, Shannock Avenue, B.S. in Hospitality Management
Ashley Christina Pruger, State Route 1042, B.S. in Nursing
Candice Marie Stivason, Main Street, Undeclared College of Health and Human Services
Breeana Dawn Wilson, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Sagamore

Jacquelynn Anne Brison, 8th Street, B.S.Ed. in Business Education

Spring Church

Samantha Luann Brown, Laurel Way, B.S. in Nursing
Jonathan D. Hosack, State Route 156, B.S. in Nursing

Templeton

Marisa Taylor Baum, State Route 28, B.S. in Nutrition
Ashley Marie Bowser, B.S. in Nursing
Alexa Nicole Shuster, Redbank Road, B.S. in Fashion Merchandising

West Leechburg

Harley Ann Perri, Summit Street, B.S.Ed. in Deaf Education
Ashley Nichole Scott, Summit Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Cynthia Lee Sekscinski, 2nd Street, B.A. in Criminology
Aaron Paul Sulava, Schall Lane, B.S. in Safety Sciences

Worthington

Joshua Paul Flick, Bear Street, Undeclared College of Health and Human Services
Joseph Conrad Gibson, Beagle Club Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Cory A. Hika, Ruth Hill Road, B.S. in Communications Media
Megan Noelle Matthews, Lairds Crossing Road, B.S. in Human Resource Management
Christopher David Oresick, Bear Street, B.S. in Biology
Nathan E. Williamson, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics

Beaver County

Aliquippa

Taylor Marie Christy, Genevieve Circle, B.S. in Interior Design
Elizabeth Rae Damp, Geneva Drive, B.S.Ed. in Music Education
Allison Rae Giammanco, Kings Mill Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Thomas Loren Hardy, Princeton Drive, B.S. in Hospitality Management
Kristen Marie Sipes, Ravine Lane, B.S. in Interior Design
Austin M. Turkovich, Geneva Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Whitney June Williams, Linmar Terrace, B.S. in Management/General
Hannah Renee Wytiaz, Mount Laurel Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Ambridge

Spencer Lee Whitehead, Ridge Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Baden

Kara Ashlee Lattanzio, Friel Road, B.A. in English /Pre-Law
Jessica Lynn Scranton, Foxglove Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Beaver

Michael John Barney, Sebring Road, B.A. in Political Science
Rachael Elizabeth Curtis, Center Drive, B.S.Ed. in English Education
Emily G. Dobson, 2nd Avenue, B.S.Ed. in Art Education
Jodi Allison Ewing, Shadylane Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
Megan Nicole Notman, Matthews Drive, B.S. in Communications Media

Beaver Falls

Nicholas Aaron Ali, Emmet Drive, B.S. in Safety Sciences
Jessica Nicole Hamilton, Harpers Ferry Road, B.S. in Nutrition
Kelsey Jean Herrmann, Maxine Drive, B.A. in Sociology
Mary Elizabeth Hildebrand, Shenango Road, B.S. in Disability Services
Jaime Lynn Kolch, Sanger Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Sarah Marie Pryce, Highland Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Patricia Louise Wehar, Allen Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Clinton

Allison Marie Emanuele, Saratoga Drive, B.S. in Nursing
Danielle Lynn Nedzesky, Ridgeview Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Brittany Renee Solomon, Combs Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Mark Joseph Thomson, B.A. in Criminology

Fombell

Garrett Thomas Boots, Lancaster Road, B.S.Ed. in Physics Education
Amanda Rae Nye, Nye Street, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

Freedom

Laura Ann Conrad, Baker Road, B.S. in Communications Media
Ashlee Louise Peters, Wolfe Run Road, B.S.Ed. in Social Science Education/Sociology
Rachel Jordan Rutkowski, Jackson Boulevard, B.S.Ed. in English Education

Georgetown

Kimberly Ann Stiteler, Swearingen Road, B.A. in Criminology

Hookstown

Robin Tasha Pinsoneault, Shivler Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Kathlyn Joy Salvati, Boyd Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

Industry

Brett Bradley Balco, Knollwood Drive, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Zachary Dale Davis, Forrestdale Drive, Undeclared College of Education and Educational Technology
Brittany Lynn Long, Terrace Avenue, B.A. in Journalism
Lacey Mae Michael, Fairview Road, B.S. in Fashion Merchandising

Midland

Laura Christine Modany, 2nd Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Monaca

Carissa N. Camp, Sherwood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Heather Ann Furdak, Center Grange Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Grant Alexander Garrett, Ridge Road, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
Derek John Hall, Washington Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Kelsie Jo Kegg, Mary Street, B.S. in Respiratory Care
Krystle Rae Lucci, Mulberry Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Andrew Emrys Owens, Katerina Drive, B.S. in Chemistry
Linda Climo Reese, Indiana Avenue, B.S. in Respiratory Care
David W. Weigel, Todd Lane, B.S.Ed. in English Education

New Brighton

Kaitlynn Marie Davidson, Greenwood Drive, B.A. in Criminology
Shannon Mary Guckert, 31st Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Taylor N. Guthrie, Craig Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Cydne Tyler Rossi, North Mercer Avenue, B.S. in Athletic Training
Samantha Louise Sheets, Oldfield Place, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Bedford County

Alum Bank

Jason Vaughn Musselman, Cashew Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Bedford

Margaret Marie Glass, South Bedford Street, B.A. in Theater
Alexandra Louisa Meier, Donahue Manor Road, B.S. in Communications Media
Lindsay Renee Miller, Hillview Drive, B.S. in Hospitality Management
Kristin Marie O'Brien, Bobwhite Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Kathleen Rae Sallada, East Pitt Street, B.A. in English/Writing Studies
Juli Susanne Whetstone, K Street, B.S. in Communications Media

Buffalo Mills

Levi Bingman, Tar Water Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Everett

Michael Joseph Grance, East 1st Avenue, B.S. in Hospitality Management
Rachelle Elizabeth Ritchey, Raystown Road, B.S. in Accounting
Whitney Marie Territo, Fairview Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
Rachel M. Villareale, West 7th Street, B.S.Ed. in Music Education

Fishertown

Marlee Frances Clevenger, Sycamore Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

Hopewell

Chelsee Dawn Gartland, Deer Haven Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

Hyndman

Marcy Sue Emerick, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Imler

Shane Michael Burkett, Veal Farm Road, B.S. in Nursing
Christi Ann Mauk, Mountain Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Manns Choice

Melissa Rae King, Chestnut Street, B.A. in French

New Enterprise

Kendra Dawn Batzel, Lafayette Road, B.S. in Child Development and Family Relations

New Paris

Stefanie Ann McCoy, Ridgewood Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Osterburg

Matthew David Claar, Heritage Road, B.S.Ed. in Business Education
Kayla Brooke Gates, California Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Queen

Nicole Dawn Eicher, Beaver Dam Road, B.S.Ed. in Music Education

Saxton

Rebecca May Keller, Manspeaker Road, B.A. in Psychology

Berks County

Barto

Scott R. Dotterer, Jenna Drive, B.S. in Management/General
Devon T. Lee, Bishop Pine Road, B.S. in Communications Media

Bernville

Olivia Ann Pannabecker, Penny Lane, B.S. in Athletic Training

Birdsboro

John David Benischeck, Garey Road, B.S. in Finance
Marla Christine Benzenhafer, Hopewell Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Marissa Catherine Cooper, Pathfinder Drive, B.S.Ed. in Art Education
Maya Samone Cryor, Heister Road, B.A. in Journalism
Ian Prescott Dickie, Boyertown Pike, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
Jiselle Francesca Giordano, Caitlin Drive, B.S. in Interior Design
Chelsea G. Murray, Cold Run Road, B.S.Ed. in English Education
Sean David Rosenbaum, Cedar Lane, B.S. in Accounting
Megan Lynn Sowers, Geigertown Road, B.A. in Art/Studio

Blandon

Nicholas John Theodore, Eagle Drive, B.A. in Criminology

Boyertown

Emily Rachel Grant, Elaine Drive, B.A. in Psychology
Jennifer Marie Johnson, Rattlesnake Hill Road, B.A. in International Studies
Paige Adele Wisniewski, Lindy Lane, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Centerport

Kelsey Elyse Adams, Chestnut Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Douglassville

Dalton James Becker, Linden Place, B.A. in Criminology
Joseph W. Kolenda, Redwood Drive, B.S. in Computer Science/Applied
Kyle Robert Murray, Old Swede Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Stephanie Lynn Nihart, Old Swede Road, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
Sally Lynn Rice, Holly Drive, B.S. in Hospitality Management

Fleetwood

Gabrielle Victoria Eckert, Highland Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Alex Andrea Fidler, Fox Road, B.S. in International Business
Chelsey L. Reed, Kim Winona Court, B.S. in Nursing
Christina Lauren Sadowski, Schweitz Road, B.S.Ed. in Social Science Education/Sociology

Hamburg

Jared Thomas Palubinski, Hazel Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Leesport

Kara Elizabeth Feeney, Christina Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Ethan Allen Fritz, Fairview Drive, B.S. in Communications Media

Mertztown

Megan Antoinette Bernhard, Pump Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Elizabeth Marie Dietrich, Kurt Drive, B.S.Ed. in Music Education

Mohnton

David Bradford Creamer, Hill Road, B.S. in Accounting
Mason Lea Ninzeheltzer, Chestnut Street, B.S. in Nutrition
Zachary Kevin Ochs, Hunters Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

Mohrsville

Samuel Brant Schreiber, Main Street, B.F.A. in Music Performance

Morgantown

Johanna Kate Pavlesich, Morgantown Road, B.S. in Nursing

Reading

Brandon Scott Baskerville, Pear Street, B.A. in Art/Studio
Molly Ann Batdorf, Woodpecker Lane, B.S. in Child Development and Family Relations
Nash Donald Black, Briarwood Circle, B.S. in Hospitality Management
Danielle Robin Bucher, Amity Street, B.S. in Interior Design
Tate Arthur Dewalt, Pine Woods Court, B.S.Ed. in Music Education
David Gregory Dunn, Saddle Court, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Derek Chad Evans, Fox Glove Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Courtney Michele Herrmann, Scotland Drive, B.S. in Management/General
Morgan Rebecca Hissick, Pepper Ridge Drive, B.S. in Nursing
Nicholas Kopsie, Merion Lane, B.A. in Psychology
Leigh Ann Lubas, Par Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Angela Rose Miller, Winchester Court, B.S. in Chemistry
John Paul Newcome, Pennsylvania Avenue, Physics/Pre-Engineering
Ross M. Newcome, Pennsylvania Avenue, B.S. in Mathematics
Andrew William Newstein, Sycamore Drive, B.A. in English/Language Studies
Eduardo Jose Rodriguez, Oley Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
Lauren Ashley Sebastinas, Gouglersville Road, B.S. in Interior Design
Timothy Mark Seidel, Oley Street, B.A. in History
Katie Lynn Snyder, Wilson Street, B.S. in Geology
David Tomkiel Stewart, North 4th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Aquatics
Hannah Elizabeth Vought, Michele Court, B.S. in Interior Design
Tyler Ellis Washington, Palm Street, B.S. in Communications Media
Geneva C. Yawger, Fox Glove Lane, B.A. in Psychology
Kyle Joseph Zaorski, Boeshore Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Robesonia

Ryan Patrick Egan, Focht Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Chelsea Jordan Kochel, North Robeson Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Erin Jean Ocepek, Ginna Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Shillington

Allison Frances Blimline, Reading Avenue, B.S. in Hospitality Management

Shoemakersville

Amanda Lynn Hoffman, Birch Hill Road, B.A. in Criminology
Gabriella Marie Kisha, Karen Court, B.S. in Fashion Merchandising

Sinking Spring

Kelsey Nicole Biffel, Cotswold Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Nicole Susanne Gillotti, South Mountain Drive, B.S.Ed. in Music Education
Meghan Elizabeth Harnish, Marie Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Joseph A. Hutzulak, Merion Drive, B.A. in Political Science/Pre-Law
Jeffrey Steven Kohler, South Sandy Lane, B.S. in Finance
Blake Austin Miller, Hearthstone Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Matthew Douglas Rutt, Katharine Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Lindsey Strause, Old Lancaster Pike, B.A. in Sociology/Human Services

Wernersville

Tasha Nicole Kaplan, Preston Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Clinton Charles Keller, Slater Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

West Reading

Cherise Moire Key, South 3rd Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Sarah Lynn Pietrowski, Second Street, B.A. in Sociology

Wyomissing

Madison Betz Barrer, Old Mill Road H, B.A. in Criminology/Pre-Law
Erinn Lynn Boguslowski, Dorchester Drive, B.A. in Criminology
Michael Ramon Johnson, State Hill Road, B.A. in Criminology
Kelsey Anne Lorenz, Kathleen Lane, B.S. in Hospitality Management
Shannon Catherine Reed, Ivy Lane, B.S. in Hospitality Management
Christopher James Wenrich, Wingert Road, B.S. in Accounting

Blair County

Altoona

Rachel Lynn Albright, Riggles Gap Road, B.A. in Psychology
Lisa Marie Balasco, East Walton Avenue, B.A. in Theater
Amber Lynn Boyles, 24th Avenue, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
Julia Katharine Brogan, Coleridge Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Jennalyn Elizabeth Brown, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Music Education
Heather Louise Brumbaugh, 28th Avenue, B.A. in Biology
Karissa Nicole Collier, Franklin Circle, B.S. in Accounting
Richard John Courtot, North 7th Avenue, B.S.Ed. in English Education
Curtis Alan Davidhizar, 2nd Avenue, B.S. in Communications Media
Richard Warren Diantoniis, Fordham Circle, B.S. in Safety Sciences
Angela Michelle Finelli, 24th Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
Nicholas Brandon Fogal, North 8th Avenue, B.S. in Computer Science/Applied
Leah Renee Frederick, East Hudson Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Jordan Michael Galentine, Crawford Avenue, B.A. in Anthropology/Archaeology
Robert Mitchell Haberstroh, North 2nd Street, B.S. in Computer Science/Applied
Alison Leigh Hallinan, 25th Avenue, B.S. in Nursing
Olivia Nicole Hand, Hartzell Avenue, B.S. in Nursing
Caitlyn Marie Hazenstab, Sickles Corner Back Road, B.A. in Criminology
Alexandra Marie Julian, East 23rd Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
Douglas Alexander Longwill, East Penn Avenue, B.A. in Psychology
Chalsea Nicole Lunglhofer, 38th Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Kelsey Ann Mearkle, Broad Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Joseph Carlos Mencer, Grant Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Elizabeth Marie Moore, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Emily Clare Morris, Ivyside Estates Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
John Michael Negri, Olde Dominion Drive, B.S. in Accounting
Raymond Joseph Nevling, Antis Road, B.S.Ed. in Music Education
Linzi Renee Powers, 23rd Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Sarah Quirin, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kelsie Marie Shortsleeve, 23rd Avenue, B.S. in Hospitality Management
Casey Marie Smith, Woodland Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
Josh Dillen Stratton, Aldrich Avenue, B.S. in Athletic Training
Dominique Confer Tambellini, Eldorado Springs, B.S.Ed. in Elementary Education
Danielle Elizabeth Tomlinson, 58th Street, B.S. in Fashion Merchandising
Emily Lynn Walter, 1st Avenue, B.A. in Political Science
Joshua M. Wertz, Fordham Circle, B.A. in Music
Jessica Fae Whitfield, 3rd Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Makenzie Ann Wilt, 52nd Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Brandon Robert Zitsch, Heritage Lane, B.A. in Political Science

Bellwood

James Ryan Watters, East 4th Street, B.S. in Athletic Training

Claysburg

Nathan Ronald Claar, Lower Claar Road, B.S. in Management/General
Kalee Janea Harten, Buttermilk Hollow Road, B.A. in Spanish
Monica Lynn Iachini, B.S. in Marketing
Marissa Shea Leslie, Carriage Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Kyle Taylor Nale, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Marli Elizabeth Swope, Smoky Run Road, B.S.Ed. in Art Education
Jessica Renee Way, Ski Gap Road, B.S. in Communications Media

Duncansville

James Lee Dalgarn, Orchard Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
Brittany Nichole Dwyer, Cedarcrest Drive, B.S. in Nursing
Joshua David Dwyer, Cedarcrest Drive, B.S. in Management/General
Kelley S. Gomez, Edgewood Drive, B.A. in Psychology
Colin Baker Greenleaf, 3rd Avenue, B.A. in Criminology
Matthew Allen Hufman, Robertdale Drive, B.S. in Nutrition
Christine Nicole Jenkins, Pioneer Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Haley Nicole Kline, Carson Valley Road, Undeclared College of Health and Human Services
Sara A. Leighty, Dunnings Highway, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kaitlyn Rachael Lishinsky, Hunters Pass Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Megan Loraine Maggiore, Cedarcrest Drive, B.S.Ed. in Music Education
Brian Patrick Saylor, Orchard Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
Megan Blair Spidle, Orchard Drive, B.S. in Nursing
Taylor Alexandra Vladic, Mill Road, B.A. in Criminology

East Freedom

Gabrielle Ann Lanzendorfer, Polecat Road, B.S. in Athletic Training
Kristy Lynn McCready, Butler Hollow Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Tyler Michael Weyandt, Polecat Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Hollidaysburg

Lindsay JoNell Bender, Reservoir Road, B.S. in Mathematics
Ashleigh Nicole Craig, Sylvan Crest Drive, B.S. in Applied Mathematics
Laura Kathleen Delozier, Woodlawn Terrace, B.S. in Nutrition
Brooke Danielle Frederick, Jones Street, B.S.Ed. in French Education
Megan Marie Frederick, Clubhouse Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
David Ray Henderson, Maple Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Norman Meade Littlejohn, Brushmeade, B.S. in Computer Science/Applied
Andrew Ronald McCleary, Shaw Road, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Alyssa M. Nelson, Swinging Bridge Road, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing
Casey Marie Pipetti, North Juniata Street, B.A. in Art/Studio
Zachary Adam Seymour, Locke Mountain Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Patrick James Smith, North Montgomery Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Hanna Elizabeth Vipond, Wicklow Court, B.A. in Anthropology
Dana Paige Weakland, Cherry Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Brendon Earl Weaver, Aggie Street, B.A. in Criminology
Nathanial Stephen Wilson, Bristol Lane, B.A. in Computer Science

Martinsburg

Chelsea Jo Cherry, Heverly Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education
Salvatore Isaiah Lamborn, Woodlawn Avenue, B.S.Ed. in English Education
Tia Michelle Smith, Ake Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Jared Thomas Snowberger, North Market Street, B.S. in Business Technology Support

Roaring Spring

Christopher Joseph Baker, Pine Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
Tara Lynn Baker, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Nicole Louise Claar, Plum Creek Road, B.A. in Sociology of Disability Services
Megan Elizabeth Hall, Spruce Street, B.S.Ed. in Music Education
Chelsea Lauren Kurtz, Ore Hill Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Brittany Leanne Miller, Countryside Drive, B.S. in Nursing
Keshia Elyse Mock, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Tipton

Dwayne Kent Cherry, B.A. in Criminology

Tyrone

Christina Marie Brisbin, Decker Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education
John Franco, Oak Hill Lane, B.S. in Nutrition
Taylor Goss, Ridge Road, B.S. in Computer Science/Applied
Kyle Francis Harrity, Deborah Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Laikan Chantel Replogle, Bear Claw Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Lynsey Nicole Watters, McFarland Road, B.S. in Marketing
Charlene Shanae Wilson-Adams, Cranberry Street, B.A. in Journalism

Williamsburg

Lisa Marie England, Dempsey Lane, B.A. in Art/Studio
Jordan David Greaser, Robin Lane, B.A. in Anthropology
Anthony Gene Weakland, West 3rd Street, B.S. in Nutrition

Bradford County

Granville Summit

Holly M. Moore, Spencer Hill Road, B.S.Ed. in Music Education

Monroeton

Taylor Ferguson, Main Street, B.S. in Marketing

New Albany

Krista Jean Gartland, Rural Route 2, B.S. in Safety Sciences

Rome

Sarah Lynne Salitrynski, Route 467, B.S.Ed. in Music Education

Sayre

Margo Sherie Connor, North Keystone Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
Courtney Marie Harmon, North Keystone Avenue, B.S. in Biology/Pre-Medical

Towanda

Maximillian Charles Esmus, Poplar Street, B.A. in Music/Theory and Composition
Samantha Marie Rakowski, 4th Street, B.A. in Honors Program in Psychology

Wyalusing

Paige J. Millard, B.S.Ed. in Spanish Education

Wysox

Anya Rose Hudyncia, Rural Route 2, B.A. in Art/Studio
Jesse Aubrey Johnson, Rural Route 2, B.A. in Journalism

Bucks County

Bensalem

Rachel Hannah Back, Jefferson Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Michael James Carroll, Barnsleigh Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Michael John Cornman, Berkley Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Melissa Mae Hilderley, Bryan Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Ciarra I. Torres, Edge Avenue, B.A. in Philosophy/Pre-Law

Bristol

Michelle Marie Wheeler, Pitt Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Chalfont

Delilah Lynn Black, Edinboro Circle, B.S. in Communications Media
Austin James Edwards, Harrison Forge Court, B.S. in Nursing
Braden Christopher Edwards, Harrison Forge Court, B.A. in Philosophy
Megan Hayes, New Galena Road, B.S. in Fashion Merchandising
Jamie L. Root, Oak Avenue, B.S. in Communications Media
Florence Malinda Temple, Winding Lane, B.A. in Psychology

Doylestown

Kelly Melissa Brown, Jennifer Court, B.S. in Fashion Merchandising
Rebecca Ann Loux, Hickory Lane, B.S. in Nursing
Hannah Danielle Morrison, Radcliff Drive, B.S. in Marketing
Bridgett Colleen Ryan, Leapson Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Courtney Marie Schwartz, Beulah Road, B.A. in Criminology

Fairless Hills

Eve Anna Pellitteri, Fairfield Road, B.S.Ed. in Spanish Education

Feasterville Trevose

Jacqueline Alexandra Gordon, Highland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Furlong

Tracey Ann Glorioso, Cloverly Drive, B.S. in Communications Media

Holland

Shane Michael Burrell, Woodlake Drive, B.S. in Hospitality Management
Peter Samuel Glovas-Kurtz, Rising Sun Avenue, B.A. in English/Writing Studies
Lauren Hillegas, Mulberry Drive, B.A. in Criminology
Jennifer Lynn Kanetsky, Broadview Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Hulmeville

Samantha Marie Preston, Walnut Avenue, B.S. in Interior Design

Jamison

William J. Burke, Oleander Circle, B.S. in Management Information Systems
Stephen Edmund Fitzgerald, Harmony Lane, B.A. in Sociology

Kintnersville

Tanisha Guzman, Woodcock Lane, B.A. in Art/History
Alyssa Virginia Litzenberger, Homestead Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Erin Marie Litzenberger, Homestead Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Langhorne

Jeffrey Carl Brunermer, Wheatsheaf Lane, B.S. in Hospitality Management
Evan C. Connors, Edgemont Lane, B.S. in Mathematics
Erica Pearl Duffy, Ravine Street, B.S. in Fashion Merchandising
Arthur James Gerstenmaier, Virginia Avenue, B.S.Ed. in English Education
Christopher Ramsey, Chancery Road, B.A. in Criminology
Michael Ryan Tosti, Timber Lane, B.A. in Psychology

Levittown

Chad Borusky, Sherwood Drive, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Carly A. DiBraccio, Kenwood Drive, B.S. in Management/General
Kelly Elizabeth Hodgdon, Smoketree Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Lindsay Jean Killian, Locust Lane, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Erik R. Rinehold, Edgewood Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Golden Brooke Risley, Yellowood Drive, B.A. in Sociology/Human Services
Erik David Robertson, Neptune Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Vincent Edward Sawyer, Mill Creek Road, B.A. in English /Pre-Law
Derek W. Snyder, Canal Road, B.S. in Accounting

Milford Square

Adair E. Fisher, B.S. in Hospitality Management

Morrisville

Christina Doan, Robertson Avenue, B.S. in Disability Services
Jamil Dominique Howard, Dorset Drive, B.S. in Hospitality Management
Victoria Elaine Lowers, Greenlee Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology
Tyler W. Schaeffer, Valley Road, B.S. in Finance
Samantha Jean Tallman, Lesha Drive, B.A. in Sociology/Human Services

New Hope

Cassandra Nicole Wood, Comfort Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Newtown

Jennifer Lynn Hanzel, Buckmanville Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Elizabeth Ann Larcher, Hunters Way, B.S.Ed. in Music Education
Jenna Marie Loughlin, Lafayette Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Michael Anthony Russo, Milford Court, B.S. in Geology/Environmental

Perkasie

Michael George Cooper, Hunters Run, B.S. in Computer Science/Applied
Anna-Kate Elizabeth DePaolo, Sterling Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Bethany Anne Foley, West Route 313, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Brooke Nicole Gery, Bridgeview Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Quakertown

Thomas Jacob Bartholomew, Klines Mill Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Emily Lynne Groegler, Woodview Drive, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
MacKenzie Kramer, Sideline Road, B.S. in Nursing
Shelby Rae Nice, Fels Road, B.S. in Nursing
Ethan Paul Wolfe, Allentown Road, B.S. in Hospitality Management

Richboro

Patrick Daniel Donohue, Bonnie Road, B.S. in Communications Media

Rushland

Christin Nicole Liese, B.A. in Criminology/Pre-Law

Sellersville

Tyler Christine Edelmayer, Brinkley Drive, B.S. in Communications Media
Tyler Robert Lordi, Fairhill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Southampton

Jessica Danielle Reilly, Surrey Road, B.A. in Psychology
Paige C. Skiermont, New Road, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
Daniel C. Zobel, Stahl Road, B.A. in Art/Studio

Upper Black Eddy

Delaney Shea McDermott, Narrows Hill Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Warminster

Emily L. Burg, Newtown Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
Ashleen Patrice Kelly, Revolutionary Way, B.S. in Nursing

Warrington

Christopher Scott Eno, Palomino Drive, B.A. in History

Rachel Lynne Josephs, Huntly Drive, B.S. in Hospitality Management
Kristin Marie Welk, West Cobblestone Circle, B.S. in Accounting

Yardley

Kristen D. Altomare, Fairway Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Patrick Ryan Boyle, Lindenhurst Road, B.S. in Geology
Emily Elizabeth Dalton, Lindenhurst Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Ashley Marie Mullican, Friar Drive, B.S. in Marketing
Jordan Robert Pasch, Stewarts Way, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Briana Michelle Thomas, Anderson Road, B.A. in Theater

Butler County

Butler

Samantha Mae Ambuster, Kelly Road, B.S. in Communications Media
Zachary Adam Archer, Aubrey Drive, B.S. in Computer Science/Applied
Cody Edward Beacom, Martin Lane, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Alessandra Lindley Burgett, Brooksedge Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Renee Elizabeth Clouse, Thornwood Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Devin Jean Convery, Artlee Avenue, B.S. in Nursing
Jamie Lynn Czech, Crisswell Road, B.S. in Human Resource Management
Paul Aaron Gladd, Cottage Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Lacy Dana Hepler, New Castle Road, B.A. in Geography/Economic Geographer
Tyler Curtis Lemmon, Nursery Lane, B.A. in Sociology/Human Services
Erica Anne Lieb, Willow Run Drive, B.S. in Nursing
Lindsay Mae MacArthur, Weckerly Road, B.S. in Marketing
Adam Stephen Marzullo, North Eberhart Road, B.A. in Criminology
Lucas Jon Master, Preston Drive, B.S.Ed. in Business Education
Shannon Leigh McCarren, Stratford Drive, B.A. in Theater
Matthew James McGarrah, North Drive, B.S. in Safety Sciences
Jonathan R. Miller, North Pine Aire Drive, B.S. in Communications Media
Victoria Anne Mizwicki, Penn Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Jacob Bradley Pflugh, Amy Avenue, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Kara Marie Roffis, Henley Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Brittany S. Scott, Meridian Road, B.S. in Hospitality Management
Joshua Lee Shuster, Bryson Road, B.A. in Criminology
Dylan Michael Songer, North Monroe Street, B.A. in Psychology
Samantha Joanne Steighner, Geibel Road, B.S. in Fashion Merchandising
Amber Nicole Steinheiser, Old Route 422, B.A. in Criminology
Nicholas Eric Westerman, Chestnut Drive, A.S. in Electro-Optics
Matthew Everett Wimer, Pittsburgh Road, B.S. in Geology

Cabot

Zachary Lee Harrison, Herman Road, B.S. in Communications Media
Tori Nicole Kuhn, Brose Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

Chicora

Daniel Allen Bray, Fairmont Road, B.A. in Computer Science
Natalie Marie Ealy, Rabbitt Road, B.S. in Fashion Merchandising
Ashlyn Nicole Landgraf, Conerty Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Cranberry Township

Melissa Lynn Askey, Unionville Road, B.A. in English/Writing Studies
Sydney Marie Baker, Glenbrook Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
Brittany Marie Bertolino, Sunset Circle, B.S.Ed. in Art Education
Brittany Liana Bittner, Holly Drive, B.S. in Hospitality Management
Lindsay Marie Boltz, Ashbury Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Amanda Josephine Cerminara, Berkshire Drive, B.S. in Nutrition
Daniel Patrick Coyne, Sunrise Drive, B.A. in Psychology
David James Crum, Bayberry Lane, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing
Quinn Annemarie Denio, Sunset Circle, B.S. in Communications Media
Julianne Rae Dunbar, Highland Court, B.S. in Computer Science/Applied
Katherine Grace Dunbar, Highland Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Shayna Christine Elser, Poplar Place, B.S. in Management/General
Suzanne Michele Francis, Crossing Ridge Trail, B.S. in Human Resource Management
Christopher Ryan Kinzler, North Boundary Road, B.S. in Hospitality Management
Cody Thomas Knight, Emily Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Anita Lynn Marchi, Dorsay Valley Drive, B.A. in Sociology
Victoria Marie McMahon, Adare Court, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Alyssa Marie Miller, Bittersweet Court, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Ryan S. Miller, Eden Way Court, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Steven R. Moon, Aberdeen Drive, B.S.Ed. in Music Education
Melissa Ann Pollis, Gregory Court, B.A. in Criminology
Kerry Elizabeth Reed, Bittersweet Court, B.S. in Communications Media
Nicole Marie Sieg, Village Court, B.A. in Computer Science
Alyssa Kate St Clair, Drake Circle, B.S. in Communications Media
Kaitlin C. Sterling, Trowbridge Place, B.A. in Criminology/Pre-Law
Ashley M. Sullivan, Glen Eden Road, B.S. in Interior Design
Shelby Lyn Thomas, Haldeman Drive, B.S. in Nutrition
Kourtney Marie Tyler, Skyview Drive, B.S. in Hospitality Management
Brooke Elizabeth Vollman, Aberdeen Drive, B.S. in Interior Design
Rose Yeagley, Rochester Road, B.A. in Psychology
Shannon Schaum Zimmer, Brookston Drive, B.A. in Criminology

Evans City

Victoria Ann Cox, Fassinger Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Kasey Shaffer Davidson, Belle Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Heather Lynn Fassinger, Fassinger Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
Brenna Kathleen Gallagher, Elgin Lane, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Kevin David Hartwick, Community Parks Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Angela Mary Lalonde, Wagner Road, B.S. in Child Development and Family Relations

Fenelton

Tara Ann Huntsman, Route 422, B.S. in Nursing
Lindsay Marie Shaw, Channing Lane, B.A. in Psychology

Harmony

Erin L. Schupay, Scott Ridge Road, B.S. in Fashion Merchandising

Harrisville

Nathaniel John King, Browntown Road, B.A. in Criminology

Mars

Tess Lauren Bielo, Tess Lane, B.S. in Hospitality Management
Ashley H. Bogan, Village Green Boulevard, B.S. in Interior Design
Bradley Joseph Grosso, Kingsfield Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Lindsey Hicks, Garfield Avenue, B.S. in Disability Services
Sara-Lynn Hunter, Lincoln Avenue, B.S. in Hospitality Management
Jacob Mashuda, Lakeland Drive, B.A. in Criminology
Kevin Matthew Roach, Barberry Court, B.S. in Communications Media
Erika Anne Schweitzer, Elder Court, B.S.Ed. in English Education
Domonique N. Valentine, Buckingham Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Joseph James Zingaro, B.S. in Management/Operations

North Washington

Angelina Renee Antolik, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Petrolia

Alexandra Danielle Sutton, Hemlock Road, B.S. in Nursing

Portersville

Kyle Joshua Callahan, Old Route 422, B.A. in Criminology
Kyle Bennett Hartle, Fisher Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Courtney Elizabeth Smith, Old Route 422, B.S.Ed. in English Education

Prospect

Britley Nicole Raabe, Grindel Road, B.S. in Hospitality Management

Renfrew

Anthony Michael Martrano, Brownsdale Road, B.A. in Criminology
Zachary Alexander Murphy, Moose Road, B.A. in Psychology

Sarver

Kaitlin Marie Andrasko, Sarver Road, B.S. in Management/General
Bernard John Carr, Parker Road, A.S. in Electro-Optics
Jacob David Christy, Hepler Road, B.A. in Criminology
Madison Delia Crist, Primrose Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
Rowdy Wayne Durci, Winfield Road, B.A. in Criminology
Stephan Fesel, Westminster Road, B.S.Ed. in French Education
Adam James Krynicki, Bear Creek Road, B.S. in Communications Media
Elizabeth Lee Kurn, Kimberly Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Sarah E. Macshane, Doyle Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
Aleria Frances Palmiere, North Scenic Drive, B.S.Ed. in Biology Education
Jerrod Thomas Phillips, Monroe Road, B.S.Ed. in English Education
Timothy Douglas Smith, Lucas Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Miles Steven Smolic, Sarver Road, B.A. in Criminology
Natalie Brooke Transue, Sun Mine Road, B.S. in Management/General
Samantha Erin Workoff, Ingrid Court, B.A. in Psychology

Saxonburg

Kevin Glen Brodeur, Plantation Drive, B.S. in Marketing
Elizabeth Marie Burchanowski, B.F.A. in Music Performance
Laura Ashley Burlbaugh, Knoch Road, B.A. in Psychology
Kaitlyn Marie Grzywinski, Beatty Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
Katelyn N. Hughes, Butler Road, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
Emily E. Poeppel, Short Street, B.A. in Anthropology
Leah J. Walsh, Brewer Road, B.S. in Nursing
Chelsea Lynn Yurisic, State Street, B.A. in Journalism

Seven Fields

Shane Ben Conrad, Essex Court, B.S.Ed. in English Education
Derek Thomas Jones, Warrick Drive, B.A. in Criminology

Slippery Rock

Emily Darlene Hoffman, Richard Avenue, B.A. in History

Valencia

Madeline May Matusik, Pointe Drive, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
Andrea Megan McAnerney, Leslie Road, B.A. in Asian Studies
Kimberly Ann Mohler, Justice Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Kurt Richard Stridinger, State Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Zelienople

Erika Kathleen Barlow, Glen Rape Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Halee Victoria Stroup, South Green Lane, B.A. in Psychology

Cambria County

Ashville

Kaitlyn Elizabeth Earnest, McMullen Road, Undeclared College of Health and Human Services

Beaverdale

Brittani Nicole Salat, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics

Carrolltown

Danielle Lynn Bodek, Bender Drive, B.S. in Disability Services
Cody Michael Brahim, Bender Drive, B.A. in Asian Studies
Brad William Caldwell, Bender Drive, Undeclared College of Health and Human Services
Jamie Rose D'Andrea, Lemke Street, B.S. in Athletic Training
Jordan James Fees, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Jade Kline, Carroll Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Jaclyn Christine Linsky, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Victoria L. Murphy, B.A. in International Studies
Charlotte Constance Sheridan, B.S.Ed. in Art Education
Dylan Joseph Thomas, North Church Street, B.S. in Safety Sciences
Julie Anne Veneskey, Zeke Lane, B.S. in Respiratory Care

Cassandra

Maranda N. Evans, B.S.Ed. in Mathematics Education

Colver

Jill Alise Carberry, Ninth Street, B.S. in Accounting
Daniel Joseph Felix, 9th Street, B.S. in Safety Sciences
Andrew John Long, B.A. in Psychology
Benjamin Michael Mazenko, First Street, B.A. in Computer Science

Conemaugh

Kimberly A. Feist, 4th Street, B.S.Ed. in Business Education
Rory Owen Marshall, 3rd Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Cresson

Robert Paul Connacher, Gallitzin Road, B.S. in Biochemistry
Jocelyn Marie Eger, Laurel Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Julie Elizabeth Latoche, Peary Circle, B.S. in Nursing
Courtney Ann Paronish, Mountain Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Ebensburg

Andrea Michelle Becker, Ben Franklin Highway, B.S. in Accounting
Matthew David Brehm, Winterset Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Tara Marie Brodish, Maple Avenue, B.S.Ed. in English Education
Kevin Patrick Buynack, North Center Street, B.S.Ed. in Spanish Education
Renee Marie Cook, Frame Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Kathryn Ann Corcoran, East High Street, Undeclared College of Education and Educational Technology
Matthew John Corran, East Horner Street, B.A. in Computer Science
Jules Taylor Dill, West Crawford Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Sarah Jean Finn, Laurelbrook Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Cody Joe Flora, Wolfe Road, B.A. in Criminology
Michele Nicole Griffith, Lemon Drop Road, B.S. in Interior Design
Catherine Viola Kane, Hogue Road, B.A. in Psychology
Scott Paul McHugh, Ashbrook Circle, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Megan Deanna Radyk, McConahy Way, B.S. in Biology
Marquel Marie Sherry, North Julian Street, B.S.Ed. in English Education
Stephen Paul Spicher, Myers Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Rachel Elizabeth Springer, New Germany Road, B.S. in Nutrition
Alison Paige Terndrup, Plank Road, B.F.A. in Art Studio
Shannon Marie Urbain, Maplebrook Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Braden Wesley Whited, Lemon Drop Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Michael Grant Williamson, North Spruce Street, B.S. in Finance
Emily Catherine Wolfe, Wolfe Road, B.S. in Hospitality Management
Haley Rose Woodley, Emerald Drive, B.S.Ed. in Art Education

Elmora

Kayla Lynn Kirsch, Deveaux Street, B.A. in Criminology
Christina Jean Sponsky, B.S. in Nutrition/Dietetics

Elton

Katlin Rachelle Daniels, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Fallentimber

Cassandra Marie Anna, Gates Road, B.A. in Psychology
Jenna L. Fox, Sugar Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Flinton

Rose Ann Riedell, B.A. in Psychology

Gallitzin

Kelsey Marie Wilt, Quarry Street, B.S. in Nursing
Brent P. Wirfel, Liberty Street, B.S. in Communications Media

Hastings

Stephanie Dawn Anna, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Ian Marshall Cunningham, Laurel Drive, B.S.Ed. in English Education
Amber Renee Dubyak, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Brittany Kline, Fourth Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
Sarah Elizabeth Kudlawiec, Estate Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Deanna Laura Mazurak, Murphy Spring Road, B.S.Ed. in Art Education
Tyler James McLaurin, Laurel Drive, B.S. in Safety Sciences
Jason C. Paronish, Cabin Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
Katy Ann Peles, B.S.Ed. in Mathematics Education

Johnstown

Nicholas Alexander Adams, Tioga Street, B.S.Ed. in Music Education
Rachel Leah Adams, Tioga Street, Undeclared College of Fine Arts
Ashley Marie Alt, Franklin Street, B.A. in Economics/Pre-Law
Katherine Marie Andrews, Indiana Street, B.S. in Athletic Training
Anastasia Arikidis, Belmont Street, B.A. in English/Language Studies
Emily Jean Armstrong, Kring Street, B.A. in Psychology
Lauren Ann Bambino, Dickinson Street, B.S. in Nursing
William Martin Bennett, Chandler Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Andrea Katherine Berzinsky, Spruce Street, B.A. in Art/Studio
Sara Ann Bischof, Sell Street, B.S. in Fashion Merchandising
Michael Ryan Blue, April Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Bradley Lawrence Brosig, Bear Street, B.S. in Accounting
Nicole Elizabeth Brownlee, Cherry Lane, B.S. in Nutrition
Jessie Lee Bruckhart, Russell Avenue, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
Stephen Paul Budash, Kennard Street, B.A. in Criminology
Dominic Francis Calderon, Clarion Street, B.S. in Marketing
Alyse Lauren Callihan, Linkville Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Michael Angelo Cancelliere, Saybrook Place, B.A. in Criminology
Christina Jane Cassone, Woodcrest Drive, B.A. in Art/Studio
Shannon Marie Costa, Goucher Street, B.S. in Finance
Hannah Glasgow Crittenden, Old Tire Hill Road, B.A. in Sociology/Human Services
Sarah Elizabeth Custer, Mitchell Court, B.S.Ed. in Music Education
Brandon James D'Alimonte, Collegiate Drive, B.S. in Marketing
Jill Ann DelSignore, Emmett Drive, B.F.A. in Art Studio
Chloe Jane Devett, Jacqueline Drive, B.S. in Athletic Training
Emily Jeanne Dubovi, Lyman Lane, B.S. in Communications Media
Deanna Jo Duncan, Finch Street, B.S. in Communications Media
Katlyn Louise Durica, Eureka Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Lynette Marie Faight, Chancellor Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Brittany Marie Fox, Sell Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Brian Michael Gable, Bucknell Avenue, B.S. in Management/Operations
Leah Augusta Glass, Timson Street, B.S. in Hospitality Management
Victoria J. Hammer, D Street, B.S. in Biology
Amanda Rose Harris, Churchill Street, B.A. in Art/Studio
Craig Andrew Harris, Churchill Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kaila Blair Henry, Moss Lane, B.A. in Sociology/Human Services
Andrew Joseph Herbert, Luzerne Street, B.S. in Accounting
Beau James Herbert, Krings Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Brittany Ann Hiltz, Owen Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Brandon J. Hody, Saylor Street, B.S. in Safety Sciences
Alexandra Nicole Holmes, Sunset Avenue, B.A. in Sociology
Alexandria Courtney Hull, Killian Avenue, B.A. in Psychology
Ashley Ann Irwin, Viewmont Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Jared Craig Jones, Picklo Street, B.S. in Accounting
Sara Elizabeth Kirby, Drexel Avenue, B.S. in Athletic Training
Nicole Ann Kovach, Coon Ridge Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Maria Rose Kuzmiak, Maywood Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Alicia Clare Magistro, Goucher Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Jill Renee Marguccio, Erickson Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Amber Nichole Marlowe, Soap Hollow Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Shana Nicole Martin, Christy Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Lauren Marie Matevish, Woodcrest Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Lindsay Elise Matolyak, Sherwood Drive, B.S. in Chemistry
Shane Michael McDevitt, Fuge Lane, B.S. in Biology
Sean Gilbert McDonald, Bates Drive, B.A. in Criminology
Leanna Jean McGiboney, Maplewood Drive, B.F.A. in Music Performance
Kevin James Merriman, Arbutus Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Kelsey Marie Mills, Southmont Boulevard, B.A. in Psychology
Taylor Jeanne Mullholand, Violet Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
Vincent Patrick O'Donnell, Harding Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Lindsey Marie Overdorff, Griffith Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Sarah Jeanne Pastorek, Luzerne Street, B.A. in English/Writing Studies
Amanda Ashton Pepley, Fender Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Linda Lee Pepley, Rear Eisenhower Bvld, B.S.Ed. in Elementary Education
Kelsey Elizabeth Petrusic, Sunshine Avenue, B.A. in Criminology
Jennifer Lynn Pfeil, Tyke Road, B.A. in Sociology
Kristin Marie Podrasky, Antonazzo Lane, B.A. in Criminology
Brittany Lynn Polca, Randy Lane, B.S. in Hospitality Management
Tyler Daniel Pollagi, Krings Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Daniel S. Price, Shenkelview Drive, B.A. in Criminology
Matthew J. Ribblett, McKinley Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Taralynne T. Ribblett, McKinley Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Joshua Alan Riggle, Goucher Street, B.S. in Child Development and Family Relations
Abby Ritenour, Hostetler Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Katelyn Ann Rossi, Bantel Street, B.S. in Nursing
Zachary David Rummel, Coon Ridge Road, B.S. in Athletic Training
Sean Michael Sapolich, Fender Lane, B.S. in Communications Media
Joshua David Seidel, Hillside Trail, B.S. in Communications Media
Brianna Marie Shawley, Von Lunen Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Anne Elise Shearer, Goucher Street, B.S. in Fashion Merchandising
Jessi Elena Shiley, Luray Avenue, B.A. in Psychology
Richard Thomas Shook, Sell Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Matthew Ryan Spangler, Hammer Avenue, B.S. in Communications Media
Tammy Michele Stonecypher, Venango Street, B.A. in Journalism
Ashley Verna Strack, Erin Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Joshua Anthony Stutzman, Iolite Avenue, B.S. in Athletic Training
Ryan Charles Sweeney, Penrod Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
Ella Marie Tessari, Bedford Street, B.S.Ed. in Spanish Education
Geneve Rae Tessari, Bedford Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Michael Ann Regina Tyrrell, Liberty Avenue, B.S.Ed. in English Education
Emily Marie Valko, Work Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
Leah A. Varga, Winchester Drive, B.S. in Communications Media
Codey Alan Vargo, Bedford Street, B.S. in Management/General
Aubrey Lee Varner, Elm Drive, B.S. in Hospitality Management
Meghan Renee Vogatsky, Simmons Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Barbara Ward, Harshberger Road, Undeclared College of Health and Human Services
Raymond MacKenzie Ward, Menoher Boulevard, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
Maureen Anne Wesner, Bucknell Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Brittney Lynne Wiesheier, Lunen Street, B.S.Ed. in Chemistry Education
Luke Joseph Young, Palliser Street, B.S. in Management Information Systems
Lauren Elizabeth Zimmerman, Luray Avenue, B.S. in Disability Services
Kevin Grant Zipf, Beaver Court, B.S. in Safety Sciences

Lilly

Jordan Eric Harris, Karney Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Loretto

Luke Patrick Farabaugh, Beck Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Mineral Point

Alesha Halie Charles, Ogden Street, B.S. in Respiratory Care
Megan Miklos, Stoneridge Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Nanty Glo

Erin M. Bender, 2nd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Robert J. Bugosh, Poplar Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
Jared A. Divido, Cambria Street, B.A. in Anthropology
Paige Elizabeth George, Vine Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Theodore Russell Worthington, Cardiff Road, B.S. in Computer Science/Applied

Nicktown

Julia Mary Dillon, Water Falls Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Brennan Joseph Dumm, Springer Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Kimberly Ann Dumm, Killen School Road, B.S.Ed. in Business Education
Olivia Jane Dumm, Henry Dumm Farm Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Dean Joseph Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Susan Arlene Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Brandon William Kochinsky, Luther Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Angela Lynn Saxon, Kinter Road, B.S. in Environmental Health Science
Angela Mae Sherry, Kinter Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Kimber Lee Ann Stoltz, Killen School Road, B.S. in Child Development and Family Relations

Northern Cambria

Stephen Matthew Ashurst, Oak Street, B.A. in History/Pre-Law
Andy Joseph Baran, Main Street, B.S. in Mathematics
Jesse Ryan Carnevali, Street Pats Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education
Breanna Rose Carroll, Grace Street, B.S. in Safety Sciences
Alicia L. Contres, Grace Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Jerod Homer Elias, Hamlet Lane, B.A. in International Studies
Johanna Grace Elias, Hamlet Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Rebecca Ann Erwin, Crawford Avenue, B.S. in Chemistry
Heather Marie Hudson, Hanwell Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Amy Louise Kirsch, Riverside Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Ashley Marie Kirsch, B.S.Ed. in Mathematics Education
Benjamin E. Knapic, Route 403, B.S. in Computer Science/Applied
Cassandra Anna Kollar, Elizabeth Place, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Monica Rose Kuzio, Goodridge Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Christopher James Magulick, B.S. in Biology/Pre-Medical
Hayley Marie Paronish, 34th Street, B.S. in Communications Media
Thomas J. Paronish, Vine Street, B.S. in Geology
David E. Pedersen, Country Lane, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Anthony Rocco, Elder Avenue, B.S. in Communications Media
Shane Paul Serafin, Hillcrest Street, B.A. in Computer Science
Shawna Lee Serafin, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Katrina Marie Smarsh, B.S. in Accounting
Emily Rose Stiles, B.S. in Nursing
Jude Michael Tenerowicz, Oak Street, B.A. in Criminology
Elizabeth Ann Thomas, Goodridge Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
Grace Elaine Thomas, Goodridge Road, B.S.Ed. in Art Education

Patton

Matthew William Albright, Murray Avenue, B.S. in Communications Media
Kaitlin Marie Cence, Linwood Avenue, B.S. in Accounting
Deanna Lynn Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Damien Merriman Falatek, Linwood Avenue, B.S.Ed. in English Education
Kelsey M. Hoover, Edelweiss Street, B.A. in Sociology/Human Services
Maria Lee Pompa, Mellon Avenue, B.S. in Human Resource Management

Portage

Anna Marie Daugherty, Block Road, B.A. in Criminology
Addie G. Gordon, Johnstown Road, B.A. in Art/History
Gabrielle Catherine Gouse, South Blair Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Laura Eden Gressick, Dusty Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Ryan Reed Grove, Jefferson Avenue, B.S. in Physics
Sebastyan Thomas Kissell, Caldwell Avenue, B.S. in Safety Sciences
Julie Anna Koban, Jefferson Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Carissa Marie Kostan, Fowler Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Christopher James Patrick, Sportsman Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Lora Anne Roxby, Allen Street, B.S.Ed. in Business Education
George Joseph Yauneridge, Grove Street, B.S. in Computer Science/Applied

Revloc

John Paul Conrad, B.S.Ed. in Social Studies Education/Geography

Salix

Casey Lee Felix, Oakridge Drive, B.A. in History
Amy Arlena Wiesheier, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

Sidman

Brock Matthew Gallaher, Dunlo Dip Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
Brooke Elizabeth Wissinger, Forest Hills Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

South Fork

Brittany Suzanne Krestar, Ragers Hill Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Jenna Noel Shaffer, Baumgardner Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
Elise Anne Thomas, Hamas Drive, B.S. in Disability Services

Summerhill

Kevin Walter Arnold, Turkey Path Road, B.S. in Computer Science/Applied
Megan Brooke Burkey, Deer Lane, B.S. in Safety Sciences
Julian Owen Chimelewski, B.S. in Accounting
Kelly Lynne Johnson, Main Street, B.S. in Safety Sciences
Nicole Irene Madison, New Germany, B.S.Ed. in Elementary Education

Vintondale

Deanna Rose Charles, Route 22, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kristi Brinklie Olsavsky, Griffith Street, B.S. in Management/General
Miranda Mercedes Olsavsky, B.S. in Accounting
Allison Marie Plowman, Plowman Road, B.S. in Nursing

Wilmore

Douglas Ryan Harshberger, B.S. in Computer Science/Applied

Cameron County

Emporium

Michael Phillip Jones, Sizerville Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Ryan Matthew Reed, Innsbruck Drive, B.A. in Philosophy/Pre-Law
Kristin Renee Sestina, West 4th Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Kayela Irene Spehalski, Dodge Hollow Road, B.S. in Nutrition

Carbon County

Jim Thorpe

Glen E. Harris, Woodside Drive, B.A. in Sociology/Human Services

Lehighton

Kaitlyn Lee Green, Parks Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Nicole Sylvia Polk, South 5th Street, B.A. in Sociology/Human Services

Centre County

Bellefonte

Kayla Mae Bell, Lincoln Lane, B.A. in Psychology
Hayley Edith Charney, Dunkle Road, B.S.Ed. in English Education
Angela Chaves Davies, Parkwood Drive, Undeclared College of Health and Human Services
Margaret Ann Fromm, Blanchard Street, B.S. in Communications Media
Courtney Lynn Mali, Circle Road, B.S. in Nursing
Kierstin Mali, Circle Road, B.S. in Nursing
Hannah Elizabeth Munnell, East Bishop Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Centre Hall

Matthew David Depra, Tusseyville Road, B.S.Ed. in Music Education
Emily Elizabeth Hoffman, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
Kelsey Lynn Jordan, Tussey Meadow Lane, B.S. in Nursing
Alyssa Marie Muchler, South Hoffer Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

Pennsylvania Furnace

Robbin Zirkle, West Whitehall Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Philipsburg

Alexandria Nicole Godissart, Oakwood Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science
Tara Renee Hutton, Blue Spruce Road, B.S. in Nursing
Amanda Lynn Ireland, Rader Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Rachel Elizabeth Powell, East Hickory Street, B.S. in Nursing
Teri Lyn Thompson, Six Mile Road, B.A. in Honors Program in Psychology
Edward Frank Walls, North 11th Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Pleasant Gap

Lyndsie Lea Holderman, Patricia Lane, B.S. in Accounting

Port Matilda

Nicole Ryan Hange, South Mountain Road, B.A. in Art/Studio
Lauren Nicole Hester, Pantops Parade, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Megan M. Peterson, Lutz Lane, B.A. in English
Diana Marie Zuhlke, Charlotte Street, B.A. in Psychology

Spring Mills

Kendyl Christine Paolini, Lower Georges Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

State College

Marcus Anthony Agostinelli, Beagle Run Court, B.S. in Biology/Pre-Medical
Heather M. Anderson, Hawthorne Drive, B.S. in Biology/Cell and Molecular
Austin Conor Mock, Mayberry Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Susan Elizabeth Ranish, Cambridge Drive, B.S. in Communications Media
Kara K. Schulz, Melissa Lane, B.A. in Psychology
Courtney Louise St Clair, James Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

Chester County

Avondale

Estefania Joselinne Alba Rodriguez, Heatherly Lane, B.S. in Biochemistry
Linda Herrera, Tandy Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

Chester Springs

Hailey Nicole Bear, Worthington Road, B.A. in Psychology
Alayna Highley, Horseshoe Trail, B.A. in Journalism

Coatesville

Daniel Robert Martin, Ashberry Lane, B.S. in Fashion Merchandising
Jonathan Richard Rhodes, Ridge View Drive, B.S.Ed. in English Education
Sasha Nichole Vera Toro, Lukens Mill Drive, B.S. in International Business
Kerri Renee Wilson, Tyler Drive, B.S. in Marketing

Cochranville

Janaya Danyell Stone, Pusey Mill Road, B.S. in Communications Media

Downingtown

Katrina Elaine Billie, West Summit Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
Jared Robert Bosco, North Woodmont Drive, B.A. in Criminology
Alexander James Deets, West Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology
Eric Joseph Diewald, Christine Drive, B.S.Ed. in Music Education
Sara Elizabeth Gustafson, Dover Court Place, B.A. in Psychology
Jennifer Nicole Hanson, Highview Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Caroline Anna Levi, Krauser Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kelsey Elizabeth Merrigan, Noble Drive, Undeclared College of Health and Human Services
Patricia Lynn Moore, Julie Drive, B.S. in Hospitality Management
Aubrie E. Nader, Taylors Mill Road, B.S. in Communications Media
Danielle Jordan Rosenshine, Patrick Henry Drive, B.S. in Communications Media
Gabriella R. Ruggeri, Peck Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Elverson

Alexander Ryan Hummel, North Manor Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Exton

Jordan D. Meanix, West Devon Drive, B.S.Ed. in English Education

Glenmoore

Christine McKenzie Clarke, Fox Chase, B.S.Ed. in Biology Education
Ashley Marie Ritter, Arrow Point Drive, B.A. in Psychology
Elizabeth Jo Shumaker, Arrow Point Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Honey Brook

Brittany L. Broach, Rebers Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Kemblesville

Joel Simeon Hayes, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Kennett Square

Jackilyn Annette Lewis, Las Rosas Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Marco Antonio Lopez, South Mill Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Gemma Michelle Shady, Orchard Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Kimberton

Jeffrey Robert Hulse, Meadow Crest Drive, B.S. in Accounting

Landenberg

Adam Kyle Martin, Reynard Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Caleb Benjamin Meredith, Elbow Lane, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Georgina Esther Rae, Gold Hawk Lane, B.S. in Child Development and Family Relations

Lincoln University

Kelly Colleen Ekdahl, Meadow Drive, B.S. in Communications Media
Benjamin Allen Johnston, Great Oak Drive, B.A. in Criminology
Laura Beth Nealley, Thunder Hill Road, B.S. in Nursing

Malvern

Brooke Bennington Barstar, Vernon Lane, B.S. in Nursing
Kimberly Anne Blain, Watch Hill Ln, B.S. in Biology/Pre-Veterinarian

Nottingham

Ralph Musser Brown, Heather Circle, B.A. in Criminology
Diana Gomez-Franco, Sunrise Drive, B.S. in Accounting
Katrina C. Owens, Fremont Road, B.S. in Biochemistry

Phoenixville

Gina Felice Colaneri, Charlestown Road, B.S. in Nursing
Jesse M. Eisenhauer, West Bridge Street, B.A. in Art/Studio
Kerri Elizabeth Kelly, Manavon Street, B.S. in Athletic Training
Michael E. Mazzarella, Gateshead Way, B.A. in History

Pottstown

Tasha Lynn Caldwell, South Keim Street, B.A. in Psychology
Lauren Bernadette Mills, Rock Run Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Robert Joseph Smith, Chestnut Court, B.A. in History/Pre-Law
Kati Sweisford, Sweisford Lane, B.S. in Management/General

Spring City

Tyler Jordan Caba, Barton Drive, B.S. in Management/General
Brianna Lynn Keefe, Deep Pond Drive, B.A. in Criminology

West Chester

Katherine Rose Burke, Spackmans Lane, B.S. in Interior Design
Sean Kellen Davis, Tunbridge Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Nicholas V. Dello Buono, Piedmont Road, B.S. in Accounting
James P. DiBello, Kirby Drive, B.A. in Criminology
Chelsea Elizabeth Faber, Cromwell Lane, B.S. in Fashion Merchandising
Margaret M. Kelly, Cardinal Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Tara M. Kerchner, Apple Hill Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Andrew Evan Kornet, Palomino Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Allison M. Lott, Revere Road, B.S. in Fashion Merchandising
Kaylee Prendergast, Mallard Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Taylor Lynn Ryan, Wayne Drive, B.A. in Sociology
Okoteh Kwao Sackitey, Chessie Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Mary Kate Venuti, Joy Lane, B.S. in Nursing

West Grove

Charles Matthew Hunt, State Road, B.A. in Criminology

Clarion County

Clarion

Brittany Elizabeth Hanlon, Wood Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Christa Lorraine Purinton, Tippin Drive, B.A. in Spanish
Alisha L. Walters, South 7th Avenue, B.S. in Athletic Training
Garret Andrew Whisner, Liberty Street, B.S.Ed. in Art Education

Fairmount City

Raquel Rose Lemelle, Olean Trail, B.S.Ed. in Spanish Education
Ashley Rene Niccolai, Town Run Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Knox

Brittany Marie Caulfield, Ninevah Road, B.A. in Psychology
Earlene Madelon Horne, Route 338, B.S. in Child Development and Family Relations
Stephanie Renee Kerr, West Railroad Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
Jacob Andrew Knight, Wentlings Corners Road, B.A. in Criminology
Adrienne Nicole Stover, Graff Road, Undeclared College of Health and Human Services
Kristina Marie Tooley, Beaver Street, B.S. in Fashion Merchandising
Caitlin Renee Turk, Darby Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Mayport

Paige Whitney Adams, Salem Road, Undeclared College of Fine Arts

New Bethlehem

Lacey Lee Blose, Dayton Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Craig Matthew Hibell, Deanville Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Keith Justin Reesman, Crosscut Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

Rimersburg

Jeremy Michael McClaine, Switzer Road, B.S.Ed. in Music Education

Shippenville

Ashley Nicole Dunham, Airport Road, B.S.Ed. in Art Education
Daniel Nicholas Reichard, Route 322, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

Clearfield County

Brisbin

Justin Andrew Howe, B.S. in Business Technology Support

Burnside

Bradley Lynn Hoover, East Rural Delivery, B.A. in Criminology/Pre-Law

Clearfield

Suzanne Carmen Colesar, Coal Hill Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
Jonathan Thomas Palumbo, Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology
Carissa Laray Schultz, Wrigley Street, Undeclared College of Health and Human Services
Victoria Kennedy Stone, Paradise Road, B.A. in Psychology

Coalport

Allyson Marie Hegarty, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Ansley Jo Stahlman, Black Walnut Street, B.S. in Child Development and Family Relations
Samuel Caleb Yingling, Forest Street, B.S. in Hospitality Management

Curwensville

Alecia Lynn Collins, McNaul Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Jennie Lynne Hoover, George Street, B.A. in Criminology
Kyle David Irwin, Anderson Avenue, B.S. in Nutrition
Mark Philip Ishler, Windy Hill Road, B.S. in Accounting
Alayna R. Lewis, Holland Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Justin R. Maney, Anderson Street, B.S. in Accounting
Kacie Lynn Morris, Windy Hill Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Dubois

Cassandra Lee Barton, East Weber Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Skylar Malloy Buriak, Treasure Lake, B.S. in Accounting
Daniel Nicholas Chelednik, Treasure Lake, B.S.Ed. in Chemistry Education
John Timothy Chelednik, Treasure Lake, B.S.Ed. in Mathematics Education
Chantel Jean Connor, Thunderbird Road, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
Jessica Lynn Delaney, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Lark Elysia Delaney, Spafford Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Bethany Ruth Erickson, Spicher Road, B.S. in Nursing
Holly Ann Foradora, Narrows Creek Parks Road, B.S. in Hospitality Management
Kathleen Marie Garred, Gamelands Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Tyler Mack Groves, West Weber Avenue, B.A. in Criminology
Trevor Michael Jones, Wood Street, B.A. in Asian Studies
Chelsea Morgan Kuntz, Merris Avenue, B.A. in Criminology
Eric Daniel Liddle, McLane Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Jennifer Kay Peoples, Highland Street, B.A. in Psychology
Paige Elizabeth Rishell, Kiwanis Trail, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Kristen Marie Saricks, Olive Avenue, B.S. in Hospitality Management
Paul Thomas Shade, East Sheridan Avenue, B.A. in Journalism
Emma Jean Straight, Treasure Lake, B.S. in Nursing
Amy Lynn Sunealitis, Kiwanis Trail, B.S.Ed. in Elementary Education
Samantha J. Thompson, Treasure Lake, B.S.Ed. in Biology Education
Leah Marie Wallock, Larissa Court, B.S.Ed. in Mathematics Education
Adam Douglas Young, East 2nd Avenue, B.S. in Safety Sciences

Grampian

Breana Catherine Barrett, Chestnut Grove Highway, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Sadie Jean Kester, Chestnut Grove Highway, B.S.Ed. in Mathematics Education
Sara E. Sidelinger, 6th Street, B.S. in Nutrition

Houtzdale

Krista Marie Johnson, Terrace Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Kristin Ryanne Krause, Fernwood Road, B.S. in Nursing
Samantha Marie Mooney, Charles Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
Chad David Moyer, Don Street, B.S. in Management Information Systems

Madera

Rebecca Elizabeth Olson, Substation Road, B.A. in Psychology

Mahaffey

Kari Ann Buchheit, Clover Run Road, B.A. in Psychology
Laura Jean Hilliard, Bethlehem Hill Road, B.A. in Psychology
Craig Robert Peterson, Bracken Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Rochelle Mary Reitz, Bouch Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Morrisdale

Victoria Anne Jarrett, Spring Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
Rebecca Anne Kephart, Spring Road, B.A. in Criminology
Megan S. Liptak, Allport Cutoff, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Hannah Nicole Sunderlin, Forest Road, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

Munson

Brooke Leann Walstrom, Casanova Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Olanta

Haley Rae Clutter, Douglas Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Hannah Jean Walls, Douglas Road, B.S. in Nursing

Osceola Mills

Shaylea Ann Grannis, B.S. in Hospitality Management

Rockton

Natalie Victoria Robison, Rockton Mountain Highway, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Smithmill

Zachary William Jasper, Ginter Morann Highway, B.A. in Criminology/Pre-Law

Troutville

Dana Marie Alexander, Main Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

Westover

Robert Aaron Fry, B.S. in Communications Media

Woodland

Brittany Christina Martell, Woodland Bigler Highway, B.A. in Psychology

Clinton County

Avis

Tabitha N. Mantle, Lafayette Street, B.S. in Safety Sciences

Beech Creek

Peter George Wasser, Beverly Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology

Flemington

Melissa Renae Shank, Furst Street, B.S. in Interior Design

Lock Haven

Sophia Olivia Malenke Hosterman, Rural Route 2, B.A. in Philosophy
Kelly Alanna Muthler, Oak Hollow Road, B.A. in Philosophy

Mill Hall

Lauren Katherine Dwyer, Homestead Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Columbia County

Benton

Mariah Catherine Krygier, State Route 239, B.A. in Psychology

Berwick

Joshua Gallagher, Summerhill Road, B.A. in Theater
Julia Kathryn Kishbaugh, Denns Road, B.S. in Fashion Merchandising

Bloomsburg

Jessica Allen, Long View Drive, B.S.Ed. in Business Education
Trishtia F. Barndt, Oman Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Leann Marie Bowman, Whites Church Road, B.A. in Psychology
Martina Ruth Hauck, 2nd Street, B.A. in Chemistry
Mercedes Marie Humphrey, Crestmont Circle, B.S. in Nursing
Emily Lynn Karas, Scenic Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Ashley Leah Kinn, Woods Edge Drive, B.S. in Marketing
Kailyn Meredith Mott, Woods Edge Drive, B.S. in Nursing
Emily Nicole Peters, Highland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Nicole Anne Reinaker, Drinker Street, B.A. in Art/History
Megan Rae Smith, Summit Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
Sarah Lynn Wagner, Nottingham Lane, B.S.Ed. in Business Education

Catawissa

Marisa Joelle Moyle, Southern Drive, B.S. in Interior Design

Millville

Sarah Renee Hare, Legion Road, B.S. in Nutrition/Culinary Dietetics
Katrina Rochelle Laubach, Short Drive, B.S. in International Business
Mcauley Patrick Ziegler, Valley View Lake, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Orangeville

Tiffany Ann Danilowicz, Stoneybrook Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Crawford County

Cambridge Springs

Rachel C. White, South Main Street, B.S. in Human Resource Management

Centerville

Emily Paige Bernoski, State Highway, B.S. in Fashion Merchandising

Cochranton

Melissa Elaine Clark, Ryndroad, B.A. in Art/Studio
Collin Ross Hart, B.S.Ed. in Music Education
Ethan Leon Oertly, Frenchtown Road, B.S. in Accounting
Dustin Joseph Steider, Mallory Road, B.A. in Psychology
Andrew John Wolfe, 3rd Street, B.S.Ed. in English Education
Marisa Beth Youngs, South Franklin Street, B.S.Ed. in Music Education

Conneaut Lake

Brittni Nicol Burns, South Canal Road, B.S. in Nursing
Elle Mariah Ladebu, Highway, B.A. in English/Writing Studies
Katherine Elizabeth Lewis, Edgeview Avenue, B.A. in English/Writing Studies
Rebecca Diane Mahovsky, Lakeside Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Amy Rae McCoy, Walnut Drive, B.A. in Criminology
Paige Ashley Peterson, B.S.Ed. in English Education

Guys Mills

Brittany Leigh Brown, Brown Road, B.S.Ed. in Music Education

Linesville

Alexis Jane Chamberlain, B.S. in Biology/Pre-Medical
Michael Steven Leonard, Dicksonburg Road, B.S. in Finance
Deanna Elaine Welsh, Conneaut Street, B.S. in Nursing

Meadville

Jenna Marie Bubna, Ridge Road, B.S. in Fashion Merchandising
Erin L. Carlson, Oakview Drive, B.A. in English/Writing Studies
Ki Alexandra Galentine, Macs Lane, B.S. in Biology/Pre-Medical
Abby Lynn Lamont, Bordeau House, B.S. in Human Resource Management
Nicole Marie Newman, Williamson Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Morgan Rae Oliver, Hunters Ridge Boulevard, B.S. in Natural Science
Shandra Ann Nicole Peelman, Stephens Drive, B.A. in French
Janel Amber Prinkey, Fisher Road, B.S.Ed. in English Education
Tessa Lee Ray, Eastview Avenue, B.S. in Nursing

Saegertown

Gabrielle Alysia Bradshaw, Erie Street, B.S.Ed. in English Education
Sean Michael Lyons, Ferry Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
Anthony Charles Tordella, Grange Center Road, B.S. in Management Information Systems
Brandon Matthew Weber, Lake Road, B.A. in Psychology

Spartansburg

Lydia Rae Hushon, Old Route 77, B.A. in Psychology

Springboro

Jacob Anthony Conley, Millgrove Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Titusville

Hannah Mae Bowes, East Walnut Street, B.S. in Fashion Merchandising
Cori Michelle Mallory, West Main Street, B.S. in Fashion Merchandising
Vaughn Irwin Popeney, Cherrytree Plum Line Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Cumberland County

Boiling Springs

Daniel Elias Bliss, Chestnut Drive, B.S. in Communications Media
Ryan William Brown, Crape Myrtle Drive, B.S. in Communications Media

Camp Hill

John Daniel Gallagher, Meadow Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Laura Helene Keiser, South 31st Street, B.S. in Nursing
Jenna Elyse Magill, Allendale Way, B.S. in Marketing
April M. Mitchell, Dogwood Court, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Whitney Nicole Pequignot, Erford Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
Abigail Lynne Shipe, Conestoga Road, B.S. in Nursing
Eden Dawn Taylor, North 24th Street, B.A. in Sociology/Human Services
Katharine Tracy Uvick, Princeton Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Sarah Louise Uvick, Princeton Avenue, B.S. in Communications Media
Kelsey Elizabeth Vermeulen, Kensington Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

Carlisle

Katie Marie Barrett, Beagle Club Road, B.A. in History
Amanda Chamberlain Daniel, Briarwood Lane, B.A. in Psychology
Desiree Nicole Donley, Spring Road, B.A. in Sociology
Nicole Marie Eshelman, Pine Road, B.A. in Criminology
Sara Frances Franklin, Clearview Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Jonathan Everett Goodman, Hope Terrace, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Samuel Paul Goodman, Hope Terrace, B.S. in Finance
Alyssa Mae Hair, Wolf Bridge Road, B.S. in Nursing
Sara Ann Malcolm, East North Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Edward John Marunyak, Fieldstone Drive, B.S. in Human Resource Management
Katie Ashley O'Brien, Ashton Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Robert Franklin Parks, West Louther Street, B.A. in Criminology
Stephanie Ann Phillips, Bernheisel Bridge Road, B.S. in Accounting
Erica Rhoda Ranck, Carlton Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Neil Rankin, Stewart Drive, B.S. in Marketing
Joshua Caleb Readshaw, Prickly Pear Drive, B.S.Ed. in Music Education
Samuel Cole Reeves, Cobblestone Drive, B.S. in Communications Media
Spencer J. Sabol, Hoover Road, B.S. in Finance
Carter Alexandra Sheely, Hoover Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Mackenzie Blair Sheely, Hoover Road, B.A. in Art/Studio
Emily A. Shumaker, Shea Court, B.S. in Marketing
Matthew Ryan Smith, Briarwood Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
David Anthony Tomassone, Douglas Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Brittney Lynn Wiles, West Louther Street, B.S. in Marketing
Chelsea Nicole Zimmerman, Newville Road, B.S. in Nutrition

Enola

Yogesh Daxesh Amin, Tory Circle, B.A. in Criminology
Sara Elizabeth Beard, Hillcrest Road, B.S. in Safety Sciences
Justin Matthew Holmes, Henry Road, B.S. in Management Information Systems
Megan Alicia Johnson, Logans Run, B.S. in Nursing

Mechanicsburg

Aereyelle Dominique DuBois, South Sporting Hill Road, B.A. in Psychology
Nicole Marie Grenot, Indian Creek Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Brandon Matthew Gruschow, Emlyn Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Andrea Marie Gutting, Independence Court, B.S. in Marketing
Stephen M. Hall, Lambs Gap Road, B.S. in Communications Media
Kyle Allen Heckelman, Fox Drive, B.S. in Management/General
Devon Christopher Hensel, East Keller Street, B.A. in History
Kelsey Lynne Hernjak, Nantucket Drive, B.S.Ed. in English Education
James Daniel Hull, Smith Drive, B.A. in Criminology
Joel Thomas Keckler, Hamilton Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Samantha Carol Loos, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Sarah Rachael Lynn, Royal Palm Drive, B.S. in International Business
Casey Madden, San Juan Drive, B.A. in Honors Program in Psychology
Kerry Meaghan Mader, Apple Drive, B.A. in Honors Program in Psychology
Marylea Marie Mansfield, Brandton Road, B.S. in Nursing
Alexander Lawrence Martinelli, Ewe Road, B.S. in Hospitality Management
Elise Paige McAninch, West Trindle Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Matthew Alexander McGrady, Nantucket Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Keelin Rolka McGrath, Truffle Glen Road, B.S.Ed. in Art Education
Melissa Danielle Miller, Kittatinny Drive, B.S. in Hospitality Management
Sean Michael Morgan, Indian Creek Drive, B.S. in Physics
Townsend Reuter Mundorf, Pocono Drive, B.A. in History
Ellen T. Reinsburrow, Mimosa Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Danielle Rilo, Eldindean Terrace, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Laura Beth Robb, East Powderhorn Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Amber Nicole Rockwell, Williamsburg Way, B.S. in Hospitality Management
Andrew Martin Schryver, Kent Drive, B.S. in Athletic Training
Julie Christina Scott, Terrace Road, B.S. in Biology
Courtney Ryan Seeno, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Adrienne Marie Sempeles, East Powderhorn Road, B.S. in Nursing
Jamie Lynn Shepherd, Winston Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Nicole Marie Shirilla, Mallard Way, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Stephanie Catherine Simon, Spring Run Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Chelsea Marie Simpson, Ginger Drive, B.S. in Disability Services
Courtney Alyse Simpson, Ginger Drive, B.S. in Marketing
Elias James Stoner, Konhaus Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Ariana Marie Taylor, Raspberry Drive, B.S. in Chemistry
Maxwell Robert Taylor, Tussey Court, B.A. in Criminology
William Joseph Taylor, East Meadow Drive, B.S. in Hospitality Management
Matthew Lee Toland, East Coover Street, B.S. in Geology/Environmental
Colleen Kaitlyn Trostle, Empire Circle, B.S.Ed. in Biology Education
Ashley Michelle Williams, Silver Creek Drive, B.S. in Marketing
Chelsea Alynn Wurster, Ricky Road, B.A. in Psychology

Mount Holly Springs

Jessica Lynn Erickson, North Baltimore Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
Caitlyn Erin Wetzel, Westgate Drive, B.A. in English/Language Studies

New Cumberland

Kelsey Nicole Brenneman, Bradley Circle, Undeclared College of Health and Human Services
Amanda Marie Fontanella, Steigerwalt Hollow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kelsey Beth Papinchak, Benyou Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Nico John Schaffner, Drexel Hills Boulevard, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Benjamin Raymond Whittington, Benyou Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Andrea M. Work, Barbara Street, B.S. in Hospitality Management

Newburg

Emily Marie Vaughn, Hanna Road, B.S. in Fashion Merchandising

Newville

Hannah Irene Cornman, Pine Lane, B.S. in Nutrition/Dietetics
Taylor Nicole McCoy, Parsonage Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

Shippensburg

Danae Mae Baker, Forest Ridge Road, Undeclared College of Health and Human Services
Brandon Dow Jones, Mainsville Road, B.A. in Political Science
Amanda Mae Musser, Shippensburg Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Shiremanstown

Nicole Marie Skinnell, West Maple Avenue, B.S. in Disability Services

Dauphin County

Halifax

Nicole Marie Hoy, Carsonville Road, B.S. in Child Development and Family Relations

Harrisburg

Kayla E. Badgett, Blue Jay Road, B.A. in Criminology
Jessica Marie Black, Green Hill Road, B.S. in International Business
Michael Alexander Burfeind, Thrush Court, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
Caila Mone't Butler, Rudy Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Kylie Anne Camplese, Freedom Street, Undeclared College of Health and Human Services
Benjamin Dominic Cavallaro, Windmere Road, B.S. in Hospitality Management
Paul Joseph Coccia, Redwood Street, B.A. in Criminology
Kellie M. Comstock, South Scenic Road, B.A. in Sociology/Human Services
Charlay Tanae Davenport, North 5th Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Katie Josephine Gerhold, Canterbury Street, B.A. in Psychology
Quion E. Gunning, Bertha Drive, B.S. in International Business
Lydia J. Hassell, Beaufort Hunt Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
Kasi Lynn Hicks, Bonnymead Avenue, B.S. in Communications Media
Blair Anthony Kershaw, Creekwood Drive, B.S. in Communications Media
Julie Ann Kuntz, Fishing Creek Valley Road, B.S.Ed. in Art Education
Kady Lynn Maurer, Circle Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Jessica Ann Petrina, Wicklow Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Victoria Lee Reem, Chambers Hill Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
Tiana Janai Reid, South 28th Street, B.A. in Journalism
Matthew Jay Richwine, Sweetbriar Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Daniel Seth Rothschild, Greenridge Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law
Kayle Lauren Scott, North 50th Street, B.A. in English/Writing Studies
Anthony Darryl Smith, Clinton Road, B.S. in Communications Media
Benjamin Eric Snyder, Saint Andrews Way, B.A. in Geography/Economic Geographer
Abby M. Toia, Aynlee Way, Undeclared College of Health and Human Services
Sarah Michelle Trovato, Devonshire Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Kristen Blix Vander Woude, South Front Street, B.S. in Nursing
Charles V. Walak, Springford Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Carrie Leigh Warner, Worcester Avenue, B.A. in Psychology
Marisa Danielle Woodring, Manada Bottom Road, B.A. in Religious Studies
Abbey M. Zelko, Worcester Avenue, B.A. in Journalism
Andrew Vincent Zeplin, Whisper Wood Lane, B.S. in Finance

Hershey

Sara Elizabeth Endy, Yorktown Road, B.A. in Anthropology
Jenna Rhea Giffin, Maple Avenue, B.A. in English /Pre-Law
Melissa Anne Olson, Azalea Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Karen Elizabeth Sassaman, West Caracas Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Hummelstown

Danielle Francis Boyd, Miller Road, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
Sarah Lynn Daxton, Crooked Hill Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Kaitlyn Elizabeth Donegan, Appenzell Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Jillian Carol Ferri, Redwood Street, B.S.Ed. in Music Education
Hollynn Elyse Paul, Timber Ridge Road, B.S. in Hospitality Management
Aimee Elizabeth Robison, Oakshire Drive, B.S. in Interior Design
Andrea Renee Stroble, Hillymede Drive, B.A. in Psychology
Korein Monique Thomas, Presidents Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Monique Vernouski, Circle Drive, B.S. in Athletic Training
Maeve Briet Wilson, Kokomo Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Middletown

Kelly Marie Brennan, West Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Joshua Lewis Crippen, North Pine Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Aaron Joseph Lupia, Powderhorn Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Michael Edward Lupia, Powderhorn Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Corrie Elizabeth Whitmer, Chestnut Street, B.A. in Journalism

Millersburg

Amber Nicole Brosius, Nelson Terrace, B.A. in Psychology
Sarah Marie Chmielefski, Ridgewood Drive, B.S.Ed. in Music Education
Dennis James Kerstetter, Marks Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Andrew Mark Rothermel, Hup Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Jaclyn L. Rudisill, Woodside Station Road, B.S.Ed. in English Education
Samantha Lyn Schaffer, Lebo Street, B.S. in Nursing
Caitlyn Elizabeth Steppy, Shippen Dam Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Steelton

Amber Joy Clark, Locust Street, B.A. in Art/History
Chelsea Lynn Hess-Moore, Wood Street, B.A. in Journalism
Matthew Kenneth Papinchak, Orchard Drive, B.S. in Biology

Delaware County

 

Brookhaven

Kristoffer Waine Williams, Radio Parks Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Broomall

Ian Richard Laird, Talbot Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

Chadds Ford

Natalie Valeria Larrea, Kennett Pike, B.A. in Spanish

Chester

Imani Evelise Cortijo, Crosby Square, B.S. in Clinical Laboratory Science
Jasmine De'Shaun Rothwell, West 9th Street, B.S. in Hospitality Management

Collingdale

Moriah Georgina Smith, Jackson Avenue, B.S. in Marketing

Folsom

Carlee Crosby, Melrose Terrace, B.S. in Interior Design

Garnet Valley

Jenna Marie Enright, Woodsview Drive, B.A. in English/Writing Studies

Glen Mills

Thomas Edward Taylor, Edgewood Chase Drive, B.S. in Computer Science/Applied

Glenolden

Jessica Lynn Kilday, West Ashland Avenue, B.S. in Accounting
Jaclyn Elise Wahner, Lamont Avenue, B.S. in Nutrition

Havertown

Matthew Aaron Berman, Surrey Lane, B.S. in Communications Media
Ryan Patrick Hennessy, Robinson Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law
Hillary H. Holmes, Robinson Avenue, B.S. in Biology/Pre-Medical
Allison M. Rapino, Maryland Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
Kimberly L. Ricketts, Shelbourne Road, B.A. in Sociology/Human Services

Lansdowne

Anisaa Diggins, Austin Avenue, B.A. in Journalism
Alan Wayne Junius, Wayne Avenue, B.A. in Psychology
Dwayne Sylvester Medley, Bonsall Avenue, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Natanya K. Williams, Wayne Avenue, B.A. in Asian Studies

Media

Erin R. Clark, Glenwood Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Roy-Al Edwards, Ronaldson Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Lyndsey Jean Thomas, Beechwood Road, B.A. in Theater

Morton

Andrea Kristine Marra, Highland Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Newtown Square

Emily Lynn Wyatt, Bishop Hollow Road, B.A. in Criminology

Prospect Park

Kyle Leland Pruitt, 11th Avenue, B.A. in Philosophy

Ridley Park

Deborah Anne Nied, Parks Street, B.A. in Criminology

Upper Chichester

Melinda Sara Johnson, West Helms Manor, B.S. in Respiratory Care

Upper Darby

Sherita Danielle Braxton, Avon Road, B.A. in Sociology
Chantel Thea Cumberbatch, Pine Street, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
Audley W. Murray, South State Road, B.A. in Art/Studio
Jahmia Danea Richardson, Spruce Street, B.S. in Communications Media

Villanova

Allison Ross Bole, Ithan Woods Lane, B.A. in Psychology

Yeadon

Chrystal Monique Eady, Darnell Avenue, B.S. in Finance

Elk County

 

Benezette

Colt Alan Mack, Front Street, B.S. in Management/General

Brockport

Amanda Ruth Copelli, Route 219, B.S. in Nursing

Dagus Mines

Nicholas Aaron Malburg, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education
Scott Arvid Shuttleworth, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

Force

Joseph R. Lovenduski, B.F.A. in Art Studio

Johnsonburg

Sarah Anne DuFresne, Bridge Street, B.S. in Accounting
Kenneth Alan Thiry, Willow Street, B.S. in Accounting

Kersey

Alissa Maria Borrello, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Melinda Kate Gahr, Skyline Drive, B.S. in Nursing
Abigail Noel Mosier, Nancy Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Ridgway

Suzanne Elizabeth Buck, South Street, B.S. in Accounting
Seth Edward Feronti, Dewey Street, B.S. in Finance
Olivia Ann Horning, Montmorenci Road, B.S. in Management/General
Benjamin Peter Jaques, South Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Kyle Lee Retzer, Hyde Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Louis Michael Stilwell, Stilwell Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Isabelle Claire Urmann, Emmett Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Saint Marys

Tess Nicole Ackley, Seneca Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Megan Lynn Agosti, Arbutus Lane, B.S. in Physics
Mark Daniel Anderson, Emmert Road, B.A. in Journalism
Brittany Elizabeth Auman, Washington Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Bryan Scott Beimel, Comet Road, B.S. in Management/General
Tia Rose Cunningham, Villa Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Dylan Joseph Dippold, Robin Road, B.A. in Psychology
Richelle Lee Dippold, Charles Street, B.S. in Child Development and Family Relations
Jesse Travis Erich, Anne Road, B.S. in Finance
Cortney Ann Foote, Rock Street, B.S.Ed. in Music Education
Kylie Ann Geci, Wendel Road, B.S.Ed. in Music Education
Alicia Marie Gerarge, Hemlock Road, B.S. in Nursing
Mandy Jo Gerarge, Hemlock Road, B.S.Ed. in English Education
Benjamin J. Grieggs, Walnut Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Mitchell Steven Jerko, Cherry Hill Road, B.S.Ed. in Music Education
Mark Adam Lang, North Michael Street, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Chelsea Elizabeth Luchini, Atlantic Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Meghan Ann Lupole, South Michael Circle, B.A. in History
Ryan Robert Mancuso, Terrace Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Rachel Ann Pistner, Comet Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
Kyle Jonathan Schneider, Villa Road, B.S. in Safety Sciences
Michele Frances Sharrow, Hemlock Road, B.A. in English/Writing Studies
Danielle Renee Simchick, Johnsonburg Road, B.S.Ed. in Spanish Education
Mandy Nicole Stinchcomb, East Condot Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Ryan Timothy Uhl, West Theresia Road, B.S. in Finance

Weedville

Brett Douglas Quiggle, Sunflower Road, B.S. in Management/General

Wilcox

Taylor Kay Harvey, Buchanan Street, B.S. in Accounting
Angelee Lynn Herzing, Faries Street, B.A. in Psychology
Tori Jacqueline Stanley, Horner Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

Erie County

Corry

Meghan Christine Carney, East Columbus Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
Brian James Fronk, Wayne Street, B.A. in Journalism
Phillip Michael Leslie, South Center Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Matthew Julian Royek, Raymond Avenue, B.S.Ed. in Music Education

East Springfield

Peter James Greenawalt, B.S.Ed. in Chemistry Education
Lindsay Marie Shaffer, West Ridge Road, B.S. in Communications Media

Edinboro

Katelyn Danielle Carter, Angling Road, B.S. in Nursing
David Neil Donovan, South Skytop Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Jeffrey Bohn Hutchison, Beau Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Zachary Jay McConnell, Shechinah Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Scott William Richards, Jesse Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Kory Dillon Webber, Monroe Street, B.A. in Sociology

Erie

Ryan James Anderson, Williams Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Grant Leon Baxter, Grubb Road, B.S. in Finance
John Carl Boetger, Gardner Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Brice Richard Boyd, Thelma Drive, B.S. in Business Technology Support
Jacob Lester Breakstone, Mission Drive, B.S. in Accounting
Michaela Marie Brooks, Alexandra Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Andrew Joseph Butler, White Oak Circle, B.S. in Accounting
Victoria Lynn Carpenter, Markwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Megan Sarah Coffey, West 28th Street, B.S. in International Business
Leslie Theresa Comi, Greengarden Road, B.A. in Journalism
Nicole Marie Detar, Backus Road, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
Shelby Rae Detore, Chelsie Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Danielle Monet Deutschlander, Martin Road, B.A. in Music
Sara Mary Foessett, Westbury Farms Drive, B.S. in Accounting
Brian Albert Foster-Pegg, West 31st Street, B.S. in Finance
Nicole Rose Gervase, Hershey Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Christopher Justin Getz, Valley View Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Larissa Rayann Giese, Wildwood Way, B.A. in Psychology
Matthew Greene, Brooksboro Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Kacey Lynn Haas, Reese Road, B.S. in Management/Operations
Rebecca Louise Hahn, Chestnut Street, B.S. in Disability Services
Mary Ann Brence Hedlund, Courtland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Michelle Brence Hedlund, Courtland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kelly R. Huegel, Boyer Road, B.A. in Political Science
Madeline Leigh Jobczynski, Harvard Road, B.A. in English/Writing Studies
Salina Michele Kovski, East Grandview Boulevard, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Leann Marie Kozak, Yale Drive, B.A. in Art/Studio
Noelle Ruth Kramer, Burton Avenue, B.S. in Accounting
Kristina Marie Krasowski, Norcross Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Aaron Glenn Lance, Powell Avenue, B.A. in Economics
Gabryel Alexa Malone, Winthrop Drive, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
Shelly Ann Maras, East Lake Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Tammy L. McCarthy, West 21st Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Gary Robert Montgomery, Marshall Drive, B.A. in Geography/Environmental Geographer
Altagracia Bell Moquette, West 10th Street, B.A. in Criminology
James Stanley Moss, Hamilton Road, B.S. in Finance
Erin Rebecca Mussett, West 7th Street, B.A. in History
Laura Ruth Nientimp, Indiana Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kelsey S. Pasierb, Preston Avenue, B.S. in Nursing
Kevin Patrick Pomorski, Boyer Road, B.S. in Mathematics
Theresa Ann Scarnati, North Wayside Drive, B.S. in Mathematics/Applied Mathematics
Jennifer Nicole Sharpless, Hastings Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Lauren Elizabeth Stephan, Saint Ann Drive, B.S. in Nursing
Nadia Claire Szymanski, East Avenue, B.S. in Chemistry
Bethany Sue Taccone, East Lake Road, B.S. in Nursing
Julie Ann Tobin, Melrose Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education
Kaley Irene Toy, Delphos Drive, B.A. in Journalism
Robert Michael Turick, Wood Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Marissa Ann Twiss, West 42nd Street, B.S. in Nutrition
Laura Ann Walchack, Harvest Bend, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

Fairview

Michael Matthew Bowser, Otten Court, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
Daniel Richard Gennaro, Hartley Road, B.S. in Communications Media
Corinne Elizabeth Morganti, Eaton Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
Hannah Jo Ellen Vogan, B.A. in Criminology

Girard

Amanda Marie Slupski, Vine Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
David Edward Utstein, Tilden Drive, B.A. in Criminology

Harborcreek

Brianne Marie Rzodkiewicz, Bartlett Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

McKean

Adam John Fladd, Cherokee Drive, B.S.Ed. in Music Education
Luray Elizabeth Fladd, Cherokee Drive, B.A. in Sociology/Human Services

Mill Village

Elijah Clay Rosenthal, Church Street, B.S.Ed. in English Education

North East

Kyla Dawn McGaughey, Ackerman Lane, B.A. in Sociology/Human Services
Jacob Marshall Tuttle, South Pearl Street, B.S. in Nursing

Union City

Cody C. Stone, Route 6, B.S. in Mathematics

Waterford

Catherine Ann Caulfield, West Townhall Road, B.A. in Art/Studio
Darla Rae Owens, East 2nd Street, B.S. in Communications Media
Jamie Marie Showman, Lewis Road, B.S. in Hospitality Management
Rebecca Gayle Soder, Mark Road, B.S. in Accounting
Travis Joseph Welch, Perry Highway, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

West Springfield

Nicole Kathryn Borstorff, Holdson Drive, B.S. in Accounting

Fayette County

 

Belle Vernon

Ashley Elizabeth Bronakowski, Hollyberry Lane, B.S.Ed. in English Education
Craig M. Delzangle, Cedarwood Drive, B.S. in Computer Science/Applied
David L. McElfresh, Van Meter Road, B.S. in Marketing
Jocelyn Marie Niro, Marco Drive, B.S. in Nutrition
Travis Clinton Spagnolo, Vernon Drive, B.S. in Safety Sciences
Devin Robert Watkins, Nazareth Drive, B.A. in Criminology

Brownsville

Katie Lynn Grahek, Lynn Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Connellsville

Megan Kaitlyn Adams, Rogers Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Mark Gary Cable, North 10th Street, B.A. in Criminology
Kylie Erinn Cavanaugh, Connellsville Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Erika Lynn Ellsworth, Sycamore Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Lisa Ann Greenawalt, East Murphy Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Rebekah Christine Greenawalt, Quail Hill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Robert Wayne Myers, South 12th Street, B.A. in History
Cassandra Leigh Nicholson, Springfield Pike, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Devin M. Nudo, Narrows Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Brittany Alisha Ronzio, Vanderbilt Road, B.A. in Anthropology
Barbara Nicole Shultz, Breakneck Road, B.A. in English/Writing Studies
Brittany June Simpson, North Jefferson Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Emily Ann Ward, Sycamore Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Whitney Justine Weimer, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Dunbar

Marion Danielle Laurion, Arch Bridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Everson

Miranda Nicole Grimm, Painter Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Brant Edward Roberts, B.S.Ed. in Music Education

Lemont Furnace

Denise Martin, Jefferson Street, B.A. in Criminology

Masontown

Kara Joann Arndt, Jefferson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

McClellandtown

Andrew P. Milliken, Grange Road, B.S.Ed. in Music Education

Mill Run

Braedon Ray Foreman, Dull Store Road, B.S. in Safety Sciences
Jessica Dawn Steyer, Clay Run Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

New Salem

Mariah Lee Kenney, North Mill Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics

Uniontown

Francesca Marie Calabrese, Tyler Court, B.S. in Nutrition/Dietetics
Zachary Taylor Eperjesi, Jenny Lane, B.A. in Political Science
Alexander Michael Ledonne, Albion Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Patrick Allen Lee, North Gallatin Avenue, B.A. in Criminology
Brittiny Partin Lovett, Parks Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
Laura Mercedes Mechling, Belmont Circle, B.S.Ed. in Deaf Education
Amanda Rose Parker, Elma Avenue, B.S. in Biology/Pre-Medical
Jennifer Nicole Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

Vanderbilt

Nicole Lynn Swank, 2nd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Franklin County

Chambersburg

DeAndre Lamar Burrell, Channing Drive, B.A. in Criminology
Benjamin Jacob Funk, Willowbrook Drive, B.S. in Accounting
Douglas A. Hitchens, Philadelphia Avenue, B.A. in Criminology
Kyle Andrew Pillar, Center Street, B.S. in Communications Media
Shayna Elizabeth Rice, Grapevine Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Terra Renee Shanholtz, Westgate Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Kayla Mae Tritle, Obsidian Drive, B.S. in Interior Design
Alix Grace Wenger, Echo Springs Road, B.S. in Accounting
Daniel Robert Wolfe, Edgelea Drive, B.S.Ed. in Music Education

Doylesburg

Alyssa Lynne Rhoades, Main Street, B.S. in Marketing

Fayetteville

Austin Tyler Beaufort, Michaux Drive, B.S.Ed. in Music Education
Joy Julianna Kiefer, Fairway Drive, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
Kyle Frank Witter, Hillside Drive, B.A. in Criminology

Greencastle

Ashley Nicole Frankenfield, West Weaver Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Vincent Sullivan Hall, Moss Spring Avenue, B.S. in Management/General

Waynesboro

Abbie Marie Bender, Orchard Lane, B.S. in Biology
Chloe Eve DePaola, Tomstown Road, B.A. in Honors Program in Psychology
Zachary Calvin Grass, Peaceful Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education
Brittany Morgan Smith, Abigail Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kristen N. Swope, Gehr Road, B.A. in Psychology
Michael Allen Taylor, Leitersburg Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Ashlyn Marie Warner, Goods Dam Road, B.S.Ed. in Music Education

Fulton County

Crystal Spring

Lauren Michelle Bottenfield, Old Route 126, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Harrisonville

Brandon Scott Buterbaugh, Sipes Mill Road, B.S. in Safety Sciences

McConnellsburg

Haley Kristiana Barnhart, Serpentine Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Ashley Lorraine Peck, West Patterson Street, B.S. in Child Development and Family Relations

Needmore

Nicole Janette Keebaugh, Spring Hollow Lane, B.S. in Fashion Merchandising
Jesse Newbaker Smartt, Thompson Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Warfordsburg

Christi Victoria Smith, Buck Valley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
William Christopher Taylor, Kerns Lane, B.A. in Asian Studies

Greene County

Carmichaels

Laci Jo-lynn Ludrosky, Cumberland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

Clarksville

Erin Layne Barbetta, Pollock Mill Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Mount Morris

Megan Danielle Fox, Buckeye Road, B.A. in Journalism
Alisa Kay Novak, B.A. in Psychology

New Freeport

Brittany Marie Reed, Renner Creek Road, B.A. in Psychology

Nineveh

Matthew Scott Yukon, Browns Creek Road, B.S. in Communications Media

Rices Landing

Shayleigh Ann Busti, Carmichaels Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Waynesburg

Adam Michael Dolfi, North Porter Street, B.S.Ed. in Music Education
Jessany Anne Knapp, North West Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Josie Maria Patton, Mount Morris Road, B.S. in Communications Media

Huntingdon County

Alexandria

Olivia Marie Mays, B.S.Ed. in Art Education

Broad Top

Alyssa Breann Black, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Mackenzie Jordan Traxler, Railroad Avenue, B.S. in Accounting

Huntingdon

Seth Michael Hoover, Sugar Grove Road, B.S. in Communications Media
Kevin Donald Jackson, 2nd Street, B.S. in Management Information Systems
Emma Jeanne Santos, Arbor Bluff Drive, B.S.Ed. in Deaf Education
Kesia Lynne Trice, Simon Fox Road, B.A. in Psychology
Rachel Jean Woods, Arbor Bluff Drive, B.S. in Nursing

James Creek

Victoria Marie Easton, Ore Mine Drive, B.S. in Hospitality Management
Catelin Jill Shontz, Pine Ridge Road, B.S. in Marketing

Mapleton Depot

Stephanie Renae Benson, Hollibaugh Drive, B.S.Ed. in Music Education

Mill Creek

Andrew B. Fouse, Big Valley Pike, B.S.Ed. in Music Education

Mount Union

Miriah Kari Copenhaver, Wrangletown Road, B.A. in Criminology

Robertsdale

Alicia Renae Pollock, Hoover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Indiana County

Arcadia

Heidi Ann Farmery, B.A. in Sociology/Human Services

Armagh

Melinda Marie Clark, Mountain View Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
Mitchell Wagner DeRubis, Grange Hall Road, B.A. in Economics/Mathematics
Allyson Ronae Hess, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Kacie Marie Kesselak, Fox Road, B.S. in Communications Media
Jared Matthew Long, Ludwig Road, B.S. in Safety Sciences

Blairsville

Jocelyn Rachelle Amevuvor, South Stewart Street, B.A. in Spanish
Rebecca Lynn Ashbaugh, Hill Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Sarah Faye Brightbill, South Walnut Street, B.A. in Psychology
Heather Nicole Buffone, North Spring Street, B.S. in Fashion Merchandising
Tessa M. Buhler, Morewood Avenue, B.S. in Marketing
Jeremiah Cairns, Westinghouse Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Joseph Canton, Luciusboro Road, B.S.Ed. in English Education
Chelsea Nichole Capelle, Luciusboro Road, B.A. in Criminology
Patrice Catherine Clayton, North Brady Street, B.A. in Journalism
Denise Renee Coulter, Thompson Road, B.S. in Accounting
Matthew Derek Cyphert, Villa Road, B.S.Ed. in Music Education
Jessica Danielle Daugherty, Sessi Drive, B.S. in Disability Services
Michael Joseph Duffey, Maple Avenue, B.A. in History
Meghan Elizabeth Evanko, North Brady Street, B.A. in Art/Studio
Marissa Rose Falcone, Evans Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Kenneth Michael Fatino, Lintner Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Tayler Gene Giffen, East Campbell Street, B.A. in Psychology
Mandy Lynn Gromley, Elm Street, B.A. in History
Nellie Frances Henigin, Cramer Road, B.S. in Hospitality Management
Travis Robert Kelly, Route 982, B.A. in English /Pre-Law
Melissa Faith Lutz, Strong Road, B.S.Ed. in English Education
Molly Elizabeth Mack, Route 259, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Sean D. McGaughran, Route 982, B.S. in Biology
Patrick Edward Meloy, 28th Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Matthew David Moore, Evans Avenue, B.S. in Disability Services
Kirstie Lynn Moss, Route 22, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Richard Clair Quick, Scotland Drive, B.S. in Biology
Alyson M. Regula, Willow Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Josh Lloyd Schultheis, Indiana Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
Michelle Lynn Shimps, Stahl Road, B.S. in Nursing
Andrew Michael Shurina, North Morrow Street, B.A. in English/Writing Studies
Hannah Kate Simon, West Ranson Avenue, B.A. in Theater
Kylie Richelle Smathers, Rome Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Kylie Marie Smith, Elder Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
Pamela Lynn Smith, Squibbs Road, B.S. in Accounting
Emily Nicole Stiles, Strong Road, B.A. in Psychology
Michelle Leanne Stiles, Bruner Road, B.S. in Nursing
Casey Anna Sturiale, Black Lick Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Brent A. Taddie, Heybert Drive, B.S. in Management/General
Isabel Soledad Valenzuela, Route 22, B.A. in Spanish
Gina Ann Vigliotti, LaMantia Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Jessica Carolyn Young, Jasen Street, B.S. in Accounting
Dakota James Kaylor, Spring Street, BSED, Music Education

Brush Valley

Christopher Adam Yutzey, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Shawn Ryan Yutzey, B.S. in Communications Media

Cherry Tree

Lauren Alexis Ashurst, South Main Street, B.S. in Communications Media
Steven Douglas Boring, Hawthorne Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Courtney Louise Burba, Cush Creek Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Jacqueline Anne Connor, Kantz Hill Road, B.A. in Psychology
Tracy Lynn Deyarmin, Cush Creek Road, B.S. in Accounting
Matthew Raymond Duman, Route 580, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Thomas Michael Griffith, Hazelet Church Road, B.S. in Communications Media
Debra Leeann Johnson, Arcadia Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Ryan S. Pearce, Patchin Highway, B.S. in Safety Sciences
Amanda Marie Rowland, B.A. in Psychology
Andrew Craig Rowland, Rainbow Lane, B.S. in Accounting

Clarksburg

Kelly Ann Beatty, Marshall Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Zachary Alan Cable, Cable Drive, B.S.Ed. in Music Education
Hadley Catherine Cesar, Klimkos Road, B.A. in Music
Lisa Diane Ewing, Stevens Road, B.S. in Accounting
Zachary G. Fridley, Hill Road, B.S. in Communications Media
Andrew Joseph Machak, Berts Road, B.A. in Psychology
Nicole Dawn Mountain, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
Christine Marie Pascoe, Darlene Drive, B.S. in Mathematics

Clune

Ashley Marie Dumm, Gemmel Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Clymer

Timothy Patrick Barnes, Morris Street, B.S.Ed. in Business Education
Matthew Orlando Bash, Route 553, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Jacqueline Isabel Beisel, Clymer Road, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
Robin M. Beisel, Clymer Road, B.S. in International Business
Nicole Lynne Bender, Laurel Run Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Samantha Nichol Bennett, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Nicole Marie Bracken, Walcott Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Brenton John Davies, Franklin Street, B.A. in History
Paige Elizabeth Davies, Franklin Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Danielle Brooke Greene, Larch Road, Undeclared College of Health and Human Services
Morgan Lynn Helmeid, Morris Street, B.S. in Nursing
Erica Ann Holby, Sherman Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Jennifer Sue Kopczyk, Diamondville Road, B.S. in Disability Services
Danielle Marie Malicky, Walcott Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Emily Joanne Marshall, Penn Street, B.S.Ed. in English Education
Autumn Bethann Mattis, Engle Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Benjamin James Miller, Clymer Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Joshua David Stoehr, Hancock Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Jill E. Super, 6th Street, B.S. in Nursing
Christina M. Young, 6th Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Commodore

Paula Marie Burd, Purchase Line, B.A. in Criminology/Pre-Law
Amanda Sue Chichy, Bash Road, B.S.Ed. in English Education
Christina Marie Deitman, Fisher Street, B.S. in Safety Sciences
Dylan Matthew Fetterman, B.S. in Communications Media
Laina Marie Frantz, Alder Road, B.S. in Nursing
Ethan Cord McConnell, Douglas Street, B.S. in Interior Design
Breanna Marie Patrick, Walnut Road, B.S. in Finance
Crystal Dawn Shellhammer, Route 286, B.S.Ed. in Music Education

Coral

Patrick L. Wolford, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

Creekside

Bucky Ray Bothell, Route 954, B.S. in Safety Sciences
Vittoria Laken Buzzelli, Water Street Road, B.S. in Finance
Amanda Michelle Fairman, Midd Road, B.S. in Athletic Training
Amy Lydia Fairman, Craig Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Daniel Clair Hoover, Hanging Rock Road, B.A. in Criminology
Tracy Lynn Krugh, Chambersville Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
Zachary Grant Kunkle, Kunkle Lane, B.S. in Safety Sciences
Amanda G. Rogerson, Hudson Road, B.S. in Athletic Training
Jenna Michelle Weiss, Cummins Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

Dixonville

Jennifer Nicole Brocious, B.S.Ed. in English Education

Ernest

Franklinn Michael Alexander, Store Hill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Laura Larue Bennett, B.A. in Psychology
Samantha Leigh Bennett, 1st Street, B.A. in Criminology
Stacey Lynne Grycko, Storehill Road, B.S. in Management/General

Glen Campbell

Chantel Chree Brink, Brink Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Garrett William Brink, Brink Lane, B.A. in Criminology
Amanda Kate Carney, Pine Vale Road, B.S. in Athletic Training
Brittany Ann Peles, Rock Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Graceton

Eleanor Haley Silvis, Murry Avenue, B.S.Ed. in Physics Education
Emily Lynne Silvis, Murry Avenue, B.A. in Psychology

Heilwood

Brian Gordon Davis, B.A. in Journalism
Annie Danielle Rizzo, Undeclared College of Education and Educational Technology
Charles E. Stanavich, pine st, B.A. in Political Science

Hillsdale

Seth Edward Pearce, B.A. in Journalism

Home

Rebecca Ann Bowser, Ruth Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Bridget Suzanne Canose, Wells Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Toni Marie Corosu, Five Points Road, B.A. in English /Pre-Law
Dane Tyler Gaydosh, Washington Road, B.F.A. in Art Studio
Kristy Lynne Kosek, Pavilion Way, B.A. in Psychology
Neil Jonn Kuzilla, Laurel Drive, B.S. in Management Information Systems
Samuel Watson LeBlanc, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Ryan S. Lightcap, Route 85, B.S.Ed. in Health and Physical Education
AnnaMarie Nicole Lydic, Pavilion Way, B.A. in Sociology/Human Services
Meghan Sara McMeans, Wells Road, B.A. in Art/Studio
Peter J. Nanni, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Emily Nicole Peterson, McMillen Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Christina Lynn Steele, B.S.Ed. in Elementary Education

Homer City

Leslie Renee Bartlebaugh, George Court, B.A. in Criminology/Pre-Law
Tyler Alan Baum, Lawrence Street, Undeclared College of Fine Arts
Caitlin Elizabeth Birch, Oakland Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
Christina Marie Bitens, Spruce Hollow Road, B.S. in Hospitality Management
William James Bryan, Claghorn Road, B.A. in Political Science/Pre-Law
Andrew Joseph Carley, East Church Street, B.S. in Safety Sciences
Christine Lynn Carlson, Station Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Craig Patrick Ciranni, Water Street, B.S. in Finance
Jessica Ann Clevenger, Altimus Road, B.S. in Hospitality Management
Andrew Brian Coleman, Elizabeth Way, B.A. in Economics
Leanne Elizabeth Deptola, East Church Street, B.S. in Nursing
Brian Joseph Doster, Tide Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology
Jessica Angela Doster, Tide Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Mallory Anne Douglass, Route 259, B.S. in Fashion Merchandising
Ashley Kathleen Evanick, South Main Street, B.S.Ed. in Art Education
Adam S. Foust, Ridge Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance
Emily Elizabeth Fulmer, Syntron Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Bryant Michael Garvin, East Church Street, B.S. in Marketing
Kyle Dale Hampton, Albert Street, B.S. in Computer Science/Applied
Michelle Lee Hampton, Albert Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Courtney Maree Henry, East Wiley Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Jessica Lynn Henry, Henry Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Melissa Lynne Jones, Luciusboro Road, Undeclared College of Education and Educational Technology
Lauren Elaine Kinka, 3rd Avenue, B.A. in English /Pre-Law
Timothy John Kinter, East Elm Street, B.S. in Communications Media
Melissa Jo Kuzmyak, Route 56, B.S. in Safety Sciences
Aaron Michael Lenzi, West Church Street, B.S. in Physics
Nicole Carolyn Loughner, South Main Street, B.S. in Human Resource Management
Madison Elizabeth Maschak, Sarah Street, B.S. in Safety Sciences
Cody M. Miller, Longs Road, B.A. in Biology
William David Moon, Kanouff Street, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
Danielle Nicole Morrow, Red Maple Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Kayla M. Panchik, Sunrise Avenue, B.S. in Marketing
Richard Michale Petricig, Crownover Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Darin Joseph Rauso, Fire Academy Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Nicholas Anthony Raymond, Railroad Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Elizabeth Marie Rebovich, Spruce Hollow Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
Lindsy Marie Ruckinger, Spring Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Joshua Anthony Schwartz, North Main Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance
Ronald Paul Shirley, Old US Highway, B.S. in Safety Sciences
John Gerald Sokol, Chestnut Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education
Luke Edward Stultz, Syntron Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Megan Kay Sweeney, Miller Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
Kristy L. Swintosky, Route 403, B.S. in Management/OperationsAlyssa Mary Taddie, Sarah Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
Michelle L. Taddie, Sarah Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
Brianne Nichole Thomas, East Church Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
Paige Elizabeth Townley, Center Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Breanne Lynn Walker, Luciusboro Road, B.S. in Biology
Emily Ann Warren, Spruce Hollow Road, B.A. in Spanish
Shayna Leigh Wasko, Juniper Street, B.S. in Marketing
Kassarah Jean Williams, West Elm Street, B.S. in Disability Services
Stephen Michael Yackuboskey, East Church Street, Undeclared College of Health and Human Services
Iryna Yavorska, North Main Street, B.A. in Honors Program in Psychology

Indiana

Laura S. Dravecky, Forest Ridge Road, B.S. in Natural Science/Pre-EngineeringMarina Mae Adams, Stable Road, B.A. in Political Science/Pre-Law
Renee Elizabeth Addleman, Melloney Lane, B.A. in Anthropology/Archaeology
Kelly Maria Affolter, School Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Julianna Esmat Afshar, Stannard Avenue, B.S. in Accounting
Seung Sup Ahn, Keats Way, B.S. in Hospitality Management
Lacey L. Aikins, Airport Road, B.A. in Sociology/Human Services
Clark Edgar Aitkins, Asbury Apartments, B.A. in Religious Studies
Kawthar Alameer, Lisa Drive, B.S. in Biology
Ignacio J. Alarcon, Stonegate Road, B.A. in Philosophy
Brittany S. Allmendinger, Route 286, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Sarah A. Alman, Meadow Wood Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Anthony Ashlin Almes, Edgewood Avenue, B.S. in Communications Media
Mohammad Ymy Alobaidan, Medlar Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
Anthony Michael Antolik, Townview Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Julia Catherine Antolik, Townview Drive, B.S.Ed. in English Education
Matthew Joseph Arthurs, Philadelphia Street, B.A. in History
Lillian Clare Aurand, Philadelphia Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
Philip Franklin Austin, Eastwood Court, B.A. in Criminology/Pre-Law
Akshay Bajpai, Oakridge Drive, B.S. in International Business
Brad Jeffrey Balencic, Valley Road, B.S. in Safety Sciences
Julie Balint, Lowman Road, B.A. in Psychology
Kelley Ann Banahasky, Cactus Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Julie Anna Baroni, Simeone Road, B.S.Ed. in Art Education
Savannah Jean Barris, South 3rd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kaitlyn Nicole Bash, Allison Road, Undeclared College of Fine Arts
Samantha Arlene Bauer, Newport Drive, B.S. in Nursing
Jennifer Kathryn Bergey, South Coulter Avenue, B.A. in Journalism
Khyle Anthony Berns, Fleming Avenue, B.S. in Hospitality Management
James Halley Bicknell, Locust Street, B.A. in Theater
Caroline Ann Billon, South 6th Street, B.S. in Safety Sciences
Amy Irene Binion, South 6th Street, B.S. in Biology
Breanne Elizabeth Bisset, Washington Street, B.S. in Nursing
Christina S. Blakley, South 5th Street, B.A. in Sociology
Martin Thomas Blashock, South 4th Street, B.S. in Management Information Systems
Alexandria Larue Blose, North 1st Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Angela Marie Blystone, Grant Street, B.S. in Nursing
Scott L. Blystone, Grant Street, B.S. in Management Information Systems
Nicole Rosina Bolden, Morningside Drive, B.A. in Journalism
Jenna Alyse Bothell, South 6th Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Jessica Marie Bothell, Metz Road, B.S. in Safety Sciences
Audrey Rose Botsford, East Pike Road, B.S. in Nursing
Stephanie Lynn Bowers, Millay Circle, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Carrie Marie Bray, Stevenson Avenue, B.S.Ed. in Biology Education
Daniel Max Broadbent, Diamond Avenue, B.S. in Accounting
Matthew Robert Brown, East Pike Road, B.A. in History/Pre-Law
Jason T. Brubaker, Rustic Lodge Road, B.S. in Safety Sciences
Emily Marie Bugay, Hood School Road, B.S.Ed. in Deaf Education
Tianchen Cao, Medlar Drive, B.S. in Finance
Ashley Elaine Capitosti, King Hill Road, B.S. in Nursing
Mark Charles Cavill, Anthony Road, B.A. in English/Writing Studies
Alyssia Elizabeth Chapman, Poulos Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer
John Michael Chrzanowski, Old Route 119, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Carly Ann Cignetti, Daugherty Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
Sonia Anne Cilo, Fairman Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Megan Mallory Coleman, Crystal Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
Stacey Marlene Coles, Copper Beech Drive, B.A. in Criminology
Megan Marie Colley, Lucerne Road, B.S. in Fashion Merchandising
Justin Joseph Connell, Lucerne Road, B.S. in Management Information Systems
Brendan Forrest Cope, Old Route 119, B.S. in Biology/Pre-Medical
Kristyn Elizabeth Cromer, Philadelphia Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
Jazmin Cruz, Lazor Street, B.A. in Criminology
David J. Cupp, Shelly Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
Nadia Christiana Dadson, Heritage Run, B.S. in Accounting
Hillary Nicole Daldoss, Lucerne Road, B.S. in Marketing
Jessie Anne Dalrymple, Dolores Circle, B.A. in Psychology
Jessica Lynn Danyi, North 5th Street, B.A. in Art/History
Sierra Madeline Davis, North 8th Street, B.S. in Geology
Justin Andrew DeCarlo, Huckleberry Road, B.A. in Art/Studio
Michael Stephen Deemer, Walnut Street, B.A. in Anthropology/Archaeology
Maxwell Olan DePriest, Oakland Avenue, B.A. in Honors Program in Psychology
Vincent Jared DeStefano, South 5th Street, B.F.A. in Art Studio
Garrett Bruce Detwiler, Chestnut Street, B.S. in Management Information Systems
Joshua David Diaz, Copper Beech Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
John J. Dirda, Philadelphia Street, B.S. in Safety Sciences
Stefanie M. Doyle, Walnut Street, B.A. in English/Writing Studies
Laura S. Dravecky, Forest Ridge Road, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering
Natasha Jo Dubinsky, Zehner Road, B.A. in Art/Studio
Kathryn Ellen Edmondson, Ashley Drive, B.A. in Anthropology
Thad Daniel Eisenhower, North 1st Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Jessica Marie Ellis, Hood School Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Wade Rowland Evans, Cresswell Road, B.S. in Nursing
Noel Desfosse Fales, Water Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
Emily Anne Farren, B.S. in Nutrition
Taralyn E. Federoff, Valley Road, B.S. in Interior Design
Shane Lloyd Ferguson, Robin Street, B.S. in Safety Sciences
Ashley Ann Fleming, Cheese Run Road, B.S.Ed. in Art Education
Brian Ryonghyi Ford, South 6th Street, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing
Brandon Geoffrey Foster, Byron Court, B.A. in Anthropology/Archaeology
Marysa Sue Frederick, DeGaetano Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Danielle Eileen Frye, Nibert Road, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
Hannah Mandigo Fullerton, Ben Franklin Road, B.A. in Art/Studio
Bethany Ann Furlong, Grant Street, B.A. in Psychology
Daniel Charles Fyock, Rayne Church Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Sarah Dawn Fyock, Rayne Church Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Mandy Jean Gallo, Queen Lane, Undeclared College of Education and Educational Technology
Kelsey Maureen Garmon, Washington Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
Matteo Kolton Gazzale, Brookwood Estates, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Steven Michael Geisel, Washington Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance
Justin Lewis Gerwick, Lucerne Road, B.A. in English /Pre-Law
Nicole Elizabeth Giermanski, Fairview Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
David K. Grey, Treese Avenue, B.A. in Criminology
Shane Michael Grey, Treese Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law
Ashley Renee Griffith, Poulos Road, B.S. in Nursing
Karissa Grossman, Oak Street, B.S. in Communications Media
Sara Faith Hampton, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Gary Leo Harkleroad, Harkle Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
Nathan Michael Hartle, Trim Tree Road, B.S. in Finance
Hassnaa K. Hassan, Crimson Hawks, B.S. in Interior Design
David John Higgins, Oak Street, B.A. in Geography/Economic Geographer
Alexandra Sophia Hilditch, Jackson Street, B.A. in History/Pre-Law
Matthew Irvin Hite, Briarwood Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
Emily Ann Holuta, Hoyt Drive, B.S.Ed. in Art Education
Lauren Marie Hotchkiss, B.A. in Psychology
Jonathon Dwight Hughes, Martin Road, B.A. in History
Meghan Jean Hunter, Oak Street, B.S. in Child Development and Family Relations
Cory W. Ireland, South 7th Street, B.S. in Finance
Jessica Anne Jenkins, Lazor Street, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Haley Elizabeth Jennings, Philadelphia Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Luci Rose Jockel, East Pike Road, B.A. in Art/Studio
Nicholas Robert Johnson, Burns Avenue, B.S. in Computer Science/Applied
Tyrone B. Jones, Water Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
Geon Mi Kang, Washington Street, B.S. in Fashion Merchandising
Andrea J. Karcher, Dawn Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Camille Ann Kaszubowski, Wren Street, B.A. in History
Katelyn Kelly, G Ruddock Hall, B.S. in Finance
Dana Marie Kirsch, Shelly Drive, B.S. in Accounting
Daniel Kozina, School Street, B.S. in Chemistry
Joshua Michael Krug, Oakland Avenue, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Systems
Kyle Steven Krysik, Regency Square, B.A. in Anthropology
Edward Alan Kuckuck, North 6th Street, Undeclared College of Health and Human Services
Christopher Michael Kuhar, Stonegate Road, B.S. in Accounting
Elizabeth Grace Kunkle, Rex Avenue, B.A. in English/Writing Studies
Anthony Joseph Kuta, Shelly Drive, B.S. in Accounting
Megan Anne Labant, Franklin Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education
Zachary Dale Landau, Crimson Hawks, B.A. in Criminology
Kacie Jen Lazor, Skyline Drive, B.S. in Communications Media
Jennifer Hope Lechner, South 14th Street, B.S. in Management/Operations
Boon Kai Lee, Lazor Street, B.S. in Marketing
Brandon James Lefebvre, Merry Place, B.A. in English
Benjamin Andrew Lenze, White Farm Road, Physics/Pre-Engineering
Benjamin Alan Leonard, Ben Franklin Road, B.S. in Safety Sciences
Kasey Lynn Lewis, Locust Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Thomas William Lewis, North Fifth Street, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Christa Lynn Lezanic, Grove Chapel Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Xiaofei Li, Crimson Hawks, Unclassified
Andrew Lichtenfels, Clover Lane, B.A. in Psychology
Kathryn M. Lind, Franklin Circle, B.S.Ed. in Art Education
Simeon Michael Logan, Easy Street, B.S. in Safety Sciences
Dominic J. Lombardi, East Oak Court, B.S. in Marketing
Samantha Marie Loop, Maple Street, B.S. in Child Development and Family Relations
Brittany La-Shae Lovell, Pratt Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
Paige Jolette Lucas, Marcoline Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Madeline Emily Lukes, Grant Street, B.A. in Honors Program in Psychology
Julian Michael Lutz, Crimson Hawks, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
Ashley Christine Lyons, Five Points Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Lauren Marie Lyons, Oak Street, B.S. in Athletic Training
Julianne Renee Mack, Sunset Drive, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
Meghan Lou Mack, Acorn Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
Nathaniel P. Mack, Dales Road, B.S.Ed. in Music Education
Kassandra Charly MacKinnon, Sleepy Hollow Road, B.A. in Criminology
Matthew Vincent Magill, Mill Run Drive, B.S. in Geology/Energy Resources
Konstantinos Makaritis, Pratt Drive Wallwork Hall, B.F.A. in Music Performance
Savvas Makaritis, Wallwork Hall, B.F.A. in Music Performance
Emily Sue Manecke, Lowry Avenue, B.S. in Nursing
Matthew Donald Marshall, Cunningham Road, B.S. in Safety Sciences
Adam Michael Mathe, Hamill Road, B.S. in Management Information Systems
Kevin Joseph Mathe, Chestnut Street, B.S. in Marketing
Marita Elizabeth Mathe, Hamill Road, B.S. in Safety Sciences
Mark Thomas Mathe, Chestnut Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Robert A. McCarthy, South 2nd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Colleen Faith McDowell, Merrick Street, B.S. in Fashion Merchandising
Heather Christine McDowell, Merrick Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Elizabeth Joy McGinness, South 5th Street, B.A. in Psychology
Kelly Marie McKee, Anderson Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Sean Patrick McKee, Anderson Avenue, B.A. in English/Writing Studies
Sarah McLean, Sarah McLean Crimson, B.S. in Biology/Pre-Medical
Matthew Jamieson Merschbach, North 1st Street, B.S. in Safety Sciences
Marybeth Nicole Miller, Laurel Street, B.S. in Nursing
Garrett Thomas Milner, Apache Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Christian Nolan Minich, Water Street, B.A. in Philosophy
Jamie Rachel Minich, Water Street, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology
Allison Mintmier, Easy Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Breeanna Nicole Mintmier, Easy Street, B.S. in Chemistry
Allison Marie Moore, Beech Lane, B.S. in Respiratory Care
Kevin Matthew Moreau, Woodland Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Alexandria Marie Moretti, Blairton Avenue, B.A. in Sociology
Michael Joseph Morris, Fulton Run Road, A.A.S. in Electro-Optics
Jacob Randall Moyer, Lucerne Road, B.S. in Accounting
Alison Diane Nellis, Poplar Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Aaron Robert Nickas, South 3rd Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Gretchen E. Nisbet, Hammersmith Drive, B.S. in Communications Media
Michael John Olechovski, Opal Lane, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Kayla Elizabeth Olliver, Martin Road, B.S. in Communications Media
Casey Ryan Olma, Deer Run Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Alexis Morgan Ophaug, Blue Spruce Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
Amma Sarpong Oppong, Oakland Avenue, B.S. in Human Resource Management
Jacob Otto, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Shiela Ika'silon Otwane, Philadelphia Street, B.S. in Nursing
Yan Ou, Medlar Drive, B.S. in Accounting
Alyson Keck Pajak, Myers Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
Alexa N. Pappal, Shaffer Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Alexander Quay Patterson, Blue Spruce Road, B.S. in Geology
Gary Lee Pease, Lingenfelter Road, B.S. in Safety Sciences
Xiao Zi Peng, Grant Streetwallwork, Unclassified
Jordan L. Penrose, Harvest Lane, B.S. in Disability Services
Ryan Tyler Penrose, Country Lane, B.S. in Accounting
Kaitlyn Elizabeth Phoebus, Oak Street, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
David Louis Piper, Walnut Street, B.S. in Finance
Elizabeth Catherine Pivetz, North 9th Street, B.S. in Nursing
Jonathan Edward Pivetz, North 9th Street, B.A. in English /Pre-Law
Adrienne Noel Poper, Debbie Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
Olivia Morgan Potter, Home Street, B.A. in Anthropology
Sara G. Powers, Philadelphia Street, B.A. in Sociology/Human Services
Jingji Quan, Dolores Circle, B.S. in Hospitality Management
Johanna Helena Mary Rahkonen, Diamond Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Jeremy Rearick, Hood School Road, B.A. in Criminology
Matthew David Rethi, Water Street, Undeclared College of Health and Human Services
Ashlee A. Rice, Ann Circle, B.S. in Biology/Pre-Medical
Katelyn Mary Richard, South 4th Street, B.S. in Communications Media
Ethan John Robinson, Church Street, B.S. in International Business
Jade Marie Robinson, Mary Ellens Place, B.S. in Child Development and Family Relations
Patrick Steven Rupert, Dawn Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
Madison Auth Sabo, B.S. in Hospitality Management
Stefan Keith Savage, pratt drive apt, B.S. in Fashion Merchandising
Jesse Patrick Scanga, Chestnut Street, B.S. in Safety Sciences
Colleen M. Scheuer, South 9th Street, B.A. in Psychology
Jillian Lee Schneider, Warren Road, B.S. in Communications Media
Walter A. Schroth, Martin Road, B.A. in Criminology
Troy Joseph Sebetich, 5th Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Mary Theresa Seckar, Holly Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Trevor Jeffrey Sheesley, Allen Bridge Road, B.S. in Nursing
Elyse Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in English/Writing Studies
Lisa Dawn Shirley, Country Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Marietta Elizabeth Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in Psychology
Robert John Simon, Cresswell Road, B.S. in Safety Sciences
Kulwinder Singh, Lilac Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
Carley Jean Smathers, Simpson Road, B.A. in Criminology
Lindsey Nicole Smathers, Simpson Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
Megan Diana Smicklo, South 4th Street, B.S. in Nutrition/Culinary Dietetics
Nickolaus Andrew Smigel, South 5th Street, B.A. in Criminology
Douglas Scott Smith, West Pike Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Narren Deanne Smith, Barclay Heights, B.S. in Child Development and Family Relations
Rebecca Lea Smith, West Pike Road, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
Joseph Soundararajan, Lavista Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
Madeline Rose Spearman, Spearman Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Kayla Lorraine Speedy, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
Brittany Nicole Spencer, Blairton Avenue, B.A. in English/Writing Studies
Julie Anna Stachurski, Old Route, B.S. in Mathematics
Leslie Grace Stapleton, Hamilton Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
Brent Robert Stevens, School Street, B.A. in Economics
Ronald Clair Stewart, Spence Road, B.S. in Biochemistry
Jessica Lynn Stossel, Briarwood, B.S. in Nursing
Sarah C. Strawcutter, South 3rd Street, B.A. in Criminology
Nicholas Edward Strittmatter, South 3rd Street, B.S. in International Business
Jozzie Nicole Stuchell, Peterman Road, B.A. in Political Science
Taren Suarez, Dolores Circle, B.S. in Nursing
Matthew Robert Sulkosky, Lazor Street, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Jennifer Ann Sullivan, Twolick Drive, B.A. in Criminology
Renee Catherine Swartz, Stannard Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Christine Lynn Swinker, Elmington Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Phui Yee Tan, Regency Square, B.S. in Communications Media
Garrett F. Tanner, View Street, B.S.Ed. in Business Education
Alamnoor Tariq, Vista Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Christopher J. Taylor, Medlar Drive, B.S.Ed. in Social Science Education/Sociology
Damarla Jo Taylor, Briarwood Drive, Undeclared College of Health and Human Services
Emily Marie Thomas, South 7th Street, B.S. in Child Development and Family Relations
Justin Eugene Thomas, Gorman Avenue, B.S.Ed. in Biology Education
Robert Allen Tipton, Gompers Avenue, B.S. in Safety Sciences
Christopher David Townley, Oak Street, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Systems
Dylan Jacob Toy, 5th Avenue, B.A. in Criminology
Shawn Carl Trout, North 8th Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Anne Cameron Ursu, Gompers Avenue, B.F.A. in Music Performance
Molly Marie Vanderneck, Chestnut Street, B.S. in Nursing
Ebonie Lashell Vann, B.A. in Criminology
Kristy Noel Violi, Roush Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Kimberly D. Waddy, Roush Drive, B.S. in Management Information Systems
Amanda J. Wadsworth, College Lodge Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Amanda Leigh Wagner, Warren Road, B.S. in Accounting
Cory J. Walker, Wayne Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Sarah Ruth Walz, Grant Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
Dan Wang, Wallwork Hall, B.S. in Accounting
Qiuyue Wang, Regency Square, B.S. in Accounting
Tong Wang, Lucerne Road, B.S. in Hospitality Management
Annie E. Wardrop, Water Street, B.A. in Sociology
Julie Lynn Watkins, Washington Street, B.A. in Art/Studio
David Paul Watters, South 3rd Street, B.S. in Safety Sciences
Maxwell Joseph Weyand, North 1st Street, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Melissa Ann Wilson, Hickory Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Timothy Kirk Wilson, Ryan Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Andrew James Wiltrout, Grant Street, B.S. in Communications Media
Stephanie J. Wingerter, Sleepy Hollow Road, B.S. in Nursing
Kevin Ray Winters, Winterfield Road, B.S. in Management Information Systems
Kyle Anthony Wright, North 8th Street, B.S. in Safety Sciences
Martha Jane Wunz, Oriole Avenue, B.S. in Nursing
Nathan L. Wygonik, Forest Ridge Road, B.S. in Finance
Wen Xia, Room#wallwork Hall, Unclassified
Jeremy J. Yagle, Five Points Road, B.S. in Mathematics
Yeong Chen Yong, lazor Street, B.S. in International Business
Naomi Lynn Yurga, Curry Run Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Anna Leigh Zilinskas, Oak Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
Michael A. Zuzack, Church Street, B.S. in Business Technology Support
Cassandra Marie Swatsworth, Crimson Hawks, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Kellsey J. Pieples, BS in Biology/Pre-Veterinarian
Kylie L. Ammerman, B.S. in Fashion Merchandising
Zachery D. Karcher, Dawn Drive, B.S.E.D. in Music Education
Kellsey Pieples, 15th Street, BS, Biology/Pre-Veterinarian

Kent

Kimberly Ann Shearer, Route 286, B.A. in Political Science/Pre-Law
Paula Renae Stewart, Mill Street, B.S. in Hospitality Management

Lucernemines

Jacob Michael Detelich, 11th Street, B.S. in Communications Media
Angela Lynn Gray, B.S.Ed. in Spanish Education
Keith James Reiter, 9th Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Marion Center

Reed T. Bonnet, Ambrose Road, B.S. in Communications Media
Emilie Jane Borst, Pearce Hollow Road, B.S. in Finance
Breanne Rene Denning, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Amanda Kaye Dunlop, Pollock Road, B.S. in Communications Media
Meggan Stephanie George, Riddle Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Whitney Nichole Glasser, B.S. in Nursing
Logan N. Helman, Main Street, B.A. in History/Pre-Law
Zoe Frances Hermann, Wrigden Run Road, B.S. in Hospitality Management
Matthew Scott Kinter, Glenn Drive, B.S. in Safety Sciences
Elizabeth Ashley Kundla, Hartman Road, B.A. in Journalism
Rachel Allison Kundla, Hartman Road, B.A. in Criminology
Kristen Nicole Martin, Skyline Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Levi Daniel McClure, Wrigden Run Road, B.S. in Nursing
Janessa Renee Mihalich, Deckers Point Road, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
Emily Marie Packer, Pearce Hollow Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
Kellie E. Ruffner, Skyline Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Brandon Edward Snickles, B.S. in Nursing
Cory Michael Stewart-Leydic, Richmond Road, B.S.Ed. in Music Education

Northpoint

Cassidy Ann Neal, Angel Way, B.S. in Management/General

Penn Run

Jordan Lee Alsop, Sportsman Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Robert William Buterbaugh, Buterbaugh Drive, B.S. in Safety Sciences
Rebecca Susann Clement, South Harmony Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Adam John Clevenger, Rich Hill Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Hannah Lee Cramer, B.A. in Art/Studio
Garrett Paul Dabella, Chestnut Road, B.A. in Biology
Elliot Findley Faith, Sportsman Road, B.A. in Criminology
Taylor Renee Jones, Allison Road, B.A. in Religious Studies
Tina Marie Kelly, Route 422, B.S. in Disability Services
Megan R. Marshall, Route 553, B.S.Ed. in English Education
Kelly Anne Morfenski, Cameron Bottom Road, B.S. in Nursing
Anthony W. Peadick, Hummingbird Drive, B.S. in Computer Science/Applied
Rachael Mairead Reilly, Nolo Road, B.S.Ed. in Business Education
Forrest Shane Trimble, Old Gate Road, B.A. in Theater

Robinson

Aaron Matthew Knapic, Harrison Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Elyse Christine Shearer, Jefferson North, B.S.Ed. in Elementary Education

Rochester Mills

Chelsey Ann Baun, Richmond Road, B.A. in Sociology/Human Services
Christy Ann Baun, Richmond Road, B.A. in Biology

Rochester Mls

Chasity Dawn Schreckengost, Leasure Run Road, B.A. in Sociology/Human Services

Rossiter

Tabitha Lynn Bowers, Hillman Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Tawnee Raye Bowers, Hillman Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Mesha Bernadette Brink, Stonetown Road, B.A. in Psychology
Heidi Marie Dickey, Fleeger Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Tyler William Grayson, Lions Club Road, B.S. in Communications Media
Hollyann Autumn Setree, Smyerstown Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Saltsburg

Faith E. Bobbitt, Bush Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Cory D. Clawson, Nowrytown Road, Undeclared College of Health and Human Services
Marie Elizabeth DiLascio, 10th Street, B.S. in Nursing
Sara Lynn Dilascio, 10th Street, B.A. in Psychology
Nicole Lynn Fink, Old Cemetery Road, B.A. in History
Kaitlyn Anne Frassenei, 10th Street, B.S. in Athletic Training
Justin Andrew Gould, Market Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Ashley Rebekah Hanzes, Walnut Street, B.S.Ed. in Art Education
Kelly Marie Keibler, Tunnelton Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Keith William Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media
Kevin Paul Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media
Shelby Lynn Mostoller, State Route 981, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Brandi Ann Marie Muffie, Saltsburg Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
John J. Nepsha, Tunnelton Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Rachel Elizabeth Pommer, Market Street, B.A. in Criminology
Cassie Genna Ulisse, Moween Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Bryana Grayce Urban, Salt Street, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

Shelocta

Bethany Nicole Aikins, Sheasley Hill Road, B.S. in Respiratory Care
Alyssa Bree Altman, Girty Road, B.S.Ed. in English Education
Kevin Scott Andrews, State Route 210, B.S. in Communications Media
Ethan Bauman, Blakley Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Sheldon Reed Bennett, Idaho Road, Undeclared College of Fine Arts
Brittany M. Byrd, Oak Hill Road, B.S.Ed. in Art Education
Paige Marie Cashdollar, Windy Flats Road, B.A. in Art/Studio
Jessie Dean Cunkelman, Blakley Road, B.S. in Safety Sciences
Clinton James Deemer, North Ridge Road, B.S. in Safety Sciences
Brandon Michael Good, Weiss Road, B.S.Ed. in Spanish Education
Matthew J. Leigey, Chestnut Flat Road, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
Ashley Michelle Lewis, Millen Road, B.S. in Fashion Merchandising
Violet Cheryl Lloyd, McCreight Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Aaron William Marshall, Sportsman Club Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Nicole Elizabeth McCullough, Millen Road, B.S. in Safety Sciences
Jerileigh Ann Rearick, Copper Valley Road, B.S. in Nursing
Caroline Ellen Speer, Windy Ridge Lane, B.A. in Psychology

Smicksburg

Kevin R. Ammons, Highland Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Michael A. Lockhart, Route 210, B.A. in Criminology
Megan Sarah McCully, Gahagan Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Alyssa Ann Skamai, Route 954, Undeclared College of Health and Human Services
Justina Marie Skamai, Route 954, B.S. in Athletic Training
Cody Allen Wells, Barnard Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Matthew Ryan Yeomans, Wells Road, B.S.Ed. in Art Education

Strongstown

Mark Edward Madeley, Country Meadows Lane, B.A. in Psychology

Jefferson County

Big Run

Laura Corin Sproull, Union Street, B.S. in Communications Media

Brockway

Chelsea Rae Bailey, Horizon Drive, B.S. in Marketing
Megan Christina Gallagher, Kerr Street, B.S.Ed. in Music Education
Laura Elizabeth Mancuso, Main Street, B.S. in Nursing
Amber Dawn Manning, Broad Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Derek Thomas Miksich, Brock Street, B.S. in Accounting

Brookville

Stephanie Lynn Beatty, Taylor Street, B.S.Ed. in Music Education
Bryan C. Blanchard, Wayland Lane, B.S.Ed. in English Education
Cassandra Marie Confer, Route 322, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Leah Morgan Dietrich, Hastings Street, B.S. in Interior Design
Anna Hope Dinger, Edgewood Drive, B.S. in Interior Design
Andrew Curtis Glinkerman, Jefferson Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
Amanda Elizabeth Henretty, Fog Hollow Lane, B.S. in Interior Design
Timothy Nicodemus Pryor, North Pickering Street, B.S. in Management Information Systems
Chadwick Lee Schuckers, Belgiumtown Road, B.A. in Political Science
Shannon Dawn Shaffer, Ramsaytown Road, B.S.Ed. in Music Education
Abigail Elizabeth Shaw, Pennsylvania Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Jessica Dawn Williams, Spencer Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Falls Creek

Teresa M. Brownlee, Stevenson Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Matt Albert Gertz, First Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics

Knox Dale

Isaac Joel Lindemuth, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

Punxsutaney

James Tyler Cooper, Center Street, B.S. in Biology
Michele M. Armstrong, Graffius Avenue, B.A. in Psychology
Melanie Sue Baker, Juneau Road, B.A. in Psychology
Danyka Aleigh Barnett, Mohney Road, B.A. in Sociology/Human Services
Raeanne Nicole Barrett, Route 119, B.A. in Criminology/Pre-Law
Nicole Lynn Battestilli, Pine Street, B.A. in Theater
Troy Allen Berkey, Meadow Road, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
Dakota Robert Bish, South Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Nathan Chad Black, Center Street, B.A. in Criminology
David James Burkett, Graffius Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Seth Alan Carlson, Marion Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Michael Marcus Cook, Stake Drive, B.A. in Criminology
Douglas Jay Dale, Graffius Avenue, B.A. in Criminology
Kira Leigh DeChurch, Route 119, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Michael David Depp-Hutchinson, Woodland Avenue, B.A. in Theater
Emily Lorraine Dunkel, Willow Road, B.S. in Finance
Tiffany Joelle DuPont, Smith Road, B.A. in Psychology
Clay James Farrah, West Mahoning Street, B.S. in Communications Media
Danica Lynn Ference, G and South Road, Undeclared College of Education and Educational Technology
Spencer Alexander Fiumara, Highway Barn Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Emily Elizabeth Forrest, Undeclared College of Health and Human Services
Hannah Lynae Giavedoni, Horatio Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Jenna Nicole Grinder, Cherry Street, Undeclared College of Health and Human Services
Cheyenne Star Helman, Hillman Road, Undeclared College of Fine Arts
Nichole Danielle Hopkins, Myrtle Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
Kaylynn Regina Keeley, Horatio Street, B.S. in Hospitality Management
Laura Jane Keeley, Horatio Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Clint James Lingenfelter, Sprankle Mills Road, B.S. in Natural Science
Krista Leeann Lowry, Forest Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Michael David Matthews, Harmony Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
Rebecca Ann Mitchell, Bell Road, B.A. in Spanish
Michael Bradley Packer, Center Street, B.S. in Child Development and Family Relations
Anthony Eugene Pascuzzo, Beyer Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
Taylor Anne Pascuzzo, Frostburgh Road, B.A. in History
Lynn Marie Peachey, Lincoln Way, B.S. in Nursing
Heather Lynn Phillips, South Main Street, B.S. in Accounting
Luke Andrew Prutznal, Scotland Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Educatio
Bradley Thomas Renwick, Rose Terrace, B.S. in Safety Sciences
Jacqueline Marie Sikora, Pine Street, B.A. in Sociology/Human Services
Zachery Charles Smith, Ridge Road, B.S. in Marketing
Shawn Thomas States, Grace Way, B.S. in Accounting
Blaze Kayn Sterling, King Road, B.S. in Computer Science/Applied
Megan Elizabeth Uplinger, Creek Drive, B.A. in Sociology/Human Services
Lindsay Ray Woodbury, East Liberty Street, B.S. in Biology

Reynoldsville

Sara Rachelle Kirkpatrick, Reynoldsville Road, B.S.Ed. in English Education
Jodi Lynn Speck, Pardus Road, B.S. in Interior Design
Greta Lynne Weiss, Wolfgang Lane, B.A. in Psychology

Ringgold

Austin Thomas Weaver, Pheasant Hollow Road, B.A. in Criminology

Sigel

Samantha Jo Ellis, B.S. in Nursing
Abbey Jane Smith, Route 36, B.S. in Nursing

Stump Creek

Aaron Robert Douthit, B.S. in Nursing

Summerville

Eden Renee Kahle, Kahle Road, B.S. in Fashion Merchandising
Karli Lynn Spangler, Shields Road, B.S.Ed. in Music Education

Sykesville

Michael James Yamrick, East Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Valier

Cody Alan Dill, Undeclared College of Health and Human Services

Walston

Jennifer L. Smith, Cut Lane, B.S.Ed. in English Education
Chanie Marie Spearing, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Juniata County

East Waterford

Kelsey Mae Long, Route 75 S, B.S. in Nursing

Mifflin

Ashley Renee Kipp, Crestview Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Mifflintown

Courtney L. Cramer, Cramer Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

Port Royal

Kelby Ryan Swartz, Route 75 S, B.S. in Safety Sciences

Lackawanna County

Archbald

Robert Dominic Rinaldi, Oak Hill Drive, B.A. in Political Science

Carbondale

Kathryn Lynn Cosgrove, Canaan Street, B.S. in Fashion Merchandising

Clarks Summit

Kayla Mary Bucciarelli, Greenwood Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Krista Lynne Matsko, Powell Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Katherine Helen Stevens, Forest Acres Drive, B.S. in Athletic Training

Dalton

Morgan Charles Chase, Church Street, B.A. in Theater
Julia Elizabeth Farrar, Turnpike Road, B.S. in Fashion Merchandising
Kaitlyn Dawn Klinges, Rural Route 2, B.A. in Political Science/Pre-Law
Elizabeth Ann Neuhausel, Locust Way, B.S. in Communications Media
Emily Marie Neuhausel, Locust Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Dunmore

Christine Megan Cuddey, Delaware Street, B.S. in Marketing
Caitlin M. Taylor, East Swinnick Drive, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

Greenfield Township

Stephanie Lynn Racht, High Point Street, B.A. in Criminology

Jessup

Frederick P. Mitchell, Katherine Drive, B.S. in Communications Media
Brandon M. Rotell, Riverview Drive, B.S. in Safety Sciences

Madison Township

Nick Anthony Bell, Bearbrook Road, B.A. in Criminology

Mayfield

Emily A. Port, Poplar Street, B.S. in International Business

Olyphant

Marissa Lynn Malaski, Sturges Road, B.S.Ed. in Music Education
Cally Hilda McCabe, Ontario Street, Undeclared College of Health and Human Services

Peckville

Michelle Lee Maslar, Crystal Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Scranton

Nicole Elizabeth Knecht, Penn Avenue, B.S. in Nursing
Kaytlen M. Powers, Wheeler Avenue, B.A. in English/Writing Studies
South Abington Township
Katherine Ann Carter, Edgewood Drive, B.S. in Hospitality Management

Spring Brook Township

Briana Marie Spitzer, Harriet Drive, B.S. in Communications Media

Throop

Melissa Rachael Cowan, Pine Street, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Lancaster County

Columbia

Morgan Elizabeth Difenderfer, Willow Lane, B.S. in Nursing
Stefani Rose Helm, Norwood Road, B.S. in Hospitality Management

Conestoga

Julia Lynn Griffith, West Elm Street, B.S.Ed. in Music Education

Denver

William C. Boerstler, Sycamore Drive, B.A. in Criminology
Joseph Occhiogrosso, Winding Way, B.S.Ed. in Music Education

East Earl

Bryan Scott Sweigart, Martin Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

East Petersburg

Nicolas John Fillgrove, State Street, B.A. in Psychology

Elizabethtown

Derrick Anderson, Sunrise Boulevard, B.S. in Management/General
Alyssa Rose Detz, Mulberry Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Rosalee Michelle Frederick, Kenbridge Lane, B.S. in Athletic Training
Jacob Robert Good, Bossler Road, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
Kelsey Marie Hayden, Hillcrest Lane, B.S. in Biology/Pre-Medical
Erin Rose Hendry, Briar Rose Trail, B.S.Ed. in Music Education

Ephrata

Caitlin Marie Voigt, Windsor Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Alison Joanne Weaver, Grandview Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kinzers

Mitchell Elias Stoltzfus, East Newport Road, B.A. in Criminology

Kirkwood

Zachary Cliff Henderson, Sproul Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Lancaster

Lauren E. Alshouse, Old Farm Lane, B.A. in International Studies
Laura Nicole Bair, Henry Court, B.S. in Nursing
Rachael Renee Barlow, Harrow Lane, B.S. in Nutrition
Joshua Bellamy, Wilderness Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts
Zaimary Ann Colon, Nolt Road, Undeclared College of Health and Human Services
Alicia Nicole Haines, Newswanger Road, B.S. in Fashion Merchandising
Landon Scruggs Harrar, Lincoln Highway E, B.S. in Communications Media
Jasmine Marie Jordan, Hedgewood Court, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Katelyn Anne Kaufman, Krystle Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Andrea Leigh Kline, Woodbine Boulevard, B.S. in Hospitality Management
Harmony Ann Lesoken, Ice Avenue, B.S. in Fashion Merchandising
Tiffany Rose McTigue, Derbyshire Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Lauren E. Montague, Hornig Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Alexandra Kathryn Moore, Apple Blossom Drive, B.S.Ed. in Deaf Education
Randall Keith Myers, Windy Hill Road, B.A. in Criminology
Nicholas Victor Oberholtzer, Ridings Way, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Alexander Louis Papadoplos, Geraldson Drive, B.S. in Accounting
Kevin Allen Richards, Atkins Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Gabriellea Katelynne Sanchez, Ice Avenue, B.S. in Management/General
Kate Justine Saunders, Harclay Place, B.S. in Fashion Merchandising
Kylie Marie Sheesley, Pearl Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Mindy Jolene Stipe, Richmond Road, B.S. in Hospitality Management
Tam Thanh To, Springton Way, B.S. in Communications Media
Thomas William Trautman, Stable Drive, B.A. in Honors Program in Psychology
Matthew H. Trinh, Sunset Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
Miranda Lane Wortel, Bowman Road, B.S. in Hospitality Management
Morgan S. Zymnis, Tanglewood Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Landisville

Heidi Michelle Zibura, Farmington Place, B.S.Ed. in English Education

Lititz

Sarah Ann Bedwell, Windsor Lane, B.A. in Honors Program in Psychology
Jenna Marie Burger, Koser Road, B.S.Ed. in English Education
Anthony James D'Imperio, Crimson Lane, B.S. in Marketing
Alexandra Victoria Freeman, Ashton Place, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Megan Emily Hart, Iron Horse Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Ethan Nicholas Henny, Buckfield Drive, B.A. in Criminology
Kelsey Hostetter, Snyder Hill Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Alaina Marie Howse, Longenecker Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Alexis Lynn Leed, Rosemont Drive, B.S. in Nursing
Michael James McDowell, Barrow Circle, B.S. in International Business
Brandon Wayne Roland, Sensenich Drive, B.A. in Psychology
Andrew John Trefny, Knob Hill Drive, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
Margaret Ann Westwood, Diane Avenue, B.S. in Marketing
Emily Elizabeth Wood, Field Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Manheim

Alexa Michelle Campbell, Pleasant View Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Monique Corrine Leas, Elizabethtown Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

Marietta

Joseph P. Yatsko, Countryside Lane, B.S. in Marketing

Mount Joy

Troy Lucas Behmer, Midland Circle, B.A. in Computer Science
Shaista Elizabeth Bhatti, West Donegal Street, B.S. in Fashion Merchandising
Hayden Daniel Gerhart, Rhoda Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Cynthia Lynn Hassinger, East Main Street, B.S. in Hospitality Management
Sarah Elizabeth Perini, Silverleaf Drive, Undeclared College of Health and Human Services
Danielle Maria Truett, North Barbara Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Mountville

David DiLouie, Primrose Lane, Undeclared College of Fine Arts

New Holland

Brittany Elizabeth Appleyard, West Fulton Street, B.A. in Criminology

New Providence

Sarah Louise Hohenwarter, Truce Road, B.S. in Accounting

Peach Bottom

Keri Ann Swisher, Fulton Inn Road, B.A. in Sociology/Human Services

Quarryville

Emily Caitlin Ellis, Rineer Road, B.S. in Nutrition
Jessica Nicole Monk, Hartwood Lane, B.S.Ed. in Spanish Education

Reinholds

Ashlee Mae Long, Mohns Hill Road, B.S. in Biology/Pre-Medical
Bethany Anne Longer, North Ridge Road, B.A. in Psychology

Strasburg

Lindsay Elizabeth Binder, Coppersmith Lane, B.S. in Nursing
Chelsea Elaine Graham, Sunset Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Taylor L. Wimer, Village Road, B.S. in Nursing

Willow Street

Justin Curtis Stroh, Woodhall Drive, B.S. in Management/General

Lawrence County

Ellwood City

Amy J. Bessell, Mill Bridge Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
Jocelyn Raye Figurel, Division Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Hayley Elizabeth Fox, Line Street, B.A. in Psychology
Melissa Ann Gretch, Harmony Fisher Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Kristen Donell Kozminski, Stiefel Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Rachel Rochelle Schuster, Smith Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

New Castle

Matthew Ryan Bobic, Sumner Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Gabriella Jean Bonelli, North Cascade Street, B.S. in Disability Services
Monica Joelle Hanna, Boroline Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Brian Thomas Jackson, Hidden Brooke Court, B.A. in Criminology
Jacqueline Marie Jenkins, Albert Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Jaclene Rose Joseph, East Fairfield Avenue, B.S. in Communications Media
Stephanie Danielle Martin, Fields Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
Michael Glenn Myers, Rogers Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Ashley Christina Pence, Blackberry Lane, B.S. in Child Development and Family Relations
Amanda Lynn Shaffer, Joyce Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
Dustin Allen Smith, Mount Hope Road, B.A. in History
Jessica Jean Tyndall, Chestnut Street, B.S. in Nutrition

Pulaski

Grey David Berrier, Shenango Street, B.S. in Finance

Volant

Kaitlin Joanna Martin, Martin Lane, B.S. in Nursing

Wampum

Miranda Lee Black, Upper Boyd School Road, B.S. in Marketing
Rachel Suzanna Scherer, Halltown Road, B.A. in Anthropology

Lebanon County

Annville

Rachel Nicole Laudermilch, Hartford Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Cleona

Hannah Kathryn Woodward, West Elm Street, B.S. in Marketing

Fredericksburg

Joel Edward Heckman, Spruce Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Jonestown

Katie Elizabeth Eisenhour, Awol Road, B.S. in Respiratory Care

Lebanon

Trisha Lynn Brubaker, Freeport Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Lauren Elizabeth Earle, Ironmaster Road, B.A. in Psychology
Andrew William Erway, Elm Street, B.A. in Spanish
Kathryn Mary Greeninger, North 9th Street, B.A. in Anthropology
Brianna Natasha Harris, Crestview Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Craig Anthony Hartman, Eastfield Drive, B.S. in Athletic Training
Adam Daniel Hartzell, Eastfield Drive, B.A. in Criminology
Kaela Marie Hogue, Church Street, B.S. in Marketing
Alisha Marie Johnson, North 9th Street, Undeclared College of Fine Arts
Stuart Michael Koch, Oak View Court, B.A. in Criminology
Emily T. Krause, South 4th Avenue, B.A. in English
Susan Jean O'Toole, Aspen Lane, B.S.Ed. in Middle Level Education/English-Language Arts
Kelsey Morgan Peters, Larch Circle, B.S. in Communications Media
Melissa Lynn Sattazahn, Poplar Street, B.S. in Hospitality Management
Jessica D. Stachura, East Brookfield Drive, B.A. in History
Victoria Ann Wagner, Kimmerlings Road, B.S. in Nursing

Myerstown

Elizabeth Sova, Ladybug Lane, B.S.Ed. in Art Education

Newmanstown

Ashley Nicole Weidman, Village Drive, B.A. in Psychology

Palmyra

Nora Curran Anderson, Stauffers Church Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Nicholas Michael Bare, Apple Blossom Lane, B.S. in Nutrition
Savanna Rachelle Bonds, Kreider Lane, B.S. in Mathematics
Ashley Patrice Carmo, Homestead Lane, B.S. in Fashion Merchandising
Justin Stone McFail, Kingston Drive, B.S. in Nursing
Erin Catherine O'Shea, Hunters Lane, B.A. in Psychology

Lehigh County

Allentown

Samantha Louise Eichelberger, East Tioga Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
Courtney Jo Fillman, Lone Lane, B.S.Ed. in Deaf Education
Emily Rose Gagliardi, Windermere Avenue, B.A. in Psychology
Gabriella Nicole Guttman, Edgemont Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Devin Dean Jepson, Suncrest Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Jamie Lynn Kemmerer, Cleveland Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Amy Virginia Marsella, North Broad Street, B.A. in History
Caroline Debra O'Donnell, Azalea Road, B.A. in Psychology
Amy Lynn Oplinger, Whitehall Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education
Rana Sakher Oweis, South Krocks Road, B.S.Ed. in Deaf Education
Nathan Alexander Rector, Woodside Court, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
Kelsey M. Shaulis, Spring Wood Drive, B.S.Ed. in Spanish Education
Jordan Elizabeth Smith, Mauch Chunk Road, B.S. in Nursing
Jason A. Susko, College Heights Boulevard, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Christopher Mark Walczer, Muth Circle, B.S. in Hospitality Management
Thomas Alan Williams, Broadway, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Center Valley

Justine Elise Novak, Pineview Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Melanie A. Novak, Pineview Drive, B.S. in Hospitality Management

Cooopersburg

Jennifer Katherine Krastin, Hamilton Drive, B.S. in International Business

Coopersburg

Caty Lynn Bird, Gun Club Road, B.A. in Psychology
Brandy Lynn Spangenberg, Springfield Street, B.S. in Child Development and Family Relations

Coplay

Lauren Ann Brosky, Clearview Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Emmaus

Caitlin Louise Egge, Newport Drive, B.S. in Disability Services
Alyssa Nichole Funk, Lawrence Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Kelly Ali Nonnemacher, Franklin Street, B.S. in Child Development and Family Relations
Stephanie Lauren Ritter, Lawrence Drive, B.S.Ed. in Art Education

Germansville

Marah Ashley Hoffman, Germans Corner Road, B.S. in Marketing

Laurys Station

Tracey Elaine Temprine, Wellington Circle, B.S. in Respiratory Care

Macungie

Lauren Elizabeth Barry, Waterfall Drive, B.S. in Nursing
Molly Beth Carraher, Oak Hollow Lane, Undeclared College of Health and Human Services
Meredith Ann Corbet, Fresh Meadow Drive, B.S. in Hospitality Management
Madeline Noelle Levis, Cross Creek Road, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
Kaitlyn Elizabeth Seislove, North Walnut Street, B.A. in Psychology
Michael John Stewart, Hillcrest Drive, B.S. in Accounting

New Tripoli

Kyra E. Barron, Vixen Court, B.S. in Communications Media
Teal Elaine Golden, Flint Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Melissa Lynn Wessner, Bittners Hill Road, B.S. in Nursing

Orefield

Catherine Ann Caffrey, Rebecca Lane, B.S. in Communications Media
Kelsey Leigh Dobil, Parks Lane, B.S. in Interior Design
Jacob Alexander Kasprenski, Xmas Tree Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Laura Patrice McFadden, Meadow Drive, B.S. in Communications Media
Emily Nicole Parker, Shankweiler Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Schnecksville

Beth Lindsey Anderson, Hoffman Drive, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
Alyssa Lorah Armstrong, Fells Creek Road, Undeclared College of Health and Human Services
Kiersten Jan Brobst, Hoffman Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
Janelle Marie Stayt, Kistler Road, B.S. in Marketing
Elizabeth J. Todd, Foxcroft Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Slatedale

Jessica Lynn Brown, Main Street, English, Undeclared

Wescosville

Erica Miller White, Jaime Circle, B.A. in Art/Studio

Whitehall

Gina Marie Basile, Pennsylvania Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

Luzerne County

Avoca

Danielle Dorosky, Main Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

Bear Creek Township

Megan Elizabeth Thompson, Bear Creek Boulevard, B.S. in Child Development and Family Relations

Dallas

Sarah Marie Leskowsky, Oak Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Drums

Nicole Marie Kreckie, North Old Turnpike Road, B.A. in Criminology
Richard Serra, Allen Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Duryea

Lindsey Karzenoski, Green Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

Freeland

Rebecca Elizabeth Barry, Washington Street, B.A. in Psychology

Hanover Township

Nicholas Marsellas, Graham Avenue, B.S.Ed. in English Education

Hazleton

Katherine Dolman, East 5th Street, B.S. in Fashion Merchandising

Kingston

Victoria Elizabeth Lewis, Reynolds Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Luzerne

Sarah Paige Interewicz, North Street, B.S.Ed. in English Education

Mountain Top

Angela Elizabeth Hess, Twins Lane, B.S. in Nursing
Victoria Lynn Lorenz, Yorktown Road, B.S. in International Business
Shane M. Skonieczki, Woodberry Drive, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

Nanticoke

Megan Joan Bogdan, Kosciuszko Street, B.S. in Nursing
Charles Michael Voyton, South Market Street, B.S. in Biochemistry

Pittston

Jenny Lynn Chaump, Mitchell Street, B.S. in Respiratory Care

Shavertown

Stephanie Blannard, Weavertown Road, B.S. in Communications Media
Rebecca Ann Loefflad, Shaver Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations

Shickshinny

Jill Ann Franklin, Silo Road, B.S. in Hospitality Management
Robert Perry, Silo Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Katherine A. Swiatek, Hunlock Harveyville Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Sweet Valley

Kimberly Ann Hozlock, Main Road, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry
Shawni Janae Scott, Main Road, B.A. in Anthropology

Swoyersville

Brooke Gibson Coslett, Bond Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law

Trucksville

Jon David Laity, Davis Street, B.S. in Nursing
Alicia Marie Sebastian, Harris Hill Road, B.A. in Sociology of Disability Services

Wapwallopen

Elisa D. Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nursing
Melanie Rose Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

West Hazleton

Brianna Ashley Romanchik, West Broad Street, B.S. in Interior Design

White Haven

Ellora Catherine Pollard, Caplos Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts

Wilkes Barre

Ryan John Everett, South Grant Street, B.A. in Honors Program in Psychology

Lycoming County

Cogan Station

Olivia Shea Smith Dabney, Heim Road, B.S. in Nursing

Linden

Jonathan Mark Steele, Hulings Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Montgomery

Amanda Joy Blaker, High Street, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
Jessica Ashley MacPhail, Jarrett Lane, B.S. in Nursing

Montoursville

Taylor Lauren Dougherty, Bennett Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Sara Elizabeth Guthrie, Cedar Street, B.S.Ed. in Art Education
Brett Michael Levy, Stopper Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Alyssa Diane Mitchell, Tallman Hollow Road, B.F.A. in Art Studio
Angelique Jamila Montgomery, Fairview Drive, B.A. in Psychology
Jonathan David Montgomery, Fairview Drive, B.A. in Spanish

Muncy

Morgan Justice Eck, Shawnee Drive, B.A. in Psychology
Julie Nicole Kilgus, Murray Road, B.S. in Hospitality Management
Olivia Elizabeth Youngman, B.S. in Computer Science/Applied

Williamsport

Alexandra Renee Bittner, Roseville Road, B.S. in Hospitality Management
Sean Charles Cannon, Germania Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Benjamin Rich Craig, Maybee Hill Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Cassandra Michelle Fay, Hepburn Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Christian Justin Heyn, Grand Street, B.A. in International Studies
Jacqueline Loismae Hohl, Franklin Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Christopher Robert Leidhecker, Northway Road, B.S.Ed. in Music Education
Naim J. Lucas, Elmira Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Sultan Aquil Nafis Magruder, Lafayette Parkway, B.A. in Psychology
Gage Jonathen Patchen, Union Avenue, B.S. in Finance
Jeremy Lynn Smith, Federal Avenue, B.S. in Communications Media
Bianca Danielle Williams, Federal Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law
Asja Marie Young, Sholder Avenue, B.A. in Criminology

Mckean County

Bradford

Hannah Marie Garrett, Euclid Avenue, B.A. in English/Film Studies
Elizabeth Ann Girard, Cornen Street, B.A. in Psychology
Theresa Hoffmann, Jackson Avenue, B.A. in English/Writing Studies
Megan Elizabeth McIntyre, Barbour Street, B.S.Ed. in English Education
Daniel Adam Romanelli, Bolivar Drive, B.A. in Geography/Environmental Geographer
Tynan John Shannon, Constitution Avenue, B.A. in Criminology
Alexander Michael Swackhamer, Totten Hollow, Undeclared College of Fine Arts

Kane

Kathryn Margaret Bizzak, Route 66, B.S. in Nursing
Kristen M. Geer, Welsh Street, B.S.Ed. in Art Education
Lauren A. Harvey, Hemlock Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Alan Christopher Kessler, South Edgar Street, B.S. in Biology/Cell and Molecular

Lewis Run

Erin Nicole Black, Beaver Drive, B.A. in Psychology
Shelby Lynn Runyan, Big Shanty Road, B.S.Ed. in Business Education

Mount Jewett

Kelley Rae Chilson, McClellan Avenue, B.A. in Psychology

Smethport

Chelsea Catherine Becker, Christian Hollow, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Katherine Rose Murphy, Route 46, B.S. in Communications Media
Danielle Marie Nielsen, Hamlin Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
Abigayle Louise Weaver, Route 46, B.S.Ed. in Music Education

Mercer County

Clark

Samantha Leigh Schultz, Lake Road, B.A. in Sociology/Human Services

Farrell

Rocky James Farmartino, Carolyn Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Greenville

Zachary Gordon Candela, Taylor Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
Kellie Violet Cusick, Vernon Road, B.S. in Marketing
Brett Allen Eddinger, Beatty School Road, B.S.Ed. in Biology Education
Jeremy Dale Fowler, Vernon Road, B.A. in Criminology
Joshua James Riffe, South Mercer Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Grove City

Alexandria Marisa Buchanan, North Center Street, Undeclared College of Health and Human Services
Derek S. Kenniston, North Broad Street, B.A. in Criminology
Yung-Cheng Lee, South Broad Street, B.S. in International Business
Kelly Patricia McBryan, Forest Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Ryan Patrick McNamara, East Main Street, B.S. in Communications Media
Kaitlin Grace Torok, East Pine Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Madison Elyse Torok, East Pine Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Hermitage

Christine Lee Ammer, Sample Road, B.S. in Communications Media
Michelle Lynn Diegan, Robertson Road, B.S. in Nursing
Leah Christine Ferringer, Skyline Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Adriana Maria Santiago, Buhl Circle, B.S.Ed. in Spanish Education
Maria Justine Shah, Baker Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance
Erica Roth Skinner, Riverbend Court, B.S.Ed. in Music Education

Mercer

Emily Nicole Deyarmin, Leesburg Grove City Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Cassandra Flannery, Apache Trail, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Blair Alyse Kosmowski, East Venango Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
David Justin Long, Oak Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Marshall Thomas McKean, Airport Road, B.S.Ed. in Art Education

Sandy Lake

Gretchen L. Bence, Elbow Street, B.S. in Nursing
Collin F. Zelinsky, East Crawford Street, B.A. in Economics/Pre-Law

Sharon

Robert James Kiester, South Myers Avenue, B.S. in Communications Media
Jenna Ann Lewis, Jefferson Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Gabrielle Marie Rahn, Heinz Avenue, B.S. in Hospitality Management

Sharpsville

Leah Lynn Angott, North Neshannock Road, B.S. in Hospitality Management
Amanda Marie Chamberlain, Kathy Lane, B.S. in Disability Services
Kala A. Gardner, Clay Furnace Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
David Joseph Gill, Buckeye Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Shelby Lorraine Hoffman, West Ridge Avenue, B.A. in Sociology/Human Services
Morgan Elana O'Malley, Anchorage Road, B.S. in Hospitality Management
Taylor Nicole O'Malley, Anchorage Road, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
KateLynn Page Pisarcik, Laurel Drive, B.A. in Criminology
Kerry Anna Ryan, South Walnut Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Stoneboro

Logan Lindsay Lewis, Fredonia Road, B.A. in International Studies

Transfer

Nicholle Renee Dunn, Rutledge Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Nicole Marie Gregg, Crestview Drive, B.S. in Nursing
Rebekah Danielle Schaaf, Rutledge Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/English-Language Arts
Katie Elizabeth Stanko, Rutledge Road, B.A. in Psychology

West Middlesex

Marla Ann Pivarnik, Mitchell Road, B.A. in Psychology

Mifflin County

Lewistown

Jessica Nicole Briner, Marble Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
Morgan Elizabeth Brown, Fairway Place, B.S. in Fashion Merchandising
Hillary Louise Clark, Harvest Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Katelyn Leah Conner, Sandspring Lane, Undeclared College of Health and Human Services
Tyler Patrick Gantz, Packetboat Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Charles William Gehrett, Winding Way, B.S. in Applied Mathematics
Rebecca Jane Kifer, Ridgley Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Lucas J. Koontz, Ridge Runner Lane, B.A. in Criminology
Kyle Steven Lewis, South Grand Street, B.S. in Accounting
Darlene Pauline Lopez, West 5th Street, B.A. in Psychology
Chelsea David Mohr, Grand Parkway, B.S. in Interior Design
Trevor Jerome Shawver, South Main Street, Undeclared College of Fine Arts
Curtis Scott Wert, Snooks Hill Road, B.A. in Honors Program in Psychology

McClure

Kyle William Heane, Rum Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

McVeytown

Natalie Lynne Sweitzer, B.A. in Criminology/Pre-Law

Milroy

Brittany Nicole Smith, North Main Street, B.S. in Biology

Newton Hamilton

Tabitha Joy Barrick, B.S. in Accounting

Reedsville

Cindy L. Brown, Brittney Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Matthew David Brown, Brittney Lane, B.S. in International Business
Mia Janelle Hooper, Taylor Drive, B.A. in Economics

Monroe County

Canadensis

Ashley Marie McCoy, Rural Route 2, B.S. in Human Resource Management

Cresco

Emily Jane Clark, Henrys Crossing Road, B.S. in Biology

East Stroudsburg

Victoria Ashely Cassar, Big Ridge Estates, B.S. in Hospitality Management
Shannon Nichole Cramer, Rural Route 8, B.A. in Anthropology/Archaeology
Aleda K. Johnson, Rural Route 8, B.S. in Communications Media
William David O'Brien, Indian Way, B.A. in Economics
Angelique Liana Riutort, Melvin Lane, B.A. in Sociology

Mount Pocono

Davidjohn Gerena, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

Pocono Pines

Jonathan Howard Charleston-Coad, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

Stroudsburg

Nicole Gabrielle Grimaldi, Broad Street, Undeclared College of Health and Human Services
Alyssa Richman, Walbert Drive, B.S.Ed. in Art Education
Nicholas C. Smith, South 8th Street, B.A. in Criminology
Matthew Gilbert Walter, Ridge Road, B.A. in Economics

Tobyhanna

Micah Cora Alexander, Fairhaven Drive, B.A. in English /Pre-Law

Montgomery County

Ambler

Wade Hedges Baily, East Francis Avenue, B.S. in Safety Sciences
Nicholas Ryon DiSammartino, Buckley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Alyssa Marie Hutchinson, Cedar Hill Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Jessica Lauren James, Stongs Lane, B.S. in Nursing

Audubon

Alexander William Cummings, Bettie Lane, B.A. in History
Adelaide Lou De Saint Etienne, Sycamore Circle, B.S. in Fashion Merchandising

Bala Cynwyd

Alexis Danielle Santos, Bala Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Blue Bell

Charles John Brady, Whitwood Drive, B.S. in Accounting
Olivia Manzo, Copper Beech Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Rachel Louise Marinari, Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Matthew James Stavinga, Glenn Lane, B.A. in Criminology

Cheltenham

Catherine Patricia McCann, Boyer Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Patrick James McCann, Boyer Road, B.A. in Criminology
Connor Francis Ruch, Elm Avenue, B.S. in Management/General
Moncure Vaden, Hilldale Road, B.S. in Human Resource Management

Collegeville

Claire L. Amico, Westover Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Idamarie Desiree Arici, Vincent Drive, B.A. in Journalism
Rachael Elizabeth Masterson, Vincent Drive, B.A. in Political Science
Margaret Brianna Rauh, Wynnewood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Colmar

Katelyn Marie Krissinger, General Forst Drive, B.S. in Accounting

Conshohocken

Thomas Matthew Foy, Matsonford Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
Allison Lyn Steiger, Apple Street, B.S. in Interior Design

East Greenville

Nick Wagner, Wentling Schoolhouse Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Erdenheim

Micheal Daniel Birdlebough, Atwood Road, B.S. in Human Resource Management

Flourtown

Jessica Rose DiDonato, Hemlock Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Gilbertsville

Emily Rose Griffin, Hampton Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
Mary Theresa Gutekunst, Crystal Lane, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology
Phillip J. Lien, Wagner Road, B.A. in Criminology
Kristin Marie Troilo, Broad Street, B.A. in English/Writing Studies

Glenside

Michael Thomas McKeegan, New Street, B.S.Ed. in Spanish Education
Matthew Szczurek, Lismore Avenue, B.S. in Athletic Training
Daniel James Verderame, Tennis Avenue, Undeclared College of Health and Human Services

Harleysville

Audrey Elizabeth Delp, Indian Creek Road, B.S. in Nursing
Alexandra Lyn Gibilante, Bishopwood Boulevard, B.S.Ed. in English Education
Timothy John Lynch, Surrey Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law
Stephanie Michelle Mallis, Hackney Way, B.S.Ed. in Elementary Education
Sarah Elizabeth Stauffer, Westbourne Road, B.S. in Communications Media

Hatboro

Christel Jamelle Turingan, Tamarack Circle, B.S.Ed. in Art Education

Hatfield

Jared William Barnett, Washington Lane, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
Brett Richard Flaherty, Derstine Road, B.A. in History
Kayla E. Steiner, Raintree Crossing, B.S. in Nursing
Mary Elizabeth Ward, Valley Woods Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kerry L. Young, Roosevelt Boulevard, B.A. in Psychology
Robert W. Zinsmeister, Quail Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education

Horsham

Erica Lynn Luczakowsky, Virginia Lane, B.S. in Fashion Merchandising

Huntingdon Valley

Geena Choi, Old Ford Road, B.S. in Fashion Merchandising
Emily Nicole Evans, County Line Road, B.S. in Interior Design

Jeffersonville

Nicholas F. Piergiovanni, Cardinal Circle, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

King of Prussia

Stephanie Noelle Bianco, Suellen Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Lansdale

Megan Stephanie Alexander, Misty Meadow Lane, B.S. in Fashion Merchandising
Jason Steven Barnada, Twining Road, B.S. in Communications Media
Ann Fenglan Boccuti, Supplee Road, B.S. in International Business
Kenneth Hal Chonofsky, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Jeremy David Edwards, Village Way, B.A. in Asian Studies
Christian D. Lamar, Bedford Lane, B.S. in Biology/Pre-Medical
Ayanna Alexis LeBlanc, Braeburn Terrace, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Victoria Regina Lopardo, Columbia Avenue, B.S.Ed. in Music Education
Garrett Michael Ofenloch, Locust Drive, B.S. in Accounting
Kelly E. Parrott, Scobee Drive, B.A. in French
Brianna Nicole Saylor, Finch Run, B.S. in Clinical Laboratory Science
Leah Christine Smith, Amber Lane, B.S. in Fashion Merchandising
Jacob Nathan Try, Spring Valley Road, B.S.Ed. in Music Education

Limerick

Katie Lynne Vining, South Limerick Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Meadowbrook

Tyler Mitchell Hagar, Stephen Road, B.S. in Accounting

Norristown

Caitlin Helen Dunbar, Clyston Road, B.S. in Interior Design
Matthew Alexander Heck, Redtail Road, B.A. in Political Science/Pre-Law
Carly Lindsey Ryther, Hoover Avenue, B.A. in Anthropology
Seneca Amoni Smith, Astor Street, B.S. in Communications Media
Kristin Patricia Steger, Generals Drive, B.S. in Hospitality Management

North Wales

Melissa Anne Hamilton, Drake Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law
Thu Ngoc Nguyen, Quaker Court, B.S. in Hospitality Management
Jennifer Ashley Zurick, Livingston Court, B.S. in Hospitality Management

Pottstown

Britny Cypironoski, North Sanatoga Road, B.A. in Anthropology/Archaeology
Nicole Ashley Decker, Bradley Way, B.S. in Marketing
Brittaney Nicole Graham, North Sanatoga Road, B.A. in History
Nwaeze Onyemaobim, Juniper Street, B.S. in Management/General

Red Hill

Jamie A. Allman, Asbury Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Roslyn

Courtney M. Allen, Clarke Road, B.S. in Communications Media

Royersford

Renee Nicole Caudle, Broadleaf Circle, B.A. in Journalism

Schwenksville

Melinda Joan Borgnis, Summit Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Skippack

Sean McCallion, Skippack Pike, B.A. in Criminology

Souderton

Emily J. Weber, West Reliance Road, B.A. in Journalism

Willow Grove

Caroline G. Rudkin, Bernard Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

Wynnewood

James Chimekas, East Wynnewood Road, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering
Christina Marie Sacco, Meredith Road, B.A. in Psychology

Montour County

 

Danville

Alyssa Marie Beagle, Snydertown Road, B.S. in Respiratory Care
Samantha Jolene Koons, West Market Street, B.A. in Biology
Zachary David Russell, McCracken Road, B.S. in Nursing

Northampton County

Bangor

Kyle Patrick Brown, Ridge Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer
Joshua Matthew La Bar, South 3rd Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Laura Ann Mahachek, Eisenhart Boulevard, B.S. in Fashion Merchandising
Zackary Tyler Nelson, Millwood Drive, B.A. in Criminology
Katherine Salvemini, East Factoryville Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Bath

Jessica Marie Paulus, Beacon Road, B.S. in Interior Design

Bethlehem

Allison Elizabeth Braithwaite, Mohawk Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Thomas Joseph Brown, Comfort Circle, B.S. in Communications Media
Patrick John Carrington, South Boulevard, B.S. in Finance
Nicole Elizabeth Gencarelli, Alder Road, B.S.Ed. in Art Education
Kristina Jane Gonzalez, Huntington Street, B.S.Ed. in English Education
Nikole Alicia Gregoris, 10th Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Julianne Marie Kelhart, Red Oak Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Laura Anne Koze, Willowbrook Drive, B.S. in Communications Media
Justin Levon Mathis, Bridge Lane, B.S.Ed. in Music Education
Christopher Louis Mautino, Kevin Drive, Physics/Pre-Engineering
Grania Maire Riess, Millard Street, B.S. in Fashion Merchandising
Morgan Christine Rothacker, Majestic Overlook Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology
Nicholas Andrew Salimbene, Bigal Court, B.A. in Criminology
Gregory Harris Vogler, Biafore Avenue, B.F.A. in Music Performance
Arria R. Washington, Killarney Drive, B.A. in English/Writing Studies

Danielsville

Cassandra Grace Hanley, Bayberry Drive, B.A. in Biology

Easton

Amanda Jeanne Karwel, Southwood Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
Paige Nicole LaDuca, West Nesquehoning Street, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
Elliot Daniel Lesser, Tuscany Drive, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
Gabrielle Marie Stigliano, Bayard Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Michael A. Sullivan, North 7th Street, B.A. in Journalism
Courtney Elizabeth Townsend, Kressman Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Arjun Manu Vachhani, Ranee Street, B.S. in Finance

Hellertown

Amanda Elizabeth Kirka, Constitution Avenue, B.S.Ed. in Art Education
Thomas Russell Vosburg, Washington Street, B.A. in Music

Mount Bethel

Stephanie K. Spina, Jacoby Run Road, B.S. in Interior Design

Nazareth

Amanda Marie Bohn, Moravian Street, B.A. in Criminology
Jeffrey Paul Fehnel, Redwood Lane, B.S. in Management/General
Stacey Amber Haverstock, Sycamore Street, B.S. in Fashion Merchandising
Stephanie Marie Prekopa, Donato Court, B.S. in Hospitality Management
Amy Elizabeth Rydeen, Colver Road, B.S. in Chemistry
Ali M. Stoudt, Creekside Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Northampton

Megan E. Yezzo, East 9th Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Pen Argyl

Lauren Elizabeth Schlegel, Constitution Avenue, B.A. in Psychology

Walnutport

Jaclyn Irene Donohue, Spruce Street, B.S. in Fashion Merchandising
Lauren Lee Miller, Apricot Drive, Undeclared College of Education and Educational Technology

Wind Gap

Amanda Leigh Bennett, Hildenbrandt Road, Undeclared College of Health and Human Services
Joseph Patrick Givens, Miller Road, B.A. in Political Science
Erin M. Hilbert, 8th Street, Physics/Pre-Engineering

Northumberland County

Coal Township

Garrett Michael Hendricks, Wabash Street, B.A. in Anthropology

Kulpmont

Sarah Elizabeth Romanic, Missouri Lane, B.A. in Psychology

Marion Heights

Corrine Jacqueline Filipczak, Melrose Street, B.A. in Criminology
Amber Rose Scarlett, West Melrose Street, B.A. in Art/Studio

Milton

Melissa Rose Mazzuca, Wilson Circle, B.A. in Criminology/Pre-Law
Charles Henry Messenger, Mahoning Street, B.S. in Interior Design
Ty Anthony Sampsell, Vine Street, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
Yelena Mariah Share, Parks Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

Mount Carmel

Matthew Charles Altomare, West 5th Street, Undeclared College of Fine Arts
Rachel Elizabeth Amarose, West 5th Street, Undeclared College of Health and Human Services
Heather Lee Cimino, West Avenue, B.S.Ed. in English Education

Paxinos

Brett Andrew Duell, Frederick Road, B.S. in Chemistry

Shamokin

Tyson Robert Milbrand, East Chestnut Street, B.S. in Geology/Environmental

Sunbury

Courtney Michelle Cydis, Snydertown Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Bradley Robert Deppen, Clearview Drive, B.S. in Accounting
Kyla Isabel Groat, Catawissa Avenue, B.F.A. in Art Studio

Perry County

Duncannon

Thomas James Buchko, North High Street, B.S.Ed. in Music Education
Amanda Ashley Clark, North High Street, B.A. in Sociology/Human Services
Ashley Lynn Hazelton, Barrick Drive, B.S. in Marketing
Alesha Jean Headley, Palmer Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Casie Jo Matter, Mundorff Lane, B.A. in Criminology

Elliottsburg

Eric Michael Stone, Germany Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Landisburg

Faith M. Elmes, Baker Lane, B.S. in Biochemistry

Marysville

Lindsey Alise Brewbaker, Ridgeview Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Millerstown

Courtney Lauren Roth, Markle Road, Undeclared College of Health and Human Services

New Bloomfield

Krista Marie Shumaker, New Bloomfield Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Newport

Angel Rebekah Bohn, North 5th Street, B.A. in Anthropology/Archaeology
Victoria Edith Harris, Sheck Drive, B.A. in Art/Studio
Kacie Anne Roberts, North 4th Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Shermans Dale

Erin Elizabeth Wright, Dellville Dam Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

Philadelphia County

Philadelphia

Labreea Von Abraham, West Cambria Street, B.S. in Accounting
Hussein Abdulsalam Almishri, South 36th Street, B.S. in Safety Sciences
Aaqil K. Bailey, South 60th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Kiayonah Andrea Bailey, Fayette Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Ticairra Noel Bazemore, Walton Avenue, B.A. in Journalism
Shaquerrah Rena Brew, Jane Street, B.A. in Psychology
Tiara Christabell Brock-DeShields, East Walnut Lane, B.S. in Child Development and Family Relations
Khalia Isha Brown, Devereaux Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law
Natoya Leona Brown, Oakland Street, B.A. in Sociology
Tanisha Ernestyne Bryant, Windsor Avenue, B.S. in Hospitality Management
Jalisa Tiporah Buckery, Reach Street, B.A. in Psychology
Nicolette Shanaya Burton, East Sanger Street, B.A. in Criminology
Cieara Crystal Carter, Mandela Way, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Eugene Fitzhugh Chambers, Malvern Avenue, B.S. in Human Resource Management
Liza Chen, Cross Street, B.S. in Computer Science/Applied
Nyana Simone Cofer, Sylvester Street, B.A. in Criminology
Cassidy J. Crissman, Ridge Avenue, B.A. in Journalism
Lakeisha Tyeisha Dandy, South Lloyd Street, B.S. in Hospitality Management
Shalae Aiyanna Davenport, North 46th Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Christlynn Anastasia Dornevil, Windrim Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law
Myriah Lyndaris Farrare, North 39th Street, B.S. in Communications Media
Teneshia Renee Francis, Passmore Street, B.S. in Communications Media
Jerome Lee Gallman, Sansom Street, B.S. in Communications Media
D'ineja Ameera Gardner, Elbridge Street, Undeclared College of Health and Human Services
Shaunyce Ivana Gay, West Huntingdon Street, B.S. in Fashion Merchandising
Joshua Alexander Gaymon, East Eleanor Street, B.S. in Hospitality Management
Alyse Gleason, Chandler Street, B.A. in Chemistry
Aleesandria Gonzalez, Bridge Street, B.A. in Anthropology
Aijah Kai Goodwin, Kemble Avenue, B.A. in Psychology
Rochelle Alexis Green, Glen Echo Road, Undeclared College of Fine Arts
Tasheera Johnelle Greggs, South 20th Street, B.S. in Communications Media
Joia Barbara Hight, South Frazier Street, B.S. in Chemistry
Jessica Catherin Holguin, East Pike Street, B.S. in International Business
Dashona Marla Holloway, North 53rd Street, B.S. in Nursing
Jeffrey P. Hough, North Penn StreetP, B.A. in Psychology
Melanie Charisse Johnson, South Vodges Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Taqiyya Saliyma Johnson, West Lehigh Avenue, B.S. in Nursing
Jazminn Valancia Jones, Cedarbrook Avenue, B.A. in English/Writing Studies
Joshua Darius Jones, East Walnut Lane, B.S. in Communications Media
Donovan Xavier Jones-Betters, Sulis Street, B.S. in Communications Media
Odessa Lataya Kellman, Montour Street, B.A. in Political Science/Pre-Law
Katlynn Kelly, Lansing Street, B.S. in Accounting
Stephen D. Labarge, Alcott Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
Tam M. Lam, South 67th Street, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Katrina Natasha Lambert, North Uber Street, B.S. in International Business
Cherise Dolores Lawrence, North 34th Street, B.S. in Child Development and Family Relations
Victor Lopez, North Hancock Street, B.S. in Accounting
Ashlee Markea Lytle, 66th Avenue, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
Zafire Eliz Maldonado, Princeton Avenue, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Naya Nicole McCrae, East Fariston Drive, B.S. in Management/General
Angela Sade Renee McElveen, Fernon Street, B.S. in Communications Media
Phillip Joseph McKee, South 4th Street, B.A. in Psychology
Cynthia Milord, Wyndale Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Pear Mok, South 21st Street, B.S. in Nursing
Qurana Markia Moody, East Upsal Street, B.A. in Journalism
Deshante Lauren Nelson, Chancellor Street, B.A. in Criminology
Arielle Sharae Norment, West Godfrey Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
Cristin Ann Oechsle, Welsh Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts
Olayinka Alake Ope, South 62nd Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
Louis Nathaniel Peluyera, North 2nd Street, B.S. in Communications Media
Alisa Lynn Phillips, Morning Glory Road, B.A. in Psychology
Brittany Ya'shirl Pondexter, North Marvine Street, B.A. in English/Language Studies
Jovana Ramos, Knorr Street, B.A. in Theater
Kimberly Ann Raskay, Loney Street, B.S. in Hospitality Management
Darnise Brooke Reed, Latona Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Ashante Janelle Richards, Devereaux Avenue, B.S. in Biology
Lamont Sean Robinson, Fillmore Street, B.A. in Criminology
Anysia Enid Rodriguez, West Fisher Avenue, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Joel Rodriguez, B.A. in Computer Science
Malika Sharnay Rogers, West Logan Street, Undeclared College of Health and Human Services
Sarybeth Rosado, North 9th Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
Keyonna Michelle Savage, Medary Avenue, B.S. in Communications Media
Dwayne Kevin Scott, North 21st Street, B.S. in Communications Media
Shannon Scully, South Mole Street, B.A. in Theater
Chloe Elena Smith, Arlington Street, B.S.Ed. in Music Education
Desiree Amelia Smith, Forrest Avenue, B.A. in Criminology
Porche Renee Smith, Greenhill Road, B.A. in Philosophy/Pre-Law
Shawanda Cierra Smith, North Opal Street, B.A. in Psychology
Melissa Denise Solter, East Dauphin Street, B.A. in Criminology
Yasmeen Milira Stephens, North 20th Street, B.A. in Sociology
Taijah Danielle Strohman, Pine Street, B.S. in Child Development and Family Relations
Samuel Ameer Sutton, North Newkirk Street, B.S. in Communications Media
Tamika Ayanna Taylor, Revere Street, B.A. in English /Pre-Law
Loeun Thach, Dickinson Street, B.S. in Computer Science/Applied
Shawnise Onya Torres, Erdrick Street, B.S. in Communications Media
Nicholas Myron Van Atta, Glenview Street, Physics/Pre-Engineering
Vincent James Verner, Florence Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance
Courtney Lee Waiters, Osage Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Nydera Kennitta Walker, Stenton Avenue, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Ethan Y. Wang, Kalos Street, B.S. in Finance
Nina Lexus Waters, North 23rd Street, Undeclared College of Health and Human Services
Shanay Lashanda Watson, Media Street, B.A. in Sociology
Taylor Elizabeth Weckerly, Borbeck Avenue, B.A. in Art/History
Kendra A. Williams, Redner Street, B.S. in Athletic Training
Onaje Clayton Williams, Dallas Road, B.A. in Criminology
Quinshayah Cashmera Williams, Aberdale Road, B.S. in Nursing
Khalisha Fhateema Wilson, Romain Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Grace Delores Wonlah, North 22nd Street, B.S. in Nursing

Pike County

Bushkill

Samantha L. Kulenty, Pine Ridge, B.A. in Criminology
Melissa A. Schmalzried, Pine Ridge, B.S.Ed. in Music Education

Dingmans Ferry

Kristen Miller, Yvonne Court, B.A. in Criminology/Pre-Law

Greeley

Rebecca Lynn Cameron, Rowland Road, Undeclared College of Health and Human Services

Hawley

Leeann Lynn Long, Bellemonte Avenue, B.S. in Nursing
Aisling Rose Margaret Simpson, B.S. in Nursing

Matamoras

Jacob Carl Williams, B.A. in Journalism

Milford

Tori Rae Martin, Martin Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Shohola

Brittany Marie Feiler, Route 6, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Potter County

Austin

William Todd Ripple, State Street, B.S. in Computer Science/Applied
Kiley Marie Walker, Thorn Street, B.S. in Safety Sciences

Shinglehouse

Michael Neal Prince, West Academy Street, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics

Schuylkill County

Auburn

Emily Maire Romberger, Bow Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Hegins

Julia Louise Reed, East Main Street, B.S. in Finance

Klingerstown

Johnathan Clark Reiner, Salem Road, B.S. in Management Information Systems

Mahanoy City

Shannon Marie Goodman, East Centre Street, B.S. in Business Technology Support

Mcadoo

Eric John Storm, Haddock Road, B.S. in Accounting

Pine Grove

Sarah Lee Ney, Sweet Arrow Lake Road, B.S. in Business Technology Support

Pitman

Ruth Ann Altman, Taylorsville Mountain Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

Pottsville

Jillian Grace Fellows, 3rd Avenue, B.A. in Psychology
Patrice Mary Minder, Halsey Lane, B.S. in Hospitality Management
Monica Claire Orlosky, Albert Boulevard, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Samantha Michelle Wood, West Market Street, B.F.A. in Music Performance

Ringtown

Samantha M. Gubala, Hollow Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Shenandoah

Brittany Lee Gilroy, North Jardin Street, B.A. in Criminology
Kathryn Marie Smith, West Lloyd Street, B.S. in Management/General

Tamaqua

Murphy Katelyn Bennett, North Lehigh Street, B.S.Ed. in Deaf Education
Kerri Lynn Hegarty, West Broad Street, B.S.Ed. in Deaf Education

Tower City

Jeremy Joshua Hartley, East Grand Avenue, B.A. in Journalism
Jessica Lynn Ritzman, Johannas Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

Valley View

Jeremiah Levi Umholtz, West Main Street, B.S.Ed. in Music Education

Snyder County

Selinsgrove

Jeff David Bennett, State Route 204, B.S. in Hospitality Management
Lauren Ashley Bogar, Sand Hill Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Matthew Allen Morris, Salem Glenn Boulevard, B.S. in Nursing
Zachary Michael Morris, Salem Glenn Boulevard, B.S.Ed. in English Education
Taylor Nicole Rice, Gregg Drive, B.S. in Respiratory Care
Daniel Jeffrey Ryan, Woodlynn Drive, B.S. in Athletic Training

Shamokin Dam

Andrew Scott Brandt, West 8th Avenue, B.S.Ed. in English Education

Somerset County

Berlin

Haley Beth Albright, Mountain Ridge Court, B.S. in Nursing
Shelbie Elizabeth Slade, Three Point Lane, B.S. in Interior Design
John Christopher Stockenus, Kimmel Road, B.S. in Accounting

Boswell

Nicole Marie Pelesky, Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Sarah Ann Pelesky, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Bryan Edward Ridilla, Juniata Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Karly Rae West, Blacks Hill Road, B.S. in Computer Science/Applied

Cairnbrook

Kelly Dorsey Kramer, 3rd Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Central City

Kevin Andrew Kozlick, Manges Street, B.A. in Economics/Pre-Law

Confluence

David William Spano, Taylor Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Katlyn Darlene Uphold, Mae West Road, B.S. in Child Development and Family Relations

Davidsville

Jacob A. Feathers, Hickory Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Anna Marie Hershberger, Tire Hill Road, B.S. in Communications Media
Ashley Marie Moyer, East Campus Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Nathan Edward Pahel, Delaware Trail, B.A. in Criminology

Fairhope

Kayla Beth Stockwell, Glencoe Road, B.S. in Interior Design

Friedens

Jessica Leigh Crawford, Stoystown Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Allison Nicole Kowalewski, Stoystown Road, B.A. in English /Pre-Law
Katelynn Arline Pucci, Oak Hill Drive, B.S. in Accounting
Brendan Francis Saunders, Bicycle Road, B.A. in Psychology
Amanda Jean Skrinjorich, Brotherton Road, B.S. in Respiratory Care

Garrett

Hannah Marie Leister, Wood Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Glencoe

Kylee Danielle Keefer, Glencoe Road, B.S. in Child Development and Family Relations

Hollsopple

Annie Elizabeth Bridge, Waterway Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Heather Marie Daly, Gilbert Hollow Road, B.S. in Nursing
Rebekah Anne Hiravi, Soap Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education
Kayla Marie Mantini, Beulah Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Catherine Elizabeth Maust, Jenner Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Gabriel Jose Mazzotti, B.S.Ed. in Music Education
Chelsea Kristen Myers, Woodstown Highway, B.S. in Fashion Merchandising
Seth Adam Zaman, Old Ridge Road, B.S. in Marketing

Hooversville

William Leroy Harman, Barn Street, B.A. in Political Science
Adam J. Miller, Sugar Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
Alexis Coby Petrilla, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Alicia Leigh Thomas, Myers Street, B.A. in Psychology

Jenners

Jasmine Marie Nymick, Short Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

Jennerstown

Amanda Dawn Harned, James F Barron Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Corynn Elizabeth Williams, B.S. in Interior Design

Markleton

Mackenzie Mae Holt, Humbert Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/Geography

Meyersdale

Elizabeth Catherine Caton, Sherman Street, B.S.Ed. in Deaf Education
Cassandra Jill Kelly, Mount Davis Road, B.A. in English /Pre-Law
Evet A. Werner, Maple Valley Rd, BS, Child Dev & Family Relations

New Baltimore

Angelina Alexander Kultasova, Juniata Street, B.S.Ed. in English Education

Rockwood

Courtney Elizabeth Bowman, Casselman Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Amanda Leigh Engleka, Kingwood Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Kimberly L. King, King Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Ryan Joseph Romesberg, Broadway Street, B.S. in Respiratory Care
Hanna Alyce Weimer, Broadway Street, B.S.Ed. in Deaf Education
Marlly Rebecca Zerfoss, Main Street, B.S. in Disability Services

Sipesville

Abram Sheeler Addair, B.S.Ed. in English Education

Somerset

Ashley Nicole Barclay, Pike Run Road, B.A. in Psychology
Alex Thomas Brown, West Catherine Street, B.A. in Criminology
Breanna Ann Colson, Bruner Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Brandy Nichole Hampe, West Main Street, Undeclared College of Health and Human Services
Melissa Sue Kaim, Flannery Road, B.S.Ed. in Music Education
Margo Payne MacKenzie, Lansberry Court, B.S. in Mathematics
Madison Alyse McLaughlin, East Garrett Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
John P. Mickey, South Franklin Avenue, B.S. in Management/General
Desirae Jill Moody, Culpepper Way, Undeclared College of Education and Educational Technology
Alyssa Brooke Morocco, East Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Shane Clay Myers, West Bakersville Edie Road, B.A. in Anthropology
Abby Jo Sicheri, Walker Grove Road, B.S. in Safety Sciences
Callie Ray Wahl, East Main Street, B.S. in Natural Science

Stoystown

Matthew David Lohr, Ralphton Road, B.A. in Criminology
Alexander Paul Mayak, Schoolhouse Road, B.S. in Athletic Training
Kelsey Rae Rice, Ralphton Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Eric James Shaffer, Lincoln Highway, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Windber

Michael Paul Campbell, Railroad Street, B.A. in Art/Studio
Kaitlyn Marie Carpenter, Claruth Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kayla M. Cominsky, Mount Carmel Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Nicholas Edward Dudukovich, Centennial Drive, B.S. in Human Resource Management
Lauren Noel Flynn, Kelly Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Stephany Catherine Flynn, Jackson Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Lacey Renee Glatz, Graham Avenue, B.S.Ed. in Art Education
Michael James Gosnell, Parks Avenue, B.S. in Communications Media
David Michael Kolson, 17th Street, B.S. in Safety Sciences
Michael Anthony Kosnosky, 25th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Marcey Lynne McClain, 25th Street, B.A. in English/Writing Studies
Kenneth Corey Oldham, Dark Shade Drive, B.A. in Journalism
Jennifer R. Rasko, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Tyler James Wantiez, Forest Hills Drive, B.A. in Sociology/Human Services

Susquehanna County

Brackney

Monica Gene Turner, Tripp Lake Road, B.S. in Nursing

Hallstead

Megan Elizabeth Henry, Liberty Parks Road, B.S.Ed. in Art Education

Montrose

Bryan David Castrogiovanni, Rural Route 7, B.S.Ed. in Mathematics Education
John Glen Vandermark, Vandermark Road, B.A. in Theater

New Milford

Sara-Jo Grover, Old Route 11, B.A. in Criminology/Pre-Law

Susquehanna

Kelly Tennille Brant, Hausbrook Heights Road, B.A. in Sociology
Kaitlyn E. Krug, Hausbrook Heights Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Briana Elyse Whitehead, Washington Street, B.S. in Child Development and Family Relations

Tioga County

Blossburg

Rebekah Lynn Ritter, Joseph Street, B.A. in History

Elkland

Anthony Alvin Monroe, Coolidge Avenue, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Lawrenceville
Andrea Lorraine Stoddard, Rolling Acres Lane, B.S. in Hospitality Management

Wellsboro

Dylan Lawrence Christman, Nichols Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Alyssa Louise Garrison, Copp Hollow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Sarah Louise Krick, Central Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
Faith Marie Moore, Queen Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Rebecca A. Page, Route 660, B.A. in Criminology

Union County

Allenwood

Danielle Nichole Frontz, Devitt Camp Road, B.S.Ed. in Art Education

Lewisburg

Kristin Nicole Smith, Beagle Road, B.S. in Management/General
Neil Patrick Sponsler, B.A. in Criminology
Taylor Anne Sponsler, B.S. in Nursing

Mifflinburg

David Samuel Ampofo, Walnut Street, B.A. in Psychology
Alexandra Jean John, Pleasant Grove Road, Undeclared College of Education and Educational Technology
Leanne Sue Kainzbauer, Bogar Lane, B.S. in Nursing

Winfield

Claire Dawn Bertinet, Parks Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Kyle Edward Bickel, Newman Road, B.A. in Computer Science
Jillian Catherine Dietrich, Woodsedge Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Katrin Colleen Guinter, State Route 304, B.S. in Fashion Merchandising

Venango County

Cranberry Township

Bo Daniel McCleary, Fern Road, B.A. in Criminology
Coleman James Willison, Shadywood Circle, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

Franklin

Erin Michelle Cartwright, Keely Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Marci Marie Cirell, Venango Street, B.S. in Nutrition/Dietetics
Patrick Ryan Glowacki, Maple Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Kaitlyn Danielle Ritchey, Gurney Road, B.S. in Human Resource Management
Benjamin James Ruth, Meadow Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Oil City

Charles McLouth Culbertson, West 3rd Street, B.S. in Biochemistry
Danielle Chey Eberle, Paul Revere Road, B.S. in Communications Media
Leah Marie Groner, Innis Street Oil CIty, B.S. in Hospitality Management
Shana Jo Kennedy, West 1st Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Jessica Owoc, Hoffman Avenue, B.S. in Communications Media
Olivia Stamm, Paul Revere Road, B.S. in Nutrition
Andrew Kenneth Szafran, Parks Avenue, B.A. in Criminology
William Edward Winger, West 2nd Street, B.A. in Criminology

Polk

Randall W. Frye, Georgetown Road, B.S.Ed. in Music Education

Seneca

Danielle Elisa Fesenmyer, East State Road, B.S.Ed. in Art Education
Eve Rebecca Hoffman, Acorn Drive, B.A. in Sociology
Katherine M. Lazar, Allison Road, B.S.Ed. in Business Education
Justin Thomas Loll, Fairfield Avenue, B.S. in Safety Sciences

Utica

Emilee Anne Dolan, Judson Road, B.S. in Accounting

Warren County

Pittsfield

Kayla Ann Johnson, Newton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Russell

Samantha Ann Conklin, Route 957, B.A. in Anthropology/Archaeology
Victoria Rose Rizzardi, Route 957, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
Christopher Maynard Wilson, Old State Road, B.S. in Management/General

Spring Creek

Jacob Raymond Dorundo, Oil Creek Road, B.A. in Criminology

Sugar Grove

Nicole H. Prodin, Jamestown Street, B.S. in Fashion Merchandising
Heather Elizabeth Riel, Pleasant Street, B.S. in Athletic Training

Tidioute

Jason Michael Snavley, Route 62, B.S. in Hospitality Management

Warren

Courtney Lynn Boice, Crescent Parks, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Chelsea Briana Case, Connecticut Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Brittany Nichole Donahay, Center Street, B.S. in Fashion Merchandising
Toby Lee Grinnen, Warren Boulevard, B.A. in Criminology
Michele Lee Phelps, Miller Hill Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
Abby Marie Stromdahl, Dartmouth Street, B.A. in English/Writing Studies

Washington County

Avella

Karlie Leann Shriver, Taylorstown Ridge Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Bentleyville

Chelsea Rhea Hardy, Oliver Avenue, B.S. in Disability Services
Peyton Suzanne Klein, Bentleyville Road, B.S.Ed. in Deaf Education
Kayla Lynn Kokkila, Old West Road, B.S. in Safety Sciences

Bulger

Megan Renee Bechdel, Smith Lane, B.S. in Child Development and Family Relations

Burgettstown

Karie Ann Obremski, Hindman Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

Canonsburg

Andrew Thomas Austin, Blue Jay Drive, B.S.Ed. in Music Education
Julie Kimberly Bongiorno, Spruce Drive, B.S. in Communications Media
Thomas William Bullions, Swihart Road, B.S. in Communications Media
Christopher John Pintar, Louise Court, B.A. in Criminology/Pre-Law
Zachary Paul Tirpak, Woodridge Drive, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

Cecil

Alese Tara Mebane, Charles Street, B.S. in Nursing

Charleroi

Erin Marie Freeman, 4th Street, B.S. in Fashion Merchandising
Gina Marie Mosco, Gun Club Road, B.S. in Fashion Merchandising
Katrina Alex Papantonakis, Elizabeth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Donora

Kayla Denise Corbitt, Modisette Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
Michael Shoaf, 8th Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
Danielle Anne Veliky, Manor Road, Undeclared College of Health and Human Services

Eighty Four

Cali Ann Lewis, Munntown Road, B.S. in Fashion Merchandising
Carrie Barrett McGraw, Sugar Run Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Matthew Reese, Hickory Nut Drive, B.S. in Accounting

Ellsworth

Megan S. Guza, Chestnut Street, B.A. in Journalism

Finleyville

Savannah Taylor Grant, Gill Hall Road, B.S.Ed. in Art Education
Rebecca Jean Lumsden, Heath Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Kevin Paul McCrory, Holman Road, B.A. in Criminology
Carlene R. Olson, Route 136, B.S. in Nursing
Taylor Ann Patton, Willem Drive, B.A. in Psychology

Houston

Samantha Mary Macek, Woodlawn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Tanya Marie Timko, Fairmeadow Circle, Undeclared College of Health and Human Services

Lawrence

Marie Elizabeth Hattman, Yorktown Drive, B.S.Ed. in Music Education

McDonald

Allyson Nicole Becker, Kingsbrook Drive, B.S.Ed. in Biology Education
Katlyn Elizabeth Becker, Kingsbrook Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Jessie Alexandra Crawford, McWreath Road, B.S.Ed. in Music Education
Caleigh Lynn Henry, Kingsbrook Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Carissa Marie Miara, Cove Court, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

McMurray

Justin Robert Bak, Holly Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Rebecca Suzanne Burns, Kimber Drive, B.A. in Journalism
Renee Michelle Heldman, Braun Drive, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
Meghan Lyn Joyce, Druid Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Alexa Lee Kamphaus, Demmel Drive, B.A. in Criminology
Kellie Kerner, Canterbury Lane, B.S. in Geology
Natalie Palamides, Fireside Drive, B.A. in Theater
Jordan Ashley Vachon, Center Church Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Monongahela

Ashley Dawn Hardinger, Cassidy Avenue, B.S. in Nursing
Sarah E. McMahon, Irey Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Mary Ellen Patrick, Taylor Run Road, B.S.Ed. in Music Education
Nathan F. Repp, Cord Road, B.S.Ed. in Music Education

North Charleroi

Briana Michelle Brickner, Center Avenue, B.S.Ed. in Music Education
Patrick Ian Camut, Conrad Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Richeyville

Anna Marie Berry, B.F.A. in Music Performance

Scenery Hill

Samantha Rose Ritzer, East National Pike, B.S. in Geology/Environmental

Slovan

Zachary Tyler Schilinski, B.S. in Finance

Venetia

Jillian Michelle DeBolt, Snowberry Circle, B.A. in Criminology
Shaina Marie Herman, Quail Run Road, B.A. in Criminology/Pre-Law
Gina Celeste Wagner, Fox Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Washington

Ryan Michael Allinder, Independence Boulevard, B.S. in Accounting
Kali Taylor Aloia, Kingswood Court, B.S. in Nutrition/Dietetics
Miranda J. Calvert, Sanitarium Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Elizabeth Marie Corbett, Security Drive, B.S.Ed. in Music Education
Jason Louis Eckle, Christy Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Travis Lee Fiem, Lone Pine Road, B.S.Ed. in Music Education
Kaylyn Helen Gauna, Elkie Drive, B.S. in Accounting
Carley Elizabeth Mendez, Henderson Avenue, B.S. in Accounting
Franklin David Morris, McKee Road, B.A. in Criminology
Sarah Renee Rosemeier, Welsh Road, B.S. in Nursing
Spencer Kathleen Secreti, Old York Road, B.S. in Nursing
Kaitlin Ann Uniejewski, Mounts Road, B.A. in Psychology

Wayne County

Gouldsboro

Rebekah Isabelle Beers, Shawnee Path, B.S. in Child Development and Family Relations
Victor Q. Costello, B.A. in Criminology

Honesdale

Caitlyn Dunn, Kelly Point Way, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Alicia Irene Manzione, Tryon Street, B.S. in Fashion Merchandising
Samantha Marie Shelton, Navajo Road, B.A. in Psychology

Jefferson Township

Stephanie Keating, Brundage Drive, B.A. in Sociology/Human Services

Lake Ariel

Christie Marie De Vito, Stock Farm Road, B.S. in Safety Sciences

Lakeville

Karisa Nicole Daniels, Lone Oak Drive, B.S. in Child Development and Family Relations

Newfoundland

Carli Anne Moritz, Stillwater Drive, B.S. in Marketing

Waymart

Adena Alice Bianchi, Tuthill Road, B.S.Ed. in Music Education
Sara Marie Coons, Old Racht Road, B.S. in Communications Media
Mason Shane Mimnaugh, Leah Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education

Westmoreland County

 

Acme

Morgan Leigh Shields, B.S.Ed. in English Education

Apollo

Debra Alma Alter, Shady Plain Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Alicia Lynn Boring, Armstrong Avenue, B.S. in Respiratory Care
Salvatore Richard Brusco, Wilma Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
Samantha Lynn Calderone, Cherry Lane Road, B.S. in Nutrition/Dietetics
Erin Leigh Dixon, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Eileen Joan Dudik, Karpaw Lane, B.S. in Hospitality Management
Robert A. Field, Chapeldale Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Nicole Danielle Gibbons, Marco Road, B.A. in Criminology
Stephanie Ann Hager, Hoover Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Tracie Lynn Helffrich, Walnut Street, B.A. in Criminology
Jenna Marie Herstek, Watson Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Natalie J Casella Jaworskyj, Riffer Road, B.S. in Accounting
Katelyn Jean MacEvoy, State Route 356, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Trenton James McConville, State Route 56, B.A. in Criminology
Madisyn Tueche Moore, Vista Drive, B.A. in Psychology
Makenzi Fleming Moore, Vista Drive, B.S. in Communications Media
Lacee Rae Morran, Beulah Church Road, B.S. in Biology
Samantha Aleni Motchar, Memory Lane, B.S. in Nursing
Brendan Cory Murdock, Diamond Lane, B.S. in Safety Sciences
Natalie Ann Penrod, Deerfield Drive, B.S. in Respiratory Care
Karissa Dawn Petrilla, Beulah Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Cody Allen Rainey, Highland Avenue, B.S. in Physical Education and Sport
Jacob Tyler Reynolds, Jackson Road, B.S. in Safety Sciences
Kristie Lynn Rodgers, Crestwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Hayley Renee Rusz, Jackson Road, B.S.Ed. in Art Education
Orren Joseph Vigo, Martin Road, B.S.Ed. in Music Education
Mitchel Leon Wadsworth, Sugar Hollow Road, B.S. in Business Technology Support
Shannon Renee Wenckowski, Jackson Road, B.S. in Respiratory Care
Lori Ann Wiester, State Route 356, B.A. in Criminology
Megan Marie Wilmot, Sawyer Lane, B.S.Ed. in Elementary Education
Cody P. Zell, Guenther Lane, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

Arnold

Joshua Daniel Lutman, Alcoa Drive, B.S.Ed. in Music Education
Chelsey Lynn Patterson, Kimball Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Dennis Arthur Rupert, Ridge Avenue, B.A. in Criminology

Avonmore

Rebecca Lee Beer, Learn Road, B.S. in Nursing
David Michael Fulton, State Route 156, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
Stephanie Nicole Gabrielcik, West Lebanon Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Joseph Garzone, B.A. in Criminology/Pre-Law
Thomas Dean Umbaugh, Cambria Avenue, B.A. in Economics

Bradenville

Mary Kathryn O'Hara, Elizabeth Way, B.A. in Psychology

Claridge

Travis Ronald Gonder, Undeclared College of Health and Human Services

Delmont

Michael David Adams, Carousel Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Marc Robert Lucci, Manor Road F, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Heather Lynn Snodgrass, Monticello Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics
Jonathan B. Wingert, Wheatland Circle, B.A. in Criminology

Derry

Morgan Anne Allman, Panizzi Road, B.S.Ed. in English Education
Rebecca Anne Beeman, State Route 217, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Shanna Marie Grusky, Strawcutter Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Esther Eliza Hull, South Ruby Street, B.F.A. in Music Performance
Rachel Hannah Jones, Old Route 217, B.A. in Journalism
Samantha Jo Kozar, Seger Road, B.S. in Accounting
Amber Marie Lukon, South Ruby Street, B.S. in Nursing
Leah Pitre, West 3rd Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Elizabeth Catherine Srsic, Fairview Lane, B.S.Ed. in Art Education
Meagan Rachelle Wannamaker, High Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Andrew Francis Yacobucci, South Chestnut Street, B.S. in Communications Media

Export

Alaina Faith Bollibon, Simmons Circle, B.S. in Fashion Merchandising
Cayla Christine Capuzzi, Ann Marie Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Joshua Michael Cormas, Fox Chase Drive, B.A. in Computer Science
Megan C. Gillespie, Spring Valley Lane, B.S.Ed. in Deaf Education
Brittany Nichole Jones, Story Road, B.A. in Biology
Laura Lynn Kanouff, Mamont Drive B, B.A. in Criminology
Andrew Howard Weigold, Thompson Road, B.S.Ed. in Business Education
Brandon James Young, Carriage Circle, B.A. in Criminology/Pre-Law

Grapeville

Edward R. Estes, Portland Street, B.S. in Athletic Training

Greensburg

Bethany Lane Banaszewski, Tippecanoe Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Amanda Lynn Bee, South Washington Avenue, B.S.Ed. in Music Education
Brooke Elizabeth Bentley, Johnson Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
William M. Campbell, Tremont Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance
Christopher Allen Carlson, Blackwood Drive, B.S. in Athletic Training
Kimberly Marie Davis, Cranbury Lane, B.S. in Nursing
Roxanne Rose Dreskler, Thomas Richard Lane, B.S. in Management Information Systems
Amy Rosemary Duncan, Adrian Drive, B.S. in Marketing
Kaitlyn Rae Edwards, Honey Suckle Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Gina Marie Evon, Timbertrail Drive, B.A. in Psychology
Aqua Olivia Gentis, Attleboro Place, B.S. in International Business
Ryan Grant, Rebecca Lane, B.S. in Physics
Leah Marie Hammer, Deerfield Drive, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Kimberly Marie Hilliard, Santone Drive, B.S. in Hospitality Management
Juliann Marie Johnson, Old Airport Road, B.S. in Nursing
Jessica Lee Jones, Austin Street, B.S. in Nursing
Stephen M. Long, Richfield Court, Physics/Pre-Engineering
Zachary Scott Long, Tremont Avenue, B.A. in Criminology
Rachael Lauren Marion, New London Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education
Joshua Antonio Marsili, Westland Drive, B.S.Ed. in Physics Education
Danielle Marie Mays, Rolling Meadows Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Joelle Elizabeth Miller, Allison Drive, B.S. in Hospitality Management
Nicolette Rae Miller, Lynn Lee Drive, B.A. in Spanish
Alissa Marie Montgomery, Tarnwood Way, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Lauren Ashley Mough, Green Street, B.S.Ed. in English Education
Mara Ann Murtland, New London Drive, B.A. in Psychology
Lindsey Nease, Sells Lane, B.S. in Fashion Merchandising
Crew Newcomer, Underwood Avenue, B.A. in Journalism
Lindsey Christina Patrick, Buckingham Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical
Erik W. Pegg, Union Cemetery Road, B.S. in Nursing
Rachel Ann Porterfield, Salisbury Drive, B.A. in Sociology of Disability Services
Anthony Robert Prailey, Franklin Court, B.S. in Marketing
Patrick Matthew Pushic, Barnhart Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Amy Christine Pushwa, Redgrave Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Adam David Jay Santavy, Churchill Drive, B.S.Ed. in French Education
Jordan Alexandra Sherrow, Shelby Drive, B.A. in Asian Studies
Molly Elizabeth Sias, Donohoe Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Hannah Jo Smail, Santone Drive, B.S. in Communications Media
Ryan A. Stack, Fosterville Road, B.S. in Communications Media
Cody Alan Stark, Bonita Drive, Undeclared College of Health and Human Services
Stefany Elizabeth Stofko, Foxglove Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Andrea Mae Territ, Westland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Dana Ann Thomas, Meadowbrook Avenue, B.S. in Communications Media
Amanda Weber, Westchester Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Audrey Therese Weldon, Everglade Road, B.S.Ed. in Mathematics Education
Shona Romayne Young, Old Route 66, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Katherine Shannon Zebrak, Lopes Lane, B.A. in Anthropology/Archaeology

Harrison City

Alyson Taylor Fawcett, Fawcett Lane, B.S. in Fashion Merchandising

Herminie

Ashley Nicole Joseph, Center Road, B.S. in Nursing

Irwin

Olivia Chelsea Anna, Rizzi Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater
Louis Oliver Colaianni, Aspen Drive, B.A. in Chemistry/Pre-Medical
Melissa Ann Dobransky, Valley Vue Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Nicholas Ferragonio, Janette Circle, B.A. in Criminology/Pre-Law
Tiffany Ford Fox, Carmella Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
Christopher Lee Furrer, Birchwood Way, B.A. in Theater
Derek Joseph Grove, Sunrise Drive, B.A. in Computer Science
Corey Henderson, Cherokee Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
Kayla Marie Henderson, Cheerokee Street, B.S. in Nursing
Chase Caleb Keibler, George Washington Circle, B.A. in English /Pre-Law
Leah Marie Kistler, Louis Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Rachel Lea Knopf, 9th Street, B.S.Ed. in Art Education
Nicolas A. Lach, Chris Drive, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Louis Marchand Laffoon, Plateau Lane, B.S. in Natural Science
Grace Emily Lentz, Blue Willow Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Collin Joseph Lindberg, Laurel Avenue, B.A. in History
Tyler Daniel Maghery, Meridian Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Ashley Maljan, Lorrie Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Ashley Lynne McAteer, Roseanne Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Christina Lynn Mesko, Renaissance Drive, B.S. in Hospitality Management
Marisa Renee Pacelli, Adele Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Tyler Denzil Rupert, Pembroke Circle, B.S. in Communications Media
Kyle Patrick Ryan, Roseanne Circle, B.S. in Marketing
Natalie Marie Sesti, Evelyn Court, B.S. in Hospitality Management
Samantha Marie Seyler, Washington Avenue, B.S.Ed. in English Education
Christine Spiri, Rizzi Drive, B.A. in Psychology
Rene Christine Turkowski, Hawthorne Lane, B.S. in Nursing
Jarret Michael Wasko, Catherine Street, B.A. in Art/Studio
Christian David Williams, Peregrine Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Hallie Ann Young, Sunrise Drive, B.S. in Nursing
Tyler Timothy Yowan, Brandywine Drive, B.S. in Finance
Kaitlyn Lee Zgurich, Jacksonville Road, B.S. in Respiratory Care
Jordan Luke Ziemski, Cedar Glenn Drive, B.S. in Respiratory Care

Jeannette

Anthony Michael DelBene, Dolly Avenue, Undeclared College of Health and Human Services
Michael Allen Elliott, Gertrude Street, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
Shaye Louise Kurdziel, Pleasant Valley Road, B.A. in Economics
Mariah Elizabeth Mahosky, Dry Dam Road, B.A. in History
August Gainer Matrisch, Matrisch Lane, B.S.Ed. in Music Education
Jessica Lynn McEwen, College Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Lauren Nicole Persico, Claridge Elliott Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Megan Christine Wall, Worthy Lane, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
Kenneth R. Williams, Ackerman Drive, B.A. in History
Lauren Elizabeth Yates, Reed Court, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Latrobe

Jessica Renea Bridge, Kunkle Acres Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Caitlin Amber Bumar, Frank Circle, B.A. in Psychology
Brian Raymond Butz, Butz Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Angela Ruth Cullen, Waverly Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Laura Patricia Del Sordo, Sunset Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Zachary David DelSordo, Weldon Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
David Richard Hone III, Edgewater Townhouses, B.S. in Management/Operations
Jessica Nicole Jackson, Charles Houck Road, B.S. in Nursing
Zachary William Kenly, Ligonier Street, B.S. in Communications Media
Samantha Ann Kissel, Walnut Street, B.S.Ed. in Mathematics Education
Patrick Mark Moxinchalk, Edward Street, B.S. in Accounting
Emily D. Nicely, Birch Drive, B.A. in Psychology
Emily Christine Petrarca, 5th Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Andrew Joseph Pickard, National Lane, B.A. in Criminology
Bree Ann Piper, Pallet Shop Lane, B.A. in Criminology
Jason Robert Pischke, Marguerite Road, B.S. in Communications Media
Sarah Jane Rowe, Shady Lane, B.S. in Management/General
Heather Mary Sabo, Spring Street, B.A. in Psychology
James Chad Schmeling, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Amanda Marie Solomon, Washinko Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Danielle Marie Susa, Heritage Drive, B.S. in Nursing
Misty Marie Taylor, Chestnut Ridge Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Trenessa Elise Taylor, Chestnut Street, B.A. in Spanish
Sarah Ann Washabaugh, Armel Hollow Road, B.A. in Art/Studio
Amber Ann Watkins, State Route 982, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Emily Rose Wood, Yellowstone Drive, B.S.Ed. in Elementary Education
Kimberly Sue Wooloff, Raymond Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics
Andy Christopher Wyant, Spring Street, B.A. in Theater

Ligonier

Elizabeth Jan Ashy, Forbes Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Lindsay Nicole Blystone, Hermitage Circle, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
McKenzie Katherine Gross, Clifford Woods Road, B.S.Ed. in Art Education
Anthony Albert Spinelli, Crossmead Drive, B.S. in Athletic Training
Crystal L. Theys, 3rd Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Samantha Ruth Turmo, Martz Drive, B.S. in Management/Operations
Ewelina Katarzyna Zielinska-Thomas, Westview Drive, B.A. in Geography/Environmental Geographer

Lower Burrell

Carly June Ehrlich, Montana Avenue, B.A. in Art/Studio
Sara Marie Klebine, Dakota Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy
Krista Marie Marino, Harriet Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Eric M. McAlpine, Hilltop Drive, B.A. in Criminology
Kyle W. McCardle, Pearl Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance
Malary Rae McKrisky, Toledo Drive, B.A. in Psychology
Amanda Elizabeth Pearson, Sharon Drive, B.A. in Journalism
Steven Michael Pish, Mintwood Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Ryan Eric Rainey, Atlantic Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Brandy Alexandra Spiering, Glauser Lane, B.S.Ed. in Music Education
Edward John Stepano, Applewood Drive, B.A. in Criminology
Melinda Marie Tipton, Florida Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Manor

Michael K. Miller, Broadway Avenue, B.A. in Criminology

Monessen

Johnathan Edward Byron, Reservoir Avenue, B.S.Ed. in Music Education
Ashley M. Hartung, Delaware Street, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

Mount Pleasant

Caz M. Bejger, Lentz Way, B.S. in Geology/Environmental
Justin Matthew DePalma, Front Street, B.A. in Criminology/Pre-Law
Chelsea Noelle Forbes, Washington Street, B.S. in Communications Media
Nathan Jay Forbes, Washington Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Emmeline Louise Hauser, South Church Street, B.S.Ed. in Spanish Education
Breanne Nicole Hynek, Lemmon Road, B.A. in Criminology
Matthew R. Kontor, Armbrust Hecla Road, Unclassified
Zachary John Singer, East Smithfield Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Hannah Lee Steel, Saint Clair Street, B.S. in Business Technology Support

Murrysville

Steven Robert Baker, Antheo Court, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Brenna Nicole Bonfiglio, Sardis Road, B.A. in Journalism
Maria Teresa Chichilla, Christy Road, B.S. in Nursing
Taylor Elizabeth Farina, Ashbaugh Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Angelique Marie Fonseca, Lashan Drive, B.S. in Nutrition
David Paul Kress, Tarr Hollow Road, B.A. in Psychology
Rheanna Marie Laufer, Kingdom Court, B.S. in Finance
Megan Keri Pulaski, Holiday Parks Drive, B.S. in Nursing
Hannah Jordan West, Bridgewood Circle, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

New Alexandria

Brooke Elizabeth Bonifazi, Tucker Road, B.S. in Child Development and Family Relations
Amy Michelle Bouch, Pump Station Road, B.S.Ed. in English Education
Nicole Renee Harvan, Fennel Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Nicholle Marie Merenda, Archway Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Joshua Charles Miller, Lions Club Road, B.S. in Communications Media
Rebecca Elizabeth Saunders, Greenwalt Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education
Benjamin Charles Weimer, Weimer Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

New Derry

Eugene Dominic Joe, Palou Street, B.A. in Psychology
Kristin Marlene Reott, 21st Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

New Florence

Courtney Kae Brickner, Gamble Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Meghan Maureen Cassidy, 19th Street, B.A. in International Studies
Ryan Michael Cunningham, Route 711, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
Travis Michael Deyarmin, Wheatley Circle, B.S. in Computer Science/Applied
Mark Thomas Di Mauro, Route 711, B.A. in English/Writing Studies
Kelli Elizabeth McGinnis, Clay Pike Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Amanda Jane Olmstead, Valley Brook Road, B.A. in Theater
Bryan Douglas Rape, Coal Road, Undeclared College of Health and Human Services
Kaitlyn Emily Robson, Clay Pike Road, B.S.Ed. in Biology Education
Chase Robert Wallace, Crawford Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

New Kensington

Kayleigh Lauren Cehily, Garvers Ferry Road, B.S. in Marketing
Jack Walter Connor, Gabrielle Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Ashley Megan Enciso, Garvers Ferry Road, B.S. in Nursing
Jayde M. Ferney, Victoria Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems
Melinda Diane Hare, Merwin Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Chad William Heyer, Garvers Ferry Road, A.S. in Electro-Optics
Brian Michael Lewandowski, Vernon Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Samantha Rae Moore, State Street, B.S. in Communications Media
Rebecca Marie Pujol, Elm Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Jordan Lindsay Ritchie, Aluminum City Terrace, B.S.Ed. in Mathematics Education
Nicholas Romito, Ligonier Lane, B.S. in Management/General
Nicholas Gerard Slagle, Kensington Street, B.A. in Criminology
Natalie Paige Toney, Fernledge Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

New Stanton

Danielle Nicole Whalen, Melrose Drive, B.A. in History/Pre-Law

North Huntingdon

Jessica Rae Anderson, Samantha Way, B.S.Ed. in Deaf Education
Haley Marie Auld, Samantha Way, B.S. in Child Development and Family Relations
Brooke Michael Bachy, Jane Clair Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Stephanie Nicole Chapman, Lindale Court, B.S.Ed. in Elementary Education
Rachel J. Ciocca, White Street, B.S.Ed. in Art Education
Euel Wilson Craze, Saint Clair Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Nicholas Oran Fallone, Kensington Place, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
Raymond Perry Felger, Guffey Road, B.S. in Management/General
Jacob Michael Feryus, Colonial Manor Road, B.A. in Criminology
Julia Marie Fitz, Clay Pike, B.S.Ed. in Deaf Education
Dinar Stephen Galembush, Cicero Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law
Alexis Gabrielle Gorenz, Adams Drive, B.S. in Marketing
Andrew Vincent Gorenz, Adams Drive, B.S.Ed. in Music Education
Jason Edward Goyda, Lee Drive, B.S.Ed. in Music Education
Hannah Noelle Guyon, Hahntown Wendel Road, B.A. in English/Writing Studies
Kayla Rose Ihrig, Craig Drive, B.A. in Art/Studio
Eileen S. Kane, Carmichael Circle, B.S.Ed. in English Education
Christopher Joseph Kukic, Otis Drive, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education
Elliot Patrick Laratonda, Greenville Circle, B.S. in Safety Sciences
Dana Lane Larimer, Huntingdon Avenue, B.S. in Nursing
Jenna Rae Mirandou, Soltis Drive, B.S. in Respiratory Care
Jenna Patricia Recupero, Marven Drive, B.S. in Management/General
Zachery Thomas Redshaw, Edwin Drive, B.S. in Accounting
Thomas Admiral Van Atta, Main Street, B.S. in Nursing
Laura Ashley Wagner, 5th Street, B.S. in Nursing
Lindsey Nicole Zaken, Larwin Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

North Irwin

Lee Rachel Bigelow, Washington Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Ruffs Dale

Autumn Violet Hyde, Hyde Lane, B.S.Ed. in Art Education
Janelle Leigh Smalley, Moores Grove Road, B.A. in Psychology

Scottdale

Melissa Joy Davenport, King Street, B.A. in Art/Studio
Jessica Lynn Fasano, Walnut Avenue, B.S.Ed. in Music Education
Richard Alan Firestone, South Hickory Street, B.S.Ed. in Music Education
Lori Ann Gonda, Scottdale Smithton Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Amber Lyn Harding, 2nd Avenue, B.S. in Chemistry
Bryce Edward Nicholson, Walnut Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Magnolia Sarah Pritchard, West Pittsburgh Street, B.S. in Disability Services
Alicia Anna Zimmerman, Chaintown Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Seward

Sarah Elizabeth Blair, Griffith Road, B.S.Ed. in Elementary Education
Casey Leeann Burkett, Chestnut Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Kaitlin Marie Cawley, Pinecrest Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Haley Alise Cramer, Hedges Street, B.S. in Nursing
Joshua Allen Darr, Thompson Street, B.S. in Biology/Pre-Medical
Tiffany Austin Fry, Route 56, B.S.Ed. in Mathematics Education
Emily Renee LaMantia, Linda Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Ashley Lynn McAllister, Jan L Street, B.S. in Athletic Training
Morgan Lynn McLaughlin, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Laura Renee Merle, Donelson Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Ryan Patrick Merle, Donelson Road, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Anthony Glen Shingler, Thomas Road, B.S. in Communications Media
Karlie L. Skaggs, Grange Hall Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Slickville

Sarah Marie Munden, B.A. in Spanish
Ashley Marie Zuchelli, B.S. in Fashion Merchandising

Smithton

Katelynn Marie Augustine, Mendon Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Carrie J. Biddle, Second Street, B.S.Ed. in Early Child/Special Ed/CCAC

Stahlstown

Brittany Ann DeMarchi, Upper Tabernacle Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Sutersville

George Calvin Ribich, Curry Road, B.S. in Business Technology Support

Trafford

Daniel Vincent Dicocco, Pine Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education
Seth Michael Dixon, Baker School Road, B.A. in History
Jillian Lee Fanty, Winchester Road, B.A. in Criminology
Allison Ivy Ganster, East Edgewood Avenue, B.A. in Criminology
Jaclin Ann Gigliotti, Nature Lane, B.A. in Spanish
Natalie Angelica McBride, 8th Street, B.S.Ed. in Elementary Education
Maxwell James Palinski, Beech Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering
Deborah Anne Ragan, Cherry Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Vandergrift

Tori Marie Feydt, Walnut Street, B.S. in Clinical Laboratory Science
Sieara Lynn Gibson, Grant Avenue, B.S. in Child Development and Family Relations
Karen Cynthia Henry, State Route 66, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Timothy Iverson, Franklin Avenue, B.A. in Philosophy
Ashley Ann Johns, Stoney Hill Road, B.A. in Psychology
Christine Marie Lamanna, Holland Street, B.S. in Management Information Systems
Timothy Ross Lemmon, Johnetta Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Christopher John Minarcin, Washington Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Gary Lynn Prunty, Jackson Street, Undeclared
Catherine Doris-Anne Roberto, Washington Avenue, B.S. in Marketing
Audra Marie Sensor, Johnetta Road, B.S.Ed. in Deaf Education
Hillary Ann Smith, Claypool Road, B.A. in Psychology
Emily Catherine Stephens, North Balsinger Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

West Newton

Alicia Nicole Fulmer, Mikel Lane, B.S. in Accounting
Sarah Christine Hunt, Collinsburg Road, B.S.Ed. in English Education
Katherine Marie Zalac, Parker Road, B.A. in English /Pre-Law

Westmoreland City

Alexis Rae Corrie, Sumac Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Youngwood

Brittney Elizabeth Ciarlo, Helman Street, B.A. in Political Science/Pre-Law
Brian Michael Lohr, Sherwood Circle, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Julianne Nicole Reger, South 5th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Wyoming County

 

Laceyville

Lindsay Sue Millard, Stone Lane, B.A. in Psychology

Meshoppen

Sean Kelly Morahan, Rural Route 3, B.S. in Human Resource Management
Christopher O'Brien, Hillside Circle Lane, B.S. in International Business
Kenneth Christopher Ross, Meshoppen Creek Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

Tunkhannock

Stephanie Marie Dymond, Levitt Hill Road, B.S. in International Business
Stephani Marie Halloran, Mile Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
Courtney Marie Johnston, Jayne Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
William James Kelly, Mountain View Terrace, B.S. in Nursing
Hali Marie Soloski, Vosburg Road, B.S. in Nursing

York County

 

Dallastown

Kara Ellen Emig, Honey Valley Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Jessica Storme Hicks, Carrie Drive, B.A. in Psychology
Andrea Lynn Hoffman, Honey Valley Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Taylor Shea Pearson, Misty Hill Lane, B.A. in Sociology/Human Services

Delta

Mary Allyson Hushon, Hollow Road, B.S. in Hospitality Management
Sarah Elisabeth Smith, Castle Fin Road, B.A. in Sociology/Human Services

Dillsburg

Luke John Barricklow, Fairway Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Kelly Lynn Cavanaugh, Blair Mountain Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Hanna May Coulson, South Cherry Lane, B.S. in Athletic Training
Lauren Michelle Karns, East Greenhouse Road, B.A. in Psychology
Taylor Skye Kraus, Fairway Drive, B.S. in Marketing
Matthew Warren McCullough, South Seasons Drive, B.S. in Management/General
Cody Michael Nicholson, Harrisburg Pike, B.A. in Music
Monica Diane Pare, Saint George Drive, B.S.Ed. in Music Education
Dominic Joseph Roman, Mandy Lane, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

Dover

Alek Christopher DeShong, Ashcombe Drive, B.S. in Nutrition
Christina Elise Janosky, Kunkle Mill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Kaitlyn Victoria Kozuch, Cranbrook Drive, B.A. in Psychology
Nicholas Michalak, Buck Road, B.S. in Computer Science/Applied
Heather Anne Ryan, Danielle Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Najah Aisha Scott, Brownstone Court, Undeclared College of Health and Human Services

Etters

Victoria A. Loch, Shelleys Lane, B.S.Ed. in English Education
Victoria Rosaria Moore, Gary Player Drive, B.S. in Nutrition

Felton

John Reilly Osborn, Briarwood Court, B.A. in Sociology/Human Services

Glen Rock

Monica Kathleen Schmitt, Glenville Road, B.S. in Nursing

Glenville

Clinton Scott Shaffer, Camp Woods Road, B.A. in English/Film Studies

Hanover

Ryan Christopher Abbott, Gardenia Drive, B.A. in Criminology
Summer Gale Austin, Parks Heights Boulevard, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Katlyn Brianna Grim, Eastwood Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Hannah Luise McNally, Foxleigh Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Candace Marie Menges, Maple Avenue, B.S. in Accounting
Rachel Marie Rohrbaugh, Charlton Court, Undeclared College of Health and Human Services
Tabatha E. Weaver, Baltimore Street, B.A. in Anthropology/Archaeology

Manchester

Paige Nicole Douglass, Maple Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons
Natalie J. Hotaling, East Parkview Road, B.S. in Communications Media
Roxanne Nicole Hotaling, East Parkview Road, B.S.Ed. in Art Education

Mount Wolf

Brandon Kristopher Clemens, South Fourth Street, B.S. in Communications Media
Amelia Marie Qualters, Laurel Drive, B.S. in Communications Media

New Freedom

Melissa Erin Connelly, East High Street, B.A. in Honors Program in Psychology
Kristin Nicole Dunlop, North Shaffer Drive, B.S. in Nursing
Christopher Matthew Schott, Nittany Court, B.A. in Criminology

Red Lion

Victoria Elizabeth Domkoski, Beverly Hills Court, B.S. in Interior Design
Taylor Marie Graehling, Felton Road, Undeclared College of Health and Human Services
Laura Frances Hopkins, Circle Drive, B.S.Ed. in Music Education
Kole Andrew Kraut, Blackhorse Drive, B.A. in Criminology
Sarah Nicole Omlor, Winterstown Road, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Cassandra Stroman, Kendale Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

Seven Valleys

Courtney Anne Price, Diamond Run Court, B.S. in Management/General

Shrewsbury

Samantha Denise Bortner, Shetland Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Ashley Mae Harden, Strassburg Circle, B.A. in Psychology
David Paul Phelan, Brook Meadow Circle, B.S. in Accounting

Spring Grove

Kiersen Accardi Hoffacker, Yingling Drive, B.S. in Child Development and Family Relations
Anne Elisabeth Smith, Walters Hatchery Road, B.S.Ed. in Music Education

Stewartstown

Emily Kelly Cottrell, Coupler Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Elena Rose Pietrowicz, Kings Way, B.A. in Criminology
Amber Renee Williams, Runningboard Road, B.S. in Athletic Training

Wellsville

Emily Louise Harlacker, Benedicts Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Kurtis Hunter Laird, Carlisle Road, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Corey Thomas Pool, Carlisle Road, B.A. in Criminology
Alisha Marie Wagner, Rosstown Road, Undeclared College of Health and Human Services

Windsor

Amber Lee Ritter, North Camp Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology

Wrightsville

Jared Carl Englehart, North Front Street, B.A. in Criminology
Christan Jolene Frederick, West Shoff Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Yoe

Allyssa Sue Myers, West Broad Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

York

Janel Briana Barner, Clydesdale Drive, B.A. in Art/History
Kelli Anne Barron, Princeton Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Brett Allen Campbell, Emmanuel Drive, B.S. in Accounting
Rachel Eileen Combs, Lori Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Wesley Shawn Croucher, Brookwood Drive, B.S. in Communications Media
Nicholas Ryan Distefano, North Williams Street, B.S. in Accounting
Megan Elyse Doner, Heather Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Monae Sharee Dowling, South Queen Street, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Danielle Nicole Dugan, Greystone Road, B.S.Ed. in Deaf Education
Lauren Nicole Englar, Chesterbrook Drive, B.S. in Communications Media
Danielle Mary Eppley, Ridings Way, Undeclared College of Health and Human Services
Audra Jean Garrod, Skyview Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Zachary Paul Green, Chestnut Run Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Meredith Caroline Hady, Keeney Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Deshaila Kapri-Simone Hatcher, Roosevelt Avenue, B.S. in Respiratory Care
Megan Frances Hoover, Wetherburn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Gabrielle Renee Lehigh, Board Road, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology
Tyler Joseph Liegey, Primrose Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Jasmine Capri McCarter, Belaire Lane, Undeclared College of Health and Human Services
Ryan Patrick McNeely, Emmanuel Drive, B.A. in History
Natalie Christine Mumaw, Churchill Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry
Louis J. Ribar, Smith Drive, B.S.Ed. in Music Education
Katelyn Marie Romesberg, Shaanti Lane, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
Stacey Rene Root, Indian Rock Dam Road, B.S. in Athletic Training
Emily Jean Salter, Tollgate Road, B.A. in Psychology
Alexis Nicole Scott, South Drive, B.S. in Fashion Merchandising
Jera Marie Scott, Seneca Ridge Drive, B.S. in Athletic Training
Logan Sean Sealover, Brittany Court, B.S. in Computer Science/Applied
Kent M. Shaffer, Sequoia Street, B.S. in Hospitality Management
Amber Lynn Shorb, Woodshead Terrace, B.A. in Criminology
Justin William Sowers, Leaf Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Robert James Spaulding, East Prospect Street, B.S. in Management/General
James Tyler Squibbs, Kreutz Creek Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Michael S. Stough, East Market Street, B.A. in Criminology
Kaila Elizabeth Vilkas, West Princess Street, Undeclared College of Health and Human Services
Sara Jo Wallace, Toann Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Out - of - State

 

California

Nicole Larie Glackin, Antelope, B.S. in Geology/Environmental
Catherine Tessa Shelburne, San Marino, B.S. in Fashion Merchandising

Colorado

Lindsey S. Quakenbush, Longmont, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Kaylene Sherrell Bales, Woodland Park, Unclassified

Connecticut

Zachary John Stayman, New Canaan, B.A. in Political Science/Pre-Law
Jana Marie Crisafi, Somers, B.S. in Interior Design

Delaware

Heather Erin Robbins, Frederica, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Sarah Marie Thompson, Lewes, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Eric Steven Layton, Milford, B.A. in Psychology
Lee Daniel Margerison, Newark, B.S. in Biology
Andrew S. Poorman, Newark, B.S. in Safety Sciences
Nicholas James Fritz, Wilmington, B.A. in Art/Studio

District of Columbia

Victoria Maria Cortez, Washington, B.S. in Child Development and Family Relations
Perry James Manley, Washington, B.S.Ed. in Business Education

Florida

Sybil Blithe Watson, Pensacola, B.A. in Psychology
Lindsay Marie Kosuth, Tarpon Springs, B.S. in Marketing
Molly Lernihan, Valparaiso, B.A. in Political Science
Jennifer Marie Joy, Viera, B.A. in Criminology

Georgia

Susan Cherie Joseph, Dallas, B.S. in Nursing
Kara Leigh Markle, Peachtree City, B.S. in Fashion Merchandising

Illinois

Amanda C. Wade, Arlington Heights, B.A. in Political Science
Zachary Stephen Lynn, Chicago, B.S. in Applied Mathematics
Catherine Krygeris, Downers Grove, B.S.Ed. in Biology Education
Caitlin Marie Nance, Pocahontas, B.S.Ed. in Music Education
Danielle Marie Ostendorf, Rockford, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Indiana

Ethan Michael Peterson, Centerville, B.A. in Political Science/Pre-Law
Nathaniel Clayton Gangwer, Rossville, B.A. in History

Maryland

Bradley Alan Herget, Abingdon, Undeclared College of Fine Arts
Jessica Marie Beck, Baltimore, B.S. in Nursing
Caitlyn Alyssa Canonico, Baltimore, B.S. in Mathematics
Willis Reginald Spencer, Baltimore, B.S.Ed. in Music Education
Amanda Marie Walczak, Bel Air, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Jocelyn Grace Weber, Bel Air, B.S. in Fashion Merchandising
Grace E. Rhoads, Burtonsville, B.S. in Interior Design
Hannah Elizabeth Pajak, Chester, B.S. in Nursing
Kimberly Erin Siegle, Chester, B.A. in Theater
Chelsey Marie Hipp, Clarksville, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Christopher Ryan Poet, Clear Spring, B.S.Ed. in Music Education
Caitlin Jewel Schwatka, College Park, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Elizabeth Ann Eber, Columbia, B.S.Ed. in Music Education
Mary Michele Geiser, Columbia, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Ashley Marie Meredith, Columbia, B.S. in Communications Media
Lindsay E. Crable, Cumberland, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Megan Renae Cross, Cumberland, B.S. in Fashion Merchandising
Emily Lauren Dordevic, Cumberland, B.S. in Fashion Merchandising
Emily Susan Kuhn, Cumberland, B.S.Ed. in Music Education
Nicholas George Magas, Damascus, B.S. in Accounting
Robin Marie Matty, Derwood, B.A. in Anthropology/Archaeology
Courtney Faith Romanowski, Derwood, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Brittany Jean Skolaski, Eldersburg, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Krystle Louise Norsworthy, Elkridge, B.S. in Athletic Training
Hannah Maia Frishberg, Ellicott City, B.A. in Music
Adam B. Harring, Ellicott City, B.A. in Journalism
Sarah Elizabeth LeDoux, Ellicott City, B.A. in Psychology
Sean T. Meighen, Ellicott City, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Lucy Wang Qian, Ellicott City, B.S. in Nursing
Meghan Cory Tucker, Ellicott City, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Haley June Vail, Ellicott City, B.A. in Psychology
Shelby Elizabeth Ledger, Emmitsburg, B.A. in Spanish
Lauren Rebecca Hammond, Finksburg, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Lauren Rachel Comunale, Frederick, B.S. in Nutrition/Dietetics
Kallie Marie Guillen, Frederick, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Hector Edill Quintana, Frederick, B.A. in Political Science
Nicole Dalton Ruzbacki, Frederick, B.S. in Marketing
Ryan Christopher Voell, Frederick, B.S.Ed. in Music Education
Garrett Michael Hasslinger, Frostburg, B.A. in History
Christopher Patrick Barr, Gaithersburg, B.A. in Asian Studies
John Patrick Burke, Gaithersburg, B.A. in Criminology
Katherine Elizabeth Koenig, Gaithersburg, B.S. in Athletic Training
Mary Catherine Norr, Gaithersburg, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Nicholas Xavier Brock, Germantown, B.S.Ed. in Social Studies Education/History
Teresa Mildred Dierks, Germantown, B.S. in Chemistry
Kristen Miriah Erickson, Germantown, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Rachel Lee McCarriher, Glenelg, B.S. in Communications Media
Rachel M. Hershberger, Grantsville, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic
Katherine Annemarie Bechtel, Hagerstown, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Anastasia Elizabeth Gaines, Hagerstown, B.S. in Communications Media
Meagan Jeanette Graff, Hagerstown, B.S.Ed. in Music Education
Nathaniel David Lease, Hagerstown, B.S.Ed. in Music Education
Megan E. Dell, Hampstead, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Carly Hayes, Hampstead, B.S. in Athletic Training
Rachel Lauren Newman, Hampstead, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics
Amber Nicole Webster, Hanover, B.S. in Athletic Training
Shannon Nicole Cummins, Hollywood, B.S. in Hospitality Management
David Christopher Carr, Ijamsville, B.A. in History
Gretchen D. Heine, Ijamsville, B.A. in Spanish for International Trade
Jessica Lynn Heinrich, Jefferson, B.S. in Biology
Brett Ullman, Kingsville, B.S. in Marketing
Katharine Ruth Stock, Laurel, B.S.Ed. in Deaf Education
Amanda Lynn Ansalvish, Lusby, B.S. in Nursing
Hillary Gil, Marriottsville, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Zachary Bryan Jamison, Maugansville, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
Angela Marie Rowland, Middletown, B.A. in Economics
Taylor Brooke Simpson, Millersville, B.S. in Nutrition/Dietetics
Jennifer Ann Huff, Mount Airy, B.S. in Accounting
Kristen L. Kenski, Mount Airy, B.S. in Nursing
Adam Robert Fitterer, New Market, B.A. in Sociology
Tiffany Nicole King, North Beach, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Hana May Smith, Oakland, B.S. in Nutrition/Dietetics
Acacia Joy Cooper, Olney, B.S. in Child Development and Family Relations
Patrick A. McAdams, Olney, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Lauren Alexandra Polokoff, Olney, B.S. in Fashion Merchandising
Carolyn Chiurco, Owings, B.A. in Theater
Rissa Paige Goldstein, Owings Mills, B.S. in Hospitality Management
David Neil Whitford, Prince Frederick, B.S.Ed. in Music Education
Stephen J. Cooke, Severn, B.S. in Communications Media
Elizabeth Paige Reynolds, Severn, B.A. in Anthropology
Jennelle Christine Metzler, Sykesville, B.S. in Fashion Merchandising
Zachary Wayne Schott, Waldorf, B.S. in Management/General
Joshua Roy Wiegand, Whiteford, B.S. in Computer Science/Applied
Jessica Lynn Brechbill, Williamsport, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Massachusetts

Brittany Anne Viens, Belchertown, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Jeremy A. Guillette, Dudley, B.A. in Anthropology

Michigan

SaraJane Emily Parsons, Negaunee, B.S. in Mathematics
Joshua Taylor Scott, Reading, B.A. in Art/Studio

Minnesota

Melissa Kay Aasness, Fergus Falls, B.S. in Fashion Merchandising
Abigail Mundy, Rochester, B.A. in Sociology

Missouri

Lisa Marie Schneider, Ballwin, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts

Nebraska

Wendy Marie Leuenberger, Lincoln, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental

New Hampshire

Sarah Elizabeth Burke, Merrimack, B.A. in Journalism

New Jersey

Alexander Allen Davis, Andover, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer
Derek Rene Morf, Annandale, B.S.Ed. in Mathematics Education
Jake William Warren, Annandale, B.S. in Mathematics
Matthew John Plaskon, Augusta, B.A. in Criminology
Samuel J. Weiser, Avenel, B.S.Ed. in Music Education
Eric James Giryluk, Bridgeton, B.S. in Accounting
Gary Anthony Broome, Brigantine, B.S. in Marketing
Tenesha Deandra Ali, Browns Mills, B.S. in Child Development and Family Relations
Chelsea McDonnell, Burlington, B.A. in Anthropology
Samantha Andrejcisk, Carteret, B.S.Ed. in Music Education
Rebecca Noelle Malaczewski, Cherry Hill, B.A. in Criminology
Allyson Joan Mitidieri, Cherry Hill, B.S. in Nutrition/Dietetics
Frank Joseph Sirolli, Cinnaminson, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Jane Feliciano Hemwall, Eatontown, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Yu Zheng Gao, Edison, B.S. in Nuclear Medicine Technology
Kylie Michelle Kassoy, Glen Rock, B.S. in International Business
Kerrianne Maria Costantino, Greenwich, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Kevin D. Honigsberg, Hackettstown, B.S. in Hospitality Management
Sarah Elizabeth Crowley, Haddon Township, B.S. in Nutrition
Rachel Elizabeth Di Pilla, Haddonfield, B.S.Ed. in Music Education
Amber-Lee Alexis Sander, Hainesport, B.S. in Interior Design
Matthew Steven Szukics, Hainesport, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Melinda Sue Pricken, Haskell, B.S. in Hospitality Management
Brianne Veronica Stewart, Hewitt, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration
Ashley Travers, Holmdel, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Lena Ann Cruz, Jackson, B.A. in Psychology
Erin Elizabeth Kelley, Jackson, B.S. in Biology/Pre-Medical
Henry S. Main, Jersey City, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Melissa Ann Crugnale, Lumberton, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science
Akia Nicole Williams, Lumberton, B.S. in Fashion Merchandising
Megan Melega, Manahawkin, B.A. in Psychology
Kelsey Elizabeth Breunig, Manchester, B.A. in Anthropology/Archaeology
Kathryn Alise Bussell, Marlton, B.S.Ed. in Deaf Education
Jessica Elizabeth Potter, Mays Landing, B.S.Ed. in Elementary Education
Erin Katherine Boyer, Medford, B.S. in Marketing
Amy Lynn Bechtel, Milford, B.S. in Hospitality Management
Keith K. Oppenheimer, Milford, B.S. in Finance
Valerie Lorraine Michaud, Monroe Twp, B.S. in Nutrition/Dietetics
Jacob Michael Spear, Mount Laurel, B.S. in Accounting
Zachary David Spear, Mount Laurel, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Paige Elizabeth Mosner, Newton, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Danielle Alice Betts, Norwood, B.A. in Journalism
Megan Cooper Daly, Oak Ridge, B.A. in Psychology
Alexa Lyn Zauck, Ocean View, B.S.Ed. in Deaf Education
Kristen R. Gilmartin, Parlin, B.S. in Communications Media
Anjali Marie Verner, Parlin, B.S.Ed. in Art Education
Lea Nicole Hopkins, Pennington, B.S.Ed. in Deaf Education
Sara Suzanne Hopkins, Pennington, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Emily Victoria Stilson, Pennington, B.S. in Hospitality Management
Jamie Venello, Penns Grove, B.S. in Fashion Merchandising
Matthew Robert Jones, Piscataway, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Scott Raymond Carita, Pitman, B.S. in Mathematics
Robyn Joseph Haake, Princeton, B.A. in Political Science
Kimberly Marie Guis, Riverdale, B.S. in Nursing
Marguerite Beatrice Benton, Roebling, B.A. in Criminology
Domenica A. Caporusso, Sewell, B.S. in Nutrition/Dietetics
Matthew Quinn DiLeonardo, Southampton, B.S. in Biology
Nora Michelle Patterson, Southampton, B.S. in Fashion Merchandising
Kimberly Maye Shaver, Stanhope, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Stephanie Paige Alina, Tinton Falls, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Adriana Emanuel Konstantinides, Voorhees, B.S. in Nutrition/Dietetics
Allison Rose Langer, Wayne, B.S.Ed. in Elementary Education
Stephanie Lukas, Wenonah, B.S. in Hospitality Management
Gina Dimitra Sereti, Whippany, B.S. in Nursing
Sarah Elizabeth Valvano, Whippany, B.S.Ed. in Deaf Education

New York

Karlie George, Auburn, B.S. in Nutrition/Dietetics
Kathleen Elizabeth Oldrey, Clintondale, B.A. in English/Writing Studies
Melissa A. Proser, Commack, B.S. in Fashion Merchandising
David J. Gershgorn, Cortlandt Manor, B.A. in Journalism
Dawn Elizabeth Shivers, East Northport, B.S. in Fashion Merchandising
Christopher Potter, Fairport, B.S. in Management Information Systems
Corinne Elizabeth Miller, Hamburg, B.S. in Hospitality Management
Anthony Michael Farella, Hornell, B.A. in Religious Studies
Ashley Marie Frederickson, Jamestown, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Riley Griffen Smith, Jamestown, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Miller Brady Barmasse, Lockport, Undeclared College of Education and Educational Technology
Megan E. Morris, Lockport, B.S. in Accounting
Michael George Hanrahan, Mahopac, B.S.Ed. in Music Education
Dianna Renee Randazzo, Mount Sinai, B.A. in Sociology
Jason Eli Schwartz, New City, B.S.Ed. in Deaf Education
Bryan Christopher Tyler, New Suffolk, B.S.Ed. in Health and Physical Education
Breanne Sarah Eble, Ridge, B.S. in Interior Design
Kaitlyn Rose Kaminski, Rochester, B.S. in Natural Science
Hugo Jose Villanueva, Scarsdale, B.S. in Biology/Pre-Medical
Maximilian Patrick Campbell, Sound Beach, Undeclared College of Health and Human Services
Kristen Nancy Shafer, Vestal, B.S. in Chemistry/Pre-Medical
Emma Anne DelliCarpini, Wading River, B.A. in Anthropology
Jamie Allison Roche, Wayland, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

North Carolina

Katherine Suzanne Lehman, Cary, B.S. in Communications Media
Courtney Leigh Fenters, Gibsonville, B.A. in Criminology

Ohio

Samantha Kay Borsos, Adena, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
Alexandra Yvonne Ballard, Akron, B.S. in Fashion Merchandising
Kelsey R. Mlnarik, Akron, B.A. in Music
Katelyn Rose Mattes, Alliance, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Tyler Stephan Machovina, Amherst, B.S. in Biochemistry
MacKenzie McClung, Aurora, B.S. in Nursing
William David Watkins, Belmont, B.S. in Geology
Christopher M. Garrett, Brecksville, B.S. in Marketing
Lauren Elizabeth Dambrogio, Canfield, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Brina Vaughn, Canton, B.A. in English/Language Studies
Amira Kessem, Cleveland, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Nicole M. Moomaw, Cleveland, B.A. in Psychology
Austen Wells Perelman-Hall, Cleveland Heights, B.S. in Marketing
Deven Leigh Bray, Cleveland Hts, Undeclared College of Education and Educational Technology
Rachael Anne Kosco, Copley, B.A. in Anthropology
Stephanie Marie Cervi, Cortland, B.S. in Hospitality Management
Ashley Rose Youngkin, Cuyahoga Falls, B.S. in Accounting
Anthony De'Shon Flowers, Highland Heights, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Dana Elizabeth Steinert, Kent, B.S.Ed. in Music Education
Rachel A. Smigielski, Lebanon, B.A. in English/Writing Studies
Ashley E. Joa, Liberty Twp, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental
Elizabeth M. Elmore, Madison, B.A. in English/Writing Studies
Elisha Swindell, Madison, B.S. in Biology/Pre-Medical
Breyanna Danyale Grizzard, Massillon, B.S. in Interior Design
Melissa Frances Zehe, Mentor, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Audrey Busby, North Canton, B.S. in Accounting
Devan Curry Mercer, Ravenna, B.A. in Spanish
Tessah Shephon Grube, Reynoldsburg, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban
Codi Lee Holstein, Solon, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Kristin Lynn Monahan, Streetsboro, B.S. in Nursing
Julie Anne McEvoy, Strongsville, B.S.Ed. in English Education
Tenley Amelia Seidel, Toledo, Undeclared College of Education and Educational Technology
Charles Steven Fisher, Uniontown, B.A. in Art/Studio
Emily Kay Gaertner, Uniontown, B.A. in Philosophy/Pre-Law
Danielle Lee Joestlein, Uniontown, B.A. in Criminology
David John Wilcox, Westerville, B.S. in Finance
Elaine R. Miller, Youngstown, B.S. in Hospitality Management

Oregon

Sarah Jean Libby, Eugene, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Laurel J. Zimmer, Portland, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Puerto Rico

Carol Morales, Mayaguez, Unclassified
Cristina Mari Ruberte, Ponce, B.S. in Interior Design

Rhode Island

Stephanie Lynne Beaudette, Johnston, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy
Meghan Elizabeth Corbett, North Kingstown, B.S. in Nursing

Tennessee

Caitlin Elisabeth Holler, Cordova, B.A. in Psychology
Robyn Lynn Huey, Nashville, B.S. in Business Technology Support

Texas

William Wesley Micheaux, Addison, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Amber L. Cahill, Big Spring, B.S.Ed. in Deaf Education
Anay Celeste Pope, Killeen, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Hannah Leigh Halphen, Pearland, B.A. in Religious Studies
Amira Al-Qarqaz, San Antonio, B.A. in Honors Program in Psychology

Utah

Bronson Wakefield Lockwood, Sandy, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics

Vermont

Ellen Jean Fitzgerald, Fairfax, B.S. in Clinical Laboratory Science

Virginia

Kyle Spencer, Alexandria, B.A. in Criminology
Jennifer Elizabeth Allshouse, Annandale, B.S. in Communications Media
Sean P. Smith, Annandale, B.S. in Mathematics
Walter Patrick Smith, Annandale, B.S. in Accounting
Alexander James Berdahl, Ashburn, B.A. in Criminology
James Joseph Bradford, Ashburn, B.S. in Mathematics
Brooke Collins, Ashburn, B.S. in Interior Design
Hunter Scott Kleffman, Ashburn, Undeclared College of Humanities and Social Sciences
Joseph Micheal Lynch, Ashburn, B.S. in Athletic Training
Alyssa Rose Mangold, Ashburn, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Randal Douglas Modowski, Ashburn, B.S. in Computer Science/Applied
Danny Weston Parrotte, Ashburn, B.A. in Criminology/Pre-Law
Danielle Clare Benteler, Broadlands, B.S. in Disability Services
Danielle Christine Deal, Broadlands, B.S.Ed. in Business Education
Nathaniel Burdette Andre-Erwin, Centreville, B.S. in Management/General
Jessica Karen Dunaye, Centreville, B.A. in Criminology/Pre-Law
Aubrey Leigh Knollman, Centreville, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Matthew Robert Pangman, Centreville, B.S. in Communications Media
Laurie Anne Robinson, Centreville, B.A. in Psychology
Chase Patrick Robson, Centreville, B.S. in International Business
Carson Davis Sweezy, Centreville, B.S. in Marketing
Brien Anthony Bracco, Chantilly, B.S. in Finance
Victoria Lynn Shelton, Chesterfield, B.S.Ed. in Music Education
Rebecca K. Hartley, Clifton, B.S. in Biochemistry
Stephen Gregory Norair, Clifton, B.S. in Geology
Caroline Grace Osborn, Clifton, B.A. in History/Pre-Law
Laura Jean Ellyson, Culpeper, B.A. in Anthropology/Archaeology
Jessica Danielle Bush, Fairfax, B.A. in Psychology
Jessica Elizabeth Calvert, Fairfax, B.S.Ed. in Music Education
Emily Robertine Manno, Fairfax, B.A. in Psychology
Andrea Lee Rossman, Fairfax, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Karina C. Robarge, Falls Church, B.F.A. in Art Studio
Michael William Charmo, Hamilton, B.S. in Biology/Environmental Health
Victoria Kelly Jones, Herndon, B.A. in Criminology
Anne Marie Fults, King George, B.S.Ed. in Deaf Education
Jaclyn Kay Hynson, King George, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology
Megan Luna Barlow, Leesburg, B.S. in Geology
Marissa Marie Ferrigno, Manassas, B.S. in Interior Design
Kelsy Lynn Zaremski, Manassas, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education
Rachelle M. Millard, Marshall, B.A. in Anthropology
Kelly Wroblewski, Mclean, B.S. in Biology/Pre-Medical
Emily Rose Lantz, Midland, B.S.Ed. in Music Education
Scott Gil Renkin, Midlothian, B.S. in Communications Media
Stephanie Lin Herritt, Norfolk, B.S.Ed. in Art Education
Rachel Anne Enghauser, Oak Hill, B.A. in Sociology/Human Services
Rebecca Ruth Slaughter, Oak Hill, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Samantha M. Padgett, Oakton, B.S. in Communications Media
Nicholas Sebastian Moreno, Potomac Falls, B.S. in Marketing
Elizabeth Jean Hoffmann, Remington, B.S. in Geology
Ashley Elizabeth Schmidt, South Riding, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Laura Bethany Murdaugh, Spotsylvania, B.S. in Biology/Pre-Veterinary
Zachary Michael Fountain, Springfield, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner
Elizabeth H. Midock, Stephens City, B.S. in Nutrition/Dietetics
Catharine V. Watson, Sterling, B.S. in Communications Media
Mary Elizabeth Feazel-Orr, Vienna, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education
Leila Marie Giles, Vienna, B.S. in Communications Media
Daniel M. Cassidy, Warrenton, Undeclared Eberly College of Business and Information Technology
Nicolette Michelle Harrison, Warrenton, B.A. in Journalism
Tess Kaylin Kennedy, Williamsburg, B.A. in Psychology
Kailyn Ann Jennings, Woodbridge, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies
Stefanie Lauren Poates, Yorktown, B.S. in Athletic Training
Angela J. Sudik, Alexandria, BS, Mathematics Education

Washington

Devin L. Gray, Burley, B.S. in Mathematics
Sarah Kaitlyn Chestnut, Dupont, B.S. in Fashion Merchandising
Michelle Stephanie Burk, Joint Base Lewis Mcchord, B.A. in Art/Studio

West Virginia

Andrew A. Bisaha, Athens, B.S. in Management Information Systems
Truman J. Gore, Clarksburg, B.A. in Honors Program in Psychology
Samuel T. Sullivan, Martinsburg, B.A. in English /Pre-Law
Shannon Nicole Ackerman, Morgantown, B.S. in Nutrition/Dietetics
Maria Katherine Pucci, Weirton, B.S. in Nutrition/Dietetics
Megan Elyse Ghaphery, Wheeling, B.A. in English/Writing Studies
Logan Bryan Wojcik, Wheeling, B.A. in Philosophy/Pre-Law

Wisconsin

Christopher Ray Chambers, Neenah, B.A. in History/Pre-Law

Wyoming

Josiah L. Racchini, Laramie, Undeclared College of Humanities and Social Sciences

International

 

Angola

Antonio A. Mendes, Luanda, B.S. in Safety Sciences

APO

Mistie Chelle-Reye Anderson, APO, B.S.Ed. in English Education
Alexis Rae Eperjesi, APO, B.S. in Communications Media

Brazil

Thamita Pacheco Rodrigues, Sao Luis - Ma, B.A. in International Studies

Bulgaria

Zornitsa Todorova, Ivailovgrad, Unclassified

Canada

Jessica Nicole Wallace, British Columbia, B.S. in Athletic Training
Zachary Franklin Kempa, Ontario, B.S. in Marketing

China

Zhaolong Li, Beijing, B.S. in Finance
Xia Dai, Chengdu, B.S. in Accounting
Rui Fan, Chengdu, B.S. in Marketing
Jie Lai, Chengdu, B.S. in Accounting
Ke Ning, Chengdu, Unclassified
Pengshan Pan, Chengdu, Unclassified
Haotian Qiu, Chengdu, B.S. in Marketing
Ke Shi, Chengdu, B.S. in Accounting
Liwen Tang, Chengdu, B.S. in Finance
Xidan Yong, Chengdu, Unclassified
Guangyao Zhan, Chengdu, Unclassified
Fangyuan Zhu, Chengdu, B.S. in Accounting
Yuxiang Qiu, Chengdu Sichuan, B.S. in Finance
Yichen Shi, Chengdu Sichuan, B.S. in Accounting
Xin Zheng, Chongqing, Unclassified
Xin Liu, Ganzhou Jiangxi, B.S. in Accounting
Wenyi Tang, Luzhou, B.S. in Finance
Suo Tang, Mianyang, Unclassified
Feifan Lu, Neijiang, Unclassified
Xueying Zheng, Shanghai, Unclassified
Qiwei Chen, Shanghai City, Unclassified
Xiaohan Wang, Shantou, Unclassified
Fanyi Qiu, Shenyang, B.S. in Finance
Xue Xia, Shuangliu, B.S. in Accounting
Huan Jiang, Sichuan, B.S. in Finance
Rui Zhou, Sichuan, B.S. in Finance
Jin Qin, Weifang, Unclassified
Wei Cong, Yantai, Unclassified
Yili Jin, Yiwu, B.S. in Finance
Ruoling Li, Yuxi, B.S. in Management/General

Egypt

Omar Sobhy Nasef, Cairo, B.A. in International Studies

France

Laurie Ajavon, Saint Ouen, B.A. in Journalism

Germany

Stefanie Mueller, Monheim, Unclassified

Jamaica

Shavonneice Youlanda Loubar, Kingston, B.S. in Communications Media

Japan

Chie Nishiki, Kyoto-Shi, Unclassified
Ayaka Sawabe, Osaka, B.A. in Religious Studies

Kenya

Yiyi Fan, Nairobi, B.S. in Biology/Pre-Medical

Malaysia

Jie Yee Ng, Ipoh, B.S. in Communications Media
Pei Fong Tan, Ipoh, B.S. in Management/Operations
Yie Xiong Tee, Johor, B.S. in Finance
Whay Ying Phuah, Klang, B.S. in International Business
Nithiya Kalyani Mohan, Klang Selangor Darul Ehsan, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business
Yew Chuan Chew, Kuala Lumpur, B.S. in Finance
Li Shean Soon, Kuala Lumpur, B.S. in Marketing
Mae Yen Yip, Petaling Jaya, Undeclared College of Natural Sciences and Mathematics
Jia Yi Goh, Seremban, B.S. in Nutrition/Dietetics
Tian Shoon Lau, Seremban, B.S. in Nutrition/Dietetics
Wesley Loh, Subang Jay, B.S. in Finance
Shun Thai Ang, Subang Jaya, B.S. in Marketing
Caren Yu Sze Ong, Subang Jaya, B.S. in International Business

Montenegro

Mervin Cikic, Bijelo Polje, Unclassified

Mozambique

Katiuscia M. Manave, Maputo, B.S. in Finance

Netherlands

Nicole Ijff, Leersum, Unclassified
Chariton Tsafaridis, Nijmegen, Unclassified
Tanja Hofman, Sliedrecht, Unclassified

Norway

Christoffer Holth, Kongsvinger, Unclassified
Sindre Visnes, Lyngstad, Unclassified
Charlotte Bidne, Oslo, Unclassified
Robin Hoines, Oslo, Unclassified
Anette Fjellvang, Porsgrunn, Unclassified

Old Serbia

Jelena Vaslic, Temerin, Unclassified

Peru

Doris Patricia Quispe, Lima, B.S. in Management/General

Puerto Rico

Daniel E. Rivera, Carolina, B.A. in Criminology/Pre-Law

Republic of Korea

Boweon Yoon, Daegu, Unclassified
Jeong Weon Seo, Seoul, B.S. in Fashion Merchandising

Russia

Diana Saltykova, Saint-Petersburg, B.A. in International Studies

Saudi Arabia

Amnah Ali Y. Azizi, Riyadh, B.S. in Interior Design

Sweden

Robin Karl Roger Knutsson, Karlstad, Unclassified

Taiwan

Yi Lin Yao, Hsinchu, Unclassified
Chia Chen Pai, Taipei, Unclassified
Ting Ju Sheng, Taipei, Unclassified
En-Ui Lin, Zuoying, Kaohsiung, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

Thailand

Tabtip Louhabanjong, Krabi, B.A. in International Studies

United Kingdom

Emilia Osborne, Bedfordshire, B.S. in Mathematics/Applied Mathematics
Katie Sarah Eaton, Halesowen, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Zimbabwe

Buhlebenkosi Thandekile Masilela, Bulawayo, B.S. in Accounting

  • Registrar’s Office
  • Clark Hall
    1090 South Drive
    Indiana, PA 15705
  • Phone: 724-357-2217
  • Fax: 724-357-4858
  • Office Hours
  • Monday through Friday
  • 8:00 a.m.–4:30 p.m.
  • (Excluding Holidays)
  • Office Closed December 24 - January 1, 2015