Skip to Content - Skip to Navigation

Fall 2010 Dean’s List


Adams County

Abbottstown

Amanda Nicole Lee, Cherry Lane, B.A. in International Studies

Rodney Adam Wolf, Racetrack Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Arendtsville

Adam Steven Tuckey, Main Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Aspers

Allison Leigh Bobb, Coon Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Steven Patrick Weible, Bendersville Wenksvill Road, B.A. in Criminology

Biglerville

Zachary Christopher Lieberum, Ditzler Avenue, B.S. in Marketing

Sara Elizebeth Schrider, Southview Drive, B.A. in Spanish

Meghan Watson Walde, Rentzel Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Nicole Marie Woerner, Benders Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

East Berlin

Kimberly Michelle Brown, Lake Meade Drive, B.A. in Anthropology/Archaeology

Rachel E. Musser, Creek Road, B.S. in Hospitality Management

Kaytlin Georgia Schott, Schofield Drive, B.S.Ed. in English Education

Fairfield

Aaron Lewis Corso, Blue Bird Trail, B.S. in Management Information Systems

Kirsten Ann Kraker, Deer Trail, B.A. in Criminology

Gettysburg

Maggie Leigh Clabaugh, Locust Street, B.S. in Nursing

Molly Frances Clark, Meade Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

James Allend Colkitt, Goldenville Road, B.A. in Theater

Allison Taylor Connolly, Cavalry Field Road, B.S. in Athletic Training

Steven David Deitch, Twin Lakes Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Benjamin John Dufendach, Baltimore Pike, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Matthew David Hutchison, Rocky Grove Road, B.S. in Athletic Training

Regan Elizabeth Little, Belmont Road, B.S. in Athletic Training

Tara Jo Miller, West Bonniefield Drive, B.S. in Nursing

Christopher John Ozenbaugh, Longstreet Drive, B.A. in Criminology

Holly Lorena Schlein, Belmont Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Carissa Anne Smith, Heritage Drive, B.S.Ed. in Music Education

Littlestown

Heather Nicole McLaren, Boyer Street, B.S. in Nursing

Justin Eugene Null, Mengus Mill Road, B.S. in Management Information Systems

Brandi Lynn Pittinger, Mengus Mill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Molly Elaine Plank, West Myrtle Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Kevin Patrick Pumphrey, Tudor Court, B.S. in Finance

Jaimie Alana Walker, Littlestown Road, B.S. in Fashion Merchandising

New Oxford

Bradley Allen Eline, Heritage Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Andrea Ellen Hetrick, 700 Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Jenna Lynn Nicholson, Kevin Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Kimberly Anne Ruhlman, Hanover Street, B.A. in Criminology

Orrtanna

Jonathan D. Norwich, Old Route 30, Undeclared, College of Health and Human Services

Colton Michael Peterson, Old Route 30, B.A. in Criminology

York Springs

Ian Scott Lynch, Bateman Road, B.A. in Political Science

Larysa Andrea Miller, White Oak Tree Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Allegheny County

Allison Park

Maria L. Anzelone, Linden Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Justin Bahorich, Toftrees Drive, B.A. in English/Writing Studies

Robert Joseph Bisceglia, Bucktail Drive, B.A. in History

Shannon Nikol Brogdon, Concord Drive, B.A. in Psychology

Zachary A. Carr, Winchester Drive, B.S. in Geology/Environmental

Blair Michael Chapman, Redcoach Road, B.A. in Criminology

Megan Marie Ciesielski, Hunters Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kerry Lee Connolly, Hampton Valley Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Jacqueline Louise Gajewski, Clareville Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Ryan Charles Gray, Summit Drive, B.A. in Computer Science

Michele Marie Henderson, Sample Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Kimberly Ann Hofstetter, Viewcrest Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Megan Elizabeth Riley, Miller Drive, B.S. in Communications Media

Stacey Victoria Ryan, Meadow Crest Drive, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Hilary Claire Seserko, Westwind Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Michelle Lee Smith, Cedar Ridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Zachary Thomas Smith, Middle Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Joshua David Stagel, Fernledge Drive, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Kristina Michelle Stiger, Summit Drive, B.S. in Accounting

Bethel Park

Alexis Renee Abbott, Summit Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Matthew Thomas Carroll, Southampton Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Natalie Lynn Cerrone, Pinto Court, B.S.Ed. in Art Education

Cole Daniel Comstock, Rolling Green Drive, B.A. in English

Jeffrey Alan Conroy, Highland Road, B.S. in Management Information Systems

Karrie Ann Crivelli, Clifton Road, B.S.Ed. in English Education

Jessica Ruth Fish, Bethel Crest Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

Zachary William Fish, Bethel Crest Drive, B.A. in English

Nicole Marie Gasbarre, Sylvania Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Nicole R. Hanes, Dalmation Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Cara Jean Harper, Hi Ridge Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

Sean Marie Herald, Timberidge Drive, B.A. in Anthropology

Lauren Marie Knuth, Chessbriar Drive, B.S. in Marketing

Kristina Michelle Kowalski, Highfield Court, B.S. in Marketing

Lindsay Dawn Lawrence, Postgate Drive, B.S. in Communications Media

Kelli Joan Malarkey, Wilson Drive, B.S. in Child and Family Studies

Sara Ashley Miller, Turngate Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Elizabeth L. Nebiolo, Highland Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Alexis Anastasia Palonis, Casswell Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Erin C. Pierson, South Parks Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Mia Krystal Reuschling, Eastview Road, B.A. in Criminology

Amanda Christine Sedley, Orchard Avenue, B.S. in Marketing

Kurt Dean Valentine, Greenhaven Drive, B.A. in History/Pre-Law

Samuel M. Weinblum, Prescott Drive, B.S.Ed. in English Education

Nicole M. Zalak, Orchard Avenue, B.A. in Theater

Brackenridge

Robert George Koharchik, Nevada Street, B.S. in Management Information Systems

Braddock

Ombrea Denise Askew, Beech Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Jill L. Baila, Grant Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Bridgeville

Justin Michael Burda, Sarah Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Jenna Marie Carnahan, Cook School Road, B.S. in Athletic Training

Megan Lynn Cengia, Harding Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

Kelsey Mary Ferguson, Bank Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Jessica Lee French, Missouri Avenue, B.A. in Psychology

Scott Andrew Garbera, Hunters Path Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Stephen Ross Kimbrough, Union Street, B.A. in Criminology

Danielle M. Solt, Missouri Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Vanessa Valentino, Pennsylvania Avenue, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Christina Marie Wageling, Lakemont Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Carnegie

Elena Maria Brandimarti, Norwich Court, B.S. in Nutrition/Dietetics

Richelle J. Davis, Elwyn Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Fautma M. Eshnuk, Lindsay Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Edward John Feldman, Willina Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Cydney Denise Kennedy, Moffat Street, B.S. in Fashion Merchandising

Tyler Julius Mroz, Superior Street, B.A. in Criminology

Kerry Ann Orchowski, Lindsay Road, B.S.Ed. in Music Education

Katlyn Marie Rhodes, 1st Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

Richard Andrew Seder, Marshall Avenue, B.S. in Marketing

Richard William Waite, Bank Street, B.A. in Criminology

Ryan Richard Zaharko, Justus Street, B.S. in Accounting

Cheswick

Ross Michael Heastings, Mohican Court, B.S.Ed. in Music Education

Courtney Kristen Hoole, Florian Drive, B.S. in Hospitality Management

Kyle Benjamin Novak, Spring Hill Lane, B.A. in Criminology

Clairton

Heather Marie Eikey, North State Street, B.A. in Criminology

Matthew Stephen Grassi, Fawn Drive, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Stacie Lee Saracco, Meadowfield Lane, B.S. in International Business

Coraopolis

Lauren Michelle Benedetti, Dines Drive, B.S. in Nursing

Tara Lynn Coats, Brodhead Road, B.S. in Hospitality Management

Tyler J. Fitzgerald, Crosswind Court, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Brandon C. Graham, Speer Drive, B.S.Ed. in Physics Education

Paul Joseph Indrihovic, Forest Grove Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Anton Sergeevich Matyushkov, Larchmont Court, B.S. in Safety Sciences

Corie Ann Scanlon, Jeff Drive, B.S. in Nursing

Anna Katherine Simon, Herbst Road, B.S.Ed. in Art Education

Danielle Marie Snapp, Summit Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Elizabeth J. Strager, Broad Hill Farms Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Stephanie Marie Tassone, Ellwood Court, B.S. in Nutrition/Dietetics

Thomas Andrew Zupko, Juanita Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Crafton

Trista Marie Jacob, Terrace Drive, B.S.Ed. in Art Education

Crescent

Evan Michael Hall, Huntsridge Drive, B.S. in Safety Sciences

Elizabeth James Hatton, Laurel Ridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Michele L. Lugowski, Aster Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Cuddy

Joseph Mastrean, B.F.A. in Art Studio

Duquesne

Shawnese D. Brown, South Sixth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Elizabeth

Hailey Jean Barton, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Hillary Elaine Barton, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Sarah N. Brunazzi, Mentor Road, B.S. in Management/Operations

Jared Michael Crevar, Monongahela Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Justin Robert Fuga, Ash Drive, B.A. in Criminology

Christopher Andrew McCall, Fallen Timber Road, B.A. in Political Science

Etna

Kayla Ashley Stillwagon, Walnut Street, B.S. in Respiratory Care

Gibsonia

John William Benton, Edgehill Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

Jordan W. Brandon, Bellefield Court, B.S. in Accounting

Alyssa Choiniere, Willowcrest Drive, B.A. in Journalism

Patrick Edward Connell, Jenny Drive, B.S. in Accounting

Kimberly Anne Craft, B.A. in Anthropology

Randy L. Davis, Walcott Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Anthony J. DiPasquale, Kim Lane, B.S. in Marketing

Shane Ryan Gribbin, Deer Path Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Eric Joseph Hilldorfer, Lakeview Drive, B.A. in Criminology

Rachel Lauren Holtgraver, Gibsonia Road, B.S. in Hospitality Management

Nicole L. Holtz, Ringneck Court, B.S. in Nursing

Brittany W. Kilian, Kim Lane, Undeclared, College of Health and Human Services

Vincent Christy Labriola, Prince Phillip Court, B.S. in Accounting

Dana N. Lombardo, Valleyvue Drive, B.S.Ed. in Art Education

Deanne Patrice Mallich, Mohawk Drive, B.S. in Accounting

Jamie Lee Mason, North Pine Circle, B.S.Ed. in Art Education

Lauren Elizabeth Meuschke, Lynn Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Zachary David Meuschke, Lynn Lane, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Graham Patrick Mulqueen, Haberlein Road, B.A. in Political Science

Joshua Thomas Noble, Bakerstown Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Kyle Andrew Palmer, South Pioneer Road, B.S. in Accounting

David Scott Pouchot, Bruton Drive, B.S. in Computer Science/Applied

Natalie M. Schaefer, Phillips Road, B.A. in Journalism

Brian R. Sharkey, Bruton Drive, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Systems

Kara N. Sloniger, Babcock Boulevard, B.S. in Nursing

Glassport

Emily Louise Case, Maryland Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

Heather Lin McCutcheon, Vermont Avenue, English, Undeclared

Glenshaw

Mary Allison Brasile, Ridgeview Circle, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Tiffany Fannie, Kelly Road, B.A. in Economics

Gina Ann Goss, Kimble Drive, B.S. in Nursing

Timothy Michael Herbold, Elmwood Drive, B.S.Ed. in Biology Education

Jonathan James Jackson, Springwood Drive, B.A. in Criminology

Kelly Marie Krakosky, Amity Road, B.S.Ed. in Spanish Education

Michael D. Krakosky, Amity Road, B.S. in Biology

Kristin R. Long, Forliview Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Danielle Nicole Neely, Laurelwood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Carrie Elizabeth O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Chelsea Erin O'Hanlon, Pictwood Drive, B.S.Ed. in English Education

Kevin William Pflumm, Rose Drive, B.S. in Management Information Systems

Clarissa Elizabeth Stewart, Black Walnut Lane, B.S.Ed. in Music Education

Zachary James Whalen, Rene Drive, B.A. in History

Jessica M. Woods, Rolling Farms Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Harwick

Adrian Lynn Callen, B.A. in Art/Studio

Julianne Elizabeth Hafera, Cambridge Drive, B.S. in Hospitality Management

William E. Morgan, Pillow Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

Lauren Marie Nicholson, Pillow Avenue, B.S. in Hospitality Management

Homestead

Jessica Brittany Sayles, Hays Street, B.S. in International Business

Imperial

Jeremy Allen Hetrick, Timber Trail, B.S. in Accounting

Angeline McGraw, Bayberry Lane, B.A. in Journalism

Tiffany D. Tokar, Forest Glen Drive, B.A. in Sociology

Matthew J. Wilking, Forest Glen Drive, B.S. in Accounting

David Matthew Zvirman, Aspen Drive, B.A. in Political Science/Pre-Law

Indianola

Eve Ann Kedzierski, Crest Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Jefferson Hills

Allie Elizabeth Breisinger, Sean Court, B.A. in Criminology

Elissa Lynn Graff, Waterman Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Danielle Moriah Horgos, Wakefield Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Casey Marie Martin, Steinbach Lane, B.A. in History

Nicholas Wancheck, Glendale Drive, B.A. in Criminology

Ariana Elizabeth Winovich, Oakwood Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Leetsdale

Lauren Marie Jones, Washington Street, B.S.Ed. in Deaf Education

McKees Rocks

Timothy James Capuano, Kohleen Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Victoria Grace Cercone, Rye Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Jordan Alexandra Ellsworth, Waterford Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Kara Marie Hertzberg, Aiken Road, B.A. in Psychology

Jennifer Jean Jackson, Silver Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

April Lynn Maritz, Mary Street, B.S. in Marketing

Kelsey Margaret Matarazzo, Canyon Drive Extension, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Sarah Elizabeth Munas, Russellwood Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Kimberly Marie Sumpter, Oak Point Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Kelly Antoniette Trapani, Fiddleback Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Akkiemaj Lashonda Webb, First Street, B.S.Ed. in English Education

McKeesport

Robin S. Banks, Romine Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Molly Rose Coltogirone, Old Hills Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Danielle Lynn Dougherty, Bayne Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Ryan Alexander Hancharik, Oxford Drive, B.S. in Hospitality Management

Dacey Siddall Haughwout, Garden Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Russell Edward Langley, Oberdick Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Erin Michelle Lawnizak, Penhurst Street, B.A. in Criminology

Jared Anthony Long, Country Club Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

Cassandra Marie McBride, Kansas Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Mary Kathleen McElhinny, Lincoln Way, B.S. in Communications Media

Alena C. Okert, Owens Avenue, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Andrea Marietta Petrillo, Delrose Drive, B.S.Ed. in Art Education

Katherine L. Rusu, Ohio Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Nicole Alexandria Rybar, Beverly Road, B.S. in Communications Media

Erin K. Seaberg, Kansas Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Joseph James Tokosh, Vermont Avenue, B.A. in Geography

Daniel Christopher Tyner, Devonwood Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Emily Brooke Vitale, White Tail Lane, B.S. in Nursing

Monroeville

Gabriel Thomas Bacco, Cottage Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

David Neal Berkes, Haymaker Road, B.S. in Communications Media

Megan Lynn Bertoline, Cavitt Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Kimberly J. Bradford, Deauville Drive, B.S. in Management/General

Rachel Louise Burgess, Old Concord Road, B.S. in Respiratory Care

Amy Ann Connelly, Hochberg Road, B.S. in Interior Design

Steven Robert Davic, Oak Pointe Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Staci M. Harnden, Harvard Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Ashley Catherine Henderson, Saunders Station Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Heather Catherine Holt, Tilbrook Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Brock Andrew Kawana, Monroeville Boulevard, B.S. in Communications Media

Stephanie Lee Kirk, Tyrolia Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Valerie R. Kline, Northern Pike, B.S. in Management/General

Paul Michael Korbar, Nittany Drive, B.S. in Hospitality Management

Matthew Carl Kuehn, Macbeth Drive, B.S. in Computer Science/Applied

Angelina Alexander Kultasova, Cedar Ridge Drive, B.S.Ed. in English Education

Chelsea Marie McConnell, Donley Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Julie Faye McKay, Harvest Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

Mikhail M. Mishkov, Garden City Drive, B.S. in Marketing

Paul S. Mwambu, Saunders Station Road, B.S. in Management/General

Erin Kelly O'Donnell, Brunner Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Jessica Noelle Panichella, Jerry Lane, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Annette Marie Payne, College Parks Drive, B.A. in Journalism

Nicole Elaine Petrakis, Asbury Court, B.A. in Psychology

Meaghan Ann Polnar, Patton Street Extension, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Kelly Marie Rerko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

Sarah Lynn Rodgers, Harvard Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Daniel Graham Romagno, Mount Pleasant Drive, B.S.Ed. in Music Education

Lauren Ashley Shapiro, Ridgeview Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

Sean Michael Shapiro, Urick Lane, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Deanna L. Shirley, Kelvington Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Emily Ann Wurm, Garden City Drive, B.S.Ed. in Art Education

Moon Township

Nicole Rose Buse, Rivercrest Drive, B.S. in Hospitality Management

Derek Adam Cross, Wyngate Road, B.S. in Hospitality Management

Samantha Ashley Heinzl, Lansdowne Drive, B.A. in Criminology

April Ann Hunsberger, Rosemont Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Anita L. Madia, Duffy Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Cristina J. Meinert, Marney Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Kristen Elizabeth Miller, Malcolm Drive, B.S. in Marketing

Nicole Marie Mozena, Lynfield Avenue, B.S. in Accounting

Caitlyn Marie Perl, Amherst Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Alexandre Pokorny, Forest Green Drive, B.S. in Communications Media

Danielle Jean Schaffer, West End Avenue, B.S.Ed. in Deaf Education

Anthony Thomas White, Tiffany Ridge Drive, B.A. in Criminology

Joseph Darrell Yecko, Maple Street Extension, B.S. in International Business

Mount Oliver

Amber R. Kostiuk, Frederick Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Munhall

Shanda Marie Gaffey, West Schwab Avenue, B.A. in Psychology

Shane Patrick Johnson, Mapledale Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Brandon R. Oakes, Main Street, B.S. in Communications Media

Briana L. Zilko, Lawrence Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Natrona Heights

Joshua Thomas Carney, Cambridge Street, B.A. in Journalism

Kevin John Casella, Idaho Avenue, B.A. in History/Pre-Law

Mary R. Cristello, Black Oak Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Natalie Renea Ehrlich, Linden Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

Michael David Gaydeski, Duhurst Drive, B.A. in Computer Science

Elisa J. Hill, Talisman Lane, B.S.Ed. in Music Education

Samuel Kurylo, Union Avenue, B.A. in Psychology

Mae Mae Lee, Parks Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Kaitlyn Michelle Stanoski, Eleventh Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Neville Island

Amanda Lynn DeRuyter, Third Street, B.S.Ed. in Elementary Education

North Versailles

Kaitlyn Aubrey Fung, Reiss Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Joseph Michael Nelis, Overhill Drive, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

Oakdale

Angela Rose Devereaux, Steubenville Pike, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Christopher M. Macy, Thoms Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Kevin Ryan Martincic, Lookout Drive, B.A. in Criminology

Amanda Marie Miller, Stonegate Drive, B.A. in Journalism

Derrick John Shane, Longhorn Drive, B.A. in Theater

Oakmont

Scott J. Almendinger, Woodland Avenue, B.S. in Communications Media

Isaac M. Diyanni, Library Place, B.S. in Finance

Jacqueline C. Ionadi, Ninth Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Justin Rossi, Woodland Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

Lindsay Amanda Scatena, Eighth Street, B.S. in Safety Sciences

Nicole Lynn Stadler, Allegheny River Boulevard, B.S. in Communications Media

Pitcairn

Theresa Marie DeGeorge, Hill Street, English, Undeclared,

Pittsburgh

Fina C. Abramovitz, Denniston Street, B.A. in Criminology

Matthew D. Allen, Mardi Gras Drive, B.A. in Anthropology

Elise Anne Anderson, Rossmoor Drive, B.S. in Child and Family Studies

Rachael Anne Austin, Pine Valley Drive, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education

Briana Balcik, Abers Creek Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Christopher D. Banyai, Baywood Avenue, B.S. in Safety Sciences

Robin Carol Banyai, Baywood Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Sheilah L. Barnes, Saranac Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Leanna Marie Barone, Sherwood Drive, B.S. in Accounting

Bryan David Barrett, Baywood Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Chris Brice Barrett, Baywood Avenue, B.S. in Finance

Jacob Kenneth Baum, Meadowdell Drive, B.S. in Communications Media

Gregory Lawrence Becker, Castle Road, B.S.Ed. in Music Education

Megan Lynn Bell, Goldsmith Road, English, Undeclared

Sarah Elizabeth Berg, Crest Drive, B.S. in Accounting

Brenna Nicole Black, Spreading Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education

Carly Ann Bodack, Mount Troy Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Emily Rose Bogden, Voelkel Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

Joshua Curtis Boyd, Regency Drive, B.A. in Criminology

John S. Bozich, Clarion Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Elise Mayhew Bozzo, Hawthorne Drive, B.S.Ed. in English Education

James Bartholomew Brida, Gass Road, B.S. in Computer Science/Applied

Hannah R. Brinkley, Alabama Avenue, Undeclared, College of Health and Human Services

Justine Alexis Brown, Parkfield Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Scott Michael Brown, Old Boston Road, B.A. in Criminology

Chelsea Ann Brownlee, Maxwell Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Sarah E. Brumbaugh, Old Orchard Trail, B.S. in Nursing

Taryn Leigh Byrne, Bryson Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Jonathan Robert Campbell, Andrade Street, B.A. in Economics

Naomi Rebecca Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Suzannah Victoria Cannon, Powers Run Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Juliana Carlino, Old Boston Road, B.A. in Art/History

Aaron Paul Carlson, Fieldcrest Drive, B.S. in Marketing

Brittany Kathleen Carr, Chartiers Place, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Kayla M. Caruso, Blackhawk Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Crystal Elizabeth Celender, Sciota Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Ashley Lynn Cercone, Juniper Street, B.S. in Fashion Merchandising

Nina Christine Cerro, McCully Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Anthony Derige Ciotola, Mary Street, B.A. in Criminology

Danielle Nicole Circosta, Aster Street, B.A. in Criminology

James A. Coleman, Highland Road, B.S. in Finance

Michael Lamont Coleman-Haynes, Saint Marie Street, B.S. in Accounting

Carlin Ann Collins, Regency Drive, B.S. in Communications Media

Megan Carol Conley, Lechner Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Nicole M. Connelly, Camelia Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Kasey Lynn Cook, Fawn Court, B.S. in Nutrition/Dietetics

Maura Cathleen Costello, Minnock Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Patrick Mark Coulehan, York Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Dennis Richard Coxon, Dailey Road, B.A. in Political Science/Pre-Law

Charniece Michelle Craven, Pennsylvania Avenue, B.S. in Accounting

Ashley Nicole Craver, Lindberg Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Alicia Dawn Cullen, Fox Drive, B.A. in Sociology/Human Services

John Casey Pratt Cunningham, Josephs Lane, B.A. in Theater

Jason J. Czajkowski, Merwyn Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Hannah Dandoy, Southvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Elizabeth Rebecca Davis, Rankin Avenue, B.S.Ed. in English Education

Janice L. Davis Watkins, Glasgow Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Michael L. Dayton, Freeport Road, B.S. in Management/General

Andrea Marie DeLeonibus, Greenridge Drive, B.S. in Hospitality Management

Alexis Rae DeLuca, Key West Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Benjamin William Diehl, Elton Street, B.S. in Communications Media

Wallace Christopher Diethorn, Carriage Boulevard, B.S. in Nutrition/Dietetics

Kurt Dinger, Main Street, B.S. in Safety Sciences

Nina Ann Donatucci, Aspen Drive, B.S.Ed. in Music Education

Molly Lynn Dunn, Newport Drive, B.S. in Safety Sciences

Bryan TYler Esherick, Bartley Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Jodi Elizabeth Fedorak, Mississippi Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Andrew John Fichter, Valley Hi Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Jillian MacKenzie Figorski, Spreading Oak Drive, B.S. in Nursing

Nicole Flamgletti, Highland Road, B.A. in Criminology

Jerrod W. Foster, Grandview Avenue, B.A. in Criminology

Kyle Gregory Gaetano, Blossom Hill Road, B.S. in Marketing

Keriaki Georgilas, Norsis Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Adam T. Germeyer, Kirsopp Avenue, B.A. in Journalism

Rebecca Leigh Goldstein, West Fifth Street, B.S. in Child and Family Studies

Emily Ann Greygor, Mount Hood Drive, B.S. in Child and Family Studies

Corey Grimm, Shawnee Road, B.A. in Criminology

Lauren Marie Haas, Thorncliffe Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Kali Lynne Haeck, Old Lebanon Church Road, B.S. in Nursing

Janine Marie Halferty, Cox Place, B.S.Ed. in Elementary Education

Alana Arrington Hansborough, Shady Avenue, B.S.Ed. in English Education

Danielle Catherine Harrison, Mayer Drive, B.S. in Disability Services

Casey Marie Hefferin, Clara Street, B.S. in Marketing

William Albert Hertzler, Drood Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Olivia Anne Heyl, Tennessee Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

Thomas James Higgins, Gensler Road, B.S. in Safety Sciences

Joshua Kyle Hoffee, Elizabeth Street, B.A. in Criminology

Rachel Elizabeth Horner, Van Buren Drive, B.S.Ed. in Art Education

Katherine M. Houlis, Marlin Drive W, B.A. in Psychology

Tyler James Hregdovic, Edison Street, B.S. in Nutrition

Morgan Brianne Jasin, West Brightview Avenue, B.A. in Sociology/Human Services

Adam Malloy Jefferson, Milligan Way, B.A. in Psychology

Anthony Paul Jendrzejewski, McKelvey Road, B.A. in Criminology

Megan Leighann Johnson, Brookmeade Drive, B.S. in Nursing

Jennifer A. Kachinko, Straubs Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Cassandra Kachuta, Cape Cod Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Kelley Anne Kallon, Kelton Avenue, B.A. in Psychology

Jake Joseph Kearney, Worcester Drive, B.S.Ed. in Music Education

John Corbett Kearney, Worcester Drive, B.S. in Geology

Corey Robert Keaton, Wedgewood Drive, B.S. in Communications Media

Kala Elizabeth Kennedy, Kinvara Drive, B.A. in International Studies

Jennifer Ann Kiefer, Calvert Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Quinn Erin Kimmel, Foxland Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Ryan James King, Bingham Drive, B.A. in Honors Program in Psychology

Julia Ann Kinross, Ricker Court, B.S.Ed. in Elementary Education

Rachael S. Knittel, North Emily Street, B.S. in Management/General

Shannon Maria Kolupajlo, Newland Lane, B.A. in Criminology

Andrew John Koutsavlis, Inglewood Drive, B.A. in Art/Studio

Maura Kathleen Kownacki, Hillcrest Place, B.A. in Art/Studio

Neil Joseph Kownacki, Hillcrest Place, B.S. in Management Information Systems

Charlene Catherine Kraus, West Willock Road, B.S. in Hospitality Management

Brittany A. Kuhn, Holiday Parks Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Jenna Leigh Kukla, Hartl Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Monica Kathleen Laird, Spruce Valley Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Gary R. Lang, Joseph Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Nicholas Ian Lehman, Illinois Avenue, B.S. in Safety Sciences

Katelynn N. Leiby, Minooka Street, B.S. in Nursing

Carly Brooke Lewis, Old Orchard Trail, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Corey A. Lim, Arkansas Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Robert Alan Link, Sylvania Drive, B.S. in Communications Media

Joshua Francis Lombardi, Summer Haven Court, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Chelsea Kiersten Long, Fieldstone Drive, B.S.Ed. in Art Education

Ricky T. Lovell, Hampton Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Ashley Elizabeth Lowry, Southern Highlands Drive, B.S. in Marketing

Dorothy Elizabeth Lucas, Boxfield Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Sarah Wheeler Luckett, West Swissvale Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

Tu Loi Luu, Guylyn Drive, B.S. in Management/General

Brittany Cheers Lyons, Dorseyville Road, B.S. in Nursing

Caitlin Grace Lyons, Dorseyville Road, B.S. in Nursing

Derek Paul Lyons, Dorseyville Road, B.A. in Criminology

Mary Bridget MacDonell, Milliken Avenue, B.A. in Sociology

Josh Maizlech, Hobart Street, B.S. in International Business

Ashley Patricia Malick, Massachusetts Avenue, B.S. in Communications Media

Ryan Joseph Mance, Roosevelt Boulevard, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Kelly Teresa Mansfield, Logans Ferry Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Brian John Marks, Meteor Circle, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Katharine Anastacia Marsico, Orchard Spring Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Darniesha N. Martin, Berry Street, B.S. in Child and Family Studies

Kristina Marie Masucci, Hillsdale Avenue, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Daniel Joseph Maxwell, Cedarwood Drive, B.S. in Marketing

Brennan Marshall May, Tiffany Ridge, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Kara Marie McCaffrey, West Brentridge Avenue, B.A. in Journalism

Kate Ann McComb, Seegar Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Chelsey Jan McDonald, Woodland Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Lindsey Diane McDonald, Woodland Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

David M. McGinnis, Mississippi Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Tyler McGuigan, Ivy Street, B.S.Ed. in Music Education

Donshanek Sheavon McLaurin, Duffield Street, B.A. in Journalism

Carly Elizabeth McPartland, Hilpert Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Brian Daniel Melczak, Pinchtown Road, B.A. in Criminology

Brienne Kylie Metzgar, Oak Hill Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Samantha Margrette Meyer, Washington Avenue, B.S.Ed. in English Education

Jessica Lynne Miceli, Hialeah Drive, B.A. in Psychology

Melanie Renee Micheli, Lanpark Street Second Floor, B.S. in Nursing

Jay Christopher Migliozzi, Henley Drive, B.S. in Hospitality Management

Kelly Anne Milligan, Morrow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Kimberly Anne Mitchum, Chapel Ridge Road, B.S. in Interior Design

Eric J. Mittermeier, Dunlap Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Antoinette Marie Moeslein, Old Clairton Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Joseph Richard Muckle, Maryland Avenue, B.A. in Spanish

Bradley William Mullen, Richfield Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Brandon Richard Murphy, Ridgehaven Lane, B.A. in Criminology

Roman William Nardozi, School Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Madeline Suzanne Neely, Arlor Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Sara Lynne Nickel, Wible Run Road, B.S. in Nursing

Matthew Samuel Norris, Lincoln Avenue, B.A. in Criminology

Michele Katherine Olson, Wil Tara Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Jason K. Orr, B.S.Ed. in Elementary Education

Meghan E. Paine, Hempstead Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Joseph Domenic Palermo, Center New Texas Road, B.A. in Criminology

Brittany Lyn Papalia, Roosevelt Boulevard, B.A. in English

Christina Marie Parise, Long Road, B.A. in Anthropology

James Joseph Pataky, Regency Drive, B.A. in Criminology

Stephanie Marie Pelch, Ridgewood Avenue, B.S. in Marketing

Nicholas Alexander Pesanka, Hazelhurst Avenue, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Elizabeth Marie Pferdehirt, Old Leechburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Stacey Paulette Phelos, Pearce Road, B.S. in Hospitality Management

Joseph Daniel Piqueira, Ramada Drive, B.S. in Accounting

Elizabeth M. Plakidas, Emerson Avenue, B.F.A. in Art Studio

Michael Plazio, Saxonburg Boulevard, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Alexandra Polens, Laurel Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Daniel Robert Pomerantz, Windsor Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Kayla Marie Porter, Hurston Way, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Erin Marie Puko, Jaycee Drive, B.S. in Accounting

Margaret Jean Radford, Merwyn Avenue, B.S.Ed. in English Education

Angela Marie Recker, Brentwood Avenue, B.A. in Criminology

Ralph R. Rectenwald, Larsen Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Sara Marie Rice, Kittanning Pike, B.S. in Management/Operations

Michelle Anne Rose, Shawnee Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Patrick Matthew Rossiter, Hoosac Street, B.S. in Accounting

Jody Michael Rotto, Shelbourne Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Lauren Nicole Rubash, Meadow View Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Lindsay Nicole Ryan, Gales Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Stephen Thinnabat Sabreen, Kingridge Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Raven Alexis Sams, Clover Street, B.S. in International Business

Kaitlyn Lydia Sanders, Scotia Street, B.A. in Art/Studio

Mariah Lee Sanders, Aurelius Street, B.A. in Psychology

Lara C. Scandrett, Tahoe Drive, B.A. in English/Writing Studies

Dylan James Schneider, Long Road, B.S. in Marketing

Brian John Sell, Rockland Drive, B.S. in Hospitality Management

Kelsey Lee Sevin, Audrey Drive, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

Lindsay Marie Shaffer, Delp Street, B.A. in Criminology

Christine Louise Shanaberger, Kaplan Avenue, B.S. in Respiratory Care

Michael R. Shanaberger, Kaplan Avenue, B.A. in Sociology

Kelsi Patricia Shanley, Highland Road, B.A. in Psychology

Sarmed Safi Shareef, Orwell Way, B.S. in Safety Sciences

Douglas Allen Sheerer, Jefferson Avenue, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Diana Rachelle Sieber, Jancey Street, Undeclared, College of Health and Human Services

Kevin Michael Simon, Marie Drive, B.S. in Communications Media

Kelsie Michelle Sinagra, Dombey Drive, B.S. in International Business

Harprit Singh, Villa Court, B.S. in Accounting

Kimberly Rose Skarns, Ford Avenue, B.S.Ed. in English Education

Stephanie Ann Skowron, Bennington Woods Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Rebecca Marie Smith, Lloyd Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Cori S. Snyder, Melvin Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Stephanie Noelle Soracco, West Prospect Avenue, Undeclared, College of Fine Arts

Kathleen A. Spieler, Dorothy Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Stella Marie Stratigos, Key Avenue, B.S. in Communications Media

Jenna C. Sujansky, Gloucester Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Erin Marie Sullivan, Duchess Lane, B.S. in Finance

Meghan Catherine Sullivan, Ardmore Manor Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Melanie A. Swann, Valleyvue Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Nicole Lynn Szulborski, McClure Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

Natalie Victoria Thiess, Brittany Place, B.S.Ed. in English Education

Kristine M. Thomas, Gittens Street, B.S.Ed. in Elementary Education

William Tipton, Travella Boulevard, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Gregory James Titus, Oblock Road, B.S. in Disability Services

Kristen Marie Trichtinger, Hibiscus Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Kelly Marie Trozzo, Dorseyville Road Rear, B.S.Ed. in Deaf Education

Bryce Valencic, McCandless Avenue, B.A. in Criminology

Carolyn Valeo, Greystone Drive, B.S. in Nursing

Andrew David Venturella, Gene Drive, B.A. in History/Pre-Law

Michael T. Walczak, Oaklawn Drive, Undeclared, College of Fine Arts

Benjamin Elwood Waltz, Dell Lane, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Rachel Leigh Ward, Columbia Drive, B.A. in Criminology

Lonnie R. Wedd, Allegheny Center, B.S. in Respiratory Care

Nicholas Todd Weingartner, Hebron Drive, B.S. in Communications Media

Derek Anthony Whitehurst, Marquis Drive, B.S. in Management/Operations

Bryan Scott Wigginton, 8th Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Jessica Marie Wilding, Dalewood Street, B.S. in Nursing

Steven Michael Wilhide, Austin Avenue, B.S. in Safety Sciences

Laura M. Wilkins, Bellwood Drive, B.A. in Art/History

Emily Kathleen Winward-Green, Parklyn Street, B.S. in Communications Media

Jamie Lee Winwood, Sandune Court F, B.A. in Biology

John Wong, Delevan Street, B.S. in Management/General

Thomas E. Wood, Greendale Drive, B.S. in Management/General

Leah R. Yoho, Semicir Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Matthew Stephen Zandier, Carlyn Drive, B.S. in Management/General

Nicholas James Zapatka, Sunrise Drive, B.S. in Marketing

Kelly Marie Zigarovich, Ridgecrest Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Donald Cody Zimbicki, Somerville Drive, B.A. in Criminology

Allison Elizabeth Zimmerman, Quaker Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Plum

Ambur Lynsey Bowen, Rustic Ridge Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Nicole Marie Lang, Meadow Wood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Matthew Stephan Swackhammer, Mardi Gras Drive, B.S. in Accounting

Sewickley

Carly Nicole Branchen, Ritter Road South, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Daniel Cody Bujak, North Avenue, B.S. in Hospitality Management

Caesandra Burgh, Quaker Road, B.S.Ed. in Music Education

Marissa Ann Butler, Sturbridge Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Bridget Rose Clark, River Road, B.S. in Communications Media

Carrine Jean Gray, Deer Valley Drive, B.S. in Human Resource Management

Madeline K. Iannamorelli, Sonie Drive, B.S. in Disability Services

Peter Timothy Kane, Rochester Road, B.A. in Criminology

Sophia Alleyda Valladares, Kenney Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Shadyside

Samantha Ann Martin, Lehigh Avenue, B.S. in Accounting

South Park

Amanda Rose Albitz, Bonnie Dell Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

Alisabeth L. Ballas, Knights Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Jordan Alyssa Dabecco, Bristol Drive, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Colin Ryan Flannery, Amy Drive, B.S. in Accounting

Jennifer Lynn Greselin, Armstrong Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Jordan Christopher Kelly, Royal Parks Boulevard, B.A. in Criminology

Nicole E. Miller, Bristol Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

David Charles Wilderman, Piney Fork Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

Morgan Wilson, Hertford Drive, B.S. in Child and Family Studies

Springdale

Casey Lynn Overly, Colfax Street, B.S. in Fashion Merchandising

Katey Joan Yurchick, Willow Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Swissvale

Robert Paul Putala, Cannon Street, B.S. in Chemistry

Tarentum

Emily Marie Antonace, New Orchard Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

Michael Thomas Carrigan, Dellenbaugh Road, B.A. in Criminology

Amy Lynn Lubatti, Summit Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Paul Thomas Pillart, Bessemer Street, A.A.S. in Electro-Optics

Turtle Creek

Nathan Gary Keane, Homer Drive, B.S. in Management/General

Upper St. Clair

Amanda Marie Ocando, Harrow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Verona

Hannah Jobeth Allison, Chaske Street, B.S.Ed. in Elementary Education

John AJ Hazur, Vogels Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Neesa Marie Jackson, 5th Street Extension, B.S. in Physics

Rita Marie Kennedy, Maple Avenue, B.A. in Journalism

Keileigh Lynn Koch, Sara Lane, B.S.Ed. in Music Education

David Joseph MacIntyre, Bower Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Michael Andrew Martini, Fox Chase Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Breanne Morrow, Seventh Street, B.A. in Criminology

Alison Diane Oniboni, Blanchar Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Laura Anne Oniboni, Blanchar Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Bethany L. Slaugenhaupt, Richmore Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

West Elizabeth

Kelsee Briele O'Hare, Seventh Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

West Mifflin

Andrew Christopher Fecik, Greensprings Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Kelsey Lynn Gross, Brierly Drive, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

Paul W. Jackel, Lebanon Church Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

Lauren Marie Long, Curry Hollow Road, B.S. in Fashion Merchandising

Kelsey Marie Lucas, Glencoe Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Brittany Lorean Malone, Buchanan Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

Kristie Nicole Molanick, Vermont Avenue, B.S. in Communications Media

Jennifer C. Murphy, Seneca Court, B.S.Ed. in Music Education

Joshua Aaron Nesbitt, Victoria Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Chelsea Elizabeth Oakes, Muldowney Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

William Joseph Popojas, Saint Agnes Lane, B.A. in Criminology

Stacy Ann Rost, Martin Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

Samantha Jo Spargal, Cerasi Drive, B.S. in Respiratory Care

Angeline Virginia Yimin, Brinway Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Wexford

Holly L. Blechman, Pine Ridge Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Ashley Elizabeth Frohnert, Richard Road, B.S. in Marketing

Andrew Kerry Gaus, Wallace Road, B.A. in Criminology

Riley Matthew Kennedy, Washington Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Michael Evan Koller, Fox Meadow Drive, B.S. in Accounting

Rachael L. Perl, Forest Trail Drive, B.S. in Hospitality Management

Bradley Geier Ray, Manor Road, B.S. in Communications Media

Lauren Kathleen Schulties, Richard Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Sean Michael Simpson, Wexford Run Road, B.A. in Sociology

Elizabeth Paige Sternby, Davison Drive, B.A. in Journalism

Victoria Jon Sternby, Davison Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Emily Elaine Teare, Shenot Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Armstrong County

Adrian

Lacey Noel Freeman, Old Reesedale Road, B.S. in Hospitality Management

Erin Nicole Hughes, Waterway Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Cadogan

Tyler Shane Jack, Oak Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Cowansville

Kathleen Brooke Fry, Ridge Road, B.S. in Child and Family Studies

Barbara Ann Yockey, Ken Wolfe Road, B.S. in Human Resource Management

Dayton

Lindsay Marie Baker, White Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Tyler James Cloak, North Mechanic Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

Brianna Marie Detwiler, Wood Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Lindsey Nicole Jones, B.S. in Child and Family Studies

Ryan Scott Lasher, East Church Avenue, B.S. in Safety Sciences

Rebecca Ann Nichol, State Route 85, B.S. in Mathematics

Laura Catherine Renosky, North Miller Road, B.S. in Nursing

Kristen Nicole Schrecongost, Spruce Hollow Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Becca Maran Shaffer, Sinktown Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Mary Jo Shankle, Hollow Road, B.A. in Sociology/Human Services

Lucas James Steffy, West Main Street, B.S. in Safety Sciences

Alyssa Nicole Stewart, Buck Tail Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Elderton

Landis Paige Hohl, South Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Lauren Shawn Hohl, South Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Reba Ann Sell, Keystone Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Ford City

Deanne Melisa Becker, State Route 66, B.S. in Finance

Leslie Ann Boylan, Wright Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Alicia Suzanne Brink, Pleasantview Drive, B.S. in Accounting

Leslie Ann Campbell, Scout Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Teresa Ann Coleman, Fifth Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

David V. Cook, Fifth Avenue, B.A. in Geography

Elizabeth R. Cujas, Fourth Avenue, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Kendra Nicole Fulmer, Garretts Run Road, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

Grahm M. Grabiec, Elm Drive, B.A. in Philosophy/Pre-Law

Amy Sue Hromadik, Carrousel Street, A.A.S. in Electro-Optics

Sheila Marie Hromadik, Carrousel Street, B.S. in Marketing

Jacob Matthew Kanish, Carrousel Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Andrea Regina Kiehl, Montgomery Flats Road, B.A. in Art/Studio

Clifton Albert McDivitt, Garretts Run Road, A.A.S. in Electro-Optics

Brittany Elizabeth Meyer, Baker Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Christopher Kent Milotte, Sixth Avenue, A.A.S. in Electro-Optics

Briana Lynne Mitcheson, Main Street, B.S. in Human Resource Management

Zachary Alexander Montgomery, Crooked Creek Dam Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kara Ortmann, Fairground Road, B.S. in Child and Family Studies

Emily Kathryn Peck, Pleasantview Drive, B.S. in Child and Family Studies

Colton Robert Podvorec, Terrace Avenue, B.S. in Management Information Systems

Donald Louis Shay, Main Street, B.A. in Criminology

Laura Irene Shiring, Fifth Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

Stephen Boyd Shiring, Fourth Avenue, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

Brandon James Valasek, Hard Tack Road, B.S. in Accounting

Sarah Elizabeth Zambotti, Terrace Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

Ford Cliff

Brielle Carol Leinweber, Painter Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Freeport

Jessica Lynn Barnes, Freeport Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Dylan Paul Becker, Freeport Road, A.S. in Electro-Optics

John Richard Bercik, B.A. in Government and Public Service

Cody Aaron Bergad, Shook Drive, B.S. in Safety Sciences

Chelsea Marie Doyle, Market Street, B.A. in Criminology

Joseph Conrad Gibson, Clinton Road, B.A. in Computer Science

Michael Roger Gregory, Walnut Way, B.A. in Psychology

Jessica Ann Ippolito, Washington Street, B.S. in Fashion Merchandising

Maura Ashley McBride, Market Street, B.A. in Psychology

Aaron Thomas Miller, Perry Lane, B.A. in English/Writing Studies

Adam Matthew Prunty, Hughes Drive, B.S. in Safety Sciences

Austin Jeffrey Shockey, Ridgecrest Drive, B.S. in Safety Sciences

Jamie Lee Shockey, Ridgecrest Drive, B.S. in Safety Sciences

Kittanning

Jessica Sue Beere, Cleveland Street, B.A. in Psychology

Alicia Renee Berasi, Glade Run Road, B.S.Ed. in Music Education

Kiera Brann Boda, Freeport Road, B.A. in Political Science

Andrew James Brochetti, Shady Lane, B.S. in International Business

Dustin Nicholas Cochenour, Heather Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Julianne Alberta Cogley, Harrison Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Zachary Alan Colo, Keystone Boulevard, B.S. in Communications Media

Jesse James Cowan, Arthur Street, B.S. in Management Information Systems

Lance Patrick Crawford, Riggle Lane, B.S. in Safety Sciences

Sarah Marie Daugherty, North Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Julianna Marie DiStanislao, North McKean Street, B.S. in Child and Family Studies

Cassandra Lynn Dively, Franklin Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Kara Ann Doms, Sisterville Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Danielle Marie Egley, Graham Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Briana Renee Englert, Bluff Street, B.S. in Communications Media

Catherine E. Foradori, Ruffaner Road, B.S. in Communications Media

Jesse Frailey, US Route 422, B.S.Ed. in Business Education

Cassandra Lee Gazzo, Pony Farm Road, B.S. in Communications Media

Roxanne Marie Genovese, The Branches, B.S. in Child and Family Studies

Joshua Lewis Grantz, East Brady Road, B.A. in Criminology

Danielle Elizabeth Gray, Glade Run Road, B.S. in Disability Services

David E. Harkleroad, Rupp Church Road, B.A. in History

Shenin Adel Headland, State Route 85, B.S. in Biochemistry

Jacob Tyler Henry, Hazel Street, B.S. in Management Information Systems

Jocelyn Renee Hepler, Ferne Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Lacey Lynn Hohl, Berts Hill Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Amber James, State Route 2007, B.S.Ed. in Music Education

Jessica Jones, Second Street, B.A. in International Studies

Elizabeth Anne Judge, Reesedale Road, B.A. in Economics

Alycia Louise King, State Route 85, B.A. in Journalism

Klaus Dieter Koster, North McKean Street, A.S. in Electro-Optics

Kyle Andrew Lewis, Beckett Road, B.A. in Criminology

Colton Jay Mallory, State Route 2007, B.S. in Management Information Systems

Jesse Ian McCullough, Woodward Avenue, B.S. in Regional Planning/Geographic Information Systems and Cartographer

Emily Elizabeth McKain, Hankey Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Jason Scott Metro, US Route 422, B.S. in Business Technology Support

Courtney Layne Milsom, Silvis Hollow Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Angela M. Morris, Wyant Road, B.S. in Accounting

Courtney M. Myers, Ping Wing Hollow Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Emma Michelle Nasser, Mulberry Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Joshua David Olinger, Garfield Street, B.S. in Safety Sciences

Tabitha Renae Reefer, Green Tree Road, B.A. in Anthropology

Adam Joseph Rizzo, Woodward Avenue, B.A. in Psychology

Aaron Keith Seyler, South Route 1018, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Aaron Keith Shaffer, Indiana Avenue, B.A. in Geography

Ashley Lynne Smith, Friendship Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Jennifer Marie Spangler, Ford City Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Christina Lynn Steele, Freeport Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Shannon Nicole Stephens, Garretts Run Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Alexa Nicole Stouffer, Garfield Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Nicholas C. Townsend, Glade Run Road, B.A. in Sociology

Dylan Chase Vallies, Sedwick Lane, B.S. in Communications Media

Keri Lynn Weaver, Garfield Street, B.S. in Interior Design

Stephie Ann Wise, Keystone Boulevard, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Justine Marie Woytowish, Shady Lane, B.S. in Communications Media

Phillip Scott Wyant, Silvis Hollow Road, Undeclared, College of Fine Arts

MacKenzie K. Yantos, North Jefferson Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Ethan Ryan Zimmerman, Zimmerman Way, B.A. in Criminology

Leechburg

Rhonda Renee Anderson, Forks Church Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Adrienne Marie Arndt, Evergreen Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Miranda Sue Bruno, Rhoda Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Daniel Lee Dunmire, Floral Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

Karlee Christine Fisher, Evergreen Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Shanell Nicole Mailki, Lucesco Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Cassie Eileen McAfee, Evergreen Road, B.S.Ed. in Art Education

Ian J. Musco, Lucesco Road, B.S. in Safety Sciences

Jeramie Dustin Platt, Grant Avenue, A.S. in Electro-Optics

Chelsey Lynne Ronian, Hyde Parks Road, B.S. in Child and Family Studies

Levi Jason Sappe, Market Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Melissa Ann Shiring, Terrace Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Elizabeth Anne Stimmell, White Cloud Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Nicole Kathleen Stotler, Smail Road, B.S. in Marketing

Casie Shannon Vargson, Siberian Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Ryan Joseph Wasilchak, Pleasant Hill Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

Manorville

Mary Jacquelyn Mantini, Water Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

Michelle Marie Yanoff, Water Street, B.S. in Child and Family Studies

McGrann

Catherine Marie Smith, Byron Street, B.A. in English /Pre-Law

North Apollo

Kristin M. Betancourt, Moore Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Andrew T. Newton, 16th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Sean Timothy O'Neil, Moore Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Parker

Corey Tyler Best, Sarah Furnace Road, B.S. in Communications Media

Emery Steven Keller, Woods Road, B.A. in Criminology

Marguerite Delacy Miles-Brinkley, Oneida Valley Road, B.A. in International Studies

Rural Valley

Bethany Ann Baker, North Jefferson Street, B.S. in Nutrition

Stacey M. Cecconi, Gibson School Road, B.A. in Psychology

Daniel Travis Claypool, Brown Road, B.S. in Management Information Systems

Rachel L. Eyth, Sagamore Road, B.S. in Human Resource Management

Karly Ann Good, Brown Road, B.S. in Respiratory Care

Seth Alexander Hrabovsky, Sagamore Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Deanna Jean Karloski, Powers Crossroad Road, B.A. in Sociology/Human Services

Shauna Ann Kennedy, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Jennifer Lynn Marken, B.S. in Hospitality Management

Sagamore

Crista Noel Johns, B.S. in Nursing

Shannon Marie Johns, B.S.Ed. in Elementary Education

Spring Church

Dakota James Sapinsky, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Heather Dawn Wagner, Wagner Lane, B.A. in Honors Program in Psychology

Templeton

Becky Ann Bower, Hoover Road, B.S. in Human Resource Management

Jacqueline Elizabeth Bower, Hoover Road, B.S. in Communications Media

Ashley Marie Bowser, B.S. in Nursing

Lynne Nicole Lorenz, Rimer Hill Road, B.S. in Interior Design

Colton Dane Porter, State Route 1035, B.S. in Mathematics

Alexa Nicole Shuster, Redbank Road, B.S. in Fashion Merchandising

West Leechburg

Brittany Marie Blair, Giron Street, B.S.Ed. in English Education

Trisha M. Klingensmith, Summit Street, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

Dalton James Mottillo, Second Street, B.A. in Criminology

Ashley Nichole Scott, Summit Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Aaron Paul Sulava, Schall Lane, B.S. in Safety Sciences

Worthington

Tylor Lee Anthony, B.S. in Mathematics

Jessica Bes Beers, Butler Road, B.S.Ed. in English Education

Stephanie Lynn Flick, Bear Street, B.S. in Human Resource Management

Caleb James Grafton, Lafferty Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

John William Riley, Sarver Road, B.A. in Psychology

Keith Andrew Risch, East Main Street, B.S. in International Business

Corri Lynne Watterson, Ruth Hill Road, B.A. in Psychology

Nathan E. Williamson, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Yatesboro

Samantha Renee Eckman, Third Street, B.S.Ed. in English Education

Beaver County

Aliquippa

Cynthia Margaret Adams, Clearview Road, B.S.Ed. in Biology Education

James G. Cleis, Truman Drive, B.A. in English/Writing Studies

Jason L. Cvetkovich, Cherry Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Allison Rae Giammanco, Kings Mill Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Diamon Hall, Main Street, B.A. in Journalism

Reanna M. Hart, Calvert Street, B.S. in Marketing

Daniel Thomas Kennelly, Buttonwood Drive, B.S. in Accounting

Rachel Emily Mankowski, Glenwall Drive, B.S. in Child and Family Studies

Nicole Renee Patillo, Grand Avenue, B.S. in Communications Media

Sean Michael Scalise, Maplehurst Drive, B.A. in Criminology

Kristen Marie Sipes, Ravine Lane, B.S. in Interior Design

Breanna Lynn Wright, Timber Lane, B.S. in Communications Media

Christopher Ryan Wright, Timber Lane, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

Ambridge

Lisa Marie Blonski, Beaver Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Abbie Jean Charlton, Merchant Street, B.S. in Marketing

David Scott Ellis, Maplewood Avenue, B.A. in English

Steven Kory Perciavalle, Beaver Road, B.S.Ed. in English Education

Ashley Nicole Yaworsky, Maplewood Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Angela Marie Zaccagnini, Ridge Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Jamie Jo Zbrzezny, Oak Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Baden

Katherine Rebecca Bliss, High Meadow Road, B.S. in Nursing

Kara Ashlee Lattanzio, Friel Road, B.A. in English /Pre-Law

Jessica Lynn Scranton, Foxglove Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Daniel Paul Walter, Pineview Road, B.S. in Finance

Beaver

Jeffrey James Bluedorn, Crest Drive, B.S. in Safety Sciences

Rachael Elizabeth Curtis, Center Drive, B.S.Ed. in English Education

Louis John Didio II, Buffalo Street, B.S.Ed. in Physics Education

Brandon Pierce Grose, Western Avenue, B.A. in Journalism

Kevin Michael McDanel, Fernwood Drive, B.S. in Communications Media

Alexandra Paige Pille, Sixth Street, B.S. in Fashion Merchandising

Beaver Falls

Nicholas Aaron Ali, Emmet Drive, B.S. in Safety Sciences

Amanda Rosemarie Coppola, Glenda Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Samantha Jo Fabiani, Center Street, B.A. in Theater

Kelsey Jean Herrmann, Maxine Drive, B.A. in Sociology

Jaime Lynn Kolch, Sanger Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Nicholas J. Vacar, Coralberry Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Emily C. Zenisek, Beachmont Drive, B.S.Ed. in Chemistry Education

Clinton

Allison Marie Emanuele, Saratoga Drive, B.S. in Nursing

Kinsey Morgan Gilbreath, Laura Drive, B.S. in Finance

Darlington

Stephany Michelle Baldwin, Woods Run, B.S. in Communications Media

Heather Lynn Shontz, Lisbon Road, B.A. in Psychology

Catherine Grace Wory, Blackhawk Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Hookstown

Robin Tasha Pinsoneault, Shivler Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Kathlyn Joy Salvati, Boyd Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

Industry

Brett Bradley Balco, Knollwood Drive, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

Brittany Lynn Long, Terrace Avenue, B.A. in Journalism

Monaca

Heather Ann Furdak, Center Grange Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Shannon Marie Furdak, Center Grange Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kelsie Jo Kegg, Mary Street, B.S. in Respiratory Care

Brian Albert McClain, Atlantic Avenue, B.S. in Marketing

Andrew Emrys Owens, Katerina Drive, B.S. in Chemistry

Chelsea Eleanor Rose Tompkins, Cochran Drive, B.S. in Management/General

New Brighton

Taylor N. Guthrie, Craig Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Andrew Michael Jaros, Barker Avenue, B.A. in Sociology/Applied Social Research

Abigail Joyce Kronk, Route 68, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Rochester

Chalina Rena Boulding, 6th Street Extension, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Brittany Lynn Gordon, Maple Avenue, B.A. in Religious Studies

Bedford County

Alum Bank

Jason Vaughn Musselman, Cashew Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Bedford

Margaret Marie Glass, South Bedford Street, B.A. in Theater

Lindsay Renee Miller, Hillview Drive, B.S. in Hospitality Management

Amanda Jo Shoemaker, Egolf Road, B.S. in Hospitality Management

Hayley Jo Williams, South Bedford Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Buffalo Mills

Levi Bingman, Tar Water Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Clearville

Joshua Cole Bolyard, Bear Gap Road, B.A. in Criminology

Everett

Jessica E. Hann, Hollars Extension, B.F.A. in Music Performance

Whitney Marie Territo, Fairview Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

Rachel M. Villareale, West Seventh Street, Undeclared, College of Fine Arts

Imler

Lacey Yvonne Claar, North Imler Valley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Manns Choice

Melissa Rae King, Chestnut Street, B.A. in French

Benjamin Jacob Lieb, Corley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

New Enterprise

Jennifer Kay Long, Brumbaugh Road, B.S.Ed. in Music Education

Osterburg

Matthew David Claar, Heritage Road, B.S.Ed. in Business Education

Queen

Nicole Dawn Eicher, Beaver Dam Road, B.S.Ed. in Music Education

Saxton

Gregory Alan Strauss, Broad Top Mountain Road, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education

Schellsburg

Damon Nicholas Green, Falkland Lane, B.S. in Interior Design

Berks County

Barto

Zachary Steven Slaby, Westfield Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

Bechtelsville

Victoria Alicia Rowland, Nickel Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Bernville

Thomas Patrick Byrne, Dogwood Drive, B.A. in Economics/Mathematics

Birdsboro

John David Benischeck, Garey Road, B.S. in Finance

Athene Frances Davidowski, Denise Drive, B.A. in Art/Studio

James Alexander Falicki, East Fifth Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Chelsea G. Murray, Cold Run Road, B.S.Ed. in English Education

Megan Lynn Sowers, Geigertown Road, B.A. in Art/Studio

Blandon

Gabrielle Elaine Scalese, Spirit Court, B.S. in Marketing

Nicholas John Theodore, Eagle Drive, B.A. in Criminology

Boyertown

Nicole Ann Conley, Poole Hill Road, B.F.A. in Art Studio

Jennifer Marie Johnson, Rattlesnake Hill Road, B.A. in International Studies

Douglassville

Shannon Leigh Gross, Cameron Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Bryan Charles Kaplan, Weavertown Road, B.S. in Communications Media

Joseph W. Kolenda, Redwood Drive, B.S. in Computer Science/Applied

Stephanie Lynn Nihart, Old Swede Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Sally Lynn Rice, Holly Drive, B.S. in Hospitality Management

Kaitlyn Daniele Straub, Blacksmith Road, B.S. in Fashion Merchandising

Fleetwood

Gabrielle Victoria Eckert, Highland Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Sarah Mae Wilson, Pleasant Hill Road, B.S. in Biology

Kutztown

Emily Elizabeth Heffner, Schwoyer Road, B.A. in Psychology

Avery Lee Oswald, Sieger Road, B.S. in Management/General

Laureldale

Megan Leigh Schlott, Holtry Street, B.S. in Fashion Merchandising

Leesport

Lauren Michele Angstadt, Abbey Lane, B.S. in Nursing

Garrett Storm Rodriguez, Cathy Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Mertztown

Megan Antoinette Bernhard, Pump Lane, B.S.Ed. in Art Education

Elizabeth Marie Dietrich, Kurt Drive, B.S.Ed. in Music Education

Mohnton

Patrice Danielle Douglas, Alleghenyville Road, B.S. in International Business

Zachary Kevin Ochs, Hunters Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

Mohrsville

Samuel Brant Schreiber, Main Street, B.F.A. in Music Performance

Oley

Chelsea Michelle Gieringer, Oley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Reading

Lyndsey Marie Bosold, Raymond Street, B.S. in Interior Design

Saysha Sonia Cabodevilla, Green Street, B.A. in Journalism

Tate Arthur Dewalt, Pine Woods Court, B.S.Ed. in Music Education

Courtney Michele Herrmann, Scotland Drive, B.S. in Management/General

Robert Earl Hinkle, Merion Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

Leigh Ann Lubas, Par Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Ross M. Newcome, Pennsylvania Avenue, B.S. in Mathematics

Andrew William Newstein, Sycamore Drive, B.S.Ed. in English Education

Amanda Rose Omelko, Mallard Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Joshua Robert Peters, Pennsylvania Avenue, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Joseph Allen Reichard, Sycamore Drive, B.S.Ed. in Biology Education

Lauren Ashley Sebastinas, Gouglersville Road, B.S. in Interior Design

Timothy Mark Seidel, Oley Street, B.A. in History

Samuel Austin Souza, Hunters Run Boulevard, B.S. in Accounting

Samantha Jordan Starr, Fredrick Boulevard, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Jessica Marie Szurgot, Filbert Avenue, B.S. in Respiratory Care

Hannah Elizabeth Vought, Michele Court, B.S. in Interior Design

Robesonia

Beth Ann Davis, West Penn Avenue, B.A. in English/Writing Studies

Ryan Patrick Egan, Focht Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Shillington

Melissa Erin Gottshall, South Miller Street, B.A. in Psychology

Shoemakersville

Amanda Lynn Hoffman, Birch Hill Road, B.A. in Criminology

Sinking Spring

Nicole Susanne Gillotti, South Mountain Drive, B.S.Ed. in Music Education

Trevor Craig Hills, Saddle Court, B.A. in Criminology

Matthew Douglas Rutt, Katharine Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Meghan Meredith Shoff, Kirkwood Avenue, B.S. in Athletic Training

Temple

Tiffany L. Fasig, Mount Laurel Avenue, B.A. in Journalism

Wernersville

Raymond G. Edwards, Texter Mountain Road, B.S. in International Business

Clinton Charles Keller, Slater Drive, B.S. in Communications Media

West Lawn

Ashley Lynn Gerhart, Halsey Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Womelsdorf

Chelsea Jordan Kochel, West Franklin Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Wyomissing

Erinn Lynn Boguslowski, Dorchester Drive, B.A. in Criminology

Rachel Elizabeth Bowes, Broadcasting Road, B.S. in Fashion Merchandising

Michael Ramon Johnson, State Hill Road O, B.A. in Criminology

Shannon Catherine Reed, Ivy Lane, B.S. in Hospitality Management

Blair County

Altoona

Mallory Beth Akins, North Fifth Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Rachel Lynn Albright, Riggles Gap Road, B.A. in Psychology

Lacey Rae Anderson, Harmony Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

Amanda Rachel Applas, Ruskin Drive, B.S. in Nursing

Ashley Laraine Baker, Rural Route 3 F, B.S. in Hospitality Management

Lisa Marie Balasco, East Walton Avenue, B.A. in Theater

Amber Lynn Boyles, 24th Avenue, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Julia Katharine Brogan, Coleridge Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Jennalyn Elizabeth Brown, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Curtis Alan Davidhizar, Second Avenue, B.S. in Communications Media

Drake Paul Dennis, Beale Avenue, B.S. in Human Resource Management

Richard Warren Diantoniis, Fordham Circle, B.S. in Safety Sciences

Katy Ann Feather, Robin Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Angela Michelle Finelli, 24th Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Britney Alexis Freet, 1st Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Jordan Michael Galentine, Crawford Avenue, B.A. in Anthropology/Archaeology

Carl Thomas Gingrich, Ingham Drive, B.S. in Marketing

Robert Mitchell Haberstroh, North Second Street, B.S. in Computer Science/Applied

Alison Leigh Hallinan, 25th Avenue, B.S. in Nursing

Michael John Hallinan, Juniata Gap Road, B.S.Ed. in English Education

Olivia Nicole Hand, Hartzell Avenue, B.S. in Nursing

Caitlyn Marie Hazenstab, Sickles Corner Back Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Jeremy P. Hetrick, Poland Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Alexandra Marie Julian, East 23rd Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

Cole Alexander Leitz, Sixth Avenue, B.S. in Applied Mathematics

Douglas Alexander Longwill, East Penn Avenue, B.A. in Psychology

Tyler James McConnell, Rural Route 5, B.A. in Criminology

Kelsey Ann Mearkle, Broad Avenue, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Kirsten Marie Messner, Lyndale Road, B.S. in Interior Design

Elizabeth Marie Moore, Crawford Avenue, Undeclared, College of Health and Human Services

Emily Clare Morris, Ivyside Estates Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Linzi Renee Powers, 23rd Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Danielle Lynn Saylor, Ivyside Drive, B.S. in Accounting

Samantha Jo Settimio, 28th Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Emily Elizabeth Shade, Morningside Avenue, B.S. in Business Technology Support

Kelsie Marie Shortsleeve, 23rd Avenue, B.S. in Hospitality Management

Joseph Paul Smithmyer, Rural Route 7, B.S. in Biology

Karlee Anne Stacey, East Crawford Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Shannen Renae Stiffler, North Fourth Street, Undeclared, College of Fine Arts

Dominique Confer Tambellini, Eldorado Springs, B.S.Ed. in Elementary Education

Emily Lynn Walter, First Avenue, B.A. in Political Science

Joshua M. Wertz, Fordham Circle, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Claysburg

Nathan Ronald Claar, Lower Claar Road, B.S.Ed. in Business Education

Sarah Leanne Ebersole, Buttermilk Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

Monica Lynn Iachini, B.S.Ed. in Business Education

Marissa Shea Leslie, Carriage Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Kyle Martin Pozgar, Bedford Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Duncansville

Carlisa Nichole Bauer, Tyler Lane, B.S. in Nutrition/Dietetics

James Lee Dalgarn, Orchard Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical

Joshua David Dwyer, Cedarcrest Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Andrew Joseph Fox, Holstein Drive, B.A. in Journalism

William Thomas Gomez, Edgewood Drive, B.S. in Management/Operations

Christine Nicole Jenkins, Pioneer Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Sara A. Leighty, Dunnings Highway, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Megan Loraine Maggiore, Cedarcrest Drive, B.S.Ed. in Music Education

Jacqueline Tighe Michaels, Cochran Drive, B.A. in Sociology/Human Services

Casey June Miller, Tree Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Tisa J. Miller, Valley Forge Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Brian Patrick Saylor, Orchard Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical

Jessica May Taylor, Cedarcrest Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

Kaylee Brooke Westover, Cochran Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

East Freedom

Gabrielle Ann Lanzendorfer, Polecat Road, B.S. in Athletic Training

Tyler Michael Weyandt, Polecat Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Hollidaysburg

Ashleigh Nicole Craig, Sylvan Crest Drive, B.S. in Applied Mathematics

Michaela Rae Ergler, Brush Mountain Road, B.S. in Nursing

Brooke Danielle Frederick, Jones Street, B.S.Ed. in French Education

Megan Marie Frederick, Clubhouse Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

David Ray Henderson, Maple Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Sophia Angelene Lamont, Sylvan Crest Drive, B.S. in Management/Operations

Alyssa M. Nelson, Swinging Bridge Road, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing

Zachary Adam Seymour, Locke Mountain Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

Dana Paige Weakland, Cherry Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Brendon Earl Weaver, Aggie Street, B.A. in Criminology

Martinsburg

Abram Joshua Seymour, Henrietta Road, B.S. in Human Resource Management

Tia Michelle Smith, Ake Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Roaring Spring

Tara Lynn Baker, Pine Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Nicole Louise Claar, Plum Creek Road, B.A. in Sociology of Disability Services

Megan Elizabeth Hall, Spruce Street, B.S.Ed. in Music Education

Keshia Elyse Mock, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Chelsea Lauren Steward, Ore Hill Road, B.S. in Child and Family Studies

Coryn Elizabeth Thompson, Acorn Road, B.S.Ed. in Art Education

Tyrone

Christina Marie Brisbin, Decker Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

Morgan Elizabeth Cambridge, Oak Street, Undeclared, College of Health and Human Services

Alisia Danita Drew, Deborah Street, B.S. in Child and Family Studies

Kegan Andrew Fink, Washington Avenue, B.A. in Criminology

John Franco, Oak Hill Lane, B.S. in Biology/Pre-Medical

Tyler Joseph Mertiff, Oak Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Gage A. Padula, Hazel Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Elizabeth Rose Tepsic, Bald Eagle Pike, B.S. in Finance

Taylor Lynn Zindel, Bell Tip Road, B.A. in Criminology

Williamsburg

Lisa Marie England, Dempsey Lane, B.A. in Art/Studio

Joy Linette Shanholtz, Maple Street, B.S.Ed. in English Education

Bradford County

Monroeton

Taylor Ferguson, Main Street, B.S. in Marketing

Rome

Sarah Lynne Salitrynski, Route 467, B.S.Ed. in Music Education

Sayre

Travis Keir, South Keystone Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Stephen Shenfield, Baxter Street, B.S. in Computer Science/Applied

Towanda

Maximillian Charles Esmus, Poplar Street, B.A. in Music/Theory and Composition

Samantha Marie Rakowski, Fourth Street, B.A. in Honors Program in Psychology

Wysox

Anya Rose Hudyncia, Rural Route 2, B.A. in Art/Studio

Bucks County

Bensalem

Rachel Hannah Back, Jefferson Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Michael John Cornman, Berkley Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Melissa Mae Hilderley, Bryan Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Teresa Lyn Liotta, Barnstaple Court, B.S. in Nursing

Bristol

Daniel Cuevas, Garfield Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Michelle Marie Wheeler, Pitt Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Chalfont

Alyssa Lynn Ermann, Peggy Lane, B.S. in Nursing

Megan Hayes, New Galena Road, B.S. in Fashion Merchandising

Gabriella Marie Mancinelli, Fox Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Jamie L. Root, Oak Avenue, B.S. in Communications Media

Churchville

Joseph Anthony Torrisi, Cedar Brook Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Doylestown

Kelly Melissa Brown, Jennifer Court, B.S. in Fashion Merchandising

Chelsea Leigh Calahan, Eagle Lane, B.A. in Criminology

Bridgett Colleen Ryan, Leapson Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Fairless Hills

Eve Anna Pellitteri, Fairfield Road, B.S.Ed. in Spanish Education

Feasterville Trevose

David Michael Casavecchia, East Pine Street, B.A. in History

Furlong

Tracey Ann Glorioso, Cloverly Drive, B.S. in Communications Media

Holland

Peter Samuel Glovas-Kurtz, Rising Sun Avenue, B.A. in English

Lauren Hillegas, Mulberry Drive, B.A. in Criminology

Erin Catherine Smith, Brookside Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

Hulmeville

Samantha Marie Preston, Walnut Avenue, B.S. in Interior Design

Ivyland

Melody Shira Kaplan, Peach Blossom Lane, B.S. in Child and Family Studies

Jamison

April Marie Morgenstern, Brook Lane, B.S. in Nursing

James Joseph Rendeiro, Harmony Lane, B.A. in Political Science

Langhorne

Amanda Marie Best, North Buckthorne Avenue, B.A. in Psychology

John Robert Diletto, Quaker Circle, B.S. in Management/General

Arthur James Gerstenmaier, Virginia Avenue, B.S.Ed. in English Education

Ashley Marie Kahler, South Woodbine Avenue, Undeclared, College of Health and Human Services

Jenna Marie Keen, Chaff Court, B.S. in Nursing

Lauren Jean McCalley, Maple Point Drive, B.S. in Hospitality Management

Joseph A. Pullins, Flour Lane, B.A. in Criminology

Levittown

Rebecca Lynn Beadling, Trellis Road, B.S. in Biology

Thomas Earle Boileau, Eventide Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Lindsey Carney, Mill Creek Road, B.S. in Nursing

Carly A. DiBraccio, Kenwood Drive North, B.S. in Management/General

Lindsay Jean Killian, Locust Lane, B.A. in English/Literary, Textual, and Cultural Studies

Karly Rose Kriger, Dawn Road, B.S. in Disability Services

Andrew Olbrish, Crown Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Erik R. Rinehold, Edgewood Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Jill Catherine Shortt, Queensbridge Road, B.S. in Athletic Training

Nikki Young, Twig Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Milford Square

Adair E. Fisher, B.S. in Hospitality Management

Morrisville

Mark Stephen McKenna, Hillcrest Avenue, B.S. in Communications Media

Samantha Jean Tallman, Lesha Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

New Britain

Liana H. Wall, Lenape Drive, B.S. in Physical Education and Sport

Brianna Whalen, Willow Wood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

New Hope

Jacqueline Elaine Pelicano, River Road, B.A. in Criminology

Kevin Robert Weber, Middleton Lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Cassandra Nicole Wood, Comfort Road, B.S. in Nutrition

Newtown

Colleen Kaitlynne Kelly, Tulip Drive, B.S. in Child and Family Studies

Elizabeth Ann Larcher, Hunters Way, B.S.Ed. in Music Education

Jenna Marie Loughlin, Lafayette Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Sarah Susan Orefice, Millstone Drive, B.A. in Art/Studio

Taylor C. Shaw, Laurel Circle, B.A. in Anthropology/Archaeology

Natalie A. Tribendis, Jonquil Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Penndel

Mark Edward Shaffer, Monroe Avenue, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

Perkasie

Patricia Lynn Dolan, Dill Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Bethany Anne Foley, West Parks Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Rebecca Caitlin Franklin, Stonycrest Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

Jessica Lynn Heidel, Pinewood Lane, B.S. in Management/Operations

Abbey Lorraine Mason, Blooming Glen Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Casey Elizabeth Yoder, Dublin Pike, B.S. in Nursing

Quakertown

Ashley Elizabeth Moyer, Concord Court, B.S.Ed. in Elementary Education

Ethan Paul Wolfe, Allentown Road, B.S. in Hospitality Management

Richboro

Patrick Daniel Donohue, Bonnie Road, B.S. in Communications Media

Samantha Jacqueline Sjostedt, Matthew Circle, B.S. in Nutrition

Sellersville

Tyler Christine Edelmayer, Brinkley Drive, B.S. in Communications Media

Southampton

Jessica Danielle Reilly, Surrey Road, B.S. in Communications Media

Daniel C. Zobel, Stahl Road, B.A. in Art/Studio

Springtown

Brittany Rae Cerino, B.S. in Nursing

Upper Black Eddy

Delaney Shea McDermott, Narrows Hill Road, B.A. in English

Warminster

Emily L. Burg, Newtown Road, B.S. in Communications Media

Jackie Marie Hampshire, Acorn Drive, B.A. in Criminology

Taylor Marie Houseman, Little Lane, B.A. in Criminology

Ashleen Patrice Kelly, Revolutionary Way, B.S. in Nursing

Heather Nunn, Willow Drive, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

Warrington

Brendan C. Adams, Palomino Drive, B.S. in Biochemistry

Christopher Scott Eno, Palomino Drive, B.A. in History

Rachel Lynne Josephs, Huntly Drive, B.S. in Hospitality Management

Kristin Marie Welk, West Cobblestone Circle, B.S. in Accounting

Washington Crossing

Jared McCarty Weed, Lookout Lane, B.S. in Marketing

Yardley

Patrick Ryan Boyle, Lindenhurst Road, B.S. in Geology

Krysten Mary Monahan, Hearthstone Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Daniel Robert Oberkofler, Saxony Lane, B.A. in Economics

Jordan Robert Pasch, Stewarts Way, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Janet Margaret Sheffer, Glen Drive, B.S. in Child and Family Studies

Butler County

Butler

Samantha Mae Ambuster, Kelly Road, B.S. in Communications Media

Steven Michael Banks, Evans City Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Renee Elizabeth Clouse, Thornwood Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Devin Jean Convery, Artlee Avenue, B.S. in Nursing

Jamie Lynn Czech, Crisswell Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Katelynn Elizabeth Doyle, Jones Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

Corey Edward Fisher, Evans City Road, B.A. in Criminology

Lacy Dana Hepler, New Castle Road, B.A. in Geography/Economic Geographer

Jacob Emmett Hickey, Primrose Circle, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Dylan Robert Hiles, North Osche Road, B.A. in Criminology

Ashley E. Link, East Christie Avenue, B.S. in Interior Design

Lindsay Mae MacArthur, Weckerly Road, B.S. in Marketing

Lucas Jon Master, Preston Drive, B.S.Ed. in Business Education

Tasha M. Mehelich, Mercer Road, B.A. in Criminology

Maraina Louise Miles, Thorn Run Road, B.A. in Art/Studio

Erin Maureen Mossman, North McKean Street, B.A. in Theater

Chad Richard Pesci, North Magnolia Drive, B.A. in Criminology

Amy S. Raabe, Isle Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Matthew James Rodgers, Fallecker Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Arianna Catherine Sabo, Old Plank Road, B.S. in Nursing

Brittany S. Scott, Meridian Road, B.S. in Hospitality Management

Joshua Lee Shuster, Bryson Road, B.A. in Criminology

Justin James Simons, Coventry Drive, B.A. in Criminology

Dylan Michael Songer, North Monroe Street, B.A. in Psychology

Chauntelle Lea Spencer, Royal Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education

Nicholas Eric Westerman, Chestnut Drive, A.S. in Electro-Optics

Lee Edward Will, Bluegrass Drive, B.A. in History/Pre-Law

Cabot

Zachary David Drane, Bear Creek Road, B.S. in Computer Science/Applied

Tori Nicole Kuhn, Brose Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

Victoria Anne Mizwicki, Linn Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Chicora

Daniel Allen Bray, Fairmont Road, B.A. in Computer Science

Katelynn Mae Randall, Janet Lane, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Aaron Anthony Werner, Love Road, B.A. in Psychology

Connoquenessing

Traci Colleen Kuntz, B.A. in Criminology

Cranberry Township

Melissa Lynn Askey, Unionville Road, B.S.Ed. in English Education

Sydney Marie Baker, Glenbrook Drive, B.S. in Nutrition

Lindsay Marie Boltz, Ashbury Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Kyle Eric Cook, Jennifer Drive, B.A. in Criminology

Amanda Anne Cowan, Ten Point Lane, B.S. in Accounting

Daniel Patrick Coyne, Sunrise Drive, B.A. in Psychology

Suzanne Elizabeth Craig, Winterbrook Drive, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

David James Crum, Bayberry Lane, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing

Natalie Rose Czerwinski, Woodbine Drive, B.S.Ed. in Art Education

Julianne Rae Dunbar, Highland Court, B.S. in Computer Science/Applied

Katherine Grace Dunbar, Highland Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

David P. Felt, Cherrington Drive, B.S. in Communications Media

Suzanne Michele Francis, Crossing Ridge Trail, B.S. in Human Resource Management

Jillian Marie Galloway, Mirage Drive, B.S. in Nursing

Brandon Grady, Elmhurst Circle, B.S. in Hospitality Management

Christopher Ryan Kinzler, North Boundary Road, B.S. in Hospitality Management

Cody Thomas Knight, Emily Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Jillian Lucci, Poplar Place, B.S. in Hospitality Management

Anita Lynn Marchi, Dorsay Valley Drive, B.A. in Sociology

David Thomas Palmer, Ruth Street, B.A. in Psychology

Dominic Samuel Petrucci, Redmond Court, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Felicia Nicole Rape, Averys Way, B.S. in Nutrition/Dietetics

Michael Jeffrey Reasbeck, Ridge Court, B.S. in Management/Operations

Lindsey Ann Rodrian, Whitetail Ridge, B.A. in Journalism

Leah Elizabeth Sahady, Jaclyn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Zachary John Salopek, Duncan Court, B.S. in Communications Media

Amanda Rose Siegfried, Country Vue Court, B.S.Ed. in Social Science Education/Anthropology

Alyssa Kate St Clair, Drake Circle, B.S. in Communications Media

Scott Jefferson Stanek, Leatherbark Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Adrienne Michelle Steele, Trowbridge Place, B.S. in Communications Media

Kaitlin C. Sterling, Trowbridge Place, B.A. in Criminology/Pre-Law

Ashley M. Sullivan, Glen Eden Road, B.S. in Interior Design

Kourtney Marie Tyler, Skyview Drive, B.S. in Hospitality Management

Evans City

Marie Alise Beaton, Marburger Road, B.S.Ed. in Deaf Education

Victoria Ann Cox, Fassinger Road, B.S. in Child and Family Studies

Kasey Shaffer Davidson, Belle Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Heather Lynn Fassinger, Fassinger Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Kevin David Hartwick, Community Parks Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Gretchen Marie Ludwig, Schar Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Megan Elizabeth McCormick, Crestview Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kelsey Loren Ripper, Elizabeth Avenue, B.S. in International Business

Fenelton

Lindsay Marie Shaw, Channing Lane, B.A. in Psychology

Heather M. Weleski, Chicora Fenelton Road, B.S.Ed. in Deaf Education

Harrisville

Elizabeth Ann Veltre, Browntown Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

Nicholas Logan Veltre, Browntown Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Mars

Tess Lauren Bielo, Tess Lane, B.S. in Hospitality Management

Christopher Jon Collier, Three Degree Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Samantha L. Goettman, Scenic Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Lindsey Hicks, Garfield Avenue, B.S. in Disability Services

Sara-Lynn Hunter, Lincoln Avenue, B.S. in Hospitality Management

Lauren Catherine Kingsley, Cliffside Drive, B.S. in Disability Services

Jacob Mashuda, Lakeland Drive, B.A. in Criminology

Virginia Anne Meyer, Pearce Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Mary McDarragh Minnock, Mount Pleasant Road, B.S. in Nursing

Domonique N. Valentine, Buckingham Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Lindsay Anne Zock, Holly Court, B.A. in Criminology

Petrolia

Michelle Linn Dufford, Kittanning Pike, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Alexandra Danielle Sutton, Hemlock Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Portersville

Courtney Elizabeth Smith, Old Route 422, B.S.Ed. in English Education

Prospect

Chelsie Marie Monn, Prospect Road, B.S. in Disability Services

Britley Nicole Raabe, Grindel Road, B.S. in Hospitality Management

Renfrew

Nicole Elizabeth Cancilla, Dick Road, B.S. in Accounting

Sarver

Kaitlin Marie Andrasko, Sarver Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Dakota Brooke Bringenberg, South Scenic Drive, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Bernard John Carr, Parker Road, A.S. in Electro-Optics

Kayla Ann Chelko, Beale Road, B.S. in Human Resource Management

Jacob David Christy, Hepler Road, B.A. in Criminology

Adam R. Cieslinski, Ralston Road, B.S. in Applied Physics/Electro-Optics

Madison Delia Crist, Primrose Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

Rowdy Wayne Durci, Winfield Road, B.S. in Finance

Thayne Richard Hess, Cole Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Katelyn Elizabeth Howard, Thompson Road, B.A. in Journalism

Jared Scott Johns, Singleton Road, B.F.A. in Art Studio

Elizabeth Lee Kurn, Kimberly Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Samuel Anthony Marasia, Kimberly Drive, B.S.Ed. in English Education

David William McCulloch, Mohawk Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Aleria Frances Palmiere, North Scenic Drive, B.S.Ed. in Biology Education

Edward Arron Schindler, Linwood Drive, B.S. in Applied Physics/Electro-Optics

Timothy Douglas Smith, Lucas Lane, B.S. in Disability Services

Andrew Richard Vivian, Willow Drive, B.S. in Safety Sciences

Saxonburg

Kevin Glen Brodeur, Plantation Drive, B.S. in Management/Operations

Elizabeth Marie Burchanowski, B.F.A. in Music Performance

Kaitlyn Marie Grzywinski, Beatty Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

Chelsea Lynn Yurisic, State Street, B.A. in Journalism

Seven Fields

Shane Ben Conrad, Essex Court, B.S.Ed. in English Education

Lindley Michelle Hamilton, Dorchester Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Ryan Richard Scheller, Wellington Drive, B.S. in Marketing

Slippery Rock

Emily Darlene Hoffman, Richard Avenue, B.A. in History

James Andrew Vinton, Applewood Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Valencia

Calvin Jay Brooks, Ridge Road, B.S. in Marketing

Stephanie Ceraso, Dwellington Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Erin Ann Jeuther, Kyle Road, B.S.Ed. in Art Education

Ryan Christopher Krause, Sheldon Road, B.S. in Management Information Systems

Madeline May Matusik, Pointe Drive, B.S. in Marketing

Shawna Lynn McAnerney, Leslie Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

Nicholas Fisher Nypaver, Fisher Lane, B.S. in Accounting

Kelly Jean Randza, Ridge Road, B.S. in Finance

Kurt Richard Stridinger, State Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Zelienople

Erika Kathleen Barlow, Glen Rape Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Stephanie Lynn Bestwick, Oakdale Drive, B.S. in Hospitality Management

Chessa Sun Ae Fernandez, Hartzell Road, B.S.Ed. in Music Education

Rachele Marie Huffman, Center Street, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

Joshua Colin Mann, East Spring Street, B.S. in Accounting

Amanda Marie Schilling, Youngblood Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

Halee Victoria Stroup, South Green Lane, B.A. in Psychology

Cambria County

Blandburg

Haley M. Noel, Skyline Drive, B.S.Ed. in Art Education

Carrolltown

Cody Michael Brahim, Bender Drive, B.A. in Asian Studies

Jamie Rose D'Andrea, Lemke Street, B.S. in Athletic Training

Jordan James Fees, Undeclared, College of Health and Human Services

William Francis Frederick, B.A. in English

Kristy Lynn Gwizdak, Brawley Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Cierra R. Kline, Carroll Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Jade Kline, Carroll Road, B.S.Ed. in Social Science Education/Sociology

Paulina Ann Kline, Saint Marys Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Jaclyn Christine Linsky, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Lisa McCann, Cole Road, B.S. in Management/Operations

Donald Alan Miller, Link Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

Victoria L. Murphy, B.A. in International Studies

Dylan Joseph Thomas, North Church Street, B.S. in Safety Sciences

Julie Anne Veneskey, Zeke Lane, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Cassandra

Maranda N. Evans, B.S.Ed. in Mathematics Education

Colver

Richelle Lynn Crawford, B.S. in Child and Family Studies

Heather Marie Mazenko, First Street, B.S. in Human Resource Management

Conemaugh

Rory Owen Marshall, Third Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Cresson

Amanda Marie Delegram, Maplewood Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Emily Elise Eberhart, Central Avenue, B.A. in Journalism

Melissa Mae Filak, Centre Avenue, B.S. in Marketing

Courtney Ann Paronish, Mountain Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Ebensburg

Andrea Michelle Becker, Ben Franklin Highway, B.S. in Accounting

Kenneth Lawrence Biter, New Germany Road, B.S.Ed. in Music Education

Christian Kelly Brennen, Tripoli Road, B.S. in Communications Media

Tara Marie Brodish, Maple Avenue, B.S.Ed. in English Education

Torie Michele Brodish, Maple Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Samantha Rose Conrad, Snake Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Paul Joseph Fagan, Winterset Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Corey Michael Faish, East Crawford Street, B.S. in Accounting

Sarah Jean Finn, Laurelbrook Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Michele Nicole Griffith, Lemon Drop Road, Undeclared, College of Fine Arts

Erin M. Harteis, Corinne Lane, B.S. in Accounting

Catherine Viola Kane, Hogue Road, B.A. in Psychology

Kathleen Roberta Kulish, Beverly Street, B.S. in Nursing

Scott Paul McHugh, Ashbrook Circle, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Daniel James O'Hara, Campground Road, B.S. in Geology/Environmental

Ashley Regina Smith, Highview Court, B.S. in Safety Sciences

Stephen Paul Spicher, Myers Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Alison Paige Terndrup, Plank Road, B.A. in Art/Studio

Michael Grant Williamson, North Spruce Street, B.S. in Finance

Haley Rose Woodley, Emerald Drive, B.S.Ed. in Art Education

Elmora

Kayla Lynn Kirsch, B.A. in Criminology

Christina Jean Sponsky, B.S. in Nutrition/Dietetics

Patricia L. Sponsky, B.S.Ed. in Elementary Education

John Thomas Zemrose, B.S. in Safety Sciences

Elton

Katlin Rachelle Daniels, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Fallentimber

Matthew Thomas Bender, Gates Road, B.S. in Safety Sciences

Charles Edward Hullihen, Executive Drive, B.A. in English

Gallitzin

Jill Marie McAllister, Hemlock Street, B.S. in Marketing

Hastings

Stephanie Dawn Anna, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Ian Marshall Cunningham, Laurel Drive, B.S.Ed. in English Education

Amber Renee Dubyak, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Jenna L. Fox, Miller Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Brittany Kline, Fourth Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Sarah Elizabeth Kudlawiec, Estate Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Susan Ellen Yuhas, Old Miller Road, B.S. in Management/General

Johnstown

Nicholas Alexander Adams, Tioga Street, B.S.Ed. in Music Education

Ashley Marie Alt, Franklin Street, B.A. in Economics/Pre-Law

Anastasia Arikidis, Belmont Street, B.A. in English/Language Studies

Emily Jean Armstrong, Kring Street, B.A. in Psychology

Megan Elizabeth Babal, Wonder Street, B.A. in History

Lauren Ann Bambino, Dickinson Street, B.S. in Nursing

Leah Beth Bambino, Dickinson Street, B.F.A. in Art Studio

Samantha Michelle Bischof, Schrader Avenue, B.S. in Communications Media

Brittany Eve Blackham, Theatre Drive, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Michael Ryan Blue, April Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Bradley Lawrence Brosig, Bear Street, B.S. in Accounting

Jessie Lee Bruckhart, Russell Avenue, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

Kathryn Elizabeth Buchan, Soap Hollow Road, B.A. in Journalism

Stephen Paul Budash, Kennard Street, B.A. in Criminology

Jacqueline Elizabeth Caddy, Ember Street, B.S. in Accounting

Michael Angelo Cancelliere, Saybrook Place, B.A. in Criminology

Melissa Dawn Chrisko, Bedford Street, B.S. in Nursing

Andrew Cominsky, Nees Avenue, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Dana Nicole Cooper, William Penn Avenue, B.A. in Music

Shannon Marie Costa, Sell Street, B.A. in Psychology

Sarah Elizabeth Custer, Mitchell Court, B.S.Ed. in Music Education

Kaitlyn Ann Czyrnik, Forest Avenue, B.S. in Hospitality Management

Evan R. Dabbs, Wilson Street, B.A. in Criminology

Jill Ann DelSignore, Emmett Drive, B.A. in Art/Studio

Matthew Scott Demchak, Wm Penn Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

Jeana Marie Dom, Luray Avenue, B.A. in Art/Studio

Katlyn Louise Durica, Eureka Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Lynette Marie Faight, Chancellor Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Mark Kevin Foltz, Girard Street, B.S. in Management/General

Tyler Joseph Friedline, Station Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Elizabeth Anne Friedman, Messenger Street, B.A. in Criminology

Brian Michael Gable, Bucknell Avenue, B.S. in Management/Operations

Travis George Gelles, Hornick Street, B.A. in Criminology

Leah Augusta Glass, Timson Street, B.S. in Hospitality Management

Kayla Beth Grasser, Mile Hill Road, B.A. in French

Victoria J. Hammer, D Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Craig Andrew Harris, Churchill Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Crispin Havener, Woodvale Avenue, B.S. in Communications Media

Kaila Blair Henry, Moss Lane, B.S. in Child and Family Studies

Beau James Herbert, Krings Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Brittany Ann Hiltz, Owen Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Brandon J. Hody, Saylor Street, B.S. in Safety Sciences

Jacquelene Michelle Honeycutt, Clover Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Alexandria Courtney Hull, Killian Avenue, B.A. in Psychology

Ashley Ann Irwin, Viewmont Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Benjamin Steven Kaseler, Wissinger Hollow Road, B.S. in Hospitality Management

Ryan James Kesslak, Violet Street, B.A. in Psychology

Maria Rose Kuzmiak, Maywood Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

James Joseph Lamonaca, Kerr Drive, B.A. in Criminology

Hong Li, Arbutus Village, B.S. in Fashion Merchandising

Justin Patrick Lipps, Coleman Avenue Frnt, Undeclared, College of Fine Arts

Alicia Clare Magistro, Goucher Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Jill Renee Marguccio, Erickson Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Amber Nichole Marlowe, Soap Hollow Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Shana Nicole Martin, Christy Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Stephanie Anne Martin, Rachel Street, B.S.Ed. in Art Education

Lindsay Elise Matolyak, Sherwood Drive, B.S. in Chemistry

Ryan R. Matthews, Russell Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

Jessica Kathleen Mazur, Claythorne Drive, B.S. in Nursing

Sean Gilbert McDonald, Bates Drive, B.A. in Criminology

Brittni Juneil McKolosky, Whispering Pines Lane, B.S.Ed. in Art Education

Kevin James Merriman, Arbutus Avenue, Undeclared, College of Fine Arts

Ryan William Mikolic, Benshoff Hill Road, B.A. in Criminology

Kelsey Marie Mills, Southmont Boulevard, B.A. in Psychology

Sheena Marie Morder, Boltz Street, B.A. in Criminology

Dottie Jean Morgan, Bedford Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Katelyn Marie Muller, Messenger Street, B.A. in Journalism

Alexandra Noel Mundy, Bucknell Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Carla P. OConnor, Bedford Street, B.S. in Hospitality Management

Lindsey Marie Overdorff, Griffith Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Sarah Jeanne Pastorek, Luzerne Street, B.A. in English/Writing Studies

Amanda Ashton Pepley, Fender Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Linda Lee Pepley, Cauffiel Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Jennifer Lynn Pfeil, Tyke Road, B.S.Ed. in Art Education

Kristin Marie Podrasky, Antonazzo Lane, B.A. in Criminology

Daniel S. Price, Shenkelview Drive, B.A. in Criminology

Britni Ann Rajter, Violet Street, Undeclared, College of Fine Arts

Joshua Alan Riggle, Goucher Street, B.S. in Child and Family Studies

Abby Ritenour, Hostetler Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Alexander Joseph Rohal, Pitt Avenue, B.S. in Hospitality Management

Katelyn Ann Rossi, Bantel Street, B.S. in Nursing

Adam Edward Rusin, William Penn Avenue, B.S. in Human Resource Management

Isaac John Samay, Glenn Street, B.A. in Political Science

Sean Michael Sapolich, Fender Lane, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Anne Elise Shearer, Goucher Street, B.S. in Fashion Merchandising

Luke Michael Slezak, Louisa Place, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Matthew Ryan Spangler, Hammer Avenue, B.S. in Communications Media

Shannon Aileen Stephens, Pomona Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Tammy Michele Stonecypher, Venango Street, B.A. in Journalism

Joshua Anthony Stutzman, Iolite Avenue, B.S. in Athletic Training

Ashley Nicole Susko, Fifty Acre Road, B.S. in Nursing

Geneve Rae Tessari, Bedford Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Travis Robert Thompson, Pender Road, B.S. in Safety Sciences

Stephanie Marie Trimeloni, Elgin Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Megan Truscello, Hornick Street, B.A. in Spanish

Michael Ann Regina Tyrrell, Liberty Avenue, B.S.Ed. in English Education

Emily Marie Valko, Work Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

Meghan Renee Vogatsky, Simmons Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Steven Michael Wainwright, Power Street, B.S. in Business Technology Support

Maureen Anne Wesner, Bucknell Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Sebastian Wolf, Hill Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Thomas Joseph Wycheck, Oakridge Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Derek Scott Yates, Orchard Street, B.S. in Accounting

Luke Joseph Young, Palliser Street, B.S.Ed. in Music Education

Jonathan Matthew Yuhas, Hunsinger Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Melissa Renee Ziemba, Southmont Boulevard, B.A. in Economics

Lauren Elizabeth Zimmerman, Luray Avenue, B.S. in Disability Services

Lilly

Melanie Kristin Davis, High Street, B.S.Ed. in Music Education

Brandi Elizabeth Hershel, Mountain Road, B.A. in Criminology

Stacy L. Miorelli, Point View Lane, B.S. in Disability Services

Emily Marie Spinner, Duffy Lane, B.S. in Nursing

Loretto

Johnna Marie Casale, B.S. in Fashion Merchandising

Samantha Jean Cretin, Cretin Lane, B.S.Ed. in Art Education

Shannon Nicole King, Lakefront Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Marsteller

Eric A. Pizur, Farrell Road, B.S. in Management/General

Mineral Point

Jeffrey Allen Bopp, Mineral Point Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Megan Miklos, Stoneridge Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Dane Anthony Peruso, Castine Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Nanty Glo

Anthony Paul Chiappini, White Street, B.S. in Accounting

Nicole Christine Crawford, Cambria Street, B.A. in Psychology

Jared A. Divido, Cambria Street, B.A. in Anthropology

Paige Elizabeth George, Vine Street, B.A. in History

Michaela Anna O'Toole, Second Street, B.S.Ed. in English Education

Robert Bash Sowerbrower, Allie Buck Road, B.A. in Religious Studies

Nicktown

Julia Mary Dillon, Water Falls Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Olivia Jane Dumm, Henry Dumm Farm Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Ryan Francis Dunchack, Ridge Road, B.A. in Criminology

Dean Joseph Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Susan Arlene Farabaugh, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Brandon William Kochinsky, Luther Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Lisa Marie McCombie, Saint Joseph Street, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

Alexa Nicole Pawlowski, Blue Goose Road, B.S. in Accounting

Samantha Ann Rodgers, Buckwheat Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Angela Lynn Saxon, Kinter Road, B.S. in Environmental Health Science

North Cambria

Michael Cory Barvinchak, Almond Street, B.S. in Accounting

Northern Cambria

Duane Abrams, Trout Road, B.S. in Marketing

Stephen Matthew Ashurst, Oak Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Kylee Ann Baran, Main Street, B.S. in Nursing

Brandon John Bassett, Alverda Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Jesse Ryan Carnevali, Street Pats Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education

Leonard Chernisky, Ann Street, Undeclared, College of Health and Human Services

Alicia L. Contres, Grace Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Casey Charles Contres, Grace Street, B.A. in Political Science

Jerod Homer Elias, Hamlet Lane, B.A. in International Studies

Johanna Grace Elias, Hamlet Lane, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Amber Lea Filkins, Campbell Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Joseph Hovan, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Heather Marie Hudson, Hanwell Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Amy Louise Kirsch, Riverside Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Benjamin E. Knapic, Route 403 Highway North, B.S. in Computer Science/Applied

Cassandra Anna Kollar, Elizabeth Place, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Hayley Marie Paronish, 34th Street, B.S. in Communications Media

Thomas J. Paronish, Vine Street, B.S. in Geology

Christina Marie Rocco, Elder Avenue, B.S. in Marketing

Katelyn Anne Sedlock, Crawford Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Shane Paul Serafin, Hillcrest Street, B.A. in Computer Science

Jessica Nicole Smith, 39th Street, B.A. in Sociology of Disability Services

Tajia Elizabeth Stephens, Almond Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Jeffrey Vincent Stiles, B.S. in Management Information Systems

Kelly Marie Stiles, Shady Lane, B.S. in Management/General

Elizabeth Ann Thomas, Goodridge Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

Grace Elaine Thomas, Goodridge Road, B.S.Ed. in Art Education

Sarah Marie Westover, Ridge Church Lane, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Courtney Elizabeth Zernick, Mill Road, B.A. in Psychology

Samuel Zimmerman, Railroad Avenue, B.A. in History

Patton

Kaitlin Marie Cence, Linwood Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Alissa Nichole Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Deanna Lynn Coposky, Rugh Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Damien Merriman Falatek, Linwood Avenue, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Kelsey M. Hoover, Mellon Avenue, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Joshua S. Litzinger, Ashcroft Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Ryan J. Westrick, Colonel Drake Highway, B.A. in Criminology

Portage

Jared Andrew Bilchak, Cemetery Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Addie G. Gordon, Johnstown Road, B.A. in Art/History

Kyle Alexander Gossard, Gillespie Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Gabrielle Catherine Gouse, South Blair Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Laura Eden Gressick, Dusty Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Ryan Reed Grove, Jefferson Avenue, B.S. in Physics

Tracy Lynn Jubina, Golf Course Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Angela Ann Kunrod, Springhill Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Christopher James Patrick, Sportsman Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Jessica Lynn Pcola, South Blair Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Lora Anne Roxby, Allen Street, B.S.Ed. in Business Education

Sarah Ann Williams, Sportsman Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

George Joseph Yauneridge, Grove Street, B.S. in Computer Science/Applied

Saint Michael

Jacob A. Zerby, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Salix

Bret Adam Berkhimer, B.S.Ed. in Business Education

Victoria Rose McKay, Oakridge Drive, B.S. in Accounting

Daniel James Trout, Beautyline Drive, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

Sidman

Brooke Elizabeth Wissinger, Forest Hills Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

South Fork

Megan Brooke Burkey, C Court, B.S. in Safety Sciences

Bethany Ann Furlong, Lake Road, B.A. in Psychology

Brittany Suzanne Krestar, Ragers Hill Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Stephen Jude Krestar, Ragers Hill Road, B.A. in Criminology

Emily Rose Martinage, Frankstown Road, B.S. in Nutrition/Culinary Dietetics

Scott Thomas Mehall, Main Street, B.S.Ed. in Business Education

Daniel Marc Myers, Grant Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kayla Nicole Paulson, Grant Street, Undeclared, College of Health and Human Services

Elise Anne Thomas, Hamas Drive, B.S. in Disability Services

Summerhill

Kevin Walter Arnold, Turkey Path Road, B.S. in Computer Science/Applied

Nicole Irene Madison, New Germany Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Michael Joseph Wilson, Second Avenue, B.A. in Journalism

Twin Rocks

Anna Elizabeth Tatarko, Station Road, B.S. in Hospitality Management

Vintondale

Jessica Charlene Brown, Route 22 Highway East, B.A. in Journalism

Deanna Rose Charles, Route 22 Highway East, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Kristi Brinlie Olsavsky, Griffith Street, B.A. in Economics/Pre-Law

Miranda Mercedes Olsavsky, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Allison Marie Plowman, Plowman Road, B.S. in Nursing

Wilmore

Sarah Beth Crum, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Cameron County

Emporium

Kacie Barbara Brown, West Sixth Street, B.A. in Philosophy/Pre-Law

Tasha Marie Garrigan, West Second Street, B.A. in History

Kristina Lee Grove, Plank Road Hollow, B.S.Ed. in English Education

Michael Phillip Jones, Sizerville Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Brett Anthony Malize, West Sixth Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Ryan Matthew Reed, Innsbruck Drive, B.S. in Finance

Kristin Renee Sestina, West Fourth Street, B.S. in Disability Services

Kayela Irene Spehalski, Dodge Hollow Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts

Carbon County

Albrightsville

Ian Q. Grant, B.A. in Philosophy/Pre-Law

Jim Thorpe

Glen E. Harris, Woodside Drive, B.A. in Sociology/Human Services

Lehighton

Ashley Nicole Berger, Fairyland Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Nicole Sylvia Polk, South Fifth Street, B.A. in Sociology/Human Services

Palmerton

Jennifer Melissa Jones, Little Gap Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Centre County

Aaronsburg

Courtney Dawn Stitzer, Tattletown Road, B.S. in Nursing

Bellefonte

Hayley Edith Charney, Dunkle Road, B.A. in English/Writing Studies

Margaret Ann Fromm, Blanchard Street, B.S. in Communications Media

Kierstin Mali, Circle Road, B.S. in Nursing

Zane Allen Mesmer, B.A. in Criminology

Sheera Joy Sprout, Plum Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Justin Wayne Walker, McNichol Lane, B.S. in Hospitality Management

Boalsburg

Daniel Anderson Jordan, West Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Centre Hall

Matthew David Depra, Tusseyville Road, B.S.Ed. in Music Education

Tara Lynn Harlos, Middle Street, B.A. in Criminology

Emily Elizabeth Hoffman, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Kelsey Lynn Jordan, Tussey Meadow Lane, B.S. in Nursing

Alyssa Marie Muchler, South Hoffer Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Howard

Brittany Allyce Spicer, Schencks Grove Road, B.S.Ed. in Music Education

Julian

Hannah Marie Thomas, Silverdale Road, B.S. in Communications Media

Moshannon

Jeremy J. Yagle, Spruce Road, B.S. in Respiratory Care

Pennsylvania Furnace

Robbin Zirkle, West Whitehall Road, B.A. in English

Philipsburg

Alexandria Nicole Godissart, Oakwood Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

Rachel Elizabeth Powell, East Hickory Street, B.S. in Nursing

Teri Lyn Thompson, Six Mile Road, B.A. in Honors Program in Psychology

Pleasant Gap

Lyndsie Lea Holderman, Patricia Lane, B.S. in Accounting

Port Matilda

Nicholas Thomas Battaglia, Heiskel Drive, B.A. in Criminology

Olivia Bethany Fitzwater, Centennial Hills Road, B.S. in Nursing

Diana Marie Zuhlke, Charlotte Street, B.A. in Psychology

Spring Mills

Megan A. Decker, Decker Lane, B.S. in Hospitality Management

Tamara Musser, Lingle Valley Road, B.S.Ed. in English Education

Kendyl Christine Paolini, Lower Georges Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

State College

Marcus Anthony Agostinelli, Beagle Run Court, B.S. in Biology/Pre-Medical

Cassidy J. Crissman, Harvest Run Road South, B.A. in Journalism

Susan Elizabeth Ranish, Cambridge Drive, B.S. in Communications Media

Kara K. Schulz, Melissa Lane, B.A. in Psychology

Travis R. Walker, Rolling Ridge Drive, B.S. in Accounting

Chester County

Atglen

Manuel D. Pedraza, Brook Road, B.A. in Criminology

Avondale

Linda Herrera, Tandy Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

Berwyn

Kaitlyn Nicole Mancuso, Heatherstone Drive, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Coatesville

Amanda Shavon Chambers, East Chestnut Street, B.S. in Fashion Merchandising

Daniel Robert Martin, Ashberry Lane, B.A. in Art/Studio

Gabriel Jerome Trasatti, West Chester Road, B.S. in Hospitality Management

Downingtown

Deirdre Ann Bruno, Washington Avenue, B.A. in Criminology

Chelsea F. Carr, New Hampshire Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Alexander James Deets, West Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology

Amy Elizabeth Deets, West Pennsylvania Avenue, B.S. in Nursing

Eric Joseph Diewald, Christine Drive, B.S.Ed. in Music Education

Kimberly Mae Ent, Creek Road, B.S. in Fashion Merchandising

Rachael Marie Jenkins, Helm Way, B.S.Ed. in Deaf Education

Adam Donald Kreamer, Turnstone Way, B.A. in Criminology

Patricia Lynn Moore, Julie Drive, B.S. in Hospitality Management

Aubrie E. Nader, Taylors Mill Road, B.S. in Communications Media

Gabriella R. Ruggeri, Peck Road, B.S. in Respiratory Care

Margaret Thobani Shaba, Truman Way, B.S. in Natural Science

Jillian Leigh Veit, West Prospect Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

Elverson

Daniel Nicholas Alexander Burnett, Elverson Road, B.S. in Marketing

Alexander Ryan Hummel, North Manor Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Exton

Karissa Marie Lynch, Bell Court, B.S. in Hospitality Management

Jordan D. Meanix, West Devon Drive, B.S.Ed. in English Education

Matthew Scott Spencer, Biddle Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater

Molly Elizabeth Wark, Fox Run, B.A. in Sociology/Human Services

Glenmoore

Krista Leigh Jorgenson, Fairview Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Elizabeth Jo Shumaker, Arrow Point Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Honey Brook

Courtney Marie Smith, Hillbrook Drive, B.A. in Criminology

Kennett Square

Stephanie Kay Almanza, South Broad Street, B.A. in International Studies

Rebecca Ann Boon, Spottswood Lane, B.A. in International Studies

Jackilyn Annette Lewis, Las Rosas Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Carlton John Painter, Graychal Lane, B.S. in Marketing

Kristin Elizabeth Schmidt, Waverly Road, B.S. in Hospitality Management

Lincoln University

Lisa Ann Nealley, Thunder Hill Road, B.S. in Nursing

Michelle Anna Stolle, Clearview Lane, B.S. in Hospitality Management

Malvern

Ryan James Heston, Jennings Lane, B.S. in Communications Media

Nottingham

Diana Gomez-Franco, Sunrise Drive, B.S. in Accounting

Katrina C. Owens, Fremont Road, B.S. in Biochemistry

Oxford

T. William Balzarini, Kings Row Road, B.S. in Management/General

Samuel Robert Iacono, Morningmist Lane, B.S. in Communications Media

Nicole Marie Robinson, Austin Drive, B.S.Ed. in Music Education

Lauren Joan Shearn, East Ruddy Duck Circle, B.S. in Child and Family Studies

Paoli

Anna Olivia Hibbs, Hawthorne Place, B.A. in Psychology

Phoenixville

Allison Lorraine Chang, East Evergreen Drive, B.S.Ed. in Art Education

Kayla Kaminski, Tullamore Lane, B.S. in Communications Media

Lisa Marie Tomko, Red Fox Lane, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

Pottstown

Jennifer Jesus Galligan, Timberline Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Parker William Skeabeck, Hartman Road, B.A. in Criminology

Robert Joseph Smith, Chestnut Court, B.A. in History/Pre-Law

Charles Spencer Stein, Grubb Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Spring City

Tyler Jordan Caba, Barton Drive, B.S. in Management/General

Jesse Todd Guillermin, Stony Run Road, B.S. in Nursing

West Chester

Nicholas V. Dello Buono, Piedmont Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

James P. DiBello, Kirby Drive, B.A. in Criminology

Lianna Dirocco, Frederick Drive, B.S. in Communications Media

Chelsea Elizabeth Faber, Cromwell Lane, B.S. in Fashion Merchandising

Tara M. Kerchner, Apple Hill Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Andrew Evan Kornet, Palomino Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Julianne Misticoni, Hartford Square, B.S. in Fashion Merchandising

Myles Raymond Nussbaum, Bantery Road, B.A. in Political Science

Teresa Marie Ramalho, Hartford Square, B.S.Ed. in Music Education

Eden R. Ratliff, Anglesey Terrace, B.A. in Political Science/Pre-Law

Grace Ann Rivell, Warren Road, B.S. in Communications Media

Taylor Lynn Ryan, Wayne Drive, B.A. in Sociology/Human Services

Brittany Ashley Smith, West Chester Pike, B.S. in Fashion Merchandising

West Grove

Noemi Fabiola Beltran, Chestnut Road, B.A. in Psychology

Laura Jean Fox, Elliott Drive, B.S. in Chemistry

Alexander Mark Mastrilli, Dutton Farm Lane, B.S. in Communications Media

Phillip Joseph McKee, Rosewood Drive, B.S. in Management/General

Gabriel Ortiz, Valley Road, B.S. in Hospitality Management

Clarion County

Clarion

Alisha L. Walters, South Seventh Avenue, B.S. in Athletic Training

Garret Andrew Whisner, Liberty Street, B.S.Ed. in Art Education

Fairmount City

Josiah Earl Fink, Fairmount Avenue, B.A. in Criminology

Knox

Brittany Marie Caulfield, Ninevah Road, B.A. in Psychology

Stephanie Renee Kerr, West Railroad Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

Adrienne Nicole Stover, Graff Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Kristina Marie Tooley, Beaver Street, B.S. in Fashion Merchandising

Caitlin Renee Turk, Darby Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Marble

Tiffany Rochelle Myers, Route 208, B.S. in Nutrition/Dietetics

Mayport

Hope Crawford, Dry Ridge Road, B.S. in Athletic Training

Julie Ann Hagan, Snyder Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

New Bethlehem

Lacey Lee Blose, Dayton Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Tyler Joseph Goheen, Sample Road, B.A. in Criminology

Craig Matthew Hibell, Deanville Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Keith Justin Reesman, Crosscut Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Nash Allen Rupp, West Washington Street, B.A. in Criminology

Rimersburg

Jeremy Michael McClaine, Switzer Road, B.S.Ed. in Music Education

Sarah May Stone, Kissinger Mills Road, B.S. in Management/Operations

Shippenville

Ashley Nicole Dunham, Airport Road, Undeclared, College of Fine Arts

Daniel Nicholas Reichard, Route 322, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

Clearfield County

Clearfield

Gabrielle Carlson Kennedy, West Locust Street, B.A. in Religious Studies

Marissa Elena Young, South Fourth Street, B.A. in Journalism

Coalport

Allyson Marie Hegarty, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Curwensville

Candace Noel Brock, Grandview Avenue, B.A. in Criminology

Kylee Yvonne Floro, Bonnie Court, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Heidi Marie Huey, Cherry Corner Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Justin R. Maney, Anderson Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Kacie Lynn Morris, Windy Hill Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Leslie Ann Palmer, High Street, B.A. in Theater

Megan Renee Russell, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Jarrett Scott Sloppy, Schofield Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

George Ellsworth Tickerhoof, Windy Hill Road, B.S.Ed. in Biology Education

DuBois

Cody M. Alanskas, West DuBois Avenue, B.A. in Criminology

Brittany Ann Baird, Treasure Lake, B.A. in Psychology

Cassandra Lee Barton, East Weber Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Skylar Malloy Buriak, Treasure Lake, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

John Timothy Chelednik, Treasure Lake, B.S.Ed. in Mathematics Education

Dara Courtright, Sergeant Read Lane, B.S. in Nursing

Holly Ann Foradora, Narrows Creek Parks Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Amber Marie Gearhart, Thunderbird Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Emily Marie Grieve, Knarr Street, B.S. in Nursing

Trevor Michael Jones, Wood Street, B.A. in Asian Studies

Steven John Kalgren, Evergreen Street, B.S. in Hospitality Management

Jenna Irene Kougher, Wasson Avenue, B.S. in Disability Services

Raymond Anthony Lopez, Overlook Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Justine Elizabeth Narvey, West Long Avenue, B.S. in Nursing

Kristen Marie Saricks, Olive Avenue, B.S. in Hospitality Management

Amy Lynn Sunealitis, Kiwanis Trail, B.S.Ed. in Elementary Education

Emily Marie Thomas, Greenwood Cemetary Road, B.S. in Child and Family Studies

Samantha J. Thompson, Treasure Lake, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

Leah Marie Wallock, Larissa Court, B.S.Ed. in Mathematics Education

Andrew Joseph Welch, Treasure Lake, B.S. in Accounting

Nicole Elizabeth Wells, Highland Street Extension, B.S. in Child and Family Studies

Frenchville

Jessie Nicole Kelly, Livergood Lane, B.S. in Nursing

Grampian

Breana Catherine Barrett, Chestnut Grove Highway, B.S.Ed. in Mathematics Education

Brittany Marie Madera, Splash Dam Road, B.S.Ed. in English Education

Jamie Lee Rebar, Ross Road, B.S.Ed. in Business Education

Houtzdale

Kristin Ryanne Krause, Fernwood Road, B.S. in Nursing

Irvona

Shane Joseph Kimberly, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Lanse

Travis Andrew McCoy, Birch Street, B.S. in Communications Media

Madera

Rebecca Elizabeth Olson, B.A. in Psychology

Mahaffey

Amber Lynn Bennett, East Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Kari Ann Buchheit, Clover Run Road, B.A. in Psychology

Craig Robert Peterson, Bracken Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Rebecca Peterson, Bracken Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Kelly Francis Ridgway, West Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Jacquelyn Ann Sheredy, Undeclared, College of Health and Human Services

Rachel Maureen Struble, East Main Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Tessa Jo Wolff, Passmore Road, B.S. in Accounting

Morrisdale

Megan S. Liptak, Allport Cutoff, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Hannah Nicole Sunderlin, Forest Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

Munson

Brooke Leann Walstrom, Casanova Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Olanta

Caleb Michael Ball, Curwensville Tyrone Highway, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Ronald Lee Condon, Zion Road, B.A. in Criminology

Hannah Jean Walls, Douglas Road, B.S. in Nursing

Osceola Mills

Shaylea Ann Grannis, B.S. in Hospitality Management

Penfield

Taylor Virginia Crawford, Crawford Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Rockton

Natalie Victoria Robison, Rockton Mountain Highway, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Troutville

Dana Marie Alexander, Main Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

Wallaceton

Molly Conner Renee Dixon, Walker Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Woodland

Sara M. Brown, Shawville Highway, B.S. in Nursing

Brittany Christina Martell, Woodland Bigler Highway, B.A. in Psychology

Clinton County

Avis

Tabitha N. Mantle, Lafayette Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Lock Haven

Sophia Olivia Malenke Hosterman, Rural Route 2, B.A. in Philosophy

Kelly Alanna Muthler, Oak Hollow Road, B.A. in Philosophy

Jessica Elizabeth VanHorn, Woodland Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Mill Hall

Lauren Katherine Dwyer, Homestead Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Ashley Ann Sweetwood, Long Run Road, B.S. in Accounting

Columbia County

Benton

Mariah Cahterine Krygier, State Route 239, B.A. in Psychology

Marion Elizabeth Maopolski, Saint Gabriels Road, B.S. in Nursing

Berwick

Joshua Gallagher, Summerhill Road, B.A. in Theater

Alexandria Nikola Kudrna, Fairview Street, B.S. in Hospitality Management

Tara Michelle Shemonis, Heights Road, B.A. in French

Marde Ruth Snyder, East Sixth Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Elizabeth H. Tran, Holly Drive, B.S. in Nursing

Bloomsburg

Jessica Allen, Long View Drive, B.S.Ed. in Business Education

Breanne Elizabeth Bisset, Dahl Road, B.A. in English/Film Studies

Leann Marie Bowman, Whites Church Road, B.A. in Psychology

Caitlin Erin Collins, East Third Street, B.A. in Theater

Courtney Lee Comstock, Scenic Drive, B.S. in Nursing

Emily Lynn Karas, Scenic Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Allison P. Mott, Woods Edge Drive, B.A. in International Studies

Kailyn Meredith Mott, Woods Edge Drive, B.S. in Nursing

Nicole Anne Reinaker, Drinker Street, B.A. in Art/History

Megan Rae Smith, Summit Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

Jenna Marie Vannatta, Sawmill Road, B.S.Ed. in Business Education

Sarah Lynn Wagner, Nottingham Lane, B.S.Ed. in Business Education

Jordan Nicole Willie, Old Berwick Road, B.S.Ed. in Music Education

Megan Elizabeth Willie, Old Berwick Road, B.S. in Fashion Merchandising

Catawissa

Geralee Hope Slotterback, Mensch Road, B.S. in Interior Design

Stillwater

Alison Marlo Rhinard, Zaners Bridge Road, B.S. in Interior Design

Crawford County

Cambridge Springs

Ashley Luann Kenny, Miller Station Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Chelsea Marie Thompson, Watson Road, B.S. in Communications Media

Cochranton

Sean Andrew Battin, North Franklin Street, B.S. in Management/General

Melissa Elaine Clark, Ryndroad, B.A. in Art/Studio

Emilee Anne Dolan, Vincent Road, B.S. in Accounting

Collin Ross Hart, US Highway, B.S.Ed. in Music Education

Crystal Diane Mack-Kaliszewski, B.A. in Psychology

Ethan Leon Oertly, Frenchtown Road, B.S. in Accounting

Dustin Joseph Steider, Mallory Road, B.S. in Mathematics

Marisa Beth Youngs, South Franklin Street, B.S.Ed. in Music Education

Conneaut Lake

Kayla Ann Kearns, Comstock Street, B.S. in International Business

Katherine Elizabeth Lewis, Edgeview Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Rebecca Diane Mahovsky, Lakeside Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Andrew John Motzing, West Townline Road, B.A. in Criminology

Paige Ashley Peterson, Ferguson, B.S.Ed. in English Education

Conneautville

Jared Michael Clark, Turkey Track Road, B.S.Ed. in Music Education

Nathan Geoffrey Schwab, North Townline Road, B.S.Ed. in Art Education

Kyle Steven Welker, Mulberry Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Guys Mills

Brittany Leigh Brown, Brown Road, B.S.Ed. in Music Education

Linesville

Julie Ann Headley, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Rebekah Lyn Kobow, South Mercer Street, B.A. in Psychology

Michael Steven Leonard, Dicksonburg Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Deanna Elaine Welsh, Conneaut Street, B.S. in Nursing

Meadville

Jenna Marie Bubna, Ridge Road, B.S. in Fashion Merchandising

Erin L. Carlson, Oakview Drive, English, Undeclared,

Holly Griffith, H Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Abby Lynn Lamont, Bordeau House, B.S. in Human Resource Management

Shandra Ann Nicole Peelman, Stephens Drive, B.S.Ed. in French Education

Janel Amber Prinkey, Fisher Road, B.S.Ed. in English Education

Saegertown

Anthony Charles Tordella, Grange Center Road, B.S. in Management Information Systems

Spartansburg

Kara Elizabeth Hannold, State Highway, B.S.Ed. in English Education

Lydia Rae Hushon, Old Route 77, B.A. in Psychology

Springboro

Daniel Kevin Drumm, North Main Street, B.S.Ed. in Music Education

Titusville

Hannah Mae Bowes, East Walnut Street, B.S. in Fashion Merchandising

Cori Michelle Mallory, West Main Street, B.S. in Fashion Merchandising

Cumberland County

Boiling Springs

Tyler Charles Brown, Crape Myrtle Drive, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

LaTasha R. Gochenaur, East Countryside Drive, B.S. in Communications Media

James P. Murray, Peach Tree Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Richard Edward Recordon, Blossom Terrace, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Lauren Mae Snyder, Evergreen Drive, B.S. in Accounting

Camp Hill

Christopher Kearins Cunningham, Equus Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Jenna Elyse Magill, Allendale Way, B.S. in Marketing

Cale Andrew McKee, Deerfield Road, B.S. in Management/General

Sarah Messner, Green Lane Drive, B.S. in Marketing

Whitney Nicole Pequignot, Erford Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

John Michael Powlison, Spring House Road, B.S.Ed. in Music Education

Timothy Cassell Quigley, West Glenwood Drive, B.S. in Communications Media

Peter Roquemore, Old Pioneer Road, B.A. in Political Science

Abigail Lynne Shipe, Conestoga Road, B.S. in Nursing

Katharine J. Steinour, South 30th Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Katharine Tracy Uvick, Princeton Avenue, B.A. in Computer Science

Sarah Louise Uvick, Princeton Avenue, B.S. in Communications Media

Brittany Dawn Yorks, South 15th Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Carlisle

Katie Marie Barrett, Beagle Club Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Jessica Lyn Boggs, Pine Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Sara Frances Franklin, Clearview Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Alyssa Brooke Fultz, Wheatfield Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Samuel Paul Goodman, Hope Terrace, B.S. in Finance

Richard James Tripp Juday, Walnut Bottom Road, B.S. in Finance

Katherine Anna Kelley, Forbes Road, B.A. in Sociology/Human Services

Nicole Ann Laskoski, Mel Ron Court, B.A. in International Studies

Kathleen Nichole Manna, Oakwood Place, B.S. in Hospitality Management

Jonathan Christian Mentzer, Gobin Drive, B.S. in Accounting

Stephanie Ann Phillips, Bernheisel Bridge Road, B.S. in Accounting

Joshua Caleb Readshaw, Prickly Pear Drive, B.S.Ed. in Music Education

Carter Alexandra Sheely, Hoover Road, B.S. in Athletic Training

Mackenzie Blair Sheely, Hoover Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Matthew Ryan Smith, Briarwood Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Maxwell Robert Taylor, Wheatfield Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

James Earnest Sage Wagner, Reservoir Drive, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Enola

William Robert Frey, Sherwood Circle, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Lemoyne

Andrew Charles Harkins McCleaf, South Fifth Street, B.A. in Anthropology

Mechanicsburg

Taylor Andrew Abel, Honeysuckle Drive, Physics/Pre-Engineering

Leah Anna Marie Barbera, Mockingbird Drive, B.A. in Psychology

Matthew James Becker, Somerset Drive, B.S. in Accounting

Jonathan Nicholas Burtnett, George Circle, B.F.A. in Art Studio

Mark Andrew Dundore, Broadmoor Drive, B.A. in Music/Theory and Composition

Brandon Matthew Gruschow, Emlyn Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Stephen M. Hall, Lambs Gap Road, B.S. in Communications Media

Kendall Anna Hartman, Geneva Drive, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Kyle Allen Heckelman, Fox Drive, B.S. in Management/General

Devon Christopher Hensel, East Keller Street, B.A. in History

Kelsey Lynne Hernjak, Nantucket Drive, B.S.Ed. in English Education

Emily Rose Holland, Sheepford Road, B.S. in Management/General

James Daniel Hull, Smith Drive, B.A. in Criminology

Andrew Hristos Katsifis, Acri Road, B.S.Ed. in Business Education

Rachel Leigh Knepp, Beard Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Alicia Jean Kotzmoyer, Stoner Road, B.S. in Accounting

Austin M. Kranz, White Oak Boulevard, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Samantha Carol Loos, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Sarah Rachael Lynn, Royal Palm Drive, B.S. in International Business

Casey Madden, San Juan Drive, B.A. in Psychology

Kerry Meaghan Mader, Apple Drive, B.A. in Psychology

Marylea Marie Mansfield, Brandton Road, B.S. in Nursing

Alexander Lawrence Martinelli, Ewe Road, B.S. in Hospitality Management

Scott Arnold Martz, Charles Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

Stephanie Rae Matesevac, South Lewisberry Road, B.S. in Marketing

Charles McCown, Nantucket Drive, B.A. in Philosophy

Matthew Alexander McGrady, Nantucket Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Keelin Rolka McGrath, Truffle Glen Road, B.S.Ed. in Art Education

Melissa Danielle Miller, Kittatinny Drive, B.S. in Hospitality Management

Michelle Elizabeth Miller, Hunter Drive, B.S. in Nutrition

Katie E. Ott, South Washington Street, B.S.Ed. in Art Education

Tasja Marie Reed, Warren Way, B.A. in Criminology

Edward R. Rigg, Hogestown Road, B.A. in Criminology

Danielle Rilo, Eldindean Terrace, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Ryan J. Rilo, Eldindean Terrace, B.S. in Finance

Jessica Ann Rishel, Scenic Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Laura Beth Robb, East Powderhorn Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Nicholas Frederick Roberto, Brookridge Drive, B.S. in Hospitality Management

Amber Nicole Rockwell, Timber Chase Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Andrew Martin Schryver, Kent Drive, B.S. in Athletic Training

Julie Christina Scott, Terrace Road, B.S. in Biology

Courtney Ryan Seeno, Wallingford Way, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Jamie Lynn Shepherd, Winston Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Katelyn M. Sherick, Shasta Way, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Nicole Marie Shirilla, Mallard Way, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Stephanie Catherine Simon, Spring Run Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Chelsea Marie Simpson, Ginger Drive, B.S. in Disability Services

Courtney Alyse Simpson, Ginger Drive, B.S. in Marketing

Matthew Lee Toland, East Coover Street, B.S. in Geology/Environmental

Colleen Kaitlyn Trostle, Empire Circle, B.S. in Biology

Ashley Michelle Williams, Silver Creek Drive, B.S. in Marketing

Joshua Williams, Inverness Drive, B.A. in Psychology

Zachary Cameron Yearick, East Keller Street, B.S. in Finance

New Cumberland

Ana Isabel Aquino, Second Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Amanda Marie Fontanella, Steigerwalt Hollow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Bailey Marie Fulkroad, Hilltop Drive, B.S.Ed. in Music Education

Dana Elise Kambic, Harrison Drive, B.S. in Nursing

Valerie Jean Nowaczyk, Lowell Lane, B.S.Ed. in Biology Education

Kelsey Beth Papinchak, Benyou Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Nico John Schaffner, Drexel Hills Boulevard, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Dylan John Stover, Ross Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

Newville

Charity Hays Kennedy, Gypsy Run Road, B.A. in Art/Studio

Hannah Danielle Lopp, Greenspring Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Shippensburg

Jordan Scott Albright, Hilltop Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Brandon Dow Jones, Mainsville Road, B.A. in Political Science

CarrieAnn N. Shay, Scott Drive, B.S. in Interior Design

Shiremanstown

Emmalynn Ann Galinskie, Glendale Drive, B.S. in Hospitality Management

Dauphin County

Elizabethville

Megan Jenny Freeman, West Main Street, B.S. in Nursing

Grantville

Mandi Samantha Johns, Decatur Drive, B.A. in Criminology

Halifax

Adrienne Kalynda Grosser, Back Road, B.S. in Hospitality Management

John Charles Schooley, Armstrong Valley Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Mariel Emilie Trible, Sallianne Drive, B.S. in Biology

Harrisburg

Nicholas Bartrell Arter, Braeburn Lane, B.S. in Communications Media

Kayla E. Badgett, Blue Jay Road, B.A. in Criminology

Janet Chemutai Barngetuny, Daybreak Circle, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Jennifer Marie Beveridge, Sweetbrier Terrace, B.S. in Chemistry

Kylie Anne Camplese, Freedom Street, Undeclared, College of Health and Human Services

Benjamin Dominic Cavallaro, Windmere Road, B.S. in Hospitality Management

Paul Joseph Coccia, Redwood Street, B.A. in Criminology

Kelley Anne Delaney, Sarhelm Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Christina Elizabeth Enders, Pinewood Court, B.S. in Fashion Merchandising

Amie Englehart, South Fairville Avenue, B.A. in Journalism

Joshua Nathaniel French, Pajabon Drive, B.A. in Criminology

Kasi Lynn Hicks, Bonnymead Avenue, B.S. in Communications Media

Paige Nicole Hisiro, Nicolas Court, B.S. in Fashion Merchandising

Kaitlyn Elizabeth Kline, Deaven Road, B.A. in Psychology

Bryan Reese Koup, Charles Drive, B.A. in Criminology

Bryanna Nicole Koup, Charles Drive, B.S. in Marketing

Kyle James Larkin, Earl View Drive, B.S. in Management/General

Danielle Marie Longenbach, Gateway Drive, B.A. in Art/History

Kady Lynn Maurer, Circle Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Amanda Nicole McGinnis, Banbridge Drive, B.S. in Hospitality Management

Zachary Michlovitz, Fox Hunt Lane, B.A. in Journalism

Chanel M. Moore, Norwall Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Krutarth Kamlesh Patel, Pine Hollow Road, B.S. in Business Technology Support

Jessie Mae Potter, Piketown Road, B.S.Ed. in Elementary Education

India Asale Proctor, North 4th Street, B.S. in Clinical Laboratory Science

Amanda Lynn Raup, Wimbledon Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Tiana Janai Reid, South 28th Street, B.A. in Journalism

Garrett Andrew Rine, Westford Circle, B.A. in Criminology

Kayle Lauren Scott, North 50th Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Taylor Symone Smith, Guineveres Drive, B.A. in Sociology

Earl K. Timothy, King Arthurs Court B, B.A. in Sociology

Sarah Michelle Trovato, Devonshire Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Thomas C. Wambach, Huntsdale Court, B.A. in Anthropology/Archaeology

Kevin Philibert Williams, Carrolton Drive, Physics/Pre-Engineering

Abbey M. Zelko, Worcester Avenue, B.A. in Journalism

Andrew Vincent Zeplin, Whisper Wood Lane, B.S. in Finance

Hershey

Sara Elizabeth Endy, Yorktown Road, B.A. in Anthropology

Jenna Rhea Giffin, Maple Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Melissa Anne Olson, Azalea Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Hummelstown

Danielle Francis Boyd, Miller Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Caleb Adam Byers, Crescent Street, B.S. in Communications Media

Sarah Lynn Daxton, Crooked Hill Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Kaitlyn Elizabeth Donegan, Appenzell Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Hollynn Elyse Paul, Timber Ridge Road, B.S. in Hospitality Management

Aimee Elizabeth Robison, Oakshire Drive, B.S. in Interior Design

Ashley Elizabeth Sheets, Windsor Court, B.S. in Marketing

Mary Katherine Tillett, Gelder Parks Drive, B.S. in Marketing

Patrick John Vargo, Meadowood Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Maeve Briet Wilson, Kokomo Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Carl Robert Witmer, West 2nd Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Middletown

Kelly Marie Brennan, West Water Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Sarah Pauline Geisweit, East Water Street, B.S. in Communications Media

Brooke Leeanne Higgins, Roundtop Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Aaron Joseph Lupia, Powderhorn Road, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Michael Edward Lupia, Powderhorn Road, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Corrie Elizabeth Whitmer, Chestnut Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Millersburg

Michelle Louise Artz, Lebo Street, B.S. in Interior Design

Rachel Nicole Rothermel, Hup Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Jaclyn L. Rudisill, Woodside Station Road, B.S.Ed. in English Education

Kelsey Marie Stansfield, Sams Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Steelton

Jordon Rondell Carter, Walnut Street, B.A. in Criminology

Chelsea Lynn Hess-Moore, Wood Street, B.A. in Journalism

Matthew Kenneth Papinchak, Orchard Drive, B.S. in Biology/Cell and Molecular

Delaware County

Aston

Matthew Christopher Plourde, South Springhouse Lane, B.S. in Hospitality Management

Brookhaven

Kristoffer Waine Williams, Radio Parks Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Broomall

Robert Michael Copeland, North Greenhill Road, B.S. in Accounting

Chad Thomas Edmonds, Tower Road, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

Anna Kim, South Malin Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Ian Richard Laird, Talbot Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Jamie Daniel Rosenberg, Grant Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Bryn Mawr

Stacey A. Carr, Fairfax Road, B.S. in Management Information Systems

Chadds Ford

Langston Harris Denner, Kennett Pike, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

Kelly Ann Sipala, Williams Lane, B.S. in Nutrition/Dietetics

Chester

Aysia G. Pierce, Concord Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Clifton Heights

Walter Robertson Taylor, North Diamond Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Crum Lynne

John Batt, Taylor Avenue, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

Darby

Yatta Pewa, Ellis Avenue, B.S. in Nursing

James M. Vamboi, South 4th Street, B.A. in Political Science/Pre-Law

Drexel Hill

Katherine M. Bianco, Harper Avenue, B.A. in Theater

Amy M. Franceschi, Kenwood Road, B.S. in Communications Media

Folsom

Amanda Marie McCullough, Tasker Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Kayla Brynn Snyder, Hazel Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Garnet Valley

Jenna Marie Enright, Woodsview Drive, B.A. in English/Writing Studies

Glen Mills

Thomas Edward Taylor, Edgewood Chase Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Havertown

Andrew Champlin Hartline, Ellis Road, B.A. in History

Kimberly L. Ricketts, Shelbourne Road, B.A. in Sociology/Human Services

Elizabeth Anne Slavin, Rockwood Drive, B.S. in Marketing

Lansdowne

Mary Frances Sorrentino, Runnemede Avenue, B.A. in Psychology

Media

Michael Ryan Burnett, North Olive Street, B.S. in Marketing

Theresa Lorraine Burns, Sandy Bank Road, B.A. in Religious Studies

Erin R. Clark, Glenwood Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Andrea Rufina Francese, Nicole Drive, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Andrew Joseph Scheuren, Rosemary Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Jonathan Michael Scheuren, Rosemary Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Lyndsey Jean Thomas, Beechwood Road, B.A. in Theater

Newtown Square

Brittney Marie Guglielmi, Dutton Mill Road, B.S. in Fashion Merchandising

Prospect Park

Kyle Leland Pruitt, Eleventh Avenue, B.A. in Philosophy

Ridley Park

Kelsey Faith Bretz, Penn Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Mark Kroll, Rodney Road, B.S. in Accounting

Springfield

John Alex Speers, Summit Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Upper Chichester

Jose D. Diaz-DeJesus, Bethel Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Upper Darby

Cynthia Milord, Harrison Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Fabiola M. Thelon, Hilltop Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Mark Anthony Thompkins, Barrington Road, B.S. in Communications Media

Vyleisha Nakeya White, Ashby Road, B.S. in Communications Media

Wallingford

Gordon Robert Buchan, Avondale Road F, B.A. in English/Writing Studies

Bridget Mercedes Widdowson, Austin Court, B.A. in Political Science/Pre-Law

Wayne

Rachel Ann Snyder, Calvarese Lane, B.A. in Honors Program in Psychology

Yeadon

Chrystal Moniquie Eady, Darnell Avenue, B.S. in Accounting

Elk County

Dagus Mines

Nicholas Aaron Malburg, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

Scott Arvid Shuttleworth, Scotland Street, B.S.Ed. in Music Education

Force

Joseph R. Lovenduski, B.F.A. in Art Studio

Johnsonburg

Michelle Ann Franco, Ridgway Jbg Road, B.S. in Hospitality Management

Melissa Polaski, Bergen Street, B.S. in Hospitality Management

Kersey

Melinda Kate Gahr, Skyline Drive, B.S. in Nursing

Abigail Noel Mosier, Nancy Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Darcie Renee Sidelinger, Hogback Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Ridgway

Mathew Alan Bush, Gillouly Avenue, B.S.Ed. in English Education

Dina Dush, Evergreen Drive, B.S. in Hospitality Management

Olivia Ann Horning, Montmorenci Road, B.S. in Management/General

Emily Rae Hribik, Grant Road, B.S. in Nursing

Andrea Lynn Redmond, Dewey Street, B.S. in Respiratory Care

Kyle Lee Retzer, Hyde Avenue, B.S. in Computer Science/Applied

Ethan A. White, Walnut Street, B.S. in Hospitality Management

Saint Marys

Megan Lynn Agosti, Arbutus Lane, B.S.Ed. in Physics Education

Brittany Elizabeth Auman, Washington Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Bryan Scott Beimel, Comet Road, B.S. in Management/General

Richelle Lee Dippold, Charles Street, B.S. in Child and Family Studies

Jesse Travis Erich, Anne Road, B.S. in Finance

Anna Marie FinGado, Mark Street, B.S. in Fashion Merchandising

Brandon Geoffrey Foster, Pearl Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

Morgan Lesa Foster, Pearl Road, B.S. in Communications Media

Brittney Lee Fox, Hall Avenue, B.S. in Nursing

Matthew Thomas Frey, South Paul Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Kylie Ann Geci, Wendel Road, B.S.Ed. in Music Education

Andrew William Glass, Million Dollar Highway, B.S. in Safety Sciences

Erin Marie Jacob, Windfall Road, B.A. in Art/Studio

Jason Patrick Krieg, Center Street, B.S. in Communications Media

Meghan Ann Lupole, South Michael Circle, B.A. in History

Adrienne Helen Mahoney, Wolfel Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

Amanda Rae McCurdy, Anne Road, B.S.Ed. in Biology Education

Casey Lynn Reed, McKennedy Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Abbey Lynne Salter, Wolfel Avenue, B.S. in Nursing

Benjamin Paul Schade, South Paul Road, B.S. in Nutrition

Danielle Renee Simchick, Johnsonburg Road, B.S.Ed. in Spanish Education

Michael Allen Stebich, East Joseph Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Chloe Shadd Stevens, Lynch Road, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

Wilcox

Elizabeth Ann Dippold, Kilgus Road, B.S.Ed. in Art Education

Erie County

Corry

Carly Marie Kowalski, Route 426, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Phillip Michael Leslie, South Center Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Matthew Julian Royek, Raymond Avenue, B.S.Ed. in Music Education

East Springfield

Peter James Greenawalt, B.S.Ed. in Chemistry Education

Susannah Mary Treese, Route 215, B.S. in Fashion Merchandising

Edinboro

Nathan Christopher Bond, Forrest Drive, B.A. in Criminology

Courtney Nicole Buchna, Angling Road, B.S. in Communications Media

David Neil Donovan, South Skytop Road, B.A. in English /Pre-Law

Lee Mathewson Everett, Old State Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Cassius Michael Finegan, Forrest Drive, B.S. in Hospitality Management

Zachary Jay McConnell, Shechinah Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Scott William Richards, Jesse Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Jessica Sara Sheehan, Water Street, B.S.Ed. in Music Education

Erie

David Joseph Allgeier, Garland Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Jason Daniel Ames, West 33rd Street, B.S. in Geology

David Leon Azicri, Ridgewood Drive, B.S. in Accounting

John Carl Boetger, Gardner Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Emily Marie Brooks, Alexandra Drive, B.A. in Theater

Katie Rose Burkley, Tuttle Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

Justin William Burnett, West 10th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Andrew Joseph Butler, White Oak Circle, B.S. in Accounting

Jeffrey Michael Campbell, Shady Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Victoria Lynn Carpenter, Markwood Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Hannah Claire Chaffee, West 25th Street, B.S. in Child and Family Studies

Leslie Theresa Comi, Greengarden Road, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Christie Rose DeLaura, West 41st Street, B.S. in Physical Education and Sport

Gregory Micheal Demski, Allegheny Road, B.S. in Geology

Danielle Monet Deutschlander, Martin Road, B.A. in Music

Brian Albert Foster-Pegg, West 31st Street, B.S. in Finance

Dujeray Shurice Gaines, East 25th Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

Nicole Rose Gervase, Hershey Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Christopher Justin Getz, Valley View Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Larissa Rayann Giese, Wildwood Way, B.A. in Psychology

Mitchel Alan Halmi, West 25th Street, B.S. in International Business

Mary Ann Brence Hedlund, Courtland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Michelle Brence Hedlund, Courtland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Kelly R. Huegel, Boyer Road, B.A. in Political Science

Madeline Leigh Jobczynski, Harvard Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Suzanne A. Johnston, Auburn Street, B.A. in Spanish

Noelle Ruth Kramer, Burton Avenue, B.S. in Accounting

Paul Anthony Krasinski, Chelsie Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Kristina Marie Krasowski, Norcross Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Conrad Fitch Kubaney, Lakeside Drive, B.S. in Nursing

Kristen Marie Kuzma, Pasadena Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Aaron Glenn Lance, Powell Avenue, B.A. in Economics

Anthony Christian Leone, West 22nd Street, B.S. in Physics

Qian Jin Liu, West 18th Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Rachel Nicole Mankowski, East 29th Street, B.S. in Nursing

Tammy L. McCarthy, West 21st Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Laura Ruth Nientimp, Indiana Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Jasmine Julia O'Connor, West 10th Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Maggie Rose Parsons, Nicholson Street, B.A. in Journalism

Do Chi Phan, East 38th Street, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

Kalena Anne Popson, Pepperwood Circle, B.S. in Hospitality Management

Richard J. Power, Meadow Drive, B.S. in Marketing

James Wesley Ramsey, Sir Andred Drive, B.A. in Criminology

Jessica Sarah Rice, West Lake Road, B.S.Ed. in Music Education

Sean Everett Richter, Pershing Avenue, B.S. in Management/General

Lauren Marie Roth, Nagle Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Shervonda Renee Rowry, East 20th Street, B.A. in Psychology

Rebecca Kay Santi, East 33rd Street, B.A. in Psychology

Michael Paul Santiago, Alvin Street, B.A. in Political Science

Theresa Ann Scarnati, North Wayside Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

Jennifer Nicole Sharpless, Hastings Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Lauren Elizabeth Stephan, Saint Ann Drive, B.S. in Nursing

Nadia Claire Szymanski, East Avenue, B.S. in Chemistry

Bethany Sue Taccone, East Lake Road, B.S. in Nursing

James William Tatalone, Dexter Avenue, B.S. in Communications Media

Julie Ann Tobin, Melrose Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Robert Michael Turick, Wood Street, B.S. in Accounting

Marissa Ann Twiss, West 42nd Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Julie Marie Vavreck, Home Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Laura Ann Walchack, Harvest Bend, B.A. in Anthropology

Sean Reece Walters, East 33rd Street, B.S. in Communications Media

Ashley Rosemarie Wieczorek, Mill Street, B.S. in Nursing

Manuel Christopher Wilson, West 10th Street, B.A. in Geography

Fairview

Michael Matthew Bowser, Otten Court, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

Lindsay Hope Martin, Welcana Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Ashley Dawn Nedreski, Scioto Court, B.S. in Finance

Taylor Rae Rozantz, Ruhl Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Girard

Katie Estelle Custer, Persimmon Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Harborcreek

Brianne Marie Rzodkiewicz, Bartlett Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

McKean

Sarah Elizabeth Buckholtz, Kevin Drive, B.S. in Communications Media

Adam John Fladd, Cherokee Drive, B.S.Ed. in Music Education

Luray Elizabeth Fladd, Cherokee Drive, B.A. in Sociology/Human Services

North East

Bryan David Kirsch, Lola Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Kyle Joseph Kirsch, Lola Lane, B.S. in Management/Operations

Kyla Dawn McGaughey, Ackerman Lane, B.A. in Sociology/Human Services

Taylor Lee Sowers, Hutchinson Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

Waterford

Ryan Christopher Murphy, Tileyard Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Elizabeth Gail Rindfuss, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Jamie Marie Showman, Lewis Road, B.S. in Hospitality Management

Rebecca Gayle Soder, Mark Road, B.S. in Accounting

Richard Steven Widdowson, Yaple Road, B.S. in Management/Operations

Wattsburg

Denise Michele Loop, Tower Road, B.S. in Nursing

West Springfield

Nicole Kathryn Borstorff, Holdson Drive, B.S. in Accounting

Fayette County

Belle Vernon

Ashley Elizabeth Bronakowski, Hollyberry Lane, B.S.Ed. in English Education

Dustin Capco, Mildred Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

Thomas Charles Cole, Willowbrook Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

Jennifer A. Cowen, Brown Street, B.S.Ed. in Art Education

Craig M. Delzangle, Cedarwood Drive, B.A. in Computer Science

Carly Marie Jackson, Skyline Drive, B.S. in Hospitality Management

James Thomas Johnson, Rankin Road, B.S.Ed. in Music Education

Colin Thomas O'Brien, Willowbrook Road, B.S.Ed. in Art Education

Troy M. Robertson, Price Street, B.A. in Criminology

Devin Robert Watkins, Nazareth Drive, B.A. in Criminology

Brownsville

Evan K. Chafin, Fayette Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Ryan Lee Drupp, Monroe Avenue, B.S. in Respiratory Care

Katie Lynn Grahek, Lynn Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Jennifer Rae Sheridan, Telegraph Road, B.S. in Human Resource Management

Shanya Danielle Tinsley, South Hills Terrace, B.A. in Criminology/Pre-Law

Lynne Georgeann Wilson, South Street, B.S. in Accounting

Connellsville

Megan Kaitlyn Adams, Rogers Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Lindsay T. Arvin, South Pittsburgh Street, B.A. in Psychology

Benjamin J. Booher, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

Mark Gary Cable, North Tenth Street, B.A. in Criminology

Kylie Erinn Cavanaugh, Connellsville Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Rebekah Christine Greenawalt, Quail Hill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Justin Paul Hyatt, Olive Street, B.A. in Journalism

Erik R. Nicholson, Franklin Avenue, B.S. in Management Information Systems

Thomas James Parsons, Haas Avenue, B.A. in Criminology

Brittany June Simpson, North Jefferson Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Emily Ann Ward, Sycamore Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Lindsey Maxine Weimer, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Whitney Justine Weimer, East Crawford Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Dawson

Chelsey Marie Kreinbrook, Davis Road, B.S. in Accounting

Michael Tod Kriss, Gault Road, B.S. in Accounting

Dunbar

Marion Danielle Laurion, Arch Bridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Everson

Brant Edward Roberts, B.S.Ed. in Music Education

Fairchance

Justin Christopher King, North Morgantown Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Leckrone

Jordyn Alexis Demniak, B.A. in Psychology

Mill Run

Laura Lynn Steyer, Clay Run Road, B.A. in Sociology

Mount Braddock

Courtney Marie Clark, B.S.Ed. in Art Education

New Salem

Justin James Gibson, Keeny Row, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Perryopolis

Scott Michael Dowling, Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Cody S. Inman, Francis Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

Point Marion

Elizabeth S. Hammack, Prospect Street Extension, B.S. in Management/General

South Connellsville

Cassandra Lynn King, First Street, B.A. in Psychology

Uledi

Jessica Kay Martin, B.S. in Nutrition/Dietetics

Uniontown

Francesca Marie Calabrese, Tyler Court, B.S. in Nutrition

Patrick Allen Lee, North Gallatin Avenue, B.A. in Criminology

Rachael Lee Pegg, Bethelboro Road, B.S. in Nutrition

Eboni Chanel Ramsey, Diamond Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Caroline Elizabeth Renne, Hillcrest Lane, B.S.Ed. in Art Education

Stephany Lynn Rerko, Morgantown Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Erika Ann Stanish, Humbert Lane, B.S. in Communications Media

Diamond Nicole Wright, Cleveland Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law

Elizabeth Marie Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Jennifer Nicole Yasechko, Meadowlark Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

Allen Michael Zieglar, Orchard Lane, B.A. in Political Science

Franklin County

Chambersburg

Alexander Vangellis Grisos, Wood Duck Drive, B.S.Ed. in Music Education

Sarah Anne Holmquist, Burkholder Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Vincent Dale Paparella, Old Kiln Drive, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information

Kyle Andrew Pillar, Center Street, B.S. in Communications Media

Mitchell Conrad Stadler, Leafmore Road, B.S. in Chemistry

Kayla Mae Tritle, Obsidian Drive, B.S. in Interior Design

Robert Mitchell Wilson, West Strohm Drive, B.S. in Finance

Daniel Robert Wolfe, Edgelea Drive, B.S.Ed. in Music Education

Doylesburg

Alyssa Lynne Rhoades, B.S. in Marketing

Fayetteville

Austin Tyler Beaufort, Michaux Drive, B.S.Ed. in Music Education

Zachorry Barmont Fore, East Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kyle Frank Witter, Hillside Drive, B.A. in Criminology

Greencastle

Ashley Nicole Frankenfield, West Weaver Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technolog

Joshua Eric Frankenfield, West Weaver Road, B.S. in International Business

Vincent Sullivan Hall, Moss Spring Avenue, B.S. in Management/General

Ashley Nicole Sheets, Buchanan Trail, B.A. in Psychology

Orrstown

Emily Mae Baughman, Hickory Run Road, B.S. in Management/General

Saint Thomas

Amy Elizabeth Heisey, Lincoln Way West, B.S. in Marketing

Waynesboro

Abbie Marie Bender, Orchard Lane, B.S. in Biology

Chloe Eve DePaola, South Broad Street, B.A. in Psychology

Jenna Mitchell DePaola, South Broad Street, Undeclared, College of Health and Human Services

Rachel Renee Eckenrode, Anthony Highway, B.S. in Fashion Merchandising

Zachary Calvin Grass, Peaceful Oak Drive, B.S.Ed. in Music Education

Jessica A. McKinstry, Westminster Drive, B.S.Ed. in Music Education

Brittany Morgan Smith, Abigail Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Kristen N. Swope, Gehr Road, B.A. in Psychology

Scott Andrew Ziegler, Cleveland Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Fulton County

Crystal Spring

Lauren Michelle Bottenfield, Old Route 126, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

McConnellsburg

Ashley Lorraine Peck, West Patterson Street, B.S. in Child and Family Studies

Needmore

Jessica Marie Lynch, Great Cove Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Jesse Newbaker Smartt, Thompson Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Warfordsburg

Christi Victoria Smith, Buck Valley Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Jessie Nicole Whiteside, Barnetts Run Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer

Greene County

Carmichaels

Steven Andrew Anderson, Old Town Road, B.A. in Criminology

Laci Jo-lynn Ludrosky, Cumberland Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Michael Allan Rowe, East Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Holbrook

Daniel Allan Usher, Claylick Road, B.A. in Computer Science

Mount Morris

Megan Danielle Fox, Buckeye Road, B.A. in Journalism

Alisa Kay Novak, B.A. in Psychology

Rices Landing

Shayleigh Ann Busti, Carmichaels Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Waynesburg

Adam Michael Dolfi, North Porter Street, B.S.Ed. in Music Education

Jessany Anne Knapp, North West Street, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Josie Maria Patton, Mount Morris Road, B.S. in Communications Media

Huntingdon County

Alexandria

Molly Sue Bookhammer, Barker Road, B.A. in English/Writing Studies

Broad Top

Alyssa Breann Black, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Shane Michael Ramsey, Spruce Street, B.S. in Natural Science

Entriken

Stacie C. Keith, Entriken Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Huntingdon

Kevin Michael Huhn, Cold Springs Road, B.S.Ed. in Music Education

Kevin Donald Jackson, Second Street, B.S. in Management Information Systems

Christopher Lee Krause, Mifflin Street, B.S. in Safety Sciences

Timothy Daniel Myers, Raystown Road, B.S. in Management Information Systems

Jessica Lynn Reif, Weiler Road, B.S. in Finance

Kesia Lynne Trice, Simon Fox Road, B.A. in Psychology

David Whitesel, Oneida Street, B.S. in Chemistry

James Creek

Catelin Jill Shontz, Pine Ridge Road, B.S. in International Business

Mill Creek

Tyler Wayne Covert, Grove Road, B.A. in History/Pre-Law

Robertsdale

Alicia Renae Pollock, Hoover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Indiana County

Arcadia

Heidi Ann Farmery, B.A. in Sociology/Human Services

Armagh

Meranda Leigh Ault, Shellbark Road, B.S. in Communications Media

Daniel Wilson Campbell, B.A. in Criminology

Melinda Marie Clark, Mountain View Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

Allyson Rone Hess, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Jared Matthew Long, Ludwig Road, B.S. in Safety Sciences

Black Lick

Megan Marie McCreery, Marshall Heights Road, B.S. in Accounting

Blacklick

Mark Daniel DeMarines, Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Blairsville

Jocelyn Rachelle Amevuvor, South Stewart Street, B.A. in Spanish

Heather Nicole Buffone, North Spring Street, B.S. in Fashion Merchandising

Joseph Canton, Luciusboro Road, B.S.Ed. in English Education

Chelsea Nichole Capelle, Luciusboro Road, B.A. in Criminology

Patrice Catherine Clayton, North Brady Street, B.A. in Journalism

Danielle Killian Cyphert, Villa Road, B.A. in English/Film Studies

Michael Joseph Duffey, Maple Avenue, B.A. in History

Zachary Graham, Newport Road, B.A. in International Studies

Nellie Frances Henigin, Cramer Road, B.S. in Hospitality Management

Aaron Neil Kelly, East Ranson Avenue, B.S.Ed. in Chemistry Education

Travis Robert Kelly, Route 982, B.A. in English /Pre-Law

Amanda S. Lee, Breezedale Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Christopher Charles Long, Hazel Street, B.S.Ed. in Music Education

Molly Elizabeth Mack, Route 259 Highway, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Katherine Christine McConnell, Jessie Penrose Road, B.S. in Child and Family Studies

Sean D. McGaughran, Route 982, B.S. in Biology

Patrick Edward Meloy, 28th Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Mitchell Thomas Miller, Maxwell Drive, B.A. in Psychology

Kirstie Lynn Moss, Route 22, B.S.Ed. in English Education

Ashley E. Nicholson, Auction Barn Road, B.S.Ed. in Social Science Education/History

James Adren Rizer, North Stewart Street, B.S. in Communications Media

Steven Bradley Rooks, North Liberty Street, B.A. in History

Rebecca Marie Schweigert, Grafton Road, B.S. in Communications Media

Jennifer Eileen Shontofski, South Brady Street, B.S. in Accounting

Sarah Jane Slifka, Pizza Barn Road, B.S. in Interior Design

Kylie Richelle Smathers, Rome Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Stephanie Nicole Smathers, Rome Street, B.S.Ed. in Spanish Education

Kylie Marie Smith, Elder Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

Pamela Lynn Smith, Squibbs Road, B.S. in Accounting

Jessica Ann Snyder, Campbells Mill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Rebecca Lynn Stahlman, Hill Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Jeffrey A. Stiles, Maple Avenue, B.A. in Sociology

Michelle Leanne Stiles, Bruner Road, B.S. in Nursing

Casey Anna Sturiale, Black Lick Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Arianna Elizabeth Tripodis, South Spring Street, B.A. in Criminology

Gina Ann Vigliotti, La Mantia Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

James Zachary Ware, Cokeville Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Jessica Carolyn Young, Jasen Street, B.S. in Accounting

Brush Valley

Mandy Lynn Gromley, B.A. in History

Christopher Adam Yutzey, Route 259 Highway, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Shawn Ryan Yutzey, B.S. in Communications Media

Cherry Tree

Jacqueline Anne Connor, Kantz Hill Road, B.A. in Psychology

Thomas Michael Griffith, Hazelet Church Road, B.S. in Communications Media

Alexandria Louise Liddle, Route 240 Highway, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Nicole Lee Ann Matko, Route 286 Highway East, B.A. in Sociology/Human Services

Stephanie Nelson, Jade Lane, B.A. in Sociology/Human Services

Ryan S. Pearce, Patchin Highway, B.S. in Safety Sciences

Andrew Craig Rowland, Rainbow Lane, B.S. in Accounting

Jessica Nicole Scott, King Road, B.S.Ed. in English Education

Kathleen V. Walizer, Bowdertown Road, B.S. in Child and Family Studies

Clarksburg

Lisa Diane Ewing, Stevens Road, B.S. in Accounting

Zachary G. Fridley, Hill Road, B.S. in Communications Media

Nicole Dawn Mountain, B.S.Ed. in Earth and Space Science Education

Stephanie Marie Mountain, B.S.Ed. in Mathematics Education

Clune

Briana M. Arcurio, B.S. in Disability Services

Clymer

Timothy Patrick Barnes, Morris Street, B.S.Ed. in Business Education

Matthew Orlando Bash, Route 553 Highway, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Jacqueline Isabel Beisel, Clymer Road, B.S. in Biochemistry

Robin M. Beisel, Clymer Road, B.S. in International Business

Nicole Marie Bracken, Walcott Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Craig Doss Bytner, Two Lick Hill Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Ashley Nicole Conner, Buck Run Road, B.S. in Child and Family Studies

Brenton John Davies, Franklin Street, B.A. in History

David James Fulton, Barr Slope Road, B.S. in Computer Science/Applied

Morgan Lynn Helmeid, Morris Street, B.S. in Nursing

Erica Ann Holby, Sherman Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Jenna Leigh Irwin, Hancock Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Alexander Gregory Kirsch, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Music Education

Jennifer Sue Kopczyk, Diamondville Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Philip James Kopczyk, Diamondville Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer

Danielle Marie Malicky, Walcott Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Emily Joanne Marshall, Penn Street, B.S.Ed. in English Education

Autumn Bethann Mattis, Engle Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Benjamin James Miller, Clymer Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Brandon Lee Smith, Penn Street, B.S. in Safety Sciences

Joshua David Stoehr, Hancock Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Jill E. Super, 6th Street, B.S. in Nursing

Jason Allen Welborn, Barr Slope Road, B.S. in Management/General

Christina M. Young, 6th Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Commodore

Paula Marie Burd, Purchase Line Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

Amanda Sue Chichy, Bash Road, B.S.Ed. in English Education

Breanna Marie Patrick, Walnut Road, B.S. in Biochemistry

Crystal Dawn Shellhammer, Route 286 Highway East, B.S.Ed. in Music Education

Creekside

Jurie Ann Buchleitner, Redding Run Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Justin Robert Hill, Hudson Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Casey Allen Kowchuck, Johnston Road, B.S. in Finance

Zachary Grant Kunkle, Kunkle Lane, B.S. in Safety Sciences

Kaitlyn Marie Yeomans, Benjamin Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Dixonville

Jennifer Nicole Brocious, B.S.Ed. in English Education

Ernest

Franklinn Michael Alexander, Store Hill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Leeann M Helenic Badzik, Main Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Samantha Leigh Bennett, 1st Street, B.A. in Sociology/Human Services

Matthew Rondale Burnheimer, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Chelsey A. Kerr, Main Street, Undeclared, College of Health and Human Services

Gipsy

Logan David Small, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Glen Campbell

Amanda Kate Carney, Pine Vale Road, B.S. in Athletic Training

Andrew Paul Peles, Rock Run Road, B.S. in Accounting

Brittany Ann Peles, Rock Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Graceton

Jonathan William Alter, 1st Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Carrie A. Lingle, 1st Street, B.S. in Biology

Kayla J. Painter, Murry Avenue, B.S. in Nursing

Emily Lynne Silvis, Murry Avenue, B.A. in Psychology

Sarah Elizabeth Williams, 2nd Street, B.S.Ed. in Music Education

Heilwood

Kathleen Grace Larson, Pine Street, B.A. in Honors Program in Psychology

Cara Elizabeth Lieb, Staff Street, B.S. in Clinical Laboratory Science

Home

Bridget Suzanne Canose, Wells Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Toni Marie Corosu, Five Points Road, B.S.Ed. in English Education

Dane Tyler Gaydosh, Washington Road, B.A. in Art/Studio

Olivia Lauren Griffith, Nastase Road, B.S. in Marketing

Troy Benson Hinderliter, Ruth Drive, B.S. in Accounting

Kristy Lynne Kosek, Pavilion Way, B.A. in Psychology

Ryan S. Kressley, Dogwood Circle, B.S. in Communications Media

Neil Jonn Kuzilla, Laurel Drive, B.S. in Management Information Systems

Samuel Watson LeBlanc, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

AnnaMarie Nicole Lydic, Pavilion Way, B.A. in Sociology/Human Services

Meghan Sara McMeans, Wells Road, B.S.Ed. in Art Education

Kimberly Ann Miloser, Ruth Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Peter J. Nanni, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Tara Louise Sadler, Route 954 Highway North, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

James Paul Shellhammer, Potts Road, B.S. in Biochemistry

Caleb Frances Stam, Pearce Hollow Road, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Melody Lynne Thomas, Route 119 Highway North, B.S. in Communications Media

Homer City

Leslie Renee Bartlebaugh, George Court, B.A. in Criminology/Pre-Law

Nathaniel Stephen Bauer, Gemmell Road, B.A. in Criminology

Jamier Benavidez, Carlisle Street, B.S. in Safety Sciences

Christina Marie Bitens, Spruce Hollow Road, B.S. in Hospitality Management

Nathan V. Blehi, Crownover Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Jessica Lynn Bork, Neal Road, B.A. in Psychology

William James Bryan, Claghorn Road, B.A. in Political Science

Christine Lynn Carlson, Station Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Mark Charles Cavill, East Church Street Rear, B.A. in English/Writing Studies

Andrew Brian Coleman, Elizabeth Way, B.A. in Economics

Joseph Alemnhe Dejene, Six Flat Road, B.S. in Safety Sciences

Leanne Elizabeth Deptola, East Church Street, B.S. in Nursing

Kayla M. Fairman, Oakland Avenue, B.S. in Nursing

Bryant Michael Garvin, East Church Street, B.S. in Marketing

James Paul Good, Strong Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

Katlyn Jo Graham, Michaels Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Rebecca A. Johnson, Railroad Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Aaron Michael Lenzi, West Church Street, B.S. in Physics

Monica Lynn Lenzi, West Church Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Nicole Carolyn Loughner, Ridge Avenue, B.S. in Human Resource Management

Samantha Lynne Maschak, Sarah Street, B.S. in Athletic Training

Lauren Lynne McQuiston, South Main Street, B.A. in Honors Program in Psychology

Emily Kay Mechling, Sarah Street, B.S.Ed. in Elementary Education

William David Moon, Kanouff Street, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

Danielle Nicole Morrow, Red Maple Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Christopher Francis Ondecko, Two Lick Road, B.S. in Safety Sciences

Kayla M. Panchik, Sunrise Avenue, B.S. in Marketing

Richard Michale Petricig, Crownover Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Brian Earl Plowcha, East Elm Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Jason Jeffrey Rauso, Fire Academy Road, B.S. in Communications Media

Lindsay Marie Raymond, Railroad Avenue, B.A. in Psychology

Francise Michelle Reed, Jacksonville Road, B.S. in Respiratory Care

Elsie E. Rouser, Yankeetown Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Alyse Mae Scheuermann, West Elm Street, B.A. in Political Science/Pre-Law

Christina Eileen Schmidt, Chestnut Alley, B.S. in Communications Media

Joshua Anthony Schwartz, North Main Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

John Gerald Sokol, Chestnut Lane, B.S.Ed. in Mathematics Education

Kristy L. Stewart, Route 403 Highway South, B.S. in Management/Operations

Monique Louise Szentmiklosi, Hillcrest Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

Alyssa Mary Taddie, Sarah Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

Nicholas Joseph Tartalone, Cherry Run Road, B.A. in Criminology

Brianne Nichole Thomas, East Church Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Paige Elizabeth Townley, Center Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Nichole Lynn Vizza, Two Lick Road, B.S. in Nursing

Shayna Leigh Wasko, Juniper Street, B.A. in Journalism

Kassarah Jean Williams, West Elm Street, Undeclared, College of Fine Arts

Andrea Louise Wittman, South Main Street, B.A. in Sociology/Human Services

Iryna Yavorska, North Main Street, B.A. in Psychology

Indiana

Tiffany Ackerman, Courtland Road, B.S. in Child and Family Studies

Justin Allan Adams, Hickory Lane, B.A. in English

Renee Elizabeth Addleman, Melloney Lane, B.A. in Anthropology/Archaeology

Kelly Maria Affolter, School Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Zachary Hossein Afshar, Stannard Avenue, B.A. in Geography

Lacey L. Aikins, Airport Road, B.A. in Sociology/Human Services

Ignacio J. Alarcon, Stonegate Road, B.A. in Philosophy

Brittany S. Allmendinger, Route 286 Highway East, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Zachary J. Ankney, South 4th Street, B.S. in Biology

Christopher George Anthony, Forest Ridge Road, B.A. in Theater

Julia Catherine Antolik, Townview Drive, B.S.Ed. in English Education

Joseph Quinn Appolonia, Pine Crest Drive, B.S. in Accounting

Philip Franklin Austin, Eastwood Court, B.A. in Criminology/Pre-Law

Maria Christine Avolio, South 7th Street, B.S. in Safety Sciences

Daniel Sulemana Ayebo, Hillside Drive, B.S. in Accounting

Akshay Bajpai, Oakridge Drive, B.S. in International Business

Brad Jeffrey Balencic, Valley Road, B.S. in Safety Sciences

Julie Balint, Lowman Road, B.S. in Respiratory Care

Riley John-Vincent Balitski, Country Lane, B.A. in Criminology

Suad Mohammednoor Barnawi, Roble Drive, B.A. in English/Language Studies

Julie Anna Baroni, Simeone Road, B.S.Ed. in Art Education

Savannah Jean Barris, South 3rd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Christopher Edward Bauer, Newport Drive, B.A. in Honors Program in Psychology

Samantha Arlene Bauer, Newport Drive, B.S. in Nursing

Sheilah M. Benamati, Ben Franklin Road, B.S. in Accounting

Jennifer Kathryn Bergey, South Coulter Avenue, B.A. in Journalism

Christopher Brandon Bergman, North 7th Street, B.A. in International Studies

Amanda Louise Bivens, Ann Circle, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Martin Thomas Blashock, Lisa Drive, B.S. in Management Information Systems

Angela Marie Blystone, Grant Street, B.S. in Nursing

Maureen Elizabeth Bock, Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Nicole Rosina Bolden, Morningside Drive, B.A. in Journalism

Leslie Bolich, Medlar Drive, B.A. in Geography/Environmental Geographer

Amanda Gail Bolyard, South 6th Street, B.S. in Interior Design

Alex Edward Boser, Diamond Avenue, B.A. in Economics

Jenna Alyse Bothell, South 6th Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Audrey Rose Botsford, East Pike Road, B.S. in Nursing

Kasey Dawn Bozzer, Widdowson Way, Undeclared, College of Health and Human Services

Elizabeth M. Brown, Dolores Circle, B.A. in Criminology

Haley Elizabeth Brown, Warren Road, B.S. in Marketing

Matthew Robert Brown, East Pike Road, B.A. in History/Pre-Law

Jason T. Brubaker, Rustic Lodge Road, B.S. in Safety Sciences

Jaime Alissan Bruner, Ramsey Run Road, B.S. in Safety Sciences

Marissa R. Bruno, Simpson Road, B.S.Ed. in Music Education

Laura Catherine Buchanan, Glenn Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Daniel Caldwell Budris, Philadelphia Street, B.A. in Religious Studies

Christian Anthony Buggey, Water Street, B.S. in Safety Sciences

Christopher Daniel Cain, Washington Street, B.S. in Nursing

Jenelle Lea Cannon, South 14th Street, B.S.Ed. in Biology Education

Ashley Elaine Capitosti, King Hill Road, B.S. in Nursing

Ramon Li Casanova, North 10th Street, B.S. in Computer Science/Applied

Jason Ryan Casner, Clark Avenue, Undeclared, College of Health and Human Services

Rose Victoria Catlos, Rebecca Street, B.A. in English

Pamella Hope Chamberlain Clouser, Oak Street, B.A. in Anthropology/Archaeology

Jenny Chen, Church Street, B.S. in Communications Media

Megan Mallory Coleman, Crystal Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

Stacey Marlene Coles, Medlar Drive, B.A. in Criminology

Justin Joseph Connell, Lucerne Road, B.S. in Management Information Systems

Casey Lu Cowan, Medlar Drive, B.S. in Management/General

Matthew John Cramer, Locust Street, B.A. in Psychology

Stephen Michael Crate, Degaetano Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

Kristyn Elizabeth Cromer, Philadelphia Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

Jessica A. Cummings, Anthony Run Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Sarah E. Dahlheimer, Edgewood Avenue, B.A. in Chemistry

Hillary Nicole Daldoss, Lucerne Road, B.S. in Accounting

Jessica Lynn Danyi, Chestnut Street, Undeclared, College of Fine Arts

Michael Stephen Deemer, Walnut Street, B.A. in Anthropology/Archaeology

Jessica Lynn Delaney, Snowdrift lane, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Joshua David Diaz, Medlar Drive, B.A. in Criminology

Anisaa Diggins, Crimson Hawks, Undeclared, College of Health and Human Services

John J. Dirda, Water Street, B.S. in Safety Sciences

Kelly Ann Drummond, Warren Road, B.A. in English/Language Studies

Natasha Jo Dubinsky, Zehner Road, B.A. in Art/Studio

Brittany M. Dudt, Five Points Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Shannon Victoria Elkins, Stutzman Road, B.A. in Criminology

Jessica Marie Ellis, Hood School Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Joshus Oliver Ely, Brady Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Rebecca Ann Erwin, Byron Court, B.S. in Chemistry

Wade Rowland Evans, Cresswell Road, B.S. in Nursing

Noel Desfosse Fales, Water Street, B.S. in Nutrition

Alicia Ann Faloon, Philadelphia Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Yuan Fang, Walkwall Hall, Unclassified

Andrew Kenton Farrington, Trim Tree Road, B.A. in Religious Studies

Taralyn E. Federoff, Valley Road, B.S. in Interior Design

Shane Lloyd Ferguson, Robin Street, B.S. in Safety Sciences

Matthew Weldon Finley, South 5th Street, B.A. in Anthropology/Archaeology

Ashley Ann Fleming, Cheese Run Road, B.S.Ed. in Art Education

Brian Ryonghyi Ford, South 6th Street, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

James Ryonguk Ford, South 6th Street, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Hannah Mandigo Fullerton, Ben Franklin Road, B.S.Ed. in Art Education

Jeffrey Joseph Fyock, Rayne Church Road, B.S. in Safety Sciences

Nicholas Gabriel Gallo, Queen Lane, B.S.Ed. in Spanish Education

Ryan Ronald Gauntner, Route 110 Highway, B.S. in Safety Sciences

Marissa Joy Geesey, Trim Tree Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

S. Charmaine Geesey, Church Street, B.S. in Accounting

Sarah Elizabeth Geiger, Warren Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Steven Michael Geisel, Washington Street, B.S. in Computer Science/Applied

Cindy Lee George, Roush Drive, B.A. in Sociology

Breanne B. Georgiana, Church Street, B.A. in Sociology

Ryan James Gesler, Shryock Avenue, B.A. in Computer Science

Roddy O'Connor Gibbs, South 3rd Street, B.A. in Psychology

Nicole Elizabeth Giermanski, Fairview Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Courtney Tia Gilliland, Church Street, B.S. in Communications Media

Lauren Katelyn Glinsky, Pine Crest Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Evan John Grabowski, Revere Circle, B.S.Ed. in Music Education

Jessica S. Green, Locust Street, B.S.Ed. in Art Education

David K. Grey, Treese Avenue, B.A. in Criminology

Shane Michael Grey, Treese Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

Ashley Renee Griffith, Poulos Road, B.S. in Nursing

Stacey Lynne Grycko, Philadelphia Street, B.S. in Management/General

Debra K. Guiste, Anthony Run Road, B.S. in Accounting

Michelle Lee Hampton, Lazor Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Sara Faith Hampton, Route Highway, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Stacey Hanson, Shady Drive, B.A. in Spanish

Nicholas Luke Harkleroad, Harkle Road, B.S. in Safety Sciences

Nathan Michael Hartle, Trim Tree Road, B.S. in Finance

Jason William Heaton, School Street, B.S.Ed. in Music Education

Douglas Steven Henry, East Pike Road, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

Michael A. Henry, East Pike Road, B.S. in Safety Sciences

Alexandra Sophia Hilditch, Jackson Street, B.A. in History/Pre-Law

Michael Andrew Hindman, Grandview Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

Joanna Marie Hitchings, Concord Street, B.S. in Biology

Matthew Irvin Hite, Centennial Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

Mary Claire Hogan, Parks Place, B.S. in Nursing

Heather Dawn Hollen, Church Street, B.A. in History

Kimberly Ann Hollen, Church Street, B.A. in Criminology

Jonathon Dwight Hughes, Martin Road, B.A. in History

Christina Maria Hull, 5th Avenue, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Cory W. Ireland, South 7th Street, B.S. in Finance

Kayla Marie Ireland, Kingston Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Lauren Kristina Iseman, Church Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Jonathan Scott Jaquette, Lazor Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Jessica Anne Jenkins, Lazor Street, B.A. in Art/History

Luci Rose Jockel, East Pike Road, B.A. in Art/Studio

Benjamin Simon Johnston, Water Street, B.S. in Management Information Systems

Tyrone B. Jones, Water Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Maria Kaminski, South 6th Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Andrea J. Karcher, Dawn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Zachery David Karcher, Dawn Drive, B.S.Ed. in Music Education

Julie A. Kardell, Church Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Camille Ann Kaszubowski, Wren Street, B.A. in History

Parminder Kaur, Lilac Street, B.S. in Nursing

Meghan Elizabeth Kennedy, Concord Street, B.S. in Child and Family Studies

Thomas Christopher Kerr, Edgewood Avenue, B.A. in Geography/Environmental Geographer

H. Donald Knee, North 8th Street, B.A. in Criminology

Elizabeth Grace Kunkle, Rex Avenue, B.A. in English/Writing Studies

Anthony Joseph Kuta, Shelly Drive, B.S. in Accounting

Courtney L. Kuzneski, Jamison Road, B.A. in Psychology

Megan Anne Labant, Franklin Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education

Andrew Lare Lansberry, West Point Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Anthony Laranquen, Grant Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Evan Scott Laughlin, Washington Street, B.S. in Chemistry

Taryn M. Lazor, Apache Drive, B.A. in Psychology

Laura Marie Leach, Mansfield Avenue, B.S. in Marketing

Jennifer Hope Lechner, South 14th Street, B.S. in Management/Operations

Brandon James Lefebvre, Merry Place, B.A. in English

Benjamin Alan Leonard, Ben Franklin Road, B.S. in Safety Sciences

Thomas William Lewis, Gorman Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Christa Lynn Lezanic, Grove Chapel Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Andrew Lichtenfels, Clover Lane, B.A. in Psychology

Thomas John Livingston, Holly Street, B.S. in Safety Sciences

Hannah Elizabeth Lockard, Quincy Circle, B.S.Ed. in Business Education

Dominic J. Lombardi, East Oak Court, B.S. in Marketing

Samantha Marie Loop, Maple Street, B.S. in Child and Family Studies

Famke Alexandra Loos, Crimson Hawks, B.S. in International Business

Kelsey L. Lowman, Warren Road, B.A. in History

Rongsheng Luo, North 5th Street, B.S. in Accounting

Julian Michael Lutz, Crimson Hawks, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

Lauren Marie Lyons, Oak Street, B.S. in Athletic Training

Wesley Paul Lyons, Oak Street, B.S. in Athletic Training

Meghan Lou Mack, Acorn Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

Nathaniel P. Mack, Dales Road, B.S.Ed. in Music Education

William M. Malone, Wayne Avenue, B.S. in Management/Operations

Lauren G. Manley, Philadelphia Street, B.A. in Sociology

Cassandra Marie Marcoaldi, Shaffer Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Kristin Kahlie Maria, Byron Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Ayanda Martha Masilela, College Lodge Road, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartograph

Adam Michael Mathe, Hamill Road, B.S. in Management Information Systems

Kevin Joseph Mathe, Chestnut Street, B.S. in Marketing

Robert A. McCarthy, South 2nd Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Megan Nicole McClure, Olive Street, B.S. in Fashion Merchandising

Joseph Justin McCombie, South 7th Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Heather Christine McDowell, Merrick Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Michael Patrick McGeary, Anderson Avenue, B.A. in Asian Studies

Joseph D. McGinnis, Burns Avenue, B.S. in Safety Sciences

Sean Patrick McKee, Anderson Avenue, B.A. in Journalism

Mamuyovwi Gerald Mensah, South 6th Street, B.A. in Economics

Nicole Lee Miller, Sue Anne Lane, B.A. in Anthropology

Garrett Thomas Milner, Apache Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Breeanna Nicole Mintmier, Easy Street, B.S. in Chemistry

Ronald Fredrick Moreau, Chestnut Street, B.S. in Hospitality Management

Jessica Ann Moretti, Warrington Drive, B.A. in Journalism

Michael Joseph Morris, Fulton Run Road, A.A.S. in Electro-Optics

Mohammad Faroug Abaas Mottair, East Pike Road, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

Patricia Kay Moyer, North Clymer Avenue, B.S. in Hospitality Management

Samantha Nicole Muir, Chestnut Street, B.A. in History

Robert J. Nagle, Nixon Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

Alison Diane Nellis, Poplar Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Olivia Sarah Nkembo, Water Street, B.S. in International Business

Michael John Olechovski, Robin Hill Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kayla Elizabeth Olliver, Martin Road, B.S. in Communications Media

Casey Ryan Olma, Deer Run Lane, B.S. in Finance

Jacob Otto, Route Highway West, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Yan Ou, Wallwork Hall, Unclassified

Christy Ann Passaretti, Crimson Hawks, B.S. in Disability Services

Kaitlyn Victoria Patrick, Croyland Avenue, B.S. in Biology/Cell and Molecular

Alexander Quay Patterson, Blue Spruce Road, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Inform

Tessie Marcia Paul, Logan Drive, B.S. in Interior Design

Brittany Lynn Pavolik, South 6th Street, B.S. in Communications Media

Nicholas Ryan Peightal, Wren Street, B.S. in Safety Sciences

Jordan L. Penrose, Harvest Lane, B.S. in Disability Services

Ryan Tyler Penrose, Country Lane, B.S. in Accounting

Thea Mae Petrigac, Locust Street, B.A. in Journalism

Lauren Anne Petro, Easy Street, B.S.Ed. in Spanish Education

Alex Benjamin Pfeffer, Forest Ridge Road, B.S. in Accounting

Matthew Joseph Pierce, Philadelphia Street, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Natalie Anne Pina, South 10th Street, B.S. in Communications Media

Luke David Piper, Wren Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

Jonathan Edward Pivetz, North 9th Street, B.A. in English /Pre-Law

Garrett S. Pizarchik, East Pike Road, B.S. in Safety Sciences

Jessica Elizabeth Potter, Medlar Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Andrew Charles Pribicko, Risinger Road, B.S. in Marketing

Jason Hrvoje Rados, Briarwood, B.A. in Economics

Johanna Helena Mary Rahkonen, Diamond Avenue, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Amy Lynn Rankin, Concord Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Amy Noel Rhoades, Pine Ridge Lane, B.A. in Sociology/Human Services

Ashlee A. Rice, Ann Circle, B.S. in Biology/Pre-Medical

Sarah Marie Rice, Ann Circle, B.S. in Natural Science

Katelyn Mary Richard, South 4th Street, B.A. in English

Michael Richard Rifendifer, Lions Health Camp Road, B.S. in Safety Sciences

Ethan John Robinson, Church Street, B.S. in International Business

Dragana Roganovic, Wallwork Hall#, Unclassified

Patrick Steven Rupert, Dawn Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

Johnette Adama Sandy, Philadelphia Street, B.A. in Sociology/Human Services

Benjamin Andrew Saylor, Locust Street, B.S.Ed. in Music Education

Faith Rebecca Schlichtkrull, Oakland Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Jillian Lee Schneider, Warren Road, B.S. in Communications Media

Jason A. Schultz, Lilac Street, B.S.Ed. in Music Education

Mary Theresa Seckar, Holly Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Andrew J. See, Oak Street, B.A. in History

Kenneth Michael Shankle, Greendale Avenue, B.S. in Safety Sciences

Ashley Marie Shelton, Centennial Drive, B.A. in Anthropology

Elyse Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in English/Writing Studies

Lisa Dawn Shirley, Country Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Marietta Elizabeth Shirley, Rural Gardens Court, B.A. in Psychology

Scott Daniel Shirley, Country Lane, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Robert John Simon, Cresswell Road, B.S. in Safety Sciences

Christopher Scott Simpson, Simpson Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Douglas Scott Smith, West Pike Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Naeemah Akilah Smith, Oakland Avenue, B.S. in Disability Services

Ibrehima Sougouna, Regency Square, B.S. in Finance

Madeline Rose Spearman, Spearman Road, B.S. in Child and Family Studies

Kayla Lorraine Speedy, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Brittany Nicole Spencer, Blairton Avenue, B.A. in English/Writing Studies

Kylee Marie Spicher, Centennial Drive, B.A. in Criminology

Julie Anna Stachurski, Old Route Highway North, B.S. in Mathematics

Daniel Isaac Stein, Hoyt Drive, B.A. in Psychology

Thomas Gideon Stein, Philadelphia Street, B.A. in English/Writing Studies

Brent Robert Stevens, School Street, B.A. in Economics

Ronald Clair Stewart, Spence Road, B.S. in Biochemistry

Sarah Morgan Stewart, Fulton Run Road, B.S.Ed. in Art Education

Steven Eric Stitt, Coates Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Michael Richards Stoehr, Crimson Hawks, B.S. in Geology

Derrick Storm, Merry Place, B.S. in Accounting

Jason Brandon Sullivan, Locust Lane, B.A. in Political Science

Jennifer Ann Sullivan, Twolick Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Sierra Suzanne Sullivan, Crimson Hawks, B.A. in Psychology

Phui Yee Tan, Oakland Avenue C, B.S. in Communications Media

Garrett F. Tanner, View Street, B.S.Ed. in Business Education

Jay Franklin Thayer, School Street, B.S. in Computer Science/Applied

Catherine Rose Tidwell, Old Route 119 Highway North, B.A. in Honors Program in Psychology

Josephine Siena Tidwell, Old Route 119 Highway North, B.A. in Theater

Robert Allen Tipton, Gompers Avenue, B.S. in Safety Sciences

Dylan Jacob Toy, 5th Avenue, B.A. in Criminology

Emily Christine Trenney, Locust Lane, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Shawn Carl Trout, North 8th Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Rachel Marie Umbel, Sue Anne Lane, B.S. in Physics

Anne Cameron Ursu, Willow Avenue, B.F.A. in Music Performance

Mary Katherine Ursu, Gompers Avenue, Undeclared, College of Fine Arts

Shelby Elizabeth-Susan Ursu, Gompers Avenue, Undeclared, College of Fine Arts

Thomas John Valazak, Coates Lane, B.S. in Business Technology Support

Teddi Kathleen Valeski, Marion Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Molly Marie Vanderneck, Chestnut Street, B.S. in Nursing

Maxwell Varner, Five Points Road, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Michael R. Velez, School Street, B.A. in History

Damarla Jo Waldrip, Centennial Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

Sarah Ruth Walz, Grant Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Annie E. Wardrop, Water Street, B.A. in Sociology

Derek J. Watson, West Point Circle, B.S. in Biology

David Alexander Watta, Chestnut Street, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

David Paul Watters, South 3rd Street, B.S. in Safety Sciences

Briana Lynette Weatherspoon, Fairview Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Travis Michael Wendel, Warren Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer

Nicholas J. Westrick, Stannard Avenue, B.S. in Finance

Kelsi Louise Whetsel, Evergreen Drive, B.S. in Child and Family Studies

Tiara Nicole Wilson, Copper Beech Drive, B.A. in Psychology

Andrew James Wiltrout, Grant Street, B.S. in Communications Media

Stephanie J. Wingerter, Sleepy Hollow Road, B.S. in Nursing

Kylle Shannon Wolfe-Fee, Parks Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Rebecca Brea Woodward, Geesey Road, B.A. in Sociology/Human Services

Nathan L. Wygonik, Forest Ridge Road, B.S. in Finance

Justin Fuzhen Yen, Washington Street, B.S. in Hospitality Management

Boo Yu Yong, Carriage House, B.S. in Finance

Lauren Grace Young, Black Walnut Road, B.S. in Marketing

Jiahui Yu, North 5th Street, B.S. in Marketing

Isaac Hwydrung Yung, Fulton Run Road, B.S. in Finance

Priscilla Ashley Zolocsik, Woodland Road, B.S.Ed. in Art Education

Josephine

Laken Georgeanna Tassos, Old Indiana Road, B.S.Ed. in English Education

Brandon Mark Tomachek, Jasen Street, B.A. in Criminology

Kent

Kimberly Ann Shearer, Route 286 Highway West, B.A. in Political Science/Pre-Law

Paula Renae Stewart, Mill Street, B.S. in Hospitality Management

Lucernemines

Jacob Michael Detelich, 11th Street, B.S. in Communications Media

Cortney Renee Fry, 4th Street House, B.S. in Nursing

Angela Lynn Gray, B.S.Ed. in Spanish Education

Mary Lynne Kuehn, Lucerne Extension, B.A. in International Studies

Kelsey Michelle Mock, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Cassie Bethann Trausi, 11th Street, B.A. in Criminology

Marion Center

Reed T. Bonnet, Ambrose Road, B.S. in Communications Media

Emilie Jane Borst, Pearce Hollow Road, B.S. in Finance

Breanne Rene Denning, Pearce Hollow Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Amanda Kaye Dunlop, Pollock Road, B.S. in Communications Media

Amber Catherine Fishel, Lowman Road, B.A. in Criminology

Meggan Stephanie George, Riddle Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Hilary Ann Greenwald, Main Street, B.A. in Art/Studio

Elizabeth Ashley Kundla, Hartman Road, B.A. in Journalism

Rachel Allison Kundla, Hartman Road, B.A. in Criminology

Kellie E. Ruffner, Skyline Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Brandon Edward Snickles, B.S. in Nursing

Cory Michael Stewart-Leydic, Richmond Road, B.S.Ed. in Music Education

Penn Run

Jordan Lee Alsop, Sportsman Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Breanne Michele Cameron, Chestnut Ridge Road Extension, B.S. in Safety Sciences

Elliot Findley Faith, Sportsman Road, B.A. in Criminology

Jedidiah Thomas Fetterman, Nursery Road, B.A. in Philosophy

Taylor Renee Jones, Allison Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Kayla L. Jusko, Laurel Run Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Ian Richard Lavanish, Route 553 Highway, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Matthew Scott Lucas, Route 259 Highway, B.S. in Biology

Megan R. Marshall, Route 553 Highway, B.S.Ed. in English Education

Patrick Josiah Marshall, Route 553 Highway, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Kelly Anne Morfenski, Cameron Bottom Road, B.S. in Nursing

Rachael Mairead Reilly, Nolo Road, B.S.Ed. in Business Education

Kelly K. Rodgers, Allison Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Robinson

Elyse Christine Shearer, Jefferson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Rochester Mills

Chelsey Ann Baun, Richmond Road, B.A. in Sociology/Human Services

Travis Eincle Himes, Parson Road, B.A. in Economics/Mathematics

Rossiter

Tabitha Lynn Bowers, Hillman Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Tyler William Grayson, Lions Club Road, B.S. in Communications Media

Erin Marie Maranda, Fleeger Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Hollyann Autumn Setree, Smyerstown Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Saltsburg

Stephanie Jordan Ball, Hilltop Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Faith E. Bobbitt, Bush Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Elizabeth Ann Bonelli, Mill Street, B.S. in Management Information Systems

Tyler R. Craft, Chestnut Street, B.S. in Communications Media

Brydon Chambers Dewitt, Salt Street, B.S. in Computer Science/Applied

Marie Elizabeth Dilascio, 10th Street, B.S. in Nursing

Sara Lynn Dilascio, 10th Street, B.S. in Nursing

Tia Marie Dunn, Salt Street, B.S.Ed. in English Education

Nicole Lynn Fink, Old Cemetery Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Andrew Fortunato Frassenei, 10th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Kaitlyn Anne Frassenei, 10th Street, B.S. in Athletic Training

Kelly Marie Keibler, Tunnelton Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Keith William Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media

Kevin Paul Korchok, Loyalhanna Dam Road, B.S. in Communications Media

Stephen Patrick Manofsky, Lucky Lane, B.S. in Management/Operations

Brandi Ann Marie Muffie, Saltsburg Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

John J. Nepsha, Tunnelton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Katie Mae Provias, 1st Street, B.S. in Accounting

Cassie Genna Ulisse, Moween Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Shelocta

Alyssa Bree Altman, Girty Road, B.S.Ed. in English Education

Kevin Scott Andrews, State Route 210, B.S. in Communications Media

David Aaron Ankney, Shelocta Road, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

Josie Marie Bash, West Union Road, B.A. in Sociology

Paige Marie Cashdollar, Windy Flats Road, B.A. in Art/Studio

Devin O. Creighton, Ankeny Road, B.A. in Geography/Environmental Geographer

Jeniece Kaye Duchon, Old Rt W, B.S.Ed. in Art Education

Brandon Michael Good, Weiss Road, B.S.Ed. in Spanish Education

Matthew J. Leigey, Chestnut Flat Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

Violet Cheryl Lloyd, North Ridge Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Aaron William Marshall, Sportsman Club Road, B.S.Ed. in English Education

Susannah Grace Rosenberger, Craig Road, B.S.Ed. in Physics Education

Stephanie Marie Shimmel, Laurel Road, B.S. in Human Resource Management

Maria Christine Sorce, Old Route 56 Highway West, B.A. in Psychology

Corey M. Vasbinder, Milby Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Justin Thomas Yankuskie, Gastown Road, B.A. in Political Science

Phillip Robert Yu, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Smicksburg

Amber Lynn Gregory, Rossmoyne Road, B.S. in Nursing

Erin Melissa Lockhart, Route 210 Highway, B.S. in Human Resource Management

Michael A. Lockhart, Route 210 Highway, B.A. in Criminology

Season Ann Petrovich, Hemlock Acres Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Justina Marie Skamai, Route 954 Highway North, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Kyla A. Stiteler, Chestnut Street, B.S. in Nursing

Cody Allen Wells, Griffith Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Strongstown

Devon Ann Kupchella, B.S. in Nutrition

Mark Edward Madeley, Country Meadows Lane, B.A. in Psychology

Jefferson County

Big Run

Chad Davis, Church Street, B.A. in Criminology

Laura Corin Sproull, B.S. in Communications Media

Brockway

William Thomas Cox, Vincent Drive, B.A. in Criminology

Megan Christina Gallagher, Kerr Street, B.S.Ed. in Music Education

Amber Marie Himes, Broad Street, B.S. in Fashion Merchandising

Derek Thomas Miksich, Brock Street, B.S. in Accounting

Brookville

Paul John Bowers, Route 322, B.S. in Human Resource Management

Shannon Elizabeth Chandler, Jenks Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Leah Morgan Dietrich, Hastings Street, B.S. in Interior Design

Anna Hope Dinger, Edgewood Drive, B.S. in Interior Design

Sara Elizabeth Durante, Route 322, B.A. in Anthropology

Matthew James Heer, Main Street, B.S. in Communications Media

Amanda Elizabeth Henretty, Fog Hollow Lane, B.S. in Interior Design

Lindsay Ann McManigle, Route 36, B.S. in Nursing

Timothy Nicodemus Pryor, North Pickering Street, B.S. in Management Information Systems

Chadwick Lee Schuckers, Belgiumtown Road, B.A. in Political Science

Shannon Dawn Shaffer, Ramsaytown Road, B.S.Ed. in Music Education

Abigail Elizabeth Shaw, Pennsylvania Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Shawn Daniel Smith, Hughey Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Coolspring

Jera Noelle Mennetti, Route 36, B.A. in Psychology

Corsica

Amber Buzard, Route 28, B.A. in Anthropology

De Lancey

Jenna Lynn Pluchinsky, Doby Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Falls Creek

Joseph Michael Boboige, Main Street, B.S.Ed. in Music Education

Jessica Marie Brown, 2nd Street, B.A. in Art/History

Hamilton

Shayna Lynn Lyle, Neal Way, B.S.Ed. in English Education

Knox Dale

Isaac Joel Lindemuth, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

Punxsutawney

Michele M. Armstrong, Graffius Avenue, B.A. in Psychology

Danyka Aleigh Barnett, Mohney Road, B.A. in Sociology/Human Services

Nicole Lynn Battestilli, Pine Street, B.A. in Theater

Dakota Robert Bish, South Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

David James Burkett, Graffius Avenue, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

Jared Linn Burkett, Hamilton Markton Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Daniel Mac Cappella, Poerio Road, A.A. in General Studies

Benjamin Alex Childs, Route 119, B.A. in Psychology

Michael Marcus Cook, Stake Drive, B.A. in Criminology

Kira Leigh DeChurch, Route 119, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Michael David Depp-Hutchinson, Woodland Avenue, Undeclared, College of Fine Arts

Emily Lorraine Dunkel, Willow Road, B.S. in Finance

Tiffany Joelle DuPont, Smith Road, B.A. in Psychology

Austin Furman, Pleasant Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Kristin Leigh Graham, Graffius Avenue Extension, B.A. in Psychology

Claira Jean Heitzenrater, Wachob Drive, B.A. in Art/Studio

Ryan P. Heitzenrater, Walston Road, B.S. in Nursing

Nicole Lou London, Lunger Road, B.S. in Business Technology Support

Krista Leeann Lowry, Forest Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Justin Audrey Mauk, Roberts Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Cassie Lynn McConnaughey, Cliff Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Dustin Mendus, Elk Run Avenue, B.A. in Geography

Rebecca Ann Mitchell, Bell Road, B.A. in Spanish

Tia Marie Neal, Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Juan Manuel Palomino, Route 36, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

Taylor Anne Pascuzzo, Frostburgh Road, B.A. in History

Lynn Marie Peachey, Lincoln Way, B.S. in Nursing

Devan James Penman, East Liberty Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Heather Lynn Phillips, South Main Street, Undeclared, College of Health and Human Services

Luke Andrew Prutznal, Scotland Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Gage Jeffrey Rankin, Parks Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Mahra Rebecca Riskus, Myrtle Avenue, B.A. in Psychology

Tess Elizabeth Roberts, Aspen Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Stephanie Ruth, Pine Run Road, B.A. in Sociology/Human Services

Amanda Ann Setree, Anita Oliveburg Road, B.S.Ed. in French Education

Jacqueline Marie Sikora, Pine Street, B.A. in Sociology/Human Services

Zachery Charles Smith, Ridge Road, B.S. in Marketing

Angela Elizabeth Starnes, Route 536, B.A. in Criminology

Shelley Rae States, Sandy Ridge Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Amber Marie Stephens, Spring Road, B.A. in Criminology

Sarah Beth White, Belmont Avenue, B.A. in Anthropology/Archaeology

Chelsea Hope Wright, East Liberty Street, B.S.Ed. in Business Education

Reynoldsville

Sara Rachelle Kirkpatrick, Reynoldsville Falls Creek, B.S.Ed. in English Education

Stephanie Louise Moore, Brown Street, B.S. in Respiratory Care

Michaelynn Danielle Robinson, Cameron Camp Road, B.A. in Psychology

Danielle Morgan Rode, Wayne Road, B.S.Ed. in Art Education

Kimberly Renee Siverling, Grant Street, B.A. in Journalism

Jodi Lynn Speck, Pardus Road, B.S. in Interior Design

Kimberly Marie Walker, Rudolph Avenue, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Ringgold

Hannah Nicole Burkett, Route 536, B.A. in Art/Studio

Sprankle Mills

Dana Alan Huber, Sprankle Mills Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Stump Creek

Kelly R. Sutter, 2nd Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

Summerville

Eden Renee Kahle, Kahle Road, B.S. in Fashion Merchandising

Karli Lynn Spangler, Shields Road, B.S.Ed. in Music Education

Michele Lynn Troutman, Fenstermaker Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

Sykesville

Cristy Catherine Cook, Sykes Street Extension, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Michael James Yamrick, East Liberty Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Walston

Chanie Marie Spearing, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Juniata

East Waterford

Kelsey Mae Long, Route 75 S, B.S. in Nursing

McAlisterville

Ashley Kay Metz, Rural Route 1, B.S. in Management/General

Mifflin

Ashley Renee Kipp, Crestview Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Lackawanna County

Carbondale

Kathryn Lynn Cosgrove, Canaan Street, B.S. in Fashion Merchandising

Daryl Joseph Loomis, Lower Powderly Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

Clarks Summit

Kayla Mary Bucciarelli, Greenwood Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Krista Lynne Matsko, Powell Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Dalton

Morgan Charles Chase, Church Street, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater

Julia Elizabeth Farrar, Turnpike Road, B.S. in Fashion Merchandising

Kaitlyn Dawn Klinges, Rural Route 2, B.A. in Political Science/Pre-Law

Elizabeth Ann Neuhausel, Locust Lane, B.S. in Communications Media

Emily Marie Neuhausel, Locust Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Dunmore

Shannon Marie Garvey, Prospect Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

Rebecca Susan Ort, West Elm Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Olyphant

Marissa Lynn Malaski, Sturges Road, B.S.Ed. in Music Education

Roaring Brook Township

Victor Q. Costello, Hilldell Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Amber Nicole Grady, Donny Drive, B.A. in Journalism

Scranton

Brittany Michele Cavallotti, Wells Street, B.S. in Interior Design

Samuel K. Failing, Myrtle Street, B.A. in Philosophy

Kaytlen M. Powers, Wheeler Avenue, Undeclared, College of Fine Arts

Rebecca Eileen Reed, Amherst Parks, B.S. in Nutrition/Dietetics

South Abington Towns

Leah Catherine Burke, Delin Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Leah Christine Wrobel, Teaberry Lane, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

South Abington Township

Katherine Ann Carter, Edgewood Drive East, B.S. in Hospitality Management

Lancaster County

Bainbridge

Tristen Jo Gutshall, Meadow View Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Brownstown

Elizabeth C. Davis, South State Street, B.S. in Nursing

Columbia

Morgan Elizabeth Difenderfer, Willow Lane, Undeclared, College of Health and Human Services

Conestoga

Julia Lynn Griffith, West Elm Street, B.S.Ed. in Music Education

Denver

Tabitha Lynn Higham, Homestead Drive, B.S. in Physics

Joseph Occhiogrosso, Winding Way, B.S.Ed. in Music Education

Andrew John Trefny, North 4th Street, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

East Petersburg

Nicolas John Fillgrove, State Street, B.A. in Psychology

Elizabethtown

Derrick Anderson, Sunrise Boulevard, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Sarah Katherine Blantz, West Bainbridge Street, B.S. in Communications Media

Rosalee Michelle Frederick, Kenbridge Lane, B.S. in Athletic Training

Kelsey Marie Hayden, Hillcrest Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Erin Rose Hendry, Briar Rose Trail, B.S.Ed. in Music Education

Corinna J. Mazzitti, South Market Street, B.S.Ed. in English Education

Weston Tillman Parrett, Brookview Circle, B.S.Ed. in Music Education

Andrew James Payne, West Hummelstown Street, B.F.A. in Music Performance

Nicholas John Reginella, Ridge Road, B.S.Ed. in Music Education

Laura R. Shinn, Persimmon Lane, B.S.Ed. in Art Education

Candis Joelle Warren, Iris Circle, B.S. in Interior Design

Ephrata

Justin Ryan Lausch, Valerie Avenue, B.A. in Criminology

Emily Lynn Olson, Bridle Path, B.A. in Journalism

Derek Michael Taylor, Hammon Avenue, B.S. in Hospitality Management

Gap

Andrew Reah Turnowchyk, Woodside Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Kinzers

Elisha Rachel Valmonte, Hillcrest Drive, B.S. in Nursing

Kirkwood

Zachary Cliff Henderson, Sproul Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Elizabeth Ann Proffitt, Schoolhouse Road, B.A. in English

Lancaster

Lauren E. Alshouse, Old Farm Lane, B.A. in International Studies

Joshua Bellamy, Wilderness Road, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts

Heather M. DeGrave, Tanglewood Lane, B.S. in Interior Design

William Christopher DiGilio, Woodworth Drive, B.S. in Management Information Systems

Alicia Nicole Haines, Newswanger Road, B.S. in Fashion Merchandising

Danielle Elizabeth Hassara, Travis Lane, B.A. in Psychology

Joshua M. Hughes, Pennwick Road, B.S. in Finance

Andrea Leigh Kline, Woodbine Boulevard, B.S. in Hospitality Management

Alexis Christine Krull, Eagles View, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Christian Nolan Minich, Fleetwood Drive, B.A. in Philosophy

Yub Raj Mishra, Pearl Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Lauren E. Montague, Hornig Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Alexandra Kathryn Moore, Apple Blossom Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

Albert Minh Ngo, Crooked Oak Drive, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

Ellen Ochs-Gregory, Leaman Road, B.A. in Sociology/Human Services

Kevin Allen Richards, Atkins Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Lorin Renee Smith, Spring Valley Road, B.S. in Interior Design

Mindy Jolene Stipe, Richmond Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Thomas William Trautman, Stable Drive, B.A. in Honors Program in Psychology

Blake Edward Tressler, Great Lawn Circle, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

Tyler James Tripple, Valette Drive, B.S. in Management/General

Allyson Marie Weaver, Linwood Avenue, B.S. in Marketing

Ethan Gabriel Willard, Devonshire Road, B.A. in English/Film Studies

Miranda Lane Wortel, Bowman Road, B.S. in Hospitality Management

Landisville

Katie Marie Molina, Wagoners Way, B.S. in Hospitality Management

Heidi Michelle Zibura, Farmington Place, B.S.Ed. in English Education

Lititz

Sarah Ann Bedwell, Windsor Lane, B.A. in Psychology

Kayla Marie Colletti, Wheatfield Drive, B.S. in Nursing

Lauren Ashley Eppig, Hackman Road, B.S. in Child and Family Studies

Alexandra Victoria Freeman, Ashton Place, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Andrew Michael Gross, Orchard Road, B.A. in Music

Ethan Nicholas Henny, Buckfield Drive, B.A. in Geography

Alexis Lynn Leed, Rosemont Drive, B.S. in Nursing

Mercedes Anai Ortiz, Becker Drive, B.A. in Psychology

Jacqueline Elizabeth Preston, Canterbury Court, B.S.Ed. in Deaf Education

Leah Christine Riegel, South Spruce Street, B.S. in Hospitality Management

Kaitlyn Elizabeth Sentz, East Manor Drive, B.S. in Marketing

Manheim

Ryan Chillas, Landisville Road, B.S. in Human Resource Management

Marietta

Rita Amato, Rock Point Road, B.S.Ed. in Spanish Education

Mount Joy

Clarence R. Carper III, Harvestview N, B.S. in Nutrition/Dietetics

Jenelle Lauren Dickason, West Main Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Andrew James Flattery, North Barbara Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

Matthew Daniel Frampton, Lefever Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Hayden Daniel Gerhart, Rhoda Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Danielle Maria Truett, North Barbara Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Chad Edward Yowler, West Main Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Mountville

Sarah Ann Wissinger, Orkney Road, B.S. in Mathematics

Narvon

Kristyn Leigh Daly, Buchland Road, B.A. in Journalism

New Holland

Ashley Raven Marshall, Daisy Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

Peach Bottom

Keri Ann Swisher, Fulton Inn Road, B.A. in Sociology

Quarryville

Charles Alexander Fisher, Groffdale Road, B.S. in Finance

Tyler J. Groff, Fishing Creek Road, B.S. in Marketing

Amanda Marie MacIntosh, Hartwicke Drive, B.S.Ed. in English Education

Jessica Nicole Monk, Hartwood Lane, B.S.Ed. in Spanish Education

Reinholds

Ashlee Mae Long, Mohns Hill Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

Stevens

Anjuli Marie Calhoun, Hopeland Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Steven R. Fassnacht, West Girl Scout Road, B.S.Ed. in Music Education

Strasburg

Chelsea Elaine Graham, Sunset Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Willow Street

Stephanie Faye Hallett, Rawlinsville Road, B.S.Ed. in Music Education

Lawrence County

Edinburg

Maria Ann McConnell, Erie Street, B.S. in Biology

Ellwood City

Chelsey Lynn Anderson, Butler Avenue, B.S. in Marketing

Amy J. Bessell, Mill Bridge Road, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Frank O. Duncan, Woodside Avenue, B.A. in Criminology

Marla Joelle Flecher, Locust Terrace, B.S. in Management Information Systems

Hayley Elizabeth Fox, Line Street, B.A. in Psychology

Kristen Donell Kozminski, Stiefel Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Enon Valley

Courtney Diane Vela, Cherry Hill Road, B.S.Ed. in Art Education

New Castle

Emily Anne Donnelly, Lynn Street, B.A. in Criminology

Tonio Fulena, East Fairmont Avenue, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Kelsey Maureen Garmon, East Clen Moore Boulevard, B.S. in Nutrition/Dietetics

Kristina Jackson, Hidden Brooke Court, B.S.Ed. in Mathematics Education

Sean Robert Jones, Mount Herman Church Road, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Katlyn Marie Kaufman, Dean Drive, B.A. in Criminology

Gina Rose Lemmon, McClelland Avenue, B.A. in English

Marissa Lyn Masterson, Gardner Stop Road, B.S. in Disability Services

Jarrod Michael McCormick, Martha Street Extension, B.S. in Accounting

Tiffany Marie Murphey, Moravia Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Amanda Lynn Shaffer, Joyce Lane, B.S. in Natural Science

Dustin Allen Smith, Mount Hope Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Ann Marie Weisz, Old Butler Road, B.S. in Communications Media

Jeremy Joseph Young, Princeton Road, B.A. in Criminology

New Wilmington

Joshua D. Natale, B.A. in Criminology

Pulaski

Grey David Berrier, Shenango Street, B.S. in Finance

Wampum

Rachel Suzanna Scherer, Halltown Road, B.A. in Anthropology

Johnna Frances Zona, Snake Run Road, B.A. in Spanish

Lebanon County

Annville

Taylor Courtney Nicholas, Groff Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Kristen Marie Schott, East Cedar Street, B.A. in Theater

Cleona

Hannah Kathryn Woodward, West Elm Street, B.S.Ed. in English Education

Fredericksburg

Jonathan Glen Hehnly, Mount Zion Road, B.A. in Criminology

Jonestown

Terrance Mestry King, Donna Drive, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

Lebanon

Trisha Lynn Brubaker, Freeport Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Cynthia Lynnette Duncan, Pershing Avenue, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Kaitlin Joyce Halsell, Pine Lane, B.A. in English /Pre-Law

Brianna Natasha Harris, Crestview Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Courtney Lynn Harris, Crestview Drive, B.S. in Communications Media

Adam Daniel Hartzell, Eastfield Drive, B.A. in Criminology

Kaela Marie Hogue, Church Street, B.S.Ed. in Business Education

Emily T. Krause, South 4th Avenue, B.A. in English

Kevin J. Mengle, East Brookfield Drive, B.S. in Hospitality Management

Cody Mitchell, Southgate Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

Megan Anne Nace, Kimmerlings Road, B.S. in Accounting

Kelsey Morgan Peters, Larch Circle, B.S. in Communications Media

Heather Lynn Rine, Water Street, B.A. in Criminology

Mikhail Gabreil Rolon, Beechwood Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

Courtney Lynn Roth, Whitney Way, B.S.Ed. in Business Education

Melissa Lynn Sattazahn, Poplar Street, B.S. in Hospitality Management

Jessica D. Stachura, East Brookfield Drive, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Newmanstown

Cyrenne Amanda Ginder, Sheep Hill Road, B.A. in Psychology

Helen Martha Pennypacker, Barry Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Palmyra

Ashley Patrice Carmo, Homestead Lane, B.S. in Fashion Merchandising

Jennifer Marie Hicks, Oak Lane, B.S. in Nursing

Caroline Jeanne Lehman, Brunswick Lane, B.S.Ed. in English Education

Luke Michael Scipioni, South Grant Street, B.S. in Nursing

Richland

Janell Marie Layser, B.S. in Hospitality Management

Lehigh County

Alburtis

Nathaniel A. Moser, Woodside Avenue, B.A. in Theater

Allentown

Samantha Louise Eichelberger, East Tioga Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Courtney Jo Fillman, Lone Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

Emily Rose Gagliardi, Windermere Avenue, B.A. in Psychology

Jamie Lynn Kemmerer, Cleveland Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Daniel Paul Kushnir, Kraft Drive, B.A. in Sociology/Human Services

Lorainne Nicole Memary, North Kiowa Street, B.S. in Finance

Maura Brigid O'Donnell, Azalea Road, B.A. in Art/History

Kelsey M. Shaulis, Spring Wood Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

Jason A. Susko, College Heights Boulevard, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Christopher Mark Walczer, Muth Circle, B.S. in Hospitality Management

Kayla Elizabeth Walczer, Muth Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Thomas Alan Williams, Broadway, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Breinigsville

Caitlin Louise Egge, Mosser Road V, B.S. in Disability Services

Kayla Elizabeth Ohl, Magee Crossing, B.S. in Nursing

Center Valley

Justine Elise Novak, Pineview Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Coopersburg

Jennifer Katherine Krastin, Hamilton Drive, B.S. in International Business

Brielle Lynn Mackey, Robin Lane, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Coplay

Lauren Ann Brosky, Clearview Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Alex Joseph Kollar, Juniper Drive, B.S. in Hospitality Management

Emily Therese Pany, Maple Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Emmaus

Stephen Christensen, North 3rd Street, B.S. in Biochemistry

Anne Elizabeth Dewalt, Chestnut Hill Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Sarah Quinn McGovern, Kings Highway N, B.S. in Fashion Merchandising

Carly Jean Smith, Meadow Lane, B.S. in Interior Design

Macungie

Meredith Ann Corbet, Fresh Meadow Drive, B.S. in Hospitality Management

Jordan Garrett Mosser, Sequoia Drive, B.S. in Marketing

Kristen Karen Schupp, Hillcrest Drive South, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Elizabeth Marie Storck, Chardonnay Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

New Tripoli

Teal Elaine Golden, Flint Hill Road, B.S. in Child and Family Studies

Orefield

Catherine Ann Caffrey, Rebecca Lane, B.S. in Communications Media

Nicholas Alan Gustafson, Windy Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Laura Patrice McFadden, Meadow Drive, B.S. in Communications Media

Schnecksville

Beth Lindsey Anderson, Hoffman Drive North, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

Kiersten Jan Brobst, Hoffman Drive South, B.S. in Nutrition/Dietetics

Lindsay Taylor Reiter, Timber Lane, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Janelle Marie Stayt, Kistler Road, B.S. in Marketing

Elizabeth J. Todd, Foxcroft Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Slatington

Amber Marie Grace, Parks Place, B.S. in Fashion Merchandising

Wescosville

Larissa Elizabeth Rosendale, Andrea Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Whitehall

Olasya Doreen Charles, North Hobson Street, B.A. in Criminology

Brian Krall, Grandview Drive, B.A. in Music/Theory and Composition

Steve Thomas Mondschein, Sodl Lane, B.S. in Safety Sciences

Amber Cemone Williams, Coplay Court, B.S. in Marketing

Benjamin M. Yonak, West Highland Street, B.S. in Accounting

Zionsville

Alyssa Nicole Huber, Oak Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Luzerne County

Bear Creek Township

Megan Elizabeth Thompson, Bear Creek Boulevard, B.S. in Child and Family Studies

Dallas

Sarah Marie Leskowsky, Oak Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Danielle Schmidt, Warden Street, B.A. in Criminology

Dupont

Stanley Knick, Main Street, B.S. in Accounting

Edwardsville

David Wright, Green Street, B.F.A. in Music Performance

Freeland

Rebecca Elizabeth Barry, Washington Street, B.A. in Sociology of Disability Services

Hanover Township

Alexandra Marie Halesey, Main Road, B.S. in Accounting

Hazleton

Victoria Frances Bene, North James Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Katherine Dolman, East 5th Street, B.S. in Fashion Merchandising

Matthew John Mitchell, Branch Street, B.S.Ed. in Music Education

Huntington Mills

Ryan Cody Sasser, Hunlock Harveyville Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Kingston

Victoria Elizabeth Lewis, Reynolds Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Mountain Top

Laura Ann Ciarmatori, Hemlock Terrace, B.A. in History

Bernard McCole, Dale Drive, B.S. in Computer Science/Applied

Jessica Rutkowski, Rebel Hill Road, B.A. in Psychology

Nanticoke

Megan Joan Bogdan, Kosciuszko Street, B.S. in Nursing

Alyssa L. Degosky, South Hanover Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Joseph Gregory Hart, River Street, B.S. in Marketing

Shavertown

Katlyn Rebecca Moran, Ridge Street, B.S. in Hospitality Management

Shickshinny

Jill Ann Franklin, Silo Road, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

Katherine A. Swiatek, Hunlock Harveyville Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Sweet Valley

Shawni Janae Scott, Main Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Swoyersville

Brooke Gibson Coslett, Bond Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law

Wapwallopen

Elisa D. Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nursing

Melanie Rose Laird, Mulholland Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

West Hazleton

Megan G. McFarling, North Broad Street, B.S. in Finance

Wilkes Barre

Brittany Michele Amrhein, Maffett Street, B.S. in Finance

Deanna Marie Belsky, Courtright Street, B.S. in Biochemistry

Ryan John Everett, South Grant Street, B.A. in Psychology

Lycoming County

Cogan Station

Shane Matthew Engel, Mill Hill Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Theresa Rose Shoff, Upper Powys Road, B.S.Ed. in Art Education

Jersey Shore

Holly Kay DeMarco, Wurster Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Cathleen Marie Thompson, Nichols Alley, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Montoursville

Rachel Elizabeth Camp, Cemetery Road, B.S. in Management/General

Edmund Ray Cooley, North Arch Street, B.A. in Criminology

Sara Elizabeth Guthrie, Cedar Street, B.S.Ed. in Art Education

Brock Merritt Larson, Nicely Avenue, B.S. in Marketing

Lauren Olivia Lawson, Harvey Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Brett Michael Levy, Stopper Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Alyssa Diane Mitchell, Tallman Hollow Road, B.F.A. in Art Studio

Adrian John Whipple, Weldon Street, B.A. in Criminology

Muncy

Mathias John Brown, Odell Road, B.A. in Theater

Caleb Matthew Feigles, West Penn Street, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater

South Williamsport

Marcus Justin Bower, South Market Street, B.S. in Communications Media

Elizabeth Danielle Tilburg, Eckmont Avenue, Undeclared, College of Health and Human Services

Williamsport

Rachel Lynn Black, Taylor Place, B.S.Ed. in English Education

Matthew Brian Jandrisavitz, Queen Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

Christopher Robert Leidhecker, Northway Road Extension, B.S.Ed. in Music Education

Sultan Aquil Nafis Magruder, Lafayette Parkway, B.A. in Psychology

Bianca Danielle Williams, Federal Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

McKean County

Bradford

Theresa Hoffmann, Jackson Avenue, B.A. in English/Writing Studies

Gregory Charles MacFarlane, Derrick Road, Teacher Education Certification

Tynan John Shannon, Constitution Avenue, B.A. in Theater

Eldred

Richard Allen Roberts, Canfield Hollow, B.S.Ed. in Art Education

Gifford

Amanda Dawn Burkett, B.A. in Anthropology/Archaeology

Kane

Lauren A. Harvey, Hemlock Avenue, B.S. in Marketing

Alan Christopher Kessler, South Edgar Street, B.S. in Biology/Cell and Molecular

Amanda Renee' Mix, Lucky Lane, B.S. in Natural Science/Pre-Dentistry

Kalie Nadine Walter, Tionesta Avenue, B.S. in Marketing

Lewis Run

Erin Nicole Black, Beaver Drive, B.A. in Psychology

Shelby Lynn Runyan, Big Shanty Road, B.A. in Sociology/Human Services

Mount Jewett

Emily Marie Carlson, B.S. in Nutrition/Dietetics

Jesse Joseph Wagner, West MAIN ST, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

Port Allegany

Max P. McAuley, North Pine Street, B.A. in English

Smethport

Chelsea Catherine Becker, Christian Hollow, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Danielle Marie Nielsen, Hamlin Street, B.S. in Nutrition/Dietetics

Abigayle Louise Weaver, Route 46, B.S.Ed. in Music Education

Mercer County

Clark

Ross William Stafford, B.S. in Management/Operations

Greenville

Zachary Gordon Candela, Taylor Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

Kellie Violet Cusick, Vernon Road, B.S. in Biology/Cell and Molecular

Brett Allen Eddinger, Beatty School Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

Jeremy Dale Fowler, Vernon Road, B.A. in Criminology

Anthony Thomas Luciani, West Jamestown Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Thomas James Mahlon, Parks Lane, B.S.Ed. in Art Education

Joshua James Riffe, South Mercer Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Christopher J. Roberts, Stewart Avenue, B.S. in Accounting

Jacob T. Snyder, Rosedale Avenue, B.S. in Safety Sciences

Megan Kaye Webber, Meadowlane, B.S. in Nursing

Grove City

Kelly Ann Dumrauf, Daugherty Road, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Rachel Elena Englehart, North Liberty Road, B.S. in Management/General

Casey Rebecca Leigh, Nutt Road, B.S. in Fashion Merchandising

Kelly Patricia McBryan, Forest Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Ryan Patrick McNamara, East Main Street, B.S. in Communications Media

Madison Elyse Torok, East Pine Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Julie Lynn Ventura, East Main Street Extension, B.A. in Political Science

Hadley

Carly Bee McConnell, Pine Hollow Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

Hermitage

Michelle Lynn Diegan, Robertson Road, B.S. in Nursing

Brandi L. Hoffman, Easton Road, B.S.Ed. in Social Science Education/Anthropology

Alexis Christine Johnson, South Darby Road, Physics/Pre-Engineering

Aaron Simonik, Diana Avenue, B.S. in Management/General

Erica Roth Skinner, Riverbend Court, B.S.Ed. in Music Education

Nickolaus Andrew Smigel, Romar Drive, B.A. in Criminology

Isaac James Tarbell, Reiber Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Zoe Evelyn Tarbell, Reiber Road, B.S.Ed. in Art Education

Jonna Ann Vellente, South Keel Ridge Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Mercer

Kevin Thomas Waterloo, Autumn Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

Sharon

Tyler Michael Golub, Ormond Avenue, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Gabrielle Marie Rahn, Heinz Avenue, B.S. in Hospitality Management

Zachary Lawrence Revale, Service Avenue, B.A. in Art/Studio

April Lynn Snyderwine, Wilson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Sharpsville

Leah Lynn Angott, North Neshannock Road, B.S. in Hospitality Management

Amanda Marie Chamberlain, Kathy Lane, B.S. in Disability Services

Stacia Elaine Demuysere, Hunter Street, B.S. in Biology

David Joseph Gill, Buckeye Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Morgan Elana O'Malley, Anchorage Road, B.S. in Hospitality Management

Kristi Lauren Pisarcik, Laurel Drive, B.A. in Sociology

Patrick Thomas Pryts, West Main Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Casey William Ryan, South Walnut Street, B.A. in International Studies

Transfer

Nicholle Renee Dunn, Rutledge Road, B.S. in Child and Family Studies

Nicole Marie Gregg, Crestview Drive, B.S. in Nursing

Alexandra Leigh Miller, Willadell Road, B.S. in Hospitality Management

Rebekah Danielle Schaaf, Rutledge Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Katie Elizabeth Stanko, Rutledge Road, B.A. in Criminology

West Middlesex

James William Forsythe, Campman Lane, B.A. in Criminology

Richard Tyler Hosfelt, Clubhouse Drive, B.S. in Human Resource Management

Lauren Alexsis Palmer, Mitchell Road, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Amanda Elaine Quarterson, Bedford Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Charles Dustin Ruffo, Fetsko Road, B.A. in Political Science

Mifflin County

Belleville

Levi James Harmon, East Main Street, B.S. in Safety Sciences

Lewistown

Jessica Nicole Briner, Marble Street, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Morgan Elizabeth Brown, Fairway Place, B.S. in Fashion Merchandising

Lindsey Marie Cahill, Oak Ridge Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Charles William Gehrett, Winding Way, B.S. in Applied Mathematics

Morgan Elizabeth Hess, Cliffside Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Lucas J. Koontz, Ridge Runner Lane, B.A. in Criminology

Kyle Steven Lewis, South Grand Street, B.S. in Accounting

Marybeth Nicole Miller, Ridge Road, B.S. in Nursing

Curtis Scott Wert, Snooks Hill Road, B.A. in Psychology

McClure

Erin Marie Confer, Underhill Road, B.S.Ed. in English Education

Tanya Jo Grenoble, Steeley Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Kayla Ann Lash, Back Maitland Road, B.S. in Nursing

Amy Lea Romig, Stage Road, B.A. in Criminology/Pre-Law

Troy Michael Solt, Back Maitland Road, A.A. in Business/Computer and Information Technology

Newton Hamilton

Tabitha Joy Barrick, B.S. in Accounting

Reedsville

Derek J. Alexander, Parks Drive, B.S.Ed. in Art Education

Cindy L. Brown, Brittney Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Mia Janelle Hooper, Taylor Drive, B.A. in Economics/Pre-Law

Monroe County

Bartonsville

Emily Lauren Mross, Rural Route 1, B.A. in Journalism

Brodheadsville

Natisha Marie Versuk, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Canadensis

Ashley Marie McCoy, Rural Route 2, B.S. in International Business

Cresco

Emily Jane Clark, Henrys Crossing Road, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Eric Richard Franzo, Ruth Drive, B.A. in Religious Studies

East Stroudsburg

Victoria Ashely Cassar, Big Ridge Estates, B.S. in Hospitality Management

Nicholas Joseph Hardy, Knob Hill Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Aleda K. Johnson, Rural Route 8 -A, B.S. in Communications Media

Mount Pocono

Davidjohn Gerena, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

Pocono Pines

Jonathan Howard Charleston-Coad, B.S. in Computer Science/Applied

Stroudsburg

Nicole Gabrielle Grimaldi, Broad Street, B.S. in Communications Media

Matthew L. Mesko, Rural Route 1, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Nicholas C. Smith, South 8th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Matthew Gilbert Walter, Ridge Road, B.A. in Economics

Tobyhanna

Shurondae Dianelle Butler, Lakeside Drive, B.A. in Psychology

Ruth Faith Olive Walker, Fairhaven Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical

Montgomery County

Ambler

Wade Hedges Baily, East Francis Avenue, B.S. in Safety Sciences

Alyssa Marie Hutchinson, Cedar Hill Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Ardmore

Jessica Leigh Griffin, Olcott Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

Audubon

Adelaide Lou De Saint Etienne, Sycamore Circle, B.S. in Fashion Merchandising

Blue Bell

Charles John Brady, Whitwood Drive, B.S. in Accounting

Rachel Louise Marinari, Valley Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Matthew James Stavinga, Glenn Lane, B.A. in Criminology

Cheltenham

Catherine Patricia McCann, Boyer Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Collegeville

Mitchell Ryan King, Morgan Lane, B.A. in Criminology/Pre-Law

Rachael Elizabeth Masterson, Vincent Drive, B.A. in Political Science

Colmar

Katelyn Marie Krissinger, General Forst Drive, B.S. in Accounting

Ashley Elizabeth Mandes, East Walnut Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

East Greenville

Meaghan G. Kuhns, Washington Street, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Elkins Park

Robbin S. Phillips, Osceola Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Gilbertsville

Mary Theresa Gutekunst, Crystal Lane, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

Kristin Marie Troilo, Broad Street, B.A. in English/Writing Studies

Glenside

Meghan Laura McGovern, Cliveden Avenue, B.S. in Nursing

Michael Thomas McKeegan, New Street, B.S. in International Business

Robert Miller, West Waverly Road, B.A. in Philosophy

Apris Marjorie Walker, Fortune Road, B.S. in Communications Media

Harleysville

Alexandra Lyn Gibilante, Bishopwood Boulevard, B.S.Ed. in English Education

Erin Lynn Holloway, Pioneer Circle, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Stephanie Michelle Mallis, Hackney Way, B.S.Ed. in Elementary Education

Ronald Phillips, Stormfield Drive, B.S. in Hospitality Management

Jessica Lynn Sacks, Harmon Road, B.S. in Interior Design

Sarah Elizabeth Stauffer, Westbourne Road, B.S. in Communications Media

Hatboro

Kelsey Lynn Faehner, Cypress Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Christel Jamelle Turingan, Tamarack Circle, B.S.Ed. in Art Education

Hatfield

Brittany Rose Allman, South Main Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Jared William Barnett, Washington Lane, Undeclared, Regional Planning

Brett Richard Flaherty, Derstine Road, B.A. in History

Brittany Marie Gozur, Hertford Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

James Colin Ward, Valley Woods Road, B.A. in Criminology

Mary Elizabeth Ward, Valley Woods Road, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Kerry L. Young, Roosevelt Boulevard, B.A. in Psychology

Robert W. Zinsmeister, Quail Circle, B.S.Ed. in Mathematics Education

Horsham

Julia Mary Harvey, Downey Drive, B.S. in Safety Sciences

Huntingdon Valley

Emily Nicole Evans, County Line Road, B.S. in Interior Design

Joseph Robert Massott, Clearview Avenue, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing

King of Prussia

Stephanie Noelle Bianco, Suellen Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Lansdale

Megan Stephanie Alexander, Misty Meadow Lane, B.S. in Fashion Merchandising

Lesley E. Anders, Garfield Avenue, B.A. in Journalism

Alyse Kristin Baer, Abbey Lane, B.S. in Nursing

Jason Steven Barnada, Twining Road, B.S. in Communications Media

Kenneth Hal Chonofsky, Jackson Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Jeremy David Edwards, Village Way, B.A. in Asian Studies

Michael Patrick Katch, Claremont Drive, B.S. in Finance

Christian D. Lamar, Bedford Lane, B.S. in Biology/Pre-Medical

Ayanna Alexis LeBlanc, Braeburn Terrace, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Garrett Michael Ofenloch, Locust Drive, B.S. in Finance

Ashley Elizabeth O'Malley, Tailor Way, B.A. in Sociology/Human Services

Kelly E. Parrott, Scobee Drive, B.A. in French

Leah Christine Smith, Amber Lane, B.S. in Fashion Merchandising

Matthew Douglas Wells, Sycamore Drive, Teacher Education Certification

Jennifer Marissa Zanoni, Chaucer Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Limerick

Fiona Wynne Haskell, Bayberry Drive, B.A. in Psychology

Katie Lynne Vining, South Limerick Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Maple Glen

Tori Max Rultenberg, Lexington Drive, B.S. in Communications Media

Norristown

Caitlin Helen Dunbar, Clyston Road, B.S. in Interior Design

Matthew Alexander Heck, Redtail Road, B.A. in Political Science/Pre-Law

Trent C. Jones, Wendover Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Jamie Nicole Palmerio, Taft Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Amanda Jean Royer, Township Line Road, B.A. in Art/Studio

Jesse Rae Thomas, North Trooper Road, B.S. in Communications Media

Gregory James Walter, Redtail Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

North Wales

Jennifer Ann Bell, Red Haven Drive, B.S. in Human Resource Management

Lauren Ashley Heselpoth, Orchard Drive, B.S. in Natural Science

Brittany M. Johns, Weston Court, B.S. in Finance

Elizabeth Anne Kelly, Barberry Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Oreland

Tara Ann Baus, Church Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Tyler Jamaal Clarkson, Summit Lane, B.S. in Management/General

Pennsburg

Samantha Jo Devine, Otts Road, B.S. in Communications Media

Plymouth Meeting

Kellie Ann Bowe, Pilgrim Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Pottstown

Steven Hays Maack, Maple Glen Circle, B.S.Ed. in Biology Education

Nwaeze Onyemaobim, Juniper Street, B.S. in Management/General

Kevin Michael Smith, Randy Drive, B.A. in Music

Roslyn

Lauren Nicole Murphy, Avondale Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Royersford

Renee Nicole Caudle, Broadleaf Circle, B.A. in Political Science/Pre-Law

Krysta Marie DiSabatino, Providence Forge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Souderton

Angela Nicole DeGennaro, Thornton Court, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

James Clarence Raneri, Heatherfield Drive, B.A. in Art/Studio

Laura Christine Roberts, Wynnefield Drive, B.S. in Hospitality Management

Elizabeth Rose Yingling, East Broad Street, B.A. in Anthropology

Spring House

Chelsea Tesei Bronstein, Timber Fare, B.S. in Fashion Merchandising

Telford

Robert Alan Stanley, Madison Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Willow Grove

Lindsey Michelle Harris, Duffield Street, B.S. in Fashion Merchandising

Wynnewood

Neil Joseph Trevisani, Latham Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Montour County

Danville

Bliss Elizabeth Fallon, Spring Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Sarah McLean, Steffens Road, B.S. in Nursing

Alexander Paul Rudowski, Leer Lane, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

Holden Thomas Wallace, B.S. in Nursing

Northampton County

Bath

Jessica Marie Paulus, Beacon Road, B.S. in Interior Design

Carin Taylor Schaffer, Dianne Road, B.S.Ed. in Mathematics Education

Bethlehem

Hillary Noelle Bender, Evergreen Drive, B.A. in Art/Studio

Thomas Joseph Brown, Comfort Circle, B.S. in Communications Media

Christopher Danyluk, Grandview Boulevard, B.S. in Biology

Alexandra Marie Edwards, Steuben Road, B.S. in Athletic Training

Sarah Elizabeth Grossman, Markham Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Laura Anne Koze, Willowbrook Drive, B.S. in Communications Media

Tyler John Mostek, Spring Valley Road, B.S.Ed. in Chemistry Education

Grania Maire Riess, Millard Street, B.S. in Fashion Merchandising

Jaclyn Marie Serfass, Timothy Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

Adam Joseph Steltz, Oakland Road, B.S. in Safety Sciences

Gregory Harris Vogler, Biafore Avenue, B.F.A. in Music Performance

Abby Anne Ward, Easton Road, B.S.Ed. in Art Education

Easton

Garritt Keith Fleming, Baldwin Drive, B.A. in Psychology

Amanda Jeanne Karwel, Southwood Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical

Paige Nicole LaDuca, West Nesquehoning Street, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

Alec Zander Redd, South Cherry Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Michael A. Sullivan, North 7th Street, B.A. in Journalism

Kyle Donald Thomas, Cherry Avenue, B.A. in Political Science/Pre-Law

Hellertown

Jeffrey A. Niess, Leithsville Road, B.S. in Communications Media

Sasha Tiffany Williams, Northampton Street, B.S. in Human Resource Management

Mount Bethel

Stephanie K. Spina, Jacoby Run Road, B.S. in Interior Design

Nazareth

Amanda Marie Bohn, Moravian Street, B.A. in Criminology

Jenna Lynn Gazzola, Beaver Run Drive, B.S. in Biochemistry

Abbey J. Gold, Sullivan Trail, B.A. in Journalism

Stacey Amber Haverstock, Sycamore Street, B.S. in Fashion Merchandising

Melissa Ann Hornick, Golden Eagle Drive, B.S. in Nursing

Stephanie Marie Prekopa, Donato Court, Undeclared, College of Health and Human Services

Amy Elizabeth Rydeen, Colver Road, B.A. in Chemistry

Northampton

Matthew J. Klitsch, Kingston Court, B.S. in Biology

Mark Thomas Piehl, East 12th Street, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Megan E. Yezzo, East 9th Street, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Pen Argyl

Samantha Michelle Young, David Drive, B.A. in Criminology

Walnutport

Kylie Erin Boskey, East Zimmer Drive, B.S. in Interior Design

Edward William Sittler, Willow Road, B.S. in Biology

Wind Gap

Joseph Patrick Givens, Miller Road, B.A. in Economics

Northumberland County

Elysburg

Monica Christianne Manney, Lindy Acre Road, B.S. in Nursing

Kulpmont

Cassandra Candace Olear, Chestnut Street, B.S. in Finance

Marion Heights

Corrine Jacqueline Filipczak, East Melrose Street, B.A. in Criminology

Milton

Jemerson Alexander Crouse, Fonda Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Northumberland

Lydia Maria Delgado-Cordova, Hanover Street, B.A. in Political Science

Paxinos

Courtney Paige Cooper, Lenker House Lane, B.S. in Fashion Merchandising

James Joseph Garrity, Shamrock Road, B.S. in Applied Physics/Nanomanufacturing

Sunbury

Courtney Michelle Cydis, Catawissa Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Kyla Isabel Groat, Catawissa Avenue, B.A. in Art/Studio

Jayme Nicole Ritchie, State Route 890, B.S. in Interior Design

Sammantha Jo Schreffler, Mount Pleasant Road, B.A. in Criminology

Watsontown

Samantha J. Foust, Pennsylvania Avenue, B.A. in Criminology

Amanda Loye Stamm, East 3rd Street, B.S.Ed. in English Education

Perry County

Duncannon

Amanda Ashley Clark, North High Street, B.A. in Sociology/Human Services

Ashley Lynn Hazelton, Barrick Drive, B.S. in Marketing

Alesha Jean Headley, Palmer Lane, B.S. in Nursing

Casie Jo Matter, Mundorff Lane, B.A. in Criminology

Aaron Gary Snook, Karen Avenue, B.S.Ed. in English Education

Elliottsburg

Maggie Sue Dixon, Peach Ridge Road, B.S. in Interior Design

Eric Michael Stone, Germany Ridge Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Landisburg

Nicholas Robert Fazio, Polecat Road, Undeclared, Regional Planning

Liverpool

Rachel Ann Arthur, Lovers Lane, B.A. in English/Writing Studies

Paige Kiersten Lower, North Pine Street, B.A. in International Studies

Marysville

Lindsey Alise Brewbaker, Ridgeview Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Abbey Nicole Linn, Antler Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

Millerstown

Daniel Garrett Doncheski, State Route 17, B.A. in History

Kira Lynn Wray, Hilltop Road, B.S. in Nursing

New Bloomfield

Krista Marie Shumaker, New Bloomfield Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Newport

Angel Rebekah Bohn, North 5th Street, B.A. in Anthropology/Archaeology

Mary Beth Heicher, Old Ferry Road, B.A. in Art/Studio

Philadelphia County

Philadelphia

Rasheed Adewale Adekanmbi, Chelwynde Avenue, B.S. in Nursing

Sarah Michelle Akers, South Avondale Street, B.S. in Respiratory Care

Kareema Tiffany Alston, Paul Street, B.A. in Criminology

Aixa Benitez, Pennway Street, B.A. in Criminology

Marpu Biawogei, Higbee Street, B.A. in Sociology

Khalia Isha Brown, Devereaux Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

Natoya Leona Brown, Oakland Street, B.A. in Sociology

Tanisha Ernestyne Bryant, Windsor Avenue, B.S. in Hospitality Management

Kevonna Kallya Cannon, Magee Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Tahree Carroll, West Olney Avenue, B.S. in Respiratory Care

Annie P. Chhun, North Water Street, B.S. in Nursing

James Fitzgerald Clark, Fleming Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Jasmine Faith Dean, Florence Avenue, B.A. in Psychology

Kennesha Amber Dixon, Christina Place, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Miles Jay Flournoy, North 15th Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Alina Janeen Gaffney, West Johnson Street, B.S. in Biology/Family Medicine

Jerome Lee Gallman, Sansom Street B, B.S. in Communications Media

Jason Ryland Gay, North 50th Street, B.S. in Marketing

Danielle Suedell Graves, North Yewdall Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

Iman Matay Griffin, North 35th Street, B.S. in Communications Media

Jenee Alea Hall-Butler, Lindbergh Boulevard, B.S. in Communications Media

James Robert Halloran, Primrose Road, B.A. in Journalism

Anthony Maurice Harris, Hunter Street, B.S. in Communications Media

Shakia Nicole Harris, West Columbia Avenue, B.A. in Criminology/Pre-Law

Felicia Renee Harrison, South Allison Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

Loryn Stephanie Hartshorne, Woodcrest Avenue, B.A. in Psychology

Martina S. Hines, West Duval Street, B.S. in Fashion Merchandising

Deneir Sharae Holland, Haverford Avenue, B.A. in Psychology

Marceeta Latonya Holmes, Reach Street, B.S. in Communications Media

Marcia Nicole Hopkins, North Hutchinson Street, B.A. in Sociology/Human Services

Devvon Jabre Horn, Dudley Street, B.A. in Journalism

Jeffrey P. Hough, North Penn Street, B.A. in Psychology

Misha Ann Tiffany Hudson, East Church Lane H, B.S. in Hospitality Management

Keith Hunter, North Woodstock Street, B.S. in Communications Media

Anjolee L. Jefferson, Fayette Street, B.S. in Communications Media

Tiffany Carol Johnson, West Erie Avenue, B.A. in Sociology

Tori N. Johnson, North Bambrey Street, B.A. in Criminology

Katlynn Kelly, Lansing Street, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Keeva D. King, South Capitol Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

Cherise Dolores Lawrence, North 34th Street, B.S. in Child and Family Studies

Jasmine R. Lawrence, North Fairhill Street, B.A. in Sociology/Human Services

Victor Lopez, North Howard Street, B.S. in Accounting

Brittany La-Shae Lovell, South 55th Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

Terrance Alton Molock, South Lloyd Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

Qurana Markia Moody, East Upsal Street, B.A. in Journalism

Shakida Charlene Moore, South 65th Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

Heather Lynn Murphy, Craig Street, B.S. in Communications Media

Deshante Lauren Nelson, Chancellor Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

Anthony Paul Newman, Westmont Street, B.S. in Communications Media

Arielle Sharae Norment, West Godfrey Avenue, B.S. in Child and Family Studies

Amarachi Chrzomam Odu, Saybrook Avenue, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Courtney Elyse Palan, Rhawn Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Louis Nathaniel Peluyera, North 2nd Street, B.S. in Communications Media

Shakeria Asia Pitt, Pierce Street, B.A. in Criminology

Brittany Ya'shirl Pondexter, North Marvine Street, B.A. in English/Language Studies

Krystina Shaniece Priester, East Albanus Street, B.A. in Sociology/Human Services

Jovana Ramos, Knorr Street, B.A. in Theater

Natasha Nicole Richardson-Norman, Belden Street, B.S. in Communications Media

Toya Janet Robertson, Malcolm Street, B.S. in Communications Media

Josue Luis Rodriguez, North Mascher Street, B.A. in Philosophy/Pre-Law

Anabeth Rosado, North 9th Street, B.A. in Political Science/Pre-Law

Alhassane Sall, Passyunk Avenue, B.S. in International Business

Michael Edward Sanders, North 57th Street, B.A. in Criminology

Jennifer Maria Schneider, Bandon Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Chloe Elena Smith, Arlington Street, B.S.Ed. in Music Education

Shawanda Cierra Smith, North Opal Street, B.A. in Psychology

Melissa Denise Solter, East Dauphin Street, B.A. in Criminology

Donte Stratton, East Mayland Street, B.A. in Political Science/Pre-Law

Tiarra Jessica Taylor, Horrocks Street, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Ahmeen Thomas, North Daggett Street, B.A. in Psychology

Allison L. Travis-Jones, West Clearfield Street, B.A. in Spanish

Keyonna Ronay Tyler, North Shedwick Street, B.S. in Communications Media

Ethan Y. Wang, Kalos Street, B.S. in Management/General

Donte B. Washington, West Sheldon Street, B.S. in Communications Media

Earlita Sharwqui Waters, West Thompson Street, B.S. in Communications Media

Lillian Sharon Wicker, North Street, B.S. in Marketing

Onaje Clayton Williams, Dallas Road, B.A. in Criminology

Rasheena Joanna Wilson, East Roosevelt Boulevard, B.S. in Mathematics

Jasmine Sade' Woods, Mohican Street, B.S. in Fashion Merchandising

Pike County

Bushkill

Samantha L. Kulenty, Pine Ridge, B.A. in Criminology

Chelsea Ann Pilato, Ranchlands, Undeclared, College of Health and Human Services

Melissa A. Schmalzried, Pine Ridge, B.S.Ed. in Music Education

Dingmans Ferry

Kristen Miller, Yvonne Court, B.A. in Criminology/Pre-Law

Hawley

Rachel Gloria Caufield, Hemlock Farms, B.A. in Art/History

Tiffany Marie Lodico, Hemlock Farms, B.S. in Communications Media

Carleen Ann Thomas, Humming Bird Lane, B.S.Ed. in Art Education

Milford

Tori Rae Martin, Martin Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Paupack

Leann Elizabeth Mathews, B.S. in Biology/Pre-Medical

Potter County

Austin

Kiley Marie Walker, Thorn Street, B.S. in Safety Sciences

Erika Linsey Wambaugh, Cowley Hill Road, B.S. in Nursing

Coudersport

Morgan Elizabeth Shaffer, Ross Street, B.S.Ed. in English Education

Galeton

Lindsey Marie Hinman, Yahn Road, B.S. in Child and Family Studies

Shinglehouse

Heather Maria Wilson, Dean Hollow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Schuylkill County

Coaldale

Briane Amber Shane, West Early Avenue, B.S. in Interior Design

Klingerstown

Johnathan Clark Reiner, Salem Road, B.S. in Management Information Systems

Mahanoy City

Shannon Marie Goodman, East Centre Street, Undeclared, College of Health and Human Services

Pine Grove

Sarah Lee Ney, Sweet Arrow Lake Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Alexis Eileen Specht, High Street, B.S. in Respiratory Care

Pottsville

Jillian Grace Fellows, 3rd Avenue, B.A. in Psychology

Patrice Mary Minder, Halsey Lane, B.S. in Hospitality Management

Monica Claire Orlosky, Albert Boulevard, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Elizabeth Jane Weres, Elk Avenue, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Samantha Michelle Wood, West Market Street, B.F.A. in Music Performance

Ringtown

Angelica M. Dunsavage, East Main Street, B.S.Ed. in Music Education

Saint Clair

Andrea Kayleen Kroznuskie, Fairview Street, B.A. in Economics

Schuylkill Haven

Decerie Samontanes Tatel, Ranch Road, B.A. in Art/History

Shenandoah

Brittany Lee Gilroy, North Jardin Street, B.A. in Criminology

Jessica Lynn Mulkusky, West Columbus Street, B.A. in Criminology/Pre-Law

Gianna Rae Salvadore, West Coal Street, B.A. in Journalism

Kathryn Marie Smith, West Lloyd Street, Undeclared, College of Health and Human Services

Tamaqua

Murphy Katelyn Bennett, North Lehigh Street, B.S.Ed. in Deaf Education

Tower City

Jessica Lynn Ritzman, Johannas Drive, B.S. in Clinical Laboratory Science

Valley View

Jeremiah Levi Umholtz, West Main Street, B.S.Ed. in Music Education

Snyder County

Beaver Springs

Emma Katherine Shirey, Snyder Avenue, B.S. in Nursing

Freeburg

Matthew Scott Gemberling, New Market Street, B.A. in Music

Middleburg

Danielle N. Peachey, Iron Bridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Mount Pleasant Mills

Tanisha Lynn Bolig, Heister Valley Road, B.S. in Interior Design

Port Trevorton

Melissa Michelle Treas, Main Street, B.S. in Hospitality Management

Selinsgrove

Eric Collins Bailey, Mulberry Court, B.S. in Interior Design

Jeff David Bennett, State Route 204, B.S. in Hospitality Management

Sheilena Erika Harrington, B.A. in Political Science/Pre-Law

Joshua David Hoke, Colonial Drive, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

Laura Olivia King, Greenbrier Avenue, B.S. in Nursing

Amber Lynn Wendt, Creekside Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Somerset County

Berlin

John Christopher Stockenus, Kimmel Road, B.S. in Accounting

Rebecca E. Wright, Tunnel Road, B.S. in Child and Family Studies

Boswell

Nicole Marie Pelesky, Main Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Sarah Ann Pelesky, Main Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Leah Ruth Speigle, Speigle Road, B.S. in Nursing

Cairnbrook

Alison J. Buben, Second Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Kelly Dorsey Kramer, 3rd Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Central City

Shannon Lea Blanar, Lambert Street, B.S. in Nutrition

Kevin Andrew Kozlick, Manges Street, B.A. in Economics/Pre-Law

Jennifer Lynn Sandusky, Coal Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kelli Sue Sipe, Poplar Street, B.S. in Hospitality Management

Confluence

Katlyn Darlene Uphold, Mae West Road, B.S. in Child and Family Studies

Davidsville

Stephanie Renee Edsall, Seneca Trail, B.S.Ed. in Mathematics Education

Jacob A. Feathers, Hickory Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Anna Marie Hershberger, Tire Hill Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Ashley Marie Moyer, East Campus Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Nathan Edward Pahel, Delaware Trail, B.A. in Criminology

Fairhope

Kayla B. Mothersbaugh, Glencoe Road, B.S. in Interior Design

Friedens

Jessica Leigh Crawford, Stoystown Road, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Brendan Francis Saunders, Bicycle Road, B.A. in Psychology

Gray

Kaleena Lynn Myers, 3rd Street West, B.S. in Child and Family Studies

Hollsopple

Annie Elizabeth Bridge, Waterway Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

Heather Marie Daly, Gilbert Hollow Road, B.S. in Nursing

Thomas Joshua Hiravi, Soap Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

Catherine Elizabeth Maust, Jenner Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Gabriel Jose Mazzotti, B.S.Ed. in Music Education

Chelsea Kristen Myers, Woodstown Highway, B.S. in Fashion Merchandising

Rebecca A. Wojtaszek, Koontz Road, B.S.Ed. in Music Education

Seth Adam Zaman, Old Ridge Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Hooversville

William Leroy Harman, Barn Street, B.A. in Political Science/Pre-Law

Bradley Scott Penrose, Clark Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Tiffany Maria Turgeon, Ridge Road, B.S.Ed. in Spanish Education

Jenners

Gregory James Scrimager, West Street, B.S. in Disability Services

Jennerstown

Amanda Dawn Harned, James F Barron Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Corynn Elizabeth Williams, B.S. in Interior Design

Jerome

Mark Edward Keim, B.A. in Psychology

Nicole Marie Telenko, B.S.Ed. in English Education

Meyersdale

Elizabeth Catherine Caton, Sherman Street, B.S.Ed. in Deaf Education

Rockwood

Courtney Elizabeth Bowman, Casselman Road, B.S. in Child and Family Studies

Amanda Leigh Engleka, Kingwood Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Kimberly L. King, King Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Hanna Alyce Weimer, Broadway Street, B.S.Ed. in Deaf Education

Somerset

Alex Thomas Brown, West Catherine Street, B.A. in Criminology

Breanna Ann Colson, Bruner Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Ryan Lee Cook, Davis Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kayla Jo Hemminger, Sugar Maple Road, B.S.Ed. in Business Education

Kristi Anne Jacobson, Buckeye Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Margo Payne MacKenzie, Lansberry Court, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

Madison Alyse McLaughlin, East Garrett Street, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Rebecca Jean McNeel, Bluebird Spring, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kiya Sky Mielnik, South Center Avenue, B.S. in Nutrition

Alex Thomas Minnick, South Franklin Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Alyssa Brooke Morocco, East Main Street, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Mary Ann Mostoller, John Avenue, B.A. in Psychology

Zachary Blair Walker, Kline Road, B.A. in English

Stoystown

Matthew David Lohr, Ralphton Road, B.A. in Criminology

Alexander Paul Mayak, Schoolhouse Road, B.S. in Athletic Training

Kelsey Rae Rice, Ralphton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Eric James Shaffer, Lincoln Highway, B.S. in Athletic Training

Windber

Michael Paul Campbell, Railroad Street, B.A. in Art/Studio

Kayla M. Cominsky, Mount Carmel Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Andrew Michael Fluder, 25th Street, B.S. in Finance

David Michael Kolson, Locust Street, B.S. in Safety Sciences

Megan Diane Mazur, Llanfair Road, B.S. in Child and Family Studies

Marcey Lynne McClain, 25th Street, B.A. in English/Writing Studies

Casi Lee Neff, Krayn Road, B.S. in Hospitality Management

Kenneth Corey Oldham, Dark Shade Drive, B.A. in Journalism

Matthew Christopher Pekala, 8th Street, B.A. in Art/Studio

Jacob Thomas Stone, Washington Street, B.S. in Communications Media

Kristen Marie Tomkosky, Kelly Drive, B.S.Ed. in Art Education

Kayleigh Renee Tyson, Bryce Way, B.A. in Art/Studio

Michael John Walters, Hillside Avenue, B.S. in Management Information Systems

Emily Jean Weaver, 25th Street, B.S. in Accounting

Susquehanna County

Brackney

Monica Gene Turner, Tripp Lake Road, B.S. in Nursing

Forest City

Jessica Lynn Herbst, Higgins Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Ashley May Roberts, Stone Bridge Lane, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Great Bend

Shayna Elizabeth Hettinger, Orchard Road, B.A. in Psychology

Hallstead

Megan Elizabeth Henry, Liberty Parks Road, B.S.Ed. in Art Education

Montrose

Bryan David Castrogiovanni, Rural Route 7, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

New Milford

Sara-Jo Grover, Old Route 11, B.A. in Criminology/Pre-Law

Briana Elyse Whitehead, Union Street, B.S. in Child and Family Studies

Susquehanna

Kelly Tennille Brant, Hausbrook Road, B.A. in Sociology

Tioga County

Elkland

Ashley E. Lyon, East River Street, B.S. in Marketing

Lawrenceville

Andrea Lorraine Stoddard, Rolling Acres Lane, B.S. in Hospitality Management

Liberty

Kayla Marie Yoder, Brickchurch Road, B.A. in Psychology

Little Marsh

Kirstie Lynn Keill, Route 249, B.S.Ed. in Music Education

Mansfield

Kerri M. Evans, Wakefield Terrace, B.S.Ed. in Mathematics Education

Makenna Marie Farrer, 1st Street, B.S. in Fashion Merchandising

Verena Reed, Firetower Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

Middlebury Center

Whitney Jean Cornell, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Wellsboro

Alyssa Louise Garrison, Copp Hollow Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Katherine Grace Hughes, Hills Creek Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Andrea Kathleen Strein, Sherman Street, B.S. in Biochemistry

Union County

Lewisburg

Amber Marie Swartz, Pine Lane, B.S. in Hospitality Management

Mifflinburg

David Samuel Ampofo, Walnut Street, B.A. in Psychology

Millmont

Krista Lynn Bingaman, Main Street, B.A. in Psychology

Winfield

Claire Dawn Bertinet, Parks Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Sara Amanda Raleigh, Erdley Church Road, B.S.Ed. in Art Education

Venango County

Cranberry

Bo Daniel McCleary, Fern Road, B.A. in Criminology

Franklin

Megan Elizabeth Kahle, Garden Drive, B.S. in Biology/Pre-Veterinary

Natalie A. Keith, Liberty Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Kelly Ann Sandok, B.A. in Theater

Oil City

Charles McLouth Culbertson, West 3rd Street, B.S. in Biochemistry

Maggie Rose Deemer, Woodside Avenue, B.A. in Criminology

Leah Marie Groner, West 4th Street, B.S. in Hospitality Management

Miranda Corrin Harrelson, Old Route 428, B.A. in Criminology

Jessica Owoc, Hoffman Avenue, B.S. in Communications Media

Andrew Kenneth Szafran, Parks Avenue, B.A. in Criminology

William Edward Winger, West 2nd Street, B.A. in Criminology

Polk

Randall W. Frye, Georgetown Road, B.S.Ed. in Music Education

Seneca

Danielle Elisa Fesenmyer, East State Road, B.S.Ed. in Art Education

Laura Kristen Heineman, Allison Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Justin Thomas Loll, Fairfield Avenue, B.S. in Safety Sciences

Venus

Christine Marie Snyder, County Line Road, B.S.Ed. in Music Education

Warren County

North Warren

Caitlin Joan Howgard, Beckett Parks, B.A. in Asian Studies

Pittsfield

Kayla Ann Johnson, Newton Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Russell

Jessica Leigh Adams, Cedar Court, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Chelsea M. Deppas, Cable Hollow Road, B.S. in Disability Services

Sara Jean Selan, Old State Road, B.A. in Psychology

Sugar Grove

Heather Elizabeth Riel, Pleasant Street, B.S. in Athletic Training

Tidioute

Jason Michael Snavley, Route 62, B.S. in Hospitality Management

Warren

Chelsea Briana Case, Connecticut Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Brittany Nichole Donahay, Center Street, B.S. in Fashion Merchandising

Joanna Christine Jaskolka, Kamp Street, B.S. in Hospitality Management

Michele Lee Phelps, Miller Hill Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Patrick Russell Zigler, Katie Drive, B.S. in Communications Media

Washington County

Bulger

Megan Renee Bechdel, Smith Lane, B.S. in Child and Family Studies

Burgettstown

Karie Ann Obremski, Hindman Avenue, B.S. in Fashion Merchandising

Canonsburg

Megan Alice Florez, Colonial Court, B.A. in English /Pre-Law

Christopher John Pintar, Louise Court, B.A. in Criminology

Andrew J. Volanski, Skyline Drive, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Jeffrey David Warnock, Pearl Drive, B.A. in Criminology

Michael Thomas Warnock, Pearl Drive, B.S. in Accounting

Charleroi

Melissa Zoe Mancinelli, Vernon Drive, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Daniella Olivia Todora, Crossridge Road, B.S. in Nursing

Coal Center

Natalie Lynn Granato, Granato Drive, B.A. in Economics

Donora

Kayla Denise Corbitt, Modisette Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

Eighty Four

Cali Ann Lewis, Munntown Road, B.S. in Fashion Merchandising

Ellsworth

Megan S. Guza, Chestnut Street, B.A. in Journalism

Dock Richards Harris, Ash Street, B.S. in Management/General

Finleyville

Philip Gordon Davis, Chevy Chase Drive, B.S. in Management Information Systems

Savannah Taylor Grant, Gill Hall Road, B.S.Ed. in Art Education

Jared Evan Madaras, Pleasantview Road, B.S. in Management Information Systems

Anne M. McMaster, Mingo Church Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Hickory

Daniel Mark Saftner, Washington Avenue, B.S. in Geology

Houston

Samantha Mary Macek, Woodlawn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Lawrence

Marie Elizabeth Hattman, Yorktown Drive, Teacher Education Certification

Jaclyn Dawn Kliber, Old Farm Road, B.S. in Fashion Merchandising

McDonald

Jared Buck, North Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Jason Allen Burkett, Windridge Circle, B.A. in Criminology

Elliott Bowen Cecchetti, West Lincoln Avenue, B.S. in Safety Sciences

Jessie Alexandra Crawford, McWreath Road, B.S.Ed. in Music Education

Devon Gregory Mancini, Apple Blossom Drive, B.S. in Business Technology Support

Shannon Marie McGinnis, Fort Cherry Road, B.A. in History

Renee Michelle Ruggiero, Reissing Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

McMurray

Justin Robert Bak, Holly Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Meghan Lyn Joyce, Druid Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Alexa Lee Kamphaus, Demmel Drive, B.A. in Criminology

Alexandra Rose Kerner, Canterbury Lane, B.A. in Psychology

Kellie Kerner, Canterbury Lane, B.S. in Geology

Natalie Palamides, Fireside Drive, B.A. in Theater

Devan Nicole Vachon, Center Church Road, B.S. in Accounting

Jordan Ashley Vachon, Center Church Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Monongahela

Lea M. Behanna, Ridge Road, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Sarah E. McMahon, Irey Street, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

David Matthew Verno, Anton Street, B.S.Ed. in Music Education

Alanna Ziemba, Marne Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

Venetia

Kelley Ann Banahasky, Sugar Camp Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Lisbeth Elle Petrozza, Fox Creek Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Gina Celeste Wagner, Fox Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Washington

Ryan Michael Allinder, Independence Boulevard, B.S. in Accounting

Kali Taylor Aloia, Kingswood Court, B.S. in Nutrition/Dietetics

Corinne Tytda Austin, Arch Street, B.A. in Criminology

Kaylee Elizabeth Bellhy, Beverly Drive, B.S.Ed. in Music Education

Lindsay Nicole Blum, Willowbrook Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

Benjamin Decker Bugaile, Gina Drive, B.S.Ed. in Music Education

Miranda J. Calvert, Sanitarium Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Travis Lee Fiem, Lone Pine Road, B.S.Ed. in Music Education

Kelly Nicole Kendrick, Friend Road, B.S.Ed. in English Education

Jillian Farah Kowcheck, Arlington Avenue, B.S. in Marketing

Carley Elizabeth Mendez, Henderson Avenue, B.S.Ed. in English Education

Franklin David Morris, McKee Road, B.A. in Criminology

Caitlin Amanda Rogers, Fairway Street, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Dance Arts

Wayne County

Gouldsboro

Rebekah Isabelle Beers, Shawnee Path, B.S. in Child and Family Studies

Honesdale

Jacqueline Elizabeth Rose, White Mills Road, B.S.Ed. in Music Education

Samantha Marie Shelton, Navajo Road, B.A. in Psychology

Lake Ariel

Deanna Lauren Draidfort, Sunrise Terrace, B.S. in Fashion Merchandising

Joshua Richard Gershey, White Road, B.A. in History/Pre-Law

Lakeville

Karisa Nicole Daniels, Lone Oak Drive, B.S. in Child and Family Studies

Newfoundland

Carli Anne Moritz, Stillwater Drive, B.S. in Marketing

Westmoreland County

Acme

Aimee Jo Irwin, Laurel Lane, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Apollo

Debra Alma Alter, Shady Plain Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Melissa Deeann Brown, Hoover Drive, B.S. in Nursing

Salvatore Richard Brusco, Wilma Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

Samantha Lynn Calderone, Cherry Lane Road, B.S. in Nutrition/Dietetics

Timothy L. Cali, Vista Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

Vincent Thomas Connelly, Gilmar Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Justin Lee Cook, Rose Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

April Leigh Covey, Willowbrook Road, B.S. in Child and Family Studies

Erin Leigh Dixon, Terrace Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Robert A. Field, Chapeldale Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Stephanie Ann Hager, Hoover Drive, B.S. in Disability Services

Jenna Marie Herstek, Watson Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

James Edward Hughes, Old State Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Jordan Lee Kepple, State Route 66, B.S. in Communications Media

Katelyn Jean MacEvoy, State Route 356, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Emily L. Mann, Hancock Avenue, B.S. in Nursing

Dane Timothy Mitcheson, Larimer Trail, B.S. in Safety Sciences

Madisyn Tueche Moore, Vista Drive, B.A. in Psychology

Makenzi Fleming Moore, Vista Drive, B.S. in Communications Media

Karissa Dawn Petrilla, Beulah Church Road, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kevin John Povlick, Old State Road, B.S. in Marketing

Cody Allen Rainey, Highland Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Kayla Marie Robinson, Karpaw Lane, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Sherrie Beth Ruggeri, Hancock Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Joseph William Shirey, Jackson Road, B.A. in Psychology

Krystelle Dawn Syster, Wright Road, B.S. in Nursing

Shannon Renee Wenckowski, Jackson Road, B.S. in Respiratory Care

Rongjin Weng, North Warren Avenue, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

Justin Tylor Westergom, Spring Drive, B.S. in Management/General

Lori Ann Wiester, State Route 356, B.A. in Criminology

Alison Marie Williams, Sawyer Road, B.S. in Child and Family Studies

Arnold

Elizabeth Rose Lloyd, Ridge Avenue, B.S.Ed. in Art Education

Avonmore

Rebecca Lee Beer, Learn Road, B.S. in Nursing

Kimber L. Carnahan, West Lebanon Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

David Michael Fulton, State Route 156, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

Joseph Garzone, B.A. in Criminology

Thomas Dean Umbaugh, Cambria Avenue, B.A. in Economics

David Loyd Wheatley, Allshouse Road, B.A. in Criminology

Bolivar

Michelle Nicole Crise, Route 259, B.S.Ed. in Mathematics Education

Clinton James Deemer, Maple Street, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Bradenville

Richard Allan Rhome, B.S. in Mathematics

Delmont

Matthew Agona, West Pittsburgh Street, B.A. in International Studies

Allison Parks Avila, Monticello Drive, B.S.Ed. in Spanish Education

Danielle Marie Cook, Barrington Ridge, B.A. in Psychology

Heather Lynn Snodgrass, Monticello Drive, B.S. in Nutrition

Angela Lynn Wicklund, Apple Hill Drive, B.S.Ed. in Art Education

Jonathan B. Wingert, Wheatland Circle, B.A. in Criminology

Zachary Steele Wolfe, Kenneth Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Jesse W. Ziacan, Valley Stream Drive, B.S. in Communications Media

Derry

Morgan Anne Allman, Panizzi Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Nicholas Edward Hood, Straw Cutter Road, B.A. in Criminology

Emily Elaine Hughes, Geary Way, B.S. in Biology

Esther Eliza Hull, South Ruby Street, B.F.A. in Music Performance

Tasha Marie Markosky, Markosky Lane, B.S. in Child and Family Studies

Geoffrey Alan Maus, South Summit Street, B.A. in Theater

Brandi Leigh Shine, 17th Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Charles Emerson Sleasman, West Owens Avenue, B.S. in Communications Media

Megan Elizabeth Spangler, Old Route 217, B.S. in Nursing

Elizabeth Catherine Srsic, Fairview Lane, B.S.Ed. in Art Education

Richard M. Thomson, South Ligonier Street, B.S. in Hospitality Management

Katie Jean Yakopovich, Datsko Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Export

Anthony Luke Berardinelli, Glenwood Court, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Cayla Christine Capuzzi, Ann Marie Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Nicholas J. Flanders, Pfeffer Road, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

Emily Anne Franey, Harrison City Road, B.A. in Journalism

Megan C. Gillespie, Spring Valley Lane, B.S.Ed. in Deaf Education

Gina LaPaglia, Berkshire Drive, B.S. in Nursing

Bethany Marie VanKirk, Evans Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Andrew Howard Weigold, Thompson Road, B.S.Ed. in Business Education

Forbes Road

Kimberly Marie Murdock, Keaggy Street, B.S.Ed. in English Education

Greensburg

Bethany Lane Banaszewski, Tippecanoe Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Steven Frank Barnett, West 4th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Katie Marie Bebar, Elm Street, B.S.Ed. in Art Education

Eric John Bruno, Westland Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

Amanda Marie Brusco, Hoffman Heights Road, B.S. in Child and Family Studies

William M. Campbell, Tremont Avenue, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Melissa Carnack, Orchard Avenue, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Lindsay M. Chicka, Holyoke Drive, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

Kylie Amber Chiu, Westland Drive, B.S.Ed. in French Education

Allison Mary Conley, Cleardale Drive, B.S. in Athletic Training

Brittany Anne DiChello, Crestridge Drive, B.A. in Economics

Colby Marie Draher, Mace Street, B.S. in Nursing

Roxanne Rose Dreskler, Thomas Richard Lane, B.S. in Management Information Systems

Angela Marie Duffy, Westminster Avenue, B.S.Ed. in Spanish Education

Kaitlyn Rae Edwards, Honey Suckle Lane, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Renee L. Fagan, Spring Run Road, B.S.Ed. in English Education

Alanna Carmella Ferrett, Quail Drive, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Aqua Olivia Gentis, Attleboro Place, B.S. in International Business

Kayla Renee Grundy, North Main Street, B.S. in Management/General

Corey Scot Hay, Keystone Street, B.S. in Accounting

Kimberly Marie Hilliard, Santone Drive, B.S. in Hospitality Management

Zachary Drew Hilliard, Fairfield Drive, B.A. in Biology

Dane Kristian Hoffman, Ridgeway Street, B.S. in Nutrition

Josh Aaron Hoover, Bennetts Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Juliann Marie Johnson, Old Airport Road, B.S. in Nursing

Joshua Andrew Jones, Austin Street, B.A. in Criminology

Ashlee Bree Jury, Sassafras Lane, B.A. in English

Michael Thomas Kalafsky, Janyce Drive, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Franklin Edward Lewis IV, Arch Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Zachary Scott Long, Tremont Avenue, B.A. in Criminology

Rachael Lauren Marion, New London Drive, B.S.Ed. in Mathematics Education

Danielle Marie Mays, Rolling Meadows Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Alissa Marie Montgomery, Tarnwood Way, B.S.Ed. in Mathematics Education

Zackery Daniel Moran, Greenwood Drive, B.S. in Business Technology Support

Katelyn Marie Nowicki, McCabe Drive, B.S. in Management/General

Rachel Ann Porterfield, Salisbury Drive, B.S. in Disability Services

Patrick Matthew Pushic, Barnhart Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Amy Christine Pushwa, Redgrave Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Ryan J. Rauch, Mount Pleasant Street, B.S. in Nursing

Mark J. Regitz, West Hills Drive, B.A. in Art/Studio

Zachary Aaron Robertson, Swede Hill Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Adam David Jay Santavy, Churchill Drive, B.S.Ed. in French Education

Jordan Alexandra Sherrow, Shelby Drive, B.A. in Asian Studies

Molly Elizabeth Sias, Donohoe Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Carolyn Louise Smith, Boquet Street, B.S. in Nursing

Kimberly Lynn Sossong, Wheatfield Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Ryan A. Stack, Fosterville Road, B.A. in Journalism

Stefany Elizabeth Stofko, Foxglove Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Emma Jean Straight, Ridgeway Road, B.S. in Nursing

Andrea Mae Territ, Westland Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Dana Ann Thomas, Meadowbrook Avenue, B.S. in Communications Media

Patricia Ann Tomer, Tomer Lane, B.S. in Communications Media

Douglas William Trenk, Alexander Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Susan Nicole Vanounou, Gay Avenue, B.A. in French

Alexandra Paige Waugaman, Brookview Drive, B.S. in Biology/Pre-Medical

Shona Romayne Young, Old Route 66, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Harrison City

Jennifer Lynn Levy, Buck Run Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Ashlee Ann Schwartz, Harvest Lane, B.A. in Criminology

Sarah Grace Watkins, Whistle Drive, B.S. in Marketing

Scott Stanley Watkins, Whistle Drive, B.S. in Management/General

Hunker

Kenneth R. Williams, Sandworks Road, B.A. in History

Hyde Park

James Adam Harley, Railroad Street, B.S. in Geology

Irwin

Christina Marie Batis, Belaire Drive, B.S. in Human Resource Management

Cory Thomas Blotzer, Rizzi Drive, B.S. in Accounting

Christina Marie Carroll, Brush Creek Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Louis Oliver Colaianni, Aspen Drive, B.A. in Chemistry/Pre-Medical

Matthew Robert DeFilippo, Roseanne Circle, B.S. in Finance

Melissa Ann Dobransky, Valley Vue Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Kaitlynn M. Garofalo, Raphael Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

Kayla Marie Henderson, Cheerokee Street, B.S. in Nursing

Miranda Lee Hinkelman, Manchester Drive, B.S. in Marketing

Julia M. Ihrig, Craig Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

Chase Caleb Keibler, George Washington Circle, B.A. in English /Pre-Law

Leah Marie Kistler, Louis Court, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Rachel Lea Knopf, 9th Street, B.S.Ed. in Art Education

Grace Emily Lentz, Blue Willow Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Collin Joseph Lindberg, Laurel Avenue, B.A. in History

Rebecca Anne Long, Aspen Drive, Undeclared, College of Health and Human Services

Rachel Anne Marting, Fairview Drive, B.S.Ed. in Middle Level Education/Mathematics

Ashley Lynne McAteer, Roseanne Circle, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Sarah Jane Melius, Beatty Drive, B.A. in Psychology

Christina Lynn Mesko, Renaissance Drive, B.S. in Hospitality Management

Jeffrey R. Moon, South Rolling Hills Avenue, B.A. in Economics/Mathematics

Tyler Nicole Nuzzo, Penntowne Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Marisa Renee Pacelli, Adele Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Tyler Denzil Rupert, Pembroke Circle, B.S. in Communications Media

Abbey Marie Smola, 4th Street, B.S. in Biochemistry

Meagan Elizabeth Tuite, Dover Road, B.S. in Nursing

Eric Michael Vankirk, Rizzi Drive, B.A. in History/Pre-Law

Michael Joseph Visnick, Long Drive, B.S.Ed. in Music Education

Louise Anna Vranesevic, Victoria Lane, B.S.Ed. in Music Education

Jarret Michael Wasko, Catherine Street, B.A. in Art/Studio

Matthew Quinn Wilson, Lorrie Drive, B.A. in Asian Studies

Danielle A. Yanez, Northeast Drive, B.S. in Nursing

Jordan Luke Ziemski, Cedar Glenn Drive, B.S. in Respiratory Care

Jeannette

Alysha Diane Beatty, Highland Avenue, B.A. in Psychology

Nathan Tyler Bosco, Calmar Drive, B.S. in Safety Sciences

Amber Nicole Contino, Penn Adamsburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Ashley Lynn Contino, Penn Adamsburg Road, B.S. in Accounting

Zachary James Dreskler, Lockwood Drive, B.S. in Hospitality Management

Emily E. Lodzsun, Frank Avenue, B.S. in Athletic Training

August Gainer Matrisch, Matrisch Lane, B.S.Ed. in Music Education

Jessica Lynn McEwen, College Avenue, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Megan Christine Wall, Worthy Lane, B.S. in Fashion Merchandising

Corinn Marie Wolfe, Morningside Avenue, Physics/Pre-Engineering

Lauren Elizabeth Yates, Reed Court, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Latrobe

Jamie Kathleen Boerio, Glacier Court, B.S.Ed. in Music Education

Caitlin Amber Bumar, Frank Circle, B.A. in Psychology

Angela Ruth Cullen, Waverly Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Lindsey Marie Daykon, Miller Street, B.S.Ed. in Art Education

Zachary David DelSordo, Weldon Street, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Heather Gelsdorf, Sylvan Avenue, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Joshua George, Patriot Lane, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

David Richard Hone III, Edgewater Townhouses, B.S. in Management/Operations

Samantha Ann Kissel, Walnut Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Beth Ann Kromka, Ridilla Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Katie Lynn Moffa, Richmond Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Patrick Mark Moxinchalk, Edward Street, B.S. in Accounting

Emily D. Nicely, Birch Drive, B.A. in Psychology

Krista Park, Heimann Road, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Laura Lynn Parker, Klondike Drive, B.S. in Nursing

Emily Christine Petrarca, 5th Avenue, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Bree Ann Piper, Pallet Shop Lane, B.A. in Criminology

Jason Robert Pischke, Marguerite Road, B.S. in Communications Media

Jennifer Lynn Plummer, Jefferson Street, B.S.Ed. in Biology Education

Mark Andrew Regalla, Route 982, B.S. in Physics

Kyle Michael Ritenour, Luxor Road, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Syst

Heather Nicole Roberts, Route 982, B.S. in Communications Media

Sarah Jane Rowe, Shady Lane, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Heather Mary Sabo, Spring Street, B.A. in Psychology

James Chad Schmeling, Cherry Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Danielle Marie Susa, Heritage Drive, B.S. in Nursing

Kayla Marie Taylor, West Grant Street, B.S. in Nursing

Misty Marie Taylor, Chestnut Ridge Road, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Trenessa Elise Taylor, Charles Houck Road, B.A. in Spanish

Kelli Lynne Thomas, High Meadows Court, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Emily Rose Wood, Yellowstone Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Andy Christopher Wyant, Spring Street, B.A. in Theater

Ligonier

Lindsay Nicole Blystone, Hermitage Circle, Undeclared, College of Health and Human Services

Nicole Lee Davis, Hillside Avenue, B.S. in Nursing

Victoria Lee Franco, North Saint Clair Street, B.S.Ed. in Deaf Education

Alexandria Lian Grab, Tall Timber Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

McKenzie Katherine Gross, Clifford Woods Road, B.S.Ed. in Art Education

Crystal L. Theys, 3rd Street, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Alexander Lamarr Thomas, Woodhaven Lane, B.S. in Computer Science/Applied

Andrew Nolan Williams, Darlington Road, B.A. in Journalism

Lower Burrell

Jill Elizabeth Egbert, Michigan Avenue, B.S. in Nutrition/Dietetics

Sara Marie Klebine, Dakota Drive, B.S.Ed. in Music Education

Anthony James LeDonne, Wallace Street, B.S. in Geology

Eric M. McAlpine, Hilltop Drive, B.A. in Criminology

Kyle W. McCardle, Pearl Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Steven Michael Pish, Mintwood Drive, B.S. in Child and Family Studies

Alexander Joseph Pope, Riverview Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Brandy Alexandra Spiering, Glauser Lane, B.S.Ed. in Music Education

Edward John Stepano, Applewood Drive, B.A. in Criminology

Melinda Marie Tipton, Florida Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Stephanie L. Voith, Violet Drive, B.S. in Child and Family Studies

Loyalhanna

Donald Dell, Latrobe Derry Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Madison

Kylie Rebecca Marvich, Main Street, B.S. in Communications Media

Manor

Cody Charles Lindgren, Manor View Drive, B.A. in English/Film Studies

Mount Pleasant

Caz M. Bejger, Lentz Way, B.S. in Geology/Environmental

Chelsea Noelle Forbes, Washington Street, B.S. in Communications Media

Breanne Nicole Hynek, Lemmon Road, B.A. in Criminology

Judy A. Kiel, Grandmas Road, B.A. in Economics

Rachel A. Sage, Rural Route 4, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Allison Lynn Shumar, North Diamond Street, B.S.Ed. in English Education

Zachary John Singer, East Smithfield Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Nicole Lynn Swank, Greenlick Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Kenneth Allen Tinkey, Route 982, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Syste

Mount Pleasant

Jenea Elizabeth Craig, Hecla Road, B.S. in Mathematics

Justin Matthew DePalma, Front Street, B.A. in Criminology

Amy Lynn Durstine, Greenlick Road, B.A. in Sociology

Nathan Jay Forbes, Washington Street, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Murrysville

Maura McHugh Barrett, Impala Drive, B.S. in Chemistry

Brenna Nicole Bonfiglio, Sardis Road, B.A. in Journalism

Anthony James Buccilli, Murry Highlands Circle, B.S. in Natural Science

Maria Teresa Chichilla, Christy Road, B.S. in Nursing

Taylor Elizabeth Farina, Ashbaugh Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Rachel Ann Pierce, Reynard Drive, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater

Daniel William Popp, Duchess Court, B.S.Ed. in Elementary Education

Sarah Elizabeth Rebb, Lake Ridge Drive, B.S. in Communications Media

Sarah Elizabeth Zorak, Macintyre Drive, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

New Alexandria

Brooke Elizabeth Bonifazi, Tucker Road, B.S. in Child and Family Studies

Amy Michelle Bouch, Pump Station Road, B.S.Ed. in English Education

Nicole Renee Harvan, Fennel Street, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Laura N. Liprando, Tanager Drive, B.S. in Accounting

Nicholle Marie Merenda, Archway Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Joshua Charles Miller, Lions Club Road, B.S. in Biology/Pre-Medical

Benjamin Charles Weimer, Weimer Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

New Derry

Vincent Samuel Esposito, Route 982, B.S.Ed. in Elementary Education

New Florence

Lowry K. Ball, Furnace Lane, B.S. in Management/Operations

Meghan Maureen Cassidy, 19th Street, B.A. in International Studies

Ryan Michael Cunningham, Route 711, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

Travis Michael Deyarmin, Wheatley Circle, B.S. in Computer Science/Applied

Tabitha Huffman, 13th Street, B.A. in Criminology

Tyler David Hughes, 5th Street, B.S.Ed. in Mathematics Education

Shauna M. Kearns, Route 711, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Devin T. Lichtenfels, Crawford Road, B.A. in History

Kaitlyn Emily Robson, Clay Pike Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Brittany Nicole Skedel, Route 22 Highway East, B.S. in Nursing

Chase Robert Wallace, Crawford Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Nevin Jacob Zimmerman, Route 711, B.S.Ed. in Spanish Education

New Kensington

Anna Elizabeth Barker, Keystone Drive, B.S.Ed. in Business Education

Carly Marie Bindas, Rocky Lane, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Kayleigh Lauren Cehily, Garvers Ferry Road, B.S. in Marketing

Jack Walter Connor, Gabrielle Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Mitchell Douglas Davis, Milligantown Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Brenden Taylor Florek, Finnin Road, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Angelica Marie Guzzo, Charles Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Melinda Diane Hare, Merwin Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Chad William Heyer, Garvers Ferry Road, A.S. in Electro-Optics

Martin Lawrence Mandak, Taylor Avenue, B.S.Ed. in English Education

Marissa Dawn Marsh, Stewart Lane, B.S. in Interior Design

Thomas D. Mcpherson, McLaughlin Drive, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Nora Datres Milliron, Charles Avenue, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Renee Hope Mitchell, Campbell Avenue, B.A. in Criminology

Samantha Rae Moore, State Street, B.S. in Communications Media

Lea Rochelle Nelson, Lois Drive, B.S.Ed. in Elementary Education

Serena Marie Pitel, Carl Avenue, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Jordan Lindsay Ritchie, Aluminum City Terrace, B.S.Ed. in Mathematics Education

Gianina Ainsley Romito, Ligonier Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Adam Jared Rosensteel, Finnin Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Corina Shivonne Rupert, Shady Avenue, B.S.Ed. in Elementary Education

Nicole Anne Shannon, Martin Avenue, B.A. in Criminology

Maria Laina Toney, Fernledge Drive, B.S.Ed. in Deaf Education

Erin Ashley Ulizio, Deer Drive, B.S. in Nursing

New Stanton

Jena Mae Chatlos, Shrader Hollow Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

North Huntingdon

Jessica Rae Anderson, Samantha Way, B.S.Ed. in Deaf Education

Gary Bartko, Mockingbird Drive, B.S. in Marketing

Jenna L. Black, Woodall Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Stephanie Nicole Chapman, Lindale Court, B.S.Ed. in Elementary Education

Rachel J. Ciocca, White Street, B.S.Ed. in Art Education

Gina R. Esposito, Autumn Lane, B.S. in Child and Family Studies

Nicholas Oran Fallone, Kensington Place, B.S.Ed. in Elementary Education

Jacob Michael Feryus, Colonial Manor Road, B.A. in Criminology

Chad R. Good, Robbins Station Road, B.A. in Economics/Mathematics

Alexis Gabrielle Gorenz, Adams Drive, B.S. in Marketing

Andrew Vincent Gorenz, Adams Drive, B.S.Ed. in Music Education

Jason Edward Goyda, Lee Drive, B.S.Ed. in Music Education

Kaitlyn Elizabeth Hill, Pinewood Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

Daisy Lynn Kmetz, Samantha Way, B.A. in Psychology

Brea Lyn Mirandou, Soltis Drive, B.A. in Psychology

Kristen Marie Savorelli, Northwest Drive, B.S. in Nutrition/Dietetics

North Irwin

Lee Rachel Bigelow, Washington Avenue, B.S.Ed. in Mathematics Education

Jacob Andrew Douglas, Foster Avenue, B.S.Ed. in Physics Education

Brian Charles Gerard, Madison Avenue, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Penn

Joshua A. Kistler, Penn Adamsburg Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Ruffs Dale

Tammara Lynn Love, State Route 31, B.A. in History

Jennifer Amanda Santmyer, State Route 31, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Janelle Leigh Smalley, Moores Grove Road, B.A. in Psychology

Ruffsdale

Sabrina Lee Angelo, State Route 31, B.S. in Accounting

Scottdale

Stormie Gail Clark, Jennings Avenue, B.S.Ed. in Music Education

Jonathan Andrew Eutsey, Wingrove Road, B.S.Ed. in Music Education

Sarah Elizabeth Hann, Ore Mine Hill Road, B.S.Ed. in Music Education

Matthew Ryan Harding, 2nd Avenue, B.S. in Geology

Alicia Anna Zimmerman, Chaintown Road, B.S. in Disability Services

Seward

Sarah Elizabeth Blair, Griffith Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Casey Leeann Burkett, Chestnut Street, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Joshua Allen Darr, Thompson Street, B.S. in Biology/Pre-Medical

Angela Lynn Free, Bridge Street, B.S.Ed. in Deaf Education

Haley Audrey Fry, Route 56 Highway East, B.S. in Nutrition

Karina May Kindya, Grange Hall Road, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Laura Renee Merle, Donelson Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Ryan Patrick Merle, Donelson Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Karlie L. Skaggs, Grange Hall Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Dana Andrew Turgeon, Route 403 Highway South, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic I

Melissa Nichole Vindish, 2nd Avenue, B.S. in Communications Media

Slickville

Kara Elizabeth Lightner, Elrico Street, B.S. in Marketing

Sarah Marie Munden, B.S.Ed. in English Education

Whitney Paige Shearer, Jamison Street, B.S. in Athletic Training

Stahlstown

Brittany Ann DeMarchi, Upper Tabernacle Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Ryan Jeffrey Lute, Old Route 711, B.A. in Criminology

Torrance

Samantha Rhea Wolford, B.S. in Communications Media

Trafford

Kimberly Jane Boonie, Gilmore Avenue, B.S.Ed. in Chemistry Education

Sabrina Lynn Boura, Short Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Danica L. Cortazzo, Highland Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Tania Marie Cortazzo, Highland Avenue, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Daniel Vincent Dicocco, Pine Hollow Road, B.S.Ed. in Music Education

Seth Michael Dixon, Baker School Road, B.A. in History

Jaclin Ann Gigliotti, Nature Lane, B.A. in Spanish

Natalie Angelica McBride, 8th Street, B.S.Ed. in Elementary Education

Deborah Anne Ragan, Cherry Drive, B.S.Ed. in Early Childhood Education

Mark Albert Woleslagle, Pine Hollow Road, B.S. in Finance

Vandergrift

Nadine Marie Artman, Emerson Street, B.S. in Child and Family Studies

Nicole Danielle Butch, Crawford Avenue, B.A. in Sociology

Kristen Rhea Dilick, Dilick Lane, B.S. in Child and Family Studies

Amanda Cristine Guthrie, Spruce Hollow Road, B.A. in Criminology

Karen Cynthia Henry, State Route 66, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Kristi Nicole Lemmon, Johnetta Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Trista Jovette Lucas, Dime Road, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Catherine Doris-Anne Roberto, Washington Avenue, B.S. in Marketing

Audra Marie Sensor, Johnetta Road, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Jacob Andrew Shaffer, Birch Road, B.A. in Criminology

Hillary Ann Smith, Claypool Road, B.A. in Psychology

Emily Catherine Stephens, North Balsinger Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Robert John Thomas, Ivy Lane, B.S.Ed. in Art Education

West Newton

Sarah Christine Hunt, Collinsburg Road, B.S.Ed. in English Education

Katherine Marie Zalac, Parker Road, B.A. in English /Pre-Law

Westmoreland City

Alexis Rae Corrie, Sumac Street, B.S.Ed. in Elementary Education/Urban

Erika Christine Pealstrom, B.A. in Interdisciplinary Fine Arts/Music Theater

Youngstown

Tammy Ann Miller, Frosty Road, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Youngwood

Brian Michael Lohr, Sherwood Circle, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Julianne Nicole Reger, South 5th Street, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Wyoming County

Factoryville

Heather Denise Graves, Medei Road, B.A. in Criminology

Kate Lynn Petrewski, Rural Route 2, B.S. in Hospitality Management

Laceyville

Lindsay Sue Millard, Stone Lane, B.A. in Psychology

Jason Naugle, Rural Route 2, B.S. in Hospitality Management

Meshoppen

Sean Kelly Morahan, Rural Route 3, B.S.Ed. in Business Education

Tunkhannock

Courtney Marie Johnston, Jayne Road, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

William James Kelly, Mountain View Terrace, B.S. in Nursing

Sean Posten, Thomas Drive, B.A. in Criminology/Pre-Law

Hali Marie Soloski, Vosburg Road, B.S. in Nursing

Zachary Edward Zbegner, Nice Lane, B.S. in Communications Media

York County

Dallastown

Monae Sharee Dowling, Green Meadows Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technolog

Delta

Sarah Elisabeth Smith, Castle Fin Road, B.A. in Sociology/Human Services

Dillsburg

Luke John Barricklow, Fairway Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Amanda Lynn Clark, Putters Circle, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Cody Michael Nicholson, Harrisburg Pike, B.F.A. in Music Performance

Jessica Brook Wevodau, Shaffer Road, B.S. in Nursing

Dover

Tyler Quinn Campbell, Parks Drive, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Eddie Cervantes, Amy Avenue, B.S. in International Business

Alexis Denise Henninger, Jessica Road, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Heather Anne Ryan, Danielle Drive, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Etters

Megan Elizabeth Marshall, Conley Lane, B.S.Ed. in English Education

Victoria Rosaria Moore, Gary Player Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Fawn Grove

Brooke Ashley Smith, Brown Road, B.S. in Natural Science/Pre-Chiropractic

Felton

John Reilly Osborn, Briarwood Court, B.A. in Computer Science

Rachel Elizabeth Stermer, Old Bridgeville Road, B.S. in Nursing

Glen Rock

Kimberly Monica Knapke, Parks Avenue, B.S. in Marketing

Joseph Jeffry Trebilcock, Hametown Road, B.A. in Anthropology/Archaeology

Glenville

Clinton Scott Shaffer, Camp Woods Road, B.S.Ed. in English Education

Hanover

Ryan Christopher Abbott, Gardenia Drive, B.A. in Criminology

Danielle Marie Barnhart, Oakwood Drive, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Laura Ashlee Biondino, Little John Court, B.S. in Respiratory Care

Ashlynn Nicole Dell, Knollwood Lane, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Nathan Alan Donsen, Bankert Road, B.S. in Management/General

Felicitas Annette Dunn, Stacey Drive, B.S. in International Business

Jordan Allyssa Fuhrman, McAllister Street, B.S. in Respiratory Care

Katlyn Brianna Grim, Eastwood Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Andrew Philip King, Sheridan Drive, B.A. in Geography/Geographic Information Systems and Cartographer

Rachael Evelyn Koontz, Savoir Drive, B.S. in Accounting

Lauren Marie Markle, Ocelot Drive, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Christopher William Wilson, Arlene Drive, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Jacobus

Elizabeth Ann Gaynor, York Road, B.S. in Fashion Merchandising

Jennifer Lynn Gohn, Ensminger Drive, B.S. in Interior Design

Manchester

Shealene Nichole Bretz, Poplar Street, B.S. in Marketing

Paige Nicole Douglass, Maple Street, B.S.Ed. in Education of Exceptional Persons

Natalie J. Hotaling, East Parkview Road, B.S. in Communications Media

Roxanne Nicole Hotaling, East Parkview Road, B.S.Ed. in Art Education

Mount Wolf

Caitlyn Ashley George, Brendan Mews, B.A. in Psychology

New Freedom

Melissa Erin Connelly, East High Street, B.A. in Psychology

Derek Thomas Hartlove, Abbey Road, B.A. in Criminology

Rachel C. Larum, Liberty Avenue, B.S. in Hospitality Management

Osaji Christopher Obi, Liberty Avenue, B.S. in Athletic Training

Christopher Matthew Schott, Nittany Court, B.A. in Criminology

Red Lion

Courtney Marie Dedrick, North Main Street, B.S. in Nutrition

Victoria Elizabeth Domkoski, Beverly Hills Court, B.S. in Interior Design

Jacquelyn Louise Dunlap, Kendale Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Laura Frances Hopkins, Circle Drive, B.S.Ed. in Music Education

Cassandra Stroman, Kendale Road, B.S.Ed. in Music Education

Seven Valleys

Cecilia Marirose Weaver, Lake Redman Court, B.S.Ed. in Spanish Education

Shrewsbury

Casey David Hood, Valley Road, B.S. in Marketing

Robert J. Machovec, Woodland Drive, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

David Paul Phelan, Brook Meadow Circle, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Tara Nicole Riley, Whitcraft Lane, B.S. in Nursing

Spring Grove

Allyn Faith Bortner, Clinton Court, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Kiersen Accardi Hoffacker, Yingling Drive, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Hannah Marie Senft, Beards School Road, B.S.Ed. in Music Education

Neal Alan Wentz, Sprenkle Road, B.S.Ed. in Music Education

Stewartstown

Emily Kelly Cottrell, Coupler Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Craig Alexander Hires, Ice House Drive, B.S. in Nursing

Kelsey Lynn Peterson, Kings Way, B.A. in Theater

Mark Robert Smith, Kline Young Road, B.S. in Geology

Jordan Marie Snook, Barrens Road, B.S. in Respiratory Care

Thomasville

Kassie Ann Rudolph, North Biesecker Road, Undeclared, College of Health and Human Services

Wrightsville

Christan Jolene Frederick, West Shoff Road, B.A. in Criminology

York

Katherine Annette Bambling, East Butter Road, B.S. in Natural Science/Pre-Pharmacy

Kelli Anne Barron, Princeton Road, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Stacey Kendall Burwick, Quaker Drive, B.S.Ed. in Music Education

Katelyn Marie Crumling, Valley View Road, B.S.Ed. in Elementary Education

Alex Michelle Daughenbaugh, Hess Farm Road, B.S.Ed. in Chemistry Education

Megan Elyse Doner, Heather Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Lauren Nicole Englar, Chesterbrook Drive, B.S. in Communications Media

Audra Jean Garrod, Skyview Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Maigan Elizabeth Gideon, Holyoke Drive, B.S. in Nursing

Meredith Caroline Hady, Keeney Drive, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Kathryn Olivia Harvey, Hunt Club Drive, B.S. in Nursing

Megan Frances Hoover, Wetherburn Drive, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Catrina Ann Hose, Valley View Road, B.S. in Safety Sciences

Meghan Victoria Huff, Rathton Road, B.S.Ed. in Spanish Education

Michael Anthony Klein, Hill N Dale Drive, B.A. in Psychology

Emily Nicole Kustanbauter, Heather Drive, B.A. in Journalism

Gabrielle Renee Lehigh, Board Road, B.A. in Anthropology/Applied Anthropology

Bradley Scott Masenheimer, Federal Road, B.S.Ed. in English Education

Elizabeth Margaret McKillop, Maywood Road, B.S. in Child and Family Studies

Morgan Katrin McLaughlin, Beadsley Road, B.S. in Nuclear Medicine Technology

Ryan Patrick McNeely, Emmanuel Drive, B.A. in History

Nicholas Lee Murray, Eastwood Drive, B.S. in Marketing

Megan Erin Petit, Taylor Road, B.S. in Nursing

Courtney Anne Price, Joppa Road, B.S. in Marketing

John Frederick Riggs, Meadow Hill Drive, B.A. in Honors Program in Psychology

Katelyn Marie Romesberg, Shaanti Lane, B.S.Ed. in Elementary Education

Stacey Rene Root, Indian Rock Dam Road, B.S. in Athletic Training

Alexis Nicole Scott, South Drive, B.S. in Fashion Merchandising

Logan Sean Sealover, Brittany Court, Undeclared, College of Fine Arts

Brandon Alexander Snyder, Lyndhurst Road, B.A. in Criminology

Robert James Spaulding, East Prospect Street, B.S. in Management/General

Ian D. Todd, Cranmere Lane, B.A. in Philosophy

Brittany Suzanne Vaught, Randolph Drive, B.S.Ed. in English Education

Daniel James Walters, South Rockburn Street, B.S. in Hospitality Management

Out of State

Arkansas

Phylicia Renee Maples, Cabot, B.S. in Fashion Merchandising

California

Faith Jamie Ambrosini, Salinas, B.A. in Anthropology

Catherine Tessa Shelburne, San Marino, B.S. in Fashion Merchandising

Colorado

Lindsey S. Quakenbush, Longmont, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Connecticut

Sawyer Wayne Auger, Gales Ferry, B.S. in Communications Media

Zachary John Stayman, New Canaan, B.A. in Political Science/Pre-Law

Joseph Edgar Williams, Norwalk, B.S. in Communications Media

Delaware

Victoria Frances Roth, Bear, B.S. in Fashion Merchandising

Jessica Suzanne Siegfried, Bear, B.S. in Nutrition

Jeffrey Scott Johnson, Dover, B.A. in Criminology

Heather Erin Robbins, Frederica, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Florida

Colleen Marie Garten, Jacksonville, B.A. in Spanish

Levar Alfonso Mills, Jacksonville, B.S. in Communications Media

Sybil Blithe Watson, Pensacola, B.A. in Psychology

Nichole Alana Craig, Tallahassee, B.A. in Asian Studies

Georgia

Kara Leigh Markle, Peachtree City, B.S. in Fashion Merchandising

Illinois

Dante Koeppen, Arlington Heights, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Catherine Krygeris, Downers Grove, B.S.Ed. in Biology Education

Danielle Marie Ostendorf, Rockford, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Indiana

Chris Chambers, Alexandria, B.A. in History/Pre-Law

Ethan Michael Peterson, Centerville, B.A. in Political Science/Pre-Law

Hollie Anne Speedy, Noblesville, B.A. in Criminology

Nathaniel Clayton Gangwer, Rossville, B.A. in History

Maine

Kelsi Anne Lindblad, Bangor, B.S. in Biology

Ethan Thaddeus Edmondson, Mount Desert, B.S.Ed. in Music Education

Sarah Lindsey Flewelling, Pittsfield, B.A. in International Studies

Maryland

Devin Michael Konstans, Aberdeen, B.S. in Physics

Ashley Dawn Branthoover, Accident, B.S. in Hospitality Management

Colleen Margaret Berlin, Baltimore, B.S. in Athletic Training

Catherine J. Landis, Baltimore, B.S. in Biology

Willis Reginald Spencer, Baltimore, B.S.Ed. in Music Education

Michael E. Knapp, Bel Air, B.A. in Psychology

Amanda Marie Walczak, Bel Air, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Jocelyn Grace Weber, Bel Air, B.S. in Fashion Merchandising

Katelyn Elizabeth Marshall, Bowie, B.S. in Biology/Pre-Medical

Marketta Catherine Gent, Boyds, B.S.Ed. in Music Education

Meg Alexandra Davis, Catonsville, B.A. in Anthropology/Archaeology

Lauren Ashley McClellan, Chesapeake Beach, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Chelsey Marie Hipp, Clarksville, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Christopher Ryan Poet, Clear Spring, B.S.Ed. in Music Education

Caitlin Jewel Schwatka, College Park, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Mary Michele Geiser, Columbia, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Ashley Marie Meredith, Columbia, B.S. in Communications Media

Meghan Christine Squires, Cumberland, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Erin C. Thomas, Delmar, B.S.Ed. in Music Education

Robin Marie Matty, Derwood, B.A. in Anthropology/Archaeology

Antonio Mitchell Perez, Eldersburg, B.S. in Marketing

Meghan Cory Tucker, Ellicott City, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Timothy Adam Brady, Forest Hill, B.A. in Criminology

Lauren Mae Gibson, Frederick, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Allyson Michelle Long, Frederick, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Morgan Lynn Molnar, Frederick, B.S.Ed. in English Education

Hector Edill Quintana, Frederick, B.F.A. in Music Performance

Nicole Dalton Ruzbacki, Frederick, B.S. in Marketing

Aaron M. Swiderski, Frederick, B.S. in Natural Science/Pre-Engineering

Emilyanne Ruth Spencer, Frostburg, B.S.Ed. in Deaf Education

Kathryn Marie Gentile, Gaithersburg, B.S.Ed. in Music Education

Sarah La Roque Harper, Gaithersburg, B.S. in Nutrition/Dietetics

Jeremiah Josh Joson, Gaithersburg, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Katherine Elizabeth Koenig, Gaithersburg, B.S. in Athletic Training

Jared Michael Lesser, Gaithersburg, B.A. in Criminology/Pre-Law

Mary Catherine Norr, Gaithersburg, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Michael Kennard Waddell, Gaithersburg, B.S.Ed. in Music Education

Christopher Patrick Barr, Germantown, B.A. in Asian Studies

Nicholas Xavier Brock, Germantown, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Teresa Mildred Dierks, Germantown, B.S. in Chemistry

Kristen Miriah Erickson, Germantown, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Martin Joseph Bindel, Glen Arm, B.S. in Hospitality Management

Katherine Annemarie Bechtel, Hagerstown, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Anastasia Elizabeth Gaines, Hagerstown, B.S. in Communications Media

Meagan Jeanette Graff, Hagerstown, B.S.Ed. in Music Education

Wilson Douglas Poffenberger, Hagerstown, B.S.Ed. in Music Education

Megan E. Dell, Hampstead, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Kyle Patrick Zelesnick, Hampstead, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Alexandra Lee Vega, Highland, B.S. in Accounting

Carolyn Kathryn Town, Huntingtown, B.S. in Nursing

David Christopher Carr, Ijamsville, B.A. in History

Gretchen D. Heine, Ijamsville, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Katharine Ruth Stock, Laurel, B.S.Ed. in Deaf Education

Stephanie L. Bearjar, Lusby, B.A. in Economics

Alexandra Lynn Tierney, Lusby, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Zachary Bryan Jamison, Maugansville, B.S.Ed. in Elementary Education

Zachary Dale Landau, Mechanicsville, B.A. in Criminology

Allison Lee Hamilton, Middletown, B.A. in Criminology

Angela Marie Rowland, Middletown, B.A. in Economics

Jennifer Ann Huff, Mount Airy, B.S. in Accounting

Kristen L. Kenski, Mount Airy, B.S. in Nursing

Victoria Marie Pooton, Mount Airy, B.S. in Nursing

Stephanie Christine Schrider, Mount Airy, B.S. in Fashion Merchandising

Jennifer Lynn Michelli, New Market, B.S.Ed. in Elementary Education

Katherine M. Weaver, New Market, B.S.Ed. in Music Education

Samantha Bartholomew, North Potomac, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Hana May Smith, Oakland, B.S. in Nutrition/Dietetics

Daniel Micheal Spratt, Ocean City, B.A. in Asian Studies

Samantha Elizabeth Poerschmann, Olney, B.A. in Anthropology/Archaeology

Lauren Alexandra Polokoff, Olney, B.S. in Fashion Merchandising

Adina K. Disney, Owings Mills, B.A. in International Studies

Kimberly Rose Kagen, Owings Mills, B.S. in Fashion Merchandising

Stephanie Ann Collier, Reisterstown, B.S. in Business Technology Support

Stephanie C. Linker, Reisterstown, B.S. in Fashion Merchandising

Lauren Schaff, Rising Sun, B.S. in Disability Services

Hermann Modesto Akakpo, Rockville, B.S. in Natural Science/Pre-Optometry

Claudia Maria Escobar Carrasco, Rockville, B.S. in Hospitality Management

Elizabeth Paige Reynolds, Severn, B.A. in Art/Studio

Shelby Shonnae Kelley, Silver Spring, B.A. in Art/Studio

Daniel Steven Anderson, Sykesville, B.S. in Management Information Systems

Jennelle Christine Metzler, Sykesville, B.S. in Fashion Merchandising

Heather Lynn Thomas, Sykesville, B.S. in Child and Family Studies

Christina Renee Robinson, Upper Marlboro, B.S. in Hospitality Management

Michelle Lynn Grozinsky, Waldorf, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Alexsandra Mae Snyder, Walkersville, B.S. in Hospitality Management

Jonathan Steven Gerber, Westminster, B.A. in Criminology

Morgan Elaine Baker, Williamsport, B.S.Ed. in Music Education

Jessica Lynn Brechbill, Williamsport, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Massachusetts

Brittany Anne Viens, Belchertown, B.A. in English/Literary, Textual and Cultural Studies

Jeremy A. Guillette, Dudley, B.A. in Anthropology

Eliszabeth Kelli Graves, Greenfield, B.S. in Biology

Colleen Louise Coleman, Paxton, B.S. in Management/Entrepreneurship and Small Business

Michigan

David Bruce Williams-Young, Milford, B.S. in Chemistry

SaraJane Emily Parsons, Negaunee, B.S. in Mathematics

Joshua Taylor Scott, Reading, B.S.Ed. in Art Education

Minnesota

Melissa Kay Aasness, Fergus Falls, B.S. in Fashion Merchandising

Abigail Mundy, Rochester, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Jacintha Ignacimuthu, Winona, B.S. in Nursing

Nebraska

Wendy Marie Leuenberger, Lincoln, B.S. in Biology/Ecology, Conservation and Environmental

New Hampshire

Sarah Elizabeth Burke, Merrimack, B.A. in Journalism

New Jersey

Alexander Allen Davis, Andover, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Derek Rene Morf, Annandale, B.S.Ed. in Mathematics Education

Autumn Lee Stockholm, Belle Mead, B.A. in Criminology

Alexandra Rae Goldring, Brick, B.S. in Biology

Alexa Lameiras, Brick, B.S. in Interior Design

Britne Gabrielle Vinson, Browns Mills, B.S. in Child and Family Studies

Chelsea McDonnell, Burlington, B.A. in Anthropology

Rebecca Noelle Malaczewski, Cherry Hill, B.A. in Criminology

Allyson Joan Mitidieri, Cherry Hill, B.S. in Nutrition/Dietetics

Frank Joseph Sirolli, Cinnaminson, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Paige Justine Beierschmitt, Eastampton, B.S. in Biology

Kylie Michelle Kassoy, Glen Rock, B.S. in International Business

Kerrianne Maria Costantino, Greenwich, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Kevin D. Honigsberg, Hackettstown, B.S.Ed. in Health and Physical Education

Caitlin Mary Regan, Hackettstown, B.S.Ed. in Music Education

Donna Elizabeth Pappano, Hamilton, B.S. in Fashion Merchandising

Brianne Veronica Stewart, Hewitt, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Eric Robert Dauenhauer, Jackson, B.S.Ed. in Music Education

Lauren Anne Delesky, Jackson, B.S.Ed. in Music Education

Kathryn Jeanne Wiggins, Jackson, B.A. in Sociology

Alyssa Nicole Yakalis, Lanoka Harbor, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Sarah Renee Smith, Lebanon, B.S. in Child and Family Studies

Melissa Ann Crugnale, Lumberton, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Akia Nicole Williams, Lumberton, B.S. in Fashion Merchandising

Antonette Acosta, Newark, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

John Peter Rose, Nutley, B.A. in Journalism

Kristen R. Gilmartin, Parlin, B.S. in Communications Media

Emily Victoria Stilson, Pennington, B.S. in Hospitality Management

Jamie Venello, Penns Grove, B.S. in Fashion Merchandising

Jill K. Dubell, Piscataway, B.A. in French

Matthew Robert Jones, Piscataway, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Samuel J. Weiser, Plainsboro, B.S.Ed. in Music Education

Robyn Joseph Haake, Princeton, B.A. in Political Science

Kevin Christopher Popeck, Randolph, B.S. in Business Technology Support

Marguerite Beatrice Benton, Roebling, B.A. in Criminology

Domenica A. Caporusso, Sewell, B.S. in Nutrition/Dietetics

Ava Anais McEachern, Sicklerville, B.S. in Biology

Kimberly Maye Shaver, Stanhope, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Vernon Donald Powell, Tabernacle, B.S. in Physical Education and Sport/Sport Administration

Melissa Anne Muniz, Toms River, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

Alexandra Lynne Carlton, Voorhees, B.S.Ed. in Deaf Education

Adriana Emanuel Konstantinides, Voorhees, B.S. in Nutrition/Dietetics

Allison Rose Langer, Wayne, B.S.Ed. in Elementary Education

Sarah Elizabeth Valvano, Whippany, B.S.Ed. in Deaf Education

New York

Troy Stephen Miller, Allegany, B.S. in Safety Sciences

Timothy Paul Knickerbocker, Clinton Corners, B.S.Ed. in Music Education

Kathleen Elizabeth Oldrey, Clintondale, B.A. in English/Writing Studies

Elizabeth Marie Glasshagel, Coram, B.S.Ed. in Family and Consumer Sciences Education

David J. Gershgorn, Cortlandt Manor, B.A. in Journalism

Hilary Aileen Wahler, East Amherst, B.A. in Criminology

Dawn Elizabeth Shivers, East Northport, B.S. in Fashion Merchandising

Heather Marie Herche, Endicott, B.S.Ed. in Art Education

Corinne Elizabeth Miller, Hamburg, B.S. in Hospitality Management

Anthony Michael Farella, Hornell, B.A. in Religious Studies

Elizabeth Christine Stuart, Jamestown, B.S. in Interior Design

Miller Brady Barmasse, Lockport, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Megan E. Morris, Lockport, B.S. in Accounting

Michael George Hanrahan, Mahopac, B.S.Ed. in Music Education

Jason Eli Schwartz, New City, B.S.Ed. in Deaf Education

Mallory Loren Clark, Newfield, B.A. in Honors Program in Psychology

Kimika N. Hudson, Pine Bush, B.A. in Psychology

Kaitlyn Rose Kaminski, Rochester, B.S. in Nutrition/Dietetics

Hugo Jose Villanueva, Scarsdale, B.S. in Biology/Pre-Medical

Megan H. Quinn, Staten Island, B.S.Ed. in Deaf Education

Kristen Nancy Shafer, Vestal, B.S. in Chemistry/Pre-Medical

Jamie Allison Roche, Wayland, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Meredith Suzanne Lindsey Bird, West Leyden, B.A. in Asian Studies

Amy Alison Frauen, Wilson, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

North Carolina

Courtney Leigh Fenters, Gibsonville, B.A. in Criminology

Michael Zvi Adelstein, Raleigh, B.S. in Communications Media

Ohio

Bryn M. Parker, Akron, B.S. in General Studies

Tyler Stephan Machovina, Amherst, B.S. in Biochemistry

Katherine Marie Watkins, Belmont, B.A. in Art/Studio

William David Watkins, Belmont, B.S. in Geology

Christopher M. Garrett, Brecksville, B.S. in Marketing

Dale Marie Cote, Bryan, B.S. in Nursing

Jeffrey Lamar Vaughn, Canton, B.A. in Criminology

Emily Ann Shaver, Centerville, B.A. in Theater

Madeline P. Schulte, Cincinnati, B.S. in Nursing

Nicole M. Moomaw, Cleveland, B.A. in Psychology

Deven Leigh Bray, Cleveland Heights, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Austen Wells Perelman-Hall, Cleveland Heights, B.S.Ed. in Social Studies Education/History

Sarah Jayne Popiel, Columbia Station, B.S.Ed. in Deaf Education

Kadie Marie Koeneman, Columbus, B.S. in International Business

James Edward Broadbent, Cortland, B.A. in Criminology

Kelsey R. Mlnarik, Cuyahoga Falls, B.A. in Music

Ashley Rose Youngkin, Cuyahoga Falls, B.S. in Accounting

Bridget Janine Connolly, Delaware, B.A. in Criminology

Christopher David Karter, East Liverpool, B.S. in Natural Science/Pre-Podiatry

Matthew R. Shick, Hubbard, B.A. in Criminology

Rachel A. Smigielski, Lebanon, B.A. in English

Elizabeth M. Elmore, Madison, B.A. in English/Writing Studies

Elisha Swindell, Madison, B.S. in Biology/Pre-Medical

Amelia Sue Uecker, Mason, B.S. in Mathematics

Melissa Frances Zehe, Mentor, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Shelby Jane Craig, New Philadelphia, B.S. in Nursing

Devan Curry Mercer, Ravenna, B.A. in Spanish

Emily Beth Brain, Salem, B.S. in Fashion Merchandising

Codi Lee Holstein, Solon, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Julie Anne McEvoy, Strongsville, B.S.Ed. in English Education

Danielle Lee Joestlein, Uniontown, B.A. in Criminology

Matthew James Reed, Wadsworth, B.S. in Accounting

David John Wilcox, Westerville, B.S. in Finance

Matthew W. Lambert, Wooster, B.S. in Communications Media

Elaine R. Miller, Youngstown, B.S. in Hospitality Management

Rhode Island

Stephanie Lynne Beaudette, Johnston, B.S. in Natural Science/Pre-Physical Therapy

Meghan Elizabeth Corbett, North Kingstown, B.S. in Nursing

Texas

Amber L. Cahill, Big Spring, B.S.Ed. in Deaf Education

Kathryn Irene Glapa, Houston, B.S. in Fashion Merchandising

Anay Celeste Pope, Killeen, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Jillian Dawn Jordan, Kingwood, B.S. in Marketing

Amira Al-Qarqaz, San Antonio, B.A. in Psychology

Utah

Bronson Wakefield Lockwood, Sandy, Undeclared, College of Natural Sciences and Mathematics

Virginia

Kyle Spencer, Alexandria, B.A. in Criminology

John Brison Churan, Annandale, B.A. in International Studies

Sean P. Smith, Annandale, B.S. in Mathematics

Walter Patrick Smith, Annandale, B.S. in Accounting

Alexander James Berdahl, Ashburn, B.A. in Criminology

James Joseph Bradford, Ashburn, B.S. in Mathematics

Travis Joseph Hannam, Ashburn, Undeclared, College of Education and Educational Technology

Randal Douglas Modowski, Ashburn, B.S. in Computer Science/Applied

Danny Weston Parrotte, Ashburn, B.A. in Criminology/Pre-Law

Danielle Christine Deal, Broadlands, B.S.Ed. in Business Education

Nathaniel Burdette Andre-Erwin, Centreville, B.S. in Management/General

Jessica Karen Dunaye, Centreville, B.A. in Criminology/Pre-Law

Brittany Louise Houhoulis, Centreville, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Meagan R. Lilly, Centreville, B.S.Ed. in Elementary Education

Chanele Elizabeth Molano, Centreville, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Matthew Robert Pangman, Centreville, B.S. in Communications Media

Chase Patrick Robson, Centreville, Undeclared, Eberly College of Business and Information Technology

Kimberly Lynne Esslinger, Chantilly, B.S. in Nursing

Victoria Lynn Shelton, Chesterfield, B.S.Ed. in Music Education

Rebecca K. Hartley, Clifton, B.S. in Biochemistry

Andrew Guy Myers, Clifton, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Stephen Gregory Norair, Clifton, B.S. in Geology

Caroline Grace Osborn, Clifton, B.A. in History/Pre-Law

Kara Kristine Walter, Clifton, B.S. in Hospitality Management

Laura Jean Ellyson, Culpeper, B.A. in Anthropology/Archaeology

Kyle Kenneth Ford, Fairfax, B.A. in Psychology

Emily Robertine Manno, Fairfax, B.A. in Psychology

Andrea Lee Rossman, Fairfax, B.S. in Child and Family Studies

Laura Katherine Hinely, Falls Church, B.A. in Art/Studio

Karina C. Robarge, Falls Church, B.A. in Art/Studio

Keri D. Durrett, Fredericksburg, B.A. in Theater

Dara Elizabeth Fennell, Fredericksburg, B.A. in Journalism

Emily E. Stilwell, Fredericksburg, B.S.Ed. in English Education

James Broderick, Gainesville, B.S. in Natural Science

Katherine Christina Gray, Herndon, B.A. in Psychology

Daniel Philip Hannum, Herndon, B.S. in Finance

Anne Marie Fults, King George, B.S.Ed. in Deaf Education

Jaclyn Kay Hynson, King George, B.S.Ed. in Speech-Language Pathology and Audiology

Meghan Kathleen Decker, Leesburg, B.S.Ed. in Deaf Education

Rebecca K. Schwartzman, Lorton, B.A. in Political Science

Rachelle M. Millard, Marshall, B.A. in Anthropology

Kelly Wroblewski, Mclean, B.S. in Biology/Pre-Medical

Scott Gil Renkin, Midlothian, B.S. in Communications Media

Alina Marie Ronca, Midlothian, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Rachel Anne Enghauser, Oak Hill, B.A. in Sociology/Human Services

Rebecca Ruth Slaughter, Oak Hill, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Samantha M. Padgett, Oakton, B.S. in Communications Media

Zachary Scott Bolan, Purcellville, B.A. in Art/Studio

Jasmine Nicole Jonte, Richmond, B.S.Ed. in Music Education

Taylor Jeanne Mullholand, Richmond, B.A. in Criminology/Pre-Law

Ashley Elizabeth Schmidt, South Riding, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Luke Dallas McCoy, Springfield, B.A. in Criminology

Timothy Touch, Springfield, A.A. in Business/Accounting

Elizabeth H. Midock, Stephens City, B.S. in Nutrition

Mary Elizabeth Feazel-Orr, Vienna, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Leila Marie Giles, Vienna, B.S. in Communications Media

Kevin Joseph Shaughnessy, Vienna, B.A. in Psychology

Justine Rippl, Virginia Beach, Undeclared, College of Humanities and Social Sciences

Rosamaria Del Carmen Ponciano, Woodbridge, B.S. in Regional Planning/Environmental Planner

Stefanie Lauren Poates, Yorktown, B.S. in Athletic Training

Washington

Sara Senia Patton, Addy, B.A. in English/Writing Studies

West Virginia

Andrew A. Bisaha, Athens, B.A. in English/Writing Studies

Nicole Christine Johns, Charleston, B.S. in Marketing

Truman J. Gore, Clarksburg, B.A. in Honors Program in Psychology

Samuel T. Sullivan, Martinsburg, B.A. in English /Pre-Law

Lauren Marie Bauer, Wheeling, B.S.Ed. in Deaf Education

Megan Elyse Ghaphery, Wheeling, B.A. in English/Writing Studies

Logan Bryan Wojcik, Wheeling, B.S. in Communications Media

Donald Lee Blankenship, Williamson, B.A. in Art/Studio

International

Angola

Antonio A. Mendes, Luanda, B.S. in Safety Sciences

Botswana

Romin Patel, Gaborone, B.S. in Management Information Systems

Brazil

Thamita Pacheco Rodrigues, Sao Luis, B.A. in International Studies

Bulgaria

Natalie Ilcheva, Sofia, Unclassified

Canada

Zachary Franklin Kempa, Ontario, B.S. in Marketing

Valerie Lynn Wortley, Windsor, B.A. in Spanish

China

Zhuo Fei Cheng, Beijing, Unclassified

Yuxin Han, Ben Xi, Unclassified

Zhini Xia, Changsha, B.S. in Finance

Tianchen Cao, Chengdu, Unclassified

Leqin Chen, Chengdu, B.S. in Marketing

Xiyu Chen, Chengdu, B.S. in Accounting

Yaoxi Guo, Chengdu, B.S. in Accounting

Xiang Hang, Chengdu, Unclassified

Zhuoling Li, Chengdu, B.S. in Finance

Xun Luo, Chengdu, B.S. in Marketing

Haotian Qiu, Chengdu, B.S. in Marketing

Dan Wang, Chengdu, Unclassified

Qiuyue Wang, Chengdu, B.S. in Accounting

Hongyu Yan, Chengdu, Unclassified

Yi Yun Zhang, Chengdu, Unclassified

Mengge Pu, Da Zhou, Unclassified

Xing Yu Zhang, Dezhou, Shandong, Unclassified

Shu Yang, Guang Zhou, Unclassified

Xuan Luo, Guangxi, Unclassified

Jinke Wu, Mianyang, Unclassified

Qian Cao, Nanjing, B.S. in Accounting

Yiyun Fang, Qi Chun, Unclassified

Xiaochen Wang, Shandong, Unclassified

Jingying Wu, Shanghai, Unclassified

Wentao Wang, Shenyang, B.S. in Communications Media

Huan Jiang, Sichuan, Unclassified

Yan Luo, Sichuan, Unclassified

Yuting Su, Sichuan, Unclassified

Shiya Zhang, Sichuan, Unclassified

Rui Zhou, Sichuan, Unclassified

Di Che, Suining, Unclassified

Jibang Chai, Xianyang, Unclassified

Ruoling Li, Yuxi, Unclassified

Costa Rica

Felipe Figueres, San Jose, B.A. in Economics

Cyprus

Konstantinos Makaritis, Limassol, B.F.A. in Music Performance

Michalis Mariou Mavrotheris, Nicosia, B.A. in English/Writing Studies

Denmark

Jakob Holm, Aarhus, Unclassified

Kasper Jens Gregers Sorensen, Herning, Unclassified

Egypt

Omar Sobhy Nasef, Cairo, B.A. in International Studies

Germany

Hans Martin Schramm, Moers, Unclassified

Christopher Mehl, Neunkirchen, Unclassified

Patrick Barkow, Neuss, Unclassified

Sven Suttmann, Neuss, Unclassified

India

Pratik Patel, Sidhpur, Undeclared, College of Health and Human Services

Japan

Ayaka Sawabe, Osaka, B.A. in Religious Studies

Kenya

Shiela Ika'silon Otwane, Mombasa, B.S. in Nursing

Yiyi Fan, Nairobi, B.S. in Biology/Pre-Medical

Malaysia

Sin Yi Chow, Banting, Selangor, B.S. in Finance

Wen Nie Ng, Batu Caves, B.S. in Finance

Su Xian Chow, Ipoh, Perak, B.S. in Management Information Systems

Yie Xiong Tee, Johor, B.S. in Finance

Boon Kai Lee, Johor Bahru, B.S. in Marketing

Yeong Chen Yong, Johor Bahru, B.S. in International Business

Yew Chuan Chew, Kuala Lumpur, B.S. in Finance

Yi Hang Tan, Pekan Nanas Johor, B.S. in Marketing

Soon Hooi Ee, Subang Jaya, B.S. in International Business

Christopher Fatt Keat Lam, Subang Jaya, B.S. in Human Resource Management

Caren Yu Sze Ong, Subang Jaya, B.S. in International Business

Mexico

Erika Schnaas, Mexico City, Undeclared, College of Fine Arts

Military, Europe

Katrina Marie Daiga, Apo, B.A. in Journalism

Alexa N. Pappal, Apo, B.S.Ed. in Early Childhood and Special Education

Netherlands

Myrthe van der Klei, Den Haag, Unclassified

Sophie Caroline Hugenholtz, Gorinchem, Unclassified

Nigeria

Nkemka Iheukwumere Uche, Abuja, B.S. in Regional Planning/Land Use Planning and Geographic Information Systems

Norway

Elise Roisland, Drobak, Unclassified

Mari Thingelstad, Honefoss, Unclassified

Maja Andersen, Kristiansand, Unclassified

Annette Holmedal, Oslo, Unclassified

Anders Sangolt, Skogsvag, Unclassified

Endre Vellene, Stavanger, Unclassified

Peru

Doris Patricia Quispe, Lima, B.S. in Management/General

Puerto Rico

Cristina Mari Ruberte, Ponce, B.S. in Interior Design

Republic of Korea

Min-Hee Kang, Changwon, B.S. in Chemistry

Hyunkyung Kim, Gumi, Unclassified

Ji-Young Yang, Gwangju, B.S. in Nursing

Tae-Yoon Kim, Seoul, B.S. in Hospitality Management

Sang Woo Kim, Sung Nam City, B.S. in Hospitality Management

Youjin Gu, Ulsan, Unclassified

Saudi Arabia

Samaher Mohammed Aljehani, Jeddah, B.A. in English/Language Studies

Sultan Mohammed S. Aljehani, Jeddah, B.S. in Safety Sciences

Nawaf Suliman Alassaf, Riyadh, B.S. in Computer Science/Information Assurance

Serbia

Djordje Krstic, Begrade, Unclassified

Taiwan

Chun-Yu Tsai, Kaohsiung, Unclassified

Po-Hui Chang, Taipei, Unclassified

Ping-Hsuan Chih, Taipei, Unclassified

Hsiao-Ling Chuang, Taipei, B.S. in Fashion Merchandising

Chen-Yu Lai, Taipei, Unclassified

Fu Mao Shen, Taipei, Unclassified

Yu-Tung Lee, Zhonghe, Unclassified

Wei-Ting Hsu, Zhonghe City, Unclassified

Shih-Chieh Yang, Zhongli City, Unclassified

Thailand

Tabtip Louhabanjong, Krabi, B.A. in International Studies

United Kingdom

Emilia Osborne, Bedfordshire, B.S. in Mathematics

Katie Sarah Eaton, Halesowen, B.S. in Physical Education and Sport/Exercise Science

Uzbekistan

Ravshan Zafar O'G'Li Toirov, Tashkent, B.A. in Economics

Zimbabwe

Buhlebenkosi Thandekile Masilela, Bulawayo, B.S. in Accounting

Nobukhosi Nosipho Masilela, Bulawayo, B.S. in Computer Science/Languages and Systems

Malcom Tanaka Machiridza, Harare, B.S. in Finance

  • Registrar’s Office
  • Clark Hall
    1090 South Drive
    Indiana, PA 15705
  • Phone: 724-357-2217
  • Fax: 724-357-4858
  • Office Hours
  • Monday through Friday
  • 8:00 a.m.–4:30 p.m.
  • (Excluding Holidays)
  • Summer Hours: May 12–August 15, 2014
  • 8:00 a.m.–4:00 p.m.